PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 2.Hafta | Yukatel Denizlispor 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8

Doğukan Uçan
13.09.2020, 23:21
Denizlispor'un Geçen sene ligin ikinci yarısında 3 galibiyeti var 1 tanesi trabzonspora karşı.

Geçen sene dahil son 9 maçta 1 galibiyeti var oda trabzonspor karşısında ve bu skorla kümede kalmış.

Herhalde bu maçı kaybedeceğimizi bilmeyen yoktur.

:D

Ahmet Kara
13.09.2020, 23:21
Radaruga kaç gol atar anketi açılsın. Yöneticiler göreve.

Doğukan Uçan
14.09.2020, 00:55
Her yönüyle çok ilginç bir maç olacak.

Olası bir mağlubiyette son 10 maçta denizlispor 2 galibiyetini de bize karşı almış olacak.

Denizlispora karşı kupada dahil son 5 maç 4 mağlubiyet eder, hemde 1.5 sene içerisinde olmuş olacak.

Geçen sene şampiyonluk yarışında kaybettiğimiz puanlar düşünülürse bu maçtan her türlü sonuç çıkar

Benim görüşüm bu maç kaybedilirse newton ile yollar ayrılır.

nakzo
14.09.2020, 00:57
2-0 kaybederiz bu kadro gol daha atamaz çok da gol yer hocası zaten berbat yedek kulübesi berbat.

My
14.09.2020, 01:06
Öyle bir işin içine sı.tılar ki eğer bu işin içinde art niyet yoksa gelmiş geçmiş en aptal yönetimle karşı karşıyayız demektir. Bekler yok, stoperler Allaha emanet, orta saha yok, kanatlar yarım yamalak, santraforun yok. Bu inanılır gibi değil.

nakzo
14.09.2020, 01:11
Haftaya Denizli maçında parmaktan başka oynayacak orta saha yok rezilliğe bak rezilliğe bak Orta Sahada bir tek parmak var kimi koyacaksın .

Çağatay96
14.09.2020, 01:47
Kazanamayiz.

Enes Başkaya60
14.09.2020, 02:13
3-1...

redbul
14.09.2020, 02:34
bu kadro her maç gol yer kolayda gol atamaz umarım yediğimizden fazlasını atarız diyecem ama çok zor.

DeAgLeMaNyAq
14.09.2020, 02:48
BJK maçındaki oyun anlayışıyla bu ligde galip gelmemizin mümkünatı yok. Özellikle Hoca'nın ilk yarıda takımdan memnundum demesi ilerisi adına umut verici bir söylem değil. Hücum hattında hiçbir şekilde organize olamayan, rakip ceza sahasına girmekte zorlanan, şut veya kenar orta girişiminde bulunmayan bir takımın iyi oynadığını söylemek kendini ve taraftarı kandırmaktır.

Denizli'ye zaten geçtiğimiz sezondan kalma bir alerjimiz var. Göztepe'nin 5-1'lik galibiyetine kesinlikle aldanılmamalı. Sörloth'un satışı olmadan transferler yapılamıyorsa bu maça yetişecek bir oyuncu da olmaz. Sörloth'un transferi de öyle 1-2 günde sonuçlanmaz. Gelecek oyuncular en iyi ihtimalle milli aradan sonra tam olarak hazır halde olurlar.

Ancak diğer eksiklerden Doğan ve hafta içinde antrenmanlara başlaması halinde Hosseini ile Yusuf dönebilir. Kamil'in inşallah ciddi bir şeyi yoktur ama yetişmezse mecburen solda Abdurrahim oynayacaktır. Yetişirse de Flavio'nun cezası sebebiyle Kamil oraya kaydırılacaktır. Sakatlığı ciddiyse elimizde çok fazla alternatif yok. Sezon başı kampına katılmamış, hiç maç kondisyonu olmayan ve 11'de başladığı son maçın üzerinden 7 ay geçmiş Doğan'la aynı şekilde sakatlığı sebebiyle kampta takımla çalışamamış Hosseini'yi kullanmak orta sahayı rakibe teslim edeceğimiz anlamına gelebilir. Edgar'la başlama ihtimalimiz de yüksek duruyor ancak Serkan'ın yerine sağda mı olur yoksa stoperde mi oynayacağı belli olmaz. Hücum hattında hem Guilherme'nin etkisizliği hem de Ekuban'ın tek santrafor oynama yetisinin olmaması sebebiyle en uçta Plaza'yı bekliyorum. Tabii BJK maçında hiç kullanmaması nedeniyle beklentilerimiz boşa çıkabilir...

Mert'
14.09.2020, 08:10
10.luk yolunda önemli maç. Beraberlik iyi sonuç olur.

Punisher-61
14.09.2020, 08:40
Bu halde kazanamayiz bu kesin...
En iyi dönemde yenemedigimiz denizliyi bu halde mi yenecegiz??

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk

Mehmet Fatih Yavuz
14.09.2020, 08:48
Flavio da yok bu sefer.
Yani aldığımız 3 transfer de olmayacak. Kamil orta sahaya, Abdürrahim sol beke, Serkan sağ beke.
Başka ne yapacak?
Guilherme çok kötüydü, mecbur Ahmet Cambaz'ı koyarsak o bölgeye...

U21 maçına çıkıyoruz sanki!!!
Sıkıntı.

artvints
14.09.2020, 12:07
Üç stoper oynasin takimda bek yok. Benim bildiğim bir takimda en fazla merkez ortasaha olur. Bazen sayisi 7'ye 8'e çikar. Her tipten olur ki aşiri eksiklikte, beke kanada stopere koyarsin. Takimin temeli o bölge.

Şuan o bolgede en az 100 maça çıkmış işi bilen bir tane adam yok. Neye göre plan yapacaksin, ortasahan yok.

Ahmet Kara
14.09.2020, 12:23
niye kimse kadro kurmuyor ?

.serkan..........hüseyin........edgar.........abdu rrahim
.....................parmak.......doğan
.ömür........................ekuban............... ..tony
.................................plaza

yazarken utandım.

btnyldz
14.09.2020, 12:53
Üç stoper oynasin takimda bek yok. Benim bildiğim bir takimda en fazla merkez ortasaha olur. Bazen sayisi 7'ye 8'e çikar. Her tipten olur ki aşiri eksiklikte, beke kanada stopere koyarsin. Takimin temeli o bölge.

Şuan o bolgede en az 100 maça çıkmış işi bilen bir tane adam yok. Neye göre plan yapacaksin, ortasahan yok.

Olabildiğince orta saha almak lazım işte. Gelen de sakat. Boşaldı orta.

nchls
14.09.2020, 12:57
Biz gol atamayız. Yer miyiz ? Yeriz. Hemde ballı kaymaklı.
Ortasaha ve defansta adam olmadığından 1-0 ya da 2-0 denizli galibiyeti diyorum

naimbektas6161
14.09.2020, 13:03
İçim daralıyor :(

Oruç
14.09.2020, 13:05
2-0.

Goller Ragaruga.

UĞUR DURTAŞ
14.09.2020, 13:54
Bir arkadaşımız niçin kadro yapmıyorsunuz diye sormuş
kadro kolay.

denizli farklı yenildi.bizim maçta ciddi bir direnç göstereceklerdir.
mustafa yumlu gs bjk ve fb maçlarında göstermediği performansı gösterir kanısındayım.
bizim maçlarda her zaman olduğu gibi ....

-UĞURCAN-

ÖMER SAĞIROĞLU - AHMET AĞAOĞLU - MEHMET YİĞİT ALP - ERTUĞRUL DOĞAN

-SERTAÇ GÜVEN -PARMAK -EMİN KAHRAMAN

ÖMÜR -EKUBAN -MAKAYEME

Antonio
14.09.2020, 13:58
Ezer gecerler. Denizli süper lig takımı biz ptt takımıyiz denk güçlerin mücadelesi olmaz.

Çağdaş DENİZ
14.09.2020, 14:07
Ligin açık ara en kötü takımı denizlispor
Şanslıyız ki ilk galibiyetimizi zor da olsa alırız

Ozan Yılmaz
14.09.2020, 14:07
denizlinin kalesi boş fakat bizde de şut çeken olmadığı için pek bi sorun teşkil etmez

Enes Ünal Kaya
14.09.2020, 14:08
niye kimse kadro kurmuyor ?

.serkan..........hüseyin........edgar.........abdu rrahim
.....................parmak.......doğan
.ömür........................ekuban............... ..tony
.................................plaza

yazarken utandım.

Ahmet Canbaz'sız kadro mu olur. adam beşiktaş maçında fırtına gibi esti

UĞUR DURTAŞ
14.09.2020, 14:33
İki grup halinde çalışan Trabzonspor (https://www.milliyet.com.tr/haberler/trabzonspor)'da, ilk gruptaki oyuncular yenilenme, diğerleri ise telafi idmanı gerçekleştirdi.
Yarını izinli geçirecek bordo-mavililer, çarşamba günü yapılacak antrenmanla Yukatel Denizlispor (https://www.milliyet.com.tr/haberler/denizlispor) maçının hazırlıklarını sürdürecek.

**
Dün akşam sahada takım diye bir şey yoktu

bugün yenileme yapılmış yani antreman değil
yarin takım izinli

çarşamba perşembe tam antreman
cuma yarım antreman sonra denizliye yolculuk

iznin zamanı mı şimdi newton efendi?

2 -3 yıldır yazıyorum korner atışlarımızın tamamı karavana
hiç çalışılmış bir tane korner atışımız varmı?

aynı şekilde rakibin kullandığı tüm kornerler tehlike yaratıyor
bizimkiler izliyor rakip kornerlerinden gelen topu.....

Gökhan Balcı
14.09.2020, 14:43
Yusuf sarı iyileşirse ben onu görmek isterim şahsen. Tekniği mücadelesi ve skor katkısı olan bir adam
Biraz futbol aklı zayıf ama sağlam olan zaten bir tek pereria ile Tony var. Ben olsam bi daha cilermeyi kadroya almam. Kamil de yok ayrıca. Farklı bir formasyon denenebilir.

Mesela
Uğurcan
Edgar doğan (vallahi daha iyidir) üçüncü bulamadım
Parmak cambaz sarı ömür Tony
Ekuban plaza

Allah ne verdiyse yazdım. Anlamsız bir dörtlü defans ile oynayacağıma teknik kapasitesi yüksek beşli orta saha ile oynarım daha iyi.

Bu ne boktan kadro oldu yav.

DeAgLeMaNyAq
14.09.2020, 16:23
Doğan takımla çalışmalara başlamış. Büyük ihtimalle Flavio yerinde izleyeceğiz. Kamil ise tahmin edildiği gibi sakatlandı ve oynayamayacak. Guilherme'yi solda kullanalım hiç değilse yeni bir şey denemiş oluruz diyeceğim ama Hoca'nın Abdurrahim'den vazgeçeceğini düşünmüyorum...

Enaldo61
14.09.2020, 16:26
Doğan takımla çalışmalara başlamış. Büyük ihtimalle Flavio yerinde izleyeceğiz. Kamil ise tahmin edildiği gibi sakatlandı ve oynayamayacak. Guilherme'yi solda kullanalım hiç değilse yeni bir şey denemiş oluruz diyeceğim ama Hoca'nın Abdurrahim'den vazgeçeceğini düşünmüyorum...
Oynadı solda geçen sezon çöp performans.

asilhamsi
14.09.2020, 16:29
muhtemel transfer olmaz.

