PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 38.Hafta | Göztepe 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3

Armağan Dere
25.04.2021, 10:14
3.lük için kazanmalıyız..
Bundan sonra Bay geçiyoruz..
Hesaplamadım ama kalan 5 maçta Gs 2 mağlubiyet 1 beraberlik yaşayabilir..
Hakeza Fb nin fikstürü daha kolay Gs den.

Anıl C
25.04.2021, 10:16
Birazdan başlığa damlar bu şehrin hamurunda olan Karamancılar:)

Telonyus
25.04.2021, 10:31
Diabate'yi izlemek için iyi bir fırsat olacak. Zorlanacağımızı düşünmüyorum bu maçta.

Cem Balcı
25.04.2021, 11:47
Göztepenin de ne yapacağı belli olmuyor.Diabate bize şov yapmasın da (:
Kazanırız gibi.

gurur6134
25.04.2021, 12:04
Alistik artik trabzonsporun maci varsa o gun saatine bakmaya gerek yok acin saat 16.00 da izleyin direkt

Ts006161
25.04.2021, 12:36
Beraberlik maçı. Ünal hoca hem kendini üzmez. Hem de bizi üzmez

Gökhan Balcı
25.04.2021, 12:55
Umarım deli gibi saldırırlar bize. Böyle rakipler en sevdiğimizdir.

Doğukan Uçan
25.04.2021, 14:32
Göztepe'nin sağı solu belli olmuyor.

İnşallah kazanırız.

70 puan barajını geçmeliyiz.

DeAgLeMaNyAq
25.04.2021, 15:22
Ünal Karaman İntikam Tugayı uzun zamandır bu maçı bekliyordu. Şöyle farklı bir mağlubiyet alsak da Ağaoğlu sinirinden küplere binsin keyfimiz yerine gelsin diyenler bile var. Ağaoğluspor diye bir takım olsaydı bu söylemlere hak verilebilirdi ama söz konusu Trabzonspor ise bu düşünce yapısının savunulacak bir tarafı yok...

CaptanBarbosa
25.04.2021, 15:37
Yenilirsek burada ünalsporluların curcunası kopacağı için ne yapıp edip kazanmak gerek.

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet Fatih Yavuz
25.04.2021, 15:57
Herkesi kör alemi sersem sanmak deyiminin karşılığı olmuş.
Evet yedik Abdulkadir kardeşim.
Mümkünse git hocaya şöyle bunları, basın önünde özür diledikten sonra elbette.

ilelebeTS
25.04.2021, 15:58
Yine mi 16:00 maçı? Abonelik aldık galiba.

jönts
25.04.2021, 16:15
Ünal Karaman İntikam Tugayı uzun zamandır bu maçı bekliyordu. Şöyle farklı bir mağlubiyet alsak da Ağaoğlu sinirinden küplere binsin keyfimiz yerine gelsin diyenler bile var. Ağaoğluspor diye bir takım olsaydı bu söylemlere hak verilebilirdi ama söz konusu Trabzonspor ise bu düşünce yapısının savunulacak bir tarafı yok...

Şu üç cümlenin doğru olduğunu bilmek çok üzücü.

HOPA'LI TS'Lİ
25.04.2021, 17:57
Gaziantep sahasında yenildi.
Alanya Başakşehirde 2 puan bıraktı.

4.lük hayırlı olsun.
3.lük imkansız değil ama çok zor

Doğukan Uçan
25.04.2021, 21:31
Şu kadro ile 4.olmak çok büyük başarı. Dandik türkiye ligini izlemek yerine her sene avrupa ya katılalım daha iyi.

ÖmürKaradeniz61
25.04.2021, 21:38
Umarım münal hozam bizi yenerde iki kelam etme fırsatı doğar.

Mert Acar
25.04.2021, 22:30
Son maçlardan kendi adıma beklentim Abdüşün 8 numarada değerlendirilmesi.. Berat ve Bakasetasla görmek lazım onu.
Ayrıca Trondseni de zaman zaman solbek görsek gelecek sene adına yedekleyebilir mi onu görürüz en azından.
Aynı şekilde Erceninde 1-2 maç süre bulması fena olmaz. Uğurcanıda dinlendirelim biraz.

Anıl C
25.04.2021, 23:11
BMN yönetimi bu maçlık müsaade etsin Karamancılar'a Göztepe'nin olası gollerinde sevinmeleri için:) Mutluluk onlarında hakkı:)

sessizkral_1
26.04.2021, 04:16
20459

göztepenin bütün stoperleri sakat, maça kadar bir değişiklik olurmu bilmiyorum ama önemli bir ayrıntı olabilir

HOPA'LI TS'Lİ
26.04.2021, 07:35
75 puanla ligi noktalariz.

pReN@_61
26.04.2021, 13:21
Diabat şov yaklaşıyor dikkat edin , sıkı tutunun :D

angraf
26.04.2021, 14:23
1-0 biter kazanırız.
İddaamız bitti zaten artık kalan maçları alıp ligi 4. bitirmek şart.
Seneye UEFA gruplarına gitmek şart.

Selim Çoban
26.04.2021, 15:43
Ü.Karamanın bizi tokatlayacağı maçtır

Hamza Yilmaz
26.04.2021, 15:57
Ünalci Tayfa kimin kazanmasini ister acaba?

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

jönts
26.04.2021, 16:06

'Trabzonspor kazanmasın da kim kazanırsa kazansın.' isterler.

HOPA'LI TS'Lİ
26.04.2021, 16:31

ÜK kazanırsa çok iyi Teknik Direktördü demeyi de ihmal etmezler :)

bilgehan83
26.04.2021, 22:40
Uğurcan
serkan majid vitor marlon
Baker berat
Baketasas.
Semedo ekuban Nwakeme

onbirini bekliyorum.. yedekten ömür,kamil, yunus, trondsen ve sarı girer

Emre Çömez
26.04.2021, 22:49
Yes TV
@YesTV61
·
35sn
Trabzonspor’da bir idari personelin testi pozitif çıktı. Gribal enfeksiyon geçiren Abdullah Avcı evinde serum tedavisi görüyor ve kafile ile İzmir’e gitmesine engel bir durumu bulunmuyor

acan61
26.04.2021, 23:43
Hiçbir hocacı değilim gelen istenerek gelir giden de istenerek gönderilir. Peki Ünal hoca size afedersiniz ne yaptı bu kadar? Tolunayın ardından böyle saldırmadınız size seven değil tazminatını alan gerekiyor. Ünal hoca başarısız oldu gitti peki halen sürdürmeye çalıştığınız bu ötekileştirici nefret ne için?

smart
27.04.2021, 00:12
Hiçbir hocacı değilim gelen istenerek gelir giden de istenerek gönderilir. Peki Ünal hoca size afedersiniz ne yaptı bu kadar? Tolunayın ardından böyle saldırmadınız size seven değil tazminatını alan gerekiyor. Ünal hoca başarısız oldu gitti peki halen sürdürmeye çalıştığınız bu ötekileştirici nefret ne için?

Ünal Karaman tazminatını almadı mı?

jönts
27.04.2021, 00:45

Ünal hoca kimseye bir şey yapmadı. Kraldan çok kralcı olanlar insanın sinirini bozuyor, bu kadar.

Kendi adıma konuşayım, Trabzonspor'un 3 efsanesini say deseniz oraya Ünal Karaman'ı yazarım. Kimsede Ünal Karaman nefreti olduğunu da düşünmüyorum.

Tazminatı da paşa paşa aldı Ünal Karaman. Bu ÜnalKaramanSpor'lu arkadaşlar da 'alacak tabii' diye nefretle ve hınçla yorumlar yaptı.

Klasik olacak ama öyle, kimse Trabzonspor'dan büyük değil.

DeAgLeMaNyAq
27.04.2021, 02:31

Ünal hoca kimseye bir şey yapmadı. Kraldan çok kralcı olanlar insanın sinirini bozuyor, bu kadar.

Kendi adıma konuşayım, Trabzonspor'un 3 efsanesini say deseniz oraya Ünal Karaman'ı yazarım. Kimsede Ünal Karaman nefreti olduğunu da düşünmüyorum.

Tazminatı da paşa paşa aldı Ünal Karaman. Bu ÜnalKaramanSpor'lu arkadaşlar da 'alacak tabii' diye nefretle ve hınçla yorumlar yaptı.

Klasik olacak ama öyle, kimse Trabzonspor'dan büyük değil.

