PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 7.Hafta l Trabzonspor 3-4 Kasımpaşa | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

Doğukan Uçan
26.10.2020, 09:12
Ligin daha 6.haftası olmasına rağmen ilk 2 sıradaki takımlarla aramızda 9 10 puan fark açıldı. Bu maçla birlikte 4-5 galibiyet üst üste alırsak belki toparlanırız fakat şuan için o ışığı göremiyoruz. Kasımpaşa 4 gol atıp 3 gol yemiş 8 puanları var. Bundan sonra rakibin ismine bakmadan seri galibiyetler almamız gerekiyor. Dönüşünde oynayacağımız alanyaspor maçı daha şimdiden bizim için final maçı olacak.

cakalkerem
26.10.2020, 10:31
alırız diyecem de bakacağız artık..
takım bir türlü 2 . golü atıp maçı kopartamıyor...

Yoksa her maç zaten gol yiyoruz

LağusKusteli
26.10.2020, 12:35
Takımın henüz hazır olmaması mı

Sakatlıklar/covidliler/kırmızı kart cezalıları mı

Alınan oyuncuların kaliteli topçu olmamaları mı

Hoca yetersizliği mi

Geçen sezon Kadro zaten kötüydü de Sörloth faktörüyle mi zirveye oynamıştık

Vs vs vs

İçinde bulunduğumuz olumsuz tablodaki soruların cevabını artık yavaş yavaş görebileceğimiz bir maç.

HOPA'LI TS'Lİ
26.10.2020, 13:10
Yeter artık
Bitsin bu çile
6 maçta 1 kez sevinebildik
Bu serinin başlangıcı olsun

Oruç
26.10.2020, 13:33
Galibiyet sürpriz olur.

kayseriliyiz
26.10.2020, 14:06
Yenilirsek, küme yolculugumuz hayirli olsun

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Ahmet Taşçı
26.10.2020, 14:30
Takımın henüz hazır olmaması mı

Sakatlıklar/covidliler/kırmızı kart cezalıları mı

Alınan oyuncuların kaliteli topçu olmamaları mı

Hoca yetersizliği mi

Geçen sezon Kadro zaten kötüydü de Sörloth faktörüyle mi zirveye oynamıştık

Vs vs vs

İçinde bulunduğumuz olumsuz tablodaki soruların cevabını artık yavaş yavaş görebileceğimiz bir maç.

1.Geçen yıl Sorloth bireysel çabasıyla çok maç aldırdı. Bunu yazınca birçok kişi karşı çıkmıştı ama herkes kani olmuştur şimdi.
2.Ama asıl mesele takımdaki art arda gelen sakatlık, cezalı ve Covid olayı. Şöyle ki bu takımın en önemli sıkıntısı merkez orta sahası Onazi ve Yusuf gittiğinden beri takımın nir oyunu yok.Geçen yıl Sosa da varken oyunumuz yoktu hala yok, bizi Sosa veya Novak değil bizi Onazi ve Yusuf geriye götürdü, adım adım geri gittik, hatta geçen yılın ikinci dönemi tamamen bireysele döndük...
3.Bu takım 10 numarasız çok kısır kalıyor bunu görememek için kör olmak gerekir, Oyunu kenarlardan Waka ve Ömür kuruyor, ortadan kuran adam yok, Baker bunu yapabilir ama adam kaç maçtır ön libero oynuyor Sosa'nın geçen yılki hali gibi, Yaşlı Sosa 'yı yolladık genç Sosa' yı almış gibiyiz... Bu adamı kesinlikle ilerde oynatmalıyız, geride oynaması defansif defolarını da ortaya çıkartıyor, ofansından yararlanamdışımz gibi bir de defansif tehlikeye neden olmasını sağlıyoruz bu dizlişte.

Takımın dizilişi şu şekilde yapılırsa (Sadece Malatya maçında yapıldı)

........... Parmak..... Flavio......
Ömür....... Baker......... Nwakaeme
................ .. Afobe...........

1.Parmak geriden alıp dikine gider, Top saklar, Top dağıtır sorumluluk alır.
2.Flavio süpürücü (Onazi rolünde) sola daha yakın, Waknın açıklarını kapatır, rakibi ilk karşılayan olur
3.Baker bol şut atan dağıtan adam olarak asıl bu pozisyonda rahat ve faydalı olur.... Sorun şu ki bu orta üçlüden biri eksik olunca takımın çehresi bir anda değişiyor, bu üçlü anca birbirinin açıklarını kapatan tam uyumlu olabiliyor...

Ahmet Kara
26.10.2020, 14:45
bizim önümüzde ki maçları skor odaklı oynamamız gerekiyor.
bu süreci mecburen böyle atlatacağız.
bu maça da newton ile çıkarsak kazanamayız. zaten ondan sonra da alanya maçı var.
Çoğu kişi tehlikenin farkında değil.
newton ile maç kazanma ihtimalimiz çok az.

DeAgLeMaNyAq
26.10.2020, 15:40
6.haftaya kadar fikstürdü, hakemdi, hastalıktı, sakatlıktı gibi çeşitli bahanelerimiz oldu. Kasımapaşa maçı bahanelerin geçerli olmayacağı bir müsabaka olacak. Küme düşme hattındayız ve üstelik hem üstümüzdeki hem altımızdaki takımların maçları eksik. Alanya maçından zaten çoğumuzun beklentisi yoktur o yüzden şu maçta da bir reaksiyon veremeyeceksek hiçbir zaman veremeyiz. Ya 8.haftayı 8 puanla geçip biraz nefes alacağız ya da 8 maçta 1 galibiyet alan takım olarak farklı bir mücadelenin içine gireceğiz...

nakzo
26.10.2020, 15:46
Ne olursa olsun kazanmalıyız.

hamikarakaya
26.10.2020, 15:49
duman ederiz.

HOPA'LI TS'Lİ
26.10.2020, 15:55
3 puandan ötesini aklıma getirmek bile istemiyorum.

AlperenAltun
26.10.2020, 15:56
Berberlik görüyorum

Ahmet Kara
26.10.2020, 15:57
newton ile çıkarsak ''iyi başlar'' ve kontradan golü yer maçı da kaybederiz.
mutlak yeni hoca ile çıkılmalı maça.

karabela
26.10.2020, 16:16
Dünkü maçta hoca bence takımı iyi idare etti kalite eksikliği sonuç böyle oldu bundan sonra rakipler Anadolu takımı kim iyi koşarsa kazanmayı isterse o kazanacak eksikler de azalıyor artık takım toparlaması lazım aksini düşünmek bile istemiyorum.

nakzo
26.10.2020, 16:17
Bilgiç “ Abdullah Hoca’yı aradım. “Dedikodular çıktı bu maça yorumcu olarak çıkmam doğru olmaz ne söylersem yanlış anlaşılabilir” dedi. Var mı bir şey diye sordum “ Bu dönem için hiçbir görüşme olmadı, sezon başında görüştük,şuanda görüşmedik” dedi. Bu direk Abdullah Hoca’nın ifadesi” şeklinde konuştu.

gurur6134
26.10.2020, 17:13
Galip geliriz insallah kelle isteyen halsiyet cellatlari 1 hafta da olsa susarlar bu sayede..

Selim Çoban
26.10.2020, 17:16
Galip geliriz insallah kelle isteyen halsiyet cellatlari 1 hafta da olsa susarlar bu sayede..

Net favori kasımpaşa ve rahat kazanırlar. Dilimizde tüy bitti...
Cellatlık bir durum yok, olmadı tutmadı hata yaptık desinler bilelim yeter, deriz ki dersler alındı bir daha yapılmaz. Ne hoca ne yönetim değişikliği çözüm olmaz şu aşamada. Çünkü kadro planlaması ve mevcut kadro ile ilk 10 zor.

Yıldıray Emanet
26.10.2020, 18:58
2-2 biter

DeAgLeMaNyAq
26.10.2020, 19:47
Abdulkadir Parmak takıma dönmüş. 1 aylık antrenman eksiği olsa da 4 gün sıkı bir şekilde hazırlanırsa Kamil'in yerine başlayabilir...

Oğuzhan Fidan
26.10.2020, 19:50
newton ile çıktığımız müddetçe maç kaybetmeye devam edicez.

Ahmet Kara
26.10.2020, 19:52
göz göre göre yabancı fetiştliği yüzünden bu maçı da kaybedip ligin dibine demir atacağız.

ilelebeTS
26.10.2020, 20:27
Eski tarza dönüp çizgi oyununa yönelmemiz lazım. Tony-Ömür çizgiden rakibi karşılarına alarak üstlerine sürsünler topu, bekler destek versin. Orada ikili üçlü oyunlarla rakibin dengesini bozmalıyız. Kanat oyunu olmazsa olmazdır bu ligde. Çok söyledik ama, bir musibet bin nasihattan iyidir demişler. Ha, Newton'un harcı değil tabi o iş.

Oxychen
26.10.2020, 20:27
18-0 kazanırız.

Enes Başkaya60
26.10.2020, 20:31
1-3 biter...

Aytaç Kara show yapar...

LağusKusteli
26.10.2020, 20:32
1.Geçen yıl Sorloth bireysel çabasıyla çok maç aldırdı. Bunu yazınca birçok kişi karşı çıkmıştı ama herkes kani olmuştur şimdi.
2.Ama asıl mesele takımdaki art arda gelen sakatlık, cezalı ve Covid olayı. Şöyle ki bu takımın en önemli sıkıntısı merkez orta sahası Onazi ve Yusuf gittiğinden beri takımın nir oyunu yok.Geçen yıl Sosa da varken oyunumuz yoktu hala yok, bizi Sosa veya Novak değil bizi Onazi ve Yusuf geriye götürdü, adım adım geri gittik, hatta geçen yılın ikinci dönemi tamamen bireysele döndük...
3.Bu takım 10 numarasız çok kısır kalıyor bunu görememek için kör olmak gerekir, Oyunu kenarlardan Waka ve Ömür kuruyor, ortadan kuran adam yok, Baker bunu yapabilir ama adam kaç maçtır ön libero oynuyor Sosa'nın geçen yılki hali gibi, Yaşlı Sosa 'yı yolladık genç Sosa' yı almış gibiyiz... Bu adamı kesinlikle ilerde oynatmalıyız, geride oynaması defansif defolarını da ortaya çıkartıyor, ofansından yararlanamdışımz gibi bir de defansif tehlikeye neden olmasını sağlıyoruz bu dizlişte.

Takımın dizilişi şu şekilde yapılırsa (Sadece Malatya maçında yapıldı)

........... Parmak..... Flavio......
Ömür....... Baker......... Nwakaeme
................ .. Afobe...........

1.Parmak geriden alıp dikine gider, Top saklar, Top dağıtır sorumluluk alır.
2.Flavio süpürücü (Onazi rolünde) sola daha yakın, Waknın açıklarını kapatır, rakibi ilk karşılayan olur
3.Baker bol şut atan dağıtan adam olarak asıl bu pozisyonda rahat ve faydalı olur.... Sorun şu ki bu orta üçlüden biri eksik olunca takımın çehresi bir anda değişiyor, bu üçlü anca birbirinin açıklarını kapatan tam uyumlu olabiliyor...

Önazi’nin gidişinden beridir takımda ‘süpürücü’ eksikliği çekiyoruz, Yusuf bu yüzden daha da çok koşmak zorunda kalıyordu, sonra gerçi Yusuf da gitti

Yusuftan sonra da Mikel, Ndiaye de çözüm olamadı.

‘temaslı oynayan süpürücü’ eksikliğimiz yüzünden öne geçtiğimiz maçlarda hep puan kaybettik, Sörloth gibi her maç gol atan oyuncumuz olmasına da rağmen

Şimdi baker-parmak-flavio ortada. Parmak temassız oynuyor, baker’in defansif özellikleri kısıtlı, flavio ise dengesiz oynayıp sık kırmızı kart görüyor. Bu 3’lü için Önerdiğin oyun planına hak veriyorum.

Lakin bundan sonra: biz kadro anlamında kötü müyüz? Yoksa takım bir şekilde hazır olamıyor mu, yoksa hoca eksikliği mi var? Gibi soruların cevabını öğreneceğiz.

Takımın hazır olamayışı bir şekilde giderilir de, eğer cidden kadro kalitemiz kötü çıkarsa geçmiş olsun...

güneyli
26.10.2020, 20:33
Hayal kurma yeteneğimi de aldılar. Şimdi kazanırmıyız acaba diyorum..Golü yedikten sonra yaptığımız dip geçen sene şikecilerin ruh haliydi..Kötü olanda hakemlerin Trabzonspora yaklaşımlarının isyan eder hale bürünmeyip bizim gibi çaresizlik üretmesiydi..Ayaklar yürümedi be..Halbuki ilk yarı ne güzel çözmüştük oyunu..A.kadir 10 dakika kendine yakışır oynadı.3 tehlike yaptık..Ne oldu da golü yiyince arka arkaya 3 tehlikeli atak yedik..Özgüven bu kadar dip yapmamalı...Avcı bu işi çözer mi? kanaatim o da zaman isteyecek.paldır küldür ilk yarıyı bitireceğiz.Newton olsa da zaten aynısı olacak.

nakzo
26.10.2020, 20:38
bjk bile bizden iyi ligin en kötü hocasına ve en vasat 4 kadrosundan birine sahibiz Allah bize yardım etsin.

Mert'
26.10.2020, 20:41
Kasımpaşa iyi takım, işimiz zor.

Doğukan Uçan
26.10.2020, 20:45
şuan denizlispor-beşiktaş maçını izliyorum şu denizlisporu 2 senedir yenemeyen tek takım trabzonspor....

Antonio
26.10.2020, 20:45
Kazanmaktan baslacaremiz yok. Baker ve flavio al gül ver gülüm olmaz ileriye tasiyacaklar topu yok öyle trabzonspor burası. galibiyet serisi yapmaya mecburuz en az 7 8.

Ahmet Taşçı
26.10.2020, 20:46
Önazi’nin gidişinden beridir takımda ‘süpürücü’ eksikliği çekiyoruz, Yusuf bu yüzden daha da çok koşmak zorunda kalıyordu, sonra gerçi Yusuf da gitti

Yusuftan sonra da Mikel, Ndiaye de çözüm olamadı.

‘temaslı oynayan süpürücü’ eksikliğimiz yüzünden öne geçtiğimiz maçlarda hep puan kaybettik, Sörloth gibi her maç gol atan oyuncumuz olmasına da rağmen

Şimdi baker-parmak-flavio ortada. Parmak temassız oynuyor, baker’in defansif özellikleri kısıtlı, flavio ise dengesiz oynayıp sık kırmızı kart görüyor. Bu 3’lü için Önerdiğin oyun planına hak veriyorum.

Lakin bundan sonra: biz kadro anlamında kötü müyüz? Yoksa takım bir şekilde hazır olamıyor mu, yoksa hoca eksikliği mi var? Gibi soruların cevabını öğreneceğiz.

Takımın hazır olamayışı bir şekilde giderilir de, eğer cidden kadro kalitemiz kötü çıkarsa geçmiş olsun...

Şahsi fikrim kadro kalitesi kötü değil ama çok iyi de değil, Baker dediğin adam alt yaş kategorilerinde İngiliz milli takım kaptanlığı yapmış adam, Parmak dediğin adamın yaptıklarını hiçbir takımda yapan yok, sadece istikrar ve son hamle sorunu vardı, istikrarı halletmişti filyasyından önce, son hamle ise hala eksik, Flavio ise değişik bir adam kırık 6 numara gibi oynuyor, bir tane Flavio gibi Düz ama faydalı adamı kaldırır orta alan.... Bunlardan birini kesip forvet arkası Eku veya Ömürü atınca orta alan zayıf kalıyor, bu 3'lü olunca da bu defa Waka, Ömür, Afobe 'ye yardım edebilecek ve aynı zamanda üretecek kreatif oyuncu eksikliği beliriyor, bunun temel nedeni Baker' İn sürekli kendini ön liberoya atması, Parmak'ın son hareket kararsızlığı... Hocanın yapması gereken en temel hamle Baker'e ilerde kalmasını teöbihlemesi, Parmak 'a köprü vazifesini vermesi ve Flavio' ya süpürücü rolü verip daha geride kalmasını tembihlemesi....Şu 3 küçük dokunuş takıma can suyu verir.

