PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 25.Hafta | Trabzonspor 1-0 Gaziantep FK | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5

Yiğit SARI
08.02.2021, 21:08
Bu seneki ilk maç konum bol şans getirsin

5 gün var maça. Dinlenme fırsatı bulamıyoruz

Ekrem D.
08.02.2021, 21:12
Biz neden sacma sapan araliklarla mac oynuyoruz?

Fenerbahcenin yarin (sali gunu) kupa maci var. Sonraki maclari sirasiyla cumartesi, pazar, pazar (vs. Trabzonspor).

Bizim maclarimiz: pazartesi, cumartesi, cuma, pazar.

Fatih K.
08.02.2021, 21:15
Çok rahat geçek bir maç olacağını düşünüyorum. Ölüm virajına gireceğimiz maç öncesi eksik vermeden çıkmamız lazım.

yorumsuz6117
08.02.2021, 21:19
Baker değil Flavio sahada olmalı..

DeAgLeMaNyAq
08.02.2021, 21:27
Zorlu maçlar öncesinde sezona damga vuran tandem ikilimizin aynı anda kart sınırına gelmesi iyi olmadı. Özellikle FB maçına Edgar ve Hugo ile çıkmamız şart. Her ne kadar Başakşehir maçı pek kolay gözükmese de en azından ikisinden birinin Antep karşısında kart görüp cezalı duruma düşmesinde fayda var...

Doğukan Uçan
08.02.2021, 21:40
geçen sene muriqi bilerek kart görüp ceza almamıştı. bu maçın son dakikalarında bilerek kart görüp cezayı başakşehir maçında çekmeliler. stoper de iranlı oynar sıkıntı yok.

angraf
08.02.2021, 21:50
tandemimizin kart temizlemeleri gerektiğini düşünüyorum.
Onun dışında kazanacağımızı düşünüyorum.

Enes Başkaya60
08.02.2021, 21:52
Edgar gol atar diyorum bu da burda dursun ;)

trbzonsporlu
08.02.2021, 21:53
sezona bedel bir maç.
tek hedef bu maç olmalı
bu maç kazanılamazsa sonraki maçlar gazozuna maçlara doner
tam konsantrasyonla vurup gecmeliyiz

Fatih Öztürk
08.02.2021, 21:55
Antep oynamayı seven takım. Oynamayı seven takımlar bu saatten sonra götünü kollasın...

ÖmürKaradeniz61
08.02.2021, 22:03
Antep oynayan bir takım,bu gibi takımlara karşı daha rahat oynadığımız için ben maçı kazanacağımızı düşünüyorum.

Doğukan Uçan
08.02.2021, 22:11
bu maç seyircili olsaydı 40 bin kişi tıklım tıklım dolardı.

kaçarava
08.02.2021, 22:19
Nwakaeme-Djaniny-Ekuban saçmalamayıp direkt sonuca yönelik oynarsa maçı alırız.

Fatih Öztürk
08.02.2021, 22:30
Cumartesi akşam 18:00 civarı maç fazlasıyla zirveyle aramızda 3 puan kalacak.

hyasin61
08.02.2021, 22:56
Gaziantep oyun olarak zorluk cıkaracak seviyede degil su an.Ama acmakta zorlanabiliriz cunku 5 li savunma oynuyor gibi birsey.Bakasetas reis golu var yine :) Bu burada dursun

Fatih K.
08.02.2021, 23:35
Şutu olan oyuncunun olması muazzam bir avantaj. Maç sıkıştı derken çat diye geçiriyor işte. Aslında iki maçtır orta üçlünün tamamı şut tehdidiydi ama Bakasetas hariç şut çıkmadı kimseden.

Bu maçta da bol bol yoklamak lazım.

trbzonsporlu
09.02.2021, 00:01
antepte son 2 maçta yaşadıklarımız ortada. geçen sene sampiyonluğa giderken son dakika attigimiz golün antepli oyuncunun kurşun yemiş gibi kıvranmasından sonra vardan dönmesi, bu sene son dakika attıklari golden sonra şovmen hocalarının bizim yönetimin önünde yaptıkları...

son 2 maçtır yenemiyoruz bunları. çok ezici bir futbol ve skorla kazanırız umarım

Halil Alemdar
09.02.2021, 00:31
Dağıtırız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eyüphan
09.02.2021, 00:47
Antep’i yenmek istiyorsak defans arkasına koşuların fazla yapılması lazım. Devre arasından sonra defans da çok hata yapar oldular. İlk yarı golü bulursak beklenen 3-4 gollü galibiyet gelebilir.

Erkan A.
09.02.2021, 02:25
Gaziantep mac öncesi antepi cok ciddiye alarak dogru analizler yaparak hazirlanmaliyiz taktikler uygulamaliyiz
Rakibimizin hocasi saha kenarinda kicini yirtiyor bagiriyor zipliyor agliyor gülüyor cok tuhaf bir adam antep böyle delileri nerden buluyor ilginc..böyle deli hocalardan korkmak gerek bu yüzden verecegimiz taktik savas cok önemli..antepin oyunculari pes ederken hocalari canlandiriyor oyuncularini...

malatya macinda biz on kisiydik sahada gibi oynadik bunun sebebi bakasetas
gol atabilir fakat her mac böyle sans tutmaya bilir..
bakasetas on nr oynuyor fakat maclara agirligini koyamiyor top saklayamiyor calim konusundada iyi degil
Biraz daha ortasahaya yanasabilse sahada on kisi kalmis görüntüsü vermeyiz
Beratin yanina sorumluluk alabilen sadece parmak yakisir parmak trabzonlu oldugu icin herkes elestiriyor fakat malatya macindada göründükü parmaksiz ortasahamiz bir kisi eksik oynuyor..
bakasetasdan hocanin memnun oldugunu düsünmüyorum alanya maclarini hatirlamiyorum fakat ön tarafda cok ciliz kaliyor en az wakame gibi ayaginda top tutabilmeli sorumluluk almali artik..
Parmak antromana cikarsa antep macinda oynarsa rahat galibiyet aliriz diyorum
ortasahayi bos birakirsak antep cok gollük positionlara girer..
macin trabzonda olusu ev sahibi olarak avanta. Bizde..
3 - 1 diyorum bakasetas agirligini maca vermeli bu agirligini verdigi andan itibaren bizi kimse tutamaz bakasetasin sorumluluk almasi bizi sampionluga yaklastiracaktir..kilit adam on nr bu kadromuzda malesef bakasetas istenilen perfomansi bence veremedi daha..iki mactir atigi goller kendisini kurtarmistir kötü futbolcu oldugunu demiyorum sorumluluk almiyor diyorum 10 nr saha icinde arkadaslarini yönetmeli ..

Murathan
09.02.2021, 02:40
berat'ın gözü kapalı her yere uzun top atması lazım bu maç. bir de umarım seko oynar.

HOPA'LI TS'Lİ
09.02.2021, 07:44
Kazanırsak şampiyonlukta bizi hesaba katmayanların suratını görmek istiyorum medyada

Hayden uşaklar

Kazanmaya devam edin.

Yaparsınız.
İnanıyoruz.

smart
09.02.2021, 07:50
Zor takım umarım galibiyet alırız

halilaziz61
09.02.2021, 08:52
Takımda çok alternatif olmadığı için bir yerde olası formsuz oyunda tökezleyecegimizi düşünüyorum.
Bu maçta tokezleyebiliriz, herhnagi bir puan kaybında üzülmem.
Yenilsek de bu zamana kadar yaptıkları yeter takımın

Sıkıntı yok

iyattara
09.02.2021, 10:00
Önümüzde ilk yarı sadece 2 puan alabildiğimiz bir 5 maçlık seri var. Bu 5 maç bir çok şeyi netleştirecek. 6 puan farkı muhafaza bile etsek bu 5 maç sonunda bence başarıdır. Sonrasındaki fikstür biraz daha rahat geçebilir bizim için. Özellikle ligin son 5 haftası.

Gaziantep'in yeni hocası da eskisi gibi artistin teki. Kenarda kendini parçalıyor her şeye itiraz, heyecan vs. Oyuncuları iyi motive ediyordur o kesin. Diğer dandik anadolu takımlarına göre bir tık daha iyiler. Ne yaptığını bilen bir kaç iyi oyuncuları var. Stoplerleri ve öndeki Mirallas ve Maxim kalbur üstü adamlar.

Puan kaybı yaşayacağız tabi ki her maçı kazanmak mümkün değil. Bu maç o maç değil ama. Bir şekilde bu maçı almamız gerekiyor. İlk golü atmak çok önemli olacak, Gaziantep oyundan kopmaya çok meyilli bir takım.

pReN@_61
09.02.2021, 10:26
Takım dinlen, iyi dinlen ki bomba gibi ol.
:yattara2:

Attila Durmuş
09.02.2021, 10:33
Hugo kart sınırında değilmiydi renkdaşlar ben mi yanlış hatırlıyorum

Kadir
09.02.2021, 11:10
Gaziantep ve Başakşehir maçlarında 6 puanı alıp Fb maçına zirve motivasyonuyla çıkacağız.. derinden ve sinsi sinsi geldik.. gırtlaklarına çökeceğiz.. AV MEVSİMİ

Harun-61
09.02.2021, 11:26
En kritik maçımız diyebilirim. Gaziantep'in belirli bi kadro kalitesi var.
Defansları gayet iyi.
Takımı yönlendiren Maxim'i bi şekilde oyundan soğutursak 3 puana daha yakın oluruz...

yorumsuz6117
09.02.2021, 11:36
Çok kritik ve çok zor maç, rakip güçlü ve belli kaliteye sahip, kazanırsak Başakşehir'i de yeneriz fenerle altın değerinde bir maça çıkarız, Newton'la kaybettiğimiz puanlardan dolayı önümüzdeki 2 maçta puan kaybetme lüksümüz yok malesef zirveye oynayacaz diyorsak..

HOPA'LI TS'Lİ
09.02.2021, 11:47
Hugo kart sınırında değilmiydi renkdaşlar ben mi yanlış hatırlıyorum

Hugo'ya verilen kart ağır oldu.

Berat'a verilen doğru. Biraz sakin olsan be güzel çocuk

Bekle bizi BİZANS
GELİYORUZ

HOPA'LI TS'Lİ
09.02.2021, 11:48
Çok kritik ve çok zor maç, rakip güçlü ve belli kaliteye sahip, kazanırsak Başakşehir'i de yeneriz fenerle altın değerinde bir maça çıkarız, Newton'la kaybettiğimiz puanlardan dolayı önümüzdeki 2 maçta puan kaybetme lüksümüz yok malesef zirveye oynayacaz diyorsak..

Newton döneminde kaybedilen puanlara yanmamak elde değil

Hele 3-1'den 4-3 verdiğimiz bir maç var ki ah ah

GencTurk6161
09.02.2021, 12:47
Tehlikeli takım. Zor bir olacak gönül 3 puan ister ama en azından 1 puan almak lazım.

artvints
09.02.2021, 12:51
Kana bıyık ve hızlı forvetleri yoksa çok büyük avantaj.

Abdülkadir Kılıç
09.02.2021, 13:27
Sumudica sonrası Gaziantep'i zorlansak da yenmemiz lazım.

sessizkral_1
09.02.2021, 13:50
Tehlikeli takım. Zor bir olacak gönül 3 puan ister ama en azından 1 puan almak lazım.
inanıyorum yeneceğiz.

Faruk BERBER
09.02.2021, 14:07
Yine zor maç olacaktır ama mevcut form durumumuz ile kazanırız diyorum.

ilelebeTS
09.02.2021, 14:17
Eski sisteme dönmüş hocaları. Kalabalık savunma yapıyorlar. Tony veya Bakasetas'ın kilidi açması lazım yine.

İskender Çakmak
09.02.2021, 14:27
Gazişehir Sumudica zamanında bu ligin oynamak isteyen takımlarındandı. Açıkçası Sumudica sonrası hiç seyretmedim.
Mirallas ve Maxim sonuca giden oyuncuları. Skor yapabiliyorlar. Bu anlamda son maçlarımızı göz önüne alırsak (Beşiktaş hariç) savunmamızın final paslarına fazlaca dikkat etmesi gereken maç olacak.

Açıkçası maç zor ama Abdullah Avcı aklıma gelince rahatlıyorum. Hoca bu maçın formülünü hazırlamıştır. Allah'ın izniyle kazanacağız.

umut22
09.02.2021, 14:37
Tam bakasetas ın kilidi çözeceği maç

zafercalikoglu
09.02.2021, 15:33
takım formumuz çok iyi , hoca biraz daha baker in yerine flavio kullanabilir, flavio da ciddi gelişim gösterdi ,bu senenin en kötü transferi afobe ,azıcık caniniden bir şeyler öğrensin ,
Takım olarak orta sahamızda sorun yok , defans beklerimizin biraz daha özgüvenli oynarsa süper olur, takım oyunu oynadığımızda yenemeyeceğimiz takım yok ,
yolumuz açık ,17.ci sıradan ilk 3 e 3 hafta sonra gireriz,

kayseride_61
09.02.2021, 16:18
Biz neden sacma sapan araliklarla mac oynuyoruz?

Fenerbahcenin yarin (sali gunu) kupa maci var. Sonraki maclari sirasiyla cumartesi, pazar, pazar (vs. Trabzonspor).

