PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 4.Hafta | Gaziantep FK 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8

acan61
26.09.2020, 20:44
Geçen hafta ki totemden sonra bu hafta da şansımı zorlamak için başlığı açıyorum serilere devam.

Muhtemel kadrom;

Uğurcan-Pereira-Edgar-Erik-Marlon-Flavio-Parmak-Baker-Waka-Ömür-Afobe

DeAgLeMaNyAq
26.09.2020, 21:23
Milli araya daha özgüvenli bir şekilde girip Başakşehir maçına hazırlanmak için kayıpsız geçmemiz şart. Zaten geçen yıldan kalan bir hesabımız da var. Rakibin henüz galibiyetle tanışmaması bizim için dezavantaj. Bir anda aradan ikili orta saha düzenine dönmemizi beklemiyorum fakat Abdulkadir Parmak'da sıkıntı olursa mecburen Abdulkadir Ömür ikilinin önünde oynayacaktır. Onun haricinde Pereira dışında da pek fazla değişiklik olmaz. Stoper alınsa bile 11'de başlamaz. Muhtemelen Ekuban ve Diabate de kulübede olacaktır...

Cem Balcı
26.09.2020, 21:36
Güzel moral bulduk.Bu maçı da alarak ivme yakalamalıyız.

Hakan
26.09.2020, 22:29
Cuma olması kötü olmuş, bir stoper gelse iyiydi.
Salı gelirse oynayabilir yine de belli olmaz.

emre6117
26.09.2020, 22:49
Cok kritik bir mac.bu sene orta siralara mi oynayacagiz yoksa yukarilara mi oynayacagiz.
Galip gelebilirsek (bana gore cok zor) bu sene ile alakali heyecanimiz tekrardan baslayabilir.
Bircok traftarda dogal olarak hayal kirikligi, umutsuzluk hakim.

Anıl C
26.09.2020, 23:02
Afobe bu maçta da kara kobrayı salar meydana. Tıssss

gurur6134
26.09.2020, 23:10
Parmak yoksa o bolgede edgar mi oynayacak simdi yerine pas oyununun devam etmesi icin.. kasikda yirtik varsa eger milli mac arasi haric en az 3 mac kacirir derecesine gore artabilirde..

kaçarava
27.09.2020, 00:20
Gaziantep kolay gol yiyen bir takım. Bu yüzden ümitliyim.

Ali İhsan
27.09.2020, 01:15
Antep'in hocası huzursuz, istediği oyuncular alınmamış, Araplardan sağlam teklif var diyen de var. O yüzden bu sene baya kötü başladılar ama belli bir skor potansiyelleri var, tehlikeli takım, hoca da böyle maçları seven, takımı kendi taktiğine göre oynatabilen deli bir adam.

Sakatların dönecek olması çok iyi haber. Tam hazır olmasalarda kulübede bir Pereira, Ekuban, Diakate görmek biraz olsun rahatlatır bizi.

Stoper ve ortaalana eksik transferler bu maça yetişmez muhtemelen ama en azından transferin bitmesine 2 gün kala imzalar atılmış olur sanırım. Bu transferlerin yaratacağı formam garanti değil hissiyatı da takımı ateşler...

Son maç biraz gevşek oynayan Ömür'ün ve takım o iyiyse iyi olan Wakaeme'nin bireysel olarak öne çıkması, kalan takımın da takım olarak savaşması halinde kazanabiliriz.

Onur Akyüz
27.09.2020, 01:45
Antep takımı bence Sumudica’nın ipini çekecektir diye düşünüyorum.

O idmanda yaptığı konuşma, bağırma çağırma, söylediği laflar vs bunları futbolcular hazmetmez bence.

Rahat bir maç olacak diye hissediyorum, rakibin durumu bunu gösteriyor.

artvints
27.09.2020, 02:35
Maça ekuban ve diabate'nin gireceğini düşününce maçın tamamını iyi oynama şansımız var ama ilk golü yememek için defans ve ortasaha sertliğini artırmamız gerekiyor. Transferler gelir artık umarım.

iyattara
27.09.2020, 08:38
Takımın 1 ay sonra ligin geri kalanında oynayacağı kıvama geleceğini düşünürsek bu tip maçlarda alacağımız 3 puanlar bize çok ciddi katkı sağlayacak. Takım takır takır oynamaya başladığında 10 puan geri düşmüş olursan bir işe yaramaz.
Takım savunmasını geçen seneye göre biraz daha iyi yapıyoruz. Dün hiç gol yeriz diye bir kaygı oluşmadı bende. He yine usta ayaklarımız sayesinde yedik o ayrı.
Milli ara öncesinde ne yapıp edip kazanmamiz gereken bir mac. Orta saha rotasyonunda sıkıntı çekeceğiz parmak oynamaz muhtemelen. Antep sorunlu bu aralar. 3 beş güne de sorunları çözülür gibi durmuyor. Sürekli defans yapacak bir takım da olmayacak karşımızda denizli tarzı. Bu yüzden goller bulacagimiza inanmıyorum.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafa Çakar
27.09.2020, 10:29
Araya 7 puan ve moralle girebilmek onemli.
ardindan transferlerin tamamlanmasi ve sakatlarin iyilesmesi ile sirasiyla basaksehir ve fb maclari var.

bu bakimdan cok kritik mac

ilelebeTS
27.09.2020, 14:28
Bir şekilde kazanmamız lazım. Sakatlar döner ve transferler yetişirse iyi olur.

pReN@_61
27.09.2020, 15:17
Mübarek günde maç kaybedilemez.

memmedaga
27.09.2020, 15:54
Cuma olması kötü olmuş, bir stoper gelse iyiydi.
Salı gelirse oynayabilir yine de belli olmaz.

perşembe günü açıklanır

Gökhan Balcı
27.09.2020, 16:38
Geçen seneden bu yana düzelme emaresi gösteren iki şey var : Biri takım savunması diğeri de gol attıktan sonra geriye çekilmeme. Şu iki özellik geçen sene olsaydı şu an çok farklı şeyler konuşuyor olurduk.

Edit: mesaj eksik kaldı. Bu takım bu kafa yapısı ile hareket ettiği sürece ben çıkacağımız maçlardan korkmam. En azından bir şeyleri planlı şekilde yapmaya çalışan bir takım var. Eksiklerimiz de dönecek. O yüzden bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum.

hanzale
27.09.2020, 19:46
Hüseyin Türkmen olmazsa maç 0-0 başlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

zorroid
27.09.2020, 20:56
İçinden geçeriz bunların. Rahat olun.

Mustafa Çakar
27.09.2020, 21:12
Mükemmel geçen 3. Hafta sonrası galibiyetle taçlandırmak şart.
3. hafta itibariyle 9 yapan takım yok, başak 0 puanda, beşiktaş rezil oldu. Derbicik bol sarı kartlı geçti.

Dereli
27.09.2020, 21:19
Antep maçları benim için çok önemli biz öyle görmesekte Antep kendine bizi rakip görüyor.
Aman vermememiz gereken bir takım ve camia. Göz açtırmamamız lazım.

Fatih Öztürk
27.09.2020, 21:42
Rakipler kötü diye yine hayal kurmaya kalkmayın. Biz bu sene üzerine koya koya güzel futbola doyacağız lakin bu sistem bizi şampiyon yapmaz. Dilerim Allah'tan planları Bursa şampiyonluğu gibi bozulur da aradan sıyrılıp ipi göğüsleriz ama dediğim gibi işi sağlama alırlar yine önümüze engeller çıkarırlar.

ÖmürKaradeniz61
27.09.2020, 22:11
Antep ve başakşehir maçlarını geçersek fener maçında alınacak en kötü 1 puan bizi havaya sokar.

Oruç
28.09.2020, 00:05
Geçen seneki maçı hakemle elimizden aldılar. Kazanmak şart.

HOPA'LI TS'Lİ
28.09.2020, 08:32
3 puan milli ara öncesi harika olur.
Sumudicanın da sonu olur.
Geçen sezon Ömür'ün tereyağından kıl çeker gibi aldığı top sonrası Vakeme'nin atıığı golü yemişti VAR hakemleri 90+4 de
Bu sefer kaçamayacaklar

adiloş bebe
28.09.2020, 09:22
Antep'in stoperler sağlam. Tek başına Afobe zor açar o kilidi. İş hücumda yine Nwakaeme'nin performansına bakıyor. Ailesi konusunda olumlu gelişmeler yaşanır umarım. Sahaya %50'sini koysa bile bu ligde neler yaptığı çok açık.

