PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 10.Hafta | MKE Ankaragücü 0-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4

yusufdinyo
22.11.2020, 23:16
Bir şekilde kazanacağımızı düşünüyorum

Ozan Yılmaz
22.11.2020, 23:22
klasik rakip maçtan önce bugün hocasını kovmuş

ilelebeTS
22.11.2020, 23:24
Yine 1-0 olsun bizim olsunluk maç.

DeAgLeMaNyAq
22.11.2020, 23:44
Üst sıralara tırmanmak istiyorsak seri yapmamız şart. Aksi takdirde bir kazanıp bir kaybetmeye devam edersek ligi ancak orta sıralarda tamamlarız. Hafta içinde bir sıkıntı yaşamazsak kadroda değişiklik beklemiyorum. Sadece Pereira sakatlanıp çıktığından Cuma'ya kadar yetişmezse Serkan'la başlayabiliriz...

pReN@_61
23.11.2020, 01:09
Yine mi Cuma maçı :)

nakzo
23.11.2020, 02:39
İnşallah kazanırız

Ufuk
23.11.2020, 02:46

Zaten ya bize karşı ilk maçını oynar, ya da bize karşı son maçını (kader maçı)

HOPA'LI TS'Lİ
23.11.2020, 07:34
Cuma maçı 19.30'a niye alındı ilginç?

Kazanmayı sürdürmemiz şart

AYYILDIZ
23.11.2020, 09:34
Çok kritik bir maç. Mutlaka alıp alt sıralardan kurtulmamız gerekiyor.

HOPA'LI TS'Lİ
23.11.2020, 10:14

TD değiştiren takımların ilk maçı %99 bize denk geliyor.

Rahatım. Yeneriz.

Ali İhsan
23.11.2020, 11:26
Yeni hocaları ne zaman belli olur bilemeyiz, Hikmet Karaman falan tarzı bir adam gelir bir idmanla ve gazla çıkarlar.

Erzurum kadar diri bir rakip beklemiyorum.

Biz muhtemelen 15 gün çok yükleme yaptık(alışık olmayan ve milli aralarda 7 gün izin yapan takım günde iki idmanla gitti) ki takım çok yorgundu, bu hafta biraz taktik çalışılır ve daha organize ve daha diri bir takım olarak çıkarız, bu maç kadar zorlanmayız diye tahmin ediyorum...

Oğuz B.
23.11.2020, 11:37
Adeta bir; vur geç, takılma maçı.

HOPA'LI TS'Lİ
23.11.2020, 11:45
Bu maçta fişi erken çekmeliyiz.

Bari bir maç rahat izleyelim.

Aman ha, kardeş/mardeş takım ayaklarıyla averajı ihmal etmeyelim.

Ancak oynanmadan maç kazanılmıyor.

0,5'dan 1-0 bizim olsun

Yiğit Gayretli
23.11.2020, 13:54
Nicelik olarak yetersiz bir kadromuz var ve buna bağlı olarak nitelikte de eksiklik yaşıyoruz. Abdullah Avcı'nın bir şansı, görece kolay bir fikstüre girmiş olmamızdır.

İşi çok zor ama umarım bu avantajı kullanıp bu dönemden puan kayıpsız şekilde çıkarız.

Bu maç da hemen hemen Erzurum maçı havasında olacaktır. Daha akıllı olup ilk yarıda işi koparmak gerek. Takım eski reflekslerinden kolay kurtulamayacak belli ki...

oflubektas
23.11.2020, 15:38
Abdullah hoca "ben önce bi gol yemeyeyim de" şeklinde çıkaracaktır takımı. Şu zamanda futboldan ziyade skor önemli olduğundan, kurmadığı ve ortasahası eksik takımı aldığından haksız da sayılmaz. Kazansak bile kabir azabı gibi maç bekliyorum.

mmert
23.11.2020, 15:48
Bu maçı vakit kaybetmeden iyi çalışıp; yerleşim, geçişler, parselizasyon üzerine çalışacaktır. Rakibin zaafları doğru analiz edilirse bir tık daha iyileştireceğiz oyunumuzu. Yeter ki bu hafızayı kaybetmeyelim.

Şu an kısa vade olduğu için oyuncular düşünerek oynuyor. Yani yaptıkları henüz refleks haline gelmedi. Araba sürmek gibi. İlk başlarda direksiyona sıkı sıkı sarılıp kısa mesafede bacaklarımız yorulursun.şimdi de öyle. Oyuncular plana sadık kalmak için reflekslerini değil beynini kullandığı için yoruluyor. Hatta zaman zaman eski oyun anlayışlarına dönüyor.

Bu durum zamanla azalacaktır.

Bir başka önemli nokta her zaman ilerleme yolunda olmak. Eğer tek seferde her şeyi düzeltilmeye çalışılırsa gelişime sekte vurulur. Zamanla var olanı da kaybederiz. Yani kazandığımız iyi alışkanlıklarımızı bu hafta tekrar edip eksiklerimizi de mümkün mertebe gidermeliyiz. Sahada yaptığımız hata oranı azaldıkça kaliteli ayaklarımızın oyun katkısı daha yukarılara çıkacaktır.

hyasin61
23.11.2020, 16:33
Takımın iyi anlamda patlama yapacagı bicilmis kaftan bu mac.

ilelebeTS
23.11.2020, 17:42
Şu maçı da 3 puanla geçersek iyi olacak. Bir sonraki maçı pazartesi oynuyoruz, arada iyi boşluk olacak.

Fatih Öztürk
23.11.2020, 21:53
A.gücü ptt seviyesinde bile değil. Maç kazandığımız için özgüvenimiz kısmende olsa bu maça sirayet edecek ve İlk yarım saatte skoru kotaracağımızı düşünüyorum.

Erkan A.
24.11.2020, 00:09
Renktaslar
erzurum macinin ilk 30 dakikasinda avci hocanin oynatmak istedigi oyunu biraz olsada gördük
ve maci bordo mavi büyük formamizin verdigi gücle kazandik diyelim hocamizin elindeki kadro budur ocak ayina kadar fazla birsey bekleyemeyiz..
ankara takimina karsi 0-4 gibi galib gelirsek lig siralamasinda 8 siraya gelmis olcaz ..
Afobenin yildizlasacagi bir mac bekliyorum farkli skorla kazanacagimizi düsünüyorum..
ankaragücünün hocasi kim olursa olsun hic fark etmez onlarinda ellerindeki cöp kadro budur ve öylede sahaya cikacaklardir..salaga yatmaz iyi olmayan oyunumuzun biraz üstüne cikarsak farkli kazaniriz..

CİVELEK.61
24.11.2020, 01:16
Erzurum maçı fiziksel eksikliğimizi hele hele zeminde ağır olunca ×2 ile gösterdi.
Diğer bir eksikliğimiz,takımın bedava golleri çok kolay ve cömertçe kaçırması.
Takımın hücum oyuncularında yıllardır egoistlik var zaten.
Yeni bişey değil fakat bu sezon hiç olmamalı.
Wakame ve Ekuban zaten egoistti.
Afobe ve Djaniny'de hatta Abdüşte katıldı bu kervana.
Eğer Ankaragücü maçında da böyle cömert harcarsak,Erzurum maçından farklı olmaz.
Abdullah Avcı takım savunmasındaki yardımlaşma sorununu belli ölçüde çözmüş bu iyi bişey.
Egoistlik sorununuda çözmesi önemli ve çok acil.
En çabuk geri dönüş alınabilecek sorunlardan birisi bu.
Zira fiziksel sorunlardan hemen geri dönüş almak kolay değil.
Her hücum oyuncusu gol atmak ister tamam ama takımın şu mevcut durumunda kendi kariyerini düşünmek artniyetten başka bişey değil.
Hücum anlamında da yardımlaşma olsa Erzurum maçıda başka olurdu.
Aynı şekilde Ankaragücü maçıda başka olur.

Halil Alemdar
24.11.2020, 01:40
Ankaragücü cidden çok kötü takım. Şöyle 3-4 gollü özgüven verecek bir galibiyet alsak iyi olurdu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
24.11.2020, 08:26
Günaydın dostlar

Bol gollü bir galibiyet bekliyorum.

Moral ve özgüven yakalama açısından ilaç olur.

A.Hatay maçına kadar seriye devam edeceğimizi düşünüyorum.

Murat Keçeci
24.11.2020, 10:47
Mutlaka üst üstte birkaç maç kazanmamız gerekiyor.Her galibiyet özgüven ve moralimizi yukseltecek.a.gücü maçı da bu açıdan çok fazla önem taşıyor.Deplasmanda alınacak bir galibiyet çok değerli olacak.Rakibin isminin önemli olmadığı 3 puanın herşeyden önemli olduğu maçlara çıkıyoruz.

Orta saha da oyunu tutma konusunda oynadığımız olumlu dakikaların sayısını arttırmalıyız.45 den sonra oyundan dusmemeliyiz en az 60-70 dakikaya bu süreyi uzatmalıyız aksi takdirde her maç erzurum maçı gibi bitmeyebilir.Gücümüzü hem arttırmalı hemde daha dengeli kullanmalıyız.

Erzurum maçında sönük kalan oyuncular afobe ve nwakaeme den bu maç ön plana çıkmasını bekliyorum.Yildiz niteliğindeki oyuncuların üst üstte iki kötü maç oynama hakkı yok o hakkı erzurum maçında kullandı bu ikili şimdi ön plana çıkma vakti onlar adına.

Ugurcandan daha yüksek konsantrasyon bekliyorum.Parmak ve bakerden oyunda kalma sürelerini arttırmasını bekliyorum ayrıca ekstra işlerde bekliyorum ceza yayı çevresinde pozisyon alıp isabetli şutlar gibi.Ekuban ve Afobeden de zor pozisyonlarda daha paylaşımcı işler bekliyorum.Sonradan oyuna katılacak oyunculardan da daha fazla katki bekliyorum.Yedek güç yani as takımın gücü azaldığında takviye yapılarak gücün yukarıya çıkartılması demek eğer sahada figüran gibi dolaşacaksanız yedek kulübesine ihtiyaç yok o zaman.

iyattara
24.11.2020, 11:25
Evet ankaragücü kötü kazanmamız lazım. Fakat eze eze kazanamıyoruz mevcut yapıda. O yüzden disiplinli sifir hata ile savunma yapıp kazanmalıyız. Tek çare bu. Gol yemeden galibiyet5 gol atmaktan kıymetli bence. Zemin ağırlaşınca top yapamadik erzurum çok üzerimize geldi. Bu sefer böyle olmayacak inşallah. Şansımız ankaragücü ile oynamak. 2 0 alırız diye düşünüyorum.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

UĞUR DURTAŞ
24.11.2020, 11:50
[QUOTE=Halil Alemdar;1921394155]Ankaragücü cidden çok kötü takım. Şöyle 3-4 gollü özgüven verecek bir galibiyet alsak iyi olurdu.
**
Halil kardeşim;
şundan emin ol ,çok acı ama gerçekçi olmak gerekirse
şuanda ligin en kötü futbolunu biz oynuyoruz.
demek o ki puan olarak ankaragücünün üstünde olabiliriz ama biz şuan için ankaragücünden daha kötüyüz.
ligin en fazla gol yiyen takımı biziz 15 gol
ankaragücü 14 gol
hiç bir maçta ankaragücü yenilse dahi rakibinden bizim yediğimiz utanılacak baskıyı yemedi.

