PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 6.Hafta l Şikebahçe 3-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11

Ozan Yılmaz
25.10.2020, 21:57
Kaybetmek için gittiler ve kaybedip dönüyorlar

Trabzon kümeye sesleri daha çok dinler bu takım

worldmaster
Baker sağdan serbest vuruş kullanıyor orta yapacak. Ceza sahasına baktım 4 oyuncumuz var. Neden? Çünkü takımda uzun boylu topçu kalmamış. 4 kişiden biri de Edgardı. Kötü planlama her an belli oluyordu.

serdaracıl
Newton a bikaç hafta daha şans vermek lazım, başkan transfer konusunda fena çuvalladı, kimi getireceksin hoca olarak, kimsenin elinde sihirli değnek yok

newton bizden önce hangi takımları yönetmiş hocam? önce bu soruya cevap verip sonra diğer adımları atmamız lazım

emre6117
İlk yarı akıllı oynadık, iyi mücadele ettik ve golü de bulduk. Bizim en zayıf yönümüz gol yediğimizde oyun disiplininden kopmamız maalesef. Fb ikinci yarı hücuma bir adam daha sürüp duran toptan da golü bulunca baskıyı kaldıramadık ve mücadeleyi de bıraktık. Takım dağıldı. Bunda iki etken var bence. Birincisi takımı toparlayacak liderlik yapacak oyuncumuz yok. İkincisi teknik ekip takımı bu tür durumlara karşı oyun disiplini ve motivasyon noktasında hazırlayamıyor. Tabi bunun yanında oyuncu kalitemizin yeterli olmadığını da belirtmek isterim.

BAKER bu takımın orta sahasını yönetemiyor. MARLON kolay çalım yiyor. EDGAR çok iyi lakin HUGO bir o kadar kötü. FLAVİO mücadele ediyor ama topu doğru kullanamıyor. AFOBE hücumda top tutamıyor ve top kontrolü zayıf. Teknik ekip de takımı doğru yönlendiremeyince bu oyuncu gurubuyla ligde orta sıralarda tutunuruz ancak.

Newton ve ekibine biraz daha sabredilebilir belki ama uzun vadede hem teknik ekibin değişmesi hem de oyuncu kalitesinin daha iyi hale getirilmesi lazım. Özellikle orta sahanın beyni olacak bir oyuncu ile topu iyi kullanacak bir ön libero şart. İmkanlar el verirse sol bek için de direkt oynayacak bir oyuncu alınabilir.

Newton sadece izliyor.takima.hicbir.mudahalesi yok.
Acaba kovulması.icin ne olması lazim, veya newton kötü hoca olması icin ne.olmasi lazim.
21.takımlı ligde 21.sıraya mi inmeliyiz.
Yakında newton devam ederse o da olacak hic merak etmeyin.

nakzo
Newton a bikaç hafta daha şans vermek lazım, başkan transfer konusunda fena çuvalladı, kimi getireceksin hoca olarak, kimsenin elinde sihirli değnek yok

Hemen bugün gönderilmeli 3 hafta sonra tamen dip yaptıracak takıma.

Manava61
25.10.2020, 21:58
Forumda her hafta dejavu yasaniyor.iyi mucadele oynanmaya calisilan futbol ardindan futbolun katillerinin devreye girmesi herseyin birden tersine donmesi..hocaya oyunculara yonetime sovup sayanlar soz konusu hakemler oldugunda evet hakemde soyleydi boyleydi ama zaten bize karsi hep boyleler falan filan asil tehlike bu camia olarak hakemlerin tutumlarina kararlarina alistik alistirildik x hoca x baskan x oyuncu gelirse ne degisecek 25 senedir ne degisdi bu soruyu kendinize sorun

Kesinlikle mesele bu. Bu gitsin diğeri gelsin ama bizi bu duruma sokan sistem kalsın.

Enes Başkaya60
25.10.2020, 21:58
Farkında mısınız bilmiyorum ama net kümeye oynuyoruz bu takım ligden düşmemeye oynar...

David_LuiZ4
25.10.2020, 21:59
Kongre istiyoruz başlığı yerine kulübü satmak istiyoruz başlığı açın!

emre6117
Marlon,baker,flavio, afobe tamamen sıradan oyuncular.
Ayrıca orta sahanın fizik gücü ve boy ortalaması yerlerde.
Takım gol yeyince un helvası gibi dağılıyor.
Kenarda.teknik direktör.yok.
Sahada.lider.oyuncu yok.
Çok.ciddi bir panik veya vurdumduymazlik başlıyor golü yeyince.

MA291
Eskiden böyle seyler oldugunda ortaligi birbirine katardik. Artik kabulleniyoruz, bitmisiz.

Oruç
Farkında mısınız bilmiyorum ama net kümeye oynuyoruz bu takım ligden düşmemeye oynar...

Farkındayız Enes. Dur zaten ortalık karışık.

serdaracıl
25.10.2020, 22:00
Kol hareketi yaptigi takim 1. sirada, biz son sirada. Agaoglu yerinde olsam insan icine cikamazdim.

Buyuk bir utanc. Yüzüm kizarir, uyuyamazdim.

kol hareketi yaptığı takımın sahipleri aynı zamanda trabzon şehrinin de sahibi. ağaoğlunun yerinde olsam bu gerçeği çok öncesinden görür boş rüyalara dalmazdım.

nakzo
25.10.2020, 22:00
Kol hareketi yaptigi takim 1. sirada, biz son sirada. Agaoglu yerinde olsam insan icine cikamazdim.

Buyuk bir utanc. Yüzüm kizarir, uyuyamazdim.

Öyle olsa bu kadar amatör adamı toplayıpta başlarına 50 lik cimşirin yardımcısını getirmezdi reziller.

serdaracıl
25.10.2020, 22:01
Eskiden böyle seyler oldugunda ortaligi birbirine katardik. Artik kabulleniyoruz, bitmisiz.

zaten böyle yaptığımız için bir adım yol alamıyoruz. işlerimizi akılla halletmeyi öğrendiğimiz zaman bu takım ileri gider

Antonio
25.10.2020, 22:02
Alanya fb den çok daha iyi takım bir rezalet daha yaşanabilir.

Hocam yaşanmaz inşallah. Flavio baker ptt topçusu Hugo da huseyinden kötü durum iyi değil ama ümitli olmak lazım. Derli toplu oynasak zaten ligde iyi takım yok yöne zirveyi zorlariz. Alanyanın transferleri çok iyi. Ama yenebiliriz futbol bu. Takımda çok eksik var ekuban parmak dönerse biraz daha iyi olabiliriz.

redbul
newton iyidir kötüdür kalmalıdır gitmelidir bunlar tartışılır ama asıl sıkıntı bence kadro yapısında dır şu kadroya avcı da gelse taraftarın taptığı ünal da gelse jürgen kloop da gelse bu takımdan bişey olmaz takımda hocadan çok asıl sorun yanlış kurulan kadrodur kamil ahmet orta saha oynuyorsa newtondan daha büyük sıkıntı budur.

artvints
Hala unal karaman paylasiyorlar .
Unal karaman zaten kotu bir hocaydi.
Yerine gelenlerde kotu.

Nasıl bir kötülükse artik klüpten ayrıldı 3 ayda yerle bir oldu takım.

emre6117
Marlon,baker,flavio, afobe tamamen sıradan oyuncular.anca.yedek olurlar.
Baker ve flavionun a.parmaka bile üstünlüğü yok.neye göre alındılar.
Sorlothdan sonra adobe hic çekilmiyor.
Geçen sene herkesi sorlothun inanılmaz performansi yanılttı.yoksa.gecen sene de takım kötüydü.
Bu takım uzun zamandır hocasizdi, bireysel.performans ve gazla gidiyordu.
Ayrıca orta sahanın fizik gücü ve boy ortalaması yerlerde.
Takım gol yeyince un helvası gibi dağılıyor.
Kenarda.teknik direktör.yok.
Sahada.lider.oyuncu yok.
Çok.ciddi bir panik veya vurdumduymazlik başlıyor golü yeyince.

Manava61

Çünkü birilerinin derdi adam yemek. Bizim taraftar da alkış tutuyor. Hala ortasaha stoper peşinde. Açık açık doğranıyoesun susuyorlar.

gurur6134
Bu forum birilerini övüyorsa çöp çıkıyor. Hugo diye yeri göğü inlettiniz. Adam kaç tane topu ıska geçti. Lider stoper dediniz etliye sütlüye karışmıyor. Sokağa saçacak paramız yoktu ama kendisine milyonlar döktü Başkan.

Yonetimin bana gore en buyuk hatasidir asla bu kadar bonservis verilmemeliydi yerine yari fiyatina adamla anlasilmisti son anda taraftar baskisiyla ruzgar dondu ufak bir indirime gidilince transfer yapildi..sosyal medyanin gazina geliyor burdakiler lider stopermis gelince 1 hafta oruc tutulcakmis yillar sonra gozumuz stoper gorecekmis vs iydir kotudur orasinda hic degilim turkmen bu lig icin yeterlidir fazladir bile atakanla tandem yapip maca cikilmali..

chener
25.10.2020, 22:03
Hepimiz biliyorduk ki, sezon sonunda novak,sosa, shörlot, Uğurcan takımdan gidecek. Bilmiyormuş ayağına yatan sadece yönetim oldu. Bu kadronun gücü bu kadar. Fazlasını beklememek lazımmış

Arda'

Ben bu kulübün kurtuluşunun küme düşmek olduğunu düşünüyorum belki o zaman içerdeki asalaklardan kurtuluruz.

nakzo

Enes sana 2 ay önce ne dedim sen hocada oyuncularda iyi iyi futbol oynayacaz dedin sonuç rezil bir oyuncu toplulugu felaket kötü bir hoca. Pardon hoca bike olmayan bir şahıs.

ÖmürKaradeniz61
Gönder bugün Newton’u Fatih tekkeyi çağır gelsin nede olsa şuan beklentiler düştü tam Fatih tekke zamanı. Ünal Karaman’ın ilk sezonu gibi düşük beklentilerle sezonu tamamlayalım seneye nokta 2-3 tane transferle bu takım şampiyonluğa oynar çok önemli değil. Ha devre arasında 3 tane nokta transfer yaparsın yine bu sene iddialı olursun ama çok zor .

Berkan
25.10.2020, 22:04
En buyuk kayip Ndiaye ve Obimikel oldugu gozukmustur herhalde. Boyle celimsiz ortasahayla anca orta siralara oynarsinki o da zor gozukuyor

emre6117
newton iyidir kötüdür kalmalıdır gitmelidir bunlar tartışılır ama asıl sıkıntı bence kadro yapısında dır şu kadroya avcı da gelse taraftarın taptığı ünal da gelse jürgen kloop da gelse bu takımdan bişey olmaz takımda hocadan çok asıl sorun yanlış kurulan kadrodur kamil ahmet orta saha oynuyorsa newtondan daha büyük sıkıntı budur.

Takim cok kotu kurgulanmış.
Ancak takımın gidişatı cok kötü, antrenör değişikliği ile bir hareketlenme saglanmali.
Devre arası da.yeni hocanın eksik gordugu yerlere.takviye yapılmalı.
Newtonun beceremeyecegini herkes görmüştür herhalde artik.zorlamanin manası yok.

Ahmet Aksu
o değil de haftaya kasımpaşa sonra alanya zor maçlar bizi bekliyor.

elimiz kolumuz da bağlı durum vahim..

emre6117
25.10.2020, 22:07
Yonetimin bana gore en buyuk hatasidir asla bu kadar bonservis verilmemeliydi yerine yari fiyatina adamla anlasilmisti son anda taraftar baskisiyla ruzgar dondu ufak bir indirime gidilince transfer yapildi..sosyal medyanin gazina geliyor burdakiler lider stopermis gelince 1 hafta oruc tutulcakmis yillar sonra gozumuz stoper gorecekmis vs iydir kotudur orasinda hic degilim turkmen bu lig icin yeterlidir fazladir bile atakanla tandem yapip maca cikilmali..

Hugo icin henüz erken diyorum ama asla.lider stoper.degil.bu takımın hala lider stoper.ve lider.orta saha ihtiyacı var.
Aslinda.sag bek,sol bek,10 numara,lider stoper, sol kanat, forvet ihtiyacı da var
Önce.gercek bir antrenör ihtiyacı var.(ama y.antronor olmayavak)

hyasin61
25.10.2020, 22:07
Nasıl bir kötülükse artik klüpten ayrıldı 3 ayda yerle bir oldu takım.

İyi hocadır kotu hocadır bilemem ama muthıs bir aile ortamı kurmustu ve ortamda herkes elinden geleni yapıyordu.

Oruç
25.10.2020, 22:08
Gönder bugün Newton’u Fatih tekkeyi çağır gelsin nede olsa şuan beklentiler düştü tam Fatih tekke zamanı. Ünal Karaman’ın ilk sezonu gibi düşük beklentilerle sezonu tamamlayalım seneye nokta 2-3 tane transferle bu takım şampiyonluğa oynar çok önemli değil. Ha devre arasında 3 tane nokta transfer yaparsın yine bu sene iddialı olursun ama çok zor .

"3 tane nokta transfer"e kadar okudum hocam. Bizim takım ne zaman kadrosunu korudu da 2-3 nokta transferle şampiyonluğa oynadı?

castillo61
25.10.2020, 22:08
Ünal gittiğinden beri Waka'dan katkı aldığımız maç sayısı 5 falan herhalde.

Ama kötü hoca aynen. Aynen maçları Waka alıyordu aynen. Maçı durdurup anlık görüntülerle futbol yorumlamaya devam hadi arkadaşlar. Ha bu ders çıkarmayı bilmeyen nankör topluluk 4. Ersun dönemini sonuna kadar hak ediyor mu? Ediyor. Avcı ilk uçakla gelsin.

ÖmürKaradeniz61
25.10.2020, 22:09
En buyuk kayip Ndiaye ve Obimikel oldugu gozukmustur herhalde. Boyle celimsiz ortasahayla anca orta siralara oynarsinki o da zor gozukuyor
Hocam bunların hiçbiri kayıp değil ilave olarak Sosa ve Novak ikiliside kayıp değil. Bu takımda tek kayıp Sorloth. Geçen senede bu takımın net ortasaha oyuncusuna ihtiyacı vardı bu senede. Geçen sene bakma sen Sörloth şapkadan tavşan çıkarıyordu.

Oruç
25.10.2020, 22:09
Bir kulüp taraftarı düşünün ki aklına gelen tek hoca Ünal Karaman. Sanırsın Jurgen Kloop.

exelans_25
25.10.2020, 22:10
Newton luk hicbir durum yok.Adamin yedek kulubesinde ortasaha yok bu kadroyla bile ilk 45 dk üstündük

Manu61
25.10.2020, 22:10
Kendinizi Waka'nın yerine koyun ve düşünün. Takımın en kilit oyuncuları gitmiş üstelik 2. bitirilen bir sezonun ardından. Giden oyuncuların yerine vasat transferler yapılmış. Oyuncu olsam böyle hedeften uzaklaşan bir takımdan gitmek isterdim. Oyuncunun inancı kalmadı takıma inancı.

Manava61
25.10.2020, 22:11
Çok güzel bitirildik. Ses çıkartmayanlara selam olsun.

David_LuiZ4
25.10.2020, 22:12
Napoli başkanı gibi çılgın bir başkan lazım bizim kulübe..Kulübü satın alacak bomba transferler yapacak protokol tribününde purosunu yakıp rakibi ezdiğimiz maçları izlerken keyif sürecek bir başkan..Bu mübarek şahıs Arap da olabilir Amerikalı da..Nevzat Aydın'ın çevresi geniştir bu tip bir iş adamını bize bulup getirebilir..Kulübün satışı için bütün kanallar yoklanmalı gerekirse iktidarla işbirliği yapılmalı..

gurur6134
kol hareketi yaptığı takımın sahipleri aynı zamanda trabzon şehrinin de sahibi. ağaoğlunun yerinde olsam bu gerçeği çok öncesinden görür boş rüyalara dalmazdım.

