PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 12. Hafta l Kayserispor 0-0 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6

ÖmürKaradeniz61
12.12.2020, 16:51
Ömürün iyi kötü piyasası var devre arası onu satıp adam gibi 2-3 tane kaliteli oyuncu alarak sorun çözülür şu takıma Sosa ve Sörloth ikilisini koy yine rahat gol atar.

Alp29
parmak efendi topla buluşma 3,5

Ozan Yılmaz
takımı Kayseri bile abluka altına alıyor Avcı hoca Bilal ile devam

Bedri Sertkaya
12.12.2020, 16:52
Abdülkadir neysede baker önlibero oynamaz bunu idrak edememiş hoca

hyasin61
ünal hocamın eli eteğini öpsek geri dönmez mi

Klopp gelse bile birsey olmaz.Ana faktor hoca degil kadro kalitesinin cok cok kotu olması.

Berkan
şu diabete yerine lennon alınamaz mıydı

Mehmet BAŞ
Böyle takıma lanet olsun be!
Organize şekilde pas yapmaktan aciz, birlikte hücum etmekten habersiz bir takım var!
Aslında sahadaki bu oyuncu grubuna ''Takım'' demek dahi futbol oyununa bir hakarettir.
Böyle rezil oynayan bir takım uzun zamandır görmemiştim. Ersunlu, Rızalı kadro bile daha iyiydi.

Baker denen korkak herifi oynatacağımıza alt yapıdan bir çocuğu veya Flavio'yu oynatmak daha iyidir.
Bilal denen hücumu unutmuş herifi oynatacağımıza Safa oynasın daha iyidir.
Diabate, Ömür, Ekuban ve Bilal birlikte hücum etmekten acizler! Sahada hepsi başka bir şey düşünüyor.
Bu dört oyuncu ilk yarı boyunca bir tane final pası veremedi! Şaka gibi ya! Rezillik rezillik!

Emre Doğan
Omur top kapsin, Omur defanstan oyun kursun, Omur topu ileri tasisin, Omur araya zehir gibi paslar biraksin.. Etrafindaki Diabate Bilal Baker Parmak izlesin dursun. Aynen

Aynen, yine de eleştirilsin. bu çocuk kendini messi sanıyor sanıyordum ama taraftar bu çocuğu messi sanıyormuş.Bir rahat bırakın adamı doğru dügün oynayan nadir oyuncularımızdan.

Arda'
https://pbs.twimg.com/media/Eo94WIXW4AEHl00?format=jpg&name=medium

Ağaoğlu şu kadrodan nasıl bu kadroya geldin cok merak ediyorum ya

ZİMKOVYAK
Takımı baştan sona yenilesen anca düzelir bu iş... Hugo ekuban uğurcan hariç belki birazda marlon takımda oynayacak adam yok... Wakaeme de triplerde... Yazık koca takım bi senede kaleye gidemez oldu...

Önceki iki senede fark bile yese bir iki atar 10 tane kaçırırdık...

STK-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bedri Sertkaya
kadro leş bi dolu stoper var solbek sağbek ortasaha santrafor yok düşün yani

İ. SARAL
Serkan-----ie----gugo---marlon

------------flavio----parmak------
Sarı---------ömür-------eku

--_----------afobe-----+++++

İlinci yarı

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beypba
Şu kadroyu her izlediğimde “ Size bu başkan ve bu transferler de fazla” diyen forumun futbol guruları aklıma geliyor..

hyasin61
12.12.2020, 16:53
Lennon - Henrique bizim bekleri ovuyor resmen ama aynı seyi nedense ne Bilal yapıyor ne Diabate.

Reha Asan
kadro kötü zaten bunu en baştan diyorduk ama olayı dış güçlere bağlayıp başkanı koruyanlar çoktu.

ama kaç haftadır bilal'e dayanmak, ekubanın ileride tek forvet olmayacağını görmemek, en çok şut çeken takımdan şut çekmeyen takıma düşmek bilemedim nasıl hocanın hatası olmuyor.

Vkgz
ömür bilal diabate.. en az ikisi dışarı alınmalı.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Manava61
parmak efendi topla buluşma 3,5

Rakip takım atak yaparken yürüyerek geri gelmesi yok mu beni deli ediyor

Tekke
Avcı çok iyi hocaymış, bu çöplerle oyun planı kurmuş, topu alınca sağ ve sol bek gidiyor, Baker stoperler arasına girip topu alıyor hücuma çıkacakken topu 50 mt ye pas atamayan bi salak bozuyor sistemi

Her maç birşey deniyor Avcı hatta öğretiyor, GERÇEKTEN BEKLEMİYORDUM

Ama bilal diabate öyle çöp ki baker öyle paslanmış ki Parmak öyle güçsüz ki olmuyor

Doğanı arıyoruz demiş biri yeminle o dereceyiz, geçen senenin zoraki yedeğin yedeğini arıyoruz, AĞAOĞLU ..........

yatmaztara
şu diabete yerine lennon alınamaz mıydı
Sosa'nın boşluğuna hazır olmadığımız için Fernandes'i bile 1 yıllığına istemiştim. Biliyorum böyle bir pok yiyeceğimizi.

hamikarakaya
kayserispor ortasahası campanharo bile yokken bizden iyi göründü. adamların en iyi ortasaha oyuncusu oynamıyor var mı ötesi.

Ahmet Taşçı
Afobe, Baker, Plaza, Diabate, Marlon, Huseini, Campi,Bilal onlara ek olarak Kronik Kamil, Yusuf sarı bu adamlardan hiçbiri 2021-2022 ligi başlangıcında kadromuzda olmamalı....

61_Hasan_69
12.12.2020, 16:54
Yalnız Edgarda rezalet oynuyor.

Bedri Sertkaya
Terim ellerini ovuşturuyordur handikap yapmak için yönetim istifa

oskayb
İkinci yarıya Pereria ile çıkmamak lazım , 2. sarıyı yiyecek.

