PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 5.Hafta l Trabzonspor 0 - 2 Medipol Başakşehir l maç sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

Hakan
02.10.2020, 23:36
Fener maçı öncesi kazanmamız şart oldu ama nasıl olacak bilinmez.
Salı ŞL maçları olduğundan Cuma oynatırlar.

Ozan Yılmaz
02.10.2020, 23:41
Başakşehir bu maçı bekliyor çıkışa geçmek için

gurur6134
02.10.2020, 23:42
Maca cikmayalim protesto edelim yabanci hakemler gelene kadar bu maci alsan ne olur almasan ne ertesi mac yine dograrlar serefsizler artik koklu cozum bulunmalı

Ogün YAZICI
03.10.2020, 00:42
14 ekim çarşamba milli maç var
Bu maç 16 ekim cuma olursa bakalım göksel irfan mahmut hasan ali ve merti nasıl çağıracak milli takımdan

My
03.10.2020, 01:51
Yapmadığımız, eksik bıraktığımız ne varsa zamanı gelip ayaklarımıza dolandı ve hala dolanmaya da devam ediyor. Bu ucuzcu kafanın ceremesini çok çekicez ya inşallah yanılırım.

Bir geçen seneki takıma bakın bir de şu kurmaya çalıştıkları takıma. Hepsi bir tarafa orta sahamız kreatif, dinamik bir adam diye ciyak ciyak bağırıyor. Bu sezon sonu nasıl getiricez, Allah bizlere sabır versin.

DeAgLeMaNyAq
03.10.2020, 06:18
Lige istenilen seviyede bir başlangıç yapamadığımız aşikar. Puan kayıplarında hakemlerin dahili olsa da bunda transferlerin büyük bölümünün gecikmesi sebebiyle, takımın henüz oturmamış olmasının da rolü büyük. Başkan ve asbaşkan her ne kadar basın önünde Hoca'ya güvendiklerini söyleyerek, puan kayıplarını normal karşıladıklarını dile getirse de onların da dayanabilecekleri bir nokta olduğunu düşünüyorum. İşe pozitif yönde bakacak olursak geçtiğimiz sezon da Antep ve Denizli maçlarında puanlar kaybetmiştik. Dolayısıyla 2 beraberlikle karalar bağlanacak bir durum yok. Ama pesimist düşündüğümüzde milli ara sonrasındaki zorlu fikstürden nasıl çıkacağımız sezonun geri kalanı için çok büyük önem arz ediyor. Ligin zayıf takımlarına karşı puanlar bırakan takımın, kadro kalitesi açısından zirveyi hedefleyen takımlar karşısında ne yapacağı soru büyük soru işareti. Bu sebeple puan yönünden belki birer puanla gerilerde kalacak olsak da, psikolojik açıdan Başakşehir ve FB maçlarında kesinlikle mağlubiyet alınmaması gerekiyor...

Doğukan Uçan
03.10.2020, 07:47
şu takımı kaç senedir yenemiyoruz gören de dünya devi falan sanacak.

büyük ihtimal bu maçı da alamayız dönüşünde fb deplasmanı da puan kaybı olacağını düşünürsek newton bavulunu toplar.

rize ve samsun maçlarından başlamak üzerine lig maçlarını da ele alırsak takımın ne oynadığını bilen yok.

üzerine koyarak gittiğimiz tek şey; rakiplere her maç penaltı hazırlamak.

naimbektas6161
03.10.2020, 08:02
Bşk ve fb maçlarını en kötü berabere bitirmemiz lazım. Aksini düşünmek dahi istemiyorum. Zorlu fikstür giriyoruz Allah yardımcımız olsun.

angraf
03.10.2020, 09:01
beraberlik kokuyor.
yenmemizi çok istiyorum ama bence berabere kalacağız.

Hamza Yilmaz
03.10.2020, 09:02
Basak'i en son ne zaman yendik hatirlamiyorum. Bir puan alalim iyidir

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

castillo61
03.10.2020, 09:17
Bursaspor süper kupa tarifesi... Djanini hattrick.

pReN@_61
03.10.2020, 11:04
Beraberlik kokuyor.

angraf
03.10.2020, 11:18
Bursaspor süper kupa tarifesi... Djanini hattrick.
başak ve fener maçlarını kazanırsa bu takım o gaz ile ilk yarıyı lider kapatabilir.
o kadar kırılgan takımız ki kaybedilecek 2 maç sonrası hoca ve yönetim dahil kimse olayı kotaramaz.

ANIL
03.10.2020, 11:23
Takıma güveniyorum. Waka ve Ömür oynamasın net favoriyiz.

adiloş bebe
03.10.2020, 11:28
Önümüzde 13 gün var. Maksimum 3 günlük bir izin verilmeli takıma. 10 gün boyunca çalışıp bir nevi hızlandırılmış kamp yapmalıyız. Yeni gelenlerin uyumu için iyi oldu bu ara. Ben kazanacağımızı düşünüyorum. Takıma güvenim tam.

Arda'
03.10.2020, 11:28
0-3

Cem Balcı
03.10.2020, 13:24
Durup durup bizde top oynamaya başlar soytarılar.

gurur6134
03.10.2020, 13:38
Yapmadığımız, eksik bıraktığımız ne varsa zamanı gelip ayaklarımıza dolandı ve hala dolanmaya da devam ediyor. Bu ucuzcu kafanın ceremesini çok çekicez ya inşallah yanılırım.

Bir geçen seneki takıma bakın bir de şu kurmaya çalıştıkları takıma. Hepsi bir tarafa orta sahamız kreatif, dinamik bir adam diye ciyak ciyak bağırıyor. Bu sezon sonu nasıl getiricez, Allah bizlere sabır versin.

Murat abi istedigin orta saha ve stoper alinsada su sistemde duzende cidden basarili olacagina inaniyormusun bu takimin.. bu ortamda futbol taktik oyuncu hoca vs konusulmaz.ne yaparsak yapalim sonu husran ..

My
03.10.2020, 14:23
Murat abi istedigin orta saha ve stoper alinsada su sistemde duzende cidden basarili olacagina inaniyormusun bu takimin.. bu ortamda futbol taktik oyuncu hoca vs konusulmaz.ne yaparsak yapalim sonu husran ..Valla haklısın Fatih. Yani düzen içerisinde işimiz zor. Yalnız hiç kolay olmadı ki. Madem adamların kurdukları oyun masasına dahil olmayı kabul ediyoruz o zaman gerekeni yapmalıyız hiç değilse. Bu da tabii ki futbolcu transferinden felan önce (hep diyorum) ilkin kulübü dingonun ahırı olmaktan kurtarıp modern futbolun gereklerini tepeden tırnağa yerine getirilmesi. Bana göre bu yav.şak güruh karşısındaki tek şansımız bu :)

He şunu da ekleyeykm. Yukarıda yazdığım "yapmadığımız, eksik bıraktığımız" ın içinde bu dediklerim vardı aslında. Bunlar olmuyor hiç degilse en gerekli transferi yapalım diyorum :)

Onur Civelek61
03.10.2020, 17:05
Başak dan destek çekildi sanırım. Bizim maçta destek verir birileri yine...

Enes Başkaya60
03.10.2020, 17:34
4-2 biter...

Hamza Yilmaz
03.10.2020, 17:54
Basak da birsey yok ama bu i.... bize patlar yine.

castillo61
03.10.2020, 17:56
4 maç 1 puan. Saldırmak zorunda kalacaklar. Avantaja çevirmek lazım.

Tuğrul
03.10.2020, 18:49
Başakşehir penaltı kazanır oranı nedir ona yüklü girmek lazım

HOPA'LI TS'Lİ
03.10.2020, 19:14
Çakma (zorlama) şampiyon 4 maçta gol atamadı.

Bize atarsa şaşırmam.

Yenip devreden çıkarmalıyız sahte şampiyonu

Vitor Hugo gelirse ve Hosseini sözleşmesi feshedilip bir 6 numara alınabilirse hakemleri de ezer geçeriz.

naimbektas6161
03.10.2020, 19:17
4 maç 0 gol ilk golü bize atmazlar umarım.

Yiğit SARI
03.10.2020, 21:09
Hakkımız hiç edilmese şu halde bile zirve ortağıydık. En az 2 kişinin de katılacağı şu durumda bence umutsuz olmak için hiç bir sebep yok saha dışı olaylar dışında

DeAgLeMaNyAq
03.10.2020, 21:41
İyi senaryo: FB Göztepe'ye mağlup olur biz Başakşehir'i yenip fark kapatırız. FB'yi yenerek 3 puan önlerine geçeriz.

Makul senaryo: FB Göztepe ile biz Başakşehir ile berabere kalırız fark korunur. FB maçından beraberlikle dönüp 3 puan farkını koruruz.

Kötü senaryo: FB Göztepe'yi yener, biz Başakşehir'e yeniliriz fark 6'ya çıkar . FB karşısında da alınacak bir mağlubiyet sonrasında puan farkı 9 olur.

naimbektas6161
03.10.2020, 21:59
İyi senaryo: FB Göztepe'ye mağlup olur biz Başakşehir'i yenip fark kapatırız. FB'yi yenerek 3 puan önlerine geçeriz.

Makul senaryo: FB Göztepe ile biz Başakşehir ile berabere kalırız fark korunur. FB maçından beraberlikle dönüp 3 puan farkını koruruz.

Kötü senaryo: FB Göztepe'yi yener, biz Başakşehir'e yeniliriz fark 6'ya çıkar . FB karşısında da alınacak bir mağlubiyet sonrasında puan farkı 9 olur.

Bence başak ı yeneriz fb berabere kalır. Sonra fb maçımız da berabere biter fark 1 olur.

artvints
03.10.2020, 23:19
Çok sert başlamalıyız maça ki ne hakem ne başakşehir puan almayı aklının ucundan geçirmesin. Geçen senenin hesaplaşmasi olduğunu da hissetsinler, motivasyon sağlamayı öğrenelim artık.

Kadronun geneli milli takıma gitmeyecek, adam akıllı çalışabiliriz önümüzdeki 2 maça.

ffırtına
04.10.2020, 01:04
Şunu unutmayın Trabzonspor olumsuz rekorları kırdıran kulüptür.. Adamlarım golü ve galibiyeti yok.. Bu maçı kaybetmemiz için yeterli bi dayanak.. İlk golü de bize atarlar ilk galibiyeti de bize karşı alırlar..

Oruç
04.10.2020, 01:11
Şunu unutmayın Trabzonspor olumsuz rekorları kırdıran kulüptür.. Adamlarım golü ve galibiyeti yok.. Bu maçı kaybetmemiz için yeterli bi dayanak.. İlk golü de bize atarlar ilk galibiyeti de bize karşı alırlar..

Maalesef bu tarz saçmalıklarımız var. Umarım bu defa aynı saçmalıklara izin vermeyiz.

Ali İhsan
04.10.2020, 01:33
Gol atamamış ve galibiyetsiz geliyorlar

Doğal olarak bir penaltı hakları zaten var

Her türlü kaybederiz bu maçı

asilhamsi
04.10.2020, 12:02
Ömür waka çok formsuz yedek başlamalı

Uğurcan
Serkan edgar Hugo marlon
Parmak baker
Diabete semedo ekuban
Afobe

smart
04.10.2020, 12:25
Hangi milli arayı iyi değerlendirdik ki

Doğukan Uçan
04.10.2020, 15:54
başakşehir bu maç şov yapar.

trabzonspor tarihinde böyle maçları hiç bir zaman kazanamamıştır.

adamın golü yok, galibiyeti yok tam bizi yenip çıkışa geçmeleri gereken maç.

HOPA'LI TS'Lİ
05.10.2020, 07:50
başakşehir bu maç şov yapar.

trabzonspor tarihinde böyle maçları hiç bir zaman kazanamamıştır.

adamın golü yok, galibiyeti yok tam bizi yenip çıkışa geçmeleri gereken maç.

Ezer geçeriz.
Takıma ve TD güveniyorum.

cakalkerem
05.10.2020, 09:58
başak bizi yener hem ilk golümü hem ilk galibiyetini alır...

cakalkerem
05.10.2020, 10:00
ömür yerli messi diyenlere:

haftaya latife ile başladılar..

kulübe de ki messi olabilir anca..

hamle adamı olsa..

yokkluktan oynayacaksa daha iyisini yapmalı..yerine adam koyabiliyorsak birkaç hafta hamle oyuncusu kalmalı ki aklı başına gelsin..

yada veren olursa hemen yollayın 14-15 lere..

maç kazandırmıyor bari para kazandırsın

Ufuk
05.10.2020, 10:01
4 maç 0 gol ilk golü bize atmazlar umarım.

Herkes bilir ki uzun süreli bir seri varsa, bu seriyi bozmak için en uygun maç Trabzonspor maçıdır.

Harun-61
05.10.2020, 10:44
Bunlarla açık faturamız var, keşke sahaya gömsek şöyle
3-4 farklı skor alsak...

gurur6134
05.10.2020, 11:59
https://mobile.twitter.com/AygulKaraOzgur1/status/1312817679640731648

UĞUR DURTAŞ
05.10.2020, 12:21
Oynadığı maç:4
galibiyet:0
beraberlik:1
attığı gol:0
yediği gol:6

böyle bir takımla oynayacağız.15 gün sonra

bir şey değişmeyecek gelenek devam edecek.
bizim takım ölüyü diriltir.
çok net.

puan alamayan takım bizden puan alır.
galibiyeti olmayan takım bizi yener
gol atamayan takım gol atar
sessiz golcüleri golle tanışır
vs vs

dedim ya biz ölü diriltiyoruz.
**
kızgınlıktan dolayı yazmıyorum gerçekleri yazıyorum.
elinde bir sürü oyuncu var
bu hocalar genel olarak çok yalan söylerler.gerçekçi davranmazlar.

klasik yalan açıklamaları.....
kim formayı hak ediyorsa ben formayı ona veririm.
nahhh ona verirsin newton

sen ve senin gibi hocalar bu açıklamayı yapacak.
uygulamayı dürüst bir şekilde uygulayan hoca
şu formlarıyla

ne ÖMÜRÜ
nede MAKAYEME'yi

ilk 11'de oynatır.

göreceksiniz

başakşehir maçında bu 2 oyuncuda 11'de başlayacak.

yanlış.

kardeşim şu formuyla değil ömürü 11 yazmak vallahide billahide yedek soyundurmam.

makayemede inanılmaz bir durgunluk var.
ayağına top gelince sanki karşısındaki rakip oyuncular 10-11-12 yaşındaki çocuklar gibi davranıyor
ayağına alıyor topu bekletiyor,uygun pozisyondaki arkadaşlarına pas vermiyor
kısaca kanı gibi hareket ediyor.
rakipler başta seni olmak üzere bizi çözdü
sana 2-3 kişi basıp alıyor makayeme efendi.
biraz kıçını kaldır hızlı çevik ve ileriye hızlı hareket et.
hemen hemen bütün topları eziyorsun.
olmaz böyle.
kendinize çeki düzen verin.bulanmaz hint kumaşı değilsiniz kardeşim.

tekrar ediyorum.

yemin ediyorum bu formlarıyla 2 oyuncuyu da direk başlatmam burunlarını sürterim.