Daha oncede yazdim hareketi zaten sehrin sahiplerineydi ve son yillarda gordugum en cesurca hareketti agaoglu da herseyin farkinda uzerinin cizildiginin yonetimden kimin yerine hazirlandigi vs o hareketi bosuna yapmadi..alanyadaki lig macinin ardindan ve kacan sampiyonlugun ardindan bahsettiginiz sehrin sahiplerine acik acik sovup sayan birisini zaten orda oturtmazlardi oyle de olacak agziyla kus tutsa bos bu saatden sonra

asilhamsi
hocalık bir durum yok ama bu tablayu değiştirmek için birşey yapmak gerekiyor.

Birşeyler yapılmazsa kriz derinleşerek büyür.

emre6117
Hâlâ yapılanma var sabredin diyenler var bilmem ne diyen var. Zaten yönetimlerimiz bu kafaların aynadaki görüntüsü olduğu için bu haldeyiz.

Bu şehir adamsa, Trabzonspor Kulüp başkanı aynı zamanda şehrin tek ve bağımsız milletvekili adayı da olmalı ve Trabzon'un Ve tüm Trabzonsporlularin mecliste sesi olabilmeli ve artık kaç kişiyse 3 milyon mu 4 milyon mu, ülkenin seçim kaderini değiştirebilmelidir. Sinmiş sustutulmuş ezik sünepe parya bir şehir benim memleketim de olamaz takımdaşım da.
Yüzde 95 inden fazlası x bir partinin fahişesi olmuş sürülerle futbol da bu halde olur eğitim de ülke de.
Yaşarsak belki 50 sene sonra güzel şeyler görürüz milyarda bir ihtimal de olsa. Hadi eyvallah

Cok dogru bir yaklasim.
Bence de guclu bir adam çıkmalı.
Hem.baskan olmali hem de bağımsız milletvekil.trbqzonda da yüzde 90.oy almalı en az.meclisteki işi trabzonu trabzonsporu temsil etmek olmali.

S.Seymen
25.10.2020, 22:13
Mustafa Bektaş
@bektasmustafa
·
1d
ABDULLAH AVCI gelecek!

yönetimin yapacağı en büyük hata olur

Manava61
25.10.2020, 22:14
Daha oncede yazdim hareketi zaten sehrin sahiplerineydi ve son yillarda gordugum en cesurca hareketti agaoglu da herseyin farkinda uzerinin cizildiginin yonetimden kimin yerine hazirlandigi vs o hareketi bosuna yapmadi..alanyadaki lig macinin ardindan ve kacan sampiyonlugun ardindan bahsettiginiz sehrin sahiplerine acik acik sovup sayan birisini zaten orda oturtmazlardi oyle de olacak agziyla kus tutsa bos bu saatden sonra

Kulüpte olanlar bunlar. Bizim taraftar isyan istiyorsa başkanın arkasında yönetimdeki o heriflerin karşısında durmalı.

castillo61
Bir kulüp taraftarı düşünün ki aklına gelen tek hoca Ünal Karaman. Sanırsın Jurgen Kloop.

Ersun'u 3 kez getiren adamlar diyor bunu :)))

serdaracıl

61

Ahmet Taşçı
Lider 10 numara olsaydı, ilk yarıda fişi çekip bitirmiştik,Takım çok kırılgan, Ekuban ve Parmak dönünce, Ömür biraz dinlendirilip, Kamil de kulübeye gelmeli... Her şeye rağmen defans hattı iyi geçen yılki defans hattı olsaydı bu maç 5-6 yerdik...

Varlıbaş61
Pereira da sakatmış. Bu nedir abi? Bu kadar uğursuzluk olur mu!!

hyasin61
hoca sucu oyunculara attı gibi birsey oldu..İyi yoldayız falan dogru yoldayız dıyor hoca :)

S.Seymen
Ben takımı beklediğimden daha iyi buldum. Baker bana göre üst düzey bir oyuncu. Biraz şanssızlık ve tabii kötü bir hakem yüzünden elimizdeki maçı verdik.

Parmak, Ekuban ve form tutmuş Djaniny ile bir galibiyet serisi yakalayacağımıza inanıyorum. Sahaya iyi yayılan, diri, yardımlaşan ve iyi paslaşan bir takımın ışığını gördüm.

Hoca tam kadroyla bir beş maç oynasın isterim. Umutluyum.

neyse doğru bakanlarımız da var

teşekkürler iyi ki varsınız...

Halil Alemdar
25.10.2020, 22:15
Hakem makem şu gerizekalıların ağzına laf verdik ya ne diyeyim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ÖmürKaradeniz61
"3 tane nokta transfer"e kadar okudum hocam. Bizim takım ne zaman kadrosunu korudu da 2-3 nokta transferle şampiyonluğa oynadı?

Doğru,gözlerin onur kıvrakın İnstagram paylaşımlarında olabilir o yüzden okumamış olabilirsin.

emre6117
Hocam bunların hiçbiri kayıp değil ilave olarak Sosa ve Novak ikiliside kayıp değil. Bu takımda tek kayıp Sorloth. Geçen senede bu takımın net ortasaha oyuncusuna ihtiyacı vardı bu senede. Geçen sene bakma sen Sörloth şapkadan tavşan çıkarıyordu.

Işte görünmeyen durum aynen bu.
Bu takım geçen seneden beri cok ama cok kötü.
Geçen seneden beri hocasiz(u.karaman,h.cimsir,newton).
Bu takıma önce gerçek bir hoca lazim.
Sonra eldeki topçularla iyi bir taktik kurgulamalı ve takimi devre arasına atmalı bir şekilde. Devre arası plaza gibi çöpler gönderilip yerine net adamlar alınmalı.

S.Seymen
25.10.2020, 22:16
Taraftar grupları kongre istiyoruz tagıyla gündeme girdiler

bu bile yönetimin arkasında durma nedenidir

memozcan
25.10.2020, 22:17
eğer yönetim bir icraat yapacaksa işe ömürün saçlarını sıfıra vurarak başlayabilir..

Oruç
Doğru,gözlerin onur kıvrakın İnstagram paylaşımlarında olabilir o yüzden okumamış olabilirsin.

İnstagram'ım olsaydı bile bakmazdım. Senin gözlerin avatarındaki kovanın paylaşımlarında mı hocam?:)

Sana katkı yapmak için yazmıştım ama Onur düşmanlığından mesajı okumamışsın bile.

serdaracıl
ahmet ağaoğlu'nun bu kulübün başında durması için hiçbir neden yok. gider bence de. o kol hareketinin bir bedeli olur

emre6117
Kendinizi Waka'nın yerine koyun ve düşünün. Takımın en kilit oyuncuları gitmiş üstelik 2. bitirilen bir sezonun ardından. Giden oyuncuların yerine vasat transferler yapılmış. Oyuncu olsam böyle hedeften uzaklaşan bir takımdan gitmek isterdim. Oyuncunun inancı kalmadı takıma inancı.

Nwakame ve ugurcan gidemedikleri icin cok üstünlerdir.eminim.
Takım resmen 5.vitesten 2.vitese düşmüş. Ciddi bir hedefsizlik oluşmuş.
Özellikle ugurcan icin çok üzücü bir durum.adam 90.dakika.kufur yedi serefsiz şikeci taraftardan.

Ozan Gözaçan
25.10.2020, 22:19

Bu senenin asıl özeti budur. Amaç güçlenen TS nin güçsüzleştirilmesidir. Ağaoğlu yanlışları varmıdor vardır ama en önemli doğrusu ekonomik planıdır. Bu planda heskesce rahatsız edicidir. Bu nedenle olay bi4miştir. Ha kongre istiyoruz diyen taraftar grupları kefen giyip politikacı karşılaşmışlardı. Delikanlıysalar karabağa yardıma gitsinler serefsizler...

Oruç
insanlar mutlu ve umutlu hissettiği en yakın zamanın mimarını hatırlamak istemiş olabilir, bu çok normal.
ama senin gibi önyargılı hastalıklı bir onurcunun bunu anlamamsı da çok normal.
git ersun güzelle onurcu

Eski forum olsa sen bu mesajından dolayı ceza alırdın. Avatarına fotoğraf koyan herkes "ocu, bucu" oluyor demek senin mantığına göre. Ersun güzellmesine girmiyorum bile.

Oruç

Ben mi getirdim?

emre6117
Napoli başkanı gibi çılgın bir başkan lazım bizim kulübe..Kulübü satın alacak bomba transferler yapacak protokol tribününde purosunu yakıp rakibi ezdiğimiz maçları izlerken keyif sürecek bir başkan..Bu mübarek şahıs Arap da olabilir Amerikalı da..Nevzat Aydın'ın çevresi geniştir bu tip bir iş adamını bize bulup getirebilir..Kulübün satışı için bütün kanallar yoklanmalı gerekirse iktidarla işbirliği yapılmalı..

Trabzonpsorun sarılışı tek kurtuluş çarelerinde biridir.
Diğer türlü bildiğin sıradan anadolu takimi muamelesi görüyoruz.
Belki zengin biri alır da ,akıbetiniz değişir bir ihtimal.
Yoksa diğer türlü ligde takım sayısını arttırmak tam başka bir amacımız yok gibi geliyor.

t.gokce
eğer yönetim bir icraat yapacaksa işe ömürün saçlarını sıfıra vurarak başlayabilir..Okuduğum en güzel yorum..Tşk ederim..

Ahmet Taşçı
25.10.2020, 22:20
Bu yıl geçti, Hoca Pereria gibi birini kesip maçın en iyisi olan Serkanı sahaya sürme cesaretini gösterdi.Hoca ligi, takımı, hakemleri, şehri herşeyi tecrübe ederek tanıyor, zamanında Şenol hoca aynı bu şekilde başlamıştı teknik direktörlük kariyerine, ama bir yıl sabretmişler, bugünlere gelmiş....

Takım kırılgan, 2 yıl önceki takıma geri döndük, isyan eden kabullenemeyen biri lazım, Waka dışında canını dişine takıp sorumluluk alan, daha doğrusu sorumluluk alabilcek kalitede adam yok... En büyük sıkıntı bu.

Toraman
25.10.2020, 22:21
Ben bir dakika düşünmem Ünal hocayı çağırırım. Buradaki z kuşağının ayakları yere basmıyor Ünal, hoca değilmiş, adam son 10 yılda oynadığımız en iyi futbolu oynattı ilk sezonunda ikinci sezonda ise Yazıcı gibi bir oyuncuyu kaybetmesine rağmen takımı yarışta tuttu. Ünal hoca zamanında bu takım kaç derbi kaybetti soruyorum, hakem gayretiyle kaybedilen bir gs maçı hariç.Ya adam en azından motivasyon ustası.

Murathan
Eski forum olsa sen bu mesajından dolayı ceza alırdın. Avatarına fotoğraf koyan herkes "ocu, bucu" oluyor demek senin mantığına göre. Ersun güzellmesine girmiyorum bile.

giremezsin çünkü rezil rüsva olursun.
çok iddialı cümleler kuruyorsun, biraz geçmişinden ders al diye örnek veriyorum ersuncu veya onurcu olmanı.

emre6117
hoca sucu oyunculara attı gibi birsey oldu..İyi yoldayız falan dogru yoldayız dıyor hoca :)

Hoca mutlu tabi,rahat rahat stajını tamamlıyor.hayat newtona guzel.
Hicbir başarın yok.bir takıma hoca oluyorsun.oh mis.

David_LuiZ4
25.10.2020, 22:22
Ben bir dakika düşünmem Ünal hocayı çağırırım. Buradaki z kuşağının ayakları yere basmıyor Ünal, hoca değilmiş, adam son 10 yılda oynadığımız en iyi futbolu oynattı ilk sezonunda ikinci sezonda ise Yazıcı gibi bir oyuncuyu kaybetmesine rağmen takımı yarışta tuttu. Ünal hoca zamanında bu takım kaç derbi kaybetti soruyorum, hakem gayretiyle kaybedilen bir gs maçı hariç.Ya adam en azından motivasyon ustası.
Motivasyon ustası Ünal Rize'den niye kaçtı?

Motivasyon kanalları mı tıkandı?

nakzo
25.10.2020, 22:22
Lider 10 numara olsaydı, ilk yarıda fişi çekip bitirmiştik,Takım çok kırılgan, Ekuban ve Parmak dönünce, Ömür biraz dinlendirilip, Kamil de kulübeye gelmeli... Her şeye rağmen defans hattı iyi geçen yılki defans hattı olsaydı bu maç 5-6 yerdik...

Defans hattı iyi 6 haftada 10 gol yedik ligin en fazla gol yiyen takımıyız mazallah kötü olsa kaç tane yerdik acaba.

Oruç
25.10.2020, 22:23
giremezsin çünkü rezil rüsva olursun.
çok iddialı cümleler kuruyorsun, biraz geçmişinden ders al diye örnek veriyorum ersuncu veya onurcu olmanı.

Forum yöneticilerine açıkça yazıyorum. Bu edep yoksunu üye ceza alacak mı? Almayacaksa bir daha forumunuza girmeyeceğim. Ben gidince bir şey eksilmez ama böylesi insanları hayatımdan çıkarmak benim için kazanç olacaktır.

emre6117
ahmet ağaoğlu'nun bu kulübün başında durması için hiçbir neden yok. gider bence de. o kol hareketinin bir bedeli olur

A.agoaogllu gitsin ama yerine k8m gelecek asıl mesele o.
Var mi gerçekten klubu iyi yönetecek, güçlü, futbolu bilen bir isim.
Biz newtonun yerine bile hoca bulamıyoruz.
Geçen sene u.karaman gidince yerine hoca bulamadığımız gibi.

fadigaTS
Bu yıl geçti, Hoca Pereria gibi birini kesip maçın en iyisi olan Serkanı sahaya sürme cesaretini gösterdi.Hoca ligi, takımı, hakemleri, şehri herşeyi tecrübe ederek tanıyor, zamanında Şenol hoca aynı bu şekilde başlamıştı teknik direktörlük kariyerine, ama bir yıl sabretmişler, bugünlere gelmiş....

Takım kırılgan, 2 yıl önceki takıma geri döndük, isyan eden kabullenemeyen biri lazım, Waka dışında canını dişine takıp sorumluluk alan, daha doğrusu sorumluluk alabilcek kalitede adam yok... En büyük sıkıntı bu.
isyan eden biri değil çok fazlası lazım.Takımın çoğu bu şekilde olmalı.Lakayt adamlar lazım değil

serdaracıl

Hocam, wakanın kurnazlığı sizi aldatmasın. Maç 3-1’e geldikten sonra o işleri geçecek. Bana 45 ile 60. Dakikalar arasında lazımdı. Severim kendisini o ayrı.

nakzo
25.10.2020, 22:24
Bu hocalıkla uzaktan yakından alakası olmayan yüzüde kızarmayan şahsın bu takımda durduğu herhan bu camiaya ihanettir bu adamla bu takım net küme adayıdır.

keles76
25.10.2020, 22:25
Kolaya kaçıp hocaya değiştirirsek önümüzdeki seneleride harcamış oluruz. Abdullah avcıyı getirecekse başkan Ağaoğlu artık değişmiş demektir. Ben başkandan memnunum ve değişmesini istemiyorum. Günü kurtarmaya çalışmasın. Fatih tekkede can dır ama biraz beklesin bu takım iyi ama şampiyonluk çok zor. Fatihi getirip harcamayalım. Bence serkan maçta beni kahretti yani hüseyinin yokluğunda bir öz evlat faciası hissettim

Murathan
25.10.2020, 22:25
Forum yöneticilerine açıkça yazıyorum. Bu edep yoksunu üye ceza alacak mı? Almayacaksa bir daha forumunuza girmeyeceğim. Ben gidince bir şey eksilmez ama böylesi insanları hayatımdan çıkarmak benim için kazanç olacaktır.

gerek yok böyle şeylere

İ. SARAL
25.10.2020, 22:26
Çok büyük bir saçmalık olmazsa Newton ile en az devre arasına kadar devam edilmeli.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emre6117
neyse doğru bakanlarımız da var

teşekkürler iyi ki varsınız...