Orta sahamızdaki 2 umursamazın etkisizliği devam ediyor. Ara transferde orta alana 2 takviye şart. Ömür'ün bu pozisyonda verimi çok daha iyi , orta alan 2 vitaminsizden kurtulup istenen etkinliğe kavuştuğunda Ömür'ün verimi ve etkisi de artacaktır.
Bu sebeple tüm mevkilerden öte orta alanı bu görüntüden kurtaracak 6 ve 8 numara transferleri her şeyin önünde bence diğer eksiklerimiz bu temel eksiğin yanında tali kalıyor , orta alan istenen ofansif ve defansif katkıyı yapamayınca ve bağlantıyı kuramayınca forvet hattıda kanatlar da etkisizleşiyor o sebeple restorasyona orta saha ile devam etmek lazım.

BlackPanther
Gözlerim kanadı, ilk kez bu kadar olumsuzum desem yeridir, yazık, bizlere, bu taraftara, vallahi de billahi de yazık
Bu taraftara haktır. Ağaoğlu gibilerini seçiyorlar. 2001 yılında küme düşmeden zor kurtulduk. O kadroyuda Ağaoğlu kurmuştu!

Mehmet BAŞ
Baker'in neden hiçbir takımda bi b.. beceremediği belli, adam malın önde gideni..

Şu yoruma katılmamak elde değil. Herif resmen ölmüş, ağlayanı yok!
Bunu oynatacağımıza Flavio'yu deneyelim daha iyidir.En azından bonservisi bizde diyerek kendimizi avuturuz.
Belki çocuk oynadıkça kendine gelir diye hayal kurarız.

iyattara
Felaket durumdayız. Gecen maçlardaki soğukkanlı görüntü de yok. O zaman da atamayacağımızı biliyorduk ama daha derli toplu bir görüntü vardi. Bugün daha bir kötüyüz.

Hakem rezalet bir takıma yani bize bir piyango çıkabilir saçma bir kararla.
Adamların kaleciye 40 metreden 3 sut atsan biri kesin gol olur. Biz ne yapıyoruz? Kimse söylemiyor mu kaleci mal oğlu mal vurun hiç bir şey yapamıyorsanız diye. İlginç vallahi. Serkan veya kamil girsin 10 kişi kalırsan hepten patlarız.

En azından devre arasına kadar her maç boyle olacak düşüncesi bile darlandırıyor vallahi.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serdaracıl
şimdi göreceğiz bakalım avcı'nın hocalığını

Kadir Aydın
Tarihin en kötü kadrolarından biri.

Manava61
Afobe, Baker, Plaza, Diabate, Marlon, Huseini, Campi,Bilal onlara ek olarak Kronik Kamil, Yusuf sarı bu adamlardan hiçbiri 2021-2022 ligi başlangıcında kadromuzda olmamalı....

Bu isimler ikinci yarı başında dahi kadroda olmamalo marlon hariç

yorumsuz6117
Orta sahamız forvetimiz PTT lig için bile kötü..

cellchook
Bu kadro ne oynar diye düşünüyorum, bulamıyorum.
Saklambaç oynasalar kaybolurlar öyle bir kadro.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TS-Tiryaki
12.12.2020, 16:55
Hala sorunun Hoca da olduğunu sananlar var yaa.. inanılır gibi değil.. Hugo hariç yeni transferlerin hepsi boş.. bedava versek kimse almaz.. bakalım bunları elden nasıl çıkaracağız..

Sefaenes
nwake siz bu takim gol atamaz pos giremiyor ama nwakame kafa olarak Trabzonsporu sildise yerine adam almak gerek ama bizimkiler gider Bilal dan daha beterini bulur. Ligde en tecrubesiz kaleci rakipi hep Trabzonsporu ister

CEMEFKER
Yönetim transfer döneminde takımı yerle bir ederken "kazananlar" illaki vardır..

Afobe,Baker denilen adamlar futbol kafada bitirmiş gelecek yatırımı yapan 65'lik kıdemli memurus tayfasından...
Newton hatrına geldiler, Newton gidince ipe un seriyorlar...

Bu takımı kimse toplayamaz. Kongre belki paklar.

ccd6167
Valla hoca bu takımı yine iyi toplamış yine

diabate ve bilal cidden çöp yani.

parmak sahada yok..

yani bilmiyorım nasıl düzelir.

Yusuf sarı ciddiyim messi etkisi yapar

Numan Yerlikaya
Ömür sahanın tek bir noktasında dikilse koşmasa daha çok katkı verir

Bedri Sertkaya
12.12.2020, 16:56
Serkan-----ie----gugo---marlon

------------flavio----parmak------
Sarı---------ömür-------eku

--_----------afobe-----+++++

İlinci yarı

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ömür ü de dışarı al Baker orada olur ömür gitsin manisada falan oynasın

Ahmet Aksu
bugün hakem hakkında çok konuşamayacağız galiba pereira yı atmayınca konuuşma hakkımız doldu :D

bu kepazeliğe hakemin bile müdahale etmesine gerek kalmadı.

kayserinin forveti olsa en az 2-3 tane sallamıştı.

Fatih K.
diabate gene idare ediyor bilal çok kötü,

avcıya bu maçlar eksi yazmaz kadro kalitemiz yerlerde

Hocam nasıl idare eder? Tek bir hatasız hareketi var onda da spiker şaşkınlıktan kendinden geçti.

Gayet de hocaya eksi yazar. Eğer kadro kalitesizliğinden hoca sorumlu değilse Newtonu niye karaladık? Kadro kötü hoca hamleleri yapar olmaz ayrı bir şey ama kadro kötü ben ne yapıp diyip oturacak kişi değil teknik direktör.

ilelebeTS
Şu acemi kaleciye şut atmadık ona yanıyorum.

