PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 2.Hafta | Yukatel Denizlispor 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

Gökhan Balcı
19.09.2020, 18:00
Halen daha geçen seneden bahsedilmesi inanılmaz. Ben geçen sene bu takımın futbol oynadığı maç hatırlamıyorum. Maçlarda nasıl skor aldığımızı unuttuk herhalde. Yoktan pozisyonları golle sonuçlandıran sorloth gitti olan bu basitçe. Arkadaşlar kızacaklar belki ama bana geçen seneden daha düzgün oynamaya çalışan bir takım var gibi geliyor. ortada kilit açacak bir oyuncumuz yok safkan tony gibi sağ açığımız yok bekler yok ne bekliyorsunuz ben anlamadım. Takım gücü ölçüsünde gayet iyi mücadele etti birkaç pozisyon da buldu. Bu takımda geçen sene sorloth olmasa ligi nerede bitireceğimiz iyi düşünülsün ona göre yorum yapılsın bi zahmet. afobenin çıkması konusu ise bana da tuhaf geldi. Fakat erken konuşmamak lazım geçen hafta çıkan kamil ve ekuban için de aynısı söylenmişti sonra adamların sakatlandığını öğrendik. Biraz sabır lütfen.

ccd6167
Takımın bekleri o kadar leşki mecburen 3 oynamak zorunda hoca başka türlü defans gücünü artırman lazım.

millet gelmiş hala burada yaygara koparıyor. Keşke bejeke maçında da böyle oynasaydı takım.

takım ligde 16 maç sonra gol yememiş.

Ahmet Aksu
kul ahmet hizmetkarı newton beye soylesin haftaya bu kadro ile çıkalım

........... .............arda.......................
serkan.. huseyin...campi.... abdurrahim
.................parmak..... guilerme..............
sefa................... ahmet.................kamil
............................edgar................. ..........

El Cordobes
Sahanın içi yönetim ile hocanın atışma veya birbirine mesaj verme yeri değildir.

Rakip 10 kişi kaldıktan 15 dakika sonra ilk hamleni yapıp o da santraforunu çıkarmaksa kusura bakmayın bu işte bir sıkıntı var. Bu Plaza kötürüm filan mı oldu, neden girmiyor oyuna, şu maçta oyuna gitmeyecekse neden kafile ile birlikte denizli ye gitti. Eksiğini olduğunu düşünüyorsan ver antrenman programı çalışsın.

Perşembe gelen adam 11 de, sezon başı geleni henüz 1 dakika izleyemedik.

mmert
Kadro kalitesi cidden çok düşük. Bu sezon böyleyse gelecek sene düşecek maaş bütçesiyle tavşanlı linyitspora döneriz :)

Geçen sen Denizliye 2 kere yenildik en azından 1 puan aldık ahshvdahaj

arda.61
Geçen hafta 5 yemiş takıma baskı kuramıyoruz. Her top yana yada geriye. Wakaeme yanlış yerde oynuyor. Gol bulmamız gerekirsen Serkan,Rahim ve Ahmetten kötü olamayacak olan Plaza girmiyor hatta Afobe çıkıyor.

castillo61
19.09.2020, 18:01
Pozisyona mı giremedik? Hangi maçı izlediniz siz?

Afobe'nin klas hareketiyle önüne aldığı top dışında ne pozisyonumuz var? Ha Waka'nın zorlama hareketleri pozisyonsa evet girmişizdir o halde.

emre6117
Hakem 3 tane penaltini vermemis.ama isyan etmiyorsun sahada.acin izleyin fb.gs.bjk ne yapiyor hakemlere.11 kisi sariyor etrafini.
Ama.bizim asalak futbolcular en fazla.ellerini kaldiriyor.
Dusun artik 2.lige de biz de rahatlayalim.
Zaten amac bu.
Bu takima net 1 santrofor, 1 10 numara, 1 lider stoperz 1 sol bek,1 sag bek lazim.
Ama alinmayacak.
Alinan tum oyuncular.ortalama.oyuncular.
Oyle oyuna agirlik koyacak 1 isim bile yok.
Bu aksam hakemle berabere kaldik.normalde 2.0 alirdik.
Ama takim.umut vermiyor.hoca cok vasat.
Yakinda kovulur zaten.

Oğuzhan Fidan
sorloth dış basına açıklama yapmış türkiyede şampiyonu siyaset belirliyor diye. bu sene şampiyon fener yapılacak. olmazsa ben burdayım bu kadar büyük konuşuyorum.

AyhanPe
Bakin bizi göz göre göre dogruyorlar. Yönetimin gitmesini istiyorlar. Bu macta Newton luk hicbir sey yoktu.

Sabredersek ecelleri olacagiz hepsinin..

ilelebeTS
Golcü çıkarıp orta saha almasa bir şey demezdim. Bu kadroyla bu kadar derdim. Rakip 10 kişi kalmış sen 85'i bekliyorsun, kazanmaya niyetin yok demektir bu. Bu sene 1-0'lara yatacağım taktiği bu.

kaçarava
Adamlar yedek forvetini sokup esir aldı bizi. Hem de 10 kişi

abuzun61
Bu takımın en acil ihtiyacı bir on numara bir de kanat. Yoksa çok gol kısırlığı çekeriz.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Turgay Atalay
Hangi birine kizalim ki. Balik bastan kokmus. Bu takim nasil batirilir, nasil ligin en ezigi haline getirilir ibretle izliyoruz. Transfer diyoruz, sonra alinanlara, ismi gecenlere bakiyoruz "bosver" diyoruz. Es kaza tutan Waka ve Sorloth disinda bir tane adam gibi transfer yapilamaz mi ya 2.5 senedir.
Aldiklarinizi/alacaklarinizi kim öneriyorsa kursagindan gecmek nasip olmasin Trabzonsporun parasi ona.

Arda'
O değil gol atsak üst üste deplasmanda gol atma rekorunu kıracaktık onu bile beceremedi bu sahadaki topçuya benzeyen adamlar.

İsmail ALİOĞLU
19.09.2020, 18:02
Hosgeldin 2015-16...

14TS61
Futbolcular da hırs Yok heyecan yok. Bari penaltılara itiraz edin ya.

Togrul
Skora aldanmamak gerekir. Takım iyi futbol oynadı.

Beceri eksikliği olan Serkan gibi futbolcularımız var fakat mücadele ediyorlar.

Hüseyin Türkmen ise takım için tam bir negatif enerji deposu.

Eggar elimizdeki en iyi savunma oyuncusu.

Fatih K.
Muhtemelen bu sezon küme düşecek 4 takımın da yedekleri bizim kadar rezil değil. Ahmet Ağaoğlu önce bunu idrak etmeli. Yerli, tecrübeli kenarda duracak oyuncun da olacak. Yoksa 2 sakatlık olunca böyle mal olur kalırsın.

Mert Oğuzlu61
Eski yonetimin kurdugu hazir kadro gitti, balon patladi.

Kimse hakem demesin, 700 bin euro maas verdigimiz Plaza yerine oyuna alt yapi oyuncusu giriyorsa, takimi banka banka deyip Urfaspor'a cevirdilerse suclu Agaoglu yonetimidir.

Digiturk yenilemem Ts icin 5 kurus harcamam, boyle yonetimi de hocayi da desteklemem.

katre-i.matem
Rakip ceza sahası icine ve etrafına gomulmus santraforunu cikarmissin, tek cizgi oyuncunu santrafora atmissin, beklerin çizgiye inmeye korkuyorlar ve beceremedikleri ortaya çıkar diye orta bile yapmiyorlar 3 stoperinden tekini 86. dakikada cikariyorsun...

Ağlıyorum gülünecek halimize

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aker
Bu yedek elemanlar cidden çok yetersiz. Pas hataları, oyun zekaları vs gerçekten çok kötü. Ortalama oyun koyabilseler bu kadar kötü görüntü vermezdik. Düşünün rakip de geçen hafta 5'lik olmuş bir ekip

jairzinho
edi hocama eleştirim

baktın serkan asan olmuyor lyonda ters ayaklı cornet bek oynadı cl maçında,koy cilermeyi sağ kanattan aksın

rakip 10 kişi kalmış,

artık bekler ful hücumcu olacak 3 lü defansta hocam,sağ bek cilerme solbek vakayeme ,risk alacaksın hocam

afobe yi niye çıkardı onuda anlamadım

Sefer A.
19.09.2020, 18:03
simdi anladiniz mi lan sabotaj dedigimizde fuzuli afkurmadigimizi.... yalakalar sürüsü, polyannaliginiza tüküreyim...

olanlar bitenler net sabotajdir, hakeme sövelim ama baskan bu konuda çitini çikarmiyorsa bize her sey müstehak, öyle baskana öyle hakem...

bu hakemlere bu rezillikleri yaptirmaya müsâde edenin taaaa sülâlesini hoplatsinlar amina kodugumun yavsaklari....

sokarim senin sorloth'tan kazanacagin paraya sezonun amini sikmeye az kaldi sen yuuurroo demeye devâm et ko yalakasi baskan seni........

siktirin gidin benden bu kadar öyle hocanin da amk Nwakaeme'nin ölüsü sahadaysa Afobe'nin de ölüsü sahada olmalidir, yerine koydugun adamlarla herflerin cezâ sahasina giremedik salak herif denizli savunmasinin ekmegine yag sürdün ttfffuuuuuuuuuuuu

yabanci hoca dedik bula bula bunu buldular böyle manyaklik böyle kanserojen bir yönetim olamaz yaa vallahi olamaz billahi olamaz yaa siçayim sizin menfaatlerinize de bizi salak yerine koymalariniza da,,, kulaklariniz çinlasin gece uyuyamayin yavsaklar sürüsü adamsaniz konusursunuz kim bize cezâ verdirdi onu da dersiniz yarim birakmazsiniz dediklerinizi ama nerdeeeeeee o adamlik.... siktirin koç moç yalakaligi yapin utanmaz reziller 5 kurus degeri olmayan bizi salak yerine koyan serefsizler sizi...

simdiden amk hocanin degisikliklerini savunani da, baskana yalakalik yapani da, gökhan kandemir'i kollayani da.........

~UniCef~
Ben takimi cok begendim. Teknik ekibin farkli formasyon denemesi cok olumlu ama tabi sonuc gelmedigi zaman sikinti oluyosuyor.

Bu yetenek fukarasi takim ile iyi topu tutup öne tasidigimizi düsünüyorum ama gol gelmedigi zaman karsi takim daha da kapanip hicbir alan birakmiyor.

Sag ve sol beke tekrar Perreira ve Marlon gecerse belki daha iyi bir TS görebiliriz. Serkan ve Abdurrahim savunmaya yönelik iyi onydilar ama 3-5-2 nin saginda ve solunda oynacak kapasiteye sahip degiller, su an icin konusuyorum.

Sörloth olsa iki maci da kazanmistik, bu net.

Gecen sezondan cok daha iyi bir futbol oynuyoruz ama yetenekli futbolculara ihtiyacimiz cok büyük. Plaza sakat degilse neden oynamadigini cok merak ediyorum. Hem BJK hemde bu macta eger oynatmiyorsa TD, ozaman birsey olmasi lazim.

Kaan Çetin
Serkan, Rahim, Huseyin falan.. Kahır ya..

Canbaz biraz bosa cikip top isteyince kopan Bjk macinda millet futbolcu sandi :))

Bunlar PTT seviyesinde dahi degil.

Oğuzhan Fidan
kısır futboldan uzaklaşamadık. net bam güm pozisyonumuz yok abi.. bizim kazandığımız maçları açın izleyin 3 tane direkten döner 1 penaltı kaçırırız ama hayvan gibi oynamışızdır.. biz maalesef hayvan gibi oynarsak kazanabiliriz denizliye karşı denizli gibi oynarsan bi s.kim kazanamazsın.

Beypba
19.09.2020, 18:04
Bu takımda geçen sene Sosa oynuyordu..

Novak oynuyordu..

35 yaşında adama o kadar para verilir mi ! Diyenler Şu kadroyla uzun eşşek oynasın!

Bu kadro net düşme adayıdır..

Kolpacı Ahmet ve arkadaşları Sörloth tan nasıl 10 Milyon kazandıklarını 1 sene boyunca anlatıp övünebilirler..

Bu arada Newton gibi dublör de ancak ağaoğlu kolpacısının yönettiği takımda 1. adam olur..

Ne halleri varsa görsünler..

Ahmet ÇOLAK
Niye aldirdi o zaman o mal newton plazayi.
Aldirmayacakti.
Doganin fesih parasina bile muhtac olan trabzonsporda plazanin isi ne.Plazayı hocanın aldırmadığına eminim.

Maçlar başlamış hala defansta Hüseyin aptalı var. Yedek bekletin yok. Orta saha rezil topçularla dolu. Takımda kanat yok yedek forvet yok.

Ben hoca olsam ben de maçı kazanmak istemezdim. Bu aptal yönetim 3 gol atsak transfer bile yapmayabilirdi. Şimdi mecbur kalıyor.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
Skora aldanmamak gerekir. Takım iyi futbol oynadı.

Beceri eksikliği olan Serkan gibi futbolcularımız var fakat mücadele ediyorlar.

