PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 20. Hafta | Trabzonspor 3-1 İttifak Holding Konyaspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4

B61
17.01.2021, 20:57
Takımımız, Süper Lig'in 19. haftasında Konyaspor'u sahasında konuk edecek. Artık hedef ilk 4 gibi... Galibiyet şart.

Fatih Öztürk
17.01.2021, 21:32
Kazanırız. Bu sefer 3 gol bekliyorum.

Murathan
17.01.2021, 21:33
zor maç. ismail kartal dünkü maçı izledikten sonra aynı anlayışla çıkar, zaten meraklısı. kazanabilirsek çok güzel olur.

Arda'
17.01.2021, 21:48
Uğurcan
Edgar - Hosseini - Hugo
Kamil - Berat - Baker - Marlon
Ömür
Ekuban - Tony

MetehanS
17.01.2021, 22:08
Zor maç, kazanırsak süper olur, ama zor.

Sinan.K
17.01.2021, 22:26
Kamil Hugo Edgar Marlon

Berat Hosseini
Abdus
Ekuban Wakayeme
Djanini

Yiğit SARI
17.01.2021, 23:38
İlla 4 savunma oynayacaksak ki 3 savunma oynayamayız bu oyuncu grubuyla

lütfen sağ bek kamil veya pereira başlasın

olcay_61
17.01.2021, 23:54
Kamil Hugo Edgar Marlon

Berat Hosseini
Abdus
Ekuban Wakayeme
Djanini

Eldekilerle çıkılacak en iyi 11, belki pereira ile başlanabilir

Sercan Keleş
18.01.2021, 00:05
Antalya maçında demiştim ligin en absürt takımı ile oynuyoruz. Puan kaybı çok olağandı diye. Konyaspor ise bizim ligde en rahat yeneceğimiz takım. Hatta fark atarız.

korkusuzmaraz
18.01.2021, 00:12
ismail kartal oyun oynamaktan ziyade oyun bozma konusunda çok iyi bir hoca. Yalnız bizde oynanan bir oyun yok. Ben ilginç bir maçın bizi beklediğini düşünüyorum. :)

TrabzonVictory
18.01.2021, 01:33
Trabzonspor'umuz saha avantajını kullanarak Konya maçına çok iyi hazırlanıp Allah'ın izni ile maçı kazanacağız ve çok önemli 3 puan alacağız...

DeAgLeMaNyAq
18.01.2021, 01:58
Antalya maçına göre senaryosu farklı bir maç olacak gibi gözüküyor. Konya eskisi kadar kompakt bir oyun sergilemiyor. Gol yemeden öne geçersek kazanma şansımız artar. Berat'ın direkt 11'de başlaması beklenmiyor. Serkan kesik yerse muhtemelen Pereira ile başlarız. Kamil bu sezon sağbekte hiç şans bulmadığından onla başlamak sürpriz olur. Ancak bu sezonun en büyük yatırımı olan Hugo'yu bu maçta da oynatmazsak, 4 maçtır kullanmamış olacağımızdan ona yer açmak için Edgar sağbekte kullanabilir. Veyahutta Hosseini'yi ön liberoya atıp Baker veya Parmak'tan biri kesilebilir...

smart
18.01.2021, 05:23
https://www.sporx.com/konya-takimi-ilk11-953523https://www.sporx.com/img/ilk11/2021/01/18/b4e776fbc98e0a4b6b3ff365a866892f953523.jpg

Murat Keçeci
18.01.2021, 08:53
Hiçbir maç kolay değil iyi konsantre olarak bu maçı almalıyız.Üst grupla makasın açılmasına izin vermemeliyiz.Ligde daha çok maç var her hafta sakatliklar,hastaliklar,ekonomik problemler gibi bircok faktör takimları etkiliyor.O nedenle moral motivasyonumuzu her zaman yuksek tutmaliyiz ve üst grupla makasin acilmasina izin vermemeliyiz.O grubun içinden uzun vadede düşüşe geçecekler olacaktir.

Antalya maçını iş kazası olarak değerlendirip yolumuza devam etmeliyiz gerçektende iş kazasıydı maçın senaryosu başka yere gidecekken tam tersi başka tarafa gitti mesela basaksehir ve gs maçlarinda da puanlar kaybettik ama onlar iş kazası değildi oyun olarak da skor olarak da bizden üstün oynamıştılar.

Oyuncu kalitemizi mutlaka arttirmaliyiz.Iyi bir hocayla iyi defans yapabilirsin ama iyi hücum yapmak için hocadan fazlasina yani futbolcu kalitesinin yükselmesine ihtiyaç var.Abdullah Avci takimı beraber kompakt oynatmak adına yapabileceğini yapiyor ama iyi şut cekmek, sağdan soldan isabetli orta kesmek,gol vuruşu yapmak bunlar futbolcularin kontrolünde olan şeyler.

Gelelim birde penalti mevzusuna 7 metrelik kaleye penaltı atışlarını komik bir yüzdeyle gole çeviriyoruz tamam penaltı kaçar ama 10 vuruştan 8 i gol olur 2 si kaçar attiğinla kaçirdiğinin kafa kafaya olması normal değil.

cakalkerem
18.01.2021, 09:42
kalitemiz yetmiyor malesef

mete61bordomavi
18.01.2021, 09:51
Hiçbir maç kolay değil iyi konsantre olarak bu maçı almalıyız.Üst grupla makasın açılmasına izin vermemeliyiz.Ligde daha çok maç var her hafta sakatliklar,hastaliklar,ekonomik problemler gibi bircok faktör takimları etkiliyor.O nedenle moral motivasyonumuzu her zaman yuksek tutmaliyiz ve üst grupla makasin acilmasina izin vermemeliyiz.O grubun içinden uzun vadede düşüşe geçecekler olacaktir.

Antalya maçını iş kazası olarak değerlendirip yolumuza devam etmeliyiz gerçektende iş kazasıydı maçın senaryosu başka yere gidecekken tam tersi başka tarafa gitti mesela basaksehir ve gs maçlarinda da puanlar kaybettik ama onlar iş kazası değildi oyun olarak da skor olarak da bizden üstün oynamıştılar.

Oyuncu kalitemizi mutlaka arttirmaliyiz.Iyi bir hocayla iyi defans yapabilirsin ama iyi hücum yapmak için hocadan fazlasina yani futbolcu kalitesinin yükselmesine ihtiyaç var.Abdullah Avci takimı beraber kompakt oynatmak adına yapabileceğini yapiyor ama iyi şut cekmek, sağdan soldan isabetli orta kesmek,gol vuruşu yapmak bunlar futbolcularin kontrolünde olan şeyler.

Gelelim birde penalti mevzusuna 7 metrelik kaleye penaltı atışlarını komik bir yüzdeyle gole çeviriyoruz tamam penaltı kaçar ama 10 vuruştan 8 i gol olur 2 si kaçar attiğinla kaçirdiğinin kafa kafaya olması normal değil.

