PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 41.Hafta | Konyaspor 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3

Doğukan Uçan
09.05.2021, 14:40
Deplasmandaki yenilmemezlik serisini devam ettirmek ve 70 puan barajına ulaşmamız için kesin kazanmamız gereken maç.

Cem Balcı
09.05.2021, 14:51
Konya'nın herhangi bir sıkıntısı yok.Hücum oynayıp galip gelmeliyiz.

Ozan Yılmaz
09.05.2021, 15:32
İki hedefsiz takımın maçı

Sıkıcı geçmesi muhtemel

Yeni yüzler görsek iyi olabilir

pReN@_61
09.05.2021, 15:45
Kazanalım para kazanalım.

DeAgLeMaNyAq
09.05.2021, 15:45
Hoca'nın Antalya maçı sonrasında yenilmezlik serisinin sürdürülmesi ve 70 puan marjının yakalanması söylemlerinden anladığım kadarıyla değişiklik yapmayı çok fazla düşünmüyor. Özellikle önümüzdeki sezon planlamasında yeterliliklerini görmek açısından Erce ve Faruk Can ile başlamak iyi olabilirdi. Keza Trondsen'in akıbeti ne olacak o da soru işareti...

Sacit
09.05.2021, 16:04
Kalede Arda ile başlayıp artık süre almasının vakti geldi
Kalan 2 maçta Arda oynasın

Gürsoy61
09.05.2021, 22:12
İki takımın da iddiası kalmadı. Hafta içi gündüze alınma durumu olabilir mi bein sporun talebiyle.Bizim maçtan sonra diğer maçları da takip ederdik.

memozcan
09.05.2021, 23:43
trondseni izleriz işallah.. bir de hakan yeşil ya da sağ bekteki diğer çocuk da olabilir.. süleyman mı neydi adı..

Anıl C
09.05.2021, 23:51
Avcı'nın tecrübesine, birikimine, taktik bilgisine ve adaletine güveniyorum.
Genç oyuncuları oynatmıyorsa bunu düşünecek olan o oyuncular. Demek ki yeterli değiller. Ona göre de çok çalışacaklar.

Arif Timurcioğlu
10.05.2021, 00:54
Avcı'nın tecrübesine, birikimine, taktik bilgisine ve adaletine güveniyorum.
Genç oyuncuları oynatmıyorsa bunu düşünecek olan o oyuncular. Demek ki yeterli değiller. Ona göre de çok çalışacaklar. Kiraya verdiğimiz genç oyuncuların çoğu gittiği vasat takımlarda süre alamıyor, kesinlikle oyuncularda sıkıntı var.

acan61
10.05.2021, 06:18
Tam 16 maçtır deplasmanda yenilgimiz yok bu sezonu böyle tamamlarız inşallah.

Onur Akyüz
10.05.2021, 07:06
Bizdeki gençler oynayabilecek durumda olsalardı bugüne kadar ufak ufak süreler alırlardı, hem de bu kadro darlığında.

Düşünün işte bunların en çok süre alanı Safa Kınalı gerisini siz hesap edin.

Bu nedenle böyle bir beklentim hiç yok. 3 puan için sahaya as kadroyu sürecektir ki öyle de olmalıdır.

Hedef 73 puan.

HOPA'LI TS'Lİ
10.05.2021, 08:05
Hocamızın hedef koyduğu 70 puan barajını aşalım.
16 maçlık deplasmanda yenilmemezlik istatistiğini sürdürelim.
Dün gündüz A spor'da Ümit Aktan'ın söylediğine göre, TS altyapı oyuncularını Hekimoğlu Trabzon'a verip orayı pilot takım gibi kullanıyormuş. Bu arada Play-off'a kalan Hekimoğlunu kutlar, başarılar dilerim.
Satılmışşehir'in 2 lig aşağıya inmesine üzülmedim, eden bulur işte.

UĞUR DURTAŞ
10.05.2021, 12:40
<tbody>
<center><asp:label style="font-weight: bold; font-size: 8pt;">11.05.2021</asp:label>
<asp:label style="font-weight: bold; font-size: 8pt;">Salı</asp:label>
https://www.tff.org/Resources/TFF/Images/0000000015/TFF/TFF-Logolar/HaftaninMaclari/saat.png
17:00

</center>
https://fys.tff.org/TFFUploadFolder/KulupLogolari/000158_120x120.png
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupID=3600)
- (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macID=219381)
Detaylar (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macID=219381)
https://fys.tff.org/TFFUploadFolder/KulupLogolari/000154_120x120.png
TRABZONSPOR A.Ş. (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupID=3596)

MEDAŞ KONYA BÜYÜKŞEHİR STADYUMU (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=394&stadID=5754)

</tbody>

Emre Çömez
10.05.2021, 12:41
Süper Lig'de yarın oynanacak Konyaspor - Trabzonspor maçı saat 17:00'ye alındı.

lazminator61
10.05.2021, 12:43
neden 17 oldu ki ? daha cok para kazanmak icin yayin kurulu

Telonyus
10.05.2021, 12:45
bizim klasik saatimiz 16'ydı yahu 1 saat niye ekstra soktunuz ;) öğlen kuşağı yemek programlarıyla kapışıyorduk.

iyattara
10.05.2021, 13:06
Yarın gençler de düşer hafta sonu maçını da 4te 5te oynarız kesin. Neyse ciddiye alıp yenelim. Para kazanmak önemli. Sezon içinde olsa 0 0 veya 0 1 biterdi ama bol gollü geçecektir son hafta tarifesi olduğundan.

artvints
10.05.2021, 13:48
Djanini ve flavio yokmuş, marlon da eşyalarını toplamaya başlamış.

Hocanın çıkaracağı kadro.

..................uğurcan
Serkan.....edgar....hugo...marlon
.....................baker
.............ömür......bakasetas
..yusuf......ekuban.......nwakamae

alperrr
10.05.2021, 14:11
kalede Arda yı görmek lazım..seneye bu çocuğa yedek veya as güvenecez mi..

Hakan yeşil nasıl potansyeli var herkes onu da çok merak ediyor..

gurur6134
10.05.2021, 16:21
Son 20 dakika hic degilse su norvecliyi gorelim artik

DeAgLeMaNyAq
10.05.2021, 16:29
Son 20 dakika hic degilse su norvecliyi gorelim artik

Kafileye alınmamış...

ilelebeTS
10.05.2021, 16:37
Demek ki adam kasmamış hiç. Ömür dönmek için her şeyi yaptı ve yapıyor.

Erkin
10.05.2021, 16:47
Tahminen ilk kampta bir gorulur, sonra vedalasilir. Umarim kulup bulunur da az zarar ederiz.

Ozan Yılmaz
10.05.2021, 16:54
https://pbs.twimg.com/media/E1B11sAXIAM2fBB?format=jpg

ÖmürKaradeniz61
10.05.2021, 17:08
Bu trondsen nerde ben zaten çok ümitli değildim de adına şiirler yazan futbol profesörleri üzgün o yüzden sordum.

ilelebeTS
10.05.2021, 17:13
Zorunlu durumlar hariç, ben bu maçta da rotasyon beklemiyorum. Avcı style.

Emre Çömez
10.05.2021, 17:18
https://pbs.twimg.com/media/E1CF65UXEAEh7uG?format=jpg&name=900x900

İ. SARAL
10.05.2021, 17:43
Trondsen'in hazır olamaması mümkün değil.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mert Oğuzlu61
10.05.2021, 18:40
Altınordu'dan bedavaya 2 tane genç milli oyuncu aldık, birisi amatörde top toplayıcı oldu diğeri 1 maçta bile süre alamadı. Geldiklerine muhtemelen pişmandırlar.

Kadro eksilmedikçe genç oyuncuya şans vermiyoruz. Uğurcan ve Ömür gittikten sonra pazarlayacak yeni isimler sırada olmalı, 10 tane genç sahaya sürülsün demiyorum ama mesela lig bitmişken forvette Afobe yerine Orkun denense belki wonderkid kazanımı olabilirdi.

Tamam FM oynamiyoruz ama antrenör olsam farklı bir yeteneği denemek için tam zamanı der zevkle maçı beklerdim. Gideceği kesinleşen Marlon ve Afobe yerine Faruk ile Orkun oynasa ne olurdu ? En azından 45 dk Hakan Yeşil izletse de yetenek var mi yok mu görsek.