Sakatların dönüşü ve yeni transferlerin katılımı ile takım biraz daha toplu görüntü vermeye başlar. Artık ufak ufak bu geçiş dönemini geçip lige ısınmalıyız. Bence asıl lig milli aradan sonra başlıyor. İlk 4 hafta biraz daha hazırlık maçı minvalindeydi.

gökhants1966
28.09.2020, 09:26
Mutlaka kazanmamız gereken bir maç.Önümüzde Başakşehir ve Fenerbahçe maçları var.Bu maçlara daha motive çıkabilmemiz için kazanmaktan başka çaremiz yok.

hyasin61
28.09.2020, 10:22
Takım bu hafta buraya geliyor.Insallah kazanırız.

cakalkerem
28.09.2020, 10:27
rahatn yeneriz..sıkıntı yapmayın canlar

Murat Keçeci
28.09.2020, 11:08
Maça motive olmak için iki tane önemli sebebimiz var.

1-Bu maçtan sonra oynayacağımız iki maç başakşehir ve fb o nedenle bu maça çok iyi konsantre olup üç puanla dönmeliyiz.

2-Zirvedeki takımların puan kaybetmesiyle üst grubun arasina girmek için güzel bir fırsat maçı.

Rakibi analiz edersek teknik kapasitesi en yüksek oyuncuları maxim şut kalitesi iyi bir oyuncu boş bırakmamalıyız.Ayrica bizde oynamış eski oyuncularımız da var biliyorsunuz öyle oyuncuların motivasyonu böyle maçlarda yüksek oluyor o yüzden onlara da dikkat etmeliyiz.Stoper ikilisi güçlü oyunculardan kurulu hava hakimiyeti iyi o nedenle afobeye top indirsin diye havadan top atmamalıyız mümkün olduğunca topu yere indirip hareketli bir oyun oynamalıyız.

Disiplinli oynarsak ve iyi konsantre olup bireysel hatalar yapmaz isek kazanma ihtimalimiz var.

Oyuncularımıza da önemli bir uyarı yaparsam rakibin sahasının çimleri kötü durumda bu durum hem pas oyununu zorlaştıracak hemde sakatlık riskini arttıracak oyuncularımız dikkatli olsunlar.

btnyldz
28.09.2020, 11:21
Bir Maxim var. Gönderdiğimiz Güray olsun Muhammet olsun bunlardan yana sıkıntı yaşarsak sinir krizleri gelecek yine bana.

Doğan Keskin
28.09.2020, 19:30
1-0 alırız.

Yiğit SARI
28.09.2020, 23:21
Geçen seneki maçın rövanşı alınmalı

Çağdaş DENİZ
28.09.2020, 23:54
4-2 alırız

HOPA'LI TS'Lİ
29.09.2020, 08:21
4-2 alırız

Her maç gol yemekten nefret geldi artık

Mehmet
29.09.2020, 08:31
Son maçımıza göre yerli oyuncularımızdan biraz canlanma ve beceriklilik olursa yine gollü kazanabileceğimiz bir maç.

Çağdaş DENİZ
29.09.2020, 09:14
Her maç gol yemekten nefret geldi artık

Ht 4 bir penaltı yaptırsa bir tane de jenwriklik yeriz

iyattara
29.09.2020, 11:21
Geçen seneki maçın rövanşı alınmalı

Gaziantep'i yendik zaten TFF'den mi rövanşı alalım diyorsun:) Onlara karşı mücadele zor oluyor valla Yiğit. Yine atarız uydururlar bir şeyler.

Eyüphan
29.09.2020, 11:47
Marlon ve Pereira sahada olursa maçı öyle veya böyle kazanırız.

asilhamsi
29.09.2020, 13:00
----------erce-----------

joe----edgar----huseyin?----marlon

ömür------flavio------baker----waka

--------eku---------afobe------------

parmak,ugurcan,diabete olmayacak diyorlar. Yedek klübesi oldukca sıkıntılı.

hocanın alttan bazı adamları kazanması şart. Bundan sonra transfer olacagını dusunmuyorum.

Ozan Yılmaz
29.09.2020, 13:30
Yunus Emre Sel: Pereira ve Ekuban takımla birlikte çalışmalara başladı. Sağ üst adalesinde zorlanma tespit edilen Uğurcan, sağ kasığında ağrısı bulunan Abdülkadir Parmak ve bağırsak enfeksiyonu geçiren Diabate ise antrenmanda yer almadı. (A Spor)

UĞUR DURTAŞ
29.09.2020, 15:15
maçın ertesi günü (pazar)yenileme antremanı...
pazartesi takım izinli
salı tek idman
çarşamba tek idman
perşembe tek idman aynı gün gaziantep yolculuğu...

yenileme atremanını dikkate almıyorum.

3 antremanla gaziantep maçına çıkacağız.

be güzel kardeşim newton
maçımızın cuma günü olduğu biliyorsun
1 günlük izni iptal edip,takıma 4 defa 5 defa antreman yaptırsan olmazmıy dı?

**
yakımda hala çok ciddi aksamaların olduğu açık seçik ortadayken.
malatya maçı kimseydi kandırmasın...

3-0 öndeyiz
2.yarı çoğunluk ben dahil fark beklerken
boşa geçen bir ikinci yarı oldu.

fizik güçü kondisyonu eksik olan oyuncularımız göze battı
baker eyvallah skora ciddi anlamda katkı verdi
ama fizik kondisyon olarak eksikliğini ben gördüm.
aynı şekilde afobeninde ciddi eksiklikleri var.

bu maçtan sonra zaten milli maç arası var
takıma orda 3 -4 gün zin vereceksin.

bu haftaki izni anlamış değilim şahsen.

Bedri Sertkaya
29.09.2020, 15:29
maçın ertesi günü (pazar)yenileme antremanı...
pazartesi takım izinli
salı tek idman
çarşamba tek idman
perşembe tek idman aynı gün gaziantep yolculuğu...

yenileme atremanını dikkate almıyorum.

3 antremanla gaziantep maçına çıkacağız.

be güzel kardeşim newton
maçımızın cuma günü olduğu biliyorsun
1 günlük izni iptal edip,takıma 4 defa 5 defa antreman yaptırsan olmazmıy dı?

**
yakımda hala çok ciddi aksamaların olduğu açık seçik ortadayken.
malatya maçı kimseydi kandırmasın...

3-0 öndeyiz
2.yarı çoğunluk ben dahil fark beklerken
boşa geçen bir ikinci yarı oldu.

fizik güçü kondisyonu eksik olan oyuncularımız göze battı
baker eyvallah skora ciddi anlamda katkı verdi
ama fizik kondisyon olarak eksikliğini ben gördüm.
aynı şekilde afobeninde ciddi eksiklikleri var.

bu maçtan sonra zaten milli maç arası var
takıma orda 3 -4 gün zin vereceksin.

bu haftaki izni anlamış değilim şahsen.Newton ne yapsın. Yönetim transfer yapmamaya kararlı. Zaten transfer olmazsa bu takım izlenmez. Dediğiniz gibi 3-0 dan sonra fark kapanıyordu neredeyse.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alp29
29.09.2020, 17:20
Ne yedi de gelir gelmez ishal olmuş FD17

iyattara
29.09.2020, 17:31

Dayadılar tereyağlı kıymalı pideyi uşağa cırcır ettiler :)

acan61
29.09.2020, 19:29
Turist hastalığı. İçme suyu bile etkili olabiliyor.

Doğukan Uçan
29.09.2020, 20:03
Geçen senenin intikamını alırız.

1-5 skor.

