PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gürcistan - Türkiye 07/02/07

61-POWER-2
01.02.2007, 23:30
07/02/07 carsamba günü aksami A-milli futbol takimimiz gürcistanla oynuyor.yorumlar buraya.

Adem Erdoğan
02.02.2007, 00:20
şotaya başarılar diliyorum.maç nerde onuda alsaydık.

Ömer SEVİNÇ
02.02.2007, 11:17
kadro ne zaman açıklanıyor?

macka61
02.02.2007, 13:07
bugün açıklanacak diye biliyorum

Kadir
02.02.2007, 15:05
kadroyu merakla bekliyoruz

trabzonspordan gökdeniz hüseyin ve tolga nın alınmasını bekliyorum :)

Kadir
02.02.2007, 15:15
Milli takımın kadrosu

Volkan Demirel, Mehmet Aurelio, Tuncay Şanlı, Tümer Metin (Fenerbahçe), Sabri Sarıoğlu, Arda Turan (Galatasaray), Gökhan Zan, İbrahim Toraman, İbrahim Üzülmez(Beşiktaş A.Ş.), Hüseyin Cimşir, Gökdeniz Karadeniz (Trabzonspor A.Ş.), Mehmet Topuz, Aydın Toscalı, Gökhan Ünal (Kayserispor), Servet Çetin (Sivasspor), Hakan Arıkan (Ankaraspor A.Ş.), Serkan Kırıntılı (MKE Ankaragücü), Selçuk İnan (Vestel Manisaspor), Hamit Altıntop, Halil Altıntop (Schalke 04), Serhat Akın (FC Köln), Nuri Şahin (B.Dortmund), Tugay Kerimoğlu (Blackburn Rovers), Fatih Tekke (Zenit), Emre Belözoğlu (Newcastle United)

TURHAN
02.02.2007, 15:46
Fatih Terim ne yapacağını şaşırmış, Tugay milli takımda...

Tanju
02.02.2007, 16:28
aurelio türk oldu yine çare bulamadılar tugay tekrar çağrıldı. hüseyinin bunları görüp eski güzel günlerine dönmesi lazım zaten biraz biraz kendine gelmeye başladı...

Kadir
02.02.2007, 19:52
arkadaşlar ayrıca buda gürcistan ümit milli takımı ile oynuyacak türk ümit milli takımının kadrosu :

Ferhat Öztorun (Galatasaray) Serdar Kurtuluş, İbrahim Kaş (Beşiktaş)
Ufuk Ceylan, Oğuz Sabankay (Vestel Manisaspor)
Uğur Uçar, İlhan Parlak (Kayserispor)
Ediz Bahtiyaroğlu, Özer Hurmacı (Ankaraspor)
Uğur Yanıkdemir (Konyaspor)
Ali Güzeldal(İstanbul Büyükşehir Belediyespor)
Orhan Şam (Gençlerbirliği OFTAŞ Spor)
Volkan Babacan (İstanbulspor)
Barış Ataş (Diyarbakırspor)
Alp Ergin (Altay)
Mehmet Batdal (Bucaspor)
Eyüp Kadri Ataoğlu (Sarıyer)
Ceyhun Gülselam (Unterhachıng)
Mevlüt Erdinç (Sochaux)
Zafer Yelen (Hansa Rostock)

bir tane bile trabzonsporlu yok kadroda

Travelair
02.02.2007, 21:10
Hami'yi 50. kere Milli yaptırmayan zihniyet, Milli takımı bıraktığı halde 4 senedir üst düzey performans sergileyen Tugay'a jübile yapıyor

Hüseyin Çümen
03.02.2007, 00:21
arkadaşlar ayrıca buda gürcistan ümit milli takımı ile oynuyacak türk ümit milli takımının kadrosu :

