PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 6.Hafta l Şikebahçe 3-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11

Doğukan Uçan
22.10.2020, 08:24
böyle maçlar 15 ihtimallidir.

:D

Ahmet Taşçı
22.10.2020, 09:10
Transferler yapılınca burda uzun uzun yazdık bu takım geçen yılki gibi rahat gol bulan,çok atan çok yiyen takım gibi olmayacak diye.. Ama millet yok Sosa zaten yarısını penaltıdan attı, Novak'ın kanadı otobandı diye gidenlere çamur atma geleneğine devam etti... Allahtan Sorloth 'un gidişinden sonra gol sıkıntısı yaşayacağımıza %90 olarak mutabık kalabildik...

Dün Erdal Hoş güzel bir şey söyledi, biz oyunu Sosa, Ömür, Pereria ile sağ kanattan üçgenler ile kuryorduk,Rakip defans da blok halinde kendi soluna yanaşıyordu, Waka da bu süreçte solda aktif dinlenme halindeydi, sonra bir ters topla diri olan Waka görülüyor Waka da fişi çekiyordu...

........ . Lewis....... Flavio....
Diabate.... Ömür......... Wakame
............. . Afobe...............

Aynı şeyi Baker, Pereria ve Diabate ile yapabiliriz hafta sonu:
1.Lewis sağa yanaşacak, Diabate, Pereria ve Lewis üçgenler kuracak onlara ortada oynayacan ömür de eşlik edecek.
2.Ayrıca Lewis 'İn ciddi manada tehditkar şutları var sağdan delemedinmi, Lewis sağ içten bol şut deneyecek.
3.Diabateyi bir Maçla çarmağa germeyin, pas oyunu iyi dikine gidiyor ve şutları da abduştan iyi, iyi işleyen takımda daha iyi olacak...
4.Ömür sık sık merkeze yardım edecek, dikine yarıp oyun kuracak
5.Flavio 2'li göbeğin soluna yakın oynaycak böylece hem Waka'nın arkasını toplayacak hem de sosa 'nın kurduğu üçgrnlri bozabilecek tek adam...
6.Afobe kapanan takımlara karşı sıkıntı yaşayan bir forvet,yaslanan takımlarda ne kadar etkisiz ve silik kaldığını gördük, en önemli özelliği koşuları,Fener' in topa sahip olup oyunu bizim sahaya yıkmak isteyeceği düşünüldüğünde arkada boşluklar bırakacağından Afobe ile başlamak daha mantıklı.
7.Bizim için en büyük handikap Fenerin bize sahamızda BASKI YAPARAK başlaması. İşte bu noktada Parmak çok önemliydi.Flavio, Lewis ve Parmak üçlüsü olunca orda güzel paslaşıp çıkmıştık Malatya'nın baskısına rağmen.. Maalesef en büyük korkum çıkarken kaptırılacak toplar...

Veysel
22.10.2020, 09:18
Şu maça derbi diyip durmayın lütfen utanıyorum. İstanbul takımlarını yüceltmekten başka bir şey değil.

nbay
22.10.2020, 09:46
orta sahada hoseini ve flavio gibi iki maşa kullanırsak baker'dan yüksek verim alabiliriz bu maçta . flavio içinde bu geçerli . rol paylaşımı şart orta sahada . bir işi tüm orta saha yapmaya çalışınca işler dağılıyor .
sosa,ozan ve gustavo ağır basıyor kağıt üzerinde. burada baskı kurabilirsek maçı alabiliriz .

Anıl C
22.10.2020, 10:03
Şu maça derbi diyip durmayın lütfen utanıyorum. İstanbul takımlarını yüceltmekten başka bir şey değil.

Aynen ben de nefret ediyorum derbi kelimesinin kullanılmasından

Serdar A
22.10.2020, 11:04
Hakem Flavio'yu atmazsa, kaybedeceğimizi sanmıyorum.Lakin şimdiye değin yapılan her şey bu maç içindi. Burada bizim fişimizi çekmek isteyeceklerdir.

A.Gökhan AKIN
22.10.2020, 11:27
Rüyamda 1-0 öndeydik maçın sonucunu göremedim :))

HOPA'LI TS'Lİ
22.10.2020, 11:43

Derbi, iki şehrin takımı arasında oynanan karşılaşmadır.

Örneğin; TRABZONSPOR-HEKİMOĞLU TRABZON

HOPA'LI TS'Lİ
22.10.2020, 11:51
Hakem Flavio'yu atmazsa, kaybedeceğimizi sanmıyorum.Lakin şimdiye değin yapılan her şey bu maç içindi. Burada bizim fişimizi çekmek isteyeceklerdir.

Ahlaksızlar CÇ hakkında serzenişte bulunup akıllarınca hakemin kararlarını şimdiden etkilemeye çalışıyorlar.

İnsanlıktan yoksun pislik camia

LağusKusteli
22.10.2020, 12:18
Ahlaksızlar CÇ hakkında serzenişte bulunup akıllarınca hakemin kararlarını şimdiden etkilemeye çalışıyorlar.

İnsanlıktan yoksun pislik camia

2 sene önceki maçta biz öndeyken yardımcı hakemin zaman geçmesin diye ayağıyla şikebahçeli oyuncuya topu atması ve devamında gol yiyerek gelen beraberlik... bu hakem halen bizim maçlara atanıyor, bu maçta da görevli.en azından bu hakemin o rezil görüntüsü üzerinden asıl bizim algı yapmamız gerekir

Mert Oğuzlu61
22.10.2020, 12:33

Acik konusmak gerekirse, hakem konusu basarisizliga mazeret olmamali. Biz bunu şike doneminden sonra yillarca yaptik, kotu planlamalar ve kotu yonetimler ile saha icinde zayif kaldik, basarisizligi kabullenemeyip hakemlere saldirdik.

2 senedir fenerin yaptigini simdi biz yapiyoruz, onlar akillandi ve 3 sene ust uste sampiyon olacak kadro kurdu, biz vasat ve sakat oyuncularla takimi doldurduk. Simdi rakip kaleye sut cekemeyen bir takimimiz var ve basarisizligimiza sebep olarak yine saha disina cikmaya basladik.

Hakemler hep hata yapacak, bu macta simdiden yaziyorum yine aleyhimize kararlar cikacak ama yenilmemizin sebebi hakem olmayacak. Kadrolari karsilastirin, adamlar yedekleriyle ciksa bize fark atar.

LağusKusteli
22.10.2020, 12:37
Maç öncesi takımdaki yerliler yeni gelenlere bu maçın önemini anlatmalı.

İşte anlatacak birileri var mı o muamma.

Zira görünüş itibarıyla yerli oyuncular dahil herkes kendi kafasına göre takılıyor,idmanımı yaparım,maçımı oynarım basar evime giderim.

Takımın sahiplenilmesi olarak güzel şeyler başarılıyordu, şimdi o sahiplenme duygusundan eser yok. Bu sinerji tekrar geri gelmeli.

Erkan A.
22.10.2020, 13:11
Husseini ilk onbirde oynasin diyoruz da adam antromanlarda yok..
kalitesiz ortasahamiz var basa bela, birde ekuban yok parmak yok...
bu durumlarda safa ilk onbirde tekrar oynamali hic olmasa cocuk futbolcu olarak kosuyor birseyler deniyor öbür süperstarlara göre, bakar kac mactir sorumluluk alamadi aslinda cok iyi oyuncu..flavioda ben burdayim desin artik gizli kahraman degil de süpermen olsun artik..
ne olur ne olmaz bilemeyiz fakat göztepe maci gösterdiki sikeciler hakemler sayesinde bir yerlere geldiler..bu maca mutlaka afobe djanini olmadan cikmaliyiz ortasahayi kalabalik tutarak ,wkaemeyi öne atarak ortasaha karincalar gibi kosmali calismali böyle kontradan sikecileri yeneriz..afobeye newton nerde durmazini nasil vurus yapmasini ögretiyorsa bu adamdan af edersiniz golcü olmaz..erzurum ve basaksehir maclarinda adam sahada yoktu ne top tutuyor nede aliyor veriyor teknigide köksal babadan iyi degil..ahmet canbazi ilk onbire veya sonradan oyuna alirsa hocamiz iste o zaman bavularini toplasin gitsin bir zahmet ahmet canbaz gibi yeteneksiz ptt liginde de zorlanacak biri bu büyük formayi giyinmemeli bu cocuk nasil buralara gelmis cok ilginc birde ümit milli takimina cagirildi..tolunay hocada 45 dk dayana bildi bu yeteneksize..
afobesiz djaninisiz ekubansiz parmaksiz husseinisiz ilk onbirim...
ugurcan—pereira—Hugo—Edgar—marlon——serkan—bakar—fl avio—safa(kamil)—ömür———wkaeme , bu onbir sikecilerden puan veya puanlar alir..saygilarla

Karasoy
22.10.2020, 13:15
Lige yeni çıkan Karagümrük gider Başakşehir'i yener Hatay Kadıköy'den puan alır biz yeniliriz hemen mazeretler üretiriz.Bu lig'te 2. lig'ten çıkamayacak olan Bursa şampiyon olur daha 4 yıllık bir mazisi olan ve stadını 70 Bin kişi ile doldurduğumuz Başakşehir şampiyon olur ama biz olamayız.Ahhhh şu siyaseti bilse halkımız herşey çözülecek. Neyse konuşmayayım ben....

61_Hasan_69
22.10.2020, 13:30
Rüyamda son dakikalara 4-0 önde giriyorduk :)

Sefa Alış
22.10.2020, 14:21
İdeal 11'lerde müdahale oyuncusu olarak tek Djaniny kalıyor kenarda. Fener'in ise 5 oyuncu değişikliğini çok rahat yapabileceği kadrosu var. Bunun da eksisini görürüz bu maç, özellikle 70.dakikadan sonra.

Kaan Çetin
22.10.2020, 14:27
Takım sınırlı enerjisini ilk yarım saatte tüketmemeli.
İlk yarı oyun temposunu sürekli rakip savunma arkasına uzun oynayıp Fb'nin takım boyunu uzatarak ve mümkün mertebe ağır oynayarak düşürmeliyiz.
Fb zaten ofansif tempo ve hücum akışkanlığına sahip değil.

İkinci yarı beklentiler nedeniyle riskler almaya başlayacaklar.
Son yarım saate girerken presle tempo yapıp pozisyon kovalayabiliriz.
O arada oyun üstünlüğünü ele alabilirsek psikolojik olarak zorluk yaşayıp oyuncu değişikliklerine gideceklerdir.
Biz tam ritm bulmuşken 3-4 oyuncu değiştirirlerse oyun tamamen bize döner.

Ozan Yılmaz
22.10.2020, 14:31
Maç kaybedildiği gece teknik direktör kovarak gündem değiştirecek başarısız yönetim tayfası

50 civarı maç yapacağın pandemi riskli sezona 3 asıl orta saha rotasyonu ile başlamak neresinden bakarsanız bakın REZİLLİKTİR.

Sorumluları bellidir bunun mesias, plaza, diabate transferlerini yapanlar.

halilaziz61
22.10.2020, 14:47
Maç kaybedilse bile hoca durmalı

Getirmek istedikleri adamlar komedi ötesi

Sacmalamanin sınırı yok bu camiada

Oruç
22.10.2020, 14:55
Derbi, iki şehrin takımı arasında oynanan karşılaşmadır.

"Büyük takımlar arasında oynanan oyun"lar da derbidir.

Bkz: TDK

hamikarakaya
22.10.2020, 15:08
flavio

diabate-baker-ömür-nwakaeme

afobe

her şeyden önemlisi newton maçtan önce topun arkasında mı bekleyeceğiz, topa sahip mi olacağız bunun kararını vermeli ve ona göre oynamalıyız. bana kalırsa klasik 4-1-4-1 tam bu maça göre. 1'in önündeki 4 oyuncu kompakt savunma yapmak zorunda. çünkü rakibin üçlüsü gustavo sosa ve ozan fizik olarak orta sahayı kapatabiliyor. kanatlarında etkili oyuncu olmamasından mütevellit sağ ve sol beklerimiz de içeriyi orta alanı kapatabilir.

sağda diabate'nin caner'in arkasına sarktığı pozisyonlar, solda da ömür'ün topla driplingleriyle sosa-gökhan hattının arasını yarmasıyla net pozisyonlara girebiliriz. saatli bomba stoperleri 5 haftada 3 penaltı yaptırdılar bu maçta cüneyt fb'nin algı operasyonlarına boyun eğmezse her türlü bir penaltı pozisyonumuz olur.

bugüne kadar driplingçi hızlı oyunculara karşı çok büyük sıkıntı yaşadılar. bkz: ndao, bzk: halil, bkz: tripiç. bizde de bu oyunculardan 2 gömlek iyi abdülkadir, diabate, nwakaeme var. arkadan besleyebilecek baker var.(topu ayağında çok fazla gevelemezse)
erol bulut göztepe maçında intihar taktiği uyguladı 60'tan sonra önde olmalarına rağmen. eğer maçı 60'a kadar 0-0 götürürsek son 30 dk rahatça skora gidebiliriz. önde girersek hele çok daha iyi olur.

yeter ki takım 90 dakika oyundan kopmasın ve kartondan kaplan fenerbahçe'den korkmasın. geçen sene başında da fener şöyle uçuyor böyle kaçıyor demişlerdi seyircileri önünde zar zor beraberliği kurtardılar, 60'tan sonra tek kale oynamıştık. ki o fb kadrosunda vedat kruse ve rodrigues en formda oyunculardı.

Sinan G.
22.10.2020, 15:17
maç ne olur bilmem ama flavio bu maçta da kırmız kart görür, kendisini şimdiden tebrik ediyorum

~UniCef~
22.10.2020, 15:39
Hakikaten ben de bu maçı seyrettim, ilk yarım saatte bulduğumuz pozisyonlardan birisi girse maçın tuhu değişecekti, bu kadar gömmeyelim takımı, fenebahçenin bize fark atacak bir kadrosu olduğunu düşünmüyorum.

TD cok erken tartisilmaya baslandi. Bunlar en erken 10. haftadan sonra olmasi gerekirdi.

Yıldıray Emanet
22.10.2020, 17:57
Hoca gider başkan sallantıya girer

David_LuiZ4
22.10.2020, 18:12
Şikecilerin bütün maçlarını 90 dakika izledim..Göztepe maçına kadar oynadıkları futbol hiç iç açıcı değildi..Ama Göztepe maçında beni de şaşırtacak derecede iyi futbol oynadılar...Kanat bekler ceza sahasına bol miktarda orta kesti önde bastılar ceza sahası içersinde haddinden fazla topla buluştular oyuncular sık sık mevki değişerek prese katkıda bulundular peş peşe ardı ardına 7 8 pasla orta sahayı kolay geçtiler dikine ve derine oynadılar Sosa etkisiyle ve maçın skoru yanıltıcı olmasın maçı farklı da kazanabilirlerdi..Ben Göztepe maçındaki bu hayret verici değişikliği Beleşoğlu'nun takıma müdahalesine bağlıyorum..Kesinlikle Göztepe maçında oynadıkları oyun Alman köylüsü Erol'un yiyeceği nane değil..