Takım 21.sıraya inecek.
Sizler hala daha bir 5 mac tam takım çıkalım diyeceksiniz.
Bir bakmışsınız lig bitmiş.tam takım çıkılan mac sayısı 3.
Artık gerçeklerle.yuzlesme zamanı.
Bazen toplumlardan 3 puan, bazen 1 puan çıkaracaksın.
Tam takım olmayı beklerseniz daha cok beklersiniz.
Newton ligin en vasat antrenorlerinden biri anlayın şunu.
Eminim f.tekke bile gelse bu dakikadan sonra daha basarili olur Newton dan.
En azindan başarısız olduğunda üzülür, newton gibi iyi yoldayız.yok öyleyiz yok böyleyiz dmeez.
Başak ve fb yenilgilieri sonrası taraftar gibi kahrolur, sonra takıma 3 gün izin vermez.

gurur6134
61

Baskanin soylemlerini klup icinden gidip malum yerlere ispiyonlar var ustelik bunlar kader birligi yaptigi adamlar bu asalaklar ve ayni dogrultuda hareket eden sehir yuzunden burnumuz boktan cikmiyor yazilacak cok sey varda aslinda ama mahkemelik olurum hala daha transfer hoca degisikliginin ise yarayacagini dusunenler var zihniyet degismedikce birsey degismez.4 aydir yaziyorum muneccim degilim agaoglunun ipi cekildi kimse basari beklemesin bu sezon diye cizmeyi asti cunku kontrol edememeye baslamislardi 6 haftadan basladilar kongre denilmeye gecmis olsun .ben olsam bu sehrinde takiminda kahrini cekmem ne devletden arsa kapatacagim universitem var ne ihale alip mutahitlik yapacak durumum millet camia razi figuranliga alistirilmis artik bana ne 3 kurusluk ergen kafalilarin stres topu olacagim..

serdaracıl
25.10.2020, 22:27
Çok büyük bir saçmalık olmazsa Newton ile en az devre arasına kadar devam edilmeli.

Hocam şuan büyük bir saçmalığın içindeyiz

artvints
25.10.2020, 22:27
Motivasyon ustası Ünal Rize'den niye kaçtı?

Motivasyon kanalları mı tıkandı?

Yine saçma sapan bir başkana denk geldiği için. Şenol hoca da bolu sakarya'dan kaçmıştı. Bunlar ölçü değil.

Mehmet Fatih Yavuz
25.10.2020, 22:28
Newton u gönderecek ise yönetim, önce kendisi istifa etsin toplu halde.

Takım kötü oynamıyor. Ama hem birlikte oynama pratiği eksik, hem de bu eksiklik varken üzerine bir de ekuban gibi parmak gibi pereira gibi takımın bu eksikliği kapatması için gereken önemli isimleri yok.

Hoca bir kabahat işlemedi.
Ortada yeni bir takım varken bu yenilemenin getirdiği doğal sancıların faturasını hocaya kesecek yönetim kendisi gidebilir.

Varlıbaş61
25.10.2020, 22:28
Başkanın arkasında durulmalı diyeceğim ama adamı yiyecekleri net belli. Hizmetleri için teşekkür ederim.

castillo61
25.10.2020, 22:29
Ben mi getirdim?

Sen getirdin, 3. lig takımına karşı top şişirmesine rağmen kadro kalitesinden dem vurup Ersun'u savunan o getirdi, Ersun'u önemli bir figür gibi gören öbürü getirdi. Ucuz kelime oyunlarına girmeye gerek yok ne dediğimi gayet iyi anladın.

80-90 sayfalık Ersun istifa etmeli mi başlığında neler yazıldığını çok iyi hatırlıyorum.

Emre Çömez
25.10.2020, 22:29
Hasan Yılmaz
@hsanymz
·
26sn
Abdullah Avcı, bu akşam Bein Sports'da ki yayınına değerlendirmelerinin yanlış anlaşılacağını düşündüğü için çıkmadı.

nakzo
25.10.2020, 22:30

Son 5 te bitireceksin ilk yarıyı devam edelim adam basın toplantısında iyiyiz diyor ya 6 maçta 10 gol yiyen ve 6 gol atabilen takımın hocası bu.

olcay_61
25.10.2020, 22:30
Yönetim çok büyük saçmaladı bu sezon yanlış transferlerle
Hoca konusuna girmiyorum çünkü başkan geldiğinden beri hocasız gidiyor

David_LuiZ4
25.10.2020, 22:31
Yine saçma sapan bir başkana denk geldiği için. Şenol hoca da bolu sakarya'dan kaçmıştı. Bunlar ölçü değil.
Motivasyon özelliği olan bir teknik adam Rize'de niye oyuncuları motive edemedi diyorum? Teknik direktörlüğü motivasyondan ibaret sayan bir insan bunun cevabını vermelidir..Nedense Ünalcıların hiçbiri Ünal'ın taktik deha olduğunu iddia etmiyor motivasyon dehası olduğunu iddia ediyor..

Mevzunun ayrıca Şenol hocanın Bolu'dan Sakarya'dan kaçmasıyla bir bağlantısı yok sapla samanı karıştırmayalım..

Oruç
Sen getirdin, 3. lig takımına karşı top şişirmesine rağmen kadro kalitesinden dem vurup Ersun'u savunan o getirdi, Ersun'u önemli bir figür gibi gören öbürü getirdi. Ucuz kelime oyunlarına girmeye gerek yok ne dediğimi gayet iyi anladın.

80-90 sayfalık Ersun istifa etmeli mi başlığında neler yazıldığını çok iyi hatırlıyorum.

Engellediğim ikinci insan oldun. Kendine scoutçuluk oynamaya devam et sen. Senin gibi tonla adam türedi forumda. Kendinize bir dünya yaratmışsınız oyun oynuyorsunuz. Ünal diye aylardır yazana laf anlatanda kabahat zaten.

Yunus Emre SEYHAN
O futbolcu kötü bu futbolcu kötü demek çok spesifik oluyor.
Takım komple kötü . İyi oynayacak elemanda kötü oynuyor. Çünkü takımın bir plani bir yok. Ne savunabiliyoruz ne hücum edebiliyoruz. Rakip cezasahasina girrmezken bizim cezasahamizda şenlik var

Yediğimiz duran toplar evlere şenlik

Mert Acar
25.10.2020, 22:32
Aralık ayından beri yazıyoruz çok bilmiş başkan ve avenelerini..
Ama burda hala savunanlar vardı.
İşte eseriniz. Gurur duyun.
Ego ve kibirinizde boğuldunuz. Boğazınızda kaldı.

Mert'
Abdullah Avcı denen herifi bu kulübe sokarlarsa yazıklar olsun. Bu kadar rezilliği midemiz kaldırmaz artık.

Murathan
Hasan Yılmaz
@hsanymz
·
26sn
Abdullah Avcı, bu akşam Bein Sports'da ki yayınına değerlendirmelerinin yanlış anlaşılacağını düşündüğü için çıkmadı.

yazıklar olsun

serdaracıl
Yönetim transfer işinden elini eteğini çekmeli. Sadece mali konularla ilgilenmeli. Sportif işler gökdeniz, hami ve fatih tekkeye bırakılmalı

gurur6134
25.10.2020, 22:33
A.agoaogllu gitsin ama yerine k8m gelecek asıl mesele o.
Var mi gerçekten klubu iyi yönetecek, güçlü, futbolu bilen bir isim.
Biz newtonun yerine bile hoca bulamıyoruz.
Geçen sene u.karaman gidince yerine hoca bulamadığımız gibi.

Yerine gelecek adam belli simdiden yonetimin icinden birisi yine degisen birsey olmaz tam gaz biata devam ha cikip oyle acik acik kol hareketi yapmaz sovup saymaz sahaya girip bilmem neresine naptimin trabzonlulari siz mi sampiyon olacaksiniz bizim takimimiz dururken diyen yavsagi kovalamaz bu deli gibi o baska bu degisir bir tek..

MehmeTS_ADANA
sadece bu maç için konuşacak olursak maalesef futbolun tüm şans unsurları bu gece rakipten yanaydı. fakat şöyle bir gerçek var ki bizim kesinlikle üst düzey 2-3 adama ihtiyacimiz var. hoca konusuna gelince benim şahsi fikrim kesinlikle devam edilmeli

emre6117
Son 5 te bitireceksin ilk yarıyı devam edelim adam basın toplantısında iyiyiz diyor ya 6 maçta 10 gol yiyen ve 6 gol atabilen takımın hocası bu.

Su anda newton degil de.trabzonlu veya trabzonsporlu bir isim olsa cokdan istifa etmişti veya kovulmuştu.
Nedir bu newton sevdası.
Ligde.son sıralardayız hala daha newton umut eden var.
Maçta yenik duruma düşüyorsun fb o anda bile 2 oyuncu değiştiriyor, beyimiz.ilk değişikliği 3.1.olunca yapıyor.
Bu kadarı ayıptır.
Neyse fb maçı sonrası bir 3gun izin daha versinler.bir tatil yapsınlar genel olarak.

redbul
25.10.2020, 22:34

ersun benim babamın oğlu değil ama CV sinde uefa da yarı final milli takım hocalığı süper lig şampiyonluğu var ünalın nesi var bir anlat bizde bilelim.

serdaracıl
Aralık ayından beri yazıyoruz çok bilmiş başkan ve avenelerini..
Ama burda hala savunanlar vardı.
İşte eseriniz. Gurur duyun.
Ego ve kibirinizde boğuldunuz. Boğazınızda kaldı.

Ego ve kibrinde boğulan kim acaba? Şu mesajın her harfinden ego ve kibir akıyor

nakzo
Takım 21.sıraya inecek.
Sizler hala daha bir 5 mac tam takım çıkalım diyeceksiniz.
Bir bakmışsınız lig bitmiş.tam takım çıkılan mac sayısı 3.
Artık gerçeklerle.yuzlesme zamanı.
Bazen toplumlardan 3 puan, bazen 1 puan çıkaracaksın.
Tam takım olmayı beklerseniz daha cok beklersiniz.
Newton ligin en vasat antrenorlerinden biri anlayın şunu.
Eminim f.tekke bile gelse bu dakikadan sonra daha basarili olur Newton dan.
En azindan başarısız olduğunda üzülür, newton gibi iyi yoldayız.yok öyleyiz yok böyleyiz dmeez.
Başak ve fb yenilgilieri sonrası taraftar gibi kahrolur, sonra takıma 3 gün izin vermez.

Bu camiada bir akıl tutulması var inanılmaz isler oluyor anadolu takımlarından daha kötü bir haldeyiz o kadar bile tepkimiz kalmadı hicbir seye çok güzel olduk.

OrkHun
25.10.2020, 22:35
ya su unalci tayfa bir salin be.. unal'i hekimoglu falan alsa da, bunlar da onu tutsa artik.

jairzinho
yedekler o kadar vasat ki geriye düştüğümüz maçlarda bile ancak 2 oyuncu değiştirebiliyoruz,bu olay haftalardır devam ediyor,tesadüf değil,

edi hoca hamle yapamıyor çoğu maçta

5 oyuncu değişikliği kuralı geldikten sonra bunu avantaja çevirecek kadro mühendisliği gerekiyordu,

fizik olarak zaten üst seviyede değiliz,haliyle oyuncu değişikliği ile bunu en aza indirmek işten bile değildi,ama nitelikli yedek oyuncu sayısı çok az,sakatlıklarda eklendi tabi

Sercan Keleş
Hocanın bu maç özelinde hatası azdır buraya takılmış bazı taraftarlarımız. Hocanın sezonun başından beri ciddi problemleri var. Futbolcuların verimleri düşüyor. Takım defansı yapamıyoruz. Bekler rezil halde. Futbolcuların fizik sıkıntısı var.

Abdullah Avcı Beşiktaş'ta rezil bir kadro ile göreve geldi. Bir daha böyle bir hatayı yaparak bizimle sözleşme imzalarsa hocayı takdir ederim. Avcı kral adamdır. Profesyoneldir, taş gibi takımlar kurar. Fakat kendisine transfer sezonunun sonuna kadar sabredilmeli. Sabır dediğimde bu kadroyu da ilk 3e sokar.

nakzo
25.10.2020, 22:37
Yönetim transfer işinden elini eteğini çekmeli. Sadece mali konularla ilgilenmeli. Sportif işler gökdeniz, hami ve fatih tekkeye bırakılmalı

Gökdenizi seneye genel menejer yaomalıyız transferleride direk o yapmalı su vasat adamların tamamınıda postalamalı ama ilk is bu hoca hemen gitmeli.

gurur6134
Usta sever kolpacilar damlamadi henuz gozumuz yollarda gelseler 2 3 usta guzellemesi sallamasi yapsalarda feyz alsak tam aradiklari kaos ortami var sirtlanlarin..

Çağatay96
Özevlat olsun çamurdan olsun hocam. Yenilmişiz çok da mühim değil.

E ozevlat olmayan da fb ye gidiyor. Gercekten bu ikilem de kalirsam ozevlatlari secerim ya

fadigaTS
Bu Trabzonsporun durumu yıllardır yayınlanan ve tekrar tekrar izlediğimiz film gibi

Punisher-61
25.10.2020, 22:38
Newton gitsinde kim gelirse gelsin iyidir..
Adam öyle taraftar gibi pasif mac izliyor...
Adamin ömrü yardimci antrenör olarak gecti bizde cimrilikten onu bas antrenör yaprik

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk

Enes Başkaya60
25.10.2020, 22:39
Enes sana 2 ay önce ne dedim sen hocada oyuncularda iyi iyi futbol oynayacaz dedin sonuç rezil bir oyuncu toplulugu felaket kötü bir hoca. Pardon hoca bike olmayan bir şahıs.

Ben hocadan ümitliydim ama transferler fiyasko oldu ayrıca orta sahaya topçu almadılar...

olcay_61
25.10.2020, 22:39
Ortasahada top çevirebilecek, ver kaçla dikine gidebilecek adamlar olsa çok rahat yenerdik feneri
Bu arada Şenol efendinin yerinde olsam Caner dallamasını milli takımda banko oynatırım

nakzo
25.10.2020, 22:40
Hocanın bu maç özelinde hatası azdır buraya takılmış bazı taraftarlarımız. Hocanın sezonun başından beri ciddi problemleri var. Futbolcuların verimleri düşüyor. Takım defansı yapamıyoruz. Bekler rezil halde. Futbolcuların fizik sıkıntısı var.

Abdullah Avcı Beşiktaş'ta rezil bir kadro ile göreve geldi. Bir daha böyle bir hatayı yaparak bizimle sözleşme imzalarsa hocayı takdir ederim. Avcı kral adamdır. Profesyoneldir, taş gibi takımlar kurar. Fakat kendisine transfer sezonunun sonuna kadar sabredilmeli. Sabır dediğimde bu kadroyu da ilk 3e sokar.