Çok doğru. Hakikaten bu takıma penaltıcı şart. Ya da penaltıların artık çalışılması lazım. Penaltılardan çok eziyet çekiyoruz. Üstelik çalışması da en zevkli şey olsa gerek.

asilhamsi
18.01.2021, 09:58
serkan,baker,parmak mutlaka kesik yemeli.

----------ugurcan---------

---edgar--husaini---hugo---

joe----berat-----favio----marlon

----eku-----semedo----waka----

bence en akla yatkın kadro.

mete61bordomavi
18.01.2021, 10:06
Bu maçta Antalya maçındaki puan kaybını da dikkate alırsak, üç puan kritik bir önemde görünüyor.
Bir ya da puansız ayrılmamız halinde bu sene çöküş süreci başlar ve takım moral ve motivasyonunu kaybedebilir.
Geçen senelerde olduğu gibi 4-0 veya 6-0 gibi bol gollü mağlubiyetler olağan hale gelebilir.

Çünkü bir takım hedefsiz kalır da isteğini de kaybeder ve umutsuz kalırsa çöküş kaçınılmaz olur!

UĞUR DURTAŞ
18.01.2021, 11:51
Uğurcan

pereira-edgar-hugo-marlon

huseyni-flavio-berat

ömür-ekuban-makayeme

Faruk BERBER
18.01.2021, 15:38
Konyaspor'da Zymer Bytyqi'ye dikkat.

Kazanacağımızı düşünüyorum. Konyaspor savunma hattını oturtamadı haftalardır, sürekli değişikliğe gidiyorlar.

HOPA'LI TS'Lİ
18.01.2021, 16:30
İlk 4 hedefi gerçekçi olan bu sene
Her galibiyet çok önemli bu yolda

Faruk BERBER
18.01.2021, 16:45
Hasan Tüncel'in haberine göre hoca Berat, Pereira, Hosseini ve Afobe'ye ilk 11'de şans verecekmiş bu maç.

Muhtemel 11; Uğurcan, Pereira, Hugo, Edgar, Marlon, Berat, Hosseini (Baker) Ekuban, Nwakaeme, Ömür, Afobe

ilelebeTS
18.01.2021, 18:15
Hosseini gerçekten oynarsa 3-5-2 gibi bir şey olur. Ama Hosseini'yi oynatma hem de önliberoda oynatma sevdası nerden depreşti anlamadım. Berat-Flavio-Ömür yap geç. Toplara özellikle hücumda 1 tane kafa vuramıyoruz, Hugo göreve.

hyasin61
18.01.2021, 19:09
Yunus Emre Sel'in dedigi gibi ortada Hosseini - Berat ıkılısı olabilir

A. Aydın
18.01.2021, 20:39
Yunus Emre Sel'in dedigi gibi ortada Hosseini - Berat ıkılısı olabilir5 metre yanina pas veremeyen huseyni yi orta sahada oynatmaz herhalde.
Huseyni orta sahada oynarsa rezillik benim icin.
Huseyni oynadigi donemlerede rakip oyunculara attigi uzun toplari hatiliyorum ben sadece.
1 macta tamamem kapanmis rakibe 2 tane isabetli pas atti diye orta sahaya evrilecek degil.

Sonradan girilen haberde berat 30 dk sure alir diyor ayrica.

Doğukan Uçan
18.01.2021, 21:01
sabaha kadar oynansa berabere biter. konya büyüklere çok ters geliyor.

.

iyattara
18.01.2021, 23:23
Konya Antalya yi izlemiştir. Ne yapacaklarını biliyorlar. Bakalım biz hücum organizasyonu olarak ne ortaya koyacağız. Yoksa duran toptan atan gol beklemeye devam.

ersn.alparslan
18.01.2021, 23:56
İskelet kadrodan bir kac oyuncu kaldi. Pereria emekli olcak waka gidecek ugurcan omur gidecek. Geriye kalan cop kadroyu bir kac transferle yamasan ne olacak ? Trabzonspor onu yoneten akilsizlarin capsizlarin sünepelerin cezasini daha cok cekecek.
Bir sonraki ikincilik icin bir 10 yil daha gecmesi lazim.
Ayrica yarin konya elini kolunu sallaya sallaya maci alir.

Uğur Ö.
19.01.2021, 00:06
Takımın ortasahası ve forveti şu atamıyor. Nwakame hariç çalım ve şut atabilen kimse yok. Forvetler cılız, Ömür topu kaleye ulaştıramıyor, Ekuban uzaktan çok zayıf. Takımda acaip şutör eksikliği var. Wakaemeyi sol kanatta perişan ediyoruz git gel yaptırarak. Aslında forvete evirsek kötü olmaz.

-------------Ugurcan-----------

Edgar---Majeed---Hugo--Marlon

----Baker----Berat-----Favio----

--------------Ömür

---------Eku-------Waka----

En azından çöp topçu sayısı azalır böyle bir taktikle. Kanattan zaten gol attırabilecek kimse yok, göbekten delmek lazım ikiye bir ve çalımlarla

memmedaga
19.01.2021, 02:43
bu maçta galibiyet süpriz olur

Ibrahim Gaygusuz
19.01.2021, 07:48
Omer Ali Şahiner gol, ligde sevemediğim futbolculardan biri. Bize karşıda ayrı bir yirtinma işi var sanki.

HOPA'LI TS'Lİ
19.01.2021, 07:51
Omer Ali Şahiner gol, ligde sevemediğim futbolculardan biri. Bize karşıda ayrı bir yirtinma işi var sanki.

Bize karşı nedense bir hıncı var bu çocuğun

Çok da antipatik geliyor hareketleri

3 puan alamazsak yine kabus

Zor maç

Ersun gibi savunma yaparsa işimiz zor

Ceza sahası dışından şutlar çoğaltılmalı kapanan takımlara

ahamitokutan
19.01.2021, 08:45
şikebahçeli ismail kartal yine şikebahçeli ersun yalan gibi bize özel bilenecektir. arkayı sağlam tutup maça hızlı başlayıp 1-2 atıp rahatlayamaz isek yine sıkıntılı bir maç bizi bekliyor. her zaman olduğu gibi orta saha çok önemli. o yüzden artık görmekten usandığımız baker parmak peynir ortasahası ile maçlara çıkmamalıyız. en azından biri kenarda olmalı. millet oyuncu alıyor aynı gün sahaya atıyor, bizim aldığımız en erken 1 ayda sahada oluyor. Berat oynasın artık gelmiştir kendine. Son maçta gol attığı için Afobe yi 11de başlatır hoca. adam gitmiyor ise bir şekilde faydalanabildiğimiz kadar faydalanmamız lazım.

pReN@_61
19.01.2021, 10:19
Gadromuz sıgındılı.Güç bir yere kadar yetebiliyor malesef, sonra dökülüyor takım.