Ferhat Öztorun (Galatasaray) Serdar Kurtuluş, İbrahim Kaş (Beşiktaş)
Ufuk Ceylan, Oğuz Sabankay (Vestel Manisaspor)
Uğur Uçar, İlhan Parlak (Kayserispor)
Ediz Bahtiyaroğlu, Özer Hurmacı (Ankaraspor)
Uğur Yanıkdemir (Konyaspor)
Ali Güzeldal(İstanbul Büyükşehir Belediyespor)
Orhan Şam (Gençlerbirliği OFTAŞ Spor)
Volkan Babacan (İstanbulspor)
Barış Ataş (Diyarbakırspor)
Alp Ergin (Altay)
Mehmet Batdal (Bucaspor)
Eyüp Kadri Ataoğlu (Sarıyer)
Ceyhun Gülselam (Unterhachıng)
Mevlüt Erdinç (Sochaux)
Zafer Yelen (Hansa Rostock)

bir tane bile trabzonsporlu yok kadroda

vallaha hayret bişey trabzon lisesi başarıdan başarıya koşuo bitane ümit oyuncu yok bu nasıl bi çelikidir anlamak mümkün deil

Mayls
03.02.2007, 09:06
vallaha hayret bişey trabzon lisesi başarıdan başarıya koşuo bitane ümit oyuncu yok bu nasıl bi çelikidir anlamak mümkün deil

Lig A'nin tozunu attiran Ali Güzeldal bile yok

Ama Milli Takim kadrosu pek kötü sayilmaz. Gerci FB'de yedek bekleyen Tümer'in ne isi var orda anlayamadim ama neyse. Sahsen ben Tugay'in cagrilmasina sevindim.

subay
03.02.2007, 12:16
Tugay cagrilmasina bende sevindim. Hak eden giysin Milli formayi. Hakan Sükür sakat oldugundan dolayi yok herhalde, ama Yildiray Bastürkün cagirilmamasini anlamadim. Bence Yildiray en iyi oyun kuran Türk oyuncumuz.

Kadir
03.02.2007, 13:05
fenerden tümer metin in yerine uğur boral ın alınması gerekirdi tümer bitti zaten yaş olmuş 33 yıl sonu askere gitcek adamı milli takıma çağırıyo bu fatih terim =)

Ozan
03.02.2007, 14:08
fatih terim sırf galatasaraylı yeni eski futbolculara çalışıyor . tugayın ne işi var takımda gençlere yer açsın artık . tugaydan önce çok kişi var takıma girecek .

maç hakkında ise normalde rahat yenebiliriz diyebileceğim bir şey ama son yıllarda gürcistanda biraz yükseliş var ve bizim hocada çok ilginç seçimler yapıyor onun için güvenemiyorum pek fazla . inşallah eksikleri görme yönüne iyi bir maç olur .

antagonist
03.02.2007, 15:05
fatih terim sırf galatasaraylı yeni eski futbolculara çalışıyor . tugayın ne işi var takımda gençlere yer açsın artık . tugaydan önce çok kişi var takıma girecek .

maç hakkında ise normalde rahat yenebiliriz diyebileceğim bir şey ama son yıllarda gürcistanda biraz yükseliş var ve bizim hocada çok ilginç seçimler yapıyor onun için güvenemiyorum pek fazla . inşallah eksikleri görme yönüne iyi bir maç olur .

Tugay'ın çağırılması jest amaçlı.

Ayrıca benim düşünceme göre hâlâ Tugay'dan daha iyi bir ön libero çıkaramadık...

Ozan
03.02.2007, 16:23
Tugay'ın çağırılması jest amaçlı.

Ayrıca benim düşünceme göre hâlâ Tugay'dan daha iyi bir ön libero çıkaramadık...

orası doğru ama daha gençlere yol açılması lazım . bir nevi jübile amaçlı çağırdı ama sabri ye ne demeli . hakan şükür sakat olmasa onuda çağıracakdı. sonuçda gs lilere çalıştığı bir kesin .

antagonist
03.02.2007, 16:53
orası doğru ama daha gençlere yol açılması lazım . bir nevi jübile amaçlı çağırdı ama sabri ye ne demeli . hakan şükür sakat olmasa onuda çağıracakdı. sonuçda gs lilere çalıştığı bir kesin .

