PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor - Istanbulspor

Sayfa : [1] 2

l-m
11.12.2004, 21:59
Ilk yariyi kayipsiz atlatmak gerekiyor.Rehavete kapilmamak gerekiyor.Samsun maçini göz önüne alip nasil olsa yeneriz anlayisi yanlis ama Trabzonspor gibi oynarsak rahat yeneriz.Dilerim kongre takimin oyununu etkilemez.

Bu arada lütfen basliga ezeriz,yenerizyazmaktansa hangi kadroyla çikilmali,kimler yedek kalmali,taktik anlayis ne olmali,vb. üzerinde yorumlar yazalim.Skor yazmaktansa taktik ve teknik analizler burayi takip edenlere fikir olmasi açisindan daha önemli...

Harun-61
11.12.2004, 22:16
son mac, ist. kötü gidisate dur demek istiycek...

stad full dolmasi lazim, oyuncularda tsk. amaciyla fark atmasi lazim düsüncesindeyim :-)

kesin yenmemiz lazim, gol averaji v.s

UmutBaykan
11.12.2004, 22:43
Taraftarin stadi doldurmasi gerekiyor...Taraftarin destegiyle bu maçi kayipsiz atlatiriz diye düsünüyorum..Kesinlikle yeneriz

Erinç
11.12.2004, 22:54
Herkese merhaba,

Bizim futbolcularin çogu gerçekten profesyonel. Fatih Tekke'nin dedigi gibi üç senedir ayni seyler basimiza geliyor, hoca istifasi, yönetim belirsizligi... Ama futbolculara helal olsun onlar islerini en iyisiyle yapiyorlar.

Istanbulspor maçi çok önemli. Fatih yine ortaya gelip markajdan kurtulursa ve ileride Yattara ve Mehmet Yilmaz a da sans verilirse sanirim ilk yarida gol bulabiliriz ve ikinci yari rahat geçer. Ilk yari gol bulamazsak en büyük görev taraftara düsüyor çünkü bizim takimin tek dezavantaji var: Asiri duygusaliz ve taraftar stresine gelemiyoruz.

İleli
12.12.2004, 00:32
haftaya cumartesi ozel islerimden dolayi memleketim trabzona gidiyorum oglen 12.00de trabzon havalimandinda olacam bavullarimi eve(erdogdu) birakip hemen Ts cluba gidecem biletimi alip avni akerin yolunu tutacam takimimi desteklicem insallah, giderken yurumemi gitsem ya yada cok soguk olabilir en iyisi yeni mahalle dolmusunabinmek smileys/smiley16.gif. en son kiev macinda cilginlarin arasindaydim cok ozledim be off offf!Edited by: Laz_Isko

corleone
12.12.2004, 02:09
mehmet yilmazi bu hafta oynatmali diyorum istanbul büyük ihtimalle kapanacaktir hafife almaya gelmez son haftalarda çikisa geçtiler..

TSMareNero
12.12.2004, 03:10
evet yine bir istanbulspor maci. alabilecegimizi düsünüyorum ama nasil onu da bilmiyorum , belki bu hafta oldugu gibi.

erken bi gol atsak cözeriz onlari ama kesin cok zorlanacagiz.

birde ( bazi futbolculari ) eger kötü performans gösteriyorsa kenara almak gerekir ss macinda oldugu gibi. sonra taraftar da tepki gösteriyo bu futbolculara ve vs. vs. vs....

anlayan anlamistir bu futbolcuyu

DeAgLeMaNyAq
12.12.2004, 08:24
Bu maçi mutlak almaliyiz ki devre arasinda takimimiz moralli olsun...

Atmaca
12.12.2004, 11:41
Ziya hoca bu sene baslarken hedef 40 puan demisti.Tuttu gibi görünüyor.

Bakalim sampiyonluk da gelir mi?

Ihsan hocaya birkez daha tebrikler.Görevini cok iyi yapiyor.

Tolga gibi cakili oynayan adamlar artik gol pozisyonlarina giriyor, Lee-Yong ve digerleri daha cok hücuma cikiyor.Oyunumuz güzellesti.Üzerlerindeki baski kalkti.Böyle devam.

Gökhan Kutlu
12.12.2004, 12:52
evet ilk yariyi kayipsiz kapatmamiz gerekiyor insallah bu maçi da alip fb ve gs'nin puan kaybetmesini beklicez

Ömer SEVİNÇ
12.12.2004, 13:14
Ihsan Dereliogluna helal olsun. Adam iki haftadir. Çok iyi isler yapiyor. Onunla devam mi etsek ne?smileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gif

Bence de Trabzonspor erken bir gol atarsa degil Istanbulspor Milani bile yener.Ama Memonun oynamasi lazim. Peki Kimin yerine? onu bulamiyorum iste. Insallah Ist maçini da kayipsiz atlatir devre arasina moralli gireriz.

Saygilarimla

Armağan Dere
12.12.2004, 14:02
evet çok iyi seyler yapiyor

Emir BAYRAK
12.12.2004, 15:49
aliriz aliriz allahin izniyle alicaz febe nin son hafta maci kimle

Oğuz
12.12.2004, 16:05
olasi bir kayip büyük sürpriz olur.

lami cimi yok! maçi kazanmaliyiz..

Oğuz
12.12.2004, 16:08
istanbulspor son iki sezondur defansi çok iyi isler yaptigi için ligde kaliyordu. ama bu sene o eski defans gücü yok. oyunu istanbulspor yari sahasina yikarsak (kontrolu elden birakmadan tabi) maçi kazaniriz. mutlaka hata yapacaklardir. hatayi affetmeyecek kaliteli oyunucularimiz oldugunu düsünürsek maçin sonucunu kestirmek mümkün.

dedigim gibi, lami cimi yok, kazanacagiz!!!

FAruk
12.12.2004, 16:45
Eger Mehmet Yilmaz ve Yattara'yi ileride oynatirsa ve ilk yarim saatte gol bulursak bu maçi kesin aliriz.Ama bu is hiç belli olmaz.Adamlar çikista biz rehavette.Allah yardimcimiz osun da bari kaypsiz kapatalim su yariyi.

Guests
12.12.2004, 17:02
bu maçinda rahat geçecegini düsünüyorum. hadi hayirlisi

ümit
12.12.2004, 17:46
Taraftarin stadi doldurmasi gerekiyor...Taraftarin destegiyle bu maçi kayipsiz atlatiriz diye düsünüyorum..Kesinlikle yeneriz

Aman taraftar tribünleri doldurmasin! ! !Takima stresten baska birsey yapmaz dolu stad.Sadece destekleyecek tarafarlar gitsin maça,fis fis yaparak homurdanacak varsa gitmesin zararlari oluyor.

Barış
12.12.2004, 19:00
Tribünündolacagini zannetmiyorum.Ama dolarsa muhtesem olur.

POYRAZ
12.12.2004, 19:45
Fazla soze gerek yok,Trabzon pompalar.

Ziya Dogan
12.12.2004, 21:49
aliriz aliriz allahin izniyle alicaz febe nin son hafta maci kimle

fb icerde konyasporla

gs disarda denizlisporla oynuyor.

fb tahminen macini kazancaktir ama gs'nin puan kaybetmesini bekliyorum.

kaybederseler devreyi 2. sirada bitiririz insallah

ibrahim_yattara
12.12.2004, 22:01
bencede bu hafta galatasaray degil fenerbahçe puan kaybedecek daha bu sezon baslamadan sezon sonlarina dogru trabzonspor ve galatasaray kapisir demistim hala dagha bu feneri hesaba katmiyorum ben.. bakalim görecegiz..

zinos_zon
12.12.2004, 22:03
öncelikle bir konuya herkesin dikkatini çekmek isterim; tarafli, tarafsiz..

allah askina su trabzonspor takiminda, tek bir adam var mi ki, spor ahlakina aykiri davransin? hepsinin ellerinden öpmeli, bu kadar yani..ama özellikle de mehmet yilmaz'in. bir adam bunca az oynamasina ragmen bu kadar mi sevilir yahu, tertemiz yüzlü- diger arkadaslari gibi- ve sportmen arkadasimiz mehmet yilmaz, istanbulspor maçinda ilk 11 de çikarsa sahaya, herhal en çok ben sevinirim. nasil olacak derseniz, naçizabe fikrim, türkiye'nin en iyi asistçisi fatih'i pekala orta sahaya çekebilirzi derim, mesela yani, ihsan hocam kizmasinsmileys/smiley1.gif

Harun-61
12.12.2004, 22:48
aklima takildi, bizim eskiden bu ist. spora sansimiz hic tutmaszi...

ins. yine böyle birsey olmaz...

Bora Sönmez
13.12.2004, 00:57
Yok yok o eskidendi o..Artik o günlerdeki gibi sanssiz ve güçsüz degiliz..Haftasonu sahaya kim çikarsa çiksin kazanacagiz ama bence ortasahadan bi adam eksiltip forvete M.Yilmaz alinmali..Ne kadar cok forvetle oynarsak okadar cok, erken gol bulma ve sonrasindada farki acma sansimiz olacaktir,çünkü adamlar 1. dkkadan itibaren 10 kisi defans yapacak..

Bordomavi08
13.12.2004, 02:56
aklima takildi, bizim eskiden bu ist. spora sansimiz hic tutmaszi...

ins. yine böyle birsey olmaz...

Son dönemlerde hep yeniyoruz. Geçen sene biri kupa olmak üzere 3 maç yaptik ve hepsini 2-0 kazandik.

Kesin kazanmamiz gerekiyor. Bu maçta Mehmet Yilmaz'da oynamali. Bu maçtada farkli bir galibiyet olacak gibi.

