PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Berat Ayberk Özdemir

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7

Gökhan Balcı
23.11.2021, 13:35
Şu ana kadar beni en çok memnun ettiği maç sonradan girdiği maçtı. Herkesin görmek istediği berat oydu. Ama o sahada hamsik yeteneğinde gibi davranmaya çalışıyor. Sakinliğini soğunkanlılığını takdir ediyorum tekniği de üst düzey ve gelecekte büyük olma ihtimali de kuvvetli. Fakat hamsik gibi olmak istiyorsan her şeyden önce en az onun kadar sahaya karakter koymalısın. Sahip olduğun teknik öyle az buz bir şey değil ama bu bana yeter dersen yerinde bile sayamaz geri gidersin. Dorukhanın senden formayı alması gerekiyor ki sen birsz kendine gel. Çünkü o arzuyu koyduğun tek maç sonradan girdiğin maçtı. Demek ki o formayı garanti görüyorsun. Görme. Yeter deme. Büyük potansiyelin var çok gençsin ziyan etme

Mert Oğuzlu61
23.11.2021, 13:59
Ömür için "eldekini degersizleştirmeyin, kıymetini bilin" dedigimde 5 para etmez vb. yorumlar okuyordum, şimdi sıra Berat'a gelmiş.

Genç yasta TS orta sahasinda banko olan ve merkeze akıl katan, sorumluluk alan, oyun kuran, milli takıma gönderdiğimiz ve muhtemelen Ömür gibi iyi paralar kazandırabilecek yerli oyuncumuza yönelik tıpkı Ömür benzeri garip yorumlar okuyorum.

Maç icinde hataları olabilir, olacak. Genç oyuncudur yeteneklidir kıymetlidir, vasat hedefsiz yerlilerle karıştırmayın, Avcı'nın yaptığı en kritik transferlerden birisidir. Takim için çok önemli bir oyuncu, değerini bilin.

Onur Erçetin
23.11.2021, 14:35
Şu ana kadar beni en çok memnun ettiği maç sonradan girdiği maçtı. Herkesin görmek istediği berat oydu. Ama o sahada hamsik yeteneğinde gibi davranmaya çalışıyor. Sakinliğini soğunkanlılığını takdir ediyorum tekniği de üst düzey ve gelecekte büyük olma ihtimali de kuvvetli. Fakat hamsik gibi olmak istiyorsan her şeyden önce en az onun kadar sahaya karakter koymalısın. Sahip olduğun teknik öyle az buz bir şey değil ama bu bana yeter dersen yerinde bile sayamaz geri gidersin. Dorukhanın senden formayı alması gerekiyor ki sen birsz kendine gel. Çünkü o arzuyu koyduğun tek maç sonradan girdiğin maçtı. Demek ki o formayı garanti görüyorsun. Görme. Yeter deme. Büyük potansiyelin var çok gençsin ziyan etme
Çabukluk ve tempo konusunda gelişmesi lazım.

falcon_61_
23.11.2021, 14:37
Ben geldiğinden beri birkaç iyi maçını hatırlıyorum onun dışında bence çok kötü. İşin savunma yönünü hiç yapamıyor ve asıl görevi de bu. Pas hatası vs olabilir ama birebir mücadele, havatopu , temposuzluk bunlar ciddi olumsuz yönleri.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gökhan Balcı
23.11.2021, 15:53
Çabukluk ve tempo konusunda gelişmesi lazım.

Tabii ki Siopis gibi olmasını bekleyemeyiz ama ortaya o mücadeleyi koyması lazım. Çünkü bana bu şekilde kucka zamanlarını hissettiriyor. Hani onun da yanına altı koyunca orta saha tıkanıyordu ama altı numarayı da yapamıyordu sekiz de değildi ne olduğu belli değildi işte. Profil olarak daha farklı ama çıktığımız sonuç yine aynı beratla. Berat daha teknik uzun pas falan atabiliyor kuckanın da şutları iyiydi. Sadece bu yanlarıyla yetmiyor maalesef. O yüzden berat hazır gençken her şeyini ortaya koymalı ki üst seviyeye çıksın. Ki o kapasitesi de var sadece biraz ciddiye alması lazım

Ozan Yılmaz
23.11.2021, 16:24
Beklediğimiz gelişimi gösteremedi maalesef bugüne kadar,

hatta g.birliği dönemi çok daha parlak ve gelecek vaat eden performanslara sahipti

ozzy!
23.11.2021, 17:55
iyi oynadığı zamanlar da eleştirildi karşısında durdum. ama tempo ve uyuşukluk sorunu çıktı böyle değildi bu çocuk. iniş çıkışlı saha içerisinde uyuyor bazen.
destek olmalıyız ve dorukhanla rekabete girmesi onun için daha iyi olacaktır.

fanatikdevri
24.11.2021, 01:02
Kardeşim biraz oynadığın mevkinin en iyilerini izle,çok savruk ve yavaş kalıyorsun.

Furkan Özdem
24.11.2021, 01:14
Yorumlar genelde çok ağır. Şaşırdım açıkçası ben çok beğeniyorum. Hiçbir zaman saha içinde sorumluluktan kaçmaz, bazen isabetsiz olsa da dikine beklenmedik paslar atar, defansta kritik müdahaleler yapar, top dağıtır takımı rahatlatır vs. Tecrübe kazandıkça çok daha iyi olacak. Benim gözümde yaşını, tecrübesizliğini hesaba katarsak tek eksiği Gençlerbirliği'ndeyken çektiği şutlardan bir tane bile görememiş olmamız. Onun dışında kesinlikle vazgeçilmez takım adına.

Sefer A.
24.11.2021, 01:24
son zamanlarda kesinlikle begenmiyorum, yanindan geçen toplama ayak uzatmamasi en delirdigim sey...
hep aklimdaydi unuttum yazmayi, bjk maçinda Ugurcan'in karsi karsiya kurtardigi var ya iste o pozisyon öncesi ghezzal'in attigi pas var bildigin Berat'in yanindan geçiyor, ulan kayarak müdahaleyi ya da ayak uzatip top kesmeyi orada yapmayacaksin da ne zaman yapacaksin ? inanilmaz gerçekten,, o pozisyonu tekrar izlesin herkes, Berat sâdece bakiyor dolaniyor sahada

sethfilo
28.11.2021, 12:07
Bu maçta yapacağı doğru ve gecikmeyen hamleler ve ( özellikle bugün )hava toplarını seyretmek yada sadece çıkmış gibi görünmek yerine en azından rakibi bozacak sağlam hava topu mücadelelerine çok ihtiyaç duyacağımızı düşünüyorum

mmert
28.11.2021, 18:27
Gerçekten dönüştüğü futbolcuya uyuz oluyorum. Geldiği zamana göre oldukça geri gitti. Joginho zannediyor olabilir kendini ama kim olursan ol sahada koşacaksın. Azim ve istek yerlerde. Parmak kendisinden iyi durumda.

Peres iyi dönerse ki sanmıyorum. Onda da iştah sorunu var. Dorukhan da siopis de zamanla Parmak da önüne geçecek.

Bir sorun var. Yüksek ihtimalle mental ama ne bilmiyorum. İştahlı bir oyunu hiç yok. Sanki feleğin çemberinden geçmiş.

pReN@_61
28.11.2021, 18:49
Tutuktu.

fanatikdevri
29.11.2021, 00:16
Forma garanti değil Berat,ayık ol alırlar elinden formanı,Dorukhan,Trondsen ve Parmak var,Murat Cem bile var,uzaktan izlersin hasret kalırsın,topla kendini,burada forma bulamazsan A Milli de olamayabilirsin.Örn.Yusuf Yazıcı.

Enes Ünal Kaya
29.11.2021, 08:45
Milli takıma gittiği ilk maç heyecandan hatalar yapsada istekli ve arzulu futbolu göze çarpıyordu.

Şuanda da aynı yere gere dönmelisin. Bazen 11'de bazen yedek de kalacaksın.

Siopis 10 dk oyuna girdiğinde bile sahadakileri yiyecek gibi oynuyordu.

Sen çok değerli bir oyuncusun. Vites arttırmana ihtiyacımız var

kaçarava
04.12.2021, 18:06
İkinci yarı beğendim. Yerinde çakılı kalmayıp pres yaparak kaptığı toplar önemliydi.

Mert Pasa
04.12.2021, 18:24
ben begendim ,atlamasi geren bir seviye var kapasitesi de var.Bu olunca +10 m euroluk adam olacak

serdaracıl
04.12.2021, 18:40
Çok iyi oynadı

Faruk UYSAL
04.12.2021, 19:21
Harika oynadı.
Berat bizim takım için önemli bir oyuncu.

pReN@_61
04.12.2021, 19:44
Ayağına sağlık.

DeAgLeMaNyAq
04.12.2021, 20:13
Son dönemdeki en iyi performanslarından biriydi buna rağmen beğenmeyenler çıkmış. Siopis'in yaptıklarıyla Berat'ı kıyaslamak doğru değil...

adiloş bebe
04.12.2021, 21:23
Devre arası soyunma odasında ufak bir fırça yemiş belli. İkinci yarı bayağı bir toparladı ve sahipsiz topları hep topladı.

Adem Akyüz'
04.12.2021, 22:50
2. yarı daha iyiydi.

Mert Oğuzlu61
05.12.2021, 00:27
Berat şu futbolun üzerine koyup seviye atlarsa A kalite oyuncu olacak, düz mantık "bu nasıl 6, kosmuyor yeaa" diyen kisiler konuya çok uzaklar.

Ülkenin en iyi yerli orta sahasına sahibiz, özellikle 2. yari çok iyiydi. Selçuk İnan sonrası yerli ve kaliteli orta saha kazandık yine zirvedeyiz bu kez basaracagiz.

Fanatik34
05.12.2021, 02:36
Oyunculara önyargi ile yaklasanlar Insanlardan nefret ediyorum. Simdi de kurban olarak Berat´i secmisler.

Bundan önceki iki hafta vasat bir görüntü cizmisti ama bugün cok iyiydi. Defansin her yerinde vardi. Özellikle ilkyari bircok Oyuncu vasatalti oynarken, verilen aciklari kapatiyordu. Cok zor pozisyonlara ragmen, neredeyse hic top kaybetmedi. Özelllikle Parkmak´tan sonra Berat´i izlemek bana keyif veriyor. Özellikle Parmak delidana gibi bos bos kosarken, bunu kosmadan yapan bir Oyuncuya sahip oldugumuz icin sükretmeliyiz. Oyuncunun gelisimindeki en büyük engel, maalesef Abdullah Avci! Ofansiv özellikleri de aslinda iyi olan Berat´in ileride olamamasinin tek sebebi taktiksel, keza Hamsik ayni kaderi yasiyor. Dengeli futbolumuzun handikapi...

AMa genc adam Berat Albayrak, böyle devam, daha iyi olmaya devam

Onur Akyüz
05.12.2021, 02:46
Maça kötü başladı ama sonrası tam resital oldu.

Bu çocuğu çok ayrı seviyorum çünkü tam bir modern 6 no daha doğrusu çok büyük potansiyel taşıyor bunu gördüğüm için iyi olmasını ve gelişmesini çok istiyorum.

Maçta;

-%90 pas
-7(6)uzun top
-6(4) ikili mücadele
-pas arası 4
-top çalma 3
-engellenen şut 2

Mükemmel..