Arkadaşım,benim galatasaraylılarla ilgili dediğim bir şey yok.Sadece Tugay'la ilgili yorum yaptım.Tugay'a yapılan jest anlamlı diye düşünüyorum...

Tugay'dan önce takıma girecek çok kişi var demişsin.Mesela kim?

Ömer SEVİNÇ
03.02.2007, 17:38
Bence de Tugay'ın çağrılması iyi oldu.

Tugay milli forma altında bir jübileyi haketti kesinlikle...
+Tugay normal olarak milli takıma çağrılsaydı bile birşey demezdim. Aurelio dahil Tugay'dan iyi ön liberomuz yok ülke olarak...

Ozan
03.02.2007, 19:10
Arkadaşım,benim galatasaraylılarla ilgili dediğim bir şey yok.Sadece Tugay'la ilgili yorum yaptım.Tugay'a yapılan jest anlamlı diye düşünüyorum...

Tugay'dan önce takıma girecek çok kişi var demişsin.Mesela kim?

tugaya yapılan jest anlamlı evet ama tugaya yapılan jest çoğu kişiye yapılmadı . eski galatasaraylı olmasına bağlıyorum ben bunu . tepkim onadır .

gençlere yol açılması yönündede evet ön liberoda sorunumuz var . ön liberoya kim getirilebilir bilemem ama tugaydan önce hüseyin bile oynar . ondada bi yükselme var bu ara. ama hüseyinden önce fatih terim in aklında aurelio olduğu kesin .

sonuçda benim tepkim şuna . tugaya yapılan jest çoğu kişiyeye yapılmadı . ön libero olarak getirilecek pek fazla kişi yok zaten hüseyin ve aurelio'yu zor buluyoruz . başka mevkilere genç yetenekler gelebilir .

U.Sadıkoğlu
03.02.2007, 22:55
inş. kazanırız

Murat'
05.02.2007, 13:06
Hami'yi 50. kere Milli yaptırmayan zihniyet, Milli takımı bıraktığı halde 4 senedir üst düzey performans sergileyen Tugay'a jübile yapıyor

katılıyorum...belkide tugaya 100 milli maçını da oynatacaklar diye düşünüyorum....hamiye bir 50. maçı bile çok görenleri kınıyorum...bunların başındada şenol güneş geliyor.....

Mayls
05.02.2007, 16:27
katılıyorum...belkide tugaya 100 milli maçını da oynatacaklar diye düşünüyorum....hamiye bir 52. maçı bile çok görenleri kınıyorum...bunların başındada şenol güneş geliyor.....

Bence gecmisi birakip bugüne bakalim. Ve bugün Milli takimda oynayacak daha iyi bir önlibero yok maalesef.

Murat'
05.02.2007, 16:51
Bence gecmisi birakip bugüne bakalim. Ve bugün Milli takimda oynayacak daha iyi bir önlibero yok maalesef.

Ben tugayın çağrılmasına bişey demiyorum sadece ham iye yapılan vefasızlık aklıma geldi......

Can52
06.02.2007, 20:59
Tugay insallah jübile icin degil devam etmek icin girer milli takima.
Ben sevinirim...Oynuyorsa 40 yas bile farketmez.

Bu ara Hamiye karsi olan vefasizligi tama anlamadim. Zamaninda ki Hocanin tercihi öyle olduysa neden vefasizlik oluyorki?
Hami su anda Genc Milli Takim Hocasi...Nasil vefa oluyor daha?

frango
07.02.2007, 10:37
GÜRCİSTAN: Lomaia, Shashiashvili, Salukvadze, Z.Khizanishvili, Kandelaki, Mujiri, Tskitishvili, Menteshashvili, Kvirkvelia, Zuradzi, Demetradze

TÜRKİYE :Volkan, Hamit, Aydın, Servet, İbrahim Üzülmez, Tugay, Sabri, Mehmet Aurelio, Tuncay, Arda ve Halil.

