PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 1.Hafta | Trabzonspor 1-3 Beşiktaş | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Ozan Yılmaz
26.08.2020, 23:54
Fikstür belli olmuş maç başlığı nerede?

Sonu şampiyonluk ile bitecek bir macera olsun, galibiyetle başlayalım inşallah hayırlısı olsun.

Doğukan Uçan
27.08.2020, 00:25
Yeni sezon hayırlı olsun.

Maça gelirsek seyircili olsaydı yüzde 55 favori olurduk bu şartlarda ise iki takımınında şansını eşit görüyorum.

Beşiktaş kadrosu kötü, çok pozisyon veriyor fakat böyle maçların sonucunu kestirmek zor.

Kaç senedir istanbul takımlarına karşı iyi bir seri yakaladık kazanayım derken gaza gelip şuursuz oynarsak kaybederiz.

İstanbul takımlarını yenemiyorsan yenilmeyeceksin. 1 puanla başlamakta iyidir çünkü direkt rakibinle oynuyosun.

DeAgLeMaNyAq
27.08.2020, 00:42
Paok karşısındaki BJK gereğinden fazla yerin dibine sokuldu. Mutlaka o maçtan ders almışlardır. BJK ne kadar güç kaybetmiş olsa da rakiplere tehlike yaşatacak bir oyun şekilleri var. Oyuncu kaliteleri düştü ama iyi bir santrafor bulmaları halinde yine yarışta olacaklardır.

Aradan sonra bizim nasıl döneceğimiz de önemli. Önce bir hazırlık maçlarında takımı görelim ondan sonra az çok durumumuz şekillenir...

artvints
27.08.2020, 01:02
Favori olduğumuz maçlarda kazanamiyoruz falan böyle şeyleri aşmamiz gerekiyor. Güçlü bir takimsak gereği yapilacak, zayiflik gördüğünde acimayacaksin, öyle bir vuracaksin ki ses gelecek.

Çağdaş DENİZ
27.08.2020, 09:23
Bjk paok maçından Ne ders çıkarırsa çıkarsın isterse öss ye girsin ligin ilk maçını alırız

ysngmz
27.08.2020, 09:59
Hayırlı olsun galibiyetle başlayalim moral olsun.

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pReN@_61
28.08.2020, 09:56
Yeni sezon hayırlı olsun.

HOPA'LI TS'Lİ
29.08.2020, 12:10
Bu sezon Göztepe'yi takip edeceğiz. Bu iyi

Şikebahçe Başakşehir'i takip ediyor. Bu da onlar için kötü, bizim için iyi

Umarım stoper transferleri de bir an önce biter ve uyum süreci erken hallolur.

Ege Kum
29.08.2020, 12:18
Bjk ile sezonu açmamız iyi oldu sergen iyi hoca ilk üçe girmeleri olası ama en hazır olmadıkları durumda karşımıza çıkacaklar.

HOPA'LI TS'Lİ
29.08.2020, 12:28
Bjk ile sezonu açmamız iyi oldu sergen iyi hoca ilk üçe girmeleri olası ama en hazır olmadıkları durumda karşımıza çıkacaklar.

PAOK gibi çakar geçeriz.

Çağatay96
29.08.2020, 12:55
Besiktas transfer yapicakmis. Oyle paok macini bekleyen avucunu yalar

ultras62
29.08.2020, 14:01
Hayirli olsun cok uzun bir maraton basliyor

hyasin61
29.08.2020, 15:17
Moralli bir baslangıc yaparız

Doğukan Uçan
31.08.2020, 08:40
2 hazır olmayan takımın maçı. bize en az 15 gün daha ve 2-3 hazırlık maçına ihtiyacımız var. sabaha kadar oynansa berabere biter.

HOPA'LI TS'Lİ
31.08.2020, 08:58
Moralli bir baslangıc yaparız

Yenilmemek de iyi olur.

Başlangıçlar önemlidir.

Hala savunmada sıkıntı büyük

UĞUR DURTAŞ
31.08.2020, 11:57
Ben yönetimin içerisinden biri olsam;
sezon bittiğinde ilk önceliğimiz nedir dendiğinde..
her kez ne der...stoper stoper stoper
hemde çelik gibi demir gibi en az 2 tane stoper derdi değilmi?

10 gün sonra bjk ile maçımız var hala evet hala ilkönceliğimiz stoper olması gerekirken
stoperimiz yok.....çok ilginç gerçekten.

ne zaman gelecek
ne zaman takıma katılacak
ne zaman takımla çalışacak
ne zaman maç çıkacak
ölme eşeğim ölme
çok geç kalındı çokkkk

**

flavio ve trandsen iyi kumaş
inşallah göz boyamamışlardır.

*
pandeminden sonraki maçlarda takımın en formsuzları
makayeme,ekuban ve ömür
samsunda gördün kü hala devam ediyor isteksizlikleri
formsuzlukları,
inşallah yanılan ben olurum ama
bu 3 isim bu formuyla değil ilk 11
18'e almam.
çok net.
hoca efendi, makayemeyi oynattığın yer yer değil.
zaten formsuz güçsüz birde yerini değiştirmissin
iyice sahada kayboldu....

**
sahanın en yaşlısı ama en hırslısı
helal olsun sana pereira

adam topu alınca depar atıyor dikine oynuyor ileriye top taşıyor
arkadaşlarına alda at tarzında paslar veriyor.

bizim takımda kondisyoner eksikliğinin olduğunu görüyorum.
bizim takım bir türlü istenilen güçe kondisyona çıkamıyor
demem o ki sağlıklı çalıştırılmıyorlar

kerem kardeşim yaşın kaç?
numara tekniğe sahipsin
ama kondisyon güç yerlerde
niçin?
ömür kardeşim aynı şekilde sende öylesin
2-3 yıldır pamuk gibisin
kendini 1 tık ileriye taşıyamadın
güç olarak
kondisyon olarak
off off çok mu zor kondisyon ve güç yüklemek?

şenol hocanın ömür hakkındaki açıklamalarıda kafa karıştırdı
Abdülkadir Ömür neden yok diyenler futboldan anlıyorlar ama sakatlığını, ameliyatını araştırmıyorlar

yusuf sarı 5 aydır sakatsın yeni sezon öncesi maç yapmadan tekrar sakatlanmıssın
sağlık ekibindede bir sorun olduğunu artık düşünmeye başladım.
bu tarz oyuncuların özel hayatlarını takip etme taraftarıyım.

15 gündür takım hemen hemen .ift idman yapıyor güç depoluyor,kondisyon depoluyor
ama samsın maçında 45.dakika oynamalarına rağmen
pereiranın dışında güçü olana raslamadım.

Jackdaniels
01.09.2020, 01:35
Bizim süper kupa finali ne oldu ?

pReN@_61
01.09.2020, 03:18
Bizim süper kupa finali ne oldu ?
Ocak 2021

alper*
01.09.2020, 09:12
Bismillahirrahmânirrahîm.

255- Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te'huzühu sinetün velâ nevm,

lehu mâ fissemâvâti ve ma fil'ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi'iznih,

ya'lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm,

velâ yü-hîtûne bi'şey'im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel'ard,

velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.

*

İnşallah haklı ve iyi olan kazanır. Amin.

DNA-TS
01.09.2020, 09:17
mustafa cengiz vol2 :)

iyattara
01.09.2020, 15:23
bjk sezonu erken açtı, kötü mötü resmi maç oynadılar. Sezonun ilk haftalarında daha hazır olan takımlar avantaj yakalarlar ve onlar bizden sezonu erken açtıkları için bir adım önde olabilirler. Ama ciddi problemleri olduğu da bir gerçek. O zamana kadar sahaya çıkacak adam takviyelerini de düşünmek lazım tabi ki. Maça ortak olacaklarını hissettirmeden vurup geçmek lazım. Rize maçında bjk provası yapalım as kadro bakalım kim ne verebiliyor.

artvints
02.09.2020, 06:39
2 hafta önceki özgüven yok. Henüz takimin şekillendiğini görmedik. Sezona sadece 2 hazirlik maçiyla giren başka bir takim var midir acaba ?

romeikaa
02.09.2020, 07:22
takımımızın durumunu pek bilmesek de beşiktaşın durumunu az çok biliyoruz. son derece umutsuzlar komple camia olarak. ciddi olarak kadro kaliteleri düştü ve yüksek maaş alan çöpleri gönderemediler. yeni transferlerden sadece mensah biraz iyi diyebiliriz. nskala antalya maçında da kötü oynarsa bizim maça rıdvanla bile başlayabilirler.
elneny gidince komple sistemleri çöktü. atibanın kariyer sezonu yaşaması ve öne geçilen hiç bir maçı kaybetmemesi tamamen elneny sayesindeydi. ayrıca orta sahası 10-15 metre öne çekebiliyordu beşiktaş.
bu maçı kazanırsak fener maçına kadar 2 maçta puan kaydı hakkımız olur. 3g 1m 1b gibi.

HOPA'LI TS'Lİ
02.09.2020, 07:31
Stoper bu hafta gelmezse yandık.
Campi, Majeed ve Da Costa ile bu sezon bitmez.

mancester
02.09.2020, 11:35
Cok kolay mac olmaz ama kazaniriz ,Bjk de hicbir sey yok ne takim duzeni nede kalite.

pReN@_61
02.09.2020, 11:36
Mensah'a dikkat etmek lazım.

Karasoy
02.09.2020, 14:17
Geçen yılı şampiyon tamamlayamadık. Büyük takımlara karşı çok başarılı sonuçlar almıştık ama artık taraftarın da inancı kalmadı. Bu ligte bizi şampiyon yapmazlar. 96 yıl hadi geçtim 2005 2011 ve 2020 artık haksızlıklar ve hukuksuzluklara da alıştırıldık. Ne yapsak fayda yok !!!

HOPA'LI TS'Lİ
03.09.2020, 12:45
Geçen yılı şampiyon tamamlayamadık. Büyük takımlara karşı çok başarılı sonuçlar almıştık ama artık taraftarın da inancı kalmadı. Bu ligte bizi şampiyon yapmazlar. 96 yıl hadi geçtim 2005 2011 ve 2020 artık haksızlıklar ve hukuksuzluklara da alıştırıldık. Ne yapsak fayda yok !!!

Şeytanın bacağını mutlaka kıracağız kardeşim

mawro61
04.09.2020, 00:09
Geçen yıl şampiyonluğu biz verdik. Pandemiden sonra formsuzlukla açıklanamayacak birşeyler olduğu kanaatindeyim. Denizli, alanya, ankaragücü ve konya maçları tamamen teknik heyetin beceriksizliğinin ve oyuncuların zeka düzeyinin sonucuydu.

cyberentalpi
04.09.2020, 11:48

Bence yapmamız gerekeni yapmıyoruz.
Sopa gösteremiyoruz. Ts ye ölüp bittiğini söyleyen tonla kişi siyaseti Ts nin önüne koyuyor.
Trabzon un yarısı mesela.

Tekke
04.09.2020, 12:12
Bence yapmamız gerekeni yapmıyoruz.
Sopa gösteremiyoruz. Ts ye ölüp bittiğini söyleyen tonla kişi siyaseti Ts nin önüne koyuyor.
Trabzon un yarısı mesela.

Şaka gibi, yönetim OYALAYA OYALAYA ligin başlamasına 9 gün kala, muhtemelen Edgar havucu veya belki Hoseyniden çok da iyi olmayan Vitor Hugo gibi bizim seviye takımların YEDEK KLÜBE stoperini alıp transferi kapatacak...

Kadroyu bozmamamız, Trondsen-Flavio transferi eyvallah, 11 lik adamlar ama giden Novak-Ndiaye-Sosa da 11 den 3 kayıp idi. Yerleri dolmadığı gibi geçen seneni kabusu STOPER APTALLIĞI da devam ediyor.

Başkanın doğrularını hep savunduk ama 9 gün kala STOPER ALAMAZSAK yine hüsran yine hayal yine 2 veya 3. lük...

cyberentalpi
04.09.2020, 15:40
Şaka gibi, yönetim OYALAYA OYALAYA ligin başlamasına 9 gün kala, muhtemelen Edgar havucu veya belki Hoseyniden çok da iyi olmayan Vitor Hugo gibi bizim seviye takımların YEDEK KLÜBE stoperini alıp transferi kapatacak...

Kadroyu bozmamamız, Trondsen-Flavio transferi eyvallah, 11 lik adamlar ama giden Novak-Ndiaye-Sosa da 11 den 3 kayıp idi. Yerleri dolmadığı gibi geçen seneni kabusu STOPER APTALLIĞI da devam ediyor.