HOPA'LI TS'Lİ
24.11.2020, 11:50
Evet ankaragücü kötü kazanmamız lazım. Fakat eze eze kazanamıyoruz mevcut yapıda. O yüzden disiplinli sifir hata ile savunma yapıp kazanmalıyız. Tek çare bu. Gol yemeden galibiyet5 gol atmaktan kıymetli bence. Zemin ağırlaşınca top yapamadik erzurum çok üzerimize geldi. Bu sefer böyle olmayacak inşallah. Şansımız ankaragücü ile oynamak. 2 0 alırız diye düşünüyorum.

3-0 veya 4-0 alırız.

Dün de söyledim 1-0 ve bizim olsun.

iyattara
24.11.2020, 11:51
3-0 veya 4-0 alırız.

Dün de söyledim 1-0 ve bizim olsun.Senin gönlün benden bol abi. İnşallah :)

HOPA'LI TS'Lİ
24.11.2020, 11:52
[QUOTE=Halil Alemdar;1921394155]Ankaragücü cidden çok kötü takım. Şöyle 3-4 gollü özgüven verecek bir galibiyet alsak iyi olurdu.
**
Halil kardeşim;
şundan emin ol ,çok acı ama gerçekçi olmak gerekirse
şuanda ligin en kötü futbolunu biz oynuyoruz.
demek o ki puan olarak ankaragücünün üstünde olabiliriz ama biz şuan için ankaragücünden daha kötüyüz.
ligin en fazla gol yiyen takımı biziz 15 gol
ankaragücü 14 gol
hiç bir maçta ankaragücü yenilse dahi rakibinden bizim yediğimiz utanılacak baskıyı yemedi.

Bundan sonra daha az gol yeriz.
İzleyin ve görün.

HOPA'LI TS'Lİ
24.11.2020, 11:54
Senin gönlün benden bol abi. İnşallah :)

Sn. AVCI'ya çok güveniyorum ve gelecek adına çok umutluyum.

Erzurum maçının ilk 25 dakikasındaki oyun formatı bunun kanıtı

gurur6134
24.11.2020, 12:11
Goztepe macinda iyi futbol oynadi a.gucu sanssizdi kolay mac olmayacak ..psikolojik esiklerden birisi bu mac alirsak futbolcularin hem ozguveni yerine gelecek hem alt siralardan kurtulup daha iyimser bakacagiz gelecege .. 1 0 olsun bizim olsun gol yemezsek her turlu atariz..

Turgay Atalay
24.11.2020, 12:24
Rakip 9 kisi kalmadikça bu takimin gol yemeden rakibe 3 ve üzeri gol atabilmesi imkansiz. Siz ruyanizdan uyanmazsaniz Ankaragücü uyandirir cuma aksami.

Yiğit Gayretli
24.11.2020, 12:34
Bu sene sanırım Ankaragücü'nü hiç izlemedim. Bizim oyun olgunluğumuzun yetersizliği yüzünden de Ankaragücü'nün ligin son sırasında ve sadece iki puanlı oluşunu baz almak istemiyorum. Elimizde maçın kaderini değiştirebilecek oyuncularımız ve birde mücadele gücümüz var. Kısa vadede başka beklentim yok. Oyun anlamında da parça parça doğru işler yapıp lazım olan skoru alsak kafidir. Bir yapılanma için en uygunsuz sezonu seçtik o veya bu sebeple. Bu açıdan neyi, ne zaman, ne seviyede oturtabileceğimizi kestiremiyorum ama bu orta saha kurgusu bizi mehter takımı gibi iki ileri bir geri yaptırır o kesin.

Haricen bu maçı takımın bugünü izinli geçireceğini göz önünde bulundurarak, 3 idmanla oynayacağız. Hoca muhtemelen sadece taktik ve son idmanda maç hazırlığı çalıştırır ama sonrasında 10 günlük bir boşlukla ayın 7'sinde Sivas maçımız var. Oraya kadar hem dinlenme hem de hazırlık anlamında iyi bir süre kazanmış olacağız. Umarım bu periyodu sıfır kayıpla geçeriz.

Ahmet Kara
24.11.2020, 12:39
Ankaragücü'nün Galatasaray maçını izleyenler bu maçın kolay geçmeyeceğini bilir.

ÖmürKaradeniz61
24.11.2020, 12:53
Rakip 9 kisi kalmadikça bu takimin gol yemeden rakibe 3 ve üzeri gol atabilmesi imkansiz. Siz ruyanizdan uyanmazsaniz Ankaragücü uyandirir cuma aksami.

Belli olmaz,üstüste 3-4 maç kazanırsak ligde işin rengi değişir. Ligin boyu çok uzun.

lazminator61
24.11.2020, 15:00
Cok sor mac, bu sezon ümit yok takimda, tek forvetle gol bulamiyoruz, afobe ve ekuban ikili forvet oynamaliyiz.

UĞUR DURTAŞ
24.11.2020, 17:27
Alt yapı hocalarıyla maça çıkacaklarmış.
bizim alanyaspor maçına ihsan hocayla çıktığımız gibi...
**
**
**
MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Fatih Mert, Fuat Çapa'da boşalan teknik direktörlük koltuğu için acele karar vermek istemediklerini belirterek, "Sağlıklı bir karar vererek, yapımıza, bütçemize uyacak, kadromuzu iyi analiz edebilecek bir teknik direktörle anlaşmak istiyoruz." dedi.

Fatih Mert, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yönetim kurulunda bugün teknik direktör konusunu konuşacaklarını söyledi.

En iyi kararı vermek istediklerini dile getiren Mert, "Bu yüzden acele etmek istemiyoruz. Sağlıklı bir karar vererek, yapımıza, bütçemize uyacak, kadromuzu iyi analiz edebilecek bir teknik direktörle anlaşmak istiyoruz. Şu anda görüştüğümüz hiç kimse yok. Medyada çıkan hiçbir isimle görüşmedik. Trabzonspor maçına altyapıdaki hocalarımızla çıkacağız." ifadelerini kullandı.

"İnce eleyip sık dokuyoruz"
Sarı-lacivertli kulübün başkanı Mert, kadro kalitelerinin şu anki pozisyonlarını yansıtmadığını vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Kadromuzun kalitesi şu anki pozisyonumuzu yansıtmıyor. Bizim kadromuz rakiplerimize göre daha ekonomik ancak bu kalitenin diğerlerinden aşağıda olduğunu göstermez. Kadro derinliğimiz de iyi. Maalesef şansızlıklar oldu. Hastalıklar etkiledi. Kovid-19 nedeniyle iki maçta birçok eksikle mücadele ettik. Bizim kadar hastalık sayısı bir tek Hatayspor oldu. Bizim şansızlığımız hastalık geçiren oyuncularımızın ilk 11'de oynayan isimler olmasıydı. Hocamızın da demek ki oyuncularla bir uyum sorunu oldu. Onun da etkisi var. Sportif şansızlığımız da oldu. İlk 7 maçta yaşadığımız şansızlıklar ve sorunlar tekrarlanmasın diye, teknik direktör işini ince eleyip sık dokuyoruz."

"Trabzonspor karşısında galip geleceğimize inanıyoruz"
Fatih Mert, Süper Lig'in 10. haftasında 27 Kasım Cuma günü oynayacakları Trabzonspor maçını çıkış karşılaşması olarak görüyor.

Zorlu bir maça çıkacaklarını aktaran Mert, "Trabzonspor karşısında futbolcuların üzerlerine düşeni yapıp camiaya kendilerini affettireceklerini düşünüyorum. Kalitelerini göstereceklerdir. Bu hafta Trabzonspor karşısında galip geleceğimize inanıyoruz." değerlendirmesine bulundu.

ilelebeTS
24.11.2020, 17:35
Ligin dibindeki takımlar yeni bir hava yakalamak için böyle maçları bekler. Biz de gariban babasıyız zaten. Kolay maç olmayacak. Kolaya çevirmek için erken gol bulmamız ve sonrasındaki pozisyonları cömertçe harcamamamız lazım. Erzurum maçını zorlaştıran da kaçırdığımız gollerdi.

Mehmet
24.11.2020, 18:24
Bu Ankara takımı bir kaç defa Trabzonspor'un şampiyonluk mücadelesine engel olmuştur.
2011 yılı 2. sezon ilk maçı ve 2019/2020 sezonu son maçta ben bunları unutmuyorum.
Trabzonspor bu takımı öyle bir yenmeli ki yerin dibine sokmalıdır. Bir daha süper lig göremesinler inşallah.

İ. SARAL
24.11.2020, 18:42
Rahat yeneriz, fark atarız vs diyenlere gülüyorum. 1-0 yenersek müthiş skor.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gökhants1966
24.11.2020, 18:58

Aynen öyle.Ligin vasat takımlarından biriyiz.Hücumda Waka ve Ekubanın ayağına bakıyoruz,savunma zaten delik deşik,ortasaha otobana dönmüş.Organize atak sayısı çok düşük.

Bizim için çok zor maç.Rakip çok zor durumda.Bizim Alanyaspora oynadığımız topu bunlar bize oynayacaklardır.Çok sert bir maç olacak.Erken gol bulursak ve ikinciyi atarsak rakibin direncini kırabiliriz onun dışında eğer maç 0-0 veya 0-1 devam ederse ecel terleri dökeriz.

Ufuk
24.11.2020, 19:09

Erzurum maç özetinden kırpılmış, gol dışında kaçırdığımız pozisyonlar: https://streamable.com/g2ddsy

Hani optimist, pesimist örneği için yarı dolu bardak resmi vardı ya ona artık ek yapılmalı.

İyimser: bardağın yarısı dolu
Kötümser: bardağın yarısı boş
Trabzonsporlu: ortada bardak falan bırakmadınız sattınız yediniz pu size novak sosa olaydı tü usta olsa böyle mi olurdu hoca içimizden olmalı cafer tosuna şans vermeliyiz türkmen ramos.....

artvints
24.11.2020, 19:23

Erzurum'u yendik şeytanın bacağını kırdık bunları da yeneceğiz heralde. 2011 aklıma geldi. Ankaragücü, şifo antalya, kayseri'ye puan kaybetmiştik. Sırayla tokatlamak lazım.

61_Hasan_69
24.11.2020, 20:01
Gol yemeden kazanalım

theo
24.11.2020, 20:13
Bizim maç öncesinde rakip hoca değiştirmiş. Hoşgeldin hediyesi vermeyiz umarim.

Manava61
24.11.2020, 22:35
Ankaragücü başkanı zehirli oku atmış: " Çıkış maçı olarak görüyoruz."

Ogün YAZICI
24.11.2020, 22:41
Abdülkadir'i Avcı'nın da sağ kanatta oynatmasıyla benim transfer dönemine kadar kompakt bir oyuna dair umudum kalmadı.
Mevcut orta saha oyuncularıyla Abdüs Ekuban Nwakaeme forvet düzeninin kompakt oynama ihtimali yok.

Erzurum maçı tarihimizde hatirlamak istemeyeceğimiz bir oyun oldu.

Transfer dönemine kadar Alanya maçındaki gibi Perreira'yı orta sahaya çekip mücadeleci bir takım yaratmak gibi yama hamlelere başvurarak oynamalıyız

Uğurcan
Serkan Edgar Hugo Marlon
Perreira Flavio Parmak
Ekuban Djaniny Nwakaeme

hamdi_61
25.11.2020, 00:08
Ankaragücü kötü takım olabilir ama bizimde galibiyeti olmayan takımlara puan yada puanlar vermek gibi bir huyumuz var.

redbul
25.11.2020, 00:24
Ankaragücü'nün Galatasaray maçını izleyenler bu maçın kolay geçmeyeceğini bilir.

kardeşim ben o maçı 90 dakika izledim hatta g.saray kalecisi nin yaptığı hata gol olsa ankaragüçlü futbolcu boş kaleye atsa maç 1-1 bitiyordu evet ankaragücü ligin son sırasında ama öyle ligde ezile ezile yenildiği bir maç yok bu maçı mutlaka almalıyız ama öyle 4 atarız 5 atarız maçı olmaz gene zor geçeceğini düşünüyorum bunun en büyük sebeblerinden biri rakipten ziyade bizim oyuncu kadromuz bizim kadromuzun bu ligde öyle aman aman bir üstünlük kuracağı bir takım malesef yok ben kazanacağımızı ama gene zorlanacağımızı düşünüyorum .

redbul
25.11.2020, 00:26
ankaragücü başkanı A SPOR canlı yayına bağlandı bu haftaki trabzonspor maçına altyapı hocaları ile çıkacağız dedi.

Harun-61
25.11.2020, 01:30
net galbiyet beklemiyorum ama ivme kazanmak icin illa galibiyet gerekiyor.

Birtan
25.11.2020, 02:50
Afobe yerine Djaniny ile başlarız umarım.

HOPA'LI TS'Lİ
25.11.2020, 07:35
Afobe yerine Djaniny ile başlarız umarım.

Semedo llk 11 başlarsa daha verimli olabilir.

Afobe'nin bitiriciliği zayıf

Semih58
25.11.2020, 10:51
5-0 net yeneceğimiz maç.

nakzo
25.11.2020, 11:18
Bu kadro çok zayıf hiçbir maçın favorisi değiliz İnşallah dirençle oynayıp 1-0 da olsa yine kazanırız

HOPA'LI TS'Lİ
25.11.2020, 11:26
Haldun DOMAÇ haberleri;

1- Plaza gözden çıkarıldı. Ocak ayında gönderilecek.
2- Leipzig Sörloth'u Ocak ayında kiralayacak. TS devreye girebilir.
3- Celta VİGO Okay Y. için gitme zamanı geldi dedi. Ocak ayında GS ve TS istiyor.
4- LİLLE Yusuf Y. yükselen performansı nedeniyle sezon ortası ya da sonu satabilir. TS satıştan %20 pay alarak elini rahatlatacak.
5- AVCI, sol bek, sağ stoper, 2 orta saha ve 1 golcü istedi.

UĞUR DURTAŞ
25.11.2020, 11:57
(H) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19372)
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19344)
(Y) MURAT ERGİN GÖZÜTOK (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20921)
(D) CANER AK (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=21042)

Mert Acar
25.11.2020, 12:43
Ben hocanın yerinde olsam böyle bir şey denerim.
Ömürü artık ortasahaya çekme vakti geldi bence. Hem kendi için hem takım için doğrusu bu olacaktır.
Ömür çok iyi bir sağiç futbolcusu bence. Kesinlikle kanat forvet özellikler taşımıyor. Şut yok, topsuz koşu çok az.
Fakat merkezde yapacağı al-verle, zaman zaman dikine koşularıyla oyuna tempo katacaktır. Fiziken daha da güçlenip bu pozisyona evrilmesi lazım artık. Ömür Messi değil İniesta tarzı bir futbola uyarlanmalı.

Diabate ve Djaniny arasında kararsız kaldım. İkisini de fazla izleyemedik.
Afobeye hiç girmiyorum. Yeterli bir futbolcu asla değil. Djaniny ise çok vurdumduymaz ve bencil bir görüntü verdi bana. Durumuna göre en öne çekilebilir, Ekuban sağa geçebilir. Ekuban da ilerde tek başına çok verimli değil. Çok iyi bir 2. forvet aslında ama ona uygun bir taktiğimiz yok görünüyor.
Doğru bir kadro mühendisliği yapılsa idi onca futbolcuyu kaybetmişken Ekubanı hedef oyuncu yapılır ona göre kadro mühendisliğini yapılırdı.
Diabateyi de sağ çizgi de görmek lazım en azından. Adam kadroya giremiyor.
http://www.footballuser.com/1832976/Trabzonspor
http://www.footballuser.com/formations/2020/11/1832976_Trabzonspor.jpg

Çağdaş DENİZ
25.11.2020, 12:59
Yaw bu yusuf sarıya noldu yine

emrahtuna
25.11.2020, 13:19
geçen haftaki 11 le başlanabilir belki bakerin yerine flavio..serkan rotasyonda kullanılır diabate ne olacak belli değil 10 haftada bişey göremedik aynı şekilde djaniny de hiçbişey katamadı takıma..hocanın işi zor böyle verimsiz oyuncularla..

lazminator61
25.11.2020, 13:43
Sturridge 5 hafta oynamiyordu gelip 2 asist 1 gol atiyordu bare, Yusuf Sari 1 dk sahda direct sakatlaniyor, Djaniny, afobe ve diabate 0 katki sagliyor

lazibere
25.11.2020, 13:44
Anakragücü maçı ve sonrası hiçbir maç kolay değil. Bizim kazanmamız Wakamenin iyi oyununa bağlı, Wakame istediği alanları bulursa bu maçı 3 farklı da kazanırız. Yok eğer gol atamazsak her geçen dakika beraberlik iyidir demeye başlarız . İşin özeti bu..

UĞUR DURTAŞ
25.11.2020, 14:29
Taraflı tarafsız bütün herkesin gördüğü dillendirdiği
ligin en kötü topunu oynayan takımın biz olduğu
ligin güç,fizik,kondisyon olarak en yetersiz olduğu
puan cetvelinde en fazla gol yiyen takımın biz olduğunu(15 gol)
süper ligte hiç bir takımın 35-40-45 dakika rakibinden baskı yemediği
sadece bizim baskı yediğimiz bir ortamda
farklı yeneriz,asarız,keseriz, 5-0 olur 4-0 olur
gibi söylemler
zarar veriyor.
**
erzurum maçından öncede söyledim yazdım
ne olursa olsun,ama yarım sıfır olsun bizim olsun dedim.
öylede oldu.
takımın durumunu gerçekçi bir gözle gördüğüm için....
avcı yı isteyen biri olarak,elinde sihirli değnek olmadığının farkındayız.
özellikle hugo ve az buçuk edgar hariç yabancıların durumu ortada çok yetersizler çokkk

cuma akşamı yine aynı düşüncedeyim.
beklentim yine aynı olacak.
sivas maçı öncesi
öyle veya böyle hocasız ankaragücünü
yarım sıfır olsun bizim olsun düşüncesindeyim.

Enaldo61
25.11.2020, 14:41
Devre arası orta sahaya net 2 takviye yapılmazsa ilk 7 zor görünüyor.

MetehanS
25.11.2020, 15:03
Ankaragücü alır (totem)

Antonio
25.11.2020, 15:21
gerson rodriguez devre arası gelsin forvete koyarız afobe ve djanniy vitamnisizleri ile olmaz. gecen yıl ligde sivrilen adamları alsak bu halde olmazdık. kasap dedik gençlerbirilğinde baiano olsa sertlik katardı orta sahaya rodriguez zaten çok hızlı ve iyi güçlü oyuncu.

korkusuzmaraz
25.11.2020, 15:42
Bu dingiller geçen sezon sebepsiz yere 19 maçta 15 puan toplayan takımı devralıp devre arasında michalak, lobjanidze, gerson rodriguez gibi çok iyi oyuncuları bulup getirtip bütün şanssızlık ve hakem hatalarına rağmen 9 maçta 11 puan toplayan mustafa reşit akçayı gönderdiler ibrahim üzülmezi getirdiler. Ibrahim üzülmez de benim beklentilerimin üzerinde performans gösterip 6 maçta 8 puan toplamıştı. Ben bütün maçları kaybeder diye düşünüyordum.

Yeni sezon da keşke onunla devam etselerdi ama tuttular hiç alakasız adam fuat çapayı getirdiler. Tamam faut çapa geçen sezon kasımpaşaya ligin ortasında geldi orada iyi işler çıkardı takımı ligde tuttu ama zaten o takım için normalde olması gereken oydu. O kadroyla zaten ligden düşmeleri çok saçma olurdu. Fuat çapa da keşke yeni sezonda kasımpaşada devam etse ama o tuttu ankaragücü ile anlaştı kasımpaşa da mehmet altıparmak ile anlaştı ve sonrasında olanlar herkesin malumu.

Ben daha sezon başlamadan bu ankaragücünün fuat çapa ile bir halt edemiyeceni ligin son sırasına demir atacağını söylemiştim. Gerçekten o takımı çalıştıracak teknik direktörün çok çok iyi olması lazım. Kadroları inanılmaz kötü. Geçen sezondan rodriguez ve michalak takımdan ayrıldı. Galatasaray maçı deniyorda galatasaray bu sezon rahat rahat zorlanmadan kaç tane maç kazanabildi acaba. Ankaragücü türkiye kupasında 2.lig takımı kocaelispora 2-1 yenildi daha.

Haa tabiki bizim maçın kolay olacağını kesinlikle düşünmüyorum. Altyapı hocalarının bizim maça nasıl nir taktikle çıkacakları belli değil. Her an ters köşe olma ihtimalimiz bulunan bir maç olarak görüyorum karşılaşmayı. Agrıca cidden bu ankaragücü de tam asansör takım süper lig tarihinde kümede kalma mücadelesi vermediği sezon hatırlamıyorum ben.

Alp29
25.11.2020, 18:59
Nwakameyi forvete evirme vakti geldi bence Ronaldo gibi

Arif Timurcioğlu
25.11.2020, 19:20
Bu maçıda savasarak alıp yolumuza bakmalıyız, galibiyet serileri çok önemli, takım kazanmaya alışmalı.

Sefaenes
25.11.2020, 19:21
Bu maci ne yapip edip 3 puan almaliyiz takima öz güven gelmesi icin ama rakip hafife almamaliyiz

gökhants1966
25.11.2020, 19:52
Wakayemeden olsa olsa Firmino olur,Ronaldo olmaz.Wakayemeden santrafor olmaz,Firmino gibi sahte forvet olur.Firmino gibi geriye gelir top alır oyun kurar,pas dağıtır,oyunu açar,gerektiğinde de golünü atar.

Wakayemeyi ileri uçta kullanacaksan kanatların hem hızlı hem de dribbling becerisinin iyi olması,sürekli savunma arkasına koşu yapması lazım yoksa bir anlamı kalmaz.

Liverpool güzel bir örnek.Mane ve Salah çok süratliler ve sürekli savunma arkasına koşular yapıyorlar.Firmino da arada ki bağlantıları sağlıyor,aralara iyi top salıyor,pas dağıtıyor.

Biz de böyle bir düzen kurmak zor.Ekuban solda,Waka ileride desen,sağ kanatta adam yok.

En iyisi Waka solda devam etsin,Ekuban yardımcı forvet olsun.İleri uca da Sorloth kiralansın.Sağ kanada da Visca tarzı bir adam alınsın sorun çözülsün.

Waka bu sezon böyle idare eder ancak seneye ilk 11 de olmamalı.Evet adam Ronaldinhonun alt model,aşırı derecede yetenekli ama savunmaya katkısı sıfır.Kompakt oynayan bir takım için çok büyük bir sıkıntı bu.Savunmayı takım halinde yapmak gerekiyor.Sol kanada alınacak isim Kasımpaşadan Premier Lige giden Trezeguet gibi olmalı.Oyunun her iki yönünü de oynayabilmeli.

Siz savunmayı takım halinde yapamadığınız zaman takımın bütün hatları aşırı derecede çöküyor,ortasaha oyuncuları koşmaktan bayılacak hale geliyor.Sürekli geri koşmak zorunda kalıyorlar.Önde etkili pres ve alan daraltma uygulayabilsen zaten ortaya düşen birçok topu kaparsın,rakip atağa bile çıkamaz.Bunu geçen sezon en etkili bir şekilde Sivasspor maçında 45 dk yapabildik,onda da büyük bir motivasyon vardı.Uzun süre devam ettirecek kondüsyonumuz olmadığı için devam edemedik.

Bu nedenle kısa vadede böyle devam edebiliriz ama sezon sonu Wakayeme ilk 11 den kesilmeli.Alternatif olarak kullanılmalı.Bunu harika bir yetenek olduğunu bile bile yapmalıyız.

Takım halinde çok koşmanın ne demek olduğunu Alanyaspor maçında gördük.Alanya maçında genel anlamda yetenekleri kısıtlı bir kadroyla oynadık ama aşırı derecede koştuk.Adamlar gol pozisyonuna bile giremediler.Cezasahasına pasla bir defa bile girmelerine izin vermedik.Orta alanı çok iyi kapatınca rakibi kenarlara ittik.Orta yapmaya veya içe katedip şut atmaya çalıştılar bunu da kanatta ikili sıkıştırma yaparak engelledik.Bulduğumuz pozisyonları yetenek yoksunu Djianny kaçırmasaydı eğer maçı kazanacaktık.

Burada şunu anlatmaya çalışıyorum.Bizim bunun bir ortasını bulmamız lazım.Hücumu çok iyi ama kondüsyonu berbat,bu nedenle çok gol atan ama çok gol yiyen bir takım görmek istemiyorum artık.Geçen sezon ki kadro çok gol atıyordu ama ortasahada Sosanın ikinci 45 lerde bitmesi,Wakanın ise 90 dk yürümesinden ötürü otobana dönen ortasaha yüzünden çok gol yiyorduk.Stoper kalitesi de sıkıntıydı ama asıl sıkıntı takım savunmasıydı.

Çift yönlü oyuncular bulmamız lazım.Kanat dediğin çift yönlü çalışacak,ileri geri sürekli çalışacak.Merkez ortasaha dediğin çift yönlü çalışacak.

Ahmet Taşçı
25.11.2020, 20:52

Nwakaeme ile ilgili seneye için 3 seçenek var...
1.Satmak
2.Yardımcı Forvet rolü verekerek forveti çiflemek
3.Tek Forvet oynatmak (Bence çok zorlanmayacaktır)... Zaten ağır bir adam seneye 32 yaşında olacak, sol kanatta geri gelmekte zorlanıyor, en iyi sol beki de alsanız önünde Nwakaeme varken o koridor delil deşik olur... En mantıklısı hem onun için hem bizim için Arap yarımadasıa satmak orda yıllık 3'ten aşağı almaz, biz de 4-5'e bakmadan yollamalıyız... Olur da satamazsak Nwakaeme gibi adamı yedek oturamazsın, sol kanatta da artık olmayacağından forvete evirmek lazım....

Ahmet Taşçı
25.11.2020, 21:00
Wakayemeden olsa olsa Firmino olur,Ronaldo olmaz.Wakayemeden santrafor olmaz,Firmino gibi sahte forvet olur.Firmino gibi geriye gelir top alır oyun kurar,pas dağıtır,oyunu açar,gerektiğinde de golünü atar.

Wakayemeyi ileri uçta kullanacaksan kanatların hem hızlı hem de dribbling becerisinin iyi olması,sürekli savunma arkasına koşu yapması lazım yoksa bir anlamı kalmaz.

Liverpool güzel bir örnek.Mane ve Salah çok süratliler ve sürekli savunma arkasına koşular yapıyorlar.Firmino da arada ki bağlantıları sağlıyor,aralara iyi top salıyor,pas dağıtıyor.

Biz de böyle bir düzen kurmak zor.Ekuban solda,Waka ileride desen,sağ kanatta adam yok.

En iyisi Waka solda devam etsin,Ekuban yardımcı forvet olsun.İleri uca da Sorloth kiralansın.Sağ kanada da Visca tarzı bir adam alınsın sorun çözülsün.

Waka bu sezon böyle idare eder ancak seneye ilk 11 de olmamalı.Evet adam Ronaldinhonun alt model,aşırı derecede yetenekli ama savunmaya katkısı sıfır.Kompakt oynayan bir takım için çok büyük bir sıkıntı bu.Savunmayı takım halinde yapmak gerekiyor.Sol kanada alınacak isim Kasımpaşadan Premier Lige giden Trezeguet gibi olmalı.Oyunun her iki yönünü de oynayabilmeli.

Siz savunmayı takım halinde yapamadığınız zaman takımın bütün hatları aşırı derecede çöküyor,ortasaha oyuncuları koşmaktan bayılacak hale geliyor.Sürekli geri koşmak zorunda kalıyorlar.Önde etkili pres ve alan daraltma uygulayabilsen zaten ortaya düşen birçok topu kaparsın,rakip atağa bile çıkamaz.Bunu geçen sezon en etkili bir şekilde Sivasspor maçında 45 dk yapabildik,onda da büyük bir motivasyon vardı.Uzun süre devam ettirecek kondüsyonumuz olmadığı için devam edemedik.

Bu nedenle kısa vadede böyle devam edebiliriz ama sezon sonu Wakayeme ilk 11 den kesilmeli.Alternatif olarak kullanılmalı.Bunu harika bir yetenek olduğunu bile bile yapmalıyız.

Takım halinde çok koşmanın ne demek olduğunu Alanyaspor maçında gördük.Alanya maçında genel anlamda yetenekleri kısıtlı bir kadroyla oynadık ama aşırı derecede koştuk.Adamlar gol pozisyonuna bile giremediler.Cezasahasına pasla bir defa bile girmelerine izin vermedik.Orta alanı çok iyi kapatınca rakibi kenarlara ittik.Orta yapmaya veya içe katedip şut atmaya çalıştılar bunu da kanatta ikili sıkıştırma yaparak engelledik.Bulduğumuz pozisyonları yetenek yoksunu Djianny kaçırmasaydı eğer maçı kazanacaktık.

Burada şunu anlatmaya çalışıyorum.Bizim bunun bir ortasını bulmamız lazım.Hücumu çok iyi ama kondüsyonu berbat,bu nedenle çok gol atan ama çok gol yiyen bir takım görmek istemiyorum artık.Geçen sezon ki kadro çok gol atıyordu ama ortasahada Sosanın ikinci 45 lerde bitmesi,Wakanın ise 90 dk yürümesinden ötürü otobana dönen ortasaha yüzünden çok gol yiyorduk.Stoper kalitesi de sıkıntıydı ama asıl sıkıntı takım savunmasıydı.

Çift yönlü oyuncular bulmamız lazım.Kanat dediğin çift yönlü çalışacak,ileri geri sürekli çalışacak.Merkez ortasaha dediğin çift yönlü çalışacak.

Elimizdeki oyuncu grubuna uygun sistem bu...
....... Edgar..... Huseini.... Hugo.....
. Pereria.... Parmak.... Baker..... Marlon....
............ Ömür..............Nwakaeme ........
.....................Ekuban...........
Pereria dönemiyor, Nwakaeme dönemiyor, Marlon defansif açıdan sıkıntı, Ekuban tek adam olmuyor, Oyun kurucu yok, orta alan kırılgan... Tüm bunlar düşünüldüğünde elimizdeki kadroya en uygun yapı bu.... Pereria ve Marlon'un aklı geride kalmaz, Nwakaeme ve Ömür her zaman geri gelmek zorunda kalmaz,Enerjilerini daha tasarruflu kullanır, Ekuban yalnız kalmaz, Kanatlar işler, göbek de kalabalık olur, Defans üçlü her türlü daha güvenli.....

MA291
25.11.2020, 21:03
Avcidan orta sahaya bir cözüm bekliyorum. Yapilacak tek sey iyi takim defansi. Gol zaten atariz, yeme yeter.

ÖmürKaradeniz61
25.11.2020, 21:13
Umarım Avcı da gidip devre arası 3-5 tane vasat adamı toplayıp almaz. Tek ihtiyacımız 1 tane kaliteli forvet ve 1 tane kaliteli ortasaha. Müthiş bir takım oluruz bu iki transferle. Özellikle ortasaha oyuncusu öyle Brezilya’dan,Arjantin’den,Norveç’ten kapalı kutu adamlar değil Avrupa’nın büyük takımlarımda oynamış kariyeri düşüşte olan 30-32 yaşlarında net bir ortasahadan bahsediyorum.

gökhants1966
25.11.2020, 22:19
Elimizdeki oyuncu grubuna uygun sistem bu...
....... Edgar..... Huseini.... Hugo.....
. Pereria.... Parmak.... Baker..... Marlon....
............ Ömür..............Nwakaeme ........
.....................Ekuban...........
Pereria dönemiyor, Nwakaeme dönemiyor, Marlon defansif açıdan sıkıntı, Ekuban tek adam olmuyor, Oyun kurucu yok, orta alan kırılgan... Tüm bunlar düşünüldüğünde elimizdeki kadroya en uygun yapı bu.... Pereria ve Marlon'un aklı geride kalmaz, Nwakaeme ve Ömür her zaman geri gelmek zorunda kalmaz,Enerjilerini daha tasarruflu kullanır, Ekuban yalnız kalmaz, Kanatlar işler, göbek de kalabalık olur, Defans üçlü her türlü daha güvenli.....
Defansif olarak çok iyi bir sistem aslında.Yanılmıyorsam eğer Denizli maçında denemiştik bu sistemi.Yandan gelen tek bir ortaya bile vurdurmamıştık.Duran toplarda da havadan iyiydik.Defansif anlamda çok işe yaramıştı.Topa da sahiptik aslında ama pozisyon üretemedik.

Bu sistemde defans her türlü iyi yapılır ama ofans için kalite çok önemli.Kanat beklerin oyuna katılımı çok iyi olmalı.İleri üçlü her açından skora katkı sağlamalı.

İleride Waka ve Ekuban iyi ama Ömürle olmaz bu sistem.O bölgeye gol atabilen bir kanat gerekir.Ömür sürekli pas yapar orada.Bütün yük Waka ve Ekubana kalır.

Sağa bir tane Visca gibi adam bulabilsen aslında bu sistemle çok iş yaparsın.Boşluk bolduğunda sert ve etkili şutlar çekebilmek çok önemli.Ömürü bomboş bıraksan yine de şut atamıyor.Sırf pas yapsın diye de orada çekilmez ayrıca ortasahada zaten bu sistemde yeterince pas yapacak adam var,geriden de Edgarla çıkıyorsun zaten.

bilgehan83
25.11.2020, 23:20
Parmak oynamazsa bütün maçları alırız diye düşünüyorum.. tabi parmak yerine pas özürlüsü kamil ahmet de oynamamalı orta sahada.. serkan asan orta sahada değerlendirilmeli.. flavionun performansı da soru işareti... parmak falvio kamil ahmet hepsi birbirinden kötü.. kamil sağ bek oynasa pereria orta sahada oynasa, hatta serkan ömürün yerine geçip ömür sağ içe kayabilir.. Abdullah avcıdan cesur olmasını istiyoruz ama ilk maç sınıfta kaldı bu konuda.. ben şahsen falvio ve parmak yerine kerem taha hakan bu oyunculara şans verirdim..

uğurcan
kamil ahmet edgar vitor marlon
serkan ömür pereria baker tony
Ekuban

dizilim farklı yapılabilir elbette ama düşünülmeli bu kadro

HOPA'LI TS'Lİ
26.11.2020, 09:46
İlk kez 2/2 yapma imkanı gelen bir maç

HAYDE HAYDE VUR HAYDE TRABZON
HAYDE HAYDE GOL HAYDE TRABZON

Özkan Şentürk
26.11.2020, 11:09
Solda wakayeme, sağda Ömür, ileride Afobe veya Djanini, arkalarında Ekuban.

Bu dizilişte ne yaparsan yap maç hep 4-2-4 e döner ve orta sahada Baker-Parmak-Flavio'dan ikisi kalacağı için hep zaafiyet çekilir. Ne maça hükmedebilir bu diziliş ve oyuncular ne de savunma yapabilir.

O yüzden bu oyuncuları kesmeden yapabileceğim tek iş; Ömür'ü ortasahaya kaydırıp, Akuban'ı sağ kanat-forvet yapmaktır. Bilim bunu söylüyor :)

Hatta bana kalsa Ömür'ü 6 numara denerim. Savunmadan topu ilk alıp servis edecek adam rolünde.

Ahmet Taşçı
26.11.2020, 11:11
Defansif olarak çok iyi bir sistem aslında.Yanılmıyorsam eğer Denizli maçında denemiştik bu sistemi.Yandan gelen tek bir ortaya bile vurdurmamıştık.Duran toplarda da havadan iyiydik.Defansif anlamda çok işe yaramıştı.Topa da sahiptik aslında ama pozisyon üretemedik.

Bu sistemde defans her türlü iyi yapılır ama ofans için kalite çok önemli.Kanat beklerin oyuna katılımı çok iyi olmalı.İleri üçlü her açından skora katkı sağlamalı.

İleride Waka ve Ekuban iyi ama Ömürle olmaz bu sistem.O bölgeye gol atabilen bir kanat gerekir.Ömür sürekli pas yapar orada.Bütün yük Waka ve Ekubana kalır.

Sağa bir tane Visca gibi adam bulabilsen aslında bu sistemle çok iş yaparsın.Boşluk bolduğunda sert ve etkili şutlar çekebilmek çok önemli.Ömürü bomboş bıraksan yine de şut atamıyor.Sırf pas yapsın diye de orada çekilmez ayrıca ortasahada zaten bu sistemde yeterince pas yapacak adam var,geriden de Edgarla çıkıyorsun zaten.

Zaten Ömür seviye atlamak istiyorsa sabah akşam şut çalışmalı, Yusuf bugün manşetlerdryse şut özelliği sayesinde,Yusuf Fransada hiçbir zaman oyunu domine edemedi, ama şut özelliğinden büyük reklam yaptı, sabah akşam oyunu domine edin tabela yapamadıktan sonra maalesef bir anlamı kalmıyor... Ömür'ün diğer bir talihsizliği UEFA'a manşet olması nedeniyle beklentinin çok yükselmesi,üstüne bir de iyi kadroya denk gelip iyi futbolunu bize göstermesi sonrası yaşadığı sakatlık mental olarak çok geriyor götürdü... Daha iyi görünmesi için psikolojik destek ve takımın iyi olmadı şart...

My
26.11.2020, 12:20
Bu maçı yine kı.ımızdan soluyarak alacağımızı düşünüyorum. Ama yine de belli olmaz. Avcı da ne yaparsa yapsın orta sahanın bu haline çare olamaz çünkü ortada orta saha yok. İnanılır gibi değil ama ortada orta saha yok! Bir şekilde en az hasarla kendimizi devre arasına atmamız gerekiyor. Tabii ki yönetimin de üzerine düşeni yapması lazım. Yoksa bu sefer harbiden ağzımıza s....!

Yiğit SARI
26.11.2020, 12:27
djaniny ve diabate'nin oynayacak duruma gelmeleri lazım acilen

Hamza Yilmaz
26.11.2020, 13:15
djaniny ve diabate'nin oynayacak duruma gelmeleri lazım acilenHüseyin Türkmen dönecek mi ? Eger Kadro da olursa Campi ve Plaza tribüne cikar. Diabate'yi son 25 dak kullaniriz

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

redbul
26.11.2020, 13:18
geçen sezon bittiğinde önümüzdeki sezonun yani bu sezonun planlaması yapılırken, 100 kişinin düşüncesi ne başvursak orta saha için kim oynamalı veya kim transfer edilmeli sorusuna abdülkadir parmak için bu 100 kişi içinden 10 kişi tamam oynar okeyini verirdi ama şuan birçoğumuzun beğenmediği parmak aranılan adam olmuşsa ilk 11 e direk yazılıyorsa kadro mühendisliğinin düpedüz rezlliğinin bir göstergesidir ve yapılan transferlerin ne kadar kötü olduğunun bir ispatıdır bir transfer dönemi düşünün ki ancak bu kadar kötü yapılırdı şimdi ligin son sırasındaki galibiyeti olmayan ankaragücü maçına dahi kesin yeneriz rahat yeneriz gözüyle bakamıyoruz.

Yusuf BALCI
26.11.2020, 13:19
Abdülkadir Parmak şu anda ortasahadaki en etkili oyuncumuz. Sonra da Baker geliyor. Ortasahamız geçen seneye göre çok çok düşük seviyede. Forvetimiz de öyle. Bu maç ta zorlu geçecektir. Hem kondisyon anlamında hem de oyuncu grubu anlamında sıkıntılarımız var. Ekuban, Nwakaeme bireysel olarak öne çıkarsa çok zorlanacağımızı sanmıyorum ancak onlar da son zamanlarda tutuk.

Ahmet Taşçı
26.11.2020, 13:24
Rakip zayıf, defansı problemli tam Nwakaeme 'lik maç.

Ahmet Taşçı
26.11.2020, 13:26
Orta alanda Baker yollasa bile Parmak, Flavio ve Trondsen gibi 3 tane 8 numara var bize sağlam bir 6 ve 10 numara şart seneye için..

mmert
26.11.2020, 13:41
Serkan - Hosse - Hugo - Kamil
.............. Edgar - Abdüş ...........
Joa P ........ Ekuban ....... Waka
.................... Afobe ...................

Baker, Parmak tahammülü olmayanlar için alternatif bir kadro :)

Emre Çömez
26.11.2020, 18:30
https://pbs.twimg.com/media/EnwlhCcXEAcQ4mJ?format=jpg&name=large

Hakan
26.11.2020, 19:26
Oyuncu tipleriyle oyunu tutamıyorsak hocanın 4. ve 5. hamleleri kurgulaması şart.
Ahmet Canbaz ön alan baskısını arttırmak için kullanılabilir bence, eli ayağı da tutan bir çocuk.

gökhants1966
26.11.2020, 20:46
Oyuncu tipleriyle oyunu tutamıyorsak hocanın 4. ve 5. hamleleri kurgulaması şart.
Ahmet Canbaz ön alan baskısını arttırmak için kullanılabilir bence, eli ayağı da tutan bir çocuk.
Sonradan oyuna girdiği halde koşamayan bir isim olarak aklımda kalmış Ahmet Canbaz.Sakatlıktan dolayıdır belki de ama oyuna girip etkisiz eleman gibi takılan biri olunca oyuna girmesinin de bir anlamı kalmıyor.

Bizim Yusuf Sarı gibi oyuna girdiği anda rakibi zorlayan oyunculara ihtiyacımız var.Yusufun keşke sakatlık problemi olmasaydı.En azından hızında ve şutundan faydalanırdık.

artvints
26.11.2020, 22:57
Hücum oyuncularıyla defans yapamıyorsun. Rakip sahaya gitmeyi bıraktığımız zaman oyundan kopuyoruz. Maç içinde hucumculari ortasahayi tazeleyip hücum etmeye devam etmemiz gerekiyor. En başından beri sorunumuz bu.

Geçen senelerde alternatif oyuncularımız kısıtlıydı, şimdi sahadakilerine denk iki hücum oyuncusu sokup oynamaya devam edebiliriz.

Ortasahadaki sorun malesef derinleşti, eskiden sokacak oyuncu yoktu şimdi onbirdekilere de güvenmiyoruz.

Emre Doğan
27.11.2020, 00:11
Hücum oyuncularıyla defans yapamıyorsun. Rakip sahaya gitmeyi bıraktığımız zaman oyundan kopuyoruz. Maç içinde hucumculari ortasahayi tazeleyip hücum etmeye devam etmemiz gerekiyor. En başından beri sorunumuz bu.

Geçen senelerde alternatif oyuncularımız kısıtlıydı, şimdi sahadakilerine denk iki hücum oyuncusu sokup oynamaya devam edebiliriz.

Ortasahadaki sorun malesef derinleşti, eskiden sokacak oyuncu yoktu şimdi onbirdekilere de güvenmiyoruz.

Katılıyorum. Parmak, Baker ile geride bekleyerek savunma yapmaya çalışmak çok yanlış hatta Flavio bile alan savunması ile değil pres yapan bir ortasaha olması sebebiyle o da uygun değil. Elde bu oyuncular varsa en iyi savunma hücumdur anlayışı ile oynamamız gerekir, ya da skoru aldıktan sonra Alanya maçında yaptığımız gibi ortasahayı defans oyuncuları ile(pereira,kamil ahmet) değişikliğe gidilebilir.
Bence Abdullah Avcı devre arasında en az bir tane alan savunması sağlam bir ön libero isteyecektir(Okay Yokuşlu)

HOPA'LI TS'Lİ
27.11.2020, 08:10
Günaydın.
Günlerden TRABZONSPOR
Hayde canlarım benim
Hafta sonuna 3 puan ve moralle girelim.
Yavaş yavaş sessizce tırmanalım zirveye

Yiğit Gayretli
27.11.2020, 09:04

Sürekli hücum etmek konusunda katılmıyorum, bu kolay bir tempo değil. Dünyada öyle bir takım yok en azından ama çekilmenin ve topu rakibe bırakmanın da bir adabı var. Biz neredeyse kendimizi 18'in içine hapsediyoruz. Doğru bölgede, doğru sayıda oyuncuyla prese gitsek hem hücuma çıkarken rakip kaleye olan mesafeyi makul tutacağız hem de daha az yorulacağız.

Topu dengeli paylaşmadığımız sürece hiçbir maçın sonunu huzurlu getiremeyiz.

acan61
27.11.2020, 09:20
Günaydın herkese, akşam özlenen futbol gelir mi sizce geçen haftaya göre kadro farklı olur diye düşünüyorum. Hayırlı cumalar.

HOPA'LI TS'Lİ
27.11.2020, 09:33
Günaydın herkese, akşam özlenen futbol gelir mi sizce geçen haftaya göre kadro farklı olur diye düşünüyorum. Hayırlı cumalar.

Gerçek Abdullah AVCI farkı bugün sahaya yansıyacak.

Hava da açık. Saha da fena değil.

İyi bir oyun bekliyorum.

Anıl C
27.11.2020, 09:35
Sürekli hücum etmek konusunda katılmıyorum, bu kolay bir tempo değil. Dünyada öyle bir takım yok en azından ama çekilmenin ve topu rakibe bırakmanın da bir adabı var. Biz neredeyse kendimizi 18'in içine hapsediyoruz. Doğru bölgede, doğru sayıda oyuncuyla prese gitsek hem hücuma çıkarken rakip kaleye olan mesafeyi makul tutacağız hem de daha az yorulacağız.

Bu denilen oyunu dünya üzerinde kimse oynamadı, oynayamaz da. Hayal gücünden ibaret.
Ben de senin dedigine katiliyorum. Bu yüzden herkese dün gece oynanan Rangers macinin ilk yarisini izlemeyi öneriyorum. Gerrard nasil alan savunmasi yaptirdi izlenmeli.

hyasin61
27.11.2020, 09:45
Gecen haftaki macın Ilk 30 dakikasını 60 dakikaya falan yayarsak guzel seyler olur bu mac.Kazanacagımızı dusunuyorum.

pReN@_61
27.11.2020, 09:54
Maç günü gelmiş çatmış sayfa sayısı 4.
Hiç galibiyet havası yok...
İnşallah kazanırız.

UĞUR DURTAŞ
27.11.2020, 10:02
Dün akşam Esenboğa'da toplam 16 kişiydik. Her zaman ki gibi takımımızı karşıladık. Avcı hocamıza, moralmen ve form olarak istenilen düzeyde olmayan Ömür kardeşimize çiçeğimizi takdim ettim.
Yasaklardan dolayı kızlarımı götüremedim. İnşallah bu akşam kazanan taraf oluruz.

19927

19928

artvints
27.11.2020, 10:55

Hücum şekli değişebilir ama rakip kaleden ümidi kesip tamamen çekilince hücumcularla oynamanın anlamı kalmıyor. Ayrıca kadro yapısına da vurgu yapiyorum. iki yönlü oyuncuların sayısı artması lazım.

ffırtına
27.11.2020, 10:57
İddaada oranımız sürekli yükseliyor.. Bu işte bir iş var.. 1.60lardan 1.80lere çıktı oranımız..

HOPA'LI TS'Lİ
27.11.2020, 11:13
dün akşam esenboğa'da toplam 16 kişiydik. Her zaman ki gibi takımımızı karşıladık. Avcı hocamıza, moralmen ve form olarak istenilen düzeyde olmayan ömür kardeşimize çiçeğimizi takdim ettim.
Yasaklardan dolayı kızlarımı götüremedim. Inşallah bu akşam kazanan taraf oluruz.

19927

19928

Cansınız :)

Manava61
27.11.2020, 11:15
Sezonun kaderini tayin edebilecek bir maç. Yenersek üzerimizdeki baskı kalkmaya başlar sahada daha rahat oynarız. Yenilirsek veya berabere kalırsak iyice sıkıntıya düşeriz.

Yiğit Gayretli
27.11.2020, 11:29
Hücum şekli değişebilir ama rakip kaleden ümidi kesip tamamen çekilince hücumcularla oynamanın anlamı kalmıyor. Ayrıca kadro yapısına da vurgu yapiyorum. iki yönlü oyuncuların sayısı artması lazım.

İki yönlü oyuncuların sayısının artması gerekliliği uzun zamandır ortada zaten. Çok sık yazdık, çizdik o konuyu ama özellikle bu yıla kötü planlamayla başlandı.

Ligin başlarındayız ve ilk yarıyla ikinci yarının temposu çok başka olacak. ilk günden bu yana iyi oyundan ziyade ayakta kalanın işi yürüteceği fikrindeyim ve hem nicelik hem de nitelik olarak eksiğiz bunu yapabilmek için. Orta sahaya kesinlikle bir tane uzun bacaklı, atletik ve yıldırıcı bir orta saha şarttı. Hep bunun eksikliğini yaşıyoruz.

Ahmet Kara
27.11.2020, 11:32
Kazanan kadroyu bozmam düşüncesiyle devam ederse kazanamayız.

TrabzonVictory
27.11.2020, 11:48
Trabzonspor'umuz kazanacak ve galibiyet seri yakalacak, tam Nwakaeme ve Abdulkadir Ömür'ün maçı zaten Abdülkadir artık bu maçlarda kendini göstermeli, çok çalışıp başarılı bir sezon yakalarsa mutlaka sezon sonu ödülünü alacaktır...

Ozan Yılmaz
27.11.2020, 12:30
Ligde galibiyeti bulunmayan tek takımmış, severiz.

HOPA'LI TS'Lİ
27.11.2020, 12:32
3-0/4-0 alırız.

Erken fişi çekeriz.

Rahat olun.

Çayınızı demleyip fırtınayı izleyin.

alperrr
27.11.2020, 13:24
3-0/4-0 alırız.

Erken fişi çekeriz.

Rahat olun.

Çayınızı demleyip fırtınayı izleyin.

neye göre..
galibiyeti olmayan ..puanı olmayan takımlara ne puanlar verdik..
bu takımın güven verecek neyi var..
biz böyle filmleri çok gördük..

.........
hem çok iyi olsak bile ben kendi adıma hem rakibe saygı gereği..hem futbolun değişkenlerinden dolayı sıfıra karşı 3-4 gollü bi tahminde bulunmazdım..
galibiyeti biraz küöümsüyorsun gibi geliyor bana 1-0 lık galibiyet bile mükemmel olur..

mekatronik
27.11.2020, 13:28
Skor olarak geride olan takım mutlaka baskı kurar, rakip kim olursa olsun. Geçen sezon, Trabzonspor'a karşı oynayan takımlar, maç dengedeyken baskı kurmaya çekiniyordu, çünkü hemen cezayı kesiyorduk. Bu yıl işler değişti, rakip bakıyor, cezayı kesecek kimse yok, yüklendikçe yükleniyor. Bu sebeple, rakip savunmayı tedirgin eden tek adamımız Ekuban'ın çok kritik bir misyonu var. Nefes aldığı sürece sahada olmalı.

mekatronik
27.11.2020, 13:45
Kadro yapmayı özledik, Bu kadronun devre arasına kadar denenmesi gerek. Edgar'ın mevcut kadroda en iyi 6 numaramız olduğunu düşünüyorum. Pasları, ikili mücadele kazanması, hızı ile stoperi üçler, beklerin rahat çıkmasına imkan sağlar.
Ömür kanatta olmuyor, nefesi yetmiyor. 10. dakikada ağzını açmış nefes nefese koşturuyor, sakatlık sonrası fiziği çok iyiydi, vurunca yıkılmıyordu. Şimdi kalça atan 10 metre sürüklüyor.
Bu iş yer sofrasında karalahana, kuymak yemeyle olmuyormuş demek ki. Alt yapıdan çıkan bütün gençlere bireysel antrenör lazım, beslenmesine, yağ oranına, kas oranına bakacak.

.............Uğurcan..............
JP...Hosseini..Hugo...Marlon
...............Edgar................
.........Ömür....Parmak.......
Ekuban.....Djanini....Nwakame

HOPA'LI TS'Lİ
27.11.2020, 14:01
neye göre..
galibiyeti olmayan ..puanı olmayan takımlara ne puanlar verdik..
bu takımın güven verecek neyi var..
biz böyle filmleri çok gördük..

.........
hem çok iyi olsak bile ben kendi adıma hem rakibe saygı gereği..hem futbolun değişkenlerinden dolayı sıfıra karşı 3-4 gollü bi tahminde bulunmazdım..
galibiyeti biraz küöümsüyorsun gibi geliyor bana 1-0 lık galibiyet bile mükemmel olur..

Herkesin fikrine saygılıyım.
Bu da benim fikrim.

wakaeme
27.11.2020, 14:14
İddaada oranımız sürekli yükseliyor.. Bu işte bir iş var.. 1.60lardan 1.80lere çıktı oranımız..
1,90 oldu dün oynadığıma pişman oldum ama sonuç değişmez kazanacağımızı düşünüyorum

lazminator61
27.11.2020, 14:14
Ligde galibiyeti bulunmayan tek takımmış, severiz.

hemde nasil severiz

lazminator61
27.11.2020, 14:15
1,90 oldu dün oynadığıma pişman oldum ama sonuç değişmez kazanacağımızı düşünüyorum
renktas bidaha oyna

champions
27.11.2020, 14:16
--Serkan---Flavio---Baker--
--Ekuban--Djaniny---Tony---

Hamza Yilmaz
27.11.2020, 14:36
Ekuban
Nwaka Ömür Baker Diabate
Flavio

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

ilelebeTS
27.11.2020, 14:45
Afobe-Djaniny hariç ilk 11'de değişiklik beklemiyorum. O değişiklik de şüpheli.

LağusKusteli
27.11.2020, 14:50
Afobe-Djaniny hariç ilk 11'de değişiklik beklemiyorum. O değişiklik de şüpheli.

Muhtemelen de aynı ilk 11’le çıkacak

ffırtına
27.11.2020, 15:37

Dün de aynı şekilde 3 maçta oranlar yükseldi ve 3 karşılaşmada da kırmızı kart yedi bankolar.. Dikkat etmek gerek futbol sadece futbol değil özellikle iddaa işin içindeyse..Oranın bu kadar yükselmesi çok ilginç , kırmızı kart ve puan kaybına hazırlıklı olun derim..

HOPA'LI TS'Lİ
27.11.2020, 15:49
Gelsun artuk şu maç saati
İşyerinde daraldum

Mert Oğuzlu61
27.11.2020, 15:53
-------------parmak---baker
-------ömür-----ekuban------waka
---------------------djaniny

Bence forveti degistirir, takimin gerisine dokunmaz.

Afobe yorgun rakibe karsi girse daha iyi. Gerci kendisi de aylardir yorgun ama en iyisi sonradan degerlendirmek.

Djanini en azindan top tutar belki bir ise yarar. Adebayor gibi kullanabiliriz sanki o tarz biraz var gibi.

bingolts
27.11.2020, 17:32
Bir kaç genç futbolcuyu kadroya alsa bari. Sevmiyorum seni avcı. Başakşehirde bile yaş ortalaması çok yüksekti. Bir Cengiz Ünder aradan sıyrıldı. Kaç tane Ümit Milli fıtbolcumuz var kadroda yok maalesef

Ogün YAZICI
27.11.2020, 17:59
Dün de aynı şekilde 3 maçta oranlar yükseldi ve 3 karşılaşmada da kırmızı kart yedi bankolar.. Dikkat etmek gerek futbol sadece futbol değil özellikle iddaa işin içindeyse..Oranın bu kadar yükselmesi çok ilginç , kırmızı kart ve puan kaybına hazırlıklı olun derim..

Ben bunu haftalardır yazıyorum
Futbol özellikle Türk klüpleri bu kadar borç batağındayken asla sadece futbol değil

Kasımpaşa maçı haftası 1.60'lardan açılan oranımız maç günü 1.95 e yülselmişti kazanamayacağimızı iddia etmiştim.

Yine aynı şey oluyor
Hayırlısı

ilelebeTS
27.11.2020, 18:02
Bugün yine önemli olan sadece 3 puan. 1-0 olsun bizim olsun.

gökhants1966
27.11.2020, 18:20
Futbol özellikle Türk klüpleri bu kadar borç batağındayken asla sadece futbol değil

Kasımpaşa maçı haftası 1.60'lardan açılan oranımız maç günü 1.95 e yülselmişti kazanamayacağimızı iddia etmiştim.

Yine aynı şey oluyor
Hayırlısı

Kasımpaşa maçında olanlar tamamen aptalca savunma hataları,otobana dönmüş ortasaha ve bozulmuş disiplinle alakalı idi.İddaa işinden çok anlamam ama o maçı kazanamamış olmamız tamamen aptallık.Teknik direktör ve futbolcu faciasıydı o maç.

Ahmet Kara
27.11.2020, 18:21
yine aynı kadro, bu sefer geçen haftaki gibi kurtulamayız.

Ozan Yılmaz
27.11.2020, 18:24
https://pbs.twimg.com/media/En1rx1EW8Aog7mF?format=jpg

Halil Alemdar
27.11.2020, 18:24
Kazanan takım bozulmamış. Bakalım bu sefer neler olacak

Courage
27.11.2020, 18:27
Kazanalım da nasıl bir futbol oynarız umrumda bile değil. Önemli olan 3 puan bu psikolojik bariyeri ancak yukarıya tırmandıkça aşarız yoksa iyi oyun / mağlubiyet serileri kaçınılmaz oluyor.

Vurduğumuz gol olsun ( nedense A.Parmak gol atacak gibi geliyor bana :) )

pReN@_61
27.11.2020, 18:36
Diabat yedeklerde var bu sefer.

Kadir Aydın
27.11.2020, 18:40
Yusuf Sarı sakat mı?

DeAgLeMaNyAq
27.11.2020, 18:43
Yusuf Sarı sakat mı?

Sakatlığı sebebiyle milli takım kadrosundan çıkarılmıştı. Hafta içinde takımla çalışmadı. Kamil Ahmet olma yolunda gidiyor...

Sinan.K
27.11.2020, 18:45
Sakatlığı sebebiyle milli takım kadrosundan çıkarılmıştı. Hafta içinde takımla çalışmadı. Kamil Ahmet olma yolunda gidiyor...

Bende gecen hafta yazdim nerde diye bise olmaz daha o cocuktan satilmali

DeAgLeMaNyAq
27.11.2020, 18:50
Hoca aynı kadroyla çıkıyoruz ama bir bölgede değişiklik yaptık dedi. Muhtemelen Abdulkadir ortada Ekuban sağda başlayabilir...

Hakan
27.11.2020, 18:53
Süper Lig'deki 5 golünün 3'ünü bize atan Orkan'ın oynatılması bir totem sanırım.

Kadir Aydın
27.11.2020, 18:54

Hangi dalı tutsak kuruyor.

MA291
27.11.2020, 18:54
Ayni orta saha ile cikmasi baya tuhaf. Orta sahamiz bölüm bölüm komple oyundan kopuyor. Ayrica ikili mücadele kazanacak oyuncumuz yok.

Pshycologist41
27.11.2020, 18:55
flavio yedek baker oynuyor saçma...Flavio hiçbişey yapmasa direnç katar top falan kazanır Baker ne yapar?

Ahmet Kara
27.11.2020, 18:57
Hoca aynı kadroyla çıkıyoruz ama bir bölgede değişiklik yaptık dedi. Muhtemelen Abdulkadir ortada Ekuban sağda başlayabilir...
eğer öyleyse trabzon'a gelmesin.

gurur6134
27.11.2020, 19:00
Gecen haftadan ders almamisiz orta saha bu macda da ezilir muhtemelen erzurum macinin benzeri mac olur sansi yaninda olan takım kazanir

DeAgLeMaNyAq
27.11.2020, 19:02

İkinci bir ihtimal de Nwakaeme'nin ortada Ekuban'ın solda başlaması olur. Açıkçası Nwakaeme hücum bölgesinde ne kadar etkili bir silah olsa da rakipleri kovalamamasından dolayı çok kolay geçiş imkanı sağlıyor...

iyattara
27.11.2020, 19:03
Ilk yarı biraz daha ofansif pas yapabilen kadro ile gölü bulup iknci yarı defansif hamleler ile skoru tutmak. Geçen maçın aynısı yani. Bakalım aynı plan benzer bir takıma karşı yine tutacak mı?!

Mert Oğuzlu61
27.11.2020, 19:04

Yine aynı şey oluyor
Hayırlısı

Bilmedigim icin soruyorum, nasil oluyor bu işler ?

Oranlar yukseliyorsa veya maca cok yuklenme varsa pis kokular var yorumlari goruyorum. Kulup olarak cikarimiz nedir ?

Iddaa baronlari bizim baskana gelip maci kazanmayin diyor, sonra baskan gidip futbolculara talimat veriyor "beyler berabere bitecek ona gore, Ekuban gol atma kafani kirarim, şu Afobe kulaklik takmis dinlemiyor beni, ona da anlatin mevzuyu basimiza iş acmasin" gibi muhabbetler mi dönüyor ?

Hadi iddaa kazanmayin dedi kazanmadik, bizim cikarimiz nedir ?

(bknz: bu bana biraz abartili geldi)

Sinan.K
27.11.2020, 19:07

Yahu kardesim bi dur daha mac baslamadi nedir bu sirf elestiri

kudu_89
27.11.2020, 19:11
Google bildiriminde Abdulkadir Parmak sağda, Abdulkadir Ömür merkez ortasahada gözüküyor.

serdaracıl
27.11.2020, 19:17
flavio yedek baker oynuyor saçma...Flavio hiçbişey yapmasa direnç katar top falan kazanır Baker ne yapar?

Casper.

hyasin61
27.11.2020, 19:23
Rahat alacagımızı dusunuyorum bu macı.Kazanmak icin bicilmis kaftan bu mac .İddaa oranları icin hediye gibi birsey :)

My
27.11.2020, 19:24
Maç varmış. İyi. İzleyelim kanser olalım bari.

Emre Doğan
27.11.2020, 19:31
Kitsou nun solbek alınması Abdüş için düşünülmüş ama Abdüş ortada çekilince boşa gitti hamle:)

edit: Kitsou ile pinto yu karıştırışım:)

Ufuk
27.11.2020, 19:35
Orkan sezonluk oynama hakkını bizim maçta kullanacak herhalde yine.

Sefa Murat Dokuz
27.11.2020, 19:35
Marlon malsın ya, zorla penaltı yapacak geri zekalı

DeAgLeMaNyAq
27.11.2020, 19:36
Novak da kolay geçiliyordu ama Marlon fiziksel yetersizliğinden dolay çok kolay fake yiyiyor...

odyseuys
27.11.2020, 19:37
abdüş forvet arkası eku sağ iç oynuyor. çok umutluyum bu dizilişten, inşallah çalışır.

kudu_89
27.11.2020, 19:37
Nasıl penaltı değil? Neden itiraz etmedi adam?

Arif Timurcioğlu
27.11.2020, 19:39
Kamil Ahmet solda oynasın allah aşkına marlonu çalım manyağı yapıyorlar.

gökhants1966
27.11.2020, 19:39
Wakayeme kesilmeli bu takımdan.Adamı kanser edecek.Basit oynasana kardeşim.Her pozisyonda niye çalıma giriyon.Verkaç yapsa daha iyi olacak,sürekli çalım atmaya çalışıyor.

Sefer A.
27.11.2020, 19:40
Marlon senin dandik savunmana edeyim........
Nwakaeme senin de bu bos islerine.....

Reha Demirbaş
Ömür cinnet geçirme sebebi oldu çıktı.

My
Wakayeme kesilmeli bu takımdan.Adamı kanser edecek.Basit oynasana kardeşim.Her pozisyonda niye çalıma giriyon.Verkaç yapsa daha iyi olacak,sürekli çalım atmaya çalışıyor.Kimi koycaz yerine onu da de baam :)

gökhants1966
Wakayeme,Ömür,Afobe

Seneye ilk 11 de olmaması gereken adamlar.

DeAgLeMaNyAq
abdüş forvet arkası eku sağ iç oynuyor. çok umutluyum bu dizilişten, inşallah çalışır.

Şutör olmayan forvet arkası olmaz. Yusuf Sarı ve Nwakaeme’yi biraz ayırırsak hücum oyuncularımız bu konuda yetersiz kalıyor...

gökhants1966
27.11.2020, 19:41
Kimi koycaz yerine onu da de baam :)
Şuan için koyacak kimse yok.Gelecek sene için dedim ben.

Murat SİSMAN
Marlon tutmaz

Murat SİSMAN
üf ne kaçtı be

Emre Doğan
Edgardan istediğim çıkışlar.

smart
edgarı pereiraya pası

kaçarava
27.11.2020, 19:42
Nwakaeme-Ekuban-Ömür merkeze yakın oynuyor. Enteresan. Afobe yine etkisiz.

Reha Demirbaş
Parmak’tan daha iyi forvet arkası olur.

memozcan
ömür her maç ömrümüzü tüketiyor resmen!!

serdaracıl
27.11.2020, 19:43
Ah be. Waka’nın o kadar opsiyonu var. Eksea işler deneyecek tabii ki

My
Şuan için koyacak kimse yok.Gelecek sene için dedim ben.Birazdan yine şapkadn tavşan çıkarır alırız omuzlara :) Vakaya gelinceye kadar kimler kimler var takımda.

Sefa Murat Dokuz
Djaniny > Afobe

Murat61
D4lü defans hattının hepsinin yabancı olması ileriye dönük mantıksız marlon bu ligin topçusu değil mantıklı türk alternatifler olsa keşke

BlackPanther
27.11.2020, 19:44
Bu takımı ortasahasız bırakan Ağaoğluna ne dememi bekliyorsunuz?

chener
27.11.2020, 19:45
Baker çok geride oynuyor arkadaş, kim topu ortadan ileriye taşıyacak. Ciddi sorunumuz var.

Emre Veli
Sörloth'dan sonra Afobe'yi izlemek acayip kötü bir şey ya.

BlackPanther
Ortasahasız bir takımmı olur Ağaoğlu?!?!?!?!?!

asedit
Abdulkadir parmak rakip arkasına saklanmak ve top bizdeyken geriye dönmek veya defansımızın topu nereye atacağı yeri eliyle işaret etmek dışında işlevi var mı

smart
27.11.2020, 19:46
afobenin ofsaytta olduğunu kabak gibi belli niye pas atıyosun ona vur kaleye

BlackPanther
Baker çok geride oynuyor arkadaş, kim topu ortadan ileriye taşıyacak. Ciddi sorunumuz var.
Ortasahada futbolcu bırakmadıki Ağaoğlu!!!!

Sefa Murat Dokuz
Yönetim kesinlikle istifa etmeli. Hemde hiç bir savunma izah hakkı olmaksızın.
Lige alt ligden çıkan takımlar dahil en cılız en vitaminsiz en güçsüz orta sahası olan takımız.
Bu sıçmık kadroyu kuranın bu klübün başında işi yok.

Murat SİSMAN
abduş şut çek şut göz göre göre ofsayttaki adama attın.

Yusuf BALCI
Ömür peşpeşe 3 kişiyi eksiltince aklıma alanzinho geldi. hey gidi günler.

kaçarava
afobenin ofsaytta olduğunu kabak gibi belli niye pas atıyosun ona vur kaleye

Kararsız kalınca saçmaladı.

Sefaenes
Afobe ofsayt bile atamiyor

serdaracıl
İşte ömür’ün birlikte oynadığı forvet bu. Adam şu pozisyonda ofsayttan kurtulamıyor. Gol atmasını geçtik

gökhants1966
Savunma dörtlüsü iyi.Orta alanda Parmak ve Baker çok iyi oynuyor.Sorun hücum hattında.

Mehmet Fatih Yavuz
27.11.2020, 19:47
Şu anda takımın geçen seneden tek eksiği Sörloth.