İleli
13.12.2004, 07:06
Bu maci rahat alacagimizi dusunuyorum buyuk ihimalle ihsan hocanin son maci olacak insallah 4 forvetle oynayip farkli galip geliriz!

grandiose
13.12.2004, 07:37
maçin skoru umurumda bile degil.. bakalim Trabzondaki taraftar,o büyük sinavi verebilecek mi? o sinav layikiyla verildikten sonra,maçin skoru zaten kendiliginden ortaya çikacak !!!!!

selçukabi
13.12.2004, 08:08
bence ziyanin istifasindan sonra en zor maçimiz bu olacak hem rize hemde samsunun önemli eksikleri vardi.istanbulsporda da ankaraspor maçinda birçok oyuncusu sari kart görmüs cezalisi ve sakati varmi bilmiyorum...maçin kazanilmasinda her zaman oldugu gibi fatih-gökdeniz-yattara üçlüsünün performansi etkili olacaktir.onlar kötü gününde olursa maçi almamiz çok ama çok zor oluyor.bu arada trabzondaki taraftar liderle puan farkinin 4'e inmesiyle motive olup artik takimi da motive etmelilersmileys/smiley9.gif

trapezus61
13.12.2004, 10:07
Takim tekrar yavas yavas havasini bulmaya basladi. Bu göz önüne alinacak olursa bence Istanbulspor maçini rahat kazaniriz. Burada önemli olan taraftarin takima sahip çikmasi ve onlara arkalarinda olduklarini iliklerine kadar hissettirmeleridir...

Yapilacak olan kongrede olusacak olan güçlü bir yönetim ve Trabzonsporu büyük hedeflere tasiyacak bir teknik direktörle umuyorum ki ikinci yarida sampiyonluga kosar adimlarla ilerleyecegiz.

YETER KI BIRBIRIMIZI YEMEYELIM...

zinos_zon
13.12.2004, 10:21
istanbulsporun 4 oyuncusu sari kart cezalisi, musa kus, aytekin, yalçin ve bushi..ama, kurallara göre onlarin yerine de 4 kisi oynatabiliyorlar, yani 11 kisi ile çikacaklar sahaya. 12 kisi de çiksalar kazanmamiz gereken bir maç. ki, ikinci yariya yabanci bir hocayla iddiali sekilde girebilelim.smileys/smiley2.gif

FAruk
13.12.2004, 11:34
Eger Mehmet Yilmaz ve Yattara'yi ileride oynatirsa ve ilk yarim saatte gol bulursak bu maçi kesin aliriz.Ama bu is hiç belli olmaz.Adamlar çikista biz rehavette.Allah yardimcimiz osun da bari kaypsiz kapatalim su yariyi.

Yav bu yaziyi ben yazmadim.Zaten bu aralar da attigim postlar siliniyor.Bu iste bi bit yenigi var.smileys/smiley7.gif

kurt61
13.12.2004, 11:35
Aman 10 kisi kalmasinlarda isterlerse 15 kisi çiksinlar. Malumunuz 10 kisi kalan takimlari pek yenemiyoruz da..smileys/smiley1.gif

$FIRTINA61$
13.12.2004, 12:14
bu maci aliriz da istegim söyle 4,5-0 artik en az 18 bin seyirci gelsin maca ayib oluyo

Barış
13.12.2004, 13:36
18 bin çok zor.

Berat
13.12.2004, 13:51
Istanbulspor genel olarak iyi ,oturmus bir kadroya sahip ama çok genis bir kadrolari yok.üstüne üstlük 4 tane önemli eksikleri var...bu Istanbulu da yenemezsek ayip olur ama di mismileys/smiley2.gif

Emorfo
13.12.2004, 15:27

Yav bu yaziyi ben yazmadim.Zaten bu aralar da attigim postlar siliniyor.Bu iste bi bit yenigi var.smileys/smiley7.gif

Kardes eger sen yazmadinsa biri sifreni biliyor demektir. Acilen sifreni degistir.

selçukabi
13.12.2004, 15:29

Kardes eger sen yazmadinsa biri sifreni biliyor demektir. Acilen sifreni degistir.

sifreyi bilmekten ziyade "çikis"tan çikmamistir, arkasindan bilgisayara oturan siteye girdiginde sifre sormadan direkt farugun logininden girmistir ve yazmistir yazacagini.

Emorfo
13.12.2004, 15:40
o da olabilir tabi..

halil ibo
13.12.2004, 15:44
TARAFTAR EN BÜYÜK GÜÇ OLMALI,KENDI FUTBOLCUSUNA KÜFÜR IÇIN DEGIL,90 + DAKIKALARA KADAR DESTEK.IKI HAFTADIR YAZDIGIM GIBI POZITIF ENERJI YAYMAYA DEVAM EDELIM.BU ÇOCUKLAR ISLERINI ZATEN BILIYORLAR.KAZANACAGIIIIIIIIIIIZ !

TAKIM TERTIBINE GELINCE ILK ONBIRDE,M.YILMAZ VE LEE OLMALI.SOLDA VOLKAN YADA CELO'DAN BIRI KESILMELI.ORTA ALANDAN KIMI KESECEGINE DE HOCA KARAR VERSIN!

yakup midi
13.12.2004, 16:23
olur güzelim onada hoca karar versin artik...

zisinoli
13.12.2004, 16:56
3-1

yattara-fatih-hüseyin

Ofli adamun hali baskadur. Mecbur maç bu sonuçla bitecek...

zisinoli
13.12.2004, 16:56
Maksat muhabbet...Sizi seviyorum...

Barış
13.12.2004, 17:02
Öyle...

kaze
13.12.2004, 18:02
EskilerdeIstanbulspor'la maçlarimizda hep bi sorun olurdu, olmayacak maçlari verirdik yada berabere kalirdik ancak Istanbulspor'un da o eski sürpriz futbolu kalmadi artik , çok rahat olmaz belki ama 3 puan bizim olur derim ben.

4 sene önce falan Istanbul'da Fenerin stadinda maçimiz olmustu ve 1-0 yenmislerdi bizi nasil üzüldügümü hiç unutamam:( üzüntümün asil nedeni yenildigimiz takim degil de oynanan sahaydi ama, her taraf sari lacivertti nasil bi igrençti zihnimden çikmiyor.

Takimimiza güveniyoruz, Tribünün Sultanlari hep yaninizdasmileys/smiley2.gifsmileys/smiley17.gif

Magnolia
13.12.2004, 18:04
EskilerdeIstanbulspor'la maçlarimizda hep bi sorun olurdu, olmayacak maçlari verirdik yada berabere kalirdik ancak Istanbulspor'un da o eski sürpriz futbolu kalmadi artik , çok rahat olmaz belki ama 3 puan bizim olur derim ben.

4 sene önce falan Istanbul'da Fenerin stadinda maçimiz olmustu ve 1-0 yenmislerdi bizi nasil üzüldügümü hiç unutamam:( üzüntümün asil nedeni yenildigimiz takim degil de oynanan sahaydi ama, her taraf sari lacivertti nasil bi igrençti zihnimden çikmiyor.

Takimimiza güveniyoruz, Tribünün Sultanlari hep yaninizdasmileys/smiley2.gifsmileys/smiley17.gif

Imzayida attik hani...smileys/smiley2.gif

trapezus61
13.12.2004, 18:29

Imzanizda yakisti hani...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Magnolia
13.12.2004, 18:32
Tesekkürler Okan abi,sagol...smileys/smiley9.gif

geronimo_61
13.12.2004, 18:34
artikftih ten baska gökdenizden baska adamlar da gol atsin da nesemiz iyice artsin bes olsun güç olmasin keyfimizibulalim

trapezus61
13.12.2004, 18:37
TRIBÜNÜN SULTANLARI

Gerçekten böyle bir olusuma ihtiyaci oldugunu düsünüyorum Trabzonspor tribünlerinin. Belki çekirdekçiler sizden utanirda Avni Akerin atmosferi biraz olsun kendine gelir...

Haydi kizlar... Destek bizden...

FANATIK61
13.12.2004, 18:42
Bu Maci 2:0 aliriz. Fatih Tekke (2)

Yanliz yine ilk 15 dakikada gölü bulmamiz sart yoksa Istanbulspor iyice kapanir. Biliyorsunuz böyle oynayan takimlara karsi zorlaniyoruz.

Recep Alkan
13.12.2004, 19:23
benced herkesin dedigi gibi stadimiz full dolmali. hic susmamali. zaten bu atmosfer gercek bir avni aker atmosferi olursa sahaya kimin hangi duzende ciktigi hic onemli degil bence. ama agustine bu macta biraz sans verilmeli diye dusunuyorum.

RomanticLOVE61
13.12.2004, 19:35
Bu hafta sonu Istanbulspora acimak yok.Kendimizden çok Sebat için acimayacaz.Ama sebatinda kendine düsen görevi yapmasi lazim....

andrei07
13.12.2004, 21:16
SAMSUN MAÇI IÇIN ÇOK KOLAY GEÇER DEMISTIM

ISTANBUL MAÇI DAHADA KOLAY GEÇECEK!!!!!!!

SKOR: 3-0

SKY-GUARD
13.12.2004, 22:22
Arkadaslar,

www.taraftaranketi.com (http://www.taraftaranketi.com) 'daki durum asagida verilmistir. Durum gittikçe güzellesiyor. Biraz daha gayret...

<TABLE borderColor=#000000 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=360 border=1>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#800000>
Takimlar</TD>
<TD bgColor=#800000>
Oy sayisi</TD>
<TD bgColor=#800000>
Yüzdelik oran</TD></TR>
<CENTER></CENTER>
<CENTER></CENTER>
<TR>
<TD bgColor=#333399>
Besiktas</TD>
<CENTER>
<TD align=middle bgColor=#c8cfe1>
3634</TD>
<TD vAlign=center align=left bgColor=#c8cfe1>http://www.taraftaranketi.com/knokta.gif% 13.5</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#333399>
Fenerbahçe</TD>
12010</TD>
<TD vAlign=center align=left bgColor=#c8cfe1>http://www.taraftaranketi.com/knokta.gif% 44.7</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#333399>
Galatasaray</TD>
3694</TD>
<TD vAlign=center align=left bgColor=#c8cfe1>http://www.taraftaranketi.com/knokta.gif% 13.7</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#333399>
Trabzonspor</TD>
7491</TD>
<TD vAlign=center align=left bgColor=#c8cfe1>http://www.taraftaranketi.com/knokta.gif% 27.9</TD></TR></CENTER></T></TABLE>

Ozan
13.12.2004, 22:56
insallah bu maçi da alip ilk yariyi iyi bir durum da bitiririz allah yardimcimiz olsunsmileys/smiley1.gif

Ozan
13.12.2004, 22:59
arkadaslar skor yazacaksak tahmin yarismasina katilin serbest kürsü de bulunuyorsmileys/smiley1.gif

Bora Sönmez
14.12.2004, 07:43
Evet arkadaslar bu macı alacagız traftar olsada
olmasada..Seyircisiz oynansada hiç farketmez..Ama 2.yarıya nasıl
baslayacaz,bende hep onun soru işareti var..acaba İhsan hocyla devam
etsekmi?? Adamda 3te 3 yapacak hani..smileys/smiley2.gif

Semih58
14.12.2004, 09:07
Arkadaslar Samsun maçinda Fatih Tekke penalti atarken özellikle Celalettin'in heyecanini gördünüz.Bu takim Ruhu ile devam edersek(Gökdeniz-Yattara) dahil ve 4-0 'a çok baglanip kalmazsak 2-0 aliriz.

