PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 23. Hafta | Trabzonspor 1-0 Denizlispor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

Berke6198
31.01.2021, 21:01
Çok önemli bir Beşiktaş galibiyeti sonrası Denizli'yi kendi sahamızda konuk ediyoruz. Haydi takım seriye devam!

Doğukan Uçan
31.01.2021, 21:12
2 senedir ligde yenemediğimiz tek takım denizli!

sagal ve rodallega'yı kilitlersek fark atarız.

Armağan Dere
31.01.2021, 21:24
yenemezsek bjk galibiyetinin bi anlamı kalmaz...

Yiğit SARI
31.01.2021, 21:26
Flavio sağ bek olarak denenmeli transfer olmayacaksa

ysngmz
31.01.2021, 21:30
Takımda en iyi sagbek edgar oynar

G301 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozan Yılmaz
31.01.2021, 21:31
Takımda en iyi sagbek edgar oynar

G301 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiNiye en iyi ikilimizi yakalamışken bozalim savunmayı

Kamil geçsin başlasın adam bulunamayacaksa yapacak bir şey yok

Mustafa YILMAZ
31.01.2021, 21:32
şuan takımın moral motivasyon üst düzeyde geleni geçeni tokatlamamız lazım bu sıralar.

Yunus Emre SEYHAN
31.01.2021, 21:37
Tamam veya devam maçı olur
Kapalı defanslara karşı ne yapabileceğimizi görmek önemli. Antalya maçı kötü referans idi

cyberentalpi
31.01.2021, 21:40
Bakasetas, Yunus ve gelecek olursa anlamı BJK macında oldu. Önümüzdeki 3-4 maçı kazanırsak o zaman baska seylerden bahsedebiliriz.:))) Ve gerçekten çok çok anlamlı olur.

naimbektas6161
31.01.2021, 21:47
Hakemler olmasa yarışın içindeydik bu halimizle.
Denizli verilmeyen penaltı 2 puan
Gaziantep verilen penaltı 2 puan.
Liderle 5 puan olacaktı.

DeAgLeMaNyAq
31.01.2021, 22:35
Son 2 maçtaki oyunumuzu yansıtabilirsek bir şekilde kazasız belasız geçeriz diye umuyorum. Aksi takdirde okyanusu geçip derede boğulma durumunu yaşamış olacağız. Denizli’den ziyade Malatya maçımız zeminden dolayı çok zorlu geçebilir. Dolayısıyla burada puan kaybı lüksümüz yok...

Ufuk
31.01.2021, 22:49
Vurur geçeriz ya bi sagal var ekstra iş yapacak.

Soner Albayrak
31.01.2021, 22:58
Bir türlü 40 puanın üstüne çıkamadık. O kadar gereksiz puanlar kaybettik ki.

arda.61
31.01.2021, 23:00
Bunlar bizim maça ekstra motivasyonla falan çıkıyorlar herhalde. Bu sefer kaçışları yok alacağız.

artvints
31.01.2021, 23:16
Bütün maç yatıyorlar, her pozisyonda atlıyorlar, sakatlaniyorlar. Gücümüz kaldıysa coskulu başlamak bu maç böyle geçmez mesajı vermek lazım. Kağıt üstünde çok rahat gibi gözüküyor ama büyük maç kazandıktan sonra gevşemeler olur. Yine de kazanacağımızı düşünüyorum. Ortasahada oyunu tutacak adamları yok

deepmavi
31.01.2021, 23:20
Bu maçı kazanmalıyız ve bu başarılı seriyi devam ettirmeliyiz her maça final maçı gibi hazırlanmalıyız.Kendi sahamızda İnşAllah rahat bir galibiyet alırız...

Cem Balcı
31.01.2021, 23:21
1-2 tane etkili adamları var.Bu moralle içlerinden geçmeliyiz.

only ts
31.01.2021, 23:24
Bayadır farklı biten maçımız yok. Dikkatli oynayıp, fark atmalıyız.

memozcan
31.01.2021, 23:24
Flavio sağ bek olarak denenmeli transfer olmayacaksa
o iş kağıt üzerinde durduğu gibi durmuyor.. orası pozisyon bilgisi gerektiriyor.. çizgi halinde oynamayı gerektiriyor.. kademeye girmeyi gerektiriyor.. o yüzden o alanda daha önce çalışmış olması lazım..

memozcan
31.01.2021, 23:25
geçen yıl antep maçı gibi bazı maçlarda kamil ahmet sağ bek oynamıştı ve sırıtmamıştı.. bence bir şansı hak ediyor sağ bekte.. eğer kimseyi alamazsak..

Yiğit SARI
31.01.2021, 23:32
o iş kağıt üzerinde durduğu gibi durmuyor.. orası pozisyon bilgisi gerektiriyor.. çizgi halinde oynamayı gerektiriyor.. kademeye girmeyi gerektiriyor.. o yüzden o alanda daha önce çalışmış olması lazım..

O işin öyle olmadığını biliyorum tabi de çalışmışını da görüyoruz

Sent from my iPhone using Tapatalk

blues
01.02.2021, 00:22
Fikstürde bu hafta üzerimizde olan takimlarin maclarina bakacak olursak bu mac besiktas macindan daha önemli.

onlarin oynayacagi maclarda, bu takimlarin en az biri veya ikisi puan ya da puanlar kaybedecek. Fenerbahce Hatay deplasmanina giderken, BJK Antalya deplasmani gidiyor ve GS kendi sahasinda IBB ile oynyacak. Neresinden bakarsaniz bakin bizim icin an az 12 Puan degerinde bir Mac. Bakalim bu oniki Puandan kacini alacagiz. Üc paunimizi simdiden haneye yaziyorum.

Fatih Öztürk
01.02.2021, 00:30
Bu tür maçları bu saatten sonra yürüyerek kazanırız.
Önümüzdeki 6-7 maçlık periyotta tek çekindiğim takim Malatya. Oradan bir beraberlik çıkarıp 29.haftaya kadar seri gideriz, zirveyi yakaladığımızda hepimizin bildiği üzere ayak oyunları başlar...

Enaldo61
01.02.2021, 06:20
Artık bundan sonra kazanmaya devam etmemiz lazım, rakipler illa ki puan kaybı yapacaktır. 3 4 maç seri yaparsak bir anda yarışın içinde bulacağız kendimizi.

Toplanılacak tam 57 puan var, konsantre olmalıyız ve inanmalıyız.

Ekubanbambam
01.02.2021, 06:36
Bence bakasetas bu maç farkını koyacak ve maci yeneceğiz

smart
01.02.2021, 07:09
Lig sonuncusuna puan bırakmamalıyız

HOPA'LI TS'Lİ
01.02.2021, 07:31
Bize yıllardır ters gelen bu takım tıpkı BJK öncesi oynadığımız Antalya vb. takımlar gibi son 2-3 maçtaki gibi Çin Seddi kuracaktır.

Acımak yok
Duygusallık yok

Vakeme Reyiz içlerinden geçer.
3 puan olsun da averaj 2.planda

UĞUR DURTAŞ
01.02.2021, 12:16
Kan değişiklilleri takımlara olumlu yansır genelde.
hakan kutlu denizlinin başına geçti.
dün göztepe yi yendiler.
hakan kutlunun babası dün vefat etmiş.allah rahmet eylesin.
bugün kendisi Ankara'ya gelecek hakan kutlu babasının defin işlemleri için...

perşembe hiç kolay olmayacak bir maça çıkacağız.
bjk maçını taçlandırmamız daha doğrusu anlam kazandırmamız için kesinlikle
kazanmamız şart.

Not:Mustafa YUMLU kardeşim sen her fırsatta Trabzonluyum Trabzonsporluyum şampiyon Trabzonspor olsun diyorsun vs vs eyvallah!!
ama ne hikmetse fb gs bjk maçlarında dökülüyorsun bizim maçlarda döktürüyorsun.
niçin bu kadar hırslı çıkıyorsun bizim maçlara çok merak ediyorum.

gurur6134
01.02.2021, 12:19
Hakem adil davransin yeter her yol galibiyete cikiyor bunlari ilk devre en kotu zamanimizda da yeniyorduk hakem izin vermedi..

champions
01.02.2021, 12:45
İlk yarıdan skoru alıp, 2. yarı dinlenmeliyiz.

--------Berat----Flavio-------
Ekuban--Bakasetas-----Tony
---------Djaniny---------------

Doğukan Uçan
01.02.2021, 13:25
mustafa yumlu hakkında yazılanlara katılmamak elde değil. bizim maçlarda tekmeye kafa sokuyor, istanbul takımlarına karşı sahada yok.

HOPA'LI TS'Lİ
01.02.2021, 14:15
Yumlu bir taraflarını yırtsa da bu maç bizim

Rahat rahat maçınızı izleyin.

emre6117
01.02.2021, 14:23
Hakemler olmasa yarışın içindeydik bu halimizle.
Denizli verilmeyen penaltı 2 puan
Gaziantep verilen penaltı 2 puan.
Liderle 5 puan olacaktı.

O puanlar kaybedilmeseydi A.avci bu kadar erken gelmezdi.

emre6117
01.02.2021, 14:29
Denizli ters gelen bir takım.eskiden denizi geçip derede bozulurduk.ama a.avciya güveniyorum.
10 yıldır yenemediğimiz başaktan kupayı aldık.
3 gün sonra bjk maçına çıkıp videondaki ilk galibiyetimizi aldık.(hatta bjkyi vodofonde ilk yenen biz olmusuz derbi olarak galiba).

İlker Yazıcıoğlu
01.02.2021, 14:33
Önümüze bakma zamanı, fazla gaza gelmeden, ayaklar yere basacak şekilde yenip geçmemiz lazım...

İlker Yazıcıoğlu
01.02.2021, 14:34
Yumlu'nun futbolculuğunu sevmemekle birlikte, onunla ilgili yazılanlara katılmıyorum. Nefret, kör etmemeli gözleri...

Bizi ilgilendirmez, işimize bakalım...

Denizli'yi yenip yenmeme durumu Yumlu'nun bize bilenmişliğine kaldıysa halimize ağlayalım o zaman...

Faruk BERBER
01.02.2021, 14:37
Bu hafta da kazanıp yola devam ederiz. Takımın moral motivasyon durumu çok iyi.

emrahtuna
01.02.2021, 14:48
inşallah yorgunluk belirtileri olmaz takımda hep aynı oyuncular oynuyor..rakip hoca değişti onada dikkat etmek gerekiyor..biz ilk devre kaybedeceğimiz puanları fazla fazla kaybettik. bu devre o ihtimal kalmadı o yüzden kazanıp yolumuza devam etmeliyiz..

Bedri Sertkaya
01.02.2021, 14:49
Bu hafta da kazanıp yola devam ederiz. Takımın moral motivasyon durumu çok iyi.
O zaman ben de yazıyı şuraya bırakayım.
https://www.haberts.com/kritik-galibiyet-makale,1323.html

ÖmürKaradeniz61
01.02.2021, 15:01
Bize yıllardır ters gelen bu takım tıpkı BJK öncesi oynadığımız Antalya vb. takımlar gibi son 2-3 maçtaki gibi Çin Seddi kuracaktır.

Acımak yok
Duygusallık yok

Vakeme Reyiz içlerinden geçer.
3 puan olsun da averaj 2.planda

Rakibin hocası yeni geldi,içinde alevler yanıyor şuan. Abdullah hoca bize güven veriyor. Mesela geçen sene ki Trabzonspor olsaydı 2 gol yeriz 3 gol atarız ama kriz geçiririz derdik ama çok derli toplu bir Trabzonspor var. 3-0 gibi net bir skor bekliyorum belki kaza golü yeriz 3-1 felan olur kötü bir sonuç beklemiyorum çünkü Malatya maçı daha zor leş bir zemin var orda.

ilelebeTS
01.02.2021, 15:24
Ligin ikinci yarısı yeni başladı henüz. Kalan 19 maçtan ilki bu. 19 maçta neler olur neler. İşi sıkı tutmak, salmamak lazım.