Telonyus
10.05.2021, 18:51
Neden Trabzonlu oyunculara nefret duyulduğu yukarıdan belli olmuştur. Daha yetenekli olduğu için Ahmetcan kadroda diyenler olacaktır ki ben zaten onu kastetmiyorum 2-3 yıldır bu takımda kimler oynadı haketmeden ama çok büyük potansiyel diye aldığımız 2 çocuğu sahaya çıkarmadan bu kadar kolay vazgeçmemeliydik.

Anıl C
10.05.2021, 18:58
Avcı'nın sisteminde duygusallığa, romantizme, ağlayan gözlere yer yok. Eğer haketseydin şimdiye kadar formayı vermiştim diyor. Tabi ki bunlar Avcı'nın görüşü.

İ. SARAL
10.05.2021, 21:40
Altınordu'dan bedavaya 2 tane genç milli oyuncu aldık, birisi amatörde top toplayıcı oldu diğeri 1 maçta bile süre alamadı. Geldiklerine muhtemelen pişmandırlar.

Kadro eksilmedikçe genç oyuncuya şans vermiyoruz. Uğurcan ve Ömür gittikten sonra pazarlayacak yeni isimler sırada olmalı, 10 tane genç sahaya sürülsün demiyorum ama mesela lig bitmişken forvette Afobe yerine Orkun denense belki wonderkid kazanımı olabilirdi.

Tamam FM oynamiyoruz ama antrenör olsam farklı bir yeteneği denemek için tam zamanı der zevkle maçı beklerdim. Gideceği kesinleşen Marlon ve Afobe yerine Faruk ile Orkun oynasa ne olurdu ? En azından 45 dk Hakan Yeşil izletse de yetenek var mi yok mu görsek.+61

İ. SARAL
10.05.2021, 21:41
Avcı'nın sisteminde duygusallığa, romantizme, ağlayan gözlere yer yok. Eğer haketseydin şimdiye kadar formayı vermiştim diyor. Tabi ki bunlar Avcı'nın görüşü.Afobe, Baker, Hosseini falan hak ediyor diğerleri hak etmiyor yani. :)) Gitmesi kesin olan adamların hala sahada ne işi var gerçekten anlamak mümkün değil.

Anıl C
10.05.2021, 22:06
Afobe, Baker, Hosseini falan hak ediyor diğerleri hak etmiyor yani. :)) Gitmesi kesin olan adamların hala sahada ne işi var gerçekten anlamak mümkün değil.

Aslinda onlari oynatmasi bile genclere bir isaret. Diyor ki o kadar yeteneksizsiniz ki hala bunlari sahaya sürüyorum:D

memozcan
10.05.2021, 22:29
bu maç çarşamba akşamı olsa, hafta sonu maçı da pazar akşamı olsa olmaz mıydı yani?

gurur6134
10.05.2021, 22:45
Hoca norvecliyi tutmuyor ve gondermeyi kafaya koymus artik cok acik yoksa 1 hafta sonra gidecek marlonun yerine hedefsiz kalmisken denerdi adam 1 aydan fazladir takimla calisiyor cift kale maclarda oynuyor neden bu adama sans verilmeden gonderilecek anlamiyorum boyle bir luksu yok bu klubun bu kafa ersun yanal kafasidir.flavio ve sariyi da tutmuyor atakanda kadroda yok o da ayrilacak buyuk ihtimal..her gelen hoca bir onceki hoca zamaninda yapilan transferleri gonderip yeni transfer yapacaksa vay halimize bunlardan yararlanip verim almaya bakmaliyken hala daha neden baker marlon oynar anlamak zor..

gurur6134
10.05.2021, 23:26
https://mobile.twitter.com/Trfootbol/status/1391495140703940610
Soyle sutlar atabilen milli bir oyuncuyu hoca 1 dakika bile oynatmadan gondermeye kalkarsa isler degisir kilit pas asist videosunu izlemek isteyende bulabilir.ayni sekilde altinordudan avrupa klupleri tarafindan takip edilirken kacirircasina aldigimiz potansiyeli yuksek genc milli stoper 1 dakika bile sure alamiyor kadroya alinmiyorsa sikinti var demektir bunlara sans taninmadan gonderilmeye kalkarsa hoca carsi pazar karisir kotu niyet ararim ersun transferleri gibi atarsin sahaya 3 5 mac sonradan girsede olur olmuyorsa zaten kimse birsey demez diyemezde sans vermeden olmaz bu is..takip eden herkes hakan yesil suleyman cebeci diuor 1 dakika bile goremedik bu adamlari simdi degilse ne zaman zirveye oynarken mi!

yorumsuz6117
11.05.2021, 04:36
Trondsen boş oyuncu değil gönderilmesi mallık olur..

Onur Akyüz
11.05.2021, 04:58
https://pbs.twimg.com/media/E1CF65UXEAEh7uG?format=jpg&name=900x900

Al işte şu hareketlere bak. İki senedir bir gram ilerleme yok kalkmış bir de trip atıyor.

Bunun ve Salih’in alınma şekilleri kesinlikle yanlıştı. Biz de yanlış yaptık bu çocuklar da bize gelmek için yanlış yol tercih ettiler.

Sonra bu ikisi yine bir şeyden dolayı eski kulüplerine gönderme yapmışlardı. Yani kafalar pek futbolda değil, sorunlu tipler, sorunlu transferler.

Başarılı olma şansları hiç yok, baksana sağa sola laf sokmaya çalışıyor lan önce bi kendine bi dön bak hasbam ya, hadi abicim hadi..

Sefaenes
11.05.2021, 07:49
Zamaninda Yusufu da yolliyan Td vardi onu yolliyam td nerde Yusuf merede. Td genclere sans vermeyo korkuyor hatta gelismelerine cok katki vermiyor gunu kirtarma peşindeler

trabzonsuz tsli
11.05.2021, 09:15
Hocayı anlamadığım yer burası. Biz onu çöp adamlarla pragmatik davranarak 4. sıraya yükseltti, oyun sistemi diye takıntı yapmadı diye sevdik. Atakan ve Salih birer umut taraftar için. Tek düşünmek istediğim şey, gerçekten yetersizler ve bu halleri ile taraftarın önüne atmak istemiyor. Gençlere vizyon katacak, onları gerekli pozisyon bilgileri ile geliştirecek kapasitede. İnşallah iyi niyetinden yapıyordur bunları. Takıntı ile yapıyorsa yazık olur herkese.

HOPA'LI TS'Lİ
11.05.2021, 10:21
Al işte şu hareketlere bak. İki senedir bir gram ilerleme yok kalkmış bir de trip atıyor.

Bunun ve Salih’in alınma şekilleri kesinlikle yanlıştı. Biz de yanlış yaptık bu çocuklar da bize gelmek için yanlış yol tercih ettiler.

Sonra bu ikisi yine bir şeyden dolayı eski kulüplerine gönderme yapmışlardı. Yani kafalar pek futbolda değil, sorunlu tipler, sorunlu transferler.

Başarılı olma şansları hiç yok, baksana sağa sola laf sokmaya çalışıyor lan önce bi kendine bi dön bak hasbam ya, hadi abicim hadi..

Sir Sadi Tekelioğlu ne diyor bu sitem dolu mesaja?

pReN@_61
11.05.2021, 11:02
Saat 17:00 olmuş.

HasanTezel
11.05.2021, 12:20
Saat 17:00 olmuş.
Ülkenin en çok gündüz maçı oynayanı bir büyük klüp

Denizli bile bu muameleyi görmüyor, sisteme sıkıntı verecek güçte olan Trabzonspor her zaman dışlandı, yok sayıldı, tff tarafından haince cezalandırıldı

Gündüz maçı sen önemsizsini işledi klübe, herkese, yeni taraftarlarımız fanatik Trabzonlu babaların çocukları sadece, Yusuf Nwakaeme Uğurcana rağmen

Mehmet Fatih Yavuz
11.05.2021, 12:33
Bu nedir arkadaş?
Bütün lig maçları 20:30 da, bizim maçı 17:00 a çekmişler!!

