PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 30.Hafta | BB Erzurumspor 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4

Doğukan Uçan
09.03.2021, 09:29
İlk 3 sıra hedefini kaybettik bundan sonra kalan maçlara takımı motive etmek zor olur. 4.Sırada bitiren takım konferans ligine ikinci eleme turundan katılacakmış. Yani buda sezonu erken açmak anlamına geliyor. En azından kalan maçlarda en az kayıp yapıp yerimizi korumalıyız avrupa ya gitmemiz lazım.

ahamitokutan
09.03.2021, 10:29
hoca biraz ders çıkartmışsa ne ala. fakat aynı tas aynı hamam devam ederse bir yenilgi de Erzurumdan alırız. can havli ile oynuyorlar ve topa sahip olan bir takım. saha zemininin de çok iyi olduğunu sanmıyorum.

Oğuz B.
09.03.2021, 11:33
Hadi bakalım şimdi yeni bir seri zamanı. Ve bizler acaba demeliyiz. Sonra da acaba diyince ruhsuz bir lavuk gibi oynayıp rakibe teslim olmalısınız...

Oğuz ZEYTİN
09.03.2021, 12:03
Fener ve Kasımpaşa maçlarını geçiyorum, dünkü Alanya maçında plansızlıktan daha önemli olan mücadele etmemek bence. Hani klasik bir öz vardır ya, "Kötü oynayabilirsin ama kötü koşamazsın." Dün böyleydik, seyrettik sadece.

O nedenle Erzurum maçında reaksiyon verecek miyiz, onu merak ediyorum. Takım Başakşehir maçında iyi oynamamasına rağmen karakter koymuştu. Son üç maçta, ki en kötüsü dündü, o karakterden ve mücadele azminden yoksundu. Erzurum'a karşı ne bahane üreteceğiz? Hava, zemin, hakem...? Koşmamanın (Boş boş koşmaktan bahsetmiyorum, mücadele etmeyi anlatıyorum) bahanesi olmaz.

falcon_61
09.03.2021, 12:04
Puan değil artık oyun bekliyoruz. Bu kadar rezil oyun olmaz. Tutturdular 1 atarsak maçı alırız , nasılsa yemiyoruz.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gurur6134
09.03.2021, 12:43
Kamil sakat hugo cezali.
Ugurcan
Edgar huseyin huseyni marlon
Sari flavio berat waka
Djanini baka
Erzuruma yeterde artar bu 11klasik 4 4 2 ye donmeliyiz kenarda yunus eku parmak gibi hamle oyunculari da kalir hocanin ve takimin ihtiyaci olan sey cesaret.onumuzdeki senenin takimi planlaniyorsa 10 hafta sonra gidecek baker orta sahaya yazilacak son isim olur orada flavionun enerjisine ihtiyacimiz var ,berat 2 stoperin arkasina girmemeli daha ofansif oynamali ileri cikmali .eku artik kizaga cekilmeli serkan gibi.hucumda dogaclama oynamak yerine artik birseyler denememiz uretmemiz lazim.eku serkan baker falan yine 11 baslarsa inat ederse hoca hatasinda onumuzdeki sene icin negatif sinyal olur benim icin.yanalin dustugu hataya dusmemeli ayni oyuncularda sistemde israr etmemeli avci nasil ovuluyorsa yanlislarida soylenmeli ben hucum anlaminda hocanin takima birsey kattigini dusunmuyorum geldigi gunden bu yana cozum uretemedi bu konuda eku waka djanini baka gibi etkili adamlar varken elinde trabzonspor koca maci 1 bazen 2 pozisyonla tamamlamamali..yenik duruma dustugumuz hicbir maci ceviririz hissi vermiyor oynadigimiz futbol bana bu can sıkıcı.hocanin bu sene kredisi sonsuz bunu bilerek daha cesaretli hamleler yapmali mac 0 0 giderken oyuncu degistirmek aklina gelmeli galibiyet icin.

Arda'
09.03.2021, 12:52
Puan değil artık oyun bekliyoruz. Bu kadar rezil oyun olmaz. Tutturdular 1 atarsak maçı alırız , nasılsa yemiyoruz.

Sezon sonuna kadar iyi oyun umurumda değil maksimum puani alip kendimizi Avrupaya atmamiz lazim. Bjk kupayi alıp ilk 2de bitirirse 3. Avrupa ligine gidecek ama bu saatten sonra 3. olamayiz bari 4. sırayı kaptırmayalim. İyi oyunu hoca takimla yaz kampi geçirip kendi sistemine uygun adamlari aldirinca bekleyebilirim.

Doğukan Uçan
09.03.2021, 12:59
Mesut bakkal fenerbahçe ve alanyaspor maçlarımızı izlediyse çok rahat puan alır.

Ekuban ve wakayeme allaha emanet kendi kafasına göre taç çizgisinde takılıyor.

Semedo zaten altı pasta maç bitse de yatsam modunda.

Ortayı da 3 oyuncu ile kilitlendin mi al sana trabzonspor bitti..

Bu maçtaki tek güvencem erzurum deplasmanlarında şansımız tutuyor ama bu oyun ile bu sefer kazanır mıyız bilmiyorum.

kazanmak için orta saha ve hücumun ekstra oynaması lazım.

Sefa Alış
09.03.2021, 13:32
Ekuban & Nwakaeme oyuna girmeyince iyi oyun ya da kazanmamız çok zor oluyor.
Ekuban son 7 maç - 0 gol/1 asist
Nwakaeme 7 maç - 1 gol/0 asist

Bakasetas da olmasa tam Newton dönemi gibi gol atamadığımız maçlara dönecektik. Son 7 maçın 5'inde gol atmış.

Faruk BERBER
09.03.2021, 13:38
B.B. Erzurumspor'da stoper Manuel Da Costa ve orta saha oyuncusu Omolo kart cezalısı, Ricardo Gomes'in ise sakatlığı sürüyor.

Teikeu, Schwechlen, Osman, Hasan dörtlüsünden ikisi stoperde yer alacak. Sabırla oynarsak bu stoper tandemine rahatlıkla gol yaparız. Zaten zayıf olan Erzurumspor kadrosunun kart cezalısı ve sakat oyuncularla daha da zayıfladığını düşünüyorum bu hafta.

Hava ve zemin koşulları da önemli. Ben galibiyet bekliyorum hafta sonu.

Hamza Yilmaz
09.03.2021, 14:02
İlk 3 sıra hedefini kaybettik bundan sonra kalan maçlara takımı motive etmek zor olur. 4.Sırada bitiren takım konferans ligine ikinci eleme turundan katılacakmış. Yani buda sezonu erken açmak anlamına geliyor. En azından kalan maçlarda en az kayıp yapıp yerimizi korumalıyız avrupa ya gitmemiz lazım.
Konferans Ligi nasil olacak? Hangi ülkelerden takimlar olacak?

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

Erkan A.
09.03.2021, 14:32
Mesut hoca trabzonspor maclarini sever özel calistirir kadrosunu,haklida sayilir trabzonsporumuz böyle takimlara karsi puan veya puanlar vermeye bayilir..
erzurum göztepe maglubiyeti kimseyi yaniltmasin..
Erzurumsporda eksik oyuncular olcak bizim basimizi aatif ve bassan agirtabilir böyle kücük oyunculari yükseltmeyi sevmem fakat bizim kadro malesef bu iki oyuncuyu haftanin onbirine rahatlikla sokabilir bunlara alisigiz..
trabzonsporumuza gelince bizim oyuncularimizin cogu sikecilere yenildigimiz mactan sonra kafa olarak ligi bitirmisler alanya macinada antroman maci gibi cikmislar dogal olarak farkli yenildik ..
ligi 4 bitirirsek maclara erken baslicaz bizim birkac ruhsuzlar bunu istemezler tatil yapcaklar keyifleri bozulacak,siralamadaki 4 sira tehlikede..buna hoca ve yardimcilari önlem almali..
cogu arkadaslarin belirtigi gibi afobe bakar artik yedek kulübesine dahi alinmamali bu ikili negativ etki yaratiyordur kadro icerisinde isteksiz tavirlari vardir kesin..
trabzonsporumuz bundan sonra bek olarak flavio veya parmagi oynatmali suanki kadro oynadigi sürece parmak her mac ilk onbirde olmali ..
trabzonsporumuz bu saaten sonra Yusuf sariyada ilk onbirde yer vermeli cocuk iyi kötü topu rakip kaleye arada bir götürebiliyor..ekubana gelince inanilmaz ayarsiz bu yetmiyormus gibide takim arkadaslarina tavir yapiyor El kol yüz mimikleriyle,yedege cekilmeli..
Elbete hocamiz daha iyi bilir fakat bir kac tiyatro oyuncusuna yedek kulübesini göstermeli maglubiyeti göz önüne alarak bunu yapmali wakaeme ekuban afobe bakar serkan marlon erzurum mac kadrosuna almayacaksin biraz düsünsünler nerde oynadiklarini bilsinler..
safa,Süleyman gibi gencleri oynatacaksin bu cocuklar icin bir firsat olurolmadi sezon sonu gönül rahatligi ile gönderirsin ..alanya maci sikecilerle oynadigimiz oyun gayse yenilgisi bu üc macin birbirinden farki yok tekrar izleyin mactan önce oyuncularimizi dövmüsler veya kendi aralarinda tokatlasmislar bu karabulutlar nedir..
veya böyle maclardan önce ne yiyor ne iciyorlar les gargalarini yenen güzel oyunla biz degilmiydik bu takim nasil bu kadar cöker,iki mac kaybedilen 6 puan.
Ruhsuz mac aklimdan cikmiyor rüya gibi birde bok gibi para aliyorsunuz savasarak yenilin kimse birsey demez bu kadar da olmaz..

holyjoker
09.03.2021, 14:33
10 yılda bir şampiyonluğa oynayıp 3 maç daha kazansa şampiyon olacağı yerde Anadolu takımlarına son haftalarda kaybettiği puanlarla her seferinde şampiyonluğu kaybeden (geçtiğimiz sene ise satan) takımdan hiçbir şey olmamış gibi bu sefer 0(sıfır)dan başlayıp 40 maçlık yarışı önde bitirmesini bekliyoruz...Beyler, bu takımın hedefi, isteği şampiyon olmak değil az biraz anlayın artık ya. Bu şartlarda bizi salak yerine koymakla az bile yapıyorlar !

Isko6161
09.03.2021, 14:57

Eger yanlis bilmiyorsam:

Uefa siralamasindaki;
1-5 siradaki ulkelerden 1'er takim
6-15 siralardaki ulkelerden 2'ser takim
16-50 siralardaki ulkelerden 3'er takim yer alacak.

Kisacasi, asiri kalitesiz bir turnovadan bahsediyoruz. O yuzden 3. olup Besiktasin turkiye kupasini almasini beklemek cok onemliydi bu sezon icin.

Hamza Yilmaz
09.03.2021, 15:04
Eger yanlis bilmiyorsam:

Uefa siralamasindaki;
1-5 siradaki ulkelerden 1'er takim
6-15 siralardaki ulkelerden 2'ser takim
16-50 siralardaki ulkelerden 3'er takim yer alacak.

Kisacasi, asiri kalitesiz bir turnovadan bahsediyoruz. O yuzden 3. olup Besiktasin turkiye kupasini almasini beklemek cok onemliydi bu sezon icin.Eskiden Intertoto vardi, onun gibi birsey. Hayirlisi bakalim

Doğukan Uçan
09.03.2021, 15:43

https://www.goal.com/tr/haber/uefa-konferans-ligi-nedir-ne-zaman-ba%C5%9Flayacak-t%C3%BCrkiye-s%C3%BCper/1h0hic7rpm6o411bef9xlgvcm1

DeAgLeMaNyAq
09.03.2021, 16:07
Erzurum maçı oyun felsefemizin ne yönde şekilleneceği konusunda bir eşik olacak. Ya geçmiş haftalarda olduğu gibi aynı mantaliteyle devam edeceğiz ya da farklı arayışlar içerisine gireceğiz. İşin içinde para kazanma zorunluluğu olmasa çoktan farklı arayışlara girerdik ama bunun baskısı ister istemez oyun kurgumuzu etkiliyor.

Mesut Bakkal genelde bize sıkıntı yaşatan bir teknik adam. Hava şartları da önemli. Alanya mağlubiyetinin takımın enerjisini düşürmemesi lazım. Cezalı Hugo'nun yokluğunda bir sakatlık yaşamazsa Hosseini oynayacatır. Bunun haricinde Baker'la başlayacağımızı düşünmüyorum. Muhtemelen Parmak veya Flavio tercih edilecektir. Ekuban'ın da normal şartlarda yedeğe çekilmesi lazım ama bu sezon hiç kesik yemediği için Hoca böyle cesur bir karara imza atar mı soru işareti...

Anıl C
09.03.2021, 17:48
Takım bi de maçın hazırlıklarına başlamış. Fıkra gibi. Sanki birşey yapabiliyorlar. Işte zaman geçsin, sezon bitsin. Hele ki 4. olupta sezonun erken açılacağını biliyolarsa eyvah eyvah.
Umarım Erzurum kazanır da ligte kalır.

alper*
09.03.2021, 18:24
Fener ve Kasımpaşa maçlarını geçiyorum, dünkü Alanya maçında plansızlıktan daha önemli olan mücadele etmemek bence. Hani klasik bir öz vardır ya, "Kötü oynayabilirsin ama kötü koşamazsın." Dün böyleydik, seyrettik sadece.

O nedenle Erzurum maçında reaksiyon verecek miyiz, onu merak ediyorum. Takım Başakşehir maçında iyi oynamamasına rağmen karakter koymuştu. Son üç maçta, ki en kötüsü dündü, o karakterden ve mücadele azminden yoksundu. Erzurum'a karşı ne bahane üreteceğiz? Hava, zemin, hakem...? Koşmamanın (Boş boş koşmaktan bahsetmiyorum, mücadele etmeyi anlatıyorum) bahanesi olmaz.

Fenerbahçe maçında "sizi yapmayacağız" mesajını alan oyuncu adım bile atamazdı zaten.

Kasımpaşa maçını şansa kazanmıştık.

Kadroda köklü revizyon olmadığı sürece bu takım maç çok çok zor kazanır.

acan61
09.03.2021, 18:24
Her sene şampiyonlar ligine katılıp uefa kupası alan tayfa gelmiş konferans ligini beğenmiyor. Yanlış anlaşılmasın eleştirilerim intertoto olacağına hiç katılmayalım diyenleredir. İlkler her zaman güzeldir uefa olacağına konferans ligi olsun daha iyi.

DeAgLeMaNyAq
09.03.2021, 20:54
Inter Toto sezon öncesinde düzenlenen bir turnuvaydı. Konferans Ligi sezon boyunca devam ediyor. Oradan elde edilecek gelirin ne kadar olacağı önemli. Detaylar açıklanmadığı için henüz net bir bilgi yok. Konferans Ligi'nin olayı biraz da Avrupa Ligi'nin marka değerini arttırmak üzerine. Hem takım sayısının düşmesi hem de orta ve alt sıradaki ülke takımlarının Avrupa Ligi'ne katılamaması sayesinde oradaki seviye artmış olacak...

Doğukan Uçan
09.03.2021, 21:09
konferans ligindeki takımların güç seviyesi uefa ile aynı olacak. dandik bir kadromuz olursa gruplara bile kalamayız.

Hakan
09.03.2021, 21:31
Konferans Ligi'nin iyi ve kötü yanları var. Yerlerde gezen kulüp puanını arttırıp aynı zamanda oynamayan oyuncuları hazır tutabiliriz. Nwakaeme falan hiç oynamayacak yani.

Her Perşembe iyi kötü bir Avrupa heyecanı da olur.

+
Yine de 2/2'yle milli araya girelim derim. Fener BJK maçıyla yarıştan koparsa daha da iner.