ÖmürKaradeniz61
29.09.2020, 22:05
Yunus Emre Sel: Pereira ve Ekuban takımla birlikte çalışmalara başladı. Sağ üst adalesinde zorlanma tespit edilen Uğurcan, sağ kasığında ağrısı bulunan Abdülkadir Parmak ve bağırsak enfeksiyonu geçiren Diabate ise antrenmanda yer almadı. (A Spor)

Her bulduklarını yersen bağırsak enfeksiyonu geçirirsin. Dün geldin bugün başladın ben sakatım demeye nasıl olacak bilmiyorum ne olacak bu paralara. Senin bağırsak problemlerin 1 ay sürer şimdi.

artvints
29.09.2020, 22:33
Cok zor mac, her zaman da oyle oluyor antep deplasmani. En son halil'in attigi golle 1-0 kazandigimiz maci hatirliyorum.

Futbolcularin bunun bilincinde olup saglam baslamasi lazim maca. Kazanip gelirsek buyuk moral olur. Milli aradan once galibiyet cok onemli. Puan kaybi olursa transfer elestirileri ile birlesir, cekilmez bir milli ara yasariz.

LağusKusteli
29.09.2020, 22:43
- Takım, lige hazır izlenimi vermiyor

- Oyuncular ruh,azim,hırs konusunda çok eksik ve motivasyon yok

- Takımda liderlik yapabilecek oyuncu yok

- Hakemlerin aleyhte kararlarına/verilmeyen penaltılara itiraz eden yok.

- Rakip takımın kasıtlı tekmelerine kart aldırmak yerine; üstüne bir de rakip oyuncunun eli sıkılıyor

Vs vs vs. Özetle takımda birlik beraberlik havası yok, herkes kendi halinde takılıyor. Böyle başarı gelmez, normalde pozitif biriyimdir ama takımın avrupadan men kararı sonrası tepetaklak gidişi hala devam ediyor ve bu gidişattan memnun değilim...

adiloş bebe
29.09.2020, 22:57
Gaziantep yönetimi Sumudica'nın son açıklamalarına çok kızmış. Savunmasını istemişler. Biraz kopukluk olabilir aralarında. Söylemleri de oyuncuları olumsuz etkileyecek seviyede (bu sene, bu takımla küme düşmemeye oynayacağız vb.)

En son oyuncular ve yönetim ile arası açık olan AEK gelmişti, onlar da az kalsın bizi eleyip gidiyordu. Yani bu durum ne kadar etkileyecek göreceğiz.

mmert
29.09.2020, 23:15
Şut çekersek kazanırız :)

Emre.
30.09.2020, 00:22
Kazanacağız ve teknik direktör değişimine sebep olacağız. Geçen senenin rövanşı da alınacak.

Harun-61
30.09.2020, 11:49
Kazanacağız ve teknik direktör değişimine sebep olacağız. Geçen senenin rövanşı da alınacak.

Unut...

Hakem açıklandı: Fırat Aydınus

oflubektas
30.09.2020, 12:02
- Takım, lige hazır izlenimi vermiyor

- Oyuncular ruh,azim,hırs konusunda çok eksik ve motivasyon yok

- Takımda liderlik yapabilecek oyuncu yok

- Hakemlerin aleyhte kararlarına/verilmeyen penaltılara itiraz eden yok.

- Rakip takımın kasıtlı tekmelerine kart aldırmak yerine; üstüne bir de rakip oyuncunun eli sıkılıyor

Vs vs vs. Özetle takımda birlik beraberlik havası yok, herkes kendi halinde takılıyor. Böyle başarı gelmez, normalde pozitif biriyimdir ama takımın avrupadan men kararı sonrası tepetaklak gidişi hala devam ediyor ve bu gidişattan memnun değilim...

İlk madde hariç hepsi yanlış. Var çıktığından beri ilk kez oyuncuların insiyatifiyle karar değiştirttik.

UĞUR DURTAŞ
30.09.2020, 12:10
H) FIRAT AYDINUS (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18620)
(Y) HAKAN YEMİŞKEN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19910)
(Y) ERDEM BAYIK (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20439)
(D) KUTLUHAN BİLGİÇ (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20259)

UĞUR DURTAŞ
30.09.2020, 12:23
H) FIRAT AYDINUS (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18620)
(Y) HAKAN YEMİŞKEN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19910)
(Y) ERDEM BAYIK (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20439)
(D) KUTLUHAN BİLGİÇ (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20259)
**
Geçen yıl Halis denen adam nizami golümüzü vermedi yaktı bizi
bu kişiliksizden gr farkı olmayan fırat verilmiş.

yorumsuz6117
30.09.2020, 12:59
3 puan zor görünüyor..

cakalkerem
30.09.2020, 13:11
yok yenerizde..takım bir değişik..
baker lider olacak mı?
Ecuban her türlü oynamalı tüm maçlarda..

wakaeme ilginç bir adam...ama hala güçsüz..çok top eziyor..
abduş hala benim gözümde halı saha topçusu..maç kazandırmalı..
stoperlerin kim olduğu hala belli değil....
sağ -sol bek oturmalı artık..
ne bileyim ne tarafından tutsan elinde kalacak gibi..

ama bu kadro bu kadar maçı kaldıramaz..
yedek kulübende oyunu değiştirecek adam yok..çoluk cocuk dolu...

arda.61
30.09.2020, 13:54
Kesin kazanırız diyebildiğim takımın net favori olduğu bir maç olmayacak gibi bu sene. Güven vermiyoruz, sakat cezalı olsa yerine çıkaracak adam yok. Malatya maçı göz boyadı.

Doğukan Uçan
30.09.2020, 14:54
rakip transfer yapamamış.

hocası küme düşmemeye oynayacaz diyor.

yönetim ve hoca arasında sorunlar var.

kazanırsak yüzde 99 sumudica istifa eder.

bu şartlarda puan kaybedeceğimizi bilmeyen yoktur herhalde..

:D

yeşilbük61
30.09.2020, 16:15
Kazanmamız gereken bir mücadele, takımın kenetlenip zirveye oynaması bu tarz kritik virajlara bağlı diye düşünüyorum. Nedense içimde berabere kalacağız gibi bir hissiyat var. Umarım yanılırım. Ve zirve yürüyüşümüze Antep'te başlarız.

Hunk
30.09.2020, 16:33
Her bulduklarını yersen bağırsak enfeksiyonu geçirirsin. Dün geldin bugün başladın ben sakatım demeye nasıl olacak bilmiyorum ne olacak bu paralara. Senin bağırsak problemlerin 1 ay sürer şimdi.
Ben hayatimda 1 kere olmadim bagirsak enfeksiyonu bu nasil is ya

HOPA'LI TS'Lİ
30.09.2020, 16:35
Mutlak 3 puanla milli maç arasına girmeliyiz.

Onur Akyüz
30.09.2020, 17:00
O yaptığı açıklamaları hiçbir futbolcu kabul etmez. Direkt ipini çekecekler sumudica'nın.

Çok rahat bir galibiyet bekliyorum.

Bedri Sertkaya
30.09.2020, 17:15
O yaptığı açıklamaları hiçbir futbolcu kabul etmez. Direkt ipini çekecekler sumudica'nın.

Çok rahat bir galibiyet bekliyorum.Fırat aydınus

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adem Akyüz'
30.09.2020, 17:15

Çok rahat bir galibiyet bekliyorum.Ben de böyle bir şey bekliyorum açıkçası. Hele ki mevcut kadroda bahsedilen menajerin oyuncuları varsa. Tek şüphem hemen ilk maçtan operasyona başlamazlar :)

iyattara
30.09.2020, 20:46
Sumidica gidişine zemin hazırlıyor. Doğru yanlis bilmem ama konuşmaları içeride rahatsızlık uyandırır. Muhtemelen bizim maçtaki mağlubiyet sonrası gönderecekler. O da ayrıldıktan sonra konuştum diye beni kovdular vs diyecek. Neyse onlar bizi ilgilendirmez saplayip geçelim.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Antonio
30.09.2020, 21:38
Bir tane roman santrafor istemisti onu aldılar mı? O adam baya iyi santrafor o yoksa iyi.

TrabzonVictory
01.10.2020, 01:47
Trabzonspor'umuz İnşAllah iyi bir futbol ile mücadele edip maçı kazanacağız, milli takım maç arasına moralli girmek önemli ve şikebahçede mağlup olursa harika olur...

gurur6134
01.10.2020, 08:13
Yarin mac var ustelik sıkıntili bir mac yine ciddi eksikler var sayfa sayisi 3..millet transfer forumundan cikmiyor birisi yarin mac oldugunu hatirlatsin..normal sartlarda haftaboyu kadrolar havada ucusurdu burda su oynasin bu oynasin o girsin bu ciksin diye ustelik takim bu kadar eksikken..

