PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 22. Hafta | Beşiktaş 1-2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

M.Berke Gayretli
23.01.2021, 17:03
Gençlerbirliği maçından aldığımız 3 puan sonrası en zor maçımıza çıkacağız. Beşiktaş çok formda ve oldukça tempolu oynuyorlar, bizim transferlere ihtiyacımız var ve yedek kulübesi de kısıtlı. Umarım galibiyet alır liderle puan farkını aşağı çekip yarışa dahil oluruz. Umarım galibiyetle devam ederiz...

Karadeniz5x5
23.01.2021, 17:07
Tarihi hezimet bizleri bekliyor Ağaoğlu sayesinde. Hazırlıklı olalım!

ÖmürKaradeniz61
23.01.2021, 17:08
Bu maçla alakalı oldukça enteresan şeyler hissediyorum,zor hissederim şahsen. Bence bu maç zirve yarışında bende varım diyecek Trabzonspor ve maçı kazanıp herkesi şok edecek.

Doğukan Uçan
23.01.2021, 17:09
transfersiz, yedeksiz yorgun bir trabzonspor bu maçta en az 2 fark yer. geçen seneki kadroyla bile yenemedik. kaç yıldır inönüdeki maçlar 2-2 bitiyor fakat bu sene seri bozulur.

DeAgLeMaNyAq
23.01.2021, 17:17
FB'liler BJK'nin Avcı'yı göndermesinden dolayı hırs yapacak diye gazlasalar da bizim BJK'ye zorluk çıkartacak böyle bir kapasitemiz bulunmuyor. Ha yine de maç içi değişkenleriyle her şey mümkün. BJK maçındaki kilit nokta ilk golü yememek olacaktır. BJK sezon başındaki Antalya ve Hatay maçları dışında ilk golü bulduğu bütün maçları kazandı. Skor buldukları anda şiir gibi top oynamaya başlıyorlar...

kaçarava
23.01.2021, 17:18
Bize ters gelecek çok özelliği var bjknin. Tempolu oynuyorlar, fizik kaliteleri iyi, pres de yapıyorlar. Bunlara zor cevap veririz.

Ozan Yılmaz
23.01.2021, 17:22
kritik eşik maçı, bu kadro yapısı ile hiç ümidim yok maalesef

tek umut Avcı'nın kovulduğu ve sergen'in üzerine yüceltildiği yerden çıkacak aşırı motivasyon olabilir

o da zarar mı yarar mı göreceğiz

AYYILDIZ
23.01.2021, 17:29
Süper kupayı alabilirsek iyi. Bjk'ye karşı iş yapacak bir kadromuz yok.

Fatih Öztürk
23.01.2021, 17:44
Kim s.... Bjk'yi.
Onlarca kez favori gösterdiler yine onlarca kez gömdük geçtik yine gömeriz. Bundan sonra transfer gelsin gelmesin bu takım yukarılara doğru son sürat çıkacak.

Hamza Yilmaz
23.01.2021, 17:47
3-0 net skor ile yeniliriz

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

MetehanS
23.01.2021, 17:51
Umarım az bir skorla yeniliriz. Bu kadro ile hayal kurmamak lazım.

Hakan
23.01.2021, 17:55
Yarın Malatya puan alırsa, hedefi 3.lük olarak belirleyebiliriz artık.
İlk 2 kupayı alırsa da Avrupa Ligi yolu açılır. Mümkünse Konferans Liginden kaçalım.

oskayb
23.01.2021, 17:55
Transfer döneminin açılması ile eksik mevkilere nokta transferler (en azından Berat hariç bir orta saha ve forvet) yapılmış olsaydı premier lig maçı seviyesinde geçmeye aday bir maç olurdu ancak gelinen şu aşamada malesef çok şansımız olduğunu düşünmüyorum.

artvints
23.01.2021, 17:59
Göztepe maçında puan kaybedip biraz tereddüte düşmeleri lazım yoksa freni boşalmış kamyon gibi geliyorlar üstümüze.

Aslında şok bir mağlubiyet aldırmak da çok zevkli olurdu ama hafta içi maç var, hep aynı oyuncular oynuyor, mecalimiz kalır mi bilmiyorum.

İyi kapanarak rakibi yavaşlatırız belki.

Normalde önde basıp geriden kolay çıkarmamız gerekiyor çünkü geriden oyun kuracak oyuncuları yok ama enerjimiz yetmez gibi duruyor.

Tamamen hoca yeteneğine kalmış. Büyük maç kazanmak büyük ivme verir takıma. Bjk deplasmanda fener'i yenerek ivme kazandı. O maç sürekli önde bastılar, geride kabul etmediler oyunu.

Sadettin_
23.01.2021, 18:01
Yaşayacağımız skinti gol atamamak olur . Başka bir skinti yaşamayız .
En kötü berabere bu maç .

Ogün YAZICI
23.01.2021, 18:06
Geçen sene şampiyonluğa giderken Bjk'nin bize yaptığını biz Bjk'ye yapacağız iyi izleyin

Abdullah Avcı'nın direktifinde bu kadar iyi stoper ve kaleciye sahipken dengeli bir oyuncu anlayışıyla Bjk çok arar o Anadolu takımlarını

Ogün YAZICI
23.01.2021, 18:09
Yaşayacağımız skinti gol atamamak olur . Başka bir skinti yaşamayız .
En kötü berabere bu maç .

Ekuban Rıdvan ve Montero'nun arasına dalıp golü yaptı bile

HOPA'LI TS'Lİ
23.01.2021, 18:11
Yenersek tadından yenmez.
Beraberlik kayıp sayılmaz.

Gerçekçi hedef 3.lük veya 4.lük

gurur6134
23.01.2021, 18:36
Avci 8tas macina ozel motivasyon ile cikip takimi da oyle hazirlayacaktir.eksiklerimize ragmen 8tasin elini kolunu sallayarak mac kazanacagini dusunmesin kimse hakemler serefsizlik yapmasin mac ortada..

ÖmürKaradeniz61
23.01.2021, 18:45
Beşiktaş’ın bizden tek fazlası Aboubakar. Yoksa savunma oyuncularımız vidayı ,monteroyu felan top diye oynar. Josefte yoktu bizde ama Berat sanki o eksikliği giderecek gibi.

Gurpas
23.01.2021, 18:48
Bjk nin ağır favori olması bizim için bir avantaj. Bence...

ilelebeTS
23.01.2021, 18:52
İlk maçta bizim düştüğümüz tuzağa bu sefer bunları düşürmemiz lazım. Geride sakin bekle, boşlukları değerlendir.

ÖmürKaradeniz61
23.01.2021, 18:58
Trabzonspor taraftarının futboldan anlamadığı bu sayfadaki yorumlarla birkez daha kanıtlanmıştır. Trabzonspor son haftalarda oynadığı kaliteli futbol ile bu maçı kazanabilecek güçtedir. Beşiktaş’ın savunmasındaki 4 oyuncuda bugün Trabzonspor’da yedek kalacak oyuncular. Senin sadece Aboubakar gibi bir oyuncun yok ama Beşiktaş’ında Nwakaemesi,Ekubanı,Hugosu,Uğurcanı yok. Ezikliği bırakın burası Trabzonspor maç sonu burdayım.

Semih AYDIN
23.01.2021, 19:02
1-0 alıcaz.

Halil Alemdar
23.01.2021, 19:05
Zor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Doğukan Uçan
23.01.2021, 19:59
konferans ligindeki takımların güç seviyesi nedir? uefa dan aşağıda mı bilen var mı.

batugol
23.01.2021, 19:59
su maci alirsak meşaleleri yakariz
favorinin onlar olmasi lehimize
ben takima ve avci hocama guveniyorum

Fatih K.
23.01.2021, 20:05
Trabzonspor taraftarının futboldan anlamadığı bu sayfadaki yorumlarla birkez daha kanıtlanmıştır. Trabzonspor son haftalarda oynadığı kaliteli futbol ile bu maçı kazanabilecek güçtedir. Beşiktaş’ın savunmasındaki 4 oyuncuda bugün Trabzonspor’da yedek kalacak oyuncular. Senin sadece Aboubakar gibi bir oyuncun yok ama Beşiktaş’ında Nwakaemesi,Ekubanı,Hugosu,Uğurcanı yok. Ezikliği bırakın burası Trabzonspor maç sonu burdayım.

Bizim komple yedek kulübemiz yok onu ne yapacağız? Mesela forvetimiz yok, Atibamız, Josefimiz de yok. Rosier, Ghezzal falan da yok ne yapmak lazım?

Anıl C
23.01.2021, 20:06
Yıllar yıllar önce, yine bjk'nin favori olduğu bir maçta, bir kış gecesi, Yattara'nın attığı golle deplasmanda kazanmıştık. Yine neden olmasın..

Arda'
23.01.2021, 20:22
3-1

ÖmürKaradeniz61
23.01.2021, 20:26
Bizim komple yedek kulübemiz yok onu ne yapacağız? Mesela forvetimiz yok, Atibamız, Josefimiz de yok. Rosier, Ghezzal falan da yok ne yapmak lazım?

Nasıl yok ya futboldan bu kadar anlıyorsun işte,seninle polemiğe girmeye gerek yok.

artvints
23.01.2021, 20:27
Hep aynı şekil gol pasli gol atıyoruz. Takımın yapısını, karakterini gösteriyor bu goller.

Bjk de hep rakip hatasıyla hızlı hücumla gol atıyor. Tabi bu sadece rakip hatasıyla açıklanamaz. Çok adamla önde basıp rakibi hataya zorluyorlar. Atletik oyuncularıyla hızlı hücum yapiyorlar. Duran toptan da çok golleri var. Derbilerde bu oyun tarzı avantaj oluyor.

Kaleden biraz uzakta çok dikkatli bir savunma yapıp ilk golü yemezsek maç bize döner.

Sercan Keleş
23.01.2021, 20:29
Beşiktaş defansta sağlam olan ve hücumu tehlikeli takımlara karşı hep puan kaybetmiştir. Beşiktaş'ı yeneceğiz.

Fatih K.
23.01.2021, 20:43
Nasıl yok ya futboldan bu kadar anlıyorsun işte,seninle polemiğe girmeye gerek yok.

:)

Senin futbol bilgine biz erişemeyiz. Haddimiz değil seninle ikili diyaloğa girebilmek affet.

jönts
23.01.2021, 20:44

Birebirde kadrolarık çok farklı olmadığına katılıyorum ama Joseph - Atiba merkezine vereceğimiz cevap önemli bence. Orada yumuşak kalırsak sorun olur bu bir. İkincisi de Marlon'un Ghezzal'a karşı performansı. Bunlar belirleyici olacaktır. Az pozisyon buluyoruz, Djaniny bitirici günüde olursa maçı alırız.

Fanatik34
23.01.2021, 21:09
Hoca´nin kader maclarindan biri. Takimda Ömür disinda eksik yok. BJK´nin bize ilk macta uyguladigi "topu al, oyna" taktigini uygulayip kazaniriz. Biraz taktik yeter..

ÖmürKaradeniz61
23.01.2021, 21:16

Senin futbol bilgine biz erişemeyiz. Haddimiz değil seninle ikili diyaloğa girebilmek affet.