Erol Aykut'un futbol felsefesinin jönüdür...

Neyse Erol bahsini geçiyorum..

Kendimizi ve Newton'u ise değerlendiremiyorum çünkü sahada ne oynadığını çözemediğim savunma mı yaptığını hücum mu oynadığını kestiremediğim tam bir kaos takımı var..Oynanan lig ve hazırlık maçlarından çıkarabileceğim bir analiz yok açıkçası..Ne taktik anlayış var sahada ne oyun planı..Kadro kalitesi de olmayınca şikeciler karşısında puan alırız diyemiyorsun...Yoksa şikecileri durdurmanın yolları da var yok değil ama bu kadro bunu beceremez..

Benim bu maçta savunma anlamında güvendiğim 2 isim var biri Hugo diğeri Uğurcan bir güvendiğim noktada şikecilerdeki Vedat tipi pivot forvet yoksunluğu..Bütün bunlar 1 puanı bize getirebilir..O kadar fazla orta kesiyor ki Gökhan-Caner ikilisi bu ortalara kafa vuracak adam lazım fakat bu sene golcü diye transfer ettikleri oyuncular daha çok geniş alan seven kontra tipi atletik golcüler işte bu noktada devreye Ozan giriyor rakip cezasahasına dalıyor ceza sahasındaki forvet etkisizliğini bu şekilde gideriyorlar..Cisse dediğimiz adamı yedekte tutuyorlar sonradan girerse başımıza bela olabilir..

Futbol şansının yanımızda olması dileğiyle..

Soner Albayrak
22.10.2020, 18:58
Takım yalandan antrenman yapıp hazırlanıyor. Kimsenin takımda bir şeylere inandığı yok.

Önce bu kenetlenme sorununu halledeceksin. Sonrası gelir. Bu takım Malatya'ya 5-0 yenildiğinde kimse kızgın değildi takıma, çünkü o takım olacaktı herkes bunu hissediyordu.

Ben bu takımın olacağına inanmıyorum.

Ufuk
22.10.2020, 20:39
Hoca hep defansif oyun kurucu ile oynadı, Parmak varken bunu Parmak yapıyordu Baker daha ofansif takılıyordu. Parmak olmayınca bu iş Baker'a kaldı ama bu sefer de Baker'ın öndeki etkili paslarını atabileceği yerde topla buluşamadığını gördük. Savunmanın önünde topla buluşup diklemesine etkili paslar attı ama pası alan oyuncular hücum bölgesinden çok uzak oyuncular oluyor genelde. Baker ileri gelse bu sefer geriden ona top gelmesi sıkıntı olabilir. Nasıl bir plan ile çıkacak merak ediyorum.

...........Flavio
.....Baker-Kamil Ahmet
Ömür....Afobe.....Nwakaeme

Duruma göre Semedo ve Diabate girerler. Kamil dinamizmi ile teknik eksikliği kapatmaya çalışır, Flavio basit paslarıyla topu yönlendirebilir. Baker da biraz daha ileriye gelebilir bu şekilde, daha ince işleri yapabilir. İş ön taraftaki üçlüye kalır. Nwakaeme normal topunu oynarsa çok karamsar değilim ben.

Varlıbaş61
22.10.2020, 20:43
Şikeciler iyice rehavete girmiş gördüğüm kadarıyla. Demek ki pazar günü kanarya avlıyoruz inceden inceden !!

Digi61
22.10.2020, 20:47
Şikeciler iyice rehavete girmiş gördüğüm kadarıyla. Demek ki pazar günü kanarya avlıyoruz inceden inceden !!Bizde bu Antrönör varken ancak avlanırız...!

Anıl C
22.10.2020, 20:55
Mac skoru 1-3

worldmaster
22.10.2020, 21:02
Novak'ın inadına bir şekilde oynatılacağını düşünüyorum :) bakalım ne olacak.

LağusKusteli
22.10.2020, 21:04
Newton’un üzerine çok gitmeye gerek yok.

Bu maçta olası mağlubiyet olsa bile gerek yok.

Adama hazır kadro verilmedi, sürekli eksik sürekli eksik.

Takımda motivasyon ve disiplin sorunu var orası elbet ayrı, inşallah eksikler giderilir diyelim.

LağusKusteli
22.10.2020, 21:07
Novak'ın inadına bir şekilde oynatılacağını düşünüyorum :) bakalım ne olacak.

Bende Sosa ve Novak’ın ilk 11’de başlayacağını düşünüyorum.

Zira bu şikeciler son yıllarda sahada sürekli rezil olunca, camialarının sinerjilerini sadece bize saldırarak sağlıyorlar.

Mehteroğlu
22.10.2020, 22:04
bence kamil ahmetli ortasaha ile ortadan oyun kuramaz ve çkamayız baskıda...

flavio baker
diabate ömür nwakaeme
afobe

olsa daha iyi olabilir...

Mehteroğlu
22.10.2020, 22:16
flavio
ömür baker
yusuf. afobe. nwakaeme

de olabilir

Doğukan Uçan
22.10.2020, 22:46
abdülkadir ömürü çok şişirmişiz ülke olarak. şuan villareal-sivasspor maçında 19 yaşında kubo diye bir çocuk var piyasa değeri 30 milyon euro ama sene sonu 50 90 bandına gelir.

serdaracıl
22.10.2020, 22:52

flavio baker
diabate ömür nwakaeme
afobe

Aynen

serdaracıl
22.10.2020, 23:04
Ne kamilmiş arkadaş. Herkes farklı bi mevkiye yazmış. Kimi ön libero, kimi 10 nuumara... allahtan kamil var yoksa kadroya yazacak futbolcu bulamayacağız. Oynarsa inşallah erkili olur ne diyelim. Her takıma bi kamil lazım

castillo61
22.10.2020, 23:10
Maçlara göz ucuyla bakıyorum da bizden daha uyuşuk ve fiziksel olarak daha yetersiz bi takım yok herhalde.

Şu halimizle Avrupa'da oynasak yarım saatte 3-4'lük oluruz kimse ne olduğunu anlamaz.

Sosa iyiki gitti, Waka satılsın, Premier lig temposunda oynayacağız demeçlerinin üstüne fiziksel olarak diplerde olmamız bayağı ironik.

Ogün YAZICI
22.10.2020, 23:10
Bu sezon ligi çok hafife aldı bizimkiler
Sivas Başakşehir falan Avrupa'da ciddi takımlara karşı topu ayağında tuttuğu devreler oynuyor

Bakıyorum şu takımlardaki kompakt oyuna o kadar uzağız ki

Ne Fajr Hakan Cofie kadar sert orta sahamız var
Ne de Kayode Yatabare Gradel kadar gol-asist üretir diyebildiğim hücum hattımız.

Karagümrük Alanya Rize falan
Ciddi ciddi geniş kadroları bizden kötü değil.

İnşallah Newton şişirildiği ve desteklendiğine değer şeyler ortaya çıkarır

Mehteroğlu
22.10.2020, 23:15
trondsen sakatlanınca bir ortasaha almak yerine sağ açıkta diabate alındı. bu sezonun kırılma anı sanki bu durum.
uzun süredir fenere bu kadar kötü yakalanmamıştık, diabate veya başka bir transfer bu maçta fark yaratmalı yoksa fark kendini skorda gösterecek...

Ufuk
22.10.2020, 23:18

flavio baker
diabate ömür nwakaeme
afobe

Ortada yaratıcılık artsın diye Ömür oynayacaksa bence sağ tarafta Diabate yerine Kamil tercih edilebilir. Savunmadayken zaten genelde on numarada oynayan öne çıkıyor, kanatlar geri geliyor 4-4-2 gibi diziliyoruz. Kamil biraz daha içe kayar. Baker top ayağındayken etkili ama temposu istenen düzeyde değil Kamil Parmak yokken kullanılır bence. Yoksa ortada rakip temposuna ayak uyduracak tek adam Flavio kalıyor, Ozan-Sosa-Gustavo bağlantısını bir şekilde bozmalıyız.

Mehteroğlu
22.10.2020, 23:26
sırf gustavoya baskı olsun diye fizikli djaniny de forvet arkası olabilir, tabii formu yerindeyse... öyle olursa djaniny arkasında ömür baker arkalarında flavio oynar. 4-3-1-2 gibi bir sistemle onları kanada zorlarız, caner ve gökhan'ın formuna kalır iş. diğer yandan bizim kurgumuz her an fenere problem çıkarabilir...

flavio

ömür baker

djaniny
Afobe nwakaeme

serdaracıl
22.10.2020, 23:34
Topu rakibe bırakan takım kaybetmeye mahkumdur. Sivas maçının özeti

nakzo
22.10.2020, 23:50
Bana göre denizli ve kayseriyle beraber ligin en kötü 3 takımından biriyiz vasat kadro uyuşuk ve temposuz oyun,stajyer hoca, vurdumduymaz futbolcular.Hiçbir ışık göremiyorum sadece fb maçı için değil bu takım her yerde her takıma yenilebilir aldığı puanlar ise sürprizdir.

Soner Albayrak
22.10.2020, 23:58
Newton'un dediği fener bam bam cümlesi ile mağlup olacağımız kesinleşti.

Ne gerek var böyle salaklıklara? Bunu söyletmekten ne anlıyor bizim bazı ahmak taraftarlarımız.

Bizim tek derdimiz Fb mi?

Antonio
23.10.2020, 00:00
takımda ruh koyacak adam olmalı kim olacak bakalım .

Anıl C
23.10.2020, 00:00
Newton'un dediği fener bam bam cümlesi ile mağlup olacağımız kesinleşti.

Ne gerek var böyle salaklıklara? Bunu söyletmekten ne anlıyor bizim bazı ahmak taraftarlarımız.

Bizim tek derdimiz Fb mi?

Bu tip taraftarlar malesef çoğunluğu oluşturuyor ve 50 yıldır bir adım ilerledikleri yok. Videoyu izlerken utandım.

erenslash
23.10.2020, 00:07
başta sen de ben de Ağaoğlunu destekledik.Başkan yedirmeyiz dedik ama ta ki O sadri dönemini yaşadığımızı ve bunun bir anda olduğunu görünce hüseyinin hoca yapılmasına rağmen sesimiz çıkmadı böyle bir iyimser takıldık farkındaysan bro.Sen de burada yapıcı konuşuyordun.Ama niyetler anlaşılınca veya strateji olmayınca ,ders alınmayınca....
newtonun chealsede olması hüseyinin yerine gelmesi daha iyi dedik ama kendisini bu şekilde harcayan ağaoğlunun kabahati daha büyük.newtonu başka göreve verirsin hem kendini zor durumda kalmaz.dolu olduğu konular vardır mutlaka..hadi en kötü ihtimal yardımcı olur gene çevresinden şu bu faydalanılır.altyapıya veya reserve takımına gider veya yeni gelecek olan yabancı usta hocayla çalışırdı.zaten yabancı teknik direktör alınıyr diye sevindik ya dedik başta ağaoğlu farklı ne güzel işler yapıyor dedik.ne olduysa sosa,novak ve sorlothttan sonra oldu.aslında ilk saçmalık hüseyin cimşirle başladı.zaten asıl saçmalık hüseyinin hoca yapılmasıydı :D .bu hamlesiyle ağaoğlunun bittiğini gördük zaten. bakma sesimiz çıkmadı çünkü moralimiz bozulmasın istedik alınan galibiyetler aslında bireysel futbolcularla aldık. klubun kan kaybı çok...yerine gelenler de yeterli değil.bu sene alınan transferleri nasıl doğru bulurdum biliyor musun bro? geçen sene ligin ikinci yarısında sosa,novak ve sorloth varken alınsa bu adamlar o zaman harika olurdu.ama giden üç önemli oyuncun var.
Mesele Avcı'nın gelip gelmemesi değil aslında mesele Ağaoğlu'nun Trabzonspor teknik direkötürlük koltuğunu hababam stajerlere teslim edip ayağa düşürmesidir...Trabzonspor'u küçültücü davranışlarla yönetmeye çalışan Ağaoğlu'na ve onun şakşakçılarına gıcığım...

Biz kulüp olarak daha iyi bir teknik direktörü ve daha iyi bir kadroyu hak ediyoruz..Ağaoğlu tipindeki yöneticileri Anadolu takımlarının taraftarları bile içselleştirmez kabullenmez ama bakıyorum ki Trabzonspor'un büyüklüğünden ve tarihinden nasibini almamış bazı taraftarlarımız hala Ağaoğlu'nun sıçtıklarını sıvama derdinde..

h_erkan61
23.10.2020, 00:49
Bu 11'le çıkmamız gerektiğini düşünüyorum
Uğurcan
Serkan - Edgar - Hugo - Marlon
Ömür - Flavio
Pereira - Baker - Nwakaeme
Djaniny

Harun-61
23.10.2020, 00:52
takımda ruh koyacak adam olmalı kim olacak bakalım .

Net Flavio... Umarim yine cezali duruma düsmez.

erenslash
23.10.2020, 02:25
ne fener ne gs ne de bjk bizim rakibimiz arkadaşlar.

bizim rakibimiz biziz. yaptığımız hatalarla ödedik bunu. yaptığımız derken biz değil yönetimin yaptığı hatalar. geçen sene verilen şampiyonluk hoca sorunuydu. kimsenin bizden şampiyonluk aldığı yok.alanyaya kendi elimizle verdik maçı.kötü oynayarak.hocasız olarak...

sorloth ve diğerleri gitti. fb nin de bjknin de gs da hiç bir günahı ya da etkisi yok son iki sene için konuşuyorum.

hakemler taraflı diyenler var .

hakemler her zaman taraflı ama biz ne futbol oynuyoruz ne bir şey yapıyoruz hakem diye ağlamanın anlamı yok

biz hakeme rağmen düzgün kadromuz olsa zaten şampiyonuz ligde.geçen sene gördük işte bizden halt olmayacağını

yönetim sorunun olursa kadron sorunlu olur moraller de kötü olur. düzgün iş yapmassan top da da top oynamazlar.... vesaire uzar bu...

Doğukan Uçan
23.10.2020, 08:16
flavio kırmızı yer

HOPA'LI TS'Lİ
23.10.2020, 09:03
Bu maçın skorunu
%99
Cüneyt ÇAKIR ve VAR-AVAR belirleyecek.

Erkan A.
23.10.2020, 09:07
Yorumlara bakilirsa el birligiyle karar verdik pilavci flavio kirmizi görecek:rolleyes:
iki kirmizi yedi bu cocuk haksiz yere,böyle büyük bir macta böyle düsüncelere sahip bir oyuncuyu oynatmak risk aslinda bunca eksiklere ragmen mecbur oynayacaktir, flavio 90 dakikanin sadece mac genelinde 20 dakika oynayan bir oyuncudur geri kalan dakikalarda sahada yok yada gizli kahraman diyenlerde var ben katilmasamda bu görüse..newton hoca flavioyu macin ikinci veya birinci yarisinda oynatsa daha cok verim alir..kirmizi görme riski de azalir..böylece bir mac kirmizi görmeden tamamlar kendisi icinde motive olur..
hoca umarim antroman disinda göztepeyle oynayan sikecilerin macini sürekli oyunculara izletiyordur..