Samet Berber
01.10.2020, 10:15
Çok zor maç, Sumudica-Yönetim gerginliği maça nasıl yansır bilmiyorum ama ben maçı kazanmamızın biraz düşük ihtimal olduğunu düşünüyorum açıkçası.

pReN@_61
01.10.2020, 10:46
Yarın maç var. Sakatlar ne alemde ? Muhtemel kadro ??

Samet Berber
01.10.2020, 10:53
Yarın maç var. Sakatlar ne alemde ? Muhtemel kadro ??
Parmak ve Uğurcan muhtemelen kadroda olmaz Kamil, Ekuban, Diabate ve Pereira kadroda olur ama Pereira ve zorunluluktan Ekuban dışındakiler 11 başlamaz muhtemelen.

......................Erce....................
Pereira.....Hüseyin....Ie....Marlon..
....Flavio.....Baker...Abdüş..........
Ekuban........Afobe..........Waka..

Hamza Yilmaz
01.10.2020, 11:28
Parmak ve Uğurcan muhtemelen kadroda olmaz Kamil, Ekuban, Diabate ve Pereira kadroda olur ama Pereira ve zorunluluktan Ekuban dışındakiler 11 başlamaz muhtemelen.

......................Erce....................
Pereira.....Hüseyin....Ie....Marlon..
....Flavio.....Baker...Abdüş..........
Ekuban........Afobe..........Waka..Kadro'yu begendim [emoji106]

Ama Hoca Serkan'i oynatabilir

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

Kamil Çakmak
01.10.2020, 12:14
Bu maçı alıp milli maç tatili var sanırım. Yeni transferlerle ara dan sonra daha moralli ve hedefli olarak döneceğiz diye düşünüyorum. o yüzden bu maç önemli tabi..

Harun-61
01.10.2020, 12:52
Geçen sezon hakem golü vermediğinde sevinçden g.tlerini yırttılar.
Sanki Şampiyon olmuş gibi sevindiler.

Bakalım bizimkiler nasıl cevap verecek.

HOPA'LI TS'Lİ
01.10.2020, 14:03
Geçen sezon hakem golü vermediğinde sevinçden g.tlerini yırttılar.
Sanki Şampiyon olmuş gibi sevindiler.

Bakalım bizimkiler nasıl cevap verecek.

Abdüş'ün 90+5'de tereyağından kıl çeker gibi alıp taşıyarak Vakemeyle son bulan kemik gibi golümüzü VAR'daki alınteri hırsızları yemişlerdi.

Tüm spor otoriteleri tertemiz gol demişlerdi.

Ezip geçelim bu kez

hyasin61
01.10.2020, 14:05
Takım hangi otelde konaklayacak acaba.

asilhamsi
01.10.2020, 15:29
------------erce--------------

joe-----edgar----huseyin?-----marlon

------ömür-----flavio-----baker-------

ekuban---------afobe---------------waka

Anıl C
01.10.2020, 17:04
Afobe Djaniny

Tony Ekuban Ömür Diabate

Marlon Baker Flavio Pereira

Ugurcan

Özkan Şentürk
01.10.2020, 17:17
Afobe Djaniny

Tony Ekuban Ömür Diabate

Ugurcan

0-6-4. Pep bunu sevdi :)

Harun-61
01.10.2020, 17:36
evet Plaza - Uğurcan kadro da yok. Parmak var

Oğuz ZEYTİN
01.10.2020, 17:46
evet Plaza - Uğurcan kadro da yok. Parmak var

Majid ile Kamil de yokmuş.

Cem Balcı
01.10.2020, 20:08
Uğurcan'ın olmaması kötü oldu.

artvints
01.10.2020, 20:19
Şampiyonluk yolunda kilit maç :) huzuru bulmak için kazanmamız lazım.

Halil Alemdar
01.10.2020, 23:34
————-Erce————
Jp—Edgar—Türkmen—Marlon
———Flavio—Baker——
Abdüş——-Eku———-Nwakame
—————Afobe————

Parmakın sakatlığı ne durumda bilmiyorum. Ben Türkmeni oynatmazdım ama hoca muhtemelen böyle bir kadro ile sahada olur. Kazanırız diyorum.

artvints
01.10.2020, 23:40
.................... erce
Pereira...edgar...campi...marlon
................flavio...baker
... ömür.........ekuban...... nwakeme
....................afobe

Ozan Yılmaz
02.10.2020, 00:13
.................... erce
Pereira...edgar...campi...marlon
................flavio...baker
... ömür.........ekuban...... nwakeme
....................afobeSen de Hüseyin'i kestin demek [emoji846]

artvints
02.10.2020, 00:21
Sen de Hüseyin'i kestin demek [emoji846]

Yerine doğru adami bekledim, yaygara yapmadım, edgar'i trabzonspor formasıyla sahada gördüm ve kestim, böylesi daha iyi değil mi ?

Ozan Yılmaz
02.10.2020, 00:25
Yerine doğru adami bekledim, yaygara yapmadım, edgar'i trabzonspor formasıyla sahada gördüm ve kestim, böylesi daha iyi değil mi ?Campi saçmalamazsa iyi tabi

artvints
02.10.2020, 00:31
Campi saçmalamazsa iyi tabi

Geçen maç önde bastık ama bu maç biraz daha farklı olur. Sol stoper yerinde oynasın. Fazla savrulmak iyi değil, biraz daha geride kurulur savunma. Sonra campi yerine de güçlü uzun stoper gelir, huzur içinde çözülür bu iş.

HOPA'LI TS'Lİ
02.10.2020, 08:18
Lütfen gol yeme hastalığına son verelim

Milli maç arasına moralli girelim.

Hunk
02.10.2020, 10:38
Huseyin oynamazsa rahat kazaniriz

pReN@_61
02.10.2020, 10:41
Maç günü geldi çattı. Başarılar takım.

:yattara2:

Telonyus
02.10.2020, 11:09
Parmak hafif sakatlık yaşıyormuş inşallah oynatıpta herifi 1 ay oynayamaz hale getirmezler.

Birtan
02.10.2020, 12:13
3lü oynuyor Antep, tam Diabatenin maçı :)

Sezgin Öztürk
02.10.2020, 12:25
Afobe Djaniny

Tony Ekuban Ömür Diabate

Ugurcan

Guardiola sen misin ? :)

iyattara
02.10.2020, 12:56
Çakın 3 4 tane şu çakallara. Seyircisizliği avantaja çevirme maçlarından biri. Sessiz sakin 4leyip gelin. Bizde haftasonu it köpek puan kaydederken cekirdegimizi çitleyip izleyelim.

My
02.10.2020, 13:06
Bugün şu maçı izlemek için dükkanı erken kapatıp gidicem bakalım. Ulam zehir etmeyin bugünü bana he.

Bu arada ortamız çok yumuşak kalmış. Bir Flavio ile zor. Bakalım neler olacak.

LağusKusteli
02.10.2020, 13:09
Çakın 3 4 tane şu çakallara. Seyircisizliği avantaja çevirme maçlarından biri. Sessiz sakin 4leyip gelin. Bizde haftasonu it köpek puan kaydederken cekirdegimizi çitleyip izleyelim.

İnşallah öyle olur, geçen sezon bunlara son dk attığımız net golü hakemler iptal etmiş ve berabere kalınca kendileri ligde hedefsiz olmalarına rağmen şampiyon gibi sevinmişlerdi. Böylelerine acımayacaksın, atabildiğin kadar atacaksın.

