PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 12. Hafta l Kayserispor 0-0 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6

bordoylamavi
12.12.2020, 17:58
ünal dan sonra bıktım bu iğrenç futbolu izlemekten.heyecan kalmadı hiçbirşey kalmadı. uyuşuk uyuşuk oynuyoruz. bıktım sıkıldım artık ya. topu tutmayan bi tarafını kaldıramayan oyuncularla doldu takım bitmiş bu takım bitmiş

asilhamsi
Ne oldu Ömür'ün yetenekleri hakkında konuşurken bana forumda linç uygulayıp laga luga yapan cahiller?

Ne oldu? Raks ediyirdiniz.

hocam ben ömüre laf söyledim diye ceza yedim.

memozcan
küme düşmeyiz değil mi? o kadar da kötü değiliz dimi?

fanatikdevri
Özet: 1 ayda takımın içine kelimenin tam anlamıyla sı.tılar.

Düşünüyorum düşünüyorum sanırım İHO döneminden sonra gördüğüm 2. en kötü kadro bu. Çok kötü. Çok çok kötü.

Valla bravo Ağa'm. Her babayiğidin harcıdeğil bunu başarmak.

Valla transfer başlığı orada,eğer biraz utanma duygusu olan varsa gelip Trabzonsporun altını oyuyorlarken bizi uyardın ama dinlemedik,dalga geçtik derler.

ÖmürKaradeniz61
İho ve Usta dönemlerinde hiç bu kadar rezil bir kadro olmamıştı,maaşlar ödenemediği için kaos çıkmıştı o ayrı .

mmert
para yok :)

şaka bir yana serkan istiyor,mücadele ediyor.

Bence o çocuktan olacak.

İnşallah olacak ama şu an orta saha çizgisini geçtikten sonra başı kesik tavuk gibi oluyor :)

naimbektas6161
Altımızdaki takımlar eksik maçlarını kazanırlarsa takım potada şaka gibi. Böyle giderse durum ciddi.

Nazim Can
Ömür ve Afobe kadro disi kalmali
Formsuz diye adam kadro disi mi birakilir en fazla oynatmazsin hatta ceza olarak son yarim saniyede oyuna falan alirsin,

Ahmet Aksu
devre bu sene için serkan ve marlon idare eder.

bize onlardan önce iki net ortasaha 1 kanat 1 forvet lazım.

ayrıca hoca da lazım.

avcının tek yaptığı takıma geri çek ileri hızlı çık ekubanla o kadar.

Hocam ordan serkan'ı da silelim. Müsriflik olmasın diye yazdıysanız tamam :)

castillo61
Newton iyi kötü umrumda değil ama onun döneminde bireysel performanslar bu denli eleştirilmiyordu.

Niyetler mi başka yoksa Avcı ile oyuncu performansları daha mı dip yaptı?

Anlık ekran görüntüleri üzerinden futbol yorumlayan, üçgen dörtgen çizen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

Manava61
12.12.2020, 17:59
Yahu artık altyapıdali çocukale oynasın bunlar oynayacağına. Baker afobe bilal filan nedir Allah aşkına

muhammed bilgin
küme düşmeyiz değil mi? o kadar da kötü değiliz dimi?Şampiyonluğun en büyük adayıyız ben demiyorum başkan Ahmet diyor

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arda'
Bu Afobe denen kötürüm arkadaşa verilen her kuruş israftir bu arada adam koşmayı geçtim yuruyemiyor lan stoper olsan karşısında oynamak isteyeceğin adam ne ne hiz var ne şut bar ne top kontrolü dünyanın en kötü forveti acik ara.

Doctore
12.12.2020, 18:00
Nerden nereye vay be. 1 sene içinde ne büyük çöküş yaşadık Allah hayır getirsin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Armağan Dere
2 abdülkadir direk kovulmalıdır takımdan..

Cem Balcı
Bu sezon 100 maç da oynasak havlu attık geçmiş olsun.Bukadar çöp adam ne ara kadrodan gönderilecek de yenileri alınacak.

Giallorossi
Formsuz diye adam kadro disi mi birakilir en fazla oynatmazsin hatta ceza olarak son yarim saniyede oyuna falan alirsin,

Anaokulunda bile ögretmenler cocuklara ceza veriyor digerleri ayni seyi yapmasin diye. Bunlara böyle davaranacan ki diger cöplerimiz oynamaya baslasin

alper*
12.12.2020, 18:01
hocam ben ömüre laf söyledim diye ceza yedim.

Şimdi, laf söyleyenler o haksız cezaları kesenler bile forumu terk etti.

Biz hala buradayız.

Beypba
Bu takım bir 10 sene daha adam olmaz..

Her şeye yeniden başlamak gerek..

Uğurcan ve Ömüre yazık oldu.. Bu çocukların tek suçu Yusuf gibi gidecem gidecem diye tutturmaması insiyatifi yönetime bırakması.. Ağaoğlu’nun kendine yararı var mı ki o çocuklara olsun.. Böyle rezil bir kadro kurarak çocukların kariyerlerinin içine etti..

Bir tek onlarlara üzülüyorum..

Birazda Ekuban ve Hugo için yazık oldu.. Daha iyi kadrolarla kariyerleri daha ilerlere gidebilirdi..

Onun haricinde Bu Başkan bu camiaya az bile yapıyor.. Bu şehir böyle muameleden anlıyor..

fanatikdevri
Bu arada Kayserinin kalecisi acil alınmalı,kim görecek de alacak onu da bilmiyorum ama biz üzerimize düşeni yapalım.

Ahmet Aksu
hesap verme zamanı gelmedi mi neyi bekliyoruz.

biz isyanı çıkarmazsak küme düşeriz. bu sene için devre arası son şansımız ve bu yönetimin transfer yapmamalı defolup gitmeliler.

yeni yöetim gelmeli ve transferi de onlar yapmalı hoca da gitmeli ama iyi para ister diye gönderemeyiz.

Yektaa
12.12.2020, 18:02
genelde yeni hoca geldigi zaman en kotu takim bile 2 3 mac iyi oynar . oda yok

oskayb
Hocanın yerinde olsam bir sonraki maça orta sahaya Hugo ve Y'yi koyarım , defansa da Hüseyni ve Campi'yi. En azından bu ikili pas ve dikine oyun noktasında çok daha cesaretli olur , sorumluluk alır.

Bu arada Y kim mk ?

cyberentalpi
----------ugurcan---------

serkan----edgar---hugo----???

----????--------?????------

?????---------ekuban-------waka

-------------?????---------------

durum çok vahim.

Çok vahim değil. Çünkü afobe den iyi forvet bulmak çok zor değil. Batuhan Kardeniz iyidir mesela. Abdullah Avcı nın gelmesini istememiştim. Ama yok Abdullah Avcı çok akıllı adam. Bu kadro ile ancak bu sekilde puan alırsın. Biraz iyi bir takım bizi rahat yenebilir. Mesela haftaya rize den belki sahamızda 1 puan alırız. Sonraki haftalarda Hatay, Karagümrük ve Gs den zor puan alırız.

Sefaenes
Yusuf yerine ilk basta A.Ömür satilmaliydi. Yusuf genclere abilik yapiyordu ama gitmeden onu elestirenler alay edenler mutludur.

muhammed bilgin
Bu arada Kayserinin kalecisi acil alınmalı,kim görecek de alacak onu da bilmiyorum ama biz üzerimize düşeni yapalım.Allah aşkına kalecide ne gördün ilk maçına çıkmış adam kaleyi bulan şut yok

Ahmet Aksu
12.12.2020, 18:03
gitselermiş kendi hataları sen ne güveniyorsun yönetime
seni isteyen yabancı takım oldu mu 1 dk düşünmek bile aptallıktır. kariyerlerini yaktılar bu sene abduş bitti seneye de uğurcan biter. oh mis
sonra ego başkan da övünmeye devam eder altyapımız tıkır tıkır diye :D

Bu takım bir 10 sene daha adam olmaz..

Her şeye yeniden başlamak gerek..

Uğurcan ve Ömüre yazık oldu.. Bu çocukların tek suçu Yusuf gibi gidecem gidecem diye tutturmaması insiyatifi yönetime bırakması.. Ağaoğlu’nun kendine yararı var mı ki o çocuklara olsun.. Böyle rezil bir kadro kurarak çocukların kariyerlerinin içine etti..

Bir tek onlarlara üzülüyorum..

Birazda Ekuban ve Hugo için yazık oldu.. Daha iyi kadrolarla kariyerleri daha ilerlere gidebilirdi..

Onun haricinde Bu Başkan bu camiaya az bile yapıyor.. Bu şehir böyle muameleden anlıyor..

Furkan Özdem
12.12.2020, 18:03
Tek sevindirici olan Afobe ve Baker'ın kiralık olması. Keşke Diabate boşu da kiralık olsaydı. Gelecek bütün Trabzonspor yönetimleri başarılı kadroyu korumanın artık bu takımda 1 numaralı görev olduğunun bilincine varır umarım. 1-2 milyonu korumak için kaybettiğin paraya, zamana bak. Üstüne eklenen rezalet sezona bak.

Bir sonraki başarılı takım artık 5 sene sonra mı 6 sene sonra mı gelir bilinmez...

ShekilCocuq
12.12.2020, 18:04
17 yaşındaki çocuğa şut atamayan tarihin en rezil, karaktersiz futbolcu topluluğudur bunlar. gerçi bunlarda suç yok bunları adam diye takıma getiren minzi de suç!!!

memozcan
ulan geçen sene sturiçe b.k atan adamlardık biz.. allah verdi belamızı işte.. hiç kimse suçu başkasında aramasın.. herkes kendi adına tövbe etsin!!

DURAS
Bu eser Ağaoğlu’nun . O yüzden bu vizyondaki bir başkanın yapacağı 10 transfer de bir işe yaramayacaktır. 2000 li yilların başında başaramadığını böyle giderse en geç iki senede başaracak gibi duruyor. Bu sene olmazsa seneye kesin düşeriz. Tepkinizi takıma değil başkana yöneltin. Bir an önce istifa etsin.

Isko6161
12.12.2020, 18:06
gitselermiş kendi hataları sen ne güveniyorsun yönetime
seni isteyen yabancı takım oldu mu 1 dk düşünmek bile aptallıktır. kariyerlerini yaktılar bu sene abduş bitti seneye de uğurcan biter. oh mis
sonra ego başkan da övünmeye devam eder altyapımız tıkır tıkır diye :D

Ugurcanin “bitmesi” bi seneyi bulmaz. Oda Abdus gibi bitmek uzere

nchls
Her seferinde dayanamayıp izliyorum maçı. Sonra bakıyorum ki vaktime yazık etmişim.

nakzo
Şimdi ağlamanın faydası yok sezon başı ne dedik bu afobe denen sığırı nerden buldunuz dedik millet öööö bu baker denen ıspanağı nerden buldunuz dedik ö ö ö ö marlon denen yeteneksiz nerden buldunuz dedik ö ö ö ö bu takım wakaye ve ekubana mahkumdur wakayeme yoksa da tek maç kazanamaz ömürü saymıyorum bile süper ligde denizlisporda bile oynayamaz.İnsan 2001 den ders alır be agaoglu niye bizi rezil ediyorsun ümraniye çöplüğünden gül bahçesi olmaz göz göre göre yaptın hata felan değil göz göre göre.

BatuhanB
Ben olsam Pereira'yı merkeze, Kâmil Ahmet'i sağ beke yazarım.

Sezonun en aykırı ve en doğru taktiksel hareketi İhsan Derelioğlu'nun bitik Pereira'yı Alanyaspor maçında merkeze koymasıydı, faydasını da gördük ama çabuk vazgeçtik. İnşallah Pereira'yı böyle kullanmaya devam ederiz.

Ahmet Aksu
12.12.2020, 18:07
newton zamanında oyuncular çok eleştirilmiyordu çünkü takım sadece bireysel performans ile ilerliyordu.
şimdi onu da yapamayınca hoca ile birlikte futbolcular da eleştirilmeye başlandı.

merak etme avcının 2-3 haftası kaldı görürsün en ağır eleştiriler ona da yapılacak hatta daha fazlası.
çünkü hüseyin de newton da bu takımın hocası olacak çapta değildi o yüzden onlardan çok ego başkana kızıldı. ama avcı bu şekilde devam ettirirse bu sefer direk kendi hedef olur.

Newton iyi kötü umrumda değil ama onun döneminde bireysel performanslar bu denli eleştirilmiyordu.

Niyetler mi başka yoksa Avcı ile oyuncu performansları daha mı dip yaptı?

Anlık ekran görüntüleri üzerinden futbol yorumlayan, üçgen dörtgen çizen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

TSemih61
ulan geçen sene sturiçe b.k atan adamlardık biz.. allah verdi belamızı işte.. hiç kimse suçu başkasında aramasın.. herkes kendi adına tövbe etsin!!
Hahahhahaha Sturiç ne alaka Ünal Karaman olmasın o. Herkesin hakkı veriliyor Sturiç gibi salak bi topçunun bile ama sıra ne hikmetse Ünal Karaman'a bir türlü gelemiyor. Fena güldürdü bu yorum. :)

Arif Timurcioğlu
Yusuf yerine ilk basta A.Ömür satilmaliydi. Yusuf genclere abilik yapiyordu ama gitmeden onu elestirenler alay edenler mutludur. İyi satılmış burda kalıp ne yapacaktı, çabukluğunuda geliştirmiş milleti ipe dize dize atırıyor.

serdaracıl
12.12.2020, 18:08
diabate neydi öyle ya.

Steril61
Yuh olsun başkanına da futbolcusuna da... Bu kadar yeteneksiz futbolcu bozuntusunu, oynama ve kazanma isteği olmayan rezilleri, taraftarını düşünmeyen vurdumduymazları bir araya getirmeyi nasıl becerdiniz! Yönetime sesleniyorum. Lütfen transfer ettiğiniz çöp futbolcuları alıp defolun. Alt yapı oyuncuları bunlardan daha iyi mücadele eder. Bu gidişle küme düşüp rezil olacağız. İstifa edin artık.

gurur6134
Allah aşkına kalecide ne gördün ilk maçına çıkmış adam kaleyi bulan şut yok

Usta da ne gorduyse onu gormustur adam yere yatmadan mac tamamladi

My
Valla transfer başlığı orada,eğer biraz utanma duygusu olan varsa gelip Trabzonsporun altını oyuyorlarken bizi uyardın ama dinlemedik,dalga geçtik derler.Transfer başlığını iyi takip edemedim ama ben transfer sozunundan ve özellikle bu orat sahasızlıkla sezona başlamaktan memnun olan bir tek kişi hatırlamıyorum forumda. Ama sen ve bir iki arkadaşın Usta söylemine karşı bir tepki oluştu. Bunu kastediyorsan olan bitenle sizlerle olan tartışmanın çok ilgisi yok.

ShekilCocuq
Geçen sene zorlu konya deplasmanında 1-0 kazanan takımı maçtan sonra trabzonspor bu futbolu oynamaz diye eleştiren minzi ahmet neden aynı açıklamayı şimdi yapamıyor ? yada neden hüseyin ve newton varken yapamadı. çünkü ünal karaman'ın başarısını kendi başarısı gibi görüp adamı zorla görevden aldı. yerine futbolculuğu bile vasat olan hüseyini getirip başakşehiri şampiyon yaptı.

Arif Timurcioğlu
12.12.2020, 18:09
Hahahhahaha Sturiç ne alaka Ünal Karaman olmasın o. Herkesin hakkı veriliyor Sturiç gibi salak bi topçunun bile ama sıra ne hikmetse Ünal Karaman'a bir türlü gelemiyor. Fena güldürdü bu yorum. :) Ne ünalmış arkadaş hala dilinizden düşemedi duyanda uzay futbolu oynuyoruz sanacak. Ünal Hocayı zaten elimizde tutamazdık avrupaya filan giderdi.

muhammed bilgin
12.12.2020, 18:10
AynenYüzde yüz doğru

Armağan Dere
Geçen sene zorlu konya deplasmanında 1-0 kazanan takımı maçtan sonra trabzonspor bu futbolu oynamaz diye eleştiren minzi ahmet neden aynı açıklamayı şimdi yapamıyor ? yada neden hüseyin ve newton varken yapamadı. çünkü ünal karaman'ın başarısını kendi başarısı gibi görüp adamı zorla görevden aldı. yerine futbolculuğu bile vasat olan hüseyini getirip başakşehiri şampiyon yaptı.

aman bunları söyleme ceza yersin burda aman..

Sefer A.
Abdülömür koskoca 90dkda Afibe'ye verdigi pas hâriç Diabate'nin ilk yarida 3dk arayla attigi 2 enfes paslarin hiçbirini yapamadi etki edemedi...

attigi tüm paslar ciliz ve takim arkadasinin arkasinda kalan ya da zor durumda birakan seke seke giden mal mal paslar... övmeyin sunu artik ya valla yeter ya..

sakat mi degil mi belli olmayan Nwakaeme'ye de yaziklar olsun... Djaniny ayni sekilde... Baker denen salahana herife de... Afobe tâze kan olarak girdiginde is yapar dedik tam tersine en fuzuli futbolunu oynadi sahada olmasa da olurdu...

Yusuf bekleneni veremesede 2 3 kere oyunu açti topu dogru yerlere dagitti, Abdülömür kadar süre alsa kesinlikle daha fazla katki saglayacagi belli... Abdül o kadar süre almayi hak ediyorsa Yusuf da bin kere hak ediyor, sürekli 10dk 20dk -ki o da 5 maçta 1- az az süre verip mûcizeler yaratmadiginda "aa bakin Yusuf dediniz onda da bir sey yok" demek de nasil bir çakalliktir anlatin da bilelim...