Onur Akyüz
05.12.2021, 02:48
Oyunculara önyargi ile yaklasanlar Insanlardan nefret ediyorum. Simdi de kurban olarak Berat´i secmisler.

Bundan önceki iki hafta vasat bir görüntü cizmisti ama bugün cok iyiydi. Defansin her yerinde vardi. Özellikle ilkyari bircok Oyuncu vasatalti oynarken, verilen aciklari kapatiyordu. Cok zor pozisyonlara ragmen, neredeyse hic top kaybetmedi. Özelllikle Parkmak´tan sonra Berat´i izlemek bana keyif veriyor. Özellikle Parmak delidana gibi bos bos kosarken, bunu kosmadan yapan bir Oyuncuya sahip oldugumuz icin sükretmeliyiz. Oyuncunun gelisimindeki en büyük engel, maalesef Abdullah Avci! Ofansiv özellikleri de aslinda iyi olan Berat´in ileride olamamasinin tek sebebi taktiksel, keza Hamsik ayni kaderi yasiyor. Dengeli futbolumuzun handikapi...

AMa genc adam Berat Albayrak, böyle devam, daha iyi olmaya devam

Trabzonspor şampiyon olacağğ ya, 10 puan-15 puan farğ atacağğ ya..

mmert
05.12.2021, 09:34
Berat - Hamsik - Bakasetas
Siopis - Hamsik - Bakasetas

Tercihler ne olacak bakacağız

Güncel durumu biliyorum ama Berat da ilk geldiğinde özel hocayla falan çalışıyordu. Şu an da öyle bir çalışması var mı? Abdüş'teki bariz performans artışı belli.

crixus_61
05.12.2021, 10:54
Kanatlara güzel uzun toplar atmaya başladı. Hamsik effect sanırım

Yiğit SARI
05.12.2021, 11:17
Oldukça kötü başlayıp sonra iyi toparladı. Yalnız savunmadayken ceza sahası içine girip girmeme noktasında hala tereddüt yaşadığı belli oluyor çünkü takım savunması yerleşmişken yay önünde beklemesi gereken yerde yay önünden şut çektiriyoruz adamlara aynı hataya siopis de düştü dün

Uğur Ö.
11.12.2021, 20:52
İğreniyorum seni izlerken, ne top alabiliyor ne adama yetişebiliyor sıfır resmen. Niye oynuyor anlamıyorum formsuzsa oynamasın Parmak bundan daha iyi oynar şuan.

Furkan
11.12.2021, 20:56
Bugün en kötü sıralamam da Yusuf Sarıyla ilk ikiyi paylaşıyor.İkinci yarıda ayağına gelen olumlu kullandığı bir top ya da kazandığı bir ikili mücadele hatırlamıyorum.

crixus_61
11.12.2021, 20:58
Bu adam her maç en iyi maçını oynamalı, vasat hali bile çekilmiyor.

BatuhanB
11.12.2021, 20:59
Hamsik ve Bakasetas gibi iki kaliteli ayakla, iki topçunun hasıyla oynuyorsun ama oyununda da özgüveninde de zerre ilerleme yok be kardeşim.

Ben anlamıyorum.

erolizmts
11.12.2021, 21:01
Top'a bomba muamelesi yapan topçu. Kendisine atılan topları anında atana iade etmekten fazlası yok. Bi top sür arkadaş hani ölmezsin. Çevre kontrolü denen birşey var ama bu arkadaşda o da yok. Kendisine en yakın rakip oyuncu 20 metre uzağında olsa dahi topu yallah tazyik deyip atıyor birine. Her an bir panik havası. Yani malesef. Beklentiyi yüksek tutmamak lazım.

Turgay Atalay
11.12.2021, 21:04
Nefretimsin, rakip eskortu.

Uğur Kalyoncu
11.12.2021, 21:08
Bir orta saha oyuncusu nasıl hava topuna yükselmez.

22-23 yaşında 36 yaşında adam gibi top oynuyor arkadaş.

Bu çocuktan olur diye umutlanmistim ama hem kafaca hem fiziksel ağırlığından bu çocuktan olmaz arkadaş.

Ozan Yılmaz
11.12.2021, 21:10
Boy var, fizik var, güç yok, hırs yok, cesaret yok

[KAPLAN]
11.12.2021, 21:12
1 Çevre kontrolü yapmalısın
2 Çevrenden haberdar olmalısın
3 Çevrende ne olup bittiğinin farkında olmalısın

Murat'
11.12.2021, 21:21
İlk yarıda bir pozisyon vardı, ceza sahasının hemen önünde topu aldı, üç tane Antalyasporlu oyuncunun arasına dalıp topu kaybetti. Bence bu adamın görüş alanında bir sıkıntı var. Sağında solunda ne olduğunu görmüyor. Gereksiz de bir özgüveni var.

Sefa Murat Dokuz
11.12.2021, 21:21
İyi bildiği bir şey var o da yanındaki rakip oyuncuların adımlarını izlemeyi ve refakat etmeyi iyi biliyor.

Doctore
11.12.2021, 21:27
Dorukhanın orta sahaya gelmesi lazım artık yeteri kadar sertlik sağlayamıyoruz. Beratında kulağı çekilmesi lazım. Yerli olması ilk 11 garantisi olması anlamına gelmemeli

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kaçarava
11.12.2021, 21:32
6 numara oynamayı beceremiyor. Rakip agresifse orta alanda çok adamla basıp orayı parselliyorsa Berat ruhunu teslim ediyor. Sahada yok. Savunmada da genelde hantal.

KARAGOZLUM
11.12.2021, 21:33
Kesilmeli uzun sure

Zafer Fidan
11.12.2021, 21:45
Cok boş bir oyuncu.

ahamitokutan
11.12.2021, 21:54
Bir pozisyonda kendi sahamızda yüzü kalemizin tarafa dönük topu aldı. arkasında kimse yok dönse önünde boşboş bir alan var gidecek. ama ne yapıyor geriye Hugo ya da Edgara veriyor. Bu sene birçok kez bu şekilde oynuyor. geçen seneki Berat ile bu seneki arasında dağlar kadar fark var. inanılmaz kötü ve her maç sanki daha kötüye gidiyor. gamsızlıktan mı psikolojik bir sorunu mu var nedir ama artık DİN-LEN-ME-Lİ

falcon_61_
11.12.2021, 21:58
Her maç kötü nederedeyse. Bu maç nirvana oldu

bahadır2561
11.12.2021, 22:06
Kız gibi, abi biraz sert ol ya.

Ben oldum havasında top oynuyor.

redbul
11.12.2021, 22:11
geçen sezondan beri burda berat şampiyonluğa oynayacak kadronun ilk 11 i olamaz derken, kadroyu berata göre kurarım diyen cahiller bugün iyice anlamıştır bu berattan hiç bir halt olmayacağını.

Hamza Yilmaz
11.12.2021, 22:25
Defol git

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

BlackPanther
11.12.2021, 22:42
https://thumbs.gfycat.com/SimplisticPeskyDogwoodtwigborer-size_restricted.gif

Berat. Bu hal ne ya? Ne oldu o basan ısıran hırslı oyuncuya? Sahada yürüyorsun! Önünden geçen topa bile koşmak istemiyorsun. Kendine çeki düzen ver. Milli takıma çağırıldım diye popon havaya kalkmasın!

Ufuk
11.12.2021, 22:43
https://thumbs.gfycat.com/SimplisticPeskyDogwoodtwigborer-size_restricted.gif

Berat. Bu hal ne ya? Ne oldu o basan ısıran hırslı oyuncuya? Sahada yürüyorsun! Önünden geçen topa bile koşmak istemiyorsun. Kendine çeki düzen ver. Milli takıma çağırıldım diye popon havaya kalkmasın!Baka alacak sandi herhalde.

emre6117
11.12.2021, 22:46
Artik.yedege gecme vakti geldi..sonradan oyuna girince daha iyi oynuyor sanki.
Ancak ugurcan, dorukhan oynuyor. A.omur olmayinca berat 3.yerliden dolayi oynamak zorunda oluyor.
Zor bir konu.

serdaracıl
12.12.2021, 00:26
Dayı sen ne oynuyorsun?

Doğukan Uçan
12.12.2021, 09:38
Bu çocuğun ortası yok :D

Ya kötü oynar ya da harikalar yaratır.

Sefa Toyer
12.12.2021, 09:40
İğrenç bir tarzı var. Umarım bir an önce postalanır. Sıradan Anadolu takımlarında takılır.

Mert Acar
12.12.2021, 12:06
Tempo ve sertlik eksiği var.
O bölgede oynayacaksa bunları geliştirmesi lazım.

Gümüshaneli61
12.12.2021, 14:32
Derhal yedege cekilmesi lazim. antalya macindaki hali rezalet ötesiydi. haftalaradir kötü oynuyor.

redbul
12.12.2021, 15:02
Derhal yedege cekilmesi lazim. antalya macindaki hali rezalet ötesiydi. haftalaradir kötü oynuyor.

3 yerli kuralının nimetlerinden yararlanan ve bunun faydasını gören ve kullanan bir adam. yoksa hiç bir şekilde ilk 11 de oynayacak ne çapı ne yeteneği nede kalitesi var.

GencTurk6161
12.12.2021, 15:06
Kızağa çekilmesi gerek. Vasat oynuyor rakibe baskı yok pozisyon takibi yok. Top kendisindeyken Uyuşuk oyununu anladım da boştaki toplara hiç hareketlenmemesi anlaşılır gibi degil.
Bu formuyla ilk 11 oyuncusu olamaz Türk kontenjanı için başka oyuncular var.

BlackPanther
12.12.2021, 20:40
Yedek kulübesi seni bekliyor.

Jackdaniels
13.12.2021, 18:10
Bu ne hantallık kardeşim ?

lazminator61
14.12.2021, 10:40
sezon basindan beri el freni. kosmiyor, top kapmiyor, sürekli yanlar pas. YETER!

Yiğit SARI
14.12.2021, 11:09
Çapraz pasları dışında oyuna karakter koyamıyor artık biraz dinlenmesi ve kendine gelmesi kötü olmazmış gibi geliyor

sethfilo
15.12.2021, 16:35
hedefindeki avrupa için bu futbolla sadece turistik tatile gider, savruk, yetersiz ve ağır

Onur Akyüz
15.12.2021, 17:36
Seni harcarlar buralarda Berat biraz dobarlanman lazım.

Son maç pek etliye sütlüye karışmadı tırstı mı nedir anlamadım o halini?

Ozan Yılmaz
18.12.2021, 18:21
İlk golden önce attığın derin pası sık denemen lazım beratti

kaçarava
18.12.2021, 18:22
Şu hantallığı olmasa...Bu maç 8/10 puan veririm.

Mert Oğuzlu61
18.12.2021, 19:04
Cornelius ve bu arkadaşa yönelik olumsuz yorumlar, iki oyuncunun da takim için ne kadar önemli oyuncular olduğunu anlayamamaktan kaynaklanıyor.

İkisi de çok iyiydi, Berat oyun kuran 6 rolünde Türkiye'de en iyi yerli oyuncu. Daha iyisi var mı ?

Bazıları 6 oyuncusu deli dana gibi koşacak algısıyla eleştiriyor, bu forumda fenerin Gustavo'su bile begeniliyordu, gidin forumlarına bakın neler yaziyorlar. Kazma 6 yerine Berat gibi modern 6 numaraya sahibiz değerini bilin.

