PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 32.Hafta | Sivasspor 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3

Yiğit SARI
21.03.2021, 12:50
---------------Uğurcan
Flavio ---- Edgar --- Hugo --- Marlon
------------Parmak --- Berat
Djaniny ------ Ekuban ------ Wakaeme
---------------Bakasetas

Semih AYDIN
21.03.2021, 14:00
Djaniny maalesef cezalı

yorumsuz6117
21.03.2021, 14:12
Afobe bidonu oynamasın ya, adam fecaat..

Onur Erçetin
21.03.2021, 16:04
Afobeyi ileride oynatırsa ana avrat küfür yer bu sefer Avcı.Saçma sapan denemeler yapmasa bir önceki maçı da kazanabilirdi.Djaniny sağ kanat,Ekuban ileri uçta olmalı ; bu maçta Djaniny cezalı olduğu için Yusuf sağ kanatta Ekuban ileri uçta oynamalı.Afobeyi oynatmak ahmaklıktır.

nakzo
21.03.2021, 16:10
Afobeyi ileride oynatırsa ana avrat küfür yer bu sefer Avcı.Saçma sapan denemeler yapmasa bir önceki maçı da kazanabilirdi.Djaniny sağ kanat,Ekuban ileri uçta olmalı ; bu maçta Djaniny cezalı olduğu için Yusuf sağ kanatta Ekuban ileri uçta oynamalı.Afobeyi oynatmak ahmaklıktır.

Afobe bu saaten sonra hicbir maçta oynamamalı gözümde futbolcu sıfatını taşımıyor.

ÖmürKaradeniz61
21.03.2021, 16:48
Ankaragücü maçında Djaniny kanatta oynattı hoca Ekubanı forvete attı takım daha üretken oldu ben bu maçta Djaniny yerine Yusuf sarı hamlesi bekliyorum hocadan.

Lantis
21.03.2021, 16:55
Ugurcan
-kamil-edgar-hugo-marlon
-berat-parmak-flavio
-sarı-bakesetas-wakame

My
21.03.2021, 17:49
Yinemi 16:00

serdaracıl
21.03.2021, 17:51
Bu maçı alırsak alanya maçındaki mağlubiyeti telafi edebiliriz

gurur6134
21.03.2021, 18:36
Djaniniy olmamasi buyuk eksiklik adam gunundeyse 45 dakikalik perdormansi bile yetiyor mac aldirmaya..eku forvete gecer yusuf sag aciga yunus yerinede flavio ile baslanmasi gerektigini umarim hoca anlamistir artik bu kondiayon ile son 20 25 dakikalarda girmeli oyuna yunus seneye verim almaya baslariz ancak

Onur Erçetin
21.03.2021, 19:16
Ugurcan
-kamil-edgar-hugo-marlon
-berat-parmak-flavio
-sarı-bakesetas-wakame
Fantezi kadrolara gerek yok.Forvetsiz maça çıkılmaz.İleri uçta Ekuban olmalı.

ÖmürKaradeniz61
21.03.2021, 20:57
Fenere yenildik önemli değil ama Alanya ve Erzurum maçlarını alsak bugün herkes kadar şampiyonluk adayıydık.

Serdar A
21.03.2021, 20:58
Fenere yenildik önemli değil ama Alanya ve Erzurum maçlarını alsak bugün herkes kadar şampiyonluk adayıydık.

Önemli işte... Bakasetas'a dirseği çakıyorlar hakem Var'a bile gitmiyor... O maç 1-1 bitse puanların eşit olacak.

ilelebeTS
21.03.2021, 21:22
Önemli işte... Bakasetas'a dirseği çakıyorlar hakem Var'a bile gitmiyor... O maç 1-1 bitse puanların eşit olacak.
O maç bizi mental olarak da aşağı çekti. Dediğin gibi 1-1 bitse çok şey kaybetmezdik, sonraki maçları da alırdık.

Doğukan Uçan
21.03.2021, 21:54
abi ligde bir hedefimiz varsa bu maçları alacaz başka yolu yok bunun. sivasspor şuan en formda takımlardan birini bu maçı bir şekilde kazanırsak gs maçına kadar seri yaparız.

iyattara
21.03.2021, 22:49
Yukarıya yaklaştıkça ust sıralara çıkacağız hayallerini bırakalım bence. Zira kadro ve saha içindeki oyun bu düşünceler için hiç ışık vermiyor.

Arkadaki takimlar istikrarlı mac kazanıp bizim üstümüze kolay kolay çıkamaz zaten. 2 ile 1 geri puanlar alarak ligi bu şekilde bitireceğiz.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet BAŞ
21.03.2021, 23:31
Sivasspor maçı bizim açımızdan oldukça belirleyici olacak gibi görünüyor.
Bu maçta olası galibiyet durumunda üst sıralar için önemli bir adım atmış olacağımızı düşünüyorum.
Fakat Djanini gibi oldukça formda bir oyuncumuzun cezalı olması bizim açımızdan oldukça kötü oldu.
Umarım Nwakaeme birkaç haftalık kötü performansını düzeltir ve bu maçta Djanini'yi aramayız.

Bu maçta cezalı Djanini yerine Afobe tercihi yapılmaması gerekir. Hocamız aynı hatayı yaparsa üzülürüm.
Berat iyileşir ise formayı vermeliyiz. Ekuban'ı forvete atıp sağda Yusuf veya Yunus'u denemeliyiz diyorum.
Yunus henüz fizik olarak hazır olmadığı için bu maçta Yusuf ile 45'er dakika süre alması taraftarıyım.
Umarım şans yanımızda olur ve ligin kalan haftalarında alabileceğimiz en yüksek puanı toplarız.

güneyli
21.03.2021, 23:45
Bu maçta 1 gol atıp üstüne yatsak kazansak ne güzel olur. Oyunumuzun tadı yok.

Cem Balcı
21.03.2021, 23:58
Evet yine kolay olmayan bir maç.Ancak dış sahada daha iyi olduğumuzu düşünüyorum.Havayı bozmada mutlak galibiyete odaklanmalıyız.

Sefer A.
22.03.2021, 00:12
Bu maçta 1 gol atıp üstüne yatsak kazansak ne güzel olur. Oyunumuzun tadı yok.
son maçta hele de 1.yari iyiydik yaa :)) ama bana uyar, kazanalim da 1 atip üstüne yatarak da olur

alper*
22.03.2021, 00:13
afobe oynarsa SIKIN KAFAMA

Doğukan Uçan
22.03.2021, 00:25
Kalan maçlara baktım da daha ligde bitmiş bir şey yok. Milli takım arasından sonraki hafta üstteki takımlardan en az 2 tanesi takılacak demedi demeyin. 2.olmak için halen daha çok büyük şansımız var. Şu erzurumspor ve alanyaspor maçlarında kaybedilen 5 puana üzülmemek elde değil.

DeAgLeMaNyAq
22.03.2021, 03:06
Milli arada herhangi bir sakatlık ve hastalık olmazsa Kamil ve Berat dönecektir. Trondsen'in hafta içinde takımla çalışmalara başlayacağı söylense de ben kadroya alınacağını pek düşünmüyorum. Cezalı Djaniny'nin yokluğunda da umarım yeniden Afobe macerasına girmeyiz. Hoca muhtemelen Yunus'u kanata çekip Ekuban'ı ileride kullanacaktır. Ancak maçın bizim açımızdan kilit noktası sağbekte kimin oynayacağı olacak gibi duruyor. Sivas'ın aldığı puanların yarısında Gradel'in imzası var. Ve ne yazık ki eldeki bek oyuncularımız oldukça sabıkalı...

HOPA'LI TS'Lİ
22.03.2021, 07:41

A.Gücü maçında da rakip Ekuban'ı geçemeyeceğini anlayınca arkadan ters eliyle şamarı basıyor. Zorbay efendi sarı kart ile geçiştirdi.

Nerede VAR? Neden devreye girmedi?

Bu ülkede futbol, Trabzonspor'a karşı oynanan bir oyundur.

Dünkü derbide de 1-2 oyuncu atılmalıydı.

Enaldo61
22.03.2021, 10:21
muhtemelen puan kaybı olur bu maçta. 1 puan alırız.

Doğukan Uçan
22.03.2021, 10:26
sivasspor'un forvet ve orta sahası iyi olduğu kadar defansı aşırı kötü. aslında tam semedo'nun maçıydı. ekubanı ileriye atıp kanada yusuf sarıyı çekip maça başlamalı. şu taktiği alanyaspor maçında yapsaydı kazanacaktık.

HOPA'LI TS'Lİ
22.03.2021, 11:14
sivasspor'un forvet ve orta sahası iyi olduğu kadar defansı aşırı kötü. aslında tam semedo'nun maçıydı. ekubanı ileriye atıp kanada yusuf sarıyı çekip maça başlamalı. şu taktiği alanyaspor maçında yapsaydı kazanacaktık.

Zorbay efendi Caniniye çok ucuz kart çıkardı.

pReN@_61
22.03.2021, 11:31
Sivas formda bu aralar...

