PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ziya Doğan İstifa Etmeli mi?

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

antagonist
04.02.2007, 22:11
Bu başlıktaki cümlenin sonunda,"etti" kelimesini de görebilecekmiyiz acaba???

Terzioğlu
04.02.2007, 22:21
Bu başlıktaki cümlenin sonunda,"etti" kelimesini de görebilecekmiyiz acaba???

nerde o günler....

salihismet
04.02.2007, 22:43
Poetricus arkada$ Ziya Dogani o kadar güzel anlattiki, ekleyecek hic bir $ey olmadigi gibi cok $eyleride yazisindan ögrendim. Ben bu mactan sonra artik onunla bu i$in yürümüyecegine karar verdim, istikrar adina sezon sonuna kadar kalmasindan yanaydim, fakat, bunun mümkün olmadigini dü$ünüyorum.

Poetricus arkada$in yaptigi hasta tesbiti bence yüzde yüz dogru, yaptigi i$lere bakinca ortaya bu sonuc cikiyor. Bi $ekilde bu arkada$in yazdigi bu yaziyi yönetime ula$tirmak lazim. Yönetimde belki hasta olmayan birileri bu yaziyi okurda geregini yapar.

Ömer SEVİNÇ
04.02.2007, 23:02
Bu Kadar KÖtÜ Bİr Hoca OLMAZ...bÜyÜk Takima Hoca Olucak KapasİteDE BÜyÜk Takimi KALDIRACAK Hele Hele Trabzonu KALDIRACAK ne YAPIDA nede Kapasİtede Bİr Hoca DeĞİl Zİya DoĞan.....artik Daha Fazla Zİyan Etmeden Bİzİde Daha Fazla Üsmeden Zİya DoĞan LÜtfennnn.......

Hoca? Hocalığın ne olduğunu buradaki saygıdeğer hocalarımız çok iyi bilirler. Yorum yapmaya bile gerek yok.

Kısa zamanda Konyaspor'la hazırlık maçı düzenlenmesini talep ediyorum. Kaç paraysa verile...

OKTAY YILMAZ
04.02.2007, 23:04
Ben bu adam yüzünden çok kez ceza aldım, daha bu adamı kaale alıpta ceza almak istemiyorum. Son sözümde taraftara
Maalesef Trabzon tribünleri ya asimile olmuş ya da artık hayattan bezmiş,
Bir zamanlar liderden 6 puan geride olan ve 4. olan Trabzonsporun Teknik direktörü Giray Bulak'a 90 dk aşşağılıkça küfür eden kitle, resmen bütün camia ile dalga geçen bir insana karşı gıkını bile çıkaramıyor ancak benim gibi 3-5 kişi klavye arkasından sallıyor başka bir şey yok,
O Yüzden Ziya Trabzon insanına az bile yapıyor diyorum başka da bir şey demiyorum...

fteotdgs
04.02.2007, 23:06
Bir takim buyukse 3, bilemedin ustuste 4 mac yenilen takimin hocasi bir saniye daha tutulmaz, kendi istifa etmezse kibarca ettirilir. Adam 3 degil 4 degil kac kere yenildi ustuste, ben unuttum. Kafayi hala kuma gommus durumda kendisi. Kendisi gibi kafayi kuma gomen birkac kisi haric hala birseyler uman var mi Ziya Dogan'dan Allah askina? Su sartlarda maca gidip kuru kuru tezahurat etmek bu takimi desteklemek olmuyor ne yazik ki. "Hep destek tam destek" lafi, bu teknik direktorle islerin bu kadar kotu gittigini gorurken, gelecege dair hicbir umut goremezken hikaye oluyor ne yazik ki. Maca gidip tum stad 90 dk. boyunca bu adami istifaya davet etmedikce de gidecegi yok. Gitmezse de Trabzonspor'un gun yuzu gorecegi yok.

Mehmet Fatih Yavuz
04.02.2007, 23:08
istifa söylemleri ile ne ziya ne de yönetim istifa etmez.

tüm tribün hep bir ağızdan 90 dk istifa diye bağırsa da et-mez-ler...

şu anda yapacak 2 şey var.
ya büyük bir organizasyonla 40-50bin kişi trabzon meydanına maç dışında bir gün toplanacak.

ya da felaket senaryosu ; ziyaya yönetime sövülecek..
bunlar başka türlü gitmez.

2. şık benim kanıma dokunur. kendi hocasına yönetimine sövmek???
çok ağır...
1. şık daha uygulanabilir.
lakin seçenek kalmadı...

SiNaNi
04.02.2007, 23:10
Bizi basit bir anadolu takımı haline getirdiler.Bir zamanlar beraberlikte istifa eden adam kümeye giden takıma sahip çıkıyor.İyi niyetli biri ama yetersiz.Bu saatten sonra istifa etse ne olacak.Mecburen sezon sonuna kadar bekleyeceğiz.Tabi malatya gibi küme düşmezsek

Mehmet Fatih Yavuz
04.02.2007, 23:14
Bizi basit bir anadolu takımı haline getirdiler.Bir zamanlar beraberlikte istifa eden adam kümeye giden takıma sahip çıkıyor.İyi niyetli biri ama yetersiz.Bu saatten sonra istifa etse ne olacak.Mecburen sezon sonuna kadar bekleyeceğiz.Tabi malatya gibi küme düşmezsek

beklersek düşeriz. aynen malatya gibi.
kovarsak sıçrarız.. aynen g.birliği gibi.
ziyayı kovan ihya olur.
bu tecrübelerle sabit bilimsel gerçektir.

Mehmet Fatih Yavuz
04.02.2007, 23:25
...............ISTIKRAR.....herzaman söyledim yine söylüyorum ve arkasindayim, nekadar kötü olursa olsun, teknik direktör gönderilmesin, ve takim otursun. bunun örnekleri var, manchester, adamlar kümeyede oynadi yinede vazgecmediler, taraftarlar hep destek verdi

ligi kurulduğundan beri neredeyse 50 farklı şapiyon çıkarmış ligleri kendine baz alamazsın.
alacaksan 2-3-4 takım tarafından sürekli domine edilmiş ligleri alaksın.
hollanda-iskoçya-portekiz gibi.....
ingiltere gibi ispanya gibi futbol konusunda aşmış ve her takımın şamipiyon olabilme ihtimali olan ligleri kendine örnek alırsan çuvallarsın.
türkiye ligi = ingiltere ligi midir ki,
kendime örnek olarak man. united i alayım.

bordox
04.02.2007, 23:35
Bjk maçından sonra her şey belli olur bence o maça kadar ne yaptı yaptı yani en azından ben böyle düşünüyorum.Psiklolojik sınır bence o maç.Ondan sonra ya takım yukarda olur sene sonunu görür ya da tek yön gidiş biletini alır eline.

Abdallı61
04.02.2007, 23:40
başkan şimdi bıyık altından gülüyordur takımı soktuğu duruma nede olsa takım umrundamı onun ,aklı şimdi yattarayı satmakta

Mehmet Fatih Yavuz
04.02.2007, 23:41
Bjk maçından sonra her şey belli olur bence o maça kadar ne yaptı yaptı yani en azından ben böyle düşünüyorum.Psiklolojik sınır bence o maç.Ondan sonra ya takım yukarda olur sene sonunu görür ya da tek yön gidiş biletini alır eline.

iki hafta süre istemişti. bu hafta sonu oynanacak maç istediği sürenin dolduğu maçtır.
BJK maçına kadar niye mühlet verelim ki buna..
kendi mühletini kendi istedi.
bana kalsa onu da vermem.
ama bu hafta sonu göreceğiz.
nasıl oyndığı önemli benim için.
galibiyet mağlubiyet deil.

bordox
04.02.2007, 23:44
iki hafta süre istemişti. bu hafta sonu oynanacak maç istediği sürenin dolduğu maçtır.
BJK maçına kadar niye mühlet verelim ki buna..
kendi mühletini kendi istedi.
bana kalsa onu da vermem.
ama bu hafta sonu göreceğiz.
nasıl oyndığı önemli benim için.
galibiyet mağlubiyet deil.

Ziya Doğan'ın kafasındakileri bilemem ama bence süreyi o belirleyemez o yüzden diyorum yoksa Ziya Doğan'a bakarsak ikinci yarıya çok daha farklı başlamış olurduk.Ziya Doğan sürekli kendine kredi açıyor iki hafta geçince başka bir çıkış yolu bulabilir ama bence Bjk maçı onun kaderi olacak.

Ali Özcan
04.02.2007, 23:52
bence bu takım önümüzdeki 4 maçı ZİYA YA RAĞMEN kazanıcak...Bu maçlar sırasıyla gaziantep,Denizli (d) ,Beşiktaş, Konya (d)...sonra gs(d) ve ankaragücü maçları var sanırım...

frango
04.02.2007, 23:57
arkadaşlar kesin olan bişey var ziya 2.defa istifa etmez dolayısı ile istifa etmez ancak yönetim ziyanın işine son verirse ziya bu takımın başından gider...

yönetim ziyayı gönderirmi evet ama ne zaman işte orası belli deyil kendi koltuklarının sallandığını düşündüklerini anladıkşları gün ziyanın işine son vererek kendileri biraz daha koltukta kalacaklar olay bu kadar basit arkadaşlar...

Erdal
05.02.2007, 00:16
arkadaşlar kesin olan bişey var ziya 2.defa istifa etmez dolayısı ile istifa etmez ancak yönetim ziyanın işine son verirse ziya bu takımın başından gider...

yönetim ziyayı gönderirmi evet ama ne zaman işte orası belli deyil kendi koltuklarının sallandığını düşündüklerini anladıkşları gün ziyanın işine son vererek kendileri biraz daha koltukta kalacaklar olay bu kadar basit arkadaşlar...
Meselelerimizin ziya hoca nın gönderilmesiyle hallolacağını düşünen arkadaşlar rahat olsun zira forumda kayıtsız şartsız başkanı destekleyen arkadaşların son yazdıkları yazılardan anlaşılan ziya hocanın 2 hafta içinde alınabilecek bir kötü netice sonrası gönderileceği.
Ziya hoca gider,başkan neşteri vurduk der,gökdeniz ve yattara satılır ,kıytırık iki transfer yapılır,stichus ZEVK alır,biz bu zevki hatırlatınca kendisine onun yandaşları bizi TERBİYESİZLİK le itham ederler...Sezon sonunda BAŞKAN utanmadan sıkılmadan ar etmeden gözümüzün içine baka baka küme düşmedik başarılı sayılırız der .yeni transferler başlar stichus zevk alır ......... verir...... günler böyle geçer bizde HER GEÇEN GÜN DAHA DA TERBİYESİZLEŞİRİZZZZZZZZZZZZZZ

frango
05.02.2007, 00:36
trabzon tarıhınde kotü yönetimlerde geldi kötü yöneten başkanda geldi kötü hocaa geldi

ama hiç bi dönem

hem yönetim hem başkan vede hoca 3üde birarada kötü olmadı ama malesef bu dönemde 3 üde birbirinden kötü tarih bunuda yazacak ey başkan ey yönetim vede ey hoca tarih sizi affetmeyecek bizlerde hiç affetmeyeceğiz...

surmeneli_keles
05.02.2007, 00:45
ne baskanda iş var ne teknık dırektorde taraftar gereklı destegı vermıstır bu yonetıme ama yonetım degerını bılemedı simdi fedakarlık sırası yonetımde ve hocada istifa edin trabzon sızınle rezil oluyor...bursa macında yedıgımız golden sonra tum stdın soledıgı sozler kulagımda çınlıyo trabzon kümeye trabzon kümeye bu şanlı takımı siz bu hale getırdınız ve şidi pılınızı pırtınızı toplayın gıdın kı şu rezil durumdan kurtulalım

atlantis
05.02.2007, 01:30
Hala istifa haberi yokmu daha ne yüzle duruyorlar. Ziya İSTİFAAAA et artık.

efulim67
05.02.2007, 01:37
Edemez NE yönetim nede Ziya istifa edemez.
Ederse daha hangi üper lig takımı ona görev verir.
Kendini kurtarmak için sonuna kadar kalacak Taki kendince ümidini yitirine yada kovulana kadar

sefa_61
05.02.2007, 01:49
anlamadığım şey ziya hoca neden takviye yapptırdı ki üç tane yeni futbolcu. eski takım rahat rahat küme düşübilirdi. bence ziya hiç yorulmasın antreman falan ne işiniz var siz bu tempoyla gidin hedefinize ulaşırsınız kesin düşeriz yani kendinizi...

chigannes
05.02.2007, 02:04
ya yeter artık yaaa ziya istifa etse ne olcak etmese ne olacak
ziya doğanın trabzonsporun teknik direktörü olduğu günlerde oooo ziya hoca şöyle iyi böyle iyi diyenlerden şimdilerde istifa sesleri yükseliyor
ben ziya geldiği gün de şimdi de aynı şeyi söylüyorum ziya doğan başarılı bir hoca değil ilk geldiği dönemde de samet aybabanın mirasını yemişti bunu söylediğimde eleştirilmiştim
ancaaaak şu dönemde ziya doğanın istifa etmesinin de takıma en ufak katkısının olmayacağını görmelisiniz ve artık içinde bulunduğumuz dönemi atlatmak için takıma destek olmalıyız...
yoksa nuri istifa ile ziya istifa ile takımın biryere geleceği de yok

Mehmet Fatih Yavuz
05.02.2007, 02:12
ya yeter artık yaaa ziya istifa etse ne olcak etmese ne olacak
ziya doğanın trabzonsporun teknik direktörü olduğu günlerde oooo ziya hoca şöyle iyi böyle iyi diyenlerden şimdilerde istifa sesleri yükseliyor
ben ziya geldiği gün de şimdi de aynı şeyi söylüyorum ziya doğan başarılı bir hoca değil ilk geldiği dönemde de samet aybabanın mirasını yemişti bunu söylediğimde eleştirilmiştim
ancaaaak şu dönemde ziya doğanın istifa etmesinin de takıma en ufak katkısının olmayacağını görmelisiniz ve artık içinde bulunduğumuz dönemi atlatmak için takıma destek olmalıyız...
yoksa nuri istifa ile ziya istifa ile takımın biryere geleceği de yok

ben her türlü iddia ederim..
ziya nın yerine şu an 1. ligde olan herhangi bir t.direktörü getir takım ilk 5 e girer.....
nuri nin istifası kademeli olarak açıklanmalı. kongre tarihi verilmeli.
ziya nın hemen defolması lazım.
içinde bulunduğun dönem 8 savunmacı ile atlatılmaz...
daha da dibe iniyor takım yawaş yawaş.
2 lig maçında gol pozisyonu yok takımın ne desteğinden bahsettiğini anlamıyorum ki..
kupada kar üzerinde yanlışlıkla oynanmış bir kıvılcım futboluna mı destek olacağım....
destek sadece futbolculara...
o da maçta.
onun dışında maç başı ortası sonu bu imitasyon hoca gitsin diye yırtınılmalı.
ziya hocanın yerine cami hocası koysam daha iyi oynatır takımı...

chigannes
05.02.2007, 02:19
ben her türlü iddia ederim..
ziya nın yerine şu an 1. ligde olan herhangi bir t.direktörü getir takım ilk 5 e girer.....
nuri nin istifası kademeli olarak açıklanmalı. kongre tarihi verilmeli.
ziya nın hemen defolması lazım.
içinde bulunduğun dönem 8 savunmacı ile atlatılmaz...
daha da dibe iniyor takım yawaş yawaş.
2 lig maçında gol pozisyonu yok takımın ne desteğinden bahsettiğini anlamıyorum ki..
kupada kar üzerinde yanlışlıkla oynanmış bir kıvılcım futboluna mı destek olacağım....
destek sadece futbolculara...
o da maçta.
onun dışında maç başı ortası sonu bu imitasyon hoca gitsin diye yırtınılmalı.
ziya hocanın yerine cami hocası koysam daha iyi oynatır takımı...

sen ziya giderse ilk beşe gireceğini iddaa ediyosun bende iddaa ediyorum ki bu takım bu sezonu başında ziya durursa ilk dörtte tamamlar aksi durumda ilk ona dahi giremez çocuk oyuncağımı bu zırt pırt hoca değiştir
bundan sonra ya ziya ve yönetim birlikte gider yada hiçbiri (ki bu sezon sonuna kadar hiçbirinin de gitmemesi isabet olur)

Mehmet Fatih Yavuz
05.02.2007, 02:25
sen ziya giderse ilk beşe gireceğini iddaa ediyosun bende iddaa ediyorum ki bu takım bu sezonu başında ziya durursa ilk dörtte tamamlar aksi durumda ilk ona dahi giremez çocuk oyuncağımı bu zırt pırt hoca değiştir
bundan sonra ya ziya ve yönetim birlikte gider yada hiçbiri (ki bu sezon sonuna kadar hiçbirinin de gitmemesi isabet olur)

senin ziya dediğin adamla bu takım nasıl gol atacak da puan toplayacak ben anlamış değilim.
maçları izlediğinden de şüpheliyim...
bu kadar sallama yorum görmedim...

2. yarı başladığından beri 2 tane lig maçı oynayıp 1 tane pozisyona girememiş büyük takıma iyi oynuyor diyen adamla futbol tartışmam zaten...

istikrar + yönde olur..
- yönde olursa onun adı çürümedir.
istikrar değil...

iyi oynuyor dediğin takımın hocası için yapılan bir eski trabzonsporlunun yorumunu ekleyeyim buraya...

Şimdiki nesile acıyorum böyle bir Trabzonspor izledikleri için. Bizim kuşak sahadaki Trabzonspor’un ortaya koyduğu futbolla doyardık. Hatta yeter artık bırakın birazda başka takım şampiyon olsun derdik.
Şimdi mi..?
Ziya hoca yönetimindeki Trabzonspor’un sahada ne oynadığını anlayan varsa beri gelsin. Bir takım bu kadar sistemsiz, organizesiz sahada mücadele edebilir mi? Hatlar arasındaki boşluk eksikliğini sezon başından beri gideremeyen, topun filelerle buluşması için kaleye şut atılması gerektiğini bilmeyen, ya da oyuncularını bu yönde çalıştırmayan Ziya hocanın takımı sahada bu kadar oynar.
Yazık, Trabzonspor futbolu unutmuş… Rakip hata yaparsa ya da karambolden goller atılırsa eyvallah… Trabzonspor gibi bir takımın sahada bir tane organize atağını göremiyoruz. Bu, sezon başından beri böyle. Peki bir takım neden idman yapar? Eksiklerini gidermek için. Trabzonspor’daki bu eksiklikleri görmemek için insanın kör olması lazım…

ben büyük takım taraftarıyım arkadaşım.sen hangi takımı tuttuğunu karıştırmışsın.
bu futbola iyi diyorsan yazık....