**
defalarca yazdım yine yazacağım
ben taktım bizim korner atış şeklimize ceza sahasındaki futbolcu sayımıza ve yer alışımıza
adım gibi eminim siz korner atışı filan çalışmıyorsunuz.

bir kere kesinlikle ömürün duran top kullanmasını istemiyorum
gücü yok zar zor topu ceza sahasına vura biliyor.
başkasıda kullansa karambole ras gele öylesine toplar ortalanıyor.% 90
antep maçında marlon 4 defa orta yaptı ama kad-fasını kaldırmadan öylesine ras gele ortalar
olmazzzz kafanı kaldırıp bakacaksın ortaladığın yere...

arkadaşlar bilmem dikkat ettiniz mi?

biz korner kullanırken berabere olalım,yenik olalım önde olalım
korner kullanılırken bizde rakip ceza sahasında kaç kişi var hiç saydınız mı?

ben davamlı dikkat ediyorum.

çok acı ama gerçek 4 kişi

kardeşim korner atışları benim futbol anlayışımda çok önemli bir yer alır.
4 kişi nedir ya?
6 kişi olsana gelen ortaya kim kafa vuracak
8 -9 kişi rakip arasından.

newton hoca bu konuları araştırıyormusun,takımı çalıştırıyormusun?
bence hayır.
çalıştırsan korner atışlarında rakip ceza sahası içinde 3 veya 4 oyuncuyu göndermezsin.

Not: özellikle diğer takımların maçlarına bakmaya çalıştım.
bütün takımlar korner atışlarında rakip ceza sahasında emin olun sizlerde takip edin dört oyuncudan fazla oyuncu olduğunu gördüm.)

oyuncu değişikliği hamleleri niçin hep rakip takımdan geliyor newton hoca?

bir oyuncun klas ayak olabilir,
bu oyuncu ilk 20-30 45-50 dakikalarda ciddi hatalar yapıyorsa
oynadığı mevkisi aksıyorsa,takıma katkı vermiyorsa niçin sonuna kadar sahada tutuyorsun
öyle bir kanun mu var?
bildiğim kadarıyla yok.
kardeşim takımı eksik oynatıyorsa,katkı vermiyorsa eğer ilk 11 oynatmıssan bu oyuncuyu
dakika kaç olursa olsun oyuncu değişikliğine gitmelisin.
çok net.

**

newton hoca sana taktım ben.
takıma durmadan ne izin veriyorsun
oyuncular yeni,takıma alışması lazım
maçlarda yabancılık çekmemek için bolca birbirleriyle zaman ve antreman yapmaları lazım.
malatya maçı cumartesi oynandı.
(antep maçı cuma günü)
pazar yenileme antremanı yapıldı(ben buna antreman DEMEM)
pazartesi takıma izin verdi.
salı çarşamba birer antreman
perşembe antreman direk antep yolculuğu
3 antremanla maça çıkıldı.
durum sonuç ortada
sen düzgün bir hoca olsan maçımızın cuma güü olmasından dolayı en azından pazaretsi izni iptal ettirirdim.
antreman sayısını en azından 4'e çıkartırdım.
bazen düşünüyorum çok mu büyük şeyler istiyorum diye.
1 saat antremanı çok görüyorlar inanılır gibi değil gerçekten

4 maç geride kaldı
ben hala newton hocanın takım üzerinde artı bir şeyini görmediğimi belirtmek isterim.

büyük ihtimalle başakşehir maçımız 17 ekim cumartesi sat 19:00'da oynanacak.
ondan sonraki salı b.şehirin 20 ekimde sörlöhtün takıyla maçları var.

başakşehir maçına epey var.
resmi sitemiz takıma kaç gün izin verildi yazmadı.
cumartesi pazar yoktu ve bugün antreman varmı bilinmiyor
3 gün izin yeter fazlası gereksiz.
önümüzdeki bu cidde maça kadar takıma bir daha izin verilmeden sıkı çalışması taraftarıyım.

hep diyorum ya ben hoca olsam!!

ben hoca olsam milli takıma giden oyuncular hariç takımı komple alır antalyada kampa girerim.
eski yeni ouncuları ciddi anlamda kaynaşmasını sağlarım.
çift antreman yaparak istediklerimi
takım oyuncularının beynine kazırım.

ilelebeTS
05.10.2020, 12:59
Fikstürde 5-6. haftalar tamam, 7-8. haftalarda yine geçirmişler bize. Pazar sonrası 7. hafta Cuma oynuyoruz, sonraki hafta Alanya'da 16:00 maçı.

UĞUR DURTAŞ
05.10.2020, 13:11
17.10-cumartesi saat 19:00 başakşehir(i)
25.10-pazar saat:19:00 fb(d)
30.10-cuma saat:20:00 k.paşa(i)
07.11-cumartesi:16:00 alanya(d)

UĞUR DURTAŞ
05.10.2020, 13:12
Bizim bu maçın hakemi % 99 ali palabıyık olacak.

Selim Çoban
05.10.2020, 16:47
Tüm koşullar diyorki MS 2

artvints
05.10.2020, 20:03
Yanlış başlık

Timur Mikhail
05.10.2020, 20:13
Başak City yi öyle bir yenmemiz lazım ki artık belini doğrultamasın.

DeAgLeMaNyAq
05.10.2020, 20:27
17.10-cumartesi saat 19:00 başakşehir(i)
25.10-pazar saat:19:00 fb(d)
30.10-cuma saat:20:00 k.paşa(i)
07.11-cumartesi:16:00 alanya(d)

Son 4 sezondur takımların Avrupa maçları belli olduktan sonra ilk yarının fikstürünü komple açıklarlardı. Muhtemelen pandeminin etkisinden çekinip 4'er hafta olarak planlayacaklar...

Enaldo61
05.10.2020, 20:31
milli aradan sonra 4 tane düşman takımla maçımız var, buradan en az 2 galibiyet 2 beraberlikle çıkarsak güzel olur.

hamikarakaya
05.10.2020, 20:34
mhk şikecilerine koymak lazım.

Vkgz
05.10.2020, 22:23
iki taraf için de zamansız maç... kaybeden sıkıntıya girer ama aslında girmesine gerek yok.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Atakan
05.10.2020, 22:39
Başakşehir ayın 20si salı günü yani bu maçtan 3 gün sonra Almanya'ya Leipzig deplasmanına gidecek.

Normalde bu tür fikstürde maç cuma günü olur ama milli takım dönüşü sebebiyle herhalde cumaya koyamadılar maçı.

Mutlaka rotasyona gideceklerdir. Kafa olarak da çok konsantre olacaklarını düşünmüyorum bizim maça. Fener-Gs-Bjk olsa böyle demezdim ama Başakşehir için bence durum böyle olacak.

Ayrıca Mert, Ponck, Epureanu, Ravil, Cemali, Hasan Ali, Mahmut, İrfan, Aleksic, Visca, Chadli milli takıma giden oyuncuları. Milli arada hazırlık da yapamayacaklar yani.

Tam konsantrasyon, doğru taktik-oyun ile yenip göndermemiz gerekir.

Adem Akyüz'
05.10.2020, 22:54
Şampiyonlar ligine ne kadar önem verecekler bilmiyorum ama o tarafı boşlamazlarsa kafa olarak bu maça çok asılacaklarını düşünmüyorum.

Tekke
05.10.2020, 23:09
Şampiyonlar ligine ne kadar önem verecekler bilmiyorum ama o tarafı boşlamazlarsa kafa olarak bu maça çok asılacaklarını düşünmüyorum.

Normal kafa yapısında dediğin gibi olmalı

ancak ihaneti-kahpeliği amaç edinmiş ve zevkle çalan istanbul çetesi, yeni üyesi Başakşehir dahil SADECE TRABZONA konsantredir

Bizi son 15 senede hakemle her maç yenen fenerde, volkan-baroni-belöz itleri en motive-unutamadıkları maça hep Trabzon maçlarını sayar...

Yalandan gs rekabetine bakma sen, ülkede TEK FARKLI OLAN TRABZONSPOR DUR

kaçarava
05.10.2020, 23:25
Başakşehir'in bu oyunla puan alamaması normal. İlk maç dağıldılar. İkinci maç gs'yi iyi gösterdiler hatta herkes gs uçtu kaçtı bu sene şampiyon dedi.
Okan Buruk Crivelli'yi yedek bıraktığı maçlarda başarılı olamıyor. Solda sarkık veya direkt ileride oynatıyor. Kendi oyunu için 442'ye mahkum gibi bir görüntü veriyor bana. Demba Ba bize ters gelen oyuncu ama bu sezon 10 kişi oynatıyor. Visca da formsuz. gs maçında savunması zayıf Saracchiyi yıldız yapmıştı. Ama bizde son maçtaki gibi solu bomboş bırakırsak sıkıntı olur.

Son maçtaki gibi 442 ve orta sahada Topal-Aleksic çıkarlar umarım. Ama düşük ihtimal tabii.

Sinan.K
06.10.2020, 00:26
Dua edelim Semedo iyi adam ciksin yoksa isimiz yas

Sinan.K
06.10.2020, 00:29
https://mobile.twitter.com/atavratjoa/status/1313204754416271362

Bunu iyi yaptik dil cok önemli

Yiğit Gayretli
06.10.2020, 08:24
Rakibin fikstürü ve muhtemel konsantrasyon sorunu konuşuluyor ama bizim dominant bir oyun karakterimiz olacak artık. En azından öyle olmasını istiyor ve bekliyorum. O yüzden onların değil de bizim ne durumda olacağımız belirleyici unsur olacak.

iyattara
06.10.2020, 09:31
Hücum gücümüz çok şey vadediyor ama şimdilik bir şey göremedik. Ön alan organizasyonları çok yetersiz kaldı. Bu 2 hafta çok iyi değerlendirilmeli en az 2 hazırlık maçı yapılmalı. Rize-Giresun-Samsun-Hekimoğlu. Ara dönüşü zorlu maçlar var, vites arttırmamız lazım. Aksi halde 3-4 maç sonra 10 puan fark ile yavaş yavaş amaçsızlığa sürüklenen bir takım olabiliriz.
Yıllardır başak maçlarında etkili olamıyoruz. Hep adamlar domine ettiler bizi. Bir son maçta nispeten iyi oynamıştık. Bu maçta bunu tersine çevirmek için fırsatımız var. Umarım 3 puanı alıp kadıköye daha rahat bir ruh haliyle gitmiş oluruz.

Kenan Berber
06.10.2020, 09:44
Son katılan oyuncularun uyum süreci için bu arada Hekimoğlu gibi nispeten kolay ve Rize,Erzurum gibi süperlig takımlarından biri olmak üzere en az 2 hazırlık maçı yapılsa iyi olur

Turgay Atalay
06.10.2020, 09:46
Artık yenelim şunları ya, hakeme makeme fırsat vermeden, şöyle kılçıksız.

Harun-61
06.10.2020, 10:06
Umarım Giliano bizim maçta patlama yaşamaz.

Enaldo61
06.10.2020, 10:20
Şimdi bir video gördüm Sörloth'un akbile son dakika golü vardı. O gol bi de Beşiktaşa attığı son gol şampiyonluk habercisiydi nasıl kaybettik biz ya nasıl nasıl...

cem1990
06.10.2020, 10:56
Gerçeklerden kaçamayız arkadaşlar
Biz Trabzonsporuz. Bu maçı kaybederiz.

Tekke
06.10.2020, 12:07
Gerçeklerden kaçamayız arkadaşlar
Biz Trabzonsporuz. Bu maçı kaybederiz.
Adam haklı beyler, zira bu maçı alırsak SANSASYONEL YENİ SEZON havası yakalarız, gelene 3-4 başlar, herkes YİNE BİZİ konuşur, bunu bize kolayca verir mi Trabzonsporrrrr, hayırrrrrrrrrr :)

Ekrem D.
06.10.2020, 12:21
https://mobile.twitter.com/atavratjoa/status/1313204754416271362

Bunu iyi yaptik dil cok önemli

https://mobile.twitter.com/EmrullahCirak/status/1313205477862526991

:D

Halil Alemdar
06.10.2020, 12:30
--------Uğurcan---------
Jp---Edgar----Vitor---Marlon
-------Baker--Parmak------
Diabate--Abdüş---Nwakaeme
----------Djaniny---------

İkinci yarı Ekuban, Afobe, Serkan, K.Ahmet vs hamleleriyle yeneriz bunları ya. Diabate yerine Ekuban da 11 başlayabilir bilmiyorum tabii.

Nazim Can
06.10.2020, 12:42
O Orta saha yi ne pahasina olursa olsun almaliydik, yanlis yaptik.

muharrem87
06.10.2020, 14:08
-------Uğurcan---------
Ekuban--Abdüş---Nwakaeme
----------Afobe---------

Yedeklerden girecek Diabate-Djaniny... Benim beklediğim kadro bu.

hamikarakaya
06.10.2020, 15:45
-------Uğurcan---------
Ekuban--Abdüş---Nwakaeme
----------Afobe---------

Yedeklerden girecek Diabate-Djaniny... Benim beklediğim kadro bu.
mert
caicara skrtel epr. hasan ali
mahmut irfan
visca gui. crivelli
demba ba

çok net biz daha iyi kadroyuz. adamların kadroda 30+ olmayan bi irfan bi crivelli var. savunmaları zaten rezalet, net bir skorla yenip başağı son sıraya kitlememiz lazım.

Mehmet Fatih Yavuz
06.10.2020, 16:04
Vaay.
Başakşehir'in savumasını da rezil ilan ettik. :)

Adamlar geçen senenin en iyisiydi bu konuda.

Adamların kadrosu nerdeyse aynı. Hasan Ali ve Guliano dışında kadro istikrarları devam ediyor.

Biz takımın yarısını değiştirdik. Savunmanın nerdeyse hepsini değiştirdik.

Yani öyle kolay değil...

M.Kılıç50
06.10.2020, 16:14
mert
caicara skrtel epr. hasan ali
mahmut irfan
visca gui. crivelli
demba ba

çok net biz daha iyi kadroyuz. adamların kadroda 30+ olmayan bi irfan bi crivelli var. savunmaları zaten rezalet, net bir skorla yenip başağı son sıraya kitlememiz lazım.Yalnız, Skrtel oynamaz da Ponck oynar. Kaptı sanki skrtel den ilk 11 i. Cok da iyi oynadı. Bize karşı da cok iyidi geçen sezon.

Şu maçı kazanmak bize müthiş bir haba kazandırır. Takım geçen sezonki Winner görüntüsüne bürünmesi lazım ve önünde iki müthiş fırsat var. Bu siyasetin takımını (artık kim değilki) ve şikecileri yenmek hem taraftara cok iyi gelir hemde takıma, başkana.
Şike olayı gibi şerefsiz hakemlere takılmadan full konsantre şu iki maçı alalım Ekim ayı için baska bir isteğim yok.

arahna
06.10.2020, 16:58
--------Uğurcan---------
-------Baker--Flavio(Parmak)------
Diabate(ömür)--ekuban---Nwakaeme(Djaniny)
----------Afobe(Djaniny)---------

parantezler sonradan oyuna girebilir

arahna
06.10.2020, 17:07
saavunma uyumu var
mahmut irfan uyumu var
onun dışında bizim takım daha üstün

DİNÇ
06.10.2020, 17:15
--------Uğurcan---------
-------Baker--Flavio(Parmak)------
Diabate(ömür)--ekuban---Nwakaeme(Djaniny)
----------Afobe(Djaniny)---------

parantezler sonradan oyuna girebilir

Flavio cezalı Parmak direk oynar.

arahna
06.10.2020, 17:17
Flavio cezalı Parmak direk oynar.

genel olarak yazmıştım bu maç için değil
yorgun rakibe karşı ömür parmak ekuban daha etkili olur diye

acan61
06.10.2020, 17:52
Hakemi de hesaba katarsak berabere biter gibi duruyor.