Yiğit SARI
19.01.2021, 10:37
Hasan Tüncel'in haberine göre hoca Berat, Pereira, Hosseini ve Afobe'ye ilk 11'de şans verecekmiş bu maç.

Muhtemel 11; Uğurcan, Pereira, Hugo, Edgar, Marlon, Berat, Hosseini (Baker) Ekuban, Nwakaeme, Ömür, Afobe

Sallamış

Sağ bekte umarım kamil veya serkan dışında birisi oynar

İlker Yazıcıoğlu
19.01.2021, 10:41
Sallamış

Sağ bekte umarım kamil veya serkan dışında birisi oynar

Canini'yi de keseceğini sanmıyorum, kesmemeli de, Afobe denen arkadaşa katlanamıyorum...

Son maçta gol atması bir şeyi değiştirmez...

İ. SARAL
19.01.2021, 10:54
Bu kadar değişiklik yaparsa maç gider. İyi kötü bir kadro istikrarı sağlandı, oyunda düzelme var. Yeni transfer gelene kadar aynı şekilde devam etmeli. Hugo yerine dönmeli.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

worldmaster
19.01.2021, 11:00
Antalya maçından sonra rakiplerin bize karşı ne oynayacağı belli.

Yiğit SARI
19.01.2021, 11:19
Canini'yi de keseceğini sanmıyorum, kesmemeli de, Afobe denen arkadaşa katlanamıyorum...

Son maçta gol atması bir şeyi değiştirmez...

Geçen haftaki takıma hugo ve berat girer çıkar en fazla. Saral'ın dediği gibi transfer olmadıkça değişiklikleri çok abartmamak lazım

bana kalsa serkan oynamasın diye 10 kişi bile çıkarım da...

-----------------Uğurcan
Edgar --- Hosseini --- Hugo --- Marlon
------------Berat --- Baker
Ekuban----------Ömür----------Wakaeme
-----------------Djaniny

halilaziz61
19.01.2021, 11:21
Pereria kadrodan çıkarılmış

Ya bu takım kadar mide bulandırıcı bir takım görmedim

Abdullah Avcı bi git ya.
ayrılacaksan bile adam akıllı onure edip ayrılırsin. Harbi iğrenç bir camiayiz hem de dibine kadar

Bu mobbing prezaleti bir yerden tanıdık geldi
Hatırlayalım onur-bursk-novak-sosa-sorloth şimdi de pereria

Midemiz bulanıyor

halilaziz61
19.01.2021, 11:31
Yanılmıyorsam Abdullah Avcı bir başakşehir maçından sonra pereria gibi oyuncularla çalışmak istemem demişti.

İroniktir ki kaptani emre belezoglu şerefsizi idi.
Eğer onun intikamını alıyorsa avcının bu takımda yeri yok. Ts kimsenin kendi egosunu tatmin yeri degil

Uğur Ö.
19.01.2021, 12:20
Yanılmıyorsam Abdullah Avcı bir başakşehir maçından sonra pereria gibi oyuncularla çalışmak istemem demişti.

Eğer onun intikamını alıyorsa avcının bu takımda yeri yok. Ts kimsenin kendi egosunu tatmin yeri degil

Hiç normal bir olay değil. Bende hatırladım bu lafı. Sürekli kadro dışı bırakıp takıma alıyor, sanki intikam almak istiyor

Burak Bıyıklı
19.01.2021, 12:31
Pereira'ya yapılan yanlıştır. Takımın tek eksik mevkisi sağ bek gibi davranılmasın. Kaldı ki iyi kötü 3 tane futbolcu var orada. 6 ay daha takımın kaptanını tutarsın takımda. Yazın da planlarını uygularsın. Şu an pereira gitse 11 seviyesinde sağ bek alınabilecek mi? Ben hiç ihtimal vermiyorum. Hal böyleyken şimdi gönderilmemesi gerekiyor.

İlker Yazıcıoğlu
19.01.2021, 12:35

Engin için demişti o lafı...

champions
19.01.2021, 12:55
Parmak ve Baker denen gereksizleri görmeyelim artık.

Abdülkadir--Flavio--Berat--Tony---
------Ekuban---Djaniny------------

Hamza Yilmaz
19.01.2021, 13:02
Hocam sonuna kadar arkandayiz eyv ama buna ne gerek var?

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

Turgay Atalay
19.01.2021, 13:04
Madem mevzuu performans yetersizligi...

-----------------Ugurcan--------------------
K.Ahmet---Edgar----Hugo-----Marlon
-------------Hosseini------Berat---------
Y.Sari--------------Ömür-----------Nwakaeme
---------------------Ekuban-----------------

ilk 11 iyle sahaya çik da samimiyetine güvenelim Sn.Abdullah Avci.

Turgay Atalay
19.01.2021, 13:05

Engin Baytar icin demisti onu.

Gökhan Balcı
19.01.2021, 13:10
İçerde ne olduğunu bilmeden yorumlamak pek doğru değil. Sahada olan bitene bakarsak da serkan yetersiz pereria da fiziken yetersiz. Serkanın kendi yetersizliğini kabul etmesi pereria'nın da yaşlandığını kabul etmesi gerek. Edgar denenebilir sağ bekte nasıl performans göstereceği biraz muamma olsa da.

halilaziz61
19.01.2021, 13:18
Engin Baytar icin demisti onu.

Yanlış hatirlamisim kusura bakmayın İlker abi ve sana teşekkür ederim

altugoguzhan
19.01.2021, 13:44
Yenileceğimizi düşündüğüm karşılaşma. Umarım yenildiğimiz takdirde de yönetim kadronun kalitesizliğini görür ve birşey yaparlar.
Avcı'nın işi zor, kendisinin yerinde olsaydım direk istifa ederdim, aklı selimle yönetilen bir klüpte çalışmak daha doğru bir karar olacaktır.

Ufuk
19.01.2021, 13:45
Bytyqi bizim maçta 11 başlar herhalde. İki maçtır sonradan oyuna sokuyorlar, 2 asisti var. Uzaktan şut atuyor, duran top kullanıyor, ortaları etkili. Millet saçma sapan yerlerden pırlanta bulup getiriyor biz İngiltere'de futbolcu denmeyecek adamları alıp geliyoruz.

Ahmet Kara
19.01.2021, 13:50
Hosseini'yi ön liberoya atacağına 3-5-2 oynatmak daha doğru olur.
Haftalardır Ömür'ü 10 numara da oynatmak zaten fahiş bir hata.
En son oynayacağı mevki orası.
Flavio ile ilgili soru soruyorlar. Adamı 10 numara olarak görüp taraftarla dalga geçer gibi cevap veriyorsun.
Bizim ne oynayacağımız belli. Yani hiçbir şey oynamayacağız.
Bir şekilde 1-0 kazanırsak kazanırız.

