PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 36.Hafta | Galatasaray 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4

Hasan Habip Özbay
17.04.2021, 17:56
Hesap Zamanı

bu moralle nasıl olacak bilmem ama sezonu geyse galibiyetiyle kapatacağız

Çağatay96
17.04.2021, 18:23
Galatasaray 3 * 1 Trabzonspor. Sag kanatta adam kalmadı.

Doğukan Uçan
17.04.2021, 18:29
Bu maçı yensen ne olacak 10 tane atsan ne olacak hiç bir önemi yok, %90 Kimse izlemez bile.

İlk yarıdaki maçta adamlar kaç eksikle gelip 2-0 yendiler unuttunuz mu..

üstelik oğulcan ve arda turan dan gol yedik. şu 2 isim bizden sonra kaç tane gol atmış merak ediyorum.

dostlar ne yazsak boş her yönüyle rezil bir sezon bir an önce bitse de kurtulsak.

Cem Balcı
17.04.2021, 18:36
Bunlar ilk maçta da zor durumdaydı yenmişmiydik?Hayır.
Yine yeneceğimizi sanmıyorum.Okadar fırsat teptik ki yine bunu da teperiz.

ilelebeTS
17.04.2021, 19:01
Son dönemin en rahat maçı, kaybedecek bir şeyimiz yok, çık futbolunu oyna.

gurur6134
17.04.2021, 19:28
3. olmak istiyorsak gayseyi her turlu yenmemiz gerekiyordu degisen birsey yok 3.luk istiyorsa avrupa ligi istiyorsa hoca ve futbolcular cikip maci alacaklar gaysey dagilmis vaziyetde kaos kaos icinde bu firsati kullanmamiz lazim alamazsak 3.luk de yalan olur 4.lukde sıkıntiya girer antep iyi top oynamaya basladi..

DeAgLeMaNyAq
17.04.2021, 19:29
GS'nin iki santraforu yok ama ilk yarıdaki maçta da Oğulcan bizi dağıtmıştı. Muhtemelen cezası biten Hugo dönecektir. Berat'ın 11'de başlayacağını düşünüyorum. Yusuf'un gereksiz yere cezalı duruma düşmesi iyi olmadı. Ekuban yetişirse kanatta o başlar diğer türlü ya Parmak ya da Flavio oraya kaydırılacaktır. Ömür henüz hazır olmadığından çok da alternatifimiz yok zaten...

kaçarava
17.04.2021, 20:09
Bizim takımın amacı yok. O yüzden pek ümidim de yok.

Ekubanbambam
17.04.2021, 20:57
Şu gayseyi yenelim acayip gıcık bir takım

yorumsuz6117
17.04.2021, 22:03
Yensekte 3. Olamayız bugün kazanamadığımız için, GS galibiyete yakın..

Fatih Öztürk
17.04.2021, 22:11
Ekuban dönecek mi, dönerse galip gelme şansımız gs'den daha fazla. Sağ tarafı Abdüşe verip Bakasetas, Berat, Baker, Eku, Waka ile gs'ye top göstermeyiz. Çok kolay lig 2. olacakken fırsatı teptik bari 3.olalım, Avrupa kupalarına bir eksik eleme oynayalım.

Çağatay96
17.04.2021, 22:30
sag kanatta flavio baslar. baka baker parmak hugo edgar serkan marlon bu cıkar. berat erken girer 70 lerde. omurde 80 de. baska yedek var mı yok.

zorroid
17.04.2021, 22:40
Bu senenin en rahat maçı olacak. İçinden geçeceğiz gaysenin.

Arda'
18.04.2021, 00:52
Bu senenin en rahat maçı olacak. İçinden geçeceğiz gaysenin.

4 maçtır kazanamıyoruz ve bu senenin en rahat maçı gs deplasmanı olacak demek hmm ilginç

cyberentalpi
18.04.2021, 02:18
3. olmak istiyorsak gayseyi her turlu yenmemiz gerekiyordu degisen birsey yok 3.luk istiyorsa avrupa ligi istiyorsa hoca ve futbolcular cikip maci alacaklar gaysey dagilmis vaziyetde kaos kaos icinde bu firsati kullanmamiz lazim alamazsak 3.luk de yalan olur 4.lukde sıkıntiya girer antep iyi top oynamaya basladi..

Sanki 4. lüğe kodlanmışız. 3. lük felan istemiyoruz olamayız da
Net 4. yüz.

Bu yüzden Gs yi yenemeyiz. Berabere kalamayız. İlk yarı Ölü Gs yi kendine getirdik. Arda dan gol yedik yahu. Fener maçında yenildik her şey bitti moduna girdik. Oysa bozulmasak şampiyon olamasakta 2. olurduk:((

artvints
18.04.2021, 15:30
Ekuban oynarsa eksiğimiz yok, favori olma baskısı da yok. Bu maç bir tepki bekliyorum artık takımdan.

alperrr
18.04.2021, 17:36
GS'nin iki santraforu yok ama ilk yarıdaki maçta da Oğulcan bizi dağıtmıştı. Muhtemelen cezası biten Hugo dönecektir. Berat'ın 11'de başlayacağını düşünüyorum. Yusuf'un gereksiz yere cezalı duruma düşmesi iyi olmadı. Ekuban yetişirse kanatta o başlar diğer türlü ya Parmak ya da Flavio oraya kaydırılacaktır. Ömür henüz hazır olmadığından çok da alternatifimiz yok zaten...

Hocam atıyorum 3. olduk bjk kupayı aldı..
direk uefa avrupa ligi gruplardamıyız..
yoksa eleme maçı var mı..

şimdiden tşk..

Kemal Duru
18.04.2021, 21:16
GS şampiyonluk modunu açtı. Rahat kazanırlar.

ÖmürKaradeniz61
18.04.2021, 21:24
Gs kalan maçlarını kazanırsa şampiyon olur o yüzden bu maça ölüm kalım maçı olarak çıkarlar.

Doğukan Uçan
18.04.2021, 21:28
Bu maçın sonucu salı akşamı sivasspor-beşiktaş maçından sonra belli olur. Beşiktaş sivas deplasmanını kayıpsız dönerse yüksek ihtimal yolu yarılar diğerlerinin pek ümidi kalmaz.

Aydın Tiryaki
18.04.2021, 21:58
Hocam atıyorum 3. olduk bjk kupayı aldı..
direk uefa avrupa ligi gruplardamıyız..
yoksa eleme maçı var mı..

şimdiden tşk..

Play-Off turundan devam edeceğiz turnuvaya. Tek eleme geçmemiz gerekiyor yani.

alper*
18.04.2021, 21:58
Aliriz.

naimbektas6161
18.04.2021, 22:04
Bu maçın sonucu salı akşamı sivasspor-beşiktaş maçından sonra belli olur. Beşiktaş sivas deplasmanını kayıpsız dönerse yüksek ihtimal yolu yarılar diğerlerinin pek ümidi kalmaz.

BJK yenilirse buradan gs şampiyon olursa şaşırmam.
Derbi galibiyeti harici önemsiz bir maç.
İnşallah yener döneriz

zorroid
18.04.2021, 22:10
Evladım 50 yaşını geçtim ben. En rahat maçımız olacak.

Doğukan Uçan
18.04.2021, 22:12
BJK yenilirse buradan gs şampiyon olursa şaşırmam.
Derbi galibiyeti harici önemsiz bir maç.
İnşallah yener döneriz

kesinlikle öyle. işin komik tarafı beşiktaş eksik maçı ve puan farkıyla önde olmasına rağmen gs taraftarındaki şampiyonluk inancının yarısına bile sahip değiller.

Karadeniz5x5
18.04.2021, 22:23
https://i.ibb.co/GTHk7Bg/bir-gun-arayla-ayni-pozisyon-farkli-karar-trabzonspor-macinda-h423000-fbf21.jpg

Sefer A.
18.04.2021, 22:32
topu uzaklastiran fbli cezâ sahasina giren fbli mi ?

artvints
18.04.2021, 22:36

Değil. Birşey yok penaltıda. Kamil de bir adım içeride olsa tekrarlanmazdi ama 2 metre icerdeydi top da ona geldi. Bir penaltı niye tekrarlanır tam olarak karşılığı yani. Bizim taraftarından bazen fenerlilerden farkı kalmıyor.

Karadeniz5x5
18.04.2021, 22:40

Hayır

Karadeniz5x5
18.04.2021, 22:45
Değil. Birşey yok penaltıda. Kamil de bir adım içeride olsa tekrarlanmazdi ama 2 metre icerdeydi top da ona geldi. Bir penaltı niye tekrarlanır tam olarak karşılığı yani. Bizim taraftarından bazen fenerlilerden farkı kalmıyor.

KURAL 14 – PENALTI VURUŞUEğer hakem bir penaltının atılması için işaret verdikten sonra ve top oyuna girmeden önce aşağıdaki durumlardan birisi olursa:

kalecinin takım arkadaşı oyun kurallarını ihlal ederse:

hakem vuruşa izin verir,
top kaleye girerse, gol yapılmış olur,
top kaleye girmezse, vuruş tekrarlanır.

Kural apaçık ortada. Yani kuralı ihlal eden topa değerse diye birşey yok!!! Takım arkadaşlarından ceza sahasına kim girerse girsin. İsterse topa sonradan dokunan girsin isterse toptan uzak olan girsin.

Kural kuraldır. Yani Fenerbahçe maçında tekrarlanması lazımdı penaltı!!!!

artvints
18.04.2021, 23:00
KURAL 14 – PENALTI VURUŞUEğer hakem bir penaltının atılması için işaret verdikten sonra ve top oyuna girmeden önce aşağıdaki durumlardan birisi olursa:

kalecinin takım arkadaşı oyun kurallarını ihlal ederse:

hakem vuruşa izin verir,
top kaleye girerse, gol yapılmış olur,
top kaleye girmezse, vuruş tekrarlanır.