Saat: 19.00
Stat: Boris Paichadze
Hakem: Roman Lajuks (Letonya Fed.)
Yayın: Show Tv

fatih hoca kadroyu açıklamış sen ne güzel kadro çıkarmışsın fatih hoca aman nazar değmesin...

TSelif
07.02.2007, 12:25
Anlaşıldı gene TEKKE'siz bir milli maç izleyecem :mad:

Murat'
07.02.2007, 12:28
Bu ara Hamiye karsi olan vefasizligi tama anlamadim. Zamaninda ki Hocanin tercihi öyle olduysa neden vefasizlik oluyorki?
Hami su anda Genc Milli Takim Hocasi...Nasil vefa oluyor daha?

demek yok haa vefazızlık yaa 49 kere oynamış...bunu 50 yapıp ona milli takımda bir jubile yapsaydılar bari.....yaa hami bir sezonda şu anda tam hatırlamıyorum...20 golden fazla gol atmıştı o sene milli takıma çağrılmamıştı bile......

Murat'
07.02.2007, 12:37
27/03/1999
TÜRKİYE
MOLDOVA
17
8 G
75 C
SCHALKE 04

A-MİLLİ
AVRUPA KUPASI
GRUP ELEME 2000
KONRAD
PLAUTZ
AUT
ALİ SAMİ YEN STADI
TÜRKİYE
İSTANBUL
2- 0

allah aşkına şuna bakın hami en son 99 yılında milli formayı giymiş o da schalkede oynarken.......hami trabzonspora döndükten sonra hiçmi top oynamadı allah aşkına...hele sergenli oktaylı sezonda süper oynuyordu....o sene onu milli takıma almayanları kınıyorum....(yani şenol güneş)

Fatih Ay
07.02.2007, 13:48
ya koy şu F.S.Tekke yi de izleyelim doya doya...özledik...

TSelif
07.02.2007, 13:55
Nolu ya 90 dakika koysa onu da gözümüzün pası silinse :(:(

Ayhan Yüksek
07.02.2007, 16:44
Ya şu sabriyi oynatmak zorundamı onunla birlikte servet ve ibrahim üzülmez bence gereksiz adamlar ibrahim üzülmezi hiç sevemedim beğenemdimde oyun stili hiç hoşuma gitmiyor Tekke yine 11 de değil Terim efendi Şükür olmasa bile seni 11 de düşünmüyorum demek istiyor heralde yada ben duygusal düşünüyorum ne bileyim,kadroyu beğendim desem yalan olur en azından sabri servet ibrahim benim kafamda asla yerleri yok milli takımda

Hüseyin Çümen
07.02.2007, 20:15
ibrahim üzülmez i nasıl oynatırlar anlamıyorum çok gereksiz bi adam

Uğurtan
07.02.2007, 21:02
Evet F.tekke yi koydu 2. yarı noldu?? kusura bakmayın objektif bakıorum fatih baya kilo almış hiçbirşey yok kendisinde yavaş yavaş düşüşe geçiyor sanırım...Kusura bakma elif duygusallıkla olmuyo sadece..Tekke artık efsane olarak kalır..

TSelif
07.02.2007, 21:05
Aman zaten diğerleri çok muhteşemdi ya.... Fatih her yerde kraldır benim için o kadar :U

Selman
07.02.2007, 21:10
Özel maçlar farklı olur.Nasıl ki kendi takımıyla çıktığı Malaga hazırlık maçında süper bir gol atması benim için fazla önemli değilse, Milli takımın özel maçında da süper oynaması benim için önemli değildir.

Kral her yerde Kral'dır.O kadar.