------------ugurcan----------

pareira-----edgar---campi----marlon

---------dogan------parmak--------

ömür---------ahmet canbaz/ekuban-------waka

------------ekuban/plaza-------------------

marlon ve pareira yetişmezse yandı gülüm keten helva.

kaan61
14.09.2020, 16:39
Şampiyonluk , Şampiyonlar ligi , borç sıfırlama , iyi takviyeler ve iyi bir kadro , değeri ve prestiji artan bir kulüp ve takım hayalinden 2 ay sonra küme düşmemeye oynayacak bir kadro , yönetim ve taraftarda kaos bunu ancak biz başarırdık. Bravo yönetim.

Ali İhsan
14.09.2020, 18:06
Denizlispor maçında oynatabileceğimiz bir tane ortasahamız var (Parmak) o da aslında TS kalibresinde yedek olabilecek bir adam.

Yönetim hala biz şöle başarılıyız, böle harikayız demeye devam etsin...

OrkHun
14.09.2020, 18:45
4-0'lık bir mağlubiyet bekliyorum. sonraki hafta hoca gider, transfer sezonu sonunda da ağaoğlu kaçar.

Erayz
14.09.2020, 18:57
Denizli çok kötü bir takım ama bizde de soru işaretleri var. Yine de yenmemiz gerekiyor. Göztepe maçını izledim Denizli'nin. Şu halleriyle ligin en ciddi düşme adayı onlar bence. Yenmeliyiz.

Mert Oğuzlu61
14.09.2020, 19:02
Yanilmiyorsam gecen sezon evimizde son siradaki Goztepe macina Dogan, Parmak ve Ahmet Canbaz ile ciktik, iki pas yapamadik ve 1-0 maglup olduk. Mactaki tek tehlikeli atak, son dakikada Pereira'nin ortasinda bos kaleye gol kaciran Novak'in pozisyonuydu.

Orta sahada kaliteli ve teknik kapasitesi yuksek oyuncular olmayinca olmuyor. Yine topu rakibe birakacagiz ve atak ustune atak yiyecegiz. Ligin 2. macina orta sahada bu oyuncularla cikmak gercekten skandal bir durum. Son yillardaki en zayif TS kadrosu ve yonetim hala sessiz, icraat yok.

ilelebeTS
14.09.2020, 19:02
Bekler oynarsa belki kazanırız. Onlar da oynamazsa ayvayı yedik.

CesurHamsi
14.09.2020, 20:18
Maglubiyet ve kaos kokuyor bu mac

Doğukan Uçan
14.09.2020, 20:21
orta saha yok.

forvet yok.

defans yok.

kimle yeneceğiz ?

Karmam
14.09.2020, 20:37
Daha ilk haftadan Göztepe'ye 5-1 yenildi adamlar. Kadromuz zayıf ama o kadar da değil.

My
14.09.2020, 21:14
Ben daha böyle saçma bir sezon hatırlamıyorum. Sözleşmeli santraforumuz var ama oynatmıyoruz/oynatamıyoruz. Neden? Transfer olacaksa olsun eyvallah da böyle saçmalık olur mu ya şimdi niye oynatmıyoruz? Lan santraforsuzuz kapı gibi santraforumuz var ama yok!

Arda'
14.09.2020, 21:31
Bjk maçındaki kadro bırak süper ligi ptt liginde bile zor kazanır Flavio ve Kamil de yok üstelik, yaz oraya bi sıfır puan daha.

gurur6134
14.09.2020, 21:39
Ekuban da bu macda olmayacak buyuk ihtimal yarin mr girecek yine kasik sakatligi..antreman metodlarinda yada kondisyonerde ciddi sikinti var bu kadar darbeye bagli olmayan sakatlik normal degil .antreman sahasi filan hikaye tesislerde tek antreman sahasi yok biri kotuyse digerinde calisilir baska sorun oldugu asikar..

DeAgLeMaNyAq
14.09.2020, 21:43
Ekuban da bu macda olmayacak buyuk ihtimal yarin mr girecek yine kasik sakatligi..antreman metodlarinda yada kondisyonerde ciddi sikinti var bu kadar darbeye bagli olmayan sakatlik normal degil .antreman sahasi filan hikaye tesislerde tek antreman sahasi yok biri kotuyse digerinde calisilir baska sorun oldugu asikar..

Ekuban anatomik yapısı itibariyle zaten sık sakatlanan bir oyuncu. Bunu kondisyonere indirgemek basit kaçar. Kondisyoner 2 senedir görevde ama son zamanlardaki sakatlıkların artması daha derin bir konu...

gurur6134
14.09.2020, 21:56
Ekuban anatomik yapısı itibariyle zaten sık sakatlanan bir oyuncu. Bunu kondisyonere indirgemek basit kaçar. Kondisyoner 2 senedir görevde ama son zamanlardaki sakatlıkların artması daha derin bir konu...

1 senedir sakatliklarla bogusuyor bu takim coguda darbe harici uzun soluklu sakatliklar bunlar profesyonel oyuncular bunun aciklamasi baska birsey olamaz ya antreman teknikleri sikinti ya kondisyon ekibi baska birsey gelmiyor aklima..

DeAgLeMaNyAq
14.09.2020, 22:03
1 senedir sakatliklarla bogusuyor bu takim coguda darbe harici uzun soluklu sakatliklar bunlar profesyonel oyuncular bunun aciklamasi baska birsey olamaz ya antreman teknikleri sikinti ya kondisyon ekibi baska birsey gelmiyor aklima..

Zaten en önemli faktör antrenman tekniği. Abdulkadir, Yusuf, Kamil, Pereira, Nwakaeme ve Ekuban gibi oyuncular her an sakatlanmaya müsait. Keza yeni gelenlerden Marlon ve Plaza da öyle gözüküyor...

mmert
14.09.2020, 22:24
Sefa - Hüseyin - Campi - Faruk
Edgar
Serkan - Abdüş - Cambaz
Kerem
Nwakaeme

yorumsuz6117
14.09.2020, 22:38
Net bir mağlubiyet bizi bekliyor, yakın zamanda Newton istifa edecek ardından Ağaoğlu bırakıcak kötü sonuçların durdurulması imkansız çünkü..

Karmam
14.09.2020, 22:38
Ben daha böyle saçma bir sezon hatırlamıyorum. Sözleşmeli santraforumuz var ama oynatmıyoruz/oynatamıyoruz. Neden? Transfer olacaksa olsun eyvallah da böyle saçmalık olur mu ya şimdi niye oynatmıyoruz? Lan santraforsuzuz kapı gibi santraforumuz var ama yok!
Bu muhabbet bana yalan geliyor. Böyle şeyler yapan futbolculara çok ağır cezalar veriyor UEFA. Asla "Ben gelmiyorum" deme ihtimali yok. Yönetim satmaya karar verdi/anlaşma sağladı fakat meblağ taraftara düşük gelmesin diye ufak bir tiyatro çevirmeye kalktı bence. Sosa'ya da aynı muhabbet dönmüştü "Telefonları açmıyor" diye. Sörloth'un da canına minnet zaten Trabzon küçük şehir her yabancı beğenmez.

yorumsuz6117
14.09.2020, 22:45
Ekuban'ın olmaması bir eksik değil santrafor oynayacaksa, yardımcı forvet olarak iş yapabilen bi oyuncu, onun dışında vasatı aşamayan birisi.. Plaza'dan medet uman varsa vazgeçsin vasatın vasatı bi arkadaş..

My
14.09.2020, 23:00
Bu muhabbet bana yalan geliyor. Böyle şeyler yapan futbolculara çok ağır cezalar veriyor UEFA. Asla "Ben gelmiyorum" deme ihtimali yok. Yönetim satmaya karar verdi/anlaşma sağladı fakat meblağ taraftara düşük gelmesin diye ufak bir tiyatro çevirmeye kalktı bence. Sosa'ya da aynı muhabbet dönmüştü "Telefonları açmıyor" diye. Sörloth'un da canına minnet zaten Trabzon küçük şehir her yabancı beğenmez.Vallahi zihnimi zorluyorum ben böyle bir şey daha hatırlamıyorum. Tamam, Sörloth satılır meblağsı ayrı konu ama adam şu anda futbolcumuz ve biz bu adamı neden kullanmıyoruz aklım sırrım ermiyor. Ben gelmiyorum diye bir şey var mı ya adamın poposundan kan alırlar. Gerçek nedeni ne acaba akıllarından ne geçiyor, olay ne burada ne yapıyorlar ki de bu adamı ıskartaya çıkarttık biz şimdi!?

LağusKusteli
14.09.2020, 23:00
Ligdeki taze takımlara ya şansımızın tutmadığından ya da ciddiye almadığımızdan mıdır nedir aşırı puan veriyoruz. Denizlispor da bu takımlardan birisi, skor üretme sıkıntısı çekiyoruz, takımda sorumluluk alan oyuncu yok ve geçen sene ki gibi hala hakemin aleyhte kararına itiraz etmeyip enayi gibi takılıyorlar, uefadan men kararı sonrasında devam eden olumsuz hava hala kulübü etkiliyor.velhasılı bu maçta da maalesef puan kaybı olası... inşallah takım bizi yanıltır da galip geliriz...

ilelebeTS
14.09.2020, 23:02
Beklerin durumu nedir acaba. 2 bek dönerse çok fark eder. 3-5-2 bile yapılabilir. Marlon Portekiz'den alışkın, Pereira zaten tüm kanadı kullanıyor. Tony önde Plaza ile oynar. Ömür arkalarında. Bu da bu maç için bir seçenektir.

______Tony_______Plaza
___________Ömür
Marlon__Parmak_xxx____Pereira
___Campi__Edgar__Türkmen

kaçarava
14.09.2020, 23:17
İlk maçtaki kısırlık olduğu sürece rakibin kim olduğu fark etmez. Bu ligde herkes topun arkasına belli bir kalitede geçiyor. Adamlar kazma da olsa geriden çıkarken kaptırır pozisyon veririz.

emre6117
14.09.2020, 23:29
Forvette kim oynuyor koray mi.
Sorlothdan koraya geçişi bakalim nasil kaldıracağız.
Durun daha 1 hafta önce yazdım ekuban sakatlanarak diye.daha sırada nwakame ve a.omur var. Nwakame yerine bilal oynar.a.omur yerine de adam bulamadım.cunku yusuf sarı da kronik sakat.
Vah ki ne vah.bu takım küme düşme adayıdır.

emre6117
14.09.2020, 23:34
Sefa - Hüseyin - Campi - Faruk
Edgar
Serkan - Abdüş - Cambaz
Kerem
Nwakaeme

Su kadro büyük olasılıkla sahaya cikacak belki 1 veya 2 isim değişir.
Ben kaos görüyorum,. Fark görüyorum,gözyaşı görüyorum malesef.

mmert
14.09.2020, 23:39
Su kadro büyük olasılıkla sahaya cikacak belki 1 veya 2 isim değişir.
Ben kaos görüyorum,. Fark görüyorum,gözyaşı görüyorum malesef.

İlk 4 hafta hazırlık maçı. Biz ligi 36 hafta üstünden oynayacağız :)

samatyaboy
15.09.2020, 04:25
Tek tesellim; Denizlispor berbat bir takım.0-2 kazanırız.

Yiğit Gayretli
15.09.2020, 08:09
Bjk maçında Flavio'ya kırmızı çıktığı andan beridir o maçı bıraktım Denizli maçı ne olacak diye düşünüyorum. Elimizde faydasızlar faydasızı Guilherme ve varoluşsal sancılar çeken Parmak'tan başka orta saha yok.

Canbaz oyuna girdikten sonra fena işler yapmadı ama çabası yetersiz kalabilir. Yine de Guilherme'nin yerine sahada görmek isterim. Kerem'i bile tercih ederim. En azından belli anlarda ince işçilik yapıyor.