Ozan Yılmaz
19.01.2021, 13:50
vay be bugün maçımız varmış ve hala transferimiz yokmuş

hyasin61
19.01.2021, 14:32
Ugurcan - Serkan - Hugo - Edgar - Marlon - Berat - Baker - Ekuban - Omur - Nwakaeme - Djaniny buyuk ihtimalle kadro boyle olur

Faruk BERBER
19.01.2021, 14:36
Ugurcan - Serkan - Hugo - Edgar - Parmak - Berat - Baker - Ekuban - Omur - Nwakaeme - Djaniny buyuk ihtimalle kadro boyle olur

Sol bek Parmak mı olacak bu durumda :)

hyasin61
19.01.2021, 14:38
Sol bek Parmak mı olacak bu durumda :)

Sol beki unutmusum :) Parmak yerine Marlon

ilelebeTS
19.01.2021, 14:39
Ya bu Hakan Arslan koronadan gelip direkt maça çıktı ve bize gol de attı. Berat için 30 dk oynayacak falan deniyor, koy oynasın.

Antonio
19.01.2021, 15:04
Yeniliriz.

ÖmürKaradeniz61
19.01.2021, 15:05
Ya bu Hakan Arslan koronadan gelip direkt maça çıktı ve bize gol de attı. Berat için 30 dk oynayacak falan deniyor, koy oynasın.
Takım kalitemiz o kadar düştü ki Berat gibi bir oyuncu bile gelip koskoca Trabzonspor’da direkt 11 olarak başlıyor.

Kemal Duru
19.01.2021, 15:19
Takım kalitemiz o kadar düştü ki Berat gibi bir oyuncu bile gelip koskoca Trabzonspor’da direkt 11 olarak başlıyor.

Berat nasıl oyuncu çok fazla bilmiyorum ama şu parasızlıkta bir adamın bonservisine 2,5 milyon euro veriyorsan o adam zaten 11'de oynamalı. Yoksa niye aldın derler adama.

Sefaenes
19.01.2021, 15:58
Serkan yine takımi yakar. Her puan kaybi baskana yazar

Soner Albayrak
19.01.2021, 16:00
Avcı'nın da bu Serkan aşkına anlam veremiyorum bir türlü.

Hoca olmuyor işte da bu adamdan. Neyi zorluyorsun?

Konya birçok takıma göre diri ve organize takım. Puan kaybı kesin gibi.

HOPA'LI TS'Lİ
19.01.2021, 16:17
Avcı'nın da bu Serkan aşkına anlam veremiyorum bir türlü.

Hoca olmuyor işte da bu adamdan. Neyi zorluyorsun?

Konya birçok takıma göre diri ve organize takım. Puan kaybı kesin gibi.

Pereira 37 yaşında, hep adam geçiliyor.

Serkan yetersiz.

Hala sağ bek sorunumuz var.

Bence Marlon da yetersiz bir sol bek

HOPA'LI TS'Lİ
19.01.2021, 16:18
Serkan yine takımi yakar. Her puan kaybi baskana yazar

Bek olarak boyu kısa ve sadece topu izliyor.

İyi bir bek çevre kontrolü de yapmalı aynı anda

HOPA'LI TS'Lİ
19.01.2021, 16:24
Ugurcan - Serkan - Hugo - Edgar - Marlon - Berat - Baker - Ekuban - Omur - Nwakaeme - Djaniny buyuk ihtimalle kadro boyle olur

Baker ve Serkan zayıf halka

Flavioyu neden kesti yahu?

Pereira varsa JP oynamalı

Djaniny-Afobe arasında seçim yapamadım. 18 hafta oldu. İkisi bir Sörloth etmiyor.

Kısacası iyi bir forvet şart

ilelebeTS
19.01.2021, 17:24
Antalya maçı zor olacağı belliydi, lehimize 2 tane kırılma anı oldu değerlendiremedik. Bu maç da benzer maç. Bu sefer fırsatları değerlendirmemiz lazım.

ÖmürKaradeniz61
19.01.2021, 17:30
Çok zor maç,Avcı geldiğinden beri ilk defa bu maçtan ümitsizim. Konyaspor’u sevmiyorum leş bir takım.

abuzun61
19.01.2021, 17:35
Hosseini kadrodan çıkarılmış ağrıları olduğu için. O da 11'de olmayacağı için sorun çıkarmış olmasın. Durup dururken ne ağrısı bu.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilelebeTS
19.01.2021, 17:37
Hosseini kadrodan çıkarılmış ağrıları olduğu için. O da 11'de olmayacağı için sorun çıkarmış olmasın. Durup dururken ne ağrısı bu.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Klasik Hosseini. 2-3 maç oynar 2 maç sakat.

Isko6161
19.01.2021, 17:39
Ulan senin beline be Majid

Sinan.K
19.01.2021, 17:43
Hosseinilende uzatmaya gerek yok kronik sakatlari yolamak lazim Yusuf sarida öyle

ilelebeTS
19.01.2021, 17:51
Hugo var sadece 11'de gerisi aynı.

https://pbs.twimg.com/media/EsGm-ujXEAIiVhC?format=jpg

Doğukan Uçan
19.01.2021, 17:58
başakşehir küme düşüyor forvete kısa boylu norveçli forveti almamız lazım

Sinan.K
19.01.2021, 18:01
Bu Avciyida tam cözemedim begendim bir teknik adam ama cok kompleksli bence hadi pereirayi gecdim serkan nedir yahu göruyorsun iste olmuyor kamil 10 tane serkan eder onuda gecdim hala parmak baker israri burda herkes hakan yesil diye diye dilerinde tüy bitti demeki bise var bu cocukta su macda parmagin yerine oynasa ne olur ne kaybederiz ? simdi oynamayacaksa ne zaman oynicak bu cocuk

Murathan
19.01.2021, 18:01
taraftarın gazına gelip kamili oynatmamasına sevindim ama bu flavio hocaya ne yaptı anlamış değilim.

Sinan.K
19.01.2021, 18:03
taraftarın gazına gelip kamili oynatmamasına sevindim ama bu flavio hocaya ne yaptı anlamış değilim.

yapma renktas kamil iyinin kötusu dogru lakin 10 tane serkan eder serkan kadar kazma bi sagbek görmedim futbol sade mücadelelen olmuyor o ayak duzelmnez 20sinden sonra o ayagi duzeltemesin

Giallorossi
19.01.2021, 18:06
Kronik sakat Hosseiniye yaptigimiz 750.000 euroluk teklifi geri cekmeliyiz. Sezon sonuna kadar takimda takilsin ve ardindan tesekkür edip yollar ayrilmali

Arda'
19.01.2021, 18:07
Zamanında Robinho ile tek forvet oynama ısrarı yüzünden şampiyonluk verdi şimdi de Parmak ve Serkan takıntısı başladı hocanin

emrahtuna
19.01.2021, 18:12
hoca en azından kadro istikrarı sağladı 3 maçtır gayetde iyi oynuyoruz..inşallah orta saha hücuma biraz destek verir. 3 puan önemli dahada aşağılara inmemek adına..