Bakerin çocukluğuna inilmeli dedim ama yanılmışım ilk önce senin çocukluğuna inmek gerekir.

Onur Erçetin
23.01.2021, 21:34
Aboubakarı al Djaninyin yerine koy.Bu maçı net olarak kazanabilirdik derdim ama bu sarhoş Djaniny hiç güven vermiyor.Çok uyuşuk bir adam.Bugün attığı golün hazırlanışını beğendim o ayrı ben genel olarak söylüyorum.

Fatih K.
23.01.2021, 21:38
Bakerin çocukluğuna inilmeli dedim ama yanılmışım ilk önce senin çocukluğuna inmek gerekir.

Kemal Duru
23.01.2021, 22:03
Yenelim ama inşallah BJK ya da GS şampiyon olur. Şikeciler olmasın.

HOPA'LI TS'Lİ
23.01.2021, 22:44

Biz olamıyorsak şikebahçe haricinde hepsine razıyım.

homosapiens
23.01.2021, 23:03
Yine şampiyonluk için en az 2 puan ortalamasından gidecek olursak 40 maçta 80 puana ulaşmaya 47 puan var şu an. Kalan 20 maçta 15-2-3 (g-b-m) gibi bir şeye denk geliyor. Bjk nin ise 80 puana ulaşması için kalan 21 maçında 11-6-5 yapması yeterli olacak. Arada çok fark var ve bu maçı kazanamazsak bu sezonu hiç şampiyonluk hayali kuramadan bitirmiş olacağız. Ama kazanırsak tutunuruz. Bir umut olur hedef olur. Müthiş özgüven olur. Ben hocaya güveniyorum. Bence o da şu an başaktan ziyade bjk maçını düşünüyordur. Gerekirse başak maçında hugoyu ekubanı falan dinlendirsin.

Fatih Solmaz
23.01.2021, 23:28
Tahminim kazanamayızda kaybetmeyizde. Ama Trabzonspor bu en ümitli en ümitsiz anlarda süpriz yapmasıyla meşhurdur.

Oğuz B.
23.01.2021, 23:56
Hakem dokunuşu olmazsa kazanırız zira bu maçtan bağımsız bejeke fena patlayacak üç beş haftaya kalmadan.

Murathan
23.01.2021, 23:58
beşiktaş umarım göztepe maçında saçma sapan bi penaltı falan kazanır da hafta içerisinde diğer takım taraftarları bi algı oluşturmaya çalışır. hakem işi ciddi sıkıntı bjkye karşı bu sene.

memmedaga
24.01.2021, 00:48
yeniliriz
üzülmeye gerek yok

karşımızda oturmuş bir takım
oturmuş bir oyun
daha iyi bir kadro var

DeAgLeMaNyAq
24.01.2021, 05:18
konferans ligindeki takımların güç seviyesi nedir? uefa dan aşağıda mı bilen var mı.

Konferans Ligi şu anki Avrupa Ligi seviyesine yakın olacak. Avrupa Ligi'nin kalitesi ise Şampiyonlar Ligi ön elemelerinden gelen takımlar haricinde sadece ilk 15 sıradaki ülkelerin takımların katılması ve gruplardaki takım sayısının da 48'den 32'ye düşmesi sebebiyle artacak...

bahadır2561
24.01.2021, 07:29
Vida, Mensah, Ghezzal, Larin kart sınırındaki oyuncular.

hofsaale
24.01.2021, 09:18
Hakemin bizi doğuracağı, serkanı gol yedirecegi.. Djanininin saç baş yolduracagi bir maç olacak

artvints
24.01.2021, 09:42
Özellikle defans ve ortasaha oyuncularımız için ölçü olabilecek bir maç. Aboubakar ve arkadan gelen mensah ile nasıl mücadele edecek iki stoperimiz merak ediyorum.

En büyük sıkıntıyı bekler yaşayacak. Larin oynarsa arka direğe top geçirmemek gerekiyor. Ya da berat merkeze girecek edgar arkaya açılacak. Uzun kenar oyuncusu kısa bekle birebir kaldığı zaman tehlike olur, kim olursa olsun.

Nkoudu oynarsa önünü dönmeden basması gerekiyor Serkan'in. Bu konuda sıkıntıları var. Çizgiye elbet inecek birebir kaldığında rakip. O pozisyonlarda çok telaş yapmaması gerekiyor. Her zaman ayakta kalmalı, dışarıya doğru çalıma zorlamali rakibi. O pozisyonlarda düzgün durduğun zaman çok birşey olmaz. Dışarıya topu çıkarmasını engellemek yeter.

Ortasahada rakibin fiziksel üstünlüğü var ama teslim olmazsak sürekli hareket edersek, Atiba ve souza'yi tempo olarak zorlarsak defoları olduğunu göreceğiz. Rakibin sırtına bir iki kez binince piskolojik üstünlük sağlıyorlar. Bir iki pozisyonda rakibi eksiltirsek geri basmaya başlarlar. Alanlar açılınca da etkileri azalır. Özellikle ekuban ve djanini oralara girip top taşıması gerekiyor.

Bu on alan presini aştıktan sonra arkası o kadar da iyi değil zaten.

Bir de rosier'i karşılamak için bir iç ortasaha görevlendirmek gerekiyor. Nwkame beki kovalayarak etkili olamaz bu maçta. Onun boşalttığı alana yoğunlaşması lazım.

worldmaster
24.01.2021, 09:49
Maca elimizdeki tam kadroyla çıkalım da. Hafta ici sakat veya cezali haberi almak istemiyorum.

pReN@_61
24.01.2021, 10:44
yedek kulübesi çok kısıtlı baylar.

artvints
24.01.2021, 11:05
Aboubakar, larin, ghezzal, nkodou, mensah

5 tane formda hücum oyuncuları var, çevirip çevirip oynatiyorlar.

Oğuzhan güven töre hasic gibi oyuna alabilecekleri ıvır zıvır oyuncuları da çok. Öyle ki lens ve boyd dışarda kalmış.

Bizde böyle bir düzen oluşmadı, kalite eksik kaldı, düşük seviye oyuncular da çöp oldu.

14TS61
24.01.2021, 14:29
Bu maç çok önemli. Kırılma maçı. Bu maçtan 3 puan alırsak kimse tutamaz rüzgarı alırız. Futbolcular varını yoğunu ortaya koyması lazım.

14TS61
24.01.2021, 14:31
Beşiktaş sezon başında bu takımdan birşey olmaz hep kadroyu bozdu dedik dağılır falan derken adamların yedek oynamaya fırsatı olmayanlar bizim takımda ilk 11 de oynar. Hepsi form da. Zaten larin diye adam var Arap atı gibi açıldı.. Sergen çok iyi anlıyor futbolcu dilinden ve idare etmesinden

Arda'
24.01.2021, 14:34
Larin arka direkte çok gol atıyor, sol kanatta forvet gibi oynuyor karşısında da bizim çelimsiz Serkan’ı düşünüyorum da..

Faruk BERBER
24.01.2021, 14:37
Çok keyifli bir maç olacağı kesin, umarım kazanan taraf oluruz. Hafta içi süper kupa maçı olmasaydı bu maçta kaybetmeyiz derdim ama şuan bir şey diyemiyorum.

14TS61
24.01.2021, 14:42
Süper kupa maçına yedek ağırlıklı çıkmamız lazım.. çokta önemli bir kupa değil

fadigaTS
24.01.2021, 15:29
Önce süper kupayı kazanacağız.Sonra da şişirilmiş yavru şikeci balonunu patlatacağız

amasya0561
24.01.2021, 15:54
Süper kupa maçına yedek ağırlıklı çıkmamız lazım.. çokta önemli bir kupa değil

Süper kupamı önemli değil sanki şampiyonluk şansımız çokmu yüksekki kupayı boşverelim.
Bu seneki hedefimiz süper kupa ve avrupa ligine katılmak en azından şimdilik

Sefa Murat Dokuz
24.01.2021, 16:15
Süper kupayı bize verirler, bu maçta bizi doğrarlar. Zafer sarhoşluğu uzun sürmemeli ama tam bizi harcama senaryosu uygun birileri için. Cüneyt Çakır dışında biri atanırsa büyük sıkıntı, Var en büyük rakibimiz olacak
Bjk defansı berbat. Bakmayın serileri olmasına çok orantısız bir hücum yapıyorlar arkaları bomboş. Kaleleri de çok sağlam değil. Ama dediğim gibi bu maçta rakip TFF hakem ve var olacak. Dünki maçta Kamil’in sarı gördüğü, soner’in 2. Sarıdan atılmadığı, penaltımız verilmediği için 1 açıklama var mı yok. Ben diyorum, klübe kayyum atansa daha iyi yönetilir.

Ozan Yılmaz
24.01.2021, 16:22
Süper kupayı bize verirler, bu maçta bizi doğrarlar. Zafer sarhoşluğu uzun sürmemeli ama tam bizi harcama senaryosu uygun birileri için. Cüneyt Çakır dışında biri atanırsa büyük sıkıntı, Var en büyük rakibimiz olacak
Bjk defansı berbat. Bakmayın serileri olmasına çok orantısız bir hücum yapıyorlar arkaları bomboş. Kaleleri de çok sağlam değil. Ama dediğim gibi bu maçta rakip TFF hakem ve var olacak. Dünki maçta Kamil’in sarı gördüğü, soner’in 2. Sarıdan atılmadığı, penaltımız verilmediği için 1 açıklama var mı yok. Ben diyorum, klübe kayyum atansa daha iyi yönetilir.

şahsi olarak üstünüze alınmayın ama şu ... maçı bize verirler cümlesi aşırı rahatsız edici

böyle bir şey olmadı ve olmayacak

biz elimizden alınmaya çalışılan maçlarda rakip beceriksiz ise kazanıyoruz işte son gençler maçı örnektir buna

fadigaTS
24.01.2021, 16:24
Bize maç mı vermişler? Hangi maç veya kupaymış bu? Tarihte böyle bir şey olmuş mu? :)))

serdaracıl
24.01.2021, 17:38
İlk maçta bizim düştüğümüz tuzağa bu sefer bunları düşürmemiz lazım. Geride sakin bekle, boşlukları değerlendir.

Aynen

ahamitokutan
24.01.2021, 18:48
Ünal hoca bjk yı tokatlıyor ilk yarı 1-0 önde bitirdiler. ister misiniz ikinci yarı diabate girip fişini çeksin bunların ne gülerim. hakem ali şansalan yine ince ince çalışıyor bjk ya. gözünün önünde eliyle alıp gol yaptı abubakar neyse ki var ofsayt diye iptal ettirdi golu. ah bu hakemler

acan61
24.01.2021, 18:53
Mensah, Vida ve Ghezzal sarı kart sınırında bakalım.

Ekubanbambam
24.01.2021, 18:53
Ghezzal in net sarısı atlandi kart sınırındaydi.Hakemler and içmiş bu sene İstanbul takimlarina çalışmaya devam ediyorlar.

Ufuk
24.01.2021, 19:00
Mensah, Vida ve Ghezzal sarı kart sınırında bakalım.