Bizim maclarimiz: pazartesi, cumartesi, cuma, pazar.

Kupa maçlarından dolayı birkaç haftalığına hafta içi maçları olmayacak. Biz kupa da olmadığımız için biraz olsun dinlenmiş olacağız.

kayseride_61
09.02.2021, 16:23
Aslında önümüzdeki üç maçı (Antep, Başak, Fener) firesiz geçebilirsek, GS maçına kadar fikstürümüz gayet iyi duruyor. O zaman işte düğüm GS maçında çözülür.

kayseride_61
09.02.2021, 16:29
Kupa maçlarından dolayı birkaç haftalığına hafta içi maçları olmayacak. Biz kupa da olmadığımız için biraz olsun dinlenmiş olacağız.
Mesela Antep maçı 13 Şubat, Başak maçı 19 Şubat ve Fener maçı 28 Şubat. Bu üç maçında aralarındaki süre bizim açımızdan gayet uzun süreler. Ve rakiplerden Başak ve Fener bu sürelerin arasında kupa maçları yapacaklar. Özellikle Fener maçı için bizim açımızdan büyük bir avantaj olacak.

holyjoker
09.02.2021, 16:42
bu foruma ne zaman yazsam takım sıkıntı yaşıyor ama gene de yazmak istiyorum. umarım şansızlığım bu defa kırılır. maça gelince ligde 'bu maçı kesin alırız' diyebileceğim takım sayısı çok az ama antebin durumu, mantalitesi v teknik adam değişikliği sonrası bu ifadeyi bu maç için kullanabiliyorum. ankaragücü ile misal oynasak korkarım ama antepten korkmuyorum. şu ana kadar aldığımız sonuçların aksine, bence gollü bir maç olacak bu defa. umarım son dakikalarını rahat izleyebileceğimiz bir maç olur artık. sene sonu satmayı planladığımız isimlerin etki yapacağı (djanny gol atsın, uğurcan gol yemesin gibi) bir maç olsun.

Faruk BERBER
09.02.2021, 16:53
bu foruma ne zaman yazsam takım sıkıntı yaşıyor ama gene de yazmak istiyorum. umarım şansızlığım bu defa kırılır. maça gelince ligde 'bu maçı kesin alırız' diyebileceğim takım sayısı çok az ama antebin durumu, mantalitesi v teknik adam değişikliği sonrası bu ifadeyi bu maç için kullanabiliyorum. ankaragücü ile misal oynasak korkarım ama antepten korkmuyorum. şu ana kadar aldığımız sonuçların aksine, bence gollü bir maç olacak bu defa. umarım son dakikalarını rahat izleyebileceğimiz bir maç olur artık. sene sonu satmayı planladığımız isimlerin etki yapacağı (djanny gol atsın, uğurcan gol yemesin gibi) bir maç olsun.

Silsek mi ne yapsak bu mesajı :D

yorumsuz6117
09.02.2021, 16:57
Üst üst 6 maç kazanan takım yok ligde..

holyjoker
09.02.2021, 17:00
son bir şans daha rica ediyorum. bu da yatarsa foruma benden elveda :)

Silsek mi ne yapsak bu mesajı :D

Sefer A.
09.02.2021, 17:05
gs falan da mi ? onlar bu hafta sonu kesin kirar bu rekoru, dilerim biz de ayni sekilde kazanip 6'da6 yapariz

holyjoker
09.02.2021, 17:11
aradaki antalya kazası olmasa 8 maçlık seri yakalamış olacaktık, neyse. bu haftaya gs v ts 5 maç galibiyet serisiyle başlayacak. biz evimizde anteple oynarken gs ise evinde kasımpaşa ile oynayacak. bu hafta bence en az 1 takım 6 maçlık seriye ulaşacak. bizim için fikstürün zorlu olduğu ve sezonumuzu belirleyecek 5 maçlık fikstüre giriyoruz ki ligin ilk yarısı bu 5 maçta maalesef sadece 2 puan almıştık. dilerim bu defaki seride bu kayıpları telafi ederiz. öte yandan gs ise sezonun belki de en rahat fikstürüne giriyor v bu serilerini 10 maça kadar taşımaları olası. benim takımımdan yegane beklentim bana birkaç haftadır sunduğu yarış içinde olma heyecanını sezonun sonuna kadar sürdürmeleri.

Sefer A.
09.02.2021, 17:28
aradaki antalya kazası olmasa 8 maçlık seri yakalamış olacaktık, neyse. bu haftaya gs v ts 5 maç galibiyet serisiyle başlayacak. biz evimizde anteple oynarken gs ise evinde kasımpaşa ile oynayacak. bu hafta bence en az 1 takım 6 maçlık seriye ulaşacak. bizim için fikstürün zorlu olduğu ve sezonumuzu belirleyecek 5 maçlık fikstüre giriyoruz ki ligin ilk yarısı bu 5 maçta maalesef sadece 2 puan almıştık. dilerim bu defaki seride bu kayıpları telafi ederiz. öte yandan gs ise sezonun belki de en rahat fikstürüne giriyor v bu serilerini 10 maça kadar taşımaları olası. benim takımımdan yegane beklentim bana birkaç haftadır sunduğu yarış içinde olma heyecanını sezonun sonuna kadar sürdürmeleri.
biz basak pustlarina giderken gs alanya'ya gidiyor, orda puan kaybeder gs

hanzale
09.02.2021, 17:36
gs falan da mi ? onlar bu hafta sonu kesin kirar bu rekoru, dilerim biz de ayni sekilde kazanip 6'da6 yapariz

Bizimle beraber 5’te 5 gidiyorlar

ilelebeTS
09.02.2021, 17:36

O hafta bjk da bay geçiyor. Ortalık karışacak. Önce bu maçı alalım tabi.

holyjoker
09.02.2021, 17:37
umarım. bize kadarki 10 maçlık fikstürlerinde bir alanya onları zorlar bir de hatay ki alanya da ilk yarıdaki kadar zor bir takım değil bence zira en iyi oyuncularını ellerinden aldık. gs 3-3 gidecek olduğunda ise bence bjk v özellikle fb çok büyük psikolojik çöküntü yaşayacak bence. bu üçlü arasından en az birisini muhakkak altımıza alacağımızı düşünüyorum eğer biz maç başı 2 puan ortalaması ile sezonu tamamlayacak olursak.

CaptanBarbosa
09.02.2021, 17:43
Ne yapıp edip kazanıp korku salmaya devam edelim. Yakında başlarlar algı yapmaya, hala daha bizi tehdit görmüyor olabilirler birbirleriyle kavga edicekler aradan sıyrılmamız lazım.

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enaldo61
09.02.2021, 17:54
Biz kazanmaya devam ettikçe kabus görmeye başlayacaklar hiç sıkıntı yok. 3'ünün de ensesine üfleyeceğiz.

Ekubanbambam
09.02.2021, 19:58
Rahat bir galibiyet alırız.Basak ve FB yi de yenersek şampiyonluğun en büyük adayı oluruz.

zorroid
09.02.2021, 20:00
Bayılıyorsunuz boş konuşuklara desem, hanginiz küfür ya da hakaret olarak alır bunu üzerine? Lütfen dürüstçe cevap verin.

zorroid
09.02.2021, 20:06
Forum yönetimine yazabileceğim bir başlık var mı acaba?

AyhanPe
09.02.2021, 20:26
Cumartesi günü bacanaklarda olmaliyiz. Kendisi Gs li. Orda bulundugumda oynanan hicbir maci alamadik. En son Gs maci ordaydik. Ilk yari bitmeden golü yiyince ikinci yariyi kurtarmak icin hemen kalktim ama gec kalinmisti bile. Mac bura saati ile 14 de..Ertelemekte olmuyor. Kacis yok :)

Doğukan Uçan
09.02.2021, 20:48
Hugo ve edgar'ın bu maçta bilerek cezalı durumuna düşmesi lazım.

başakşehir muhtemelen bu hafta göztepe deplasmanında da kaybedecek ve bizim maça küme düşme hattında çıkacak.

gerek hakemler gerekse aykut kocaman faktörü ile o maçta edgar ya da hugo banko kart görür.

yönetim de uyumasın konuşsun artık.

ÖmürKaradeniz61
09.02.2021, 21:30
Feneri yenip Erol’u göndeririz.

Fatih K.
09.02.2021, 21:33
Değil 6, 16 puan fark olsa bu fenerin normal şartlarda ligi bizim üzerimizde bitirme ihtimali yok. İşin içine hakemler vs girmezse eğer en rahat 5 maçlık fikstürümüzü çıkarabiliriz.

ÖmürKaradeniz61
09.02.2021, 21:39
Ne güzel kurtulmuştuk nerden çıktı bu Trabzonspor şimdi durup dururken. Haftaya da Trabzon’la oynayacağız napacağız bilmem ki!

ÖmürKaradeniz61
09.02.2021, 21:39
Değil 6, 16 puan fark olsa bu fenerin normal şartlarda ligi bizim üzerimizde bitirme ihtimali yok. İşin içine hakemler vs girmezse eğer en rahat 5 maçlık fikstürümüzü çıkarabiliriz.
Hocam feneri yenip önüne geçeriz.

batugol
09.02.2021, 21:47
keyifler yerinde
maaşallah diyelim

PortoDeGalinhas
09.02.2021, 21:53
Bu maç normal şartlar altında Malatya maçından daha kolay bir maç gibi gözüküyor. Malatya maçı 21 günde 7 maç oynadığımız bir serinin son maçıydı ve çok kötü bir zeminde oynandı. Ben açıkçası kötü bir futbol ve saçma sapan bir golle mağlubiyet bekliyordum ama kazandık. Umarım bir şanssızlık yaşamaz ve rahat bir şekilde kazanırız. İlk yarıda bu 5 maçlık süreçte 2 puan almıştık ama ilk yarıda oynadığımız 5 takımda şuanki durumundan çok daha iyi form tutmuştu biz ise en kötü dönemimizdeydik. Tek çekincem fbliler daha bizim maça 2 maç kala ağlamaya başladı bizim maçta bir katliam yaşanabilir.

mawro61
09.02.2021, 22:33
Avcı ile ilk 4 gollü galibiyetimizi alacağımıza inanıyorum.

hanzale
09.02.2021, 22:42
Hocam feneri yenip önüne geçeriz.

Bugün finali yaptı şikeciler bizim maça kalmadan havlu atarlar

zorroid
09.02.2021, 22:54
Forum yönetimine ulaşmak için 2 kere sordum. Sizin yaptığınız cidden ayıp. Yazmayayım tamam. Yazmıyorum forumunuza.

memozcan
09.02.2021, 22:58
şu serdar aziz iti her maç kırmızıyı hak ediyor..

memozcan
09.02.2021, 23:00
sosa çok yoruldu.. bence en az 4-5 maç dinlenmeli..

Yiğit SARI
09.02.2021, 23:00
Forum yönetimine ulaşmak için 2 kere sordum. Sizin yaptığınız cidden ayıp. Yazmayayım tamam. Yazmıyorum forumunuza.

Bana özel mesaj atabilirsiniz

Onur Erçetin
09.02.2021, 23:04
Beyler Başakşehir son derece vasat bir takım.Önce Antepi sonra Başakşehiri tokatlayarak yenmemiz lazım.Bakasetas yine takım için çilingir görevi görecek.

ÖmürKaradeniz61
09.02.2021, 23:26
Beyler Başakşehir son derece vasat bir takım.Önce Antepi sonra Başakşehiri tokatlayarak yenmemiz lazım.Bakasetas yine takım için çilingir görevi görecek.
Başakşehirin yürümeye hali yok bugün sahada biz olsaydık maç 1-3 ,1-4 felan biter kazanırdık.

trbzonsporlu
09.02.2021, 23:33
sahi 2 maçtır mesutu sahada gören varmı sol ayağıyla pas vermekten başka ne yapıyor adammı geçiyor şutmu atıyor
papu şu lige gelseydide alem 10 numara gorseydi

homosapiens
09.02.2021, 23:40
Fenerbahçenin inanılmaz kadro genişliği var ama o kadar basiretsiz bir camia ki bir şekilde beceriyolar başarısızlığı beter olsunlar

Enaldo61
09.02.2021, 23:41
sahi 2 maçtır mesutu sahada gören varmı sol ayağıyla pas vermekten başka ne yapıyor adammı geçiyor şutmu atıyor
papu şu lige gelseydide alem 10 numara gorseydi

Ah be papu şampiyon yapardı bizi

ÖmürKaradeniz61
09.02.2021, 23:42
Fenerbahçenin inanılmaz kadro genişliği var ama o kadar basiretsiz bir camia ki bir şekilde beceriyolar başarısızlığı beter olsunlar

Hocam sorun orda kadro genişliği var ama kadro mühendisliği yok hatta sıfır. Sen Mesut’u alacağına forvet alsana zaten Pelkas gibi ayakları iyi oyuncun var. İrfan can,Mesut,Pelkas hep aynı tip oyuncular. Forveti yok,kanat yok,net 1 tane stoperin yok. Sıfır kadro mühendisliği. Bizim kadro daha iyi fenerden.

