PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 11.Hafta | Trabzonspor 1-1 Sivasspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 [5]

memozcan
07.12.2020, 22:11
Abdullah Avcı: "Tahtaya da yazsan, bilgisayarda da oynasan bir anda olmuyor. Sabır gerekiyor. Ligin en fazla gol yiyen takımından 3 maçta 1 gol yiyen takıma döndük. Topa da daha fazla sahip olmaya başlıyoruz. Gelişerek devam edeceğiz"
şu "gelişiyoruz" lafı beni acayip kıllandırıyor.. daha önce ersun bizi bu lafla 1,5 yıl oyalamıştı..

emre6117
07.12.2020, 22:11
kayode ve erdoğan yeşilyurt olsa 2-3 tane yerdik

Vay be sivasin kadro bile bizim kat ve kat üzerimizde bence.
Bizim kadro sozde transfermarket de 2.sırada ama gerçekte hic öyle degil.

My
07.12.2020, 22:12
Tolga Zengin: "Ceza sahası içine bu kadar gömüldüğünüz zaman, ister istemez karambolde bir şey oluyor. Daha önde savunma yapmalısınız ama bu oyuncu yapısıyla olur mu? Abdullah Hoca da bunun farkında, o yüzden önde savunma yapamıyorlar."

Vkgz
07.12.2020, 22:12
2. yari ömür ve bilal oyundan alinmaliydi.. gol geliyorum dedi ve geldi

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kaçarava
07.12.2020, 22:13
Öyle bir takımız ki Afobe şu berbat performansıyla her maç 11'de oynuyor.

TSemih61
07.12.2020, 22:13
ya kardeş sen ne anlatıyorsun,al ligin tüm takımlarını incele,denzli ile yarışırız kadro kalitesizliği ve alternatifsizlikte,Ünal Karaman olsa takım küme düşürür,Avcı kabul etti de umudumuz var,Newton olsa 6 puandaydık.
Ne iyi futbolu bu takım topu eliyle taşısa yine tempo yapamaz,Sivas gibi takım bile tempo yaptı,oyunu kapattı.
Hahahahahahha Ünal Karaman ile zorun ne? Kadroyu küme düşürürmüş. :D Geçen sene daha kötü kadroyla şampiyon takımın 1 puan gerisinde bıraktı takımı elde bunu diyebileceğin bir done yok takımı küme düşürürmüş yok ya dünyada düzdür zaten dimi. Siz bu yalan algılarınızdan bıkmadınız mı. :D Adam 3 kulvarda yarışıyordu bir de biz 10 gün sonra maça çıkıyoruz yorgun bitik hocasız Sivas'a diş geçirebilecek bir taktiksel anlayış aşılayamayan bir hoca var başımızda. Trabzonspor için kara bir gün.

Kadro geçen senekinden kesinlikle kötü değil. Geçen senenin ilk devresinde hayvan gibi iyi oyayan bu Ekuban yoktu Ömür yoktu. Bunlara rağmen takımı şampiyonluk potasında tutan adamla Avcı'yı karşılaştıran adam Ünal Karaman'a hakaret etmeye çalışıyordur. Bunun cezası ban olmalı adminleri göreve çağırıyorum Trabzonspor efsanesine hakaret ettirmem. :)

gurur6134
07.12.2020, 22:14
Yarim pozisyon verdik gol yedik 2.yi bulabilsek mac biterdi 1 0 herzaman risklidir hocanin degisikliklerini begenmedim orta saha dusmusken flavio hamlesi gelebilirdi ,hic olmadi duran toplar icin baker saklaniyor anladik da omur yada parmakdan biri cikip serkan o mevkiye cekilip kamil beke kaydirilsa yine dinamizim gelirdi oyuna ve takima, sefa ve plaza degisiklikleri dakika ve tercih anlaminda cok gereksizdi.erzuruma a.gucune 1 0 yatarsin da vasat ve ustu kadrolara yatarsan futbol bu boyle cezalandirirlar .genel anlamda mucadele ettik ancak cekirge misali bu kez sıçrayamadık..serkan bir kez adam kacirdi o da gol oldu serkanin yeri sag bek degil bakalim bunu hangi hoca anlayip hem serkani hem bizi isgenceden kurtaracak ,enerjisinden faydalanmamiz lazim su yoklukda..attigimiz gol hazirlanis bakimindan cok iyiydi..

TSemih61
07.12.2020, 22:15
Hocayla kişisel bir husumetiniz mi var? Sol açığı Bilal, forveti Afobe olan takım bunu oynar. Orta sahayı zikretmiyorum. Küme düşmesek iyi. Hoca bu rezil kadroya gelmeyi kabul ettiğine göre bazı sözler almış olmalı diye ümit ediyorum.
Hocayla bir problemim yok onun taktiksel anlayışıyla problemim var niye üç maymunu oynuyorsunuz ben de size bunu sorayım o zaman.

serdaracıl
07.12.2020, 22:15
Tolga Zengin: "Ceza sahası içine bu kadar gömüldüğünüz zaman, ister istemez karambolde bir şey oluyor. Daha önde savunma yapmalısınız ama bu oyuncu yapısıyla olur mu? Abdullah Hoca da bunun farkında, o yüzden önde savunma yapamıyorlar."

hocam yanlış anlamayın lafım size değil. trabzonspor asıl şu tolga zengin gibi asalaklardan kurtulduğu gün şampiyon olur. düşük IQ'lu bu tipler takımdan elini eteğini çekmedikçe bize rahat yok

redbul
07.12.2020, 22:16
1-0'a yatmak aciz bir taktik anlayışıdır. Kabul edilemez bir durumdur. Takım gelişimine set vurur. Nereye kadar gidecekti bu? Tamam diğer 2 maçı kendini kasmadan da kazanabilirdin karşında takım yoktu ama bırak takım bari bu maç kendini zorlasın hücum denesin daha kompakt ve tempolu oynasın.

Ben bu kadar net hocanın verdiği başka maç bilmiyorum. :D Bu olacakları da yazıyorum haftalardır zaten. Avcı'nın taktik anlayışı böyle yapacak bir şey yok.

senin taptığın ünalın ben sana en az 10 tane maç sayarım müdür bu ünal fobisi senin gözlerini kör etmiş ha şundan da eminmim ünal bu takımda şuan hoca olsun paraşütsüz düşerdik.

TSemih61
07.12.2020, 22:17
Sen bütün maç kendi sahanda bekle sonra Afobe rezalet bu topçuyla maç kazanamazsın de. Yok ya. :D Sen oyuncuya göre futbol oynama, beceremeyeceği şekilde takımı dizayn et sonra suçu oyuncuya at.

Bu kafadaki adamlar Nwakaeme'yi de eleştiriyor. Nwakaeme gibi adama 90 dakika savunma görevi ver sonra bu adam çöp rezalet de.

Hocanın hiç suçu yok canım bu oyuncular çöp pis kaka. :D

fanatikdevri
07.12.2020, 22:17
Hahahahahahha Ünal Karaman ile zorun ne? Kadroyu küme düşürürmüş. :D Geçen sene daha kötü kadroyla şampiyon takımın 1 puan gerisinde bıraktı takımı elde bunu diyebileceğin bir done yok takımı küme düşürürmüş yok ya dünyada düzdür zaten dimi. Siz bu yalan algılarınızdan bıkmadınız mı. :D

Kadro geçen senekinden kesinlikle kötü değil. Geçen senenin ilk devresinde hayvan gibi iyi oyayan bu Ekuban yoktu Ömür yoktu. Bunlara rağmen takımı şampiyonluk potasında tutan adamla Avcı'yı karşılaştıran adam Ünal Karaman'a hakaret etmeye çalışıyordur. Bunun cezası ban olmalı adminleri göreve çağırıyorum Trabzonspor efsanesine hakaret ettirmem. :)

Kardeş Ünal Karaman ile ne derdim olabilir,biraz mantık lütfen,asıl sen elindeki kaliteli kadroyu adam gibi kullanamadığı gibi yanlış rotasyon ile de takmı sakatlıklarla bitirdi demen gerekirken.
Ünal Karaman tavşan atlet misali amacı yoksa rahat rahat takıldı,ne zaman işler ciddiye bindi,o canım kadroyu yarıştan kopardı.

Kadro geçen senekinden nasıl kötü değil,bu kadar mı futboldan uzaksın.Biraz sakin ol,propaganda için yazma bu takım hepimizin,doğru olan neyse onu yazalım.

Bu kadro en fazla oyunun bir yönünü yapabilir,iki yönünü yapmaya çalışırsa patlar.

serdaracıl
07.12.2020, 22:18
Hocayla bir problemim yok onun taktiksel anlayışıyla problemim var niye üç maymunu oynuyorsunuz ben de size bunu sorayım o zaman.

3 haftadır aynı yorumları yapıyorsun. hocanın taktik anlayışını eleştirmek için bu süre yeterli değil. insanlar bunu görüyor. artık bıktık usandık. her maç hoca değiştirelim, belki bu şekilde başarı gelir. her maç farklı hoca? ayrıca, en azından sahada bir taktik anlayış var.

emre6117
07.12.2020, 22:19
Hahahahahahha Ünal Karaman ile zorun ne? Kadroyu küme düşürürmüş. :D Geçen sene daha kötü kadroyla şampiyon takımın 1 puan gerisinde bıraktı takımı elde bunu diyebileceğin bir done yok takımı küme düşürürmüş yok ya dünyada düzdür zaten dimi. Siz bu yalan algılarınızdan bıkmadınız mı. :D Adam 3 kulvarda yarışıyordu bir de biz 10 gün sonra maça çıkıyoruz yorgun bitik hocasız Sivas'a diş geçirebilecek bir taktiksel anlayış aşılayamayan bir hoca var başımızda. Trabzonspor için kara bir gün.

Geçen sene sorloth vardi kardeşim.uzerine sosa ve novak.
Ben Sorlothu su an alınan 10 adama değişmem.
Sorloth>3× (afobe+djaniny+plaza)
Sosa > A.parmak+flavio+baker
Novak > marlon
Daha mikel,sturridge filan var.onlara hic girmiyorum.
Zaten olay sorloth farkinda kopup gidiyor.
Hatta şöyle diyelimki dönem ekuban ve a.omur yoktu.sorloth omur ve ekubanin toplamının verdiği katkıdan cok daha fazlasını veriyordu.
O yüzden geçen sene ile bu seneyi hic kıyaslamayalım.

DeAgLeMaNyAq
Bulunan pozisyonları gole çevirme konusunda belki zamanla gelişim gösterebiliriz ama eldeki kadronun bir anda evrime uğrayıp sağlı sollu ataklarla rakibi bunaltmasını beklemek hayalcilik olur. Bu yüzden BJK, FB ve GS ile kıyaslamayı bırakmak lazım...

LANGARA
İyi futbol iyi futbolcuyla oynanır. Sivasspor hocası ya da taraftarı olsanız bugünkü Trabzon kadrosundaki hangi futbolcu sizi tedirgin ederdi? Karaoke mikrofonlarına dahi konuşup Sörloth ile ilgili kendisini öven ve belli ki bizden de övgü bekleyen Ağaoğlu’nun iki yıldır yaptığı anlamsız transferlerle ilgili öz eleştiri yaptığını göreniniz oldu mu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hamza Yilmaz
Ünal'ci tayfa'ya yine gün dogdu.

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

B61
07.12.2020, 22:21
5-6 yıldır profesyonel seviyeye çok yakın bir seviyeye çekmeye çalışıyorum futbol bilgimi. Naçizane, iyi de olduğumu düşünüyorum. "Takım top oynasın" diyerek top oynanmıyor. Kesin bilgi :)

emre6117
07.12.2020, 22:23
A.avciya sonsuz destek verilmeli.
Sonra devre arası acilen afobe,djaniny, plaza,baker,flavio,diabete gibi çöplerden acilen kurtulunması.bunlar yerine adam gibi 4 veya 5 adam alınmalı.az ve öz adamlarla yola devam etmeliyiz.
Nereden b7 kadar boş transferi buldular anlamak imkansız.birileri fena para yedi kesin.baska açıklaması yok bu isin.
Bu konuda birileri ciddi şekilde hesap vermelidir.
Geçen seneki güzelim kadro nasil 1 ayda dağıtılır da bu hale gelinir.
Bildiğiniz 2011senesi sonrası 2012 senesi gibi.tabi o ara klüpte para vardi,şampiyonlar.ligi filan da biraz daha eli yüzü düzgün adamlar alınmıştı.ama o zamanda alınan hicbir adam jaja etkisi yapamamıştı.

14TS61
07.12.2020, 22:23
Ahmet Ağaoğlu aldığı oyuncularla sadece Trabzonspor'u değersiz hale getirmedi aynı zamanda Abdulkadir'in, Uğurcan'ın değerlerinin düşmesini sağladı. Serkan'ın ve diğer gençlerinde daha iyi bir takımla gelişmesini engelledi.

Takımı yerle bir etti.. İnşallah ilk seçimde MYA ve Ertuğrul Doğan i da alıp gider

TSemih61
07.12.2020, 22:24
Trabzonspor maça gol yememe ve maçı 0-0 bitirme anlayışıyla çıkıyor bu mantıkla oynayan tek bir takım dahi yok. 3. Lig takımı mıyız biz. Hayatımda daha kötü bir hoca zihniyeti görmemiştim.

Trabzonspor 3. Lig takımına dönüşsün isteyenlere gün doğdu. Bazıları içten içe Trabzonspor sıradan Anadolu takımına dönüşsün istiyor ve bu da hoşuna gidiyor. Çünkü diğer tuttuğu takım muhtemelen İstanbul takımı.

Trabzonspor'u bu futbol anlayışıyla oynamasını isteyen hocasız, bitik Sivas'a karşı savunma futbol oynasın isteyen kişiler içten içe İstanbul takımı sempatizanıdır.

Bu kanıya nereden varıyorum? Aynı isimler Ersun Yanal hayranıydı da ondan. Aynı şekilde Avcı'yı desteklemerine de şaşırmadım. Bu hocaları Trabzonspor'dan daha büyük görüyorlar ve hiçbir kadroyu yakıştıramıyorlar bu büyük hocalara. REzil herifler niye Sivas'ı yenemeyip Avcı hocamı üzüyorsunuz yakışıyor mu size. Acil tüm oyunculara para cezası verilmeli tek suçlu oyunculardır.

TSemih61
07.12.2020, 22:26
senin taptığın ünalın ben sana en az 10 tane maç sayarım müdür bu ünal fobisi senin gözlerini kör etmiş ha şundan da eminmim ünal bu takımda şuan hoca olsun paraşütsüz düşerdik.
HAhahahahahahahhahaha ne alaka şimdi Ünal Hocayla. Ben maçla ilgili yazıyorum niye ısrarla konuyu Ünal Karaman'a getiriyorsunuz? Çok komik durumlara düşüyorsunuz yapmayın bence.

artvints
07.12.2020, 22:27

Ünal karşıtı tayfa herhangi bir fırsatı boş geçti mi peki ?

alptug_kd
07.12.2020, 22:27
Takımda en büyük sıkıntı orta saha merkez ve santrafor. Hadi santrafor geçtim ama orta saha sıkıntısı katlanılacak gibi değil.

Ne fizik gücü olarak üstün gelebiliyorlar ne de oyun aklı (biraz Ömür yapıyor işte) ortaya koyabiliyorlar. Böyle saçma transfer politikası olur mu? Sivas'taki Fajr, Beşiktaş'taki Josef alınamaz mıydı? Gereksiz işlerle uğraşıldı. Allah aşkına devre arası 2 tane sağlam orta saha alın takıma.

Bir de santrafor Afobe. İnanın sövdüğümüz Rodallega kadar dahi katkı vermiyor. N'doye ile kapışırlar yani o kadar.

TSemih61
07.12.2020, 22:28
Newton şu şekilde bir maç oynatsaydı istifası istenmişti bile. Ayıp ayıp tutarlı ve dürüst olun diyorum sadece.

Ben içten bir şekilde yazıyorum siz yazabiliyorum diyor musunuz kendinize? Hocayı eleştirmemek için kıvranıp duruyorsunuz.

Şu rezilliğin izahı yok belki de o yüzden konuşamıyorsunuz ve utanmadan Ünal Karaman'ın adını ağzınıza alabiliyorsunuz ben olsam bir tek af dilemek için hocamın adını ağzıma alırdım sizin kafa yapınızda olsaydım. Hala ders almaz mısınız?

kaçarava
3 yıldır top oynamıyor bu takım. 3 yıldır sahasından çıkamama krizlerine giriyor. 3 yıldır rakibi Avrupa maçı oynamasına rağmen rakibinden daha düşük tempolu oynuyor; fiziken eziliyor.

Avcı geleli 3 hafta oldu. Takımın kronik sorunlarını ona ihale etmeyin.

Sörlorhla da Sosayla da Novakla da ezildik. Geçen sezon şampiyonluğu en rezil şekilde kaybettik.

Önce şunu sorun ben kimim? Biz kimiz?