Ahmet Taşçı
23.10.2020, 09:44
Geri 5'li zaten belli geri kalanlar arasında :
1.DEFANSİF Kadro :

.......... Kamil..... Flavio......
Ömür...... Lewis...... Nwakaeme
.............. Afobe...............

2.DENGELİ Kadro :

...... Lewis..... Flavio.......
Diabate... Ömür...... Nwakaeme
.............. Afobe..........

3.OFANSİF Kadro

......... Lewis..... Flavio.....
Afobe...... Ömür..... Nwakaeme
............... Djaniny...........

Şahsen ben 2 numaralı kadro ile başlar 60-65 kadar bir farklı skorlarla devam ederdim. Eğer gerideysek 60.dakijada 3 numaralı kadroya geçer, eğer bir farklı öndeysem de 65-70 gibi 1 numaralı kadroya dönerdim.

Ahmet Taşçı
23.10.2020, 10:04
Şu hale bak önceden önden orta saha ve ofans hattı belliydi defans göbeği sürekli değişirdi şimdi ise devans beşlisi fiks, orta alan ve ofans sürekli değişiyor... Gerçi defansın belli ve sabit olması büyük bir avantaj, devre arası ne yapıp edip Huseini ve Plaza ile yollar ayrılıp merkeze 2 adam alınmalı... Hatta bir çok arkadaşın yerden yere vurduğu Lewis Baker 'İn bonservisi hazır patlama yapmamışken alınmalı, Sene bonservisi bizde olarak Parmak, Baker, Flavio, Trondsen ve 1 merkez orta saha da devre arasında alırsak bu beşli ile lige hazır başlamalıyız...
Seneye arayacağımız 3 mevki kalır Sağ bek, Sol bek ve Forvet...

adiloş bebe
23.10.2020, 10:17
Hosseini ön liberoya. En azından fiziksel üstünlük kurma adına savaşır. Kamil Ahmet o bölgede çok pas hatası yapıyor. Topla çıkarken de aşırı kayıp yaptı son maç. Geride en azından görece daha sert bir adamın olması Baker ve Flavio'yu da rahatlatır.

Mehteroğlu
23.10.2020, 11:08
perreira edgar hugo marlon
hosseini
flavio baker
ömür

afobe nwakaeme

ya da

flavio baker
diabate ömür nwakaeme
afobe

Mert Pasa
23.10.2020, 11:45
https://www.fanatik.com.tr/fenerbahce-trabzonspor-macina-saatler-kaldi-gecmis-bugunden-beter-video-2178735

La ilahe illallah ya,Allahım sen sabır ver

OrkHun
23.10.2020, 11:46
serkan-edgar-majid-hugo-marlon
j.p - flavio - baker - kamil
nwkaeme

belki 0-0'a bağlarız.

Mert Oğuzlu61
23.10.2020, 11:53
Hosseini en son ne zaman oynadi da bu macta ustelik orta sahada kullanilsin istiyorsunuz ? Bol bol frikik kazandirir, 20. dakikada kirmizi kart gorup cikar. Hakan Yesil'i oynatmak bile daha mantikli olur. En azindan orjinal 6 numara, hatta eldeki tek 6 numara.

-----pere---edgar---vitor---marlon
---------------------flavio
---------------ömür----baker
------diabate-------------------waka
---------------------djanny

Forvette Djanny baslasin yorulunca Afobe girer.

Anıl C
23.10.2020, 12:12
Uğurcan

Edgar-----Vitor-----Campi

Ömür-----Baker------Flavio-----Kamil-----Marlon

Afobe-----Tony

hamikarakaya
23.10.2020, 12:29
Uğurcan

Edgar-----Vitor-----Campi

Ömür-----Baker------Flavio-----Kamil-----Marlon

Afobe-----Tony

pelkas ve caner'in oynadığı kanatı kapatamayız bu dizilişte. ömür'ü sosa'nın boşalttığı sağ iç koridora sokmamız lazım, halil'i yıldız yapan fb savunması ömür'ü kendine getirir. eminim ki göztepe maçı fb'nin zayıf yönleri hakkında teknik ekibe epey iyi analiz vermiştir. ben hala erken bir gol bulursak çok rahat kazanacağımızı düşünüyorum. fb'nin cakasını indirirsek geçen seneki gibi bi daha kendilerine gelemezler.

Ahmet Taşçı
23.10.2020, 12:36
Parmak 'İn testi dün belli olacaktı ne oldu ki o iş?

homosapiens
23.10.2020, 12:39
------------uğurcan---------
pereira----ıe---hugo----marlon
--------flavio-------baker-------
---ömür---------------kamil----
---------afobe---antony--------

Takımdan başa baş bir oyun bekliyorum ama sonuçtan ümitli değilim. Nwakaeme isterse skor üretir sadece. Afobe ve Abdülkadirin verimsizliği ise epey düşündürücü

Uğur Kalyoncu
23.10.2020, 12:44
Uğurcan
Perreira Edgar Hugo Marlon
Flavio Kamil
Ömür Baker Nwakeme
Afobe.

3 lü bir orta saha ile Kamil ve Flavio devamlı kanatlara yardım edecek.

Canerin kanattan çıkışlarını ve Ozanın dikine gidişlerine fırsat vermeyip üstüne çok basit hatalar yapmazsak bu defansif kadro ile fener çok kolay gol bulamaz.

Son bölümde de artık hızlı ama güçlü olmayan kozlarımızı oynarız. Sarı ,Diabate hatta Plaza..

LağusKusteli
23.10.2020, 13:30
https://www.fanatik.com.tr/fenerbahce-trabzonspor-macina-saatler-kaldi-gecmis-bugunden-beter-video-2178735

La ilahe illallah ya,Allahım sen sabır ver

İstanbul medyasının klasikleşmiş yalan ve provakasyonları. Ancak hala öğrenemediler, Trabzonspor bu tezgahlara artık düşmüyor

Antonio
23.10.2020, 13:48
Zerre ümit yok. Orta alanda guilherme kalsaydı sosa yerine biglia ve fernandez gelseydi rahat maçı kazanırdık orta saha ptt ayarında. Baker flavio et mi balik mi belli değil bence berbat ptt topcusu ikisi de. Ndiaye bile olsa tamam derdim bugün bir direnç gösteririz derdim. Kupa maçında guilherme sosa parmak çok iyiydi tek sosa yerine bir fernandez tamamdi. Baker flavio hatta trondsen başarısız transferler.

castillo61
23.10.2020, 14:05
Uğurcan
Flavio Kamil
Ömür Baker Nwakeme
Afobe.

Canerin kanattan çıkışlarını ve Ozanın dikine gidişlerine fırsat vermeyip üstüne çok basit hatalar yapmazsak bu defansif kadro ile fener çok kolay gol bulamaz.

Son bölümde de artık hızlı ama güçlü olmayan kozlarımızı oynarız. Sarı ,Diabate hatta Plaza..

Aynı kadrodan yanayım. Baker rakip kaleye yaklaştıkça etkisi o derece artıyor en azından bizdeki kısa kariyerinde bunu gördük. Zaten klasik bi 10 no değil, stili gereği de öyle davranmayacaktır. Gelip yine top alsın, takımı yönetsin ama ilk topu almasın.

Sadece bu maç için de değil genel olarak 2. ve 3. bölgeler arası kullanmalıyız.

kaçarava
23.10.2020, 14:27
pelkas ve caner'in oynadığı kanatı kapatamayız bu dizilişte. ömür'ü sosa'nın boşalttığı sağ iç koridora sokmamız lazım, halil'i yıldız yapan fb savunması ömür'ü kendine getirir. eminim ki göztepe maçı fb'nin zayıf yönleri hakkında teknik ekibe epey iyi analiz vermiştir. ben hala erken bir gol bulursak çok rahat kazanacağımızı düşünüyorum. fb'nin cakasını indirirsek geçen seneki gibi bi daha kendilerine gelemezler.

Onların sağ iç koridorunu Baker kullanabilir. Parmak varken kısaca eksik olmayınca Baker sol iç gibi oynuyordu.

Murat Keçeci
23.10.2020, 14:42
fb 'nin attığı gollerin çoğu duran top bu konuya çok dikkat etmeliyiz.Adam alan markajini full konsantrasyon ile yapmalıyız.

Orta sahadaki kilit oyuncu kamil ahmet olur. başakşehir maçında orta sahada yeterli yardımı yapamadı.Bircok pozisyonda ya refakatçilik etti ya da kademeye gelmekte geç kaldı.Bu durumu hazır olmadan oynamasına bağlıyorum bu hafta umarım hazır hale gelmiştir.

Ömür konusuna değinirsek.21 yasındaki bir çocuğa neden maç kazandiramiyorsun demek haksızlık olur.Hele ki Turkiyede yetişen bir futbolcunun beden ve kafa olarak tam olgunlaşma yaşı 24-25 ı bulabiliyor.Ornegin;fatih tekke,burak yılmaz,abdülkadir parmak gibi önümüzde birçok ornek var.Ömur elinden geleni yaptığına inanıyorum ben.Taraftar olarak gençlerimize daha sağduyulu yaklaşmalıyız.

Iki büyük maç oynadık akilli oynayan hep rakiplerimiz oldu.Artik akıllı oynama sırası bizde.

Arda'
23.10.2020, 15:25
Uğurcan
Flavio Kamil
Ömür Baker Nwakeme
Afobe.

Bence de çıkabilecek en iyi kadro bu

redbul
23.10.2020, 15:38
Bu maçın skorunu
%99
Cüneyt ÇAKIR ve VAR-AVAR belirleyecek.

abi bence senin saydığın unsurlara gelene kadar daha büyük sıkıntılar var en öenmli unsur kadro kalitemiz yetersiz ve ne oynasığımız belli değil rakip 5 oyucusunu çok rahat değiştirebilirken senin yedek klübende oyuna sokacak adamın yok lig başlayalı 5 hafta olmuş teknik direktörün pamuk ipliğine bağlı bence cüneyt çakıra gelinceye kadar daha büyük sıkıntılarımız var

AlperenAltun
23.10.2020, 15:52
Ya konu dışı olacak özür dilerim. Ankara da kahvaltı yapılacak güzel bir mekan var mı? Kuymak da yiyebileceğim

kaan61
23.10.2020, 16:32
Hoca böyle çıkar diye düşünüyorum. Kadromuz kısıtlı , ateşleyici ve karakter koyan oyuncumuz çok az. İşimiz çok zor ama bu seferde talih bize gülsün be kardeşim.
............... Uğurcan ...............
Perreira .... Edgar.... Hugo .... Marlon
.............. Baker ........Flavio ..........
Diabate ........Ömür........ Nwakeme
................Afobe........................

odyseuys
23.10.2020, 16:43
Bir oyuncumuzun daha covid-19 testi pozitif çıkmış. inşallah ideal kadrolara herkesin yazdığı oyuncularımızdan biri değildir.

musti5576
23.10.2020, 16:45
Bir oyuncumuzun daha covid-19 testi pozitif çıkmış. inşallah ideal kadrolara herkesin yazdığı oyuncularımızdan biri değildir.

Amin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Manu61
23.10.2020, 16:49
Bu sene bir tane güzel haber alamadık zaten.

Murat KARAKURT
23.10.2020, 16:56
Belki Parmak tekrar pozitif çıkmıştır...Bugün doluyordu galiba onun karantina süresi ....

Enes Başkaya60
23.10.2020, 17:01
Belki Parmak tekrar pozitif çıkmıştır...Bugün doluyordu galiba onun karantina süresi ....

Instagram da felan flavio'nun olduğunu söylüyorlar...

Mustafa YILMAZ
23.10.2020, 17:11
3 olmuş vaka sayısı.

ne bitmez çilemiz var mış

Mehmet Fatih Yavuz
23.10.2020, 17:12
Bakalım kimde !!!
Piyango gibi sırayla başladı!!!

DeAgLeMaNyAq
23.10.2020, 17:15

Açıklamadan yeni bir isim olduğu anlaşılıyor. İdman fotoğraflarına bakarak Hüseyin'in olduğunu söyleyenler var. Parmak'ın son testi negatifti fakat 15 günlük karantina süreci tamamlanmadığı için FB maçında yer alamayacak. Haftaya muhtemelen kadroda olur. Yeni vaka ise hem Kasımpaşa hem Alanya maçını kaçırır. Bu arada neden maç öncesinde açıklandı şeklinde bazı yorumlar var. Testler iç saha maçlarından 2 gün, deplasman maçlarından ise 3 gün önce yapılıyor. Dolayısıyla bugün açıklanmasında bir tuhaflık yok...

INCIK
23.10.2020, 17:17
3 kişi pozitif ise ertelensin maç.

gurur6134
23.10.2020, 17:17
Bu sene bu lig bitmez daha simdiden boyleyse

Ozan Yılmaz
23.10.2020, 17:18
Hasan Tüncel@hasantuncel61·10d

Trabzonspor'da pozitif vaka sayısı 3'e yükseldi.

:N

HOPA'LI TS'Lİ
23.10.2020, 17:24
abi bence senin saydığın unsurlara gelene kadar daha büyük sıkıntılar var en öenmli unsur kadro kalitemiz yetersiz ve ne oynasığımız belli değil rakip 5 oyucusunu çok rahat değiştirebilirken senin yedek klübende oyuna sokacak adamın yok lig başlayalı 5 hafta olmuş teknik direktörün pamuk ipliğine bağlı bence cüneyt çakıra gelinceye kadar daha büyük sıkıntılarımız var

Pozitif vakamız 3 olmuş. MORAL SIFIRLANDI.

Yönetim Tff'ye baskı yapıp maçı erteletmeli

Geçen sezon maçları oynatıp sonra küme düşmeyi kaldıran tff ahımızı aldı.

Bu sezon yarıda kalırsa hiç üzülmem

ÖNCE İNSAN SAĞLIĞI
YEMİŞİM FUTBOLU

Erkan A.
23.10.2020, 17:25
Artik maci gectim cok umutluydum lakin kadro yetersizligi sakatlik ve birde corona da cikmis artik bu lanet virusdan kurtulamicaz büyük ihtimal hepimize bulasacak bu kadar olumsuzluklardan sonra artik yenilsekte newtona oyunculara kizmayacagim birde adaletsiz düzen de var süperligde..Allah yardimcimiz olsun dikkatli olsanda virusa kapiliyorsun tez zamanda insAllah ilac cikar hayat normale döner..pis cinler her boku yiye yiye bu virusu dünyaya saldilar..

ÖmürKaradeniz61
23.10.2020, 17:25
Flavio olmuş korona.

hamikarakaya
23.10.2020, 17:28
ne tesadüfse bi tek biz vaka açıklıyoruz trabzon şehrinde bu oyuncular gidip nerede korona oluyor da istanbul takımları tek bir tane bile korona vakası açıklamıyor. belki de koronalı oyuncu oynatıyorlar. tff'nin bu testleri yapması lazım. millet takımca yemeğe çıkıyor yat gezilerine gidiyor 0 vaka bize gelince sürekli vaka. 1-2 vaka daha çıkartıp erteletmeliyiz maçı. böyle saçmalık mı olur bu ligin kaderini korona vakaları mı belrleyecek?