Benim ve birçok kişinin düşüncelerini aşağı yukarı dile getirmişsiniz. İstisnalar haricinde kimsenin Ünal Hoca'dan nefret ettiğini düşünmüyorum aksine tüm yaşananlara rağmen seviliyor. Sorun Ünal Hoca'yı kulübün üstüne çıkaran zihniyette. Ünal Hoca'ya sorulsa o da bu durumdan rahatsızdır. Ha bir de işin futbol boyutu açısından tartışmaya açanlar var. Ünal Hoca'nın 18-19 sezonunda çok iyi top oynattığı fikrine ben de katılıyorum ama aynı şeyleri geçtiğimiz sezon için söylemeyeceğim. Dolayısıyla Abdullah Hoca ile Ünal Hoca kıyaslamaları da bir an önce son bulmalı...

smart
27.04.2021, 08:29
https://i.hizliresim.com/nsuplt.jpg (https://hizliresim.com/Sp0pcQ)
Lig bitmeden şu kadroyu bir kere izlemek isterdim. (Sağ bek opsiyonel)

nakzo
27.04.2021, 08:52
Ünal iyi bir hoca değil nokta. Bundan sonraki hayatında başarılar bir daha bize gelmesin.

acan61
27.04.2021, 12:04
Göztepenin kazanmasını isteyen Ünalcı tayfa bir iki kişidir ve Avcı kaybetsin isteyen de var eminim buna ek olarak şöyle 6 7 yesek de iyi transferler yapılsın isteyen de 3 4 kişi çıkar ve hatta başkan gitsin diye 8 9 yemek isteyen de boldur. Ama buna karşın zorla tartışma başlatmak isteyen ve bundan zevk alan taraftarları ayrıştırıcı nefret dili kullanan koca bir grup var. Az değiller henüz 2. sayfada komple başlığı ele geçirdiler ve forum yönetimi el atmazsa muhtemelen burada bir iki Ünal hoca sevgisini belirten biz sıradan Trabzonspor taraftarına küfür ve hakarete varan cümleler kurulacak. Ben uyarımı yapayım.

Ben sadece bu yazılardan rahatsız olduğumu belirtiyorum.

Hamza Yilmaz
27.04.2021, 12:21
Hiçbir hocacı değilim gelen istenerek gelir giden de istenerek gönderilir. Peki Ünal hoca size afedersiniz ne yaptı bu kadar? Tolunayın ardından böyle saldırmadınız size seven değil tazminatını alan gerekiyor. Ünal hoca başarısız oldu gitti peki halen sürdürmeye çalıştığınız bu ötekileştirici nefret ne için?Ben Ünal Karaman'i cok seven biriyim. Hocaligi vasat filan o konulara girmiyorum ama bu Ünal'ci tayfa yüzünden olan Ünal Karaman'a oluyor.

Yusuf BALCI
27.04.2021, 14:09
Ünalcı tayfa ne demek? Böyle bir terim mi var bilmiyorum ama şunu söyleyebilirim. Herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda Trabzonspor'un kaybetmesini isteyebilecek birisi bu takımı gönülden tutmuyordur. Çok net konuşuyorum. Son maç yenilirsek GS ya da FB şampiyonluktan olacak diyelim, yenildik diye yine de sevinemem. Hiç bir zaman TS yenildi diye sevinemem. Yönetiminde, teknik ekibinde ya da futbolcu kadrosunda kim olursa olsun bu değişmez.

Mehmet Fatih Yavuz
27.04.2021, 14:22
Ünalcı tayfa ne demek? Böyle bir terim mi var bilmiyorum ama şunu söyleyebilirim. Herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda Trabzonspor'un kaybetmesini isteyebilecek birisi bu takımı gönülden tutmuyordur. Çok net konuşuyorum. Son maç yenilirsek GS ya da FB şampiyonluktan olacak diyelim, yenildik diye yine de sevinemem. Hiç bir zaman TS yenildi diye sevinemem. Yönetiminde, teknik ekibinde ya da futbolcu kadrosunda kim olursa olsun bu değişmez.

Ünalcı tayfa, Ünal Karaman takıldan ayrıldığından beri aklı ve gönlü onda kalan ekip.
Bu arkadaşlar her olumsuzlukta gelip temcit pilavı gibi aynı şeyleri tekrarladıkları ayrıca içeriği de belli olduğu için, takımın hocasına göre yaklaşımı değişmeyen, sadece Trabzonspor taraftarı olan insanlarda bir reaksiyon oluştu.

jönts
27.04.2021, 14:22

Ü.Karamanın bizi tokatlayacağı maçtır

:)

Sefa Alış
27.04.2021, 14:27
şu trondsen'i bi görsek artık bu maç, sezon bitti daha nasıl oyuncudur haberimiz yok

Doğukan Uçan
27.04.2021, 14:38
Deplasmanda 15 maç kaybetmiyoruz rekora gidiyoruz kalan maçların hepsi önemli yenilmeden lig bitmeli.

Sefer A.
27.04.2021, 15:24
Avci hocam bu maçi almazsan hele de yenilirsen, baskanin eline koz vermis olursun bak =)

DeAgLeMaNyAq
27.04.2021, 16:18
Kamil Ahmet'le vedalaşmanın vakti geldi sanırım...

Edit: Neyse ağrıları geçiciymiş kadroya dahil edilmiş...

artvints
27.04.2021, 16:38
Ünalcı tayfa, Ünal Karaman takıldan ayrıldığından beri aklı ve gönlü onda kalan ekip.
Bu arkadaşlar her olumsuzlukta gelip temcit pilavı gibi aynı şeyleri tekrarladıkları ayrıca içeriği de belli olduğu için, takımın hocasına göre yaklaşımı değişmeyen, sadece Trabzonspor taraftarı olan insanlarda bir reaksiyon oluştu.

Durup dururken başlıkta ünal hoca değil diyen kesim çok daha fazla.

Ilk ünal meselesini açan yorumu okursan göztepe kazansın da sevinsinler tarzı bir yorum içeriyor. Içindeki nefreti saklayamayan, her fırsatta bunu ortaya döken kesim yani. Burada iki üç kişi en fazla cevap veriyor. Durup dururken meseleyi açanlar sizin deyiminizle ünalci'lar değil.

Mehmet Fatih Yavuz
27.04.2021, 16:41
Durup dururken başlıkta ünal hoca değil diyen kesim çok daha fazla.

Sonuç o sonuç...
1 senedir öyle kafa ütülendi ki.
Reaksiyon oluştu dedim ya.

artvints
27.04.2021, 16:44
Sonuç o sonuç...
1 senedir öyle kafa ütülendi ki.
Reaksiyon oluştu dedim ya.

Hiç öyle birsey yok. Bir senedir hakaret okuyorum ben.

HOPA'LI TS'Lİ
27.04.2021, 17:15
Ünal K. muhabbetine bir son verip maça odaklansak güzel olacak.

Yusuf BALCI
27.04.2021, 17:24
Ah pandemi ah. Yarın gidip maçı tribünde izlemek vardı. Takım şehre gelecek diye gün saydığımız oluyordu.

Doğukan Uçan
27.04.2021, 21:48
Ünal karaman yüzünden şampiyonluk gitti halen daha ünal muhabbeti yapanlar var.

Adamın puan kaybettiği maçları herkes unuttu galiba.

Ozan Yılmaz
27.04.2021, 22:10
bazılarının Ünal Karaman saplantısı ve/veya takıntısı iğrenç bir hal almaya başladı artık,

birbirlerini gaza getirip saçma asılsız iddialar ile tartışma yaratma huyları son bulmadı bir türlü nedense(?)

sunî gündem ile altı boş sataşma çabalarından vazgeçilmeli artık.

jönts
27.04.2021, 22:15

Baka - Ömür ve Ekuban'ın yerlerini değişelim, daha olumlu bence.

Kemal Öztel
27.04.2021, 23:01
Ünal hocama saygılar, sevgiler. Futbolcu olarak bir efsaneydi, teknik direktör olarak da iyi işler yaptı. Kariyerinde hangi takıma giderse gitsin hep destekleyeceğim onu.

Yarın inşallah kazanıyoruz. Her galibiyet önemli bir gelir sonuçta. Matematiksel olarak da 4.lüğü garantilemek lazım. Trondseni de kısa bir süre olsa da görebilsek iyi olurdu..