Başkanın doğrularını hep savunduk ama 9 gün kala STOPER ALAMAZSAK yine hüsran yine hayal yine 2 veya 3. lük...

Fb ye güya harcama limiti var. Adamlar delirmiş gibi transfer yapıyor. Limitinize sokayım der gibi hemde. Ama Fb li Tff başkanı, Emre,Acun Rte ,

Bizim başkan ise fb ye yakın olan harcama limiti doldu diyor. Yahu en pahalı adamın gitti bir kez.
Novak ın yerini bir forvetle ya da iyi bir kanatla doldurursun
Sosa yı da doldurabiliriz diyorum.
Ama nerde saglam stoper. plaza da yıldız gibi sunuluyor ayrı mesele

Bakın bu sene fb şampiyon yapılır. Biz ilk 4 zor gorursunuz

Halil Alemdar
05.09.2020, 16:26
Pereiranın sakatlığı iyi olmadı bu maç tecrübesine ve kaptanlığına ihtiyacımız vardı ama Allahtan K.Ahmet beşiktaş maçlarında başka oynuyor. Maça kadar transferler tamamlanmazsa

---------------Uğurcan-------------
K.Ahmet--Edgar---Campi---Marlon
----------------Flavio---------------
--------Parmak------Trondsen-----
Abdüş-------------------------Nwakaeme
----------------Sörloth-------------

11 i bekliyorum. Orta saha ve stoper SOS veriyor ama kazanacağımızı düşünüyorum.

Enes Başkaya60
05.09.2020, 17:06
Pereiranın sakatlığı iyi olmadı bu maç tecrübesine ve kaptanlığına ihtiyacımız vardı ama Allahtan K.Ahmet beşiktaş maçlarında başka oynuyor. Maça kadar transferler tamamlanmazsa

---------------Uğurcan-------------
K.Ahmet--Edgar---Campi---Marlon
----------------Flavio---------------
--------Parmak------Trondsen-----
Abdüş-------------------------Nwakaeme
----------------Sörloth-------------

11 i bekliyorum. Orta saha ve stoper SOS veriyor ama kazanacağımızı düşünüyorum.

Trondsen yerine Ekuban oynar diye düşünüyorum...

Ali İhsan
05.09.2020, 17:10
Geçen yıl şampiyonluğu biz verdik. Pandemiden sonra formsuzlukla açıklanamayacak birşeyler olduğu kanaatindeyim. Denizli, alanya, ankaragücü ve konya maçları tamamen teknik heyetin beceriksizliğinin ve oyuncuların zeka düzeyinin sonucuydu.

Biz hem de "bilerek" verdik.

Telkinler şu şekilde olmuştur:

"Zaten ceza alacaksınız şampiyon olursanız bile en fazla 1-2m euro avantajınız olur (uefa geliri yok), o yüzden bu seneyi bırakın sonra sizi de şampiyon yaparız"...

"Ayrıca şampiyon olup ŞLye gidemeyen yönetim olarak sizi taraftar tefe koyar"

Benzer telkin yapılan ve 8 puan öndeyken "bırakan" takıma verilen söz yerine getirilmiş olur.

Ha bu telkin sonrasında söz ne zaman yerine getirilir, getirilirse içinize siner mi bilmem...

artvints
05.09.2020, 18:58
Biz andusic'i alirken bjk hasic'i bulmuş.

Mert'
05.09.2020, 19:04
BJK maçın favorisi malesef. Gol yiyeceğimiz kesin, 1-1 veya 2-2 gibi beraberlik bekliyorum.

Tuğrul
05.09.2020, 20:53
____________Uğurcan___________

K.Ahmet___Edgar___Campi_____Marlon

______Flavio______Trondsen________

A.Ömür______Ekuban________Nwakaeme

____________Sörloth______________

Doğru teknik direktörle çıktığımız maraton'da tünelin ucunun açık olduğunu düşünüyorum.

Bjk'yi iki, üç farklı bir skorla geçeceğiz ama takımda eksiklerin varlığını elbette gizlemeyecek.

Kadronun hala geliştirilmesi lazım.

artvints
05.09.2020, 21:05
Yedekten sokacak hücumcu yok yine. Belki ekuban yedek başlayabilir. Üç oyuncuyla da iyi hücum yapiyoruz özellikle ömür iyi oynadiği zaman sorun olmuyor.

ilelebeTS
05.09.2020, 21:20
Sakatlar var, muhtemel yeni transferler var. Kadro tamamen bir şekillensin bakalım.

Tuğrul
05.09.2020, 21:26
Yedekten sokacak hücumcu yok yine. Belki ekuban yedek başlayabilir. Üç oyuncuyla da iyi hücum yapiyoruz özellikle ömür iyi oynadiği zaman sorun olmuyor.
Ekuban'ın yedek kalması sözkonusu olamaz.

Ondan iyisi olursa yedek kalır gelgelelim orta sahada Alex veya Hagi olmadığı için Ekuban hep 11 başlamalı.

Bayern gibi 4-4-2 ile işi götürmeliyiz.

Keza Lewa ve Müller'in de yedeği yoktu oyundan hiç çıkmadan bitirdiler.

Guilherme, Plaza ile hücumu yedekleriz ama oraya Burke, Mendoza gibi atletik, süratli ve topla kateden oyuncu şart.

artvints
05.09.2020, 21:45
Ekuban'ın yedek kalması sözkonusu olamaz.

Ondan iyisi olursa yedek kalır gelgelelim orta sahada Alex veya Hagi olmadığı için Ekuban hep 11 başlamalı.

Bayern gibi 4-4-2 ile işi götürmeliyiz.

Keza Lewa ve Müller'in de yedeği yoktu oyundan hiç çıkmadan bitirdiler.

Guilherme, Plaza ile hücumu yedekleriz ama oraya Burke, Mendoza gibi atletik, süratli ve topla kateden oyuncu şart.Bu mac için söyledim yoksa ben direk 4 4 2 oynayalim diyorum sörloth ve ekuban'la birlikte. Nwakaeme fiziksel olarak tam hazir değil. Ömür 90 dakika çikaramaz. Maçin sonunda taze hücum oyuncusuna ihtiyaç var.

Yusuf ve plaza sağlam olsa yedekten girebilirlerdi. Ama şuan bilal opsiyonu bile yok. Kamil'i bile sokamayiz, direk sağbek
oynayacak çünkü.

Emre Bekar
05.09.2020, 22:18
Lige güzel bir başlangıç yapmak dileğiyle.Umarım güzel futbol ve en az 2 farklı galibiyetle lige başlarız

pReN@_61
06.09.2020, 11:12
Kaç tane gol yiyeceğiz acaba ? :)

Murat Keçeci
06.09.2020, 16:25
Sezonun açılışını böyle bir maçla yapacak olmak avantaj.Her ne kadar seyirci avantajı olmasa da iç saha iç sahadır her zaman alışık olduğumuz yer sonuçta ve bu avantajı kullanmalıyız.

Büyük maçlar her türlü sonuca açık iki takımda tam hazır olarak lige giremeyeceği belli kim daha çok isterse mücadele ederse o avantajlı olur.

bjk nin orta sahasında iyi oyuncular var atiba,oğuzhan,mensah gibi oyuncular kaliteli oyuncular o nedenle rakibi hafife almamalıyız.Şunu unutmamalıyız ki geçen yıl en çok puanı hafife aldığımız takımlara kaybettik.Futbolda en önemli şey ciddiyettir.

Biz kendi oyunumuzu oynamalıyız.Özellikle orta sahada parmak-flavio-trondsen üçlüsü ile oynayacaksak bu oyuncular mutlaka kora kor futbol oynamalı ve yüksek tempoya alışmalı.flavio ve trondsenin geldikleri liglerin temposu biraz daha düşük idi o seviyenin mutlaka üstüne çıkmaları gerekiyor.Maç içinde sürekli boşa çıkıp top istemeli,duvar pasları,ara paslar denemeliler.isabetli ayağa pas yaparak çıkmalı ve sürekli oyunun içinde kalmalılar.

Gelelim en sorunlu bölgemize yani defansimiza üç oyuncunun yeri garanti gibi duruyor.Sağbekte perreiranin yokluğunda kamil,sağ stoperde edgar ve solbekte marlonun yeri garanti gibi.Ozellikle bekler oyuna daha fazla katılmalı topla buluşma sayısı orta saha oyuncuları kadar yüksek olmalı bunun içinde sürekli orta saha oyuncularına yaklaşıp küçük üçgenler kurmalı.Stoper bölgesinde edgar çevik atletik ve topu iyi kullanıyor ama biraz dengesiz özellikle onu ceza sahası yakınlarında kayarak müdahale etmeme konusunda uyarmalıyız.Gecen sezonun son maçları birçok kez penaltıya sebebiyet verdik artik daha dikkatli oynamalıyız.Hatta hazırlık maçında bile penaltı yaptık nerdeyse maç başı bir penaltı yapıyoruz hocanın bu konuda oyuncuları uyarması lazım.Kornerleri savunurken de çok dikkatli olmalıyız.Son maçta yediğimiz gollerin ikisi duran top golü, iyi konsantre olarak bu hediyeleri rakiplere vermemeliyiz.

Hücumdaki üçlümüz de kendi oyununu oynayıp orta sahadaki yeni üçlümüz ile sürekli etkileşim içinde olursa maçta bir adım öne geçeriz.

Başta dediğim gibi orta sahadaki üçlümüz mutlaka sorumluluk almalı ve doksan dakika mücadele etmeli,hazırlık maçlarında güzel sinyaller verdiler bunu yapabilecek yeteneğe ve fiziksel güce sahipler gerisi hocanın becerisine kalıyor.

Eddie hoca futbolcuların tatilde olduğu bu iki gün boyunca bjk nin paok ve hazırlık turnuvasindaki maçlarıni ekibiyle izleyerek güzel bir analiz yapacağını tahmin ediyorum.Takimimiza sezonun açılış maçında başarılar dilerim.

Serdar A
06.09.2020, 18:46
------------------Uğurcan
Pereira-------Edgar---Campi--------Marlon
----------Parmak---Flavio/Trondsen
Ömür-----------------------------Nwakaeme
-------------Sörloth---Ekuban

ÖmürKaradeniz61
07.09.2020, 01:37
Bu yeni gelen arkadaşları neye göre 11 e koyuyorsunuz. Brezilyalı arkadaşlar muhtemelen bir menagerin itelemesi,Trondsen de Sörlothun itelemesi hadi alma da görelim bakalım.Sosa ve Novak gitti gitsin önemli değil ama yerlerini doldur be kardeşim. Takımı 3 senedir soru işareti adamlarla doldurdunuz.

bahadır2561
07.09.2020, 11:25
Şu salak bjk’ye puan verirsek seyreyle cümbüşü.

Plansız programsız geçen bir transfer sezonu daha

kadirgazioglu
07.09.2020, 11:47
rakip küçümseme işine hiç girmeyelim, 3-5 hafta ne olduğu belli olmayan maçlar oynanır gibi duruyor. geçen sezon şampiyon olan takım ilk iki haftada "0" çekmişti.

Tekke
07.09.2020, 11:54
Şu salak bjk’ye puan verirsek seyreyle cümbüşü.

Plansız programsız geçen bir transfer sezonu daha

Geçen sene Uğurcana rağmen 42 gol yiyen lig 2. si, stoperleri Dacosta-Campi-Hoseyniyi satmaya çalışıyor, en yüksek teklif 400 bin euro Campiye

Şampiyona adayıyım diyip 3 RAKİBİNDEN BİRİNE stoperini yetiştiremeyeceği ilk maça çıkıyor (ARTIK BELLİ, ALSAN DA OYNAYAMAZ)

Hatta belki Sörlothu satıp onsuz bile çıkması muhtemel!!!

Ligin en kötü Stoper 2 Lisi ile 2. olmak Uğurcanın ve Sörlothun eseri, 2 vasat üstü-orta stoper alamamak APTALLIK...

UĞUR DURTAŞ
07.09.2020, 11:56
Samsun ve rize maçlarında takımı hiç beğenmedim.

kronikleşen hastalığımız devam ediyor.

düzelme yolunda hiç ama hiç önlem alınmamış

hastalığımızın düzelmesi için çalışma yapılmamış.

defans diye hiç bir şey yok.

rakip kim olursa olsun duran toplarda özellikle korner atışlarında rakiplerin

devamlı rakip oyuncular vuruyor.

çıldırıyorum.

bjk maçında

stoperde ahmet başkanla yardımcısı mehmet yiğit alp oynarsa

belki hata yapmayız.