Özsu
05.02.2007, 02:51
Ziya Hoca şu imzama bak bari bi Allah aşkına yaa
----ziya Noldu sonumuz?? ziyaN oldu sonumuz..----

Cem Akyüz
05.02.2007, 06:52
geldiğinde sevinmişdim değiştim falna dedi inandım ama yok abi adam aynı defans defans ve gene defans.Olmaz abi olmaz Trabzonspor defans oynamaz

sarman61
05.02.2007, 08:04
Arkadaşlar bu ziya giderse yerine kim gelmeli. Yerli hocalardan hiçbiri bana güven vermiyor. Yabancılarda sistemimizi bilmiyor. Ve son olarak ziya bey son 1 hafta sonunda yolcudur abbas bağlasan durmaz.

sarman61
05.02.2007, 08:11
Bir anket düzenlesek forumumuzun önde gelen isimleri futbol dan gerçekten anlayan. Üyelerimizin belirlediği kişiler arasında oylama yapalım. Yalnız anket gerçekci olsun. Böylece geçen seferki hataya düşmeyiz. Ziya Doğan hatası yapmayız. Benim düşüncem eski oyuncularımızdan birini getirelim. Bence hami olur. Ropörtajını dinlemiştim. Oda aynı bizim gibi düşünüyor. Trabzon atak oyun oynamalı diyor. Bu konuya bir el atalım. Ziya bey den kurtulalım artık. 1 puan almakta iyidir diyen biri hocamız olamaz bizim.

ibzolist
05.02.2007, 08:28
muhtelif yerlerinden uydurma diyebilirsiniz ama bu yönetiminin ( hernekadar da kabul etmeseler ) hükümet patentli olduğunu daha atay aktuğ yönetimdeyken yapılanlardan biliyoruz, şampiyonluğu kılpayı kaçımış bir yönetim yapılan yanlış bir transfer yüzünden yerden yere vuruldu ki o adam da gol kralıydı, karadenizde her yarı özerk kurumu eline geçirmeye and içen hükümet ve yandaşları trabzon belediyesini alamayınca çözümü trabzonsporda buldular ve trabzonspor taraftarının ömründe görmediği ve de göremeyeceği cezayı verdiler. takımın puan durumu o kadar önemli değil kaybettiği prestij ortada , yönetimde olan hangi kravatlı zat trabzonsporun ağırlığını kaldırabilecek karzimada ve birikimde ,

bunu hakettik yıllarca bana oyunu ver sana bir ev bir araba modelinde yönettik en son bunu futbola uygulayan da biz olduk , albayraksız günlere......

CAFER ÖZER
05.02.2007, 08:57
Şimdi Önümüzde G.antep ve Denizli Maçları var bunlardan ZİYA nın korkak futbol anlayışı ile Bir ara Manisada Oynadığı gibi santraforsuz takımla oyun oynama anlayışıyla 6 puan çıkartabilirmiyiz bilmiyorum Bu maçlardan 6 puan alamaz isek İşimiz harap ondan sonra BJK-GS maçları var Son haftaların Formda Takımı ERCİYES var eğer G.ANTEP DENİZLİ maçlarından 6 puan alamaz isek tamamen Küme düşme hattının içerisine Gireceğiz.
MALATYA lı taraftarın birisi bir gün Lig radyo canlı yayına katıldı aynen şunu söyledi.
"Ben Malatya taraftarıyım Ziya Doğan başarılı olduğunda sürekli başarılı,Başarısız olduğunda da sürekli başarısız olur,Kuru inadı Yüzünden Bu başarısızlığa önlemde almaz,Malatyasporu bu kuru inadı küme düşürdü,Çok iyi kadromuz vardı,Malatya Ziya Doğanın inadı Yüzünden küme düştü.Trabzonsporlular Dikkat etsin."
Bu açıklamalarda G.birliği Malubiyeti sonrası idi
ZİYA DOĞAN ı Malatya Taraftarı iyi tanımış.Cavcav tanımış,Bizler yeni tanıdık,Ne hikmetse Bizim yönetim tanıyamadı.
Ya hiç kafanız çalışmıyor ise Ziya Doğanı göndermekte istemiyorsanız Bari Kulağını çekin Bu takımı adam gibi oynat 4-4-2 oynat 4-5-1 hücüm futbolu oynat.6-4-0 TAKTİĞİ dünyanın neresinde var amatör takımlarda Bile SANTRAFORSUZ TAKIM OYNAMAZ,ZİYA VESTEL maçında bunuda yaptı,bari uyarın kulağını çekin Hadi Hacıosmanoğlu Gurur meselesi yaptı Göndertmiyor,Bu adam hangi yüzle kalıyor,İstifa etmiyor anlayabilmiş değilim.
Ziya ile GALİBİYET çok zor MALUBİYETTE zorlaştı.
0-0 1-1 1-0 her halde lig sonuna kadar en fazla yaşanacak skorlar.

CAFER ÖZER
05.02.2007, 09:05
Ben bu adam yüzünden çok kez ceza aldım, daha bu adamı kaale alıpta ceza almak istemiyorum. Son sözümde taraftara
Maalesef Trabzon tribünleri ya asimile olmuş ya da artık hayattan bezmiş,
Bir zamanlar liderden 6 puan geride olan ve 4. olan Trabzonsporun Teknik direktörü Giray Bulak'a 90 dk aşşağılıkça küfür eden kitle, resmen bütün camia ile dalga geçen bir insana karşı gıkını bile çıkaramıyor ancak benim gibi 3-5 kişi klavye arkasından sallıyor başka bir şey yok,
O Yüzden Ziya Trabzon insanına az bile yapıyor diyorum başka da bir şey demiyorum...
3 Sezon ligi 2.bitiren 35 DAKİKADA 6 gol atabilen,MAÇLARDA 6-0 7-0 6-1 5-0 lık sokorlarla Türkiyede alkış alan Bir takımın Teknik direktörü Şenol Güneş ile o takımın başkanı Faruk ÖZAK a küfür edip İstifa diyen Ortalığı kırıp döken taraftar Nedense ZİYA DOĞAN a ses çıkartmıyor.
Demkki zamanında birilerinin ahını aldık,
Tamam şampiyonluk felan geçtim bari Oturduğumuzda TV karşısında Yada Stadda adam gibi maç izleyelim.Van spora 1-0 yenilmiştik 50 tane posizyona girmiştik.Fb ye 2-1 yenilmiş şampiyonluğu kaçırmıştık ama En az 15 posizyona girmiştik.
ZİYA DOĞAN dan bi halt olmayacağı belli,
Siz bizi 2.yarı görün diyen adam 2.devre başladı 4 maç oynadık 2 si kupada
1 galibiyet 3 beraberlik
atılan gol 2 yenilen gol 1 bumuydu Ziya senin göstereceğin takım.
Kalsın lazım değil.

CAFER ÖZER
05.02.2007, 09:13
Trabzonspor tarihinin gelmiş geçmiş en kötü 2 yönetiminden birisi,Özkan Sümer döneminde ligi 14.sırada -14 averajla 3 puanla ligde kaldık,Tüm Türkiyede ilk defa o zamanlar TRABZON KÜMEYE diye bağırılıyordu.
Şimdi gene 13.sırada eksi -1 averajla Ve her gittiğimiz yerde Trabzon kümeye diye bağrılıyor.
Teknik direktör konusunda gelince Trabzonspor Tarihinin en kötü teknik yönetimine sahibiz,
Sadi Tekelioğluda keldi ve en azından 6-3-1 taktiği ile oynuyordu
Ziya da kel o da 7-2-1 7-1-2 ve en son Vestel maçında 7-3-0 taktiği ile 20 dakika oynayarak yeni bir başarı elde etti.Santraforsuz oynyan takım gördük ama adam maç sonunda bir ara 4 forvete çıktık diyerek neyi kastetti anlamadım.Herhalde GÖKDENİZ-CEYHUN-YATTARA-ERSEN den bahsetti.

Külünkoğlu
05.02.2007, 09:18
Karlı havada oynanan Antep maçını saymazsak. Ziya Doğan'ın üstün emekleri ile donanmış 1 Pozisyonla bitirdiğimiz maçlar giderek çoğalmaya başladı.

Ziya Doğan'a sormak isterdim Cem Demir'i neden ilk 18'e bile almadığını ? geçmiş maçlara bakınca ne söylersek söyleyelim boş olduğuna kanat getirdiğim için bu konuyu bile sormaya gerek yok. Bundan daha acı bir şey olabilir mi ? Teknik adamınız resmen iyi oyunculara düşmanlık ediyor.

Çıkmış bir yönetici de "bize tepki gösterin" diyor. La hangi birinize tepki göstereceğimizi şaşırdık. Ayrıca siz mazoşist misiniz ? öyle iseniz, kışt kışt...

emre sami
05.02.2007, 09:23
Ziyanin umrundami Trabzonspor onun derdi bir iki gaibiyet alabilip istifa etmek.. adini temize cikarmaya calisiyor.. ziyan ile gecen haftalara inat yonetim ziyanin gelecegini kuratabilmek icin milyonlarin umutlarini hice sayiyor.. bu ziyanin kerameti ney Allah askina trubunlerden bir tek kiside istifa et be adam diye hayrikaramiyor..is isten gecmek uzere antep maci sonucu neolursa olsun ziya ile yollar ayrilmalidir. Hoca aramalarinada gerek yok paf takiminin hocasi basa gelsin ziyadan bin kat daha iyi sonuclar aliriz.

UZLU
05.02.2007, 10:06
Çıkmış bir yönetici de "bize tepki gösterin" diyor. La hangi birinize tepki göstereceğimizi şaşırdık. Ayrıca siz mazoşist misiniz ? öyle iseniz, kışt kışt...

Hiç güleceğim yoktu sabah sabah, Allah (c.c) razı olsun sevgili kardeşim
:alkış: :D :D :D

:tr: :ts2:

Halil Yılmaz
05.02.2007, 11:31
ya arkadaşlar bu adam kovulmadıktan sonra gitmeeeezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzz

etocanislam
05.02.2007, 11:38
http://img253.imageshack.us/img253/6991/yatmazlo0.gif
:D :D gülmelimi ağlamalımı :D:tsbayrak:

egeli
05.02.2007, 11:41
manisa maçında kapalı tribünde manisalı taraftarın biri (maç başlarken daha) "bi güzellik yap istifa et ziya hoca,Türk futboluna bir katkın olsun" diye bağırdı.Bunu bir manisa taraftarı söyledi ve ziyanında duyduğuna eminim.

Rıza ÇOLAK
05.02.2007, 11:43
manisa maçında kapalı tribünde manisalı taraftarın biri (maç başlarken daha) "bi güzellik yap istifa et ziya hoca,Türk futboluna bir katkın olsun" diye bağırdı.Bunu bir manisa taraftarı söyledi ve ziyanında duyduğuna eminim.
Napsın adamlar da bizimle birlikte ızdırap çekiyorlar

Erbay
05.02.2007, 11:47
Ey gidi ey bir ara Ziya Doğan ile deplasman lideriydik.Şimdi deplasmanda 1 galibiyetimiz var.Ne oldu bize?

hasannuhoglu
05.02.2007, 12:06
ya ziya gitse kim gelcek...odaklanmıssınız bişeye istifa istifa diye yırtınıyosunuz..istifa etse nolcak kurmuş kendi sistemini ,almış sisteme göre topcuları..BU DÖNEM BÖLE BİTECEK BEYLEEEEERR !!..bunu kafanıza sokun artık !!! bosuna doldurmayın forumu yaa..İSTİFA ETSEDE BASKASI GELSE TAKIM BUNDAN İYİ OLAMAZ EMİNİM...ZATEN YİNE 5.6. GİBİ BİŞE BİTİRCEZ LİGİ..UMARIM KUPADA FİNALE KALIRIZ

frango
05.02.2007, 12:12
evet sende haklısın kurmuş sistemini almış istediği adamları uzerıne dusenı yapıyo aynı malatyada yaptığı gibi dimi

en azından bunun yerıne kım gelırse gelsın bundan korkak olmaz

sarman61
05.02.2007, 12:19
Arkadaşlar kim gelsin takımın başına bu konuda önerilerde bulunalım. Ziya doğan gittikten sonra takımı kime emanet edilmeli. Bu konuda yorumlarınızı bekliyorum.

emre sami
05.02.2007, 12:20
ya ziya gitse kim gelcek...odaklanmıssınız bişeye istifa istifa diye yırtınıyosunuz..istifa etse nolcak kurmuş kendi sistemini ,almış sisteme göre topcuları..BU DÖNEM BÖLE BİTECEK BEYLEEEEERR !!..bunu kafanıza sokun artık !!! bosuna doldurmayın forumu yaa..İSTİFA ETSEDE BASKASI GELSE TAKIM BUNDAN İYİ OLAMAZ EMİNİM...ZATEN YİNE 5.6. GİBİ BİŞE BİTİRCEZ LİGİ..UMARIM KUPADA FİNALE KALIRIZ
Arkadas saka yapmiyosun demi.. bana biraz saka gibi geldi yazdiklarin..

hasannuhoglu
05.02.2007, 12:22
bu takım istifalarla daha büyük başarısızlıklardan başka bişe kazanmıyor frangooo...bunu 23 yıldır büyük bi acıyla yaşamıyormuyuz.ben olayın icyüzünü son 11 yıldır görüyorum..daha büyüklerimiz varsa daha öncesinide biliyor..nooldu her yıl 3 teknik direktör degiştirdikde noooldu !!! her gelen takımın temel taşlarıyla oynuyor..her dönem yeni bir takım.2 yıl önce takımda kim oldugunu unutuyoruz anasını satiyim..olcak işmi bu yaa!!

hasannuhoglu
05.02.2007, 12:23
saka maka yok...!!

Sinan Akyıldız
05.02.2007, 12:24
Ünal hoca gelemez mi ? Daha kötü futbol oynatmayacağı kesin ...

sarman61
05.02.2007, 12:31
bu takım istifalarla daha büyük başarısızlıklardan başka bişe kazanmıyor frangooo...bunu 23 yıldır büyük bi acıyla yaşamıyormuyuz.ben olayın icyüzünü son 11 yıldır görüyorum..daha büyüklerimiz varsa daha öncesinide biliyor..nooldu her yıl 3 teknik direktör degiştirdikde noooldu !!! her gelen takımın temel taşlarıyla oynuyor..her dönem yeni bir takım.2 yıl önce takımda kim oldugunu unutuyoruz anasını satiyim..olcak işmi bu yaa!!

Hocam bu konuda haklısın ama şu anki kadroya bakarmısın lütfen. Bu kadro bu sıraya yakışıyor mu. Yattara, ceyhun, stepanov, musampa böyle bir kadroyla en kötü 5. olursun. Ama ziya doğan bize şunu ispatladı. Bakın ben bu kadroyla 14. oluyorum. Ziya Doğan da yenilenme yok yani yanlış sistemde diretiyor. Sistemini değiştiğine karşı azcık bir ışık görsek kalsın diyeceğiz ama hala aynı kısır döngüde diretiyor. Atak organizasyonu sıfır. İleriye top şişirmeler. Defanstan top yapıp çıkmak aklına gelmiyor. Kanatların kullanmak aklına gelmiyor ofansif oynamak aklına gelmiyor. Bu eksiklikleri ben bile görebiliyorsam. Ziya doğan da gerçekten sorun var. Sürenin kralını verdik. Hiçbir hocaya bu kadar dayanmadık galiba.

frango
05.02.2007, 12:34
evet her gelen takımın temel taşlarıyla oynuyo haklısın ama ziya takımın temeline dinamit koymuş durumda elinde patlarsa tamam ama korkumuz trabzonsporumuzun elınde patlayacak ve bunun uzuntusunu bizler çekecez ziya çeker bavulunu ve gider ama bizler hep burdayız vede burda kalacağız...

jhun
05.02.2007, 12:36
Biz kongre de açıkcası kendimizi paraya sattık gibi oldu.masaya elini vuran başkan polemiği yaratıldı,adam geldi bastı parayı aldı seçimi?kime yaradı peki bu?tabiki kebndine.kaç tanemiz kongreden önce tanıyoırduk albayrağı?adam reklamınıu bi güzel yaptı işte.başarılı olsa helal olsun ama olmuor artık görsünler bunu.

topalkaplan
05.02.2007, 12:38
ziya nın bu kadar kalın kafalı olacağını hiç tahmin etmemiştim
adam trabzonun banko asistçisini çevreden gelen baskıyla oynatıyor

Burçak
05.02.2007, 12:41
Ziya hoca ile yürümediği ortada. ama şuan istifası yarar getirir mi oda tartışılır. en mantıklısı sezon sonu istifasını vermesi gibi.

ISTS
05.02.2007, 12:43
Avrupada kariyerli bir futbolculuk döneminden sonra teknik direktörlüğe geçmiş genç, hırslı, kendini ispatlama düşüncesinde biri gelmeli.

AKSOY_61
05.02.2007, 12:44

ahh bizden biri gelse süper olur:ts2:

hasannuhoglu
05.02.2007, 12:45
Hocam bu konuda haklısın ama şu anki kadroya bakarmısın lütfen. Bu kadro bu sıraya yakışıyor mu. Yattara, ceyhun, stepanov, musampa böyle bir kadroyla en kötü 5. olursun. Ama ziya doğan bize şunu ispatladı. Bakın ben bu kadroyla 14. oluyorum. Ziya Doğan da yenilenme yok yani yanlış sistemde diretiyor. Sistemini değiştiğine karşı azcık bir ışık görsek kalsın diyeceğiz ama hala aynı kısır döngüde diretiyor. Atak organizasyonu sıfır. İleriye top şişirmeler. Defanstan top yapıp çıkmak aklına gelmiyor. Kanatların kullanmak aklına gelmiyor ofansif oynamak aklına gelmiyor. Bu eksiklikleri ben bile görebiliyorsam. Ziya doğan da gerçekten sorun var. Sürenin kralını verdik. Hiçbir hocaya bu kadar dayanmadık galiba.

bence dönem sonu beklenmeli sarman..onun icin okadar transferler yapıldı..kümemi düşmesi gerekiyo bu takımı gitmesi icin diyenlere ise cevabım : bu takım küme düşcek kadar kücülmedi,kafanızdada okadar küçültmeyin !!

frango
05.02.2007, 12:47
bizler deyılız trabzonu kafamızda küçültenler takımı yönetenler ve takımın başındaki ziya küçültüyo yoksa bizim gözümüzde onun küçülmesi söz konusu olamaz...

ergin cesit
05.02.2007, 12:52
zavallı ziya korkak ziya,

ISTS
05.02.2007, 12:55
TD değişimi olacaksa (bence olsun) bir an evvel olmalı. Sezon sonu beklenirse, aynı geçen sene olduğu gibi, aman kamp dönemi başlıyor bir hoca yetiştirelim takımın başına diye tutabildiğini getirir bu yönetim. O hocada futbolcuları tanıyıp, eksikleri tespit edene kadar lig başlar, Kanca Brezilya'ya gider, iki ay futbolcu seyreder, ...

smertkan
05.02.2007, 12:59
Ya Ziya Hoca değişecek ya da Ziya Hoca, değişilecek.

frango
05.02.2007, 13:03
Ya Ziya Hoca değişecek ya da Ziya Hoca, değişilecek.

evet olay bu kadar basit bencede een iyi çözüm yolu bu ilk tercih ziya hoca değişssin yok olmadı ısrar ediyo o zaman ziya hoca değişilecek bunun başka çıkış yolu yok...

Emir BAYRAK
Ziya hoca oyun mantalitesini değiştirmedikten sonra biz ne gol seyrederiz, ne de mutlu olabiliriz. gol yemiyim atarım düşüncesi futbola aykırı olduğu gibi maçlarda stressli olmamdan başka bir işe yaramamakta.