Mesela geçen sezon sonunda yenildiğimiz konyaspor örneği de var. Normalde konyaspor camiasıyla hiçbir ikili sıkıntımız olmamasına ve onlara hiç saldırmamış olmamıza rağmen bizi yendikleri maçtan sonra resmi sayfalarından tweet atıp şampiyonluğu kaybetmemizle dalga geçmişlerdi, yani durduk yere sebepsizce bize saldırdılar.

böyle takımlara cezayı kesecek oyuncu profiline sahip olmamız lazım. Böylelerine acımayacaksın, ilk yarı 3 atıldıysa ikinci yarı rehavete kapılıp yatışa geçmek yerine bi 2-3 daha atacaksın...

iyattara
02.10.2020, 13:13
İnşallah öyle olur, geçen sezon bunlara son dk attığımız net golü hakemler iptal etmiş ve berabere kalınca kendileri ligde hedefsiz olmalarına rağmen şampiyon gibi sevinmişlerdi. Böylelerine acımayacaksın, atabildiğin kadar atacaksın.

Mesela geçen sezon sonunda yenildiğimiz konyaspor örneği de var. Normalde konyaspor camiasıyla hiçbir ikili sıkıntımız olmamasına ve onlara hiç saldırmamış olmamıza rağmen bizi yendikleri maçtan sonra resmi sayfalarından tweet atıp şampiyonluğu kaybetmemizle dalga geçmişlerdi, yani durduk yere sebepsizce bize saldırdılar.

böyle takımlara cezayı kesecek oyuncu profiline sahip olmamız lazım. Böylelerine acımayacaksın, ilk yarı 3 atıldıysa ikinci yarı rehavete kapılıp yatışa geçmek yerine bi 2-3 daha atacaksın...Aynen abi katılıyorum sana. Sempatik Trabzon işleri bitmeli. Zaten şampiyonluğa oynayinca otomatik bitiyor. Biz de saha içerisinde futbolun içinde olan her şeyi yapmalıyız.

Antonio
02.10.2020, 14:16
Yattara mutlaka oynamalı sağ kanat işlemiyor yıllardır.

Erkan A.
02.10.2020, 14:19
Aynen abi katılıyorum sana. Sempatik Trabzon işleri bitmeli. Zaten şampiyonluğa oynayinca otomatik bitiyor. Biz de saha içerisinde futbolun içinde olan her şeyi yapmalıyız.

Cok güzel bir konuya degindiniz
selcuk jaja varken kasimpasa macimiz vardi sirf yilmaz vurala ayip olmasin diye süperligin bir macta en cok gol atma rekorunu kiracaktik..bu takimlar bizi yarali bulunca ölümüne saldiriyorlar son dakikaya kadar gol atmaya ugrasiyorlar örneg.kasimpasa antalya malatya maglubiyetlerimiz..
Bayern münchen ezeli rakibi barcelonaya acimamisti atabilse daha cok atacakti..
Veya futbolcu transferleri istanbul kulüpleri sana sormadan oyuncularini ayartiyor sen yapmiyorsun sebebi „etik“ olmazmis .. „etik“ sözü trabzonspor tessislerinde yasaklanmali artik..
antepi umarim bes degil yedi degil daha farkli yeneriz cogu anadolu takiminin akli basina gelmeli..

recdodo
02.10.2020, 14:34
Kazanacağımız bir maç olacak...

ysngmz
02.10.2020, 14:50
Bugün şu maçı izlemek için dükkanı erken kapatıp gidicem bakalım. Ulam zehir etmeyin bugünü bana he.

Bu arada ortamız çok yumuşak kalmış. Bir Flavio ile zor. Bakalım neler olacak.Bir keresinde denize gittik yarıda kesip Trabzonspor maçı için eve döndüm kötü oynayıp yenildik çok moralim bozulmuştu.

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oğuz ZEYTİN
02.10.2020, 15:57
https://forum.bordomavi.net/showthread.php/57537-S%C3%BCper-Lig-3-Hafta-Trabzonspor-3-1-Yeni-Malatyaspor-l-Ma%C3%A7-Sonucu?p=1921364973&viewfull=1#post1921364973

Şuradaki gözleme ek olarak oyun hızımızın yükseldiği bir maç olmasını diliyorum.

S.Seymen
02.10.2020, 16:09
https://forum.bordomavi.net/showthread.php/57537-S%C3%BCper-Lig-3-Hafta-Trabzonspor-3-1-Yeni-Malatyaspor-l-Ma%C3%A7-Sonucu?p=1921364973&viewfull=1#post1921364973

Şuradaki gözleme ek olarak oyun hızımızın yükseldiği bir maç olmasını diliyorum.

oynadıkça ezber arttıkça hızlanır ritim bulur ama zaman ister

Murathan
02.10.2020, 16:12
geçen sene antep deplasmanında takıma kal gelmişti, benzerini yaşamayız umarım. gerçi flaviosu olan takım bir türlü oyuna girer, çok dert etmeye gerek yok. :cool:
ekunun gol atacağını düşünüyorum.

stichus
02.10.2020, 16:18
İyi bir oyun veya buna dair bir ışık görmeyi diliyorum.
Kazanmak da güzel olur tabii.
Milli arada özellikle Djaniny idman yer tam hazır olmasa da oradan zaman kazanmış oluruz.

Ben stoper de dahil olmak üzere yapılan ve yapılacak transferlerin Plaza hariç hepsinin as kadroya yapıldığını düşünüyorum.
O zaman da kadro Afobesiz ya da Ekubansız oluyor.

Hocanın kafasındaki ideal oyunu oynatırken değil de işte böyle oynatmaya çalışırken izlemek çok keyifli olacak.

Alırız. İnanıyorum.

Oğuz ZEYTİN
02.10.2020, 16:27
oynadıkça ezber arttıkça hızlanır ritim bulur ama zaman ister

Şüphesiz... O süreyi kısaltmanın yollarından biri hazırlık maçı yapmaktı fakat sanırım salgın nedeniyle buna pek yanaşılmadı.

HOPA'LI TS'Lİ
02.10.2020, 16:32
Sumudicayı yolcu ederiz bu gece :)

Ufuk
02.10.2020, 16:33
Malatya'nın forveti Tetteh hala gelişme döneminde, dirençle karşılaştığında pek etkili olamıyor, fiziğini vs etkili kullanamıyor. Ligde baya iyi forvetler var, onlar karşısında Edgar ne yapacak, yan toplar geldiğinde dağılacak mı çok merak ediyorum. Bu akşam Edgar'ı özel olarak izleyeceğim. Bu maçta Andre baya çakal topçu. Arkasında Maxim ile tehlikeli olacak. Malatya maçı sonrasında ciddi test olacak. Bu maçta da etkili oynarsa yanına bir stoper atarak gözüm kapalı kavgaya girerim.

Şahin Yılmaz
02.10.2020, 16:44
Evet Dostlar umarım zor maçı kolaya çevirerek kazanırız.

Ben 2-1 alırız diyorum.

Skor tahminlerinizi alayım.

ysngmz
02.10.2020, 16:45
2 farkla kazanırız

Sinan.K
02.10.2020, 16:47
Insallah Hoca Serkani kesmez bügün gecen haftayla özguveni yerine gelmisdir tam Newtonluk adam

Anıl C
02.10.2020, 17:08
Kara Mamba salacak bu akşam da yılanı. Acıma Afobe!!!

Yunus Emre SEYHAN
02.10.2020, 17:15
Malatya maçında kısmen oynanan iyi oyunun sebebi rakibin kötü olması mı? Bizim takımın belli bir ritme girmesi mi?

Bu akşam ortaya çıkacak.

Antonio
02.10.2020, 17:32
Kerem baykuşu bari 10 numaraya monte etsek.

Oğuzhan Fidan
02.10.2020, 17:36
bu ters takımların bi söküğü oluyo ordan tutup çektikmi çözülür giderler.. 2 gole bakar çözülmeleri.

Mustafather
02.10.2020, 18:00
Ekuban-Afobe yıldızlaşacak.

Ekrem D.
02.10.2020, 18:05
Bence ilk 3 mac bizim icin hic bir anlamda kriter degildi. Gaziantep maci ile lige basladigimizi varsayiyorum. Bu mac ilk kez kendi kadromuz ile ortalama bir Super Lig ekibine karsi oynayacagiz. Golsuz bir galibiyet cok iyi olur.

Gecen haftanin kadrosu sakatlar haricinde yine sahaya surulur diye dusunuyorum. Sakatlanan Parmak yerine Ekuban oynar, Omur ortasahaya cekilir; Ugurcan yerine de Erce oynar.