DeAgLeMaNyAq
07.02.2007, 21:13
Gökdeniz her zamanki gibi kaleciyle karşı karşıyada kilit.. :)

TSelif
07.02.2007, 21:24
Evet ya ne kadar gol kaçırdı ...Net 3 tane :(

h@msi61
07.02.2007, 21:27
Evet F.tekke yi koydu 2. yarı noldu?? kusura bakmayın objektif bakıorum fatih baya kilo almış hiçbirşey yok kendisinde yavaş yavaş düşüşe geçiyor sanırım...Kusura bakma elif duygusallıkla olmuyo sadece..Tekke artık efsane olarak kalır..

Tekke gibi bir kralı tuncay, halil gibi kendinden bir gömlek aşağıdaki futbolcuların yedeği olarak başlatırsan ondan bişey beklemeye hakkın yoktur. Fatih gibi kendini defalarca ispatlamış müthiş bir yetenek için 45 dakika izleyip hiçbirşey yok kendisinde tabirini kullanmak büyük haksızlıktır ve hatta ayıptır. mart ayında rusya da sezon başlayınca Fatih sen ve senin gibi düşünenlere en güzel cevabı sahada vericektir. Kral Hacı Fatih Tekke....

Halit Aydın
07.02.2007, 21:39
Fatih Terim git artık!...

Can52
07.02.2007, 22:30
Sadece Fatih Tekkeye endekslenilmis herhalde....
Özel mac ve herkes oynayacak.
Kadroya falan hic bir lafim yok, ne kadar oynatilmayacak futbolcular olsada.

Ama Türkiye Milli Takimi , sadece kötü futbol oynamiyor.
Kötü giden maclarda Mahalle kabadayilikligina soyundu malesef.

Bu da Fatih Terimin Eseri.

Kapılıkaya
07.02.2007, 23:31
Oldum olası Fatih Terimi beğenmiyorum.Medya sayesinde ondan daha iyi hoca yokmuş havalarında olan sıradan bir hoca bence ve bunu yaptığı kadrolarla da gösteriyor zaten.
O ne yapsa doğru oluyor ne hikmetse,yanlış yapsa dahi doğru oluyor.Hiç belli etmeden GS ye futbolcu yetiştirmenin derdinde.Güya Kayseriden Aydını aldı emi acaba neden.Bu aydın kim acaba.Arda niçin illada ilkonbir oynayacak (iyi futbolcu ama şımarmaya başladı).Trabzonspordan milli takıma çağrılacak futbolcular şu an itibarıyla Gökdeniz ve kaleci Tolga olmalı ve Gökdeniz asla yedek kalmamalıdır.Şu an itibarıyla Tolga dahi hiç olmazsa hazırlık maçlarında kaleye geçirilmelidir.İlla yedek dahi olsa FB kalecileri mi milli takımın kalesinde olacak.Sanki Ankaralı Hakan kaleye geçebilecekmiş gibi alınıyor.

subay
08.02.2007, 00:03
Tekke gibi bir kralı tuncay, halil gibi kendinden bir gömlek aşağıdaki futbolcuların yedeği olarak başlatırsan ondan bişey beklemeye hakkın yoktur.

Tuncay la Fatih Tekke kiyaslamak bence bi kere yanlis. Tuncay daha cok topu orta sahadan alip ileriye oynayan oyuncudur. Hem Tuncay kesinlikle kötü bir oyuncu degil. Ben Fenerbahce yi hic sevmem ama Tuncayi begeniyorum. Tuncay kadar Fatih Tekke 90 dakika kosamaz. Tuncayin bi teknigi eksik, yoksa her yönden komple bir oyuncu, Fatih Tekke kadar becerili olmasada kafa golü de atiyor, sag ayaklada atiyor sol ayaklada.

