PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 3.Hafta | Trabzonspor 3-1 Yeni Malatyaspor l Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

acan61
19.09.2020, 18:14
İlk başlığım bu sene ilk galibiyetimize denk gelir inşallah.

Sakatların dönmesi ile seriye başlayacağımızı düşünüyorum.

Ümit ettiğim kadro;

Uğurcan-Pereira-Edgar-Erik-Marlon-Flavio-Parmak-Baker-Waka-Ömür-Afobe

KARAGOZLUM
19.09.2020, 18:18
Ilk 6 hafta 6 puan toplayabilirsek buyuk basari
bakalim ahmet reis ve kalfa newton napacaklar

Karmam
19.09.2020, 18:20
İlk hafta Karagümrük'e 3-0 yenildiler, bu hafta Göztepe'yle 1-1 berabere kaldılar.

DeAgLeMaNyAq
19.09.2020, 18:24
Pereira ve Ekuban sağlıklı bir şekilde takıma katılabilirlerse bir nebze şansımız var. Rize ile oynadığımız hazırlık maçında 4 gol atınca, bu takım Sörloth'suz da goller atabiliyor söyleminin artık gerçeğe dönüşmesi lazım. Aynı kısırlık devam ettiği sürece her maçımız sıkıntılı geçmeye devam eder...

Oğuz B.
19.09.2020, 19:35
Maçın var hakemine bağlı puan.

Bera B.
19.09.2020, 19:36
Sakatlar ne zaman dönüyor? Özellikle Pereira ve Marlon'un kesinlikle oynaması lazım.

pReN@_61
19.09.2020, 19:40
Mantara bağladık.

Ali İhsan
19.09.2020, 19:43
Pereira, Ekuban, Marlon dönerse (solda Rahim oynayacaksa gerisi de çok önemli değil) şansımız olur.

Yusuf Sarı, Kamil gibi alternatiflerimiz de hazır olmalı artık.

sessizkral_1
19.09.2020, 19:59
sol bek + kanat şart oğlu şart

Yiğit SARI
19.09.2020, 20:48
Olası 2 transfer + beklerimiz dönerse alacağımız maç. Milli araya kadar kayıpsız devam etmeliyiz

Ozan Yılmaz
19.09.2020, 21:08
Çember daralıyor!

naimbektas6161
19.09.2020, 21:35
Sezonun ilk galibiyeti olur inşallah

ANIL
19.09.2020, 21:42
————-—-uğurcan
—-—edgar—stoper—hüseyin
pereira———————————marlon
—————flavio—lewis
—————-—ömür
————afobe——-caleb

orhan42
19.09.2020, 22:31
Marlon ve pereira dönerse bence bu maçı alırız.Defansta bu maçta sırıtmadı takım ama hücumda kanatlardan gerekli destek gelmediği için top bizde de olsa bal yapmayan arıya döndük..Şu maçı alıp milli maç arasına girersek ve o arayı iyi değerlendirirsek bence çıkışa geçeriz.

Yiğit SARI
19.09.2020, 22:55
Olası transferlerden bağımsız:

----------------Uğurcan
Perreira --- Edgar --- Campi --- Marlon
----------Parmak*---Baker
Ömür----------Ekuban----------Wakaeme
----------------Afobe

Bu takım şu haliyle kötü değil bence iş yapar. Parmak bugün iyiydi duruma göre flavio oynayabilir yerine

En azından sakatlarımız dönsün. Zaten olası transferlerle bu kadrodaki oyuncular yedeğe düşerek alternatif olacak. Yine de en az bi 3-4 transfere ihtiyacımız var çoook geç kaldık

Hakan
19.09.2020, 23:14
3 maç 4 puan, klasik Trabzonspor olur. Kazanırsak bir nefesleniriz. Beklerdeki kanser parçalardan da kurtulalım önce.

nchls
19.09.2020, 23:17
Serkan ve a.rahim oynarsa yine iş zor

Onur Civelek61
19.09.2020, 23:24
Kötü başlamak belkide avantajımız olacak. Transferler hız kazandı adamlar geldi sahaya bile çıktı.
Newton hoca Türkiye ligini tanıyamamis. Trabzonspor hakemleri de yenmek zorunda.
Her maç sonrası kararlar aleyhimize demesi belki de stratejik.
Sahada lider oyuncu olması lazım.
1 galibiyet bizi canlandirabilir. Malatya maçı kritik

ilelebeTS
19.09.2020, 23:31
Sakatlar dönsün artık.

Mert'
20.09.2020, 10:56
Bu maçta galip gelebiliriz. Pereira döner umarım.

artvints
20.09.2020, 12:40
Sağ taraftaki oyuncularimiz üçlü oynamaya çok uygun ama sol taraf karişik biraz.

Edgar üçlünün sağina cuk oturuyor. Pereira'nin hücum iştahi çok iyi ama dönüşlerde zorlaniyor. Yipranmayla birlikte kanat oyuncusuyla mücadele etmek çok zor oluyor.

Normalde sağ kanat oynayan ömür de merkez oyuncusu. Bu tarafa bakinca üçlü oynamak çok mantikli.

sol tarafta ise nwakaeme işi bozuyor. Ikinci forvet profili var ama oyununu bozuyor orada oynamak. Çizgide yüzü dönük topla buluşmasi kadar etkili olamiyor.

HOPA'LI TS'Lİ
20.09.2020, 15:54
Bizim en büyük rakibimiz

SERDAR TATLI
VAR hakemleri

[KAPLAN]
20.09.2020, 19:17
Başakşehir Galatasaray maçına bakıyorum. Bizimkilerin bacaklarına ekstra 10ar kilo bağlanmış gibi ilerde hantal geride hantalız. Ne ilerde ne geride çoğalabiliyoruz. Çok ilginç gerçekten.

My
20.09.2020, 20:14
Liver Çelsi maçına az bakayım dedim de değil futboldan hayattan bile soğudum. Ulan biz futbol oynuyorsak bu adamlar ne oynuyor. Bunlar oynuyorsa biz kimiz, nerden geldik nereye gidiyoruz.

Crujford
20.09.2020, 21:02
Geçen sene en son Malatya deplasmanına maça gitmiştim zaten maçtan hemen sonra pandemi patladı. Müthiş bir atmosfer oluşturmuştuk, S*sa'nın frikik golü ve maç sonu üçlük çektirmeceler falan harikaydı. Ayriyeten bizim takımdaki büyük değişiklik de bir Malatya maçı sonrası olmuştu. Tüm bunlar bir tesadüf olmamalı, dönen bir sürü isim var belki de maça yetişecek iki tane transfer olacak. Umarım kendimize geliriz bu maçla, çok önemli bir noktadayız.

orhan42
20.09.2020, 21:21
Bekler geri döner inşaallah.Eku da hakeza.Son maçta olumlu emareler mevcut.İnşaallah bu maçı alacağız diye ümid ediyorum.Bu arada "şeytan" yarın açıklama yapacakmış.Erman Toroğlu'nun lafından dolayı çıldırmış..Şerefsiz i.ne seni..

emre6117
20.09.2020, 21:42
Yenmez zorundayiz.yoksa bu sene cok zor gecer.
Umarim marlon ve peraire oynar.ekuban belki ikinci yari girer.

emre6117
20.09.2020, 21:43
Bekler geri döner inşaallah.Eku da hakeza.Son maçta olumlu emareler mevcut.İnşaallah bu maçı alacağız diye ümid ediyorum.Bu arada "şeytan" yarın açıklama yapacakmış.Erman Toroğlu'nun lafından dolayı çıldırmış..Şerefsiz i.ne seni..

Erman toroglu ve gs camiasi isi biliyor.adamin nereden vurulacagini biliyorlar.
Ridvani alt edemzsen fb ile mucadele edemezsin,.kara kutu ridvan namideger seytan

orhan42
20.09.2020, 21:50
Erman toroglu ve gs camiasi isi biliyor.adamin nereden vurulacagini biliyorlar.
Ridvani alt edemzsen fb ile mucadele edemezsin,.kara kutu ridvan namideger seytan
Bu ligin üst aklı şerefsiz.Şike sezonunda bariz parmağı var yaşananlarda.Geçen sene de vardı..Bu sene de iyi başlamıştı (!) ama Toroğlu dağıttı herifi :D

Ekrem D.
20.09.2020, 22:59
3-4-3:

-------------- Ugurcan --------------

--- Edgar --- Campi --- Turkmen---

Parmak -- Flavio -- Baker -- Marlon

-- Omur --- Afobe --- Nwakaeme --

ya da

4-3-3:

-------------- Ugurcan ---------------

JP ------ Edgar ---- Campi --- Marlon

----- Parmak -- Flavio -- Baker -----

-- Omur --- Afobe --- Nwakaeme --

AyhanPe
20.09.2020, 23:09
Hakemlere karsi 3. macimiza cikiyoruz. Bana kalirsa en cok cirkinlesecekleri mac. Umarim fisi erken cekeriz yoksa isimiz yas..

Halil Alemdar
21.09.2020, 01:28
————-Uğurcan————
Jp—Edgar—Campi—Marlon
———-Flavio-Parmak———
Abdüş——Baker———Waka
—————Afobe—————-

Baker hücuma yönelik 8 gibi. Bu kadro eksiksiz sahada olsun yeneriz malatyayı. Kulübeden kim destek verir bilmiyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Anıl C
21.09.2020, 02:01
Guilherme'yi, Abdurrahim'i, Serkan'i, Hüseyin'i bir daha oynatan umarim defolup gider, basari yüzü göremez.

memmedaga
21.09.2020, 02:04
Geçen vs Bu Sezon

Sorloth vs Afobe
Sosa vs Baker
Mikel vs Trondsen
Ndiaye vs Flavio
Novak vs Marlon

Maliyetleri bir kenara bırakırsak ligde ki bütün takım başkanlarına ve hocalarına sorsak 1 tanesi bile bu sezonki kadromuzdan bir tane bile seçim yapmaz.