Sacit
06.10.2020, 19:00
Hakemi de hesaba katarsak berabere biter gibi duruyor.

hakemi de yeneceksin rakibi de yeneceksin
Senin performansın belirleyici olacak

başakşehir şu anda moralsiz ve panik içinde

14TS61
06.10.2020, 20:20
Jp---------Edgar---------Vitor---------Marlon
--------------------Parmak-------------------------
Diabate------Ömür------Baker------Ekuban

-------------------------Djaniny-----------------------

Mert'
06.10.2020, 20:24
Başakşehir maçın favorisi. Beraberlik iyi sonuçtur.

Doğukan Uçan
06.10.2020, 21:12
seyircili olsa 1 tane boş yer kalmaz döve döve yeneriz bu itleri.

martta 1-1 biten maçın istatisliklerine bakın en az 2 fark yapmamız lazımdı. hakemin vermediği penaltıyı bile saymadım.

B61
06.10.2020, 21:27
Bu maçın mutlak favorisi yok. Başakşehir'in 4 haftada 67 şuttan gole çevirme yüzdesi 0. Bunun ana sebeplerinden birisi girdikleri pozisyon kalitesinin çok düşük olması. 4 haftanın sonunda girdikleri pozisyon kalitesi 0.8 yani 1 bile değil.

Fakat bizim de aynı konudan boynumuz bükük. Üstelik Başakşehir maç başına 15-16 şuta ulaşırken biz 8-9 şutta takılıp kalıyoruz. Başakşehir'in özellikle kaleye uzak kaldığında pozisyon kalitesini yerlerde süründürdüğü apaçık. Genelde kaliteli pozisyonları kale çizgisinin hemen önünde yaratabilmişler.

Durağan 4-4-2'leri de bunda büyük etken. Oyunu çok önde oynamayı ve dikte etmeyi tercih ediyorlar fakat o kadar az geçişken ki oyunları pek fırsat yaratamıyorlar. Üstüne üstlük 3 hafta boyunca yedikleri golleri de engelleyemediler. Topun kullanımını devredebiliriz bana kalırsa bu maçta. Eddie Newton böyle oynamayı tercih etmiyor fakat Başakşehir yüksek şiddetli koşu temposu düşük bir ekip. Ön alanda 4-4-2'yle baskı denedikleri iki maçta da darmadağın oldular ve oyundan düştüler. İdeal fizik durumlarında değiller.

İki tane kısır oyun oynayan takımın karşılaşması fakat biri diğerinden fizik-motivasyon olarak daha da kötü durumda. O daha kötü durumda olan takım ise onlar.

Diabate ve Ekuban'ı kullanmayı deneyebiliriz, rakibi dikine yüksek tempolu koşularla yerinden oynatmak ve boşluk bulmak çok mümkün görünüyor.

Sefa Alış
06.10.2020, 21:32
Başakşehir 4 maçta gol bile atamadı ancak milli ara onlar için de toparlama evresi olacak. Bizim maçtan 3 gün sonra Leipzig ile CL maçları var, O.Buruk'un kafası bence CL'de şu an. Tabii biz severiz böyle herkese ilkini vermeyi. İlk golü hatta galibiyeti de hediye edip moralli yollayabiliriz Almanya'ya :)

Sadettin_
06.10.2020, 21:56
Gelir bize patlarlar .
Yada sonsuza dek havlu atarlar

brusveyn
06.10.2020, 22:07
Bu maça kadar oyuncular iyi antrenman yapsın, bu maça kadar hazır olmalıyız. Seriye bağlama maçımız olsun İnşallah.

Süleyman Baykan
06.10.2020, 22:52
Takıma güveniyorum. Waka ve Ömür oynamasın net favoriyiz.

Bence Waka ailesiyle geçirdiği izin dönüşü sazı eline alacak koca kafam benim o.

14TS61
06.10.2020, 22:56
İkinci yarı Yusuf'u kiralayabilriz. Eğer yeterli süre alamazsa neden çünkü Haziran 2021 de milli takım kadrosunda olmak ister. Bunu iyi değerlendirmek lazım. Türk oyunculara yönelmek lazım milli takıma girmek orada olmak isteyen bir sürü kişi var.

sasort
06.10.2020, 23:22
Edgar sakatlanmasi ile ilgili açiklama yapilma
di

parmak ayni şekilde olurlarsa bol gollü maç bekliyorum

4-2 aliriz diyorum

sasort
06.10.2020, 23:23
Yusuf ne oldu hakkaten çok şey beklediğim oyuncu ama bir türlü toparlanamadi

asilhamsi
06.10.2020, 23:25
--------Uğurcan---------
Diabate--Abdüş---Nwakaeme
----------Djaniny---------

İkinci yarı Ekuban, Afobe, Serkan, K.Ahmet vs hamleleriyle yeneriz bunları ya. Diabate yerine Ekuban da 11 başlayabilir bilmiyorum tabii.
--------Uğurcan---------
Diabate--eku---djaniny
----------afobe---------

r9emre
07.10.2020, 01:17
Basaksehir'in cikis maci olur.

sasort
07.10.2020, 01:39
--------Uğurcan---------
Diabate--eku---djaniny
----------afobe---------
aynen bu hoca 4-3-3 işinden inşallah erken vazgeçer

Yiğit Gayretli
07.10.2020, 08:32
Edgar sakatlanmasi ile ilgili açiklama yapilma
di

parmak ayni şekilde olurlarsa bol gollü maç bekliyorum

4-2 aliriz diyorum

Edgar iyi. Bugün idmanda olacak.

Ahmet Taşçı
07.10.2020, 08:54
Şu takım asıl 11'i tam olarak oynamaya başlasın 8.-10. Haftadan sonra Bi görelim, o zaman Ak mıyız Kara mı görücez.. Şimdi ne söylesek havada kalıyor, ama kesin olan 2 şey var:

1.Takım geçen yıldan daha toy faakat daha dinamik..Yürüyen, basmayan fakat tek pas, şut ve duran toptan iş bitiren takımdan her yer basan, kollektirf oynayan fakat daha kısır takıma geçildi.. Bunun da nedenleri herkesçe malum...
2.Takım geçen yıldan daha defansif;en golcünü, en asistçi, beynin olan orta alanını ve tecrübeli, skorer sol brkini yolladın fakat daha dinamik ve geriye çabuk koşan daha yardımlaşarsk oynayan bununla beraber skor anlamında daha kısırlarını yerine aldın...

Ligin en geç takımıyız, bu defa 11 anlamında da bayağı gençleşti takım, bu nedenle hem yeni kurulması hem de gençlerin ağırlıkta olması hasebiyle birlikte oynamaya çok çok ihtiyaçları var... Sonuç olarak 10.haftadan sonra teknik adamın ve kaliteli ayakların ne verdikleri su yüzüne çıkar...

bariskaratas
07.10.2020, 09:51
ilk 11 yas ortalamasi nedir?

Şu takım asıl 11'i tam olarak oynamaya başlasın 8.-10. Haftadan sonra Bi görelim, o zaman Ak mıyız Kara mı görücez.. Şimdi ne söylesek havada kalıyor, ama kesin olan 2 şey var:

1.Takım geçen yıldan daha toy faakat daha dinamik..Yürüyen, basmayan fakat tek pas, şut ve duran toptan iş bitiren takımdan her yer basan, kollektirf oynayan fakat daha kısır takıma geçildi.. Bunun da nedenleri herkesçe malum...
2.Takım geçen yıldan daha defansif;en golcünü, en asistçi, beynin olan orta alanını ve tecrübeli, skorer sol brkini yolladın fakat daha dinamik ve geriye çabuk koşan daha yardımlaşarsk oynayan bununla beraber skor anlamında daha kısırlarını yerine aldın...

Ligin en geç takımıyız, bu defa 11 anlamında da bayağı gençleşti takım, bu nedenle hem yeni kurulması hem de gençlerin ağırlıkta olması hasebiyle birlikte oynamaya çok çok ihtiyaçları var... Sonuç olarak 10.haftadan sonra teknik adamın ve kaliteli ayakların ne verdikleri su yüzüne çıkar...

Ahmet Taşçı
07.10.2020, 11:19
ilk 11 yas ortalamasi nedir?

35'lik sosa gitti yerine 25'lik Baker geldi.
30'luk Novak gitti yerine 23'lük Marlon geldi vb vb...

bariskaratas
07.10.2020, 12:16
Tüm takımın 24 herhalde. Transfermark da oyle diyor

35'lik sosa gitti yerine 25'lik Baker geldi.
30'luk Novak gitti yerine 23'lük Marlon geldi vb vb...

amasya0561
07.10.2020, 12:40
Başakşehir 4 maçta gol bile atamadı ancak milli ara onlar için de toparlama evresi olacak. Bizim maçtan 3 gün sonra Leipzig ile CL maçları var, O.Buruk'un kafası bence CL'de şu an. Tabii biz severiz böyle herkese ilkini vermeyi. İlk golü hatta galibiyeti de hediye edip moralli yollayabiliriz Almanya'ya :)

Senelerdir sıkıntıda olan takımlara çıkış oluşumuz doğru vede bunun yanında birde milli maç sonrası dönüşlerimizde iyi degil şimdi her ikiside bir araya geldi. Artık her ikisinede bir son verme zamanı. şb maçı öncesi bu maçı alamazsak zor toparlanırız bu sene

acan61
07.10.2020, 12:46
Afobe-Djaniny- Ekuban-Waka.

Hocam şu dörtlüyü aynı anda izlet bize lütfen. Biliyorum biri yedek olmalı ki hamle şansın olsun ama yap bir güzellik.

Ahmet Taşçı
07.10.2020, 13:11
Bu maç Djaniny yetişir mi acaba?

lazkerem
07.10.2020, 13:17
Dijani hemen oynayabilecek düzeydemi

Erkan A.
07.10.2020, 13:57
Erzurum hazirlik macimiz hangi kanalda olcak bilgisi olanlar bizleri bilgilendirsin lütfen tskler

UĞUR DURTAŞ
07.10.2020, 15:22
4 takıma izin vermeyle bu işler olmaz
düzelmezzzzzzzz.

sayın newton hoca.

herkes daha hızlı oynayan takım görecekmiş!!

ne zaman?

takıma 4 gün izin vermeyle mi?

rüyada olduğunu söylüyor zaten.
gerçekten newton hoca ayakları yere basmıyor

ligin başladığından haberi yok gibi davranıyor.

kardeşim 4 hafta geçti 5 puanımız var.
oyun yok ortada.
dünya kadar eksikliğimiz var
sen takıma 4 gün izin veriyorsun.
sonra çıkmıssın hızlı oynayacak diyorsun takım
tabi bunlara ulaşmak içinde beklediğimiz seviyeye ulaştığımızda olacak diyorsun
tereli yeteneğimizin olduğunu arkadaşlığın birlikte oynayarak öğrenecekler diyorsun....

tabi newton hoca bu seviyeye ulaşmak için çalışılmaz
antreman yapılmaz
takıma 4 gün izin vererek bu seviyeye ulaşılır öylemi?

yazıyorum buraya
(inşallah yanılan ben olurum)

başakşehir maçındaki kondisyon eksikliğimiz atak yapamama eksikliğimizi
top kaybetme eksikliğimizi,defansta yapılan hata eksikliğimizi,alanımızdan çıkamama eksikliğimizi
orta saha üstünlüğünü ele alamama eksikliğimizi sana yatırlatırım newton hoca....

bugün başladı antremanlar
bakın göreceksiniz birde pazartesi takıma izin verir tam olur.

zaman izin yapma zamanı değil
çalışma zamanı çalışma.

lazboy0061
07.10.2020, 15:35
Erzurum hazirlik macimiz hangi kanalda olcak bilgisi olanlar bizleri bilgilendirsin lütfen tskler

Aspor

holyjoker
07.10.2020, 15:41
takımın hatta ülkenin en yeteneklisi lakin skora katkı yapmadıkça bu takımda kendisine yer bulmak mümkün değil. önde afobe (ki 2 gol attığı maçta dahi hiç beğenmemiştim, çok çok ağır) ya da djanny solda waka sağda diabate ve ortada ekuban ideal görünüyor. takımımız maalesf ömürlük bir takım değil. şu kadroda baker'ın yanına bir de 6 olsaydı müthiş olurdu artık flavio (her ne kadar iyi oyuncu olsa da bir 6 değil) ile idare edeceğiz.

Cenkhan
07.10.2020, 15:43
4 takıma izin vermeyle bu işler olmaz
düzelmezzzzzzzz.

sayın newton hoca.

herkes daha hızlı oynayan takım görecekmiş!!

ne zaman?

takıma 4 gün izin vermeyle mi?

rüyada olduğunu söylüyor zaten.
gerçekten newton hoca ayakları yere basmıyor

ligin başladığından haberi yok gibi davranıyor.

kardeşim 4 hafta geçti 5 puanımız var.
oyun yok ortada.
dünya kadar eksikliğimiz var
sen takıma 4 gün izin veriyorsun.
sonra çıkmıssın hızlı oynayacak diyorsun takım
tabi bunlara ulaşmak içinde beklediğimiz seviyeye ulaştığımızda olacak diyorsun
tereli yeteneğimizin olduğunu arkadaşlığın birlikte oynayarak öğrenecekler diyorsun....

tabi newton hoca bu seviyeye ulaşmak için çalışılmaz
antreman yapılmaz
takıma 4 gün izin vererek bu seviyeye ulaşılır öylemi?

yazıyorum buraya
(inşallah yanılan ben olurum)

başakşehir maçındaki kondisyon eksikliğimiz atak yapamama eksikliğimizi
top kaybetme eksikliğimizi,defansta yapılan hata eksikliğimizi,alanımızdan çıkamama eksikliğimizi
orta saha üstünlüğünü ele alamama eksikliğimizi sana yatırlatırım newton hoca....

bugün başladı antremanlar
bakın göreceksiniz birde pazartesi takıma izin verir tam olur.

zaman izin yapma zamanı değil
çalışma zamanı çalışma.

4 takıma izin mi vermişler? 4 gün mü izin vermişler takıma? 4 haftada 5 puan alan takıma 4 gün izin mi vermişler?
Diğer takımlar kaç gün izin vermiş?
Bizim, diğer takımlarla kıyaslandığında ve maç programımız göz önünde bulundurulduğunda, yükleme programımızda farklılıklar var mı?
Haftada kaç gün yükleme yapıyoruz, aslında kaç yapmalıydık?
Şu an takım kondisyon programını çizenlerin istediği seviyede midir?
Oyuncuların 4 gün izin yapmaması, kesintisiz çalışması halinde sakatlanma riskinin ne kadar artacağı belli midir?
Sene başında hazırlanan programa göre bu milli arasında kaç gün izin verilmesi planlanmıştı? Bu plan değişti mi?
Geçmişte milli aralarda izin veriliyor muydu?
Kondisyonerler bu tür maçsız aralarda izin yapılmasına karşı mıdır? Bu işin standartı nedir?

BlackPanther
07.10.2020, 15:55
https://s8.gifyu.com/images/85248DB9-FD67-4C54-9E01-8BD50EAF3A9B.gif

BU POZİSYONDA KOL YOK DİYEN ŞEREFSİZ FIRAT AYDINUSUN ....................