Nytre
14.12.2004, 10:40
selam arkadaslar..

maçlara artik bayanlarin daha çok gelmesi gerekior..

kulupte indirimli bilet basabilir bayanlara..

taraftaranketi.com'a destek verelim arkadaslar internet cafelerden..

Cemalettin Taşkın
14.12.2004, 11:07
bu maç bizim için kolay olur diye düsünüyorum. gerçi hep böyle maçlar zordur. erken gol atarsak fark olur. Fatih gökdeniz formda.

deco
14.12.2004, 11:28
Trb.dekitaraftara bu maçta büyük bir görev düsüyor maçin saati günü ne olursa olsun kendilerini bir kez daha göstermeliler.

Maçi eze eze yenecez baska çaresi yok.3 puan bizim olacak.Edited by: deco

imported_cagatay
14.12.2004, 11:51
TARAFTAR HADI BE DEVRE ARASINA GIRMEDEN TRABZONSPORUMU MORALLE ALIKSLIYALIM GOKDENIZI FATIHI TEK TEK TRIBUNE CAGIRALIM ARKADASLA ARAYA MORALLE GIRSINLER HADI BAKALIM...Edited by: L-M^

Guests
14.12.2004, 12:25
istdeki taraftara bu mçta büyük bir görev düsüyor maçin saati günü ne olursa olsun kendilerini bir klez daha göstermeliler.

Maçi eze eze yenecez baska çaresi yok.3 puan bizim olacak.

maç trabzonda smileys/smiley36.gif

Guests
14.12.2004, 12:26
Yalçin, Aytekin, Bushi
(Istanbulspor)

istanbulda 3 cezali var. fark olur herhalde bu maçtada.

İleli
14.12.2004, 14:32
yalcin kargalara golu atan cocuk galiba, neysecumartesi saat 3deavni akerde olacam!

Erkin
14.12.2004, 15:17
Takim son 2 haftadir gerçekten iyi gidiyor,maçlarimiz pozisyonlu ve defans daha saglam!! Son maçi da alip 2.yariya moralli girelim.. Ah be Trabzon'da olsam maça mutlaka giderdim ama neyse,takimiher zaman desteklemeliyiz.. Bu maçi da alacagiz!!!

Barış
14.12.2004, 15:22
Bilet ne kadar acaba ya?Maraton...

enesmalik1987
14.12.2004, 16:25
gevsek olmayalim samsuna attigimizin iki katini
rahat atariz

kaze
14.12.2004, 16:57

Imzanizda yakisti hani...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

emegi geçen arkadaslarimiza smileys/smiley32.gifsmileys/smiley2.gifonlar saolsun hani...

bello
14.12.2004, 17:24
maçi almamiz gerekiyo normal sartlar altinda ama istanbulspor bize hep ters gelen bi takimdir.Takim formda devre arasina iii bi sonuçla gireriz.

TS61_NL
14.12.2004, 17:28
BU MACTA TRABZONUM ISTANBULA POMPALAR. BENCE MACIN SKORU 3 - 0 OLUR. ARKADASLAR TAKIM TERTIBIYLE ILGILI GORUS BELIRTMISLER. BENIM KAFAMDAKI KADRO SOYLE:

HASAN

EMRAH& nbsp;& nbsp;& nbsp;TOLGA&n bsp;&n bsp;&n bsp;VOLKAN&n bsp; ERDINC

ERDINC

HUSEYIN&nbsp ;&nbsp ; CELALEDDIN

GOKDENIZ

YATTARA FATIH

MEMO YILMAZ

SAMPIYON TRABZONSPORsmileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Photoshop
14.12.2004, 17:38
bence ilk yariyi 1-0 yada 2-0 önde kapatim maci 4-0 galip kapaticaz. golleri de
2 fatih, 1 gökdeniz ve 1 mehmet yilmaz atar.
takim tertibi ise
1. hasan
2. erdinc
3. tolga
4. emrah
5. volkan
6. hüseyin
7. gökdeniz
8. celalettin
9. fatih
10. mehmet yilmaz
11. yattara
ileri ikili de yattara ve mehmet yilmaz, hemen arkalarinda fatih, orta sahada
hüseyin ve gökdeniz yer almal?. ama gökdenizin forvete cok gitmemesi lazim
cünkü kontra toplarda göbekte sadece hüseyin kaliyor. rakibin hizli adamlarina
karsi zorlanabilir. ahmet dursun ve yordanov a dikkat.

Ferşat Balcı
14.12.2004, 18:18
ben onu bunu bilmem arkadas Fatih TEKKE müthis bi orta saha oyuncusu eger transfer yapilamiyorsa mutlaka orta sahada forvetin arkasinda oynatilmali hatta takim onun üzerine kurulmali.&n bsp;

HASAN

EMRAH TOLGA& nbsp;ERDINÇ& nbsp;& nbsp;CELALETTIN

HÜSEYIN

GÖKDENIZ&nbs p; FATIH TEKKE& nbsp; LEE YOUNG

YATTARA MEHMET YILMAZ

vigor
14.12.2004, 18:55
maçi aliriz almasina da su tribünler son maçta tika basa dolsa ne güzel olur.televizyon basinda samsundaki taraftara hasta oldum.gerçekten çok iyiydiler.hadi trabzon maça

TameRHan
14.12.2004, 20:20
3 atariz gol yemeyiz

fatih

mehmet

yattara

sezginkilic
14.12.2004, 20:30
SAMPIYONTRABZONSPOR onu bunu bilmembu macikolay kazanacagiz allahin izniyle .&nbsp ;

imported_UNITS
14.12.2004, 20:55
INSALLAH BU MAÇIDA ALACAGIZ.HEP DESTEK TAM DESTEK........

TameRHan
14.12.2004, 21:09
EZIKLERIN ARTIKLARINI TOPLAMA KAMPI OLAN ISTANBULSPORU YEnmez SaRT

TigerOfBlacksea
14.12.2004, 21:32
Bu maçi ilk görüste kolay alacagimiz göze çarpiyor, ama rakibi küçümsememek gerek... Rakibin geçmisine baktigimizda sürpriz sonuçlara imza atabilen bir takim. Bunun bilincinde sahaya çikarsak zaten onlari kilitleriz,gol atmaya gelince bu forvetler zaten chelsea deplasmaninda bile bos geçmez... Bilinçli bir futbol bize farki getirir inancindayimmm..... Tahmini Skor : 3 - 0

Bu arada taraftara bu son maç olmasi nedeniyle büyük görev düsüyor,Takimi devre arasina moralli ve zinde yollayalim.....

İleli
14.12.2004, 22:20
orta sahayi vereceksin fatihe bak nasil pas dagitiyor ileri ikili yattara mehmet her macen az 3 tane cakarizsmileys/smiley4.gif Edited by: Laz_Isko

Guests
14.12.2004, 22:56
eger bu macta 2 den fazla atamassak ben 2 karton sigara verecem arkadasa.fb arkadasla iktaya girdim.önemli degil 1-0 olsun bizim olsun

corleone
15.12.2004, 11:42
mehmet yilmaz kesinlikle ilk 11 de olmali artik takima küsecek bu maç ta oynatilmazsa bence de yattara mehmet forvet olmali fatih tekke top dagiticisi olarak arkalarinda oynamali geyse nnin denizliye puan kaybedecek olacagini düsünürsek bu maçi kesin almaliyiz...

Harun-61
15.12.2004, 11:44
......Hasan......

emrah...tolga...erdic...volkan

göko....hüseyin....celo

.......f.tekke....

yattara.....m.yilmaz

smileys/smiley32.gif

bahadiroglu
15.12.2004, 13:27
trabzonum kesin alir bu maci

SHENOLA
15.12.2004, 14:15
trabzon bence fazla zorlanmadan alir maçi....smileys/smiley2.gif

Recep Çaltepe
15.12.2004, 14:45
istanbulspor senelerden beri bulundugu yari haketmeyen bir takim 15.ler ama aldanmamak lazim oynadilar mi iyi oynuyorlar dikkat etmek lazim bence en büyük dezavantajimiz (hatta tek) rehavet

Recep Çaltepe
15.12.2004, 14:47
bu arada trt hafta sonu ankaragücü rize maçini veriyor sitelerinde öyle yaziyor

Guests
15.12.2004, 17:53
Büyüksehir Belediyesi Ankaraspor maçinda, ligdeki 4. sari kartlarini gören Bushaj, Yalçin ve Aytekin'in kart cezalisi oldugunu belirten Yücel, sakatliklari bulunan Ahmet Dursun ve Abdullah'in da Trabzonspor maçinda oynayamayacagini kaydetti.

OmeR.
15.12.2004, 18:52
Istanbulspor denince aklima hep, geçen seneki maçta Fatih'in basina gelenler geliyor. Ikinci defasinda yere yigilinca haber alabilmek için hastaneyi bile aramistim. Insallah bu maçi yine onun golleri ile alacagiz...

Barış
15.12.2004, 18:57
Biletler pahali geldi bana bu maça göre?Ne dersiniz?