Sonra haşa gökten inip kıyak olsun diye rahmet dağıtıyor gibi yorum yaparsınız.

naimbektas6161
A.avciya sonsuz destek verilmeli.
Sonra devre arası acilen afobe,djaniny, plaza,baker,flavio,diabete gibi çöplerden acilen kurtulunması.bunlar yerine adam gibi 4 veya 5 adam alınmalı.az ve öz adamlarla yola devam etmeliyiz.
Nereden b7 kadar boş transferi buldular anlamak imkansız.birileri fena para yedi kesin.baska açıklaması yok bu isin.
Bu konuda birileri ciddi şekilde hesap vermelidir.
Geçen seneki güzelim kadro nasil 1 ayda dağıtılır da bu hale gelinir.
Bildiğiniz 2011senesi sonrası 2012 senesi gibi.tabi o ara klüpte para vardi,şampiyonlar.ligi filan da biraz daha eli yüzü düzgün adamlar alınmıştı.ama o zamanda alınan hicbir adam jaja etkisi yapamamıştı.

Artı campi, Bilal de yollanmalı. Az ama kaliteli topçu alınmalı.

korkusuzmaraz
07.12.2020, 22:29

Acaba neden mevcut hocanın eskisini mumla aratır olmasından kaynaklanabilir mi

nakzo
07.12.2020, 22:30
Bu rezil ötesi oyuncu grubunu alırken ses çıkarmayan Trabzonsporun bütün camiası ve taraftarda bu işte bizati sorumludur fb ye alsana bu çöplüğü gs ye alsana bjk ye alsana seni orda başkan diye oturuyorlar mı bu kadar iş bilmezlik insanın aklı duruyor.

mmert
Trabzonspor maça gol yememe ve maçı 0-0 bitirme anlayışıyla çıkıyor bu mantıkla oynayan tek bir takım dahi yok. 3. Lig takımı mıyız biz. Hayatımda daha kötü bir hoca zihniyeti görmemiştim.

Trabzonspor 3. Lig takımına dönüşsün isteyenlere gün doğdu. Bazıları içten içe Trabzonspor sıradan Anadolu takımına dönüşsün istiyor ve bu da hoşuna gidiyor. Çünkü diğer tuttuğu takım muhtemelen İstanbul takımı.

Trabzonspor'u bu futbol anlayışıyla oynamasını isteyen hocasız, bitik Sivas'a karşı savunma futbol oynasın isteyen kişiler içten içe İstanbul takımı sempatizanıdır.

Bu kanıya nereden varıyorum? Aynı isimler Ersun Yanal hayranıydı da ondan. Aynı şekilde Avcı'yı desteklemerine de şaşırmadım. Bu hocaları Trabzonspor'dan daha büyük görüyorlar ve hiçbir kadroyu yakıştıramıyorlar bu büyük hocalara. REzil herifler niye Sivas'ı yenemeyip Avcı hocamı üzüyorsunuz yakışıyor mu size. Acil tüm oyunculara para cezası verilmeli tek suçlu oyunculardır.

Hocam yorumlarınızı takip ederim ama oynanmak istenen oyunu "hayatımda bu kadar kötü hoca zihniyeti görmedim" demek ayıptır. Yaptığınız doğru eleştiriler böyle at gözlüklü ve kütük ifadelerle anlamsızlaşıyor.

Eleştirdiğiniz Ahmet Ağaoğlu ahmaklığını bugün siz yapıyorsunuz. Defanstan ayağa topla çıkamadığımız da o gün doğruydu bugün yardırarak oynamadığımız da. Ancak siz de Ağaoğlu gibi at gözlüğü ve kas kafalılıkla bakıyorsunuz.

Oyunu değerlendirirken daha berrak bir zihinle, daha olumcul bir bakışla değerlendirin Allah aşkına. Eleştirdiğiniz Ahmet Ağaoğlu bağnazlığıyla değerlendirmeyin.

fanatikdevri

Neden inadına yazıyorsun, önünde internet var Ersun Yanala verilen kadroya bak, bir de şimdiki kadroya bak,Avcı bu takımın hücum yapmasını istemez mi ama ligin en çok gol yiyen takımı ve 6 puanda aldığı takıma hücum yaptırayım derken ligin dibine demir atar.
Ersun o kadroyu berbat etti diye Avcı ile nasıl kıyaslıyorsun,aynı kadro mu ya.

erdo6
Avrupa yorgunu korana dan sıkıntı yaşayan sivasspor karsısinda koca maçta 2 pozisyona girebildik gerçekten çok kötü bir takımız söyleyecek bir şey yok futbolcular Öylesine oynuyorlar çok yazik hekimoglu bu sivasi rahatlıkla yenerdi

artvints
Bir tane orta tehlikeli geldi onda da adam paylaşamadı veya alanı koruyamadı defans hattı. Mal gibi gol yedik. Direk merkezden delindik. O kadar adamla alti pasa boş top düşürdük. Defans yapan takım böyle pozisyon vermemeli.

muhammed bilgin
07.12.2020, 22:31
Newton şu şekilde bir maç oynatsaydı istifası istenmişti bile. Ayıp ayıp tutarlı ve dürüst olun diyorum sadece.

Ben içten bir şekilde yazıyorum siz yazabiliyorum diyor musunuz kendinize? Hocayı eleştirmemek için kıvranıp duruyorsunuz.

Şu rezilliğin izahı yok belki de o yüzden konuşamıyorsunuz ve utanmadan Ünal Karaman'ın adını ağzınıza alabiliyorsunuz ben olsam bir tek af dilemek için hocamın adını ağzıma alırdım sizin kafa yapınızda olsaydım. Hala ders almaz mısınız?Kaç yaşındasın sen futbol biliyormusun

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mert Oğuzlu61
Rıza Çalımbay ekolü geri döndü. Yatırım yapılmış kadroyu kendi yarı sahasında bekletip bütün sezon beraberlik alarak seneyi bitimeyi amaçlıyordu. :D Aynı futbol anlayışı. Oyunculara hakarettir bu siz bir bok beceremezsiniz demeye getiriyor hoca.

Aylardır bu takımın reçetesini yazıyoruz. Bu takım top oynayarak kazanabilir ancak. Oyuncuları geliştirmek zorundasın. Sorumluluk vermeden minumum eforla maç kazanmaya çalışıyorsun sonra da takımın fiziksel gücü yok deniyor. Hayır arkadaşım takımın fiziksel gücü var sen bütün maç rölantide oynayıp son 15 dakika göt sıkışınca maçı alamazsın rakip müsade etmez buna. Niye reaksiyon göstermemişiz sebebi çok basit bütün maç o oyun anlayışıyla oynarsan sahada uyuklayan bir oyuncu topluluğuna sahip olursun sadece.

Abdullah Avcı takıma dar gömlek giydirmek istiyor bu takım daha fazlasını yapabilir. Hocanın oyununa gelip oyunculara saydırmayın.

Huseyin Turkmen'in Lyundama'dan iyi stoper oldugunu soyleyen sen miydin ?

Oyunculara fazla guveniyorsun. Bu takim ozellikle orta saha ile forvet hattinda ligin en kotu takimlarindan birisi. Hucumda iyi oyuncularimiz Waka ve Ekuban. Bunlar iyi olmadikca mac kazanamayiz.

Boyle bir takimla mac kazanmak sanildigi kadar kolay degil. Pes veya Fifa da belki ama Bilal, Afobe gibi isimlerle top oynayarak kazanamazsin.

Oğuz ZEYTİN
Sağda JP, solda Nwakaeme yok. Zaten kanattan üretkenlik bu sene, hazırlık maçları hariç, yerlerde. Set oyununda olgun değiliz. Ya duran top ya da hızlı hücumdan bir seyler arıyoruz.

Peki, merak ediyorum, biz bugün ortalama kaç saniyede topu geri aldık da hızlı hücuma çıktık? Avcı, Beşiktaş'ta puan kaybedince bununla övünüyordu. Sen Flavio olmadan nasıl top kazancaksın? Bir tane kazandın, gol oldu. Onun haricinde neyi aradık? İkinci kontrada Diabate & Ekuban kaçırdı.

Bakın, bugün coşku, baskı, kalite vs yönünden eleştirmiyorum takımı. Hamdolsun o beklentimizi topraga gömdük üç senedir.

Ama göreve gelirken eleştirdiği "skoru koruyamama" zaafını o da gösterdi. Üstelik rakibin gücü ortada. 70 metreden kaleciye dönmek modern futbolsa, tüküreyim sizin modernlik anlayışınıza.

İki puan hocanın ikramıdır.

castillo61
07.12.2020, 22:32
Nwakaeme'den bu sene faydalanamadık...

Bu kafayla zor faydalanırsın. Geçen 2 sezon bireysel performanslar ile zirvede tutunduğumuzu düşünen adama sorsan formsuz der oysa adam istediği topları maç başına 1-2 defa anca alıyor. Hücumda çoğalma desen yok.

Avcı'nın hem başak'taki hem bjk'deki hücum metriklerini paylaşmıştım. Bu oyun anlayışının henüz hücumu otrutamamakla veyahut kadro kalitesi ile alakası yok.

Ahmet Aksu
oynanan futbola 10 üzerinden puanlama yapalım

uğurcan 6
serkan 5
hugo 8
edgar 7
marlon 6
baker 2
parmak 4
ömür 3
ekuban 7
bilal 1
afobe 1

hocaya şimdilik laf yok belki değişiklikleri son dk yapmasaydı diyor insan içinden. :D

fanatikdevri

Şu rezilliğin izahı yok belki de o yüzden konuşamıyorsunuz ve utanmadan Ünal Karaman'ın adını ağzınıza alabiliyorsunuz ben olsam bir tek af dilemek için hocamın adını ağzıma alırdım sizin kafa yapınızda olsaydım. Hala ders almaz mısınız?

Ya Newtonun umrunda bile değildi ne olduğu,takımı küme düşürse yine umrunda olmazdı,o yüzden istediği gibi takıldı,kaybedecek neyi vardı,teknik ekibi bile yoktu k onların ekmeğini düşünsün.
niye boş boş yazıyorsun,Trabzonsporun iyiliğini böyle mi düşünüyorsun,senin gibi insanlar yüzünden Avcı giderse bu takım zor toparlar.

TSemih61
Sonra Avcı düşmanı oluyoruz. Oyunculara küçültmeye çalışan 100 ile gidecek kadroyu 50 ile götürmeye çalışan adamı niye destekleyeyim ben? Oyuncuları da kamuoyunun önüne atıyor böyle hocalar. Bu takıma doğru gömleği dikemiyor. Trabzonspor koltuğu ucuz değildir. Ne günlere kaldık ya.

Hüseyin Çimşir'in övüldüğü günler uzakta değildi. Sırf Ünal Karaman düşmanlığından dolayı Çimşir övdünüz o zaman dahi utanmadınız şimdi utanmanızı hiç beklemiyorum ama bari Ünal Hoca'nın adını bu kadroyu küme düşürürdü gibisinden alçaltıcı şekilde ağzınıza almayın.

Ünal Karaman her zaman şampiyon gibi oynatır çünkü Trabzonspor'un karakterini bilir. Allah belamızı veriyor şuan o yüzden bu şekilde rezil maçlar izliyoruz.

Ufuk
07.12.2020, 22:33
Önceden savunma yapamıyorduk. 2-3 hafta sadece savunma çalıştık. Bu ara onu becerir hale geldik yavaştan. Ciddi pozisyon vermiyoruz. Yerleşim hatası falan yapmamaya özen gösteriyoruz.

Bu hafta geriden oyun kurma çalışmışız Yunus Emre Sel'e göre. Yerleşik hücumda boşluk arama özelliğini yüklemişiz. Savunmada sağlam duralım, top bize geçtiğinde sabırla top çevirelim boşluk arayalım demişiz.

Şimdi sıra kapılan toplarda eksik rakip karşısında geçişleri doğru yapmakta. Bilal kaç tane kaptığımız topta geri döndü. Halbuki eksik yakalamışsın üstüne git saf çocuk. Bir de doğru bir şey yaptığını sanıp sırıtıyor :( Yakaladığımız nadir pozisyonlarda da hep Eku kapılan toplarla hızlı bir şekilde rakip sahaya çıktığı için oluştu zaten. Yani ne zaman sete dönmemiz gerektiğini çözemiyor takım, buna çalışmak gerek.

Ahmet Aksu
07.12.2020, 22:34
sivasspor'da maçında Trabzonspor adına en çok topla buluşan oyuncular.Edgar 83Marlon 74Vitor Hugo 73

teşekkürler defans :D

artvints
oynanan futbola 10 üzerinden puanlama yapalım

uğurcan 6
serkan 5
hugo 8
edgar 7
marlon 6
baker 2
parmak 4
ömür 3
ekuban 7
bilal 1
afobe 1

hocaya şimdilik laf yok belki değişiklikleri son dk yapmasaydı diyor insan içinden. :D

Hugo ve edgar o puanı nasıl aldı ? Bir tane top geldi zaten ona da altı pasin içinde rakip vurdu.

TSemih61
Ya Newtonun umrunda bile değildi ne olduğu,takımı küme düşürse yine umrunda olmazdı,o yüzden istediği gibi takıldı,kaybedecek neyi vardı,teknik ekibi bile yoktu k onların ekmeğini düşünsün.
niye boş boş yazıyorsun,Trabzonsporun iyiliğini böyle mi düşünüyorsun,senin gibi insanlar yüzünden Avcı giderse bu takım zor toparlar.
Siz ne dediğinizin farkında değilsiniz. Trabzonspor Avcı'ya muhtaç değildir. Dediklerimi haklı çıkarıyorsunuz siz Ersun Yanal'ı ve Avcı'yı bu kulüpten büyük görüyorsunuz. Yine yanılmadım maalesef. Sizin bu şekilde düşüneceğinizi biliyordum.

TSemih61
07.12.2020, 22:35
Hugo ve edgar o puanı nasıl aldı ? Bir tane top geldi zaten ona da altı pasin içinde rakip vurdu.
İyi denilen Edgar ve Hugo takımın en kötüleriydi Baker ile birlikte.

nakzo
07.12.2020, 22:36
Mesala bu afobe denen arkadaş kadar ağır aksak vuruş tekniği zayıf forvet hatırlayan var mı bu takımda henrike bunun yanında maradona nerden buldunuz abi nerden ..

mmert
07.12.2020, 22:37

Allah belasını versin o Newton'un. Konyalı çomar. Kariyerine sövecem puştun.

fanatikdevri
07.12.2020, 22:37
Siz ne dediğinizin farkında değilsiniz. Trabzonspor Avcı'ya muhtaç değildir. Dediklerimi haklı çıkarıyorsunuz siz Ersun Yanal'ı ve Avcı'yı bu kulüpten büyük görüyorsunuz. Yine yanılmadım maalesef. Sizin bu şekilde düşüneceğinizi biliyordum.

Mecburiyet,zorunluluk,yoksa kimin umrunda Ersun veya Avcı,senin gibi takıntı yapmıyorum,takımı düşündüğüm için bu saatten sonra ancak Avcı toparlar,kadro çok kötü,iyi olsa hatta vasat olsa bizde iyi oyun bekleyelim ama sen anlatılanı anlıyor musun.

Halil Alemdar
07.12.2020, 22:38
Kadro kötü değil diyen arkadaşlar şu orta sahaya falan bi bakıyo mu? Takım sürekli geri pas yapıp duruyor delici bir orta sahan yok. Rakibe press yapacak bi orta sahan zaten yok. 10 metre öteye ayağa pas atacak teknikte orta sahan zaten yok. Rezil bi orta saha düzeni var. Parmak falan kendini star sanıyor. Maça hiç girmeyeceğim ama kadro kalitesi inanılmaz tilt ediyor beni. Fizik olarak hani güçlü kalas olursun tekniğin olmaz mücadele edersin tamam da fizik bile yok takımda. Bugün futbol değil de 11 e 11 kavga etsen 2-3 futbolcumuz belki kazanır. Marcone Burke falan filan alsaydık en azından dayak yemezdik. Baker diye bi orta saha almışsın adam ileri top atmaktan aciz.

TSemih61
07.12.2020, 22:38
Hocam yorumlarınızı takip ederim ama oynanmak istenen oyunu "hayatımda bu kadar kötü hoca zihniyeti görmedim" demek ayıptır. Yaptığınız doğru eleştiriler böyle at gözlüklü ve kütük ifadelerle anlamsızlaşıyor.

Eleştirdiğiniz Ahmet Ağaoğlu ahmaklığını bugün siz yapıyorsunuz. Defanstan ayağa topla çıkamadığımız da o gün doğruydu bugün yardırarak oynamadığımız da. Ancak siz de Ağaoğlu gibi at gözlüğü ve kas kafalılıkla bakıyorsunuz.

Oyunu değerlendirirken daha berrak bir zihinle, daha olumcul bir bakışla değerlendirin Allah aşkına. Eleştirdiğiniz Ahmet Ağaoğlu bağnazlığıyla değerlendirmeyin.
Önce laflarınıza dikkat edin siz safa yatıyorsunuz asıl. Görmek istemiyorsunuz ya da zekanız yetmiyor. Bence her ikisi de. Sizin kafanız o kadar boş ve güce tapan bir kişiliğiniz var ki şu maçta hocaya toz kondurmuyorsunuz ve Ersun Yanal kafasında gelişen bir takım masalı okuyorsunuz.

alptug_kd
07.12.2020, 22:39
Mesala bu afobe denen arkadaş kadar ağır aksak vuruş tekniği zayıf forvet hatırlayan var mı bu takımda henrike bunun yanında maradona nerden buldunuz abi nerden ..