Bizim önemli maçlardan önce ceza sınırındaki topçularımız günler öncesinden gündem oluyor. Biz gündem yapamıyoruz. Bu maçta Mensah ve Ghezzal ilk yarıdan cezalı duruma düşmeliydi. İkinci yarı oyundan alır ikinsini de bizim maçta şov yaparlar.

only ts
24.01.2021, 19:00

Yıllarca kandırdılar bizi.. gs dostun bjk kardeştir diye.. fenerden fazla nefret ederim o gs ve bjk denen renksiz takımdan. Ne dostluğu bellidir ne kardeşliği..
Trabzonum şampiyon olamadıktan sonra hepsinin canı cehenneme.

ahamitokutan
24.01.2021, 19:10
hahahah göztepenin penaltıyı yediler yuh ya yuh

Sefa Murat Dokuz
24.01.2021, 19:15
şahsi olarak üstünüze alınmayın ama şu ... maçı bize verirler cümlesi aşırı rahatsız edici

böyle bir şey olmadı ve olmayacak

biz elimizden alınmaya çalışılan maçlarda rakip beceriksiz ise kazanıyoruz işte son gençler maçı örnektir buna

Ben onu şu manada diyorum, geçen yılın üstüne süper kupa finalinde bizle uğraşmazlar.
Uğraşacakları maç haftaya bjk maçı

Ahmet Aksu
24.01.2021, 19:18
ghezzal kart görmeden çıktı hakem sağolsun :D

Yiğit SARI
24.01.2021, 19:19
Bize böyle açık oynasınlar da haşat ederiz. Üstünlük kuracaksalar sırf yedek oyuncuları olduğu için kuracaklar bizimkiler yorulunca

65'ten sonra falan hiç izlenmez bu maç...

Ekubanbambam
24.01.2021, 19:19
Yıllarca kandırdılar bizi.. gs dostun bjk kardeştir diye.. fenerden fazla nefret ederim o gs ve bjk denen renksiz takımdan. Ne dostluğu bellidir ne kardeşliği..
Trabzonum şampiyon olamadıktan sonra hepsinin canı cehenneme.

Benim en gıcık olduğum takım gerek renkleri gerekse kayirilmasina rağmen aglakligiyla kesinlikle Galatasaray sonra da bjk ve FB geliyor.Gs ve bjk nin yalancı dostluğu lazım değil bize

Ekubanbambam
24.01.2021, 19:20
Bu maçı hakem devreye girmezse rahat yeneriz.bjk bin defansı çok zayıf ekuban djaniniy nwakame fırsatları kacirmazsa bu maç bizim

Ufuk
24.01.2021, 19:33
Her türlü gundem yapılmalı bunlar bizim maçta da yerler bizi hakemle. Kara gece kara gece diyorlar bundan karası yok.

jönts
24.01.2021, 19:42
Orta üçlü Baker - Berat - Flavio olmalı. Parmak ile başlarsak patates oluruz.

smart
24.01.2021, 19:59
https://mobile.twitter.com/canligoltv7/status/1353391018226327552 bize bırakmazlar bu maçı

memozcan
24.01.2021, 20:04
bunların maçında var odasının kablosu kesikti herhalde.. 2-3 tane kırmızı es geçilmiş.. bir de peanltı var..

ahamitokutan
24.01.2021, 20:08
var mar hikaye göz göre göre istedikleri gibi at oynatıyorlar. Allahın 1 kulu da demiyor ki siz ne ayaksınız.

naimbektas6161
24.01.2021, 20:15
Yenilirsek ilk 3 hayal olur.
Ya yenecez ya da en kötü berabere kalıcaz.
Antalya 2 puan Gaziantep penaltı vardan dönseydi 2 puan denizli son dk penaltımız verilse 2 puan. Toplamda 39 puanla bu kötü halimizle bile lige ortaktır.

Armağan Dere
24.01.2021, 20:26
ey yönetim!!!..
hâlâ adam alacaksınız..
bakalım bjk maçında kuş taşa çarpacak mı!!!..

artvints
24.01.2021, 20:53
Bu hafta hangi hakemler dinlendi ? Süper kupaya cüneyt bjk maçına fırat verilir kesin. Bjk maçında yaşanacak rezillikleri merak ediyorum.

Fatih Öztürk
24.01.2021, 21:37
Sevgili tff
Totonuz yiyorsa haftayada şansalan zırtosunu atayın da dört maç üst üste verin bu herife.
Birbinizi yeyin bitirin de şöyle ağız tadıyla bir lig izleyelim.
Haa bu arada karga marga dinlemeyip saplarız, bu da burada dursun.

serdaracıl
24.01.2021, 21:37
N’sakala ve velington zayıf halkalar.

bordoylamavi
24.01.2021, 21:46
bjk çok formada ama biraz düşüş başladı. bizde de çıkış başladı. şu anki duruma göre favri bjk. ama o günkü futbol herşeyi belirler

jönts
24.01.2021, 22:00
Ali Payabıyık'ı verirler bu maça. Erken bir sarı yer Hugo ve Flavio.

Bjk'nin sol kanadına da Serkan nasıl karşılık verecek merakla bekliyorum.

Arda'
24.01.2021, 22:21

Ridvan ve Montero oynar

memmedaga
24.01.2021, 22:55

son maçta izlediğim parmak baker'da her türlü daha iyi

M.Kılıç50
25.01.2021, 02:03
Gece gece mensahın, ghezalın ve vidanın sarı kart sınırında bulunduklarını ögrendim ve maçtaki pozisyonlar geldi aklıma. Mensah ayağa bastı ki kırılabilirdi sarı dahi yemedi. Ghezal kafa atmaya teşebbüs etti, göztepeliler sarı gördü bu görmedi.
Ulan bu hakemler "kim ceza sınırında" diye mactan önce araştırıp veya Not alıp maça öyle çıkmıyorlarsa bende bişey bilmiyorum. İğrenç bir ortamda mücadele veriyoruz.
Gece gece sinirlerim tavan yaptı ya!

samatyaboy
25.01.2021, 04:06
bjk çok formada ama biraz düşüş başladı. bizde de çıkış başladı. şu anki duruma göre favri bjk. ama o günkü futbol herşeyi belirler

3 gün önce maç yaptıklarından öyle geliyor.Karagümrük'ü duman etti adamlar, düşüş birden olmaz ki tam tersi yükselişteler :(

samatyaboy
25.01.2021, 04:08

Evet ama rotasyon oyuncuları olduğundan banko Rıdvan ve Montero ile başlarlar.

HOPA'LI TS'Lİ
25.01.2021, 08:01
ÜK öne geçtiği maçta yenildi. Göztepe çelme taksa haftaya maçın havası değişirdi.

3.lük-4.lük hedefi için puanla dönmeliyiz.

Bu hafta transferler yapılsa da pazara yetişmeyecek gibi.

Trondsen'in lisansı çıkarılıyor.
Mart'tan itibaren oynar.

anth
25.01.2021, 08:12
Bjk maçı tam tiyatro ama asıl bizim maçta skandal kararlar vadı, yendiğin maçtan sonra konuşacaksın...

Sefa'nın 2 bilerek ayağa basması
Soner'in yayda parmağı arkadan itmesi (2. sarı)
Verilmeyen net penaltı
Gençler Penaltısından önce ortada Edgar'a net faul olması
Kamil Ahmet alehine verilen uzatmalardaki alakasız faul ve sarı kart (Cezalı duruma düştü)

Sen bunları gündeme getir... 2 kırmızı kart 2 penaltı pozisyonu, 1 gelecek maç cezalı oyuncu... Nasıl mücadele edeceksin bu şartlarda...

Tabi başkanlık makamını sağolsun AA geçen sene fderasyon kapısında mahvetti, daha kimse takmaz seni...

ozturk
25.01.2021, 08:27
Bjk maçı tam tiyatro ama asıl bizim maçta skandal kararlar vadı, yendiğin maçtan sonra konuşacaksın...

Verilmeyen net penaltı
Kamil Ahmet alehine verilen uzatmalardaki alakasız faul ve sarı kart (Cezalı duruma düştü)

Sen bunları gündeme getir... 2 kırmızı kart 2 penaltı pozisyonu, 1 gelecek maç cezalı oyuncu... Nasıl mücadele edeceksin bu şartlarda...

Tabi başkanlık makamını sağolsun AA geçen sene fderasyon kapısında mahvetti, daha kimse takmaz seni...

Çok doğru. Kazandık ama bu konuyla ilgili camiadan ses yok.

ÖmürKaradeniz61
25.01.2021, 08:31
Hakem Cüneyt Çakır olur.

Tatar Kemal
25.01.2021, 08:32
Bjk oldukça formda ve tabii maalesef hakem avantajları var. Kadro olarak iyi düzen tutturdular. Trabzonspor'un şansı düşük ama yine de belli olmaz. Fb bugün kazanırsa bjk kendisini baskı altında hissedecektir ama Trabzonspor'un 3'er gün arayla 3 maç oynuyor olması, kadro genişliğinin bulunmaması bjk'yi daha avantajlı durumda gösteriyor. Sergen Yalçın elindeki düşük kaliteli kadro ile önemli bir başarı elde etmiş durumda. Aynı durum Avcı için de geçerli. Bu maç Avcı ve Sergen arasındaki farkı anlamak açısından önemli olacaktır. Tabii Türkiye'de kazananı, hakemler belirlediği için çok umutlu olmamak lazım.

anth
25.01.2021, 08:45
Bjk oldukça formda ve tabii maalesef hakem avantajları var. Kadro olarak iyi düzen tutturdular. Trabzonspor'un şansı düşük ama yine de belli olmaz. Fb bugün kazanırsa bjk kendisini baskı altında hissedecektir ama Trabzonspor'un 3'er gün arayla 3 maç oynuyor olması, kadro genişliğinin bulunmaması bjk'yi daha avantajlı durumda gösteriyor. Sergen Yalçın elindeki düşük kaliteli kadro ile önemli bir başarı elde etmiş durumda. Aynı durum Avcı için de geçerli. Bu maç Avcı ve Sergen arasındaki farkı anlamak açısından önemli olacaktır. Tabii Türkiye'de kazananı, hakemler belirlediği için çok umutlu olmamak lazım.

Bu algı nasıl oluştu anlamadım? Nasıl düşük kalite oluyor?

Stoper ve kalecileri hariç, hangisi senden kötü? Hatta gsden bile iyi takımları var...

HOPA'LI TS'Lİ
25.01.2021, 08:54

Verilmeyen net penaltı

AHMET ALİ AĞAOĞLU çık bunları haykır.
KAZANDIĞINDA DA HAKSIZLIĞA KARŞI DURMALISIN.

serdaracıl
25.01.2021, 09:00
Kamil ahmet’e çalınan faulün izahı yok

Doğukan Uçan
25.01.2021, 09:10
sonra da niye hakem dövüyorlar diyorlar. fb maçında sahaya atlayıp hakemi tokatlayan kardeşimize helal olsun az bile yaptı.

UĞUR DURTAŞ
25.01.2021, 11:02
Sayın Başkan bu sessizlik niye?
yoktan var eden harikalar yaratan bir hocamız ve ekibi var.
haftalardır oyuncu alınamıyor?
kupa maçına yedişme şansları yok bari pazar gününe bu maça yetiştir.
çok ayıp ediyorsunuz .

**

BJK nin yedekleri:dorukan-lajic-n,koudoj-gökhan töre-oğuzhan.....