Ufuk
27.04.2021, 23:55
https://i.hizliresim.com/nsuplt.jpg (https://hizliresim.com/Sp0pcQ)

Orta saha kurgusunu bu şekil ben de görmek istiyorum. Bjk dönemi Dorukhan'a De Bruyne videoları atıp izle feyz al demiş avcı haberlere göre.. Bizim Ömür Modric rolüne evrilecekse şimdi tam zamanı. Fizik olarak güçlensin falan diyoruz ama Modric'e bakıyorum vitaminsizin teki, savunmada doğru zamanda doğru yerde olup işi bitiriyor. Ömür zaten öyle ahım şahım gol/asist yapan bi topçu değil, şut atmayı da öğrenecek gibi durmuyor. Bu haliyle ciddi bir Avrupa takımında sağ önde falan oynayabileceğini sanmıyorum, adamların alt yapılarından çıkan topçular gol atmak için doğmuş oluyor zaten.

güneyli
28.04.2021, 00:50
1-3 alalım keyif yapalım..Züğürt tesellisi işte..

kaçarava
28.04.2021, 02:34
Göztepe son 2 haftada eksikler yüzünden defansta büyük sorun yaşadı. Stoperde özellikle. Son maç ise 2-3 oyuncuyu oynatmayıp dinlendirdi diye düşünüyorum. Çok yakından takip etmedim ama bakınca başka ihtimal gelmedi aklıma. Bunlar normalde sürekli oynayan Soner, Halil ve Jahovic. Kaleci Irfan Can da yedekti. Kötü goller yese de fena toplar çıkarmamıştı gs maçında. Bu maçta kesin 11de başlarlar. 2 maçtır devam eden silik görüntüleri var. Biz de covid takımı vurunca ritmi epey düşürmüştük, etkilenmiştik. Bundan kurtulmak isteyeceklerdir.

Bu maçı alma görevini Nwakaemeye yazıyorum. Yabancı bir caps var ya değnekle dokunup do something diyo. Aynı öyle dürtüyorum Nwakaemeyi.

Halil Alemdar
28.04.2021, 03:06
Orta saha kurgusunu bu şekil ben de görmek istiyorum. Bjk dönemi Dorukhan'a De Bruyne videoları atıp izle feyz al demiş avcı haberlere göre.. Bizim Ömür Modric rolüne evrilecekse şimdi tam zamanı. Fizik olarak güçlensin falan diyoruz ama Modric'e bakıyorum vitaminsizin teki, savunmada doğru zamanda doğru yerde olup işi bitiriyor. Ömür zaten öyle ahım şahım gol/asist yapan bi topçu değil, şut atmayı da öğrenecek gibi durmuyor. Bu haliyle ciddi bir Avrupa takımında sağ önde falan oynayabileceğini sanmıyorum, adamların alt yapılarından çıkan topçular gol atmak için doğmuş oluyor zaten.

Ömürün yeri sağ ön değil zaten ama kendisi de orada rahat ettiğini falan söylemiş sanırım. Güzel bir 8 çıkar bu çocuktan ama çıkarabilecek miyiz merak içerisindeyim ve heyecanlıyım açıkcası.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
28.04.2021, 07:45
Hatay kazanınca bay haftası öncesi bugün kazanmamız şart oldu.

Doğukan Uçan
28.04.2021, 10:44
Hatay kazanınca bay haftası öncesi bugün kazanmamız şart oldu.

hatay haftaya beşiktaşa yenilecek 4.olduk bile sorun olmaz.

HOPA'LI TS'Lİ
28.04.2021, 11:29
hatay haftaya beşiktaşa yenilecek 4.olduk bile sorun olmaz.

Şikebahçe şampiyon olacağına böylesi daha hayırlı olur.

Ancak biz bugün kazanırsak kendi işimizi görmüş oluruz.

iyattara
28.04.2021, 12:26
Goztepe iyi bir takım değil. Özellikle hücum gücü kısıtlı Halil şapkadan tavşan çıkartıyor bazen gol atıyorlar. Bizim savunmayı çok zorlayamazlar. Lakin biz nasıl gol atarız onu göreceğiz. Yenilmeyecegimiz ama diğer iki ihtimalin de yarı yarıya olduğu bir maç. Karşı tarafın iddiasız olmasi mutlaka bize yarayacaktır.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lazminator61
28.04.2021, 12:31
4.lük önemli, Sikebahce aslinda fifadan ceza yemesi lazim, yani avrupadan elenmesi lazim, ozaman GS sampiyonlar ligi ön eleme oynar, bizde avrupa kupasina katiliriz

Hamza Yilmaz
28.04.2021, 12:40
4.lük önemli, Sikebahce aslinda fifadan ceza yemesi lazim, yani avrupadan elenmesi lazim, ozaman GS sampiyonlar ligi ön eleme oynar, bizde avrupa kupasina katilirizNiye alsinlar ki?

Sefer A.
28.04.2021, 14:27
ya hayde maç saati gel daa... online ders mers sarmay ztn hayde yaa

Ekrem D.
28.04.2021, 14:32
Onceki sayfalari okudum, delinin birisi kuyuya bir tas atmis kirk akilli cikaramamis.

Bu forumda Unal Karaman'in gitmesi icin ilk konuyu ben acmistim. Daha sonra bir forum yoneticisi (tabii en iyisini kendileri bildikleri icin) "Başlığa veda etme zamanımız gelmiş... Kimse kusura bakmasın. Camianın enerjisini yanlış yerlere harcamasına daha fazla alet olamayız." diyip konuyu kilitlemisti. O yorumun uzerinden 24 saat gecmeden Unal Karaman Trabzonspor'dan ayrilmisti.

2018 yazinda ruhen cokmus bu camiayi kendi etrafinda toplayip birlestirecek; Turkmen, Zargo Toure, Parmak vs gibi oyunculardan bir takim olusturacak, bunu da minimum maliyetle yapacak yegane isimlerden birisiydi Unal Karaman. Fakat ruhen cokmus camia, ayaga kalkip kosmaya basladiktan sonra Karaman'in bazi defolari ortaya cikmaya basladi. Ornek olarak, one gecilen maclarda kaybedilen puanlar, yapilan oyuncu degisiklikleri bize Karaman'in Trabzonspor'u sampiyon yapmak icin yeterli teknik donanima sahip olmadigini gosterdi.

Ote yandan, Karaman'i Karaman yapan en guclu yonleri; liderlik vasfi, insan iliskileri ve oyunculari motive edebilmesi. Teknik eksiklikler, uzun vadede edinilecek tecrubelerle veya guclu bir yardimci kadroyla giderilebilir. Dolayisiyla ben Unal Karaman hakkinda "bir daha bu camiada asla teknik direktorluk yapamaz" gibi bir soz soylenmesini dogru bulmuyorum. Eksik yonlerini gelistirirse her calkantili donemde bu takimla adi anilan teknik direktorlerden biri olacaktir.

Kagit uzerinde Goztepe ve Trabzonspor'un kadrolarini karsilastirdigimiz zaman Trabzonspor'un bir iki gomlek daha yukarida oldugunu goruyoruz. Eger Karaman, bu mac icin sabirli oyunu tercih edip Halil, Diabate gibi oyuncular uzerinden kontra ataklarla gol bulmaya calisirsa Trabzonspor'dan puan ya da puanlar koparabilir. Eger gecen haftaki Karagumrukspor gibi oyuna hakim olmaya calisirsa, Trabzonspor bu maci rahat kazanir.

lazminator61
28.04.2021, 14:51
Niye alsinlar ki?

20 transfer yaotilar, 1 oyuncu sattilar, belki ondan

Ekrem D.
28.04.2021, 14:56
https://pbs.twimg.com/media/E0Dvu5GXEAEdew4?format=jpg&name=large

pReN@_61
28.04.2021, 14:59
Sirtaki reis kadroya dönmüş. Yazar bugün bir tane.

Hakan
28.04.2021, 15:02
Göztepe'de Obinna haricinde bizlik bir oyuncuları yok bence, Halil dahil.
Bu sene izlediğim kadarıyla vatandaşı Onazi'den daha akıllı savunmacı.

gurur6134
28.04.2021, 15:15
Baker kalacak gibi gozukuyor hocanin surekli 11 de sans vermesi son haftalarda ki yukselen performansi buna isaret gibi.iyi bir alternatif olabilir uygun fiyata kiralanirsa forma rekabetine girer en kotu..