Hüseyin Türkmen ise takım için tam bir negatif enerji deposu.

Eggar elimizdeki en iyi savunma oyuncusu.

Edgar Baker Benik

Bu üçü kaliteli kumaşlar ve bu sezonun transfer başarısı

ANCAK 10 KİŞİ KALAN RAKİBİ HER TÜRLÜ YIKACAKSIN.

batugol
arkadaslar olumlu yonlere bakin
gol yemedik
deplasmanda puan aldik
kotu oynadigimiz icin rezil hakemlerin bizi dogramalari gozden kacti
alt yapinin ust yapiya destek vermeyecegi acikca goruldu
tunelin ucunda isik var

asilhamsi
hoca değişikliklerde rezil ancak takımın başına gelmeyen kalmadı.

Öncelikle bu takımda olmayı haketmeyen adamlar hemen s.tir edilmeli.
rahim,serkan direk gönderilsin.
hüseyin teklif varsa değerlendirilsin.

bek
10 numara-as kadro
hücum jokeri-yedek
para kalırsa stoper

-------------ugurcan-------------

pareira----edgar-----campi----marlon

------baker---------parmak----------

ömür---------10 numara----------waka

----------afobe----------------

flavio,ekuban,hücum jokeri ve şayet hoca düşünüyorsa plaza yedek olur.

Veysel
Takımı beğendim.

Terzioğlu
sorloth dış basına açıklama yapmış türkiyede şampiyonu siyaset belirliyor diye. bu sene şampiyon fener yapılacak. olmazsa ben burdayım bu kadar büyük konuşuyorum.

O karaktersiz hic konusmasin. Tamam gitmek istiyorsun anladik da böyle kacmak nedir. Su iki macta rahatca oynayabilir sonra yine nereye gidiyorsa gidebilirdi.

CasTo
atak yapamamanı anlarım. takım kötüdür eyvallah. Ama 67 de kırmızı görmüş rakibe karşı 85 lere varana kadar değişiklik yapmamak nedir ? Takımdaki tek forveti çıkartıp orta saha alıp, nwakaeme sol kanata göndermek nedir ?

maç boyu hiçbir şey yapmayan abdurrahim ve hata üstüne hata yapan serkan asanı maçta 90 dakika tutmak nedir ?

bana göre bunların izahı yok. bana göre bu newtonun kapasitesini cesur olmamasını gösterir . kusura bakmayın bu takımdan hiçbir halt olmaz. newton un ne eksiği kaldı hüseyin cimşir ve ünal karamandan.

LağusKusteli
- Kadro kalite yetersizliği

- Antrenör kalite yetersizliği

- Takımda ruh,hırs,istek olmayışı

- Hakemlerin 3 NET PENALTIYI vermemesi

- avrupadan men cezası geldiğinden beri devam eden olumsuz gidişat...

14TS61

Fenerbahçe yapılacak zaten bu belli biz zaten olamayız da hakemler neyin peşinde anlamadım.

halilaziz61
Başkan olsam ilk yapacağım iş.
Öz evlatçı kim varsa bu takımdan sutlamak.
Serkan asan denen adam 90 dakika boyunca bir orta kesemedi.

Burada kimse için çöp lafını kullanmadım ama o öz evlatların yarısı çöp.
Kimse kusura bakmasın.

Maçın en iyisi parmak ti ve ben takımda parmağı yedek oynatirim ancak.

Türkmen, campi, gilerme, Serkan asan, Ahmet canbaz acilen gönder gitsin.

Adamın hiç bir katma değeri yok ama ozevlelat kontenjanından TS de oynuyor

Yazikalr olsun yazıklar olsun
Bir sözüm de hocaya Newton bey sizin de bir katma degeriniz yok ne yapmaya çalışıyorsunuz acaba

Turgay Atalay
19.09.2020, 18:05
Siyaset/fenerasyon/hakemler/asagilikça her yönden vurmaya calisan istanbul kulupleri eyvallah da, bu transferleri size silah zoruyla mi yaptiriyorlar kardesim, altyapidan bu ibibikleri mi cikaracaksin diyorlar. Önce bir kendimize bakalim.

Manava61
Ben takımın oynamak istediği oyunu beğendim.Wakayı içerde oynatmak hariç.Anladığım kadarıyla oyunumuzda bekler kilit pozisyon çünkü maç içerisindr en çok geniş alanı onlar buluyor ve bizim iki haftadır beklerimiz malum.Stoperler konusuna hiç girmiyorum zaten.Ön Alanda da flavio baker ortasahasının yanına top taşıyacak bir 10 no daha lazım gibi ya da 6 no alıp flavio ve bakerı biraz daha öne atacağız.Ek olarak iyi bir kadro kurulursa bu sene abdüşün senesi olacak çok net

bahadır2561
Plaza’dan kim para yediyse haram zıkkım olsun.

Antonio
shorlothu getirin uzun fuleli bir adam olsa bu maçı kazanmıştık. baker bizde soner aydoğdu ile aynı sosa cok farklıydı. uzun top atıp oyunun rengini değiştirirdi. sağlık olsun newton ile zor.

nakzo
19.09.2020, 18:06
Hâlâ iyi oynadık diyen var wakanın zorlaması birde afobenin önüne aldığı top ligin en kötü takımıyız denizliden sonra posizyon üretemiyoruz hoca denen şahıs ki hoca degil seyrediyor 1 puana sevinmiştir.2 bekin yok forvetin yok orta saha çöplük bu nasıl iştir birader ne yapmaya çalışıyorsun sen agaoglu güzelim takımı perişan ettin.

Oğuzhan Fidan
Fenerbahçe yapılacak zaten bu belli biz zaten olamayız da hakemler neyin peşinde anlamadım.
bizden çekindikleri için ilk maçlarda kopartıp atmak amaçları sorun yaratmasınlar diye. gs lobisiyle çok uğraşacaklar başabilirlerse olurlar zaten.

batu94
10 yıl sonra kupa alan takımdan iki haftada bir gol bir puan alan takıma. Sorsak başarılı.

jairzinho
süper ligde 7 lik o kadar çok oyuncu var ki ,her nedense bunlara bakmayıp 2 lik oyuncuların pişmelerini planlıyoruz,böyle planlama olmaz hocam

Halil Alemdar
Abdürrahimin ofsaytta kaldığı bi pozisyon vardı. O pozisyonda ofsayta düşmeyi beceren adam Trabzonsporda sol bek oynuyor.

asilhamsi
edi hocama eleştirim

baktın serkan asan olmuyor lyonda ters ayaklı cornet bek oynadı cl maçında,koy cilermeyi sağ kanattan aksın

rakip 10 kişi kalmış,

artık bekler ful hücumcu olacak 3 lü defansta hocam,sağ bek cilerme solbek vakayeme ,risk alacaksın hocam

afobe yi niye çıkardı onuda anlamadım

guilherme mi akacak:)

plaza hariç hocayı eleştirmek yersiz.

14TS61
A.Rahim ve Serkan direk 1461 mi başka biyere mi gönderilir bilmem adamlar PTT de oynayacak kapasitede değil. Rezalet amatör gibi oyuncular

Erkan A.
Baker iyi oyuncu ilerleyen haftalarda toparlanacaktir
koca trabzonspor almanya ücüncü liglerde yedeklerde oynayan ahmet canbazi kurtarici diye oyuna aldik..
yedeklerde cok hizli plaza var bu cocuk antromanlarda hocaya küfürmü etmis neden sans almiyor..
takimimizda cosku sifir cosku yoksa ruhda olmaz basarida gelmez..
az sonra baskanimiz takim umut veriyor diyerek transferi askiya alabilirler..iki mac 1 puan hediye edilen 4 puan hedef sampionluk ilginc..

AYYILDIZ
Ekuban, Pereira, Marlon, Flavio döndüğünde takım toparlanır. Afobe ve Barker'da takıma alışmış olur. Ancak Serkan, abdurrahim vs ile olmaz.

AyhanPe
Takimin zamana ihtiyaci var. Sabrin sonu aydinlik. Transferler olumlu ve takim iyi yolda..Sakatlar dönecek..Yeni transferler eklenecek. Daha cok sey degisir. Simdi destek olmayacaksak takimin taraftara ihtiyaci yok..

danger00
kırmızıya kadar fena değildik sonrası kötüydük. kırmızıyı biz yedik sanki. hocayı ve futbolcuları da şu düzensizlikte eleştirmeyeceğim. ancak abdurrahimi ayrı tutuyorum :)

serkan için ts seviyesinde değil dersin, şu şu eksiklikleri var dersin falan vs ancak abdurrahimin bu meslekten para kazanıyor olması gerçekten çok enteresan. kaç dönemdir kamp görüyor bu çocuk, bundan olmayacağını herhangi bir insan hala nasıl anlayamaz.

Yıldıray Emanet
Benim felsefem hücum futboludur en iyi savunma hücum yaparak yapılır !!!! SİR EDDİE NEWTON

65 de 10 kişi kalan takıma 5 defans oynamaya devam etti :(:(:(:(:(:(

Oğuzhan Fidan
19.09.2020, 18:07
O karaktersiz hic konusmasin. Tamam gitmek istiyorsun anladik da böyle kacmak nedir. Su iki macta rahatca oynayabilir sonra yine nereye gidiyorsa gidebilirdi.

o işte de siyasi el olabilir.. adama dönmeyeceksin demediklerini nerden biliyosun ? TEHDİT EDİLMEDİĞİNİ NERDEN BİLİYOSUN ?

Numan Yerlikaya
Plaza işinde bişeyler var gibi

bahadır2561

Sen de bunu yedin?

Buna da inanmazsın be.

Sorlothun şeyinde mi Türkiyede ne haltlar döndüğü.

Murat61
Plazayı hocanın aldırmadığına eminim.

Maçlar başlamış hala defansta Hüseyin aptalı var. Yedek bekletin yok. Orta saha rezil topçularla dolu. Takımda kanat yok yedek forvet yok.

Ben hoca olsam ben de maçı kazanmak istemezdim. Bu aptal yönetim 3 gol atsak transfer bile yapmayabilirdi. Şimdi mecbur kalıyor.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gerçekten amacı bu mu acaba yoksa değişiklikleri bu şekilde yapmasının başka açıklaması yok

jairzinho
Abdürrahimin ofsaytta kaldığı bi pozisyon vardı. O pozisyonda ofsayta düşmeyi beceren adam Trabzonsporda sol bek oynuyor.

futbolun aynı zamanda beyinle oynanması gerektiğini anlatan güzel bir enstantane idi

14TS61
En basitinden Kayadoyi gidip alamadılar ya. Adam çok iyi oyuncu geçen sene istatistikleri de iyi

Karmam
10 kişi kalmış averaj takımını hakem bir yerini de yırtsa yenmen lazım.

Alper Beyazay
19.09.2020, 18:08
Serkan ve Abdürrahim. Bu akşam defolup gitsinler bu takımdan. Artık yeter oynayacağınız futbolun...

Veysel
futbolun aynı zamanda beyinle oynanması gerektiğini anlatan güzel bir enstantane idiSenin ilgi alanına girmeyen konular bunlar

jairzinho
Plaza işinde bişeyler var gibi

bence kafa olarak arıza çıktı ,valladodid te oynatmamalarının sebebide bu olsa gerek

Ahmet Taşçı
Perereira, Marlon, Ekuban, Flavio dönünce ve tecrübeli 10 numara ve Stoper alınırsa takımdan bir şeyler olur arkadaşlar...

Yazdığınız kadar çok kötü değiliz, şu takım tam haliyle 10 hafta oynamaya ihtiyacı var, o zamana kadar 18 puan civarı toplasak iyidir... Zaten hedef bu yıl ilk 5.... O nedenle yerden yere vurulacak bir durum söz konusu değil...

nakzo
İlk iş hoca gitmeli türk hoca alınmalı bu kadro kümeye oynar hakemler zaten şerefsiz türk hoca tutar bizi kümede.

AyhanPe
- Kadro kalite yetersizliği

- Antrenör kalite yetersizliği

- Takımda ruh,hırs,istek olmayışı

- Hakemlerin 3 NET PENALTIYI vermemesi

- avrupadan men cezası geldiğinden beri devam eden olumsuz gidişat...

O halde bizde herseyi yikip dökelim :) Cok pisman olacak bugün destek olmayanlar..

Muhammed Ayaz
19.09.2020, 18:09
Şu takıma 2 stoper değil mümkünse 1 sağ bek 1 sop bek alır mısınız lütfen ?

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

homosapiens
Hocayı eleştirmek için erken, bence fena değildik. Abdülkadir vücudunu geliştirip güçlenmediği sürece böyle sürünür gider. Takıma çalışkan bir on numara ile kanatta rekabet edebilecek oyuncu alınması lazım. Takımın topa sahip olarak oynama isteğini beğeniyorum. Gerekli transferler ve sakat/cezalıların dönüşüyle sonuç almaya da başlarız. Sörloth, Pereira, Novak, Sosa, Ekuban olmadan skor üretmek zor

Oğuzhan Fidan
Perereira, Marlon, Ekuban, Flavio dönünce ve tecrübeli 10 numara ve Stoper alınırsa takımdan bir şeyler olur arkadaşlar...