Sezona baktığımız zaman ilk 5 için adaylarım (tahminim)
gs(bu sene doğru oyun ve takviye ile kadro kalitesi ortaya çıktı) (transferde bizden iyiler kıyas gerek yok)

fb(geçen seneki kadrolarından eser yok.en 2 oyuncumuzu aldılar ve transferler uyumlu ve kaliteli,hocaları kendine yakışır çirkef bu lig için uygun)
Transfer de bizden iyiler beklerdeki alternatifleri bile çok şey anlatıyor en son Sangareyi aldılar

Başkaşehir mevut kadrosuna akıllı takviyeler yaptı her açıdan daha verimli ve alternatifli kadroları var bize göre

Bjk,sezon öncesi çöp denilen kadrosuyla bizi perişan etti elbette eksiğimiz çok idi ama bu sene 4.cü yada 5. sıra adayı olark bizden öndeler (oyun olarak en azından)

Alanyaspor bile transfer de bizden iyi yaptıkları forvet tranferi bile olayı anlatıyor Afobeyi yerine sezon sonu neden böyle bir transfer yapmadığımız sorgularız.

Mesele sadece kadro ve uyumu değil elbette ,doğru oyun vs

rakiplerimizi oyun olarak bizden her açıdan daha hazır

bu koşullarda iyimser olarak ligi 4.cü bitirebiliriz

yoksa 6.cı sırada yerimizi buluruz gibi geliyor

bu gerçekleri göz önüne almadan hayallere kapılmayın beklentileri yükseltmeyin

Yiğit Gayretli
21.09.2020, 08:01
Yine üst perdeden yorumlar. Yine gereksiz tartışmalar.

Daha sahaya tam kadro çıkamamış takımı gömmenin alemi var mı? Geçen sezon başlangıcının skorlardan farklı bir yönü var mı? Ben diyeyim size, oyun olarak daha kötü ve dirençsizdik. Giden oyuncuların hücum kabiliyetleri daha yüksekti ve oturmuş bir düzenimiz vardı ama bu durumumuzdan daha iyi değildik. O zaman da süreye ihtiyaç vardı, şimdi de var.

Başkan sözünü verdiği gibi yeni transferleri çarşamba gününe yetiştirsin. Eksikler, sakatlar dönsün. Bir de öyle görelim...

HOPA'LI TS'Lİ
21.09.2020, 08:28
Guilherme'yi, Abdurrahim'i, Serkan'i, Hüseyin'i bir daha oynatan umarim defolup gider, basari yüzü göremez.

Serkan iyi mücadele ediyor. Savaşıyor ancak iyi yedek olur.

Diğer üçü çöp ve bunları izlemeye tahammülümüz kalmadı.

Bu üçünde bordo-mavi formayı görmek işkence

HOPA'LI TS'Lİ
21.09.2020, 08:32
Eku, Joe, Marlon, Flavio ve Kamil döndüğünde

Türkmen ve Serkan'ın yerine 2 transfer yapıldığında (Edgar-Campi tandemi fena değildi)

İlk maçta kalitelerini gösteren Baker ve Afobe ile birlikte

Şikebahçe maçına kadar ideal kadromuzu oluşturarak seri galibiyetlere başlayacağız.

Ben inanıyorum.

GS iyi başladı.

Şampiyonluk kelimesini telaffuz etmeden iyi futbol ve başarılı sonuçlara odaklanmalıyız.

Murat Keçeci
21.09.2020, 09:48
İlk 2 haftayı geride bıraktık.3 olasılıktan ikisini yaşadık.Artik üçüncü olasılığı yani kazanma duygusunu yaşamalıyız.

Hiçbir maç kolay değil dolayısıyla yine çok ciddi hazirlanmamiz gereken bir maç olacak.Rakibin ne yapacağından daha çok bizim ne yapacağımız önemli.Nwakame,afobe,ömür ve baker a çok iş düşüyor.Surekli maçın içinde kalıp oyuna ağırlığını koymalılar.Bu süreçte üst grupla aramızın daha fazla açılmasına izin vermemeliyiz.

Genel anlamda futbol olarak olumluya doğru giden bir tablo var.Sakatlar ve yeni transferlerde katılınca ilk onbir kalitemiz daha iyi duruma gelecek.Maç oynadıkça oyuncular hangi rolleri üstleneceğini daha iyi kavradıkça oynanacak futbolun kalitesi de artacak.

Son maçta rakibi çözememe nedenimiz kanatları iyi kullanamadık.Rakip on kişi kalıp tamamen defansa çekilince bu bizim için daha kötü oldu.Hatta maçı izlerken keşke onbire onbir olsaydı bile dedim.Çünkü rakip merkeze gömülüp mecburen kanatları boş bıraktı ama ne yazık ki o boşlukları kullanacak kanat beklerimiz yoktu.Ayrica Nwakame ve afobe de yorgunluk belirtileri vardı.Birde yedek kulübesinden oyuna giren oyuncular genç oyunculardi problem çözebilecek seviyede değillerdi bu da denizlinin şansı oldu.

cakalkerem
21.09.2020, 10:54
bu hafta galibiyet haftası olur...3 farklı alırız rahat merak etmeyin

HOPA'LI TS'Lİ
21.09.2020, 13:02
Şeytanları da yenmemiz gerekecek kalan 38 maçta

Erman Hocanın dediği gibi erken başladı şeytanlar (Serdar Tatlı ve onun köpeği hakemler)

Yeminlen bu sezon ruh ve beden sağlığımı koruma adına TS maçları biter bitmez spor kanalı izlemiyorum.

Denedim. 2 maçtır iyi geldi.

Anıl C
21.09.2020, 15:56
Serkan iyi mücadele ediyor. Savaşıyor ancak iyi yedek olur.

Diğer üçü çöp ve bunları izlemeye tahammülümüz kalmadı.

Bu üçünde bordo-mavi formayı görmek işkence
Abi bir insanda yetenek yoksa, zeka yoksa mücadele etse ne olur? Yana pasmak atmak, kaleciye pas atmak, rakibe dan dun girmek mi mücadele? Lütfen kriteriniz bunlar olmasin. 36 yasindaki Pereira torunu yasindaki Serkan'dan hem daha yetenekli hem de daha da mücadeleci. Serkan'in Rahim'in bunu görüp aslinda futbolu birakmalari gerekir. Böyleleri yüzünden artik yeni nesiller Istanbul takimlarini destekliyor. Tabi destekler.

UĞUR DURTAŞ
21.09.2020, 16:02
Sadece ben mi görüp yazıyorum?
elimden geldiği kadar burada yazılanları okumaya çalışıyorum.

ama göremiyorum.
benim gördüğümü ne ünal hoca gördü ne hüseyin hoca nede mevcut newton hoca.

tekrar ediyorum.
lütfen arkadaşlar sizlerde özellikle dikkat edin ve dillendirin

bizim takım korner nasıl kullanılır bilmiyor.
antremanlarda kesinlikle çalışılmıyor
doğaçlama,ras gele kullanmak için korner kullanılıyor
elinizi öpeyim lütfen özellikle dikkat edin.
sabaha kadar korner kullanalım
rakip ceza sahasına gelen toplarımızın % 95 ini rakip karşılıyor.

özellikle tekrar ediyorum
rakibin kullandığı kornerleride
% 95 rakip kafa vuruyor

çıldırıyorum

insan rakip korner kullanırker korkarmı?
evet ben korkuyorum

biz korner kullandığımızda da hiç heyecanlanmıyorum

biliyorum ki rakip karşılayacak.

newton senin nasıl yardımcıların var veya sen varsın
antremanda adım gibi eminim ki siz hiç korner organizasyonları üzerinde çalışma yapmıyorsunuz
yapsanız zaten 6 kornerden 2 tanesini biz kafa vururuz.
plaza:1.87
ekuban:1.88
campi:1.93
hüseyin:1.83
makayeme:1.85
afobe:1.83
baker:1.82
ahmet:1.82
edgar:1.82

UĞUR DURTAŞ
21.09.2020, 16:05
gs-fb maçını ali palabıyık yönetecek
bizim maçada zorbay küçük verilecek.

UĞUR DURTAŞ
21.09.2020, 16:17
2 maçta bir yenilgi,bir beraberlik aldık.
eksik kaldığımız bjk maçında Allah canımızı almış gibi teslim olduk bjk'ye
berabere kaldığımız denizli maçında da rakip 10 kişi kaldı rakip bizden daha iyi oynadı.

eyvallah eksiğimiz çok,bunun üzerine serkan ve abdurrahim dursunda bizi eksik oynatınca
sonuçlar kaçınılmaz oldu.

artık dur demenin vakti geldi diyorum.

cumartesi günü akşam saat 19:00 da maça öyle hızlı,öyle bir baskılı başlamanız gerekiyor ki
malatya neye uğradığını şaşırmalı.
sağlı sollu ataklarla rakibi hataya zorlayacaksın,
ilk 15-20 dakika içerisinde abartmıyorum 1 veya 2 gol atmalıyız.
sonrasında durmayacaksın,yavaş oynamayacaksın
başta parmak kardeşime söylüyorum.
gs li taylan 25 yaşında
sende 25 yaşındasın
aynı yerde oynuyorsunuz
dün akşam adam 1 dakika durmadı.
dakika 90 olmasına rağmen ileri geri depar attı.
ağırlığını koy parmak kardeşim.
sende o potansiyel var.
korkak oynama,herkes kimin ne oynadığını tv karşısında net görüyor.
kendinide bizide kandırma
elini taşın altına sok lütfen.