Henrike kesin daha iyi de. Damdoy mu Afobe mi? Asıl soru bu olmalı. Bana Damdoy daha iyi gibi geliyor :D

tamuğ yamtar
07.12.2020, 22:39

Afobe’nin sakatlık muhabbetlerinden mi kaynaklanıyor bilmiyorum ama tepkileri çok yavaş.

TSemih61
07.12.2020, 22:40
Mecburiyet,zorunluluk,yoksa kimin umrunda Ersun veya Avcı,senin gibi takıntı yapmıyorum,takımı düşündüğüm için bu saatten sonra ancak Avcı toparlar,kadro çok kötü,iyi olsa hatta vasat olsa bizde iyi oyun bekleyelim ama sen anlatılanı anlıyor musun.
Asıl sen anlıyor musun? Bu takım bu futbolu oynayacak kadar çöp değil. Hoca dokunuşu şarttı takıma öyle bi dokundu ki takım futbol oynamayı unuttu. Ömür ve Ekuban olmasa gol atamayacağız. Bu takım böyle miydi? Yazdıklarımı okumadığın belli.

Size kalsa Nwakaeme çöp Ömür çöp Flavio çöp Parmak çöp Afobe çöp herkes çöp hoca da bu takıma katlanan yüce şahsiyet. Böyle bir mantık var mı?

Afobe ceza sahasında iyi bir isim hiç kanat organizasyonu gördük mü? Sen Afobe'ye uygun oyna bakalım ceza sahasın top at bakalım bu adam değerlendiriyor mu değerlendirmiyor mu? Serkan var Marlon var iyi ortacıların var ama orta yapmıyorsun. Hiç gördük mü bu tip farklılıklar.

Anca uzun vuruyor takım. Bütün maç uzun vurdu Sir Avcı müthiş taktik resmen bravo takım gelişiyor. :D

alptug_kd
07.12.2020, 22:40
Kadro kötü değil diyen arkadaşlar şu orta sahaya falan bi bakıyo mu? Takım sürekli geri pas yapıp duruyor delici bir orta sahan yok. Rakibe press yapacak bi orta sahan zaten yok. 10 metre öteye ayağa pas atacak teknikte orta sahan zaten yok. Rezil bi orta saha düzeni var. Parmak falan kendini star sanıyor. Maça hiç girmeyeceğim ama kadro kalitesi inanılmaz tilt ediyor beni. Fizik olarak hani güçlü kalas olursun tekniğin olmaz mücadele edersin tamam da fizik bile yok takımda. Bugün futbol değil de 11 e 11 kavga etsen 2-3 futbolcumuz belki kazanır. Marcone Burke falan filan alsaydık en azından dayak yemezdik.

Birkaç dakika önce aynısını yazdım. Sorun net orta saha. Ne fizik var, ne teknik var, ne oyun aklı var. Dediğin gibi kalas mücadele edecek orta saha tipi bile yok.

Halil Alemdar
07.12.2020, 22:41
Henrike kesin daha iyi de. Damdoy mu Afobe mi? Asıl soru bu olmalı. Bana Damdoy daha iyi gibi geliyor :D

Damdoy kesinlike reis. Top falan indiriyordu :D

Arda'
07.12.2020, 22:42
Ağaoğlu’na plaket falan verilsin geçen sezonki kadrodan bu kadroya düşmek her babayiğidin harcı değil, harbi büyük başarı istesen beceremezsin bunu.

mawro61
07.12.2020, 22:42
3.lig ayarında bir takımda hocayı hangi gerekçeyle eleştiriyorsunuz hayret.
Avcıyı savunmuyorum, aynı şeyleri newton zamaninda söylüyordum.
Bu takımın sorunu kesinlikle hoca değildir.
5 tane inşaat ustasını alıp basketbol maçına çıkmak ne kadar absürt ise , bu kadroyu süper ligte hoca oynatamiyor diye eleştirmek aynı şey bence.

mmert
07.12.2020, 22:43
Önce laflarınıza dikkat edin siz safa yatıyorsunuz asıl. Görmek istemiyorsunuz ya da zekanız yetmiyor. Bence her ikisi de. Sizin kafanız o kadar boş ve güce tapan bir kişiliğiniz var ki şu maçta hocaya toz kondurmuyorsunuz ve Ersun Yanal kafasında gelişen bir takım masalı okuyorsunuz.

Hocam siz de dışkısıyla dövüşen bir adamsınız :) Ersun ile ne alakası var. Algılarınızı kapatmışsınız. Ünal hocamı da çok severim, ona yapılanlara da tepki gösterdim. Ancak o zamanki kaliteli ayaklar Avcı'nın elinde olsa istediğini çok daha rahat alan bir takım olurduk.

fanatikdevri
07.12.2020, 22:43
Asıl sen anlıyor musun? Bu takım bu futbolu oynayacak kadar çöp değil. Hoca dokunuşu şarttı takıma öyle bi dokundu ki takım futbol oynamayı unuttu. Ömür ve Ekuban olmasa gol atamayacağız. Bu takım böyle miydi? Yazdıklarımı okumadığın belli.

Size kalsa Nwakaeme çöp Ömür çöp Flavio çöp Parmak çöp Afobe çöp herkes çöp hoca da bu takıma katlanan yüce şahsiyet. Böyle bir mantık var mı?

Afobe ceza sahasında iyi bir isim hiç kanat organizasyonu gördük mü? Sen Afobe'ye uygun oyna bakalım ceza sahasın top at bakalım bu adam değerlendiriyor mu değerlendirmiyor mu? Serkan var Marlon var iyi ortacıların var ama orta yapmıyorsun. Hiç gördük mü bu tip farklılıklar.

Anca uzun vuruyor takım. Bütün maç uzun vurdu Sir Avcı müthiş taktik resmen bravo takım gelişiyor. :D

Ya arkadaş bu takımın aldığı puan ortada,onun yarısını da Avcı iki maçta aldı,futbol oyunu bu kadar basit bir şey değil,bu işin bir matematiği ve onun da üzerinde bir kimyası var,senin kadron matematik olarak eksik,kimyası zaten yok.
Nasıl iyi oyun bekliyorsun,istersen takımda 11 tane süper yetenek olsun,bunların bir takım olması en az 3 ay.

nakzo
07.12.2020, 22:44
Sonra Avcı düşmanı oluyoruz. Oyunculara küçültmeye çalışan 100 ile gidecek kadroyu 50 ile götürmeye çalışan adamı niye destekleyeyim ben? Oyuncuları da kamuoyunun önüne atıyor böyle hocalar. Bu takıma doğru gömleği dikemiyor. Trabzonspor koltuğu ucuz değildir. Ne günlere kaldık ya.

Hüseyin Çimşir'in övüldüğü günler uzakta değildi. Sırf Ünal Karaman düşmanlığından dolayı Çimşir övdünüz o zaman dahi utanmadınız şimdi utanmanızı hiç beklemiyorum ama bari Ünal Hoca'nın adını bu kadroyu küme düşürürdü gibisinden alçaltıcı şekilde ağzınıza almayın.

Ünal Karaman her zaman şampiyon gibi oynatır çünkü Trabzonspor'un karakterini bilir. Allah belamızı veriyor şuan o yüzden bu şekilde rezil maçlar izliyoruz.

Şu rezil takımla ne oynayacaksın hemserim gözünde mı görmüyor bu aldın adamları ptt ligindeki takımlar dahi almıyor artık şimdi göndersen hiçbiri kendine takım dahi bulamaz kümede kalmaya oynayacaksın agaoglu takımı yaptığı transfer ile 10 gömlek küçültmüştür bunu düzeltmek için yapacağı transferlerle ise ekonomiyi tamamen batıracaktır tez zamanda gitmesi dileğiyle.

TSemih61
07.12.2020, 22:44
Hocam siz de dışkısıyla dövüşen bir adamsınız :) Ersun ile ne alakası var. Algılarınızı kapatmışsınız. Ünal hocamı da çok severim, ona yapılanlara da tepki gösterdim. Ancak o zamanki kaliteli ayaklar Avcı'nın elinde olsa istediğini çok daha rahat alan bir takım olurduk.
Hocam siz uzayda yaşıyordunuz herhalde. Bu bir zihniyet meselesidir bu tespiti yapmaktan bile acizsiniz o yüzden Ersun ile olayın alakasını anlamamışsınız. Tamam siz bu kategoriye girmiyor olabilirsiniz niye üstünüze alındınız o zaman bari nerede duracağınızı bilin. :)

TSemih61
07.12.2020, 22:46
Şu rezil takımla ne oynayacaksın hemserim gözünde mı görmüyor bu aldın adamları ptt ligindeki takımlar dahi almıyor artık şimdi göndersen hiçbiri kendine takım dahi bulamaz kümede kalmaya oynayacaksın agaoglu takımı yaptığı transfer ile 10 gömlek küçültmüştür bunu düzeltmek için yapacağı transferlerle ise ekonomiyi tamamen batıracaktır tez zamanda gitmesi dileğiyle.
Defanstan uzun top oynamamakla başlayabiliriz mesela. Takım 3 kişiyle hücum etmeye çalışıyor diğerleri enerjisini saklıyor ve geride takılıyor ne için? Beraberlik için. Bu zihniyet TS'yi ileriye götüremez. Bu kadro yerinde sayar bu şekilde. Takım aşağı yukarı aynı bir tek Sörloth'un eksikliğini hissediyoruz onu da Afobe odaklı bir oyun oynayarak telafi edebiliriz zor değil hocanın niyeti olduktan sonra.

Defanstan uzun oyna ama 2 kişi hariç geri kalan herkes geride takılsın bu şekilde yorulmazsın ve kaptırdığın toplar kalende kontra atak olarak dönmez. Bravo müthiş düşünce sayın Avcı hocam. :D

jairzinho
07.12.2020, 22:46
ömür ün merkeze çekilmesi aslında verim verdi,nasıl?

geçen hafta ömür merkezden dalarak faul kazandırdı ve gol geldi

bu hafta ömür gene merkezden asist yaptı

serkan asan o çalımları yemese gene 3 puan haneye yazılıyordu

vayayemenin yerine vakayemeden daha hızlı pas verebilen bir kanat bulmak gerekiyor,misal ekubanın pasında ömür yerine vakayeme topu alsaydı ekubana o hızlı asisti yaparmıydı?sanmıyorum,önce topu alacak sonra çalım yapacak vs

misal diabete de hızlı geldi ve ekubana çok iyi bir pas attı,

devre arası vakayeme yerine vakayeme yeteneklerinde hızlı düşünüp pas verebilen bir kanat açık oyuncusu almak gerekiyor an itibariyle

memozcan
07.12.2020, 22:47
Bu rezil ötesi oyuncu grubunu alırken ses çıkarmayan Trabzonsporun bütün camiası ve taraftarda bu işte bizati sorumludur fb ye alsana bu çöplüğü gs ye alsana bjk ye alsana seni orda başkan diye oturuyorlar mı bu kadar iş bilmezlik insanın aklı duruyor.

şu transfer başlığında diabete vitaminsizi için bile ne methiyeler düzülüyordu.. ey gidi..

Ozan Gözaçan
07.12.2020, 22:47
Bu baker a neden bukadar sallanıyor anlamış değilim onun yapöası gereknei Trabzonsporlu kontenjanından parmak yapmaya çalışıyor. Asıl vizim parmaktan kurtulmamız lazım 90 dakka sadece onu izledim bizim cezasının ortasında boş boş bekledi ger atak karşılamamızda. Begenmediğiniz baker sürekli bastı pas arası yapmaya çalıştı. Tamam yönetime sallayacak yerel basın kafasıyla übal hüseyin güzellemeleri yapacaksanız yapında. Yukarda Allah var azıcık Allah korkunuz olsunda insabların hakkını teslim edin. Kul hakkına girmeyin bari

Ozan Gözaçan
07.12.2020, 22:49
Yesiğimiz gol de parmağa yazar 2 kişinin oşduğu yere halı saha topçusu gibi koşarsan işte cezasahan da ekaik kalırsın. Oraya koşacağına içeri koşsa beşki bir işe yarardı vitaminsiz zekasız

CİVELEK.61
07.12.2020, 22:50
Abduş sakat değilse oynar mı?
Mecbur oynatacaksın.
Wakame sakat değilse oynar mı?
Mecbur oynatacaksın.
Şimdi Ekuban'da sakat değilse mecbur oynatacaksın.
Oyundan da alamazsın.
Kaliteli oyuncu alamazsın ekonomi ortada.
Altyapıdan oyuncuları parlatmak zorundasın.
Vesaire vesaire....
Hocanın bu kadar çok şeye mecbur edildiği bir ortamda başarılı olması zor.
Ben teknik direktör bu mecburiyetlerden sıyrilsın isterim.
Kafası rahat olsun isterim ama olamıyor.
Olamayacak.

erenslash
07.12.2020, 22:52
bu kadroyla bir puan almak başarı .hocayı tebrik ederim ki yönetimin saçma salak bıraktığı kadroya rağmen bizimle anlaşma sağladı.

elinde sosa ve novak olacaktı.göndermeyecektin.( istediği parayı vereceksin.) sadri şener iki yönetimini tebrik ederim.

novak ve sosayı elinde tuttuktan sonra üzerine kaliteli 1 ortasaha daha ,hugonun yanında bir kalite defans, çok kaliteli bir forvet ,abdullah hocaya bunları sunacaktın.

devre arası adam gibi topçular alın ve baştan kadro kurulmak zorunda.

jairzinho
07.12.2020, 22:53
Yesiğimiz gol de parmağa yazar 2 kişinin oşduğu yere halı saha topçusu gibi koşarsan işte cezasahan da ekaik kalırsın. Oraya koşacağına içeri koşsa beşki bir işe yarardı vitaminsiz zekasız

gol tamamen serkan asana yazar aga

defans yapmasını bilen bir bek o şekil rakibi karşılaşamaz,gradel serkan asanın belini kırıyordu,zeki çelik o çalımları yemez misal

zafer6161
07.12.2020, 22:54

Damdoy kesinlike reis. Top falan indiriyordu :D

Hocam onu bunu bırakında,su kadro bugünkü kadro karşısında barca osasuna gibi
Hakan Arıkan, Fatih Atik Salih DursunBosingwa, Aykut Demir, İshak Doğan, Medjani, Özer Hurmacı Musa Nizam, Soner Aydoğdu Zeki Yavru Sefa Yılmaz,

TSemih61
07.12.2020, 22:54
Avcı şu futbol anlayışıyla iyi ki sezonun başında gelmemiş takım 0 puanla ligin sonuna demir atardı.

Zannedilmesin ki Avcı ile 2 maçı onun sayesinde kazandık. Tamamen bireysel yeteneklerle bulduğumuz gollerle kazandık hiçbir katkısı yoktu. Erzurum'un golü haksız bir şekilde iptal edilmese bizi yeneceklerdi gaza gelip.

Ankaragücü'nü saymıyorum bile ampute takımı ligin en kötü takımı.

Bu takımlara savunma yaptık şaka gibi ya. Sonra da pozisyon vermedik deniyor. Ulan rakipte topa vurmayı bilen oyuncu yok nasıl gol atsınlar bize şaka mısınız siz bu nasıl Avcı'nın marifeti oluyor?

korkusuzmaraz
07.12.2020, 22:56
https://i.hizliresim.com/PM3E14.png
https://i.hizliresim.com/clqBGJ.png
Kadro kötü diyen tayfa bu kadro iyi kötü ilk 5 e oynar ve de sivasın bu günkü kadrodu bizden çok daha kötüydü. Bizde beğenilmeyip gönderilen stoper caner osmanpaşa sağ bek oynuyordu. Adamların hocası corona oldu. Solbekte uğur çiftçinin yedeği sivaslıların söve söbe bitiremedigi ziya erdal oynuyor. Diğer hakan, claudemir, ninga falan full yexek oyuncular. Bugün çoğu 2.lig seviyesindeki oyuncular olan takıma karşı puan kaybettik.

Millet maçtan önce orda burda bir an önce maçı oynayalım sivası bir daha kolay kolay bu kadar eksik yakalayamayız diyorlar. Maçtan sonra vay efendim kadro kötü. Oldu canım amatör lig takımıyla bile oynasak kadro kötü diye ağlıcaksınız. Böyle kadro kötü kadro kötü nereye kadar oldu anasını satıyım isterseniz kadro kötü diyip hiç maçlara da çıkmayalım.

Tekrar söylüyorum bugünkü sivasın kadrosu bizden çok daha berbattı. Adamlar kendi yarı sahalarından 2 pas yapıp çıkamıyorlardı. Ben böyle rezil bir rakip görmedim. Adamların sağbeki caner sadece ceza sahası çevresinde cakılı kalmasını biliyor ki adamın normal yeri stoper. As oyuncuları yatabare bizde çöp diye göndeildi. Haa bizde de kötüler vardı eyvallah ama rakiple mukayese edilemeyecek derecede idi bu handikaplar.