FB nin yedekleri:sosa-novak-cisse-valencia-serdar-nazım-peretti-mert hakan.....

GS nin yedekleri:emre kılıç-emra akbaba-ömer bayram-donk-diagne-şener

bizimkiler:afobe-kamil-huseyni-sarı-hüseyin-safa

BÖYLE OLMAZ SAYIN BAŞKAN.

İlker Yazıcıoğlu
25.01.2021, 11:49
Şu maçı alırsak çok büyük yol katederiz...

TS61_NL
25.01.2021, 12:13
Bu maçı öyle bir çoğunun sandığı gibi kolay kaybetmeyiz lakin hakem devreye girmeseydi Göztepe maçını mümkün değil kazanamazlardı. Yani, sarı kart sınırında olan oyunculara mucizevi şekilde kart çıkmaması art niyetin en belirgin unsurları. Bu adaletsizliğe, bu çifte standarta kim, ne zaman ses çıkaracak çok merak ediyorum. Bu arada: bizim başkandan ses var mı lakin geçen sene mobese görse konuşmaya başlayan sayın Ağaoglu bu sene kafayı sanki kuma gömmüş durumda?

hyasin61
25.01.2021, 14:46
Kupayı alırsak bu macın havası baska olur

Yiğit SARI
25.01.2021, 16:09
Maça tüm kadro sakatlar cezalılar itibariyle .025 sağ bek(serkan asan) ile çıkacağız

zerzebil
25.01.2021, 16:44
İstanbul takımları içinde daha az tiksindiğim takımdı bu jimnastik kulübü.Ama yine yeniden gördüm ki fırsatını bulan kayırmayı adalet zannediyor, haksızlığı hakkı biliyor.Keşke adam gibi 10 numaramız olsa da çıkıp yensek şunları..

leoyattara
25.01.2021, 18:18
kupayı aldık bile. bu maçı kaybetmeyiz. olağanüstü şeyler olmadığı müddetçe yeneceğiz kargaları. at fava bekle:D

ÖmürKaradeniz61
26.01.2021, 00:15
Neden ümitliyim çünkü Beşiktaş takımına göre daha rahatız. Hocamız rahat çünkü beklenti düşük,kadronun kötü olduğuna camia hem fikir,kötü kadroyla iyi işler yaptığı düşünülüyor haklı olarak. Enteresan şeyler olabilir haftasonu kazanabiliriz.

Hamza Yilmaz
26.01.2021, 01:16
Fark olur

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

only ts
26.01.2021, 02:46
Zannettikleri gibi rahat bir gece olmayacak bu gargalara..
Ancak hakem faktörü varken..

HOPA'LI TS'Lİ
26.01.2021, 09:13
Tek çekincem futbolun (Trabzonspor'umuzun) katili
Türk hakemleri

Telonyus
26.01.2021, 09:51
Maça tüm kadro sakatlar cezalılar itibariyle .025 sağ bek(serkan asan) ile çıkacağız

ilk beşiktaş maçı ders vermemiş demek ki ikincisi etkili olur umarım.

altugoguzhan
26.01.2021, 09:54
Hafta içi tesislere gidip hocaya destek verilmeli, bu beceriksiz başkanda sonuna kadar yuhalanıp istifa ettirilmeli.
Sırf kendi istediği hoca ile anlaşılmadı diye transfer yapılmıyor ve egosu yüzünden hocayı da takımı da yiyecek.

Hasan Habip Özbay
27.01.2021, 19:17
bu akşam ekuban veya nwakeme kart veya sakat olmazsa yenilmeyiz onlar düşünsün bizim kaybedecek birşeyimiz yok onlar çok şey kaybedecek

Doğukan Uçan
27.01.2021, 20:52
bu tarz maçları istisnalar dışında kimin ihtiyacı varsa yıllardır o takım yüksek ihtimal kazanmıştır.

üstelik beşiktaş bizi bu şartlarda yakalamışken beraberlik bile mucize olur.

ilk 30 dakika beşiktaş sağlı sollu ataklar yapıp 1-0 öne geçer, daha sonra bizimkiler etkisiz şutlar çeker beşiktaş bizi uyutup 2.golü de atar maç biter.

2-0 kaybederiz.

şu eldeki kadro ve yedeklerin 4 istanbul takımından puan alma ihtimali yüzde iki falan.

jönts
27.01.2021, 21:29

inşallah bugün bunun kanıtlanması için yeterli olmuştur.

DeAgLeMaNyAq
27.01.2021, 22:01
BJK ligin en diri takımlarından biri. Uzatmaya gitmiş olsaydı oynamaya baya bir yıpranmış olarak çıkacaktık. BJK yine de favori ama belki kupanın moraliyle takımın özgüveni daha da artar...

r9emre
27.01.2021, 22:05
Sen ciddi ciddi mi yazdin bunu yoksa ironi mi? Baker'in ismini 70.dkda olan pozisyonda ilk kez duyduk. Adam gizleniyor, bilerek toptan kaciyor. Parmak hata da yapsa oynamaya calisiyor. Takima katki saglamak icin yirtiniyor. Daha iyisi transfer edilmeli dersen haklisin ama Parmak su an Baker'dan onde.

jönts
27.01.2021, 22:14
Sen ciddi ciddi mi yazdin bunu yoksa ironi mi? Baker'in ismini 70.dkda olan pozisyonda ilk kez duyduk. Adam gizleniyor, bilerek toptan kaciyor. Parmak hata da yapsa oynamaya calisiyor. Takima katki saglamak icin yirtiniyor. Daha iyisi transfer edilmeli dersen haklisin ama Parmak su an Baker'dan onde.

Bence oyunu sadece ofansif ve toplu düşünüyorsunuz. Defansif ve topsuz oyun da lazım bize.

DeAgLeMaNyAq
27.01.2021, 22:34
Takım Trabzon'a geri dönüyormuş. 4 günlük konaklamanın, ulaşım masraflarından daha fazla olmasından mı yoksa kamp ortamının oyuncuları bunaltacağından dolayı mı böyle bir karar verildi bilemiyorum...

artvints
27.01.2021, 22:49

Olmadı.

jönts
27.01.2021, 22:56
Olmadı.
O zaman Atiba Joseph’in Parmak’ı nasıl tokatladığını izleriz ne diyeyim.

[KAPLAN]
27.01.2021, 23:09
Beşiktaş topla çok ve hızlı oynuyor. Bunun bize çok ters geleceğini düşünüyorum. Zor olacak. Umarım kazanırız.

ÖmürKaradeniz61
27.01.2021, 23:36
Takım Trabzon'a geri dönüyormuş. 4 günlük konaklamanın, ulaşım masraflarından daha fazla olmasından mı yoksa kamp ortamının oyuncuları bunaltacağından dolayı mı böyle bir karar verildi bilemiyorum...

Hocam konaklama çoğu ilde iş adamlarımız tarafından karşılanıyor veya Trabzonsporlu iş adamlarının otellerinde ücretsiz kalınıyor,resmî sitede açıklananların aksine isminin açıklanmasını istemeyenlerde var. Ben Abdullah hocanın böyle birşey talep ettiğini düşünüyorum,işin teknik açıklaması illaki vardır.

DeAgLeMaNyAq
27.01.2021, 23:56
Hocam konaklama çoğu ilde iş adamlarımız tarafından karşılanıyor veya Trabzonsporlu iş adamlarının otellerinde ücretsiz kalınıyor,resmî sitede açıklananların aksine isminin açıklanmasını istemeyenlerde var. Ben Abdullah hocanın böyle birşey talep ettiğini düşünüyorum,işin teknik açıklaması illaki vardır.

Deplasmanları dediğiniz gibi çeşitli iş adamları karşılıyor ama o konaklamalar hep 1 gün oluyordu. Bunu 5 güne çıkarınca doğal olarak tek kişi üzerindeki yükü ağır olur. 11 kişi değil sonuçta 50 kişi söz konusu. Bunun muhabbeti geçtiğimiz gün Erdal abinin programında geçmişti. Ama bana kalırsa da koskoca kulübün sırf konaklama sıkıntısından dolayı böyle bir şeyden kaçınacağını düşünmüyorum. Dediğim gibi kamp ortamları genelde oyuncuları sıkıyor...

yatmaztara
28.01.2021, 00:28
Beşiktaş ile olan maçlarımızı seviyorum. Kazanırken de kaybederken de pisleşmiyolar, çirkinleşmiyolar, köpekleşmiyorlar! Güzel, heyecanlı, bol aktrasyonlu, hafif de gerilimli bir maç olsun.

Gurpas
28.01.2021, 00:31
Yahu Parmak ın futbol zekası sıfır. Baker girdikten sonra takım kendine geldi.

Fatih Özkan
28.01.2021, 00:34
Kupa finalinde sonuca daha kolay ulaşacağımızı düşünüyordum. Beşiktaş maçı çok daha zor olacak gibime geliyor. Beraberliğe razıyım.

artvints
28.01.2021, 00:35
Beşiktaş ile olan maçlarımızı seviyorum. Kazanırken de kaybederken de pisleşmiyolar, çirkinleşmiyolar, köpekleşmiyorlar! Güzel, heyecanlı, bol aktrasyonlu, hafif de gerilimli bir maç olsun.

One geçersek seni büyük sürprizler bekliyor.

cyberentalpi
28.01.2021, 00:38
Neden İstanbul'dan dönüyoruz. 3 gün sonra maçımız yok mu ?? Dönmek yerine İstanbul da kamp yapsak ??

fadigaTS
28.01.2021, 00:41
Trabzon`a geri döneceksek süper kupayı neden İstanbul`da oynadık? En ufak bir mantığı var mı? Yani bu saçmalığı neden kabul ettik?

Sinan.K
28.01.2021, 00:45
BJK ligin en diri takımlarından biri. Uzatmaya gitmiş olsaydı oynamaya baya bir yıpranmış olarak çıkacaktık. BJK yine de favori ama belki kupanın moraliyle takımın özgüveni daha da artar...
ztn 120 dk oynadik nerdeyse uzatma gibi birsey

AYYILDIZ
28.01.2021, 00:46
Takımda alternatif yok. Futbolcular yorgun. Beraberlik iyi sonuç olur.

memozcan
28.01.2021, 00:51
Neden İstanbul'dan dönüyoruz. 3 gün sonra maçımız yok mu ?? Dönmek yerine İstanbul da kamp yapsak ??

otel masrafı vs.. istanbul trafiği:)

memozcan
28.01.2021, 00:57
Deplasmanları dediğiniz gibi çeşitli iş adamları karşılıyor ama o konaklamalar hep 1 gün oluyordu. Bunu 5 güne çıkarınca doğal olarak tek kişi üzerindeki yükü ağır olur. 11 kişi değil sonuçta 50 kişi söz konusu. Bunun muhabbeti geçtiğimiz gün Erdal abinin programında geçmişti. Ama bana kalırsa da koskoca kulübün sırf konaklama sıkıntısından dolayı böyle bir şeyden kaçınacağını düşünmüyorum. Dediğim gibi kamp ortamları genelde oyuncuları sıkıyor...

kardeş senin istatistiğin iyidir.. daha önce de istanbulda uzun kamp yaptık.. sonrasında çıktığımız maçlardan galip geldiğimiz oldu mu? bence istanbuldaki uzun kamplar bizim takımı başka bir havaya sokuyor..

yıllar önce gene böyle bir durum olmuştu.. maçtan sonraki gece bizim topçuların çoğunu -olcan adın vs.- dolmabahçede görmüştüm.. ( hangi maç olduğunu hatırlamıyorum ama sanırım ibb'yi 0-2 yendiğimiz bir maçtı)

artvints
28.01.2021, 01:33
Çok kötü zamana denk geldi bu maç. Bjk göztepe maçında hak ettiği gibi puan kaybı yaşasaydı, en azından iki önemli oyuncusu yine hak ettikleri gibi cezalı duruma düşseydi daha rahat bir maç olabilirdi.