Hamza Yilmaz
28.04.2021, 15:23
20 transfer yaotilar, 1 oyuncu sattilar, belki ondanAli k.o.c halletmistir onu, o kadar salak degildir herhalde

lazminator61
28.04.2021, 15:32
Sirtaki reis kadroya dönmüş. Yazar bugün bir tane.

afobe mi ? :D

pReN@_61
28.04.2021, 15:41
afobe mi ? :DÜstad aman Allah'ını seversen :)

jairzinho
28.04.2021, 15:45
göztepede 1 stoper harici eksik yok gibi

obinna ve soner merkez orta saha ikilisi,oldukça iki yönlü

halil diabete jahoviç ve şerif ndiaye hücum 4 lüsü,buda gayet iyi

sadece stoper alpaslan yok ilk 11 de

ünal hoca klasik hücum edin saldırın ilk 11 i çıkarmış,zaten ünal hoca demek hücum futbolu demektir

Doğukan Uçan
28.04.2021, 16:07
wakayeme haftalar sonra isabetli şut çekti :D

Hasan Habip Özbay
28.04.2021, 16:12
0-3 önde olmalıydık tarihi fark olacak maç nereye gidecek çok merak ediyorum

jönts
28.04.2021, 16:12
İyice emin oldum artık. Djaniny ve Ekuban arasında büyük problem var. Bir takıma hizmet etmekten çok bireysel olarak mücadele içindeler. Bu Ekuban'ın her şuttan sonra el kol yapması hiç hoşuma gitmiyor.

Ben, Nwakaeme çalım atınca tribe giren Yusuf'u uyarıp dönen topu takip ettiği için gol atan (18-19 Gs maçı) Ekuban'ı istiyorum.

TS61_NL
28.04.2021, 16:15
Waka dikkat etmesi lazım yoksa kırmızı gelecek

Doğukan Uçan
28.04.2021, 16:16
Semedo son pasları yapabilse öne geçmiştik.

Sefer A.
28.04.2021, 16:16
Nwaakeme o basmalari çok yapiyor, iyice bunadi sinir bozucu olmaya basladi ha...

Hasan Habip Özbay
28.04.2021, 16:17
gözete 1-8-1-1 ounuyor ünal hoca ne yapıyorsun dayanamazsın böyle

kaçarava
28.04.2021, 16:18
Ya şu ceza sahasına gol koşusunu yapın artık ya. Nwakaeme ve Ekuban uyuyor. Flavio bile bunlardan iyi koşu atıyor.

Mehmet Fatih Yavuz
28.04.2021, 16:19
Üç kişi paslaşırken sağ tarafta topu kaptırıyorlar. Serkan ve Bakasetas topun peşinden koşuyor, Ekuban ağam yürümeye başlıyor.
Dayaklık kıvama gelen arkadaşlar bunlar.
40 gol de atsalar benim için değişmez şu devamsızlık oldukça.

Doğukan Uçan
28.04.2021, 16:20
Hücum sorunu devam ediyor. İleride hiç çoğalamıyoruz.

Hep bir oyuncu bir şeyler yapmaya çalışıyor.

Enaldo61
28.04.2021, 16:21
Diabate bizim topçumuz napıcaz bu adamı oynatıcaz mı seneye göndericez mi merak ediyorum, rotasyonda faydalı olur gibi geldi.

Ertan1982
28.04.2021, 16:21
eskiden kontra ustasiydi bu takim ne oldu bunu kaybettik

Enaldo61
28.04.2021, 16:23
Halil Akbunar ne güzel kesti be.

Edgar yok ya savunma ortasından açık verdik, normalde çok nadir olurdu.

Doğukan Uçan
28.04.2021, 16:23
Avcı geldiğinden beri en çok pozisyon verdiğimiz ilk yarı olabilir.

Sefer A.
28.04.2021, 16:24
Berat miçarim o paslarina lan, artis

Semih AYDIN
Neler oluyor

Sefer A.
eskiden kontra ustasiydi bu takim ne oldu bunu kaybettik
ney ? ne zaman ? 10 sene önce falan herhalde

Ufuk
28.04.2021, 16:25
eskiden kontra ustasiydi bu takim ne oldu bunu kaybettikEskiyi anan tüm soruların cevabı Sörlotha çıkıyor. :(

jönts
Göztepeli futbolcular çirkefliğe, yatmaya özel mi çalışmış? Süperstar Halil yerden kalkmıyor.

DeAgLeMaNyAq
Edgar Serkan’ın açıklarını nispeten kapatabiliyordu. Hosseini olunca daha rahat boşluk veriyoruz. Bunun üstüne maç başından beri kafa toplarında üstünlük sağladılar...

kaçarava
28.04.2021, 16:26
Edgar Serkan’ın açıklarını nispeten kapatabiliyordu. Hosseini olunca daha rahat boşluk veriyoruz. Bunun üstüne maç başından beri kafa toplarında üstünlük sağladılar...

Jahovic gogsuyle pas atıyor olacak iş değil.

Mehmet BAŞ
28.04.2021, 16:26
Halil Akbunar'ı beğenmeyenler vardı. :o

Enaldo61
28.04.2021, 16:27
ya kontrol etmeden vur işte her topu kontrol mu edecen

Mehmet BAŞ
28.04.2021, 16:28
Serkan'ın pozisyon hataları gözlerimi kanatıyor. Şu ana kadar üç tane kritik pozisyon hatasını saydım.

ilelebeTS
Ulan vurun artık sağlam bir tane

jönts
Halil Akbunar'ı beğenmeyenler vardı. :o

E şu ana kadar yaptıklarını Yusuf Sarı da yapıyor, boş alanda top taşıma. Hatta Yusuf'un şutu daha iyi. :)

Hasan Habip Özbay
Halil bütün sempatisini kaybetti sadece artislik yapıyor

umut22
28.04.2021, 16:29
İşimiz zor bu maç

srmnlii
28.04.2021, 16:29
abi bu takım nasıl kontra ustasıydı diyebiliyorsunuz bende bunu anlamıyorum.! bu takım son beş dakikalar da on dakikalar da yediği gollerle otuz küsür puan kaybeden takım değilmi.? demek ki hiç de adam akıllı kontra yapıp farkı açamıyormuşuz dimi.?

Doğukan Uçan
28.04.2021, 16:30
Serkan ve Marlon'un açtığı ortaların hepsi rakibe gidiyor.

Kafayı kaldırmadan orta açıyorlar.

Hasan Habip Özbay
E şu ana kadar yaptıklarını Yusuf Sarı da yapıyor, boş alanda top taşıma. Hatta Yusuf'un şutu daha iyi. :)
halil sadece şımarmış ve aşırı kendine güveniyor asla büyük takım pyuncusu olamaz

Hasan Habip Özbay
takım gayet iyi

ÖmürKaradeniz61
28.04.2021, 16:31
Böyle futbol olmaz,Göztepe bizden daha cesaretli.

Hasan Habip Özbay
28.04.2021, 16:32
bu kadar gol kaçar mı ya

Mehmet BAŞ
28.04.2021, 16:34
Serkan ve Marlon'un açtığı ortaların hepsi rakibe gidiyor.
Kafayı kaldırmadan orta açıyorlar.

Kafayı kaldırdıklarında da bir şey değişmiyor. :o

Ekrem D.
Siz hangi maci izliyorsunuz arkadas? Macin en net iki pozisyonu Goztepe'de: 1- Jahovic karsi karsiya, 2- N'Diaye kafa topu

ilelebeTS
Ön taraf gol atmayı beceremedi, golü geriden biri atacak galiba. Belki Baker.

Doğukan Uçan
28.04.2021, 16:35
Kafayı kaldırdıklarında da bir şey değişmiyor. :o

:D

Uğur Ö.
28.04.2021, 16:36
Faul ile alakası bile yoktu.

tristram
28.04.2021, 16:37
serkanima bak kendine calim atmayi da ogrendi

Sefer A.
Serkan da sahtekarliga basladi... Diabate'ye çok ucuz faul çalmis hakem

ilelebeTS
Serkan :D :D

Hasan Habip Özbay
28.04.2021, 16:38
hiç şakası yok 5 farklı ilk yarı önde olmalıydık bu ne ya

Enaldo61
harbiden 2 tane kalite bek olsa bu takım ilk 2deydi. Sörloth da olsa şampiyondu.