Enaldo61
09.02.2021, 23:43
Bunları yenersek o maçta sonra kovacaklar erolu

ÖmürKaradeniz61
09.02.2021, 23:44
Ah be papu şampiyon yapardı bizi

Bakasetas kadar katkı verirdi işte,daha ucuzunu aldın hemde direkt oynuyor net transfer. Papu gelseydi koronaydı,karantinaydı,alışmasıydı en az 1 ay.

CaptanBarbosa
09.02.2021, 23:48
papu şu lige gelseydide alem 10 numara gorseydiMesutun futbol oynamaya niyeti olsa türkiyeye gelmezdi. 2-3 maç ağızlara bal çalar yürür durur sahada

muhammed bilgin
10.02.2021, 00:34
Az önce twitirdan geldim okadar sıcak ortamlar varki 3 büyütülmüşler birbirine sarıyor en sevdiğim ortam bizi unuttular... Aralarından yukarı nasıl geçeceğimizi anlamıcaklar bile ....

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SemihNur
10.02.2021, 01:42
Az önce twitirdan geldim okadar sıcak ortamlar varki 3 büyütülmüşler birbirine sarıyor en sevdiğim ortam bizi unuttular... Aralarından yukarı nasıl geçeceğimizi anlamıcaklar bile ....

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biz onlarin onune gecersek hepsi kardes olur bize sararlar emin ol :)

Onur Akyüz
10.02.2021, 02:04
Orta saha: mesut, irfan, mhy, ozan, gustavo, pelkas, sosa olmak üzere 3 kişilik kontenjan için tam 7 futbolcu

kanatlar: valencia, perotti, osayi, sinan, thiam, ferdi olmak üzere 2 kişilik kontenjan için tam 6 futbolcu

Bu da tek forvet oynarlarsa.

Forvet: Samatta, Cisse olmak üzere tamamen alternatifsiz ve tıkanmış bir mevki.

Bu kadar aptal olmayı başarmaları gerçekten inanılmaz. Kesinlikle ilk 4 bile yapmaları mucize olur bakalım ne olacak. Zaten millete sağa sola sarmaya başladılar. Normalde milletle dalga geçmeyi umuyorlardı.

Bu maçı alacağımızı düşünüyorum ama bfk maçı için hiç iyimser değilim.

Ceyhun Öncü
10.02.2021, 07:24
Tam 3-4-3 lük mac

Hosseini - Vitor - Edgar
Serkan - Flavio - Berat -Marlon
Ekuban - Djanini - Nwakaeme

Murat Keçeci
10.02.2021, 08:50
Ligin iyi takımlarindan biri antep zaman zaman inişli çıkışlı bir grafik çizse de özellikle hücuma dönük iyi oyunculari var dikkatli oynamak zorundayız.

İç saha maçlarında rakibi açmakta biraz zorlaniyoruz.Mutlaka hücum çeşitliliğimizi arttirmalıyız.Djaniny,nwakame,ekuban üçlüsüne skoru değistirecek bir oyuncu daha katmamiz iyi oldu.Bakasetas ile silah sayımız bir tane daha arttı bu oyuncuları arka taraftan sürpriz oyuncular ile desteklemeliyiz.Kanatlarda adam eksiltecek organizasyonlarda zayıfız ozellikle nwakameye daha fazla yardimci olmaliyiz.Ceza yayi çevresinden şut konusunda bakasetasa baska oyuncularda eşlik etmeli şutun önemini bakasetas ile birkez daha görmüş olduk.2 şut ile 6 puan aldık.Ekuban ve djaniny nin şutları cok iyi değil biraz daha bu yönlerini geliştirmeleri lazim.

En büyük silahımız yine takım savunması olmalı,oyunu ve skoru tutarak sonuca gitmeye devam etmeliyiz.Maçın içinde kaldığımız sürece bir adım önde olan biziz.

Duran toplardan gol sayımızda azalma var bu maçla beraber yeniden kendimizi hatirlatmaliyiz.Özellikle korner atişlarinda vitor hugoya diger oyuncularda eşlik etmeli djaniny birkaç kez kafa vurdu ama çok cılız vuruyor daha okkalı vurmali kafayı.

Kendi sahamizda oynuyoruz, yorucu deplasman yolculuğu olmamasi dinlenmek açısindan ekstra katki sağlayacaktır.Mental açıdan futbola açlığımız devam etmeli henüz başardiğimiz birsey yok biz 42 puan topladık alanyanin da 41 puanı var ayni şekilde antep ve hatay da iyi takımlar önce arka tarafla makası açalım o arada ön tarafa daha yaklaşırız.

serdaracıl
10.02.2021, 10:16
Tam 3-4-3 lük mac

Hosseini - Vitor - Edgar
Serkan - Flavio - Berat -Marlon
Ekuban - Djanini - Nwakaeme

Bakesetas? Yapacağımız son iş takımın sistemini, oyun ezberini bozmak olmalı. 5 savunmacının sahada ne işi var? Marlon ile serkanı oraya yazınca oyuncuya süper özellikler eklenmiyor. Asla oyun tertibimizi bozmamalıyız

Yiğit Gayretli
10.02.2021, 10:41
Antep kadrosundaki oyuncuların özellikleri itibarıyle geçiş oyununa yatkın, onu çok efektif oynayabilen ve Sumudica döneminde topu rakibe bıraktığı senaryolarda yüksek başarı grafiği çizmiş bir takım.

Açıkçası Sumudica sonrası hiç oturup izlemedim Antep'i. Mevcut durumda ne oynarlar, ne becerebilirler sadece tahmin ediyorum ama bizim açımızdan enimiz, boyumuz belli. Bir vasatımız oldu. O vasatın altına normal şartlarda düşmüyoruz. Standart yakalamış olmak ve takımın muazzam seviyede özgüvenli oynuyor olması gibi bariz avantajlarımız var. Abdullah hoca kendi geçmişindeki "ideal oyun" tutkusunu biraz örselemiş. Daha pragmatik davranıyor. Şartları umursuyor. Şartları kendine uydurmaya çalışırken kendisi de şartlara uyumlanmaya çalışıyor. Aslında oluşan dengenin temel sebebi bu.

Strateji belli fakat taktik, plan her hafta kendini güncelliyor. Bence bu güncel olarak Abdullah Avcı'yı ligdeki en avantajlı teknik direktör haline getiriyor.

hyasin61
10.02.2021, 10:52
Djilobodji uzerinden oynarsak oyunu skoru bulmamız daha kolay olur.Cogu macta skora etki edecek hatalar yapmıyor degil.

lazibere
10.02.2021, 12:18
Özgüvenliyiz ama kaliteli oyun oynamaktan daha uzağız
Janini dahil olmak üzere, klasık forveti olmadan bir oyun oynuyoruz. İleri 3 lü her şartta yer değiştirerek oynuyor ve bu da pas oyunundan bizi uzaklaştırıyor

Ekuban'ın mevkisini hiç bir kadar yadırgadığını hissetmemiştim. Janini çoğu zaman onun bölgesine de geçiş yaptığından Ekuban açıkta kalıyor , Açıkta kaldıkça da bireysel oynuyor ve bu da ona hata yaptırıyor

Bakasetas'dan daha fazla faydalanmak için, Topun onun mevkisinde kalması ve ona pas olarak eşlik edecek başka bir oyuncu daha eklenmesi lazım.

Neyse

Futbol olarak kalitesiz ama bir şekilde skor almayı başaran bir yapımız var ama Yorgunluk artık etkisini iyicene hissettirmeye başladı. Ratosyon için takımda orta sahada yedekleyeceğimiz oyuncu çıkartabilmemiz lazım. Parmak bir an önce iyileşmeli

maç zor olur ama 1- 0 alırız gibime geliyor

serdaracıl
10.02.2021, 12:31
Göztepe maçında Ndiaye tek başına içinden geçti bunların. 2-0 kimseyi aldatmasın. top falan oynamadılar. bizim maça nasıl bir motivasyonla çıkarlar bilmem ama helva gibi takım olmuşlar. maksim ile oyun kurmaya çalışıyorlar. tek oyun planları maksimin araya bırakacağı toplar. iyi bir pas oyunuyla yeneriz bunları

Yiğit Gayretli
10.02.2021, 12:37
Özgüvenliyiz ama kaliteli oyun oynamaktan daha uzağız
Janini dahil olmak üzere, klasık forveti olmadan bir oyun oynuyoruz. İleri 3 lü her şartta yer değiştirerek oynuyor ve bu da pas oyunundan bizi uzaklaştırıyor

Ekuban'ın mevkisini hiç bir kadar yadırgadığını hissetmemiştim. Janini çoğu zaman onun bölgesine de geçiş yaptığından Ekuban açıkta kalıyor , Açıkta kaldıkça da bireysel oynuyor ve bu da ona hata yaptırıyor

Bakasetas'dan daha fazla faydalanmak için, Topun onun mevkisinde kalması ve ona pas olarak eşlik edecek başka bir oyuncu daha eklenmesi lazım.

Neyse

Futbol olarak kalitesiz ama bir şekilde skor almayı başaran bir yapımız var ama Yorgunluk artık etkisini iyicene hissettirmeye başladı. Ratosyon için takımda orta sahada yedekleyeceğimiz oyuncu çıkartabilmemiz lazım. Parmak bir an önce iyileşmeli

maç zor olur ama 1- 0 alırız gibime geliyor

Abdullah Avcı sistemlerinde santraforların son görevi goldür. Gezer, kanada iner, top taşır ve saklar, servis yapar... Bu sayede 10'da oynayan oyuncu ve kanat forvetler stoper ve beklerin arasına devrilir. Rakibin yerleşimini defansif oyun ezberini bozar. Sorun taktikte değil temel olarak, oyuncuların mental yapısında. Özellikle Ekuban, neyi ne kadar yapacağının kararını veremiyor. Daha alt seviyede olsa da Djaniny ve Nwakaeme de bunu yaşıyor. Devamlı zorlama dribblingler ve zorlama şutlar görüyoruz. Bu da maç içinde psikolojik tahribatlar yaratıyor. Bilhassa Ekuban çok hızlı kopuyor oyundan. Bileşik pozisyonların ilkinde pas gelmeyince oyunu bırakıp arkasını döndüğü oluyor.

Evet fikstür çok sıkışık. Çoğu zaman 1 yenilenme 1 taktik idmanla maça çıkıyoruz ama Avcı hocanın bu sorunu daha da büyümeden çözmesi gerekiyor. Hem saha içindeki o kopuk görüntü hem de Ekuban'ın oyundan çıkarken yaptığı hareketler daha büyük sorunların habercisi gibi...

yusf61
10.02.2021, 13:58
Flavio'yu ver maxim'e maçı al.

UYZD
10.02.2021, 14:08
Antuya ve Ekşi Sözlüğe baktım bugün biraz rakipler neler söylüyor diye. Fenerliler deli gibi korkmaya başlamışlar bizden 0 puan yazmışlar bile. Adamlar fikstürlerinde en iyi ihtimali yazdıklarında bile bizim maça 0 puan veriyorlar. Ben uzun süredir onları bu kadar korkuttuğumuzu hatırlamıyorum. Psikolojik üstünlüğü elimize almışız resmen. Beşiktaşlılar da aynı durumda bizim geçmemizden korkuyorlar. Bir tek Galatasaraylılarda bunu göremedim. Bakalım bunlar iyiye işaret gibi geldi bana.

emrahtuna
10.02.2021, 15:58
hepimiz biliyoruz ki bu maçı da alacağız..takım alev aldı..bu gazla epey ilerleriz arkadaşlar..

UĞUR DURTAŞ
10.02.2021, 16:00
Niçin başka takımları,futbolcuları hocalarını buradan dikkate alıyoruz?
hiç gerek yok.

**
hocamızın izinde gidelim.
maç maç bakalım.
puan cetveliyle ilgilenmeyelim...

cumartesi 16:00 da antep ile zorlu bir maçımız maç.
sağ bekte kamil oynar gibi...
edgar ve hugo dikkatli oynamalı sarı görürlerse başakşehir maçında cezalı duruma düşerler

orta sahada özellikle bakerın hızlı ve ileriye oynaması çok önemli.
malatya maçında fazla ağırlığını koyamadıklarını düşündüğüm makayame,ekuban ve canini daha fazla istekli olmaları gerekiyor...

antep hiç kolay bir rakip değil.
maxim e dikkat edilmeli..
bizden giden muhammet demir ve güray vural hırslı olacaklardır
(mustafa yumlu zeki yavru gibii)

rehavete kapılmadan maç maç gidelin.
başka takımlarla uğraşmayalım.
kazanan biz oluruz emin olun.

Burak sapkaya
10.02.2021, 16:32
Bakasetas bu maçta da gol atacak, bu sefer sol ayağıyla, penaltıdan.

Ozan Yılmaz
10.02.2021, 16:58
fazla öz güvenli mesajlar yazılmaya başlanmış, puan kaybı gelebilir :)

Furkan Özdem
10.02.2021, 17:19
Kolay maç yok. Hocanın dediği gibi fark kapanmış olsa da maç maç düşünmek en iyisi. İnşallah futbolcularda da taraftardaki rehavet yoktur. Müthiş gitsek, puan olarak öne geçsek bile maç maç düşünmeye devam etmek lazım. Şampiyonluk söylemlerinde bulunmamak lazım.

61Firtinasi61
10.02.2021, 17:22
Niçin başka takımları,futbolcuları hocalarını buradan dikkate alıyoruz?
hiç gerek yok.