Ziya hoca giderse kim gelsin sorusunun cevabı açık; o kadar çok değerimiz var ki...
teknik direktör olmak isteyen eski oyuncularımıdan Ünal olur, Hami olur verirsin takımı izlersin.Bu saatten sonra ligde başarı beklenmeyeceği için bari seneye yatırım yapalım.

A.Alper
11 'inde gidecek inşallah...

smertkan
05.02.2007, 13:12
11 'inde gidecek inşallah...

banada öyle geliyor ama umarım aklını başına alırda sezon sonunu görür.bu iki taraf içinde iyi olur

serdar61
05.02.2007, 13:13
ziya değil bu takımın başında içimizden herhangi biri olsa mesela ben olsam önce takımı bol bol koşturur sürekli idman yapıp kondisyonunu sağlarım sonrada maça çıkarken hiç bir şey bilmesem tüm dünyada uygulanan 4-4-2 sistemiyle takımı kurar sonra kanat oyuncularına sürekli çizgiye inmelerini defansın ortasındaki bi adamı çakılı oynatıp takımı bu kadroyla takımı ilk 8 e sokarım. sırf bunu yaparken klupten hakkım olan aylık 750 yada 1000 ytl ye bu işi yaparım. kaybettiğimiz maçlardan sonrada kondisyon eksiğimiz var falan derim sonra spor akademisinden mezun bi arkadaşımı bana yardım etmesi için bu konuda yanıma alırım... bu iş bu kadar basit ilk 8 e girmek ilk 10 a girmek.. teknik direktör dediğinin bir yaptırımı olmalı benden yada aliden cemalden temelden yunustan farklı bir şeyler yapabilmeli, sonuçta senin bir sıfatın var teknik direktör.. adı üzerinde da teknik..??!!?!

hasannuhoglu
05.02.2007, 13:41
beyler biraz gercekci olun : 2. yarı başladı,ziya doganın istekleri gec de olsa yerine getirilerek..bizzat bulundugum konya macında takım güzel top oynadı ve hakem hatalarıyla berabere kalındı ama kupada üst tur geldi.yine bulundugum kayseri macında takım genel olarak gercekten cok kötü oynadı,ki bütün topcular cok kötüydü-z.d. nin de sucu var tabi-ama güclü bir kayseriye karsı yinede maglup olunmadı .kupada ceyrek finalin ilk ayagında antep 1-0 la gecildi ki gayet güzel bir futbolla..haftasonu manisada bu sefer z.d faktörüyle yine kötü futbol ve 1 puan alındı..ama ceyhunun ilerki haftalarda nası yararlı olacagını da bütün arkadaslar farketmiştir ..şimdi bu durumda ortada bi başarısızlık yok,herkes yeterince süre verrdik diyo ama bu iki haftalık süre cok cok az..ziyanın daha neler yapabilcegini görmemiz lazım,bütün kozlarını oynamalı ziya...antep ve denizli maclarını alcagımızı ve kupada yarı finale kalcagımızı iyi biliyrum..ki bu takımın önünü acacaktır..karamsar olan arkadasların hepsine gecen yılın 19. hafta puan durumuna bakmasını istiyorum.trabzon 23 puanla 10. NE FARKIMIZ VAR SİZCE !!? ozmanki t.d dahamı iyiydi vahid? ve sezon sonu noldu...trabzon bjk dan yedigi son dakka golüyle 3.lügü kacırıp 4.oldu...biraz güvenin su takıma ya...komple hepsine güvenin ama yok ziyaydı yok yönetimdi..HEP DESTEK TAM DESTEK BEYLER !!!

Salih61
05.02.2007, 16:24
ZDyi savunan renkdaslar Allah aşkına daha neyi savunacaksınız? Adamın Manisa maçında ki 11i sonra ki degişiklikleri ve taktigi ortada eger benim gibi az da olsa futboldan anlıyorsanız bu adamın savunmayı bırakır gördügünüz yerde yüzüne tükürürsünüz

Özgür Öztürk
05.02.2007, 16:25

Ben en büyük hayallerimden birisi de bu zaten. Ünal + Hami

Mehmet Fatih Yavuz
05.02.2007, 16:27
beyler biraz gercekci olun : 2. yarı başladı,ziya doganın istekleri gec de olsa yerine getirilerek..bizzat bulundugum konya macında takım güzel top oynadı ve hakem hatalarıyla berabere kalındı ama kupada üst tur geldi.yine bulundugum kayseri macında takım genel olarak gercekten cok kötü oynadı,ki bütün topcular cok kötüydü-z.d. nin de sucu var tabi-ama güclü bir kayseriye karsı yinede maglup olunmadı .kupada ceyrek finalin ilk ayagında antep 1-0 la gecildi ki gayet güzel bir futbolla..haftasonu manisada bu sefer z.d faktörüyle yine kötü futbol ve 1 puan alındı..ama ceyhunun ilerki haftalarda nası yararlı olacagını da bütün arkadaslar farketmiştir ..şimdi bu durumda ortada bi başarısızlık yok,herkes yeterince süre verrdik diyo ama bu iki haftalık süre cok cok az..ziyanın daha neler yapabilcegini görmemiz lazım,bütün kozlarını oynamalı ziya...antep ve denizli maclarını alcagımızı ve kupada yarı finale kalcagımızı iyi biliyrum..ki bu takımın önünü acacaktır..karamsar olan arkadasların hepsine gecen yılın 19. hafta puan durumuna bakmasını istiyorum.trabzon 23 puanla 10. NE FARKIMIZ VAR SİZCE !!? ozmanki t.d dahamı iyiydi vahid? ve sezon sonu noldu...trabzon bjk dan yedigi son dakka golüyle 3.lügü kacırıp 4.oldu...biraz güvenin su takıma ya...komple hepsine güvenin ama yok ziyaydı yok yönetimdi..HEP DESTEK TAM DESTEK BEYLER !!!

BEN YALANCILARA GÜVENMEM...
adam dediğin adam doğruları söyleyecek.
kongre kazanmak için yalan söyleyecek kadar seviyesi belli bir adama ve hadım kalmış gibi sürekli müddet isteyen hocaya güvenmek akıl işi değildir.

pReN@_61
05.02.2007, 16:28
ziyabeye göre Türkiye'de başarı çok kolaydı ya hala BEKLEMEDEYİZ

Salih61
05.02.2007, 16:40
Bilmiyorum Dikkat ettiniz mi? Ne zaman puan kaybetsek ZDnin yüzü birden küçük emrah formatına dönüyor dün Stadyum programında gördüm gerçekden çok komik bir duruşu ve yüz şekli vardı aynı küçük emrah :) :) Allahım sen bize böyle Çapsız teknik direktörden en kısa zamanda kurtar Ya Rabbim...:(

Naim
05.02.2007, 16:56
Bilmiyorum Dikkat ettiniz mi? Ne zaman puan kaybetsek ZDnin yüzü birden küçük emrah formatına dönüyor dün Stadyum programında gördüm gerçekden çok komik bir duruşu ve yüz şekli vardı aynı küçük emrah :) :) Allahım sen bize böyle Çapsız teknik direktörden en kısa zamanda kurtar Ya Rabbim...:(

Yanlız İki hafta daha giderse ziyanın bu durumu
Yan Taraftan birisi Bağıracak Küçük Emrah Sahneleri gibi

-Ziyaa Koş ...............

:mad:

My
05.02.2007, 19:25
Benim canım hocama bir tanecik hocama göre 7 kişiyle kapılmaya çalışılan topu kaptıktan sonra ilerideki 3 kişiye şişirilmesine hücum deniyor. Dolayısıyla bu mentaliteye göre hücum demek aslında defans demek. Siz işi bilmiyorsunuz. Çünkü hücum yapabilmek için ilk başta topu kapmak lazım! Topu kaptınız mı olayı kaptınız demek. Kapiş ;)

erdal6167
05.02.2007, 19:29
bu saattten sonra istifanın bir anlamı olacağını sanmıyorum. bilmiyorum nasıl lur, ama istifa şu anki en büyük hata olur. . .

Erdal
05.02.2007, 19:57
Bir anket düzenlesek forumumuzun önde gelen isimleri futbol dan gerçekten anlayan. Üyelerimizin belirlediği kişiler arasında oylama yapalım. Yalnız anket gerçekci olsun. Böylece geçen seferki hataya düşmeyiz. Ziya Doğan hatası yapmayız. Benim düşüncem eski oyuncularımızdan birini getirelim. Bence hami olur. Ropörtajını dinlemiştim. Oda aynı bizim gibi düşünüyor. Trabzon atak oyun oynamalı diyor. Bu konuya bir el atalım. Ziya bey den kurtulalım artık. 1 puan almakta iyidir diyen biri hocamız olamaz bizim.
Haklısın 1 puan almakta iyidir diyen bir hocamız olamaz bizim olmamalı .....
Ama rakip kaleye şut atamadıgımız bir maçtan sonra ,UTANMADAN ,SIKILMADAN, milletin gözünün içine bakarak ,şanssızlık ve hakemler yüzünden burdayız .diyen bir BAŞKAN ımızın olmasının senin için hiçbir sakıncası yok dimi..........
hey gidi ziya doğan ne faydalı bir adammışsın .gelmende birilerinin işine yarıyo gitmende . hani derler ya etinden sütünden seninde imzandan istifandan ..............

tonyali6161
05.02.2007, 19:57
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi / Moderatörü Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

smertkan
05.02.2007, 20:14
Ben Süleyman HURMA+Ertuğrul SAĞLAM derim.Bide Gökhan ÜNAL ile Mehmet TOPUZ u aldıkmı.

Ama nerde bu transferi yapacak Yöneticiler.Dünya yIldızı istiyoruz dedilermi koyacan önlerine bunlarda dünyalı diye.

Ayrıca Ertuğrul SAĞLAM efendi Hocadır.Süleyman HURMA zaten Trabzonda görev almış.yanılmıyorsamda Trabzonlu.

Erkan
05.02.2007, 20:19
Ben Süleyman HURMA+Ertuğrul SAĞLAM derim.Bide Gökhan ÜNAL ile Mehmet TOPUZ u aldıkmı.

Ama nerde bu transferi yapacak Yöneticiler.Dünya yIldızı istiyoruz dedilermi koyacan önlerine bunlarda dünyalı diye.

Ayrıca Ertuğrul SAĞLAM efendi Hocadır.Süleyman HURMA zaten Trabzonda görev almış.yanılmıyorsamda Trabzonlu.

:meşale1: Destegimi veriyorum :meşale1:

Ama malesef bu yonetim variyken, bide kayserinin basina bizim gibi yoneticiler gelmedikce... Satmazlar, bizimkilerde almayi dusunmez ler...

fteotdgs
05.02.2007, 20:26
Su an Trabzonspor'un basindaki en onemli sorun teknik direktordur. O yuzden biz Ziya Dogan ile olmaz, gitsin istifa etsin derken iyi de baskanimiz soyle, yonetimimiz boyle, neremiz dogru ki demek sadece tartisma disiplininden uzaklasmak demek oluyor. Ilk once Ziya Dogan'in bu takimla ilisiginin kesilmesi gerekiyor acilen. Ondan sonra sira baskana da gelecek, yonetime de insallah. Ama once, bir an once, Ziya Dogan gitmeli. Daha once benim ve birkac kisinin daha once burada degindigi gibi Ziya Dogan'in gectim hocaligini, acil profesyonel yardima, tedaviye ihtiyaci var. Herseyi gectim bana bir tek seyin cevabini versin Ziya Dogan ve ona hala inananlar: Bir takim gol atmadan nasil basarili olabilir? Bana sadece bunu cevabini verin...Takimin bu pisirik, ezik, korkak, utanc verici futbolunu, utanc verici haftalari icine sindirip daha hala Ziya Dogan'da israr edenlere ise diyecek hicbir seyim yok.

canim TS
05.02.2007, 21:01
Istikrar sart canim, ne diyorsunuz. Büyük Kulüp dibe oynar, ama bir sezonda 3 tane teknik direktör degistirmek yakismaz Büyük Kulüpe.

Kötü bile olsa, istikrar. Berbat Futbol bile olsa istikrar. Ziya Doganlan Istikrar

pReN@_61
05.02.2007, 21:31
bakalıM başımıza daha neler gelecek...

EmrahYalçınalp
05.02.2007, 21:33
Istikrar sart canim, ne diyorsunuz. Büyük Kulüp dibe oynar, ama bir sezonda 3 tane teknik direktör degistirmek yakismaz Büyük Kulüpe.

Kötü bile olsa, istikrar. Berbat Futbol bile olsa istikrar. Ziya Doganlan Istikrar
Aklıma yıllar önce gördüğüm ve çok sevdiğim bir çizgi film sahnesi geldi... Ayı Yogi ve arkadaşları bir helikopterde ilerliyorlar. Birden motor arızalanıyor ve helikopter düşmeye başlıyor. Kısa boylu köpek diyor ki "neler oluyor Yogi, niye ilerleyemiyoruz?" Yogi cevap veriyor:"İlerliyoruz ama istediğimiz yöne değil!"

Bizle bağlantısı ne peki?

Öyle işte, ortaya... :)

tonyali6161
05.02.2007, 22:57
ziya efendi ve başkan efendi eğer ki ... eğerki bu takım ligden düşme gibi bir şeyi yaşayacak olursa ......................
siz o zaman yaşayamazsınız..............

Bahtiyar
05.02.2007, 23:08
adam niye istifa etsinki tirübünlerden falan ona bi tepki yok. oda başarılıyım zannediyor.

Mehmet_Mercanlı
05.02.2007, 23:30
adam niye istifa etsinki tirübünlerden falan ona bi tepki yok. oda başarılıyım zannediyor.
:eek: neden olöasım:)

ts@dc
06.02.2007, 08:41
samet aybaba turkiye'de goze en hos gelen futbolu, cagdas varyasyonlari ile oynatan tek adam. derby'lerde korkakti biraz ama kadro dardi. Bence eline kadro verilirse, bir de rahat birakilirsa TS'yi sampiyon yapabilecek tek adam o.

benim tercihim: (elini tasin altina sokmaktan korkmazsa) Agaoglu ve Samet (en az 5 yil taraftarin giki cikmadan yanliz)

sarman61
06.02.2007, 08:49
samet aybaba turkiye'de goze en hos gelen futbolu, cagdas varyasyonlari ile oynatan tek adam. derby'lerde korkakti biraz ama kadro dardi. Bence eline kadro verilirse, bir de rahat birakilirsa TS'yi sampiyon yapabilecek tek adam o.

benim tercihim: (elini tasin altina sokmaktan korkmazsa) Agaoglu ve Samet (en az 5 yil taraftarin giki cikmadan yanliz)

Yok sağol almayalım. Takımın başına 2. sefer gelenler fayda sağlamıyor.

Ayhan Yüksek
06.02.2007, 08:52
Arkadaşlar lütfen ya şu bejeke patentli teknik adamların ismini telafuz etmeyin lütfen bu ne kısır döngü ya Sametle Ziyanın etrafında dön dur,sanki bizim hiçmi yetenekli değerlerimiz yok samete Hamiyi tercih ederim deneyim felan demeyin zaten bir hedefimiz< yok gelir ve pişer ha illada Hami olsun demiyorum sadece bir fikir ama şu bejekeliler mümkünse gelmesin hayırları kendilerine kalsın

CAFER ÖZER
06.02.2007, 08:54
Bu saatten sonra Teknikdirektör değişikliği tabiki bizleri belirli bir hedefe ulşatırmaz,Ama teknik direktörsüz bile oynasak bu kadar korkak bu kadar pasif oyunoynamayız.
Benim korkum bu satten sonra G.ANTEP VE DENİZLİ maçlarını kazanamaz isek BJK ve GS maçlarına geçeceğiz,bu 4 maçta en az 6 puan almaz isek Küme düşme hattının tam içinde olacağız,Bu da bundan sonra daha fazla sıkıntı yaşamamız anlamına gelir.
Ya ZİYA DOĞAN bu gün bırakmalı,Yada Yönetim zİYA DOĞAN a müdahele edip defansif anlayıştan Ofansif anlayışa geçmesini sağlamalı,
ZİYANIN kuru inadını beklersek İşimiz zor.
Türkiye tarihinde santraforsuz oynayan takım olma ünvanını Manisa maçında 20 dakika herhalde biz kazanmışızdır.

sarman61
06.02.2007, 08:59
Haklısın 1 puan almakta iyidir diyen bir hocamız olamaz bizim olmamalı .....
Ama rakip kaleye şut atamadıgımız bir maçtan sonra ,UTANMADAN ,SIKILMADAN, milletin gözünün içine bakarak ,şanssızlık ve hakemler yüzünden burdayız .diyen bir BAŞKAN ımızın olmasının senin için hiçbir sakıncası yok dimi..........
hey gidi ziya doğan ne faydalı bir adammışsın .gelmende birilerinin işine yarıyo gitmende . hani derler ya etinden sütünden seninde imzandan istifandan ..............

Evet yok hakemlerin tutumundan herkez şikayetci Başkanın dile getirmesi neden seni üzdü ne yani dile getirmesin mi dile getirmedimi d herkez konuşur yok efendim bu başkan nasıl sessiz kalıyor. Şansızlık lafına gelincede evet şansızlık yaşadık ziya doğanı getirerek bir şansızlık yaşadık. Bu şansızlığı da bizlerin sözünü dinlemesi olsa gerek. Hangi Antrenör gelsin anketinde %85 ziya doğan bundan ötürü de şansızlık demiştir. Çünkü elimizdeki kadroya bakan imreniyor. Başkan ne yapsın çıkıp o mu oynasın. Bırakın Allah ınızı severseniz. Hataları yok demiyorum onunda var hataları. Bazı hatalarında da diretiyor. Ama şu anki kötü oyunumuzun tek sorumlusu tekrar ediyorum Ziya Doğandır. Ama sen bana Nuri Albayrakın bu kötü oyuna nasıl bir etkisi olduğunu açıklayabilirsin. Beni bu konuda aydınlat. Bilgisiz kalmışım

ts@dc
06.02.2007, 09:06
Yok sağol almayalım. Takımın başına 2. sefer gelenler fayda sağlamıyor.

Alma. Ama SA yonetiminde TS bu insanlarin topundan (SG dahil) daha basarili olmadigini soyle! (-yebiliyorsan)

ts@dc
06.02.2007, 09:09
Bu saatten sonra Teknikdirektör değişikliği tabiki bizleri belirli bir hedefe ulşatırmaz,Ama teknik direktörsüz bile oynasak bu kadar korkak bu kadar pasif oyunoynamayız.
Benim korkum bu satten sonra G.ANTEP VE DENİZLİ maçlarını kazanamaz isek BJK ve GS maçlarına geçeceğiz,bu 4 maçta en az 6 puan almaz isek Küme düşme hattının tam içinde olacağız,Bu da bundan sonra daha fazla sıkıntı yaşamamız anlamına gelir.
Ya ZİYA DOĞAN bu gün bırakmalı,Yada Yönetim zİYA DOĞAN a müdahele edip defansif anlayıştan Ofansif anlayışa geçmesini sağlamalı,
ZİYANIN kuru inadını beklersek İşimiz zor.
Türkiye tarihinde santraforsuz oynayan takım olma ünvanını Manisa maçında 20 dakika herhalde biz kazanmışızdır.