Cem Balcı
09.03.2021, 22:14
Berat dinlendirilmeli.Hatta 1-2 oyuncu daha olabilir,Ekuban gibi.

jairzinho
09.03.2021, 22:30

çok saçma bir organizasyon,uefa bütün godoman takımları cl ve avrupa ligine alırken dışarıda kalmış takımlara böyle bir lig yaptılar,katılmamak gerekiyor,ha katılırsak bence u21 takımı ile oynamak en mantıklı olandır,genç oyuncuları görmüş olursun ,tek avantajıda bu olur

jairzinho
09.03.2021, 22:39
Inter Toto sezon öncesinde düzenlenen bir turnuvaydı. Konferans Ligi sezon boyunca devam ediyor. Oradan elde edilecek gelirin ne kadar olacağı önemli. Detaylar açıklanmadığı için henüz net bir bilgi yok. Konferans Ligi'nin olayı biraz da Avrupa Ligi'nin marka değerini arttırmak üzerine. Hem takım sayısının düşmesi hem de orta ve alt sıradaki ülke takımlarının Avrupa Ligi'ne katılamaması sayesinde oradaki seviye artmış olacak...

hocam ne geliri olacak konferans liginin,seyahat masraflarını belki karşılarsın,avrupa ligi 32 takıma(48 takımdı) düştüğü için bence avrupa liginin geliri biraz daha artacak,

sanırım en son avrupa ligi geliri gruplarda başarısız olsan bile 4-5 milyon avro arası idi

bu arada sistem şu şekilde gelecek sezon için

https://kassiesa.net/uefa/AccessList2021.html

bu sistemide muhtemelen 2024 de bir daha değiştirmeyi planlıyorlar,yani 3 sezonluk bir durum var,

2024 te ise 5 büyük lig dışındaki ülkeleri daha da dışarıda bırakacak bir sistem planlıyor uefa

bu arada 2021 de yarışa 17. sıradan başlıyoruz,ve takımlarımız eleme turlarında elenirse 21. sıraya kadar düşebiliriz

https://kassiesa.net/uefa/data/method5/crank2022.html

bu ne demek? cl ye girebilmek için süper lig şampiyonun 4 eleme maçı yapması demek,avrupa ligine falan takım yollayamıyorsun,konferans ligi çöplüğüne 3 takım gönderiyorsun,elemelerine tabi,gruplara değil

DeAgLeMaNyAq
10.03.2021, 01:58
hocam ne geliri olacak konferans liginin,seyahat masraflarını belki karşılarsın,avrupa ligi 32 takıma(48 takımdı) düştüğü için bence avrupa liginin geliri biraz daha artacak,

sanırım en son avrupa ligi geliri gruplarda başarısız olsan bile 4-5 milyon avro arası idi

bu arada sistem şu şekilde gelecek sezon için

bu sistemide muhtemelen 2024 de bir daha değiştirmeyi planlıyorlar,yani 3 sezonluk bir durum var,

2024 te ise 5 büyük lig dışındaki ülkeleri daha da dışarıda bırakacak bir sistem planlıyor uefa

bu arada 2021 de yarışa 17. sıradan başlıyoruz,ve takımlarımız eleme turlarında elenirse 21. sıraya kadar düşebiliriz

https://kassiesa.net/uefa/data/method5/crank2022.html

bu ne demek? cl ye girebilmek için süper lig şampiyonun 4 eleme maçı yapması demek,avrupa ligine falan takım yollayamıyorsun,konferans ligi çöplüğüne 3 takım gönderiyorsun,elemelerine tabi,gruplara değil

Yayın ihalelerindeki rakamlar düşerken Avrupa Ligi'nin gelirinin artacağını düşünmüyorum. Gelecek sezon grup aşaması ve sonrasında 205 maç yerine 141 maç oynanacak. Oradan kalan gelirle bir nebze ek kaynak sağlanır ama yetmez. 2024 için konuşulan sistem biraz daha farklı. Hali hazırda zaten 32 takımın 19'unu yıllardır top 5 ligdeki ülkelerin temsilcileri oluşturuyor. Ama konuşulan taslakta 2024 ve sonrası için 36 takımlı şampiyonlar ligi söz konusu. 6 takımlı 6 grup ya da 9 takımlı 4 grup ihtimalleri üzerinde duruluyor. Top 5 ülkelerin kontenjanı da 19'dan 23'e çıkarılması planlanıyor. Yani daha önce ortaya atılan Avrupa Süper Ligi gibi bir durum yok.

Ülke puanımız bir hayli düştü ama Süper Lig şampiyonu artık Şampiyonlar Ligi'ne kalamaz söyleminin biraz abartı olduğunu düşünüyorum. 2009'da değişen sistemle birlikte elemeleri geçebilen hiçbir Türk takımı olmadı ama bunda biraz da top liglerdeki şampiyon olmayan takımların bizim takımlarımızdan daha güçlü olduğunu da unutmamak lazım. Şampiyonlar rotası nispteden daha geçilebilir düzeyde. Örneğin bu sezonki play off turunda Slavia Prag, Midtjylland, Maccabi Tel Aviv, Salzburg, Olympiacos, Omonia, Molde ve Ferencvaros takımları yer aldı. Süper Lig şampiyonu bu takımlara elenebilir ama geçme şansları hiç de az değil...

outlaws61
10.03.2021, 07:17
Ligin en sıkıcı futbol oynayan iki takımı.

60 70 dk isabetli şut bile olmayabilir.

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2021, 07:40
Takım artık rahatladı.

4.lük için oynayacak.

Elde bir bu kaldı.

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2021, 08:24
Gelecek sezon, Altay'ın gol kralı Marco Paixão ayarında bir golcü bulmalıyız.

Adam 36 yaşında golün oğlu sanki

ahamitokutan
10.03.2021, 10:17
Uğurcan
Kamil Edgar Hoseini (Mecburen)Marlon
Berat Parmak
Yusuf Bakasetas Wakaeme
Djaniny(Ekuban)

Sonradan Yunus ve Flavio girer. Djaniny oynayabilirse sonradan Ekuban ile değişir. başka da girebilecek adam yok. Afobe Baker Serkan falan aman haa.

Enaldo61
10.03.2021, 10:36
4. bitirirsek konferans ligine katılıyor muyuz direk? Formatı belli mi onun, eleme mi olacak? her sene söylüyorum biz avrupaya odaklanmalıyız, gitmek için bir tarafımızı yırtıyoruz gidince ne hikmetse lige ağırlık verelim falan deniyor ben bir şey anlamadım. Ben başkan olsam özel motivasyon sağlarım, avrupada başarı istiyorum derim. Türkiye'de bize verilen değer belli, kendimizi dünyaya tanıtmamız lazımken şu kokuşmuş lige zaman harcıyoruz.

Ozan Yılmaz
10.03.2021, 10:41
Ligin bitimine 12 hafta daha var ve şimdiden 4.lük hedefimiz olmuş bu rezil bir durum

Kalan maçlarda yine seri yapmamız lazım ama bu oyun o vaadi sunmuyor, he tabi bu kadronun alacağı 4.lük kendi çapında başarıdır o da ayrı

Fakat biz Trabzonspor'uz hedef sonuna kadar zirve olmalı bu da unutulmamalı asla!

serdaracıl
10.03.2021, 11:00
Uğurcan
Kamil Edgar Hoseini (Mecburen)Marlon
Berat Parmak
Yusuf Bakasetas Wakaeme
Djaniny(Ekuban)

Sonradan Yunus ve Flavio girer. Djaniny oynayabilirse sonradan Ekuban ile değişir. başka da girebilecek adam yok. Afobe Baker Serkan falan aman haa.

kamilin bu takımda yeri yok. ne zaman sıkışsak ortadan kayboldu. artık bir iddiamız yok, oynamasa da olur.

serdaracıl
10.03.2021, 11:02
------Uğurcan
Baker--Edgar--Hoseini--faruk can
------Berat Parmak
Yusuf flavyo Wakaeme
------Bakesetas

wakaeme
10.03.2021, 11:05
galatasaray maçını saymazsak en kolay fikstürlerden biri bizde, beşiktaş türkiye kupasını da alırsa 3. avrupa ligine gidiyor yani ilk üçte bitirebilirsek çok iyi olacak

https://i.hizliresim.com/DgR0G7.png (https://hizliresim.com/DgR0G7)

My
10.03.2021, 11:20
Yine mi saat 4'de ya !

gurur6134
10.03.2021, 11:25
Flavio varsa o oynar enerjisi yeter

Enaldo61
10.03.2021, 11:35
Ligin bitimine 12 hafta daha var ve şimdiden 4.lük hedefimiz olmuş bu rezil bir durum

Kalan maçlarda yine seri yapmamız lazım ama bu oyun o vaadi sunmuyor, he tabi bu kadronun alacağı 4.lük kendi çapında başarıdır o da ayrı

Fakat biz Trabzonspor'uz hedef sonuna kadar zirve olmalı bu da unutulmamalı asla!

biz taraftar olarak ne hedef belirlesek belirleyelim sahadaki oyunculara sirayet etmiyor nedense, oyuncular 4.lüğü belirlemiş zaten.

Ahmet Kara
10.03.2021, 11:36
Ne Flavio'su yaaaa, pres yapıp yerini kaybediyor oooo.
Hunter hocamın taktiğine uymuyorrr.

outlaws61
10.03.2021, 12:34

Biz forveti çok yanlış yerlerde aradık.

Gözümüzün önünde Papis Cisse vardı.

Napıp ne edip kapmalıydık

Cafer Bulur
10.03.2021, 12:41
Cümleten selamünaleyküm hayirli forumlar dilerim.

Trabzonspor takimi alanya macinda ürkek,pisirik ve ahmak futbolu yenilgiye isyan etmeyisi ile bu lig benim icin bitmistir mesaji vermistir.

Trabzonspor bu sezon artik 1 ileriye 2 geriye gidecektir 4.lük bile tehlikeye girmistir.

Bunun sorumlusu da ne Abdullah avci ne de ahmet agaoglu dur.

Bu takim bu sezon icin artik bitmistir yeni sezonda cesur ve hakkini arayan futbolcularla bulusmak dilegiyle saygilar...

Enaldo61
10.03.2021, 13:26

o adamı alsaydık bizimkilerden çok gol atardı ha cidden :D

ahamitokutan
10.03.2021, 13:30
kamilin bu takımda yeri yok. ne zaman sıkışsak ortadan kayboldu. artık bir iddiamız yok, oynamasa da olur.

sakatlandığı için insanlara kızmak biraz insafsızca bence. kamil süper değil elbette ama şu kadroda en mantıklı tercih olarak duruyor. kamilin şu takımda işi yoksa baker ın hiç yok.

Sefer A.
10.03.2021, 13:43
sakatlandığı için insanlara kızmak biraz insafsızca bence. kamil süper değil elbette ama şu kadroda en mantıklı tercih olarak duruyor. kamilin şu takımda işi yoksa baker ın hiç yok.
hayir bir de en sok darbeye bagli sakatlik yasadi, sorumlusu da bilin bakalim kim ? Serkan............

serdaracıl
10.03.2021, 14:04

bu saatten sonra isterse bana messi olsun. şöyle geriye doğru bi bak, ne zaman ihtiyaç duysak beyfendi sakat. takımın iddiası kalmadı kafasına göre takılsın artık.

Turgay Atalay
10.03.2021, 14:06
Erzurumspor ligdeki en kolay galibiyetini alacaktır.

pReN@_61
10.03.2021, 14:18
Hedefsiz kaldık. Neticesi kestirilemeyen bir müsabaka daha...

UĞUR DURTAŞ
10.03.2021, 14:29
Seni fb maçında bekliyorduk.erzuruma saklamışlar...

**

H) ALİ PALABIYIK (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20160)
(Y) MEHMET CEM SATMAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20183)
(Y) SERKAN OK (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19740)
(D) KADİR SAĞLAM (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20668)

nakzo
10.03.2021, 14:47
4. bitirirsek konferans ligine katılıyor muyuz direk? Formatı belli mi onun, eleme mi olacak? her sene söylüyorum biz avrupaya odaklanmalıyız, gitmek için bir tarafımızı yırtıyoruz gidince ne hikmetse lige ağırlık verelim falan deniyor ben bir şey anlamadım. Ben başkan olsam özel motivasyon sağlarım, avrupada başarı istiyorum derim. Türkiye'de bize verilen değer belli, kendimizi dünyaya tanıtmamız lazımken şu kokuşmuş lige zaman harcıyoruz.

Yahu arkadaş şu osuruktan ligde 4. Zor oluyorsun uefada ne halt yiyeceksin gruptan çıksan ne olur kupayımı alacaksın bu kadar kalitesiz kadroyla ç.final yarı final rüyamızda göremeyiz.

M.Kılıç50
10.03.2021, 16:05
hayir bir de en sok darbeye bagli sakatlik yasadi, sorumlusu da bilin bakalim kim ? Serkan............Bu bilgiyi nerden aldın Sefer?

Sefer A.
10.03.2021, 16:16
Bu bilgiyi nerden aldın Sefer?
dinledigim yayinlarda öyle dedi herkes, YES ya da digerleri, youtube ve twitch üzerinden yayin yapan usaklar, bilgi alanlar var sonuçta, hani dalgasina deseler buraya yazmadim zâten kesinlikle... ama darbeye bagli sakatlik olayi zâten biliniyor, e biri bi müdahale yapmis, Serkan oldugu ortaya çikti... nasil geçen sene lalak ivanildo sakatladiysa Ekuban'i, bu da ayni...

Serkan berbat, ama su da var ki Pereira varken daha iyiydi daha cesurdu, Kamil 1-2 maç oynayinca da kendine gelir dedik ama Kamil de sakatlaninca hepten meydan bos kaldi saldi kendini Seko...

M.Kılıç50
10.03.2021, 16:30
dinledigim yayinlarda öyle dedi herkes, YES ya da digerleri, youtube ve twitch üzerinden yayin yapan usaklar, bilgi alanlar var sonuçta, hani dalgasina deseler buraya yazmadim zâten kesinlikle... ama darbeye bagli sakatlik olayi zâten biliniyor, e biri bi müdahale yapmis, Serkan oldugu ortaya çikti... nasil geçen sene lalak ivanildo sakatladiysa Ekuban'i, bu da ayni...

Serkan berbat, ama su da var ki Pereira varken daha iyiydi daha cesurdu, Kamil 1-2 maç oynayinca da kendine gelir dedik ama Kamil de sakatlaninca hepten meydan bos kaldi saldi kendini Seko...Eyvallah bilgilerin için.

Hoca oraya Parmağı niye monte etmedi anlamadım. Gayet iyi bi görüntü vermişti Kasimpasa maçında.
E yedek oturacağına keske Alanya ya karşı o oynasaydı.

Enaldo61
10.03.2021, 20:24
inter'i adrian'ın direkten dönen kafasıyla yenemediğimiz maçın özetine baktım da, ne özgüvenli oynamışız tribünler muazzam nasıl güzel bir enerji var hem sahada hem taraftarda ah be ah neden her şeyi yıkıp tekrar yapmaya çalışıyoruz her seferinde? neden o takımın üstüne koyamadık neden dağıldık neden...

Attila Durmuş
10.03.2021, 22:09
Bu sezon öyle böyle biter 2 ileri 1 geri taka tuka.Mazeret çok hata çok.Sene sonu nasıl bir planlama yapacaklar göreceğiz.Radikal bir karar alıp takımdaki futbolcu müsveddelerinden bir an önce kurtulmaları lazım.Taraftara umut satmasınlar bıktık usandık artık

ÖmürKaradeniz61
10.03.2021, 23:49
Kamil Serkan’dan 2-3 gömlek üstün bir futbolcu ona göre hesap edin Serkan’ın kapasitesini. Ben kamilin öyle ciddi hata yapıp bize puan kaybettirdiğini hatırlamıyorum .

ÖmürKaradeniz61
10.03.2021, 23:51
inter'i adrian'ın direkten dönen kafasıyla yenemediğimiz maçın özetine baktım da, ne özgüvenli oynamışız tribünler muazzam nasıl güzel bir enerji var hem sahada hem taraftarda ah be ah neden her şeyi yıkıp tekrar yapmaya çalışıyoruz her seferinde? neden o takımın üstüne koyamadık neden dağıldık neden...

Hocam o takımda loserdi,1 var 3 yok öyle takımlarla zirveye oynaman mümkün değil.

Murat Keçeci
11.03.2021, 09:03
Önümüzde hâla çok sayıda maç var.Konsantrasyonumuzu mutlaka canlı tutmalıyız.Bizi bu konuma getiren en önemli konu motivasyonumuzdu.Her zaman bir hedef peşinde olmalıyız.

Şuanda üst gruba tekrar yaklaşmak ve alt taraftakiler ile de mesafeyi açmak ana hedefimiz olmali.Bunu yaparken de oyunumuzu geliştirmek ve mevki mevki oyuncu analizi yaparak eksik kaldiğımız mevkiler için durum tespiti yapmak da arka planda yürütmemiz gereken konu başlığımız.