A.avcı gelmez zaten x bir türk hoca bu seneyi bitirmek için gelmeli takımın hedefi yok artık.

fadigaTS
25.10.2020, 22:40
Ne öz evlat ne yabancı.Kaliteli futbolcu ise kim iyiyse o adam benim için en iyisidir.Bazıları Trabzon`a takılı kalmış.Bazıları Trabzon`u silmiş.İkisi de yanlış.Bize kalite lazım.Adamcılığı hekimoğlu fk gibi takımlarda yapabilirsiniz.

emre6117
25.10.2020, 22:41

Aynen katılıyorum.
Zaten aklı olan yönetim.newtonu bu hafta kovar.
Yoksa devre arası gelince yönetimle beraber gider newton.
Su anda tek yapılacak gerçek bir hoca ile anlaşılması.
Ligi bilen biri.
Isim olarak sadece 3 isim var önümüzde.
Sota,f.tekke, a.avci.
Tartışmasız a.avci derim.
Gelsin sistemini oturtsun, zaten hedef kalmadı sayılır.
Newton herhalde devam etmez, trabzonspor bu kadar kuculmedi heniz.
Ligde beşiktaş,başak ve fbye yenilen, 6 mac 1 galibiyet alan hoca heralde trabzonspor gibi bir kulüpte devam edemez.bunun savunulması bile trabzonsporu küçük görmektir.
Isterse 5 asi oynamasın, trabzonspor sahaya 3 puan almak icin çıkar.

Çağatay96
Ya Tisserand koluyla atmiyor mu golu? Bilen?

serdaracıl
Tüm işi tek adamın yaptığı yönetim şeklini terketmeliyiz. Gökdeniz, hami, tekke hatta yaşına rağmen özkan sümer, bu isimlerden yararlanmanın yollarını aramalıyız. Sportif işlerdeki kararları eski futbolcularımız almalı. Yönetim sadece mali konularla ilgilenmeli

jairzinho
şans hakem desteği rakipten yana idi bu akşam,

lakin geriye düştükten sonraki reaksiyon hiç iyi değildi,başakşehir maçını hatırlattı maçın bazı anları,hakeye oyuna skora isyan eden oyuncu yok,sadece perera var o da yedek,yumuşak ve kabullenen bir takım hüviyeti göründü skor olarak geriye düştükten sonra

bu maçta şansızlık faktörüde oldukça fazla idi,fb adeta hiçbirşey oynamadan öne geçti,bu her maçta olabilecek bişey değil

edi hocanın ilk 11 i aslında tutmuştu oyuna bakarsak,rakip baskıyı pasla aştık ilk yarıda,muhtemelen oyundan düşmenin nedeni fiziksel kondüsyon olabilir maçın son 20 dakikalarında

bu tarz maçlarda biraz kavga edeceksin ayrıca,arıza çıkaracaksın,caner erkin cüneyti ezdi sahada,bizde kavga eden yok,

HOPA'LI TS'Lİ
25.10.2020, 22:42
Yine haftaya moralsiz başlayacağız.

Gel de yat bu moralle

Gülmedi gitti yüzümüz

Yenemedik makus talihimizi

memozcan
25.10.2020, 22:42
camiadaki sorunu tamamen hocaya indirgemek oldukça basit bir yaklaşım olur.. ve bizi hatada ısrara sürükler..

camianın üzerinde ölü toprağı var.. herkes mevcut durumu adeta kanıksamış durumda.. yönetimin kongreye gitmesi şart.. ha başkan isterse listeyi yenileyip tekrar başkanlığa aday olabilir.. bu bile camiayı biraz olsun diriltecektir.. hoca sonraki iş..

olcay_61
25.10.2020, 22:43
Gökdenizi seneye genel menejer yaomalıyız transferleride direk o yapmalı su vasat adamların tamamınıda postalamalı ama ilk is bu hoca hemen gitmeli.

Gökdeniz gibi bir topçu lazım takıma, topla dikine gidecek
Nefret ediyorum topu alanın geriye dönmesinden

redbul
Ben hocadan ümitliydim ama transferler fiyasko oldu ayrıca orta sahaya topçu almadılar...

bencede enesim çok defa yazdım asıl sıkıntı hocadan ziyade kadro sıkıntısı kadro mühendisliği çok körü yapıldı ve alınan adamlar sıradan ve vasat şu durumda newton giderse bile gelecek hocanında hiç bir fark yaratacağını düşünmüyorum.

Fatih Öztürk
15'in üzerinde namussuz kararlar alan hakem ve var tayfası neden gündem olmuyor. Böyle bir kıyımın olduğu yer de neden herkes dut yemiş bülbül takılıyor.

emre6117
25.10.2020, 22:44

Hala daha newton chealsedan oyuncu bakıyor galiba.
Newtonun portföyü de bu muydu böyle, alınan 1 tane bile futbolcu vasat üstü çıkmadı.
O zaman bu newton neden daha duruyor,içinden klopp veya guardiola çıkmasını mi bekleyeceğiz.
Çok basit bir soru newton kalsın diyenler, gerçekten 6 haftada newton neyi takima iyi yaptırdı.gecen seneden neyimiz daha iyi.
Görün işte newton hüseyin cimsirden bile aşağıda.cunku türkiye ligini de trabzonsporuda, oyuncularıda, yerlileri de bilmiyor.en azından h.cimsir o konuları biliyordu.
Newton felsefe ne iş yapıyorsa o işi yapmaya devam edecek.t.direktor işi bir yaştan sonra öğrenilecek iş degil.
Takimin lideri olmak başka bir sey.

jairzinho
25.10.2020, 22:44
Ortasahada top çevirebilecek, ver kaçla dikine gidebilecek adamlar olsa çok rahat yenerdik feneri
Bu arada Şenol efendinin yerinde olsam Caner dallamasını milli takımda banko oynatırım

caner tarzı beklerin devri biteli dünya futbolunda yaklaşık 10 yıl oluyor aga,avrupada futbol böyle oynanmıyor artık,doldur boşalt futbolu 90 larda kaldı

doldur boşalt neden yapmıyorlar peki artık?çünkü top kaybı yüksek oluyor ve rakip kontra atak şansı yakalıyor avrupa liglerinde,süper ligin vasatlığında halen bu tarz oyunları cezalandıramıyorlar

bu arada zeki çelik i izlersen ideal bek profilini görebilirsin

serdaracıl
25.10.2020, 22:45
Gökdeniz gibi bir topçu lazım takıma, topla dikine gidecek
Nefret ediyorum topu alanın geriye dönmesinden

Şu futbolculardaki özgüven eksikliğini anlamıyorum. Sahaya çıkmışsın, gemileri yakmış olman lazım. Korkunun ecele ne faydası var.

jairzinho
25.10.2020, 22:46
15'in üzerinde namussuz kararlar alan hakem ve var tayfası neden gündem olmuyor. Böyle bir kıyımın olduğu yer de neden herkes dut yemiş bülbül takılıyor.

bu sezonki kurgu fb nin hedefe varması üzerine yapılmış,ilk 6 haftada bunu net gördük,lig boşuna oynanıyor,

sasort
25.10.2020, 22:46
Birak canimiz trabzonsporu memleketin kaderi ayni

başkan üç kuruşun hesabini yapiyor. Takimin bitik bütçesini düzeltmek için

başkan kafasini kaldirip hakemle dişarida ki deyyuslar ile uğraşamiyor ki içeride o kadar vampir var ki

şimdi firsat buldular yine takim iyi kötü umrunda değil bunlarin takim bir tökezlesin avci gelsin nasiplenelim diyen vampirler yine sahnede

haaaaa avci gelse iyi olur mu kisa vadede ewet olur uzun vade de adama sabretsek trabzonu taşiyacak hocadir ama ,

birincisi birileri şu kulubün parasini yiyecek diye

ikincisi ikinci yari veya yil sonu avciya da yol vereceğimiz sabretmeden bir aşama kaydedemeyeceğimiz için istemiyorum

sonuç olarak şu takimin başinda tek başkan olma vasfi kapastesi olan şu zamana kadar gördüğüm bir kaçi dişinda tek adam ağaoğludur. Zaten başkan seçiminde külüp batikti kimse aday olmadi eyyyy büyük taraftar ne çabuk unuttunuz.

Gelelim hocaya 3 ayda hoca değiştirmek bir şey kazandirmaz bir hoca bulup en az 4-6 sene çalişmadan bu takim anca geçici yalanci baharlara sevinir. Onun için hoca değiştirmek fayda getirmez

Fatih Öztürk
25.10.2020, 22:47
Ya başkan bu kadar namussuz alçak karar alanlara neden sıcağı sıcağına açıklama yapmıyor. Ya bu kıyımı neden herkes görmezden geliyor. Abdüsün Caner tarafından açıkça itilisine sadece temas var diyen gözlerini sildigimin şeref yoksunlari bu kadar mi şerefiniz satıldı.

jairzinho
25.10.2020, 22:47
Şu futbolculardaki özgüven eksikliğini anlamıyorum. Sahaya çıkmışsın, gemileri yakmış olman lazım. Korkunun ecele ne faydası var.

ilk yarıdaki özgüven gayet iyi idi maçta,çok sakin oynadık,saçma sapan duran toplardan goller olmasa bu akşam başka şeyleri konuşuyor idik,

ha eksiklikler var ama skor bazı iyi yaptığımız şeyleri görmemize engel değil

olcay_61
25.10.2020, 22:48
caner tarzı beklerin devri biteli dünya futbolunda yaklaşık 10 yıl oluyor aga,avrupada futbol böyle oynanmıyor artık,doldur boşalt futbolu 90 larda kaldı

doldur boşalt neden yapmıyorlar peki artık?çünkü top kaybı yüksek oluyor ve rakip kontra atak şansı yakalıyor avrupa liglerinde,süper ligin vasatlığında halen bu tarz oyunları cezalandıramıyorlar

bu arada zeki çelik i izlersen ideal bek profilini görebilirsin
Umut merasla, hasan Aliyle macera arayacagina al oynat adam seni darmaduman etti bu akşam sayın aga
bırak dünya futbolunu senin elinde öyle bir adam bile yok

mmert
Ünal Karaman ; temsiliyeti yüksek, insan ilişkileri iyi, kaliteli ve uluslararası bir ekip eksikliği vardı. Kaybedildi.

Hüseyin Çimşir ; Trabzonspor için verimli bir asistan koçtu. İnsan ilişkileri, futbola bakışı verimli geliştirilebilir bir isimdi. Teknik direktörlik için yetersizdi. Harcandı.

Newton : İyi bir özgeçmiş, iyi bir futbola bakış, iyi bir birikim ve bağlantı. Ancak teknik direktörlük ve temsiliyet düşük. Harcandı.

Şu üç adamı beraber çalıştırsaydı ve işinin ehli departman departman kurulsaydı kulüp düzeni kaymak gibi olacaktık şu an.

Hepsini ayrı ayrı zamanlarda yanlış şekilde değerlendirdik. 3'ünden de olduk/olacağız.

Trabzonspor'un İŞİD'i olma yolunda ilerliyorsun başkan. Geçmişe baka baka geleceği kurmayı unuttun bugün bir keşmekeşin ortasındayız. Her şeyin müsebbibi sensin.

Ayıkla pirincin taşını. Sen böyle aptal kararlar vermeye devam ettikçe yarın bugünden daha da kötü olacağız.

serdaracıl
Şehirdeki gazeteci kulübe futbolcu pazarlama derdinde. Anlayın seviyeyi

keles76
Bu takımda iskelet yabancılardan oluşuyor gazla çalıştıran hocayla bu iş çok zor. Ben sabredelim daha takımı tam manası ile izleyemedik sakatlık kırmızı korona derken. Ben hocada bir kıvılcım görüyorum ama direkte duran adam topu içeri sokuyorsa hoca ne yapsın.

sasort
kabahat başkanin abi ne yapacan hakemi

bize hedef başkani gösterdiler başkani yiyecez :)

Courage
İlk yarı ile ikinci yarı arasındaki uçurum oyuncu kalitesi ve gücü ile ilgili gözükse bile oyun stratejisi , hamle zamanlaması hatalarıyla Newton hanesine yazar tartışmasız.

Sezon başı kaybedilen bjk maçı, kaybetmek iyidir eksikler gözüktü yorumunu kaldırıyordu ama bu akşam değil. Artık ne yapıp kazanmalıyız.

Ha bu halde nasıl olacak? Cevabı "sorumluda".

nchls
25.10.2020, 22:49
Futbolu ortasaha oynar diğerleri eşlik eder gibi bir söz vardı sanırım belki yanlışta olabilir ama. Bizde o bölgede elle tutulur kim var ? Yani cevap vermesi zor. Alternatif yok. İşler zor. Üstüne sakatliklar, hastalıklar .
Hoca için hala net yorum yapmak bence mümkün değil. Eli hiç güçlü değil birkere Alınan oyuncular dahi hazır değil. Eldekilerle ne kadar oynanırsa o kadar oluyor bence. Yani hoca gidince bu takım uçmayacak. Bu aslında onlarca kez tecrübe edildi

nakzo
Birak canimiz trabzonsporu memleketin kaderi ayni

başkan üç kuruşun hesabini yapiyor. Takimin bitik bütçesini düzeltmek için

başkan kafasini kaldirip hakemle dişarida ki deyyuslar ile uğraşamiyor ki içeride o kadar vampir var ki

şimdi firsat buldular yine takim iyi kötü umrunda değil bunlarin takim bir tökezlesin avci gelsin nasiplenelim diyen vampirler yine sahnede

haaaaa avci gelse iyi olur mu kisa vadede ewet olur uzun vade de adama sabretsek trabzonu taşiyacak hocadir ama ,

birincisi birileri şu kulubün parasini yiyecek diye

ikincisi ikinci yari veya yil sonu avciya da yol vereceğimiz sabretmeden bir aşama kaydedemeyeceğimiz için istemiyorum

sonuç olarak şu takimin başinda tek başkan olma vasfi kapastesi olan şu zamana kadar gördüğüm bir kaçi dişinda tek adam ağaoğludur. Zaten başkan seçiminde külüp batikti kimse aday olmadi eyyyy büyük taraftar ne çabuk unuttunuz.

Gelelim hocaya 3 ayda hoca değiştirmek bir şey kazandirmaz bir hoca bulup en az 4-6 sene çalişmadan bu takim anca geçici yalanci baharlara sevinir. Onun için hoca değiştirmek fayda getirmez

Federasyon bize garanti mi verdi bu sene düşmeyeceksiniz diye böyle bir garanti aldıysanız sene sonuna kadar newton dursun 50 gol yeriz 30 gol atarız 17 maglubiyetlede rekor kırar bu sezonuda böyle bitiririz bu ülkede herşey olursun da rezil olamazsın devam edelim bencede.

Fatih Öztürk
bu sezonki kurgu fb nin hedefe varması üzerine yapılmış,ilk 6 haftada bunu net gördük,lig boşuna oynanıyor,

Bunu lig başından beri söylüyoruz da bu şeref yoksunları, gs nin ilk öne geçişinde bok gibi geriye düşüp ilk bese bile giremeyecegini de iyi biliyor.

serdaracıl
25.10.2020, 22:50
Ünal Karaman ; temsiliyeti yüksek, insan ilişkileri iyi, kaliteli ve uluslararası bir ekip eksikliği vardı. Kaybedildi.

Hüseyin Çimşir ; Trabzonspor için verimli bir asistan koçtu. İnsan ilişkileri, futbola bakışı verimli geliştirilebilir bir isimdi. Teknik direktörlik için yetersizdi. Harcandı.

Newton : İyi bir özgeçmiş, iyi bir futbola bakış, iyi bir birikim ve bağlantı. Ancak teknik direktörlük ve temsiliyet düşük. Harcandı.

Şu üç adamı beraber çalıştırsaydı ve işinin ehli departman departman kurulsaydı kulüp düzeni kaymak gibi olacaktık şu an.