Avcı artık şu baker denen gamsızı oynatmasın. Adamda sıfır sorumluluk ve insiyatif alma var. Ne oraya buraya koşu yapar. Ne ara pası dener, neçalım atıyım topu süreyim der. Aldığı çoğu top yana ve geriye. Adam birde gayet rahat. Biliyor kiralık oyuncu olduğunu takıma sıfır aidiyet duygusuyla oynuyor. Maçta benim gözüme en net çarpan hoca yanlışlarından biri idi. Hadi adamla başladın çıkar veya yanına yardımcı olması için birini al oyuna. Bu da yok nereden tutsan elinde kallıyor.

TSemih61
07.12.2020, 22:56
Newton hocama ekip bile kurulmadı Avcı için ise kulüpte adam kalmadı herkes kovuldu. Adam eksik kadrolarla çalıştı bir kere tam kadro çalışamadı takımın kahrını çekti. Adalet bunun neresinde?
Biraz da sizin gibi yazalım. :D
korkusuzmaraz

Haklısın hocam sanki karşıda mençıstır city vardı da bizim kadro kötü deniyor şaka gibi ama argümanlar bu. Yine de ciddi cevap veriyoruz bir şeyler anlatıyoruz ama papağan gibi kadro kötü diyip duruyorlar.

Bir de rica etsem şu resimleri küçük koy hocam sayfayı mahvediyor. :D

sasort
07.12.2020, 22:57
bizimkiler bu nevton masallarına inandılar çok duyduk bu masalları

sene başı duyuyordum newton 4-3-3 oynatacak ona göre topçu alıyor vay be

biz bu hayallere ne zaman inandıksa sonu hüsran oldu

şu sakatlara para vereceği adam akıllı orta saha alaydık şimdi bu kadar vasat olmazdık

erenslash
07.12.2020, 22:58
anlayış avcının değil yönetimin eseridir. şenol hoca da bu kadroyla bir şey yapamaz. bizim ipimizi çeken yönetim uyan artık.yönetim zihniyeti değişmediği sürece babayı alırız.hoca gayet başarılı bir insan.bizde de başarılı olacak.ama bu yönetimle ve dar görüşlü taraftarla + bu saçma salak kadro yapısıyla zor.kadro ve transfer gerekli.kadromuz bok gibi ve zayıf.düzgün 5 futbolcu var 6 futbolcu çöp ve vasat.hal böyle olunca hocayla beraber 6 tane kaliteli topçumuz var :D.hoca 6 futbolcuyla oynuyor.istediği kadar taktik kassın 5-6 kişiyle kolay kolay maç kazanamassın.
Avcı şu futbol anlayışıyla iyi ki sezonun başında gelmemiş takım 0 puanla ligin sonuna demir atardı.

Zannedilmesin ki Avcı ile 2 maçı onun sayesinde kazandık. Tamamen bireysel yeteneklerle bulduğumuz gollerle kazandık hiçbir katkısı yoktu. Erzurum'un golü haksız bir şekilde iptal edilmese bizi yeneceklerdi gaza gelip.

Ankaragücü'nü saymıyorum bile ampute takımı ligin en kötü takımı.

Bu takımlara savunma yaptık şaka gibi ya. Sonra da pozisyon vermedik deniyor. Ulan rakipte topa vurmayı bilen oyuncu yok nasıl gol atsınlar bize şaka mısınız siz bu nasıl Avcı'nın marifeti oluyor?

samatyaboy
07.12.2020, 22:58
Zor gol atan, Avrupa yorgunu Sivasspor karşısında 1-0 öne geçmemize rağmen 1-1 bitirdik.Çok rahat kazanır diyordum maçtan önce beni de rezil ettiniz ya bir şey demiyorum

fanatikdevri
07.12.2020, 23:00
Newton hocama ekip bile kurulmadı Avcı için ise kulüpte adam kalmadı herkes kovuldu. Adam eksik kadrolarla çalıştı bir kere tam kadro çalışamadı takımın kahrını çekti. Adalet bunun neresinde?
korkusuzmaraz

Haklısın hocam sanki karşıda mençıstır city vardı da bizim kadro kötü deniyor şaka gibi ama argümanlar bu. Yine de ciddi cevap veriyoruz bir şeyler anlatıyoruz ama papağan gibi kadro kötü diyip duruyorlar.

Hala inatla saçma sapan yazıyorsun,bir amacın olsa keşke,bu kadro kurulurken ses çıkarmadı Newton,umrunda da değildi,ona bir Hocalık verilsin yeterdi.

Bak burada transfer başlığında yazdıklarım,kadro kurulurken bu kadro olmaz dedik,şimdi de olmaz,Avcı bireysel yeteneklerle 1 gol atıp,defansı sağlama alacak,gittiği yere kadar anla artık,boşa germe ortamı.

https://forum.bordomavi.net/search.php?searchid=160397

erenslash
07.12.2020, 23:01
unutmadan maçlara eksik başlıyoruz : yani rakibimiz dışında ağaoğlu ve yönetimimiz de bizim en büyük rakibimiz bu yüzden hocanın işi daha da zor.

ayrıca futbol yetenek oyunudur iyi bir hoca yetenekli oyuncuların potansiyalini en üst seviyeye çeker, ve onlardan faydalanır. ancak senin kadron kalaslardan oluşuyorsa kalası eğitemessin bir yere kadar.kapasitesi olmayan bir oyuncunun kapasitesini açamassın .

şöyle düşünün : herkes okuyamaz.zorlanır.futbol da böyle. ders çalışmak istemeyen öğrenci zaten en kral hocadan da bir şey öğrenemez.:)) o yüzden zekası olmayan futbolcular kadro yapını bozar. taktik de sökmez onlara.mesele bu zaten.

hoca 11 futbolcu yerine her maç 5-6 kişi eksik kadroyla maça çıkıyorsa ne yapabilir? :)) anlayan anladı...

carantinas
07.12.2020, 23:02
Valla ben en azından bir plan bir şeyler yapma çabası görüyorum. Oyun gelişecektir ama tabi oyucu kalitesi de ortada. Bakalım bir de böyle deneyelim çok atan değil ama az yiyen başaralı olur diye düşünenlerdenim ben de. Bu işin sihri bence az yemekte he istersen 106 gol at sezonda ama yine az yiyeceksin yediğimden fazlasını atarım demeyeceksin. Yukarılarda da yazdım bu maç için bence hocanın planı doğruydu fena da gitmiyorduk ama bir anlık hata golü görüverdik. Evet sıkıcı oynuyoruz kabul ediyorum ama o kısmı yetenekli ve doğru oyuncu transferleri ile çözebiliriz.

jairzinho
07.12.2020, 23:02
bu arada diabete nin harika asisti de güme gitti kaçan pozisyon ile,yani avcının oyuncu değişikliği sonuç vermişti,

avcı sezon başı gelseydi muhtemelen puan tablosunda ilk 3 sırada idik

haftalarca serkan asan oynatıldı aga ,akıl alır gibi değil,perera da yedekte idi,avcı gelir gelmez perera ile başladı,taa ki kırmızı kart görene kadar,

avcı nın hatası ise serkan yerine kamil ahmeti oynatmaması idi perera nın yokluğunda

ömürü merkeze çekmesi de doğru hamlelerden biri idi avcının,

maç içinde diabete değişikliği ekubanı forvete kaydırması da sonuç verdi ve net pozisyon yakalandı bu ikili ile

muhtemelen gelecek haftalarda diabete nin sağ açık ekubanın forvet oynadığı düzenleri göreceğiz,afobe nin fiziksel durumu hala düzelmiş değil

solda vakayeme sağda diabete forvet arkası ömür forvet ekuban dizilişi bekliyorum avcıdan

sasort
07.12.2020, 23:05
ps oynasak demişti ya kayseri maçını oynayayım

bir kere afobe 73 puan
semedo 80 puan haaa semedo 80 lik oynasa biz sorlot filan aramayız

diabate hızlı ama fizik sıfır oyuna almak istemiyorum

plaza dursun puan 66 ama ne de olsa ronaldo beğenmiş

haaa arkadaşlar ömür puanı 77 yusuf sarının puanı 73 ama bakınca ömür mü yusuf mu desen ps yusufu oynat diyor

kayseri kadrosu şöyle

4-1-4-1 oynuyoruz

......................uğurcan..................... .....
per...........edgar.........hugo...............mar lon

.....................parmak....................... ...........

ömür.........ekuban...........baker.........nwakam e

.......................janiny..................... .............

ikinci yarı ömürü alacam yusufu sokacam

nwakame çıkaracak diabate alacam

bakeri çıkarıp flaio alacam

son olarak djaniny çıkarıp plazayı alacam

ps sonuç ne olacak :)

avcıya ulaştıracam :)

Süleyman Baykan
07.12.2020, 23:06
Hiç maçı yorumlamıcam çok sıkıcı bir maçtı ofansta bu kadar etkisiz Trabzonspor izlememiştim tek iyi yön takım boyu kısa o nedenle rakip takım boşluk bulmakta zorlanıyor iyi alan savunması yapıyoruz lakin çok kötü yabancılarımız var bonservisi bizde olanları kiralamalı, kiralık olanları yollamalıyız şimdiden buna kafa yorsun yönetim.

Afobe kiralık anlaşması fesih
Marlon kiralık anlaşması fesih
Campi bonservisle yollanmalı
Diabate kiralanmalı (4 yıllık anlaşması var bonservisle satmak zor)
Plaza kiralık sözleşme fesih.

1 solbek
1 her iki kanatta oynabilen kanat oyuncusu
1 forvet
1 iki yönlü orta saha

bunlar şartoğlu şart.

Takımda kalan yabancılar;

Jao
Edgar
Hugo
Majid
Flavio
Trondsen
Baker
Ekuban
Nwakaeme
Semedo

TSemih61
07.12.2020, 23:08
Hala inatla saçma sapan yazıyorsun,bir amacın olsa keşke,bu kadro kurulurken ses çıkarmadı Newton,umrunda da değildi,ona bir Hocalık verilsin yeterdi.

Bak burada transfer başlığında yazdıklarım,kadro kurulurken bu kadro olmaz dedik,şimdi de olmaz,Avcı bireysel yeteneklerle 1 gol atıp,defansı sağlama alacak,gittiği yere kadar anla artık,boşa germe ortamı.

https://forum.bordomavi.net/search.php?searchid=160397
Hocam anlama kapasiteniz çok düşük maalesef. Asıl siz saçma sapan yazıyorsunuz.

Ben inadına bu karşılaştırmayı yapıyorum Newton'u seviyor veya destekliyor değilim zaten. :D Ha transfere sanki karışılmasına müsade edilecekti bu Ahmet'in nasıl kulüp yönettiğini biliyoruz. Senin yazdıklarını en baştan yazdık zaten Newton dünden razıydı kovulmak umrunda falan değildi.

Kadronun da geçen seneden tek eksiği Sörloth onu da 3 tane forvet alarak kapattın hocanın görevi bu adamlardan verim almak. Ne diye başta duruyorlar? Sanki Sivas uzay takımı adamların durumu ortada.

Başlarında hoca bile yok motivasyonsuz rezil takıma karşı sen rölantide oynayarak moral verdin.

Bunu hoca yaptı oyuncular değil hocanın taktiği buydu. Sivas'a maçı verdi.

TSemih61
07.12.2020, 23:10
İyi savunma yapıyoruz algısı da çöktü. Bir tane pozisyonu savunamadılar golü tekrar izleyin Serkan hata yaptı diyelim takımın geri kalanı ne yapıyor 3 haftadır bu mu çalışılıyor. Hugo ile Edgar muhteşem ikililer. Neyse ya yorum yapmıcam birileri maç içinde SS alıp Anlatsın Avcı süper müper diye burada bu hikayelere inanacak çok insan var. Masallarla uyutulmayı çok seviyor TS taraftarı.

Serdar A
07.12.2020, 23:11
Süper Lig’in 11. haftasında oynadığımız Sivsasspor karşılaşması sonrası Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

*Gelişen takım olduğumuzu söyleyen Teknik Direktörümüz Avcı, “Oyunun özellikle ilk 15 dakikasında bütün organizasyonları, pas açılarını doğru yaparak topa fazla sahip olarak oynadık. Sonrasında ilk yarı bitine kadar baskı yemediğimiz halde çok öne doğru direkt toplar attık. Ligin geçen sene büyük bölümünü lider getirmiş, fizik kalitesi yüksek, genişlikte oynayan, tamamen fizik kapasitesi yüksek bir takıma karşı oynadık.

*İlk yarı sonunda Ekuban'ın içeriyi kapatması ve bundan yakaladığımız geçişle içeriye 1-0 önde girdik. Savunma anlamında doğru durduk, topa sahip olmada bir bölümde çok iyi işler yaptık. Üretmede daha azdık. İkinci yarı 46. dakikada Abdülkadir Ömür ile belki ikinci golü bulabilirdik. 72. dakikada Ekuban ile de ikiyi bulabilirdik. O bölüme kadar da sahada son derece sağlıklı duran iyi hissettiren bir takım vardı. Klasik kenar ve yapılan ortada ilk vuruş kötü ardından top gol atan oyuncunun önünde kaldı. Belki bir hamle daha yapabilirdik, kazanabilirdik ama olmadı.

*Üç haftanın sonunda oyun olarak bugün beni son derece tatmin eden bir takım vardı. Bazen oyunlar istediğiniz gibi olmayabilir maç kazanırsın, bazen büyük bölümünde iyi olur kaybedersin. Gelişen takım var. Oyuncularımın yedikleri golden sonra moralleri bozuldu çünkü o duyguyla oynuyorlardı. Yaptıkları mücadeleden dolayı onları tebrik ediyorum. Yol uzun, bunlar olacak. Önemli olan oyunun felsefesini her seferinde daha iyi hale getirebilmek ve geliştirebilmektir. Sivasspor'a da başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

*Takım savunması adına yapılan organizasyonlar hücumu sekteye uğratıyor mu şeklindeki bir soruya ise Teknik Direktörümüz Avcı, "Bunların hepsini alfabe gibi düşünmeleri lazım. Çok tekrarlarla olan bir şey. Hücumda, dar alanda oynanan set oyunlarında problem çözen oyuncu gerekir. Bir inşaatın temelini atman için önce savunma yaparsın. Öteki türlü iki tarafını oynamadan hücum oynayacağım dersen Rus ruleti gibi olur, devamlı geçiş veren pozisyon veren oyunun nereye aksiyon aldığını bilemezsin. Onun için kağıt üzerinde de yapsan televizyon karşısına geçip Playstation’da da oynasan çabuk gelişen bir şey değildir. Belki uzun süre daha böyle devam edecek.

*Bence üç tarafından da bakmak lazım. Bilal, iyi performans gösterdi kazançtır. Diabete oyuna girdi doğru mesaj verdi. Orta sahamızın hepsi doğru performans gösterdi. Savunma doğru durdu. Bunlar bizim için kazançtı. Set ve topa hücum oyuncular çok tekrar ve problem çözen oyuncular gerektirir. Zamanla bunlar gelişecektir” şeklinde yanıt verdi.

https://www.trabzonspor.org.tr/tr/teknik-direktorumuz-abdullah-avcinin-aciklamalari-7-12-2020

TSemih61
07.12.2020, 23:13
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Serdar A (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=18438)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->

Vah vahhh fizik kalitesi yüksek bir takıma karşı oynadık diyor çocuk kandırıyor bu adam. Ulan rakibi zorlamadın ki fizik kapasitelerini görelim adamlar Avrupa maçında yürüyorlardı yürüyor. Bitiklerdi. Kimi kandırıyor bu hoca... Sen resmen Sivas'ın işine gelecek şekilde oynadın kendini hiç kasmadan 3 puanı alıp giderim diye düşündün. Hocasız ve moralsiz takıma cesaret verdin topla oynatarak pres yapmayarak.

Ayrıca Sivas'a fiziksel kapasite kazandıran Fatih, Mert Hakan, Emre Kılınç gibi oyunculardı. Kadroları çok değişti o eski kadroları yok ki fiziksel kapasiteleri olsun şaka gibi rakipten korktuk de bari.

Bu oyundan tatmin olan hocaya ise diyecek lafım yok. Umudum kalmadı kendisine karşı lig gittikçe zorlaşacak takımı rölantide oynatarak çöktürmeye çalışıyor.

korkusuzmaraz
07.12.2020, 23:15
korkusuzmaraz

Ya valla resim işinden çok anlamıyorum. Bi bakıyım. Aynen ilk 5-6 ya oynayan takım kadrosu ile küme düşmeye oynayan takım kadrozunu karşılaştırıyorlar. Kadro kötü diyenler birde maçı analiz etseler hoca şurada çok doğru yaptı, şurada mükemmel düşündü falan diyebilseler o da yok.