Gelelim erzurum maçına koşan bir takım ile oynayacağız son siralarda olsa da oyun olarak şimdiye kadar öyle rakiplere çok ezilen bir oyun oynamadılar.Her açıdan zor bir maç olacak.Vücudumuzu da rakım olayina iyi ayarlamak lazim nefes kontrolü önemli.

Son maçta djaniny nin yokluğu hissedilmişti.Santraforsuz oynamak zor, afobenin durumu iyi değil yedek kaldiktan sonra iyice saldı kendini.

Bu maça el koymasi gereken iki kişi var ugurcan ve nwakaeme liderler zor zamanlarda daha fazla sorumluluk almalı.alanya maçında bu eksikliği hissettik bu maçta takıma daha fazla yön vermeliler.

Orta sahadaki kırılganlıktan biran önce uzaklaşmalıyız.Pres gücumüzü daha yukariya çıkarmalıyız.Temasli oyunumuzun şiddetini arttirmalıyız.En önemli konu da tam konsantrasyon sağlamalıyız.Neden konsantrasyon bizim için çok önemli diye açiklamak gerekirse.Bazi oyun kalitesi yüksek takımlar bazi maçları yüksek konsantrasyon olmadan da kazanabiliyorlar ama bizim oyun kalitesi olarak öyle net üstünlük kurabildiğimiz bir takım olmadi maçlarımızın birçoğu bıçak sırtında geçti ve bu maçları bize çeviren,galibiyet serileri yapmamıza olanak sağlayan nokta maç boyunca gösterdiğimiz yüksek konsantrasyon idi.fb maçından sonra bu konuda düşüşteyiz tekrar sabırlı oyunumuzun en önemli unsurunu yani konsantrasyonumuzu tekrar yukariya çikarmaliyiz.

serdaracıl
11.03.2021, 12:46
Kamil Serkan’dan 2-3 gömlek üstün bir futbolcu ona göre hesap edin Serkan’ın kapasitesini. Ben kamilin öyle ciddi hata yapıp bize puan kaybettirdiğini hatırlamıyorum .

ben de oynadığını hatırlamıyorum

İskender Çakmak
11.03.2021, 14:44
Erzurum için bu maç çok önemli. Daha çok maç var ama bizim maçı alıp nefes almak isteyeceklerdir. Hem de üstünde olan takımların kazanması ve ya puan alması farkı açabilir.
Bizim yine savunmayı sağlama alacağımız bir maç. Bir gol atıp maçı kontrolümüzde tutmak isteyeceğiz.
Sağlamcı oyun anlayışı beni rahatsız etmiyor. Ama kötü performanslı oyuncunun ilk on bir de olması beni rahatsız ediyor.
Ayrıca hücumda Nwakaeme'ye bağlı oynuyoruz. Rakipler buna önlem alıyor. Berat ve Bakasetas üzerinden bir oyun da inşa etmemiz gerektiğini düşünüyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2021, 15:38
Gelecek sezon,

İhtiyaç olan bölgeler,

Sağ bek (çok acil)
Sol bek (acil)
Santrfor (çok acil)

Enaldo61
11.03.2021, 15:48
Trondsen saha çalışmalarına başlamış. Ne zaman süre almaya başlar acaba.

ÖmürKaradeniz61
11.03.2021, 15:50
Gelecek sezon,

İhtiyaç olan bölgeler,

Sağ bek (çok acil)
Sol bek (acil)
Santrfor (çok acil)

2 sağ bek,2 sol bek,2 net santrafor,1 tane mevcut stoperleri yedekleyebilecek stoper eğer eldekiler ayrılmazsa,1 tane lider ortasaha oyuncusu Sosa,Atiba,Josef,Melo tarzında ismi tartışmaya kapalı,her iki kanatta oynayabilecek 2 tane kaliteli kanat oyuncusu.

HasanTezel
11.03.2021, 15:51
2020-2021 sezonunu Newton göreve geldiği gün kaybettik. Bir klüp 1-2-3 hata yapabilir, klüp büyükse tolere edilir. Misal gs sanki içerden ihanet yemişçesine 8 gol 3 asistlik Belhandayı kovdu ve tüm havasını bozdu, major hata ama tolere edilebilir...

Bizim 2020-2021 sezonu major hatalarımız:

1. Sörloth elden kaçtı

2. Sosa-Novak rakibe verildi

3. Mikel-Ndiaye-Gilerme haraç mezat kovuldu

4. Newton hoca oldu

5. Çöp transfer çok fazla yapıldı (afobe-baker-diabate-bilal), Flavio-Djaniny idare eder

BU KADAR MAJOR HATAYI HİÇBİR BÜYÜK KLÜP KALDIRAMAZ

Şimdi, Avcı-Bakasetas-Baker hatta Mallı yı transfer etmiş, fazla değil 2-3 doğru yapınca yukarıya uçmuş bir takımız, ama bu sene bitti, boşa yorulmayalım, bıraklım Avcı dilediği gibi takımını kursun, ilk 3 bile çok zor bana göre, Serkan-Marlon pırlanta gibi çocuklar ama çok yetersizler, olurlar mı, 2 sene 2. ligde oynasalar belki, koca Trabzonspor sağ-solu için yazık edilir HT4 e olan gibi...

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2021, 16:46
2 sağ bek,2 sol bek,2 net santrafor,1 tane mevcut stoperleri yedekleyebilecek stoper eğer eldekiler ayrılmazsa,1 tane lider ortasaha oyuncusu Sosa,Atiba,Josef,Melo tarzında ismi tartışmaya kapalı,her iki kanatta oynayabilecek 2 tane kaliteli kanat oyuncusu.

FFP müsaade etse de dediklerinizin hepsini alabilsek

emre6117
11.03.2021, 16:55

Ne cabuk unuttunuz.daha ilk yarı kasımpaşa maçında 3.1 öndeyken ger pas verip yusf erdoğana hediye ettiği golü.
Kamil de oldukça vasat bir oyuncu ve kronik sakat.seneye yollar ayrılmalı.

jönts
11.03.2021, 17:08
FFP müsaade etse de dediklerinizin hepsini alabilsek

Altyapıdan birini gönder Eyüpspor'a 10 trilyona, yer açılsın. :)

Biz miyiz alemin delikanlısı?

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2021, 17:15
Altyapıdan birini gönder Eyüpspor'a 10 trilyona, yer açılsın. :)

Biz miyiz alemin delikanlısı?

:)

Serdar A
11.03.2021, 17:29
Ben olsam, gelecek sezon için bonservisi alınmayacak futbolcuyu artık kalan maçlarda oynatmam. 1 yukarı, 1 aşağı ligi burada bitireceğiz. Kalan maçlarda artık doğrudan yaz kampı kadrosunun netleşmesine yönelik çalışmalara odaklanmalı.

Arif Timurcioğlu
11.03.2021, 18:16
Ben olsam, gelecek sezon için bonservisi alınmayacak futbolcuyu artık kalan maçlarda oynatmam. 1 yukarı, 1 aşağı ligi burada bitireceğiz. Kalan maçlarda artık doğrudan yaz kampı kadrosunun netleşmesine yönelik çalışmalara odaklanmalı. Kesinlikle öyle.

gurur6134
11.03.2021, 18:44
Yahu arkadaş şu osuruktan ligde 4. Zor oluyorsun uefada ne halt yiyeceksin gruptan çıksan ne olur kupayımı alacaksın bu kadar kalitesiz kadroyla ç.final yarı final rüyamızda göremeyiz.

Avrupa liginde gruplara kalip cikmak demek 6 7 milyon avro su yoklukda ilac can suyu kalsikda grupdan cikmasi kaldi..

güneyli
11.03.2021, 23:12
Aşağı bakmadan yukarıyı kovalamak gerek..Yukarıyı kovaladıkça 3. lük fırsatı yine gelir diyorum ..Daha fazlasında gözüm varda..Aklcı değil..12 maç var..Baskı olmadan yine bir seri güzel olur. Gelecek seneye olumlu ne taşırsak kardır. Hocanın birinci yarı Erzurum ilk maçıydı. Şimdi bir sinerjiye daha ihtiyaç var.Yukarıdan tökezleyecek 1 takım kendini bizim yanımızda bulur.Hadi bakalım. Serinin ilk galibiyeti gelsin.

adiloş bebe
12.03.2021, 09:48
2020-2021 sezonunu Newton göreve geldiği gün kaybettik. Bir klüp 1-2-3 hata yapabilir, klüp büyükse tolere edilir. Misal gs sanki içerden ihanet yemişçesine 8 gol 3 asistlik Belhandayı kovdu ve tüm havasını bozdu, major hata ama tolere edilebilir...

Bizim 2020-2021 sezonu major hatalarımız:

1. Sörloth elden kaçtı

2. Sosa-Novak rakibe verildi

3. Mikel-Ndiaye-Gilerme haraç mezat kovuldu

4. Newton hoca oldu

5. Çöp transfer çok fazla yapıldı (afobe-baker-diabate-bilal), Flavio-Djaniny idare eder

BU KADAR MAJOR HATAYI HİÇBİR BÜYÜK KLÜP KALDIRAMAZ

Şimdi, Avcı-Bakasetas-Baker hatta Mallı yı transfer etmiş, fazla değil 2-3 doğru yapınca yukarıya uçmuş bir takımız, ama bu sene bitti, boşa yorulmayalım, bıraklım Avcı dilediği gibi takımını kursun, ilk 3 bile çok zor bana göre, Serkan-Marlon pırlanta gibi çocuklar ama çok yetersizler, olurlar mı, 2 sene 2. ligde oynasalar belki, koca Trabzonspor sağ-solu için yazık edilir HT4 e olan gibi...

ilk üç maddeyi cidden hata olarak görüyor musunuz?

Sörloth elden kaçmayıp ne yapacaktı? Adam milli takım kampı diye gitti daha dönmedi, bu adamı nasıl tutacaklardı kadroda?

Sosa-Novak rakibe verilmedi. Kendilerine sunulan teklifleri kabul etmediler ve çok daha yüksek veren Fenerbahçe'ye gittiler. Sanki yönetim bu oyuncuları Fenerbahçe'ye satmış gibi yazmışsınız. Kaldi ki bu iki ismin bugünkü hali ortada.

Mikel-Ndiaye-Guilherme haraç mezat mı kovuldu? Mikel dediğiniz adam sezon ortasında virüsü bahene edip kaçtı. Bakın kaçtı daha ağır bir ifade yok sanırım. Guilherme'yi isteyen bir tane taraftar var mıydı o dönem? Herkes gitse de yabancı kontenjanında yer açılsın diye bekliyordu. Son olarak Ndiaye, Stoke City'nin istediği bonservisi verip Ndiaye alınsa sanırım hata o zaman gerçekleşmiş olurdu.

Diğer iki madde yapılan gerçek hatalardır işte. O konuda ben de imzamı atarım ancak ilk üç maddeyi hata olarak saymak bence biraz acımasızlık oluyor.

Mehmet Fatih Yavuz
12.03.2021, 10:17
Sörloth'un elde tutulma şansı olmadığı belliydi. Sosa ve Novak da kendi istekleri ile gittiler. Fener'in verdiği parayı mı verecektik biri 36 diğeri 31 yaşında iki adama?
Mikel çok önceden gitti, ki mevzu pandemiydi.
Ndiaye ve Guilherme'nin gidişi ise son derece faydalı oldu.

Sıkıntı Newton ve sezon başında alınan ya yetersiz ya da hazır olmayan tonla oyuncu.
Aynı anda yetersiz hoca, yetersiz oyuncu grubu. Patladı...

Yoksa madde madde sayılan listedeki ilk 3 madde hata değil.

Fatih K.
12.03.2021, 11:14
Serkanla 11 kişi oynayacağıma Serkansız 10 kişi oynarım daha iyi. En azından herkes bilir ki orada adam yok kapatmamız lazım. Milleti yarım ayak bırakıp da takımın içine etmez.

cakalkerem
12.03.2021, 12:13
geçen haftaki Alanya mağlubyetinden sonra dijitürkü kpattım..

sebep soran müşteri temsilcisine de Trabzonu masa başında yediğiniz için kapatıyorum diye bok attım...

nakzo
12.03.2021, 12:18
Anlamı olmayan bir maç yenersek başkan sevinir 4.olacaz diye yenilersek hiç bir kanala çıkmaz bu kadar.

HOPA'LI TS'Lİ
12.03.2021, 13:39
İlk kez bu sezon canlı maç izlemeyeceğim.

Hedef, heves, heyecan bırakmadılar.

Soner Albayrak
12.03.2021, 14:57
Alanya mağlubiyeti kendi açımdan kırılma noktasıydı.

Sezonun geri kalanına dair heyecan falan kalmadı bende.

artvints
12.03.2021, 15:27
Bu akşam bjk puan kaybederse, haftaya derbi olduğunu düşünerek yeniden bir hamle şansı var ama önemli olan takımın oynadığı oyun olacak bundan sonra. Iyi oynarsak sonuçlar da gelir. Kötü sonuçlara rağmen oynanan oyuna iyi demez kimse.

Metin Ural
12.03.2021, 16:30
Trabzonspor'da Berat Özdemir ve Lewis Baker, sakatlıkları nedeniyle takımdan ayrı olarak çalıştı.

İki oyuncunun BB Erzurumspor karşısında oynayıp oynamayacağı, bugün yapılacak son kontrolden sonra belli olacak.

redbul
12.03.2021, 17:35
artık bu sezonu alanya maçı ile kapattık ve 4. lükten ileri gidemeyeceğimizi anlamış olduk artık bu saatten sonra sonuçtan çok oynanan ve öbür sezon için oynanacak oyunun temellerini atmak lazım bence afobe baker ve marlon gibi kiralık adamların oynamasına gerek yok diye düşünüyorum sonuçta önümüzdeki sezon aramızda olmayacaklar piyasa yapmaları anlamında ekubana ve dijaniyy e daha çok gol veya goller atacak zeminler hazırlamalıyız artık benim için bu saatten sonra sonuçtan çok oynanacak futbol daha ön planda.

jönts
12.03.2021, 18:04
Ligi 3. bitireceğiz.

Isko6161
12.03.2021, 18:07
Taraftarlar iyice 'biraktim gittim ettim' moduna girmis. Heycan kalmamis.. Cidden siz sampiyonluk felan mi bekliyordunuz? Takim nerden nereye geldi geriye dönüp bakin bi zahmet. Biraz daha gercekci olun. Ilk 11deki 8 mevkisinin yedegi yok. Hatta bazi pozisyonlarda birak alternatifi, as oyuncumuz bile yok. Ne bekliyordunuz allah askina?

M.Kılıç50
12.03.2021, 18:38
İlk kez bu sezon canlı maç izlemeyeceğim.

Hedef, heves, heyecan bırakmadılar.

Alanya mağlubiyeti kendi açımdan kırılma noktasıydı.

Sezonun geri kalanına dair heyecan falan kalmadı bende.
geçen haftaki Alanya mağlubyetinden sonra dijitürkü kpattım..

sebep soran müşteri temsilcisine de Trabzonu masa başında yediğiniz için kapatıyorum diye bok attım...Beyler siz hayırdır ya?
Bu nasıl bir karamsarlıkdır böyle?
Yani anlamadığım, hedefiniz neydi? Şaka maka Şampiyon olacağımızı mi sandınız sezon ilk 8 haftasında 6 Puan toplayan takımın?
8 Hafta 6 Puan...
Avcı geldikten sonra
21 Hafta 45 Puan! + Süper Kupa!
O 6 puana rağmen sizi heyecanlandıran da aynı Takım aynı Hoca, sizi karamsarlığa sürükleyen de yine aynı takım aynı Hoca.

Bi kendinize gelin lütfen ya bu nedir böyle.

Yediğimiz goller de hep bireysel hatalar.
Serkan top kaptırır foul yapmaz,
Edgar rakibe top verir felan filan...
Son zaman adam gibi yediğimiz gol alanyanın ilk golüydü. Ordada hatalar var ama yenilir yani o gol alanyadan.

jönts
12.03.2021, 18:41
Beyler siz hayırdır ya?
Bu nasıl bir karamsarlıkdır böyle?
Yani anlamadığım, hedefiniz neydi? Şaka maka Şampiyon olacağımızı mi sandınız sezon ilk 8 haftasında 6 Puan toplayan takımın?
8 Hafta 6 Puan...
Avcı geldikten sonra
21 Hafta 45 Puan! + Süper Kupa!
O 6 puana rağmen sizi heyecanlandıran da aynı Takım aynı Hoca, sizi karamsarlığa sürükleyen de yine aynı takım aynı Hoca.

