PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 28.Hafta | Kasımpaşa 1-2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4

Yiğit SARI
28.02.2021, 22:00
11'im şöyle olurdu:

---------------Uğurcan
Flavio ---- Edgar --- Hugo --- Marlon
------------Baker --- Berat
Djaniny ------ Ekuban ------ Wakaeme
-------- ------Bakasetas

Her maç aynıyı zorlayarak hücumda istediğimiz verimi alamadık mevkisel değişikliklere ihtiyacımız var çoğu konuya yazıyorum zaten. Flavio'nun çalışkanlığını defansif özelliklerini ve bence temiz olan ayağını, Djaniny'in geniş alan özelliklerini ve Bakasetas'ın dar alandaki marifetlerini ancak bu şekilde değerlendirebiliriz. Baka'yı hücuma kaydırma sebebim kanatlarımızın istediğimiz şekilde işlememesi beklerimizden de ötürü. Ekuban ile Bakasetas maç içerisinde zaman zaman değiştirebiir mevkileri. Ekuban ortada en verimliydi sene başından beri onu da kenara hapsederek verimsiz hale getirdik

DeAgLeMaNyAq
28.02.2021, 22:11
FB maçının atmosferinden kurtulmak için bir an önce galip gelmemiz gerekiyor. Aksi takdirde Kasımpaşa karşısında da puan kaybı yaşandığı anda tüm olumlu hava bir anda terse dönebilir. Serkan konusunda Hoca'nın inatlaşmaya girmemesi lazım ama Kamil de sakat olduğu için yine onunla başlayabilir...

gurur6134
28.02.2021, 22:24
Ekuban artik dinlendirilmeli sari ile baslamaliyiz begenelim begenmeyelim djaniniy afobe ile birlikde sahada olunca bu takim yarim yamalakda olsa karambolede olsa ceza alani icinde pozisyon buluyor karistiriyor oralari elde tek gercek santrafor afobe artik son 5 dakika yerine daha fazla sans vermeli hoca ekubanda djaniniyde santrafor degil yardimci kanat forvet gibiler daha cok..rakipler artik cozduler bizi wakaya ekubana 2 3 kisi bastiklari anda etkisiz kaliyoruz hucum anlaminda koca 90 dakika ya 1 pozisyon buluyoruz ya 2..bizim icin gercekci hedef 4.luk bu sene icin bunu yakalamak icin daha iyi futbol oynamal8yiz hatay bizden iyi oyun cikariyor ozellikle hucumda dikkatli olmali şikebahce macini unutmaliyiz..

Doğukan Uçan
28.02.2021, 22:34
İlk 3 hayal oldu artık ne yapıp edip 4.sırayı kaptırmamak lazım. Yalnız alanyaspor, hatayspor ve karagümrük ile maçlarımız var daha 4. sıra bile garanti değil.

Bu maç özelinde bakarsak kasımpaşayı bugün göztepe karşısında izledim 10 kişi kalmalarına rağmen iyi mücadele ettiler.

ligde kolay maç yok bu saatten sonra iyi oyun falan boş 3 puan alalım yeter.

sessizkral_1
28.02.2021, 22:35
kasımpaşa'da

aytaç ve lukassen kart cezalısı gözüküyor

ayrıca tüm forvetler sakat gözüküyor
20333

yorumsuz6117
28.02.2021, 23:04
Ekuban yedeğe..

olcay_61
28.02.2021, 23:13
Ekuban ve Canini yedeğe çekilmeli
Serkan ve Marlon uçağa dahi alınmamalı

OzcanHan61
28.02.2021, 23:32
Serkan vitaminsizi kadro dışı kalana kadar maç izlemiyorum.

olcay_61
28.02.2021, 23:35
kasımpaşa'da

aytaç ve lukassen kart cezalısı gözüküyor

ayrıca tüm forvetler sakat gözüküyor
20333

Ozaman maç 0-0 biter kesin

Ufuk
28.02.2021, 23:37
Sayın Avcı hocam, bu takımdan Uğurcan'ı bile kessen yok artık demeyecek bir inanç var sana. O yüzden kimseyi kesmekten çekinme. Burada bir lider varsa o sensin. Çıkarken burun kıvıran, yedek kalmayı sorun edecek adamı oynatma. Ben oldum, her şeyi ben yaparım diyeni kes.

Geçen sezonun kralı, yoktan var eden Sörloth bu kadar peygamber ilan etmemişti kendini. Ekuban'ın aklını başına alması için ne gerekiyorsa yap.

İ. SARAL
28.02.2021, 23:44
Yunus oynasın alışsın biraz.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kaçarava
28.02.2021, 23:48
Ekuban ve Djaniny yedek bırakılsın. İki tane direk koysak son 5 haftada bunlardan faydalı olurdu.

Ahmet Kara
28.02.2021, 23:57
Bu maçta korkak oynar, araya bir tane gol sikistiririz ve hoca taktik deha olur. Avci icin aslinda Fener maci bir milat. Ders cikarsa su mactan kariyeri baska yere gider. Birakmasi lazim su korkakligi.

Antonio
28.02.2021, 23:58
Maça baskılı başlayıp net 3 0 kazanmaliyiz kabız gibi bekle bu trabzonspor değil.

Ogün YAZICI
01.03.2021, 00:00
Uğurcan
Edgar Hosseini Hugo Marlon
Berat Flavio
Yusuf Bakasetas Nwakaeme
Djaniny

Ogün YAZICI
01.03.2021, 00:06
İddia ediyorum Edgar 3 maç sağbek oynasın ligin en iyi bekleri arasında gösterilir
Şu anda sağ bekimiz Perreira'nın prime dönemi ya da Bosingwa olsa anlayacağım da bu yoklukta yedekte de Hosseini gibi stoper varken Edgar nasıl sağ bekte kullanılmaz ya

11 kişi topun arkasına geçiyorsun kur o zamsn şu defans dörtlüsünü

ÖmürKaradeniz61
01.03.2021, 00:14
Edgar bence takımdaki en iyi sağbek oyuncusu,Hugo gayet kaliteli oyuncu yanına kimi koysan sırıtmaz.

GencTurk6161
01.03.2021, 00:56
Zaten ortasahayı geçmiyoruz bu maç djaniny ve ekuban kenarda beklesin afobe yi kadroya alma, 1 defansif orta saha 1 merkez ortasaha koy. Maçı kilitleriz ve gol yemeyiz.

jönts
01.03.2021, 01:05
Ekuban 11 başlamasın, gerisi önemli değil.

artvints
01.03.2021, 01:06
Bu takıma ara yaramiyor ne zaman oyuncular dinlendi desek ertesi maçta yürüyorlar, demek ki tatil günlerinde dinlenmiyorlar.

Gökhan Balcı
01.03.2021, 03:33
Benimki sadece nasıl olurdu üzerine bir merak.

Uğurcan
Edgar hosseini Hugo Marlon
Berat
Flavio Parmak
Ekuban
Bakasetas Nwakaeme

Bakasetas ile Nwakaeme'nin kenarlara açılmadan en fazla ceza sahasının uç noktalarında birleştiği kanat forvetler üzerinden kurgulanan bir oyun nasıl olurdu merak ediyorum. Bu sayede ekuban da eski yerinde oynamış olur ve bakasetasın da şut tehdidinden yine yararlanmış oluruz. Ekuban bizim için çok değerli bir oyuncu mevcut kadro içerisinde ve bütün oyuncularımızdan nasıl faydalanırız bence bunu düşünmemiz gerekiyor.

Murathan
01.03.2021, 03:44
serkan edgar hugo marlon
flavio parmak berat tony
bakasetas djaniny

Sefaenes
01.03.2021, 03:54
Bu macta serkan vitaminsizi görmek istemiyorum. Ya karantina gitsin Takimdan uzak dursun ya jp bu adam icin mi harcadik onun olusu bile ondam iyi

nakzo
01.03.2021, 08:36
Kazanabilecegimizi düşünmüyorum zor maç.

fatihaltun08
01.03.2021, 09:36
Fenerbahçe yenilgisi ile kendimize geleceğimizi düşünüyorum. Galatasaray maçına kadar 8/8 neden olmasın yeter ki macera aramayalim.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20210301/5f642a363bd20d31157ca276707ada06.jpg

iyattara
01.03.2021, 09:56
Kasımpaşa çok pozisyon veren bir takım. gs o bataklıkta 9 10 şut çekti 10 15dk da. Gol bulacağımız bir maç olacaktır. Bu tip takımlara karşı bu anlayışla kazanacağımızı düşünüyorum. Yenilgi takımı çok etkilemez ise şayet. Etkilemişse de en hızlı çözüm bir galibiyet almak. Direk alanya ile oynasak çok daha zor geçebilirdi. 3 günde bir maç olmasını seri galibiyetler ile avantaja çevirmeliyiz. Burada hatasız geçip morallerini düzeltip önemli alanya maçına çıkmak lazım. Bir taktiği staratejisi oyun anlayışı olan takımlar mağlubiyetlerden etkilenmez, etkilenmemeli. Aynen devam bu maçı kazanacağımıza inanıyorum. Dün olduğu gibi gs maçına da çıkarken yukarıya yaklaşmış olacağız inşallah.
1-2 rotasyon görsek fena olmaz. Ekuban ve djaniny dinlebilir.

OzcanHan61
01.03.2021, 11:20
serkan edgar hugo marlon
flavio parmak berat tony
bakasetas djaniny

Aynen Serkan vitaminsizi oynasın helal...

O vitaminsizin yerine Kamil oynasaydı şuan 4-6 puan fazlamız vardı

Kadro dışı edilsin, Edgar beke geçsin Kamil dönene kadar

Sinan.K
01.03.2021, 11:39
Serkan vitaminsizi kadro dışı kalana kadar maç izlemiyorum.

orda ozm hocayi elestirmemiz lazim pereirayi yolamicaktin haa yoladinmi ozm Edgari veya Hosseini sag bek yap baska türlü olmaz Kamil Serkan seneye sutlanmali

LANGARA
01.03.2021, 12:25
Hakem yine Bitigen olmuş. Bu adam bizden başka maça çıkıyor mu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oğuz B.
01.03.2021, 12:35
Bu atama taşkala geçmektir. Sizin ederiniz budur demektir.

lazminator61
01.03.2021, 12:38
bakasetas geldikten sonra djannyini ve ekubanin formu düstü. Ekubandan anlarim, adam belki sunu diyor, gecen sezon bizi sampiyonluktan eden adami ne cabuk taraftar yüregini basti, ama djannyini neden formsus onu anlamadim

lazminator61
01.03.2021, 12:39
operasyon vol 2 Bitigen

lazminator61
01.03.2021, 12:40
Bu maçta korkak oynar, araya bir tane gol sikistiririz ve hoca taktik deha olur. Avci icin aslinda Fener maci bir milat. Ders cikarsa su mactan kariyeri baska yere gider. Birakmasi lazim su korkakligi.

katiliyorum

gurur6134
01.03.2021, 13:00
Bitigen ha süper !!! Haddinizi bilin siz kimsiniz ne istersek o diyor mhk ve arkasindaki irade mustehak bu biatci camiaya..

Ahmet Taşçı
01.03.2021, 13:07
Viter Hugo gitti..

Yiğit SARI
01.03.2021, 13:08
Hakan Çelik, “Fenerbahçe karşılaşmasına aldığı darbe sonucu burun kemiğinde kırık oluşan Vitor Hugo’nun tedavisine başlanmıştır. Antrenmanda aldığı darbe sonucu sakatlanan Kamil Ahmet Çörekçi’nin ise bugün çekilen MR grafisinde sağ dizinde iç yan bağ yaralanması olduğu tespit edilmiş ve tedavisine başlanmıştır”

Jackdaniels
01.03.2021, 13:13
Böyle bir maçtan sonra o hakemin hakemlik kariyerini kapısının önünde bitireceksin hepsi bu. Sonra milyon dolarda teklif etsen eyyam yapamayacaklar geri kalan hayatını topallayarak geçirmek kimsenin göze alamayacağı birşey. Niye bu konular yıllardır bu kadar uzuyor anlamıyorum doğrusu.

ÖmürKaradeniz61
01.03.2021, 13:16
Bitigen tam adamı,verir şimdi yalandan bir penaltı verip Trabzon camiasının ağzına bir parmak bal çalarsın olur biter.

Ozan Yılmaz
01.03.2021, 13:22
Bitigen tam adamı,verir şimdi yalandan bir penaltı verip Trabzon camiasının ağzına bir parmak bal çalarsın olur biter.
Çok beklersin, Trabzon camiasına yağmurlu havada su bile yok. :)

iyattara
01.03.2021, 13:42
Bakasetas'ı oyunun içine sokacak bir düzen kurmamız lazım. Yada yedekten sokacaksın. Adamın ayakları iyi bu net. Aldığı topları gayet iyi kullanıyor bu da gözüküyor. Ama waka 10 kere topla buluşuyorsa Baka 1 kere topla buluşuyor. E adam zaten topsuz oyunda etkisiz. Bu yüzden sırıtıyor. O zaman hiç oynamasın en azından flavio önde hücum pres yapıyordu o taktikle daha başarılı oluyorduk. Baka da son 30dk oyuna girer atabilirse atar bir tane. Ya da en uca forvete atacak. Baka'nın oyunu topa hakim olup ortadan gidilen oyunlar. Biz topa sahip olamıyoruz, olduğumuzda da Waka'nın kanada atıp kanat organizasyonu yapmaya çalışıyoruz. Adam bir kaç gol attıysa oda sekti önüne geldi çekti vurdu filan filan. Bu adam gol de atar seni pozisyona da sokar, bu belli oluyor saha içinde ama kullanamıyoruz. Bir şekilde çözüm bulmamız lazım.

UĞUR DURTAŞ
01.03.2021, 14:05
Bu oyun anlayışı ile üzerine birde moral bozukluğu eklenince 2 tane skorlu tahminim olacak.
ya 0-1 kazanırız yada 0-0 kalırız.

**
kesinlikle ama kesinlikle ekuban yedek bekletilmeli.
şahsi düşüncem ekuban sarı değişikliği olmalı.

ama;

avcı hoca fb karşısında çıktığı 11 ile çıkacak.