ErDoCLG
15.12.2004, 19:23
bu maçi trabzonum rahat alir ve 1.yariyi iyi bi sekilde kapatiriz

$FIRTINA61$
15.12.2004, 20:08
aliriz 4,5-0 fatih gene düktürür

Nytre
15.12.2004, 21:41
ARKADASLAR BENCE BU MAÇTA HERKESIN SAMSUN MAÇI SONRASI FATIH TEKKENIN DEDIKLERI DOGRULTUSUNDA MAÇA GELMESI VE TRIBUNLERI DOLDURMASI GEREKIOR!...

SIZCE TRIBUNLER DOLACAK MI?

Guests
15.12.2004, 23:13
habu maçi alacaguk da baska yoli varmi

Guests
16.12.2004, 02:23
Farkli kazanip devre arasina moralli girmeliyiz

Allahin izniyle fark aticaz Fatih bu yariyi 16-17 golle tamamlar

İleli
16.12.2004, 03:05
Bilet Fiyatlari:
Açik B : 5.000.000 TL
Açik A : 5.000.000 TL
Maraton : 10.000.000 TL
Kapali : 20.000.000 TL
VIP 2 : 40.000.000 TL
VIP 1 : 60.000.000 TL

maratona gidecem ben maca giden arkadaslarla tanisabiliriz icabinda..

Nytre
16.12.2004, 09:03
trabzonda iki günden beri kar yagior.maç zamani yagsada kartopu atsak sahaya :))

oskayb
16.12.2004, 09:03
Istanbulspor, Trabzonspor karsisina 5 oyuncu eksigiyle çikacak

Ligde hafta sonunda Trabzonspor ile yapacagi lig maçinin hazirliklarini sürdüren Istanbulspor, sakat ve kart cezalisi futbolcular yüzünden kadro sikintisi çekiyor.

Genel müdür Ergün Yücel, Trabzonspor ile yapacaklari ilk yarinin son maçinda, 5 futbolcularinin forma giyemeyecegini söyledi. Büyüksehir Belediyesi Ankaraspor maçinda, ligdeki 4. sari kartlarini gören Bushaj, Yalçin ve Aytekin'in kart cezalisi oldugunu belirten Yücel, sakatliklari bulunan Ahmet Dursun ve Abdullah'in da Trabzonspor maçinda oynayamayacagini kaydetti.

Sacit
16.12.2004, 11:56
Selam arkadaslar.Istanbulu yenecez hiç kurtarmaz tribünlerin kesin dolmasi lazim.Burada herkese görev düsüyor.Gerçi bilet biraz pahali ama biz TRABZONSPOR taraftariyiz.Herkesi maça bekliyoruz.

deco
16.12.2004, 14:09
Arkadasalr TRABZONDA 2 gündür yogun bir sekilde süren kar yagisi maçin tatil olmasina neden olabilir.Bu arada FATIH SULTAN TEKKE BABA dünkü idmanda hafif bir sakatlik geçirdi oynayip oynamayacagi maç saatinde belli olacak bence insallah maç tatil olur.Stadta gerekli önlemler alinmadiysa ki alinmadi ve sehirdeki elektrik kesintileri sehir ana hatlarindan degil sehre elektrik saglayan keban barajindan olusmasida bir etken olabilirmaçin tatil edilmesine...Edited by: deco

kutoz
16.12.2004, 14:29
Fatih'in sakatligi cts.oynamasina engelse, bencede ertelensin.

FANATIK61
16.12.2004, 14:45
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 height=149 cellSpacing=0 width=476>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=476 colSpan=2 height=67>Süper Lig?de 17. hafta maçlarini yönetecek olan hakemler açiklandi.</TD></TR>
<TR>
<TD width=480 colSpan=2 height=10></TD></TR>
<TR>
<TD width=476 colSpan=2 height=1>Yarin:
20.00 Denizlispor-Galatasaray: Kuddusi Müftüoglu

18 Aralik Cumartesi:
16.00 Gaziantepspor-Gençlerbirligi: Tolga Özkalfa
16.00 Ankaragücü-Çaykur Rizespor: Cem Deda
16.00 Trabzonspor-Istanbulspor: Yilnur Önen
19.00 Fenerbahçe-Konyaspor: Serdar Tatli

19 Aralik Pazar:
14.00 Büyüksehir Belediyesi Ankaraspor-Kayserispor: Hüseyin Göçek
14.00 Diyarbakirspor-Samsunspor: Vedat Yüksel
19.00 Besiktas-Akçaabat Sebatspor: Erol Ersoy
14.00 Sakaryaspor-Malatyaspor: Cüneyt Çakir </TD></TR></T></TABLE>

Emorfo
16.12.2004, 16:08
Su maçi izleyemiyoruz ya böyle adaletin içine edeyim.

TS61_NL
16.12.2004, 16:21
GELDE SU MEDYAYA KIZMAsmileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif.SAMPIYONLUGA OYNAYAN TAKIMIMIZ DURURKEN SEN GIT DANDIK DANDIK MACLARI YAYINLAsmileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif. BUNLARA AKIL SIR ERDIRMEK GERCEKTEN ZOR ARKADASLAR!!! AMA ONEMLI DEGIL: ISTANBULSPORA POMPALADIKTAN SONRA 2. DEVRE TRABZONSPORUMUZUN MACLARINI MECBUREN VERECEKLER (GERCI BUNLARIN ISINE BELLI OLMAZ AMA)smileys/smiley5.gif....

Tandogan
16.12.2004, 16:27
Bilet Fiyatlari:
Açik B : 5.000.000 TL
Açik A : 5.000.000 TL
Maraton : 10.000.000 TL
Kapali : 20.000.000 TL
VIP 2 : 40.000.000 TL
VIP 1 : 60.000.000 TL

maratona gidecem ben maca giden arkadaslarla tanisabiliriz icabinda..

Bazi arkadaslar biletler pahali demisler.Benim fiyatlardan tam haberim yok ama eger yukaridaki arkadasin belirttigi gibiyse bence hiç te pahali degil.Hatta çok uygun.

Kar yagisi konusuna gelince;dünden beri sehirde bayagi bir kar yagisi var.Bugün ilk ve ortaögretim okullari tatil edildiler.Eger böyle devam ederse maçin oynanmama ihtimali gerçekten de dogabilir.Sayet maç normal gününde oynanirsa rahat bir galibiyet aliriz diye düsünüyorum.Ziya Hoca'nin istifasindan sonra sansimiz yanimizda gidiyor.Rize ve Samsun maçlarinda oldugu gibi Istanbul'u da bu hafta bayagi eksik yakaladik.Zaten onlara karsi olan kötü sansimizi da geçen sezon yenmistik.

İleli
16.12.2004, 16:58
biletix sitesinden aldim kardes..

Nytre
16.12.2004, 19:43
KAR YAGISI ENGEL OLMAZ.

Kaya
16.12.2004, 19:48
Kar yagisi haftasonu azalacak diye duydum. Saha temizlernirse maçin erlenmesi gibi bir durum söz konusu olmaz.

POYRAZ
16.12.2004, 21:26
Trabzon bu maci farkli alir,Trabzondakiler lütfen maca gitsinler.Trabzon bu macta pompa yapar pompa

Erkin
17.12.2004, 12:13
Evet Trabzondaki kardeslerimiz maça giderse iyi olur.. Stadi doldurmaliyiz!!!Ben Trabzon'da olsam mutlaka maça giderdim ama ne yapalim.. Morallerin her zaman üst seviyede olmasini istiyorsak takimimiza destek olup onlari ateslemeliyiz!! smileys/smiley2.gifBu maçi da alacagiz!!

Guests
17.12.2004, 12:21
Sari-siyahlilarda sari kart cezalilari Bushaj, Yalçin ve Aytekin, sakatligi bulunan Ahmet Dursun ve Abdullah'in yani sira Moses ve Haim de Trabzon'a götürülmüyor.

Istanbulspor'un yarinki maça su 11 ile çikmasi bekleniyor:
Oguz, Pinto, Serhat, Saffet, Cem, Musa Büyük, Yordanov, Emre, Beyhan, Musa Kus (Faruk), Ramadan.

tarzan
17.12.2004, 13:38
arkadaslar hepinize katiliyorum. istanbulspor maçini kazanip ilk yariyi iyi bir sekilde kapatmak istiyoruz.yine de dikkatli olmamiz gerekir

Barış
17.12.2004, 15:29
Biraz buz yapti insallah engel çikartmaz.

ahmetturk
17.12.2004, 16:36
Bu maç oynanirda insallah aliriz maçi

AMAN

DIKKAT

Taraftar bu son maça ne olursa olsun gitmeli. Mesala ben P.tesi günü seminerim olmasina ragmen ve hazirlanmam gerekmesine ragmen stadda olucam. Trabzonum senin için her seye deger.

Nytre
17.12.2004, 22:27
gs 2puan kaybetti...

HAYDI TRABZONSPORUM YINE BIR FIRSAT YAKALADIN YÜRÜ BE!

İleli
17.12.2004, 22:52
cincon puan kaybetti bu macin onemi 1 kat daha artti kesin kazanmaliyiz kazanacazda...gece az sonra sabah 6da dusseldorfdan ucaga binecem direk memleketim Trabzona ucacam saat 11de ordayim allahin izniyle kahvalti yapip hemen stada tabi macinsallah ertelenmez...Bu arada kar yagisi devam ediyorumu Trabzonda ???

Kaya
17.12.2004, 22:59
cincon berabere. ist maçini alip ilk yarida ligi 2.bitirmeliyiz. sezon sonunda insallah SAMPIYONUZ.

Bordomavi08
17.12.2004, 23:06
Cinconlar berabere kaldi. Denizlispor daha iyi oynadi. Trabzonsporumuz yarin yenerse Cinconu averajla geçiyoruz. Haydi Trabzonspor.