Bi kendinize gelin lütfen ya bu nedir böyle.

Yediğimiz goller de hep bireysel hatalar.
Serkan top kaptırır foul yapmaz,
Edgar rakibe top verir felan filan...
Son zaman adam gibi yediğimiz gol alanyanın ilk golüydü. Ordada hatalar var ama yenilir yani o gol alanyadan.

Ya bu kulübün düşmana falan ihtiyacı yok. Medyası ve taraftarı yeter de artar.

Forum psikolojimi bozdu yemin ediyorum.

Anıl C
12.03.2021, 20:35
Taraftarlar iyice 'biraktim gittim ettim' moduna girmis. Heycan kalmamis.. Cidden siz sampiyonluk felan mi bekliyordunuz? Takim nerden nereye geldi geriye dönüp bakin bi zahmet. Biraz daha gercekci olun. Ilk 11deki 8 mevkisinin yedegi yok. Hatta bazi pozisyonlarda birak alternatifi, as oyuncumuz bile yok. Ne bekliyordunuz allah askina?

Ölümü gösterdiler sıtmaya razı gelin diyorsunuz öyle mi? Isterse ilk 10 hafta sıfır puan çeksin. Bu takım her zaman şampiyonluğa oynar!
Sıfır puan alan kişide eleştirilir, bu takımı ayağa kaldırıpta olur olmadık vakitte puan kaybedende.
Trabzonspor'u küçük hedeflere, Trabzonspor taraftarını ezmeye kimsenin hakkı olamaz!
Eğer bir kulüp son 35 yılda 1 şampiyonluk yaşatmışsa taraftarına, o taraftarı üzmeyecek asla. Bu taraftar yıllardır başarıya hasret. Kendilerine gelsin yetkililer, futbolcular. Eğer yapamayacaklarsa bırakıp gitsinler. Bizler hayallere tutunmayı çoktan bıraktık. Yeteneksiz futbolculara, yetersiz yöneticilere ve teknik ekiplere artık taammülümüz yok!

nakzo
12.03.2021, 20:45
bjk nin aldığı adamlara bak agaoglunun aldıgı futbolcuya bile benzemeyen şeylere bak biz bu zihniyetle yönetildigimiz sürece hicbir zaman şampiyon olamayız .

14TS61
12.03.2021, 20:46
Beşiktaş herhalde pas rekoru kırmıştır bu maçta Beşiktaş şampiyon olur. Sergen Yalçın büyük hoca olma yolunda

nakzo
12.03.2021, 21:03
Millet diyor sabredelim de neyine sabredecez sen hoca diye ingiliz malzemeci getir orta sahaya baker diye ne idüğü belirsiz bir şey getir herif ingiltereden ghezzal diye herif getirsin onunkide kiralık daha lig bitmeden 12 asist yaptı adam 12 ..Bizim ayşecikte ayagının serçe parmağıyla pas atamıyor bjk sergenle elini kolunu salalya sallaya şampiyon olsun biz hep bakalım ama hep seneye diyelim ulan bizim yaşımız oldu 38 hangi seneye.

jairzinho
12.03.2021, 22:04
Beşiktaş herhalde pas rekoru kırmıştır bu maçta Beşiktaş şampiyon olur. Sergen Yalçın büyük hoca olma yolunda

beşiktaş 781 pas yapmış,

süper ligde fatih terim dominasyon undan sonra muhtemelen sergen yalçın domine edecek ligi,yönetici problemi olmazsa tabi

bu arada herşeye rağmen erzurum maçı oldukça kritik,bu maçı kazanırsak gelecek hafta bjk-fb maçından biri yada ikisi birden puan kaybedecek

2 maçta alınacak 6 puan en azından 2. lik için iddialı konuma gelmemizi sağlar

tabi serkan asan sağbek oynamaya devam ederse zor görünüyor bu ihtimal

bu arada avcı nın haziran ayında kovulması içinde ideal bir neden serkan asanı sağbek oynatmak,

nakzo
12.03.2021, 22:10
beşiktaş 781 pas yapmış,

süper ligde fatih terim dominasyon undan sonra muhtemelen sergen yalçın domine edecek ligi,yönetici problemi olmazsa tabi

Aynı sergen 4 haftada 4 puan almıştı kadrosu çok iyi aldığı bütün adamlar iyi iyi bir yönetimi var.

jairzinho
12.03.2021, 22:14
Aynı sergen 4 haftada 4 puan almıştı kadrosu çok iyi aldığı bütün adamlar iyi iyi bir yönetimi var.

sergen yalçın alanyaspora da çok iyi bir futbol oynatıyordu,fb yi 1-0 yendikleri maçı hatırlarsan o maç 5-0 falan bitebilirdi,1-0 önde olmasına rağmen acayip bir baskı ve pres ile maçı oynamaya devam etti alanyaspor,sanki gerideymiş gibi,o zaman bu sinyalleri verdi sergen yalçın

Vkgz
13.03.2021, 01:15
erzurym'a karşıda 90 dakika defans yapmayız umarim.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onur Erçetin
13.03.2021, 07:55
Aynen öyle.4 tane sağlam adam aldılar şampiyonluğa oynuyorlar.Bizde amatör küme topçusu Serkan,yetenek fakiri Ekuban,yeteneksiz Flavio,kalas Afobe,şut bile atamayan Djaniny var.

Rosier > Serkan
Ghezzal > Ekuban
Josef > Flavio
Aboubakar > Djaniny+Semedo

Sezon sonu sağ bek,sol bek,sağ kanat ve santrafor alınması gerekiyor acil olarak.8 numaralı pozisyon için de Parmak,Flavio ve Trondsen gibi alternatifler var ama oraya Emre Belözoğlu tarzında üst kalite bir oyuncuya ihtiyaç var.Oyunu yönlendirebilecek birisi olmalı.

Bakasetas,Ömür ve Mallı 10 numaralı pozisyonu idare ederler oraya oyuncu lazım değil.Sağ kanada Visca alınabilir,oranın alternatifi de Ömür olur.Ömür böylece hem 10 numaranın hem de sağ kanadın alternatifi olur.Sağ kanatta bir diğer alternatif olarak da Yusuf Sarı var zaten.Efecana gerek yok.

Bunlar haricinde Vincent Aboubakar,Mostafa Muhammed veya Aleksander Sörloth vb. yerden roket gibi şutları olan ve aynı zamanda havadan kafa vuruşlarında da çok etkili olabilen hareketli bir oyun tarzına sahip çok sağlam bir santrafor alınmalı hatta ona bir de yedek alınmalı.Aleksandr Buksa çok yetenekli bir isim mesela onu alabilirler.

Nwakeameyi yedekleyebilecek bir de sol kanat alınmalı.Davidson,Gradel gibi yetenekli bir isim olmalı.

Sezon sonu Ekuban,Djaniny gibi yedek olmaktan öteye gidemeyecek isimler satılmalı ve kaynak yaratılmalı.Yeni transferler için bu şart.Yukarıda dediğim gibi 10 numara ve sağ kanat alternatifi olarak Ömür var zaten.Sağ kanada as olacak bir oyuncu,sol kanada da alternatif olacak bir oyuncu yeterli.

Uğurcan giderse kaleci de lazım olacak.Erce büyük takım kalecisi değil,çok eksikleri var.En kötü Başakşehirden Merti alabiliriz.Ayakları iyi,refleksleri de iyi.Tecrübeli bir kaleci.Aynı zamanda milli takımında kalesini koruyor.

Uğurcan,Ekuban ve Djaninyden gelecek parayla as takım için sağ bek,sol bek,8 numara,sağ kanat ve forvet,yedek takım için de sol kanat ve forvet olmak üzere toplamda 7 oyuncu transferi yaparsak gelecek sene için bir umudumuz olabilir aksi taktirde bu takımdan yine birşey olmaz.Uğurcandan 25 milyon,Ekubandan 7 milyon,Djaninyden 8 milyon gelse toplamda 40 milyon eder.

Onur Erçetin
13.03.2021, 08:03
https://www.sporx.com/img/ilk11/2021/03/13/371339be1bf77d3182c460224536c5711127135.jpg

Onur Erçetin
13.03.2021, 08:10
erzurym'a karşıda 90 dakika defans yapmayız umarim.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Avcıya kaliteli bir kadro da versek taraftarı çıldırtır bence.Çok kontrollü oynatıyor.Büyük takımlara yakışmıyor bu oyun tarzı.Daha tempolu,daha ofansif oynamamız lazım.Örnek olarak veriyorum.Beşiktaşta bugün Sergen değil de Avcı olsa bu kadar puan alamazlardı.Avcı yine kovulurdu.Tamam Beşiktaşın kalitesi bizden yüksek onu hepimiz görüyoruz ama oyun olarak adamlar risk alarak oynuyorlar.50-60 dk iki üç adamla hücum yapmıyorlar bizim gibi,sürekli gereksiz yan ve geri pas yapmıyorlar.Çok adamla gidiyorlar,karambol oluşturuyorlar.

gurur6134
13.03.2021, 10:24
Trabzonsporun her maci onemlidir hazirlik maclari dahil her maci da kazanmak icin sahaya cikar!! Hangi takimi tuttugunun farkina varsin herkes. sezon basinda kume dusecegiz diye feryat figan gidenler 4.lugu begenmez oldular..

falcon_61
13.03.2021, 12:09
Kimse kadro kötü mötü demesin. Bilmem kaç haftadır hücuma yönelik tek bir organizasyon olmaması kabul edilemez. Avcı geldiğinden beri kaç hafta geçti. Eldeki oyuncuları da hepten çöp yaptınız. Hangi maçta ne güzel top oynadık dedik. Kontra bile yapamıyoruz neyden bahsediyorsunuz. Ligin en saçma takımlarının bile belli bir hücum organizasyonu birşeyi var. Allah aşkına biz ne yapıyoruz. Savunma işi oturdu diye takımı hücumdan muaf tutmak mı gerekiyor. Benim maçtaki tek beklentim ölümüne hücum. 1 atıp bütün maç defans yaparak üç puan alacaksak olmaz olsun o üç puan. Nitekim son zamanlarda da olmamaya başladı. Papaz pilav yemiyor her zaman

gurur6134
13.03.2021, 12:15
YES in verdigi muhtemel 11 e bakilirsa avci ayni tas ayni hamam devam..huseyin sag bek ekuban 11 flavio yine yedek insallah boyle bir kurgu ile olmayiz sahada.

HOPA'LI TS'Lİ
13.03.2021, 12:32
4.lükten öteye geçemeyiz.
Kendinizi alıştırın.

HasanTezel
13.03.2021, 12:38
ilk üç maddeyi cidden hata olarak görüyor musunuz?

Sörloth elden kaçmayıp ne yapacaktı? Adam milli takım kampı diye gitti daha dönmedi, bu adamı nasıl tutacaklardı kadroda?

Sosa-Novak rakibe verilmedi. Kendilerine sunulan teklifleri kabul etmediler ve çok daha yüksek veren Fenerbahçe'ye gittiler. Sanki yönetim bu oyuncuları Fenerbahçe'ye satmış gibi yazmışsınız. Kaldi ki bu iki ismin bugünkü hali ortada.

Mikel-Ndiaye-Guilherme haraç mezat mı kovuldu? Mikel dediğiniz adam sezon ortasında virüsü bahene edip kaçtı. Bakın kaçtı daha ağır bir ifade yok sanırım. Guilherme'yi isteyen bir tane taraftar var mıydı o dönem? Herkes gitse de yabancı kontenjanında yer açılsın diye bekliyordu. Son olarak Ndiaye, Stoke City'nin istediği bonservisi verip Ndiaye alınsa sanırım hata o zaman gerçekleşmiş olurdu.

Diğer iki madde yapılan gerçek hatalardır işte. O konuda ben de imzamı atarım ancak ilk üç maddeyi hata olarak saymak bence biraz acımasızlık oluyor.

Keşke yanılsam...

Ülkemizde ana kuraldır, beceriksiz yöneticiler yönetemedikleri hususlarda hayal edemeyeceğin yalanı uydururlar ve bunu parayla medyada haber yaptırırlar

Ana kuraldır, kaçtı-telefonları açmadı-hamsi sevmem zaten dedi-karadeniz çok dalgalı dedi hatta zorla kolbastı oynadım dedi...

Futbolu yöneten ahlaklı bir üst yönetici pek görülmüyor

Onur Erçetin
13.03.2021, 13:35
60 dk kendi sahanda pas yapıp son yarım saat 1 gol atarım mantığında oynadığımız son iki maçtada kaybettik.Büyük takım gibi değil de anadolu takımları gibi oynuyoruz.Maçlara kazanmak için çıktığımız falan yok.Oynadığımız oyun tamamen beraberlik oyunu.Kazanmak için çıkan Beşiktaş gibi oynar,bizim gibi değil.Tamam kadro kalitemizde de sıkıntılar var ama hocanın da gerektiğinde farklı taktiklerle daha ofansif nitelikte oyunları da denemesi lazım.

Garantici oyun diye çok gereksiz paslar yapıyoruz.Daha dikine oynamamız lazım.Beklerin daha çok çıkması lazım.2 tane adamla hücum yapılmaz.Savunma çalıştık diyor tamam güzel de kardeşim sen rakip sahaya adam bile göndermiyorsun bu mantıkla zaten birşey çalışmasan da pozisyon fazla vermezsin.

Önemli olan hem hücumda etkili olup hem de top rakibe geçtiğinde presle veya doğru savunmayla az pozisyon vermektir.Sen hiç risk almadan oynuyorsun sonra az gol yiyorum diye seviniyorsun.

HOPA'LI TS'Lİ
13.03.2021, 13:35
Keşke yanılsam...

Ülkemizde ana kuraldır, beceriksiz yöneticiler yönetemedikleri hususlarda hayal edemeyeceğin yalanı uydururlar ve bunu parayla medyada haber yaptırırlar

Ana kuraldır, kaçtı-telefonları açmadı-hamsi sevmem zaten dedi-karadeniz çok dalgalı dedi hatta zorla kolbastı oynadım dedi...

Futbolu yöneten ahlaklı bir üst yönetici pek görülmüyor

3 Temmuz 2011 tarihinden sonra,

Hırsızlık, ahlaksızlık, vicdansızlıkla averajla kazanılan haram şampiyonluk ödüllendirilirken,

Emek, alınteri, kanla kazanılan helal şampiyonluk cezalandırıldı.

Neyi konuşacağız artık?
Her hafta yöneticisi, teknik adamı, taraftarı, medyası hep ve sadece hakemleri konuşuyor.

Sorun hakemler mi?

Onur Erçetin
13.03.2021, 13:37
YES in verdigi muhtemel 11 e bakilirsa avci ayni tas ayni hamam devam..huseyin sag bek ekuban 11 flavio yine yedek insallah boyle bir kurgu ile olmayiz sahada.
Türkmeni sağ bek oynatmak,ben top oynamak istemiyorumla eş değerdir.Anadolu takımları gibi iki adamla hücuma çıkıyoruz.Bu kadar adamla ileri çıkarsan zaten geride az adamla yakalanmaman normaldir.Risk alarak oynayacaksın,büyük takımlar risk alarak oynar.

3-5-2 denenebilir farklı taktikler denenebilir.Sağ bekte Flavio denenebilir.Farklı şeyler denenmesi lazım artık.Saçma sapan bir oyun profilimiz var.1-0 a oynadığın her maç kaybetme riskin var.İşini şansa bırakmayacaksın.

Ofansif gücü anadolu takımlara nazaran daha yüksek olan Gs,Alanya ve Fb ye kaybettik.Avcının problemi her maç aynı şeyi yapmaya çalışması.Bu kadar ezberci hareket etmemeli.Biraz cesur olmalı.Bazı maçlarda daha ofansif oynamalısın,rakibe karşılık vermelisin.

Enes Başkaya60
13.03.2021, 14:04

Avcı hep bundan kaybetti Başakşehirde ve kaybetmeye devam edecek gibi duruyor çünkü adamın kafa yapısı değişmiyor yenilse takım çok kötü de oynasa aynı kadro devam ediyor pek ilerisi olmaz gibi duruyor böyle giderse bizde...