------------------ Erce -------------------

Serkan -- Turkmen -- Edgar -- Marlon

----------------- Flavio ------------------

------------ Omur --- Baker -------------

Ekuban -------- Afobe ------ Nwakaeme

Ekrem D.
02.10.2020, 18:12
Besiktas macindan sonra 2 mac oynadik. 2 macta forumun havasi 180 derece degisti. Besiktas macinin konusundaki hava ile bu konudaki hava adeta siyah ve beyaz gibi cok farkli :)

M.Kılıç50
02.10.2020, 18:14
Gecen hafta herkes kaybedeceğiz demişti kazandik... Bugün herkes Galibiyetten emin, bu beni korkutuyor [emoji1]

redbul
02.10.2020, 18:17
antep takımı savunmayı ceza sahasının epeyce bir önünde kuruyor aralara adam kaçırabilirsek çok pozisyon buluruz ben gol veya goller atacağımızı düşünüyorum ama ne kadar gol yeriz onu bilemem ayrıca duran toplarda djieoboli olsun kana bıyık olsun çok kafa vuran ve gol arayan adamlar ona dikkat etmeliyiz onun dışında ben kazanacağımızı düşünüyorum.

AyhanPe
02.10.2020, 18:24
Son hazirlik macimiz :) Puan kaybetmemiz süpriz olmaz benim icin. 1 puan bu deplasman icin iyi bir sonuc olur. 3 puan mükemmel ötesi. Takim gecen haftaki oyunun üzerine koysun yeter de artar bile..

UYZD
02.10.2020, 18:29
Gecen hafta herkes kaybedeceğiz demişti kazandik... Bugün herkes Galibiyetten emin, bu beni korkutuyor [emoji1]

Yok ya ne galibiyeti 7-8 tane yeriz. Hoca, başkan istifa eder. Kulüp kapatılır, ülkede trabzonlular iç savaş başlatır.

Antonio
02.10.2020, 18:30
Kalede erceye bu macta çok iş düşüyor. Kötü oynarsa arda geçer.

battle symphony
02.10.2020, 18:31
Sıkıldım ya başlasın hemen. Bugün Ömür'den iyi iş bekliyorum.

Enaldo61
02.10.2020, 18:51
Erce, Pereira, Hüseyin, Edgar IE, Marlon, Lewis, Flavio, Nwakaeme, Abdülkadir Ömür, Ekuban, Afobe

#Yedekler (https://twitter.com/hashtag/Yedekler?src=hashtag_click); Arda, Serkan Asan, Atakan, Gaston Campi, Ahmet Canbaz, Bilal, Yusuf Sarı, Diabate, Salih Kavrazlı, Safa Kınalı #TSLive (https://twitter.com/hashtag/TSLive?src=hashtag_click)

Antonio
02.10.2020, 18:52
Kerem neden yok???

Telonyus
02.10.2020, 18:53
çok güzel kadro ön taraf tam fiş çekmelik

Burak sapkaya
02.10.2020, 18:53
Acaba ömür mü Ekuban mı forvet arkası

Burak sapkaya
02.10.2020, 18:54
Parmak yedeklerde de yok

Emre Veli
Kadronun boyu çok çok çok kısa.

battle symphony
Hoca Ömür ve Ekuban'ı nasıl kullanacak merak ediyorum. Normalde kalabalık orta sahadan taviz vermek istemiyor şu durumda Ömür'ü sağ tarafta kullanırsa orta sahaya minimum 1 transfer yapmadan sezona giremeyiz.

sessizkral_1
02.10.2020, 18:55
Parmak yedeklerde de yok

sakatlığı vardı riske edilmedi demekki

Enaldo61
Parmak yedeklerde de yok
sakattı

hanzale
Kerem neden yok???

Gardaş yorma bizi

ilelebeTS
02.10.2020, 18:56
Bu orta saha sezonu götürecek öyle mi :D Aha biri sakat, diğeri de cezalı olsa ne yapacağız.

Sinan.K
02.10.2020, 18:57
Serkan oynatmamasi bence aptalik bu cocugu kazanmak istiyorsan oynatcaktin gecen hafta güzelde pynadi nasil üstüne koyacak bu cocuk ? Pereiranin yasi basi belli

Antonio
02.10.2020, 18:58
Gardaş yorma bizi

18de olmalıydı.

DeAgLeMaNyAq
02.10.2020, 18:59
Eldeki hücum oyuncularının fazlalığından dolayı Hoca üçlü 8'den bir şekilde vazgeçmek zorunda kalacaktı. Gerçi Abdulkadir Parmak'ın sakatlığının da bunda etkisi var ama ilerleyen haftalarda Ekuban, Diabate ve Djaniny'nin üçünün birden yedeklerde olması pek mümkün gözükmüyor. Bu durum inşallah savunma zafiyetine sebep olmaz. Ekuban'ın nasıl döneceği önemli. Bir de eskiden olduğu gibi ikinci forvet olarak mı oynayacak yoksa Hoca oraya Abdulkadir Ömür'ü kaydırıp Ekuban'ı mı kanatta oynatacak. Rakibi de hafife almamak lazım kadro kalitesi olarak birçok takımdan iyiler. Özellikle Maxim ve Andre'ye kesinlikle şut çektirmemek gerekiyor...

ilelebeTS
02.10.2020, 19:00
Serkan oynatmamasi bence aptalik bu cocugu kazanmak istiyorsan oynatcaktin gecen hafta güzelde pynadi nasil üstüne koyacak bu cocuk ? Pereiranin yasi basi belli
Aceleye gerek yok. Serkan olmadı daha. İlk 11'i ne zaman hak ederse o zaman oynar. Pereira takımın lideri.

Arif Timurcioğlu
02.10.2020, 19:01

Bekleri ileri çıkarıyor pereira pas kalitesinide arttırır. Serkan'ı rotasyonda ve değişikliklerde kullanır.

Serdar A
02.10.2020, 19:01
442

Üstelik tam pas takımı. Buradan iyi sonuçla dönebilirsek, aldığı moralle bu takım çok daha hızlı biçimde adaptasyon sürecini aşabilir.

İşte tek can sıkıcı nokta, orta sahadaki kadro derinliğinin, hücum hattındaki zenginliğin yanından bile geçememesi.

Sinan.K
02.10.2020, 19:02
Aceleye gerek yok. Serkan olmadı daha. İlk 11'i ne zaman hak ederse o zaman oynar. Pereira takımın lideri.

Valla simdi olmayacaksa hic olmasin 30 yasinda mi olacak Pereira iyi bir lider ama bence artik yavas yavas ikinci adam olmasi lazim

Antonio
02.10.2020, 19:03
Parmağı çok ararız adam bana göre ligin en iyi orta sahası ortadan deler geçer pas istasyonu olur oyun kurar. Flavio ve baker ile ayvayı yedik.

serdaracıl
Kerem neden yok???

Sarı ve cambazın futbolcu olmadığını anlamamız için sanırım

emrahtuna
miila ara öncesi 2 haftamızın neşeli geçmesi için muhakkak kazanmalıyız haydi uşaklar..

Arif Timurcioğlu
18de olmalıydı. Yıl olmuş 2020 her şeyin çözümü var fiziğini geliştirsin biraz.

Antonio
02.10.2020, 19:04
Sarı ve cambazın futbolcu olmadığını anlamamız için sanırım

Kerem şu yoklukta oynar. Neden oynatmıyoruz çok yetenekli çocuk.

ilelebeTS
Valla simdi olmayacaksa hic olmasin 30 yasinda mi olacak Pereira iyi bir lider ama bence artik yavas yavas ikinci adam olmasi lazim
Pereira 36 yaşında ama futbol olarak Serkan onun yarısı bile değil şu an.

juliant
herkes yorum yapiyo..kadroyu yazinda bizde gorelim

battle symphony
Antonio moruk senin yorumların da hiç ortası yok. Oyuncular sana göre ya çok iyi ya çok kötü.

ysngmz
02.10.2020, 19:07
Diabate nin yedek olmasına sevindim göster kendini

serdaracıl
02.10.2020, 19:07
Yıl olmuş 2020 her şeyin çözümü var fiziğini geliştirsin biraz.