Enaldo61
01.02.2021, 15:41
teşekkürler smart

https://i.makeagif.com/media/2-01-2021/nTp4kZ.gif

pReN@_61
01.02.2021, 17:28
moral motivasyon üst düzeyde

cem1990
01.02.2021, 17:56
Hafta içi Gs ve Fb puan kaybedeceğini düşünüyorum.
Hafta sonu olacak derbi ile bizim yerimiz de belli olacaktır
Tek yapılacak iş 3 puan almak
1-0 olsun bizim olsun

abdllh.29
01.02.2021, 17:58
Belki yeri değil ama futbolcuları taşıyan uçakta hasan tuncelin ne işi var. Pandemiden dolayı daha dikkatli olmak gerekmiyor mu ?

karabela
01.02.2021, 18:05
Takım camia havaya girdi bundan sonra az puan kaybederiz Allah’ın izni ile ama sene sonu hangi sıralamada bitiririz rakiplerimize bağlı Denizlispor’un bizi yenmesi %1 in altında bir ihtimal bence yeneceğiz inşallah

Enaldo61
01.02.2021, 18:40
Ligin ikinci yarısı yeni başladı henüz. Kalan 19 maçtan ilki bu. 19 maçta neler olur neler. İşi sıkı tutmak, salmamak lazım.

Bence takıma şampiyonluk istediğimizi aşılamamız lazım, motivasyon oluşturmak gerekiyor, yoksa denizli gibi takımlara lay lay lom oynuyoruz. Her maçı peşinden şampiyon olacakmış gibi oynamamız lazım.

freedomforever
01.02.2021, 19:25
Orta saha Berat-Flavio-Bakasetas olmalı. İleride Berat-Parmak-Baka veya Berat-Baka-Yunus olsa bile Flavio sağ bek olarak sahada olmalı. O adam her yerde oynar. Ciğersiz herif. Bjk maçında hayran kaldım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ÖmürKaradeniz61
01.02.2021, 19:32
Perşembe akşam liderle aradaki puan farkı 6 haftasonu da 4 olur bu mesaj burda dursun.

artvints
01.02.2021, 20:00
Antalya gibi kapanirlar. Bakasetas Baker berat ile önde basıp bol şut çekebiliriz.

Somers61
01.02.2021, 20:20
Bakasetas 11 baslamali

Antonio
01.02.2021, 20:53
Fark mark istemez kazanmak önemli.

adiloş bebe
01.02.2021, 21:14
Orta saha kurgumuz Berat-Flavio-Bakasetas olacak hemfikir miyiz? :)

A.Parmak-Sarı-Yunus-Afobe hamle oyuncuları gibi gözüküyor. Keşke efecan'da olsaydı ama ne yapalım üzülmemek lazım.

Oğuz B.
01.02.2021, 22:49
Son dönemlerde bunlara karşı hiç yüzümüz gülmedi. Umarım bu maç vurur geçeriz.

Fatih Özkan
01.02.2021, 22:53
Şu Denizli'yi güzelce yendiğimizi görmek istiyorum artık.

Fatih K.
02.02.2021, 00:04
Peki bizim 2/2 de yapıp fb ve gsnin birer puanda kalması yok mu:) Ne de tatlı olur ama:)

serdaracıl
02.02.2021, 00:22
Kazanan takım bozulmaz: berat, baker, flavyo. Bakesetas 2. Yarı

ilelebeTS
02.02.2021, 00:33
Bakasetas "ben geldim" der artık. İlk golünü atar.

Mehmet Fatih Silik
02.02.2021, 00:48
Bir yandan tirsiyorum diger yandan da Avci'nin varligi beni rahatlatiyor. Nasil bir girdaba düstüysem...

trbzonsporlu
02.02.2021, 01:00
geçen sene akyazıda çok favori olarak çıktığımiz ve kaybettigimiz denizli maçı aklıma geliyor tam darlanmaya başlıyorum
ama sonra bu sene takımın başında bir hocanın olduğu gerçeği aklıma geliyor ve vardır Avcı'nın denizliyi avlama planı diye düşünüp rahatliyorum

Fatih Öztürk
02.02.2021, 01:09
geçen sene akyazıda çok favori olarak çıktığımiz ve kaybettigimiz denizli maçı aklıma geliyor tam darlanmaya başlıyorum
ama sonra bu sene takımın başında bir hocanın olduğu gerçeği aklıma geliyor ve vardır Avcı'nın denizliyi avlama planı diye düşünüp rahatliyorum

Abdullah hoca maç maç önce kendini motive ediyor, bu alışık olmadığımız bir şey ve inanılmaz etkili. Yıllar sonra hoca gibi hocaya sahip olduğumuz için şanslıyız.

MA291
02.02.2021, 01:12
Rakiplerin maclarina bakiyorumda. Kazanirsak bizim haftamiz olcak gibi. Puan kayiplari bekliyorum

Yusuf BALCI
02.02.2021, 02:02
Uğurcan, Serkan, IE, Hugo, Marlon, Berat, Flavio -> Parmak, Bakasetas, Ekuban -> Yunus, Waka -> Sarı, Djaniny

kadro bence böyle olur. 2 ya da daha fazla farkla önde olursak oklarla gösterilen değişiklikler ikinci yarı yapılır. 1 farkla önde olursak skoru tutmak adına hoseyni alınır.

Oğuz ZEYTİN
02.02.2021, 08:31
Uğurcan - Erce - Arda

Serkan - K. Ahmet
Edgar - Hüseyin
Hugo - Majid
Marlon - Faruk Can

Berat - Baker
Flavio

Bakasetas - Yunus

Ekuban - Yusuf
Djaniny - Afobe
Nwakaeme - Safa

* Sakatlıktan ötürü kadroda olmayan oyuncularımız: Ömür - Parmak - Trondsen

* Gençler: Kağan - Atakan - Ahmetcan - Taha Erdem - Hakan - Süleyman

Tatar Kemal
02.02.2021, 08:49
Zor bir maç olacak. Trabzonspor ligin dibine demir atmış takımlara karşı puan kaybetmeyi adet haline getirmiş bir takım. Bu sebeple rakibi çok ciddiye almak gerek. Zor gol atan, kolay gol yiyen bir takımız. Maçı kazanabilmemiz daha çok ortasaha performansımıza bağlı. Berat ve Flavio'nun yanına Bakasetas gerekli. Bakasetas'ın bir an önce takıma adapte olup oyunu domine etmesini bekliyoruz. Tabii bir futbolcunun 5 günde takıma adapte olması mümkün değil. Nwakaeme ve Ekuban gününde olursa nispeten işimiz kolaylaşır ama bu futbolcular devamlığı olan futbolcular değil. Rakibi ciddiye almadıklarında düşük performansla oynuyorlar.

MetehanS
02.02.2021, 09:04
Avcı, rakibin açıklarını ve zayıf yönlerini iyi okuyor. Beşiktaş maçındaki galibiyet de bunun eseri.

Denizli'nin elle tutulur bir taktiği yok, bireysel performansları ile oynuyorlar. Avcı mutlaka bu durumu göz önünde bulundurur.

Benim kafam rahat.

iyattara
02.02.2021, 10:31
Evet top Baka'da. Çaksın bir tane açsın kilidi. Bu tip maçlar için geldi. Tek korkum yorgunluk. 3 günde bir maça alışsak da rakipler fazlasıyla rotasyon yapabiliyor, biz 12-13 oyuncu döndürüyoruz. 2-3 kişi daha rotasyona girecek ama bazı pozisyonlarda oynayan oyuncuların hiç dinlenme lüksü olmuyor.

Fark mark yok 1-0 net skor yeterli fazla bile :)

Sinan.K
02.02.2021, 10:36

A.Parmak-Sarı-Yunus-Afobe hamle oyuncuları gibi gözüküyor. Keşke efecan'da olsaydı ama ne yapalım üzülmemek lazım.

Parmak 1 ay yok diyorlar

cakalkerem
02.02.2021, 10:38
biz oyunumuzu oynayalım yenelim üsttekilerin ne yapacağı önemli değil..biz seri yakalarsak üsttekiler çok rahat takılacaklar merak etmeyin..

Fb yi rize maçında izledim..hiçbirşey yok....Hatayı başakşehir maçında izledim...biz bunları nasıl yendik şaşırdım..Fener bugün puan kaybeder..
Başak kötü..
gs hamle yapacaktır...
Bjk takılacak bakmayın 3-5 maç gittiğine..

ama bizim takımın oyunu önemlşi...

her maçı kendi içinde değerlendirmeliyiz..

Öncelik bu maç rahat yenelim..

ama mutlaka orta sahadan hucüma katkı sağlanmalı...
Bakesetas veya yunus oynarsa ileriye destek vermeli..

Birde bu flovioyu begenmeyen galiba bir tek benim..
gözümde hiçbirşey yapmıyor olumlu anlamda...

cakalkerem
02.02.2021, 10:40
bu bakesetasın videoları olan bir adres varmı arkadaşlar

cakalkerem
02.02.2021, 10:43
bu Trondsen' e ne oldu...

ne zaman takıma katılacak bu uşak

Enaldo61
02.02.2021, 10:52
Parmak beşiktaş maçından önceki maçta sakatlanmıştı sonrasında ağaoğlu bir hafta yok demişti oyuncu 3 gün sonra maça çıktı, tekrar sakatlandı, hiç sevmediğim olaylar bunlar benim. Daha önce çok yaşadık. Sakatsa dinlendirceksin, oyuncu kendi oynamak isteyebilir ama demek ki iyileşmemiş.

Flavio-Berat-Bakasetas orta sahası bekliyorum, Bakasetas'ın kalitesini göstereceğini düşünüyorum. Özelikle Tony haftada 2 maç temposunda zorlanacaktır, zaman zaman oyundan alıp dinlendirmek gerekiyor, umarım böyle fırsatlarımız da olur. Yunus Mallı süre alabilir kanatlarda, Bakasetas da kanatta oynar ortaya Baker alırsın mesela hoca yapacaktır bunları zaten.

Dostlar Trondsen'in dönüşü 15 Şubat olarak gözüküyor TM'de. Bireysel çalışmalara başlayacaktır, hazır olması ne kadar sürer onları bilen arkadaşlar cevap versin, çapraz bağdan dönen oyuncu mesela 1 ay sonra hazır hale gelir mi?

Ayrıca, Trondsen bize gelmeden önce oynadığı maçların çoğunda sol bek oynamış, oyuncuyu sol bek oynatma ihtimalimiz de kuvvetli, ne düşünülüyor bilmem ama mevkisi sol beke dönüşebilir bundan sonra.
https://www.transfermarkt.com.tr/anders-trondsen/profil/spieler/228042

Mehteroğlu
02.02.2021, 10:55
Trondsen mart 15 deniyor, Yunus formda ve hazır mı ?

Sinan.K
02.02.2021, 11:07
Parmak beşiktaş maçından önceki maçta sakatlanmıştı sonrasında ağaoğlu bir hafta yok demişti oyuncu 3 gün sonra maça çıktı, tekrar sakatlandı, hiç sevmediğim olaylar bunlar benim. Daha önce çok yaşadık. Sakatsa dinlendirceksin, oyuncu kendi oynamak isteyebilir ama demek ki iyileşmemiş.

Flavio-Berat-Bakasetas orta sahası bekliyorum, Bakasetas'ın kalitesini göstereceğini düşünüyorum. Özelikle Tony haftada 2 maç temposunda zorlanacaktır, zaman zaman oyundan alıp dinlendirmek gerekiyor, umarım böyle fırsatlarımız da olur. Yunus Mallı süre alabilir kanatlarda, Bakasetas da kanatta oynar ortaya Baker alırsın mesela hoca yapacaktır bunları zaten.