BlackPanther
https://pbs.twimg.com/media/Eo94WIXW4AEHl00?format=jpg&name=medium

Ağaoğlu şu kadrodan nasıl bu kadroya geldin cok merak ediyorum ya

Şu kadroya bak. Bu kadronun değeri yüksekti. Ağaoğlu pahallı buldu bu kadroyu. Bize ucuz kadro yeter dedi

Mehmet BAŞ

Evet, o da çok kötü oynadı. Ama şu orta saha kurgusu ile iyi oynayabilecek stoper bulmak zor. Baker hayalet orta saha gibi oynuyor. İnisiyatif almak yok, öne aksiyon yok. Topla oynamak yok. Yok oğlu yok! Böyle rezalet bir orta saha oyuncun varsa böyle rezil oyun oynarsın.

Murat61
12.12.2020, 16:57
Bence kadroyu başkan kuruyor. Ömürün piyasası düşmemesi için sürekli ilk 11 diğer topçularda da satılma ihtimali olan izlenecek olana göre oynatıyorlar yoksa bu bilali sadece biz görmüyoruz avcı bir nedenden göz yumuyor

asilhamsi
joseph,mensah,ghezal,rosier,abubakar

eminim transferde en fazla bizim kadar para harcamışlardır.

alikk
Olumlu,olumsuz hocalık bir durum görmüyorum, ligin en iyi geri dörtlüsü ile ligin en kötüsüne aday orta sahası ve net en kötü hücum hattına sahibiz, bir orta saha ne yapar rakibi karşılar oyunu kurar topu tutar götürür getirir, bizde birini yapan orta saha yok sonra yük binene savunma fire verince kötü algılanıyor, hücumla ilgili denebilir bı şey yok çünkü ortada hücum ve hucumcu yok duran top denk gelirse anca, berbat bir sezon izlemeye devam

Arda'

Edgar zaten berbat bi stoper Hosseini’yi tercih ederim ona

leavemealone
Mikel gibi adam eksik bu takima ortaha komple sifir bizde

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Mert Oğuzlu61
Boyle bir kadro kuran yonetime nasil guvenecegiz ?

Demek ki bunlar futboldan anlamiyormus, hazir kadronun ve Unal Karaman'in ekmegini yediler. Baska aciklamasi yok.

Alp29
Hala sorunun Hoca da olduğunu sananlar var yaa.. inanılır gibi değil.. Hugo hariç yeni transferlerin hepsi boş.. bedava versek kimse almaz.. bakalım bunları elden nasıl çıkaracağız..
En formda takım alanya ya karşı çıktığımız kadroyla oynasak en ideal yapı oydu ve en iyi maçımızı oynadık . Çok korkak oynuyoruz TRABZONSPORA YAKIŞMIYOR

ilelebeTS
bugün hakem hakkında çok konuşamayacağız galiba pereira yı atmayınca konuuşma hakkımız doldu :D

bu kepazeliğe hakemin bile müdahale etmesine gerek kalmadı.

kayserinin forveti olsa en az 2-3 tane sallamıştı.

Ceza sahası çevresindeki her faul sarı kart değildir.

kayseride_61
12.12.2020, 16:58
Bende katılıyorum, kadro şimdilik en azından böyle olmalı.

UĞURCAN

SERKAN EDGAR HUGO MARLON

PARMAK FLAVİO

YUSUF EKUBAN ÖMÜR

AFOBE

Fatih K.
Hayret ediyorum yeni transfer diye herkes oynamak zorunda mıdır? Yeni transfer çöpse at kenara otursun maçı izlesin neden her maç sıvaya sıvaya 90 dakika oynuyor? Gençler fizik olarak yetersiz diyecem Baker onlardan daha çok yetersiz. 90 dakika toptan kaçarak oynuyor.

DeAgLeMaNyAq
Pereira'nın son faulü maç içerisindeki duruma göre değerlendirilebilecek bir pozisyon. Örneğin maçın ilk dakikasında öyle bir faul yapıldığında hemen sarı kart verilmez. Ya da Fifa'nın temayülleri gereği ikinci sarı kart oyuncu ihracı gerektirdiğinden net olarak herkes tarafından kabul edilebilecek bir karar olmalı tanımına da çok fazla uymuyor. İkinci sarıdan atılsa çok itiraz etmezdim ama biraz ağır bulurdum. Kaldı ki kural kitapçığı aynen uygulanmış olsaydı ilk sarı kartının ardından ikinci sarı kartı görüp oyundan atılması lazımdı çünkü VAR işareti yapmanın cezası net olarak sarı kart...

hyasin61
Abofe ve Serkan giriyor

batugol
Takımda topla mesafe kateden bir ömür var

odyseuys
serkan, afobe giriyor.

asilhamsi
Ömür sahanın tek bir noktasında dikilse koşmasa daha çok katkı verir

aman hocam ne yaptın birazdan sana saldıracaklar.

ömür tam bir maestro.

takımı yönetiyor,mükemmel şutları ve ara pasları var.

Alp29
ssportta bordo mavili Aston Villa maçı var trabzon gibi hayal edip onları izleyin

güneyli
Genelde olaylara iyi tarafından bakarım. Ben bile karamsarım bugün. Allah aşkına bizim oynadığımız ne?

ShekilCocuq
12.12.2020, 16:59
Kalesinde 17 yaşındaki liseli çocuk oynayan takıma ilk yarıda 1 tane şut çekemediler. Böyle rezil bir trabzonsporu en son hacıosmanoğlu döneminde izlemiştim.

BlackPanther
Diabate çöp.

Afobe çöp.

Baker çöp.

Bilal çöp.

Pereira bitik kırmızıyı yedi yiyecek. İkinci yarı Serkan girmeli.

Rezalet bi takım var sahada.