Doğukan Uçan
01.03.2021, 14:10
Hakem bu maç bizi koruyup fb maçını unutturmak isteyecek. Inşaallah böyle komik kararlara başvurmaz. Ülkede sistem böyle kurulduğu için herkes neyin ne olduğunu anlıyor.

DNA-TS
01.03.2021, 14:12
kazanır yolumuza devam ederiz, bütün karabulutlar dağılır.

muhammed bilgin
01.03.2021, 14:24
Abi bu adam bizim maçlara atanmak için paramı veriyor anlamadım ki ne kadar seviyor bizi

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

OzcanHan61
01.03.2021, 14:29
orda ozm hocayi elestirmemiz lazim pereirayi yolamicaktin haa yoladinmi ozm Edgari veya Hosseini sag bek yap baska türlü olmaz Kamil Serkan seneye sutlanmali
orası öyle

outlaws61
01.03.2021, 14:33
Kazanmasına kazanırızda fb maçını unutabilecek var mı?

Faruk BERBER
01.03.2021, 14:54
Kazanmasına kazanırızda fb maçını unutabilecek var mı?

Neden unutmayalım ? Ne özelliği vardı o maçın, o da 3 puan bu da 3 puan. Biz kazanalım da, unutmak çok kolay. Neleri neleri unuttuk biz :)

outlaws61
01.03.2021, 15:04
Neden unutmayalım ? Ne özelliği vardı o maçın, o da 3 puan bu da 3 puan. Biz kazanalım da, unutmak çok kolay. Neleri neleri unuttuk biz :)

Kazanıp kazanmama değil ki bu.

Bak bu maça kadar 7 tane maç kazanmıştık ama fb maçını kazanamayınca yarış dışı kaldık.

Şimdi gs maçına kadar 8 maçı da kazandık diyelim yine gider gsye yeniliriz umutlandığımız yerde yine yarış dışı kalırız.

Demek istediğim bu bizim genlerimize işlemiş.

Biz naparsak yapalım istediğimiz o şey o şampiyonluk hiçbir zaman gelmeyecek.

Hem saha içinde hem saha dışında önümüze engel olacaklar.

Yani fb maçını unutmayın.. Unutmayın ki hevesiniz hiçbir zaman kırılmasın.

hamikarakaya
01.03.2021, 16:04
fener maçından sonra tadımız tuzumuz yok allah için. 3 tane atacağımız maçta verilmeyen penaltılarla şans golüyle yenildik. kazansak da buruk bir sevinç olacak. ahmet başkanın kamuoyu ve gündem oluşturma özelliği neredeyse 0. kimse fenerin hırsızlıklarını da konuşmadı. bu düzene karşı mücadele edeceksek yüzde 200'ümüzle oynayacağız. berat ekuban ve bakasetas'ın mücadele gücünden memnun değilim. sadece kalite yetmiyor, mücadele gücü de önemli. inşallah kazanırız ama bu sene 4. olucaz gibi.

SALDIRAY
01.03.2021, 16:07
Ekuban formsuz. Formsuz adam yedek bekler.
Sonradan oyuna dahil olup kendini ıspatlayana kadar öyle devam eder.
Yusuf un vaktidir.

Kamil ahmet sakat değilse sağ bek oynar. Yok eğer sakatsa kadro şu şekilde olmalı

edgar—hugo—houseini—marlon
——————berat—flavio
sarı———bakasetas—-wakayeme
___________canini

emre6117
01.03.2021, 16:09

Her hakem atamasından sonra.bu sefer gönlümüzü almak.icin lehimize karar verecekler.diye bekliyoruz ama hic olmuyor, olmasin da zaten.cunku sistemin umurunda bile değiliz, varsa yoksa 3 istanbul takımına birsey olmasin derdindeler.
Sahada adaletli olsunlar yeter.

SALDIRAY
01.03.2021, 16:10
İyi posizyonda olmak istiyorsak sahamızda yenilmememiz lazım

5 iç saha mağlubiyeti yakışmıyor.
3 ünü alsak şuan liderle aynı puandaydık

Oğuz ZEYTİN
01.03.2021, 17:13
Dün dünde kaldı. Travmalara gerek yok. Geçen sene Alanya maçıyla saha dışına çıktık, sonuç ortada. Galatasaray'a yenildiğimiz maçtan sonraki periyodun lideriyiz. Yine böyle bir seri yakalayabiliriz. Gs'nin biz ve Bjk, Bjk'nin Gs ve Fb maçları var. İleriye bakma taraftarıyım.

Manu61
01.03.2021, 17:20
Ekuban'ı tekrar en öne atalım ve arkasına Yunus Mallı'yı deneyelim. Djaniny'nin getirdikleri götürdüklerinden çok daha az.

Aker
01.03.2021, 17:34
Sezon bizim için bitti. Formalite maçları başladı.

Ekuban çok formsuz. Djaniny ileri uçta verimli olamıyor ama yine de rahat adam geçebiliyor. Elimizdeki ileri uçta oynayabilecek tek oyuncu Afobe kalıyor. O da en azından pozisyona giriyor. Sağ bekte ise oynayacak adam yok. Hiç adam koymasak bile savunma açısından değişen bir şey olmaz ama en azından hücuma destek verecek bir isim, Sarı yerleştirilebilir. Hugo da büyük ihtimal olmayacak burnu kırıldı. Eldekilerle ben olsam böyle çıkardım.

Uğurcan
Sarı - Edgar - Majid - Marlon
Berat - Bakasetas - Flavio
Djaniny - Afobe - Nwakaeme

muhammed bilgin
01.03.2021, 18:27
Neden unutmayalım ? Ne özelliği vardı o maçın, o da 3 puan bu da 3 puan. Biz kazanalım da, unutmak çok kolay. Neleri neleri unuttuk biz :)O kadar kolay olmuyor unutmak 4 tane atsın ama hakkıyla atsın umrumda olmaz ama böyle olunca kendimi yiyorum

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
01.03.2021, 18:34
İleriye umutla bakmak için artık yeni bir başlangıç yapmalıyız.

Sahamızda 5 mağlubiyet kabul edilemez.

TS dünyada kendi evinde en uzun süre yenilmeyen tek takım. 99 maç üst üste galibiyet elde etti.

3.lük veya 2.lik şansımız az da olsa var.

ekeser60
01.03.2021, 18:36
2016 2017 sezonundada devre arasi transferleriyle iyi bir cikis yakaladiydik sonra kayseri macindan sonra dogru durust son haftalara kadar galip gelememistik sanki bu fb macida oyle bir donum noktasi yasataccak gibi bu durumda abdullah hoca hakkinda soru isaretleri olusmaya baslar takimin ozguveni sarsildi bu maglubiyetle. kasimpasanin olasi galibiyeti tamamen motivesiz son 8, 9 hafta demek. oyle olacagina dair bir his var icimde. bu arada ayni milli takimdaki bakasetas ve pelkasa bakin ve bizim kadro ile fb kadrosunu kiyaslayin. kadro farki bu oyuncular arasindaki kalite farki kadar vardi.

Timur Mikhail
01.03.2021, 18:36
Bu ne ya 1 maç yenildik diye millet karalar bağlamış herşey bitmiş modunda.
Yani önemli bir maç kaybettik evet ama daha bir sürü maç var, biz neden hatlarımızdan ders çıkarıp yolumuza devam etmiyoruz, kulübümüz yönetimden topcusuna hatalarından ders almaları gerekiyor, yönetim artık eksik yönlere nokta atışını şimdiden yapması gerekiyor mesela sağ bek, avcı atak organizasyonlarini geliştirmesi gerek vs.

Umarım bu maç takım ders almış bir şekilde oyun oynar.
Beni fener maçında yenilgi değil oyun ve futbolcuların durumları hayal kırıklığına uğrattı.

S.Seymen
01.03.2021, 18:41
sıkıntı yapmayın bir kaç maç kazanırız

kazandırılırız da diyebilirim çünkü

istedikleri anda ipi çekebilecek yetenekteler

Abdullah Hocanın yaptıklarına tamami ile saygı duysam da

Nevton hocanın başarısızlığı da asla tek başına ona ait değildi

bunu anlamak lazım

yoksa bu sürer gider...

bu ligin kıymetlileri bellidir

o yüzden hiç sıkılmaya üzülmeye vs gerek yok
bunu anlarsak ne oluyoru daha iyi degerlendirebiliriz

ayrıca itiraf etmeliyim ki ilk fb maçında bir yarı çok ümit verici oynamıştık

Yıldıray Emanet
01.03.2021, 18:58
Gol orucu tutan arkadaşları 2 3 hafta kenarda bekletmemiz umuduyla. Bol şans

GencTurk6161
01.03.2021, 19:34
Rakibi karşılamada ve Oyunu kurarken yine kale önünden başlarsak futbol zevki anlamında hiçbir şey beklemiyorum.
Şansa bir gol atıp kazanırız inşallah. Son maçlar hayal kırıklığı oldu benim için.

jairzinho
01.03.2021, 20:19
yaşar kemal ile zirveden koparıldıktan sonra teselli ikramiyesi ataması adeta

abdulkadir bitigen

10 tane beleş penaltı verse ne olur aga,tabelayı şekillendirdiler geçen hafta

süper lig vasat hakemler çöplüğüne döndü,sen başkan olarak sadece hoş olmadı dersen yaşar kemal de atanır maşar kemalde

Doğukan Uçan
01.03.2021, 20:25
paşa da çok eksik var normal şartlarda yürüyerek bile kazanmamız lazım.

Attila Durmuş
01.03.2021, 20:34
Şikeciler Antalyayla oynuyor sanırım normal şartlarda Antalyayı yenemez bunlar.Yine hakemleri devreye girer.Ersunun şikecilere karşı kasmayacağını düşünüyorum

smart
01.03.2021, 20:57
Yiğit Sarı'nın kurduğu kadro gayet denenebilir

Ufuk
01.03.2021, 21:05

abdulkadir bitigen

süper lig vasat hakemler çöplüğüne döndü,sen başkan olarak sadece hoş olmadı dersen yaşar kemal de atanır maşar kemalde

bana düşene bir tekma daha vurma ataması gibi geldi. bitigenin bizim lehimize bir iş yapacağına ihtimal dahi vermiyorum.

jairzinho
01.03.2021, 21:15
bana düşene bir tekma daha vurma ataması gibi geldi. bitigenin bizim lehimize bir iş yapacağına ihtimal dahi vermiyorum.

buda ihtimal dahilinde tabi,başkanın hoş olmadı derse kasımpaşa maçında da hakem saçmalıkları işten bile olmaz

iki tür hakem var ,1-lehinde yada aleyhinde doğrama yapanlar,bunların kariyerleri sıfır dır,yaşar kemal bitigen gibi,avrupada maç yönetemeyecek olan vasatlar,vakayemenin pozisyonuna 40 metreden faul çalıyor misal,görmeden ve artniyetli olarak

2-kariyerli hakemler: maç doğramaları çok nadirdir,zaten bu hakemler avrupada maç yönetiyorlar aktif olarak

yatmaztara
01.03.2021, 22:08
3 puan şarttt

Murat Keçeci
02.03.2021, 08:45
Bugünden itibaren yüzde yüz şekilde bu maça odaklanmalıyız.Daha ligde çok maç var.Hem üst gruba tekrar yaklaşma hemde arkadan gelenler ile arayı açmak için yeniden seri galibiyetleri başlatmalıyız.

kasimpaşa ligin dengesiz takimlarindan birisi bazen favori olduğu maçlari kaybederken bazen favori olmadığı maçları kazanabiliyor.Ligin ilk yarisinda da bizi yendiler.Bu maç o maçın rövanşı olacak tüm konsantrasyonumuz ile sahada olmalıyız.

Son oynadığımız fb maçından gerekli dersleri çıkartmalıyız.Hangi konuda eksik kaldık da fb daha üstün oynadı sorusuna cevap verirsek.Öncelikle bu oyunun kontrol merkezi orta sahadır ve dolayisiyla burada güçlü olmak zorundayız.Bunu yapabilmek içinde orta saha merkeziyle surekli pas alışverisinde bulunmasi gereken bekler,aciklar ve forvet arkasi görevlerini daha iyi yapmak zorunda.Bu macta berat ve flavio orta sahada yalniz kaldi.serkan ve marlonun, sağ acikta ekubanin ve forvet arkasinda bakasetasin oyuna katilimlari topla bulusma sayıları ve pas alişverişine katilma oranla yeterli değil dolayısıyla oyuna hükmetme konusunda zorlanıyoruz.Özellikle bu eksiklik gs,fb ve bjk gibi zirve takımlarıyla oynarken daha bariz ortaya çıkıyor.6 macın 5 ini oynadik 4 ünü kaybettik 1 tanesini kazandik istatistiklerde bu maçlarda yetersiz kaldığımızı destekliyor.Kazandiğımiz maçta bile üstün değildik gitgelli bir maçtı.Bu takimlara oyun üstünlüğü kurabilmek için söylediğim gibi merkezdeki oyunculara bekler açiklar ve forvet arkasinin sürekli yardim getirmesi ve pas alış-verişinde bulunması gerekiyor.

Bireysel performanslara değinirsek, serkan uzun zamandir maç oynamadiğı icin son maçta zorlandı.Önünde oynayan ekuban ise ne oyuna ne skora katkısı var dolayisıyla son maçlarda sağ tarafimız felç durumda.Bakasetasın da takımı yönetme konusunda ciddi eksikleri var.Nwakaeme ve djaniny fenâ değiller zaman zaman rakibe zorluk çıkarıyorlar.

Şuan ki gidişat bizi büyük maçlarda 4-3-3 lü bir düzene yani berat,flavio ve baker veya parmakli oyuna dogru götürüyor.Anadolu maçlarında şimdiye kadar ikili orta saha ile sorun yaşamadık ama büyük maçlarda bu problemi çok yaşadık.

İ. SARAL
02.03.2021, 09:04
8 de 8 yaparsak işler yine değişir.

iyattara
02.03.2021, 11:22
Bir çok maç var hayat devam ediyor. Maçların arası da yakın, karalar bağlamadan 4 gün sonra 6 puan almış yola devam edeceksin. Maç bu kazanılır kaybedilir. Evet çok anlam yükleyebiliriz yenilme şeklimize ama bizi bir yere götürmez, götürmedi de hiç bir zaman. Bir şike mevzusuna adamları 6 7 sene yenemedik. Sen son dönem performansını devam ettir ödülünü al. Mevcut kadro ve teknik heyetinde bu bakış açısında olduğunu düşünüyorum. Covidden sakatlıktan dönen oyuncularında katkılarını arttırdıkları bir periyot ile kadro rotasyonu artar ve maçları kazanmaya devam ederiz umarım.