ÖmürKaradeniz61
23.10.2020, 17:30
Altınızda son model arabalar,son model evler ama gel görki işe saygı hiçbirinizde yok takmışsınız günahınıza terbiyesiz herifler,yobaz varoşlar üç kuruş para görünce kendinizi adam sanıyorsunuz. Vatandaş otobüsle gider,işi gereği akşama kadar 100 tane adamla içiçe olur ama çalışmak zorunda olduğu için kendini kolluyor ama sizde öyle bir şey yok. Nwakaeme kafasına göre ben giderim der gider virüs kapar ishal olur düşünen yok Trabzonspor’u.

Mert Oğuzlu61
23.10.2020, 17:31
Özel hayat konusunda oyunculara ciddi yaptirimlar mi uygularlar, olayin ciddiyetini kavramalari icin sert kurallar ve para cezalari mi yagdirirlar ne yaparlar bilemem ama Super Lig de corona konusunda en cok cani yanan takimlardan biriyiz. Disiplin konusunda zayif oldugumuzun gostergesidir.

Bunlar boyle devam ederse Macit Guven, Da Silva, Oumar'li sezona benzer sezon yasariz. Bunlar her aksam 50 kisiyle parti mi veriyor ne yapiyor ? Asosyal olun oturun asagi, sanki binlerce kisiyle yan yana ise gidip 300 kisiyle 10 saat mesai yapiyorlar, takim patir patir armut gibi dokuluyor.

kaçarava
23.10.2020, 17:33
Şu orta saha kısırlığında kim olmasın deseler Flavio derdim. İnşallah o değildir.

DeAgLeMaNyAq
23.10.2020, 17:33
Flavio veya Türkmen'i bilmiyorum ama ne Parmak ne de Ekuban özel hayatlarından kapmadılar. Dolayısıyla peşin eleştiri yapmamak lazım...

Manu61
23.10.2020, 17:37
Flavio veya Türkmen'i bilmiyorum ama ne Parmak ne de Ekuban özel hayatlarından kapmadılar. Dolayısıyla peşin eleştiri yapmamak lazım...
Bilmediğimden soruyorum Ekuban milli takımda virüsü kaptı değil mi? Peki Parmak?

LağusKusteli
23.10.2020, 17:43
Sağlık önemli, kulüp maçın ertelenmesi için TFF’ye başvurmalı!

hamikarakaya
23.10.2020, 17:45
Sağlık önemli, maç ertelenmeli!

twitter'da bir tag çalışması yapmamız lazım. bu testler bir pozitif bir negatif çıkıyor kim bilir negatif çıkan kaç oyuncumuzda daha vaka başlangıcı olabilir. hatay'da 7-8 kişi korona çıkınca maç ertelenmişti bu maç da ertelenmeli.

Manu61
23.10.2020, 17:46
Maç ertelenmez o işi unutun.

DeAgLeMaNyAq
23.10.2020, 17:46
Bilmediğimden soruyorum Ekuban milli takımda virüsü kaptı değil mi? Peki Parmak?

Teknik ekip...

hamikarakaya
23.10.2020, 17:48

tff 14 futbolcu altına düşülünce erteliyormuş şimdi baktım. bizde zaten sakatlar daha önce karantinada olanlar vs. 14 futbolcu anca eder. 1-2 tane daha pozitif vaka uydurmamız lazım maçı erteletelim. millet testi pozitif çıkan futbolcularına eminim 3-4 gün evine yollayıp yoluna devam ediyordur. 30 kişilik fb takımında 1 vaka bile açıklanmadı?

Alp29
23.10.2020, 17:51
Flavio bu maçta kilit idi son antrenman fotoları da da yok . Geçmiş olsun büyük hezimet yaşayabiliriz, bu haberden sonra

Enes Başkaya60
23.10.2020, 17:52
Sanki maçta umudumuz var da ertelensin ula zaten öyle böyle yenileceğiz ne ertelenmesi...

Bir an önce geçsin gitsin şu maç...

Alp29
23.10.2020, 17:53
Türkmen antrenman da , flavio yok evet

Süleyman Baykan
23.10.2020, 17:54
Hüseyin Türkmen deniyor pozitif çıkan

yorumsuz6117
23.10.2020, 17:57
Rezil olacağız, orta saha almayan başkan Trabzonspor'u satmıştır..

Mert Oğuzlu61
23.10.2020, 18:00

Virus evlerinde cay kahve icip netflixten film secerken girmis olamaz. Demek ki saha disinda disiplin problemi var ki oyuncularimiz teker teker corona oluyor.

Milli takima gidip gelen Ekuban'in oda arkadasinda virus cikmis bizimkine bulasmis, buna pek masum gozuyle bakamiyorum. Bunlar milyonluk oyuncular, corona zamani oda arkadasi nedir ?

Önlem alamayacak durumdalarsa oyuncu gondermesinler, corona olan 1 ay oynayamiyor antrenmana baslamasi form tutmasi buyuk problem oluyor. Diger kuluplerin bu konufa cani pek yanmadi(!) ama biz fena yanmaya basladik, yonetimin sert kurallar koymasi gerekiyor bu is boyle devam edemez.

Manu61
23.10.2020, 18:00
https://twitter.com/TransferWeb1/status/1319654500752330752 Böyle bir şey gördüm ama sonuçta twitter.

Sefa Alış
23.10.2020, 18:04
flavio var antrenman fotolarında.

UĞUR DURTAŞ
23.10.2020, 18:06
Instagram da felan flavio'nun olduğunu söylüyorlar...

**
Bugünkü antremanda resmi var flavionun

resmini göremediğim 2 oyuncu var gibi huseyni ve salih olabilir.

pReN@_61
23.10.2020, 18:07
Yaklaşıyor yaklaşmakta olan...

Ogün YAZICI
23.10.2020, 18:07
Savunma oyuncusuymuş

DeAgLeMaNyAq
23.10.2020, 18:23
Virus evlerinde cay kahve icip netflixten film secerken girmis olamaz. Demek ki saha disinda disiplin problemi var ki oyuncularimiz teker teker corona oluyor.

Milli takima gidip gelen Ekuban'in oda arkadasinda virus cikmis bizimkine bulasmis, buna pek masum gozuyle bakamiyorum. Bunlar milyonluk oyuncular, corona zamani oda arkadasi nedir ?

Önlem alamayacak durumdalarsa oyuncu gondermesinler, corona olan 1 ay oynayamiyor antrenmana baslamasi form tutmasi buyuk problem oluyor. Diger kuluplerin bu konufa cani pek yanmadi(!) ama biz fena yanmaya basladik, yonetimin sert kurallar koymasi gerekiyor bu is boyle devam edemez.

Oyuncuların kendini koruma konusunda haklısın ona bir şey diyemem. Benim orada vurgulamak istediğim bizdeki iki vakanın kişilerin özel hayatından kaynaklanmadığıydı. Özellikle Abdulkadir'e bu konuda haksızlık yapıldı ama belki de onun sayesinde bütün takım covid olmaktan kurtuldu. Geçen hafta da sık sık dile getirdiğim temaslı pozitif olayının uygulaması hatalı uygulanıyor. Devlet sizin temaslı olduğunuzu tespit ederse zorunlu izolasyon uyguluyor ama TFF'nin protokülünde bu temas sadece kişinin özel hayatındaysa o kişi izole ediliyor. Oysa takım içerisinde birinde pozitif çıktığında bütün takımın temaslı olarak kabul edilmesi lazım. Ancak bu tip durumlarda maçların ertelenmesi söz konusu olacağından buna cesaret edemiyorlar...

CEMEFKER
23.10.2020, 18:31
Pozitif vakalarının kasıtlı olduğunu düşünmeye başladım. Özellikle kritik maçlarda ortaya çıkması ilginç...

TrabzonVictory
23.10.2020, 18:38
Geçen sezon kendi sahalarında kadıköyde Trabzonspor'umuz tarihi bir galibiyet alarak bu şikebahçelileri kupada bi güzel dövdük, yine bu kez ligde kendi sahalarında kadıköyde şikebahçelileri mağlup ederiz.Yeter ki Trabzonspor ruhuna yakışan şekilde geçen sezon kupada nasıl iyi futbol ile kazandıysak ve yine aynı şekilde bu maçta mücadele edip kazanmalıyız.Bu maçı kazanacağız ve tekrar zirveye ulaşacağız, şikebahçe'de geçen sezon 8. oldu bu sezonda 4. veya 5. olur...

DeAgLeMaNyAq
23.10.2020, 18:46
TRT Spor son dakika altyazısında 3 pozitif vaka çıktığını söylüyor. Ekuban ve Parmak'ı buna kattılarsa anlamsız bir habercilik örneği. Ha kulüp 1 açıklamışken, bu rakam 3 ise durum fena...

outlaws61
23.10.2020, 18:54
Hasta fenerli bir abim "evin en güzel yerini hazırla pazar günü maçı izlemeye gelicem" demişti.

Ben de gelmesen daha iyi abi diyip gülmüştüm.

Bu hafta maçı birlikte izlicektik.

Kendisi bugün covid yüzünden hakkın rahmetine kavuştu.

Keşke beni sinirden çıldırtsaydında o maçı birlikte izleseydik abim.

Çok üzgünüm hiçbir anlam ifade etmiyor şu maç bana.

munzevil
23.10.2020, 19:25
Hasta fenerli bir abim "evin en güzel yerini hazırla pazar günü maçı izlemeye gelicem" demişti.

CENAB-I ALLAH rahmet etsin

Uğur Kalyoncu
23.10.2020, 19:52
Uğurcan
Flavio Kamil
Ömür Baker Nwakeme
Afobe.

Kadro bu ama diziliş önde basan feneri düşününce değişebilir.

Kamil ve Flavio topu çıkarırken büyük sıkıntılar çıkarabilir. Özellikle Flavio gereksiz işlere girişiyor bazen.

Dolayısıyla Kamil sağda Ömür ortada kullanılabilir bu maç.

Ufuk
23.10.2020, 20:05
Anlık hayal kırıklıklarını anlıyorum ama sürekli öldük bittik edebiyatı yapan adamın forumda hala ne işi var anlamıyorum. Bu kadar karamsarsan bırak arkadaşım, kendine yapma bunu. Bizi boş ver kendine yazık. Böyle ömür mü geçer hasta olursun bak ciddi söylüyorum.

Ahmet Taşçı
23.10.2020, 20:14
Yerli bir oyuncu yazıyor 61saat.

Sinan.K
23.10.2020, 20:26

Cok üzüldüm allah rahmet eylesin

mancester
23.10.2020, 20:30

Saglik yoksa mac hicbir sey anlam ifade etmiyor.

serdaracıl
23.10.2020, 21:02

neden ertelenmesin. testi pozitif çıkan futbolcu muhtemelen hafta başından beri antrenmanda ve diğer futbolcularla temasta. virüs akçiğeri ciddi biçimde etkiliyor. illa birinin allah korusun ölmesi mi lazım? sağlık her şeyden önemli. maçın ertelenmesi lazım. oyuncunun biri sahada yığılıp kalırsa bunun altından kimse kalkamaz

serdaracıl
23.10.2020, 21:10
şu rezil olacağız, şöyle yenileceğiz, böyle yenileceğiz diyen arkadaşlar, burası ağlama duvarı değil kendinize gelin

Ogün YAZICI
23.10.2020, 21:19
Ben Fener yerinde olsam maçın ertelenmesini isterdim.
3-4 günde bir pozitif vaka çıkan bir camiada daha bugün antremana çıkmış oyuncu pozitif çıkıyirsa yarın İstanbul'a gidecek kafilede teste henüz yansımasa bile pozitif vaka olma ihtimali çok kuvvetli

Ama bunlar yaygara koparmaya başlamıştır bile bilerek vaka açıkliyorlar bla bla diye
Tuhaf bir camia.O yüzden oyna devam.

Anıl C
23.10.2020, 21:23

Başınız sağolsun:(

Anıl C
23.10.2020, 21:24

Aynen oda arkadaşı Mensah'tan. Ilk testi negatif çıkıyor Ekuban'ın. Ikinci test pozitif.

serdaracıl
23.10.2020, 21:29
Aynen oda arkadaşı Mensah'tan. Ilk testi negatif çıkıyor Ekuban'ın. Ikinci test pozitif.

Salgın varken oyuncuları aynı odada tutan federasyona tazminat davası açmamız lazım. Zararımızı karşılasınlar.

outlaws61
23.10.2020, 22:02
CENAB-I ALLAH rahmet etsin

Cok üzüldüm allah rahmet eylesin

Saglik yoksa mac hicbir sey anlam ifade etmiyor.

Başınız sağolsun:(

Malesef..

Allah razı olsun.

smart
23.10.2020, 22:32
aspordaki kel ne cahil ne boş bi adam ya yok edgar yerine hüseyini oynatırmış yok 97 den beri feneri yenemiyomuşuz :D

asilhamsi
24.10.2020, 02:29
ilerleyen dönemde kadronun

-----------ugurcan-------------

serkan----edgar----hugo------marlon

------parmak----flavio----baker-----

ekuban----------semedo--------------waka

evrileceğini düşünüyorum.

Şu kadroyu oturtup üst üste 3-4 maç yapsak her şey çok güzel olacak.

memmedaga
24.10.2020, 03:42
olası bir yenilgide hatta farklı yenilgide hocayı gönderin diye taraftardan ciddi bir baskı gelecek

yönetim esas sınavını o zaman verecek

çok az bir ihtimalle beraberlik daha az bir ihtimalle galibiyet alınsa dahi güven oluşmayacak bu belli oldu

mağlubiyet aldığımızda hoca gönderilmese dahi güven bunalımı nasıl aşılacak

genetik kodumuzda sarma devreye girdi

mali durum-hoca-yönetim-sıfırdan başla bu durumun esas sorumlusu bana göre taraftardır...

iyattara
24.10.2020, 08:44
Yahu kimin covid olduğu neden açıklanmıyor? Zaten ortaya çıkıyor. Ne gerek var bu aradaki dedikodu kazanlarına. Adam gibi şu olmuş geçmiş olsun diyin geçin. Ronaldo zlatan açıklıyor da bizim arkadaşların ne çekincesi var da açıklanmıyor.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Taşçı
24.10.2020, 10:46
Yahu kimin covid olduğu neden açıklanmıyor? Zaten ortaya çıkıyor. Ne gerek var bu aradaki dedikodu kazanlarına. Adam gibi şu olmuş geçmiş olsun diyin geçin. Ronaldo zlatan açıklıyor da bizim arkadaşların ne çekincesi var da açıklanmıyor.

Transfermrkt açıklamış, Covid Türkmen'miş...

Anıl C
24.10.2020, 10:51
Türkmen'in futboluna sarma bitti şimdi taraftar Covid'ine saracak:) Zaten top oynadığın yok bir de Covid olup takımı kurutacaksın diyen bile çıkabilir.

worldmaster
24.10.2020, 11:23

Hasta hakları ve mahremiyeti diye bir şey var. Kişinin kendisi açıklar veya açıklamaz onun tercihidir ama sen kalkıp da birinin hastalığını açıklayamazsın. Herhangi bir hastalık için geçerli bu.