Edgar top rakipteyken çok pasif olsa da orta sahamızda hem nitelik hem de nicelik olarak sorun varken pas kalitemizi yükseltmek amaçlı 3. stoper ya da defansın önünde düşünülebilir. Geçen sezın Hosseini'yi kullanmıştık benzer şekilde. Aynı sertliği gösteremese de pas oyununa daha iyi katkı vereceği aşikar.

Becerebilirsek, peş peşe golü bulup topu vermeden tempo düşürmemiz lazım. Ekuban da olmayacağını düşünürsek çok sıkıntıdayız.

HOPA'LI TS'Lİ
15.09.2020, 08:20
Geçen sezon muhabirin Sayın Başkan, Sörloth'un bonservisini almayı düşünüyor musunuz sorusuna, niye acele edeyim, 2 yıl sonra alırım, tapusu bende değil mi demişti?

Hah tutarsın işte şimdi

Tottenham ve Leipzig bastırıyor, iyi güzel sat ta golleri kim atacak?

Bu sezon Allah bize sabır ve sakinlik versin.

Umarım 2001-2002 sezonu gibi bir kabus yaşamayız.

HOPA'LI TS'Lİ
15.09.2020, 08:21
Guilherme'ye "kendine takım bul" haberleri doğru mu?

Bir etkisiz eleman da o

Eeee burası Malatya değil

Murat Keçeci
15.09.2020, 09:24
Geçen sezon en çok yenilgi aldığımız takımla oynayacağız.Sakatlar,kaçaklar,cezalılar derken zor bir döneme girdik ama büyük kulüp isek bu süreci atlatmalıyız.

Sakatlar dönene kadar ve yeni transferler takıma katılana kadar ki süreçte yapmamız gereken şey haddimizi bilerek oynamak olmalı yani topu daha çok rakibe bırakıp orta saha da kalabalık olup kontra ataklar ile nwakaeme,ömür gibi oyuncularla sonuca gitmek olmalı.

Her maç her idman bir oyuncuyu kaybediyoruz eğer böyle devam edecekse 50 kişilik kadro kursak bile yetmez.Eddie hocanın bu duruma bi el koyması lazım.

Orta sahada parmak ile beraber kim oynayacak ve santrafor kim olacak bu bilinmezlik biraz sinir bozucu.Santrafora plazayi koyduk diyelim.Orta sahada kim olacak guilhermeye şans verilmesini her zaman söylemiştim ama artık ondan desteğimi çekiyorum çünkü oynama niyeti pek yok yeteneklerine inansam da oynama niyeti olmayan sahada hayalet gibi dolaşan adamlar görmek istemiyorum.Dogan erdoğan ile parmak orta sahasına kalmış gibi duruyoruz.Onlerindede ahmet canbaz bu orta sahanın ileriye top taşıması hiç kolay değil dediğim gibi yapabileceğimiz en iyi şey kadro kalitemizin yerlerde süründüğü bu dönemi haddimizi bilerek oynayarak geçmeliyiz.

Uğurcana bu süreçte büyük iş düşüyor perreria nın yokluğunda kaptanlık onda galiba ama bjk maçında ben ondan kaptanlık adına oyundan düşen takımını ateşleyecek bir hareket görmedim.Tek başına bu sorumluluk ağır geldiyse parmak ile beraber yetkiyi paylaşsınlar ikisi beraber takımın moral motivasyonunu yükseltmeye çalışsınlar.

Her maç çok önemli geçen haftaki puan kaybını telafi etmek için bu maçı mutlaka almaliyiz.Konsantrasyon ve mücadelemiz ile bu maçı kazanabiliriz.Takim bütünlüğünü korursak ve elimizde kalan son etkili silahlar ömür ve nwakaemeyi doğru kullanırsak yenebiliriz.Bu maçlar sadece üç puan değil bizim adımıza ayrıca bir duruş sergileme maçları.

Samet GÜVEN
15.09.2020, 09:57
serkan - edgar - campi - abdurrahim
guilherme-parmak
ömür- Canbaz-nwakaeme
plaza

Arda'
15.09.2020, 10:28
Sol bekte Faruk Can yerine Abdürrahim oynarsa yine çok pis söveceğim.

pReN@_61
15.09.2020, 10:39
Sıkıntı.

UĞUR DURTAŞ
15.09.2020, 11:04
Adı guilherme.....

Adam malatyada oynarken başta bize olmak üzere tüm takımlara
ayak üstü ayak içi ayak dışu kafasıyla kıçıyla goller atardı
çabalardı,adam eksiltirdi,güzel ortalar frikikler kullanırdı

bize geldi bal yapmayan arı misali
bjk maçında kişiliksiz sahada dolandı durdu hiç bir varlık gösteremedi
sadece bu değil tüm oyuncularımızın kötüydü
güilherme en kötüsüydü....

çok zorluklarla aldık bu adamı
umut vaad ediyordu...

ciddi de para alıyor bizden

tam bir hayal kırıklığı

zaman varken kendisiyle konuşulup bir karar verilmesi taraftarıyım.

kendisini düzeltmeyecekse olumlu anlamda yollar ayrılabilir...

etkisiz eleman.

İ. SARAL
15.09.2020, 11:39
http://www.footballuser.com/formations/2020/09/1823553_Trabzonspor.jpg

gurur6134
15.09.2020, 12:23
Geçen sezon muhabirin Sayın Başkan, Sörloth'un bonservisini almayı düşünüyor musunuz sorusuna, niye acele edeyim, 2 yıl sonra alırım, tapusu bende değil mi demişti?

Hah tutarsın işte şimdi

Tottenham ve Leipzig bastırıyor, iyi güzel sat ta golleri kim atacak?

Bu sezon Allah bize sabır ve sakinlik versin.

Umarım 2001-2002 sezonu gibi bir kabus yaşamayız.

Abicim shorlthun bonservisini istesende alamiyorsun bu sezon maclarin yuzde 50 sini oynamadikca oyuncu hala palace oyuncusu sozlesmesi bizde olsada yuzde 50 sinde oynasa alsanda sene sonunda 6 verip 9 satcaksin sozlesme geregi . futbolcu yeni sozlesmeye yanasmadigindan dolayi satilmasi icin mecbur kaldik birakildik bir yerde palace ile yuzde 50 50 bolusulucek bonservis onun icin en fiyati bulmaya calisiyoruz.

Gökhan Balcı
15.09.2020, 12:34
Gilermenin sorunu klasik Anadoluda sorumluluk alan topçu modeli olması. Burada kendini yetersiz görüyor ya da teknik heyet kendisine aynı misyonu yüklemiyor. Doğru ya da yanlış bilmiyorum ama Anadoluda takımlarını yukarıda tutan futbolcular büyük takıma gelip sıradan birine dönüşünce o özgürlük alanından uzaklaşınca vasatlaşıyorlar. Ben açıkçası gilermeyi kullanacak olsam kendisine sosa rolü verirdim. Bazı oyuncular o güveni hissettiğinde canla başla oynarlar. Gilerme şu an fazlalık olarak görülen biri. Böyle oynamaya devam ederse bu da devam edecek. Trabzonsporun kurulu bir ileri hattı var zaten. Bunun arasına karıştırmak yerine gidenin sorumluluğunu vermek bana daha doğru geliyor.

Uğurcan
Edgar Hüseyin campi
Parmak gilerme
Serkan abdül Bilal?
Plaza Tony

Gibi bir kadro ile çıkabiliriz mesela.

ANIL
15.09.2020, 13:47
http://www.footballuser.com/formations/2020/09/1823553_Trabzonspor.jpg

Eku sakat olduğu için Plaza oynar. Onun dışında Kerem ve Faruk inş oynar çok umutluyum bunlardan.

yazıkoldu
15.09.2020, 13:56
Abicim shorlthun bonservisini istesende alamiyorsun bu sezon maclarin yuzde 50 sini oynamadikca oyuncu hala palace oyuncusu sozlesmesi bizde olsada yuzde 50 sinde oynasa alsanda sene sonunda 6 verip 9 satcaksin sozlesme geregi . futbolcu yeni sozlesmeye yanasmadigindan dolayi satilmasi icin mecbur kaldik birakildik bir yerde palace ile yuzde 50 50 bolusulucek bonservis onun icin en fiyati bulmaya calisiyoruz.

aynen durum budur, benim anlamadığım Başkan Ağaoğlu şunu açıklasaydın ne olurdu, sakladın da ne oldu.

bir senedir sözleşme koşullarının ne olduğu anlaşılamadı.

bunu gizleyeceğinize uefa'dan men cezası almamak için finansal kriterleri nasıl sağlayacağınıza dair biraz aklınızı kullansaydınız.

üstelik yusuf yazıcı'dan gelen 17 milyon euroya rağmen bunu başaramadınız.

bu sezon yaptığınız dünya kadar transfer ve garanti paralara rağmen sahada kalan 10 kişi içinde yeni transfer yoktu.

ilk 11'in yarısı gitti, siz ne yaptığınızı şaşırdınız galiba.

artvints
15.09.2020, 14:01
Ömür ve nwakaeme'nin bu kadroda bek kovalamasi faydasiz oluyor. Bek kovalamayinca da açik veriyorsun. Bunun çaresi 3 4 3, 3 5 2 gibi taktiklerdir. Bizim kanat oyuncularimiz içeri sokularak oynuyor zaten.

......edgar....campi....hüseyin
Serkan......parmak...canbaz......faruk
......ömür........plaza.....nwakaeme

Yetenek sorunu olan bir takimda nwakame ve ömür'ü daha iyi kullanmamiz lazim. Zaten merkezde de oyuncu yok. Oradaki boşluğu sistemsel olarak kapatmamiz lazim.

İ. SARAL
15.09.2020, 15:17
Eku sakat olduğu için Plaza oynar. Onun dışında Kerem ve Faruk inş oynar çok umutluyum bunlardan.

:) Ekuban'ı unutmuşum.

Enaldo61
15.09.2020, 15:33
Farukcan a takım kadrosunda bile görünmüyor ki nasıl oynayacak.

Karmam
15.09.2020, 15:37
Vallahi zihnimi zorluyorum ben böyle bir şey daha hatırlamıyorum. Tamam, Sörloth satılır meblağsı ayrı konu ama adam şu anda futbolcumuz ve biz bu adamı neden kullanmıyoruz aklım sırrım ermiyor. Ben gelmiyorum diye bir şey var mı ya adamın poposundan kan alırlar. Gerçek nedeni ne acaba akıllarından ne geçiyor, olay ne burada ne yapıyorlar ki de bu adamı ıskartaya çıkarttık biz şimdi!?
Bu duruma benim bulabildiğim tek mantıklı açıklama sözleşmesinde serbest kalır maddesi olması. Yoksa dediğin gibi çağır, oynasın, satıyorsan sat. Fakat biri serbest kalma maddesini tetiklemişse böyle bir şansın yok. Bunu da taraftardan gizlemek için Sörloth Trabzon'a dönmedi gibi bir algı yaratılabilir. Öbür türlü zaten 3 yıl daha bizde değil mi bu adam?

Şimdi Palace'la parayı %50-50 bölüşeceğiz deniyor, böyle saçmalık mı olur, ver 7 milyon euroyu zaten senin topçun. Diyor ki 15-15 bölüşeceğiz Palace'la. Niye ki ne? Yazdıkça saçma geliyor. Konuşulduğu gibi 9 milyon euroya bizim kira sözleşmemizi geçersiz kılan bir satın alma opsiyonu olmalı. O zaman da bizim cebimize kalan 2 milyon euro olur.