Yazdığınız kadar çok kötü değiliz, şu takım tam haliyle 10 hafta oynamaya ihtiyacı var, o zamana kadar 18 puan civarı toplasak iyidir... Zaten hedef bu yıl ilk 5.... O nedenle yerden yere vurulacak bir durum söz konusu değil...

yeni sosa yı bulamazlarsa atsınlar çöpe tüm takımı. 40 golü sosa sorloth ve novak attı.

Alper Beyazay
Nwaekeme'nin forvette ne kadar etkisiz olduğu geçen seneden beri belli iken, sen bu adamı oraya koyuyorsun 10 numara pozisyonuna koyuyorsun ne bekleyerek yapıyorsun bunu. Herif 2 kere kanada geldi etkili oldu ceza alanına girip. Senin gibi teknik direktörün ben....

Fatih Öztürk
Kırmızı montlu çocuk işini yarım bırakmıştı...

Manava61
19.09.2020, 18:10

Kimse hakem demesin, 700 bin euro maas verdigimiz Plaza yerine oyuna alt yapi oyuncusu giriyorsa, takimi banka banka deyip Urfaspor'a cevirdilerse suclu Agaoglu yonetimidir.

Digiturk yenilemem Ts icin 5 kurus harcamam, boyle yonetimi de hocayi da desteklemem.

Usta iho dönemlerini siz unutmuş olabilirsiniz de biz unutmadık.Eski yönetimin kurduğu kadroymuş geçen sezonun kaderini belirleyen üç kişiyi usta aldı veya oynattı sanırım.Eleştirinin de dozu olur

~UniCef~
guilherme mi akacak:)

plaza hariç hocayı eleştirmek yersiz.

Bence Plaza isinde bilmedigimiz birsey var.

Beypba
Serkan ve Abdülrahim kaç pas hatası yaptı!

Kaç defa akan oyunu yavaşlattılar?

Kaç defa top kontrolünü hatalı yaptılar!

Ben sayamadım..

Bu seviyede ki futbolcularından bir şey uman T.D net olarak yetersizdir..

14TS61
Takım çok kötü abi çok. Yama falan resmen işkence ya bu sezon bitmez anasını. Tamam hiç kimse burda ilk 2 3 beklemiyor ama Serkan ve rahim i izlemek işkence

Ahmet Hamza
Torpillileri yollayın. İsim zikretmeye dahi gerek yok, herkes anlıyor kim olduklarını.

AyhanPe
Benim felsefem hücum futboludur en iyi savunma hücum yaparak yapılır !!!! SİR EDDİE NEWTON

65 de 10 kişi kalan takıma 5 defans oynamaya devam etti :(:(:(:(:(:(

Ula takim revire döndü. Iki gün önce alinan adamlar oynadi. Bi sabredin 10 hafta yahu :)

nakzo

5. Abiciğim bu kadro 5. olamaz Anadolu takımlarının yarısı Bizden çok daha kaliteli hayatımda gördüğüm 2-3 zayıf Trabzonspor kadrosundan bir tanesi 2001 2005-2006 daki kadro Bir de bu kadro.

Oğuz B.
Tüm ülke futbol sisteminin ittirdiği şikeci oluşum olmayan penaltı ile 3 puanı almış. Kimse konuşuyor mu? Aldı bitti.

Senin hakkın olan verilmemiş. Hâlâ daha onu bırak bunu bırak ben demiştimcilik falan filan.

Bu haftalarda alınacak puanlar önemlidir. Form, iyi oyun ikinci plandadır. Bizim 5 puanımız gasp edildi.

İki haftadır doğranıyoruz.

Jackdaniels
Neden bu sene hedef ilk 5 ? Kim belirliyor bunu ? Nasıl oluyorda kabulleniliyor ?

Ahmet Taşçı
yeni sosa yı bulamazlarsa atsınlar çöpe tüm takımı. 40 golü sosa sorloth ve novak attı.

Ben iki aydır golcü 10 numara yaza yaza yoruldum, millet ön libero diye diye yorulmadı....

ilelebeTS
19.09.2020, 18:11
Newton'un denediği taktik sabit bir oyun üzerine. Dünya yıkılsa aynı taktikle devam. Futbol öyle değil, bazen risk alman gerek. Rakip 10 kişi kalmış, maç avucuna gelmiş, bile isteye almadın 3 puanı.

Sefaenes
simdi anladiniz mi lan sabotaj dedigimizde fuzuli afkurmadigimizi.... yalakalar sürüsü, polyannaliginiza tüküreyim...

olanlar bitenler net sabotajdir, hakeme sövelim ama baskan bu konuda çitini çikarmiyorsa bize her sey müstehak, öyle baskana öyle hakem...

bu hakemlere bu rezillikleri yaptirmaya müsâde edenin taaaa sülâlesini hoplatsinlar amina kodugumun yavsaklari....

sokarim senin sorloth'tan kazanacagin paraya sezonun amini sikmeye az kaldi sen yuuurroo demeye devâm et ko yalakasi baskan seni........

siktirin gidin benden bu kadar öyle hocanin da amk Nwakaeme'nin ölüsü sahadaysa Afobe'nin de ölüsü sahada olmalidir, yerine koydugun adamlarla herflerin cezâ sahasina giremedik salak herif denizli savunmasinin ekmegine yag sürdün ttfffuuuuuuuuuuuu

yabanci hoca dedik bula bula bunu buldular böyle manyaklik böyle kanserojen bir yönetim olamaz yaa vallahi olamaz billahi olamaz yaa siçayim sizin menfaatlerinize de bizi salak yerine koymalariniza da,,, kulaklariniz çinlasin gece uyuyamayin yavsaklar sürüsü adamsaniz konusursunuz kim bize cezâ verdirdi onu da dersiniz yarim birakmazsiniz dediklerinizi ama nerdeeeeeee o adamlik.... siktirin koç moç yalakaligi yapin utanmaz reziller 5 kurus degeri olmayan bizi salak yerine koyan serefsizler sizi...

simdiden amk hocanin degisikliklerini savunani da, baskana yalakalik yapani da, gökhan kandemir'i kollayani da.........

Takimin zamana ihtiyaci var. Sabrin sonu aydinlik. Transferler olumlu ve takim iyi yolda..Sakatlar dönecek..Yeni transferler eklenecek. Daha cok sey degisir. Simdi destek olmayacaksak takimin taraftara ihtiyaci yok..

Hersene sabir cekiyoruz Allah askina ne sabiri sabir kalmadi

artvints
Bizim takıma rakip 10 kişi aldıktan sonra herşeyin bitmediğini anlatmak lazım. Herkes bir tık mücadelesini düşürüyor. Aksine daha fazla saldirip erkenden direnci kirman lazım.

Savunmayi halledelim diyorduk hücumdan da olduk.

YAVUZ6155
Hocayı eleştirmek ve yangın çıkarmak için çok erken.

Bu takım çok kişiyi pişman edecek buraya not bırakmıs olalım.

İsyan ettiğim şey iki penaltımızın yenilmesi ve takımın gerekli aksiyonu göstermemesi.

Bu takıma winner hamleler lazım.

Gidip Livaja'yı alıp getireceksin bak nasıl çehremiz değişiyor.

Oğuzhan Fidan
Kılıçdaroğlu gelirse Trabzonspor’u şampiyon yapacaklar yani? Güzel kafaymış

he heee evet hocam fanatik cehapeliyim ben offf. kılıçdar gelcek şampiyonuz ama sizin reis çok iyi işler yapıyo cidden.. haksızlık yaptım pardon.

~UniCef~

Galiba ne halde oldugumuzu anlamiyorsunuz. 950M TL borcumuz var. Harcama limitimiz 12M €.

alikk
2 1.lig ayarında bek ve rotasyonsuz kadro ile pas oynunu benimseyen takımda skora etki edebilecek oyuncu sayısının azligiyla normal sonuç. Ha penaltı pozisyonu yendi milim ofsayt çizgisi çekildi kabul ama maçın hakkı da ortada. Bana sorsalar geçen seneden ilk kimi istemezsin diye nwaka derdim ama şu kadroda yaratıcı tek ayak o olduğundan eline mahkumuz. Takımın sorunu rakip 10 kişi kalınca daha net belli oldu topu üçüncü bölgeye getirdigimizde ne yapacağımız belli değil,kanat bindiri çizgiye in orta aç falan yok bunlar her takım ara top yemez ki iki maçtır da yemiyor, son olarak ben hocsyi beğeniyorum bı sistem oturtuyor ama şunu unutmasın rakip 10 kişi 84 e kadar beklenmez, dakika 91 zaman geçirmek isteyen rakibe hediye eder gibi değişiklik yapıp oyun sogutulmaz. Maçın iyileri edgar le ve ilk kez forma giyenler kötüleri ise beklerimiz yani Serkan orta saha dan kaleciye dönüyor etrafında baskı yok hele bayrak kırıldığında kaleciye atılan pas nedir onu kim attı göremedim

14TS61
Hoca da bence sıkıntı. 2 maç ile sezon kayboldu resmen..Newton da bayağı bayağı amatör etkisiz

jairzinho
A.Rahim ve Serkan direk 1461 mi başka biyere mi gönderilir bilmem adamlar PTT de oynayacak kapasitede değil. Rezalet amatör gibi oyuncular

this is ağaoğlu vizyon :D

yorumsuz6117
Orta sıralarda bitirirsek bu sezon iyidir..

L.Burrows
Çok fazla hoca eleştirmeyi sevmem ama 85 e kadar 10 kişi rakibe 5 defans oynadık. 85 de takımın tek forvetini çıkardık. Giren arkadaş ahmet canbaz. Ne yetenek var bu arkadaşta merak ediyorum doğrusu. Gördüğüm kadarı ile hocanın ömrü bizde pek uzun olmayacak.

bahadır2561
Dakika 2 Recep Niyaz şut attı.

Hüseyin ceza sahası dışında yine ellerini arkaya bağlamış öyle bekliyor.

Ee işte bunun zekası bu kadar.

Yıldıray Emanet
Haftaya denizliye kim kaç tane atacak izleyin. Biz çizgimizden şaşmayalım haftaya 1 tane daha arttırarak 6 defansla maça çıkalım. Gol yememek bizim takım için bir erdemdir

hyasin61
Newton ve Ahmet Agaoglu futboldan anlıyorsa bu mactan sonra Abdurrahimler, Huseyinler, Serkanlarla bu isin olmayacagını anlamıslardır

Ahmet Aksu
19.09.2020, 18:12
serkan-abdurrahim-huseyin insallah bir daha oynamaz.

gerekirse 3-2-3-2 oynayalım. hoca nın forveti cıkarıp nwakameyi sola cekmesinin amacı neydi anlamadım.

~UniCef~
Newton ve Ahmet Agaoglu futboldan anlıyorsa bu mactan sonra Abdurrahimler, Huseyinler, Serkanlarla bu isin olmayacagını anlamıslardır

Newton anlasa ne yazar anlamasa ne yazar? Baska oyuncular mi var? Baska oyuncular alacak para mi var?

Oğuzhan Fidan
Ben iki aydır golcü 10 numara yaza yaza yoruldum, millet ön libero diye diye yorulmadı....

takımın beyninin söküp çöpe atmışlar.. kafası kopmuş tavuk misali sağa sola koşturuyoruz derken bundan bahsetmiştim. lewis baker klasik ortasaha asla bi sosa değil..

jairzinho
maçtan önce ya kaos ya çıkış yazmıştım

maalesef kaos a gidiyoruz

umarım düşme tehlikesi yaşamayız

Ahmet Taşçı
5. Abiciğim bu kadro 5. olamaz Anadolu takımlarının yarısı Bizden çok daha kaliteli hayatımda gördüğüm 2-3 zayıf Trabzonspor kadrosundan bir tanesi 2001 2005-2006 daki kadro Bir de bu kadro.

Yok be hocam bu nedir karalar bağlıyorsunuz... Ne zayıfı... Geçen yıl da Pereria ile Sosa olmayınca yine bh haldeydik hatırlayın.. Pereria döner tecrübeli bir 10 numara alınırsa takım olur...

falcon_61
19.09.2020, 18:13
Ben genel olarak takımı beğendim . En azından mücadele ettiler, topları çabuk kazandık. Rakip Denizli olduğu için mi yoksa ileriye dönük de böyle mi olur bilemem . Kaçırdığımız nokta bu kadro zaten yetersiz. Böyle beklerle ne yapabilirdik. Göbekten geliyoruz , kanatlarda yayla gibi boşluk var ama bekler çakılı duruyor. Oyunu haliyle açamadık. Serkan gene neyse de Rahim i futbolcu diye kadroda tutanan ta ...

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alper Beyazay
19.09.2020, 18:14
Newton'un denediği taktik sabit bir oyun üzerine. Dünya yıkılsa aynı taktikle devam. Futbol öyle değil, bazen risk alman gerek. Rakip 10 kişi kalmış, maç avucuna gelmiş, bile isteye almadın 3 puanı.