UĞUR DURTAŞ
22.03.2021, 12:18
Dünkü maçın hakemi (bjk-gb) iyi maç yönetti
buna rağmen sergen çıktı halil umut meleri bir daha bizim maçlara vermesinler diye açıklama yaptı...
inanılır gibi değil.

e bizim maçta zorbay denen adam 3 sarı kartı bulunan caniniye 4.sarı kartı hakısız gösterdi cezalı duruma düştü.
ukubana yapılan kırmızı kartı vermedi
afobeyi iten adamı 2.sarıdan atmadı.
bizim niçin sesimiz çıkmıyor sayın yönetim?
açıklama yapın ...sessiz kalmayın..

**
canini sivas maçında yok
kamil ve beratın iyileşeceğini düşünüyorum.

serkan ve hüseyin sağ bekte olmuyor.

lig farklı bir boyut kazandı.
bu köprünün altından çok sular akacak
10 hafta var
yeterki kazanarak gidelim.
*
uğurcan
kamil ahmet-edgar-hugo-marlon
parmak-berat
sarı-baka-makayame
ekuban

HOPA'LI TS'Lİ
22.03.2021, 12:41
Dünkü maçın hakemi (bjk-gb) iyi maç yönetti
buna rağmen sergen çıktı halil umut meleri bir daha bizim maçlara vermesinler diye açıklama yaptı...
inanılır gibi değil.

e bizim maçta zorbay denen adam 3 sarı kartı bulunan caniniye 4.sarı kartı hakısız gösterdi cezalı duruma düştü.
ukubana yapılan kırmızı kartı vermedi
afobeyi iten adamı 2.sarıdan atmadı.
bizim niçin sesimiz çıkmıyor sayın yönetim?
açıklama yapın ...sessiz kalmayın..

**
canini sivas maçında yok
kamil ve beratın iyileşeceğini düşünüyorum.

serkan ve hüseyin sağ bekte olmuyor.

lig farklı bir boyut kazandı.
bu köprünün altından çok sular akacak
10 hafta var
yeterki kazanarak gidelim.
*
uğurcan
parmak-berat
sarı-baka-makayame
ekuban

Benim de ideal kadrom yazdığınız gibi:

uğurcan
parmak-berat
sarı-baka-makayame
ekuban

Faruk BERBER
22.03.2021, 13:55
Bizde Abdülkadir Ömür sakat, Djaniny cezalı. Sivasspor'da sakat Rybalka hariç eksik oyuncu bulunmuyor.

ahamitokutan
22.03.2021, 15:03
Maça çok zaman var. Trondsen i görür müyüz sahada acaba?

Faruk BERBER
22.03.2021, 15:18
Maça çok zaman var. Trondsen i görür müyüz sahada acaba?

Sakat olarak gözükmüyor artık, fakat maç eksiği çok fazla. Eğer riske edilecekse görmememiz hem bizim için hem de onun için daha hayırlısı olur.

Zımba bir şekilde yaz kampına hazır olsun, benim onunla alakalı başka bir isteğim yok şuan.

HOPA'LI TS'Lİ
22.03.2021, 16:11
Sakat olarak gözükmüyor artık, fakat maç eksiği çok fazla. Eğer riske edilecekse görmememiz hem bizim için hem de onun için daha hayırlısı olur.

Zımba bir şekilde yaz kampına hazır olsun, benim onunla alakalı başka bir isteğim yok şuan.

Çok iyi hazırlanmış bir Trondsen'e gelecek sezon çok ihtiyacımız olacak.

Bu sezon riske edilmesin. Belki sonradan girip 15-20 dakika şans verilebilir mi? Hoca daha iyi bilir.

Kemal Duru
22.03.2021, 17:31
Çok iyi hazırlanmış bir Trondsen'e gelecek sezon çok ihtiyacımız olacak.

Bu sezon riske edilmesin. Belki sonradan girip 15-20 dakika şans verilebilir mi? Hoca daha iyi bilir.
Trondsen kim Allah aşkına ya? Parmak bundan iyi değilse ben de bir şey bilmiyorum.

makbernatsu
22.03.2021, 18:30
ankaragücüde formdaydı yeterki takım istesin...ama yıne cok anlam veremedıgımız olaylar yasanır...
Sivas formda bu aralar...

Doğukan Uçan
22.03.2021, 21:21
aynen öyle bizde fener macına namağlup cıktık yenildik. bizim ilk 11 sivası yenebilecek düzeyde yeter ki oyuncular inansın.

ÖmürKaradeniz61
22.03.2021, 22:34
Son galibiyet ve üstümüzdeki 3 takımın da puan kaybetmesi futbolcular arasında acaba sorusunu beraberinde getirdi. Alanya ve Erzurum maçlarında biraz da lig bitti havasındaydık hep beraber.

alper*
22.03.2021, 23:05
Trondsen kim Allah aşkına ya? Parmak bundan iyi değilse ben de bir şey bilmiyorum.

evet kardeşim, trondsen kim? herhangi bir resmi maçta trabzon formasıyla hiç izledin mi

ÖmürKaradeniz61
22.03.2021, 23:12

Evet büyük ihtimalle Parmak çok çok daha iyi bir futbolcu.Sörloth yanlız kalmasın,sıkılmasın diye yanına getirdiğimiz bir oyuncu Trondsen.

Doğukan Uçan
22.03.2021, 23:32
samsunspor ile oynanan hazırlık maçında ben izledim. Trondsen > Baker, Flavio, Parmak .

O maçta bütün yeni transferler arasında en göze batanı trondsen olmuştu.

Mehmet Fatih Yavuz
23.03.2021, 00:08
Parmak, dışardan alsak 4-5 milyon eurodan aşağı alamayacağımız bir oyuncu. :)
Trondsen ne yaptı, eski takımında ne performans gösterdi ki Parmak'tan iyi oyuncu olarka değerlendireceğiz?
Potansiyeli var eyvallah da...
Parmak o kadar da eksik bir adam değil!

Onur Erçetin
23.03.2021, 08:07
https://www.youtube.com/watch?v=VuBldWAbfiY

https://www.youtube.com/watch?v=U_ILelZk8B0

Yetenekli bir oyuncu izlenimi var.Faydası olacaktır.Pasörlük ve şutörlük var zaten videolardan belli.

Onur Erçetin
23.03.2021, 08:09
Parmak, dışardan alsak 4-5 milyon eurodan aşağı alamayacağımız bir oyuncu. :)
Trondsen ne yaptı, eski takımında ne performans gösterdi ki Parmak'tan iyi oyuncu olarka değerlendireceğiz?
Potansiyeli var eyvallah da...
Parmak o kadar da eksik bir adam değil!

Birini överken bir diğerini gömme alışkanlığından kaynaklanan bir durum.İkisi de yetenekli oyuncular.Trondsen daha pasör ve şut kalitesi daha yüksek bir isim ama genel olarak topla fazla oynamaz,kısa paslı oyunu sever.Parmak ise oyunu zorlamayı,dikine sürekli dribbling denemeyi ve adam eksiltmeyi seven bir oyuncu.İki oyuncu profiline de ihtiyacımız olacak.Bu şekilde bakmamız lazım olaya.

HOPA'LI TS'Lİ
23.03.2021, 10:30
Birini överken bir diğerini gömme alışkanlığından kaynaklanan bir durum.İkisi de yetenekli oyuncular.Trondsen daha pasör ve şut kalitesi daha yüksek bir isim ama genel olarak topla fazla oynamaz,kısa paslı oyunu sever.Parmak ise oyunu zorlamayı,dikine sürekli dribbling denemeyi ve adam eksiltmeyi seven bir oyuncu.İki oyuncu profiline de ihtiyacımız olacak.Bu şekilde bakmamız lazım olaya.

Sevgili Onur kardeşim,

Şu pozitif ve sağduyulu yorumunuzdan dolayı sizi tebrik ederim.

Eleştirirken de nezaketi korumalı, egomuzun esiri olmamalıyız.

Ancak forumda sizin gibi kardeşlerimin sayısının az olmasına üzülüyorum.

Ortak derdimiz ve sevdamız Trabzonspor

lazminator61
23.03.2021, 12:54
yorumlar sor yükleniyor, yada iki kere yükleniyor, BMN Yöneticiler buna el atsin

HOPA'LI TS'Lİ
23.03.2021, 13:14
yorumlar sor yükleniyor, yada iki kere yükleniyor, BMN Yöneticiler buna el atsin

Evet.
Yüklenmesi uzun sürüyor ve çift yükleniyor.

Onur Erçetin
23.03.2021, 13:30
Evet.
Yüklenmesi uzun sürüyor ve çift yükleniyor.
Aynen benzer bir sorun herkeste var.

Onur Erçetin
23.03.2021, 13:32
Sol üstte sayfa yenileme sembolünün hemen solunda saat yönünde ok işareti içeren bir işaret var.Üzerine gelip beklediğinizde Bu sayfayı yeniden yükle yazıyor.Mesaj gönder dedikten sonra onu yaparsanız yani ok işaretine tıklarsanız sorun kalmayacaktır.Mesajları atarken hiç beklemiyorum ve hep tek mesaj olarak gidiyor.