Şeffaflık konusunda ciddi bir problem var. Transfer yasağından tut, sözleşme yenilemeleri, avrupdan men meselesi, kulüpler birliğinde ne oy kullandığımıza kadar bir sürü şey gizli saklı ve açıklama yapılmıyor maalesef. Zorla spekülasyon yaptırıyorlar taraftara.

DeAgLeMaNyAq
15.09.2020, 16:06
aynen durum budur, benim anlamadığım Başkan Ağaoğlu şunu açıklasaydın ne olurdu, sakladın da ne oldu.

bir senedir sözleşme koşullarının ne olduğu anlaşılamadı.

bunu gizleyeceğinize uefa'dan men cezası almamak için finansal kriterleri nasıl sağlayacağınıza dair biraz aklınızı kullansaydınız.

üstelik yusuf yazıcı'dan gelen 17 milyon euroya rağmen bunu başaramadınız.

bu sezon yaptığınız dünya kadar transfer ve garanti paralara rağmen sahada kalan 10 kişi içinde yeni transfer yoktu.

ilk 11'in yarısı gitti, siz ne yaptığınızı şaşırdınız galiba.

Eleştirilerinize katılmakla birlikte Yusuf'un satışıyla ilgili tespitiniz doğru değil. Finansal raporlama dönemlerinde 31 Mayıs baz alınıyor. Dolayısıyla UEFA ile yapılan Settlement Agreement anlkaşmasında yer alan 2018-2019 sezonundaki 5 milyon euroluk zarar taahhüdünde Yusuf Yazıcı'nın satışının hiçbir getirisi yok. 100 milyon euroya satılsaydı da aynı ceza gelecekti...

UĞUR DURTAŞ
15.09.2020, 16:19
Kamil Ahmet Çörekçi
Beşiktaş (https://www.aspor.com.tr/index/besiktas) maçında sağ baldırına aldığı darbe sonrası oyundan alınan futbolcumuzda yapılan muayene ve MR incelemeleri neticesinde birinci derece kas yaralanması ve kanama tespit edilmiş olup tedavisine başlanmıştır.
Caleb Ekuban (https://www.aspor.com.tr/index/ekuban)
Beşiktaş maçında sağ kalçasına aldığı darbe sonucu sakatlanıp oyundan alınan futbolcumuzun yapılan muayene ve MR incelemeleri neticesinde uyluk dış rotator kasında kanama tespit edilmiş olup tedavisine başlanmıştı
. (https://www.aspor.com.tr/trabzonspor/2020/09/15/trabzonspordan-sakatlik-aciklamasi-caleb-ekuban-ve-kamil-ahmet-corekci)***

1 Takım bay
20 takım maç yaptı
hangi takımda darbeye bağlı sakatlık yaşandı
buna bağlı olarak mr çekilde ve 10-15 gün 20 gün arası olmayacakları açıklandı
ben duymadım

bizim takımda bir sorun var

siz diyin doktorlar
ben diyim kendilerine futbolcular bakmıyor
yemesine içmesine ÖZEL hayatlarına
demem o ki bizim takımda sakatlıklarla ilgili ciddi bir sorun var ?

yazıkoldu
15.09.2020, 16:55
düzeltme için teşekkürler, atlamışım.
Eleştirilerinize katılmakla birlikte Yusuf'un satışıyla ilgili tespitiniz doğru değil. Finansal raporlama dönemlerinde 31 Mayıs baz alınıyor. Dolayısıyla UEFA ile yapılan Settlement Agreement anlkaşmasında yer alan 2018-2019 sezonundaki 5 milyon euroluk zarar taahhüdünde Yusuf Yazıcı'nın satışının hiçbir getirisi yok. 100 milyon euroya satılsaydı da aynı ceza gelecekti...

emrahtuna
15.09.2020, 18:22
dün gece uyku tutmadı bende kafamda kadro kurup durdum gece vakti ama bi türlü 11 çıkartamadım sakatlarıda ekleyince..siz nasıl bi 11 yapıyorsunuz veya bekliyorsunuz ?

nakzo
15.09.2020, 19:15
Plaza forvet oynar solda waka sağda abdüş ortada yine mecburen biraz önde gilerme dogan igleştiyse doğan ve parmak iğleşmediyse baykuş ve parmak geride yine serkan hüseyin campi abdurrahim ugurcan.Kadro çok zayıf bu kadro ilerde oynayamayız defans yapıp beraberliğe oynamalıyız ölü toptan 1 gol atabiliriz yoksa mağlubiyet daha yakın .

ANIL
15.09.2020, 20:54
——————-uğurcan
serkan—hüseyin—campi—faruk
————parmak—edgarie
kerem————ömür ——-waka
—————-—-plaza

gurur6134
15.09.2020, 21:59
Pereira yok eku yok kamil yok marlon yok trandson yok flavio yok yok oglu yok..gol yersek cikaramayiz 1 tane atip ustune yatmakdan baska care yok bu mac ozelinde.

14TS61
15.09.2020, 22:39
——————-uğurcan
————parmak—edgarie
kerem————ömür ——-waka
—————-—-plaza

Şuraya bak ya bu kadro ptt de oynasın süper lige çıkamaz

DeAgLeMaNyAq
15.09.2020, 22:42
düzeltme için teşekkürler, atlamışım.

Rica ederim hatta Ağaoğlu TRT'ye çıktığında bununla ilgili açıklama yapmıştı...

https://youtu.be/Gw3lTjWLMZs?t=1211

Murathan
15.09.2020, 22:58
-----edgar-campi-türkmen------

safa--ömür--parmak--gui--faruk

-------plaza/afobe-tony--------

OrkHun
15.09.2020, 23:27
Şuraya bak ya bu kadro ptt de oynasın süper lige çıkamaz

ptt'de oynasın düşer

Kemal Duru
16.09.2020, 00:58
——————-uğurcan
————parmak—edgarie
kerem————ömür ——-waka
—————-—-plaza

Kadroya bak, gözlerim kanadı resmen.

Bir senede nereden nereye geldik be. Sana helal olsun Ahmet efendi. Sana helal olsun.

Onur Erçetin
16.09.2020, 09:16
Pereira yok eku yok kamil yok marlon yok trandson yok flavio yok yok oglu yok..gol yersek cikaramayiz 1 tane atip ustune yatmakdan baska care yok bu mac ozelinde.
Bu bence tamamen hocaya yazar.Büyük ihtimalle ağır antrenman yaptırılıyor,bunun başka bir açıklaması yok.Burası Premier lig değil,oyuncularda premier lig oyuncusu değil.Herkes ağır antrenmanı kaldıramaz.Birinin hocayı uyarması lazım.

Bjk maçında Flavio'ya kırmızı çıktığı andan beridir o maçı bıraktım Denizli maçı ne olacak diye düşünüyorum. Elimizde faydasızlar faydasızı Guilherme ve varoluşsal sancılar çeken Parmak'tan başka orta saha yok.

Canbaz oyuna girdikten sonra fena işler yapmadı ama çabası yetersiz kalabilir. Yine de Guilherme'nin yerine sahada görmek isterim. Kerem'i bile tercih ederim. En azından belli anlarda ince işçilik yapıyor.

Edgar top rakipteyken çok pasif olsa da orta sahamızda hem nitelik hem de nicelik olarak sorun varken pas kalitemizi yükseltmek amaçlı 3. stoper ya da defansın önünde düşünülebilir. Geçen sezın Hosseini'yi kullanmıştık benzer şekilde. Aynı sertliği gösteremese de pas oyununa daha iyi katkı vereceği aşikar.

Becerebilirsek, peş peşe golü bulup topu vermeden tempo düşürmemiz lazım. Ekuban da olmayacağını düşünürsek çok sıkıntıdayız.
Newtonun en büyük hatalarından biri Türkmeni oynatmış olması oldu.Türkmen topla çıkamıyor,pas veremiyor.Edgarın tekniği ve pasörlüğü iyi,geriden iyi çıkarır takımı.Rize maçında çok başarılıydı.

Orta alanda çok zayıfız malaasef.Çok zor bir maç olacak.

serkan - edgar - campi - abdurrahim
guilherme-parmak
ömür- Canbaz-nwakaeme
plaza
Mecburiyetten dolayı kadro böyle olabilir.İşin enteresan tarafı bu kadro Ptt den bile düşer :)

Larking
16.09.2020, 09:55
Milli takım arasına 3 maç var. Bu araya kadar 1 galibiyet 2 beraberlikle 5 puan kötü değil.

Geçen sezon ilk 5 maçta 5 puan alabilmiştik sadece.

Bu kadar eksikle 1 puan iyidir bu maçta.

UĞUR DURTAŞ
16.09.2020, 10:00
15 maçtır kalemizi kapatamıyormuşuz.

utanç verici bir durum.

newton hoca

cumartesi takıma gol yedirme,taktiğin bu yönde olsun.

ayıp ya her maç ta kalemizde gol görmek nedir?

**
Geçen sezondan bu yana stoper sıkıntısı çeken Trabzonspor'un, bu durumu istatistiklere de yansıdı. Bordo- mavililer, ligde çıktığı son 15 maçta kalesini kapatamadı. Üstelik Uğurcan gibi yıldız bir file bekçisine sahip olmasına rağmen. Nisan 2019 ile Kasım 2019 arası 16 maç üst üste kalesinde gol gören Karadeniz devi, Denizlispor sınavında da kalesini kapatamazsa en uzun gol yeme rekorunu egale edecek..

UĞUR DURTAŞ
16.09.2020, 10:04
Haftaya Denizli maçında parmaktan başka oynayacak orta saha yok rezilliğe bak rezilliğe bak Orta Sahada bir tek parmak var kimi koyacaksın .
**
Parmakta çok formsuz.
ben dahil herkes güilherme için bal yapmayan arı tanımlaması yapıyor.

bir taneside parmak etleğe sütleğe hiç karışmıyor al gülüm ver gülüm
ataklarımızda ileriye çıktığını göremiyoruz,güçü yok arada sırada 5 metre lik topla bir deparı var o kadar.
biraz yaratıcı ol ara pası ver.kanatlara oyna şut çek hiç biri yok
defansın arasında dediğim gibi bir soluna bir sağına bir de önündekine pas veriyor........

artvints
16.09.2020, 11:13
**
Parmakta çok formsuz.
ben dahil herkes güilherme için bal yapmayan arı tanımlaması yapıyor.

bir taneside parmak etleğe sütleğe hiç karışmıyor al gülüm ver gülüm
ataklarımızda ileriye çıktığını göremiyoruz,güçü yok arada sırada 5 metre lik topla bir deparı var o kadar.
biraz yaratıcı ol ara pası ver.kanatlara oyna şut çek hiç biri yok
defansın arasında dediğim gibi bir soluna bir sağına bir de önündekine pas veriyor........Görevlendirme öyle. Blok olarak yaklaşamazsan öne gelemez. Oyun oturdukça alani daraltip öne çikacak oyuncular, daha işin başindayiz.

Enes Başkaya60
16.09.2020, 12:58
Süper Lig 2020 – 2021 sezonunun 2. haftasında oynayacağımız Denizlispor maçını Volkan Bayarslan yönetecek. Bayarslan’nın yardımcılıklarını Süleyman Özay ve Deniz Caner Özaral yapacak.

Bizim bir gencin maç sahasına girip dövmeye kalktığı hakem değil mi bu???

alper*
16.09.2020, 13:07
---

Mehmet Fatih Silik
16.09.2020, 13:11
Atadiklari hakeme bak. Gecmis olsun! Maci izlemeye gerek yok zira katliam olacak sahada.