Kasımpaşa da eksik çok. Çok pozisyon veriyorlar, bize de verecekler. Bu tip bir takıma karşı Avcı'nın takımı kolay kolay puan vermez. Yenelim ve Alanya'yı nasıl geçeriz onun hesaplarını yapalım.

blues
02.03.2021, 11:50
Bu mac ile birlikte Afobeli Nwakameli Samedolu üclü önde arkalarinda da Bakasetas veya Ekubanli bir oyun sistemi düsünülebilir ortasahada da Flavio Baker ve Berat oynayabilir böylece de duruma göre, Kim ilk onbirde basliyorsa, kenardan Bakasetas veya Ekuban ikinci yarida taze güc olarak oyuna alinabilir. Surasi acik ki Malli fizik olarak hic hazir degil ve su an icin zorlamanin cok anlami yok. Defansta serkan artik oynanamali. orada Hüseyin veya Flavio oynayabilir.hatta Troondsenin de takima katilacagi gözönüne alinirsa o da degerlendirilebilir. ne yaparsak bundan daha kötü olmaz diye düsünüyorum. Genc oyuncularla Serkanda oldugu gibi bir maceraya girmenin en azindan su durumda bir faydasi olmayacak bize.Sistemde bir degisiklik mutlaka gerekli. oynadigimiz oyun artik cözüldü gibi birsey.kaldi ki gercek bir santrafor ve kanatlarla hoca oynatmak istedigi sistemi uygulatakta daha basarili olacaktir.

Yoksa bu macta gerceklesecek puan kaybi bizi hedefsiz bir taki hali getirecek.

kayl
02.03.2021, 13:10
Bir çok maç var hayat devam ediyor. Maçların arası da yakın, karalar bağlamadan 4 gün sonra 6 puan almış yola devam edeceksin. Maç bu kazanılır kaybedilir. Evet çok anlam yükleyebiliriz yenilme şeklimize ama bizi bir yere götürmez, götürmedi de hiç bir zaman. Bir şike mevzusuna adamları 6 7 sene yenemedik. Sen son bilmedidönem performansını devam ettir ödülünü al. Mevcut kadro ve teknik heyetinde bu bakış açısında olduğunu düşünüyorum. Covidden sakatlıktan dönen oyuncularında katkılarını arttırdıkları bir periyot ile kadro rotasyonu artar ve maçları kazanmaya devam ederiz umarım.

Kasımpaşa da eksik çok. Çok pozisyon veriyorlar, bize de verecekler. Bu tip bir takıma karşı Avcı'nın takımı kolay kolay puan vermez. Yenelim ve Alanya'yı nasıl geçeriz onun hesaplarını yapalım.bilmedimden soruyorum aytac ve lucassen disinda pasanin eksikleri neler

Yiğit SARI
02.03.2021, 13:32
bilmedimden soruyorum aytac ve lucassen disinda pasanin eksikleri neler

Gerard Gohou
Bengali-Fodé Koita
Aytac Kara
Derrick Luckassen
Julian Jeanvier
Tarkan Serbest
Armin Hodzic
Isaac Kiese Thelin

Erkan A.
02.03.2021, 13:36
Yusuf erdogan canla basla oynayacak , istanbulun üc sikeci takimina transferi icin büyük firsat ..
bizim eski oyuncular bayiliyor ts rakipleri olunca..
Bu yusuf suan ter su icinde antroman sonrasi öncesi durmadan calisma yapiyordur bundan emin olabilirsiniz..
yusuf erdogan trabzonspora gelsin yedekte otursun diyordum fakat yusuf birileri diyor gsli fbli daha gsye transfer olmadan sirtina giyindigi forma olayi var..ben bu cocuga sogudum bize karsi ronaldo kesiliyor cocuk sikecilere karsi sahada yok..nankörlükmü bilemem tabiki ekmek parasi oyniyacaksin da insan bu kadar beli etmez iyi oyuncuysan her macta canla basla oyna saygi duyalim..
karadeniz sesi radyo dinledim bügün biraz kafami dinliyeyim keyif edeyim dedim hic olmasa trabzonsporlu radyo icim rahat dinlerken spiker konusma sirasinda gsli oldugunu diyince ipler koptu bende..
anlam veremedigim senin kemencene yörene küfür eden bu sahislara nasil destek verirsiniz eyy cahiller,
giresunlu rizeli horon teperken fbli bjkli gsliyiz nasil dersiniz..
giresun halki yüzde doksan gslidir simdik süperlige cikinca kimi destekliceniz gsliler size küfür ederken ne edeceksiniz..neyse konu disi olaylar bunlar...
fbye atamadigimiz golleri kasimpasaya atariz farkli kazaniriz bu macta patlama yasariz bomba gibi oynariz ve lig yeniden baslar daha hic birsey bitmis degil..
rakibin deli dana gibi kosturan tek oyuncusu yusuf erdogan olur..

kayl
02.03.2021, 13:42
Forvetler kesin bizim maca yetismiyorsa benim bildigim baska forvetleri yok topu verip tamamen kontra atak oynucaklar orta sahayi baker parmak berattan kurup ilerde wakeme janini bakasetasla kanaytan ziyade direk göbekten delsek daha mi mantıklı olur

Sefaenes
02.03.2021, 13:46
Şikeciler Antalyayla oynuyor sanırım normal şartlarda Antalyayı yenemez bunlar.Yine hakemleri devreye girer.Ersunun şikecilere karşı kasmayacağını düşünüyorum
yanal Antalya yi fb kazansin diye ofansif bile oynatir. Türk takimlari bunun gibi hocalarla kurtulmadikca ilerlemez Türk futboluna 1 super ligdeki yüzde 99 Türk futboluna katki vermiyor gencleri asla bunlar yetistirmiyor mecbur kaldimi bunlar ciarmis oluyor. Yanal yusufu ben oynattim demesi gibi ama ayni sahis Samsuna yolluyordu ekici olmaza forma bile bulamazdi

UĞUR DURTAŞ
02.03.2021, 13:48
Takımımız bugün izinli.
*
çok merak ettim fb ve gs resmi sitelerine girmek istemedim.
bjk nin resmi sitesine girdim inceledim.
26 şubat cuma akşam maç yaptılar
cumartesi antremanları varmış
pazar basına kapalı antremanları varmış
pazartesi antreman ve bitişinde malatya seyahati başlamış.

*
Avcı hocaya güveniyoruz mutlaka sağlıklı bir bildiği vardır.
*
ben olsam izin vermezdim.özellikle yunusa.......

UĞUR DURTAŞ
02.03.2021, 13:58

abdulkadir bitigen

**
Arkadaşlar sadece yaşar kemal uğurlu değil bence bu adam pozisyonu görmedi veya görmek istemedi.
asıl yılanın başı cüneyt çakır varın başındaki kişi.
2 tane açıdan penaltı pozisyonunu gördü ama yku luyu uyarmadııı.

bu 2 baş sorumlusundan sonra üçüncü kişi veya kişiler kim derseniz.
sahadaki futbolcularımız derim.
başkaldırışın sitemin hakeme itirazın ne olduğunu net olarak bilmiyorlar.

bence baş sorumlu bunların ikisidir.

Onur Erçetin
02.03.2021, 14:53
Bu maç Berat-Baker-Parmak üçlüsüyle başlayıp daha sonra ikinci yarıda Flavio ve Bakasetası düşünebiliriz aslında.Her maç aynı oyuna veya kadroya gerek yok.Biraz daha ofansif bir oyun görmek iyi gelir.Güzel mücadele ediyoruz maçlarda ama hücumsal anlamda ciddi sıkıntılar var.

artvints
02.03.2021, 18:11
Bundan sonra baska bir sınav başlıyor. Takim yarışı birakacak mi yoksa tekrar tepki mi verecek çok önemli. Gs maçından sonra 10'da 9 yapmıştık. Tekrar seri yapabilirsek en azından bir takımla puan farkını kapatabiliriz. Kapanmasa bile liderden ne kadar uzakta ligi bitireceğimiz önemli gelecek sene için.

ccd6167
02.03.2021, 18:13
Bejeke puan kaybedecek. Hatta gese de puan kaybedecek.

Biz de kazanacağız büyük ihtimalle.

çünkü biz her zaman arkadan gelmişizdir şampiyonluk yolunda. Belki şampiyon olamıcaz ama ilk 3 i gireceğiz

Enaldo61
02.03.2021, 18:54
Bejeke puan kaybedecek. Hatta gese de puan kaybedecek.

Biz de kazanacağız büyük ihtimalle.

çünkü biz her zaman arkadan gelmişizdir şampiyonluk yolunda. Belki şampiyon olamıcaz ama ilk 3 i gireceğiz
hiçbiri puan kaybetmez, hatta bizim puan kaybetme ihtimalimiz daha yüksek bence. bu takım geçen sene kazanması gereken hayati bir maçta puan kaybetti(sonrasında daha da beter oldu), bu sene de aynısını yaptı bize, tarih tekerrürden ibaret.

ahamitokutan
02.03.2021, 19:45
Malatya sıkı takım. diğer helva anadolu takımları gibi yenilmeye hazır değil. bjk puan kaybedebilir.

Yıldıray Emanet
02.03.2021, 20:43
3 İstanbul takımı kalan 14 maçta birbirleriyle oynayacakları maçlar hariç en fazla 2 maçta puan kaybederler. 4. olup uefaya gitmeliyiz

nakzo
02.03.2021, 21:04
bjk çok iyi takım en önemli faktör kadro kalitesi harbiden iyi kadrosu var biz kadro kalitemizi düzeltmedigimiz sürece 4. Olmak şampiyonluk gibi gelecek bize yazık Ağaoğlu yazık aldığın 2 forvet oynattığın 2 bek samsunsporda oynayamaz ertuğrul oynatmaz bunları ne desek boş bom boş.

Doğukan Uçan
02.03.2021, 21:06
bu akşam ki maçı gördükten sonra biz 14 te 12 yapsak bile ilk 3 e giremeyiz.

anadolu takımları tam mal arkadaş ya.

maça çıkmayın hükmen yenilin daha iyi.

sessizkral_1
02.03.2021, 21:12
kasımpaşa'nın 4 forvetide sakat gözüküyor halen, bizim maça yetişmezseler forvetsiz çıkacaklar.

Ayrıca Aytaç kara ve Lukasen cezalı

ALDENİRO
02.03.2021, 21:39
Artık kafamız rahat o yüzden hücum futboluna geçelim.

jairzinho
02.03.2021, 21:48
yusuf erdoğan formunun zirvesinde,aslında kanat forvet rolüne evrilmiş durumda,

yusuf erdoğan şenol güneşin elinde büyüseydi kariyeri farklı şekillenebilirdi,maalesef wonderkid olarak kaldı sadece

https://www.transfermarkt.de/spielbericht/index/spielbericht/3427054

tellin ve hodzic sakat olarak görünüyor tm de,

4-6-0 gibi bir mantıkla oynayacaklar,varga hayradinoviç ve yusuf erdoğan hareketli ve tehlikeli ileri 3 lüsü

tm değeri gayet iyi olan iki bek oyuncuları var,haddadi ve hadergonay

ama merkez orta sahada çok fazla yaratıcı oyuncu gözükmüyor kadrolarında,iyi dm ler var o kadar

bu arada genç yaşında cl ve avrupa ligi tecrübesi yaşamış bistroviçide unutmamak lazım

https://www.transfermarkt.de/kristijan-bistrovic/detaillierteleistungsdaten/spieler/375857

özetle kolay maç değil kasımpaşa maçı

HOPA'LI TS'Lİ
02.03.2021, 21:59
Çok az olan şampiyonluk şansımız BJK'nin aldığı 3 puanla bitti.

Sezon sonunda şikebahçeyi altımıza alıp 3.bitirmek kabus gibi başlayan bir sezonda başarı olur.

bu akşam ki maçı gördükten sonra biz 14 te 12 yapsak bile ilk 3 e giremeyiz.

anadolu takımları tam mal arkadaş ya.

maça çıkmayın hükmen yenilin daha iyi.

Bize geldi mi şampiyonluk maçına çıkmış gibi oynuyorlar nedense.

bjk çok iyi takım en önemli faktör kadro kalitesi harbiden iyi kadrosu var biz kadro kalitemizi düzeltmedigimiz sürece 4. Olmak şampiyonluk gibi gelecek bize yazık Ağaoğlu yazık aldığın 2 forvet oynattığın 2 bek samsunsporda oynayamaz ertuğrul oynatmaz bunları ne desek boş bom boş.

Serkan-Marlon
Djaniny-Afobe

Seneye daha iyileri bulunmalı
Çalışmalara şimdiden başlanmalı

3 İstanbul takımı kalan 14 maçta birbirleriyle oynayacakları maçlar hariç en fazla 2 maçta puan kaybederler. 4. olup uefaya gitmeliyiz

4.lük için Alanya ve Hatayda peşimizde
Alanya düşüşte
Hatay iyi gidiyor
Sahamızda ikisini de yenmeliyiz 4.lüğü garantilemek için.

jairzinho
02.03.2021, 22:04
fb maçı en kolay maçlarımızdan biri idi aslında,ama yaşar kemal + serkan asan açıklanınca durumlar değişti,

kasımpaşa fb ye göre daha zorlu maç olur

ligi ve puan tablosunu şekillendiren çok ince detaylar oluyor,o detaylarda içten ve dıştan kaybediyoruz,fb maçı zorbay küçük ve kamil ahmet le oynansaydı şimdi başka hesaplar yapıyorduk,misal

Çağatay96
02.03.2021, 22:43
Kazanıp kazanmama değil ki bu.

Bak bu maça kadar 7 tane maç kazanmıştık ama fb maçını kazanamayınca yarış dışı kaldık.

Şimdi gs maçına kadar 8 maçı da kazandık diyelim yine gider gsye yeniliriz umutlandığımız yerde yine yarış dışı kalırız.

Demek istediğim bu bizim genlerimize işlemiş.

