PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 12. Hafta l Kayserispor 0-0 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

BatuhanB
08.12.2020, 15:10
Takımın başına Samet Aybaba geldikten sonra kaybetmediği gibi kazanamayan (3 maç, 3 beraberlik) bir rakiple deplasmanda karşılaşacağız. 12 Aralık cumartesi günü oynanacak müsâbaka saat 16.00'da başlayacak.

Bu maçta en azından orta saha kurgusunun değişmesini ümit ediyorum.

Başarılar...

61Firtinasi61
08.12.2020, 15:51
Bu zaman kadar hep iyimser oldum.
Ama bu sefer tekrar puan birakacagimiza düsüniyorum...maalesef...:S

DeAgLeMaNyAq
08.12.2020, 16:13
Kayseri'nin bulunduğu yer aldatmamalı. Samet Hoca'dan sonra son 3 maçta güçlü sayılabilecek rakiplere karşı mağlup olmadılar. Öyle kolay gol de yemiyorlar. Kağıt üstünde Sivas maçından daha zor gözükse de maç içi değişkenlere bağlı olarak her türlü sonuca açık bir müsabaka. Muhtemelen Serkan yerine Pereira, Bilal yerine de Nwakaeme ile başlarız...

naimbektas6161
08.12.2020, 16:45
Vurur geçeriz demeyi çok isterdim:)
1 0 olsun bizim olsun araya kadar en az hasarla atlatmamız lazım.

Hamza Yilmaz
08.12.2020, 17:21
Hoca yine Bilal'i filan oynatirsa bir puan alirsak iyidir

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

bilgehan83
08.12.2020, 23:43
Bizim kulüp gerçekten kötü yönetiliyor başkanından aşçısına kadar Malatya bile Twitter’den Başakşehir paylaşımı yaptı bizim basın elemanı dizi falan izliyor sanırım

Murat Keçeci
09.12.2020, 09:39
Son dört maçta 8 puan kötü değil ama daha iyisini yapabilmeliyiz.kayseri maçıyla yeni bir seri başlatmalıyız.

Her maçımız zor hele ki ilk onbirde form grafiği düşük oyuncularınız var ise bu durum daha da zor.Bir oyuncunun yetersiz kalması bile tüm maçın kaderini etkileyebiliyor.

Henüz beklentinin altında kalmış afobe,djaniny,diabate gibi oyunculardan daha fazla verim almalıyız.Birde nwakameyi daha etkili kullanmalıyız.Son üç maçta kazanılan puanlarda hücum elemanları arasında sadece ekuban ve ömür ün katkısı var bu durum uzun soluklu seri galibiyetler için yetmez daha fazla oyuncuyu oyuna kazandırmalıyız.

Takım savunması konusunda ciddi bir gelişim var ama aynı oranda hücum gücünde de ciddi bir düşüş var.Bu konu üzerine ağırlık vermemiz gerekiyor.Örnegin;sorloth gibi oyuncumuz olsa tek başına şapkadan tavşan çıkarabilirdi ama şuan hücumda yer alan oyuncularımızın tek başına maç kazandırabilecek seviyesi yok dolayısıyla hücum oyuncularına daha fazla yardım etmeliyiz.Orta saha ve bekler daha fazla oyuna katılmalı.Tabi bunu yaparken takım savunmasının dengesini de bozmamalıyız.

Duran topları daha güçlü bir silaha dönüştürmeliyiz.Son maçta birkaç ortaya vurduk ama isabetli olmadı.Daha isabetli vuruşlar yapmalıyız.

Set hücumlarında daha hızlı topu çevirmeliyiz.Kontra atak denemelerinde ise daha fazla kişiyle hücuma katılmalıyız.

Oyun kalitemizde ciddi bir düşüş oldu ama oyuncularımızın iyi niyeti halâ devam ediyor ve bu iyi niyet bizi yeniden üst gruba yaklaştıracaktır.İnişler çıkışlarda futbolun bir parçası.

ÖmürKaradeniz61
09.12.2020, 10:39
Başakşehirin yaptığını biz yapamazdık birileri arar aman ülke futbolu çıkın oynayın derdi bizde paşa paşa oynar olayı kapatırdık. Başakşehiri duruşundan ötürü tebrik ediyorum.

Ali İhsan
09.12.2020, 11:10
Avcı döneminin şu ana kadar ki en zor maçı bu olacak kuşkusuz.

Aybaba ile beraber baya dirençli bir takım haline geldiler, kadroları da öyle Erzurum/A.gücü zayıflığında değil, Sivas gibi de zor bir fikstürden sakatlık/hastalıklardan gelmiyorlar.

İşin daha kötüsü Aybaba ile beraber 3 maçta yenilmediler ama yenemediler de bu yüzden bu maçta 3 puan hesabı bile yapabilirler.

Sivas maçında Wakaeme ve Djaniny eksikleri son dk bizi baya güçsüz bırakmıştı ama ben ona rağmen rakibin zor durumunu da göz önünde bulundurursak ilerleme gösterdiğimizi düşünüyorum.

Takımdan beklentiler düştüğü için tabi bunu söyleyebiliriz yoksa bu takım AA (başkan olan)nun sezon başında vaat ettiği şeylerin yakınından geçebilecek bir takım değil. Hoca olan AA ise bence şu ana kadar tam olarak söylemleriyle örtüşen şekilde ilerliyor. Ben buna değer veririm...

Maçın zor geçeceğini, Wakaeme de sağlam dönerse bir tık avantajlı olduğumuzu, yine az pozisyon vermenin benim için ana kriter olacağını 1-0 1-1 gibi skorlara yine hazırlıklı olmamız gerektiğini söyleyebilirim.

HOPA'LI TS'Lİ
09.12.2020, 11:46
Şampiyonluk heyecanı yaşadığımızı bir sezondan sonra, çok keyifsiz ve sıkıcı bir sezon yaşıyoruz.

Allah bize sabırlar ihsan eylesin.

1. Transfer sezonu çok başarısız oldu ve bunun sonuçlarını yaşıyoruz.
2. Transfer sezonu ve Yeni dönem 1. transfer sezonunda tüm yetki Sn. AVCI'ya verilsin.

Bari gelecek sezonu yakmayalım.

Onur Akyüz
09.12.2020, 12:14
%90 mağlubiyet bekliyorum.

Aslında şöyle bir mantık kuruyorum;

Bizim takım kalite olarak orta seviye bir takım. Sivas maçı için tahminim beraberlikti, çünkü 3’te 3 yapma şansı çok çok zayıf bir takımız. Bu takım 5 maçta ortalama 2g 2b 1m alacak kapasitede bir takım veya 2g1b 2m. Biraz şansın yaver gitse 3g 1b 1m alırsın ama bu da iyi seviye bir takımın performansı olurdu ki bunun da olma ihtimalini çok çok zayıf görürüm.

Bu mantıkla yola çıkıyorum ve 4 maç sonunda 2g 1b 1m çok uygun görüyorum bu orta seviye takıma.

%90 mağlubiyet %10 da beraberlik diyorum.

UĞUR DURTAŞ
09.12.2020, 12:24
(H) BURAK ŞEKER (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1090884)
(Y) VOLKAN AHMET NARİNÇ (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18552)
(Y) BİLAL GÖLEN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20844)
(D) KADİR SAĞLAM (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20668)

UĞUR DURTAŞ
09.12.2020, 12:34
2 Haftadır istediği sonuçları alamasada son 2 haftaya baktığımızda ligin en iyi topunu oynayan 2 takımından birisi kayserispor diğeri bjk

çok zor bir maç.

orta sahamızdaki oyuncularımızı düşününce(parmak baker) korkmamak elde değil.

hayırlısı diyelim.

DURAS
09.12.2020, 13:32
Başakşehirin yaptığını biz yapamazdık birileri arar aman ülke futbolu çıkın oynayın derdi bizde paşa paşa oynar olayı kapatırdık. Başakşehiri duruşundan ötürü tebrik ediyorum.
Ülke futbolunun ve başakşehirin bir duruşu olduğunu da öğrendik. Şu zokora Emre olayı üç gün sonra olsa görürdüm ben bu gökselin duruşunu...riyakarlık paçalarımızdan akıyor

HOPA'LI TS'Lİ
09.12.2020, 13:56
Ülke futbolunun ve başakşehirin bir duruşu olduğunu da öğrendik. Şu zokora Emre olayı üç gün sonra olsa görürdüm ben bu gökselin duruşunu...riyakarlık paçalarımızdan akıyor

Emre Pis Zenci demişti.

Dün akşam ise Zenci denildi.

Arada çok fark olsa da ikisi de ırkçı bir hareket.

Ancak Emre yapınca konu sümen altı edilmeye, unutulmaya çalışıldı o dönem.

NO TO RACISM

HOPA'LI TS'Lİ
09.12.2020, 15:30
Daha sezonun 1/4 'ünde Trabzonsporumuzun iddiasının kalmadığı bir sezon kelimenin tam anlamıyla işkence

Üstelik kadro ligin en kötülerinden

-3 averaj
11 maçta yenilen 16 gol
Sıralamaya bakmaya cesaretim yok

Ocak ayında neşteri vurmalı Sn. AVCI
Bu sezondan değil ama gelecek sezondan umutluyum
Bu sezon TS gibi 7 kez şampiyon olmuş marka bir takımın ilk 5 içinde bitirmesi ancak tesellim olur.
Kayseri maçına gelince, iyi futbol oynayan bir ekip, zor maç

ilelebeTS
09.12.2020, 20:06
Aybaba takımları rakipleri ısırır, zor maç olacak.