HOPA'LI TS'Lİ
21.09.2020, 16:39
————-Uğurcan————
Jp—Edgar—Campi—Marlon
———-Flavio-Parmak———
Abdüş——Baker———Waka
—————Afobe—————-

Baker hücuma yönelik 8 gibi. Bu kadro eksiksiz sahada olsun yeneriz malatyayı. Kulübeden kim destek verir bilmiyorum.

İdeal kadro şu aşamada

Serkan, Abdurrahim ve Türkmen en zayıf halka şu anda ve bir daha bunları izlemek istemiyorum.

Galibiyet serisinin başlangıcı olur umarım bu maç

Özkan Şentürk
21.09.2020, 17:09
————-Uğurcan————
Jp—Edgar—Campi—Marlon
———-Flavio-Parmak———
Abdüş——Baker———Waka
—————Afobe—————-

Kadro bu olacak ama Baker bence 10 değil, savunmadan topu ilk alıp hücumu başlatacak adam olmalı.

Şu an o görevi Parmak yapıyor ve bence bu konuda baya kötü. İdeali Baker-Flavio ve önlerine bir 10 numara ama mevcutla bu şekilde ilerlemek gerek.

olcay_61
21.09.2020, 17:32
Rahim ve Serkanı yedekte dahi görmek istemiyorum

DeAgLeMaNyAq
21.09.2020, 17:40
gs-fb maçını ali palabıyık yönetecek
bizim maçada zorbay küçük verilecek.

Zorbay ilk yarıyı kapattı. Sadece VAR'da görev yapıyor...

Hakan
21.09.2020, 22:26
Flavio, Pereira, Marlon ve Ekuban dönüyor sanırım. Adam akıllı bir şey izleriz artık.

artvints
21.09.2020, 22:35
Flavio, Pereira, Marlon ve Ekuban dönüyor sanırım. Adam akıllı bir şey izleriz artık.Kesin mi ? Hoca simdiye kadar süpriz kadrolar çikarmadi. Hiç beklenmedik birşey görmeyiz diye düşünüyorum.

Üç ortasaha mi oynayacak, yoksa ekuban'i afobe'nin yanina mi koyacak, onu göreceğiz.

Ekuban belki sakatliğindan dolay yedek bekleyebilir. 10 gün dinlendirilecek denmişti.

Hakan
21.09.2020, 22:41
Kesin mi ? Hoca simdiye kadar süpriz kadrolar çikarmadi. Hiç beklenmedik birşey görmeyiz diye düşünüyorum.

Üç ortasaha mi oynayacak, yoksa ekuban'i afobe'nin yanina mi koyacak, onu göreceğiz.

Ekuban belki sakatliğindan dolay yedek bekleyebilir. 10 gün dinlendirilecek denmişti.

Ekuban yedek başlar aynen. Marlon ve Pereira bireysel çalışmıştı, Perşembe bile takıma katılsalar yeterli olur.
Yusuf Sarı da döndü onu unuttum.

Erkan A.
21.09.2020, 22:57
Ekuban iki hafta daha oynamayacakmis kulüp aciklama yapmisti diye hatirliyorum
marlon ve pereira oynayacak..
ekubanin sakatligi oldugu icin yedeklerede giremez..Stiven plaza icinde sakatlik dedikodusu vardi..renktaslarim sakatligi süren bir oyuncuyu dünyada hic bir hoca yedege almaz fakat tribünde oturabilir.

UĞUR DURTAŞ
22.09.2020, 09:59
Zorbay ilk yarıyı kapattı. Sadece VAR'da görev yapıyor...
**
Eyvallah.
**
Türkiye'nin genç hakemlerinden Zorbay Küçük (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/zorbay-kucuk?id=194112a4-621c-48fe-9147-959eff740131), talihsiz bir sakatlık geçirdi. Geçtiğimiz hafta Beşiktaş (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/besiktas?id=90a2a877-064b-4cbe-adb2-1517aeec5bc9) - Konyaspor (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/konyaspor?id=8e31f089-4f66-4715-b81a-7e930ef74788) karşılaşmasında düdük çalan Küçük, bu mücadelede sakatlık geçirdi. Zorbay Küçük'ün sakatlığının ciddi olduğu ve bu sakatlıktan dolayı da 6 ay maç yönetemeyeceği belirtildi.. (https://www.fotomac.com.tr/superlig/2020/07/05/zorbay-kucuk-sakatlandi)
**
Abdülkadir bitigenin verilme ihtimali çok yüksek

UĞUR DURTAŞ
22.09.2020, 10:13
Galatasaray:

Teknik Direktör:Fatih terim

yrd.antrenör: Levent Şahin
Yrd.Antrenör:Ümit davala
Yrd.Antrenör:Necati ateş
Yrd.Antrenör:Selçuk inan
Yrd.antrenör:albert riera
kaleci antrenörü:fadıl koşutan

**

TRABZONSPOR:

TEKNİK DİREKTÖR:EDDİE NEWTON
YRD.ANTRENÖR:STEVEN GREAVES

KALECİ ANTRENÖRÜ:METİN AKTAŞ

*

Çok ilginç ve üzücü değil mi arkadaşlar?

İskender Çakmak
22.09.2020, 12:21
Galatasaray:

**

TRABZONSPOR:

*

5.haftada karne alacak Newton Hoca. Geçerse ekip düzülür eğer geçemezse gönderirler zaten.

Gökhan Balcı
22.09.2020, 12:41
Galatasaray:

**

TRABZONSPOR:

*

Bana lüzumsuz bir kalabalık gibi geldi abi. O yüzden üzücü falan değil. Ama fizyoterapist ve kondisyoner vs nasıldır onun karşılaştırılması yapılabilir. Mesela bizde de yardımcı olarak Fatih tekke szymek yattara falan yardımcı olsun istemezdim ben. Hoca isteseydi böyle bir kalabalık oluşturabilirdi diye düşünüyorum. Sahi bir ilan vermiştik ne oldu ona?

cakalkerem
22.09.2020, 13:26
yusuf'un ne işi var bu takımda ya..

satılsa keşke....ama nerede..
ne zaman oynayacak çok merak ediyorum.

Ekrem D.
22.09.2020, 15:12
Maca kadar her gun atabilirim bu dizilisi. Bu da benim totemim olsun...

https://i.resimyukle.xyz/0Q1e8Q.png

HOPA'LI TS'Lİ
22.09.2020, 17:05
5.haftada karne alacak Newton Hoca. Geçerse ekip düzülür eğer geçemezse gönderirler zaten.

Chelsea'de yok mu kaleci antrenörü ki Metin AKTAŞ'a kaldık.

Kemal Duru
22.09.2020, 22:54
Maca kadar her gun atabilirim bu dizilisi. Bu da benim totemim olsun...

https://i.resimyukle.xyz/0Q1e8Q.png

Atem totem böyle dizilişi.

CasTo
23.09.2020, 12:03
Serkan----Edgar---Campi----Marlon

-------Flavio----Parmak----Baker

Ömür---------Afobe-------Nwakaeme

2. yarı parmak veya flavio çıkar eku da girer
ömür-yusuf

iyattara
23.09.2020, 13:17
3 puanın dışında görmek istediğim öncelikli şey harika bir Baker performansı. Kurtuluş recetemiz bu çünkü. Takımı sahiplenen yöneten ilk maça göre daha hareketli bir maestro. Baker bu işi kıvırır bu şekilde oynar ve oynatırsa takım her türlü skor üretir ve topa sahip olabilir. Bu yıl muhtemelen daha az gol yiyen ve atam bir takım olacağız. En azindan geçen seneye göre. Malatya, denizli gibi dandik hiç bir artısi korkulacak bir tarafi olmayan bir takım. Yanı bizim ne yapabileceğimizin önemli olan bir mac. 3 5 atmamak için hiç bir neden yok. Tabi yeni yeni kurulan bir takım için galibiyet yeterli fazlasında gözümüz yok.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

UĞUR DURTAŞ
23.09.2020, 13:29
(H) ÖZGÜR YANKAYA (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19972)
(Y) ESAT SANCAKTAR (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20579)
(Y) İLKER TAKPAK (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1064307)
(D) ALPER ÇETİN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1092310)

gurur6134
23.09.2020, 22:48
Bu virus isi cok takimin basini yakacak bu sene tff ne olursa olsun oynanacak maclar demisti yine tukurdugunu yalanladi bayburtun 2 haftadir maci erteleniyor corona yuzunden hani ne olursa olsun takimlar sahada olacakti bunu 2.lig de bile uygulayamiyorsun super lig de nasil olacak

wien_ts
23.09.2020, 22:50
Sakatlarda son durum nedir acaba? Perreira, Marlon, Ekuban, Sarı, Plaza oynayabilecek mi?

Kemal Duru
24.09.2020, 00:52
Sakatlarda son durum nedir acaba? Perreira, Marlon, Ekuban, Sarı, Plaza oynayabilecek mi?

Bunu ben de merak ediyorum. Bir müslüman cevap yazsın.

UĞUR DURTAŞ
24.09.2020, 10:53
**
Resmi sitemizin haberi yok sakatlıklarla ilgili...
gazetelerin yazdığı;

Sakatlıkların üst üste gelmesi nedeniyle sorun yaşayan Fırtına’da güzel haberler gelmeye başladı. Flavio (https://www.fanatik.com.tr/haberler/flavio)’nun cezası bitti, Marlon (https://www.fanatik.com.tr/haberler/marlon), Hosseini, Yusuf Sarı iyileşti. Pereira takımdan ayrı çalışırken, Ekuban (https://www.fanatik.com.tr/haberler/ekuban)’ın durumu ise takip ediliyor. Yıldız futbolcunun Malatyaspor mücadelesinde 21 kişilik kadroda olma ihtimali bulunuyor.

Yiğit Gayretli
24.09.2020, 13:28
Pereira idman fotoğraflarında takımla birlikte çalışmış görünüyor.