Kaybedersek direk zirveden uzaklaşıyoruz. 1 puan işimize yarar şimdilik. Kupanin üstüne ligde de heyecan yaşamak istiyoruz. En azından hakemler karışmasın diyeceğim en düşük ihtimal bu. Kazanma olasılığımız bile daha fazla.

DeAgLeMaNyAq
28.01.2021, 01:38
kardeş senin istatistiğin iyidir.. daha önce de istanbulda uzun kamp yaptık.. sonrasında çıktığımız maçlardan galip geldiğimiz oldu mu? bence istanbuldaki uzun kamplar bizim takımı başka bir havaya sokuyor..

yıllar önce gene böyle bir durum olmuştu.. maçtan sonraki gece bizim topçuların çoğunu -olcan adın vs.- dolmabahçede görmüştüm.. ( hangi maç olduğunu hatırlamıyorum ama sanırım ibb'yi 0-2 yendiğimiz bir maçtı)

Doğrudur en son geçtiğimiz sezon Kasımpaşa maçından sonra AEK maçı için İstanbul'da kamp yaptığımızı hatırlıyorum. Ama bizim için bu anlamdaki kırılma noktamız 2011'deki BJK kupa müsabakasının ardından FB ile oynadığımız maç olmuştu. O hafta takım İstanbul'da kamp yapmıştı. Şenol Hoca takımın stresini almak için böyle düşünmüştü ama ters tepmişti...

memozcan
28.01.2021, 01:53
Doğrudur en son geçtiğimiz sezon Kasımpaşa maçından sonra AEK maçı için İstanbul'da kamp yaptığımızı hatırlıyorum. Ama bizim için bu anlamdaki kırılma noktamız 2011'deki BJK kupa müsabakasının ardından FB ile oynadığımız maç olmuştu. O hafta takım İstanbul'da kamp yapmıştı. Şenol Hoca takımın stresini almak için böyle düşünmüştü ama ters tepmişti...
avcı eğer o istatistikleri çıkarmış ve ona göre davranıyorsa gözümde büyür..

Emre.
28.01.2021, 03:38
Maçlara tutuk başlıyoruz. O 10 15 dakikalık süreci çözmemiz önemli. Yenecek bir gol maçı tamamen değişir. Takım savunması konusunda iyiyiz. Mensah gibi oyuncular alan bulamayınca zorlanıyor. Hatta genel anlamda orta sahaları pasörlükten ziyade tempo üzerine çalışıyor. Bunla yetinmeyip topun Josef üzerinden oyuna sokulması iyi bir tercih olabilir. Flavio, çok kritik öneme sahip bu maçta bence. Çık çift ciğerlim, ilk maçın öcünü al.

Marlon Ghezzal'ı yemek zorunda. Mümkün olduğunca az orta yaptırması lazım. Dribbling üzerinde giden bir oyuncu değil. Bunu kullanmak lazım.

Aboubakar Luyindama eşleşmesinde zorlandı. Onu kontrol etmek rakibi pasifize etmenin temel noktalarından biri.

Serkan bu sefer karşısında Gradel, Sio gibi dribblingci olmayacağı için avantajlı. Arkadan gelecek Rıdvana dikkat etmek lazım. Tersten gelecek ortalarda Larin tehdit, Edgar ve Serkan iyi marke etmeli.

Hücumda şunu bunu yapalım diyemiyorum, elimiz sınırlı. Rakibi yormak ve geri koşturmak iyi bir çözüm olacaktır bence. Hücum oyuncularının kendilerini aşmaları lazım.

yorumsuz6117
28.01.2021, 04:58
Beraberlik iyi sonuç olur bizim için..

HOPA'LI TS'Lİ
28.01.2021, 06:24
1 puan makul
3 olursa harika

hyasin61
28.01.2021, 07:22
Abdullah Avcı'nın Besiktası'ı cozecek birkac planının olacagını dusunuyorum.1 puan alırız ama 3 puan hakemlerin performansına bakar.

İlker Yazıcıoğlu
28.01.2021, 07:28
Alın oğlum şu maçı, çok kritik...

Olası mağlubiyet çok koparacak bizi yukarıdan, bir şekilde tutunmak lazım...

nakzo
28.01.2021, 07:55
Orta sahayı kalabalık tutmak lazım orta sahada sert ve tempolu oynuyorlar ve müsamaha görüyorlar.
Orta sahada sert ve agresif olursak puan alırız yoksa kaybederiz bu kadar net.

Anıl C
28.01.2021, 08:25
Topa ne kadar sahip olursak galibiyete o kadar yakın oluruz bence. bjk oynamaya çalıştığı hızlı oyun ile etkili oluyor.

angraf
28.01.2021, 08:29
maçı alırsak başka yöne yöneliriz.
Eğer kaybedersek 4. 5. bitiririz öyle bir maç.

iyattara
28.01.2021, 08:48
Zor maç. Aslında bizim taktik anlayışımız bjk'yi zorlar, üstünde gelebilir ama defolarımız var maalesef. Beklerimiz her an rakibi pozisyona sokabilecek kıvamda oynuyor. gs maçını hatırlayın adamlar hiç bir şey yapmadan kanattan ver kaç yapıp gol attı. Bu maçta da benzer tabloyu yaşayabiliriz. 2 şikecinin rekabeti belki bize olumlu yansıyabilir hakemler açısından. bjk nin ittirildiği diğer istanbul takımları tarafından çok dillendiriliyor belki hakem ortada bir maç yönetir baskı altında kalıpta. Nereden nereye geldi sezon. İlk maçta ağır favoriydik yenilmiştik. Şimdi ise o bjk aldı yürüdü lider oldu şampiyonluk hesapları yapıyor. Umarım bu kez gülen taraf biz oluruz.

ÖmürKaradeniz61
28.01.2021, 08:55
Orta sahayı kalabalık tutmak lazım orta sahada sert ve tempolu oynuyorlar ve müsamaha görüyorlar.
Orta sahada sert ve agresif olursak puan alırız yoksa kaybederiz bu kadar net.

Hocam bu maçın taktiği felan hikaye,motivasyon önemli. Oyuncu motive ettirip oynatırsan birşeyler olabilir.

pReN@_61
28.01.2021, 09:26
Berabere kalalım yeterli bence :)

Enaldo61
28.01.2021, 10:45
var hakemi bitigen olmuş herhalde yine

gurur6134
28.01.2021, 10:51
Halil umut meler hakem :(

Harun-61
28.01.2021, 11:00

oha. pis küfür ederim

vetheksenol
28.01.2021, 11:00

Adam sakat sakat oynadı.Belliydi bu maç hiç ekstra işler denemedi parmak baker la kıyaslamak futbola ihanet filden ağır baker.İstemem öyle topçu.

Sinan.K
28.01.2021, 11:11
Edgarin dikkat etmesi lazim son iki mac onun yuzunden penalti yedik elleri hep hava nedense bjk macinda yine affetmezler

kaçarava
28.01.2021, 11:25
Dünkü maçta bir daha gördük. Rakiplerimiz sürekli beklerimiz üzerinden geliyor. Özellikle de Marlonun. Atağın yönünü değiştirip sola uzun oynuyorlar. Kanat savunmasına bu maçta çok dikkat etmeliyiz.

Hocamız da dedi. Dün maça giremedik. 10 dk bocaladık. Başta rakibin presi etkiledi bizi. bjk bunun çok daha fazlasını yapan bir takım.

Hücumlarımız çok yavaş. İkinci gol ümit verse de çoğu atakta kadraja giren adam olmuyor. Bekliyoruz ki arkadan biri gelsin ama yok.

İkinci yarıdaki gibi oynayıp pas yaparak bjknin temposunu düşürürüz diye tahmin ediyorum. Çok adamla hücum ediyorlar ve Göztepe maçında gördük ki arkada büyük boşluklar oluşuyor. Bunları değerlendiririz.

Ufuk
28.01.2021, 11:27

fb-rize maçını yönetecek bu hafta. aynı hafta iki maça veriliyor mu hakemler?

ÖmürKaradeniz61
28.01.2021, 11:58

Yok hocam Var hakemi aynı gün belli oluyor henüz belli değil.

Enaldo61
28.01.2021, 12:06
oha. pis küfür ederim

fb-rize maçını yönetecek bu hafta. aynı hafta iki maça veriliyor mu hakemler?

Yok hocam Var hakemi aynı gün belli oluyor henüz belli değil.
valla tvde dediklerinden öyle anladım ben yanlış da olabilir o zaman. asporda dünkü maçın üstüne tekrar verilmesi demek ki beğenildi dendi.

drose61
28.01.2021, 12:19
Çok kötü zamana denk geldi bu maç. Bjk göztepe maçında hak ettiği gibi puan kaybı yaşasaydı, en azından iki önemli oyuncusu yine hak ettikleri gibi cezalı duruma düşseydi daha rahat bir maç olabilirdi.

Kaybedersek direk zirveden uzaklaşıyoruz. 1 puan işimize yarar şimdilik. Kupanin üstüne ligde de heyecan yaşamak istiyoruz. En azından hakemler karışmasın diyeceğim en düşük ihtimal bu. Kazanma olasılığımız bile daha fazla.o maçın kaybedeni biz olduk zaten, 90 dakika kapanan takımların puan almasını sevmiyorum ama önemli 2 oyuncusu olmayan, kadrosu bu kişiler olmazsa dar bir bjk ile oynamak büyük avantaj olacaktı.

TA-1012 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onur Erçetin
28.01.2021, 12:53
https://www.sporx.com/img/ilk11/2021/01/28/d60c1de89189696b1a5ece25378ce93b988879.jpg

https://www.sporx.com/img/ilk11/2021/01/28/eb44c2506f76c7f7d35fc117dcd0b695988887.jpg

Onur Erçetin
28.01.2021, 13:00
Kadrolar böyle olacak muhtemelen.Parmak-Baker arasında duruma göre yer değişebilir.Beşiktaşın sağ kanadına önlem almamız lazım.Rosier ve Ghezzal ikilisi çok etkili oynuyor.

Ghezzalin yapacağı ortalarda Larin ve Aboubakar havadan ciddi tehdit oluşturabilir.Mensahın kontra atak tehditi var.

Beşiktaşın en önemli avantajı rotasyonda kullanabileceği oyuncuları olacak.Oyuna sonradan sokabilecekleri Nkoudou,Töre ve Ljajic gibi önemli etkinlik gösterebilecek oyuncuları var.Bizim ise yedek kulübemiz yok gibi birşey.