Doğukan Uçan
11.05.2021, 12:50
50 tane kiralık oyuncumuz vardı abartısız.

artık saçma sapan genç diye oyuncu transferi yapmasınlar.

alıyoruz oynatmıyoruz.

burası oyuncu yetiştirme merkezi değil.

Mehmet Fatih Yavuz
11.05.2021, 12:52
50 tane kiralık oyuncumuz vardı abartısız.

artık saçma sapan genç diye oyuncu transferi yapmasınlar.

alıyoruz oynatmıyoruz.

burası oyuncu yetiştirme merkezi değil.

50 gençten 2 tanesi olumlu olarka üst takıma geçse canım feda . Ben 100 adamdan 5 yıldız çıksa tatmin olurum.
Lakin hiç geri dönüş yok.
Gidenlerden olumlu haber de yok!

Mert Oğuzlu61
11.05.2021, 13:06
Bu nedir arkadaş?
Bütün lig maçları 20:30 da, bizim maçı 17:00 a çekmişler!!

TS hariç bütün takımların hedefi var, biz 4. sırayı garantiledik ve formalite maçlarına çıkacağız. Yani bizi ayrı saate koymalarının sebebi muhtemelen gazozuna maç oynayacak olmamızdır.

Ayrica biz özeliz bize ayrı saat veriyorlar, böylesi daha güzel değil mi ? :D

Mehmet Fatih Yavuz
11.05.2021, 13:47
TS hariç bütün takımların hedefi var, biz 4. sırayı garantiledik ve formalite maçlarına çıkacağız. Yani bizi ayrı saate koymalarının sebebi muhtemelen gazozuna maç oynayacak olmamızdır.

Ayrica biz özeliz bize ayrı saat veriyorlar, böylesi daha güzel değil mi ? :D

İş saatinden sonra bir vakte koysalar can feda. 18:30 gibi bir vakte koyarsın. İzlenilirliğini zedelememiş olur en azından.
Hepten gazoz maçı muamelesi etmeye ne gerek var?
Kimse izlemeyecekmişçesine...

ilelebeTS
11.05.2021, 14:01
Gündüze abone ettiler bizi. Hadi bu maç formalite gibi bir maç ama bize karşı zihniyetleri genel olarak bu. Eğer rakipler de bizim kadar gündüz maçı oynasalardı en az 10 puan daha kayıpları olurdu.

My
11.05.2021, 14:05
Abo :) Maç bugün müymüş :) Ulan garajıma inip arabamı parlatacaktım, planım buydu bugün için ya hu :)

HOPA'LI TS'Lİ
11.05.2021, 14:06
İş saatinden sonra bir vakte koysalar can feda. 18:30 gibi bir vakte koyarsın. İzlenilirliğini zedelememiş olur en azından.
Hepten gazoz maçı muamelesi etmeye ne gerek var?
Kimse izlemeyecekmişçesine...

Çok doğru.
18.15'de evde olabiliyoruz.
16.00'lardan bıktık, sıra 17.00'lere geldi.
Dediğiniz gibi koy 18.15 veya 18.30'a herkes izlesin.
Neyi doğru yaptın ki sen Nihat efendi?

cihayan
11.05.2021, 14:10
Arkadaşlar biz gençler maça çıksın görelim diyoruz ama hoca bunları hergün 24 saat görüyor. Buradaki kriter hocaya inanmak, güvenmek. Eğer hocaya inanmıyorsak o ayrı. Bu yüzden, inandığın, güvendiğin hocayı getireceksin ve her yaptığını eleştirmeyeceksin. Yoksa hiç kimse işini iyi yapamaz. Genç oyuncu da formayı alacak. Bu her yerde böyle. Bence kriter yönetimin gerçekten inandığı, arkasında durabileceği bir hocayı takımın başına getirip, verimli çalışabileceği ortamı yaratması olmalıdır.

Tekke
11.05.2021, 15:47
Saat 17:00 demek ön planda yahu 4. lük garanti, formalitesin demek.

Ama arka planda, ULAN TRABZONSPOR, SEN 7 KEZ DÜZENİMİ BAŞIMA GEÇİRDİN, ne güzel çalıp çırpıp yoluyorduk enayileri, kumdan kalelerimizde parayı da yerli değil yabancıya aktarıyorduk, seni her fırsatta lime lime etmezsem.... demek!

Telonyus
11.05.2021, 16:07
madem tam kadro çıktık hakkını veririz umarım. 6-0 bekliyorum.

ilelebeTS
11.05.2021, 16:09
Zorunlu durumlar hariç, ben bu maçta da rotasyon beklemiyorum. Avcı style.

:D

Gökhan Balcı
11.05.2021, 16:09
Canini yok ekuban forvet abdül sağ kanat. Kamil? Umarım erken skor falan alırız da çocukları görme şansımız olur. En kötü ihtimalle Faruk 11 oynar diye düşünüyordum o da olmadı.

ilelebeTS
11.05.2021, 16:11
Canini yok ekuban forvet abdül sağ kanat. Kamil? Umarım erken skor falan alırız da çocukları görme şansımız olur. En kötü ihtimalle Faruk 11 oynar diye düşünüyordum o da olmadı.
Orta saha değişmez. Kamil sağda oynar. Hoca Ömür'ü kanat değil orta saha olarak düşünüyor.

[KAPLAN]
11.05.2021, 16:13
Kamil ne ya (:

pReN@_61
11.05.2021, 16:14
Afobe fenerden sonra Konya'ya da acımayacak

;)

Gökhan Balcı
11.05.2021, 16:17
Orta saha değişmez. Kamil sağda oynar. Hoca Ömür'ü kanat değil orta saha olarak düşünüyor.

Kamil'in bundan haberi var mı acaba :D belki de kamil abdül baker orta sahası olur ekuban kenarda bakasetas forvette olur.

ilelebeTS
11.05.2021, 16:20
Avcı'nın geçenlerde maç sonu konuşması vardı. Son dakika gol yediğimiz gs maçıydı sanırsam. Futbolun ciddiye alınması gerektiğini vurgulamıştı. Çıkardığı kadrolardan bu durum anlaşılmıştır artık. Denildği gibi altyapıdan genç oynatması için önce skoru almalıyız. Maçı koparırsak atabilir sahaya.

Kamil'in bundan haberi var mı acaba :D belki de kamil abdül baker orta sahası olur ekuban kenarda bakasetas forvette olur.
Kamil daha önce de oynatıldı sağ önde, ilk olmaz.

Oğuz ZEYTİN
11.05.2021, 16:22
Bir de sabah radyoda dinledim, bir gazetenin Trabzonspor sayfasında "Hedef 17!" diye başlık atmışlar. İçerik neymiş diye bekledim. "Deplasmanda 17 maçtır kaybetmeme serisi..."

İyi güzel de... Bir Allah'ın kulu da demiyor ki, "17 maçtır kazanma serisi" yapıp övünelim.

NBA'deki sineğin yağını çıkaran ama pek de anlam ifade etmeyen istatistik verilerden biri bu. Ve ekşi'de vardı: "Fenerbahçe kırmak üzeriyken tanımlanan rekorlar".

Çık kazan. Bunun için önceki on altı maçı kaybetmemiş olman şart değil. Her maçı kazanmak için oyna.

Twitter'da bir renktaşımız vardı, "Abdullah Avcı geldikten sonraki şu kadar maçlık seride lideriz. Bu kadar maçlık seride gol yemedik." vs. Sonra tabii büyü bozuldu, çocuk da verileri kesti. O açıdan bakarsak, kimse Ziya Doğan'ın eline su dökemez son yirmi senede! Ama sor yüz kişiye, "Marcelinho'yu sol bek oynattı, kötü hoca." (:

Mehmet Fatih Yavuz
11.05.2021, 16:23
Kamil sağ bek, Serkan sağ ön olmasın sakın. :)
Kadro belli oldu mu?

Yiğit Gayretli
11.05.2021, 16:23
Hakan Yeşil dünyanın gelecek vaadeden 100 oyuncusu arasında gösteriliyor. 20 yaşına girecek ama profesyonel maçı yok hala. İlginç cidden.

ilelebeTS
11.05.2021, 16:25
Kamil sağ bek, Serkan sağ ön olmasın sakın. :)
Kadro belli oldu mu?
Bu da olabilir tabi

Oxychen
11.05.2021, 16:25
Bir de sabah radyoda dinledim, bir gazetenin Trabzonspor sayfasında "Hedef 17!" diye başlık atmışlar. İçerik neymiş diye bekledim. "Deplasmanda 17 maçtır kaybetmeme serisi..."