Öyle demek efsanevi teknik direktörümüzün efsane sözü EN İYİ SAVUNMA HÜCUMDUR. Hep bu anlayış vardır efsanevi teknik direktörümüzde. Ama 10 kişi kalan rakibe karşı bile 5'li defans ile devam eder. Çünkü kendisi çok zekidir, muhteşem beklerimizi keyifle izlerken stoperlerden birini alıp hücumcu koymak aklına gelmez.

Arda'
Anıl ve Plaza bu maçta da oynayamayacaksa neden alındı biri açıklasın lütfen

hanzale
Abdurrahim, HT4, Serkan bu üçünün toplamı yarım topçu etmez

Jota E
Nwaekeme'nin forvette ne kadar etkisiz olduğu geçen seneden beri belli iken, sen bu adamı oraya koyuyorsun 10 numara pozisyonuna koyuyorsun ne bekleyerek yapıyorsun bunu. Herif 2 kere kanada geldi etkili oldu ceza alanına girip. Senin gibi teknik direktörün ben....

Futbol bilgisi sıfır bir arkadaş daha.
Trabzonspor taraftarı futboldan çok anlıyor canım.
Böyle taraftara fazla bile bu takım.

İ. SARAL
Transferlerle birlikte en az 5 as oyuncu sahada yok. Takım komple değişmiş, hoca değişmiş, hakem katliamı devam ediyor. Ne bekliyordunuz acaba? Takım iyi sinyaller verdi bence, göreceksiniz 6-7 hafta sonra bu takım çatır çatır top oynayacak.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

~UniCef~
19.09.2020, 18:15
Guilherme ve Ahmet Canbazin kurtarici oldugu bir kadro ile bu kadar.

Ben Hocayi cok begeniyorum. Gecen sezon orta sahada olusan bütün bos alanlari kapatmis ama yetenek eksik. 3-4 iyi oyuncu ile farkli bir konuma geliriz cünkü Newton cok iyi bir TD olacagini düsünüyorum.

Fatih Öztürk
Tolga Zengin çöpü de Wakanin pozisyonu için "hakem arkadaşların vardır bir bildiği" diyor.
Trabzonsporun ihanet şebekesi alt yapıdan çıkan ışte bu oyuncu grubudur.

14TS61
Uğurcan i yollayın bari adam hepten kaybolacak bu kadroda

hyasin61
Saha sonucları boyle devam ederse Newton falan kalmaz

Oğuzhan Fidan
kimligi belirsiz yavsak seni, kutucuktan da yazdim buraya da yazayim...

bundan sonra göte göt demeyen adam degil....

kiliçdar meral kim varsa hepsinin amina koyayim, ama o amina kodugumun partisi kadar kimse bize çomak sokmaz ondan da emînim....

git büyüklerine ilet bunlari, teskilatlarinizi siksinler, adimi da ver vermeyen adam degil

bu foruma +100 rep olayı gelmeli.

Yektaa
gecen hafta 5 tane gol yiyen denizliye 1 gol atamamak ...

Numan Yerlikaya
Serkan abdurahim ve Hüseyin’in bu takımdan para Kazanıp milyonlarca gencin işsiz olması ne kadar garip ve üzücü

jairzinho
şu maçta iyi bir kontra takımı olsa gol yememiz işten bile değildi,baya bi boşluk verdik

muhtemelen edi hoca bu durumdan dolayı biraz temkinli yaklaştı değişikliklerde,deplasmanda alınan 1 puanın değerli olduğunu düşündü,

Emirhan Yazıcı
Baker daha dün gelmesine rağmen ortasahanın en iyi oyucusuydu. Beğenmeyen varsa futbol izlemesin su topu uygun

Oğuzhan Fidan
Tolga Zengin çöpü de Wakanin pozisyonu için "hakem arkadaşların vardır bir bildiği" diyor.
öyle konuşmazsa orda ekmek yiyemez büyükleri kızar.

~UniCef~
19.09.2020, 18:16
Transferlerle birlikte en az 5 as oyuncu sahada yok. Takım komple değişmiş, hoca değişmiş, hakem katliamı devam ediyor. Ne bekliyordunuz acaba? Takım iyi sinyaller verdi bence, göreceksiniz 6-7 hafta sonra bu takım çatır çatır top oynayacak.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakem elestirmeyi sevmiyorum. Her zaman kendimize bakmamiz gerektigine inaniyorum. Sadece böyle bir insan/takim gelisebilecigine inaniyorum ama hakem rezil bir mac yönetti.

seçuk
19.09.2020, 18:16
5. Abiciğim bu kadro 5. olamaz Anadolu takımlarının yarısı Bizden çok daha kaliteli hayatımda gördüğüm 2-3 zayıf Trabzonspor kadrosundan bir tanesi 2001 2005-2006 daki kadro Bir de bu kadro.Aynen öyle. Rahat ilk 3 e girer.

Bazıları anlamak istemiyor. Bu kadro ile lige başlarsan ne kadar yama yapsan da anca ligde kalmaya oynarsın. En iyi ilk 10 olur. Bakın kötü kadro ile anca hedefin bu olur. 2001 de de ligde zor kalmıştık.

Bu saatten sonra yok 10 numara yok sol bek yok 6 numara alacaksın da verim alacaksın da... Okadar basit değil.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hofsaale
19.09.2020, 18:17
Dirke Fernandesi alsinlar..adma bizi dağıtmışti... Liderlik yapar en azından

Alper Beyazay
Futbol bilgisi sıfır bir arkadaş daha.
Trabzonspor taraftarı futboldan çok anlıyor canım.
Böyle taraftara fazla bile bu takım.

Sen ne anlıyorsun futboldan anlat bakalım hadi. Futbolu anlatmak için mi üye oldun. Newton'un yardımcısı falan mısın yoksa? Hayırdır? Git teknik direktörüne söyle bi dahaki maç Nwaekeme tek santrafor oynasın gol lazım olduğunda onu çıkarıp stoper alsın.

AyhanPe
Ben umutluyum kim ne dersin desin. Newton luk bir durum yok. Sadece Plaza konusu soru isareti. Ilerleyen haftalarda cikar kokusu. Bakalim.

Su hakemlere bakin ve üzülmeyin. Hakemi kolundan tutup VAR a götürseler hicbir penaltiyi calmazdi. Gitti VARa ne oldu? Adama penalti calmayacaksin talimati geldi. Zormu bu kadar anlamasi?????

hyasin61
28 maclık deplasmanda gol atma serisi sona ermis oldu boylelikle

ccd6167
.......

pereira... huseyni...marlon

trondsen..flavio...kamil..yusuf sarı

............Ekuban..sörlot

Kadroda ama yararlanmadığın adamlar. Yazık.
Çoğu sakat..

Doctore
Afobeyi çıkarıp yerine forvet almamayı bir tek Hüso hoca yapardı. Kara Hüseyin ise hem forvet almadı hem Wakayı maç boyu sol açık oynatmadı. 3 lü defans aslında cesaretli bir yaklaşım ama kanat beklerin Serkan ve Abdurrahim olunca olmaz. Birde wakayemeyi çift forvet taprsan maçı gol atmadan bitirsin. 10 kişi kalmasa denizli golde yiyebilirdik

nakzo
19.09.2020, 18:18

Ya bu nevtonu alan adamın 5 dakika başkanlıkta durmaması gerekiyor 5 dakika Newton nedir lan Nedir Newton ya Lig'deki hangi takımın boya bir kötü hocası var ya 2 maç kazandı ikisinide kazandıran shorloth adamı hoca diye getirdin bu takıma burası senin tekkenmi hayatında hocalık yapmamış hüseyini hoca yaptın şampiyonluğu kaybettik hocalık yapmamış newton hoca yaptın 2.haftada lig bitti.13 milyona dururdum diye övündüğün maaşla takımı ptt ligi seviyesine çektin yazıklar olsun.

~UniCef~
Aynen öyle. Rahat ilk 3 e girer.

Bazıları anlamak istemiyor. Bu kadro ile lige başlarsan ne kadar yama yapsan da anca ligde kalmaya oynarsın. En iyi ilk 10 olur. Bakın kötü kadro ile anca hedefin bu olur. 2001 de de ligde zor kalmıştık.

Bu saatten sonra yok 10 numara yok sol bek yok 6 numara alacaksın da verim alacaksın da... Okadar basit değil.

Cok fazla mac olmasi bir avantaj olabilir bu yönden.

iyattara
Maçın 2 yıldızı var Serkan ve Abdurrahim. Net takımın oyunu kurmasını engelledi adamlar. Ne zaman top onlara gelse ya pas hatası ya geri dönme ya saçma ortalar. İnanılır gibi değil. Futbol fukarası bu çocuklar. Bu seviyede kesinlikle olmamalı.

Hoca da waka yi neden kanat oynatmak dışında işler deniyor. Abi bu adam çizginin kenarında beklicek topu alıp gidicek. Böyle ne zaman nerede gördü bu adamın iyi bir şey yaptığını. Yani neden deniyor böylesi saçma bir şey. Allah kahretsin ya

Ahmet Hamza
Kılıçdaroğlu gelirse Trabzonspor’u şampiyon yapacaklar yani? Güzel kafaymış

19613

Jota E
Sen ne anlıyorsun futboldan anlat bakalım hadi. Futbolu anlatmak için mi üye oldun. Newton'un yardımcısı falan mısın yoksa? Hayırdır? Git teknik direktörüne söyle bi dahaki maç Nwaekeme tek santrafor oynasın gol lazım olduğunda onu çıkarıp stoper alsın.

Ne anlatıyorsun sen birader.
Senin hiçbir şey bilmediğin ortada.
Ne için üye olmuşum. Sana ne sen kimsin ki?

emre6117
19.09.2020, 18:19

Tolga zengin ona kufurler eden,isliklayan bjk camiasina yalamalik yapsin, onlari yorumlasin.
Bir zahmet ttabzonspordan uzak dursun.

Sadettin_
1. Beklerimizin seviyesi superlig değil . Hiçbir takımda ilk 11 çıkamazlar.
2. Wakaeme sol açık oynamalı .
3. Forvet ile ortasaha arasında bağlantı kuracak bir oyuncu yada bir oyun modeli gerekiyor.

Maç analizim budur.
İyi akşamlar

hyasin61
Rakip 10 kisi kalmısken hamleleri son dakikalarda yapmak bize ozgu birsey mi merak etmiyor degilim.Hocalar degisiyor ama bu ozellik degismiyor nedense.

Somers61
Parmak'i ve evlatlari bir tutmayin, Parmak'i ben cok begendim

zorroid
Afobe'nin klas hareketiyle önüne aldığı top dışında ne pozisyonumuz var? Ha Waka'nın zorlama hareketleri pozisyonsa evet girmişizdir o halde.
Kalecinin kurtardığı 3 pozisyon ve verilmeyen net 2 penaltı ve 1 gol.

jairzinho
2 yıl önce operasyon burak onur kucka gibi oyunculara yapıldı ve tuttu

şimdi yapılacak operasyon sanırım genç çaylak oyunculara olacak,kiraya mı veriyorsun u21 e mi gidiyorlar,yedeklerini 7 lik oyunculardan kuracaksın .net

anadoluda onlarca oyuncu var alabileceğin 7 lik oyuncu

ilelebeTS
Öyle demek efsanevi teknik direktörümüzün efsane sözü EN İYİ SAVUNMA HÜCUMDUR. Hep bu anlayış vardır efsanevi teknik direktörümüzde. Ama 10 kişi kalan rakibe karşı bile 5'li defans ile devam eder. Çünkü kendisi çok zekidir, muhteşem beklerimizi keyifle izlerken stoperlerden birini alıp hücumcu koymak aklına gelmez.
Newton, Avrupa kafasında. Sistem oturtmaya çalışıyor. Özellikle bekler yetersiz kaldığı için istediği tam olmadı. Uzun vadede bu iyi bir şey. Ama şunu anlaması lazım. Sistem oturturken araya galibiyetler sıkıştırmazsan bu kulüpte veya bu ülkede barınmak o kadar kolay değil. Bugün kırmızı karta kadar eksisi yok, 0-0 iyi götürdü. Kırmızıdan sonra aynı şekil devam etmesi ve değişikliği 85'te yapması, üstelik golcü çıkarıp orta saha sokması eksi yazar.

Alper Beyazay
19.09.2020, 18:20
Maçın 2 yıldızı var Serkan ve Abdurrahim. Net takımın oyunu kurmasını engelledi adamlar. Ne zaman top onlara gelse ya pas hatası ya geri dönme ya saçma ortalar. İnanılır gibi değil. Futbol fukarası bu çocuklar. Bu seviyede kesinlikle olmamalı.

Hoca da waka yi neden kanat oynatmak dışında işler deniyor. Abi bu adam çizginin kenarında beklicek topu alıp gidicek. Böyle ne zaman nerede gördü bu adamın iyi bir şey yaptığını. Yani neden deniyor böylesi saçma bir şey. Allah kahretsin ya

Hahaha dur dur şimdi yeni üye olup futboldan anlamadığını ima edenler çıkar. Komedi. :D

nakzo
Ben umutluyum kim ne dersin desin. Newton luk bir durum yok. Sadece Plaza konusu soru isareti. Ilerleyen haftalarda cikar kokusu. Bakalim.