UĞUR DURTAŞ
16.09.2020, 13:18
(H) VOLKAN BAYARSLAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20204)
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19811)
(Y) DENİZ CANER ÖZARAL (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1140770)
(D) BURAK ŞEKER (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1090884)

HÜSEYİN AVNİ AKERDE DAYAK YİYEN KİŞİLİKSİZ YÖNETECEK.

Oruç
16.09.2020, 13:26
Hakemden daha büyük sorunumuz var beyler. Takım çöp. Rakip belalımız Denizli. Hakeme gerek kalmadan yenilmek için ortam gayet müsait.

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2020, 13:38
(H) VOLKAN BAYARSLAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20204)
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19811)
(Y) DENİZ CANER ÖZARAL (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1140770)
(D) BURAK ŞEKER (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1090884)

HÜSEYİN AVNİ AKERDE DAYAK YİYEN KİŞİLİKSİZ YÖNETECEK.

Ekuban en az 10 gün yok.
K. Ahmet 2 hafta yok.

Pereira dönse bari
Alanya ve Denizli son yıllarda bize çok ters gelen bir takım
Ne olursa olsun 3 puanla dönmeliyiz
Bu hakemi hiç beğenmem

alptug_kd
16.09.2020, 14:06
Edgar mutlaka 11'de oynamalı. Tamam iyi stoperimiz yok. Ama Edgar'ın Hüseyin'den kötü olduğunu kimse iddia edemez. Bu kadar adamcılık yeter.

Çağdaş DENİZ
16.09.2020, 14:21
Bu maçta da gol atarsak üst üste deplasmanda gol atma rekorunu daha önce egale etmiştik bu kez kıracağız

ilelebeTS
16.09.2020, 14:44
Çok zor olsa da öncelik gol yememek olmalı. 0-0 skorda her zaman kazanma şansın vardır. 1-0 olsun bizim olsun.

Ufuk
16.09.2020, 15:07
Yunus Emre Sel Ömür'ün bugünkü idmana sol dizindeki ağrı sebebiyle katılmadığını söyledi. Denizli maçında çok yüksek ihtimalle oynayacak diye de ekledi.

Marlon, Kamil, Ekuban idmanda yok. Pereira takımdan ayrı çalışmış. Yusuf Sarı bağırsak enfeksiyonu sebebiyle yok.

Afobe sağlık kontrolünden geçip imza attıktan sonra hafta sonuna yetiştirilmeye çalışılacak.

Eddie hocam hafta sonuna kadar bir ismin daha takıma katılmasını umduğunu söylemiş. Yunus Emre de bu ismin Vitor Hugo, Erik Sviatchenko veya Gregore'den biri olmasını beklediğini söyledi.

Afobe ve yeni transfer yetişirse Denizli maçında 11de görürüz dedi.

Hakan
16.09.2020, 17:46
Serkan, Rahim falan oynayacaksa 5'li savunmadan aşağısı kurtarmaz.

artvints
16.09.2020, 18:31
Bir sekilde skor almamiz lazim. Yoksa hocaya ve oyun planina güvensizlik başlar. Buralarda cok çabuk moraller bozulur.

ANIL
16.09.2020, 19:19
————-uğurcan
safa—edgar—campi—faruk
————parmak
———kerem—ömür
plaza-————————tony
————-afobe

My
16.09.2020, 19:55
Bu çapsızların elinde takım heder olacak ki oldu gibi bir şey. Bakın görün Eku'dan sonra bugün yarın Waka da sakatlanır.

Tüy dikmeden gitmeyecekler kulübün orta yerine.

Çağatay96
16.09.2020, 22:20
Top bizdeyken , 11 kisi kendi alanina cekilen her takim bizi yener. Stoperimiz topu boyle kullanmaya devam ederse.

Kulüpte şöyle bir kanun olmali.

Bir futbolcu top almak icin ayağina kadar geliyorsa TOPU ONA VERME. SEN KULLAN. Çunku top kullanmak istiyorsan , pas açisinda kalip o topu almalisin. Adamin yanına gidip top aliyorsa senden ;

Ya bugun ya yarın ölümüne elestirilirsin. Yanina geliyorsa dribblingi sen yap.

Antonio
16.09.2020, 23:14
adamlarda ligin en iyi orta sahalarından murawski var bizde kim var içim ürperdi yine!

tanjugunduz
16.09.2020, 23:20
Denizli yener bizi insanda umut heves hiçbirşey bırakmadılar

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ufuk
16.09.2020, 23:58
Pereira yetişir umarım. Bir bek belki idare eder de ikisi de olmayınca büyük sıkıntı yaşıyoruz.

asilhamsi
17.09.2020, 00:01
rahat kazanacagımız bir mac. Newton serkan ve rahimi kolay kolay oynatmaz bir daha.

----------------ugurcan-------------

????-------edgar-----campi------faruk can

-----------parmak---------dogan-----------

ömür-------------canbaz---------------waka

--------------plaza-----------------------

artvints
17.09.2020, 00:37
rahat kazanacagımız bir mac. Newton serkan ve rahimi kolay kolay oynatmaz bir daha.

----------------ugurcan-------------

????-------edgar-----campi------faruk can

-----------parmak---------dogan-----------

ömür-------------canbaz---------------waka

--------------plaza-----------------------Kimi oynatacak ?

yazıkoldu
17.09.2020, 00:58
Bir takım 2 ayın içinde düşmanın eline versen bundan daha kötü edemezdi.
Bu kadar yanlış transfer olur mu yahu.
Aldığınız adamların hepsi sakat, sakata geldik diyeceğim de zaten transfermarktta hepsinin sakat olduğu kayda geçmiş.
Hüseyin'de stoper ısrarı nedendir, torpil mi var, nedir bu saçmalık.
Bjk maçında elleri arkaya bağlamış tepesiyle uğurcanın uzanamayacağı yere topu göndermeyi başardı.
Geri düşmesek muhtemelen maçı alacaktık.
Da costayı niye gönderdiniz yönetim.
Göndermeden önce burada yırtındım, bakın hüseyine kalırsınız yine diye, gelecek olanı bilmek maalesef forumdan 10 gün ceza aldım.

AyhanPe
17.09.2020, 01:47
Milli araya kadar tüm maclari hazirlik maci olarak görmek gerekiyor. Mümkün oldugunca fazla puan almak dilegiyle. Bu mac icin beraberlik kötü bir sonuc sayilmaz. Ilerleyen haftalarda yeni transferlerin katilimi ile lige yavas yavas agirligimizi hissettirecegimizi düsünüyorum. Yillardir özlenen futbolu bu sene görecegimizden eminim..

DeAgLeMaNyAq
17.09.2020, 02:47
Pereira yetişir umarım. Bir bek belki idare eder de ikisi de olmayınca büyük sıkıntı yaşıyoruz.

2 haftadır antenmana çıkmayan Pereira’nın 2 antrenmanla maça çıkması mümkün değil. Kaldı ki ben maça kadar ki 2 antrenmana katılacağını da düşünmüyorum. Bu hafta Doğan takıma katılır. Belki Yusuf ve Bilal de maç kadrosunda olur. Malatya maçına ise kalan isimler yetişir gibi duruyor...

HOPA'LI TS'Lİ
17.09.2020, 07:49
Ard arda gelen sakatlık haberleri sezon başlamadan moral ve umutlarımıza tüy dikti.

Bir kulüp nasıl bu kadar kötü bir sağlık ekibi tarafından idare edilir?

Oğuz ZEYTİN
17.09.2020, 08:45
Eksikler:

JP
Marlon
Majid
Yusuf
Kamil
Ömür ???
Trondsen
Ekuban
Flavio (Cezalı)
Sorloth (Kadroda yok)
Bilal ???

pReN@_61
17.09.2020, 09:58
Tokanmayın Moralam bozuk.

Yıldıray Emanet
17.09.2020, 11:57
Gol atamayız. 2 veya 3 gol yeriz

gurur6134
17.09.2020, 12:22
Seytanin getirdigi mhk daha once kavgali oldugumuz maclarimiza atanmayan isimleri vererek sezon basinda bir mesaj veriyor olabilir onumuzdeki haftalarda umit ozturk hamlesi bekliyorum..

iyattara
17.09.2020, 14:13
Seytanin getirdigi mhk daha once kavgali oldugumuz maclarimiza atanmayan isimleri vererek sezon basinda bir mesaj veriyor olabilir onumuzdeki haftalarda umit ozturk hamlesi bekliyorum..

maçların seyircisiz olmasından faydalanıp maçımıza verebilirler bence.

Ne yapıp edip bu maçı kazanmamız lazım. Haftaya kadar 1*2 transfer 1-2 de sakat iyileşse takım biraz toparlar. Sonra Malatya'ya daha oturmuş ve iyi durumda çıkarız. Başak maçına kadar milli aranın da ardından takımın omurgası, ne oynadığı belli olur umarım.

Arda'
17.09.2020, 14:54
Uğur
HT4 - Edgar - Campi - Faruk
Parmak - Doğan
Ömür - Eku - Waka
Plaza

Sağ bekte Serkan yerine Türkmen oynasin ikisi de ofansta sıfır ama Türkmen en azindan defans yapar Serkanda o da yok.

Hakan
17.09.2020, 15:28
Parmak Doğan
Abdülkadir Baker Nwakaeme
Ofobe

Ofobe dün ve bugün antrenman yapmıştır. 11 bekliyorum. Baker da yarınki idmana katılırsa kadroya girer ve bir şeye benzeriz

ANIL
17.09.2020, 16:28
Ne Tony nede Ömür hocanın kafasındaki kanat profilleri değil. Çizgiye inip orta açan tipte oyuncu değil bunlar.

Mert Pasa
17.09.2020, 20:11
Alacagiz ve insallah tutunmaya baslayacagiz

Kemal Duru
17.09.2020, 20:31
Şu Denizli denen illet takımı kümeye atmak bu sene en büyük zevklerimden biri olacak. Acımayın şunlara! En fazla da Başakşehir'e kırıtıp bize aslan kesilen o öz evlatlara(!) sorun hesabını.

Punisher-61
17.09.2020, 20:58
Yumlu yine Puyol gibi oynar bize karsi..

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk

DeAgLeMaNyAq
17.09.2020, 21:46
Doğan da gittiğine göre orta sahada sürpriz bir tercih olacak gözüküyor...

Hakan
17.09.2020, 22:09
Parmak Doğan
Abdülkadir Baker Nwakaeme
Ofobe

Ofobe dün ve bugün antrenman yapmıştır. 11 bekliyorum. Baker da yarınki idmana katılırsa kadroya girer ve bir şeye benzerizBaker virüs testine giremedi tabii, Doğan da gitti.
İki kadro kuralım dedik.

Arda'
17.09.2020, 22:10
Doğan da gittiğine göre orta sahada sürpriz bir tercih olacak gözüküyor...

Ahmet Canbaz olur muhtemelen

lazminator61
17.09.2020, 22:29
Gadromuz yederli

ilelebeTS
17.09.2020, 23:29
Lewis'in lisansı yetişir inşallah. Adam hazır gelmiş zaten, koy oynasın.

Acele kontrole götürmüşler, maça götürmek için.

arda.61
17.09.2020, 23:48
Lewis’i daha kaplamadık bile yetişeceğini düşünmüyorum.

TSLIEMRE
18.09.2020, 02:25
Bu kadar sakatlık normal değil bu maçtan da umudum yok maalesef.