HOPA'LI TS'Lİ
13.03.2021, 14:44
Türkmen ve Asan'ı sağ bek oynatmak cinayettir.

Bu sezon KAÇ veya Parmak sağ bekte oynatılabilir. KAÇ asıl mevkisi orası zaten

Eku çok formsuz ve isteksiz, sonradan girmeli

Baker kağnı arabası ve bal yapmayan arı, Flavio oynamalı göbekte

Avcı yukarıda bahsettiğim hatalarından dönmeli

HasanTezel
13.03.2021, 14:48
Türkmen ve Asan'ı sağ bek oynatmak cinayettir.

Bu sezon KAÇ veya Parmak sağ bekte oynatılabilir. KAÇ asıl mevkisi orası zaten

Eku çok formsuz ve isteksiz, sonradan girmeli

Baker kağnı arabası ve bal yapmayan arı, Flavio oynamalı göbekte

Avcı yukarıda bahsettiğim hatalarından dönmeli

Avcıya kızamıyorum, kadro çok yetersiz beyler

sağ bek adayları

Ht4
Serkan
Kaç
Parmak(!)

ne yapacak???

Faruk BERBER
13.03.2021, 14:59
Avcıya kızamıyorum, kadro çok yetersiz beyler

sağ bek adayları

Ht4
Serkan
Kaç
Parmak(!)

ne yapacak???

Sezon sonuna kadar Pereira'yı idare edebilirdi.

kayl
13.03.2021, 15:26

Hugo kadroda var kendimi gitmek istedi yoksa kart cezalısı değilmi gidipte oynatmayalim adami

erenslash
13.03.2021, 15:26
değerli arkadaşlar Trabzonsporun başarısı yönetimin yapacağı transfer ve elindeki önemli oyuncuları göndermemesine bağlıdır.

bu yüzden hocadan bağımsız olarak sadece yönetim bazı düşünüyorum ben artık.

bizden bu kafayla bir halt olmaz

daha ilk on bir kadronu kurmassan adam gibi yedeklerini kalite topçulardan oluşturmassan şampiyon olamassın anca ilk dörde oynarsın

her sene aynı terhane....

abdullah hoca saçma sapan olmayan bir ortasaha ,stoper ve beck ve forvetsiz takım oynatıyor daha ne yapsın?

ne yapacak bu kadroyla bu kadroyla dördüncü yaparsa büyük başarı bence

Faruk BERBER
13.03.2021, 15:33
Hugo kadroda var kendimi gitmek istedi yoksa kart cezalısı değilmi gidipte oynatmayalim adami

Kart cezalısı.

artvints
13.03.2021, 16:06
4 2 2 2 gibi bir taktik denenebilir. Hatta 8 numarayı da öne cikarirsin 4 1 3 2 de olur. Bjk pratikte bunu oynuyor. Larin forvet gibi , ljajic sol kanada çıkıyor. Atiba da öne yaklaşıyor. Kanatlar topla içeri süzüldüğünde, ceza sahasına hamle yapan 3 oyuncu oluyor, boşluğa da bek bindiriyor.

Bizde ne oluyor? Nwakame çalım atıyor, içeriyi zorluyor ya zorlama şut çekiyor ya da tek kişiye klasik ortasını atıyor. Ekuban içeri dogru çalım atıyor ama niye attığını bilmiyor. Larin gibi kullanmak çok mu zor ?

Önde sistemli kalabalık yaratamadigimiz sürece beklediğimiz futbolu oynayamayiz. Avcı dönen topları da düşünüp uzun vadeli bir sistem oluşturmaya calisiyor ama hücumda çok kötü şeyler izliyoruz bu sefer. Oyuncular defans düşünmekten hücuma katilmiyorlar, ritim bulamıyoruz.

Bu maçla birlikte biraz daha coşkulu bir takım görürüz umarım.

Doğukan Uçan
13.03.2021, 16:39
şuan alanyaspor maçını izliyorum bunlar bizi geçer 4. bile olamayız.

Enes Başkaya60
13.03.2021, 16:56
şuan alanyaspor maçını izliyorum bunlar bizi geçer 4. bile olamayız.

Ligin en göze hoş geln topunu oynayan takımlarından biri hatta en iyisi şöyle bir takım izleyebilecek miyiz acaba ilerde....

Ahmet Aksu
13.03.2021, 17:28
alanya baya güzel oynuyor. diğer tarafta rize hatay maçı da fena değil.
ama boupenza için rize maçını izliyorum adam çok iyi gerçekten keşke alsaydık nwakame yerine koy sol kanat forvet sağa da visca of of..

Ufuk
13.03.2021, 17:37

Pereira da ayıp etti bence. Madem yedek beklemeyi sorun etmiyorsun ağlaya ağlaya gideceğine burada bekleseydin yarım sezon. Hala oynayabilirim diyerek gittiği Sportingde dksı yok. Cevabı sezon sonunda vereceğim, bu sürede de antrenmanlara çıkayım. Oynatıp oynatmamak size kalmış dese hoca hayır gideceksin demezdi.

yorumsuz6117
13.03.2021, 18:02
5. Olan Avrupaya gidebiliyor mu, Alanya'nın bizi geçmesi yüksek ihtimal o yüzden sordum..

Onur Erçetin
13.03.2021, 18:05
4 2 2 2 gibi bir taktik denenebilir. Hatta 8 numarayı da öne cikarirsin 4 1 3 2 de olur. Bjk pratikte bunu oynuyor. Larin forvet gibi , ljajic sol kanada çıkıyor. Atiba da öne yaklaşıyor. Kanatlar topla içeri süzüldüğünde, ceza sahasına hamle yapan 3 oyuncu oluyor, boşluğa da bek bindiriyor.

Bizde ne oluyor? Nwakame çalım atıyor, içeriyi zorluyor ya zorlama şut çekiyor ya da tek kişiye klasik ortasını atıyor. Ekuban içeri dogru çalım atıyor ama niye attığını bilmiyor. Larin gibi kullanmak çok mu zor ?

Önde sistemli kalabalık yaratamadigimiz sürece beklediğimiz futbolu oynayamayiz. Avcı dönen topları da düşünüp uzun vadeli bir sistem oluşturmaya calisiyor ama hücumda çok kötü şeyler izliyoruz bu sefer. Oyuncular defans düşünmekten hücuma katilmiyorlar, ritim bulamıyoruz.

Bu maçla birlikte biraz daha coşkulu bir takım görürüz umarım.

Seneye Avcı ile devam edersek kanser oluruz.Kadro kalitesi kötü tamam çok da güzel puanlar kazandırdı ama bu oyun tarzıyla şampiyon olunmaz.Bu tarz oynarsan mutlaka bir yerde tıkanırsın.Takım savunma oyununu da tabiki iyi bilmeli ama öncelik hücumda olmalı.Çok koşan oyuncularla oynuyoruz,bekler adam akıllı çıkmıyor,bu şekilde zaten anadolu takımından farkımız yok,doğal olarak az gol yememiz gayet normal.Ofansif oynasak daha fazla pozisyon verecez asıl önemli olan ofansif oyunda nasıl savunma yapacağındır.Önde presler,alan daraltma vs. bunlar önemli.

Sergen değil de Avcı olsa Beşiktaş şuan lider olamazdı bunu da hepimiz biliyoruz.Şuan ofansif oynasak belki de daha fazla puan kaybedebiliriz ama önemli olan uzun vadede hücum oyunu oynamak ve bunu oturtmak olmalı.

Onur Erçetin
13.03.2021, 18:08
---------------------------Uğurcan----------------------------

-------------Edgar----------Berat---------Hugo---------------

Flavio--------------Baker-----------Parmak--------------Marlon

----------------Yusuf------------------------Nwakeame----------

-----------------------------Ekuban-------------------------------

3-4-2-1 deneyelim bir maç.Biraz farklı taktikler görelim abi sıkıldım artık 4-2-3-1 den.Her maç aynı saçma sapan futbolu izlemekten sıkıldım.Avcı da biraz cesaretli olsun,aynı taktiklerle temposuz boş pasların yapıldığı oyunu da bize City de böyle oynuyor diye yutturmayı bıraksın.

Anıl C
13.03.2021, 19:02
Alanya 4. olur.

HOPA'LI TS'Lİ
13.03.2021, 19:12
Alanya yapıştı bize

Erzurum'u yenmek şart

Antonio
13.03.2021, 19:30
Erzurum umarım yener kümede kalırlar. Bizden bu saatten sonra bir şey olmaz ağaoğlu newton ile bizi bitirdi avcinin maksimumu bu napsin adam.

İ. SARAL
13.03.2021, 19:42
Ne yaptığını bilmeyen, ne oynadığı meçhul olan tek takım biziz.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Faruk BERBER
13.03.2021, 20:02

Aslında bir ara oyun olarak iyiydik, ne yaptığımız belli oluyordu da şu son 2-3 haftadır pek tadımız yok.

jairzinho
13.03.2021, 20:57

bunun nedeni sahada 10 kişi oynamamız olabilir mi?

ÖmürKaradeniz61
13.03.2021, 21:51
Yine söylüyorum,mevcut kadromuz bu kadar kötü performans gösterebilecek bir kadro değil,eksikler illaki vardır Beşiktaş’ta Rıdvan sağbek oynuyor,kalede Utku oynuyor mesela. Bu kadar kısır futbol hocamızın aşırı geriye yaslan taktiğiyle alakalı. Sen oyunu rakip alana yık Bakasetas o kaleyi bombardımana tutar.

İ. SARAL
13.03.2021, 22:04
bunun nedeni sahada 10 kişi oynamamız olabilir mi?Olamaz.

Halil Alemdar
13.03.2021, 22:34
Yine söylüyorum,mevcut kadromuz bu kadar kötü performans gösterebilecek bir kadro değil,eksikler illaki vardır Beşiktaş’ta Rıdvan sağbek oynuyor,kalede Utku oynuyor mesela. Bu kadar kısır futbol hocamızın aşırı geriye yaslan taktiğiyle alakalı. Sen oyunu rakip alana yık Bakasetas o kaleyi bombardımana tutar.

Bi tane Rosier bi tane Abubakar bi tane Ghezzalin olsa sen de yıkarsın. Hoca takıma güvenmiyor bence. Tam hücumda yerleşmişken Serkan, Ekuban, Marlon, Djaniny bi top kaybeder kontradan 5 lik olursun. Çok fazla savruk adamımız var. Hoca haddini bilerek oynuyor bence.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Doğukan Uçan
13.03.2021, 23:59
Bugün maçı izlerken emin oldum alanyaspor takımı kadro olarak bizden çok daha iyi malesef. geçen hafta içi as oyuncularının bir kaç tanesi olmadan bile bizi rahatlıkla yendiler. Oynanan oyuna bakıyorum alanyaspor kazanamadığı maçlarda bile rakiplerini eziyor. Biz bu oyun sistemi ve oyuncu grubu ile kalan haftalarda ligi alanyaspor'un üstünde bitirirsek mucize olur. sıfır abartı.

Bunun sorumlusu da ne kadar eleştirsem bile abdullah avcı değildir.

devre arası forvet almayıp afobe-semedo ikilisi ile lige giren yönetimdir.

geçen sene devre arasında başlayan hatalar zinciri devam ediyor.

sonuçlar da kaçınılmaz.

David_LuiZ4
14.03.2021, 01:21
Şimdi bakınız...Ofansif futbol nasıl oynanırın cevabını vermek bunun detaylarını yazmak uzun zaman alır özet halinde aktaralım..

Bir takımın ofansif futbol oynaması için özet olarak 3 tane şart vardır..11 içinde en az 7 8 oyuncunun teknik kapasitesi son derece yüksek olacak bu bir ikincisi bu 7 8 oyuncunun oyun zekası oyun aklı olacak üçüncüsü ise yardımlaşmadır yani hücuma çıkan oyuncuların kafasında "arkamda bizden adam var mı" düşüncesi olmayacak yani yerini boşaltan oyuncu arkasını toparlayan kademesine gelen birinin olduğunu bilecek....Teknik kapasite dediğimiz şeyi biraz açalım..Top tutma top kontrol etme top dağıtma topu ayağına yapıştırma topla dribling yani top sürme topla reverse orta ve şut gibi özellikleri olan oyunculara teknik kapasitesi yüksek oyuncu diyoruz..Trabzonspor'da bu minvalde bu özellikte kaç tane oyuncu var? Ben yazayım 3 tane var..Nwakaeme Bakasetas ve Yunus..Bu adamlar dışındaki bütün oyuncuların yukarıda yazdığım özellikler bakımından vasat oyuncular..Ortada açık bir kadro kalitesi sorunu varken bu takım neden ofansif top oynayamıyor sorusunu sormak veya hocanın taktiksel anlamda neden birtakım değişiklikler yapmadığını sorgulamak abesle iştigaldir..Bjknın elindeki oyuncu grubu At'a benziyor seninki Eşşek..Ağaoğlu bizi attan indirip eşşeğe bindirdiği için bu haldeyiz..Bjk ne yapıyor hücuma kalabalık çıkıyor..Elinde teknik kapasitesi yüksek olan oyuncular var kolay top kaybetmiyorlar oyun zekaları da iyi olduğu için pas bağlantıları gayet sağlıklı..Bu özelliklerde oyuncuların varsa hücuma kalabalık çıkarsın...Yoksa haddini bilerek oynamak zorundasın ve biz haddimizi bilerek oynayarak bjkyı İstanbul'da nakavt ettik..

Flavio Baker Marlon Serkan Kamil Ahmet Canini Ekuban Afobe bu adamların ikisi merkez ortasaha üçü bek üçü forvet ve her hafta değişmeli olarak oynuyorlar..Bu adamlarla ofansif top oynamaya çalıştığımızı var sayalım..Önde basalım..Pas isabeti konusunda hangisine güvenirsiniz? Top tutma saklama konusunda? Top kontrolü meselesinde hangisi yeterlidir? Araya pas atma savunma arkasına adam kaçırma konusunda hangisi yetenekli? Gol vuruşu bakımından hangisine kefil olursunuz? Hiç birine..Rakip sahada yapılacak top kaybı sonrasında hangisinin topu tekrar kazanma top çalma pas arası yapma kesicilik gibi özellikleri var? Yok işte kardeşim alayı düz topçu bunların..Bu adamların ayrıca çalıma girme adam eksiltme özellikleri de yok..Uzun lafın kısası bu oyuncu grubuyla bjk futbolu oynayamazsınız..Oynamaya kalkarsanız 2 atıp 4 yersiniz hatta bu yetenek fakiri forvetlerle hiç gol atamadan 5 6 yer oturursunuz..Avcı da bunu bildiği için takıma tabiri caizse "haddini bilerek" top oynatıyor..

Tekrar tekrar yazayım Avcı ile bu takımın yaz kampı geçirmesi gerekiyor ve Avcı'nın listesindeki oyuncuların alınması gerekiyor..Sezon sonuna kadar muhtemelen oynadığımız oyunda ofansif olarak bir dominantlık göremeyeceğiz çünkü hoca olaya pragmatik bakıyor..Gelecek sezon ise Avcı için gerçek sınav işte o zaman başlıyor..

Turgay Atalay
14.03.2021, 02:48

Allah askina Djaniny, Ekuban, Baker (Flavio), Serkan (Kamil) ve Marlon ile oyunu karsi tarafa bir yik bakalim, senin ustunde neler neler denemeye kalkar bu rakipler. Bu adamlar ya kafadan ya teknikten ya da fiziken sakat adamlar. Sana ne önde ne arkada guven verebilecek adamlar.En basitinden Ridvan dedigin cocuk bile senin beklerini üçe çarpip beşe böler, hele hele besiktas örnegi hiç olmamis. Ugurcan, Nwaka ve Hugo hariç her mevkideki oyuncusu (hatta bir kisim yedekleri) senin oyuncularindan fersah fersah ileride, daha teknik, daha akilli daha fizikli ve hizli. Bu kadro yapisi temeli asiri gerizekalica atildigindan hocaya oynanan oyun uzerinden sitem etmek simdilik hakkimiz degil. Seneye bu zamanlarda takimin basinda olursa ve yine boyle oynarsak o zaman vuralim diledigimizce.