Biz naparsak yapalım istediğimiz o şey o şampiyonluk hiçbir zaman gelmeyecek.

Hem saha içinde hem saha dışında önümüze engel olacaklar.

Yani fb maçını unutmayın.. Unutmayın ki hevesiniz hiçbir zaman kırılmasın.

aynen son paragraftaki gibi ama daha cok gecen senenin sonucuyla alakalı. o şampiyonluk gelmicek gozukuyor.

Neyse simdi kpasa maçı var takımın kazanmasını mı gozleyım? gazı kacmıs gazoz gibi şu an. takım 3 yese agaogluna sovme hakkım dogar daha mutlu olurum. kongre olmadan benım kafam duzelmez. ruhum duzelsın ondan sonra sampiyonlukta gelir o da gelir. once kenetlenceksın. kenetlenmeme engel olanlar gitmeli.

Çağatay96
02.03.2021, 22:50
İleriye umutla bakmak için artık yeni bir başlangıç yapmalıyız.

Sahamızda 5 mağlubiyet kabul edilemez.

TS dünyada kendi evinde en uzun süre yenilmeyen tek takım. 99 maç üst üste galibiyet elde etti.

3.lük veya 2.lik şansımız az da olsa var.

10 puan kaybetmeliler. Cok cok zor. 2li de yok.

memozcan
02.03.2021, 22:50
Artık kafamız rahat o yüzden hücum futboluna geçelim.

al benden de o kadar..

Enes Başkaya60
02.03.2021, 23:49
Kasımpaşa'nın son form durumu iyi Gayse'yi de net penaltıları verilse yenebilirlerdi en büyük avantajımız forvetleri yok Yusuf oynuyor form durumu iyi inşallah kazanabiliriz ama zor gözüküyor...

memmedaga
03.03.2021, 00:01
Avcı hocam artık vites yükseltmeli farlı şeyler denemeli

jairzinho
03.03.2021, 00:11
sakatların iyileşmesi durumunda hücum ilk 11 im, guardiola liverpool karışımı 4-3-3

uğurcan

flavio--edgar--hügo--marlon
-------------berat-------------
-------ömür---bakasetas------
yusuf sarı--ekuban--vakayeme

ataullah-ı sani
03.03.2021, 00:17
Solda Wakeme sağda Ekuban ortada Djaniny.

İstikrar, sabırlı ve kontrollü oyun. Ve bir dolu zırva

fatihaltun08
03.03.2021, 08:46
Türk Futbolunda çirkefleşmedigin sürece kazanma şansın zayıftır. Hakemi aldatarak futbol oynandığı yerde centilmenlik hikaye geliyor.

Bir çok maçta dikkatimi çekiyor. Oyuncu sakatlaniyor Takım arkadaşları topu taca atmadığı halde bizimkiler hemen taca atıyor.

Her atağa çıkışımız da temiz bir şekilde indiriyorlar biz ise dokunuyoruz. Pelkasin attığı golde biz yapsaydik ortasahayi geçerken indirirdi en kotu Serdar aziz ayağına kayardi. Abdulkadir omurun sakatlandığı pozisyonu hatırlayın.

Her pozisyonda en az 3 futbolcu itiraz eden takımlara bakın kararları bile değiştirebiliyorlar biz ise neredeyse özür dileyecek hale geliyoruz.

Bizim en büyük sıkıntımız çirkefleşmiyoruz. Türk futbolunda bir yerlere gelmek için çirkefleşmek gerekiyor. Dün akşam Sergen Yalçın en güzel örneğini sundu bize

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

iyattara
03.03.2021, 09:00
Ortadaki baker-abdulkadir-flavio 3lüsü ile oynayınca bizi daha dirençli gösteriyordu. Gerekirse forvetsiz çıkalım bakayı atalım öne djaniny-waka oynasın kanatlarda, zaten pozisyona giremiyoruz daha kötü ne olabilir ki? En azından önde basarken etkili oluruz kaptığımız toplarla pozisyona gireriz.

serkan-edgar-hugo-marlon
Baker abdulkadir
djaniny waka
Flavio
Baka

Kadir
03.03.2021, 10:08
Gs maçına kadar 8de 8 hedef 72 puan..

Enes Ünal Kaya
03.03.2021, 10:17
Ortadaki baker-abdulkadir-flavio 3lüsü ile oynayınca bizi daha dirençli gösteriyordu. Gerekirse forvetsiz çıkalım bakayı atalım öne djaniny-waka oynasın kanatlarda, zaten pozisyona giremiyoruz daha kötü ne olabilir ki? En azından önde basarken etkili oluruz kaptığımız toplarla pozisyona gireriz.

serkan-edgar-hugo-marlon
Baker abdulkadir
djaniny waka
Flavio
Baka

Tüm sezonu forvetsiz oynadık zaten bence daha iyi olabilir.

Eku ve Baka bol bol forvet gibi işlev görür atağın geliştiği kanata göre

ÖmürKaradeniz61
03.03.2021, 10:34
Beratı forvet arkasına atıp Bakasetas forvet oynasa daha faydalı olur en azından şut atabiliyor adam.

Hamza Yilmaz
03.03.2021, 10:36
Yine koca ilk devre birsey olmaz, ikinci yari da atariz birtane 1-0 biter.

Ugurcan
Flavio Edgar Hugo Fos Marlon
Berat Baker
Yusuf Baka Nwaka
Ekuban

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

UĞUR DURTAŞ
03.03.2021, 10:44
Çok çabalamadı bence takımı ekubanla birlikte eksik oynattı fb maçında.
katılmıyorum çabaladığına...
*
Devre arasında Alanya (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/alanya?id=20d207fd-2f43-4149-b3e5-69b8232baddc)'dan, Trabzonspor (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/trabzonspor?id=0d51f0e9-2d56-4698-b159-cbdb1b2bf0ea)'a transfer olan Bakasetas, yeni takımının çıkışında başrolü oynayan isimdi. 27 yaşındaki maestro, bordo-mavililer adına F.Bahçe (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/f-bahce?id=275ca34f-bf38-41d9-81a1-61fa5f68d9ea) derbisi öncesi beş maç rakip fileleri üç kez havalandırırken, hepsinde de Karadeniz (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/karadeniz?id=82250282-4b1e-4ec0-b0e1-fb880e1507a3) ekibi sahadan galibiyetle ayrıldı. Yunan yıldız, Kanarya (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/kanarya?id=05343df7-64b5-46be-9ce6-33450d15169e) karşısında galibiyet için çok çabaladı ama işe yaramadı. Bakasetas, Trabzon (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/trabzon?id=fed10339-8609-4488-b90a-2921b5afeab5) formasıyla ilk kez mağlubiyet. (https://www.fotomac.com.tr/trabzonspor/2021/03/03/bakasetas-cok-cabaladi)

UĞUR DURTAŞ
03.03.2021, 10:58
yıllarca hep aynısı olmuştur.
değişmez...

önemli bir maçımızda kişiliksiz hakem heyeti canımızı yakar
buda hiç değişmez oldu olası..

ses çıkarırız..bağırırız sitem ederiz
bir sonraki maçımızda;
hangi hakem atanırsa atansın
maç boyunca hemen hemen tüm taktir haklarını lehimize çalar.
bu da hiç değişmez

ama bunu lehimize kullanacak futbolculara sahipmiyiz derseniz? kesinlikle değiliz.
bizim oyuncular çok dürüstler!!

rakip ceza sahası içinde oyuncumuzun ayağına basar penaltı isteğimiz olmaz
arkadan itekler indirirler yere penaltı istemezler
suratlarına dirsek atarlar yine penaltı istemezler

atağımız esnasında rakip kalede top bizden çıkar hakem korner gösterir bizimkiler benden çıktı diye centilmenlik yapar

dün akşam malatya bjk izliyorum bjk atak yapıyor top Larinden çıktı halis denen kişiliksiz korner dedi
malatyalı oyuncular inanılmaz itiraz ediyor larine sor diyor o larin o kadar profosyonelki arkasını dönüp gidiyor

amaaa o pozisyonda bizim oyuncular olsa benden çıktı benden çıktı diye soww yaparlar.

eğitim şart.
*
demek o ki yarin baskılı oynayın rakip kalede oynayın mükafatınızı alın.

ÖmürKaradeniz61
03.03.2021, 11:24
Solda Wakeme sağda Ekuban ortada Djaniny.

İstikrar, sabırlı ve kontrollü oyun. Ve bir dolu zırva

Ekubanın biraz kulaklarının çekilmesi gerekiyor hocam.

A.Gökhan AKIN
03.03.2021, 11:38
bu takım önümüzdeki sezona hazırlanıyor rahat rahat takılıyorum ben. ha önümüzdeki sezon daha iyi takım oluruz ama bu sefer daha çok doğranırız ayrı mesele. Takıma sağ bek sol bek sağ açık ve forvet takviyeleri gelecek ki ben bu konuda Abdullah hocaya güveniyorum.

gurur6134
03.03.2021, 12:27
Ekuban bu formu ile 11 baslamamali afobe oynar sari oynar ama ekuban oynayamaz forma adaleti acisindan.sevgilisi italyadan donmusde formu artacakmis bilmem ne o zaman sevgiliai italyaya gitdiginde aldigi parayi yariya indirseydi super kupa macindan bu yana bildigin 10 kisi oynatiyor takimi..asıl sıkınti sozlesme bence menejeri yenilemek icin israrla 8 milyon avro cikis maddesi koydurmaya calisiyor yonetimde bunu kabul etmemekde diretiyor bakalim sonu ne olur..

ataullah-ı sani
03.03.2021, 12:51
Ekubanın biraz kulaklarının çekilmesi gerekiyor hocam.

İnsanın geçmiş tecrübelerine ve bilgisine istinaden bir takım hadiseleri önceden görüp söylemesinin kendisini düşürdüğü durumun, Galileo'nun Dünya yuvarlak dediğinde düştüğü durumdan daha zor bir durum olduğunu düşünüyorum.
Onu öldürüyorlar kurtulup gidiyor, diğerinde ise yediği hakaretten tutun, art niyetli ilân edilmesine kadar her şey yapılıyor insana.
Söylediklerinin gün be gün, hafta hafta çıktığını görüp elinden bir şey gelmemesi de işkencenin büyüğü .
Ekuban üzerine sözümü çok önceden ziyadesiyle ve çok da sarih bir biçimde ifade etmiştim.
Çok şey bildiğimi iddia edecek kadar kibirli, hiçbir şey bilmediğimi söyleyecek kadar mütevazi olamayacağım çünkü gerçek sananlar var, kendi olmayan bilgisi kadar bilgi sahibi olduğunuzu düşünenler var.
En komiği de şey, siz birtakim şeyleri bazen maçtan önce bazen haftalar önce bazen birkaç sene önce söylediğinizde size demediğini bırakmayanların, sürecin sonunda o konu hakkında sizden daha kavi davranması hatta bazen duygusallıkla birlikte ölçüyü kaçırıp abartılı yorumlar yapması.

Her zaman harabat ehli olup hor görülmek, sen şundan daha mı iyi biliyorsun laflarına maruz kalmak anlıyorum ki bizim makus talihimiz.
Ekuban mı demiştik? Öyle başa böyle tarak.
Bu millete de müstehak.

Gelecek ayın konusu : Nwakaeme

mawro61
03.03.2021, 13:56
Nasılsa havlu attık. 2 penaltı bekliyorum lehimize.

Çağatay96
03.03.2021, 14:16
Uğurcan
Serkan,Edgar,Hugo,Marlon
Ekuban,Flavio,Berat,Bakasetas,Nwakaeme
Djaniny

Yunus Parmak Baker Yusuf hamle oyunculari.

UĞUR DURTAŞ
03.03.2021, 14:17
Bakasetasın yüzüne aldığı dirseğin penaltı olmadığı ispatlandı!!!

hem federasyon gözünde hemde mhk gözünde!!

bugün oynanacak maçlarda görevlendirildiler..

yazıklar olsun.
kayseri rize maçının var hakemi yaşar kemal uğurlu
ankaragücü gs maçının var hakemi cüneyt çakır

Enes Başkaya60
03.03.2021, 14:19
Uğurcan
Serkan,Edgar,Hugo,Marlon
Ekuban,Flavio,Berat,Bakasetas,Nwakaeme
Djaniny

Yunus Parmak Baker Yusuf hamle oyunculari.

Sikebahçe maçında ki kadro ile çıkacağını düşünmüyorum Flavio yerine Parmak Ekuban yerine Yusuf sarı ile başlayacaktır inşallah...

Enes Başkaya60
03.03.2021, 14:20
Bakasetasın yüzüne aldığı dirseğin penaltı olmadığı ispatlandı!!!

hem federasyon gözünde hemde mhk gözünde!!

bugün oynanacak maçlarda görevlendirildiler..

yazıklar olsun.
kayseri rize maçının var hakemi yaşar kemal uğurlu
ankaragücü gs maçının var hakemi cüneyt çakır

Gayse maçında aynı pozisyon olsun vara çağırır bu şerefsiz haysiyetsiz Cüneyt Çakır ulan siz evinize ekmek götürmüyormusunuz öbür dünyada nasıl hesap vereceksiniz onun bunun çocukları..

Isko6161
03.03.2021, 14:21
Sag bekte kesinlikle Flavio denenmeli artik. En kötü Necip kadar oynar bence. Serkani kac aydir denedik, israr ettik. Olmadi, olmayacak. Israr etmenin anlami yok.

Çağatay96
03.03.2021, 14:27
Sikebahçe maçında ki kadro ile çıkacağını düşünmüyorum Flavio yerine Parmak Ekuban yerine Yusuf sarı ile başlayacaktır inşallah...

Yusuf mu? 30 da cikar agrim var diye. Parmak 60 tan sonra ancak.

Fatih K.
03.03.2021, 14:29
Takımda forvet diye bir şey yok ki hücumda etkili olalım. Forvet diye oynattığımız adam kanatlara açılıp top götürmeye çalışıyor. E zaten o işi senden daha iyi yapanı var kanatta. Hatta o hareketleri yüzünden Ekubanla Nwakaeme de pozisyonlarını kaybedip anlamsız yerlere kayıyorlar.