Sağ açığımız olmadığı için bütün yük pereiraya biniyor

Ufuk
Ofsayt pozisyon neye ses çıkaracağız

Ofsaytı göstermediler bile nerde görsün Hasan varsa atsana bakayım. Cizgi falan cekmediler, karşıdan da gösterilmedi pozisyon.

Ayrica sana demedim, mesaj sayın belli, sürekli yazıyorsun. Adamların 700-800 mesaji var içimizden geçiyorlar, kadromuz çok kötü, pozisyon net kırmızı kayserinin emeklerine yazık yazıyor. Bu adamın bizden olması imkansiz.

Mehmet BAŞ
Hocanın elinde iyi bir kadro yok, doğrudur.
Fakat Bilal, Baker, Diabate gibi isimler oynayacağına alt yapıdaki gençler oynasın daha iyidir.
Ayrıca bunlar kadar kötü oynayacaklarını düşünmüyorum. Bu vasıfsızlar yerine gençlere sabrederiz.

hamikarakaya
joseph,mensah,ghezal,rosier,abubakar

eminim transferde en fazla bizim kadar para harcamışlardır.

bunlar da övülecek transferler değil ikisi kiralık, biri kronik sakat olarak geldi. josef de arap liginden 6 ay sakatlık yaşayıp geldi. mensah büyük takımlara kafaca hazır olamayacak bir oyuncuydu ki bence hala öyle. ndiaye'nin daha iyi şut atanı. şu oyunculara verilen paraların 10'da 1'i bile geri gelmez sana. ha bizim aldıklarımız da öyle ama bunlar da övülecek transferler değil. dünyada binlerce futbolcu var.

Cem Balcı
Evet hoca gerekeni yaptı neyse ki.

Yiğit SARI
12.12.2020, 17:00
Afobe maçı alır

castillo61
Kadroda kalite eksikliği var fakat o kötü bu kötü şu kötü derken takımda bir tane iyi oyuncunun olmaması garibinize gitmiyor mu? Orta sahadan memnun değilse Flavio'yu atsın bir şeyler denesin. Alanya'ya karşı başa baş oynayıp pozisyonlara giren aynı takımdı.

serdaracıl

Hocam kime anlatıyorsun. Burada bazı kişiler ağlamaya programlı. Rakip oyuncu düştüğü an hep birlikte ağlamaya başlıyorlar

memozcan
bu takımın geçen sene bir formasyonu vardı.. sağda ömür ya da y. sarı, ortada ekuban, solda wakeme ilerde sörloth oynuyordu.. o oyuncular olmasa da gene o formasyona dönmek zorundayız.. mevcut oyuncular diğer rollerde rezilleri oynuyor..

gurur6134
Iyi hocada bizim gorduklerimizi gormus baker yerine flavio bilal yerone sari girerse 70den sonra aliriz maci.

redbul
eyyyy futbolu çok bilen trabzonspor taraftarı şu takımda şuan jürgen kloopp hoca olsa ne değişecek diabate ve bilal dahamı iyi oynayacak takım ilk 45 dakikada 3 tane gol mü atacak ya kaldırın kafanızı devekuşu gibi gömmeyin kuma şu kadro denizli de malatya da ezurumda olsa bakın iddaa ediyorum ligden düşme mücadelesi veriri son haftaya kadar neden kabul edemiyorsunuz bu kadro rezil .

odyseuys
12.12.2020, 17:01
ulan ilk yarı 10 tane pozisyona bayrak kaldırmayan yan hakem, biz hücum tarafına geçtik ilk kaldırdığı bayrak ofsaytı mı değil mi tartışılır pozisyon.

BlackPanther
Kalesinde 17 yaşındaki liseli çocuk oynayan takıma ilk yarıda 1 tane şut çekemediler. Böyle rezil bir trabzonsporu en son hacıosmanoğlu döneminde izlemiştim.
Onun döneminde bile bu kadar kötü değildik.

Ufuk
İlk yarıda tüm Ofsaytlarda son ana kadar bayrak kaldırmayan adam ofsayt olmayan pozisyonda kaldırdı bayrağı bize.

Sefaenes
Bilal da cikmali ama yine 90 dakika oynar

hyasin61
Baker kaleci calıstırıyor :)

ahamitokutan
ulan olan ofsaytı vermiyor olmayanı ofsayt veriyor ya sabır

hamikarakaya
Pereira'nın son faulü maç içerisindeki duruma göre değerlendirilebilecek bir pozisyon. Örneğin maçın ilk dakikasında öyle bir faul yapıldığında hemen sarı kart verilmez. Ya da Fifa'nın temayülleri gereği ikinci sarı kart oyuncu ihracı gerektirdiğinden net olarak herkes tarafından kabul edilebilecek bir karar olmalı tanımına da çok fazla uymuyor. İkinci sarıdan atılsa çok itiraz etmezdim ama biraz ağır bulurdum. Kaldı ki kural kitapçığı aynen uygulanmış olsaydı ilk sarı kartının ardından ikinci sarı kartı görüp oyundan atılması lazımdı çünkü VAR işareti yapmanın cezası net olarak sarı kart...

ya boşversene abi adamlar uçarak dalıyor orta sahada kalecileri elle topa dokunuyor var bile uyarmıyor buna 2. sarıyı verse ortalığı ayağa kaldırmamız lazımdı. başlarım öyle işe fenere çıkartın o kartları yiyorsa.

61_Hasan_69
İçerde 4 isim varken adam kenara döndü inanılır gibi değil

Vkgz
kamil varken gitti serkan i aldi. gol yemrmiz garanti..

Murat61
12.12.2020, 17:02
eyyyy futbolu çok bilen trabzonspor taraftarı şu takımda şuan jürgen kloopp hoca olsa ne değişecek diabate ve bilal dahamı iyi oynayacak takım ilk 45 dakikada 3 tane gol mü atacak ya kaldırın kafanızı devekuşu gibi gömmeyin kuma şu kadro denizli de malatya da ezurumda olsa bakın iddaa ediyorum ligden düşme mücadelesi veriri son haftaya kadar neden kabul edemiyorsunuz bu kadro rezil .