Dostlar Trondsen'in dönüşü 15 Şubat olarak gözüküyor TM'de. Bireysel çalışmalara başlayacaktır, hazır olması ne kadar sürer onları bilen arkadaşlar cevap versin, çapraz bağdan dönen oyuncu mesela 1 ay sonra hazır hale gelir mi?

Ayrıca, Trondsen bize gelmeden önce oynadığı maçların çoğunda sol bek oynamış, oyuncuyu sol bek oynatma ihtimalimiz de kuvvetli, ne düşünülüyor bilmem ama mevkisi sol beke dönüşebilir bundan sonra.
https://www.transfermarkt.com.tr/anders-trondsen/profil/spieler/228042

ben bu maca sarilan baslardim nwakayemeyi dinlendirirdim kaldiramaz bu tempoyu bu adam

Enaldo61
02.02.2021, 11:09
ben bu maca sarilan baslardim nwakayemeyi dinlendirirdim kaldiramaz bu tempoyu bu adam
şu andan görmek zor değil geçen senelerde yaşadık, Tony her maç oynarsa muhtemelen sakatlık geçirecektir, Eku da aynı şekilde.

trbzonsporlu
02.02.2021, 11:32
bu Trondsen' e ne oldu...

ne zaman takıma katılacak bu uşak

trondsen daha trabzonda bile değil
Trabzona gelecek, önce salonda çalışacak, sonra yavaş yavaş takımla çalışmaya başlayacak
yani enaz 2 ayı daha var ki o ağır sakatlıktan sonra futbolcuda bir ürkeklik olur. ben bu sene bişey beklemiyorum trondsenden

Fatih K.
02.02.2021, 11:50
Trondsen salon çalışmalarına başladı diye biliyorum. Şubat ayının içinde takıma katılıp takımla beraber çalışmaya başlayacak demişti sanki YES.

Faruk BERBER
02.02.2021, 12:31
Eğer yanlış bilmiyorsam Denizlispor'da takımın en elle tutulur stoperi Fabiano kart cezalısı, bizim adımıza çok iyi bir haber. Oğuz Yılmaz da kadro dışı olduğundan, Mustafa Yumlu'nun stoperdeki partneri 1999 doğumlu, tecrübe eklikliği olan Muhammet Özkal olacak. Hücum hattımızın rakip stoper tandemini bu maçta fazlasıyla rahatsız edeceğini, ve sonucunda goller bulacağımızı düşünüyorum.

Şimdi kontrol ettim Fabiano kart cezalısı. Galibiyete olan inancım birkaç kat arttı, Denizlispor savunması adına o derece önemli bir eksik.

Onur Erçetin
02.02.2021, 12:55
trondsen daha trabzonda bile değil
Trabzona gelecek, önce salonda çalışacak, sonra yavaş yavaş takımla çalışmaya başlayacak
yani enaz 2 ayı daha var ki o ağır sakatlıktan sonra futbolcuda bir ürkeklik olur. ben bu sene bişey beklemiyorum trondsenden
Trondsen tekniği ve zekasıyla oynayan bir oyuncu.Atletizmi olan bir oyuncu değil zaten.Olduğu noktadan çok fazla dribbling denemeden etkili paslarla takımı yönetebilen bir oyuncu.Bu yüzden performans anlamında ciddi sıkıntı olacağını sanmıyorum.Bu tarz sakatlıklar daha çok sprinter oyuncuları etkiliyor.

Onur Erçetin
02.02.2021, 12:59

Ben de şahsen aynen bu şekilde düşünüyorum.Denizlispor Antalyaspor gibi kapanacak hatta katı savunma konusunda daha da sertler.Aşırı kapanıyorlar.Bunları Berat-Parmak-Flavio veya Berat-Baker-Flavio üçlüsü ile açmak imkansız.

Berat savunma önünde pas istasyonu olur.Flavio merkezde mücadele eden,zaman zaman hücuma katılan oyuncu olur.Bakasetas ise forvet arkasında kaleye yakın pozisyonda şut tehditi olarak oynar.Bakasetasın ölümcül şutları var,sağ veya sol ayak farketmiyor çok sert vuruyor toplara.Ayrıca kafa vuruşları,frikik,duran top vs. konularda da etkin.Kornerleri kullanır,frikikleri kullanır.Penaltılarda inanılmaz başarılı,penaltı kaçırdığını gören olmadı daha.

Denizlispor karşısında kullanabileceğimiz en kritik isimlerin başında geliyor.Nwakeame ve Ekuban zaten rakibi yeterince zorlayacak.Djaniny de hareketli ve gezgin bir oyuncu olarak rakibi zorlayacaktır.Bakasetas bu üçlünün arasında mutlaka pozisyon imkanı yakalayacaktır.

İkinci yarı da duruma göre oyuna Mallı,Parmak ve Baker girebilir.

Harun-61
02.02.2021, 13:02
Denizli kümeye aday bir rakip.

Geçen sezon ki Ankaragücü faciası geliyor aklıma....

Onur Erçetin
02.02.2021, 13:02
Eğer yanlış bilmiyorsam Denizlispor'da takımın en elle tutulur stoperi Fabiano kart cezalısı, bizim adımıza çok iyi bir haber. Oğuz Yılmaz da kadro dışı olduğundan, Mustafa Yumlu'nun stoperdeki partneri 1999 doğumlu tecrübe eklikliği olan Muhammet Özkal olacak. Hücum hattımızın rakip stoper tandemini bu maçta fazlasıyla rahatsız edeceğini, ve sonucunda goller bulacağımızı düşünüyorum.

1 gol bulursak bizim için inanılmaz bir avantaj olur.Rakibin kilidi çözülür,kontralarda ikinciyi atarız.Bu tarz takımlara zor olan zaten 0-0 lık eşitliği bozmak oluyor.Gol yiyene kadar çok katı savunma yapıyorlar.Özellikle Denizlispor ligin en katı savunma yapan takımlarından birisi.

Onur Erçetin
02.02.2021, 13:05
Denizli kümeye aday bir rakip.

Geçen sezon ki Ankaragücü faciası geliyor aklıma....
Şutör oyuncu eksikliği çok büyük sıkıntı yaratıyor.Nwakeame bile şutların yarısını dağa taşa göndermeye başladı ki düşünün bu adam Sorloth ile birlikte geçen sene takımın en büyük şutörüydü.

Bakasetas ve Mallının gelişinin takıma bu anlamda önemli katkı yapacağını düşünüyorum.İki isimde topa düzgün vurabilen,bitiricilik anlamında sıkıntı yaşamayan oyuncular.

Ahmet Taşçı
02.02.2021, 13:05
İlk golü erken bulursak farka gideriz golü geç bulursak sıkıntı yaşarız...

Harun-61
02.02.2021, 13:09
İlk golü erken bulursak farka gideriz golü geç bulursak sıkıntı yaşarız...

Kızmak yok ama :)

Geçen sezon Ank.gücüne karşı da bayaa erken gol atmıştık :(

Ahmet Taşçı
02.02.2021, 13:12
Kızmak yok ama :)

Geçen sezon Ank.gücüne karşı da bayaa erken gol atmıştık :(

Yok yok bu yılki Avcı futbolu farklı, kolay gol yemiyoruz, ben rahatım,ayrıca şampiyonluk mücadelesi farklı, geriden takip etmek farklı...

61Firtinasi61
02.02.2021, 13:17
Yok yok bu yılki Avcı futbolu farklı, kolay gol yemiyoruz, ben rahatım,ayrıca şampiyonluk mücadelesi farklı, geriden takip etmek farklı...

Sampionlukdan bahsetmekten biraz erken deyimi?
Bence biz Mac, Mac almaya bakalım sadece...

Ahmet Taşçı
02.02.2021, 13:24
Sampionlukdan bahsetmekten biraz erken deyimi?
Bence biz Mac, Mac almaya bakalım sadece...

Geçen yıldan bahsetmiştim, bu yıl şampiyonluk zor değil ÇOK Çok zor...

ALDENİRO
02.02.2021, 13:24
rakiplerimizin puan kaybetmesi durumunda bize moral olacaktır daha rahat oynarız.

Ahmet Taşçı
02.02.2021, 13:28
Seneye yabancı sınırı geliyor mu acaba? Bir yabancı 96 doğum ve sonrası mı olacak olacak yine?

61Firtinasi61
02.02.2021, 13:29
Geçen yıldan bahsetmiştim, bu yıl şampiyonluk zor değil ÇOK Çok zor...

Hedefimiz Avrupa olsun....
Takim çok iyi bir hava yakalamış....insallah böylede kalır....
MASALLAH, Allah Nazardan saklasın....

iyattara
02.02.2021, 13:32
Şampiyonluk yolunda önünde türlü türlü itelenen ve 8-9 puan avantajlı olan 3 takım var. Rotasyonun dar, bazı mevkilerin 1. oyuncusu bile yok kaldı ki yedeği filan saymıyorum. Bu şartlarda bu sıkışık fikstürde mücadele etmek bir hayli zor. Kaldı ki rakiplerden puan alabilecek dişli anadolu takımlarının sayısı da az. Çok sayıda maç oynamak dar rotasyonlu anadolu takımlarını çok daha fazla zorluyor. Buradan ipi göğüslersen daha önce hiç yaşanmamış bir mucize olur. İnşallah olur tabi ki. Ama en azından önümüzdeki maçlarda artan performansımızı devam ettirip yukarı ile farkı eritirsek Avcı hocanın dediği gibi yarışın içerisinde olduğumuzu gösteririz. Herkes bir an durup sezonun ilk 7 8 haftasındaki durumu düşünürse çok daha sağlıklı yorumlar yapar diye düşünüyorum.

Pazartesi malatya deplasmanında galip gelip farkın 5-6 puanlarda olduğu bir atmosfer diliyorum. En azından bu başarımızın karşılığını görmüş oluruz ki bu da oyuncularımızı daha da kamçılayacaktır.

Enaldo61
02.02.2021, 13:35
hedef avrupa olursa o sıraya gelince durursun, hedef şampiyonluk, liderliği alana kadar durmak dinlenmek yok. :dvl:

A. Aydın
02.02.2021, 13:36
Yedekten girebilecek oyuncularımız var.
Bu hissi unutmuştum.

ALDENİRO
02.02.2021, 13:42
80-85 puan arası alan şampiyon olur gibime geliyor. 85-36=49 puan kalır. nerden baksanız kalan 19 maçımızda 16 galibiyet almamız lazım. imkansız değil ama çok hayalci olmamak lazım.

trbzonsporlu
02.02.2021, 13:44
sadece 6 gün sonra, pazartesi gecesi ligde çok farklı bir puan durumu olacak.

Kemal Öztel
02.02.2021, 14:41
______________Uğurcan_____________
Serkan___Edgar_______Hugo____Marlon
_________Berat______Flavio__________
Ekuban_______Bakasetas_____Nwakaeme
______________Djaniny______________

iyattara
02.02.2021, 14:50
3 günde bir peş peşe maç oynadığın dönemde formda olursan ki biz öyleyiz büyük avantaj olabiliyor, seri yapıp üst sıralara tırmanabiliyorsun.

HOPA'LI TS'Lİ
02.02.2021, 15:20
Denizli'yi eleğe çevireceğiz bu kez

Bu arada lisanslı kasketler yakında TS Club'ta

Heyecanla ve merakla bekliyoruz.

Samet Berber
02.02.2021, 15:35
Hakan Kutlu geldi ve ilk maçını kazandı bu bizim için ufak da olsa bir avantaj bence aksi taktirde çok geri kalmış olacaklardı rakiplerinden.