Sırtı dönük alan açabilen, ceza sahasında bitirici bir forvetimiz olsaydı muhtemelen pek çok şey farklı olacaktı. Üstüne bir de bek alınsaydı açık ara bir kadro olurdu zaten.

olcay_61
03.03.2021, 14:49
Serkan oynamasın da ne olursa olsun
Bu çocukta en başta futbol zekası yok, sürekli söylüyoruz
geçen seneyi hatırlayın, bir maçta gol atıyordu top direkten döndü Sörlot tamamladı gol oldu. adam gole sevineceğine kendi kaçırdığına üzülüyordu
kimse demesin heyecan falan diye, futbol zekası yok antipatik de

Enes Başkaya60
03.03.2021, 15:01
Yusuf mu? 30 da cikar agrim var diye. Parmak 60 tan sonra ancak.

Ekuban mı oynasın adamın Antalya maçından sonra adam akıllı 1 maçı yok süper kupa hariç ligde bence kızağa çekilmeli bu maç hamle oyuncusu olarak kullanılmalı Flavio yerine de parmak ile başlamak lazım yaratıcılığı flavioya göre çok daha iyi yani Berat-Parmak tandemi daha iyi olur diye düşünüyorum...

Yusuf kesin sakatlanır diye de bir kaide yok olursa ekuban girer ona yapacak birşey yok ama Yusuf Sikebahce maçında oyuna girdi yine iyi görüntü verdi...

HOPA'LI TS'Lİ
03.03.2021, 15:16
En yakın olduğumuz 4.lük koltuğunu garantiye alalım bari

Üstteki 3 takıma karşı ikili averajlarımızın da kötü olduğunu göz önüne alırsak 3.lük bile ufukta gözükmüyor şu an için

Fatih K.
03.03.2021, 15:31
Üstümüzdeki takımların hepsinin son maçlara kadar iddialı girebileceğini zannetmiyorum. Yarıştan kopan derin kırılmalar yaşayacaktır. Şampiyonluk gitmiş olabilir ama en kötü ihtimalle üçüncülüğe hatta iyi bir performans gösterirsek ikinciliğe bile çıkabiliriz.

Mert Oğuzlu61
03.03.2021, 15:34
Bekler berbat. Flavio merkezde bir Colman degil, top tasima ve oyun kurma konusunda etkisiz. Yildizlassin diye bekliyoruz ama maksimumu 10 uzerinden 7, henuz 8 i goremedik. TS merkez orta sahasinda oynayan oyuncunun oyuna daha fazla katki yapmasi lazim.

Ekuban ve Canini ikisi de dayaklik futbol oynuyorlar ve son derece formsuzlar. Bunlari parlatip sezon sonu iyi fiyattan iteler butce yaratiriz diyordum ama parlamaya hic niyetleri yok.

Ne yapip edip kazanmaliyiz ama oyunculari psikolojik olarak iyi hazirlamak gerekiyor. İştahlı oyun gormeliyiz.

Şahin Yılmaz
03.03.2021, 15:57
Biz bu hakemlerle bu TFF ve bu adi şerefsiz düzenle daha çooookkk bekleriz şampiyon olacağız diye.

Mahkemelerce ve UEFA tarafından onaylanan hatta şampiyonlar ligine bile katılmamıza rağmen şampiyonluk kupamızı
dahi alamadık. Neymiş sahaya yansımamış yok efendim kumpasmış bla bla bla.

Yapmazlar arkadaşlar sinirimizin bozulduğuyla kalırız. Her sene Avrupaya gidersek kafi. Kasmaya gerek yok.

smart
03.03.2021, 16:15
Ömür,Trondsen ve Yunus aynı anda ilk 11 de ne yaparlardı çok merak ediyorum

HOPA'LI TS'Lİ
03.03.2021, 16:15
Bekler berbat. Flavio merkezde bir Colman degil, top tasima ve oyun kurma konusunda etkisiz. Yildizlassin diye bekliyoruz ama maksimumu 10 uzerinden 7, henuz 8 i goremedik. TS merkez orta sahasinda oynayan oyuncunun oyuna daha fazla katki yapmasi lazim.

Ekuban ve Canini ikisi de dayaklik futbol oynuyorlar ve son derece formsuzlar. Bunlari parlatip sezon sonu iyi fiyattan iteler butce yaratiriz diyordum ama parlamaya hic niyetleri yok.

Ne yapip edip kazanmaliyiz ama oyunculari psikolojik olarak iyi hazirlamak gerekiyor. İştahlı oyun gormeliyiz.

Ekuban son maçlarda çok kötü ve isteksiz

Ne oldum havalarında sanki

Djaniny bir Sörloth ayarında değil

HOPA'LI TS'Lİ
03.03.2021, 16:16
Biz bu hakemlerle bu TFF ve bu adi şerefsiz düzenle daha çooookkk bekleriz şampiyon olacağız diye.

Mahkemelerce ve UEFA tarafından onaylanan hatta şampiyonlar ligine bile katılmamıza rağmen şampiyonluk kupamızı
dahi alamadık. Neymiş sahaya yansımamış yok efendim kumpasmış bla bla bla.

Yapmazlar arkadaşlar sinirimizin bozulduğuyla kalırız. Her sene Avrupaya gidersek kafi. Kasmaya gerek yok.

Sözün bittiği yer tam da burası

Ağzınıza sağlık Şahincim

worldmaster
03.03.2021, 16:30
Bakasetas skora katkisi harika oldu ama oyunda bir rol bicilemedi kendisine. Hic yokmus gibi.
Farkli kadrolar ve varyasonlar denenebilir artik. Bu saatten sonra şampiyonlugun gercekci bir hedef olmadigi ortada. Hal böyleyken o bir turlu calisamadigimiz hucum taktiklerini sahada deneme vaktidir.

M.Kılıç50
03.03.2021, 17:09
Fatih Abim (Öztürk) çok yazar buraya... Biz Sevilla vari sırf avrupaya odaklanmalıyız artık.
Bunun vakti geldi de geçiyor bile.
Bu ligde bu hakemlerle, bu düzenle olacak iş değil.
Masada gücümüz yok. Başarılı oluncada arkamızda şu, şu var diye algı yaratılıyor. Siyasetin oyuncağız resmen. O yüzden Avrupa da en başarılı Türk Takımı olmak için çabalamalıyız.

tristram
03.03.2021, 17:24
evet ust siralar icin umutlar tukenmis durumda ama avrupa hedefinden kopmamak lazim.bu ligde hakemleri de ust uste koyacak kadro kalitesine erisemedigimiz surece sampiyon olabilecegimize ihtimal vermiyorum.erdal hos'un dedigi gibi her sene hakemler yuzunden -10 puan yazip lige oyle baslamaliyiz.mevcut duzene karsi kitlesel hareket etsek belki birseyleri degistirebiliriz ama bu da pek mumkun gorunmuyor.

son macta hem yasar kemal ugursuz hem cuneyt cakir aslinda yillardir basimiza gelenlerin bir ozeti gibiydi..bizim macta hata yapmiyorlar bildigin operasyon cekiyorlar.ilk yarida nwaekeme-serdar pozisyonunda VAR sistemine ragmen adam pozisyonu durduruyor.pozisyon tamamlansin faul varsa nasilsa Var'dan doner yok,aman gol mol olur diye direkt olarak kesiyor.faul var miydi yok muydu tartismasinda degilim ama burada hakeminin cibiliyetini net olarak gorebiliyoruz..yine var hakemi cuneyt cakir serdar aziz'in djaniny'e olan tekmesini gormezden geliyor.onunde ekran var tekrari izleyebiliyorsun ama hakemi var'a cagirmiyorsun bile.en az penalti pozisyonu kadar net bir pozisyondu.burada da cucu'nun cibiliyetini gorebiliyorsun.var sistemi bir nevi turnusol gorevi goruyor.hakemlerimizin ne kadar ahlakli!!!! oldugunu artik daha net gorebiliyoruz.

Fatih K.
03.03.2021, 17:40
Fatih Abim (Öztürk) çok yazar buraya... Biz Sevilla vari sırf avrupaya odaklanmalıyız artık.
Masada gücümüz yok. Başarılı oluncada arkamızda şu, şu var diye algı yaratılıyor. Siyasetin oyuncağız resmen. O yüzden Avrupa da en başarılı Türk Takımı olmak için çabalamalıyız.

Polyannacılık olarak görülebilir ama bu kadar İstanbul takımlarının desteklenmesinin sebebi yıllardır Anadolu takımlarının Avrupada sıfır çekip ülke puanını düşürmesi olduğunu düşünüyorum.

Tabi o sıfır çeken Anadolu takımlarını yenmekten aciz takımlar Avrupaya gitse ne yapacak orası ayrı bir mevzu.

Ayrıca da dediğiniz gibi Avrupada başarı yakalamış bir takımı Türkiyede bile durduramazlar. Avrupada başarı demek mevcut takımların gelirlerini yakalamak demek, kaliteli futbolcu için çekicilik demek ve en önemlisi psikolojik üstünlük demek. O seviyeleri görebilsek ya da bunu planlayabilecek birilerini bulabilsek zaten bu kadar hakkımız yenmeyecek.

Doğukan Uçan
03.03.2021, 19:53
kasımpaşa semti fenerbahçe yalakasıdır. geçmiş seyircili maçlarda bize küfürlü tezahüratları var.

bunlara koyup geçmeliyiz inşallah küme düşerler.

Hamza Yilmaz
03.03.2021, 19:59
kasımpaşa semti fenerbahçe yalakasıdır. geçmiş seyircili maçlarda bize küfürlü tezahüratları var.

bunlara koyup geçmeliyiz inşallah küme düşerler.Yavsakpasa. Buarada yarin antalya müthis yatacak. Böyle rezil bir Ligimiz var.

naimbektas6161
03.03.2021, 20:26
Gs lig sonuncusu na yeniliyor geçen haftaki maçı kazanmış olsak çok farklı şeyler konuşuyor olacaktık.

Mert Acar
03.03.2021, 20:33
Sağbek flavio denenmeli.

outlaws61
03.03.2021, 20:34
Gs yeniliyo tekrar sar başa....

Eğer yarın kazanırsak..

hofsaale
03.03.2021, 20:39
Flavio-------Edgar------Hugo------Marlon
------------Berat---------Parmak----------
Djanini-----------Bakesatas----------Tony
--------------------Afobe------------------

ekuban yedek baslamali...serkan bir daha oynamamli...en ez 5 mac onun sayesinde kaybetmisizdir bu sezon

nakzo
03.03.2021, 20:40

Serkan la mı sevilya olacak çeyrek final bile göremeyiz önce adam akıllı kadro kuracaz sonra sevilya oluruz.iki forvetin 5 gol atan takımız biz a.avcı sayesinde bir yere kadar geldik oda bukadar yapabildi sihirbaz değil adam.

Arif Timurcioğlu
03.03.2021, 20:41
Sağbek flavio denenmeli.
Serkan dışında herkes denensin.

Doğukan Uçan
03.03.2021, 20:43
14 maç 42 puan salağa yatmayın.

14 maçta deplasmandaki gs maçından 1 puan alsak diyelim geriye 13 maçı kazansak her türlü şampiyon oluruz.

bu işin şakası yok.

daha kendi aralarında maçları var üstelik başakşehirle bile oynayacaklar. visca, chadli falan da dönüyor.

Arif Timurcioğlu
03.03.2021, 20:48
14 maç 42 puan salağa yatmayın.

14 maçta deplasmandaki gs maçından 1 puan alsak diyelim geriye 13 maçı kazansak her türlü şampiyon oluruz.

bu işin şakası yok.

daha kendi aralarında maçları var üstelik başakşehirle bile oynayacaklar. visca, chadli falan da dönüyor. Hepsini alacak gücümüz var mı?

smart
03.03.2021, 21:00
yine 3 büyüklerden biri 90+ da gol atıyor. bu kaçıncı?

Varlıbaş61
03.03.2021, 21:01
fb maçini kaybetmememiz gerektigini gs'nin puan kaybetmesiyle anlamistir herkes.

naimbektas6161
03.03.2021, 21:05
fb maçini kaybetmememiz gerektigini gs'nin puan kaybetmesiyle anlamistir herkes.

Kesinlikle

gurur6134
03.03.2021, 21:08
Hakemler sazi aldilar ellerine yine..bize penalti calinmayan macin avar i meler bugun benzer pozisyonda mustafayi atti kirmizidan şikebahce bakti erolla olmayacak ekim dikim islerine basladi

amasya0561
03.03.2021, 21:12
Serkan dışında herkes denensin.

Onun için peherayı harcayan hoca serkan sakat yada cezalı olmadığı sürece serkandan başkasını oynatırmı. İnadına serkan oynacak sezon sonuna kadar

ahamitokutan
03.03.2021, 21:12
şikebahçe lobisi ağır bastı demek ki. yoksa ne o penaltıyı gs ye karşı verirlerdi ne de Mohammed e verilen kırmızı kartı. bizim şikebahçe maçındaki dirsek daha netti mesela ama bırak kırmızıyı penaltı çalamadı ahlaksızlar. hem de onlardan biri halil umut meler bugunki gs maçının hakemi avar hakemi idi bizim maçta.

Doğukan Uçan
03.03.2021, 21:13
Hepsini alacak gücümüz var mı?

tam kadro çıkarsak herkesi yeneriz. anadolu takımları top oynamıyor. biz yine iyi kötü 1 atıp skoru koruyoruz.

Ufuk
03.03.2021, 21:15
Polyannacılık olarak görülebilir ama bu kadar İstanbul takımlarının desteklenmesinin sebebi yıllardır Anadolu takımlarının Avrupada sıfır çekip ülke puanını düşürmesi olduğunu düşünüyorum.

Tabi o sıfır çeken Anadolu takımlarını yenmekten aciz takımlar Avrupaya gitse ne yapacak orası ayrı bir mevzu.

Ayrıca da dediğiniz gibi Avrupada başarı yakalamış bir takımı Türkiyede bile durduramazlar. Avrupada başarı demek mevcut takımların gelirlerini yakalamak demek, kaliteli futbolcu için çekicilik demek ve en önemlisi psikolojik üstünlük demek. O seviyeleri görebilsek ya da bunu planlayabilecek birilerini bulabilsek zaten bu kadar hakkımız yenmeyecek.