Ekrem D.
Nwakaeme >> Gassama

Jaja >> Lucas Neill flashback

ilelebeTS
Serkan da sahtekarliga basladi... Diabate'ye çok ucuz faul çalmis hakem
Bir de 50 takla atıyor

Mehmet BAŞ

O yüzden Milli Takıma Yusuf değil de Halil gidiyor. :o

Turgay Atalay
Bakasetas, Ekuban ve Serkan şamarlik. Bu üçü disinda herkes birseyler yapmanin derdinde. Bu üçü takimi fena trolluyor

Mehmet Fatih Yavuz
28.04.2021, 16:39
Göztepe ani top kazanımları ile iki pozisyon buldu. Kontradan yani.
Yoksa atak oynadıkları falan yok.
Hem topla daha çok oynayan, hem de rakip ceza sahasına daha çok giren biziz. Lakin sonuç gelmedi.
Santraforsuzluk böyle boktan birşey işte.

Sefer A.
100% Oflu biri olarak
Oflu baskan istemiyorum, 3 tâne geldi hepsi miçti batirdi...
Akçaabatli futbolcu istemiyorum.... Parmak Serkan, hem artis hem sahtekar, hem de bir mok olmadan kendilerini bi mok zannediyorlar....

ozturk
İlerde çoğalamıyoruz..

jönts
O yüzden Milli Takıma Yusuf değil de Halil gidiyor. :o

Kenan Karaman'ın 11 oynadığı milli takım mı? Ya da Abdülkadir Parmak'ın seçildiği milli takım mı? :D

ilelebeTS
28.04.2021, 16:40
Ulan orta yapmayı bilmeyen bek mi olur arkadaş. 2'si de bizde.

Hasan Habip Özbay
28.04.2021, 16:41
yok böyle maç Nwakeme resmen futbol dersi veriyor

Selim Çoban
Yediğimiz gole bak :) stoper kuş gibi çıktı avlandı

Fatih K.
Araya bıraktıkları tüm toplar pozisyon oldu. Savunma rezalet resmen.

Mehmet Fatih Yavuz
28.04.2021, 16:42
Aynı şey tekrarlandı. Wakame hatalı pas, ani top. Bu sefer gol oldu.

Turgay Atalay
Bu Diabate denen picin bize garezi neydi bizde ayakta duramiyorken simdi sov yapiyor.

Uğur Ö.
Abi aynı pozisyon kaç kere daha olacak. Berat önde stoperler açılıyor, Jahovic göbekten bomboş yardırıyor, kamera şakası mı, bu mudur taktik dehalık?

Semih AYDIN
Edgar olmayınca olan bu işte İranlı yı hemen göndersinler

Sefer A.
Hosseini salaginin oldugu stoper hattindan bir nâne olmaz,,, anlamiyor kimse... anlasilan hoca da anlamiyor ki israrla kalsin istiyor, yedek olarak bile kalmamali dangoz herif

gurur6134
Ayikla pirincin tasini simdi orta sahamiz cok yumusak kaliyor baker berat

Hasan Habip Özbay
şaka gibi tarihi fark olmalıydı yarıyı geride kapattık

redbul
jahoviç gibi kaplumbağa sınıfındaki adama bu şekil gol attırmak hiç yakışmadı

ilelebeTS
28.04.2021, 16:43
Edgar keserdi bunu. Ama gol geliyorum demişti, aynı pozisyondan verdik yine.

kaçarava
Takım ilk defa önde oynamaya çalıştı defans elek oldu.

nuri45
su baker ne oynuyor bilen varmi

Sefaenes
Baker seneye kalmamali bu adama guvenerek yola çıkılmaz

chener
İleri dörtlü çok uyumsuz yaa. Birbirlerini anlasalar ne goller bulmustuk.

Ekrem D.
Su forumda Diabate'nin sacma sapan bir sekilde gonderilmesi hataliydi yazinca biz suclu oluyoruz.

Ama uzulmeye mahal yok, Jahovic'in bize attigin golun asistini biz yapmis olduk. Ne de olsa Diabate'nin yari maasini biz oduyoruz.

Avci <3

Doğukan Uçan
Wakayeme'nin eski halinden eser yok seneye takımda olmaz büyük ihtimal.

DeAgLeMaNyAq
Göztepe’nin bitiriciliği iyi olsa ilk yarı fark olurdu ancak Göztepe bu pozisyonları oyunu yönlendirip üstümüze yıkarak bulmadı tamamen bizim kaptırdığımız toplar ve kaybettiğimiz ikili mücadeleler sonrasında pozisyona girdiler. Biz daha çok kendi yarı sahamızda pas yaptık ve birkaç kez araya paslar atarak pozisyon bulabildik. Bununla birlikte Bakasetas da sürekli uzaktan kaleyi yoklamaya çalıştı ama isabet sağlayamadı. İlk yarı sonunda gelen gol ister istemez oyun anlayışımızı değiştirecektir. Göztepe aralara çok iyi koşu attığından bir gol daha buldukları takdirde maçı bitirirler...

btnyldz
Söylenecek hiçbir şey yok. 2 pas üst üste yapamadığımız anlar var. Nwaka saçma pas attı, Baker becerip topa koşamadı, yetersiz Diabate gayet iyi çalım ve arapas attı, defans koşamadı. Gol olması için ne gerekiyorsa oldu yine Trabzonspor 'un yediği her golün hikayesi gibi

Mehmet BAŞ
Jahovic'i iki kere araya kaçırmak da ne bileyim...

Hoseini ile neden olmayacağının cevabı tam olarak burada saklı sanırım.

Hasan Habip Özbay
28.04.2021, 16:44
hakikaten inanmak zor bu skora

bingolts
28.04.2021, 16:44
Rezil Huseyni defol git daha kibar olamam emekli topçu seni geçiyor golü kaleye bırakıyor

ilelebeTS
28.04.2021, 16:45
Daha iyi oldu. Bizim takım gerideyken daha iyi oynuyor. Saçmalamaya başlamıştık. O kadar pozisyonu harcarsan olacağı buydu zaten.

Giallorossi
Gol Wakayeme'ye yazar.

Hosseini pimi cekilmis bir el bombasi bunu hep söylüyoruz zaten. Bu adamla ne diye sözlesme uzatmak istiyorlar anlamiyorum

Ekrem D.
Bu Diabate denen picin bize garezi neydi bizde ayakta duramiyorken simdi sov yapiyor.

Sadece sana karsi sov yapmiyor, adamin olayi o: https://streamable.com/c6ag96

"Neden biz Diabate'yi sacma sapan bir sekilde gonderdik?" diye sormak lazim.

Ufuk
Jahovicin kaçırdığı pozisyonda da Hosseini sag bek gibi kensrdaydi. Niye bu kadar uzakta duruyor anlamadım. Hadi ilk pozisyonda çıkarken top kaybı oldu da hazirlamamadin burada o da yok.

artvints
Edgar olsa engellerdi golü.

Arda'
Göztepeli Obinna seneye alalım bu orta sahadan bi bok olmayacak anlaşıldı

tristram
28.04.2021, 16:46
bu sene iyi savunma yapiyoruz geyigi de bu macla sonlanmis olur artik.edgar-hugo ikilisi muazzam oynamasaydi her mac bu tabloyu gorurduk.ikisinden biri olmadiginda tablo bu maalesef.isin savunmasindan ziyade ilerideki gevsekligi anlamiyorum.hali saha topculari gibi herkes dogaclama takiliyor.

redbul
burada defalarca yazdım önümüzdeki sezon için yapılacak en önemli hamle ileri 3 lüden kurtulmak olacaktır ekuban -wakayeme ve dijanny bu adamlar takım oyuncusu değil bu adamlarla oynadığın sürece bundan daha fazlası olmaz.

Turgay Atalay
3 kez araya pas yedi zavalli stoperlerimiz nihayet gol yedirmeyi basardilar. Adamlarin direkten donen topu iki tane de bu da kacar mi pozisyonu var. Biz ise yalandan arkada top cevir, ya aptalca paslar ya aptalca vuruslar ya da cesaretsizlikten geriye oynamalar. Ilerde cogalma denen sey takimin lugatinda yok. Bekle ki Nwakaeme sapkadan tavsan cikarsin, bekle ki Djaniny sansa gol atsin. Sorsan iyi oynuyoruz, ....k iyi oynuyoruz.

Mehmet BAŞ
İlk yarının hakkı 3-0 idi. İyi tarafından bakalım, 1-0 ile iyi kurtardık.