Yok besiktas ornegi olmamis. Ha yarin erzurum elimizin altina iki üç tane sıkıştırıp gönderecek bizi o ayri.

yorumsuz6117
14.03.2021, 03:25
Abdullah Avcı ile şampiyonluk imkansız görünüyor..

turgut kasap
14.03.2021, 07:48
Her hafta alt yapıyı izleyen bi avcı ne yazıkki kalıplaşmış bi zihniyet ne yazıkki kenardan gelip yada direk on bire girecek bir genç yok hocanın gençlerle işinde yok bakmayın ben genç takımlardan geldim demesine iyi bir kadro kurulursa başarılı olur yoksa gelecek senede bu kabız oyunla devam ederiz bakın başarılı olur diyorum şampiyonluğa oynar demiyorum. Hoca eskiden beri takıntılıdır öyle kararından kolay kolay vaz geçmez. Belkide bizdeki sağ bek Türkiyenin en kötüsü onunla devam eder bana göre Serkan zeki'nin on kat kötüsü gidip top yerine yaylalarda koyun "obanlığı yapmalı ama bu hafta ilk on birde olursa şaşırmam dedimya takıntılı flavyo bu takımın en iyisi olsa hatta ağzıyla kuş tutsa göreceği muamele bu. Ben artık şampiyon oluruz beklentisine vaz geçtim sizde öyle yapın çünkü bu takım artık şampiyon olamaz ben trabzonsporu memleketim diye tutuyorum seviyorum memleketimi ve takımını ama bi on sene sonra yeni nesil Trabzon diye bi takımı hatırlamıyacak bile eriyoruz ve erimeye devam ediyoruz.

HOPA'LI TS'Lİ
14.03.2021, 10:35
3 Bizans takımından birini dahi yakalama şansımız çok azaldı (BJK zaten koptu).

Dün Kayseri 0-0 iken hatalı ara pası kapan adam bomboş kaldı kaleciyle, topu sağa çekme macerasına girmese 1-0 öne geçebilirlerdi.

GS'de Muslera ve Onyekuru faktörü büyük avantaj

Alanya bile dibimize kadar geldi.

Tek hedefimiz olarak kalan 4.lüğü de zora soktuk.

Bugün 3 puandan başka sonuç iyi olmaz.

Ahmet Aksu
14.03.2021, 10:41
...................uğurcan...................
XXXX......edgar.......hugo......XXXX
.............XXXX.....berat................
XXXX........bakasetas.......nwakame
..................XXXX........................

önce şu boşluklar bi dolsun iyi bir şekilde sonrasında oynadığımız futbola bakarız ve hocayı eleştiririz.
serkanla marlonla ve hücumdan dönmeyen sadece bireysel oynayan nwakame ve ekuban ile gol atmayı bilmeyen forvetlerin ile rakibi nasıl ezicez acaba ilk kontrada golü yersin ve her maç en az 2-3 gol yersin.

alper*
14.03.2021, 10:47
Takip etmeye değecek bir maç değil.

1'den fazla gol atabilecek miyiz? Yok.

Doğru düzgün oynayabilecek miyiz? Yok.

Doğru adamlar izleyebilecek miyiz? Yok.

E ne b*k yemeye 2 saatimi ziyan edeyim.

Kazansak ne olacak.

Erzurum bam güm atar 1-2 tane alır.

Ahmet Aksu
14.03.2021, 10:59
son iki maçı izlemedim gerçekten çok rahattım ama bu maçı izlerim büyük ihtimalle özledim çünkü dayanamam büyük ihtimal. zaten evdeyiz mecbur vakit geçireceğiz.

Takip etmeye değecek bir maç değil.

1'den fazla gol atabilecek miyiz? Yok.

Doğru düzgün oynayabilecek miyiz? Yok.

Doğru adamlar izleyebilecek miyiz? Yok.

E ne b*k yemeye 2 saatimi ziyan edeyim.

Kazansak ne olacak.

Erzurum bam güm atar 1-2 tane alır.

Fatih K.
14.03.2021, 11:05
...................uğurcan...................
XXXX......edgar.......hugo......XXXX
.............XXXX.....berat................
XXXX........bakasetas.......nwakame
..................XXXX........................

önce şu boşluklar bi dolsun iyi bir şekilde sonrasında oynadığımız futbola bakarız ve hocayı eleştiririz.
serkanla marlonla ve hücumdan dönmeyen sadece bireysel oynayan nwakame ve ekuban ile gol atmayı bilmeyen forvetlerin ile rakibi nasıl ezicez acaba ilk kontrada golü yersin ve her maç en az 2-3 gol yersin.

Aynen de öyle. Geçen sene maç başladığında öyle veya böyle 1-2 gol atacağımızı biliyorduk. Geriye bile düşsek hatta. Bunun da verdiği rahatlıkla hücuma odaklanabiliyorsun zira nasıl olsa 1 tane atıyorum kafası var. Ama şimdi nasıl yapalım ki gol atalım durumuna geldi takım. Ne golü hazırlayacak oyuncumuz kaldı ne de gol becerisi olan forvetimiz. Tamamen bireysel becerilerle, pataküte gidiyoruz.

HasanTezel
14.03.2021, 11:15
Dün bjk onca yedek klübesi zenginliğine rağmen 28 maçta 63 gole ulaştı(51 gol Gezzal Abubakar Larin), biz 68 attık geçen sezon

Trabzon şampiyonluğa gidiyorsa rakibi her rekoru kırdırılarak ardına takılır, Hocasız bile o kadar iyiymiş ki kadromuz dağıtmışız ligi ama kupa yok

Dün bjk de Oğuzhan Mensah nkodu dorukhan yedekteydi, direk bizde 11 likler

Avcı malzemeyle şov yapıyor, kadro resmen dağıtılıp tasfiye edilmiş, 2-3 adamın ülke üstü gayretiyle 4. Yüz

Onur Erçetin
14.03.2021, 11:15
Herşeyi de kadroya bağlarsak doğru olmaz.Beşiktaşta Rosier,Ghezzal ve Ljajic dışında teknik kapasitesi yüksek bir oyuncu yok.Atiba ve Josef ortalama düzeyde tekniğe sahip oyuncular.Nsakala sıradan bir tekniğe sahip.Rıdvanın tekniği iyi.Larin zaten teknik açıdan düz bir isim,cezasahası koşularıyla gol atıyor.Aboubakarda inanılmaz bir fizik güç ve çeviklik var.Kafa vuruşları iyi,yerden vuruşları sert ve düzgün.Beşiktaşın bu noktaya gelebilmesinde ki en büyük güç Aboubakardır.Neticede Rosier,Ghezzal,Ljajic ve Rıdvan dışında teknik kapasitesi yüksek diyebileceğimiz bir isim yok.Ayrıca Beşiktaşa verilen hakem destekleri bize verilseydi biz şu halimizle bile lider olabilirdik.

Beşiktaşın sağ kanadı komple ve forveti bizden kat kat daha iyi.Rosier,Ghezzal,Aboubakar üçlüsüne karşılık biz Serkan,Ekuban ve Djaniny üçlüsünü kullanıyoruz.Arada dünyalar kadar fark var.

Ayrıca şunu da ifade edelim.Bugün Sergenin yerinde Avcı olsa Beşiktaş asla bu kadar puan toplayamazdı hatta ligden çoktan kopardı.Beşiktaş her maç rakibi boğarak oynuyor,dikine hızlı yüksek tempoda oyun oynuyor.Çok sayıda orta yapılıyor,çok sayıda duran top kullanıyorlar.Bir şekilde atıyorlar.Bunu yaparken tabiki çok büyük risk alıyorlar.Merkezde Atiba sürekli cezahasına doğru geliyor.4-1-3-2 şeklinde oynuyorlar.Josef geride bekliyor ama Atiba her daim ileride.Kornerlerde Atiba ve Josef dahil stoperlerde dahil herkes cezasahasının içerisinde oluyor.Bunları yaparken bazen çok net gol pozisyonları da veriyor ama neticede kazandıkları maçlarda bunların çok büyük faydası oluyor.Rakip takımlar yetenek yoksunu oyunculardan oluşuyor bu yüzden çok zorlanmıyorlar.

Neticede Avcıya iyi oyuncular versek de yine benzer bir oyunu oynamaya çalışacak.Bu da taraftarı gerebilir çünkü bu oyun tarzı her daim beraberliğe yakındır.Kaliteli oyuncular alınırsa tabiki daha iyi oynarız ama ne olursa olsun Avcının kontrollü oyun tarzı değişmez.Ben şahsen Fm de kontrollü oyunla maç falan kazanamıyorum.Aynı kadroyu Fm de şampiyon yaptım.Takım halinde önde presle,takım halinde önde baskıyla hücum oyunu oynayarak şampiyon oldum.Sağ bekim Pererira,Sağ kanat Ekuban,10 numara Ömür,forvetim Djaninydi.Fm yi karıştırma o oyun diyebilirsin ama aslında bu bir göstergedir.Biz Fm tabiriyle Hücum oyununun bir altı olan pozitif futbol oyununu bile oynamıyoruz,oynadığımız oyun net olarak temkinli yani kontra atak oyunudur.İleriye adam göndermeden iyi savunma yaptığımızı iddaa ediyoruz.

Biz ne yapıyoruz.Merkezde Berat ve Bakeri geride bırakıyoruz.Serkan ve Marlon fazla risk almadan oynuyorlar.Topu Nwakeameye atıyoruz.İleride adam yok.Bakasetas çalımcı bir oyuncu değil,Ekubanda zaten dar alanda etkisiz olunca Wakadan harikalar yaratmasını bekliyoruz.Böyle bir oyun tarzı olmaz.Çok adamla gideceksin.Merkezde bir kişi kalacak o da Berat olacak.Beratın yanında Parmak oynuyorsa eğer Parmak sürekli cezahasına yaklaşacak.Marlon ve Serkan sürekli bindirecek.Ekuban içe katedecek.Wakayeme topu aldığınca cezasahasında kalabalık olacağız,olmalıyız.Aksi taktirde bu oyun tarzıyla Bakasetas belki bir gol atarsa diye bekleyip kanser oluruz.

4-1-3-2 oynamalıyız.Yüksek tempoda,önde presle,çok adamla rakibi boğarak oynamalıyız.Öne geçtikten sonra yine kontrollü oynarsın orada sıkıntı yok.

HasanTezel
14.03.2021, 11:32
Yapma dostum, Avrupanın marka stoperi Vide ve geçen sezonun 1 numarası(bence eleştiriler yersiz) Welinton

88 yaşında ama üst seviye Atiba ile ligin en iyi ön liberosu Souza

Ligin em iyi sağ beki rosier

En iyi forvet Abubakar ve ilk 3 e girer Larin

Ersin bile Altayı aratmaz

Gezzal açık ara Bakasetas ile asist kralı

9 kişi saydım

En zayıfı Rıdvan ve Lajic (Talisca Sneider Jaja ) gibi 1 on numarası olsa konu kapanırdı!

Enaldo61
14.03.2021, 11:38
Dün bjk onca yedek klübesi zenginliğine rağmen 28 maçta 63 gole ulaştı(51 gol Gezzal Abubakar Larin), biz 68 attık geçen sezon

Trabzon şampiyonluğa gidiyorsa rakibi her rekoru kırdırılarak ardına takılır, Hocasız bile o kadar iyiymiş ki kadromuz dağıtmışız ligi ama kupa yok

Dün bjk de Oğuzhan Mensah nkodu dorukhan yedekteydi, direk bizde 11 likler

Avcı malzemeyle şov yapıyor, kadro resmen dağıtılıp tasfiye edilmiş, 2-3 adamın ülke üstü gayretiyle 4. Yüz

bizimki gibi kadrolarla şampiyon olanlar var bu ligde, biz anca 4. oluyoruz...

Onur Erçetin
14.03.2021, 11:43
Çok eleştirdiğim Ünalın elinde Sosa ve Parmaka yedek olarak Batuhan ve Doğan kazmaları vardı.Stoperi Türkmen kazmasıydı.Sol stoperi Campiyle Hosseini idi.Forveti Rodellega idi.Ömür yine ortalama oynuyordu,maç almıyordu.Yazıcı o zamanlar bile çok küfür yiyordu.Sağ Beki Pereira,Sol Beki Fenerde kadroya giremeyen Novak idi.Bu adam bu takımla doğal olarak çok gol atıp çok gol yiyordu ama yine de ofansif oynuyorduk.

Avcıya bakıyorsun.Stoperde Edgar-Hugo gibi bir ikilisi var.Sağ bekte Pereirası vardı ama bir cahillik edip Pereirayı gönderdi.Şimdi ise sırf koşuyor diye Serkan kazması oynuyor.Sol Bekte Novak bile olsa farketmezdi çünkü sağdan içeriye orta kesebilen hiç kimse yok.Novak Pereiranın ortalarıyla gol atıyordu.Neyse orta alanda Berat,Baker,Flavio,Parmak,Bakasetas ve Mallı var.Son derecede geniş bir kadro var.Tabiki Sosa ayarında birisi yok ama neticede alternatifli bir ortasaha var buna rağmen 75 e kadar oyuncu değiştirmiyor.Yukarıda dediğim gibi Ünalın elinde Sosa,Parmak,Batuhan ve Doğan vardı orta alanda.Adam mecburen 90 dk oynatıyordu Sosa ve Parmakı.Yerlerine giren Batuhan ve Doğan ikinci lig topçularıydı.

Ne olursa olsun eksikler olsa bile Avcının elinde daha geniş bir kadro var ama kesinlikle kullanmasını bilmiyor.Dakika olmuş 60,hala oyuncu değiştirmiyor.Ezberlemiş bir Yusuf Sarı olayı,son 15 dk adamı oyuna alıyor.Kardeşim orta alanda o kadar oyuncun var takımın yoruluyor niye oyuncu değiştirmiyorsun.

Eminim ki Fb,Gs ve Alanya maçlarında başımızda Ünal olsaydı o maçların en az ikisini kazanırdık.Avcı defans yapıyor falan demeyin,sen iki tane adamla hücuma çıkarsan ve orta alanda çok koşan adamlarla oynarsan zaten pozisyon vermezsin.Ünal Sosa ve Parmak gibi iki tane 10 numara asıllı oyuncuyla hem ofansif oynayıp hem de defans yapmaya çalışıyordu yorulduklarında da garibim elinde Batuhan ve Doğan olduğu için Sosa ve Parmakı çıkaramıyordu.Baktığınızda zaten ilk 45 dk ları iyi oynayıp ikinci yarılarda zorlanıyorduk bunun da nedeni yorgunluk idi.Son yarım saat baskı yememizde oyuncuların fiziksel durumları çok etkili oluyordu.Adamın elinde alternatifsiz kadro vardı çünkü taze oyuncu alamıyordu oyuna.Sağ stoper her topu rakibe veren Türkmen,sol stoperi vasat Campi ve Hosseini idi.Avcı bu stoperlerle oynasa her maç kafayı yer.Elinde Edgar-Hugo gibi bir ikili olsa Ünal da savunmadan topla çıkardı.Bunu futboldan anlamayan Ağaoğlu anlayamaz.Ağaoğlu gibiler egoist insanlardır tam tersi gibi görünselerde sadece camiaya zarar verirler.

Sen Ünala Edgar-Hugo gibi bir ikili ver,şuan ki ortasaha kadrosunu ver,Ünal bu kadroyla daha başarılı olur.

Neymiş efendim Konyadan baskı yemişiz.Yahu kardeşim elinde 34 yaşında aslen 10 numara olan kondüsyonu 50 de biten Sosa ve aslen kanat/10 orjinli fizik gücü ve dayanıklılığı zayıf olan Parmakla orta sahada oynamaya çalışıyorsun.Adamlar yoruluyor.Yedeklerde her topu rakibe veren top kontrol etmeyi bilmeyen Batuhan ve Doğan var.Ayrıca baskı yiyorsun stoperlerin Türkmen-Campi ikilisi.Türkmen kazması aldığı her topu rakibe veren top kontrolü ve iyi paslara düşman olarak doğmuş bir isim.Campi de ağır bir oyuncu ve boyuna rağmen kafa vuruşu yapamayan bir adam.Bu yüzden savunmadan topu çıkarabilecek tek isim Pereira oluyordu.Diğerleri bunu yapamadığı için çok fazla uzun top oynamak zorunda kalıyorduk.Bunu da tabiki cahil Ağaoğlu anlayamaz.Yukarıda yazdığım gibi Ünalın elinde Edgar,Hugo,Baker,Berat,Parmak,Flavio,Bakasetas ve Mallı gibi bir defans ve ortasaha kadrosu olsa çok daha fazla başarılı olurdu.