Kadro olarak baktığımızda bence ligin en kısıtlı kadrosu olabilir Gençlerbirliği ile birlikte, en etkili oyuncuları Sagal ve Rodallega savunmamız özellikle yerleşik değilken bu ikili arasındaki pas bağlantısını kesersek çok sorun yaşayacağımızı düşünmüyorum.

Ayrıca hücumda yalnızca kanattan iş yapabiliyoruz ya da Ekuban'ın içeri gelmesiyle merkezi zorluyoruz bu maçla birlikte Bakasetas'ı 11'e monte etmemiz gerekiyor bence böylece hem kanatlardan hem de merkezden tehdit oluşturabiliriz.
Umarım iyi bir oyunla yine 3 puanı alıp yolumuza devam ederiz, hocaya ve oyunculara güveniyorum.

Faruk BERBER
02.02.2021, 15:38
Hakan Kutlu geldi ve ilk maçını kazandı bu bizim için ufak da olsa bir avantaj bence aksi taktirde çok geri kalmış olacaklardı rakiplerinden.

Kadro olarak baktığımızda bence ligin en kısıtlı kadrosu olabilir Gençlerbirliği ile birlikte, en etkili oyuncuları Sagal ve Rodallega savunmamız özellikle yerleşik değilken bu ikili arasındaki pas bağlantısını kesersek çok sorun yaşayacağımızı düşünmüyorum.

Ayrıca hücumda yalnızca kanattan iş yapabiliyoruz ya da Ekuban'ın içeri gelmesiyle merkezi zorluyoruz bu maçla birlikte Bakasetas'ı 11'e monte etmemiz gerekiyor bence böylece hem kanatlardan hem de merkezden tehdit oluşturabiliriz.
Umarım iyi bir oyunla yine 3 puanı alıp yolumuza devam ederiz, hocaya ve oyunculara güveniyorum.

Şuraya Fabiano'nun eksikliğini de eklersek maçın özeti olmuş :). Çok önemli bir eksik, gözden kaçmamalı.

Samet Berber
02.02.2021, 15:39
Şuraya Fabiano'nun eksikliğini de eklersek maçın özeti olmuş :). Çok önemli bir eksik, gözden kaçmamalı.
Evet onu eklemeyi unutmuşum, Oğuz'u da kadroda görememiştim demek ki kadro dışıymış bu da net bir avantaj kesinlikle Bakasetas daha elzem oldu böylece :).

serdaracıl
02.02.2021, 15:40
serkan yerine kamil oynamalı bana kalırsa

ilelebeTS
02.02.2021, 15:47
Djaniny dahil, ön taraftaki üçlümüz çalımla adam eksiltebiliyor. Bu çok önemli özellik. Bu tip adamları durduramazsın. Bu adamları rahatlatmak için araya 1-2 oyuncu sokarsan her maç işi bitirirsin. Çünkü rakipler ikişer kişiyle tutuyor bunları. Özellikle Tony'i üçlü karşılıyorlar.

Şahin Yılmaz
02.02.2021, 16:31
Boşa tartışıyoruz burda hep beraber. Caner adamı itiyor oyna devam. Midemi bulandırıyor bu lig. Çekilip kurtulacaksın.

Hamza Yilmaz
02.02.2021, 16:36
Boşa tartışıyoruz burda hep beraber. Caner adamı itiyor oyna devam. Midemi bulandırıyor bu lig. Çekilip kurtulacaksın.Bu sezon sampiyon belli zaten. fb rahat sampiyon olur

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

Tekke
02.02.2021, 16:36
serkan yerine kamil oynamalı bana kalırsa

Acaba rotasyon mu lazım diye aklıma geldi, dehşet bir tempodan 30 puan toplamış Avcı-Sergen 31, yani bu şu demek, 31 Ocak 2021 itibariyle en çok puan toplayan 2 takımın kapışmasından galibiyetle çıkan + geçen yılki rakibini sahaya gömüp 2021 e kupayla giren Trabzonspor, 1.2.2021 den sonra EN ÇOK KAZANAN-YÜKSELEN takım olacak, bu bozulmazsa:

1. AVCI GİTMEZSE

2. AVCIYA BİŞEY OLMAZSA

3. AVCI KÜSTÜRÜLMEZSE

4. AVCI GÖNDERİLMEZSE

5. AVCI YOK OLMAZSA

6.

7.

8.

..........

TRABZONSPOR ÜLKENİN EN İYİ TAKIMI OLMAYA DEVAM EDECEKTİR (Bakın şampiyonluk felan demiyorum, şu an eksiklere rağmen 1.2.201 e göre AÇIK ARA ülkenin en iyi takımıyız, bunu bozmayalım)

Hoca en iyisini bilir diyorum, BÜYÜK KEYİFLE SALLIYOR VE ROTASYONLU KADRO YAPIYORUM:

Uğurcan

Serkan Hugo Hoseyni Marlon

Bakasetas Berat Flavio Baker Y sarı (Yusuf dışında biri sağ kanat forvet olacak kalanlardan)

Djaniny

Ekuban ve Nwakaeme MAÇIN gidişine göre NASILSA 5 değişiklik var, 30-45-60 da alınabilir...

gurur6134
02.02.2021, 16:38
Parmak 3 hafta yok en az tam bir amatorluk ornegi sergiledi kendisi ve saglik kurulu zorlamanin anlami yoktu..

gurur6134
02.02.2021, 16:40
Boşa tartışıyoruz burda hep beraber. Caner adamı itiyor oyna devam. Midemi bulandırıyor bu lig. Çekilip kurtulacaksın.

Bu kadar transfere harcamaya ragmen hakem destegi olmadan yine mac alamiyorlar turk futbolu neden avrupa da yok sonra avrupa da turk hakemleri yok da ondan..

ahamitokutan
02.02.2021, 16:47

hakem desteğinin yanında ekim dikim desteği de başlamış sanki. malum tam mevsimi.

El Cordobes
02.02.2021, 16:53
Parmak 3 hafta yok en az tam bir amatorluk ornegi sergiledi kendisi ve saglik kurulu zorlamanin anlami yoktu..

Hocaların en anlam veremediğim tavırları bu maalesef. Oynamak istedi diye oyuncuyu riske atmak yanlış. Sen belki oyuncudaki o özveriyi samimiyeti ödüllendirmek istiyorsun ama bu işin bilimsel bir yanı da yok mu? Ünal Hoca ya en çok kızdığım konulardan biridir Onazi nin sakatlanması. Oyuncu oynamak istedi dedi açıklamasında. E oynamak istedi, oynadı, sonra futbol hayatı neredeyse bitti. Hoca olarak oyuncuyu kollamak da bir görev. Hani yerine hiç alternatif olmaz anlarım da bu türlü riskleri almayı anlamsız buluyorum.

Saint Castillo
02.02.2021, 17:09
hatay forvetleri seneye şampiyonlar liginde oynayacak bi takımla şimdiden anlaşmış gibi görünüyolar.

btnyldz
02.02.2021, 17:42
Yanlış başlık..

trbzonsporlu
02.02.2021, 17:43
bir maçta bu kadar gol kaçarmı . adam karşı karşıya godoslama topa vuruyor. sinir etti hatay beni

samway
02.02.2021, 17:45
Şu fenerle bir an önce oynasak perişan ederiz bunları

ahamitokutan
02.02.2021, 17:45
şikebahçe saçmasapan bir galibiyet aldı.

ÖmürKaradeniz61
02.02.2021, 17:50
Fener çok kötü imkansız şampiyon olması Beşiktaş yine daha kaliteli futbol oynuyor. Boupendza nasıl bir gol attı öyle.

redbul
02.02.2021, 17:56
kova altayı yıldız yaptılar her top kalecinin üstüne vurulurmu ya heleki altay ön direkte hatayın forveti kale boş topu ortaya vuruyor köşeye bıraksa 1-1 olacaktı zaten o pozisyon döndü hataylı stoper kendi kalesine attı 2-0 oldu .

Onur Erçetin
02.02.2021, 18:39
Fener çok kötü imkansız şampiyon olması Beşiktaş yine daha kaliteli futbol oynuyor. Boupendza nasıl bir gol attı öyle.
Sen merak etme hakemler ittire ittire bir şekilde yukarda tutar bunları.Şampiyon olurlar veya olamazlar bilmiyorum ama hakemler sayesinde her daim yukarıda olurlar.Hakemler ince ince doğruyor rakipleri bazen net olarak doğradıkları da oluyor.

Beşiktaşında bir bok oynadığı yok aslında yani Fenere göre daha iyi oynadıkları kesin ama genel olarak çok ekstra bir top oynamıyorlar.

Beşiktaş aşırı risk alarak oynuyor aslında.İyi bir takım olsa bunlara 4-5 atıp gönderir.Ortasahayı bomboş bırakıyorlar.Bütün adamlar cezasahasına giriyor ortalarda falan.Bu çok tehlikeli birşey.

Beşiktaş sadece hakem sayesinde aldığı penaltılarla en az 10 puan almıştır bu ligde.Hakemler bunları desteklemeseler hiçbiri bu kadar fazla puan farkıyla önümüzde olamazlardı.

Doğukan Uçan
02.02.2021, 18:40
ilk 3 malzemeci newton yüzünden hayal oldu.

fb ve gs kadar ballı camia yoktur bu ülkede.

Onur Erçetin
02.02.2021, 18:40
Şu fenerle bir an önce oynasak perişan ederiz bunları
Havadan çok pozisyon bulurlar bize karşı.Beşiktaşı gördünüz.Fenerde hava üstünlüğü olan adamlar sıkıntı yaratırlar bize.İlk maçta da iki tane duran toptan gol yedik.

Serkan,Edgar,Marlon vs. bunlar havadan etkisiz oyuncular.Savunmada bir tek Hugo var havadan etkili.

Onun haricinde akan oyunda bizim daha fazla etkili oyuncularımız var.

ÖmürKaradeniz61
02.02.2021, 18:51
Sen merak etme hakemler ittire ittire bir şekilde yukarda tutar bunları.Şampiyon olurlar veya olamazlar bilmiyorum ama hakemler sayesinde her daim yukarıda olurlar.Hakemler ince ince doğruyor rakipleri bazen net olarak doğradıkları da oluyor.

Beşiktaşında bir bok oynadığı yok aslında yani Fenere göre daha iyi oynadıkları kesin ama genel olarak çok ekstra bir top oynamıyorlar.

Beşiktaş aşırı risk alarak oynuyor aslında.İyi bir takım olsa bunlara 4-5 atıp gönderir.Ortasahayı bomboş bırakıyorlar.Bütün adamlar cezasahasına giriyor ortalarda falan.Bu çok tehlikeli birşey.

Beşiktaş sadece hakem sayesinde aldığı penaltılarla en az 10 puan almıştır bu ligde.Hakemler bunları desteklemeseler hiçbiri bu kadar fazla puan farkıyla önümüzde olamazlardı.

Hocam evet hakemler kısmı var ama dikkat edin sen iyi olduktan sonra hakem seni kaybettirse ne olur,sen kötü olduktan sonra hakem seni kazandırsa ne olur. Biz kaç maçtır kazanıyoruz hakem hatası yok mu illaki var ama iyi oynadığın için bir şekilde kazanıyorsun. Kötü oynarsan üstüne hakem seni doğrar sonra direkt hakem hatasına sığınıp kötü oyun görmezden geliniyor. Sene başında Newton’la o kadar kötü bir performans gösterdik ki her mağlubiyeti hakeme yazdık. Abdullah hocayla Denizli maçı oynasaydık sene başında hakem senin penaltını verse ne olur vermese ne olura gelirdi çoktan skoru almış olurduk . Evet hakemler rezil ama ben işte penaltımızı vermedi yenildik kısmına katılmıyorum.

muhammed bilgin
02.02.2021, 18:55
Şu takıma acayip takıntım var Allah ne verdiyse Atıca çıkmamak üzere düşsün yokolsun varlğıyla yokluğu belli oşmayan bir takım geçen sene bizi 2 maçta da yendi düşündükçe çıldırıyorum....