OmeR.
17.12.2004, 23:16
Yarin maçtayiz, 90 dakika destek, sonunda 4-0

BDiler61
17.12.2004, 23:28
yarin insallah yeneriz 10 tane de atsak cinconu geçemiyoruz çünkü malesef 1-0 yenildik cincona ikili averaj

Muhalif
17.12.2004, 23:30
yarin kongre ortamindan irak bir maç olmasini umuyorum.. oyuncular gs nin de bugün puan kaybetmesiyle ayri bir motivasyon saglamis oldular.. tartismasiz kazanilmasi gereken bir maç... umarim öyle olur..

bu arada sanirim puan durumu ikili averaj göre hazirlanir ve gs bizi yendigi için 2. görünür.. sorun degil simdilik.. asil sorun 2. yaridaki maçi kazanmamiz ki böyle bir durumda madur olmayalim...

Gökhan Kutlu
17.12.2004, 23:53
insallah alacaz maçi ALLAH'IN izniyle insallah

Nytre
18.12.2004, 07:42
gsnin berabere kalmasi bizim acimizdan büyük bir avantaj insallah bunu degerlendiririz.

Harun-61
18.12.2004, 12:48
kaldi 4 saat 15 dakika....

oohhh trabzoooon ohhhhhhh....

MahmutHSO
18.12.2004, 12:51
Ikili averaj iki maç oynandiktan sonra uygulanir.Yani yenersek ikinciyiz.

Guests
18.12.2004, 12:53
kaldi 4 saat 15 dakika....

oohhh trabzoooon ohhhhhhh....

3 saat 15dk tr saati ile

baris_aykan
18.12.2004, 13:00
BU MACI ALICAZ BASKA YOLU YOK

trapezus61
18.12.2004, 13:40
Maça çok az bir süre kaldi. Trabzonsporumun mutlaka kazanmasi gereken bir maç. Insallahda kazanacagiz. Bu arada ikili averaj iki maçin sonucuna göre belirlenir. Yani bugün kazanirsak ilk yariyi ikinci sirada bitirecegiz... HAYDI TRABZONUM!!!

Salih61
18.12.2004, 13:59
Maça gidecek arkadaslar varsa 0536 548 00 21 numarasina bir çagri atsin...

Gökhan Kutlu
18.12.2004, 14:24
yayin yok dimi trt falan serefsiz trtsmileys/smiley7.gif

Gökhan Kutlu
18.12.2004, 14:25
kaldi 1.5 saat tr saati ilesmileys/smiley4.gif

Ofliii61
18.12.2004, 15:12
slm,

maci tv veriyor mu ??

Emorfo
18.12.2004, 15:13
hayir

radyodan dinleyecez artik..

Bordomavi08
18.12.2004, 15:40
Iç saha maçlarimizi TRT vermiyor. Bu konuda yönetimimizin talebi olmustu. Radyodan takip edecegiz artik. Sonuçta Trabzonspor kazansinda radyoya raziyiz.

Photoshop
18.12.2004, 15:45
yeni türk saati ile mac icin son 15 dakika :)

Photoshop
18.12.2004, 15:46
arkadaslar trabzon da hava nas?l kar yagiyor mu?

Emorfo
18.12.2004, 15:56
Maçi netten dinlemek için tiklayin.

http://www.trt.net.tr/wwwtrt/canli.aspx

kaze
18.12.2004, 16:11
kar falan yok aksine bu haftanin en güzel havasini yapti ama bakalim Avni Aker'deki hava ne olacak???

Bl@ck_De@th_
18.12.2004, 16:11
BU MACI ALICAZ BASKA YOLU YOK

Emorfo
18.12.2004, 16:13
Golllllllllllllllllllllllllllllll Fatih Tekke

kaze
18.12.2004, 16:13
gooooooolllllllllllll

fatih tekkeee

Çagman
18.12.2004, 16:15
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/canli_yayin/img/gol.gif
Dk : 9 , Yattara sag kanattan ortaladi. Fatih mükemmel yükseldi ve topu kafa ile filelere gönderdi.

Emorfo
18.12.2004, 16:16
Sayin Baskan maça neden gitmediniz olmuyor böyle smileys/smiley4.gif

MahmutHSO
18.12.2004, 16:18
http://www.trt.net.tr/wwwtrt/canli.aspx

Guests
18.12.2004, 16:20
oley oley oley oleyyyy ºampiyonnn Trabzonnn

CeSS
18.12.2004, 16:22
yine netten izlemeye mahkum oldugum bir maç . yine erken bir gol yine kaptann...

iyiki varsin kaptan smileys/smiley32.gif

izmirdenayhan
18.12.2004, 16:23
Yahuuuu seyredemiyoz takimimizi be yaaaaa..öfff beeeee....

Neyse ben 3-0 bekliyorum.....

Tabi ki esas önemli olan ikinci yaridaki su skor...

fb:1....TRABZONSPOR:2......Bunu basaramazsak sampiyon olamayacagiz maalesef...

CeSS
18.12.2004, 16:23
senin kafani seveyimmm smileys/smiley32.gif

izmirdenayhan
18.12.2004, 16:28
Yeneceeezzz o feneri yenmeye mecburuz.....

Bordomavi08
18.12.2004, 16:36
1-0 öndeyiz. Devami gelir insallah. Haydi TRABZONSPOR.

Guests
18.12.2004, 16:42
Feneri katmayalim simdi gerek yok kafanizi bu maça verin

trapezus61
18.12.2004, 16:44
Çok kötü oynuyoruz... Ikinci golü bulamazsak isimiz zor... Haydi Trabzonum. Bitir su isi...

Bordomavi08
18.12.2004, 16:46
Golden sonra adamlar 3 net firsat kaçirmislar. Bizim tek bir atagimizi bile dinleyemedik. Bir gol daha bulmamiz lazim.

CeSS
18.12.2004, 16:55
ilk yari 1-0 bitti ama son 10 dakika fazla iyi oynamadik

ts_fan
Beyler Bingöl'deki kardesinize daha fazla bilgi lütfen, burdan maçi takip edemiyorum...

Bordomavi08
Ilk yariyi 1-0 önde kapattik. Ama çok kötü oynadigimiz söyleniyor. Insallah ikinci yarida takim kendine gelir ve maçi kazasiz belasiz atlatiriz.

trapezus61
18.12.2004, 17:00
Anlamakta güçlük çekiyorum. Karsimizda neredeyse takimlarinin yarisi olmayan Istanbulspor var. Ama biz ilk golü attiktan sonra stres yapiyoruz ve adamlara 3 net gol pozisyonu veriyoruz.

Ikinci yari takimin silkinip kendine gelmesi sart. Yoksa can havliyle oynayan rakibimiz karsisinda isimiz zor. Ilk yarida oldugu kadar sansli olmazsak... Neyse bir sey söylemeyeyim. Usaklar ikinci yarida geregini yapacak insallah.

Bu arada Recep kardesim sana sevgilerimi gönderiyorum. Umarim iyisindir. Yapabilecegim birsey varsa bekliyorum biliyorsun... Allaha emanet ol.

Duman
18.12.2004, 17:07
Istanbul biraz daha üstümüze gelirse daha da iyi olur,hizli adamlarimizla skoru arttirabiliriz,Mehmet Yilmaz'i da oyunaalmanin tam zamanidir.

murat
18.12.2004, 17:14
ikinci yariya iyi basladik..

Bordomavi08
18.12.2004, 17:18
Trabzonsporumuz 2 gol kaçirdi. Biraz daha etkili oynasak golü atacagiz insallah. Haydi Trabzonspor.

Emorfo
18.12.2004, 17:19
ikinci yariya firtina gibi girdik. 5 dakikada 3 pozisyon var gol yok...

ts_fan
18.12.2004, 17:21
evet arkadaslar biraz maçi anlatin daaa,smileys/smiley5.gif bu arada Okan Abi burasi çoooook soguk, Allah yardimcimiz olsun...ben bir durum olursa seni ararim, su an acemilikteyim zaten (yani kisa dönem egitimi)...

ozgur
18.12.2004, 17:24
Hala bu ibrahim ege takimda yer bulabiliyor mu? Ben bu adami gonderdiler zannediyordum.Sanirim Ziya'nin israrinda Ihsan hocada devam ediyor

Bordomavi08
18.12.2004, 17:31
Yine kötü oynamaya basladik. 1-0 öndeyiz 69 dakika oldu.

trapezus61
18.12.2004, 17:35
Valla yüregim dayanmayacak artik. Böyle bir rakip karsisinda böyle oynama hakkimiz yok. Insallah bir kazaya kurban gitmeyiz. 1-0 olsun bizim olsun diyorum artik. Ne yapayim???

Guests
18.12.2004, 17:43
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/imaGes/haberpic/181204mac1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/imaGes/haberpic/181204mac2.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/imaGes/haberpic/181204mac3.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/imaGes/haberpic/181204mac4.jpg

Guests
18.12.2004, 17:45
simdi kader abiyle konustum.kendisi macta.pek ses gelmiyordu.çünkü stadda mühtis bir tezarühat vardi

Emorfo
18.12.2004, 17:46
Istanbulspor her sene sezonun en iyi topunu bize karsi oynar.

Zaman zaman fena geliyorlar.

Guests
18.12.2004, 17:47
2 golu bulmak sart

Bordomavi08
18.12.2004, 17:48
Bir gol atip rahatlayamadik ve iskence çekiyoruz.

Guests
18.12.2004, 17:50
sahada yattara sow varmis

Guests
18.12.2004, 17:52
yattara cikti m.yilmaz girdi.neme lazim bakarsin bu usak gol atar

Guests
18.12.2004, 17:52
olamaz

ozgur
18.12.2004, 17:53
malesef, malesf sanssizligimiz yine kendini gosterdi

Harun
1-1 oldu

Bordomavi08
Allah kahretsin 89'da gol yedik. Rezalet. Yaziklar olsun böyle bir takimi yenemeyenlere.

Guests
gol yedik aman allahim

ümit
durum ne arkadaslar

Bordomavi08
18.12.2004, 17:54
Yaziklar olsun beee yaziklar olsun. Ligin dibindeki takima rezil oluyoruz.