Ozan Yılmaz
26.10.2020, 21:16
Öyle bir takım ki atak yapmaya çekiniyor sahadakiler, nasıl maç kazanırız, ilginç şeylerin yaşanmasına bağlı

katre-i.matem
26.10.2020, 21:21
Takim bu hafta izin yapmıyor. Ay ben şok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mehteroğlu
26.10.2020, 22:07
Ben djaniny’yi diri buldum, bir sekilde djaniny macta olmali diye dusunuyorum. Baker kenarda dursun bir de boyle bakalim:

———Parmak flavio

Omur djaniny nwakaeme

————-Afobe.

Enes Başkaya60
26.10.2020, 22:21
Maalesef yenileceğiz ve Newton hocamın son maçı olacak uğurlar olsun hocam ben senden ümitliydim ama seni bu aciz Yönetim kukla niyetine kullandı orta sahaya 2 adam alınması gerekirken 1 kişi dahil alınmadı ve bunun üstüne iyi kötü Guilherme gönderildi söylenecek söz yok yolun açık olsun Adam...

sasort
26.10.2020, 22:28
Arkadaşlar parmak oynarsa oturmus bir kadro yok malesef

Beker parmak flavio oynamali duruma gore semedo hamlesi yapikabilir

Abdus cok dustu sari oynamali bence

Anıl C
26.10.2020, 22:29
Takim bu hafta izin yapmıyor. Ay ben şok

Izni tesislerde yaptıgı söyleniyor. Antreman fotoları çekilince herkes odasına dağılıyormuş.

Ahmet Taşçı
26.10.2020, 22:53
Parmak antrenmanda, çok şükür...

Erkan A.
26.10.2020, 23:04
Trabzonumuzun sansizligi rakibinde eski trabzonsporlu oyuncularin olusudur..
aytac ve yusuf bu mactan sonra umarim milli takima aday oyuncular olmazlar..
Trabzonumuz bu maca moralsiz cikacaktir yani trabzonsporlular moralsiz olcaktir trabzonu kücük gören bakar gibilerinin umrunda pek fazla degildir ayrica bakarin antromanda veya macta sakatlancagini düsünüyorum veya bilerek öyle diycek bir kac hafta dinlencektir adam ingiliz ortasahada iki mactir hercul rolünde saniyor kendisini umrunda olmaz cekilir yakinda..cok övdügüm bakar resmen futbolu kafasindan silmis malesef ne cezareti kalmis nede sorumluluk duygusu ünalin 8 numarasi yakismiyor dogrusu..
wkame bu macta yedege gecmeli sike macinda 6 net atagimizda gereksiz yerde topu kaybetmisti takim oyununu kafasindan silmis.. akli acunda kalmis tatilde veya verilen sözlerde..üzgünüm fakat bu maci alacaksak serkanin ömürün parmakin cakirin belkide cok elestirilen türkmenin veya safanin cabalariyla alcaz bu maci alcaz..newton görevine devam ediyor istenmeseydi dün gece kovulurdu, yeni teknik direktör yeni heycan yeni motivedir kim gelsin diyorsaniz avci sota veya tekke suanki olumsuzluklardan bizi kurtarirlar bu kesin..kasimpasa macina kadar dua edelim korona cikmasin veya sakatlik..Ugurcan,pereira,türkmen,Hugo,kamil——parm ak,ömür,bakar——serkan,Djanini,safa ....
serkan kanata oynamali..pereira ile oynadiklari kanadi kapatirlar..bu yoklukta ömür oyunkuruculuk yapabilir..pilavci flavio canbaz marlon baykus bilal bunlari yilbasinda göndermeliyiz kimse almaz hekimoglunda kadroya giremez bunlar birde milyoner ediyoruz bunlari..

trbzonsporlu
26.10.2020, 23:09
sonraki hafta ligin en iyi top oynayan takımı alanyaya gideceğimizi hesap edersek mutlaka ama mutlaka kasimpasayi yenmeliyiz.

an itibariyle 18. sıradayız ve altımızdaki takımların maçları eksik yani gizli lider diyorduk ya gecen yıl takımımıza
şuanda ligin gizli sonuncu sıradaki takımıyız.artık bu işin şakası yok. herkes varını yoğunu sahada ortaya dökecek. merkez orta sahaya transferin son günlerinde 1 tane kaliteli oyuncu almayan yonetimde şapkasını önüne alıp düşünecek. iyi futbol kaliteli oyuncularla oynanır net

Fatih Öztürk
26.10.2020, 23:49
Çıkış maçımız olacak.

Doğukan Uçan
26.10.2020, 23:55
yusuf ve aytaç hayatının futbolunu oynayabilir ya da 35 metreden vurup yılın golünü atabilir. şu 2 oyuncuyu çok iyi marke etmek lazım.

asilhamsi
27.10.2020, 00:03
muhtemel hoca bu macada cıkar. Galip gelirsek yola devam eder, puan kaybında gider.

Radikal kararlar alınmalı.

ugurcan,marlon,ömür,waka yedek başlamalı.

uclu savunmaya gecilmeli.

---------------erce--------------------

-----edgar----husaini----hugo------

joe------flavio------parmak------kamil

----diabete-------afobe--------semedo---

Mehmet Fatih Silik
27.10.2020, 01:10
Valla onu bunu bilmem. Djaniny'i bir sekilde monte etsin takima. Sadece Afobe'nin önde durarak birsey yapma ihtimali yok gibi birsey.
Takim olarak 1 seneden beri hücuma kalkamiyoruz.

Önde 2-3 oyuncu takiliyor digerleri arkada okey oynuyor.

David_LuiZ4
27.10.2020, 01:24
Yalnız Avcı gelirse Ağaoğlu görev süresi boyunca ilk defa bir teknik direktörle çalışacak..

INCIK
27.10.2020, 09:09
3-1 yada 4-1 biter.

ÖmürKaradeniz61
27.10.2020, 09:15
Parmak kurtarıcı olmuş.

Ahmet Taşçı
27.10.2020, 09:53
Parmak kurtarıcı olmuş.

Yanlış Parmak kurtarıcı değil Flavio - Baker - Parmak üçlüsünden biri olmayınca takım orta alanı eksik oluyor. Üçü ile anca tamamlanıyor merkez, aralarında en değişilmez kim derseniz Bence Parmak... İnşallah bıraktığı form ile geri döner...

HOPA'LI TS'Lİ
27.10.2020, 10:00
18. sıradayız. Yani düşme potasında

Dün akşam Denizli Başkanı tartışmasız penaltı olan pozisyonumuz VAR'a gidilip iptal edildi. Anadolu takımlarının kaderi bu dedi.

2010-2011 şike sürecinde GS, Bursa ve Ordu başkanları hariç hepiniz sus pus oldunuz Sayın Başkan.

Ne demişti HATIRLAYIN, 22 Mayıs 2011'de oynanan ve 0-4 biten Karabük-Trabzon maçının sonunda Şenol GÜNEŞ,

ADALET ZENGİN BİR HAZİNEDİR.
GÜNÜ GELİNCE HERKESE LAZIM OLUR.

Şimdi adalet arayanlar o zaman neredeydi derler adama?

HOPA'LI TS'Lİ
27.10.2020, 10:05
Ekuban ve Türkmen'den haber var mı?
Karantina bitti mi?

Ahmet Taşçı
27.10.2020, 10:08
Ekuban ve Türkmen'den haber var mı?
Karantina bitti mi?

Ekubana bugün test yapılacakmış, toplam 4 test üst üste negatif çıkarsa bitiyormuş fiilasyon.Bugünkü test kaçıncı test bilgim yok. Ama Hüseyin kesin yok.. Hüseyin 'i aramayız da Ekuban kritik bir oyuncu.

LağusKusteli
27.10.2020, 10:11
18. sıradayız. Yani düşme potasında

Dün akşam Denizli Başkanı tartışmasız penaltı olan pozisyonumuz VAR'a gidilip iptal edildi. Anadolu takımlarının kaderi bu dedi.

2010-2011 şike sürecinde GS, Bursa ve Ordu başkanları hariç hepiniz sus pus oldunuz Sayın Başkan.

Ne demişti HATIRLAYIN, 22 Mayıs 2011'de oynanan ve 0-4 biten Karabük-Trabzon maçının sonunda Şenol GÜNEŞ,

ADALET ZENGİN BİR HAZİNEDİR.
GÜNÜ GELİNCE HERKESE LAZIM OLUR.

Şimdi adalet arayanlar o zaman neredeydi derler adama?

Anadolu kulüpleri maç sonu doğrandıklarında ‘bu hakem hep bizi biçiyor’ gibi cümlelerle sürekli bazı hakemler üzerinden isyan ederek yanlış yapıyor. Oysa ‘istanbul takımlarıyla olan maçlarımızda sürekli hakem hatalarına maruz kalıyoruz’ algısı üzerinden gitmeleri gerekir ki bu kirli futbol düzenine ettikleri itirazın bir anlamı olsun.

MetehanS
27.10.2020, 10:12
Kasımpaşa 3-1 alır
Gol Afobe

UĞUR DURTAŞ
27.10.2020, 10:19
Trabzonsporumuz;
güçsüz,
kondisyonsuz,
takım oyunundan uzak,
değer verdiğimiz klas ayaklarımızın çoğu formuz
isteksiz oyuncularımız var..
moralmen çabuk maçı bırakan oyuncu topluluğuna sahibiz,
bireysel şahsi bencil oynayan oyuncu sayımız fazla
inanılmaz tehlikeli yerlerde top kaybı yapan oyuncular var
teknik heyetin;
6 hafta geçmesine rağmen 1 tane rakip analizi sağlıklı yaptığı maç yok.
sırf takım demiyorum,yönetimde,teknik heyette ve futbolcularda gözle görülür disiplinsizlik mevcut.
hiç iyi gitmiyoruz.

yönetim seçime gitse takım düzelirmi?
bir kaç oyuncuyu kadro dışı bıraksan takım düzelirmi?
ocak ayına kadar transfer yapma şansımız var?

tam emin olmamakla birlikte şuanda en mantıklısı hoca değişikliği gibi duruyor.

ciddi anlamda takıma bir şok lazım.
onur ve burak olayında olduğu gibi

şahsi düşüncem bugün hoca değişikliğinin hemen yapılması
yeni gelen hocanın kasımpaşa maçından önce en az 2-3 antreman yapması ve takımın başında sahaya çıkması
inşallah tüm camiamıza moral olacaktır.

Ahmet Taşçı
27.10.2020, 10:22
Kasımpaşa açık oynayan bir takım,bu takımlara karşı bu yıl rahat skor alacağımızı düşünüyorum. Zaten Cuma da galip gelemezsek Newton'u yolcu ederiz...

HOPA'LI TS'Lİ
27.10.2020, 11:50
Ekubana bugün test yapılacakmış, toplam 4 test üst üste negatif çıkarsa bitiyormuş fiilasyon.Bugünkü test kaçıncı test bilgim yok. Ama Hüseyin kesin yok.. Hüseyin 'i aramayız da Ekuban kritik bir oyuncu.

Son cümlenize % 1.000.000 katılıyorum.

Ekuban'ı şikebahçe maçında çok aradık.

HOPA'LI TS'Lİ
27.10.2020, 11:51
Anadolu kulüpleri maç sonu doğrandıklarında ‘bu hakem hep bizi biçiyor’ gibi cümlelerle sürekli bazı hakemler üzerinden isyan ederek yanlış yapıyor. Oysa ‘istanbul takımlarıyla olan maçlarımızda sürekli hakem hatalarına maruz kalıyoruz’ algısı üzerinden gitmeleri gerekir ki bu kirli futbol düzenine ettikleri itirazın bir anlamı olsun.

Harika bir yorum

HOPA'LI TS'Lİ
27.10.2020, 11:53
Kasımpaşa 3-1 alır
Gol Afobe

Hepimiz kızgın ve kırgınız da bu kadar da takımı küçültmeyelim derim.

TS bir efsanedir ve küllerinden doğacaktır.

Herşeye rağmen bu kadroyla ilk 4'e gireceğimizi düşünüyorum. 5 puan sizi yanıltmasın.

Tek soru işaretim Newton??

castillo61
27.10.2020, 12:29
Kasımpaşa ligin en az gol yiyen 2. takımı. Mevcut düzen ile sahaya çıkarsak şans faktörü dışında gol atamayız. Hele 2. golü kolay kolay bulamayacağımıza göre maç puan kaybı diye bağırıyor.

Çare olarak ekstra ofansif bir oyuncu sahaya atılmalı. Djaniny 11 başlasın. Belki oraları karıştırır da pozisyona gireriz.

......Parmak.....Flavio
Ömür.....Djaniny....Nwakaeme
..............Afobe

Doğukan Uçan
27.10.2020, 13:03
yalnız kimse yazmamış ama kasımpaşa nın 2 defansı sakat, 1 tanesi corona virüse yakalanmış.

adamlar ligde 3 gol yemiş. bizim bu takıma akan oyunda gol atma şansımız çok düşük ihtimal.

üstelik 2.golü atamadığımız her maçı berabere ya da kaybediyoruz.

sanki maç bağıra bağıra berabere bitecek gibi duruyor.

DİNÇ
27.10.2020, 13:48
Aslında takım kötü değil.
Hoca da değişse takımın biraz zamana ihtiyacı var.
Bence hoca da fena adam değil. Teknik taktik biliyor.
Erol Bulut'tan daha iyi bir hoca olduğuna inanıyorum.
fb maçında yediğimiz golleri çok küçük detaylar belirledi.
Hem hakem faktörü hem de Türkiye ligini tanımayan yabancılar (defans) duran toplarda basit hatalar yaptılar.
Bugün maç yapsak fb yi yeneriz diye düşünüyorum.
Aslında galibiyet için elimize fırsatlar geçti değerlendiremedik.
Maç 1-0 iken Abdülkadir o topa dokunsa 2-0 dan fb maçı çeviremezdi.
Başkan maalesef transferde çok geç kaldı.
Ancak bu transferler uyum sağlayıp form tutarlarsa belki şampiyon olamayız ama çok can yakarız.
Ben hala limitsiz harcama yapan takımların nasıl ceza almadığını merak ediyorum.
Hile ile şike ile her türlü işlerini halledecekler sanıyorlar.
Ancak yukarıda Allah var.
Hilelerini ayaklarına dolaştırır.

bahadır2561
27.10.2020, 13:57
Bu maç neden Cuma oynanıyor?

Buna bile laf edemeyen başkandan fazla atraksiyonlar bekliyorsunuz.

Manu61
27.10.2020, 15:19
Büyük ihtimalle kazanacağız ama maçın günü gerçekten ilginç. Şikeciler pazartesi günü maç yapacak mesela.

Doğukan Uçan
27.10.2020, 15:31
söz konusu trabzonspor olunca maçın cuma günü oynanması sürpriz değil. bu ligde pazar günü saat 4 te bizden çok maç oynayan takım yoktur. hatta en son ne zaman 2 pazar üst üste saat 7 de maç yaptık onu da hatırlamıyorum.

Ozan Yılmaz
27.10.2020, 15:33
geçen yıl başkanın gündemi neydi liderin maçı 1.kanalda yayınlanır, şimdi ne desin?

hamikarakaya
27.10.2020, 15:50
3-0 kazanırız.

ÖmürKaradeniz61
27.10.2020, 16:01
Fener maçında Ekuban olsaydı o maç dönmezdi 2-2 veya 1-2 kazandırdık çünkü şuan mevcut kadroda ısıran tek oyuncumuz Ekuban, Afobede fena oyuncu değil ama bizim işimizi görmez.

DeAgLeMaNyAq
27.10.2020, 16:12

Burada baz alınan esas nokta üst üste negatiften ziyade ilk pozitif tanısının ne zaman konulduğu. Talimatlara göre pozitif çıktığı anda 14 gün izolasyon süreci var. Kulüp Ekuban hakkında bilgilendirmeyi 18'inde yaptı ama geç duyurmuş da olabilirler. Kamuoyunun bildiği ise Ekuban'ın 13'ündeki antrenmana katılmasının ardından bir daha idmana çıkmadığı. Dolayısıyla ayın 14'ünde negatif çıkan ilk testi daha sonra pozitife döndüğü için, ilk pozitif tanısını ayın 14'ü olarak kabul etmeleri halinde 14 günlük süreyi bugün doldurmuş olabilir...

Ahmet Taşçı
27.10.2020, 16:37
Burada baz alınan esas nokta üst üste negatiften ziyade ilk pozitif tanısının ne zaman konulduğu. Talimatlara göre pozitif çıktığı anda 14 gün izolasyon süreci var. Kulüp Ekuban hakkında bilgilendirmeyi 18'inde yaptı ama geç duyurmuş da olabilirler. Kamuoyunun bildiği ise Ekuban'ın 13'ündeki antrenmana katılmasının ardından bir daha idmana çıkmadığı. Dolayısıyla ayın 14'ünde negatif çıkan ilk testi daha sonra pozitife döndüğü için, ilk pozitif tanısını ayın 14'ü olarak kabul etmeleri halinde 14 günlük süreyi bugün doldurmuş olabilir...

Bilgilendirme için teşekkürler..

HOPA'LI TS'Lİ
27.10.2020, 16:48
Sensiz olmaz.
Çabuk dön.
Geçmiş olsun Ekuban.
Seni yaradana kurban.

BlackPanther
27.10.2020, 16:50
19822

sahaya kesinlikle bu onbirle çıkmamız lazım. Ortasahaya tek bir futbolcu yeter.

Onur Erçetin
27.10.2020, 17:08
Normalde karantina süresi 10 gün ama futbolcularda ki talimatnameyi bilmiyorum.Siz okudunuz sanırım.

14 ünde negatif çıkan birisi,17 sinde pozitif çıkabilir.Böyle b,r durumda İlk pozitif tanıyı ayın 14 ü olarak kabul edemezsiniz,tıbben bu mümkün değil.

Neticede bizim için önemli olan tabiki Ekubanın dönmesi.Parmak da orta alanda ki diğer isimlerden daha faydalı.Bu iki isim de dönerse Kasımpaşa maçını kazanırız.

Onur Erçetin
27.10.2020, 17:14
Novak ve Sosanın mutlaka katkıları oldu ama şuan bulunduğumuz durumun asıl sebebi onların yokluğu değil.Geçen sezon b.k gibi top oynuyorduk,Sorlothun olağanüstü çabalarıyla maçlar kazanıyorduk.Bu sene Afobe gibi yetersizin önde gideni,tek başına adeta bir hiç olan bir forvet oynadığı için takımın boktan oyunu çok daha fazla göze batıyor ve sonuca ulaşamıyoruz.

Takımın 10 numarası yok.Takımın forveti ne depar atabiliyor,ne dribbling yapabiliyor,ne de adam eksiltebiliyor.Takımın ortasahasında Flavio ve Baker gibi 10 üzerinden 6 puandan daha fazlasını alamayacak iki adet yetersiz oyuncu var.

Parmak gibi yetersiz olduğunu söylediğim bir oyuncu bile şuan ki ortasaha düzeninde gerek dribblingleri gerek mücadelesiyle Flavio ve Bakerden kat kat daha faydalı ve yokluğu hissediliyor.

Ekuban takımda hücum hattında delici özellikli tek isim o da olmayınca ileride bir hiçiz.

Ömür zaten etkisiz eleman,top ayağına yakışıyor ama ne gol atabiliyor ne de asist yapabiliyor.

Böyle bir takımın başarılı olma şansı tabiki yok.

redbul
27.10.2020, 17:28
19822

sahaya kesinlikle bu onbirle çıkmamız lazım. Ortasahaya tek bir futbolcu yeter.

kardeş bu kadro açık ara şampiyon olur orta sahada tam bir maestro var

smart
27.10.2020, 17:36
1-3 biter...

Aytaç Kara show yapar...

Aytaç'ın golü var devre arası da Galatasaray'a gider

ÖmürKaradeniz61
27.10.2020, 17:52
Yalnız şöyle bir şey de var Avcı beşiktaşın o vasat kadrosuyla üst üste maçlar kazandı ve sonunda kaos ortamından takım etkilenince çöküş başladı. Avcı bahsedildiği kadar kötü bir antrenör değil futbolcunun üstünde ağırlık kurabilecek bir hoca.

artvints
27.10.2020, 17:53
Cuma maç var hala daha kararı bilmiyoruz. Sezon başını da böyle yedi yönetim. 1 gün, 1 gündür. Hoca takımın başında veya yeni hoca geliyor çık açıkla. Kafa karışıklığıyla bu maçı da kaybedeceğiz. Sonra sezon sonu 3 puan daha olsaydı diye kıvranırız.

DeAgLeMaNyAq
27.10.2020, 18:02
Normalde karantina süresi 10 gün ama futbolcularda ki talimatnameyi bilmiyorum.Siz okudunuz sanırım.

14 ünde negatif çıkan birisi,17 sinde pozitif çıkabilir.Böyle b,r durumda İlk pozitif tanıyı ayın 14 ü olarak kabul edemezsiniz,tıbben bu mümkün değil.

Neticede bizim için önemli olan tabiki Ekubanın dönmesi.Parmak da orta alanda ki diğer isimlerden daha faydalı.Bu iki isim de dönerse Kasımpaşa maçını kazanırız.

TFF'nin talimatında futbolcu, hakem veya görevli farketmiyor. Pozitif vaka halinde 14 gün zorunlu izolasyon süreci var. TFF doğal olarak oyunculara yönelik bir bilgilendirme yapmıyor ama bünyesindeki hakemlerle ilgili yaptığı açıklama şu şekilde. "Talimatlar gereği tedbir amaçlı karantinaya alınarak tedavisine başlanmıştır. 14 gün boyunca izolasyon süreci devam edecek olan hakemlerimizin yapılacak tüm tetkik ve testleri yakından takip edilecektir."

Zaten şimdiye kadar testi pozitif çıkan birinin 2 haftadan önce takıma katıldığı örneğine şahit olmadık.

Ekuban konusunda bugün birkaç kaynağın son testinin negatif çıkması durumunda takıma katılacağını yazmasından dolayı bilgi karmaşası oluştu. Kulübün yaptığı açıklamada ilk 2 testinin negatif çıktığı ancak son testinin pozitif olduğu yazılmıştı. Eğer pozitif tanının ilk tarihi 17 Ekim ise doğal olarak Kasımpaşa maçına yetişmesi mümkün gözükmüyor...

castillo61
27.10.2020, 18:15
Avcı'nın oyun mantalitesi Newton ile hemen hemen örtüşüyor. Newton'dan memnun değilsen gidip daha iştahlı hücum yaptıracak hoca getirirsin. Newton'un yerlisini getirmek tek kelime ile aptallıktır.

artvints
27.10.2020, 18:21
Avcı'nın oyun mantalitesi Newton ile hemen hemen örtüşüyor. Newton'dan memnun değilsen gidip daha iştahlı hücum yaptıracak hoca getirirsin. Newton'un yerlisini getirmek tek kelime ile aptallıktır.

Avcı düzgün defansın üzerine topa sahip olur en azından. Newton'la ne hücum yapabiliyoruz, ne de defans.

castillo61
27.10.2020, 18:53
Avcı düzgün defansın üzerine topa sahip olur en azından. Newton'la ne hücum yapabiliyoruz, ne de defans.

Defansif istikrarı yüksek olan bir orta sahamız yok, stoper tandemi daha yeni beraber oynamaya başladı. Bundan daha iyisini yapar mıydı emin değilim. Diyelim yaptı büyük takımın isteklerini asla karşılamaz. Onun için maçları yüzde 60-70 topla oynama ile bitirip maç başına 450-500 pas yapmasına rağmen dayak yiyerek kovuldu brşiktaş'tan. Newton da karşılayamaz bu istekleri. Ömrü de uzun değil zaten.

Visca'sı Elia'sı Robinho'su Adebayor'u olup da 49 golde kalan teknik direktör istemiyorum.

Yarın Nwakaeme yine kaleden 30-40 metre uzakta topla buluşacak Visca gibi oyun istikrarı yüksek bir oyuncu da değil. Bugün Newton'un oyun planında olduğu gibi Avcı'nın altında da yerden yere vurulacak.

Avcı'nın verebilecekleri belli, alacağı miktar ise buna kıyasla kat kat fazla olacak. Bile bile lades demeyelim.

artvints
27.10.2020, 19:07
Defansif istikrarı yüksek olan bir orta sahamız yok, stoper tandemi daha yeni beraber oynamaya başladı. Bundan daha iyisini yapar mıydı emin değilim. Diyelim yaptı büyük takımın isteklerini asla karşılamaz. Onun için maçları yüzde 60-70 topla oynama ile bitirip maç başına 450-500 pas yapmasına rağmen dayak yiyerek kovuldu brşiktaş'tan. Newton da karşılayamaz bu istekleri. Ömrü de uzun değil zaten.

Visca'sı Elia'sı Robinho'su Adebayor'u olup da 49 golde kalan teknik direktör istemiyorum.

Yarın Nwakaeme yine kaleden 30-40 metre uzakta topla buluşacak Visca gibi oyun istikrarı yüksek bir oyuncu da değil. Bugün Newton'un oyun planında olduğu gibi Avcı'nın altında da yerden yere vurulacak.

Avcı'nın verebilecekleri belli, alacağı miktar ise buna kıyasla kat kat fazla olacak. Bile bile lades demeyelim.

Defansı oturtsun, birkaç yerli oyuncu bulsun, performansları yukseltsin, sonra kovar hücumcu hoca getiririz, işi daha kolay olur.

ilelebeTS
27.10.2020, 19:12
Avcı defansçı hoca falan değildir. İbb yılları yaptırıyordu onu. Güvenli oyunu tercih ediyor sadece. Newton hücum yaptırdığını sanıyor ama aslında defans oynatmaya çalışıyor. Orta saha geçmeyen takım hücum futbolu mu oynarmış :)

artvints
27.10.2020, 19:35
Avcı defansçı hoca falan değildir. İbb yılları yaptırıyordu onu. Güvenli oyunu tercih ediyor sadece. Newton hücum yaptırdığını sanıyor ama aslında defans oynatmaya çalışıyor. Orta saha geçmeyen takım hücum futbolu mu oynarmış :)

Direk hücum, topa sahip olma oyunu diye ayıralım daha doğru. Abdullah avcı basit bir kontra takımıyla şuursuz hücum yapan fb'ye karşı galibiyet alabilirdi mesela.

bütün avantaj bizdeyken basit bir oyuncu değişikliğine cevap verememek, skora teslim olmak, skor olarak geriye düşen takımın rakibi zorlayamamasi, oyuncuların disiplinden uzaklaşması çok ciddi sorunlar. Elbet zamanla düzelir ama büyük takımda bu kadar rahatlık insanı çileden çıkarıyor. Çok daha dikkatli, özverili olunmaliydi. En kolay yenilen takım biziz ligde. 5 haftada 40 maçlık sezonu çöpe atmak büyük başarı gerçekten.

mancester
27.10.2020, 19:37
3-0 kazaniriz gibi hissediyorum.

Ekrem D.
27.10.2020, 20:26
Yalnız şöyle bir şey de var Avcı beşiktaşın o vasat kadrosuyla üst üste maçlar kazandı ve sonunda kaos ortamından takım etkilenince çöküş başladı. Avcı bahsedildiği kadar kötü bir antrenör değil futbolcunun üstünde ağırlık kurabilecek bir hoca.

Kel olur sirma sacli olur, kor olur badem gozlu olur.

Avci yillarca oturmus kadro ile camia baskisi olmadan Basaksehir'i yonetti. Federasyonun destegi ile bile sampiyon olamadi.

Kendi yaptirdigi transferler (Victor Ruiz, Boyd, Nkoudou) ile Besiktas'ta rezil futbol oynatti. Ayrildiginda Besiktas ligde avrupa kupalarinin bile disindaydi.

Hani bunlar 10 sene once olmus, unutulmus olsa anlarim da daha yeni oldu yahu. Avci'nin milli takim kariyeri bile vasat alti kaldi. Bu adam bahsedildiginden daha kotu bir hoca.

bahadır2561
27.10.2020, 20:33
Denizli maçında 25 dakika 10 kişi oynayan rakibe karşı 2. forveti sokamayıp Guilerme-Türkmen, Afobe-Canbaz değişiklğini yaptığın da hoca olmadığını kanıtlamıştı.

Bazıları 4 hafta sonra anlamış.

BlackPanther
27.10.2020, 20:37
kardeş bu kadro açık ara şampiyon olur orta sahada tam bir maestro var

Evet, ligin tozunu atarız maestromuz sayesinde. Hem kesiciliği mükemmel hemde oyun kurması harika. Defansa iş bile düşürmüyor. Birde attığı paslar yüzde yüz gol pozisyonu oluyor.

BlackPanther
27.10.2020, 20:44
Cuma maç var hala daha kararı bilmiyoruz. Sezon başını da böyle yedi yönetim. 1 gün, 1 gündür. Hoca takımın başında veya yeni hoca geliyor çık açıkla. Kafa karışıklığıyla bu maçı da kaybedeceğiz. Sonra sezon sonu 3 puan daha olsaydı diye kıvranırız.
Bakalım teklif götürdükleri yeni hoca bu teknik ekiple çalışmaya razı mı? Her teknik adamın kendi ekibi vardır. Yani iyi bir teknik adam getirmeleri çooooook zor. Her iyi teknik adamın kondisyoneri fizyoterapisti yardımcısı vsy.var.

Ağaoğlu sezon başı bunu kabul etmedi. Şimdi edecek mi?

Doğukan Uçan
27.10.2020, 21:22
abdullah avcı efsane teknik direktör olsa büyük takımlarda çalışır başarılı olurdu. başakşehir de taraftar baskısı yok, borç yok, kimseye hesap verme derdi yok. trabzonspor da öyle mi 1 maç kaybet hayatın biter. abdullah avcı geleceğine ersun yanal gelsin aynı şey.

brusveyn
27.10.2020, 21:30
Hoca belirsizliği takımı olumsuz etkiliyor. Takımın başında hoca var ama her geçen gün yeni hoca habeleri basında çıkıyor. Bu ortamda maçın kazanma ihtimalini zor görüyorum. Ev sahibi olmamız ve zor durumda olmamız takımı bir nebze de olsa ateşleyebilir ancak ileriye umutla bakamıyoruz.

serdaracıl
27.10.2020, 21:30

Hocam Newton ile hucum yapmayı da unuttuk. rakibi şut manyağı yapan, direkleri döven takım gitti, rakip defansın götüne çarptırıp gol atınca sevinen takım geldi.

Antonio
27.10.2020, 21:31
----------------ugurcan
serkan---edgar---hugo---marlon
------------------baker
----------flavio--------diabate
semedo-------------------------nwaka
-------------------afobi

serdaracıl
27.10.2020, 21:34
Sene başında avcı ile görüşüldü mü? Görüşüldüyse neden anlaşma sağlanamadı, ne engel oldu? Ortalık biraz sakinleşsin yönetimden bunların hesabını sormak lazım. Kulüp bu tip günübirlik kararlarla yönetilmez.

BlackPanther
27.10.2020, 21:42
abdullah avcı efsane teknik direktör olsa büyük takımlarda çalışır başarılı olurdu. başakşehir de taraftar baskısı yok, borç yok, kimseye hesap verme derdi yok. trabzonspor da öyle mi 1 maç kaybet hayatın biter. abdullah avcı geleceğine ersun yanal gelsin aynı şey.
Aman Ersun Yanal deme. O futbolu kafasında bitirmiş. İşi gücü karı kız.

BlackPanther
27.10.2020, 21:43
Sene başında avcı ile görüşüldü mü? Görüşüldüyse neden anlaşma sağlanamadı, ne engel oldu? Ortalık biraz sakinleşsin yönetimden bunların hesabını sormak lazım. Kulüp bu tip günübirlik kararlarla yönetilmez.

Engel teknik ekip oldu....

Doğukan Uçan
27.10.2020, 21:58
Aman Ersun Yanal deme. O futbolu kafasında bitirmiş. İşi gücü karı kız.

hiç olmazsa ofansif oynar kaybederiz. kompakt avcı gelirse bu takım newtonu bile ararız.

o çok övülen avcıyı beşiktaş ta gördük hakem yardımıyla aldığı 2-3 maçı da saymıyorum.

brusveyn
27.10.2020, 22:26
Katılıyorum,
Kesinlikle bize gelmemesi gerekiyor.
Sonu hüsran olur.

Sefa Alış
27.10.2020, 23:43

Sezon başında Avcı ile yaşananların perde arkasını bir tek Serdar Ali Çelikler'den duydum. Bizim yerel medya ne iş yapar bilinmez. Sezon başında anlaşma büyük oranda sağlanmış normalde, ücret konusunda vs. anlaşılmış. Ancak yönetim, Avcı'ya "Trabzonspor da antrenör yetiştirsin istiyoruz, sana yardımcı antrenör verelim." diyince Avcı "ben o hatayı bir kere yaparım" diyerek reddetmiş. Bir de başkan "arada tesislerde görünmek isteriz" tarzında bir şeyler söyleyince Avcı "ben davet edersem gelirsiniz." diyip tavrını koymuş. Bu pürüzlerden sonra iptal olmuş anlaşma.

nakzo
27.10.2020, 23:48
Engel teknik ekip oldu....

Teknik ekip değil 1.kadro bozulmayacak dedi 2.Kaliteli 4 transfer istedi ıskartaları dolduracağı için buna ses çıkarmayacak newtonu aldı koydu oraya.

nakzo
27.10.2020, 23:50
Katılıyorum,
Kesinlikle bize gelmemesi gerekiyor.
Sonu hüsran olur.

Bize mra lazım kompak futbol hemen yarın başlasın yardımcıda sadi t.oglu olsun.

asilhamsi
27.10.2020, 23:58
afobe yerden yere vuruluyor da sorloth gecen sene ilk 6 macta 3 gol 1 asist yapmış :)

üstelik oturmus bir kadro yapımız vardı.

asilhamsi
28.10.2020, 00:01
-----------erce------------

pareira---edgar----hugo-----kamil

--------parmak-----baker---------

diabete--------semedo--------sarı

-----------afobe--------------------

bazı oyuncuların aklı başına gelmeli.

BlackPanther
28.10.2020, 00:52
afobe yerden yere vuruluyor da sorloth gecen sene ilk 6 macta 3 gol 1 asist yapmış :)

Hatırlıyorum. Sörloth kale önünde topa dokunamıyordu ;)

Hamza Yilmaz
28.10.2020, 01:27
Abdullah Avci = Ersun Yanal. Bi cacik olmaz ondan sisirilmis medya balonu. Üstüne bir de BJK'yi cidfi borc yükünden kurtaracagiz. Tebrikler. Bundam daha kötü hamle olamazdi

Gesendet von meinem SM-G980F mit Tapatalk

romeikaa
28.10.2020, 01:34
avcı gelirse abdulkadir ömürü seneye 20 milyon euroya satarız. bunu kenara yazın unutmayın. ömürü öyle bir parlatır ki onun oyun planı yazın peşinden avrupa devleri bile koşabilir. avcı çok iyi bir hoca bence. futbolu bilen ve futbol konuşan birisi. başakşehirde öyle çöp kadrolarla 68-72 puan topladı yıllarca. adamın elinden şampiyonluğunu aldılar rize-gs maçıyla. o da geçen sene bizim gibi stoper yokluğundan puanlar kaybetti. epurianu sakatlanınca mahmutu stopere çekmek zorunda kalmış seri puanlar kaybetmişti.
beşiktaşın o çöp kadrosuyla bile ilk devreyi kafa kafaya bitirdi. caner gökhan ve burak adamı yediler bilerek. 6 maç üst üste kazanmıştı tam toparlıyordu ağlak başkanları çıktı avrupadan men yiyebiliriz, transfer yasağı alabiliriz diyip takımın moraline etti. para ödemesi zaten 5-6 ay geriden geliyordu. çok normal beşiktaştan ayrılması.

halilaziz61
28.10.2020, 08:13
avcı gelirse abdulkadir ömürü seneye 20 milyon euroya satarız. bunu kenara yazın unutmayın. ömürü öyle bir parlatır ki onun oyun planı yazın peşinden avrupa devleri bile koşabilir. avcı çok iyi bir hoca bence. futbolu bilen ve futbol konuşan birisi. başakşehirde öyle çöp kadrolarla 68-72 puan topladı yıllarca. adamın elinden şampiyonluğunu aldılar rize-gs maçıyla. o da geçen sene bizim gibi stoper yokluğundan puanlar kaybetti. epurianu sakatlanınca mahmutu stopere çekmek zorunda kalmış seri puanlar kaybetmişti.
beşiktaşın o çöp kadrosuyla bile ilk devreyi kafa kafaya bitirdi. caner gökhan ve burak adamı yediler bilerek. 6 maç üst üste kazanmıştı tam toparlıyordu ağlak başkanları çıktı avrupadan men yiyebiliriz, transfer yasağı alabiliriz diyip takımın moraline etti. para ödemesi zaten 5-6 ay geriden geliyordu. çok normal beşiktaştan ayrılması.

Komşunun tavuğu kaz misali

Bir de şu forumda şike savunan biri teknik direktör olarak görülmeli olarak uzun analiz yazıları okuyorum ya

Ulan bizim şikeyle kupayı kaybetmemiz haktir

Hatta bundan sonra bütün şampiyonluklarimzin şike ile elimizden alınması şarttır

Çünkü taraftarı başarı icin neredeyse Aykut kocamani teknik direktör Aziz Yıldırım i da başkan olarak istiyor

Böyle omurgasız camiayı yerin dibine soksalar haktır.
Sokmalilar da

Murat Keçeci
28.10.2020, 10:36
Bulunduğu durum itibariyle 3 puana en çok ihtiyaci olan takımız mutlak üç puan almamız gereken bir maç oynayacağız.Yarista uzakta kalmamızdan daha önemli olan temsil ettiğimiz kulübün büyüklüğüdür ve biran önce yükselişe geçmeliyiz.

Son iki maçta neleri yapamadık üzerinden hareket edersek.basaksehir maçında ikinci bölge oyununda kötüydük.fb maçında ise 2.bölge de iyi üçüncü bölgede zayıf idik.Anliycaniz kalitemiz aynı anda iki işi birden yapmaya yetmedi.Orta sahada güçlü olunca hücumda zayıf kaldık.3.bolgede kalabalık olunca orta sahayı rakibe bıraktık.Buradaki en önemli nokta orta sahadaki üç oyuncu mutlaka iki yönlü oynamaları gerekiyor.ornegin fb maçında orta sahada güzel yardimlaştik rakibin baskını bertaraf ettik ama orta sahadaki üçlüden afobeyi ömürü ve nwakameyi besleyecek paslar gelmedi ve aynı zamanda üçüncü bölgeye doğru sürpriz koşular da gelmedi bunu yapabilseydiler fb maçı öyle bitmezdi.Kadro derinliği olarak aramızda fark olsada ilk onbirlerin oyun kalitesi olarak fb ile aramızda fark yoktu.

kasımpaşa da ligin dengesiz takimlarindan biri gs yi yenip daha basit takımlara kaybedebiliyor dolayısıyla yılanın başını küçükken ezmemiz gereken bir maç malatya maçı gibi skoru önce biz bulmalıyız ve rakibin direncini kırmalıyız.Kolay gol yiyip rakibin direncini yukseltmemeliyiz.

Herşeyden önemlisi mental olarak iyi hazirlanmaliyiz kolay çözülen bir takım olmaktan uzaklasmaliyiz.Zor bir dönemden geçiyor olmamız savaşmayı bırakacağız anlamı taşımıyor.Her maçı sadece kendi içinde ele alıp motivasyonumuzu yüksek tutmalıyız.

Sorumluluk alması gereken oyuncuları mutlaka sorumluluk almali.uğurcan,perreira,parmak,hugo,baker,nwakaeme ,ömür ve afobe mutlaka vücut dili olarak hırslarını göstermemeliler.Bu hırstan kastım bir ikili mücadele de olabilir,topu oyuna hızlı sokmak da olabilir,golü bulmak için kendini paralamak da olabilir bir şekilde tüm takım birbirini ateşlemeli.

mancester
28.10.2020, 10:37
Trapattoni gelsin ama avci gelmesin yazik bu kadar sacma sapan is yapilmaz takimdan sogutmak icinmi yapiyorlar anlamadimki.Newton kalsin bu maci hatta devre arasina kadar en az kalsin

adiloş bebe
28.10.2020, 10:47
Umarım "keşke şu Hajradinoviç bizde olsa" diye hayıflanacağımız bir maç olmaz. K.Paşa maçlarımız genelde bol gollü geçiyor. Umarım kazanırız ve rahat bir hafta geçiririz.

kayl
28.10.2020, 11:15
bu maç orta sahada parmakta olucak dolayısıyla newton eksik kadroyla oynuyor ondan öyle lafları son bulur bir kere her ne kadar edgarı beğensemde hava hakimiyeti yok hosseını yı vitor un yanına koymalıyız ama asıl soru şu parmak flavio önünde baker mi abdülkadir ömür mü zira ömür ne kadar top tutsada hiçbir şekilde gol tehdidi değil hava topu sifir sut tehdidi yok ve golcülük yetenekleri yok orda oynucak kanat oyuncusunun bize yardım etmesi şart skor olarak ben olsam baker ın yerine ömürü hem oyunu yönlendirir hem orta sahada adam geçtiğinde az adamla yakalarız ve forvetede afobe djanini ikilisini yerleştirmek gerek bir şekilde adamı forma sokmamız lazım ilk onbir verip cesaretlendirmek gerek bir maçı kazanmalıyız bunun içinde çift forvet şart gelelim korktumuz kasımpaşaya adamların stoperleri tarkan serbest sadıku yani iki orta saha oyuncusu orta sahada tırpan ve aytaç var ağır top tekniği olmayan oyuncular maç analizi yaptını sanmıyorum newtonun ama hajradinovici etkisiz hala getirirsek adam tüm pas bağlantılarını yapıyor maçı kazanırız ama dediğim gibi bu maç özelinde mevkisel olarak baker ömür değişikliği artı çift forvet arkada wakeme çünkü onlarda çift forvet çıkıcak şart mutlaka almalıyız yoksa bu özgüven kaybıyla işler enteresan yere gider

artvints
28.10.2020, 11:26
....................ugurcan
.edgar......hosseini.....hugo......marlon
Kamil.......flavio.......baker......nwakeme
..............djanini......afobe

HOPA'LI TS'Lİ
28.10.2020, 11:36
Bu maç 3 puandan çok daha fazla anlam taşıyor.

Moral
Özgüven
Yarışa ortak olma
Camianın kenetlenmesi

Oğuzhan Fidan
28.10.2020, 12:14
Trapattoni gelsin ama avci gelmesin yazik bu kadar sacma sapan is yapilmaz takimdan sogutmak icinmi yapiyorlar anlamadimki.Newton kalsin bu maci hatta devre arasina kadar en az kalsin

tabi tüm maçları kaybedelim kadro değerin 0 olsun senin zevklerin için takımın içine etsinler öylemi ?

asilhamsi
28.10.2020, 12:38
kasımpaşa ve alanya maçını kazanırsa hoca devam eder.
Bu maçta afobe-semedo ikilisi ile başlar.
ömür veya waka dan biri kesik yer. Ya da flavio kesik yer. Bence flavio kenarda olacak.

------------ugurcan---------

joe-----edgar------hugo-----marlon

-----------parmak-------baker-------

ömür------------semedo-------------waka

------------afobe---------------------------

ben böyle çıkacağını tahmin ediyorum.

Bence fener maçının en kötüleri ömür,waka,serkan ve marlon.

Bekler ve kanatlar çalışmayınca rakip için tehdit olusturamadık.

Bu yüzden hocanın sahaya ekstra bir hücumcu ile çıkacağını düşünüyorum.

UĞUR DURTAŞ
28.10.2020, 12:40
(H) TUGAY KAAN NUMANOĞLU (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1091799)
(Y) İSMAİL ŞENCAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18585)
(Y) MUSTAFA SAVRANLAR (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20937)
(D) DİRENÇ TONUSLUOĞLU (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=876678)

asilhamsi
28.10.2020, 12:41
bana kalsa takımın ideal kadrosu eğer waka aklını başına alırsa

-------------ugurcan----------

joe-------edgar-------hugo-------kamil

--------parmak---------baker-----------

ekuban----------semedo------------wakame

---------------afobe-------------------------

bu hücum hattı ile rakip kolay kolay üzerine gelemez.

ömür,diabete,flavio hamle oyuncuları olur.

Ama oyuncuların bir an önce form tutması elzem.

ÖmürKaradeniz61
28.10.2020, 12:47

Sörloth inşallah çok iyi performans gösteremez de bize geri döner,zaten alacağımızı aldık.

UĞUR DURTAŞ
28.10.2020, 12:49
Bir oyuncu takımının en klas oyuncusu olabilir.
en yetenekli oyuncusu olabilir,
en hızlısı olabilir,
en iyi adam eksilten oyuncusu olabilir,
en iyi hucuma kaldıran oyuncusu olabilir
maddi ve manevi anlamda en değerli en pahalı oyuncusu olabilir
vs vs vs

eğer formsuzsa
eğer güçsüzse
eğer takıma katkı vermeden oynuyorsa
eğer istediklerini haftalardır sahaya yansıtamıyorsa

kim olursa olsun yedek soyundurulmalıdır.
bu kadar.

Oğuz ZEYTİN
28.10.2020, 12:52
kasımpaşa ve alanya maçını kazanırsa hoca devam eder.
Bu maçta afobe-semedo ikilisi ile başlar.
ömür veya waka dan biri kesik yer. Ya da flavio kesik yer. Bence flavio kenarda olacak.

------------ugurcan---------

joe-----edgar------hugo-----marlon

-----------parmak-------baker-------

ömür------------semedo-------------waka

------------afobe---------------------------

ben böyle çıkacağını tahmin ediyorum.

Bence fener maçının en kötüleri ömür,waka,serkan ve marlon.

Bekler ve kanatlar çalışmayınca rakip için tehdit olusturamadık.

Bu yüzden hocanın sahaya ekstra bir hücumcu ile çıkacağını düşünüyorum.

Abi, sorun orta saha sertliği iken niye orta sahayı boşaltsın? Böyle yaparsa gitsin zaten.

Denizli - Beşiktaş maçını seyredenler katılacaktır. Beşiktaş taraftarı, Sergen'i Dorukhan-Atiba-Josef üçlüsü yüzünden linç ediyordu maçtan önce: "Böyle defansif kadro mu olurmuş?"

Ne oldu, o orta saha oyunu tuttu. Kanatlar da çalışınca gayet hücum oynadılar, maçı aldılar. Josef çıkınca da dengeleri bozuldu.

HOPA'LI TS'Lİ
28.10.2020, 13:30
bana kalsa takımın ideal kadrosu eğer waka aklını başına alırsa

--------parmak---------baker-----------

ekuban----------semedo------------wakame

bu hücum hattı ile rakip kolay kolay üzerine gelemez.

ömür,diabete,flavio hamle oyuncuları olur.

Ama oyuncuların bir an önce form tutması elzem.

İdeal kadro bu olmalıdır kardeşim, yaşşa

odyseuys
28.10.2020, 13:36
---------uğurcan
joao--edgar--hugo--marlon
-------flavio-baker
diabate---ömür---wakaeme
--------djaniny

Sercan Keleş
28.10.2020, 13:37
------------ Uğurcan
Serkan - Edgar - Hogo - Kamil
--------- Parmak - Flavio
Ömür --------- Eku ---- Nweak
---------------- Afobe

Çok ideal bir 11 olur bu.

Baker, Djaniny yedek oturur.

Sercan Keleş
28.10.2020, 13:40
Ekuban'dan yararlanmak istiyorsak onu forvete veya kanada atmak doğru değil. Bu adam gizli forvet olarak yardımcı forvet olarak çok etkili forvetin arkasında. Afobe'yi Ekuban'la görmek gerekiyor.

Diğer konu Parmak konusu. Parmak'ı defansif orta saha görevleri ile boğarsan ekstralarını gösteremez. Yanında Flavio olmalı bu yüzden. Ekstraları topla çıkmak, sürpriz şutlar. Gücünü ve temposunu dikkatli kullanmış oluruz.

Birtan
28.10.2020, 13:50
Madem elde orta saha oyuncusu yok 4-3-3 içinde zorlamanın anlamı yok 4-2-3-1 çıkalım Djaniny'i forvet arkası serbest rol ikinci forvet gibi oynasın zaten oyuna girdiği dakikalarda öyle rol almıştı.

Onur Tan
28.10.2020, 14:01
Benim de aklıma yatan kadro şu şekilde oluşuyır:

--------parmak---------flavio-----------

ömür----------baker------------wakame

Bu şekilde olunca Baker ın daha yaratıcı bir oyun sergileyeceini düşünüyorum. Ayrıca Ömür Baker ve JP ile eskiden olduğu gibi ayağa paslarla kısa üçgenlerle topu ileri taşıyabiliriz. Baker ın şut tehdidi de işimize yarayabilir. Waka topu aldığında eğer iki kişi basarsa Baker boşa çıkıp topu alıp şut/pas tehdidi oluşturabilir. Yok Baker ın bu tehdidinin önüne geçmek için de Waka ya tek kişi basabilir odurumda da Waka nın adamı geçmesi daha rahat olur. Bu sistemde rakibin orta saha kurgusuna bağlı olarak Parmak biraz daha ileride konumlanabilir, topu ileri daha hızlı ve rahat taşıyabilir. Yok rakip orta saha kuvvetliyse Parmak ve Flavio biraz daha geride konumlanarak orayı sağlamlaştırabilir. Bu kadro yapısında hamle oyuncuları olarak Eku Djaniny Diabete ve K.Ahmet ön plana çıkıyor ki oyunun gidişatına göre güzel hamleler olabilirler.

kaçarava
28.10.2020, 14:21
4-3-3'te orta saha ile forvet arasında uçurum oluyor. O 3 orta sahayı etkili şekilde kullanmayı beceremiyoruz. Afobe de al-ver yapan oyuncu olmayınca kısır kalıyoruz. O zaman bağlantı oyuncusu arıyor gözler. Ekuban, kendisini fazla tanımasam da Djaniny gibi oyuncular çözüm olabilir.

asilhamsi
28.10.2020, 15:33
Abi, sorun orta saha sertliği iken niye orta sahayı boşaltsın? Böyle yaparsa gitsin zaten.

Denizli - Beşiktaş maçını seyredenler katılacaktır. Beşiktaş taraftarı, Sergen'i Dorukhan-Atiba-Josef üçlüsü yüzünden linç ediyordu maçtan önce: "Böyle defansif kadro mu olurmuş?"

Ne oldu, o orta saha oyunu tuttu. Kanatlar da çalışınca gayet hücum oynadılar, maçı aldılar. Josef çıkınca da dengeleri bozuldu.

fener macında sorun ortasahanın sertliği değildi asla. Flavio,baker,parmak cıok yumusak oyuncular değil.

ömür ve waka varlık gösteremeyince ve cok silik oynayınca ortasaha yetersiz görünüyor.

İleride hic top tutamıyoruz. Birde buna beklerin etkisizliği eklenince cok kısır bir takıma dönüşüyoruz.

Hocanın oynatmak istediği oyunda en kısa sürede hücum alanına gecmek var.

MA291
28.10.2020, 18:34
Abdüs ve Nwakeme yi keserdim bu mac. Kaybedecegimi bilsem dahi. Ama yapamazlar

Uğur Kalyoncu
28.10.2020, 20:16
Enteresan kadrolar görüyorum ama hoca macera aramayacaktır.

Uğurcan
Perreira Egdar Hugo Marlon
Flavio Baker Parmak
Abdülkadir Afobe Nwakeme

Djaniny ve Diabate hazır olsa veya Ekuban olsa onlardan birinin olduğu kadro olurdu ama onların yokluğunda muhtemelen bu kadro çıkacaktır.

Top yine biz de olacaktır ama nasıl gol atarız onu bilmiyorum.

Ama Bjk ve Başakşehir maçlarındaki gibi rakibin ilk şutu gol olmadığı takdirde bir şekilde kazanacağımızı düşünüyorum..

Ogün YAZICI
28.10.2020, 22:46
Bu maçla ilgili çok ilginc şeyler oluyor
Trabzonspor için 3 puandan başka birşeyin düşünülemeyecegi maça iddia 1.62 açmışken oranı 1.85'e çıkarmış.

Newton'un bu maça çıkartılip gönderilmesi falan beni acayip rahatsız etti

Doğukan Uçan
28.10.2020, 23:19
yıllardır iddaa oynuyorum şu oranlara göre maç yüzde yüz 02ç bitecek. olur da maç günü 1 55 ve altı olursa ms1 biter.

memmedaga
29.10.2020, 00:33
oynayın bakıyım tuttuğunuz takımın maçına iddia oynayın

ondan sonra futbol hiçzevk vermiyor

düzenin çarkının basit bir parçası gibi gözkükse aslında meselenin özetini barındırıyor

anlayana...

r9emre
29.10.2020, 03:15
Eger hoca ve oyuncular bu macin hocanin son maci oldugunu biliyorsa bu maca da puan kaybi yazin.

Adem Akyüz'
29.10.2020, 08:21
Puan kaybı bekliyorum.

Onur Civelek61
29.10.2020, 08:58
Neresinden bakarsanız bakın zor maç... Olası puan kaybı ile hoca kesin gider.

Ogün YAZICI
29.10.2020, 09:53
Tamer Tuna boşa düşmüş eski aşkları depreşir şimdi.
Üzerinde hakimiyet kurabilecekleri vasat bir hoca daha
Abdullah Avcı büyük geliyor bunlara anlaşamadiklari konu tesislerdeki hakimiyetmiş komedi ya komedi

Doğukan Uçan
29.10.2020, 10:08
eski oyuncularımız bizim karşı aslan kesiliyor. bizden gidip bize gol atmayan yok gibi.

yusuf ve aytaç hayatının futbolunu oynar orası kesin.

kayl
29.10.2020, 10:29
taraftar zaten peşinen maglubiyeti kabul etmiş bu kadar kötü enerji olmaz ruh gibiyiz bakın adamların stoperleri orta sahadan bozma iki adam diyorum onu oraya bir kaç adam sokabilirsek maçı rahat kazanırız he bunu kaybedersek haftaya alanya lider deriz sonra erzurumda şifo var sansımız tutmaz deriz deplasmanda iş yapamıyoruz derız bi bakmışız ligin dibinde sürünüyoruz o zamanda o korkakça düşüncelerimizi daha rahat dile getiririz en kötü zamanımızda bile olsa biz trabzonsporuz kusura bakmayında bizim kadroda o kadar kötü değil gömmeyin başka trabzonspor yok

nakzo
29.10.2020, 11:04
Mutlaka kazanmamız lazım newton ve vasıfsız futbolcuların gözüne puan tablosunu soksunlar.

ÖmürKaradeniz61
29.10.2020, 11:13
Kazansan ne olacak kaybetsen ne olacak?Soruyorum sizlere bu maçı kazanınca ne hissedeceksiniz?Malatya maçı gibi olur bir şekilde kazanırsın ama sonra alanya maçında ne yapacaksın.

nakzo
29.10.2020, 11:49
Adaylara bak mra tolunay shota tez zamanda istifa etmeniz dileğiyle.Bu kulübün satılmasını bir tane Trabzonlunun bu kulübün hicbir biriminde görev almamasını niyaz ediyorum.

Ogün YAZICI
29.10.2020, 12:19
Üzerinde durulması gereken bir durum var
Bahis şirketi stoperi olmayan Kasimpaşa'ya karşı tüm kamuoyunun kazanmaktan başka bir yolun bulunmadığıni bildiği Trabzonspor'a 1.85 oran vermiş.

Bu orana nasıl yüklenilecegini herhalde bahis şirketleri de biliyor.

Newton bu maça çıkar ve puan kaybedip gönderilirse konuşuruz

Ben Trabzonspor'un en saçma dönemlerinde bile ligin daha güçlü Anadolu takımlarina karşı içerde böyle bir oran görmedim

61Firtinasi61
29.10.2020, 12:47
A. Parkmak la ve JP dönüsüyle, Hocanin elinde ilk defa full kadro cikacak....

Ahmet Taşçı
29.10.2020, 13:00

Bu şekilde olunca Baker ın daha yaratıcı bir oyun sergileyeceini düşünüyorum. Ayrıca Ömür Baker ve JP ile eskiden olduğu gibi ayağa paslarla kısa üçgenlerle topu ileri taşıyabiliriz. Baker ın şut tehdidi de işimize yarayabilir. Waka topu aldığında eğer iki kişi basarsa Baker boşa çıkıp topu alıp şut/pas tehdidi oluşturabilir. Yok Baker ın bu tehdidinin önüne geçmek için de Waka ya tek kişi basabilir odurumda da Waka nın adamı geçmesi daha rahat olur. Bu sistemde rakibin orta saha kurgusuna bağlı olarak Parmak biraz daha ileride konumlanabilir, topu ileri daha hızlı ve rahat taşıyabilir. Yok rakip orta saha kuvvetliyse Parmak ve Flavio biraz daha geride konumlanarak orayı sağlamlaştırabilir. Bu kadro yapısında hamle oyuncuları olarak Eku Djaniny Diabete ve K.Ahmet ön plana çıkıyor ki oyunun gidişatına göre güzel hamleler olabilirler.

Zaten ora alanda Baker bu şekilde kullanılmalı, hatta bu sistem hucüma çıkarken
................... Flavio........
Ömür.. Parmak... Lewis..... Waka...
.................. Afobe........... Şekline dönüşmeli, kaç haftadır bas bas bağırıyoruz, elimizde müthiş bir şut tehtidi olan Baker var, ama adamı kaç maçtır ön liberoya hapsettik, ön libero o ciğere sahipken Flavio 'dan başkasına emanet edilemez.... Bu yazdığımız kadro yalnızca 1 maçta sahadaydı, öyle güzel pres de yaptılar ki ilk yarıda fişini çektik Malatya nın, her zaman diyorum yine yazacağım Flavio - Parmak ve Baker' İn aynı anda dahada olduğu hiçbir maçta orta sahamız ezilmez en kötü kafa kafaya büyük maçlar da dahil.

Mustafa YILMAZ
29.10.2020, 13:20
oranlara takılmayın fazla iddaa düşük açmıştı en baştan zaten.

yurt dışı açılış oranları bize 2'lerden başlıyor. normalde iddaa zaten 1.85'lerden açmalıydı düşük açınca oranı o yüzden yukarı çektiler.

bahis şirketleride oranı açarken öyle maçlara bakmazlar sadece, hava durumuna kadar etkenleri hesaplayıp oran çıkartıyorlar sonra değişkenlere göre oranda oynama yapıyorlar.

bizim saha içi kadar saha dışında da sorunlar yaşamamız etkiliyor o oranları.

Anıl C
29.10.2020, 13:38
Uğurcan

Edgar-----Vitor-----Kamil

Ömür-----Baker------Flavio-----Parmak-----Marlon

Afobe-----Tony

CEMEFKER
29.10.2020, 13:46
Bu haftaki gürültüden sonra Newton ve futbolcu arkadaşlarının bu maçın sonucu ne olursa olsun onurlu bir mücadele vereceklerini düşünüyorum.

Bir hafta boyuncu tartışılan bir adamın vereceği şey çok ta ekstra işler olmaz normal şartlarda. Bu tür durumda kimine göre şans, kimine göre dua, kimine göre ilahi adalet denen manevi duyguların devreye girme zamanı.

İnsan psikolojik bir varlık makine değil ki arıza veren parçayı söküp atıp yerine yenisi takıp çalıştıralım, eskisi gibi verim alınsın.

Zaman her şeyin ilacı denen şeye en çok ihtiyaç olunduğu dönemdeyiz.

Maça gelip maddi bazı şeyler söylemek gerekirse takımdan uzun süre uzak kalan A.Parmak ve Ekuban katılsa büyük katkı verecekleri maç olacaktır.

Nwakaeme,Ömür'ün ekstra perfonmans göstermeleri gereken; Afobe, Baker, Djanini, Diabete ise artık sahada fiziken daha güçlendiklerini gösterecekleri bir maç.

Newton Hoca açısından ise yaptığı ve yapmadığı adam değişiklikleri ile ne kadar cesaretli, risk almayı seven veya korkak, savunmacı olduğu yönünde takip edeceğim bir maç olacak maçın gidişatına göre.

Benim beklentim bu maçtan sadece bunlar.

Ekrem D.
29.10.2020, 13:58
Yuzde 90 asagidaki kurgu ile cikacagiz:

---------------- Ugurcan

Serkan ---- Edgar --- Hugo ---- Marlon
(JP)
----------------- Parmak

------------- Flavio --- Baker

Omur ---------- Afobe ------- Nwakaeme

Benim sahsi gorusum, Omur ya da Nwakaeme'den birisinin bu mac dinlendirilmesi, yerine Diabate ya da Djanini'nin oynatilmasi gerektigi yonunde.

Ek olarak, artik Plaza'ya da sans verilmesi gerektigini dusunuyorum.

Antonio
29.10.2020, 14:11
Farklı alırız eddie hocaya şans verilmiş sanırım. Takım özgüven ve şikecilere karşı oynadığımiz ilk yarı oyunu ile maçı alır. Allah yardımcımuz olsun.

Onur Erçetin
29.10.2020, 14:19
https://www.sporx.com/img/ilk11/2020/10/29/105d2fd41cfc682030a1cbe95654f19f842874.jpg

Bu teknik adamlarda ki akılsızlığı anlayamıyorum.Bu kadar geri kafalı olunmaz.İngiliz falan filan değil abi bu iş.Fm oynayan adam getirsen bunlardan daha iyi yönetir.Adamlarda tecrübe yok.Hayal aleminde yaşıyorlar.Geçen sezon şampiyonluğu kaybetmemizde ki ana neden olarak Hüseyini görüyorduk,halbuki bu gerikafalı Newtonun saçma sapan taktikleri de varmış bu işin içinde anlamış olduk.

Kötü oynayanı keseceksin abi.Afobe gol atsa ne olur atmasa ne olur.Afobe ligin en kötü forvetlerini bile kesemez,berbat adamın teki.

Baker de öyle.Direkt keseceksin.Yetenekliymiş,şut atıyormuş falan filan diyorlar.Banane abi.Saha içi konsantrasyonu sıfır.Dribbling yapmayıp her topu geri veriyor.Mücadelesi yetersiz,saha içerisinde yürüyor çoğu zaman.Ne savunmayı ne de hücumu doğru dürüst yapamıyor.

Bu ligde başarılı olmak istiyorsan hücumda etkili olman şart.Cezasahası etrafını karıştırmak zorundasın.Bunun için de santrafor ve forvet arkası oynayan adam çok önemli.

Buraya yazdığım kadro ile çıkılırsa maçı kazanırız.Kamil,Baker,Afobe gibi halısaha topçularıyla oynarsak ayvayı yeriz.4-3-3 denerse Newtonun sonu olur.

Oyun kurucuya gerek yok.Hızlı top taşıyacaksın ve işi bitireceksin.Baker zaten oynadığında da bir işe yaramıyor,oynamasa da olur.Parmak oyun kurucu nitelikte değil ama en azından topla dikine gider,bir işe yarar.

ilelebeTS
29.10.2020, 14:24
Kanatları kullanmadığımız sürece hüsran yaşamaya devam ederiz. Maç kazanmak istiyorsan Tony ile Ömür'ü çizgiye gönder, oyunu enlemesine genişlet.

Onur Erçetin
29.10.2020, 14:26

Açıkçası Baker orada hiçbir halta yaramaz.Orada oynayan adam doğrudan rakip kaleyi düşünmeli.Cezasahasına topla girmeye çalışmalı veya topsuz alanda koşular yaparak cezasahasını karıştırmalı.Orada 9-10 karışımı bir oyuncu olmalı.Baker 8-10 karışımı bir isim.

Saçma bir düzen oluyor böyle.Baker sürekli yana ve geriye pas yapan bir isim,topu hiç taşımıyor.Afobe desen aldığı topların yarısını kaybeden,dribbling özürlü bir forvet.

Afobeye mükemmel pozisyonlar hazırlayacaksın da gol atacak,biz öyle bir takım değiliz.Biz de santrafor ekmeğini taştan çıkarmak zorudna.Baker de 40 yılda bir düzgün bir pas verecek veya şut atacak diye oynatılamaz.

Onur Erçetin
29.10.2020, 14:40
Kanatları kullanmadığımız sürece hüsran yaşamaya devam ederiz. Maç kazanmak istiyorsan Tony ile Ömür'ü çizgiye gönder, oyunu enlemesine genişlet.

Kanatları kullanalım da işi kim bitirecek.Takımın tek şut atabilen adamı Wakayemeyi içe katedene kadar marke ediyorlar zaten hemen.Ömür top sürüp ileri gitmekten aciz,sürekli geri dönüyor.pozisyon bulsa bile şut çekemiyor.

Beklere bakalım.Takımın en etkili ismi Pereira ileride kazma yüzünden asist yapamıyor.Adamın açtığı ortalar hep boşa gidiyor.Rodellega ayarında hatta ondan daha etkisiz,Hataysporda oynayamayacak Afobeyi getirip forvetimiz yaptılar.Adam iki çapraz sakatlıktan sonra komple bitmiş.Dribbling yok,sprint yok,teknik yok,hava etkinliği yok.Bomboş bir topçu.

Marlon hayatımda gördüğüm en düz sol beklerden birisi.Novak en azından gol atıyordu,açılan her ortada tehlike yaratıyordu.Marlon da bu yok.Herşeyi geçtim adamı ofansif bek diye aldık,becerip orta açamıyor.Topu kaldıramıyor bile.Caner Erkinin yaptığı ortalara bakıyorum bi de Marlona.Gerçekten şaka gibi.Aşırı derecede yetersiz bir sol bek.Defansı iyi değil,ofansı yetersiz.

Tony ve Ömür profil olarak kanat oyuncusu profilinde değiller.Kanat oyuncusunun başlıca özelliği süratli olmalarıdır ama ikisi de kanat oyuncusuna göre ağırlar.İki oyuncu da tekniğini kullanarak oynuyor.Tony ve Ömürün oyun tarzları ve oyuncu profilleri 10 numaralara benziyor.Kanatlar da pas yapar ama esas amaç dikine gitmektir.Tony ve Ömür topu alıp pas organizasyonu için çabalıyorlar.Yapmasınlar demiyorum ama onların esas işi pas organizasyonu değil.Tony en azından içe katettiğinde şutlarıyla çok etkili olabiliyor.Ömür de o da yok.

Neticede bu kadroda yapılacak şey belli.Cezasahasını karıştıracak birileri lazım.Yukarıda da yazdığım gibi ileri uçta Ekuban,arkasında Djaniny oynamalı.

Merkezde de mutlaka Parmak oynamalı.İki tane dribblingden yoksun merkez oyuncusuyla hücum geçişlerini yapamazsınız.Flavioya topu nerede atarsan at adam geri dönüp pas yapıyor.Baker keza tekniği daha iyi olmasına rağmen emekli oyuncu havasında sürekli pas yapıyor.Dribbling hiç denemiyorlar.Ortasahayı her zaman pasla geçemezsiniz.Biraz zorlaman gerekiyor rakibi.Topu alıp basıp gideceksin bazen.Bunu da en iyi Parmak yapıyor.Parmak yeterlidir anlamında demiyorum bunu ama adam en azından birşeyi iyi yapıyor.

Ahmet Taşçı
Uğurcan

Edgar-----Vitor-----Kamil

Ömür-----Baker------Flavio-----Parmak-----Marlon

Afobe-----Tony

Nwakaeme Martta 32 yaşında olacak artık sol kanatta oynatıp geri gelmesini bekleyemeyiz, zaten futbol karekteri anlamında ciğersiz seri bir adam değil... Seneye ya yollayacağız ya da yazdığınıza benzer, tıpkı Tiery Hanry gibi sol forvet oynayacağız yani ya 4-4-2 ya da 3-5-2 gibi oynayacağız.... Bu yıl bu riske girilmez hem 1 sağlam stoper daha lazım hem de Pereria 'nın genç hali lazım, ayrıca Ömür' ün varlığı 3-5-2 sistemine geçmemize engel... Kısaca Kadeonuzda Nwakaeme ve Ömür varsa 4-3-3 veya 4-2-3-1'e mecburuz.

Antonio
Ömür oynadığı sürece bu takımdan hiç Bir şey olmaz.

Ogün YAZICI
29.10.2020, 15:29
Ömür oynadığı sürece bu takımdan hiç Bir şey olmaz.

Ömür ileri 3'lünün bir parçası olduğu sürece bu takımdan hiçbirşey olmaz

Bakın ilk 6 haftada gol beklentisi en düşük takımız.Ileri üçlüye bakalım ;

Sörloth gibi çalım atan,2 kişiyi sırtına alıp 60 metre top sürüp pozisyon yaratan ,sırtı dönük yüzü dönük etkili oyuncun gitmiş yerine sadece son vuruşu iyi ve rakibi ısıran Afobe

Etkili bölgede adam eksiktmeyen,topla şut açısı aramak yerine surekli geri cekip pozisyonu öldüren,fizik yapısı nedeniyle hava toplarında etkisiz,gol yollarında tamamlayıcıliktan uzak bir Abdülkadir Ömür

Ve yalnız kalan Nwakaeme.

Trabzonspor'un tek cıkış reçetesi Ömür'ün yerine daha forvet özellikli Djaniny ya da Ekuban'ı koyup Ömür'ü orta üclüde gelistirmek ya da kesmek

halilaziz61
29.10.2020, 15:40
Ömür bana göre de yanlış oynatılıyor.
Ömür messi gibi oynatılıyor ömür'ü illa barcelonadaki bir oyuncuya benzeteceksek bu iniesta olur messi değil.
ve iniestanın oynadığı yerde oynarsa daha başarılı olur.
adam kovalaması top kapması iyi faul de alabilir pasları da fena değil
ömürü geri çekip bakeri onun önüne koymak mantıklı olanı

bir kere turkish messi dediler öyle gitti, hayır bu çocuk olsa olsa turkish iniesta olur

artvints
29.10.2020, 15:41
Ömür ileri 3'lünün bir parçası olduğu sürece bu takımdan hiçbirşey olmaz

Bakın ilk 6 haftada gol beklentisi en düşük takımız.Ileri üçlüye bakalım ;

Sörloth gibi çalım atan,2 kişiyi sırtına alıp 60 metre top sürüp pozisyon yaratan ,sırtı dönük yüzü dönük etkili oyuncun gitmiş yerine sadece son vuruşu iyi ve rakibi ısıran Afobe

Etkili bölgede adam eksiktmeyen,topla şut açısı aramak yerine surekli geri cekip pozisyonu öldüren,fizik yapısı nedeniyle hava toplarında etkisiz,gol yollarında tamamlayıcıliktan uzak bir Abdülkadir Ömür

Ve yalnız kalan Nwakaeme.

Trabzonspor'un tek cıkış reçetesi Ömür'ün yerine daha forvet özellikli Djaniny ya da Ekuban'ı koyup Ömür'ü orta üclüde gelistirmek ya da kesmek

Geçen sene liderliği aldığımız dönemde hücum üçlüsü nwakame sorltoh ekuban'di. Eveleyip gevelemeden hücum yapıyorduk. Ömür'ü hücum denkleminden çıkarmak lazım bence de, hatta 10 numara da olmaz. Parmak olmadığı dönemde onun yerine kullanıp sağ kanatta direk kaleye inmeye çalışan birini oynatsaydik daha faydalı olabilirdi.

ÖmürKaradeniz61
29.10.2020, 16:11
Ömür bana göre de yanlış oynatılıyor.
Ömür messi gibi oynatılıyor ömür'ü illa barcelonadaki bir oyuncuya benzeteceksek bu iniesta olur messi değil.
ve iniestanın oynadığı yerde oynarsa daha başarılı olur.
adam kovalaması top kapması iyi faul de alabilir pasları da fena değil
ömürü geri çekip bakeri onun önüne koymak mantıklı olanı

bir kere turkish messi dediler öyle gitti, hayır bu çocuk olsa olsa turkish iniesta olur
Hocam ömürden ne mesai olur ne iniesta .

ilelebeTS
29.10.2020, 16:46
Kanatları kullanalım da işi kim bitirecek.Takımın tek şut atabilen adamı Wakayemeyi içe katedene kadar marke ediyorlar zaten hemen.Ömür top sürüp ileri gitmekten aciz,sürekli geri dönüyor.pozisyon bulsa bile şut çekemiyor.

Beklere bakalım.Takımın en etkili ismi Pereira ileride kazma yüzünden asist yapamıyor.Adamın açtığı ortalar hep boşa gidiyor.Rodellega ayarında hatta ondan daha etkisiz,Hataysporda oynayamayacak Afobeyi getirip forvetimiz yaptılar.Adam iki çapraz sakatlıktan sonra komple bitmiş.Dribbling yok,sprint yok,teknik yok,hava etkinliği yok.Bomboş bir topçu.

Marlon hayatımda gördüğüm en düz sol beklerden birisi.Novak en azından gol atıyordu,açılan her ortada tehlike yaratıyordu.Marlon da bu yok.Herşeyi geçtim adamı ofansif bek diye aldık,becerip orta açamıyor.Topu kaldıramıyor bile.Caner Erkinin yaptığı ortalara bakıyorum bi de Marlona.Gerçekten şaka gibi.Aşırı derecede yetersiz bir sol bek.Defansı iyi değil,ofansı yetersiz.

Tony ve Ömür profil olarak kanat oyuncusu profilinde değiller.Kanat oyuncusunun başlıca özelliği süratli olmalarıdır ama ikisi de kanat oyuncusuna göre ağırlar.İki oyuncu da tekniğini kullanarak oynuyor.Tony ve Ömürün oyun tarzları ve oyuncu profilleri 10 numaralara benziyor.Kanatlar da pas yapar ama esas amaç dikine gitmektir.Tony ve Ömür topu alıp pas organizasyonu için çabalıyorlar.Yapmasınlar demiyorum ama onların esas işi pas organizasyonu değil.Tony en azından içe katettiğinde şutlarıyla çok etkili olabiliyor.Ömür de o da yok.

Neticede bu kadroda yapılacak şey belli.Cezasahasını karıştıracak birileri lazım.Yukarıda da yazdığım gibi ileri uçta Ekuban,arkasında Djaniny oynamalı.

Merkezde de mutlaka Parmak oynamalı.İki tane dribblingden yoksun merkez oyuncusuyla hücum geçişlerini yapamazsınız.Flavioya topu nerede atarsan at adam geri dönüp pas yapıyor.Baker keza tekniği daha iyi olmasına rağmen emekli oyuncu havasında sürekli pas yapıyor.Dribbling hiç denemiyorlar.Ortasahayı her zaman pasla geçemezsiniz.Biraz zorlaman gerekiyor rakibi.Topu alıp basıp gideceksin bazen.Bunu da en iyi Parmak yapıyor.Parmak yeterlidir anlamında demiyorum bunu ama adam en azından birşeyi iyi yapıyor.

Kanatta tek bırakırsan adamları hiçbir şey yapamazlar. 1'e 1 kalamıyorlar hiç, sürekli 1'e 2 veya 3 oluyor. Tony sürekli en az 2 adam geçmek zorunda. Bu da oyun taktiğimizle alakalı bir durum. Adamın yanına koşu atan 2. ve 3. adamları sokacaksın. Biz bunu yapmıyoruz. Sosa ile Novak oralara gelip çoğalmamızı sağlıyordu ve kanattakilere pas alternatifi oluşturuyordu. Newton kanatta tek adam üzerinden oynattığı sürece 1 maç belki kazanır ardından 1-2 maç kaybeder. Biz önce bunları yapalım da golü kim atacak konusunu sonra konuşuruz. Yani bizim sorunumuz pozisyona girememek. Pozisyona girmeden golü kim atacak tartışması yapılmaz. Kümeye oynayan takımlar bizden çok pozisyona giriyor.

Sinan.K
29.10.2020, 16:47
Farklı alırız eddie hocaya şans verilmiş sanırım. Takım özgüven ve şikecilere karşı oynadığımiz ilk yarı oyunu ile maçı alır. Allah yardımcımuz olsun.

Abi ironi mi yapiyorsun yyoksa anlamadim bi öyle diyorsun bi böyle :D

Antonio
29.10.2020, 17:03
Abi ironi mi yapiyorsun yyoksa anlamadim bi öyle diyorsun bi böyle :D

Ömür oynarsa işimiz zor. Ama kazanmaktan başka çaremiz yok. Zaten kaybedersek eddi artık istifa eder. Ama kazanacağız inşallah.

ragnarok
29.10.2020, 17:04
Sakatlar ve hastalar düzelsin,
Takım düzene otursun bence Newton iyi işler başarabilir.
Sabredip destek olalım.

Alp29
29.10.2020, 18:57
Ekuban oynayabilecekse ömür yerine ekubanla başlamalı

ragnarok
29.10.2020, 19:00
Ekuban ın dönüşü çok uzun sürdü. Böyle olmasaydı daha iyi yerlerde olabilirdik.

zorroid
29.10.2020, 19:08
Ligin altı haftası bitmişken hala transfer forumuna yazılıyorsa yazık cidden.

Fatih Öztürk
29.10.2020, 19:12
Afobe'nin kötü, hem de ligin en kötü forveti olduğunu söyleyenlere önümüzdeki 35 maçın 30'unda oynayıp en az 25 golle katkı verdiği zaman iki çift laf söyleyeceğim.

S.Seymen
29.10.2020, 19:44
Afobe'nin kötü, hem de ligin en kötü forveti olduğunu söyleyenlere önümüzdeki 35 maçın 30'unda oynayıp en az 25 golle katkı verdiği zaman iki çift laf söyleyeceğim.

uzun sakatlıktan çıkan oyuncular geç forma girerler sakatlanmaz ise

premier lig golcüsüdür

kolaylıkla vazgeçilecek adam değil

30 maç oynarsa 25 i geçer...

ÖmürKaradeniz61
29.10.2020, 19:56

Afobe bencede 18-25 arası gol atar. Oynadıkça daha diri olacak ve son vuruşları iyi,istediği vere vuruyor topu Sörloth gibi.

Fatih Öztürk
29.10.2020, 20:09
uzun sakatlıktan çıkan oyuncular geç forma girerler sakatlanmaz ise

premier lig golcüsüdür

kolaylıkla vazgeçilecek adam değil

30 maç oynarsa 25 i geçer...

Afobe bencede 18-25 arası gol atar. Oynadıkça daha diri olacak ve son vuruşları iyi,istediği vere vuruyor topu Sörloth gibi.

Aynen öyle. Adama 25 yaşına kadar total de 40 milyon avro bonservis ödenmiş, bu adamın bu lig de iş yapmama imkânı yok.

ragnarok
29.10.2020, 20:57
Afobe önec sakatlık sorunu yaşamasın, sonra atacağı gole bakarız.

HOPA'LI TS'Lİ
29.10.2020, 22:18
Parmak, Ekuban ve Semedo ilk 11 oynamalı

kudu_89
29.10.2020, 22:30
Nwakaeme, Hugo falan oynamamalı. Bilal, Hüseyin Türkmen ve Abdulkadir Parmak gibi winner oyuncular oynamalı.

MA291
29.10.2020, 22:46
https://www.sporx.com/img/ilk11/2020/10/29/105d2fd41cfc682030a1cbe95654f19f842874.jpg

Bu teknik adamlarda ki akılsızlığı anlayamıyorum.Bu kadar geri kafalı olunmaz.İngiliz falan filan değil abi bu iş.Fm oynayan adam getirsen bunlardan daha iyi yönetir.Adamlarda tecrübe yok.Hayal aleminde yaşıyorlar.Geçen sezon şampiyonluğu kaybetmemizde ki ana neden olarak Hüseyini görüyorduk,halbuki bu gerikafalı Newtonun saçma sapan taktikleri de varmış bu işin içinde anlamış olduk.

Kötü oynayanı keseceksin abi.Afobe gol atsa ne olur atmasa ne olur.Afobe ligin en kötü forvetlerini bile kesemez,berbat adamın teki.

Baker de öyle.Direkt keseceksin.Yetenekliymiş,şut atıyormuş falan filan diyorlar.Banane abi.Saha içi konsantrasyonu sıfır.Dribbling yapmayıp her topu geri veriyor.Mücadelesi yetersiz,saha içerisinde yürüyor çoğu zaman.Ne savunmayı ne de hücumu doğru dürüst yapamıyor.

Bu ligde başarılı olmak istiyorsan hücumda etkili olman şart.Cezasahası etrafını karıştırmak zorundasın.Bunun için de santrafor ve forvet arkası oynayan adam çok önemli.

Buraya yazdığım kadro ile çıkılırsa maçı kazanırız.Kamil,Baker,Afobe gibi halısaha topçularıyla oynarsak ayvayı yeriz.4-3-3 denerse Newtonun sonu olur.