Hepsini ayrı ayrı zamanlarda yanlış şekilde değerlendirdik. 3'ünden de olduk/olacağız.

Trabzonspor'un İŞİD'i olma yolunda ilerliyorsun başkan. Geçmişe baka baka geleceği kurmayı unuttun bugün bir keşmekeşin ortasındayız. Her şeyin müsebbibi sensin.

Ayıkla pirincin taşını. Sen böyle aptal kararlar vermeye devam ettikçe yarın bugünden daha da kötü olacağız.

Hocam bu üç isme tek tek küfür edildi. Başkan gitsin sorun değil ama kendimizi kandırmayı da bırakalım

acan61
Ya başkan bu kadar namussuz alçak karar alanlara neden sıcağı sıcağına açıklama yapmıyor. Ya bu kıyımı neden herkes görmezden geliyor. AbdüÈ™ün Caner tarafından açıkça itiliÈ™ine sadece temas var diyen gözlerini sildigimin şeref yoksunlari bu kadar mi şerefiniz satıldı.
Geçen sene başkan söylüyordu da ne oldu ceza aldığımız yetmedi algı ile bizi kötü takım yaptılar. Damatçı tayfa nerelerde bu damat şimdi neden yok. Bunlar usta yönetmenlerin işi biz bu algı olayını hiç başaramadık.

fadigaTS
Şehirdeki gazeteci kulübe futbolcu pazarlama derdinde. Anlayın seviyeyi
Aslında yerel basını kulüp binasına sokmayacaksın.

olcay_61
25.10.2020, 22:51

Aynen öyle, Abdülkadir çevresiyle 2 ver kaç yapıp dikine gidebilse çok rahat düşüyordu fenerin ortasaha ve defansı ama kafayı çalıştırıp çözemediler

Fatih Öztürk
25.10.2020, 22:52
kabahat başkanin abi ne yapacan hakemi

bize hedef başkani gösterdiler başkani yiyecez :)

Tek salaklığı Trondsen sakatlandığı an eli ayağı tutan iki orta saha oyuncusu almayisi.
Ya napacagiz bu domuz sürüsüyle mücadele etmek için. Ya tamam anladık, bizi doğramak için her türlü oynayacaksınız da be namusunu sildigimin domuz sürüleri, bari her maç yapmayın bunu.

emre6117
25.10.2020, 22:53
Düşünün ilk 6 haftada aynen bu skorları aldık, fb maçı 3.1.bitti.ligde son sıralardayız.
Hocamız şenol güneş.
Mac sonu s.gunes çıkıp diyorki
Takim doğru yolda, sadece bazen motivasyon kaybi yasiyoruz.
Sizce neler olur.
Trabzonspor allahtan doğru yolda, bir de doğru yolda.olmasak ne olacaktı acaba.6 mac.0 puan herhalde.

fadigaTS
25.10.2020, 22:54
Bu sene hakemler hep birlikte tüm güçleriyle bizi biçiyor.Takımı ve yönetimi konuşurken bu seneki ekstra hakem fiyaskosunu es geçmeyelim.

Ahmet Taşçı
25.10.2020, 22:55
Avcı gelirse bu yıl maç falan izlenmez daha. Madem Newton'u getirdiniz durcaksınız arkasında, iyice Teknik direktör değirmenine döndük.

Fatih Öztürk
25.10.2020, 22:55
Geçen sene başkan söylüyordu da ne oldu ceza aldığımız yetmedi algı ile bizi kötü takım yaptılar. Damatçı tayfa nerelerde bu damat şimdi neden yok. Bunlar usta yönetmenlerin işi biz bu algı olayını hiç başaramadık.

Başkan konussa bir türlü konuşmasa bin. Ülkenin gözü önünde 15 den fazla taraflı karar veren domuzlara niye kimse ses etmiyor. Ülkenin tv'si, yorumcusu herkes hangi ara bu kadar namussuzlasti.

olcay_61
25.10.2020, 22:56
Tabi kadro yanlışlığımızı, yönetim hatalarını yazarken hakemlerin serefsizliklerini de es geçmeyelim ince ince çalıştı bu akşam da Cüneyt ve saz arkadaşları
Fenerin ilk golünden önce önündeki faulü görmeyen hakemler, ilk yarı afobenin lemosa yaptığı faulü 100 metre öteden veriyor

sasort
25.10.2020, 22:56
Plaza deyip dururlar geçen sene shorloth diyenler

sene sonu plaza diyorlar ben sene sonu soracam plazayi burda dursun

mmert
25.10.2020, 22:57
Hocam bu üç isme tek tek küfür edildi. Başkan gitsin sorun değil ama kendimizi kandırmayı da bırakalım

Hocam bu üç isim yanlış değerlendirildiği için küfür edildi.

Ünal Karaman verdim yanına ajan gibi kondisyoner ve Hüseyin'i saçma sapan saray entrikası yaptın.

Ünal Karaman teknik direktör. Uluslararası bir kondisyoner + yardımcıları ; Uluslararası performans antrenörleri ; İyi fizyoterapist bunlara ihtiyacı vardı.

Hüseyin ve Newton zaten teknik direktörlük, yönetme kabiliyeti yok. Haşofmanlı grubuna giriyor ikisi de.

Newton kulübün uluslar arası yüzü olabilirdi. Monchi vs gibi. Hüseyin asistan koç keza. Sürekli İngiltere ve kuzey Avrupa teansferi yapardık.

Bahçıvandan motor tamiri, motor ustasından bahçıvanlık istedik olmadı.

Böl parçala yok et gibi. Ekibi böldük ve yanlış değerlendirdik. Ekibin bütün parçaları kıymetsiz oldu.

olcay_61
25.10.2020, 22:58
Tek salaklığı Trondsen sakatlandığı an eli ayağı tutan iki orta saha oyuncusu almayisi.
Ya napacagiz bu domuz sürüsüyle mücadele etmek için. Ya tamam anladık, bizi doğramak için her türlü oynayacaksınız da be namusunu sildigimin domuz sürüleri, bari her maç yapmayın bunu.

Işte o 2 ortasaha almayışı tüm sezona mal olacak ne yazık ki, çok büyük hata yaptı çok

emre6117

Gerçekten hani damat nerede.
Konumunun serefsiz istanbul tayfası.
Işleri gucleri algı.
Herşeyi geçtim, yan hakemin gözü önünde pallas hülya cok net faul yapıyor yarim.metre mesafe.
Yan hakem fb lehine taç diyor.
Öyle şüpheli bir faul filan degil, net arkadan ayağa celme var.zorlasan kart verip kırmızıdan bile atabilirsin.
Cücü ne yapıyor bu arada, hani fb lehine korneri bile gören gözleri.
Ancak fb maçına cüneyt atanınca ağzını bile açmayan yonetim de asıl.hata.
Sıradan korkak.herifler.
Mac niteli 2 saat oldu, nerede bu yönetim.cikip 2 kelam bile edemediler.mi.
Galip gelseler mac sonu tüm canlı yayınlara baglanirlar ama.

nakzo
Düşünün ilk 6 haftada aynen bu skorları aldık, fb maçı 3.1.bitti.ligde son sıralardayız.
Hocamız şenol güneş.
Mac sonu s.gunes çıkıp diyorki
Takim doğru yolda, sadece bazen motivasyon kaybi yasiyoruz.
Sizce neler olur.
Trabzonspor allahtan doğru yolda, bir de doğru yolda.olmasak ne olacaktı acaba.6 mac.0 puan herhalde.

Diyorumya rezillik bu camiada kanıksandı 2 senedir azcık başımızı kaldırdık yine saçma sapan bir adam ve futbolla akası olmayan oyuncularla rezilligimize döndük ben fb maçında farklı yenilecegimizi düşünmüyordum asıl korktuğum alanya maçıydı ki Trabzonspor düşmanı başkanları bizi rezil etmek için ekstra prim bile verebilir çok büyük hezimet olacak hala camiadan bir tepki yok yok yok.

jairzinho
25.10.2020, 23:00
bu maçı skor üzerinden yorumlamak doğru değil hocam

bu maçtan alınacak ders takımın fizik kondüsyonu oldukça düşük,geride olan bir takımın iyi baskı yapması gerekiyor,ama yapamıyoruz

ikinci alınacak ders vakayeme üzerinden sadece hücum yapmak,perera varken sağ kanattan da tiki taka oynuyorduk,şimdi ise sağ kanat hücum aksiyonu oldukça düştü,at topu vakayemeye hücum aksiyonuna kaldık,

topla dripling yapabilen parmak ın eksikliği hissediliyor,

nakzo
Plaza deyip dururlar geçen sene shorloth diyenler

sene sonu plaza diyorlar ben sene sonu soracam plazayi burda dursun

Sen plaza diyecende plaza ortada yok sorun orda zaten hic yok oynamıyor

serdaracıl
Avcı gelirse bu yıl maç falan izlenmez daha. Madem Newton'u getirdiniz durcaksınız arkasında, iyice Teknik direktör değirmenine döndük.

newton iyi bir insan olabilir. iyi bir futbolcu da, ama iyi bir hoca değil. kulüpte yine kalsın. genç futbolcuları izlesin falan ama hoca olarak değil. şuna durumumuz zaten pamuk ipliğine bağlı. hoca zaafı üzerine tuz biber ekiyor.

jairzinho
25.10.2020, 23:03
ünal hocanın farkı şuydu:

oyunculara hırs ve enerji yüklüyordu,hatırlayın amiri bir gol atıp hızlıca ünal hocaya koşmuştu,o hırsı görebiliyorduk,

edi hocanın karekteri farklı,yumuşak takım olduk haliyle

fadigaTS
25.10.2020, 23:04

oyunculara hırs ve enerji yüklüyordu,hatırlayın amiri bir gol atıp hızlıca ünal hocaya koşmuştu,o hırsı görebiliyorduk,

Newton dan çok iyi alt yapı hocası olur.

Beypba
25.10.2020, 23:04
Usta sever kolpacilar damlamadi henuz gozumuz yollarda gelseler 2 3 usta guzellemesi sallamasi yapsalarda feyz alsak tam aradiklari kaos ortami var sirtlanlarin..

Sen boşver Ustayı..

Konu Usta yada İho Değil..

Utanman var mı ? Geçen hafta beni şu kadroyu kuranları eleştirdim diye futboldan anlamayan bir güruh ilan ettin.. Daha ne yapsın bu yönetim değil mi?

Sen de şimdi Ağaoğlunun kolpacısı mı oldun? Bence olmadın.. Çünkü ben kimseye bu ithamda bulunacak kadar gevşek biri değilim..

Sen söylemeden ben diyeyim en az senin kadar üzülüyor, kahroluyorum tahmin ettiklerimin gerçekleşmesinden dolayı.. Bu platformda takımın mevcut halinden üzülmeyen yoktur..

Ben demiştim demek için değil mevzu.. Mevzu bile bile lades yapan, egosunun esiri olanlardır..

Berkan
25.10.2020, 23:05

Sorloth gibisini bulmak zorda suanki ortasaha cok celimsiz ve tecrubesiz. Yani iki abdulkadirden en fazla biri oynayabilir flavioda soru isareti. Cok duz oyuncularla doldu takim herkes nwakemeye bakiyor

S.Seymen
25.10.2020, 23:05
Baskanin soylemlerini klup icinden gidip malum yerlere ispiyonlar var ustelik bunlar kader birligi yaptigi adamlar bu asalaklar ve ayni dogrultuda hareket eden sehir yuzunden burnumuz boktan cikmiyor yazilacak cok sey varda aslinda ama mahkemelik olurum hala daha transfer hoca degisikliginin ise yarayacagini dusunenler var zihniyet degismedikce birsey degismez.4 aydir yaziyorum muneccim degilim agaoglunun ipi cekildi kimse basari beklemesin bu sezon diye cizmeyi asti cunku kontrol edememeye baslamislardi 6 haftadan basladilar kongre denilmeye gecmis olsun .ben olsam bu sehrinde takiminda kahrini cekmem ne devletden arsa kapatacagim universitem var ne ihale alip mutahitlik yapacak durumum millet camia razi figuranliga alistirilmis artik bana ne 3 kurusluk ergen kafalilarin stres topu olacagim..

kontrol edemiyorlar çünkü Trabzonsporu borçlu zayıf emre amade istiyorlar

tam tersi 2011 deki gibi yapmamak ve

bu şekli korumak lazım

yıllardır olumlu tekbir yaklaşım görmedik

Trabzonsporu bitirmeye çalışıyorlar...

amaç bu

içeriden topçuların kafalarını karıştırdılar ise şaşırmam

dışarıdakileri taraftar guruplarından buralardan falan görüyoruz

sıkıntı büyük yeni hoca yeni topçular yeni yönetim vs 2011 de yapılan hatanın aynısını yeniden yapmak olur...

S.Seymen
25.10.2020, 23:07
Newton u gönderecek ise yönetim, önce kendisi istifa etsin toplu halde.

Takım kötü oynamıyor. Ama hem birlikte oynama pratiği eksik, hem de bu eksiklik varken üzerine bir de ekuban gibi parmak gibi pereira gibi takımın bu eksikliği kapatması için gereken önemli isimleri yok.

Hoca bir kabahat işlemedi.
Ortada yeni bir takım varken bu yenilemenin getirdiği doğal sancıların faturasını hocaya kesecek yönetim kendisi gidebilir.

bence de ama anlatması zor

nakzo
25.10.2020, 23:08
Newton bu takıma hoca yapan adam başkan olmaz bunu görüp uyarmayan yönetim kurulunda yok hükmündedir gerisi fasa fisk yok şöylede böylede halamın bıyıkları olsa amcam olurdu fb iyi adamlar aldı iyide hoca aldı sonuç alıyor sen ligin en kötü hocasına sahipsin ve vasat bir kadro kurdun bunu bile bile göz göre göre yaptın.

olcay_61

Dünya futbolu gazla çalışmıyor iyi oyuncularla oynanıyor

Fatih Öztürk
Işte o 2 ortasaha almayışı tüm sezona mal olacak ne yazık ki, çok büyük hata yaptı çok

O transferleri de yapsa 6 haftanın 4 haftası gene doğranacaktik. İsyan etmekten yoruldum artık. İyi oynadık, oynamadık falan, başkan şöyleydi hoca hatalaydı gibi söylemler olayın son kısmı. Bizi lig yarışında tutmamak için her türlü serefsizlik yapılıyor ve artık zerre reaksiyon gösterememiz bizim bitisimizdir.
Bişekilde lige tutunup ilk üçte yer alacağız lâkin bu şerefsizlikleri gördükten sonra zerre önemi yok.
Ligdenmi çekiliriz, birilerini göt altına atıp ligi dunyaya rezilmi ederiz birşeyler yapmamız lazım.

nakzo
25.10.2020, 23:09
Newton dan çok iyi alt yapı hocası olur.

Hicbir sey olmaz ondan bu adamları aldıran adamın futbol bilgisi yok hükmündedir.

serdaracıl
25.10.2020, 23:10
ben demiştim, sen de demiştin, o da demişti. hepimiz demiştik. futboldan çok anlıyoruz. süperiz. yeter arkadaş yav, vallahi yeter

artvints
25.10.2020, 23:10
Ilk yarı öne geçince bir sürü boşluk oluştu ama topu ayağımızda tutma adına bir sürü yanlış yan pas yaptık. Baskıyı kırdıktan sonraki paslar uyuşuk olmayacak, direk kaleye inmeye çalışacaksın. Eline gelen şansı kullanmazsam, böyle saçma sapan gollerle yenilirsin.

Topu ayağımıza tuttuk ama çoğunu da basit hatalarla rakibe verdik. En verimsiz futbol çeşidi.