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

S.Seymen
02.02.2021, 19:04
hayat böyledir kocoğlan

sen uefa ya sponsor olursun Trabzonspora ceza kitlenir musmutlu olup sevindiriklenirsin :)

tam lazımken mahkemeden döner Trabzonspor 4000 lik transfer yapar :)

fazla hainlik iyi değildir kocoğlan hayatın daha ne planları var hiç kimse bilemez...

S.Seymen
02.02.2021, 19:09
newton vs tmm kötüydü vs de

şu hakemleri nasıl unuturuz

neler yaptıklarını...

memozcan
02.02.2021, 19:15
ht4 oynadığında rodellega şov yapıyordu ama bu sefer zor..

Onur Erçetin
02.02.2021, 19:26
Hocam evet hakemler kısmı var ama dikkat edin sen iyi olduktan sonra hakem seni kaybettirse ne olur,sen kötü olduktan sonra hakem seni kazandırsa ne olur. Biz kaç maçtır kazanıyoruz hakem hatası yok mu illaki var ama iyi oynadığın için bir şekilde kazanıyorsun. Kötü oynarsan üstüne hakem seni doğrar sonra direkt hakem hatasına sığınıp kötü oyun görmezden geliniyor. Sene başında Newton’la o kadar kötü bir performans gösterdik ki her mağlubiyeti hakeme yazdık. Abdullah hocayla Denizli maçı oynasaydık sene başında hakem senin penaltını verse ne olur vermese ne olura gelirdi çoktan skoru almış olurduk . Evet hakemler rezil ama ben işte penaltımızı vermedi yenildik kısmına katılmıyorum.
Sorun da orada zaten.Biz hakkımızla kazanıyoruz.İt gibi koşup mücadele ediyoruz.En basit bir pozisyonda aleyhimize penaltı bile çalınabiliyor buna rağmen kazanıyoruz.Hakederek kazanıyoruz.

Fb,Bjk ve Gs ise inanılmaz derecede hakem desteğiyle kazanıyor.Geçtiğimiz hafta Rize maçı,bu hafta Hatay maçı Fenerin rakipleri hep doğrandı.Bu şekilde bunlarla nasıl yarışacaz.Adaletli bir lig olsaydı şuan 4 takımda 1-2 puan farkıyla en üst sıralamada olurlardı.Bu şekilde biz nasıl şampiyon olacaz.Çok sağlam bir takım kurman lazım.Adamlar her hafta bedavaya kazanıyor.Sen ise acı çekerek maç kazanıyorsun.Biz Napoli falan değiliz sonuçta.

Sezon sonu sağ bek,sol bek,santrafor falan çok sağlam adamlara ihtiyacımız olacak.Ömür için söylendiği gibi 20 milyon falan varsa mecburen satarız.Ortasahada çok fazla adam oldu zaten.Farklı mevkilerde oyunculara ihtiyacımız olacak.

Mehmet Cihan Kocaman
02.02.2021, 19:51
Önce Donk'un kestiği ortaya bakıyorum, sonra da Serkan'ın kullanamadığı taçlara, kesemediği ortalara.
Biri sağ bek, biri stoper.
He bu arada Novak'tan sonra Marlon için "artık orta kesebilen sol bekimiz var" diyenler, Marlon Serkan'dan sadece bir tık iyi orta kesiyor.

Murathan
02.02.2021, 19:54
Önce Donk'un kestiği ortaya bakıyorum, sonra da Serkan'ın kullanamadığı taçlara, kesemediği ortalara.
He bu arada Novak'tan sonra Marlon için "artık orta kesebilen sol bekimiz var" diyenler, Marlon Serkan'dan sadece bir tık iyi orta kesiyor.

linnese de bakabilirsiniz açamadığı ortalar için :) donkun yaptığını belki sosa yapar, inanılmaz bi şeydi.
serkan ileri çıkma özgürlüğü verildiğinde baya baya katkı veriyor ortalarıyla. marlonun da çizgiye inip açtığı ortalar gayet iyi. antalya maçındaki ortalar lüzumsuz ortalar.

Doğukan Uçan
02.02.2021, 20:05
bu monaco yu hangi gerizekalı yönetiyor böyle saçmalık görmedim.

Mehmet Cihan Kocaman
02.02.2021, 20:11
bu monaco yu hangi gerizekalı yönetiyor böyle saçmalık görmedim.

Onyekuru bu etkiyi Türkiye dışında gösteremez.
Ligimiz o kadar kalitesiz ki aylardır topa dokunmayan adamlar ilk maçında şov yapıyor.

oguzkoc
02.02.2021, 20:32
kova altayı yıldız yaptılar her top kalecinin üstüne vurulurmu ya heleki altay ön direkte hatayın forveti kale boş topu ortaya vuruyor köşeye bıraksa 1-1 olacaktı zaten o pozisyon döndü hataylı stoper kendi kalesine attı 2-0 oldu .

Altay iyi bir kaleci. Hatta mertten de iyi kaleci. Şikebahçeyi sevmiyoruz ama çocuğun hakkını verelim. Milli takımın kalecisi uğurcandır, yedeği de Altay..

Faruk UYSAL
02.02.2021, 20:36
Serkan sahiden taç atışlarını çok özensiz kullanıyor. Örneğin 10 taç kullanıyorsa 6-7'si rakibe gidiyor. Biraz daha dikkatli olması lazım. Millet bu kenar atışları için hakemle kavga ediyor...

hofsaale
02.02.2021, 21:36
ilk 3 zor gibi..adamlar her maci alior...
ilk 8 hafta cok puan kayip ettik ne yazikki..

bu maci almaliyiz

Yıldıray Emanet
02.02.2021, 21:41
Son 10 yılın en kalitesiz ligi var muhtemelen. Anadolu takımlarının hepsi leş. Büyüklerin galibiyet serileri havada uçuşuyor. İğrenç

güneyli
02.02.2021, 21:55
Haftasonu sarı renklilerden kırmızılar istediğini alır.2 sini birbirine yedirecekler.Biz elimizden gelen mücadeleyi yapalım.3.lük zor değil.

Ufuk
02.02.2021, 21:56
Orta kesmekten ziyade Ekuban gibi sert paslar atsın hedefe mümkünse bizim bekler. Rosier arka direğe çok güzel kesmişti mesela onun gibi. Yoksa kenarda buluşsun da orta kessin gol olsun Avcı'nın istediğini sanmıyorum bunu.

artvints
02.02.2021, 22:05
Bari bjk puan kaybetsin, üst üste puan kaybetmelerine müsade edilir mi, sanmam. Yoksa Antalya zorlar.

Enaldo61
02.02.2021, 22:15
Bari bjk puan kaybetsin, üst üste puan kaybetmelerine müsade edilir mi, sanmam. Yoksa Antalya zorlar.

Aboubakar olduğu sürece zor puan kaybeder bjk

Serdar A
02.02.2021, 22:15
6-7 hafta sonra hedefsiz takımlar ve iddiasını kaybetmiş takımlarla, en üst grup arasında zaman zaman akçeli zaman zaman hatır gönül işleriyle rezillik tavana çıkacak. 21 takımla lig oynatmanın bir sebebi de buydu zaten. (Öteki de geçtiğimiz sezon Trabzonspor'un şampiyonluğunu önlemekti, bizzatihi kulüp başkanları daha sezon bitmeden böyle bir söz aldıklarına dair açıklamalar yaptılar.)

Demem o ki üst gruba yaklaşmak için bu kolay maçlarda takılmamak lazım. Çeşitli olasılık hesapları ve matematiksel projeksiyonlar ligde şampiyonluğa oynayacak tepe grubun puan bareminin 75-76 ile 80-82 civarında olacağını söylese de, hatta bu kulüplerin rezalet futbolu bu tahmini desteklese de; yukarıdaki söylediğim nedenden ötürü, ve MHK'nın da katkısıyla 6-7 puanlık yukarı doğru sapma olabilir.

Denizli maçını kazanmamız, ayrıca çok kritik bir virajdan çıktıktan sonra kolay maçta puan vererek o avantajı yitirme stresini de bir nebze yenecektir. Çok genç takımız. Çoğu kritik pozisyonda genç futbolculara emanet bir takımız, bu sezon elde ettiğimiz ve edeceğimiz bu türden tecrübelerin önemi büyük.

yorumsuz6117
02.02.2021, 22:28
Bizi ilk 3'e sokmazlar, 4. Olarak ligi bitiririz..

Sinan.K
02.02.2021, 22:39
Ya bize ne onlardan biz kendi maclarimiz alalim yeter

AyhanPe
02.02.2021, 22:40
Lige "renk katacak" kadar zirveden uzaktayiz suan..Bulundugumuz yerde durmamiz fazla rahatsizlik vermiyor onlara..Ilerleyen haftalarda olasi bir fb galibiyetiyle yaklasabilirsek zirveye hakemleri tekrar üzerimize salacak kadar korku verebiliriz onlara..

Sinan.K
02.02.2021, 22:47
Lige "renk katacak" kadar zirveden uzaktayiz suan..Bulundugumuz yerde durmamiz fazla rahatsizlik vermiyor onlara..Ilerleyen haftalarda olasi bir fb galibiyetiyle yaklasabilirsek zirveye hakemleri tekrar üzerimize salacak kadar korku verebiliriz onlara..

Fenerle Gsye yenelim yeterli bu korku onlar icin

ilelebeTS
02.02.2021, 23:12
Antalya katı savunma işine devam ediyor. Çok zor gol yiyorlar. Lakin bjk deplasmandaki antalya maçlarını farklı kazanıyor genelde. Bakalım belki bu sefer 0-0'a kitlerler.

trbzonsporlu
02.02.2021, 23:14
hakemler demişken bjk maçında net bir penaltımız verilmedi. onlar yine taktir haklarını 3 istanbul takimindan yana kullanmaya devam ediyorlar farkeden şey nemi avcıdan sonra düzelen oyunumuz. bizi yenmeleri için hakemlerin artık bariz 3-4 fahiş hata yapmaları lazim tek hata kurtarmiyor

Trabzonspor 61
02.02.2021, 23:47
Bjk maçındaki müthiş galibiyetten sonra nedense bu maçtan cok korkuyorum. Denizli geçen hafta göztepeyi net bir skor ve net bir oyunla yendi. Macı bastan sonra izledim. Kesinlikle sonuncu diye kücümsenecek bir takım degiller. Direncli bir takım olmuslar. Dikkat

naimbektas6161
02.02.2021, 23:53
Haftaya bjk berabere
Derbi gs galibiyet 3 takımda 48
Biz 2 maçı alıp 42 yaparız diye düşünüyorum.

ysngmz
03.02.2021, 00:02
Sikebahce aleyhine verilmeyen penaltı yi görünce lig zevki kalmadı 4.luk bize kalıyor

artvints
03.02.2021, 00:50
..................... uğurcan
Serkan......edgar.....Hugo.....marlon
.......................berat
.ekuban...bakasetas..baker...Tony
.....................djanini

Antalya maçındaki hatayı yapmayalım. Kanatlar çok içeri girmesin, ortasahayi santrafora yaklaştırıp, etkili şutlar atalım.

Halil Alemdar
03.02.2021, 00:58
2 maç sonra zirveyle aramızda 6 puan kalır

Fatih Öztürk
03.02.2021, 00:59
Abdullah hoca kafasındaki oyun felsefesini sahaya yansıtmaya başladığı için Denizli gibi dandik takımlara şans tanımaz. Kanaatimce Malatya maçı sıkıntılı geçebilir, zeminleri lahana tarlası gibi ayrıca Malatya sert takım.

Saint Castillo
03.02.2021, 01:25
Baker'dan patlama bekliyorum. Bakasetasın skordan kısır geçeceği şu 2-3 maçta baker golleriyle öne çıkabilir.