HOPA'LI TS'Lİ
24.10.2020, 11:23
aspordaki kel ne cahil ne boş bi adam ya yok edgar yerine hüseyini oynatırmış yok 97 den beri feneri yenemiyomuşuz :D

Mehmet Emin Uluç mu?

Eğer oysa afkur deyin içinizden.

Trabzon'lu olup da %90 TS aleyhine yorum yapan boş bir zattır kendisi

HOPA'LI TS'Lİ
24.10.2020, 11:25
Ben Fener yerinde olsam maçın ertelenmesini isterdim.
3-4 günde bir pozitif vaka çıkan bir camiada daha bugün antremana çıkmış oyuncu pozitif çıkıyirsa yarın İstanbul'a gidecek kafilede teste henüz yansımasa bile pozitif vaka olma ihtimali çok kuvvetli

Ama bunlar yaygara koparmaya başlamıştır bile bilerek vaka açıkliyorlar bla bla diye
Tuhaf bir camia.O yüzden oyna devam.

Şu gelinen noktada bu maçı ertelemeyen tff o.ç'nun önde gidenidir.

iyattara
24.10.2020, 11:30
Hasta hakları ve mahremiyeti diye bir şey var. Kişinin kendisi açıklar veya açıklamaz onun tercihidir ama sen kalkıp da birinin hastalığını açıklayamazsın. Herhangi bir hastalık için geçerli bu.Çok güzel mahremiyet var cidden hiç anlamadık kim olduğunu. O zaman hasta olan ile konuşsunlar bak kardeşim sen kamuya mal olmuş adamsın zaten antrenmanda maçta ortaya çıkacak gel biz açıklayalım sana da geçmiş olsun diyelim desinler. Benim derdim dedikodu işleri yurumesin gitmesin klüp yararına bu durum. Yoksa kim hasta ne hastalığı var beni ilgilendirmez. Sakatlanan futbolcu şu gün mr çekilecek lifi atti tendonu koptu da demesinler. Mahremiyet var sonuçta. Bu adamları bu virüs etkilemiyor grip gibi atlatiyorlar. Açıklanmasında bir sorun göremiyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
24.10.2020, 11:54
Hatay-Ankaragücü maçını erteleyebiliyorsa Nihat efendi

Bu maçı da ertelemelidir.

fadigaTS
24.10.2020, 12:27
Mehmet Emin Uluç mu?

Eğer oysa afkur deyin içinizden.

Trabzon'lu olup da %90 TS aleyhine yorum yapan boş bir zattır kendisi

Adam zaten fenerli :)

bingolts
24.10.2020, 12:33
Türkmen antremanda o değil

HOPA'LI TS'Lİ
24.10.2020, 12:34
Adam zaten fenerli :)

Yahu Trabzon'da tek takım tutulur. O da TRABZONSPOR

Trabzon'lu olup da 3 Bizans takımlarını tutanlar beni deli ediyor.

Özellikle Z kuşağı

Bu yüzden çocuklarımıza TS efsanesinin yazdığı destanları anlatmamız lazım

Ha bir de 2010-2011 davamızı

Ahmet Taşçı
24.10.2020, 12:35
Türkmen antremanda o değil

Yok ya kafilede bile yok, kesin Türkmen...

Oğuz ZEYTİN
24.10.2020, 12:40
Hatay-Ankaragücü maçını erteleyebiliyorsa Nihat efendi

Bu maçı da ertelemelidir.

Neden?

ANIL
24.10.2020, 12:44
A.kadir Ömür oynarsa hezimet olur, mümkünse bu Trabzon’da kalsın.

hamikarakaya
24.10.2020, 13:11
fb'nin böyle ağır favori oldugu bir derbi maçı uzun süredir görmemiştim. zaten kazanamıyorlar da. ya kısır bir maç olur iki takım da yenilmemek için 0-0 a kitlenir ya da erken bi gol atar maçı 1-3 kazanırız.

Veysel
24.10.2020, 13:11
fb'nin böyle ağır favori oldugu bir derbi maçı uzun süredir görmemiştim. zaten kazanamıyorlar da. ya kısır bir maç olur iki takım da yenilmemek için 0-0 a kitlenir ya da erken bi gol atar maçı 1-3 kazanırız.Derbi derken?

hofsaale
24.10.2020, 13:15
Şikeciler neden bu kadar coştu anlamak güç.. Sanki top mu oynuyorlar...

8jk be IBB maçlarının ilk 30 dkk iyi oynadık.. Gol yiyince dağıldık.. Eksikler belli.. Kontra atak oynarsak bence yenebiliriz... Sosa ve Gustavo yavaş ve çok koşmuorlar.. 0res ile gol bulabiliriz.. Canerin defansı zatme evlere şenlik...

Ömür ve Baker e çok is düşecek.. Tony den pek birsey beklemiyorum.. Şikecilere karşı hep kötü oynuyor..

Enaldo61
24.10.2020, 13:34
Şu an inanılmaz olumsuz bir atmosferdeyiz, karşı taraf da tam tersi çok olumlu bir durumda. Kötü bir mağlubiyet alırsak sezonu kapatırız gibi geliyor.

Alp29
24.10.2020, 13:36

Özellikle Z kuşağı

Görüyorum arttırıyorum , ghaneli olarak ghanelilere de aynı muhabbeti yapıyoruz 🙂

serdaracıl
24.10.2020, 13:46
Neden?

Neden derken? İlla sahada birinin yığılıp kalması mı lazım

nakzo
24.10.2020, 13:58
Şu an inanılmaz olumsuz bir atmosferdeyiz, karşı taraf da tam tersi çok olumlu bir durumda. Kötü bir mağlubiyet alırsak sezonu kapatırız gibi geliyor.

Bu transferler ve hoca tercihiyle sezonu kapattık zaten .

Oruç
24.10.2020, 14:33
70'e kadar gol yemezsek eğer puan almak mümkün. Rakip takım yaşlı. 70'ten sonra fiziksel olarak oyundan düşmeler yaşıyorlar. Maçın başında gol yersek zaten bu takım geri dönecek karaktere sahip değil ne yazık ki.

ÖmürKaradeniz61
24.10.2020, 14:42
Şimdi bu maçla gidip ne başakşehir maçını ne de antep maçını kıyaslayabiliriz.Bu maç özel maç her türlü sonuca gebe,gidip orda galip de gelibilirsin mağlup da olabilirsin.Ben Trabzonspordan bu sene ümitli değilim transfer edilen oyuncular 2. sınıf futbolcular bugün aldığın bütün oyuncuları Karagümrük istese alırmıydı pek tabiki alırdı.O halde burda kocaman bir soru işareti var çünkü senin transfer edeceğin oyuncular özel oyuncu olmalı farkı olmalı.Flavio,Trondsen,Baker vs.. bunlar hep 2. hatta 3. sınıf oyuncular yetenekleri belli adamların.Bu kadar moloz oyuncuyu bu takıma dolduracağına 1 tane net ortasaha oyuncusu,1 tane net forvet oyuncusu ve 1 tane de net defans oyuncusu alsaydın olay bitmişti yanına yine alternatif oyuncu al kimse sana niye aldın demez.Bugün takımda Sosanın işini yapan adam yok,Sörlothun işini yapan adam yok hatta Novak bile yokluğu arananlardan.Harca 10 milyon Euro al 3 tane net adam zaten bu vasat adamlara harcadın o kadar para ne gerek vardı.Zamanında Ustanın oynadığı kumar şans eseri Ağaoğlu döneminde kazandı ama kazandı sonuçta.Çok değil bu takıma 3 tane net adam alsaydınız güzelim takımı güçlendirerek devam ederdik şimdi nasıl olacak ne yapacağız bu adamları bilmiyoruz.

Ozan Yılmaz
24.10.2020, 14:58
70'e kadar gol yemezsek eğer puan almak mümkün. Rakip takım yaşlı. 70'ten sonra fiziksel olarak oyundan düşmeler yaşıyorlar. Maçın başında gol yersek zaten bu takım geri dönecek karaktere sahip değil ne yazık ki.

neyse ki rakip 2 farklı takım çıkaracak zenginliğe sahip ve 5 oyuncu değiştirme haklarını kullanabilecek,

biz çıkaracak 11 bulamıyoruz

castillo61
24.10.2020, 15:22
Futbol şansıyla şöyle Afobe önüne düşen 2 topu doksana taksa ne güzel olur.

Bize kaybederlerse o sinirle Erol'u bayağı yıpratırlar.

Enaldo61
24.10.2020, 15:23
İlginç ama Sörloth gitmese yine üstlerdeydik adım gibi eminim. Bir oyuncu bu kadar etkiliyor.

mancester
24.10.2020, 16:10

Özellikle Z kuşağı

Trabzon disindada bence tek takim tutulur O da Trabzonspor' dur . Cocuklarimiza 1985 e kadar gelen altyapidan gelen oyuncularla nasil top oynadik aldigimiz ust uste sampiyonluklari 75 den 85 e o muthis futbolu anlatalim .2011 de olanlarida anlatalim ama basarilarimizi unutturmayalim bu takimda o potansiyel var altyapilarimizi tekrar isler hale getirirsek neden olmasin ?

alpermazz
24.10.2020, 16:15
Uğurcan
Kamil - Edgar - Hugo - Marlon
Hosseini-Flavio
Ömür Baker Wakaeme
Afobe

Kadro bu olmalı bence.. Seyirci yok, baskı yok. Korkmayın. Biz trabzonsporuz.. 2-1 ALACAĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM.

Oğuz ZEYTİN
24.10.2020, 16:22
Neden derken? İlla sahada birinin yığılıp kalması mı lazım

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/18943-Turkish-Airlines-Euroleague-2019-2020?p=1921377782&viewfull=1#post1921377782

Üstteki yorumumdan görüleceği üzere tabii ki hayır. Geçen sezonun başlamasına da karşıydım.

Fakat durumunuz Hatay'la bir değil. Yönetmeliğe göre iptal durumu yok.

bordoylamavi
24.10.2020, 16:48
bu maç kader maçı falan olamaz. takımın maalesef süreye ihtiyacı va. bu maç yensek de beraberere de bitse yelnilip fark yesek de önemli olan oynyacağımız futbol. şu an oyuncular sahayı bırak yolda görseler birbirlerini tanımayacak durumda. mecburuz zaman vermeye. sanmayalım ki bu maçı alırasak bi anda şahlancağız. uyum problemleri var ve bunlar çözülene kadar beklemek zorundayız

Mert Oğuzlu61
24.10.2020, 16:57

Özellikle Z kuşağı

Z kusagiyla ilgisi yok problem yasi buyuk olanlarda. Eger ailede futbola ilgi yoksa cocuklar genelde Istanbul takimlarini tutuyor.

Ozellikle babalar basta olmak uzere amcalar dayilar vs.. bu konuda belirleyici oluyor. Babanin futbola ilgisi varsa cocugun baska takim tutma ihtimali cok dusuk.

Cocuklar eger baska takim tutuyorsa buyuk ihtimal ailede futbola ilgi alaka yoktur. Anne tarafi da farkli sehirdense dayilar basta olmak uzere futbola ilgisi olan varsa cocugu hediyelerle, maclara goturerek vs.. kolayca o takimin taraftari yaparlar.

Yani olay tamamen ilgi alakaya bakiyor. Cocuk nerede ilgi alaka sevgi gorurse oraya kayar. Bu yasima kadar cok ornek gordum. Hem baba hem de anne tarafinda futbola ilgi yoksa işte o zaman kendileri karar veriyor, genelde o yillarda en basarili takim hangisiyse onu tutuyorlar. Işte bu ihtimalde populerlik devreye giriyor, diger tum ihtimaller tamamen aile kaynakli...

Not: Ayrica ideolojik bakip takim tutanlar da var, Ts bu konuda 1. sirada. Coook ornek gordum, Karadenizli bile olmayip cok enteresan sehirlerden TS taraftarlari tanidim. Rize kume dustugunde Akp Rize Belediye Baskani olan sahisin "Biz Ts ile Trabzon'u birbirinden ayiririz, TS bizden degildir" twitleri twit hesabinda duruyor. Son 20 yilda yasananlara karsi itiraf gibi bir paylasimdi...

nakzo
24.10.2020, 17:08
Şu uyum problemi İşine çok gülüyorum ya harbiden çok gülüyorum 2012'de galatasaray toplama takım kurar şampiyon olur uyum sorunu yok, bu sene fenerbahçe toplama takım kurar ligin favorisi uyum sorunu yok ne kadar vasat yeteneksiz varsa takıma topla başlarına da koy stajyer Hoca Ondan sonra zamanı ihtiyacım var Uyuma ihtiyacım var kardeşim 20 senede beraber oynasak Bunlar 7.cilikten öteye geçemez körmüsünüz ya yoksa hayal dünyasında mı yaşıyorsunuz.

omondoles
24.10.2020, 18:08
Bizim maçalar genelde kötü giden rakiplerin çıkış macı olur. Bir kere de bize olsun be.

Tekke
24.10.2020, 18:14
Mandzukiç ya da kaliniç istemedik

Bütçene uygun;

Sturiç
cisse
skoda
kanga
Niasse
Soumbia
farfan

Hepsi alınanlardan fazla iş yapardı

https://www.transfermarkt.com.tr/spieler/vertragslosespieler/statistik/1/plus//galerie/0?ausrichtung=Sturm&spielerposition_id=alle&land_id=alle&altersklasse=&wettbewerb_id=alle&seit=alle&yt0=Göster

afobe-baker-flavio-pilaza maalesef bizde bile 11 olamayacak kadar kötü-sıradan

DeAgLeMaNyAq
24.10.2020, 18:33
Eksikler haricinde takım tam kadro İstanbul'a geliyor. 3 oyuncu tribüne çıkacak. İkisi muhtemelen Arda ve Atakan olur. Üçüncü isim mecburen yabancı olacak. Hüseyin olsaydı Hosseini veya Campi'den biri tribüne çıkabilirdi ama olası sakatlık veya kart durumundan dolayı onlardan birini kesmek riskli olacağından piyango Plaza'ya vuracaktır...

Uğur Kalyoncu
24.10.2020, 18:39
Eksikler haricinde takım tam kadro İstanbul'a geliyor. 3 oyuncu tribüne çıkacak. İkisi muhtemelen Arda ve Atakan olur. Üçüncü isim mecburen yabancı olacak. Hüseyin olsaydı Hosseini veya Campi'den biri tribüne çıkabilirdi ama olası sakatlık veya kart durumundan dolayı onlardan birini kesmek riskli olacağından piyango Plaza'ya vuracaktır...

Plaza eğer sağlıklı ise son 15 dk dahi olsa onun atletizmine ihtiyaç duyulabilir.

İlla ön taraftan bir değişiklik olursa hiçbir şekilde hazır olmayan Djaniny olursa neden olur demem.