Bu takım topu alınca çok adamla rakip kaleye gidip sonuç alıyordu. 10 dakika oyuna hakim olup her maçtan puan çıkaracak psikolojiye ulaşmıştık. Bunu futbolcu yeteneğine bağladılar sadece. Hayır bu eldeki malzemeye göre bir futbol anlayışı.

Şimdi sonuçları bir kenara bıraktık, garip garip paylaşıyoruz, bir faydasını görecek miyiz allah bilir.

Enes Başkaya60
25.10.2020, 23:11
Newton bu takıma hoca yapan adam başkan olmaz bunu görüp uyarmayan yönetim kurulunda yok hükmündedir gerisi fasa fisk yok şöylede böylede halamın bıyıkları olsa amcam olurdu fb iyi adamlar aldı iyide hoca aldı sonuç alıyor sen ligin en kötü hocasına sahipsin ve vasat bir kadro kurdun bunu bile bile göz göre göre yaptın.

Bile bile yaptılar takımı bile bile bozup vasat adamları takıma doldurdular bir yerden bir ses geldi ve ona uydular başka bir açıklaması olamaz...

Eserinizle övünün yazıklar olsun...

3 orta saha ile bal ligi takımları bile lige başlamaz bee amatör herifler...

acan61
25.10.2020, 23:12
Başkan konussa bir türlü konuşmasa bin. Ülkenin gözü önünde 15 den fazla taraflı karar veren domuzlara niye kimse ses etmiyor. Ülkenin tv'si, yorumcusu herkes hangi ara bu kadar namussuzlasti.
Öyle bir pasta mücadelesi var ki Trabzonspor burada bir lokma olarak kalıyor. Arkada çalışan mekanizma pastayı kim kaparsa mücadelesi değil tam tersi win-win. Demem o ki yorumcusu da win, hakemi de win, kumarcısı da win...

olcay_61
25.10.2020, 23:13
O transferleri de yapsa 6 haftanın 4 haftası gene doğranacaktik. İsyan etmekten yoruldum artık. İyi oynadık, oynamadık falan, başkan şöyleydi hoca hatalaydı gibi söylemler olayın son kısmı. Bizi lig yarışında tutmamak için her türlü serefsizlik yapılıyor ve artık zerre reaksiyon gösterememiz bizim bitisimizdir.
Bişekilde lige tutunup ilk üçte yer alacağız lâkin bu şerefsizlikleri gördükten sonra zerre önemi yok.
Ligdenmi çekiliriz, birilerini göt altına atıp ligi dunyaya rezilmi ederiz birşeyler yapmamız lazım.

Olur mu yaaa biz devletin takımıyız herkes arkamızda lütfen
Türkiyede futbol Trabzonspora karşı oynanan bir oyundur ve malesef buna çanak tutuyoruz

~UniCef~
Kalitemiz cok düstü. En büyük sorunumuz bu. Kücük takimlara karsi kazaniriz ama güclü takimlara kaybetme ihtimalimiz cok yüksek.

sasort

ABİ DÜZEN KURULU TEK SESİ ÇIKAN SIKINTI OLARAK BENCE TRABZONU GÖRÜYORLAR

ONDAN BU ÇİLEYİ ÇEKİYORUZ

BAŞKAN ÖYLE YAPTI OLMADI BÖYLE YAPTI OLMADI

AMA TRABZON YAPISI İTİBARI İLE BULABİLECEĞİMİZ EN SAKİN ADAM DI

NE OLDU EN SONUNDA BAKTI OLMUYOR oda kol çıkardı :)

O KOL BENİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ
SALİH HEYKELİ VARYA, BİZİM BAŞKANINDA O VAZİYETTE Kol çıkarma karesi HEYKELİNİ DİKMEK LAZIM AKYAZI GELİP GİDERKEN GÖRÜNEN BİR YERE ŞÖYLE DEVASA

Fatih Öztürk
25.10.2020, 23:14
Abdülkadir Bitigen denen bit herif geçen sene varın başında, sahada defalarca bizi doğradı ama yine maçımıza var a ataniyor, zerre tepki gösteremiyoruz. Yahu şikecilerin basit kornerinde bile top fenerin kalesindeyken pozisyondan 15 saniye sonra var kulaklıktan hakeme üflüyor, herif dönüyor şikecilere korner veriyor. Yahu nasıl izah edeyim bu anasını avradını kovaladiklarimi küfürsüz.

jairzinho
25.10.2020, 23:14
takımın boyu kısa

defans 4 lüsüne bakalım

marlon serkan asan edgar kısa oyuncular,akan oyunda ceza alanına yapılan ortalarda sıkıntı olması normal,

baker kamil ahmet flavio ömür de kısa oyuncu

biz halen hücum ve pas takımıyız ,bunu geliştirebiliriz

hügo nun yanında macidi denemekte fayda var,perera bu takım için olmazsa olmaz oyuncu yaşı ne olursa olsun,niye kesik yedi akıl alır gibi değil,

perera sağ açıkta iyi paslaşır,boşluk buldu mu topla dripling yapar,iyi orta keser ,ceza alanına topla birlikte girer,iç gibide oynar,perera olmayınca sağ kanat hücumu yok oldu

robinhood61
25.10.2020, 23:15
Daha yeni takımız zamana ihtiyacımız var diyenlere itirazı var. Fenerbahçe de yeni takım neredeyse tüm futbolcuları yeni gelmiş.
Ben Newton'da bir enerji göremiyorum. Çok pasif ve yönetimin oyuncağı olmuş. Futbolcu motive etmesi ve taktik bilgisi şüpheli.
Duran toplardan gol yiyoruz yani bunu bile çalıştırmamış ya da eksik çalıştırmış. Maalesef newton yetersiz. Başkan şse maalesef kendini takımın sahibi sanmaya başladı.
Üstüste yanlış kararlar alındı. Tek çözüm yeni bir yönetim ve şenol güneş. Şenol hoca olmazsa ben yine Türk teknik adamdan yanayım..

gurur6134
25.10.2020, 23:16
Sen boşver Ustayı..

Konu Usta yada İho Değil..

Utanman var mı ? Geçen hafta beni şu kadroyu kuranları eleştirdim diye futboldan anlamayan bir güruh ilan ettin.. Daha ne yapsın bu yönetim değil mi?

Sen de şimdi Ağaoğlunun kolpacısı mı oldun? Bence olmadın.. Çünkü ben kimseye bu ithamda bulunacak kadar gevşek biri değilim..

Sen söylemeden ben diyeyim en az senin kadar üzülüyor, kahroluyorum tahmin ettiklerimin gerçekleşmesinden dolayı.. Bu platformda takımın mevcut halinden üzülmeyen yoktur..

Ben demiştim demek için değil mevzu.. Mevzu bile bile lades yapan, egosunun esiri olanlardır..

dediklerinin hakli cikmasi icin 2 hafta once takim yenilsin diye bir dua etmedigin kalmisti ciddiye alinacak tarafin yok..beni adamcilikla suclayanin alnini karislarim yillardir burdayim tavrim netdir trabzonspor soz konusuysa gerisi tefaruatdir senin zihniyet 3 yilda bir turkiye kupasi bir sampiyonluk kazanmis senerin kafasina sise atarak kovmus zihniyetdir ayni operasyon o zamanda senere yapildi simdi uza sozum kayitsiz sartsiz hatalarina ragmen usta guzellemesi yapanlara ki bunlarin kim oldugunu niyetini forumda cumle alem biliyor severler boyle kaos ortamlarini simdi isine bak ergen kafa ne yaptimda utancam senin gibi takim kotu gitsin diye duami ettim..

Fatih Öztürk
25.10.2020, 23:17
Olur mu yaaa biz devletin takımıyız herkes arkamızda lütfen
Türkiyede futbol Trabzonspora karşı oynanan bir oyundur ve malesef buna çanak tutuyoruz

ABİ DÜZEN KURULU TEK SESİ ÇIKAN SIKINTI OLARAK BENCE TRABZONU GÖRÜYORLAR

ONDAN BU ÇİLEYİ ÇEKİYORUZ

BAŞKAN ÖYLE YAPTI OLMADI BÖYLE YAPTI OLMADI

AMA TRABZON YAPISI İTİBARI İLE BULABİLECEĞİMİZ EN SAKİN ADAM DI

NE OLDU EN SONUNDA BAKTI OLMUYOR oda kol çıkardı :)

O KOL BENİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ
SALİH HEYKELİ VARYA, BİZİM BAŞKANINDA O VAZİYETTE Kol çıkarma karesi HEYKELİNİ DİKMEK LAZIM AKYAZI GELİP GİDERKEN GÖRÜNEN BİR YERE ŞÖYLE DEVASA

Öyle bir pasta mücadelesi var ki Trabzonspor burada bir lokma olarak kalıyor. Arkada çalışan mekanizma pastayı kim kaparsa mücadelesi değil tam tersi win-win. Demem o ki yorumcusu da win, hakemi de win, kumarcısı da win...

Arkadaşlar, kardeşler bence elinizde decoder varsa ve topyekûn camia olarak geri iade etmeliyiz. Bu namussuz düzenin parçası olmaktan artık bıktım. Demin decoderi iptal ettirdim. Kimse bu namussuzlara para kazandirmamali. Bu tiyatro bitmeli.

sasort
25.10.2020, 23:17
Sen plaza diyecende plaza ortada yok sorun orda zaten hic yok oynamıyor

o kadar iyi ki 100 bin tl verdiler

nazar değer diye oynatmıyor hoca :)

durun sabredin shorloth geçen sene daha vahim di

serdaracıl
25.10.2020, 23:18
bu kulüpte onlarca başkan geldi geçti. hepsi iyi kötü kulübe hizmet ettiler. özkan sümer haksızlıklara dayanamadı istifa etti, tek başına bırakıldı. iho gitti adamlarla kavga etti, hocayı kilitleri. hepsi maçtan sonra konuştu, isyan etti... değişen bişey yok. biz neyi yanlış yapıyoruz bilmiyorum.

jairzinho
25.10.2020, 23:19
Dünya futbolu gazla çalışmıyor iyi oyuncularla oynanıyor

gaz olayı önemli hocam halen dünya futbolunda,taktik teknik yok sayılamaz ama gaz da önemli,klopp misal,müthiş bir enerjisi var saha kenarında,

oyuncular robot değil,ruhları olan insanlar,haliyle ruh varsa gaz da olacaktır,

saha kenarında ünal hoca yada klopp olsaydı muhtemelen bu maçın son 20 dakikası bu şekil olmazdı oyun olarak

olcay_61
Arkadaşlar, kardeşler bence elinizde decoder varsa ve topyekûn camia olarak geri iade etmeliyiz. Bu namussuz düzenin parçası olmaktan artık bıktım. Demin decoderi iptal ettirdim. Kimse bu namussuzlara para kazandirmamali. Bu tiyatro bitmeli.

Emin ol hiç umurlarında değiliz

yorumsuz6117
Abdülkadir Ömür yeni tip Barış Memiş, sakatlıktan sonra bitti kendisi, takımı atağa çıkaracağı yerde aldığı her topu geri dönmesi yok mu bide.. :)

LANGARA
Hocayla devam edilir mi ya da hoca gönderilir mi bilmem ama gönderilen hocanın yardımcısıyla devam etme fikrinden bir an önce dönmemiz lazım. Ağaoğlu geleli mutlaka iyi işler yapmıştır ama inadı yüzünden bu zor durumlara düşüyoruz. Ayrıca bir hoca getireceksen ekibi aşcısından diyetisyenine kadar hoca belirlemeli.

OMERYILMAZ_TS
Newtona 5 mac daha sabredelim sonra yollanacaksa kesinlikle yerli hocadan yanayim zaten bu duzende şampiyon olamayacağımizi hepimiz biliyoruz...

gurur6134
25.10.2020, 23:20
Abdülkadir Bitigen denen bit herif geçen sene varın başında, sahada defalarca bizi doğradı ama yine maçımıza var a ataniyor, zerre tepki gösteremiyoruz. Yahu şikecilerin basit kornerinde bile top fenerin kalesindeyken pozisyondan 15 saniye sonra var kulaklıktan hakeme üflüyor, herif dönüyor şikecilere korner veriyor. Yahu nasıl izah edeyim bu anasını avradını kovaladiklarimi küfürsüz.

Acik acik savas ilan edilmis baska aciklamasi yok bu kasitli operasyondur sirada umit ozturkun macimiza verilmesi var koronadan bir ciksin hele..

Yunus Emre SEYHAN
25.10.2020, 23:21
Hakemler her zaman böyle beyler.
Ancak şu noktada olmamızın sebebi hakem değil .
Takım bozuk .

Sahada ne yaptığını bilmeyen bir takım var

Bir karakter yok

Acınacak halde takım

jairzinho
Daha yeni takımız zamana ihtiyacımız var diyenlere itirazı var. Fenerbahçe de yeni takım neredeyse tüm futbolcuları yeni gelmiş.
Ben Newton'da bir enerji göremiyorum. Çok pasif ve yönetimin oyuncağı olmuş. Futbolcu motive etmesi ve taktik bilgisi şüpheli.
Duran toplardan gol yiyoruz yani bunu bile çalıştırmamış ya da eksik çalıştırmış. Maalesef newton yetersiz. Başkan şse maalesef kendini takımın sahibi sanmaya başladı.
Üstüste yanlış kararlar alındı. Tek çözüm yeni bir yönetim ve şenol güneş. Şenol hoca olmazsa ben yine Türk teknik adamdan yanayım..

fb yeni takım örneği yanlış olmuş

fb yeni takım ve futbol falan oynadığı yok,bundan sonrada bu kadro ile futbol oynamaları zor görünüyor,doldur boşalt futboluna özeniyorsan bişey diyemem tabi

fadigaTS
bu kulüpte onlarca başkan geldi geçti. hepsi iyi kötü kulübe hizmet ettiler. özkan sümer haksızlıklara dayanamadı istifa etti, tek başına bırakıldı. iho gitti adamlarla kavga etti, hocayı kilitleri. hepsi maçtan sonra konuştu... değişen bişey yok. biz neyi yanlış yapıyoruz bilmiyorum.
Biz kulübü her anlamda profesyonellere emanet etmeliyiz.Makine gibi işleyen bir sistemimiz olmalı.Hakemler konusunda gücümüz yetmez.Onun haricinde her şeyi çok iyi yapmalıyız.Yani saha içini ilgilendiren tüm konularda ülkede lider olmalıyız.

Fatih Öztürk
bu kulüpte onlarca başkan geldi geçti. hepsi iyi kötü kulübe hizmet ettiler. özkan sümer haksızlıklara dayanamadı istifa etti, tek başına bırakıldı. iho gitti adamlarla kavga etti, hocayı kilitleri. hepsi maçtan sonra konuştu... değişen bişey yok. biz neyi yanlış yapıyoruz bilmiyorum.

Adaletsizlik tepeden başlar. İş dönüp dolaşıp siyasete geliyor lâkin gerçek bu. 2003 yılından beri tam tamına 7 şampiyonluğumuz alanen gasbedildi. Biz rakiplerin 3 katı düşük bütçelerimizle şampiyon olmak için elimizden ne gelirse yaptik. Bir tek şerefsizlik yapamadık.

sasort
bir de neden pereria oynatmadı hoca sakat mı

acaba serkanı mı tercih etti

annttiigs
25.10.2020, 23:23
arkadaşlar naçizane fikrimdir. mabadınızı celladınızın kucağına attıktan sonra kurtulma şansınız yok. bu ligde belirli aralıklarla olan kara düzendir. sürekli bu şekilde doğranırsın. bu bazen senaryoya uymak için, bazen adamına yol açmak için olur. ama olur. Allahtan dileğim inşallah haftaya rakibimizi doğramazlar. çünkü eskiden böyle yaparlardı. 3 renklilere bizi ezdirir, elimizi kolumuzu tutar dövdürür, sonraki hafta rakibimize aynısını yaparlardı. ben usandım bu ülkenin bir tane bile içi dolu değerinin kalmayışından. her yerde bir lanet hak yeme yarışı var. şu anda olan da bu. ayrıca hali hazırdaki işleyen, şikecilerin şampiyon yapılması senaryosu olmayabilir. asıl pasta, newton'u kovdurup onun yerine gelecek yerli hoca üzerinden cukkalanacak parada sanki.