Punisher-61
Helal olsun tam bi trabzon klasigi.....rakibin puan laybetiyor sen kendi evinde puan ver

BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOO

trapezus61
Lanet olsun!!!! Korktugum basima geldi. Bu yapilir mi ya Trabzonum???? Bu kadar basit puan kaybedilir mi??**

Murat BAYRAKTAR
berabere mismileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

vigor
18.12.2004, 17:55
zorla feneri sampiyon yapcaz

Oğuzhan Turhan
inanmiyorum ya golmü yediksmileys/smiley7.gif

ozgur
zaten bu hakemle hic bir zaman 3 puan gormedik , adam ne ugursuz adammis birader.

Guests
kahretsin yaaaaaaa

Guests
Anasini satiyim gol yedik

Özkan Erdem
niye çikarirsin yattarayi...

Bordomavi08
18.12.2004, 17:56
Ne yapip edip golü yedik sonunda. 1-1 çok kötü sonuç. Maç bitti. YAZIKLAR OLSUN BÖYLE TAKIMA

UmutBaykan
Ya bu nedir ya... 3 dakka sabredemediler..

vigor
maç bitti

Harun
kendi sahasinda birtakim bu kadar mahkum oynarmi ya.Ilk yaridan belliydi gölün gelecegi.Maç bitti.

Punisher-61
18.12.2004, 17:57
1-1 süpersiniz tebrikler...

Guests
18.12.2004, 17:58
....kongrenin.simdi alinda kongreyi basiniza calin simdi fark 6 olacak yaziklart olsun sizlere Edited by: L-M^

ozgur
cok buyuk firstadi, ulan bu istanbul takimina karsi rehavete kaapilmanin hic geregi yoktu. Neyse artik Turkiye kupasina bakacagiz her zaman oldugu gibi yine ezikleri sevindirdikya kahretsin

Gökhan Kutlu
ya beyler yeni ögrendim maçin sonucunu ALLAH kahretsin yaa

ts_fan
yaziklar olsun Trabzonspor'un bugün sahaya çikan kadrosuna ve bu takimi yöneten hocaya...istspor kim yaaa???bu takimi nasil yenemiyoruz???adamlarin 7 tane de eksigi var, ayip bee, asker ocaginda ilk hayal kirikligi bu kadar çabuk olmamaliydi...smileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif

Bordomavi08
Maç boyunca belliydi gol yiyecegimiz. Bu utanmazlar Antalyaspora da elenirler.

Murat BAYRAKTAR
18.12.2004, 17:59
sampiyon olcaz.. he he oluruz.. sen kendi evinde düsmeye oynayan takima fark atacagina berabere bitiyorsun... merak etmyin arkadaslar yarin seçimden sonra her zaman ki gibi atay baskan çikar:"sampiyonlugun en büyük adayiyiz" der bizde bu lafla avunuruz...

Guests
18.12.2004, 18:00
Ayagimiza gelen firsati teptik rakibinin puan kaybettigi maçta böyle bi zamanda berabere kalinir mi?

yazik

Guests
18.12.2004, 18:01
trabzonsporu cocuk oyuncagi eden yönetime ve aldiklari paranin hakkini vermeyen futbolculara kocaman bir YAZIKLAR OLSUN

ümit
18.12.2004, 18:01
smileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif

Guests
18.12.2004, 18:02
IS YERINDEYIM.MACI TAKIP ETTIM.KAHROLDUM.SIMDI YOLA CIKIP ADAM DÖVESIM GELDI VALLA

Photoshop
18.12.2004, 18:03
2-3 topunuz direkten dönsün, onca gollük pozisyonu kacirin. 90 . dakikada
yediginiz golle umutlariniz suya düssün. yazik yaa. valla cok yazik... :(

l-m
5-6 sayfa önce yazilan yorumlari okudugumuz taktirde bu sonucun tesadüf olmadigi görülecektir.Böbürlenme padisahim senden büyük ALLAH var! sözü bu maçta kendini göstermistir.Rakip kim olursa olsun ayni ciddiyetle oynamadiginiz zaman sonuçhüsran olacaktir.Ahlanip vahlanmanin manasi yok,futbolcular oturup düsünsünler,7 kisi eksik istanbulspordaki futbolcular kaç para aliyor biz kaç para aliyoruz diye.Profesyonelligi sadece imza atarken düsünen Türk futbolculari maalesef hala amatör.Trabzonspor için kötü bir puan kayibi ancak öyle yikilmaya filan gerek yok.Bu lig çokseylere gebe,90larda ne maçlar gidecek ne maçlar gelecek...Serinkanli birsekilde olaylari yorumlamak gerek...

UmutBaykan
yazik oluyor yazik

Bordomavi08
Bu maçin izahi yok. Adamlar ligin dibinde ve eksik bir takimla geliyorlar. Maçin basinda golde atiyoruz.Böyle firsatlari kullanamayan bir takimsampiyon degil 3. bile olamaz. Ölü BJK bile gelip geçecek bizi.

ts_fan
yuhhhhhhhhhh hepinize, yazik olsun sizlere...bu sene sampiyon yine taraftar, biktik artik beee...

yol alsin bu takimi bizim kadar kim sevmiyorsa, hiç ayirmadan hepsi yol alsin...smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

crazyboy
18.12.2004, 18:04
yaziklar olsun allah kahretsin her zaman böyle avantajlari kaybet sonra sampiyon ol nerde görülmüs böyle bir sey

Guests
18.12.2004, 18:04
smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifYAZIKLAR OLSUN smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Bordomavi08
18.12.2004, 18:06
Yarin kongrede aday olanlara bugün bir tokat olsun. Bu gece son geceleridir. Bu takima adam gibi takviye yapacaklarsa ve bu takimi adam gibi yöneteceklerse göreve gelsinler. Yoksa bu gece bu isten vazgçsinler. Hasan Üçüncüyle filan gitmiyor bu araba. Gidip bir yerde duvara tosluyoruz.

Punisher-61
18.12.2004, 18:07
Üzülmeye gerel yok bu kadroyla ve bu YÖNETIMLE bu kadar iste...

zaten fener macindan sonra ben ümitlerimi kestim..

Biz Sampiyon olamayiz

Punisher-61
18.12.2004, 18:09
kongreden ne bekliyorsunuz arkadaslar??? dogru dürüst aday bile yok

Millet Trabzonspora Baskan bile olmak istemiyor daha...fakir parasiz pulsus adamlara kaldik

trapezus61
18.12.2004, 18:11
Sevgili L-M serinkanli degerlendirme yapma konusunda hakli olabilirsin ama bu kadar da olmaz. Rakibin 7 kisi eksik Istanbulspor. Adamlar küme düsüyor, klüp satisa çikarilmis, futbolcular akibetlerinin dahi ne olacagini bilemiyor. Sen böyle bir rakibi bu kadar kritik bir haftada yenemeyeceksen daha ne yapacaksin? Burnundan kil aldirmayan ve sadece islerine geldiginde profesyonelligini hatirlayan büyük topçularimiz acaba maç sonunda Istanbulsporlu futbolculardan biraz olsun utandilar mi??? Yaziklar olsun hepsine...

Haaa bir de Derelioglu saksakçilarina bir çift lafim var. Alin simdi basiniza çalin hocanizi... Beyler herkes kendine gelsin... Bu takim TRABZONSPOR. Çocuk oyuncagi degil. Ikinci yarida da Dereliogluyla devam edin siz. Yolunuz açik olsun.

crazyboy
18.12.2004, 18:11
sinirden kafayi yiyecem smileys/smiley19.gifbu kadar sevginin karsiligi bumu smileys/smiley7.gifyarin ya adam gibi bir yönetim seçilsin yada buis burada bitsin

Harun-61
18.12.2004, 18:12
smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifYAZIKLAR OLSUN smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

smileys/smiley19.gifradyoyu acdim, 3 saniye sonra gol yedik...

bu ne neee?

l-m
18.12.2004, 18:14
Yarin kongrede aday olanlara bugün bir tokat olsun. Bu gece son geceleridir. Bu takima adam gibi takviye yapacaklarsa ve bu takimi adam gibi yöneteceklerse göreve gelsinler. Yoksa bu gece bu isten vazgçsinler. Hasan Üçüncüyle filan gitmiyor bu araba. Gidip bir yerde duvara tosluyoruz.

Akif,abi bari sen yapma.Yönetime parali bir adam gelse ne degisecek,kalici gelir kaynagi bulunmasi ve sistemli çalisilmasi gerek.M.Ali yilmaz olsaydi bu istanbulspor maçini kazanacakmiydik yani,futbolcularin mantalitesini degistirmek ve yönetimi kisilerden bagimsiz hale getirmek gerek.Evet keske hasan üçüncüyü oynatmak zorunda kalmasak ama inan Ts Club gelirini ögrensen Hasan Üçüncü'nün parasinin nasil ödendigine sasirirsin.Yillarca küçük hesaplar yüzünden kaybettik,simdi bu hezimetle yarin Osman Abanoz seçilecektir ve M.Ali yilmazin piyonu olarak 4 yildir yapmakta oldugumuz profesyonellesme çalismalari bosa gidecektir.Kisiler geçicidir,aslolan TRABZONSPOR...

Esra17
18.12.2004, 18:17
smileys/smiley19.gifNe giciksiniz ya hiç berabere kalinirmi hep üzülcekmiyiz biz... smileys/smiley19.gif

smileys/smiley27.gifAma yinede seviyoruz sizi, kiymetimizi bilin yani...smileys/smiley27.gif

Bordomavi08
18.12.2004, 18:18

Akif,abi bari sen yapma.Yönetime parali bir adam gelse ne degisecek,kalici gelir kaynagi bulunmasi ve sistemli çalisilmasi gerek.M.Ali yilmaz olsaydi bu istanbulspor maçini kazanacakmiydik yani,futbolcularin mantalitesini degistirmek ve yönetimi kisilerden bagimsiz hale getirmek gerek.Evet keske hasan üçüncüyü oynatmak zorunda kalmasak ama inan Ts Club gelirini ögrensen Hasan Üçüncü'nün parasinin nasil ödendigine sasirirsin.Yillarca küçük hesaplar yüzünden kaybettik,simdi bu hezimetle yarin Osman Abanoz seçilecektir ve M.Ali yilmazin piyonu olarak 4 yildir yapmakta oldugumuz profesyonellesme çalismalari bosa gidecektir.Kisiler geçicidir,aslolan TRABZONSPOR...