Fatih hocanin aklinda 1. sirada Hakan Sükür var forvette zaten o belli. Ikinci sirada ise Halil ve Fatih Tekke arasinda secim yapmakta biraz zorlaniyor gibime geliyor. Bana sorarsaniz, ve ben Fatih hoca olsaydim forvette Fatih Tekke ile Nihati veya Gökhan Ünali oynatirdim, artik hangisi daha formda ise.

bmtr
08.02.2007, 04:47
Ben Fatih Terimin oyle aman aman bir teknik director olduguna kesinlikle hic inanmadim ve hala inanmiyorum. O Taffarel ve Hagi olmasaydi biraz da sansi biraz zor alirdi UEFA'yi. Terim geldi zaten iyi oynayana forma verme olayi bitti. Zaten Terim'i de bunu yap su Trabzon'lu oyunculari kes diye getirdiler. Bizim yapacagimiz en iyi is Ersun'u almak olacakti ama, ben buradan defalarca soylememe ve gormeme ragmen bizim yonetim bu konuda biraz kor kaldi ya da onlarda da isi ehli vermek degilde isi nasil insanlarin sempatisini kaybetmeden gotururum hesabi vardi. Ben olsam Trabzon'lu oyuncular yerinde, bir basin toplantisi duzenler, toplanti da bize karsi Turk basininin cogunun ve diger takim taraftarlarinin bir anti patisi var, ve onlar Turkiye'nin cogunu teskil ettiginden dolayi Milli Takima gitmeyecegim derdim. Bizim Trabzon;lu oyuncular agziyla kus tutsa orada on plana cikarmazlar. Okuyun gazeteleri, Gokdenizin nasil toplara beceriksiz vurdugu yaziyor. Yahu sizin muhtesem oyunculariniz o pozislyonlari kac defa buldular ya da Gokdeniz o pozisyonlara nasil hazirladi. Bunlardan kimse bahsedmiyor. Fatih Tekke'de bence tepki koyuyor ve belki de en iyisini yapiyor. Pasif tepkidir bu. Ben Tekke ye hak veriyorum.

ibzolist
08.02.2007, 08:07
fatih terim herzamanki angut terim ama benim kıl olduğum maçın anlatıcısı, adam hakemin verdiği doğru ama bizim aleyhimizde olan kararlarda hakemi boka soktu hatta abartıp olayı milliyetçiliğe getirdi aynı hakemi yanlış ama bizim lehimizde olan kararlarından dolayı da göklere çıkardı ,,,bunlar ne yapmaya çalışıyorlar anlamıyorum, hatta tümerin pozisyonunda kırmızı kart vermeyen hakemi iyi niyetli deyip ödüllendirdi

CeSS
08.02.2007, 08:11
Sen futbolcu olamazsin Tümer , sendende hoca olmaz sayin Fatih Terim.

Servetin pozisyonu yatiştirildiktan sonra kameralar Tümer'i gösterdi. Parmağiyla birisine sorarim ben sana işareti yapiyordu. Bunu göremeyen ( ! ) Fatih Hoca olaya davetiye çikardi. 2 dakika geçmeden Tümer'in rakibine çift dalmasi , bumudur profosyonellik ? Dua etsin hakemeki sari kartla geçiştirildi. Ders olarak gösterilecek bir kirmizi kart pozisyonuydu. Ve sari karti yiyen tümer hala parmağiyla sorarim sana işareti yapiyor. Tümer birak bu işleri futbol oyna futbol , seni oraya kabadayilik yap diye secmediler.

Trabzonda 1-1 biten Gürcistan maçindan sonra sucu Trabzon seyircisi üzerine atmaya çalişan beyinden yoksun zavallilar , umarim bu maçi seyredip utanmişlardir.

EyüpKILIÇ61
08.02.2007, 08:54
Türkiye Milli takımının bir kez daha karizması çizilmiş oldu böylece tebrikler tümer Türkiye sizinle rezil oluyor :(

ibzolist
08.02.2007, 09:08
CESS arkadaşımın da dediği gibi trabzon halkının şotaya olan sevgisini ve gerçek futbolseverlik şölenini kıskanan ve çekemeyen istanbul sinsi basını beraberliği trabzon futbolseverinin suçuymuş gibi lanse etti şimdi de hakemi suçluyorlar peki ya istanbul takımlarında forma giydiklerinden dolayı sürekli kollandıkları için şımaran futbolcuların ve artist terimin hatalarını neden bir türlü yansıtmıyorlar