**
hocamızın izinde gidelim.
maç maç bakalım.
puan cetveliyle ilgilenmeyelim...

cumartesi 16:00 da antep ile zorlu bir maçımız maç.
sağ bekte kamil oynar gibi...
edgar ve hugo dikkatli oynamalı sarı görürlerse başakşehir maçında cezalı duruma düşerler

orta sahada özellikle bakerın hızlı ve ileriye oynaması çok önemli.
malatya maçında fazla ağırlığını koyamadıklarını düşündüğüm makayame,ekuban ve canini daha fazla istekli olmaları gerekiyor...

antep hiç kolay bir rakip değil.
maxim e dikkat edilmeli..
bizden giden muhammet demir ve güray vural hırslı olacaklardır
(mustafa yumlu zeki yavru gibii)

rehavete kapılmadan maç maç gidelin.
başka takımlarla uğraşmayalım.
kazanan biz oluruz emin olun.

Bilal B. bize gol atmasinda.....

tamuğ yamtar
10.02.2021, 17:28
Flavio'yu ver maxim'e maçı al.

Şumudica’dan sonra ortalıkta yok kendisi.

Konsantrasyonunu kaybetmiş gibiydi Göztepe maçında.

Uğur Kalyoncu
10.02.2021, 17:53
İkili averajda geride olduğumuz ortamda bir maç kaybetsek rakiplerle puan farkı 10 olur ve yeniden başladığımız lig tekrar sona erer.

Pamuk ipliğine bağlı bu ortamda aşırı derece umutlanmadan maç maç gidip sonunun hayırlı olmasını bekleyeceğiz artık.

Kazanmak zorundayız ve güzel bir oyunla kazanacağız inşallah.

MA291
10.02.2021, 19:29
Özellikle duran toplara dikkat etmemiz gerekiyor. Maxim bunlari cok iyi kullaniyor. Malatya macinda kornerlerde cok hata yaptik. Kafa toplarini almaliyiz.

emre6117
10.02.2021, 19:35
Özellikle duran toplara dikkat etmemiz gerekiyor. Maxim bunlari cok iyi kullaniyor. Malatya macinda kornerlerde cok hata yaptik. Kafa toplarini almaliyiz.

Antrepo yenmek için önce.maximi durdurmalıyız. Kaliteli bir topcu.
Antep savunması arkasına cok top kaçırıyor ama bizde arka tarafa sağlamıyoruz,çünkü hızlı oyuncumuz yok gibi.(ekuban hızlı ama arkaya kacamiyor).
Bu arada edgar ve hugonun ikisininde mutlaka fb maçında sahada olması lazim.ayrica bu iki oyuncu insallah farkli haftalarda cezalı olurlar, ikisi de aynı anda cezalı olursa savunmada ciddi sorunlar yaşarız.

Onur Erçetin
10.02.2021, 19:52
Antrepo yenmek için önce.maximi durdurmalıyız. Kaliteli bir topcu.
Antep savunması arkasına cok top kaçırıyor ama bizde arka tarafa sağlamıyoruz,çünkü hızlı oyuncumuz yok gibi.(ekuban hızlı ama arkaya kacamiyor).
Bu arada edgar ve hugonun ikisininde mutlaka fb maçında sahada olması lazim.ayrica bu iki oyuncu insallah farkli haftalarda cezalı olurlar, ikisi de aynı anda cezalı olursa savunmada ciddi sorunlar yaşarız.
Hakemler bu noktada devreye girebilir.Rakip takımların oyuncuları ne yaparsan yapsın önemli maçlardan önce asla sarı kart görmüyor sırf cezalı duruma düşmesinler diye.Sıra bize gelirse bunlar mutlaka bir çakallık yapıp sarı kartlık olmayan pozisyonda bile sarı kart gösterebilirler.

Oğuz B.
10.02.2021, 20:29
İlk maçta rakip topu iki eliyle çevirmece oynamış ve akabinde de -ama ilk topa vuruyor gibi ağlak ifadelerle savunulmayan- Flavio'ya penaltı çalınıp kırmızı verilmişti.

Bu skandal kararı burada savunanlar da çıkmıştı ey gidi. Karanlık bir geceydi; İlyetus'un gölgesinde...

Bakalım bu sefer hangi şeref yoksunu ile muhatap olacağız.

hamikarakaya
10.02.2021, 21:07
fener maçına kadar 2 maçımız kaldı. bu 2 maçı da alırsak feneri yenip onları altımıza alacağımıza inanıyorum. hadi ulan yüzümüzü güldürün be.

Murathan
10.02.2021, 21:19
4 haftalık fikstürümüz çok zor. gs ve bjknin de muhtemelen en rahat dönemeci. o sebepten puan farkı tekrardan 10'lara çıkabilir.
gs'nin uçtuğu falan yok ama malatya-başak-antep-fener-sivas-trabzon buradan 3 puanlarla çıkması hoş olmadı.

Tifosi
10.02.2021, 22:37
Bu maça dair bir umudum bir de kaygım var. Umudum Gaziantep kötü gidişe son hafta Göztepe galibiyetiyle son vermiş olarak gelecek. Son şans olarak bizim maça gelen takımlar genelde bizden puan alırlardı, bu durum beni o yüzden rahatlatıyor. Kaygımsa şu; Trabzonspor'un yarışta olmasından rahatsız kim varsa operasyon çekeceği maç tam da bu tip maçlardır. Fazla reytingi olmayan öğlen maçında ince ince doğranmaktan çok korkuyorum. Trabzonspor her defasında hakemi yenmek zorunda değil. Bu sezon defalarca başımıza geldi bu sefer gelmezse kazanırız gibi geliyor. Bakalım bekleyip göreceğiz.

samway
11.02.2021, 01:03
En rahat maçlarımızdan biri olur bence 3-0 veya 3-1 gibi bir skor bekliyorum hugo da atacak

Ozan Gözaçan
11.02.2021, 08:14
Hakemler bu noktada devreye girebilir.Rakip takımların oyuncuları ne yaparsan yapsın önemli maçlardan önce asla sarı kart görmüyor sırf cezalı duruma düşmesinler diye.Sıra bize gelirse bunlar mutlaka bir çakallık yapıp sarı kartlık olmayan pozisyonda bile sarı kart gösterebilirler.

İşte bu nedenle bence bu maçta mümkünse 2side sarı kart görerek başak maçına cezalı olmalılar. Başakın bizi çok fazla zorlayacağını düşünmüyorum defansif anlamda. Ama başak maçına sınırda çıkarsa 2 oyuncumuz adım gibi eminim nerdeyse . 2side şikabahçe maçında cezalı olurlar.

HOPA'LI TS'Lİ
11.02.2021, 08:27
En azından Şb maçına kadar kayıpsız geçmeliyiz aksi durumda fark yine 9'lara çıkar.

GFK
MBFK
ŞB

Bu 3 maçtan alacağımız 9 puanla şb yi altımıza alırız.

yorumsuz6117
11.02.2021, 10:49
İstanbul takımlarına ulaşıp zirveye mi oynayacağız yoksa ligi 4. Olarak mı bitireceğiz önümüzde ki 4-5 maç sonunda belli olmuş olucak, artık puan kayıpları gelecektir diye düşünüyorum, buraya kadar bile müthiş getirdik..

Enaldo61
11.02.2021, 11:40
Bu Bakasetas'a saçma sapan bir soru sorulmuş bunları nasıl sokuyorlar bu kulüpten içeri ya...

B.Yiğit
11.02.2021, 11:45
bakasetas'a bayrak sorusunu sormuşlar, yönetim acilen bu kişiyi ve kurumunu tesislere sokmayacağına dair açıklama yapmalı. çok sinirliyim ya..

tamuğ yamtar
11.02.2021, 11:47
Bu Bakasetas'a saçma sapan bir soru sorulmuş bunları nasıl sokuyorlar bu kulüpten içeri ya...

Bu kadar gerizekalıca bir soru olamaz.

Yav neler neler yazmak istiyorum ama neyse.

Yazık ya adama da.

Bakasetas’a güzelce izah edilsin acilen durum.

Arda'
11.02.2021, 11:50
Belki linç edileceğim ama bence maçlardan önce istiklal marşı okunması da saçma geliyor bana. Bayrağa dönme olayı falan zaten gereksiz bişey ona hiç girmiyorum bile. O soruyu soranın amacı başka, nasıl ortalığı karıştırırız diye düşünüyorlar

emre6117
11.02.2021, 11:59
Bu kadar gerizekalıca bir soru olamaz.

Yav neler neler yazmak istiyorum ama neyse.

Yazık ya adama da.

Bakasetas’a güzelce izah edilsin acilen durum.

Bakesetas son 2 maçta 2 gol atıp 6 puan aldırdığı icin muhabirin canı sıkıldı herhalde.
Nasil bir kaos olusturabiliirm diye düşünerek sormuş olmalıdır.
Bu gazete ve muhabire boykot uygulanmalı.

tamuğ yamtar
11.02.2021, 12:02
Belki linç edileceğim ama bence maçlardan önce istiklal marşı okunması da saçma geliyor bana. Bayrağa dönme olayı falan zaten gereksiz bişey ona hiç girmiyorum bile. O soruyu soranın amacı başka, nasıl ortalığı karıştırırız diye düşünüyorlar

Bence de okunmamalı.

Kendi kendimize :)

Ama okunuyorsa da bayrağa dönüp okunmalı.

O da doğru olanı.

tamuğ yamtar
11.02.2021, 12:06
Bakesetas son 2 maçta 2 gol atıp 6 puan aldırdığı icin muhabirin canı sıkıldı herhalde.
Nasil bir kaos olusturabiliirm diye düşünerek sormuş olmalıdır.
Bu gazete ve muhabire boykot uygulanmalı.

Allah’tan Miçotakis’in son açıklamalarını sormadılar.

Ayrıca; Kulübün Medya İlişkilerinden sorumlu arkadaş kimdir?

Orada olacak, gerektiğinde müdahil olacak.

Geçin bu gerizekalıca soruyu diyecek.

omondoles
11.02.2021, 12:10

Aynen öyle ama Türkiye’de şu an öyle bir iklim var ki her an hain ilan edilebilirsiniz.

Bayrağa dönme olayı ise tam komedi. O zaman bütün taraftarlar, yöneticiler hakemler kısacası bütün stad dönsün [emoji16]. Asker veya polis mi bunlar yahu!?

El Cordobes
11.02.2021, 12:16
Altuğ Atalay var. Bu kulüpte çeşitli kademelerde görev yaptı. Sonra ayrıldı, yerel bir medya kuruluşunda çalışmaya başladı. Özellikle Usta döneminde her basın toplantısına katılır şike süreci ile ilgili sorular sorup ortamı provoke ederdi. Bi ara hatta Usta bi toplantıda bunu fırçalamıştı. Adamın şike hassasiyeti çok yüksek ya ilk fırsatta şikeci takımda görev almaya gitti utanıp sıkılmadan. Şenol unun yanına yavru şikecilerde atılan gollerde kenarda hoplayıp zıplıyordu. Demem o ki Trabzon da her şey biter, fitneci bitmez.

Bayrak mevzusunu ilk cevat kol ortaya atmıştı, can çıkar huy çıkmaz. Kaostan başka bir şeyden beslenmeyen bu adamlardan kurtulmadıkça böyle saçma sapan durumlara maruz kalırız.

Oysa ki Sloukas ın fenerdeyken 10 Kasım anma töreni esnasında tüm takımın Atatürk fotoğrafı ile poz verdiği kareye girmeyip tüm takımın arkasında beklemesi karşısında herkes ölü taklidi yapmıştı.

Onur Akyüz
11.02.2021, 12:26
O sorunun mucidi cev.t kol denen sivri zeka. Yıllardır böyle şeyler yapıyor bu herif yolunu böyle buluyor.

Sefer A.
11.02.2021, 12:30
Altuğ Atalay var. Bu kulüpte çeşitli kademelerde görev yaptı. Sonra ayrıldı, yerel bir medya kuruluşunda çalışmaya başladı. Özellikle Usta döneminde her basın toplantısına katılır şike süreci ile ilgili sorular sorup ortamı provoke ederdi. Bi ara hatta Usta bi toplantıda bunu fırçalamıştı. Adamın şike hassasiyeti çok yüksek ya ilk fırsatta şikeci takımda görev almaya gitti utanıp sıkılmadan. Şenol unun yanına yavru şikecilerde atılan gollerde kenarda hoplayıp zıplıyordu. Demem o ki Trabzon da her şey biter, fitneci bitmez.

Bayrak mevzusunu ilk cevat kol ortaya atmıştı, can çıkar huy çıkmaz. Kaostan başka bir şeyden beslenmeyen bu adamlardan kurtulmadıkça böyle saçma sapan durumlara maruz kalırız.

Oysa ki Sloukas ın fenerdeyken 10 Kasım anma töreni esnasında tüm takımın Atatürk fotoğrafı ile poz verdiği kareye girmeyip tüm takımın arkasında beklemesi karşısında herkes ölü taklidi yapmıştı.
en basta da kendilerini Atatürk'ün evlatlari olarak gören çakma milliyetçi yavsak fbliler... onlar yok mu onlaaarr,, kadiköy kokonalarii...
bu olay bizde olsa sözcü cumhuriyet gibi ne kadar pislik gaste varsa çullanirlardi üzerimize

Uğur Kalyoncu
11.02.2021, 12:36
Bayrak sorusunu soran vatandaşı daha tesislere falan almayacaksın. Bu işin başka türlü çözümü mümkün değil.

tamuğ yamtar
11.02.2021, 12:51
Aynen öyle ama Türkiye’de şu an öyle bir iklim var ki her an hain ilan edilebilirsiniz.