Onur Erçetin
18.09.2020, 08:46
Bu kadar sakatlık normal değil bu maçtan da umudum yok maalesef.
Teknik direktör İngiliz.Antrenman metodları da doğal olarak İngiliz modeli.Ağır bir program olabilir.Bu kadar sakatlığın tek açıklaması bu.Başka bir açıklaması yok.Pereira,Marlon,Trondsen yeni antrenman modelini kaldıramadılar sanırım.

Onur Erçetin
18.09.2020, 08:47
Uğur
HT4 - Edgar - Campi - Faruk
Parmak - Doğan
Ömür - Eku - Waka
Plaza

Sağ bekte Serkan yerine Türkmen oynasin ikisi de ofansta sıfır ama Türkmen en azindan defans yapar Serkanda o da yok.
En az 3 yer bu kadro.Savunma dörtlüsü ve orta ikili korkunç.

Ne Tony nede Ömür hocanın kafasındaki kanat profilleri değil. Çizgiye inip orta açan tipte oyuncu değil bunlar.
Çizgiye inip orta açmak çok dar kapsamlı bir ifade olmuş.Hoca tempolu,dikine hızlı atağa çıkan bir takım görmek istiyor.Wakayeme tempolu deği hızlı da değil doğal olarak sürekli pas verecek adam arıyor,hızlı ataklara uygun bir isim değil.Ömür desen 10 numara orjinli bir oyuncu,doğal olarak sürekli pas alışverişi içerisinde,topla dikine gideyim derdi fazla yok.Çok yetenekli olsalar da hocanın kafasında ki profile uygun olmayan iki kanatla oynuyoruz.

Orta konusunda Wakayeme ligin en iyilerinden birisi.Çok iyi ortaları var ama dediğim gibi hocanın derdi sadece orta açmak vs. değil,hocanın derdi tempo ve hız.

-----edgar-campi-türkmen------

safa--ömür--parmak--gui--faruk

-------plaza/afobe-tony--------

Savunmada bomba bir üçlü

Kenarlarda altyapıdan gelen,fizik açıdan süper lig seviyesinde olmayan iki oyuncu.

Merkezde Parmak ve Gui gibi iki adet komple yetersiz oyuncu.

Önemli olan diziliş değil,önemli olan kalite.Bu kadar kalitesiz adamla hiçbir şey yapma şansın yok.Fark yiyip dönersin.Biliyorum kadroda çok eksik var ama ne olursa olsun fanteziye kaçmamalıyız.

kaan61
18.09.2020, 09:07
Hoca tempolu, dikine hızlı atağa çıkan bir takım görmek istiyor ama , bence hoca sahip olduğumuz oyuncu grubunun oynayacağı en iyi sistemi bulup bunun üzerinde yoğunlaşmalı. Çünkü maalesef biz kısa vadeli planların takımıyız. Sabırlı bir taraftar ve camia değiliz. Yapılan 6 transfere rağmen Orta sahamızın ve forvetimizin ne vereceği tam bir muamma , Defans zaten eski tas eski hamam. Son cümle bence Uğurcan bu sene kalmalı.

Yiğit SARI
18.09.2020, 09:52
Perreira ve Marlon ne durumdalar?

Larking
18.09.2020, 10:23
Denizli ilk maçta 5 yedi ama geçen sezon bizi 2 maçta da yendikleri kadroyu büyük ölçüde korumuşlar.

Zor maç.

Kadro yetersizliğini düşünürsek Nwakame ve Ömür'ün bireysel performansı maçın sonucunu belirleyecek.

lazminator61
18.09.2020, 10:30
defansta HT4 varsa banko Kaybederiz, her mac rakibe asist yada penalti yaptiran, bu sezon kendi kalesine bide gol ati

Murat Keçeci
18.09.2020, 10:46
Bu maçı ancak akıllı oynayarak kazanabiliriz.Çünkü kadromuz bayağı eksik hele ki orta sahamız iyice boşaldı.Orta sahaya genç oyunculardan takviye yaparak denizliye gideceğiz muhtemelen.Umarim gençler verilen şansı iyi değerlendirirler.

Eddie newton hocalık konusunda bana umut verdi açıkçası.bjk maçının ilk 20-25 dksi iyi pas yapan,ikili mücadelelerde ayakta kalan,sahaya iyi yayılan ve dönen topları alan bir takım vardı.Ama maç boyunca kötü yaptığımız birşey vardı bu da hücum etmedeki yaratıcılık eksik idi.Bundan dolayı baskı kurduğumuz anlarda golü bulamadık,golü bırak ceza sahası içinde bitirdiğimiz atak bile yoktu.Kadromuzdaki değişikliklerden dolayı hücumdaki etkinligimizi kaybettik.Artik yeni transferler ile elimizde kalan son yetenekli hücumculari kaynaştırırken sakatlarında takıma katılmasıni bekleyeceğiz.İdeal kadromuzu bulunca yeniden iyi hücum eden bir takım haline geleceğimizi düşünüyorum.

Bu süreçte ne kadar çok puan toplarsak ileride o kadar çok faydasını göreceğiz.Maça ağırlık koyması gereken nwakaeme,ömür,parmak ve ugurcandan bu süreçte daha fazla fedakarlık bekliyorum.

Ekrem D.
18.09.2020, 13:19
------ Parmak ----- Baker -------

-------------- Omur --------------

Ekuban ---- Plaza ---- Nwakaeme

ANIL
18.09.2020, 13:42
Yarın 4 tane salla koçum horoza.

iyattara
18.09.2020, 13:43

Ekuban ---- Plaza ---- NwakaemeAfobe nin lisansı çıkmış dostum onu da sıkıştır kadroya :)

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Antonio
18.09.2020, 13:47
Adamlarda Ragaruga murawski subotic gibi yıldızlar var işimiz zor ful defans yapalım. Kontrayla 1 tane atalım yatalım.

Ekrem D.
18.09.2020, 13:49
Afobe nin lisansı çıkmış dostum onu da sıkıştır kadroya :)

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Afobe IN
Plaza OUT o zaman...

ilelebeTS
18.09.2020, 13:54

Ekuban ---- Plaza ---- Nwakaeme

Ekuban iyileşti mi ki?

Ekuban yerine Plaza, Plaza yerine Afobe.

oflubektas
18.09.2020, 14:00
Uğurcan
Edgar - Hüseyni - HT4 - Campi
Parmak - Canbaz
Abdüş - Eku (Plaza) - Yılan
Afobe

Bekler çıkmasın, bireysel yetenekle ileride gol bulup at-yat sistemi. Görüntüye göre başka çare yok.

Ekrem D.
18.09.2020, 14:04
Ekuban iyileşti mi ki?

Ekuban yerine Plaza, Plaza yerine Afobe.

Yetisme ihtimali var deniyordu. Yetisemezse o zaman sagda Omur ya da Plaza oynar. Forver arkasinda da Guilherme ya da genclerden birisi oynar.

ilelebeTS
18.09.2020, 14:05
Baker yetişir inşallah. Bir frikik atar falan, yoksa bekler olmadan işimiz zor.

Alp29
18.09.2020, 16:00
JP ve marlonda durum nedir ? JP takımdan ayrı çalışıyordu . Ekuban yazmayın boşuna kadrolara, diğer hafta bile oynamayabilir. HT4 son 3 lig maçı 3 hatalı gol ortalamasıyla YETER ARTIK

-----------------------Uğurcan---------------------------
Jp/Serkan ------Edgar ---Campi-------Abdurrahim

-----------------Parmak-Baker-----------------------------

Ömür--------------Kerem---------------Makamela

--------------------Afobe---------------------------

Yumuşak ortasaha filan yazmayın geçen hafta şut çekemedik necipli bjk kalesine... Alayına hucüm artık

AyhanPe
18.09.2020, 16:04
Bu maci hazirlik maci olarak görüyordum ama yeni transferlerimiz icin ilk idman bile olabilir :)

cem1990
18.09.2020, 16:04
Valla bek yok iken 3-5-2 çıkalım sahaya veya 3-6-1
Orta saha kalabalık olursa yeneriz diye umut ediyorum ama orta sahada da kim var ki

ilelebeTS
18.09.2020, 16:13
Ekuban yok, bekler yok. 3-5-2'yi sal gitsin.

_____Tony_______Afobe
__________Ömür
xxxx__Parmak_Baker____xxxx
___Campi__Edgar__Türkmen

Yiğit SARI
18.09.2020, 16:14
Ben olsam edgar'la başlarım sağ bek

Halil Alemdar
18.09.2020, 16:29
Ne bek var ne orta saha nasıl bir kadro çıkacak merak ediyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Emirhan Yazıcı
18.09.2020, 16:31
Uğurcan
Edgar-Atakan-Campi-Abdurrahim
Parmak-Guilherme
Ömür Baker Nwakaeme
Afobe

gurur6134
18.09.2020, 17:26
Defans buyuk sikinti sakatliklar fena oldu ofansif bir kadroyla cikilacak maca umarim yedigimizden fazlasini atabiliriz gol yemememiz mucize olur..

ilelebeTS
18.09.2020, 19:26
1 bek olmaz idare edersin de bizde 2 bek birden yok, takımın dengesi bozuluyor. Sezon içinde de böyle olursa sıkıntı.

artvints
18.09.2020, 19:35
Ahmet canbaz'a biraz daha uzun süre verilebilir.

Kerem oyuna girebilir. 2 farkli skor yakalarsak faruk'un durumunu da görmek isterim. Sol bek yok.

Hocanin uyguladiği sistemden üçlü defansa dönmek zor değil. Zaten bekleri önde istiyor. Bu oyuncular tecrübesiz, dönüşlerde duruş hatasi yapabiliyorlar. Enerjilerinden faydalanmak daha doğru.

Ömür ve nwakaeme'nin performansi önemli galibiyet için. Bunlarin dönüşlerde merkeze doğru hafif koşularla gelip sadece alan savunmasi yapmalari taze kalmalarini sağlar. Kaleye yakin kalsinlar.

Bjk maçinda rakip kontraya cikinca bu sorunlari yaşadik. Hoca devre arasinda guilherme'yi cikarip edgar'i alsa maç dönebilirdi. Daha güvenlikli oynayip eşleşmeleri de bozarak golü bulabilirdik.

bilgehan83
18.09.2020, 19:49
gündüz maçları neden verilir eylül ayında denizli gibi bir yerde 31 derece sıcaklık gözüküyor.. yönetim bunla ilgilensin akşam dokuzda oynanması gereken bir maççç

Murathan
18.09.2020, 20:16

_____Tony_______Afobe
__________Ömür
___Campi__Edgar__Türkmen

tertimiz kadro. alttaki maçlarda safa'yı çok beğeniyordum, çizgiyi tek kullanabilir mi bilmiyorum ama denenebilir.
sağ stoper edgar sol stoper hüseyin

ANIL
18.09.2020, 20:45
—————uğurcan
edgar—hüseyin—campi—faruk
—————parmak
———baker———-ömür
kerem—————————-tony
——————79

Manava61
18.09.2020, 21:48
—————uğurcan
edgar—hüseyin—campi—faruk
—————parmak
———baker———-ömür
kerem—————————-tony
——————79

Hüseyin out edgar oraya serkan sağ beke daha iyi olur bence

ANIL
18.09.2020, 21:54
Hüseyin out edgar oraya serkan sağ beke daha iyi olur bence
Serkan’dan olmaz dostum. 3. Lig topçusunun bu takımda işi yok.

Manava61
18.09.2020, 21:58

Bence oynadıkça kendini geliştirebilecek biri serkan.Hüseyine gelince Hüseyin'in 18de dahi olmaması lazım 1 senedir kendini saçları dışında 1 tık ileriye götüremeyen rakipleri zerre rahatsız etmeyen stoper mi olur?