Buralarda ''Ünal Hoca mı yeeawww!'' diyen tayfa buralarda ise ses versinler. Ahhaaa! :o

gurur6134
Bu takimda mac cevirecek enerji guc var mi yok mu gorecegiz 2.yari..

kaçarava
Nwakaeme'nin hatali pası, Baker'ın adamı indirmemesi, Berat'ın öne gidip yerini boşaltması, stoperlerin derinliği kaybetmesi...Hatalar üst üste.

jönts
28.04.2021, 16:47
Su forumda Diabate'nin sacma sapan bir sekilde gonderilmesi hataliydi yazinca biz suclu oluyoruz.

Ama uzulmeye mahal yok, Jahovic'in bize attigin golun asistini biz yapmis olduk. Ne de olsa Diabate'nin yari maasini biz oduyoruz.

Avci <3

Yahşi Batı 29:54

Turgay Atalay
Sadece sana karsi sov yapmiyor, adamin olayi o: https://streamable.com/c6ag96

"Neden biz Diabate'yi sacma sapan bir sekilde gonderdik?" diye sormak lazim.

Sacma sapan bir topcu cunku. Kucuk takimin iki uc maclik sovmeni.

mete61bordomavi
Aynı pozisyonun birini kaçırdılar ama diğerini attılar.
Hatlar birbirinden çok uzak ve rakip sahaya yanlış bir şekilde gömülüyoruz.
İleride herkes top bekliyor ve orta saha neredeyse yok gibi... Zaten ileri uç oyuncular o kadar yavaş ağır ve ileriye gömülü oynuyorlar ki, orta saha oyuncuları pas atamıyorlar.
Bağlantıyı sağlayan tek oyuncu Nwakaeme...
Buna beklerin berbat oyunu da eklenince gerçekten kısır döngüye giriyoruz ataklarda.

Doğukan Uçan
28.04.2021, 16:48
Hosseini bu takımın yedeği bile olamaz. Hugo ve Edgar'ı gördükten sonra bu adam ptt seviyesinde kalıyor.

jönts
Diabate de övmezsiniz ya. :D

Isko6161

Buralarda ''Ünal Hoca mı yeeawww!'' diyen tayfa buralarda ise ses versinler. Ahhaaa! :o

Nasil hosuna gidiyor dimi Trabzonsporun maglubiyeti

ilelebeTS
3 tane hata var. 1. Hatalı pas, 2. Baker faul yapmalıydı, 3. Hosseini engellemeliydi.

CİVELEK.61
28.04.2021, 16:49
Golde en büyük kabahatli olan Berat,
Çünkü görevi stoperlerin arasına girmek ama öne çıkıyor.
İkinci kabahatli Baker
Kaybelmis toplara karşı tepkileri O kadar yavaski,aynı pozisyon Flavionun başına gelse o topu tepki hızından dolayı alırdı.
Wakame bu hataları zaman zaman yapıyor zaten.

Halil Alemdar

Ne bu şimdi?

jairzinho
göztepeyi izlerken ünal karamanın trabzonsporunu izliyor gibiyim

risk alan

direkt hücuma çıkan

hücumda çoğalan

oyuncuların hücumda sürekli yer değiştirdiği

ve oyuna heyecan katan bir sistem

bu arada serkan asan diabeteye çarptı ve faul aldırdı,çoh enteresan bir enstantane idi

avcının uyutan futbolunun özeti şu: 20 tane orta sahada yana doğru pas ver,sonra ilerideki hücumcuya pas ver,ve ileride çoğalmak yok,
aga pası stoperler verecek,orta saha ve bekler ileride konumlanacak,olay bu,ama bizde ne oluyor,2 stoper ve 2 orta saha ve serkan asan orta sahada paslaşıyor,hücumda bu şekil çoğalamazsın aga

jönts
Nasil hosuna gidiyor dimi Trabzonsporun maglubiyeti
Sonra bir şey yazınca da biz ÜK takıntılı oluyoruz.

Cenkhan

Nwakaeme, Ünal Hoca zamanında transfer edildi.

ilelebeTS
28.04.2021, 16:50
Maçı çeviririz sıkıntı yok.

Mert Oğuzlu61
4. bile olamayacağız, takım yine kontak kapatmış. Bunlar maç çeviremez.

Bu takımdan nefret ediyorum. Yeteneksiz futbolculardan nefret ediyorum.

Ekuban, Canini, Marlon, Baker, Hosseini TS forması giyen oyunculara bak bunlar Süper Lig değil ptt oyuncusu, maç kazanamiyoruz ne hallere düştük.

iyattara
Ya aynı pozisyon göz göre göre 2 kere verilir mi! Böyle saçmalık olur mu yahu. Ön alandaki laubali tavırlar çok canımızı yakıyor. Herkes duruyor pas bekliyor. Ekuban bir koşu yaptı pozisyon oldu. Bu kadar durarak oynanmaz. At Waka ya ne olacak izle. Baka'yı çok kötü kullanıyoruz. 2 tane şut atacağı pozisyon üretsek adam atacak zaten. Saçma sapan bir ilk yarı oldu. Uzun bir aradan sonra defansta bir devrede bu kadar net pozisyon verdik. Edgar-Hugo ikilisinin bozulmasının da etkisi var. Houseni ile sözleşme uzatma kararı adına önemli bir maç oluyor en azından.

jönts
göztepeyi izlerken ünal karamanın trabzonsporunu izliyor gibiyim

risk alan

direkt hücuma çıkan

hücumda çoğalan

oyuncuların hücumda sürekli yer değiştirdiği

ve oyuna heyecan katan bir sistem

bu arada serkan asan diabeteye çarptı ve faul aldırdı,çoh enteresan bir enstantane idi

avcının uyutan futbolunun özeti şu: 20 tane orta sahada yana doğru pas ver,sonra ilerideki hücumcuya pas ver,ve ileride çoğalmak yok,
aga pası stoperler verecek,orta saha ve bekler ileride konumlanacak,olay bu,ama bizde ne oluyor,2 stoper ve 2 orta saha ve serkan asan orta sahada paslaşıyor,hücumda bu şekil çoğalamazsın aga

Hocam rica ediyorum boş yapma ya. Bak rica ediyorum. Ünal Karaman başlığını okudum orada da hoca Ünal Karaman'ken Atalanta Matalanta bir şeyler yazmışsın. Sal ya, sal.

Sanki farklı maçı izledik. Göztepe hücum oynuyormuş, yuh.

Ekrem D.
Sacma sapan bir topcu cunku. Kucuk takimin iki uc maclik sovmeni.

Bunu kadrosunda Ekuban ve Djaniny olan takimin taraftari soyluyor. Su an kadroda Djaniny veya Ekuban yerine Diabate olsaydi daha mi kotu olurdu?

Hamza Yilmaz

Sevindi mi gardas

Doğukan Uçan
Diabate seneye takımda kalabilmek için hayatının futbolunu oynuyor. Bu performansı üst üste 3-5 maç sergilese zaten göztepe de olmazdı.

nakzo
28.04.2021, 16:51
Ön tarafta 3 tane salak defansta huseyni öküzü sağ ve solda tarihin en kötü 2 beki orta sahada madam baker ne güzel kadromuz var be şu saçma salak göztepedenen takımı kötü gs bile elek etti bizim halimize bak takıma bak seyret bed dua et günahkar ol .

Anıl C
Baker kadroda kalsın diyenler burada mı?

Mehmet BAŞ
Göztepeli Obinna seneye alalım bu orta sahadan bi bok olmayacak anlaşıldı

Onazi'nin bir kopyası gibi oynuyor. Uzun zamandır bu çocuğu izliyorum. Fena performanslar göstermiyor.

alptug_kd
Çok geniş alanlar var. Merkezde boş pas yapan değil, topla kat eden oyuncu ile oynamalıyız. Bu maçı çevirebiliriz.

Ömür-Baker değişikliği. Ömür sağa, Eku merkeze, Baka 8'e. Ekuban'ın merkezdeki dribblingleri ile bu maç döner. Ağır tempoda pas yapmanın anlamı yok.

BatuhanB

Aynen, muhteşem oynadı Göztepe. Madara ettiler bizi.

Allah bilir sevinmişsinizdir de Jahovic atınca, var öylesi çünkü :)

Turgay Atalay
Bunu kadrosunda Ekuban ve Djaniny olan takimin taraftari soyluyor. Su an kadroda Djaniny veya Ekuban yerine Diabate olsaydi daha mi kotu olurdu?