Burçak
08.02.2007, 09:59
o tümerin yaptığı hareket direk kırmızı kartlıktı. hakem hazırlık maçı olduğu için kimse zarar görmesin diye baya bi müsamaha gösterdi. ama maçın bitmesine 10 dk daha olsaydı daha fazla tartışmalar kaçınılmaz olurdu. bu ne asabiyet bu ne ciddiyetsizlik.

caykarali_erdal
08.02.2007, 10:03
Fatih Terim ve Tayfasi Rezalet hucran yasamalara devam ve aldigi parayida unutdukmu allah bizi fatih terimler ve onun gibi dusunen ve Turkiyemizi hortomlayan zihniyetden kurtarsin

frango
08.02.2007, 10:52
bir hazırlık maçında bile bu kadar gergin olan futbolcu ve hoca normal eleme maçlarında nasıl olur düşünmek bile istemiyorum. fatih hocanın kesınlıkle kabahatı vardı son dakkalardakı olaylardan olayların o boyuta geleceği belliydi bunu engellemesi gerekirdi gerçi o deyılmıydı isviçre maçında talimat veren futbolculara...

TSelif
08.02.2007, 11:17
Lanet olsun TRABZON ve TRABZONSPOR düşmanlarına. Lanet olsun ezik yalakalarına. Bu nereye kadar devam eder bilmiyorum.
Bu arada sanki diğerleri çok iyiydi de adamların kale önünde topa bir kafa vuruşu var ki kalenin üstüne bir kale daha koy gene içeri girmez . Ama Gökdeniz'in atamadığı ( kaleciye takılan) 3 pozisyon ayyuka çıkar ...
Fatih Tekke bence de tepkili ..Ha diyeceksiniz bu milli takım ne tepkisiymiş öyle diye . Ohhh iyi yapıyo. Madem milli takım o zaman ilk önce hoca kendine çeki düzen vericek. Bizim başımıza gelen bütün olaylara Terim efendi çanak tutmuştur. Tümer terbiyesizi kendini ilah mı sanıyo?
İyi yapıyon TEKKEM. İlk 11'in ismi çoğu maçta bitime 20 dakka kala girecek ve biz ondan kurtarıcı görevi bekleyecez. Malagaya attığı golü izledim akşam ....Süpersin alemin kralı

Erbay
08.02.2007, 11:18
Hazırlık maçı ama adamlar yendi diye birbirlerine öyle sarılıyorlardı ki.10-0 yenseniz ne olur be.Sanki dünya kupası finali.Bence ikinci yarı onlardan iyi oynadık.Futbolcular birbiriyle uyumly olsalar yenerdik.Gökdeniz yine karşı karşıya kaçırdı.:)

Faik Yılmaz
08.02.2007, 11:31
bu hakem sokak maçını bile yönetemezdi.....

böyle futbol fukarası adamları nasıl bizim maçlara veriyolar anlamadım....

Uğurtan
08.02.2007, 12:13
Benim için Gürcistan artık sempatik bir ülke olmiycak..Dün akşam değişen sadece bu oldu..

Murat'
08.02.2007, 12:16
gökdeniz bu hastalıktan kurtulamadı........kaleci ile karşı karşıya çok gol kaçırıyor...

milli takım dün çok kötü oynadı...ilk yarıdada ikinci yarıdada çok kötüydük vbence....

tsukru61
08.02.2007, 12:42
Fatih Terim de hazırlık maçlarına ilaç olamadı.
Bu maçlar, Millî bilinçten uzak futbolcularla angaryadan öteye gitmiyor.

mahmuter61
08.02.2007, 14:26
Dün Takım çok kötüydü bu kesin ama rakip takım ve hakem bizi bitirdi böyle hakem Türkiyede bile yok.

subay
08.02.2007, 15:02
Kaptanlik bandi Tugay ciktiktan sonra Tümere verilmemeliydi. O anda kaptanlik yapacak birtek FATIH TEKKE vardi.