Su hakemlere bakin ve üzülmeyin. Hakemi kolundan tutup VAR a götürseler hicbir penaltiyi calmazdi. Gitti VARa ne oldu? Adama penalti calmayacaksin talimati geldi. Zormu bu kadar anlamasi?????

Direkt net onluk bir iş var bu takımda takımı motivasyonu sıfır taktik teknik bilgisi 0 oyunu açma sıfır her şey sıfır bu adamdan neyiniz Ümit edeceğim ya bu adamın neresi Hoca arkadaş yemin ederim türk hoca olsaydı bu kötü kadroya rağmen beşiktaş'tan 1 puan alırdık denizliyide yenerdik.

Jota E
Parmak'i ve evlatlari bir tutmayin, Parmak'i ben cok begendim

Sahada en iyi iki kişi Baker ve Abdulkadırdı.

naimbektas6161
19.09.2020, 18:21
Küme düşcez falan sakin olun yahu:)
İlk 3 bu kadroyla zor ama kümede düşmez bu takım o kadar da kötü değiliz. Eksikler geri dönünce yeni transferlerle birlikte ilk 5 içinde oluruz AMA kimseyi tatmiz etmez tabi.
3 4 transferle ligin içinden geçeceğiz derken bu duruma düşmekte net yönetilememektendir..

acan61
Wakame'nin penaltısı orta sahada faul mu? Faul. O zaman penaltı kardeşim.

Lig başları bakınız herkesin penaltıdan gol atması kimsenin organize pozisyonlara daha hazır olmadığının göstergesidir.

Bu dandik kadro ile Newton pozisyon verdi mi? Yok. Net pozisyon olmasa da pozisyonlara girdik.

Takımda istek vardı çalışkanlık vardı bunlar önemli.

Daha iyi olacağız.

Jota E
Hahaha dur dur şimdi yeni üye olup futboldan anlamadığını ima edenler çıkar. Komedi. :D

11 sene üye olup Sabri Sarıoğlu seviyesinde futbol bilgisine sahip olmaktan iyidir.

Fatih Öztürk
Tolga zengin ona kufurler eden,isliklayan bjk camiasina yalamalik yapsin, onlari yorumlasin.
Bir zahmet ttabzonspordan uzak dursun.

Nerde Trabzon eskisi varsa ihanetcidir yalakadir

OFLU_79
Son Denizli’de 2-1 yenildimiz maça bakarsan, bugünkü futbol daha iyidi.

o maçda Sosa,Sörloth ve Novak vardi, ne b..K yediler affedersiniz ?

OMERYILMAZ_TS
19.09.2020, 18:22
Birisi newton hocaya söylesin : abdurrahimi yolla sol bek marlon iyilesene kadar guilherme oynasin önüne sol acik wakayeme sağ acikta da ömür oynasin bu 3 yeri degistirme baska ne yaparsan yap cunku kredin hızla azaliyor...

emre6117
Kurtulus recetesini yaziyorum.
Bu aksma newtonu gonderecen once.yoksa cok sikintilar yasariz.
Sonra net bir 10 numara alacan.
Vasifsiz elemanlari gonderecen sonra,en basta guilherme.
1 stoper, 1 sol bek, 1 santrafor da almak zorundasin.
Yoksa bu takim kolay kolay gol atamz.
Yeni alinan oyuncular ortalama oyuncu.

falcon_61
Adamın açıklamasında bekler benim için çok önemli dedi. Elde Serkan ve Rahim var :)

hyasin61
Anlamadıgım baska birsey bizim oyuncular hakem kararlarına karsı neden bu kadar pasif kalıyor.Sahada hakkı yenen adam tepki koyacak arkadas.

Alper Beyazay
Ne anlatıyorsun sen birader.
Senin hiçbir şey bilmediğin ortada.
Ne için üye olmuşum. Sana ne sen kimsin ki?

Sen kimsin de gelip burda benim mesajımı alıntılıyorsun. Sen kimsin de benim ne bilip bilmediğimi sorgulayacaksın. Sen kimsin de benimle diyaloğa gireceksin. Üyelik tarihin ve ilk 2 mesajın bana. Kaşıntın eskiden mi ?

Doctore
Plazada neciyse hoca nasıl tiksindi anlamadım. Hayır ne olursa olsun maç berabere gol pozisyonuna giremiyorsun forvet çıkarıp fırvet almamak açıklanamaz. Elinde Totti var Kara Hüseyinin sanki

Mehmet BAŞ
Baker daha dün gelmesine rağmen ortasahanın en iyi oyucusuydu. Beğenmeyen varsa futbol izlemesin su topu uygun

Emirhan, bence yanlış bir tespitte bulunuyorsun. Bu maçta orta sahanın en iyisi tartışmasız Abdülkadir Parmak'tı. Baker, kötü oynadı diyemem ama iyiydi ve fark yarattı da diyemem. İdare etti diyelim. Takıma adapte olduktan sonra belki fark yaratır, bilemiyorum. Ama mevcut orta saha kurgusunda dinamik bir oyuncu alamazsak sıkıntı yaşayacağımız çok aşikar!

seçuk
Ey ağaoğlu. Novak sosa Sorloth gidecek belli. Geçen yıldan beri stoper orta saha sorunun var bu da belli. Önlemin hazırlığın ne? Sosa yı trondsen novak ı Marlon ile mi dılduracaksın. Peki hani stoper hani 6 numara? Sorloth gitti acele ile gittin bir bilinmez oyuncu daha aldın. Yerini doldurur mu?

Net bir başarısızlık ve işbilmezlik var. Kötü niyet var demiyorum ama bu kadar rezalet olmaz.

Yahu abdurrahim i ilk izlediğim günden beri söylerim bundan topçu olmaz. Yıllardan sonra nasıl ts da forma giyebiliyor. Bunun bir açıklaması olamaz.

Trabzonspor bu kadar zayıf kadro ile lige başlayamaz.hesap verilmeli.

Sefaenes
19.09.2020, 18:23
10 hafta sonra yarıştan kopariz bu takim ve hocala kümeye bile oynar. Adam gibi isinizi yapamiyorsaniz gidin yaptığıniz başarılar 1 çırpıda gider. Bu hocayi 1 san beklemeden kovulmali. Yapanci hoca ya evet ama bu Newton korkağı degil birde hucum oyuncu oynatacam diyen yapanci ziya Dogan çıktı

zorroid
kimligi belirsiz yavsak seni, kutucuktan da yazdim buraya da yazayim...

bundan sonra göte göt demeyen adam degil....

kiliçdar meral kim varsa hepsinin amina koyayim, ama o amina kodugumun partisi kadar kimse bize çomak sokmaz ondan da emînim....

git büyüklerine ilet bunlari, teskilatlarinizi siksinler, adimi da ver vermeyen adam degil

Sefer sakin ol.

Manava61
Baker=iyi mehmet ekici

halilaziz61
Burada bir daha öz evlat savunan varsa çok pis laflar edeceğim.
İyi olan futbolcu oynar başka kriter olamaz.su Hüseyin serkan aşan ve abdurrahimi hiçbir Anadolu takımı almaz. Kendinizi kandırmayın.

Yetenek düşmanı futbol yerine başka meslek seçmesi gereken ne kadar adam varsa takıma doldurdular.

Altyapı iyiymiş ulan bir orta kesmeyi bilmeyen adam yetistirmissin alt yapı iyi diye kendini avutuyirsun şimdi.

Rezil adamlar

Jota E
Sen kimsin de gelip burda benim mesajımı alıntılıyorsun. Sen kimsin de benim ne bilip bilmediğimi sorgulayacaksın. Sen kimsin de benimle diyaloğa gireceksin. Üyelik tarihin ve ilk 2 mesajın bana. Kaşıntın eskiden mi ?

Seviyeye bakar mısınız? Hemen kaşıntı muhabbetleri.
Yazık. Futboldan zerre anlamıyorsun. Bunu bilmek için 25 sene forumlarda takılmaya gerek yok.

Alper Beyazay
19.09.2020, 18:24
Moderatörler, şu yeni üye olup tüm mesajlarında benimle kavga çıkarmaya çalışan şahısa müdahale edecek misiniz yoksa işleri farklılaştıralım mı ?

orhan42
Afobe ve Baker 'i ben beğendim.Parmak da gayet iyiydi.Stopere gerek yok bence şu görüntüyle.( en fazla bi tane ).Edgar ve Campi bu işi götürür bence.Israr edilmeli.Stoper yerine bana göre iki kanat oyuncusu ve bir de 10 numara lazım bu takıma.Serkan hadi mücadele etti de Abdurrahim ne yaptı ??? Birinci lig de bile zor forma bulacak bu adamın ne fazlası var,birisi söylese de bilsek.Plaza hamlesi beklerken Cambaz ve Safa hamlesi gelince son 10 dakika boşa gitti..Sabredelim diyorum ben yine de zira alınan iki oyuncu bence gayet iyi.Marlon ve Flavio ile pereira dönünce ki ekuban'ı da unuttuk , bu takım ritmini yakalar.Yeter ki 3. haftadaki maçı bi şekilde alalım.Ha unutmadan , hakem denen veled-i zina Serkan'ın pozisyonunu nasıl görmedi ? Korkmayın lan korkmayın.Biz şampiyonluğa oynama hakkımızı geçen sene kullandık.Bizden şikebahçenize zarar gelmez..

ilelebeTS
Başkan sağa sola laf yetiştirmeyi bıraksın. Şu takıma adam gibi oyuncular alsın. Sol bek alternatifi 3. ligde oynayamaz.

AyhanPe
Direkt net onluk bir iş var bu takımda takımı motivasyonu sıfır taktik teknik bilgisi 0 oyunu açma sıfır her şey sıfır bu adamdan neyiniz Ümit edeceğim ya bu adamın neresi Hoca arkadaş yemin ederim türk hoca olsaydı bu kötü kadroya rağmen beşiktaş'tan 1 puan alırdık denizliyide yenerdik.

Olmazdi Nakzo..Bu takimin basinda Mars li bir teknik direktör olsa degisen birsey olmazdi. Takimin haftalar ilerledikce lige damga vuracagindan eminim. Destek verirsek sayet ki bence bu taraftar hakedene verecek bu destegi. Zamanla Newton un bunu sonuna kadar hakettigini anlayacagiz..

Hakemi gözünün önünde gördügü penaltiyi iptal ettirdiler. Sonra iki penaltiyi daha yedi. Yer tabi..

Daha önce yazdigim gibi cok ama cok erken basladilar bu ise. Ötleri kopuyor..

oskayb
Yönetim , yönetim içindeki muhtemel çelişkiler , yönetim siyaset ilişkileri gibi net olarak bilemediğimiz konular dışında şurasını net olarak söyleyebiliriz ;

Gerek kenar yönetimi yapılanması gerek kadro planlaması anlamında yönetim çok başarısız bir dönem geçirmiştir.
Takım hiç bir anlamda lige hazır değil
Bu plansızlık ve hazır olmama durumu sebebi ile beklentiyi hiç bir şekilde şampiyonluk üzerine kurmamalıyız.
Geç ve plansız transferlerin bitmesini bekleyip yeni yapının birlikte oynama ve kazanma alışkanlığı kazanmasını beklemek gerekecek. (Daha net hüküm verebilmek için ilk yarının ortalarını görmek lazım)
Umarım bu zaman zarfında özellikle derbilerde rencide edici neticeler almayız.
Bu süreçte her türlü eleştiri hakkını saklı tutmakla birlikte yine de kontrolsüz bir yıkıcılık içinde olmamak lazım.
Son olarak da öncelikle 1 stoper, net bir golcü ve 10 numara ihtiyacı daha belirleyici gibi geliyor bana.

Yektaa
19.09.2020, 18:25
newton gitsin avci gelsin bu kadroyla yine bisey olmaz boylede gercek var

AyhanPe
Emirhan, bence yanlış bir tespitte bulunuyorsun. Bu maçta orta sahanın en iyisi tartışmasız Abdülkadir Parmak'tı. Baker, kötü oynadı diyemem ama iyiydi ve fark yarattı da diyemem. İdare etti diyelim. Takıma adapte olduktan sonra belki fark yaratır, bilemiyorum. Ama mevcut orta saha kurgusunda dinamik bir oyuncu alamazsak sıkıntı yaşayacağımız çok aşikar!

Kesinlikle ve bence alacagiz..Bu takim iyi olacak..

Doctore
Adamın açıklamasında bekler benim için çok önemli dedi. Elde Serkan ve Rahim var :)

Kara Hüseyin 3-5-2 oynatacak cesaretli ama eldeki malı çözememiş hala. O zamanda wakameyi oynatamazsın bu adam sol açıktan başka ıynayamaz. Satıp 2 tane uçan kaçan bek alacaksın

Mert Oğuzlu61
Usta iho dönemlerini siz unutmuş olabilirsiniz de biz unutmadık.Eski yönetimin kurduğu kadroymuş geçen sezonun kaderini belirleyen üç kişiyi usta aldı veya oynattı sanırım.Eleştirinin de dozu olur

Turkiye'de genel bir problemdir, aynisi siyasette de var mesela bugun x partisini elestirirsin yanlisa yanlis dedin diye hemen o partinin savunuculari cikar "siz 50 sene oncesini bilmezsiniz" der, o an karsindakiyle hicbir sekilde iletisim kuramayacagini anlarsin.