Osman kardesim ben parali baskani kastetmedim. Sadece bu takimi iyi yöneteceklerine inaniyorsalar aday olsunlar diyorum. Yoksa bu gece adayliktan vazgeçsinler.

My
Çok ii olucakti galibiyetle kapatmamiz ilk yariyi hemde 2.lige çikacaktik. Tamda babam dedi en çok korktuum dakikalar bunlar bari gol yemeseler. Öyle kritik maçlari kaybediyoruzki kafayi yememek elde diil. Böyle firsat kaçmamaliydi...

Murat BAYRAKTAR
gidin la.. nere gitmek isterseniz gidin.. gökdeniz bitirdin takimi.. aldigin paranin karsiligini verebiliyon mu... kendini iyi pazarladin.. yazik degil mi bize.. sadece lafim sana degil...

Harun-61
18.12.2004, 18:22
anni akerde kayip ettigimiz önemli maclar (puanlar):

herbirini yenebilirdik aslinda---

-g'antep

-ist.spor

-gs - fb

Punisher-61
18.12.2004, 18:23
smileys/smiley19.gifNe giciksiniz ya hiç berabere kalinirmi hep üzülcekmiyiz biz... smileys/smiley19.gif

smileys/smiley27.gifAma yinede seviyoruz sizi, kiymetimizi bilin yani...smileys/smiley27.gif

ben o eski SANLI TRABZONSPORU seviyorum... Kalbiyle mücadele eden futbolcukarini seviyorum o zamanlarin dürüst basarili isini bilen yönetimi seviyorum

ama bu ruhsuz ve parasinin karsiligini vermeyenfutbolculari...ve isini bilmeyen yönetimi sevmiyorum

ozgur
18.12.2004, 18:24
ya tama bizde sinirliyizde, bence artik bu futboldaki sans faktorunude goz onunde bulundurun. Mesela yilnur onenle tarihinde mac kazanamamisiz. Artik yapabilecegimizi yapip su avrupaya cikmaya bakalim ben zaten oyle sampiyonluk filan beklemiyordum sene basindan beri, oyle bir lafda etmedim.Artik biraz sabir, lutfen mactan sonra sakinlestikten sonra buraya yazi yazin. Sanmiyorumki trabzonsporlu oyuncular simdi gobek atsin, ulan taraftari nasil gicik ettik desin. Herkesin bir kapasitesi var.Anlayisli olalim

TRABZONLU_TS
18.12.2004, 18:25
ULAN KAHROLMADA NE YAPP

Murat BAYRAKTAR
18.12.2004, 18:26
ah ulan ah.. maçidinleyemedim ama belldir nasil oynadiklari.. golü attiktan sonra yatmislatdir.. son dakkada gol ye... bari erken yeyinde belki atarsiniz.. ulan be geyse bize yardim ediyo.. buyrun 2.lige siz oturun bizimkilerde nezaket gösterip yok olmaz orasi sizin yeriniz demek istercesine istanbulla berabere kal... ayip be ayip.. sen bu halde mi sampiyon olacan... suraya bak kaç hafta oldu hala t. direktörlük sorunu çözülmedi... seçimden sonra.. seçim gelene kadar takim bitti elimize gelen firsati teptik... eh artik insallah 2. yariya iyi hazirlanip bu maçi unutmak gerek... hepimize geçmis olsun

Ömer SEVİNÇ
18.12.2004, 18:33
Bana 2 top direkten döndü, gol kaçirdik sanssizdik falan demeyin. Artik bensansa inanmiyorum. 1 maçolur,2 maç olur... ama TRABZONSPOR bütün maçlarda böyle. Su takimda gol kaçirmak için herkes birbiriyle yarisiyor.smileys/smiley7.gif

Teknik adamlara soruyorum. Su takima son vurus idmani yaptirmak akillarina gelmiyor mu?smileys/smiley7.gif

Futbolculara soruyorum. Eksiginizi görüyorsunuz (mu acaba?) niçin hiç çalismiyorsunuz. O kadar para alirken bu taraftara aci çektirmeye utanmiyor musunuz?smileys/smiley7.gif

Trabzonsporumuzun artik samp olmasi mümkün degildir. Nedeni bu maçtaki kayip olan 3 puan degil. Trabzonspor ne zaman yarisa ortak olacagini hissettirse en kritik maçi kaybedip geri düsüyor. Bu böyle olmaz. Bukendini futbolcu sananlarmental olarak samp yarisini kaldiramiyorlar. Oynanan futbola bakarak diyorum ki bu takim bu sene insallah 2. olmayi basarir.smileys/smiley7.gifsmileys/smiley19.gif

Bu takimin bizi bu kadar üzmeye hakki YOK....

corleone
18.12.2004, 18:47
ne olursa olsun nasil sartlar olursa olsun son dakikaya önde giren bir takim karsisinda hangi takim olursa olsun gol yememeli aklim hayalim almiyor türkiyenin en büyük taraftarini üzmeye kimsenin hakki yok...

olimpus
18.12.2004, 18:53
Geçen haftaki TRABZONSPOR ile, bu hafta ki TRABZONSPOR arasindaki farki göremeyen arkadaslar için;

Farkin adi : Ibrahim EGE...

Ömer SEVİNÇ
18.12.2004, 18:55
geçen haftaki TRABZONSPOR ile, bu hafta ki TRABZONSPOR arasindaki farki göremeyen arkadaslar için;

Farkin adi : Ibrahim EGE...

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

trapezus61
18.12.2004, 18:58
Sevgili L-M serinkanli degerlendirme yapma konusunda hakli olabilirsin ama bu kadar da olmaz. Rakibin 7 kisi eksik Istanbulspor. Adamlar küme düsüyor, klüp satisa çikarilmis, futbolcular akibetlerinin dahi ne olacagini bilemiyor. Sen böyle bir rakibi bu kadar kritik bir haftada yenemeyeceksen daha ne yapacaksin? Burnundan kil aldirmayan ve sadece islerine geldiginde profesyonelligini hatirlayan büyük topçularimiz acaba maç sonunda Istanbulsporlu futbolculardan biraz olsun utandilar mi??? Yaziklar olsun hepsine...

Haaa bir de Derelioglu saksakçilarina bir çift lafim var. Alin simdi basiniza çalin hocanizi... Beyler herkes kendine gelsin... Bu takim TRABZONSPOR. Çocuk oyuncagi degil. Ikinci yarida da Dereliogluyla devam edin siz. Yolunuz açik olsun.

Yazdiklarima bir kaç sey eklemek istedim... Bazi arkadaslarim son dakikada yedigimiz golün sanssizlik oldugunu söylüyorlar. Hayir arkadaslar degil... Bu ilk de degil son da degil. Ne zaman bu takim kritik bir pozisyonda olsa her zaman ayni seyi yapiyor. Çünkü kendilerine güvenleri yok bizim burnundan kil almayan futbolcularimizin. Biz taraftar olarak sampiyonluga inaniyoruz ama onlari inandiramadikan sonra neye yarar? Istanbulsporlu futbolcularin nesi var ki??? Utansinlar... Baska bir sey söylemiyorum. Tabi utanacak yüzleri varsa. Taraftar bana küfretti diye camiayi medyaya sikayet edenler önce profesyonel olmayi ögrenecekler. Küfürü kesinlikle hosgörmüyorum, yanlis anlasilmasin ama bu sikayeti yapan arkadas keske profesyonel olsa. Sen is masa basina geldiginde ben profesyonelim diyeceksin, en çok parayi alacaksin sonra da sanki bedevaya oynuyormus gibi yaptigin fedekarliklardan bahsedip bunu medyaya malzeme yapacaksin. Bu zihniyetle nereye kadar arkadaslar. Su anda ligde 3. isek bu bile büyük basaridir bu kafayla...

Teknik direktör istifa ediyor. Koca Trabzonspor kendi öz evladini bile ikna edip takimin basina getiremiyor. Emanetçi diye takimin basina getirdigi adamin iki galibiyetine kanarak ve medyanin doldurusuna gelerek gerekirse bu hocayla devam edebiliriz diye açiklama yapiyor. Devam etsinler bakalim... Yazik... Bu zihniyetle daha nereye gidebiliriz ki...

Muhalif
18.12.2004, 19:08
ewt.. hiç bir sekilde mazereti olmaz bu maçin.. yok bu hakemle maç kazanamiyormusuz, yok ist. en iyi topu bize karsi oynuyormus her sene, yok direkten dönmüs, yan yatmis v.b.. geçelim artik su bahaneleri.. rakip 7 oyuncusundan yoksun, akibeti belli olmayan küme düsme hattindaki bir takim ve sen trabzonspor sun... sonuç 1-1 ise hiç bir mazeret üretemezsin...

medyaya kiziyoruz.. efendim adamlar gs-fb samp. mücadelesi yapar diye yaziyor bizi hesaba katmiyor diye... onlarda biliyor ki nasilsa biz gidip bir yerde toslariz duvara.. t. drektörümüz istifa eder, taraftarimiz futbolcuya söver, yönetimimiz degisir v.b...10senede bir 2. olurlar en fazla deyip çikiyorlar isin içinden... eh gelismeler de onlari teyit ediyor...

konya maçinda berabere kalinca gayet dogal karsilamistim.. zira konyaspor iyi futbol oynayan, kaliteli futbolcu ve teknik adam sahip bir ekip.. ve bizim kadromuzunda yeterli olmadigini sene basindan beri söylüyorum...ama istanbulspor la berabere kalmamizi hiç bir sekilde açiklayamam... aklima sadece senaryolar gelir.. efendim yarin ki kongre öncesi oy dagilimini degistirmek için bir oyundur diyebilirim bu sonuç.. belki futbolculardan da destek görmüstür diye de ekleyebilirim mesela... sadece senaryo tabi...

bu arada ihsan hoca ile takim hücum oynuyormus diyorlardi... halbuki okudugum kadariyla 1-0 dan soinra ist. hep bizim yari sahada oynamis... ne oldu ki acaba ihsan hoca da mi korkaklasti?

yapmayin yahu... derelioglu ile devam edelim diyen arkadaslar bir daha el kaldirsin lütfen?