Oyun kurucuya gerek yok.Hızlı top taşıyacaksın ve işi bitireceksin.Baker zaten oynadığında da bir işe yaramıyor,oynamasa da olur.Parmak oyun kurucu nitelikte değil ama en azından topla dikine gider,bir işe yarar.

Kötü oynayani keseceksin dogru.
Abdüs?
Nwakaeme?
Ugurcan?

serdaracıl
29.10.2020, 22:48
Kasım ayına geldik. Avrupada maç kazanan Türk takımı yok. Adamlar israil takımına yeniliyor. Türk futbolunu yönetenlere bu utanç yeter de artar bile, ama yüzleri kösele olmuş, utanmak nedir bilmez onlar

redbul
29.10.2020, 22:59
Kasım ayına geldik. Avrupada maç kazanan Türk takımı yok. Adamlar israil takımına yeniliyor. Türk futbolunu yönetenlere bu utanç yeter de artar bile, ama yüzleri kösele olmuş, utanmak nedir bilmez onlar

bu durum beiin sport unda işine geliyor kaçmak için bahane arıyolar gene yakında basına düşer bein sports tff den indirim istedi diye.

Mustafa YILMAZ
29.10.2020, 23:03
hüseyin kesik yediği için yeni kurban abdüş olmuş :D

yerli oyuncu kalmasa takımda forum iyice boşalır, eleştirirken bocalar millet kime sarsam acaba ulan hep yabancı, u19 maçlarına mı baksam...

doğrudur yanlıştır ben orada değilim ama bi defada yabancı bir oyuncuyu kurban seçin zevk vermiyor herhalde öyle

S.Seymen
29.10.2020, 23:11

:)

kazanacak tek takım bizdik uefa onun için bizi almamış diye tt yapılabilir :))

Ozan Yılmaz
29.10.2020, 23:15
Bu sene Avrupa'da olmadığımız için ist.medyasi şu rezalet performanslar için suçlu bulamıyor yazık!

Ogün YAZICI
29.10.2020, 23:23
Erken dakikalarda 10 kişi kalabiliriz
Buyük bir hakem katliamı olabilir
Birkaç futbolcumuz sahada ruh gibi dolaşabilir

Ama bu maçı kazanamayacağımıza eminim.
Newton'un bu maça çıkma sebebi de bu maçtaki puan kaybını yeni teknik direktöre bırakmamak

Ekrem D.
30.10.2020, 01:07
Alternatif kanatsiz 4-4-2 baklava dizilisi (Ekuban keske covid olmasaydi):

https://www.sporx.com/img/ilk11/2020/10/30/922caa391bfc8b39336f03a8b0dfc099843204.jpg

Doğukan Uçan
30.10.2020, 08:17
iddaa oranımız şuan 1.95.

3 istanbul takımı ve başakşehir dışında içeride bize bu kadar yüksek oran verdiklerini çok nadir gördüm.

çok zor maç olacak demek ki.

her ne olursa olun bu sene uefa ya gitmeliyiz saldır fırtına

Enaldo61
30.10.2020, 08:23
fb maçının ilk devresindeki oyunu en az bir 60 dakikaya yayabilmemiz lazım şu aralar, başarabilirsek galibiyetler başlar. Newton inandığı şekilde çalışmaya devam etsin görevde kalırsa karşılığını alacaktır.

Alp29
30.10.2020, 08:52
Bu seneki gerçek hedef kupayı alıp Uefa ya gitmek ve ilk 5 için mücadele edebilmek olmalıdır. Finansal tablomuzu bozmazsak ödemelerini alamayan diğer takımdaki futbolcular huzursuzluk çıkarmaya başlar. Malum kur bu hızla giderse falcao bile tek başına gs yi bitirebilir.

cakalkerem
30.10.2020, 09:15
sanki yeneceğiz

UĞUR DURTAŞ
30.10.2020, 09:38
Evet akşam yenermiyiz büyük ihtimal yeneriz.hoca güven tazeler başkan bakın gördünüz der...
kameralar karşısında
ya haftaya alanya maçından sonra?
3 gün önce konuşulanlar tekrar dinlendirilir
milli maç arasında hoca değişikliği gerçekleşir.

Dereli
30.10.2020, 09:50
Diabate nin artk her maç 11 de başlaması lazım. Ömür biraz daha içte oynamalı, o kumaş onda var ama cesaret edebilecek mi görücez.

Afobenin yetersiliği kadar üstün yönleri de var bu üstün taraflarına göre oynamalıyız. Sırtı dönük topu alamıyor bu kadar net. Önüne top atıldımı vuruşları çok iyi. Buna göre organize olmamız lazım. Ömüre iş düşüyor burda.

Flavyo da yetersiz ama Baker kadar değil. Baker yerine Safa oynatılabilir.

Serkan da artık her maç oynamalı. Hatta ani bindirmeler yapmalı bu kumaş var onda. Özgüven çok önemli. Caner denen yeteneksiz özgüvenle neler yapıyor görüyoruz.

Kazanıcaz gibi geliyor.

Doğukan Uçan
30.10.2020, 10:20
semedo ve diabate artık ilk 11 de oynamalı. bu adamlar transfer edildiyse şans verilmeli.

Ahmet Taşçı
30.10.2020, 10:37
Afobe 'nin 5 şuttan 3'ü isabetli, ayrıca 5 maçta 3 golü var. Sorloth 'tan sonra size pasif,Fİziken yetersiz gibi görünmüş olabilir, Afobe Rodelega' dan sonra gelmiş olsaydı şuan kimse kadrosundan kesemeyecekti... Neyse siz kese durun akşam saplar bir tane daha,adam yeni yeni form tutuyor, takım kendine gelsin gol krallığında iddialı olacağını düşünüyorum.

İkinci husus da Ömür olayı. Şuan maalesef Ekuban yok, o nedenle Ömür bu akşamki şansını iyi değerlendirmeli aksi halde haftaya gelir Ekuban formasını alır, ama bu maçlık Ömür yine sahada olacaktır..

Her ne kadar Diabate idmanlarda hocayı çok kararsız bırakmış olsa da ben hocanın risk almayıp Parmak ile başlayıp orta alanı kalabalık tutacağını, merkezi kontrol altına almak isteyeceğini düşünüyorum...

........................uğurcan...............
Pereria..... Edgar......... Hugo...... Marlon..........
...........................Flavio................. ..
............ Parmak............ Baker.......
Ömür......................................... Nwakaeme
........................ Afobe........................

oksoholu
30.10.2020, 10:45
Aslında kötü bir takım değiliz çok geniş bir kadromuz olmayabilir ama bu kadronun da Türkiye ortalamasının üstünde olduğunu görmemiz lazım ben hocanın devamında ısrarcı olunması taraftarıyım gecen yıl oyunu tutamamamızdan kaynaklanan psikolojik problemlerimiz var takımda değil biz taraftarlarda onun için ön libero manyağı olduk oysa bu takımda ön libero yok bu takım oynayan bir takım savunan bir takım değil sadece ritmini bulması lazım sadece rakibe göre ince ayar ister başka da bir şey istemez
Newtonu rahat bırakalım ben bu adama güveniyorum

İ. SARAL
30.10.2020, 11:17
İyi futbolla kazanacağımızı düşünüyorum.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emrahtuna
30.10.2020, 11:31
benim ilk 11 beklentim şu şekilde uğurcan-pereira-hugo-edgar-marlon-baker-flavio-parmak-ömür-nwakaeme-afobe..

Cem Balcı
30.10.2020, 11:54
Kazanmaya mecburuz artık.Beraberlik kesmez net bir galibiyet almalıyız.
Kasımpaşa ters takım bunu da unutmamak lazım.

HOPA'LI TS'Lİ
30.10.2020, 11:56
Bugün günlerden Trabzonspor

İyi bir futbolla galibiyet serisine başlayalım.

Oksoholu kardeşimin dediği gibi vasatın üzerinde bir kadromuz var.

Ritmimizi bulursak bu sezon en kötü ilk 3 olur.

Galipken oyunu ve skoru tutamama ve mağlupken hemen demoralize olup oyundan kopma sorunu en büyük handikapımız şu anda

Vurduğun gol
Şansın bol

OLSUN SEVDAMIZ

HOPA'LI TS'Lİ
30.10.2020, 12:00
Aslında kötü bir takım değiliz çok geniş bir kadromuz olmayabilir ama bu kadronun da Türkiye ortalamasının üstünde olduğunu görmemiz lazım ben hocanın devamında ısrarcı olunması taraftarıyım gecen yıl oyunu tutamamamızdan kaynaklanan psikolojik problemlerimiz var takımda değil biz taraftarlarda onun için ön libero manyağı olduk oysa bu takımda ön libero yok bu takım oynayan bir takım savunan bir takım değil sadece ritmini bulması lazım sadece rakibe göre ince ayar ister başka da bir şey istemez
Newtonu rahat bırakalım ben bu adama güveniyorum

2 No.lu kadro ilk tercihim olurdu.
1 No.lu 2.tercihim.
3 No.lu olmaz.

sessizkral_1
30.10.2020, 13:37
Kasımpaşa'nın kadrosunda Stoper gözükmüyor. Geçen hafta 2 oyuncu korona olmuştu sanırım stoperler olabilir.

https://forum.bordomavi.net/blob:https://forum.bordomavi.net/e1c2c35a-4b61-499c-a3b9-e6d16ffcd08419832

Doğukan Uçan
30.10.2020, 13:44
kasımpaşa da bugün defans oyuncuları yok sakat ve corona ya yakalandılar.

elbette sağlık her şeyden önemli tam kadro çıksalardı fakat şartlar böyleyken defansı sıkıntılı bir takıma karşı hücum oynayıp erken gol bulmalıyız.

maç ne kadar 0-0 giderse stres artacak.

seyirci de olmadığından deplasman takımları çok kolay oyunu soğutuyor.

asilhamsi
30.10.2020, 13:44
Bir kaç arkadaşın yazdığı gibi kadro yapısı itibari ile ileri üçlü forvet özelliği olan isimlerden oluşmalı.

Waka oynatacaksa sol forvet oynamalı, sağ forvet semedo veya ekuban oynamalı.

Ömür kesinlikle merkezde oynamalı hatta direk 8 numara oynamalı. Kaleye yakın oynaması gerekmiyor. Çünkü ömür gole yakın bir isim degil. Geriden aldığı toplar ile dripling yaparak orta alan geçişini sağlayacak isim. Elimizde sut yeteneği olan iki adam waka ve baker. İkiside 10 numara özelliği olmayan oyuncular.

Herkes takım 4 3 3 oynuyor diyor ama alakası yok. Sağ tarafta ömür olan bir takım 3 lu forvet oynayamaz.

Form durumlarına göre eku dondukten sonra ömür bir süre yedek beklemeli.

Uğurcan
Joe edgar Hugo marlon
Parmak flavio baker
Eku afobe waka veya semedo

Bence gerçek manada 4 3 3 oynamaliyiz.

Zamanında sikecilerin Kuyt Emenike Sow üçlüsüne benzer bir hücum üçlüsü çıkartabiliriz.

Bu arada merkeze Salih uçan profilinde bir oyuncu gerekli.

Ömür böyle bir oyuncuya dönüşebilir. Alt yapıda böyle oynuyordu.

oksoholu
30.10.2020, 13:45
2 No.lu kadro ilk tercihim olurdu.
1 No.lu 2.tercihim.
3 No.lu olmaz.

3. kadro zaden kamikaze bir kadro

Gökhan Balcı
30.10.2020, 14:00
Burada devamlı dillendiriyoruz ama bir şekilde hocalar bunu geç fark ediyor. Bu ligde fizikli oyuncu her türlü avantaj sağlar. Ömür sağ kanatta kaldığı sürece ancak 4-2-3-1 oynarsın onun için de sağlam bir on numara şarttır. En iyi Yusuf ile oluyordu bu belki baker ile de olur bilmiyorum ama bence ömür artık performansına göre orta üçlüye çekilmeli ve ekuban kanattan yardırmalı. Ya da ekuban'ın yardımcı forvet olduğu ikili forvete geçilmeli. Bu takımın asıl kilit açan adamları ekuban ile Tony. Bu iki oyuncudan maksimum verim alacak sistemleri sahaya yansıttığımız takdirde ligde kazanamayacağımız maç yok.

ilelebeTS
30.10.2020, 14:34
Djaniny geçen hafta biraz daha toparlamış göründü, adam kendini belli ediyor. Tony-Djaniny ikilisi üzerine kurmalıyız oyunu. Ekuban dönünce o da bu ikiliye eklenince farklı şeyler konuşulur. Lakin oyuncuları verimli oldukları şekilde değerlendirmek lazım. Şu ana kadar hoca onu beceremedi.

artvints
30.10.2020, 14:36
Serkan edgar hugo marlon bir süre oynamaya devam etsin. Savunmayı öne taşımak adına istikrar şart. Alanı daraltmayinca önlibero ihtiyacı çok daha fazla göze batıyor.

Futbolda en çok zaman gerektiren şey kalenden uzakta dar alanda oynayabilmek. Buna oyuncuları ikna etmek, istikrarlı bir şekilde uygulamak için belki de bir sezonu yakman lazım. Çünkü skor kaygısıyla, enerji düşüşüyle oyuncular kendini geri atıyor. Rakibe topu kullandirtmamak , sürekli pres altında tutmak da çok önemli.

Newton bunları yapacaksa kalsın ama bilmiyoruz yapacak mi ? Daha önce yapmışlığı yok. Yoksa olan oldu zaten. Rüzgarı aldı diğer takımlar.

Biz geçen sene eksik kadrolarla alanya fener ve basakşehir'in rüzgari almasının önüne geçmiştik, hepsinden puan almıştık. Bu sene yollarını açtık. Bari oyun gelişsin. 3, 4 sene takımda kalabilecek oyuncular üzerinden güzel bir iskelet oluşsun.

Başkan ilk geldiğinde takımı kendi toparladı zannediyor ama elde 3 sene boyunca beraber oynamış bir sürü maç oynamış, birbirine alışmış bir oyuncu grubu vardı, sadece temiz bir sayfa açmaları gerekiyordu. Tamamen sıfırdan başlamadı yani. Onun değerini bilmediği için yönetiminin son senesinde böyle bir sıfırdan başlama olayı başına geldi.

ilelebeTS
30.10.2020, 14:49
Tony'nin en verimli olduğu yer sol çizgi, Ömür'ün sağ çizgi, Ekuban'ın forvet arkası. Mesela bunları bir daha test etmeye gerek yok. Oyuncuların rollerini kurcalayıp takımın ezberini bozmak, 2-3 senelik birikimini yok eder. Bunları yazıp diğer mevkilerdeki boşluklara uygun oyuncuları yerleştireceksin. Geri dörtlü zaten belli. Orta ikili ve en öndeki oyuncuyu belirleyip sahaya sürmek gerek.

Erkan A.
30.10.2020, 15:56
19833

ben bakarin bjk macinda oynadigini saniyordum aklimda öyle kalmis yanilmisim
galiba parmak ve bakar ilk kez yan yana oynicak

Ekrem D.
30.10.2020, 16:13
19833

ben bakarin bjk macinda oynadigini saniyordum aklimda öyle kalmis yanilmisim
galiba parmak ve bakar ilk kez yan yana oynicak

Yeni Malatyaspor'u 3-1 yendigimiz macta beraber oynamislardi.

O mac Parmak - Flavio - Baker uclusunun beraber oynadigi tek mac.

HOPA'LI TS'Lİ
30.10.2020, 16:19
Ekuban hastaymış, kadroda yok.

Parmak kadroda.

YURDUSEVEN az önce stadın önünden söyledi TRT'de

Ekrem D.
30.10.2020, 16:22
Tony'nin en verimli olduğu yer sol çizgi, Ömür'ün sağ çizgi, Ekuban'ın forvet arkası. Mesela bunları bir daha test etmeye gerek yok. Oyuncuların rollerini kurcalayıp takımın ezberini bozmak, 2-3 senelik birikimini yok eder. Bunları yazıp diğer mevkilerdeki boşluklara uygun oyuncuları yerleştireceksin. Geri dörtlü zaten belli. Orta ikili ve en öndeki oyuncuyu belirleyip sahaya sürmek gerek.

4. hafta Antep deplasmanina bahsettiginiz dizilisle cikildi. Nwakaeme solda, Omur sagda, Ekuban da forvet arkasi seklinde. Takim hucuma cikarken top yapamadi. Ben Ekuban'dan 10 numara olmayacagini dusunenlerdenim. Ya ikinci forvet olur, ya da hucuma donuk kanat forvet olur.