Umarım daha da gelişir, şampiyon takimin orta sahası olup efsaneler arasına adini yazdırmak onun elinde.

BatuhanB
18.12.2021, 21:00
Yorumlar, eleştiriler kulağına gitmiş olmalı ki bugün çok daha iyiydi. Fakat yine 1-2 pozisyonda çevre kontrolü eksikliğinden kaynaklanan hatası oldu.

Gözünü seveyim çöz şu top işini.

Fanatik34
18.12.2021, 21:17
21063

Senin ismin Beratinho olsun, yoksa bazilari anlayamayacak...

mawro61
18.12.2021, 22:08
kız futbol takımına layık gördüğüm bu arkadaş bugün tam aksine gayet diriydi. Bu durum partnerinden kaynaklanıyor da olabilir.
sonuçta doğru ve efektif adam paylaşımı oyuncunun temposunu da yukarda tutar.
onun dışında çevre kontrolü vs gibi konularda eksikleri olması normal. çok genç bir oyuncu. oyun görüşü gayet iyi bence.
ama dediğim gibi biraz daha temaslı, fizik gücünü kullanarak ve enerjik bir oyun oynayamazsa, A. parmaktan farkı olmaz.

Murat'
18.12.2021, 22:41
Bugün gayet güzel ve hırslı oynadı, aynen devam.

Oğuz ZEYTİN
18.12.2021, 22:51
Maç başlığında oyumu Berat'a verdim. Bugünkü kurgu tam ona göre... Fakat çok istikrarsız. Umarım bu performansı kalıcı olur.

Yasin Altuntas
19.12.2021, 00:01
Asil sıkıntı dalgali form grafigi. Bugün iyiydi, ama bir sonraki mac bir anda feci kötü oynayabiliyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Uğur Kalyoncu
19.12.2021, 00:36
Yiğidi öldür hakkını yeme. Bugün hem gayretliydi hem de ara ara oyunun yönünü gayet iyi değiştirdi.Ayni şekilde devam eder inşallah.

Adem Akyüz'
19.12.2021, 01:22
Bugün gayet iyiydi.

DURAS
19.12.2021, 10:15
İyi değildi müthişti. Hamsikden öğreneceği çok şey var. Peşini bırakma

pReN@_61
19.12.2021, 10:53
aynen devam.

GencTurk6161
19.12.2021, 21:59
Yine beğenmedim. Pozisyon takibi yok sadece seyrediyor. Forvet arkası olsa sorun etmem ama mevkisinin oyuncusu degil.
Dorukhan ortasahaya geçmeli sende biraz dinlen ve oyununu nasıl geliştireceğine karar ver. Defansif olarak çok yetersizsin belki ofansif özelliklerini geliştirisen ön tarafta değerlendirilebilirsin...

trbzonsporlu
19.12.2021, 22:08
berat hatay maçında müthis oynadı. daha fazla bonservis verilip alınan gsli berkan bunun 2 gömlek altında bir oyuncu.

Mert Pasa
19.12.2021, 22:22
bence bu sezon Avrupa capinda bir oyuncunun dogum sancilarini yasiyor,cok hata yapiyor ama hepsi insiyatif alip daha iddiali seyler yapmak isterken.

Hatay macindaki gibi tercihlerini sahaya yansittiginda cok parliyor,insallah bir standard olusturur

Uğur Ö.
21.12.2021, 20:57
Adam defans yapmıyor, yapamıyor demiyorum bildiğin tercih meselesi yapmıyor. Hoca görmüyor mu anlamıyorum her maç bu adam yüzünden gol yiyoruz.

btnyldz
21.12.2021, 21:08
Rahat şut çektirmelerini ya da önleme isteğinle fake yemelerine değinmeyi geçtim, aşırı yavaş oynuyorsun. Böyle normal bir yavaşlık değil, kağnı gibi. Tercihlerine ve kaslarını yönlendirmene çok çok hız katmalısın. Çok fazla katmalısın.

redbul
21.12.2021, 21:51
1500 defa yazdım ama 3500 defa daha yazacam bu adam trabzonsporda ilk 11 olmaz olamaz olmayacak.

falcon_61_
21.12.2021, 21:54
1500 defa yazdım ama 3500 defa daha yazacam bu adam trabzonsporda ilk 11 olmaz olamaz olmayacak.Ben muhtemelen senden daha çok yazdım. Bomboş bir oyuncu. 10 kişi oynasak hiç değilse o bölgede adam yok diye diğerleri daha çok mücadele. Bu full + full refakat ediyor. 2 tane uzun top atacak diye çekilecek dert değil

hamdi_61
21.12.2021, 21:56
olmuyor aslan parçası bu oyun yakışmıyor.

Yasin Altuntas
21.12.2021, 21:56
Asil sıkıntı dalgali form grafigi. Bugün iyiydi, ama bir sonraki mac bir anda feci kötü oynayabiliyor.

Demek istedigim tam olarak bu iste. Rakip orta saha az biraz isirdigi an kaybolup gidiyor.

btnyldz
21.12.2021, 22:12
Aynı gün içinde 2 defa yazdım şu başlığa ya. Siopis le beraber delirttiniz beni bugün. Gamsız performansa dayanamıyorum.

kaçarava
21.12.2021, 22:15
Tokatçı filminde miydi. Aynaya bak bu surat çok sert olmaz diyordu. Bu hantallıkla olmaz. Sabunlu kaygan zeminde hareket ediyorsun sanki.

Sefa Murat Dokuz
21.12.2021, 22:24
Bu adamı öven futbol bilgisini sorgulasın, oynadığı bölgede 100 tane pasın 100’ünü bile isabetli atsa problem bu.
Havadan gelen topa yönelmez, yanında top süren adama omuz dayamaz, rahatsız etmez, yürür, tembel, uyuşuk, ısırmaz, yumuşak. 90 dk’da 1-2 kez kayarak müdahele yapar o kadar. Rezil bir şey oynuyor. İstersen %100 pas isabetiyle oyna.

Dorukan girdi orta saha kendine geldi. Hırsı mücadeleyi görmüştür.

bahadır2561
21.12.2021, 22:25
Senin yüzünden yedik golü.

Avel avel adama bakacağına adama git vurdurma.

makbernatsu
22.12.2021, 09:47
adam orta sahadan sürerek geliyor bu ve siopis geri geri kaçıyor adamı oraya kadar getiriyor bukadar saçma bir oyun görmedim..beratın acil yedeğe alınması gerekiyor..11 i hak eden adam dorukhandır..siopiste skoru alınca sadece koşması basması için oyuna alınabilir.ikisi de dün berbattı.ama berat böyle giderse ne milli takım ne avrupa..rizeye yada giresuna transfer olur.

lazminator61
22.12.2021, 10:43
bu eleman kosmiyor, mücadele etmiyor, rakibe omuz koymuyor, ikili mücadele girmiyor, hava toplara cikmiyor.
Artik yedekte otursun

pReN@_61
22.12.2021, 21:16
Bu maçtaki performans sana yakışmadı başkan

Fanatik34
22.12.2021, 21:16
Düsmanlarin yine hortlamis, sen bosver, biz görüyoruz. Macin ilkyarisinda vasattin evet, ama vasat bile olmayan o kadar Oyuncu icinde daha iyi olman zaten beklenemzdi. Hugo´nun eksikligi, Trondsen ve Siopis´in berbat oyunu, Peres´in dahi siritmasi karsisinda ne yapman bekleniyor, gercekten anlasilir gibi degil. Ikinci yari yerine giren Dorukhan´da vasati asamadi...iyi oynayan, mücadele eden takimda, gecen haftaki gibi performanslari senden görecegimizi cok iyi biliyorum

redbul
22.12.2021, 22:18
Düsmanlarin yine hortlamis, sen bosver, biz görüyoruz. Macin ilkyarisinda vasattin evet, ama vasat bile olmayan o kadar Oyuncu icinde daha iyi olman zaten beklenemzdi. Hugo´nun eksikligi, Trondsen ve Siopis´in berbat oyunu, Peres´in dahi siritmasi karsisinda ne yapman bekleniyor, gercekten anlasilir gibi degil. Ikinci yari yerine giren Dorukhan´da vasati asamadi...iyi oynayan, mücadele eden takimda, gecen haftaki gibi performanslari senden görecegimizi cok iyi biliyorum

müdür gördüğümüzü söylemek neyin düşmanlığı olacak. bu adamın vasfı, oyunu ,şampiyonluğa oynayan bir takımın oyuncusu değil. bomboş bir adam ne nerde duracağını biliyor ,ne nerde rakibe basacağını biliyor, ne araya pas atar , ne hava topuna çıkar, top rakipteyken escortluk yapar, aldığı top ya yana ya geriye bir kez olsun dikine gittiğini görmedim sen hala diyorsunki düşmanların var ya bırak bu işleri gözünü seveyim.

Mert Oğuzlu61
22.12.2021, 23:31
Maç maç performans yorumları tamam ama genç yaşta TS orta sahasında formayı kapmış milli takıma kadar yükselmiş oyuncuya hiçbir işe yaramaz, çöp tarzı yorumlar cidden saçma.

Cornelius, Edgar, Ömür için de benzer yorumlar okuyordum şimdi bu oyuncular yerine Berat kum torbası oldu, herkesin bir görüşü var ama kritik sezonda şu adamlari bi rahat bırakın yaw :) Adam önceki maçın yıldızlarındandı Altay macinda Siopis ile ikisi kötüydü ciktilar ama çöp, işe yaramaz falan...

Çöp olsa en başta ben çöp derim öyle bi gömerim ki oy oy :))) ama değil ve şampiyon olacaksak ihtiyacımız olan bir oyuncu. Tabii performansını yükseltmeli.

Gökhan Balcı
23.12.2021, 00:28
Kim ne derse desin yetenekli oyuncu. Bence asıl problemi zaman zaman içine düşen oldum havası. Karakter gereği midir bilmiyorum ama daha hırslı olması anlara göre değişkenlik gösteriyor. Bir maçın tamamında baskın olması için belki de sert bir tribün gerekiyordur. İşin özü hem henüz tam bir profesyonel değil hem de tam amatör değil. Bu ikisini düzgünce birleştirdiği zaman berat çok kıymetli bir futbolcu olacak. Tek bir oyuncu ile oynadığımızda evet bence dorukhan hak ediyor formayı ama öyle silinecek bir oyuncu değil kesinlikle berat. Daha çok genç ve bizim ülkede insanlar geç olgunlaşıyor. Örnek Ömür kaç sene sonra basit oynamayı öğrendi çocuk. Berat da zaman zaman hem anormal işlere girişip hep ince yapmaya çalışıyor hem de mücadelesini eksik bırakıyor. Bunların hepsi zamanla aşılacak şeyler. Kumaş olmasa zahmet etme uğraşma derim ama bu çocuk öyle yabana atılacak adam değil.