Dünde yasayani bugun üzüyorlar, takimin hali sizi hic mi üzmüyor ? Sizi üzmüyorsa takimina aşırı bağlı insanlara bari "eleştirme" demeyin, girin bakin sosyal medyaya TS gucsuz diye fb taraftari nasil neşeli, sizler rahatsiz olmuyorsunuz ama benim gibilerin ici yaniyor.

Adamci olmayi birakin, şu adamcilik bizi yedi bitirdi.

OFLU_79
19.09.2020, 18:26
Serkan ve Abdurrahim bu takıma giremez daha. Maalesef bekler yok.

Fuleli_61
15 lig maçı sonunda ilk kez bir maçı gol yemeden tamamladık.

munzevil
Maçta en üzüldüğüm şey serkanin penaltı pozisyonunda itiraz edilmemesi
Halbuki git hakemi baskı altına al vara gitsin en azından

Böyle şeyler için fatih tekke,Gökdeniz,pereira,engin gibi oyuncular lazım

Ruh lazım ruh

ALDENİRO
Ben hala verilmeyen penaltılardayım. Yani penaltılar nasıl verilmedi aklım almıyor. Bilen biri varsa açıklasın lütfen.

serdaracıl
Baker=iyi mehmet ekici

Beker iyi adam.

~UniCef~
Çok güzel bir seviyedir. Nerde Trabzon eskisi varsa kahpelik yapmasin 2 dakika adam olsun. Allahin cezasi şikeciler hakları yenilmeye kalkindiginda ortalığı yangın yerine ceviriyor bizim köpekler de kopeklik yapiyor.

Kusura bakmayin ama sizinle ayni takimi tuttugum icin utaniyorum.

ilelebeTS
19.09.2020, 18:27
Bu arada Edgar'ı beğendim. Afobe iş yapacak, Baker hazır değil, Parmak iyi göründü.

karabela
Hoca Afobeyi rakip 10 kişiyken ve gole ihtiyacımız varken çıkardı yetmedi yerine santrafor almıyor çok fazla düşünmeye gerek yok. Benim hiç umudum kalmadı

Süleyman Baykan
Onca eksiğe rağmen bölüm bölüm iyi oynadık Afobe ve Baker iyiyiydi bence 2 net penaltımız verilmedi golü bulsaydık alırdık maçı bunca zorluğa rağmen birde hakemlerin kazığı adamın zoruna gidiyor emeklere yazık 3 büyütülmüş olsa o penaltıyı iptal edemezdi Newton hoca eldeki kadroyu kullanmaya çalışıyor Waka solda markajda kaldı 2 kişi ile kapattılar hep hoca markajdan kurtmaya çalıştı ki Wakanın oyunu ezberlendi artık ondan faydalanmak için maç içinde ona başka roller biçmek gerek en azından maç içinde ara ara sola geçebilir gene ona serbestlik tanımak doğru seçim olabilir yeterki fark yaratsın takım adına.

OMERYILMAZ_TS
19.09.2020, 18:28
Abdurrahim kimin torpillisi vallahi merak ediyorum bilen var mi ?

jairzinho
rakip 10 kişi kaldıktan sonraki 11 im

uğurcan

-------edgar-türkmen-campi-------
cilerme--parmak-baker--kerem-vakayeme
-------------ömür-afobe----------------

sal hücumcuları aksınlar hocam

3-5-2 den yardır

Fatih Öztürk
Kusura bakmayin ama sizinle ayni takimi tuttugum icin utaniyorum.

Yav hadi hadi

AyhanPe
Milli araya kadar puan bile alamasak su takimin ligi zirvede bitireceginden eminim. Haftaya iyi transferler bekliyorum yeterki Newton un parmagi olsun. Iki transferide cok begendim..

nakzo
19.09.2020, 18:29
Kurtulus recetesini yaziyorum.
Bu aksma newtonu gonderecen once.yoksa cok sikintilar yasariz.
Sonra net bir 10 numara alacan.
Vasifsiz elemanlari gonderecen sonra,en basta guilherme.
1 stoper, 1 sol bek, 1 santrafor da almak zorundasin.
Yoksa bu takim kolay kolay gol atamz.
Yeni alinan oyuncular ortalama oyuncu.

Lig başlamadan dedim newtonla olmaz direk bu akşam göndereceksin onu hoca yapanıda aralıkta böyle laubali yönetilemez koca kulüp adam kimseye sormuyor hayatında kasaba takımı yönetemeyen adamı hoca yapıyor.Taktik deniyormuş taktiğe bak.

tristram
serkan ve abdurrahim bu yasima kadar gordugum en kotu beklerimiz.abdurrahim direkt les serkanin mevkisi kesinlikle bek degil.bu macta 2 tane vasat bek olsa yine kazanirdik.ikisi vasat bile degillerdi.idare eder diyecegimiz bir yanlari yok.takimi 9 kisi oynattilar.umarım pereira ve marlon bir an once donerler.ben takimim duzelecegini dusunuyorum ama hakemleri ne yapacagiz.bugun herseye ragmen kazanabiliedik,galibiyeti caldilar haysiyetsiz kotu kadin cocuklari.

hyasin61
Reha Kapsal : Bu kadro ilk 5 te bitirse buyuk is olur

gurur6134
Bu kadar eksikle iyi reaksiyon verdik ilerleyen haftalarda daha iyi olacaktir takim sakatlar dondugunde transfere falan gerek yok bu kokusmus lig ve duzen icin serkanlar rahimler huseyinler fazla bile kimi alirsan al degismez kaderimiz..newtonunun elestirilecek yani daha erken degisiklik yapabilirdi afobe yerine neden plaza alinmadi anlamadim ..ilk 15 dakika ve son 15 dakika haric iyi mucadele ettik herseye ragmen..

Murat61
19.09.2020, 18:30
Çıksın açıklama yapsın bu plazada yada rahmi anıl başaranda nasıl bir sorun var? Kenarda forvet var sen 2 maçtır ahmet canbazı neye istinaden alıyorsun? Ben bu 2 maçın üzerine ahmet canbazın hocayla eski yada menejer vasıtasıyla bir bağı varmı kafamın bir kenarına yazarım

bahadır2561
Milli araya kadar puan bile alamasak su takimin ligi zirvede bitireceginden eminim. Haftaya iyi transferler bekliyorum yeterki Newton un parmagi olsun. Iki transferide cok begendim..

:) bu da iyiymiş.

Manava61
Turkiye'de genel bir problemdir, aynisi siyasette de var mesela bugun x partisini elestirirsin yanlisa yanlis dedin diye hemen o partinin savunuculari cikar "siz 50 sene oncesini bilmezsiniz" der, o an karsindakiyle hicbir sekilde iletisim kuramayacagini anlarsin.

Dünde yasayani bugun üzüyorlar, takimin hali sizi hic mi üzmüyor ? Sizi üzmüyorsa takimina aşırı bağlı insanlara bari "eleştirme" demeyin, girin bakin sosyal medyaya TS gucsuz diye fb taraftari nasil neşeli, sizler rahatsiz olmuyorsunuz ama benim gibilerin ici yaniyor.

İlk paragrafa hayatımın her alanında katılıyorum Mert Bey.Ama mesele şu 2 sene başarılı olmuş bir ekibi 2 maçla wow bunlar bir şey bilmiyor diye eleştirmek yanlış.Ortada geç kalınmış bir durum var katılıyorum ama elde hesapta olmayan durumlar da var.Ekubanın marlonun pereiranın trondsenin sakatlıkları vs gibi durumlar bile takımın çehresini tamamen değiştirecek durumlar.
İho ve usta dönemlerini örnek vermemin nedeni sizin elde edilen başarıyı şimdiki yönetimden ziyade önceki yönetime ithaf eden cümleniz.
Üzülme konusuna da gelince takım kötğ olunca tabii ki üzülüyoruz çünkü mesele Trabzonspor kişiler değil.Ama siz eğer planlıysanız ileriye dair umudunuz varsa üzülmeye gerek yok.Geçen sene fener ilk haftakar şampiyon oluyordu Sonuç?

14TS61
19.09.2020, 18:31

43 gol ve 2o asist falan .. takım yok olmuş 3 adamla

~UniCef~

Bunun adimcilikla bir alakasi oldugunu düsünmüyorum. Bu sadece gercekleri tekrarlamak. IHO dönemi TS tarihinin en berbat dönemi. Ben sahsen Ustayi, IHO ile ayni kategoride görmüyorum.

Gercekleri görmemiz lazim ve gecmisi hatirlayarak herseyi abartmamamiz lazim.

OFLU_79
Baker dün Trabzona geldi ve son maçını 9 ay önce oynadı.

Ona göre Adam iyi maç çıkardı.

hanzale
Ben, açıkça yazayım Hoca bir şeyler yapma peşinde ama çapsız oyuncularla olmaz,

Bud Spencer
bu maç newtona yazar. rakip 10 kişi kaldıktan sonra mal değneği gibi maç izledi. 85 de tek foveti çıkarttı. plazayı unuttu. hocanın kalitesini oyuncu değişikliğindeki zamanlaması, oyuna mudahelesi ele verir. anlaşılan bu sene newton bizi kabız edecek.
hakem mevzularına girmek istemiyorum zati hep böyleydi. biz vazifemizi adam gibi yapmadıktan sonra hakeme sarmaya luzum yok.

her mac yönetime yazar!
1.
bunu Newton basa getirildiginde söyledik
bu adamin hic bir deneyimi yok bas hoca olarak, ligi tanimiyor, dili konusmuyor
2.
takimi tasiyan direkleri kaybettin/tutamadin/tutmak istemedin
yerlerine aldigin adamlar tartisilmayacak kalitede olmaliydi, 1 ay önce takima katilmaliydilar
bizim hala stoperimiz yok, sosa/novak/sörloth gectim biz daha yusuf'un yerini bile dolduramadik
3.
sezon baslayali 2 hafta oldu, yönetim daha 3 gün önce fitnes/rehabilitasyon hoca'sini bulmak icin ilan verdi
aylar önce olmaliydi bu

...

HER yenilgi sadece ve sadece baskana ve yanindaki iki adama yazar, baska hic kimseyi suclamaya gerek yok
sahadakiler caplarina göre iyi niyetle mücadele ediyorlar...fakat yetersizler

mmert
19.09.2020, 18:32
Arkadaşlar gol atmadan 1 puan aldık bu bir yönetim başarısıdır. Bu kadar yoklukta ( 0 gol ) bunu başarmak ( 1 puan ) herkesin harcı değildir. Hem bakın geçen hafta 1 gol attık puan alamadık. O 1 golü attığımızda yenildik ve ne kadar sövdüler ( Sörloth'a atıf ) bakın bugün gol atmadan puan alıyoruz. Adamı mezardan alırız, puanı golsüz kaparız.

Yaylanın uşaklari
Tepeyi horonlari
Başkan takım kuruyor
Hep siçtu yallıklarii

Sezgin Öztürk
19.09.2020, 18:32
Kanat beklerinin bölgesel amatör lig seviyesinde olduğu ortamda iyi futbol beklemek hayalcilik olur...Abdürrahim ile Serkan 1. Ligde takım bulamaz Hüseyin’de bir alt ligde ancak oynar.

umut22
19.09.2020, 18:33
Takım iyi olmayabilir ama şunu unutmayın verilmeyen penaltılarla kaybettik 2 puanı

hyasin61
Reha Kapsal : 3-5-2 oynadıgınızda bekleriniz hucuma katkı vermeli.Stoperlerinizin oyuna girmesi lazım.Edgar zaman zaman girdi , Campi ve Huseyin hic girmedi.

Manava61
Beker iyi adam.

Ben de beğendim duran toplardan çok gol atıcak.Ayrıca maç içerisinde sağa sola sürekli el hareketleri yaptı yönlendirmeye çalıştı ilk maçından.İş yapacak gibi

14TS61
19.09.2020, 18:34
Serkan in pozisyonunda hakeme hep birlikte baskı yapsalar var çağıracak. Baktılar itiraz yok var oralı olmadı

Larking
Newton eleştirilerine katılmıyorum.

Dün uçaktan inen adamları sahaya sürmek zorunda kaldı.

Beşiktaş maçına kadar yapılmış olan transferleri de ona sorduklarını sanmıyorum.

Bugünkü kadro bu kadar oynardı.

Penaltılardan birisi çalınsaydı 3 puan almıştık.

Yönetimin geçen sezon Alanya maçından sonraki sessizliğini, ruh halini sorgularım. Ne olduysa o maçtan sonra oldu.

Antonio
Newtinda sorun yok kaliteli topçu ile maç kazanılır kim var? Can havliyle maça çıkardık fırıncı ile afobeyi. Böyle plansızlik olmaz. Trabzonsporun orta sahasina maestro lsim sosa ayarında acil. Forvete de afobe olmaz daha iyisi lazım.

trbzonsporlu
Trabzonspor forması hüseyin, serkan ve rahim gibi hiçbir yeteneği olmayan 3 oyuncunun üstelik aynı anda ilk 11 çıkacağı kadar ucuz forma değildir. bunun sorumlusu yonetimse yonetim hocaysa hoca ya da her kimse hesap vermelidir

nakzo
Futbol ulemaları gelmiş yine ahkam kesiyor newtonun taktiginde bekler çok önemliymişte ondan böyleymiş yapma ya kaçkere hoca olduda bu newton newtonun yönettiği takımı izledinde taktiğini biliyorsun la diyelim pereira döndü bu adam 36 yaşında kaç kere bindirme yapacak bu adamda maçı çözecek
AH agaoglu sana çok şey söylüyorum içimdende Trabzonsporun başkanı olduğum için buraya yazamıyorum 5 senede kurduğumuz takımı 1 senede mahfettin Allahından bulasın.

ilelebeTS
19.09.2020, 18:35
Reha Kapsal : 3-5-2 oynadıgınızda bekleriniz hucuma katkı vermeli.Stoperlerinizin oyuna girmesi lazım.Edgar zaman zaman girdi , Campi ve Huseyin hic girmedi.
Biz 3-5-2'yi taktik tercih olarak oynamadık ki. Gol yememek için mecbur olduğumuzdan oynadık. Gol yememe konusunda işe yaradı. Bekler yeterli olsa gol de atardık.

serdaracıl
Ben, açıkça yazayım Hoca bir şeyler yapma peşinde ama çapsız oyuncularla olmaz,

Ne yapma peşinde? Ben henüz anlayamadım

TSemih61
Serkan'a yapılan penaltıyı vermeyen hakem ve VAR yönetimi bir daha maç almamalıdır. Şu hakemlerin rezaletine bak ya. Yan hakemler bile bize düşmandı olmayan fauller uydurup orta hakemi uyardılar 4-5 pozisyonda.

Şu ilk 2 haftada hakemler tarafından doğrandık resmen yönetim bir şey yapmayacak mı? Zaten takım eksik bir de hakemlerle boğuşmaya çalışıyoruz.

romeikaa
altyapıdan 6 kişi 11de çıkarsa bu seviyede zirveye oynayamazsın. bunun maksimum sınırı 2-3 dür. sonrası milyonda 1 ihtimal bile değildir. dünyada da örneği yoktur. altyapıya milyon eurolar harcayan takımlar bile aynı anda 5-6 kişiyle maça çıkmaz. 1-2 kişi için bu yatırımı yaparlar.
bu sene ilk 5 imkansız. tek umudum beşiktaş da rezil bir sene yaşasın ve fenerle beraber asla şampiyon olmasın. inşallah gs olur. kudurtsunlar şikeci kardeşleri. bizden bi cacık olacağı yok maalesef.

Oğuzhan Fidan
19.09.2020, 18:36
43 gol ve 2o asist falan .. takım yok olmuş 3 adamla

YOK OLDUK ERİDİK GİTTİK çöp zamanımıza geri döndük en iyi 3 adamı kaybetmişiz

Yiğit SARI
19.09.2020, 18:36
Sakinleşelim

Karanlık bir gündü ama umutsuz vaka değil takım. Sadece biraz daha sabredelim neyin ne olacağını görmek için

Birbirinizin kalbini kırmaya da pek meraklısınız

hyasin61
19.09.2020, 18:37
Reha Kapsal : Denizlispor kırmızı kart gordugunde Newton Guilerme ile birlikte Plaza hamlesini yapmalıydı.Dogru veya yanlıs bu riskieri alması gerekiyordu

Manu61
Dün gelen oyuncular oynamış takım hazır değilmiş. Plaza ne kadar zamandır bu takımda? Plaza'yı hazırlamak kimin görevi? Eğer bu herifin oynayacak durumu yoksa neden kadroya alınıyor? Yönetim ve teknik ekip süreci berbat yönetti.

ALDENİRO
Bu maç bence çok öyle ölçü değil çünkü denizli de kötü takım. Tam kadro bile olsak toparlanmamız en az 5 hafta. Çok da ümit bağlamayın yani.

ilelebeTS
Serkan in pozisyonunda hakeme hep birlikte baskı yapsalar var çağıracak. Baktılar itiraz yok var oralı olmadı

En fazla 1-2 tane sarı kart yersiniz. İlkini iptal etmiş zaten, ikinciye yüreği yetmezdi. Pereira bu yüzden seviyorum. Affetmezdi hiç.

serdaracıl
Biz 3-5-2'yi taktik tercih olarak oynamadık ki. Gol yememek için mecbur olduğumuzdan oynadık. Gol yememe konusunda işe yaradı. Bekler yeterli olsa gol de atardık.

Çık sahaya yenil ama şu anlayıştan uzak ol. Bu anlayış korkakların anlayışıdır ve sonu mutlak felakettir. Trabzonspor bu değil.

AyhanPe
Bu kadar eksikle iyi reaksiyon verdik ilerleyen haftalarda daha iyi olacaktir takim sakatlar dondugunde transfere falan gerek yok bu kokusmus lig ve duzen icin serkanlar rahimler huseyinler fazla bile kimi alirsan al degismez kaderimiz..newtonunun elestirilecek yani daha erken degisiklik yapabilirdi afobe yerine neden plaza alinmadi anlamadim ..ilk 15 dakika ve son 15 dakika haric iyi mucadele ettik herseye ragmen..

Oda girse birsey degismezdi. Belliki adam memnun degil Plaza dan. Kadroda düsünmüyordur yada ilerleyen zamanda sans taniyacaktir. Anlariz zamanla..

Takim iyi yolda. Parmak i uzun zamandan beri hic bu kadar iyi görmedim. Ben Newton un en az 3 ay zamana ihtiyaci olduguna inaniyorum. Zirveden bizi olabildigince uzakta tutmaya calisacaklardir. Futbol düzeldikce skor taraftari olanlar bile sahip cikacak takima..

jairzinho
19.09.2020, 18:38
Serkan'a yapılan penaltıyı vermeyen hakem ve VAR yönetimi bir daha maç almamalıdır. Şu hakemlerin rezaletine bak ya. Yan hakemler bile bize düşmandı olmayan fauller uydurup orta hakemi uyardılar 4-5 pozisyonda.

Şu ilk 2 haftada hakemler tarafından doğrandık resmen yönetim bir şey yapmayacak mı? Zaten takım eksik bir de hakemlerle boğuşmaya çalışıyoruz.

rakip 10 kişi penaltı kullanmadan akan oyunda golü bulmalıydık hocam,hakem yorumları bizi geriye götürür sadece

Antonio
Ben takımı beğendim mücadele ettiler. Sadece maestro ve iyi bir forveti kaybettik onlar olsa kazanırdık. Bu iki adamı almamız lazım. Yine şampiyonluga oynariz.

Alper Beyazay
Plaza 2 maçta da gol atmamız gerekirken oyuna alınmadı. Peki soru şu, neden kadroda o zaman ?

Oğuzhan Fidan

ağaoğlu sıkıysa konuşsun bidaha.. o el hareketinden sonra aforoz edildi çünkü o sisteme karşı yapılan bi hareketti.. maalesef başkan baskı altında.

Mehmet BAŞ
Bugün takım yine kötüydü. Fakat bu oyuncu grubu ile ne kadar iyi olabiliriz orası da ayrı bir soru işareti!
Serkan ve Abdurrahim'in bir alt lig seviyesindeki futbol bilgileriyle takım ancak bu kadar futbol oynayabiliyor.
Hadi Serkan'ın bir potansiyeli var deyip sineye çekiyorum fakat o Abdurrahim nedir?! Bu çocuk nasıl bu takımda kalabiliyor?
Vakti zamanında Zeki ve Mustafa Yumlu'yu eleştiriyorduk. Fakat bu Abdurrahim onlardan bile iki siklet daha kötü futbolcu!

Oyun sistemi uygulaması, maçın kontrolü ve pozisyon üretme anlamında etkisiz bir oyun ortaya koyduk.
Newton'un bugün belirlediği sistem mantıklı idi. Fakat bek oyuncularımızın kalitesiz ve etkisiz olması bu sonucu doğurdu.
Parmak ve Baker ikilisi bir etkinlik yaratamadı. Fakat Parmak diğer oyunculara kıyasla iyi bir maç çıkarttı diyebilirim.
Nwakaeme ve Ömür iki sezondur oynadıkları mevkilerde oynamadılar. Haliyle oyun içi etkinlikleri dibe vurdu.

Sonuç olarak en başta dediğim gibi bu takımın kalitesi bu kadar oyun oynayabiliyor. Bunu kabul etmek lazım.
Bunun üzerine iki sezondur bildiğimiz sistemi bozup Ömür ve Nwakaeme'yi çizgide kullanmamak eklenince afalladık!
Kazanamadık, önümüze bakmamız lazım. Bu takımın bu sezon şampiyonluk potası gibi bir hedefi olamaz.
O nedenle yeni sistem ve oyuncuları kazanma üzerine odaklanmamız gerekir. Afobe'yi beğendim ama hazır değil.
Baker ise daha kötü bir görüntü verdi. Lakin ilk maçtan takımı yönetmeye dair emareler gösterdi. İzlemek lazım.

nakzo
3 -5- 2 oynayacak Trabzonspor hemi beklerin yamyam gibi olacak bir ileri bir geri maç boyu koşacak vede orta açacak 36 yaşındaki pereira bunu oynayacak vede marlon ve bunu hoca diye tutacaksın orada sen sizin olmayan futbol bilginize tüküreyim.

serdaracıl
19.09.2020, 18:39
Sahaya aman gol yemeyelim, ağzımızın tadı kaçmasın modunda çıkan bir hoca Trabzonspor’un başında olamaz

Arda'
15 lig maçı sonunda ilk kez bir maçı gol yemeden tamamladık.

28 maç sonra da deplasmanda gol atamadık (1 gol daha atsak rekor kıracaktık şimdi rekoru sivas ve şikecilerle paylaşıyoruz sanırım)

Oğuz B.
Zaten hobi olarak büyük konuşmaya bayılıyorsunuz. Bari tüm şartları göz önünde bulundurarak kehanette bulunun da bir değeri olsun.

Geçen sene de sıkıntılarımız vardı lige felaket başladık. 5 maç 5 puan.

Bu sene de bazı sorunlarımız var. Umarım toparlama imkanımız olur.

iyattara
19.09.2020, 18:40
3 5 2 de en önemli nokta bekler. Bek demek bile doğru değil kanat oyuncuları. Gidecek gelecek hem defans yapacak hem hücuma cikacak insan azmanlari olması lazim. Bız ne yaptık ? En kotu oyuncularımızın olduğu taktiği seçtik. Sen 4 4 1 1, 4 2 3 1 gibi bir şey oynayıp öndeki adamlara da bu arkanda oynayan bek genç acemi beceriksiz sen geri gel destek ol diyecegimize 3 5 2 oynayıp adamları kanatta tek bıraktık. Kadroda adam yok filan falan geçelim o işleri. Bu çocuklar önlerinde oynayan birileri olsa bu kadar kotu gozukmezdi. Eğer ki bir eksikliğin varsa takımda yama yapacaksın. Bir ayibin varsa kapatacaksin. En kotu oyuncuna yardımcı olacaksin saha icinde. Sen ne yaptın? Adamları koskoca 100metrrlik kanatta tek kalacaklari aptal bir formasyon seçtin. Yazık cidden ya.

nakzo
19.09.2020, 18:41
Plaza 2 maçta da gol atmamız gerekirken oyuna alınmadı. Peki soru şu, neden kadroda o zaman ?

Agaogluna soracaksın onu shorlothun kaktırması sezonu kapattı bu plazada kadroya giremiyor 750 bin avro alıyor .

Ertan1982
19.09.2020, 18:41
Reha Kapsal : Denizlispor kırmızı kart gordugunde Newton Guilerme ile birlikte Plaza hamlesini yapmalıydı.Dogru veya yanlıs bu riskieri alması gerekiyordu

bu öküz ne konusuyor. buda antrönörlük yapti türkiyede.türkiye ne kadar bok bir lig oldu burdan belli.Plaza ile kapaan rakibi acacakmis. niye sözde forvet oldunda ama bariz olarak bu adam acik alan ve kontra topcusu.en önemli silahi hizi.sen onu kapanan defnsa karsi kulansan sende 10 kisi kalirsin.

jilermi ne karin agriysa zaten ilk postalanmasi lazim olan yabanci.

bu capsizda anca bu kaar yorum beklenir.

AyhanPe
19.09.2020, 18:42
Ben takımı beğendim mücadele ettiler. Sadece maestro ve iyi bir forveti kaybettik onlar olsa kazanırdık. Bu iki adamı almamız lazım. Yine şampiyonluga oynariz.

Antonio..Bu kisilikte kal lütfen :) Sevindirici bunlari senden duymak..

Mehmet BAŞ
19.09.2020, 18:42
Baker dün Trabzona geldi ve son maçını 9 ay önce oynadı.

Ona göre Adam iyi maç çıkardı.

Bu önemli! Bu durumla birlikte düşünülürse gelecek adına ümit verici bir maçtı diyebilirim.

Larking
19.09.2020, 18:43
Geçen sezon ki ana rotasyon orta sahamızı hatırlayalım.

Sosa,Mikel,Ndiaye,Parmak.

Sadece bir kişi kaldı o da birçok kişinin beğenmediği Parmak.(Pandemi sonrası 8 haftanın en iyisiydi,bugün de iyiydi)

Söylemeye gerek yok orta sahasız maç kazanamazsın.O durumdayız.

İki maçtır ne bir orta saha pas trafiği ne de üçgenler vs. görüyoruz. Topu alan dripling yapıyor ya da uzun pas atıyor.

Çabuk yorulursun,tempo yapamazsın,rakibi yoramazsın.

İşin şansa ya da bireysel yeteneğe kalır.

Manu61
19.09.2020, 18:44
Stoper ve 10 numara transferi şart. Nwakaeme her ortaya geldiğinde tüylerim diken diken oluyor. Bu bölgelere ''net'' adamlar gerekiyor.

mmert
19.09.2020, 18:45
Sağlam bir 10 numara

İki tane makine gibi kanat bek

Ancak o zaman toparlar takım. Mas ve Perreira'nın yarattığı bir etkiye ihtiyaç var.

10 numaradaki eksiklik de Sosa'nın ilk geldiği zamanki gibi bir eksiklik. Orayı hem fiziken hem de kalite olarak dolduracak biri lazım.

Parmak - Baker gereksiz ikisi de bir Sosa değil o yüzden onlardan beklenilen kilit pasları atacak, 2. - 3. Bölge arasını parselleyecek, skor bulacak bir 10 numara ve oyunu genişletip adam eksiltecek kanat bekler lazım.

ilelebeTS
19.09.2020, 18:45
Çık sahaya yenil ama şu anlayıştan uzak ol. Bu anlayış korkakların anlayışıdır ve sonu mutlak felakettir. Trabzonspor bu değil.
Arkada da yazdım, adam sistem oturtma derdinde. Avrupa kafası bu. Süreç sancılı geçecek. Adama Serkan-Rahim verip, dün gelip bugün maça çıkan adamlarla maçı kazan demek insafsızlık olur. Özellikle kaliteli iki bekin oyunun çehresini nasıl değiştirdiğini biz iyi biliriz, daha önce gördük. Kırmızı karta kadar adamı eleştirmem. Ondan sonrasında yanlışları var. Eleştirilerim ondan sonrasında.

AyhanPe
19.09.2020, 18:46
Bir cok mac berabere bitiyor. Takimlarin cogu birbirinden zayif. Iyi takviyeler gelir, takim sistemi oturursa ligide, düzenlerinide, hakemlerinide cig cig yeriz ki göreceksiniz böyle olacak..

Oğuz ZEYTİN
19.09.2020, 18:47
Geçen hafta verilmeyen penaltıdan sonra "Bu hafta ne olabilir" diyordum.

Nwakaeme'ye yapılan, biz hariç her takıma verilir. Rize'de Fener'e çalınan yanında Serkan'ınki net penaltı.

Oyuna gelirsek, neredeyse kaleci hariç bir on birden yoksunuz. Dün gelen adam bugün maça çıktı. Ona rağmen iyiydik demiyorum, fena değildik.

Hoca Guilherme'yi daha erken alabilirdi.

Fanatik34
Sörloth´u cikardin mi kümeye oynarsin dedik, Alim olmaya gerek var mi? Sahadaki sonuc gayet normal.. Agaoglu mecbur transfer yapacak ! Yapmazsa düsmemeye oynar ve düseriz. Afobe hazir degil, degilse bile üstüne katar gibi duruyor. baker ikinci yari resmen yürüyerek oynadi, hazir degil ama yerine girecek oyuncu yok !
Arkadas Wakayeme son dk larda iki kez top ile cezayayinda, kendini gösteren bir adam yok, ki cezasahasi icinde 5 adamimiz var, hepsi saklaniyor..

hakemlere girmeye gerek yok, bu sezon en az 30 golümüzü pert edecekler, belli oldu. Ama sen savasacaksin ve birgün o sahada, fahis bir hakem hatasinda, sahaya oturup, maci bitireceksin ki, bütün dünya senin ülkendeki serefsizleri görsün ! Ama bunu yapabilecek adamin olacak sahada..Pereira, Ekuban, Ahmet kamil harici hakeme tepki gösteren adamin yok maalesef..

TSemih61
Maç anında hepimiz sinirlendindik hocayı da eleştirdik ama yıkıp dökmeye gerek yok. Hoca bence hatalı tüm eksikliklere rağmen bu maçı alabilirdik. Yine de bu sezona hocayla girdik destek şart.

Bu sene zaten uzun 6 maç ekstraydı, görmezden geleceğiz bu süreci hazırlık maçı gözüyle bakacağız. Milli ara ve sonrası asıl takımı ve oyuncuları görebiliriz ancak.

Stoper, sağ bek, sol bek, 10 numara ve sağ kanada ihtiyacımız var.

OFLU_79
Baker, Flavio ve Parmak. Bunların yanına bir 6 Numara işi çözer. Ama 6 tam ısıran oyunçu olması lazım. Italyanın eski Gatusosu gibi.

hyasin61
bu öküz ne konusuyor. buda antrönörlük yapti türkiyede.türkiye ne kadar bok bir lig oldu burdan belli.Plaza ile kapaan rakibi acacakmis. niye sözde forvet oldunda ama bariz olarak bu adam acik alan ve kontra topcusu.en önemli silahi hizi.sen onu kapanan defnsa karsi kulansan sende 10 kisi kalirsin.

jilermi ne karin agriysa zaten ilk postalanmasi lazim olan yabanci.

bu capsizda anca bu kaar yorum beklenir.

Hocam yorum gayet yerinde bence.Demek istedigi rakip 10 kisi kalmısken 5 defans ile oyuna devam etmezsin.

gurur6134
19.09.2020, 18:48
Oda girse birsey degismezdi. Belliki adam memnun degil Plaza dan. Kadroda düsünmüyordur yada ilerleyen zamanda sans taniyacaktir. Anlariz zamanla..

Takim iyi yolda. Parmak i uzun zamandan beri hic bu kadar iyi görmedim. Ben Newton un en az 3 ay zamana ihtiyaci olduguna inaniyorum. Zirveden bizi olabildigince uzakta tutmaya calisacaklardir. Futbol düzeldikce skor taraftari olanlar bile sahip cikacak takima..

Adam forvet diye alindi boyle maclarda bile sans alamadiktan sonra moralman da biter adam..sakat degilse girmeliydi hoca memnun degilse kiralansin bir takima kafadan kaybedecegiz yoksa adami..

AyhanPe
19.09.2020, 18:48
Arkada da yazdım, adam sistem oturtma derdinde. Avrupa kafası bu. Süreç sancılı geçecek. Adama Serkan-Rahim verip, dün gelip bugün maça çıkan adamlarla maçı kazan demek insafsızlık olur. Özellikle kaliteli iki bekin oyunun çehresini nasıl değiştirdiğini biz iyi biliriz, daha önce gördük. Kırmızı karta kadar adamı eleştirmem. Ondan sonrasında yanlışları var. Eleştirilerim ondan sonrasında.

Oyuncu degisikleri gecikmeli geldi ama bana kalirsa daha öncede degistirse birsey degismezdi. Sistem otursun hele bi sonra hep birlikte görecegiz..

alperrr
19.09.2020, 18:49
başkanı ve ALP i herkes tebrik etsin bence ligin en çok gol atan takımının içine ettiler..

matematik çok biliyo ya başkan gitsin istanbul takımlarının gelirlerini hesaplasın..
aldığın 1 puanla 1 trilyonu kazandın..helal olsun..
şimdi şu iki maçımı alsan kolay borç ödersin..
ama maaş vermiyon ya..
limitde kaldın ya çok büyük başarı..

........

Nakzo uyarıp duruyor..şu tarihte kulübü küme düşürmemeye oynattı diye..
dikkate alın..
almıyorsanızda Nakzoyu atın..nasıl olsa negatiflik yayıyor..

jairzinho
Subs; Erce, Atakan, Faruk Can, Kerem Baykuş, Ahmet Canbaz, Guilherme, Anıl, Stiven Plaza, Safa Kınalı, Salih Kavrazlı

yedeklere bak çay demle

pro oynama kariyeri olan tek oyuncu cilerme,ilk 11 de de 2 oyuncunun(asan,dursun) oynama kariyeri yok,bu nedir hocam

bu kadro mühendisliği sınıfta kaldı

gurur6134
Penalti pozisyonu disinda kafama takilan diger soru isareti var daki ofsayt pozisyonu ingilterede 30 sn karar cikiyorken 3 bucuk dakika neye baktilar cizgiyi ofsayt olacak sekilde mi ayarladilar anlamadim teknoloji ise ayni teknoloji bir yerde 30sn karar veriyor diger tarafda 3 bucuk dakikada..

AyhanPe
19.09.2020, 18:50
Adam forvet diye alindi boyle maclarda bile sans alamadiktan sonra moralman da biter adam..sakat degilse girmeliydi hoca memnun degilse kiralansin bir takima kafadan kaybedecegiz yoksa adami..

Neden bitiyormus? Daha cok calissin. Kimi adam var yere serilince bir daha kalkamaz, kimi var serilince topragi avuclayarak kalkar. Bakalim..

Nazim Can
19.09.2020, 18:51
Denizliyi gorunce bjk Bu sene o kadro ile ligi en fazla 5. Falan bitirir.

AyhanPe
19.09.2020, 18:52
başkanı ve ALP i herkes tebrik etsin bence ligin en çok gol atan takımının içine ettiler..

matematik çok biliyo ya başkan gitsin istanbul takımlarının gelirlerini hesaplasın..
aldığın 1 puanla 1 trilyonu kazandın..helal olsun..
şimdi şu iki maçımı alsan kolay borç ödersin..
ama maaş vermiyon ya..
limitde kaldın ya çok büyük başarı..

........

Nakzo uyarıp duruyor..şu tarihte kulübü küme düşürmemeye oynattı diye..
dikkate alın..
almıyorsanızda Nakzoyu atın..nasıl olsa negatiflik yayıyor..

O zaman ne diye elestiriliyordu gecen seneki kötü futbol? Yerden yere vurulmadik adam kalmamisti gecen sene..Ligin en dibindeki takimlardan bile baski yiyorduk..

Kusura bakma ama bu skor taraftarligi..Forumun yüzde doksani :)

61_Hasan_69
19.09.2020, 18:53
Hoca umut veriyor ama takımda o ışık yok

ilelebeTS
19.09.2020, 18:53
Oyuncu degisikleri gecikmeli geldi ama bana kalirsa daha öncede degistirse birsey degismezdi. Sistem otursun hele bi sonra hep birlikte görecegiz..
Maçın skoru ne olursa olsun taktik disipline bağlı kalan takım gibiydik. 11-11 devam etsek sıkıntı olmayacaktı. Rakip 10 kişi kaldı, 85'e kadar bekleyip golcüyü çıkarıp orta saha aldık. Bunu bizim taraftar sevmez. Düzeltmesi lazım bu işleri. Ya da transfer istesin.

Açıkçası dengeli bir oyun vardı. Bu takım gol yemez diyebiliyordun. Ama gol beklentisi de çok düşüktü. Bu sorunlar kalite ile aşılabilir. Seviyeyi yukarı çekecek kalite transfer lazım bize.

S.Seymen
19.09.2020, 18:54
olaylara maçlara vs lere şöyle bakalım

serdar tatlının mhk sının düşman olarak ilk sırasında oluruz

bizi lig başlamadan kopartmayı deneyecekler ki bizim camia bunu çok iyi becerecektir

iyi futbol temiz oyun

çocukları itiraz vs diye zorlamayın

daha kırmızı kartlar gelmedi

takıma gelince takım sahada büyük takım gibi durdu

fazla pozisyon verilmedi

oyuncular özellikle yenilerin ritim tutmaları gerek uzun vadede kötü olmayız

ama bu siyaset ve sistem bizim yanımızda olmayacaktır

tek yapılması gereken siyaseti trabzonspordan uzak tutmak için her şeyi yapmaktır

bizi yiyeceklerse de tepkileri göğüslemeleri gerekiyor

hem eline vur ekmeğini al hem de yanında görün

bu olmasın artık

bu günün kısası üç kızlar ve başak aynı oyunla sahadan 3 puan ile ayrıldırılırlardı

ilk bese giremez bu ne yaw diyen ogün reha gibilerine de çok bakmayın

sistemin adamı olmasalar
oralarda olacak hiç bir özellikleri yok

paralarını hak etmek için söylenmesi gerekeni söylüyorlar

ozturk
19.09.2020, 18:54
O zaman ne diye elestiriliyordu gecen seneki kötü futbol? Yerden yere vurulmadik adam kalmamisti gecen sene..Ligin en dibindeki takimlardan bile baski yiyorduk..

Kusura bakma ama bu skor taraftarligi..Forumun yüzde doksani :)

Haklısınız ama küme mücadelesi korkusu nedeniyle skor gerekli. En azından o hattan uzak durmalıyız.