Murathan
19.01.2021, 18:13
antalya maçı hocanın ciddi manada moralini bozmuştur diye umuyorum. çok hızlı bi başlangıç bekliyorum.

emrahtuna
19.01.2021, 18:14
bu arada berat keşke 11 başlasaydı

korkusuzmaraz
19.01.2021, 18:14
Evet super yildizlardan dolayi pereira kadroda yer bulmamadi. Ayrica yedeklere iki stoper huseyin turkmen ve atakan gunduzu almak nedir birini alican sadece. Hakan yesil, sukeyman cebeci, cafer tosun (as tzkimla antremanlara ciktigini dusunuyorum) ne alip veremedigi var bu adamin. Sonra flavio neden yedek flavio ne yapti bu adama.

Ahmet Kara
19.01.2021, 18:15
geçen haftadan memnunmuş demek ki hoca.

leavemealone
19.01.2021, 18:15
Yeter be kardesim yinemi serkan bu nedir ya
Her mac gol yedirtiyor sacma salak defans yapiyor

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

serdaracıl
19.01.2021, 18:16

serkan'ı top diye oynar

İ. SARAL
19.01.2021, 18:18
Başlayacağım şimdi takmalarınıza. Her seneyi geçtim her ay başka oyuncuya takıyorsunuz. Parmak'tı şimdi sıra Serkan'da. Adam 7/24 takımla birlikte, sizden iyi bildiği kesin.

YAVUZ6155
19.01.2021, 18:22
Serkan Asan bence de yedeğe çekilmeli ama çocuğa ekstra yüklenmek linç etmek neden ?

Bırakın hoca istediğini yapsın bu kadar tahammülünüz de olsun.

Sefaenes
19.01.2021, 18:23
Başlayacağım şimdi takmalarınıza. Her seneyi geçtim her ay başka oyuncuya takıyorsunuz. Parmak'tı şimdi sıra Serkan'da. Adam 7/24 takımla birlikte, sizden iyi bildiği kesin.

oynadigi futbol ortada 2 sininde parmak asla 11 oyuncusu degil yedek olarak daha faydali,serkan asla Trabzonspor oyniyacak oyuncu degil bir oyuncuyu böyle kazanamazsin

mmert
19.01.2021, 18:26
Parmak'ın yaptığı neyi yapamıyor Flavio anlamıyorum.

Mevzu alayım yanıma vereyimse dersin Flavio'ya ya o da verir. Parmak 1.5 senedir ceza sahasına bile koşu yapmıyor.

DeAgLeMaNyAq
19.01.2021, 18:27
Hoca'nın söylediğine göre Hosseini'nin bel değil kasık problemi varmış ve normalde 11'deymiş. Pereira konusunu maç sonrasında açıklayacakmış...

champions
19.01.2021, 18:27
Flavio bu kadroda banko oynar, umarım Berat bir an evvel formayı kapar ve şu Perez işi olur da casperlardan kurtuluruz.
Konya'nın bile kulübesi bizden kötü değil.
Hamle oyuncuları Afobe ve Yusuf olan takımın şampiyonluktan bahsetmesi inanılmaz komik.
Güya bu sezon geniş kadro kuracaktık.

Sinan.K
19.01.2021, 18:32

Abi yapma allah askina bizde az cok Futbolu biliyoruz Serkan Kamilden iyi topcu mu sen söyle

A. Aydın
19.01.2021, 18:33
Parmak'ın yaptığı neyi yapamıyor Flavio anlamıyorum.

Mevzu alayım yanıma vereyimse dersin Flavio'ya ya o da verir. Parmak 1.5 senedir ceza sahasına bile koşu yapmıyor.Bence mecburiyetten parmak oynuyor.
Flavio tek hamleli oyuncu. Oyun kuramaz.
Parmak kotu de olsa tarz olarak sisteme daha uygun.

İ. SARAL
19.01.2021, 18:34
Abi yapma allah askina bizde az cok Futbolu biliyoruz Serkan Kamilden iyi topcu mu sen söyleİyi ki oynuyor. Hoca, bile bile ayağına mı sıkacak?

Enaldo61
19.01.2021, 18:35
Majid sakatlanmış geçmiş olsun. Allahtan Ekuban sağlam. Hugo düzelmiş herhalde tam. Kamil, Serkan'dan iyi topçu. Form durumlarına bakarsak da, Flavio sahada Parmak kenarda olmalı.

61_Hasan_69
19.01.2021, 18:37

Şu varsayımda hiç bir hocayı eleştirmek bize düşmez o zaman

İ. SARAL
19.01.2021, 18:40
Şu varsayımda hiç bir hocayı eleştirmek bize düşmez o zamanOyuncu seçimi hakkında diyorum. Taktik, diziliş, oyuncu değişikliği vs gibi konularda yorum yapmak normal ama oyuncuların son durumunu, antrenman performanslarını vs en iyi hoca bilir diye düşünüyorum.

Ufuk
19.01.2021, 18:40
Zamanında Robinho ile tek forvet oynama ısrarı yüzünden şampiyonluk verdi şimdi de Parmak ve Serkan takıntısı başladı hocanin

Geçen sene nasıl Okanla şampiyon olmadılarsa Avcı döneminde de Avcı ile kaybetmediler. Geçen sezon Avcı olsaydı ve isterse forvete Mahmut'u koysaydı yine şampiyon olacaktı. Okan gsyle yarışırken isterse forvete lewa çeksin yine ikinci olacaktı. Bu kendileriyle değil yarıştığıyla alakalı. Ben askerdeydim o dönem, başakın tüm sözleşmeler, haılatları belediyenin geliri, kaç sponsoru var onların maliyetleri vs haftalarca tvlerde konuşuldu. Seçim tweetleri atıldı. Helal olsun gsye. Hiç sevmem ama örnek alınması gereken çok özellikleri var.

Antonio
19.01.2021, 18:41
Flavio bu takımda dinamo gibi koşan tek adam. Geçen yıl orta sahada bile randıman alan Ünal hocanin prensi kamil ahmet yetersiz değil. Serkandan 10 kat iyi oynar Abdürrahimin suçu nedir?

mmert
19.01.2021, 18:43
Bence mecburiyetten parmak oynuyor.
Flavio tek hamleli oyuncu. Oyun kuramaz.
Parmak kotu de olsa tarz olarak sisteme daha uygun.

Bence Parmak ne yaparsa yalandan yapıyor. Maç içinde 3-4 kez güzel dikine gidiyor ama bu sefer de pas tercihi yanlış ya da bire bir oynayamıyor.

Baker - Abdülkadir Parmak yan yana oynayınca yadırganmıyor. Yadırganmıyordan kastım parmak kötü diyor herkes ama mevki olarak denmiyor. Bence Ömür çok daha dinamik, daha güçlü ama Abdüş orda oynatılacak denilse "vay abdüş orda olur mu" denir.