Gökhan Balcı
23.03.2021, 14:02
Trondsen yunus bakasetas parmak berat hepsi de ihtiyacımız olan oyuncular hepsinin de yeri ayrı. Ama konu pas oyunuysa Trondsen berat yunus daha önem kazanıyor. Teknik kapasitesi bu kadar yüksek bir orta sahaya sahip olmak harika bir şey. İyi bir ön alanımız ve beklerimiz olduğunda oyunu rakip kaleye yıkmak pek zor olmayacak. O zamana kadar idare edeceğiz. Bu maç da kazanabileceğimiz bir maç ama rıza hocanın hikmet hoca gibi maça çıkmasını beklersek hataya düşeriz. Hikmet hoca kendi oyununu oynamak istedi ya da bizi hafife aldı ama rıza öyle yapmayacaktır sert bir takım ve oyun anlayışı ile sahada olacaktır. O sebeple ben bu maça yunus ile başlayacağını sanmıyorum. Sağlıklı olduğu takdirde parmak berat olmazsa flavio ile maça başlayabilir hoca. Djaninynin olmaması bizim için büyük dezavantaj olacak. Şahsen ben orada afobeyi görmek istemiyorum. Ek olarak flavionun forvet arkası başladığı bir maç izleyebiliriz diye düşünüyorum

Uğurca

Gökhan Balcı
23.03.2021, 14:02
Trondsen yunus bakasetas parmak berat hepsi de ihtiyacımız olan oyuncular hepsinin de yeri ayrı. Ama konu pas oyunuysa Trondsen berat yunus daha önem kazanıyor. Teknik kapasitesi bu kadar yüksek bir orta sahaya sahip olmak harika bir şey. İyi bir ön alanımız ve beklerimiz olduğunda oyunu rakip kaleye yıkmak pek zor olmayacak. O zamana kadar idare edeceğiz. Bu maç da kazanabileceğimiz bir maç ama rıza hocanın hikmet hoca gibi maça çıkmasını beklersek hataya düşeriz. Hikmet hoca kendi oyununu oynamak istedi ya da bizi hafife aldı ama rıza öyle yapmayacaktır sert bir takım ve oyun anlayışı ile sahada olacaktır. O sebeple ben bu maça yunus ile başlayacağını sanmıyorum. Sağlıklı olduğu takdirde parmak berat olmazsa flavio ile maça başlayabilir hoca. Djaninynin olmaması bizim için büyük dezavantaj olacak. Şahsen ben orada afobeyi görmek istemiyorum. Ek olarak flavionun forvet arkası başladığı bir maç izleyebiliriz diye düşünüyorum

Uğurca

HOPA'LI TS'Lİ
23.03.2021, 16:04

Uğurca

Afobeyi sahada görmek işkence
10 kişi oynuyoruz onunla

emrahtuna
23.03.2021, 16:25
djaniny nin olmadığı maçta benim tercihim bakasetas ekuban olurdu forvet baka forvet arkası ekuban..

Özgür KARADENİZ
24.03.2021, 08:15
Takim ne zaman top başı yapiyor.

HOPA'LI TS'Lİ
25.03.2021, 07:24
Hayret ettim dün akşam Uğurcan güzel penaltı kurtardı.

Atış öncesi Yazıcı Yusuf, "son ana kadar bekle kanka" diye bağırdı. Bu etkili oldu sanırım.

Bizim takımın maçlarında atıştan hemen önce terse yattığı için kaleciler kolayca avlıyor.

Sezon sonu Uğurcan'ı tutamayız. Çok iyi kaleci maşallah. Yolu açık olsun. Hem biz kazanalım hem o kazansın.

HasanTezel
25.03.2021, 13:08
Uğurcan dün o penaltıyı kurtararak moral olarak A KLAS kaleci seviyesine yükselmiştir!

Yazıcı uzun süre beklese de UEFA da şansı da yaver gitti YILDIZ oldu, Uğurcana da güldü, ama bence 3 günün en iyisi Ömür'e şans gülmedi, çöp Emre Mor bile 2 maçta şansı döndü meşhur oldu hatırlayalım.

Futbolda ayağına geleni kullanacaksın ama top da seni sevecek...

Sefer A.
25.03.2021, 14:32
penaltida bagiran Yusuf deniyor ama kesinlikle o degil, Caglar idi o sanirim

artvints
25.03.2021, 14:42
penaltida bagiran Yusuf deniyor ama kesinlikle o degil, Caglar idi o sanirim

Umut olabilir, en çok o sevindi kurtarışlara, beni alin diyor :)

Sefer A.
25.03.2021, 15:05
Umut olabilir, en çok o sevindi kurtarışlara, beni alin diyor :)
alak mi ? bi sakib aytaç eder mi :p
Sakib > Marlon bunu yazmadan edemeyecegim :) :D

smart
25.03.2021, 19:41
Erol kaçtı

Mehmet Fatih Yavuz
25.03.2021, 19:50
Erol gidecekti zaten. Fener ve Gs pamuk ipliğine bağlı.
Motivasyonları koparsa 2. bile bitirebiliriz ligi.
Ben şu sıralar bjk ye bir operasyon bekliyorum hakem merkezli...

Manu61
25.03.2021, 19:51
alak mi ? bi sakib aytaç eder mi :p
Sakib > Marlon bunu yazmadan edemeyecegim :) :D
Manu61 > Marlon :)

güneyli
25.03.2021, 19:57
Erol kaçtı

Şikecilerin maçlarında kavgalar artık açıktan olur.Emre ona buna hakeme oyuncuya saldırır..Eğlencemiz olsunlar.

Sefer A.
25.03.2021, 20:10
Manu61 > Marlon :)
yemin edebilirim ama ispatlayamam :D

chener
25.03.2021, 21:03
Fenerdeki gelişmeler beni 3. İçin umutlandırdı.
3. Olmanin bı faydası olur mu bilmem ama 4. Olmaktan daha iyi gibi. En azından kulağa daha hoş geliyor.

HOPA'LI TS'Lİ
26.03.2021, 07:42
3. Olmanin bı faydası olur mu bilmem ama 4. Olmaktan daha iyi gibi. En azından kulağa daha hoş geliyor.

Tabi ki itibar, özgüven ve gelecek sezona moralli başlamak için hem de sanırım daha az eleme maçı oynamak için (emin olmamakla birlikte)

Ahmet Taşçı
26.03.2021, 08:58

Bjk ligi ilk 2de bitireceği garanti gibi, ZTK 'da da finale çıktılar, yani ligi 3. Bitiren Uefa Avrupa ligi gruplarına direkt kalıcak... Bu da daha geç kamp başlandıgıcı, daha uzun süre dinlemeleri demek...

HOPA'LI TS'Lİ
26.03.2021, 10:46
Bjk ligi ilk 2de bitireceği garanti gibi, ZTK 'da da finale çıktılar, yani ligi 3. Bitiren Uefa Avrupa ligi gruplarına direkt kalıcak... Bu da daha geç kamp başlandıgıcı, daha uzun süre dinlemeleri demek...

3.bitirmek harika olur.

Şb, Alanya ve Erzurum maçlarına gel de yanma

Sivas maçı 3.lük yolunda en kritik viraj

Ahmet Taşçı
26.03.2021, 13:05
3.bitirmek harika olur.

Şb, Alanya ve Erzurum maçlarına gel de yanma

Sivas maçı 3.lük yolunda en kritik viraj

Yanma ile olmuyor ki abicim ona bakarsan Fener Gençlere yenilmese o ümidimiz bile olmazdı :) Fikstür de zor şuan, 3.lük Fener karışırsa olabilir, aksi halde biraz zor görünüyor.

HOPA'LI TS'Lİ
26.03.2021, 13:12
Yanma ile olmuyor ki abicim ona bakarsan Fener Gençlere yenilmese o ümidimiz bile olmazdı :) Fikstür de zor şuan, 3.lük Fener karışırsa olabilir, aksi halde biraz zor görünüyor.

Haklısın.

Açıkçası ben şb yenilgisinden sonra kendimi 4.lüğe alıştırdım.

alper*
26.03.2021, 14:33
Bakasetas yunanda forvet oynuyor. bas ileri bizde de oynasın.

afobe falan yemin ediyorum adamı kanser eder

Kemal Duru
26.03.2021, 14:44
İkinci olmayalım yeter. İkinci olacağına 15. olsun bu takım. İkinci olduğu her zaman ertesi sene götü başı dağıtıyor çünkü.

White
26.03.2021, 15:42
İkinci olmayalım yeter. İkinci olacağına 15. olsun bu takım. İkinci olduğu her zaman ertesi sene götü başı dağıtıyor çünkü.
Bu nasıl bir mantıktır ya,lig 2.si demek yayın geliri,sıralama,şampiyonlar ligi hedefi demek,cl ye kalırsan hiç maç kazanmasan bile ayak bastı parası demek,her biri toplamında kasaya giren çok ciddi para demek,2. olmak demek oyuncunun seni seçmesi için önemli bir sebep demek..ama biz 15. olup bütün bunlardan mahrum olalım,ne de olsa 15. olunca sonraki sene şampiyon oluyoruz.D hatta direkt küme düşelim sonraki sene takım daha çok hırs yapar.D

HOPA'LI TS'Lİ
26.03.2021, 15:48
2.olmak şampiyonluk kadar önemli ve getirisi fazla

Olabilsek ne güzel olurdu

Sefer A.
26.03.2021, 16:44
Edit: Cem Balcı
onu bunu bilmem de geçmis 2.liklerimizle bu seneki olasi 2.ligimiz arasinda fark var, bu sefer geriden geliyoruz ve neredeyse hiç sampiyonluk iddiamiz olmadi bu sene... onun için 2. olursak dagilma falan olmaz bu kez... ayrica hunter hoca farki var, küveniyorum küvenmeg isdiyorum =)

White
26.03.2021, 17:33
onu bunu bilmem de geçmis 2.liklerimizle bu seneki olasi 2.ligimiz arasinda fark var, bu sefer geriden geliyoruz ve neredeyse hiç sampiyonluk iddiamiz olmadi bu sene... onun için 2. olursak dagilma falan olmaz bu kez... ayrica hunter hoca farki var, küveniyorum küvenmeg isdiyorum =)
Geçmiş senelerdeki 2.lik ile bu yılki 2.lik arasında ne gibi fark var...her yıl 1. olamadıysan 2.lik en büyük şans...sanki şimdiye kadar hep 1.likten 2. oluyoruz da yalnızca bu yıl geriden geldiğimiz için bu yıl ki başarı olarak görülsün..1. olamıyorsan her sene 2.lik 1.likten sonraki en büyük başarıdır...