Hocam biz ölüyü diriltmeye çalışıyoruz. Oysa onun çözümü yok. Cambaz ve sarı’nın bu takımda yeri yok. Tıpkı üzümcan, doğan falan gibi

Murathan
02.10.2020, 19:08
baker ve flavio ne kadar topçu göreceğiz bu akşam

Gökhan Balcı
Uğurcan pereria, Ramos, Edgar, marlon, flavio, baker, ömür, Tony, ekuban, afobe

Antonio
Neyse kazanırız insallah orta sahaya yardıma ömür ve ekuban gelir herhalde. Allah yardımcımuz olsun inşallah.

İ. SARAL
02.10.2020, 19:10
baker ve flavio ne kadar topçu göreceğiz bu akşamAynen. Sıkıntı olabilir bu maç.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ufuk
Sumudicanin Karagumruk maçından sonraki antrenmanda yaptığı şovu yeni izledim. Normal bir Türk takımı 5-6 hafta üst üste mağlup olup hocasını yer bu durumda.

Emre Doğan
YEDEKLER ; Arda, Serkan Asan, Atakan, Gaston Campi, Ahmet Canbaz, Bilal, Yusuf Sarı, Diabate, Salih Kavrazlı, Safa Kınalı
1 kaleci
2 stoper
1 sağbek
0 solbek
1 merkez ortasaha
5 kanat forvet

yedeklerin kalitesini geçtim mevki çeşitliliğinde çok büyük sıkıntı var. Merkez ortasahada Taha,Kerem ve Hakan dan neden yok ümit milli kampı falan mı var bilemiyorum. Aynı şekilde sol bek Faruk Can da yok.

hanzale
02.10.2020, 19:11
Antonio moruk senin yorumların da hiç ortası yok. Oyuncular sana göre ya çok iyi ya çok kötü.

Aynı oyuncu için de bu ifadeleri günden güne farklılık gösterebiliyor

İ. SARAL
02.10.2020, 19:13
Orta sahada gençlerden birine şans verilecek herhalde diyoruz ama yedeklere bile almıyor hoca. Orta saha işi ne olacak anlamadım.

Enes Başkaya60
02.10.2020, 19:14
Aynen. Sıkıntı olabilir bu maç.

İyi topçu olduklarını göstereceklerdir...

Hakan
02.10.2020, 19:17
Orta sahada gençlerden birine şans verilecek herhalde diyoruz ama yedeklere bile almıyor hoca. Orta saha işi ne olacak anlamadım.

Aynı oyuncu için de bu ifadeleri günden güne farklılık gösterebiliyor

Diabate nin yedek olmasına sevindim göster kendini

Ayarlar -> İmza -> Kapalı

5 saniyede tapatalk imzamızı kapabiliriz.

iyattara
02.10.2020, 19:17
Oo ful attacking en sevdiğim :))
Maç sonu Flavio ya solunum cihazı bağlanmaz umarım:)

Saldırın usaklarrr. 15 gün kafamınz önde gezmeyelim dert sahibi olmayalım.

odyseuys
02.10.2020, 19:23
abdülkadir'in sağda başlayacağı varsayıldığında flavio ve baker'in güçleri geçen sene parmak-sosa ikilisine taşıtmaya çalıştığımız 4 forveti taşımaya yetecek mi sorusu karıştırıyor kafamı. bir ihtimal eku sağ forvet abdüş merkezde oynarsa daha dengeli bir takım izleriz bence. diğer türlü iki yeni oyuncunun sırtına yine fazla yük biner ve geçirgen bir ortasaha izleriz korkarım ki.

ilelebeTS
02.10.2020, 19:25
Acaba Ekuban nerede oynayacak. Klasik forvet arkası mı yoksa sağda mı. 4-3-3 yapacaksak sağda oynar.

Sacit
02.10.2020, 19:26
Defans ve orta saha eksikliği yüzünden kaybedilen puanlar geri gelmeyecek
Yedek kulübesine bak!!!

Skandal!

Oruç
02.10.2020, 19:27
Orta saha denen bir şey yok. Sevindiğim nokta JP'nin geri dönmesi. Kazanma arzusuna ve tecrübesine ihtiyacımız var.

redbul
02.10.2020, 19:29
başkan kafasını kaldırsında şu yedek klübesine baksın adam 1 transfer yapıp transferi noktalayacaz demeye birazcık utanır .

Antonio
On liberosuz orta saha rakipler sabah denizinde yüzer gibi gelirler kalemize. Doğan gitmese tam onun zamaniydi.

Sefaenes
Huseyini durdurursak maci aliriz su takıl ma stoper almamak ihanet

Samet Berber
02.10.2020, 19:30
Burda kritik soru Ekuban ın hangi bölgede oynayacağı değil Parmak ın yaptığı defanstan top çıkarma işini kimin nasıl yapabileceği.

gurur6134
02.10.2020, 19:30
Bol gollu gecebilir cok ofansif bir 11 birazda mecburiyetden umarim yedigimizden fazlasini atariz ha oldu da bir mucize oldu gol yemedik herturlu atariz mac bizim 11 11 devam ederse , gol atmama ihtimali yok bu kadronun..

AyhanPe
02.10.2020, 19:32
Gaziantep in sahaya iyi yayilip alan kapatacagini düsünüyorum. Bekledigimiz kadar pozisyonlu mac olmayabilir. Umarim buldugumuzu atariz..

Oruç
02.10.2020, 19:33
Biz 5-6 transfer lazım dedik ama bazı arkadaşlar tepki gösterdi hep. 12-13 kişiyle 50 maçı kaldıramayacağız. Yedek kulübesinin hali içler acısı.

ilelebeTS
02.10.2020, 19:33
Bu maçın kilidini uzaktan şut veya duran toplar çözer. Baker ilk golünü atsın artık.

Sinan.K
02.10.2020, 19:35
Burda kritik soru Ekuban ın hangi bölgede oynayacağı değil Parmak ın yaptığı defanstan top çıkarma işini kimin nasıl yapabileceği.

Baker yapar anca

AyhanPe
02.10.2020, 19:36
Baker 8-10 karisimi, Ömür 8..Eku sagda oynar. Ömür ün daha verimli oynayacagini düsünüyorum orda :)

Ozan Yılmaz
02.10.2020, 19:37
flavio 4 ciğerle oynaması lazım

artvints
02.10.2020, 19:39

Kanatlardan çıksınlar risk almasınlar, zaten rakip merkezi kapatir.

MA291
Bol gollü olur. Muhammet Demirin golü var. Eski oyuncu sendromü

hofsaale
Ortashada baya yumuşak.. Marcone gibi oyuncu lazımdı.. Hele derbilerde öyle oyuncular fark yaratıyor..

ilelebeTS
02.10.2020, 19:41
İlk golü bizim bulmamız lazım. O zaman rakibin 3-5-2'sinin zaaflarından daha kolay faydalanabiliriz.

Yiğit Gayretli
02.10.2020, 19:42
Merak ediyorum acaba yine 433 mü başlayacağız yoksa Ekuban'dan kaynaklı 4231 mi oynayacağız...

AyhanPe
02.10.2020, 19:44
Marcone özelliklerine sahip bir oyuncu kesinlikle lazim bize. Flavio cok fazla pas hatasi yapabilir bugün. Umarim cok iyi performans gösterir. Parmak i arayabiliriz..

My
02.10.2020, 19:47
Çıkılabilecek en iyi kadro bu maalesef. Hüseyin'e de kimse kızmasın yine bir halt yerse bunun suçlusu bilmem kaçıncı transfer sezonunu geçiriyor olmamıza rağmen şuraya becerip de adam alamayan yönetimdir.

Merak ettiğim oyun kurgumuz ne olacak bakalım.

HOPA'LI TS'Lİ
02.10.2020, 19:49
Sumudica defans ağırlıklı çıkıyor. Çin Seddi ile etten duvar örecek.

3 puan harici başarı değildir.

Mutlak kazanmalıyız.

Kadro iyi ama ilk golü biz bulmalıyız. Aksi halde yarı sahalarından çıkmazlar.

Anıl C
02.10.2020, 19:51
Merak ediyorum acaba yine 433 mü başlayacağız yoksa Ekuban'dan kaynaklı 4231 mi oynayacağız...