Baker - Abdüş > Baker - Parmak

Yiğit Gayretli
19.01.2021, 18:43
Takım kaptanının gördüğü muamele hoş değil. Başka bir şey demek istemiyorum.

61_Hasan_69
19.01.2021, 18:46
Sehic ısınırken sakatlanmış yerine Eray Birnican oynayacak

Sinan.K
19.01.2021, 18:47
İyi ki oynuyor. Hoca, bile bile ayağına mı sıkacak?

Böyle oyuncuyu yok edersin tamamen heleki bügünkü kötu bi sonucda

Enes Başkaya60
19.01.2021, 18:47
Takım kaptanının gördüğü muamele hoş değil. Başka bir şey demek istemiyorum.

Haklısın kardeşim hiç hoş degil bence de bizim vedalar neden böyle kötü oluyor anlamıyorum ..

Ahmet Kara
19.01.2021, 18:48
Sehic ısınırken sakatlanmış yerine Eray Birnican oynayacak

Şut atamıyoruz ki kaleye.

Soner Albayrak
19.01.2021, 18:52
Kadroda olan bir tane embesil yüzünden maçı seyredesim gelmiyor.

GencTurk6161
19.01.2021, 18:53
Tipik beraberlik maçı.

smart
19.01.2021, 18:54
Kadroda olan bir tane embesil yüzünden maçı seyredesim gelmiyor.
1 tane mi var

DeAgLeMaNyAq
19.01.2021, 18:54
Pereira bu zamana kadar önemli katkılar yapmıştır. Üstelik sadece saha içi performansıyla değil takımı sahiplenişiyle de övgüyü hak etmiştir. Serkan ise FB'li yorumcuların söylediklerinin aksine bu boşluğu kesinlikle dolduramamıştır. Lâkin takımın kaptanı dahi olsa Hoca'nın tercihlerine karışılması doğru değil.
Kaldı ki Abdullah Hoca da gelir gelmez Pereira'yı kesmedi 3 maç üst üste şans verdi. Benzer durumu FB'de Gökhan yaşıyor. O da takım kaptanı olmasına rağmen bir anda kesik yedi...

iyattara
19.01.2021, 18:55
Hayde çocuklar 1 0 tarifesi kazanalım. Bordo mavi forma giyiyorsunuz biraz değerini bilin elinizden geleni yapın sahada.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

jönts
19.01.2021, 18:58
"Nwakaeme'yi göbekte oynatıyor, Avcı hoca değil." diyen yok mu ya?

smart
19.01.2021, 19:00
hahaha serkan iyi orta kestirtti

Manu61
Takım 30-40 pas yapıyor top Uğurcan'a gelince saçma bir uzun topla atak bitiyor ve bazen az önceki gibi gol pozisyonu yakalıyor rakip. Sıkılmaya başladım bu işten.

Emre Doğan
Marlon rahat kafa vurdurtmadı.

leavemealone
19.01.2021, 19:01
Serkan yine formda dakika 3 gol yiyorduk

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

trabzonsevdamuz
19.01.2021, 19:01
Marlon rahat kafa vurdurtmadı.Gecen hafta serkanin yapacağı oydu

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

smart
19.01.2021, 19:02
serkan müthiş bir taktik faul

Ahmet Kara
19.01.2021, 19:03
Rezalet başladık.

trabzonsevdamuz
19.01.2021, 19:03
Kötü başladık

Manu61
19.01.2021, 19:04
Beklerimiz yine harika başladı.

memmedaga
19.01.2021, 19:04
Pereira konusunda hocamın hata yaptığını düşünüyorum,kadro dışına gerek yoktu ayrıca

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

chener
19.01.2021, 19:05
Konya orta sahada eziyo bizi, net şekilde şans golüne ihtiyacımiz var.

Mehmet Fatih Yavuz
19.01.2021, 19:07
Adamlar orta sahada bizim orta alana göre 2-3 kere daha atletik.

Ekuban uçta Samedo kanatta mı ? Doğru görüyorum sanırım. :)

DeAgLeMaNyAq
19.01.2021, 19:07
Rakip faktörü hemen kendini gösterdi. 3 gün önce pas yapmaktan yorulan takım, şimdi baskı gördüğü için bir türlü oyun kuramıyor...

Sefa Toyer
19.01.2021, 19:09
Djanini virüsü takımı eksik oynatıyor, bekler yetersiz.

Sefaenes
19.01.2021, 19:09
Konya nin kalecisi en rahat macini oyniyacak anlasilan

naimbektas6161
19.01.2021, 19:10
Bekler felaket.
Baker ve parmak çok kötü.

Turgay Atalay
19.01.2021, 19:11
Performans he performans alin size performans. Geberikler sürüsü.
Aldigi her topu kaleciye dönen futbolcularin .......

emre6117
19.01.2021, 19:12
Bekler felaket.
Baker ve parmak çok kötü.

Enzoyu mu alıyorsunuz, yanına perezi mi alıyorsunuz bilmiyorum.
Ben bu çöpleri izlemek istemiyorum.
Bu kadar sacma bir takıma katlanmak zorundamıyız.
Bu mac özellikle takım cok kötü.

smart
19.01.2021, 19:13
bomboş ya bomboşşşşşşşşşş

memozcan
djaniniye henüz top ulaştıramadık bile.. ondan sonra bazı gevşekler adam yetersiz der.. adamın yetersiz olması başka mevzu anlarım ama adama biz henüz top ulaştıramadık.

hücumda toplar on numumaramızdan başlayarak sürekli geri dönüyor.. neden?

ahamitokutan
iyi olan var mı ki herkes b*mb*k

naimbektas6161
Marlon daha önündeki adama pas veremiyor şaka gibi

smart
o değil de ekuban'ın yine bir al da at pasını hiç ettiler yazık lan şu adama

Soner Albayrak
19.01.2021, 19:14
Penaltı değil mi lan?

emre6117
Oyuncular o kadar heyecansız oynuyordu, hic umurlarında degil gibi.daha maçın basi, mac bitse de gitsek morundalar.
Ne oldu maçtan önce kavga mi etti bunlar.ne bu ruhsuzluk.

memmedaga
abdüş de kıpırdanma var son maçlarda ama bir türlü sonunu getiremiyor...
wakamenin düşüşü adamı delirtir..
maçın sonucu bu 2 oyuncunun performansı belirler
wakamenin kaçırdğına bakılırsa ömür ekstra işler yapmalı

kaçarava
Rakibi durdurmakta bu kadar zorlanan başka takım var mı? İkili mücadelelerde net üstünlük sağlayan oyuncumuz yok gibi.

gurur6134
19.01.2021, 19:15
Mevcut kadroda ne parmak ne baker yazilacak ilk isim flavio olur oraya cok yumusak kaliyor orasi flavio yokken