şota'yı da aynen böyle yediler. haftalarca, gözümüze sokarcasına hatalarla lime lime doğradılar.

dilerim çoluk çocuklarından çıkar.

gurur6134
bir de neden pereria oynatmadı hoca sakat mı

acaba serkanı mı tercih etti

Sakatlikdan yeni cikmisti dinlenmesinin iyi olacagini dusundum dedi.serkan aslunda ilkyari takimin en iyisiydi gerci takim olarakda iyiydik golu yiyene kadar

sasort
abi birde diabete en kötü transfer olmuş

bu adamı sadece önde olduğum maçlarda kontraya döneceksen hızlı çıkışlar için kullanırsın çok boş adammış

bizde öyle adam böyle adam dedik bir numara çıkmadı

Fatih Öztürk
Acik acik savas ilan edilmis baska aciklamasi yok bu kasitli operasyondur sirada umit ozturkun macimiza verilmesi var koronadan bir ciksin hele..

Allah bu düzenin belasını versin. Allahtan dilerim yerle yeksan olsun böyle düzen. Çoluk çocuklarının burnundan fitil fitil gelsin. Mezarlarına kopekler sıçsın.

jairzinho
25.10.2020, 23:24
bu maçın ilk yarısı edi hocaya milli takım maç arasına kadar kredi kazandırmıştır

kondüsyon olayını çözmesi gerekiyor

perera takıntısı oluşmuşsa eğer acilen kovulabilir

S.Seymen
hayır adam diyor ki caner cücüyü ezdi sen niye yapmıyorsun

bizimkilerden biri canerin yaptığının yarısını yapsın

hem onu hemde eşantiyon olarak ona enyakın ikinci oyuncumuzu da atarlar

zaten 1 - 0 ken abdüş son adamdı bariz gol pozisyonun babası idi kimse konuşmuyor bile

bize olsa maçı 10 kişi oynardık

o nedenle burada yönetim takım hoca vs y
eleştirenler

en hafif tabirle neye hizmet ettiklerini de bilmiyorlar

aynı kişilikler yüzünden biz 2011 dede kaybettik

gitsinler bakalım yeni ersununuz yeni ihonuz kimler olacak...

geçmişten ders de almıyoruz

fadigaTS
Adaletsizlik tepeden başlar. İş dönüp dolaşıp siyasete geliyor lâkin gerçek bu. 2003 yılından beri tam tamına 7 şampiyonluğumuz alanen gasbedildi. Biz rakiplerin 3 katı düşük bütçelerimizle şampiyon olmak için elimizden ne gelirse yaptik. Bir tek şerefsizlik yapamadık.

Bu takım 1975 ten beri hep şampiyonlukları çalındı.Arşivlere bakarsanız eski maçlarda da adaletsizlik diz boyu.Son yıllarda futboldaki paranın artması yamyamları daha da hırslandırdı.

Fatih Öztürk
25.10.2020, 23:25
Emin ol hiç umurlarında değiliz

Bunları dünyaya rezil ettik gene umurlarında olmadı. Doğru diyorsun dostum.

yorumsuz6117
abi birde diabete en kötü transfer olmuş

bu adamı sadece önde olduğum maçlarda kontraya döneceksen hızlı çıkışlar için kullanırsın çok boş adammış

bizde öyle adam böyle adam dedik bir numara çıkmadı

Maaşı 1 300 milyoncuk..

Beypba
kontrol edemiyorlar çünkü Trabzonsporu borçlu zayıf emre amade istiyorlar

tam tersi 2011 deki gibi yapmamak ve

bu şekli korumak lazım

yıllardır olumlu tekbir yaklaşım görmedik

Trabzonsporu bitirmeye çalışıyorlar...

amaç bu

içeriden topçuların kafalarını karıştırdılar ise şaşırmam

dışarıdakileri taraftar guruplarından buralardan falan görüyoruz

sıkıntı büyük yeni hoca yeni topçular yeni yönetim vs 2011 de yapılan hatanın aynısını yeniden yapmak olur...

Bu psikolojinin zararlarını Fener hala çekiyor..

Hata Hatadır.. Başarısızlığın arkasında Kurtlar Vadisi tadında senaryolar hayal etmek melankolikten başka bir şey değildir

Hatayı tespit edemezsen kendine hayali düşmanlar yaratır o psikolojinin içinde boğulursun..

acan61
25.10.2020, 23:26
Önümüzde Kasımpaşa galibiyeti ile Alanyaspor mağlubiyetine nakit kredi çıkacaktır. Newton hoca Erzurum maçı ile birlikte borçlarını ödemeye başlar herkes sakin olsun lütfen :)

yorumsuz6117
25.10.2020, 23:26
Plaza'ya Diabate'ye verdiğin maaşla taş gibi orta saha alırdın, bu arkadaşların sezon boyunca verecekleri katkı bir hiç..

Fatih Öztürk
25.10.2020, 23:27
Bu takım kurulduğundan beri hep şampiyonlukları çalındı.Arşivlere bakarsanız eski maçlarda da adaletsizlik diz boyu.Son yıllarda futboldaki paranın artması yamyamları daha da hırslandırdı.

Onun için söylemekten bıktım usandım, yaş 40 oldu artık bu takımı sadece ilk dörde sokmak ve avrupa kupasına katılmak için motive etmeli ve ona göre yapılanmaya gitmeliyiz.

fadigaTS
Maaşı 1 300 milyoncuk..

Ama orta saha merkez için para yok.Bu kulübün en büyük sorunu sadece kağıt üstünde profesyonel olması.Plan,program hak getire.

olcay_61
Allah bu düzenin belasını versin. Allahtan dilerim yerle yeksan olsun böyle düzen. Çoluk çocuklarının burnundan fitil fitil gelsin. Mezarlarına kopekler sıçsın.

Bu düzenin sonuçlarını Avrupa arenasında görüyoruz zaten, daha da beter oluruz inşallah

sasort
25.10.2020, 23:28
Sakatlikdan yeni cikmisti dinlenmesinin iyi olacagini dusundum dedi.serkan aslunda ilkyari takimin en iyisiydi gerci takim olarakda iyiydik golu yiyene kadar
iyiydi marlonda iyiydi defansta

tek başına beklerin kabati değil orta sahada rakibi domine demememizden kaynaklanıyor asıl sıkıltı

ama

bakıyorum bazıları waka bazıları ömüre yüklenmişler

ama adamların arkasından hiç destek gelmediki

birde serkan tamam koşuyor mücadele ama oyun okuma oyunu görme noktasında kamil ve o en vasat olanlardı

verdikleri paslar bile çıldırttı beni

adama pas verecek önü boş üzerine at o da olur

tutuyor gerisine atıyor pas veriyor ömüre ya doğru koşacan pas alacaksın veriyor pası çıkmıyor rakibin arkasından

pereria olsa ömür daha fazla işlerdi

sol beke marlon ne verirse ona yapacak bir şey yok

jairzinho
tabi akla şu soru da gelmiyor değil

perera yerine serkan asan tercihi edi hocanın mı ağaoğlunun mu?

Enes Başkaya60
Newton giderse yeni hocamız Metin Aktaş hocam olur diyorum...

yorumsuz6117
Ligin şu anda en kötü takımıyız..

Full HD
25.10.2020, 23:30
2020 öyle bir sene ki, bu sene kümemizin hazirligini yaptik.Seneye cok insan üzülecek.Bu bizim icin daha hayirli olacak bana inanin.

yorumsuz6117
Limit mimit para yok falan hikaye boş beleş adamlara verilen paralarla transferin kralı yapılırdı..

serdaracıl
Newton giderse yeni hocamız Metin Aktaş hocam olur diyorum...

allah yazdıysa bozsun

deepmavi
25.10.2020, 23:31
Teknik direktör gitmesi lazım böyle olmaz, ahmet ağaoğlu hata yapma lüksün artık kalmadı ve şu futbolcularımızın aklı halen transferde Nwakaeme, Abdulkadir Ömür, Uğurca Çakır, Ekuban bir an yüze yüze ciddi bir şekilde konuşulup kendilerini Trabzonspor'un başarısına ve iyi futbol oynamaya odaklanmalılar bu futbolcularun aklı şuanda Trabzonspor'da değil klübün rehberi veya psikoloğu yok mu bu futbolcularla konuşsun bir an önce kendilerine gelmeleri lazım, YİNE HAKEM sayesinde hakem şikesi ile kazandılar şike yapanların en pis klübü şikebahçe!!!

Fatih Öztürk
Bu düzenin sonuçlarını Avrupa arenasında görüyoruz zaten, daha da beter oluruz inşallah

Amin.

acan61
Şu feneri 6.haftadan şampiyon ilan edenler ile Trabzonspor'a öldü bitti diye laf edenler aynı farkında mısınız :) 40 haftalık bir maratonda ilk 10 haftayı hızlı koşanın ciğeri şişer nefesi kesilir.

S.Seymen
sizinle aramızdaki tek fark

siz fikir yürütüyorsunuz

ben tespit yapıyorum

olanları ortaya koyuyorum hepsi bu

gittiklerinde gelecek olanlar ve gelenler

2011 deki gibi olacak

benim düşünceme göre asıl olan borçsuzluk ve eyvallahsızlık

onurlu ve güzel oyuna bağlılık

ben karşımızdaki soğumayan düşmanlığı ve şerefsizliği çok gez gördüm

umarım sizler anladığınızda çok geç olmaz

son iki tff başkanının şikeci takımlardan oluşu bile fikir değil tespittir

şampiyonluk vs hayal etmeyin aradan geçen yılkı gibi başarıyı kazanabilen yönetimlerinizin bizden olduklarını anlamanız yeterli

kimsenin fikrine karşıda değilim

hayal derken yazdıklarımın hepsi gerçeğin derini asıl siz şu gelir bunu alsak şu şöyle biat etsek gibi hayallerle olmaycağını anlamalısınız

bu kent kendini teslim etti sonuç ?
hayalmiş ettiğiniz her lafın doğru olduğunu sanıyorsunuz
gerçekleri göremiyorsunuz

doğru bildiğim düşüncemi yazıyorum...

sasort
Maaşı 1 300 milyoncuk..
açıkta alternatif olsun diye aldılar

sarı sürekli sakatlanıyor ama bence sarı bırak bunu

bence abdüşten daha iyiydi

hakkaten bu adama ne oldu neden oynamıyor

Yunus Emre SEYHAN
25.10.2020, 23:32
iyiydi marlonda iyiydi defansta

tek başına beklerin kabati değil orta sahada rakibi domine demememizden kaynaklanıyor asıl sıkıltı

ama

bakıyorum bazıları waka bazıları ömüre yüklenmişler

ama adamların arkasından hiç destek gelmediki

birde serkan tamam koşuyor mücadele ama oyun okuma oyunu görme noktasında kamil ve o en vasat olanlardı

verdikleri paslar bile çıldırttı beni

adama pas verecek önü boş üzerine at o da olur

tutuyor gerisine atıyor pas veriyor ömüre ya doğru koşacan pas alacaksın veriyor pası çıkmıyor rakibin arkasından

pereria olsa ömür daha fazla işlerdi

sol beke marlon ne verirse ona yapacak bir şey yok

Kesinlikle haklısınız.
Bu takımda Messi olsa bile birşey yapamaz.
Newton ile olacak iş değil bu

olcay_61
25.10.2020, 23:33
Limit mimit para yok falan hikaye boş beleş adamlara verilen paralarla transferin kralı yapılırdı..

Aynen öyle. Sadece Plaza ve Diabate yerine 2 tane adam gibi merkez oyuncu alabilirdin
Tabi bu hamleler bize karşı oynanan tiyatroyu degistirirmiydi tabiki hayır. Ama en azından yönetim hata yapmadı derdik

batu94
25.10.2020, 23:34
Bir rivayete göre biz akşam en az 3 yiyip başkan yolcu olacakmış.

Yarısı doğru çıktı. Sıra diğer yarısında.

Enes Başkaya60
25.10.2020, 23:35
Ne limiti ya Sikebahce limit mi dinledi geçin bu işleri artık yeter yaa..

Şu takıma orta saha almayan yönetim haindir hain

Giden adamların yerini vasat oğlu vasat adamlarla doldurmak hainliktir hainlik..

Kimden emir aldın çık açıkla başkan..

Neden Abdullah Avcı getirilmedi kim ret etti bunu???

Beypba
25.10.2020, 23:35
dediklerinin hakli cikmasi icin 2 hafta once takim yenilsin diye bir dua etmedigin kalmisti ciddiye alinacak tarafin yok..beni adamcilikla suclayanin alnini karislarim yillardir burdayim tavrim netdir trabzonspor soz konusuysa gerisi tefaruatdir senin zihniyet 3 yilda bir turkiye kupasi bir sampiyonluk kazanmis senerin kafasina sise atarak kovmus zihniyetdir ayni operasyon o zamanda senere yapildi simdi uza sozum kayitsiz sartsiz hatalarina ragmen usta guzellemesi yapanlara ki bunlarin kim oldugunu niyetini forumda cumle alem biliyor severler boyle kaos ortamlarini simdi isine bak ergen kafa ne yaptimda utancam senin gibi takim kotu gitsin diye duami ettim..

Bak hala aynı lafları ediyorsun.. Yani forum kuralları olmasa küfür edeceksin bana belki.. Bu mu yani?

Telimi vereyim mi sana ? Ordan devam edelim.. Seni bu forumda tanıyorlar da bizde tren biletçisi değiliz , bizide birileri tanır..

serdaracıl
25.10.2020, 23:36
kulübü futbolu bilen kişilere emanet etmeliyiz

Fatih Öztürk
25.10.2020, 23:36

Senin kadar insani yoran görmedim. Limitin 15 milyon, rakiplerin 40-50 milyon, yapilmayan orta saha transferi dışında bütçesi ölçüsünde takım kuruldu işte. Boş lafi bırakın kardeşim. Bu boş lafları çok gördük, ligin sonunda bu kadar namussuzluklara rağmen ligi ilk üç içinde bitireceğiz.

jairzinho
25.10.2020, 23:37

https://kassiesa.net/uefa/data/method5/crank2021.html

zaten muhtemelen 2 yıl sonra uefa da 25. sıralara doğru gerileceğiz,en yüksek puan aldığımız sezonlar siliniyor önceki yıllardan kalma,tahminim 2 yıl sonra 30. sıralarda olacağız

türkiyede futbol falan oynanmıyor aga,ligin en vasat takımlarından biri olan fb 2. sırada,

cem dizdarın söylemine geldik gene: süper ligde gol atılmıyor gol yeniliyor

serdaracıl
25.10.2020, 23:37

Giden adamların yerini vasat oğlu vasat adamlarla doldurmak hainliktir hainlik..

burada bazı taraftarlarımız da avcı'yı getirirse hain olacağını söylüyor. başkanın işi zor. her kapı ihanete çıkıyor. kelimeler ağızdan kolay çıkıyor. herkes hain evet.