Newton konusuna katılmıyorum ama adam hepimizi ters köşe yaptı. Bütün maçlar bir yana son kasımpaşa maçında sanki bilerek maçı vermiş gibi tuhaf tuhaf oyuncu değişiklikleri yaptı. Bence avcı newtondan birazcık daha iyi. Ama sadece o kadarlık olumlu etkiedi var şu an için. Tabi ileride ne olur bilemem.

TSemih61
07.12.2020, 23:15
Bu hoca mahsus mu yapıyo bu şekilde maç sonu Trabzonsporlularla dalga geçemezsin. Sen küçük dandik bir Anadolu takımısın sana bu futbol fazla bile demeye getiriyor. Şaka yapmıyorum bilinçaltı bu hocanın. Takımı küçük görüyor. Yazık valla.

TSemih61
07.12.2020, 23:19
Ünal Karaman'ın hakkını yiyen Trabzonsporlulara ilahi tokat gerçekten. Hocalara bak; Çimşir, Newton ve Avcı. Oynanan oyuna maç sonu yapılan açıklamaya bak. Gelişen takım masalları olmaması gereken beraberlikten bile olumlu şeyler çıkartmaya çalışmak. Bilal'in performansı memnun ediyormuş hocayı yazık valla sinirlendiriyor beni bu tip açıklamalar.

Kaybedilen 2 puanı konuşmak yerine neler konuşuyor bu skor normalmiş gibi maç sonu açıklamalar yapıyor. Saf yerine koyma bizi hoca.

Not: Bu sefer de Ünal Hoca'ya ben konuyu getireyim dedim son mesaj olarak. :)

Serdar A
07.12.2020, 23:19
Hafta içi maçını izlemedim ama Sivas sahada hiç de bitik bir görüntü vermedi aksine bizim takımın zaaflarına iyi hazırlanmış orta sahada sert basan, alan kapatan ve ısrarla kenarlardan hücum etmeye çalışan bir görüntü verdi. Takımla ilgili elbette çözülmesi gereken pek çok sorun var ancak son haftalara göre gelişen bir oyun mantalitesi olduğu da görülüyor. Kötüyü görmek kadar, iyiyi yahut iyiye gideni görmek de önemli.

alptug_kd
07.12.2020, 23:20
Hocam onu bunu bırakında,su kadro bugünkü kadro karşısında barca osasuna gibi
Hakan Arıkan, Fatih Atik Salih DursunBosingwa, Aykut Demir, İshak Doğan, Medjani, Özer Hurmacı Musa Nizam, Soner Aydoğdu Zeki Yavru Sefa Yılmaz,

Tamam tamam daha fazla isim sayma zaten moralimiz bozuk :D

ÖmürKaradeniz61
07.12.2020, 23:22
Maçın özeti şu şekilde,geçen seneki Trabzonspor olsaydi bu maç bugün 3-1,4-1 felan biterdi. Ortasahada oyunu yönlendirecek ve bitirici forvet eksikliği korkunç düzeylere gelmiştir acilen çözülmesi gerekmektedir.

zafer6161
07.12.2020, 23:26
Tamam tamam daha fazla isim sayma zaten moralimiz bozuk :D

Afobe'mi
Sefa'mi��

Serdar A
07.12.2020, 23:28
En azından, hocanın beyanları ve ortaya koymak istediği futbol ile takımın gelecek adına artık rus ruletini bir kenara bırakacağını, savunmada daha sağlam durup hücumda ise bireysel yetenekler üzerinden değil daha kollektif, set oyunlarıyla skoru alma anlayışında olacağını anlıyoruz. Buna ulaşmak için yetenek eksiklerimiz varsa zamanla giderilir ama daha önemlisi; tekrar ile, daha fazla oynayarak bu anlayışın yerleşmesi ve futbolcu ekibince ezberlenmesi-içselleştirilmesi gerekecek. Örneğin bu gün skoru aldıktan sonra eski alışkanlığımız olan savunmadan yine direk toplarla çıkmaya çalıştık, hoca da bu sorunun altını çiziyor. Bunların teker teker değişmesi lazım.

Ocak ayına kadar bu dönüşümü sağlayabilirsek, kadrodaki yapısal problemler üzerine(6 numara olmayışı ya da forvet arkası eksikliği gibi transfer başlığında konuşulan bir dizi mühendislik hatası...) ve rekabet edemeyen oyuncularla ilgili bazı tedbirler, değişimler gerçekleştirerek kayıp geçen bir sezonu gelecek yıl adına kazanca dönüşürebiliriz.

Henüz 3 maçtan hocayı asmayalım. Aynı şeyi, transfer dönemi açılana değin takım için de söylüyorum. Şu an bir müdahale imkanı yoksa, durumu daha da zorlaştırmaktan kaçınmak lazım.

TSemih61
07.12.2020, 23:36
Gördüğüm en komik puan vermeydi ya :dddddddd Hakikaten maçın üzerinden zaman geçtikçe yavaş yavaş idrak ediyorum savunma yapabilecek oyuncularımız olmasına rağmen, rakibin bastıracak sana golü atacak gücü olmamasına rağmen maçı verdik hahahahahah. :D

Şunu izah edemezsin ya herkes kafasını kuma gömmüş görmemezlikten geliyor. :D

Ama ama ama ama kadromuz kötü ama ama ama başkan nasıl kadro kurdun off Avcı hocam ne yapsın ki ama ama Serkan ne yaptın ama ama gelişiyoruz savunma yapıyoruz ama ama ama... :D

Tamam çok haklısınız diyelim kadro rezil çöp ulan bu nasıl maç vermek. :D :D Bunun kadroyla alakası ne? Yedekte Kamil ve Flavio var at sahaya savunma yap. Gördüğüm en kötü hoca performansı belki Ersun ile verdiğimiz Alanya maçı yanına yaklaşabilir o kadar.

Onur Akyüz
07.12.2020, 23:40
Serkan bu sene çok gol yedirdi bize sürekli çalım yiyor. Çaylak olduğu için kaşar futbolcular bunu yatırıp kaldıryor maalesef.

Bugün de savunmada neredeyse hata yapmadık ama bir hatayla golü yedik.

Eku golü yapsa işi bitiriyorduk ama olmadı. Bu takım kapasitesince bir puan almış oldu, 3 alsaydık ciddi bir başarı olacaktı. Oynanan futbolu beğendim, sahada bir plan dahilinde hareket eden takımı görebiliyorsunuz ama 2-3 tane yetersiz futbolcu yüzünden sonuca ulaşamıyorsunuz.

Ağaoğlu bu eseriyle gurur duysun!

redbul
07.12.2020, 23:40
Ünal Karaman'ın hakkını yiyen Trabzonsporlulara ilahi tokat gerçekten. Hocalara bak; Çimşir, Newton ve Avcı. Oynanan oyuna maç sonu yapılan açıklamaya bak. Gelişen takım masalları olmaması gereken beraberlikten bile olumlu şeyler çıkartmaya çalışmak. Bilal'in performansı memnun ediyormuş hocayı yazık valla sinirlendiriyor beni bu tip açıklamalar.

Kaybedilen 2 puanı konuşmak yerine neler konuşuyor bu skor normalmiş gibi maç sonu açıklamalar yapıyor. Saf yerine koyma bizi hoca.

senin ünal şuan hangi takımı çalıştırıyor bir onu anlat bana buralarda yerden yere vurulan hüseyin cimşir bile takım buldu ünal nerde bana bir anlat .

Anıl C
07.12.2020, 23:41
ekuban ortasahadan top taşıyıp kendisi koşarken afobe sabit duruyor defansın arasında. benim lafım onaydı. tek bir tehlikeli pozisyonu yok.

Özür dilerim kardeşim senin gibi değerli bir taraftara karşı bu çöpü savunduğum için.

serdaracıl
07.12.2020, 23:44

Ünal karamanın hakkını her hafta farklı hoca isteyen, 1 hocaya 3 haftadan fazla tahammülü olmayan tipler yedi. Ayrıca trabzonsporda herkes hakkını fazlasıyla aldı

TSemih61
07.12.2020, 23:45
senin ünal şuan hangi takımı çalıştırıyor bir onu anlat bana buralarda yerden yere vurulan hüseyin cimşir bile takım buldu ünal nerde bana bir anlat .
Ünal Hocam Trabzonspor'u yeniden büyük takım yapmanın verdiği gönül rahatlığıyla ailesiyle beraber vakit geçiriyordur. Bir yandan da inşa ettiği Trabzonspor'un Çimşir, Newton ve Avcı eliyle mahvoluşuna üzülüyordur bir nebze. Başka sorunuz?
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->

@serdaracıl (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=23775)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->

Evet hala pişkin pişkin arkasından kötü söz söylemeye cesaret ediyorlar hayret doğrusu.

redbul
07.12.2020, 23:49
Ünal Hocam Trabzonspor'u yeniden büyük takım yapmanın verdiği gönül rahatlığıyla ailesiyle beraber vakit geçiriyordur. Bir yandan da inşa ettiği Trabzonspor'un Çimşir, Newton ve Avcı eliyle mahvoluşuna üzülüyordur bir nebze. Başka sorunuz?

@serdaracıl (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=23775)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->

Evet hala pişkin pişkin arkasından kötü söz söylemeye cesaret ediyorlar hayret doğrusu.

müdür sen trabzonspor taraftarı değilsin sen git ünal birliği veya yeni ünal spor oda olmadı ünal unıted takımlarını felan tut artık bu iş sende fobi olmuş şuan bu takımda jürgen klopp da olsa sen gene ünal karaman derdin sonuçta sana göre dünyanın en büyük hocası ayrıca emin ol ünal karaman nın babası senin kadar savunmuyordur oğlunu.

Sefa Murat Dokuz
07.12.2020, 23:50
Benim takıldığım şey şu
76. Dk da 1-1 oluyor
Trabzonspor 3 dk uzatma dahil 17 dk kalan sürede ne rakibe yükleniyor, ne de pozisyon veya pozisyona yakın bişey bulabiliyor.

naimbektas6161
07.12.2020, 23:54
Benim takıldığım şey şu
76. Dk da 1-1 oluyor
Trabzonspor 3 dk uzatma dahil 17 dk kalan sürede ne rakibe yükleniyor, ne de pozisyon veya pozisyona yakın bişey bulabiliyor.

Gücünün olmamasının bir sonucudur bu. Kiminle atak yapacaksın kiminle gol atacaksın. Maalesef kadroda sıkıntılarımız var.
3 transferle ligi domine edecekken düştüğümüz hallere bak.

TSemih61
07.12.2020, 23:55
https://twitter.com/buzzspor/status/1336051070204846081

Hahahahahhahahahah

76. dakikada Trabzonspor'un golü yemesinden sonra sinirlenen Ahmet Ağaoğlu, aynı dakikada Akyazı Şenol Güneş Stadı'nı terk etti. (Karadeniz Gazetesi)

Avcı'dan gram memnunsa futbolun f'sinden anlamıyorum. Sahaya girip dövmek bile istiyordur. :D Çünkü Avcı hem futbolcuları hem de yönetimi aşağılıyor kadroyu küçülterek oyunculara güvenmeyerek. Herkes biliyor ki bu kadro bu futbolu oynayacak kadar çöp değil. Avcı egoistlik yapıyor her zamanki gibi. Beşiktaş'ta da oyunculara suç bulmuştu ama Sergen toparlamıştı o kadroyu sonradan gelip. Vahh Ahmet Ağaoğlu vahhh....

TSemih61
07.12.2020, 23:57
Gücünün olmamasının bir sonucudur bu. Kiminle atak yapacaksın kiminle gol atacaksın. Maalesef kadroda sıkıntılarımız var.
3 transferle ligi domine edecekken düştüğümüz hallere bak.
Alakası yok. Bu eskisi için geçerliydi eskiden maçları çevirecek kadromuz yoktu ama şuan var. Kadroda hiçbir suç yok. Hocanın oyun stili oyuncuların beynini uyuşturuyor.

1-0'a yatarsan ve topu güçsüz rakibine bırakıp cesaretlendirirsen her an golü yeme tehliken var. Sürekli taktiğe bağlılık isteyen ve saçma sapan şeyler direktif eden bir hoca yüzünden farklı bir durumla karşılaştıklarında nutku tutuluyor oyuncuların ve reaksiyon veremiyor.

Maç hazırlığının rezaletliğine işarettir bu.

TSemih61
07.12.2020, 23:59
Sivasspor Antrenörü Bülent Albayrak: "Yorgunluk, eksikler, sakatlarımız vardı. Trabzonspor maçında çok iyi oynadığımızı düşünüyorum, özellikle ikinci yarı yarıda."

Adam bile beklemiyormuş bu kadar iyi oynayacaklarını. Ee Avcı'nın taktiksel zekası bir başka. Adamı böyle şah mat ederler. :D

kaçarava
08.12.2020, 00:02
Abdulkadir Parmak: 0 top çalma, 0 top kazanma

Baker: 0 top çalma, 0 top kazanma

Abdülkadir Ömür: 0 top çalma, 0 top kazanma.

serdaracıl
08.12.2020, 00:05
Abdulkadir Parmak: 0 top çalma, 0 top kazanma

Baker: 0 top çalma, 0 top kazanma

Abdülkadir Ömür: 0 top çalma, 0 top kazanma.

Olacak şey değil

Mehmet Fatih Yavuz
08.12.2020, 00:06
Arkadaş kendisine takım dahi bulamayan bir hocayı, mazimizde anmamıza müsade etmeden nefret ettirmek için yeminli adamlar. :)

Evet kendisi muhteşem bir hocadır... Mühtiştir. Bunu keşfedecek eninde sonunda futbol dünyası. Bekliyoruz umutla...

Bugün rakip toplasan 3-4 kere şut çekebildi kaleye. Takım savunmasında çok büyük gedik falan vermedik. Hücum aksiyonu için oyuncu kalitesi eksik. O da tamamlanır. Eldekiler de form tutabilir zamanla.
Lakin kondüsyoner anlamında da bu takımın 2 senedir zayıf olduğu çok açıktı, bak hoca dediğin buna dair bir ekibe de sahiptir, bu da zamanla tamamlanacaktır.

Neyse, Ünal KAraman vazifesini ifa etti.
FAzlası için kendi kalitesi bir kenara kalsın, teknik ekip kalitesinin yetme ihtimali dahi yoktu.

yatmaztara
08.12.2020, 00:08
Yazık arkadaş Flavio'nun bile gelmeden en az 3 tane maçının 90 dakikasını izleyen gençlere bu yapılırmı? Başkan geldiğinden beri bir çok yanlışı doğrusuna geldi. ''Ulan ne yapsak oluyor'' deyip işin ucunu son 4 ayda fazla kaçırdı. Sadece Novak'ın boşluğunu e sınıfı solbek ile kapatırım düşüncesi bile bu zehirlenmeyi açıklıyor.

serdaracıl
08.12.2020, 00:10
https://twitter.com/buzzspor/status/1336051070204846081

Hahahahahhahahahah

76. dakikada Trabzonspor'un golü yemesinden sonra sinirlenen Ahmet Ağaoğlu, aynı dakikada Akyazı Şenol Güneş Stadı'nı terk etti. (Karadeniz Gazetesi)

Avcı'dan gram memnunsa futbolun f'sinden anlamıyorum. Sahaya girip dövmek bile istiyordur. :D Çünkü Avcı hem futbolcuları hem de yönetimi aşağılıyor kadroyu küçülterek oyunculara güvenmeyerek. Herkes biliyor ki bu kadro bu futbolu oynayacak kadar çöp değil. Avcı egoistlik yapıyor her zamanki gibi. Beşiktaş'ta da oyunculara suç bulmuştu ama Sergen toparlamıştı o kadroyu sonradan gelip. Vahh Ahmet Ağaoğlu vahhh....

Aynı yorumlar ünal hocaya da yapılıyordu. Başkan gaza geldi, bu futbol yakışmıyor falan. Ünal hoca gönderildi. Başkana tavsiyen taraftarın gazına gelmesin. Trabzonsporun en büyük sorunu düşük IQ’lu leş insanlar. Onlara kalsa her hafta farklı hocayla çıkalım. Her puan kaybında hoca değiştirelim

iyattara
08.12.2020, 00:14
Takim savunma yapmayı öğreniyor. Tek artımiz bu. Bu arti bazen 3 yazar bazen 1. Hücuma çıkışlar çok eksik. Böyle olunca tas çatlasa 1 bilemedin 2 atabilirsin. Maç kazanmak için hiç hata yapmadan maci bitirmen gerekiyor. Bugün o hata maçın başından beri kendinen 3 gömlek kaliteli adamı tutmak için elinden geleni yapan serkandan geldi. Kaleyi bulan bir sutlari ivardi gol oldu. Bu oyunun dezavantajı da bu. İleride yetenekli adam yok. 2.yi atacak attıracak birileri olsa o organizasyon sağlansa maçı kopartabilirsin. Su kadro ile çok mümkün değil. Devre arasına kadar bu şekilde devam.

Bir iki konuyu merak ediyorum. İlki taraftar olsaydı bu sıkıcı oyuna nasıl tepki verirdi, oyu şeklimiz değişir miydi, kıpırdanir miydi?!

Diğeri ise avcinin geriye düşünce oynatacağı oyun nasil olacak? Ne kadar risk alacak?