Sana katiliyorum. Sadece TD
degisikligi birseye yaramaz. Bu kadar hata yapmis bir yonetim ve TD... burada durmamali. Takimi Tolga'ya, Huseyin'e versen daha iyi oynatir, Neden bu adamlara mahkumuz sene sonuna kadar? Bize kupa getirecekler mi? Bana ne TR kupasindan? Ben seneye iki tu gecebilecek miyim UEFA'da? Bu yonetim, TD ve kadro ile mi?

EmrahYalçınalp
06.02.2007, 09:12
Şu an Takvim gazetesinde BJK yazarlığı yapan Samet Aybaba'dan mı bahsediyorsunuz? Dün akşam tesadüfen elime geçtiğinde okudum kendisini, haftalardır iyi onayan BJK'sının niye durulduğunu açıklıyordu...

Nepotizmin iyisi kötüsü olmaz, nepotizm kötüdür. Ben ZD'nın da, Samet'in de ekmek yedikleri kulübe ellerinden geleni yapacaklarına inanıyorum. Ancak adamlar BJK'lı ve en büyük idealler iorada olmak. Daha önce ZD'nın bu macerasının bize nelere mal olduğu ortada... Bence de Samet iyi bir teknik adam, ama Trabzonspor'umu ona emanet etmek istemem doğrusu... En basitinden seneye BJK ile şampiyonluğa gittiğimizi düşünün (Ligde kalırsak). Siz Demirören olsanız cebinizdeki zarflardan bir tanesini daha çıkartıp şöyle halının üzerine doğru fırlatmaz mısınız?

ts@dc
06.02.2007, 09:21
Mikro, Makro milliyetcilik yapmayi birakin. Insanlar her firsatta bu yuzden Trabzon'a saldiriyorlar. Cunku cogunuz hala mikro milliyetcilik yapiyorsunuz. Sizin adaminizmis, oz cocugunuzmus... Senol nerde o zaman? Kitanin obur tarafina kacti adam? (Ben de iyi bir TD oldugunua katilmiyorum o ayri konu) adami canindan bezdirdiniz. Kacti bir daha da gelmiyor. Isteniz kimse gelmiyor. Trabzon'a isi bitmis insanlardan baska kimse GELMIYOR! Dost cok aci soyler!

Şu an Takvim gazetesinde BJK yazarlığı yapan Samet Aybaba'dan mı bahsediyorsunuz? Dün akşam tesadüfen elime geçtiğinde okudum kendisini, haftalardır iyi onayan BJK'sının niye durulduğunu açıklıyordu...

Nepotizmin iyisi kötüsü olmaz, nepotizm kötüdür. Ben ZD'nın da, Samet'in de ekmek yedikleri kulübe ellerinden geleni yapacaklarına inanıyorum. Ancak adamlar BJK'lı ve en büyük idealler iorada olmak. Daha önce ZD'nın bu macerasının bize nelere mal olduğu ortada... Bence de Samet iyi bir teknik adam, ama Trabzonspor'umu ona emanet etmek istemem doğrusu... En basitinden seneye BJK ile şampiyonluğa gittiğimizi düşünün (Ligde kalırsak). Siz Demirören olsanız cebinizdeki zarflardan bir tanesini daha çıkartıp şöyle halının üzerine doğru fırlatmaz mısınız?

SA istedigi, herkes gibi, bulundugu yerde mutluluktur arkadasim. Sen bir insana deger verirsen, karsiligini verirsen; o adami bulundugu yerde mutlu edersen hic bir yere gitme riskini almaz; hayalini kurmaz. Senin yonetimin boktan... ne yazsan burda hikaye. Adamlarin capi bu kadar. Takimi sata sata bitirdiler. Siz TD kim olsun diye ugrasin.

bir de Aybabayi bu takimin basina bir daha getirbilecek bir adam varmi soru o? Siz atip tutyorsunz. Yahu ZD'yi gonderseler bugun TS'nin basina gecrebilecekleri bir Yilmaz Vural vardir. Benden soylemesi!

muratt
06.02.2007, 09:30
Bir yilda 3 tane teknik direktor degistirilmez tabii ki ama bunlarin ilk ikisi Lazaroni ve Ziya Hoca ise ve takim tarihinin en kotu gunlerini yasiyorsa 3. hoca da gelir 4. hocada.. Bir hoca'da istikrar saglancaksa biraz gelecek vaadeden bir hoca olmali bu. Ziya Hoca'nin mantalitesini, vizyonunu vs. hepimiz gorduk. Birinci Ziya Donemindeki basarininda tamamen Fatih Tekke & Gokdeniz basarisi oldugu da boylece anlasilmis oldu. Ziya Hoca'nin takima kisa veya uzun vadede verebilecegi hicbirsey yoktur, derhal yeni bir hoca bulunmalidir. Bu hoca Turk olacaksa Giray Bulak, Ersun Yanal, Hami yada Unal olmalidir (Ertugrul Saglam, Samet Hoca, Aykut Kocaman vs. Trabzon'a hayri dokunmaz) . Yada yabanci bir hoca da olabilir. Ama her halukarda bu degisiklik onumuzdeki 5-6 hafta icinde yapilmali (ki benim sahsi fikrim de bu, yani Ziya Hoca'nin son 5-6 haftasi iyimser bi tahminle) boylece yeni hoca'da hem takimi tanir hem de onumuzdeki yil icin calismalara baslar..
Buradaki kriter yeni hocaya uzun sureli bir calisma dusunulmeli, bu yuzden uzun donemde birseyler vaad edebilen biriyle anlasilmali. Transferler de biraz adam gibi yapilirsa 2-3 yil icinde sampiyonluk gelir.. ama nerde bunlari yapacak yonetim ??

Hep ayni seyleri soyleyip duruyoruz aslinda.. dinleyen var mi acaba ??

EmrahYalçınalp
06.02.2007, 09:34
Ben mikro milliyetçilik yapmamayı sizin şu an bulunduğunuz ülke de dahil olma üzere bir çok yerde öğrendim, müsterih olun.

Mutluluk nedir o zaman? Ben zaten adamın mutluluğunun bjk'de çalışmak olduğunu söylüyorum, siz ortaya bir kavram atıp ona dayandırıyorsunuz, üstelik benim çıkış noktam da o kavram... ZD çok mu mutsuzdu takım "takır takır" top oynayıp şampiyonluğa koşarken... "Tatmin" diye bir şey var. Biz fb'li olup çok daha kolay mutlu olmayı niçin seçmiyor ve ts'li kalıp sıkıntı çekiyorsak, adam da aynı gerekçe ile bjk'lı ve sen ne yaparsan yap mutluluk onun için bjk'da çalışmaktır.

Katılmıyorsanız eyvallah... Fikrinizi yazın olsun bitsin. Bu yazılanlardan nasıl beceripte neyin milliyetçiliği yaptığım sonucuna ulaştınız, onu da merak ediyorum.

Harun
06.02.2007, 09:47
Sezonunu hatırlamıyorum.Bir gs maçıydı ve tekniktrektör Giray bulaktı.Yediğimiz bir golden sonra tüm stadtan ''İstifa istifa Giray Bulak istifa'' sesleri yükselmiş Giray Bulak hırsından montunu yere atmış ve maç sonrası istifasını vermişti.Umarım Ziya Doğan içinde aynı şeyler olur.Hatta ummuyorum olsun diyorum.

cücü'lü51
06.02.2007, 11:06
Değerli kardeşlerim tamam Ziya hocayı bende yeterli bulmuyorum da. Bir yılda 2 teknik adam değiştiren takımımızda başka bi teknik adam gelince herşey sütliman mı olacak acaba. Sorun sadece teknik adammı.Tıpkı Osmanlının son zamanlarındaki yeniçerilerin kafaları attıkça padişahı alaşağı ettikleri gibi bi durum sözkonusu takımımızda ve bizlerde. Ziya hocanın ilk geldiği günden beri birşey vermeyeceğini ben tahmin ediyordum zaten.Yeni ve doğru bir seçimi yapsın ve sonuna kadar arkasında dursun iradeciler artık.Yeniçerilikten vazgeçsinler ve vazgeçirsinler bizleri. Vesselam.

zeki gursoy
06.02.2007, 11:14
ya istikra adı altında inim inim inliyoruz hala bunu göremeyen arkadaşlar var...
dünyanın hiçbir yerinde kötünün istikrarı olurmu?
ziya hoca varken ne yapıyoruzda hoca değişince gelen hoca bundan kötüsünü yapacak?
bi yerlerden gazetelerden okuyosunuz desem hiçbir gazete tv ziya doğanı başarılı bulmuyor, o halde nerden bu fikre sıcak bakılır anlamadım...
ziyanın istifası demek öncelikle takımın üstündeki karamsarlığın kalkması demek...lazoroni gidişi ziyanın gelişnde olduğu gibi en az bi kaç maçlık bi ivme kazanması demekki bu bize yeter...
ziya hoca sezon sonunda zaten istifa edecek.buna dınız gibi emin olun..yönetimde gidecek...bundanda eminim..şu anda ikisininde niyeti isimlerinin kötü bi şekilde anılmaması...sezon sonunda ziya hoca sizi ligde bıraktım diyemi başardım sayacak?...hangi yüzle kalabilir daha...öyleyse şimdi defolsun gitsin...bundan kötü sonuçmu alacak takım sanki...
10 haftada 1 galibiyetimiz var arkadaşlar..Trabzonspordan bahsediyoruz langırtspordan değil...galip geldiğimiz maçlarda bile takım kötüyse eskiden istifa diye stad inlerdi şimdi yenilsekte berabere kalsakta takım alkışlanıyor.istifa sesi çıkmıyor..taltifmi ediyoruz bunları yoksa nedir bu iş ...

gokmen
06.02.2007, 11:16

Kayserispor'da ertuğrul sağlamı gökhan ünal ve mehmet topuzu sattıda sen alacaksın :D
zuhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

gokmen
06.02.2007, 11:17
ziya efendi ve başkan efendi eğer ki ... eğerki bu takım ligden düşme gibi bir şeyi yaşayacak olursa ......................
siz o zaman yaşayamazsınız..............

bu noktaların anlamı ne ben çıkaramadım :D

turphan
06.02.2007, 11:20
Şu an Ziya istifa etse kim gelecek takımın başına...Yukarda saydığınız isimleri en az birer kez kovalamadık mı? ( Samet,Giray, Şenol vs. ) Bu takımın başına sene sonunda aklı başında bir adam getiripi en az 3 sene kovamamk lazım.Arsen Wenger, Ferguson gibi...Takım iyi bile olsa ( bkn : Real Madrid) hoca sabit olmayınca bir halta yaramaz.Bence Ertğrul ve Aykut bu stresi kaldıramazlar.Ersun yanala sabredilirse ve komplekslerinden arındırılırsa bir ihtimal
:tsbayrak:

Muhalif
06.02.2007, 11:22

Yok ya Cafer Abi. Biz o ilki Lazaroni döneminde Denizli maçına santraforsuz başlayarak başarmıştık zaten. O maçtan sonra Lazaroni gitsin de kim gelirse gelsin konusunda hemfikirdik hepimiz. En azından Ziya'nın Fatih zamanında tek forvet oynadığını biliyorduk buna da şükür dedik gelince. Neyse geçmiş zaman..
Ben Türkiye'yi iyi tanıyan, disiplinli, hepsinden önemlisi son derece zeki ve bizi kısa vadede başarıya koşturabilecek tek adam tanıyorum Saffet Susiç. Şu an bile takımın başına gelse sene sonu ilk 3'e gireriz diye düşünüyorum.
Ve bildiğim bir şey var daha önce gelen kimse gelmesin tekrardan.

gokmen
06.02.2007, 11:23
Hala istifa haberi yokmu daha ne yüzle duruyorlar. Ziya İSTİFAAAA et artık.
Anlamak istemiyorsunuz galiba ziya doğan değil Capello gelse bu takıma bir şey yapamaz takımda huzursuzluk var. Szymkowiak bile bu takımda ayrılıp futbolu bırakacağını açıkladıysa ziya doğan ne yapsın
ayrıca ziya hocaya laf atan bir tarihe baksın ..... Gerçi Samet Aybaba'nın ekmeğini yedi ama olsun
Bu arada Samet hocanın gitmesinide siz istemedinizmi
adamı bir döğmediğiniz kalmamıştı......

gokmen
06.02.2007, 11:26
Şu an Ziya istifa etse kim gelecek takımın başına...Yukarda saydığınız isimleri en az birer kez kovalamadık mı? ( Samet,Giray, Şenol vs. ) Bu takımın başına sene sonunda aklı başında bir adam getiripi en az 3 sene kovamamk lazım.Arsen Wenger, Ferguson gibi...Takım iyi bile olsa ( bkn : Real Madrid) hoca sabit olmayınca bir halta yaramaz.Bence Ertğrul ve Aykut bu stresi kaldıramazlar.Ersun yanala sabredilirse ve komplekslerinden arındırılırsa bir ihtimal

ben sana sonuna kadar katılıyorum
yönetim istifa ziya görevde bu takım yeniden avrupayı inledir...

Ayhan Yüksek
06.02.2007, 11:28
Anlamak istemiyorsunuz galiba ziya doğan değil Capello gelse bu takıma bir şey yapamaz takımda huzursuzluk var. Szymkowiak bile bu takımda ayrılıp futbolu bırakacağını açıkladıysa ziya doğan ne yapsın
ayrıca ziya hocaya laf atan bir tarihe baksın ..... Gerçi Samet Aybaba'nın ekmeğini yedi ama olsun
Bu arada Samet hocanın gitmesinide siz istemedinizmi
adamı bir döğmediğiniz kalmamıştı......
Kardeşim Szymkowiak'ın bu takımdan ayrılam nedenleri arasında en son sıradadır takımdaki huzursuzluk onun kendiyle ilgili sorunları ve Ziyanın sistemiyle ilgili sorunları vardı bu takımı kurtarmak içide Capelloya felan gerek yok kötü bir takım değiliz sadece oynatmayı bilmeyen sistemsiz bir teknikdirektörümüz var,artık gerisini sen anla ziya doğan suçlumu suçsuzmu,Ziya Doğanı savunacaksak lütfen mantıklı gerçekçi örnekler verelim...

Özsu
06.02.2007, 11:35
3 Sezon ligi 2.bitiren 35 DAKİKADA 6 gol atabilen,MAÇLARDA 6-0 7-0 6-1 5-0 lık sokorlarla Türkiyede alkış alan Bir takımın Teknik direktörü Şenol Güneş ile o takımın başkanı Faruk ÖZAK a küfür edip İstifa diyen Ortalığı kırıp döken taraftar Nedense ZİYA DOĞAN a ses çıkartmıyor.
Demkki zamanında birilerinin ahını aldık,
Tamam şampiyonluk felan geçtim bari Oturduğumuzda TV karşısında Yada Stadda adam gibi maç izleyelim.Van spora 1-0 yenilmiştik 50 tane posizyona girmiştik.Fb ye 2-1 yenilmiş şampiyonluğu kaçırmıştık ama En az 15 posizyona girmiştik.
ZİYA DOĞAN dan bi halt olmayacağı belli,
Siz bizi 2.yarı görün diyen adam 2.devre başladı 4 maç oynadık 2 si kupada
1 galibiyet 3 beraberlik
atılan gol 2 yenilen gol 1 bumuydu Ziya senin göstereceğin takım.
Kalsın lazım değil.

Aynen katılıyorum abi. Ziya Doğan sadece kendisini kandırıyor. Korkak bir teknik direktr. Ama Trabzonspor'a korkak futbol yakışmaz..
Ziya Doğan İstifa..

Ayhan Yüksek
06.02.2007, 11:41
Bu takım ziyanın korkaklığı yüzünden şampiyonlar ligi kapısından dödü deplasmanda yendiği Dinamo Kieve karşı evinde korkak futbolu tercih ettiği için yenildik Kieve bu zihniyetlemi Avrupada ses getireceğiz hem nasıl mantıktır yönetim istifa edecek ziya başarılı olacak eğer gerçekten başaracaksa bu yönetimlede başarır kimse ona mani olmuyor ama adamda bu kapasite yok ve ben hiçbir ışık görmüyorum

poetricus
06.02.2007, 12:07
Aslında yönetimi göndersek. Giderken Ziya Hoca'yı da İbrahim Hacıosmanoğlu'nun çantasına koysak...

poetricus
06.02.2007, 12:08
Yönetim istifa, ziya görevde bu takım yeniden avrupayı inletir...

Gitsin başka yerde inletsin. Bizi inlettiği yeter!

sarman61
06.02.2007, 12:40
ben sana sonuna kadar katılıyorum
yönetim istifa ziya görevde bu takım yeniden avrupayı inledir...

Ha ha güldürdün beni bu inleteceği avrupa hangi avrupa. Ziya Doğan ile aldığımız avrupa başarılarını yazarmısınız merak ettim de.

zeki gursoy
06.02.2007, 13:17
futbolda tek olumlu şey gol atmaktır, yememek değil...
yediğini çıkardınmı kimse sana bişey demez, hatta göze hoş bi futbol olur..
ama az bi dikkat edin arkadaşlar:
takımdan şimekle marche gitti yerine arananlar kimdi: ön libero defans son dakkada ceyhun..
bu takımın gol kısırı olduğunu sağır sultan biliyo en son ziya hocada dedi biz gol atamıyoruz sorun bu diye...e sen bu sorunu biliyosunda mübarek adam niye ofansif anlamda hiç bişey yapmıyosun ara transferde niye hiçbir golcüyle temasa geçmedin? istemedin...
bunlar fasa fiso şeyler adam keçeliyde hücumda kullandım diyor.elinde musampa varken keçeli niye canım...
ve bu adamdan hala medet bekleyen taraftarlarımız var ne yazıkki..hala stadda alkışlayanlar var burda savunanlar..
yardımcı hocayla çalışsak ne değişecek bundan çok şeymi kaybederiz ...ekmek yok artık ziyaya burda bunu bilsin tepkili olun...yada kafayı değiştirsin keçeliden ofansif futbol musadan defansif futbol beklemesin...

tsmusampa61
06.02.2007, 13:26
Acil İStifa!!

lutfu61
06.02.2007, 13:26
ziya hoca trabzonsporda misyonunu doldurmuştur. Eğer hedef ilk 4 e girmekse hemen hoca değişikliğine gidilmelidir. Olay istikrar boyutunu geçti bu takımı bu hale getirenlerin allah belasını versin.

Kasım Hilal
06.02.2007, 13:33
Hala kurtulamadık şu adamdan yahu!

topalkaplan
06.02.2007, 13:48
.....edit....

Salih61
06.02.2007, 14:50
5 Sayfa da yazılanları okudum genel olarak herkes İstifa etmesinden yana ama Gurur ve Haysiyetten yoksun ZD istifa etmemekde kararlı gibi duruyor tabi ben de olsa bu sıcak koltugu bırakmam :( :(

muratt
06.02.2007, 14:59
Yok ya Cafer Abi. Biz o ilki Lazaroni döneminde Denizli maçına santraforsuz başlayarak başarmıştık zaten. O maçtan sonra Lazaroni gitsin de kim gelirse gelsin konusunda hemfikirdik hepimiz. En azından Ziya'nın Fatih zamanında tek forvet oynadığını biliyorduk buna da şükür dedik gelince. Neyse geçmiş zaman..
Ben Türkiye'yi iyi tanıyan, disiplinli, hepsinden önemlisi son derece zeki ve bizi kısa vadede başarıya koşturabilecek tek adam tanıyorum Saffet Susiç. Şu an bile takımın başına gelse sene sonu ilk 3'e gireriz diye düşünüyorum.
Ve bildiğim bir şey var daha önce gelen kimse gelmesin tekrardan.