Fanatik34
24.12.2021, 23:44
müdür gördüğümüzü söylemek neyin düşmanlığı olacak. bu adamın vasfı, oyunu ,şampiyonluğa oynayan bir takımın oyuncusu değil. bomboş bir adam ne nerde duracağını biliyor ,ne nerde rakibe basacağını biliyor, ne araya pas atar , ne hava topuna çıkar, top rakipteyken escortluk yapar, aldığı top ya yana ya geriye bir kez olsun dikine gittiğini görmedim sen hala diyorsunki düşmanların var ya bırak bu işleri gözünü seveyim.Iste bunu diyorum, maalesef sizin o bölgede görmek istediginiz bir Oyuncuya sahip olamayacagiz ama bu Berat´in cok iyi bir Oyuncu oldugunu degistirmiyor iste.
Sizin Berat´tan beklentileriniz ile onun özellikleri örtüsmüyor, bunun bir farkina varabilseniz!! Düsmanlik dedim, cünkü öyle yorumlar yapiliyor ki..size tavsiyem, acin Genclerbirligi´deki Berat´i izleyin.

Ama aslinda bosuna diyorum, cünkü Berat´i Parmak ile karistiyorsunuz. Oyun görüsü olmayan, nerede duracagini bilmeyen diye nitelendirdiginiz Oyunu, takimin Hamsik ve wakayeme´den sonra en iyi Oyungörüsüne sahip oyuncusu. Düsünün bir Oyuncu, topu ayaginda bir saniyeden fazla tutmadan, arkadasina verip oyunu acip, hizlandiriyor.
Genclerbirligi dedim, acin izleyin, bize gelmeden, oynadigi son bes macta 3 gol atan bu Oyuncu, bizde cezasahasina bile girmiyor niye??? Cünkü Abdullah Avci böyle istiyor. Yani Abdullah Avci´nin kontrollü futbolu yüzünden!!! Hamsik bile cok cok altinda oynuyor iken, sucu futbolcuya atmak, ne kadar kolay

objek
25.12.2021, 01:29
Iste bunu diyorum, maalesef sizin o bölgede görmek istediginiz bir Oyuncuya sahip olamayacagiz ama bu Berat´in cok iyi bir Oyuncu oldugunu degistirmiyor iste.
Sizin Berat´tan beklentileriniz ile onun özellikleri örtüsmüyor, bunun bir farkina varabilseniz!! Düsmanlik dedim, cünkü öyle yorumlar yapiliyor ki..size tavsiyem, acin Genclerbirligi´deki Berat´i izleyin.

Ama aslinda bosuna diyorum, cünkü Berat´i Parmak ile karistiyorsunuz. Oyun görüsü olmayan, nerede duracagini bilmeyen diye nitelendirdiginiz Oyunu, takimin Hamsik ve wakayeme´den sonra en iyi Oyungörüsüne sahip oyuncusu. Düsünün bir Oyuncu, topu ayaginda bir saniyeden fazla tutmadan, arkadasina verip oyunu acip, hizlandiriyor.
Genclerbirligi dedim, acin izleyin, bize gelmeden, oynadigi son bes macta 3 gol atan bu Oyuncu, bizde cezasahasina bile girmiyor niye??? Cünkü Abdullah Avci böyle istiyor. Yani Abdullah Avci´nin kontrollü futbolu yüzünden!!! Hamsik bile cok cok altinda oynuyor iken, sucu futbolcuya atmak, ne kadar kolay

Beratin aksadigi anlara dikkat edecek olursak genellikle tek pasi tercih ettigi icin bazen pres altinda bos arkadas bulamiyor haliyle calim atmaya mecbur kaliyor iste o durumlarda bazen top kaybina sebep oluyor bunun disinda top kullanmada barcelonavari bir orta saha oyuncusu goruntusu veriyor topun gelisine gore bostaki arkadasini aninda en iyi goren oyunculardan birisi ayni zamanda topu yerden kaldirmadan kullanma becerisi var her oyuncu boyle paslari sever kontrolu kolay oldugu icin top surme ve calim atma islerini gelistirmesi lazim

Fanatik34
25.12.2021, 01:45
Beratin aksadigi anlara dikkat edecek olursak genellikle tek pasi tercih ettigi icin bazen pres altinda bos arkadas bulamiyor haliyle calim atmaya mecbur kaliyor iste o durumlarda bazen top kaybina sebep oluyor bunun disinda top kullanmada barcelonavari bir orta saha oyuncusu goruntusu veriyor topun gelisine gore bostaki arkadasini aninda en iyi goren oyunculardan birisi ayni zamanda topu yerden kaldirmadan kullanma becerisi var her oyuncu boyle paslari sever kontrolu kolay oldugu icin top surme ve calim atma islerini gelistirmesi lazimXavi´de calim top sürme, calim atma gibi derdi olmayan biriydi
Kisaca Berat su an en az Colman kivaminda, daha da iyi olabilir ama taktik, yani Abdullah Avci izin verirse

kaçarava
28.12.2021, 20:27
Ceyhun Gülselam'ın bizden gittikten sonra yaşadığı fiziksel değişimi yaşaması lazım.

BatuhanB
28.12.2021, 20:28
Sadece ilk 15-20 dakikada çevre kontrolü zaafı nedeniyle 2-3 kez top kaybetti ki birinde şut direkte patladı. Tamam hava topu alamıyor, topu taşımak gibi bir derdi de çok olmuyor ama bu uyumaları can sıkmaya başladı.

Hunk
28.12.2021, 20:47
uyusuluklugu fazla irite etmeye basladi

Zafer Fidan
28.12.2021, 20:56
Sagolsun sasirmiyor beni. Berat degilde Berbat daha iyi yakisir. Kendini ne saniyor cok merak ediyorim.

Gökhan Balcı
28.12.2021, 21:28
Abdülkadir ömür sendromuna yakalandı resmen bu çocuk. Abdülkadir ilk geldiğinde sadece yapması gerekeni ve yapabileceği şeyleri yapan bir çocuktu. Sonraki yıllar basit oyna diye diye dilimizde tüy bitti daha anca toparlamaya başladı. Bir ara Messi gibi takılmaya başlamıştı artık. Başarısız oldukça daha fazla adam geçip iş yapmaya çalışır hale gelmişti. Halbuki Messi ile alakası bile yoktu. Bugün de berat aynı şeyi yapıyor. Çıktığında ne yapması gerekiyorsa onu yapan adam hamsik rahatlığına ulaştı. Yetenek farkının Messi abdülkadir kadar da olduğunu düşünmüyorum. Muhteşem bir potansiyeli var beratın. Ama o hamsik kadar çalışmadan o olmaya çalışıyor. Aşırı şekilde etkilenmiş hamsikten. Elbette burnunun dibinde bu kadar muhteşem bir oyuncunun olması hem de mevkidaşı olması heveslendiriyor çocuğu. Ama buralara kadar gelen hamsiki öğrenmek yerine bugünkü hamsiki öğrenmeye çalışıyorsun bu yüzden de bocalıyorsun. Muhteşem bir yeteneğin var heba etme kardeşim.

Doğukan Uçan
28.12.2021, 22:41
top ayağına gelince hiç dikine oynama yok sürekli yerinde pas atıyor. kaleye şut çekmiyor. bu çocuğun gelişme ihtimali yok yerinde sayıyor.
çok düz.

blues
29.12.2021, 12:05
Bu sayfada bir grup var. Bu grup sürekli kendisine bir düsman, bir rakip, bir hedef seciyor ve o oyuncuya saldiriyor. Bu bazen Cornelius oluyor, bazen Hüseyin, bazen Peres bazen Bakasetas. Evet Bakasetas, su 7 gol ve bilmem kac asist ile su anda bulundugumuz yerin mimarlarindan. Elestiri olmasin demiyor zaten kimse, elestiri olsun ancak su sekilde, planlanmis saldirinin altinda yatan sebepleri de bilmek istiyor insan.

Berat geldiginden bu yana bir cizgisi olan o cizgide oynayan bir oyuncu. oynadigi bölgede yakin zamanda italyadan, ingiltereden oyuncular oynadi ve hicbirinden memnun degildi taraftar. simdi de ondan memnun degil! hepsi birer futbol akademi mezunu trabzon taraftari berat´a nasil ve ne sekilde futbol oynamasi gerektigini ögretiyor yine! bu hep böyleydi bu taraftar arasinda. ayni taraftar en yakin rakibine 7 puan fark atmis takimindan cekiniyor! Konya bizi yakalar mi, besiktas arkadan gelir sampiyon olur mu gibi korkulari var! Yani berat´i ve diger oyunculari elestiren gurüh benim düsünceme göre saplantili, kendine güveni olmayan bir gurüh. Sadece bir takimin taraftari olmak fubola dair birseyler bildigini kanitlamiyor, hele bir oyuncuya karsi bu sekilde bir yaklasim tam tersine bu guruhun aslinda üzüm yemekten ziyade bagciyi dövmekle mesgul olundugunun kaniti.
Dünkü mac sonrasi buraya yazilanlari görünce lider takimin taraftarinin hosnutsuzlugu beni acikcasi sasirtti. bütün dert olmamis , ortaya cikabilecek sorunlara karsi hazirlikli olmak gibi duruyor ve bu da bana bu grupta kendine güvensiz insanlarla birlikte birseyler paylastigimi gösteriyor.
Dün sahaya cikan takimin tamami neredeyse yedek oyuncularin da yedekleriydi! zaten onlar ilk onbir oynayan oyuncularin seviyesinde ya da ona yakin plsalardi bu takim bulundugu yerde olmaz ve ic cekismelerle bogusuyor olurdu.
hem elenelim gitsin demek hem de sahaya cikan tkaimi bu sekilde acimasizca elestirmek sagli düsünebilen insanlarin yapacagi sey degil. gelecek kupa macinda da ayni oyuncularla oynarsin, hem onlar buseviyede tecrübe ve oyun devamliligi saglarlar hem de sayet galibiyet gelirse bir kac lira kazanilmis olur.
Umarim bizim mac sonrasi galatasaray denizli maci takimi bu sekilde acimasizca elestirenlere güzel bir örnek olmustur.

ozzy!
29.12.2021, 12:53
Bu sayfada bir grup var. Bu grup sürekli kendisine bir düsman, bir rakip, bir hedef seciyor ve o oyuncuya saldiriyor. Bu bazen Cornelius oluyor, bazen Hüseyin, bazen Peres bazen Bakasetas. Evet Bakasetas, su 7 gol ve bilmem kac asist ile su anda bulundugumuz yerin mimarlarindan. Elestiri olmasin demiyor zaten kimse, elestiri olsun ancak su sekilde, planlanmis saldirinin altinda yatan sebepleri de bilmek istiyor insan.