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yatmaztara
08.12.2020, 00:17
Serkan Asan'a arkasında kalan adama kafasını çevirerek bakmasını söyleyen hocalarına selamlarımı iletiyorum. Dönüş yanlış

sasort
08.12.2020, 00:27
ps oynasak demişti ya kayseri maçını oynayayım

bir kere afobe 73 puan
semedo 80 puan haaa semedo 80 lik oynasa biz sorlot filan aramayız

diabate hızlı ama fizik sıfır oyuna almak istemiyorum

plaza dursun puan 66 ama ne de olsa ronaldo beğenmiş

haaa arkadaşlar ömür puanı 77 yusuf sarının puanı 73 ama bakınca ömür mü yusuf mu desen ps yusufu oynat diyor

kayseri kadrosu şöyle

4-1-4-1 oynuyoruz

.....................parmak....................... ...........

ömür.........ekuban...........baker.........nwakam e

ikinci yarı ömürü alacam yusufu sokacam

nwakame çıkaracak diabate alacam

bakeri çıkarıp flaio alacam

son olarak djaniny çıkarıp plazayı alacam

ps sonuç ne olacak :)

avcıya ulaştıracam :)

.....................parmak.........baker......... ..........................

ömür................ekuban........................ nwakame

yorulan Nwakame yerine ekubanı aldım solda koşturdum

nwakame yerine forvet arkası plazayı aldım

afebeyi ALAMADIM oyuna

ömür yerine yusuf sarı

ikinci yarı baker yerine flavio

3-0

aldım

goller

1 ekuban

2 tane plaza attı

:)

OMERYILMAZ_TS
08.12.2020, 00:36
Olumlu taraf: takim savunmayi öğreniyor az gol yiyor bu anlamda ozguven geliyor pas yapiyor oyuna hakim oluyor tempo dusurebiliyor
Olumsuz taraf: kondisyon eksik ikinci yari herkes yuruyor bu yuzden 2. Golu bulup maci koparamiyoruz hoca neden gec oyuncu degistiriyor biliyor musunuz cunku yedeklere guvenemiyor harbiden yedekler cok zayif devre arasina kadar 1-0 olsun bizim olsun diyeceğiz bazen boyle 1-1 bitecek yada 1-0 kaybedecegiz ama sabir lazim bu kadro ile morinho gelse birsey olmaz devre arasi avci kimi istiyorsa birakin alsin...

cyberentalpi
08.12.2020, 00:38
Kardeşim takımda ekuban harici forvet bile yok. Baker iyi. Ama hani Ts nin oyuncusu iyiden fazla olmalı.
Novak ın yeri dolmuş değil.
Avcında biliyor hucum gücümüzü o da önce defansı toplayayım 1-0 1-0 olmassa 1-1 bitiririm kafasında
Aslında defans az daha iyi olsa olacak.

Kolay yenilmeyiz ama öyle maçı alıpta götürmemiz zor.
Skor dezavantjında zaten zor geri dönmemiz.

Yektaa
08.12.2020, 00:51
Abdullah avcı transferinin tek kazananı Beşiktaş oldu . Adamlar maaş yükünden kurtuldu . Böyle futbol Trabzon da olmaz . Allahtan seyircisiz maçlar

korkusuzmaraz
08.12.2020, 01:04
Rakip avrupa maçından döndü yorgundu ve çok eksigi vardı. Ayrıca hocaları bile corona idi. Bu maçta rakibe az pozisyon verdik diye bir güzelleme olmaz. Bu maç kazanılsa dahi ölçü bile olmazdı. Kondisyon deniyor da son maçımızı 10 gün önce oynadık. Rakipse 3 gun önce. Ortada ben bahane üretecek birşey göremiyorum.

Kadro kalitesini tartışmak istemiyorum. Tamam rezil durumdayız ama sivas daha da berbat durumda idi. Şey gibi lig t incisi ile sonuncusunun karşılaşması gibi bir maçtı. Neyse hayirlısı bakalım. Birde ekşi sözlük linki paylaşınca arada laf diyenler oluyor ama dışardan tarafsız yorum okuma fırsatımız da sadece orada oluyor. Tabi birde gs sözlük de var da bu tur rakip takım taraftar sitelerinin linkini paylaşmak yasakmiş burada. Ama şu bir gerçek bazılarınızın düşündüğü gibi hocanın yanlış yaptığı birşey yok düşüncesi bana göre kesinlikle yanlış

https://eksisozluk.com/7-aralik-2020-trabzonspor-sivasspor-maci--6753573?p=3

https://eksisozluk.com/abdullah-avci--1268510?p=689

memmedaga
08.12.2020, 01:10

Ünal hoca bana görede belli bir standardı yakalamıştı da, işin ucuna Avcıyı ekledınmi zırva oluyor kardeşim ,denge tutturmak lazım

memmedaga
08.12.2020, 01:13
Avcının oyununu beğenmeyebilirsiniz ama bir kez daha anlıyoruz ki bu taraftarın ekseriyeti futboldan bi halt anlamıyor

cehalet hamaset dolu yorumlar..

bu kadro ile hayal ettiğin baskıcı oyunu asla oynayamazsın vesselam

transferler(hugo) dışında vasat...

çamur atmak- yerden yere vurmak- hiçbirşeyi beğenmemek- realiteleri görememek

ekseriyetin derin cehaleti vesselam..

memmedaga
08.12.2020, 01:27
Aynı yorumlar ünal hocaya da yapılıyordu. Başkan gaza geldi, bu futbol yakışmıyor falan. Ünal hoca gönderildi. Başkana tavsiyen taraftarın gazına gelmesin. Trabzonsporun en büyük sorunu düşük IQ’lu leş insanlar. Onlara kalsa her hafta farklı hocayla çıkalım. Her puan kaybında hoca değiştirelim

başkan hala yaptığı transferlerin vasat olduğunu algılayamadı esas sorun bu bence

Sefa Alış
08.12.2020, 01:29
2 pasla kaleye giden takımı özledim. şimdi orta sahada al-ver, geri dön tekrar al-ver. pas var da sonuca ulaşmayan boş paslar. yazık kadro nerelerden nereye geldi. maçlarından gram zevk alınmayan, izlerken uyku bastıran takım olduk.

bilgehan83
08.12.2020, 01:36
[QUOTE=Ozan Gözaçan;1921397918]Bu baker a neden bukadar sallanıyor anlamış değilim onun yapöası gereknei Trabzonsporlu kontenjanından parmak yapmaya çalışıyor. Asıl vizim parmaktan kurtulmamız lazım 90 dakka sadece onu izledim bizim cezasının ortasında boş boş bekledi ger atak karşılamamızda. Begenmediğiniz baker sürekli bastı pas arası yapmaya çalıştı. Tamam yönetime sallayacak yerel basın kafasıyla übal hüseyin güzellemeleri yapacaksanız yapında. Yukarda Allah var azıcık Allah korkunuz olsunda insabların hakkını teslim edin. Kul hakkına girmeyin bari[/QUOTE

parmağı ve Afobeyi oynatmamak için, yine Serkan’ı sağ bekte oynatmamak için hoca olmaya gerek yok.. öncelikle serkan sağ açık oyuncusu ya orda oynar ya da orta sahada şu çocuğu düzgün yerde oynatsalar parmaktan kurtuluruz zaten.. parmak sahada yürüyor cidden çok komik adam bizim orta sahamızda yürüyen bir adam var ne top çalar ne adama basar ne hızlı çıkıp arkadaşını pozisyona sokar hiçbiri yok yetmişlik dedeler gibi bir o yana bir bu yana gidiyor enine top oynuyor bu adam nasıl bizim on bir oyuncumuz çıldıracağım.. baker ona bakınca en azından ayağı iyi pas atıyor ama sürekli geriyi düşününce o da beni çıldırtıyor Afobe ise inanın TFF birinci ligde bile oynayacak bir forvet değil bu kadar güçsüz kazma yeteneksiz adam zor bulunur bu adam yerine taş koysam daha iyi iş Yapar. Berbat ötesi.. lütfen artık şu çocukları oynatın Kerem, taha, hakan, farukcan ne kadar genç varsa dene avcı yoksa seni yiyecek bu vitaminsiz tayfa

Soner Albayrak
08.12.2020, 02:55
Kalitesi yeterli olmadığı için futbol takımlarında genelde idare edilecek 1-2 oyuncu olur kadroda.

Bizim takımın tamamına yakını o idare edilecek oyunculardan oluşuyor.

Bu kadar vasat ve uyumsuz adamı bir araya getirmek de bir iş. Helal olsun.

smart
08.12.2020, 05:31
Nwakaeme'yi Avcı mı sakatladı, Pereira'ya Avcı mı kırmızı verdi :)

nbay
08.12.2020, 08:22
Dün maçın son bölümlerinde takımın fiziksel durumundaki zayıflık öne çıktı . Özellikle ilk yarıda topa hakim olan bir takım 3 günde bir maç yapan uzun seyahatler geçiren rakibi karşısında son dakikalarda ezildi resmen . Newton resmen yatırmış takımı başka bir açıklaması yok .
Ama olumlu tarafından bakacak olursak da ,eskiden bu zayıflık maç boyunca kendini gösterirdi . Avcının gelişiyle bir gelişme olduğu görülüyor .

Tatar Kemal
08.12.2020, 09:05
Geçen sezona bakıp da bu sezon beklentiyi yüksek tutmak çok yanlış. Geçen sezon atan ve tutanımız iyiydi ve eskaza ligi ikinci bitirdik. Bu sezonki takımın kalitesi çok düşük. Orta sıralara bile oynayamayacak kadar düşük. Bu takımla Sivasspor gibi bir takıma karşı alınan 1-1'lik bir skor iyi bir sonuç aslında. Herkes Ankaragücü ve Erzurumspor maçlarına bakarak aldanıyor. Bu iki takım ligin en zayıf iki takımı ki bu iki takıma bile kazara 1-0'lık skorlarla galip geldik. Abdullah Avcı ve Başkanın şu aşamada yapabileceği bir şey yok. Avcı ve Ağaoğlu'nun yapabilecekleri tek şey, devre arasında takımın kalitesini yükseltecek takviyeler yapmak. Bu sebeple Avcı ve Ağaoğlu yıpratılmamalı. Filikayla okyanusa açılıp da amerikaya ulaşma hayalleri kurmanın anlamı yok. Bu takımın ederi bu. Bir iki maç kazanır 3-5 maç kaybeder. Devre arasına kadar bu şekilde idare edilecek.

gs, fb, bjk gaza basmış gidiyor. Bu sezon, bu üç takımın sezonu. Trabzonspor zirveye oynadığı her senenin sonrasında 3-4 yıllık çöküntü yaşar. Geçen sene zirveye oynadık, kaybettik toparlanmamız en az 3-4 seneyi bulacaktır. Büyük beklentiler içine girip hüsrana uğramamayı tavsiye ederim.

Murat Keçeci
08.12.2020, 09:26
Puan kaybi üzücü oldu ama oyun olarak daha iyiye gidiş var.Takim savunmamız ve duran top savunmamız yine başarılı oldu taa ki ekubanin kaçırdığı gole kadar sonrasında futbolun yazılı olmayan kuralı atamayana atarlar kuralı devreye girdi ve o kaçan golün etkisinde kalmış olacak ki serkan asan anlık bir konsantrasyon kaybı yaşadı ve bedelini de iki puan kaybı olarak ödedik.

Oynadığımız rakibin deplasman karnesi de iyi bir ekipmis.Dış saha puan durumunda üst sıralarda olduğunu farkettim.Kazanmaya yakın olan taraf bizdik ilk gol çok güzel dakika da gelmişti.Yıne ikinci gol fırsatı da çok güzel dakika da yakaladık ama skora yansitamadik.Her maçı da 1-0 bitirmek mümkün değil dolayısıyla eline fırsat gecti mi 2.yi atacaksın.

Olumlu şeylerden bahsedersek oyuncular birbirini tanıdıkça beraber oynama alışkanlığı arttıkça daha iyi savunma yapmaya başladılar.Yedigimiz gol bize Abdullah avcıdan önceki dönemleri hatırlatan bir gol olsa da 270 dakika sonunda yapılan tek ciddi hata olması sevindirici.Moralimizi yüksek tutarak gelişmeye devam etmeliyiz.Bu sezon büyük hedefler koyacak durumda değiliz ama kendi çapımızda gelişmeye devam etmeliyiz.Oyun kalitesi arttıkça oyuncularda gelişecektir.

Olumsuz şeylerden bahsedersek işin defans yönünde verdigimiz umudun henüz çeyreğini bile hücum konusunda vermiş değiliz.Bu durumdaki ana etken hücumdaki bazı oyuncuların silik görüntüsü.Abdullah avcı takım savunması konusunda iyi iş çıkartıyor.ornegin bu takımın hücum hattında fatih gokdeniz gibi iki oyuncu olsaydı üst üstte 9-10 maçlık galibiyet serisi bile yapabilirdik ama şuan hücum hattımız çok etkisiz hele ki takim savunmasina öncelik vermiş orta saha merkezden ve kanatlardan net destek alamayan bir takımin santraforu sinekten yağ cikarmak zorunda eğer santraforunuz oyunun içine hiç giremiyorsa hücum konusundaki bu verimsizlik doğal.Örneğin bu oyun anlayışı ile geçen yıl daha çok puan toplayabilirdik.Sörloth kendi becerisiyle golleri atar diğer oyuncularda takım savunmasını iyi yaparak maçları kazanırdık ama şuan hücum bölgesinde elimizde o seviyede oyuncu yok.

UĞUR DURTAŞ
08.12.2020, 09:41
ahsedeceklerim.

atiba
parmak
baker
bilal
afobe
ömür
ve
avcı hoca.

**

ben şahsen parmak ve baker adına utanıyorum.
inşallah onlarda atibayı izlerken utanıyorlardır.

parmak ve baker 25 yaşında
bu yaşın üstüne 13 eklersek ortaya 38 rakamı çıkar.
futbol için çok ciddi saygı duyulması gereken bir yaş.
evet arkadaşlar aynı mevkide oynayan atiba
38 yaşında
her maçta ileri geri giden gelen kısaca yüreğiyle oynayan bir oyuncu.
bu yaşına rağmen.

değil chelsede dünya karmasında oynasa bu baker bizim takımın oyuncusu değil.
aynı şekilde parmak'ta

ulan dün kılınızı oynatmadınız
olduğunuz yerde 3-5 metre içinde top oynadınız
yazıklar olsun
sizin gibi oyuncuya.
utanın ulan utanın aynı mevkide oynayan 38 yaşındaki atiba
(veya dün oynamayan pereira )
kontra atağa çıkarken ileriye depar atarak arkadaşlarına destek veriyor,
rakip kontra atağa çıkarken aynı tempoda geriye destek atıyor

siz ne yapıyorsuuz

dün akşam izlediniz değilmi arkadaşlar?
attığımız gol öncesi
ekuban topu yakalayınca
avcı hoca
baker ve parmağa 2 eliyle ileriye ileriye destek verin anlamında çırpındı.
bizim sığırlar bu pozisyon ve başka pozisyonlar içinde geçerli;
değil doğru pozisyonda
depar atmak
değil koşmak
kanı gibi yürüyerek destek veriyorlar.
şundan % 100 eminim ki
adamların güçleri yok
kondisyonları yok
fizik olarak bitikler
gidince dönemeyeceklerini biliyorlar çünkü?

çoğu yorumcu serkanın yüzünden golü yediğimizi söylüyor
ben şahsen tam olarak katılmıyorum
en büyük hata parmak'ta
adam serkanı karşısına almış arkasında diabete o sığırda izliyor destek atmıyor...
pozisyonun yan tarafında parmak izliyor adam yaaa
ben tv karşısında çıldırdım ulan koş bassana diye
yokkkk o pozisyonu izleme derdinde ne oldu basmadın golü yedik.
bu parmak yokluktan oynuyor
gitsin demiyor
iyi bir yedek olur. maçın bitmesine 20-25 dakika kala oyuna alacağın bir oyuncu
ciğeri yüreği bu kadar.

**
ömür derdin ne senin güzel kardeşim.
daha ne yapalım.
geçen hafta bizzat ellerimle ankarada çiçek verdim
moralmen düzel diye hala
güçsüzsüz
formsuzsuz
isteksizsin
hiç bir varlık gösteremiyorsun.

46 dakikada çektiğin şutu sen git 10 yaşındaki kalecilere çek.
belki onlar yerler.
ne kadar basit acemice bir vuruştu.

senin gibi klas bir oyuncu aynı yerden öyle bir vuruş yapmalıki kaleci sadece içeriye giren topu izlemeli.

kendinde değilsin ömür.