Bu yüzden bir şekilde öne geçip maçı kontrollü bir şekilde sürdürmemiz lazım.Mağlup duruma düşersek sonradan oyuna sokacakları kontra atak silahları ile bizi çok zor durumlar düşürebilirler.

oksoholu
28.01.2021, 13:09
Bitmeyecek bizim çocuklara olan bu düşmanlık Baker de ne görüyorsunuz yada sizin görüp de bizim göremediğimiz ne var çok merak ediyorum Baker oyuna girdikten sonra attığı topların isabetine bakabilirsin Parmakla karşılaştırmak çok büyük haksızlık Bir orta saha futbolcusundan beklenen pas triplink ve ikili mücadele kazanma bu adamlar aynı yaşlarda topçular biraz saygı lütfen

Onur Erçetin
28.01.2021, 13:21
Beyler biz neyin tartışmasını yapıyoruz.Baker ve Parmakın birbirlerine göre artıları ve eksileri tabiki var ama neticede ikisi de ilk 11 için yetersiz oyuncular.

Serkan,Marlon,Baker,Parmak ve Flavio normal şartlarda yedek olması gereken isimler.

Adem Erdoğan
28.01.2021, 13:38
Baker Parmak'ın küçük parmağı bile olamaz. Böyle bir kıyas için ilk önce Baker'ın futbolcu olması lazım.

Bjk maçına gelirsek, açık ara favori gözüküyorlar. Kupa sonrası bizim takımda da rehavet olacaktır.
Baker'sız bir ortasaha ve defansif bir futbol bekliyorum.
Bu durumda Djaniny yerine Afobe'nin oynaması daha mantıklı duruyor.

Onur Erçetin
28.01.2021, 13:52
En iyi defans hücumdur.Hücum derken kontrolsüz hücumdan bahsetmiyorum.Topun kontrolü mümkün olduğunca bizde olmalı.Pozitif bir futbol oynamalıyız.Topu Beşiktaşa verirsen öyle ya da böyle yüksek tempoyla golü bulurlar.

mancester
28.01.2021, 14:01
Su kargalara normal sartlarda gecen mac oynadiklari gibi oynasinlar 2-3 tane atariz ama nasil oynucaklar oyun planlarini kestiremiyorum ,Topun bizde kalmasi sart akilli oynarsak en kotu beraberlik diye dusunuyorum.Sisirilmis hakem ittirmeli uc buyugu sirf ilk 3 de tutmak icin yapilmis bir proje oldugunu dusunuyorum bjk yenilmicek takim degil.

artvints
28.01.2021, 14:02
Futbolcular daha fazlasını istemeli. Kupayı aldik, yorulduk hazır bahanemiz de var dercesine bir futbol yakışmaz. Üst seviyede sürekli zorlamak zorundasın. 1-0 kazanacaksak hiç hücum yapmayalım razıyım ama rakibi tehdit etmemiz gerekiyor. Kolayca kazanırız ruh haline girmesin rakip, dış geçirebileceğimizi gösterelim.

ilelebeTS
28.01.2021, 14:18
İki taraf için de kolay maç değil.

Onur Erçetin
28.01.2021, 14:27
İki taraf için de kolay maç değil.
Beşiktaşın oyuna sonradan sokabileceği oyuncular ;

Dorukhan
Oğuzhan
Ljajic
Boyd
Mensah
Nkoudou
G.Töre
Hasic
Lens

ilelebeTS
28.01.2021, 14:30

Dorukhan
Oğuzhan
Ljajic
Boyd
Mensah
Nkoudou
G.Töre
Hasic
Lens

Fark etmez. Bizim takım bu ligde kolay kolay maç kaybetmez. Başımızda hoca var. Çok alacakları var. İntikam görüyorum hocam. Sergen'in de kulağını çekecek. :D

Ufuk
28.01.2021, 14:58
Nwakaeme futbolcu olduğunu hatırlarsa rahat alırız. O iyi oynarsa Rosier gelemez. Nwakaeme kotu oynarsa Rosier ve Ghezzal ikilisi sağda yardırır.

Larin, Abou falan övüyor millet ama hepsine pası atan bu sağdaki ikili. Onları kitlersek atak yapamazlar bence.

CRICK61
28.01.2021, 15:10
Son maçlarında dikkat ettim Nsakala ve Ghezzal'ın tüm ortalarında Larin, Mensah, Atiba ve Abubakar ceza sahasının içinde hazır bekliyorlardı. Bu dörtlü oradayken de geride rosier, souza ve vida kontra atakları kesmek için ani müdahalelerde bulunuyorlar son adam olarak da wellingtonu kullanıyorlardı. Onlar nasıl bizim sol tarafımızı otobana çevirmeye çalışacaklarsa biz de sürekli onların sol tarafına çalışmalıyız. Hatta sol kanatta Nwakaeme yerine Flavio'yu bile oynatsak daha iyi diye düşünüyorum.

14TS61
28.01.2021, 15:12
Takım İstanbul'da mi kaldı

Emirhan Uludüz
28.01.2021, 17:31
Takım İstanbul'da mi kaldı

Trabzon'a döndü.

Fatih Öztürk
28.01.2021, 18:13
Baker ile Parmak kıyaslanması komik. Parmak denen arkadaşın oyun görüşü sıfıra yakın. Alan markaji nedir bilmez, yanından geçen adamı kovalamaz, hava hakimiyeti sıfırın altında. İyi yaptığı tek iş topla dikine gitmek. Baker görünürde uyuşukta olsa her meziyetten ortalamaya sahip.
Takıma 1 maç iyi 3 maç rezil adam lazım değil.

tonya55
28.01.2021, 18:23
bjk bu sene hakemler tarafından çok kollanıyor.bizim mactada aynı tarz olaylar olmaz umarım

Tekke
28.01.2021, 18:26
En zor maçı Avcının, gs ye 2-0 yenildi tolere edildi, kadro kötü-alışma-bu sezon İstanbula sıfır galibiyet ile devraldı diye

Ancak, hakem doğramazsa bjk ye en azından yenilmememiz lazım, hava bozulmamalı, KUPA DİREK ÖZİL sayesinde en popüler olan fb ile lider bjk popülaritesine çıkardı bizi, ga bile 4. Sırada

HAVA BU LİGDE HERŞEY

Fatih Öztürk
28.01.2021, 18:39
Berat'ın bu kadar sağlam oyuncu olduğunu bilmezdim. Çevre kontrolü inanılmaz seviyede. Bu yaşta, bu kadar sağlam topçuyu yurt dışından 20 milyon avroya bile getiremezsin.

gurur6134
28.01.2021, 18:42
Berat'ın bu kadar sağlam oyuncu olduğunu bilmezdim. Çevre kontrolü inanılmaz seviyede. Bu yaşta, bu kadar sağlam topçuyu yurt dışından 20 milyon avroya bile getiremezsin.

Masallah diyelim gelmeden yazmistim avrupaya cok iyi fiyatlara satilir alinirsa diye oyle olacak insallah sakatlik falan olmazsa..

Sacit
28.01.2021, 19:15

Dorukhan
Oğuzhan
Ljajic
Boyd
Mensah
Nkoudou
G.Töre
Hasic
Lens

bizde de oyuna sonradan girenleri yazmaya kalktım da elim titredi
cesaret edemedim

halen daha transfer yapacağız!!!

Larking
28.01.2021, 19:23
Süper Kupa maçının fiziksel yorgunluğunu hissetmez ve son haftalarda bjk lehine yapılan hakem hataları olmazsa başa baş bir maç geçeceğini düşünüyorum.

Sadece orta sahada bizden biraz daha iyiler,onun dışında bizden fazla değiller.Bir de kulübe faktörü var tabii.Hamle oyuncumuz ancak 1-2 tane.

Gurpas
28.01.2021, 19:34
Baker ile Parmak kıyaslanması komik. Parmak denen arkadaşın oyun görüşü sıfıra yakın. Alan markaji nedir bilmez, yanından geçen adamı kovalamaz, hava hakimiyeti sıfırın altında. İyi yaptığı tek iş topla dikine gitmek. Baker görünürde uyuşukta olsa her meziyetten ortalamaya sahip.
Takıma 1 maç iyi 3 maç rezil adam lazım değil.

+1

Sinan.K
28.01.2021, 19:42
Suanki kadrolan bu takim 5 belki olabilir yedek külübesi les ötesi allahdan sansimiz var fazla oyuncumuz sakatlanmadi allah korusun 2 adamin daha gitse ne yapcaksin ?? Su takima 2 tane adam almamak hic olmasa kiralik ihanetir Besiktas maalesef rahat yener bizi alternativ ve kalitemiz yok

Ozan Yılmaz
28.01.2021, 19:49
gs karşısındaki halimiz olmasın da yine sahada

redbul
28.01.2021, 19:56
beşiktaşın bu sezon bir çok maçını izledim ilk golü attıktan sonra 2 ve 3 ü çok çabuk atan bir takım rakip kaleye çok hızlı giden bir takım eğerki istanbuldan bjk deplasmanından puan almak istiyorsak ne yapıp edip ilk golü atmamız şart onun dışında berabere dahi kalmamız çok zor.

Gürkan Asma
28.01.2021, 19:59
Bjk çok kolay pozisyon veriyor, olur da değerlendirirsek şansımız fazla. Bu maçta önemli olan dk 60 sonrasını oynayabilmek. Sonradan giren nkodou, adem vs sevmediğimiz tarzda adamlar.

güneyli
28.01.2021, 20:38
Bu maçta uzun süre daha önce yaptığımız toplu defans futbolunu deneyeceğimizi düşünüyorum. Kanatları iyi kapatıp fırsat kollayacağız gibi. Umarım şanslı günümüzde oluruz.

Fatih Öztürk
28.01.2021, 20:46
Masallah diyelim gelmeden yazmistim avrupaya cok iyi fiyatlara satilir alinirsa diye oyle olacak insallah sakatlik falan olmazsa..

En fazla 1 seneye kadar yurtdışı transferi olacaktır hem de en az 15 milyon avro'ya.

Fatih Öztürk
28.01.2021, 20:48
Zor olacaktır tabi ama kazanacağız. Kargaları hakemlerden başka kimse alamaz elimizden. Vay efendim kadroları iyiymiş falan, bok iyi. Biz oyunu tuttuğumuz müddetçe basar geçeriz.

yorumsuz6117
28.01.2021, 21:40

Allah korusun sakatlık falan geçirmezse Trabzonspor'a ciddi para kazandıracağı açık, hedefi Avrupa, o yüzden Trabzonspor'u seçerek doğru tercih yaptı, önümüzde ki sezondan sonra tutamayız muhtemelen elimizde, ciddi kalitesi var Berat'ın..

Fatih Öztürk
28.01.2021, 21:46
Allah korusun sakatlık falan geçirmezse Trabzonspor'a ciddi para kazandıracağı açık, hedefi Avrupa, o yüzden Trabzonspor'u seçerek doğru tercih yaptı, önümüzde ki sezondan sonra tutamayız muhtemelen elimizde, ciddi kalitesi var Berat'ın..