Flavio da sağbek oynar , tek pozisyon vermeden 3-0 kazanırız :alkış:
Serkan sağbek sağ açık ve orta saha için çok iyi bi yedek olur.

ilelebeTS
03.02.2021, 01:50
Son iki maçta ana sistemin dışına çıktık, rakipler dişliydi. Bu sefer asıl oyunumuzu oynarız. Oyun kontrolü, top bizde olur. Golü erken bulsak güzel olur.

Faruk UYSAL
03.02.2021, 02:22
Futbolda büyük konuşmak olmaz ama ben perşembe günü yapacağımız Denizlispor maçından hiç çekinmiyorum. Rahat bir galibiyet alacağımıza inanıyorum. Geçen yıl olsa şampiyonluğa oynamamıza rağmen böyle iddialı yazmazdım. Çünkü o dönem stoperlerimiz ağır ve yetersiz olduğu için araya atılan toplara maruz kalmama adına ceza sahamıza fazla gömülüyorduk. Örneğin Sörloth ile Campi arasındaki mesafenin 70-80 metre olduğu anlar oluyordu. Böyle olunca da orta sahada helikopter pisti gibi boşluklar bırakıyor ve rakipler de haliyle elini kolunu sallaya sallaya ceza sahamıza gelebiliyorlardı. Şimdiki durumda stoperlerimizden Edgar hızlı, Hugo ise usta oyuncular. Dolayısıyla Abdullah Hoca takım yerleşim boyunu 30-40 metreye kadar düşürebildi. Artık rakipler, top kendilerinde iken rahatça gezemiyorlar.

Rahat galibiyet alırız diyorum zira savunmada Uğurcan, Edgar, Hugo; ortada Berat, Flavio; hücum gücü olarak da Bakasetas, Nwakaeme, Ekuban ve Djaniny. (Djaniny, her geçen gün daha iyi duruma geliyor) İyi bir takım olduk.

Görünen olumsuzluklar olarak beklerimizin yeterli düzeye ulaşamamasını ve Plaza, Diabate, Afobe gibi yanlış transferlere harcanan paralar nedeniyle kadro derinliğini özellikle forvet bölgesinde yeterince sağlayamamış olmamızı sayabiliriz. Önümüzdeki sıkışık maç takviminde genellikle aynı oyuncuları kullanacağız. İnşallah adale sakatlıkları falan yaşamayız.

ysngmz
03.02.2021, 08:25
Yusuf sarı oynasın safa oynasın as oyuncuları dinlendirme maçı.Gamsız baker a gıcık oluyorum

Mehmet Fatih Yavuz
03.02.2021, 08:44
Baker son 2 maçta gamsız oynamıyor. Aslında ben de çok kızdım kaçırdığı golde, lakin güzel vurdu.
Kaleci pozisyon almadan ayak dibinden plase yaptı, ama iyi çıkardı kaleci. Çok iyi yattı.

Baker toparlamaya başladı. Öyle çok gamsız oynamıyor.

Dikine hiç oynamıyordu. Son maçlarda 1-2 deniyor.

Ama yetersiz. Orada hemfikirim.

Enaldo61
03.02.2021, 08:56
Bunu ve haftaya ki maçı alırsak, gs de feneri yenerse fark 6ya inecek sonra her şey olabilir.

Murat Keçeci
03.02.2021, 08:57
Çok dikkatli ve çok ciddi oynamamız gereken bir takımla oynayacağız yanlış hatirlamiyorsam geçen sezon 4 maç yaptık 3 ünü onlar kazanmıştı.Bu sezon aynı rakibe ilk yarida yine 2 puan biraktık.başakşehir sendromunu nasıl aştıysak denizliyi de aşabiliriz o 3 puan bizim olmalı.

Dikkat edilmesi gereken hususlar öncelikle kısa aralıklarla son dönemde çok maç yaptık buna bağlı olarak yaşanması muhtemel oyun içi dikkat eksikliği,fiziksel düşüş ve oyuncu sakatlığı konularına gereken hassasiyeti göstermeliyiz.

Bu tarz takimlara skor avantajı vermemek lazim oyun planlarinı bozmak için hücum zenginliği oluşturmak lazım.Özellikle anadolu maçlarinda adam eksilten paslar ve driblingler çok önemli.Uzaktan şutlar ve kenar ataklari da cok önemli ve duran toplarda aynı şekilde.

Aslinda 30 yaşını geçmiş,kısa araliklarla üst üstte maçlara çıkmış ve son bjk maçında birçok depar atmış nwakameyi dinlendirmemiz lazim ama yedeği de yok.Umarım bir problem yaşanmaz özellikle hücum bölgesindeki oyuncularımızı koruma altina almalıyiz.

Devre arasi yapabileceğimiz kadar transfer yaptık bizi fb ile bir tutmayın tek transfer sezonunda onlar gibi her mevkiye her bölgeye ikişer üçer adam alamayız.Biz ancak takımı parça parça güçlendirebiliriz. Örneğin sezon başinda stoperlerimiz iyi çıkti defansimiz güçlendi.Devre arası orta sahayı güçlendirmeye çalıştık.Sezon sonu da artık kismetse santrafor ve kanat bölgelerini güçlendiririz .Keşke alt yapidan bir iki yıldiz daha çikarabilsek.

Mert Acar
03.02.2021, 09:22
Bjk galibiyetinin anlam kazanması için galibiyet şart. Ama yıllarca biz hep bu tarz maçlarda kaybettik.
Kesin gözüyle bakılan bu maçlardan her zaman korkmak lazım. En basit örnek geçen sezon. Ankaragücü,Denizli maçları malum.

İlker Yazıcıoğlu
03.02.2021, 10:17
Baker'dan patlama bekliyorum. Bakasetasın skordan kısır geçeceği şu 2-3 maçta baker golleriyle öne çıkabilir.

Flavio da sağbek oynar , tek pozisyon vermeden 3-0 kazanırız :alkış:
Serkan sağbek sağ açık ve orta saha için çok iyi bi yedek olur.

Baker ancak elimizde patlar, patladı da...

adiloş bebe
03.02.2021, 10:30
Futbolda psikolojik üstünlük çok önemli. Tıpkı bizim burada konuştuğumuz gibi Denizlispor'lu futbolcularda bize ters geldiklerini biliyorlar. BU motivasyonu kullanmak isteyeceklerdir. Ben erken atılan bir değil iki golün olması gerektiğini düşünüyorum. Malum geçen yıl iç sahada öne geçip kaybetmiştik.

Saint Castillo
03.02.2021, 10:31
Hiç belli olmaz. Sosanın usta zamanını sorlothun bizdeki ilk zamnını göze alalım, Motive edilirse çok iyi performans verir.

serdaracıl
03.02.2021, 10:44

Mikel için de öyle deniliyordu. Gittikten sonra maç alamadık.

İlker Yazıcıoğlu
03.02.2021, 10:44
Hiç belli olmaz. Sosanın usta zamanını sorlothun bizdeki ilk zamnını göze alalım, Motive edilirse çok iyi performans verir.

İnşallah öyle olur, keza sezon sonu zaten gidiyor, takıma katkı sağlayacaksa sağlasın artık.

Beklentim çok büyüktü Baker'dan, büyük bir hayal kırıklığı benim için.
Kaçırdığı golden bağımsız konuşuyorum...

Toparlar umarım...

Saint Castillo
03.02.2021, 10:53
İnşallah öyle olur, keza sezon sonu zaten gidiyor, takıma katkı sağlayacaksa sağlasın artık.

Beklentim çok büyüktü Baker'dan, büyük bir hayal kırıklığı benim için.
Kaçırdığı golden bağımsız konuşuyorum...

Toparlar umarım...
Edgar gibi o da yola gelecek.

61Firtinasi61
03.02.2021, 10:55
Böyle ciksak nasil olur?

-----------------Ugurcan------------------

--------Hugo-----EdLe-----Marlon-------

------------------Berat--------------------

------------Flavio---------Baker----------

Ecuban---------Bakasetas----------Nwak.

-------------------Djanini---------------

alper*
03.02.2021, 11:09
Baker son 2 maçta gamsız oynamıyor. Aslında ben de çok kızdım kaçırdığı golde, lakin güzel vurdu.
Kaleci pozisyon almadan ayak dibinden plase yaptı, ama iyi çıkardı kaleci. Çok iyi yattı.

Baker toparlamaya başladı. Öyle çok gamsız oynamıyor.

Dikine hiç oynamıyordu. Son maçlarda 1-2 deniyor.

Ama yetersiz. Orada hemfikirim.

45 metre depar atıp vurdu abi o topa, o yüzden sana yüzde yüz hak veriyorum.

romeikaa
03.02.2021, 11:21
1-0 olsun bizim olsun maçı. başakşehir-fb maçlarına kadar kayıpsız gidebilirsek başka şeyler konuşmaya başlayabiliriz.

Enes Başkaya60
03.02.2021, 11:27
1-0 olsun bizim olsun maçı. başakşehir-fb maçlarına kadar kayıpsız gidebilirsek başka şeyler konuşmaya başlayabiliriz.

Sen nerelerdesin kardeşim ya geçen aklıma geldin bayadır yoktun veya ben denk gelmedim Başakşehir değil Başakşehir dahil Sikebahce maçına kayıpsız gelirsek biraz ortalığı karıştırırız gibi olmayacak şey değil o kötü kadro ile bile Abdullah hoca güzel şeyler yaptı şimdi 3 takviye yapıldı defans göbeğimiz oturdu hiç belli olmaz ben inanıyorum o maça kadar kayıpsız gelip birde Sikebahce maçını alırsa ortalık toz duman olur...

Mehmet Fatih Yavuz
03.02.2021, 11:29
Sen nerelerdesin kardeşim ya geçen aklıma geldin bayadır yoktun veya ben denk gelmedim Başakşehir değil Başakşehir dahil Sikebahce maçına kayıpsız gelirsek biraz ortalığı karıştırırız gibi olmayacak şey değil o kötü kadro ile bile Abdullah hoca güzel şeyler yaptı şimdi 3 takviye yapıldı defans göbeğimiz oturdu hiç belli olmaz ben inanıyorum o maça kadar kayıpsız gelip birde Sikebahce maçını alırsa ortalık toz duman olur...
Yahu inanmıyorum, kesin hesabını çaldılar.
Enes, iyi misin canım kardeşim?
:D

İ. SARAL
03.02.2021, 11:57
Mikel için de öyle deniliyordu. Gittikten sonra maç alamadık.

Mikel, bizim oyunu bozan, 20 mt kare içerisinde oynayan, emekli bir abimizdi.

ysngmz
03.02.2021, 12:05
Mikel berat eşleşmesi olsa idi Seyir zevki yukselirdi

Yiğit SARI
03.02.2021, 12:08
Baker'ın ciddi bi rehabilitasyona ihtiyacı var. O golü atabilseydi maçın geri kalanında döktürecekti eminim halbuki koşusu çok iyiydi

Oğuz ZEYTİN
03.02.2021, 12:27
İlk maçta hakem kararları neticesinde galibiyetten olduk. Bunu unutmayalım. O günden sonra biz de onlar da çok değiştik. Bunu performansa çevirip kazanmalıyız. Sıkışık takvimde ve hava-saha koşullarında sert maçlar oynadık. Burada takılmamak lazım.

LittleFinger
03.02.2021, 12:29
Yunus'a ciddi yatırım yapıldı Bakasetas'a da öyle.
Berat-Yunus-Bakasetas düşünülüyor olabilir ancak Flavio da bu performansla kesilmez. Rekabet arttı. Waka-Eku-Djaniny de formda Berat ilk 11'i garantiledi. Bu durumda Yunus-Baka-Flavio'dan biri yedeğe çekilecek. Bu isim şu an için Yunus gibi gözüküyor. Yedekte Lewis-Yunus olacak ancak kanatlarda eksiklik söz konusu belki bazı maçlarda Bakasetas kanata atılabilir mi ya da forvete? Farklı kombinasyonlar göreceğiz gibi duruyor özellikle maç içerisinde.

