PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 27.Hafta | Trabzonspor 0-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12

zorroid
25.02.2021, 01:30
Negatif çıktığını öğle saatlerinde okuyabilirdin.

tamuğ yamtar
25.02.2021, 01:51
Trabzonspor ile alakalı bazı sosyal medya hesapları çok ama çok anlamsız işler yapıyorlar.

İnsan da, maç iyi ki taraftarsız oynanıyor demiyor değil.

Şike sezonundan sonra özellikle iç sahada oynadığımız maçlarda don, atlet atıldı, yok direk söküldü derken, adamlar sakin sakin oynayıp, maçları rahat rahat alıp gittiler.

Bize bu mevzuların ne yararı oldu?

Gereksiz, anlamsız işler.

Topu bize bırakma konusuna gelecek olursak, topla ilişkisi iyi olan futbolcularımız var.

Maç içerisinde avantaja çevirebiliriz bu durumu.

Ama Abdullan Avcı’nın bunu tercih edeceğini zannetmiyorum.

İki takımda topu birbirine bırakırsa sıkıcı ve çok duran bir maç olacağı kesin.

Ama maçı tutma anlamında biz çok daha iyiyiz.

O yüzden iki türlü de maç bize dönük gibi görünüyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

jairzinho
25.02.2021, 01:54
Aslında Orta hakemin bir önemi yok artık bence. Bakalım varda kim olacak. Artık herşeyi var belirliyor

VAR dan etkilenen yada etkilenmeyen orta hakem,asıl olay bu

VAR a bakıp ''oyna devam'' diyebilen bir hakem saha dışını devre dışı bırakır,

süper kupa maçında yaşar kemal i VAR a çağırdılar edgarın penaltı pozisyonda,ve penaltıyı verdi,oysa maçta devam demişti,buda maçın VAR da yani saha dışında yönetileceğini anlayabiliriz
bizim lehimize olan penaltıda ise VAR çağırmadı yaşar kemali

hem yaşar kemal sıkıntılı bir hakem hemde VAR devreye girip VAR dan etkileniyor

haftanın en kritik maçına avrupada 1 maç dahi yönetmemiş yaşar kemali atamak skandal bir karardır .net

aynı şeyi kırılma maçında başakşehir fb maçında yaptılar,başakşehiri doğradılar,sonuç?6 hafta dinlendirdikten sonra bahattin maç yönetmeye devam ediyor,o maçta erol kovuluyordu misal,ligin kaderi ile oynuyorlar,malum maçta başak 1-0 önde ve gustavo nun net kırmızısı verilmiyor

özetle hakem atamalarında bence dikkat ettikleri şeylerden biri VAR dan etkilenip etkilenmediğinde hakemin,VAR dışarıdan ne kadar müdahale ederse etsin son kararı maçın orta hakemi veriyor,önemli olan kendi kararında durabiliyor mu? yoksa VAR a mı bırakıyor inisiyatifi

süper kupa maçında VAR ile penaltı verdi aleyhimize yaşar kemal

CaptanBarbosa
25.02.2021, 09:53
Rüyamda 1-0 kazanıyorduk, aşırı sevinç yaşıyordum. Umarım tersi çıkmaz.
Ayrıca hakemle çok çok uğraştığımızı hatırlıyorum.

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zaqua
25.02.2021, 10:30
arkadaşlar buyutmeyin bu maçı. çıkar oyunumuzu oynarız. kazanırsak ne alâ, kazanamasak problem yok. biz gelişen bir takımız, sonraki haftalarda açığı kapatmaya gayret ederiz o kadar.

şikeciler dağılmış, kazan kaynıyor. medya maçı konuşuyor, kritik diyor ama konu biz değiliz. onlar fenerbahçeyi konuşuyor. biz neden gaza geliyoruz? biz neden ortamdan etkileniyoruz? bize ne karbonattan, koçtan, koyundan? herhangi bir maç, fazlası değil. bana sorarsanız alanya ya da hatayla oynamak daha zor, daha kritik.

türkiye'de istanbul'a kar yağmadan kış gelmez. şimdi istanbul'a kar yağmış onu konuşuyorlar. biz üşüyor muyuz? hayır. o zaman boş verin. sanki biz kaybetsek hocayı ve takımı mı sorgulayacağız bunca başarının üzerine ?

Fatih K.
25.02.2021, 10:44
Baker da iyileşirse eğer orta sahada hoca kimi oynatacak bakalım. Bakasetas ve Beratı kesmeyeceğini düşünürsek bir forma için Baker, Parmak, Flavio hatta bir de Yunus şans bekliyor. Hocanın her şartta Bakerı sahaya sürdüğünü, Flavioyu hiç alternatif olduğunda tercih etmediğini ve Parmakın da o bölgeyi tamamlayacak oyuncu olduğunu düşünürsek sıkıntılı bir durum olacak.

Ayrıca ciddi bir alternatif kozumuz da olacak bu maç. Afobe, Yunus, Baker, Flavio, Yusuf kenardan hücuma etki edebilecek oyuncular.

Maç konusuna gelince Erolun bu ligde topu verip kazanamayacağı birkaç takımdan biri olduğumuzu düşünüyorum. Hem Abdullah Hocanın saha dağılımını hiç kaybetmemesi hem de ligde muhtemelen çoğu kanat oyuncusundan hızlı stoperimiz olmasından ötürü kontradan bize zor gol atarlar. Uzaktan gol silahlarımızı da düşünürsek baskı yemeden oynayacağımız maç sanırım en çok Abdullah Hocanın işine gelir. İçeriye devrilip vuracak Nwakaeme, yay önünden Bakasetas, rakibi çok geriye basarsan geriden vuracak Berat, Baker, Parmak var.

trbzonsporlu
25.02.2021, 11:54
fener deplasmanda ligin en başarılı takımı. topu rakibe verdiği maçları kazanıyorlar. kadıköyde oynadığı rakibin kapandığı maçlarda ise inanılmaz puanlar kaybettiler.

aslında bunlara kafa yormaya gerekte yok. başımızda ligin en iyi taktik ustası hocası var ve erolunda ciğerini bilir. daha başakşehir galibiyetinden dönerken uçakta av planlarını yapmaya başlamıştır hocamız.

amasya0561
25.02.2021, 12:39
Aslında Orta hakemin bir önemi yok artık bence. Bakalım varda kim olacak. Artık herşeyi var belirliyor

orta hakem tamam hatta yan hakemde tamam var ıda ayarlarlar bi zahmet (ama ne yaparlarsa yapsınlar oyunları boşa çıkacak inşallah)

Ahmet Taşçı
25.02.2021, 13:00
Var hakemi kim olsa tartışılmaz... Ben söyliyim hiçkimse...

artvints
25.02.2021, 13:34
Fener'in ne oynadığı belli olmadığı için şöyle oynayalım diyemiyorum. Tamamen moral değerlere bağlı olarak bir tepki gösterecekler. Karşılarında sakin ne yaptığını bilen, sürekli hareket eden, her pozisyonda bir adım önde bir takim görürlerse moral de kalmaz. Bizim için özgüvenli olmak çok önemli.

Enaldo61
25.02.2021, 13:40
maçın iddia oranları neden bu kadar değişti? fener galibiyeti 2.05 bizimki 2.55 olmuş. fenerin bu kadar favori olması çok ilginç.

Samet Berber
25.02.2021, 13:42
maçın iddia oranları neden bu kadar değişti? fener galibiyeti 2.05 bizimki 2.55 olmuş.
Bugünkü antreman fotoğraflarında da Hugo Berat gözükmüyor yine Uğurcan ve Baker da süreleri dolmasına rağmen göremedim. Yarın hiç beklenmedik eksiklerimiz olabilir, umarım yanılırım.

Samet Berber
25.02.2021, 13:43
Berat'ı şimdi gördüm fotoğraflarda düzeltme yapayım.

Enaldo61
25.02.2021, 13:49
Berat'ı şimdi gördüm fotoğraflarda düzeltme yapayım.
Resimlere göre Trabzonspor saha antrenmanında yer almayan futbolcular UğurcanErceHosseiniHugoMarlonTrondsenBakerÖmürYusu fSafa

Veysel
25.02.2021, 13:55
Şu maça derbi diye sadece biz diyoruz. Utanıyorum şunu millete empoze etmeye çalışmaktan..

Isko6161
25.02.2021, 13:57
Hugoyu resimlerde goremedim triplere girdim..

Hamza Yilmaz
25.02.2021, 13:58
Hugo iki gündür yok antremanlarda, var bi sikinti. Baker ve Ugurcan dan hala ses yok

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

Sefa Toyer
25.02.2021, 14:01
Uğurcan bordo mavi balık’a balık almaya gitmiş, resmi var.

Mehmet Fatih Yavuz
25.02.2021, 14:16
YES kanalında Uğurcan ve Baker'ın karantinasının dün bittiğini, Trabzonspor sağlık kurulunun önlem amaçlı olarak 2 gün daha dinlendirilmesi kararı alındığını söyledi.
Yani Kalecilerde sorun yok.

Sadece Marlon cumartesi günü teste gireceği için hazırlıksız olabilir.
Diğer oyuncularda sorun görünmüyor.

ÖmürKaradeniz61
25.02.2021, 14:28
Hugo yok galiba bir sakatlığı mı var ?
Hiçbirşeyden haberimiz yok hep bir entrika dalevera. Çıkın söyleyin neyse nedir yani anlamıyorum.

ilelebeTS
25.02.2021, 14:30
Şu maça derbi diye sadece biz diyoruz. Utanıyorum şunu millete empoze etmeye çalışmaktan..

3 takımla yaptığımız maçlar bizim ülkede çok zamandan beri derbidir. Yeni nesil ısrarla derbi demek istemiyor, aynı şehir muhabbetinden dem vurarak. Ama bizde derbi demek büyük maç anlamına geliyor. Kasımpaşa maçına derbi demezler mesela, halbuki o da aynı şehir.

Enaldo61
25.02.2021, 14:39
adam açıklamayabilir hemen rakip takım duymasın diye oyuncunun olmayacağını.

Uğurcan'ın da koronası bitmiş hemen gidip maskesiz fotoğraflar bu ne allah aşkına.

kaçarava
25.02.2021, 14:43
Hasan Tüncel, Hugo koruma programına alındı diyor. Hoş bir haber değil gibi. Ne koruması bu

Ozan Gözaçan
25.02.2021, 14:46
3 takımla yaptığımız maçlar bizim ülkede çok zamandan beri derbidir. Yeni nesil ısrarla derbi demek istemiyor, aynı şehir muhabbetinden dem vurarak. Ama bizde derbi demek büyük maç anlamına geliyor. Kasımpaşa maçına derbi demezler mesela, halbuki o da aynı şehir.

GÜNCEL TÜRKÇE SÖZLÜK
derbi
(de'rbi), İngilizce derby

1. isim, spor Aynı şehrin takımları arasında oynanan oyun.

2. isim Büyük takımlar arasında oynanan oyun.

3. isim Yılda bir kez yapılan, üç yaşına gelmiş atların katıldığı yarış.

ilelebeTS
25.02.2021, 14:46
Hasan Tüncel, Hugo koruma programına alındı diyor. Hoş bir haber değil gibi. Ne koruması bu
1. Ağrısı var bir yerinde. Sakatlık olmasın diye.
2. Korona semptomları gösteriyor.

İkisinden biri.

Enes Başkaya60
25.02.2021, 14:47

Covid koruması demek istemiş semptom var muhtemelen çok çok kötü bir haber maçtan 3 gün önce Hüseyin Türkmen Show var yani şaka gibi ne kadar şansız bir takımız abi biz ya...

Kadir Aydın
25.02.2021, 14:48

Değil ki...

ilelebeTS
25.02.2021, 14:51
GÜNCEL TÜRKÇE SÖZLÜK
derbi
(de'rbi), İngilizce derby

1. isim, spor Aynı şehrin takımları arasında oynanan oyun.

2. isim Büyük takımlar arasında oynanan oyun.

3. isim Yılda bir kez yapılan, üç yaşına gelmiş atların katıldığı yarış.

Evet 2. tanım. Ama onu görmezden geliyorlar, işlerine gelmiyor.

Kadir Aydın
25.02.2021, 14:52
Bence Ugurcan da Hugo da oynamayacak.

Enaldo61
25.02.2021, 14:52
hani belirtisiz geçriyordu çoğu kişi, bu kadar yüksek seviye sporcular nasıl belirti veriyor hep. Bağışıklığı kuvvetli adamlar bunlar.

Enes Başkaya60
25.02.2021, 14:53
Bence Ugurcan da Hugo da oynamayacak.

Uğurcan oynar resim çekindiğine göre 2 gün takımla idmana çıkar yeter ama Hugo olmayacak gibi görünüyor çok kötü bir eksik maalesef...