İyi güzel de... Bir Allah'ın kulu da demiyor ki, "17 maçtır kazanma serisi" yapıp övünelim.

NBA'deki sineğin yağını çıkaran ama pek de anlam ifade etmeyen istatistik verilerden biri bu. Ve ekşi'de vardı: "Fenerbahçe kırmak üzeriyken tanımlanan rekorlar".

Çık kazan. Bunun için önceki on altı maçı kaybetmemiş olman şart değil. Her maçı kazanmak için oyna.

Twitter'da bir renktaşımız vardı, "Abdullah Avcı geldikten sonraki şu kadar maçlık seride lideriz. Bu kadar maçlık seride gol yemedik." vs. Sonra tabii büyü bozuldu, çocuk da verileri kesti. O açıdan bakarsak, kimse Ziya Doğan'ın eline su dökemez son yirmi senede! Ama sor yüz kişiye, "Marcelinho'yu sol bek oynattı, kötü hoca." (:

Kazanamıyorsan kaybetmeyeceksin. Bu düşünceyi bu takıma Avcı güzel aşıladı. İnşallah önümüzdeki sezon galibiyetler serisiyle övünürüz, ama 17 maç deplasmanda mağlubiyet yüzü görmemek "gereksiz istatistik" değil bir başarıdır.

İ. SARAL
11.05.2021, 16:26
Hakan Yeşil dünyanın gelecek vaadeden 100 oyuncusu arasında gösteriliyor. 20 yaşına girecek ama profesyonel maçı yok hala. İlginç cidden.Kaç veya Baker kadar oynayamama ihtimali yok. Yazık oluyor bu çocuklara. Marlon valizi toplamış hala sahada.

Cem Balcı
11.05.2021, 16:29
https://i.hizliresim.com/3e92vmr.png

DeAgLeMaNyAq
11.05.2021, 16:30
İşin içinde ciddi paralar döndüğünden rotasyon zaten beklemiyordum. Sadece Marlon yerine Faruk Can'la başlamamız beklenebilirdi. Yakın geçmişimizde ligin son 2 maçında Antalya ve Kasımpaşa'ya karşı alınan ağır mağlubiyetlerden sonra, Hoca'nın da böyle bir şeye tenezzül etmemesini anlayışla karşılıyorum. Nihayetinde geçen hafta Karagümrük'e 5 gol atan bir takımla oynuyoruz...

Ozan Yılmaz
11.05.2021, 16:31
https://pbs.twimg.com/media/E1G-zVLX0AAcAuw?format=jpg

Mustafa YILMAZ
11.05.2021, 16:31
şu formalite maçından bile gençlere şans vermeyen hoca hiç bir maçta vermez. ayıp.

genç formayı alsın edebiyatını geçin sanki uğurcan formayı kendi aldı mecburiyetten oynadı ki ilk maçlarda iyi de değildi ama oynamak zorunda kaldı ve şimdi geldiği nokta belli. oynamadan maç tecrübesi kazanmadan nasıl oyuncu kazanacaksın. geçin o hikayeleri.

avcı'nın kitabından zaten genç oynatmak yok.

bu çocuklara biz ne eğitim veriyoruz ki sanki onlardan kendilerini göstermelerini bekliyoruz. oynatacaksın başka yolu yok.

marlon gidecek ama hala 11'de.. hakan'ı, faruk'u bu maçlarda da göremeyeceksek nerde göreceğiz daha.

Ts006161
11.05.2021, 16:39
Hocaya kızan arkadaşlar görüyorum burada gençlere şans vermiyor diye. Peki kimse niye çıkıp demiyor, hoca bunlara şans vermiyorsa hak etmiyorlar demek ki

Doğukan Uçan
11.05.2021, 16:43
Yav ne gençlere şans vermesi burası hekimoğlu trabzon değil.

Kadroda genç görmek istemiyoruz.

Bu zihniyet yüzünden 30 yılı çöpe attık!!!!!

Arif Timurcioğlu
11.05.2021, 16:45
Demek ki hak eden genç yok.

serdaracıl
11.05.2021, 16:47
Hocaya kızan arkadaşlar görüyorum burada gençlere şans vermiyor diye. Peki kimse niye çıkıp demiyor, hoca bunlara şans vermiyorsa hak etmiyorlar demek ki

Kamil hakediyor evet. Adam ne zaman ihtiyaç duysak kaçtı, ortalıkta gözğkmedi. Şimdi hiçbir iddiamızın olmadığı maçta 11’’de. Kamil çok şey hakediyor. Biz de en fazla kamili hakediyoruz

serdaracıl
11.05.2021, 16:48

Kamil hakediyor

Ekrem D.
Gel de kafayi yeme... Kimse full rotasyona gidip butun takimi genclerden olustursun demiyor. Uc tane genc oynatsan, bir tanesini kazansan yine kardasin.

Hedefsiz durumdayiz, as oyuncularin bu maca kendilerini ne kadar verecekleri supheli.

Serdar A
Gelecek sezon Serkan Peres'in yedeği olacak. Ömür de orta üçlüde formayı kapması lazım, çünkü görünen o ki sağ tarafa ciddi bir para harcayacağız.

Bakasatas - Ömür çift 10'lu orta alan hocanın Başakşehir'de Mossoro-İrfan Can olarak oynattığı düzene yakın bir şey olabilir.

Enaldo61
Edgar sezonu kapattıydı hani, bizim muhabirler muazzam valla.

Mehmet Fatih Yavuz
Visca, İrfan Can, Mahmut, Cengiz, Volkan Babacan gibi adamları oynattı Avcı genç yaşlarında.
Genç oynatmakta 2 mesele var :
1- Kadro genç oyuncuyu yükseltebilecek kalitede oyuncularda oluşuyor mu?
2- Gençler gerekli kalite ve gayrete sahip mi?

Bizim takımda 10 senede 1 altyapıdan ürün almak moda olduğundan çok da ümitli değilim.

Serdar A
11.05.2021, 16:50

Hoca bu maçtan kazandığım iki milyon lirayla hakeden bir genç alırım diye düşünüyor olabilir. :)

pReN@_61
11.05.2021, 16:50
Kamil sağ açık ?
:eek:

Ts006161
11.05.2021, 16:51
Kamil hakediyor evet. Adam ne zaman ihtiyaç duysak kaçtı, ortalıkta gözğkmedi. Şimdi hiçbir iddiamızın olmadığı maçta 11’’de. Kamil çok şey hakediyor. Biz de en fazla kamili hakediyoruz

Abi Kamil demek ki yedek kulübesindeki bir çok adamdan fazla hak ediyor ki hoca 11 de sahaya sürdü. Ben hocanın terazisinin yanlış tartacağını düşünmüyorum

Mustafa YILMAZ
ulan hala haketmiyorlar demek ki deniyor kardeşim uğurcan hakederek mi aldı formayı !!???? mecburiyetten oynadı mecburiyetten!. yusuf'da mecburiyetten oynadı MECBURİYETTEN!!

yusuf'dan aldığın para ile nefes aldın şimdi uğurcan'dan, abdüş'den gelecek para için ellerini ovuşturuyorsun.

kafalar pırıl pırıl harbiden

Ekrem D.
Umarim Kamil Ahmet sag bek, Serkan Asan sag acik oynar. Yoksa kadronun hic elle tutulacak bir yani yok.

Arif Timurcioğlu
11.05.2021, 16:52
Kamil hakediyor O vasat gençlerden iyi sanırım, kiraya verdiğimiz gençlerin çoğu dandik takımlarda süre alamıyor, bir sıkıntı var demek ki alt yapıda.

Serdar A
11.05.2021, 16:52
Konyaspor'da Abdulkerim ilgilendiğimiz futbolculardan biri.

ilelebeTS
11.05.2021, 16:53
Kimseyi memnun edemezsin. Kazanıp işimize bakalım.

ilelebeTS
11.05.2021, 16:54
ulan hala haketmiyorlar demek ki deniyor kardeşim uğurcan hakederek mi aldı formayı !!???? mecburiyetten oynadı mecburiyetten!. yusuf'da mecburiyetten oynadı MECBURİYETTEN!!

yusuf'dan aldığın para ile nefes aldın şimdi uğurcan'dan, abdüş'den gelecek para için ellerini ovuşturuyorsun.

kafalar pırıl pırıl harbiden

Oynatıyor işte. Serkan oynuyor. Adamdan saymıyor musun onu?