2. Yarı eğer transfer gelmezse bizim içinde çok uzak bir ihtimal değil

hamikarakaya
baker attığı frikik golünden sonra her gördüğü yerden vuracak belli ki

BlackPanther

Zaten küme düşme mücadelesi veriyoruz. Yalan değil

ilelebeTS
İnce pozisyonlara ofsayt kaldırılmayacak beklenecek deniyor, hakemler kendi kafasına göre iş yapıyor.

hyasin61
12.12.2020, 17:03
yusuf sarı gırsın ilerleyen dakikalarda hic olmazsa sut dener

Ahmet Aksu
aynısı bize olsa buralar yıkılırdı ama neyse.. :D

adam pereirayı geçse tehlikeli olacak nasıl sarı kart değil ya :D

chener
Şu bilali yerinden oynatamadik ya. K
Ahmet daha iyi kanat oynar. Bekliyor, tek yaptığı beklwmwk

ShekilCocuq
Lewis baker kendisini bruno fernandes falan sanıyor galiba her yerden kaleye şut çekiyor. şutları da şut olsa stattaki koltukları düzeltiyor.

Sefa Murat Dokuz
Ağaoğlu istifa etmeli. Böyle ortasaha olmaz

onun zaten şimdiye kadar etmesi lazımdı bile bence

ÖmürKaradeniz61
Hugo-Le ikilisi geçen sene olsa rahat şampiyonluk.

CEMEFKER
12.12.2020, 17:04
Gollük pozisyon, ofsayt var ya da yok ( ki ofsayt değil) Devam ettirip Var'a bırakılmalıydı...

Herkes s...ne göre maç yönetiyor.

hamikarakaya
12.12.2020, 17:04
attamah bizim tüm orta sahalardan iyi.

ilelebeTS
12.12.2020, 17:05
aynısı bize olsa buralar yıkılırdı ama neyse.. :D

adam pereirayı geçse tehlikeli olacak nasıl sarı kart değil ya :D

Topun açıldığı yer önemli. Topu sağından atıp solundan geçse direk sarı kart. Top yana açıldığı için kart verilmez. Versen bile ikinci sarı kart için hiç verilmez. İkinci sarı kart net olmalı.

BlackPanther
Hugo-Le ikilisi geçen sene olsa rahat şampiyonluk.
Evet. Açık ara hemde. Üç beş kuruşun hesabı yapılmaz

batu94
Gollük pozisyon, ofsayt var ya da yok ( ki ofsayt değil) Devam ettirip Var'a bırakılmalıydı...

Herkes s...ne göre maç yönetiyor.

Takımına göre, Trabzonspor nasılsa itiraz etmiyor. Ver gitsin. Başka takımlar hakemi ablukaya alır. Bu özelliği biz niye kazanamıyoruz enteresan..

hyasin61
12.12.2020, 17:06
Baker o nasıl vurus ahahhaha

Sefa Murat Dokuz
Çıkar ulan şu BAKER'ı çıkar çıkar oyundan bu şerefsizi

BlackPanther
Bunların gol atması bir mucize olur

Vkgz
12.12.2020, 17:07
bilal sen kimsin ya ne isin var o formayla hadi umraniyespora

BlackPanther
Baker o nasıl vurus ahahhaha

Martılara isabet etti

Ekrem D.
Hugo'nun savunmadaki etkisi yadsinamaz. Gecen sene gelmis olsaydi muhtemelen puan farki ile sampiyon olmustuk.

Emre Veli
Bilal, aldığın her kuruş burnundan gelsin. Başka hiçbir şey söylemeyeceğim. Terbiyesiz, haram lokma yiyen ş....

Kadir Aydın
Baker'in topa vurusa bak. Bunu futbolcu yapmışlar işte, birileri de almış.

Ahmet Aksu
baker ile bilalin de çıkması şart kimin gireceği çok önemli değil bu iki salağı da sahada görmek istemiyorum.

ilelebeTS
Şunları yapmamız lazım.

gurur6134
Cok gamsiz adam bu baker keyfi gelirse oynayan tiplerden

yorumsuz6117
12.12.2020, 17:08
Baker atacağın şuta sokayım..

Fatih K.
Çok şükür oyuna hocadan tepki gördük. Bir de Bakerı alsaydı tam olacaktı.

mancester
Baker benim sinirlerimi hoplatiyor nasil dayanicaz bu adama

serdaracıl
takıma ufak da olsa bi can geldi. o neydi ya ilk yarı

yorumsuz6117
Serkan sayesinde bir tane pozisyona girdik..

Sefa Murat Dokuz
12.12.2020, 17:09
Kamil Ahmet 20 tane Baker eder

hamikarakaya
bi taylanın oradan köşeye vurduğu topa bak bi de chelsea altyapısından çıkmış baker'ın şutuna bak anasını satayım ya. abdülkadir de yer sofrasında çok oturmaktan bacak kasları gücünü kaybetmiş bazı futbolcular hiç yıkılmaz, bazıları müdahale edersin yıkılır, bazıları dokunursun yıkılır, abdülkadir rüzgardan yıkılır.

Vkgz
Serkan sayesinde bir tane pozisyona girdik..akrabasimisin.

Sefaenes
Kanatlarimiz orta yapamiyan oyuncu Baker sirf frikik atti diye oyunda adam frikik disinda 0.