Berat geldiginden bu yana bir cizgisi olan o cizgide oynayan bir oyuncu. oynadigi bölgede yakin zamanda italyadan, ingiltereden oyuncular oynadi ve hicbirinden memnun degildi taraftar. simdi de ondan memnun degil! hepsi birer futbol akademi mezunu trabzon taraftari berat´a nasil ve ne sekilde futbol oynamasi gerektigini ögretiyor yine! bu hep böyleydi bu taraftar arasinda. ayni taraftar en yakin rakibine 7 puan fark atmis takimindan cekiniyor! Konya bizi yakalar mi, besiktas arkadan gelir sampiyon olur mu gibi korkulari var! Yani berat´i ve diger oyunculari elestiren gurüh benim düsünceme göre saplantili, kendine güveni olmayan bir gurüh. Sadece bir takimin taraftari olmak fubola dair birseyler bildigini kanitlamiyor, hele bir oyuncuya karsi bu sekilde bir yaklasim tam tersine bu guruhun aslinda üzüm yemekten ziyade bagciyi dövmekle mesgul olundugunun kaniti.
Dünkü mac sonrasi buraya yazilanlari görünce lider takimin taraftarinin hosnutsuzlugu beni acikcasi sasirtti. bütün dert olmamis , ortaya cikabilecek sorunlara karsi hazirlikli olmak gibi duruyor ve bu da bana bu grupta kendine güvensiz insanlarla birlikte birseyler paylastigimi gösteriyor.
Dün sahaya cikan takimin tamami neredeyse yedek oyuncularin da yedekleriydi! zaten onlar ilk onbir oynayan oyuncularin seviyesinde ya da ona yakin plsalardi bu takim bulundugu yerde olmaz ve ic cekismelerle bogusuyor olurdu.
hem elenelim gitsin demek hem de sahaya cikan tkaimi bu sekilde acimasizca elestirmek sagli düsünebilen insanlarin yapacagi sey degil. gelecek kupa macinda da ayni oyuncularla oynarsin, hem onlar buseviyede tecrübe ve oyun devamliligi saglarlar hem de sayet galibiyet gelirse bir kac lira kazanilmis olur.
Umarim bizim mac sonrasi galatasaray denizli maci takimi bu sekilde acimasizca elestirenlere güzel bir örnek olmustur.

maç günleri dikkat edin hakaretler ilk pas hatası da kim olursa başlıyor. Wakayeme direkt dibinden kaçırdı diye adama bilerek yaptı diyecek kadar alçak bunlar.

ben yazmaktan yoruldum siz de kendinizi yormayın, şahsımca epey trol fenerli var bmn'de.

objek
29.12.2021, 13:27
Hatay macinda fena degildi iyi isleyen pas trafiginde hamsik,in en iyi anlastigi oyuncu gibi duruyor ciddiyetini korumasini bilirse tek pas oyununun onemli bir parcasi olur

jönts
29.12.2021, 14:38

Foruma az girmemizin sebebini özetlemişsiniz.

Sefer A.
29.12.2021, 14:45
hayir yâni Berat su an formda diyecek olanlar var neredeyse, insan biraz utanir yaa bu kadar da olmaz :D

blues
29.12.2021, 16:19
benim de düsüncem bu sekilde. bircok istanbul taraftari üye olup buralarda kendi egolarinin tatminin yanisira bizim icimize girip bizdenmis gibi görünerek ortaligi bulandirmaya, taratari oyunculara, takima karsi provoke etmeye calisiyorlar.

Bunu tabi ki de kanitlayamayiz ancak bir insan oyundan ,bulunulan yerden bagimsiz olarak sürekli elestiri yapiyorsa ve bunu da ahmakca bir sekilde düsünce özgürlügüne, karsi görüste olmaya ya da olabilecekleri önceden görebilme yetisine bagliyorsa zaten bu düsünce yapisinda bir insan saglikli bir insan degildir. kaldi ki zamanini böyle bir sey icin harcayan insan ya isi gücü olmayan ya da mutlu olmayan bir insandir. yani yapabilecegi daha iyi bir isi yoktur ve zamani boldur, sagliksiz bir bünyeye sahiptir.

Ufuk
29.12.2021, 16:28
https://twitter.com/OptaCan/status/1476176329619951620

Onur Akyüz
29.12.2021, 16:58
21097

İbrahim CİHAN
29.12.2021, 22:52
Berat iyidir iyi. Daha da iyi olacak inşallah. Hamsik onu daha da yukarılara taşıyacak. Kendisi de söylüyor zaten onu örnek aldığını.

GencTurk6161
30.12.2021, 20:47
İnsanları katogorize etmeye, şucu bucu demeye bayılan bir güruh var ki iğrençlik geldi artık...
Berat defansın önünde berbat bir oyuncu ancak ilerde oynarsa verimli olur. Azıcık oyun takibi sertlik vs defansif anlamda hiç yok. Bu pozisyonda 11 de kesinlikle oynamaması gereken bir oyuncu.
Çok çalışması gerek.

Sefer A.
30.12.2021, 21:45
ooo istatistige bak oguzhan çok iyi o zaman he

must61
07.01.2022, 23:13
Tempo tempo tempo.

Dorukhan o ağır sakatlıklardan geldi geriden aldı formayı elinden.

Kalitesine ne şüphe. Önünde çok uzun zaman var. Kariyeri kendi elinde.

Sefa Murat Dokuz
08.01.2022, 09:21
Girdikten sonra orta sahada yediği bir çalım var evlere şenlik

Sefa Murat Dokuz
08.01.2022, 09:25
benim de düsüncem bu sekilde. bircok istanbul taraftari üye olup buralarda kendi egolarinin tatminin yanisira bizim icimize girip bizdenmis gibi görünerek ortaligi bulandirmaya, taratari oyunculara, takima karsi provoke etmeye calisiyorlar.

Bunu tabi ki de kanitlayamayiz ancak bir insan oyundan ,bulunulan yerden bagimsiz olarak sürekli elestiri yapiyorsa ve bunu da ahmakca bir sekilde düsünce özgürlügüne, karsi görüste olmaya ya da olabilecekleri önceden görebilme yetisine bagliyorsa zaten bu düsünce yapisinda bir insan saglikli bir insan degildir. kaldi ki zamanini böyle bir sey icin harcayan insan ya isi gücü olmayan ya da mutlu olmayan bir insandir. yani yapabilecegi daha iyi bir isi yoktur ve zamani boldur, sagliksiz bir bünyeye sahiptir.

Hep bu dış güçler hastalıklı kafasından bunlar
Gelip bizi karıştırıyorlar(!)

Yahu adam bir cacık oynamıyor kaç maçtır
Alt lig takımına bile ikili mücadele kazanamadı
Herkes gelir eleştirir

hanzale
08.01.2022, 11:26
Girdikten sonra orta sahada yediği bir çalım var evlere şenlik

Berat’ı çalımlayamayanı dövüyorlar sanırım o da kimse dayak yemesin istiyor, çok kolay çalım yiyor

pReN@_61
08.01.2022, 11:30
Çalışmaya devam moral bozmak yok.
Kaldı 18 maç, her topçuya ihtiyacımız var.

BatuhanB
08.01.2022, 14:17
Kötü dönemleri olabilir, bunların kalıcı olacağını hiç sanmıyorum zîrâ rol yapmıyorsa o istek ve azmi her zaman taşıyor.

Halledersin sen.

sakosako
10.01.2022, 11:35
peresin ve hüseyinin kötülüğü nedeniyle dorukhan sağ beke dönecektir. yani berata (veya merkezde üçlüde abdülkadire) yer açılmış durumda. berat umarım yedek kaldığı zamanlarda nerede hata yaptığını ve geliştirmesi gereken şeyleri iyi düşünmüş ve çok çalışmıştır. çünkü kendini geliştirmesine ihtiyacı var. ligi küçümseme. oldum havalarına girme. uyanık ol. eksiklerinin farkında ol. bu haliyle ilk 11 oyuncusu için yeterli seviyede değil. yetenekli olduğunu düşünüyorum ama o yeteneği ve azmi sahaya yansıtmazsan "zeki ama çalışmıyor" tarzı bir adam olursun ve bu adamların kaderi genelde ortalama seviyede kalmaktır. futbol kariyerin bittiğinde elimden gelen herşeyi yaptım diyebil, pişmanlık yaşama. elinden gelen herşeyi yaparsan zaten kumaş olarak üst düzey bir oyuncusun, ilk 11i hak ediyorsun ve hatta buradan avrupaya transfer yapacak kalibrede bir oyuncusun. yapman gereken tek şey çalışmak çalışmak çalışmak.

Mert Acar
15.01.2022, 20:14
Sana da ihtiyacımız var diri tut kendini Berat.

kaçarava
15.01.2022, 21:09
Berat hırs yap biraz ya. Şu yerli oyuncu ihtiyacında formayı öyle bir alman lazım ki bağır çağır... 6 numara değilsin kabul ama yerinde saydın derken yedek bile kaldın.

BatuhanB
15.01.2022, 21:11
Zemin ve hava koşulları sağlıklı değerlendirmelere pek imkân tanımasa da yine kötüydü maalesef.

pReN@_61
16.01.2022, 12:05
Dostum daha canlı daha hareketli. Seviliyorsun....

Sefa Murat Dokuz
17.01.2022, 20:03
20 maç 0 gol 0 asist 0 gol pozisyonu 0 sertlik 0 ikili mücadele 0+0+0+0+….+0= 0

Hunk
19.01.2022, 20:50
Kardes senin derdin ne?

Uğur Ö.
19.01.2022, 20:53
Kafa topu alamayan orta saha. Yanından yürüyerek çalım atabiliyorsun. Adamın hiçbir olayı yok resmen.

kaçarava
19.01.2022, 21:29
Dünyanın en kötü 6 numarası. Bir daha oynama.

hamdi_61
19.01.2022, 21:30
Senin kadar temposuz bir adam görmedim. bu formayı haketmeyenlerdensin.

DeAgLeMaNyAq
19.01.2022, 21:58
Formayı kaptırınca kendisini iyice salmış. Giresun'lu oyuncular süreki yürüyerek yanından geçti en ufak müdahalede bulunmadı...

bordoylamavi
19.01.2022, 22:00
beş para etmez etkisiz eleman. bildiğin korkuluk gibi.

Hunk
19.01.2022, 22:05
Acilen uzun sure dinlendirilmesi lazim

Uğur Ö.
19.01.2022, 22:06
Takımın açık ara en etkisizi. Leş atıyor ve hoca bunu görmesine rağmen oynatıyor

Telonyus
19.01.2022, 22:09
aga uyuyorsun sahada

Oğuz ZEYTİN
19.01.2022, 22:17
Berbat.

Büyük hayal kırıklığı... İnanılmaz düştü. Fizik olarak çok ağırlaştı. Önceden hem güçlü hem de iyi pas dağıtıyordu. Bir süredir kötü oynuyor.

emre6117
19.01.2022, 22:21
Berat, siopis, dorukhan, yusuf erdogan hep yedek olabilecek adamlar. Ne zaman bu adamlarin hicbiri 11 de olmaz ve sonradan oyuna girerler, o zaman kaliteli vir kadro olduk deriz.

emre6117
19.01.2022, 22:23
Berbat.

Büyük hayal kırıklığı... İnanılmaz düştü. Fizik olarak çok ağırlaştı. Önceden hem güçlü hem de iyi pas dağıtıyordu. Bir süredir kötü oynuyor.

Diabate bile berattan hava topu alabiliyor. Siopis girdi orta sahada hava topu almaya basladik.
Durum o kadar vahim yani.

serdaracıl
19.01.2022, 22:27
Kadın takımına alsak orada da sırıtır. Kız gibi top oynuyor. Birisi bu arkadaşa futbolun erkek oyunu olduğunu hatırlatsın

bordoylamavi
19.01.2022, 22:29
hiç geliştirmedi kendini. geldiğinden beri de bi faydası olmadı. yavanın yavanı

BatuhanB
19.01.2022, 22:30
Bizi yıllarca bezdiren Soner Aydoğdu net biçimde çok daha iyi şu an.

Barista
19.01.2022, 22:32
Kadın takımımızda oynayan 6 numaralı kızı transfer etsek bundan daha dirençli oynar. Yazıklar olsun.