HOPA'LI TS'Lİ
24.10.2020, 18:41
Z kusagiyla ilgisi yok problem yasi buyuk olanlarda. Eger ailede futbola ilgi yoksa cocuklar genelde Istanbul takimlarini tutuyor.

Ozellikle babalar basta olmak uzere amcalar dayilar vs.. bu konuda belirleyici oluyor. Babanin futbola ilgisi varsa cocugun baska takim tutma ihtimali cok dusuk.

Cocuklar eger baska takim tutuyorsa buyuk ihtimal ailede futbola ilgi alaka yoktur. Anne tarafi da farkli sehirdense dayilar basta olmak uzere futbola ilgisi olan varsa cocugu hediyelerle, maclara goturerek vs.. kolayca o takimin taraftari yaparlar.

Yani olay tamamen ilgi alakaya bakiyor. Cocuk nerede ilgi alaka sevgi gorurse oraya kayar. Bu yasima kadar cok ornek gordum. Hem baba hem de anne tarafinda futbola ilgi yoksa işte o zaman kendileri karar veriyor, genelde o yillarda en basarili takim hangisiyse onu tutuyorlar. Işte bu ihtimalde populerlik devreye giriyor, diger tum ihtimaller tamamen aile kaynakli...

Not: Ayrica ideolojik bakip takim tutanlar da var, Ts bu konuda 1. sirada. Coook ornek gordum, Karadenizli bile olmayip cok enteresan sehirlerden TS taraftarlari tanidim. Rize kume dustugunde Akp Rize Belediye Baskani olan sahisin "Biz Ts ile Trabzon'u birbirinden ayiririz, TS bizden degildir" twitleri twit hesabinda duruyor. Son 20 yilda yasananlara karsi itiraf gibi bir paylasimdi...

1 şampiyonluk çok şeyi değiştirir bu anlamda

Tespitlerinize katılıyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
24.10.2020, 18:44
Takım 18.55'de Trabzon havalimanından İstanbul'a uçacak.

A Spor az önce yayınladı.

Oyuncuların suratı asık, Hoca da pek farklı değil

Kadıköy'de yaz bir destan daha Trabzonspor efsanemiz

Kazanırsak rakibe yaklaşacağız ve yükselen özgüven ve moralle çıkışa geçeriz.

Allah yardımcın olsun, şansın bol olsun Karadeniz Fırtınası

Doctore
24.10.2020, 18:51
Ömür Yusuf abisine bakıp biraz utansa kendinden de bu maçta maçın seyrini değiltirecek katkı yapsa keşke

Digi61
24.10.2020, 18:56
Takım 18.55'de Trabzon havalimanından İstanbul'a uçacak.

A Spor az önce yayınladı.

Oyuncuların suratı asık, Hoca da pek farklı değil

Kadıköy'de yaz bir destan daha Trabzonspor efsanemiz

Kazanırsak rakibe yaklaşacağız ve yükselen özgüven ve moralle çıkışa geçeriz.

Allah yardımcın olsun, şansın bol olsun Karadeniz Fırtınası
Yarın yenilgiden sonra Eddie Newton Istanbuldan Londraya uçacak ve bizde kurtulmuş olacağız...

Manu61
24.10.2020, 18:56
Haftalardır pozisyona giremeyen bir takımın taraftarı olarak Ajax'ın 75 dakika içinde 10 gol atmasını görmek üzücü. Hiç organize değiliz.

Digi61
24.10.2020, 18:58
Haftalardır pozisyona giremeyen bir takımın taraftarı olarak Ajax'ın 75 dakika içinde 10 gol atmasını görmek üzücü. Hiç organize değiliz.Bizden bir bok olmaz, Başkan Para tapıyor ne yazık ki ben bunu anladım...

Manu61
24.10.2020, 19:01
Bizden bir bok olmaz, Başkan Para tapıyor ne yazık ki ben bunu anladım...

Olmaz evet. Bu arada Ajax 12 oldu.

Ufuk
24.10.2020, 19:02
Mandzukiç ya da kaliniç istemedik

Bütçene uygun;

Sturiç
cisse
skoda
kanga
Niasse
Soumbia
farfan

Hepsi alınanlardan fazla iş yapardı

https://www.transfermarkt.com.tr/spieler/vertragslosespieler/statistik/1/plus//galerie/0?ausrichtung=Sturm&spielerposition_id=alle&land_id=alle&altersklasse=&wettbewerb_id=alle&seit=alle&yt0=Göster

afobe-baker-flavio-pilaza maalesef bizde bile 11 olamayacak kadar kötü-sıradan

Kaç Rize maçı izledin hocam ciddi soruyorum. Nasıl oynadıklarını biliyor musun da Skoda istiyorsun? Niasse falan en son Akhisar'da oynarken izledin herhalde. Başka da top oynamadı zaten.

Her maça 3-4 farklı isimle çıkarken oyuncuları itin ardına sokmaya gerek yok. Afobe, Baker ve Flavio gayet kaliteli oyuncular. Doğru sistemle ligde her takımda oynayabilecek kalitedeler.

nakzo
24.10.2020, 19:24
Ohhh başaksehiride canlandırdık onlarda kaldıkları yerden şampiyonluğa oynarlar.

nakzo
24.10.2020, 19:26
Bu ligfe ne yaptıgı belli olmayan hicbir sistemi atraksiyonu hücum planı olmayan 4 takımdan biriyiz rezalet.

Doğukan Uçan
24.10.2020, 19:29
başakşehir de toparlandı geçmiş olsun. ben bu sene uefa ya gidelim demiştim o bile mucize artık.

tamuğ yamtar
24.10.2020, 19:34

Eşim ile aynı köydeniz.

Ama, İstanbul’da doğup büyümüşler.

Gerçi ben de Trabzon doğumluyum ama Ankara’da büyüdüm.

Hanımın abi ve kardeşi baya sağlam Galatasaray’lı.

Duyunca çok şaşırmıştım.

Açıklama olarak, mahallelerinden bilmem ne abi küçükken hep Ali Sami Yen’e maça götürürmüş.

Bir de Gs’nin arka arkaya şampiyon olduğu yıllar tabi.

Kayınpeder de Trabzonspor’lu aslında ama hiç karışmamış duruma.

10 aylık bir oğlum var ve Trabzonsporlu olacak inşallah.

TsClub’ın önünden ne zaman geçsem birşeyler alıyorum kendisine.

Ama dayılar arada bir yokluyor tabi.

Ki sıkıntı şu; imkanları olduğu için rahatlıkla maçlara götürebilecek ve en iyi yerden maçları izleyebilecek durumdalar.

Bana da ya sürekli Trabzon’a maç izlemeye mi gideceksiniz diyorlar :)

Dediğiniz gibi baba faktörü gerçekten önemli netice itibariyle.

Ama mücadelem büyük olacak gibi.

Rakiplerim baya güçlü bu konuda.

Doğduğu gibi kapısına asmıştım ama bordo maviyi.

Konuyu kapatmıştım kendi adıma :)
19808

Doğukan Uçan
24.10.2020, 19:44
helal olsun abi adamsın.

Ahmet Taşçı
24.10.2020, 19:47
başakşehir de toparlandı geçmiş olsun. ben bu sene uefa ya gidelim demiştim o bile mucize artık.

Uefa'ya yalnızca Türkiye kupasını alan gidiyor zaten, Sadece kupaya konsantre olup sadece kupa alsak bu yıl hedef olarak bize yeter

Tekke
24.10.2020, 19:51
Havaya girememiş takım yoktur Trabzonspor ile oynamamış takım vardır!

4 maçtır gol mu atamadınız?

Taraftar baskısı mı var?

Kariyerinizde defanstan alıp attığınız gol yok mu?

Hazır olun, Trabzonspor sizin için GELECEKTİR!

Başakşehir çıkışa geçti sıra sizde.......

kayseriliyiz
24.10.2020, 20:58
Kaybedersek kulüp karisir, ve kaybedecegiz malesef.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

bilgehan83
24.10.2020, 21:02
Başakşehir bizle oynadığı maçlara kadar puanlar kaybetse de ligin şu an kadrosu ve oyun kurgusuyla en iyi takımı.. öyle bazılarının dediği gibi ölüyü dirilttiğimiz falan yok.. Başak zaten toparlanacaktı fenerle de şampiyonluğun en önemli adayı.. bizim hazırlık maçından rezilce yenildiğimiz Erzurum ilgin düşme adayı.. biz takım kalitesi olarak çok kötüyüz maalesef

bilgehan83
24.10.2020, 21:03
Kaybedersek kulüp karisir, ve kaybedecegiz malesef.

Kaybedersek belki iyi bir hoca getirirler Hüseyin cimşirden bile kötü hocayla yola devam edilmez edilmemeli

naimbektas6161
24.10.2020, 21:19
Kaybedersek inşallah etmeyiz ve alttaki takımlar berabere kalır ya da kazanırsa son sıraya kadar düşebilir. Gerçekten çok acı bir durum.

kayseriliyiz
24.10.2020, 21:21
Kaybedersek belki iyi bir hoca getirirler Hüseyin cimşirden bile kötü hocayla yola devam edilmez edilmemeliVallaha hocaligi tartisilir, ama bu yönetimin en büyük sansi Ünal hocaydi.
Adami kovmaktan beter ettiler.

Digi61
24.10.2020, 21:47
Kaybedersek inşallah etmeyiz ve alttaki takımlar berabere kalır ya da kazanırsa son sıraya kadar düşebilir. Gerçekten çok acı bir durum.Kardeşim boşuna hayal kurmayın en az 3 tane yiyeceğiz, Ardında Newton İstanbuldan Londraya uçacak. Başakşehirin Onursal Başkanı Ahmet Ağaoğlu oda artık bir zahmet İstanbulda kalsın böyle bir Başkan istemiyoruz, öyle yada böyle Kümeye düşecek bu takım...

hamikarakaya
24.10.2020, 21:49
bu maçı kazansak ne olacak. başakşehiri yensek beşiktaşı yensek galatasarayı yensek feneri yensek ne olacak ki soruyorum size? bugün galatasaray maçını izleyin işte. biz oynasak 2-0 kaybederdik gs'nin oynadığı topun aynısını oynasak 2-0 yenilirdik. niye ligde x faktör var. hakemler. istediklerini şampiyon yaparlar. geçen hafta fenerin 2 tane olmayan pozisyondan golü verildi. gs'nin her hafta verilmeyen penaltılar bugün attığı gol. boşuna para harcıyoruz nefesimizi tüketiyoruz heyecanlanıyoruz. yazık ya. allah belasını versin böyle düzenin. gs sempatizanı erman toroglu bile çıldırmış. yazık.

trbzonsporlu
24.10.2020, 21:49
an itibariyle 18. takimla aynı puandayız ve daha alttakilerin oynanmamış maçları var. ligi domine eden kupayı kazanan takımı 2 ayda ne hale getirdiler. 2 baba oyuncu gitti (novakı saymiyorum) yerlerini doldurmak icin kaç tane transfer yapıldı ama giden o 2 oyuncunun yeri dolmadı dolmayacak maalesef.

trbzonsporlu
24.10.2020, 21:53
bu sezon keşke hiç başlamasaydı ne guzel istanbul takımlarına uzun süredir içerde yenilmiyorduk. yine içerde dışarda geçen sene yenilmemiştik ne oldu bitik bjk geldi oynadigi 6 resmi mactaki tek galibiyetini bize karşı aldı, üstelik kova kalecilerine şut bile çekemedik maçta. yine fenere karşı uzun süredir deplasmanda yenilmiyoruz maalesef bu istatistikte bitecek gibi yarın. sonra haftalar önce yazdigimiz gibi fatura newtona kesilecek. sanki newton bu takımin orta sahasına transfer yaptirtmadı.

Digi61
24.10.2020, 21:53
Türk Futbolunun Annasını bellediler zaten...! Şampiyonluk İstanbul hariçinden başka Takıma verilmiyor zaten...!

hamikarakaya
24.10.2020, 21:55
bu sezon keşke hiç başlamasaydı ne guzel istanbul takımlarına uzun süredir içerde yenilmiyorduk. yine içerde dışarda geçen sene yenilmemiştik ne oldu bitik bjk geldi oynadigi 6 resmi mactaki tek galibiyetini bize karşı aldı, üstelik kova kalecilerine şut bile çekemedik maçta. yine fenere karşı uzun süredir deplasmanda yenilmiyoruz maalesef bu istatistikte bitecek gibi yarın. sonra haftalar önce yazdigimiz gibi fatura newtona kesilecek. sanki newton bu takımin orta sahasına transfer yaptirtmadı.

bu istatistiklerin ne gibi bir önemi var? 20 sene fenere evimizde yenilmesek kupa mı alacagız?

ÖmürKaradeniz61
24.10.2020, 21:58
Yine nedir bunların derdi suratlar beş karış,hoca desen ayrı caka satıyor kimseye baktığı yok hayır anlamıyorum sanki tüm maçları kazanmışızda takım kendine güveniyor ondan ciddi deriz ama oda yok. Yarın ne yumurtlayacaksınız hep birlikte göreceğiz maç sonu burdayız kaosa hazırız.

Hamza Yilmaz
24.10.2020, 22:30
Fikstür zor. Milli ara ya küme hattinda girebiliriz. Yarin icin fark olmasin baska birsey istemiyorum

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

Fatih Öztürk
24.10.2020, 22:31
1 haftadır bizi yerin dibine sokup sanki bizden daha iyi oynayan, kazandıkları 11 puanın tümü haram olan şikecileri öve öve bitiremeyip resmen ve alanen bunların galip gelmesi için ortama zemin hazırlayan medyanın suratına nasıl sıçacağımızı yarın akşam bu saatlerde göreceğiz.
Hani biz bu filmeleri çok gördük alaylı yavşak medyası, lakin her defasında kabusunuz olduk.

Fatih Öztürk
24.10.2020, 22:42
1990 yılının ekim ayında avrupa kupası rövanş maçında deplasmanda Barca'ya 7-2 mağlup olan takımımızı başkan M.Ali Yılmaz ancak hafta sonu feneri deplasmanda yenerseniz sizi affederim diyor ve fenere 5 atıyoruz.

Laundros61
24.10.2020, 22:50
Eşim ile aynı köydeniz.

Duyunca çok şaşırmıştım.

Açıklama olarak, mahallelerinden bilmem ne abi küçükken hep Ali Sami Yen’e maça götürürmüş.

Ki sıkıntı şu; imkanları olduğu için rahatlıkla maçlara götürebilecek ve en iyi yerden maçları izleyebilecek durumdalar.

