PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 12. Hafta l Kayserispor 0-0 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6]

korkusuzmaraz
13.12.2020, 21:07
denk geldim izliyorum Alanya BJK maçında beşiktaşın sağ beki rosier 2 defa ikinci sarıyı görmesi gerekirken es geçildi. bizim Pereria ya 2 hafta önce zart diye kolaylıkla çıkıyor bu kartlar, büyütülmüşlere sıra gelince çıkmak bilmiyorlar..
Rizespir göztepe maçında rize lehine 2 tane haksız penaltı verildi ve rize maçı 3-2 kazandı. Memleketin çivisi çıkmış yeminle.

Fatih Öztürk
13.12.2020, 21:07
Aynen aynen kesinlikle bizden bi bok olmaz. Ziya doğana gelene kadar önce özkan sumerden bahsetmek lazım. Kendisi kulüp başkanı olarak başladığı ilk sezonunda takım ligi 14. bitirdi. Tuttu o da sezon sonunda samet aybaba yı getirdi takımın başına ve sametle ligi 7.bitirdik ama özkan sümer sameti göndermedi ve yeni sezona da onunla başlandı. Işte o sezon takım iyi giderken tuttu 8.hafta özkan sümer istifa etti. Istifa nedenini herkes biliyor tabi.

Neyse yeni yönetim atay aktuğ gelene kadar geçici yönetim sameti delirtti adam 14.hafta istifa etti. Kendisine verilen para cezasını kabul etmedi.IIşte o 14.hafta fenerin 1 puan gerisinde idik. Ardindan takımı 5 hafta turgay semercioğlu çalıştırdı ve ligin ilk yarısını yine fenerin 1 puan gerisinde kapattık. Ardında atay aktuğ seçilince de ziya doğanı getirdi. Ziya doğan ilk maçına 20.haftada çıktı.

Ziya doğna ilk maçıni içerde adanaspora karşı 2-1 kazandı. Sonraki hafta deplasmanda (!) akcabatsebat ile 0-0 beraberek kaldi. Ondan sonra evet 11 maclik galibiyet serisi oldu. Son 2 maci da kazanip sezonu 13 galibiyetlik seri ile bitirmek varken gitti. Hicbir iddiasi olmayan cok kotu giden galatasaraya icerde 4-2 yenildi. Son haftada genclerbirligi ile deplasmanda 2-2 berabere kaldi. Ziyadogan geldiginde fener ile puan farki 7 idi biraktiginda 4. Zaten iyi giden takima piyangodan hoca oldu. Sanki takimi kume dusmeden alip da 2.yapti.

Ertesi sezonda 14. hafta oncesi fener 34 trabzon ile galatasarayda 29 puanda idi. Deplasmanda konya ile 1-1 berabere kaldi. Galata ile fener kazandi. Bu mactan sonra istifa etti kendi. Yerine senol gunes geldi durumu duzeltti. Ikinci gelsi de 2006 2007 de idi. Ondan zaten bahsettim. Cok bilmis nuri albayrak 4.haftada lazoroniyi yonetimin dogru duzgun transferler yapmadi diye gonderdi diye elestirince kovdular.

Hayir yani ziya dogsn bizde bir basarisi yok. 2003-2004 sezonunda iyi isler yapti dedim. Daha ne diyim. O 11 maclik seriyle mi ovunucez. Sampiyonluk gitti ki o takim basinda baskasi da yapardi o seriyi. Serdar bilgili sadece azize degil herkese mac satiyordu. O sezon besiktas kac 8 puan miydi sampiyonlugu verdi. Suleyman sebayi kufrederek gondermisti salaklar. Yerine gelen serdar bilgili sampiyonlugu satmisti.