AyhanPe
18.09.2020, 22:09

Bunu söylemek icin cok erken Anil. Bjk macindaki kadroda siritmasi cok normaldi. Takim güclendikce genc oyuncularin gelismesi daha orantili olacaktir..

Jackdaniels
18.09.2020, 22:12
Hüseyin-Campi tandemini yazanları Cimer , Bimer , Mimer ne varsa şiyaket edelim FBI , CIA hepsine söyleyelim gelip alsınlar bunları. Maça gelecek olursak Denizli zayıf rakibine acımaz.

acan61
18.09.2020, 22:48
Sağ bekte Hüseyin sol bekte Serkan olmalı gerisi belli zaten

Antonio
18.09.2020, 22:52
serkan ve rahim aldığı topu geriye kaleciye oynuyor özgüven yok abi biraz calım dene gecmeyi dene. hiç mi futbol oynamadınız sokaklarda!

Enes Başkaya60
18.09.2020, 23:46
Tartışmanın bir anlamı yok canlar bizi rahat yenerler bu defans hattıyla...

Tuğrul
19.09.2020, 00:30
___________Uğurcan__________

Serkan___Edgar___Atakan___Farukcan(Guilherme)

____Ahmet___A.Parmak___Kerem_______

____Abdülkadir__Plaza____Nwakaeme______

Abdurrahim ve Hüseyin'in oynaması sözkonusu olmamalı.

Guilherme veya Farukcan pekala sol bekte oynayabilir.

Orta alanda Ahmet ve Kerem sürprizi bekliyorum.

Baker ve Afobe bir idmana çıktığı için yedek kalırlar ama duruma göre 60 gibi oyuna sokabilir.

Tuğrul
19.09.2020, 00:35

_____Tony_______Afobe
__________Ömür
___Campi__Edgar__Türkmen

3-5-2 için sağ ve sol beklerin çok iyi olmalı.

Abdurrahim ve Serkan ile 3-5-2 mi oynanır saçmalamayın.

Mesela Leipzig 3-5-2 oynuyor ama sol açıkta Angelino sağ açıkta Laimer var.

PSG'de zaman zaman 5'li orta saha ile oynuyor ama solda Bernat sağda Kehrer var.

Bu takımlar dışında 3'lü oynayan yok çünkü defektleri olan bir sistem ki PSG ŞL'de Neymar sahte forveti ile 4-4-2 oynadı.

Liverpool, Bayern, Real, City bütün büyük hocalar 4-3-3 veya 4-4-2 ile sahaya çıkıyor.

Halil Alemdar
19.09.2020, 01:04
—————Uğurcan————-
Serkan—Edgar—Campi—Abdürrahim
———-Parmak—Baker———
Abdüş———-Gui————-Nwakaeme
——————Afobe——————-

Ortalama böyle bir şey çıkar sanırım. Pek ümidim yok

DURAS
19.09.2020, 08:41
Bekler büyük sıkıntı. Serkan bu kadar kötü performans gösterecek bir oyunu yoktu. Bjk ve hazırlık maçlarında seyrettiğim Serkan benim için büyük hayal kırıklığı oldu. Savaşan, bindiren Serkan gitti . Onun yerine Özgüvensiz, silik ve sahada başı kesik tavuklar gibi dolaşan Serkan geldi. İlk zamanlarına dönmezse kendisini Turgutlu sporda seyrederiz artık. Rahime zaten denecek bir şey yok. Çoktan PTT topçusu olduğunu ispat etti. PTT seviyesinde bile olmayan iki bekle topal ördek gibiyiz. Serkan’dan umudumu kesmedim ama gidişi iyi değil. Abdurrahim ise olmayacağını belli etti. Bir de Faruk Canı görelim

Sadettin_
19.09.2020, 08:46
Bek konusu cok onemlı .
Süperlıgde takımlar sampıyonluga oynadıkları sezonlarda beklerı hepp iyi oolmustur .
Hazırlık maclarında pereıra o yaşına ragmen yedeklerden fersah fersah öndeydı .
yedeklerımız cok gerıde .
formayı kapma gıbı bı dertlerıde yok .
kapasıtelerının bu sevıyede olmadıgını anladılar .

Timur Mikhail
19.09.2020, 08:55
Yukarıdaki yoruma katılmakla beraber bu maç bekler hayati öneme sahip olacaktır, izleyip göreceğiz.
Beklersin kötü olması öndeki kanat adamlarını da kötü etkiliyor, sağlıklı bindirme gelmeyince üstelik defansif zaaflarda olunca orta sahalar bek açıklarını kapatmaya çalışırken en önemli silahlarimiz Tony ve abdus rakip yarı alanda yalnız ve çaresiz kalıyorlar.

Perreira ve marlon dönünce takım daha bir derli toplu gözükecektir kesinlikle.

yazıkoldu
19.09.2020, 10:03
hüseyin, serkan süper ligde oynayamaz.
gönderinnnnn bir an evvel. çok seviyorsanız kiralık yollayın.
doağan 100.000, costa 400.000 maaşa rağmen yollandı, bütçe oluşturmuşlar, yazık yahu.

hofsaale
19.09.2020, 10:21
Edgar---Hüseyin---Campi---Gui
----------parmak----ahmet----------
Ömür-----------baker------------tony
---------------------afobe-----------------

Serkan kerem abdurahmin filan bu seviyenin topçuları değil... Bu maçı mutlaka kazanmalıyız

kaan61
19.09.2020, 10:50
................................. Uğurcan .............................

????????? , ?????????????? , ??????????, ????????????

.............. A. Parmak ........... Baker .................

A. Ömür .............. Giulerme ............... Nwakame

.......................... Afobe ..............................

Gilerme yerine A. Cambaz denenirse daha canlı görünebiliriz. Ama asıl sorun geri dörtlü . Hocanın işi çok zor. Adamın elinde kim var ki güvenip oynatacağı? Maçı izleyemeyeceğim. İnşallah kazanırız.

My
19.09.2020, 11:08
Bu maçta da bence Hüseyin'e hazırlıklı olun derim.

Gokhlayeh
19.09.2020, 11:15
Farklı bir sistemle oynayacakmışız.

ilelebeTS
19.09.2020, 11:25
Farklı bir sistemle oynayacakmışız.
Çok büyük ihtimalle üçlü defans ile oynayacağız. Belki 3-5-2 belki 3-4-3. Elde kalan kadroya göre mantıklı olan da bu.

ALDENİRO
19.09.2020, 11:47
Size ilginç bir tespitimi söyleyeyim. Geçmişte pek antremanlarımıza katılmadan ilk maçına çıkan yabancı transferler gayet güzel oynuyordu.Ama bizde antremana katıldıça performansları düşüyordu. Marko marin, mark janko gibi.

arda.61
19.09.2020, 12:04
Bu maçı alacakmışız gibi hissediyorum

Ekrem D.
19.09.2020, 12:29
Benik Afobe ya da Lewis Baker ilk 11 cikar mi?

Kimler tabela yapar?

Genclerden kim ilk 11'de baslar?

emrahtuna
19.09.2020, 12:33
yeni gelen arkadaşların daha takımda kimseyi tanımadan maça çıkması pek mantıklı gelmiyor ama galiba başka seçeneğimiz de yok gibi..maçı kazanırsak bu birazda şansa olmuş olur..hadi hayırlısı..

Enes Başkaya60
19.09.2020, 12:44
4-2 biter...

Yıldıray Emanet
19.09.2020, 12:54
Galibiyet mucize, beraberlik şans eseri, mağlubiyet kaçınılmaz.

Bu haftayı bay geçsek en sevinilecek şey olurdu.

ilelebeTS
19.09.2020, 12:55
Ben Afobe ve Baker'ı ilk 11 bekliyorum. Hocanın da fazla bir şansı yok. Guilherme'yi göbekte oynatıp Baker'ı kenarda bekletebilir bir ihtimal. Guilherme'nin 3-5-2 veya 3-4-3'ün sol tarafında oynama ihtimali de yok değil. Elde başka solak oyuncu yok. Solağı geçtim oyuncu bile yok. Burada solda Guilherme sağda Serkan olabilir bir ihtimal. O zaman üçlü defansın kenarlarına hızlı oyuncuları koyar. Bjk maçında Türkmen'i sola göndermişti.

_____Tony_______Afobe
__________Ömür
___Campi__Edgar__Türkmen

Şu da olası.

_____Tony__Afobe___Plaza
Guilherme__Baker_Ömür__Parmak
___Türkmen__Campi__Edgar

Telonyus
19.09.2020, 12:56
rahim falan u15 seviyesi top oynayan oyuncu olmasın ilk 11'de. Guilherme oynasın sol bekte Baker onun yerine 10 numara oynar. yedek oyuncu zaten yoktu bizde aynı 11le btiririz.

arda.61
19.09.2020, 13:02
Sakat vermeyiz inşallah

Murathan
19.09.2020, 13:08
edgar ie neden muhtemel kadrolarda yok?

Ahmet Taşçı
19.09.2020, 13:15
Sakat vermeyiz inşallah

11'de başlarlarsa Lewis ve Afobe, kesin oynayacak Ömür 'den birinin maçı tamamlayamacağını düşünüyorum...

Ahmet Taşçı
19.09.2020, 13:18
19610

Ulen maçtan önce adama bu yapılır mı tabi ağlar.. Benim bile gözlerim doldu... :(

Mert Oğuzlu61
19.09.2020, 13:23
----serkan---edgar---atakan---guilherme
-----------------parmak--lewis
----------ömür------canbaz----waka
-------------------------afobe

Cem Balcı
19.09.2020, 13:34
Kazanıp moral bulmalıyız.

Oğuz B.
19.09.2020, 13:48
Kazanmak şart. Yoksa yine bir hafta daha; ilk 27'ye giremeyiz, bu takımın yeri 3. lig, ben en iyisini bilirim vb. onlarca zırva okumak zorunda kalırız.

Bayraktaroğlu
19.09.2020, 13:54
Allah sakatlık vermesin başka bir şey istemiyorum

YAVUZ6155
19.09.2020, 14:04
Uğurcan

Edgar HT4 Gaston Farukcan

Parmak-Canbaz

Ömür Plaza Nwakaeme

Afobe

Fazla hücumcu olacak ama eldekilerle defans yapmak da mantıklı gelmiyor.

ANIL
19.09.2020, 14:06
11 i çok merak ediyorum. Özellikle Kerem ve Faruk oynarsa çok güzel olacak.

Ekrem D.
19.09.2020, 14:08
Plaza'nin en ileride, Afobe'nin yedekte; Canbaz veya Baykus'tan birinin ortasahanin onunde olacagi bir kadro temenni ediyorum.

Serdar A
19.09.2020, 14:09
Benik Afobe ya da Lewis Baker ilk 11 cikar mi?

Kimler tabela yapar?

Genclerden kim ilk 11'de baslar?

İnşallah Afobe golle başlar. Nasıl başlarsan öyle gider. Afobe'nin taraftar desteği ile futbolunu daha da yükseltecek bir santrafor olduğuna inanıyorum.

hyasin61
19.09.2020, 14:11
Yeni transferlerin maca ilk 11'de baslaması gerek su kadro kurmakta zorlandıgımız ortamda.

HOPA'LI TS'Lİ
19.09.2020, 14:18
Bu maçı alman lazım Karadeniz Fırtınası

Senin adın TRABZONSPOR

Destanları EFSANELER YAZAR.

Ekrem D.
19.09.2020, 14:19
İnşallah Afobe golle başlar. Nasıl başlarsan öyle gider. Afobe'nin taraftar desteği ile futbolunu daha da yükseltecek bir santrafor olduğuna inanıyorum.