Telonyus
24.09.2020, 14:05
Serkan----Edgar---Campi----Marlon

-------Flavio----Parmak----Baker

Ömür---------Afobe-------Nwakaeme

2. yarı parmak veya flavio çıkar eku da girer
ömür-yusuf
pereirayı yetiştirirsek en düzgün 11 bu gözüküyor. Orta sahada 3 hareketli oyuncu umarım tutar.

HOPA'LI TS'Lİ
24.09.2020, 16:18
Hiç sevmediğim ve beğenmediğim Yankaya verilmiş.

Umarım VAR ile birlikte bir facia daha yaşatmazlar.

Oyuncularımız da uyanık olmalı, yanlış kararlarda hakemin etrafını sararak oyunu başlatmamalı

İlk 3 puan gelecek inşallah

Yıldıray Emanet
24.09.2020, 20:16
1 1 biter. Galibiyet bu sene bize çok uzak bir kavram arada sırada görürüz

Cem Balcı
24.09.2020, 21:17
Alacağız artık bu maçı çare yok.

Enes Başkaya60
25.09.2020, 01:06
1-2 biter...

kaan61
25.09.2020, 10:26
Özgüven açısından kazanılması gereken bir maç. Pereira , Marlon ve Ekuban olsa şansımız daha yüksek olurdu. Bu süreçte galibiyet iyi gelir.

hanzale
25.09.2020, 14:05
Özgüven açısından kazanılması gereken bir maç. Pereira , Marlon ve Ekuban olsa şansımız daha yüksek olurdu. Bu süreçte galibiyet iyi gelir.

Yerlerine aslan gibi Serkan, Abdurrahim ve Ht4 var yokluklarını hissetmeyiz

MA291
25.09.2020, 14:23
Malatya gecen hafta cok iyidi. Ben zayif saniyordum bunlari ama orta sahalari is yapiyor. 3. defansmi 4. mü bunu iyi düsünmek lazim.

Antonio
25.09.2020, 14:27
Malatya bizi bu kadroyla yener. On libero yok oyun kurucu yok sol bek yok sağ bek yok defans yok.

Anıl C
25.09.2020, 14:54
ama herseye b*k atan taraftarimsi canlilar var.

Turgay Atalay
25.09.2020, 15:05
Aliriz gibi gözüken zor maç. Pereira oynasaydi kazanirdik, ama onun olmadigi bir Trabzonsporun hicbir kanat organizasyonu da olmuyor. Cueva ve Adem Buyuk sahtekarina dikkat. Kolay penalti verilebilir yine aleyhimize.

HOPA'LI TS'Lİ
25.09.2020, 16:01
3 puan alamazsak fena

Ozan Gözaçan
25.09.2020, 16:17
ben hocadan bu maçtada 3 lü savunma ve joa ve marlon kanatları bekliyorum . benim tahminim bu şekilde çıkacak maça yine .
bu seneki sistemimizde bu olacak gibi geliyor bana . eğer elimizde okay gibi bir 6 numaramız olsa 4 lü çıkarak hücümda 3 lü savunmaya dönmeyi düşüne bilir hücumu 6 numara üstünden başlata bilirdi. Ama bence eldeki stoperler ile 3 lü oynayacak ortalarına edgar ı koyacak ve oyunu onun başlatmasını isteyecek. Ayrıca huseyni iğleştiğine göre ben sağ stoperde kendisini göreceğimizi düşünüyorum. Belki bu maçta olmaz ama sonraki haftalarda huseyni edgar campi 3 lü defasını göre bilir. Edgarı bir nevi gizli 6 numara gibi kullanabilir diye düşünüyorum .

3 defansdan da ancak hugo transferi gibi bir transferle vaz geçer bence .

Murathan
25.09.2020, 17:08
PEREİRA DÖNÜYOR Sakatlığını büyük oranda atlatan ve takıma katılan Pereira’nın ise forma giyme ihtimalinin olduğu durumunun maç saatinde belli olacağı gelen bilgiler arasında. MARLON VE YUSUF KADRODA Sakatlıkları bulunan Marlon ve Yusuf Sarı’nın ise kadroya dahil edilmesi bekleniyor

61saat.com

holyjoker
25.09.2020, 17:24
Bu maçta hakemlerin öyle veya böyle özür mahiyetinde maça çıkıp bize yardımcı olacaklarını düşünüyorum. doğrusu yönetimin işlerinden dolayı o kadar midem bulandı v beklentim o kadar düştü ki bu seneden tek talebim ömürün double double, uğurcanın ise ligin en çok cleansheet yapan kalecisi olarak, yurtdışına kapak atması. bir tane de ömür v uğurcan seviyesine yakın bir türk oyuncuyu 11 e monte eder ve ligi ilk5 de tamamlayıp tr kupası yardımıyla avrupa liglerine katılım hakkı kazanırsak benim için yeterlidir..

Ozan Yılmaz
25.09.2020, 17:42
yok öyle bi dünya bırakın şu hakemler bize kıymaz bu sefer saçmalığını her maç senin burnundan getiriyorlar bekleyelim bu maç yapmazlar kesin

wien_ts
25.09.2020, 17:56
Marlon ve Yusuf Sarı dönüyor anladığım kadarıyla. Ekuban ve Perreira ise net değil galiba

Mehmet BAŞ
25.09.2020, 18:34
Umarım kazanırız. Yoksa taraftarın kazan kaldırması yakındır.

Alp29
25.09.2020, 18:54
YES ekubanla KAC kesin yok , periara nin ağrıları geçmiş duruma göre süre alabilirmiş, marlon dönüyor dedi

ilelebeTS
25.09.2020, 19:05
Bekler dönse yeter

Gökhan Balcı
25.09.2020, 19:55
Ekuban daha erken gelmeyecek miydi yav

Halil Alemdar
25.09.2020, 20:15
Yeni çocuk kadroya girebiliyor mu?

Erkan A.
25.09.2020, 20:22
Diabate lisansi cikmis, cogu hocalar yeni gelenleri oynatmaz fakat newton afobeyi bakari oynatmisti,
diabateyi ilk onbirlere yazabiliriz..basarili olacagina inaniyorum
trabzon malatya maci 4-1 olur tahminim..bakar ve diabate show yapar bu macta..
büyük ihtimal ile galibiyeten sonra transfer askiya alinir..

ilelebeTS
25.09.2020, 20:45
Diabate lisansi cikmis, cogu hocalar yeni gelenleri oynatmaz fakat newton afobeyi bakari oynatmisti,
diabateyi ilk onbirlere yazabiliriz..basarili olacagina inaniyorum
trabzon malatya maci 4-1 olur tahminim..bakar ve diabate show yapar bu macta..
büyük ihtimal ile galibiyeten sonra transfer askiya alinir..

Geçen hafta oynatacak oyuncu yoktu, kadro kuramıyorduk ondan yeni gelenler hemen oynatıldı. Bu sefer kadro var, yedek başlar Diabate.

ANIL
25.09.2020, 22:05
—————uğurcan
pereira—edgar—campi—marlon
————-flavio—baker
diabate—-—ömür——--wakaeme
————-—-afobe

ÖmürKaradeniz61
25.09.2020, 22:24
Yenemezsek Newton gider.

ALDENİRO
25.09.2020, 22:58
Yenemezsek Newton gider.

Bu maçı almak zorunda.

Anıl C
26.09.2020, 00:08
Gadan alam Afobe acıma kofik Malatya'ya!

Muhammed Ayaz
26.09.2020, 00:12
Afobe reis siftahı yapar.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arda.61
26.09.2020, 00:47
Bu maçı mutlaka almamız lazım

Halil Alemdar
26.09.2020, 03:55
————-Uğurcan————-
Serkan-Edgar-Campi-Marlon
———-Flavio-Parmak——-
—————Baker—————-
Abdüş———————-Nwakaeme
—————Afobe—————-

Tahminimce böyle başlayacak. Duruma göre ikinci yarı yeni uşak girer. Orta sahaya taze kan olarak kimi süreceğiz? Orta sahamız çok eksik kalıyor.

agahozlu
26.09.2020, 07:07
Yenemezsek Newton niye gitsin arkadaşlar. Daha 2 hafta olmuş bariz fark oluşturan hangi takım var? Oturmuş kadro ile 0 puan alan Okan Buruk neden istifa etmedi hala.
O kadar transfer yapan kadıköy takımı ne yaptı mesela şimdiye kadar. O penaltılara bize verselerdi ne olacaktı.

Üst düzey bir teknik adam gelecekse inanıyorsanız newtona ya da başkasına kapıyı gösterebiliriz

Bilal Karadeniz
26.09.2020, 07:55
Hüseyin turkmen kaç haftadır formsuz ama hala ilk 11 de. Geçen senede yalandan 1 hafta kestiler sonra yine ilk 11 aldılar.

Arif Timurcioğlu
26.09.2020, 09:33
Yenemezsek Newton niye gitsin arkadaşlar. Daha 2 hafta olmuş bariz fark oluşturan hangi takım var? Oturmuş kadro ile 0 puan alan Okan Buruk neden istifa etmedi hala.
O kadar transfer yapan kadıköy takımı ne yaptı mesela şimdiye kadar. O penaltılara bize verselerdi ne olacaktı.

Üst düzey bir teknik adam gelecekse inanıyorsanız newtona ya da başkasına kapıyı gösterebiliriz Kesinlikle takimin ve hocanin arkasinda durulmali.

Akbilciler kadroyu dagitmadan oynuyor ama gelen vuruyor giden vuruyor bu da gecen yil ki sampiyonluklarinin ne kadar kolpa oldugunu gosteriyor.