Bu kalitede bir oyuncu daha alsak, her sene birini elden çıkarıp oyuncu maaş bütçesini karşılardık. Biz ekonomik anlamda tam bir dengeye oturduk. Bu çizgiyi bozmadan devam edersek bu lig bize vız gelir, her sene Avrupa'da onlarca maç yaparız. Yav dün ki maç sonrası tüm camianın yaşadığı duygusal yoğunluğu bizden başka hiç kimse yaşayamaz, olamaz böyle bir şey, mümkün değil. Hayatımızın merkezine oturttuğumuz bu olgu, bu sevgi bambaşka bir şey, anlatılacak gibi değil.

Onur Erçetin
28.01.2021, 23:06
Fark etmez. Bizim takım bu ligde kolay kolay maç kaybetmez. Başımızda hoca var. Çok alacakları var. İntikam görüyorum hocam. Sergen'in de kulağını çekecek. :D
Kolay kaybederiz demiyorum ama fiziksel anlamda çok zorlanacağımız kesin.Sürekli aynı adamlarla 90 dk çıkarmaya çalışıyoruz.Beşiktaşta her türlü kontra atak silahı var,öne geçerler alırlar Nkoudou ve Töreyi oyuna daha da tehlikeli olurlar.Yorulan oyuncuların yerine oyuna sokabilecekleri adamlar çok fazla.

Kupa maçından sonra acayip moralliyiz bundan ötürü yine 90 dk deli gibi mücadele edeceğimiz kesin ama dediğim gibi fiziksel anlamda zorlanacağız.Alternatif kadromuz berbat.Senin kanat yedeklerin Safa ve Sarı,adamların kanat yedekleri Nkoudou,Töre,Lens ve Hasic :)

Onur Erçetin
28.01.2021, 23:12
gs karşısındaki halimiz olmasın da yine sahada
En büyük fark Ekuban olacak.Gs maçında Ekuban oynasaydı %100 yenerdik onları.Ekuban olmayınca ileride çok ağır kaldık.Nwakeame teknik kapasitesi yüksek bir oyuncu olsa da aşırı ağır bir oyuncu,sprinter bir isim değil.Djaniny zaten sarhoşun teki,zar zor koşuyor.Orta alanda Baker-Parmak-Flavio üçlüsü oynadı.Sağ kanatta Yusuf Sarı gibi kafası çalışmayan bir oyuncu oynadı.Bu yüzden Gs maçında çok ağır kaldık.Pas oyununda zaten yeterince kaliteli kilit açan isimler yoktu,kontra atak oyunu için de en etkili isim olmayınca takım adeta çöpe döndü.

Ekuban ve Nwakeame ikilisinden birisine özellikle Ekubana birşey olursa takım biter.Bu adamların yedekleri Safa ve Sarı gibi bomboş adamlar.

Ekuban Beşiktaş defansını çok zorlayacaktır.Bakerin keseceği toplarda da Hugo etkili olacaktır tahminen.

artvints
28.01.2021, 23:24
Genel olarak düşük tempoda, ağır hücuma çıkarak ve garanti oynayarak geldik buraya kadar. Beşiktaş simdiye kadar karşılaştığımız en sert rakip olacak. Zayıflık gösterdiğimiz anda üzerimize çok adamla gelip, sıkıştırırlar. Zaman zaman önde tehdit etmemiz gerekiyor.

Oyunu kitleyerek oynasak bile hücuma çıkışlarda 3 adama bırakırsak işi topu çabuk kaybederiz, maç çekilmez hale gelir. Topu kaptığımız anlarda çok adamla hücuma destek verip rakibi geri koşturmamiz, iki yönlü oynamamız gerekiyor.

Yenilsek bile düzgün bir görüntü vermemiz önemli.

One geçersek çok iyi olur. Bu seviyede geriye düşüp maç çevirmek için henüz hazır değil takım. Set hücumunda bek ve orta sahadan yeterli katkıyı alamiyoruz.

sessizkral_1
28.01.2021, 23:47
ligin bence ne tempolu ve iyi oynayan takımı ile karşılaşacağız, keşke doğru transfer hamlelerini yapsaydık kadro genişliğini sağlasaydık.Sıkıntılı bir maç.

only ts
29.01.2021, 00:03
Pazar gecesi.. sergenin sinirde kıpkırmızı olacak suratı gözümün önüne geliyor..hakem makem yardım etmezse bir çirkeflik yapabilirler. Ama o da kurtaramayacak

Oğuz B.
29.01.2021, 00:16
Zor maç.

kaçarava
29.01.2021, 00:31
Genel olarak düşük tempoda, ağır hücuma çıkarak ve garanti oynayarak geldik buraya kadar. Beşiktaş simdiye kadar karşılaştığımız en sert rakip olacak. Zayıflık gösterdiğimiz anda üzerimize çok adamla gelip, sıkıştırırlar. Zaman zaman önde tehdit etmemiz gerekiyor.

Oyunu kitleyerek oynasak bile hücuma çıkışlarda 3 adama bırakırsak işi topu çabuk kaybederiz, maç çekilmez hale gelir. Topu kaptığımız anlarda çok adamla hücuma destek verip rakibi geri koşturmamiz, iki yönlü oynamamız gerekiyor.

Yenilsek bile düzgün bir görüntü vermemiz önemli.

One geçersek çok iyi olur. Bu seviyede geriye düşüp maç çevirmek için henüz hazır değil takım. Set hücumunda bek ve orta sahadan yeterli katkıyı alamiyoruz.

Korakor oyunda ligdeki her takıma karşı zorlanıyoruz zaten. Onun için tempoyu düşürüp pas yapmaya çalışıyoruz. Orta sahada Berat hariç fizikli oyuncumuz yok, ki o da yeni geldi. Parmak ve Baker ikili mücadelelerde çocuk gibi kalıyor. Flavio onlara göre agresif ama o da cüsseli değil. Öndeki 3lüden de Ekuban hariç rakine cevap verecek oyuncu yok. Nwakaeme ve Djaniny ters adamlar da olsa tempoları ve mücadeleleri çok düşük. Berat ve Baker ile bir şekilde baskıyı kırmayı deneyeceğiz.

Tempo, kondisyon ve birlikte hızlı hücuma gidip defansa gelme konularında sıkıntımız kamp yemeden tamamen geçmeyecek gibi. Transferler pansuman olur. Benim tahminim bu sorunlar oyundaki ürkekliğe neden oluyor. Bekler çıkmıyor fazla. Orta sahayı ne olursa olsun boşaltmıyoruz. Önceki sayfalarda yazılmış. Misal bjk herkesi ceza sahası ve çevresine sokuyor nerdeyse. Göztepe maçının ilk yarısında stoperleri resmen orta saha çizgisindeydi, diğer herkes yayılmış rakip yarı sahaya. Bizim bunu yapacak tempomuz yok.

Derbi moduna girmeden yenemeyiz o kesin. Bu da maç başından sonuna kadar hırslı ve odaklı oynamaktan geçiyor.

samatyaboy
29.01.2021, 00:36
Bjk'nin sol kanadı çok iyi, bizim sağ bek sıkıntılı.Hakeme gerek kalmadan ilk yarı oyun kopabilir, bunun için sağ beki hiç çıkarmamalıyız.

memmedaga
29.01.2021, 01:46
kadro da alternatif yok
yedek yok
beraberlik iyidir

Halil Alemdar
29.01.2021, 02:14
—————Uğurcan—————
Serkan—Edgar—Vitor—Marlon
————-Flavio—Berat———
Ekuban—-Bakasetas—-Nwaka
——————Djaniny————-

İyi olurdu :D Yalnız içimden bir ses müthiş maç olacak ama kaybedeceğiz diyor.

Gökhan Balcı
29.01.2021, 02:17
gelse de şu adam parmak mı baker mi tartışması bitse

yorumsuz6117
29.01.2021, 03:45
Beraberlik çıkarırsak iyi sonuç olur..

Murat Keçeci
29.01.2021, 08:24
Lig lideri ile deplasmanda zorlu bir sınav vereceğiz.Oyun kalitemizde son maçlarda ciddi bir yükseliş var.Maçı kazanabilir miyiz zor ama imkansız değil neden olmasın.

Rakibi analiz kısmına geçersek gs ve goztepe maçları rakip hakkindaki tüm şifrelere sahip iki maç o maçları iyi etüd edersek hedefimize ulaşırız.

Sergen yalcinda ligin kurnaz akıllı hocalarindan biri o da dengeli futbol oynatarak bireysel oyuncu kalitesiyle sonuca gidiyor.

Kadrosunda 16-17 oyuncuyu mümkün oldukça rotasyona sokuyor.Bizde çalışmamızı bu 16-17 kişi uzerinden yapmaliyiz.Hangi oyuncu ne özelliğe sahip ne tarafa çalım atar ne ayağını kullanır herşeyı en ince detayına kadar ezberlemeliyiz.

En güçlü silahlari ghezzal ve abaubakar ozellikle bu iki isme sıkı markaj uygulamak lazım.larin ise gizli golcü olarak abaubakarin kilitlendiği maçlarda sahneye çıkıyor onu da sürekli göz hapsinde tutmalıyız.

Ozellikle kanat oyuncularimizin performansı çok önemli olacak.bek-acık uyumunu maksimum seviyeye çıkarmalıyız.Ozellikle bjk nin hareketli kanat oyuncularina dikkat etmeliyiz.En başta n'koudu bizim beklere en ters gelecek oyuncu bu bence onu da iyi analiz etmeliyiz.Abdullah hoca en cok beklerimizin üzerinde durmalı oralardan açık vermez isek maç ortada geçer.

Duran toplarda ise vida,larin,atiba gibi oyunculara dikkat etmeliyiz.

En güçlü ve derin kadroya sahip olduklari bölge orta saha ayni kalitede 5-6 oyuncuları var bizim bu bölge o kadar geniş değil dolayisiyla maçın temposunu mümkün olduğunca düşürmek sabirlı ve disiplinli oynamamız gerekiyor.

Yenilmeyecek bir takım değiller orneğin son maçta göztepe kendi beceriksizligi sebebiyle yenildi.önce kalecileri yumurtladı.1-1 oldu sonra kontra atak dan 2 yi atma şansı varken cok net firsatı kaçirdilar bu maçlarda kazanmak istiyorsan böyle basit hatalar yapmayacaksin sen rakibi cezalandirmazsan sonuclarina da katlanırsın.Bizim oyunculara bu konu da güveniyorum.Çunku bizde ugurcan nwakame ekuban ligin degerli oyuncuları var ama dedigim gibi oyun olarak başabaş mücadele etmeliyiz basit top kayıpları yapmamaliyiz.Kanatları da iyi kilitleyip tempoyu düşürürsek bir adim öne geçeriz.

Birde onemli bir konu skora göre oyun.Diyelim ki öne gectik.Heyecan yapmadan normal oyunumuza devam etmeliyiz.Bazen skor avantaji aldigimiz maclarda panik yapiyoruz sakin ve sogukkanlı olmaliyiz.

Ceza sahamiz içinde uyanik olmaliyiz ellerimize kollarimiza dikkat edelim.Birde lüzumsuz kayarak girmeyelim ceza sahasinda.

Bjknin ozellikle defansta bircok defosu mevcut güçlü oldukları yer yani orta sahanin direncini kirarsak o zaman o savunmadaki defolarını işleyebiliriz.