**

bilal sana gerilen şans kimseye verilmedi.
ilk 11 başlamıssın.
avcı hocanın direk talimatıysa onu bilemem.

dakika 60.
1-0 öndeyiz
kontra atak yakaladık.
3-2 veya üçe üçtü gibiydi
kendi kanadında topu aldı.
hızlı bir şekilde topu rakip kaleye taşıması gerekiyor
adı üstünde ciddi anlamda kontra atak yakalamışız.
bu bilal ne yaptı topa bastı durdu etrafında döndü
geriye oynadı
topu alan oda geriye oynadı falan filan işte.
demek oki kontra atağın içine etti bu beceriksiz adam.
2-3 top rakipten top çalmayla bu işler olmaz.
senin yerin bizim takım yormayacağım kendimi

**
rakip perşembe günü kupa maçı oynamış
yorgun olacaklar çok belli
hocaları ve ciddi eksiklikleri olmasına rağmen
bizde moralli,dinç dinlenmiş bir şekilde olmamıza rağmen sivası yenemememiz hiç güzel olmadı.
utanılacak bir durum.
klasik olacak ama yinede yazayım.
bu 2 takımı tanımayan uzman bir kişi bu maçı izleseydi.
perşembe günü trabzosporun maç yaptığını söylerdi.
çok acı ama gerçek .
**
afobe gol veya gollerde atsan sezon sonuna kadar gözümde sen yeteneksiz
bize kakalanmış bir oyuncu olarak bilineceksin.
*
oyuncu kalitemiz çok yetersiz olduğu gerçeğini hiç unutmuyoruz hep aklımızda

avcı hoca seni takımın başında en çok isteyen biri olarak.
artık
şu ikinci bölgeden üçüncü bölgeye geçiş antremanlarına ağırlık ver.
takım 11 kişi gol atmaya 2-3 kişiyle gidiyoruz.
yakışmıyor bize.

fatihaltun08
08.12.2020, 09:43
Maçta dikkatimi çeken ayrıntı.

Orta yapilacak yerde topu defans oyuncusuna sonra da ugurcana gitmesi herşeyi özetliyor. Futbolcuların istemesi gerekiyor. Bir başka konu ise ömür u 10 numara mevkiin de zorla oynatılmasıdir. Eskide kanattan içeri girerdi bu hiç olmuyor. Bek oyuncularin orta sahaya katkı vermediği sürece defans yapmaya mahkum bir oyun sistemi oluşuyor. Bitirici bir forvetimiz olsa takim net bir şekilde ortaya çıkar. Trabzonspor Ünal Karaman doneminde bile forvet ve orta saha oyuncuları sayesinde oynuyordu.

Şimdi bu takima Yusuf sosa novak olsun o dönemde ki oyunu tekrar oynariz. Neden anlamak istemiyorsunuz iskelet kadronu kaybetmiassiniz ve toparlamayamiyoruz.

Bu haliyle bile oyunculara defans yapma planını öğretmeye çalışıyoruz forvete birşey kalmıyor haliyle

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozturk
08.12.2020, 10:16
Kadro o kadar berbat ki Klopp bile birşey yapamaz. Kesin ve net düşmenin birinci adayıdır bu kadro. Eğer devre arasında süper lig seviyesinde 3-4 oyuncu almazsak kümede kalma mücadelesi veririz.

yorumsuz6117
08.12.2020, 10:27
Trabzonspor'un orta sahası yok, orta sahasız takım mı olur, Hugo dışında tüm transferler fiyasko..

UĞUR DURTAŞ
08.12.2020, 10:28
Avcı hocam çalışmak çalışmak çalışmak
siz diyorsunuz
bu eksikleri çalışarak aşacağız diyorsunuz
eyvallah
imzamı atıyorum.
cuma akşamı ankaragücü ile oynadık
cumartesi pazar takıma izin
pazartesi salı antreman
çarşamba izin

bu kadar izin niçin avcı hocam.

antreman yapmayacan bile takıma izin verme
tıkımı topla tesislerde
önceki maçları izlet
hatalarını anlat
ne yapmalarını gerektiğini anlat
rakibin maçlarını izlet
ne bileyim avcı hocam izin verme yani takıma
1 gün neyine yetmiyor bunların izin.

matalar
08.12.2020, 10:33
dün özellikle baker hep kaçak oynadı
dün eleştirdiğimiz ömür hep sorumluluk aldı.
ömür geriye gelip top aldığında parmak ve baker hep biryerlerde saklanıyordu.
yav bi boşa çıkmaya çalışıp top alın ne var.

nakzo
08.12.2020, 10:58
Avcının oyununu beğenmeyebilirsiniz ama bir kez daha anlıyoruz ki bu taraftarın ekseriyeti futboldan bi halt anlamıyor

cehalet hamaset dolu yorumlar..

bu kadro ile hayal ettiğin baskıcı oyunu asla oynayamazsın vesselam

transferler(hugo) dışında vasat...

çamur atmak- yerden yere vurmak- hiçbirşeyi beğenmemek- realiteleri görememek

ekseriyetin derin cehaleti vesselam..

Futboldan zerre anlamayan sürekli hayal satan bir guruh var o güruh 11 inde forvetinde ligin en silik forveti afobe,en bidon sol beki marlon aceminde acimisi sağ bekinde serkan ,topa vurmayı bilmeyen abduş,geriye pas vermekten başka hiçbir boka yaramayan sürekli gizlenerek oynayan baker, koşma bike koşmayan samedo olduğunun farkında değil. Senin kadron bu bu.. Senin gerçeğin bu. Küçük takımdan bile küçük kadro kuran bir başkanın var dünyadan bir haber. Bu sene bunu oynamak zorundasın ligde kalayım diyede dua etmek zorundasın.Ha newton denen ıspanak kalsaydı billahi de tillahide düşecektin hemde paraşütsüz.

Ahmet Taşçı
08.12.2020, 11:01
Afobe, Plaza, Djaniny, Baker, Diabate, Flavio, Hugo, Edgar, Marlon, Trondsen.... Koca 10 transferden :
Kesin tutan :Hugo ve Edgar
İyi takımda Sırıtmayacak :Baker
Belirsiz :Trondsen...

Yani iyi senaryo ile %30 transfer başarısı iyi mi kötü mü siz karar verin...
1.Son zamanlarda Marlon'a gözle görülür form yüksekliği var, devre arası yollanacağını düşünmüyorum sezon sonunu bekleyelim derler...
2.Devre Arası Plaza yollanıp 1 tane rüştünü ispat etmiş forvet kesin lazım, Afobe ve Djaniny de yedek...
3.Takıma bir tane oyun kurucu atletik, skor yükünü de paylaşacak beyin lazım.
4.Bir tane de Kazma olmayan pas oyunu da yapabilen çapa 6 numara lazım.....

Devre arası 3 adam takımın kalitesini bir anda uçurur... Tabi devre arası Huseini, Campi, Plaza bir yabancıyı yollamak lazım ki Trondsen de girsin...

Burak Bıyıklı
08.12.2020, 11:04
Sezon başından devre arasına kadar bütün maçlar başkana yazar. Kupa finalinin hemen sonrasında avcıyı getirip, takımı ona kurdursan, düzgün bir kamp dönemi geçirsek bu şekilde bitik bir halde olmayacaktık. Elindeki kadroya bak ya. Bilal, afobe, djaniny yerlerde. Plaza diye bir topçumuz var güya. Gören var mı bilmiyorum. Bkaer var mı yok mu belli değil. Messi ömür yayla evinde yer sofrasında çay, sarı kurabiye yiyerek barça hayalleri kurmakla meşgul. Hala adamların içinden geçme çabaları izliyoruz. Ya kaç tane pozisyon oldu verkaç yapacak. Yok illa dümdüz adama sürecek. Be çocuk git bir iki şut çalış ya. Her kornerde topun başına ne demeye geçiyorsun. Takımda yedekten girecek dinamik adam yok. Onu geçtim koşacak 11 tane topçu bile yok takımda. İşimiz iş valla. 1 yıl önceki takım şu anki takımı 8'lik yapar oley çektirir. En üzüldüğüm Uğurcan. 17'ye bırakmadık bu saatten sonra kim ne kadar verecek bakalım.

Enes Ünal Kaya
08.12.2020, 11:41
Oyuncu Değişiklikleri bi 10 dk önce olmalıydı. Ortasaha zaten kötü. Kınalı girdikten sonra bişeyler yapmaya çalıştı.

Plaza da Afobe den kötü olamazdı. Çok geç kalındı oraya bi dinamizm vermek adına

TSemih61
08.12.2020, 12:13
Şu takım savunma yapmayı öğreniyor lafına da hastayım. Sen bütün maç kendi yarı sahanda bekle, risk almadan oyna, 3 kişiyle hücum et, savunma 4'lüsünü ileri çıkartma sonra da takım savunma yapmayı öğreniyor de. Sanki müthiş yeni bir şey keşfetmiş olmayan bir şeyi uygulatmış gibi konuşuluyor.

Böyle oynatmayı beceremeyecek hoca var mı Allah aşkına o zaman Abuzittin hocayı getirseydik başa aynı futbolu oynatırdı savunma futbolu sanki çok büyük hocalık yeteneği istiyormuş gibi konuşuyorsunuz.

Hayır bir de gören de müthiş takımlarla oynadık ve müthiş savunma yaptık sanacak yok öyle bir şey. Bir tek Ankaragücü maçında sağlam durduk o da bizim yeteneğimiz değil rakibin ligin en kötü takımı olmasından kaynaklıydı.

Bir de gol sayılarına bakalım rakiplerimizin diğer takımları gol manyağı mı yapmışlar. Sadece istatistiğe odaklanıyorum bu sık yaptığım bir şey değil ve aptalca bir karşılaştırma oynadıkları takımları falan görmezden gelmiş oluyoruz ama yine de yazalım:

Sivas: 9 gol atmış 11 gol yemiş. Ligin en az gol atan takımlarından biri 10 gol barajını geçememiş. Birini de sana atmış zaten. 8 golle ligin en az gol atan 3. takımıydı.

Ankaragücü: 7 gol atmış 16 gol yemiş ligin en az gol atan 2. takımı yani adamlar zaten gol atamıyor bunlardan gol yemiyoruz diye övünmemen lazım.

Erzurumspor 11 gol atmış 17 gol yemiş ligin en fazla gol yiyen 2. takımı sen 1 tane atabilmişsin.

Ee bu takımlar zaten ligin en kötü takımları ve bizim altımızdaki takımlar.

Biz ise altımızdaki takımlara ezildik yorum yapmıyorum başka.

Bu takım savunma yapmıyor bu KOCAMAN BİR YALAN. Hücum zaten hiç yapmıyor takımı bitirmeye mi çalışıyorsun hoca? Takıma hücum yapmama emri veren bir hocayı ilk defa görüyorum.

TSemih61
08.12.2020, 12:17
Savunma futbolu oynatıyor diye MRA'yı istemeyen tiplemeler Avcı'nın "müthiş" savunma futbolunu övüyor abi kadro bu kadar oynar yeaaaaaa diyor. :D Olum savunma yapmanın da bi adabı vardır bu savunma yapmak mı oluyor şimdi? Kendi sahanda bekle savunma yapmış oluyorsun bravo. :D Nasıl başardı bunu Avcı hocam dünyanın en zor oyun sistemi halbuki. Savunma yapmak bir sanattır ya. :D

Dünyanın en komik çelişkisi ancak Trabzonspor taraftarına nasip olurdu.

MRA savunma yaptırır ama hücuma çıkmasını da öğretirdi en azından böyle bütün maç yürütmez futbol oynatmaya çalışırdı.

Offf offff hangi noktasını eleştirsem bilemiyorum nereden tutsan elinde kalıyor.

Tabii ismi Avcı ya çok büyük hoca ya herkesin dilinde bi destek olalım ayakları :D Komik sadece komik...

El Cordobes
08.12.2020, 12:25
Hocayı eleştirdiğim konu şimdilik oynattığı oyun değil. Çünkü bu kadro yapısıyla tempo yapıp hücum ağırlıklı oynamaya çalışırsan delik deşik olursun ki oldun zaten. Kadro yapın zaten uygun değil bir de üzerine kondüsyonu yerinde olmayan bir takım var. O nedenle bu sıkıcı futbolu, at üzerine yat mantığını şimdilik kabullenebilirim. Hocanın elinde yeterli malzeme olduğundaki anlayışa bakmak lazım. Bjk de o sıkıntılı dönemde özellikle içerde rakibi boğduğu maçları hatırlıyorum. En azından büyük takım karakterine dair fikri vardır.

Dünkü maçla ilgili eleştirim gol yiyince yapılacaklara karşı hazırlıklı görmedim hocayı. Maçı bir şekilde idare ediyorduk, gol yiyecek bir havamız da yoktu. Önce önde bir hamle yaptı, sonra belli ki 80 i bekleyip muhtemelen Ömür ü çıkarıp Flavio yu sokacak iyice kitleyecekti maçı
Ekuban Diabate ile kontra kovalayacaktı. Ama işte serseri bir top geldi, yedin golü. Golden sonra reaksiyon için 10 dakikadan fazla bekledi. 85 den sonra yapılan hamleler savunma için yapılıyorsa anlaşılabilir ama hücum için yapılıyorsa çok etki etmiyor. İlla ki olumlu örnek vardır ama oranı düşüktür. Maça giren adamın zaten adapte olması belli bir süre alıyor. Plaza nın ayağına bi kere heralde top değdi.

TSemih61
08.12.2020, 12:30
Savunma yapmayı üzerine gelmeye mecali olmayan takıma karşı öğrenmeye çalışmak bravo müthiş düşünce gerçekten. Savunma yeteneği böyle mi kazandırılır oyunculara? Sen bütün sene böyle geride bekleyerek mi oynamayı düşünüyorsun? Oynat bakalım hücum futbolu oyuncuların asıl savunma yeteneği orada öne çıksın.

Hugo ile Edgar'a o kadar para veriyoruz adamları ortasaha yayını geçtiğini göremedik. Her maçı domine etmek zorunda değilsin ama karşında yorgun bitkin eksik ve hocasız Sivas varsa ve de kendi evindeysen rakibe top gösterememen oyunu domine etmen lazım buna dair bir deneme gördük mü de takım bunu başaramaz deniyor?

Sen kendinden altındaki takımlara karşı bile topa sahip olmaya çalışma, hücuma dair planın olmasın sonra gelişmeyi bekle ve oyunculara suç at. Dünyanın en saçma sapan oyun mentalitesi.

İ. SARAL
08.12.2020, 13:00
1-1 den sonra değişiklik yapmayıp 85.dakikayı beklemesi çok garibime gitti. Ekuban-Ömür-Nwakaeme gibi bir hat şu an hiçbir takımda yok. Bunların önündeki santrafor ve arkalarındaki oyuncular istenileni veremediği için bu durumdayız. Özellikle, Afobe denilen arkadaşa acilen yol verilmeli. Sözleşmeli oyuncumuz Djaniny ile devam edilmeli. En kötü hali bile Afobe'den iyidir, buna eminim. Parmak'ı beğenmiyor arkadaşlar ama ben katılmıyorum. Baker, hiç inisiyatif almadan, yana geri pas yapıyor, ileriyi zorlama, uzun pas, şut vs. hiçbir şey yok. Parmak, arada topu dikine sürüyor, alan açıyor vs. Djaniny'in durumuna göre bir santrafor ve iyi bir orta saha oyuncusu almamız şart. Marlon ise gayet iyi oynuyor, hele verilen paraya göre tam bir f/p.

SEDER
08.12.2020, 13:36
Artık takımın ne büyük eksikliğinin baker olduğunu birileri görmeli. Dün her adımını takip ettim. insiyatif sıfır. Ömür ve parmak boşa çıkıp top isterken beyefendi eliyle uzun oynayın diyor. top almak istemiyor. Maç boyunca tek top kaptığını görmedim. 11 maç frikik atmasını bekleyeceğimize flavio oynasın. Bu kadar aciz bir transfer olamaz.Kötü afobe bile koştu bu yerinde oynadı...

Ahmet AYDIN-28
08.12.2020, 13:58
Dünkü maç itibariyle takımın en zayıf noktası atağa çıkamamak. Bu açıdan bakınca sorumluları Baker ve Parmak olarak görüyorum. Aldıkları her topu geri ve yana oynayan, ileri koşu yapan takım arkadaşları varken stopere hatta kaleciye dönen bir orta saha olabilir mi? Dün aynen böyleydi bu iki arkadaş. Bunlara zaman zaman Ömür de katıldı. Öyle ki baktılar olacak gibi değil, top rakip alandayken ve takım ataktayken bir anda kendilerine geliyor, Hugo ve Edgar topu ileri taşımaya, atak başlatmaya, oyun kurmaya çalıştılar. Bunları görünce Bilal bile daha verimli geldi gözüme.
Maçta hücum açısından en istekli belki de tek istekli görünen Ekuban'dı. O da kendisine ayak uyduracak kimseyi bulamadığından özellikle ilk yarı çok hatalı pas yaptı ve çok ikili mücadele kaybetti. Kendi açımdan Sivas'ın söylendiği gibi çok eksik ve yorgun olmadığını, maçın zor geçeceğini düşünüyordum. Ama yine de kazanamayacağımız bir maç değildi. Bilal-Marlon koridoru savunma olarak fena değildi ama hücum üretkenliği sağlayamadı. Serkan karşısında rakibin en önemli silahı karşısında hep savunmada kaldı. Fena da değildi ama bir kere geçirdi o da gol oldu. Ömür bir var bir yoktu. Bir fark ortaya koyamadı. Afobe için yorum bile yapmayacağım. Diabate zaman zaman yararlı olabilir. Ama önde olduğumuz anlarda oyuna girse daha faydalı olur sanki. Hoca'ya bir şey diyemiyorum çünkü şunun yerine şu oynasa diyebileceğimiz bir kulübe yoktu dün. Ben Yusuf Sarı'yı görmek isterdim. Onun da son durumunu en iyi bilecek olan Hoca.
Kayseri maçının da benzer olacağını düşünüyorum. Nwakaeme kadroda olur ve oynamak isterse farklı olur ancak.