19808

Konu dışı ama o küçük formalı şeyi nerden aldınız? Benim 4 aylık paşanın odasına koyayım hemen alıp :)

Rahmi Akkurt
24.10.2020, 22:52
Sorloth'dan önce 4. idi takım, ondan sonra 2. olduk. Arada başka bir fark yok.
Ama çok enterasan bir şekilde bazı arkadaşlar sanki takım bu ligi domine ediyormuş da falancanın gitmesiyle bu duruma gerilemişiz gibi bir hava içinde. Anlaması güç. Ünal Karamanlı, Çimşirli takımın saç baş yoldurup her dakikası gol yeme riskiyle geçen maçları çabuk unutulmuş herhalde. Skora bakıp konuşulunca oluyor bunlar.

sasort
24.10.2020, 22:58
1 haftadır bizi yerin dibine sokup sanki bizden daha iyi oynayan, kazandıkları 11 puanın tümü haram olan şikecileri öve öve bitiremeyip resmen ve alanen bunların galip gelmesi için ortama zemin hazırlayan medyanın suratına nasıl sıçacağımızı yarın akşam bu saatlerde göreceğiz.
Hani biz bu filmeleri çok gördük alaylı yavşak medyası, lakin her defasında kabusunuz olduk.

aynen al benden de o kadar

yarın burda görüşürüz

ben bu korona işine de ayar oldum bu ülkede olmayacak dümen yok

hak mıdır bizim 3 topçu korona oynatılmıyor

ya fark edilmeyenler

bence bir takımda coronadan kayıp var ise maçı iptal edilmeli

bunlar üstünlük sağlamak için bile bulaştırır hastalığı

trbzonsporlu
24.10.2020, 23:05
bu istatistiklerin ne gibi bir önemi var? 20 sene fenere evimizde yenilmesek kupa mı alacagız?

büyük takımlara yenilmemen senin iyi takım oldugunun bir gostergesidir ve iyi takimsan kupada alırsın aldın da zaten.
bu sene önüne gelene yeniliyorsun cünkü kötü takımsın
bu kadar basit

Fatih Öztürk
24.10.2020, 23:11
Eşim ile aynı köydeniz.

Duyunca çok şaşırmıştım.

19808

98 yılının kasım ayının soğuk bir hafta sonu gününde mahallede bi abinin balıkçı tezgâhını işletiyorum. O gün gs ile sami yen de oynayacaz ve ben tezgahdaki balıkları sırf maça semtim pendik kaynarca'dan gitmek için öğleyi bulmadan bağıra çağıra sattım ve yanımda takılan aslen Trabzonlu olup sakarya'li bjk taraftarı arkadaşımı gel seni maça götürüyorum deyip 123p mecidiyeköy otobüsüne bindik stada gittik, karaborsadan bileti kaptığımız gibi bize ayrılan kale arkası tribününü tıklım tıklım doldurduk. Başkan M.A.Yılmaz, hoca Gordon Milne idi. Taraflı tarafsız herkes Fatih Terimli şaşaali gs'nin bizi dumur edeceğini düşünüyordu. Maçın başından sonuna kadar gs'yi surkalise ettik, bjk'li arkadaşımin boyu kısa olduğu için pozisyonları görebilsin diye baya baya omuzumda maçi tamamladı. Gözümüzün önünde kale arkasından bile gördüğümüz gs atağında top çizgiyi bırak geçmeyi belki de 50 cm dışarda olmasına rağmen top çizgiyi geçti diye gs'yi oyundan düşürmemek için haybeye gol verdi hakemler. Ama Büyük Orhan'ın maça son dakikalarda girip sol çaprazdan yardirarak getirdiği topa tam önümüzde asılışını kaleci Taffarel ancak seyredebilmiş, gs taraftarı utancından tribünleri maç bitmeden boşaltmış, biz ize maçın bitimiyle yarım saat tribünde ve katlı otoparkın orda ki otobüs durağında çılgınlar gibi galibiyeti kutlamıştık.
Hani o bjk'li kankam Sinan, bu maçla beraber benden daha fanatik Trabzonspor'lu oldu, otobüsle Pendiğe semte dönene kadar zil zurna sarhoş zaferi kutlamıştık.

Fatih Öztürk
24.10.2020, 23:15
aynen al benden de o kadar

yarın burda görüşürüz

ben bu korona işine de ayar oldum bu ülkede olmayacak dümen yok

hak mıdır bizim 3 topçu korona oynatılmıyor

ya fark edilmeyenler

bence bir takımda coronadan kayıp var ise maçı iptal edilmeli

bunlar üstünlük sağlamak için bile bulaştırır hastalığı

Ya yerim bunların ayaklarını. Yaşımız 40 oldu, çok gördük algı saptamalarini.
Kalecimiz Uğurcan 3 gün önce bu maçın önemine binaen oyuncu arkadaşlarımı motive ediyorum deyince ben de ışık uyandı.
Motive ol, harekete geç ve sapla.
Olay bu kadar basit.

Ahmet Kara
25.10.2020, 00:01
büyük bir sürpriz olmazsa kaybedeceğiz.
geçen sene beşiktaş deplasmanında ki gibi aciz bir takım görmesek iyi.

Digi61
25.10.2020, 00:06
büyük bir sürpriz olmazsa kaybedeceğiz.
geçen sene beşiktaş deplasmanında ki gibi aciz bir takım görmesek iyi.100% kayip edeceğiz ve bu Newton'un son maçı olacak ordan yani Istanbuldan doğru Londraya uçacak. Yarın Gece acaba uçak seferi var mı bilmem londraya, arkadaşlar bir göz attın bir zahmet. Umarım Başakşehirin Onursal Başkanı Ahmet Ağaoğlu Trabzona birdaha ayak basmaz...!

Enes Başkaya60
25.10.2020, 00:08
Maçı hiç izleyip sinirimi bile bozmayacağım...

Sadece 21.00'da maç sonucuna bakacağım kaç fark yemişiz diye 3-0 4-1'e kabulüm inşallah fazla fark yemeyiz..

Bu senenin tamamen bittiğine delil olacak maçtır
..

Kimse boşuna izleyip sinirlerini bozmasın bu takımdan maalesef birşey olmaz...

Digi61
25.10.2020, 00:10
Bence 3:0 biter...benim anlamadığım Trabzonspor maça hiç çıkmazsın daha iyi...!

Manu61
25.10.2020, 00:13
98 yılının kasım ayının soğuk bir hafta sonu gününde mahallede bi abinin balıkçı tezgâhını işletiyorum. O gün gs ile sami yen de oynayacaz ve ben tezgahdaki balıkları sırf maça semtim pendik kaynarca'dan gitmek için öğleyi bulmadan bağıra çağıra sattım ve yanımda takılan aslen Trabzonlu olup sakarya'li bjk taraftarı arkadaşımı gel seni maça götürüyorum deyip 123p mecidiyeköy otobüsüne bindik stada gittik, karaborsadan bileti kaptığımız gibi bize ayrılan kale arkası tribününü tıklım tıklım doldurduk. Başkan M.A.Yılmaz, hoca Gordon Milne idi. Taraflı tarafsız herkes Fatih Terimli şaşaali gs'nin bizi dumur edeceğini düşünüyordu. Maçın başından sonuna kadar gs'yi surkalise ettik, bjk'li arkadaşımin boyu kısa olduğu için pozisyonları görebilsin diye baya baya omuzumda maçi tamamladı. Gözümüzün önünde kale arkasından bile gördüğümüz gs atağında top çizgiyi bırak geçmeyi belki de 50 cm dışarda olmasına rağmen top çizgiyi geçti diye gs'yi oyundan düşürmemek için haybeye gol verdi hakemler. Ama Büyük Orhan'ın maça son dakikalarda girip sol çaprazdan yardirarak getirdiği topa tam önümüzde asılışını kaleci Taffarel ancak seyredebilmiş, gs taraftarı utancından tribünleri maç bitmeden boşaltmış, biz ize maçın bitimiyle yarım saat tribünde ve katlı otoparkın orda ki otobüs durağında çılgınlar gibi galibiyeti kutlamıştık.
Hani o bjk'li kankam Sinan, bu maçla beraber benden daha fanatik Trabzonspor'lu oldu, otobüsle Pendiğe semte dönene kadar zil zurna sarhoş zaferi kutlamıştık.
O vasıfsız hakem şimdi MHK başkanı ülke futbolunun durumuna şaşırmamak lazım. Beter olsun ülke futbolu gram üzülmüyorum.

nakzo
25.10.2020, 00:14
1990 yılının ekim ayında avrupa kupası rövanş maçında deplasmanda Barca'ya 7-2 mağlup olan takımımızı başkan M.Ali Yılmaz ancak hafta sonu feneri deplasmanda yenerseniz sizi affederim diyor ve fenere 5 atıyoruz.

O kadroyla bu bir mi .Hami efsanenin başladığı yıl ,orhan ülkenin en iyi sol açığı rüzgarın oğlu ,hamdi buldu mu affetmeyen bir forvet öğün genç cıva gibi,abdullah bile yedekti o maçta ,soner çok iyi bir orta alan şimdiki kadro utanç kaynağı .

hamikarakaya
25.10.2020, 00:15
büyük takımlara yenilmemen senin iyi takım oldugunun bir gostergesidir ve iyi takimsan kupada alırsın aldın da zaten.
bu sene önüne gelene yeniliyorsun cünkü kötü takımsın
bu kadar basit

yıllarca şikeciler her derbi maçını kazandı kaç kere şampiyon oldular? en basitinden geçen sene başakşehiri 2 maçta da yendiler ama 20 puan fark yediler. biz her sene gs'yi yenerken gs şampiyon oluyordu. boş muhabbetler. ülkede covid belası var bi tek bizde covid vakası çıkıyor sen oyuncularını önce disipline ediceksin hocana bir kaç hafta sabredeceksin. bugün tr'nin her takımında ekuban nwakaeme abdülkadir baker vitor hugo uğurcan çakır ilk 11 başlar ama sahada çoğu eli belinde geziyor. küçük maçlarda böyle oynarsan derbileri kazansan kaç yazar?

Fatih Öztürk
25.10.2020, 00:33
O vasıfsız hakem şimdi MHK başkanı ülke futbolunun durumuna şaşırmamak lazım. Beter olsun ülke futbolu gram üzülmüyorum.

Aynen. Askerden henüz gelmişim, İnönü'de 2003 eylül ayı bjk maçına gittim, yine bu yeteneksiz herif atanmış, maçın başından sonuna kadar doğramıştı bizi, 5-0 yenilmistik. Fatih Tekke'yi ilk yarı bitiminde seyircinin gazıyla kırmızı verip dışarı atmıştı kansız herif.
Bunların alayı, alaylı şekilde düşmanımızdır. Genç arkadaşlarımız çoğu zaman takımın anlık durumuna göre takımını savunup savunmama arasında kalıyor ya, vallahi buna üzülüyorum. Şu geçmişte bize yapılan ve bu şerefsizlikleri bize reva görenler hâlâ futbolun merkezinde olup bize yine oynamaya devam edenleri bi kavrasalar yeterdi.
Bunlarla başa çıkamayız. Ya sistemin içinden elimizi eteğimizi çekeceğiz ya da yıllardır dediğim gibi bu namussuz lig de bi şekilde avrupa kupalarına katılma hakkını kazanıp her sene avrupa kupalarında boy göstereceğiz. Bu lig için harcanan her kuruş haram oğlu haramdır.

Fatih Öztürk
25.10.2020, 00:36
O kadroyla bu bir mi .Hami efsanenin başladığı yıl ,orhan ülkenin en iyi sol açığı rüzgarın oğlu ,hamdi buldu mu affetmeyen bir forvet öğün genç cıva gibi,abdullah bile yedekti o maçta ,soner çok iyi bir orta alan şimdiki kadro utanç kaynağı .

Uçurum da yok dostum. O zamanlar işin içinde daha çok aidiyet vardı, o zamanlarla bu zaman arasında ki belirgin fark bu.

redbul
25.10.2020, 00:36
ben bu maçta kaybetsek bile öyle çok farklı kaybedeceğimizi düşünmüyorum adamların attığı gollerin çoğu duran toplardan akan oyunda çok etkili bir takım değil ayrıca maçın seyircisiz olması deplasmanda olduğumuz için avantaj ama kayberdersekde durum çok da iyi olmaz 6 haftada 5 puan demek çok gerideyiz anlamı taşır.

David_LuiZ4
25.10.2020, 01:21
Forumdaki karamsar havayı dağıtıp anıları tazeleyelim diyorum...

90'lı yıllarda Avni Aker'in müdavimi bir taraftar olarak internette bizzat canlı izlediğim bir fener maçı buldum..Bulgarların Hristo Stoichkov'dan sonra Dünya futbolunun vitrinine sunduğu Kostadinovlu Bolicli Okochalı Ucheli Höghlü Saffetli İlkerli Kemalettinli kadrosunu ilk yarıda bulduğumuz 4 golle ve bir o kadar kaçırdığımız golle Avni AKER'in çimlerine gömmüştük...8-3 bitecek maç 4-3 bitmişti..Son dakikalar epey stresli geçmişti..Ercan Taner'in nefis anlatımıyla ilk kez izledim şimdi ve duygulandım..

O değil de ben Avni Aker'i özledim arkadaş...Sahil yolundan Avni Aker'e giden yokuşu daracık sokaklardan evlerin arasından stada varmayı özledim...Ne yapıp edip yeni bir stadyum yerine Avni Aker'i büyütmeliydik diyorum...Avni Aker'in ruhu bambaşkaydı..

https://www.youtube.com/watch?v=BMsMsu7bRBg

DeAgLeMaNyAq
25.10.2020, 01:22
Form itibariyle ligin en güçlü orta sahası FB'de olduğundan maça üçlü orta saha ile başlamamız kesin gözüküyor. Hasan Tuncel, Hosseini sürprizi olabilir demişti Yunus Emre Sel ise Kamil'in oynayacağını söyledi. Dolayısıyla Abdulkadir Ömür ve Diabate ikilisinden biri kesik yiyecek. Buradaki kilit nokta Flavio veya Kamil'den hangisi ilk yarıda sarı kart görürse ikinci yarıda mutlaka oyundan alınması gerekiyor aksi takdirde 10 kişi kaldığımız anda maç hiç istemediğimiz bir noktaya gider...

cyberentalpi
25.10.2020, 01:31
Valla pek iyimser arkadaşlar.
Yahu geçen seneden birisi sol kanat, birisi Tr nin gol kralı, birisi Kaptan ve oyun kurucu 3 oyuncu kaybetmişiz
Gecen hafta herkesin yendiği başakşehire ezilerek yenilmişiz.
şu an ligde 16.yız

Sevmesekte bizim sol kanat ve oyunkurucuyu almış, üstüne oldukça iyi tranfer sezonu geçirmiş( harcama limitlerin yoluna hile hurda sokmus)
Tff başkanının Mhk nin destekledigi bizden de üstün şikeciler ileyiz.

Bu maç ya fark yeriz. Ya da belki (umuyorum) bir gaz ile oynayıp puan alırız. Korkum ezile ezile yenilmek.
Maçı nasıl izlemem nasıl haber almam plan yapıyorum

Ogün YAZICI
25.10.2020, 01:51
Nwakaeme Afobe Ömür üclüsü kompakt oynayamaz
Ömür ile kontra falan yapamazsın
Çocuğun 2-3 kişi ekarte edio ya da hızlanıp gole gitme özelligi yok

Nwakaeme Afobe Diabate iyidir.