Cem Balcı
09.12.2020, 21:05
Yenermiyiz...

Hamza Yilmaz
09.12.2020, 21:06
Yenermiyiz...Zor. Bir Puan iyidir.

UĞUR DURTAŞ
10.12.2020, 10:13
Ben profesyonel futbolcu olsam,
örnek veriyorum maçın 70-75 dakikalarında güç ve kondisyon olarak bittiğimi anladığımda
kenara beni ivedi değiştirin derim.
eğer demezsem bunu gizlersem oynamaya devam edersem sivas maçında yediğimiz golde
parmak efendinin rakibe basmadığı aciz duruma düşersin....

sadece burda tek suçlı parmak demiyorum ağırlıklı takım güçsüz kondisyonsuz ve formsuz....
burda teknik ekibede ciddi iş düşüyor...

*
yanılmıyorsam dün takım izinliydi...
bugün tek antreman yarin tek antreman ve öğleden sonra kayseri ye uçuş..
o kadar uzman hocalar eşliğinde takım çlışıyor ki mutlaka bir bildikleri vardır.
bu izin olaylarında...
ben şahsen anlamıyorum bu izin verilmesine.

*
dün akşam 2.yarısına bakma şansım oldu göztepe alanya maçının
1-0 önde göztepe özellikle dakikaya dikkat ettim
dakika 88. alanya kendi alanından çıkamadı
göztepe 5-6 kişiyle pres yapıyordu
adamlarda ne enerji ne isten vardı
alanyayı çıkarmadılar,
ali şahsalan 8 dakika uzatma verdi
bu sürede bile nefes aldırmadı göztepe rakibine

niçin bizim takım böyle değil diye içimi çekmedim değil..

futbolcu kalitesi yerlerde eyvallah
ama bu newton denen adam bu takıma hiç ama hiç yükleme yapmamış.
takım yatmış yatmış.

sessizkral_1
10.12.2020, 12:48
19945

rakip takımın forvetleri sakat gözüküyor, gol yiyeceğimizi sanmıyorum ama atabilir miyiz emin değilim. 1 gol düğümü çözer.

Ayrıca as kalecileride yok.

SEDER
10.12.2020, 14:36
Baker'ın oynamadığı bir maç özlemiyle daha haftaya başlayacağız..Adamı görür görmez TVyi kapatacağım. Bu adam oynadıkça ezilmeye mahkumuz..

DeAgLeMaNyAq
10.12.2020, 18:01
Nwakaeme hâla takımla çalışamadığına göre yine Bilal'le başlayacağız gibi gözüküyor...

MA291
10.12.2020, 18:18
Son üc macta Gs, Karagümrük ve Göztepeye yenilmemisler. Iyi bekleri var. Orta sahalari fizik olarak bizimkini bitirir. Kanatlarida iyi, forvetleri olmasada gole yakin oyunculari var. Ben bize hic sans vermiyorum.

alperrr
10.12.2020, 19:38
19945

rakip takımın forvetleri sakat gözüküyor, gol yiyeceğimizi sanmıyorum ama atabilir miyiz emin değilim. 1 gol düğümü çözer.

Ayrıca as kalecileride yok.

şunu artık )) yapmamak lazım Hocam bence..

eksik..sakat..yorgun.. V.S.
bizim kadar eksik ve yorgun değillerdir..emin ol..

......gerçektede kayseri çok diri bir takım..bizim takımı döverler ben sana diyim..

Halil Alemdar
10.12.2020, 20:02
Orta sahada dayak yiyeceğimiz bir maç olacağı kesin. Skoru kestiremiyorum ama Bilal falan başlarsa ağır söveceğim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Courage
10.12.2020, 20:25
Her ne kadar geçen sezondan beri öne geçip skoru koruyamama zaafımızı giderememiş olsak da bu maçta mutlaka ilk golü atan biz olmalıyız.

Kayseri son maçlarını dirençli oynadı zaten S.Aybaba'nın o kadroya yaptırabileceği en fazla bu. Çok koşan, hep çabalayan her takım bize ters.

Golü atacağız üzerine (nasıl olacak bilmiyorum) 90 dk ezdirmeyeceğiz. 3 puan başka türlü çıkmaz.

Soner Albayrak
10.12.2020, 22:29
Bir takım düşünün ceza sahasına top düştüğü anda ''aha golü yedik'' diyorsun.

Hakikaten şu takımı izlemek çekilecek çile değil. Bu sezon ne yapacağız bu takımla bilmiyorum.

Uğur Ö.
10.12.2020, 23:05
Nwakame veya Ekuban haricinde gol atabilecek hiç kimse yok. Yani çok ama çok düşük ihtimal oluyor.

HOPA'LI TS'Lİ
10.12.2020, 23:11
Bir takım düşünün ceza sahasına top düştüğü anda ''aha golü yedik'' diyorsun.

Hakikaten şu takımı izlemek çekilecek çile değil. Bu sezon ne yapacağız bu takımla bilmiyorum.

Gerçekten öyle.

Hugo ve Edgar hariç yenilerin çoğu yetersiz

Ocak ayına kadar işkenceye devam

MA291
10.12.2020, 23:26
Nwakame veya Ekuban haricinde gol atabilecek hiç kimse yok. Yani çok ama çok düşük ihtimal oluyor.

Takim olarak atak yapmayi yeniden ögrenirsek herkes gol atabilir bu takimda. Bireysel, aman bana pas atmayin havasinda devam edersek, beklerimiz öne cikmazsa gol sorunumuz sürecek.

Mehteroğlu
11.12.2020, 08:30
Aslında Sivas maçında defans olarak çok kötü değildik, Sivas çok ekstrem çalımlarla gelip 1 kez c.sahası içinden kaleyi buldu ve o da gol oldu.
bu iyi sinyalin sürdüğünü gösteriyor defans anlamında... hücum tarafını da aynı anda oturtamıyor hoca diye anlıyorum, göreceğiz...

HOPA'LI TS'Lİ
11.12.2020, 11:12
Aslında Sivas maçında defans olarak çok kötü değildik, Sivas çok ekstrem çalımlarla gelip 1 kez c.sahası içinden kaleyi buldu ve o da gol oldu.
bu iyi sinyalin sürdüğünü gösteriyor defans anlamında... hücum tarafını da aynı anda oturtamıyor hoca diye anlıyorum, göreceğiz...

Maçın en iyisi Serkan ASAN bir kez adam kaçırdı o da gol oldu.

Mehteroğlu
11.12.2020, 11:32
Maçın en iyisi Serkan ASAN bir kez adam kaçırdı o da gol oldu.

evet ironik oldu malesef, ancak ona adam kaçırma demeyelim:) 3 kişiyi haraşo gibi ördü adam...

artvints
11.12.2020, 17:58
Tam atılım yapacağız nwakame ve djanini iki maçtır yok.

En çok para verdiğimiz oyunculardan ikisi bunlar. Bir de afobe var.

Geçen senelerde parayı verdiğimiz oyuncular sürekli sahadaydı ve verimliydiler o yüzden maaş konusu problem olmuyordu. Sturidge konusu da bu yüzden can sıkıcı oluyordu.

Bizim seviyemizde takımların yüksek maaş verdiği 5, 6 oyuncu çok iyi olmak zorunda. Sadece iyi olmaları da yetmez, liderlik yapmalarına ihtiyacımız var. Bu sayede ortalama oyuncular, gençler daha iyi gözükür.

UĞUR DURTAŞ
11.12.2020, 18:03
5 dakika önce son 2 yıl içerisindeki şehrimizdeki bjk fb gs maçlarının özetlerini izledim...
ömür topla depar atıyor,4-5 kişiyi geçiyor ,sert şutlar,direkten dönen toplar,ara paslar ,ortalar ver kaçlar yapıyor nokta atışı (messi gibi)
be güzel kardeşim ne oldu da sana bu sezon verimsiz siz.

wakaeme
11.12.2020, 18:12
nwakaeme bu maçta da yok sonumuz hayrola

HOPA'LI TS'Lİ
11.12.2020, 18:20
5 dakika önce son 2 yıl içerisindeki şehrimizdeki bjk fb gs maçlarının özetlerini izledim...
ömür topla depar atıyor,4-5 kişiyi geçiyor ,sert şutlar,direkten dönen toplar,ara paslar ,ortalar ver kaçlar yapıyor nokta atışı (messi gibi)
be güzel kardeşim ne oldu da sana bu sezon verimsiz siz.

Bu sezon diplerde
Çektiği şutlar çok cılız
Bir oyuncu bu kadar düşer mi
Bırakın Messiyi, Barış Memiş gibi olmaz umarım

HOPA'LI TS'Lİ
11.12.2020, 18:26
Tam atılım yapacağız nwakame ve djanini iki maçtır yok.