Mert Oğuzlu61
26.09.2020, 10:56
---pere---edgar--campi---agaoglu
--------------flavio--baker
-------diabate--ömür---waka
--------------------afobe

Şu kadroya bak, nerden nereye geldik.

artvints
26.09.2020, 11:30

Şu kadroya bak, nerden nereye geldik.Kağit üstünde bizi tatmin etmesi zor kadronun, sahada yaptiklariyla gözümüzde büyüyebilir bu tip genç kadrolar, beklemek lazim.

acan61
26.09.2020, 12:16
Futbolun nasıl bir oyun olduğunu bugün Marlon'un oyunu sonrası değişen yorumlardan anlayacağız.

Pereira oynar umarım resmen sağ bekten oyun kuruyor. Marlon ve Pereira'nın oynadığı maçlarda gol atamamamız mucize gibi birşey.

Kadir
26.09.2020, 12:48
Edgar-Atakan yapsa hoca keşke bugün..

Yiğit SARI
26.09.2020, 12:50

Sorloth durumu dışında o kadar rahatsız edici bir kadro değil. 2 doğru takviyeyle biraz iç rahatlatır. Farklı bir oyun stili koyacağız ortaya belli ki süpriz de olabilir

Stoper ve 10 numara

Anıl C
26.09.2020, 12:55
Flavio-Baker uyumu çok önemli.

AyhanPe
26.09.2020, 13:39
Bu maci kesinlikle hazirlik maci olarak görüyorum. Puan kaybi da yasayabiliriz ama forumun akibeti acisindan galibiyet sart. Umarimda aliriz. Newton maci alamazsa istifa etmeliyimis. Neden yahu neden? Manyakmisiniz?

Iste bu yüzden suana kadar görülmemis hakem katliami ile karsilasabiliriz. Ipi erken cekmezsek hakemlerin maci bizden alip Malatya ya verecekleri bir mac olur. Nedenleri acik..

Muhammed Ayaz
26.09.2020, 14:05
Keşke Edgar-Atakan oynasa...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serdaracıl
26.09.2020, 14:07

ağaoğlu hariç güzel kadro :)

ilelebeTS
26.09.2020, 14:27
"En iyi savunma hücumdur"u görelim artık.

Onur Erçetin
26.09.2020, 14:29
"En iyi savunma hücumdur"u görelim artık.
Geçen hafta gördük :)

Hoca kaybetme korkusuyla 10 kişi kalan rakibi karşısında bile hala daha üçlü savunma oynamaya devam etti.Normalde yapması gereken bir stoper çıkarıp ileri uca bir forvet daha eklemekti ama yapmadı.Bu aşırı bir endişenin tezahürüdür.

Beraberlik neyse de kaybedersek ben ne yaparım korkusudur bu,başka birşey değil.Denizli maçında ileri uca Plaza vs. alınsaydı gol bulma şansımız karambolde falan kesinlikle artardı.

ilelebeTS
26.09.2020, 14:38
Geçen hafta gördük :)

Hoca kaybetme korkusuyla 10 kişi kalan rakibi karşısında bile hala daha üçlü savunma oynamaya devam etti.Normalde yapması gereken bir stoper çıkarıp ileri uca bir forvet daha eklemekti ama yapmadı.Bu aşırı bir endişenin tezahürüdür.

Beraberlik neyse de kaybedersek ben ne yaparım korkusudur bu,başka birşey değil.Denizli maçında ileri uca Plaza vs. alınsaydı gol bulma şansımız karambolde falan kesinlikle artardı.

:D 1-2 maç idare edersin. Bu sefer elinde iyi kötü bir kadro oluştu. Bu maçta göstermesi lazım bir şeyler. Bjk maçındaki topa sahip olma işini bu sefer rakip sahada yapsın görelim. Bakalım biz mi fırsat vermedik, yoksa rakipten mi kaynaklandı.

ysngmz
26.09.2020, 14:38
Moral için kazanmalıyiz.5 oyuncu değişikliği hakkin var gençleri al oynat alışsin

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Soner Albayrak
26.09.2020, 14:42
Mağlubiyet bekliyorum.

Cem Balcı
26.09.2020, 14:45
Lamı cimi yok mutlaka kazanılmalı.Takımın havaya girmesi için şart.

ozturk
26.09.2020, 14:55
İnşallah bu sene ligde kalabiliriz. 4 takım düşecek ve işimiz çok zor. Kimseyi yenebilecek güçte değiliz şuan

Kadir
26.09.2020, 15:15
Campi, Ht4 ve İranlıyı görmek istemiyorum artık. Çık şu maça Edgar-Atakan ikilisiyle.

iyattara
26.09.2020, 15:29
Mağlubiyet bekliyorum.Malatya çok kötü. Yenemezler. Bizle alakası yok yani.

YAVUZ6155
26.09.2020, 15:37
Gol yemeyeceğimizi düsünüyorum net bir skorla kazanacağız 2-0 3-0 gibi.

Uğurcan

Pereira-Edgar-Campi-Marlon

Flavio
Parmak-Baker
Ömür <> Nwakaeme

AFOBE

worldmaster
26.09.2020, 17:00
2-0 aliriz diye düşünüyoru. Tahmin Afobe, Wakaeme.

recdodo
26.09.2020, 17:01
Bugün kazanacağız inşallah...

Enes Başkaya60
26.09.2020, 17:02
1-2 biter veya 1-3...

Soner Albayrak
26.09.2020, 17:05
Malatya çok kötü. Yenemezler. Bizle alakası yok yani.

Abi biz daha kötüyüz :)

gurur6134
26.09.2020, 17:05
Alacagiz

chener
26.09.2020, 17:12
Sanırım takımın ne yapıp ne yapamayacağını bu maçta göreceğiz.

Halen defans ve orta sahamızın eksik olduğunu düşünüyorum. Bakalım izleyelim. Maçtan sonra konuşacak çok şeyimiz olacak.

Ekrem D.
26.09.2020, 17:13
Bakalim 3'lu savunma ile mi oynayacagiz yoksa 4'lu savunma ile mi?

iyattara
26.09.2020, 17:22
Abi biz daha kötüyüz :)Yok yok bence onlar daha kötü:) Herhangi bir takımı deplasmanda yenecek gucleri yok. Akşam izleyeceğiz hep birlikte. 3-5 hücum organizasyonu yaparsak alırız maçı. Waka filan bireysel 1 2 pozisyon her zamanki tarife. Yoksa bir şey oynayacağımız yok bu maçta. Tek hedef ite kaka galibiyet 3 puan.

Erkan A.
26.09.2020, 17:28
Trabzonsporumuz ne durumda olursa olsun büyük trabzonspor taraftari oldugunuzu unutmayin lütfen
trabzonsporumuz suan kalite olarak beklentimizi karsilamiyor olabilir fakat sahaya trabzonspor cikacak bordo mavi forma cikacak yazacaktim iste o bordo mavi formamiz yok..yinede oynayacak takim trabzonspordur yenilecez diye yazanlar aklinizi basiniza alin .. trabzonsporumuz kazanacak 4-1 ... ligde daha hic birsey yasanmamis alacagimiz bir galibiyetle cok seyler degisecektir..umutlu olun umutsuzluk trabzonsporlulara yakismaz...hayde trabzonsporum göster gücünü ... malatyaspordan korkacak durumami geldik renktaslar toparlanin biraz..

UYZD
26.09.2020, 17:29
hadi bakalım yarım saate kadroyu göreceğiz.

ilelebeTS
26.09.2020, 17:46
Diabate yok

Doğan Keskin
26.09.2020, 17:47
19704

DURAS
26.09.2020, 17:47
Diabate yok
Onbirde mi kadroda mı yok

ilelebeTS
26.09.2020, 17:48
Hiç yok

lazboy0061
26.09.2020, 17:48

Kadro da

Ogün YAZICI
26.09.2020, 17:49
Ciddi ciddi Newton'un mesaj vermek için maçları feda ettiğini düşünüyorum.
Dunyanın hiçbiryerinde Serkan Edgar Hüseyin Marlon Parmak Flavio şeklinde savunma oyuncuları olmaz

En uzunları kim bunların
Durqn toplarda vereceğimiz pozisyonlar ile aklı sıra savunma problemine parmak basacak.

Takımda 1.80'in üzerinde oyuncu yok neredeysr bu nasıl kadro yapılanmasi rezillik

11 cüceler izleyeceğiz

Yiğit SARI
26.09.2020, 17:50
Maç izlenmez

Ahmet Aksu
26.09.2020, 17:51
hüseyin kesin derin devletin adamı başka ihtimal vermiyorum :D

o değil de yedek kadroyu görünce gözüm kanadı..

Arif Timurcioğlu
26.09.2020, 17:52
Hüseyin’i kesmek mümkün değil sanırım.

AyhanPe
Ciddi ciddi Newton'un mesaj vermek için maçları feda ettiğini düşünüyorum.
Dunyanın hiçbiryerinde Serkan Edgar Hüseyin Marlon Parmak Flavio şeklinde savunma oyuncuları olmaz

En uzunları kim bunların
Durqn toplarda vereceğimiz pozisyonlar ile aklı sıra savunma problemine parmak basacak.

Takımda 1.80'in üzerinde oyuncu yok neredeysr bu nasıl kadro yapılanmasi rezillik

11 cüceler izleyeceğiz

Newton mesaj vermek icin mi oynatiyor bu oyunculari? Bunlarin yerine kimi oynatacak peki adam? Beklenen kadro iste..

Halil Alemdar
Boy ortalaması kaç acaba bu kadronun. Offf offf

Yiğit Gayretli
Hüseyin - Edgar ikilisini aşırı önde oyun, önde yüksek tempo baskı ve bol pas olarak düşünüyorum.

Bunun haricinde tehlike bölgesinde duran top veya korner verirsek kesin gol yeriz.

ilelebeTS
Bu iki stoperle oynuyorsan takım orta sahadan geri gelmemesi lazım.