Emre Veli
07.10.2020, 16:01
bu takım neden sürekli uzun izinler yapıyor? 3 senedir süren bir durum.

Yiğit Gayretli
07.10.2020, 16:15
Arkadaşlar izin meselesi gerçekten komik.

Yapmayın rica ediyorum. Daha 3 gün önce bir veri analisti göreve başladı. Kimin eksiği var, kimin fazlası var, takımın genel durumu nedir tek tek rapor ediliyor.

Takımın hocası "Bi 4 gün izin yazak da çocuklar eyi bi dinlene eheheh" falan mı diyor sanıyorsunuz.

Kasların çalışmak kadar dinlenmeye de ihtiyacı var. Tüm samimiyetimle söylüyorum; antrenman bilimi bizim burada tek sayfa kitap karıştırmamışlar olarak hakkında bu seviyede atıp tutabileceğimiz kadar basit bir şey değil.

Gelin enerjinizi daha doğru şeylere harcayın.

S.Seymen
07.10.2020, 16:51

Yapmayın rica ediyorum. Daha 3 gün önce bir veri analisti göreve başladı. Kimin eksiği var, kimin fazlası var, takımın genel durumu nedir tek tek rapor ediliyor.

Takımın hocası "Bi 4 gün izin yazak da çocuklar eyi bi dinlene eheheh" falan mı diyor sanıyorsunuz.

Kasların çalışmak kadar dinlenmeye de ihtiyacı var. Tüm samimiyetimle söylüyorum; antrenman bilimi bizim burada tek sayfa kitap karıştırmamışlar olarak hakkında bu seviyede atıp tutabileceğimiz kadar basit bir şey değil.

tam tersi azıcık enerji harcasa idiler asla böyle olmazdı

konuyu henüz okumadım konudan bağımsız yazıyorum

tüm alanlarda böyle çünkü

Mehmet BAŞ
07.10.2020, 16:59
Bilmediği konularda atıp tutmayı çok seven bir halkımız var.
Birkaçını kürsüye çıkartsan iki kelimeyi bir araya getiremezler ama eleştiriye gelince bol keseden dağıtırlar.

Selçuk Keleş
07.10.2020, 17:08
Aslında spor yapanların çoğunun bildiği gerçekler varken izin konusuna takılıp kalmak da ilginç.

ÖmürKaradeniz61
07.10.2020, 20:19
4 gün izini hakedecek ne yaptınız beyefendiler,çok antrenman yaptınız ya batırdınız ortalığı. Dün bir bugün iki durun bakalım bismillah. Kimsenin Trabzonspor ‘u düşündüğü yok takmışlar günahlarına eğer o Başakşehir maçı kazanılmasın her türlü yardırmayı yapmazsam burda ne olayım.

DeAgLeMaNyAq
07.10.2020, 20:21
Nwakaeme antrenmana katıldı mı? Daha doğrusu Trabzon'a geldi mi?

Sezgin Öztürk
07.10.2020, 20:43
Takım 4 gün izin yaparmıymış da bilmem neymiş.. Her haltı bilen taraftar bir konuyu da bilme, bir konuda bilgin olmasın. Nasıl bir eziklik yaşıyorsunuz arkadaş. Biriside çıkmış ne oynadınız da izin yapıyorsunuz diyor. Hay Allah ya hakemler 4 puanına çökmese liderin ensesinde girecektik milli araya o zaman hak ederlerdi galiba.Nasıl bu kadar araştırma özürlüsü olabiliyorsunuz ? Anlaşılır gibi değil. Makine mi bu adamlar ? Taraftar profili düzelmeden biz düzlüğe çıkamayız.

Murat Keçeci
08.10.2020, 10:47
4 haftalık periyodu değerlendirirsek santraforun gidişi ve sekiz numaranın sakatlanması nedeniyle ilk maça kötü bir yenilgiyle başladık.Takimda kalite eksikligi baş göstermişti ve yönetimin biran önce hamle yapması gerekiyordu çünkü lig başlamıştı fakat yıldız oyuncu getirmek de kolay değildi.Dolayisiyla futbolcu ve kulüplerinin daha avantajlı olduğu sözleşmelerle afobe ve baker gibi iki yıldız kiralandi.Onlarin takıma girişiyle beraber ikinci hafta daha derli toplu umut veren bir oyun oynadık.Sonrasinda kadrodaki eksikler de dönünce 3.hafta galibiyetle tanıştık.4.hafta da galibiyete çok yakındık fakat yine son dakikalarda durdurulduk.

Genel olarak her maç daha iyi duruma geleceğimiz kesin gibi.ligin en genç takimi oluşumuz üstüne koya koya gitme konusunda umut verici bir durum.Taşlar yerine oturunca yine takım içinden yeni yıldızlar ön plana çıkacaktır.

Hocanın da takimi tekdüzen planlardan uzaklaştırıp daha çok yönlü işler denemesi güzel.Genel olarak performansı iyi futbolcularla iletişimi iyi.Teknik,taktik bilgisi iyi sadece cevap veremeyeceğim konu futbolcu motivasyonunda nasıl buna cevap verebilmek için soyunma odasını görmek lazım.

Hocaya düşen en büyük görev orta saha rotasyonunu takım içinden zenginleştirecek planlar yapması.Saha da her türlü olasılığa hazırlıklı bir takım olmalıyız.A,B,C bütün planlarımız hazır olmalı.Dünkü basın toplantısında ömür ve nwakameye özgürlük verdiğini söylüyor.Ömüre serbestlik fikrine tamamen katılıyorum.Cunku genç dinamik ve pas oyununa yatkın bir oyuncu bu serbestlik takıma katkı sağlar fakat Nwakamenin serbestliği konusunda biraz kafam karışık enerjisi sahanın heryerinde olmaya yetecek seviyede değil onu bence daha hesaplı kullanırsak daha iyi olur.

Dün akşam ki maçta ömür çok güzel tek pas asist yaptı.Antep maçından gereken dersi çıkarmış gibi görünüyor.Ayrica nwakaeme ve ömüre verilen tepkiler abartılı olduğunu da belirtmem lazım.Ömür kupayı kazandığımız maçtan antep maçına kadar olan bölümde hemen hemen her maç güzel işler yaptı.Bir maç kötü oynadı diye verilen tepki abartılı.Nwakamenin ise zaman zaman inişleri çıkışları olabilir bunlar normal eğer başarılı olacaksak bu oyuncular ön planda olmadan bunu başaramayız.Oyuncularimiza daha fazla sahip çıkmalıyız.

Idmanlar dün başladı.Önümüzde iki önemli maç var olacağa çare yok ama biz yinede sakatlık konusuna idmanlarda dikkat edelim.

61Firtinasi61
08.10.2020, 11:19
Stada girilecekmis?
Sadece ama Loca lara...... acaba nezaman dan itibaren?
Ve kac kisi girebiliyor o zaman....bana söylen varmi?

fadigaTS
08.10.2020, 11:33
Bu veri analistini daha 3-4 gün öncesine kadar neden bulamamışlar? Bu adamlar kamp dönemi başlamadan hazır olmalıydı.Plansızlık,programsızlık artık rutin haline gelmiş.Kimse neden sorgulamıyor?

Yiğit Gayretli
08.10.2020, 12:53
Bu veri analistini daha 3-4 gün öncesine kadar neden bulamamışlar? Bu adamlar kamp dönemi başlamadan hazır olmalıydı.Plansızlık,programsızlık artık rutin haline gelmiş.Kimse neden sorgulamıyor?
Proje 1.5 yıllık bir proje. Yönetime teklif edilmesi yani. Gökhan (kondisyoner) neredeyse göreve yeni başladığında dönemin hocası Ünal Karaman'a ve yönetime iletmiş. O dönem başta ekonomik sebepler olmak üzere kabul görmemiş. Newton'la birlikte tekrar gündeme gelmiş ve Newton da isteyince yönetim belirli bütçe dahilinde izin vermiş.

Bütçemiz çok yüksek değil bu konuda ama az parayla güzel işler yapılıyor diyebilirim.

Ozan Gözaçan
08.10.2020, 13:32
4 haftalık periyodu değerlendirirsek santraforun gidişi ve sekiz numaranın sakatlanması nedeniyle ilk maça kötü bir yenilgiyle başladık.Takimda kalite eksikligi baş göstermişti ve yönetimin biran önce hamle yapması gerekiyordu çünkü lig başlamıştı fakat yıldız oyuncu getirmek de kolay değildi.Dolayisiyla futbolcu ve kulüplerinin daha avantajlı olduğu sözleşmelerle afobe ve baker gibi iki yıldız kiralandi.Onlarin takıma girişiyle beraber ikinci hafta daha derli toplu umut veren bir oyun oynadık.Sonrasinda kadrodaki eksikler de dönünce 3.hafta galibiyetle tanıştık.4.hafta da galibiyete çok yakındık fakat yine son dakikalarda durdurulduk.

Genel olarak her maç daha iyi duruma geleceğimiz kesin gibi.ligin en genç takimi oluşumuz üstüne koya koya gitme konusunda umut verici bir durum.Taşlar yerine oturunca yine takım içinden yeni yıldızlar ön plana çıkacaktır.

Hocanın da takimi tekdüzen planlardan uzaklaştırıp daha çok yönlü işler denemesi güzel.Genel olarak performansı iyi futbolcularla iletişimi iyi.Teknik,taktik bilgisi iyi sadece cevap veremeyeceğim konu futbolcu motivasyonunda nasıl buna cevap verebilmek için soyunma odasını görmek lazım.

Hocaya düşen en büyük görev orta saha rotasyonunu takım içinden zenginleştirecek planlar yapması.Saha da her türlü olasılığa hazırlıklı bir takım olmalıyız.A,B,C bütün planlarımız hazır olmalı.Dünkü basın toplantısında ömür ve nwakameye özgürlük verdiğini söylüyor.Ömüre serbestlik fikrine tamamen katılıyorum.Cunku genç dinamik ve pas oyununa yatkın bir oyuncu bu serbestlik takıma katkı sağlar fakat Nwakamenin serbestliği konusunda biraz kafam karışık enerjisi sahanın heryerinde olmaya yetecek seviyede değil onu bence daha hesaplı kullanırsak daha iyi olur.

Dün akşam ki maçta ömür çok güzel tek pas asist yaptı.Antep maçından gereken dersi çıkarmış gibi görünüyor.Ayrica nwakaeme ve ömüre verilen tepkiler abartılı olduğunu da belirtmem lazım.Ömür kupayı kazandığımız maçtan antep maçına kadar olan bölümde hemen hemen her maç güzel işler yaptı.Bir maç kötü oynadı diye verilen tepki abartılı.Nwakamenin ise zaman zaman inişleri çıkışları olabilir bunlar normal eğer başarılı olacaksak bu oyuncular ön planda olmadan bunu başaramayız.Oyuncularimiza daha fazla sahip çıkmalıyız.

Idmanlar dün başladı.Önümüzde iki önemli maç var olacağa çare yok ama biz yinede sakatlık konusuna idmanlarda dikkat edelim.

Şu forumda uzun zamandır böyle güzel bir yorum okumamıştım. Ellerine kalemine sağlık dostum. Umarım senin gibi yazarlarımız giderek artar.

lazminator61
08.10.2020, 13:32

bi tek firat degil, bizim bazı taraftarımızda el degil diyor, 1 saat antep maçından sonra tartisdim, yönetimden 1 hafta ban yedim :) komik

Fatih K.
08.10.2020, 13:38
Parmakla Ekubanı antrenmanlarda göremedim. Onlar da mı sakatlandı ne oldu?

Arif Timurcioğlu
08.10.2020, 13:40

BU POZİSYONDA KOL YOK DİYEN ŞEREFSİZ FIRAT AYDINUSUN .................... Şu pozisyonda en çok üzüldüğüm şey hakem vara gittiğinde forumda el yok yazanlar olmasıydı.

lazibere
08.10.2020, 13:47
İzin konusundaki yorumların bir çoğu külhanbeyi kıvamında. Herkes öncelikle insandır ve insanı hakları vardır. Taraftarısın diye hiç kimse için '' ne yaptılar da izin kullanıyorlar '2 cümlesini kullanamazsın. Bu iş çok idman yapmayla olmayacağı gibi , çok dinlenerek de yapılmaz. Antrenman bilimi tek başına bir spor sağlık bilimidir ve belli kuralları vardır, Çok önemli olmasaydı, Burda Sağlık ekibini gömüp durmazdık..

Ben Newton hocanın, Taktik anlayışını ve oyun disiplinini sevdim. Ne Ünal ne de Çimşir'de göremediğim sistem kurma çabasını gördüm. Sahaya çıkın elinizden geldiğini yapın anlayışından , sahaya girecek ve çıkacak oyunculardan neler alabileceğini bilen bir kafa ile çalışacak olmak taraftar adına benim için sevindirici.

Bu sezon bütün maçlar zor olacak, skordan bağımsız olarak söylüyorum, oynayacağımız oyunun kalitesini 8-9 haftalarda hissedersek bu takımdan olur deriz . Kadro derinliğimizin az olmasının vereceği sıkıntıları azaltırsak ve az sakat ve cezalı verirsek ve Hakemler de bizimle uğraşmayı bırakırlarsa bende her takım kadar şansımız devam edecek.

Wakame ve Ömür'ün üstüne yük binmesi gayet normal ama onlar bu yükün altından kalkar mı bilinmez. Wakame zaten sonradan açılan arap atı gibidir ama Ömür'ün tavırlarını hiç beğenmiyorum. Maç sonralarında Yusuf ile beraber Fransa günlerini konuşup konuşup duruyorlarsa ve aklı başka yerlerdeyse bilmiyorum ama daha fazla futbolun ilmini çalışması gerekiyor.

Ömür ve Parmak aslında ikiside iyi ama ikiside gitgelleri olan ve bir maçı bir maçı tutmayan oyunlar oynuyorlar. Geçen sezon yaşadığımız handikap ta buydu zaten..

Yeni transferleri henüz göremedik, Stoperin gelişi nasıl yansır takıma bilmiyoruz ama ben herkesten daha fazla olumlu yaklaşıyorum sürece ve şartlara bakarak

Sörloth ve wakame'nin üst düzey geçirdikleri sezon sonrası yenen kaymak mı yoksa daha fazla takım oyunu mu? İnşallah daha fazla kişinin ön plana çıktığı komple bir takım olmayı başarırız

M.Kılıç50
08.10.2020, 14:50
Takım 4 gün izin yaparmıymış da bilmem neymiş.. Her haltı bilen taraftar bir konuyu da bilme, bir konuda bilgin olmasın. Nasıl bir eziklik yaşıyorsunuz arkadaş. Biriside çıkmış ne oynadınız da izin yapıyorsunuz diyor. Hay Allah ya hakemler 4 puanına çökmese liderin ensesinde girecektik milli araya o zaman hak ederlerdi galiba.Nasıl bu kadar araştırma özürlüsü olabiliyorsunuz ? Anlaşılır gibi değil. Makine mi bu adamlar ? Taraftar profili düzelmeden biz düzlüğe çıkamayız.+61
Kimse de demiyor ulan pandemi den dolayı ligler uzun sürdü kamp erken başladı vs.

Sercan Keleş
08.10.2020, 15:05
Uzun vadede Fenerbahçe'ye sorun çıkartmayalım diye bizi biçiyor hakemler. Buna o kadar eminim ki.