Öyle bir adamdan sonra kolay değil elbet.

Orta saha çok da siritmiyor şu anda.

ÖmürKaradeniz61
Takım aslında fena değil,şu sahada ortasaha ve forvet oyuncusu olsaydı şuan 2 atmıştık.

Emre Doğan
aynen, Baker stoperlerin dibine kadar gelmesine gerek yok. Edgar defanstan topla çıkabilir.

BlackPanther
27.11.2020, 19:48
Abdulkadir parmak rakip arkasına saklanmak ve top bizdeyken geriye dönmek veya defansımızın topu nereye atacağı yeri eliyle işaret etmek dışında işlevi var mı

Obi Mikel varken Parmak bu takımın yedek futbolcusuydu. Ağaoğlu takımı ortasahasız bıraktı.

Furkan
27.11.2020, 19:48
Afobe ofsayt filanda olsa topu bir kere kaleye sokabilsede görsek.

omondoles
27.11.2020, 19:49
Takimin IQ ortalaması bayağı düşmüş.

BlackPanther
27.11.2020, 19:49
Savunma dörtlüsü iyi.Orta alanda Parmak ve Baker çok iyi oynuyor.Sorun hücum hattında.

Öyle gözüküyor. Ama ortasaha olsa olay bambaşka olur. Takımda ortasaha yok. Birde santrafor yok.

Sefa Murat Dokuz
27.11.2020, 19:51
Orta saha iyi oynuyor diyen futbol izlemesin.
Kanatta topu alan adama bile kendilerini göstermiyorlar.
Baker eski dünya futbolundaki libero mevkisinde oynuyor

BlackPanther
Wakaeme oyun kuruyor. Allahım ne günlere kaldık Ağaoğlu yüzünden.

Varlıbaş61
Bu Afobe ile Marlon nedir abi? İngiltere 5. Lig ayarında adamlar gelmiş bizde 11 oynuyor !

hyasin61
Nwakaeme suskun bu dakikalarda.Sazı eline alır bır sure sonra.

DeAgLeMaNyAq
Abdulkadir’in ezbere pas atması ne kadar yanlışsa Afobe’nin ileride kalması da o kadar hata. Sörloth bu konuda çok başarılıydı çünkü patlayıcı gücü yüksekti. Afobe patinaj çekerek hızlanmaya başlıyor...

smart
27.11.2020, 19:52
ankaragücünün sağ stoperinin kafa topları kötü

omondoles
Herkes eliyle topu atmasını istediği kişiyi işaret ediyor ama kendine istemiyor. [emoji4]

BlackPanther

Hayatlarında futbol oynamamışlar gelmişler ortasaha iyi diyorlar. Wakaeme gelip oyun kuruyor ama bu futboldan anlamayanlar bunu göremiyorlar!

Antisens
Afobe ne adamsın ya pozisyonları yedin bitirdin.

asedit
27.11.2020, 19:53
Eskiden 10 numaramız yoktu obi gitti 6 gerekli oldu takıma, sosa gitti 8, sürekli olan 10 numara eksiliği hala duruyor zaten. 6-8-10 çok sayı var çıkarma toplama yapmaya eleman yetmez gibi

Reha Demirbaş
Takımın orta alanı insiyatif almıyor. Hareketli değiller top bizdeyken. Top geri oynandığında göbekten birinin yaklaşması lazım ama waka geliyor alıyor dönüyor vs vs..

Pshycologist41
Edgar adam yaa

gökhants1966
27.11.2020, 19:54
Ömürü Ankarada bırakın,gelmesin buraya boşuna.Ankaragücünde bir ihtimal belki oynar,orda da zor gerçi.Bu kadar boş topçu olunmaz.Kafası da çalışmıyor.

chener
Arkadaşlar ben korktum takımımızdan.
Bunu nasıl becerdik.

kaçarava
Afobe...Tüm temaslarda çuvallıyor adam.

redbul
bugün ileri 4 lümüz o kadar rezil top oynuyorki gol olursada mucize olur ekuban topla kavga ediyor wakame top kaptırmaktan aşka bir artısı yok abdülkadir ömür deve kuşugibi kafayı gömmüş afobe idda ediyorum topçu felan değil gol olursa mucize olur.

BlackPanther
27.11.2020, 19:55
Bence ortasahada Ağaoğlu oynamalı

abcabca
oyun kurucu yok, kanattan oyun mu kurulur..

Sefa Murat Dokuz
Marlon 25 dk da 6 kez çalım yedi

Ozan Yılmaz
ankaragüçlüler hafta içi tiyatro eğitimi almış gibi her pozisyonda kendilerini bırakıp faul alıyorlar, sahada hakem olmadığı için düt düt düt dinliyoruz

Manu61
İçim şişti arkadaş bu nedir ya.

DeAgLeMaNyAq
27.11.2020, 19:56
Marlon yedirmeden devre arasında Kamil’i almak lazım...

hyasin61
Baker yazacak frıkıkten

BlackPanther
Eskiden 10 numaramız yoktu obi gitti 6 gerekli oldu takıma, sosa gitti 8, sürekli olan 10 numara eksiliği hala duruyor zaten. 6-8-10 çok sayı var çıkarma toplama yapmaya eleman yetmez gibi

Sen merak etme. Bizim çıkarma toplama ustası Ağaoğlu var. Çıkarır toplar 10, 8 ve 6 numara çıkarır.

gökhants1966

Baker ve Parmak elinden geleni yapıyor.Sosa gibi oyun kurmalarını tabiki bekleyemezsin,o çapta değiller.Takımın asıl sorunu hücum hattında.Ömür ve Afobenin yerine 2 tane kaliteli adam koysan 2-0 olurdu maç.

Takım çok geniş alanda oynuyor.Ortasahada Parmak ve Baker yalnız kalıyor.Doğal olarak Wakanın oraya pas istasyonu olmak için gitmesi normal.Orta alanda İniesta ve Xavi olsan bile yardıma ihtiyacın var.Tek başına orada uçup kaçamazsın.

Reha Demirbaş
27.11.2020, 19:57
Ben mi yanlış görüyorum biz topla çıkarken ya da çıkmaya çalışırken baker hiç piyasada olmuyor.

MacqAli
Bu nedir Uğurcan bekleyip devamlı şişiriyor ileri. Uğurcan ti oldum resmen.

MI 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

omondoles
Ömür şut çekemiyor, bir de utanmadan topun basına mı geçiyor?

BlackPanther
27.11.2020, 19:58

Bunu göremeyen taraftarımız var ama. Neymiş ortsaha iyi oynuyormuş. Bunlar Trabzonsporlu mu şüphe etmek lazım. Ortasaha çöp.

redbul
abdülkadir ömürden artık nefret etmeye başaldım neden her frikikte topun başına geliyor hayatında kaç frikik golü atmış

ÖmürKaradeniz61
Ömüre frikik atıyor.

Ozan Yılmaz
normal topa vurdun da kaldı 30 mt. frikik kullanman ömrümüzü yedin

abcabca
ömüre baraj kurmasalar bile ordan kaleye topu gönderemez..

Sefa Murat Dokuz
Baker ve Parmak elinden geleni yapıyor.Sosa gibi oyun kurmalarını tabiki bekleyemezsin,o çapta değiller.Takımın asıl sorunu hücum hattında.Ömür ve Afobenin yerine 2 tane kaliteli adam koysan 2-0 olurdu maç.

Takım çok geniş alanda oynuyor.Ortasahada Parmak ve Baker yalnız kalıyor.Doğal olarak Wakanın oraya pas istasyonu olmak için gitmesi normal.Orta alanda İniesta ve Xavi olsan bile yardıma ihtiyacın var.Tek başına orada uçup kaçamazsın.

Orta sahada Wakaeme ve Ekuban oynuyor
Parmak ve Baker 30 dk da santra çizgisine 1 kez bile basmadı

Varlıbaş61
Ömür efendi duran top kullanıyor. Çıldırmamak elde değil !

Doğukan Uçan
bu takımı izlemek tam bir eziyet. ameliyatta bile bu kadar acı çekmez insan.

Manu61
Abdülkadir duran topları kullanarak takıma ihanet ediyorsun kardeşim.

BlackPanther

Şaka ya

halilaziz61
27.11.2020, 19:59
ömür serbest vuruşçu olmuş.
adamın şut gücü 65 ama serbest vuruş kullanıyor.
İşte bu kadar aciz amatör bir takımız :)

Sefa Murat Dokuz

Kaleye yetiştircek gücü yok onun, Abdullah Hoca buna nasıl izin veriyor ya

Ekrem D.
Topu barajdaki hangi savunma oyuncusuna carptiracagimi dusunurken ben:

https://i.resimyukle.xyz/C468zB.png

Doctore
Abdülkadir Kömüre sormak şazım serbest vuruştan veya o mesafeden bırak golü sadece etkili şutun var mı? Nasıl bir özgüvense ayranı yok içmeye tahterevalli ile gider....

fadigaTS
Abdülkadir duran topları kullanarak takıma ihanet ediyorsun kardeşim.
Yusuf Yazıcı abisi gibi kendi için oynuyor.Takım çok da umrundaydı :)

memozcan
jose sosa'nın frikik kullandığı zamandan abdulkadir ömür'ün frikik kullandığı zamanlara.. allahım ne günah işledik???

Murat61
Bu abdülkadire ayağında güç yok sen bunları kullanma diyebilecek kimse yokmu? Arkadaş bu klüpte adam kayırmamı var ? Baker denen adamın güya en büyük artısı duran top parasını alan susuyor bu işlere laf etmiyor iyice ahbap çavuş yönetime döndük yazık.

Sefa Murat Dokuz
27.11.2020, 20:00
Baker ordan kaleye dönüyor Ahahahha

Selim Çoban
A.Ömürün 30 m den frikiğine kadar izledim sonra televizyonu kapattım. Arkadaş sen 30 metreden orta yapamıyorsun kaleye şut nasıl çekeceksin :)

ÖmürKaradeniz61
Bence takım kötü değil sadece sahada kaliteli oyuncu eksikliğimiz var sonuca gidemiyoruz.

BlackPanther
27.11.2020, 20:01
Maç varmış. İyi. İzleyelim kanser olalım bari.

Ağaoğlu nun misyonu zaten bizi kanser etmek

My
Yav Allahın aşkına Beykır bu ne ya !

gökhants1966
Yahu siz kafayı mı yediniz.Gören de sanacak Wakayeme ilk defa oyun kuruyor.Adamın zaten kanatla bir alakası yok.Sahada 10 numara gibi takılıyor.Ortasahaya yardım edişi her zaman gördüğümüz birşey.İlk defa yapmıyor bunu.

Baker ve Parmak gayet iyi top yapıyorlar.Sosa kadar özel oyuncu değiller ama ellerinden geleni yapıyorlar.Sorun ortasahada değil,hücum hattında.

Sorun tamamen Ömür ve Afobeden kaynaklanıyor.İkisi de Ankaragücünde bile oynayamazlar.

fadigaTS
A.Ömürün 30 m den frikiğine kadar izledim sonra televizyonu kapattım. Arkadaş sen 30 metreden orta yapamıyorsun kaleye şut nasıl çekeceksin :)

TV`nin harcadığı elektriğe yazık olurdu.İyi ettin :)

redbul
27.11.2020, 20:02
bizi bu abdülkadir parmak denen vasıfsızı izlemeye mahkum edenler Allah belenızı versin diyorum.