Bayrağa dönme olayı ise tam komedi. O zaman bütün taraftarlar, yöneticiler hakemler kısacası bütün stad dönsün [emoji16]. Asker veya polis mi bunlar yahu!?

İyi getirmişsin ama tam bağlayamamışsın :)

Olacak o kadar farklı görüş.

İklim konusu çok önemli.

Sıkıntı; okutsanda, okutmasanda, ikisini de savunan kişilerin aynı olması neticesi :)

Hiç ters köşe olmuyorlar maşallah :)

Ülkenin %90’ı neredeyse:)

Ayrı gayrı yok yani.

Neredeyse ülkenin hepsi böyle.

En sevdiğim ama.

Ülke gerçeği de bu.

Kabullenmek gerek.

7can61
11.02.2021, 12:55
Trabzon üzerinden nemalanmak isteyip ona zarar veren o kadar asalak-parazit var ki. Başkan bile oldu bu parazitler. Bu parazitlerden kurtulmadan bir yere gidemeyiz. Bunların derdi trabzon filan değildir tek dertleri kendi menfii çıkarlarıdır.

Ozan Gözaçan
11.02.2021, 13:17
o gerizekalıya ne güzek cevap vermiş ama baka.... kulüp direk o gazeteci bozuntusu ve kurumunu direk akreditsyon listesinden çıkarmalı ve asla ne tesise ne maça ne stada nede Trabzonspor ile alakalı yerlere girişini engellemeli. Müzeye bile girmeleri engellenmeli direk

tristram
11.02.2021, 13:26

bu iklimden dolayi bugun varoslar,vasatlar cehaletlerine ragmen bu sorulari sorabiliyorlar.senede milyon euro maas verseler yunan bayragini odasina asacak capsiz yarim akliyla ortaligi bulandirmaya calisiyor.

kaldi ki asiri milliyetcilik dunyanin en tehlikeli hastaligi.bizim gibi ucuncu dunya ulkelerinde bu hastalik daha degisik seviyelerde yasaniyor.sanki herkes form doldurarak bu dunyaya geliyormus gibi bir insanin kendi secmedigi milliyetiyle ovunmesinin tutar bir tarafi yok.

isin garip tarafi bizim milliyetcilerin cogunda ikiyuzluluk de var.muhafazakar ve milliyetci takilan kitlenin tamamina sorun firsatlari olsa buyuk cogunlugu gece gunduz sovdukleri bati ulkelerinde yasamak ister.cevrenizde tatil veya yasamak icin ortadogu ulkesine giden bir tane adam var mi?en yobazi kapagi avrupaya atmaya calisiyor.bu ulkede en milliyetci esnafin muhasebe kayitlarina bakin kar goremezsiniz.uc kurus vergi kacirmak icin bin takla atan adam da kendine gore milliyetci,gece gunduz arap seviciligi yapip cocugunu okutmak icin batiya gonderen muslumanda milliyetci.yani kisaca milliyetcilik kavraminin icini bosalttilar.

bakasetas'a sorulan soru iste bu tip ortamlarda yetismis bir beyin fukarasinin urunu.bayraga donunce istiklal marsini okuyunca olay tamamlaniyor.ben soruyu soran kisinin kotu niyetli oldugunu dusunmuyorum.sadece az gelismis cehaletle yogrulmus bir kader kurbani.gereginin yapilip bu sahsin idmanlara girisi yasaklanmali.bakasetas gayet guzel cevap verdi ama eminim icinden sovmustur.

oksoholu
11.02.2021, 16:24
İstiklal marşı okunurken bayrağa dönülmesi çok da mantıksız değil protokole dönülecekse bayrağa dönülsün diyebilirsiniz

Konu futbol bir milli maç değil kendi aramızda oynuyoruz oynayanların %90ı yabancı yani okusan ne olur okumasan ne olur bayrağa dönsen ne olur seyirciye dönsen ne olur maç seyrediyoruz savaş değil oynayanlar asker değil vatan uğruna oynamıyorlar para için ter döküyorlar
Bana sorsan Avustralyadaki haka dansına benzer bir şey yapsalar daha güzel olur yöresel bizimkiler horon oynasa Göztepe efe oyununu oynasa vs. bizde istiklal marşı okunurken ayağa kalkılır saygı evde maç seyrederken kalkan var mı hatırladığım kadarı ile pkk nın eylem yaptığı şehitlerin geldiği dönemlerde ortaya çıkmış bir iş bu istiklal marşı eskiden sadece milli maçlarda okunurdu ki gayet normal iki marş okunurdu kendi ülkende buna neden ihtiyaç duyarız anlamış değilim
sonrada bu konu yunan futbolcunun önüne gelir iyiki İzmirde sizi nasıl denize döktük diye sormadılar muhtemelen ona da sıra gelecek şovenizm kötü bir şey

Faruk BERBER
11.02.2021, 16:40
Az gollü bir galibiyet bekliyorum takımdan. Puan kaybına tahammül yok, moral motivasyon tavan yapmış durumda.

Berke6198
11.02.2021, 17:51
Merkez etkinliği nerdeyse yok denecek kadar az olan bir ekibe karşı oynayacağız. En büyük maharetleri sezon boyunca Sumudica'nın elinde koridorlardaki sayısal üstünlüklerini oldukça iyi kullanıp geçiş hücumlarıyla birlikte santraforlarını iyi beslemekti. Sa Pinto sonrası oyun ezberleri dağıldı çünkü Sa Pinto 5-3-2'yi tercih edecek bir teknik direktör değil fakat takımın alışılagelmiş formasyonu üzerinden devam etmeyi planlıyor ve başarısız görünüyor şimdilik.

Bizim merkezi kapatma konusundaki becerimiz, 15 haftada merkezden gelişen hücumlardan sadece 1 gol yemiş olmamız gibi durumları göz önünde bulunduracak olursak rakibi yine koridorlara itip yüksek toplara zorlayacağımızı varsayabiliriz. 1-0 gibi bir skorla galip geleceğimizi düşünüyorum.

Fenerbahçe bence Karagümrük'e puan bırakacak, yüksek ihtimalle beraberlik olacaktır bu. Galatasaray Kasımpaşa'yı, Beşiktaş ise Gençler'i oldukça rahat geçer. 24. haftanın sonunda zirvede puanlar 51-51-49-45 olacaktır bence.

memmedaga
11.02.2021, 17:54
Bayrak sorusunu soran vatandaşı daha tesislere falan almayacaksın. Bu işin başka türlü çözümü mümkün değil.

gerizekalı herif soruya bak nasıl sinirlendim ama,Cevat Kol galiba,yönetime ilettik bakalım ne olacak

btnyldz
11.02.2021, 17:57
Şu havaya nasıl limon sıkmayı beceriyorsunuz ama. Nesiniz ulan, kimin adamısınız? Kim besliyor sizi, çıkarınız nedir bir öğrenelim hele... Bu ne aymazlıktır, böyle iş mi olur? Soracaksın da ne olacak? Karşılığında ne duymak istiyorsun? Sorana değil sordurana hesabını sormak gerek. Umarım çekerler artık şu gereksizlerin fişini.

alperrr
11.02.2021, 18:01
Hocam sorun orda kadro genişliği var ama kadro mühendisliği yok hatta sıfır. Sen Mesut’u alacağına forvet alsana zaten Pelkas gibi ayakları iyi oyuncun var. İrfan can,Mesut,Pelkas hep aynı tip oyuncular. Forveti yok,kanat yok,net 1 tane stoperin yok. Sıfır kadro mühendisliği. Bizim kadro daha iyi fenerden.

adamlar bi kere terbiyesiz..ve ahlaksız..
bunların sporla falan alakası yok..
onu alıp bunu alıp nasıl hepinizi ezdim deme peşinde..
Alahta bunu onlara nasip etmesin..

sosa--novak aldılar sitelerinde bize gönderme yaptılar..
aynı yere caner..mesut..pelkas..bilmemne aldılar..
aynı şekilde gsyede gönderme yaptılar..
adamların tek derdi bu..
al devletten krediyi yatır ona buna sonra hava at..

gerçekten transferin şampiyonu oldular..gerçekten herkesi ezdiler..gerçekten çok sevindiler..
bu onlara yeter..sahadaki Şampiyon biz olalım..biz olamazsakkta fb olmasın..

Enes Başkaya60
11.02.2021, 19:30
â„¹ï¸ Bugünkü antrenmandan bilgiler;

•Abdulkadir Parmak antrenmana katılmadı.
•Uğurcan Çakır, ilk antrenmanda yer almadı, antrenmanın ikinci bölümünde özel program dahilinde çalıştı.
•Antrenmanın son bölümünde Bakasetas, Baker ve Marlon topu üst direğe çarptırıp dönen topu filelerle buluşturmayı denedi. Bakasetas, 6/4 başarı sağlarken, Baker ve Marlon topu direğe bile çarptıramadı.

;) :D

Dawsofield
11.02.2021, 19:35
Bayrağa dönme olayı gülünç bir şov bence

Ama takıma yapıştı, bir kere özelliğimiz oldu artık. Bırakınca bıraktı olacak :) o yüzden ağzımızın tadı kaçmasın diye takiliniyor. Benim yorumum

omondoles
11.02.2021, 19:47

Ama takıma yapıştı, bir kere özelliğimiz oldu artık. Bırakınca bıraktı olacak :) o yüzden ağzımızın tadı kaçmasın diye takiliniyor. Benim yorumum

Aynı fikirdeyim.

Ufuk
11.02.2021, 20:07
Antep'in güçlü yanı duran toplar. Farklı stratejiler deniyorlar. Djilabodji zaten iyi adam bir de üstüne çalışıp farklı taktikler deneyince etkili silah oluyor. Önlem almak gerek.

Zayıf yanları ofsayt taktiği yapıyorlar. Bu da aslında güçlü özellik ama farkında olursan büyük sıkıntı çıkar. Sörloth gibi akıllı, farkındalığı yüksek topçu perişan eder bu savunmayı mesela. Avcı hocam bu iki şeye dikkat edecektir bence.

bilgehan83
11.02.2021, 20:34
Bayrağa yüzümüzü dönüyoruz diye bayrağa götünü dönenler mi övülüyor burda ben mi yanlış anlıyorum Türkiye de protokol diye bir halt var rezil ötesi bir şey.. on yaşında ilkokul öğrencileri de bu protokol yüzünden tir tir titriyordu sonra hasta olup fakir ailesi ilaç şurup bulamıyordu... eleştireceksiniz protokol saçmalığını eleştirin eleştireceksiniz kıçı kırık süperlig maçlarında sürekli İstiklal marşı okunmasını eleştirin her maç İstiklal marşını okutup değersizleştirmeyin İstiklal marşını İstiklal marşı milli maçlarda milli oyunlarda okunur

ÖmürKaradeniz61
11.02.2021, 20:57

Katılıyorum,mantıksız bir olay çünkü as takımda 2-3 tane yerli oynuyor yeri geliyor sadece Uğurcan oynuyor.

Isko6161
11.02.2021, 21:40
Bayrağa yüzümüzü dönüyoruz diye bayrağa götünü dönenler mi övülüyor burda ben mi yanlış anlıyorum Türkiye de protokol diye bir halt var rezil ötesi bir şey.. on yaşında ilkokul öğrencileri de bu protokol yüzünden tir tir titriyordu sonra hasta olup fakir ailesi ilaç şurup bulamıyordu... eleştireceksiniz protokol saçmalığını eleştirin eleştireceksiniz kıçı kırık süperlig maçlarında sürekli İstiklal marşı okunmasını eleştirin her maç İstiklal marşını okutup değersizleştirmeyin İstiklal marşını İstiklal marşı milli maçlarda milli oyunlarda okunur
Katiliyorum. Zannedersem 90yillarin basinda ulkemizde artan terör olaylari sonrasinda baslandi. Sonrada oyle devam etti. Bence de Milli takim maclarinda okunmasi gerekir. Hadi belki kupa finallerinde de (Tr kupasi ve Super kupa) uygulanabilir.

Emre Çömez
11.02.2021, 22:09
https://pbs.twimg.com/media/Et98tIiWgAUnN5q?format=jpg&name=large

memozcan
11.02.2021, 22:13
maça kadar 3-4 kişi daha pozitif çıkar..

artvints
11.02.2021, 22:33
Maç içinde dikkat etmek lazım. Başka oyunculara da bulaşmış olabilir. Fazla yüz göz olmadan bol pasla kazanalım. Özellikle öndeki oyuncularımız fazla ikili mücadeleye girmesinler, çalım atmasinlar, pas yapsınlar.

Sefer A.
11.02.2021, 22:40
ismimizi de yanlis yazmislar hiyarlar

Gurpas
11.02.2021, 22:43
Kimler acaba?

nuri45
11.02.2021, 22:51
maxim ve mirallas positifmis diyorlar twitterde

emre6117
11.02.2021, 23:19

Sağlık önemli umarim.kolay atlatırlar, ancak maxim olmazsa epey avantajimiza olur.