Kural apaçık ortada. Yani kuralı ihlal eden topa değerse diye birşey yok!!! Takım arkadaşlarından ceza sahasına kim girerse girsin. İsterse topa sonradan dokunan girsin isterse toptan uzak olan girsin.

Kural kuraldır. Yani Fenerbahçe maçında tekrarlanması lazımdı penaltı!!!!

Kuralı uygulama pratiği farklı çünkü bununla uğraşmanın bir anlamı yok. Pozisyona etkisi olduğu sürece penaltı tekarlatmak son derece yerinde bir uygulama.

Hakan
19.04.2021, 00:31
Ligdeki pozisyondan daha fazla Abdullah Hoca için anlam ifade eden bir maç. 2019'un rövanşını isteyecektir. Bu maçı kazanıp şike kardeşliğini mutlu edersek de şaşırmam.
--
Kamil erken girmese Katranis boş kaleye yuvarlayacak. Aynı pozisyonlar değil abicim yapmayın.

jönts
19.04.2021, 00:43
Şu yaratılan 'evet kural bu ama uygulanmıyor' havası doğru mu sizce?

Herkesin dilinde bu var. Evet, kural diyor ki kimse ceza sahasına girmeyecek ama uygulanmıyor. Bu bir tek bana mı anormal geliyor?

HOPA'LI TS'Lİ
19.04.2021, 09:57
Bu maçta da lehimize hakem-VAR-AVAR katliamı bekliyorum.

Kemal Duru
19.04.2021, 10:02
Bu maçta da lehimize hakem-VAR-AVAR katliamı bekliyorum.

Gerek olacağını sanmıyorum. Gerekirse olabilir ama tabii. Loser Beşiktaş şampiyon olacak değil ya. Onlar ancak Başakşehir'e karşı yarışırlarsa şampiyon olurlar. He biz o zaman bile olamayız, nitekim olamadık da ama orasını karıştırma.

Murat Keçeci
19.04.2021, 10:12
Zor maç olacak ama kazanamamak için bir sebeb yok bjk yı nasil yendiysek gs yi de yenebiliriz fakat öncelikle maça bedenen ve mental olarak hazır olmalıyız.

Son maç üzerinden yola çıkarsak rakibin morali daha önceki haftalara oranla biraz daha iyi durumda genç dinamik bir kadroyla son maça çıkmışlar.Genelde kazanan kadrolar bozulmaz ama belki 3-4 gün arayla maç olacağı için rakibin hocası bir iki oyuncu değişikliği yapabilir ama yüksek ihtimal ayni kadroyu çıkarmaya çalışacaktir.

Kadrosunda bireysel becerisi yüksek oyunculari var feghouli bu kategoride bir oyuncu yine emre akbaba,emre kilinç,onyekuru da skor katkısı olabilen oyuncular birde bizim maçlarda maksimum performansa ulaşan arda turan gerçeği var ona da çok dikkat etmeliyiz.

Genç oyuncular kerem,oğulcan ve halile karşı da gözümüzü dört açmalıyız.Kendilerini gosterme hevesiyle oynadiklari icin enerjileri yüksek olacaktir.

Bizim oyun şeklimiz ise yine sabırlı ve yüksek pas yüzdeli olmalı.Özellikle ikinci bölgede oynayacak üçlü daha fazla sorumluluk almalı son maçta hücuma gereken desteği veremediler.Yeni bir üçlü mü kurarız yoksa yine aynı üçlü ile mi çıkarız bu konuda Abdullah hoca en doğru kararı verecektir.

Yıldız oyunculara böyle maçlarda ihtiyaç var ozellikle uğurcanin,nwakaemenin,djaninynin,abdulkadir ömurun oynarsa ekubanin daha fazla sorumluluk alarak farkını hissettirmesi gereken bir maç.

Duran top savunmasıni iyi yapıp,akan oyunda ise geçişleri dogru yaparak rakibin baski kurmasina izin vermemeliyiz.Özellikle ilk yarım saat cok dikkatli olmalıyız.Fatih Terimin mantalitesi maça hızlı başlamaktır her zaman.

Kazanarak 3.lük şansımızı devam ettirmeliyiz.Bu maçı kazanarak gs üzerinden türk futboluna güzel bir mesaj verebiliriz.Böyle prestij maçlarını iyi değerlendirmeliyiz.

UĞUR DURTAŞ
19.04.2021, 15:45
Şimdiden geçmiş olsun.

sayın başkan maçtan sonra konuşacaksan HİÇ konuşma
yada bugünden konuş.

**
(H) METE KALKAVAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18972)
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20578)
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19811)
(D) KORAY GENÇERLER (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18913)

ilelebeTS
19.04.2021, 16:02
Bu Mete hala daha nasıl bizim maçımızı yönetiyor, kaç kere daha doğraması lazım bizi?

S.Seymen
19.04.2021, 17:47
ne zaman sahaya çıkınca bu hakemlerin ellerini sıkmaz isek

işler düzelene kadar böyle devam edersek o iş olabilir yada sistem değişene kadar deklarasyonu

verilebilir

ne yaparlar ?

kritik maçlarda ya da her fırsatta puanlarımızı mı çalarlar....

DNA-TS
19.04.2021, 18:43
şuan ki durumda hiçbir iddiamızın olmadığı sıradan bir maç.

jönts
19.04.2021, 18:59
ne zaman sahaya çıkınca bu hakemlerin ellerini sıkmaz isek

işler düzelene kadar böyle devam edersek o iş olabilir yada sistem değişene kadar deklarasyonu

verilebilir

ne yaparlar ?

kritik maçlarda ya da her fırsatta puanlarımızı mı çalarlar....

Harika bir tepki, hiç de bir şey yapamazlar.

ilelebeTS
19.04.2021, 21:19
gsden hakeme uyarı geldi, adaletsizlik istemiyorlarmış. Bizim yapacağımız açıklamayı bunlar yapıyor.

S.Seymen
19.04.2021, 23:52
gs haklı

bi penaltıda onlar atmalı en kötü

haksızlığa gerek yok

Ozan Yılmaz
19.04.2021, 23:56
Ligde aleyhine penaltı çalınan en rahat takım Trabzonspor

Rakip kaçırdı diyelim yine sorun değil tekrar kullanır gol olana kadar

Ses eden yok nasılsa

Takımda itiraz isyan yok koyun havası hâkim

güneyli
20.04.2021, 00:13
Şu bjk sıvası yensin biz de bunları...Saçma lig sona ersin..Maçta hakem şov bekliyorum..

emre6117
20.04.2021, 00:21
gs haklı

bi penaltıda onlar atmalı en kötü

haksızlığa gerek yok

Bence de gs hakli.
Bu ligde boyle yapanlar kazaniyor.
Bu lig iyi niyetli temiz kluplere gore degil.
Gs bu sene mete ile 3 maca cikmisz 3unu de kazanmis ama boyle bir bildiri yayinlayabiliyor.
Turkiye ligi kanalizasyondan farksiz, bircok takim, hakemler, futbolcular,yoneticiler,yorumcular her tarafi pisligin dibine kadar batmis
Bildigin umutsuz vakadir turkiye ligi.
Duzelmesi de imkansizdir.
Tek cikar yol baska ligde mucadele etmektur.
Ama biz hep bu ligde figuran olmayi kabul ediyoruz nedense.

Soner Albayrak
20.04.2021, 00:56
Gs lehine 1 adet penaltı kesin.

Sahaya çıkmadan hakem konuşmak kadar gereksiz bir şey yok.

Galibiyeti haketmediğin hiçbir maçtan sonra çıkıp hakem konuşmayacaksın. Benim düşüncem budur.

Bu ligde iyi hakem yok, hepsinin bir falsosu var.

HOPA'LI TS'Lİ
20.04.2021, 07:39
Şimdiden geçmiş olsun.

sayın başkan maçtan sonra konuşacaksan HİÇ konuşma
yada bugünden konuş.

**
(H) METE KALKAVAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18972)
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20578)
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19811)
(D) KORAY GENÇERLER (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18913)

Geçmiş olsun.

HOPA'LI TS'Lİ
20.04.2021, 08:23
tfFENERASYONU

TS-FKG maçını Cumartesi 16.00'ya koymuş.

tff sitesinde gördüm.

Yahu pazar 16.00'ya koysana
Günler mi tükendi?

Çarşamba-Cumartesi oynatmak nedir?

TS düşmanı
3 Bizans hayranı tfFENERASYONU

asilhamsi
20.04.2021, 10:14
hakem meselesini artık konuşmak dahi abes. Biz bu lige renk katalım diye varız fazlası değil. Son maçta verilen penaltı komik tekrarlanması çok daha komik. Bizim maçta milimetre değil mikron ölçülerine bakılıyor aleyhimize pozisyonlarda.

Hocanın artık farklı bir şeyler deneme zamanı geldi.

----------------ugurcan------------------

serkan?---edgar-------hugo------marlon

----------berat--------baker------------

semedo--------------------------waka

----------------ekuban------------------

-------bakasetas---------------------------

semedo kanat,baka en onde ve ekuban en rahat ettiği mevki olan forvet arkasında oynamalı.

Berat-baker yeterince defansif katkı verecektir.

Enes Ünal Kaya
20.04.2021, 10:22
Yönetim çok pasif

HOPA'LI TS'Lİ
20.04.2021, 10:26
hakem meselesini artık konuşmak dahi abes. Biz bu lige renk katalım diye varız fazlası değil. Son maçta verilen penaltı komik tekrarlanması çok daha komik. Bizim maçta milimetre değil mikron ölçülerine bakılıyor aleyhimize pozisyonlarda.

Hocanın artık farklı bir şeyler deneme zamanı geldi.

----------------ugurcan------------------

serkan?---edgar-------hugo------marlon

----------berat--------baker------------

semedo--------------------------waka

----------------ekuban------------------

-------bakasetas---------------------------

semedo kanat,baka en onde ve ekuban en rahat ettiği mevki olan forvet arkasında oynamalı.

Berat-baker yeterince defansif katkı verecektir.

Bi de bunu denese güzel olur A.Avcı

Verimli olabilecek bir kadro gözüküyor.

HOPA'LI TS'Lİ
20.04.2021, 10:26
Yönetim çok pasif

Hangi konuda aktif ki?

Hakemler bile isteye lime lime doğramaya devam ediyor.

Arda'
20.04.2021, 10:51
Mete Kalkavan ile Trabzonspor:

13 maç
2 galibiyet
5 beraberlik
6 mağlubiyet

Mete Kalkavan ile deplasmanda:

0 galibiyet
4 beraberlik
5 mağlubiyet

Mete Kalkavan ile bu sezon gs

Galatasaray 3-1 Göztepe
Gaziantep FK 1-2 Galatasaray
Galatasaray 2-0 BB Erzurumspor

UĞUR DURTAŞ
20.04.2021, 11:50
GS nin yöneticileri başladı yine.
mete kalkavan hakkında resmi sitelerinden kaygılarını dile getirdiler.

ne utanmaz arlanmaz kişiliksiz bunlar
bizim sitem etmeden hemen ivedi algı yapmaya başladılar.

ulan bu hakem bizi hemen hemen her maçında doğruyor beee

quaresma yusuf erdoğanın ayağını parçalı kırma pozisyonuna sarı vermiş bir hakem siz neden bahsediyorsunuz?
canlı izlediğim bir maçta ankarada öndeyken ankaragücü lehine olmayan bir faul uydurdu ve gol yedik bu adamın yüzünden

şimdi bizimkiler bu hakem hakkında konuşmuyor
gs konuşuyor

dün ben yazdım.
sayın Ahmet başkan maçtan sonra bu hakem hakkında konuşma.
bugün konuş ki değerli olsun.

**
2016'da Beşiktaş derbisinde Quaresma'nın Yusuf Erdoğan'a çok sert girmesine 'devam' diyerek tüm futbolseverlerin tepkisini çeken Kalkavan, dün 90. dakikada Kucka'nın faul yaptığını belirterek başkent ekibi lehine faul verdi.

Ardından sarı- lacivertliler beraberliği yakaladı. Oysa A.Gücülü futbolcunun Kucka'ya dirsek attığı görüntülerde net olarak gözüküyor. Yani Kalkavan bir kez daha Fırtına'yı yaktı... Ayrıca Abdülkadir'e sarı kart gösterdiği pozisyonda da faul yoktu.

Taraftarlar sosyal medyada Kalkavan'a sert tepki gösterdi, "Yeter artık. Kalkavan'ı bizim maçlarda istemiyoruz" yorumunu yaptılar.

ÜNAL KARAMAN: "HAKKIMIZ YENDİ"
Ünal Karaman maçtan sonra basın toplantısında, "Yediğimiz gol öncesi lehimize faul olması gerekirken; aleyhimize verildi Kucka'ya dirsek geliyor. VAR bu tarz bariz faullerde de devreye girmeli" dedi.

M.Kılıç50
20.04.2021, 12:17
Ekuban olacakmı?

HOPA'LI TS'Lİ
20.04.2021, 13:03
GS nin yöneticileri başladı yine.
mete kalkavan hakkında resmi sitelerinden kaygılarını dile getirdiler.

ne utanmaz arlanmaz kişiliksiz bunlar
bizim sitem etmeden hemen ivedi algı yapmaya başladılar.

ulan bu hakem bizi hemen hemen her maçında doğruyor beee

quaresma yusuf erdoğanın ayağını parçalı kırma pozisyonuna sarı vermiş bir hakem siz neden bahsediyorsunuz?
canlı izlediğim bir maçta ankarada öndeyken ankaragücü lehine olmayan bir faul uydurdu ve gol yedik bu adamın yüzünden

şimdi bizimkiler bu hakem hakkında konuşmuyor
gs konuşuyor

dün ben yazdım.
sayın Ahmet başkan maçtan sonra bu hakem hakkında konuşma.
bugün konuş ki değerli olsun.

**
2016'da Beşiktaş derbisinde Quaresma'nın Yusuf Erdoğan'a çok sert girmesine 'devam' diyerek tüm futbolseverlerin tepkisini çeken Kalkavan, dün 90. dakikada Kucka'nın faul yaptığını belirterek başkent ekibi lehine faul verdi.

Ardından sarı- lacivertliler beraberliği yakaladı. Oysa A.Gücülü futbolcunun Kucka'ya dirsek attığı görüntülerde net olarak gözüküyor. Yani Kalkavan bir kez daha Fırtına'yı yaktı... Ayrıca Abdülkadir'e sarı kart gösterdiği pozisyonda da faul yoktu.

Taraftarlar sosyal medyada Kalkavan'a sert tepki gösterdi, "Yeter artık. Kalkavan'ı bizim maçlarda istemiyoruz" yorumunu yaptılar.

ÜNAL KARAMAN: "HAKKIMIZ YENDİ"
Ünal Karaman maçtan sonra basın toplantısında, "Yediğimiz gol öncesi lehimize faul olması gerekirken; aleyhimize verildi Kucka'ya dirsek geliyor. VAR bu tarz bariz faullerde de devreye girmeli" dedi.

Ülke baştan aşağa pisliğe batmış.

HOPA'LI TS'Lİ
20.04.2021, 13:03
Ekuban olacakmı?

Başkan tam kadro olacağız demişti.

Gadro yederli (Nevzat Başkan'ın efsane sözü)

GencTurk6161
20.04.2021, 13:15
Maçın başında gol yersek maç berabere bitebilir. 1-1 iyi skor olur.
Yok ilk yarı golsüz biterse ikinci yarı en az 3 farkla yeniliriz.

Mevcut oyunla Galibiyet hayal en fazla beraberlik olur

kaçarava
20.04.2021, 13:22
gs son maçla birlikte amiyane tabirle gaza geldi. Bize ters gelen özellikleri önde pres yapmaları. Önde pres yapacakları ayan beyan ortada. Nasıl cevap vereceğiz çok merak ediyorum. Driblingci E.Kılınç ve Gedson'un olması bizim orta sahayı çok zorlar. Kerem gibi fuleli oyuncu iki bekimizi de zorlar.

Bu sezon en çok zorlandıkları konu çok kişiyle önde oynamak isteyip rakip ataklarda eksik yakalanmaları. Sezon başından beri Taylan yalnız kalıyor. Bekleri de kanat gibi kullanıyorlar ve bekleri çok açık veriyor. Taylan yokken hem savunmada hem önde baskı kurmada çok zorlandılar. İlk maçta da bunları demiştim ama son dklara kadar hiçbir şey yapamamıştık.

Djaniny ve Nwakaeme rakip defansı paspas eden modda olmak zorunda. Yusuf Sarı'nın olmaması bizim için avantaj. Çok baskı yersek Bakasetas orta sahada zaafiyet oluşturmaktan öteye gitmeyebilir. En önde ya da sağda oynatılabilir. Ekuban dönüp "covid sonrası etkiden tamamen kurtuldum" performansı gösterirse harika olur.

HOPA'LI TS'Lİ
20.04.2021, 13:44
gs son maçla birlikte amiyane tabirle gaza geldi. Bize ters gelen özellikleri önde pres yapmaları. Önde pres yapacakları ayan beyan ortada. Nasıl cevap vereceğiz çok merak ediyorum. Driblingci E.Kılınç ve Gedson'un olması bizim orta sahayı çok zorlar. Kerem gibi fuleli oyuncu iki bekimizi de zorlar.

Bu sezon en çok zorlandıkları konu çok kişiyle önde oynamak isteyip rakip ataklarda eksik yakalanmaları. Sezon başından beri Taylan yalnız kalıyor. Bekleri de kanat gibi kullanıyorlar ve bekleri çok açık veriyor. Taylan yokken hem savunmada hem önde baskı kurmada çok zorlandılar. İlk maçta da bunları demiştim ama son dklara kadar hiçbir şey yapamamıştık.

Djaniny ve Nwakaeme rakip defansı paspas eden modda olmak zorunda. Yusuf Sarı'nın olmaması bizim için avantaj. Çok baskı yersek Bakasetas orta sahada zaafiyet oluşturmaktan öteye gitmeyebilir. En önde ya da sağda oynatılabilir. Ekuban dönüp "covid sonrası etkiden tamamen kurtuldum" performansı gösterirse harika olur.

Mete ve VAR'daki katillere rağmen beraberlik de güzel olur.

cakalkerem
20.04.2021, 14:30
2-3 haftadır izlediğim GS de birşey yok...
Ama biz her zaman ki gibi 1 gol atıp 90 dakikayı geçirmeye kalkarsak kesin gol yeriz..

neden se 2 yi atamıyoruz...

Atsak maç kopacak..Yok Allah'ım olmuyor..

iyattara
20.04.2021, 14:52
Hedefi olan takım bir adım önde oluyor. Biz nedense 3-5 maçtır hedefsiz bir takım görünümündeyiz. Geçen hafta ankaragücü-gençlerbirliği maçını izledim. Sıradan bir düşme hattı maçı. 2 takımdaki mücadeleden eser yok bizim takımda. Adamlar kendilerini parçalıyorlar sahada. Biz hazırlık maçı kıvamında oynuyoruz maçları.

Utanmazlar hakemle ilgili açıklama yapmış. Ulan her Trabzon maçında bir hakem emekli oluyor be terbiyesiz herifler. Şu pislikleri yenelim lütfen.

Anıl C
20.04.2021, 15:36
Defans yaparak puan alırız bu maçta.

HOPA'LI TS'Lİ
20.04.2021, 17:24
2-3 haftadır izlediğim GS de birşey yok...
Ama biz her zaman ki gibi 1 gol atıp 90 dakikayı geçirmeye kalkarsak kesin gol yeriz..

neden se 2 yi atamıyoruz...

Atsak maç kopacak..Yok Allah'ım olmuyor..

Çok doğru.
2. golü atamamak kabız ediyor insanı
Ve sonunda aklımıza gelen başımıza geliyor
Acı son beraberlik golünü yiyoruz.
2 farkı yakalamak şart

Ufuk
20.04.2021, 17:35
Bi de bunu denese güzel olur A.Avcı

Verimli olabilecek bir kadro gözüküyor.Baka orada iyi oynamıyor.

Doğukan Uçan
20.04.2021, 19:05
Bu yönetim harbiden rezil malesef.

Adamlar dün hakemi etkilemek için açıklama yapıyor.

Bizimkilerden 48 saattir ses yok.

alperrr
20.04.2021, 20:07
dur bakıyım böyle nasıl oluyormuş..
ilk defa bide ben iddialı konuşayım..

en az 3 atarız..
skorda veriyim 3-2 kazanırız..
kazanamazsakta berabere kalırız..
kaybedersek benim için çok süpriz olur

naimbektas6161
20.04.2021, 20:12
Abu sakatlandı bu maç bjk puan kaybederse gs için yarın final maçı olur.
Biz gs yi yenersek şikeciler şampiyon olurlar.
Golcünün ne kadar önemli olduğunu bir kez daha görüyoruz. Bize afobeyi layık görenleri de Allah a havale ediyorum.

Ertan1982
20.04.2021, 21:11
dogranmaya hazir olun bjk puan kaybetti kurban biz olacagiz serefsizlerin.

artvints
20.04.2021, 21:15
Inşallah ilk maç gibi olmaz. Zayıf ön hattıyla saldıran gs'ye de mahkum oynayacaksak işimiz var. Bjk maçı gibi hücuma fazla adamla geldikleri her atakta pişman etmemiz lazım gs'yi. Durmaya gitmeyelim istanbul'a.

Murathan
20.04.2021, 21:45
direkt bi oyun istiyorum takımdan. bakasetas kenarda bekleyebilir.

jönts
20.04.2021, 21:48
Cengiz'in açıklamalarından sonra GS'ye iştah geldi. Tabii bunda Cengiz'in artık hakarete varan açıklamalarına rağmen 'Boğazınıza takılırım!' falan demeyen Terim'in de etkisi büyük. Neyse.

Kaostan doğan iştahın haricinden GS bomboş bir takım. O gazın etkisiyle üzerimize saldırırlarsa maçı rahat alırız. Kontrollü oynamayı tercih ederlerse bu yılki klasik oyunlardan biri olur yine. 0-0 devam eder, ya onlar ya da biz atarız 1-0 biter.

Kazara erken bir gol yersek de maç yine uzun süre 1-0 devam eder, son anlarda ya 1-1 olur ya da 2-0 mağlup oluruz.

Fatih Öztürk
20.04.2021, 22:14
2 farklı galip geleceğiz.

Fatih Öztürk
20.04.2021, 22:30
Waka Şener'i paspas edecek.

Ozan Yılmaz
20.04.2021, 23:09
https://twitter.com/Firstouch58/status/1384589415918473227?s=19

AyhanPe
20.04.2021, 23:50
"Süper" ligin müthis heyecani devam edebilmesi icin Gs "iddiasini" sürdürmesi gerekir. Bu maci kazanma ihtimalimiz yok bile. Tek kale oynasak bile bu macin sonucunu tahmin etmek zor degil. Maca bakmayi bile düsünmüyorum..

Çağatay96
21.04.2021, 00:16
Kotu hakem olunca ınsan mactan zevk alamıyor

Tff ve Mhk defolmalı ama tabii emirvari

Hakeme odaklanmadan maç oynamalıyız her maç şölen bize, no stress.

güneyli
21.04.2021, 00:33
Son 5 altı hafta tetikçiler operasyon yapmak için daha da cesur şekilde sahaya sürülür. Artık ismi birilerinin bildiği bizim bilmediğimiz şampiyon olacak takımın işine ne geliyorsa maçlar o şekilde biter. Yarın operasyon sonrası üzülmeyin.. Biz bu liğin kadavrasıyız zaten.

Mert Acar
21.04.2021, 00:53
Kolay kolay yazmam bunu ama kazanacağız bence.

Ogün YAZICI
21.04.2021, 01:34
Bjk'nin puan kaybetmesi ile puan durumu ve kalan lig fikstürünü inceleyen süper lig müdavimleri çok iyi bilir ki Gs'nin yarın puan kaybetme ihtimali yok

Benim tek merak ettiğim o çelimsiz ve forvetsiz defansı defo akan kadroyla Gs'nin Trabzonspor'u yenmesi için bu sefer hangi tiyatroyu kılıfına uyduracakları

Sefer A.
21.04.2021, 03:11
Mete Kalkavan ile Trabzonspor:

13 maç
2 galibiyet
5 beraberlik
6 mağlubiyet

Mete Kalkavan ile deplasmanda:

0 galibiyet
4 beraberlik
5 mağlubiyet

Mete Kalkavan ile bu sezon gs

Galatasaray 3-1 Göztepe
Gaziantep FK 1-2 Galatasaray
Galatasaray 2-0 BB Erzurumspor
Bizimle uğraşacaklar o kesin... bizimkiler umarım seneye saklıyordur kendilerini, aksi halde affedilir yani yok bu sessiz kalmalarin...
bu arada yarin dervisoglu haininin kesin golü var

MehmeTS_ADANA
21.04.2021, 04:14
Kolay kolay böyle iddiali konuşmam ama adım gibi eminim kazanacağız hemde en az 2-3 gol atarak

HOPA'LI TS'Lİ
21.04.2021, 08:20
BJK iyice frene bastı.

GS'yi geride bırakmak istemeyecekler.

Bein, tff, mhk.

Allah yardımcımız olsun.

Ümidim yok.

Mete ve VAR'daki hainler yüzünden

ÖmürKaradeniz61
21.04.2021, 09:46
BJK iyice frene bastı.

GS'yi geride bırakmak istemeyecekler.

Bein, tff, mhk.

Allah yardımcımız olsun.

Ümidim yok.

Mete ve VAR'daki hainler yüzünden
İşiniz gücünüz komple teorileri bırakın bu işleri ya üstüste 7 maç kazanırken de bu hakemler vardı. Çıksınlar toplarını oynasınlar takım 8 maçtır top oynamıyor.

Ozan Yılmaz
21.04.2021, 09:52
Sırf gsyi tamamen dağıtmak için mutlak kazanılması gereken bir maç

En azından kaybetmemek şart

lazminator61
21.04.2021, 10:20
bu sene ya BSK, SB, veya GS travma yasicak, kim bir iki puanla sampiyonlu kacirirsa, travmaya girer, 2-3 sene kendine gelemez, bize bakin 2003-2004 2004-2005 2011 ve gecen sene

HOPA'LI TS'Lİ
21.04.2021, 10:27
İşiniz gücünüz komple teorileri bırakın bu işleri ya üstüste 7 maç kazanırken de bu hakemler vardı. Çıksınlar toplarını oynasınlar takım 8 maçtır top oynamıyor.

Günaydın.

Öncelikle yavaş gel, sakin ol.

Mete Kalkavan'ın önceki katliamlarını unuttun mu?

Ya geçen hafta olmayan penaltıyı çalıp, gol olmayınca tekrar ettiren TS düşmanı Alper ve Zorbay bunu vicdanen mi yaptılar? Her maçta oyuncu-lar içeri dalmıyor mu?

Geçen sezon G.Antep'te Abdüşün tereyağından kıl çeker gibi kapıp Vakeme ile sonlanan ve Var'da dakikalarca izlenip 90+5'de iptal edilen kemik gibi golü

2011'de Satılmışşehir-TS maçında 45+1'de Yumlu'nun kemik gibi kafa golünü iptal eden Bülent Yıldırım'ı hatırladın mı?

Evet 7 maçta da bu ve benzeri hakemler vardı ama o maçlarda bariz yanlışlar yaptılar mı sorarım sana.

Saymakla bitmez yıllardır.

Umarım ben yanılırım.

Biz de bıktık her maç hakem konuşmaktan.

Jackdaniels
21.04.2021, 10:33
Avcı otobüsü çeker kaleye , Arda Turan 1 gol atar yine bize saçma sapan ve kaybederiz.

Kemal Duru
21.04.2021, 10:33
bu sene ya BSK, SB, veya GS travma yasicak, kim bir iki puanla sampiyonlu kacirirsa, travmaya girer, 2-3 sene kendine gelemez, bize bakin 2003-2004 2004-2005 2011 ve gecen sene
İşte o bize olur ancak, onlara bir şey olmaz. FB 2010'da tarihin en acı şampiyonluğunu kaybetti, bir sene sonra resmi olarak şampiyon oldu.

Bizim de bu loserlığı aşmamız lazım ama kulüp beta insanların elinde kaldıkça bunu aşamayacak.

Somers61
21.04.2021, 10:41
Yillar once Trabzonlu Serkan Calik bize karsi gol atmisti Galatasaray formasi ile unutamiyorum simdi de elindeki tek forvetleri Trabzonlu Halil Dervisoglu aksam kesin golu var. Bizden ise Bakasetas'dan gol bekliyorum, Nwakaeme az kipirdasa yeneriz de beyfendinin keyfini bekliyecegiz.

mancester
21.04.2021, 10:55
Bu maci cikar oynar ya berabera kaliriz yada yeneriz avcidan oyunu kilitlemesini bekliyorum kisir bir mac olur hadi insallah diyelim.

HOPA'LI TS'Lİ
21.04.2021, 11:05
Hatay 3 puan daha yaklaştı dün akşam.

Bu maçtan en az 1 puanla dönmeliyiz.

GS kazanmak için her türlü baskı, sertlik ve çirkefliği yapacaktır.

HOPA'LI TS'Lİ
21.04.2021, 11:25
En az gol yiyen 2 takımın maçı

Gol yollarında iyi olsak bu sezon şampiyonluk hayal olmazdı.

Somers61
21.04.2021, 11:38
Galatasaray - Trabzonspor maçının VAR hakemi Cüneyt Çakır oldu.

Telonyus
21.04.2021, 12:39
ilk galatasaray maçını hatırlayın ve umudunuzu kaybedin. Hocayı seviyorum ama bu maçta da takımı geri çekeceğini düşünüyorum. Büyük maçların çoğunda isteksiz ve geri çekilerek oynadık ve kaybettik.

Oğuz B.
21.04.2021, 12:56
İlk maçta Afobe'nin karşı karşıya taca doğru kavis alan şutunu hatırlamak daha yerinde olacaktır.

Courage
21.04.2021, 13:03
Maçın favorisi biziz bence.Oyuncu bazında mukayesede eşit yada bir parça gs lehine olsa bile bugünün psikolojik rahatlığı (şamp.iddiası olmaması) ve takım olma/birliktelik bizde daha fazla. Ligin son dönemine girilirken 1 ve 4. sıradaki herhangi bir takımın en fazla ihtiyacı olan artılar bunlar.

Hakemler ve "ayağına baktığımız" ileri uç adamlarımızın kelek yapma ihtimali hariç bizi buradan eli boş döndürecek hiç bir şey yok.Sahada kalırda sadece futbol oynamamıza müsaade edilirse lehimize net bir skor bile olabilir.

Başarılar dilerim.

Enaldo61
21.04.2021, 13:18
gs alır ya da beraberlik, boşa izleyip vakit kaybetmeyin.

ilelebeTS
21.04.2021, 13:35
Hakem karışmazsa en kötü ihtimalle yenilmeyiz. 2 gol atabilirsek de kazanırız. Yani 1-1 veya 2-1 diyorum.

Hamza Yilmaz
21.04.2021, 13:45
Baker ve Parmak ile cikarsak mac'a ozaman gecmis olsun. Berat-Flavio ile bir puan garanti

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

hofsaale
21.04.2021, 14:18
Bu sezon büyük maçları 8jj maçı hariç hep yenildik.. Bakalım bu sefer takım bizi şaşırtacakmi..

Bu gs kadrosu bizimkinden kesinlikle daha iyi değil

YAVUZ6155
21.04.2021, 14:35
Camia olarak kolay pes ettiğimiz için bugün zirve yarışı veremiyoruz.

FB mağlubiyetini önemsemeden devam edebilseydik defalarca fırsat gelmiş olacaktı.

Hatay'da hezimeti yaşayan gs liler hiçbir şey olmamış gibi hemen bu maça odaklanabiliyor.

Umarım bunu başarabiliriz.

pReN@_61
21.04.2021, 14:42
Önde baskıyı yeriz bu maçta.Geçmiş olsun şimdiden...

Çağatay96
21.04.2021, 14:52
TS un senelik yayıncı kurulustan ne kadar aldıgını bilen var mı

Kaybetmeyiz gibi , kaybetsek bilesi var.

HasanTezel
21.04.2021, 14:59
Camia olarak kolay pes ettiğimiz için bugün zirve yarışı veremiyoruz.

FB mağlubiyetini önemsemeden devam edebilseydik defalarca fırsat gelmiş olacaktı.

Hatay'da hezimeti yaşayan gs liler hiçbir şey olmamış gibi hemen bu maça odaklanabiliyor.

Umarım bunu başarabiliriz.
Katılıyorum tespitine, 27 haftada puan durumu:

1. GS....57
2. Bjk...57
3. FB....55
4. TS.... 51

Burada koptuk-bıraktık ne oldu çözemedim, Hoca da adeta idare moduna döndü, kasketliler-heyecan vs bitti Süper Kupa alındıktan sonra...

HOPA'LI TS'Lİ
21.04.2021, 15:02
Katılıyorum tespitine, 27 haftada puan durumu:

1. GS....57
2. Bjk...57
3. FB....55
4. TS.... 51

Burada koptuk-bıraktık ne oldu çözemedim, Hoca da adeta idare moduna döndü, kasketliler-heyecan vs bitti Süper Kupa alındıktan sonra...

FB maçının 76. dakikasıyla başladı düşüşümüz

Oysa sadece bir maç kaybetmiştik.

2.lik bile işten değildi.

Neden böyle olduk yahu?

Bu maça çok farklı duygular ve hedeflerle çıkabilirdik.

ilelebeTS
21.04.2021, 15:15

Neden böyle olduk yahu?

Mental yorgunluk ve iş bitiren oyuncularımızın olmaması sebebiyle böyle oldu. Sırasıyla bir Ekuban sakatlandı, bir Tony sakatlandı, cezalı oldu derken performansları düştü. Tony-Ekuban çaptan düşünce bu takımın rakip kaleye gitme ihtimali çok az. Devreye kadar bu ikisi taşıyordu bizi. Eğer bu ikisi bizi sırtladıkları performansı devam ettirseydi şu an liderdik belki de. Ama 3 günde 1 maç varken devam ettirmeleri de zordu. O yüzden kulübe iyi olması lazımdı.

ÖmürKaradeniz61
21.04.2021, 15:19
Günaydın.

Öncelikle yavaş gel, sakin ol.

Mete Kalkavan'ın önceki katliamlarını unuttun mu?

Ya geçen hafta olmayan penaltıyı çalıp, gol olmayınca tekrar ettiren TS düşmanı Alper ve Zorbay bunu vicdanen mi yaptılar? Her maçta oyuncu-lar içeri dalmıyor mu?

Geçen sezon G.Antep'te Abdüşün tereyağından kıl çeker gibi kapıp Vakeme ile sonlanan ve Var'da dakikalarca izlenip 90+5'de iptal edilen kemik gibi golü

2011'de Satılmışşehir-TS maçında 45+1'de Yumlu'nun kemik gibi kafa golünü iptal eden Bülent Yıldırım'ı hatırladın mı?

Evet 7 maçta da bu ve benzeri hakemler vardı ama o maçlarda bariz yanlışlar yaptılar mı sorarım sana.

Saymakla bitmez yıllardır.

Umarım ben yanılırım.

Biz de bıktık her maç hakem konuşmaktan.
Bütün tezlerine tek bir cevabım var hocam topunu oynayıp golünü atsaydın iş bitmişti.Bugün sen 3 tane rakibine at bakalım yok ahmet golü vermedi mehmet vermedi muhabbeti olacak mı ?

ÖmürKaradeniz61
21.04.2021, 15:19

Neden böyle olduk yahu?

Kırıldık orda hocam,o maçı yenildik lig bitti mental olarak.

HOPA'LI TS'Lİ
21.04.2021, 15:27
Bütün tezlerine tek bir cevabım var hocam topunu oynayıp golünü atsaydın iş bitmişti.Bugün sen 3 tane rakibine at bakalım yok ahmet golü vermedi mehmet vermedi muhabbeti olacak mı ?

Tebrik ederim.

HOPA'LI TS'Lİ
21.04.2021, 15:28
Kırıldık orda hocam,o maçı yenildik lig bitti mental olarak.

FB maçından sonraki sürecin en güzel özeti

UĞUR DURTAŞ
21.04.2021, 16:04
UĞURCAN'ın top ayağına geldiğinde laubali veya rakibe pas atmayacağı bir maç olsun...
SERKAN'ın taçları rakibe atmayacağı bir maç olsun....
HUGO'nun olur olmaz uğurcana geri pas atmayacağı bir maç olsun...
EDGAR'ın dikine hızlı çıkışlarında topu kaptırmayacağı bir maç olsun....
BAKER'ın kanı gibi oynamayacağı,yan pas yapmayacağı,dikine hızlı oynayacağı bir maç olsun...
PARMAK'ın aklının sadece sahada olacağı ileriye destek vereceği bir maç olsun...
FLAVİO'nun ceza sahamızda rakip oyunculara faul yapmayacağı bir maç olsun...
BAKASETAS'duran topları iyi kullanacağı bir maç olsun...
EKUBAN'ın ince çalım denemeyeceği BİR MAÇ OLSUN...
MAKAYEME'nin takım oyunu oynayacağı bencillik yapmadan hızlı hareket edeceği bir maç olsun....
CANİNİ'nin vurduğunun GOL olacağı bir maç olsun.

nedendir bilmiyorum ama akşam çok umutluyum.
iyi sonuç alacağız gibi.

Tekke
21.04.2021, 16:14
Baker ve Parmak ile cikarsak mac'a ozaman gecmis olsun. Berat-Flavio ile bir puan garanti

Onyekuru'nun iyileşmesi, Babel'in de cezasının sona ermesine karşın bu yıldızları kulübede oturtması beklenen Terim, savunma dörtlüsünde Şener- Luyindama-Marcao-Saracchi, önlerinde de Taylan'a görev verecek. Gedson (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/gedson?id=12cae0ca-fcd2-47c2-99c5-60686758941a) ile Emre Kılınç (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/emre-kilinc?id=6fbffbbd-6932-4ba9-ae69-06f22e8baef7)merkezde, kanatlarda Feghouli (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/feghouli?id=41186563-150a-4d4a-8f24-ca467b1fb7bd) ve Kerem (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/kerem?id=0683b86a-732d-44bd-9a99-4f1a7456ffe7), en uçta da Halil forma giyecek. Bu arada cezası devam eden Donk (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/donk?id=0f8de774-02af-43a9-bcdc-64f0f2d3165a) ile tedavisi süren Falcao, zorlu Trabzonspor (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/trabzonspor?id=0d51f0e9-2d56-4698-b159-cbdb1b2bf0ea) maçında yer almayacak.

Muslera
Şener- Luyindama-Marcao-Saracchi
Gedson Taylan Emre Feguli Kerem
Halil

Alternatifsizlikten bu yılı boşa heba ettik, yukardakilerden bizde 11 olabilecek Saracci-Gedson başka da adam yok...

Büyük maç sevenler oynarsa GS sezonun hezimetini alabilir...

smart
21.04.2021, 16:35
Nwakaeme Şener'i rencide ederse yeneriz

HOPA'LI TS'Lİ
21.04.2021, 16:42
Şener çok kötü bir stoper
Eku ve Vaka içinden geçer.

pReN@_61
21.04.2021, 16:57
Forumda 1300 küsür ziyaretçi var, hayır olsun.

Yiğit Gayretli
21.04.2021, 17:40
Baker Parmak mı... Yine zorla maç izleyeceğiz.

Emirhan Uludüz
21.04.2021, 17:49
Uğurcan, Serkan, Edgar, Hugo, Marlon, Berat, Baker, Bakasetas, Waka, Eku, Djaniny

Yiğit SARI
21.04.2021, 17:53
Galatasaray'da Henry Onyekuru, sakatlığı nedeniyle Trabzonspor maçı kadrosundan çıkarıldı

jönts
21.04.2021, 17:53
Berat - Flavio bekliyordum. Berat - Parmak - Baker üçlüsünden sadece birinin sahada olmasını tercih ederim. Berat - Baker yaptığına göre Bakasetas'ı 8'de değil forvet arkasında izleyeceğiz.

Hadi hayırlısı, vurduğumuz gol olsun.

DeAgLeMaNyAq
21.04.2021, 17:54
Berat'la başlayacağımızı düşünüyordum ama Parmak yerine Baker kesik yer diye bekliyordum. GS'deki tek sürpriz Halil İbrahim yerine Babel'in olması...

Bedri Sertkaya
21.04.2021, 17:55
Serkan hangi akla hizmet şu maçta sağbek çıkıyor. Hocayı eleştirmiyorum. Serkan’a güvenmiyorum. Oyuncu eksikliği var eyvallahta onu oynatacağıma kamil ahmet ile riske girerdim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bilgehan83
21.04.2021, 18:03
Vitaminsiz parmak yerine baker çok iyi bir tercih.. kimse bakeri beğenmiyor ama ayağında top tutan pas yapan bir adam tek sıkıntısı sürekli geriye doğru oynaması son maçta deli etmişti bu paslarıyla ama garanti oynamak için yaptığını düşünüyorum umarım onun maçı olur yanında beratın oyunu çok önemli bakalım nasıl olacak

Semih AYDIN
21.04.2021, 18:12
Eku senin maçın bitir işi koçum

acan61
21.04.2021, 18:14
İlk maç 11'ine göre gsde 6 oyuncu farklı bizde 3.

Ufuk
21.04.2021, 18:19
Ekuban veya Nwakaeme den biri gününde olsun yeter kazanmamıza.

Yukarida zirve yarısından vaz geçtik pes ettik vs yazıları gördüm de bizim takımın kapasitesi bu. 4 maçtır berabere kalıyorsun hepsini kaliteli topçun olsa kazanırdin. 8 puan ekle fbnin dibine geliyorsun. Yusuf Sarı karşı karşıya bitiremedi de Avci mi suçlu oldu. Kayseri kalecisini Rizenin kova kalecisini milli yapan hoca mi? Pozisyona girip atamıyorsun. Adam ust sıralar dedikçe takim bosver hoca hayal kurma biz burada iyiyiz diyor.

Sefa Alış
21.04.2021, 18:21
nwakaeme'nin.maçı olur

Anıl C
21.04.2021, 18:29
Canini, Vakame ve Ekuban'ın ileride birbirinden habersiz alakasız yerlerden kaleye şut çekecekleri, ölü gibi sahada dolaşacakları bir maç olmaz umarım.

Anıl C
21.04.2021, 18:31
Vitaminsiz parmak yerine baker çok iyi bir tercih.. kimse bakeri beğenmiyor ama ayağında top tutan pas yapan bir adam tek sıkıntısı sürekli geriye doğru oynaması son maçta deli etmişti bu paslarıyla ama garanti oynamak için yaptığını düşünüyorum umarım onun maçı olur yanında beratın oyunu çok önemli bakalım nasıl olacak

Aslında Baker'in vücuduna elektrikli bi düzenek bağlıcaz. Yana ve geriye pas attıkça elektrik çarpacak. Belki o zaman bu hastalığını bitirebiliriz.

jairzinho
21.04.2021, 18:33
maça gene 10 kişi başlıyoruz

yedeklerde 3 tane sağbek oynayacak oyuncu var,

kamil ahmet: denge beki

flavio : denge beki

parmak : hücumcu bek

avcının tercihi ise serkan asan,sağ kanat set hücumu maç başlamadan öldü,

iyattara
21.04.2021, 18:36
Yenin şu şeref yoksunları. Kafalarına vura vura alın şu maçı. 3-4 atmaya alışığız bu çakallara. Haydi beyler. Defanslari sallantida waka vurur geçer her türlü, biraz destek lazım eku ve djaniny den. Baka da sut çekme sansi bulacaktır illaki. Yemedikçe bize döner mac.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hasan Habip Özbay
21.04.2021, 18:39
bo kadro ile geyseyi mutlaka yenmeliyiz vede yeneceğiz çok iyi kadro

jönts
21.04.2021, 18:41
Parmak kadar sahada nerede durduğundan bihaber bir adamın defans çizgisini falan kontrol etmesi gereken bir pozsiyon olan bekte, hemde hücum göreviyle oynamasını beklemek...
Football Manager database'i hariç sağ bek performansı hakkında bir fikrimizin olmadığı Flavio'nun sağ bek oynamasını beklemek...
Deli dana gibi sağa sola koşturmaktan başka bir vasfı olmayan Kamil Ahmet'e bel bağlamak ama 21 yaşında Serkan'a güvenmemek...

İlgiç işler.

Sefer A.
21.04.2021, 18:44
Genelde rahat duramam izlerim her maçı eğer müsaitsem,, ama bu maçı sanırım izlemeyeceğim... bu rezil hakem atamasıyla sonuç belli bile, bizimle dalga geçmeye devâm ediyorlar

Hasan Habip Özbay
21.04.2021, 18:45
ilk maçta balına iki gol attılar normalde 5-2 yenmeliydik bu akşamda onlar bastıracak biz golleri atacağız ve o arda denen şeref yoksunu ilkmaçta yaptıklarının hesabını verecek

Ahmet Aksu
21.04.2021, 18:45
ideal kadro ile sahadayız.
baker-flavio değişikli belki bir ihtimal

gs de önemli ekliklikler var bence çok zor olmayacak bir maç bizi bekliyor

sakin oynarsak rahat yeneriz.(diyeceğim de kesin berabere kalırız)

Ufuk
21.04.2021, 18:46
maça gene 10 kişi başlıyoruz

yedeklerde 3 tane sağbek oynayacak oyuncu var,

kamil ahmet: denge beki

flavio : denge beki

parmak : hücumcu bek

avcının tercihi ise serkan asan,sağ kanat set hücumu maç başlamadan öldü,Parmak veya flavio hayatında bir kere bile bek oynadi mi acaba?

Majidden on libero çıkartma sevdası vardi, simdi bunlara sardı bizim taraftar.

ilelebeTS
21.04.2021, 18:47
Hakemi ayrı tutarsak maç ortada şimdilik. Futbolcular tam kapasiteyle oynasa biz bir adım öndeyiz hatta. Ama ilk maçta da böyleydi, golü yedik bir şekilde. Bu sefer şanssız bir gol yemememiz lazım.

David_LuiZ4
21.04.2021, 18:47
Kadrolara baktım gs'de forvet kim anlayamadım..Acaba Babel'i mi oynatıyorlar ileri uçta..

Sonuç olarak karşımızda "safkan" forvet olarak nitelendirebileceğimiz bir oyuncu olmayacak dolayısıyla bizim stoperlerin pek fazla rahatsız edileceği bir maç olmayacak..

Diğer taraftan Lyundama-Marcao ikilisini her gördüğümde sahaya inip forvet olarak top oynayasım geliyor..Biri ağır ve hantal diğeri kırmızı görmeye müsait sakar bir stoper..Şu maçta elimizde çevik hızlı sprinter bir forvet olsa maçı kazanacağımıza adım gibi emin olurdum..

Belki Ekuban biraz zorlarsa bu iki stoperi veya arkalarına atılacak toplara hareketlenirse gol pozisyonuna rahat gireriz diye düşünüyorum..

Rakibin en iyi olduğu konu ise kanat etkinliği..Feghouli gezerek serbest oynar ama kanat beklerine yardımcı olmak için ceza sahasının sağ ve sol köşelerine sızıp beklerle ikiye bir yaparak top alışverişinde bulunarak ceza sahasını karıştırabilir..Serkan'ın ve Marlon'un o yüzden performansı çok önemli ve skoru etkileyecek nitelikte..

Taylan da önemli oyuncu gs için..Hücum ribaundlarını sahipsiz topları kazanmada ve hemen kenarlara topu yuvarlamada usta bir oyuncu..

Ben Avcı'nın rakip analizini iyi yaptığını düşünüyorum kağıt üzerinde ama oyuncularımızın sahada pratiğe dökememesi en büyük problemimiz..Pratiğe dökmek için tecrübeli oyuncu olmalı elimizde Avcı'nın şansızlığı da bu tecrübeden yoksun oyuncu grubuyla maçlara çıkmak..Sizin eleştirdiğiniz gömdüğünüz oyuncuları Avcı da oynatmak istemiyor aslında ama yapacağı bir şey yok mümkün mertebe oyuncuları geliştirmeye çalışıyor takım oyunuyla bireysel yetenek eksikliğini gidermeye çalışıyor..

jairzinho
21.04.2021, 18:48
10 kişi ile gs yi yenmek mucizelere kalır,uğurcanın gene ekstra bir gün yaşaması ile olur,

ama dani alves falan değil sağbekte kitsiou bile olsaydı maç ortada idi,çünkü serkan asan hariç diğer 10 oyuncunun bu ligde yenemeyeceği bir takım yok,

serkan asan sadece 1 eksik olarak değil,takımın tamamını negatif etkiliyor,onun için serkanın oynaması ibreyi gs ye döndürüyor,serkan oynayınca önündeki ekuban da bundan nesagtif etkileniyor,dar alanda güvenilir bir pas istasyonu değil serkan,buda takımın paslaşmasını yada etkin paslaşmasını engelliyor

hücum aksiyonları bundan dolayı genelde vakayeme kanadından geliyor,tek kanatlı kuş misali,muhtemelen vakayemenin kanadını şener ve luyindama ile kapatacaklar
özetle serkanın oynaması negatif olarak domina taşı etkisi yapıyor takımda,ligin en kısır takımı oluyorsun zaten bundan dolayı

jairzinho
21.04.2021, 18:51
Parmak veya flavio hayatında bir kere bile bek oynadi mi acaba?

Majidden on libero çıkartma sevdası vardi, simdi bunlara sardı bizim taraftar.

serkan asanın orgini bek değilki zaten aga,sağ önde başlamış futbola,sağ ön için yetenekleri olmadığı için geriye koymuşlar,işin enteresan yanı sağbek içinde yeteneksiz bir oyuncu olması,

jairzinho
21.04.2021, 18:54
Kadrolara baktım gs'de forvet kim anlayamadım..Acaba Babel'i mi oynatıyorlar ileri uçta..

Sonuç olarak karşımızda "safkan" forvet olarak nitelendirebileceğimiz bir oyuncu olmayacak dolayısıyla bizim stoperlerin pek fazla rahatsız edileceği bir maç olmayacak..

Diğer taraftan Lyundama-Marcao ikilisini her gördüğümde sahaya inip forvet olarak top oynayasım geliyor..Biri ağır ve hantal diğeri kırmızı görmeye müsait sakar bir stoper..Şu maçta elimizde çevik hızlı sprinter bir forvet olsa maçı kazanacağımıza adım gibi emin olurdum..

Belki Ekuban biraz zorlarsa bu iki stoperi veya arkalarına atılacak toplara hareketlenirse gol pozisyonuna rahat gireriz diye düşünüyorum..

Rakibin en iyi olduğu konu ise kanat etkinliği..Feghouli gezerek serbest oynar ama kanat beklerine yardımcı olmak için ceza sahasının sağ ve sol köşelerine sızıp beklerle ikiye bir yaparak top alışverişinde bulunarak ceza sahasını karıştırabilir..Serkan'ın ve Marlon'un o yüzden performansı çok önemli ve skoru etkileyecek nitelikte..

Taylan da önemli oyuncu gs için..Hücum ribaundlarını sahipsiz topları kazanmada ve hemen kenarlara topu yuvarlamada usta bir oyuncu..

Ben Avcı'nın rakip analizini iyi yaptığını düşünüyorum kağıt üzerinde ama oyuncularımızın sahada pratiğe dökememesi en büyük problemimiz..Pratiğe dökmek için tecrübeli oyuncu olmalı elimizde Avcı'nın şansızlığı da bu tecrübeden yoksun oyuncu grubuyla maçlara çıkmak..Sizin eleştirdiğiniz gömdüğünüz oyuncuları Avcı da oynatmak istemiyor aslında ama yapacağı bir şey yok mümkün mertebe oyuncuları geliştirmeye çalışıyor takım oyunuyla bireysel yetenek eksikliğini gidermeye çalışıyor..

futbolu bilmiyorsun aga

babel gs de en tehlikeli oyuncu santrafor oynadığında,sırtı dönük top alır ve dağıtır,benzama tarzı santrafor proifilinin bir tık altı,

babel sayesinde kerem ve bekler çok bindirme yapıp ve boş koşu atarlar,

luyindama ve marcao bence ligin en değerli stoperinden ikisi

son olarak avcı vasat bir teknik direktör

smart
21.04.2021, 18:55
vay be djaniny isabetli şut çekti

Hasan Habip Özbay
21.04.2021, 18:57
Bismillahirrahmanirrahim Allahım sen biliyorsun

Cem Balcı
21.04.2021, 18:57
Adamlar 2 tane falan dikkat edilecek oyuncu var.Bu rakibe karşı rahat oynayıp kazanmalıyız.

Sefaenes
21.04.2021, 18:58
Bu serkan kendi arkadaslarina neden direktif veriyor. Serkan hem yas hem tecrübe hem oyun anlayisinda en zayif halkalardan biri. Rakip oyuncuyu geri kosarak degil uzerine kosmayi öğrensin

DeAgLeMaNyAq
Uzaktan isabetli şutlarla başlamamız özgüven açısından önemli ama Muslera kolay kolay böyle goller yemez...

Kemal Duru
Marlon'a bak lan ahahha 😆😆

Oğuz B.
21.04.2021, 18:59
Ligde bizden fazla gol atan en az 10 takım var. Ve biz sağ bek konuşarak zaman harcıyoruz.

Arif Timurcioğlu
Abi ileri giderken önün açık geri dönmek nedir.

smart
of marlon of

Gürkan Asma
Kaliteli sağ sol bek gelirse level atlayacak takım.

Ahmet Aksu
21.04.2021, 19:00
serkan > marlon :D

Marlon'a bak lan ahahha 😆😆

İ. SARAL
21.04.2021, 19:01
Djaniny sağda Eku önde gayet iyi oynamışlardı. Niye onda ısrar etmiyoruz?

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kemal Duru
21.04.2021, 19:02
Hugo riske girmeden topu kornere atınca "Helal olsun, işte profesyonel oyuncu" dedim. Kornere atanın Serkan olduğunu görünce ise "Hay senin oynayacağın topun sibobunu sevem" diye yorumladım olayı. Bu da bir özeleştiri olsun.

Hasan Habip Özbay
21.04.2021, 19:05
yüklen şenere 5-0 al maçı

DeAgLeMaNyAq
21.04.2021, 19:06
Eyvah Uğurcan gitti...

smart
marlon allah rızası için ileriye top şişirme!

Ahmet Aksu
marlon ya da serkan yakacak bizi belli oldu

ya bu kadar berbat ligin en kötü iki bekini nasıl bukmuşuz :D

Kemal Duru
Aha Uğurcan yan bastı. İnşallah Onur gibi çaprazlar gitmemiştir. Onun gibi düştü.

ilelebeTS
Mal'lon

Hasan Habip Özbay
21.04.2021, 19:07
erce kaleye geçiyor

DeAgLeMaNyAq
Çok şükür ciddi bir şeyi yok...

Bedri Sertkaya
Ezeli düşman galatasaray

smart
ooofff offffffffffff

Sefa Murat Dokuz
21.04.2021, 19:08
Taç’tan ofsayta düşüyoruz

naimbektas6161
21.04.2021, 19:09
Marlon ve Serkan yeteriz değil arkadaşlar çok yetersiz

acan61
21.04.2021, 19:09
Abi bunlar fasulyeden bek olsa zarar vermez bu başka ya

Emirhan Uludüz
21.04.2021, 19:10
Abi bunlar fasulyeden bek olsa zarar vermez bu başka ya

Gerçekten bizim günahımız nedir ya

Sefaenes
ya demin ki pos neresi ofsayt di

İ. SARAL
Serkan Marlona göre daha topçu.

DeAgLeMaNyAq
Çok kaliteli bir takım değiliz belki ama bekler takımın seviyesini olduğundan da aşağıya çekiyor...

Sefa Murat Dokuz
21.04.2021, 19:11
Hiç faul yok Marlon’un hareketinde

Ufuk
Hiç faul yok Marlon’un hareketindeKart isteyenlere hakem no faul dedi :)

Hamza Yilmaz
Bakin beyler abartmiyorum, siradan bir Alman Ücüncü Lig takiminin bekleri daha iyi.

Oğuz B.
21.04.2021, 19:12
Bu elemanlara gelen sahtekarlık paketini direk yüklüyor.

ilelebeTS
Yalandan nasıl yatıyor

Sefaenes
Bakin beyler abartmiyorum, siradan bir Alman Ücüncü Lig takiminin bekleri daha iyi.

aynen öyle

Sefa Murat Dokuz
Djaniny 5 dk santrafor bölgesinde dur ya, sürekli kanatlardasın.

ilelebeTS
21.04.2021, 19:13
Tony maçın başladığını fark etseydi golü atmıştık şimdiye kadar.

DeAgLeMaNyAq
21.04.2021, 19:14
İnşallah Uğurcan kendini zorlayarak daha da kötü hale getirmez...

Hasan Habip Özbay
21.04.2021, 19:15
Bu nasil şans vardir bir hayir bunda da

Sefaenes
marlonun hatasindan sonra Kalecimiz sakatlandi 2 beki de kovacaksin Allah dan deki kiralik defolup gidecek

İ. SARAL
Zorlama Uğurcan.

Emirhan Uludüz
Riske gerek yok Erce girsin bence.

Enes Başkaya60
Uğurcan gitti valla....

Hasan Habip Özbay
İnşallah Uğurcan kendini zorlayarak daha da kötü hale getirmez...

aynen derhal çıkmalı bence de yazık olur

bahadır2561
Çıksın oyundan ya zorlamaya gerek yok.

Semih58
21.04.2021, 19:16
Haydi TRABZONSPOR

hanzale
21.04.2021, 19:16
Serkan dizini koymak suretiyle Uğurcan’ı sakatladı diyebilir miyiz, bu elemanın oynamasındansa yeri boş kalsa kesinlikle daha az zarar görürüz

Sefa Murat Dokuz
21.04.2021, 19:17
Wakame’yi çekiyor Şener

Şerefsiz Mete oralı olmuyor

Bunların başımıza gelmesi müstehak. Bu rezil yönetim yüzünden bunları yaşıyoruz.

leavemealone
Hala ugurcana israrla geri Pas atiyorlar ne enayi bunlar ya

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

bahadır2561
Serkan bir de Uğurcan’ı sakatladı. Allahım yarabbim

Sefa Murat Dokuz
21.04.2021, 19:19
2 haftadır direklerle imtihandayız

Emirhan Uludüz
21.04.2021, 19:19
Ah be

smart
21.04.2021, 19:20
şans yok arkadaş

ilelebeTS
Atın lann

Hasan Habip Özbay
net 4-0 önde olmalıydık aynı ilk maç gibi inşallah sonu iyi olacak

DeAgLeMaNyAq
21.04.2021, 19:21
Edgar intikam almak için gereksiz bir kart gördü...

Emirhan Uludüz
21.04.2021, 19:21
Bu Ekuban ile Waka biraz topun kıymetini bilse çok şey değişecek.

Emirhan Uludüz
21.04.2021, 19:22
Bizim stoperler nedense çok yanlış yerlerde sarı görüyorlar.

Hasan Habip Özbay
21.04.2021, 19:23
hakem emreye kart vercekken devam ettirdi edgar gördü kartı başladı operasyon

nuri45
21.04.2021, 19:23
wakeme o kafa orayami vurulur be

Sefa Murat Dokuz
21.04.2021, 19:24
Babel’in sol dirseği kaleciye geliyor net sarı kart

Sefaenes
21.04.2021, 19:25
Babek serefsizi bilerek faul yapmadiysa sasirmam Bu Bysanz takimlari hepsi ayni pislik

yatmaztara
Uğurcan bundan sonra cam içine alınıp korunmalı.

Hasan Habip Özbay
kuduruyor iterim daha dur maç sonu ağlayacaksın oyunu tam hızlandıracağız hakem tırt pırt

Ahmet Aksu
21.04.2021, 19:26
kepaze iki bek
vurdumduymaz nwakame
beyinsiz ekuban
çakma forvet djaniny ile şu kötü gs yi yenmek bile mucize

Emirhan Uludüz
21.04.2021, 19:27
İsabetli pasa bakar mısın xD

Bedri Sertkaya
Anadolu takımlarının bekleri bile bizden iyi

DeAgLeMaNyAq
Serkan komedi misin?

Ufuk
21.04.2021, 19:28
Bu kadar kolay tac el değişiyor muydu bu ligde

ilelebeTS
21.04.2021, 19:29
1 metreyi hesap ediyor onun bunun çocuğu

Ekubanbambam
Hakem Allah belanı versin bakasetas in pozisyon unda lyindima arkadan tekme attı var bile çağırmadi

Ufuk
Şener kendini gerçekten yuri boyka saniyor herhalde.

Ekubanbambam
21.04.2021, 19:30
Ne tacı adamlar yüzde yüzlük penaltıyi vermedi.

Ahmet Aksu
21.04.2021, 19:31
waka nın satılma vakti gelmiş( ben bile her zaman savunan biri olarak söylüyorum)

adam resmen oynama kafasında değil artık

Emirhan Uludüz
21.04.2021, 19:33
İki takım da çok düşük konsantrasyonla oynuyor. Her şey olabilir maçta.

Anıl C
21.04.2021, 19:33
Ortasahada top çeviriyoruz ama 18 çevresinde dahi kimse yok. Ilginç bi taktik.

Ahmet Aksu
21.04.2021, 19:35
gs ilk yarı iyi uyuttu bizi

takımda forvet yok djaniny salak gibi sürekli kanatta
nasıl gol atacağız acaba

wakamenin ruhu sahada değil
djaniny kenarda geziyor
ekubanın ne yaptığı belli değil

yine bakasetasın şutlarına kaldık

Sefa Murat Dokuz
Marlon ne mal adamsın sen ya

mancester
rakip sahada topla bulusma gs 2 biz 9 avci gayet guzel oynuyoruz.

jönts
21.04.2021, 19:36
Şu beklere rağmen bu oyunu oynamak, bu kadar puan almak.. Büyük iş.

Ahmet Aksu
Allah aşkına şu marlon salağını çıkarsı artık hoca ya

ne adam tutyor ne top kontrol ediyor bi halta yaradığı yok.
serkan bile bundan kat kat iyi o derece yani

smart
Arkasında marlon oynuyorken nwakaeme yi eleştirmem

Steril61
21.04.2021, 19:37
Bugün şeref yoksunu hakem bizi doğramaya hazırlanmış söyleyeyim. Taç atışında bile fırsat kolluyor. Serkan birazcık geriden kullandı diye gs ye verdi tacı. Edgar a iki kez faul yapıldı hiç oralıklı olmadı. En ufak bir harekette penaltıyı çalacak aleyhimize. Satılmış hakem bozuntusu.

Sefaenes
su beklerden nerfret ediyorum

yatmaztara
Kadir Keleş >> Naylon

Sefa Alış
şu marlon şaka gibi bi topçu ya, beklerimiz evlere şenlik

Sefer A.
Maçı izlemiyorum ama yorumlar Marlon şov diyor vaaay kral yaa :D

ÖmürKaradeniz61
1 tane lider ve net bir ortasaha,2 tane beklere net transfer öyle kapalı kutu adamlar değil.1 tane de abartısız en az Sörloth kadar gol atacak forvet oyuncusu. Eğer bu saydığım oyuncular alınırsa birşeyler olabilir.

ilelebeTS
21.04.2021, 19:38
gs top mu gördü de bizi uyutacak :D

jönts
21.04.2021, 19:38
Şu an takımda Volkan Bekiroğlu ve Emrah Eren olsa, geleni geçeni 3'leriz. O kadar bak...

Kemal Duru
21.04.2021, 19:39
GS çirkefe bağlamaya başladı.

Erayz
Galatasaray üst üste üç pas yapamıyor. Şu maçı almamız lazım. 3. lük için çok önemli maç. Eğer Beşiktaş şampiyon olursa, fenevin UEFA'dan ceza alma ihtimali olabilir mali sebeplerden ötürü. Belki Şampiyonlar Ligi fırsatımız olur bu sayede.

Sefer A.
Hakem de şov yapıyormuş tahmim ettiğim gibi
Gerçekten izlemeyin yaa... kâtil eder adamı bunlar
Valla seneye takım iyi giderken bizi doğramaya çalışsınlar, hakemlere operasyon çekmek için elimden geleni yapacağım

Ufuk
Bu da sarı.

Sefa Murat Dokuz
Net sarı feghouli,

İzle Ahmet Ağaoğlu izle

Sefaenes
21.04.2021, 19:40
sarı nerede

ilelebeTS
Kart nerde yavşak hakem

samatyaboy
Kart nerde aq?

Sefer A.
Şu an takımda Volkan Bekiroğlu ve Emrah Eren olsa, geleni geçeni 3'leriz. O kadar bak...
Kesinlikle.. Celaleddin de olur LeeYong da olur, Cale de olur, Mas bile olur ya :D
Sağ tarafta diri bir Musa Büyük bile Kitsiou etkisi yaratır, o derece

serdaracıl
21.04.2021, 19:41
berata yapılan hareket de sarı kart

jönts
Kafa kafaya çarpıştılar. Ağaoğlu bu senin eserin! Bir dahakine kafası koltuğunun altında olan bir adam al.

Sefa Murat Dokuz
Hakem de şov yapıyormuş tahmim ettiğim gibi
Gerçekten izlemeyin yaa... kâtil eder adamı bunlar
Valla seneye takım iyi giderken bizi doğramaya çalışsınlar, hakemlere operasyon çekmek için elimden geleni yapacağım

Ağaoğlu yüzünden oluyor.
Korkak pısırık ve etkisiz eleman.

Anca beinsport’a çıkıp yayıncı kuruluşun istediği cümleyi kurar.

jönts
21.04.2021, 19:42
Kesinlikle.. Celaleddin de olur LeeYong da olur, Cale de olur, Mas bile olur ya :D
Sağ tarafta diri bir Musa Büyük bile Kitsiou etkisi yaratır, o derece

Mas zaten olur ya, ben çok seviyorum onu. Lee gibisi de gelmedi hiç.

Fatih Akyel'e razıyım sağda.

mancester
Avci sacmalamazsa kurdugu oyun bize galibiyeti getiricek oyun rakip sahada bu oyuncularla daha iyisini kim oynaticak ilk yari itibari ile muazzam keyif aldim marlon harici waka goze carpiyor biraz gayretlenseler biz yener geliriz .

freedomforever
Marlon covidden sonra dönemedi. Önceden idare ediyordu covid sonrası leş atıyor. Özgüvenini kaybetti ne yapacağını bilmiyor çoğu zaman. Sorun mental.

Emirhan Uludüz
21.04.2021, 19:43
Gerçekten de Novak gidecek dendiğinde alternatifimiz hazır denilip Marlon gibi bir adamı bulup getirmek büyük basiretsizlik. Daha da kötüsünü sağ beki Serkan bırakıp sene içinde devam ettirmek de ayrı bir olay.