Ahmet Kara
30.10.2020, 16:26
Newton kuklasını takımda tutmak için ligin dibine sokacak takımı...
Kazanamayacağız.

HOPA'LI TS'Lİ
30.10.2020, 16:26
YURDUSEVEN az önce stadın önünden kadroyu verdi;

UĞURCAN
JOE-HUGO-EDGAR-MARLON
FLAVIO-BAKER-KAÇ
ÖMÜR-AFOBE-VAKEME

HOPA'LI TS'Lİ
30.10.2020, 16:27
Newton kuklasını takımda tutmak için ligin dibine sokacak takımı...
Kazanamayacağız.

Beraberlik halinde dahi Newton bu gece Londra'ya uçurulmalı

HOPA'LI TS'Lİ
30.10.2020, 16:27
Ege'ye çok geçmiş olsun.
Çok üzüldük.

sessizkral_1
30.10.2020, 17:02
YURDUSEVEN az önce stadın önünden kadroyu verdi;

UĞURCAN
JOE-HUGO-EDGAR-MARLON
FLAVIO-BAKER-KAÇ
ÖMÜR-AFOBE-VAKEME
KAÇ kim oluyor ?

Digi61
30.10.2020, 17:07
Arkadaşlar Depremden dolayı bazı Maçlar iptal edildi, ben TFF'nin yerinde olsam bütün Maçları iptal ederdim...!

DURAS
30.10.2020, 17:12
KAÇ kim oluyor ?
Öncelikle İzmir’e büyük geçmiş olsun. Sorunun cevabı Kamil Ahmet ...

Sercan Keleş
30.10.2020, 17:16
Arkadaşlar Depremden dolayı bazı Maçlar iptal edildi, ben TFF'nin yerinde olsam bütün Maçları iptal ederdim...!
Maçın iptalini gerektirecek bir durum yok ki. Deprem bölgesinden uzakta her iki takımda. Ülkesel olarak içinde bulunulan durumu kast ediyorsan, deprem bölgesine Allah yardımcı olsun, ölenlere rahmet eylesin. Büyük bir yıkım değil, orta ölçekli bir depremin maalesef eski binaları yıkıp insanları öldürmesi durumu var. 6,5 depreminde bina yıkılması ve can kaybı olması durumunu kabullenemiyorum ben. Çöküntü olur, çökme olur, sel baskını olur anlarım fakat 6,5 şiddetinde bir sarsıntının birden fazla yapıyı yıkması yapı kalitesizliği, eskiliği, düzenli kontrolsüzlük ile açıklanabilir. Normalde bu depremin can kaybı asla olmamalı. Mal kaybı ise çok küçük ölçekte olmalı. Daha henüz fatura kesin değil ama yıkılan bina sayısı az şuanlık. Allah yardımcımız olsun.

gurur6134
30.10.2020, 17:18
Gecen hafta a.gucu koronodan kiriliyordu bu hafta maca cikacaklar test bir kere pozitif ciktiginda 14 gun karantina zorunlu degilmi bizim parmak ekuban neden 2 haftadir yok da bunlar maca cikacaklar negatife dondu diye bu nasil is testlerde mi sıkıntı var nedir bu

Mehmet Fatih Yavuz
30.10.2020, 17:21
Deprem 7 şiddetinde. Kandilli 6,9 dedi, Abd 7...

Türkiye'de 7 şiddetinde hiç ev yıkılmaması mümkün değil.
99 depremine kadar yapı denetimi yoktu bu ülkede.
Allah hepsinin yardımcısı olsun.
İnşaallah sadece mal kaybı ile atlatılır.

Maçın erteleneceğini sanmıyorum bundan sebep!

gurur6134
30.10.2020, 17:21
Maçın iptalini gerektirecek bir durum yok ki. Deprem bölgesinden uzakta her iki takımda. Ülkesel olarak içinde bulunulan durumu kast ediyorsan, deprem bölgesine Allah yardımcı olsun, ölenlere rahmet eylesin. Büyük bir yıkım değil, orta ölçekli bir depremin maalesef eski binaları yıkıp insanları öldürmesi durumu var. 6,5 depreminde bina yıkılması ve can kaybı olması durumunu kabullenemiyorum ben. Çöküntü olur, çökme olur, sel baskını olur anlarım fakat 6,5 şiddetinde bir sarsıntının birden fazla yapıyı yıkması yapı kalitesizliği, eskiliği, düzenli kontrolsüzlük ile açıklanabilir. Normalde bu depremin can kaybı asla olmamalı. Mal kaybı ise çok küçük ölçekte olmalı. Daha henüz fatura kesin değil ama yıkılan bina sayısı az şuanlık. Allah yardımcımız olsun.

Israrla gerekli imar degisiklikleri yapilmiyor ne istanbulda ne turkiyenin baska yerinde bu kafayla cok daha yikim goruruz ..riskli bolgelerde yenilenme sansi olmayan binalara ozel imar verilip kentsele sokulup mutahit tarafindan yenilenmesi bu kadar zor olmasa gerek millet kurbanlik gibi sonunu bekliyor bildigin bombanin ustunde yasiyor ulkenin yuzde sekseni..

kaan61
30.10.2020, 17:22
Uğurcan , Pereira , Edgar , Hugo , Marlon , Flavio , A. Parmak , A. Ömür , Baker , Nwakame , Afobe bu takım kazanmak isterse kazanır. Kara bulutları dağıtmak için galibiyet serisinin başlangıcı olsun. Varsın biraz da çer çöplerle biz kazanalım. Özgüveni toparlarsak devre arası takviyeler ile ilk 6 yı zorlarız. Eksikleri , hataları , egosu tavan yapanları biliyoruz ama bu takım bizim , moral verelim destekleyelim takım kazanınca haftamızda güzel geçiyor. Bu arada büyük geçmiş olsun İzmir. Dualarımız sizinle.

Sercan Keleş
30.10.2020, 17:26
Israrla gerekli imar degisiklikleri yapilmiyor ne istanbulda ne turkiyenin baska yerinde bu kafayla cok daha yikim goruruz ..riskli bolgelerde yenilenme sansi olmayan binalara ozel imar verilip kentsele sokulup mutahit tarafindan yenilenmesi bu kadar zor olmasa gerek millet kurbanlik gibi sonunu bekliyor bildigin bombanin ustunde yasiyor ulkenin yuzde sekseni..
Çok doğru. Bu konularda küçük uyarılar ( Depremi küçümsemiyorum ) olsa dahi ciddiye alınmıyor. Maalesef yarın yine alınmayacak. Bugün bunu dile getirmek insanlara yanlış geliyor fakat yarın 8 ve üzeri bir depremde yarımız yok oluruz.

HOPA'LI TS'Lİ
30.10.2020, 17:30
KAÇ kim oluyor ?

:)
KAMİL AHMET ÇÖREKÇİ
Buralarda öyle paylaşılıyordu, benim de hoşuma gitmişti

Halil Alemdar
30.10.2020, 17:32
Parmak iyileşmedi mi?

Manu61
30.10.2020, 17:40

Şili'de yaşayan arkadaşlarım var biraz önce onlarla konuşuyordum. Yıkılan binalar ve can kaybı olduğunu söylediğimde çok şaşırdılar. Şili'de deprem çok normal bir olay gibi görülüyor. Zamanında canları yanmış ve büyük önlemler almışlar. Sadece Tsunami yüzünden zarar gördüklerini söylüyorlar.

HOPA'LI TS'Lİ
30.10.2020, 17:59
Parmak iyileşmedi mi?

Kadroda

HOPA'LI TS'Lİ
30.10.2020, 18:00
Deprem 7 şiddetinde. Kandilli 6,9 dedi, Abd 7...

Türkiye'de 7 şiddetinde hiç ev yıkılmaması mümkün değil.
99 depremine kadar yapı denetimi yoktu bu ülkede.
Allah hepsinin yardımcısı olsun.
İnşaallah sadece mal kaybı ile atlatılır.

Maçın erteleneceğini sanmıyorum bundan sebep!

TFF Başkanı açıkladı;

İzmir ve civarındaki 4 maç ertelendi.
Biri de Göztepe-Alanya maçı

Allah yardımcıları olsun.
4 vefat
152 yaralı var.
Başımız sağolsun.
Geçmiş olsun.

anth
30.10.2020, 18:10
Bu maç yine 3 lü orta saha ile oynarsak ki oynamalıyız bence, hocanın 6 numara istemediğinin yalan olduğu netleşecektir...

ilelebeTS
30.10.2020, 18:13
4. hafta Antep deplasmanina bahsettiginiz dizilisle cikildi. Nwakaeme solda, Omur sagda, Ekuban da forvet arkasi seklinde. Takim hucuma cikarken top yapamadi. Ben Ekuban'dan 10 numara olmayacagini dusunenlerdenim. Ya ikinci forvet olur, ya da hucuma donuk kanat forvet olur.

Diziliş aynı olsa da sahadaki konumlanma çok farklı. Newton ile birlikte Tony-Ömür çizgide oynamıyorlar, çizgiye ayak basmıyorlar neredeyse.

Halil Alemdar
30.10.2020, 18:26
Djaniny yavaş yavaş daha fazla süre almalı artık. Işık var o çocukta

champions
30.10.2020, 18:40
Tony Abdülkadir'den biri kenara gelmeli, çift forvete dönmeliyiz. Djaniny sahada olmalı.
Tahminim, galibiyet. Umarım oyun tatmin edici olur.

Numan Yerlikaya
30.10.2020, 18:52
Abdulkadir’in hala 11 oynaması hocanın aslında ne kadar yetersiz olduğunun bi göstergesi

acan61
30.10.2020, 18:54
Trabzonspor'un 11'i: Uğurcan, Serkan, Hugo, Edgar, Marlon, Kamil, Baker, Flavio, Abdülkadir, Nwakaeme, Afobe.

Trabzonspor'un yedekleri: Erce Kardeşler, Pereira, Hosseini, Abdulkadir Parmak, Ahmet Canbaz, Yusuf Sarı, Bilal Başacıkoğlu, Diabate, Djaniny, Safa Kınalı.

Allah yardımcımız olsun... Antrenman performanslarını bilemiyoruz ama Parmak ve Pereira'nın yokluğu sıkıntı olacak gibi.

DeAgLeMaNyAq
30.10.2020, 18:57
Geçen haftanın kadrosuyla çıkıyoruz. Abdulkadir Parmak ve Yusuf Sarı yedeklerde yer alırken Campi'nin dışında Plaza da kesik yemiş. FB maçı öncesinde Hoca'ya Pereira tercihi sorulduğunda sakatlıktan çıktı tarzında bir yorum yapmıştı ama pek inandırıcı gelmemişti. Serkan'a da ihtiyacımız var ama acil puanlar lazımken Pereira'nın tecrübesi yerine deneyimsiz Serkan'ın tercih edilmesi ister istemez risk barındırıyor...

acan61
30.10.2020, 18:57
Trabzonspor'un 11'i: Uğurcan, Serkan, Hugo, Edgar, Marlon, Kamil, Baker, Flavio, Abdülkadir, Nwakaeme, Afobe.

Trabzonspor'un yedekleri: Erce Kardeşler, Pereira, Hosseini, Abdulkadir Parmak, Ahmet Canbaz, Yusuf Sarı, Bilal Başacıkoğlu, Diabate, Djaniny, Safa Kınalı.

Allah yardımcımız olsun... Antrenman performanslarını bilemiyoruz ama Parmak ve Pereira'nın yokluğu sıkıntı olacak gibi.

Şu kadroya Ekuban'da eklenince yedekler de bir şeye benzeyecek sonunda.

ilelebeTS
30.10.2020, 18:59
Bana pek sarmadı kadro. Kaç pozisyona gireceğiz bakalım.

redbul
30.10.2020, 19:00
kadro sahaya kesilikle galip gelmekten ziyade yenilmemek için kurulmuş ya trabzonda oynuyorsan kamil ahmetin orda işi ne ya diabate oynar yada samedo oynar umarım newton kendi biletini kendi kesmez .

Giallorossi
30.10.2020, 19:03
Abdülkadir mi?

Adem Akyüz'
30.10.2020, 19:05
Kaybeden kadroyu bozmamış Bilal hocam. Bravo :)

Hücumdaki tek etkinliğimiz Nwakaeme'nin yapacağı olağanüstü işler. Az biraz Pereria'nın bindirmeleri ve Abdüş'le ikili oyunları da vardı ama hocamız ona önlem almış Serkan'ı oynatarak. Hani şu geçen hafta kornerde duracağı yeri bilmeyip gole sebep olan Serkan :)

Neyse, kazansak da kaybetsek de son maçın olur umarım.

emrhan61
30.10.2020, 19:06
Kaybeden kadroyu bozmayan hocamızı tebrik ederim. Elinde Bosingwa olduğu için Pereira'yı kesen hocamızı tebrik ederim. Kendi evinde ön liberoda Kamil ile başlayan hocamızı tebrik ederim. 700 bin euro maliyetle getirdiğimiz ve bundan dolayı orta sahaya bütçemiz yetmediği Plaza'yı getiren yönetimimizi ve 5 dakika bile süre vermeyen hocamızı tebrik ederim.

Hamza Yilmaz
30.10.2020, 19:07
Perreira niye yok? Plaza yine Kadro yok? Kadro les 0-4

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

Full HD
30.10.2020, 19:08
Moralinizi bozmak istemem ama simdiden gecmis olsun.Bence maci izlemeyin.

Saygilar

HOPA'LI TS'Lİ
30.10.2020, 19:09
Sağ bek Serkan ASAN dedi Bein az önce

Newton ateşle oynuyor.

Barış YURDUSEVEN bile sağ bekte Pereira bekliyorum dedi gün boyu

pReN@_61
30.10.2020, 19:12
Vay babam vay

İ. SARAL
30.10.2020, 19:13
Yeneceğiz.

Mert Oğuzlu61
30.10.2020, 19:13
Depremden sonra moralim bozuldu ekrana boş boş bakarak maci izleyecegim ama şunu da yazmak istedim, Newton ile mi alakali baska biri de gelse aynisini yapar mi bilmiyorum ama merak ediyorum. Neden, neden, neden ?

Fenere karsi ezilmis, mac kazandiramayan, her mac rakibe gel gel yapan ve ofansif uretkenlik gosteremeyen, defalarca denenmis ayni tip orta sahada neden israr ediliyor ?

Diabate veya Djanny istedin aldirdin, zor durumdayiz iyi para verdirdin bunlara ama Kamil'i izletiyorsun. Sonra elestirince yerliler yabancinin altini kaziyor, hocayi yiyeceksiniz, benim Ingiliz antrenorume saldirdilar falan...

Sefaenes
30.10.2020, 19:14
Yine degistirmelerde oyuna hamlelerde gec kalirsa hic durmamali iyi bir insan olur sans vermeyi tamam ama oyuna hamlelerde 74 dak beklerse hocalik yapmasin bir zahmet. Scout görevine devam etsin

gurur6134
30.10.2020, 19:16
Gecen haftanin kadrosu sahada ,djaniny ve pereira monte edilmeliydi.serkanin enerjisi iyi guzelde tecrube eksikligi var kritik esikteyiz risk almis hoca ikinci yari gidisata gore girse daha faydali olur su gecis surecinde..

İ. SARAL
30.10.2020, 19:17
Depremden sonra moralim bozuldu ekrana boş boş bakarak maci izleyecegim ama şunu da yazmak istedim, Newton ile mi alakali baska biri de gelse aynisini yapar mi bilmiyorum ama merak ediyorum. Neden, neden, neden ?

Fenere karsi ezilmis, mac kazandiramayan, her mac rakibe gel gel yapan ve ofansif uretkenlik gosteremeyen, defalarca denenmis ayni tip orta sahada neden israr ediliyor ?

Diabate veya Djanny istedin aldirdin, zor durumdayiz iyi para verdirdin bunlara ama Kamil'i izletiyorsun. Sonra elestirince yerliler yabancinin altini kaziyor, hocayi yiyeceksiniz, benim Ingiliz antrenorume saldirdilar falan...Fb ye karşı ezilmedi orta saha. İlk yarı biz ezdik hatta. Golü yiyince dağılıyor takım sorun bu.

Antonio
30.10.2020, 19:19
Eddi kavulmak için kadro cikarmis.