Saffet Susic bence de mantikli bir tercih olabilir.. Calistirdigi takimlara oynattigi futbolu begenmisimdir hep ..

antagonist
06.02.2007, 15:09
Ne olmuş yahu bu başlığa :) Başlığı ben açmış gibi görünüyorum :)

muratt
06.02.2007, 15:09
Bence bu topigin basligi "Ziya Dogan'in takimdan ayrilisi nasil kutlanmali ? ", "Ziya Dogan ne zaman kovulur ? ", "Ziya Dogan gidince yerine kim gelsin ? " gibi basliklarla degistirilmeli.. En azindan Ziya Dogan kovulunca yada istifa edince topic kirliligi yasanmaz, tartismalar bu topic'te devam eder.
Ziya Dogan'in sezon sonunu goremeyecegi kesin bence, onemli olan ne zaman gidecegi ve yerine kimin gelecegi ..

ts@dc
06.02.2007, 16:13
Ben mikro milliyetçilik yapmamayı sizin şu an bulunduğunuz ülke de dahil olma üzere bir çok yerde öğrendim, müsterih olun.

Mutluluk nedir o zaman? Ben zaten adamın mutluluğunun bjk'de çalışmak olduğunu söylüyorum, siz ortaya bir kavram atıp ona dayandırıyorsunuz, üstelik benim çıkış noktam da o kavram... ZD çok mu mutsuzdu takım "takır takır" top oynayıp şampiyonluğa koşarken... "Tatmin" diye bir şey var. Biz fb'li olup çok daha kolay mutlu olmayı niçin seçmiyor ve ts'li kalıp sıkıntı çekiyorsak, adam da aynı gerekçe ile bjk'lı ve sen ne yaparsan yap mutluluk onun için bjk'da çalışmaktır.

Katılmıyorsanız eyvallah... Fikrinizi yazın olsun bitsin. Bu yazılanlardan nasıl beceripte neyin milliyetçiliği yaptığım sonucuna ulaştınız, onu da merak ediyorum.

Benim tek soylemek istedigim sey su: Biz taraftariz... Bu takimin kahrini cekeriz. (Bu bile bir yere kadar. Trabzonpor 10 sene Genclerbirligi gibi oynasin bakalim yeni dogan cocuklarinizin Istanbul takimi tutmasini engelleybilir misiniz? Zaten eriyip gidiyoruz. Kisa zamanda sampiyon olmazsak zbiz kizsak da kabul etmesek de dalga gectikleri "buyuk"luk de idecek elimizden. Zaten gidiyor. Hakemlerin kararlarina bakin anlarsiniz. Dusene tekme atan cok. ). TD olan insan cekmez ama. Cekmek zorunda degil. Trabzonspor'lulugundan hic suphe edemeyeceginiz adam, SG, de bikti gitti. Bir daha da gelmiyor. Evet O'da FB'ye TD olmak istiyordu.

ZD'de BJK'ya gitmeye can atiyor. SA da. Ertugrul da. Mehmet Eksi de. vs.

Biz de de SG ler Giray Bulaklar (aklima isim gelmedi simdi kusura bakmasin simdi kimse) can atiyordu TD olmak icin. Biz klubu kurumsallastiramadigimiz icin, dandik yoneticiler sectigimiz icin, duzgun taraftar olamadigimiz icin bezdirdik kacirdik hepsini. Simdi de futbolcular kaciyor. Begenmedigimiz Fatih Akyel herkese bir kisilik dersi verdi ve gitti. Tartisilabilir ama tutarli bir davranis.

Takimi, insanlarin Trabzon'da oynamaktan, TD'uk yapmaktan gurur duyacagi bir takim haline getirmeden bu isler cok zor. Mutsuzluk makinesi gibi Trabzonspor. Herkes kacmak istiyor. Simdi bunun yeni adi "Avrupa'da oynamak en buyuk hayalim". Istanbul'a gitmek istiyor hepsi. Hicbiri bunu diyemiyor. Avrupa deyip gecistiriyorlar. Kac tane adam TR'den Avrupa'ya gitti de basarili oldu. Kimse yemesin bizi. Bir-iki kisi disinda Avrupa'da basarili olabilecek adam yok TR'de.

Sapkayi onumuze cikarip koymanin zamani. Trabzon'un ekonomisi paralelinde futbolu da coktu. Benim memleketim Eskisehir gibi. Zonguldak gibi.

Bu sartlarda cok buyuk isler yapmayi beklemek hayal olur. Yapilacak en guzel sey altyapidan oyuncu yetistirmek. Genclerle oynamak. Takima da oranin buranin eskilerini doldurmamak. Kuzey ulkelerinden genc ama paraya ac "gorev adami" tipinde oyuncular alip yavas yavas genclerin bu takimi buyutmesi saglamak.

Takim profosyonelce yonetilirse, huzura kavusursa zaten cok adam cikar sizde hocalik yapacak. Ama ben de eski Trabzonsporlu olmasini isterim. Ama su an tecrubesi o duzeyde bir yok.

Niye BJK takimi ZD'ye teslim etmiyorsa, TS da tecrubesiz bir "eski" oyuncusuna takimi teslim edemez. ZD'a hic etmemeliydi. Ama Aybaba TS'de kendini kanitladi. Mirasini hem SG hem de ZD bos yere harcadilar.

Duzelecek umarim. Duzelmek zorunda.

Sacit
06.02.2007, 16:17
ziya doğan Trabzon halkı ve benim ruh sağlıgım için lütfen git artık başka ne diyim sana.aynı hataları tekrarlayıp duruyon git ulannn :mad:

61 baha
06.02.2007, 16:25
ziya hocanın sonuna kadar arkasındayım
bütün suç yönetimde...
hangi hoca gelirse gelsin bu yönetimle olmazzzz

GolaMTuRi
06.02.2007, 16:26
dun ntvde hincal gesenin kayseri karsisinda 2 onliberoyla oynamasini elestiriyordu, biz her mac 3 onliberoyla hincalin deyimiyle 3 kazmayla oynuyoruz ama bizde sesini cikaran yok..
benim anlamadigim nokta yonetimde futboldan anlayan insan evladi yokmu veya maclari seyretmiyolarmi..mac sonunda ziyanin yanina gidip, 'yahu kel iyi hos savunma yapiyorsunda bu takim nasil gol atacak,golu gectim pozisyona giremiyoruz,7-8 kisiyle savunma yapilirmi,karsinda barcelonami yoksa chelseami var' demiyorlarmi...koca klup futbol fukarasi bir kele teslim edilirmi, yonetim ne ise yarar..
herkese soruyorum, bu kadar basarisiz olan hocayi turkiye liglerinde hangi takim bu kadar sabreder?..denizli bile 2 mac kaybetti hocanin biletini kestiler..
istikrar guzel sey ama ortada israrla tekrarlanan yanlislar var..hocanin bu yanlislardan donmeyede hic niyeti yok gibi..
gram beyni olan bir insan 10 kere yaptigi bir hatayi 11.kez tekrarlamaz..3 onliberi olmuyor zorlamanin kime ne faydasi var..bu sistemle es kaza 1 mac alirsin 10 mac yenilirsin veya berabere kalirsin..yenilmekle berabere kalmak arasinda benim nazarimda hicbir farki yok, cunku bu takimin adi trabzonspor,beraberligi kaldirmaz..
daha yazicak cok sey varda neyse, artik hafta sonlari gelmesin bizde durduk yere sinir harbi yasamayalim..ligtvde bizim maclari vermesin en azindan gormemis oluruz vede bos yere gunaha girmemis oluruz...

frango
06.02.2007, 16:26
sizin gibiler ziya doğanın arkasında olduğu müddetçe biz daha çok bekleriz başarı daha doğrusu gol demek daha doğru olur

anladın onu sen aguro...

61 baha
06.02.2007, 16:28
sizin gibiler ziya doğanın arkasında olduğu müddetçe biz daha çok bekleriz başarı daha doğrusu gol demek daha doğru olur

anladın onu sen aguro...
frango kim gelsin o zaman ganga
adam gibi adam ziya doğan

BÜYÜK_TRABZON
06.02.2007, 16:28
Nerden çıkıyor bu ziya dogan hayranlıgı abi kim 5 maç üstüste yenilen bir hocaya hala sempati duyar anlamak mümkün degil ya :cool:
@Aguro
Sanırım bugün kafana saksı düştü ya da ben öyle ümit ediyorum ;)

frango
06.02.2007, 16:34
evet her şeye rağmen hala ziyayı kım hangı mantıkla savunur anlamış deyilim istikrar deyen arkadaşlara da kesınlıkle katılmıyorum bunun ıstıkrarı falan kalmadı kesın olarak anlaşıldıkı bu iş ziya hocanın işi deyil daha doğrusu korkak olan hiçbir hocanın işi deyil...

BÜYÜK_TRABZON
06.02.2007, 16:36
evet her şeye rağmen hala ziyayı kım hangı mantıkla savunur anlamış deyilim istikrar deyen arkadaşlara da kesınlıkle katılmıyorum bunun ıstıkrarı falan kalmadı kesın olarak anlaşıldıkı bu iş ziya hocanın işi deyil daha doğrusu korkak olan hiçbir hocanın işi deyil...Öyle deme yenilgide ve beraberlikte çok güzel bir istikrar yakaladık :mad: :mad: :mad:

Vkgz
06.02.2007, 16:37

anladın onu sen aguro...

20 küsür senedir şampiyon olamamazı sebebide ziya zaten

61 baha
06.02.2007, 16:40
Nerden çıkıyor bu ziya dogan hayranlıgı abi kim 5 maç üstüste yenilen bir hocaya hala sempati duyar anlamak mümkün degil ya :cool:
@Aguro
Sanırım bugün kafana saksı düştü ya da ben öyle ümit ediyorum ;)
YOK KAFAMA SAKSI DÜŞMEDİ
BEN ZİYA HOCANIN BU YÖNETİM GİBİ Bİ ŞANSIZLIĞININ OLDUĞUNU SAVUNUYORUM

Rasim YILMAZ
06.02.2007, 16:43
YOK KAFAMA SAKSI DÜŞMEDİ

Yanlış düşünüyorsun!! Al birini vur ötekine... Zaten birikötü biri iyi olsaydı şu anda yine dördüncü olurduk en kötü ihtimal.. 5 para etmez ne yönetim nede Ziya!!!

Yüzsüzlükte cabası!! Bir efsaneyi bu hale getirsem sokağa adım atamazdım...

BÜYÜK_TRABZON
06.02.2007, 16:44
YOK KAFAMA SAKSI DÜŞMEDİ
5 üstüste yenilmek şansızlık 2 maç beraber kalmak şansızlık takımın kötü oynaması şansızlık peki geriye ne kaldı soruyorum sana?

Reha
06.02.2007, 17:37
LÜTFEN ARTIK GİT......çünkü bir daha lütfen demiyeceğimi beni bilen bilir!!

metehan
06.02.2007, 17:39
LÜTFEN ARTIK GİT......çünkü bir daha lütfen demiyeceğimi beni bilen bilir!!

Ziya hoca bu sese kulak ver. Reha, her zaman böyle toleranslı olmaz :-)

Murat Altun
06.02.2007, 17:42
bende istikrardan yanayım kalsın ziyada yönetimde istikrarlı şekilde yeniliyoruz istikrarın iyisi kötüsü olmaz :P

surmeneli_keles
06.02.2007, 18:50
ziya hoca gitmez eski oyuncularını da topladı kalıcı o gıtmez bızım kume dustugumuzu gormeden gıtmez

focus61
06.02.2007, 18:54
A D A M G İ B İ A D A M . . .

24 Sene GeÇtİ Ondan Öncekİler ???

karatasof
06.02.2007, 19:18
Yoook canım;
o bir teknik direktörler şahı,
o bir taktik deha,
o bir Türkiye'de şampiyon olmak kolay idolu
o allame-i cihan.
O hiç maç kazandırmasada sevilen,
takımları küme düşürsede kariyeri olan,
bildiği bir şey olmasada biliyormuş izlenimi veren,
kerameti kendinden,
kendine himmet edemeyip ele himmet edeceği sanılan,
kendisi uçamasada , mürüdanının uçurduğu xxxx......

yorgun28
06.02.2007, 19:42
Adam gibi adam lafına ilk baştan gıcığım abi bu ne ya............x

Bu adam gibi adam bizi beşiktaşa gitmek için yolun yarısında bırakmadımı....

Hem olayın adamlığı da kalmadı. İsterse özel hayatında çok beyefendi birisi olsun, dört dörtlük birisi olsun BANA NEEEEE... Beni özel hayatı ilgilendirmez.

Ama olay sahaya taşındımı sadece ben değil bütün TRABZONSPOR Taraftarı yaptığı veya akıl edemeyip yapmadığı şeylerle ilgilenir

Sözün özü (Biraz daha lafı uzatırsam kötü şeyler yazmaktan korkuyom) Kimse şah değil Padişah değil

Mehmet Fatih Yavuz
06.02.2007, 19:44

şampiyon olamamak başka şey, küme düşmeye oynamak başka....
20 küsür senedir başımızdakileri ve hocaları eleştirmemizin sebebi şampiyon olamamaları..
ziya doğan a gelen eleştirilerin şampiyonlukla ne alakası var.?
adam takımı küme düşürecek...
malatya ve g.birliği taraftarları ile bir konuş bak neler anlatacaklar sana...
fazla direnmeyin sizi bile düşürmeyi başarabilir diyor adamlar.
bu adam küme düşürme uzmanı.
hoca falan değil.....................

turphan
06.02.2007, 21:45
Yaa tamam Ziya gitsin de kim gelsin takımın başına ? Kim bu kadar yıpranmış, değerleri alt üst olmuş, tansiyonu tavan yapmış bir camiaya gelmek ister ki? Kim bile bile eline kor ateşi alır ki ?

Mehmet Fatih Yavuz
06.02.2007, 21:50
onu seçmek benim veya taraftarın işi değil.
ne trabzonspor yönetim kurulu üyesiyim ne de yönetime aday olacak muhalefetten biriyim.
bu kadar adam oturup bi teknik direktör bulamıyorsa zaten işleri yok yönetimde falan.
türk hocalardan ersun yanal dışında kimse kaldıramaz bu takımı.

ama milli takımdan ünal ı alırlarsa ben gene razıyım.

dışardan getirecekleri hocayı da kendileri seçecekler.
en azından 3-4 sene aynı takımı yönetebilmiş biri olsun.
lazaroni gibi aynı takımda 5-6 aydan fazla duramayan biri değil.

aslında yönetim de defolsa da yeni seçeceğimiz yönetim belirlese şu canım takımı yönetecek adamı ne güzel olurdu..

Vkgz
06.02.2007, 22:39
daha ben trabzonspor taraftarının begendiği bir teknik adam gormedim. halil hoca bile yuhlandıysa(yuhlandı) ---Benim esas adamım oydu. diyecek bir şey yok bence. mantalite değişmezse başarı biraz zor gelir. ceyhun geleli 3 gün olmuş adama yapılanlara bakın. en büyük suclulardan biri taraftardır. ben ziyayı sadece istikrar için destekliyorum. benimsediği futbol mantalitesini ondan iyi uygulayabilecek hocalar tbiki var. ama trabzonsporu beynimizde iyi konumlandırmak lazım

Erdal
06.02.2007, 22:42
Evet yok hakemlerin tutumundan herkez şikayetci Başkanın dile getirmesi neden seni üzdü ne yani dile getirmesin mi dile getirmedimi d herkez konuşur yok efendim bu başkan nasıl sessiz kalıyor. Şansızlık lafına gelincede evet şansızlık yaşadık ziya doğanı getirerek bir şansızlık yaşadık. Bu şansızlığı da bizlerin sözünü dinlemesi olsa gerek. Hangi Antrenör gelsin anketinde %85 ziya doğan bundan ötürü de şansızlık demiştir. Çünkü elimizdeki kadroya bakan imreniyor. Başkan ne yapsın çıkıp o mu oynasın. Bırakın Allah ınızı severseniz. Hataları yok demiyorum onunda var hataları. Bazı hatalarında da diretiyor. Ama şu anki kötü oyunumuzun tek sorumlusu tekrar ediyorum Ziya Doğandır. Ama sen bana Nuri Albayrakın bu kötü oyuna nasıl bir etkisi olduğunu açıklayabilirsin. Beni bu konuda aydınlat. Bilgisiz kalmışım

kardeş pes ... eyvallah ,haklısın .başkanın hiç suçu yok elbette .öyleya çıkıp golmü atsın .....türkiyede petrol vardıda başkanmı içti ......forvet vardıda almadımı ......yürümekle kaldırımlar yazmakla da klavyeler aşınmaz .....ne diyebilirimki. HEM HALUK ULUSOYDA HAKEMLERE TRABZONSPORU MAĞLUP ETTİRİN BAŞKANI KOVDURUP BEN GELİCEM DEMİŞ :)..................

frango
06.02.2007, 22:43
sen yanlış görmüşsün arkadaşım...
trazonspor taraftarının şu ana kadar beğendiği bir teknik adam görmedim demişssin ama bence yanılıyosun.
urbain breams hocamızı zamanında herkes çok beğeniyordu ve halada beğeniyor
bi urbain hocaya bakıyorum bide ziya hocaya bakıyorum ve sadece ey gidi günler ey diyorum...

Mehmet Fatih Yavuz
06.02.2007, 23:03
daha ben trabzonspor taraftarının begendiği bir teknik adam gormedim. halil hoca bile yuhlandıysa(yuhlandı) ---Benim esas adamım oydu. diyecek bir şey yok bence. mantalite değişmezse başarı biraz zor gelir. ceyhun geleli 3 gün olmuş adama yapılanlara bakın. en büyük suclulardan biri taraftardır. ben ziyayı sadece istikrar için destekliyorum. benimsediği futbol mantalitesini ondan iyi uygulayabilecek hocalar tbiki var. ama trabzonsporu beynimizde iyi konumlandırmak lazım

ceyhuna trabzonspor taraftarı birşey yapmadı benim bildiğim.
kapıştığı adamlar manisa taraftarıydı...
bu mevzularda en suçsuz kesim taraftardır.
24 sene sabret de bakayım hangi büyük takım taraftarı sabrediyor.
24 sene... az buz değil. çeyrek asır oldu.
ikinci olduğumuz senenin ertesinde takımı korumak yerine direk bozup abuk sabuk adamları takıma doluran ben değildim.
her şampiyonluğu kaçırışımızda aynı şey oldu.
şenol şampyonluğu kaybettiğinde kimse şenol hocaya kızmadı.
keza ziya hocaya da.
taraftara neyin çamrunu atıyorsunuz ki?
ikincilikte dahi sinirlenmedi bu taraftar.
ama onun altını neden kabul edeyim ki?
ben büyük takımım. beynimde bu takımı "büyük" diye konumlandırdım.
ziyanın futbol felsefesi umurumd değil.
en iyi uygulayıcısı belki de capello dur.
capello gelse onu da istemem.
çanakkale geçilmezci hoca istemem. bugüne kadar trabzonspor da böyle bir mantık görmedik, çünkü mayası uymaz bize.
her takımın kendi karakteri vardır.
trabzonspor u onun karakterine zıt şekilde oynatamazsın.
taraftar tepki koyar. buna da kimse laf edemez.
ziya nın bu kafa ile beni şampiyon yapmasını dahi kabul etmiyorum. etmeyeceğim de.
benim reddettiğim ziya nın sadece başarısızlığı değil.
bu kafa ile başarısını dahi istemiyorum.
he m bu kafa hem başarısızlık olursa tepki de katmerli olur. kusura bkmayacaksınız.
biz alışık değiliz 14. olmaya.
hakettiğimz yer de burası değil.
buraya getiren herkes bedelini öder..