My
11.05.2021, 16:54
Hadi baalım. Vira bismillah :)

Çağatay96
11.05.2021, 16:55
mac ne zaman 5 e alınmıs ya

Hasan Habip Özbay
11.05.2021, 16:57
farukcan ve ahmetcan oynamalıydı neyse hayırlısı

HOPA'LI TS'Lİ
Visca için pislikbahçe de devreye girmiş.

serdaracıl
Kamil sağ açık ?
:eek:

Lionel kamil

HOPA'LI TS'Lİ
70 puana ulaşalım bu akşam
Hayden uşaklar

Hasan Habip Özbay
11.05.2021, 16:58
Konyaspor'da Abdulkerim ilgilendiğimiz futbolculardan biri.
düz topçu hiç gerek yok bence

Mustafa YILMAZ
11.05.2021, 16:59
Oynatıyor işte. Serkan oynuyor. Adamdan saymıyor musun onu?

serkan zaten ilk 11'de şans buluyordu, oynuyordu. sen daha muhabbeti anlayamamışsın ki...

avcı'yı savunacağım diye şu formalite maçında seneye kadroda düşünmediği adamı hala ilk 11'de oynatıp elinde ki genç sol bekin durumuna bakmamasını hoş görüyorsanız kafalar pırıl pırıl

Ekrem D.
Kadro sacma sapan, saha gunesli, teknik direktor takintili, mac saati dengesiz, takim hedefsiz...

tristram
abdullah hoca kadro konusunda asiri takintili.adamin kafasina silah dayasan sonuc degismez.galibiyet primi falan fistan gecin bunlari, kafasindaki kadroyu hic bir sekilde bozmuyor.donem donem les atan cok oyuncu oldu ama kesik yemediler.mesela hakan yesil neden 5 dk'da olsa su ana kadar hic sans bulamadi.bir topcuya 5dk forma sansi veremeyecek kadar guvenmiyorsan kadroya almanin alemi nedir..
allahtan yusuf,abdus,ugurcan gibi isimler hoca gelmeden sans bulmustu.bu topcular bu donem sittin sene kadroya alinmazdi..gerci yusuf ve ugurcan tamamen yokluktan sans buldu.yerli hocalarin alayi korkak,takintili adamlar..bu konuda elestirsek de maganda terim en cesurlari.

Hasan Habip Özbay
11.05.2021, 17:02
görünen o ki başrolde yine hakem bu maçta bile rahat durmuyorlar

İ. SARAL
11.05.2021, 17:03
Gel de kafayi yeme... Kimse full rotasyona gidip butun takimi genclerden olustursun demiyor. Uc tane genc oynatsan, bir tanesini kazansan yine kardasin.

Hedefsiz durumdayiz, as oyuncularin bu maca kendilerini ne kadar verecekleri supheli.+61 bu saçmalığın nesini savunuyorlar ben anlamadım. Marlon eşyaları toplamış 11 de, Baker zaten Allahlık 11 de, Afobe kuymak yiyor sadece hala kadroda. Bu seçimler komedi ötesi.

My
İe ve Hügo sahada, ben az önce Hüseyniyi mi gördüm sahada ?

ilelebeTS
serkan zaten ilk 11'de şans buluyordu, oynuyordu. sen daha muhabbeti anlayamamışsın ki...

avcı'yı savunacağım diye şu formalite maçında seneye kadroda düşünmediği adamı hala ilk 11'de oynatıp elinde ki genç sol bekin durumuna bakmamasını hoş görüyorsanız kafalar pırıl pırıl
Serkan'ı oynatmak mecburiyetinde değil. Başka genç oynatmak mecburiyetinde de değil. Adamın sözleşmesinde öyle bir madde de yok. Senin anlamadığın bu. Pırıl pırıl kafa böyle bir şey.

pReN@_61
11.05.2021, 17:04
İkidir yokluyorlar kalemizi, yiyeceğiz golü gibi...

serdaracıl
11.05.2021, 17:05
Serkan'ı oynatmak mecburiyetinde değil. Başka genç oynatmak mecburiyetinde de değil. Adamın sözleşmesinde öyle bir madde de yok. Senin anlamadığın bu. Pırıl pırıl kafa böyle bir şey.

Neyse sana kamille mutluluklar kardeş

Hasan Habip Özbay
11.05.2021, 17:05
bugün Bakasetas atacak ekuban ve ömür atar

ilelebeTS
11.05.2021, 17:06
Neyse sana kamille mutluluklar kardeş
Kamil ne alaka?

Arif Timurcioğlu
Yahu amma uzattınız gidin alt yapının başındaki hocaya bakın kim var, ondan sonra gelin tatava yapın, üç beş yıl da bir çıkıyor o da tamamiyle yetenek ve oyuncunun kafa yapısından şansa.

serdaracıl
Sağ taraf çok aksıyor. Her zamanki gibi

Hasan Habip Özbay
kenya sadece defans bir hata bekliyor

Enaldo61
11.05.2021, 17:08
gençleri oynatmamak herhalde mesaj, "ilk 11 yetersiz diyorum ben size gençler zaten çöp" diyor hoca.

Hasan Habip Özbay
11.05.2021, 17:09
bu konya nasıl kümede kalmış yazık

Sefa Murat Dokuz
11.05.2021, 17:10
+61 bu saçmalığın nesini savunuyorlar ben anlamadım. Marlon eşyaları toplamış 11 de, Baker zaten Allahlık 11 de, Afobe kuymak yiyor sadece hala kadroda. Bu seçimler komedi ötesi.

+61
Uğurcan’a bile bence gerek yok.

Reha Asan
11.05.2021, 17:11
Kamil Ahmet göbek oynuyor. en azından onun yerine Hakan'ı bi izleseydik.

mesela Uğurcanın yerine Arda geç kardeşim rahat ol alt tarafı 200 bin euro kaybederiz deseydik.

baktık olmuyo mu yaza yollasaydık

DeAgLeMaNyAq
11.05.2021, 17:12
Amatör diyince de kızılıyor…

Sefa Murat Dokuz
Yunus Mallı iddiasız maçta bile oynayamıyor.
Gençler oynayamıyor.

Hala marlon hala baker. Allah seni bildiği gibi yapsın Avcı

Hasan Habip Özbay
kenya orta sahaya bile gelemiyor gelmiyor korkudan amatör takım yazık bu ligde asla yeri yok

BlackPanther
Serkan Asan hahahahahaha

Soner Albayrak
11.05.2021, 17:13
Mal oğlu mal.

Selim Çoban
Beyin bedava :)

Arif Timurcioğlu
Genç serkan atıldı.

ilelebeTS
Aldınız mı genci şimdi

Sefaenes
Serkan defol git çöp

Doğukan Uçan
Bu serkan inşallah son kez formayı giymiştir.

Sefa Murat Dokuz
%100 kırmızı amatörlüğün dibi bide kollarını kaldırıyor

odyseuys
koşusu, zamanlaması, müdahale girişimi... her şeyi yanlış. olmayacak sanki serkan.

Hasan Habip Özbay
11.05.2021, 17:14
faul ile uzaktan yakından alakası yok bu nasıl karar VAR bpiçleri nerde

Uğur Ö.
Şu amibi oynatanda suç

ÖmürKaradeniz61
Trabzonlu çete iş başında.

Soner Albayrak
Şu salağa 28 maç bizi mahkum ettin Avcı. Sana da diyecek bir şey yok.

Mustafa YILMAZ

sen muhabbetin hiç bir köşesinde yoksun, anlayamamışsın çünkü. öyle abuk subuk konuşuyorsun ne alaka yazdıkların? sözleşme ne alaka, madde ne alaka ? harbi kafan pırıl pırıl senin

kaçarava
Gençlerin en iyisi bu işte

emre6117
Serkan Asan hahahahahaha

Neyse artik serkan aşan trabzonsporda jubilesini yapmıştır umarim. Bu kadar amatörlük olmaz.