Adamın forveti Rodellega idi,hepimizin bildiği gibi vasat bir forvet.Yazıcı bile o zamanlar küfür yiyordu.Ömür de gol falan atmıyordu.Pereira,Ömür,Sosa ve Yazıcı dörtlüsü iyi paslaşıyordu.Burada Avcının da hatası var.Pereirayı ne olursa olsun göndermeyecekti en azından ikinci yarı girerdi.Pereiranın olmadığı her maçta zorlandı geçtiğimiz sezonlarda takım.Adam tek başına bir oyun kurucu.

Neticede Ünala kesinlikle haksızlık edildi.Adamın oyun stili belli.Ofansif,tempolu,dikine oynanan bir oyun istiyor.Bu oyun tarzını oynayacaksan önde baskı ve pres yapmak zorundasın.Bunu da 90 dk yapmak için ciddi enerjiye ihtiyaç var.Ünal bu konularda sıkıntı yaşıyordu çünkü alternatif yoktu takımda.Orta alan ve kanat rotasyonu iyi olsaydı o sezon takımı şampiyon yapabilirdi.Doğal olarak kondüsyon yetmediğinde geri çekilmeye başlıyorsun çünkü ayaklar gitmiyor işte o anlarda oyuna alabileceğin enerjik ve kaliteli oyuncular olsa zaten bu kadar zorlanmazsın.Yapılması gereken Ünala kaliteli ve alternatifli bir kadro vermekti peki yöneticiler ne yaptı.Adamı takımdan gönderdiler.Sonra ne yaptılar.Cimşiri getirerek takımı şampiyonluktan ettiler.Sonrasında Newtonu getirerek sezonun içine ettiler.Bu takımın düşmana ihtiyacı yok çünkü başkan ve yönetim kurulunun düşmanlarımızdan bir farkı yok.Ünala sormadan Advijaj,Sturridge,Mikel gibi adamları alıp geldiler.Bu adamın bir oyun stili var.4-2-3-1 oynatmayı seven bir adama sırf şov yapmak için 4-3-3 oyuncusu olan Mikeli getiriyorsun.Sturridge gibi ölü adama milyonları verip eski yönetimleri çok para harcadı diye suçluyorsun.Hoca yönetimi eleştirince de kendisini kovdurmak istedi deniyor.Yahu kardeşim harbiden bu başkanlar ve böyle yöneticiler varken Trabzonsporun düşmana falan ihtiyacı yok.Ali Koçtan vs. daha fazla zarar veriyorlar takıma.

Onur Erçetin
14.03.2021, 11:54
Yapma dostum, Avrupanın marka stoperi Vide ve geçen sezonun 1 numarası(bence eleştiriler yersiz) Welinton

88 yaşında ama üst seviye Atiba ile ligin en iyi ön liberosu Souza

Ligin em iyi sağ beki rosier

En iyi forvet Abubakar ve ilk 3 e girer Larin

Ersin bile Altayı aratmaz

Gezzal açık ara Bakasetas ile asist kralı

9 kişi saydım

En zayıfı Rıdvan ve Lajic (Talisca Sneider Jaja ) gibi 1 on numarası olsa konu kapanırdı!
Hiç farketmez.Attıkları golleri çoğu zaman büyük risk alarak oynadıklarında atıyorlar.Kornerlerden,duran toplardan,akan oyunda Ghezzalın ortalarıyla atıyorlar ama bunu yaparken cezasahasına bir sürü adam sokuyorlar.Bizde ki gibi ileride sadece Djaninyin olduğu bir ortamda oynasalar gol falan atamazlar.Ben yine diyorum.Beşiktaşın kadrosu tabiki bizden daha iyi ama harika falan değil.Aynı Beşiktaş kadrosu Avcının elinde olsa asla şampiyon olamazlar.

Larin denilen adama çöp gözüyle bakılıyordu çünkü teknik anlamda düz bir isim.Yüksek tempolu oyunda adam cezasahasına sık sık girerek bir sürü gol attı o karmaşada.Bizde olsa rakip kaleyi bile göremez çünkü herkes geride.Hücum namına hiçbir şey yok.Fenere yarım saat baskı kursak golü bulacaktık ama Sivasspor gibi oyunu geride kabul ettik.

Oğuz B.
14.03.2021, 11:58
Kadrolar arasında uçurum yok zaten. Rosier ve Aboubakar'ı alıp Serkan ile Afobe'yi versek durumlar tam tersi olurdu. Bizde gol atan eleman yok. Hiç yok.

ÖmürKaradeniz61
14.03.2021, 12:01
Yenilgiler iyi oldu bence,zaten üstteki 3 takımı geçme şansımız yoktu,1 takım olsaydı neyse. Bu seneki gerek futboluyla gerek çoskusuyla şampiyonluk hakeden takım Beşiktaş zaten. Ne bizim ne fenerin ne de gsnin güçlü bir oyunu yok.

Onur Erçetin
14.03.2021, 12:05
Kadrolar arasında uçurum yok zaten. Rosier ve Aboubakar'ı alıp Serkan ile Afobe'yi versek durumlar tam tersi olurdu. Bizde gol atan eleman yok. Hiç yok.

Rosier 200 bin euro kiralama ücreti,Ghezzal kiralama ücreti yok,Aboubakar ve Josef bedelsiz.Sezona damga vuran dört oyuncunun bonservis/kiralama anlamında toplam maliyeti 200 bin euro.Biz ise 25 yaşına gelmiş Diabeteye 18 yaşında adam muamelesi yaparak potansiyelli diyerek 1.5 milyon euro verdik.Adamda ne oyun zekası var ne bitiricilik var ne de fizik var.Newtonu getiren cahil başkanın ve hiçbir plan olmadan menajer önerisiyle transfer yapan yönetimin olursa böyle olur işte.

Oğuz B.
14.03.2021, 12:13
Transferde, İ. Hacıosmanoğlu'nun 269 tane yetersiz yerli aldığı yazdan bile kötü bir yaz geçirdik.

Rosier 200 bin euro kiralama ücreti,Ghezzal kiralama ücreti yok,Aboubakar ve Josef bedelsiz.Sezona damga vuran dört oyuncunun bonservis/kiralama anlamında toplam maliyeti 200 bin euro.Biz ise 25 yaşına gelmiş Diabeteye 18 yaşında adam muamelesi yaparak potansiyelli diyerek 1.5 milyon euro verdik.Adamda ne oyun zekası var ne bitiricilik var ne de fizik var.Newtonu getiren cahil başkanın ve hiçbir plan olmadan menajer önerisiyle transfer yapan yönetimin olursa böyle olur işte.

Oğuz B.
14.03.2021, 12:14
O yüzden artık yavaştan seneye düşünülen gençlere süre vermek gerekir. Boşuna yormasınlar bizi.

Tekke
14.03.2021, 12:27
bunun nedeni sahada 10 kişi oynamamız olabilir mi?

İnsan üzülüyor, Uğurcan Nwakaeme ve Ekuban izletirken muazzam keyif veriyor, onlar içşn izliyorum maçları

Gezzal Mostafa Abubakar iyi olmakla birlikte asla aynı seviye değil bence, bir Sörloth son 30 yıl ben görmedim öylesini

Ama klasik derede boğulduk işte bu olağanüstü birkaç adama rağmen

Alex Hagi hatta Talisca denge bozdu bu ülkede, Şota Sörloth Tekke Burak bozamadı(!) bozdurulmadı

Fatih Öztürk
14.03.2021, 12:31

Aynen öyle. Diabete çok kötü oyuncu, Castillo'ya bile rahmet okutur.

Fatih Öztürk
14.03.2021, 12:35
İnsan üzülüyor, Uğurcan Nwakaeme ve Ekuban izletirken muazzam keyif veriyor, onlar içşn izliyorum maçları

Gezzal Mostafa Abubakar iyi olmakla birlikte asla aynı seviye değil bence, bir Sörloth son 30 yıl ben görmedim öylesini

Ama klasik derede boğulduk işte bu olağanüstü birkaç adama rağmen

Alex Hagi hatta Talisca denge bozdu bu ülkede, Şota Sörloth Tekke Burak bozamadı(!) bozdurulmadı

Yorumunun son parağrafı efsane.
Adeta geçmiş 25 yılın özeti...

Fatih Öztürk
14.03.2021, 12:35
Edit

Ahmet Kara
14.03.2021, 12:40
Takımın başında ki şahsın kariyerin de hücum futbol oynattığı maç sayısı: -3
Ama hocanın listesinde ki 156 isim alınırsa hücum futbolu oynarız. :D
Rezalet bir futbol bizi bekliyor bugün.

nakzo
14.03.2021, 12:46

Sorun hucüm futbolu oynamak değil defans futbolunu oynarakta sonuca gidebilirsin biz defans futbolu oynadığımızı zannediyoruz defans oynayan takım bu kadar posizyon vermez biz kalitesi tartışılmayacak 5 adam almalıyız ha bu seneki gibi futbolcu olduğu şüpheli şahıslar alırsak bu seneden hic farkı olmayacak.

nakzo
14.03.2021, 12:47

Sorun hucüm futbolu oynamak değil defans futbolunu oynarakta sonuca gidebilirsin biz defans futbolu oynadığımızı zannediyoruz defans oynayan takım bu kadar posizyon vermez biz kalitesi tartışılmayacak 5 adam almalıyız ha bu seneki gibi futbolcu olduğu şüpheli şahıslar alırsak bu seneden hic farkı olmayacak.

Soner Albayrak
14.03.2021, 12:49
Büyük ihtimal puan kaybı.

alperrr
14.03.2021, 12:49
bi örnek veriyim bi istanbullu yorumcu ..kendi takımı ankaragücü...erzurum vs gibi takımlarla oynasa zor maç falan filan..

TS oynarsa kazanır..yalan içi dolmayan..riyakarlık kokan yorumlar..

bazen bu yorumlar taraftarada sirayet ediyor diye düşünüyorum..
gerçekler ortaya çıkınca sonuç hüsrana dönüyor..
o suçlu bu suçlu Hoca suçlu..

Erzurum maçı gerçekte çok zor maç..
büyük ihtimalle yeniliriz..
ikinci ihtimalde beraberlik..
mesut bakkal her zaman bizi çözer..

Fatih Öztürk
14.03.2021, 12:51
Lig 2-3. sonuna kadar kovalayacağız. Bugün de yeneceğiz haftaya da...

Onur Erçetin
14.03.2021, 12:54
bi örnek veriyim bi istanbullu yorumcu ..kendi takımı ankaragücü...erzurum vs gibi takımlarla oynasa zor maç falan filan..

TS oynarsa kazanır..yalan içi dolmayan..riyakarlık kokan yorumlar..

bazen bu yorumlar taraftarada sirayet ediyor diye düşünüyorum..
gerçekler ortaya çıkınca sonuç hüsrana dönüyor..
o suçlu bu suçlu Hoca suçlu..

Erzurum maçı gerçekte çok zor maç..
büyük ihtimalle yeniliriz..
ikinci ihtimalde beraberlik..
mesut bakkal her zaman bizi çözer..
Bizim çözülecek bir tarafımız yok.At topu Nwakeameye.O belki birşey yapar.Tüm oyun planımız bu yönde.

Ahmet Taşçı
14.03.2021, 13:15
Bizim çözülecek bir tarafımız yok.At topu Nwakeameye.O belki birşey yapar.Tüm oyun planımız bu yönde.

Wakame 'nin en verimli olduğu zaman, kondisyonu ve gücünü en iyi sakladığı Onazi, Sosa ve Yusuf' lu orta alandıydı... Sonra birer birer onlar ayrıldı tüm yük Waka 'nın üstüne kaldı, hatta öyle bir moda geldi ki sizin oynıcağınız topu der gibi kendisine atılan her topu kendi sonuçlandırmak istiyor, Yorgun hissettiği an ise paylaşımcı oluyor, iyi niyetinden şüphem yok lakin, seneye takım olmak ve takım oyunu oyanamk istiyorsak, ya Waka ile vedalaşıp Tokmac, Wissa gibi daha hızlı, atletik ve bitirici bir adam alıp, Waka ile tamamen vedalaşıcaz, ya da bir yıl daha elde tutup yerlerine bu adamları ikinci yarıları sokararak alternatifi oluşturacağız... Bana kalırsa son senesi gelmeden Arap yarımadasına öpüp, teşekkür edip yollamak hem bizim hem kendi için daha hayırlı....

Ahmet Taşçı
14.03.2021, 13:15

Wakame 'nin en verimli olduğu zaman, kondisyonu ve gücünü en iyi sakladığı Onazi, Sosa ve Yusuf' lu orta alandıydı... Sonra birer birer onlar ayrıldı tüm yük Waka 'nın üstüne kaldı, hatta öyle bir moda geldi ki sizin oynıcağınız topu der gibi kendisine atılan her topu kendi sonuçlandırmak istiyor, Yorgun hissettiği an ise paylaşımcı oluyor, iyi niyetinden şüphem yok lakin, seneye takım olmak ve takım oyunu oyanamk istiyorsak, ya Waka ile vedalaşıp Tokmac, Wissa gibi daha hızlı, atletik ve bitirici bir adam alıp, Waka ile tamamen vedalaşıcaz, ya da bir yıl daha elde tutup yerlerine bu adamları ikinci yarıları sokararak alternatifi oluşturacağız... Bana kalırsa son senesi gelmeden Arap yarımadasına öpüp, teşekkür edip yollamak hem bizim hem kendi için daha hayırlı....

wakaeme
14.03.2021, 13:20
mesut bakkalın en çok yendiği en çok puan aldığı takım Trabzon 7 galibiyet 25 puan. ayrıca bize karşı genelde ofansif çıkıyor 2-3 gol atıyor her maçta erzurum takımına da bu özelliğini aşılamış

HOPA'LI TS'Lİ
14.03.2021, 13:26
Lig 2-3. sonuna kadar kovalayacağız. Bugün de yeneceğiz haftaya da...

Takımda o motivasyon ve konsantrasyonu göremiyorum.

Yorgun ve moralsizler

Kapasite de bu kadar

4.lüğü koruyalım kafi

Soner Albayrak
14.03.2021, 13:28
mesut bakkalın en çok yendiği en çok puan aldığı takım Trabzon 7 galibiyet 25 puan. ayrıca bize karşı genelde ofansif çıkıyor 2-3 gol atıyor her maçta erzurum takımına da bu özelliğini aşılamış
:S

Enes Başkaya60
14.03.2021, 13:33
Bu tür maçları kazanıyoruz hoca ezbere oyun oynatmaz inşallah....

Onur Erçetin
14.03.2021, 13:52
Yerine 1 milyon euroya adam almaya çalışır bu cahiller.Waka gibi bir adam nadir bulunur.Temposuz diye bellki büyük liglere gitmemiş ama bu tarz bir şansı elde edemeyiz her zaman.

Sörloth gitti Afobe ve Djaniny geldi.Benim başkana ve yönetime olan güvenim sıfır.

jönts
14.03.2021, 14:52
Bence forumun 'Ganita' bölümünde 'Toksik' diye bir konu açılsın. Foruma girmeden önce insanlar oraya girsin, saysın, sövsün. Küfür serbest olsun. Bütün zehirlerini oraya kussun herkes. Sonra diğer forum konularına geçiş yapılsın.

Öneriler diye bir bölüm bulamadım. buraya yazdım. Yönetici arkadaşlar geri dönüş yapabilirseler mutlu olurum.

kaçarava
14.03.2021, 14:53
Trabzonspor XI: Uğurcan, Hüseyin Türkmen, Edgar, Hosseini, Marlon, Abdulkadir Parmak, Yunus Mallı, Bakasetas, Nwakaeme, Ekuban, Djaniny.

Cesur bir ilk 11.

falcon_61
14.03.2021, 14:53
Kadro normal. Hüseyin yerine Flavio oynayamaz mı denebilir belki.

lazminator61
14.03.2021, 14:56
Maci bu nedenle izlemicem, kisir futbol oyniyoruz. 65 dk zombie gibi sahda yürüyoruz, 50 pas ugurcana atiyoruz. Gol yedikten sonra hoca oyuncu degistiriyor. Yönetim kadronun a**** koydu, hocada korkarak oynatiyor. Pres, mücadele yok, foulere itiraz yok, ruhsuz insanlar

olcay_61
14.03.2021, 15:01
Yunus artık sürekli 11 başlamalı, ortasahada pas oyunu için
Serkan ve Marlon maç kadrosuna dahi alınmamalı

Doğukan Uçan
14.03.2021, 15:01
ilk golü yersek yine kazanamayacağımız maçlardan biridir.

kaçarava
14.03.2021, 15:02
Erzurumda oynayan Butko fena oyuncu değil gibi. Bu maç dikkatle izlicem.