Ozan Yılmaz
26.09.2020, 17:53
kadroyu her gördüğümde buhranlar basıyor :mad:

Arda'
26.09.2020, 17:53
O değil takimda uzun oyuncu yok duran toplarda kafa golü yememek icin dua edicez ya da Uğurcan çıkıp alaca her topu

Edit: benden önce yazılmış zaten defalarca :)

arda.61
26.09.2020, 17:54
Pereira ve Ekuban’ın dönmeyeceği kesindi tek süpriz Hüseyin. Kim gelirse gelsin adam oynamayı başarıyor.

ÖmürKaradeniz61
Hoca 4-3-3 oynatmak istiyor galiba, bu ingilizde hep bir entrika peşinde, bugün kazanmasın sorarım ben ona .

AyhanPe
Flavio ve Baker in performanslari belirleyici olacak bence..Bakalim..

Gökhan Balcı
26.09.2020, 17:55
Aynen campi inanılmaz kafa topu alıyordu zaten maşallahı vardı.

serdaracıl
26.09.2020, 17:56
geçen hafta 3 stoper, bu hafta 2. her hafta farklı formasyon. ne diyelim allah sabır versin.

Yiğit SARI
26.09.2020, 17:57
Bu kadro ister istemez deli gibi koşan, rakibi yerden boğan ve önde basan bir takım beklentisine sokuyor ama oyuncu grubu bunu başarabilir mi bilmiyorum. Maç izlenmez diye düşünüyorum ki izleyemeyecem ama her şey olabilir hazırlıklı olun :D

Ahmet Aksu
26.09.2020, 17:57
hüseyin ve serkan hariç elimizdeki en iyi çıkabiliecek kadro bu abartmayalım.

serkan zorunluluktan oynuyor kamil de yok.

ama giderek mustafa yumluya dönen hüseyin neden oynuyor onu hocaya sormak lazım.

bu konulardan ziyade kadromuz o kadar kötü ki eldekileri 11 oynatınca yedeğe kimse kalmadı.

ilelebeTS
26.09.2020, 17:58
Bu takım önde basar. Geri yaslanmaya kalkarsa 2 tane kafa golü yer.

hanzale
26.09.2020, 17:58
Hüseyin - Edgar ikilisini aşırı önde oyun, önde yüksek tempo baskı ve bol pas olarak düşünüyorum.

Bunun haricinde tehlike bölgesinde duran top veya korner verirsek kesin gol yeriz.

Sen bunu yazarken Hüseyin oyuncuyu arkaya kaçırıyor kafamda

Sefaenes
26.09.2020, 17:59
Huseyinden yine muhtesem performans bekliyorum. B.Munih de bilr boyle 1 sinif stoper yok. Birak dunya yi uzaylilar bile kizkaniyor

AyhanPe
Yahu adam elinde ne varsa oynatiyor iste. Anlasildi mac zamani buraya girilmemeli bugün. Newton haric herkes teknik direktör..

UYZD
Fener taraftarı tolga ciğerci sürekli oynadığı için elinde bir takım kasetler olduğunu söylemeye başladı. Biz de bunu ht4 için düşünmeye başlayalım bence :D

Ogün YAZICI
26.09.2020, 18:00
Newton mesaj vermek icin mi oynatiyor bu oyunculari? Bunlarin yerine kimi oynatacak peki adam? Beklenen kadro iste..

Hüseyin'i bu boyla bu yeteneksizlikle oynatacağıma 50 kere Atakan denemesi yaparım

Kadir
Ht4 [emoji23][emoji23]

Enaldo61
Diabate neden kadroda yok?

TSemih61
Ortasahada bir kişi fazla. Bu şekilde takım çok defansif oluyor. Özellikle de top bizdeyken rakibi hiç zorlayamıyoruz. Hani 4-3-3 oynasak iyi ortasaha derim ama öyle de değil. Abdülkadir ve Nwakaeme 4-3-3'ün kanatları olamazlar.

Yine hücumda etkisiz kalacağız ama millet stoperleri konuşuyor hey Allahım ya resmen gurur meselesi yaptılar başka bir şey değil. Adamlar resmen Hüseyin üzerinden bir güç savaşına girdiler onu oynattırmadıklarında mutlu olacaklar kafayı yemişler resmen.

Serkan tercihine sevindim, Abdurrahim gibi değil gelişime açık ve pozitif oynamaya çalıştı geçen maçta. Madem oynattık bu kadar ceremesini çektik belki sefasını süreriz. Bu çocukların öyle çok üst düzey yetenekleri yok oynayarak tecrübe kazanarak ancak belli bir seviyeye gelebilirler bir maç bile çok büyük fark ediyor oyun gelişimlerinde. Pereira da tam olarak iyileşmeden oynamasın aksi halde kondisyon problemleri oluyor tüm maçı çıkaramıyor ve tekrardan sakatlanma riski var.

Kadir
26.09.2020, 18:01
Hüseyin'i bu boyla bu yeteneksizlikle oynatacağıma 50 kere Atakan denemesi yaparım

Kesinlikle katılıyorum. Atakan Gündüz 19 yaşında, forma vermeyeceklerse kiraya gitsin bari adam.

UYZD
26.09.2020, 18:01
Diabate neden kadroda yok?

Lisansı çıkmamış olabilir mi?

serdaracıl
26.09.2020, 18:02

hocada o cesaret yok

arda.61
26.09.2020, 18:05
Oynayacak başka adam yok elimizdeki malzemenin bu olduğunu kabullenin artık.

Ogün YAZICI
Geçen sene üzerinde defalarca durdum
Atalanta başarı ile dolu bir sezon geçirirken Pau Gomez dışında neredeyse tamamı 1.83'ün üzerinde topa örümcek gibi bacak uzatan oyunculardan kuruluydu.

Bir takımın kısa stoperi varsa bunu mutlaka orta merkezdeki en az 1 oyuncuyu uzun boylu seçerek telafi eder

Beklerinden biri kısa diğeri kısmen (menuier,castagne,alonso,arnold,hateboer)tarzı fizik yapısı güclü ve uzun bir oyuncu ile tamamlar

Biz iki kısa stoper
Iki kisa bek
İki kısa merkez orta saha
Kısa kanat oyuncuları
Hatta kısmen kısa forvet ile kadro yaptık

Sosa gitti Flavio geldi
Novak gitti Marlon geldi
Da Costa gitti edgar geldi
Sorloth gitti Afobe geldi
Mikel gitti

Size anlamında zaten yetersizdik dibe vurduk

Ben böyle birşey görmedim

AyhanPe

Bende Hüseyin i oynamasindan hosnut degilim ama Atakan oynayacak durumda olsaydi oynatilirdi. Newton, Campi yi tercih edebilirdi ama etmemis olmasida anlisilmayacak birsey degil :)

DeAgLeMaNyAq
26.09.2020, 18:06
Lisansı çıkmamış olabilir mi?

Lisansı çıktı ama belli ki hazır değil. En son 6 ay önce maça çıktı. Ha Baker da benzer durumdaydı ama belki daha hazır olduğundan şans buldu...

Ömrüm Can SEZER
Eddie Hoca çok tutuyor Hüseyinle Serkanı hızlı olmalarından dolayı keşke hızla bitse sadece bugün gol yemezsek hata yapmazsa stoper transferi felan olmaz unutalım.

yorumsuz6117
Hugo pahalıysa haftalardır adamla niye ilgileniyorsun o zaman, aptal bunlar aptal..

serdaracıl
Oynayacak başka adam yok elimizdeki malzemenin bu olduğunu kabullenin artık.

keşke ekici'yi göndermeseydik.

LittleFinger
26.09.2020, 18:07
Hoca napsin elinde 9 tane futbolcu var işte onları koymuş sahaya.. Newtonluk bir durum yok..

serdaracıl
26.09.2020, 18:07
Bende Hüseyin i oynamasindan hosnut degilim ama Atakan oynayacak durumda olsaydi oynatilirdi. Newton, Campi yi tercih edebilirdi ama etmemis olmasida anlisilmayacak birsey degil :)

hoca korkak.

Manava61
26.09.2020, 18:08
Bu iki stoperle oynuyorsan takım orta sahadan geri gelmemesi lazım.

Stoper ingilizceden gelen durdurucu anlamında bir kelime.Ben bizim kadroda herhangi bir durdurucu göremiyorum.

ilelebeTS
Hocaya kimse bir şey demiyor. Kadronun yetersiz oluşuna laf ediliyor.

acan61
Bugün fişi çekeriz. İnşallah tuttuğumuz şey kendi fişimiz değildir.

AyhanPe
26.09.2020, 18:09
hocada o cesaret yok

Cesaretle alakasi yok. Oynayacak durumda olsa oynatir. En ufak hatasinda cocugu komple siler taraftarlar..Burda cogu kisi bugüb galip gelemezsek istifa etmeli diyor. Bu kafadaki adamlarin oldugu yerde böyle bir genc oyuncu oynatilmamali zaten..

bilgehan83
26.09.2020, 18:10
campi çöpünden hüseyin çöpü iyidir en azından iki hızlı stoper ile oynuyoruz hüseyin topları alsın edgara versin yeterli.. bugün basit oynarsa iyi iş yapar belki iyi bir yedek olarak takımda kalır.. tabi ağaoğlu iki tane stoper alırsa.. yoksa bu ikiliye alışn derim ben.. campi lütfen defol...

AyhanPe
hoca korkak.

Alakasi yok :)

Mehmet Kıroğlu
Ben kimi çok eleştirsem adam gol atıyor. Hüseyin Türkmen gol atacak bugün. Buda benim totemim olsun. İnşallah kazanırız.

serdaracıl
Cesaretle alakasi yok. Oynayacak durumda olsa oynatir. En ufak hatasinda cocugu komple siler taraftarlar..Burda cogu kisi bugüb galip gelemezsek istifa etmeli diyor. Bu kafadaki adamlarin oldugu yerde böyle bir genc oyuncu oynatilmamali zaten..

hoca oyuncuyu tanımıyordur bile. buna emin olabilirsin.