Sefa Toyer
19.01.2022, 22:36
Yürüyorsun, yalandan eskortluk ediyorsun. Dışardan çok göze çarpıyorsun.

Sefa
19.01.2022, 22:36
Gelişsin diye beklerken her geçen gün geriye gidiyor..

Ahmet Kara
19.01.2022, 22:51
Prenses Soner'den farkı yok son haftalardır.

Dawsofield
19.01.2022, 22:57
bu kadar rahat çalım yiyen bir orta saha olmaz. milli takımdan birileri izlemeye gelince iyi ısırmıştı halbuki.

hamsik-dorukhan çifte pivotuna mecburuz. bu arkadaşa güven olmaz.

soğukkanlı oyun kurman, pas kaliten umurumda değil. sağdan soldan çalım yiyip kevgire dönmemeye odaklan jorginholuk taslayacağına.

iyi sabredildi buna

Turgay Atalay
19.01.2022, 23:05
Prenses Soner'den farkı yok son haftalardır.

Preses bile belli bir istatistik yapti Trabzonsporda. Peki bu? Sifir gol sifir asist.

AYYILDIZ
19.01.2022, 23:12
Takasla gönderilmeli.

Arif Timurcioğlu
19.01.2022, 23:18
Berat nasıl bir düğüştür bu kardeş kendine gel.

must61
19.01.2022, 23:18
Hamallık yapması gerekirken kendini maestro sanması temel sorun.

Tamam bulunduğun mevkiye göre ayağın fena değil ama b.kunu çıkarma Berat.

bahadır2561
19.01.2022, 23:32
Bomboş oyuncu.

Durağan ve sürekli geri oynuyor.

Sefa Murat Dokuz
19.01.2022, 23:36
Adam ısrarla kendi bildiğini okuyor. Eskortluk, refakatçilik yapıyor diyoruz. Rakip 50 cm önünde koşuyor yakalamaya tenezzül etmiyor, adamın topa basması için durması için fiziksel temas sağlamıyor.
Tam bir çalım yeme makinası. Bugün feyk yedi, bacak ara yedi, yedi de yedi yemediği bir şey kalmadı.

Neymiş kendisine gelen topu düzgün şekilde bekteki adama aktarıyormuş. Ya yürü git onu Denswill’de yapıyor.
Yusuf yerde cebelleşiyor bu arkadaş donuk bir şekilde 40 saniye kıpırdamadan izledi, bazı rakip ataklarında dönmeye tenezzül etmedi. Yenilen golde uyuşukluğu ortada.

Kesinlikle gönderilmeli takımdan. Hiç uğraşmaya gerek yok böylesiyle. Transfer dönemi aççıkken 2-3 m€ ne teklif gelirse gönderin gitsin.

Jackdaniels
19.01.2022, 23:41
Bu kadar rahat nasıl olabiliyorsun kardeşim ? Oynadığın mevkinin farkındamısın ? Yanından sağından solundan geçen geçene ve hafif koşu temposuyla eşlik ediyorsun rakibe inanılır gibi değil.

falcon_61_
19.01.2022, 23:47
Performansı düşmüş de bilmem ne. Bu ruhsuz zirtapoz geldiğinden beri neyse yine aynı. İsmail , Hüseyin bile mücadele ediyor hiç değilse. Bunun numarası ne belli değil. Stattan izleyince daha da belli oluyor. Sürekli rakibin arasında saklanıyor. Oyundayken Hüseyin, çıkınca da Denswil ile oyun kurmaya çalışıyoruz. Beyimiz bundan dahi aciz.

KoRNea
19.01.2022, 23:49
Golde ayağını uzatsan keseceksin topu, uyuşukluğundan hamle yapmadın.

Gökhan Balcı
20.01.2022, 00:00
Berat'ın olması gerektiği gibi oynadığı bir maç hatırlıyorum oyuna sonradan girdiği - sanırım rize - maçıydı. O maç dışında kendini ispat etmek istediği bir tane bile maç oynamadı. Kardeşim lig bitmiş falan değil sen de Hamsik değilsin. Deli gibi isteyeceksin o topu. Hamallık yapmak ağırına mı gidiyor merak ediyorum. Halbuki biraz top oynasan bu takımın altı numara gibi bir derdi kalmayacak. Muhteşem bir tekniğin var ama senin uyuşukluğun yüzünden hamsik de geride oynamak zorunda kalıyor çünkü ileride onun kadar aktif olma ihtimalin olmadığı için dorukhan oynuyor senin yerine. Sen de bu teknik varken ilk topu da alırsın rahat rahat oyun da kurarsın sıkıştığın yerde hamsike atarsın o devam eder. Ama sen o kadar uyuşuksun ki senin yerinde otuz dört yaşında adam oynuyor. oynadığı zaman sahanın en çok koşan oyuncusu bu takıma gelmiş belki en kariyerli futbolcu. Örnek mi almak istiyorsun kendine ? O zaman uzun toplarını izlemekten fazlasını yapacaksın. Adam kazanmak için kıçını yırtıyor sen yanından geçen adama refakat ediyorsun ayağını uzatmaya tenezzül etmiyorsun. En çok sana, senin gibilere sinirleniyorum çünkü yapabileceğiniz şeyleri yapmıyorsunuz. Bu bana ihanet gibi geliyor. Hem kendine hem takımına. Peres de böyle yapıyor o yüzden deliriyorum. Bugün son on beş dakika oynamak istedi maç döndü. Şu işi ciddiye alın yoksa kral olarak ayrılacağınız yerden küfür kıyamet ile gideceksiniz

serdaracıl
20.01.2022, 01:38
Beyfendinin futbol oynsmsk gibi bir niyeti yok.

Furkan Özdem
20.01.2022, 01:56
Milli takıma kadar yükselmişken aşağı doğru hızla düşüyor. Bakalım ne zaman kafasına dank edecek.

Fatih Özkan
20.01.2022, 08:10
Berbat ki ne berbat...
Sıfır katkı ve sıfır oyun görüşü...
Sinirlerimle oynuyor.

Mert Acar
20.01.2022, 08:20
Bu rahat oynaması sinir bozucu..
Mücadele ve tempo.

talsuv61
20.01.2022, 08:39
Yediğimiz golü benim gibi seyretmissin, aferim sana

TSknbkTS
20.01.2022, 09:20
Bir futbolcuda bu kadar düşüş olması çok anlaşılabilir değil.Milli takımdan sonra adamın kimyası bozuldu.İzlerken insanı aşırı derecede geriyor.
Resmen her poziyonda yanlış hamle yapıyor, topu eziyor, tempo yapmıyor.Eğer yerli statüsünde olmasa işi çok zor.

Harun CAN
20.01.2022, 09:23
Aşırı şekilde lakayıt oyun oynuyorsun. Bu halinle bu takımda işin yok koçum. Kendine gel. Yakında seni de ıslıklarız böyle gidersen.

Cenkhan
20.01.2022, 09:40
Pas yollarını kapatabilecek teknik bilgisi yok, koşu atıp yetişebilecek fizik kapasitesi yok, oyuna tempo katabilecek zihinsel canlılığı yok; tüm bunları geçiyorum da ikide bir kendince daha kaliteli pas atabilmek için durumun zora girmesini bekliyor, topu birkaç kez dürtüyor, artık iyice kaptırmak üzereyken rakip oyuncuların arasında şekilli pas vermeye çalışıyor ya... Neyse.

makbernatsu
20.01.2022, 09:59
yediğimiz goldeki vurdum duymazlığına bir bakın..bukadar güveni biz bunlara boşuna vermişiz.hızlıca yedeğe çekilmesi lazım...uğurcan dorukhan ve ömür yerlileriyle oynarız yapacak bişey yok. ahh tff senin getirdiğin kurala tüküreyim

ahamitokutan
20.01.2022, 10:20
bundan umudu kestim. ilk geldiğinde ne idi şimdi ne halde. 1-2 maçta yedek kaldı sonradan girdi birşeyler yapmaya çalıştı ama 0 ilerleme. ilerlemeyi bırak git gide geri gidiyor. son maçlarda yediğimiz her golde nerdeyse başrollerde kendisi. seyirci modunda takılıyor. ya yeteneğin de var aslında ama insanın çabalamak için de yeteneğe ihtiyacı yoktur. çabala be kardeşim yırt kendini sahada. ne oldun da ben oldum modunda sahada takılıyorsun!

Ertan1982
20.01.2022, 10:45
yazik sampiyonluga gidiyoruz sans gelmis sana.Sen ne yapiyorsun resmen casper yan pas geri pas.

OrkHun
20.01.2022, 10:46
baskı yapmak kavramıyla bir sorunu var sanırım. agresiflik de sıfıra yakın. böyle merkez orta saha olmaz.
ya düzelecek ya da kariyeri yokuş aşağı gider bundan sonra..

Harun-61
20.01.2022, 10:55
vasat bile değil di....

Onur Akyüz
20.01.2022, 11:00
Son derece ümitli olduğum ve potansiyeline çok inandığım bir futbolcuydun ama artık umudumu kestim.

Sıçrama yapacağın yerde geriye gitmeye başladın.

Sadece yazık denebilir..

nchls
20.01.2022, 11:12
Gencecik çocuğun bu kadar hareketsiz, dirençsiz olması ve hırs namına birşey bulundurmaması çok üzücü ya. Çimleri yemesi gerekirken yaptığına bak. Sivas maçında gördün dimi Keremi falan. Yazıktır. Yerli kuralı var diye kendisinden beklenti var/idi. Öyle görünüyor ki 11 e çok uzak.

Kadir
20.01.2022, 11:20
Olum biraz hopla zıpla topa dal omuz at rakibe dal falan. TEMAS istiyoruz TEMAS

yorumsuz6117
20.01.2022, 11:25
Lay lay lom..

tristram
20.01.2022, 11:26
acaba kendisine haksizlik mi ediyorum diye dun aksam ki macta bir sure ozellikle sadece kendisini izledim..top ayagina geldiginde oyunu yavaslatmasi,hantalligi,uc bes kisi arasina dalip heyecan aramasi vsss hepsini gectim ama ozellikle giresun ataga kalkarken yurumesi,vurdumduymaz tavirlari,pozisyon almamasi gibi seyler direkt gozume batti.yabanci sinirlamasi dahi olsa bir daha kendisine forma verilmemeli.
kendisine verilen sanslar artik murat cem'e verilmeli.berat tum kredileri tuketti.begenilmeyen gonderilen flavio en az 5 tane berat eder.hala flavio'yu gonderip bunu aldigimiza inanamiyorum.

berat'a gelmeden once onyargim vardi cunku kendisini ciplak gozle ankara'da cok seyrettim.oyle fark yaratacak bir topcu degildi.alindiginda foruma da yazdim abartildigi kadar iyi degil diye.hatta size flavio'lar mustehak dendi.sonra hic beklemedigim sekilde bizde gayet guzel baslangic yapti.acaba yanildik mi derken bu sene yine o eski bildigimiz berat'a dondu..berat budur arkadaslar.bu hantalligi gelip gecici seyler degil.eskiden sadece yavasti,hantaldi ama caliskandi.simdi o caliskanligi da gitmis bildigin dumduz ptt topcusu olmus.bu haliyle ligde kume dusme haricindeki hicbir takimda forma yuzu goremez.