Takim dün cok kötü oynadi, ama bence Yildiray Bastürk ve Emrenin katilmasiyla cok farkli olacak insallah Milli takimimiz. Bazilari Gökdeniz onu kacirdi sunu kacirdi diyor ama Gökdeniz girene kadar bir pozisyonumuz yoktu, Gökdeniz kendi becerisiyle pozisyonlara giriyor ve cok tehlikeli oluyor, ama son vurusta beceriksiz olmasi birazda kendine olan güveni kaybetmis olabilir ondandir. Eskiden o pozisyonlari gole cevirirdi bizim süper bücür. Insallah son vuruslari da ekstra idman yapip gelistirir ve hem Trabzonspora hemde Milli takimi katkisi olur.

Bartuğ13
08.02.2007, 15:15
yukarda yazan arkadaşa pek katılmıyorum.ben kendimi bildim bileli gökdeniz karşı karşıya kaldığı pozisyonların %90uıını kaçırır.
dinamo kiev maçını hatırlarsınız.6-7 tane net kaçırıp en zorunu atmıştı.
ama yaklaşık 2-2,5 senedir karşı karşıya pozisyona girip de attığını görmedim(abartmıyorum).idman çıkışlarına,da 1 saat kalıp çalışssa 1 ay yeterli olur hiç yoktan.

bu arda dünkü maçla ilgili merak ettiğim fatih tekkenin neden sinirlendiğiydi.naptılar sultana da sinirlendi öyle

Kadir
08.02.2007, 15:55
Fatih Tekke Rusya ligi başladıktan sonra milli takıma daha çok katkı yapar bence.

ayrıca aydın toscalı ve mehmet topuz iyi oynadılar. ayrıca gökdenizde iyi oynadı biraz son vuruşlarda sorunu var.

vokan neden 2 devre oynadı o anlamsız en azından 2. yarıda değiştirilebilirdi yedek kaleciler oraya süs diye getiriliyo galiba =)

tümer konusundada suç fatih terimin kendi takımında bile yedekde kalan bi adamı milli takıma alan zihniyete yazıklar olsun ! ve o adam son dakikada gereksiz yere gidip pislik yapıyo bence bidaha milli takıma çağrılmamalı !

sonuç olarak milli takımın işi zor gibi elemelerde .

tsmusampa61
08.02.2007, 17:11
fatih terimle çıktığımız her maç kavga dövüş ne iş ya. terim doğru dürüst kadro çıkarda al maçları. Sen boks yada güreş antrenörü değilsin şu takıma futbol oynamasını söle kavga yapın adamı tekmeleyin değil.

Özsu
08.02.2007, 18:02
Lanet olsun TRABZON ve TRABZONSPOR düşmanlarına. Lanet olsun ezik yalakalarına. Bu nereye kadar devam eder bilmiyorum.
Bu arada sanki diğerleri çok iyiydi de adamların kale önünde topa bir kafa vuruşu var ki kalenin üstüne bir kale daha koy gene içeri girmez . Ama Gökdeniz'in atamadığı ( kaleciye takılan) 3 pozisyon ayyuka çıkar ...
Fatih Tekke bence de tepkili ..Ha diyeceksiniz bu milli takım ne tepkisiymiş öyle diye . Ohhh iyi yapıyo. Madem milli takım o zaman ilk önce hoca kendine çeki düzen vericek. Bizim başımıza gelen bütün olaylara Terim efendi çanak tutmuştur. Tümer terbiyesizi kendini ilah mı sanıyo?
İyi yapıyon TEKKEM. İlk 11'in ismi çoğu maçta bitime 20 dakka kala girecek ve biz ondan kurtarıcı görevi bekleyecez. Malagaya attığı golü izledim akşam ....Süpersin alemin kralı
...
+1967

Can52
17.02.2007, 00:33
Fatih Terimin bogazina sardigi ve devamli düzelttigi battaniye cok güzeldi :)

Adam maca degil kendi egosuna konsantre olmus :)