Antonio
08.12.2020, 15:20
Bu takımı bu hale getiren ağaoğlu. Takim vasıfsız dolu. Ayrıca Avcıda bir şey yapamaz.

Sacit
08.12.2020, 15:49
Plaza, diabate, bilal bu üç ismi transfer edenler neyi düşündü?

Özellikle bilal, buna hakaret etsen faydası yok
Bugün ilk iş bu utanmazı kovmak olacaktı

Takım hücuma gidiyor bu şahıs destek verecek yerde çizgide bekliyor!
Bu rezilin bu takımda ne işi var??

Bunlar hep başkan ve yönetimin kabahatidir
Bu sonuçta başkana yazılır

61Firtinasi61
08.12.2020, 15:53
Plaza, diabate, bilal bu üç ismi transfer edenler neyi düşündü?

Özellikle bilal, buna hakaret etsen faydası yok
Bugün ilk iş bu utanmazı kovmak olacaktı

Takım hücuma gidiyor bu şahıs destek verecek yerde çizgide bekliyor!
Bu rezilin bu takımda ne işi var??

Bunlar hep başkan ve yönetimin kabahatidir
Bu sonuçta başkana yazılır

Avci Hoca....Bunlara aslinda maci izletmesini gerekiyor.....
Hatalarini gösterip sonra......güle güle....

korkusuzmaraz
08.12.2020, 16:00
Ya şunu demek istiyorum kadro kötü evet ama neye göre kötü. Eğer zirveye oynayan takımlarla kıyaslarsan evet kötü. Ama erzurum, denizli, ankararagücü ile falan kıyaslarsan iyi. Bu takımın denk olduğu kadrolar göztepe, karagümrük, gaziantep falan. Ya daha iyi anlatmak istersek sayı ile tabir edelim kadromuz 10 üzerinden 6 desek oynadığımız rakipler 10 üzerinden 3-4 falan yani bizden bile daha kötü takımlarla karşılaştık.

Yav sivas beraberliğini bile kötü kadroya bağlıyor millet. Adamlar buraya 7 tane yedekle geldi 2 si kaleci. Yedeklerde oyunu değiştirebilecek sadece aroune kone var. Ilkombir tek adam akıllı oyuncular fildişili max gradel. Geçen sezon giden emre kılınç ve mert hakanın yeri dolmadığı gibi üstüne skuletic falan da gitti. Ilkombir oynayan adamlar da tırt sivaslılsr ninga yerine genç kerem falan denensin diyor. Ayrıca hocaları da koronaydı bu maç.

Maça gelicek olursak oynadığımız oyun rezil ötesi idi. Hadi iyi oynasak da yenilsek veya berabere kalsak yine eyvallah. Rakip 2pas yapamıyorken sen rakibinin üstüne gidip baskı yapmaya tenezzül bile etmiyorsun. Hiç kimse vsy efendim oyuncularımız kötü falan demesin sivasınkiler cok daha berbattı. Net söylüyorum bu sivas bu kadroyla bu ligde kimseden puan falan alamaz ancak eksikler gelince.

Birde hoca geldiğinden beri 1 aydan fazla zaman oldu hiçbir oyuncuda en ufak bir iyi yönde değişim görmüyoruz. Biz bu yüzden ünal karamanı anıyoruz. Kendinden önce berbat oynayan oyuncuları hayata döndürdü. Avcıda böyle birşey yok. Ömür ve parmak halen kötü. Birde oyuncu tercihleri de sıkıntı bilal hangi akla mantığa uygun 85 dakika sahada kaldı. Baker ve parmak da yine en kötülerden biriydi. Flavio yu neden oyuna almadı. Neden ortasahada farklı tercihler hosseini ve pereira gibi devşirme adamlar denemiyor. Takım savunması diyor ama adamda hicbir risk alan hareket yok. Yaratıcılık yok. Afobe, parmak, baker, ömüryerine farklı isimler denemiyor. Plaza, diabate, yusuf sarı, salih kavrazlı gibi oyunculara şnas versin. Olmadı sağ bek serkan önünde pereira deniyebilir. Aynı kadro oynata oynata nereye kadar neden hep aynı şeyleri deniyor bunda ısrar ediyor.

Ligde lider alanyaya karşı iyi top oynayan yine bu oyunculardı başkası degil. Hss kadro iyi demiyorum kötü elbette ama pireyi de deve yapmanın bir anlamı yok. Uğurcan, marlon, edgar, hugo, serkan (golde ilk kez bu şekilde çalım yedi sağ omsun parmak çöpü kendi takım arkadaşlarını da şaşırtıyor) bunlar iş yapan oyunculardı bu maç. Valla ben hocadan ortasaha ikilisini flavio, perera, hosseini gibi isimler arasından seçmesini bekliyorum. Sürekli aynı şeyleri dene. Kulübedeki ve diğer gençlerden kimse şans verme sonra vay efendim öyle böyle.

Sacit
08.12.2020, 16:01
Rakip takım hafta içi maç yaptı
Takımın yarısı eksikti
Yedek kulübesi zayıf

1 isabetli şutları var ve gol oldu
Demek ki sivasspor tam kadro olsaydı bu maçı rahat kazanırdı

Yıllar geçiyor Trabzonspor'un fizik gücü problemi çözülemiyor
Bunda orta saha oyuncularının cılız zayıf olmasınında etkisi var

Bu takıma ciddi kaliteli transfer lazım
Vaziyet çok kötü!

emrahtuna
08.12.2020, 16:12
yapılan transferlerin ne kadar yaramaz olduğu 11 maçta alınan 13 puan gösteriyor..devre arasında eli ayağı düzgün minimum 2 transfer yapılmazsa bu sezonki durağımız şuan tamda olduğumuz yer olur..bizde aldanıp dururuz ömürde böyle geçer gider..

mekatronik
08.12.2020, 17:26
Ömür şut çekmeyi öğrenmeden 10 numara oynayamaz, ceza sahası içinden çektiğin şutu kaleci göremeyecek, dikkat edin çektiği şutlar, en az bir kez yerden sekmeden kaleye gitmiyor ve bu adam halen korner kullanıyor, şut deniyor.
İki tane net orta saha lazım; Hugo gibi temaslı oynayan ve Edgar gibi dikine giden. Üstelik bu iki özellik de aynı adamda olmalı :)
En azından devre arasına kadar, 6 numarada Edgar'ın denenmesi taraftarıyım. Hem stoperi üçler, hem dikine oynar.
Baker ancak kaleciye bakar, insan bir tane topla dripling yapmaz mı, hep geri pas hep geri pas, kabız olduk maçı izlerken.
Serkan çok eleştirilmiş, şahsen Serkanı çok eleştiren biri olarak; bu maç Gradeli bir çok pozisyonda durdurduğunu söylemeliyim fakat her zamanki gibi maçı izlemeye daldı ve golü yedik.

turgut kasap
08.12.2020, 18:38
Trabzonsporumun büyüklüğü mazide kaldı düzene başkaldıran takım düzene şu taşır hale geldi takım sıradanlaştı öyleki yeni nesil coçuklarımızı memleketimizin takımını tutturamaz hale geldik. Seyirci potansiyelimiz on yıl sonra kırk yaşın üstünde olacak bu şehrin şampiyonluk görmesi art8k hayaldende öte. M. A. Y la başlayan zengin başkan furyası şehrinde takımıda alt yapıyıda bitirdi bir şamin ekinci bir Ahmet Suat bulamazsak canım trabzonsporumun ruhuna fatiha okuyup üzerine iki kürek topraklı hali kaldı. Ne diyelim.

Ozan Yılmaz
08.12.2020, 19:33
yine bir p.tesi draması tekrarlandı

nakzo
08.12.2020, 19:56
Ya şunu demek istiyorum kadro kötü evet ama neye göre kötü. Eğer zirveye oynayan takımlarla kıyaslarsan evet kötü. Ama erzurum, denizli, ankararagücü ile falan kıyaslarsan iyi. Bu takımın denk olduğu kadrolar göztepe, karagümrük, gaziantep falan. Ya daha iyi anlatmak istersek sayı ile tabir edelim kadromuz 10 üzerinden 6 desek oynadığımız rakipler 10 üzerinden 3-4 falan yani bizden bile daha kötü takımlarla karşılaştık.

Yav sivas beraberliğini bile kötü kadroya bağlıyor millet. Adamlar buraya 7 tane yedekle geldi 2 si kaleci. Yedeklerde oyunu değiştirebilecek sadece aroune kone var. Ilkombir tek adam akıllı oyuncular fildişili max gradel. Geçen sezon giden emre kılınç ve mert hakanın yeri dolmadığı gibi üstüne skuletic falan da gitti. Ilkombir oynayan adamlar da tırt sivaslılsr ninga yerine genç kerem falan denensin diyor. Ayrıca hocaları da koronaydı bu maç.

Maça gelicek olursak oynadığımız oyun rezil ötesi idi. Hadi iyi oynasak da yenilsek veya berabere kalsak yine eyvallah. Rakip 2pas yapamıyorken sen rakibinin üstüne gidip baskı yapmaya tenezzül bile etmiyorsun. Hiç kimse vsy efendim oyuncularımız kötü falan demesin sivasınkiler cok daha berbattı. Net söylüyorum bu sivas bu kadroyla bu ligde kimseden puan falan alamaz ancak eksikler gelince.

Birde hoca geldiğinden beri 1 aydan fazla zaman oldu hiçbir oyuncuda en ufak bir iyi yönde değişim görmüyoruz. Biz bu yüzden ünal karamanı anıyoruz. Kendinden önce berbat oynayan oyuncuları hayata döndürdü. Avcıda böyle birşey yok. Ömür ve parmak halen kötü. Birde oyuncu tercihleri de sıkıntı bilal hangi akla mantığa uygun 85 dakika sahada kaldı. Baker ve parmak da yine en kötülerden biriydi. Flavio yu neden oyuna almadı. Neden ortasahada farklı tercihler hosseini ve pereira gibi devşirme adamlar denemiyor. Takım savunması diyor ama adamda hicbir risk alan hareket yok. Yaratıcılık yok. Afobe, parmak, baker, ömüryerine farklı isimler denemiyor. Plaza, diabate, yusuf sarı, salih kavrazlı gibi oyunculara şnas versin. Olmadı sağ bek serkan önünde pereira deniyebilir. Aynı kadro oynata oynata nereye kadar neden hep aynı şeyleri deniyor bunda ısrar ediyor.

Ligde lider alanyaya karşı iyi top oynayan yine bu oyunculardı başkası degil. Hss kadro iyi demiyorum kötü elbette ama pireyi de deve yapmanın bir anlamı yok. Uğurcan, marlon, edgar, hugo, serkan (golde ilk kez bu şekilde çalım yedi sağ omsun parmak çöpü kendi takım arkadaşlarını da şaşırtıyor) bunlar iş yapan oyunculardı bu maç. Valla ben hocadan ortasaha ikilisini flavio, perera, hosseini gibi isimler arasından seçmesini bekliyorum. Sürekli aynı şeyleri dene. Kulübedeki ve diğer gençlerden kimse şans verme sonra vay efendim öyle böyle.

alayanyaya iyi mi oynadın alanyaya aynen bu futbolu oynadın hicbir fark yok bu futbolu oynamazsan 1 puan bile alamazsın o kadar kötü tekrar ediyorum çok çok çok kötü bir kadron var müsebbibi ise 4 oyuncumuzu avrupa takımları takib ediyor diyen sevgili Ağaoğlu milletin aklıyla dalga geçiyor 11 maçta 13 puan ala bilen rezil takımın mimarı.

nakzo
08.12.2020, 20:00
Şu korona en çokta kendi başarısızlıklarını sürekli cefakar Trabzonspor taraftarına yıkmaya çalışan rezillere tokat attı.Geçen sene seyirci yok şampiyonluk kaybedildi bu sene seyirci yok 11 maçta 13 puan nerde taraftar baskısı taraftar bunların burnuna osursun.

korkusuzmaraz
08.12.2020, 21:13
alayanyaya iyi mi oynadın alanyaya aynen bu futbolu oynadın hicbir fark yok bu futbolu oynamazsan 1 puan bile alamazsın o kadar kötü tekrar ediyorum çok çok çok kötü bir kadron var müsebbibi ise 4 oyuncumuzu avrupa takımları takib ediyor diyen sevgili Ağaoğlu milletin aklıyla dalga geçiyor 11 maçta 13 puan ala bilen rezil takımın mimarı.
Şaka mı yapıyorsun. O maçta her topu alan geri mi oynuyordu. Hiç mi dikine pas denemesi yapılmadı. Hayır senin mantıkla devam edicek olsak alanya ile bu futbolu oynadıysak alanyadan daha zayıf rakiplere karşı mantıken daha iyi oynamamız gerekmez mi. Düz mantık kadro kötü de geç. Millet isme bakıp yorum yapıyor. Avcı iyi hocadır yanlış yapmaz. Burada oyunu eleştiremeyenler mikel oynarken de sadece kariyeri ve isminden dolayı ezbere çok iyi oynuyor çok güzel paslar atıyor diyen tayfa ile aynı kişiler.

MA291
08.12.2020, 22:36
Kazandigimiz maclar cok zayif rakiplere karsiydi. Onlarida alamazsan zaten düsme potasina girersin. 2 mac gol yemememiz bizim becerimiz degil, rakiplerin beceriksizligiydi. Özellikle Erzurum macinda. Iyi gibi duran tek yer stoperler. Kaleden forvete kadar geri 9 kisi hic güven vermiyor.

Bir tane adam akilli atagimiz yok 3 macta. Bekler öne cikamiyor, geridede kötüler. Özellikle Serkan/Perreira tarafi otoban oluyor. Biri topu aliyor digerleri pas istasyonu bile olamiyorlar. Geride bekliyorlar. Örnek olarak Ekubanin ilk yarida mecburiyetden caprazdan attigi sutu gösterebiliriz.

Herkes Bilale Afobeye takmis ama digerleri daha beter gibi.

He birde zaten rakip presini zor kiran bir takimiz. Su geri oynamalari, pres yemeyi, zor duruma girip uzun top atmayi anlamiyorum. Futobolun neresinde böyle bisey var?

Hakan
09.12.2020, 21:07
Ben dahil çoğu kişi Yusuf-Bilal değişikliğini istemiştir ama öte yandan maç sonu kurulan varsayımları içi boş bulurum. "Hoca müdahalede geç kaldı" falan anlık tepkiler.
Ünal Karaman üzerinde Ahmet Canbaz beklentisi vardı mesela, yine iyi oynatmış o dönem.

Murathan
09.12.2020, 21:36
Ben dahil çoğu kişi Yusuf-Bilal değişikliğini istemiştir ama öte yandan maç sonu kurulan varsayımları içi boş bulurum. "Hoca müdahalede geç kaldı" falan anlık tepkiler.
Ünal Karaman üzerinde Ahmet Canbaz beklentisi vardı mesela, yine iyi oynatmış o dönem.

1-1den sonra 90da hamle yapmasının bi mantığı yok, kulübede yeterince iyi topçu olduğu düşünülmüyor olabilir ama bi şok vermesi lazımdı takıma. 15 dakika bönbön izledik maçı.

HOPA'LI TS'Lİ
09.12.2020, 22:38
Diabate ve Safa daha önce alınabilirdi.

ÖmürKaradeniz61
09.12.2020, 22:59
Şu korona en çokta kendi başarısızlıklarını sürekli cefakar Trabzonspor taraftarına yıkmaya çalışan rezillere tokat attı.Geçen sene seyirci yok şampiyonluk kaybedildi bu sene seyirci yok 11 maçta 13 puan nerde taraftar baskısı taraftar bunların burnuna osursun.

Taraftar olsa bunlar böyle kaçak,yürüyerek oynayamaz. Taraftar homurdandığı zaman öyle bir koşuyordular ki.

Sefer A.
12.12.2020, 15:28
bugünkü maç baslamadan yazayim buraya, anca vaktim oldu....

tepkilere kismen hak veriyorum, bu puan kaybi hocaya da yazar, hele hele degisiklik haklarini kullanmamasinin hiçbir izahi yok, Yusuf Sari'yi âni atak için bile oyuna almasi gerekirdi onu da yapmadi saçmaladi... Gradel'e önlem alip onu kilitleyip maçi aldirmaliydi....

Serkan ise o çalimlari yedikten sonra futbolu biraksa yeridir... akillara Yattara-OrhanAk'i getirdi o görüntüler, ki Serkan daha da fazla rezil oldu hiç müdahale edemedi