TSMareNero
18.12.2004, 19:31
herzamanki istanbulspor maclarimizdan biriydi bence yine. ama son dakkaya galip girersen o maci bitirmen lazimdir, neyse bidahakine...

deco
18.12.2004, 19:36
Tek Kelime Stadta DONDUM..!

cemilsezgin
18.12.2004, 20:18
beyler takmayin üzülmeyin ahlanip vahlanmayin sakin sakin ikinci yarinin ilk 4 maci cok önemli.birazdaga sikin disininizi.

trabzonum sen bizim herseyimizs,in

Özkan Erdem
18.12.2004, 20:50
hikaye bunlar ya.. fener de kazandi.. Buyur bakalim.. Firsat tepmek bizim isimiz..

U.Sadıkoğlu
18.12.2004, 20:52
SIKIN DISINIZIDE FENERLE ARMADIZDAKI FARK 6 OLACAK NE OLACAK YANACAZ BISE OLMAYACAK..

ibrahim_yattara
18.12.2004, 20:55
yönetimi hiç karistirmiyorum. kim gelirse gelsin onlarin kapasitesini anlayabiliyorum artik!

amaaaaaaa hoca konusu çok önemli. 3-5 milyon dolarda olsa sir alex ferguson'da olsa bu takimin basina çok kaliteli bir teknik direktör sart.. gerektiginde gokdenize bile hadi kulübeye diyebilecek tüm sorumlulugun kendisine verilecegi dünya çapinda bir teknik direktor olmali.. artik senol hocayida istemiyorum.. o anlattiklarinin bos mazeretler oldugunuda herkez anladi zaten..

**Maxim**
18.12.2004, 20:59
ISTANBULSPOR'A PUAN VERDIK....

INANAMIYORUUUUMMM!!!!smileys/smiley7.gif

Özkan Erdem
18.12.2004, 21:02
6 puan çok degil aslinda..

Akin-61
18.12.2004, 21:11
Maçi bizzat canli izledim anlatayim.. ist 7 kisi eksik oynadi iyiki 7 kisi eksik oynadi yemin ediyom adamlar bizi sahadan sildi bunlar tam kadro oynasalar bize 5 atardi öyle goller kaçirdilarki akliniz durur maç birden 2-1 e dönerdi adam sagdan orta kesi kalenin önünden uçan kafayi vurdu avuta atti 7metre kaleyi tuturamadilar çokbüyük sans.. baska bir pozisyon bizim kaleci ile bas basa adam bir vurdu Hasanin eline rasgle degdi kornere çikti.. adamlar bütün yan toplara vurdular hepsi tehlikeli oldu.. Musa büyügü tutamadik adam aldigi her topla çizgiye indi ortasini yapti.

öyle böyle ilkyari kapandi 2. yari çok iyi oynadik diyebiliriz Yattaranin çalimlayarak içeri girip mermigibi çapradan sutu 90dan geri geldi... ondan sonra Lee kaleci ile bas basas seken topu güzel asirdi ama üst direge vurdu.. yattara sag tarafdan gökdenize ALDA AT ARTIK diye 2top birakti gökdenizi kale önünde direk auto atti Gökdeniz maçda varmi yokmu belli degil.. belki yattara kosmiyor ama aldigi topla kaleye inip orta yapiyopr gökdeniz yattaranin yaptiginin çeyergini yapmadi sonrada hoca tutu yattarayi çikardi ASRIN HATASI gene bir yantop oldu adamdoldurdu içeri bir karan bol bir sut çok salakbir gol yedik..

maçdan sonra futbolcular otobuse binerken bende orada idim bakiyordum 20-30 kisi vardi otobusun yainda futbolculari hafif sitemli hafif tesseli edici laflar söyliyorlardi hiçbiri alicak cinsden degildi sonra gökdeniz geldi otobuse dogru giderken biris oradan gökdenize sitem etti ama KÜFÜR DEGILDI sadece sitem etti neden oynamiyorsun gibilerinden gökdeniz otobuse bindi os sirada cellalendi ve otbusden asagiya inenmek istedi disariya kafsini çikardi "KIM LAFDIYORLAN ADAM OLAN GELSI KIRARIM KAFASINI DELIKANLI ISE TESISLERE GELSIN OYARIM,ASARIM,KESERIM" Orhan hoca zor sakinlestirdi otobüse soktu futbolcuyu ulan gökdeniz taraftar sabn ne dese hakli birde kalkil taraftati dövmeye kalkiyorsun , otaraftar sen güzel oynadin zamanlarseni alkislayip göklere çikardi zaman bisi olmiyordu.. simdi seni elestirdi sende kalkiyorsun taraftarini dövmeye çalisip asarim keserim diyorsun..

U.Sadıkoğlu
18.12.2004, 21:17
Maçi bizzat canli izledim anlatayim.. ist 7 kisi eksik oynadi iyiki 7 kisi eksik oynadi yemin ediyom adamlar bizi sahadan sildi bunlar tam kadro oynasalar bize 5 atardi öyle goller kaçirdilarki akliniz durur maç birden 2-1 e dönerdi adam sagdan orta kesi kalenin önünden uçan kafayi vurdu avuta atti 7metre kaleyi tuturamadilar çokbüyük sans.. baska bir pozisyon bizim kaleci ile bas basa adam bir vurdu Hasanin eline rasgle degdi kornere çikti.. adamlar bütün yan toplara vurdular hepsi tehlikeli oldu.. Musa büyügü tutamadik adam aldigi her topla çizgiye indi ortasini yapti.

öyle böyle ilkyari kapandi 2. yari çok iyi oynadik diyebiliriz Yattaranin çalimlayarak içeri girip mermigibi çapradan sutu 90dan geri geldi... ondan sonra Lee kaleci ile bas basas seken topu güzel asirdi ama üst direge vurdu.. yattara sag tarafdan gökdenize ALDA AT ARTIK diye 2top birakti gökdenizi kale önünde direk auto atti Gökdeniz maçda varmi yokmu belli degil.. belki yattara kosmiyor ama aldigi topla kaleye inip orta yapiyopr gökdeniz yattaranin yaptiginin çeyergini yapmadi sonrada hoca tutu yattarayi çikardi ASRIN HATASI gene bir yantop oldu adamdoldurdu içeri bir karan bol bir sut çok salakbir gol yedik..

maçdan sonra futbolcular otobuse binerken bende orada idim bakiyordum 20-30 kisi vardi otobusun yainda futbolculari hafif sitemli hafif tesseli edici laflar söyliyorlardi hiçbiri alicak cinsden degildi sonra gökdeniz geldi otobuse dogru giderken biris oradan gökdenize sitem etti ama KÜFÜR DEGILDI sadece sitem etti neden oynamiyorsun gibilerinden gökdeniz otobuse bindi os sirada cellalendi ve otbusden asagiya inenmek istedi disariya kafsini çikardi "KIM LAFDIYORLAN ADAM OLAN GELSI KIRARIM KAFASINI DELIKANLI ISE TESISLERE GELSIN OYARIM,ASARIM,KESERIM" Orhan hoca zor sakinlestirdi otobüse soktu futbolcuyu ulan gökdeniz taraftar sabn ne dese hakli birde kalkil taraftati dövmeye kalkiyorsun , otaraftar sen güzel oynadin zamanlarseni alkislayip göklere çikardi zaman bisi olmiyordu.. simdi seni elestirdi sende kalkiyorsun taraftarini dövmeye çalisip asarim keserim diyorsun..

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

U.Sadıkoğlu
18.12.2004, 21:17
GOKDENIZ GITSIN ARKADAS OLAY BUDUER

emrekandemir
18.12.2004, 21:18
heLal CIlgin_genç dedikleRine HarfiYEn KAtiliORm!!! smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif

Guests
18.12.2004, 21:36
ya nedur bu son dakikalardan çektigimiz anlamadim kismileys/smiley7.gif

zinos_zon
18.12.2004, 21:45
konya'da takim galip; çikar yattara'yi..aninda golu ye..istanbul maçi ayni senaryo? takimiza hoca olan, gücünü yattara ile siniyor belli ki, faturayi hepimzi ödüyoruz. hayata küsüyoruz, yeter gayri..atay aktug baskanimiz da, istanbul medyasina sirin görünme çabasindan vazgeçip, trabzonspor baskani gibi davransin artik. eveti camiayi toparlardi, düzgün bir durusu var. eyvallah..ama, nihayet hersey sahadaki takim ise, sinifta kaldilar. bu takim, bagira bagira transfer istiyor. lafla peynir gemisi yürümüyor yazik ki, ah bir yürüse..kimse futbolculara laf etmesin, herkes kapasitesini zorluyor. bir sözüm de ihsan hocaya? hoca, ibrahim ege mi dedin? mücadeledir filan demeye kalkmasin kimse..ali sen i kenarda çürüt, ege den yardim bekle. hade ordan..

Sefaenes
18.12.2004, 22:40
lig arasinda kesin transfer etmeliyiz bu yükü durmadan Fatih tekke ye yükleyemeyiz kaliteli 2-3 oyuncu sart Istanbulspora tebrikler adamlar 7 eksikle gelip puan aldilar lig arasini iyi degerlendirip gercek trabzon cikmali

Oğuz
18.12.2004, 22:42
Yeni yönetim ve yeni hocayla çok daha güzel isler yapacagiz. gökdeniz de koyacak önüne sapkasini düsünecek. bu futbolcuyu biz kazanacagiz.

bugun malesef bir is kazasi daha yaptik. ama telafisi mümkündür.

hayirlisiyla su kongreden iyi yönetim çiksin da gerisi kolay..

Lazio61
18.12.2004, 22:46
abi bizim trabzonda bu bi hastaliktir..ne zaman istanbul takimlari puan kaybetse bizim trabzonda kaybediyor..geçen sene diyarbakir ve digerlerinde ldugu gibi.ayrica bu istanbulspor da bize herzaman ters gelen takimlardan biridir..diger bi olumsuzluk ise son dakika golleri yememiz...artik bu konularda seytanin bacagini kirmaliyiz...