Fırat Aydunus denen hakem bozuntusunun bir fotoğrafı var inernette. Elinde telefon kafede apaçi gibi telefonla ilgileniyor. Vicdan problemi olduğu, kindar olduğu o kadar belli ki. Bu tür insanların hakem olmasının önüne geçilmemesi sistemin bozukluğudur. Ümit Öztürk'ün varda kabak gibi pozisyonu izleyip dönüp alehimize karar vermesini mesela insanların vicdanları nasıl kabul etti anlamak mümkün değil.

Bu haftaki maçta doğranmaların zirvesini yaşarız. Fenerbahçe maçı ile birlikte fişimizi keserler.

Son 12 maçta alehimize 9 penaltı verildi. Bu penaltıların yarısı penaltı değil rezalet. Bize verilen kırmızı kartlarda rezalet. Son 4 maçta 2 kırmızı yedik.

Bu maçı kazanmamız için hakemlik pozisyonun olmaması ve kabak gibi goller atarak kazanmamız gerekiyor. Hakemlik gri pozisyonlar olursa bize acımazlar.

Fenerbahçe'nin ve Galatasaray'ın hatta Beşiktaş'ın aldığı puanlarda hakem katkısı var. Bu ahlaksız düzene karşı yapmamız gereken maalesef hakeme düşmeden işin çözülmesi.

Bazı çevreler buna hakemi yenmek diyor. Hakemi yenmek değil bu. Ceza sahasında ayağın takılır düşersin sana penaltı vermez rakibe verir. Fakat net attığın golleri yiyemezler. Yani elden bir şey gelmiyor.

Sercan Keleş
08.10.2020, 15:07
Beşiktaş'ın internette sistemli bir şekilde komedi hakemle mücadelesini görüyorum. Bizim maçta kendilerine hediye edilen haram puanları var. Beşiktaş uzun vadede küme düşmediği için şükür etmelidir bu sezon.

Mert Oğuzlu61
08.10.2020, 16:11

Fb Tv ye dönen Trt Spor'da butun yorumcular bu pozisyona el yok demisti...

ANIL
08.10.2020, 21:20
—————uğurcan
serkan—edgar—hugo—marlon
————parmak—baker
diabate——-semedo—-ekuban
——————-afobe

ÖmürKaradeniz61
08.10.2020, 22:13
Nwakaeme nerde kardeşim,siz Liverpool oyuncusu olsanız ben ailemi özledim gidiyorum diyebilirmisiniz. Bu adam ne zaman gelecek,hadi geldi diyelim,izoleydi ,bilmem neydi 1 ay yok. Gitti oraya eminim ne maske ne birşey var oralarda,kaptı geldi virüsü sezonu kapatır bu ihtiyar.

artvints
08.10.2020, 22:21
Pereira.....edgar....Hugo....marlon
........................parmak
............... ömür.........baker
...diabate.......samedo.......ekuban

Anıl C
08.10.2020, 22:23
Vakame'deki rahatliga bak. Korona sayilarinda Afrika'da en cok rastlanan 5. ülke Nijerya. Herhalde kendisini koruyan özel gücler var bu kadar rahat. Böyle profesyonellik olmaz.

Anıl C
08.10.2020, 22:24
Pereira.....edgar....Hugo....marlon
........................parmak
............... ömür.........baker
...diabate.......samedo.......ekuban
Ver iz Afobe?:)

hamikarakaya
08.10.2020, 22:38
Uzun vadede Fenerbahçe'ye sorun çıkartmayalım diye bizi biçiyor hakemler. Buna o kadar eminim ki.

Fırat Aydunus denen hakem bozuntusunun bir fotoğrafı var inernette. Elinde telefon kafede apaçi gibi telefonla ilgileniyor. Vicdan problemi olduğu, kindar olduğu o kadar belli ki. Bu tür insanların hakem olmasının önüne geçilmemesi sistemin bozukluğudur. Ümit Öztürk'ün varda kabak gibi pozisyonu izleyip dönüp alehimize karar vermesini mesela insanların vicdanları nasıl kabul etti anlamak mümkün değil.

Bu haftaki maçta doğranmaların zirvesini yaşarız. Fenerbahçe maçı ile birlikte fişimizi keserler.

Son 12 maçta alehimize 9 penaltı verildi. Bu penaltıların yarısı penaltı değil rezalet. Bize verilen kırmızı kartlarda rezalet. Son 4 maçta 2 kırmızı yedik.

Bu maçı kazanmamız için hakemlik pozisyonun olmaması ve kabak gibi goller atarak kazanmamız gerekiyor. Hakemlik gri pozisyonlar olursa bize acımazlar.

Fenerbahçe'nin ve Galatasaray'ın hatta Beşiktaş'ın aldığı puanlarda hakem katkısı var. Bu ahlaksız düzene karşı yapmamız gereken maalesef hakeme düşmeden işin çözülmesi.

Bazı çevreler buna hakemi yenmek diyor. Hakemi yenmek değil bu. Ceza sahasında ayağın takılır düşersin sana penaltı vermez rakibe verir. Fakat net attığın golleri yiyemezler. Yani elden bir şey gelmiyor.

geçen sene de aynı şeyler söyleniyordu önceki senelerde de. trabzonspor taraftarı olarak iyice hıncal uluç'a bağladık bize kalsa fenerin şimdi 40 tane şampiyonluğu vardı, süper lig tarihinin en loser takımından bahsediyoruz. hakem kayırması da görmesek diyeceğiz ki feneri hakemler kayırıyor yıllardır. yaşar kemal uğurlu da feneri kayırmak için ard arda 2 tane penaltı çaldı heralde, hele 2. den önce faul vardı onu da kayırmak için görmedi demek ki. erman toroglu bile diyor galatasaray'a atılan gol iptal oldu fenerinki de olmalıydı. bunu diyen adamın fenerin her türlü pisliğini ipliğe çıkaran adam. geçen sene başakşehir'e uydurma penaltılar, iptal edilen goller, verilmeyen penaltılar kırmızılar ne çabuk unuttunuz kayırılma dediğin böyle olur. kayrılan bir takım varsa bu sezon ligde o da galatasaray olarak görünüyor şimdilik. ki ben hep söylüyorum o fatih terim galatasaray başında olduğu müddetçe göklerden gelen bir başakşehir kararı dışında her türlü onları yarışta tutarlar bu türk futbolunda. plase olarak da hakemler çıkar 2. devre geçen seneki gibi herkes doğrayıp başağı şampiyon yaparsa da şaşırmam. biz hala fenerbahçeyi gözümüzde büyütüyoruz şaka gibi. yine birileri taraftarlarımızı fenerle uğraşmakla cas'la aihm'le uyutacak geriden bir takım gelip şampiyon olacak.

artvints
08.10.2020, 23:12
Ver iz Afobe?:)

Afobe'ye doğum izni verdik.

ÖmürKaradeniz61
08.10.2020, 23:16
Vakame'deki rahatliga bak. Korona sayilarinda Afrika'da en cok rastlanan 5. ülke Nijerya. Herhalde kendisini koruyan özel gücler var bu kadar rahat. Böyle profesyonellik olmaz.
Profesyonellikle alakası olsa adamın bizim gibi amatör bir camiada ne işi var.

ÖmürKaradeniz61
08.10.2020, 23:17
Kaldı ki Nwakaemenin gittiği yer eğer o videolarda paylaştığı ortamlarsa yandı gülüm keten helva. Adamların ağzında ne maske var ne birşey.

memmedaga
09.10.2020, 01:29
4 takıma izin mi vermişler? 4 gün mü izin vermişler takıma? 4 haftada 5 puan alan takıma 4 gün izin mi vermişler?
Diğer takımlar kaç gün izin vermiş?
Bizim, diğer takımlarla kıyaslandığında ve maç programımız göz önünde bulundurulduğunda, yükleme programımızda farklılıklar var mı?
Haftada kaç gün yükleme yapıyoruz, aslında kaç yapmalıydık?
Şu an takım kondisyon programını çizenlerin istediği seviyede midir?
Oyuncuların 4 gün izin yapmaması, kesintisiz çalışması halinde sakatlanma riskinin ne kadar artacağı belli midir?
Sene başında hazırlanan programa göre bu milli arasında kaç gün izin verilmesi planlanmıştı? Bu plan değişti mi?
Geçmişte milli aralarda izin veriliyor muydu?
Kondisyonerler bu tür maçsız aralarda izin yapılmasına karşı mıdır? Bu işin standartı nedir?

:)

asilhamsi
09.10.2020, 07:38
Kaldı ki Nwakaemenin gittiği yer eğer o videolarda paylaştığı ortamlarsa yandı gülüm keten helva. Adamların ağzında ne maske var ne birşey.

Waka profesyonel mi bilemem ancak adam orali.Bu şartlarda yaşayan milyonlarca insan var. Asil tartışma konusu bu bana kalırsa. Bu insanlar neden bu sartlara mahkum bırakılıyor

pReN@_61
09.10.2020, 09:58

Bizim vatandaş her şeyde aşırı uzmandır;)

alperrr
09.10.2020, 11:15
Valla haklısın Fatih. Yani düzen içerisinde işimiz zor. Yalnız hiç kolay olmadı ki. Madem adamların kurdukları oyun masasına dahil olmayı kabul ediyoruz o zaman gerekeni yapmalıyız hiç değilse. Bu da tabii ki futbolcu transferinden felan önce (hep diyorum) ilkin kulübü dingonun ahırı olmaktan kurtarıp modern futbolun gereklerini tepeden tırnağa yerine getirilmesi. Bana göre bu yav.şak güruh karşısındaki tek şansımız bu :)

)

bayrağa dönmeyi bırakıp..

hakemlere dönmeye başlayarak başlayabiliriz..

mete61bordomavi
09.10.2020, 11:21

O kadar doğru ki...
Yalnız, ne yapabiliriz bu konuda veya ne yapılabilir bilmiyorum.
Yani bu ligde iddialı olmak için net oyun oynayıp net goller atıp hakemi de yenmek mi lazım her zaman ve sürekli olarak?

Bu çürümüşlük ve kokuşmuşluk artık bana zor geliyor. Hele belli bir yaştan sonra hiç çekilmiyor.

mete61bordomavi
09.10.2020, 11:24
Nwakaeme nerde kardeşim,siz Liverpool oyuncusu olsanız ben ailemi özledim gidiyorum diyebilirmisiniz. Bu adam ne zaman gelecek,hadi geldi diyelim,izoleydi ,bilmem neydi 1 ay yok. Gitti oraya eminim ne maske ne birşey var oralarda,kaptı geldi virüsü sezonu kapatır bu ihtiyar.

Waka iyi oyuncu, kötü oyuncu diyemem ama eğer hedeflerimiz varsa buna inanıp bunun için fedakarlık yapacak futbolcularla birlikte olmalıyız.

Mehteroğlu
09.10.2020, 11:57
Nwakaeme yoksa bunu bir fırsat olarak görüyorum; onsuz hızlı ve çabuk çoğalan bir futbol oynayıp oynayamayacağımızı görmüş oluruz inşallah... yerine Diabate oynar muhtemelen... ilerisi de: ( Ömür 8'e kayar) ekuban afobe diabate olur... djaniny de duruma göre oyuna girer...

Hamza Yilmaz
09.10.2020, 12:37
Ugurcan
Jp47 Edgar Hugo Marlon

Parmak Baker

Diabate Ömür Eku

Afobe

Enaldo61
09.10.2020, 12:48
Tartışmalara bak tony neden yok, takım neden 4 gün izinli. Yahu takımın teknik heyeti var da, adamlar profesyonel, gerekli görmüşler demek ki. Bu topçular hiç izin yapmasın mı makina mı bunlar.

Adamlar sürekli darlanmış gibi dolaşacaklarına, bir izin ilaç gibi gelir çoğu zaman. Daha güçlü dönerler.

erenslash
09.10.2020, 15:09
wakayeme adamdır.kolay değil bir sürü adam kaybettik.

kendisinin mutlu olması önemli.

vardır özel bir durumu ve gitmesi gerekiyorsa gidip gelir iznini kullanır rahat rahat oynar.

takıma önemli olan sağlam bir ortasaha transferi almamız lazım.

takım sadece tek bireysel oyuncuya bağlı olmamalı.dandik topçular alırsak veya bizi şampiyon yapmayacak güçlü bir ortasaha almassa yönetim wakayemenin morali bozulur tabi

Mehmet Fatih Yavuz
09.10.2020, 15:19
Takımın kondüsyon sıkıntısı varken bu tartışmayı ben de yaptım geçen sene.
Fakat bu sene bu konuda bir sıkıntı görmedim sahada.
Yorulan, dili dışarda kalan, maçın sonunda ağzı burnu dışındaki deliklerden nefes almaya çalışan bir oyuncu grubu yoktu sahada.

Velhasılı, takımın farklı çalıştırıldığı, farklı bir kondüsyon ve fizik disiplini olduğu belli.

Kime ne kadar izin verileceğine bu disiplini kuran karar verir.
Adam fizik kondüsyon konusunda doğru sonucu almış.
Üzerine söz söylemeye lüzum yok!

Erkan A.
09.10.2020, 15:57
Djanini kadroda yokmus anlasilan lizan cikmadi..
plaza böyle bir mactada yok parmakta yok parmak sakatligi nüks etmesin diye yoktur büyük ihtimal risk edilmedi , plaza olayi tam fiyasko bu cocuk chronik depression yasiyor dokunsan iki gün evden cikmiyordur..depresyonlu insanlara büyük saygim vardir fakat plaza gibilerine saygim yok parani almasini biliyorsun..Plaza U19 takimiyla antromana ciksin kadro icinde bir virus bu cocuk bu virus yavas yavas büyüyecek büyük sorunlar cikarabilir..
kerem baykus, ahmetcanbaz bu iki ciliz oyuncu artik bu hazirlik macinda birseyler yapsinlar bir zahmet..
yillardir hergün ücer defa antroman yapiyorsunuz bir hedefiniz olmali..ahmet her ay 6 bin euro aliyor yeme icme üst bas araba yüzme havuzlu ev bahceli böyle bir hayatiniz var biraz mücadele edin yoksa ahmet almanyaya dönersin robot hayatina firsat gelmis degerlendir artik..
bu büyük formamizi ücüncü atas atik özbek gibi oyuncular giyinmemeli..artaslan veya kerem ahmet Canba. Bunlarda ayni.. malatya macinda alt yapidan bir oyuncuya sans verilmisti safamiydi ismi unutum bu genc arkadasda „ neden beni oyuna aldin hocam der gibi geziniyordu..alin iste size firsat bu mactada birsey yapamicaksaniz ne zaman yapacaksiniz..biraz daha ileriye gideyim saydigin yazdigim oyuncularin hic biri hic bir zaman trabzonsporda oynayabilecek kalitesi yoktur..umarim genc yetenek süleyman farklidir..süleymanda genc milli takimlarda galiba..

artvints
09.10.2020, 16:00
Takımın kondüsyon sıkıntısı varken bu tartışmayı ben de yaptım geçen sene.
Fakat bu sene bu konuda bir sıkıntı görmedim sahada.
Yorulan, dili dışarda kalan, maçın sonunda ağzı burnu dışındaki deliklerden nefes almaya çalışan bir oyuncu grubu yoktu sahada.

Velhasılı, takımın farklı çalıştırıldığı, farklı bir kondüsyon ve fizik disiplini olduğu belli.

Kime ne kadar izin verileceğine bu disiplini kuran karar verir.
Adam fizik kondüsyon konusunda doğru sonucu almış.
Üzerine söz söylemeye lüzum yok!