Bilal Marlon bunlar da berbat... Marlon 90+3'de kayarak müdahale edip Lennon'y durduruyor, koskoca 90dk 1 kere yapmadi bunu, adami geçirdi orta kesmesine müsâde etti, rahatsiz midir nedir anca 90+3'de yapiyor yapmasi gerekeni... kafayi yememek elde degil....

savunmaci ayakta kalir/kalmali diyen ezberci salak tayfayin da Pereira'nin 2.saridan atilmasi gerektigi pozisyon ve Marlon'un ayakta kalip verdigi firsatlar ile kaydiginda kestigi atak bi taraflarina girsin... he he savunmaci ayakta kalmali, kalmali ki rakip orta kessin çalim atsin, yeter ki savunmaci ayakta kalsin aman formasi kirlenmesin... kayarak müdahale zayiflik göstergesidir canim, yersen....
Gerçi bu kadar uzatmaya gerek yok geçen hafta Serkan'in rencide edildigi pozisyon girsin o tayfaya,, sovonmoco oyokto kolmolo hiih ayakta kaldi ayakta bilmem ne yaptilar çocugu.. sonra salakça da yersin golü... yerden bi kaysan rakip oyuncu cezâ sahamiza girmeden, bitti is, en kötü faul ya da korner ya da taç... ama yok ayakta kalmali, kalmali ki yiyelim golü

yorumsuz6117
Ömür'den bir bok olmaz, inşallah para veren olurda satılır, küçük kafalı gelişime kapalı bu çocuk öyle bir gayreti yok yani..

romeikaa
12.12.2020, 18:11
tüm çöpleri yollayıp yeni yapılanma şart.

uğurcan-serkan-edgar-hugo-TRANSFER-
TRANSFER-TRANSFER-ekuban
TRANSFER-nwakaeme-TRANSFER

böyle bir 11 şart. ömürü 8-10 ne veriyolarsa gönderin sonraki satıştan 15-20 koyun yeter. 2 merkez orta saha şart oğlu şart. forveti zaten demeye gerek yok. marlon fena değil ama 2 milyon verip bonservisini almaya da değmez. 800-1 arası belki verilir.

campi, hosseini, pereira, baker, diabate, djaniny, afobe acil olarak gönderilmeli.

paspatojen
Yeminle soyluyorum Newton varken en azindan pozisyon buluyorduk da son dakika karabol hakem fln puan kaybediyorduk. Simdi pozisyona bile giremiyoruz.
Yusuf Sari
Bilal
Diabate
Djaniny
Baker

Bu takimda yedek bile olamaz.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ÖmürKaradeniz61
Edgar,Hugo,Uğurcan hariç bu takıma 8 tane direkt 11 oyuncusu lazım,Ekuban felan hikaye cırlamayın yalandan yere. Eldeki yabancıların geri kalan hepsini gönderin gitsin ayrıca şu Trabzonlu saçmalığını da bırakın. Türkmen diye diye bizi Hugo gibi adamlardan ettiniz geçen sene şampiyonluk bu Trabzonlular yüzünden kaçtı. Ömür,Parmak,Türkmen geçen sene 2 tane iyi maç oynamadı hele o Ömürü gözüm görmesin. Yazıcı top oynuyordu çocuk şut atıyordu pas atıyordu gol atıyordu.

Manava61
12.12.2020, 18:12
Yazıp yazıp siliyorum. Yazınca da bir şey değişmiyor. Sezpnun geri kalanı da bu şekilde geçicek anlaşıldı. Geçmiş olsun şimdiden.

gurur6134
Marlonu su mac elestiren futbolla iliskisini kesebilir acil olarak.hugo edgar eku ile birlikde ayakda kalan isimdi bugun..serkan bir kez ileri cikti pozisyon yasandi hocanin korkusundan orta sahayi gecemiyor defans yapacagim diye eski bindirmelerinden eser yok

nakzo
Afobe Trabzonspor'da izlediğim en kötü santrafor..

İngilterenin kasaba ligi var konferans ligi orda bile oynayamaz kötü lafı afobeyi karşılamıyor.

Ahmet Aksu
bu takım kimseyi yenemez nwakame ve ekuban iyi oynamazsa.

bu sene 4 takım düşecek bu adaylardan biriyiz maalesef.

eğer çok 3-4 isim katılmazsa maalesef kimse kurtaramaz bizi.

ligin en rezalet oynayan 2-3 takımdan biriyiz.

şimdi susarsak yarın çok geç olacak.

o yüzden YÖNETİM İSTİFA..

kaçarava
Box to box orta saha, Abdülkadir regista falan diye hayal görenler vardı.

Abdülkadir Ömür oynarsa sağ kanat-forvet oynar. Orta sahada anca rezil olur.

Bu takımda korkunç düzeyde orta saha sorunu var.

TSemih61
12.12.2020, 18:13
Şeyyy sanırım takımın 2 tane daha stopere ihtiyacı var. :D Stoper de stoper diye tutturanlar suçludur. Yönetim ne suçu var adamlar siz istediniz diye aldı Hugo'yu. Siz böyle ısrar etmeseydiniz o parayı 10 numaraya gömerdik ve şuan takım sistemi oturmuş bir şekilde iyi top oynardı. Sonuçta bu bütçe meselesi sen gidip en pahalı transferini stoper bölgesine yaparsan sonuç böyle olur.

Aynı şekilde Avcı'yı da siz istediniz. Adam kadrodan verim almayı bilmiyor. Oyuncuları aşırı direktife boğuyor ve sahada ne yaptığını bilmeden debelenen bir oyuncu topluluğu görüyoruz sadece.

Yönetim devam etmeli çünkü taraftar ne istiyorsa onu yapıyor boş yapmaya gerek yok.

arda.61
12.12.2020, 18:14
Bu sonuçların hiçbiri hocaya yazmaz. Savunmada Edgar, Hugo ve hocanın oyun anlayışı ile çok daha güven verici bir hale geldik. Aslında iyi de oldu ileri hatın yetersizliği, yapılan transferlerin çöp oluşu hepsi ortaya çıkıyor. Ağaoğlu şimdi eseriyle gurur duyabilir. Devre arası bizimle dalga geçtiği çıkarma toplama işlemlerini çarpma işlemine dönüştürerek adam gibi transfer yapmasını öğrenir belki. Avcı, Newton'a benzemez.

Halil Alemdar
12.12.2020, 18:14
İnanamıyorum ya resmen 25-30 kişilik kadroda Uğurcan, Hugo, Edgar ve Ekubandan başka futbolcu yok.

memmedaga
12.12.2020, 18:15
tamam topcular cop ama hocanin hic mi sucu yok ?

kendi transferleriyle gelmeyen bu riskin altına giren hocanın suçu olsa bile çok az

4.haftasına hocaya sarmak bizim kadim kötü bir alışkanlığımız

yorumsuz6117
12.12.2020, 18:15
Orta sahasız takım olmaz..

memmedaga
12.12.2020, 18:16
İngilterenin kasaba ligi var konferans ligi orda bile oynayamaz kötü lafı afobeyi karşılamıyor.

galiba JUN SUK tan bile kötü transfer

alper*
Hala Ömür'den 8-10 bekleyen var.

Bu çocuk eğer 2 milyon eurodan fazla bonservis getirsin, bana ne derseniz deyin.

Bana göre bonservissiz gidecek.

Kiralanır seneye.

Sözleşmesi bitince de silinir gider Anadolu'da.

memozcan
Hahahhahaha Sturiç ne alaka Ünal Karaman olmasın o. Herkesin hakkı veriliyor Sturiç gibi salak bi topçunun bile ama sıra ne hikmetse Ünal Karaman'a bir türlü gelemiyor. Fena güldürdü bu yorum. :)
kardeş sen kaç yaşındasın?

TSemih61
Bu sonuçların hiçbiri hocaya yazmaz. Savunmada Edgar, Hugo ve hocanın oyun anlayışı ile çok daha güven verici bir hale geldik. Aslında iyi de oldu ileri hatın yetersizliği, yapılan transferlerin çöp oluşu hepsi ortaya çıkıyor. Ağaoğlu şimdi eseriyle gurur duyabilir. Devre arası bizimle dalga geçtiği çıkarma toplama işlemlerini çarpma işlemine dönüştürerek adam gibi transfer yapmasını öğrenir belki. Avcı, Newton'a benzemez.
Hocam siz hangi maçı izlediniz? Kayseri 50 kere geldi kalemize hiç de güven vermiyor takım savunması. Edgar maçın başında baya bi saçmaladı sonradan gayet iyi oynadı. Hugo'nun da açıklarını kapattı birkaç kere.

Hele Hugo'nun boşa kaydığı bir pozisyon var Yumlu yapsa 10 yıl Şaban Şaban diye dalga geçerdiniz. :D Hugo isim yapmış bir stoper olduğu için geldiğinden beri eleştirilmiyor.

Bana hiç güven vermiyor stoper ikilisi her an patlayacakmış gibiler ve sürekli de hata yapıyorlar zaten lig başından beri.

alper*
galiba JUN SUK tan bile kötü transfer

Hocam bu kitle Paolo Henrique'yi gördü.

Bu Afobe ondan bin kat kötü.

arda.61
12.12.2020, 18:17
Yusuf'u ben sattım, Sörloth'u ben getirdim

Kendisinin Trabzonspor başkanlığı sadece bu sözlerden ibaret olmaya başladı.

castillo61
12.12.2020, 18:17

Güveni verici bir hal mi? Kayseri'nin aklı çalışan, doğru koşuları atan bir forveti olsaydı 3'lüktün ilk yarı. Marlon'un çıkardığı topu saymıyorum bile.

arda.61
12.12.2020, 18:18
Güveni verici bir hal mi? Kayseri'nin aklı çalışan, doğru koşuları atan bir forveti olsaydı 3'lüktün ilk yarı. Marlon'un çıkardığı topu saymıyorum bile.
Nispeten diyelim

makbernatsu
12.12.2020, 18:18
Kümede kalabileceğimize inanan varmı...ciddi ciddi soruyorum bunu..lig başlamadan dedım bu sezon facia sezonu olacak dıye ama daha beterı olacak sanırım

TS-Tiryaki
12.12.2020, 18:19
En iyisi devre arasına kadar takip etmemek

Oruç
12.12.2020, 18:19
Savunmayı bir şekilde hallettik ama ne ortasaha var ne golcü. Ekuban şapkadan tavşan çıkarmayınca da sonuç kaçınılmaz. Geçen hafta da yazdım, ilk 11'e net 5-6 isim lazım. Başkan ne yaptı etti takımın kalitesini dibe çekti. Afobe ve Bilal gibi isimlerin tesise dahi girmemesi gerekirken 11 oynuyorlar. Allah hocaya da bize de sabır versin.

LANGARA
12.12.2020, 18:20
Takımdaki topçuların en büyük bahanesi ve yalanı da ortaya çıkmış oldu. Hepsi neden yakınıyordu: Efendim, en ufak hatamızda tribünlerden homurdanma yükseliyor, bu da konsantrasyonumuzu bozuyor ve daha çok hata yapıyoruz. Al yaklaşık yirmi maçtır tribünlerde kimse yok. Sana bağıran, tepki gösteren, küfür eden kimse yok. Niye oynayamıyorsun? Hâlinden de memnun gibisin! Koşma, mücadele etme, önünden geçen topa boş boş bak! Her şey çok güzel. Ne baskı ne de başka bir şey var.

ShekilCocuq
Adamın kızı hayatını kaybetmiş papağan gibi aynı şeyleri söylüyor.

Ötekisi göreve geldiğinde eşi konyalı ve müslümanmış bununla prim yapıyordu.

Camia yı uyuttukları şeylere bak resmen dalga geçiyorlar.

makbernatsu
afobe baker ömür parmak diabete bilal tekrar afobe bıdaha afobe bu takım bukadar cahil futbolcu toplulugunu bır arada hıc bır sezonda gormemıstır... agaoğlunun akşam pazarı baya bereketlı gecmıs...

kaçarava
12.12.2020, 18:22

Henrique, Afobe ve Suk'u çok rahat 10'a katlar.

hyasin61
12.12.2020, 18:22
Dunyada futbol orta sahalara evrilmisken bizdeki lukse bak ortasahasız sezonu gecırıyoruz.

champions
12.12.2020, 18:23
afobe baker ömür parmak diabete bilal tekrar afobe bıdaha afobe bu takım bukadar cahil futbolcu toplulugunu bır arada hıc bır sezonda gormemıstır... agaoğlunun akşam pazarı baya bereketlı gecmıs...

Ahahaha.Çok iyi.

Beypba
12.12.2020, 18:24
Birde burada Ömür’ün futbolcu olmadığına söyleyen futbol dahileri var..

Bunlar transfer sezonuna yüksek perdeden girerler, sevinçlerinden günde 10 tane 11 yazar, sen kadroyu eleştirirsen sana futboldan anlamayan güruh derler, kulübün içinde ki fitneciler derler..

Sonra o dediklerini unuturlar, hiç bir şey dememiş gibi kadroyu eleştirirler.. Birde Ömür’e laf çakarlar onu gözlerine kestirirler..

Halbuki bilmezler ki Ömür 18 yaşında ilk 11’de oynadığı zaman yanında kimler oynardı, kim hocalığını yapardı, 3 senede bu çocuğun mental, fiziksel ve taktik anlamda geliştirmek anlamında neler ihmal edildi, neler yapılamadı bunlar konuşulmaz..

Yer sofrasında bağdaş kurup lahana çorbası yerken basına foto vermekle işi kotarırlar, çünkü bu camia bundan anlıyor..

6 Ay sahadan uzak kalır, menisküsken düz kıkırdağı yanlış uygulamadan zarar görür..

Ne diyeyim.. Böyle yeteneklere sahip bir çocuk gün geçtikçe eriyor ve bu sorunun en az suçlusu Ömür.. Ama bu çocuğu tüm bir şehir ve camia günah keçisi yapmış..

Ayıp..İnsaf..

Arda'
12.12.2020, 18:25
Damdoy > Afobe o derece

chener
12.12.2020, 18:25
Geçen haftalarda olduğu Maçın ardından " bu takımı bu hale getirenlerin ....." Diyerek haftayı kapatıyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
12.12.2020, 18:26
Bu Afobe denen yetenek katilini kim beğenmiş de getirmiş kınıyorum. 40 yaşında olan İ.Yattara çıksın kaçırdığı pozisyonları gol yapardı.

AVCI ile savunma yapmayı öğrendik. 4 maçta 1 gol yedik.

Ama gol atacak adam yok. Geçen sezon Hugo ve Edgar olsa şampiyonduk.

Baker bal yapmayan arı.

Flavio'ya şans vermiyor AVCI. Gerçi o da aynı ayarda

Hakem özellikle kartları bize çok kolay çıkarsa da, Joe'ya 44'de çıkarmadığı 2.sarı kart şansımız oldu. Joe artık takıma faydadan çok zarar veriyor. Her pozisyonda oyuncu gevezelik yapar mı? Bıraksın artık sezon sonu.

Serkan ASAN iyiydi.
Savunma artık, Serkan-Hugo-Edgar-Marlon iskeleti ile oturdu.
Afobe Ocak'ta postalanmalı.
Djaniny???
Ömür ve Parmak etkiliydiler.
Uğurcan eski BJK'li Fernandes ustanın 90'a giden şutunu çelerek 1 puanı kurtardı.
Bilal fena değildi.

Rize maçı da kolay değil.

Allah bize sabır versin.

Manava61
12.12.2020, 18:26
Damdoy > Afobe o derece

Pawel Brozek>Afobe

Oruç
12.12.2020, 18:27
Hoca mükemmel konuştu. Oyundan, sahadab bahseden hoca görmeyeli çok olmuştu.

İ. SARAL
12.12.2020, 18:27
Sezonun en aykırı ve en doğru taktiksel hareketi İhsan Derelioğlu'nun bitik Pereira'yı Alanyaspor maçında merkeze koymasıydı, faydasını da gördük ama çabuk vazgeçtik. İnşallah Pereira'yı böyle kullanmaya devam ederiz.Derelioğlu enteresan ama güzel hamleler yapmıştı. Avcı'da bunları göremiyoruz henüz.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murathan
12.12.2020, 18:29
Damdoy > Afobe o derece

ben bu kıyasları anlamıyorum damdoy baya baya topçuydu, afobenin ne olduğu belli değil

nakzo
12.12.2020, 18:29
2020 2021 utanç senesi.

iyattara
12.12.2020, 18:30
Zorlu deplasmandan 1 puanimizi aldık, yola devam.
Gol yemedik diye sevinelim mi orada kararsızım:)

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mert Acar
12.12.2020, 18:30
Takım yetersiz eyvallah da Ünal hoca Hosseini,Parmak,Kamil üçlü ortasahasıyla maç alıyordu. Unutmayın.
Zaten ister hocalar ister futbolcular değişsin takımı yöneten ihanet şebekesi bırakmadıkça boşa kürek.

Manava61
12.12.2020, 18:32
Ben her şeyi anlarım da maç sonundaki saçma sapan atakları anlayamıyorum. Bu kadar beyinsiz olunur ancak. Yensek yukarı sıralara yaklaşacağız ama takımın sahadaki haline bak. Başta kiralık oyuncular afobe baker olmak üzere kesilmeli. Ortasahaya gençlerden oyuncu koyulmalı kime güvenilirse. Başka şekilde olacağı yok.

Mert Oğuzlu61
12.12.2020, 18:34
Bu kadronun hala iyi kadro oldugunu dusunen birileri kaldi mi ?

Dosta dusmana rezil olduk. Fakir olsak neyse ama 10 tane adam aliyoruz kargalardan kat kat fazla para harciyoruz ama onlarin yedek kadrosundan bile daha kotu kadro izletiyorlar.

Trabzon neden boyle, neden basariya ac insanlar yok, neden vizyonu dar insanlar baskan ya da yonetici olarak seciliyor ?

TS-Tiryaki
12.12.2020, 18:36
Vay be neydik ne olduk

nakzo
12.12.2020, 18:37
Hala Ömür'den 8-10 bekleyen var.

Bu çocuk eğer 2 milyon eurodan fazla bonservis getirsin, bana ne derseniz deyin.

Bana göre bonservissiz gidecek.

Kiralanır seneye.

Sözleşmesi bitince de silinir gider Anadolu'da.

Harbiden gülüyorum denizlisporda bile oynayacak kapasitesi olmayan adamdan 10 milyon para alacaklar

Fanatik34
12.12.2020, 18:37
Ihsan Hoca ile Alanya macinda kadronun ligte ilk bese oynayabilecegini gördük..

Bugün ise küme düsme mücadelesinde cok degerli bir Puan kazandik, tebrikler

muhammed bilgin
12.12.2020, 18:38
Bu kadronun hala iyi kadro oldugunu dusunen birileri kaldi mi ?

Dosta dusmana rezil olduk. Fakir olsak neyse ama 10 tane adam aliyoruz kargalardan kat kat fazla para harciyoruz ama onlarin yedek kadrosundan bile daha kotu kadro izletiyorlar.

Trabzon neden boyle, neden basariya ac insanlar yok, neden vizyonu dar insanlar baskan ya da yonetici olarak seciliyor ?Var Ağaoğlu şampiyonluğun en büyük adayıymışız

Ahmet Aksu
Berkay Dülger (https://twitter.com/61Yakreb)@61Yakreb (https://twitter.com/61Yakreb) <time datetime="2020-12-12T13:32:39.000Z">2s</time> (https://twitter.com/61Yakreb/status/1337752225565847555)Muhteşem takım ya insan hangisine söveceğini şaşırıyor öyle de alternatifli kadro

kesinlikle katılıyorum :D

prisonbreak2021
Noldu ,eğleniyor muyuz gençler? Av sezonu kısa mı sürdü yoksa:)) ya da geriden pas yaparak çıkamadınız mı:))) bu dünyada kimsenin ahı kimsede kalmaz gerçi Ünal hocam o kadar adamdır ki ah bile etmemiştir bu takıma ama görüldüğü üzere yerde kalan bişey yok,önceden üzülürdüm kahrolurdum şimdi diyorum ki beter olsun ..... takımı,anladın sen:) neymiş golü atıp geriye yaslanıyormuşuz şimdi gol bile atamıyoruz neymiş sadece derbi başarısı ölçü değilmiş şimdi berabere bile kalamıyoruz,müstehak size müstehak ...daha beter ve rezil olduğumuz günleri de görürüz umarım,kalın selametle...nasılsa uçururlar beni buradaki ergen yöneticiler.

nakzo
Takım yetersiz eyvallah da Ünal hoca Hosseini,Parmak,Kamil üçlü ortasahasıyla maç alıyordu. Unutmayın.
Zaten ister hocalar ister futbolcular değişsin takımı yöneten ihanet şebekesi bırakmadıkça boşa kürek.

Forvetinde kim vardı orta sahanda kim vardı sol bekin kimdi

nakzo
12.12.2020, 18:39
Noldu ,eğleniyor muyuz gençler? Av sezonu kısa mı sürdü yoksa:)) ya da geriden pas yaparak çıkamadınız mı:))) bu dünyada kimsenin ahı kimsede kalmaz gerçi Ünal hocam o kadar adamdır ki ah bile etmemiştir bu takıma ama görüldüğü üzere yerde kalan bişey yok,önceden üzülürdüm kahrolurdum şimdi diyorum ki beter olsun ..... takımı,anladın sen:) neymiş golü atıp geriye yaslanıyormuşuz şimdi gol bile atamıyoruz neymiş sadece derbi başarısı ölçü değilmiş şimdi berabere bile kalamıyoruz,müstehak size müstehak ...daha beter ve rezil olduğumuz günleri de görürüz umarım,kalın selametle...nasılsa uçururlar beni buradaki ergen yöneticiler.

Ünal bu kadroyla 6 puan zor alırdı.

korkusuzmaraz
12.12.2020, 18:40
Forvette problem varken neden orada plaza, salih, diabate falan denemiyor. Pererayı neden önlibero veya sağ açik yine hosseiniyi önliberoda denemiyor,. Flavio yu neden biç oynatmıyor yerlerine oynayan çöpler daha mı iyi. Sürekli aynı şeyleri dene farklı sonuçlar bekle. Sorucak olurlarsa da kadro kötü deyip geçer ne büyük dert. Halen daha burads hicayı savunmaya calışan tipler de ayrı bir konu.

nakzo
12.12.2020, 18:40
Bütün takımlar seni örnek alıyordu değil mi agaoglu seni nasıl kulüp yönetilmez transfer YAPILMAZ diye spor akademilerinde ders kitaplarına koyacaklar.

asilhamsi
12.12.2020, 18:42
Birde burada Ömür’ün futbolcu olmadığına söyleyen futbol dahileri var..

Bunlar transfer sezonuna yüksek perdeden girerler, sevinçlerinden günde 10 tane 11 yazar, sen kadroyu eleştirirsen sana futboldan anlamayan güruh derler, kulübün içinde ki fitneciler derler..

Sonra o dediklerini unuturlar, hiç bir şey dememiş gibi kadroyu eleştirirler.. Birde Ömür’e laf çakarlar onu gözlerine kestirirler..

Halbuki bilmezler ki Ömür 18 yaşında ilk 11’de oynadığı zaman yanında kimler oynardı, kim hocalığını yapardı, 3 senede bu çocuğun mental, fiziksel ve taktik anlamda geliştirmek anlamında neler ihmal edildi, neler yapılamadı bunlar konuşulmaz..

Yer sofrasında bağdaş kurup lahana çorbası yerken basına foto vermekle işi kotarırlar, çünkü bu camia bundan anlıyor..

6 Ay sahadan uzak kalır, menisküsken düz kıkırdağı yanlış uygulamadan zarar görür..

Ne diyeyim.. Böyle yeteneklere sahip bir çocuk gün geçtikçe eriyor ve bu sorunun en az suçlusu Ömür.. Ama bu çocuğu tüm bir şehir ve camia günah keçisi yapmış..

Ayıp..İnsaf..

sanırsın ki yusuf yazıcı aynı hocalarla çalışmadı. O nasıl gelişti mental olarak?

Ömür yer sofrasında yemek yemesi futboluna birşey katmıyor bunu çok net anladık.

korkusuzmaraz
12.12.2020, 18:43
Ne 6 sı eksi 10 puan alırdı. Ulan ne eksiklerle maç kazandı ünal sörloth yokken bile kazandı. Rodollega vardı ondan önce.

Sefa Murat Dokuz
12.12.2020, 18:44
Bu kadronun %80'i gönderilmeli de bu sözleşmelerle bu adamları kim alır kimse almaz. Klübü iflasa götürdüler.

prisonbreak2021
12.12.2020, 18:45

Zamanında buna yakın kadrolarla çok maç aldı,kamil-huseyni-parmakla bile ne maçlar çıkarırdı,geldiğinde afobeden farksız sosayı oynatması bile yeter de görecek göz olmayınca yapacak bişey yok.

nakzo
12.12.2020, 18:47
Ne 6 sı eksi 10 puan alırdı. Ulan ne eksiklerle maç kazandı ünal sörloth yokken bile kazandı. Rodollega vardı ondan önce. bırakın bu işleri suanki kadro tarihimizin en kötü 3 kadrosundan biridir ünal hicbir halt yiyemezdi bu kadroyla.

Ali Bektaş

Maç sırasında keşke bari Henrique olsada oynasa demediysem şerefsizim

prisonbreak2021
Forvette problem varken neden orada plaza, salih, diabate falan denemiyor. Pererayı neden önlibero veya sağ açik yine hosseiniyi önliberoda denemiyor,. Flavio yu neden biç oynatmıyor yerlerine oynayan çöpler daha mı iyi. Sürekli aynı şeyleri dene farklı sonuçlar bekle. Sorucak olurlarsa da kadro kötü deyip geçer ne büyük dert. Halen daha burads hicayı savunmaya calışan tipler de ayrı bir konu.

Beleşe 2 maç kazanınca burda görsellerle falan maç analizi sistem analizi yapanlar oluyordu,piste alalım arkadaşları da son 2 maçtır hangi üstün sistemle oynayarak 2 puan aldık avcı hocamızla bi açıklayaversinler.

memmedaga
12.12.2020, 18:49
ben bu kıyasları anlamıyorum damdoy baya baya topçuydu, afobenin ne olduğu belli değil

Damdoy arada sırada çıldırtsada dediğin topçuydu

memozcan
bu diabeteyi kim izledi, kim aldı, kim onay verdiyse hepsinin allah cezasını versin.. bu adam bonservis verdiler bir de..

nakzo
Beleşe 2 maç kazanınca burda görsellerle falan maç analizi sistem analizi yapanlar oluyordu,piste alalım arkadaşları da son 2 maçtır hangi üstün sistemle oynayarak 2 puan aldık avcı hocamızla bi açıklayaversinler.

Tamam sadiyi getir girayı getir iseyini getir futbol resitali versinler sana afobeyle marlonla bakerle diabateyle

korkusuzmaraz
bırakın bu işleri suanki kadro tarihimizin en kötü 3 kadrosundan biridir ünal hicbir halt yiyemezdi bu kadroyla.
Eee ünal gelmeden öncek kadrolar çok mu iyiydi. Adam nereden nereye getirdi takımı. Ama yok yok ünal hoca falan değil.

prisonbreak2021
12.12.2020, 18:51

Olur mu hocam ,Ünal hoca olsa 6 puan bile alamazmış bu kadroyla:))) tabii Ünal hocam hep salahlarla messilerle çalıştı:)))

memozcan
12.12.2020, 18:51
leipzigin maçını izliyorum şu an.. adamlar askerden yeni gelmiş gibi saldırıyorlar 66. dakikada bile.. imkanı yok sörloth orada oynayamaz.. çok hareketli ve pres yapan biri değil zaten..

şimdiden devre arası için anlaşmalıyız adamla..

prisonbreak2021
12.12.2020, 18:53
Tamam sadiyi getir girayı getir iseyini getir futbol resitali versinler sana afobeyle marlonla bakerle diabateyle
sadinin de girayın da tolunayın da hüseyinin de....hepsini hem ayrı ayrı hem de topluca .....la havle vela kuvvete .onlar gelsin diyen mi var,Ünal ne etti size ?bu takımın transfer tahtası bile kapalıyken gelip te o leş kadroyla takımı da şehri de ayağa kaldırdı be adam,daha ne yapsın.

Manava61
12.12.2020, 18:54
Hala Ünal hoca öyleydi böyleydi. Kendisi eğer bir takım çalıştırırsa başarılar diliyoruz.

prisonbreak2021
12.12.2020, 18:54
leipzigin maçını izliyorum şu an.. adamlar askerden yeni gelmiş gibi saldırıyorlar 66. dakikada bile.. imkanı yok sörloth orada oynayamaz.. çok hareketli ve pres yapan biri değil zaten..

şimdiden devre arası için anlaşmalıyız adamla..

Leipzig te aptaldı da bize verecekti böyle boktan bir ligin çok daha boktan bir takımında ne gelişecek allasen?

castillo61
12.12.2020, 18:56
Şu an yerin dibine sokulan Ömür, Parmak o dönem yerin dibine sokulan Yazıcı, Rodallega ile sana ligin en keyifli futbolunu izletti hala hoca değil. Yanıldık de geç zorlama.

prisonbreak2021
12.12.2020, 18:56
Hala Ünal hoca öyleydi böyleydi. Kendisi eğer bir takım çalıştırırsa başarılar diliyoruz.

Tabii kriter takım çalıştırmak ,küçük beyninizi sevsinler. Burda redbull denilen birinin kriteri buydu bakıyorum şimdi herkes aynısını diyor,sen napacan adamın takım çalışştırıp çalıştırmamasını,sende başarılı oldu mu oldu,bitti.

asilhamsi
12.12.2020, 18:57
parmak-baker-ömür

bu merkez hocayı yiyecek abidin benden söylemesi.

Hocam Allahını seversen dene.

-----hakan----flavio---

----kerem/taha/süleyman---

ne olur dene.

Yeminle bundan daha kötü olmaz.

prisonbreak2021
12.12.2020, 18:58
parmak-baker-ömür

-----hakan----flavio---

ne olur dene.

Bundan daha kötüsü olmaz dediğimiz herşeyi full HD izliyoruz:)) gram üzülmüyorum gram.

Murathan
12.12.2020, 18:58
parmak-baker-ömür

-----hakan----flavio---

ne olur dene.

olur olur

Manava61
12.12.2020, 18:59
Tabii kriter takım çalıştırmak ,küçük beyninizi sevsinler. Burda redbull denilen birinin kriteri buydu bakıyorum şimdi herkes aynısını diyor,sen napacan adamın takım çalışştırıp çalıştırmamasını,sende başarılı oldu mu oldu,bitti.

Küçük beyin??? Güzel bir üslubunuz varmış. Söylediğim cümlede yanlış olan ne var acaba? Kendisi eğer bir takım çalıştırırsa başarılar diliyoruz. Konu basit :)

serdaracıl
12.12.2020, 19:01
Ünal hoca bu takımın efsanesi, ancak şu an takımın başında avcı var.

prisonbreak2021
12.12.2020, 19:02
Küçük beyin??? Güzel bir üslubunuz varmış. Söylediğim cümlede yanlış olan ne var acaba? Kendisi eğer bir takım çalıştırırsa başarılar diliyoruz. Konu basit :)

Şurdaki istihzayı anlamayacak kadar aptal mı görünüyoruz hocam karşıdan? Bir adamın yeterli olup olmadığını tek bir kritere bağlarsanız beyninin hakkında övgü duymayı bekleyemezsiniz.

Manava61
12.12.2020, 19:09
Şurdaki istihzayı anlamayacak kadar aptal mı görünüyoruz hocam karşıdan? Bir adamın yeterli olup olmadığını tek bir kritere bağlarsanız beyninin hakkında övgü duymayı bekleyemezsiniz.

Sizden övgü bekleyen yok zaten. Takımın başında bir hoca varken yok Ünal hoca öyleydi, o olsa alırdı bu olsa alamazdı gibi yorumlar biraz laf salatası. Ünal hoca için de şu an için söylenmesi gereken tek şey size ifade ettiğim gibi takım çalıştırdığında kendisine başarılar dilenmesi. Anlayabildiniz mi?

zaqua
12.12.2020, 19:11
ömür denen arkadaş ahlak sorunu yaşıyor. aldığı her topta faul kazanma derdinde. mücadele yok. kursun yemiş gibi atlıyor.

parmak 2. lig seviyesinde ama kendini milli takım seviyesinde zannediyor.

afobe futbolcu değil. konuşmaya gerek yok.

bilal sahada, kadroda, trabzonda olmamalı. sıfır yetenek.

marlon bu seviyelerin oyuncusu değil.

baker klasik alt lig oyuncusu.

pereira yaş nedeniyle bitti. buraya kadarmış.

diabete bu fiziki durumla U19'da anca sivrilir.

takım bitmiş. bu kadar kazmanın yerine üst seviye adamları toplamak bizdeki bütçeyle en az 5 sene sürer. geçmiş olsun herkese.

neden şampiyonluğa yaklaşılan her sezondan sonra böyle oluyoruz? çünkü çok abartıyoruz. o şampiyonluk gidince herkes evinden cenaze çıkmış gibi oluyor. ne yönetim, ne akıl ne de motivasyon kalmıyor.

Mehmet BAŞ
12.12.2020, 19:11
Ünal Karaman konusunda aşağılık kompleksi yaşamanıza gerek yok! Hocaya bir buçuk sene boyunca bok attınız ve o bokun içine siz battınız. Adam takıma gelmeden bu hoca ile küme düşeriz diyenleri de çok iyi hatırlıyorum. Şimdi daha fazla konuşup iyice küçülmeyin. Çenenizi kapatın! Ünal Karaman'ın bu takımı nerede aldığı ve nerede bıraktığı gayet açıktır. Sizin akıl almaz eleştirilerinize rağmen bu takımı şampiyonluk potasına sokmuştur. Karaman bu takıma öyle bir ekip ruhu aşılamıştı ki Hüseyin gibi teknik direktörlük tecrübesi olmayan bir adamın bile takımı ikinci sırada tutmasını sağlamıştır. Bugün yaşanan rezilliklerde Ünal Karaman'a her defasında anlamsızca eleştiren sizlerin de payı vardır. Bugün sahada gördüğünüz bu takım sizlerin eseridir. Öyle köşeye çekilip biz bu takımı istememiştik demeyin. Siz bu takımı istediniz. Alın hayrını görün! Tepe tepe kullanın!

Beypba
12.12.2020, 19:14
sanırsın ki yusuf yazıcı aynı hocalarla çalışmadı. O nasıl gelişti mental olarak?

Ömür yer sofrasında yemek yemesi futboluna birşey katmıyor bunu çok net anladık.

Al işte.. :-)

2 senedir Yusuf’un antrenörü kim? Galtier kafasına vura vura adam etti onu..

Peki Abdülkadir, Yusuf gittiği sezon daha yüksek teklif aldı Manoco’dan..22 milyon Euro( Başkanın beyanı)

Satmadı herif.. Sonucu ne oldu? Yusuf rekabetçi bir ligde , iyi bir takım ve organizasyonla kendini geliştirmeye başladı. O sırada bizi, başkanı satmayan Ömür’e ne oldu.. 6 ay yanlış tehşisden futbol oynayamadı, Hoca, hoca yardımcısı ve onun yardımcısı ile çalışmak zorunda kaldı.. Yanında onun kapasitesindeki tüm futbolcular satıldı, yerlerine onun, bunun tenekeleri alındı.. Çocuk gün geçtikçe oynaması gereken futboldan farklı oyunlar oynamaya zorlandı ve sonunda öz güvenini, oyun zekasını kaybetti..

Onunda suçu var tabi, 2 sene önce basıp gidecekti.. Senin gibileri memnun etmek zorunda kalmayacağı, futbol ekolü olan bir takım/lige gidecekti.. Tek suçu bu o çocuğun..

serdaracıl
12.12.2020, 19:17
Ünal hoca yüzünden kavga ettiğimiz adamlar şimdi ünalcı olmuş. Bari bu hocayı rahat bırakın. Ünala rahat vermediniz bari şu adamın yakasından düşün

Mehmet Fatih Yavuz
12.12.2020, 19:20
Gene mi geldi Ünal tarikatı. Arkadaş kendisi görevini ifa etti. Fazlası için yeterli değildi. Kendisini geç bu iş için yarım yamalak bir ekibi bile yoktu
İyi bir mentör olabilir en fazla.
Kendisine başarılar diliyorlar, o bile ağır geliyor.

Bugün birşeyler kötü diye Ünal Karaman dönemindeki kötüleri aklayacak mı bunlar yani?
Yanlış başka bir yanlışa ancak -izm lerde doğru tez olur.

Bugün yanlışlar yapıldı, o zaman eski yanlışı yeniden diriltmek lazım.

Güzel tarikat.

zaqua
12.12.2020, 19:22

Peki Abdülkadir, Yusuf gittiği sezon daha yüksek teklif aldı Manoco’dan..22 milyon Euro( Başkanın beyanı)

Satmadı adi herif.. Sonucu ne oldu? Yusuf rekabetçi bir ligde , iyi bir takım ve organizasyonla kendini geliştirmeye başladı. O sırada bizi, başkanı satmayan Ömür’e ne oldu.. 6 ay yanlış tehşisden futbol oynayamadı, Hoca, hoca yardımcısı ve onun yardımcısı ile çalışmak zorunda kaldı.. Yanında onun kapasitesindeki tüm futbolcular satıldı, yerlerine onun, bunun tenekeleri alındı.. Çocuk gün geçtikçe oynaması gereken futboldan farklı oyunlar oynamaya zorlandı ve sonunda öz güvenini, oyun zekasını kaybetti..

Onunda suçu var tabi, 2 sene önce basıp gidecekti.. Senin gibileri memnun etmek zorunda kalmayacağı, futbol ekolü olan bir takım/lige gidecekti.. Tek suçu bu o çocuğun..

şadi tekelioğlu diyor çalışmıyor diye. başka ne kanıt, ne sebep lazım? korumayın bu kadar bu adamları. ekuban kimle antrenman yaptı bu sürede? o neden saçmalamadı?
karakteri büyük olmaya yetmiyormuş demek ki. inşallah bir yerde aklı başına gelir yoksa yazık oluyor.

asilhamsi
12.12.2020, 19:23

Satmadı adi herif.. Sonucu ne oldu? Yusuf rekabetçi bir ligde , iyi bir takım ve organizasyonla kendini geliştirmeye başladı. O sırada bizi, başkanı satmayan Ömür’e ne oldu.. 6 ay yanlış tehşisden futbol oynayamadı, Hoca, hoca yardımcısı ve onun yardımcısı ile çalışmak zorunda kaldı.. Yanında onun kapasitesindeki tüm futbolcular satıldı, yerlerine onun, bunun tenekeleri alındı.. Çocuk gün geçtikçe oynaması gereken futboldan farklı oyunlar oynamaya zorlandı ve sonunda öz güvenini, oyun zekasını kaybetti..

boşversene hocam yusuf en kötü halinde dahi ömürün en iyi halinden daha iyi oynuyordu.

Adam hiç bir şey yapmasa defansif katkı,şut,pas herşeyi deniyordu.

ömürün maksimumu bu. Bunu kabul edin artık.

Barış memiş yetenek olarak ömürden aşağı bir adam değildi.

Manava61
12.12.2020, 19:24
Fener 0 2 yenilirken biz kazanamadık tebrikler takım

Mehmet BAŞ
12.12.2020, 19:25
Takımın kadro kalitesi yerlerde, iş bitirici oyuncu sayımız sınırlı, hepsine katılıyorum.
Fakat Baker bu kadar rezil bir oyun oynarken Flavio gibi bir oyuncu neden denenmiyor?
Burada Flavio özelinde hocanın tercihlerini de sorgulamak gerektiğini düşünüyorum.
Keza Bilal ve Diabate şans bulurken Safa'ya forma verilmemesini de doğru bulmuyorum.

Baker, Afobe, Diabate ve Plaza için kötü transfer dememek lazım. Bence rezalet transferler demeliyiz.
Keza Flavio'nun da tam olarak ne olduğunu anlayamadık. Ama Baker'dan kötü olmadığı çok net!
Marlon sadece defansif açından idare ediyor. Ofansif olarak o da beklentiden uzak görünüyor.
Bu sezon elde avuçta Vitor Hugo ve Edgar var. Bu iki oyuncuyu almasaydık ligin dibine demir atardık.
Bu arada yönetimin Edgar'ı göndermeye çalışıp gönderemediğini de söylemek lazım. O da tesadüf yani...
Tıpkı geldikleri dönem Sosa'yı göndermeye çalışıp gönderemedikleri ve Karaman'ın oyuncuyu parlatması gibi...

ahamitokutan
12.12.2020, 19:25
Ünal hoca tartışması yapmak manasız. Kimse diğerinin fikrini kabul etmiyor. Ünal hoca takımın başında olsa 6 puan alamazdı diyorsunuz ama takımın başında değil. bunu konuşmanın da bir manası yok. Abdullah hoca doğrular yapıyor ama ısrarlı yanlışlar da yapıyor. Maç sonundaki açıklaması hiç bir şeyin iyi gitmediğinin farkında olması iyi bir gelişme. Düzeltmek için buradayım dedi, 2 haftadır ciddi yanlış tercihler yapıyor inşallah deneye deneye doğru hamleleri bulacaktır. Ama denemesi lazım. Her maç bilal baker afobe saçmalıklarını izlemekten çatladık. cesur olmalı ve genç umut veren oyunculara daha çok şans vermeli.

asilhamsi
12.12.2020, 19:26
olur olur

vallahi olmaz her türlü iddiasına girerim.

hakan-flavio konusunda ısrarcıyım.

baker-parmak ikilisi ile şans eseri maçalırız.

Hele önlerinde ömür varsa off diyeyim sana.

zaqua
12.12.2020, 19:26
ne değişik insanlar var. ünal karaman'ı seviyorum. ünal karaman başarılı oldu. ünal karaman'ı seviyorum diye abdullah avcıyı gömmem gerekmiyor. ünal karaman'ı seviyorum diye avcı aleyhinde propaganda yapmam, kamuoyu oluşturmaya çalışmam gerekmiyor. ünal karaman'ı abdullah avcı göndermedi.

birilerinin adamı olmayın, adam olun!

Mehmet Fatih Yavuz
12.12.2020, 19:27
Bu takımın 2 senedir en büyük derdi kondüsyon ve fiziki gücü.

Bu konudaki eksikliğe müdahale etmemiş, yönetimden bu konuda reform ve değişiklik istememiş her hoca sıradan vasat , ve hatta vasat altı hocadır.

Bugünün futbolu üst düzey fizik gücü olmadan oynanamaz.

Bu kadar kötü bir fizik-kondüsyon ekibinden ne Ünal Karaman ne Hüseyin Çimşir şikayet etti.
Newton etti, dinlemediler.

Avcı geldi, komple kovdurdu o ekibi.

Bunu görecek, görüp tedavi isteyecek adam hocadır.
Kalanı romantizm.

Beypba
12.12.2020, 19:29
şadi tekelioğlu diyor çalışmıyor diye. başka ne kanıt, ne sebep lazım? korumayın bu kadar bu adamları. ekuban kimle antrenman yaptı bu sürede? o neden saçmalamadı?
karakteri büyük olmaya yetmiyormuş demek ki. inşallah bir yerde aklı başına gelir yoksa yazık oluyor.

Şadi, Zeki Yavru içinde Trabzonspor’un ilk 11 oyuncusudur demişti.. Lemi ile birlikte Hurmacıyı getirip tazminat alması için imza atan TS’yi zarara uğratan bir adamdan bahsediyoruz..

Velev ki dediği doğru olsun, o çocuğu şımartan da bu hale getirende yönetimdir..

Mehmet BAŞ
12.12.2020, 19:31
Gene mi geldi Ünal tarikatı. Arkadaş kendisi görevini ifa etti. Fazlası için yeterli değildi. Kendisini geç bu iş için yarım yamalak bir ekibi bile yoktu
İyi bir mentör olabilir en fazla.
Kendisine başarılar diliyorlar, o bile ağır geliyor.

Bugün birşeyler kötü diye Ünal Karaman dönemindeki kötüleri aklayacak mı bunlar yani?
Yanlış başka bir yanlışa ancak -izm lerde doğru tez olur.

Bugün yanlışlar yapıldı, o zaman eski yanlışı yeniden diriltmek lazım.

Güzel tarikat.

Siz hangi tarikat ehlisiniz? Ünal Karaman'ı boklayanlar tarikatı mı?
Hayır, Karaman'ı boklayanlara cevap veriyoruz diye Karamancı mı oluyoruz?
İpe sapa gelmez Karaman eleştirileri yapılıyor diye cevap vermeyecek miyiz?
Hoca gittiği gün takım ruhu kaybolacak deyip haklı çıktığımız için yazmayacak mıyız?
Siz ve diğerleri bu durumu ön göremedi diye Karaman'ın bazı hatalarını dile dolamanıza ses çıkartmayacak mıyız?
Karaman büyük hoca falan elbette değildi. Ama takımla kan uyuşması yaşamıştı.
Takıma adam akıllı bir futbol oynatıyordu. Ha pardon, takım defans yapamıyordu dimi?! Ama şu an süperiz!
Dünyanın hiçbir yerinde böyle aptalca hoca gönderilmez. Böyle aptallıklar ancak bizim ülkemizde oluyor.
Adama teşekkür dahi edilmedi. Başkanın ego ve kibri yüzünden iki senelik emek çöp edildi. Bırakın ya...
Bize cevap vereceğinize abidik gubidik Karaman eleştirisi yapanlara cevap verin.

Beypba
12.12.2020, 19:33
boşversene hocam yusuf en kötü halinde dahi ömürün en iyi halinden daha iyi oynuyordu.

Adam hiç bir şey yapmasa defansif katkı,şut,pas herşeyi deniyordu.

ömürün maksimumu bu. Bunu kabul edin artık.

Barış memiş yetenek olarak ömürden aşağı bir adam değildi.

Ben eminim ki Yusuf Lille gitmeseydi onunda futbolculuğunu tartışacaktınız :-)

Neyse.. Hayat böyle işte.. Herkes aldığı/alamadığı kararların sonuçlarına katlanır.. Bu zamanla anlaşılacak bir şey..

Mehmet BAŞ
12.12.2020, 19:34
Çok fazla nefes tüketmek istemiyorum. Bu takıma dört tane ilk 11 oyuncusu alınmadıkça takımdan bir halt olmaz. Olmayacak. Daha fazla yazıp çizmeye gerek yok. Ya gereğini yapacaklar ya da vakti gelince defolup gidecekler. Bu işin ortası yok...

Mehmet BAŞ
12.12.2020, 19:35
Ben eminim ki Yusuf Lille gitmeseydi onunda futbolculuğunu tartışacaktınız :-)

Neyse.. Hayat böyle işte.. Herkes aldığı/alamadığı kararların sonuçlarına katlanır.. Bu zamanla anlaşılacak bir şey..

Yahu Yusuf'u burada tartıştılar. Çocuğa neler neler dediler.

Hatta Ömür'e söylediklerinin iki mislini söylediler. Hepsi arşivlerde ve ilgili başlıklarda duruyor. :o

Mehmet Fatih Yavuz
12.12.2020, 19:36
Siz hangi tarikat ehlisiniz? Ünal Karaman'ı boklayanlar tarikatı mı?
Hayır, Karaman'ı boklayanlara cevap veriyoruz diye Karamancı mı oluyoruz?
İpe sapa gelmez Karaman eleştirileri yapılıyor diye cevap vermeyecek miyiz?
Hoca gittiği gün takım ruhu kaybolacak deyip haklı çıktığımız için yazmayacak mıyız?
Siz ve diğerleri bu durumu ön göremedi diye Karaman'ın bazı hatalarını dile dolamanıza ses çıkartmayacak mıyız?
Karaman büyük hoca falan elbette değildi. Ama takımla kan uyuşması yaşamıştı.
Takıma adam akıllı bir futbol oynatıyordu. Ha pardon, takım defans yapamıyordu dimi?! Ama şu an süperiz!
Dünyanın hiçbir yerinde böyle aptalca hoca gönderilmez. Böyle aptallıklar ancak bizim ülkemizde oluyor.
Adama teşekkür dahi edilmedi. Başkanın ego ve kibri yüzünden iki senelik emek çöp edildi. Bırakın ya...
Bize cevap vereceğinize abidik gubidik Karaman eleştirisi yapanlara cevap verin.

Yukarıya yazdım, tekrar olsun. Karaman ekibii olmayan kendi başına bir mentör.
Günümüzde böyle bir teknik direktörlük yok.
Başarılı tüm hocalardan bunu araştırabilirsiniz.

Karaman konusunu her olumsuz maç sonunda burada canlandırmaya çalışıp konuyu hareketlendiren bellidir. Bu da eleştirenler degil.

Onur ve Burak haklı olarak Ünal Karaman a edepsizlik ettiler, gittiler. Haktı.

Ünal Karaman saha sonuçları ile gitmedi.

Ağzını tutamadı, onur ve Burak ne yaptıysa, daha beterini kameralar önünde yaptı, kendini kovdurdu.
Yönetim planlayıp yapmadı bunu.

Bunu halen goremediyseniz işimiz var.
Ünal hoca o konuşmayı kovulmak için yaptı.
O konuşmadan sonra kendinisini kovmayan adam başkan olarak kalamazdı.

Oğuz ZEYTİN
12.12.2020, 19:39
Günün artısı JP ve Bilal'in atılmaması. Ömür'ün kaybettiği toptan sonr gelişen kontrada Serkan'ın kademesi, Marlon'un çıkardığı top ve Uğurcan'ın çıkardığı Fernandes'in şutu...

Ekuban hariç atletik oyuncu yok.

emrahtuna
12.12.2020, 19:40
bu takım bu oyun bu kadroyla en fazla kümede kalır..

LağusKusteli
12.12.2020, 19:43
Ömür maçın sonuna doğru Afobe’ye bi pas verdi, Afobe yerine sıradan bir forvet çok kolay gol yapacakken Afobe daha topu kontrol etmeyi beceremedi ve pozisyonu batırdı.

İşte kötü oynadığı maçlarda bile böyle paslar verebildiği için Ömür sahada

OFLU_79
12.12.2020, 19:44
Hedefi fazla büyük tutmamak lazım. Bu kadro orta sıralarda bitirir.

Kendinizi fazla yormayın. Ben bu Trabzonsporu 30 senedir takıp ediyorum. Bu inişleri normal karşılamak gerek.

Mehmet Fatih Yavuz
Bir de çok önemli birşeyi atlıyorlar arkadaşlar geçmiş-bugün karşılaştırması yaparken.

Tribün desteği yok...

O destek olmadığı için ciddi bir ek motivasyon yok.

Manava61
Günün artısı JP ve Bilal'in atılmaması. Ömür'ün kaybettiği toptan sonr gelişen kontrada Serkan'ın kademesi, Marlon'un çıkardığı top ve Uğurcan'ın çıkardığı Fernandes'in şutu...

Ekuban hariç atletik oyuncu yok.

Son cümlenize kesinlikle katılıyorum ve en önemlisi de ortasahanın topu ayapına bekleyen durağan yapısı. Parmak da baker da öyle.Daha hareketli aktif , topla DOĞRU drippling yapabilen biri lazım ortasahaya. Kanatlar bu maç özelinde zaten kötüydü eku kanata geçince aktif olduk biraz. Devre Arası 1 ortasaha 1 forvet transferi şart diye düşünüyorum. Daha fazlası da yönetimin ve hocanın takdiridir.

gabriel omar
12.12.2020, 19:46

Ayakta alkışlanacak bir yorum. Tebrik ediyorum ve aynen katılıyorum dediklerinize. Bu da diger oyunculara ders olmalı. Kariyerin için doğru fırsat geldiği anda duygusallığı bir kenara bırakıp basıp gideceksin. Zaten Başkanın gitmek isteyen oyuncuyu tatlı dille ikna etmekten başka gücü yok. Boşa korkmayın yani.

Arkadaşlar, tepkiyi bireysel oyuncu performanslarına göre vermeyin. Asıl tepki verilecek adam belli. Pervasizligin hesabını keseceğiniz adam Ağaoğlu.

20 transferin varsa 16si karavana. Para yok para yok ama ne idüğü belirsiz adamlara para saçmaya geldi mi para var. Şampiyonluğa giden takımın tekerine koyduğun taş bugün bu noktaya kadar geldi. Tek numaran devletten aldigin krediyle borçları tek elde toplamak oldu başkan kusura bakma. Bugune kadar hep hazırdan yedin hep hazirdan yedin.

Sefaenes
12.12.2020, 19:49
Takimda hirs ve ruh yok bu Takimi atesliyecek bir orta saha lazim

OFLU_79
12.12.2020, 19:50
Ağaoğlu Kongre kararı alıp, güven tazelemesi lazım. Yanına başka aday çıkar mı,onu bilemem.

Full HD
12.12.2020, 19:51
O değilde , kümeye düşersek Trabzon halkı üzerinde nasıl bir etki oluşur? Çok enteresan şeyler olur.

OFLU_79
12.12.2020, 19:57
46 Puan bizi ligde tutar.

MA291
12.12.2020, 20:00
O kadar sorun varki. Sahada:
1. Beklerin öne cikmiyor. Cikmali, orta yapmali.
2. Sag bek de defansif sorun var. Perreira da galiba yasindan dolayi. Serkan alt yapida ofansif bir oyuncu oldugu icin.
3. Orta saha nin göbegi. Baker-Parmak ikilisi ne oyun kuruyor, ne ikili mücadele kazaniyor. Bunlarin güclü yanlari ne?
4. Kanatlar. Adam eksiltemiyorlar. Rakipler 2-3 oyuncumuzu gecerek pozisyon yaratirlarken bizimkiler 1 e 1 oynamiyorlar. Korkak bir oyun sergiliyorlar. Haliyle forvetide pozisyona sokamiyorlar. Defansa katkilarida cok az.
5. Forvet. Pozisyona girmekte zorlaniyor. En büyük problem burda degil ama. Forveti besleyeceksin.

Saha disinda:
Erzurum, Ankaragücü nü zorla yeniyorsun. Bugün Kayserinin forveti olsa yenilirdik. Yorgun Sivasi yenemiyorsun. Sen kimi yeneceksin bu ligde? Bu kadar korkak oynayarak kimi yeneceksin? Nasil gol atacaksin? Yen yenil bu kadar berbat futbolu nasil iyiymis veya iyiye gidiyormus gibi gösteriyorsunuz bu taraftara?

Avci ciksin konussun. Bu kadro yetersiz desin. Kim kurdu bu kadroyu desin. Taraftar arkasinda durar emin olsun. Konusulmasi gerekenler gercekler, alinmasi gereken kararlar radikal olmali.

Agaoglu ciksin Sorlothdan bahsetsin. Takimin 14. sirada ama sen Sorlothu 10 milyona sattik de. 30 transferden bi Sorloth, Nwakeme ve Ekuban tuttu. Bunuda anlat. Dalga geciyor sanki...

Sefer A.
12.12.2020, 20:00
sikeci mejnuna selam gönderip yalakalik yapan biri adam falan degildir, açik ve net... iyi hocadir denmesini anlayisla karsilarim, bunu karsilamam saygi da duymam... diyen ya Trabzonsporlu degildir ya da 2010-2011 sampiyonu Trabzonspor demeyendir diyemeyendir diyorsa da kendiyle çelisendir

Ömrüm Can SEZER
12.12.2020, 20:01
Şeyyy sanırım takımın 2 tane daha stopere ihtiyacı var. :D Stoper de stoper diye tutturanlar suçludur. Yönetim ne suçu var adamlar siz istediniz diye aldı Hugo'yu. Siz böyle ısrar etmeseydiniz o parayı 10 numaraya gömerdik ve şuan takım sistemi oturmuş bir şekilde iyi top oynardı. Sonuçta bu bütçe meselesi sen gidip en pahalı transferini stoper bölgesine yaparsan sonuç böyle olur.

Aynı şekilde Avcı'yı da siz istediniz. Adam kadrodan verim almayı bilmiyor. Oyuncuları aşırı direktife boğuyor ve sahada ne yaptığını bilmeden debelenen bir oyuncu topluluğu görüyoruz sadece.

Yönetim devam etmeli çünkü taraftar ne istiyorsa onu yapıyor boş yapmaya gerek yok.

Gomeydi o zaman parayi flavio diabate bonservis 2.7 milyon az para mi bunları biz mi istedik

Mehmet Fatih Yavuz
12.12.2020, 20:07
Sorunu çözmeleri için çok acil marcone veya benzeri , orta saha direncini arttırıp, oyunu geriden kuracak biri lazım.

Bizim orta saha oyuncuları, edgar kadar dahi topla hareket edemiyorlar, onun kadar dikine pas atamıyorlar veya dikine hateketlenemiyorlar.

Sürekli al gerideki stopere geri ver, al yakındaki beke geri ver.

Oyunu ileri taşımak için ömür veya ekuban sürekli geri geliyor. Bu sefer de ileride pas istasyonu kalmıyor.

İkili mücadele kayıpları ise tam zaafiyet.

Bu takımın fizik sorunu inanılmaz boyutta.
Bunun sadece anatomik olduğunu da düşünmüyorum.

2-3 yıldır aynı sorun var.
Genç oyuncular ile oynarken de var, yaşlılar ile oynarken de .

İnşaallah Avcı nın ekibi orta vadede çözer bu sorunu.
Kısa vadede çözülecek sorun değil belli ki!

~UniCef~
12.12.2020, 20:10
Gercekten cok kötüyüz ama bu ligde bize zevk veren bir Fenerbahce var :)

Mehmet Fatih Yavuz
12.12.2020, 20:14
Gercekten cok kötüyüz ama bu ligde bize zevk veren bir Fenerbahce var :)

Para ile herşeyin çözülmediğinin ispatı kendileridir. :)
O akdar para harca, ama yamul. :)

naimbektas6161
12.12.2020, 20:16
Her sezon birşey eksik olmak zorunda mı bilerek yapıldığını düşünüyorum artık!!!
Geçen sezon defans yoktu. Bu sene defans iyi geri kalan yok.
Forvet olur asist yapacak adam olmaz. Cardozo
Orta saha forvet iyi olur defans rezalet. Fatih tekke gökdeniz szymkowiak yattara
Bilerek mi şampiyon olunmak istenmiyor. Söylesinler bizde ona göre maç izleyelim bir gün kalpten ya da sinirden öleceğiz.

MA291
12.12.2020, 20:20
Pawel Brozek>Afobe

Hyun-yun Suk > Afobe
Yokmu arttiran?

nakzo
12.12.2020, 20:28
Abdullah hocanın tek hatası var bu bok kadroyla set oyunu oynamaya çalışması bu kadro doldur boşalt bile oynayamaz.Abdullah hocaya tam destek.

Alp29
12.12.2020, 20:30
malatya 4 forvetle oynuyır bizde çeyrek forvet yok allah belasını versin

MA291
12.12.2020, 20:30

Bütcen yoksa Muhammet Tahaya 300 bin, Anil Basarana 270 bin ve Diabateye 1.6 milyon vermeyeceksin.
Kimse git Plazayi, Diabateyi, Bakeri getir demedi. Hepsi menajer kazigi bariz belli. Bundan önceki 20-25 transferide taraftar yapmadi. Kim yaptiysa gitsin baskan hesap sorsun. Biz Sorlothi aldik 10 milyona sattik demesin.

Taraftar ön libero ön libero dedi. Orda niye dinlemedi o zaman? Su an en cok ihtiyacin olan bölge.
Sakin olun siz 1 görüyorsaniz biz 10 görüyoruz. Ihtiyac olan bölgeleri cok iyi biliyoruz diyende kendisiydi, ilk 11 bi tutmak istiyoruz diyende. Hala sakin olalimmi Basgaaan, takim 14. sirada. Herkes sakin olsun lütfen. Eksik olan yerleri o görüyor siz degil :)))

hyasin61
12.12.2020, 20:31
37 yasındaki Umut Bulut'a bak birde Abofe'ye :)

ccd6167
12.12.2020, 20:37
Ağaoğlunun sadece yanına ertuğrul doğanı alarak kongreye gitmesi lazım.

may denen şahsı acilen kovmaları lazım bu adam artık kulüpten kovulmalı.

Oruç
12.12.2020, 20:42
Ekuban dışında dripling yapan, çalım atan oyuncu yok takımda. Hoca takıma gol yememeyi öğretti ama gol atma noktasında çok eksiğiz. Bekler eksik, kenarlar eksik, orta saha eksik, golcü eksik. Takımın normale dönmesi için 11'e net 6 oyuncu lazım. Yoksa bu kadronun ederi belli. Boşuna beklentiye girmemek gerek.

naimbektas6161
12.12.2020, 20:46
Ekuban dışında dripling yapan, çalım atan oyuncu yok takımda. Hoca takıma gol yememeyi öğretti ama gol atma noktasında çok eksiğiz. Bekler eksik, kenarlar eksik, orta saha eksik, golcü eksik. Takımın normale dönmesi için 11'e net 6 oyuncu lazım. Yoksa bu kadronun ederi belli. Boşuna beklentiye girmemek gerek.

Şimdilik 3 oyuncu çok acil lazım.
Forvet
10 no
6 no
İmkan varsa sağ sol kanat alternatif.
8 no
Sol bek
Yedek forvet

Yazarken yoruldum:) velhasıl eksik çok. Bu sene gitti bari bir sonraki sene için iskelet oluşturmaya çalışsınlar.

TSemih61
12.12.2020, 20:46
Bütcen yoksa Muhammet Tahaya 300 bin, Anil Basarana 270 bin ve Diabateye 1.6 milyon vermeyeceksin.
Kimse git Plazayi, Diabateyi, Bakeri getir demedi. Hepsi menajer kazigi bariz belli. Bundan önceki 20-25 transferide taraftar yapmadi. Kim yaptiysa gitsin baskan hesap sorsun. Biz Sorlothi aldik 10 milyona sattik demesin.

Taraftar ön libero ön libero dedi. Orda niye dinlemedi o zaman? Su an en cok ihtiyacin olan bölge.
Sakin olun siz 1 görüyorsaniz biz 10 görüyoruz. Ihtiyac olan bölgeleri cok iyi biliyoruz diyende kendisiydi, ilk 11 bi tutmak istiyoruz diyende. Hala sakin olalimmi Basgaaan, takim 14. sirada. Herkes sakin olsun lütfen. Eksik olan yerleri o görüyor siz degil :)))
Taraftar ön liberodan ziyade daha çok stoper de stoper diye tutturdu ikisi bir değil ki. Hüseyin Türkmen üzerinden algı yapıldı aylarca. Takımın durumu umurlarında bile değildi yeter ki Hüseyin Türkmen oynamasın kafasındaydılar. Bunla stoper alınınca tatmin olacak tiplerdi diğer hiçbir mevki onları ilgilendirmiyordu.

Ortasahaya da 3 tane transfer yapıldı zaten. 10 numara alınmadı mesela stoper yerine on numara konuşulsa şuan ligin şampiyonluk adayıydık. Takımdaki en önemli eksik parça 10 numara mevkisiydi. Belki stoper alınma baskısı olmasa forvet ve kanat transferlerinde elleri daha rahat olacaktı.

Şuan görüyoruz mesela Hosseini, Hüseyin ve Campi oynasa ne fark edecekti arada dağlar kadar fark mı var hayır tabii ki de. Hatta çoğu maçta Edgar ve Hugo ikilisi bireysel hatalar yaptılar.

hyasin61
12.12.2020, 20:47
Ankaragucu bile macı cevirdi be

Ali Bektaş
12.12.2020, 20:52
Çok sıkıntılıydım ama neyseki fenevbahçe vav

ahamitokutan
12.12.2020, 20:56
şikecileri mahfetti Malatya. Malatyanın alabildiği Kubilay Kanatsızkuş u biz alamaz mıydık. Adem Büyük Umut Bulut bile taş gibi top oynuyor. Malatya dan ala ala Guilherme yi aldık şu anda ona bile razı olmuş durumdayım Baker ı gördükçe. sene başındaki maçlarda oynadığında arkasından bir araba laf etmiştik.

fadigaTS
Taraftar ön liberodan ziyade daha çok stoper de stoper diye tutturdu ikisi bir değil ki. Hüseyin Türkmen üzerinden algı yapıldı aylarca. Takımın durumu umurlarında bile değildi yeter ki Hüseyin Türkmen oynamasın kafasındaydılar. Bunla stoper alınınca tatmin olacak tiplerdi diğer hiçbir mevki onları ilgilendirmiyordu.

Ortasahaya da 3 tane transfer yapıldı zaten. 10 numara alınmadı mesela stoper yerine on numara konuşulsa şuan ligin şampiyonluk adayıydık. Takımdaki en önemli eksik parça 10 numara mevkisiydi. Belki stoper alınma baskısı olmasa forvet ve kanat transferlerinde elleri daha rahat olacaktı.

Şuan görüyoruz mesela Hosseini, Hüseyin ve Campi oynasa ne fark edecekti arada dağlar kadar fark mı var hayır tabii ki de. Hatta çoğu maçta Edgar ve Hugo ikilisi bireysel hatalar yaptılar.
Bu takıma bir 10 numara alınsaydı şampiyonluk adayıymışız ahahahaha :) Paralel evrenden çıkın artık.Takımın neredeyse her yeri dökülüyor.En sağlam yer stoper.Ama adam sadece bir 10 numara ile şampiyonluğa oynayabileceğimizi düşünüyor.Ayrıca her maç gol yediren hüseyin çoh eyi bir sidober puahahha :)

MA291

Yani 10 numaran olsa bu takim sampiyonluga oynar öylemi? Ciddimi?
Taraftar öncelikle stoper istedi, ondan sonra ön libero. Taraftari dinleseydi su an orta sahan ligin en kötü ve en gücsüz orta sahasi olmazdi.

Baker, Plaza yerine 10 numara alsaydi o zaman eksik yer orasiysa. Veya Anil yerine. Veya yaptigi diger 30 transfer yerine. Andjusici Avdijaji Amiriyi taraftar almadi. Bu yönetim aldi.
O igneyi önce kendilerine batircaklar. 14. siradayiz 14!!

Sefa Murat Dokuz
12.12.2020, 20:58
Malatya asıl bu Youssuf mu ne onu nasıl nerden bulmuş helal olsun 5m€ versen alamazsın böyle adamı

CEMEFKER
12.12.2020, 20:58
Hocalık birşey yok. Bunu herkes biliyor, söylüyor. Hatta bir tık ileri gidiyor, Newton takımda kalsa 2021 Ekim-Kasım gibi sistemi az çok belli olan bir takım olurdu ki Avcı'ya sabrerlerse keza aynı...

Yönetim içinde ikilik var ancak sümen altı şimdilik. Başkan malî yapı diyerek ısrarla bul karayı al parayı transferler yaptı. Ya tutarsa transferleri diyerek şampiyonluğa dahi oynattı hiç hesapta yokken.

Sorloth, Yazıcı kurtardı bu süreci. İleride Uğurcan, belki Ömür kurtaracak. Ama hepsi topu topu bu iki adam.

Varsayalım yönetim 1-2 yıl sonra malî yapıyı düzeltip şampiyonluk şarkıları söylemeye koyuldu. Soru şu olacak her zamanki gibi:Masada var mıyız başkan?

TSemih61
12.12.2020, 21:04
Bu takıma bir 10 numara alınsaydı şampiyonluk adayıymışız ahahahaha :) Paralel evrenden çıkın artık.Takımın neredeyse her yeri dökülüyor.En sağlam yer stoper.Ama adam sadece bir 10 numara ile şampiyonluğa oynayabileceğimizi düşünüyor.Ayrıca her maç gol yediren hüseyin çoh eyi bir sidober puahahha :)
Sadece 10 numara mı oynayacak takımda? 10 numara demek oyunu kontrol edebilmek demek. Nwakaeme'nin, Ömür'ün, Baker'ın, Parmak'ın ve takımın diğer geri kalanının performansının artması demek.

Bu takım topa sahip olarak defolarından kurtulabilir. 10 numara bu işe yarayacaktı. Tabii profil olarak Hugo profilinde birinden bahsediyorum o kadar para vereceğin bir adam tüm takımı ve sistemi değiştirirdi.

Stopere verdiğindeyse bu kadar etki yapıyor ancak. Takımın hücum problemleri yaşayacağını daha ligin başında burada uyarılarda bulunarak söyledim. Çok az kişi bu öngörüye sahip olabildi o yüzden rahatça konuşabiliyorum.

Bu arada ligi üstün görme diğer takımlara bak bakalım kim deli gibi domine edici bir oyun oynuyor? Şampiyonluk niye uzak geliyor size? Nwakaeme, Ekuban ve Ömür. Bu oyuncular hangi takımda var?

Sistem doğru olsaydı Nwakaeme bu kadar sakatlanmaz lige asılırdı Ömür motivasyonsuz kalmazdı.

Yani bir şey demeden önce eğrisini doğrusunu ötesini berisini düşünmek lazım.

He Hüseyin konusuna gelirsek. Hugo ve Edgar istemediğin kadar gol yedirdi umarım izlerken de bu kadar gülebilmişsindir. :D :D

ShekilCocuq
12.12.2020, 21:10
koyun trabzon'un gençlerini oynasınlar. en azından şerefleriyle 3-4 yerler. bu karaktersizler sürüsü 17 yaşındaki çocuğa şut bile çekemedi.

erenslash
12.12.2020, 21:13
Ben size şunu söyleyeceğim :

sosa ve novak kalıp üzerine düzgün tam a kalite dört transfer yapsa şampiyonduk bu sene

yönetimin halt etmesi kadroyu bozması ve babayı almamız

böyle enayilik görmedim ben ..... aslında hep aynı tekrarı yaşıyoruz..

HOPA'LI TS'Lİ
12.12.2020, 21:17
Şu eski futbolcular TRT'deki Ogün ve hatta Hami de yorumlarında düşman gibi davranıyorlar. Yavaş gelin.

Sanki içlerine hırs, öç, intikam duygusu yerleşmiş.

HOPA'LI TS'Lİ
12.12.2020, 21:18
18 yaşındaki kaleciye doğru dürüst bir şutumuz yok yahu

ShekilCocuq
12.12.2020, 21:19
asıl mesele bu haftadan sonra başlıyor. kalan maçlarımıza baktım 1 tane yenebileceğimiz takım yok. aslında gençlerbirliği maçı vardı onu da ankara da oynuyoruz yenemeyiz.

Bu takım ilk yarıyı son 4 arasında bitirir. Herkes kendini ona göre hazırlasın bakın aylar öncesinden yazıyorum.

üstelik altımızda bizden 2 maç eksiği olanlar var.

HOPA'LI TS'Lİ
12.12.2020, 21:19
Çok sıkıntılıydım ama neyseki fenevbahçe vav

Her moral bozukluğunun peşine şikebahçenin yenilgisi haberi yüzümü güldürüyor (hem de mabedlerinde)

worldmaster
12.12.2020, 21:20
Fevri ve tek maçlık yorumları okumaya yazmaya gerek yok. Bu takımın bu kadro kalitesiyle sezon başından beri gelişeceğini bekliyorsanız hayal alemine hoş geldinizi oturun bir soluklanın gazetenizi okuyun çayınızı için. Bu oyuncu topluluğu bundan fazlasını oynayamıyor. Bu maçı kastetmiyorum. Avcı geldikten sonra oynanan 4 maçın ortalamasını alın hah işte oynayıp oynayabileceği oyun budur.

Takımın bariz kalite sorunu var. Bilal'in sol kanat çıktığı maçtan nasıl iyi bir oyun beklentisi olabilir ki? Net bir şekilde 5-6 ilk 11 oyuncsu gerekiyor. O zaman teknik direktörü eleştirmeye başlarım. Bu şartlarda en azından defansif bir şeyler yapmaya çalışmış. Benim için pozitif bir gelişme. Diğer yandan sahadaki oyun kanal değiştirtecek cinsten. Toplu oyunda hiç bir etkinliğimiz yok.

Devre arası da ''para yok transfer yapamıyoruz'' denirse o zaman zaten 7.lik hayırlı olsun. Maçları da izlemeye lüzum olmaz benim açımdan. Problemin sebebi belli, çözecek olan da kendisi. ''Para yok'' diyorsa bu batık takımlar nasıl transfer yapıyor?

Sinan.K
12.12.2020, 21:23
Hyun-yun Suk > Afobe
Yokmu arttiran?
Koray Kilinc > Afobe

batugol
12.12.2020, 21:24
abdulllah avci
ilk once defans dedi hakli olarak
ama bu boyle de gitmez 2 tane orta saha 1 tane de forvet alip iskartalari elden cikarip alt yapidan da en az bir tane oyuncu monte edip hucum da oynayacak bir yapiya burunmek lazim
sahada edgar ve ekuban biraz da omur disinda sorumluluk alan yok

HOPA'LI TS'Lİ
12.12.2020, 21:24
Sakin olalım.
Ocak ayına kadar böyle.

MAHMUT TEKDEMİR (%99 tamam)
Marlon'a yedek sol bek (Çünkü yedeği, çakma sol bek Çörekçi)
Orta saha playmaker
Forvet arkası
Forvet

5 transfer kapıda

HOPA'LI TS'Lİ
12.12.2020, 21:26
abdulllah avci
ilk once defans dedi hakli olarak
ama bu boyle de gitmez 2 tane orta saha 1 tane de forvet alip iskartalari elden cikarip alt yapidan da en az bir tane oyuncu monte edip hucum da oynayacak bir yapiya burunmek lazim
sahada edgar ve ekuban biraz da omur disinda sorumluluk alan yok

Hugo, Edgar, Marlon ve Diabate (2 spektaküler pas verdi) hariç tüm yenileri elden çıkarmak lazım

Özellikle Benik Afobe adamı çıldırtıyor.

asilhamsi
12.12.2020, 21:34
Sakin olalım.
Ocak ayına kadar böyle.

MAHMUT TEKDEMİR (%99 tamam)
Marlon'a yedek sol bek (Çünkü yedeği, çakma sol bek Çörekçi)
Orta saha playmaker
Forvet arkası
Forvet

5 transfer kapıda

hissiyat mı bilgi mi?

6 mahmut olur bence tirpan daha iyi olur
8 trondsen eğer iyileşirse
10 livaja
9 iyi bir santrafor
sol bek umut meraş olabilir.

asilhamsi
12.12.2020, 21:36
afobe,plaza,baker kiralık olduğu için kolayca gönderilebilir.
husaini öyle ya da böyle elden çıkartılabilir yada campi
kaynak yaratmak adına ömür elden çıkartılmalı.
diabete,flavio,semedo dan mutlaka verim almak zorundayız.

Fatih Öztürk
12.12.2020, 21:36
2 tane fişek gibi çift yönlü orta saha oyuncusu lazım bu takıma. Her bölge idare edilir lakin bu elzem transferler şimdiden yapılmadıysa ağır art niyet ararım.

Mehmet BAŞ
12.12.2020, 21:38
Yukarıya yazdım, tekrar olsun. Karaman ekibii olmayan kendi başına bir mentör. Günümüzde böyle bir teknik direktörlük yok. Başarılı tüm hocalardan bunu araştırabilirsiniz. Karaman konusunu her olumsuz maç sonunda burada canlandırmaya çalışıp konuyu hareketlendiren bellidir. Bu da eleştirenler degil. Onur ve Burak haklı olarak Ünal Karaman a edepsizlik ettiler, gittiler. Haktı. Ünal Karaman saha sonuçları ile gitmedi. Ağzını tutamadı, onur ve Burak ne yaptıysa, daha beterini kameralar önünde yaptı, kendini kovdurdu. Yönetim planlayıp yapmadı bunu.Bunu halen goremediyseniz işimiz var. Ünal hoca o konuşmayı kovulmak için yaptı. O konuşmadan sonra kendinisini kovmayan adam başkan olarak kalamazdı.

Karaman'ın ekibinin zayıf olduğunu muhtelif zamanlarda ben de söyledim. Bu konuda sizinle aynı fikirdeyim. Hatta hocanın oyuncu değişiklikleri konusunda isabetli kararlar veremediğini de pek çok kez yazıp çizmişimdir. En nihayetinde Ünal Hoca'nın üst düzey bir hoca olmadığını hepimiz biliyoruz. Fakat tüm bunların hepsini bir kenara bırakan bir kan uyuşması yaşanmıştı. O uyuşma takımı uzun yıllar sonra şampiyonluğa oynatmıştı. Öyle ya da böyle ekibi sağlam hocalara futbol nasıl oynanır dersi verdi mi? Verdi. Ben sonuca bakıyorum.

İkinci hususa gelirsek burada sizden farklı düşünüyorum. Zira bir başkan televizyona çıkıp basın önünde hocasını eleştirmez! Bir başkan bunu yapıyorsa o hoca da çıkar emeğimi yedirmem der. Bu konuda sonuna kadar hocaya hak veriyorum. Sen başkan olarak adam akıllı bir kadro kurmamışsın. Takımı alt yapı oyuncuları ile doldurmuş hocadan başarı beklemişsin. Hoca tüm yokluğa rağmen iyi iş çıkartmış. Ama ne hikmetse bir anda televizyona çıkıp hocaya çakıyorsun. Ünal Karaman az bile demiş! Ben olsam başkana iki mislini sayardım. Çünkü başkan bunu hak etmişti. Sizin de görmeniz gereken budur sanırım.

Bu saçma sapan iş nedeniyle şampiyonluktan olduk. On sene üzerine bir kez daha dağılma yaşadık. Emeği geçen yönetime selamlarımı iletiyorum. Her neyse olan oldu. Bu sene yapılan transferler, hoca tercihi tam bir fiyasko oldu. Yönetim tabiri caizse her şeyi eline yüzüne bulaştırdı. Umarım devre arasından akıllarını başlarına toplarlar. Adam akıllı 4 tane transfer yaparlar. Yoksa bu kadro ile taraftar isyan eder. En sonunda da yönetim bavulunu toplayıp çekip gider.

asilhamsi
12.12.2020, 21:38
2 tane fişek gibi çift yönlü orta saha oyuncusu lazım bu takıma. Her bölge idare edilir lakin bu elzem transferler şimdiden yapılmadıysa ağır art niyet ararım.

hocam afobeden de olmayacak gibi. Ben de ümitliydim ama olmadı ve olmayacak.

Fatih Öztürk
12.12.2020, 21:43
hocam afobeden de olmayacak gibi. Ben de ümitliydim ama olmadı ve olmayacak.

Orta sahamız inanılmaz yumuşak. Forvet oyuncusuna en yakın oynaması gereken Abdulkadir Ömür 20 metre mesafeden pas alışverişi yapmaya çalışıyor, böyle hücum hattı olmaz, sonra da suçu Afobe'ye atıyoruz. Bu adam 1.5 yıl öncesine kadar 40 küsür milyon avro bonservis bedeli karşılığında transferler yapmış, bu adam boş değil, orta sahayı adam etmeden forvetten yükü çekmesini bekliyoruz.

HOPA'LI TS'Lİ
12.12.2020, 21:54
hissiyat mı bilgi mi?

6 mahmut olur bence tirpan daha iyi olur
8 trondsen eğer iyileşirse
10 livaja
9 iyi bir santrafor
sol bek umut meraş olabilir.

Haldun DOMAÇ her hafta TS programı yapıyor You Tube'da.
Kulübe yakındır, bilgisine çok güveniyorum.

Dediğim transferler yapılacak.
Umarım Mahmut gibi nokta atışı olur.

olcay_61
12.12.2020, 21:55
Ortasahada Baker ve Parmak olursa tabiki hücum da yapamazsın defans da

HOPA'LI TS'Lİ
12.12.2020, 21:55
afobe,plaza,baker kiralık olduğu için kolayca gönderilebilir.
husaini öyle ya da böyle elden çıkartılabilir yada campi
kaynak yaratmak adına ömür elden çıkartılmalı.
diabete,flavio,semedo dan mutlaka verim almak zorundayız.

Campi ve Plaza kesin gidecek. AVCI gözden çıkardı.

SAĞLAM BİLGİ

alperrr
12.12.2020, 21:58
Her sezon birşey eksik olmak zorunda mı bilerek yapıldığını düşünüyorum artık!!!
Geçen sezon defans yoktu. Bu sene defans iyi geri kalan yok.
Forvet olur asist yapacak adam olmaz. Cardozo
Orta saha forvet iyi olur defans rezalet. Fatih tekke gökdeniz szymkowiak yattara
Bilerek mi şampiyon olunmak istenmiyor. Söylesinler bizde ona göre maç izleyelim bir gün kalpten ya da sinirden öleceğiz.

beyin yok hocam beyin..gerçekten kafa hiç çalışmıyor..
hadi kafaları çalışmıyor..dahada kötüsü bunun farkında değiller..

gerçekten inanılmaz..ya burada 3-5 kişi yırtındık..
(taraftarın büyük çoğunluğuda suçlu)
şimdi sonuçlara göre konuşmalarına bakmayın biz 3 ay önce çok söyledik..ortamda rehavet ortamı vardı..
bi kendine güven ..kim giderse gitsin kim gelirse gelsin biz yeneriz saçmalığı..GÖRDÜK..
bide maliyeciler ve BÜTÇECİLER vardı..

bunun yanında oyuncu yetiştiriciler vardı bizi gençlerbirliği ve altınordu zanneden..
(itirazım yok yetiştir..ama nerde bu adamlar..)

Ağaoğlu..ALP ve yönetime bu oyuncuları kim aldırdıysa süzme aptal olması lazım
ve ona itiraz etmeyip kabul edeninde farklı olmaması lazım..

birde yaşçılar var burada yok yaşlı..yok genç olsun..yok koşan adam olsun..
alın size futbolcudan başka herşeye benzeyen koşan adan flavio..diabate..
...............

birde hoca tartışmaları var..ya bırakın bu işi..Ünal..Hüseyin ..Newton..
kadromuz kaliteliydi ve oturmuş bi şablon vardı..
kim gelirse gelsin kadro oynuyordu zaten..
saha liderleri işi götürüyordu..
Sosa-Novak-Perirea-Wakame bunlar saha liderleriydi..yapma başkan diye yalvardık..
bugün hiçbiri yok..sonuç ortada..
ki bu adamlar varken bile takım eksikti..

CEMEFKER
12.12.2020, 22:06
Hocalık birşey yok. Bunu herkes biliyor, söylüyor. Hatta bir tık ileri gidiyor, Newton takımda kalsa 2021 Ekim-Kasım gibi sistemi az çok belli olan bir takım olurdu ki Avcı'ya sabrerlerse keza aynı...

Yönetim içinde ikilik var ancak sümen altı şimdilik. Başkan malî yapı diyerek ısrarla bul karayı al parayı transferler yaptı. Ya tutarsa transferleri diyerek şampiyonluğa dahi oynattı hiç hesapta yokken.

Sorloth, Yazıcı kurtardı bu süreci. İleride Uğurcan, belki Ömür kurtaracak. Ama hepsi topu topu bu iki adam.

Varsayalım yönetim 1-2 yıl sonra malî yapıyı düzeltip şampiyonluk şarkıları söylemeye koyuldu. Soru şu olacak her zamanki gibi:Masada var mıyız başkan?Başkanın transfer politikası Brad Pitt'in başrol oynadığı Moneyball filminden alınma.
Kulüp malî olarak bitik bir beyzbol takımı. Menejer ne yapıyor? Nerede işi bitik, agresif, sorunlu, ucuz ama yetenekli adam var topluyor ve başarıyı kovalıyor...( Bu arada film şu an saat:22:00 itibariyle trt2'de)

Fatih Öztürk
12.12.2020, 22:16
Bilal denen futbol cahiline zerre tahammül edemiyorum. Bu herifin neyini beğendiler de aldılar.

fadigaTS
12.12.2020, 22:18
Başkanın transfer politikası Brad Pitt'in başrol oynadığı Moneyball filminden alınma.
Kulüp malî olarak bitik bir beyzbol takımı. Menejer ne yapıyor? Nerede işi bitik, agresif, sorunlu, ucuz ama yetenekli adam var topluyor ve başarıyı kovalıyor...( Bu arada film şu an saat:22:00 itibariyle trt2'de)
Keşke o filmdeki gibi olsa."Hau uşak çoh eyi oynayi dransfer edelum" şeklinde sanki doğaçlama yapılmış.Adam akıllı izlenip de alındıysa hepsini önereceğim göz doktoruna davet edebilirim :)

HOPA'LI TS'Lİ
12.12.2020, 22:20
Bilal denen futbol cahiline zerre tahammül edemiyorum. Bu herifin neyini beğendiler de aldılar.

En iyiler Hugo, Edgar, biraz Diabate ve Marlon haricinde yenilerin alayı çöp

alperrr
12.12.2020, 22:20
3 sene önce İHO zamanında yapılan 40 transferde örnek olmadı büyük başkana..
Usta zamanında verilen o kadar paralar..oyuncu sirkülasyonları..
Sadri şener zamanı giden futbolcular ve yerlerini dolduramayışımız..

hatta beter olsun ama
3 yılda fbnin 50topçu alması..

hiçbirşey Başkana ALP'e ve yönetime ders aldırmadı..

bu nasıl bir kafa yapısı..gerçekten İNANILMAZ..
bu adamlar ne yer ..
ne içer ne ile beslenir..
nasıl okul okur..
nasıl diploma alır..
uzaydanmı geldiniz..HİÇ Mİ DERS ALMAZSINIZ..

bütçe bütçe..ALIN şimdi bütçeyi bir yerinize sokun..
küçülerek bütçeyi düzeltemezsiniz dedik..
kaliteyi düşürerek bütçeyi düzeltemezsiniz dedik..

ayrıca kalite yerine vasatlara verilen parayı maddi olarak topladığımızda da MALİYET daha fazla zaten..
ama bu heriflerden matematik bilmelerini de beklememek lazım..
torpillemi okudular..diplomayı paraylamı aldılar ..ne yaptılarsa..

neyse belkide mutlulardır..İYi bişey yaptık zannediyorlardır..
şimdi belkide şu kadar para kazandırdık kulübe diyip..
paraları saymaya başlamışlardır bile..

HOPA'LI TS'Lİ
12.12.2020, 22:21

Adam AVCI'nın prensi oldu 2 haftadır.

Safa gibi cevher var oysa, neyi eksik

14TS61
12.12.2020, 22:23
Abdullah Avcı başarılı.. Adam küme düşmekten uzaklaştırıyor anca bu kadar olur.

Murat KARAKURT
12.12.2020, 22:39
Hücum ediyoruz içerde Ekuban ya da Afobe yalnız....Orta açsan ceza sahasında 4-5 adamın içinde yalnızlar....Orta saha oyuncuları orta sahanın ilerisine geçmiyor geçemiyor...Devre arasına kadar allah sabır versin hepimize...Umarım transfer yapmayı başarabilirler..

Fatih Öztürk
12.12.2020, 22:41
En iyiler Hugo, Edgar, biraz Diabate ve Marlon haricinde yenilerin alayı çöp

Diabete'den olmaz. Saydığın iyi oyuncu grubunun içine Ekuban'la Uğurcan'ı koyalım. Marlon canla başla mücadele ediyor. Haftaya Yusuf Sarı ilk 11 başlamazsa art niyet ararım. Buna Flavio'da dahil. Pas oyununu becerip oyunu tutamıyoruz bari sistem değişikliğine gidip Flavio ve Yusuf 'la seri çıkışlar yapalım. Abdulkadirlerle bu takımın iyi oynama olanağı sıfır. Solda Waka, sağda Yusuf, Ortada Flavio ile daha kompakt olup kaleye rahat inebiliriz. Başka türlü bu takımın bol pozisyona girme olanağı yok.

Fatih Öztürk
12.12.2020, 22:48
Ön libero Baker, merkezde Flavio, önlerinde Ekuban.
Sağda Yusuf, solda Waka, önlerinde Afobe.
Abdulkadirler sadece kupa maçlarında oynatılmalı. Kör topal devre arasına kadar ilk 4'ü yakalayıp, 2 tane kaleyi görünce kuduran orta saha oyuncusu alalım hem heyecan olur hem de Avrupa kupalarına rahatlıkla katılırız.

ÖmürKaradeniz61
12.12.2020, 22:49
Savunmamız iyi olduğu için Marlon çok sırıtmaz orda ama önce şu kiralık İngilizleri memleketlerine postalayın zaten kiralık adamlar gönderirsin giderler çok önemli değil. Adam gibi 1 tane forvet oyuncusu 2 tane ortasaha oyuncusu alın fakat bu bahsettiğim transferler öyle flavio,Afobe,Baker gibi ıskarta adamlar değil. Kim olabilir mesela Avrupa’da yaşları 31-32 civarı kariyeri düşüşte heyecan arayan yıldız oyuncular olabilir . Aşı tutarsa büyük fayda alabiliriz Sosa örneğinde olduğu gibi.

r9emre
12.12.2020, 22:52
Kadro Newton yonetirken cok kaliteliydi. Avci'nin eline verilen kadro cok kalitesiz, yerli hoca olunca tabi hep haksizliga ugruyor. :)

Tahir61
12.12.2020, 22:53
Savunmamız iyi olduğu için Marlon çok sırıtmaz orda ama önce şu kiralık İngilizleri memleketlerine postalayın zaten kiralık adamlar gönderirsin giderler çok önemli değil. Adam gibi 1 tane forvet oyuncusu 2 tane ortasaha oyuncusu alın fakat bu bahsettiğim transferler öyle flavio,Afobe,Baker gibi ıskarta adamlar değil. Kim olabilir mesela Avrupa’da yaşları 31-32 civarı kariyeri düşüşte heyecan arayan yıldız oyuncular olabilir . Aşı tutarsa büyük fayda alabiliriz Sosa örneğinde olduğu gibi.

aman avrupa felan bulaşmasınlar!
yanı başımızda donald ve obertan var. çimşirden rica etsinler versinler bize, iş görürler.

serdaracıl
12.12.2020, 23:00
Hakan yeşil’i kesinlikle kullanmalıyız. Kerem en az 20 dakika şans bulmalı

hyasin61
12.12.2020, 23:18
Erman Toroglu Bilal'in pozisyonuna penaltı verilmeliydi dedi

prisonbreak2021
12.12.2020, 23:51
Boş adamlara ne anlatırsan anlat anlamak istemedikten sonra sokma akılla bir yere kadar..bunların bir tezi var '' Ünal Karaman bu seviyelerin hocası değildi'' ulan sanki takım uzay furbolu oynayacaktı da ya da oynuyor da Ünal engel oluyor,işte Trabzonsporu yerle bir eden anlayış budur;kendini bir halt zannetme hastalığı.

Sen kimsin yahu,Allah aşkına şehir olarak takım olarak sen nesin bana bi anlatsana?2011 i geçersek en son şampiyonluğunu alalı 40 yıl olmak üzere hala o günlerin hatrına büyük sayılan bi takımsın sen kimsin de milleti beğenmiyorsun?Siz de bu kibir sizde bu kendini beğenmişlik olduğu sürece bir halt olacağınız yok,olmuyor zaten ,Allah ta oldurmasın böyle kibirlli nankör insanları.

nakzo
13.12.2020, 00:02
Hâlâ ünalda ünal yahu şu avcıyı bir rahat bırakın senin şu boktan kadronu kabul etti de çalışıyor adam.Ünalın hic bir bok kazandırmadığı en iyi derecesi 4.olan bu kulübe 10 da bir tekrar ediyorum 10 da bir bütçeyle ziya doğan 1 kupa birde lig 2.ligi kazandırdı adamın anasına sövdünüz futbol cahilleri.

Fanatik34
13.12.2020, 00:03
Alanya macina cik(a)mayan bir Hoca´nin bu performansi hicte sasirtmadi beni. Yahu 4 haftadir takim tam kadro sahada, tek eksik Waka ama puan kaybedilen Sivas´in, bugün Kayseri´nin eksiklikleri? Sahada hep eksik olan Eddie Newton´a küfret, Avci´ya bahane bul, geciniz!

Yusuf´un niye buradan kactigi anlasildi...neyse elde bir Ömür kaldi. Ondan faydalanmak istiyorsan, sekizde oynatacaksin! Bunu yapan bir Hoca bulabilirsek, bir Yildiz kazanmis oluruz, yoksa Ömür´den bir halt olacagi yok!! Ünal´i ayakta tutan, Sosa´dan aldigi verim..Hocalik vasat oldugu icin bugün Kulüpsüz! Eline Laptop alan Hoca olacaksa, bende talibim bu ise..istatistigin kralini alirim

Bu takim fizik olarak diger takimlara eksik olabilir, ama futbol akli cok iyi oyunculara sahip. Hugo-Edgar ile iyi bir ikili yakalamisken. bunu sahaya yansitarak, hem daha iyi futbol oynayabiliriz.

Serkan Asan gecen haftaki Sivas macinda 70 dk boyunca cok iyiydi (sonrasini izlemedim cünkü belliydi)...bir hatayla Oyuncu asacaksan, ilk aynaya bakacaksin!!!

korkusuzmaraz
13.12.2020, 00:06
Boş adamlara ne anlatırsan anlat anlamak istemedikten sonra sokma akılla bir yere kadar..bunların bir tezi var '' Ünal Karaman bu seviyelerin hocası değildi'' ulan sanki takım uzay furbolu oynayacaktı da ya da oynuyor da Ünal engel oluyor,işte Trabzonsporu yerle bir eden anlayış budur;kendini bir halt zannetme hastalığı.

Sen kimsin yahu,Allah aşkına şehir olarak takım olarak sen nesin bana bi anlatsana?2011 i geçersek en son şampiyonluğunu alalı 40 yıl olmak üzere hala o günlerin hatrına büyük sayılan bi takımsın sen kimsin de milleti beğenmiyorsun?Siz de bu kibir sizde bu kendini beğenmişlik olduğu sürece bir halt olacağınız yok,olmuyor zaten ,Allah ta oldurmasın böyle kibirlli nankör insanları.
Arada az da olsa realist yorum okumak güzel. Ama ünala sallayarın sorunu sadece futbol cahilliği değil. Adamin siyasi görüşüyle kendilerininkinin zıt olması. Birazdan gelirler ehem karabükü kume düşürdü, rizeyi az kalsın düşürüyordu, madem o kadar iyi hoca neden takım çalıştırmıyor, uefa gruplarından 1 puan topladı, öne geçtigi maçlarda çok puan kaybetti.;) Cahil insana laf anlatılmaz. Diğer art niyetli hayatının her zerresine saçma sapan siyasi fikirlerini uygulayanlara da adam yerine koyup cevap verilmez.

adem6134
13.12.2020, 00:07
Geçen sene şampiyon olduk olacağız derken olamadık eyvallah. Oturmuş kadron her şey yolunda ne yapıp edip bu kadroyu bozmayacaktık.

serdaracıl
13.12.2020, 00:27
Arada az da olsa realist yorum okumak güzel. Ama ünala sallayarın sorunu sadece futbol cahilliği değil. Adamin siyasi görüşüyle kendilerininkinin zıt olması. Birazdan gelirler ehem karabükü kume düşürdü, rizeyi az kalsın düşürüyordu, madem o kadar iyi hoca neden takım çalıştırmıyor, uefa gruplarından 1 puan topladı, öne geçtigi maçlarda çok puan kaybetti.;) Cahil insana laf anlatılmaz. Diğer art niyetli hayatının her zerresine saçma sapan siyasi fikirlerini uygulayanlara da adam yerine koyup cevap verilmez.

Utanç verici bir yazı

cyberentalpi
13.12.2020, 00:39
beyin yok hocam beyin..gerçekten kafa hiç çalışmıyor..
hadi kafaları çalışmıyor..dahada kötüsü bunun farkında değiller..

gerçekten inanılmaz..ya burada 3-5 kişi yırtındık..
(taraftarın büyük çoğunluğuda suçlu)
şimdi sonuçlara göre konuşmalarına bakmayın biz 3 ay önce çok söyledik..ortamda rehavet ortamı vardı..
bi kendine güven ..kim giderse gitsin kim gelirse gelsin biz yeneriz saçmalığı..GÖRDÜK..
bide maliyeciler ve BÜTÇECİLER vardı..

bunun yanında oyuncu yetiştiriciler vardı bizi gençlerbirliği ve altınordu zanneden..
(itirazım yok yetiştir..ama nerde bu adamlar..)

Ağaoğlu..ALP ve yönetime bu oyuncuları kim aldırdıysa süzme aptal olması lazım
ve ona itiraz etmeyip kabul edeninde farklı olmaması lazım..

birde yaşçılar var burada yok yaşlı..yok genç olsun..yok koşan adam olsun..
alın size futbolcudan başka herşeye benzeyen koşan adan flavio..diabate..
...............

birde hoca tartışmaları var..ya bırakın bu işi..Ünal..Hüseyin ..Newton..
kadromuz kaliteliydi ve oturmuş bi şablon vardı..
kim gelirse gelsin kadro oynuyordu zaten..
saha liderleri işi götürüyordu..
Sosa-Novak-Perirea-Wakame bunlar saha liderleriydi..yapma başkan diye yalvardık..
bugün hiçbiri yok..sonuç ortada..
ki bu adamlar varken bile takım eksikti..

Tebrik ediyorum. Sosa ve Novak olayı ile Selçuk olayı çok benzer. İşine yarayan transferi hemen bitireceksin. Sosa nın sözleşmesini de Novak ı da 1 sene evvel halledecektin. Hem kafasında Transfer sorunları olmayacaktı , hemde sen iyi iki forvet bir de defans takviyesi ile iyi duruma gelecektin.

prisonbreak2021
13.12.2020, 00:46

Emin ol hocam karşı çıkanların %90 ı sirf siyasi görüşlerine uymadığı için ,bundan adım gibi eminim ama ispat edemem.

DeAgLeMaNyAq
13.12.2020, 02:19
Erman Toroglu Bilal'in pozisyonuna penaltı verilmeliydi dedi

Bilal'in penaltılık bir pozisyonu yoktu penaltı dedikleri Hugo'ya yapılan hareketti ama önlerine ofsayt kamerasından çekilmiş görüntüyü koymadıklarından programda hatalı yorumda bulundular. Hem maç içerisinde söylemiştik hem de Bein ve TRT'de de Hugo'nun çok net ofsaytta olduğu gösterildi...

Trabzonspor 61
13.12.2020, 02:22
Tebrik ediyorum. Sosa ve Novak olayı ile Selçuk olayı çok benzer. İşine yarayan transferi hemen bitireceksin. Sosa nın sözleşmesini de Novak ı da 1 sene evvel halledecektin. Hem kafasında Transfer sorunları olmayacaktı , hemde sen iyi iki forvet bir de defans takviyesi ile iyi duruma gelecektin.

Novak konusu tamam ama sosa artık miadını doldurmustu hocam. Bence mesele kadronun genelinde. Mesela bitirici forvet yok, kaliteli stoper yok, pasör orta saha yok. Buralara tedbir de yok. Yazık

Sefer A.
13.12.2020, 02:46
Yukarıya yazdım, tekrar olsun. Karaman ekibii olmayan kendi başına bir mentör.
Günümüzde böyle bir teknik direktörlük yok.
Başarılı tüm hocalardan bunu araştırabilirsiniz.

Karaman konusunu her olumsuz maç sonunda burada canlandırmaya çalışıp konuyu hareketlendiren bellidir. Bu da eleştirenler degil.

Onur ve Burak haklı olarak Ünal Karaman a edepsizlik ettiler, gittiler. Haktı.

Ünal Karaman saha sonuçları ile gitmedi.

Ağzını tutamadı, onur ve Burak ne yaptıysa, daha beterini kameralar önünde yaptı, kendini kovdurdu.
Yönetim planlayıp yapmadı bunu.

Bunu halen goremediyseniz işimiz var.
Ünal hoca o konuşmayı kovulmak için yaptı.
O konuşmadan sonra kendinisini kovmayan adam başkan olarak kalamazdı.
Aynen

Emin ol hocam karşı çıkanların %90 ı sirf siyasi görüşlerine uymadığı için ,bundan adım gibi eminim ama ispat edemem.
Onu savunanlarin da çogu ayni sekilde ayni kafadan oldugu için, ülkü ocakçi oy yigidim oy civanimc , eminim ama ispatlayamam =) mejnun hiyarina selam çakmasini da görmezden gelmeler ayri mesele tabi... e ne de olsa o da teskilattan, ona laf yok aman aman olur mu öyle sey

Murat Keçeci
13.12.2020, 09:13
Rakibin durumunu ve bizim durumumuzu karşılaştırdığımda yaklaşık böyle bir maç bekliyordum.Maçı kafamda oynadıgımda ya golsüz beraberlik olur ya da iki taraftan biri 1-0 kazanır diye düşünüyordum.Biz kazansaydık golü nasıl atardik diye düşündüğümde de önümde iki seçenek vardı.Ya duran top golü atacaktık ya da ekubanin bireysel becerisi ile golü bulacaktık.Duran toptan gol atma şansını hugo ile yakaladık ama olmadı.Ekubani ise daha kreatif kullanma işini onu santrafor oynatarak bitirdik daha öncede birçok kez denemiştik markajın fazla olduğu bölgede kullanılınca etkinliği azalıyor.Sonuç olarak ben hayal kırıklığına uğramadım beklentim az çok buna yakındı ama kazansaydık güzel üç puan olacaktı geçen hafta kaybettiğimiz iki puanı telafi etmiş olacaktık neyse sağlık olsun.

Bireysel performanslara değinirsek hücum bölgesindeki oyuncularımızın kalitesi bi hayli düşük hatta şöyle ki şuan maç kazandırır umudu beslediğimiz en iyi iki oyuncumuz ekuban ve ömür normalde şampiyonluğa oynayan bir takımda ancak yedek olur bilal diabate falan hangi seviyede burdan anlayabilirsiniz.

Olumlu şeylerden bahsedersek gol yemeden maçı bitirmek iyi bir durum hele ki kötü oyun oynadığımız maçta gol yemeden bitirmek daha da önemli Bu şunu gösterir iyi oynadığımız maçta kazanmaya yakın olan taraf biz olacağız.Stoperler ve uğurcan iyi maç çıkardı.Genel olarak oyuncularımız iyi niyetli ama skora katkı beklediğimiz bazı oyuncuların kalitesi düşük dolayısıyla böyle durumların yaşanması normal.

Iki galibiyetten sonra iki beraberlik ile yerimizde saymaya devam ediyoruz.Önümüzdeki maçı tüm kapasitemizi sahaya yansıtarak kazanmamız gerekiyor.Kendimizi şöyle alt sıralardan uzaklaştırıp orta sıraların başlarına doğru ivmelendirmeliyiz.

Devre arası isabetli yapacağımız üç transfer bize seri galibiyetlerin kapısını açacaktır.İkinci yarı maç kazanan yenilmesi zor bir takım olacağımız konusunda umutluyum.Santrafora,ofansif orta sahaya ve defansif orta sahaya yapacağımız hamleler bu açıdan çok kritik olacak.

HOPA'LI TS'Lİ
13.12.2020, 11:12
Diabete'den olmaz. Saydığın iyi oyuncu grubunun içine Ekuban'la Uğurcan'ı koyalım. Marlon canla başla mücadele ediyor. Haftaya Yusuf Sarı ilk 11 başlamazsa art niyet ararım. Buna Flavio'da dahil. Pas oyununu becerip oyunu tutamıyoruz bari sistem değişikliğine gidip Flavio ve Yusuf 'la seri çıkışlar yapalım. Abdulkadirlerle bu takımın iyi oynama olanağı sıfır. Solda Waka, sağda Yusuf, Ortada Flavio ile daha kompakt olup kaleye rahat inebiliriz. Başka türlü bu takımın bol pozisyona girme olanağı yok.

Ekuban ile Uğurcan konusunda hemfikirim.

Ben yeni transferler için en iyileri ve iyileri yazmıştım.

Diabate'den bal gibi de olur. Oynadıkça daha da iyi olacak.

Yusuf SARI ve Flavio yorumunuza ise katılıyorum.

Yusuf SARI artık sürekli oynamalı

Baker bal yapmayan arı, kesik yemeli ve Flavio denemeli Hoca

HOPA'LI TS'Lİ
13.12.2020, 11:14
Ön libero Baker, merkezde Flavio, önlerinde Ekuban.
Sağda Yusuf, solda Waka, önlerinde Afobe.
Abdulkadirler sadece kupa maçlarında oynatılmalı. Kör topal devre arasına kadar ilk 4'ü yakalayıp, 2 tane kaleyi görünce kuduran orta saha oyuncusu alalım hem heyecan olur hem de Avrupa kupalarına rahatlıkla katılırız.

Afobe yetenek ve futbol katili, dün apaçık gördük.

Diabate oyunda kaldığı süre içinde çok daha iyi işler çıkardı.

Oğuz ZEYTİN
13.12.2020, 11:19
Dün televizyonda denk geldim. Mehmet Özcan adında bir muhabir; ekrana çıkan, radyolara bağlanan bütün Trabzonspor yazar, çizer, yorumcu, muhabirlerinden daha iyi Trabzonspor analizi yaptı. Galiba Galatasaray'ı takip etmekle görevliymiş. Adama helâl olsun. Kimdir, nedir, necidir bilmiyorum. Bildiği ölçüden sapmadan, doğru düzgün, sebep sonuç ilişkisine bağlı kalarak konuştu.

Yanında da ne dediği belli olmayan bir Trabzonsporlu vardı. Belli ki lobici bir tipti. Zaten ekranda bir şeyleri takip etmekten sunucunun sorduğu sorulara cevap veremedi.

korkusuzmaraz
13.12.2020, 11:29
Aynen

Onu savunanlarin da çogu ayni sekilde ayni kafadan oldugu için, ülkü ocakçi oy yigidim oy civanimc , eminim ama ispatlayamam =) mejnun hiyarina selam çakmasini da görmezden gelmeler ayri mesele tabi... e ne de olsa o da teskilattan, ona laf yok aman aman olur mu öyle sey
Ben hayatım da böyle komik yazı görmedim. Ekibi yokmuş adamın ;) birde ünalı savunanlar ülkü ocaklarıymış. Mecuna selam çakmış git avcının çevresini araştır bakiyım avukatı kim hangi sikecilerle gorusuyor hangi menajer ile görüşüyor. Ayrıca ünalın en yakın arkadaşlarımdan biri de şenol güneş onu da deseydin ;)

Haa şunu da diyim üna karaman ilk geldiğinde ben dahil traftarlardan kimse ona destek vermedi, arkasinda durmadi. Eger senin dedigin gibi olsaydi ilk geldiginde de adami surekli oven pohpohlayan insanlar olurdu. Saha sonuclarindan sonra cogu insanin gorusu degisti ama sadece belli bir kesiminki degismedi. Adam tskim icin gece gunduz calisiyordu teisislerde yatiyordu. Bilmem anlatabildim mi Pek zannetmiyorum ama yine de umarim anlamissindir diyim ;)

asilhamsi
13.12.2020, 12:13
diabete eleştirilerine katılmıyorum.Bence eldeki en yetenekli hücum oyuncularından biri.
keza sarı da oynadıkça çok daha iyi olacaktır.

--------------ugurcan--------------

serkan-----edgar------hugo-----marlon

---------hakan--------flavio----------

sarı--------------------------------waka

---------diabete-----ekuban----------------

bir bakıma 4-6-0

eldeki forvetleri görünce bunu denemek gerektiğini düşünüyorum.

duruma göre semedo forvet diabete sağ tarafta olabilir.

diabete------ekuban------waka

-----------semedo-------------

gibi olabilir.

ömür,parmak,baker,pareira,afobe mutlaka kesik yemeli.

prisonbreak2021
13.12.2020, 12:21
Aynen

Hayatımda ülkü ocaklarının kapısından bir kere bak sadece bir kerecik girdiysem Allah bütün sevdiklerimi şimdi alsın benden,öyle ordan sallamakla olmuyor bu işler sefer efendi,neymiş Mecnun'a sallamış isitifa etmesine sebeb olan ve senin gibilerin ölümüne savunduğu başkanın napıyor?Ali Koç'la Nihat'la bütün irtibatını kesmiş mi ki ya da hocamız Avcı şikeye bulaşan kimseyle görüşmüyor mu da böyle saçma sapan bahanelerle Ünal hocaya vuruyorsunuz,insanda azıcık utanma olur be,bu adam varken yine sinir olduğumuz maçlar oluyordu ama en azından biz bu maçı alırız diyorduk dakika 89 olsa bile. Ama tabii sizden bunu anlamanızı beklemiyorum ,Ünal karakterli adamdır hakedene lafını esirgemez başkan bile olsa.Demek sizin gibiler başkan kameralar önünde sizi eleştirince yutup sineye çekeceksiniz hemde takım bitik haldeyken gelmeniz için yalvar yakar olunduğu halde.

Fatih Öztürk
13.12.2020, 12:41
Ekuban ile Uğurcan konusunda hemfikirim.

Ben yeni transferler için en iyileri ve iyileri yazmıştım.

Diabate'den bal gibi de olur. Oynadıkça daha da iyi olacak.

Yusuf SARI ve Flavio yorumunuza ise katılıyorum.

Yusuf SARI artık sürekli oynamalı

Baker bal yapmayan arı, kesik yemeli ve Flavio denemeli Hoca

Afobe yetenek ve futbol katili, dün apaçık gördük.

Diabate oyunda kaldığı süre içinde çok daha iyi işler çıkardı.

Hopanin gülü saygıdeğer abim.
Diabete içeri katetmeyi beceremeyen adam. Halı saha oyuncusu Castillo bile kontra bisiklet gibi ceza sahasına ayarsız da olsa dalıp karıştırıyordu oraları. Bu adam çizgide gider gelir başkada bı numara yapamaz. Baker kaçak güreşiyor doğrudur lakin partnerleri de futbol katili Abdulkadirler. Herif en azından garantiye oynuyor, alt yapısı da sağlam üst yapısı da. Doğru düzgün orta saha transferleriyle daha yararlı olur. Geldik Afobe yoldaşa. Bu herif dünyanın en iyi ligi İngiltereden geldi biliyoruz. Sağda solda elli kere yazdik, herkeste iyi biliyor ki 3 İngiliz kulübünün 1.5 sene öncesine kadar 40 küsür milyon avro bonservis ödediği adam bu osuruktan ligde iş yapmasının imkanı yok. Devre arası transfer dönemine kadar orta saha bisekilde ayarını bulur da forvetlere yakın oynamaya çalışırsa 3-5 gol daha atar bu arkadaş. Sezon başı iddiam 20-25 arası gol atacak yönündeydi. İddiamın arkasındayım.

Fatih Öztürk
13.12.2020, 12:49
Hâlâ ünalda ünal yahu şu avcıyı bir rahat bırakın senin şu boktan kadronu kabul etti de çalışıyor adam.Ünalın hic bir bok kazandırmadığı en iyi derecesi 4.olan bu kulübe 10 da bir tekrar ediyorum 10 da bir bütçeyle ziya doğan 1 kupa birde lig 2.ligi kazandırdı adamın anasına sövdünüz futbol cahilleri.

Ziya hoca manyağın tekiydi be, hastasıydım adamın. En son geldiğinde basına açık idmanda '' şampiyon olacak takımın fotoğraflarını çekin " diye bağırıyordu muhabirlere.

Dip.Ing.Mag.
13.12.2020, 12:53
https://youtu.be/wHwVCureXUc

Eski futbolcumuz Giray Kaçar’ın youtube kanalı. Maçlar ile alakalı güzel değerlendirmeleri var. Takip etmenizi tavsiye ederim.

korkusuzmaraz
13.12.2020, 13:57
Ziya doğan mı puhahahajaah ziya doğan bildiğin futbol katili o lig ikinciliği ve türkiye kupası 2003-2004 de idi sonraki sezonda onunla baslandı ama beceremeyince istifa etti yerine şenol güneş geldi daha fazla puan toplayıp fatih tekke yi gol kralı yaptı. 2006-2007 da lazaroni 4 haftada 5 puan toplamıştı ve yönetime transferler konusunda sallayınca nuri albayrak ipini çekti ziya doğanı getirdi o da takımın içine iyice etmişti.

2003-2004 de fatih gokdeniz yattara emrah eren mehmet yilmaz tolga seyhan falan iyi kadro vardi iyi isler cikardi. Ertesi sezon cuvallayinca sutlandi senol gunes durumu duzeltti. 2005-2006 da geldi bu sefer kadro biraz daha kotuydu iyice sacmaladi. Trabzon tarihinin gordugu en iyi brezilyalilardan olan marcelinho yu on numara yerine sol acikta oynatti. Adam sevre arasinda kacip gitti. Kendi de soyledi almanyada beni yanlis yerde oynattilar. Yatarayi falan da sagbekte oynattigi zamanlar bile olmustu.

Syzmkoviak devre arasinda kacip ulkesi polonyaya gitti. Mektup yazip futbolu biraktigini ve bir daha ziya dogan gibi bir ruh hadtasi ile calismicani soyluyordu. Adami sakat sakat oynatiyordu psikopat ziya. Herif 2 yildir agri kesiciler ve ignelerle maca cikiyordu. Doktoru kendisine bu sekilde ilac almaya devam ederse 40 yasindan cok fazla yasayamicani soyledi. Adamin midesi ilac almaktan pert olmustu. Diger psikolojik ve sosysl sorunlarina hic girmiyorum bile. Inanmiyorsan ac roportajini oku. Karisina taciz olayi ziya dogan doneminde yasanmisti. Disiplinli ve lafi dinlenen bir hoca olsaydi kesinlikle boyle birsey olmazdi.

Adam her gittigi takima el bavulu gibi ayman i getirirdi. Manevi oglumudur nedir. Tek bildigi sey bagirip cagirmak goze hos gelen futbol oynamaya calisiyoruz demek. Kendisine oyun taktigini elestirenlere de ehem bizim futbolcularimizin maasiyla rakip takim oyuncularnin kramponlari ayni parami ne diyor. Zamaninda besiktasta schuster mac sonrasi basin toplantisinda oyununu elestirdiginde aynen boyle soylemisti. Oyun taktigi fazla defansif olmakla beraber direkt rakip oyuncuyu sakatlamaya yonelik sertlilte oynatiyor takimlarini. Adamin calistirdigi takimlardan dogru durust orta siralara oynayani yok Haa ama cidden kume dusecek takimlari kurtardigi oldu o kadar.

Ve bir de son olarak kadro degerini nasil 10 da 1 seklinde hesap ettin acaba. O zamandan bu zamana futboldaki enflasyondan haberin yok mu. Eskiden 2000 li yillarin basinda dunyada en pahali futbolcu 50 - 60 milyon euro iken simdilerde 300 den asagi alamazsin. Al sana bununla ilgili kaynak da veriyim. Simdi soyle bakalim cok bilmis unal elestirmeni kimmis futbol cahili acaba ;)

https://www.gzt.com/zpor/bir-zamanlar-avrupada-gecmisin-yildizlari-bugun-kac-para-ederdi-3512561

https://amp.redbull.com/tr-tr/eski-futbol-yildizlarinin-bugunku-degeri

https://m.sporx.com/futbol/ekstra/bonservis-ucretleri-nasil-cildirdiSXGLQ27506SXQ?sira=6

Ahmet Kara
13.12.2020, 14:13
12 hafta oldu. Şu ana kadar izlediğimiz en iyi maç Alanya deplasmanıydı. O maçta da takımın başında kır saçlı bir adam vardı. Meğerse bir futbol devrimi yapmış da haberimiz yokmuş. İhsan hoca kadar olamıyorsan düşünmek gerek.

kopeli
13.12.2020, 14:16
1 tane gol atmak bu kadar zor mu?

hyasin61
13.12.2020, 15:28
https://twitter.com/i/status/1338095258392006657

Fatih Öztürk
13.12.2020, 15:52
Ziya doğan mı puhahahajaah ziya doğan bildiğin futbol katili o lig ikinciliği ve türkiye kupası 2003-2004 de idi sonraki sezonda onunla baslandı ama beceremeyince istifa etti yerine şenol güneş geldi daha fazla puan toplayıp fatih tekke yi gol kralı yaptı. 2005-2006 da lazaroni 4 haftada 5 puan toplamıştı ve yönetime transferler konusunda sallayınca nuri albayrak ipini çekti ziya doğanı getirdi o da takımın içine iyice etmişti.

2003-2004 de fatih gokdeniz yattara emrah eren mehmet yilmaz tolga seyhan falan iyi kadro vardi iyi isler cikardi. Ertesi sezon cuvallayinca sutlandi senol gunes durumu duzeltti. 2005-2006 da geldi bu sefer kadro biraz daha koyuydu kyice sacmaladi. Trabzon tarihinin gordugu en iyi brezilyalilardan olan marcelinho yu on numara yerine sol acikta oynatti. Adam sevre arasinda kacip gitti. Kendi de soyledi almanyada beni yanlis yerde oynattilar. Yatarayi falan da sagbekte oynattigi zamanlar bile olmustu.

Syzmkoviak devre arasinda kacip ulkesi polonyaya gitti. Mektup yazip futbolu biraktigini ve bir daha ziya dogan gibi bir ruh hadtasi ile calismicani soyluyordu. Adami sakat sakat oynatiyordu psikopat ziya. Herif 2 yildir agri kesiciler ve ignelerle maca cikiyordu. Doktoru kendisine bu sekilde ilac almaya devam ederse 40 yasindan cok fazla yasayamicani soyledi. Adamin midesi ilac almaktan pert olmustu. Diger psikolojik ve sosysl sorunlarina hic girmiyorum bile. Inanmiyorsan ac roportajini oku. Karisina taciz olayi ziya dogan doneminde yasanmisti. Disiplinli ve lafi dinlenen bir hoca olsaydi kesinlikle boyle birsey olmazdi.

Adam her gittigi takima el bavulu gibi ayman i getirirdi. Manevi oglumudur nedir. Tek bildigi sey bagirip cagirmak goze hos gelen futbol oynamaya calisiyoruz demek. Kendisine oyun taktigini elestirenlere de ehem bizim futbolcularimizin maasiyla rakip takim oyuncularnin kramponlari ayni parami ne diyor. Zamaninda besiktasta schuster mac sonrasi basin toplantisinda oyununu elestirdiginde aynen boyle soylemisti. Oyun taktigi fazla defansif olmakla beraber direkt rakip oyuncuyu sakatlamaya yonelik sertlilte oynatiyor takimlarini. Adamin calistirdigi takimlardan dogru durust orta siralara oynayani yok Haa ama cidden kume dusecek takimlari kurtardigi oldu o kadar.

Ve bir de son olarak kadro degerini nasil 10 da 1 seklinde hesap ettin acaba. O zamandan bu zamana futboldaki enflasyondan haberin yok mu. Eskiden 2000 li yillarin basinda dunyada en pahali futbolcu 50 - 60 milyon euro iken simdilerde 300 den asagi alamazsin. Al sana bununla ilgili kaynak da veriyim. Simdi soyle bakalim cok bilmis unal elestirmeni kimmis futbol cahili acaba ;)

https://www.gzt.com/zpor/bir-zamanlar-avrupada-gecmisin-yildizlari-bugun-kac-para-ederdi-3512561

https://amp.redbull.com/tr-tr/eski-futbol-yildizlarinin-bugunku-degeri

https://m.sporx.com/futbol/ekstra/bonservis-ucretleri-nasil-cildirdiSXGLQ27506SXQ?sira=6

Şu yazılanlara bakınca bizden bir bok olmayacağına daha da çok inanmaya başladım.
Arkadaş, Ziya hoca geldiğinde önüne gelene yenilen takımı 11 maç üst üste kazandırarak şampiyonluk potasına soktuğunu da söylesene. Hatta arada A.sebat beraberliği olmasa 13 maç üst üste galip gelmiş olacak, Serdar Bilgili &Aziz Yıldırım çetesi birbirlerine maç satmayacak, şampiyon biz olacaktık. Ayman'ı getirdi diye alay ettiğin adam eski kulübü Malatya'dan dönemin en iyi stoperi Tolga Seyhan'ıda getirdi, bunu niye belirtmiyorsun? Ha, bu arada o Ayman varya, mevcut orta sahamızı top diye oynar.

zerzebil
13.12.2020, 16:12
Çok şükür benim gibi düşünen biri çıktı.Yoksa futboldan zerre anlamadığımı düşünmeye başlayacaktım..

Togrul
13.12.2020, 18:36
Bir takım rakip yarı alana zorlukla geçiyorsa güçlü takım değildir ve kolay maç kazanamaz.

ÖmürKaradeniz61
13.12.2020, 18:52
Bilal'in penaltılık bir pozisyonu yoktu penaltı dedikleri Hugo'ya yapılan hareketti ama önlerine ofsayt kamerasından çekilmiş görüntüyü koymadıklarından programda hatalı yorumda bulundular. Hem maç içerisinde söylemiştik hem de Bein ve TRT'de de Hugo'nun çok net ofsaytta olduğu gösterildi...
Maçı izlemesem bile bilalın penaltılık pozisyonu olmadığına emin olurdum. Penaltı ceza sahasına giren oyuncu sayesinde alınır,bu adamın futbol oynamak gibi bir amacı yok.

asilhamsi
13.12.2020, 19:19
alanya besiktas macını izliyorum. Herkez güçlü,ikili mücadeleden kaçmıyorlar.
Bizde rakibe üstünlük kurabilecek 3 isim var : edgar,hugo,ekuban
diğer oyuncular rakibin rüzgarından yıkılıyor.Özellikle iki abdülkadir.
Bu konuda çok ciddi sıkıntımız var.

asilhamsi
13.12.2020, 19:21
ugurcan,serkan,edgar,hugo,ekuban,wakame bu adamlar hariç takımda güvenebilecek adam yok. Durum çok acı. Serkan biraz dağınık olsada sahada mücadele ediyor ve iyi oynuyor.Zamanla çok daha iyi olacak.

rotasyon dahil 7-8 transfer gerekli. Ama yönetimin bunu başarabileceğinden emin değilim.

korkusuzmaraz
13.12.2020, 19:37
Şu yazılanlara bakınca bizden bir bok olmayacağına daha da çok inanmaya başladım.
Arkadaş, Ziya hoca geldiğinde önüne gelene yenilen takımı 11 maç üst üste kazandırarak şampiyonluk potasına soktuğunu da söylesene. Hatta arada A.sebat beraberliği olmasa 13 maç üst üste galip gelmiş olacak, Serdar Bilgili &Aziz Yıldırım çetesi birbirlerine maç satmayacak, şampiyon biz olacaktık. Ayman'ı getirdi diye alay ettiğin adam eski kulübü Malatya'dan dönemin en iyi stoperi Tolga Seyhan'ıda getirdi, bunu niye belirtmiyorsun? Ha, bu arada o Ayman varya, mevcut orta sahamızı top diye oynar.
Aynen aynen kesinlikle bizden bi bok olmaz. Ziya doğana gelene kadar önce özkan sumerden bahsetmek lazım. Kendisi kulüp başkanı olarak başladığı ilk sezonunda takım ligi 14. bitirdi. Tuttu o da sezon sonunda samet aybaba yı getirdi takımın başına ve sametle ligi 7.bitirdik ama özkan sümer sameti göndermedi ve yeni sezona da onunla başlandı. Işte o sezon takım iyi giderken tuttu 8.hafta özkan sümer istifa etti. Istifa nedenini herkes biliyor tabi.

Neyse yeni yönetim atay aktuğ gelene kadar geçici yönetim sameti delirtti adam 14.hafta istifa etti. Kendisine verilen para cezasını kabul etmedi.IIşte o 14.hafta fenerin 1 puan gerisinde idik. Ardindan takımı 5 hafta turgay semercioğlu çalıştırdı ve ligin ilk yarısını yine fenerin 1 puan gerisinde kapattık. Ardında atay aktuğ seçilince de ziya doğanı getirdi. Ziya doğan ilk maçına 20.haftada çıktı.

Ziya doğna ilk maçıni içerde adanaspora karşı 2-1 kazandı. Sonraki hafta deplasmanda (!) akcabatsebat ile 0-0 beraberek kaldi. Ondan sonra evet 11 maclik galibiyet serisi oldu. Son 2 maci da kazanip sezonu 13 galibiyetlik seri ile bitirmek varken gitti. Hicbir iddiasi olmayan cok kotu giden galatasaraya icerde 4-2 yenildi. Son haftada genclerbirligi ile deplasmanda 2-2 berabere kaldi. Ziyadogan geldiginde fener ile puan farki 7 idi biraktiginda 4. Zaten iyi giden takima piyangodan hoca oldu. Sanki takimi kume dusmeden alip da 2.yapti.

Ertesi sezonda 14. hafta oncesi fener 34 trabzon ile galatasarayda 29 puanda idi. Deplasmanda konya ile 1-1 berabere kaldi. Galata ile fener kazandi. Bu mactan sonra istifa etti kendi. Yerine senol gunes geldi durumu duzeltti. Ikinci gelsi de 2006 2007 de idi. Ondan zaten bahsettim. Cok bilmis nuri albayrak 4.haftada lazoroniyi yonetimin dogru duzgun transferler yapmadi diye gonderdi diye elestirince kovdular.

Hayir yani ziya dogsn bizde bir basarisi yok. 2003-2004 sezonunda iyi isler yapti dedim. Daha ne diyim. O 11 maclik seriyle mi ovunucez. Sampiyonluk gitti ki o takim basinda baskasi da yapardi o seriyi. Serdar bilgili sadece azize degil herkese mac satiyordu. O sezon besiktas kac 8 puan miydi sampiyonlugu verdi. Suleyman sebayi kufrederek gondermisti salaklar. Yerine gelen serdar bilgili sampiyonlugu satmisti.

Ziya dogan 2000 li yillarin basinda 2-3 anadolu takiminda guzel isler yapmisti. Zaten yillarca onun ekmegini yedi. Tipki ersun yanal ve samet aybaba gibi. En son 2018 de memleketi gumushanede 2.ligse calismisti. Sonra galiba teknik direktorlugu birakip menajerlik yapiyor alt liglerde. Besiktasta kokainci daumun yardimcisi idi zamaninda. Sonra bize gelince fenerde de dahm vardi rakip oldular. O cok bayildiginiz ziya dogan zamaninda trabzonsporun basindayken besiktastan teklif geldiginde kabul etmedi diye televiyonda ahlayip vahliyordu. Cok pismanim falan diyordu. Surekli forumda benzer konulari tartismaktan biktim.

Haa sunu da diyim 2 sezon ust uste ligi 2. bitirmemiz ozkan sumerin eseri. Kendisi tam eserinin kaymagini yiyecekken istifa etti. Baskanligi doneminde okullara altyapi hocalarini gondertip cocuklari dersten alip ilgili okulun bahcesinde hocalarin kendi getirdikleri top ve yeleklerle cift kale mac oynatip yetenekli oyunculari kesfetmeye calisiyordu. Eger o donem istifa etmeseydi veya bir sekilde tekrar baskanliga geri donebilse idi bigun bambaska seyler konusuyor olurduk. Senin o 11 maclil galibiyet serin de ozkan sumerin isi. Ziya dogan geldiginde zaten sampiyonluk potasinda idik. Ayman da evet herkesle top diye oynardi o yuzden 3 buyutulmusler ve diger o zamanlarda ust siralari zorlayan takimlar hic tercih etmedi kendisini.

ahamitokutan
13.12.2020, 19:50
denk geldim izliyorum Alanya BJK maçında beşiktaşın sağ beki rosier 2 defa ikinci sarıyı görmesi gerekirken es geçildi. bizim Pereria ya 2 hafta önce zart diye kolaylıkla çıkıyor bu kartlar, büyütülmüşlere sıra gelince çıkmak bilmiyorlar.

Murathan
13.12.2020, 19:58
denk geldim izliyorum Alanya BJK maçında beşiktaşın sağ beki rosier 2 defa ikinci sarıyı görmesi gerekirken es geçildi. bizim Pereria ya 2 hafta önce zart diye kolaylıkla çıkıyor bu kartlar, büyütülmüşlere sıra gelince çıkmak bilmiyorlar.

dün çıkmadı bizim pereiraya aynısı çok öteye gitmeye gerek yok