Oyuncularımıza yürekten başarılar dilerim.Çifte zafer haftamız olur inşallah.

asilhamsi
29.01.2021, 09:24
—————Uğurcan—————
Serkan—Edgar—Vitor—Marlon
————-Flavio—Berat———
Ekuban—-Bakasetas—-Nwaka
——————Djaniny————-

İyi olurdu :D Yalnız içimden bir ses müthiş maç olacak ama kaybedeceğiz diyor.

ideal kadro bu olur.

bence efecan hücumcu sag bek olarak düşünülüyor olabilir.

Kimi zaman da ekuban en önde semedo yedek ve efecan sağ kanat olur.

iki transfer ile elimiz epey kuvvetlenir.

Bana kalırsa hem 8 hem 10 oynayabilen yunus hamlesi de kadro kalitesi açısından önemli.

Yunus form tuttuktan sonra

-----yunus---berat---bakasetas----

seyir zevki yüksek ve uyumlu merkez olur.

Doğukan Uçan
29.01.2021, 09:48
Beşiktaş
Fenerbahçe
Başakşehir

şu 3 maçı en azından yenilmeden geçersek üst sıralara yerleşiriz. 1 puan iyidir.

Sinan.K
29.01.2021, 11:59
Baskan bu maca özel prim vermeli cok önemli mac bu maci aldikmi gelcek transferlerlere kafaya oynariz ne yapip edip yenilmemeiz lazim

ÖmürKaradeniz61
29.01.2021, 12:19
Bu maç özelinde acayip hislerim var,kolbastı görüyorum,horon görüyorum,hocanın kasketini görüyorum.

ahamitokutan
29.01.2021, 12:37
yenersek ciddi ivme kazanırız. çok önemli maç. zor ama süper kupa moraliyle beraber neden olmasın diyorum. bjk kaç maçtır bir şekilde kazanıyor artık tökezlemeleri gerekiyor.

ÖmürKaradeniz61
29.01.2021, 13:47
Aboubakarı mahveder Hugo. Beni o nokta çok düşündürmüyor bizim tek zorlanacağımız nokta Ghezzalın karşısındaki oyuncu olur.

samatyaboy
29.01.2021, 15:11
Nkodu'nun Serkan karşısındaki perfonmansı etkileyici olur.

Mustafa YILMAZ
29.01.2021, 16:08
bjk sezon başında hakemlerle öyle bir ittirildi bu onlara puandan çok öz güven olarak geri döndü.

özgüven futbolcunun kalbidir. şuan oldukça iştahlılar.

bizde iyi bir hava yakaladık, taşlar yerine oturdu sayılır, takımda yavaş yavaş oyun alışkanlığı sağlanıyor ki berat transferi kilit bi hamle oldu dahası berat sanki yıllardır bu takımdaymış gibi oynuyor, adaptasyon sürecini yaşamadı hiç.

bjk'nin presini kırmamız şart bu yüzden top bizdeyken çok hareketli olmamız lazım sürekli pas akışı sağlamalıyız.

Özgür Öztürk
29.01.2021, 17:22
Zor ama içimde ki ses 3 puan bizim olacak diyor.

Avcı Başakşehir - Ok
Avcı Beşiktaş - Ok?

Doğukan Uçan
29.01.2021, 20:22
pazar akşamı yine hakem konuşulur.

zorroid
29.01.2021, 20:55
Bu maç bende. Kaybetmeyiz maçı.

arda.61
29.01.2021, 22:43
Galatasaray maçı gibi olmaz inşallah. Hislerim kaybetmeyiz diyor beraberlik iyidir.

BlackPanther
29.01.2021, 22:50
ŞAMPİYON TRABZONSPOR

https://www.sporx.com/img/ilk11/2021/01/29/cdb0362044b5f6829f8591cc5b9c1d76999284.jpg

Emre B.
29.01.2021, 23:35
Bu maçı kazanmamız çok zor. Karşımızda derli toplu bir takım olacak.

SM-A515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cyberentalpi
29.01.2021, 23:45
maçı alırsak başka yöne yöneliriz.
Eğer kaybedersek 4. 5. bitiririz öyle bir maç.

Kaybedersek net 4 yada 3 oluruz. Bu şapşal anadolu takımları varken 5. olmayız

artvints
30.01.2021, 03:37
Transferler maçın havasını değiştirebilir. Bjk transfer yapmadi henüz. O negatif enerji sahaya yansiyabiliyor.

Trabzonspor 61
30.01.2021, 04:31
Bjk transfer yapmadı. Ben beraberlik falan istemiyorum, galibiyet istiyorum. Bjk hakem itelemesi ile gidiyor kaç haftadır. Biz daha ne yaptıgını bilen takımız. Avcı sistemi yavas yavas oturtuyor.

Vurup geçelim diyorum

SALDIRAY
30.01.2021, 07:55
Zor ama şu maçı bir şekilde alırsak yeni transferler ile bambaşka konumda oluruz. Sezonun en önemli maçı

ANIL
30.01.2021, 08:06
Bakasetas kadroda olacakmış.

Trabzonspor 61
30.01.2021, 08:43
Yunanı direkt koy orta sahaya oynasın. Terim koydu onyekuruyu anında. Bakasetas zımbalar kartalı

hyasin61
30.01.2021, 09:38
Avcı rakibin durumunu biliyordur ve ona gore planlarını yapmıstır.Akıllı oyundan taviz vermezsek sıkıntı yaratırız Besiktas'a karsı.Bakasetas'ın varlıgı buyuk tehtit olacaktır.

Kadir
30.01.2021, 10:02
Kazanırsak işin rengi değişir..

Samet Berber
30.01.2021, 10:03
Bakasetas bugünkü antrenmana katılacakmış ben Abdullah hocanın yarın bir sürpriz yapıp 11 başlatabileceğini düşünüyorum.

yorumsuz6117
30.01.2021, 10:23
Bakasetas hazır futbolcu 11'de başlamalı bence yarın.. Kazanamıyorsak kaybetmememiz gereken çok kritik bir maç..

ÖmürKaradeniz61
30.01.2021, 10:26
Bakasetas yarın oynar,hazır adam takımıda biliyordur zaten üç aşağı beş yukarı. Adam motive zaten koy kaleleri delsin.

Furkan Özdem
30.01.2021, 10:37
Kazanırsak büyük ivme yakalarız. Ancak olumlu havayı kaybetmemek için en kötü beraberlik şart oğlu şart.

KARAGOZLUM
30.01.2021, 10:45
Yalniz bjk kalecisi baya kova

hyasin61
30.01.2021, 10:47
Yalniz bjk kalecisi baya kova

Aynen kalecileri zayıf halkaları.

ilelebeTS
30.01.2021, 11:04
Kupa maçı kadrosu bekliyorum. Hoca kazanan takımı bozmuyor. Baka kulübede olur, Yunus kadroda olmaz.

mawro61
30.01.2021, 11:50
Kazanamazsak fark 14 puan olacak.
Yani bu sezonu kapatacagimiz anlamına gelir.
Umarım bir supriz yapabiliriz.

Hasan61
30.01.2021, 11:56
Ghezzal tarafından Larin'e atılacak ters toplar en büyük çekincem.

yorumsuz6117
30.01.2021, 13:53
Kazanamazsak fark 14 puan olacak.
Yani bu sezonu kapatacagimiz anlamına gelir.
Umarım bir supriz yapabiliriz.

Trabzonspor'un hedefi ligi ilk 4'de bitirmek bu sezon..

Sefa Murat Dokuz
30.01.2021, 14:19
Bu maçı kazanalım, maç sonu bana DM’den mesaj atan ilk kullanıcıya Bakasetas forması hediye edicem. TS Clup alışveriş çeki de olur. Nasıl tercih ederse.

Oğuz B.
30.01.2021, 14:20
https://pbs.twimg.com/media/Es-qx03XcAIrbTl?format=jpg&name=4096x4096

Halil Alemdar
30.01.2021, 14:30
Pakazetas bence de 11 başlamalı ama sanmıyorum. Baker Flavio Berat olur gibi. Parmak sakatsa tabii.

Veysel
30.01.2021, 14:46
bu yavru şikecilerin yorumlarını okuyabileceğimiz aktif forumları yok mu

Emre Çömez
30.01.2021, 14:51

https://forum.donanimhaber.com/forumid_307/tt.htm

Trabzonspor 61
30.01.2021, 14:52
Forza beşiktaş var bi tek. Aktif olarak. O da kilitli üyelik istiyor. Ekşi sözlükte fazlalar ama

ÖmürKaradeniz61
30.01.2021, 14:52
Pakazetas bence de 11 başlamalı ama sanmıyorum. Baker Flavio Berat olur gibi. Parmak sakatsa tabii.

Hoca apartopar götürdüğüne göre 11 başlayacak Bakasetas.

Veysel
30.01.2021, 14:55
https://forum.donanimhaber.com/forumid_307/tt.htm
Teşekkürler

Forza beşiktaş var bi tek. Aktif olarak. O da kilitli üyelik istiyor. Ekşi sözlükte fazlalar ama

Buraya üyeyim ama eskisi gibi aktif değil burası başka yere mi geçtiler diye düşünmüştüm.

ÖmürKaradeniz61
30.01.2021, 15:01
Bakasetasın ve Nwakaemenin şutları gol şansı yaratır çünkü rakibin kalecisi sırf desinler altyapıdan oyuncu oynatıyorlar diye oynuyor. Biz Uğurcanı parlatınca kimse iyi kötü bakmadan yerli kaleci oynatmaya başladı.

artvints
30.01.2021, 15:20
Hatay çabuk çabuk 2 yaptı, biz biraz düşük tempoyla oynuyoruz, belki bjk'ye ters gelir.

DeAgLeMaNyAq
30.01.2021, 16:11
Olası bir galibiyette BJK ile aramızdaki puan farkının 8’e düşeceği yorumlarına katılmıyorum. Bunun için 3 farklı galibiyet gerekiyor ki o da normal şartlarda pek mümkün değil...

Oğuz ZEYTİN
30.01.2021, 16:39
Beşiktaşlıların "Sizi hep eziyoruz" ezberine kulak asmamak lazım. İstanbul'daki son on maçın sadece üçünü kazanabildiler. Biri de Quaresma'nın Yusuf Erdoğan'a tekme attığı, Mete Kalkavan'ın yönettiği maç.

Gökhan Balcı
30.01.2021, 17:29
Sen hedefimde şampiyonluk yok dersin ama böyle bir maçı kazandıktan sonra hedef kendiliğinden belirir. Geçen sene de olan şey buydu mesela. Her şeyden önce sen takım olarak doğal adaysın. Bir anda ivme kazanır ve tepeyi zorlarsın. Büyük takımsan baskı oluyor falan diye düşünemezsin baskı senin büyük takım olmanın doğal sonucudur çünkü. Bu beklentidir seni her daim yukarıyı hedeflettiren. Bundan çekinmemek ve hedefe yürümek gerek diye düşünüyorum. Her şeyden önce bir futbolcunun hedefi ne kadar mühimse motivasyonu da o kadar büyük olur. Bu takıma gelen futbolcu puan tablosundan önce takımın ne hedeflediğini bilmelidir ki maksimumunu verebilsin.