ÖmürKaradeniz61
Evet. Açık ara hemde. Üç beş kuruşun hesabı yapılmaz

Üç beş kuruşun hesabını yapsalar şampiyonluk gelince alacağımız parayı düşünmeleri lazım. Bunların hesap kitapla alakası yok tamamiyle o menajer bu menajer tavsiyesiyle alınmış oyuncular.Hugo bile menajer tavsiyesi Allah acıdı bizide iyi birşey çıktı.

odyseuys
abi herkes spektaküler iş peşinde, alıp boştakine vermeye hayrı olmayan adamlar apır sapır pas denemesi yapıyor...

ilelebeTS
Kötü mötü şut atmaya başladık. 1-2-3 kaçırırsın, sonra atarsın problem yok.

Enes Başkaya60
12.12.2020, 17:10
Ulan ne kadar basit pas hatası bu ya ben sayamadım vallaha...

Kadir Aydın
Bu taraftara haktır. Ağaoğlu gibilerini seçiyorlar. 2001 yılında küme düşmeden zor kurtulduk. O kadroyuda Ağaoğlu kurmuştu!

Son seçimde Al Nassr rakibiydi evet.

bilgehan83
Afobe yerine sahaya bir kütük koysak daha faydalı olabilir o derece berbat bir oyuncu

BlackPanther
Hugo'nun savunmadaki etkisi yadsinamaz. Gecen sene gelmis olsaydi muhtemelen puan farki ile sampiyon olmustuk.

Hugonun fiyatı 5 milyon Campininki 900.000. Anlata bildim mi

unique
Bu sene izlemiyorum maçları, boşuna sıkıntı çekmeye gerek yok. Yorumlara göre de iyi yapıyorum.

Arif Timurcioğlu
Ömür inatla 10 no oynatılıyor.

hyasin61
yusuf sarı girsin hocam en azından sut atar

Varlıbaş61
hayatımda gördüğüm en kötü 2. Trabzonspor kadrosu !!

Ahmet Aksu
haftaya

bilal - baker - parmak - diabate - afobe gibi gereksizleri görmeyiz umarım.

hamikarakaya
suç orada parmak'a pas atanda.

My
Orta saha inanılmaz kötü. Parmak uyuyordu resmen.

Manu61
Abdülkadir ayakta uyuyor.

Bedri Sertkaya
12.12.2020, 17:11
Ömürde Bakerda çıkıp FLAVİO ve Yusuf Sarı IN

hyasin61
Bilal sarıyı gordu al dısarı hocam

Turgay Atalay
Marlon-Bilal kanadinin IQ sunu bir kuşun IQ sundan daha düsüktür. Allah sabirlar versin hepimize.

DeAgLeMaNyAq
Ekuban 2 sene önce geldiğinde alternatifin alternatifiydi. Şu an takımın en önemli oyuncusu durumunda. Sanırım bu durum her şeyi özetliyor...

redbul
bu ömür denen vitaminsizi satmayanlar Allahından bulsun

Ahmet Aksu
ohaaaa bilall kırmızı yedirtecen hayvan herifff

Vkgz
bilal ve ömür neden hala sahada

asilhamsi
ömür-sarı değişikliği
ekuban merkeze geçse mesele çözülecek.

gökhants1966
Marlon
Baker
Parmak
Ömür
Afobe

Bu beşli komple değişmeli.Bunlar Kayserisporda bile zor oynarlar.Bilali yazmıyorum bile onu 3.ligde bile oynatmam.

ShekilCocuq
şu bilali 3 senedir trabzonspor da tutuyorlar. ne yazsam ne desem boş.

eleman ağır torpilli.

ahamitokutan
az önce abdulkadirlerin ikisinin de ensesine tokadı patlatmayı ne kadar istedim anlatamam. bre sığırlar sürekli aynı salak hareketleri yapıyorsunuz henriqe alıyor gol pozisyonu oluyor. az beyninizi çalıştırarak oynayıp şu topu ya ayıptır ya

Sefa Murat Dokuz
Bilal sende kuş kadar beyin yok. Kırmızı görsen ne olacak !

batugol
12.12.2020, 17:12
Umut en büyük kötülüktür çekilen işkenceyi arttırır
Nietcszhe

My
Sarı yeminlen şu Bilali top diye oynar.

umut22
Tekvandocu Bilal

Ekrem D.
Bilal Basacik Jr.

hyasin61
oyuncular dagıldı yine :)

BlackPanther
Son seçimde Al Nassr rakibiydi evet.

;)

En iyisi yabancıya satalım kulübü. Bari şampiyon oluruz

ahamitokutan
sabırtaşı olsa çatlar yeminle şu takımı izlese...

memozcan
takımda adam eksilten tek adam ekuban, kaleye gitmeye çalışan tek adam ekuban, pas yapmaya çalışan tek adam ekuban.. ama sağda hapsediyoruz.. bence ömür-eku mevki değiştirmeli hoca...

asilhamsi
bilal-ömür
sarı-flavio

haydi hocam gözünü seveyim.

Turgay Atalay
Denk getirse kirmizi yiyecek geryyy

Sefaenes
Baker den super pas kaleciye. barcelona bile kiskaniyor bizi. Maci zevkli olmasi icin dalga ya almaliyiz

ilelebeTS
12.12.2020, 17:13
Al şunu dışarı hoca

gökhants1966
Mide bulandırıcı bir oyun var.

Murat SİSMAN
ne aptal adam

Fatih K.
Yine aklıma en fazla bir tane önemli oyuncumuz gidecek diyen başkan geldi:) Yazık yemin ediyorum yazık. Her dakika çıkıp şov yapan adamın yüz simasını unuttuk bu sezon.

hamikarakaya
hugo ve edgar ie önlerinde ön libero yokken ancak bu kadar oynayabilir.

Arif Timurcioğlu
Bu bilali nerden buldular hadi buldular neden oynatıyorlar.

Veysel
Hakem kolluyor bizi. Ömür iyi oynuyor. Bilal'i beğeniyorum.