Bu sene Sivas Avrupa'da kimlerle oynadı çoğu kişi bilmez. Gs, fb, bjk olmadı mı maçın reklamını bile yapmıyorlar. Kaç defa izlemek için niyetlendim ama gününü kaçırdık, saatini kaçırdık vs. Gs dandik bir kuzey takımıyla eleme oynasa tüm kanallarda avrupayı fethe çıkıyoruz diye reklam yaparlar, izlemek zorunda kalırsın.

Bizim inter maçını unutmuyorum hala aynı gün derbi koymuştu tff :) Yani o destekleme, taraftar toplama falan bunlarla olacak şey değil bence. He mecbur kalacakları kadar muhteşem bir başarı kazanılırsa olabilir.

ÖmürKaradeniz61
03.03.2021, 21:17
Yavsakpasa. Buarada yarin antalya müthis yatacak. Böyle rezil bir Ligimiz var.

Ersun Yanal’ın söylediklerini geçen sene Reşit Akçay söylemişti,Ersun ne güzel konuştu oluyor Reşit Akçay maç sattı oluyor. Bu ülkede Trabzonspor’a bakış açısı böyle o yüzden futbolu gereksiz olarak görmekte fayda var,abartmadan vakit geçireceğiniz bir spor olarak görün bence.

gurur6134
03.03.2021, 21:27
Guzel gayseyde kiliclari cekti. trabzonspor camiasi gibi herseyi sineye cekecek biatci olmadiklari icin etraf karisacak koc eskisi gibi rahat hareket edemez bu saatden sonra..

Mehmet Fatih Yavuz
03.03.2021, 21:36
Guzel gayseyde kiliclari cekti trabzonspor camiasi gibi herseyi sineye cekecek biatci olmadiklari icin etraf karisacak koc eskisi gibi rahat hareket edemez bu saatden sonra..

O dediğin kılıcı GS ve FB den başkası çekemez. Buna bjk dahil.

Kendinizi lobi-nüfuz olarak niye GS ve FB ile karşılaştırıyorsunuz?

Yahu yok öyle bir gücün. Kendini parcalasan da yok.
GS nin başında en pısırık adam bile olsa daha tesirli olur konuştuğu.

Buna alışamadınız mı hala?

Trabzonspor camiası sineye çekmese ne olacak?
Adam başkanına randevu vermiyor.
Ağaoğlu değil kim olursa olsun.

Şu tarz mevzular üzerinden yönetim tartmaktan vazgeçin artık Allah akina.
Sivas taraftarının şampiyon olamadığı için yönetimini başarısız sayması gibi bir şey bu!!

ÖmürKaradeniz61
03.03.2021, 21:40
Guzel gayseyde kiliclari cekti trabzonspor camiasi gibi herseyi sineye cekecek biatci olmadiklari icin etraf karisacak koc eskisi gibi rahat hareket edemez bu saatden sonra..
Adamlar haklı,öyle penaltı olmaz öyle kırmızı olmaz. Bu ülkede futbol felan yok bomboş bir iş bu futbol.

gurur6134
03.03.2021, 21:41
O dediğin kılıcı GS ve FB den başkası çekemez. Buna bjk dahil.

Kendinizi lobi-nüfuz olarak niye GS ve FB ile karşılaştırıyorsunuz?

Yahu yok öyle bir gücün. Kendini parcalasan da yok.
GS nin başında en pısırık adam bile olsa daha tesirli olur konuştuğu.

Buna alışamadınız mı hala?

Trabzonspor camiası sineye çekmese ne olacak?
Adam başkanına randevu vermiyor.
Ağaoğlu değil kim olursa olsun.

Şu tarz mevzular üzerinden yönetim tartmaktan vazgeçin artık Allah akina.
Sivas taraftarının şampiyon olamadığı için yönetimini başarısız sayması gibi bir şey bu!!

Arkadas zaten trabzonspor camiasini elestiriyorum farkli bisey mi soyledik biatci diyorum nasil okudun yaziyi

ÖmürKaradeniz61
03.03.2021, 21:47
Seversin sevmezsin Trabzonspor camiasından Ahmet Metin Genç hariç 1 tane idareci çıkıp şu maçla ilgili federasyona iki kelime etmedi. Gerçekten camiadan iyice soğumaya başladım. İçimde Trabzonsporluluk olmasa hayatta desteklemem çünkü düşünceme ters bu işler. Senin hakkın yendi iki kelime etmez mi adam?

61_Hasan_69
03.03.2021, 21:48
Bizim macin penaltisini Abdurrahim Albayrak savunuyorsa kapatalım dükkanı

gurur6134
03.03.2021, 21:52
Adamlar haklı,öyle penaltı olmaz öyle kırmızı olmaz. Bu ülkede futbol felan yok bomboş bir iş bu futbol.

Yeni kurallar geregi penalti karari dogru.kirmizi agir ayni hakemler olmalarina ragmen şikebahce macinda verilmeyen penaltiya bakildiginda adalet olmadigi kasitli yapildigi cok acik..

Arif Timurcioğlu
03.03.2021, 21:54
Bizim macin penaltisini Abdurrahim Albayrak savunuyorsa kapatalım dükkanı Zorları var savunurlar, şike sürecinde nerdeydiler, topunu Allah kahretsin.

ÖmürKaradeniz61
03.03.2021, 21:57
Yeni kurallar geregi penalti karari dogru.kirmizi agir ayni hakemler olmalarina ragmen şikebahce macinda verilmeyen penaltiya bakildiginda adalet olmadigi kasitli yapildigi cok acik..

Ben hakemlerin futbolu ve kuralları bilmediğini cesaretlerinin hiç olmadığını düşünüyorum. Cesaret sıfır adamlarda maç 0-0 olsaydı bize o penaltıyı çalarlardı veya fener 2-0 önde olsaydi yine çalarlardı.

MA291
03.03.2021, 21:57
Sag bek Flavio
Orta saha Baker. Baker pas oyununda daha aktif. Daha iyi bir tercih olur

Mehmet Fatih Yavuz
03.03.2021, 21:58
Arkadas zaten trabzonspor camiasini elestiriyorum farkli bisey mi soyledik biatci diyorum nasil okudun yaziyi

Biat etmesen dinleyen kim diyorum?
Başkan yönetim, taraftar bilmem kim.

Etmesen ne olacak?

Şu konu ile tribünü, topçuları, yönetimi hatta taraftarı tartmak anlamsız.

Yok. Vermiyor sonuç. Vermeyecek.

Okuduğuma aynen tekraren cevap veriyorum.
Camiadan veya herhangi bir elemanından böyle bir beklenti içine girmeyin. Sonuç vermediğini gördü , kendine ekstradan zarar verdiğini anladı camia.

GS yapıyor..onunki sonuç veriyor.
Bizimki dönüp bize zarar veriyor.

Şunu kabullenip önümüze bakalım.

gurur6134
03.03.2021, 22:04
Biat etmesen dinleyen kim diyorum?
Başkan yönetim, taraftar bilmem kim.

Etmesen ne olacak?

Şu konu ile tribünü, topçuları, yönetimi hatta taraftarı tartmak anlamsız.

Yok. Vermiyor sonuç. Vermeyecek.

Okuduğuma aynen tekraren cevap veriyorum.
Camiadan veya herhangi bir elemanından böyle bir beklenti içine girmeyin. Sonuç vermediğini gördü , kendine ekstradan zarar verdiğini anladı camia.

GS yapıyor..onunki sonuç veriyor.
Bizimki dönüp bize zarar veriyor.

Şunu kabullenip önümüze bakalım.

2011 senesinden beri yaziyorum soyluyorum sehir gerekli tepkiyi vermedikce cantada keklik oldukca daha cok hakki yenir sampiyonluguda ruyasinda gorur ancak. olay istanbulun 3 buyutulmusleri olayi degil akbile bile harcatdilar gecen sene bu takimi sebep acik trabzonlu donup aynaya bakacak..

serdaracıl
03.03.2021, 22:12

Net kırmızı

serdaracıl
03.03.2021, 22:14
Ağlama seansları başladı yine.

Emre Doğan
03.03.2021, 22:16

Savunmuyorlar , bizi kullanıyorlar.

HOPA'LI TS'Lİ
03.03.2021, 22:23
Terim çok kapsamlı ve sert konuşuyor.

Bakıyorum da bizim camia hak aramaya gelince bu 3 Bizans takımının yanında kuzu gibi

bilgehan83
03.03.2021, 22:23
Flavio yerine sağ bekte sağ bek oynamış edgarı neden düşünmüyoruz anlamıyorum edgar-hüseyni-vitor-marlon oynamalı bence.. avcıyı seviyoruz bu kadroyla iyi iş çıkardı ama hala cesaret edip alt yapıdan iki oyuncu koyamadı takıma şu yoklukta.. defans oyuncusu laZım değil bize Atakan değil yedekte sağ bek taha orta saha ve forvet oyuncuları olmalı.. hele afobe gibi bir forvetin varken altyapıdan bir forvet getirmemek getirememek hocaya yazar. Lütfen Hocam dene olmadı alma başkasını dene serkan evet iyi çocuk ama daha zamanı var dinlendir oynatma bu kadar basit.. ama yenileri dene.. Abdürrahim dursun gibi dene dene bir şey olmayacak gibi deneme olmayacaksa yok ver kirala ama şu a takıma aldığın çocukları orta saha sağ bek sol kanat (emircan) dene lütfen bir de onları görelim

HOPA'LI TS'Lİ
03.03.2021, 22:28
Biz kendi maçlarımızı kazanalım, sezon sonu yerimize bakarız. 4.lük hedefi yakın ve makul hedef

Hatay puan kaybetti.

Yarın yeni seriye başlamalıyız.

Anlaşılıyor ki bu sezon şikebahçeyi şampiyon yapmak için, 2010-2011 sezonuvari masa başı oyunları başladı.

Şu hırsız, ahlaksız, vicdansız takıma sahamızda yenilmek çok koydu :(

Berabere kalsak bu kadar üzülmezdim.

emre6117
03.03.2021, 22:30
Bu sene Sivas Avrupa'da kimlerle oynadı çoğu kişi bilmez. Gs, fb, bjk olmadı mı maçın reklamını bile yapmıyorlar. Kaç defa izlemek için niyetlendim ama gününü kaçırdık, saatini kaçırdık vs. Gs dandik bir kuzey takımıyla eleme oynasa tüm kanallarda avrupayı fethe çıkıyoruz diye reklam yaparlar, izlemek zorunda kalırsın.

Bizim inter maçını unutmuyorum hala aynı gün derbi koymuştu tff :) Yani o destekleme, taraftar toplama falan bunlarla olacak şey değil bence. He mecbur kalacakları kadar muhteşem bir başarı kazanılırsa olabilir.

Dediginiz doğrudur.
Bu ligde avrupa kupasını bile alsan cok fazla konusulmazsin.
Ne zaman unuttunuz şampiyonlar liginde gruptan çıkma maçımıza derbi konuldu, ve tvler gazeteler derbiyi yazdı.
Bu ülkede varsa yoksa 3 istanbul takimi var, diğer takımlar ağzıyla kuş tutsa konuşulmaz.

emre6117
03.03.2021, 22:31

Bakıyorum da bizim camia hak aramaya gelince bu 3 Bizans takımının yanında kuzu gibi

Bizim tüm camiayı toplasan, şenol güneşi de katsan buna(gerçi artik o bizden sayilmaz) fatih terim kadar etkimiz yok malesef.

serdaracıl
03.03.2021, 22:31
bakasetas geldi geleli orta sahadaki dinamimzmi kaybettik. berat, baker flavyo yapıp bakesetası en öne atsak bence başarılı oluruz.

ÖmürKaradeniz61
03.03.2021, 22:38

Hocam maç günü protokolde aman Ali Koç üzülmesin diye herkes olağanüstü hal ilan etmiş. Trabzonspor bu değil,adamları döv demiyorum ama gelsin maçlarını oynasınlar defolsun gitsinler.

Ekubanbambam
03.03.2021, 22:44

Pardon ama penaltı net penaltıydı mohammedin kırmızısi gri ama gedson adamı biçti resmen net kırmızısi atlandi gsnin şuan yaptiklari algı tamamen önümüzdeki maçların yolunu yapıyorlar uyduruktan penaltılar lehlerine çalınsin rakipler 10 kişi kalsın diye önceki maçlarda olduğu gibi Ankaragücü ne helal olsun galibiyetleri temizdi.

freedomforever
03.03.2021, 22:48
Direkt olmasa şu 11ler denenebilir. Bakasetas 10’da oynadığından beri şansa kazanıyoruz.

1
Flavio-Edgar-Hugo-Marlon
Berat-Bakasetas
Yusuf-Ekuban-Waka
Djanini

2
Flavio-Edgar-Hugo-Marlon
Berat-Bakasetas
Djainini-Eku-Waka
Yunus(Afobe)

3
Sağbek-Edgar-Hugo-Marlon
Berat-Bakasetas
Eku-Flavio-Waka
Djanini

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bilgehan83
03.03.2021, 22:51
Uğurcan-edgar/hüseyni-vitor/marlon-Berat/baker/flavio-djanini-bakatesas-tony

Antonio
03.03.2021, 22:55
Sağolsun büyük başkan bek ve iyi bir forvet almadı arada sırada avcının basireti bağlanıyor maçlarda yoksa basaksehir ve bjkden kovulmazdi işte orada bir sorloth bir bek bizi kurtarirdi. Şu rezil ligde rezil şikecilere yenilmek de maharet.

batugol
03.03.2021, 22:56
adamlar yani federasyon ve mhk gemi aziya almis
kafalarina gore calip oynuyorlar
gore gore ayar cekiyorlar
terimi veya bir baskasini niye iplesinler

emre6117
03.03.2021, 23:00
Bu mac degisik bir formatla cikalim.
Kaç maçtır forvetsiz oynuyoruz.
Djaniny de ekuban da forvet özellikleri yok.
Ayrıca edgari bek de denesek mi acaba, stoper olarak hüseyni ve hugo oynasın.
Seneye takımda kanatlar kanat gibi olsun, bekler bek gibi, santrofor da santrofor gibi olsun.
Misal a.gucundeki gürcü oyuncuları köy bizim takıma hic sırıtmazlar, hatta faydalı olurlar.(kitsiu ile 2.golu atan oyuncu, geçen seneden beri begeniyorum)

emre6117
03.03.2021, 23:05
Ayrıca kimse unutmasın ki bu ligde asla bize şampiyonluğu yedirmezler.
Başakşehir icin bile bizi harcadilar.
O başaka karşı gsye 2 , bjkye 1 şampiyonluğu hediye etmişlerdi.
Şimdi o başakşehir düşmemeye oynuyor.
Amaç basaksehiri şampiyon yapmaktan ziyade, sanki trabzonspor sampiyon olmasin diye yapildi.
Yoksa bu sene de başaka sahip çıkarlardı, hic umurlarında degil.veya olay super kupa maci olunca başaka o kadar da bariz sahip çıkılma olmadi.

hay1699
03.03.2021, 23:11
bakasetas geldi geleli orta sahadaki dinamimzmi kaybettik. berat, baker flavyo yapıp bakesetası en öne atsak bence başarılı oluruz.