En çok para verdiğimiz oyunculardan ikisi bunlar. Bir de afobe var.

Geçen senelerde parayı verdiğimiz oyuncular sürekli sahadaydı ve verimliydiler o yüzden maaş konusu problem olmuyordu. Sturidge konusu da bu yüzden can sıkıcı oluyordu.

Bizim seviyemizde takımların yüksek maaş verdiği 5, 6 oyuncu çok iyi olmak zorunda. Sadece iyi olmaları da yetmez, liderlik yapmalarına ihtiyacımız var. Bu sayede ortalama oyuncular, gençler daha iyi gözükür.

Diabate son maçta iyi işler yaptı. Potansiyeli Afobe'den iyi. Güzel çalımlar attı, deplase oldu, sıfıra inip ortalar yaptı.
Sonradan giren Safa KINALI adlı çocuğu da çok beğeniyorum. Şans verilmeli sık sık. Süre az olsa da
Afobe ve Semedo sahada yokları oynuyor.
Stiven Plazaya neden az da olsa şans vermiyor TD? Oynayarak olur bu işler.
Vakeme de içeride 3-1'den verdiğimiz maç hariç silindi gitti.
Ocak ayına kadar en kötü ilk 8 içinde kalmalıyız.
Mahmut TEKDEMİR çok iyi adam. İnşallah olur. AVCI oyuncudan söz aldı. Okanla arası bozuk zaten.
Ama 3 transfer daha istedi TD. Bunlar da orta saha merkez playmaker, forvet arkası ve forvet alacaklar.

DeAgLeMaNyAq
11.12.2020, 18:28
5 oyuncu değişikliği hakkı varken ilk tercihimizin solda Ekuban sağda Diabate olması gerektiğini düşünüyorum. Ha baktık ki Diabate çok verimsiz o vakit farklı alternatifler denenebilir. Tabii Abdullah Hoca'nın Sivas maçından sonra yaptığı Bilal güzellemesinden sonra oynatmaması büyük sürpriz olur. Önümüzdeki dönemde hafta içi maçları da başlayacağından kadroyu daha verimli kullanmamız lazım...

yorumsuz6117
11.12.2020, 18:49
Kadroya bak:)

Hakan
11.12.2020, 18:51
Afobe'nin oynaması için deli gibi pres yapıyor olması lazım. O da olmadığına göre Ekuban hatta Sivas'ta oynadığı gibi en uç Diabate bana daha mantıklı geliyor.

sessizkral_1
11.12.2020, 19:35
nwakaeme bu maçta da yok sonumuz hayrola

yanlış anlama ama zaten son 3 hafta yokları oynadı,

bizim tek eksiğimiz forvet, her maç 10 kişi oynuyoruz (afobenin son 4 maçtır kaleyi bulan şutu yok ! )

sessizkral_1
11.12.2020, 19:47
kasımpaşanın doğru dürüst pozisyonu yok ilk yarı koita 2 gol attı.

ben olsam ekubanı forvete alıp pereira yı sağ açıkda denerdim (geridede serkan)

LANGARA
11.12.2020, 20:14
Ligde Denizli diye bir takım var bir buçuk yıldır biz hariç herkes yeniyor bu adamları.

Sinan.K
11.12.2020, 20:16
Farkli kadrolar yazmaniza gerek yok Abdullah Hoca gecen oyundan memnunmus ayni kadro cikacak

Halil Alemdar
11.12.2020, 20:57
Offfff Afobe biraz top oynasa yine bir şeyler yapacağız da herif cidden çok kötü. Ekubanı forvete atıp sağda Yusufla başlasak sola Bilal mi kalıyor:(

HOPA'LI TS'Lİ
11.12.2020, 21:01
Ligde Denizli diye bir takım var bir buçuk yıldır biz hariç herkes yeniyor bu adamları.

Gerçekten çok acı ama gerçek

Mehmet
11.12.2020, 21:14
https://i.imgyukle.com/2020/12/11/Yismxp.jpg

BatuhanB
11.12.2020, 21:19
İsmail Çipe, COVID-19 hastası olduğu için yarın kalelerini 2002 doğumlu Doğan Alemdar koruyacakmış. Doğan için bundan güzel bir başlangıç maçı olamazdı herhâlde, kariyeri boyunca en az zorlanacağı maçlardan birini oynayacaktır muhtemelen :)

İsmail kovasını her hâlükârda tercih ederdim.

romeikaa
11.12.2020, 21:38
afobe ve bilal 11 başlarsa maçı izlemeyeceğim. bu 2 adama artık tahammül edemiyorum. koy sefa kınalıyı salih kavrazlıyı daha iyi. balıkesirden bi çocuk almıştık para ödeyip yedeklere bile giremiyor. bu yaz trabzonsporumuzun paraları belli menejerlere yedirilmiş sanki. transferler facia ve hep aynı menejerler. yönetim göndermesi kolay oluyor diye sürekli aynı menejerlerle iş yapıyor sanırım.

champions
11.12.2020, 21:44
Kadronun vasat, dengesiz ve darlığını düşününce bütün hevesim kaçıyor.

Farklı bir şey denemek lazım, bu kadar düşük hücum gücüyle maça çıkmanın bir anlamı yok.

Baker önde denenebilir, ekstra gol/asist beklenebilecek bir isim.
Diabate kesinlikle sahada olmalı, solda ya da 2. forvet olarak düşünülebilir.
Yusuf hazırsa ben olsam onu da sahaya atarım, rakip kaleye gitme ihtimalimiz güçlenir hiç değilse.

Yusuf---Baker--Diabate--
-------Ekuban-----------

Sağa Ekuban, ileride Afobe de olabilir.
Skora göre ortayı ikileyip, ileriyi Afobe-Ekuban da yapabiliriz.
Umarım sürpriz golcüyü çıkarıp kazanmayı beceririz.

Mert Oğuzlu61
11.12.2020, 21:50
Hadi Semedo sakat anladik, ulan Plaza'ya yine ne oldu ? Bu adamin problemi nedir, futbolcu degilse neden yilda 700 bin euro maas verip 2 yil kiraladiniz ?

Afobe veya Bilal yarin ilk 11 oynarsa Abdullah Avci dua etsin maci kazanalim... Son mactan sonra yine bunlarla sahaya cikip kazanamayacak hocayi kimse savunmaz.

mmert
11.12.2020, 22:12
JP....Edgar...Hugo....Marlon
Flavio...Parmak...Baker...Diabate
Abdüş
Ekuban

Böyle de boyumuz çok kısa kalıyor.

Flavio boş alana hareketleniyor. Hem Perreira'nın savunma zaafını azaltır hem JP ile pas bağlantısı sağlanır Hem koşu gösterir.

ysngmz
11.12.2020, 22:25
Ekuban forvete sağ açıkta ömür sol da diabate ikinci yarı afobe yapardım

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sasort
11.12.2020, 22:42
ekuban denendi tecrübe ile sabit tek forvet oynadığı maçlarda varlık gösteremiyor

odyseuys
11.12.2020, 22:44
------uğurcan
joao-edgar-jugo-marlon
-----baker-flavio
diabate-ömür-ekuban
-------afobe

Halil Alemdar
11.12.2020, 22:59
Hadi Semedo sakat anladik, ulan Plaza'ya yine ne oldu ? Bu adamin problemi nedir, futbolcu degilse neden yilda 700 bin euro maas verip 2 yil kiraladiniz ?

Afobe veya Bilal yarin ilk 11 oynarsa Abdullah Avci dua etsin maci kazanalim... Son mactan sonra yine bunlarla sahaya cikip kazanamayacak hocayi kimse savunmaz.

Bu plaza olayı ne harbiden ya biri çıkıp anlatsa keşke

Kenan Berber
11.12.2020, 23:05
ekuban denendi tecrübe ile sabit tek forvet oynadığı maçlarda varlık gösteremiyor

Geçen maç zaten Afobe çıktığı için değil , Ekubanı ortasahadan alıp direnci düşürdüğü için puanı verdik. En uca atılmadan önce Serkan'ın kanadına çok destek oluyordu, gol de ordan eldi.

BatuhanB
12.12.2020, 01:38
Ben olsam Pereira'yı merkeze, Kâmil Ahmet'i sağ beke yazarım.

Murathan
12.12.2020, 02:58
ekubanı öne atıp ekubandan mahrum kalmak mı, afobeyle başlayıp 10 kişi oynamak mı hangisi daha az acı verir onu düşünüyorum 1-2 haftadır

redbul
12.12.2020, 03:18

aynen kardeşim ekubanın en verimsiz olacağı yerdir tek forvet oynaması.

korkusuzmaraz
12.12.2020, 03:58
afobe ve bilal 11 başlarsa maçı izlemeyeceğim. bu 2 adama artık tahammül edemiyorum. koy sefa kınalıyı salih kavrazlıyı daha iyi. balıkesirden bi çocuk almıştık para ödeyip yedeklere bile giremiyor. bu yaz trabzonsporumuzun paraları belli menejerlere yedirilmiş sanki. transferler facia ve hep aynı menejerler. yönetim göndermesi kolay oluyor diye sürekli aynı menejerlerle iş yapıyor sanırım.
Balikkesirden alinan rahmi anil basaran bandirmaspora kiralandi. Salihi kadroya almadi onun yerine ahmet cznbaz ile safa kinali kadroda ahmet ve salihin devre arasi kiralik gonderilecegi soyleniyor. Safa kinali da on numara mevkinde oynuyor.

Ufuk
12.12.2020, 04:24
Başlangıç
https://www.sporx.com/img/ilk11/2020/12/12/a17e99fdaa7812cb6f59482426383795876773.jpg

Savunma
https://www.sporx.com/img/ilk11/2020/12/12/fc797755a7020c0090c3bfeeb6eaccc8876774.jpg

Hücum
https://www.sporx.com/img/ilk11/2020/12/12/c671a950e300c52519cc6284816ce91a876776.jpg

Böyle bir şey bekliyorum. Bilal yerine Diabate oynar bence.

Rakibin iki kalecisi de yok, Lung ve Çipe. Campanharo'da orta sahada önemli adamdı, ameliyat olmuş yok. Kim oynarsa oynasın galibiyet şart, bahanesi yok.

Varlıbaş61
12.12.2020, 09:04
Neden hep tecrübesiz hakemler bizim maçlara atanıyor ?

Ertan1982
12.12.2020, 10:53
mutlaka 3 puan lazim.kredi felan kalmadi artik bizim.

asilhamsi
12.12.2020, 11:02
hakaret etmediğim halde hakaret cezası veren bordomavi net yönetimine buradan selam olsun.
Her zamanki gibi yaptığınız adaletsiz uygulama nedense beni hiç şaşırtmadı.
Resmen keyfi olarak siteyi yönetiyorsunuz.

Buradan ayrılmama sebebim bir çok renktaşla burada sohbet edebilme imkanı başka böyle bir platform yok.
Birçok kişi sırf bu sebeple yönetime rağmen burada kalıyor bundan eminim.

Maça gelecek olursak eğer hoca formsuz oyuncularda ısrar etmeye devam ederse puan kayıpları da devam eder.

merkezde parmak-baker-ömür kesinlikle son derece yetersiz.

Defans oyuncularının olağanüstü performansı ve ekuban faktörü takımı ayakta tutuyor.

Bu arada herkesin çamur attığı serkan ve marlon sivas maçında takımın en iyi oyuncularındandı .

Ortasahadaki oyuncuların defansif katkısı sıfır olunca eninde sonunda açık veriyorsunuz.

Ömür sahada uzakara en kötü oyuncu.

Ömür benim takımda en sevdiğim isimdi. Ama maç içerisinde sıfır reaksiyonu,umursamaz tavırları ve kendini yıldız görmesi, en ufak müdahelede kendini yere bırakması ile çok antipatik bir hal aldı.

Garibim ekuban kendini paralarken ömürün terlemeden maçları bitirmesine tahammül edemiyorum.

Skora çok ciddi katkısı olan biri olursunuz o zaman kimse sizden ekstra şeyler istemez.

Ancak sende şut yok, eskisi gibi adam geçemiyorsun, kilit pas çok nadir atabiliyorsun, oyunun yönünü değiştirme ve oyuna derinlik katma sıfır.

Hızlıca sıradan bir oyuncuya dönüşüyor. Ben ömürün iyi olmasını herkesten çok isterim. Ama ömür bunu istemiyor.

yorumsuz6117
12.12.2020, 11:11
İsmail Çipe, COVID-19 hastası olduğu için yarın kalelerini 2002 doğumlu Doğan Alemdar koruyacakmış. Doğan için bundan güzel bir başlangıç maçı olamazdı herhâlde, kariyeri boyunca en az zorlanacağı maçlardan birini oynayacaktır muhtemelen :)

İsmail kovasını her hâlükârda tercih ederdim.

Maç başına isabetli şut sayımız 1 falan, kaleci çok şanslı..

asilhamsi
12.12.2020, 11:14
19947

Ertan1982
12.12.2020, 11:19
hakaret etmediğim halde hakaret cezası veren bordomavi net yönetimine buradan selam olsun.
Her zamanki gibi yaptığınız adaletsiz uygulama nedense beni hiç şaşırtmadı.
Resmen keyfi olarak siteyi yönetiyorsunuz.

Buradan ayrılmama sebebim bir çok renktaşla burada sohbet edebilme imkanı başka böyle bir platform yok.
Birçok kişi sırf bu sebeple yönetime rağmen burada kalıyor bundan eminim.

Maça gelecek olursak eğer hoca formsuz oyuncularda ısrar etmeye devam ederse puan kayıpları da devam eder.

merkezde parmak-baker-ömür kesinlikle son derece yetersiz.

Defans oyuncularının olağanüstü performansı ve ekuban faktörü takımı ayakta tutuyor.

Bu arada herkesin çamur attığı serkan ve marlon sivas maçında takımın en iyi oyuncularındandı .

Ortasahadaki oyuncuların defansif katkısı sıfır olunca eninde sonunda açık veriyorsunuz.

Ömür sahada uzakara en kötü oyuncu.

Ömür benim takımda en sevdiğim isimdi. Ama maç içerisinde sıfır reaksiyonu,umursamaz tavırları ve kendini yıldız görmesi, en ufak müdahelede kendini yere bırakması ile çok antipatik bir hal aldı.

Garibim ekuban kendini paralarken ömürün terlemeden maçları bitirmesine tahammül edemiyorum.

Skora çok ciddi katkısı olan biri olursunuz o zaman kimse sizden ekstra şeyler istemez.

Ancak sende şut yok, eskisi gibi adam geçemiyorsun, kilit pas çok nadir atabiliyorsun, oyunun yönünü değiştirme ve oyuna derinlik katma sıfır.

Hızlıca sıradan bir oyuncuya dönüşüyor. Ben ömürün iyi olmasını herkesten çok isterim. Ama ömür bunu istemiyor.

Ömür kendini gelistirmek istiyorsa Türki den gitmeli.Gönül ster ki iyi fiata satalim sezon sonu ama istedimiz fiyta gitmez.
Yusuf da gitti 1 sene salandi simdi yavas yavas avrupaya alisti.

Zaten Türkiye gelen ve giden yabancilar da antremanlar ne kadar hafif oldunu avrupa kiyasla cok söylüyorlar.

Simdik Ömür de top ya ileri gidecek ya geri.Karar onun.

hyasin61
12.12.2020, 11:28
Bu macı alıp artık bir galibiyet serisi baslatmalıyız

ANIL
12.12.2020, 11:29
—————-uğurcan
pereira—edgar—vitor—marlon
————-flavio—baker
diabate——ekuban—--bilal45
————-—-afobe

yorumsuz6117
12.12.2020, 11:31
—————-uğurcan
pereira—edgar—vitor—marlon
————-flavio—baker
diabate——ekuban—--bilal45
————-—-afobe

Kadroya bak çay demle, Flavio, Baker, Afobe, Diabate, Marlon, direk kafadan 5 oyuncusu Ptt'de anca oynayacak kalitede Trabzonspor'un, kul Ahmet bunları getirdi Trabzonspor'a futbolcu diye..

AYYILDIZ
12.12.2020, 11:48
Kadro kalitemiz yok. Ekuban, stoperler ve kalecimiz hariç süperlig ayarında futbolcumuzda yok. Beraberlik iyi sonuç.

Hamza Yilmaz
12.12.2020, 11:53
Bilal yine ilk onbir diyorlar. Yapma Hocam [emoji19]

Cem Balcı
12.12.2020, 11:55
Kayseri'nin kaleci bugün zor gol yer.O adamı Uğurcan'ı satıp almalıydık.
Hücumda okadar etkisiziz ki gol atmamız çok zor.

Hamza Yilmaz
12.12.2020, 11:55
Kadro kalitemiz yok. Ekuban, stoperler ve kalecimiz hariç süperlig ayarında futbolcumuzda yok. Beraberlik iyi sonuç.Fazla beklentiye girmemek lazim. Suan oynadigimiz futbol ve kadro kalitesi acisindan galibiyet süpriz olur.

Yiğit SARI
12.12.2020, 11:57
0-2

Cem Balcı
12.12.2020, 11:57
19947

Denenmeli bu 11.

ANIL
12.12.2020, 12:49
Parmak ve Ömür’un olmadığı her maç şansımız vardır.

61_Hasan_69
12.12.2020, 13:11
Kayseri'nin kaleci bugün zor gol yer.O adamı Uğurcan'ı satıp almalıydık.
Hücumda okadar etkisiziz ki gol atmamız çok zor.

Kimdir o babayiğit

sessizkral_1
12.12.2020, 13:22
rakibin kalecisi 18 yaşında genç bir çocuk ne olursa olsun heyecanlı ve lig tecrübesi yok.

nasıl olacak bilmiyorum ama şut çekmemiz lazım bol bol ve duran toplar önemli olabilir bu maçta.

hyasin61
12.12.2020, 13:22
Kimdir o babayiğit

Lung ama sakatlıgı var

Cem Balcı
12.12.2020, 13:25
https://i.hizliresim.com/jZPyMW.png

Kimdir o babayiğit

Lung.Geçen sezonun en çok kurtarış yapan kalecisi.Sakatmış bu arada yeni gördüm.
Bu sakatlık maçın seyrini değiştirir çok net söylüyorum (: Bol bol kaleyi yoklamalıyız.

hyasin61
12.12.2020, 13:27
Baker onde oynarsa sutları bulur

Soner Albayrak
12.12.2020, 13:41
Kazanırsak şansa kazanırız. Kayseri Erzurum ve Ankaragücü'nden de çok daha iyi takım.

Mağlubiyet bekliyorum.

asilhamsi
12.12.2020, 13:49
Parmak ve Ömür’un olmadığı her maç şansımız vardır.

aman ha çok kızıyorlar takımın yıldızlarına laf söyleyince.

emrahtuna
12.12.2020, 14:02
nwakaeme ye ne oldu ya bu sezon bir var iki yok..ayrıca flavio ya şans vermeli hoca bu takımda oynayabilecek kapasitesi var. galibiyet iyi gelir..

diensi61
12.12.2020, 14:15
avcıyla beraber savunmada toparlansak da hücumda kısır bir görüntü sergiliyoruz. taraftarımız ise bu kısırlıkta son 3 maçta attığımız 3 golde de katkısı olan abdülkadire sarıyor. :D

eleştiriyi falan geçtik saplantı bu artık. umarım tez zamanda kurtarır kendini.

must61
12.12.2020, 14:30
https://i.hizliresim.com/jZPyMW.png

Lung.Geçen sezonun en çok kurtarış yapan kalecisi.Sakatmış bu arada yeni gördüm.
Bu sakatlık maçın seyrini değiştirir çok net söylüyorum (: Bol bol kaleyi yoklamalıyız.

İsmail Çipe de mi sakat?

tamuğ yamtar
12.12.2020, 14:33
İsmail Çipe de mi sakat?

Covid pozitif.

Oğuz ZEYTİN
12.12.2020, 14:35
Ben Avcı'nın savunmayı önemsemesine karşı değilim. İnşallah daha da iyi savunma yaparız.

Fakat evde 1-0 öndeyken, kontraya çıkarken topu 70 metreden kalecimize göndermenin savunma mantığıyla alakası yok. Bu çekingenliği üzerimizden atmamız gerek.

Cem Balcı
12.12.2020, 14:36
İsmail Çipe de mi sakat?

Öyle görünüyor.Kalede 17 yaşında çocuk var.Gol atamazsak başlarım giydirmeye kim olursa (:

must61
12.12.2020, 14:38
Öyle görünüyor.Kalede 17 yaşında çocuk var.Gol atamazsak başlarım giydirmeye kim olursa (:

OO ben de bahis yapıyordum yüklü girelim o zaman.

Cem Balcı
12.12.2020, 14:39
OO ben de bahis yapıyordum yüklü girelim o zaman.

Bizimkilerden bahsediyoruz hiç belli olmaz ona göre (:Bir de bizdeki şansla 17 yaşındaki adam devleşir (:

asilhamsi
12.12.2020, 14:43
avcıyla beraber savunmada toparlansak da hücumda kısır bir görüntü sergiliyoruz. taraftarımız ise bu kısırlıkta son 3 maçta attığımız 3 golde de katkısı olan abdülkadire sarıyor. :D

eleştiriyi falan geçtik saplantı bu artık. umarım tez zamanda kurtarır kendini.

cidden soruyorum maçları 90 dakika izliyor musun?

İzlemediğini düşünüyorum çünkü buradaki eleştri ömürün oyun içerisinde hiç olmaması.

biz o pozisyonda daha önce yusufu seyrettik. Adam maçta ortalama 10km üzeri koşuyor,defansif katkı veriyor,pas istasyonu oluyor üstüne de en fazla isabetli şut atan,en çok kilit pas atan oyuncu oluyordu.

yusuf performansından sonra ömürün oyuna katkısı sıfır.

Ozan Yılmaz
12.12.2020, 14:47

bizim takım rakip kaleye şut atmaktan aciz durumda

serdaracıl
12.12.2020, 14:52
cidden soruyorum maçları 90 dakika izliyor musun?

İzlemediğini düşünüyorum çünkü buradaki eleştri ömürün oyun içerisinde hiç olmaması.

biz o pozisyonda daha önce yusufu seyrettik. Adam maçta ortalama 10km üzeri koşuyor,defansif katkı veriyor,pas istasyonu oluyor üstüne de en fazla isabetli şut atan,en çok kilit pas atan oyuncu oluyordu.

yusuf performansından sonra ömürün oyuna katkısı sıfır.

Aynı yorumlar zamanında yusuf için de yapılıyordu.

must61
12.12.2020, 14:53
Bizimkilerden bahsediyoruz hiç belli olmaz ona göre (:Bir de bizdeki şansla 17 yaşındaki adam devleşir (:

O da doğru tabi :)

DeAgLeMaNyAq
12.12.2020, 14:56
Rakibin iki kalecisi yok bizim de iki santraforumuz. Hoca'nın Bilal'le ilgili açıklamalarından sonra onu kesmesi sürpriz olurdu. Piyango Afobe'ye vurdu. İnşallah Ekuban ileride başarılı olur...

Alp29
12.12.2020, 14:57
geçen haftadan farklı olarak diabete 11 eku forvete geçmiş

asilhamsi
12.12.2020, 14:57
Aynı yorumlar zamanında yusuf için de yapılıyordu.

ben hiç hatırlamıyorum böyleyorumlar yusuf kötü olduğu maçlarda dahi elinden gelen herşeyi yapıyordu.

ömür bana kalırsa yanlış pozisyonda oynuyor.

Ömür kaleye uzak oynamalı. ömürün en önemli özelliği oyun görüşü ve her ne kadar eskisi gibi olmasa da dripling yeteneği.

Bana kalırsa 8 numarada oynamalı. Ama biraz daha güçlenmeli ve dirençli olmalı.

chener
12.12.2020, 14:59
Ekubanin forvet, diabete ve bilalin kanat olduğu onbir bizi rezil durumlara dusurecek.

memozcan
12.12.2020, 15:00
bu hücum hattıyla gol bulmak mucize gibi bişey.. ekuban ortalar ekuban gol atarsa belki.. arkasındaki üçlü ile halı sahaya çıkmam..

ysngmz
12.12.2020, 15:00
Ekuban forvet başlamasına sevindim akşam yazmıştık

Yunus Emre SEYHAN
12.12.2020, 15:02
Kadro yanlış. Afobe'yi kesmemesi lazımdı. Ekuban'in tek forvet oynayıp iyi oynadığı maçı hatırlamıyorum.

ysngmz
12.12.2020, 15:03
Ben Avcı'nın savunmayı önemsemesine karşı değilim. İnşallah daha da iyi savunma yaparız.

Fakat evde 1-0 öndeyken, kontraya çıkarken topu 70 metreden kalecimize göndermenin savunma mantığıyla alakası yok. Bu çekingenliği üzerimizden atmamız gerek.Baker ve Bilal geri pas ustası el freni

TSemih61
12.12.2020, 15:03
Maçın zor geçeceğine dair görüşlere katılmıyorum. Rakibin savunma kabiliyeti düşük.

Ekuban kanatta oynayıp Diabate forvete çekilebilir maçın farklı safhalarında. Çünkü Aziz Behich'in savunması kötü Ekuban ezer onu orada.

Ayrıca Diabate araya kaçma konusunda çok iyi rakibin ağır defansını dağıtabilir rahatlıkla.

Ekuban forvet başlasa bile zaman zaman yer değiştirmeliler umarım bunu akıl etmiştir hoca.

Oruç
12.12.2020, 15:04
1 gol atıp yememeye bakacağız. Her hafta aynı şeyi yazıyoruz ama bu kadronun kalitesi belli. Devre arasına kadar ne kadar puan toplasak kârdır.

Soner Albayrak
12.12.2020, 15:05
Flavio neden oynamıyor. Anlam veremiyorum gerçekten.

ilelebeTS
12.12.2020, 15:08
Ekuban en uçta verimli olmasa da Afobe'nin yaptığı her şeyin 2 katını yapar. Rolü daha çok Firmino benzeri olacaktır.

Sefa Murat Dokuz
12.12.2020, 15:08
En ilerde Ekuban oynayınca, topu ileri taşımakta çok zorlanırız.
Zaten topu ileri taşıyan oyuncu Ekuban.
O noktaya kadar getiremedikten sonra Ekuban çok fazla geriye gelip pozisyonunu kaybedecektir.
Sivas maçının son bölümünde olduğu gibi.

Soner Albayrak
12.12.2020, 15:09
Hoca şu Bilal'de ne buluyor. Onu da anlamış değilim. Resmen ruhunu emiyor takımın.

champions
12.12.2020, 15:11
Kadro kötü.
Serkan'ın geçen haftaki oyunundan sonra emekliliği gelmiş vasatı oynatmak hata.
Flavio'nun bu kadar vasıfsız bir osahada bu kadar az şans bulması hata.
Aynı şekilde kanatların leş olduğu bir yerde Yusuf'un düşünülmemesi hata.
Baker, Diabate ve Ekuban üçlüsü iyi olursa kazanabiliriz.

serdaracıl
ben hiç hatırlamıyorum böyleyorumlar yusuf kötü olduğu maçlarda dahi elinden gelen herşeyi yapıyordu.

Ömür kaleye uzak oynamalı. ömürün en önemli özelliği oyun görüşü ve her ne kadar eskisi gibi olmasa da dripling yeteneği.

Ben çok iyi hatırlıyorum. İki metre yanına pas veremiyor, takımın oyununu bozuyor, el freni

Sefa Murat Dokuz
Hatay'da Gökhan Karadeniz şov yapıyor. Baker izlesin de ileri top nasıl taşınır neler yapılır görsün.

Oruç
12.12.2020, 15:12
Şansımıza kalede 17 yaşında biri var. Kova İsmail olsaydı daha iyiydi.

Hakan
12.12.2020, 15:13
Pereira Henrique'yi yıldız etmezse kazanırız.
Bir de bu haftaya kadar sahada emekleyen Fernandes coşmazsa tabi.

ilelebeTS
12.12.2020, 15:15
Kaleye fazla gideceğimizi düşünmüyorum. Kalite sorunlarımız var. Diabate'nin şapkadan çıkarması lazım ki istediğimizi alalım.

bilgehan83
12.12.2020, 15:15
bilali eleştirenlere sadece şunu söylemek istiyorum: bilal takımda ekubanla birlikte ayağında top tutabilen tek oyuncumuz.. topu alıp basan kafasını kaldırıp pas atan.. bilali ben de beğenmiyorum yedekte bile olmamalı ama takım kalitemiz o kadar kötü ki bilale bir şey diyemiyorum. çünkü bilal afobeden parmaktan hatta ömürden bile daha iyi top saklıyor alıyor veriyor gidiyor. tony gibi yürümüyor da adamını takip ediyor, marlonun seviyesini yukarı çekti bu adam.. bunları da görmezden gelmeyin.. ama bizim kadromuz çöplerle dolu. misal ilk onbirde şu an uğurcan, edgar, ekuban, vitor ve pereria dışındaki bütün oyuncular trabzonspor takımını on birinde olacak isimler değil asla... güvendiğimiz ömürün yüzde 25 i sahada adam futbolu bırakmış gibi oynuyor.. onu görünce bilale inan laf söylemiyorum.. faydalı oynuyor adam..

Yunus Emre SEYHAN
12.12.2020, 15:16
Flavio neden oynamıyor. Anlam veremiyorum gerçekten.
Aykut Akgün , Abdülkadir Özdemir , Hasan Üçüncü , Sezer Badur, Barış Özbek ve Barış Ataş ayarında olduğu için oynatmıyor.
Ne amatörler gelip geçti şu takımdan

Cem Balcı
12.12.2020, 15:18
https://i.hizliresim.com/2S1kRB.png

ilelebeTS
12.12.2020, 15:20
Bilal hücumda iş yapamasa da takım defansına önemli katkı verdi. Avcı o yüzden tercih ediyor. Zaten başka sol kanat yok. Bilal takımın yıldızı değil zaten, yedek parçası.

Ahmet Taşçı
12.12.2020, 15:21
Hoca da anlamış bu oyuncu grubuyla sistem mistem hikaye gol yemeyeceksin, es kaza atarsak takım savunması yapacaksın, böyle böyle devre arasına atacak kendini... Sonra 3-4 transfer ile takım olma yolununun ilk adımını atar, sezon sonu da kalan eksikleri tamamlar... Yalnız 2021-2022 için hiçbir bahanesi kalmaz 2 transfer sezonundan sonra da yine böyle yaslanarak oynatırsa o zaman Avcı da 2022'yi göremez...

Oruç
12.12.2020, 15:22
Aykut Akgün , Abdülkadir Özdemir , Hasan Üçüncü , Sezer Badur, Barış Özbek ve Barış Ataş ayarında olduğu için oynatmıyor.
Ne amatörler gelip geçti şu takımdan

Tespit gibi tespit.

Yalnız Hasan Üçüncü'nün Gökdeniz'in aylar sonrası sahalara döndüğü Gs maçında Avni Aker'de bir asisti var ki sanırsın Xavi, İniesta.

Cem Balcı
12.12.2020, 15:22
Bilal hücumda iş yapamasa da takım defansına önemli katkı verdi. Avcı o yüzden tercih ediyor. Zaten başka sol kanat yok.
Bilal konusunda hemfikirim.Geriye sık geliyor hareketli en azında.
Ama diabate tek forvet ne yapar bilemedim.Kanatta sanki 16 yaşında bir oyuncu ilk maçına çıkar da afallar ya,öyle görüntü veriyordu.

AYYILDIZ
12.12.2020, 15:23
Kayseri'nin kadrosu bizimkinden daha iyi.

Ömrüm Can SEZER
12.12.2020, 15:26
Afobeyi gömüyorsunuz sonra oynamayinca neden Afobe yok
Yok Bilal neden oynuyor kadroda kimse mi var kanat oynayacak.

Oruç
12.12.2020, 15:26
Güntekin Onay diyor ki "Bilal 3 senedir gol atmıyor."

Bu adamları takıma alanları tebrik etmek gerek. Vizyona bak.

ilelebeTS
12.12.2020, 15:28
Bilal konusunda hemfikirim.Geriye sık geliyor hareketli en azında.
Ama diabate tek forvet ne yapar bilemedim.Kanatta sanki 16 yaşında bir oyuncu ilk maçına çıkar da afallar ya,öyle görüntü veriyordu.

Bizim takımda bir kuvvet sorunu var. Ekuban ve biraz da Hugo hariç tam kıvamında adam yok. Tony bile 2-3 kişiyi eziyordu şimdi yapamıyor.

Alp29
12.12.2020, 15:28
yahu neler duyuyorum yok defansa katkı yapıyormuşlar havada uçuşuyor
bütün takım zaten defans yapıyor, ortasahadan ileride 3 oyuncuyla oynuyoruz
Biz TRabzonsporuz bu kadar korkak oynamak neyin nesi.
Ünal hocam YUsuf sarıyı nasıl parlattı adam olmadığı dönemde bize başka çözümler gerek

DeAgLeMaNyAq
12.12.2020, 15:30
Sörloth'un gideceği öyle veya böyle belliydi. Santrafor transferini son dakikaya bırakmanın bedelini ödüyoruz. Şimdi de devre arasında net bir forvet gelecek ve gol sorunu ortadan kalkacak havası pompalanıyor. Lig başlamadan bunu gerçekleştiremeyip, sezon devam ederken takıma direkt gelip katkı yapacak bir golcü bulmak çok zor gözüküyor...

BlackPanther
12.12.2020, 15:30
19948

Avcı da anlamış Serkan Asan la bu işlerin olmayacağını. Sivassporlu Serkanın resmen içinden geçti geçen hafta.

Ama önemli başka bir konu var. Koskoca Trabzonsporu bu kadroya mahkum eden Ağaoğlu derhal istifa etmeli!!!

BlackPanther
12.12.2020, 15:31
Sörloth'un gideceği öyle veya böyle belliydi. Santrafor transferini son dakikaya bırakmanın bedelini ödüyoruz. Şimdi de devre arasında net bir forvet gelecek ve gol sorunu ortadan kalkacak havası pompalanıyor. Lig başlamadan bunu gerçekleştiremeyip, sezon devam ederken takıma direkt gelip katkı yapacak bir golcü bulmak çok zor gözüküyor...
Ben Sörloth gidecek dediğimde burada bazı akıllılar nereye gidiyor daha bir yıl kontratı var diyorlardı. Demekki bu akıllılar bu işleri bilmiyorlar. Bir yıl daha kontratı bulunan biri nasıl gitti izlesinler.

Yunus Emre SEYHAN
12.12.2020, 15:32
Tespit gibi tespit.

Yalnız Hasan Üçüncü'nün Gökdeniz'in aylar sonrası sahalara döndüğü Gs maçında Avni Aker'de bir asisti var ki sanırsın Xavi, İniesta.
Evet hocam o pozisyonu hatırlıyorum.
Ayrıca Mersin'de oynarken bize golünü atıp sonra ben ne yaptım der gibi ellerini başına getirmişti. Tabii Mustafa Yumlu'nun hediyesiydi o gol

61_Hasan_69
12.12.2020, 15:32
Hoca kolayına Bilal'i kesmez takım savunmasına katkısı var çünkü ama artık bize hücum tarafında da birşeyler göstermek zorunda.
Kayseri ile sorunlu ayrılmıştı Bilal bugün golu var

ilelebeTS
12.12.2020, 15:33
Tony'den Bilal'e düşmek hocanın değil yönetimin sorunu. Adam gibi transfer yapsaydılar. Geçen sene bir Sörloth, bu sene bir Hugo. Oyuncu tutturma oranı çok vasat.

Isko6161
12.12.2020, 15:33

Yusuf hakkinda da cok sert elestiriler oldu renktas. Net hatirliyorum bende. Ozellikle gole katkisi olmadigi maclarda, etkisiz kaldigi maclarda baya elestirildi. Omur hakkindaki yoruma (oynadigi ve oynamasi gerektigi pozisyon) aynen katiliyorum

Yiğit Gayretli
12.12.2020, 15:34
Tek santrafor afobe oynamakla, Ekuban oynamak arasında belirgin bir fark yok maalesef. Denedik bunu defalarca. Keşke Afobe, Ekuban için sahada olsaydı.

hyasin61
12.12.2020, 15:35
Abdullah Avcı Bilal'in gecen haftaki performansı ve Diabate'nin antrenman performansı dedi.

hyasin61
12.12.2020, 15:36
Abdullah Avcı : Kazanmayı bekliyorum. 3. hafta bitti, 4. haftadayız. Takıma verdiklerimizi uygulamaya başladılar. Güvenli oyun anlayışını ceplerine koymak üzereler. Rakibimiz, bulunduğu yerden fazlasını hak ediyor. Gelişen oyunu daha sabırlı daha akıllı oynayacağız.

Courage
12.12.2020, 15:37
Fizik gücü bu kadar düşük Süper lig takımı yok Trabzonspordan başka.

İleriye topu taşıyamazsın taşısan duramazsın , golü atıp koruyamaz ezilirsin. 3 yeyip 4 atacak kalitede yok (kalmadı)

Radyo 1 anonsunu bekliyorum bakalım değişen birşeyler olacakmı?

Başarılar.

MA291
-------------- Ekuban ---------
Bilal ------- Abdüs ----------- Diabate

Bu formasyon daha mantikli olur gibi. Ekubanin bitiricilige de iyi degil aslinda. Gol atacak biri yok. Yine bireysel seyler olmali.
Enteresan olan Kayseri baya ofansif cikiyor maca. Önde baya pres yapcaklar. Bu kesin.

serdaracıl
Abdullah Avcı Bilal'in gecen haftaki performansı ve Diabate'nin antrenman performansı dedi.

Bilal’in geçen haftaki performansında ne varmış acaba?

Hamza Yilmaz
Bir puan iyidir. Kazanirsak benim icin süpriz olur

BlackPanther
12.12.2020, 15:38
Tony'den Bilal'e düşmek hocanın değil yönetimin sorunu. Adam gibi transfer yapsaydılar. Geçen sene bir Sörloth, bu sene bir Hugo. Oyuncu tutturma oranı çok vasat.

Hugo yu tutturmadılar. Orada hatan var. Kendileride anladılar kaliteli futbolcular ucuz olmaz. Hugoya 3,5 Milyon EURO bonservis verildi!!! Yani tutturma falan yok. Kaliteli ayağın fiyatı da yüksek olur. Bu kadar kolay!

BlackPanther
12.12.2020, 15:40
Ekuban
Bilal Abdüs Diabate

Bu formasyon daha mantikli olur gibi. Ekubanin bitiricilige de iyi degil aslinda. Gol atacak biri yok. Yine bireysel seyler olmali.
Enteresan olan Kayseri baya ofansif cikiyor maca. Önde baya pres yapcaklar. Bu kesin.

Ben olsam bende ofansif çıkarım Trabzonsporun karşısına Trabzonsporda ki ortasahaya baksana. PTT ligi kalitesinde bir ortasaha. Her takım ezdi bu ortasahayı. Erzurumspor, Ankaragücü, Sivasspor. Bunlar birde kötü takımlar. Bizi bu hallere getirenler utansınlar!!!

ilelebeTS
12.12.2020, 15:43
Yine kısır maç olacak büyük ihtimalle. Sıkıntıya hazır olun :)

Oğuz ZEYTİN
12.12.2020, 15:44
Açıkçası Bilal'den önce, nasıl yerleşeceğini kestiremediğim yumuşak ve fizik olarak dezavantajlı orta üçlümüz beni düşündürüyor.

MA291
12.12.2020, 15:48
Ben olsam bende ofansif çıkarım Trabzonsporun karşısına Trabzonsporda ki ortasahaya baksana. PTT ligi kalitesinde bir ortasaha. Her takım ezdi bu ortasahayı. Erzurumspor, Ankaragücü, Sivasspor. Bunlar birde kötü takımlar. Bizi bu hallere getirenler utansınlar!!!

Kayseri bunlar arasinda en formda olan takim. Avci döneminin en zorlu rakibi Kayseri. Iyi kapanirsak Diabate Bilal Ekuban ile kontra ataklarda etkili olabiliriz.
Ama yine garanti paslar, topun üstüne basmalar, her ikinci atakta Ugurcana dönmeler bizleri bekliyor.

My
12.12.2020, 15:53
Yani bize Bilali izletecek olan Ağa'm'a saygılarımı sunuyorum. 300, 500'den kaçıp milyon avrolar harcayıp solda Bilali'i izlemek... harikasın Ağa'm.

Fatih Solmaz
12.12.2020, 15:54
Kayserispor kalecisi 17 yaşındaymış kalesine 17 kez top gelebilir diyenler olarak azınlıktayız. Öyle bir maça çıkıyoruz hayırlısı.

naimbektas6161
12.12.2020, 15:54
Kadro zayıf yedekler sıkıntılı galibiyet zor gibi. 1 0 olsun bizim olsun maçı hadi hayırlısı.

bingolts
12.12.2020, 15:55
Bilal izlemek istemiyorum Avcı senide istemiyorum. Bu takım ilk yarı sonucu 5 transfer yapar başarıda gelmez takım küt aşağı in

ilelebeTS
12.12.2020, 15:55
Kaliteli kadroya biraz düşük seviyeli oyuncu koyarsan genel anlamda çok sırıtmaz. Diğerlerinin kalitesi onu idare edebilir. Ama takımda kalite o kadar düştü ki kimsenin kimseyi idare edebilecek durumu yok.

Ufuk
12.12.2020, 15:56
Afobeyi kesmesini beklemiyordum, Bilal'i beğenmiş demek geçen hafta. Muhtemelen savunmada iyiydi, bir iki öğüt vereyim hucumda da idare eder dedi herhalde. Yine aldığını geri oynarsa millet kanser olur. En azindan kapılan toplarla hızlı çıkmayı denemeli.

DeAgLeMaNyAq
12.12.2020, 16:00
Forma konusunda nasıl bir çuvallama yapıldıysa ya beyaz ya siyah formayla sahaya çıkmak zorunda kalıyoruz. Çubukludaki renklere kim onay verdiyse yazık...

hyasin61
12.12.2020, 16:00
kayserili oyuncular iyi basıyorlar top bizdeyken

redbul
12.12.2020, 16:01
ya bu abdülkadir parmak kazmasını ben bu takımda görmekten sıkıldım kardeşim yeter da.

trabzonsevdamuz
12.12.2020, 16:03
ya bu abdülkadir parmak kazmasını ben bu takımda görmekten sıkıldım kardeşim yeter da.Hangisi.ikiside kazmada o yüzden sordum

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İ. SARAL
Diabate defans yaparken çok saçmalıyor, bizim oyuncuları da bozuyor. Geçen hafta yediğimiz golde de aynısı olmuştu.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hyasin61
kayseri fena geldi yine

bingolts
12.12.2020, 16:04
Bilal Başaçıkoğlu, tek numarası sırt numarası #45

Sefa Murat Dokuz
Berbat bile oynayamıyoruz

Baker ABV

hyasin61
Kayserisporda son vurus olsa mac 3-0 olmustu

My
12.12.2020, 16:05
Bizimkiler Kayserinin hızına yetişemiyor.

Sefa Murat Dokuz
Baker defol git bu takımdan

trabzonsevdamuz
Defans follos gibi maşallah

İ. SARAL
Uyanamamış bizimkiler.

ahamitokutan
her hafta üstümüze koyuyoruz. rezillik ve sefillik konusunda tabii ki

ilelebeTS
Ulan sağlam oynayın.

chener
Neyse en azından bu maçın da hikayesini öğrenmiş olduk 8 dakikada.
Çerezlerimi hazırlayayım bari.

ts_tuncay_ts
Uğurcan son haftalarda çok kötü...Yan toplara çıkmıyor, saçma sapan çalımlar atmaya çalışıyor, oyunu baslatamıyor vs...

LağusKusteli
12.12.2020, 16:06
kayserispor sürekli saldırarak geliyorken oyuncularımız ise rakibe sadece eşlik ediyor ve onları izliyor. maalesef az sonra gol yiyebiliriz

hyasin61
bekler dagıldı ortasaha zaten yok

Oxychen
Cenabetler ordusu iki pas atamadılar. Baş cenabet Edgar.

Bilal Karadeniz
Gozgore göre şu ortasaha ile çıkıyor baker ve parmak ilk 18 bile girmemeli.

redbul
12.12.2020, 16:07
artık ben yazmaktan bıktım ama devam da edeceğim orta alanda abdülkadir parmak-flavio-baker bu 3 lüden hangisi oynarsa oynasın bu ligde rakip kim olursa olsun rakip oynar biz ileriz bu lide bu adamlarla kimseye üstünlük kuramassın

adiloş bebe
Kalitesiz bir takımız maalesef bu oynadığımızın bir izahı yok. Hani yani olayı takım savunmasına bağlayamayız. Bu diabate falan gerçekten çok kötü

İ. SARAL
Pereria henriwue karşısında zorlanır. Sarı da gördü inş kırmızı olmaz.

alikk
12.12.2020, 16:08
Faulü vermedi döndü sarı kart yazdı bize, hani derler ya ufak ufak doğrandik diye tam olarak böyle,takım leş başladı bu arada umarım toplarlar

Emre Veli
Flavio yerine tercih edilen Parmak. :)

batu94
İçimizden geçiyorlar oyun olarak. Gol bulmamaları ilginç.

Vkgz
Avcı konusuyor ama ben ortada bir geliame goremiyorum...

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İ. SARAL
12.12.2020, 16:09
Sorun Parmak değil Baker. Öok boş oynuyor.

hyasin61
ah be hugo stıyordu

ilelebeTS
Faulü rakip sahada yapmak yerine, boşuna sarı gördük.

hyasin61
12.12.2020, 16:10
Kayseri bu tempoda ne kadar gidecek onemli nokta o

redbul
Avcı konusuyor ama ben ortada bir geliame goremiyorum...

bak kardedşim hocayı kesinlikle savunmuyorum ama bu kadroya kloopp da gelse bişey değişmez inan kadro o kadar rezilki.

DeAgLeMaNyAq
Yorumcuların Trabzonspor savunma problemini çözdü söylemlerine katılmadığımı dile getirmiştim. Oynadığımız rakipler ölçü sayılmazdı. Ancak savunmadaki aksayışımız stoper tandeminden ziyade orta saha kaynaklı...

hyasin61
12.12.2020, 16:11
hayde az once kornerden olmadı bu kornerde gelsin gol

kaçarava
12.12.2020, 16:11
Geriden oyun kurma facia.

Korakor oyun facia.

serdaracıl
12.12.2020, 16:12
bilal araya kaçsa abdülkadir önüne yuvarlayacak. açıkta bekliyor.

trabzonsevdamuz
bak kardedşim hocayı kesinlikle savunmuyorum ama bu kadroya kloopp da gelse bişey değişmez inan kadro o kadar rezilki.Bende katılıyorum takımda fizik gücü diye birşey yok çalımı atan geçiyor.hoca birine nasıl defans yapilir onu gösteremezki diziliş kademe falan onu tarif eder. Bizimkiler calim yeyip duruyor

odyseuys
net penaltı pozisyon

ilelebeTS
Hakeme bak

Sefa Murat Dokuz
Net penaltı Hugo'ya yapılan !

hyasin61
penaltıyı atladı saka gibi

odyseuys
çağırmaları lazım pozisyon çok net ayağa ve ceza sahası içinde.

Ufuk
12.12.2020, 16:13
Ceza sahası ici pozisyon var bakması gerek

batu94
Bu kadro izlediğim en kötü Trabzonspor olabilir lan.. yarışır en azından

naimbektas6161
Bilal ne oynamaya çalışıyor anlamadım. Diabate bu takımda olmaz. Ekunun ortaya geçmesi lazım forvet oynayamıyor. 2 yarı afobe girerse Ekunun ortaya geçmesiyle Bi tık daha iyi olabiliriz.

ilelebeTS
İçerdeymiş, penaltı olmalı

Enes Başkaya60
Çok kötü bir takımız ligin en kötü 3 takımından biriyiz...

Bu arada pozisyon net penaltı...

odyseuys
şerefsizlik bu hakeme diyecek bir şey yok VAR'daki namussuzlar buna çağırmadıysa bildiğin tetikçilik bunun adı.

ahamitokutan
bulduk gene bir şekersiz şeker. adam vurmuş resmen ayağına gözünün önünde devam

redbul
hakem o.ç luğuna başladı bir onlar eksikdi

serdaracıl
12.12.2020, 16:14
umarım penaltı verir, vermedi

İ. SARAL
Penaltı ya.

abcabca
Ofsayt gibi

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Soner Albayrak
Piç hakem.

Doctore
Şu pozisyona vardan penaltı çıkmaması tek bir şekilde açıklanır

LağusKusteli
Evet şeytan rıdvanın MHK'sinin tetikçileri bir maçta daha net penaltımızı vermedi. oyuncular yine klasik şekilde itiraz etmedi.

hyasin61
12.12.2020, 16:15
kaleci bomba ama sut yok

Semih AYDIN
Bilal tam leş

Arif Timurcioğlu
Bu bilalde ilerde oynayacak kapasite ya yok ya da korkuyor.

Vkgz
bilal ah bilal.. görerek atsana

redbul
yok abi takım kalecisinden forvetine kadar bitik

bilgehan83
12.12.2020, 16:16
Penaltımızı bile vermiyorlar görüyorsunuz değil mi bu kadar adi bir spor camiası var bu ülkede net penaltı premier ligde bu müdahaleler veriliyor buna vermeyen hakemler neye penaltı verecekler var da hangi it varsa vermeyen şerefisiz o

My
Yine toplu ileri çıkamıyoruz. Biri deparla çıkarken arka taraf yetişemiyor dolayısıyla acayip kopuk geliyoruz ve yavaş yavaş yerleşmeye çalışıyoruz.

DeAgLeMaNyAq
kaleci bomba ama sut yok

Kesinlikle bol bol şut atmak lazım ama bizimkiler düşünemiyor...

Sefa Murat Dokuz
Başkan maçtan sorna Rıdvan ve MHK dahil hepsinin 7 sülalesine canlı yayında küfür etsin, ne para cezası verilecekse taraftar olarak toplanıp öderiz.

%100 penaltı pozisyon !!

Bilal Karadeniz
Bak ekubani attı ileri bitirdi resmen

odyseuys
göz göre göre penaltıyı iç etti adamlar. cidden olacak iş değil. tartışması yok pozisyonun, ceza sahası içinde bileğe vuruyor adam. daha ne olacak penaltı olması için, aklım almıyor.

Alp29
ofsayt yoksa buz gibi penaltıydı anasınn

hyasin61
Farkı saglayan Kayserispor kosuyor Trabzonspor yuruyor sahada.

karabela
Ofsait diye mi verilmedi bu penaltı

Doctore
12.12.2020, 16:17
Ofsaytsa ogsayt verilirdi

serdaracıl
şu kaleciye şutumuz yok henüz

İ. SARAL
Vardaki it kim?

ts_tuncay_ts
12.12.2020, 16:18
Kalecileri çok kötü...Bir şut çekseler tutamayacak belki ama bizde de şutu çekecek adam yok...

serdaracıl
ofsayt kuralı kaldırıldı da bizim mi haberimiz yok.

odyseuys
ofsayt olsa ofsayt verilirdi yahu. ki çeksin çizgiyi bitirsin tartışmayı varsa öyle bir şey.

şerefsiz abi bunlar, neyini aklamaya çalışıyoruz ofsayt falan. buz gibi penaltıyı göstere göstere vermedi adamlar.

Doctore
Var bu pozisyonlara penaltı demek için var. Türkiyedeki hakemlerin hepsini kovup yurtdışından hakem ithal etmek lazım oarasını verip

Ertan1982
12.12.2020, 16:19
yaziklar olsun su mhk itleri kacinci serefsizligi.sikeciler gs olsa aninda verirlerdi.

hyasin61
ah eb ekuban kalecinin ustune gitti

Manu61
Penaltı ya.

fb-bjk maçında benzer pozisyonda fb lehine penaltı verdiler. Ama bu kokuşmuş ülkede böyle şeyler çok normal şaşırmamak lazım.

Enes Başkaya60
12.12.2020, 16:20
Kalecileri çok kötü...Bir şut çekseler tutamayacak belki ama bizde de şutu çekecek adam yok...

Kim şut çekecek abi bizden adam mı var...

ilelebeTS
Şöyle kaleyi bulan şut atmamız lazım

Doctore
Göstere göstere hak yediler eyyamcılar

My
Yine... Abdüş hızla ileri çıkıyor geriden destek yok dolayısıyla frene basıp bekleyip geri,ye, ortaya doğru pası vermek zorunda kalıyor. Bu takımla zor. Zaten tempo sorunumuz vardı hepten içine s...lar takımın.

hyasin61
Lennon fena zorluyor Marlon'u

Sefaenes
Ya bu bilal neye gore 11 bunun yuzunden ceza yed bela okudum diye. Kayseri kalecisine baska takim olsa coktan gol atmışlardi

Sadettin_
spiker nerde bana ses gelmıyor

hyasin61
12.12.2020, 16:21
Nwakeme olsaydı 4-5 kez kaleyi denemisti caprazlardan kalede su kaleci varken

MA291
12.12.2020, 16:22
Hugo ofsaytdanmi cikti? Yoksa net penalti.

Vkgz
diabateyi sagda oynatiyor e forvet benmi oynayacagim

odyseuys
bizim solumuzda maden var, bilal sürekli alan buluyor ama ne bekten ne ortasahadan destek alamadığı için 1-1 kalıyor lopezle. orayı işlememiz lazım. marlonun biraz daha bindirmesi lazım.

naimbektas6161
Diabate ye nasıl bonservis bedeli vardi anlamak mümkün değil. Çıkarılıp afobe girsin. Eku da ortaya geçsin.

Emre Veli
Diabate denilen sığırın 1 dk daha sahada işi yok.