Timur Mikhail
İnşallah güzel futbol oynayıp kazanırız çok önemli hem takımın öz güveni ve uyumu artar.

AyhanPe
26.09.2020, 18:11
Hocaya kimse bir şey demiyor. Kadronun yetersiz oluşuna laf ediliyor.

Sen demiyor olabilirsin :)

My
26.09.2020, 18:11
Gol yedirmese bu sefer bari. Adam bomboş pozisyonda kafaya elleri arkasında bağlamış çıkıyor. Penaltı felan yaptırmasa bari bu sefer de.

Ahmet Kara
26.09.2020, 18:13
Duran toptan gol yeme ihtimalimiz bayağı fazla.

AyhanPe
hoca oyuncuyu tanımıyordur bile. buna emin olabilirsin.

Cocuk yedeklerde degil mi? Tanimadigi adamin ne isi var yedeklerde? Atakan in suan oynayacak düzeyde olmadigina emin olabilirsin..

Ahmet Taşçı
Bein dışında izlenebilen platform var mı arkadaşlar?Bi ara vegabet vardı

fadigaTS
Kadro neden 10 kişi?

fadigaTS
26.09.2020, 18:14
Lig TV dışında izlenebşlen platform var mı arkadaşlar?
İlaç TV :)

TSemih61
26.09.2020, 18:14
Parmak zaten hücum oynucusuydu, onu kanatta oynatıp Abdülkadir Ömür'ü 10 numaraya çekebiliriz belki böylece daha üretken oluruz hücumda. Parmak bazen çok rahat adam geçebiliyor kanatta bunu yapmak zor alan daha az ortasahaya göre ama denemekte fayda var sonuçta asıl mevkisi kanat ve 10 numara.

Baker'ı 10 numara oynatmak da bir tercihtir ama fizik ve tempo olarak henüz hazır değil adamı sakatlamayalım durduk yere. Ayrıca en rahat ettiğim mevki 8 numara demişti röportajında.

Yalnız Ünal Karaman olsa Plaza- Afobe ikilisiyle maça başlardı. Defansif kadro sevmiyorum. Belki işler iyi gidebilir yine de. Daha hareketli, tempolu ve basan bir oyuncu grubu görebiliriz rakibi hataya zorlayarak fişi çekeriz.

Yine hatırlatmak isterim ki sahada Nwakaeme varsa oyun onun üzerinden şekillenir bu kadar basit.

61_Hasan_69
26.09.2020, 18:16
Bu kadronun duran toptan gol yememe şansı yok bir tane kafa topunu çıkıp alacak adam yok

AyhanPe
26.09.2020, 18:16
Sørloth oldukca etkisizdi. 2-3 kere topla bulasabildi. Böyle devam ederse 2. C.Palace dönemi olabilir onun icin diyebilir bizim futbol alimleri :)

İ. SARAL
26.09.2020, 18:17
Aynen campi inanılmaz kafa topu alıyordu zaten maşallahı vardı.:)))) Halil Akbunar'a hava topu kaptırıyor adam.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gökhan Balcı
Yalnız plazanın yerine altyapıdan herhangi biri de olabilirdi kadroda. Yani eğer söylentiler doğruysa. Sonuçta kadroya almak gibi bir mecburiyeti yok. Kendisi futbolcu falan değilse oyuna hiç girme ihtimali yoksa başka biri koyulur normalde. Bu detay biraz acaba dedirtti bana.

Nihat Güneş
Huseyin kadar basiniza tas dussun ya yeter artik.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilelebeTS
26.09.2020, 18:18
Hocanın daha geçen hafta gönderilmeye çalışıldığı yerde adam profesyonel maçı olmayan Atakan'ı mı oynatacak? Campi-Hüseyin'den Hüseyin oynuyorsa önde basacağız demektir bu. Öyle olursa hoşuma gider.

Cem Balcı
https://i.hizliresim.com/DlX1eD.png

OFLU_79
Hüseyin’in bügün maç’da hata etmesini bekleyip ve maçdan sonra burada boy gösterip “ ben size dedim” diye taraftar topluluğu varmış burda.

“Fake” taraftar işde böyle öyle olur.

Maçı bekleyip ve sonra yorumunu yap kardeşim

Manava61
26.09.2020, 18:19
Hüseyin Türkmen futbolcu değil oyuncudur.Sahaya çıkıp futbol oynamaz sadece oynar çünkü kendisinin futbol oynamak için özellikle de stoper oynamak için gerekli meziyetleri yok.Stoper dediğimiz kişi hava topu alır rakibi bozae defanstan top çıkartır rakibi korkutur, bu insan evladında bu özelliklerden hiçbiri yok sadece koşuyor.İddia ediyorum parmak, flavio hatta serkan asan bile kendisinden iyi stoper oynar.

Gökhan Balcı
26.09.2020, 18:19
:)))) Halil Akbunar'a hava topu kaptırıyor adam.

Adamın futbolculuk ile alakası yok abi Allah aşkına. Şu yaşına kadar çıktığı maç sayısına bak bi gözünü seveyim. Sanki elde topçu var da adam oynatmıyor :D

CİVELEK.61
26.09.2020, 18:20
Neden şaşırıyorsunuz?
Dünyanın en iyi 2 stoperini alsak,biri oynar diğeri Hüseyin'in yedeği olur.
Hüseyin'in torpili hem çok büyük hem çok derin.
Hüseyin Türkmen yedek kalmasın diye stoper almıyor bu takım dediğimizde ironi yapıyoruz zannediyor insanlar.
Akıl var mantık var.
En büyük eksiği stoper olan takım,hatta 2 stopere ihtiyacı olan takım,parayıda bitiriyor yabancı kontenjanını da dolduruyor ama stoper almıyor.
Mantıklı başka açıklamanız var mı?
Hoca da buna direnemez.
Bu konuda Hocaya sallamak yersiz.
Hüseyin Oy-na-ya-cak.....
O kadarrrr....
Adamda boru değil torpil var.
Torpil ne demek bilirmisiniz siz?
Hayatında torpil mağduru olmayan insanlar ne dediğimi anlamaz.
Siz Hüseyin Türkmen'in Ümit Milli takımda yeteginden ötürü mü oynadığını zannediyorsunuz?
Nasıl bir torpili varsa,Şenol Hoca bile "İmkan olsa onu da alırdım A Milli takıma" dedi ya hu...
Boru değil torpil,torpil,torpil...
Ülkenin değişmez gerçeği bu.
Dünyada herşey değişir,Türkiye'de torpil gerçeği değişmez.
Senin leş atan stoperlerin varken torpilli Hüseyin kesilir mi?
Yönetim bilmiyo mu iyi stoper alsak Hüseyin oynamaz.
Dolayısıyla almayız olur biter.
Alsalarda 1 tane alırlar o da Hüseyin'in yanına.
Adam Trabzonspor tarihinin en torpilli futbolcusu.

iyattara
26.09.2020, 18:20
Parmak flavio baker. Kim ne oynayacak belli değil. Kim defansın önünde, kim hücuma cikacak, topları oyuna kim sokacak. Net pozisyonu belli olan adamlar değil. O yerleşim oyunun kalitesini ve pozisyon bulma durumumuzu belirleyecek.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AyhanPe
26.09.2020, 18:25
Newton olabilecek 2 transferin dogru isimler olmasi icin calisiyoruz dedi. Demek ki dogru isimler gelecek..

Ahmet Hamza
26.09.2020, 18:25
Hüseyin Türkmen mi? Yeni Yumlu oldu adam. İşin kötüsü Yumlu bundan iyiydi.

ANIL
26.09.2020, 18:26
Diabate niye yok.

Cem Balcı
Hüseyin Türkmen mi? Yeni Yumlu oldu adam. İşin kötüsü Yumlu bundan iyiydi.

Hala iyi (:

Manava61
Diabate niye yok.

Yol yorgunuymuş.

ilelebeTS
26.09.2020, 18:27
Diabate niye yok.

Yol yorgunuymuş :D

fadigaTS
Yol yorgunuymuş.
Sanki otobüsle geldi :)

Ahmet Hamza
Hala iyi (:

Yok bizdeki performansından bahsediyorum :)

Cem Balcı
Sahadaki kadroyla attık attık,yedekler bitik.

61_Hasan_69
Newton olabilecek 2 transferin dogru isimler olmasi icin calisiyoruz dedi. Demek ki dogru isimler gelecek..

2 transfer mi ��

ÖmürKaradeniz61
Yumlu Türkmenden daha iyiydi,en azından arada sırada çıkar gol atardı.

İ. SARAL
26.09.2020, 18:28
Önde basan, sert ve tempolu bir takım bekliyorum. İnş golü erken buluruz. A.Büyük durmadan yere atacak kendini Serkan dikkatli olmalı faul aldırmamalı.

Sinan.K
Sørloth oldukca etkisizdi. 2-3 kere topla bulasabildi. Böyle devam ederse 2. C.Palace dönemi olabilir onun icin diyebilir bizim futbol alimleri :)

Gitti an demisdim Leipzig sistemine uyumuyor cok pis bir takim oldundan bizim kanatlar ve orta saha sörlothu cok cok iyi besliyordu allah var birkac gol atti tabikide kendi becerisiyle ama dedim gibi Leipzigde tutunamicak

ANIL
Baker ve Afobe yorgun değilmiydi. Adamlar deplasmana geldi ayrıca.

Erkan A.
Hüseyin türkmen konusunda senol günesin parmagi olabilirmi..

fadigaTS
26.09.2020, 18:29
Bu takıma 2(iki) stoper lazım.Israrla tek stoper yeterli diyenlerin kafasına işleyene kadar tekrarlamaya devam edeceğiz.

Manava61
26.09.2020, 18:29
Sahadaki kadroyla attık attık,yedekler bitik.