Ayrıca Hosseini'yi stoperlerin arasına sokup Perreira ve Marlon'u orta sahaya çıkarıp 3-4-3 gibi dizilmeliyiz

serdaracıl
25.10.2020, 01:56
Burası ağlama duvarına dönmüş yine

nakzo
25.10.2020, 02:03

90'lı yıllarda Avni Aker'in müdavimi bir taraftar olarak internette bizzat canlı izlediğim bir fener maçı buldum..Bulgarların Hristo Stoichkov'dan sonra Dünya futbolunun vitrinine sunduğu Kostadinovlu Bolicli Okochalı Ucheli Höghlü Saffetli İlkerli Kemalettinli kadrosunu ilk yarıda bulduğumuz 4 golle ve bir o kadar kaçırdığımız golle Avni AKER'in çimlerine gömmüştük...8-3 bitecek maç 4-3 bitmişti..Son dakikalar epey stresli geçmişti..Ercan Taner'in nefis anlatımıyla ilk kez izledim şimdi ve duygulandım..

O değil de ben Avni Aker'i özledim arkadaş...Sahil yolundan Avni Aker'e giden yokuşu daracık sokaklardan evlerin arasından stada varmayı özledim...Ne yapıp edip yeni bir stadyum yerine Avni Aker'i büyütmeliydik diyorum...Avni Aker'in ruhu bambaşkaydı..

Hoca defatla söylediğim yılmaz vural....Maçtan önce ne diyor kimse Trabzonspora avni akerde kabadayılık yapamadı yapamaz biz bunu kaybettik,YERLİ kadroya bak mükemmel hepsi milli takım oyuncusu bunu kaybettik seyirci ateşli psikopat oyuncular hırslı çok şey kaybettik..Birde elimizdeki takıma bak vallahi billahi tillahi bu kadro ve hoca avni akerde o yıllarda tek maçı bitiremezdi.

Ufuk
25.10.2020, 02:10
57-0 yenileceğiz maça hiç çıkmayalım.

cellchook
25.10.2020, 02:32
4-0

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

David_LuiZ4
25.10.2020, 02:40
Hoca defatla söylediğim yılmaz vural....Maçtan önce ne diyor kimse Trabzonspora avni akerde kabadayılık yapamadı yapamaz biz bunu kaybettik,YERLİ kadroya bak mükemmel hepsi milli takım oyuncusu bunu kaybettik seyirci ateşli psikopat oyuncular hırslı çok şey kaybettik..Birde elimizdeki takıma bak vallahi billahi tillahi bu kadro ve hoca avni akerde o yıllarda tek maçı bitiremezdi.

Aynen öyle hocam...90'lı yıllarda tribün baskısı vardı..Bu baskıdan hem hakem hem rakip futbocular etkileniyordu..Kendi futbolcularımız ise hırslıydı Avni Aker'de puan kaybetmek dünyanın sonu gibi bir şeydi..Kıyamet kopuyordu bırak yenilgiyi berabere kaldığımız bir maçtan sonra kendi takım otobüsümüzün taşlandığını bilirim..Bizim oyuncuların puan kaybı sonrasında Avni Aker'den tesislere gitmesi için polis özel önlem alırdı..Oyuncular bu baskıyı düpedüz hissediyordu ve üzerine hırslarını da katınca Avni Aker rakipler için içinden çıkılmaz bir hal alıyordu..

Dediğin gibi hem oyuncu kalitesini kaybettik hem o baskıyı kaybettik hem o ruhu kaybettik..

Trabzonspor'u büyüten o baskı şimdi yerlerde sürünüyor..Genç yaştaki taraftarlarımıza o ruhu aksettiremedik..Yine dediğin gibi şu andaki kadroda bulunan oyuncular eski Avni Aker'de 15 dakika top oynayamazdı sahaya taraftar dalardı valla..Dönemin yöneticisi başkanı her kimse dayak yerdi hiç abartmadan yazıyorum..Şimdi bakıyorum da taraftar Ağaoğlu'na methiye düzüyor 90'lı yıllarda Ağaoğlu gibi adamları pılını pırtını topla şehri terket diye kovalarlardı valla..

Hata neredeydi? Niye bu hallere düştük? Bu soruların cevabı uzunca bir analizle anlatılır fakat vakit yok..

Ali İhsan
25.10.2020, 03:03

Bu maçtaki Trabzonspor kadrosuna bakarsan, FB kadrosundan daha iyi olduğunu göreceksin

Bir kere Şota gibi Avrupa çapında bir kalite golcü

Hami gibi TR liginin bugını bulmuş efsane golcü

Ünal gibi bir ortasaha

şu üçlü o zamanki halleriyle bu takımda olsa şu anki takım bile şaha kalkar.

Ogün, Abdullah, Tolunay gibi o zaman mevkilerinin ülkede en iyileri (ikisi fenere biri gsye gitti zaten) de bizde...

Maç ilk yarı 7-0 olmalıyken, hatta 2. yarı bile 2-3 tane net kaçan var, az kalsın yenemiyorduk. Kemalettin'in beceriksizliği bize yaramış :)

Ambians falan tamam ama, sahada hem kalitesiyle hem yüreğiyle bişey yapacak bir kadron olacak önce. O kadro öyle bir kadroydu 82 puanla (TR tarihinde iki kez yaşandı ve ikisinde de biz kupa alamadık) 2. olduk... Milli takımın yarısı bizdendi ve as kadroda oynarlardı.

asilhamsi
25.10.2020, 07:58
Üç gollü galibiyet bekliyorum.
Afobe,ömür,waka atar golleri.
Bu maçtan sonra seri galibiyetler ile çıkışa geçeriz.

batu94
25.10.2020, 08:09
Bir rivayete göre biz akşam en az 3 yiyip başkan yolcu olacakmış.

[KAPLAN]
25.10.2020, 09:19
Yine yok şöyle yeniliriz. Yok şöyle fark yeriz diyen arkadaşlar toplanmışlar. Maç öncesi böyle konuşmaların olduğu her maç Trabzonspor şaşırtmıştır. Umarım yine öyle olur.

yavuzbaha
25.10.2020, 10:02
Bu akşam galibiyet alma ihtimalizmiz yüzde 5 ,eksik çok,yeni oyuncular maçın önemini kavramış oyuncular değil,forvette özel oyuncular yok..sonuna kadar Trabzonspor ama realite de çok zor

Sefa Toyer
25.10.2020, 10:14
Başkan kaç yaşında adamsın ama hala kaliteli futbolcularla başarı geleceğini, kaliteli futbolcunun da belli bir maliyeti olacağını, sportif başarının da maddi gelir kaynağı olduğunu öğrenememişsin. Şimdi döküntülerle kümede kalmaya uğraş. Maliyetin düşmüş, topçuya az maaş veriyorsun kimin umrunda?

HOPA'LI TS'Lİ
25.10.2020, 10:39
Günaydın dostlar.
Yenilgi halinde Newton'un son maçı olur.
Lige havlu atarız.
Hayırlısı neyse o olsun.

nakzo
25.10.2020, 10:57
Sosyal medyada başkana çok büyük tepki var.Bu seneyi bitirmesi mucize olur yahu kardeşim takımın iskeletini bozdun nerde akşam pazarı misali ucuz diye 5 kuruş etmiyecek adamları futbolcu diye takıma doldurdun şimdide kovite sığınıyorsun her hafta takıma 3 gün izin verirsen zaten bu lakayıt herifler gezer tozar koronayıda kapar.Küme düşmeye oynayacağın
bir sezondan sonrada ne ekonomin kalacak nede ortada göremediğimiz ekonomik başarın bir insan bu kadar akıl tutulması yaşayamaz mahfettiniz takımı.

güneyli
25.10.2020, 10:59
Nacizane maç yorumumu yazayım.. Bu maçtan zerre çekincem yok..Rakip şikeciler olduğu için..Kasımpaşa olsa bu kadar rahat olmazdım.. Galibiyet demiyorum..(Aslında 2-3 içimden geçen skor).Beraberlik kokan bir maç. .Bu maçta bir çok tukaka ilan edilen oyuncunun övüleceğini düşünüyorum. Oyun görmeyeceğiz..Karambol bir maç göreceğiz. Cücü beraberliğe bağlar gibi. 2-2.

AlperenAltun
25.10.2020, 11:14
Kaç yiyip kaybedeceğimizi merak ettiğim bir maç

Arda'
25.10.2020, 11:18
Kaç kaç biter bilmem de Ozan Tufan kesin gol atar bugün

pReN@_61
25.10.2020, 11:20
Ekuban'ın olmaması çok kötü oldu bizim için. Herif tek başına bir ruh, güç.

Ogün YAZICI
25.10.2020, 11:25
Bir yanlışın bütün doğrulari götürmesine ne güzel örneğiz dimi
Ligin en geniş ve kaliteli kanat-forvet hattına sahibiz kaleci tamam ,stoperler konusunda umutluyuz.

Ama orta sahadaki lider ve oyun aklı olabilecek bir oyuncu ve fizik yapısı yüksek kesici bir oyuncu eksikliği yüzünden şu güzelim kadro çöp oldu.

Beni kahreden tranaferin bitimine 2 hafta kala hergün orta saha transferi var mı diye demeçleri takip ettiğimde ihtiyacımız yok söylemlerinden başka birşeyle karşılaşmadan dönemin bitmesi

Ciddi anlamda orta saha transferini veto eden ismin bu klupte teknik ekip veya yönetim kadrosunda hale daha bulunuyor olmasını kabul edemiyorum

Halil Alemdar
25.10.2020, 11:46
Ekuban olsaydı farklı varyasyonlar deneyebilirdik.. Diabatenin bu maçta 11 başlayacağını düşünmüyorum. Merkezde muhtemelen K.Ahmet oynayacak. Orta sahada yetenek ve fizik olarak bariz bir eksiklik mevcut. Parmak olsa en azından topla dribbling vs yapardı.

———-Uğurcan————
Jp—Edgar—Vitor—Marlon
———Flavio—Ka痗———
————-Baker—————-
Abdüş——————-Nwaka
—————Afobe—————-

Muhtemelen böyle bir 11 sahada olacaktır. Bakeri hücum tarafında kullanmak lazım. Oyun kurma işini defans ikilisi gayet yapabilir. Beraberlik iyi sonuç olur. Şu takıma sadece Sörloth yazsak yine galibiyete inancım çok yüksek olurdu. Djaniny umarım fiziksel olarak biraz toparlamıştır ikinci yarı ihtiyacımız olacak. 1-1 falan biter gibime geliyor. Ah ulan Ekuban. Uğurcan, Nwakaeme ve Flavionun performansı maçın belirleyicisi olur. Ömürden yine iyi bir performans beklemiyorum. :(

hamikarakaya
25.10.2020, 11:52
koyucaz ulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaan:sevinç::tsira3:

HOPA'LI TS'Lİ
25.10.2020, 11:53

Dün gibi hatırlıyorum.

İlk yarıda Hami 4-0'dan sonra şut yerine pas çıkarsa 5-0 olacaktı.

2.devre de benzer pozisyonda Ogün şut yerine pas verse, Ünal ve Şota'nın şutları direk yerine filelerle buluşsa skor 6-1 veya 7-1 biterdi.

Ancak Kemalettin'in 2 kez %100 golü kaçırması zor da olsa 3 puanı getirdi.

Metin AKTAŞ bu maçtan sonra düşüşe geçti ve sıradan takımlarda oynadı.

Varlıbaş61
25.10.2020, 11:55
caner pisligi kışkırtmaya başlamış. Sana da gömeceğiz türevlerine de !!

Oğuzhan Fidan
25.10.2020, 12:02
hocaya rağmen güldürün bugün yüzümüzü tüm türkiye bizi konuşsun. geçen sezonki fener maçından sonra çıkışa geçmiş fenerde çakılışa geçmişti.. tarih bugün tekerrür etsin..

Oğuzhan Fidan
25.10.2020, 12:03
haydi hareketledirin buraları :)
:sevinç::sevinç::sevinç:

BlackPanther
25.10.2020, 12:05
Bir yanlışın bütün doğrulari götürmesine ne güzel örneğiz dimi
Ligin en geniş ve kaliteli kanat-forvet hattına sahibiz kaleci tamam ,stoperler konusunda umutluyuz.

Ama orta sahadaki lider ve oyun aklı olabilecek bir oyuncu ve fizik yapısı yüksek kesici bir oyuncu eksikliği yüzünden şu güzelim kadro çöp oldu.

Beni kahreden tranaferin bitimine 2 hafta kala hergün orta saha transferi var mı diye demeçleri takip ettiğimde ihtiyacımız yok söylemlerinden başka birşeyle karşılaşmadan dönemin bitmesi

Ciddi anlamda orta saha transferini veto eden ismin bu klupte teknik ekip veya yönetim kadrosunda hale daha bulunuyor olmasını kabul edemiyorum

Asıl ortasahaya transferin şart olduğunu göremeyen başkan istifa etmeli!!!

Oğuzhan Fidan
25.10.2020, 12:29
Bu sabaha kadar gram heyecan yoktu. Hic umursamiyodum maci. Caner i*nesinin paylasimini gorunce fena hirslandim.
Agzina saglik buarada

hepsini teker teker halledicez.

Faruk UYSAL
25.10.2020, 12:29
Flavio, Baker, Parmak ve hadi Trondsen'i de sayalım...
Ligde 21 takım var acaba bizden başka bu uzun maratona 4, hatta 3 orta saha oyuncusu ile başlayan takım var mıdır?
Zaten pandemi dönemindeyiz bunun bir de sakatlığı var, cezalısı var. Kaldı ki Trondsen'i lig başlamadan kaybettik.
Demek ki teknik ekip ve yönetim 3'lü orta saha sisteminde alternatif olarak en baştan Sefa ve Kamil'i yeterli bulmuşlar.
Başkan maalesef para istifleme sevdasına bu orta alan zafiyetine göz yumdu.
Maça gelecek olursak...
Cüneyt Çakır ve Kadıköylü, koyu fb'li asistçi yardımcısı Bahattin Duran bir taraflarından kırmızı kart, penaltı falan uydurmazlarsa şu an için kötü takım olduğumuzu kabul etmekle birlikte bir beraberlik hatta galibiyet de alabiliriz düşüncesindeyim. Zira son yıllarda onlara epey psikolojik üstünlük sağladık. Erken gol yememek önemli.
Sonuç olarak sonunda hüsran da yaşasam ümitli olmayı seviyorum...

hamikarakaya
25.10.2020, 12:32
caner denen boynuzlu daha 1-2 sene önce 50 bin fenerliden küfür yiyordu şimdi gitti armayı öpüyor çok da ciddiye alınacak bir karakteri yok. abdülkadir içinden geçicek y.vşağın

hofsaale
25.10.2020, 12:35
Haydi çocuklar... Güveniyoruz size... Allah utandırmasın...

Oğuzhan Fidan
25.10.2020, 12:35
sahaya kazanmak için çıkacaksın.. ayakların yere basacak İS-TE-YE-CEK-SİN. kopartacaksın maçı. bizimkiler al gülüm ver gülüm taka tuka. böyle maç kazanılmaz. adamların üzerine gitmeden hiçbir b.k kazanamazsın.

Yıldıray Emanet
25.10.2020, 12:38
Maçı izlemeyin manyak olursunuz