Oruç
Bilal'in futbolla alakası yok. Yaptığı hareket tam bir rezalet.

odyseuys
12.12.2020, 17:14
oyunu kurmasını beklediğimiz ortasahalar eku kadar boş gösterip pas opsiyonu yaratmıyor stoperlere.

Sefa Murat Dokuz
Kayseri duran topta 9 kişi kalemize gelmiş. Kaleci Uğurcan topu tutuyor. Hareketlenen 1 topçu yok. Bu oyuncularda yürek de yok.

Sefaenes
suc bilal da degil onu sahada tutan

redbul
bu abdülkadir parmak ne iş yapar hadi bilal felaket gene adını felan duyuyoruz da bu abdülkadir parmak ne yapar biri bana anlatsın

ÖmürKaradeniz61
Bilal sende kuş kadar beyin yok. Kırmızı görsen ne olacak !

Çıkacak duşunu alacak ,soyunma odasında uzanacak, çikolatasını ısıracak daha sayayım mı ?

BlackPanther
12.12.2020, 17:15
Üç beş kuruşun hesabını yapsalar şampiyonluk gelince alacağımız parayı düşünmeleri lazım. Bunların hesap kitapla alakası yok tamamiyle o menajer bu menajer tavsiyesiyle alınmış oyuncular.Hugo bile menajer tavsiyesi Allah acıdı bizide iyi birşey çıktı.

Olacak iş değil. Ağaoğlu derhal istifa etmeli

hyasin61
Bilal ıcın ne bekliyorsun hoca atagı bicti yine

Ahmet Aksu
koca 60 dk da tek pozisyon ekubanın kafası gerçekten rezalet ötesi olduk

hyasin61
Bilal - Yusuf Sarı hocam bu kadar kolay

Giallorossi
Kalede 18 yasinda kaleci var uzaktan bari şut cekin be beyinsizler

Ekrem D.
Bir de soyle topa basip saga sola hareketler yapmaya calismiyor mu... Sanirsin Nwakaeme...

odyseuys
baker çıksın diyorum içimden, sonra duran top olursa arkasına bilal'in abdüş'ün geçeceği geliyor aklıma... Allah'ım büyüksün.

Ahmet Aksu
ekuban da sakatlanırsa bu takım daha hiç bir maçta pozisyona giremez.

Manu61
12.12.2020, 17:16
Çocuk şut atmaktan korkuyor.

BlackPanther
bu abdülkadir parmak ne iş yapar hadi bilal felaket gene adını felan duyuyoruz da bu abdülkadir parmak ne yapar biri bana anlatsın
Abdülkadir geçen sezon yedekti. Ne hallere düştük!

asilhamsi
ugurcan,serkan,edgar,hugo,ekuban,wakame

11 için 5 net transfer gerekli.

2-3 rotasyon oyuncusu gerekli.

ahamitokutan
bilal ve baker 90 dakika sahada kalacak heralde

emre6117
Bilal neden hala sahada. Bilal neden trabzonsporda.neden neden.

ysngmz
Bilal kazmasina hala sabreden hocaya saygım kalmaz

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fadigaTS
Hakem kolluyor bizi. Ömür iyi oynuyor. Bilal'i beğeniyorum.

O kadar kolluyor ki net penaltımızı bile vermedi :)

Sefaenes
takimda hirs ve ruh yok herkez yürüyor

memozcan
12.12.2020, 17:17
acilen bilali çıkarması lazım.. yerine kimseyi almasa da olur..

Ekrem D.
Ugurcan, Vitor Hugo, Lewis Baker, Omur, Parmak, Ekuban. Bu 6'li sayesinde az cok oyundayiz, bunlar yerine Bilal seviyesinde adamlar olsaydi durum cok daha vahimdi.

hyasin61
savunmayı one cektık bakalım neler olacak

odyseuys
benim için şu takımdaki tek "özevlat" ekuban'dır...

Oruç
Waka soldayken bu kadar soldan oynamıyorduk. Komedi bir takımız. Bütün toplar Bilal'e gidiyor. Sonuç her zamanki gibi hüsran.

Turgay Atalay
Bilal defol ya. Hoca artik al sunu oyundan ya. Su rezalet futboldan cok Bilalin hal ve hareketleri igrendiriyor beni.

kaçarava
İlhan Parlak iki stoperimizi de paspas etti.

hyasin61
12.12.2020, 17:18
Baker - Flavio , Bilal - Yusuf Sarı hocam

fadigaTS
Arkadaşlar bu oynadığımız şeyin adı ne? Futbol değil de ne?

odyseuys
abdüş'ün top ayağına geldiğinde panik atağı mı tutuyor ne oluyor arkadaş?

My
Marlonun geldiğinden beri tutturduğu bir ortasını görmedim. Sanıyorum bu İHO döneminden sonra gördüğüm ikinci en kötü kadro.

ÖmürKaradeniz61
Bilal eğer oynamak istiyorsa bende birşey bilmiyorum adam resmen bana top atmasınlar diye savunma oyuncusunun yanında dolanıyor.

naimbektas6161
Sol kanattan 1 tane orta yapın bu ne ya

hamikarakaya
12.12.2020, 17:19
ugurcan,serkan,edgar,hugo,ekuban,wakame

11 için 5 net transfer gerekli.