OZDEN61
06.02.2007, 23:51
Trabzonspor Erimeye Devam Ediyor

Yahu tam ışık gördük derken sağoslun Ziya Doğan hocamız umutlarımızı bir kere daha yıktı. Neler mi yaptı? Sıralıyalım..

1. Her zaman sağda yada serbest oynayan Yattara’ı sol tarafa kilitledi. Yani Marcelinho’yu bezdirmek için kullandığı takdiği şimdi Yattara’ya uyguluyor. Herhalde Yönetimin hala paraya ihtiyacı var. Yattara’yı da satacaklar bu gidişle.
2. Son zamanlarda nereye koyarsa iyi oynayan Çağdaş’ı kupa maçında oynamamış olmasına rağmen yedek soyundurdu. Yani uzun zaman maç yapmamış ve kupa maçı yorgunu olan Celaleddin sahada Çağdaş kenarda.
3. Hadi diyelim Celaleddin kupa maçında çok iyiydi o yüzden oynattı. Peki oyuna girince takımın hücum gücünü katlayan Cem Demir’in ilk 18’de olmayışını nasıl açıklayacak sayın hocamız.
4. Ayman ve Risp’i gelir gelmez ilk 11’de oynatan kişi olarak Ceyhun’u neden son 32 dakikaya saklar ki? Hemde Risp hasta hasta ilk 11’e çıkmıştı.
5. Tek başına Vestel defansının içinde kaybolan ve ciğeri patlayana kadar anlamsızca koşan Umut’a bu kadar sabretmesine ne demeli?
6. Kupa maçında 33 dakika dayanabildiği Mustafa Keçeli’ye bu kez tam 70 dakika nasıl dayanılır. Anlamak imkansız. Mustafa sol açık oynayacak oyuncu değil malesef. Madem sahada tutacaksın onu sol beke çek Celaledin’i sol açık oynat. Hiç olmazsa solda kalırdı maç boyunca. Hadi onuda geç sol açıkta Kiki çok güzel oynardı. Hadi hasta oldu diyelim ama olmasa bile ben Ziya hocanın bunu akıl edebileceğini hiç sanmıyorum.

Bunlar şu anda aklıma gelen akıl almaz takdikler. Tabi bunlara takdik denebilirse. Bu durumun iki açıklaması var. Ya Ziya hoca ne yaptığını bilmiyor ve bir panik içinde ya da Trabzonspor’un göze hoş gelen üretken bir oyun oynamasını istemiyor. Bu şıkların ikiside felaket. Yahu bu kadar tutarsız bir oyun tarzı bu kadar rakipten korkan bu kadar hücum fukarası bir sistem olamaz. Bu hem futbol oyununa hemde Trabzonspor’a ihanettir.

Takımın başına geldiğinde çok sevinip desteklemiştim ve söylediği “değiştim hazırım” laflarına inanmıştım Ziya hocanın ama görünen o ki büyük bir yanılgının içine sürüklemiş beni. Ziya hocanın artık bendeki kredisi bitti. Ancak bu takım üst üste 3-4 maç kazanır ancak o zaman belki sistemine ve oyununa katlanabilirim. Birde utanmadan “atamadık ama yemedikte” demez mi? Insaf yani bu kadar kaliteli defans oyuncusu ile birde gol ye. Ligde ne kadar kaliteli defans ve ön libero varsa topladık takıma.

Herhalde bir dahaki sezonada iyi forvetleri toplarsak artık milli takım Trabzonspor’dan kurulur ve gururlanırız ama Ziya hocanın bu sistemi ile o takım bile yerlerde sürünür ve hem kendileri kabız olur hemde seyredenler.

Ne diyelim kabız futbola devam. Elbet bir gün bu takıma müsil ilacı içiren çıkar.

Sevgiyle kalın.
FERAT ŞAHİN

emreercanli
07.02.2007, 00:29
ziya doğan, samet aybabanın kaymağını yedi arkadaşlar. ama hala ziya diyen varsa onu bilemem... ziyayla iyi olduğumuz dönemde dinamo kiev maçlarını da unutmayalım lütfen...

emre sami
07.02.2007, 09:38
Antep macinda olasi bir kotu sonucta ziya dogan suna yakin bir aciklama yapar
" milli takimdaki futbolcularimiz yuzunden tam kadro calisma imkani bulamadik milli takimdaki oyuncularmizinda katilimiyla ilerledki haftalarda bizi daha guzel gunler bekliyor"

aradan gecen 15 haftaya ragmen hala mazeret ureten bir adamdan hala keramet bekleyen insanlara soyleyecek tek laf var.

Hadi canim sende...

zeki gursoy
07.02.2007, 10:28
çok güzel yazılar var ziyanın yanlışları hakkında..
ama inanması güç, hala ziyayı pervasızca savunanlar var..inanmıyorum yuh artık yani..
tarihin hiç bi döneminde bi hocaya bu kadar katlanılmamıştır...
taraftarlar stada eskiden bas bas bağırırdı yönetim sitifa diye şimdi gıkı çıkmıyor anlamıyorum...
korkuyorum arkadaşlar takım büyük bi hızla kümeye gidiş gösteriyor..
eğer korkmasam kümeye gideceğimizden takım bi kaç maç daha peş peşe yenilsin diyicem çünkü bu adamın takımda kalması günahtır hakarettir.
çünkü bi kaç maç alırsa şansa tamam sistemi oturttum diyecek önümüzdeki seneyide yiyiceez şimdiden..
ziyanın acilen uçması lazım aldığı nefes haram Trabzonda artık..

Oruç
07.02.2007, 11:38
Trabzonspor antrenör yetiştirme kursu değildi. Önerilen, ''gelsin bizi başarıya ulaştırır'' denilen şahıslar bugüne kadar ne yaptılar sormak lazım ? Biz çok gördük gelecekte şu olur bu olur diyenleri. Adam gibi forvet alınmadıkça ortaya 5 bin tane isim atılır o o gelsin ''kesin (!) başarılı olur'' yok şu gelsin...

Ziya Doğan'ın yanlışları var elbette ama oyuncuların, yönetimin hiç mi kabahati yok ? Ersen Bey 10 maçtır tatil yapıyor kimse çıkıp demiyor bu adam ne iş yapıyor diye. Geçen sene Kaptan'ımız gol atıyordu yine eleştiriliyordu. Ama Ersen'e yok o büyük (!) topçu. Musampa oynasın diyenler onun oyuna girdikten sonra neler yapamadığını da söylesinler bir zahmet. Musampa teknik bir oyuncu ama şu anki haliyle sahada duramıyor ve bazıları kalkmış ''Musampa neden oynatılmıyor ?'' diyor. Bir Hüseyin'e bakın bir de O'na(Hüseyin'i vakti zamanında çok eleştirmiş biri olarak söylüyorum bunu)

Elinde Umut, Cem ve Ersen var O'da içlerinden en iyisini oynatıyor genellikle. Ama Umut'da forvette yalnız kalıyor, yanına Cem'i de koyarsa takım 2-3 maç sonra gol surununu da ortadan kaldırmış olur. Ziya Hoca'nın en büyük yanlışı bana göre Musa'dan vazgeçmeyişidir. 2 maçtır ondan kurtulduk gibi. Ufukhan düzeldi, O'nu da sürekli oynatması halinde artık rahat rahat maç izleyebiliriz. Ziya Doğan istifa diyorsunuz da önerilen isimlerin hangisi O'ndan üstün ?

Fatih
07.02.2007, 11:46
ziya hocanın sonuna kadar arkasındayım
bütün suç yönetimde...
hangi hoca gelirse gelsin bu yönetimle olmazzzz

ben de sonuna kadar karşısındayım bu adamla bi yere kadar şampiyonluk hayaaall

alperberat
07.02.2007, 11:55
ziyanın suyu coktan ısındı, ilk devre o sanslarını kaybetti. ancak yonetim bosta iyi hoca bulamayacagı için sabır gosteriyor. trabzonspor yerli antrenör alacaksa, ilk tercih ertugrul saglam olmadı unal karaman derim ben. yoksa gerisi yalan! turk antrenorlerle bi yere kadar, oynattıkları futbol ortada. avrupadan bizim damara uygun kaliteli birisini getirmedikten sonra ne latyapı duzelir ne ustyapı ne de saha sonucları. daha cok dovunur dururuz "nerde sampiyonluk diye?"

kulubun yonetim sekli artık bu zamanda boyle olmamalı. sirketlesmeli ve kurumsallasmalı kulup acilen. yoksa ahmedin mehmedin agzına daha cok bakarız. bir yonetim gider digeri gelir ama sonuc aynı iç kavga-iç çekişme-kıskanclık, vs... trabzonspor camia olarak degisime muhtac koklu bir degisime hemde acilen. yoksa verilen sampiyonluk sozlerini inandırıcı bulmak imkansız ayrıca basarılı bir yonetim ve ekip olmakta.

Sacit
07.02.2007, 12:02
Trabzonspor bu adamla resmen batıyo yaa.birileri bunu görmesi lazım.şimdiye kadar bunu anlamamak üzücü bir olay.

kendi emellerini gerçekleştirmek istiyo resmen.Trabzonspor'u alet ediyo kendi kötü emellerine :mad:

insan yaptıgı yanlışı görmüyosa ondan daha ne beklenir ki.olumsuzluklar aldı başını gidiyo.

Can basten
07.02.2007, 12:17
Gaziantep maçı kazanılamazsa Ziya'nın istifasının isteneceğine dair beklentiler içindeyim... Lakin böylesi bir durumun Nuri Albayrak ve tayfası tarafından kendilerini temize çıkarmak için malzeme olarak kullanılacağından korkmaktayım. Ziya'nın hataları ortada olsa da günah keçisi "sadece" kendisi olmaz umarım...

frango
07.02.2007, 12:21
can basten

evet aynen bu düşüncede bizim sevgili yöneticilerimiz vede başkanımız olası bı sonuçta ziyanın ipini çekip tek suçlu oymuş gibi göstermeye çalışacaklar ama bilmiyolarki biz taraftarlar olarak biliyoruzki bu durumda olmamızın en büyük sorumlusu başkan ve yöneticiler...

Salih61
07.02.2007, 12:46
Gaziantep maçı kazanılamazsa Ziya'nın istifasının isteneceğine dair beklentiler içindeyim... Lakin böylesi bir durumun Nuri Albayrak ve tayfası tarafından kendilerini temize çıkarmak için malzeme olarak kullanılacağından korkmaktayım. Ziya'nın hataları ortada olsa da günah keçisi "sadece" kendisi olmaz umarım...
Walla 2 hafta dedi bu hafta son!!! Bakalım ne yumurtlayacak zaten maçın sonucu ilk 11 i görünce anlarız inş. ZD ile son maçımız olacak ve DEFOLUP gidecek :(

Kapılıkaya
07.02.2007, 13:23
5 Gün sonra gerçek Trabzonspor ortaya çıkacak demiş ben mi bilmiyorum acaba başka birilerinide mi almış haberimiz yok.
Ben ziya Hocayla bu işin yürüyeceğini zannetmiyorum.Ancak küme düşmemeye ve orta sıralara oynayan takımları çalıştırabilir.Trabzonsporumu asla.

Harun
07.02.2007, 13:38
Olası puan kaybında Ziyanın diyecekleri ortada.Önemli olan taraftarın tepkisiz kalmamasıdır.Taraftar baskı yapar ise istifa zaten gelir.

Ayhan Yüksek
07.02.2007, 13:41
Trabzonspor antrenör yetiştirme kursu değildi. Önerilen, ''gelsin bizi başarıya ulaştırır'' denilen şahıslar bugüne kadar ne yaptılar sormak lazım ? Biz çok gördük gelecekte şu olur bu olur diyenleri. Adam gibi forvet alınmadıkça ortaya 5 bin tane isim atılır o o gelsin ''kesin (!) başarılı olur'' yok şu gelsin...

Ziya Doğan'ın yanlışları var elbette ama oyuncuların, yönetimin hiç mi kabahati yok ? Ersen Bey 10 maçtır tatil yapıyor kimse çıkıp demiyor bu adam ne iş yapıyor diye. Geçen sene Kaptan'ımız gol atıyordu yine eleştiriliyordu. Ama Ersen'e yok o büyük (!) topçu. Musampa oynasın diyenler onun oyuna girdikten sonra neler yapamadığını da söylesinler bir zahmet. Musampa teknik bir oyuncu ama şu anki haliyle sahada duramıyor ve bazıları kalkmış ''Musampa neden oynatılmıyor ?'' diyor. Bir Hüseyin'e bakın bir de O'na(Hüseyin'i vakti zamanında çok eleştirmiş biri olarak söylüyorum bunu)

Elinde Umut, Cem ve Ersen var O'da içlerinden en iyisini oynatıyor genellikle. Ama Umut'da forvette yalnız kalıyor, yanına Cem'i de koyarsa takım 2-3 maç sonra gol surununu da ortadan kaldırmış olur. Ziya Hoca'nın en büyük yanlışı bana göre Musa'dan vazgeçmeyişidir. 2 maçtır ondan kurtulduk gibi. Ufukhan düzeldi, O'nu da sürekli oynatması halinde artık rahat rahat maç izleyebiliriz. Ziya Doğan istifa diyorsunuz da önerilen isimlerin hangisi O'ndan üstün ?
Arkadaşım Musampa oyuna girdiği bölümlerde kaldığı süre boyunca iyi işler yaptı ki zaten çok fazla kalmadı bu yüzden çok şey bekleyemezsin en azından birşeyler yapabileceğinin sinyalini verdi yada en azından Keçeliden kat kat daha iyi olduğu kanaatindeyim hiçbir meziyeti olmayan bir adamı oynatıp Musampayı yedek bırakması sana normal geliyorsa diyecek lafım yok,forvetlet gol atamıyor demişsin kabul ediyorum Ersen formsuz yada kapasitesi bu ama bukadar defansif bir anlayış ve verimsiz ortasahayla bukadar olur sen hangi topçunu nerde oynatacağını bilmiyorsan 7-3-1 gibi anlamsız korkak bir sisteme Trabzonspor gibi bir takımı mahkum ediyorsan bende kredin kalmamıştır,bu şartlarda senin dediğinin tam aksine gelecek herhangibiri Ziya Doğandan daha kötü olmayacaktır inan çünkü bi insan ancak bukadar hata yapabilir,elbette tek suçlu o demek yanlış ama onu soyutlamak yada suçunu azımsamak mümkün değil..

#10 Fietra
07.02.2007, 13:47
Rüyamda Ziya Doğan istifa ediyordu ama hangi maç sonrası onu göremedim:)

oskanonur
07.02.2007, 13:48
ziya dogan ve yonetimin yamis olduklari ortada.butun bunlara ragmen yok istikrar yok gunah kecisi gibi farkli ve temeli olmayan dusuncelerle dahi olsa istifalarini istemek Trabzonsporumuza yapilacak en buyuk hakarettir.

Bu benim fikrim...

oskanonur
07.02.2007, 13:50
duzeltme yapiyorum arkadaslar:

istifalarini istememek camiamiza yapilacak en buyuk hakarettir.

Yonetim ve ziya bugun istifa etmeli...

hüseyin1975
07.02.2007, 13:55
Rüyamda Ziya Doğan istifa ediyordu ama hangi maç sonrası onu göremedim:)

Ankaraspor macindan sonra :mad:

Istifa ettikden sonra söyledikleri: Maalesef ikinci Lig Takimi calistirmak istemiyorum ve bu yüzden istifa ediyorum :mad: :mad: :mad:

emreercanli
07.02.2007, 19:54
Ankaraspor macindan sonra :mad:

Istifa ettikden sonra söyledikleri: Maalesef ikinci Lig Takimi calistirmak istemiyorum ve bu yüzden istifa ediyorum :mad: :mad: :mad:
yuh artık.. olmaz o kadar.. adam gibi adam ziya doğan yapmaz onu..

My
07.02.2007, 20:30
ADAM GİBİ TRABZON 5 GÜN SONRA..!

http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/16073.jpg
MÜJDEYİ VERDİ!
Ve Doğan müjdeyi verdi. Ligde ateş hattında Trabzonspor'un iyi yolda olduğunu her fırsatta ifade eden Teknik Patron Ziya Doğan, dün de daha önce yaptığı "2 hafta sonra gerçek Trabzon sahada" sözünü hatırlatır gibi '5' işareti yaparak, "G.Antep maçında herkes farklı bir takım izleyecek" dedi. Doğan, karamsarlığa gerek olmadığını Trabzonspor'un hakettiği yere kısa zamanda geleceğini de belirtti.

BİRLİKTE ÇALIŞSAK
Milli oyuncuların olmaması ve hasta futbolcuların fazlalığı nedeniyle birlikte çalışmama sıkıntısı yaşadıklarını belirten Ziya Doğan, "Ancak G.Antep maçına kadar her açıdan hazır olacağımıza inanıyorum. Ligde oynadığımız iki maçta kazanamadık ama iyi yolda olduğumuzu gösterdik. G.Antep maçında hem iyi futbol oynayıp hemde kazanmak istiyoruz. Güven ve moral için galip gelmeliyiz" diye konuştu.

TARAFTARA ÇAĞRI
Ligde iyi bir konumda bulunmadıklarını ancak buradan hakettikleri yere geleceklerini inançlarının tam olduğunu ifade eden Doğan, "Transferlerle kadro alternatifleşip, zenginleşti. Savunma ve orta alanda iyi bir kurgu oluşturduk. Bu yönde sıkıntımız yok. Gol yollarında da sıkıntıyı aşacağımıza inanıyorum. Çünkü bu bölgede kaliteli oyuncularım var. G.Antep maçında taraftarımızın tribünleri doldurup bize destek olmasını bekliyoruz" diye konuştu. (Karadeniz Gazetesi)

EmrahYalçınalp
07.02.2007, 21:19
"5 ön libero daha istiyorum" demek istiyordur, heyecanlanmayın...

Gürkan
07.02.2007, 21:22
5 vakte kalmaz...

fteotdgs
07.02.2007, 21:27
Bu forum haricinde medyada, stadyumda, surda burda Ziya Dogan'a niye dogru durust tepki gosterilmiyor cok merak ediyorum? Tez canliligi ile bilinen Trabzon insanina ne oldu? Bu kulubun tarihinde daha once cok yuksek beklentileri karsilayamadigi icin gonderilen onca teknik direktor varken Ziya Dogan'in bizim goremedigimiz bir ozelligi, imtiyazi mi vardir, varsa nedir? Trabzon'un icinden yazan bir arkadas bu konuda dusunduklerini yazarsa cok sevinirim.