BatuhanB
20.01.2022, 14:51
Galatasaray maçında mecbûren ilk 11'de olacak yine. Toparlan kardeşim ya.

BlackTea
20.01.2022, 15:39
Galatasaray maçında mecbûren ilk 11'de olacak yine. Toparlan kardeşim ya.

neden? Ugurcan Dorukhan Ömür yeterli

BatuhanB
20.01.2022, 15:59
neden? Ugurcan Dorukhan Ömür yeterli

Ömür sakat.

Zafer Fidan
20.01.2022, 16:34
Kadro kurarken en son sececegim oyunculardan biri. Adamin derdi futbol felan degil. Umarim hoca bunu dünkü macta uzakdan izleyince iyi görmüstür.

Captainblack
20.01.2022, 16:40
Acaba stopere cekilse nasil olur. Hazir yerli stoper ararken ve bunun ortasahadaki su anlik kotu goruntusu bana bunu dusundurdu. Onliberodan stopere cekilip iyi performans veren cok oyuncu var. Besiktastayken senol gunes gary medeli, bizdeyken galiba ersun yanal idi okay yokusluyu, barcelonada da galiba guardiola idi mascheranoyu, galatasarayda da fatih terim ryan donku onliberodan stopere cekip daha fazla verim almisti. Boyle say say bitmez.

Yalniz soyle birsey de var. Hocanin oyunculari kendi orjinal mevkisinin disinda bir yerde oynatmasi pek nadir gorulen birsey. En fazla bek ve kanat oyuncularini ters tarafta, ortasaha oyuncularini biraz daha ileride veya geride, forvet oyuncusunu da ki bunu sadece djaniny de gorduk kanatta oynatiyor. Ha birde ömür vsr arada kanatta arada ortada oynatiyor. Ama boyle kapsamli bi mevki degisikligi pek tercih ettigi birsey degil. Gecen sezon ekubani hep kanatta oynatti. Bir kez olsun forvet arkasini cektigini gormedim. Yaniliyorsam lutfen duzeltin beni.

Halil Alemdar
20.01.2022, 17:04
Artist.

Barista
20.01.2022, 17:16
Konyaspor macinda Hugo kirmizi kart gorune stopere cektik bunu da ne oldugunu gorduk. 6 numarada berbat zaten, stoperde tamamen kayboldu.

Bir de sezon basindaki roportajinda Busquets gibi gorunmez ama vazgecilmez bir oyuncu olmayi hedefledigini soyluyordu. Resmi YouTube kanalimizda vardir video, acin izleyin. Busquets he mi?

25 yil once Tolunay vardi bunun oynadigi mevkide. 25 yilda geldigimiz yer bu arkadas olmamaliydi yahu.

pReN@_61
21.01.2022, 10:29
https://twitter.com/HkaLemdarTS/status/1483881436511879168

Doğukan Uçan
21.01.2022, 13:06
hiç bir ekstra özelliği olmayan orta saha oyuncusu kendisi. hücum yönü hiç yok. sadece rakibe basar pres yapar ara sıra top çalar.

Fanatik34
22.01.2022, 03:08
Berbat.

Büyük hayal kırıklığı... İnanılmaz düştü. Fizik olarak çok ağırlaştı. Önceden hem güçlü hem de iyi pas dağıtıyordu. Bir süredir kötü oynuyor.Ekuban´dan sonra, Abdullah Avci´nin bitirdigi ikinci Oyuncu Berat! Tugay Kerimoglu olacak derken, bitirdi Oyuncuyu..ileriyi yasaklayarak!!

Barista
22.01.2022, 06:39
Berat topu ayağından hızlı çıkaramıyor, en büyük problemi bu. Madem bunu yapamıyor bari sahada mücadele etsin diyorsun o da yok. Kız gibi oynuyor. Abdullah Avcı'nın ileriye çıkmasını yasaklamasıyla uzaktan yakından alakası yok performans rezaletinin. Sanki ileriye çıksa bir şey yapacak ayrıca. Ne asist özelliği var ne de bitiricilik. Suçu başkalarına atmadan önce Berat kendine baksın.

blues
22.01.2022, 10:56
Berat topu ayağından hızlı çıkaramıyor, en büyük problemi bu. Madem bunu yapamıyor bari sahada mücadele etsin diyorsun o da yok. Kız gibi oynuyor. Abdullah Avcı'nın ileriye çıkmasını yasaklamasıyla uzaktan yakından alakası yok performans rezaletinin. Sanki ileriye çıksa bir şey yapacak ayrıca. Ne asist özelliği var ne de bitiricilik. Suçu başkalarına atmadan önce Berat kendine baksın.

Yeni hedef tahtasi hayirli olsun!

Berat oynadigi yerde oynamasi gerektigi gibi oynuyor ve önünde de Hamsik ve Baka gibi oyuncular oldugundan dolayi kendisine büyük alan yaratacak islere girmiyor, giremiyor. bizim seyirci cok meraklidir böyle oyuna estekle bir iki müdahelede bulunan oyunculara. oyunun tamamini, sahanin tamamini gözlemek yerine, takimin sahaya nasil yayildigina, hangi oyuncunun hangi fonksiyonla orada olduguna bakmaksizin seyreder maclari. o yüzdendir ki iki hafta gol atamayan Cornelius kralliklliktan soytariliga kadar indirilebilir ya da tkaima kisisel becerisiyle cok sey katan Waka da iki mac dursun yine bundan takim topcusu olmazcilar damlar buraya.

Bir de kronik elestiriciler var tabi! Bunlar yerel medyada calisan abilerini dinledikten ya da daha dinlerken onlardan duyduklarini buraya aktariverirler. Kimisinin derdi yerli oyunculara takimda yeracmak. onlar icin varsa yoksa yerli oyuncular. biraz önce burada biryerde okudum adam serkan´i alternatif olarak biryerlere yaziyor. halbuki en iyi oynadigimiz maclara bakin berat defansin önünde hep!
Ben devre arasinda yapilan transferlerin takimin ahengine zarar vermesinden cekiniyorum, ritm bozuklugu olusmaz umarim.
Berat benim icin bölgesinin en iyi oyuncularindan bir tanesi ve yaptiklariyla,yapamadiklariyla yerini doldurmaya calisiyor, bunda da gayet iyi bence. orada ne siopis oynayabilir ne de dorukhan! Iki oyuncudan ilki belki cok isirarak oynuyor, hareketli ancak oyunu genis alanda düsünerek, görerek oynayamiyor. tamamlayici. dorukhan ise daha cok ofansif düsünen bir oyuncu ve beratta olan ve onda olmayan birseyler var gibi duruyor. bu demek degil ki dorukhan´i begenmiyorm. tam tersine dorukhan takim icin önemli bir oyuncu sahsen djaniny döner waka oynarsa dorkhana takimda bir yer bulmaya calisirdim. Ancak Berat icin yapilan elestirilerin yersiz ve altinin bos oldugunu düsünüyorum.

mmert
22.01.2022, 23:58
Mübarek ben de yanlış pozisyonda oynatıldığını düşünüyorum ama bu bitikliğin sadece bununla açıklanamaz.

Yunus Mallı - Hüseyin batağına mı düştün; ne yaptın ne ettin. Geldiğinden beri geri gidiyorsun. Düzelme yönünde Bir çaban olduğunu da sanmıyorum.

redbul
23.01.2022, 00:15
ben bu berat hakkında daha geçen sezon yazdım ,dedim ki seneye eğer hedef şampiyonluksa ,bu sezon için yani kesinlikle şampiyonluğa oynayacak bir kadronun as elemanı olamaz diye defalarca yazdım. ve burda bana ben ilk 11 e önce beratı yazar sonra etrafını dizerim diyen bir sürü adam çıktı hepsiylede teke tek atıştım ve malesef geldiğimiz nokta ortada. berat tan hiç bir zaman ilk 11 adamı olmaz olmadı ve olmayacaktır. adamda hava topu yok,nerde duracağını bilmiyor,rakibe nerde basacağını bilmiyor,çok kolay çalım yiyor,topu ayağına aldığında o kadar ağır ki aldığı topu ya yana ya geriye atıyor ,hücum aksiyonlarında sıfır iş bu haldeyken bu adamı ne diye ilk 11 de oynatabilirsin.

yatmaztara
23.01.2022, 02:22
https://www.youtube.com/watch?v=nZK3f_ewZig

İkiz kardeşinden örnek al!

Sefer A.
23.01.2022, 06:22
https://www.tff.org/Resources/TFF/Images/00002011/TFF/TamSaha/Subat/Erdinc-1.jpg

yardimci hakemlik yapan erdinç sezertam, sanki dersin âbisi ajhakjhajkha

nchls
23.01.2022, 19:43
Ne boş beleş hantal adamsın ya

Yasin Altuntas
23.01.2022, 19:45
Ben böyle bir hayal kirikligi görmedim. Resmen takimi sabote ediyor sanki, yedigi calim, attigi hatali pasin haddi hesabi yok….

kaçarava
Defol git. Defol.

BatuhanB
Hantallığını geçtim, oyun görüşü de iyice zayıfladı. Pasları hem isabetsiz hem doğru değil. İlginç bir düşüş hikâyesi.

BlackTea
23.01.2022, 19:48
Defol git artik !!

Uğur Ö.
23.01.2022, 19:48
Rezil herif ya, Hüseyinin ön libero versiyonu. Hiçbir işe yaramıyor şuan.

Oğuz ZEYTİN
23.01.2022, 19:49
Taylan - Berkan ikilisini yıldız yaptı. Bir de onların önünde millî takıma mı gidecek şu haliyle? Hamsik yokken formayı yemesi gerekir

agahozlu
23.01.2022, 19:49
Saçını boyatıp ps oynamaya devam etsin.

Saha mücadele yeridir biraz istek görsek eyvallah ama dersin 40 yaşında bütün başarıları yaşamış biri gibi oynuyor

omondoles
23.01.2022, 19:51
İlk zamanlar “üzerine takım kurulur” demiştim. Herkesten özür diliyorum.

BrtnPnk
23.01.2022, 19:52
Cicadau hariç herkesten çalım yedi sanırım. O da Cicaldau'nun dribling yapmamasıyla alakalı. Sadece top kapamasa o da iyi adam pozisyon da alamıyor. Penaltı pozisyonunda GS geçişinde kanada gitti tackle denedi yedi çalımı. Sonra döndü merkeze, ne ceza sahasına pası atan oyuncuyu kapadı ne de pas açısını. Tamam bilgi eksik ama en azından çalışkan, çabalıyor, enerji katıyor (Siopis, Göztepe'deki Nbowodo gibi) desen o da yok. Hücumda oyunu iyi yönlendirebiliyor olsa hadi neyse savunması yok ama hücum akışına katkı sağlıyor derim ama o da yok. Her türlü eksi yazıyor ne yazık ki.

Adem Erdoğan
23.01.2022, 19:53
Kendini Hamsik zanneden Çimşir diyeceğim de Çimşir top kesiyordu senede 1 2 tane kafa golü atıyordu.
Bu kocaman bir boşluk.
Yerli kuralının ekmeğini iyi yiyor.

Hunk
23.01.2022, 19:54
yeni huseyinimiz hayirli olsun

Aker
23.01.2022, 20:00
Derdin nedir birader? Ya adam gibi oyna ya da defol git.