4 maçla bu karşılaştırmayı yapmak ne kadar doğru ? Sıkışık fikstürde, üst üste maçlar oynadıkça, süreç içinde belli olur bu.

Ben son maçta ömür, Nwakaeme, baker ve afobe'de kondüsyon problemi gördüm ama oyuncu tipi ve oyun özelinde baktım. Takım boyu yine uzun kaldı, öne geçip puan kaybettik.

Mehmet Fatih Yavuz
09.10.2020, 16:03
4 maçla bu karşılaştırmayı yapmak ne kadar doğru ? Sıkışık fikstürde, üst üste maçlar oynadıkça, süreç içinde belli olur bu.

Ben son maçta ömür, Nwakaeme, baker ve afobe'de kondüsyon problemi gördüm ama oyuncu tipi ve oyun özelinde baktım. Takım boyu yine uzun kaldı, öne geçip puan kaybettik.
Takım boy uzun değildi. Hele eskiye göre nerdeyse yarı yarıyaydı.
Ben 2 senedir bu sıkıntıyı yaşamadığımız bir maç hatırlamıyorum.

O yüzden 4 maç baya baya yeterli.

Hem de saydığın gibi baker-afobe gibi kampta olmayan adamların varlığına rağmen.

artvints
09.10.2020, 16:13
Takım boy uzun değildi. Hele eskiye göre nerdeyse yarı yarıyaydı.
Ben 2 senedir bu sıkıntıyı yaşamadığımız bir maç hatırlamıyorum.

O yüzden 4 maç baya baya yeterli.

Hem de saydığın gibi baker-afobe gibi kampta olmayan adamların varlığına rağmen.

Ortasahada Sosa mikel'e göre iki tane genç oyuncu oynamasina ragmen takım boyu uzundu oyleki, Nwakaeme ömür ekuban o mesafede git gel yapmaktan yoruldular. Ekuban oyundan çıktı, tony ve ömür de kötü oynadı. Tabi bunu sadece kondüsyona bağlamıyorum ben bir sürü faktör var. Ayrıca bunlari yaparken bir yandan da sonuç almak gerekli.

Sezon sonunda çok boyutlu adil bir karsilastirma yaparız hep beraber.

hanzale
09.10.2020, 16:51
Djanini kadroda yokmus anlasilan lizan cikmadi..
plaza böyle bir mactada yok parmakta yok parmak sakatligi nüks etmesin diye yoktur büyük ihtimal risk edilmedi , plaza olayi tam fiyasko bu cocuk chronik depression yasiyor dokunsan iki gün evden cikmiyordur..depresyonlu insanlara büyük saygim vardir fakat plaza gibilerine saygim yok parani almasini biliyorsun..Plaza U19 takimiyla antromana ciksin kadro icinde bir virus bu cocuk bu virus yavas yavas büyüyecek büyük sorunlar cikarabilir..
kerem baykus, ahmetcanbaz bu iki ciliz oyuncu artik bu hazirlik macinda birseyler yapsinlar bir zahmet..
yillardir hergün ücer defa antroman yapiyorsunuz bir hedefiniz olmali..ahmet her ay 6 bin euro aliyor yeme icme üst bas araba yüzme havuzlu ev bahceli böyle bir hayatiniz var biraz mücadele edin yoksa ahmet almanyaya dönersin robot hayatina firsat gelmis degerlendir artik..
bu büyük formamizi ücüncü atas atik özbek gibi oyuncular giyinmemeli..artaslan veya kerem ahmet Canba. Bunlarda ayni.. malatya macinda alt yapidan bir oyuncuya sans verilmisti safamiydi ismi unutum bu genc arkadasda „ neden beni oyuna aldin hocam der gibi geziniyordu..alin iste size firsat bu mactada birsey yapamicaksaniz ne zaman yapacaksiniz..biraz daha ileriye gideyim saydigin yazdigim oyuncularin hic biri hic bir zaman trabzonsporda oynayabilecek kalitesi yoktur..umarim genc yetenek süleyman farklidir..süleymanda genc milli takimlarda galiba..

Hocan gelecekten mi haber veriyorsunuz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

DeAgLeMaNyAq
09.10.2020, 17:56
Djaniny'nin Erzurum maçında oynatılmamasının lisansla ilgili olduğunu düşünmüyorum. Sezon başındaki hazırlık maçlarında da bütün takımlar lisanssız oyuncular oynattı. Bunun cezası ilk başta ihtar akabinde 24 bin lira olarak uygulanıyor. Oyuncu hazır olsaydı böyle bir rakamdan kaçınmazlardı. Hatırlarsanız BJK teknik heyeti Josef'in lisansı çıksaydı bile aylardır antrenman yapmadığı için oynayacak durumda olmadığını dile getirmişti. Son Gençlerbirliği maçına 3 haftalık antrenmanın akabinde çıktı. Dolayısıyla 3 günlük antrenmanla 7 aydır top oynamayan adamı maça çıkarmak zaten akıl kârı bir iş değil...

Erkan A.
09.10.2020, 19:13
Hocan gelecekten mi haber veriyorsunuz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hocam yasim ilerledikce ahmet cakar gibi gelecegi görür oluyorum ara sira ;)

Faruk UYSAL
09.10.2020, 21:29
Djaniny'nin Erzurum maçında oynatılmamasının lisansla ilgili olduğunu düşünmüyorum. Sezon başındaki hazırlık maçlarında da bütün takımlar lisanssız oyuncular oynattı. Bunun cezası ilk başta ihtar akabinde 24 bin lira olarak uygulanıyor. Oyuncu hazır olsaydı böyle bir rakamdan kaçınmazlardı. Hatırlarsanız BJK teknik heyeti Josef'in lisansı çıksaydı bile aylardır antrenman yapmadığı için oynayacak durumda olmadığını dile getirmişti. Son Gençlerbirliği maçına 3 haftalık antrenmanın akabinde çıktı. Dolayısıyla 3 günlük antrenmanla 7 aydır top oynamayan adamı maça çıkarmak zaten akıl kârı bir iş değil...
Renktaş, sizi burada sürekli takip ediyorum; BMN'de iyi ki varsınız!..

Doğukan Uçan
09.10.2020, 21:57
beyler bein sportta akçaabat sebatspor - beşiktaş maçı var :D

DeAgLeMaNyAq
09.10.2020, 23:54
Renktaş, sizi burada sürekli takip ediyorum; BMN'de iyi ki varsınız!..

Eksik olmayın...

Ufuk
10.10.2020, 00:57
Nwakaeme son maçlardaki kafayla olsa ne olur olmasa ne olur? Gidip kafasını toplayacaksa sorun yok bence. Herkes aynı profesyonelliğe sahip değil, zaten böyle yetenekli bir adam muhteşem profesyonel olsa Romanya'da İsrail'de falan oynamaz, yolu buralara düşmez. Umarım toparlanıp döner yoksa fiziken burda olmayan bir Nwakaeme mecburen ayağına baksan da çekilmiyor.

Ahmet Taşçı
10.10.2020, 01:13

Djaniny hazır değil sakatlıktan çıktı, hazır olması ve takım kondisyonuna yetişmesi 8. Haftayı bulur... Dua edelim Afobeye bişi olmasın, Gerçi en kötü Ekuban var tek forvet olarak.

fadigaTS
10.10.2020, 03:40
https://twitter.com/Eddie_Abi/status/1314147293139021824 :)

memmedaga
10.10.2020, 16:54
kadro oluşturmanın ön önemli yolu ideal kadronu ideal oyununla birarada oynatmaktır, bu maç fark yersek hiç şaşırmam

karabela
10.10.2020, 17:57
Milli ara bize ilaç olmayacak bizim takım 4-5 hafta daha kendine zor gelir bu gidişle tabi ağır sonuçlar alırsak tamamen kötü bir sezon da olabilir ama durumu idare ederseler takım bir arada oynadıkça toparlayabilir. Bu maçta yenilmememiz lazım

Turgay Atalay
10.10.2020, 18:00
Loca kapasitesinin %50 si seyircili olacak.

artvints
10.10.2020, 18:19
Ekuban en önde oynayabilir bu maçta.

naimbektas6161
10.10.2020, 18:51
Önümüzdeki 4 maç 3 b 1 g fena sayılmaz. Ama 2 b 2 g olursa güzel olur çok ümidim yok hayırlısı olsun bakalım.

hofsaale
10.10.2020, 19:57
Önümüzdeki 4 maç 3 b 1 g fena sayılmaz. Ama 2 b 2 g olursa güzel olur çok ümidim yok hayırlısı olsun bakalım.

3 b 1 g neresi iyi abi... Lige havlu atarız..

naimbektas6161
10.10.2020, 20:01
3 b 1 g neresi iyi abi... Lige havlu atarız..

Gönül ister 4g. Fakat bu futbol ve bu hakemlerle rakiplere yenilmemek iyidir. İlerleyen haftalarda takım belki toparlarsa yine ortak olabiliriz lige.
Başak 3p
fb 1p
Kasımpaşa 3p
Alanya 1p
Olsa iyi olur diye düşünüyorum.

İ. SARAL
10.10.2020, 22:39
İsterse 3 mağlubiyet alalım yine havlu atmayız.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KARAGOZLUM
11.10.2020, 09:41
Gönül ister 4g. Fakat bu futbol ve bu hakemlerle rakiplere yenilmemek iyidir. İlerleyen haftalarda takım belki toparlarsa yine ortak olabiliriz lige.
Başak 3p
fb 1p
Kasımpaşa 3p
Alanya 1p
Olsa iyi olur diye düşünüyorum.

bu takimla buyuk basari olur
basaksehirden 3p alamayiz standard 1p lik mac
sikeciler ve alanya bizi rahat yener

Yıldıray Emanet
11.10.2020, 11:51
0-0 veya 0-1 puan kaybetmeye devam

Anıl C
11.10.2020, 12:26
Hizli oynadigimiz sürece bu kadro hem bu maci kazanir hem de bu sezon sampiyon olur. Mevcut futbolcu kalitesi sampiyonluga yeter. Avrupa'nin en kalitesiz pahali liginde oynuyoruz.

ilelebeTS
11.10.2020, 13:33
Şu an takım yorumlanacak bir durumda değil. Tam kadro hiç çalışmadık, hiç maça çıkmadık. Bu sebeple dizilişler de değişiyor, oyun da değişiyor. Bu maça en azından tam kadroya yakın bir kadroyla çıkarsak geleceğe dönük bazı sinyaller verilecektir.

Antonio
11.10.2020, 14:18
farklı vura vura almaları lazım feneride en az 2 farkla yenmeleri lazım takım loser loser dolanıyor ısıran öne doğru giden takım yok. böyle Trabzonspor olmaz. eddie hoca türkiye liginde olduğunu hatırlasın biraz ön tarafta baskı kursun takım karşı takıma izin verilmesin .

Erkan A.
11.10.2020, 14:22
Basaksehirin ortasahasinda oynayan bütün oyunculari paylasin bakalim bir kiyas yapalim

artvints
11.10.2020, 15:48
farklı vura vura almaları lazım feneride en az 2 farkla yenmeleri lazım takım loser loser dolanıyor ısıran öne doğru giden takım yok. böyle Trabzonspor olmaz. eddie hoca türkiye liginde olduğunu hatırlasın biraz ön tarafta baskı kursun takım karşı takıma izin verilmesin .

Takımda topçu yok diyorsun neyle kazanacak maçları ? Bir de vura vura kazansın istiyorsun.

Antonio
11.10.2020, 16:14
Takımda topçu yok diyorsun neyle kazanacak maçları ? Bir de vura vura kazansın istiyorsun.

Hocam takım çok sinik gibi topu aldım verdim kimse sorumluluk almıyor. Hoca bunu söylemesi lazım. Parmak bir tek sorumluluk alıyor. Maradona gibi görünüyor gözümüze. Biraz futbolcular sorumluluk alıp ileride oynamaları lazım. Yoksa çıkmasınlar sahaya. Pereira mesela topu alıp boşa kaçıyor. Tüm futbolcularimiz bunu yapar. Rizanin sivasi bile yapıyor.

Yıldıray Emanet
11.10.2020, 16:32
Hocanın sondan 2. maçı. Yönetimin 10 15 haftası daha var

Serdar A
11.10.2020, 16:50
Basaksehirin ortasahasinda oynayan bütün oyunculari paylasin bakalim bir kiyas yapalim

Başak ortasahası: Mahmut, Mehmet, İrfan, Azubuike, Berkay, Aleksic, Guilano

Trabzonspor ortasahası: Parmak, Flavio, Baker, (Kamil), Ahmet, Kerem, Ekuban

Antonio
11.10.2020, 17:20
Guilhermeyi oynamadan göndermek de bize güç kaybettirdi. Kupa maçında gayet iyi oynadı parmak ve guilherme sosa rolünde de baker geçen yıl ki futbola yakındı.

ÖmürKaradeniz61
11.10.2020, 17:26
Guilhermeyi niye gönderdik madem adam almayacaktık. Üçbeş taraftar sosyal medyada algı oluşturuyor hemen adamı gönderiyorsunuz. Dursun nedir yani öyle böyle para ödeyeceksin bu adama. Şimdi takımda ortasaha oyuncusu yok,geçen senenin en vasat ortasahası Parmak bu senenin kurtarıcı ortasahası varın görün. Sosa,Badou,Mikel üçlüsünden Flavio,Baker, Parmak üçlüsüne resmen attan indik sığıra bindik.

Antonio
11.10.2020, 17:33
Guilhermeyi niye gönderdik madem adam almayacaktık. Üçbeş taraftar sosyal medyada algı oluşturuyor hemen adamı gönderiyorsunuz. Dursun nedir yani öyle böyle para ödeyeceksin bu adama. Şimdi takımda ortasaha oyuncusu yok,geçen senenin en vasat ortasahası Parmak bu senenin kurtarıcı ortasahası varın görün. Sosa,Badou,Mikel üçlüsünden Flavio,Baker, Parmak üçlüsüne resmen attan indik sığıra bindik.

Saçmalık böyle yönetim olmaz adamın form durumuna göre adamı gönderdik. Geçen yıl form tutmuş guilherme şuan ki orta sahaları top diye oynardı. Guilherme önde parmak ve baker ile iyi orta saha olurdu. Ama akıl ile yönetilmiyor 500 bin euro fazla ödemeyelim diye adam gönderdik.

sessizkral_1
11.10.2020, 17:42
Guilhermeyi oynamadan göndermek de bize güç kaybettirdi. Kupa maçında gayet iyi oynadı parmak ve guilherme sosa rolünde de baker geçen yıl ki futbola yakındı.

Barker sosa etkisi yaratamadı

bence barker ve flavio vasat transferler

Şimdiden devre arası için 2 ortasaha bakmalı

ÖmürKaradeniz61
11.10.2020, 17:50

1 tane net adam orda iş görür yeterli olur.

LağusKusteli
11.10.2020, 18:21
Maalesef geleceğe olumlu bakamıyorum.

Takımda takımdaşlık görüntüsü,azim,kazanma hırsı geçen sezon olmadığı gibi bu sezonda yok. Kadro yapısı hep kendi halinde olan oyunculardan kurulu.

Yedekler bile sahaya zorla çıkmış izlenimi veriyor, aralarından bir tane hırs küpü,azimli oyuncu yok,onların da hepsi kendi havasında.

Avrupadan Men kararıyla başlayan kasvetli hava ve olumsuz gidişat kulüpte halen devam ediyor.

