PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şampiyonlar Ve Finaller

Sinan Akyıldız
01.02.2007, 14:48
Bildiğimiz gibi birçok spor dalında müsabakalar oynanıyor ve bu müsabakaların sonucunda bir kazanan olucak . Peki ya kimler ? Tahminlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum .

Futbol :

Şampiyonlar Ligi
UEFA Kupası
Türliye Süper Ligi
İtalya Seri A
İspanya Ligi
Almanya Bundes Liga
İngiltere Premier Lig

Basketbol :

Türkiye Basketbol Ligi
NBA ( Amerikan Basketbol Ligi )
Eurolegue

Motor Sporları :

Formula 1
Moto GP
Nascar

Voleybol :

Türkiye Bayanlar Ve Erkekler Ligi

Sinan Akyıldız
01.02.2007, 15:09
Şampiyonlar liginde bir ingiliz ispanyol finali kuvvetle muhtemel , gönlümüzden barco-chelsea geçmiyo değil ama bu senede bu 2 takım final oynıyamıyacak gibi :)

Uefada temsilcimiz ezikbahçe de var , ama bukupayı bu sene yine bir ispanyol takımın alması kuvvetle muhtemel , eğer bir ispanyol olmazsa çok büyük oranda ş.l den gelen bir ekip kaldırır uefayı ( werder ) , süpriz takım ise panatinaikos olabilir .

Türkiye'yi de bizim almamız imkan dahilinde olmadığından eziklerden biri götürür en kuvvetli aday ezikbahçe ama kargalarda formdalar küçük bi ihtimalle akrgalarda şampiyon olabilir.

En kolay tahmin İtalya için yapılabilir İnter çok büyük bir mucize olmazsa şampiyon olacaktır , diğer takımlar ş.l sıralamasında yer edinmeye çalışırlar

İspanya'da da en güçlü aday barca ama geçen senelerdedki gibi kolay şampiyon olamayacakalrı artık kesin , rahat olmasada barcanın şampiyon olacağını düşünüyorum ,

Almanya'da işler karışık :D werder , shalke ve munih kafaya oynuyolar onları stutgart ve herta takip ediyolar en zevkli müacdele burda olur , munih tecrübesiyle son haftalara kadar kafaya oynarsa tecrübesiyle götürür eğer onlar olamazsa werder alır gibi .

İngiltere de bi hayli karışık Manu önde ama her an herşey olabilir , orda da Manu ve Chelsea arasında gider ama kimin alacağıbiraz şüpheli , inş. Manu :)

Basketbolda Türkiye finali kesin gibi Efes = ezikbahçe ve telekom efes bu ikisinden birisiyle oynar gibi başka bir final süpriz olur

Nba de Şampiyon kesinlikle batıdan çıkar çok kuvvetli adaylar var batıda San antonio , dallas , phoenix fakat doğu için aynı şeyleri malesef söyliyemiyoruz , hı bide gönül isterki Houston olsun :D

Eurolegue için Efesimizin en az final four oynamasını ümit ediyoruz , kimin kazanıcağı hakınnda ise bi fikrim yok pek takip edemiyorum .

F1 bu sene belkide en vasat yıllarından birini yaşıyacak gibime geliyo , geçen seneninşampiyonu geçen senenin hiç yarış kazanamayan takımına , geçen sezonun hiç yarış kazanamayan pilotu da Ferrari ye transfer oldu , ama beklenenin aksine çok zevkli ve çekişmeli bir yılda olabilir .

moto gp bir yıllık aradan sonra The Doctor a teslim oalcaktır :D

nascar ve voleybol hakkındapek bi bilgim yok . voleybolu Arçeliğin efsane zamanlarında takip ediyordum :)

liginefendisi
01.02.2007, 21:42
Selam,

Muhtemelen hiçbiri tutmayacak ama rezil olmak pahasına benim tahminlerim aşağıdaki gibidir :)

Futbol :

Şampiyonlar Ligi Chelsea
UEFA Kupası Werder Bremen
Türkiye Süper Ligi Fenerbahçe
İtalya Seri A İnter
İspanya Ligi Barcelona
Almanya Bundes Liga Schalke
İngiltere Premier Lig M.U.

Basketbol :

Türkiye Basketbol Ligi Efes
NBA ( Amerikan Basketbol Ligi ) Dallas
Eurolegue Cska