Ömer SEVİNÇ
07.02.2007, 22:09
5 li sisteme dönüyor ziya hocamız. Çok şükür. Hüseyin-Ferhat-Hasan-Ayman-M. Keçeli

Antepi kesin yenecez bak:)

Abdallı61
07.02.2007, 22:35
5 li sisteme dönüyor ziya hocamız. Çok şükür. Hüseyin-Ferhat-Hasan-Ayman-M. Keçeli

Antepi kesin yenecez bak:)

bi tarafının korkusundan 5 li sisteme dönüyor, antep maçını alamazsa gidecek :D

Emirhan Makul
07.02.2007, 23:23
ya patlak verecek zaten istifalar şurda antep maçındanda puan kaybetsinler dudurlarsa cibiliyet yoktur yani başka bişe söylemiyorum

Erdal
08.02.2007, 00:12
Bu forum haricinde medyada, stadyumda, surda burda Ziya Dogan'a niye dogru durust tepki gosterilmiyor cok merak ediyorum? Tez canliligi ile bilinen Trabzon insanina ne oldu? Bu kulubun tarihinde daha once cok yuksek beklentileri karsilayamadigi icin gonderilen onca teknik direktor varken Ziya Dogan'in bizim goremedigimiz bir ozelligi, imtiyazi mi vardir, varsa nedir? Trabzon'un icinden yazan bir arkadas bu konuda dusunduklerini yazarsa cok sevinirim.
Aynı soruları bende sayın BAŞKAN ve sayın yönetim kurulu için sorsam?( elbetteki hocayla beraber ama BERABERRRRRRRR)

Özgür Öztürk
08.02.2007, 00:14
yuh artık.. olmaz o kadar.. adam gibi adam ziya doğan yapmaz onu..

Bize bunları yapan onu hayli hayli yapar.

Erdal
08.02.2007, 00:15
Bir dönem moda başkan iyi yardımcıları kötüydü.şimdi daha iyi bir kalkan bulundu başkana ,ziya ölsün takım bitsin, yeterki başkan var ve orda olsun ......................

Murat Aydın
08.02.2007, 00:19
tek suclu zıyamı bunu ıyı dusunmelıyız trabzonspor tarıhının en futbolu bılmeyen yonetımıne ne demelı

Cabri61
08.02.2007, 00:22
tek suçlu ziya değil
bu kadro ile ziya
bu trabzonspor ile yönetim suçlu

GolaMTuRi
08.02.2007, 00:23
bencede yonetim suclu..niyemi;
1-lazaroniyi getirdiler..
2-ziyayi hala daha kovmadilar(allah var yukarda lazaroni doneminde bende ziya gelsin demistim ama bir arkadasin dedigi gibi hayatimda bu kadar yanildigimi hatirlamiyorum)...

karatasof
08.02.2007, 00:49
Dokunmayın Ziya'ma gariptir
Dokunmayın Ziya'ma öksüzdür.
Anonim bir halk türküsünde özne tarafımızdan değiştirilmiştir.Ama Ziya muhibbileri şimdi bunada bozulurlar.Sen nasıl ziya'yı şaban'la özdeşleştirirsin diye.Ama ben asıl Şaban'dan af dileyerek bu türküyü tüm ZD severlere armağan ediyorum.Bence bu kadar imkan ve fırsat tanınmış ,bu kadar yeteneksiz ,kabiliyetsiz başka bir teknik direktör yokken ve TS gibi futbolde ihtilal yapmış bir kentin takımını çalıştırırken bu derece sorumsuz ve eleştiriden uzak kalabilmesinin sırrı tez konusu olmalı.Trabzon tahammül sınırlarınımı genişletti yoksa takımından tamamen ümidini mi kesti?Umarım ikincisi değildir.

İsTaNBuLLee
08.02.2007, 10:58
ArKaDaSLaR www.ziyadogan.com (http://www.ziyadogan.com) a girip ZiYa HoCaNıN İsTiFaSıNı İsTeYeLiM...YeTeR ReZiL OLDUK...ELaLeMe MaSkArA OlDuK...

emre sami
08.02.2007, 11:03
ArKaDaSLaR www.ziyadogan.com (http://www.ziyadogan.com) a girip ZiYa HoCaNıN İsTiFaSıNı İsTeYeLiM...YeTeR ReZiL OLDUK...ELaLeMe MaSkArA OlDuK...

Arkadasim buyuk camialarda istifa istenmez istifa alinir. Buyuklugunden hic bir zaman suphe etmedigimiz buyuk Trabzonspor camiasi maalesef bir ziya doganin isitifasini hala alamamistir. takimin puan durumundaki yeri kadar camiadaki bu vurdumduymazlik daha kotu gunlerin habercisi gibi.

redflag
08.02.2007, 11:11
başkan şimdi bıyık altından gülüyordur takımı soktuğu duruma nede olsa takım umrundamı onun ,aklı şimdi yattarayı satmakta

baskan yattarayı satcak olsa senenn basında satardı smdi niye saTsın satsada parayı napsın hakemmi alcak ? Bu arada emn ol baskan senden daha cook Trabzonspor'ludur! olmasa zaten burada olmazdı!

Özgür Öztürk
08.02.2007, 12:00
baskan yattarayı satcak olsa senenn basında satardı smdi niye saTsın satsada parayı napsın hakemmi alcak ? Bu arada emn ol baskan senden daha cook Trabzonspor'ludur! olmasa zaten burada olmazdı!

Ne kadar Trabzonspor'lu olduğunu herkes gördü. Ben senden, sen benden, o senden-benden, daha iyi Trabzonspor'lu mantığını anlıyamıyorum. Bunun ölçütü nedir?

Naim
08.02.2007, 12:04
Ne kadar Trabzonspor'lu olduğunu herkes gördü. Ben senden, sen benden, o senden-benden, daha iyi Trabzonspor'lu mantığını anlıyamıyorum. Bunun ölçütü nedir?

Çok basit Viya Anlatayım

Kongreden 3 hafta Önce Trabzonsporu Hatırlayanlar
Senden
Kongreyi kazandıktan sonra Trabzonsporla ilgilenenler
Benden
Trabzonu Bu duruma getirenleri Savunanlar
Hepimizden

Daha Trabzonsporlu oluyormuş

Özgür Öztürk
08.02.2007, 12:07
Çok basit Viya Anlatayım

Kongreden 3 hafta Önce Trabzonsporu Hatırlayanlar
Senden
Kongreyi kazandıktan sonra Trabzonsporla ilgilenenler
Benden
Trabzonu Bu duruma getirenleri Savunanlar
Hepimizden

Daha Trabzonsporlu oluyormuş

müsadenle imzamı atabilirmiyim, +1967

Fatih
08.02.2007, 12:07
5 li önlibero veya 5 li defans oynıcam siz görürsünüz dio bence

Erkut Ay
08.02.2007, 12:24
herkesten daha çok trabzonsporluymuş acaba trabzonsporlu olmasa ne olurdu bu sefer küme düşmek garantilerdi galiba bakıyorumda bu yönetime olsun ziya ya olsun hala bi güven var acaba bu güven futbol adınamı yoksa başka bi güvenmi var o zaman biz bırakalım trabzonsporu bırakalım siz tutun bu takımı taraftarın yüzde 90 ı memnun değil ama siz memnunsunuz o zaman biz yalnışız sizler doğrusunuz

Abdallı61
08.02.2007, 13:20
resmi siteyi bir açıp bakın ziya çok memnunmuş gidişattan, ee tabi çok dengeli bir takım olduk adam haklı , istikrar yakaladık , bu takım 2. lige düşme hattında ve hoca gayet memnun ben daha ne desem boş

Mehmet Fatih Yavuz
08.02.2007, 13:27
ziya doğan safkan bjk lidir.
amacı da orasıdır.
boştayken şirinevlerdeki amatör maçları çok izlerdi.
futboldan başka birşey düşünmeyen bi tip.
lakin takıntıları egoları artık aşmış bir adam.
kafasında bir düzeni var.
o düzen tutarsa tutar.
tutmazsa yeni alternatifler üretecek bir hoca değil.
ziya hoca ile tutmadı mı? hemen gönndereceksin.
çünkü aynı şeyde inat etmesi ile meşhur bu adam.
gerekirse olmayacak duaya da amin der. o kadar takıntılı.
tutturursa başarılı olur. ama asla büyük hoca olamaz.
tutturamadığı zaman alternatif çözümler üretmeyen adam büyük hoca değildir.
ziya ile trabzonspor tutturamadı. ziya hocanın da alternatif plan üretemediği ortada.
hala ısrar etmenin iki tarafa da zarardan başka getirisi yok.

HALANİK
08.02.2007, 13:29
Valla Ben Pes Ettİm. Bİz Burda Bas Bas BaĞirdikÇa Onlar Memnunuz Dİyolar. Ne Dİyelİm Artik Taraftari Gale Alan Yok. Takim YÖnetİmİn Takimi Artik Ne Yaparlarsa Yaparlar. Sİnİr Hastasi Olduk Bunlarin YÜzÜnde. Hanİ Tama BaŞarisiz Olduk Deseler Gam Yemeyecem Hala İyİ Durumdayiz Demİyolarmi Delİ Olmak İÇten DeĞİl. Adamlar Hem Kel Hem Fodul Bİr Taraftar Takiminin Yenİlmesİnİ İstermİ İnanin O Duruma Geldİk Ha Gİdecekler Ha Gİttİler Derken Adamlar KÖk SalmiŞ Klube. Yenİle Yenİle Bİr Baktik KÜme DÜŞÜyoruz Şİmdİ YenİldİĞİmİz Zaman ÜzÜlsekmİ Yoksa Hakli Çikiyoruz Dİye Sevİnsekmİ. Yanİ AnlayacaĞiniz İkİ Ucu Boklu DeĞnek. Madem Bunlar Gİtmİyor Barİ Takim ŞaŞ Kazada Olsa Yensİn Dİye Dua Eder Durumada Geldİk Yoksa İŞİn Sonu Fecİ Olacak Olan Taraftara Olacak. Bİr TRABZONSPORUMUZ Var Zaten Oda Elden Gİdecek. Valla Bana Burdan Bİrİ Akil Versİn Benİm Aklim Durudu Ne Yapayim . Ne MaÇ Seyreder Ne Dİnler Ne De Top Oynama İsteĞİ Birakmadi Bu YÖnetİmde Hocada . Bazen DÜŞÜnÜyorum YÖnecİlİk Bukadar Basİtmİ Hocalik Bukadar Basİtmİ. Basİt Galİba Bunlar YÖnetİcİ Buda Hoca OlmuŞ. Yanİ Ne Dİyeyİm Daha Anlamadim Sevdİk Olmadi SÖvdÜk Olmadi Bunlar Laftan Anlamadi. Neden Anlarlar Dİyede DÜŞÜnÜyorum.

redflag
08.02.2007, 13:35
Ben arastırdım ve Mail yolu ile Ziya Dogan'a ulasabilecegimizi gördüm . Web sitesinin mailini pek kontrol edemiyor ! ondan dolayı tdziyadogan@hotmail.com adresinden ulasabilirz . Ziya Dogan'ı istmeyenlere duyurulur

A.Hilal Çakıroğlu
08.02.2007, 13:40
Ziya Doğan'ın istifası ile ilgili bir başlık zaten var. bilgileri buradan paylaşın ;)

Salih61
08.02.2007, 14:00
ziya doğan safkan bjk lidir.
amacı da orasıdır.
boştayken şirinevlerdeki amatör maçları çok izlerdi.
futboldan başka birşey düşünmeyen bi tip.
lakin takıntıları egoları artık aşmış bir adam.
kafasında bir düzeni var.
o düzen tutarsa tutar.
tutmazsa yeni alternatifler üretecek bir hoca değil.
ziya hoca ile tutmadı mı? hemen gönndereceksin.
çünkü aynı şeyde inat etmesi ile meşhur bu adam.
gerekirse olmayacak duaya da amin der. o kadar takıntılı.
tutturursa başarılı olur. ama asla büyük hoca olamaz.
tutturamadığı zaman alternatif çözümler üretmeyen adam büyük hoca değildir.
ziya ile trabzonspor tutturamadı. ziya hocanın da alternatif plan üretemediği ortada.
hala ısrar etmenin iki tarafa da zarardan başka getirisi yok.
Renkdasım çok güzel bir analiz yapmış ama bunu bizden başka gören yok ya da görmek isteyen yok

Mehmet Fatih Yavuz
08.02.2007, 14:25
adam kendi arkadaşı tarafından kongreden 2 gün sonra tekzip edildi.
daha ötesi var mı bu işin.

bu arada takımı aldığı kötü sonuçlar değil bu tepkinin sebebi. çok büyük yanlışın var.
takım ilk kez kötü sonuç almıyor.

planlı programlı takım küçültülüyor. hem hoca hem yönetim tarafından. bizim tepkimizin sebebini anlayamamışsın sen.

Erkut Ay
08.02.2007, 14:35
Usta kötü gidiyorsun :D Aman Dikkat! Böyle devam edersen Nöri-Hastaligina yakalanirsin :D :D :D
herkes kötü gidiyor ama nuri ziya iyi gidiyor süperler valla hayret bu iyi yol sizin seçtiğiniz yolmu o zaman haklısınız görevinde çok başarılılar

TURHAN
08.02.2007, 14:36
Burası Ziya Doğan İstifa başlığıdır.Alakasız mesjlar silinecektir.

Mehmet Fatih Yavuz
08.02.2007, 14:37
herkes kötü gidiyor ama nuri ziya iyi gidiyor süperler valla hayret bu iyi yol sizin seçtiğiniz yolmu o zaman haklısınız görevinde çok başarılılar

tabii ki başarılılar.
yeni bir istikrar modeli geliştirdik.
reklamın nasıl iyisi kötüsü olmazsa, bizde de artık istikrarın iyisi kötüsü olmaz.
büyüsen de durmadan istikrar, çürüsen de...:)

Mehmet_Mercanlı
08.02.2007, 14:39
TAKIMIN ŞUANKİ DURUMUNDAN memlun . gidişatt güzel diyoo .

stichus
08.02.2007, 14:47
:)
yazdığım yazı başlığa uygun bulunmamış herhalde. silinmiş. başlığa uygun yazmaya çalışayım.
ziya doğan hemen istifa etmelidir.
:)

sarman61
08.02.2007, 14:47
Son dakika da naim abi. Ziya Hocanın çelişkili laflarını alıntılamış. Gerçekten güzel kaynak. Naim bu belgeyi burayada koysa tam süper olacak. Ben okuyunca dedim. Yahu bu adam kendini zeki bizi safmı sanıyor dedim. Bugün farklı açıklama manisa spor maçı sonrası farklı açıklama.Açıklamaları böyle tutarsız olan bir kişinin takıma düzlüge çıkaracağına kim inanır. (Kadir inanır) der gibisiniz. Valla bu gidişle oda inanmayacak gibi.

Mehmet Fatih Yavuz
08.02.2007, 14:51
İkili muhabbetleinizi özelden yaparsın, Ziya Doğana gel sen dediğin gibi

gelelim ziya beye.
ziya analizini önceki mesajda yaptım.
bunu görememek için kör olmak lazım.
takımı göçerttiği ortada olan adamı yönetimin itibarını takımın itibarından önde tutarak basiretsizlik gösteren adama direk "korkuluk" derim.
yalan söyleyenin adı da yalanıcıdır....

stichus
08.02.2007, 14:54
sana cevap vermem için konu başlığı uygun mudur?
seninkiler dururken benimkiler silinirse ona göre sabretmem gerekecek de..
uygun bir konu başlığı seçelim..
yadzıklarım haklı gerekçelerle silinemesin..
tüm sorularına cevap vermezsem yerim bu klavyeyi:)
acıktım zaten!

tsmusampa61
08.02.2007, 15:44
Lazaoroni doğruları söyledi diye kovan yönetim, paso hikaye uyduran ziyaya nasıl dayanıyo anlamak mümkün değil.

Vkgz
08.02.2007, 16:01
Lazaoroni doğruları söyledi diye kovan yönetim, paso hikaye uyduran ziyaya nasıl dayanıyo anlamak mümkün değil.

lazoroniyi camia ve taraftar gonderdi

nakzo
08.02.2007, 17:32
BU takımın kadrosu özellikle 2 kanat ve forvet değimediği sürece capelloyu getir sonuç aynı olur

CAFER ÖZER
08.02.2007, 17:40
Ziya Doğan: "Dengeli bir takım olduk"
Teknik Direktörümüz Ziya Doğan, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde düzenlediği basın toplantısında, takımın gidişatından memnun olduğunu söyledi.

Doğan, elinde her mevkide alternatifli bir kadro olduğunu belirterek, "Trabzonspor iyi bir takım oluşturmuştur. Ben gelecekten ümitliyim. Şu ana kadar ligde ve kupada sergilenen futbol umut verici. Ancak bu maçlarda birçok gol pozisyonuna girmemize rağmen gol atamadık. Bana göre takım gol pozisyonuna giriyorsa, problem yok demektir. Bir gün gelir o pozisyonlar gol olur. Takımda Yattara fiziksel olarak tam hazır değil. Diğer iki forvet oyuncusu Ersen ve Umut hasta. Trabzonspor, Türkiye liglerinde en fazla hücum futbolu oynayan, hücum özelliği olan oyuncuları en fazla kullanan takım. Karamsar tablo çizmenin anlamı yok"dedi.

Ziya Doğan resmen dalga geçiyor bizle ya Türkiyede Hücum oyuncularını en fazla kullanan takım Trabzonspormuş.
Ula biz değilmiydik katı defans yüzünden 5 maç gol atamayan takım,
Biz değilmiyiz 10 maçta sadece 6 gol atan takım
Biz değilmiyiz 7 tane defans özellikli 4 çakılı defans 3 ön libereo oynayan takım.
Şu an bizim takım değilmi ligde son sırlarda eksi-1 averajlı Hangi takımdan memnunsun Ziya Efendi,Sen Malatya teknik direktörümüsünki Küme düşme hattındaki takımın gidişatından memnunsun.
Sen değilmiydin Bu takım 2.yarı süper olacak diyen İstediğin adamları aldıran ve buna rağmen 2 kupa 2 lig maçında aldığımız galibiyet 1 tane Attığımız gol sayısı 2 bu nası Hücum anlayışıdırki maç başı gol ortalaman 0,5 ,
Dalgamı geçiyorsun adammı seçiyorsun.
İnsanda biraz utanma olur.
G.BİRLİĞİ maçından bu güne tüm maçlarımız oldu sayende Dönüm maçı ama bir türlü dönemedik senin defans hastalığın yüzünden,Her maç Teknik direktörümüz ve Yöneticilerimiz çıkıyır BU MAÇ DÖNÜM MAÇIMIZ diyorlar,Sonuç ne Berabere kalıyoruz.Aynı kişiler Berbaberliği bile sevinerek takım iyi diyorlar.
Milletin dalga geçmesine alıştık,Ama Teknik direktör dalga geçemez.
Lafa bak Türkiyenin Hucum yönü en fazla takımı bizmişiz.
Oyüzden hermaç 20-30 gol posizyonuna giriyoruz değilmi ZİYA Bey,

Rasim YILMAZ
08.02.2007, 17:49
Cafer abi hem dalga geçiyor hemde yalancı da olmaya başladı bu adam!!!
Marcelinho yu 7 maç çift forvet arkası oynatmış hazretleri öyle diyor!! Deli olmak işten değil ya!!!