Alınan oyuncular da henüz hazır değil veya vasatlar.

Şeytan Rıdvan’ın MHKsinin bizi erkenden budama niyeti de mevcut.

Özetle: aslında bu sezon da geçen sezon gibi fırsat senesi, lakin biz mantalite ve fiziken lige hazır değiliz, hazır olacağız mı ya da ligi 6-7arası mı bitireceğiz onu da zaman gösterecek...

Ogün YAZICI
11.10.2020, 18:29
İrfancan neden milli takımda değil ?
Başakşehir'in bugünki hazırlık maçında 2 gol atmış

Erkan A.
11.10.2020, 18:45
Başak ortasahası: Mahmut, Mehmet, İrfan, Azubuike, Berkay, Aleksic, Guilano

Trabzonspor ortasahası: Parmak, Flavio, Baker, (Kamil), Ahmet, Kerem, Ekuban
Kerem ve ahmeti saymayalim erzurum macinda izledigimiz kinali safa bu iki cocuga on basar sadece mücadelesi forma savasini cok begendim safanin..ortasaha olarak basaksehirden farkimiz yok anlasilan sadece guilanoyu biz almaliydik..bakar oynadigi zaman adi gibi arada bir bakiyor arada bir uzun zaman bakmiyor..flavio gizli kahraman deniliyor? Ben buna katilmiyorum safa biraz daha mac tecrübesi yasasin flaviodan iyi oynar bize oyuncu lazim sahada cicek toplayan degil..flavio basak macinda oynamayacak cok sükür..parmak bakar ve safa oynar orta alanda umarim..safadan cok umutluyum yanlis yapiyor fakat güzel seylerde yapiyor..basaksehiri yenecegimizi düsünüyorum 3-0 net skor ..insAllah ocak ayinda hücümcü bir playmaker aliriz ve sampionluga oynariz..

Ogün YAZICI
11.10.2020, 18:56
İrfancan neden milli takımda değil ?
Başakşehir'in bugünki hazırlık maçında 2 gol atmış

Visca da bugünki Hollanda maçının kadrosunda yok
Son milli maçlar çarşamba akşamı olduğu için Cumartesi Trabzon deplasmanı Salı Leipzig falan bunlar İrfan'ı Visca'yı hazırlamak için çagırdı muhtemelen

Zaten Bosna play off'ta elendiği için Bosna yollamıştır belki de

Ama İrfan işi irite etti.

Turgay Atalay
11.10.2020, 19:06
Guilerme de övülmüs ya burada. Varligindan ne fayda gordunuz de yoklugundan zarar göreceksiniz. Sadece nicelik katacak bir adama 1.1 milyon euro verilip takimda tutulur mu hic.

S.Seymen
11.10.2020, 19:09
kadro yeterli sefadan sonra orta sahada yeterli fazlası bile var

hocada benim tahminim 10 yıl takımın başında kalır...

yanlış yere yazmışım buraya bir daha yazayım dedim

Onur Erçetin
11.10.2020, 20:08
Guilherme boş bir tenekeden farksız,her açıdan yetersiz,bomboş bir oyuncudur.Adam eksiltemez,depar atamaz,bolca ikili mücadele kaybeder,skor üretemez.Halısaha topçusu gibi dolaşır.Bir de bunun üzerine 1.1 milyon euro maaş alır.Normalde bu kadar boş oyuncuya 100 bin euro bile verilmez.Adamın tek artısı duran toplarda iyi olması,onun dışında kocaman bir sıfır.

Taraftarın algısına gerek yok.Akıllı olan,futbol bilgisi %10 olan adam bu beş para etmez adamın 1.1 milyon euro maaşla takımda kalmasına destek olmaz.

Ne alternatifi abi.Adam etkisiz eleman değil,bildiğin yutan eleman.Takıma zarar veriyor.Kritik maçların hiçbirisinde bir halt yiyemedi.Bunun gibi alternatif olmaz olsun.

Onur Erçetin
11.10.2020, 20:21
Kerem ve ahmeti saymayalim erzurum macinda izledigimiz kinali safa bu iki cocuga on basar sadece mücadelesi forma savasini cok begendim safanin..ortasaha olarak basaksehirden farkimiz yok anlasilan sadece guilanoyu biz almaliydik..bakar oynadigi zaman adi gibi arada bir bakiyor arada bir uzun zaman bakmiyor..flavio gizli kahraman deniliyor? Ben buna katilmiyorum safa biraz daha mac tecrübesi yasasin flaviodan iyi oynar bize oyuncu lazim sahada cicek toplayan degil..flavio basak macinda oynamayacak cok sükür..parmak bakar ve safa oynar orta alanda umarim..safadan cok umutluyum yanlis yapiyor fakat güzel seylerde yapiyor..basaksehiri yenecegimizi düsünüyorum 3-0 net skor ..insAllah ocak ayinda hücümcü bir playmaker aliriz ve sampionluga oynariz..
Biz de 1 gol atabilecek bir organizasyon bile yok.Ortada ki üçlüden birisi olmayınca tamamen doğaçlama oynuyoruz.Ekuban ve Wakanın harika performansı olursa belki birşeyler olur.Ömür ve Afobe etkisiz elemanlar.3-0 falan hayal.Başakın savunması iyidir,1 gol bile atsak başarıdır.

Başakşehirde daha alternatifli bir orta alan var.En yetenekli adamları İrfan.Aleksic de yetenekli bir isim.Azubuike oyuna enerji katar sadece.Mahmut pas oyununda sırıtmıyor.Berkayın tekniği fena değil.Guiliano golcü bir oyuncu,ortasahadan ziyade forvet arkası diyebiliriz.Savunmaya da katkısı var,iyi mücadele ediyor.Topal da tamamen defansif bir oyuncu.

Neticede Başakşehir ortasahası daha alternatifli.Oyuna sonradan sokacakları oyuncularla enerji anlamında bize üstünlük kurabilirler.Beş oyuncu değiştirme hakkını sonuna kadar kullanırlar.

Bizim en mücadeleci ve dayanıklı oyuncumuz Flavio idi,o da cezalı.Parmak ve Baker çabuk yoruluyor.Ekuban da ön hatta fazla kaldığı için orta saha zayıflıyor.

Bu maçta kesinlikle gol yeriz.Orta alan direnci çabuk düşecek çünkü.Waka,Ömür,Parmak ve Baker çabuk yoruluyorlar. 60.dakikadan sonra çok zor bir maç olur bizim için.Mutlaka savunmaya yaslanacağımız anlar çok olacak bu maçta çünkü önde oynayacak enerjimiz kalmayacak.Oyuna sonradan Diabete girer büyük ihtimalle.Semedo hazır değildir heralde.Bilal inşallah girmez takıma zarar veriyor sadece.

Neticede zor bir maç kesinlikle.

Ahmet Aksu
11.10.2020, 20:27
peki sosa sosa etkisini ne zamandan itibaren yansıtmaya başladı ? :D

acele etmeyin baker sosadan daha da iyi olacak.

S.Seymen
11.10.2020, 20:54
orta saha düştüğünde sefanın enerji katabildiğini gördüm hazırlık maçında

cambazı da merak ediyorum

sanki hocanın tavırlarından algıladığımda

orada sıkıntı olmayacağı kanaati hakim adamda...

Ufuk
11.10.2020, 21:04
peki sosa sosa etkisini ne zamandan itibaren yansıtmaya başladı ? :D

acele etmeyin baker sosadan daha da iyi olacak.

Sosa etkisi denen şey abartılmış bir balon zaten bence. Kaliteli oyuncu isteniyorsa kabul ama istenen şey çoğunlukla takımı yönetmesi, yönlendirmesi.

İdeal Trabzonspor senaryomda böyle bir oyuncuya yer yok. Her oyuncunun ne oynayacağını bildiği, takım halinde hareket eden bir takım orta sahada millete el kol ile işaret edecek bir oyuncuyu aramaz. Modern futbolda oyuncuya bağlılık kalmadı artık, önemli olan sistem. Makine gibi takım istiyorum ben.

ÖmürKaradeniz61
11.10.2020, 21:29
orta saha düştüğünde sefanın enerji katabildiğini gördüm hazırlık maçında

cambazı da merak ediyorum
sanki hocanın tavırlarından algıladığımda

orada sıkıntı olmayacağı kanaati hakim adamda...
Bu Ahmet’ten olsa olsa Canbaz olur,futbolculukla alakası olmayan bir adam.

El Cordobes
11.10.2020, 21:58
Uğurcan ın sakatlığı devam mı ediyor yoksa yine şenol beyin gazabına mı uğradı?

serdaracıl
11.10.2020, 22:28

Bi bitmediniz

serdaracıl
11.10.2020, 22:32

Kör ölür badem gözlü olur. Göztepede kadroya girebilecek mi bakalım. Adamın futbolla alakası yok. Onun yerine 17 yaşındaki süleyman cebeciyi izlerim daha iyi

asilhamsi
12.10.2020, 00:06
Bu kadar karamsar olacak bir durum yok. Çok etkili hücum silahlarına sahibiz. Tam kadro sahaya cıkmamız 8. haftayı bulacak. Malesef o zamana kadar büyük macların hepsi bitmiş olacak. Ama ligden kolay kopacağımızı düşünmüyorum.

Newtonun istediklerini takım yapmaya başlayınca ve 11 oturunca ligin üzerinde bir takım oluruz. Tabi devre arası nokta en az 2 transfer gerekli.

Tek handikap yerli kadronun vasat olması ve rotasyon konusunda zayıf olmamız.

Bu arada basaksehir macı :

ugurcan

serkan----edgar---hugo----marlon

parmak---baker

ömür---ekuban---waka

afobe

11 ile maca cıkarız.

yorumsuz6117
12.10.2020, 00:51
Ölüyü diriltme huyumuz vardır bizim, 4 maçtır gol atamayan Başak maçı alırsa şaşırmam..

asilhamsi
12.10.2020, 00:56
hocanın artık oyuncu kadrosunu netleştirdiğini düşünüyorum

--------------ugurcan--------------

joe-----edgar-------hugo---------marlon

-------flavio/parmak------baker--------

ömür------------ekuban-------------waka

----------------afobe------------------------

muhtemel ideal 11 böyle olur.

erce-serkan,huseyin,campi,kamil-flavio/parmak,canbaz-diabete,safa,bilal-semedo

bu oyuncular dışında süre alacak isim olduğunu düşünmüyorum.

semedo tam olarak hazır olana kadar 11 değişmez.

asilhamsi
12.10.2020, 01:12
devre arası başta eslem olmak üzere 3-4 genç,yetenekli,yerli oyuncu almalıyız.

acan61
12.10.2020, 03:07
Şöyle bir alt yapıya ve oradan çıkan oyuncuların fiziksel özelliklerine bakın ''sıfır''. O zaman bu çocuklardan zeki ve ayağı düzgün olanları seçip kanat, hücumcu orta saha ve bek olarak yetiştirmeye neden çalışmıyoruz? Şu kadroda tutacak isim Kerem ve Safa'dır. İnanın son 30dk bile oynasalar birşey kaybetmeyiz. Yusuf nasıl oynaya oynaya öğrendi. İlk maçlarını düşünün rezildi. Bilal gibi zeka seviyesi düşük oyuncular tercihi yerine veya defans hattında fiziği düşük Hüseyin gibi oyuncuları oynatacağımıza az alt yapıdan çıkan ve tutan oyuncuların istatistiğini yapsak çözeceğiz gençleri de rezil etmeyeceğiz. Hüseyin eğer sağ bek olarak devam etseydi farklı şeyler konuşuyorduk.

Şahin Yılmaz
12.10.2020, 07:22
Safa yı ben beğendim. Fiziği iyi sürekli oyunun içinde kaldı. Maç gidişatları ve rakip takımların seviyesine göre şans verilip sabredilirse olur bu çocuk.

Salih çok olumsuz bir görüntü verdi. Uzun süre oynamaması ve geçirdiği hastalık bunda etkili olmuştur diyorum. Bu arkadaş daha 18 yaşında. Çok büyük
umutlarla transfer edilen bu çocuğa da sabretmek lazım. Devre arası oynayacağı bir takıma kiralık verip izleme sürecine geçilmeli gelişimi takip edilmeli.

Başakşehir maçına gelecek olursak çok ama çok zor bir maç bizi bekliyor. Her türlü sonuca açık.

Mehteroğlu
12.10.2020, 08:21
Erzurumspor'un arap yarımadasından aldığı Ricardo Gomes'i diri buldum, bizim Semedo hazırlık süreci geçirmedi mi acaba?

erenslash
12.10.2020, 08:22
bu iş teknik adam iş ideğil kadromuz yetersiz

sorloth,novak ve sosa gidince takım bitti

yerine gelen ve alınan adamlar ultra yetersiz

berbat transferler yaptık

Mehteroğlu
12.10.2020, 08:22
topa yüreğini koyan ender oyunculardan biri olacak Safa, ben de beğendim. Güçlü ve hızlı... umarım tekniği ve oyun aklını da geliştirir...

Murat Keçeci
12.10.2020, 11:37
Geçen maç kaybettiğimiz 2 puanı telafi etmek için kazanmamız gereken bir maç.Tüm enerjimizi ve kapasitemizi sahaya yansıtmalıyız.

Lige kötü başlamış olsa da kadro kalitesi yüksek bir takım ile oynayacağız.kasimpasa hazirlik maçını 5-0 kazanmışlar bizim maç için ölçü değil ama bu skor toparlanmaya başladıklarını gosteriyor.Çok dikkatli olmamız gereken bir maç.

Uzun zamandır bu takıma karşı galibiyetimiz yok.Ismi başakşehir olduğundan beri galibiyet aldık mı hatırlamıyorum bu durum bizim gibi büyük kulüplere yakışmıyor artık bu gidişata dur demeliyiz.Formamizin büyüklüğüne yakışanı yapmalıyız.

En önemli silahları visca genelde bizim maçta etkili oluyor.Sadece son maçımızda etkili olamadı.Bunun sebebi de hüseyin hoca nwakameyi kanattan alıp oraya takım savunmasına katkı verecek birini koymuştu ve visca etkisiz kalmıştı ama aynı zamanda bizim nwakaeme de ortaya geçince oda etkisiz kalmıştı yani onların bir yıldızına bizim bir yıldızımızı feda etmişti.Eddie hocanın taktiği nasıl olacak acaba merak ediyorum.

Yildiz kategorisinde maça başlayacak yıldızlarımız mutlaka sorumluluk almalı.Nwakame,baker,ömür,hugo,uğurcan,ekuban ve afobe

Afobeyi nasıl daha etkili hâle getiririz sorusuna verebileceğim cevap ceza sahasına 3,4 kişi sokabilirsek işte o zaman afobe çok etkili olur çünkü pozisyon bilgisi iyi nerde duracağını iyi biliyor eğer savunma hattı diğer oyuncularımıza odaklanirsa o da gerekeni yapacaktır.

Duran toplar her zaman önemli bir silah artık hava hakimiyeti yüksek stoperimizde var korner atışlarını daha iyi kullanmalıyız.Birde üçüncü bölgede daha fazla topla oynamalıyız ceza yayı çevresinden kazanacağımız frikikler çok değerli lewis baker iyi vuruşlar yapabiliyor.

Beklerimiz ve onların önlerindeki oyuncular maç boyunca disiplinli ve uyum içerisinde olmalı.