Sefaenes
19.01.2021, 19:15
pas bile veremiyor djanini nasil bir futbolcu ya bu Allah askina

trabzonsevdamuz
19.01.2021, 19:16
Enzoyu mu alıyorsunuz, yanına perezi mi alıyorsunuz bilmiyorum.
Ben bu çöpleri izlemek istemiyorum.
Bu kadar sacma bir takıma katlanmak zorundamıyız.
Bu mac özellikle takım cok kötü.Gecen hafta ikisinin istatistikleri de 0 dı yani aramızdaki biri girse farklı olmazdı.simfi hicbisey olmamış gibi ikiside oynuyor.huseyniyi 6 numara oynatacakdi ne oldu

DeAgLeMaNyAq
19.01.2021, 19:17
Spiker attırdı...

odyseuys
goooooooooooooolll

Sefaenes
Baska Takim olsa bu tecrübesiz kaleciyi sut manyagi yaparlar di denerlerdi biz kaleye bile sutumuz yok. Pas yaparak mac alinmaz derken gooool geldi

odyseuys
aferin serkan aferin ulan

Courage
goolll

memozcan
ilk 20 dk kaleye tek şut yok.. organize tek atak yok.. takım tıfıl dolu hala..

maçtan sonra mikrofon ararız anca!!

trabzonsevdamuz
19.01.2021, 19:18
Aferim serkan

serdaracıl
Gollllll

Ekrem D.
Cok guzel gol :)

Ufuk
Spiker çağırdı nwakeme'nin golü :)

İ. SARAL
Gollll

Giallorossi
Makameleeee

Manu61
Ömür bütün savunmayı düşüren bir pas attı.

serdaracıl
Ömür golün yarısı

smart
serkannn

İ. SARAL
19.01.2021, 19:19
Serkan helal olsun.

outlaws61
Yine güzel bir organize atakla attık golü.

Aferin Abdüş aferin Serkan.

memmedaga
abdüş de kıpırdanma var son maçlarda ama bir türlü sonunu getiremiyor...
wakamenin düşüşü adamı delirtir..
maçın sonucu bu 2 oyuncunun performansı belirler
wakamenin kaçırdğına bakılırsa ömür ekstra işler yapmalı

:)

gurur6134
Serkan cop pereira oynamali!!!

Turgay Atalay
Ömür harika pas.

Doğukan Uçan
19.01.2021, 19:20
lan ekuban yanlış yere pas verdi atak gitti

trbzonsporlu
tipik bir kanat bindirmesiyle başaksehir golu attik.
visca caicara isbirligiyle iceriye cevrilen toplar gibiydi.

hakikaten uzun yıllar sonra takımın artık taktik teknik bilen ve bunu takıma öğreten uygulatan hocası var

naimbektas6161
Ah ömür wakaya atsan 2 olacaktı

DeAgLeMaNyAq
19.01.2021, 19:21
Ömür’e nazar değdi...

Emre Doğan
Ömür efsane pas, Serkan da iyi kesti ortayı.

ÖmürKaradeniz61
Ömür öyle bir pas attı ki savunmayı felç etti beyinler yandı.

memmedaga
pozisyon topa müdahele değil mi ?

ozturk

Bence de Pereira ile başlamalıydık.

outlaws61
Abdüş sakatlandı.

Bileğinde bir şey yoktur inşallah.

serdaracıl

Aynen. O pası da atsın artık

Larking
Serkan "çöplükten"futbolculuğa terfi etti bir anda.

40 yıldır değişen bir şey yok.

ahamitokutan
ömür gitti geçmiş olsun

BlackPanther
19.01.2021, 19:22
Şerefsiz Ömüru sakatladı piç

Mehmet BAŞ
Şerefsiz herif, çocuğun ayağını resmen doğradı!

Manu61
Çok tehlikeli pozisyon, bacağı biraz daha araya alsa kırabilir. Sarı karta itiraz ediyor herifler şaka gibi.

jönts
İnşallah Ömür'ün ciddi bir şeyi yoktur. Kötü pozisyon.

TS-Tiryaki
Muşmula surat, Ömürü sakatladı.. kırmızı olmalıydı

Enes Başkaya60
Ömür çok kötü gitti maalesef....

alikk
Herifi biçti hala topa vurdum diyor,topa vurdum diye öldür adamı oldu olacak, tam biraz ritm bulmuştu olacak iş değil

Sefaenes
su kasap hep bizim maclarda cikiyor

Doğukan Uçan
19.01.2021, 19:23
ömür sezonu kapattı kesin

Turgay Atalay
Allah belabi versin Ömer Ali Sahiner. O bacagini eline versinler insallah, sakatladin cocugu.

smart
Yoo Serkan'ın savunması hala berbat;)

gurur6134
2 ay yoktur en az ciktigina gore kasapin teki zaten bu omer ali

BlackPanther
pozisyon topa müdahele değil mi ?

Topa bile olsa arkadan yapılan her müdahele fouldür

Emre Doğan
Ömer Ali nin ne alıp veremediği var TS ile arkadaş...

outlaws61
Kırık mı var acaba.

İ. SARAL
Ömer Ali denilen elemanın bizimle ne sıkıntısı var?

Sefaenes
serkan bu nasil orta ya hic yapma daha iyi

Hamza Yilmaz
Ömür [emoji26][emoji26]

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

BlackPanther
19.01.2021, 19:24
2 ay yoktur en az ciktigina gore kasapin teki zaten bu omer ali
Geçen sezonda birini aynen böyle sakatlamıştı

Mehmet BAŞ
Şerefsiz herif, çocuğun ayağını resmen doğradı!

Bu takımda kanı bozuk şu köpeğin ayağını eline verecek bir adam yok mu?! Kansız köpek her maçta aynı şeyi yapıyor. İt oğlu it!

oguzkoc
ömür fena sakatlandı. topa müdahale ettim diyor bi de adi herif

Emre Veli
Ömer Ali denilen köpeğin bizimle ne sıkıntısı var?

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildigerçekten ben de merak ediyorum

kaçarava
Ömer Ali Şahiner her maç bi tarafını yırtar bize karşı zaten. Uyuz herif.

Varlıbaş61
Bir duran top böyle rezil edilir.

Bu salaklığa hoca ne yapsın Allah aşkına !!

Ceyhun Öncü
Küfür etmem kolay kolay ama o orospu cocugu her Trabzonspor macinda asiri cirkef ve kirmaya yönelik harekette bulunuyor

Kirin su picin ayaklarini

Ufuk
Topa vurdum diyor salak herif. Öyle atlıyor ki durma ihtimali yok her türlü vuracak adama.

Alp29
denemeden çıkarttılar çok kötü bir durum var gibi :(((((

Ekrem D.
Uc haftadir cok sert mudahaleler yapiliyor Omur'e. Futbol hayatini bitirecekler serefsizler.

İ. SARAL
Hakem mal yemin ediyorum.

BlackPanther
Ömer Ali denilen köpeğin bizimle ne sıkıntısı var?