Fatih K.
Ayıptır ya gerçekten ayıp. Şu tipte oyuncuları bu takıma dolduruyorlar gerçekten ayıp. Ayıbı da geçtim formaya saygısızlık yapıyorlar bunlarla.

serdaracıl
Aldınız mı genci şimdi

Genç deyince aklına serkan mı geliyor?

Hasan Habip Özbay
belki biraz ileri çıkar kenya amatörü

gurur6134
11.05.2021, 17:15
Kotu oldu cok kotu karar dogru

BlackPanther
gençleri oynatmamak herhalde mesaj, "ilk 11 yetersiz diyorum ben size gençler zaten çöp" diyor hoca.

Aynen. Hoca Yönetime söylemiş. Hayal kurmayın diye. Altyapıdan çıkan gençlerin Trabzonspor da oynayacak kalitede değiller diye!!!

Sefa Murat Dokuz
Aldınız mı genci şimdi

Bu kadroyla yenileceğine
Arda erce hakan ile yenil
Zaten lig bitmiş, 2 haftaya klüple vedalaşcak adamlar ilk 11 de

My
Yani küfür etmemek için zor tutuyorum kendimi. Böyle bir gerizekalılık olamaz.

jönts
Ya araya torpil falan sokun da hoca olun ya, harcanıyorsunuz burada.

adiloş bebe
Ve serkan tüm sezona kendi adına müthiş bir nokta koyar. Böylesi sezona böyle vedası yakışırdı genç Serkan'ın...

Seneye bırakın as kadroda yedekte bile olmaması lazım bu çocuğun. Yok arkadaş yok adamdan 10 adım önde pozisyon alıp nasıl bu pozisyonda kırmızı görüyorsun inanılmaz ya

Star61
Vallaha salak bu cocuk ya

Turgay Atalay
Dilerim Allahtan bir daha Trabzonspor formasi giymek nasip olmaz sana. Bu takimi bu mallara mecbur birakanlarin da ayrica Allah belasini versin

serdaracıl
Sabahtan beri insanlar serkanla, kamille, marlon ile olmaz. İddiamız yok gençleri oynatalım diyor. Haklılar.

ozzy!
serkanın son trabzonspor forması giydiği maç olması dileğiyle. zekiden bile kötü bek nasıl çıkar gördük.

Ts006161
Amatörlük resmen başka birşey değil. Net kırmızı

Ufuk
11.05.2021, 17:16
Ya ekuban kdnansjajwb

theo
Her şeyiyle yer tutma, hamle bilinçsizliği ve de futbol zekasının olmayışından kaynaklı bir kırmızı kart. Serkan gibilerden olmaz olamaz.

BlackPanther
Ekuban. Nereye o şut? Taca yolladın topu

sezai
serkan sende akıl denen bir şey olsa son adam sola açılmış ve tek başına olan kişiyi açısını kapatırdın ama gerizekalı olduğun için olmuyor. Bu tecrübe değil bu arkadaşın futbol ile alakası yok.

Doğukan Uçan
Ekuban bırak git allah aşkına ya.

Soner Albayrak
Takımın yediği gollerin yarısının sebebi bir oyuncuysa o oyuncu kısmetsiz değildir. O oyuncu maldır.

OMERYILMAZ_TS
11.05.2021, 17:17
Serkan bu hoca sana o kadar şans verdi ama sen hiçbirini değerlendiremedi belki Giresunspor a kiralık verilir memleket takımım faydalanabilir diyordum ama sen Giresunspor formasını bile tasiyamazsin senden olmadı malesef bence futbol dışında farklı bir uğraş bulmalı...

Sefa Murat Dokuz
Ah ekuban ah

serdaracıl
Ah ekuban ya

Courage
serkan var iken de 10 kişiydik yokluğunda da...

Neyse böyle böyle seneye kadroda olmayacağını garantiliyor kendiliğinden.

Hasan Habip Özbay
terbiyesiz nereye vurdu bas topa kırmızı kart penaltı yuh ya

ilelebeTS
Genç deyince aklına serkan mı geliyor?
Neyse sana mutluluklar kardeş

Turgay Atalay
Ekuban sen de bir an once defol bu takimdan. Zevzek herif

MA291
Net faul ama kirmizi degil. Rakip sola dogru gidiyordu, kaleye dogru degil. Serkan in rakipten önce topu alamamasi inanilmaz.

keles76
Yazık oldu Serkana. Çok fazla kaybedilen puanda bu arkadaşın acemiliği var. Bugünde tüy dikti. Buna verilen şans zannederim kimseye basip olmadı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

BlackPanther
Sabahtan beri insanlar serkanla, kamille, marlon ile olmaz. İddiamız yok gençleri oynatalım diyor. Haklılar.

Onlar bunlardan daha kötü. Adana Demirspor faciasını yine gözünüzün önüne getirin. Trabzonsporun gençleri ikili mücadelelerde dökülüyorlardı.

faysal
sahada futbol yok zaten yenilsekte bişey değişmiyo niye gençler oynamaz en azından kim faydalı kim yaramaz onu görürdük.

Onur Akyüz
11.05.2021, 17:18
Eku az kafan çalışsa penaltı kırmızı ama maalesef kalın kafalının tekisin

Oğuz B.
Ekuban darbeyi alınca düşse penaltıyı almıştı.

redbul
trabzonspor alt yapısından çıkan adamların genel özelliği malesef beyinleri ayaklarına hükmedemiyor kısacası beyinsizler.

pReN@_61
Ulan Serkan:mad:

Fatih K.
İddia ediyorum Serkanın sözleşmesini bugün feshet Trabzonspor geçmişinden bir kere transfer yapar. İkinci soluğunu en iyi ihtimalle 1. ligde alır.

theo
Altyapıya suç atarken altyapı hocalarının pek bir numarası olmadığını da görüp ona göre oraya da işi gerçekten bilen hocaları getirmemiz şart.

BlackPanther
Net faul ama kirmizi degil. Rakip sola dogru gidiyordu, kaleye dogru degil. Serkan in rakipten önce topu alamamasi inanilmaz.

Maalesef kırmızı kart doğru. Serkan olmasa adam Uğurcanla karşı karşıya kalıyor.

serdaracıl
Neyse sana mutluluklar kardeş

Sana da

CEMEFKER
11.05.2021, 17:19
Avcı ve yönetim ne yapmak istiyor anlamakta zorlanıyorum. Gelecek sezon planlaması bu mudur?
Bavulu toplayan Marlon, 2. yedek Serkan bugün sahada olmalı mı?

Kamil sagbek, sağ kanata da A.Ömür veya başka genç olmaz mı?

"Bu maça kulübün mutlak 3 puan ( para) için çıktığını gösteriyor. Kasa boş ve 1 kuruşun değeri fazla" diyeceğim ama 2 yıldır yapılan million EUR'luk "düşündürücü" transferler bunu boşa çıkarıyor.

Samimi değiliz....

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğukan Uçan
11.05.2021, 17:19
ekuban neden kaliteli futbolcu değildir sorusunun yanıtını az önce gördük.

HOPA'LI TS'Lİ
11.05.2021, 17:20
Serkan Asan'ı hala bu takımda oynatanları kınıyorum.

Yahu 65+5 dakika nasıl geçecek şimdi?

Geçen sezon erkenden 10 kişi kaldığımız maçta Alanya'yı penaltı golüyle 1-0 yenmiştik.

Hayde AVCI yap bir sürpriz daha (1.SÜRPRİZ SERKAN ASAN)

yatmaztara
11.05.2021, 17:20
Başkandan başlayarak en kritik yerlerde bireysel çapsızlıktan şampiyonluğu kaçırdık bu sene.

Sefaenes
11.05.2021, 17:21
Bu Serkan Mal icon Jp harcadik bu serkan aski ocon sampiyonluktan olduk ama bu herifin torpili iyi yerden.

kaçarava
Ekuban adeleden odun gibi olmuş. Her şeyin fazlası zarar.

pReN@_61
10 kişi daha iyi oynuyoruz:D

wakaeme
11.05.2021, 17:22
Kâmil iyi ki 11 başlamış sağ beke geçti hemen

Oğuz B.
Kamil ile Serkan'dan biri fazlaydı zaten.
10 kişi daha iyi oynuyoruz:D

yatmaztara
Şengelya bile döndürüyor naylon'u

MA291
Maalesef kırmızı kart doğru. Serkan olmasa adam Uğurcanla karşı karşıya kalıyor.

Kural degismediyse kaleye dogru yönelmedigi icin Sari Kart dogru olcakti. Top sola dogru aciliyor, kaleden uzaklasiyor. Ama versede bisey denmiyor böyle sacma faulde

Bera B.
11.05.2021, 17:23
Kâmil iyi ki 11 başlamış sağ beke geçti hemen
Bir de hocayı beğenmezler.

:D

Hasan Habip Özbay
10 kişiyiz yine tek kale biz bu konya gibi takımlar futbolun katili balına bi de gol atar şimdi yazık az top oynayın ya

İ. SARAL
Bu kadroyla yenileceğine
Zaten lig bitmiş, 2 haftaya klüple vedalaşcak adamlar ilk 11 deKomedi gerçekten.

DeAgLeMaNyAq

Rakibin sola doğru gitmesi bir kıstas ama bu durumda Serkan’a en yakın pozisyondaki Edgar’ın durumuna bakılır. O da bir hayli uzak mesafede olduğundan kurtarır tarafı yok…

serdaracıl
Bakasetas çok iyi bugün. Abdüş ile oynamak onu rahatlatıyor

Arif Timurcioğlu
11.05.2021, 17:24
Şengelya bile döndürüyor naylon'u Lig de çalım yemediği kanat kalmadı.

Nihat Güneş
Sut konusunda nasil gelisicek bu cocuk cozemedim. Abdus Sut atamiyorsan tum gucunle vurmak yerine teknik vurmaya calis koseye plase vurmaya calis, kardesim kimse akil vermiyor mu bu cocuga.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oğuz B.
Hakem de zaten 70 metreden koşarak geldi zevkle, geri dönmezdi o karardan.
Rakibin sola doğru gitmesi bir kıstas ama bu durumda Serkan’a en yakın pozisyondaki Edgar’ın durumuna bakılır. O da bir hayli uzak mesafede olduğundan kurtarır tarafı yok…

My
Hala Serkan'ın beyniyle ayakları arasındaki lag süresini düşünüyorum. Bu net eblehlik. Böyle bir grizekalılık olamaz.

Doğukan Uçan
11.05.2021, 17:25
Rahat kazanacağımız maçı belki de kaybedeceğiz. Konyaspor maça hobi olarak çıkmış.

ilelebeTS
11.05.2021, 17:26
Bu kadroyla yenileceğine
Zaten lig bitmiş, 2 haftaya klüple vedalaşcak adamlar ilk 11 de

Neden yenilelim? Herkes maça neden hazırlık maçı muamelesi yapıyor? Bir kısım yenilsek sövüyor, bir kısım kötü oynasak sövüyor, bir kısım kadrodan sövüyor. Bu işin orta yolu bulunmaz.

Doğukan Uçan
11.05.2021, 17:27
Hakem de tam bir yavşak zorla anasına sövdürmeye çalışıyor.

Hasan Habip Özbay
8 kişi bitiririz bu maçı ama yinede yenilmeyiz

iyattara
Transfer başlığında da yazdım. Gönderilecekleri gönderememek transfer yapamamaktan çok daha tehlikeli. Sen bu adamları takımda tutup bir adam alırım bu da yedekler diye düşünürsen, 2 maç oynar kaybettirir batırır seni. Takımda oynayamayacak adam yedek beklesin diye de tutulmaz takımda. Uzun ligde yedek adam 10 maç oynar rotasyonda. Büyük hata boş adamları takımda tutmak.

BlackPanther
11.05.2021, 17:28
Şengelya bile döndürüyor naylon'u

Naylon :D

Hasan Habip Özbay
11.05.2021, 17:29
çok ciddiyim 3. lig takımı konya bu nasıl futbol anlayışı

Doğukan Uçan
11.05.2021, 17:31
bu konya nın kaç senedir ligden düşmemesi süper ligin ne kadar kötü olduğunu gösteriyor.

Oğuz B.
anguttan kurtuldular ama ruhu hala oralarda bir yerlerde.
çok ciddiyim 3. lig takımı konya bu nasıl futbol anlayışı

Hasan Habip Özbay
hakem resmen katliam yapıyor ekubana iki üst faul 2 kart kırmızı

Hasan Habip Özbay
11.05.2021, 17:33
reesmen kahramanlık yapıyor hakem olum lig bitti derdin ne sığır

iyattara
11.05.2021, 17:35
Konya niye orta sahayı geçmiyor 10 kişi mi kaldı 5 0 öne mi geçti ? Bir şey mi kaçırdık?

gkhnkrbn
Sağ bek kırmızı gördü takım daha iyi oynamaya başladı bi de sol bek görse bu maça 3 puaz yazın..

BlackPanther
Abdullah Avcı Naylona az önce çok pis kızdı!!!!

Mehmet Fatih Yavuz
İlhan palut ran beklentim vardı. Nasıl gudubet bir mekan bu Konya.
Aykut denen futbol canisinin gölgesi hala kalkmamış şehirden. De

BlackPanther
11.05.2021, 17:36
Konya niye orta sahayı geçmiyor 10 kişi mi kaldı 5 0 öne mi geçti ? Bir şey mi kaçırdık?

Onların oyun tarzı öyle. Trabzonspordan korkuyorlar.

Hasan Habip Özbay
11.05.2021, 17:38
sene en az 3 hakem almalıyız yoksa yine hüsran

Doğukan Uçan
11.05.2021, 17:39
kamil ahmet yazık be oğlum 10 senedir takımdasın açtığın ortaya bak.

BlackPanther
11.05.2021, 17:40
kamil ahmet yazık be oğlum 10 senedir takımdasın açtığın ortaya bak.

Taca yolladı

wakaeme
önün bomboş baker kaleyi tuttur bari

My
Ben gideyim garajıma. Az bir işim kaldıydı onu tamamlayayım :) Size iyi seyirler uşaklar.

gkhnkrbn
11.05.2021, 17:41
kamil ahmet kafayı kaldırmadan açsın orta belki isabetli olur o zaman..

BlackPanther
11.05.2021, 17:41
İşkenceye 15 dk ara veriyoruz

Arda'
11.05.2021, 17:42
Yusuf Sarı çözer bu maçı

İ. SARAL
11.05.2021, 17:43
Baker defol git.

OMERYILMAZ_TS
Sut konusunda nasil gelisicek bu cocuk cozemedim. Abdus Sut atamiyorsan tum gucunle vurmak yerine teknik vurmaya calis koseye plase vurmaya calis, kardesim kimse akil vermiyor mu bu cocuga.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen öyle ömür şut konusunda çok ama çok zayıf o yüzden bir Yusuf yazıcı gibi olamayacak malesef inşallah bu sene tekrar sakatlanmadan hazır para ediyorken elden çıkarırız Yusuf sarı ondan iyi malesef üzülerek söylüyorum durum boyle

iyattara
Bu takim 4. Oldu. Alanya hatay gibi takimlarin önünde. Büyük başarı değil mi sizce de?

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çağatay96
11.05.2021, 17:44
iiişkence iişkembe.

DeAgLeMaNyAq
İlginçtir ki Djaniny olmayınca hücumdaki etkinliklerimiz sınırlı kalıyor. Ekuban ne yazık ki uçta oynama özelliklerini bir türlü kazanamadı. Konya’nın hücum anlayışı tamamen topu bize bırakıp arkaya oyuncu kaçırmak üzerineydi. İlk yarıda eksik kalmamıza rağmen topla oynama üstünlüğümüz biraz da bundan kaynaklandı. Fakat ikinci yarıda yorgunluk başlayınca baskı yememiz olası gibi duruyor…

yorumsuz6117
Kamil, Ekuban, Serkan, Marlon hepsini gönder gitsin..

yorumsuz6117
11.05.2021, 17:45
Ekuban'ın santrafor oynadığı takımdan bişey olmaz..