Basit top kaybı yapmamalıyız.Akıcı ve seri şekilde hücuma çıkmalıyız.ikili mücadelelerde ayakta kalan taraf olmalıyız.Kendi sahamızda oynadığımız için tempoyu yukseltmeliyiz.

Rakipte de önemli yıldızlar bulunuyor.Eddie hoca hepsini tek tek analiz edip oyuncularımızın kafasına hafta boyunca yerleştirmeli.

Coşku,sinerji, enerji gibi kavramlar çok önemli tüm camia olarak bu değerlerimizi daha yukarıya taşımalıyız ve artık kazanmalıyız.O maç bu maç olsun başarılar Trabzonsporum.

cakalkerem
12.10.2020, 11:53
ilk gollerini ve ilk galibiyetlerini bzim takımdan alırlar...

Enaldo61
12.10.2020, 11:53
Akbil'i sonunda mağlup edeceğimiz maç olacak.

Ahmet AYDIN-28
12.10.2020, 14:21
Arkadaşlar;

-Nwakaeme geldi mi?
-Djaniny'nin lisans sorunu halloldu mu?
-Sakat oyuncumuz var mı ve durumları ne? (Parmak vb.)
-Edgar nerede?

İ. SARAL
12.10.2020, 14:47
Akbil'i sonunda mağlup edeceğimiz maç olacak.

İnş ama zor.

Ömrüm Can SEZER
12.10.2020, 15:07
Erzurumspor'un arap yarımadasından aldığı Ricardo Gomes'i diri buldum, bizim Semedo hazırlık süreci geçirmedi mi acaba?
Bizim stoperleri dövdü resmen :D fiziğini çok iyi kullandı.

Ozan Yılmaz
12.10.2020, 15:08
ligdeki seyrimizi az çok belli edecek önümüzdeki bu 3-4 maç

Kaan Çetin
12.10.2020, 15:10
Diri, tempolu, bilinçli bir takım görelim sahada öncelikle.
Artık bir takım inşası görmek gerek.
Üzerine koya koya gitmek gerek.
Skor kovalarken yıllar kayboluyor.

Sacit
12.10.2020, 15:16
Bu takımın yıllardan beri en büyük sıkıntısı fizik gücü eksikliği
Yetenek her oyuncu da olmaz ama fizik gücü olmak zorunda

Sahada dayak yiyorlar desek yeridir!!
beş para etmeyen takımların sidikli oyuncularında bile senden daha çok fizik gücü var
Senden daha çok koşabiliyor

Senden daha sert ve şiddetli şut çekebiliyor
Senin oyuncun özellikle yerliler(küçük ve büyük abdülkadir) bacağını kaldıramıyor

Newton bu problemi çözmüştür inşallah

Manu61
12.10.2020, 15:16
Benim bildiğim Trabzonspor bu maçı kazanamaz ve Başakşehir'in imdadına yetişir.

Alp29
12.10.2020, 15:54
Arkadaşlar;

-Nwakaeme geldi mi?
-Djaniny'nin lisans sorunu halloldu mu?
-Sakat oyuncumuz var mı ve durumları ne? (Parmak vb.)
-Edgar nerede?

Evet arada kaynamasın. En önemli sorular bunlar şuan . yok mu bilgisi olan ?

HOPA'LI TS'Lİ
12.10.2020, 16:25
Adı Medipol Başakşehir olduğundan beri yenemediğimiz şu antipatik takımı lütfen bu kez yenelim.

4 maçta gol atamadılar. İlaç olmayalım sakın ha!

Kahretme bizi efsane Karadeniz Fırtınası

Semedo ve Edgar'ın oynaması önemli

Erkan A.
12.10.2020, 16:30
Hoca olaydim
korkmadan yüregini ortaya koyan safayi oynatirdim
cogu oyunculara ders olsun diye
bu macta pereirayi yedege cekerek serkanida oynatirdim
serkanin safanin hirsi mücadelesi forma savaslarina bayildim yanlis yapacaksa bu cocuklar yapsin bu iki oyuncunun gelecegi parlak,safayi baykus gibi oynar düsünüyordum beni yanilti bu cocuk olacak safa kinali..
pilavci flavio kirmizi kart cezalisi cok sükür yani sahada on kisi olmayacagiz oynat yerine safayi bak neler oluyor..afobe erzurum macinda iste ben buyum dedi ptt takimina karsi bir calim dahi atamadi birakin calimi topla bulusamadi rezalet..bos kaleye bende gol atarim..afobe degil djanini daha kötü olamaz imkansiz..
herseye ragmen ilk onbirim ve mac skorum: ugurcan-serkan-hugo-Edgar-marlon——ömür-bakar-safa-ekuban-tony——djanini..
3-0 net skorla kazancaz

HOPA'LI TS'Lİ
12.10.2020, 17:01
Hoca olaydim
korkmadan yüregini ortaya koyan safayi oynatirdim
cogu oyunculara ders olsun diye
bu macta pereirayi yedege cekerek serkanida oynatirdim
serkanin safanin hirsi mücadelesi forma savaslarina bayildim yanlis yapacaksa bu cocuklar yapsin bu iki oyuncunun gelecegi parlak,safayi baykus gibi oynar düsünüyordum beni yanilti bu cocuk olacak safa kinali..
pilavci flavio kirmizi kart cezalisi cok sükür yani sahada on kisi olmayacagiz oynat yerine safayi bak neler oluyor..afobe erzurum macinda iste ben buyum dedi ptt takimina karsi bir calim dahi atamadi birakin calimi topla bulusamadi rezalet..bos kaleye bende gol atarim..afobe degil djanini daha kötü olamaz imkansiz..
herseye ragmen ilk onbirim ve mac skorum: ugurcan-serkan-hugo-Edgar-marlon——ömür-bakar-safa-ekuban-tony——djanini..
3-0 net skorla kazancaz

Safayı Erzurum maçında çok beğendim.
Olacak bu çocuk
Salih ise bir o kadar kötüydü.

~UniCef~
12.10.2020, 17:29

Hoca 3 mac sonra hala görev basinda olursa, yazdiginiz yazidan utanirmisiniz? Yok utanmazsiniz. Bos bir iddaa ortaya attiniz, kendinizi böyle özel bir insan olarak mi görüyorsunuz veya cok biligili, gelecegi analiz edip öngörülerde bulunablicek kapasitede mi görüyorsunuz, bilmiyorum. Ama böyle sacma sapan yazilarin manasiz oldugunu anlamak zor olmasa gerek.

Zevk mi alirsiniz bu TD gittigi zaman? TS ye yenilikler getirmeye calisan bir adam. Cok calisan ve en sonunda hak ettigi sansi bulmus bir adam.

~UniCef~
12.10.2020, 17:30
Benim bildiğim Trabzonspor bu maçı kazanamaz ve Başakşehir'in imdadına yetişir.

Bence de öyle olacak.

r9emre
12.10.2020, 17:58
4 mactir gol atamayan Basaksehir bize en az 2 gol atacak. :)

Çağatay96
12.10.2020, 18:48
Oo tesislerde gidiyormus elden. Trabzonspor belini ne zaman dogrultur gorelim

Yıldıray Emanet
12.10.2020, 18:54
Hoca 3 mac sonra hala görev basinda olursa, yazdiginiz yazidan utanirmisiniz? Yok utanmazsiniz. Bos bir iddaa ortaya attiniz, kendinizi böyle özel bir insan olarak mi görüyorsunuz veya cok biligili, gelecegi analiz edip öngörülerde bulunablicek kapasitede mi görüyorsunuz, bilmiyorum. Ama böyle sacma sapan yazilarin manasiz oldugunu anlamak zor olmasa gerek.

Zevk mi alirsiniz bu TD gittigi zaman? TS ye yenilikler getirmeye calisan bir adam. Cok calisan ve en sonunda hak ettigi sansi bulmus bir adam.

Ben gitsin demiyorum olacakları diyorum 2 hafta olmaz da 5 hafta 10 hafta olur fark etmez eninde sonunda gidecek başarılı olma ihtimali zayıf :) Takıma katkısı olduğunu da düşünmüyorum şu zamana kadar

castillo61
12.10.2020, 19:35

Bizim Djaniny gibi son maçına pandemi öncesi çıkmış. Kampı da kaçırmış.

Forumdaki arkadaşlara göre bizimki en az 2-3 hafta antrenman yemeli ondan sonra yavaş yavaş sahaya sürülmeliymiş ama bu arkadaş çıkıp 60 dakika diri bir oyun oynadı.

Bireysel çalışmıştır gibi argümanlar dinleyeceğiz şimdi ama bu şeyler sadece bizi buluyor. Garip olan biz Djaniny'ye 2 ay antrenman yedirsek 2. maçında sakatlanır. Bu da kulübün bahtsızlığı.

AyhanPe
12.10.2020, 20:55

Bence Newton uzun yillar kalacak orada :)

Hakan
12.10.2020, 21:11
Ekuban milli maçta 85'de girip 87'de golünü attı. Başlangıç olsun.

Murathan
12.10.2020, 21:18
djaniny gelene kadar kadro kurasım yok.

ÖmürKaradeniz61
12.10.2020, 21:32
Oo tesislerde gidiyormus elden. Trabzonspor belini ne zaman dogrultur gorelim

Nereye gidiyor.

Çağatay96
12.10.2020, 22:43
Nereye gidiyor.

Akp vekili Salih Cora Ts un artık akyazıya taşınmasını bekliyoruz anlaminda bir şeyler dedi. Havaalanı ihalesi yapılacakmış, tesisler de ihale alanı içerisinde dedi

Çağatay96
12.10.2020, 22:45
Parmak Covid olmus olabilir diyorlar.

Olduysa bir kulup insani hic mi sasirtmaz ? Herhalde şu 20 yılda dünya degisiyordur TS degismiyor.

Adem Akyüz'
12.10.2020, 23:03
Daha 5. haftadan orta sahada Kamil Ahmet'e mecbur kalıp Parmak'ı arıyoruz. Müthiş planlama gerçekten. Emeği geçenleri tebrik etmek istiyorum :)

ÖmürKaradeniz61
12.10.2020, 23:06
Geçen seneki kadroya bu sene yeni alınan oyuncuların hangisini acaba demeden direkt 11 ‘e yazardık. Cevap kocaman bir hayır dimi arkadaşlar,o halde transferler yeterli mi değil mi kararı verin.

Ozan Yılmaz
12.10.2020, 23:07
3 orta saha var biri cezalı biri covid seyreyle cümbüşü c.tesi

Bahadır Şimşek
12.10.2020, 23:14
Ne zamandır aklımı kurcalayan bir soruyu sormak istiyorum.

Seyircisiz maçlarda maç esnasında stad hoparlöründen yüksek sesli seyirci efekti yayınlamak yasak mı?

Enes Başkaya60
12.10.2020, 23:22
Parmak'ın Corona işi inşallah doğru değildir büyük sıkıntı yaşarız...

Harun-61
13.10.2020, 00:30
3 orta saha var biri cezalı biri covid seyreyle cümbüşü c.tesi

Basaksehir maclari denilince akla gelen ilk isim; Kamil Ahmet halleder o isi;)

DeAgLeMaNyAq
13.10.2020, 00:44
İnşallah doğru değildir ama Cevat Kol isim vermeden 2 oyuncunun pozitif çıktığını söyledi. Hatta kulüp doktorlarından biri de yakalanmış. Parmak'ın Antep kafilesinde yer alıp, aradan geçen 1 hafta içerisinde antrenmanalarda yer almayıp Erzurum maçına götürülmemesi açıkçası biraz şüphe uyandırmıştı. Eskiden bu tip vakalar çıktığında kulüp açıklama yapıyordu niye duyurmadılar anlamadım. Tabii pozitif çıkan ilk testin tarihi önemli. Bilindiği gibi oyuncunun testi negatife dönse bile 15 gün zorunlu karantina var. Dolayısıyla haber doğruysa Flavio'nun da yokluğunda mecburen Kamil Ahmet'i kullanacağız gibi gözüküyor. O da ancak kesicilik görevini yapacaktır. Baker ve Abdulkadir Ömür'ü orta alanda bir arada izleyebiliriz...

Erkan A.
13.10.2020, 01:04
Renktaslar
mac skoru tahminim 3-0
parmak varsada yoksada bu maci kazancaz
ayrica parmak yoksa, pilavci flavioda yok mutlaka hocamiz safayi oynatacaktir
icimde bir his var bu maci rahat alcaz diye sadece ahmet canbaz veya baykus oynarsa ilk onbirde iste o zaman yeniliriz..
forumda cogu renktaslarin görüslerine saygim vardir fakat kamil ahmet orta sahada oynar diyenlere sasiriyorum..ortasahada ömür-bakar-safa oynar..parmak da yoksa..
ugurcan-serkan-Hugo-Edgar-Marion——safa-bakar-ömür——ekuban-Tony——djanini

Bahadır Şimşek
13.10.2020, 08:25
Benim tahminime göre de bu maç çok sıkıntılı geçecektir bizim adımıza.

Bu haftaya kadar ligde gol atamamış olan Başakşehir, 3 kızkardeşin artıklarından oluşması nedeniyle bize karşı aşırı bir motivasyon içine girip şampiyonluk maçı gibi oynayacaktır.

İnşallah 1-0 olur bizim olur dicem ama pek ümidim yok açıkçası. Yenersek çok güzel bir sürpriz olur benim için.

Doğukan Uçan
13.10.2020, 08:28
newton'un trabzonspordaki son maçı olur.

Yiğit Gayretli
13.10.2020, 08:29
Akp vekili Salih Cora Ts un artık akyazıya taşınmasını bekliyoruz anlaminda bir şeyler dedi. Havaalanı ihalesi yapılacakmış, tesisler de ihale alanı içerisinde dedi

Akyazı'daki tesisler rezil durumda. Zaten planlama olarak da rezil planlanmış. Çıplak arazi üzerinde ve yanıbaşındaki bir tepeden rahatça gözlenebilen mahremiyeti 0'a yakın bir konumda. Stada giden mevcut yollar neredeyse içinden geçiyor. Orayı toparlamak için büyük bütçe lazım yoksa fena halde rezillik yaşarız.

Alp29
13.10.2020, 08:36
newton'un trabzonspordaki son maçı olur.

Totem mi yapıyorsun hep aynı mesajlar :)

UĞUR DURTAŞ
13.10.2020, 12:24
Yarin hakemler açıklanack.
% 99 ali palabıyık maçın hakemi.
*
Takım hiç ümit vermiyor.
aksaklıklarımız devam ediyor.
en önemlisi gol yeme hastalığımız.
erzurum maçında da devam etti.

bizim takım ölüyü diriltir.
kısaca korkuyorum.

inşallah utanan ben olurum.
yanılan ben olurum.

newton hoca 4 gözle bu maçı beklediğini söyledi.
neye göre 4 gözle bu maçı bekliyor?

dedim ya bizim takım ölüyü diriltir.
adamlar ilk golüde atar
ilk galibiyetlerinide alır.

tekrar ediyorum inşallah utanan yanılan ben olurum.
ama çok zor çokkkkk.

61Firtinasi61
13.10.2020, 12:58
Yahu anlamadim bir sey var...
niye bu hocayi gönderiyoruz....
2,5,7 mactan sonra gider, gidecek, gitmesi lazim.....nedir bu düsünceler....

Sanki Klopp, Pep, Mourinho gelse hemen bir seri yakalayip bizi bu sene sampion mu yapacaklar!?

Cok sacma....Ünal´a gösterdimiz sabir; Newton´da enazindan hak etti....