Hep bizden birilerini sakatlıyor

TS-Tiryaki
Süzme birde itiraz ediyor..

Furkan
19.01.2021, 19:25
İnşallah kırık yoktur ama hiç ayağa kalkamadı.

Emre Doğan
Şu oyuncularımız sosyal medyadan linc eden taraftarlarımız. Biraz da ömer ali yi etsin.

odyseuys
şerefsizin evladı bir de itiraz ediyor. topaymış müdahalesi. ulan şerefsiz eline sopa al çık madem her topa vurduğunda bir de rakipe çakarsın. ömür inşallah canı acıdığı için devam edememiştir, gidiş görüntüsü çok can sıkıcıydı...

Timur Mikhail
İnşallah aşil tendonu değildir adam çok iyi oynuyordu yav çok üzüldüm canım çok sıkıldı.

DeAgLeMaNyAq
Topa müdahele ettiği ayağıyla bir şey yapmadı zaten. Diğer ayağını sıkıştırınca sakatlandı...

Yiğit SARI
Böyle tiplere gerekirse sert oynayıp sahayı dar edeceksin

KARAGOZLUM
pozisyonu gormedeim bu seref yoksunu napti kirmizi yemedi mi it herif

Manu61
19.01.2021, 19:26
Çok tehlikeli pozisyon, bacağı biraz daha araya alsa kırabilir. Sarı karta itiraz ediyor herifler şaka gibi.

Sedyeyle çıkması çok kötü umarım korktuğum şey olmaz. Bu tarz sakatlıkları çok fazla gördüm. Umarım kırık yoktur.

Mert Pasa
19.01.2021, 19:26
Allah seni bildiği gibi yapsın bu Ömer Ali denen öfke küpü yıllardır hep böyle

Ufuk
19.01.2021, 19:27
Ligde el kol hareketinden sarı gören tek topcu pereira. Her karar sonrası sallanıyor el konyada.

DNA-TS
Ts düşmanı ömer ali p*ç* sdamı sakatlsdı birde itiraz ediyor utanmaz adi.

BlackPanther
Şu oyuncularımız sosyal medyadan linc eden taraftarlarımız. Biraz da ömer ali yi etsin.
Var mı twitter hesabı?

Emre Veli
İnşallah aşil tendonu değildir adam çok iyi oynuyordu yav çok üzüldüm canım çok sıkıldı.aşil bir kere giderse daha iflah olmuyor

serdaracıl
Burada bile pozisyon topa değil mi diyen adamlar var

trabzonsevdamuz
O mahluk nasıl kırmızı yemedi anlamadım

BlackPanther
Ts düşmanı ömer ali p*ç* sdamı sakatlsdı birde itiraz ediyor utanmaz adi.

Babası belli değil köpeğin!

Turgay Atalay
Bi tane adam gibi kalipli oyuncumuz olsa eline bacagini verir bu kasabin.

Emre Doğan
19.01.2021, 19:28
Var mı twitter hesabı?

Bilmiyorum ki.

memozcan
kalecimiz orta sahaya şişirme top atıyor.. bizim orta saha elemanlarımız topa yükselmiyor bile.. en doğrusunu yapıyorlar.. çünkü orta sahamızın boy ortalaması 138 cm!!!

TS-Tiryaki
Sosyal medyada ana avrat sövülmeli bu muşmula suratlı piçe

adiloş bebe
Ömer Ali’nin yaptığından daha feci bir şey varsa bu pozisyona temiz diyen Trabzonspor’lulardır. Adam resmen kıskaca almış çocuğun ayağını.

bu arada spor bakanını maça yollamışlar aman ne büyük lütuf

arda.61
19.01.2021, 19:29
Ömür ne zaman iyi oynamaya başlasa sakatlanıyor çocuğun şansı yok

memozcan
Babası belli değil köpeğin!

babasını bilemem ama anasının trabzonlu olduğuna bahse girerim!!

smart
şu faul pozisyonunun özetini bir daha versinler

mmert
Ömer Ali senin gibi karaktersizler bu dünyada en büyük acıları çeksin. Karaktersiz it. Her Trabzon maçı aynısı.

İ. SARAL
19.01.2021, 19:30
Bu nasıl futbol adamlatın her hareketi faul.

emre6117
Inşallah aşilde sıkıntı yoktur.tam o bolgeyi sıkıstirdi. takimda.3 tane futbolcu var zaten.gitti biri.

serdaracıl
Baker basit oyna

BlackPanther
19.01.2021, 19:31
Bu konyalılar kırmaya mı gelmişler? Ne oluyor ya?

İ. SARAL
19.01.2021, 19:31
Kasap şerefsizler.

tristram
19.01.2021, 19:32
konya tam kasap takimi olmus.alt tarafi bir mac nedir bu sertlik sanki sampiyonluk maci.serefsizler

alikk
Dayak yiyoruz resmen

Samet Berber
İsmail kartal ne anlattıysa bunlara savaşa çıktılar sanki

Yiğit SARI
Fener'i bi tek bu konuda kıskanıyorum böyle olaylar yaşadıklarında takım olarak bir şekilde reaksiyon gösteriyorlar bizimkilerin umrunda değil

Vurup kırın kırmızı görün demiyorum tabi ki de rakip belli ki futbol oynamaya gelmemiş bir rahatsız edin adamları

kaçarava
19.01.2021, 19:33
Böyle pres yapan takıma iki pas yapabilsen paspas edersin. Baker bi ekstra hareket yaptı final pası atacak pozisyona geldi.

ts_tuncay_ts
Saha yine patates tarlasına dönmüş...

smart
Ya ömürün pozisyonunu doğru düzgün göstermediler

oskayb
19.01.2021, 19:34
Uzun zamandır ilk kez kilitlendim , rakip oyunculara .. bu konyalılara , ses getiren müdahelene sağlık Falvio ; VURDUĞUNUZ GOL VE SES OLSUN !

tanjugunduz
19.01.2021, 19:34
Ömür de İNŞALLAH birşey yoktur

jönts
19.01.2021, 19:35
Ya bu Baker'dan ne istiyorsunuz? Aynı şeyi Mikel'e de yaptınız.

Manu61
Edgar orta saha oyuncularımızdan çok daha cesur.

trabzonsevdamuz
Ömür de İNŞALLAH birşey yokturAyağı adamın altında kalmış. Benim pek umudum yok

Sefaenes
kaleye bir sut cektik gol attik aslinda daha fazla atsak gol gelecek ama takim 10 isi oynuyor djanini sahada ne yapiyor. Ya forvetsiz ciksak daha güzel olur

oguzkoc
19.01.2021, 19:36
ömürlü de olmuyor, ömürsüz de... ömür ün olmayacağı haftalarda ne yapıcaz biz

Antonio
19.01.2021, 19:36
Ömürun sakatlanmasi çok üzdü beni gencecik çocuk.