Sefer A.
26.03.2021, 18:10
Geçmiş senelerdeki 2.lik ile bu yılki 2.lik arasında ne gibi fark var...her yıl 1. olamadıysan 2.lik en büyük şans...sanki şimdiye kadar hep 1.likten 2. oluyoruz da yalnızca bu yıl geriden geldiğimiz için bu yıl ki başarı olarak görülsün..1. olamıyorsan her sene 2.lik 1.likten sonraki en büyük başarıdır...
ya benim demek istedigim geçen seneki 2.lik hayal kirikligi gibiyken bu seneki 2.lik hayal kirikligi olmaz basari olarak bile görülebilir... yoksa 2.lik 2.liktir tabi
ayrica evet 2. oldugumuz senelere baktigimiza sampiyonlugu kaçiran 1.likten 2.lige düsen takim olarak görülüyoruz, 80-90'li yillarda bile... haa ama misal 2003-2004 senesi tam tersiydi dolayisiyla pek kimse o seneyi sampiyonluk kaçirilan sene olarak anmaz

maça gelirsek zor maç, berâberlik kokuyor

Doğukan Uçan
27.03.2021, 23:11
bugün milli maçta sörlothu izledikten sonra biz bu afobe ve semedo ile koskoca 1 yıl ne izliyoruz vallahi yazık. şu 10 hafta bitse de kurtulsak resmen forvetsiz oynuyor takım.

HOPA'LI TS'Lİ
29.03.2021, 10:39
bugün milli maçta sörlothu izledikten sonra biz bu afobe ve semedo ile koskoca 1 yıl ne izliyoruz vallahi yazık. şu 10 hafta bitse de kurtulsak resmen forvetsiz oynuyor takım.

1 yıl daha tutamadı Sörloth'u çok bilmiş Başkanımız :(

Salih Uçan için Bizanslılar ile yarışıyormuşuz.

Berat transferinde olduğu gibi kapabilirsek harika olur. Avcı istiyor.

6, 8 ve 10 numara oynayabilen, 27 yaşında, Avrupa görmüş ve bu sezon Alanya'da verimli bir sezon geçirmiş bir oyuncu

Menajeri de babadan Trabzon'lu. Trabzon'a gitmesini isterim demiş.

Muhammet YILMAZ
29.03.2021, 20:23
Salih Uçan için Bizanslılar ile yarışıyormuşuz.

Berat transferinde olduğu gibi kapabilirsek harika olur. Avcı istiyor.

6, 8 ve 10 numara oynayabilen, 27 yaşında, Avrupa görmüş ve bu sezon Alanya'da verimli bir sezon geçirmiş bir oyuncu

Menajeri de babadan Trabzon'lu. Trabzon'a gitmesini isterim demiş.

Aklı olan adam bizi seçer akıllı değilse zaten hiç gelmesin. :)

ÖmürKaradeniz61
30.03.2021, 08:46
İlk yarıda attığı mermi gibi şut direkte patladı ya işte ordan belli oluyor adamın A kalite forvet olduğu. Djaniny,Afobe 10 sene geçse onun gibi şut atamaz.

lazminator61
30.03.2021, 10:02
İlk yarıda attığı mermi gibi şut direkte patladı ya işte ordan belli oluyor adamın A kalite forvet olduğu. Djaniny,Afobe 10 sene geçse onun gibi şut atamaz.

yalan söylemim, sörloth nezaman topu aldinda korkiyordum, simdi nasil rakiplerimiz her mac sörlothdan korktunu anladim. Adamda kalite akiyor, hava toplari sutlari calimlari, pres vs vs. Caglar cok büyük oynadi ve dünyanin en iyi defans oyuncusu gitdikce olabilir.

Togrul
30.03.2021, 23:39
Tipik Ş. Güneş klasiği.

halilaziz61
31.03.2021, 02:42
Şenol günes Avrupa'da Ortalama bir takıma transfer yapamaz

Bu da ligimzde gerçekten kalitesiz hocaların olduğunu gösteriyor aynı şey fatih terim için de geçerlidir.

Murat Keçeci
31.03.2021, 08:34
Milli arayı geride biraktığımıza göre artık tekrardan lige odaklanmamiz gerekiyor.Önümüzde ciddi bir maç bizi bekliyor.ligin iyi ekiplerinden biriyle karşılaşacağız.

Bu maçtan önce genel bir değerlendirme yaparsak hâla üst gruba yaklaşabiliriz.Üsteki takımlarda inişli çıkışlı bir dönemden geçiyor.Her maçı final gibi oynamalı,final maçı gibi konsantre olmaliyız.

Transfer planlamasi konusunda da bir iki cümle edersek.Oyuncu transfer etmenin zor olacağı bir dönem olacak.Milli turnuva olacağı için birçok kulüp ve birçok futbolcu erken imzaya yanaşmayacaktır bu konu da sabırlı ve planlı bir program yürutmeliyiz.

Öncelikle iç transfere gereken hassasiyeti göstermeliyiz.Takim icin önem arz eden tüm oyuncuları elde tutmaliyız.Iyi bonservis kazandiracak en fazla 1 oyuncu satışına izin verebiliriz.Olurda çok olağünüstü bir durum olursa bu sayi 2 olabilir ama daha fazlası kesinlikle olmamalı.

Hangi mevkilere transfer yapmaliyız konusuna gelirsek önem derecesine göre santrafor,sağbek,solbek,sağ ön tarafa as oyuncu sol öne ise nwakameyi zorlayacak bir oyuncu ihtiyacı var.Bunlarin disinda beratın yanına tecrübesi yüksek oyuna yön verecek bir tane 8 no transferide olabilir.

Sivas maçına tekrar dönersek ilk yarıda iki puan kaybettiğimiz bir rakiple oynayacağız.Sabirli ve yuksek konsantrasyon ile oyunu tutarak ve ilerdeki üçlünün maçın içinde kalmasını sağlayarak oynamamiz gerekiyor.Bunu yapabilirsek kazanma ihtimalimiz var.

Doğukan Uçan
31.03.2021, 09:01
Bitik gs ve fb yi geçmek için güzel bir şans var elimizde bakalım ne olacak.

Ahmet Taşçı
31.03.2021, 09:49
Milli arayı geride biraktığımıza göre artık tekrardan lige odaklanmamiz gerekiyor.Önümüzde ciddi bir maç bizi bekliyor.ligin iyi ekiplerinden biriyle karşılaşacağız.

Bu maçtan önce genel bir değerlendirme yaparsak hâla üst gruba yaklaşabiliriz.Üsteki takımlarda inişli çıkışlı bir dönemden geçiyor.Her maçı final gibi oynamalı,final maçı gibi konsantre olmaliyız.

Transfer planlamasi konusunda da bir iki cümle edersek.Oyuncu transfer etmenin zor olacağı bir dönem olacak.Milli turnuva olacağı için birçok kulüp ve birçok futbolcu erken imzaya yanaşmayacaktır bu konu da sabırlı ve planlı bir program yürutmeliyiz.

Öncelikle iç transfere gereken hassasiyeti göstermeliyiz.Takim icin önem arz eden tüm oyuncuları elde tutmaliyız.Iyi bonservis kazandiracak en fazla 1 oyuncu satışına izin verebiliriz.Olurda çok olağünüstü bir durum olursa bu sayi 2 olabilir ama daha fazlası kesinlikle olmamalı.

Hangi mevkilere transfer yapmaliyız konusuna gelirsek önem derecesine göre santrafor,sağbek,solbek,sağ ön tarafa as oyuncu sol öne ise nwakameyi zorlayacak bir oyuncu ihtiyacı var.Bunlarin disinda beratın yanına tecrübesi yüksek oyuna yön verecek bir tane 8 no transferide olabilir.

Sivas maçına tekrar dönersek ilk yarıda iki puan kaybettiğimiz bir rakiple oynayacağız.Sabirli ve yuksek konsantrasyon ile oyunu tutarak ve ilerdeki üçlünün maçın içinde kalmasını sağlayarak oynamamiz gerekiyor.Bunu yapabilirsek kazanma ihtimalimiz var.

Nasıl tutucaz hocam Uğurcan 'a verilen söz var, o kesin gidicek.
Ekuban' nın gitmek istediğini biliyoruz ki Visca gelecekse aramayız skor anlamında o de gidicek.
Djaniny'nin de istediğimiz verimi alamadık, en iyi kanatta oluyor Visca gelirse forvette Djaniny yetersiz o da gider.... Bence üçü de kayıp olmaz...