Süleyman Baykan
12.02.2021, 00:04
Sağlık önemli umarim.kolay atlatırlar, ancak maxim olmazsa epey avantajimiza olur.

Fark yapmaz Maxim Taxim kim olursa gelsin yelkenleri açtık geliyoruz.

Sefa
12.02.2021, 00:08
Kolay gözüken her maç zor geçmiştir..

Sefer A.
12.02.2021, 00:39
maxim ve mirallas yoksa bir yandan iyi ama bir yandan bin eksikli sivas maçi geliyor aklima, 1-1 bitmisti... ah ulan ah o maça o kadar sinirliyim ki, hocaya da kizginim yaa o maçtan sebep... +2 olacaktik simdi mis gibi

Erkan A.
12.02.2021, 02:21
Ali sürmen bakasetas olayi icin bir özür aciklamasi yapti..
yarin öbür gün o soruyu soran gazeteciye ödül de verir..
arkadas aciklama yaptiniz neden bu gazeteci ömür boyu tessislere giremez diyemiyorsunuz,
bakasetasa ayrica her zaman neden trabzonspora karsi alanya formasiyla gol atmistin ne düsünüyorsun diye soru soruluyor durmadan? Ne duymak istiyor bu beyinsizler ..
ali sürmen yaklasik 9 bin yildir kulüpte calisiyor adam ne yaslaniyor nede genclesiyor emekli olsada cekilse bu kulübün kanini emdiniz yetmedimi..
bakasetas olayi böyle kolay kapanamaz baskan bu ise el atmali
sadece bayrak olayi degil sorulan sorularin yüzde doksani büyük bir kulübe yakismayacak sorular..
bakasetas aksam evine gidince karisina kardesine bu olayi anlatmistir yarin birgün yunan gazetecileri bu bayrak olayini büyüteceklerdir..isler iyi giderken yolumuzu kesen yine icimizden birileri..
bakasetassin yerinde olaydim antep macinda canavar gibi oynayarak goller atardim bu sahtekar gazetecilere en güzel cevap olurdu..rezalet resmen

CEMEFKER
12.02.2021, 08:35
Gündem Bakasetas, Bayrak...vs. dünden beri gündem oldu ki daha çok su kaldırır...

Reklamın iyisi kötüsü olmaz. İşini yapıyor diye birine kızılmaz.

Biyolojik varlıklar vardır hani, rüzgar nereden eserse, dalga nereden vurursa mukavemetsizliğinden o yöne meyillidir, hafiftirler (ağırlık). Bunlara halk arasında bir tabir var meşhur, şu an aklıma gelmedi. Suçlamamak gerek doğasına uygun hareket ediyor diye.

Ancak tarlaya zararı varsa -mesela bahçedeki ağaçlara beyaz boya vururlar hat şeklinde yabancı canlılar daha yükseklere ulaşıp meyvesine, çiçeğine ulaşmasın diye- tedbir almayı bilmeli bahçe sahibi!

M.Kılıç50
12.02.2021, 09:40

Yine kendi yaptigimiz seyi degersizlestirmeyi cok seviyoruz... Baskasi yapsa ulan bu bizim niye aklimiza gelmedi derdik.
Trabzonsporun, Trabzonun kimligine cok da yakisiyor bence o durus!
Ayrica neyin şovu? Kime ne ispatlamamiz lazim?

Cok gururlaniyorum ben o Görüntüde, taraftarlarin oldugu dönem Komple Tribünler dönüyor Bayraga muazzam bir görüntü!

cakalkerem
12.02.2021, 09:54
bu saatten sonra her maç final maçı....

yenip diğer maçlara bakacağız....

ecu bu maç patlama yapar...

pReN@_61
12.02.2021, 10:03
Allah şifa versin. Sıkıntılı süreçler...

cakalkerem
12.02.2021, 10:03
ismimizi de yanlis yazmislar hiyarlar

iyi detay:)

Ozan Gözaçan
12.02.2021, 10:34
Tesislerimizde dün gerçekleştirilen basın toplantısında futbolcumuz Anastasios Bakasetas’a yerel bir gazete muhabirinin ‘ırkçı’ yaklaşımla yönelttiği soru, gazeteciliğin ahlaki ve etik değerleriyle asla bağdaşmamaktadır. Kulübümüz, bu tür ırkçı ve nefreti körükleyecek hareketlere her zaman karşı durmuş, futbolun evrensel anlamdaki birleştirici gücünü her zaman savunmuş, gerek UEFA gerekse FIFA’nın ırkçılığa yönelik ‘saygı’ duruşunu vazgeçilmez bir ilke haline getirmiştir.

Öncelikle futbolcumuza yönelik ‘ırkçı’ bir soruyla güzel oyunu kirletmeyi amaçlayan bu provokasyon girişimini şiddetle kınadığımızı belirtirken, söz konusu gazetenin kulübümüzün akreditasyon alanlarına girişinin iptal edildiğini kamuoyunun bilgisine sunarız. Saygılarımızla...

HOPA'LI TS'Lİ
12.02.2021, 11:11
Sevgili kardeşler, dostlar,

Yaşam mücadelesi, iş güç derken 2 gündür gündemi takip edemedim.

Parmak iyileşti mi? Yarın 16.0'da kadroda olacak mı?

Başka eksik/cezalı var mı?

adiloş bebe
12.02.2021, 11:27
Olkowski ve üçüncü kalecilerinin testi pozitif çıkmış galiba. Geçmiş olsun

Seriye devam maçı, hadi bakalım rastgele

Varlıbaş61
12.02.2021, 12:07
Bu maçın hakemi, geçen seneki Göztepe maçın hakemi değil mi? Hani bizi katleden !!

lazminator61
12.02.2021, 12:55
bu saatten sonra her maç final maçı....

yenip diğer maçlara bakacağız....

ecu bu maç patlama yapar...

renktas, sizin kafalariniz iyi ütülenmis, "bu saatten sonra her mac final maci" yapmayin, yani bu maci kaybedersek veya puan kaybedersek direct hüzüntü, direct küfür veya takima zaten güvenmiyordum vs vs laflar gelicek. Final minal mac yok.

Artik su sözlerli birakalim, kritik mac / final mac

Hasan61
12.02.2021, 13:01
Bu hafta Hugo, haftaya Edgar olacak şekilde iki maçta sarı kartları sıfırlamış olsak iyi olurdu.

Ozan Yılmaz
12.02.2021, 13:28
Konsantrasyon

Odak dağıldı gibi

Maça kilitlenmeli artık herkes

cakalkerem
12.02.2021, 13:29
renktas, sizin kafalariniz iyi ütülenmis, "bu saatten sonra her mac final maci" yapmayin, yani bu maci kaybedersek veya puan kaybedersek direct hüzüntü, direct küfür veya takima zaten güvenmiyordum vs vs laflar gelicek. Final minal mac yok.

Artik su sözlerli birakalim, kritik mac / final mac

pekii bu maç önemli almamız gerekiyor desek:)

Şaka bir yana su takıma sezon başından beri oynanan oyundan dolayı güvenen taraftar grubu yoktur zaten...ne oynadığımız belli değildi...stoperin yok sag bekin yok orta sahan yok forvetin yok...olanların yarısı sakatlandı ....

gelen birkaç transferle ve doğru hoca ( ki geldiğinde çok tartışıldı) ile vir kazanma serisi ve takım ivmesi kazanıldı..
Umarım devam eder....

Yani instegramda ve tweeterde bizim futbolcuları messi gibi gösterildiği zaman çok tartışmışlığımız oldu..Bir Yusuf Sarı'dan messi olması istenilmezdi ve bence çok düz bir adam...
Hüseyin iyi niyetli lakin yetersiz..
Abduş ilerleme katedemedi ve sakatlıktan cok çekti..
Parmak ciğeriyle oynuyor ama kapasite sınırlı....
Yeni gençlerden takıma kalite anlamında birşey katan yok...
Baker 1 maç iyi oynadı göklere çıkardık sonra kayboldu gittti..
Flavio sanırım ben hariç birçok kişi beğeniyle izliyor..
Sol bekimiz marlon..bence orta sınıf bir oyuncu(novaktan sonra)
Sağm bekin serkan bek özellikleri taşımıyor..Yaveri Kamil neredeyse sakatlıktan kurtulamıyor..
Forvetlerin ne olduğu belli değil....

He kalıyorsun 3 oyuncuya...kalecin wakaeme ve ecu...

bu 3 oyuncundan 1 i sakatsa beraberliği zor kurtarırsın 2 si sakatsa veya cezalıysa maç kazanma gibi bir şansın yok....
Yani bir kalitesizlik var ortada...

Geçen sezondan giden 3 adamın yerini dolduramadın...
Bir Sosa yı arar olduk...
Neyse işte hikaye bu

odyseuys
12.02.2021, 13:49
bir tane covid pozitif oyuncumuz varmış, son dakika geçiyor.

CEMEFKER
12.02.2021, 14:01
Pozitif vakanın potaya girildiği dönemlerde denk gelmesi de olağan gözükebilir...
Ben (Hugo, Ekuban, Nwakaeme..gibi) kritik bir oyuncuda çıkmasında art niyet arayacağım...

Harun-61
12.02.2021, 14:02

genç oyuncu diyor twitter da. kim acaba.

Allah şifa versin.

Isko6161
12.02.2021, 14:03
‘Genc sag bek’ diyor dikfutbol twitterda. Serkan veya taha balci’dir ozaman

kadeng
12.02.2021, 14:18
Pozitif vakanın potaya girildiği dönemlerde denk gelmesi de olağan gözükebilir...
Ben (Hugo, Ekuban, Nwakaeme..gibi) kritik bir oyuncuda çıkmasında art niyet arayacağım...

nasil aricaksiniz, nereye bakicaksiniz? ilgimi cekti simdi.. anlatirmisiniz?

talsuv61
12.02.2021, 14:22
Bayrağa dönülmesi komikmiş : D Ya bayrağa döneceksin ya protokoldaki kodamanlara. İstiklal marşı okunurken bayrağa dönülmesinin nesi komik onu da anlamadım

jönts
12.02.2021, 14:28
Bayrağa dönülmesi komikmiş : D Ya bayrağa döneceksin ya protokoldaki kodamanlara. İstiklal marşı okunurken bayrağa dönülmesinin nesi komik onu da anlamadım

Kim diyormuş onu?

Edit: Gördüm, okudum. Diyecek bir şey yok. Trabzonsporu desteklemek başka, Trabzonsporluluğun ne olduğunu idrak etmek başka...

Anıl C
12.02.2021, 14:45
Yusuf Sari'da olabilir.

Hamza Yilmaz
12.02.2021, 14:46
Serkan Asan diyorlar. Gecmis olsun. Yarin sag bek de Kamil oynar umarim

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

ÖmürKaradeniz61
12.02.2021, 14:48
Ortam nasıl bozulur,motivasyon nasıl düşürülür bu hafta gördük. Bakasetas ulan ben nereye geldim ne alaka bu soru diyip üzüldüyse ne olacak ki ben sanmıyorum ama yine de insan. Ne yapsaydı adam yok ulan ben Yunanım başlarım sizin bayrağınıza diyip rest mi çekseydi ben anlamıyorum.

Onur Erçetin
12.02.2021, 15:01
Ortam nasıl bozulur,motivasyon nasıl düşürülür bu hafta gördük. Bakasetas ulan ben nereye geldim ne alaka bu soru diyip üzüldüyse ne olacak ki ben sanmıyorum ama yine de insan. Ne yapsaydı adam yok ulan ben Yunanım başlarım sizin bayrağınıza diyip rest mi çekseydi ben anlamıyorum.
Bakasetas tarzı akıllı ve deneyimli adamlar bu tarz boş insanların sordukları soruları falan takmazlar çünkü bunların amaçlarının ne olduğunu zaten anlarlar.

pReN@_61
12.02.2021, 15:16
Kaldı 24 saat. Bakalım nasıl bir maç olacak...

umut22
12.02.2021, 15:20
Kolay geçeriz

güneyli
12.02.2021, 15:22
Şikecilerin ve küçük şikecilerin puan kaybetme ihtimalini görüyorum.Gs kaybetmez diye düşünüyorum.Bizimde k azanacağımız bir maç olur. 3-1

mekatronik
12.02.2021, 15:39
bakasetasa ne sordu gazeteci, bakasetas ne cevap verdi, bilen var mı. Hiç bir yerde bulamadım.