CİVELEK.61
11.05.2021, 17:46
Yok o değil de 10 kişi kalmışsın defansın arkasına top atmaktan başka çaren yok.
İlk yarıdaki tek pozisyona benzer topta o şekilde geldi Ekuban'ın önüne
Hala iki ileri bı geri.
Defalarca koşu gösterdi adam niye atılmaz ki

Somers61
11.05.2021, 17:46
Su maci sanirim Konyalilar ve Trabzonlular disinda seyreden yoktur , izleyenlerde saatin tek maci oldugu icin izliyordur.

yorumsuz6117
11.05.2021, 17:47
Marlon'u, Flavio'yu izleyipte Trabzonspor'a aldıranlar Trabzonspor düşmanıdır..

omondoles
Yok o değil de 10 kişi kalmışsın defansın arkasına top atmaktan başka çaren yok.
İlk yarıdaki tek pozisyona benzer topta o şekilde geldi Ekuban'ın önüne
Hala iki ileri bı geri.
Defalarca koşu gösterdi adam niye atılmaz ki

Fırıncımız kendisine pas atmaktan korkuyor. İstatistikleri bozulur

BlackPanther
Allah aşkına bana biri açıklasın.

Serkan Asan adama çelmeyi taktıktan sonra neden kollarını havaya kaldırıyor. Çelme taktığını kendisi bilmiyor mu? Bu kol kaldırma ne oluyor?

kaçarava
Bu takim 4. Oldu. Alanya hatay gibi takimlarin önünde. Büyük başarı değil mi sizce de?

Sadece bu rezil ötesi beklerimize bakarsak bile mucize diyebiliriz.

ilelebeTS
10 kişi kalmamızdan cesaretlenip Konya üstümüze gelirse belki kazanırız. Bunlar böyle beklemeye devam ederse kilidi açmamız çok zor, ancak duran top falan.

Telonyus
11.05.2021, 17:48
hocanın yapamadığını futbolun doğal akışı yaptı sonunda. Serkan'sız, Hüseyin'siz bir maç bu sıkıcı oyuna rağmen mükemmel.

umut22

YouTube den izleyip almışlardır

axelman
hakem tam bir yılan serkana herkes yükleniyor haklı olarak ama olmayan yerden sarılık pozisyona kırmızı çıkardı.

BlackPanther
11.05.2021, 17:49

Helal olsun sana. Bunu ben aylardır söylüyorum. Bunları alıp getiren ve imza attıran Trabzonspor düşmanıdır!!!

BlackPanther
11.05.2021, 17:50
Fırıncımız kendisine pas atmaktan korkuyor. İstatistikleri bozulur

Baker = Fırıncı :D

iyattara
11.05.2021, 17:50
10 kişi kalmamızdan cesaretlenip Konya üstümüze gelirse belki kazanırız. Bunlar böyle beklemeye devam ederse kilidi açmamız çok zor, ancak duran top falan.Üstad haklısın da adamlar gelmiyor çok ilginç değil mi ya? Ulan ne iddaniz var neyin peşindesiniz saldırın kazanın işte. Sezon bitmiş millete güzel maç izletin bari. Ne saçma takim bu Konya ya.

Onur Akyüz
11.05.2021, 17:51
Serkan efendi bu katlettiğin kaçıncı maç sayısını unuttum.

En az 5 maçta sadece bireysel hatalarınla bizi 3 puandan ettiğine eminim. Yazık sana ya, topa daha yakın olmana rağmen adımlarını ayarlamayı bile beceremediğin için yedin o kartı. Normal adımlarınla gidip sol ayağınla vurabileceğin yerde sağ ayağını ayarlayana kadar adam bastı geçti seni!

Bu kadar aptallık olmaz yeter bıktırdın, nefret ettirdin ya!

ilelebeTS
11.05.2021, 17:52
hakem tam bir yılan serkana herkes yükleniyor haklı olarak ama olmayan yerden sarılık pozisyona kırmızı çıkardı.

Kart doğru. Çünkü bizden başka adam yok etrafta, top da fazla açılmamış.

David_LuiZ4
11.05.2021, 17:52
Rakip yarı sahanın ortasında topu alan adam yüzünü rakip kaleye değil stoperlere dönüyor..Kanatlara top atmaktan ziyade Nwakaeme Bakasetas ÖMÜR EKuban dörtlüsünün sahanın ortasında verkaç yapıp üçgenler kurup seri paslaşmalarla gol pozisyonuna girmemiz lazım..Konya savunmasının dengesini ancak bu şekilde bozabilirsin..Rakibi göbekten merkezden deleceksin yani..

Ama dediğim gibi rakip sahanın ortasında topu alan bizim kaleye dönüyor yüzünü rakip kaleye dönse Ekuban'ı savunmanın arkasına kaçırabileceğiz..

CİVELEK.61
11.05.2021, 17:53
Abdüşun hep kenarda oynamasini isterdim ama şu haliyle kenarda daha kotu.
Merkezde belki ayağında top tutarak faydalı olur.
O kanattaki adam eksiltme özellikleri şu anda A takıma katıldığı zamanların bile gerisinde.
Hani "Çok rakip kovaladı,bireysel savunma yaptı da yoruldu" desem o da yok.
Kenarda adam eksiltemiyorsan işin bitik
Merkezde de çok Abduse uygun çok sık ve kısa paslasmalı oyun yok maalesef.
Böyle olunca çocuk çok fazla bişey yapamıyor.
Wakame de bugün heralde aldığı tüm topları ezdi.
Eku da çok top ezdi.
Zaten bu ikisi takımın hucum gücünün yarısı.
Pas trafiğine katilmayip,bireysel oynayıp,üstelik bide top ezdiklerinde ortaya leş bir manzara çıkıyor futbol adına

ccd6167
Bakın serkan hekimoğlunda oynayamaz. Ciddiyim oynayamaz.

Ts006161
Konya gibi takım olmaz olsun. Bu ne arkadaş biraz baskı yap, rakibinin üstüne gel. Maç boyu 9.5 korner oynadık zevk yapalım diye. Zevkin içine sıçtı resmen

Çağatay96
11.05.2021, 17:54
Serkan efendi bu katlettiğin kaçıncı maç sayısını unuttum.

En az 5 maçta sadece bireysel hatalarınla bizi 3 puandan ettiğine eminim. Yazık sana ya, topa daha yakın olmana rağmen adımlarını ayarlamayı bile beceremediğin için yedin o kartı. Normal adımlarınla gidip sol ayağınla vurabileceğin yerde sağ ayağını ayarlayana kadar adam bastı geçti seni!

Bu kadar aptallık olmaz yeter bıktırdın, nefret ettirdin ya!
1461 e kiraladıgımız adamdan fayda görebildigimi hatırlamıyorum...

CİVELEK.61
11.05.2021, 17:55
Rakip yarı sahanın ortasında topu alan adam yüzünü rakip kaleye değil stoperlere dönüyor..Kanatlara top atmaktan ziyade Nwakaeme Bakasetas ÖMÜR EKuban dörtlüsünün sahanın ortasında verkaç yapıp üçgenler kurup seri paslaşmalarla gol pozisyonuna girmemiz lazım..Konya savunmasının dengesini ancak bu şekilde bozabilirsin..Rakibi göbekten merkezden deleceksin yani..

Ama dediğim gibi rakip sahanın ortasında topu alan bizim kaleye dönüyor yüzünü rakip kaleye dönse Ekuban'ı savunmanın arkasına kaçırabileceğiz..

Çok Kısa süreli de olsa bunu yaptılar maçın başında ama 5 dakika sürmedi

alptug_kd
Serkan çıktı takım yine aynı oynuyor. Değişen bir şey yok. Buradan belli. Adamın zerre faydası olmuyor aksine zararı var.

BlackPanther
İspanyadan Serkan Asanı transfer etmek istediler diyen yöneticiler haindirler.

Niyetleri Kötü bir Serkanı bize iyi gösterme niyetleri.

Ama bizimde gözümüz var sayın yöneticiler.

Çağatay96
11.05.2021, 17:56

yani rakip kaleye degil adamlar bizim kaleye mi dönüyor diyorsun?(son parafrafı okumadan yazmısım kusra bakma :d

bu isi bizim takımda , dikey olarak rakip kaleye tasıyan hızlı oyuncu sayısı 1 eku 2 yusuf .. o zaman kanatlara bunları cekelım omur ortaya girsin forvetsiz oynayalım :D

gurur6134
11.05.2021, 17:56
Konyanin da gol atmaya niyeti yok ilk golu sansa atanin kazanacagi mac olur..