Aynı fikirdeyim, forvetsiz oynuyoruz zaten.

Burçak
03.03.2021, 23:52
Caniniden çok şey bekliyoruz.
Ama bizim aradığımız forvet olamaz.
Bazen anlık inanılmaz işler yapıyor. Ama sonrası yok..
Aynı kendime benzetiyorum.
Halı sahada bazen öyle çalımlar şutlar atıyordum ki, ulan bunu ben mi yaptım diyorum.
ama aslında vasat bir oyuncuyum yani.
Ara ara oluyor işte. :)

serdaracıl
03.03.2021, 23:53
Aşağıdaki takımlardan hiç birinin düşmeye niyeti yok. Ligin sonuna doğru çok ilginç işler, İlginç skorlar olabilir.

redbul
04.03.2021, 00:02
Aşağıdaki takımlardan hiç birinin düşmeye niyeti yok. Ligin sonuna doğru çok ilginç işler, İlginç skorlar olabilir.
denizli-g.birliğ-a.gücü bana göre banko gider 4. takım ya erzurum ya kayseri ya rize olur.

redbul
04.03.2021, 00:12
yarın kasımpaşa cezalardan sebeb forvetsiz oynayacak ben olsam şöyle bir 11 le çıkardım

----- ---- uğurcan----------------

----------------------edgar--------------------hugo------------------------------hosseini----------

---yusuf sarı--------berat------------bakasetas-----------baker-------------wakayeme--------

--------------------dijanny----------------afobe---------------

Oğuzhan Fidan
04.03.2021, 00:33
psikoloji olarak rahat çıkacakları maç hocanın taktik oyunuyla kazanırız. fener maçında psikolojik olarak kaybettik bence. reaksiyon yoktu takım olarak.

Doğukan Uçan
04.03.2021, 08:49
3-4 hafta sonra rize maçı var gelene gidene yeniliyorlar biz yenersek yine trabzon düşürdü diyecekler :D :D

hyasin61
04.03.2021, 09:31
Kasımpasada baya eksik var o yuzden kazanarak yeni bir seriye baslayacagımızı dusunuyorum.

Mehteroğlu
04.03.2021, 09:38

arkadaşlar, ağaoğlu zaten yeterince bu konuda tepki ortaya koydu, albayrak ve terim'in de desteklemesi bize yazar... ben bunda bize negatif etki yaratacak birşey göremedim.

Mehteroğlu
04.03.2021, 09:49
Kasımpasada baya eksik var o yuzden kazanarak yeni bir seriye baslayacagımızı dusunuyorum.

en golcü oyuncuları yok, sadece hajradinovic varga ve yusuf ile koşturacaklar ileride yine de dikkat etmek gerek.
orta saha ve stoperdeki aytaç ve luckassen eksikleri bizim için önemli avantaj olur umarım.
ben rahat yeneceğimizi hayal ediyorum, yine de son maçtaki 4-3 'ü unutamıyorum, travma gibiydi tatilimi zehretmişti...
özetle dikkatli ve konsantre oynarsak mutlaka yeneriz ve yenmeliyiz.

serdaracıl
04.03.2021, 10:06
Uğurcan-edgar/hüseyni-vitor/marlon-Berat/baker/flavio-djanini-bakatesas-tony

+ 61

Hamza Yilmaz
04.03.2021, 10:10
Sagbek'de Hüseyin'i denemis Hoca[emoji2357]

UĞUR DURTAŞ
04.03.2021, 10:23
Kaplanlar bugün yenin be.
çok değerli olacak çokkk.

pReN@_61
04.03.2021, 10:23
Kasımpasada baya eksik var o yuzden kazanarak...
fenerde de vardı, mazallah...

Tatar Kemal
04.03.2021, 10:44
Zor bir maç olacağı belli. Trabzonspor'da bir kaç haftadır futbol kalitesi ve kondüsyon düşüşte. fb maçında bu düşüşler daha net olarak belirdi. Büyük bir ihtimalle bu maçta da kalite ve fizik olarak zayıf kalacağız. Kasımpaşa bu maçı çıkış maçı olarak görecek ve yoğun baskı kuracaktır. Kabul etmek gerekir ki Trabzonspor, Abdullah Avcı öncesi döneme geri dönmek üzere. Maç kazandıran futbolcuların durumu oldukça üzücü. Gol yememek lazım. Aksi halde maçı çevirmek çok zor olur.

HOPA'LI TS'Lİ
04.03.2021, 11:05
denizli-g.birliğ-a.gücü bana göre banko gider 4. takım ya erzurum ya kayseri ya rize olur.

Kayseri iyi top oynuyor. Düşmemeli

Rize düşsün

HOPA'LI TS'Lİ
04.03.2021, 11:11
Bu maçı kazanamazsak bu sezon için 4.lükten başka bir hedef kalmayacak.

FB maçında yenilmeden (beraberlik de dahil buna) bu maça çıksak 2.lik veya 3.lük hedefi de olabilirdi.

Yine de yeni bir serinin başlangıcı ve özgüven tazeleme açısından çok kritik bir maç

HOPA'LI TS'Lİ
04.03.2021, 11:14
Bu maçı kazanamazsak bu sezon için 4.lükten başka bir hedef kalmayacak.

FB maçında yenilmeden (beraberlik de dahil buna) bu maça çıksak 2.lik veya 3.lük hedefi de olabilirdi.

Yine de yeni bir serinin başlangıcı ve özgüven tazeleme açısından çok kritik bir maç

Hakemler Başak kupa maçı dahil epey maçta penaltılarımızı vermediler.

Yeni penaltıcı Bakasetas penaltıları gole çevirmede usta

Penaltıları boş geçmemek önemli (tabi verirse VAR-AVAR'daki şerefsizler)

serdaracıl
04.03.2021, 11:17

Off ya. Kurtuluş yok anlaşılan

ahamitokutan
04.03.2021, 11:30
denizli ve gbirliği düşsün ve mümkünse bir daha gelmesin. ankaragücü iyi takım kurtarma ihtimali yüksek. kayseri kendi kaderini kendi çizsin. rize de istanbul uşaklığı yapmazsa düşmez. angutlu başakşehir ve kasımpaşa beraberce düşerler innnşalllahhh.

Hamza Yilmaz
04.03.2021, 11:47
Off ya. Kurtuluş yok anlaşılanMalesef

Enes Başkaya60
04.03.2021, 11:52

Taha Erdem Cevahiroğlu varken Hüseyin sağ bek oynuyorsa yazıklar olsun diyorum...

M.Kılıç50
04.03.2021, 12:20
Zor bir maç olacağı belli. Trabzonspor'da bir kaç haftadır futbol kalitesi ve kondüsyon düşüşte. fb maçında bu düşüşler daha net olarak belirdi. Büyük bir ihtimalle bu maçta da kalite ve fizik olarak zayıf kalacağız. Kasımpaşa bu maçı çıkış maçı olarak görecek ve yoğun baskı kuracaktır. Kabul etmek gerekir ki Trabzonspor, Abdullah Avcı öncesi döneme geri dönmek üzere. Maç kazandıran futbolcuların durumu oldukça üzücü. Gol yememek lazım. Aksi halde maçı çevirmek çok zor olur."Kabul etmek gerekir ki Trabzonspor, Abdullah Avcı öncesi döneme geri dönmek üzere."

Yavaş kardeş ya bu nasıl bir karamsarlık böyle? 10 maçtır yenilmediğini, Fener maçı 2021 ilk mağlubiyetinin olduğunu unuttun herhalde.
Bir maç kaybetmeyle newton dönemine dönüyoruz demek de neymiş?

ÖmürKaradeniz61
04.03.2021, 12:26
Dün de gördük rakiplerin puan kaybetme lüksü var ama bizim yok. Bunu sorumlusu ne hoca ne futbolcular. Sene başında saçma sapan puan kayıpları olmasaydı şuan farklı şeyler konuşuyor olacaktık.

Kemal Öztel
04.03.2021, 12:51
Kaybedilen hiç bir şey yok. Kazan sessiz sakin yoluna bak. Akşam fener de puan kaybedecektir.

Enaldo61
04.03.2021, 13:03
Umarım Ekuban ve Bakasetas oynamaz bugün. Geçen maçtan sonra kesilmeleri lazım.

holyjoker
04.03.2021, 13:21
takıma dair neredeyse herkes hakkında negatif bir düşüncem var maalesef. bunlar arasında maliyeti yüksek olduğu için berat v bakasetas'a değinmek istiyorum. berat ne onazi kadar iyi bir 6 numara ne de sosa'ya yakın seviyede bir 8 numara. bu arkadaşın ideal pozisyonu ne hala emin değilim bu her iki pozisyon özelliğini de biraz biraz kendinde taşıyor ama durum böyle olunca yanında oynatacağımız adam 6'mı yoksa 8'mi olacak karar veremiyoruz. bence 8 olacak tekniği, oyun görüşü, ilk dokunuşu ve top sürme meziyeti yok. ama 6 olma isteğinde olup takımın adeta Doberman'ı olma isteğinde de olduğunu göremiyorum. profil 6'ya daha yakın görünüyor.

bakasetas'a gelince bizim ihtiyacımız olan 10 numara, bir ara yusuf yazıcının ,sosa'nın, geçmişte sergenin yaptığı gibi oyun görüşü yüksek 'ağ ören' model bir oyuncuydu. sağ bek ileri çıkıp sağ öndeki hücumcumuza desteğe gittiğinde karşılarında sol bek v sol ön oyuncusunu bulduğunda orada bulunup çoğunluğun takımımızda olmasını sağlayacak bir 10 numara. perreira'nın ortasında novak'ın fenere attığı kafa golündeki yusuf yazıcıyı hatırlayın. oysa bakasetas hazırlayıcılığından ziyade bitiriciliğiyle öne çıkan bir profil. yunus mallı ise tam belirttiğim profile uygun bir isim. eğer kondisyonunu sağlarsa katkı yapması şüphesiz ki ben ihtiyacımız olan 10 numarada hem ömür'ün hem de bakas'ın önünde görüyorum kendisini.

biz böyle gideceksek ya komple sistemimizi değiştirip mevcut adamlara yönelik oyun oynayacağız ya da bu adamların bizim sistemimize uyumunu bekleyeceğiz ki onu da %100 başarıyla gerçekleştirmeleri şüpheli. bu oyuncular geldiğinde daha iyi sonuçlar almamızı ise şöyle açıklıyorum kendimce; formayı aldıkları isimler o kadar kötüydü ki 7/10'luk performansları dahi bizde fark yarattı. aynı şeyi sağ bek pozisyonumuz için de söyleyebilirim. ligin ilk 10 sırasında herhangi bir takımın sağ bekini bize koysak o bile bizde fark yaratır.

Bizim takımın en iyi topunu oynadığı dönem orta üçlüsünde berat parmak / baker ve en önemlisi önde 10 no'da flavio vardı.çünkü hareketsiz, koşu atmaktan imtina eden, topu sürekli ayağına isteyen oyuncular grubu arasında flavio dinamik özelliğiyle fark yaratıyordu. Allah'ı var, zeki de bir oyuncu. şu takımda yeri garanti isimlerden birisi olmalı. 8 no'da iyi yönlerini ortaya çıkaramıyor her ne kadar görevini yapıyor olsa da. keşke lille'de yazıcının kullanıldığı gibi biz de bakasetas'ı önde kullanmayı denesek. böylece canini'den kurtulmuş oluruz ya da onu idealindeki kanatlarda değerlendiririz.
maça gelince takımımdan bir kez olsun oyuna domine ederek başlamasını istemekteyim. sadece bir kere ya. fener geçtiğimiz hafta yaptığı başlangıçla bizimkilere korku verdi ve bunu ben ekran karşısında hissediyorum. ve o etki maç boyunca sürdü. terimin en iyi yaptığı şey takımını maçlara hep iyi başlatmak olmuştur. 96-2000 döneminde ilk yarım saatler hep iyi başlayıp sadece oyunculara değil seyirciye v hatta tv karşısındaki izleyiciye dair 'şansınız yok' duygusunu yaşatmıştır. öylesi futbolu ben takımımda 2010-11 senesinin ilk devresi ve ünal karamanın takımı çok iyi hazırladığı derbilerde görmüştüm. o maçları bile bazen keyifle açar tekrar izlerim oysa bu seneki hatta geçtiğimiz seneki maçları dahi bittikten sonra ne bir özetini ne de tekrarını izlemişimdir çünkü zevk almıyorum.

bugün özelinde sözlerimi sonlandırayım; bu paşa, hem bize ters gelmesi hem istanbul takımlarına coğrafi yakınlığı hem de fener ile olan iyi ilişkilerinden ötürü ligden def edilmeli. bugün hiçbir hedefimiz olmasa bile gelecek sezonlar için bu takımın ligden düşmesi adına kendilerine mağlubiyeti yaşatmalıyız.

Mehmet Fatih Yavuz
04.03.2021, 13:26
Büyük süprizler olmadığı sürece Bjk şampiyon olacaktır. Ligin en istikrarlı kadrosuna ve en güçlü oyununa sahip şu anda.

Altındaki her takım 2. olabilir.

Bugün de kazanabiliriz. İnşallah geçen haftaya göre daha iyi oluruz.

alper*
04.03.2021, 13:35
Kaybedilen hiç bir şey yok. Kazan sessiz sakin yoluna bak. Akşam fener de puan kaybedecektir.

Akşam fener maçında Antalya nasıl saldıracak göreceksin.

Nasıl açık oynayacak.