HOPA'LI TS'Lİ
12.02.2021, 16:15

Serkan ASAN :(

OrkHun
12.02.2021, 16:45
Kulüp maçlarından önce milli marş okunması saçmalıktır. ligdeki takımlarda birer ikişer yerli futbolcu ancak varken 11'lerde daha da absürt bir hâl alıyor milli marş okunması, zira okuyan yok. milli maçlarda okunsa yeter.
milli marş bile abartılı bir durumken, bir de ünal bey'in gereksiz bayrak şovu ile iyice saçmalaştı olay. ekrandaki bayrak görseline dönünce ne oluyor allasen, neyin şovu bu. diğer takımların kutsalı protokol de bizimki bayrak mı oluyor. bommmmboş muhabbet. bu oyuncular milli maç gibi gönüllülük esaslı mücadelelere çıkmıyor (ki milli maçların da finansal karşılığı bayağı var artık, hem doğrudan hem dolaylı), doğrudan para için geliyor takımına dünyanın dört bir yanından, ücret karşılığında işini yapıyor. herhangi bir çalışanın mesaiye başlarken bayrağa dönüp marş okuması ne kadar saçmaysa, bu da o kadar saçma.
yine "vatanı en çok ben seviyom tımam mı?" kuru hamaseti ayağına kimse laf söyleyemiyor bu anlamsız uygulamaya.

jönts
12.02.2021, 16:57
Kulüp maçlarından önce milli marş okunması saçmalıktır. ligdeki takımlarda birer ikişer yerli futbolcu ancak varken 11'lerde daha da absürt bir hâl alıyor milli marş okunması, zira okuyan yok. milli maçlarda okunsa yeter.
milli marş bile abartılı bir durumken, bir de ünal bey'in gereksiz bayrak şovu ile iyice saçmalaştı olay. ekrandaki bayrak görseline dönünce ne oluyor allasen, neyin şovu bu. diğer takımların kutsalı protokol de bizimki bayrak mı oluyor. bommmmboş muhabbet. bu oyuncular milli maç gibi gönüllülük esaslı mücadelelere çıkmıyor (ki milli maçların da finansal karşılığı bayağı var artık, hem doğrudan hem dolaylı), doğrudan para için geliyor takımına dünyanın dört bir yanından, ücret karşılığında işini yapıyor. herhangi bir çalışanın mesaiye başlarken bayrağa dönüp marş okuması ne kadar saçmaysa, bu da o kadar saçma.
yine "vatanı en çok ben seviyom tımam mı?" kuru hamaseti ayağına kimse laf söyleyemiyor bu anlamsız uygulamaya.
Maçtan önce okunup okunmamasının gerekliliği tartışılır ama “madem okuyor protokole değil bayrağa dönüyorum” tavrı on numara bir tavır bence.

Selim Çoban
12.02.2021, 17:00
Gereksiz suni gündemlerle oyalanmaya gerek yok. Kulüp yönetimi bu tarz gündem değiştirme, motivasyon dağıtma eğilimlere izin vermemeli.
Odak noktamız Gaziantep maçı, tüm düşüncemiz +3 olmalı
Gelelim yerel gazetelere; malum şahıs para ve reklam karşılığında ülkede yayın yaptıramayacağı basın organı yoktur. Takılmayalım fazla

ccd6167
12.02.2021, 17:04
Kar kış muhabbetine bejeke febe gese puan kaybetse çok iyi olur valla.. hem de yorgunlar fazlasıyla..

İlk maçta bizim. Bi yenelim de diğerleri çil sürüsü gibi puan kaybetsin

TS61_NL
12.02.2021, 18:48
Yine kendi yaptigimiz seyi degersizlestirmeyi cok seviyoruz... Baskasi yapsa ulan bu bizim niye aklimiza gelmedi derdik.
Trabzonsporun, Trabzonun kimligine cok da yakisiyor bence o durus!
Ayrica neyin şovu? Kime ne ispatlamamiz lazim?

Cok gururlaniyorum ben o Görüntüde, taraftarlarin oldugu dönem Komple Tribünler dönüyor Bayraga muazzam bir görüntü!

+1967, tamamen katılıyorum. + maçlarda okunan Istiklal Marşı sayesinde 2 oğlum da öğrenmiş oldular ki öğrenmeleri en büyük arzumdu, kimliklerini, örflerini, adetlerini ve nereden geldiklerini unutmamaları bakımından. Bence memlekette ve dünyada bunca dert ve sıkıntı var iken bu konuları tartışılması bile gereksiz. Yalnız o kendini gazeteci sanan şahıs Trabzonspor tesislerinden ömür boyu uzak tutulması gerekir kanımca, tamamen art niyetli 1 sorudur. Düşünün ki Abdülkadir Ömür Olympiakosa transfer oldu ve maçtan önce takım olarak Yunan bayrağına döndüler ve kendisine duygularını sordular...saçma sapan işler hele hele tam işlemeye başlayan ve geleni gideni tokatlayan bir takımı karıştırma çabaları gibi geldi bana. Kısaca düşmanı uzakta aramaya gerek yok, yerel medya bu görevi, her zaman ki gibi, fazlasıyla yerine getiriyor

Enes Başkaya60
12.02.2021, 19:01
Mirallas ile Maxim'in Covid'e yakalandığı doğru mu???

Mehmet Cihan Kocaman
12.02.2021, 19:07
Mirallas ile Maxim'in Covid'e yakalandığı doğru mu???

Üçüncü kalecileri ve Pawel Olkowski'ymiş Covid vakaları.

Enes Başkaya60
12.02.2021, 20:08
Üçüncü kalecileri ve Pawel Olkowski'ymiş Covid vakaları.

Eyvallah kral bir arkadaş yazmıştı ondan sordum tamamdır...

smart
12.02.2021, 21:10
Ligin en az mağlubiyet alan takımlarından birine karşı oynayacağız. Kapanan takımlara karşı sıkıntı yaşıyoruz. Bakasetas nasılsa bizi kurtarır düşüncesine kapılmamak lazım. Buldugumuz pozisyonları harcamamalıyız. Özellikle Djaniny, isabetli şut çekemeyeceğini farkettiyse risk almayıp topu ayağından erkenden çıkarmalı.

Togrul
12.02.2021, 21:23
Erzurumspor yine kazanmış.
H.Çimşire bravo. Seri galibiyetler alacak bir takım hazırlayıp devretmiş

omondoles
12.02.2021, 21:42
Erzurumspor yine kazanmış.
H.Çimşire bravo. Seri galibiyetler alacak bir takım hazırlayıp devretmiş

Aynı şey Newton için de söyleniyor [emoji16]

serdaracıl
12.02.2021, 21:59
Şikecilerin ve küçük şikecilerin puan kaybetme ihtimalini görüyorum.Gs kaybetmez diye düşünüyorum.Bizimde k azanacağımız bir maç olur. 3-1

küçük şikecilerin rakibi gençler, daha dişli bir rakip olsa kaybederlerdi ama gençler leş atıyor

serdaracıl
12.02.2021, 22:01
mirallas ve maxim oynuyor mu rakipte

Yiğit SARI
12.02.2021, 22:09
mirallas ve maxim oynuyor mu rakipte

Hocaları oynattığı sürece evet

güneyli
12.02.2021, 23:58
küçük şikecilerin rakibi gençler, daha dişli bir rakip olsa kaybederlerdi ama gençler leş atıyor

Bjk nın oynadığı tempolu maçlar ve kupadaki yorgunluğa istinaden yazdım..Kötü gençler bile erken gol yemezse en az beraberlik çıkar diyorum..Belki de öyle umuyorum

ilelebeTS
13.02.2021, 00:52
En zor maçlar bu tip maçlardır. Rakibin gücüyle alakalı değil tamamen psikolojik. Geçmiş sezonlarda puanları cepte görünen maçlarda kaybettik. 5 maçlık galibiyet serisi, form durumu falan unutmak lazım. Akılda sadece bu maç olmalı. 1-0 olsun bizim olsun.

trbzonsporlu
13.02.2021, 01:09
newton ve onu oraya getirenler sağolsunlar!
8 maçta alınan sadece 1 galibiyet sezon sonuna kadar puan kaybetme lüksümüzü bitirdi
haftalardır kazanan takımız ama kaybedilecek bir puanda 3 takımın puan farkı olarak baya gerisinde oluruz hatta biranda kendimizi 6. sırada bilr bulaniliriz

şampiyonluk çok ama çok zor ama imkansız değil.
antep, başak, fener. alanya, kasımpaşa maclarindan 13 puan ile cikarsak (feneri yenmek kaydıyla) ve geri kalan maclarda gs hariç takılmazsak 85-86 üzeri puanla neden olmasın

dip not: yine newton ve onu oraya getirenler sagolsun! iç saha puan durumunda 9. sıradayız. bir büyük takıma yakışmıyor bu durum. lig sonuna kadar bir daha iç sahada puan kaybetmemek lazım

Doğukan Uçan
13.02.2021, 09:20
zigana da kar yağıyor

talsuv61
13.02.2021, 09:56
bakasetasa ne sordu gazeteci, bakasetas ne cevap verdi, bilen var mı. Hiç bir yerde bulamadım.

<yt-formatted-string class="style-scope ytd-video-renderer" aria-label="TRABZON'DA YEREL MEDYA;YUNAN BAKASETAS'A: MARŞIMIZ OKUNURKEN TÜRK BAYRAĞINA DÖNÜNCE NE HİSSEDİYORSUN 10M abone ol tarafından 15 saat önce 1 dakika 49 saniye 413 görüntüleme">TRABZON'DA YEREL MEDYA;YUNAN BAKASETAS'A: MARŞIMIZ OKUNURKEN TÜRK BAYRAĞINA DÖNÜNCE NE HİSSEDİYORSUN</yt-formatted-string> (https://www.youtube.com/watch?v=1VzvdtNtmWY)

Youtube de detaylı haberi var

<ytd-menu-renderer class="style-scope ytd-video-renderer" style="display: flex; flex-direction: row; margin-top: -11px; opacity: 0;">
<yt-icon-button id="button" class="dropdown-trigger style-scope ytd-menu-renderer" style="display: inline-block; position: relative; width: var(--paper-icon-button_-_width, var(--yt-icon-width)); height: var(--paper-icon-button_-_height, var(--yt-icon-height)); box-sizing: border-box; font-size: 0px; --yt-icon-button-icon-width: 24px; --yt-icon-button-icon-height: 24px; padding: var(--paper-icon-button_-_padding);"><button id="button" class="style-scope yt-icon-button" aria-label="İşlem menüsü" style="vertical-align: middle; outline: none; background-image: none; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; margin: 0px; border-width: initial; border-style: none; border-color: initial; padding: 0px; width: 40px; height: 40px; line-height: 0; cursor: pointer; -webkit-tap-highlight-color: transparent;"><yt-icon class="style-scope ytd-menu-renderer" style="display: inline-flex; align-items: center; justify-content: center; position: relative; vertical-align: middle; fill: var(--iron-icon-fill-color, currentcolor); stroke: var(--iron-icon-stroke-color, none); margin-left: var(--iron-icon_-_margin-left); margin-bottom: var(--iron-icon_-_margin-bottom); margin-right: var(--iron-icon_-_margin-right); width: var(--yt-icon-button-icon-width, 100%); height: var(--yt-icon-button-icon-height, 100%); margin-top: var(--iron-icon_-_margin-top); color: var(--ytd-menu-renderer-button-color, var(--yt-spec-icon-inactive));"><svg viewBox="0 0 24 24" preserveAspectRatio="xMidYMid meet" focusable="false" class="style-scope yt-icon" style="pointer-events: none; display: block; width: 100%; height: 100%;"><g class="style-scope yt-icon"></g></svg>
</yt-icon></button></yt-icon-button></ytd-menu-renderer>

<ytd-video-meta-block class="style-scope ytd-video-renderer byline-separated" style="display: flex; flex-direction: column; color: rgb(3, 3, 3); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 10px; white-space: normal; background-color: rgb(249, 249, 249);">

</ytd-video-meta-block>

CEMEFKER
13.02.2021, 10:11
Gündem Bakasetas, Bayrak...vs. dünden beri gündem oldu ki daha çok su kaldırır...

Reklamın iyisi kötüsü olmaz. İşini yapıyor diye birine kızılmaz.

Biyolojik varlıklar vardır hani, rüzgar nereden eserse, dalga nereden vurursa mukavemetsizliğinden o yöne meyillidir, hafiftirler (ağırlık). Bunlara halk arasında bir tabir var meşhur, şu an aklıma gelmedi. Suçlamamak gerek doğasına uygun hareket ediyor diye.

Ancak tarlaya zararı varsa -mesela bahçedeki ağaçlara beyaz boya vururlar hat şeklinde yabancı canlılar daha yükseklere ulaşıp meyvesine, çiçeğine ulaşmasın diye- tedbir almayı bilmeli bahçe sahibi!Yönetim gereğini yaptı.

Oğuz ZEYTİN
13.02.2021, 10:47
Maçtan önce okunup okunmamasının gerekliliği tartışılır ama “madem okuyor protokole değil bayrağa dönüyorum” tavrı on numara bir tavır bence.

Protokole dönülmüyordu. Eskiden stadyumlarda "Şeref Tribünü" denilen bir alan vardı. O alanın veya balkonun kenarında Türk Bayrağı yer alırdı. Seremoni bu şekilde gerçekleştirilirdi. Yani şahıs değil yine bayrak selamlanırdı.

Ülkede kural, kaide kalmadığı için şimdi her şey karıştı.

*

Soruya kızdık ama gereğinden fazla uzattık. Magazini seviyoruz galiba.

Oyuna dönelim. Uzun zamandır bu kadar ara vermemiştik. Takım çalışma, tekrar ve deneme fırsatı buldu. Yine favoriyiz. Kart sınırındaki oyunculara basit kart çıkmaz inşallah.

champions
13.02.2021, 11:05
2 maçtır savunmada aksıyoruz. Bunun karşılığını hücumda zenginleşme ile alsak, o da yok. Gol atmakta yine zorlanıyoruz.
Flavio kesinlikle sahada olmalı. Baker'ın bu takımda işi yok.
Umarım Antep ve Başak'ı 2/2 ile geçer fb maçına güçlü bir iddia ile çıkabiliriz.