Tekke
07.09.2020, 12:03
büyükleri saymayayım canımız sıkılır:

Sivas: Apindangoye-Caner
Alanya: Welinton-Caulker
Antep: Kana Bıyık-Djoboldji
Antalya: Kudryasov-Ersan gülüm
Kasımpaşa: Fernandes, Meriah

Maalesef en kötü STOPER bizdeydi, HALA BİZDE

Edgar-Campi-Hüseyin kalanlar

Doğukan Uçan
07.09.2020, 12:38
Usta bu maça iddaa oynayacaklar kg var deyip geçsin. İki takımı da izledim defans ve orta saha yok gibi oynuyorlar. 3-3 4-4 4-2 3-4 gibi sonuçlar çıkarsa hiç şaşırmayın. Ne bizim kadro oturdu ne de beşiktaş kadrosu hazır. Tam bir kaos maçı.

romeikaa
07.09.2020, 14:35
defansif zaafiyetler nedeniyle işimizin kolay olmayacak. ben cepte 3 puan olarak görmüyorum. kesinlikle hosseini türkmen ikilisi oynamalı stoperde.

Petrol ofisi SOSYAL LİG

lig adı: BordoMavi.net

şifre: 6161

Hüseyin Bağdat
07.09.2020, 15:18
Onların hücum hattı,bizim defans hattımız zayıf.

Özkan Şentürk
07.09.2020, 15:38
Kağıt üstünde hala iyi bir orta saha rotasyonları var. Atiba, Dorukhan, Oğuzhan, Mensah.

Burada üstünlüğü vermezsek alırız maçı. Bizim orta sahada henüz bir rol karmaşası var.

Büyük ihtimal Parmak- Flavio ile çıkıp önlerinde Ekuban, sağda Ömür ile başlayacağız.

Larin'de sakatlanmış. Güven oynar heralde forvet. Onlarda forvet yok bizde defans :)

Adem Akyüz'
07.09.2020, 17:12
Şu maça aynı stoperlerle çıkacak olmamıza gülsem mi ağlasam mı karar veremiyorum.

ANIL
07.09.2020, 19:03
uğurcan
kamil—edgar—campi—marlon
parmak—trondsen
ömür—ekuban—tony
sorloth

Bu kadro en az 3 atar, bjk ye.

Tekke
07.09.2020, 19:11
uğurcan
kamil—edgar—campi—marlon
parmak—trondsen
ömür—ekuban—tony
sorloth

Bu kadro en az 3 atar, bjk ye.
Hemşo çok rahat atarız 3 ama biz kaç yerizde tereddütteyiz, 2 mi 4 mü belli olmaz:)

Yahu Da costayı bırakıyoruz alan yok ki bence mevcut en iyi ikilimiz CAMPİ-DACOSTA

Edgar
hüseyin
höseyni ELDE BOMBA gibiler

ANIL
07.09.2020, 19:17
Hemşo çok rahat atarız 3 ama biz kaç yerizde tereddütteyiz, 2 mi 4 mü belli olmaz:)

Yahu Da costayı bırakıyoruz alan yok ki bence mevcut en iyi ikilimiz CAMPİ-DACOSTA

Edgar
hüseyin
höseyni ELDE BOMBA gibiler

Başgan Edgar oyun kurmada eldekilerin en iyisi yanına sağlam bir solak stoper bulduk mu tamam bu iş. Edgar aynı Song gibi oyunu iyi okuyor.

Ufuk
07.09.2020, 19:22
Her bjk maçı olduğunda aklıma Necipin stoper oynadığı, Cardozoya tek top bile ulastiramadigimiz mac gelir.

Takım savunması önde olur da iyi bir şekilde basarsak Türkmen bile is yapar ligde. Geriye çekilip yan top imkanı verirsek gecen sezonki gibi istersen kralını getir pozisyon veririz.

Hayırlısı olsun bakalım aliriz umarım. Kazanarak başlayan lige motive girecek.

TS FAN
07.09.2020, 19:41
Şu aralar transfer gelse de bunun bjk maçına yetişmesi zor bana göre;Şu durumda Hazırlık maçlarını da dikkate alırsak kadro tahminim;

………………………….......Uğurcan……………….............
....Pereyra (Kamil)…. Campi ……..Edgar…….......Marlon….
………………….......Flavio………..Trondsen………………..
…….Abdüş………….........Parmak……………..Anthony……
………………………...........Sörloth……………………………

Tekke
07.09.2020, 19:54
Başgan Edgar oyun kurmada eldekilerin en iyisi yanına sağlam bir solak stoper bulduk mu tamam bu iş. Edgar aynı Song gibi oyunu iyi okuyor.

İnşallah öyledir, Rize maçında tam bir balta gibi girdi penaltı yaptırdı, pozisyon bilgisi zayıf sanki ama ahh keşke dediğin gibi olsa

Feyenordda 11 maç oynamış rotasyon stoperi, bunlarla olmaz kardeş, stoper AYNI FORVET gibidir, yalandan olmaz, Glowacki-Song-Durica gibi ister, Uche-Popescu-Zago ister, sezona damga vurur şampiyonluğun stoperi

romeikaa
07.09.2020, 21:18
uğurcan kamil edgar campi marlon parmak trondsen ekuban ömür nwakaeme sörloth 11 i bekliyorum. flavio belki trondsen yerine oynar ama parmak bu maç 11 başlar. rize maçında da çok iyiydi.

memiktaşım da

ersin necip vida welington nsakala atiba mensah oğuzhan lens hasic güven 11 i ile başlar. eğer larinin sakatlığı geçerse güven yerine oynar. ljacic oynamıyor para almadığı için deniyor. belki ikna edilirse oğuzhan yerine o oynar.

bilgehan83
07.09.2020, 23:16
Vida ve lajic dışında a sınıf bir oyuncusu olmayan Beşiktaş’a kaybetmeyelim lütfen

Çağatay96
08.09.2020, 00:46
Şimdi çik işin içinden. Kim baslicak?

Kadro konusunda kararsiz kaldim öngöremiyorum

Kemal Duru
08.09.2020, 01:45
Şu aralar transfer gelse de bunun bjk maçına yetişmesi zor bana göre;Şu durumda Hazırlık maçlarını da dikkate alırsak kadro tahminim;

………………………….......Uğurcan……………….............
....Pereyra (Kamil)…. Campi ……..Edgar…….......Marlon….
………………….......Flavio………..Trondsen………………..
…….Abdüş………….........Parmak……………..Anthony……
………………………...........Sörloth……………………………

Hazırlık maçlarını dikkate alıyorsak Ekuban nasıl kesik yer? Muhtemelen Flavio-Parmak ile çıkıp Ekuban'ı forvet arkası oynatmalıyız.

bilgehan83
08.09.2020, 09:40
pereria yokken 3-4-3 oynamak daha mantıklı sanki...

uğurcan

edgar hüseyin marlon
abdüş flavio parmak trodsen
ekuban sörlöth tony

bu kadro beşiktaşı ezer geçer.. korkmayacaksın böyle çıkacaksın..

Antonio
08.09.2020, 10:29
Hugo broslu sezona benzer iyi oynar gibi görünüp yeniliriz.

pReN@_61
08.09.2020, 11:14
Jp47'nin olmaması canımı sıkıyor.

My
08.09.2020, 11:22
Kimse Hüseyin'i pek kâle almıyor ama ilk 11'de hu çocuğu görürseniz sakın küfür etmeyin çünkü adamın hiç bir suçu yok.

Serdar A
08.09.2020, 11:29
N'koudou ardından Larin de Trabzonspor karşısında forma giyemeyecek. BJK hem futbol olarak hem de kadro seviyesiyle lige hazır değil. Sakatlık haberleri de, kontrat fesih haberlerine karışmış durumda, takım giderek daha da zayıflıyor.

Bjk karşısında net bir skor alarak lige sağlam bir giriş yapmamız lazım.

Gökhan Balcı
08.09.2020, 13:07
Umarım favori falan gösterilmiyoruzdur :D

alper*
08.09.2020, 13:29
Sorloth olursa 2 veya 3 gol atar bir eksiğini yeriz.

Yıldıray Emanet
08.09.2020, 14:59
2 Sörloth 1 Nwakaeme 1 Ekuban atar. 4-2 falan biter

Samet Berber
08.09.2020, 15:04
Karşıda bir takım yok, toplama kampı gibi bulduğunu sahaya atacak Sergen Yalçın. Bu maçta ezici bir galibiyet alamazsak yazık olur.

Mollasalihoğlu
08.09.2020, 15:17
Flavio Trondsen Parmak muhtemel 3'lüsü ortalama bir oyun oynarsa kazanırız.

Erkan A.
08.09.2020, 15:24
Yorumlari okudum,biz bu maca alt yapiyla cikalim nasilsa kazanacaz :cool:
renktaslar rizeden samsundan ücer ikiser gol yiyen takim les gargalari öyle cantada keklik görmüyecek
jimnastik takimi bizden iyi oynuyor ve daha derin kadrolari var , Tmm trabzonsporluyuz lakin gercekleride gizlemeye gerek yok..bizim formalarimiz bordo mavi rengimiz yeter fakat yönetim ve baskanda önümüzdeki sezona inanmamis küsmüsler bir yöneticide transferi birakin dizi cekimlerindeydi transferlenmi ugrasacak adam..flavio cok büyük bir soru isareti birde norvecli ne icin sizlere güven vermis mesela?? Flavi ve trondsen abdulkadir parmagin ayagina bakiyor..bizim ortasaha yol gecen otoban olcak les gargalar icin umarim ben yanilirim...paok macini ölcü almayin paoka bizde farkli yenilirdik..derhal baskan yönetim basin toplantisi yapmali gercekleri anlatmali..kimse kusura bakmasin ben sivasida antalyayida les gargalari sikecileri ve salatasarayi bizden cok daha hazir gördüm alanyaspor ve karagümrügüde basarili buldum..biz trabzonsporuz benim ortasaham sorumluluk alabilmeli lider oyuncusu olmali suan kaptani terk etmis batik gemi gibi denizin üzerinde gidiyoruz bu gemiyi kurtaracak üc lider oyuncu sart oglu sartir..nekaeme bir sakatlansa ne olcak..mucize olur da insAllah trabzonsporumuza yakisir sekilde kazaniriz mucize derken suanki oyuncu grubuyla kazaniriz umarim yoksa Trabzonsporumuza mucize lazim degil biz kazaniriz nasilsa diyemiyoruz

acan61
08.09.2020, 15:24
Ligin ilk maçlarının çoğu berabere bitecek diye düşünüyorum. Ama biz kazanırız ve sergenin transferler yetişmedi hazır değiliz açıklamasını duyar gibiyim.

Mollasalihoğlu
08.09.2020, 15:25
Yorumlari okudum,biz bu maca alt yapiyla cikalim nasilsa kazanacaz :cool:
renktaslar rizeden samsundan ücer ikiser gol yiyen takim les gargalari öyle cantada keklik görmüyecek
jimnastik takimi bizden iyi oynuyor ve daha derin kadrolari var , Tmm trabzonsporluyuz lakin gercekleride gizlemeye gerek yok..bizim formalarimiz bordo mavi rengimiz yeter fakat yönetim ve baskanda önümüzdeki sezona inanmamis küsmüsler bir yöneticide transferi birakin dizi cekimlerindeydi transferlenmi ugrasacak adam..flavio cok büyük bir soru isareti birde norvecli ne icin sizlere güven vermis mesela?? Flavi ve trondsen abdulkadir parmagin ayagina bakiyor..bizim ortasaha yol gecen otoban olcak les gargalar icin umarim ben yanilirim...paok macini ölcü almayin paoka bizde farkli yenilirdik..derhal baskan yönetim basin toplantisi yapmali gercekleri anlatmali..kimse kusura bakmasin ben sivasida antalyayida les gargalari sikecileri ve salatasarayi bizden cok daha hazir gördüm alanyaspor ve karagümrügüde basarili buldum..biz trabzonsporuz benim ortasaham sorumluluk alabilmeli lider oyuncusu olmali suan kaptani terk etmis batik gemi gibi denizin üzerinde gidiyoruz bu gemiyi kurtaracak üc lider oyuncu sart oglu sartir..nekaeme bir sakatlansa ne olcak..mucize olur da insAllah trabzonsporumuza yakisir sekilde kazaniriz mucize derken suanki oyuncu grubuyla kazaniriz umarim yoksa Trabzonsporumuza mucize lazim degil biz kazaniriz nasilsa diyemiyoruz

Bence de çantada keklik değil ama bu yorum fazla karamsar.