O atak yapsa giyotinle kellesi gidecek kadar korkan topçular nasıl saldırıp boş alanlar bırakacaklar göreceksin.

Antalya'nın son 10 maçının şut rekoru kırılacak.

Mert Oğuzlu61
04.03.2021, 13:51
Huseyin sag bek oynarsa Avci icin elestiriler gelmeye baslar, hic hos olmaz. Alt yapida sag beke benzer bir sey varsa cikartsin oynatsin ya da Serkan ile devam edelim.

Huseyin, Edgar falan sacmalamanin alemi yok Pes Fifa oyunu degil bu.

Enes Başkaya60
04.03.2021, 13:52

Akşam Sikebahçenin Ersun Yanallı Antalya'yı yenmeme ihtimali yok imkansız yani...

Enes Başkaya60
04.03.2021, 13:54
Huseyin sag bek oynarsa Avci icin elestiriler gelmeye baslar, hic hos olmaz. Alt yapida sag beke benzer bir sey varsa cikartsin oynatsin ya da Serkan ile devam edelim.

Huseyin, Edgar falan sacmalamanin alemi yok Pes Fifa oyunu degil bu.

Taha Erdem Cevahiroğlu var çok da iyi çocuk Serkan Hüseyin ile uğraşacaklarına bu çocuğa şans verseler keşke ama nerde...

ataullah-ı sani
04.03.2021, 14:09
Parmak ve Yusuf Sarı 11 başlar herhalde artık bir zahmet

Hamza Yilmaz
04.03.2021, 14:12
Parmak ve Yusuf Sarı 11 başlar herhalde artık bir zahmetMr.Overrated Eku yine oynar Sag acik

Hamza Yilmaz
04.03.2021, 14:18
Akşam Sikebahçenin Ersun Yanallı Antalya'yı yenmeme ihtimali yok imkansız yani...Biraz olumlu olmaya bak renkdas, ben denedim güzel oluyor :)

Enes Başkaya60
04.03.2021, 14:34
Biraz olumlu olmaya bak renkdas, ben denedim güzel oluyor :)

Olumlu bakıyorum arada kardeşim tabiki ama öyle bir düşüncem var vallaha :D

Enes Başkaya60
04.03.2021, 14:35
Parmak ve Yusuf Sarı 11 başlar herhalde artık bir zahmet

Bende öyle başlaması gerektiğini düşünüyorum reis Ekuban yerine Yusuf Flavio yerine Parmak başlamalı bu maç net...

AyhanPe
04.03.2021, 14:35
Sac bas yonduracak bir mac olabilir. Sabirli olmaliyiz. Geride düsebilir takim. Beraberlikte cikabilir. Bu aksam fb - Antalyaspor macida beraberlikle sonuclanabilir. Gs nin bagrismalarindan sonra acikca fb yi ittirmeyeceklerdir. Antalya maci vermezse yine kutsal dengeyi saglayacaklar. Bugünki Kasimpasa maci fb macindan daha önemli bence..

pReN@_61
04.03.2021, 14:38
Bakalım kadromuz nasıl şekillenecek..

odyseuys
04.03.2021, 14:38
yunus emre sel'in verdiği onbire göre flavio kesilmiş yerine parmak oynayacak. onun dışında ideal 11'imizle sahada olacağız.

Doğukan Uçan
04.03.2021, 14:39
bu takım halen daha şampiyon ya da 2.bile olabilir ama bu yönetimle olamaz.

geçen sene ankaragücü-başakşehir maçında yaşananlar gs ya da fb ye olsa başak 3 hafta içinde seri mağlubiyetler alırdı.

wakaeme
04.03.2021, 14:50
flavioyu kesmiş hoca keseceğine sağ beke koy serkandan bin kat iyi oynar

hofsaale
04.03.2021, 14:52
Serkan mi oynuyor..

Avcı hoca sinirleri zorluyor... Çok inat...

Zafer Fidan
04.03.2021, 14:53
Sampiyonluk hedefimiz olmasin. Önümüze bakalim her maci kazanmaya cikalim sonunda ne cikiyorsa odur. 1-3 arasi benim icin hedef olmali. Ligin ilk 5 hafta sonra sezon sonunda ilk ücte bitireceksin deseler kim hayir demezdi?

wakaeme
04.03.2021, 14:55
hoca parmak harici hiçbir değişiklik yapmamış bu kadar kötü maçlardan sonra taktiksel bir reaksiyon beklerdim hayal kırıklığına uğrattı

Enes Başkaya60
04.03.2021, 14:59
Şu kadro hayal kırıklığıdır ekuban'ın hala kesik yememesi neyin kafası abi taktiksel hiçbir değişiklik yok şaka gibi Serkan yerine Flavio oynasa ne olacak yani...

sessizkral_1
04.03.2021, 14:59
hocanın belirli bir sistemi var bunu bozmak istemiyor, ayrıca kadro genişliği rotasyona müsait değil bence.

Star61
04.03.2021, 15:00
Hocamizi bugune kadar hep destekledim halende daha destekliyorum ama yeni birseyler denememesi canimi sikmaya basladi artik. Ekuban ve Djaniny izlemeye katlanamiyorum
artik. Aynisi Serkan icinde gecerli ama Kamil sagolsun herzamanki gibi sakat yani alternatif yok.

jönts
04.03.2021, 15:03
Ekuban görmek istemiyordum ama sıkıntı yok.

Düşündüğüm gibi, hoca net galibiyet istediği maçlarda Flavio ile başlamıyor.

Ben Baker isterdim ama Parmak da olur, vardır hocanın bildiği.

Keşke kulübede vergilerle alınmış Chadli, Berkay, Guldbransen, Robinho, Giuliano falan olsa da taktiksel revizyon yapsak ama yok. Yusuf Sarı var, istersen.

BlackPanther
04.03.2021, 15:05
Hocam, bu Serkanın bu takımda ne işi var?!?!?!?!

tristram
04.03.2021, 15:06
macin sonucundan bagimsiz bize gelen tum hocalarin bu takintili hallerine bitiyorum arkadas.5 atip kazansak dahi fikrim degismez.cikan 11'e bakinca sikeciler macinda tek sorun flavio'nun oynamasiydi diye dusunuyor insan..sadece serkan degil ekuban ve djaniny'de bana gore kesik yemeliydi.ozellikle ekuban kac mactir dokuluyor ama nedense dokunulamiyor.eskiden alternatif yok deniyordu ama peki ya simdi?serkan'in alternatifi kenarda oturan malzemeci bile olabilecekken bu israr nedir?bir ezber tutturulmus gidiyor.hoca geldiginden beri yaptigi tek degisiklik flavio-parmak veya flavio-baker degisikligi.son maca gore degerlendireceksek berat flavio'dan daha kotu oynadi..serkan'dan tek farki yaptigi top kayiplarinin gol olarak sonuclanmamasi.

simdi bu sayilan isimler es kaza iyi oynar birileri cikip siz hocadan iyi biliyordunuz simdi konusun der..burada benim anlatmaya calistigim sey kadro adaleti.kotu oynayanin kesik yemedigi bir sistemde adalet olmaz.bu kadroda ugurcan dahil les atan herkes kesik yiyebilmeli.

inatlarina tukurdugumun hocalari.herseyin en iyisini siz biliyorsunuz anasini satiim.mac oncesi tum keyfimizi kacirdi.masallah dedigimiz hoca uc gun huzur vermiyor arkadas.

leavemealone
04.03.2021, 15:07
Yine Serkan oynuyor
Yeter ama harbiden yeter

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Emre Doğan
04.03.2021, 15:07
Sorun ileri 4'lünün uyumsuzluğu ama flavio kesik yemiş.

cem1990
04.03.2021, 15:08
İLk 3 sıranın bizi ciddiye almaması çok iyi
Gündemden uzak kiti kiti ilerleyelim
Daha kendi aralarında maçları var

ozturk
04.03.2021, 15:09
1 değişiklik harici kaybeden kadroyu bozmamış hoca.

ozturk
04.03.2021, 15:09
Serkan nedeniyle Kasımpaşa'nın bir gol atacağı kesin gibi.

alper*
04.03.2021, 15:13
Olası puan kaybında hocayı tartışan futbol gerizekalısıdır.

Baktım simdi tweette millet yok Flavio neden yok diye başlamış kulise.

Ulan andavallar, Flavio oynadığı maçlarda kuş mu konduruyordu.

Her boku da bilmeyin .

Yiğit SARI
04.03.2021, 15:14
Serkan ısrarı zarar vermeye başladı artık gibi. Bugün umarım iyi bir performans sergiler fener maçında yediğimiz -bir nevi yedirmeye fazlasıyla katkı sağladığı- golden sonra bir anda ortadan kayboldu. Psikolojik olarak iyi durumda gelmiyor bana

Isko6161
04.03.2021, 15:14
macin sonucundan bagimsiz bize gelen tum hocalarin bu takintili hallerine bitiyorum arkadas.5 atip kazansak dahi fikrim degismez.cikan 11'e bakinca sikeciler macinda tek sorun flavio'nun oynamasiydi diye dusunuyor insan..sadece serkan degil ekuban ve djaniny'de bana gore kesik yemeliydi.ozellikle ekuban kac mactir dokuluyor ama nedense dokunulamiyor.eskiden alternatif yok deniyordu ama peki ya simdi?serkan'in alternatifi kenarda oturan malzemeci bile olabilecekken bu israr nedir?bir ezber tutturulmus gidiyor.hoca geldiginden beri yaptigi tek degisiklik flavio-parmak veya flavio-baker degisikligi.son maca gore degerlendireceksek berat flavio'dan daha kotu oynadi..serkan'dan tek farki yaptigi top kayiplarinin gol olarak sonuclanmamasi.

simdi bu sayilan isimler es kaza iyi oynar birileri cikip siz hocadan iyi biliyordunuz simdi konusun der..burada benim anlatmaya calistigim sey kadro adaleti.kotu oynayanin kesik yemedigi bir sistemde adalet olmaz.bu kadroda ugurcan dahil les atan herkes kesik yiyebilmeli.

inatlarina tukurdugumun hocalari.herseyin en iyisini siz biliyorsunuz anasini satiim.mac oncesi tum keyfimizi kacirdi.masallah dedigimiz hoca uc gun huzur vermiyor arkadas.

Sezon basi yapilan rezalet kadro muhendisligi yuzunden bunlari kesemiyoruz malesef. Her iki oyuncunun alternatifi yok. Yusuf ve Afobe'yi bende olsam ilk 11 oynatmam

LittleFinger
04.03.2021, 15:15
Hocamizi bugune kadar hep destekledim halende daha destekliyorum ama yeni birseyler denememesi canimi sikmaya basladi artik. Ekuban ve Djaniny izlemeye katlanamiyorum
artik. Aynisi Serkan icinde gecerli ama Kamil sagolsun herzamanki gibi sakat yani alternatif yok.
Sorun orada kimi deneyecek yeni? En fazla afobe - yusuf oynar
Takım yedekte dahi bek yok zaten

Alt yapıdan birileri denenecek seviyede bile değil sanırım ki Serkan zulmü devam ediyor.
Serkan - Ekuban kanadı gerçekten çok zayıf oyun aklı olarak çok düşükler, süreklilikleri yok, zeka eksikliği var, pas kalitesi düşük de yerine oynayacak da kimse yok :D

Zaten bir iddiamız da yok o yüzden rahat olmak gerek :D

mekatronik
04.03.2021, 15:16
Baştan belirteyim, siz Serkan'ı yere göğe sığdıramazken Serkanla olmayacağını defaatle yazan biriyim.
Vay efendim Serkan neden 11 başlıyor diye soranlar samimiyetle söyleyin, alternatif oyuncunuz kim?
Flavio mu, Hüseyin mi, yoksa alt yapıdan biri mi ? (varsa)

Serdar A
04.03.2021, 15:17
Ekuban varsa Ekuban oynar, kusura bakmayın. Sanki adamın alternatifi Cardozo, Sörloth da oynatılmıyor... Bu sezon sıralamadaki yerimiz az çok belli, futbolcu formsuz bir periyotta olabilir, bir gol atarak bu süreci geride de bırakabilir, biraz sabır. Ekuban'ı sürekli oynatmalı, böylece ya sözleşme yenilemeli ya da gelecek en iyi teklifle satarak kaynak oluşturmalıyız.

Isko6161
04.03.2021, 15:17

Alt yapıdan birileri denenecek seviyede bile değil sanırım ki Serkan zulmü devam ediyor.
Serkan - Ekuban kanadı gerçekten çok zayıf oyun aklı olarak çok düşükler, süreklilikleri yok, zeka eksikliği var, pas kalitesi düşük de yerine oynayacak da kimse yok :D

Aynen, yukarida bende yazdigim gibi sorun tam olarak bu.

Ahmet Kara
04.03.2021, 15:18
Öz evlatcilari memnun etme yarisi hizla suruyor hunter hocamin.
korkak futbola devam.

lazminator61
04.03.2021, 15:18
kitlik bizi bekliyor yine, en az 100 defa geri pas oynariz ugurcana. Ekuban 3 kisinin icine dalip topu kaybeder, djannyi hayalet gibi tüm sahda gezer bitek rakip ceza sahsinin icinde degil, Parmak error yapar, Baka kosmas, mücadele etmez, Serkan ah Serkan :)

Enes Başkaya60
04.03.2021, 15:19
kitlik bizi bekliyor yine, en az 100 defa geri pas oynariz ugurcana. Ekuban 3 kisinin icine dalip topu kaybeder, djannyi hayalet gibi tüm sahda gezer bitek rakip ceza sahsinin icinde degil, Parmak error yapar, Baka kosmas, mücadele etmez, Serkan ah Serkan :)

Tamamen katılıyorum aynen böyle oynuyoruz vallaha ;)

Doğukan Uçan
04.03.2021, 15:19
Bu yusuf ne zaman oynayacak?

Yazıktır arkadaş ya.

Star61
04.03.2021, 15:21

Abi tamam iste birazda Yusuf ile Afobeye sayip sovelim�� Biktim
djaniny ile ekubana sovmekten

Oğuz B.
04.03.2021, 15:22
Oyunculara taraftar olarak gıcık olma hakkımız var ama hocanın yok. Burada onu kovarım şunu keserim bunu asarım demek kolay. Ama hayatta bir karşılığı yok.