Yasin Altuntas
23.01.2022, 20:00
Ikinci yariya baslarsa art niyet ararim.

Ozan Yılmaz
23.01.2022, 20:02
Ne şanslı adam
Yerli kuralı olmasa kimse bakmaz şu futbolla yüzüne

Uğur Ö.
23.01.2022, 21:09
Berbat adamsın ya sen çıkınca takımın oyuna dönüş inancı geldi zaten

Gürkan Asma
23.01.2022, 21:11
Bugün ki ilk yarının sebebi sensin kardeşim. Ben cok rezil performans izledim bu forma altında ama senin bu maçtaki seviyene ulaşan olmadı.

hamdi_61
23.01.2022, 21:11
Maalesef olmadı. yerli kuralı olmasa forma şansı bulamaz.

Hasan61
23.01.2022, 21:17
Kısa vadede bir daha 11 göreceğini sanmıyorum.

Hunk
23.01.2022, 21:17
Bir sure oynamazsan seviniriz. Yeni huseyinimiz olmadan birak bi dinlen, kafani topla falan, varsa.

Timur Bey
23.01.2022, 21:22
Gönderelim 1461'e gitsin rezil herif. İnsan bir koşar rakibe basar. Bale yapar gibi oynuyor.

DeAgLeMaNyAq
23.01.2022, 21:22
Paraşütsüz düşüşe devam ediyor. Kendisine ciddi bir yatırım yapıldı yürüyerek top oynamaya hakkı yok...

ANIL
23.01.2022, 21:30
Toroğlu hoca haklı olarak sallıyor. Berat acil düzel yoksa go home.

redbul
23.01.2022, 21:30
bu adamı daha ilk 11 de görmek istemiyorum.

Mustafa Çakar
23.01.2022, 21:31
Gerçekten rezil bir performanstı, gördüğüm en leş futbolcu performansıydı. Abdülkadirin ilk yarıdaki gs maçından sonra toparlandığı gibi toparlanmazsan işin yaş koçum.

Furkan Özdem
23.01.2022, 21:33
İlk geldiğinde orta sahayı kendine getirdi. Şu anki formuyla oynadığı maçlarda orta sahayı bitiriyor. Pas yok, fizik yok, kolaylıkla çalım yiyor, yanlış yer tutuyor, top kazanmıyor. Yani nasıl bu kadar düşebildin abicim inanılmaz ya.

Giallorossi
23.01.2022, 21:42
Neredeeeeeen nereye

Yiğit SARI
23.01.2022, 21:44
Nasıl bu hale geldin hayret ediyorum

Siopis ve Yunus'un arkasında bekleyeceksin bir süre büyük ihitmalle

Mert'
23.01.2022, 21:46
İnanılmaz kötüydü, rakibin rüzgarından bile devriliyordu. Piyasası varsa 3-5 bakmadan elden çıkarılabilir bence.

Aker
23.01.2022, 21:57
Sen çıkınca skoru bulduk. Söyleyeceklerim bu kadar.

Sefa Murat Dokuz
23.01.2022, 21:58
Geçen hafta çok kötüydü, bugün ondan daha beterdi.

1) Topla koşan oyuncuyu yakalayamıyor topsuz koşarken.
2) En ufacık fake yapan oyuncudan çalım yiyor.
3) İkili mücadelelerin tamamında topu kaybedip çıkıyor.
4) Pasları tek güçlü yanıydı onları da laçkalıktan hatalı atıyor.
5) Rakibi karşılamayı bilmiyor, tek başına gelen adamı sıkıştırmak yerine geri kaçıyor. İki oyuncu gelirken basıp oyundan düşüyor.
6) Top süremiyor, topu cm cm dürtebiliyor. Tekniği bile şüpheli bu arkadaşın. Geçen hafta top sürerken taç çizgisine en az 5-6 metre uzakta top sürerken top taca çıktı.
7) Hırs sıfır bu adamda mesela kötü oynarsın kart felan görürsün rakibe bir reaksiyon verirsin, bunda o da yok.

Kovulmalı, bir alt lige kiralık verilsin.

Yasin Altuntas
23.01.2022, 22:01
Kirimizi alani kapatacagina, sari ok ile isaretledigim yere dogru kosuyor beyefendi.

Yakin zamanda bir daha onbir oynamaz, oyuna girmesi bile zor. Yabanci kurali olsun olmasin, daha iyi alternatifler bulmamiz lazim.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20220123/966dac1df10e8efeed3806b463dc29ce.jpg

Sefa Toyer
23.01.2022, 22:09
Pozisyonları resmen kenarda izliyor, duruyor, yürüyor, çalım yiyor. Umarım artık forma yüzü göremez. Berbat bir hale dönüştü.

serdaracıl
23.01.2022, 22:28
Git parkta oyna hadi

BlackTea
23.01.2022, 22:42
Pas atamiyorsun, top zaten kapamiyorsun, bos bos dolaniyorsun. Yeter !!

Arda'
23.01.2022, 22:46
İlk yarı delirtti beni hoca daha erken oyundan almalıydı.

orhan42
23.01.2022, 22:52
Rezil,kepaze bi oyuncu..Toparlanacağına daha da aşağıya gidiyor.Eline yaşıtlarının geçiremediği fırsatı geçirmişsin , ileri gideceğine resmen geri geri koşuyorsun.Çıkmanla oyunun gidişatı değişti.Umarım bir daha kadroya alımazsın..

Barista
23.01.2022, 22:52
6 numara oynayacak ozelligi yok. Diger numaralari hic oynayamaz. Elimizdeki en kotu futbolcu diyecegim ama HT4 var bundan bile kotu olmayi basaran. Bunu Istanbul'da birakip gelsinler. Trabzon'a getirmesinler. Okay Yokuslu'yu Avrupa'da salak bir takima kastigimiz gibi bunu da kassak diye umut ediyordum ama bu Okay'dan bin kat daha kotu. Elimizde patladi.

KARAGOZLUM
23.01.2022, 23:12
Bu adam niye boyle kotu durumda
kizaga cekilmeli

hanzale
23.01.2022, 23:15
İlk yarı sayende GS her topta kalemize indi, hiç mi top kesmez bir adam, her çalımı nasıl yiyebiliyorsun

Halil Alemdar
23.01.2022, 23:24
Yanından geçip giden adama eskortluk yapmaktan başka bir işe yaramıyor. Her maç bacak arası falan yiyo bi de.

AKSOY_61
23.01.2022, 23:24
Şuanda değil ilk 11 yedek bile olamaz.
Bı adam kötü oynayabilir erken yorulabilir düzelir dersin
Bundaki durum tamamen farklı egodan mi havalanmak mi bilemiyorum adam kaptırdığı topun bile peşinden koşmayacak vaziyette. Beyfendi kendini Messi zannediyor heralde onun gibi hep skora etki ediyorya ! Erinip rakibin önüne atlamiyor.

Arif Timurcioğlu
23.01.2022, 23:28
Uzın süre dinlensin mümkünse çift ön liberolu sistemde oynamasın.

Fatih Özkan
23.01.2022, 23:29
Kötü çok kötü Yedek bile olamaz şu durumda. Ekstra çalıştığını falan hiç zannetmiyorum.

Cem Balcı
23.01.2022, 23:33
Üzecek bu uşak bizi.

Dawsofield
24.01.2022, 00:20
galatasaray maçındaki oyunu son zamanlarda gördüğüm en kötü futbolcu performansı

her çalımı yedi, her pası rakibe attı, bir pozisyonda bile rakibe temas edemedi bir kez bile rahatsız edemedi ilk yarıdaki kar yağışında istesen çalım yiyemezsin rezil herif.

yemin ediyorum şampiyonluk kutlamalarında yer almayı hak etmiyor. yunus bile girince omuz momuz attı. edgarı çağırmak lazım bu prensesin yerine.

ahmetcanı yerlide kullanıp bu arkadaşla bir daha işimizin olmaması lazım. ayıp be

Bud Spencer
24.01.2022, 00:58
Çok formsuz bu dogru ama berati ilk geldiginde hatirlayin. Olacak bu cocuk, fakat su anlik yedekte beklemeli, fazlasi zarar

Nazim Can
24.01.2022, 03:48
Takımı 10 kisi oynattın koca bir ilk yarı şampiyonluğun en önemli maçlarından birinde bizim takımı 10 kişi bıraktığın yetmedi her pası rakibe atıp onları 12 kişi oynattın, karakterine birsey demicem ama futbolculugun değil ilk 11 ilk 18 girmeyi bile hak etmiyor.

yattarinho61
24.01.2022, 04:43
Yetenek kesinlikle var ama bu aralar cok formsuz.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Sefaenes
24.01.2022, 07:18
Rakipe korumalik yapti ya pres yapmasi yerde mal mal vizim gibi seyretti. Berat bu formla yedeke geçmeli siopis den birseyler öğrensin

Yiğit Gayretli
24.01.2022, 08:09
Her futbolcu böyle dönemlerden geçer. Berat'a performansı dolayısıyla kızsam da bu anlık bir kızgınlık ve formunun düzeleceğini biliyorum. Benim asıl sinirimi bozan tavırları.

Berat kardeşim, burası hem çok sallamadığın hem de sana mecbur olan ve senin de egonu tatmin etmek için oynadığın amatör küme takımı değil. Sahada öylesine dolaşamazsın.

Mert Acar
24.01.2022, 08:23
Berat sana sadece şunu diyorum.
Aç kardeşim Giresun ve Galatasaray maçlarının ilk yarılarını bi izle. Aç bi izle sadece ya.
Acaba ne düşüneceksin ?
Sonrada sen çıktıktan sonra ki takımı izle.
Aradaki farka bi bak.
Kendini toparlaman lazım. Gayret et, mücadele et. Senden istediğimiz bu sadece.

must61
24.01.2022, 08:37
Ne meraklısınız kardeşim kelle uçurmaya. Tamam bu adam formsuz. Sahada eli belinde geziyor. Ama kalitesini biliyoruz. Kendinde olduğunda neler yapabileceğini biliyoruz.Her formsuz oyuncuya vurun kellesini muamelesi çok saçma.Geçen hafta burada Bakasetas başlığında hayrete düşmüştüm. Neymiş penaltı kaçırmış üst üste.Ya kardeşim siz futbol izleyin, destekleyin ama herkes yorum yapmak zorunda değil yaa.Gündelik bir şey değil bu. O kadar kolay değil yani. Kesersin cezasını, varsa bir sorunu dinlersin, müsaade edersin hiç olmadı kiralık gönderirsin akıllanana kadar.Şu kıt yerli piyasasında Berat ayarında oyuncuyu öyle bir kalemde silemezsin. Sonuna kadar eleştirilmesi gereken oyuncuyu savunduk durduk yere.

makbernatsu
24.01.2022, 09:49
berat ilk geldiğinde ben dahil hemen hemen herkes tamam olur bundan dedik ben dahil abarttım ama görüyoruz ki berat gün geçtikçe kötüye gidiyor.

normal şartlarda artık forma bulması imkansız.üzdün bizi çocuk

bordoylamavi
24.01.2022, 09:51
mental fiziksel teknik kondisyon olarak çok düşük seviyede. şu an iki maçtır takım 10 kişi oynuyor. siopis girince nasıl canlandı takım. çok yetersiz şu anki hali. pas hatası yapıyor. koşmuyor yürüyor.