Ben Plaza ile baslanmasi taraftariyim. Sebep olarak:

1- Oyuncunun kendine ve koca olan guveni daha sezon basinda iken dip yapacak.
2- Plaza'nin bu durumda bile ilk 11 baslamamasi, bir kac gundur cikan "Newton, Plaza'yi hic begenmedi" dedikodularinin artmasina sebep olacak.

Serdar A
19.09.2020, 14:22
Ben Plaza ile baslanmasi taraftariyim. Sebep olarak:

1- Oyuncunun kendine ve koca olan guveni daha sezon basinda iken dip yapacak.
2- Plaza'nin bu durumda bile ilk 11 baslamamasi, bir kac gundur cikan "Newton, Plaza'yi hic begenmedi" dedikodularinin artmasina sebep olacak.

Doğru, oyuncu psikolojilerini yönetmek çok önemli. İlk 11 bazında söylemedim, kim oynar onu hoca bilir benim temennim Afobe'nin Türkiye kariyerine golle başlaması.

akin0834
19.09.2020, 14:42
Kadro 3 4 3 kadrosu . 3 lu defansa mi donduk nedir ?

Yıldıray Emanet
19.09.2020, 14:43
Ölüyü dirilten hayırsever Trabzonspor gene gerekeni yapacak ve geçen hafta 5 gol yiyen yaralı rakibine kaybederek yoluna devam edecektir

akin0834
19.09.2020, 14:44
Eldeki kadro okadar yetersizki daha 2 3 gun once gelen adamlar direk 11 de basliyor . Sakatlar gidenler . Onlarin yerine gelenler .. cok zayifladi kadro malesef

odyseuys
19.09.2020, 14:44
-------uğurcan
---hüseyin-edgar-campi
serkan-parmak-baker-rahim
---------abduş
-----afobe-waka

akin0834
19.09.2020, 14:45
Ya 3 lu defans . Yada edgar ie orta saha oynayacak .

Emre Çömez
19.09.2020, 14:45
Yeni Şafak Spor
@yenisafakspor
·
18sn
Trabzonspor'un 11'i: Uğurcan, Hüseyin, Edgar, Campi, Serkan, A. Parmak, Baker, A. Ömür, Abdrurahim, Nwakaeme, Afobe.

ilelebeTS
19.09.2020, 14:46

_____Tony_______Afobe
__________Ömür
___Campi__Edgar__Türkmen

Bu oldu.

Serdar A
19.09.2020, 14:46
Hoca elde ne varsa sahaya sürmüş... Şu durumda çok da eleştirilebilecek bir 11 değil.

ANIL
19.09.2020, 14:47
Berbat 11 çıkmış.

serdaracıl
19.09.2020, 14:49
-------uğurcan
---hüseyin-edgar-campi
---------abduş
-----afobe-waka

Serkan ve rahim mi? Kabus gibi

yorumsuz6117
19.09.2020, 14:49
Serkan, Abdurrahim :(

danger00
19.09.2020, 14:51
şu haftaları hazırlık maçı niyetine değerlendirelim de kendimizi yıpratmayalım. eleştirilerinizi de milli ara sonrasına saklayın.

Enes Başkaya60
Hahaha

Serkan,Abdulrahim PTT bile oynayacak kapasiteleri yok ilk 11 çıkıyorlar şaka gibi...

serdaracıl
Yeni Şafak Spor
@yenisafakspor
·
18sn
Trabzonspor'un 11'i: Uğurcan, Hüseyin, Edgar, Campi, Serkan, A. Parmak, Baker, A. Ömür, Abdrurahim, Nwakaeme, Afobe.

Offff of. Gideyim bi paket daha sigara alayım

Larking
Topu Denizli'ye ver,orta sahayı kalabalık tut,kontra atak yap kadrosu gibi görünüyor.

Bu kadar eksiğe rağmen Guilherme düşünülmüyorsa gözden çıkarılmış demektir.Tez elden göndermek lazım.

acan61
Newton, ya stoperlerden birini defansif orta saha deneyecek ya da 3-5-2'yi salacak.

Oğuz B.
19.09.2020, 14:52
https://pbs.twimg.com/media/EiRnR53XsAYLb9N?format=jpg&name=small

hofsaale
1461 welcome ��

hanzale
Serkan, Abdurrahim, HT4, Campi; Edi Hocam intihar edeceksen kimse senin için bir şey yapamaz canı sağolasıca

akin0834
19.09.2020, 14:53
3 tane birbirinden kotu defans oyuncusuna , 2 side birbirinden kotu olan bekler eklenmis. Bu kadro dan ne bekleyecegiz biz ? Ya tutarsa

Ekrem D.
Doğru, oyuncu psikolojilerini yönetmek çok önemli. İlk 11 bazında söylemedim, kim oynar onu hoca bilir benim temennim Afobe'nin Türkiye kariyerine golle başlaması.

Denizli macinin kadrosuna gore hoca gercekten de Plaza'yi dusunmuyor.

Bence o fizigiyle superlig'de is yapardi.

serdaracıl
Hüseyin, edgar, kampi. Olacak şey değil. Utanç verici

Enes Başkaya60
19.09.2020, 14:54
Geçen seneden bu seneye düştüğümüz durumlara bak yaa off off futboldan anlayan bir adam çıkmaz mı ya kim ya Serkan kim Abdurrahim kimm...

Eserinizle övünün eserinizle...

ilelebeTS
Adamın elinde başka bek yok, ne yapsın. Bir şey diyemiyorsun.

Larking
Eğer 3-5-2 denenmeyecekse Edgar 6 numara gibi oynayacak görünüyor.

tristram
edgar ortada denenecek sanirim.

Gökhan Balcı
Aklı başında bir adamın çıkaracağı 11 olmuş. serkan ve abdurrahim kaliteli oyuncular değiller ama beke göre açık oynamaları daha mümkün. en azından elindekiler ile farklı şeyler denenebileceğini göstermiş oldu hoca.

DeAgLeMaNyAq
1 aydır takımla antrenman yapan Plaza, 1 günlük Afobe'ye formayı kaptırıyorsa niye transfer edildiğini sorgulamamız lazım...

Hakan
Serkan ve Rahim'in savunma zaafiyetini kapatmak için arkasını toplayacak ekstra savunmacı şart.
İyi kadro.

serdaracıl
19.09.2020, 14:55
Aklı başında bir adamın çıkaracağı 11 olmuş. serkan ve abdurrahim kaliteli oyuncular değiller ama beke göre açık oynamaları daha mümkün. en azından elindekiler ile farklı şeyler denenebileceğini göstermiş oldu hoca.

Aklı başında hiçbir adam şu kadroyu sahaya sürmez

Mert Oğuzlu61
19.09.2020, 14:55
-------uğurcan
---hüseyin-edgar-campi
---------abduş
-----afobe-waka

Serkan ve Rahim gibi son derece vasat isimlerle 3-5-2 deneyen antrenor mactan sonra ya kahraman ilan edilir ya da medyada spor programlarinda vs.. buyuk linç yer.

4-3-3 yaptiracak dediler, hazirlik maclarinda 4-2-3-1 oynatti, lig macina 3-5-2 cikartiyor.

Umarim bizim oyunculardan kariyer performansi gelir de bi rezillik yasanmaz.

hofsaale
19.09.2020, 14:56
1 aydır takımla antrenman yapan Plaza, 1 günlük Afobe'ye formayı kaptırıyorsa niye transfer edildiğini sorgulamamız lazım...

Öyle deme abi.. El fenemeno beğenmiş..
Patalama yapacak daha.. Adam 20 yaşında müzmin sakat

Arda'
3lünün olayı kanat bekler zaten en önemli mevki orası bizdeki kanat beklere girmek bile istemiyorum bunlar 4lü savunmada oynamayi beceremeyen adamlar şimdi boydan boya bi kanatta nasıl yapacaklar acaba.

Ahmet Taşçı
3-5-2 mi oynıcaz ben mi yanlış görüyorum?
Eldeki imkanlarla farklı bir şey deniyor hocaya da suç bulamıyorum ki, son anda gelen iki adamı da oyuna attı daha ne yapsın, bu kadar sakar, transferin gecikmesi, Hoca aslında en iyisini yapıyor büyük umutlar beslebilen Serkan ve Rahim'i birilerinin gözüne sokarcasına alın oynatıyoruz işte diyor... Hem rahim hem de Serkan defansif zafiyeti var hoca aslında en güzel dizilişle çıktı... Tek sıkıntı göbekte Flavio olaydı Beker ile Bi izlerdik....

Yiğit Gayretli
Herhalde Edgar 6 başlayacak. Hoca hem 3 stopere dönmeden bir demekle istiyor hem de Edgar 6'da tutarsa belki de o bölgeye transferden vazgeçilip kanat ve bek alternatifi yaratılabilir.

serdaracıl
Bu kadroyu ancak bir korkak sahaya sürebilir.

smart
Sol bekte Abdurrahim yerine Guilherme oynasaydı keşke

acan61
Bazı arkadaşlar orta sahada bile yer vermediği cülermeye bekte görev vermek istiyorlardı sanırım ondan bu şikayetleri.

3'lü stoper ile genç bekler bundan daha fazla rahatlatılamazdı. En az 3 gol atarız. Afobe, Ömürx2.

artvints
Beklediğim ve istediğim bir kadro ile çikmiş ama sahada farkli uygulamalar görebiliriz yine. Serkan sağ açikta edgar sag bekte olabilir skora göre ama bu oyuncu tercihlerinden üçlü defans oynayacağimiz görülüyor.

Bence mantikli zaten bjk maçindan beri bundan bahsediyorum. 3 tane net sebep var. Merkez ortasahadaki oyuncu eksikliği, genç beklerin dörtlü savunmada hataya yakin oynamalari. Kanatlarimizin geri dönüşlerde gereksiz yipranmasi, çünkü golü de onlardan bekliyoruz. Geçen sene sörloth ekuban varken kaleye uzak oynamalarinda sorun yoktu.

Serdar A
Serkan ve Abdurrahim ile 3-5-2 oynamaz hoca sanıyorum.

Stoperlerden birini daha önde ön libero gibi serbest oynatıp, 5/4/1 - 4/5/1 arası bir şey deniyor olmalıyız. Nwakaeme yine sol açıkta, Ömür'ü de yine sağ açıkta görürüz.

Doğan Keskin
Adamın elinde Pereria ve Marlon var mı? YOK. Mecburen yeteneksiz de olsa gençler oynuyor. Bunun nesini eleştiriyorsunuz anlatın bi?

Telonyus
19.09.2020, 14:57
beklerde çaresiz bu ikiliyle oynayacaktık zaten güzel kadro ama alternatif sıkıntımız olacak umarım ilk yarı 2-3 skor yaparızda kenarda girecek oyuncu ihtiyacımız olmaz.

Gökhan Balcı
Aklı başında hiçbir adam şu kadroyu sahaya sürmez

Elindeki oyuncular bunlar çöpe atacak halin yok. bu yüzden en doğru nasıl değerlendiririmin hesabını yapmış adam. ne yapsın beksiz mi çıksın maça. gilerme gibi ruhsuz bir adam var onu da yedeğe atmış. daha ne yapsın yani.

ilelebeTS
Plaza bu takıma alternatif olarak ve gelişmesi için alınmış oyuncu. Plaza ve Afobe varken tabi Afobe oynayacak.

Enes Başkaya60
Hocalık birşey yok ortada alın size eserinizle övünün demiş yeni gelen 2 adam da ilk 11 de yönetime suç bulun hocalık bir durum yok...