2-3 rotasyon oyuncusu gerekli.
marlon + ömür ve parmak/baker'dan biri. 2 transfer gerekli. 6 numara ve forvet. takımın çehresi tamamen değişir. afobe araya kaçmıyor bile.

trabzonsevdamuz
Bu mac gol atarız imudu olan varmıdır

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hyasin61
75 e kadar yeriz golu

Vkgz
hoca gol yemeden müdahale etmeyecek yene

Reha Demirbaş
Marlon sen nasıl bir şeysin yav? Orta açarken abanıyor resmen kafada gömülmüş ezbere. Tüh senin profesyonelliğine.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bedri Sertkaya
Ölüyü mezardan çıkartan Başkan

Arif Timurcioğlu
12.12.2020, 17:20
Bilalle bu hocanın ne ilişkisi var acaba.

redbul
orta yapmaktan aciz bir takımız

hyasin61
Kayserispor kalecisi hayatının en rahat macını oynuyor

serdaracıl
uğurcan güzel çıkardı

ahamitokutan
12.12.2020, 17:21
şu anda kesinlikle eminim ki bu takım bu kadro ve teknik heyet ile küme düşer başka bir ihtimal yok.

hyasin61
ne orta yapabilen var ne sut atabilen bunları gectim pas atabilen oyuncu yok dogru durust

Arif Timurcioğlu
Marlonu sezon başında öven tayfa burda mı acayip hucumcu orta yapmayı bilmiyor.

Ahmet Aksu
devre arasında bu boşlukları doldursunlar ama iyi isimlerle mümkünse yoksa defolup gitsinler bize bu kadar kepaze bir takım izletmeye hakları yok.

...................uğurcan.................
serkan.....hugo........le......marlon
.............XXX.......XXX................
ekuban........XXXX.........nwakame
.................XXXX.......................

Vkgz
suylta bak. ömür sen şaka gibisin

Bedri Sertkaya
Tahminim Maç 1-0 biter kayseri lehine ama inşallah biz atalım şansına bi gol

Fatih K.
Yusuf niye girmiyor hiç arkadaş? Hep aynı aptalları dönüşümlü izlemekten yoruldum artık.

Sefaenes
Kayseriye helal olsun bizden daha iyiler Kalecileri en rahat macini oynuyor hoca defanz yaparak mac kazanilmaz

ilelebeTS
Boş alana koşuları yapamıyoruz.

hyasin61
gol geliyor baker takacak

asilhamsi
devre arası tüm kiralık oyuncular gitmeli.

afobe,plaza,baker,marlon

ayrıca ömür 3-5 demeden satılmalı.

bilal,canbaz gibi yetersizler gönderilmeli.

hyasin61
gol geliyor baker takacak

Faulu Parmak yapmıs :)

Reha Demirbaş
12.12.2020, 17:22
Verdiğin sarının içine etsinler hakem bozuntusu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

karabela
Bu takım bitik biz de bekliyoruz öyle

Ufuk
Faul bile yok sarı verdi.

edimurphy_61
Geri zekali yönetim. Bir takim böyle hic edilir

fadigaTS
Verdiği karta bak.Senin hakem gibi ..........

DeAgLeMaNyAq
Yusuf’un şutlarına kaldık. İnşallah kendini gösterir...

Ahmet Aksu
hayret bilal çıktı şaşırdım.

sırada parmak veya baker var

sonra da abduş çıksın

Bedri Sertkaya
Bi orta açamayan şut atamayan beceriksiz herifler karşılarında Juventus var sanki ayıp be

Bera B.
Bilal'in oyundan son çıkışıdır inşallah.

hamikarakaya
aha galatasaraylı muğdat girdi.

My
Şu pozisyona sarı verdi herif ya !

Sefaenes
Allaha sükür bilal cikti

Joacivil
Kayserispor kalecisi hayatının en rahat macını oynuyor

Takım o kadar salak ki , kalecinin kolları yok şut çeksek
yüksek ihtimal gol olacak , şut yerine her topu kenarda Bilale atıyorlar

ÖmürKaradeniz61
12.12.2020, 17:23
Bilal oyundan çıkarken,oh çekti gören var mı ?

hamikarakaya
şimdi yırtar bi taraflarını m.ğdat

ilelebeTS
Nasıl yediriyorlar kartı görüyorsunuz.

BlackPanther
Marlonu sezon başında öven tayfa burda mı acayip hucumcu orta yapmayı bilmiyor.
O tayfa Ağaoğlunun yalakaları

ysngmz
Bilal antrenman da sakatlan bir daha donme emi

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gtem
hakem de az oç değil yani, her harekete sarı veriyor.

homosapiens
Yusuf Sarı hepsinden topçudur bunların hele bilalden

kudu_89
Evet heyecanla Yusuf Sarı değişikliğinin etkilerini görmeyi bekliyorum. Tüm forumun ortak kanaati buydu.

Oruç
12.12.2020, 17:24
Verdiği sarı tam bir rezalet. Yerdeki oyuncuya bakıp sarı vermek nedir?

My
Topsuz oyunda Beykırı iyi izlewyin.

trabzonsevdamuz
Kayseri kalecisine top geldimi hic

bilgehan83
Bunun neresi sarı kart ya bunlar nasıl hakem nasıl ön yargılı bize karşı ne yaptık bunların namusuyla mı oynadık acaba bu nasıl bir kindir nasıl hakem yetiştiriyorlar Trabzon’a karşı resmen ırkçılık yapıyor

ilelebeTS
Sarı, kalecinin hakkını verir.

Ahmet Aksu
12.12.2020, 17:25
sabaha kadar oynasak da gol atamayacağız gibi duruyor.

nwakame reis üşüyoruz..

Arif Timurcioğlu
Yusuf Sarı hepsinden topçudur bunların hele bilalden

Aynen öyle.

odyseuys
eku muhtemelen zorlayarak oynuyor. hafta içi görüntülemede problem çıkarsa şaşırmasın kimse.

trabzonsevdamuz
Bir takım bir aenede nasıl bu kadar körüye döner aklim almıyor

fadigaTS
Verdiği sarı tam bir rezalet. Yerdeki oyuncuya bakıp sarı vermek nedir?
Bağırmaya kart veriyor.Daha çok bağırsaydı kırmızı verirdi.Bunların yaptığı hakemliğin.............

ShekilCocuq
ligin son sıralarında yer alan takımlar bile bize top göstermiyor. minzi ahmet eserinle gurur duy.