Yiğit SARI
25.02.2021, 14:55
Transfermarkt uğurcan'ın covid durumunu kaldırmış. Baker'ınki değişmemiş

Isko6161
25.02.2021, 14:56
Covid koruması demek istemiş semptom var muhtemelen çok çok kötü bir haber maçtan 3 gün önce Hüseyin Türkmen Show var yani şaka gibi ne kadar şansız bir takımız abi biz ya...
Salonda calismamis mi Hugo? Eger korona semptomlari gosteriyosa salonda isi ne? Bence hafif bi sakatligi vardir.

ilelebeTS
Yusuf Sarı da tedbir amaçlı ayrı çalışıyor. Ezbere konuşmak olmaz.

Enaldo61
Hugo da sorun yok sanırım, kuruntu yapıyoruz. Ama belli olmuyor işte.

Enes Başkaya60
25.02.2021, 14:59
Salonda calismamis mi Hugo? Eger korona semptomlari gosteriyosa salonda isi ne? Bence hafif bi sakatligi vardir.

Dün salonda çalıştı diye bir haber vardı ama bugün de mi salonda çalıştı haber yok bakalım ne çıkacak işin içinden...

Yunus Emre SEYHAN
25.02.2021, 15:07
Uğurcan ve Hugo oynamasa bile maçı alırız.

Savunmamızdaki başarının tabii ki bireysel yeteneklerle alakası var ancak en büyük faktör oyun sistemi. Yoksa takım sezon başından beri beksiz oynuyor

Bu takımda Berat olmazsa o zaman sıkıntı olur. 1-2 ay önce Covid geçirmişti zaten o yüzden sıkıntı yok

ilelebeTS
25.02.2021, 15:08
Hugo da sorun yok sanırım, kuruntu yapıyoruz. Ama belli olmuyor işte.

Korumaya alındı deyince sakız gibi çekiliyor cümle oraya buraya. Salonda ise bu adam sakatlık riskinden dolayı dinlendiriliyordur. Belirti gösterse salonda işi olmaz, evde dinlenir.

Enes Başkaya60
25.02.2021, 15:17
Korumaya alındı deyince sakız gibi çekiliyor cümle oraya buraya. Salonda ise bu adam sakatlık riskinden dolayı dinlendiriliyordur. Belirti gösterse salonda işi olmaz, evde dinlenir.

Kral salonda çalıştığına dair elimizde bir delil var mı işte önemli olan nokta bu???

artvints
25.02.2021, 15:20
Caner yerine szalai oynayabilir sol bekte, tisserrand sol stopere geçer. Baya hata yapan bir futbolcu ama ilk maçta iyi oynamıştı. Az duran top vermek lazım.

bahadır2561
25.02.2021, 15:29
Hugo, Farukcan, Sarı’nın hafif kas ağrıları varmış. O yüzden antrenmana çıkmamışlar.

Sarı’ya 2 kez test yapılmış. İkisi de negatif çıkmış.

Yunus Emre Sel Aspor’da söyledi biraz önce.

Uğur Kalyoncu
25.02.2021, 15:32
Ben de olsam Hugo'yu öksürse dahi koruma altına alırdım.

Adam sadece savunmada değil hücumda da büyük silah.

Tek sıkıntı Marlon gibi. Avcı Beşiktaş maçında yaptığı gibi Berat veya Flaviodan birini Farukcana yardıma gönderecektir. Marlon oynasa dahi yardim gerekirken şimdi daha çok gerekiyor. Hoca her şeyin farkındadır kontrollü oyuna skoru bir şekilde etmeye çalışacağız. Diğer maçlarda biraz şansta yanımızdaydi ve kazandık. İnşallah bu maçı da bir şekilde alırız.

Enes Başkaya60
25.02.2021, 15:32
Hugo, Farukcan, Sarı’nın hafif kas ağrıları varmış. O yüzden antrenmana çıkmamışlar.

Sarı’ya 2 kez test yapılmış. İkisi de negatif çıkmış.

Yunus Emre Sel Aspor’da söyledi biraz önce.

Allah'ına kurban işte harika bilgiler o zaman sıkıntı yok :trabzonspor:

Yiğit SARI
25.02.2021, 15:36
Serkan fener maçı hazırlıkları başladığından beri çıkıyor antremanlara sanıyorum sağda serkan solda kamil oynayacaktır

yorumsuz6117
25.02.2021, 15:41
Hugo oynamazsa kazanmamız çok zor, şu maçta ilk sahada olması gereken adam Hugo'dur net..

Isko6161
25.02.2021, 15:47
Serkan fener maçı hazırlıkları başladığından beri çıkıyor antremanlara sanıyorum sağda serkan solda kamil oynayacaktır
Bence de mantikli olan bu

gudoz81
25.02.2021, 15:54
bizim için İYİ haber 2 maçtır kaybediyorlar...üzerlerinde baskı var
bizim için KÖTÜ haber 2 maçtır kaybediyorlar...üzerlerinde baskı var...

Isko6161
25.02.2021, 15:57
bizim için İYİ haber 2 maçtır kaybediyorlar...üzerlerinde baskı var
bizim için KÖTÜ haber 2 maçtır kaybediyorlar...üzerlerinde baskı var...
2 mactir degil ya.. Arada bi Karagumruk galibiyeti var.

Samet Berber
25.02.2021, 16:10
Hugo yoksa Türkmen'e kalıyoruz ve Edgar-Türkmen ikilisiyle hava toplarında sıkıntı yaşayabiliriz, umarım Hugo'da bir sorun yoktur.

hanzale
25.02.2021, 16:12
Hugo yoksa Türkmen'e kalıyoruz ve Edgar-Türkmen ikilisiyle hava toplarında sıkıntı yaşayabiliriz, umarım Hugo'da bir sorun yoktur.

Türkmen’le sadece hava toplarında değil genel olarak her şekilde sıkıntı yaşarız, hatta 10 kişi çıkmak daha avantajlı olabilir

emre6117
25.02.2021, 16:15
Hugo oynamazsa kazanmamız çok zor, şu maçta ilk sahada olması gereken adam Hugo'dur net..

Hugo ve alternatifi olabilcek hüseyni de oynamazsa h.turkmen kalıyor stopere. O zaman işimiz cok zorlaşır.
Umarım hugo oynar.

OrkHun
25.02.2021, 16:32
Hugo ve alternatifi olabilcek hüseyni de oynamazsa h.turkmen kalıyor stopere. O zaman işimiz cok zorlaşır.
Umarım hugo oynar.
atakan veya ahmetcan oynayabilir türkmen'den önce. bunlar da olmayacaksa türkmen düşünülmeli.

gurur6134
25.02.2021, 16:53
En gec yarina cikar kokusu sakatlik mi var yoksa hastalik belitisi mi belli olur..oyuncular hala daha disarda maskesiz gezmeye fink atip foto cektirmeye devam ediyorlar sen hastaligi yensen bile hala daha tasiyicilik riski devam ediyor olabilir kaldi ki mutant virusden kiriliyor su anda karadeniz neyin ne oldugu belli degilken bu rahatlik nedir bildigin cahillik..

Hugo pozitifse bu macla birlikde k.pasa ve alanya maclarini da kacirir yogun takvim varken kotu oldu forza huseyni diyecegiz artik edgarda sinirda huseyni huseyin tandemine hazirlikli olalim..

Son olarak testler tff den lisans almis kurulusla birlikde sessiz sedasiz yine lisans almis 2. bir kurulusa saha yaptirilmali bu şikeciler icin kirilma maci yapmayacaklari hile hurda yok hugo defansin bel kemigi herseyi beklerim ben bunlardan tarla surulmesine karsi tedbir almak lazim..

BlackPanther
25.02.2021, 17:18
https://s4.gifyu.com/images/CC2236FF-F94A-4F25-9B27-5030D54EEB24.gif

Nwakaemenin pozisyonunu enine boyuna tartışan ve neden kırmızı kart verilmedi diyen şerefsiz TV yorumcuları bu pozisyon hakkında tek kelime etmediler!!!! Bu pozisyonu hakemin sadece sarı kartla geçiştirdiğini ne anlattılar nede tartıştılar.

O şerefsizlere birileri söylesinler. Nwakaeme nin pozisyonu kırmızı kart ise bu pozisyonun cezası futboldan men olması lazım.

Ayıp Ayıp

pReN@_61
25.02.2021, 17:19
İşin esprisi hocam,sensiz tabi ki olmaz.😊Bilmukabele üstat, saygılar.
:yattara2:

mekatronik
25.02.2021, 17:23
Karanlık bir odada çiğ etle mi besliyorlar, koruma programı ne Allah aşkına. Hugo gelmeden Covid geçirmişti, tekrar olmamıştır inşallah.

BlackPanther
25.02.2021, 17:28
https://i.ibb.co/BzbdKpm/Hugo.jpg

theo
25.02.2021, 17:30
Karanlık bir odada çiğ etle mi besliyorlar, koruma programı ne Allah aşkına. Hugo gelmeden Covid geçirmişti, tekrar olmamıştır inşallah.

kondisyon, kaslar, güç, bağlar, nefes için bilimsel takip yapılıyor. eğer her hangi bir tanesinde zorlama olacağı ve de sakatlığa sebep olabileceği düşünülüyorsa özel antremana alıyorlar. koruma dedikleri o. antremanda sakatlanmasının önüne geçmeye çalışıyorlar rahatlatıcı hareketlerle ya da dinlendirerek.

jairzinho
25.02.2021, 18:15
lamı cimi yok aga

bu maça tam kadro çıkmalıyız

saha dışı etkenleri etkisiz kılmak yönetimin işi

artık yeter,bu takımın bu sezon önünü tıkamamak lazım,hedef oldukça yakın görünüyor

gedson geldi oynadı takır takır gs de,bu saçmalıkları kestirip atma zamanı gelmedi mi?

Manu61
25.02.2021, 18:20
Hugo tanık koruma programına alınmış, kendisine yeni bir isim ve yeni bir kimlik verilmiş, artık tamamen farklı bir insan olarak yaşayacak hatta estetik ameliyat bile gündemde.

Son sayfaları okuduğum zaman gözümün önüne böyle şeyler geliyor.

BlackPanther
25.02.2021, 18:24
lamı cimi yok aga

bu maça tam kadro çıkmalıyız

saha dışı etkenleri etkisiz kılmak yönetimin işi

artık yeter,bu takımın bu sezon önünü tıkamamak lazım,hedef oldukça yakın görünüyor

gedson geldi oynadı takır takır gs de,bu saçmalıkları kestirip atma zamanı gelmedi mi?

Gedsonun sadece adı kalmış. Eski halinden eser yok!!!!

Tahir61
25.02.2021, 18:37
---arda (uğurcan)

---kamil---- edgar----hugo (hüseyin)---- farukcan (serkan)

---berat ----Flavio

---Eku ----Baka ----Waka

---Canini

en yüksek ihtimal 11 böyle olur gibi mi yanison durumlara göre?

Enes Başkaya60
25.02.2021, 18:46
Bencede sağ bek Serkan sol bek kamil çıkacak son maç Faruk hocaya pek güven vermedi gibi geldi...

Enes Başkaya60
25.02.2021, 18:47
Gedsonun sadece adı kalmış. Eski halinden eser yok!!!!

Gedson'un son 3 senesi kayıp zaten ama Türkiye'ye gelen bu tür topçular 2 sene top oynamasın iş yapıyor örnek Onyekuru..

ÖmürKaradeniz61
25.02.2021, 18:47
Bu maç için söylenecek tek söz,siz şerefsizler topluluğu olarak biran önce maçınızı oynayın ve bizim temiz yürekli topraklarımızdan defolun gidin. Sizin bu toprakların suyunu bile içtiğini düşünmek benim cinlerimi tepeme çıkarıyor ,uykularımı kaçırıyor. Biran önce maçınızı oynayın gidin.

mkmoglu
25.02.2021, 19:09
son onyıllarda hangi kırılma ve dönüm noktası denilen maçı aldıkkı bu maçı alacağız hiç ümidim yok..genede inşallah alırız maçı

hanzale
25.02.2021, 19:22
son onyıllarda hangi kırılma ve dönüm noktası denilen maçı aldıkkı bu maçı alacağız hiç ümidim yok..genede inşallah alırız maçı

Son yıllarda çok fazla böyle maç aldık en son geçen hafta Başakşehiri yendik

Dawsofield
25.02.2021, 19:28

biraz ezber bir yorum olmuş bu.

son birkaç yılda çok fazla maç aldık böyle. geçen sezon hüseyin çimşirin hocalığında fb yi yendi trabzonspor, ikinci devrenin başında. fenerbahçe için işler yolunda gidiyordu gayet. çok büyük bir çelme taktık orda, büyük oranda dışarı ittik kendimizi de potaya soktuk.

umut22
25.02.2021, 21:18
İddaa da şikecileri favori gösteriyor. İyi haber bence

güneyli
25.02.2021, 21:18
Şu Beşiktaş,hatay,erzurum maçlarında yediğimiz baskıdan sağ salim çıktık ya...Şikecilerin bu kadar baskı yapacak ne güçleri ver ne planları.Biz akıllı ve soğukkanlı olacağız.Yarınki testlerden sonra marlon harici tam kadro oluruz.Bu maçta gergin olan şikeciler..Daha önce böyle maçları kaybettik..Şimdi tam tersi..Puan kaybedersek şansa bala olur..Onların hatay-rize maçları gibi.Lakin td lerini göndermek için mi yoksa kalması için mi motive olacaklar.Şikecilerin antreman fotoları çok derin çöküntü izleri taşıyor.Tüm şartlar lehimize..Umarım bu engeli de aşarız.
Lehiimze olmayan tek durum hakemler.

BlackPanther
25.02.2021, 22:45
Gedson'un son 3 senesi kayıp zaten ama Türkiye'ye gelen bu tür topçular 2 sene top oynamasın iş yapıyor örnek Onyekuru..

Yapma. Onyekuru futbolcumu? O eski Onyekuru yok. Adam ölü ölü. Diabate bile ondan daha iyi. Onyekuru Trabzonspor da forma şansı bile bulamaz.

BlackPanther
25.02.2021, 22:47
Son yıllarda çok fazla böyle maç aldık en son geçen hafta Başakşehiri yendik

Evet. Alıyoruz. Sadece Ünal ve Çimşir zamanında alamıyorduk. Avcı döneminde çok maçı aldık. Örneğin Beşiktaş galibiyeti sonrası Denizlisporu.

BlackPanther
25.02.2021, 22:49
---arda (uğurcan)

---kamil---- edgar----hugo (hüseyin)---- farukcan (serkan)

---berat ----Flavio

---Eku ----Baka ----Waka

---Canini

en yüksek ihtimal 11 böyle olur gibi mi yanison durumlara göre?

Bu ne saçma bir 11? Hugo sakat değilki. Hugo oynayacak. Hüseyinle o maça çıkarsak zaten mağlup oluruz. Hüseyin yazacağına bari Hosseiniyi yaz!

outlaws61
25.02.2021, 22:57
Uğurcan oynamaz diyenler bugünkü fotoğrafı görmedi heralde.

Yalnız ben bu işi anlamadım Uğurcan yine maskesiz balık almaya gitmiş bordomavi balığa.

İkisinde de maske yok.

Trabzonda vaka sayısının bu kadar çok olmasını şimdi daha iyi anlıyorum.

BlackPanther
25.02.2021, 23:01
Uğurcan oynamaz diyenler bugünkü fotoğrafı görmedi heralde.

Yalnız ben bu işi anlamadım Uğurcan yine maskesiz balık almaya gitmiş bordomavi balığa.

İkisinde de maske yok.

Trabzonda vaka sayısının bu kadar çok olmasını şimdi daha iyi anlıyorum.
Maske takmasına gerek yokki?! Vücut o virüsü tanıyor artık. Aynı Virüsden ikinci kez peşpeşe hastalanacak değil heralde. Ben hastalığı geçirip maskesiz başka hastaların evine gidenleri biliyorum. Hiç birşey olmadı ve olmuyor.

Uğur Ö.
25.02.2021, 23:03
Maske takmasına gerek yokki?! Vücut o virüsü tanıyor artık. Aynı Virüsden ikinci kez peşpeşe hastalanacak değil heralde. Ben hastalığı geçirip maskesiz başka hastaların evine gidenleri biliyorum. Hiç birşey olmadı ve olmuyor.

Mutasyonlu virüs var, belli olmaz yani. Milyonluk topçu bunlar dikkat etmeliler. Bir galibiyet 1.5 milyon tl idi sanırım.

Emre.
25.02.2021, 23:06
Nasıl bir oyun bekliyorsunuz? Bizim tarzımız az çok belli ama şb teknik heyeti gelen yorumları dikkate alıp ofansif oynamaya çalışır mı? Yoksa aman kaybetmeyelim diye mi düşünür?

hanzale
25.02.2021, 23:11
Nasıl bir oyun bekliyorsunuz? Bizim tarzımız az çok belli ama şb teknik heyeti gelen yorumları dikkate alıp ofansif oynamaya çalışır mı? Yoksa aman kaybetmeyelim diye mi düşünür?

Ofansif oynasalar keşke

outlaws61
25.02.2021, 23:12

Maske takmasına nasıl gerek yok.

Bu virüsü 2.defa geçirenler var.

Hadi Uğurcanın takmasına gerek yok diyelim. Yanına gidio fotoğraf çektirdiği mekan sahibi geçen hafta pozitif çıkan bu adam ya bana da bulastırırsa diye hiç mi düşünmemiş.

Belki hala virüs var vücudunda belki hala pozitif bilemeyiz bunları.

O yüzden tedbir her zaman iyidir.

Öyle olmasa hastalığı geçiren herkes maskesiz dolaşsın dışarda.

munzevil
25.02.2021, 23:20
Covide karşı her gün bir çay kaşığı bor,bir çay kaşığı İngiliz karbonatı bir çay bardağı ılık suda iyice eritip içmeyi ihmal etmeyelim İnşaAllah

ÖmürKaradeniz61
26.02.2021, 00:17

Fenerin aman kaybetmeyelim diyecek durumu yok hocam. Bizim açımızdan maç çok rahat geçecektir çünkü bizim için ölüm kalım maçı değil. Fener için kazanamazsalar lig biteceği için bu sene en çok motive oldukları maç bu maç olacaktır. Ben zor maç olacağını zor atıp zor yediğimizden dolayı 1-1 gibi bir skor bekliyorum.

Kadir Aydın
26.02.2021, 00:50

Maske takan kisiyi degil, maskeyi takan kiside virüs var ise karsi tarafa gecmesin diye diger insanlari koruyor.

White
26.02.2021, 01:53
Hayır ya o kişiler için geçerli bi durum olmuştur, bu virüsü kapıp ikinci kez kapan binlerce insan var ve de en yakınımda da görüldüğü için bizzat şahidiyim olayın

artvints
26.02.2021, 02:11
Ilk maçı bir daha izledim. O maçı kaybetmemiz bile tamamen şans ve özguvensizlikten kaynaklı. Biraz da fizik olarak bastırmışlar ikinci yarı yoksa bütün maç topun peşinde koşan baskılarda geç kalan bir fener var. Tamamen duran top üzerinden maçı aldılar.

Fener hangi maçta iyi oynadı, erol'un en iyi maçı hangisi deyince hala daha bu maç konuşuluyor.

Bizde o günden bu yana çok şey değişti tabi. Hugo'nun bile maç eksiği olduğu belli oluyormuş o dönem.

Yalnız kısa çabuk oyuncularla baya hareketlilik sağlamışız, çok pas yapmışız. Ozellikle abdülkadir çok fazla top tutmuş ama bitirici hamleleri yapamamış, neden ortasahada oynaması gerektiğini net gösteren bir maç.

Fizik ve oyun olarak o günden bugüne çok geliştik ama biraz daha az pas yapıyoruz son maçlarda. Bence bu maç o kadar da tedirgin oynamaya gerek yok. Vitrin maçı bu. Tam takım çıkıp gücümüzü göstermemiz ve yukarıya oyun olarak da mesajı vermemiz lazım. Biz oynamazsak fener oynar.

iyattara
26.02.2021, 09:04
Günaydın herkese, karşı tarafı heveslendirmeden biz bu maçı kazanacağız mesajını vermek lazım. Sahada duruşumuzu istediğimizi göstermemiz gerekiyor. Özgüveni düşük olan rakibi iyice saha içinde bitirmek lazım. İnşallah istediğimizi alırız.
Bu arada sitenin mi bilmiyorum ama fenerin forma reklamı çıkıyor barcın mı tarcın mı nedir o firmanın.

adiloş bebe
26.02.2021, 09:49
Kamuoyunda oluşan bu aptalca görüşün oluşmaması için Fenerbahçe'nin kazanarak gelmesini çok isterdim. Bu havalar bize hep zarar verdi bu zamana kadar. Hele dün Hıncal Uluç bir şeyler söylemiş tam bir fiyasko. Gülüp geçmemiz lazım da işte böyle böyle iğrenç bir algı oluşturuyorlar ona kızıyorum.

Ozan Yılmaz
26.02.2021, 09:56
Erdinç Sezertam denen şikeci yan hakem görevlendirilmiş dikkat!

Enaldo61
26.02.2021, 10:01
Fener ofansif oynamaz, kontrollü oynıcak, hiç öyle söylenen gibi saldıracağını sanmıyorum, bence puan alalım yeter dicekler. Ama saldırırlarsa güzel olur :)

Defansif kadro bekliyorum ben onlardan.

Ahmet Taşçı
26.02.2021, 10:24
Seyircinin olmaması bu maç için büyük avantaj.

Yiğit SARI
26.02.2021, 10:28
Hugo ve sarı ile ilgili yeni haber var mı?

Fatih K.
26.02.2021, 10:32
Fenerin sahada bir taktiği olmayacak bu çok belli. Zaten birkaç maç hariç olmadı da. Rakibin yönlendirmesine göre kıvam alan bir takım oldular. Hele ki son Caner-Erol mevzusundan ve dokunulmaz Mesut olayından sonra onların kolay kolay sahada dik duracaklarını sanmıyorum.

Biz de vurursak eğer bundan sonra kazandıkları maç için şükür namazı kılacak duruma gelecekler.

Mehmet Fatih Yavuz
26.02.2021, 10:36
Mesut ve Sosa'dan biri sahada olmayacaktır.

İkisi birden oynarsa tamamen orta sahaları çöker!

Sezgin Öztürk
26.02.2021, 10:39
Şu Kemal Belgin tam bir neyse...Buna gençlik yıllarında nasıl koymuşsak hala sancıları sürüyor. Şu feneve koymanın en güzel yanı şu tiplerin patlıcana dönmüş yüzlerini izlemek oluyor. Haydi be fırtınam güldür bir daha yüzümüzü.

gudoz81
26.02.2021, 11:42
doğrudur.
lakin içerde 2 maç üst üste yenilmek ve aslında
bu sezon içerde fazla maç kaybetmek fb nin üzerinde baskı oluşturuyor.
bizim açımızdan bu baskı hem avantaj
hem dezavantaj

Hamza Yilmaz
26.02.2021, 11:46
Şu Kemal Belgin tam bir neyse...Buna gençlik yıllarında nasıl koymuşsak hala sancıları sürüyor. Şu feneve koymanın en güzel yanı şu tiplerin patlıcana dönmüş yüzlerini izlemek oluyor. Haydi be fırtınam güldür bir daha yüzümüzü.O adamin ne oldugu belli degil. fenere de salliyor, herkese salliyor.

only ts
26.02.2021, 11:51

3 kez covid geçiren var etrafımda. Bu nasıl bi yorum böyle. Virüsü geçiren bir kişi antikor oluşturur. Bu antikor kısmen koruma sağlayabilir ancak tekrar covid olmayacağı anlamına gelmez. Hastalığı geçirip başkasının evine maskesiz giren biri olsa olsa başkasının canına kast etmeye gidiyordur.
Trabzon insanının bana birşey olmaz demesi Trabzonu ülkede birinci yaptı.. tebrikler

Enaldo61
26.02.2021, 12:27
O canlı cenazelerin bir programı var kim izliyor anlamıyorum. Hebele hübele boş muhabbet.

ataullah-ı sani
26.02.2021, 12:47
Bir şeyin şuyuu vukuundan beterdir derler.
Üç beş kişinin izleyip bir iki kişinin kâle alacağı bir programda meczupun birinin ettiği lafları her platforma taşımak bence böylelerinin değirmenine su taşıyor.
Bunlara program yaptıranlara göre mühim olan şey nasıl gündem olunduğu değil nasıl olursa olsun gündem olunması.
Doğru bir içeriğe nazaran, yalan haberler, dezenformasyon yapılan, algı yaratılan, suni başlıklar şeklinde yapılan haberler 6 kat daha fazla tık alıyormuş.
Önemli olan tık, hakikat kimim umrunda. Meşhur olalım da isterse anamız umumhanede çalışsın zihniyetindeki insanların işgal ettiği bir medya var ülkemizde topyekûn.

Mehmet Fatih Yavuz
26.02.2021, 12:50
Kemal Belgin dikkate alınacak bir adam değil yahu!
Mr andropoz.
:)

Samet Berber
26.02.2021, 12:56
O programı canlı izledim, bilmiyorum burada başka izleyenler oldu mu izlemeyenler şöyle kısa kısa bir göz atsınlar bahsedeceğim şey mutlaka dikkatinizi çekecektir.

Kemal Belgin'in sağlık durumu iyi değil muhtemelen, Alzheimer başlangıcı olabilir ciddi anlamda. Programın içerisinde defalarca kez alakasız konudan tamamen bağımsız şeyler söyledi, Abdüş için söyledikleri zaten saçmalık da bir başka örnek verecek olursam bir tartışma üzerine geçen sene bu Gs değil miydi 8 puan önde olup da Başakşehir'e şampiyonluk veren gibi bir söz söyledi yanındakiler de çok üstelemediler geçen sene Başakşehir Trabzonsporla çekişti Kemal abi falan dediler adam sustu tek kelime bile etmedi yanındakiler de dediğim gibi çok uzatmadılar konuyu muhtemelen onlar da farkında bazı şeylerin. Dediğim gibi sağlık sorunu olduğunu düşünüyorum o yüzden ne dediğine çok takılmamak lazım bence bu saatten sonra da kolay kolay programa çıkmaz diye düşünüyorum.

pReN@_61
26.02.2021, 13:29
Koruma programından ne haber ?

drose61
26.02.2021, 13:46
trtsporda 86/87de 1-1 biten maçı gösterdi şimdi, baya ezmişiz ama berabere bitmiş. attıkları gol faul, 2 penaltımız verilmemis. şimdi de 88/89daki maçı gösteriyor isteyen izleyebilir.

TA-1012 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hyasin61
26.02.2021, 13:56
Trabzonspor zirveye yaklastıkca bu tur medya uzerınden yapılan saldırıların artması her zaman olmustur ama bu sefer saglam koyan taraf bız olacagız ınsallah.

hyasin61
26.02.2021, 14:02
#TRTGereğiniYap (https://twitter.com/hashtag/TRTGere%C4%9FiniYap?src=hashtag_click) destek verelim arkadaslar.Muhabir bozuntusu Yagız Sabuncuoglu ile ilgili geregi yapılsın

DeAgLeMaNyAq
26.02.2021, 14:20
Yağız her ne kadar geçtiğimiz sene göreve başlamış olsa da TRT’nin gözde muhabirlerinden. Dolayısıyla kolay kolay işine son verilmez en fazla uyarı cezası alır. Burada asıl tepkiyi göstermesi gereken Barış Yurduseven ama o FB’lilere şirin gözükmek için Yağız’ı övmeye devam etsin. Tribünden gelen insanları kulüp muhabiri yaparsanız daha böyle çok olayla karşılaşırsınız. Bu konuda NTV Spor her ne kadar zamanında patronundan ve Rıdvan Dilmen’den dolayı FB destekli bir kanal olsa da uyguladıkları rotasyonlu muhabir sistemini iyi oturtmuştu. Örneğin FB’li Özgür Buzbaş’ı GS muhabiri yapmışlardı. Ya da BJK’li Övünç Özdem’i. Zaten geçmiş yıllarda da spor medyasında bu sistem işliyordu. Ama son dönemde muhabirler iyice amigoya dönüştü. Basın toplantılarında kulüp başkanına başkanım diyerek alkış tutmaları normal şartlarda büyük rezillik...

Edit: Tahmin ettiğim gibi özür dilettiler ve konuyu kapattılar. Bu mesleğe adım atmadan önce taraftarlık duygusuyla atmışmış. Zaten kimse muhabirken böyle bir şey yapacak kadar kafayı sıyırmaz...

trbzonsporlu
26.02.2021, 14:34
keşke her spor yorumcusu bu dönemde kemal belgin gibi yorumlar yapsa, bu yorumdan bize zarar gelmez bu yorumlar aksine bizi hırslandırır.

bize Trabzon şampiyonluğun en büyük favorisi haline geldi her takımı yenerler v.b. yorumlar zarar verir

OzcanHan61
26.02.2021, 14:42
Hugo pozitif diyorlar aslı var mı?

Faruk BERBER
26.02.2021, 14:51

Söylentisi var da aslı yoktur umarım.

OzcanHan61
26.02.2021, 14:55
Söylentisi var da aslı yoktur umarım.
inşAllah

Mehmet Fatih Yavuz
26.02.2021, 14:56
Bu arada bu sabuncu özür dilemiş.
Ergendim kusuruma bakmayın demiş.
https://mobile.twitter.com/yagosabuncuoglu/status/1365262374404575233

Özgür KARADENİZ
26.02.2021, 14:56
Anlayamadığım bir konu var,fener maçı öncesi .
iki gündür kulübe ,valisi,belediye başkanı,siyasi büyüğü,geleni gideni eksik olmuyor.
Maçın sonucuyla,ilgili kulübne baskı ve telkin mi var en tepeden.
Belki de birileri ,durumdan vazife çıkarıp,kralcılık yapıyordur.
Fenerbahçe yenilmesin, Cumhurbaşkanı üzülmesin diye.

tamamen sesli düyşünüyorum,bu durum başka arkadasların dikkatini de çekti mi ?
mevcut konjektür,fenerin ligde ki durumu,mesut transferi,kasıtlı hakem ataması
ve olası Trabzonspor yenilgisi sonrası,fenerbahcenin savrulacağı girdap.
Maç öncesi gizli bir ohal var sanki.

Sezgin Öztürk
26.02.2021, 14:59
3 kez covid geçiren var etrafımda. Bu nasıl bi yorum böyle. Virüsü geçiren bir kişi antikor oluşturur. Bu antikor kısmen koruma sağlayabilir ancak tekrar covid olmayacağı anlamına gelmez. Hastalığı geçirip başkasının evine maskesiz giren biri olsa olsa başkasının canına kast etmeye gidiyordur.
Trabzon insanının bana birşey olmaz demesi Trabzonu ülkede birinci yaptı.. tebrikler

Bir yanlış anlaşılma olmuş renktaş...Covid geçiren birisi pek tabi tekrar geçirebilir fakat covid geçirdiğinde vücudu antikor geliştirmiş ise bir süre bu antikor sayesinde virüs bulaşmıyor. Mesala ben Haziran gibi covid olmuştum iyileştikten sonra antikor testi yaptırdım doktor vücudumun bağışıklık kazandığını söylemişti. Kasım gibi eşim covid oldu fakat bana bulaşmadı üstelik aynı araç içerisinde maskesiz yolculuk yapmış olmama rağmen. Tabi her covid geçirenin vücudu antikor geliştirmeyebilirmiş.

Hamza Yilmaz
26.02.2021, 15:00
Söylentisi var da aslı yoktur umarım.Kas sakatligi var diyorlar, oynamama ihtimali varmis

jönts
26.02.2021, 15:18
iki gündür kulübe ,valisi,belediye başkanı,siyasi büyüğü,geleni gideni eksik olmuyor.

Benim de anlayamadığım bir konu var. Şu yazdığınız şeyleri kendi kulübünüz hakkında nasıl düşünebiliyorsunuz?

Mehmet Fatih Yavuz
26.02.2021, 15:20
Maçın sonucu ile ilgili kim ne diyor kulübe anlamadım ki?
Yani Trabzon Valisi, Trabzon belediye başkanı veya Trabzonlu siyasi, vekil bilmem kim, Trabzon ile ilintili, yani aslında Trabzonsporlu....
Bunlardan biri gelip maçı kaybedin diye kulüp başkanına telkinde mi bulunuyor?

Hayır bunu bu adamlar nasıl söyler, söylese bunu kulüpte kim ciddiye alır da dinler?
:D

Özgür KARADENİZ
26.02.2021, 15:27
Maçın sonucu ile ilgili kim ne diyor kulübe anlamadım ki?
Yani Trabzon Valisi, Trabzon belediye başkanı veya Trabzonlu siyasi, vekil bilmem kim, Trabzon ile ilintili, yani aslında Trabzonsporlu....
Bunlardan biri gelip maçı kaybedin diye kulüp başkanına telkinde mi bulunuyor?

Hayır bunu bu adamlar nasıl söyler, söylese bunu kulüpte kim ciddiye alır da dinler?
:D

hayır,sadece üstüste maç öncesi denk gelen ziyaretleri merak ettim sadece.

bir şey olacağından değil,çok yönlü düşünüyorum.

Şehir de sayıları azımsanmayacak kadar mevcut olan,siyaseti Trabzonsporun önüne koyan kişilerin varlığından rahatsızlığımı da

sesli düşünerek dile getirmek istedim.

Özgür KARADENİZ
26.02.2021, 15:30
Benim de anlayamadığım bir konu var. Şu yazdığınız şeyleri kendi kulübünüz hakkında nasıl düşünebiliyorsunuz?

Kulübe toz kondurmam asla,ama karar alıcılarımız,hiç mi siyaset etkisinde kalmadı yıllardır.(rahatsızlığım bundan kaynaklı aslında)

Sadece,biraz geniş ve uç düşündüm. (muhtemelen böyle bir şey yoktur ama,düşünmek de suç değil elbet)

Mehmet Fatih Yavuz
26.02.2021, 15:34
hayır,sadece üstüste maç öncesi denk gelen ziyaretleri merak ettim sadece.

bir şey olacağından değil,çok yönlü düşünüyorum.

Şehir de sayıları azımsanmayacak kadar mevcut olan,siyaseti Trabzonsporun önüne koyan kişilerin varlığından rahatsızlığımı da

sesli düşünerek dile getirmek istedim.
Bunu Erdal Hoş güzel açıkladı.

Malatya deyince ne gelir aklına? Kayısı...
Kayseri deyince, pastırma, tüccar.
Antalya, turizm..
Falan da filan..
Bu şehirlerin siyasileri bu konular üzerine motivedir. Bu konulardan nemalanmak, buradan halka ulaşmak ister.

Trabzon deyince akla gelen ilk şey Trabzonspor.
Ve Trabzonspor iyi gidiyorsa, bütün siyaset Trabzon şehrine bu konu üzerinden dokunmak ister.

Trabzon-Trabzonspor ilişkisi, Trabzonspor'un halk üzerindeki etkisi, siyasilerin de bu konuya sürekli girmelerine sebep.

O dediğiniz gibi birşey yapsalar amaçladıkları şeyin tersine iş yapmış olurlar.

Serdar A
26.02.2021, 15:36
Neyse...

TS61_NL
26.02.2021, 15:52
Neyse...

Ben şahsen kimseye kızamıyorum lakin ne zaman kafaya oynasak türlü türlü entrikalarla bizi hedefimizden alıkoymuşlardır. Sadece geçen seneye bakın ne demek istediğimi anlayacaksınızdır lakin çamurun içine batmış bir ligde Trabzonsporum ay gibi parlıyor gözümde. Bu taraftar o kadar çok güzelliklere layık ki, eğer bir gün olur da takım şampiyon olur ise, en çok ta yağmur çamur demeyen vefa ve cefakar taraftarlarımız için sevineceğim

Mehmet Fatih Yavuz
26.02.2021, 15:57
Siyasiler rol çalma peşinde. Köstek olma değil. :)

Courage
26.02.2021, 15:59
Taktik kurgusu, 11 kalitesi ve benzerilerden ziyade kimin varını yoğunu ortaya koyarak oynarsa alacağı maç olacak. Abdullah Hoca geldiğinden bu yana sistem ve teknik detaylarda takıma dokunduğu muhakkak ama sene başı plansızlığın getirdiği dar kadronun o kadar puanı saçtıktan sonra kazandığı olumlu ivme de ruhunu katarak savaşmanın etkisi çok büyük. Zaten Hoca tebeşirle yazdıklarından çok söyleyerek, yaparak, duruşuyla bu motivasyonun mimarı bana göre.

fenerbahçeyi en çok bu yönden teraziye koymak lazım.Çift haneli transfer rakamları , ismi ve kariyeri ne olursa olsun sahaya indiğinde bir anlam ifade etmiyor artık. 15 sene önce olsaydı belki. Ayrıca erol bu topluluğu yönetmekten aciz bana kalırsa alanyada geçirmesi gereken süreyi tamamlamadan geçti. neyse onun derdi.

Kazanacağımızı söylememek için aleyhimize bir faktör bulunmuyor. Ama hafta boyunca medyada yapılan goygoyun tesirinde de kalmamak lazım.

Başarılar dilerim.

Kemal Duru
26.02.2021, 16:06
Bu arada bu sabuncu özür dilemiş.
Ergendim kusuruma bakmayın demiş.
https://mobile.twitter.com/yagosabuncuoglu/status/1365262374404575233
O tweet ile alakalı olarak makul bir cevap vermiş bence.

Ama mevzu bu tweet değil, bu adam zaten bildiğin fanatik bir FB'li. Böylesinin haberciliğinden falan ne hayır gelir?! Hem de devlet televizyonu kadrosunda. Kesinlikle şutlanmalı.

hamikarakaya
26.02.2021, 16:07
şaka bir yana galatasaray'ı yenmiş olsak bu şikecileri yendiğimiz anda lider olacaktık olaya bakın.

emre6117
26.02.2021, 16:11

Hugo icin o söylentiler artmaya başladı.
Şimdi hüseyin türkmen oynayacak stoperde o zaman.
Fb maça ortak oldu o zaman.
Hergun test yaparsan eninde sonunda o pozitifi bulursun dedik. 3 istanbul takimi her gün test yapıyor zaten sürekli.neyse geçmiş olsun.

Mehmet Fatih Yavuz
26.02.2021, 16:19
Hoseyni sakat mı hasta mı?
Niye Hugo yokken Hüseyin Türkmen oynuyor?

gurur6134
26.02.2021, 16:20
pinar.akkan@trt.net.tr trtspor sorumlusunun mail adresi herkes yagiz sabuncuoglu ve yaptigi ahlaksizlik ile ilgili geregini yapsin sikayet etsin..vergilerimiz ile ayakda duran bir kanalda amigolarin trt de isi yok herkese esit olmak zorundalar..

Fatih Özkan
26.02.2021, 16:20

Şu soru hakkında sağlam yerden bilgi sahibi olan biri yok mu ?

Hamza Yilmaz
26.02.2021, 16:21
Hoseyni sakat mı hasta mı?
Niye Hugo yokken Hüseyin Türkmen oynuyor?Hasta, testi negatife dönmüs. Kaynak: Twitter Burak Zihni

Adem Akyüz'
26.02.2021, 16:22
Hosseini'nin testi negatife döndü deniyordu. Hugo sakatken Edgar'la beraber 3 maç iyi oynamıştı. Gene o oynar herhalde.

Mehmet Fatih Yavuz
26.02.2021, 16:24
Hasta, testi negatife dönmüs. Kaynak: Twitter Burak Zihni

Benim dinlediğim zaten Marlon dışında tüm covid olanlar dönüyorlar.
O da dönebilir de son gün olduğu için oynar mı belli değil!

Hamza Yilmaz
26.02.2021, 16:27
Benim dinlediğim zaten Marlon dışında tüm covid olanlar dönüyorlar.
O da dönebilir de son gün olduğu için oynar mı belli değil!Oynasin, Türkmen'den iyi oynar.

Enaldo61
26.02.2021, 16:30
Şu an Marlon hariç tam kadro görünüyoruz.

Kadir Aydın
26.02.2021, 16:33

Çok güzel bir tespit.

redbul
26.02.2021, 16:35
ulan gs nin aldığı adam fernendes ingilterden mutant görmüş virüsle türkiyeye geldi 5-6 gün sonra atlattı biizm adamlar yok karantinada yok bitti hala ses yok baker gazinatep maçından önce viristü uğurcan o maçın 1-2 gün sonrasında oldu arada başakşehir maçı oynadık onun üstüne 8 gün geçti adamların ne olduğu hala belli değil elin adamı 4-5 günde karantinası bitip negatife dönüyor bizim adamalrın en az 12-13 gün oldu daha ne olacağı belli değil bir takım ancak bu kadar kötü yönetilir her zaman diyorum düşmanı uzakta aramaya gerek yok düşman içimizde.

BlackPanther
26.02.2021, 16:39

Ben bu hastalığı bizzat geçirdim ve Covid hastası olduğumu anlamadım bile. Sadece ve sadece tat ve koku gitmişti. Sadece ondan anladım. Bu hastalığı geçiren biri eğer bağışıklık sistemi güçlü ise birdaha geçirmiyor. Beni tedavi eden uzman doktor bizzat söyledi. Ben ya bir iki kere hasta olan insanlar neden hasta oluyor dediğimde onlarda ya genetik bir hata var yada bağışıklık sistemi güçlü değil dedi. Bağışıklık sistemi güçlü olan insanların bu hastalıktan korkmasına gerek yok arkadaşlar. Tv lerde bizlere korku sallıyorlar. Bende bunlara inandım. Ben Covid geçirdiğim halde bir hafta sonra hiç birşey olmamış gibi koşuya çıktım ve hiç problem çekmedim. Bu kişiden kişiye değişiyor tabiki. Ben bağışıklık sistemime her hafta antrenman yaptırıyorum. Sıcak duş ve ardından buz gibi durulama. Ama bunu herkes yapamaz. Birde sağlıklı beslenme çok önemli.

Mehmet Fatih Yavuz
26.02.2021, 17:03
Bu ne demek yahu?

"Bordo Mavililer de ilk test bulguları yetersiz olan Vitor Hugo ise tam sonuç alınamadığı gerekçesiyle tekrar teste tabi tutulacak. "

M.Kılıç50
26.02.2021, 17:10
Bu ne demek yahu?

"Bordo Mavililer de ilk test bulguları yetersiz olan Vitor Hugo ise tam sonuç alınamadığı gerekçesiyle tekrar teste tabi tutulacak. "Bu aynı benim alerji testine benzemiş.
Ulan 3 kez gittim bulgu yok haala çağırıyorlar. Doktor bey yoksa, yok. Daha ne zorluyorsunuz [emoji28]

Mehmet Fatih Yavuz
26.02.2021, 17:11
Bu aynı benim alerji testine benzemiş.
Ulan 3 kez gittim buldu yok haala çağırıyorlar. Doktor bey yoksa, yok. Daha ne zorluyorsunuz [emoji28]

Varsa vardır, yoksa yoktur. :)
Nasıl bir yorum bu, tam sonuç alamadık. Alamadıysan yok arkadaş.
Var demek için kıçınızı mı yırtıyorsunuz anlamadım? :D

Terzioğlu
26.02.2021, 17:19
Rakipte kimler eksik, Gustavo oynayacak mi?

wakaeme
26.02.2021, 17:27
Rakipte kimler eksik, Gustavo oynayacak mi?
gustavo imkansız hiç idman yapmamış daha irfan da olmaz samatta da olmayabilir bu kadar

Yusuf BALCI
26.02.2021, 17:35
Bir yanlış anlaşılma olmuş renktaş...Covid geçiren birisi pek tabi tekrar geçirebilir fakat covid geçirdiğinde vücudu antikor geliştirmiş ise bir süre bu antikor sayesinde virüs bulaşmıyor. Mesala ben Haziran gibi covid olmuştum iyileştikten sonra antikor testi yaptırdım doktor vücudumun bağışıklık kazandığını söylemişti. Kasım gibi eşim covid oldu fakat bana bulaşmadı üstelik aynı araç içerisinde maskesiz yolculuk yapmış olmama rağmen. Tabi her covid geçirenin vücudu antikor geliştirmeyebilirmiş.

Her covid geçirenin vücudu antikor geliştirir. Yoksa iyileşemez ki. Sadece bazı insanlarda antikorlar daha çabuk kayboluyor. 2-6 ay arası diyorlar covid için. Ben ekim sonu geçirmiştim ama hiç dikkatsizlik yapmıyorum yine de.

Enaldo61
26.02.2021, 17:38
Biz üzerine titredik ya Hugo da bir anormallik çıkmasa şaşardım.

outlaws61
26.02.2021, 17:42
Hugoya olan şey ben test olduğumda bana da oldu.

İlk testi oldum yaklaşık 5 gün sonra bana yeterli bulgu yok tekrar test olmanız lazım dediler.

Tabi ben o 5 gün evde dolandım hastalığı atlattım evdekilere de bulaştırdım tabi.

5 gün sonunda gittim tekrar test oldum ve pozitif çıktım.

Yani gitmesem pozitif olduğumu bilmeyecektim.

Yeterli örnek alınamıyor o yüzden test sonuç vermiyor.

Hugo tekrar test olur inşallah pozitif çıkmaz.

Sezgin Öztürk
26.02.2021, 17:44
Her covid geçirenin vücudu antikor geliştirir. Yoksa iyileşemez ki. Sadece bazı insanlarda antikorlar daha çabuk kayboluyor. 2-6 ay arası diyorlar covid için. Ben ekim sonu geçirmiştim ama hiç dikkatsizlik yapmıyorum yine de.
Valla konu hakkında hekimin bana söyledikleri ve başımdan geçenler dışında bilgim yok.

Ufuk
26.02.2021, 17:52
Ben bu hastalığı bizzat geçirdim ve Covid hastası olduğumu anlamadım bile. Sadece ve sadece tat ve koku gitmişti. Sadece ondan anladım. Bu hastalığı geçiren biri eğer bağışıklık sistemi güçlü ise birdaha geçirmiyor. Beni tedavi eden uzman doktor bizzat söyledi. Ben ya bir iki kere hasta olan insanlar neden hasta oluyor dediğimde onlarda ya genetik bir hata var yada bağışıklık sistemi güçlü değil dedi. Bağışıklık sistemi güçlü olan insanların bu hastalıktan korkmasına gerek yok arkadaşlar. Tv lerde bizlere korku sallıyorlar. Bende bunlara inandım. Ben Covid geçirdiğim halde bir hafta sonra hiç birşey olmamış gibi koşuya çıktım ve hiç problem çekmedim. Bu kişiden kişiye değişiyor tabiki. Ben bağışıklık sistemime her hafta antrenman yaptırıyorum. Sıcak duş ve ardından buz gibi durulama. Ama bunu herkes yapamaz. Birde sağlıklı beslenme çok önemli.

Yakın çevremde üç kişi bu hastalığı geçirdi şimdiye kadar. İkisi okuldan arkadaşım. İlk arkadaşım tüm aile (eşi, kendi ve çocuğu) hastanede geçirdiler. Serum verilmediği an ateşi kontrolden çıkmış. Ciddi geçirdiğini söylüyor. İkinci arkadaşım senin gibi tat ve koku harici sapasağlamdım, dışarıda gezmeye çıkmamak için kendimi zor tuttum, fiziksel olarak hiçbir şey yoktu ama moral olarak çöktüm diyor. Ama annesi ve kardeşi hastanede geçirmiş. Üçüncü grup amcamlar. Amcam ve kızı sık sık hastaneye gitti geldi, yengem ve oğlan hasta dahi olmadı. Amcamlarda ailecek şeker var onun dışında herhangi rahatsızlığı olan yok.

Neye göre bulaşıyor bilmiyorum ama korunmamak gibi bir seçenek yok. Sürekli fiziksel idmanlar yapan, yediklerini kalorisine kadar kontrol eden profesyonel atletler bile ağır geçirebiliyor. Normal bir vatandaşın bağışıklığı ne kadar güçlü olabilir. Grip değil bu. Babel hastalık sürecinde 12 kilo vermiş.

emre6117
26.02.2021, 17:57
Hugoya olan şey ben test olduğumda bana da oldu.

İlk testi oldum yaklaşık 5 gün sonra bana yeterli bulgu yok tekrar test olmanız lazım dediler.

Tabi ben o 5 gün evde dolandım hastalığı atlattım evdekilere de bulaştırdım tabi.

5 gün sonunda gittim tekrar test oldum ve pozitif çıktım.

Yani gitmesem pozitif olduğumu bilmeyecektim.

Yeterli örnek alınamıyor o yüzden test sonuç vermiyor.

Hugo tekrar test olur inşallah pozitif çıkmaz.

Durum tam olarak dediginiz gibi.
Kişiden sürüntü örneği tam olarak alınamazsa yetersiz örnek denilip test tekrarı istenir.
Korona geçiren kişilerin bağışıklık durumu tam olarak bilinmiyor. (2ay ile 1yil arası gibi olduğu düşünülüyor, bir nevi grip gibi zaten).
Hastalığın nasil seyredeceğini etkileyen ana faktör genetik durum.
2.sırada ise kısının yaşi, bağışıklık durumu, ek hastaliklar geliyor.
Benim tekrar sormak.istedigim biz neden surekli test yapıyoruz, zaten fb maci oncesi yarin tum takima test yapilacakti.
Dün ve bugün hugo neden teste giriyor.bir de yarın giricek.3 gün boyunca arka arkaya test yaptırmış olacağız.
Bir tanesi yanlışlıkla pozitif çıksa geçmiş olsun, sisteme pozitif olarak kaydediliyor.
Pozitif sayısını arttırmaktan başka bir sonuca varmaz bu sürekli test yapmak.

Sefa
26.02.2021, 18:06
Kişiden sürüntü örneği tam olarak alınamazsa yetersiz örnek denilip test tekrarı istenir.
Korona geçiren kişilerin bağışıklık durumu tam olarak bilinmiyor. (2ay ile 1yil arası gibi olduğu düşünülüyor, bir nevi grip gibi zaten).
Benim tekrar sormak.istedigim biz neden surekli test yapıyoruz, zaten fb maci oncesi yarin tum takima test yapilacakti.
Dün ve bugün hugo neden teste giriyor.bir de yarın giricek.3 gün boyunca arka arkaya test yaptırmış olacağız.
Bir tanesi yanlışlıkla pozitif çıksa geçmiş olsun, sisteme pozitif olarak kaydediliyor.

Ben de ilk etapta sanki pozitif olsun diye uğraşıyoruz sürekli test yaptırarak diye düşünmüştüm ama takım içerisine girdi virüs pozitif olanları ne kadar erken bulup izole edersek o kadar iyi.. Yayılım engellenmiş olur..

outlaws61
26.02.2021, 18:09

Valla neden sürekli test olunuyor onu bilmiyorum ama bem normal bir vatandaş olarak karantinam bittikten sonra 2.testi olamadım.

Çünkü yasakmış 2.testi yapmak.

Karantinan bitse bile vücudunda ölü virüsler kalıyormuş ve onlar seni pozitif çıkartabiliyormuş. Yani bana söylenen o.

O yüzden ne zaman negatife döndüm bilmiyorum.

Ben çok ağrı çektim ama şükür ailemde sıkıntı yaşayan olmadı.

Bu hastalık yüzünden bir çok sevdiğim abimi bir de amca oğlumu kaybettim.

O yüzden herkesin dikkat etmesi gerekir.

Allah bütün hastalara şifa versin.

Enaldo61
26.02.2021, 18:11
Valla neden sürekli test olunuyor onu bilmiyorum ama bem normal bir vatandaş olarak karantinam bittikten sonra 2.testi olamadım.

Karantinan bitse bile vücudunda ölü virüsler kalıyormuş ve onlar seni pozitif çıkartabiliyormuş. Yani bana söylenen o.

valla karantinadan sonra gidip 2. testi olan duyuyoruz neye göre farklılık oluyor bilemedim.

emre6117
26.02.2021, 18:12
Ben de ilk etapta sanki pozitif olsun diye uğraşıyoruz sürekli test yaptırarak diye düşünmüştüm ama takım içerisine girdi virüs pozitif olanları ne kadar erken bulup izole edersek o kadar iyi.. Yayılım engellenmiş olur..

O virüs emin olun herkeze bir şekilde zaten temas etmiştir, antremanda 1 kisde bile pozitif olunca,miktarı değişmekle beraber herkese bulaşır her türlü.
Şurada ligin kader maçına çıkacağız, takımın çoğu birşekilde zaten geçirdi koranayi.
Bence birşekilde fb maçına tam kadro çıkabilmek amaç olmalıydı, tahminim hugodan eksik çıkacağız maça.

emre6117
26.02.2021, 18:14
valla karantinadan sonra gidip 2. testi olan duyuyoruz neye göre farklılık oluyor bilemedim.

Rutin uygulamada karantina veya pozitiflik sonrası 2.test olayı yok.6 ay önce uygulanıyordu ama.

ilelebeTS
26.02.2021, 18:17
Bu sefer sorun sadece bizim yarışa dahil olmamız değil, sezona o kadar para gömmüş Mesut'lu fenerin yarışta büyük yara alması. O yüzden hesaplar büyük.

Selim Çoban
26.02.2021, 18:30
Geçen yılki yükselişimiz içerde oynadığımız şikecilerin maçıyla başlamıştı yarım kalan bir hikaye yazmıştık.
Bu yılda umuyorumki içerde yine şikecilere geçirip güzel bir hikaye daha yazacağız

Hamza Yilmaz
26.02.2021, 18:30
Tüm testler negatif, yarin Marlon girecek teste
Kaynak Twitter

Nazim Can
26.02.2021, 18:32
Kaynak Twitter

Ilk defa olumlu bir mesajiniu görüyorum cidden duygulandim, normalde tüm testlerin negativ cikmasinida bir olumsuzluga baglamaliydin.

ilelebeTS
26.02.2021, 18:36
Güzel haber. Hadi inşallah Marlon da negatif çıkar.

Emre.
26.02.2021, 18:42
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1365326519976030214?s=19

Isko6161
26.02.2021, 18:43
Butun testler temiz cikmis!! Tertemizzz.. sukurler olsun rahatladik.

emre6117
26.02.2021, 18:44
Kaynak Twitter

Marlon hariç hepsi negatif çıkmış.o da yarın negatif çıkar insallah.
Ama negatif çıksada herhalde oynamaz.
Sikecilerde gustova olmayacaktır, irfanda süre almaz büyük olasılıkla.

DeAgLeMaNyAq
26.02.2021, 18:44
Bugün antrenman var mıydı?

Sezgin Öztürk
26.02.2021, 18:47
Eveeeeet Hugo’da negatif olduğuna göre maç moduna girebiliriz iyice.

M.Kılıç50
26.02.2021, 18:48
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1365326519976030214?s=19Işte bu be!
Hepimiz cok rahatladık!

Yiğit SARI
Uzun süredir almadığımız derecede iyi bir haber. Yedek oyuncu bolluğu beee...

ÖmürKaradeniz61
Marlon da dahil testler negatif çıktı galiba çünkü tüm takım teste girdi diyor.

SALDIRAY
Hugo negatif

Enaldo61
26.02.2021, 18:51
Evet güzel haber geldi sonunda.

DNA-TS
26.02.2021, 19:02
Testler negatif çıktı ilk eşiği geçtik şimdi sıra maçı almaya geldi.

Halil Alemdar
26.02.2021, 19:04
Hugonun negatif olmasına maçı kazanmış gibi sevindim

Manu61
26.02.2021, 19:10
Güne puanım 8, Efes kazanırsa ve malum muhabir kovulursa 10 puan bile olabilir.

Kemal Duru
26.02.2021, 19:20
BJK-Denizli maçında, bize daima aslan kesilen Radaruga net bir golü kaçırdı, 5 dakika sonra da yine bizim maçlarda kral olan Yumlinho reis Larin'e adeta "Al da at" dedi, BJK öne geçti. Kimlerle yol almışız bee...

emre6117
26.02.2021, 19:31
BJK-Denizli maçında, bize daima aslan kesilen Radaruga net bir golü kaçırdı, 5 dakika sonra da yine bizim maçlarda kral olan Yumlinho reis Larin'e adeta "Al da at" dedi, BJK öne geçti. Kimlerle yol almışız bee...
Yumlu olsun zeki olsun, yolu bizden geçen birçok oyuncu bizim.maclarda oynadiklarinin yarısını diğer maçlarda oynamıyorlar zaten.
O pozisyon yumlu açısından fiyaskoydu.

hyasin61
26.02.2021, 19:44
Su Sagal'ı almak lazım Denizlispor'dan

outlaws61
26.02.2021, 19:47
Su Sagal'ı almak lazım Denizlispor'dan

Sezon başından beri dikkatimi çok çekiyor.

Komple bir futbolcu.

Kulübede böyle bir adam olması çok şey kazandırır

Hamza Yilmaz
26.02.2021, 19:57
Güne puanım 8, Efes kazanırsa ve malum muhabir kovulursa 10 puan bile olabilir.Shane Larkin sov yapar mi? Yada fener'in belalisi Krunoslav Simon?

ilelebeTS
26.02.2021, 20:00
https://pbs.twimg.com/media/EvKtP6mXUAQGQMn?format=jpg

mourner
26.02.2021, 20:13
Sezonun en önemli maçı, yönetim prim açıklamalı bence..şampiyonluk potasında kalmak bir yana, fenere büyük bir darbe vurmak için.
Yenildiğimiz zaman sezonun geri kalanının anlamı kalmayacak ve işkenceye dönecek, sadece galibiyetten gelen parayı takıma prim diye verseler, waka tek başına yener, sever primi..

ÖmürKaradeniz61
26.02.2021, 20:14
Sezonun en önemli maçı, yönetim prim açıklamalı bence..şampiyonluk potasında kalmak bir yana, fenere büyük bir darbe vurmak için.
Yenildiğimiz zaman sezonun geri kalanının anlamı kalmayacak ve işkenceye dönecek, sadece galibiyetten gelen parayı takıma prim diye verseler, waka tek başına yener, sever primi..

İş adamları prim veriyor zaten hocam,herşey açıklanmaz.

M.Kılıç50
26.02.2021, 20:15
Güne puanım 8, Efes kazanırsa ve malum muhabir kovulursa 10 puan bile olabilir.Hangi kanal da yayınlanıyor Euroleague kardeş?

Hamza Yilmaz
26.02.2021, 20:18
Hangi kanal da yayınlanıyor Euroleague kardeş?Beinsports Haber

Yusuf BALCI
26.02.2021, 20:20

Ben 2. testi oldum ve negatif çıktım. Gerçi benim durumum farklı. Ben hep negatif çıktım ama eşim pozitifti ve ben de aktif geçirdim. İlaçsız atlattım. Sistemde hiç pozitif görünmedim.

falcon_61
26.02.2021, 20:22
Marlon negatif çıkınca oynayamayacak olmasını düşündüren nedir? 1 hafta antreman yapmamak önemli mi ki o kadar. Adam haftalardır antreman ve maç yapmış. 1 haftada ne olabilir ki:)

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gökhan Balcı
26.02.2021, 20:47
Şimdi dikkat ettim Cüneyt Çakır bjk denizli maçına verilmiş. Neden bu kadar gereksiz bir hareket yapılmış anlamadım verseydi bizim maça ne olurdu yani

Fatih K.
26.02.2021, 20:51

Prim işi bana mantıklı gelmiyor hiçbir zaman. Futbolcuyu paraya teşvik edince ertesi hafta motivasyonu olmayan bir takım izliyoruz. Prim istiyorsanız prim şampiyonluktur.

jairzinho
26.02.2021, 20:58
Trabzonspor: "Futbolcu kadromuz, teknik heyetimiz ve kulüp çalışanlarımıza COVID-19 testleri yapılmış olup, pozitif vakaya rastlanmamıştır."

işte buuuu

maçta tek sıkıntı hakem olacak

ligin en kritik maçına yaşar kemalin atanması ciddi soru işaretleri doğuruyor.en vasat maçlardan birine beşiktaş denizlispor maçına ligin 1. numaralı hakemi cüneyt atanırken,bizim maça ise avrupada 1 maç dahi yönetmemiş yaşar kemali atıyorlar,bu nası mantık anlamak zor

M.Kılıç50
26.02.2021, 21:21
Beinsports Haber

Gesendet von meinem SM-G960F mit TapatalkTeşekkürler

DeAgLeMaNyAq
26.02.2021, 21:38
Marlon negatif çıkınca oynayamayacak olmasını düşündüren nedir? 1 hafta antreman yapmamak önemli mi ki o kadar. Adam haftalardır antreman ve maç yapmış. 1 haftada ne olabilir ki:)

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10 gün boyunca antrenmanlara katılmamış olmasına rağmen mental olarak maça hazırlayabilirsiniz ama fiziksel durumu el vermezse beyni ayaklarına hükmetmekte zorlaşır ve takıma zarar vermeye başlar. Mesela Burak Yılmaz ikinci döneminde sürekli antrenman kaçırmasına karşın maçlara çıkıyordu. Marlon'un durumu bilindiği gibi rutin testlerle değil semptom gösterdiği için ortaya çıktı ama hastalığı hangi seviyede geçirdiğine dair bir bilgimiz yok. Sporcu bünyeleri genelde kolay atlatsa da farklı örnekleri var...

zorroid
26.02.2021, 22:25
İş ciddiye binince, son 13 14 haftanın maç özetlerini izledim. Antalya ve Denizli maçlarındaki hakem katliamlarını gördükten sonra, işimiz çok zor demeye başladım. Malum takım bu kadar yatırım yapmışken, her şeye karar veren insan bunları kollar diye düşünmeden edemedim. Beraberlik bile iyi.

Doğukan Uçan
26.02.2021, 22:35
kazanmak istiyorsan anadolu efes gibi olmalıyız.

x_man
26.02.2021, 22:35
Çok zor maç Allah kolaylık versin bize
Ne zaman favori gösterilsek o maçı kaybediyoruz inşaAllah bu sefer kazanabiliriz

Hamza Yilmaz
26.02.2021, 22:47
kazanmak istiyorsan anadolu efes gibi olmalıyız.Nwakaeme Micic gibi oynamasi lazim diyorsun?

Arif Timurcioğlu
26.02.2021, 22:56
Yes in youtube da yaptığı açıklamada koronalılar özel bir programda bireysel çalışıyor ve teknik ekip takip ediyor dedi.

ÖmürKaradeniz61
27.02.2021, 00:00
En son camiada böyle havayı 2009 yılında Şenol güneş geldikten sonra görmüştüm zaten o olumlu hava bir sonraki yıl hemen meyvelerini verdi ve lig tarihinin rekorlarından 82 puan toplandı. Bu seneyi bilmemde içimizden birilerinin kaos çıkarmadığı sürece ben önümüzdeki senenin en büyük şampiyonluk adayının Trabzonspor olduğunu düşünüyorum.

Soner Albayrak
27.02.2021, 00:03
Taraftarın enerjisi gereksiz yerlere kaymaya başladı. Böyle durumlar bize yaramaz. Daha önce tecrübe ettik bunu.

Larking
27.02.2021, 00:05
Emre-Erol ikilisi bu akşam fb beko-Efes Euroleague maçındaydı.

fb 10 maç aradan sonra kaybetti.

Efes sezon rekoru ile 106 sayı atarak 32 sayı fark yaptı fenere,fenerliler sosyal medyada basketbolculardan çok bu ikilinin maça gelmesine kesti faturayı:)

only ts
27.02.2021, 00:40

Ne mutlu sana. 80 yaşındaki adam nasıl yapacak senin yaptığın soğuk sıcak duş antreman koşu vs ? Dünyaya kendi çevrenizden bakmak ne güzel değil mi ? Birde o yaşlı insanların gözündrn bakın azcık empati yapın.
Şu hastalığı hafife alanlara acayip ayar oluyorum. Sen hastalığı geçirdin aferim, ama benim etrafımda covidden ölen bi ton insan var..
Bağışıklık sistemi güçlüyse korkma diyorsun ? Hayatı boyunca doktor yüzü görmeyenler gitti bu covidden.
Tv lerde korku salıyorlar ? Korku salsalar sen o koltukta oturup şu lakayık yazıyı yazacak .. bile olmazdı.
Korku görmemişsin

yüregimts
27.02.2021, 00:46
Şikebahcenin kesin eksikleri belli mi ?

hanzale
27.02.2021, 00:46
Taraftarın enerjisi gereksiz yerlere kaymaya başladı. Böyle durumlar bize yaramaz. Daha önce tecrübe ettik bunu.

Kesinlikle öyle ve bunun fitilini ateşleyen güya bizi savunma adına GS’liler. Bizi olası rakip gördükleri için kavgaya çekme telaşındalar, Şikeciler akıldan yoksun bir camia ancak GS böyle oyunları müthiş yönlendiriyor, uzak durup takıma odaklanmak gerek

Halil Alemdar
27.02.2021, 00:56
Nedense zorlanmadan kazanacağız gibi hissediyorum özellikle Gustavo yoksa

yatmaztara
27.02.2021, 01:05
Umarım Samatta'nın 77. dakikada atacağı gol şikeciler için sadece şeref golü niteliği taşır.

Berke6198
27.02.2021, 01:23
Aspor'da yorumcu olan Ozan Zeybek, Gustavo'nun Galatasaray maçına yetiştirilmeye çalışıyor haberleri üzerine 3-4 hafta daha oynayamayacağını söyleyen kişiymiş. Bugün de yazdığına göre kadroda Gustavo olmayacak.

İddiasına göre Fenerbahçe'nin kadrosu şu şekildeymiş;

Altay

Gökhan Gönül --- Serdar --- Tisserand --- Szalai

Sosa --- Mert Hakan

Osayi ---- Mesut --- Pelkas

Valencia

AyhanPe
27.02.2021, 01:28
Sosa dan cekinsek mi bu mac icin :) Basimizi agratacak gibi geliyor bana..

DeAgLeMaNyAq
27.02.2021, 01:31
Novak takımla çalışmalara başlamıştı. Caner sırf çıkarken tepki gösterdiği için kesik yediyse bilemem. Diğer taraftan Ozan'ın sakatlğı var mı bilmiyorum ama uzun zamandır kesik yemedi. Muhtemel kadrodaki hücum hattı oldukça ofansif. Eğrisi doğrusuna denk gelirse patlama da yapabilir. Ama gelmediği anda Erol Bulut'un ipini çeker...

jönts
27.02.2021, 02:09
Pelkas'ın dinamik oyununa yeterli direnci gösterirsek çok rahat bir maç olur.

Ha tabi normal şartlar altında, saçma iki düdükle her şey değişebilir.

Bir de mümkünse öndeki üç rapçinin artık bu maçta birbirine trip atmasını izlemek istemiyorum. Umarım düzelir.

kaçarava
27.02.2021, 02:12
Caner kesik yiyecek gibi. Birkaç yerde daha duydum oynamayacak diyorlar. Böyle çıkarlarsa bizim için daha iyi. Gustavo ve Ozan'ın olmaması çok iyi olur ki bu kadroyla mümkün değil kapanmazlar. Önde pres yaparlar, ona göre de cevap veririz. Szalai sol bekte nasıl oynar bilmiyorum ama 3 uzun var duran topta tehlikeli olurlar. Son 1-2 maçta kolay çalım yediğini gördüm. Osayi beklerimizi zorlar. Beceriksiz ama hızlı.

Ozan oynar mı bilmiyorum ama 6 ve 8 no oynayınca çok sıradanlaşıyor. Bizim Flavio ve fbli ozanın en iyi oynadıkları rol pres yapan 10 numara rolü.

Son maçta tehlikeli bölgelerde kendilerini yere atıyorlar dikkat etmek lazım.

İlk maçta Tisserandı "oyuna sokup" onun başlattığı atakla gol yemiştik. O oynamazsa Szalai de yapıyor o hareketleri. Ekstra oyucu olarak aktif oyuna girmesine izin vermemeliyiz.

Kafamda galibiyetimiz için birkaç şey var ama nazar değmesin diye söylemicem. Maç sonu kazanınca zaten buydu yazmam tabii.

acan61
27.02.2021, 02:14
Caner varsa caner oynar şbde bu net. Sürpriz olacaksa canerin sol açık olması olur ki bu da yeni birşey değil. Sol beke salai konur sol açığa caner yani kadro;

altay-gökhan-tis-serdar-salai-caner-ozan-sosa-samuel-pelkas-valencia olur.

Tis oynamazsa çok ofansif bir kadroları olur erolun oyun tarzı değil. Gustavonun yeri sosa ile dolmaz delik deşik ederiz.

SemihNur
27.02.2021, 02:36
takim olarak direncimizin ve motivasyonumuzun daha yuksek oldugunu dusunuyorum. 70nci dakikalara kadar ortada giden bir mac sonrasinda bize donecektir. Yillardir hep stresli biz olurduk fb maclari oncesinde simdi onlar acayip stresli. Baskan ve avci'nin fb macinin siradan bir mac olarak aciklamalari ile mesaji en bastan verip takimin mac hazirligina odaklanmalari saglamak cok profesyonelceydi. Bugun hala Ali Koc takimi ziyaret edip motivasyon konusmais yapiyor karsi tarafta. Mac hazirligi konusunda ben daha ileride oldugumuzu dusunuyorum.

Ama kimse fener'in bu en kritik macina oyuncu ve teknik grup ile nasil bir tepki verecegini kestiremiyor. O nedenle hicbir yorumcu veya taraftar Trabzonspor favori diyemiyor. Yoksa tum ibreler bizden yana. Zayif noktamiz sol kanat olacaktir, fener'in sag kanattan bol bol pozisyon yicegini dusunuyorum. Fenerbahce son dakikalarda en cok gol bulan takimlardan biri. Olasi 1 farkla son dakikalarda onde olmamiz durumunda gercek bir savunma testi verecegiz.

Sans yanimizda olsun bu hayatta Fener'e karsi kazanmak kadar guzel bir duygu yok :)

Enaldo61
27.02.2021, 08:39
İnşallah o yazan kadroyla çıkarlar. Çünkü o kadro her mevkide bizden geride neredeyse :)

Samet Berber
27.02.2021, 08:59
FB nin halihazırda en iyi oyuncusu bence Pelkas ile beraber Ozan, eğer söylendiği gibi oynamayacaksa iyi haber bizim adımıza.

ÖmürKaradeniz61
27.02.2021, 09:37
FB nin halihazırda en iyi oyuncusu bence Pelkas ile beraber Ozan, eğer söylendiği gibi oynamayacaksa iyi haber bizim adımıza.

Bence Ozan tamamiyle ağır,sıradan,dümdüz bir ortasaha oyuncusu. Ne dikine pas atar ne al-ver yapar ne şut atar felan . Ozan sadece kilosuyla rakibi ezmeye çalışan bir oyuncu.

hyasin61
27.02.2021, 09:40
Sosa ve Mesut aynı anda kadroda oldugu surece ısler bızım lehımıze gelısır.Cekinilecek oyuncular bana gore Osayi (Marlon oynamazsa ) ve Pelkas

Uğur Kalyoncu
27.02.2021, 10:06
Feneri karşı kaleye götürebilecek 4 adam var.
Caner, Ozan, Pelkas ve Samuel.

Caner olmadan kesinlikle hücum yapamıyorlar.

Ozan olmadan tempo yapamıyorlar.

Pelkas ince işçiliği Allah'ı var iyi yapıyor ve tehlikeli bir adam.

Samul de hem birebir de hem açık alanda çok dikkat edilmesi gereken bir adam.

Olası kadroda Caner ve Ozanın olmaması bizim işimize gelir.

Ozanın yoklugunda iş iyice set oyununa döner ve bu iş bizim isimize gelir.

Bizim yine sabırlı oynayıp pozisyon ve duran top fırsatı az verdiğimiz bir maç olması gerek ki kazanalım.

Bizde çok iyi top oynamadigimiz ve kolay gol atamadigimiz için her maç gibi çok zor maç olur.

Bir de bu 4 oyuncu dışında sahada devamlı arayış içersinde olan Valenciaya da dikkat etmek lazım. Çok beğenmiyorum ama devamlı arayış içersinde olması beni tedirgin ediyor.

Samet Berber
27.02.2021, 10:09
Bence Ozan tamamiyle ağır,sıradan,dümdüz bir ortasaha oyuncusu. Ne dikine pas atar ne al-ver yapar ne şut atar felan . Ozan sadece kilosuyla rakibi ezmeye çalışan bir oyuncu.
Ozan'ın en iyi yaptığı şey topla mesafe katedebilmesi, onun dışında çoğu özelliği standart seviyede olabilir ama bence rakibin en önemli oyuncularından biri.

batugol
27.02.2021, 10:43
zap yaparken fbtv de 5 mayis 1996 daki maca denk geldim
butun uzuntulerim depresti
abdullahin golu sonrasi degistirdim kanali
yarin ise onlar uzuntulere gark olacak insallah

Eyüphan
27.02.2021, 10:45
Aspor'da yorumcu olan Ozan Zeybek, Gustavo'nun Galatasaray maçına yetiştirilmeye çalışıyor haberleri üzerine 3-4 hafta daha oynayamayacağını söyleyen kişiymiş. Bugün de yazdığına göre kadroda Gustavo olmayacak.

Altay

Sosa --- Mert Hakan

Valencia. Bu kadroları ayağında top tutmaz. Kontradan iş yapmaları da zor, hatay deplasmanındaki aciz hale düşerler.

alpermazz
27.02.2021, 11:06
Renktaşlar günaydın,
Öncelikle takımımıza sonra bize bol şans..
Ben şahsen bu maçta kaybedeceğimizi düşünüyorum. Evet lige Avcı hocamızla iyi reaksiyon gösterdik ancak ofansif olarak fazla opsiyon yaratamamamız bizi şikecilerin gerisine düşürecek. Bu ligin bug ı fazla gol atmaktan geçiyor. Szlai ve Tisserand bu maç bize gol koklatmaz gibi geliyor. Nwakaeme ve Ekubana da ekstra ekstra önlem alacaklarını hepimiz biliyoruz. Dolayısıyla ana tabloyu düşündüğümzde fb nin gerisinde görüyorum kendimizi. Heee bunu konuşmak bile güzel, gerçekten heyecan yarattı bu takım. Sosa MHY li orta saha 2lisine berat bakasetas flavio ile üstünlük sağlayacağımızı düşünüyorum. Ancak Pelkas bizim sağ bekimizi, osai samuel de bizim sol bekimizi delik deşik eder. Maçtan sonra burdayım. Aslında bir nevi iyi, çünkü bu maçtan sonra bizim beklerimizin yetersiz olduğu anlaşılacak net bir şekilde.
Skor tahminim 1-3 gibi geliyor. Umarım ben yanılırım ama GS ve BJK bu kadar iyiyken FB yi onlarda uzaklaştırmazlar o da ayrı bir şey..

pReN@_61
27.02.2021, 11:16
Sayfa 39...
Eskiden derbi olacak ve maç arefesinde bu kadar az yorum yapılacak heyy gidi...
Maça gelince;
Mücadele görmek istiyorum topçuların elinden geleni yapmasını istiyorum ve ekibe başarılar diliyorum.
:ts2:

outlaws61
27.02.2021, 11:27
Sayfa 39...
Eskiden derbi olacak ve maç arefesinde bu kadar az yorum yapılacak heyy gidi...
Maça gelince;
Mücadele görmek istiyorum topçuların elinden geleni yapmasını istiyorum ve ekibe başarılar diliyorum.
:ts2:

İnsanların içindeki hevesi kırdılar çünkü.

Bu maçı kazansak ne olacak ki 1 hafta seviniriz en fazla.

Sonra bizi şampiyon mu yapacaklar.

Düzene ayak uyduruyoruz işte öylesine oynuyoruz.

Ahmet Aksu
27.02.2021, 11:29
rakibin hücum hattına ya da ortasahasına takılmayın defansları nasıl ona kafa yoralım.

ben avcının takıma bu maçta nasıl defans yapacağıını iyice aşıladığını düşünüyorum.

önemli olan öndeki bencil arkadaşların etkisi olacak(nwakame-ekuban-djaniny)
bu arkadaşlar eğer son maçlardaki gibi sadece çalımı düşünüp gol istatistiğini artırma çabalarına girerse gol atmakta zorlanırız.

chener
27.02.2021, 11:36
Ozan ve gustavo oynamazsa orta saha tamamen bizim elimizde olur.
Büyük fırsat bizi bekliyor gibi. Eğer erkenden gol atabilirsek farklı kazanabiliriz.
Çok değişik maç olacak belli.

Enes Başkaya60
27.02.2021, 11:42
zap yaparken fbtv de 5 mayis 1996 daki maca denk geldim
butun uzuntulerim depresti
abdullahin golu sonrasi degistirdim kanali
yarin ise onlar uzuntulere gark olacak insallah

İnşallah abi ....

hanzale
27.02.2021, 11:48
Ozan Tufan = Aykut Akgün

DNA-TS
27.02.2021, 11:53
rakibin camiası son şans olarak bu maçı gördükleri için şampiyonluk maçı moduna girdiler tek sıkıntı rakibin moral ve motivasyonu onun dışında oyun olarak onlardan belirgin olarak üstünüz çünkü ne oynadığımız ne oynayabileceğimiz kadromuz belli onlarda bu yok 11 açıklanana kadar belirsiz.
Yaptığımız seri de oynayan 11 den eksiğimiz yok gibi denizlinin dediği gibi sonuç 51-49 bizden yana.

ÖmürKaradeniz61
27.02.2021, 12:00
rakibin camiası son şans olarak bu maçı gördükleri için şampiyonluk maçı moduna girdiler tek sıkıntı rakibin moral ve motivasyonu onun dışında oyun olarak onlardan belirgin olarak üstünüz çünkü ne oynadığımız ne oynayabileceğimiz kadromuz belli onlarda bu yok 11 açıklanana kadar belirsiz.
Yaptığımız seri de oynayan 11 den eksiğimiz yok gibi denizlinin dediği gibi sonuç 51-49 bizden yana.

Rakibim motivasyonu sıfır. Oyuncular hocalarına inanmıyor kapasitesine güvenmiyor. Kimse böyle bir hoca için mücadele etmez.

iyattara
27.02.2021, 12:02
Ozan Tufan = Aykut Akgün

üstad adamı sene sonu 10-15m arası bir paraya satacaklar yapmayın etmeyin :) Tamam bazen mala bağlıyor ama etkili işler yapıyor orta sahayı ayakta tutuyor adam Gustavo ile birlikte.

theo
27.02.2021, 12:08

Altay

Sosa --- Mert Hakan

Valencia

bu kadroyla çıkacaklarsa topu değil bize vererek oynamak topu soyunma odasında bırakıp öyle sahaya çıksalar biz yine kazanırız yine kazanırız.

theo
27.02.2021, 12:13
Ozan Tufan = Aykut Akgün

ozanı çıkartırsan fener kadrosu tamamen dağılır.

bazı adamlar takımın hamalıdır. yükü onlar taşır sahada diğerleri oynar. ozan da öyle bir adam.

zamanındaki hüseyin (03-04 ve 04-05) gibi düşün. artısı ozan zaman zaman skora da fazlasıyla katkı yapabiliyor.

hanzale
27.02.2021, 12:16
ozanı çıkartırsan fener kadrosu tamamen dağılır.

bazı adamlar takımın hamalıdır. yükü onlar taşır sahada diğerleri oynar. ozan da öyle bir adam.

zamanındaki hüseyin (03-04 ve 04-05) gibi düşün. artısı ozan zaman zaman skora da fazlasıyla katkı yapabiliyor.

Son dört beş maçlarını izledim, Ozan sahada eli belinde geziyor, çalışkanlık göremedim

theo
27.02.2021, 12:21
Son dört beş maçlarını izledim, Ozan sahada eli belinde geziyor, çalışkanlık göremedim

işte skorlar ortada zaten son haftalardaki :)

erol'un taktiksizliği göze batmıyordu birileri mücadele ediyor diye son 1 aydır erol'un futbol cahili olduğunu konuşuyor tüm fenerliler.

A. Aydın
27.02.2021, 12:30

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildiOrta sahalarinda ki tek direncli adam ozan tufan. Oynamazsa bizim icin buyuk kazanc olur.
Geriye sosa ,ozil , pelkas ve mert hakan kaliyor.
4 u de defansif acidan rezil.

Ogün YAZICI
27.02.2021, 12:30
Yine rakibin eksikleri üzerinden gereksiz bir rehavet oluşmuş
Zehirlenmeyin arkadaşlar
Hugo bir oynamasa karalar bağlayacağız.

Fenerbahçe'nin en büyük sorunu kadro genişliğinden dolayı oynayan oyuncuların bıçak sırtında beklentilerle hemen vazgeçilme durumundan dolayı özgüvensiz ve fedakarsız oynamasıydı

Mesela şu yoklukta Sosa ve Mert Hakan bu işi üstlenme psikolojisine girerse hafta boyu da fiziksel olarak iyi hazırlandılarsa gayet kaliteli oyuncular

Böyle maçlarda gevşeyen takım afyonu yutup çıkıyir
İlk maçı hatırlayın Newton'un o leş takımı o müthis ! Fenerbahçe'ye ne oluyor dedirtmişti o saçma duran top golüne kadar

Fatih Özkan
27.02.2021, 12:33
Zehirlenmeyin arkadaşlar

Fenerbahçe'nin en büyük sorunu kadro genişliğinden dolayı oynayan oyuncuların bıçak sırtında beklentilerle hemen vazgeçilme durumundan dolayı özgüvensiz ve fedakarsız oynamasıydı

Mesela şu yoklukta Sosa ve Mert Hakan bu işi üstlenme psikolojisine girerse hafta boyu da fiziksel olarak iyi hazırlandılarsa gayet kaliteli oyuncular

İlk maçı hatırlayın Newton'un o leş takımı o müthis ! Fenerbahçe'ye ne oluyor dedirtmişti o saçma duran top golüne kadar

Mesele şu ki, kendisine duran top bile kullandırtmayan bir takım için Sosa neden bu işi üstlensin ? Mert Hakan bunca özgüven kaybına uğramışken 1 haftada kendini ne kadar hazırlayabilsin ?
Bizim güvenimiz hocamızdan yana. Yakaladığımız seride takımın ne kadar disiplinli oynadığını gördük. Sabırlı oynadık her zaman. Pozisyon da vermiyoruz çok şükür.
İlk oynadığımız maçta bile öne geçmişsek, bu maç için galibiyet hesaplaması yapmak ne kadar yanlış olur ?

Kaya
27.02.2021, 12:38
Bu sene ilk kez taraftar bu maçı alırız gözüyle bakıyor. Umarım bu gelinen durum oyuncuları da rahata sokmaz...

Uğur Kalyoncu
27.02.2021, 12:58
Edgar -Hugo tandemi ligin en iyisi
Nwakaeme ligin en iyisi
Ekuban ligin en tehlikelisi
Uğurcan ligin en iyisi
Flavio-Berat Bjk orta sahasıyla beraber ligin en çalışkanı

Fenerbahçeden daha kaliteli kadroyla çıkıyoruz.
Şans yanımızda olursa çok iddialı şeyler konuşurum
Ama herşeyden önce hafta boyu yapılacak covid testleri çok önemli

Zehirlenmeyin arkadaşlar

Kardeşim senin yorumlarını çok aklıselim bulup beğeniyor ve keyifle okuyorum.

Üstteki yorum senden beklemedigim kadar iddialı bir söylemdi. Bugün daha sağduyulu bir yorum yapmışsın. Yani anlık gaza gelebiliyor insan :)

Enaldo61
27.02.2021, 12:58
Bunlarla olan ezeli düşmanlığımızı pekiştirmek ve gücümüzü göstermek adını eze eze kazanmalıyız.

Sosa Novak için iyi ki gittiler o kadar para etmezler demiştim haklı çıktım, şimdi bu maçta o ikisine TS'nin gittikleri takımdan büyük olduğunu gösterme vakti. Eşi hala TS'li gerçi Sosa Bey'in.

:sevinç:

artvints
27.02.2021, 13:01
Ozan'i oynatmıyor mu, yoksa sakatlığı mi var ? Caner ve ozan biraz kafasına göre oynuyorlar. Pas yapan bir kadro çıkaralım defans sağlam olsun, top bizde kalsın tarzı bir oyun oynamak istiyor olabilirler.

Metin Ural
27.02.2021, 13:05
bu mac icin eksiklerimiz kimler? trondsen, omur ve safa disinda?

marlon (covid), hugo (agri), yusuf sari (agri)'nin son durumlari nedir bilen var mi acaba?

Mert Oğuzlu61
27.02.2021, 13:17
1 puan bizi üzmez ama fb icin kaos haberlerini arkamiza yaslanir keyifle izleriz. Tabii bizimkiler Kolpacino'da "yok artik" diyen polis tepkisi verdirip bu maci da kazanirsa, lebeleb kutlamalar sonucu Trabzon'a 2 hafta evde kal diyebilirler.

Halil Alemdar
27.02.2021, 13:26
Mert Hakan, Sosa, Mesut orta sahasıyla çıkarlar umarım. Flavio tek başına yer bunları. Beratı saymıyorum. İlerde de Valencia oynarsa Hugo ve Edgar rahat kontrol ederler. Caner oynamazsa orta kafa gol taktiği de kalmıyor. Problem yaratacak oyuncular Pelkas ve Osayi gibi görünüyor. Pelkasın da kanatta ne yapacağı meçhul. Bu maç özelinde kadro açısından önde olduğumuzu düşünüyorum. Lakin böyle maçlar her zaman farklı atmosferde geçmiştir. Ne olacağı belli olmaz o yüzden 1 puan da üzmez beni.

pReN@_61
27.02.2021, 13:40
İnsanların içindeki hevesi kırdılar çünkü.

Bu maçı kazansak ne olacak ki 1 hafta seviniriz en fazla.

Sonra bizi şampiyon mu yapacaklar.

Düzene ayak uyduruyoruz işte öylesine oynuyoruz.
Eyvallah, ben biraz da sosyal mecrada "forum" kültürünün yok olmaya yüz tuttuğunu düşünüyorum. Mesela twitter gırla gidiyor...

Serdar A
27.02.2021, 13:43
Beklerimiz arka direk koşusu yapan kenar forvetleri kaçırabiliyor. Bu tip yüksek toplarda içeri diagonal ya da kenardan gelen ortalarda zaman zaman rakibe pozisyon veriyoruz. Fenerin üzerimize oynayabileceği tek stratejik hücum planı bu olabilir. Osayi birebir zorlamayı seven bir isim ona da önmel almak lazım. Onun dışında Sosa'nın Mesut'un etkili top çevirmesi için, Pelkas'ın Thiam'ın ve sair aksiyona girebilmesi için gerekli dağılım problemleri ve blok bağlantı sorunları bizim takımda en aza indirilmiş durumda. Duran top savunmamız da giderek iyileşiyor. Nitekim 1 aydır gol yemeyen takım da bu savunmadaki ilerlemenin ispatı niteliğinde. Bizim takım istekli ve konsantre olduğu sürece şikeciler sabaha kadar oynasa 1 gol atamaz ki yaş ortalamaları gereği zaten 90 dakikayı dahi çıkarabilecekleri şüpheli...

Önümüzdeki 15 maçın her biri benim açımdan gelecek yılın hazırlığı niteliğinde. Buralardan alınan tecrübeler ile üzerine koymaya devam edeceğiz. Bugünkü gol atılamayan Trabzonspor gelecek sezonun fragmanı niteliğinde. İnşallah şöyle iki iyi kaliteli kenar beki, asıl gösterime yani gelecek sezona yetiştiririz.

Anıl C
27.02.2021, 13:43
Bu maçta az pozisyona gireceğiz. fb daha baskılı oynayacaktır. Daha çok pozisyona onlar girecektir. Bu sebepten ötürü maçın burun farkıyla berabere biteceğini düşünüyorum.

Mehteroğlu
27.02.2021, 13:46
bu kadroyla çıkacaklarsa topu değil bize vererek oynamak topu soyunma odasında bırakıp öyle sahaya çıksalar biz yine kazanırız yine kazanırız.

ozan'sız asla oynamazlar, ozan - sosa - mert hakan olacak... mesut yedek bence, ya da en kötü mert sonradan mesutun yerine girebilir... ama 3lü böyle olur... solda pelkas sağda samuel ileride de valencia ya da thiam.

erkankoc
27.02.2021, 13:48
Suanki fbye yenilmemiz mucize olur..en kötü sartlar altinda berabere biter.son fb maclarina bakarak fbnin ts ye gol atmasini bile beklemiyorum..gustavonun oynamamasi kesinlikle sansimizi 2 katina cikartiyor

Skor 2-0 aliriz..goller bakasetas ekuban...

Fb tepetaklak düsüse baslar..

Hatta suan ilk 6 icerisinde acik ara en kotu futbolu fb oynur.ismiyle ,reklamiyla bu puandalar

Soner Albayrak
27.02.2021, 13:50
Anlamsız bir rehavet yüklendi millete. Allahtan işi sıkı tutan bir hoca var takımın başında.

theo
27.02.2021, 13:51
ozan'sız asla oynamazlar, ozan - sosa - mert hakan olacak... mesut yedek bence, ya da en kötü mert sonradan mesutun yerine girebilir... ama 3lü böyle olur... solda pelkas sağda samuel ileride de valencia ya da thiam.

ozanın olmama ihtimali yok bence de. yoksa biz 4 pasla ceza sahasına gireriz.

bu kadroyla çıkmaları daha olası.

theo
27.02.2021, 13:53
Anlamsız bir rehavet yüklendi millete. Allahtan işi sıkı tutan bir hoca var takımın başında.

taraftarda o rehavet olsun artık onca sıkıntıdan sonra hakediyoruz böyle kendimizden emin hayaller kurmayı.

mühim olan hocanın ve futbolcuların o rehavete girmeyip taraftarın beklentisini anlayıp o hırsla mücadele etmeleri.

İ. SARAL
27.02.2021, 14:17
Duran toplar tehlikeli. Adamların tek gol silahı neredeyse. Umarım aptal bir duran top golü yemeyiz. Hele gökhan denilen elemanın aşırtıp başka birinin attığı bir gol yersek iyi söverim.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hyasin61
27.02.2021, 14:18
Var hakemi Abdulkadir Bitigen olmus.Sahada olmaz ama hakemlerle ısı bıtırırız ataması olmus orta hakemden VAR hakemine kadar

ilelebeTS
27.02.2021, 14:23
Marlon’un durumu nedir? Faruk-Osayi eşleşmesi sıkıntı yaratır bize. Onun haricinde her eşleşmede ağırlık bizden yana.