Kesinlikle daha kotu olurdu. Ekuban ve Djaniny ile karsilastirilamaz bile. Bos topcu.

jönts
28.04.2021, 16:52
Burada derdi Trabzonspor olanların oranı %25 falan. Herkesin farklı bir kompleksi var. Sizsiniz ya, alın bütün her şey sizin olsun. Futbol uleması kaynıyor forum. :D

CİVELEK.61
Göztepe FB yi yendiği oyunu bize karşı da oynuyor.
Şöyle ki hücum oyuncularımız ilerde kalır kalmaz hemen geri dönemeyeceklerini bildikleri için,çok hızlı hücum ediyorlar.
Ayrıca Jahovic çok hızlı bı forvet olmamasına rağmen durduramadik.

redbul
bu arada diabateyi öven arkadaşlar başka bir maç mı izliyor yoksa bizmi başka maç izliyoruz dümdüz bomboş bir adam ilk yarı bir tane olumlu hareketi yok iyi diyen arkadaşlar neyine iyi diyorlar bir anlatırlarsa sevinirim.

ilelebeTS
Verdiğimiz pozisyonlar 2si topu rakibe verme üzerine, yani hatalı pas. Bu bireysel hatadır. 3 tane de yan orta var, ilki direkten çıkan ofsayt diye gördüm ben. Bir tek Ndiaye'nin kafası var işte.

Mert Oğuzlu61

Birkaç gün önce saçma sapan bir yorum yapmistin ve cevap vermemiştim. Sebebi işte bu yani, anlayana.

Ekrem D.
Kesinlikle daha kotu olurdu. Ekuban ve Djaniny ile karsilastirilamaz bile. Bos topcu.

https://media.giphy.com/media/y7kvOYLzas6Ag/giphy.gif

Turgay Atalay
28.04.2021, 16:53

Ahahahjaaaa hepsi ölü taklidi yapay suan. 1 mac oynadi diye arkasindan aglayiverecekler:)

btnyldz
Ya arkadaş ne garibiz. Bizim canımız ciğerimiz mağlup durumda hala birileri Ünal konuşuyor. Ne günlere kaldık ya rabbi

Doğukan Uçan
Bu maç dönmesine döner ama biz bunu yapabilir miyiz orasından emin değilim. Göztepe defansı çok boş alan bırakıyor bizim ileride oynayan oyuncularda iş yok.

BatuhanB
Ünal Karaman sevdâsı, onlarca kişinin göstermekten sakınmadığı "İnşallah Göztepe kazanır" umudu ister istemez şu maçın önüne geçiyor.

Erdal Hoş konuyu dün gece attığı tweet'lerle konuyu gâyet güzel özetledi ama onu da anlayamadılar, Parmak mevzûuna bağladılar. Neyse :)

alper*
İkinci yarı alırız

jairzinho
ünal hocanın diabeteyi neye evirdiğini şaşkınlıkla izliyorum,sol açık sağ açık 10 numara,sahanın her yerinde adeta

bunun nedeni ünal hoca hücumcuları yer değiştirerek oynatıyor maç oynanırken

ben misal potansiyel bir genç oyuncuya sahip olsam kiralık olarak direk ünal hocanın takımına verirdim,hücum oyuncularına acayip bir serbestlik veriyor

Mehmet BAŞ
28.04.2021, 16:54
Avci <3

Hayır kardeşim, suçlu olmazsın. O gün de söyledik, yine söylüyoruz.
Takımda alternatifi yokken saçma sapan bir gerekçe ile çocuğu gönderdiler.
Pereira'nın gönderilişi ne kadar saçma ise bu da o kadar saçma olmuştu.

Anıl C
Aramizda öyle hastalıklı pislik zihniyetler var ki Trabzonspor'un mağlubiyetinden dahi keyif alıyor. Böyle yaratıkları ciddiye almayın arkadaşlar. Bunların yeteneksiz altyapi oyuncuları için Hoca'ya hakaret edenlerden farkı yok, şike ile Trabzonspor'un hakkını çalanlardan farkı yok.

Turgay Atalay
bu arada diabateyi öven arkadaşlar başka bir maç mı izliyor yoksa bizmi başka maç izliyoruz dümdüz bomboş bir adam ilk yarı bir tane olumlu hareketi yok iyi diyen arkadaşlar neyine iyi diyorlar bir anlatırlarsa sevinirim.

Yav iste laf olsun beri gelsin. Diabate kim ya.

jönts
Ünal Karaman sevdâsı, onlarca kişinin göstermekten sakınmadığı "İnşallah Göztepe kazanır" umudu ister istemez şu maçın önüne geçiyor.

Erdal Hoş konuyu dün gece attığı tweet'lerle konuyu gâyet güzel özetledi ama onu da anlayamadılar, Parmak mevzûuna bağladılar. Neyse :)

Erdal Hoş aslında Parmak'tan bahsederken Ünal Hoca'dan da bahsetti. Her şeyinizi bu kulübe borçlusunuz, Ünal Karaman dahil.

nakzo
Herif gelmiş Trabzonsporun yenilmesinden haz alıyor ulan öküz senin ünal hocanı ben zonguldakspora hoca yapmam oynattığı taktik tam bir fecaat bizim kadorumzda futbolcuya benzeyen sadece 5 adam olsa elek olurdu göztepe gel gelelim büyük futbol uleması agaoglu ve yardımcıları bize bunları layık gördü.

jönts
28.04.2021, 16:55
ünal hocanın diabeteyi neye evirdiğini şaşkınlıkla izliyorum,sol açık sağ açık 10 numara,sahanın her yerinde adeta

ben misal potansiyel bir genç oyuncuya sahip olsam kiralık olarak direk ünal hocanın takımına verirdim,hücum oyuncularına acayip bir serbestlik veriyor

:D

AlperenAltun
Her hafta marlonu bakerı serkanı djaninyi gördükçe takımdan soğuyorum. Bunlar nasıl topçu hala aklım almıyor

SM-G780F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BatuhanB
Erdal Hoş aslında Parmak'tan bahsederken Ünal Hoca'dan da bahsetti. Her şeyinizi bu kulübe borçlusunuz, Ünal Karaman dahil.

Dinlemedim ama söylemiştir eminim. Ama olur mu ya, Ünalkaramanspor dururken Trabzonspor da neymiş. Bizi Ünal Karaman var etti.

Allah bizim canımızdan alsın Ünal Karaman'a versin. Ünal Hocam ya. Can bu adam can. Ballarını yiyim hocam. Canım hocam.

Sefer A.
28.04.2021, 16:56
gsye 1-0 öne geçip maçi veren kendisi bugün de aynisini yapsin da adamligini görelim mecnun denen itin kankasinin =)

Mehmet BAŞ
Aynen, muhteşem oynadı Göztepe. Madara ettiler bizi.

Allah bilir sevinmişsinizdir de Jahovic atınca, var öylesi çünkü :)

Hayırdır Batuhan? Sen neden alındın yahu? :)
Takım gol yediği vakit sevinen arkadaşlar buralarda ara sıra yazıyor. Onları izleyebilirsin.

btnyldz

Al işte varan 2. Ne adam ya bu Diabate böyle. Hoca etkisiyle daha da iyiymiş sahanın her yerindeymiş bak bak bak. Kardeşim şu maçı gözle izleyin diyorum önyargılarınızla değil. Adamın tek olumlu hareketi golden önce sıyrılışı ve pası.

CİVELEK.61
Djaniny ikili mücadelede çok kotu.
Tam Arabistan futbolcusu.
Geleli aylar oldu hep aynı yumuşak oyun.
İnanılmaz yetenekleri var ama yaklaşıp rahatsız etmezsen.
Ya da aynı yeteneklerle zorlayarak ceza sahasi içine gir desen,işte orda yok.
İkili mücadele sevmeyen adam.
Şovmenlik kısmından parayı alıp satmak lazım

kaçarava
Diabate fizik olarak biraz toparladı ve tam ona uygun oyun var şu an. Şu maç bizde oynasa hiçbir şey yapamazdı.

Biz de irili ufaklı 2-3 tane kaçırdık ya kimse bahsetmiyor. Bakasetas gevelemeyip yapıştırmalıydı.