Oğuz B.
14.03.2021, 15:03
En sevmediğim olaylardan biri de ezber yorumlardır. Son dönem ezberlerden biri de "hoca gol yemeden değişiklik yapmıyor yav" ezberi. E fener maçında değişiklikten bir dakika sonra gol yedik ??? Ondan önceki 4 maçta ise gol yemeden kazandık.

Neyse.

ozzy!
14.03.2021, 15:03
flavio çok iyi oynarken neden kesildi anlamak zor.

yusuf sarı ekubanın formsuzluğunda değerlendirilmeliydi.

Enes Başkaya60
14.03.2021, 15:05
Erzurumda oynayan Butko fena oyuncu değil gibi. Bu maç dikkatle izlicem.

Gayse maçında gözüme benimde bu çocuk çarptı yazacaktım unuttum sağdan bindirmeleri felan çok iyiydi...

ÖmürKaradeniz61
14.03.2021, 15:06
Bakın bugünki kadro gayet oyunu rakip alana yıkabilecek bir kadro. Eğer bu kadroyla Fener ve Alanya maçlarına çıksaydık kolay kolay pes etmezdik. Maç sonu burdayım hoca büyük ihtimalle Yunusa Sosa gibi bir görev vermiş ortasahada.

Enes Başkaya60
14.03.2021, 15:07
Yine Yusuf sarı yok Ekuban oynuyor Hüseyin sağ bek Flavio kesik yiyor cidden biz futboldan anlamıyoruz herhalde ezbere oynayan hocadan bir yol olmaz abi..

serdaracıl
14.03.2021, 15:07
Trabzonspor XI: Uğurcan, Hüseyin Türkmen, Edgar, Hosseini, Marlon, Abdulkadir Parmak, Yunus Mallı, Bakasetas, Nwakaeme, Ekuban, Djaniny.

Cesur bir ilk 11.

Berbat bir 11

serdaracıl
14.03.2021, 15:08

Cesur bir ilk 11.

Türkmen’in ne işi var sağ bekte

ahamitokutan
Hüseyin en zayıf halka gibi görünüyor. Ekuban son haftalarda olduğu gibi saçmalamazsa kazanırız bence.

ÖmürKaradeniz61
Berbat bir 11

Gayet iyi bir 11. Hoca geldiğinden beri ilk defa ofansif kadro çıkarmış.

Yiğit SARI
14.03.2021, 15:10
Ben de hocadan başakşehir maçından sonra sarı'yı değerlendirip yükselmiş özgüvenini pekiştirmesini beklerdim hiç olmadı daha fazla süre vererek

Trabzon'uma başarılar diliyorum fakat sağ bekte hüseyin türkmen'i oynatma durumunda kalmak başarıya ters düşebilecek bir şey. Malatya maçı benzeri bir maç olabilir

Ufuk
14.03.2021, 15:14

Geçen sene başaktan 11 gol fazla attık şampiyon olamadık. Şikeli 10-11 sezonundaysa fb bizden 15 gol fazla atmış.

Geçmişte kaç attık kaç yedik bakayım dedim, 2000-2001 sezonundan beri:

Ortalama 56 gol atmışız, 42 gol yemişiz. (Aşırı hücumcu bir takım değiliz.)

76 gol attığımız geçen sezon dışında 70 gol barajını aştığımız tek sezon 2004-2005 sezonu, 73 gol.

Avcı bizdeyken 20 maçta 25 atıp 14 yemişiz. 10-15 gol atacak kalitede forvet, 3-4er asist yapacak iki kaliteli bek olsa ortalamanın üstüne çıkıyor zaten. Takımın kilit isimlerinden Eku 6 maçtır gol asist olmadan oynuyor.

Gs ile yarışıp ikinci oldukları sezon başak sadece 49 gol atmış. (iki puanla kaybetmişlerdi) (00-01 sezonundan beri en az golle ilk ikiye giren ikinci takım. Beşiktaş 06-07'de 43 golle ikinci olmuş.) Gs ile maçlarında 1 beraberlik 1 mağlubiyet değil 2 beraberlik alsa şampiyon başak olacaktı ki o sezon geçen senekinden çok daha fazla hak etmişlerdi. Bize ne yaptılarsa başaka da onu yaptılar gs lobisi karşısında.

Her maç üç atalım isterim ama biraz gerçekçi olmak lazım. Sörloth gibi olağan üstü oyuncu olmadığı sürece mümkün olmayacak bir şey. Sörloth+Novak 31 gol atmış ligde, Sosa'yı da ekle 40 yapıyor. Sen bu adamlardan sadece Sosa'nın yerini dolduracak adam aldın (istatistik olarak) Kadro biraz düzgün olsa, yedekten iki tane sağlam adam sokabilsen 1-0 sonrası rahatça ikiyi atıp kazanacağız zaten. O yüzden bu süreçte puana odaklanmak lazım. Güzel oyunla alt sıralarda takılıyor da olabilirdik. 10. haftasında havlu attığımız sezonda rakipler sürekli kazanmasına rağmen geri döndük. Şükretmek lazım.

Ahmet Aksu
14.03.2021, 15:15
ekuban ısrarı neden anlamak mümkün değil. bir hafta yedek bıraksa ekuban belki de düzelir. yusufu dene bir kere ekubandan iyi değil ama ekubanın formsuzluğu artık sıkmaya başladı.

flavionun kesik yemesi saçma. hüseyin ya da husseini yerine bile oynayabilir.

Doğukan Uçan
14.03.2021, 15:17
sene sonu avcı kovulup çağdaş atan gelmeli.

Yiğit SARI
14.03.2021, 15:18
sene sonu avcı kovulup çağdaş atan gelmeli.

çağdaş atan'ı kovup kimi getirelim?

acan61
14.03.2021, 15:19
Parmak - Baka -Yunus orta sahası fazla hücumcu ve fiziksel olarak zayıf. Türkmen sabit oynayıp bu boşluğu kapatacaktır. Tabii kendisi ekstra boşluk açmazsa.

Oğuz B.
14.03.2021, 15:19
Cimilli İbo.

ÖmürKaradeniz61
14.03.2021, 15:20
Parmak - Baka -Yunus orta sahası fazla hücumcu ve fiziksel olarak zayıf. Türkmen sabit oynayıp bu boşluğu kapatacaktır. Tabii kendisi ekstra boşluk açmazsa.

Hocam karşındaki takım Erzurum ,bu ligde 1 tane kaliteli ortasaha oyuncun olsun yeterli.

Doğukan Uçan
14.03.2021, 15:22
en az 5 sene çalışır.

My
14.03.2021, 15:25
Hüseyin ve sağ bek :)

Sağ bek ve Hüseyin :)

Hüseyin ve fitbol :)

Şu adama Allah rızası için seneye bek alın.

Ahmet Aksu
14.03.2021, 15:26
parmak ortasahada tek inşallah bu kadar hücumcuyla çıkmak başımıza iş açmaz.

o kadar defansif oynuyoruz topun arkasına geçiyoruz diye ahlanıp vahlanan arkadaşlar için güzel maç olacak!!!

....................uğurcan....................... .
.......edgar.....husseini.....hüseyin........
yusuf......parmak......flavio........marlon
.....................yunus........................ ..
...........bakasetas......nwakame...........

3-5-2 mi deneseydik :)

bu kadro daha mantıklı

Ufuk
14.03.2021, 15:29
Serkan oynamasın,Türkmen oynamasın. Kim oynasın sağ bekte?

Flavio ve Yusuf sarı tercihi dışında eleştirilecek yanı yok. Sarı da bir şey oynayacağından değil maksat Eku aklını başına alsın.

ÖmürKaradeniz61
14.03.2021, 15:31

Hocam karşındaki takım Erzurum ,bu ligde 1 tane kaliteli ortasaha oyuncun olsun yeterli.

serdaracıl
14.03.2021, 15:32
en az 5 sene çalışır.

5. Maçın sonunda ilk mesajı sen atarsın. Eleştiriler tabii ki olacak ama Avcı ile devam.

serdaracıl
14.03.2021, 15:32
en az 5 sene çalışır.

5. Maçın sonunda ilk mesajı sen atarsın. Eleştiriler tabii ki olacak ama Avcı ile devam.

Ahmet Aksu
14.03.2021, 15:34
fatih tekke ondan sonra da gökdeniz karadeniz belki sonra yattara :D

ÖmürKaradeniz61
14.03.2021, 15:35
en az 5 sene çalışır.

5 sene çalışır diyorsun 5.günde ortalığı birbirine katarsın burda gönderin bunu diye.

gurur6134
14.03.2021, 15:44
.... edit

Sefer A.
14.03.2021, 15:44
acabâ stoperler Türkmen-Hosseini oynasa da Ie sag bek mi olsa bugün ? :D

gurur6134
14.03.2021, 15:45
Flavio varken o oynamali en forumda zamaninda adam kesik yedi anlamak mumkun degil sari basak macini sapkadan tavsan cikarip aldi ekuban bu kadar formsuzken sari moralliyken neden 11 baslamiyor anlamak mumkun degil hem sariyi hem ekubani kaybediyoruz boyle yaparak hoca farkina varmali bunun..

gurur6134
14.03.2021, 15:47

H.basi bunu yazdim turkmen zaten mac icinde pozisyonunu kaybedip stoperi kayip duruyor edgarida bozuyor malatya macinda gorduk bunu

gurur6134

H.basi bunu yazdim turkmen zaten mac icinde pozisyonunu kaybedip stoperi kayip duruyor edgarida bozuyor malatya macinda gorduk bunu

Doğukan Uçan
yusuf sarı 40 yaşına gelince forma şansı bulacakmış.

:D

Ekrem D.
14.03.2021, 15:50

Turkmen - Hosseini aka bitirim ikililer :D

smart
14.03.2021, 15:50
Kadro berbat işimiz zor

Doğukan Uçan
14.03.2021, 15:53
kadro berbat değil uğurcan'ın piyasa değeri sahadaki erzurum ilk 11 inden pahalı.

champions
Rahat 2 tane yeriz tahminim, galibiyet büyük sürpriz olur.

Gökhan Balcı
Izleyelim bakalım göreceğiz ne olacak. Bu orta saha bakasetasın geriye daha az gelmesini sağlar ise ileride az çok bir uyum görebiliriz belki

BlackPanther
14.03.2021, 16:00
Bugün günlerden Bayrammı? Gözlerim ne görüyor? Serkan Asan sahada yok. :D

jönts
14.03.2021, 16:02
Klasik 4-1-4-1'e dönmüş hoca. Savunmanın önünde Parmak o görevin altından kalkabilir mi bilmiyorum. Elimizde de fazla bir seçenek yok zaten.

Avcı bu dizilimde genellikle klasik 6 numara ile oynamayı sever. Bizim kadroda öyle bir isim yok.

Courage
14.03.2021, 16:03
Şu kadroya Flavio olmalıydı ortasaha fiziksel olarak geride.

Hasan Habip Özbay
14.03.2021, 16:03
emrah ve atıf onlarda atar bizde nwakeme 2-1 biter

serdaracıl
14.03.2021, 16:08
Bakesetas pas oyunundan çok uzak

Doğukan Uçan
14.03.2021, 16:09
arkadaş ileride hücuma destek yok ki nasıl gol atacağız.

Ahmet Aksu
14.03.2021, 16:12
2 haftadır ne güzel izlemiyordum niye açıp izlediysem yine sinir stres :)

sahada

bakasetas
nwakame
edgar
uğurcan

hariç diğerlerini 11 de oynatmam ama mecburuz işte bu eziyeti izlemeye..

Doğukan Uçan
yunus çok iyi vurdu şansta yok gol olmadı.

MA291
Bakesetas pas oyunundan çok uzak

Pas oyunumuz yokki. Parmak Bakasetas ve Yunus ile kisa paslar oynasak, top tutsak biseyler yapabiliriz. Bizim oynadigimiz oyun hep uzun toplar

Gurbetçi_TS
14.03.2021, 16:15
yunus çok iyi vurdu şansta yok gol olmadı.

En son 2018 de gol atmis, pek şansla alakali degil bu is

smart
14.03.2021, 16:16
saha çimlikten çıkmış tamamen halıya dönmüş

serdaracıl
Güzel paslar attık

ÖmürKaradeniz61
Bu takımda ortasahaya yazılacak ilk adam Yunustur.

Sefa Murat Dokuz
14.03.2021, 16:18
Rakibi tam sıkıştırmışsın 3.bölgede o anda 1-2 oyuncu aniden presi bırakıyor. Komedi

smart
14.03.2021, 16:19
2. yarı sahanın berbat tarafına hücum yapacağız

Sefa Murat Dokuz
14.03.2021, 16:19
Sol beke bak 30. haftaya geldik 0 gol 1 asist.

Samet Berber
14.03.2021, 16:20
Bu sözde Anadolu takımlarının özellikle bizim maçlarda ortaya koydukları bu dayak futbolunun 10 da birini neden İstanbul takımlarına karşı göstermez bunu anlayabilen var mı? İlk 10 dakika resmen dayak attılar bize.

LittleFinger
14.03.2021, 16:20
Marlon çok kötü bir oyuncu Serkan ve Türkmen ile aynı seviyedeler

nakzo
14.03.2021, 16:21
Bu ligde morlon kadar kötü bir sol bek var mı acaba

serdaracıl
14.03.2021, 16:21
Yunus’un maşallahı var. Fena gözükmüyor

ÖmürKaradeniz61
14.03.2021, 16:22
Bu el kebir bu kiloyla bu ligde takım buluyor ya birşey demiyorum,yazık bu devletin paralarına.

Varlıbaş61
hep ayni hareketler Ekuban. haftalardir yerlerdesin !!

yavuzbaha
Marlon süper bir bek olmasa da bence ışık var onda..oynadıkça gelişecek görüntüsü veriyor

ahamitokutan
14.03.2021, 16:23
bu takım taç atma özürlü

Samet Berber
Ekuban çok vasat bir futbolcuya dönüştü ya, inanılmaz.

Sefaenes

Sol beki bilmem ama sağ bek ondan daha beteri var oda bizde

Arif Timurcioğlu
Marlon süper bir bek olmasa da bence ışık var onda..oynadıkça gelişecek görüntüsü veriyor 24 yaşında 30 a doğru gelişir inş.

alperrr
14.03.2021, 16:24
bu aspordaki hayri beşer ne kadar devrik cümle kullanıyor..
al işte yine başladılar spikerle (aykut ince) beraber altyapıyı övmeye..
boş boş laflar koray kılınç..falan çok iyi oyuncuymuş falan..

bi programda Koray baloğlu diye bi yorumcu diyorki..
Abdüşe Uğurcana falan bi şampiyonluk ne kadar yakışır dimi ..
stüdyodan ses yok..
baya bi sessizlik oldu..
adam lafı değiştirmek zorunda kaldı..

Ufuk
Kornerden golleri yok, aatif en son sivasta attı. El kabirin golu yok. Spiker çağırıyor resmen. :)

Gurbetçi_TS

Nsakala ;), marlon onun yaninda marcelo :D

smart
14.03.2021, 16:25
2 kişiyle hücum yapıyoruz :D

Gurbetçi_TS

Nsakala ;), marlon onun yaninda marcelo :D

Onur Erçetin
Rosier-Visca gibi bir ikili bulmamız lazım.Sağ kanadımız berbat.Forvet de olmayınca olmuyor.

Ekrem D.
14.03.2021, 16:26
Zemin kotu...
Oynanan oyun kotu...
Takimlar kotu...
Lig kotu...
Macin saati kotu...
Yayinci kurulus kotu...

Maci izlemek tam bir iskence.

Doğukan Uçan
14.03.2021, 16:27
wakayeme neyin kafasını yaşıyorsun bilader

Sefa Murat Dokuz
2'ye 1'i hiç ettin Wakayeme yürü git

Hasan Habip Özbay
yunus artık etkisini göstersin zamanı geldi

DeAgLeMaNyAq
Nwakaeme Djaniny’yi boş görünce kararsız kaldı ve çok net gol atabileceği pozisyonu harcadı...