S.Seymen
25.10.2020, 23:39
neyse yiyelim kendimizi 2011 deki gibi bir dahaki toparlanma 10 sene sonra olur bu arada insanlar atlarını oynatırlar

bu senede sistem takımlarından alanya yı başak şehiri izleyeceğiz

istanbulsporu da yukarı atarlar

ligin yarısı istanbul takımı olaur

depalsmana vs de çıkmazlar

sizde hoca getirip messiyi transfer ederek şampiyon olursunuz

olurkende 2 tirilyon daha borçlanırsınız...

hayal gören de biz oluruz sıkıntı yok

sasort
25.10.2020, 23:40
kasımpaşa maçını da kaçırıyor mu parmak ve ekuban

ÖmürKaradeniz61
25.10.2020, 23:42
kasımpaşa maçını da kaçırıyor mu parmak ve ekuban

Ekuban kesin olarak kaçırıyor ama Parmak sıradaki testi geçerse takıma katılır.

sasort
25.10.2020, 23:42
Senin kadar insani yoran görmedim. Limitin 15 milyon, rakiplerin 40-50 milyon, yapilmayan orta saha transferi dışında bütçesi ölçüsünde takım kuruldu işte. Boş lafi bırakın kardeşim. Bu boş lafları çok gördük, ligin sonunda bu kadar namussuzluklara rağmen ligi ilk üç içinde bitireceğiz.

aynen katılıyorum

BANA TRABZON KÜME DÜŞECEK DİYENLERE

BU SENE ŞAMPİYON DİYORUM

HADİ NERDE ŞAMPİYON LİGİN DİBİNDE DİYORLAR

ŞAMPİYON OLAMASA BİLE BU ŞB ŞAMPİYON YAPTIRMAZ DİYORUM :)

jairzinho
25.10.2020, 23:43

kulüpler bankalarla 2+7 yıllık yeni bir anlaşma yaptılar,limitleri açtılar bu sayede,açılan limitlere rağmen fb vasat bir kadro kurdu

devlet desteği ile türkiyede futbol saçma sapan bir yere geldi,kulüpler borç batağında hunharca transferler yapmaya devam ediyor,ekonomi yerlerde,kararlar sürekli değişiyor,bu ortamda orta ve uzun vadeli plan yapılmaz zaten

limit demişken 16 milyon avroda az değil,alanyasporun limiti nedir?iyi kadro kurdular

plaza ve benzerlerine verilen maaşlara dikkat etmiyoruz maalesef,managerlerin deneme tahtasına döndük adeta

babacar ın bugün attığı gol gayet güzeldi,ne kadar maaş alıyor? 1 milyon avro falandır,italya ligi oynamış oyuncu,plaza nın ne kariyeri var?sıfır kariyer

DeAgLeMaNyAq
25.10.2020, 23:43
Maaşı 1 300 milyoncuk..

1.3 olan Djaniny. Diabate 1 ama yine de farketmez. Yedek kulübesnide bekleyen oyunculara bu kadar para ödeme lüksümüz yok. Hadi Djaniny santrafor olduğundan mevcut koşullarda Afobe ile bir arada oynaması pek kolay gözükmüyor. Ancak Diabate'nin kendisine senelik 1 milyon euro verilip, üstüne 1.5 milyon euro da da bonservis ödeniyorsa bir şeyler göstermesi lazım...

nakzo
25.10.2020, 23:44
Bu psikolojinin zararlarını Fener hala çekiyor..

Hata Hatadır.. Başarısızlığın arkasında Kurtlar Vadisi tadında senaryolar hayal etmek melankolikten başka bir şey değildir

Hatayı tespit edemezsen kendine hayali düşmanlar yaratır o psikolojinin içinde boğulursun..

Yahu 50 yaşında hicbir takımda hocalık yapmamış adamı hoca diye getir hicbir yerde tutunamamış bidonları topçu diye getir sonuç ne olacaktı herkes çevremdeki herkes Trabzonspor bu sene çok başarısız olacak diyordu ve oldu bunu idrak edemeyen adamların futbolla ilgisi olmaması gerek la bu masonların sırları değil ki besbelli olanı tecrübe ediyoruz yine hayallerdeyiz yine hayali düşmanlar yaratıyoruz bu yüzden iflah olmuyoruz.

sasort
25.10.2020, 23:45
ekuban kesin olarak kaçırıyor ama parmak sıradaki testi geçerse takıma katılır.

ekuban da önemli ama

şu orta sahada kamil ahmeti görmeye dayanamiyorum artik

serdaracıl
25.10.2020, 23:45
kulübü menajerlerin elinden kurtarmalıyız. sportif işlerimizi gökdeniz, fatih, hami gibi isimler yönetmeli. yönetim sadece mali konularla ilgilenmeli.

Emre Çömez
25.10.2020, 23:46
furkaninho
@theleeyong
·
30sn
Newton un basın toplantısı siteden yayınlanıp Twitter da paylaşılmadığına göre. Hikaye yine aynı..

nakzo
25.10.2020, 23:46
kulüpler bankalarla 2+7 yıllık yeni bir anlaşma yaptılar,limitleri açtılar bu sayede,açılan limitlere rağmen fb vasat bir kadro kurdu

devlet desteği ile türkiyede futbol saçma sapan bir yere geldi,kulüpler borç batağında hunharca transferler yapmaya devam ediyor,ekonomi yerlerde,kararlar sürekli değişiyor,bu ortamda orta ve uzun vadeli plan yapılmaz zaten

limit demişken 16 milyon avroda az değil,alanyasporun limiti nedir?iyi kadro kurdular

plaza ve benzerlerine verilen maaşlara dikkat etmiyoruz maalesef,managerlerin deneme tahtasına döndük adeta

babacar ın bugün attığı gol gayet güzeldi,ne kadar maaş alıyor? 1 milyon avro falandır,italya ligi oynamış oyuncu,plaza nın ne kariyeri var?sıfır kariyer

Yahu fb vasat kadro kurduysa senin kadron amatör küme kadrosu adamın oyuna soktuklarına bak senin çıkarıp soktuklarına bak.

David_LuiZ4
25.10.2020, 23:48
Mevcut merkez orta saha oyuncularıyla bu takımın süper ligdeki herhangi bir maçta oyun üstünlüğünü ele alması imkansız...

Merkez orta saha oyuncusu dediğin zaman top saklamayı bilecek top kontrolünü iyi yapacak ayağında topu yumuşatacak üçüncü bölgeye veya kanatlara ara pasları atabilecek verkaça girebilecek topu aldığı zaman geriye değil ileriye dönmeyi bilecek rakip sahanın ortasıyla kendi yarı alanımızın ortasındaki 40 45 metreyi parselleyecek o mesafede koşabilecek oyuncu aklıma gelir her zaman..Colman bunları bizim ligin çapına göre hatırı sayılır bir şekilde pratiğe döküyordu sahada..Düşük bütçeli topçuya karşı değilim mesela işte Colman da düşük bütçeliydi ama Ağaoğlu beyninin bir köşesinde oyuncunun kalitesinde ve cevherinde bir ışık görüp görmediğini test etmek yerine illa düşük bütçeli olsun da çamurdan olsun ayağına piyasadan oyuncu baktığı için yukarıda yazdığım özelliklerin hemen hemen hiçbirini sahada uygulayamayan Flavio ve Baker gibi oyuncuları transfer etti..

Brezilya veya Arjantin pazarından oyuncu bakıyorsan kesinlikle ve kesinlikle Flavio'dan daha iyisini bulabilirsin..Yani geriye yana değil dikine oynayan orta saha...

Bu akşam şikecilerin karşısında kadromuzda Salih Uçan Soner gibi teknik kapasitesi yüksek iki oyuncudan biri olsaydı maçı alırdık..Savunmamız topu uzaklaştırıyor topu merkeze atıyor ancak merkezde iki üç pas yapıp baskıdan çıkmamıza yardımcı olacak oyuncu yok ya da merkezden yüzü bizim kaleye dönükken topla reverse yapıp yüzünü rakip sahaya dönecek oyuncumuz yok kanatlara ters top atıp kontraya çıkabileceğimiz rakip sahaya yerleşmemize olanak sağlayan oyuncumuz yok..Baskıda kolay top kaybetmemizin sebebi budur..

Kısacası bu takım oyun üstünlüğü kurarak rakibi ezerek akan oyunda set hücumu yaparak maç kazanamaz zorlanır..

Yeni bir teknik direktör gelir mevcut oyuncu grubuna göre malzemeye göre yeni bir taktik anlayış geliştirebilir nasıl geliştirir orasını hiç bilemiyorum belki oyuncuları daha fazla koşturur daha iyi alan savunması yaptırır daha iyi kontraya çıkartır geçen sezonun Shefield'ı gibi bir mucize çıkarabilir..Topu rakibe bırakıp kontra atak futbolu oynatabilir..Başka da bir çözüm aklıma gelmiyor..Fakat bildiğim bir şey var ki bu takım kısmen Parmak dışında yaratıcı olmayan merkez orta saha oyuncularıyla ne akan oyunda dikiş tutturabilir ne de set hücumu yapabilir..

Fatih Öztürk
25.10.2020, 23:49
aynen katılıyorum

BANA TRABZON KÜME DÜŞECEK DİYENLERE

BU SENE ŞAMPİYON DİYORUM

HADİ NERDE ŞAMPİYON LİGİN DİBİNDE DİYORLAR

ŞAMPİYON OLAMASA BİLE BU ŞB ŞAMPİYON YAPTIRMAZ DİYORUM :)

Olamayacaklar zaten. Köpek gibi kuduracaklar. Hele bir kaç takımin cani yansın, lig karışacak. Göreceğiz sonra götünu yiyim ayaklarını.

angraf
25.10.2020, 23:51
evet dostlar transfer döneminin başında ağaoğlu ve avarelerinin bu takıma ihanet ettiğini söylemiştim.
burada beni gömdüler hatta köstek olacaksan git neden buradasın diyorlardı.
Gelen şeyi gördüm uyardım amatörce profesyonellikten uzak bir sezon başlangıcı , 3-4 kişinin kafasına göre yapılan transfer politikası , hayvan gibi takımın bağırdığı (sağlam libero ve sosa yerine mestro talebi ) karşılanmaması ve son olarak bek kalitemizin düşmesi ......

Bu takımın olacağı en iyi sıralama 5. lik olur bu sene ağaoğlu 'da gidecek burada bizler değil trabzonsporu satan şerefsizler gidecek demiştim ceza yemiştim.
Şimdi Tekrar yazıyorum tekrardan ceza yeme pahasına

BİZ DEĞİL BU TAKIMI SATAN , ŞAMPİYONLUK YOLUNDA BASİRETSİZ DAVRANAN EMİR ERLERİ GİDECEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kazanan uzun vadede trabzonspor olur.
Bir sonraki şampiyonluk mücadelemizde (2024 senesi) görüşmek üzere

Oruç
25.10.2020, 23:53
1.3 olan Djaniny. Diabate 1 ama yine de farketmez. Yedek kulübesnide bekleyen oyunculara bu kadar para ödeme lüksümüz yok. Hadi Djaniny santrafor olduğundan mevcut koşullarda Afobe ile bir arada oynaması pek kolay gözükmüyor. Ancak Diabate'nin kendisine senelik 1 milyon euro verilip, üstüne 1.5 milyon euro da da bonservis ödeniyorsa bir şeyler göstermesi lazım...

Novak'a gelince para yok ama yedek isimlere para saçıyorlar. Sonra da sokağa atılacak paramız yok, borç düşüyor vs. Komik bile değiller artık.

serdaracıl
25.10.2020, 23:56
kahvehanede iki tane beylik laf duyan soluğu burada alıyor

olcay_61
25.10.2020, 23:58
Olamayacaklar zaten. Köpek gibi kuduracaklar. Hele bir kaç takımin cani yansın, lig karışacak. Göreceğiz sonra götünu yiyim ayaklarını.

Son düzlüğe Başakşehirle girerlerse olurlar
Çünkü seni sallamayan siyaset, onları karşılarına almaktan çekinir

Full HD
26.10.2020, 00:00
Iyide kümeye düsmemek icin ciddi bir sebebimiz var mi? Taraftar da yok hani baski kuralim.Ts bu sezon cok kötü.5 puani var ne haftaya yense bile alanyaya karsi banko yenilecek.Sonra iki hafa ara olacak ve moraller düsük.Hic alisik olmadigimiz bir hayal kirikligi bizi bekliyor gib.Sonunda bu bize iyi gelecek, cünkü futbol hayatimizdan nerdeyse silinecek ve insanlar sagliklarina kavusacak.

El Cordobes
26.10.2020, 00:02
Takımın dengesinin ne zaman bozulduğunun herkes farkında da kimisi kendine itiraf edemiyor, kimisi de neden öyle bir süreç yaşadığımızı anlayamıyor.

Takımı ayakta tutan isimlerin verimleri süreç içinde dip yaptı. Bunların içinde takımdan ayrılanlar oldu, kalanlar ise gittikçe düşüyor. Son olarak Uğurcan da bugünkü gibi performansından öte vücut dili bu denli kötüyse önümüzdeki dönem için umutlarım gittikçe kırılıyor. Keşke tek sorunumuz defanstan pasla çıkmak olsaydı.

acan61
26.10.2020, 00:05
.

Fatih Öztürk
26.10.2020, 00:10
Son düzlüğe Başakşehirle girerlerse olurlar
Çünkü seni sallamayan siyaset, onları karşılarına almaktan çekinir

gs olacak. Şikecileri tff çetesi bir yere kadar ittirebilir, bjk ve gs ağız birliği yapar, şikeciler yine dumura uğrar. Biz tepeye ilk yarı sonuna kadar yetişiriz yetişmesine de yine yalandan ümitleniriz sonra hoop peşpeşe katliamlar kaldığı yerden devam eder.

Sefa Murat Dokuz
26.10.2020, 00:11
Defansın pas yeteneğinde pek sorun yok. Hugo da Le de ayakları kötü oyuncular değil.
Topu merkezden orta sahadan geçiremiyoruz.
Merkez orta sahamız hem ofansif pas yeteneği hem defansif fizik gücü açısından yetersiz
Ne ofansif özellikleri ne defansif özellikleri belirgin değil. E bu orta saha ile ne defans yapabilirsin ne ofans.

Ek olarak, Yedeklerimiz de felaket ve yetersiz.

Ligin ilk devresi çok sancılı geçer.
Trondsen hemen hazır felan da dönemez 2. Devre.
O hazır dönse bile merkeze fizik gücü yüksek top saklayabilen top çalanbilen rakibi bozabilen Gustavo tarzı bir oyuncu da lazım.

cellchook
26.10.2020, 00:13
Ekuban yok,nwakeme ruhen yok,parmak yok.

Hala newton diyenler var.

Bugüne kadar tek teknik hatası bugünkü Perreira tercihi.

newton bu aciz yönetiminin getireceği bütün hocalardan muhtemelen daha iyi.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nakzo
26.10.2020, 00:15

Net küme adayıyız bukadar net söylüyorum bu kadar birbirinden bir haber oyuncu ve hocayı en son 2001 de gormustüm sonuç ortada ve newtonun kaldığı hergun dahada kötü olacak .

samway
26.10.2020, 00:19
Newton un yardımcısı kim ? Yeni hoca o olacak ona göre ayarlayın kendinizi :)

redbul
26.10.2020, 00:19
orta sahası baker -flavio-parmak olan bir takım bu ligde hiç bir takıma hükmedemez diye daha ligin ilk haftasında yazmıştım ben haklı çıkarım veya haklı çıktım diye söylemiyorum bunu futbolu bilen futbol oynayan biri olarak söylemiştim sen koca sezona 42 haftalık bir sezona 3 adamal başlayamassın senin rakibin 5 tane adam değiştirir sen oyuna giren adamalrı izlersin ama izleyeceğin adamlar senin değil rakibinin adamalrı olur burada hoca tartışılıyor ama şuan jürgen kloop olsa takımın puanı gena aynı olurdu