Salih kavrazlıyı neden oynatmıyor hoca anlamıyorum.Wonderkid wonderkid diyorduk adamı maça çıkarmadık daha.Plaza olayı zaten tamamen muamma

DeAgLeMaNyAq
26.09.2020, 18:30
Salih kavrazlıyı neden oynatmıyor hoca anlamıyorum.Wonderkid wonderkid diyorduk adamı maça çıkarmadık daha.Plaza olayı zaten tamamen muamma

Antrenmanı izleyenler yetersiz olduğunu söylüyor...

AyhanPe
Gitti an demisdim Leipzig sistemine uyumuyor cok pis bir takim oldundan bizim kanatlar ve orta saha sörlothu cok cok iyi besliyordu allah var birkac gol atti tabikide kendi becerisiyle ama dedim gibi Leipzigde tutunamicak

Öyle görünüyor ama bugün Leipzig de inanilmaz kötü oynadi. Zamana ihtiyaci var hem takimin ona hemde onun takima alisabilmesi icin..

Ahmet Hamza
Hüseyin türkmen konusunda senol günesin parmagi olabilirmi..

Evet, Merih ve Çağlar'ı kesip tek stoper olarak Hüseyin Türkmen-Mustafa Akbaş tandemi kurmayı planlıyormuş.

ilelebeTS
Sahada genç takım var. Koşmamanın bahanesi olmaz artık. Yüksek tempo, hızlı oyun lazım.

lazanka61
26.09.2020, 18:31
Önde basan, sert ve tempolu bir takım bekliyorum. İnş golü erken buluruz. A.Büyük durmadan yere atacak kendini Serkan dikkatli olmalı faul aldırmamalı.

Sağolsun Tolga’yı beinde dinleyince küme garanti dersin

ANIL
26.09.2020, 18:31
Fiziği çok zayıf. Ezilir.

artvints
26.09.2020, 18:32
Bein dışında izlenebilen platform var mı arkadaşlar?Bi ara vegabet vardıhttps://mobile.twitter.com/WinSportsTV

Şöyle birşey var.

fadigaTS
Antrenmanı izleyenler yetersiz olduğunu söylüyor...

Bu antrenmanları izleyenler 2 senedir 4 numaralı amatörün yetersiz olduğunu neden bu kadar rahat söyleyemiyor?

ilelebeTS
Sağolsun Tolga’yı beinde dinleyince küme garanti dersin
Kalite 3 oyuncu alırsa şampiyonluğun en büyük adayı dedi. Burada sürekli söylediğimiz şey.

Hunk
26.09.2020, 18:33
yine huseyin yine huseyin yine huseyin. ulan biraz yuzun varsa sen kendin oynamazsin huseyin bu ne be!! kim koruyor seni kardesim.

ANIL
Bu kadronun ciğeri patlayıncaya kadar koşması ve pres üstüne pres yaparak rakibi sahasına hapsetmesi lazım. Ozman ELP oluruz.

AyhanPe
2. oyuncu alinacagi söyleniyor ama bence Sørloth tarzi bir Odgaard alinmali

Ufuk
26.09.2020, 18:34
Parmak flavio baker. Kim ne oynayacak belli değil. Kim defansın önünde, kim hücuma cikacak, topları oyuna kim sokacak. Net pozisyonu belli olan adamlar değil. O yerleşim oyunun kalitesini ve pozisyon bulma durumumuzu belirleyecek.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Marlon ve Serkan kanat bek. İki stoper pasör stoper.
Parmak defansif oyun kurucu, Flavio iki yönlü orta saha, Baker ofansif oyun kurucu.
Nwakaeme ve Ömür kanat forvet.
Afobe izleyemedim ne oynadığını ama yeteneği var yaratıcı forvet olabilir. Zihinsel özellikleri de güçlüyse komple forvette oynar.

Pereira da dönse ideal kadro denebilecek bir kadro var elimizde. (stoper transferi olmadığı için o bölgede kim oynarsa oynasın ideal olmuyor)

Gole ihtiyacımız olduğu anda Ekuban'ı gizli forvet olarak ofansif orta sahaya atacaksın, oh mis.

Numan Yerlikaya
26.09.2020, 18:36
Orta saha dinamik olursa maçı alırız yoksa zor oğlu zor

hanzale
26.09.2020, 18:39
Hüseyin bir an önce kurtarmalı kendini bu takımdan, heba olacaksın aslanım, taraftar seni yiyecek hak etmiyorlar seni, git bu takımdan önün açık senin

serdaracıl
26.09.2020, 18:39
Orta saha dinamik olursa maçı alırız yoksa zor oğlu zor

aynen

ccd6167
26.09.2020, 18:40
Sağ bek kamil ahmet olsa dengeli olurdu. Keşke geçen haftaki sisteme devam etseydi hoca

Erkan A.
26.09.2020, 18:40
Evet, Merih ve Çağlar'ı kesip tek stoper olarak Hüseyin Türkmen-Mustafa Akbaş tandemi kurmayı planlıyormuş.
Hocan ne alakasi var..her gelen hocanin bir numarasi hüseyin olmuyormu?
taraftarin elestirilerine ragmen oynuyor cocuk..torpili baska nerden gelebilir??
ben sadece olabilirmi yazdim belkide hüseyini oynatin küstürmeyin cok basarili olacak demis olabilir baskana,benim yorumum sacma tabiki bunu hangi hoca kabul eder diyebilirsiniz..yoksa neden oynatiliyor veya b kalitede olsa neden stoper alinmiyor..

Ahmet Taşçı
26.09.2020, 18:41
https://mobile.twitter.com/WinSportsTV

Şöyle birşey var.

Nasıl izleyior renktaş direkt Tweeter üzerinden mi?

artvints
26.09.2020, 18:41
Yine gol atamazsak transfer önceliği hangi bölge olmali ?

Enaldo61
26.09.2020, 18:42

10 numara şart bu takıma. atsak da atamasak da

angraf
26.09.2020, 18:42

bir kanat daha alırlar :D
menajerlerinin portföyünde hangi pozisyon varsa o gelir.

artvints
26.09.2020, 18:43
Nasıl izleyior renktaş direkt Tweeter üzerinden mi?Izleniyor mu onu bile bilmiyorum :) sadece tv yazisini gördüm dün, trabzon malatya maçi ile alakali tweet vardi.

fadigaTS
26.09.2020, 18:43
Hüseyin bir an önce kurtarmalı kendini bu takımdan, heba olacaksın aslanım, taraftar seni yiyecek hak etmiyorlar seni, git bu takımdan önün açık senin

Aynen.Önü BAL liginde çok açık.Oranın yıldızı olur :) Ama Hüseyin çok hızlı değil mi? Hatalı paslar atıp rakibin arkasından iyi koşuyor :)

Ahmet Taşçı
26.09.2020, 18:44
Izleniyor mu onu bile bilmiyorum :) sadece tv yazisini gördüm dün, trabzon malatya maçi ile alakali tweet vardi.

Ulen başkana kızıp bein yapmadım... Yine de izleyesim var şu nasıl lanet hastalıktır arkadaş.

Aykut Uçar
26.09.2020, 18:44
Adem buyuk gibi bir karakter yoksununun rakip takimda oldugunu unutmamamiz gerekiyor.

Ahmet Hamza
26.09.2020, 18:45
Hocan ne alakasi var..her gelen hocanin bir numarasi hüseyin olmuyormu?
taraftarin elestirilerine ragmen oynuyor cocuk..torpili baska nerden gelebilir??
ben sadece olabilirmi yazdim belkide hüseyini oynatin küstürmeyin cok basarili olacak demis olabilir baskana,benim yorumum sacma tabiki bunu hangi hoca kabul eder diyebilirsiniz..yoksa neden oynatiliyor veya b kalitede olsa neden stoper alinmiyor..
Hocam demeye çalıştığım şu. Şenol Güneş Hüseyin Türkmen ile uğraşmaz. Milli takıma bir kere bile almayacak. Doğal olarak tabii. Bizim başımıza bela oldu bu iş.

angraf
campi-edgar tandemi ile çıkması gerekiyordu hocanın yanlış tandemle çıkıyor çok rahat gelecekler hava topları ile ve araya kaçacaklar.

jairzinho

gol atmayı geçtik,kaç kez gol pozisyonuna gireceğiz?

edgar türkmen defansı bizi çok net küme düşme adayı yapar,bunların fizikleri stoper değil

Ufuk
26.09.2020, 18:46
Fiziği çok zayıf. Ezilir.

Fiziği zayıf yalanı Türk gencinin sahaya sürülmemesinin bahanesi. Genç topçu oynatmıyorum dememek için fiziği bahane ediyor antrenörler sürekli. Ansu Fati o fizikle Barçada sahaya sürülüyor, Salih her türlü oynar. Sterling'in ilk zamanlarında fizik yoktu, teknik yoktu. Kısa boylu veledin teki sadece koşuyordu. Bundan topçu falan olmaz Trabzonda kadroya giremez demiştim, öyle kötüydü. İstiyoruz ki genç topçu Afobe fiziği ile gelsin. Egemen gibi sert olsun. Song'un oyun aklına sahip olsun. Böyle bir futbolcu dünyada yok. Hata yapa yapa öğrencekler, Ravil bu konuda çok şanslı 16 yaşında tecrübe etti. Bizde olsa fiziği zayıf, ezilir der alt grupla çalıştırırdık.

Şanlıurfadan gelen topçu yetenekli diyorlar mesela yine Süleyman var, bu sezon 10 maçta sonradan sok anında Avrupadan gözlemciler doluşur maçlara. 17 yaşında kim olursa olsun bu seviyede süre alıyorsa gözlemciler mercek altına alır. Üstüne bir de yetenekliyse elinden alırlar hemen. Adamlar pttden adam izleyip alıyor Trabzonspor da uçan kuştan haberleri vardır.