Ziya dogan 2000 li yillarin basinda 2-3 anadolu takiminda guzel isler yapmisti. Zaten yillarca onun ekmegini yedi. Tipki ersun yanal ve samet aybaba gibi. En son 2018 de memleketi gumushanede 2.ligse calismisti. Sonra galiba teknik direktorlugu birakip menajerlik yapiyor alt liglerde. Besiktasta kokainci daumun yardimcisi idi zamaninda. Sonra bize gelince fenerde de dahm vardi rakip oldular. O cok bayildiginiz ziya dogan zamaninda trabzonsporun basindayken besiktastan teklif geldiginde kabul etmedi diye televiyonda ahlayip vahliyordu. Cok pismanim falan diyordu. Surekli forumda benzer konulari tartismaktan biktim.

Haa sunu da diyim 2 sezon ust uste ligi 2. bitirmemiz ozkan sumerin eseri. Kendisi tam eserinin kaymagini yiyecekken istifa etti. Baskanligi doneminde okullara altyapi hocalarini gondertip cocuklari dersten alip ilgili okulun bahcesinde hocalarin kendi getirdikleri top ve yeleklerle cift kale mac oynatip yetenekli oyunculari kesfetmeye calisiyordu. Eger o donem istifa etmeseydi veya bir sekilde tekrar baskanliga geri donebilse idi bigun bambaska seyler konusuyor olurduk. Senin o 11 maclil galibiyet serin de ozkan sumerin isi. Ziya dogan geldiginde zaten sampiyonluk potasinda idik. Ayman da evet herkesle top diye oynardi o yuzden 3 buyutulmusler ve diger o zamanlarda ust siralari zorlayan takimlar hic tercih etmedi kendisini.

O eser Özkan Sümer'e, Atay Aktuğ'a, Samet Aybaba'ya olduğu kadar Ziya Doğan'ada yazar. Sonuçta takımın başında şampiyonluğa oynadımı oynadı, tarih bunu yazar.

serdaracıl
13.12.2020, 21:10
.
Rizespir göztepe maçında rize lehine 2 tane haksız penaltı verildi ve rize maçı 3-2 kazandı. Memleketin çivisi çıkmış yeminle.

Ben de izledim. İnanamadım. Bu kadar da olmaz dediğimiz her şey oluyor futbolda

ShekilCocuq
13.12.2020, 21:11
bütün maçları izledim. trabzonspor ligin açık ara en kötü takımı. şu denizlispor ve ankaragücü bile geriye düşünce reaksiyon veriyor.

futbol mucizesi olmazsa ilk yarıyı son 4 sırada kapatacaz.

korkusuzmaraz
13.12.2020, 21:25
O eser Özkan Sümer'e, Atay Aktuğ'a, Samet Aybaba'ya olduğu kadar Ziya Doğan'ada yazar. Sonuçta takımın başında şampiyonluğa oynadımı oynadı, tarih bunu yazar.
Tamam adamin hakkını teslim ediyoruz 2003-2004 sezonunda iyi işler yaptı dedik. Keşke devamını getirebilseydi.

Antonio
13.12.2020, 21:28
Orta saha kurgusu parmak pereira flavio olmalı. Kanatlar eku ve ömür tek forvet djaniny.

MA291
13.12.2020, 21:33
Ekuban - Djaniny
Parmak - Flavio

Alanya macinda fena oynamamistik. Ligin en iyi takimlarindan bir tanesine karsi. Özellikle Ekuban - Djaniny ikilisinin üzerinde durulmali. Elindeki en iyi malzeme bu.
Orta saha biraz karisik. Aslinda Parmaki da keserim. Ama baska adam yok. Flavio kesin ilk 11 e girmeli. Flavio > Baker

memmedaga
13.12.2020, 21:47
Alanyaspor'un transferlerine bakıyorum
Adamlar belkide şampiyon olacaklar
Alanya
Sivas
yapabiliyor da biz neden isabetli transfer yapamıyoruz ?
bütçeleri bizden düşük

LağusKusteli
13.12.2020, 21:50
Alanya
Sivas
bütçeleri bizden düşük

İşte eleştirmemiz gereken yer tam burası.

ÖmürKaradeniz61
13.12.2020, 22:15
Alanyaspor'un transferlerine bakıyorum
Adamlar belkide şampiyon olacaklar
Alanya
Sivas
bütçeleri bizden düşük
Çünkü Alanya’da rant yok,ahbap-çavuş ilişkisi yok,menajerlerin kucağına oturma yok. Trabzonspor bir yönetici sayesinde birkaç menajerin eline düşmüş vaziyette. Devre arası transferler Brezilya’dan olacak yine boşuna yazmayın,burdayım zaten biryere gittiğim yok transfer sezonu görüşürüz yine.

karabela
13.12.2020, 22:19
Orta saha çok zayıf dolayısıyla ne hücuma ne defansa katkı veremiyorlar. Ben olsam Baker ile oynamam Edgarı 6 numara parmakı da 8 oynatırım defansı Hugo majed husseini ile oynarım forvet arkası Ekubanı oynatırım ileride de samedo ile oynarım. Ömürü bir kaç hafta sonradan oyuna atarım Serkan ile Pereirayı arkalı önlü oynatırım. Ama ne olursa olsun takım da ciddi kalite eksikliği var performans yerlerde

Antonio
13.12.2020, 22:25
dönem başına gidersek flavio gibi adamlara methiyeler düzüyorduk ben de onlardandım sonra flavio olmadı grogore gelecek dediler asıl hedef grogoreymiş hugo iyi oyuncu tuzlu grogorede 2.5 civarı alınacakmış gittiler 1.5u diabate gibi fransa 2. lig kanat oyuncusuna verdiler. hata yaptılar ama biz de bu transferlere bir tepki yapmadık. takımın iskeletinde 3 4 iyi oyuncu transferi iyi olacktı hatta günah keçisi eddie hoca odu. abdullah hocayla bu takımın düze çıkması da zor. pragmatik açıdan öz evlatçı asla değilm ihsan hoca hemrn çözüm üretti. başarı gelecekse ünal fatih gökdeniz şenol hocalarla olur.

Anıl C
13.12.2020, 22:28
Şu yazılanlara bakınca bizden bir bok olmayacağına daha da çok inanmaya başladım.
Arkadaş, Ziya hoca geldiğinde önüne gelene yenilen takımı 11 maç üst üste kazandırarak şampiyonluk potasına soktuğunu da söylesene. Hatta arada A.sebat beraberliği olmasa 13 maç üst üste galip gelmiş olacak, Serdar Bilgili &Aziz Yıldırım çetesi birbirlerine maç satmayacak, şampiyon biz olacaktık. Ayman'ı getirdi diye alay ettiğin adam eski kulübü Malatya'dan dönemin en iyi stoperi Tolga Seyhan'ıda getirdi, bunu niye belirtmiyorsun? Ha, bu arada o Ayman varya, mevcut orta sahamızı top diye oynar.

Ayman'ın bırak top diye oynamasını bu gamsızlıkları görse balgamlı yüzlerine tükürürdü. Terinin son damlasına kadar mücadele ederdi Ayman.
Keza Ziya Doğan'a laf söyleyenlere soruyorum. O yıllar geceli 20 yıl olacak. Ondan sonra gelen kaç hoca o kadar puanı toplayabilmiş? Tabi ki onunda kusurları vardı ama sonrasında gelen isimleri düşününüp utanır insan Ziya Hocayı küçümsemeden önce.

Fatih Öztürk
13.12.2020, 23:28
Ayman'ın bırak top diye oynamasını bu gamsızlıkları görse balgamlı yüzlerine tükürürdü. Terinin son damlasına kadar mücadele ederdi Ayman.
Keza Ziya Doğan'a laf söyleyenlere soruyorum. O yıllar geceli 20 yıl olacak. Ondan sonra gelen kaç hoca o kadar puanı toplayabilmiş? Tabi ki onunda kusurları vardı ama sonrasında gelen isimleri düşününüp utanır insan Ziya Hocayı küçümsemeden önce.

Ah Anılım ah, o yılları ve şartları bilmesek neyse de...

HOPA'LI TS'Lİ
14.12.2020, 10:10
Helal olsun Çağdaş ATAN
İnşallah şampiyon olursunuz.

Hugo ve Edgar hariç alınan tüm yeni transferler ne yazık ki çöp
Ocak ayında Mahmut TEKDEMİR ve 4 nokta atışı transfer yapılıp çöpler gönderilebilirse ilk 5'de bitirebiliriz.
AVCI gelecek sezonun kadrosunu oluşturmalı
Bu sezon ilk 3 dahi zor

cakalkerem
14.12.2020, 10:31
defalarca yazdım maçta kahroldum...
Bu abdulkadir Ömür'e neden bu kadar tahammül ediliyor..
Sahada en kötü futblcu..Neresi yıldız..Haftalardır çok kötü..
Hali sahada bile oynatılmaz..

Ya kes hoca şunu yazıktır günahtır

cakalkerem
14.12.2020, 10:32
Antony yoksa takımın hucum gücü hiç yok...
adam da maşallah idmanlarda sakatlanıyor...
güya yürüyerek oynuyor..
topsuz oyunda savunma da hiç yok....

ama orta sahası olmayan bir takımda bir tek ecubanla yürümez bu iş..

UĞUR DURTAŞ
14.12.2020, 11:11
Rakibin birinci kalecisi sakat
ikinci kalecisi covid
üçüncü kalecisi 18 yaşında
kalede korkusundan eli ayağı titriyor...

bu kaleciye adam gibi evet adam gibi bir tane şut çekilmedi.
baker denen beceriksizin çektiği şutları 10 yaşındaki çocuklar yakalardı
doğanda öyle yaptı zaten.

bir tane kenarlardan orta yapılmadı
bir tane ekuban kafa vurdu oda çok yetersiz basit bir vuruştu.
demek o ki bu acemi kaleciye 1 tane top gelmedi
90.dakika boyunca.yazıklar olsun.

**

yeter artık.

bu takımda orta sahada flaviu ve ahmet oynasa
parmak ve baker tan daha rezil oynamayacakları kesin.

diabate bilal ömür afobe ninde yerlerine
yusufu oynat,safatı oynat plazayı oynat bunlar kadar kişiliksizce oynamazlar
ne azından
koşarlar
mücadele ederler
rakibi ısırırlar.

her zaman yazdım yine yazacağım
en iyi zamanlarında bile
bu ömür ve parmak ilk 11 oyuncusu olamazlar.
bu 2 oyuncu maçın bitmesine 20-25 dakika kala oyuna girecek hareketlilik kazandıracak oyuncular.
adamları hiç bir şey oynamadan messi yaptık.
bizlerde de hata var.

**
kayseri maçındaki bu kişiliksiz oyundan utandım.
emin olun bu futbolcular utanmamıştır.
yine emin olun takıma 1 gün izin verilsin bunlar şehrimizin yaylalarından
sırıtarak poz verirler.
ekstre antreman yapayım maçın tekrarını izleyim nerde hata yaptık diye düşünmezler.

sayın başkan çık kabul et.
bu beceriksiz hocayı(newton) ve oyuncuları benim onayımla alındı de.
transfer politikasında SINIFTA kaldık de.

laf olsun diye söylemiyorum.
bu bilal değil bizde süper lig 1.ligte dahi hiç bir takımda oynayamaz.
adam beceriksiz
nokta katkısı yok takımaa.

avcı hocam
adamlar ısrarlı bir şekilde biz oynamak istemiyoruz diyorlar
sen direk 11 de başlatıyorsun bunları.

ok yaydan çıktı artık
rize maçında yenilsek bile
kabulumdür
bu parmağı bu ömürü bu afobeyi bu bakerı bu diabateyi bu bilalı oynatma
emin ol yerlerine oynayacaklar bunlardan
daha
şerefli
kişilikli
mücadele ederler.

UĞUR DURTAŞ
14.12.2020, 12:13
sivas ve kayseri maçlarını yenseydik.

puanımız 18 olacaktı.
ne ruhsuz oyuncularımız var ayıp ya ayıp.
utanın birazcık.
*alanya-26
*gs -23
*fb -23
*bjk -19
*biz -18

HOPA'LI TS'Lİ
14.12.2020, 12:17
sivas ve kayseri maçlarını yenseydik.

puanımız 18 olacaktı.
ne ruhsuz oyuncularımız var ayıp ya ayıp.
utanın birazcık.
*alanya-26
*gs -23
*fb -23
*bjk -19
*biz -18

TD ne dedi*
Duygusallık öne çıktı.

Demek istiyor ki, oyuncuların kafası gol yememek üzerine kurgulanmıştı.

Travmalar bitmiyor.
Son 2 maçı alsak evet 18 puan yapardık ama gol atacak adamımız yok.

Vitor Hugo ve Edgar IE hariç gerisi sahada sadece geziniyor.

ahamitokutan
14.12.2020, 12:40
dün çıkmadı bizim pereiraya aynısı çok öteye gitmeye gerek yok

evet keşke bir standartları olsa. ama o standartlar genelde bizim aleyhimizde, 3 büyütülmüşlerin ise lehinde oluyor. demeye çalıştığım bu. 40 yılda bir istisnalar çıkıyor tabi.

Burçak
14.12.2020, 13:15
Bu maç sonuna kadar Kayserisporun hakkıydı.
Biz ne oynadık ki.

İskender Çakmak
14.12.2020, 13:56
İlk yarı oynanan oyunla birlikte Avcı bize gösterdiki bu takım hücum oynayacak bir takım değil.
2 hafta aldığımız toplamda 6 puan ile birlikte herkes defansı hallettik şimdi de hücuma geçelim dedi dedi durdu.
Hatta spor yazarları ve basın mensupları da bu fikirdeydi.

Ama gördük ki bu takım öyle sazı eline alıp çatır çatır hücum yapayım sonra da defansımı yapayım takımı değil.
Zaten ikinci yarı hemen ilk iki maçtaki taktiğimize döndük ve maçı bu şekilde bitirdik.

Herkes tek tek futbolcu isimleri yazıyor. Evet çok kötüler. Ama hemen hemen hepimizin en çok güvendiği yer olan hücum hattımız çok kötü ve çok formsuz.
Afobe ve Diabate kesinlikle eksiklerimizi dolduracak oyuncular değil. Hal böyle olunca da Ömür ve Ekuban en fazla bu şekilde oynuyorlar.

İşimiz çok zor. Abdullah Hoca'nın işi daha da zor. Devre arasına kadar diyoruz ama devre arasına kadar herşeyin daha da kötü olma ihtimalini de unutmamak lazım.

HOPA'LI TS'Lİ
14.12.2020, 15:15
TS kötü oynadığında ligden koptuğunda biz de hayattan kopuyoruz, kötü oluyoruz.

Çok kötü bir ruh halindeyim.

Sizler de öyle misiniz?

cyberentalpi
16.12.2020, 20:10
Novak konusu tamam ama sosa artık miadını doldurmustu hocam. Bence mesele kadronun genelinde. Mesela bitirici forvet yok, kaliteli stoper yok, pasör orta saha yok. Buralara tedbir de yok. Yazık

3 kritik adam lazım. eko çok yıpratıcı adam ama sorloth gibi bulduğunu atamıyor. Orta saha da sutu ile korneri ile etkili yusuf gibi oyuncu yok. Sosa dogrudur miadı doluyor baker bence yeterdi.
Defansta vitor geçen yıl olsa uzak ara şampiyon olurduk. Novak süer bir futblolcu degil aslında ama geçen yılki kadroya tam uyumlu idi.

ultras62
17.12.2020, 01:01
bu sene erken havlu atıyoruz