Mehmet Fatih Yavuz
03.02.2021, 12:34
Yunus'a ciddi yatırım yapıldı Bakasetas'a da öyle.
Berat-Yunus-Bakasetas düşünülüyor olabilir ancak Flavio da bu performansla kesilmez. Rekabet arttı. Waka-Eku-Djaniny de formda Berat ilk 11'i garantiledi. Bu durumda Yunus-Baka-Flavio'dan biri yedeğe çekilecek. Bu isim şu an için Yunus gibi gözüküyor. Yedekte Lewis-Yunus olacak ancak kanatlarda eksiklik söz konusu belki bazı maçlarda Bakasetas kanata atılabilir mi ya da forvete? Farklı kombinasyonlar göreceğiz gibi duruyor özellikle maç içerisinde.

Kanatta daha çok Yunus olacaktır.

serdaracıl
03.02.2021, 12:54

Sonra?

Ahmet Taşçı
03.02.2021, 12:55
Orta alan Berat - Flavio - Bakasetas bekliyorum... Parmak 1 ay yok Trondsen de aynı şekilde... İkisi Mart ayı transferi gibi düşünelim...

Uğur Kalyoncu
03.02.2021, 12:58
2009 da Denizli bize içerde yenip şampiyonluktan ederken sene sonu küme düştü.

Bir hafta sonra Konya yine gelip içerde yendi. Onlarda 15. sırada bitirdiler ligi.

Ayni Denizli geçen senede iki kere yenerek bizi şampiyonluktan etti.

İçinde bulunduğumuz moral motivasyonu dusunursek kazanacağız diyorum ama bunlar aklıma gelince temkinli yaklaşıyor insan.

Nwakame ve Ekubani en geç 65-70 te cikarabileceğimiz bir maç olur umarım.

Ufuk
03.02.2021, 13:03

Geçen sene bireysel yeteneğe dayalı bir oyun oynadık, düzgün sistemi olan bir antrenörle çalışsaydık belki de Sosa sonrası oraya doğrudan Mikel'i koyar devam ederdik. (ben mikel transferini sosa sonrası için düşünmüştüm hatta) Yıllarca Mahmutla oynayan, Okay'ı isteyen Abdullah hoca her türlü verim alırdı Baker'dan bile yağ çıkarıyor :)

Arif Timurcioğlu
03.02.2021, 13:03
Bir de takımın başında hoca varken görelim Denizlispor'u.

Enaldo61
03.02.2021, 13:06
Fark olur bu maç.

Enes Başkaya60
03.02.2021, 13:18
Yahu inanmıyorum, kesin hesabını çaldılar.
Enes, iyi misin canım kardeşim?
:D

Yahu benim Mehmet abi çalan felan yok hesabımı :D

Çok iyiyim Allah'a şükür seni sormalı :D

Lantis
03.02.2021, 13:18
Soyle bir dizilis denesek bundan sonra nasil olur:

---------------ugurcan
-----hugo--huseyni---edgar
Serkan--berat--flavio--marlon
Ekuban-----samedo-----waka

Mehmet Fatih Yavuz
03.02.2021, 13:19
Yahu benim Mehmet abi çalan felan yok hesabımı :D

Çok iyiyim Allah'a şükür seni sormalı :D

Elhamdülillah..
Allah'a şükür.

Yani bu mesajlar senden geldiyse...

Geleceğe dair umutlarım arttı bir anda! :)

Mehteroğlu
03.02.2021, 13:59
45 metre depar atıp vurdu abi o topa, o yüzden sana yüzde yüz hak veriyorum.

baker sorumluluk almaktan kaçıyor, en büyük problemi o, alıyor aynen topu geri veriyor, bir çevre kontrolü yap kaçan göçen var mı diye, varsa ver ara pasını, ya da uzun topunu, ya da önün boşsa topu ileri sür çevrene bakmaya devam et... bunları arıyorum ben...

Enes Başkaya60
03.02.2021, 14:21
Elhamdülillah..
Allah'a şükür.

Yani bu mesajlar senden geldiyse...

Geleceğe dair umutlarım arttı bir anda! :)

Abi hep negatif değiliz pozitif düşüncelerimiz de var yani :D

Cansın :D

Enes Başkaya60
03.02.2021, 14:31
TFF: Tüm transferler kulüp lisans kurulu tarafından incelenmekte, şüpheye yer bırakmayacak şekilde gerekli rakip yapılarak ilgili işlemler uygulanmaktadır...Diye açıklama yapmış yersen....

Selim Çoban
03.02.2021, 14:53
Bizim için çok önemli maç hoca farkındadır da umarım futbolcularda farkındadır. Yukardakiler birbiriyle oynayacak bizde bi adım daha yaklaşabiliriz

artvints
03.02.2021, 15:01
Soyle bir dizilis denesek bundan sonra nasil olur:

---------------ugurcan
-----hugo--huseyni---edgar
Serkan--berat--flavio--marlon
Ekuban-----samedo-----waka

Ortasaha yokken deneseydik faydası olurdu şimdi en çok alternatif orta sahada var.

only ts
03.02.2021, 15:38
bu maçta bütün sezonun stres sıkıntı boşalmasını yapmalıyız. Tarihi fark olabilir. Olmalıdır da

Enes Başkaya60
03.02.2021, 15:47
Trabzonspor Anthony Nwakaeme, Caleb Ekuban ve Majid Hosseini'nin sözleşmesini uzatmak için masaya oturacak.

Divane...

Gökhan Balcı
03.02.2021, 15:54
Esasında bu tarz psikolojik çekinmeler bana çok mantıklı gelmiyor. En nihayetinde kadrolar değişiyor yönetimler değişiyor sistemler değişiyor ama sen aynı noktada kaldığını düşünüyorsan hatayı kendinde aramalısın. Taraftar böyle düşünebilir zira tamamen duyguları ile hareket etmek doğasında vardır. Fakat futbolcu böyle davranamaz. Davranmamalıdır. Takımın hocası da herhangi bir maça çıkıyormuş gibi oyuncularını motive etmelidir. Ekstra beklentiler oyuncuyu heyecana sürükler istediğini yapamadıkça bocalamasına neden olur. Önceki senelerde böyle bir problemimizin olması rasyonel bir idarenin içinde olmayışımızdan kaynaklıydı. Buna karşı örnek olarak yani daha geçen sene biten fb gs meselesi epeyi farklı bir örnektir. Tüm ülkenin gündemini saran sokaklarda röportajlara konu alan ünlülere maçın galibinin sorulduğu bir maç ile alelade bir takıma karşı üç beş kazanamamış olmak aynı değildir. Bir önceki örnekte oyuncu takıma yeni katılmış bile olsa bunu bilir önemini anlar ve bunun olumlu ya da olumsuz etkileri olur. Bizim denizli göztepe gibi maçlarımız ise bu sınıfta değildir. Bu sınıfta olan maçımız mesela fenerbahçe ile dışarda oynadığımız maçlar olabilir.

Sözün özü her maça farklı hazırlanan ve son derece rasyonel bir teknik adam olan Abdullah hocanın bu yükün altından kolaylıkla kalkabileceğini düşünüyorum. Kazanırız kaybederiz ama ortada oyun disiplini olan futbolun doğrularını ortaya koymaya çalışan bir ekip izleyeceğimize eminim. Sağ olsun artık maçları sonucundan bağımsız olarak arkamıza yaslanıp izliyoruz. Henüz daha yolun başı olmasına rağmen bize bu güveni verdi kendisi. Bu sebeple oturup keyif alarak izleyip neler olacağını görmek gerek diye düşünüyorum. Kendisinin bu düşünceler içinde hiç de olmadığını örneğin bizden giden oyuncuların bize gol atması efsanesi gibi içi boş aklın önüne geçen hikayelere önem vermediğine de inanmak istiyorum.

Ozan Yılmaz
03.02.2021, 15:59
genelde derede boğulduğumuz maçlardan

ilelebeTS
03.02.2021, 16:03
Bize ters gelen bir takım daha. Avcı, hesapları birer birer kapatıyor. Sıra bunlarda.

ÖmürKaradeniz61
03.02.2021, 16:12
Önceki maçlara nazaran kıyas yapılması mümkün olmayacak bir maç. Başımızda teknik direktör var takımı hem motivasyon hem teknik-taktik olarak çok iyi hazırlayacağını düşünüyorum. Aranızda en felaket tellalı olan yorumculardan biri olarak bu maçı farklı kazanacağımızı düşünüyorum.

Mehmet Fatih Yavuz
03.02.2021, 16:42
Şu saçma takıma, içinde 3-4 eski oyuncumuz oynuyor diye büyük ihtimalle (ne alaka ben de bilmiyorum), abuk sabuk puanlar dağıttığımız için insanın aklına şüphe düşürüyor bu maç!

Tüm artılarımıza rağmen yani! :confused:

El Cordobes
03.02.2021, 17:28
Bu sezon sanırım ilk kez bir maça ağır favori olarak çıkıyoruz. Ayrıca yukarı ile puan hesaplamaları yapılmaya da başlandı. Bu duruma ne kadar hazırlıklıyız onu da görmek açısından iyi bir test olacak.

Enaldo61
03.02.2021, 17:56
evet yenersek 4. yüz. kazanıp yolumuza bakmak lazım bjk puan kaybetmez muhtemelen, artık umutlar haftaya tekrar.

Halil Alemdar
03.02.2021, 18:06
Yarın 4.lüğe demir atıyoruz artık

'Enes'
03.02.2021, 18:13
Ligin geri kalanında ideal kadromuz bence bu olmalı.

20231

LittleFinger
03.02.2021, 19:38
Antalyaspor 1-0 önde..
Kırmızı karta bak gole bak :)

7dk uzatma :) bjk atana deseydiniz kısaca..

haha josef'in dirseğine sarı kart bile yok :)

1-1 bitti çok güzel..

Onur Erçetin
03.02.2021, 19:45

20231
En mantıklı kadro bu şuanda.Baker ve Yunus sonradan oyuna girebilir.

pReN@_61
03.02.2021, 20:16
Yenersek dördüncüyüz sezonunu açtık.

Enaldo61
03.02.2021, 20:21

20231
bence de ama hoca serkan'ı kesmez .

ahamitokutan
03.02.2021, 20:26
hakem bjk nın totosunu kurtardı yine. utanmaları da kalmadı ya

naimbektas6161
03.02.2021, 20:28
hakem bjk nın totosunu kurtardı yine. utanmaları da kalmadı ya

Hangi birinde utanma var ki:)

Arif Timurcioğlu
03.02.2021, 20:50
Hakeme rağmen antalya puan aldı.

umut22
03.02.2021, 20:52
8taşı bir çarptık kendine gelemedi

naimbektas6161
03.02.2021, 20:53
Haftaya gs yenerse biz 2 maçımızı aldığımız taktirde 3 takımla da 6 puan fark kalır ki o zaman kağıt kalem hesap zamanı başlar:)

Enaldo61
03.02.2021, 20:55
5 hafta üst üste kazanırsak çok büyük şeyler olur.

My
03.02.2021, 20:57
Normal şartlarda tam puan kaybetmelik maç :) Yarın ola, hayr'ola diyelim.

DeAgLeMaNyAq
03.02.2021, 20:59
Başakşehir ve BJK maçlarının takıma bir eşik atlattığı gerçek fakat zirveye tırmanma konusunda ne kadar hazır olduğumuzu tam olarak bu maç belirleyecek. Bu eşiği aşabilirsek farklı şeyler konuşulabilir...