Turgay Atalay
Ünal Karaman Göztepenin hocasidir. Ona destek verip buraya kusacaginiza gidin varsa Göztepe forumlarina takilip oralarda patlama yasayin.

Arda'
Göztepenin bişey oynadığı falan yok sen salak gibi defanstan çıkarken top kaptirdin 2 defa biri kaçtı digeri gol oldu bu kadar.

İ. SARAL
28.04.2021, 16:57
Bakee denilen varlık 2 maç oynadı yedek kalsın dedik ama anlaşılan köyüne dönmesi gerekiyor acilen.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğukan Uçan
Bıktım bu ünal karaman muhabbetinden tarihin en iyi kadrolarından birini eline verdiler yine şampiyon yapamadı. Gitti sahasında denizliye, göztepe'ye maç verdi gençlerbirliğini yenemedi, avrupadan yorgun dönen bitmiş galatasaray'ı şampiyonluk yarışına ortak etti, kadıköy ve inönü deplasmanlarında tarihi hezimetten kurtulduk. Gören de guardiola falan sanacak türkiye kupasını bile kazanamamış vasat bir orta sıra hocasıdır kendisi.

srmnlii

ulan seni okuyanda sanki barcelona gibi top oynuyorlar zannedecek sende bi taraflarına kına yapacaksın ya neyse..

jönts
Dinlemedim ama söylemiştir eminim. Ama olur mu ya, Ünalkaramanspor dururken Trabzonspor da neymiş. Bizi Ünal Karaman var etti.

Allah bizim canımızdan alsın Ünal Karaman'a versin. Ünal Hocam ya. Can bu adam can. Ballarını yiyim hocam. Canım hocam.

Yanlış anlaşılmasın. Erdal Hoş öyle demedi ama dedikleri Ünal Hoca'ya da uyarlanır, hiç de sırıtmaz.

ilelebeTS
Skor taraftarları yine başlamış. 2-1'e çevirsek bu sefer başka bahane bulurlar.

Isko6161
kina yak yavsak seni

Duramaysin daa ceza yemeden :))

Telonyus
28.04.2021, 16:58

haklısınız 3 tane atmamız lazımdı. Canini ve Bakasetas biraz gereksiz harcadılar pozisyonları yoksa böyle taktiksel plansız oynayan bir rakibi dümdüz ederdik.

CİVELEK.61

Bütün bunlar eğer maçın başında 1-0 öne gecseydik söylenemeyecek şeyler.
Hücum oyuncularımız önde kalınca onlarda çok çabuk hücumlar yaptı oluşan boşluklara.
Durum bu yani.
Öyle inanılmaz bı oyun oynamıyor Göztepe.
Feneri de böyle yendiler

BatuhanB
Hayırdır Batuhan? Sen neden alındın yahu? :)
Takım gol yediği vakit sevinen arkadaşlar buralarda ara sıra yazıyor. Onları izleyebilirsin.

Alınganlık değil bu, birkaç gündür süregelen Ünalkaramansporluluk peydâ olunca böyle mesnetsiz, çiğ yorumlar ister istemez alerjik etki yaratıyor.

Derdimiz Trabzonspor ise öyle davranalım. Yoksa isteyen istediğini sevsin, öpsün, okşasın. Pek umurumda değil açıkçası :)

nakzo
burada defalarca yazdım önümüzdeki sezon için yapılacak en önemli hamle ileri 3 lüden kurtulmak olacaktır ekuban -wakayeme ve dijanny bu adamlar takım oyuncusu değil bu adamlarla oynadığın sürece bundan daha fazlası olmaz.

Aynen katılıyorum 3 salaktanda kurtulmalıyız 3'ün dende bir bok olmaz.

Onur Akyüz
Afobe’nin hareketlere bak mal ya bu adam!

umut22
28.04.2021, 16:59
Döndeririz bu maçı

bilgehan83
28.04.2021, 16:59
Sanırım ben farklı bir maç izledim kötü bir futbol yoktu sahada biraz mücadele etmemiz gerekiyor sadece futbol ulemaları bitmez bizde

BatuhanB
28.04.2021, 17:00
Neyse, bu maç her hâlükârda dönecek. Şimdilik mutlu olan olsun, karışmayalım...

gurur6134
Afobe reis son 15 dakika girer cevirir maci sıkıntı yok

Halil Alemdar
Hocam rica ediyorum boş yapma ya. Bak rica ediyorum. Ünal Karaman başlığını okudum orada da hoca Ünal Karaman'ken Atalanta Matalanta bir şeyler yazmışsın. Sal ya, sal.

Sanki farklı maçı izledik. Göztepe hücum oynuyormuş, yuh.

İnanılmaz yorumlar ya biz farklı maç mı izledik? Kapanan bir göztepe ne ara hücum futbolu oynamış delireceğim bu forumda.

btnyldz
28.04.2021, 17:01
Neyse, bu maç her hâlükârda dönecek. Şimdilik mutlu olan olsun, karışmayalım...

Yani, dönmeyebilir neticede. Ancak kimlerin görüşleri okumaya değmez belirlememize yardımcı oluyorlar en azından diyelim.

Doğukan Uçan
Semedo pası düzgün verse bu atak gol olabilirdi.

Mehmet Fatih Silik

Hiç yakışmadı. Yazık.

CİVELEK.61
Takım defans ve hücum olarak ikiye bölündü.
Bakasetas'ta çok kotu

ozturk
Nwakaeme ve Ekuban çok kötü haftalardır. Lig sonuna kadar da toparlayacak gibi gözükmüyorlar..

mancester
Goztepe nin attigi ilk isabetli sut goldu 2 kez savunma arkasina adam kacirdik onun haricinde zaman zaman iyi isler yaptik zaman zaman duragan hadi ikinci yari 3 olsun bizim olsun ...

pReN@_61
28.04.2021, 17:02
Hata ile gelen gollerden nefret ediyorum.

Hasan Habip Özbay
28.04.2021, 17:02
3 atarsak alırız çok ballı gözgöz

Doğukan Uçan
28.04.2021, 17:03
Wakayeme ve Ekuban sene sonu satılmalı. Bizdeki misyonunu tamamlamışlar.

ilelebeTS
28.04.2021, 17:03
Son vuruşlarda becerikli olsak maç 4-1 veya 4-2 biterdi ilk yarı. Rakip çok iyi oynamış gibi konuşmak art niyettir.

ÖmürKaradeniz61
28.04.2021, 17:04
Edgar olsaydı gol atamazdı bize.

Doğukan Uçan
28.04.2021, 17:07
Böyle faul mu olur gerizekalı hakem.

myildirim77
28.04.2021, 17:07
Adamın sırtına top geliyor bağırıp yere yatıyor. Üstelik faul bile yok pozisyonda. Gördüğüm en kötü hakem ve en çirkef takım şu ana kadar

Ufuk
28.04.2021, 17:09

Sene sonu aldığımız paraya gönderelim alıyorlarsa. Böyle müthiş oyuncuyu kaçırmak istemezler.

jönts

Hocam samimiyetle soruyorum tam olarak neyini beğenmediniz? Ya da şöyle sorayım, kim şu an daha iyi Baker'dan? Belki Tony...

Mehmet BAŞ
Hiç yakışmadı. Yazık.

Kardeşim yakışmayan nedir?
Ünal Karaman'a vakti zamanında saçma sapan şekilde bok atanlara laf söyledik.
Adama demediklerini bırakmayan ukalalar ilk yarıda oynadığımız futboldan memnunlar mı?
Ne yazdığım açık seçik ortada. Trabzonspor'un yenilmesinden haz duyan yavşaklarla beni karıştırmayın.
Takımın yenilmesine sevindiğimi iddia edip hakaret edenler kaypaklığı kendinde arasın diyerek meseleyi kapatıyorum.

ozturk
Djaniny'ye 5 milyon Euro üstü verirlerse göndermeliyiz..

btnyldz
Diabate kesinlikle dönmemeli, direkt postalanmalı. Paranın yarısını biz veriyoruz arsız adam, bir de çirkeflik yapıyorsun. Utanmaz, rezil, küçük takımın yılda 2 maç oynayacak topçusu.

ÖmürKaradeniz61
Hosseini net kırmızı kart bence,kasap bu adam futbolla alakası yok.

Sefer A.
dangoz Hosseini, net sari sari buçuk,,,, ya defol git lan defol kasap seni

Enaldo61
Serkan, Pereira'nın 5'te 1'i kadar bir topçu anca.