Yahu yalancı herif... Sen sezon başından beri toplasan 7 maç çift forvet oynamadınki???

tsonur61
08.02.2007, 17:56
arkadaşlar ziya doğan istifa diyoruz ama.....
Takımın başına kim gelecek onu düşündünüz mü ?
Bu takımın başına kim gelirse gelsin bişey olmaz ...
YÖNETİM DEĞİŞECEK .....

Erkut Ay
08.02.2007, 18:17
hayır arkadaşlar tamam bu ziyyı sevmiyoruz haklıyız ama bu tür resimlerle belirtmeyelim bunu ama şu var hepimizde artık sinir küpüyüz onlarda artık bunu anlamalılar

My
08.02.2007, 21:20
Bu adam iyice sapıttı. Yuha Ziya DOĞAN yuhha!

jetair
08.02.2007, 22:07
Bu kadar başarısız bir teknik direktör bırakın trabzonspor'u 3.ligde bile görevde
kalamazdı,Bu bakımdan ben artık farklı düşünüyorum Ziya Doğan'ın kariyer endişesi,Trabzonspor klübünün önüne geçmiştir.Bence Onun arkasında İbrahim
Hacıosmanoğlu'ndan daha büyük bir güç var.............................................:t s2::tsbayrak:

CAFER ÖZER
08.02.2007, 22:22
"Bazıları ezberlemiş Takımı defans oynatıyor diye saçma sapan konuşuyor,Halbuki Şu an Türkiyenin en fazla Hucum ağırlıklı kadro ile sahaya çıkan takımı biziz son maçlarda Bir sürü gol posizyonuan giriyoruz" Vs vs gibi saçmalar söylüyordu Lig tvde Duydum.
Herhalde Trabzonspor paf takımndan bahsediyor,Yada Bizim görmediğimiz Şampiyonluğa Oynayan Bir Trabzonspor daha var.

Gürkan
08.02.2007, 22:24
"Bazıları ezberlemiş Takımı defans oynatıyor diye saçma sapan konuşuyor,Halbuki Şu an Türkiyenin en fazla Hucum ağırlıklı kadro ile sahaya çıkan takımı biziz son maçlarda Bir sürü gol posizyonuan giriyoruz" Vs vs gibi saçmalar söylüyordu Lig tvde Duydum.
Herhalde Trabzonspor paf takımndan bahsediyor,Yada Bizim görmediğimiz Şampiyonluğa Oynayan Bir Trabzonspor daha var.

Abi bunları ziyamı söyedi.PES.

Mehmet Fatih Yavuz
08.02.2007, 22:26
Bazıları ezberlemiş Takımı defans oynatıyor diye saçma sapan konuşuyor,Halbuki Şu an Türkiyenin en fazla Hucum ağırlıklı kadro ile sahaya çıkan takımı biziz son maçlarda Bir sürü gol posizyonuan giriyoruz.

bu kadar üst düzey saçmalanabilir.
kayseri maçında pozisyon falan yoktu. bir tek umut un pozisyonu. başka birşey yok.
bjk nin delik deşik ettiği manisaya 1 tek pozisyon yok. uzaktan 2 şut var sadece. onun dışında tek pozisyona giremeden maç bitti...

hala gelmiş hücum ağırlklı takımdan bahsediyor.
bekleri ve ön liberoları kendi sahasına mıhlıyor.
defansı kendi ceza sahasının önünde çiviliyor.
forwet le stoperler arasını 70m ye çıkarıyor sonra da hücum futbolu oynatıyormuşmuş.
yalancılık huyunu kapmış bu da....
ee üzüm üzüme baka baka...

Oğuzhan Turhan
08.02.2007, 22:45
anlayamadığım bizi 2 sezon önce şampiyonluğa oynatan aynı ziya doğan değilmiydi,o zamandan bu zamana değişen ne;futbolcularmı yoksa ziya doğanın mantalitesimi

My
08.02.2007, 22:50
Ne diyor futbol dehamız:

"Takımın gidişatından memnunum".

Çünkü:

"Önceden hatalı goller yiyorduk, bugün bakıyoruz 4 maçta bir penaltı golü yemişiz"

Tamda Ziya DOĞAN'ın zihniyetini yansıtan, yakışan açıklamalar :alkış:

Barış
08.02.2007, 22:57
Ne diyor futbol dehamız:

"Takımın gidişatından memnunum".

Çünkü:

"Önceden hatalı goller yiyorduk, bugün bakıyoruz 4 maçta bir penaltı golü yemişiz"

Tamda Ziya DOĞAN'ın zihniyetini yansıtan, yakışan açıklamalar :alkış:

5-6 hafta gol atamayan,pozisyona giremeyen takım için devre arasında " hücumdaki sorunları hallettik, defansif sorunlarımızı çözmemiz lazım" diyen bi adamdan ne beklenir ki başka.

tsukru61
08.02.2007, 22:57
anlayamadığım bizi 2 sezon önce şampiyonluğa oynatan aynı ziya doğan değilmiydi,o zamandan bu zamana değişen ne;futbolcularmı yoksa ziya doğanın mantalitesimi
Ziya hoca ne zaman defans ağırlıklı oynatmaya başladı; odur budur başarılı olamıyoruz. Benim hatırladığım başarılı olduğu dönemde tek Hüseyin'i ön libero oynatıyordu.

Barış
08.02.2007, 23:04
Ziya hoca ne zaman defans ağırlıklı oynatmaya başladı; odur budur başarılı olamıyoruz. Benim hatırladığım başarılı olduğu dönemde tek Hüseyin'i ön libero oynatıyordu.

Normal şartlarda

İ.Ege, Hüseyin, Somers (Hasan) oynuyodu ön liberoda o zaman.

Yattara yedek,Gökdeniz-Mehmet Y.-Fatih de ileri 3 lüydü.

tsukru61
08.02.2007, 23:08
Normal şartlarda

İ.Ege, Hüseyin, Somers (Hasan) oynuyodu ön liberoda o zaman.

Yattara yedek,Gökdeniz-Mehmet Y.-Fatih de ileri 3 lüydü.
Senin dediğin işlerin kötü gittiği dönem olmalı. Başarılı olduğu zaman bu kadar defans yaptırmıyordu.

Barış
08.02.2007, 23:20
Şu anda bile bazen 2 forvet çıkıyor,o zaman da yapıyodu o tarz şeyler.Burdaki 2-0 lık Diyarbakır maçını hatırlarım farklı olarak, diğer maçlar klasik Ziya maçları.

Volkan Yavuz
08.02.2007, 23:37
yaw adama zaman verin allah askina nedir bu sabirsizlik yaw

ARSENAL Wengeri aldi 4!!!! sene sonra sampiyon oldu!! sizde haman bir sene de sampiyonluk istiyorsunuz!! bakin adam arsenali ne halee getirdi

biz affedersiniz kilot gibi TD degistiriyoruz!! biktim yaw her sezon 3 TD

Bu Taraftarla is olmaz SABIR lazim SABIR kardesim olmayalim 2-3 sene sampiyon takim alissin ondan sonra görürsünüz ...

25 senedir sampiyon olamiyorus bu kafayla 65 sene daha bekleriz ...

Mehmet Fatih Yavuz
08.02.2007, 23:57

ARSENAL Wengeri aldi 4!!!! sene sonra sampiyon oldu!! sizde haman bir sene de sampiyonluk istiyorsunuz!! bakin adam arsenali ne halee getirdi

Bu Taraftarla is olmaz SABIR lazim SABIR kardesim olmayalim 2-3 sene sampiyon takim alissin ondan sonra görürsünüz ...

geçiniz efendim bana ingiletreyi örnek vermeyi...
100senede 50 farklı şampiyon takım çıkarmış ülkenin takımlarını hangi akla hizmet buraya örnek gösterirsiniz.
göstereceksen, türkiye ligi gibi 3-4 takımın boyunduruğunda bulunan liglerden örnek vereceksin.
türkiye ligi ingiltere ligi olursa dediğin iş olur.

Sinan Akyıldız
09.02.2007, 00:08
artık bu futbol düşmanı hakkında hiçbişe sölemek istemiyorum , ama bu adama neden tepki göstermediğimizi de anlamıyorum ...

Tevfik Kılıç
09.02.2007, 00:09

Helede bu senin mantığınla 650 sene beklenir

attagümüshane
09.02.2007, 00:12
evet istikrar iyi şeydir,zaman tanınmalı kişilere ki başarı gelsin ama artık bu iş ziya doğan ve yönetimden geçti..bence ne kendilerine ne takıma ne camiaya daha fazla zarar vermesinler,gitsinler artık..ama galiba bu yönetim sonunda ziya yı yollicak ve aklı sıra kurtulmayı denicek..sanki yere düşen balondan ağırlık yapmasın diye ne var ne yok atılması gibi...
baba gidin artuk daaaaaaaa!!!ne diyim size ben.

coolank
09.02.2007, 01:39
Helede bu senin mantığınla 650 sene beklenir

bence az bile dediniz

cicero9
09.02.2007, 01:53
Ziya Hocam istifa etmeni beklerken, bir yandan da bizi haksız çıkarıp başarılı olmanı istioz!!!
İkisinden birini yap artık hocam!!

Serap
09.02.2007, 08:52
ilk geldiğindeki "adam gibi adam ziya doğan " tezaruhatları hala kulağımda...hakkını verse keşkede şimdilerde istifa diye bağırılıyor olmasa..

Erkut Ay
09.02.2007, 10:15
Bazıları ezberlemiş Takımı defans oynatıyor diye saçma sapan konuşuyor,Halbuki Şu an Türkiyenin en fazla Hucum ağırlıklı kadro ile sahaya çıkan takımı biziz son maçlarda Bir sürü gol posizyonuan giriyoruz.
bu adam işi biliyor taraftarı kandırmayı tam profesyonel amacı ne bunun ya çözemedim bi takım düşme pozisyonuna ancak böyle düşer ama o bunu fazlasıyla başarıyor sen görev yaptığın ekmeğini yediğin takıma ve şehre nasıl bu kadar yalan söyleyebiliyorsun

CAFER ÖZER
09.02.2007, 10:17

LİG TV ana haber bülteninde bizzat ağzından duyduğum kelimeler bunlar,
Bende çözemiyorum zaten Bir ara Manisa maçında 20 Dakika santraforsuz oynadığını görüyoruz,Daha Sonra ERSEN i sahaya sürüyor,
Maç sonu açıklama
"Bir ara 4 forvetle oynadık,Bir sürü poziyona girdik atamadık."
İşte ben bunu çözemiyorum.
Ziya Doğan bizden farklı bir takımımı izliyor,Yoksa lig Tv Bize Trabzonsporun maçları diye başka maçlarımı izletiyor.
Manisa maçında net diyebileceğimiz gol pozisyonumuz yok,20 DAKİKA forvet yok,Ziya Doğan tersini söylüyor bir ara 4 forvetle oynadık gene gol atamadık
Peki Ziya Efendi YATTARA-GÖKDENİZ-CEYHUN-ERSEN bunları 4 forvet saydın O zaman Orta saha bomboştu Orta sahadan beslenmeyen Forvet nasıl gol atar,Sana kimse demiyorki 11 kişi ile hucum oyna 11 santrafor Çıkart,Trabzonsporun Oynaması gereken atak futboldur.
Cümle alem senin Korkak futbol oynattığına şahit olduğu halde sen çıkmış,
"bazıları benim defansif oynattığım yönünde Ezberlemişler saçma sapan konuşuyorlar"
Diyerek sen saçmalıyorsun
son 10 maçında Girdiğin net 10 tane posizyon varmı acaba,
Biz eskiden bir maçta 20-30 pozisyona girerdik Sayende 10 maçta 10 posizyona giremez olduk,Hala çıkmış saçmalıyorsun,
Hala bitmedi bizi bundan sonra görün saçamlamaları,
2.devre görecektik 4 maçta 2 gol atmışssın sen 4 maçta 1 gol yediğine sevinip basın toplantısında bunu dile getiriyorsun,Bu sevincin Malatyada olsa kabul ederiz.Biz Trabzonsporluyuz,Biz yensekte yenilsekte Güzel futbol ve mutlaka en kötü ilk 5 içerisnde yer bulan bir takım bekliyoruz,
14.sırada eksi averajlı Küme düşme hattının içerisndeki takımın Teknik direktör ve Yönetiminin Hiç bir haklı nedeni olamaz bu kadar basit.Hele hele Bu takım Trabzonspor ise Ağzınızı dahi açmaya hakkınız yok.

Erkut Ay
09.02.2007, 10:24
bir insan hernerde olursa olsun altından kalkamadığı bir işi beş yaşında çocuk bile gurur yapar yapılmıyor der bırakır ama bizim acizlerde hiç bir kımıldama yok birileri bize bela bulun dediki bize bunu verdi adam da hiç bir kımıldama yok ya bi de utanmadan hala iyi yoldayım diyor git artık git be ya

HALANİK
09.02.2007, 11:00
adam hala dün demeç vermiş çok gol pozisyonuna giriyoruz gol atamıyoruz diyor. ALLAH AŞKINA BİZ BAŞKA BİR TAKIMIMI İZLİYORUZ BİRİ BAN SÖYLESİN ARKADAŞLAR. bu demeçleri verirken yönetimden kimse bişey demiyomu bu adama. hoca ne diyosun sen hangi maçta kaçtane pozisyonun var diyen yokmu buna . ya deli olmak içten değil. bunları görünce kimlerin elinde kalmış BU BÜYÜK TRABZON anlamak mümkün değil. ama yani muhalefette yokki klup de herkez kafasını toprağa gömmüş kıçları dışarda. adamlarda sahipsiz buldular klubu bişe diyen yok yapan yok nasılsa. taraftar da zaten hep boşa konuşuyo diyolar. aynen devam ediyorlar rezilliğe. DUR DİYECEK BİR ALLAHIN KULU KALMAMIŞ CAMİADA BEN BUNU GÖRDÜM

Burçak
09.02.2007, 11:08
aslında yönetimde ziya hocanın çözüm olmadığını görüyor ama lazaroniden sonra onuda göndermek onlarında gitmesi demek olacağı için seslerii pek çıkaramayıp olanları geçiştiriyorlar gibi. hep toparlanacağız mesajları verilmeye çalışılıyor.
dedikleri gibi hep toparlansak kaybolan 1 senenin daha hesabını kim verecek. bu futbolla uefaya bile katılmak çok zor.

tonyalı Aydın
09.02.2007, 11:43
ziyanın karnesi 4 galibiyet 5 beraberlik 6 mağlubiyet toplanan puan 1"7 kaybetilen puan 28 7 hafta hiç gol atılmadı kupa 3 beraberlik l galibiyet aynısını bir trabzonlu hoca yapsaydı çoktan göndermiştik ziya hoca hayatının baharaıntayken beşiktaş için bizi bıraktı orda kaybetti trabzonun ona verdiği adam gibi adam ziya doğan veya laz ziya ibarelerini kaybetti dönmesi hataydı çünkü eski iletişim kalmadı ipler koptu

Ali Özcan
09.02.2007, 13:11
Gelecek yıl da Ziya ile devam edecek bence yönetim...çünkü bütün istediği oyuncuları aldılar...ve çok sağlam arkasında duruyorlar...tebrik etmek gerekiyor bu konuda yönetimi...

Vkgz
09.02.2007, 13:23
futbolda takımı kurmaya defanstan başlanır. ziya hocanında yaptığı odur ama forvette sorun çekecektir. oda forvetlerin yeteneksizliğindendir. takımın defansif oynadığından değil. kaçırılan goller ortada sonuçta. trabzonspor barcelonada değildir chelsea da değildir. her maçta güzel futbol beklemek yersizdir. bizde isteriz her maç güzel oynamasını ama sonuçta top class bir takım değiliz

Salih61
09.02.2007, 13:25
futbolda takımı kurmaya defanstan başlanır. ziya hocanında yaptığı odur ama forvette sorun çekecektir. oda forvetlerin yeteneksizliğindendir. takımın defansif oynadığından değil. kaçırılan goller ortada sonuçta. trabzonspor barcelonada değildir chelsea da değildir. her maçta güzel futbol beklemek yersizdir. bizde isteriz her maç güzel oynamasını ama sonuçta top class bir takım değilizTabi Tabi hepde senin dedigin gibi oluyor zaten :(

champions
09.02.2007, 13:26
vestel top class takımda biz mi bilmiyoruz her maçta güzel futbol beklediğimiz yok her maç iyi kötü futbol oynayalım yeter sonra bakarız güzeline kazanmak için yeterli pozisyona girip kazanamadığımız kaç maç var belki antalya tek bir pozisyona giremediğimiz maçlar var forvet beceriksizliğiymiş forvette eksik olduğunuzu biliyoruz!

KUTADGU
09.02.2007, 13:28
başlığın sonunda ETTİ yazısını beklemekteyiz..

istikrar düşmanı da değiliz ama

her ne hikmetse

beklemketeyiz.

o mucize kelimeyi

Rasim YILMAZ
09.02.2007, 13:40

Ah be arkadasım Arsenal Wengeri aldı 4 sene sonra şampiyon oldu ama, Arsenal 5 cilikten aşşağı düştümü bir araştır:):)
Veya Arsenal 7 maç ard arda kazanamadımı? Bunuda bir araştır..

Ziya sende git artık!! :):) Yapıştın be hocam yaw!!

zafercalikoglu
09.02.2007, 13:45
ziya hoca ya istifa et yada takımıda kendinide adam et,

Salih61
09.02.2007, 13:48
Bakın adam diyor ki forvet oyuncularım hasta idmana çıkamadılar nedir bunun anlamı yine berabere kalma ihtimalimiz çok yüksek haberiniz olsun bu zihniyette bir insanı o koltukta oturtan ona mikrofon sahibi yapan o savunan insanlara yazıklar olsun,yazıklar olsun,yazıklar olsun

emre sami
09.02.2007, 13:50
Ziya denizli macindan sonra gider.

Vkgz
09.02.2007, 13:52
iki maçta 6 puan alırız he alamadıkmı zaten istifadır ozaman bu işin sonu ama alacağımıza eminim.

Salih61
09.02.2007, 13:59
iki maçta 6 puan alırız he alamadıkmı zaten istifadır ozaman bu işin sonu ama alacağımıza eminim.emin olma sadece dua et çünkü çok sevdigin ziyaya bu hafta tekme vurulabilir

Barış
09.02.2007, 14:01
futbolda takımı kurmaya defanstan başlanır. ziya hocanında yaptığı odur ama forvette sorun çekecektir. oda forvetlerin yeteneksizliğindendir. takımın defansif oynadığından değil. kaçırılan goller ortada sonuçta. trabzonspor barcelonada değildir chelsea da değildir. her maçta güzel futbol beklemek yersizdir. bizde isteriz her maç güzel oynamasını ama sonuçta top class bir takım değiliz

ziyanın çıkışa geçeceğiz diyip çok önem verdiği kayseri maçının ilk yarısını bi daha izle. gelişime tamamen kapalı bu zatla bu takım zerre ilerleyemez.

onurkaradeniz
09.02.2007, 14:10
sen öyle san :D:D:D