ÖmürKaradeniz61
03.02.2021, 21:05
Antalya iğrenç bir takım olmuş,aynı bizim maçın kopyası oldu ama biz golü daha erken bulsaydık kazanırdık.

redbul
03.02.2021, 21:11
hani olması imkansız ama şu denizli sporu 15-0 yensek neden 16 yı atmadınız diye isyan ederim o kadar gıcık olduğum bir takım her dönem bize çelme takan bir takım yarın umarım kazanırız.

Arda'
03.02.2021, 21:12
Bu maçı alırız ama Malatya macından umutsuzum

jairzinho
03.02.2021, 21:17

20231

baker in daha fazla gole katkısından dolayı flavio yerine baker diyorum

flavio yu sağbeke devşirirdim

Emre Doğan
03.02.2021, 21:18
baker in daha fazla gole katkısından dolayı flavio yerine baker diyorum

flavio yu sağbeke devşirirdim

Duran topları Bakasetas kullanırsa , Bakerin gole katkısı diye bir şey olmaz artık.

jairzinho
03.02.2021, 21:20
denizlispor maçında takımdan 700+ pas bekliyorum,avcı sistemi pas rekoru kırabilir bu maçta

zaten avcı sistemi demek maç başı en az 600+ pas demek

buda topa sahip olarak savunma yapmak demek

jairzinho
03.02.2021, 21:23
Duran topları Bakasetas kullanırsa , Bakerin gole katkısı diye bir şey olmaz artık.

https://www.transfermarkt.de/lewis-baker/detaillierteleistungsdaten/spieler/198589

baker in kariyerinde 10 gol 4 asistlik bir sezonu var,buda gole katkı verecek bir oyuncu olduğunu gösteriyor

Fatih K.
03.02.2021, 21:39
Yarın alırsak eğer üstümüzdeki iki takımı da yendiğimizi düşünürsek bjk ve şb ile 6, gs ile 3 puan fark var. Bu üç takımın da kendi arasında oynayacağını düşünürsek eğer farklı şeyler konuşulabilir.

Ama gel gelelim ki mevcut rotasyonla bu süreci kayıpsız atlatabileceğimizi düşünmüyorum. Görüyoruz bir şekilde zaiyat veriyoruz. Kilit oyuncularımızı kaybedersek direk sıkıntı yaşarız.

ÖmürKaradeniz61
03.02.2021, 21:40
2 Djaniny,1 Bakasetas ,1 Ekuban,1 Nwakaeme gol atacak.

ÖmürKaradeniz61
03.02.2021, 21:42
https://www.transfermarkt.de/lewis-baker/detaillierteleistungsdaten/spieler/198589

baker in kariyerinde 10 gol 4 asistlik bir sezonu var,buda gole katkı verecek bir oyuncu olduğunu gösteriyor

Hocam son zamanlar dikkatimi çekiyorsun,hayırdır biri seni ya iyi şamarladı ya da sen çok güzel haberler aldın foruma gülücükler,pozitif enerji saçıyorsun hocam.

gurur6134
03.02.2021, 21:47
Utanmaz sergen hala hakem diye agliyor ulan bizim maci da icine almis penaltisi verilmeyen takim biziz artik klasik hale geldi bunda her mac sonrasi aglama

El Cordobes
03.02.2021, 21:51
Sergen e birinin emzik vermesi lazım. İyice saçmalamaya başladı. Son üç maçtır hakem takdir haklarını rakipten yana kullanıyormuş. Ulan göztepe yi badem yaptılar, bizim maçta ne gördün hakemlik? Bu böyle gitmez diyor bir de.

Normalde üzerinde durmaya değmez ama maalesef ligde bu dilin karşılığı var. Zaten ayan beyan ortada olanlar var, daha enteresan düdüklere de hazırlıklı olalım.

Saint Castillo
03.02.2021, 21:59
Trabzonspor Anthony Nwakaeme, Caleb Ekuban ve Majid Hosseini'nin sözleşmesini uzatmak için masaya oturacak.

Divane...

Üst sınır diyoruz ama Tony üst sınırı aşmayı hak etti -3 sezon verimli oyun-. Bunu bu sezonki performansını beğenmediğim halde savunurum. Eğer o da razı olcaksa 2 milyon € surf etsin bu işi. Eku da 1,5 hak ediyo artık.

artvints
03.02.2021, 22:00
Sergen e birinin emzik vermesi lazım. İyice saçmalamaya başladı. Son üç maçtır hakem takdir haklarını rakipten yana kullanıyormuş. Ulan göztepe yi badem yaptılar, bizim maçta ne gördün hakemlik? Bu böyle gitmez diyor bir de.

Normalde üzerinde durmaya değmez ama maalesef ligde bu dilin karşılığı var. Zaten ayan beyan ortada olanlar var, daha enteresan düdüklere de hazırlıklı olalım.

İlk yarıda da kötü gidiyordu bu şekilde sonuç aldı, aynısını yapıyor.

OFLU_79
03.02.2021, 22:00
Çukur dizisinde 22. Bölümünde Aykut K. oynuyor. 96 daki maçı ve Aykut’un golünü anımsadılar.

Biz ne zaman ligin ilk sıralarını zorlasak bizimle uğraşmaya başlıyorlar. 27 sene geçmiş, ve o maçı hatırlatılıyorlar.

Armağan Dere
03.02.2021, 22:01

20231

Kamil Ahmet ve Serkan Asan ile bu sezon bakalım nası bitecek..
Marlon eh işte onu ayrı tutuyorum..
bakalım neler olacak.

Armağan Dere
03.02.2021, 22:05
Çukur dizisinde 22. Bölümünde Aykut K. oynuyor. 96 daki maçı ve Aykut’un golünü anımsadılar.

Biz ne zaman ligin ilk sıralarını zorlasak bizimle uğraşmaya başlıyorlar. 27 sene geçmiş, ve o maçı hatırlatılıyorlar.

şu an o sahneyi izledim..
ama sanki dediğinle alakası yok gibi abi..
bilemedim.

OFLU_79
03.02.2021, 22:13
şu an o sahneyi izledim..
ama sanki dediğinle alakası yok gibi abi..
bilemedim.

Ben öyle hissediyorum. O maçı anımsamakta ne oluyor. Onura ben anlamadım. Aykut’un başka golleri yok mu hatırlanacak.

fadigaTS
03.02.2021, 22:27

Adını en fazla hak eden dizilerden biri.Hakikaten seviye olarak sıfır bile değil.Tam bir çukur :)

ÖmürKaradeniz61
03.02.2021, 22:35

İnadına yapıyorlar çünkü ,adamın lig tarihinde 200 tane golü var gidip onu yayınlarlar.

Attila Durmuş
03.02.2021, 22:40
Adını en fazla hak eden dizilerden biri.Hakikaten seviye olarak sıfır bile değil.Tam bir çukur :)

İnadına yapıyorlar çünkü ,adamın lig tarihinde 200 tane golü var gidip onu yayınlarlar.

Çukuru hiç izlemedim birşey kaybetmemişim demek oluyor buda

Afedersin renkdaş bir tarafınıda yırtsa bu yavru kartal yarıştan saf dışı olacaklar.Hakemlerin itelemeleriyle buraya kadar geldiler zaten.

Yunus Emre SEYHAN
03.02.2021, 22:49
Kağıt üzerinde bize bakan maçlardan her zaman korkarım. Üstelik bize ters gelen bir takımla oynayacağız ve takım yorgun
Yusuf yine atmış.
Yusuf'u neredeyse onliberoda oynatiyorduk. Rakip cezasahasi içine pek girmiyordu . Adamın golcü kimliği ortaya çıktı. Bizde de ileri uçta oynadığında atıyordu

Halil Alemdar
03.02.2021, 22:52
Apo hocam intikamımızı alır. Gelecek haftalarda zirveyle aramızda 3-5 puan kalacak gibi hissediyorum fakat bek ve forvet eksikliğinden ahlanıp vahlanacağız gibi :(

Arda'
03.02.2021, 22:56
Abi bu kadar abartmayin Özkan Sümer vefat edince de başsağlığı diledier Abdüş sakatlaninca da geçmiş olsun yazdilar o dizide (diziyi izlemem sosyal medyada gördüm)

smart
03.02.2021, 23:16
İy 1,5 üst / ms 3,5 üst
Ytd.

ÖmürKaradeniz61
03.02.2021, 23:28
Apo hocam intikamımızı alır. Gelecek haftalarda zirveyle aramızda 3-5 puan kalacak gibi hissediyorum fakat bek ve forvet eksikliğinden ahlanıp vahlanacağız gibi :(

Şuan Djaniny yerine Afobe oynasın oda gol atar çünkü takım hem oynadığı oyundan zevk alıyor hem de kaliteli futbol oynuyor. Takım Afobeye bile bir şekilde skor yaptırı.

Cengiz Çubukcu
03.02.2021, 23:47
Aşırı yorgunluk, denizlinin 11 kişi kapanıp anı ataklarla gol arayacak oluşu falan korkutuyor beni...

trbzonsporlu
03.02.2021, 23:51
sadece 6 gün sonra, pazartesi gecesi ligde çok farklı bir puan durumu olacak.

fener hariç üzerimizdeki takımlar beklediğim sonuçları aldılar.
yarın yendigimiz anda ilk 8 maçta sadece ve sadece 1 galibiyet alabilen ve sadece skorlar değil oynadığı oyunlada küme düşme mücadelesi verir denilen takım 4. sıraya yükselecek. bunun motivasyonunu Avcı çok iyi yapacaktır.

haftasonu kadikoyde 2 takımda 2 şer puan kaybederlerse değmeyin keyfime. birde ismail kartaldan ağlak sergene ilk yaridaki gibi bir süpriz çıkar mı? olurmu olur.

trbzonsporlu
03.02.2021, 23:53
Abi bu kadar abartmayin Özkan Sümer vefat edince de başsağlığı diledier Abdüş sakatlaninca da geçmiş olsun yazdilar o dizide (diziyi izlemem sosyal medyada gördüm)

kaldıki dizinin bu bölümü kimbilir kaç hafta önce cekilmistir.

serdaracıl
04.02.2021, 00:44
Denizlispor’da 11 oynayan oyuncuların önemli bür kısmı 30 yaş üzeri. Dar bir kadroyla 3 günde bir maç yapıyorlar. Rakipleri biz değiliz. Hedef maçları bu maç değil.

Mehmet Cihan Kocaman
04.02.2021, 00:49
Biraz abartmıyor muyuz? O sahne dizide Aykut adında engelli bir karakter (yada gerçekte de engellidir bilmiyorum) için çekildi. Ekteki fotoğraf da diziden.

20236

ataullah-ı sani
04.02.2021, 00:51
Berat ve Bakasetas'ın ceza sahası dışından gol bulacağı bir maç olacağı hissiyatı ve düşüncesindeyim

Arda'
04.02.2021, 00:56
Abdullah Avcı geldikten sonra

En az maç kaybedenler:
1 - Trabzonspor
3 - Antalyaspor, Beşiktaş, Galatasaray

En az gol yiyenler:
10 - Trabzonspor
13 - Galatasaray

En çok puan toplayanlar:
35 - Beşiktaş (16 maç)
32 - Galatasaray (15)
31 - Fenerbahçe (15)
31 - Trabzonspor (14)

Kaynak: @Agnusdei61 Twitter

kaçarava
04.02.2021, 01:05
Maç sıkıştığı anda sonuç veren diri bir Afobe hamlesi...Arka direkte parlayan kafasıyla...

pReN@_61
04.02.2021, 03:06
Maç günü geldi çattı.
Kolay kolay tahmin yapmam ama bu müsabaka için gönlümden geçen netice 3-0
Haydi eyvallah...

Ceyhun Öncü
04.02.2021, 05:11
Beyler bilmedigim icin soruyorum
Egemen ve Orhan Ak emniyet müdürünü ziyaret etmisler
Müdür kamuflaj giyinmis, normal mi?