ÖmürKaradeniz61
13.02.2021, 11:08
2 maçtır savunmada aksıyoruz. Bunun karşılığını hücumda zenginleşme ile alsak, o da yok. Gol atmakta yine zorlanıyoruz.
Flavio kesinlikle sahada olmalı. Baker'ın bu takımda işi yok.
Umarım Antep ve Başak'ı 2/2 ile geçer fb maçına güçlü bir iddia ile çıkabiliriz.

Ne hücümda aksıyoruz ne savunmada. Özellikle savunmada aksamayı geri dönük geçen sene ve ondan önceki sene maçlarını izlerseniz daha net anlarsınız ne demek olduğunu. Malatya maçında Uğurcan sadece 1 top kurtardı o da ofsayt gibi görünüyordu zaten keza Denizli maçında Uğurcan yere yatarken görmedik neye göre savunma aksıyor. Aşırı artniyetli ve talihsiz bir açıklama olmuş.

Yiğit SARI
13.02.2021, 11:21
Maçı bi şekilde kazanıp aradaki farkı 3 puan görmek ve kenara çekilip olacakları izlemek iyi hissettirecektir. Bu maçtan daha zor olduklarını düşündüğüm denizli ve malatya gibi amacı futbol olmayan 2 takıma karşı bir şekilde galip gelebilmek bu maçla ilgili umutlarımı fazlasıyla arttırıyor-ki asıl o maçlarda problem yaşıyorduk her zaman

Ayrıca ilk maçta hatırlarsanız hakem hatasıyla 2 puan bıraktık. Bunun da bi rövanşı olmalı

CaptanBarbosa
13.02.2021, 11:33
Haydi takım bir şekilde kazanıp puan farkını 3e indirip korku salmaya devammm..
Kaybetsek de berabere kalsak da kötü sözler söylemekten kaçınalım. Bu takım bu hoca desteği fazlasıyla hakediyor, buraya kadar çok iyi geldik.

Semih AYDIN
13.02.2021, 11:34
Bugün günlerden TRABZONSPOR

outlaws61
13.02.2021, 11:46
3 oyuncunun testi pozitif çıktı.

Acaba kimler.

Samet Berber
13.02.2021, 11:46
Serkan dan sonra 3 oyuncunun daha testi pozitif çıkmış.

Manu61
13.02.2021, 11:48
Güne çok kötü başladık.

Onur Akyüz
13.02.2021, 11:48
Bizdeki pozitif sayısı 3 olmuş.

Berke6198
13.02.2021, 11:49
Pozitif olan futbolcularımız Baker,Serkan ve Arda.

outlaws61
13.02.2021, 11:49

Kaynak neresi acaba.

ysngmz
13.02.2021, 11:52
Baker in oyununu beğenmiyorum bana göre en iyi 10 numara oynar 6,8 için çok yumuşak kalıyor

G301 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yorumsuz6117
13.02.2021, 11:52

Geçmiş olsun..

Onur Akyüz
13.02.2021, 11:53
Çok kötü oldu bu.

Baker önemli oyuncu. İnşallah artmaz bu sayı.

Berke6198
13.02.2021, 11:53
Kaynak neresi acaba.

Dün Twitter'da @AgnusDei61 yazmıştı, böyle bir durum oldu vaka sayısı 3'e çıktı diye. İsimler de bu isimlerdi. Bugün de kulüpten doğrulama tweeti geldi.

Yıldıray Emanet
13.02.2021, 11:54
Baker'ın yokluğu gençlerden birisine en azından 20 dakika oynama fırsatı sunabilir. İyi değerlendirmek lazım

outlaws61
13.02.2021, 11:55
Dün Twitter'da @AgnusDei61 yazmıştı, böyle bir durum oldu vaka sayısı 3'e çıktı diye. İsimler de bu isimlerdi. Bugün de kulüpten doğrulama tweeti geldi.

Sağolun teşekkür ederim.

Hüseyin Çümen
13.02.2021, 11:55

İnşallah pozitif olanlar bunlardır ve artmaz geçmiş olsun

Manu61
13.02.2021, 11:56
Umarım sayı artmaz biraz daha dikkatli olmalıyız.

outlaws61
13.02.2021, 11:57
Geçen gün Yes'in youtube videosunda gördüm.

Baker, Bakasetas ve Marlon frikik çalışması yapıp baya şakalaşıyolardı.

İnşallah bu sayı daha da artmaz.

Yani oyuncuların iç içe olduğu ortamda nasıl artmaz onu da bilmiyorum ama.

Allah şifa versin oyunculara.

Emre Veli
13.02.2021, 12:01
Ben de artmamasini temenni ediyorum ancak artacaktır sayı maalesef. Yine zorlu fiksture eksik gireceğiz. Böyle bir dönemde bu sorumsuzluğu gösteren kimdir diye merak ediyorum.Ayrıca Baker'a bulaşmışsa herkese bulaşır...

Onu geçin de bugün neden ic sahada beyaz forma giyiyoruz?

mekatronik
13.02.2021, 12:03
Ne hücümda aksıyoruz ne savunmada. Özellikle savunmada aksamayı geri dönük geçen sene ve ondan önceki sene maçlarını izlerseniz daha net anlarsınız ne demek olduğunu. Malatya maçında Uğurcan sadece 1 top kurtardı o da ofsayt gibi görünüyordu zaten keza Denizli maçında Uğurcan yere yatarken görmedik neye göre savunma aksıyor. Aşırı artniyetli ve talihsiz bir açıklama olmuş.
Ben sizin gibi düşünmüyorum, son maçta ki gibi çok uzun süreler baskı yersek bitiriciliği biraz yüksek takımlar golü atar ama bu performansı sahanın kötü oluşuna bağlamak istiyorum. Ayrıca o pozisyon ofsayt değildi. Antep tamda bizim istediğimiz gibi ortadan hücum eden bir takım, bu yüzden çok zorlanacağımızı düşünmüyorum. Bu maç Bakasetas'ın değil Ekuban ve Nwakame'nin maçı gibi duruyor. Beklerini ileride yakalayacağımız pozisyonlarda Ebuban'ın akıp gidişini izler gibiyim.

Numan Yerlikaya
13.02.2021, 12:04
Ulan trilyonlar kazanıyorsunuz. Sanki millet gibi sabah akşam otobüslerde sürünüyorsunuz bide hastalığa yakalanıyorsunuz

Doğukan Uçan
13.02.2021, 12:06
serkan ve baker başakşehir maçında olmalıydı. o maçta biraz rotasyon lazım dönüşte fb maçı var.

Enes Başkaya60
13.02.2021, 12:09
Geçmiş olsun puan kayıpları başlıyor cidden zorlu fikstürde başımıza gelecek en kötü şey geldi...

Sayı artacaktır birde o kadar iyi giderken başımıza gelene bak...

OrkHun
13.02.2021, 12:11
Kimler geçirdi şimdiye kadar? Kimler bağışıklık kazandı, onu bilelim bari.
Ekuban vardı, ömür vardı. Başka kim vardı?

kaçarava
13.02.2021, 12:12
Parmak'ın sakatlık durumu ne oldu? O düzelsin bari.

mawro61
13.02.2021, 12:14
Bakerde olduğuna göre, haftaya bakasetas ve marlon kesin, uğurcan da yüksek ihtimal...
Bu 4 oyuncu çok yakın birbirine. Dün de beraber çalışmışlar.

Hakan
13.02.2021, 12:17
Covid olan oyuncuya kızıp asgari ücret muhabbeti yapmak. Mükemmel bir taraftar grubu.

ahamitokutan
13.02.2021, 12:25
covid olan oyuncularımıza geçmiş olsun. inşallah kolayca çabucak atlatırlar. Serkan ı biliyorduk. Baker ve Arda eklendi ise yine de çok birşey kaybettiğimizi söyleyemeyiz. hatta bence Baker ın olmaması hayırlı bile oldu. Fakat sayı artarsa o ciddi sıkıntı.

Manu61
13.02.2021, 12:26

Haklısınız, pandemi uzun süredir devam ediyor acaba bu zamana kadar hangi futbolcular bu hastalığa yakalandı? Umarım liste tutan bir taraftarımız vardır.

ahamitokutan
13.02.2021, 12:27

Parmak olmuştu Ekim ayında.

outlaws61
13.02.2021, 12:38

Nwakaeme ve Ekubanda olmuştu sanırım.

Ekuban milli takımda oda arkadasından kapmıştı.

Nwakaemede ailesini görmek için gidip gelmişti o ara kapmıştı diye hatırlıyorum.

Yanlış biliyorsam düzeltin lütfen.

CEMEFKER
13.02.2021, 12:39

nasil aricaksiniz, nereye bakicaksiniz? ilgimi cekti simdi.. anlatirmisiniz?Yaşınız kaç bilmiyorum ama bu ülkede yaşamanın bir bedeli var...
Görecek çok daha güzel günler var...
Kalk, uyan! Bak selâm veriyor bir yaprağın üzerinden güneş parlayarak...
Bahar geldi zannetme çiy düşmüş, daha görecek çok kış var...

(Bu arada Baker, Arda da pozitifmiş )

yorumsuz6117
13.02.2021, 12:40
Sayı artarsa yandık puan kayıpları ardı ardına gelir, zaten 2-3 oyuncunun sayesinde kazandık maçları kadro dar, artmazsa tolore edilebilir Baker zaten faydasız birisi Flavio çok daha faydalı..

ÖmürKaradeniz61
13.02.2021, 12:40
covid olan oyuncularımıza geçmiş olsun. inşallah kolayca çabucak atlatırlar. Serkan ı biliyorduk. Baker ve Arda eklendi ise yine de çok birşey kaybettiğimizi söyleyemeyiz. hatta bence Baker ın olmaması hayırlı bile oldu. Fakat sayı artarsa o ciddi sıkıntı.

Hocam tamam da Uğurcan,Bakasetas hep Bakerle birlikte çalıştı 3 gündür. Haftaya büyük ihtimalle bu oyuncularda çıkacak.

Yiğit SARI
13.02.2021, 12:44

Arda, Hüseyin, Ahmetcan, Serkan, Hakan, Parmak, Ömür, Süleyman, Ekuban, Baker Hekimoğlu'ndayken Salih ve bizdeyken Doğan ve Bilal olmuşlar

Az değil. Wakaeme olmadı sanırım veri olarak girilmemiş o bilgi

Çoğunlukla türk oyuncuların olması saha dışında birlikte daha çok vakit geçirmeleri, aileleriyle vakti geçirmeleri ve dikkatsiz olmaları gibi sebeplerden ötürü fazla olmuş olabilir

danger00
13.02.2021, 12:47
kerem baykuş istanbulspor ilk 11'inde. izlemek isteyenlere duyrulur. trtspor 13:30

Arif Timurcioğlu
13.02.2021, 12:48
Arkadaşlar haberler de alt yazı geçti kim covid oldu acaba net bir bilgi yazacak olan var mı?

Yiğit SARI
13.02.2021, 12:50
Arkadaşlar haberler de alt yazı geçti kim covid oldu acaba net bir bilgi yazacak olan var mı?

Arda, Serkan ve Baker

adiloş bebe
13.02.2021, 12:54
Baker daha dün Marlon ve Baka ile şut çalışması yapıyordu. Şimdi bu virüs 1 hafta içinde testlerde pozitifi gösteriyorsa haftaya 2-3 oyuncuyu daha kaybedebiliriz. Bilal ve Ömür'ün pozitif olduğu dönem milli takım arası vardı galiba, ondan fazla yayılmamıştı ama dün pozitif çıkan oyuncular ondan önceki gün idmandaydı.

Yusuf BALCI
13.02.2021, 12:56
ben anlamıyorum en iyi aşı futbolculara neden vurulmuyor?

Berke6198
13.02.2021, 12:57
Telaşa gerek yok, her zaman virüslü kişi bulaştırıcı olmayabiliyor veya muhakkak yayılacak diye bir kural da olmuyor. Başka takımlarda 1'er 2'şer virüslü oyuncu çıkarken hepsi maçlara çıktı, antrenmanlara çıktı fakat ne rakibe bir şey oldu ne de kendi takım arkadaşlarına. Kulübümüzün bu konuda en sıkı önlemleri alan kulüplerden biri olduğuna eminim. Dikkat edilecektir bu konuya.

Yiğit SARI
13.02.2021, 12:58
20271

Bunlar da antep'in eksikleri

Arif Timurcioğlu
13.02.2021, 13:00
Baker daha dün Marlon ve Baka ile şut çalışması yapıyordu. Şimdi bu virüs 1 hafta içinde testlerde pozitifi gösteriyorsa haftaya 2-3 oyuncuyu daha kaybedebiliriz. Bilal ve Ömür'ün pozitif olduğu dönem milli takım arası vardı galiba, ondan fazla yayılmamıştı ama dün pozitif çıkan oyuncular ondan önceki gün idmandaydı. İnşallah kimseye bulaşmamıştır. Şu süreci bir atlatabilsek hayırlısıyla.

ccd6167
13.02.2021, 13:00
Baker neye göre faydasız cidden anlamıyorum. Hoca geldiğinden beri gözle görülür ilerleme var.

parmak başakşehir maçına yetişir inş