Bizim hücum hattımıza direnebilecek bir savunma yok ligde. Kaldı ki bjk savunması da en az bizimki kadar evlere şenlik.

cyberentalpi
08.09.2020, 16:14
Ortada maç. teknik direktör maçı olacak. Bjk paok macında 30 dakika kötü oynadı 3 gol yedi. Geri kalan zamanda iyi idi.
Biz de Samsun a yenildik.
Birde yeterli hazırlık maçı yapmadık sanki. Bari ofspor , hekimoğlu felan oynasa idik.

Çantada keklik bir maç değil. inşallah moralli başlarız.

Enaldo61
08.09.2020, 16:16
Flavio'nun paylaşımlarına bakarsa burada olduğu için çok heyecanlı ve çok çalışmaya, kendini geliştirmeye hazır görünüyor. Olumlu transfer.

Mustafather
08.09.2020, 16:58
Kalede Ersin
Sağ bekte Necip veya Lens
Stoperde büyük ihtimalle Vidanın yanında Welinton
Kanatlarında ise büyük ihtimal Boyd-Güven oynayacak rakibimiz.
Bu rakibin forveti ise Umut Nayir. (Larin sakat)

Flavio Trondsen Parmak üçlüsü orta sahada üstünlüğü alırsa farka gidebilecek bir maç. Bizim takımı bu kadar küçük görmeyin. Nwakaeme'yi Necip savunacak.

Özkan Şentürk
08.09.2020, 17:02
flavio-trondsen-parmak üçlüsü ile başlamak demek Ömür veya Ekuban'dan birisi yedeğe çekmek demek.

O yüzden hiç sanmıyorum bu üçlüyü. Öne geçersek belki 2. yarı yorulan Ömür yerine Trondsen girer, Ekuban sağa geçer ve ortayı üçler hoca.

ÖmürKaradeniz61
08.09.2020, 17:23
Sosa ve Novak konusuna çok fazla takılmamak lazım,birinin son sözleşmesi diğerinin de sondan bir önceki sözleşmesi adamların parayı seçmeleri çok normal ama ben onların Trabzonspor sevgisi olduğuna adım gibi eminim adamlar gitti gideli daha toplasan 2 tane fotoğraf attılar sosyal medyalarına yani umurlarında değil. Sosayı biz 3 senede zorla motive ettik hadi oğlum aslan oğlum al sana kaptanlık diye. Bize gelen oyuncuların her ne kadar göstereceği performans soru işareti olsada isteyerek geldikleri çok açık belli. Ben bu motivasyonun sürdüğü sürece takımımızın başarılı olacağını düşünüyorum.

ANIL
08.09.2020, 18:38
Flavio'nun paylaşımlarına bakarsa burada olduğu için çok heyecanlı ve çok çalışmaya, kendini geliştirmeye hazır görünüyor. Olumlu transfer.

Şimdiye kadar otelde kalıyordu, deniz kenarındaki evine geçmiş bugün. Çok mutlu buradan fakir bir yerde büyüdüğü belli.

Gökhan Balcı
08.09.2020, 19:17
Anlamsız bir özgüven var taraftarda umarım futbolcular da kadrolara bakıp biz bunları ezeriz diye düşünmüyordur. Dostlar Beşiktaş şu an bizim iki yıl önceki halimiz gibi. Sergen Yalçın ünal karaman misyonu yüklendi Beşiktaş'ta. Kadroları iyi değil ama ligin ilk maçını büyük bir takımla oynamayı fırsat bileceklerdir. Her hoca böyle düşünür daha doğrusu. Biz yıllarca kötü kadrolarla şok galibiyetler aldık bu takımlara karşı. Şimdi kadronun ibaresi döndüyse skor da dönebilir. Rehavete kapılmayalım 1-0 olsun bizim olsun diyelim.

Oğuzhan Fidan
08.09.2020, 19:27
Kalede Ersin
Sağ bekte Necip veya Lens
Stoperde büyük ihtimalle Vidanın yanında Welinton
Kanatlarında ise büyük ihtimal Boyd-Güven oynayacak rakibimiz.
Bu rakibin forveti ise Umut Nayir. (Larin sakat)

Flavio Trondsen Parmak üçlüsü orta sahada üstünlüğü alırsa farka gidebilecek bir maç. Bizim takımı bu kadar küçük görmeyin. Nwakaeme'yi Necip savunacak.
bir gülme geldi.

emre6117
08.09.2020, 19:34
bir gülme geldi.

Futbol ilginç bir oyun.gecen sene 3 maçta da nwakameye zeki yavru savunmuştu.3 maçta da etkili olamadı nwakame.

Oğuzhan Fidan
08.09.2020, 19:35
Futbol ilginç bir oyun.gecen sene 3 maçta da nwakameye zeki yavru savunmuştu.3 maçta da etkili olamadı nwakame.
zeki daha çevik necipe göre :)

Alper Beyazay
08.09.2020, 19:52
Nwaekeme'ye hamle yapan savunma oyuncusu genelde yerlere yatıyor. Süratli ve hamlesiz karşılayarak oynayan bi bek Nwaekeme'yi zorlar. O yüzden Zeki bir de ekstra motivasyonla oynayınca durum öyle oldu. Necip-Nwaekeme mücadelesini izlemek eğlenceli olacak eğer oynarsa. Lens oynarsa bekte zaten perişan olurlar.

Serdar A
08.09.2020, 20:30
Sörloth, Ekuban ve Nwakaeme sakatlık ya da ceza olmadıkça, önemli maçlarda sahada olması gereken ilk 3 futbolcu. Kalanını istediğiniz gibi dizebilirsiniz.

Özkan Şentürk
08.09.2020, 21:01
Şimdiye kadar otelde kalıyordu, deniz kenarındaki evine geçmiş bugün. Çok mutlu buradan fakir bir yerde büyüdüğü belli.

Trabzon da deniz kenarında ev var mı yahu? Her tarafı deniz olup denizden bu kadar kopuk bir şehir görmediğim için sordum. Ben tesislerden bir resim sandım.

Ozan Yılmaz
08.09.2020, 21:10
Flavio Trondsen Parmak muhtemel 3'lüsü ortalama bir oyun oynarsa kazanırız.

kağıt üzerinde çok yumuşak kalıyor bu orta saha

ANIL
08.09.2020, 21:30
kağıt üzerinde çok yumuşak kalıyor bu orta saha

colman-selçuk tekvandocuydu doğru!

Çağatay96
08.09.2020, 21:31
Boydu sakat diye biliyorum? Iyilesmis.
Ama bjkin yedekleri de var. Dikkat etmek lazim.

Kadro yazsaniza artik Eku Mu yoksa 3 lu orta saha mi? Yoksa omur ortada Eku kanatta?

Ljajic de var

Ozan Yılmaz
08.09.2020, 21:40
colman-selçuk tekvandocuydu doğru!

"kağıt" üzerinde diye boşa yazılmadı oraya

sahada selçuk colman ısıran ikili olması yanında arkasında egemen giray yeterince tekvando yapıyordu rakiplerine

bunların arkasında duranlara bak bir de

ANIL
08.09.2020, 21:46
"kağıt" üzerinde diye boşa yazılmadı oraya

sahada selçuk colman ısıran ikili olması yanında arkasında egemen giray yeterince tekvando yapıyordu rakiplerine

bunların arkasında duranlara bak bir de
Colmanda Selçukta, Flavio kadar ısırmıyordu ama o kadar verimli pas kanalları buluyorlardıki direkt pozisyona giriyorduk. Aynı şekilde bu sezileri sayesinde çok rahat pasları kesiyor takımı atağa kaldırıyordu. Egemene sözüm yok ama Giray vasat altı stoperdi.

Antonio
08.09.2020, 21:47
Trondsen flavio ikilisi bana colman selcuk yerine zeki yavru Mustafa yumlu ikilisini hatırlatıyor. Bu adamlari bize layık gördüler. Koskoca trabzonspor formasi ne hale geldi.

Fatih ÖZDEMİR
08.09.2020, 22:07
Trondsen flavio ikilisi bana colman selcuk yerine zeki yavru Mustafa yumlu ikilisini hatırlatıyor. Bu adamlari bize layık gördüler. Koskoca trabzonspor formasi ne hale geldi.

;) ;)

mawro61
08.09.2020, 23:50
Taraftar yine kaynağı belirsiz bir gaza gelmiş.
Insana sorarlar beşiktaşa tarihinde kaç defa 3-5 attın.
Her konuda abartmada üstümüze yok. Defalarca bedel ödedik ama hemen unutuyoruz. Bize hamsi derken çok da haksız değiller.
Futbolcuyu ayrı abartıyoruz, takımı ayrı.
2 depar atan oyuncu hüseyin bolt, 2 çalım atan da messi ilan ediliyor.
Takım zaten barcelona, ligin çok çok üstünde.
Oysa kadromuzda net 4 eksik var bana göre. Beşiktaş ligi çok erken açtı üstelik tarz olarak daha gerçekçi bir yapıdalar. Birbirlerine hayal satmıyorlar.
Forvet hattımızın kalitesi ve ciddiyeti sonucu belirler. Umarım 3 puanla başlarız.

mete61bordomavi
09.09.2020, 05:24
Abdülkadir Parmak ile Hüseyin Türkmen'e güveniyorum.

hyasin61
09.09.2020, 08:39
Gollu bir galibiyet alacagımızı dusunuyorum.Zaten Besiktas'ı su haliyle yenemezsek hic baslamayalım bu ise.

bahadır2561
09.09.2020, 11:44
Ali Şansalan yönetecekmiş.

UĞUR DURTAŞ
09.09.2020, 11:45
(H) ALİ ŞANSALAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1141865)
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19344)
(Y) VOLKAN AHMET NARİNÇ (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18552)
(D) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19372)

**

Denizli maçında makayemeyi haksın yere atan sonra özür dileyen kişiliksiz.

gurur6134
09.09.2020, 12:11
Bize iyi gelen bir hakem olmadigi icin o yonetmis bu yonetmis onemli degil ne isterlerse onu uyguluyacaklar bu senede bize bicilen rol neyse onu oynariz ne eksik ne fazla ..yeni hakem heyeti aklinca mesaj veriyor barisma macimiza cikaracak ali efendiyi sezonun ilk macindan ..sorun cikarmadigimiz is ciddiye binmedigi surece sikinti yok ne zaman kafa kaldiririz hop derler her sene oldugu gibi nasilsa balik hafizali tepkisiz bir camiayayiz..

Tekke
09.09.2020, 12:24
Bize iyi gelen bir hakem olmadigi icin o yonetmis bu yonetmis onemli degil ne isterlerse onu uyguluyacaklar bu senede bize bicilen rol neyse onu oynariz ne eksik ne fazla ..yeni hakem heyeti aklinca mesaj veriyor barisma macimiza cikaracak ali efendiyi sezonun ilk macindan ..sorun cikarmadigimiz is ciddiye binmedigi surece sikinti yok ne zaman kafa kaldiririz hop derler her sene oldugu gibi nasilsa balik hafizali tepkisiz bir camiayayiz..

Ali Şansalan, hakemlik kariyerinde Beşiktaş'ın sadece 1 maçını yönetti.
Kariyerinde İLK KEZ dört büyüklerin maçına atandı

Geçen sene HİÇBİR maçımızı ligde yönetmedi

En çok FB-4 maç ve başakşehir-3 maç yönetti

https://www.transfermarkt.com.tr/ali-sansalan/profil/schiedsrichter/12426/saison/2019

MHK ilk sinyalini verdi, Denizli de Nwakaemeye gösterdiği kırmızı KÖTÜ NİYETSE ödüllendirilmiş hataysa(ki özür diledi) ben ortadayım...

Yiğit Gayretli
09.09.2020, 12:59
Bismillah, daha ilk maçtan hakem mi konuşacağız?

Şu muhabbetin bize geçen sezon son aşamada ne kaybettirdiğini çabuk unuttuk.

pReN@_61
09.09.2020, 14:27
Hakemi salın, oynadığımız topu merak ediyorum. Top oynayacağız mı bakalım...Mühim olan bu.

holyjoker
09.09.2020, 14:42
trabzonspora bu sene gol atamayan takım olmaz keza trabzonsporun da bu sene gol atamadan tamamlayacağı maç olmaz. absürd gelebilir ama 0-0'lık bir sonucu 4-3 galip tamamlayacağımız maça tercih ederim. son 6 ayda bu takım beni ,bizi, en az 6 yıl yaşlandırdı. telefonla kulübü aradığında telefonu açacak adam yok şu an kulüpte. hani okulun ilk günü yurda bırakıp terkedilen çocuk gibi kulüp. ama biliyoruz ki 3 iyi sonuç sonrası herkes akbabalar gibi başarıdan pay almak üzere kulübün üstüne toplanacak.

hayatım boyunca bu formayı giyip stadımızda maça çıkmayı arzuladım ama ilk kez bu hayali bu sene tatmak istemiyorum. çünkü biliyorum ki başarımda tüm eforuma rağmen benden çok konuşacaklar olacağı gibi başarısızlığımda da en çok konuşulan ben v takım arkadaşlarım olacak.

yönetici arkadaşlara ilk v son kez sesleniyorum; DEFOLUN GİDİN. Sizle gelecekse şampiyonluk, gelmez olsun.

Onur Akyüz
09.09.2020, 16:53
Savunmada HT4-Campi bekliyorum. mantıklısı da bu olur.

JP47 yok, Marlon da pek ortalıkta görünmüyor. Kamil sağda Trondsen solda başlayacak büyük ihtimal.

Ya anlamıyorum yeni aldığın topçu nasıl olur da idmana çıkamaz bu ne saçma bir iştir!

------------------------AS11--------------------------

--------Tony------------Eku---------------Abdüş------

----------------Parmak------Flavio---------------------

----Trondsen----Campikazması----HT4-----Kamil----

Tekke
09.09.2020, 17:05
------------------------AS11--------------------------

--------Tony------------Eku---------------Abdüş------

----------------Parmak------Flavio---------------------

----Trondsen----Campikazması----EDGAR-----Kamil--

-------------ADAMIN DİBİ---------------------------

bilgehan83
09.09.2020, 18:03
flavio-trondsen-parmak üçlüsü ile başlamak demek Ömür veya Ekuban'dan birisi yedeğe çekmek demek.

O yüzden hiç sanmıyorum bu üçlüyü. Öne geçersek belki 2. yarı yorulan Ömür yerine Trondsen girer, Ekuban sağa geçer ve ortayı üçler hoca.

çoğu a sınıf futbol takımları (kulüp ve ülke) artık 3-4-3 dönmeye başladılar. hazırlık kampı ve maçları göz önüne alındığında ve takımdaki oyuncuların durumu düşünüldüğünde sakatlık vs. bu taktik bjk maçında denenebilir.. tek çekince campi sol stoperde yapabilir mi... ya da marlon.. novak olsaydı direkt onu koyacaktım ama gidecek zamanı buldu...

uğurcan
hüseyin edgar campi (marlon)

ömür flavio parmak trondsen
ekuban sörlöth tony

kamil, serkan, plaza, guilherme, kerem de yedekten girer.. yedek kulübemiz oldukça vasat yalnız.. yönetim bence bunu görmeli bir an önce..

My
09.09.2020, 19:34
Heeehhh... suyundan da koyak tabi. Şansalan denen orası süpürüldü çecuğunu daha bismillah dememizle gözümüze sokmaları bir olmuş :) Koçun kankasına kıyağı baya sağlam.

Fuleli_61
09.09.2020, 20:22
Pereira, marlon ve Trondsen sakat muhtemel kadro :

Uğurcan
Kamil A. Edgar Campi. Kamil A.

Kamil A. Parmak. Flavio

A.kadir. Ekuban. Wakayeme

Sorloth

CesurHamsi
09.09.2020, 20:35
Ilk macta havlu atariz, Allah belamizi vermis
Yayla cocuklariyla devammmm...... biz 35 degil 135 sene sampiyon olamayiz
yazik!

Fuleli_61
09.09.2020, 20:41
Ilk macta havlu atariz, Allah belamizi vermis
Yayla cocuklariyla devammmm...... biz 35 degil 135 sene sampiyon olamayiz
yazik!

Yayla çocukları,..
Usta sanatçı Sait Uçar yıllar önce "attım reçeteleri benim ilacım yayla" diyerek trabzonsporun teşhisini ta o yıllarda koymuştur, tabi anlayana..

acan61
09.09.2020, 20:55
---------------Uğurcan-------------------

Serkan---Edgar---- Costa-----Kamil----

---------- Parmak ---- Flavio -----------

----------------Ekuban ---------------

-----Omur --- Sørloth -- Nwakaeme---

ilelebeTS
09.09.2020, 21:25
4-3-3 oynayacaksak Ömür ortaya geçecek veya geçen sezonki gibi Ekuban ortada olacak şekilde 4-4-2 oynayacağız.

Murathan
09.09.2020, 21:27
serkan hüseyin edgar kamil

ömür parmak flavio tony

eku sörloth

ilelebeTS
09.09.2020, 21:29
serkan hüseyin edgar kamil

ömür parmak flavio tony

eku sörloth

Yalnız bayağı çabuk bir kadro olmuş. Arka taraf ne kadar zayıf olsa da çabuk oyuncular hep. Güzel önde basar bu takım.

artvints
09.09.2020, 21:55
Edgar'i sağbek oynatabiliriz. Ya da önlibero'ya atabiliriz maçin gidişine göre. Fazla bir opsiyon yok zaten. imkanlar kisitliyken hocalarin yaptiği hamleleri izlemek de hoşuma gidiyor itiraf edeyim.

Her zaman bir çare vardir. Böyle dar zamanlarda hoca karakteri de ortaya çikar. Sonuç almasi şart değil, mantikli deneme yapmasini görmek isterim. Tüm denedikleri sonuç üzerinden değerlendirilecek olsa da ilerki zamanlarda mutlaka karşiliğini alir.

Jackdaniels
09.09.2020, 23:07
Şu maça Campi - Hüseyin tandemiyle çıkında ilk maç sonunda ne teknik heyet bırakalım ne yönetim.

Çağatay96
09.09.2020, 23:25
4 3 3 hosuma gitmişti pozisyon vermiyoduk.

Şimdi sistemden vazgececek mi Eddie. Ben geçmezdim

Ugurcan,Kamil Ahmet,Hüseyin,Campi,Faruk,Abdulkadir P.,Flavio,Guilherme,Abdülkadir Ö.,Nwakaeme,Sorloth.

Bence hoca Rahimi koyup oyle cikar.

Ayrica Eku olunca savunma cok aksiyor. Belki omuru ortaya ekuyu kanata atabiliriz. Butun hayallerim yikildi.

Çağatay96
09.09.2020, 23:27
Ayrica bir kisi daha sakatlanir as kadrodan oyle hissediyorum. muhtemelen ömur maca cikamaz.

artvints
09.09.2020, 23:36
Maçta oynayabilecek 15, 16 kişi çikiyor mu kadrodan ?

Uğurcan, serkan, kamil, edgar, hüseyin, campi, parmak, flavio, guilherme, ömür, ekuban, nwakaeme, sörloth.

Başka kim oynayabilir ?

Çağatay96
10.09.2020, 00:19
Ya aliriz 2 farkla. Ya da

Sergen her zamanki gibi 2 tane atar kapanir gider.

Sergen bizi surekli yener bilirsiniz. Bi tek unal gecen sene 2 1 malatya ile aldi

Gürkan Asma
10.09.2020, 00:32
Maçta oynayabilecek 15, 16 kişi çikiyor mu kadrodan ?

Uğurcan, serkan, kamil, edgar, hüseyin, campi, parmak, flavio, guilherme, ömür, ekuban, nwakaeme, sörloth.

Başka kim oynayabilir ?
Plaza var, sonradan girip hızıyla bişeyler yapabilir. Ya da havaya çalım atabilir.

DeAgLeMaNyAq
10.09.2020, 00:57
Serkan hücumdan evrilme bir bek olduğu için çok fazla kademe hatası yapıyor. Dolayısıyla onunla başlayacağımızı düşünmüyorum. Mantıklı olan geçmiş tecrübesine binayen Edgar’ın sağbekte Kamil’in solbekte başlaması. Tandemi de mecburen Hüseyin Campi yapacağız. Olur da Abdurrahim’le başlarsak Hasic maçın yıldızı olur...

Kemal Duru
10.09.2020, 01:10
Serkan hücumdan evrilme bir bek olduğu için çok fazla kademe hatası yapıyor. Dolayısıyla onunla başlayacağımızı düşünmüyorum. Mantıklı olan geçmiş tecrübesine binayen Edgar’ın sağbekte Kamil’in solbekte başlaması. Tandemi de mecburen Hüseyin Campi yapacağız. Olur da Abdurrahim’le başlarsak Hasic maçın yıldızı olur...

Neden Campi yerine Hosseini oynamıyor?

DeAgLeMaNyAq
10.09.2020, 02:20
Neden Campi yerine Hosseini oynamıyor?

Sezon başı kampında sakatlığı sebebiyle takımla çalışamadı. Ülkesine gidip tedavi oldu...

M.Kılıç50
10.09.2020, 05:48
----------------------Uğurcan-------------------------

Serkan--Hüseyin--Edgar/Campi--Kamil

------------ Parmak ---- Flavio -------------------

----------------------Ekuban --------------------------

-----Omur ------------------------- Nwakaeme

--------------------- Sørloth --------------------------

Edgar Sol stoper olabilirmi bilmiyorum. Yoksa öyle bi durum Campi geçer oraya.

Yektaa
10.09.2020, 07:34
2 vasat kadrolu takimin maci olacak . Buyuk ihtimal Beraberlik

Alp29
10.09.2020, 09:39
............................ersin
necip welington vida nsakala
...........atiba oğuzhan
.................mensah
lens larin güven

bu kadroyu rahat geçeriz Paok maçında hep arkaya kaçırdılar 3 gol yediler. Eku sörloth çok kaliteli topsuz koşular yapıyor

Murat Keçeci
10.09.2020, 09:40
Sakatlık haberleri üzücü oldu.Trondsenin sakatlığı umarım çok ciddi değildir.Yeni transferler içinde tekniğinden en çok umutlu olduğum oyuncu idi ama ne yaparsın futbol böyle işte sakatlikta futbolun bir parçası dolayısıyla isyan etmeyi bırakıp yeni planlar yapmalıyız.

Son sakatlık haberlerinden sonra sahaya çıkartabileceğimiz en ideal kadro bence şu olur;

---------------------ugurcan---------------------
Serkan------xxxx-----xxxxx----------kâmil
----------------flavio---parmak---------------
Ekuban--------ömur-----------nwakame
-------------------sörloth------------------------

Kadroda stoper mevkine isim yazmadım.Hoca elimizdeki 3 stoperden en uyumlu ikiliyi sahaya çıkarmalı.Bana kalsa bu üç stoperden türkmen ve edgari tercih ederim ama sol stoperde hangisi oynar ve oynarsa verimli olur mu bilmiyorum ayrıca ikiside benzer tip stoperler o nedenle stopere isim yazmıyorum.idmanlardaki en verimli ikiliyi hoca oynatacaktir.

Sağbek de serkan oynayacaksa hocanın önce serkanla bir konuşma yapması lazım.Ona söylemeli ki bak serkan öncelikle kendine güven,hata yapmaktan çekinme,sürekli oyuna katıl,kendi kendine şunu söyle 36lik perreira defalarca hücum bindirmesi yapabiliyorsa bende yapabilirim de sonuçta senden kimse rövaşata golleri atmanı beklemiyor tek beklediğimiz rakibin karşısında sağlam dur ve hücum oyuncularına yardımcı ol bunları yapmak için ekstra yeteneğe gerek yok bu işi yapabilecek kadar yeteneklisin.

Birde kaptanlık konusu var perrerianin yokluğunda kaptanımız kim ben bilmiyorum eğer net bir isim yok ise abdülkadir parmak bence en uygun isim.Mucadeleci yapısıyla sahadaki diğer oyunculara örnek olabilecek bir isim.

Birde penaltı atışı kazanırsak kim kullanmalı sorusu var buna da en uygun isim sörloth gibi duruyor son milli maçtan ciddi bir özgüvenle geliyor penaltı kullanmakta biraz özgüvenle alakalı bir durum zaten.

Bu kadroda ekubani sağa ömürü ortaya yazma sebeblerime deginirsem

1-ekuban fizik gücüyle serkana daha fazla yardımcı olabilir birde hücumda yapmış olduğu en güzel asistlerini hafif sağ çaprazdan yapıyor olması.örnek istanbuldaki bjk maçı son dakika golü.

2-Ömürde orta sahada pas oyununa katılıp sıkışan oyunda dribling ile topu ön alana taşıyabilir.

Tabi kağıt üzerinde yazılan herşey tutacak diye de bişey yok verimli olamazlarsa yerde değiştirebilirler maç icinde.

Çağatay96
10.09.2020, 10:33
Beşiktaş favori diyorum.

Tekke
10.09.2020, 10:44
Maalesef LİGİMİZ orospu oldu, her takım aptalca batak borçtan yamuldu ve dansözlüğe başladı...

Flavio
Marlon

Bonservisleri çıkarılamadı, Da Costa gidince Hoca Flavioyu çıkarın dediyse, o çıkacak ve aaa iyileşti denecek,

Sakatlıklar-oynamamalar tamamı yönetimsel OYUNLAR, geçen sene Sosa-Hoseyni-Nwakaeme hatta Ekuban bile isteye KIZAĞA çekildi

AĞIR GELDİ BİLİYORUM, ama uyumayalım, takım tutuyoruz ama salak yerine de koymasınlar...

Tekke
10.09.2020, 10:46
Maalesef LİGİMİZ orospu oldu, her takım aptalca batak borçtan yamuldu ve dansözlüğe başladı...

Flavio
Marlon

Bonservisleri çıkarılamadı, Da Costa gidince Hoca Flavioyu çıkarın dediyse, o çıkacak ve aaa iyileşti denecek,

Sakatlıklar-oynamamalar tamamı yönetimsel OYUNLAR, geçen sene Sosa-Hoseyni-Nwakaeme hatta Ekuban bile isteye KIZAĞA çekildi

AĞIR GELDİ BİLİYORUM, ama uyumayalım, takım tutuyoruz ama salak yerine de koymasınlar...

Bu aptalca ayak oyunlarına çok kızgınım

Sefa Alış
10.09.2020, 12:30
Arkada Serkan, Edgar, Campi, K.Ahmet 4'lüsüne mecbur kaldık. Hakkımızda hayırlısı :)

Serdar A
10.09.2020, 12:34
------------------Uğurcan
Serkan-------Edgar---Campi--------Kamil
Ömür-------Parmak---Flavio-----Nwakaeme
-------------Sörloth---Ekuban

Edgar sağ kenara geçip stoper Hüseyin Campi de yapabilir hoca, bilemiyorum, savunma işi karışık. Belki de sağ tarafta Kamil, sol tarafta Ahmet, orta sahada da Çörekçi oynar.

Ahmet Kara
10.09.2020, 12:40
Serkan Asan

Son zamanlarda altyapıdan çıkıp da bu kadar abartılan başka futbolcu yok. Edgar sağ beke geçer. Stoperler Türkmen ve Campi olur.

gurur6134
10.09.2020, 12:42
Hem hazir degil takim hem sakatlik dolayisiyla eksikler var 1 puanla baslamak fena olmaz bu sartlarda.

ANIL
10.09.2020, 12:42
uğurcan
kamil—edgar—campi—rahim
parmak—flavio
ömür—ekuban—waka
sorloth

Muhtemel 11

Yıldıray Emanet
10.09.2020, 12:53
4-2 lik skor tahminimi revize ediyorum. 3-3 ya da 4-4 biter

ANIL
10.09.2020, 12:56
Gençlerden ümitli olduğum tek isim var oda kerem baykuş diğerleri alt liglerde para kazanır anca.

Samet GÜVEN
10.09.2020, 13:04
Son tahlilde; pereira, Trandsen, marlon, hosseini, hüseyin sakat abdüş maç saatinde belli olacak gibi görünüyor. Bu sebeple karşımıza zorunlu bir kadro çıkıyor.

---------------------ugurcan---------------------
Serkan------Edgar -----Campi----------kâmil
----------------flavio---parmak---------------
Ekuban--------Guilherme-----------nwakame
-------------------sörloth------------------------

Eğer ömür sağlamsa o çıkar farklı olarak. Allah takımın ön tarafına zeval vermesin.

ultras62
10.09.2020, 13:19
İyi bir başlangıç istiyoruz

Aytaç Çakıroğlu
10.09.2020, 13:21
İNŞALLAH ama aksi durumda olsa bu sene sabır yılı olacak gibi.

Erkan A.
10.09.2020, 13:32
Plazayi ilk onbirie yazabilirsiniz
sörloth trabzona daha gelmemis aksam gelsede birgün takim antromaniyla ilk onbirde oynatilmaz tahminim

artvints
10.09.2020, 13:39
sörloth trabzona daha gelmemis aksam gelsede birgün takim antromaniyla ilk onbirde oynatilmaz tahminimMaça 5 dakika kala stada yetişse yine oynar.

Erkan A.
10.09.2020, 13:45
Maça 5 dakika kala stada yetişse yine oynar.

Renktasim newton bu konularda nasil tavir alacagini kimse bilmiyor bencede oynamali fakat öyle hocalar var takim antromanina katilmayan oyuncuyu oynatmazlar..birde sörloth belki satilacak Büyük paralara sakatlik risk oldugu icinde oynmaya bilir..yoksa tabiki sörloth oynamali

artvints
10.09.2020, 13:51
Renktasim newton bu konularda nasil tavir alacagini kimse bilmiyor bencede oynamali fakat öyle hocalar var takim antromanina katilmayan oyuncuyu oynatmazlar..birde sörloth belki satilacak Büyük paralara sakatlik risk oldugu icinde oynmaya bilir..yoksa tabiki sörloth oynamaliGeç kaldiği için oynamaz dedin diye söyledim. Newton'un tavri olmaz çünkü adam hazir, test yaptirdiği için geç kaliyor.

kaan61
10.09.2020, 13:57
[QUOTE=M.Kılıç50;1921337748]----------------------Uğurcan-------------------------

Serkan--Hüseyin--Edgar/Campi--Kamil

------------ Parmak ---- Flavio -------------------

----------------------Ekuban --------------------------

-----Omur ------------------------- Nwakaeme

--------------------- Sørloth --------------------------

Serkan' ın yerine Hüseyin' i oynatabilir gerisi aynı kalır. Hocanın da fazla seçeneği yok. Lig başlıyor ama nasıl dar bir kadromuz olduğu ayan beyan ortaya çıktı.

emre6117
10.09.2020, 14:05
sörloth trabzona daha gelmemis aksam gelsede birgün takim antromaniyla ilk onbirde oynatilmaz tahminim

Sorloth de cikmayackasa maça da çıkmayalım en iyisi.
Bu kadar heyecansız bir lige başlangıç yaptığımızı hatırlamıyorum.
Sorlothu da satsın yonetim de bu sene rahat edelim.hedef 5.lik deriz geceriz,boşuna strese girmeyiz.yonetimde devre arası bavulunu toplar gider.
Malesef herşey iyi giderken alanya beraberliği ile tamamen dağılan bir takım ve yönetim var.surekli kötüye gidiş var.

emre6117
10.09.2020, 14:16
Geçen sene başaka hediye edilen şampiyonluk, bu sene de fbye hediye edilcek gibi duruyor. Fb hariç dogrubduzgun takım kurmaya çalışan bile yok.
Bjk iyice küçüldü.
Biz zaten küçülmeye gitmiştik,bu sene daha fazla küçülmeye gidiyoruz.
Gs geçen seneden bariz olarak daha zayıf.
Başak geçen sene şamp.oldu zaten bu sene şamp.ligi ile beraber götüremezler.
Fb de güle oynaya şampiyon olur.
Bizim ağaoğlu uyumaya devam etsin.lig bitince birileri uyandırır belki onu.
2 aydır transfer süreci bom boş geçirildi.gecen seneden cok daha kötü bir kadroyla devam edeceğiz.
(Sosa,novak,mikel,sturridge,costa,ndiaye gitti)
(Flavio,edgar,plaza geldi.marlon,anıl ve trondsen saymaya bile gerek yok).
Başkanımız aziz yıldırım olsa bu kadar kötülük yapabilirdi en fazla trabzonspora herhalde.

Şerafettin Kara
10.09.2020, 15:17
mevcut defans hattı 3.lig seviyesinde olduğu için yenileceğiz

Tekke
10.09.2020, 15:39
Kariyerinde hiçbir sakatlığı olmayan TRONDSEN 6 ay yok, çapraz bağı koptu🤬

Saha mı doktor mu kim?

Ömür 8 ay
Ekuban 5 ay
Nwakaeme-Sosa 1 er ay
Canbaz 1 sene
Y sarı 1 sene

artvints
10.09.2020, 15:51
...................uğurcan
Serkan....edgar.....campi.....kamil
....................parmak
............guilherme...flavio
.....ömür......ekuban.......nwakeme

UĞUR DURTAŞ
10.09.2020, 16:23
ÇOK iyiken neden bir tuğla koyamıyoruz üstüne sayın başkan.

şimdi düşün bakalım pazar akşmı kim oynayacak diye

bu sakatlıklardan sonra trondson sezon sonuna kadar olmaz kanısındayım.

sözleşmesini dondurun.

2 stoper 2 orta saha alınması şart oğlu şart.sayın başkan.

kampanya başlatsaydın trabzonun ileri gelenlerinden yardım isteseydin bin defa sözülmüştü konu...

iyisin hoşsun da bu transfer sezonunda çok yavaş davrandın çokkkkkk.

**

uğurcan

serkan - ahmet ağaoğlu - ahmet ağaoğlu - kamil ahmet

flavio - parmak

ömür - ekuban - makayeme

-sörloth

Mehmet Fatih Silik
10.09.2020, 16:47
Yani su kici kirik kargalari elimizdekilerle yenemiyeceksek hic lige baslamayalim daha iyi.

Adamlar tonla oyuncu kaybetti.

BatuhanB
10.09.2020, 16:54
--------------- Uğurcan ---------------
---------------------------------------
Kâmil Ahmet - Edgar - Campi - Guilherme
----------- Flavio - Parmak -----------
---------------- Ekuban ----------------
Ömür --------------------------- Nwakaeme
---------------- Sorloth ----------------

Çıkabilecek en iyi 11 bu.

Furkan Özdem
10.09.2020, 17:02
--------------- Uğurcan ---------------
Kâmil Ahmet - Edgar - Campi - Guilherme
----------- Flavio - Parmak -----------
---------------- Ekuban ----------------
Ömür --------------------------- Nwakaeme
---------------- Sorloth ----------------

Çıkabilecek en iyi 11 bu.

Guilherme hariç benim de aklımdaki kadro bu.

BatuhanB
10.09.2020, 17:04
Guilherme hariç benim de aklımdaki kadro bu.

Fazla tercih şansı da yok zâten. Stoper ikilisi %100 böyle olacak çünkü Hüseyin sakat, Majid ise antrenmansız. Sol bek için de Kâmil'in verimini düşürmeye gerek yok diye düşünüyorum, Guilherme 1.1 alıyorken çıksın yabancı olmadığı pozisyonda canını dişine taksın.

ersn.alparslan
10.09.2020, 17:05
Hic bir futbolculuk ve teknik direktorluk basarisi olmayan capsiz vasifsiz huseyin cimsirin arkasindaki adami getirip hoca yaparsan boyle olur. Gecen senede sakatliklar yasanirken takim ligin en surunen takimiyken bu newton denen kisi yokmuydu bu takimin basinda ?

sasone
10.09.2020, 17:14
Hic bir futbolculuk ve teknik direktorluk basarisi olmayan capsiz vasifsiz huseyin cimsirin arkasindaki adami getirip hoca yaparsan boyle olur. Gecen senede sakatliklar yasanirken takim ligin en surunen takimiyken bu newton denen kisi yokmuydu bu takimin basinda ?

Aslında çok güzel bir soru da cevap verecek yetkili bulamıyoruz,Newton'un neden getirildiğini özetleyecek olursak ucuz maliyeti ve yönetimin isteklerine ses çıkaramayacak olması.

Yoksa Avrupa'nın en büyük camialarından birinin başına daha önce her hangi bir takımda birinci adam olarak görev almamış birinin getirilmesinin manası yok.
Ünal Karaman kararından bile daha skandal bir tercih.

pReN@_61
10.09.2020, 17:28
Baa tokanma moralım bozuk.

Ali İhsan
10.09.2020, 17:43
Sörloth hala gelememiş

Zaten gidecek şu ilk haftalarda bir iki maç bari alaydı diyoruz

Kulüpteki başıboşluk veya gademsizlik her noktada devam...

ANIL
10.09.2020, 17:50
uğurcan
kamil—edgar—campi—rahim
—————parmak
———flavio———-ömür
plaza———-sorloth———-tony

tipik 4-3-3 kadrosu iki 8 numara ve iki kanat forvet.

alper*
10.09.2020, 17:59
uğurcan
kamil—edgar—campi—rahim
—————parmak
———flavio———-ömür
plaza———-sorloth———-tony

tipik 4-3-3 kadrosu iki 8 numara ve iki kanat forvet.

4-0.

*

adamlarda forvet yoktu zaten simdi de larin de yokmuş

amma raga ruga yapan var bjk bu kadar ağlamıyor

Karmam
10.09.2020, 18:17
Kariyerinde hiçbir sakatlığı olmayan TRONDSEN 6 ay yok, çapraz bağı koptu🤬

Saha mı doktor mu kim?

Ömür 8 ay
Ekuban 5 ay
Nwakaeme-Sosa 1 er ay
Canbaz 1 sene
Y sarı 1 sene
+Onazi

Hamza Yilmaz
10.09.2020, 18:33
4-0.

*

adamlarda forvet yoktu zaten simdi de larin de yokmuş

amma raga ruga yapan var bjk bu kadar ağlamıyorYav he he 4-0. Sergen Yalcin en az bir puan alir Istanbul'a döner

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

alper*
10.09.2020, 18:43
https://i.ibb.co/2KZzr4F/I2R5Yr0i.jpg (https://imgbb.com/)

Yav he he Befiktaf en av biv puan alıv

MA291
10.09.2020, 18:45
Atiba - Dorukan - Mensah/Ljajic orta sahasina bir önlem alabilirmiyiz? Bunlari kontrol edersek maci rahat aliriz. Hüseyin hoca olsa Kamil Ahmet garanti orta sahada oynardi :D. Bakalim Newtonun plani ne olacak.

ANIL
10.09.2020, 18:51
Yav he he 4-0. Sergen Yalcin en az bir puan alir Istanbul'a döner

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
Beşiktaş bizden beter nasıl alacak o puanı.

ilelebeTS
10.09.2020, 18:52
Atiba - Dorukan - Mensah/Ljajic orta sahasina bir önlem alabilirmiyiz? Bunlari kontrol edersek maci rahat aliriz. Hüseyin hoca olsa Kamil Ahmet garanti orta sahada oynardi :D. Bakalim Newtonun plani ne olacak.
O orta sahaya önlem alınmaz, önlemi onlar alır :)

Enaldo61
10.09.2020, 19:02
İlk kez böyle bir fotoğraf gördüm hoşuma gitti. Bakalım Kartal, Karadeniz Fırtınası'nda uçabilecek mi...

https://pbs.twimg.com/media/Ehj_H38WAAECG4A?format=jpg&name=large

M.Kılıç50
10.09.2020, 19:34
Sikecileri seneler Sonra Hüseyin ve Uğurcanın ilk kez 11 oynamasiyla yendik.

Newton da babayiğitlik edip sahaya
Serkan - Hüseyin - Atakan - Kamil
Ile cikabilirmi sizce?
Kaybetmek dünyanın sonu olmaz, galip gelmek ama bize cok sey kazandırır.

CesurHamsi
10.09.2020, 19:44
Ne bu mactan ne tum sezondan hic bir umidim yok ve bence kimsenin de olmasin
bukadr basarili giderken ligin son maclarinda herseyi mahvetmek birtek bize yakisirdi ki bunun sebebi kim yada kimlerdi?
ve 2011 sezonu gibi takimin dagilip ustune takviye yapilmamasi NEDEN acaba?
insallah bak en icten dileklerimle soyluyorum INSALLAH bu takimi birgun birakirim.. basimda sac kalmadi kalbim agriyor bu takim bana stresten bska bisey vermiyor
simdi dicekler ki iyi gun taraftarisin.. hic te bile abi, yillarimizi verdik bu takima iyi gunde kotu gunde
ama bukadar da bi takim uzerinden oyun oynanmaz!! Bukadar da bir takim “birden bire” kotu yoneltilemez!!

Antonio
10.09.2020, 19:50
Ben xanaximi aldım bekliyorum. Herkese tavsiye ederim.

Çağatay96
10.09.2020, 21:16
Sergen bizi surekli yendi

Çağatay96
10.09.2020, 21:17
Anketi duzeltebilirsiniz. Kamili bir sag , bir de sol icin açin. Edgari da bir sag stoper bir de bek icin.

memmedaga
10.09.2020, 21:26
kadro sıkıntımızın ayan beyan ortaya çıkacağı bir maç olacak
daha önce ciddi bir sakatlık geçirmeyen oyuncu bize gelir gelmez sakatlanıp 6 ay sahlardan uzak kalıyor
bu sağlık ekibi meselesi yönetimin başını yakar bu gidişle

Çağatay96
10.09.2020, 21:40
........................Uğurcan............
Kamil....Hüseyin........Campi.....Faruk.....
............................Parmak................ ........
..................Ömür............Flavio.......... .......
Ekuban...............Alexander........Anthony

Çağatay96
10.09.2020, 21:41
Gecmiyor gun ya bu nedir gelmedi.

hyasin61
10.09.2020, 21:43
3-5-2 oynarım Besiktas'ın oyle ahım sahım bir hucum oyuncusu , ofansif anlayısı yok. Ugurcan - Edgar - Campi - Turkmen - Nwakaeme - A.Parmak - Flavio - Omur - K.Ahmet - Ekuban - Sorloth

oguzkoc
10.09.2020, 22:31
lig boşuna oynanıyor. Şmpiyon belli.
hiç kimse "yok her sene aynı muhabbet olur, sezon sonunda fener şampiyon olamaz" demesin. O kadar belli ki fenerin şampiyon olması için kurulan düzen...
bu düzeni yıkacak güce de sahip değiliz.

Ekrem D.
10.09.2020, 22:42
Necip - Nwakaeme
N'Sakala - Abdulkadir Omur

---

Baska sozum yok...

Ibrahim Gaygusuz
10.09.2020, 22:42
Ugurcan
Edgar Hüseyin Campi Kamil
Parmak Flavio
Abdus Guilerme Nwakame
Ekuban

Su kadro çıkacak gibi suanlik.

Ahmet Kara
10.09.2020, 23:18
isaac newton'un çıkaracağı ilk 11 tahminim:

uğurcan

serkan - edgar - campi - kamil

ömür - flavio - parmak - guilherme

ekuban - tony

Halil Alemdar
10.09.2020, 23:28
Sörloth nerde aga Alman mafyası mı kaçırdı adamı? Ne bi açıklama ne bir şey.

————Uğurcan———
Edgar-Hüseyin-Campi-Kami
———Flavio—Parmak—
Abdüş——-Gui——-Nwakaeme
————-Ekuban———

Son durum böyle görünüyor. Pooooof

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çağatay96
11.09.2020, 00:10
Sergen önde basacak

hofsaale
11.09.2020, 07:49
Şu 8jk yi yenemiyorsan zaten ilk 4 e giremezsin...

14TS61
11.09.2020, 07:58
Bugün Rizespor Fenerbahçe den puan alır. Rizespor kadrosunu bozmayan nadir takımlardan biri. İyi takviye de yaptı

Ahmet Taşçı
11.09.2020, 08:12
İlk 3 haftada alınacak 5 ve üzeri puan bizi zirvede tutar, o süreçte takıma katılacaklarla milli aradan sonra Bi ivmelenme kazanırız zaten.. İlk 3 hafta önemli toplayabildiğimiz kadar puan toplamalıyız...

cakalkerem
11.09.2020, 09:25
sörlotta sıkıntımı var..

Olsa iyi de olmasa da ecu-wakayeme----

ama yinede zor maç..
takım oturmadı eksik çok eksiklikleri de var...

Enes Başkaya60
11.09.2020, 13:26
Kamil Ahmet Sağ bek Guilherme sol bek oynayacaktır...

Mesut
11.09.2020, 13:30
Mevcut kadrolara bakıyorsun bjk gol atacak oyuncusu yok ama biz yine de gol yeriz önemli olan daha fazla atmak

İskender Çakmak
11.09.2020, 14:24
Birazda maçı konuşalım.
Paok maçına bakarak beşiktaşı fazlasıyla küçümsüyoruz. Çok da yanlış yapıyoruz. Sonuçta Sergen de bu maçın önemini biliyor.
Paok maçı gibi olmayacaktırlar.

Bize gelince hücum gücümüz iyi olmasına rağmen takımın ne oynayacağını çok merak ediyorum.
Pandemi sonrası ne oynadığı belli olmayan bir takım vardı şimdi nasıl olmuş onu göreceğiz.

Zor maç olacak. İyi başlamak hocayı da rahatlatacaktır. En azından bir kaç hafta :)

Ankete verdiğim cevabı da yazayım tam olsun.

Serkan------Hüseyin---Campi------Kamil Ahmet

oksoholu
11.09.2020, 15:29
Artık bunları da yenelim bi zahmet bunları yenemezsek kimi yeneceğiz çok merak ediyorum

Emre Veli
11.09.2020, 15:35
yahu sörloth nerede nerede nerede nerede? açiklama bile yapmiyorlar yahu

BatuhanB
11.09.2020, 16:52
Yunus Emre Sel, Guilherme'nin oynamasının sürpriz olmayacağını söylemiş. Ben hâlâ sol bek için Guilherme hamlesi bekliyorum.

artvints
11.09.2020, 17:22
Bjk'nin ortasahasi daha güçlü duruyor ama atiba yasli oğuzhan ve mensah tembel.

flavio gibi çaliskan bir ortasaha geldi takima. Belki daha enerjik bir oyun gösterip ortasahada da etkinliği alabiliriz. Gecen sene olduğu gibi ortasahalaşabilen bekleri de yok. Biz ekstra olarak nwakame ve ömür'ü o bölgelere sokabiliyoruz.

Duran toplar dişinda rakipten eksik bir yanimiz yok gibi.

Takimi biraz daha uzatmak adina edgar sağbek oynayabilir.

ANIL
11.09.2020, 17:35
Parmak-Flavio-Trondsen 3’lüsünden zaten 2’si oynatacaktı. Sakatlık sonrası orası kesinleşti. İleri 4’lüde az çok belli. Kaldı geriye yine defans hattı.

artvints
11.09.2020, 18:47
jairzinho'dan izin alarak siteyi kullaniyorum.

https://www.transfermarkt.com.tr/spielbericht/index/spielbericht/3223216

Son bjk macinda sahaya çikan kadrolara bakalim. Yani çok acayip şeyler yaşadik. Bu kadar bariz bir kadro hatasi yapilmadiği sürece avantaj bizde.

Enes Başkaya60
11.09.2020, 18:52
Maç sonucu

2-4...

alper*
11.09.2020, 19:14
Maç sonucu

2-4...

4.0 kardeş.

İddiaya var mısın.

odyseuys
11.09.2020, 19:26
sergen yalçın bize karşı mevcut kadrosuyla referans oyununu oynatmaya çalışırsa rencide ederiz. teknik direktörlük yapıp önlem odaklı ve zaaflarımızdan yararlanma çabasıyla defansif bir kurguyla çıkarsa mevcut orta sahalarıyla maça ortak olurlar.

bizim teknik direktörümüz kapalı kutu, referans bir oyunu yok. ben umutluyum açıkçası. umarım sezonu iyi açacağız.

Sadettin_
11.09.2020, 19:36
Bugün Rizespor Fenerbahçe den puan alır. Rizespor kadrosunu bozmayan nadir takımlardan biri. İyi takviye de yaptıFenerbahçenin ölüm kalım sezonunda ona ilk haftadan çelme takacak son takım takımdır Rize .
Hatta son takım bile değildir .

Ogün YAZICI
11.09.2020, 19:44
Po sosyal lig için forumda bir lig oluşturdu mu ?

Ufuk
11.09.2020, 19:53
Po sosyal lig için forumda bir lig oluşturdu mu ?Sanki biri olusturmustu ama bulamıyorum ben de. Son anda takımımı kurdum bakalım :) ligsiz takılıyorum.

Özkan Şentürk
11.09.2020, 20:49
Sorloth gelmedi mi hâlâ?

mmert
11.09.2020, 20:51
Bekler Abdureahim - Serkan Asan

Orta Saha Flavio - Parmak - Kamil

Böyle olsa şaşırır mıydınız :)

Ekrem D.
11.09.2020, 20:58
Bekler Abdureahim - Serkan Asan

Orta Saha Flavio - Parmak - Kamil

Böyle olsa şaşırır mıydınız :)

Rahim soru isareti, onun disinda fena degil.

Emre Veli
11.09.2020, 21:17
pereira, trondsen, marlon. eksiklere bak, talihe bak. lanet olsun böyle işe.

Antonio
11.09.2020, 21:22
Bilgisi olan var mı trondsen futbola hiç dönemezse 4 yıllık parasını ödeyecek miyiz?

Hakan
11.09.2020, 22:10
Bilgisi olan var mı trondsen futbola hiç dönemezse 4 yıllık parasını ödeyecek miyiz?Daha ne kadar saçmalanabilir diye özel bir çaban var mı? Ya sabır.

Kemal Duru
11.09.2020, 22:15
Daha ne kadar saçmalanabilir diye özel bir çaban var mı? Ya sabır.

Forum yöneticilerinin üyelerle bu kadar artis artis konuşmasının sebebi nedir? Bordo nickli arkadaşlar aydınlatabilir mi?

Hakan
11.09.2020, 22:16
Forum yöneticilerinin üyelerle bu kadar artis artis konuşmasının sebebi nedir? Bordo nickli arkadaşlar aydınlatabilir mi?Geçen ay veda mektubunu okuyup hüzünlenmiştim hâlbuki ayıp ettin.

Kemal Duru
11.09.2020, 22:19
Geçen ay veda mektubunu okuyup hüzünlenmiştim hâlbuki ayıp ettin.

Oo tam da lafın altında kalmayan, mutlaka son sözü söylemek zorunda olan alfa erkek. Klasik bir boş egolu Trabzonlu.

Hastayım şu triplerinize.

gurur6134
11.09.2020, 22:20
Bismillah, daha ilk maçtan hakem mi konuşacağız?

Şu muhabbetin bize geçen sezon son aşamada ne kaybettirdiğini çabuk unuttuk.

Ilk macdan hakem konusulmaya baslandi bile bakiniz şikebahce maci gecmis olsun cok iyi niyetlisin gorunen köy kılavuz istemez her sene ayni filmi sarıp sarıp izliyoruz..

Hakan
11.09.2020, 22:25
Oo tam da lafın altında kalmayan, mutlaka son sözü söylemek zorunda olan alfa erkek. Klasik bir boş egolu Trabzonlu.

Hastayım şu triplerinize.

Alakasız bir şekilde sataşıp hakettiği cevabı alınca başı kesik tavuğa dönen boş bir klavye savaşcısı
Sözünde dur, haydi doğru twittera.

Trabzonlu da değilim bu arada aslan.

lazminator61
11.09.2020, 22:28
Ali Koc transferde durmak bilmiyor, artık hakemleride alıyor

Kemal Duru
11.09.2020, 22:30
Alakasız bir şekilde sataşıp hakettiği cevabı alınca başı kesik tavuğa dönen boş bir klavye savaşcısı
Sözünde dur, haydi doğru twittera.

Trabzonlu da değilim bu arada aslan.

Alakasız bir şekilde sataşmadım. Konunun benimle doğrudan alakalı olmaması yorum yapmama engel değil. İki üye ikili tartışmaya girse müdahale ederken, sadece fikrini yazan bir üyeye "Daha ne kadar saçmalayacaksın" diye yazıyorsan ya kişilikte ya da moderatörlük yeteneğinde problem var demektir. Forum yöneticisinin buradaki görevi seviyeyi korumaktır, seviyesizlik yapmak değil. Elinize bir yetki geçince kendinizi bir şey sanmayın.

Ayrıca dediğini de tam anlamadım? Ne Twitter'ından bahsediyorsun?

Hakan
11.09.2020, 22:39
Alakasız bir şekilde sataşmadım. Konunun benimle doğrudan alakalı olmaması yorum yapmama engel değil. İki üye ikili tartışmaya girse müdahale ederken, sadece fikrini yazan bir üyeye "Daha ne kadar saçmalayacaksın" diye yazıyorsan ya kişilikte ya da moderatörlük yeteneğinde problem var demektir. Forum yöneticisinin buradaki görevi seviyeyi korumaktır, seviyesizlik yapmak değil. Elinize bir yetki geçince kendinizi bir şey sanmayın.

Ayrıca dediğini de tam anlamadım? Ne Twitter'ından bahsediyorsun?

Bak hele akıl verenimize bakın. İki lafindan birinde insanlara sataştığı için ceza alan kimdi? İlk dersi hitap şekli.
Ya da özel mesajla silinmesi gereken mesajı sipariş veren kim? Aa yine sen. Ve ikinci derste moderatörlük var.

Senin insanlara tasladığın tavırların zerresi etmez o cümle.

Bundan sonra bir sorun varsa özelden yazmanı rica edeceğim.

cyberentalpi
11.09.2020, 23:37
Fenerbahçenin ölüm kalım sezonunda ona ilk haftadan çelme takacak son takım takımdır Rize .
Hatta son takım bile değildir .

Aynen öyle. Hatta elinden gelse skoda boldrin hepsini hibe edebilir.

Çağatay96
11.09.2020, 23:43
Bugun rize macinda oyuncularin nerede kontrollerini kaybedip paniklediklerini gormek futbol bilgimi gelistirdi.

Bir 2.sözüm sudur ki ; ben bu takimin taçlardaki saçma uzun top taktigini görmekten sıkıldım. En son riza zamani kisirliktan yapiyoduk.

Çağatay96
12.09.2020, 00:22
Lig basliyooooooor. Bos gundemlerle takili kalmayin.

Macta arka taraf soru işareti. Arkayi hallettik mi gerisi gelecek.

Kamil....Hüseyin(Edgar)....Campi...Rahim(Faruk)

LağusKusteli
12.09.2020, 00:26
Sahadışı gelişmelerden etkilenen bir kadro yapımız olduğu için Sörloth gelişmesi eğer doğruysa takım bundan hem psikolojik hem de oyun olarak oldukça olumsuz etkilenecektir.

Muhtemelen oyuncuların ruhsuz,sahada yürüyen oyunlarına şahit olacağız. puan kaybı olası görünüyor maalesef...

Fatih Öztürk
12.09.2020, 02:58
Sörloth oynamayacak varsayarsak nasıl bir diziliş olur?

Ekuban yine 9 numarada kalıp Plaza ön tarafta oynatılır mı acaba.

Murathan
12.09.2020, 02:59
Sörloth oynamayacak varsayarsak nasıl bir diziliş olur?

Ekuban yine 9 numarada kalıp Plaza ön tarafta oynatılır mı acaba.

ömür guilherme tony önlerinde eku oynar

Fatih Öztürk
12.09.2020, 03:10
ömür guilherme tony önlerinde eku oynar

Ekuban tek forvet oynarsa bizim adımıza kısır bir maç olur. Rize maçındaki gibi Abduş Ekuban önlü arkalı oynarsa daha yararlı olur kanaatindeyim.

mete61bordomavi
12.09.2020, 07:26
Lig başlıyor!
2021-2022 Futbol Tiyatrosu başladı.
İlk sahnelenen oyun Rize'de trajedi türündeki maçta bol keseden verilen penaltılar oldu. Hele ki son penaltı!

Evet!
Yine bazı ahmaklar bu tiyatroyu finanse edecek, yine bazıları köşeyi dönecek ve bizler yine üzüleceğiz!

Futbol yorumu yapmak isterdim ama bu kadar mide bulandırıcı ortamlar varken aklımızla alay edilmesi içime sinmiyor. Zaten yıllardır da sinmiyordu.
Ama şehir içine sindiriyor! Gayet de sağlıklı sindiriyor!

Size afiyet olsun!

Gokhlayeh
12.09.2020, 09:04
Satılma ihtimaliniz var, Şampiyonlar Ligi yarı finalistinde kariyerinize ivme kazandirmanin eşiğindesiniz. Yakın arkadaşınız daha yeni antrenmanda sakatlanmış ve aylarca oynayamayacak. Daha önce de sakatlanan takim arkadaslariniz olmuş. Tam transfer olacakken sakatlanmaktan korkmaz miydiniz? Ben bunun şu an bir etken oldugunu düünüyorum.

OMERYILMAZ_TS
12.09.2020, 09:06
Şike bahçe gecen yil ayni hakemle ilk macta 3 penalti kazanmis dun 2 penalti kazandi yavrusu Rizespor yalandan agliyor danisikli dovus bunlar gecen sezon zorlu bu sezon TATLİ gececek lanet olsun boyle düzene
Sorloth giderse mac 8tasa döner malesef altyapidaki gencler eger buralari okuyorsaniz hirs yapin elin adamilarindan hayir yok cikin oynayin cümle aleme kendinizi gosterin karakterinizi de gelistirin alem ADAM görsün...

KARAGOZLUM
12.09.2020, 09:50
Sorloth kesin olarak yok mi?0

SALDIRAY
12.09.2020, 09:55
Sörloth satıldı mı noldu arkadaş

alper*
12.09.2020, 10:43
sergen yalçın covid pozitif

geçmiş olsun sergen hoca.

Tekke
12.09.2020, 10:59
Ağaoğlu bitmiştir

İlk 11 salakça kaçırılanlar-gidenler 4 kişi

Sosa(dün fb yi ipten aldı)
Novak

Giden
Sörloth
Da costa

İlk 11 e gelen 1 kişi
Trondsen

DiĞer gelen
Flavio(dün bainayu izledim, flavio çöp, parmakı kesemez)
Plaza(çöp)

3 yıldır eksikler
STOPER
STOPOER
ÖN LİBERO

2005-2011-2020 (tel:2005-2011-2020) şampiyonluk kaçtı takım dağıtıldı, KAÇIRAN VE DAĞITANLAR KİM?

hofsaale
12.09.2020, 12:32
Açıkçası Sörlothun böyle bir işe kalkiscagini düşünmüyorum.. Belliki istediğimiz teklifi alamıyoruz..

Yönetim böylece.. Sörlothu kötü gösterip.. Satmak zorunda kaldık diyebilecek...

Bizim is ellimize çok para geçmeyecek... Crystalin oyuncusu..

Emre Veli
12.09.2020, 14:05
Rakip takımın hocası hastayken oyuncularında bu hastalığın bulunmama ihtimali yok. Aynı şekilde Trabzonspor futbolcularına geçmeme ihtimali de yok. Bu maç sezonun içine edecek anladığım kadarıyla.

AYYILDIZ
12.09.2020, 14:21
Bjk rahat alır. Ortasahalari güçlü ve alternatifli.

ilelebeTS
12.09.2020, 14:31
Guilherme oynar artık. Kulübede Plaza kaldı bir tek.

Hakan
12.09.2020, 14:41
Kerem oynasın bari, iyi de oynarsa atmosfer pozitife döner.
Guilherme kadar oynar heralde.

adiloş bebe
12.09.2020, 14:53
Puan kaybı durumunda yaşanacak kaos beni korkutuyor. Taraftarda birikmiş büyük bir gaz ver ve maç sonucuna göre patlarsa kötü şeyler yaşayabiliriz.

DeAgLeMaNyAq
12.09.2020, 14:55
Rakip takımın hocası hastayken oyuncularında bu hastalığın bulunmama ihtimali yok. Aynı şekilde Trabzonspor futbolcularına geçmeme ihtimali de yok. Bu maç sezonun içine edecek anladığım kadarıyla.

Oyuncularda kimse pozitif değilken sadece Sergen Hoca'da olması enteresan. Gerçi benzer durumu GS de yaşadı. Yalnız oyuncularla çok içli dışlılar mı bilemem ama yardımcılarıyla öyle oldukları gerçek. Zaten antrenmanlarda ve maçlarda maske falan da taktıkları yok. Dolayısıyla bir başka isimde pozitif vakaya rastlanılmaması tuhaf. Belli ki bu test olayı hiç güvenilir değil...

Ozan Yılmaz
12.09.2020, 15:15
https://pbs.twimg.com/media/EhtnVUbXgAAzFOd?format=jpg

sen misin ilacım?

oskayb
12.09.2020, 17:48
Kerem oynasın bari, iyi de oynarsa atmosfer pozitife döner.
Guilherme kadar oynar heralde.

benim de fikrim bu yönde

artvints
12.09.2020, 17:59
Genellikle saha dişindaki olaylar saha içine yansir. Temiz 3 tane atarsak takim işine bakiyor diyebiliriz. Besiktaş ayarinda 10 tane takim var ligde en az. Rizkimizi çikaririz.

odyseuys
12.09.2020, 18:35
-------uğurcan
kamil-edgar-campi-rahim
-----flavio--parmak
abdüş-guilherme-wakaeme
-------ekuban

bekler dışında yukarıdakinden farklı bir kadro olmaz sanırım.

acan61
12.09.2020, 18:39
Kaçan şampiyonluğun üzerinde Sörloth'un ibnelik yapması tuz biber oldu.Bu işler neden hep bizi anlamakta güçlük çekiyorum.Şehrin havasından suyundan mıdır bilmiyorum ama artık ağlamak üzereyim.Ünal Hoca'yı yolladıklarında başımıza işler geleceğini hissetmiştim ama bu kadarını beklemiyordum.Nasıl bir lanet bu?

Eskiden beleşe giderdi oyuncularımız üzerine tazminat verirdik. En iyi oyuncumuz 5m bonservis ile giderdi. Değişen kazandığımız miktarların artması. Değişmeyen ise Trabzonspor elindeki oyuncuyu tutacak gücünün olmaması.