Ahmet Taşçı
31.03.2021, 09:56
1.Erce, Arda, Kağan
2.X,Serkan, Taha
3.Edgar, Hugo, Huseini, Hüseyin
4.X,Faruk, Abdurrahim
5. Berat, X
6.Flavio, Trondsen, Parmak,
7.Baksetas,Yunus
8. Visca, Efecan
9.Nwakame, Halil
10.X,X....4 as 4 yedek adam lazım... Eğer net adamlar olursa bu kadro direkt şampiyonluğa oynar... Sırf boşta diye Salih 'e de teklif et, Şuna da teklif buna da teklif politikası izlersek işimiz var...

Ozan Yılmaz
31.03.2021, 11:47
Sivasspor'a konuk olacak Trabzonspor, kart cezası bulunan Djaniny'den bu maçta faydalanamayacak.

Trabzonspor, Avcı döneminde Djaniny'nin görev yapmadığı 3 maçta, 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet alarak puan kayıplarına engel olamadı. https://t.co/7DprNRhaJQ

HOPA'LI TS'Lİ
31.03.2021, 13:12
Tipik Ş. Güneş klasiği.

Hollanda maçında da Norveç maçında da önde olmamıza rağmen diken üstünde bir oyun anlayışı vardı.

Çekirge dün sıçrayamadı.

Her ne olursa olsun 2 kez hem de 2 farklı öne geçip zayıf rakibine puan kaptırmayacaksın.

5 Mayıs 1996'da, H.Avni AKER'DE 1-0 öndeyken beraberliğin yettiği maçta, şampiyonluğu şikebahçeye teslim etmişti Sn. Güneş.

Dün akşam o ruh haline girdim.

Yiğit Gayretli
31.03.2021, 13:42
Hocam Yunanistan milli takımı sinyali verdi. Lütfen Bakasetas'ı önde kullan sahte forvet olarak. Saygılar...

holyjoker
31.03.2021, 16:58
10 gündür kafa rahattı nerden çıktı bu maç ya :( ts 10 maçta 20-25 arası puan alsa eminim ki ikinci sırayı kapacaktır puan farkına rağmen ama erzurum maçında da gördük ki kimsenin oralarda gözü yok :( bakasetas parasına kurulan takımla oynayacağımız maça 'acaba' gözüyle bakıyoruz. şu lig bir an evvel bitse keşke !

HOPA'LI TS'Lİ
31.03.2021, 17:05
10 gündür kafa rahattı nerden çıktı bu maç ya :( ts 10 maçta 20-25 arası puan alsa eminim ki ikinci sırayı kapacaktır puan farkına rağmen ama erzurum maçında da gördük ki kimsenin oralarda gözü yok :( bakasetas parasına kurulan takımla oynayacağımız maça 'acaba' gözüyle bakıyoruz. şu lig bir an evvel bitse keşke !

4.lükten öteye geçmemiz zor
Takım şb yenilgisi sonrası ligi mental olarak bitirdi.

Yiğit Gayretli
01.04.2021, 08:15
Hocam Yunanistan milli takımı sinyali verdi. Lütfen Bakasetas'ı önde kullan sahte forvet olarak. Saygılar...

Afobe de yokmuş. Hadi gurban olayım :)

Ozan Yılmaz
01.04.2021, 08:16
Bu haftaki hakem atamalarına dikkat!

ÖmürKaradeniz61
01.04.2021, 11:06
Bu haftaki hakem atamalarına dikkat!
En güzelini yaptı mhk işine gelmeyen onu istemiyoruz bunu istemiyoruz ,Halil Umut geçen hafta Sergene ne yaptı da ben bu hakemi istemiyorum diyor adam şahane maç yönetti. İyice konuşup duruyorlar iş yapan bir tane adam yok Türk futbolunda. Ben Avrupa liglerini takip ederim vakit buldukça hakem için konuşan bir tek Mourinho var ona da alıştık artık.Hakem konuşan bir tek biz varız dünyada.Sen önce futbolunu oyna bakalım bırak o işleri.

HOPA'LI TS'Lİ
01.04.2021, 12:49
7 isim gidiciymiş.

Uğurcan
Marlon
Hosseini
Baker
Afobe
Kamil Ahmet
Djaniny

HOPA'LI TS'Lİ
01.04.2021, 12:55
En güzelini yaptı mhk işine gelmeyen onu istemiyoruz bunu istemiyoruz ,Halil Umut geçen hafta Sergene ne yaptı da ben bu hakemi istemiyorum diyor adam şahane maç yönetti. İyice konuşup duruyorlar iş yapan bir tane adam yok Türk futbolunda. Ben Avrupa liglerini takip ederim vakit buldukça hakem için konuşan bir tek Mourinho var ona da alıştık artık.Hakem konuşan bir tek biz varız dünyada.Sen önce futbolunu oyna bakalım bırak o işleri.

A Spor ve TRT Spor'da her hafta neredeyse her maç sorası hakemlerin gündem olması gerçekten sıktı.

Avrupa liglerinde böyle bir durum yok.

MHK Sergen'e güzel kapak yaptı. Meler iyi yönetmişti, nesini beğenmedin?

halilaziz61
01.04.2021, 13:06
7 isim gidiciymiş.

Uğurcan
Marlon
Hosseini
Baker
Afobe
Kamil Ahmet
Djaniny

Bana kalsa nwakame ve parmak i da eklerim.
Parmaki bir şekilde Avrupa'ya sonraki satıştan pay almak suretiyle pazarlamaliyiz ki futbolu gelişim göstersin.

Nwakaeme nin de bundan sonra performansının git gide düşeceğini tahmin ediyorum yaşından dolayı.
Ondan da para kazanıp vedalasilmali kulüp menfaati gereği

Ancak tabi bütün bunlar yapılırken yerlerine onlardan iyi iki alternatif belirlenmeli ve en birer tanesi ile anlaşılmalı

Parlatip satmak, parlatirken özellikle Avrupa'da UEFA kupasinds gidebildigimiz kadar gitmek ana hedeef olmalı.

Abdusun futbolunun gerilemesindeki ana etken Yusuf gibi bir Avrupa yapamamasidir

25 Ler konuşulduğu an satilmali idi

Mert Acar
01.04.2021, 13:09
Aslında kritik bir maç bizim için üsttekilerden biri takılırsa 3.lük için kayıp yaşamamak lazım.Ben gsnin dağılacağını düşünüyorum.
Ama bizde Sivas deplasmanından zor çıkarız.

lazminator61
01.04.2021, 13:20
Düsüniyom düsüniyom, neden perreirayi gönderdik yaa? Orta yapan sag bekimiz bedavaya gönderdik, sag taraftan ataga cikamiyoruz, aynisi sol tarafta, marlon serkan cok cok vasat.

HOPA'LI TS'Lİ
01.04.2021, 16:51
Aslında kritik bir maç bizim için üsttekilerden biri takılırsa 3.lük için kayıp yaşamamak lazım.Ben gsnin dağılacağını düşünüyorum.
Ama bizde Sivas deplasmanından zor çıkarız.

Hatay-GS maçından umutluyum.

Yeter ki Sivas'tan 3 puanla dönelim. Zor maç

bilgehan83
02.04.2021, 11:21
Berat’a ne oldu da adam bir aydır sakat, saçma sapan sağlık sorunlarından bıktım profesyonel oyuncuların

HOPA'LI TS'Lİ
02.04.2021, 11:44
Berat’a ne oldu da adam bir aydır sakat, saçma sapan sağlık sorunlarından bıktım profesyonel oyuncuların

2 yıldır bıktık bu sakatlık saçmalıklarından

Yeter artık

UĞUR DURTAŞ
02.04.2021, 12:31
Epeydir mete denen kişiliksiz maçlarımıza verilmiyor.

yanıla bilirmiyim?tabiki yanılabilirim.
yılların bana vermiş olduğu tecrübelerime güvenerek
cumartesi günü taktir haklarını ağırlı lehimize çalacaktır.
çok eminim.

futbolcularında inşallah bunu düşünerek mücadele etmeleri gerektiğini düşünüyorum.
rakip ceza sahası içinde fazla bulunmalıyız.......

gülen taraf oluruz inşallah.

02.04.2021 saat 12:37

artvints
02.04.2021, 16:48
Son 10 hafta herşey olur bu ligde.

HOPA'LI TS'Lİ
02.04.2021, 16:53
son 10 hafta herşey olur bu ligde.

son düzlüğe giriyoruz.

Harun CAN
02.04.2021, 22:14
Milli ara sonrası bütün maçlarda puan kaybediyoruz. Beraberlik gelir ve sakatlık/cezalı olmazsa iyidir...

Soner Albayrak
02.04.2021, 23:28
Puan kaybı.

alper*
02.04.2021, 23:36
Gümletiriz diyorum.

Yani sıfır sıfır. İki sıfır. Sıfır sıfır.

Adem Akyüz'
03.04.2021, 09:35
Ekubanın forvet performansı sonuç için belirleyici olacak.

Cem Balcı
03.04.2021, 12:10
Hatay-GS maçından umutluyum.

Yeter ki Sivas'tan 3 puanla dönelim. Zor maç

boupendza korona.Oynamayacak.

Isko6161
03.04.2021, 13:22
boupendza korona.Oynamayacak.

Son testi negatif cikmamismiydi? Mac saatinde karar verilecek diye okumustum. Ulkesinden baya gec donmus. Yorgunluk durumuna gore karar verilecekmis

Murat KARAKURT
03.04.2021, 14:03
Arkadaş kaç haftadır Giresun ile aynı saatte maçlarımız...Kim ayarlıyorsa bu fikstürü allah cezalarını versin :) ....

Cem Balcı
03.04.2021, 14:37
Son testi negatif cikmamismiydi? Mac saatinde karar verilecek diye okumustum. Ulkesinden baya gec donmus. Yorgunluk durumuna gore karar verilecekmis

Transfermarkt korona görünüyor,inşallah oynar ama sanmıyorum.
Maça odaklanalım kazanalım şu maçı.Eksik çok,nasıl bir dizilişle çıkacağız merak ediyorum.

Oğuz B.
03.04.2021, 14:55
Uğurcan, Hüseyin Türkmen, Edgar IE, Vitor Hugo, Marlon, A. Parmak, Yunus Mallı, Bakasetas, Yusuf Sarı, Nwakaeme, Ekuban

Yiğit SARI
03.04.2021, 14:58
Takımda sene başından beri takımda bulunan tek sağ bek oyuncusu o kadar kötü ki 4. stoper sağ bek oynamaya devam ediyor :D

Onun dışında normal takım çıkacak olan bu. Yunus veya bakasetas'tan gol bekliyorum

Soner Albayrak
03.04.2021, 15:06
Her maç kadro açıklandığında bek oyuncularını görünce gözüm kanıyor.

AlperenAltun
03.04.2021, 15:14
Puan kaybederiz

jairzinho
03.04.2021, 15:25
boyd ve gradel

boş alan bulduğunda oldukça tehlikeli oyuncular

hakan arslan süpriz golcü sivassporda

6 numarasız oynuyoruz ama türkmen yeteneksizi nedeniyle 6 numarasız oynama avantajı kayboluyor

keşke flavio sağbek denense idi şu maçta

yada neden macid sağbek olmuyorda topla yetenekleri 3. lig seviyesinde olan türkmen deneniyor sağbekte

smart
03.04.2021, 15:35
Milli arayı değerlendirememe geleneğimiz devam edecek mi bakalım

Doğukan Uçan
03.04.2021, 15:36
normalde kazanmamız lazım ama net puan kaybı gibi duruyor.

Enes Başkaya60
03.04.2021, 15:36
1 puan candır...

Enes Başkaya60
03.04.2021, 15:37
Trondsen'in kadroda olmaması da garip olmuş 5 dakika oynayacak da mı hali yok bu adamın yani...

Arda'
03.04.2021, 15:37
Gradel vs Türkmen :D

DeAgLeMaNyAq
03.04.2021, 15:43
Trondsen'in kadroda olmaması da garip olmuş 5 dakika oynayacak da mı hali yok bu adamın yani...

Hoca Mayıs ayını işaret etti. Belki son 3-4 maç kadroya girer...

Adem Akyüz'
03.04.2021, 15:45
Hüseyin Türkmen ve önündeki Yusuf Sarı. Bu kanat baya eğlenceli olacak gibi ama eğlenen kim olacak onda emin değilim.

gurur6134
03.04.2021, 15:48
3 puan zor 1 puan kokuyor

Doğukan Uçan
03.04.2021, 15:57
abdullah avcı'nın giyimi 10 numara kesin modacılarla çalışıyor

smart
03.04.2021, 15:59
abdullah avcı'nın giyimi 10 numara kesin modacılarla çalışıyor
https://twitter.com/shitpostts/status/1364876536172720130

Sefaenes
03.04.2021, 16:00
Serkan olmadi mi Hüseyin'i goruyoruz bunlardan bir kurtulamadik, yine iyi basladik

Ahmet Aksu
03.04.2021, 16:03
yunus ve yusuf ilk 11 oyuncusu olmadığını bu maçta kanıtlayacak bize öyle görünüyor.

jönts
Uğur Çiftçi'den son ik gs maçında yaptığı gibi maçı rakibe hediye eden hatalar bekliyorum.

serdaracıl
Yunus şurada ekubanın önüne yuvarlayamıyor

kaçarava
Baskıya en ufak bir cevap veremedik en ufak

ahamitokutan
03.04.2021, 16:04
yanlış maç mı izliyorum real madridle falan mı oynuyoruz ne

Gürsoy61
03.04.2021, 16:04
Yunus Mallı beklentilerin çok altında kalacak. Bu lige göre fazla yumuşak olduğunu düşünüyorum. Umarım yanılırım.

umut22
03.04.2021, 16:05
Nedense Yunus Mallı bu takıma olmayacak gibi hissediyorum

DeAgLeMaNyAq
03.04.2021, 16:06
Maça kötü başladık. Fiziksel mücadelelerde ayakta kalmakta zorlanıyoruz. Sivas önde basarak atağa çıkmamızı engelliyor. Ekuban ileride tek kalınca onun rakibi dağıtma özelliğinden de faydalanamıyoruz. Bununla birlikte çok fazla korner imkanı vermemiz de sıkıntı. Şu oyun yapısıyla Sivas öne geçerse bu maç kolay kolay dönmez o yüzden ilk golü bulmamız gerekiyor...

fadigaTS
Ağır çekimde oynuyoruz.Uyuşukluk var.Sanki yeni uyanmışlar.

Doğukan Uçan
https://twitter.com/shitpostts/status/1364876536172720130

:D bu ne lan haha

fadigaTS
03.04.2021, 16:08
Yine 3 pas üst üste yapamıyoruz.En ufak baskıda ezilen takımız

Enes Başkaya60
03.04.2021, 16:08
Hoca Mayıs ayını işaret etti. Belki son 3-4 maç kadroya girer...

Hadi ya abi o kadar geç yani kötü olmuş ya çok beklentim vardı benim bu çocuktan...

Sefaenes
03.04.2021, 16:09
Baski dan kurtulamiyoruz

Hasan Habip Özbay
03.04.2021, 16:10
forvet yok yedek hiç yok puan almak çok zor ancak ilk yarı geri düşmezsek belki hadi hayırlısı

Yunus Emre SEYHAN
03.04.2021, 16:11
Bu takım lige havlu atmış geçmiş olsun

Mevcut yönetim seçime gitmeli. Yeni yapilanma yeni yönetime bırakılmalı . Devre arası seçimi zarar verir camiaya

Doğukan Uçan
03.04.2021, 16:12
Yapma be wakayeme o nasıl kaçar.

Sefaenes
03.04.2021, 16:13
Ilk pos yeni bulduk Allaha şükür

Yiğit Gayretli
03.04.2021, 16:13
İlk 15 dk itibariyle top bizdeyken 343 duruyoruz sahada. Wakeme'nin vurduğu topa kadar şutumuz yoktu. Oyun kurmakta zorlandık. Oyun sadece birkaç dakikadır dengeye geldi.

kaçarava
03.04.2021, 16:15
Topun hızı ne olursa olsun Marlon yetişemiyor.

edimurphy_61
03.04.2021, 16:16
Adam taç atamıyor taç..

nakzo
03.04.2021, 16:17
Marlon yine çoook aksıyor kanadına gelen her top tehlike ona atılan her topta pres yiyor amatör futbolcu gibi topu uzaklastıramıyor gördüğüm en kötü bek oyuncusu.

Soner Albayrak
03.04.2021, 16:19
Wakayeme bencil, topla çok oynuyor, başına buyruk hareket ediyor bla bla. Ama bir sorun var ki o olmadan da kaleye gidemiyor takım. Onu ne yapacağız?

Antonio
Yunis ve marlon zayıf halka.

DeAgLeMaNyAq
Oyuna sonradan girecek taze kuvvet bir hücum oyuncumuzun olmaması büyük sıkıntı. Yusuf yerine Flavio ile başlayıp Yunus'u kenarda kullanmak daha akılcı duruyordu ama Hoca'nın da bir bildiği vardır elbet...

Hasan Habip Özbay
03.04.2021, 16:20
bu kaçmazdı

Fatih K.
Topun hızı ne olursa olsun Marlon yetişemiyor.

Belki linç yerim ama Marlonda sporcu fiziği yok. Bazı şeyler doğuştan geliyor ve bu adamın o atletizmi yok maalesef.

Doğukan Uçan
ya abi bu wakayeme toplara nasıl vuruyor

Hasan Habip Özbay
sadce Nwakemeye güveniyorum bu maçta nedense

CEMEFKER
3 lü defans oynatıyor hoca.

Yusuf sağda, Marlon solda. İlginç.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

My
03.04.2021, 16:21
Maçı açmamla Marlonun yine rakibe ortasını görmem bir oldu :)

wakaeme
Hele verdiği ofsayta bak ya pozisyon bitmeden kaldırıyor ya bayrağı deli ediyor

smart
yav kontrol etme vurrrrrrrr

edimurphy_61
03.04.2021, 16:22
Transfer yaparken bir diger kriter "IQ" olmali

Hasan Habip Özbay
aynen zaten doğru vurabilse 2-0 olurdu

oskayb
10 kişi oynanamıza rağmen fena değil , Yunus hiç yok hoca çok şey bekliyor hoca bekliyor diye biz de bekliyoruz ama Yunus'da bi gayret yok. Yunusu alıp Flavio'yu alsa diyeceğim ama hoca Flavio'yu tercih etmiyor malesef.

My
03.04.2021, 16:23
3-4-3 mü oynuyoruz ben mi yanlış görüyorum

Fatih K.
Yunus da hiç yok ortalıkta. Sürekli 2-3 adamın arasında geziyor. Hiç markajdan çıkmaya niyeti de yok gibi.

serdaracıl
Marlon’un çıkaracağı top bu kadar olur

odyseuys
sivas takımı bin tane faul yaptı, çoğu da atak başlangıcı sayılabilecek pozisyonlar. bir tane sarı kart göstermedi mete. o göstermedikçe sivaslı oyuncular faul yapmaya devam edecek.

Doğukan Uçan
03.04.2021, 16:24
son pasları ve şutları iyi yapabilseydik şuan öne geçerdik.

yavuzbaha
03.04.2021, 16:24
sivas takımı bin tane faul yaptı, çoğu da atak başlangıcı sayılabilecek pozisyonlar. bir tane sarı kart göstermedi mete. o göstermedikçe sivaslı oyuncular faul yapmaya devam edecek.
Aynen öyle bende onu düşündüm...ve ekubanın pozisyonu ofsayt değildi

Antonio
03.04.2021, 16:25
2. Forvete ekuban direkt forvete bakasetas 10 numaraya flavio değişiklihi ile maçı rahat alırız hoca uyuyor. Yunus tam bir kaçak dövüşçü.

My
03.04.2021, 16:26
Yine marlon :)

Yunus Emre SEYHAN
03.04.2021, 16:26
Şahsi fikrim Nwaekeme'i ilerde kenarda 20-30 metrelik mesafede sabitlemek ve üzerine oynamak.Geri falan gelmesine gerek yok . Ancak öyle gol buluruz.

Antonio
03.04.2021, 16:27
Abdullah hoca gol yiyene kadar taktik değiştirmiyor.

Doğukan Uçan
Sivas deplasmanında ilk 30 dakika da bu kadar pozisyona girilir.

Sefaenes
Ya su beceriksiz futbolcular neden calim yapmaya calisir Allah askina marlon hangi beyninle düşünüyor zaten beceriksizin atsana pas hemen

Tolga Han
03.04.2021, 16:28
takım o kadar kötü ki vasat bile degil o derece kötü bu sene bir an önce bitse de kurtulsak bu ezıyetten

memozcan
03.04.2021, 16:29
ht4'ün defans çizgisini sürekli bozmasını görüyor musunuz?

son 5 dk iki kez top kaybettik biri marlon, biri ht4

smart
ulan yaaaaaaaaa gol olcak sandım

Mehmet Fatih Yavuz
Abdullah hoca gol yiyene kadar taktik değiştirmiyor.

Takım Sivas deplasmanında pozisyon vermeden pozisyonlara giriyor.
Kötü oynamıyoruz ki?
Mevcut taktiği niye değiştirsin?

serdaracıl
2’dir güzel pozisyonlar kaçıyor

agahozlu
Bek ve santrafor sorunu temel problemimiz. Oyunumuzu çok etkiliyor

Doğukan Uçan
03.04.2021, 16:30
Yuh abi ya trabzondaki sivas maçında bu kadar pozisyonumuz yoktu

fadigaTS
03.04.2021, 16:30
takım o kadar kötü ki vasat bile degil o derece kötü bu sene bir an önce bitse de kurtulsak bu ezıyetten

Her sezon aynı şeyler başımıza geliyor.Geçen sene de son maçlarda kafa olarak sezonu erkenden bitirmişlerdi.Ondan önceki sezonlar daha da beter.İstikrarlı performans hiç olmadı

My
03.04.2021, 16:31
Bek ve santrafor sorunu temel problemimiz. Oyunumuzu çok etkiliyorBeklerimiz korkunç. Sağ bek yok hatta. Santrafor da kötü felan değil yok. Bu yıl böyle artık. Yapacak bir şey yok.

umut22
03.04.2021, 16:32
Bakasetas atacak

Tolga Han
03.04.2021, 16:33
Bize gülmek haram Allah hepimize sabır versin!!!

DeAgLeMaNyAq
03.04.2021, 16:36
Gradel'e top geldiğinde ikili sıkıştırma yapmamız isabetli olmuş. Birebirde kaldığında ya çizgiye iniyor ya da sağına çekip şut imkanı buluyor. Tabii iki oyuncuyu bir anda ekarte ettiği takdirde risk de artıyor...

odyseuys
03.04.2021, 16:36
hüseyin gradelle çok mesafe bırakıyor, edgar kademesine gelmese her pozisyonda eksilecek. ayakları hızlı oyuncuyu savunurken bu kadar mesafe bırakmaması gerekiyor.

marlon bu tempoyla 70'ten sonrasını dinç görürse helal olsun. yüz metrede ileri geri aktif aksiyon içerisinde sürekli.

hocanın top bizdeyken 3-4-3 denemesi topu geriden oyuna sokarken bizi eksik bırakıyor ama 2. bölgeye oyunu taşıyabildiğimizde pozisyonlar bulabiliyoruz bir şekilde, tek eksik gol şu dakikaya kadar.

alpermazz
03.04.2021, 16:37
sağ-sol bek ofansa katkısı sıfır.
santrafor zaten yok. hücuma kalkıyoruz kale önünde adam yok..kime atacan..o zaman kadar zaten yerleşiyorlar..
YUNUS MALLI SIFIRIN DA SIFIRI. ELİMİZDE PATLADI.

Doğukan Uçan
03.04.2021, 16:39
Bu yunus çok boş oyuncu.

Mehmet Fatih Yavuz
03.04.2021, 16:40
Mevcut eksik santrafor ve sağ kanat. Onun da bu kadroda çözümü yok.

Ayrıca Wakame artık çözüldü rakipler tarafından. Zaten hızı da kalmadığı için adam geçemiyor, topu durdurmadan vurmuyor.. Yani o kanattan da elimizde silah kalmadı.

My
Yunus çok kötü. Öyle böyle değil.

Antonio
Gradwle yapılan penaltı.

odyseuys
e mete sarı kartın nerede abi senin?

Fatih K.
Yunus yok gibi bir şey. Kötü falan da değil sahada yok direk.

serdaracıl
Yusuf ile yunus’un ikinci yarıya başlamamadı lazım

smart
net sarı kart

Cem Balcı
Yunusla Yusuf oyuna biraz girseydi çoktan gol atmıştık.

serdaracıl
03.04.2021, 16:41
Gradwle yapılan penaltı.

Alakası yok

Antonio
Gradeli almamız lazım 2017 den beri yazıyorum bu adamı hala geç değil.

Doğukan Uçan
Yunus seneye hekimoğlu trabzon da oynar.

Cem Balcı
Yunus'un yerine Flavio kesin girmeli.

Ahmet Aksu
bu kadroyla seneye bir halt olmaz

kaleci = erce - arda - kağan
sağ bek = xxxx - kamil - serkan
solbek = xxxx - marlon - faruk
stoper = hugo - edgar - xxxx - husseini - hüseyin
ortasaha = xxxx - berat - trondsen - parmak - flavio
sağaçık = xxxx - abduş - yusuf
solaçık = nwakame - xxxx - safa
forvet arkası = bakasetas - ekuban - yunus
forvet = xxxx - djaniny - xxxx

uğurcan satıldıktan sonra
yedekler dahil en az 7-8 isim lazım
yönetime kolay gelsin..

CEMEFKER
03.04.2021, 16:42
Yunus zaten kısıtlı tekniği var bir de fizik eksikliği olunca ortada birşey kalmıyor.
M.Ekici olur umutları gerektirecek şut özelliği de yok....

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Aksu
03.04.2021, 16:43
gradeli aldığımızda diabateden farkı olmaz

Hasan Habip Özbay
1 tane atsaydık iyiydi ama takım beklediğimden iyi

Antonio
Alakası yok

Bana öyle geldi ayağa müdahale var.

My
Hocanın Yunusu o kadar risk alarak transfer ettirmesinin ceremesini sanırım Flavio dolayısıyla biz çekiyoruz.

Soner Albayrak
Bu Yunus kadar haketmiyor mu formayı Flavio?

Hocaya da diyecek bir şey yok.

Antonio
Yunus seneye hekimoğlu trabzon da oynar.

Yunus boş oyuncu bizde oynayamaz.

sbay
Yunusu kazanacak diye flavioyu kaybediyor.

Hasan Habip Özbay
anlaşılan Nwakeme çöxecek bu işi

Emre Veli
03.04.2021, 16:44
Flavio'nun yapamayıp da Yunus denen -güya futbolcu olduğunu iddia eden- şahsın yaptığı ne var merak ediyorum.

chener
İyi pozisyonlar bulduk. Yunus çok zayıf kaliyo. Giden beklerin yerini dolduramadik. Sivas kapanmıyor, tam beklerin içeri gireceği maç.

Cem Balcı
İlk 15 dakikadan sonra oyunun kontrolünü aldık.Gol bulacağımız dakikalardı.İnşallah ikinci yarı da böyle başlarız.
Acil gol lazım.

memozcan
03.04.2021, 16:45
balığına gol yemezsek yeneriz bunları..

ekuban tek forvet olmuyor bir kez daha gördük maalesef..

yunus ve y. sarı son 30 dk topçusu şu form ve fizik durumuyla..

sağ ve sol bek olmadan oynasak bu kadar olur..

rakip kenarda topla buluşunca hakanı sürekli içeri sokup orta ile buluşturuyor. buna önlem almak şart..

Mert Acar
03.04.2021, 16:45
Yunus-Yusuf dışarı Baker-Flavio içeri.

Arif Timurcioğlu
03.04.2021, 16:46

Hala geç değil mi adam emekli olacak nerdeyse.

El Cordobes
Tv de bizim sağ kanat sadece top gradel in ayağına geldiğinde kadraja giriyor.

Hocam transferini istedin diye ayakta duramayan adam ilk 11 oynayacak diye bir kaide yok. Yani yoktur umarım.

champions
HT ve Yunus denen 3. sınıf elemanlar bir daha sahaya girmemek üzere kenara gelmeli.
Flavio ve Hosse girmeli, Edgar sağbeke geçer.
Maç ortada 2 takım da kazanabilir.
Hoca haftalardır iyi sinyaller vermiyor.
Ekuban kesinlikle satılmalı.

fadigaTS
03.04.2021, 16:47
Hala geç değil mi adam emekli olacak nerdeyse.

Emeklilik için geç değil :)

Enaldo61
yunus mallı çöp çıktı galiba gelsin istemiştim patladık

odyseuys
ilk yarı kötü değildik, sivas deplasmanında bu kadar pozisyona girip kalesinde pozisyon vermeyen başka takım da yoktur.

burada topu her ayağına aldığında arkasından kötümser yorumlar yapılan marlon açık ara ilk yarının en iyisi, hatta bizdeki en iyi oyununu oynuyor, ciğerine sağlık.

bizim adımıza ilk yarının en kötüsü benim çok büyük beklenti içerisinde olduğum yunus mallı. ne ofansif ne defansif oyuna katkısı olmadı.

abdullah hoca hüseyin'in sağ kanatta hücuma hiç katkısı olmaması nedeniyle top bizdeyken en geride 3'lü dizilip sağda yusuf'tan solda marlon'dan ekstra mesafe isteyerek hücumda yeni bir oyun düzeni deniyor. bence planı çalıştı da. ikinci yarıda kanat oyuncuları fiziksel olarak maç sonunu görebilirler mi bilmiyorum, özellikle marlon çok efor sarfediyor.

ilk yarı genel olarak takımı beğendim, hocanın yeni arayışlar içerisinde olmasına da seviniyorum. yalnız şu bir gerçek ki ilk yarıdaki oyunuyla mallı ikinci yarıya başlamayı haketmiyor.

zaqua
03.04.2021, 16:48
Flavio'nun yapamayıp da Yunus denen -güya futbolcu olduğunu iddia eden- şahsın yaptığı ne var merak ediyorum.

şu an birşey yok ama yunus'un yapabileceği ve flavio'nun asla yapamayacağı şeyler var. (flavio'yu çok beğenirim,. ıkisini karşılaştırmak saçma)

Arif Timurcioğlu
Ekuban ve Nwakaeme üzerlerindeki ölü toprağını atmışlar biraz.

Ahmet Aksu
yunus -> flavio (acil)
yusuf -> baker (acelesi yok)

bakasetas çok geride kalıyor bence forvete geçebilir
ekuban forvette de kayboldu sağ kanada geçsin

..................uğurcan...................
hüseyin....edgar....hugo.....marlon
...........parmak.....baker..............
ekuban.........flavio.........nwakame
................bakasetas...................

MA291
Ugurun Yusufa yaptigi faul Sari Kartin babasidir. Daha öncede 2 tane kontramiz kesildi. Ikiside kartlikti. Bu Mete Kalkavanda az degil. Hepsi normal faulmüs gibi gecistirdi

tanjugunduz
03.04.2021, 16:49
Waka çözecek maçı İNŞALLAH ..

kaçarava
Baskıya cevap veremiyoruz. Parmak neyse ki harika toplar çıkardı. İleride yine organizasyon yok, bencillik var. Nwakaeme orada pas vermeliydi.

odyseuys
HT ve Yunus denen 3. sınıf elemanlar bir daha sahaya girmemek üzere kenara gelmeli.
Flavio ve Hosse girmeli, Edgar sağbeke geçer.
Maç ortada 2 takım da kazanabilir.
Hoca haftalardır iyi sinyaller vermiyor.
Ekuban kesinlikle satılmalı.

hüseyini çıkar edgar'ı koy sağ beke, gradel'e sezon istatistiğini yaptırırsın.

yavuzbaha
Yunus u milli takımda da izlerken bu nasıl milli oyuncu diyordum...imsiyatif almaktan kaçan,extrası olmayan dümdüz bir adam malesef..

Ahmet Aksu
03.04.2021, 16:50
yedekler hakikaten rezalet kadro mühendisliğinin dibi..

yavuzbaha
03.04.2021, 16:51
Akadir Parmak kesinlikle milli takımım hakediyor,hata yaparım diye korkmadan dalıp çıkan,oyuna renk katan bir oyuncu..ah az daha güçlü olsaydı

yigits
03.04.2021, 16:51
Marlon methiyeleri görüyorum. İlk yarı itibariyle Hüseyin>Marlon.

serdaracıl
03.04.2021, 16:52
Takımda bitse de gitsek havası var

Yiğit Gayretli
Yunus oyunda kaldığı sürece gol tesadüflere bağlı.

ahamitokutan
Yunus cidden çok etkisiz. hiç güçlenemedi ve hızlanamadı kaç haftadır. Flavio hamlesi gelmesi lazım. Yusuf için o kadar kötümser değilim. değiştirecekse de biraz daha sonra olmalı. Ekuban kayıplarda yine, belki Baka en ileri arkasında Ekuban yapılabilir. bunların dışında başka da birşey çıkmaz. şanssızlığa bir gol yemez isek atarız bence.

Fatih K.
03.04.2021, 16:53
Yunustan verim almak için makine gibi işleyen bir takım lazım bence. İyi bir takımla yıldız, şimdiki gibi bir takımla rezil olabilecek bir oyuncu.

Isko6161
03.04.2021, 16:53

Almanca konusabilmesi. Baska bisey bulamadim

tanjugunduz
03.04.2021, 16:55
Benim.merak ettiğim yönetim şimdiden kaliteli gerçek bir golcü bakıyor mu hatta Uğurcan dan gelecek paranın 4/1 i buraya harcanabilir bu ligde iyi forvetiniz yoksa ilk 4 hayal ..

Furkan Özdem
03.04.2021, 16:56
Yunus gerçekten büyük hayal kırıklığı. Flavio ya da Baker ın girip yunusun çıkması lazım. Aşırı ağır düşünüyor ağır oynuyor herhangi amatör topçu da bu kadar oynardı. Umarım ikinci yarıya onunla başlamaz.

DeAgLeMaNyAq
Maçın gidişatını biraz da Rıza Hoca belirleyecek. Yatabare'yi çıkarmadan Kayode'yi alırsa iki takımdan biri gol bulur gibi duruyor. Normal şartlarda bizde çıkacak ilk oyuncu Yunus olacaktır ama yerine Baker mı girer Flavio mu orası soru işareti...

odyseuys
devre arasında arjantinliyi kovaladığımız kadar hakan arslana uğraşsaydık taş gibi ortasahamız olurdu. yazık ki pasaportu tr olduğu için küçümsüyoruz oyuncuları.

Hasan Habip Özbay
03.04.2021, 16:57
maçı yine Nwakemenin becerisi ile alırız başka herhangibir organizasyon yok duran topta belki Bakasetas inşallah gol yemeyiz gibi duruyor

Enes Başkaya60
03.04.2021, 16:59
devre arasında arjantinliyi kovaladığımız kadar hakan arslana uğraşsaydık taş gibi ortasahamız olurdu. yazık ki pasaportu tr olduğu için küçümsüyoruz oyuncuları.

Lucas Castro gibi bir oyuncuya ihtiyacımız var bizim acil bunu bedava mı aldı Karagümrük...

Mehmet Fatih Yavuz
03.04.2021, 16:59
Yunus maç kondüsyonu kazansın diye oynuyor bana göre.
Yani bu seneye değil, önümüzdeki seneye hazır olsun diye.
Takım halinde kötü olmadan da kolayına çıkarmaz Abdullah hoca.
Sivas deplasmanı için ilk yarı kötü değil.
Hele hele Berat yok, Djanini yok. Santrafor yok...

Bu oyun beklenenden fazla.
Her hafta aynı şeyleri yazmaysa gerek yok sanki yeni karşılaşıyormuşuz gibi.
Santafor be sağ kanat eksik. Özellikle sağ bek yetersiz.
Sene sonuna kadar böyle.

My
03.04.2021, 17:01
Maçın gidişatını biraz da Rıza Hoca belirleyecek. Yatabare'yi çıkarmadan Kayode'yi alırsa iki takımdan biri gol bulur gibi duruyor. Normal şartlarda bizde çıkacak ilk oyuncu Yunus olacaktır ama yerine Baker mı girer Flavio mu orası soru işareti...Hoca Beykırı alır da Falivoyu almaz :)