4-2-4 bence :)

Mesut
02.10.2020, 19:51
Pereira tabi ki çok önemli bir oyuncu ama Serkan geçen hafta çok iyi performans gösterdi ben olsam 11 oynatırdım
Hakettiğini düşünüyorum geçen haftaki performansı ile

Manava61
02.10.2020, 19:53
Bu maçtaki oyun kurgusu ileriki maçlara nasıl bir kurguyla çıkacağımızı ve tavaresin neden transfer edildiğini veya neden ortasaha alınmadığını ve bu hamlalerin kadro planlaması olarak doğru mu yanlış mı olduğu konusunda bize bilgi verecektir.Çok zor bir maç umaeım 3 puan alırız.Hüseyin türkmenin oynadığı bir maçta rahat rahat 3 puan yazamıyoeum asla.

Yiğit Gayretli
4-2-4 bence :)

Sanmıyorum ya.

433 olursa Ömür merkezde oynar. O performansı merak ediyorum.

4231'de Ekuban 10 olabilir. O durumda da Flavio-Baker ne yapacak onu merak ediyorum.

AyhanPe
Pereira tabi ki çok önemli bir oyuncu ama Serkan geçen hafta çok iyi performans gösterdi ben olsam 11 oynatırdım
Hakettiğini düşünüyorum geçen haftaki performansı ile

Tadinda kalsin. Bugün kötü bir performans gösterse taraftar tekrar silerdi kendisini. Pereira oynamasi daha iyi. Olmadi en azindan Serkan girsin denir :)

ilelebeTS
02.10.2020, 19:54
Ekuban inşallah tamamen iyileşmiştir de tam kapasite oynar.

Arrive
02.10.2020, 19:54
Hayyydi bismillah! Allahım sen hakedenin yanında ol

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yatmaztara
02.10.2020, 19:55
Irkçı anlatıyor maçı

Anıl C
02.10.2020, 19:55
Rakip ciddi. Basarilar.

odyseuys
02.10.2020, 19:56
haydi çocuklar, kazanmamız gerek.

Manu61
02.10.2020, 19:56
Vay arkadaş hemen kaçırdık bir tane.

Murathan
02.10.2020, 19:58
bekir'den müthiş tek top

kaçarava
02.10.2020, 19:59
Baker sol ayağıyla ne pas attı öyle ya beynime masaj yaptı sanki içim çekildi.

jönts
02.10.2020, 20:00
Afobe henüz şoku atlatamadı, salak salak fauller çalıyor hakemler.

odyseuys
bu spiker de herkese baker diyecek sanırım. nerde arızalı herif var bizim maça veriyorlar anlatsın diye herhalde.

UYZD
Müthiş başladı takım

Ufuk
02.10.2020, 20:01
Baker cok garip paslar atıyor mac başladığından beri. :)

fadigaTS
02.10.2020, 20:01
Şu spikere sinir oluyorum.Bein spikerleri de kendileri gibi yetersiz ve taraflı

Manu61
02.10.2020, 20:05
Muhammet'in sakatlanması kötü oldu, Andre tehlikeli.

Anıl C
02.10.2020, 20:07
Niye böyle sonucu olmayan garip paslasmalar yapiyoruz ki. Özellikle Ömür-Pereira arasinda.

DeAgLeMaNyAq
02.10.2020, 20:10
Marlon nedense topla dikine gitmeyi hiç denemiyor. Novak da sürekli yana ve geriye oynuyordu...

Anıl C
02.10.2020, 20:10
Ekuban yerine Khazri olacakti simdi.

Nihat Güneş
02.10.2020, 20:11
Ekuban su ince islerde hep bi heyecan biraz sogukkanli olsa 2 0 olmustu mac.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

abcabca
02.10.2020, 20:11
Ekuban kötü basladi

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ufuk
02.10.2020, 20:12
Ah be direk içeri cevirse gol.

My
İyi düşündü Marlon ama...

Nihat Güneş
Marlon nedense topla dikine gitmeyi hiç denemiyor. Novak da sürekli yana ve geriye oynuyordu...Sag ayak sifir solla kontrollerde iyi degil, kontrol edene kadar rakip basiyor.

kaçarava
02.10.2020, 20:13
Marlonun hıza bak...

Nihat Güneş
02.10.2020, 20:13
İyi düşündü Marlon ama...Ortaya ceviren bek candir ama Marlon hep ortaya ceviriyor :)

Anıl C
02.10.2020, 20:14
Ömür'de etkisiz.

Giallorossi
02.10.2020, 20:14
Bu spikerleri nerden buluyorlar?

battle symphony
02.10.2020, 20:15
Ya set oyununda sırtında adam varken dikine giden sol bek dünyada 3-5 tane vardır yersiz vurmanın alemi yok

Anıl C
Spiker igrenc ötesi. Torpillerle senelerdir insanlara eziyet ediyorlar.

fadigaTS
Ekuban su ince islerde hep bi heyecan biraz sogukkanli olsa 2 0 olmustu mac.

Heyecan değil o.Son vuruş yeteneği düşük

My
02.10.2020, 20:16
Ortaya ceviren bek candir ama Marlon hep ortaya ceviriyor :)

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiHerkes Afobe'ye odaklandıydı ama geriden iki adamımız geliyordu :)

Ahh be Eku

omondoles
02.10.2020, 20:16
Topu çok yavaş çeviriyoruz.

Kadir Aydın
02.10.2020, 20:17
Abdüs biraz canlan yahu

Yusuf BALCI
Edgar maşallah

edit: neredeyse sakatlanıyordu herif maşallah dedim 10 saniye yaşamayacaktı yani :)

ozturk
Çok kapaniyorlar.Bu da işimizi zorlaştırıyor

My
Lan ! Kasığını tutuyoe İe Sakın ha !

smart
allam sen edgarı koru

battle symphony
Böyle kapanmaya alışık takımlara erkenden yaslayacaksın bir tane sonra gelsin 3-4

İ. SARAL
02.10.2020, 20:18
Arkadaş bu kasık sakatlığı nedir ya? 10 oldu.

Ahmet Kara
Bence gayet iyi başladık.

DeAgLeMaNyAq
Çok kapaniyorlar.Bu da işimizi zorlaştırıyor

Bu yüzden kesinlikle öne geçmemeleri lazım...

Samet Berber
02.10.2020, 20:19
İyi başladık ama Ekuban ın şu bitiricilik sorunu bu tür maçları hep zora sokuyor.

İ. SARAL
Takım gayet iyi, zamanla daha da iyi olacağız inş.

Ekrem D.
Parmak'in eksikligi hissediliyor. 4 hucumcuyla oynadigimiz icin Baker ve Flavio gecen haftaya nazaran cok daha statik oynuyorlar.

Sefaenes
Bizdeki sans en iyi oyuncular hep sakatlanir kotuler mücadele girmediklerinde birsey olmuyor.

fadigaTS
Bu yüzden kesinlikle öne geçmemeleri lazım...
Ya da bizim bir an önce öne geçmemiz lazım.

serdaracıl
Abdüşün 10 numara mevkisine geçmesi şazım. Kilidi açacak adam yok şu an. Abdüş çizgide hapis resmen

ataullah-ı sani
Ekuban Abdüş yer değiştirmeli, bu maç özelinde bunun çok daha fayda getireceğini düşünüyorum. Zaten Parmak da yok Ekuban o işleri yapamıyor.

kaçarava
İleride biraz Ekuban kıpırdandı o kadar. Nwakaeme ve Abdülkadir Ömür'den pek faydalanamıyoruz.

İ. SARAL
Frikik olursa Baker takacak, içime doğdu. Tabi Abdüş bırakırsa. :)

chener
02.10.2020, 20:20
İki korner kullandık ikisi de karambol yarattı. İyi iş.

Anıl C
Ekuban kicini dönene kadar oooooo

asilhamsi
uzun zamandır bu kadar birlikte oynayan bir Trabzonspor izlememiştim.

Nihat Güneş
Abdulkadir in biraz oyuna girmesi lazim cok silik takimin en kotusu su ana kadar.

Erhan Gursoy
Edgar depar da sakatlandi, oyundan cikabilir sonradan. InsAllah birseyi yoktur...

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk