PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ceyhun Eriş

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8

Emorfo
30.01.2007, 16:51
Ankaragücün'den Ceyhun Eriş Trabzonspor'da
Bu transfere karşılık Murat Ocak verildi.
Ayrıntılar birazdan.

tskolik34
30.01.2007, 16:52
aboovvvv gelsin oda gelsinn başka kaldımı

Fatih
30.01.2007, 16:52
bence çok iyi bir transfer eğer doğruysa

AYYILDIZ
30.01.2007, 16:53
ne murat ocakmı Allahım ya keçeli varken gittik muratı mı verdik

Atalay
30.01.2007, 16:54
sezon başı al sezon ortası ver...şimdide ceyhun yani artık ceyhun!!

ErayAkyüz
30.01.2007, 16:55
kaynak?????

Thedoors
30.01.2007, 16:55
Kaynak?......

Emorfo
30.01.2007, 16:56
Ayrıntılar;

- CEYHUN ERİŞ, TRABZONSPOR'DA
- TRABZONSPOR, ANKARAGÜCÜ'NÜN YILDIZ FUTBOLCUSU CEYHUN ERİŞ'İN TRANSFERİNİ BİTİRDİ
- TRABZONSPOR, CEYHUN'A KARŞILIK MURAT OCAK'I SARI-LACİVERTLİ EKİBE VERDİ
ANKARA-TRABZON - Trabzonspor, bir süredir ilgilendiği Ankaragücü'nün yıldız futbolcusu Ceyhun Eriş'in transferinde mutlu sona ulaştı.
Marcelinho ve Szymkowiak'ın takımdan ayrılmasıyla orta sahada oyuncu eksikliği çeken Trabzonspor, teknik direktör Ziya Doğan'ın çok istediği Ceyhun'un transferi için Ankaragücü ile anlaşma sağladı. Trabzonspor ile Ankaragücü yönetiminin bir süredir Ceyhun'un transferi için yaptığı görüşmeler mutlu sonla noktalandı. Bu sezon oynadığı futbolla Ankaragücü'nün aldığı başarılı sonuçlarda büyük katkısı olan 30 yaşındaki Ceyhun, ligin ikinci yarısında Bordo-mavili ekibin formasını giyecek. Sezon sonunda Ankaragücü ile olan sözleşmesi sona erecek olan Ceyhun'un transferi için Trabzonspor'un Sarı-lacivertli ekibe savunma oyuncusu Murat Ocak'ı ve bir miktar para vereceği öğrenildi. Trabzonspor, Ceyhun'u transferiyle, bu sezon başkentten 6. futbolcu transferini yapmış oldu. Bordo-mavililer, bu sezon Ankaraspor'dan Musa Büyük ve Ersen Martin, Gençlerbirliği'nde Ayman ve Risp ile Ankaragücü'nde Umut Bulut'u transfer etmişti.

AYYILDIZ
30.01.2007, 16:57
Ayrıntılar;

- CEYHUN ERİŞ, TRABZONSPOR'DA
- TRABZONSPOR, ANKARAGÜCÜ'NÜN YILDIZ FUTBOLCUSU CEYHUN ERİŞ'İN TRANSFERİNİ BİTİRDİ
- TRABZONSPOR, CEYHUN'A KARŞILIK MURAT OCAK'I SARI-LACİVERTLİ EKİBE VERDİ
ANKARA-TRABZON - Trabzonspor, bir süredir ilgilendiği Ankaragücü'nün yıldız futbolcusu Ceyhun Eriş'in transferinde mutlu sona ulaştı.
Marcelinho ve Szymkowiak'ın takımdan ayrılmasıyla orta sahada oyuncu eksikliği çeken Trabzonspor, teknik direktör Ziya Doğan'ın çok istediği Ceyhun'un transferi için Ankaragücü ile anlaşma sağladı. Trabzonspor ile Ankaragücü yönetiminin bir süredir Ceyhun'un transferi için yaptığı görüşmeler mutlu sonla noktalandı. Bu sezon oynadığı futbolla Ankaragücü'nün aldığı başarılı sonuçlarda büyük katkısı olan 30 yaşındaki Ceyhun, ligin ikinci yarısında Bordo-mavili ekibin formasını giyecek. Sezon sonunda Ankaragücü ile olan sözleşmesi sona erecek olan Ceyhun'un transferi için Trabzonspor'un Sarı-lacivertli ekibe savunma oyuncusu Murat Ocak'ı ve bir miktar para vereceği öğrenildi. Trabzonspor, Ceyhun'u transferiyle, bu sezon başkentten 6. futbolcu transferini yapmış oldu. Bordo-mavililer, bu sezon Ankaraspor'dan Musa Büyük ve Ersen Martin, Gençlerbirliği'nde Ayman ve Risp ile Ankaragücü'nde Umut Bulut'u transfer etmişti.

30 yaşındaysa iyide keçeli verilmeliydi ne murat ocağı ya

Şentürk
30.01.2007, 16:58
celalettin kulübede otururken 30 yaşında ki bir futbolcuya karşılık murat mı gidiyor:eek:

Cabri61
ali güzeldal ı boşuna verdik demek istediler

tskolik34
para olarak ne vermiler peki bayılmışızdır 900 ü şimdi

Külünkoğlu
kaynak?????

Kaynak?......

Faruk (Emorfo) diyorsa doğrudur arkadaşlar.;)

Ömer SEVİNÇ
30.01.2007, 16:59
La havle.

Celo dururken Keçeli dururken Murat Ocak'ı vermek hangi üstün zekalı kelin fikriydi acaba...

fincher
30.01.2007, 17:00
Arabadan inip eşeğe binmek diye işte buna derim...

Emorfo
30.01.2007, 17:01
Birazdan bütün sitelere düşer.
Murat Ocak'ın gitmesine çok üzüldüm. Mustafa Keçeli veya Celaleddin dururken neden Murat Ocak. Ali Güzeldalı ne için gönderdi yönetim la hevla vela kuvvete inna sabirinnnnnnn.

Canİlker
30.01.2007, 17:02
hayırlı olsun eğer doğruysa sevindim sonun da ayağında top tutabilen bi topçumuz olacak

Misina
ben rsi sitede görmeden hiçbi transfer haberin einanmıyorum.eğer bu haber doğruysa pes derim artık sezon başı ali güzeldal gibi süper bi yeteneği verip aldığımız murat ı verdiler.gencecik geleceği olan ib oyuncuyu.celaleddin ve keçeli gibi iki tane kazma ne iş yapar.bari takasta kullanılsalr offffffffffff

bu albayrak yönetimi sövülmeyi hak etti bence.al 6 ay sonra sat bu nasıl bi transfer politikası?

TSerdar_61
herhalde para vercek dııllerdır sezon sonu zaten sozleşmesi bıtıyor

bide bu haberi ben hala bulamadım

poetricus
30.01.2007, 17:04
Sezon sonunda Ankaragücü ile olan sözleşmesi sona erecek olan Ceyhun'un transferi için Trabzonspor'un Sarı-lacivertli ekibe savunma oyuncusu Murat Ocak'ı ve bir miktar para vereceği öğrenildi.

Ey büyük Allah'ım,
Keçeli, Celalettin, Musa dursun, Murat Ocak gitsin. Bu nasıl iştir? Tabiî onları kimse istemez. Ayrıca şu bir miktar para ne miktardır acaba? Hangi yıldız futbolcu satılarak karşılanacaktır?

Avrupa'nın en iyi forvet arkası oyuncusunu bir maç bile mevkiinde oynatmadan gönderen bir adamın isteği üzerine gittiği her kulüpte problem olmuş aynı yaşta başka bir adam alınıyor.

Haber doğruysa futbolcumuz olarak kabullenip destek olmak düşer, ama nereye kadar?...

Bindik bir alamete, gidiyoruz kıyamete...
Hem de oynayıvererekten...

Allah encamını hayretsin!

EmrahYalçınalp
30.01.2007, 17:05
Bence Celo da sevabına verilmeliydi.

ZD Gökdeniz, Hüseyin ve Ayman'ı kesemeyeceğine göre kendine iyi bak Musampa... Kusura bakma, bizimki futboldan bu kadar anlıyor.

Mehdi
hay gözüne gidiym yaa.bi sezonda 30 tane futbolcu izledik.ne yönetimimiz var bee.maşşşallah

Şentürk
ceyhunda geldiğine göre musampa her an gidebilir.

Sinan Akyıldız
Evet Trabzonsporu çökertme operasyonu bütün hızıyla devam ediyor

Artık ceza falan umrumda değil daha fazla tahammül edemiyroum yaaaa :(

Ali + para = Murat

Murat+para = Ceyhun

Yani kaba bi hesapla Ali+Murat+Para+Para = ceyhun Allah'tan revamı be basiretsiz adamlar nasıl bi mantıktır bu

Verdiğimiz iki oyuncu gelecek vaadeden oyuncu aldığımız ise 1 sene durup durmayacağı belli olmayan ceyhun efendi

Özge
30.01.2007, 17:06
Musampa'yı zaten oynatmıyordu Ceyhun geldi artık hiç oynatmaz

Cabri61
30.01.2007, 17:07
celoya 1 trilyon 100 milyar verip klübede besliyoruz

Badaloğlu
30.01.2007, 17:08
Musampa'yı sol tarafta tek geçerim.Keçeli,Celo hikaye...Bu arada kaynak soran arkadaşlar, Emorfo kaynağın ta kendisidir desek yeter herhalde...:) Hayırlı olsun,Ceyhun'u almamıza bende çok sevindim.Trabzon'da Ziya hocaya rağmen iş yapar...

TSerdar_61
30.01.2007, 17:09
murat a yazık oldu Ceyhun da inş sadece futboluyla konusulur

mahmuter61
30.01.2007, 17:09
Ceyhun iyi futbolcu ama takasta kullanılan futbolcu tercihi yanlış.Neyse 2 sene sonra 2 milyon dolar verip geri alırız!!!

Recep Çaltepe
30.01.2007, 17:10
Transfer iyi ama illa ki bir yerinde sakat şey bıraktı yine yönetim.

Murat Ocak bu iş için kullanılacak son isim değildi belki ama kesinlikle ilk isim de değildi.

Hayırlı uğurlu olsun...

omerkucuk
30.01.2007, 17:11
ßu yönetimi aLkışLayacağım hiç akLıma geLmezdi TurkceLL Süper Lig'in ne yaptığını ßiLen tek futßoLcusunu takıma kazandıraßiLdikLeri için KendiLerini KutLuyorum!
Ceyhun transferini istemeyen ayrıca yaşından doLayı çatLak sesLer çıkaran arkadaşLar Symek 31 yaşındaydı ve sadece 3 ay top oyanmıştı!!!

Asist KraLLığı : 10 asist Gökdeniz-- 7 asist Ceyhun ikisi de ßizde Hadi Ersen Sıra sende

ozcan_asanoglu
30.01.2007, 17:12
ocak-muustafa-celo üçlüsünden ne gördük ne görecektik...hiç..düm düz topçular..en azından birinden kurtardık, tabi ilk etapta celo verilebilirdi belki demekki olmamış...sola kiki yerleşir..

ocak'ın yerine tek başına maç çevirebilecek bir adam aldık, hayırlı olsun...tek çekincem fenerli olması.ama nereye geldiğini biliyordur, akıllı olur herhalde...

poetricus
30.01.2007, 17:12
Bence Celo da sevabına verilmeliydi.

ZD Gökdeniz, Hüseyin ve Ayman'ı kesemeyeceğine göre kendine iyi bak Musampa... Kusura bakma, bizimki futboldan bu kadar anlıyor.

Hocam, Ziya Doğan geldiğinden beri Celalettin'in adını hiç takas ya da gönderilme kelimeleriyle aynı cümle içinde gördün mü? Adam bir taşla birkaç kuş vuruyor. Hem istediğini aldırdı hem de sol taraftaki yığılmayı kısmen de olsa eriterek Celalettin'in önünü açıyor. Kendisini yakında ilk on birde görmeye hazır olsak iyi olur.

Hani forvet arkasında yığılma olduğu için Marcelinho solda oynatılıyordu?
Sen neymişsin be Ceyhun?
Asıl sen neymişsin be Ziya Doğan?

onurkaradeniz
30.01.2007, 17:13
bence bu sene yaptığımız en iyi yerli transfer ! bana göre ceyhun Türkiye'nin sayılı orta saha oyuncularından biri! tabi ki bu laflarımı yönetimi övmek için söylemiyorum zihniyet değişmedikten sonra dünya yıldızı (marcelinho) olsa nolur! ayrıca ceyhuna karşılık verilen murat ocak olmamalıydı çok büyük yanlış yapıldı yönetim o kadar saçma hareketler yapıyoki şaşırmamak elde değil bu adam için ali'yi vermiştiniz şimdi gönderiyosunuz ne kadar futboldan anladığınızı veya transfer stratejinizin olmadığını burdan anlayabilmek mümkün!!!

a f s
30.01.2007, 17:14
Bu tip oyuncular -futbolculuk kaliteleri bir yana- karakter yapılarından ve eski transferlerinden dolayı ileride olabilecek potansiyel problem kaynağı.

Fatih Akyel'in transferine de bu taraftar karşı çıkmıştı Ceyhun transferine de.

Bir iki maç iyi oynar, gol atar, gözümüzü boyar, sevdik zannederiz, önemli bir virajda bir bakarız ki kadro dışı kalmış, üstüne para verip göndermeye çalışıyoruz.

Böyle potansiyel kriz futbolcuları kaldıracak gücümüz kalmadı artık. Transferlerlerde taraftar tepkisini ve camiamızın temel değerlerini hep göz ardı ediyorlar ve acısı çıkıyor. Tam bugün ligin en çok takım gezen futbolcusu Ceyhun haberleri çıkmışken tam isabet!

İnşallah yanılırım. Bu transfere endişelerimden dolayı ve Murat gibi yetenekli genç bir oyuncuyu kaybettiğimiz için çok üzülüyorum.

Madem ısrarla alacaksın Ceyhun Bulunmazhinkumaşı, Murat Ocak niye gidiyor. Yılmaz Erdoğan'ın vizontele filminde Şafak Sezer'in bir sahnede dediği gibi "Madem duvarı yıktın, niye piriketleri kırıyorsun?"

Sinan Akyıldız
30.01.2007, 17:14
2 milyon doları verip alırız tabi töbe töbe yaaa , ben olsam bi daha arkama bile bakmam değil 2 , 10 milyon verseler yine dönmem Ts ye , celo kenarda yatsın ee nede olsa malatyadan eski topcusu , dünya starımızı mustafa keçeli kalsın sen gencecik 22 yaşındaki adamı yolla hemde sene başında zorla alabildiğin ve

Ali' yi feda ederek aldığın ,

Yazık değilmi Ali'ye , yazık değilmi Murat'a yazık değilmi 6 ay uğruna Trabzonsporumun Trabzon'umun heba edilen paralarına ???

Yazıklar olsun size yönetim yazıklar olsun

Ertan 51
30.01.2007, 17:15
ceyhun bizim şuanki kadrodaki hangi adamımızın yerinde oynuyor tam olarak arkadaşlar mevkisi tam nere bu gardaşımın.forvetmi, orta sahamı,forvet arkasımı.

poetricus
30.01.2007, 17:15
Celo'ya 1 trilyon 100 milyar verip kulübede besliyoruz.
Tam olarak 1 trilyon 300 milyar!

ceserdar
30.01.2007, 17:16
Trabzonspor isterse Ronaldinho'yu alsın ne yazar. Başında böyle ... yönetim bir de aptal hoca olursa ne yazar. Bu takım bu sene küme düşerse ne olacak. Böyle giderse kurtaramaz. Bakın bu hafta Vestel'e kesin yenileceğiz. Sonra son 3 takım arasındayız. Hayvan Ziya acaba o zaman ne yapacak? Kepçe kulaklı İbo gene hakem hatasından mı dem vuracak? Sezon sonu küme düşünce aferdersiniz hala yok üzerimizde oyun var büyü var diyince millet götüyle gülecek. İsterse forumdan atsınlar isterse kafama sıksınlar eğer durumu ben yanlış görüyorsam gelin gizleri çıkartın.

Erdem Keser
30.01.2007, 17:17
bence devre arasindaki yapabilecekleri eniyi transferi yaptilar hayirli olsun

Recep Çaltepe
ceyhun bizim şuanki kadrodaki hangi adamımızın yerinde oynuyor tam olarak arkadaşlar mevkisi tam nere bu gardaşımın.forvetmi, orta sahamı,forvet arkasımı.

Benim bildiğim forvet arkası oynuyor ama Ziya onu kesinlike sol kanatta oynatacaktır, sabıkası var çünkü bu konuda.

Bu arada Ziya Doğan demişken, kendisine nasıl açıkladılar acaba durumu? Yoksa "Ceyhun özünde bir önliberodur" falan mı dediler?

Laz_61
allahimtürkiyenin en yetenekli solunu verdik olacak ismi..1 trilyon alan celoyu neresine sokacak acaba kel ziya yazik ya cok yazik..

Sinan Akyıldız
30.01.2007, 17:18
ßu yönetimi aLkışLayacağım hiç akLıma geLmezdi TurkceLL Süper Lig'in ne yaptığını ßiLen tek futßoLcusunu takıma kazandıraßiLdikLeri için KendiLerini KutLuyorum!
Ceyhun transferini istemeyen ayrıca yaşından doLayı çatLak sesLer çıkaran arkadaşLar Symek 31 yaşındaydı ve sadece 3 ay top oyanmıştı!!!

Asist KraLLığı : 10 asist Gökdeniz-- 7 asist Ceyhun ikisi de ßizde Hadi Ersen Sıra sende

szmek Trabzona geldiğinde 27 yada 28 yaşındaydı yanlış hatırlamıyorsam ayrıca szmeke nekadar karşıda olsam szmekle ceyhunu kıyaslamam bile

szmek formunda oldugunda ceyhun gibi 35 tane adamı cebinden çıkarır , zaman gösterecek herşeyi

Ali Özcan
30.01.2007, 17:19
transfer çok olumlu...takasta verilen adam saçmasapan...f.akyeli ikna edemeyince güçleri Murat a yetti...

champions
yazıklar olsun size:mad: yani bi doğruyuda bi yanlışla yapmasanız şaşarım
ceyhun alındı iyi de murat neden gitti bi mantıklı neden söyleyin yok böyle bi neden celo var musa var keçeli var var oğlu var sevineyim mi üzüleyim mi bilmiyorum murat ocağa yazık oldu :( diyorum yakında istanbul takımlarından birinde görürsek hiç şaşırmayalım derim ben

Hüseyin Çümen
keşke şu celalettin verilseydi gerçekten ben bu adamı en başından beri takımda istemiyorum zaten hiç bir olumlu katkısı yok takıma
ama transfer çok güzel hayırlı uğurlu olur inşallah TRABZONSPOR uma üzüldüm bi şey de ziya artık yattara yı ve musampa yı hiç oynatmayacak musampa yı hiç yattara yı da bazan göremiycez

Suha
30.01.2007, 17:20
ceyhunu uzun zamanadır takip ediyorum. kaliyesi tartışılmazs, benim çekincem ceyhun biraz egoları yüksek olan bir oyuncu birde ziya hocanın bu oyuncuyu musampa gibi yattar gibi ilk11 de oynatmaması söz konusu olurmu..**

Canİlker
30.01.2007, 17:21
arkadaşalr tabiki celo verilse daha iyi olurdu ama sonuçta murat ocaktada bi numara yok ts için kayıp değil yani. genç olması iyi olacak manasına gelmiyor

Erdem Keser
30.01.2007, 17:22
turkiyenin en iyi ortsaha larindan birisi driblingleri cok harika sutlarida isabetli ceyhun bence cok yararali olacak

Cem Yavuz
30.01.2007, 17:22
AKLIMA ESKİ GÜNLER GELDİ...
onursal baskanımız yaprdı böyle flaş büyük transferler....
Fatih tekke+para verir erhan namlıyı alırdı...
Celaleddin dururken murat ı veren zihniyeti kınıyorum...lanetliyorum...
allahınızdan bulun diyorum....

Semih Kırsüleymanoğlu
30.01.2007, 17:23
ceyhunu uzun zamanadır takip ediyorum. kaliyesi tartışılmazs, benim çekincem ceyhun biraz egoları yüksek olan bir oyuncu birde ziya hocanın bu oyuncuyu musampa gibi yattar gibi ilk11 de oynatmaması söz konusu olurmu..**

yooo hic olurmu.. ne de olsa Ziya begenip de aldi! O konuda hic süphen olmasin! yetisirse yarin bile ilk 11de oynar! (risp, ayman mesela)

Erdem Keser
30.01.2007, 17:23
CeyhunTranferinde Mutlu Son
Trabzonspor, bir süredir ilgilendiği Ankaragücü'nün yıldız futbolcusu Ceyhun Eriş'in transferinde mutlu sona ulaştı.

Marcelinho ve Szymkowiak'ın takımdan ayrılmasıyla orta sahada oyuncu eksikliği çeken Trabzonspor, Teknik Direktör Ziya Doğan'ın çok istediği Ceyhun'un transferi için Ankaragücü ile anlaşma sağladı.

Trabzonspor ile Ankaragücü yönetiminin bir süredir Ceyhun'un transferi için yaptığı görüşmeler mutlu sonla noktalandı. Bu sezon oynadığı futbolla Ankaragücü'nün aldığı başarılı sonuçlarda büyük katkısı olan 30 yaşındaki Ceyhun, ligin ikinci yarısında Bordo-mavili ekibin formasını giyecek. Sezon sonunda Ankaragücü ile olan sözleşmesi sona erecek olan Ceyhun'un transferi için Trabzonspor'un Sarı-lacivertli ekibe savunma oyuncusu Murat Ocak'ı ve bir miktar para vereceği öğrenildi. Trabzonspor, Ceyhun'u transferiyle, bu sezon başkentten 6. futbolcu transferini yapmış oldu. Bordo-mavililer, bu sezon Ankaraspor'dan Musa Büyük ve Ersen Martin, Gençlerbirliği'nde Ayman ve Risp ile Ankaragücü'nde Umut Bulut'u transfer etmişti.

Canİlker
30.01.2007, 17:24
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=2172

BDiler61
valla bu ceyhun zamanında ortegayı deli etmişti şimdide yattara veya gökdenizin belalısı olabilir

Egemen Yılmaz
ceyhun'un alınması iyi oldu... ama murat ocak değil de keçeli ya da celaleddin verilse mükemmel olurdu. sonuçta en gençleri ve en umut vaad edeni ocaktı...

Enes Berfin
30.01.2007, 17:28
Hayret birsey, lig tv sitesinden haric böle bi haber hic bir yerde yok, bütün sitelerde böle bi haber yok, normalde diger sitelerdede yayinlanmasi gerekiyordu, neyse bekleyelim bakalim, ceyhun kaliteli oyuncu bunu zaten tartisamayiz, ama bizde basarili olurmu olamazmi bilemiyecegim, umarim hayirli olur.

AYYILDIZ
30.01.2007, 17:28
ligtv açıkladı bu transfer haberi aynen doğru muratı ve bir miktar para verdik vallahi bmn herkesi geçti

Soner Kurt
30.01.2007, 17:29
Ankaragücü'nü kutluyorum güzel transfer yaptılar. bide üstüne para aldılar. :alkış:

omerkucuk
30.01.2007, 17:30
szmek Trabzona geldiğinde 27 yada 28 yaşındaydı yanlış hatırlamıyorsam ayrıca szmeke nekadar karşıda olsam szmekle ceyhunu kıyaslamam bile

szmek formunda oldugunda ceyhun gibi 35 tane adamı cebinden çıkarır , zaman gösterecek herşeyi

GeLdiğinde ki gißi oynayaßiLseydi (ki her şeyde devamLıLık Esastır) hakLısın ßende mukayese etmem ancak 1,5 sezon da hiç ßir şey yapmadan (ßeLki sağLık ßeLki psikoLojik nedenLerden ötürü) oturdu gönderiLmesi gerekiyordu ama yapamadıLar ßiz yapamayınca o ßize ßu iyiLiği yaptı o nu hep iyi hatırLayacağız hem iLk geLdiği sezon ki oyunuyLa hem de artık faydam yok istifa ediyorum derken ki haLiyLe...
Dediğin gißi zaman herşeyi gösterecek ve ßen Ceyhun için futßoL üzerine söyLemLerimi ortaya koyuyorum.düşüncem o dur ki 5 hafta sonra Trabzonspor'un süperstarı oLacaktır ve miLLi takımı zorLu mart ayında sırtLaycaktır. Fatih terim ve ziya doğan'a RAĞMEN!

Erdem Keser
30.01.2007, 17:30
icimde hala biraz kusku var acaba yine eskisi gibi ilk seferde imzaya getirip sonradan cayarmi bizimkiler

Sinan Akyıldız
30.01.2007, 17:33
Hocam aferdersiniz ama devamlılık esassa

Ceyhun neden alınıyor !!!!

Hangi takımda devamlılığı var Ceyhun efendinin ???

Ali Özcan
30.01.2007, 17:34
GeLdiğinde ki gißi oynayaßiLseydi (ki her şeyde devamLıLık Esastır) hakLısın ßende mukayese etmem ancak 1,5 sezon da hiç ßir şey yapmadan (ßeLki sağLık ßeLki psikoLojik nedenLerden ötürü) oturdu gönderiLmesi gerekiyordu ama yapamadıLar ßiz yapamayınca o ßize ßu iyiLiği yaptı o nu hep iyi hatırLayacağız hem iLk geLdiği sezon ki oyunuyLa hem de artık faydam yok istifa ediyorum derken ki haLiyLe...
Dediğin gißi zaman herşeyi gösterecek ve ßen Ceyhun için futßoL üzerine söyLemLerimi ortaya koyuyorum.düşüncem o dur ki 5 hafta sonra Trabzonspor'un süperstarı oLacaktır ve miLLi takımı zorLu mart ayında sırtLaycaktır. Fatih terim ve ziya doğan'a RAĞMEN!

milli takım hayal Ceyhun için...abartmayalım isterseniz...sadece faydalı olacağı kesin ama Fatih Terim 30 yaşındaki Ceyhun tarzı bir adamı milli takıma almaz...

smertkan
30.01.2007, 17:35
Bu Yönetimin ne projesi ne planı ne de vizyonu var.
Ceyhun iyide Murat Ocak niye.
Oynatmayacaksan yada yaralanamyız dersen ver bir takıma kiralık(Bkz gayse )Yarınlarda kullanırsınız.
Fatih Akyel, Celaleddinin turşusunumu kuracaksınız.

champions
30.01.2007, 17:35
arkadaşa katılıyorum ankaragücü yönetimini alkışlamak gerek :alkış: yaptıkları mantıklı transferden dolayı

Semih Kırsüleymanoğlu
30.01.2007, 17:36
http://www.superspor.com/images/1/29/2942_B_ceyhun-eris002.jpg

Ve Ceyhun Trabzonspor'da...!

Trabzonspor, bir süredir ilgilendiği Ankaragücü'nün yıldız futbolcusu Ceyhun Eriş'in transferinde mutlu sona ulaştı. Marcelinho ve Szymkowiak'ın takımdan ayrılmasıyla orta sahada oyuncu eksikliği çeken Trabzonspor, Teknik Direktör Ziya Doğan'ın çok istediği Ceyhun'un transferi için Ankaragücü ile anlaşma sağladı.
Trabzonspor ile Ankaragücü yönetiminin bir süredir Ceyhun'un transferi için yaptığı görüşmeler mutlu sonla noktalandı. Bu sezon oynadığı futbolla Ankaragücü'nün aldığı başarılı sonuçlarda büyük katkısı olan 30 yaşındaki Ceyhun, ligin ikinci yarısında Bordo-mavili ekibin formasını giyecek. Sezon sonunda Ankaragücü ile olan sözleşmesi sona erecek olan Ceyhun'un transferi için Trabzonspor'un Sarı-lacivertli ekibe savunma oyuncusu Murat Ocak'ı ve bir miktar para vereceği öğrenildi. Trabzonspor, Ceyhun'u transferiyle, bu sezon başkentten 6. futbolcu transferini yapmış oldu. Bordo-mavililer, bu sezon Ankaraspor'dan Musa Büyük ve Ersen Martin, Gençlerbirliği'nde Ayman ve Risp ile Ankaragücü'nde Umut Bulut'u transfer etmişti.

Superspor.com

#10 Fietra
30.01.2007, 17:37
Celaleddin,Fatih Akyel,Gökdeniz,Erdinç gibi futbolcular varken neden Murat Ocak gönderilir anlamak mümkün değil.Ceyhun da hayırlı olsun.

EmrahYalçınalp
Murat Ocak'ın abartıldığını düşünüyorum. Sakın "Celo" demeyin, Murat Ocak'ın abartılan bir "futbolcu" olduğunu düşünüyorum hiç değilse.

Ali Özcan
Ceyhun Trabzonspor'da!..

Trabzonspor, bir süredir ilgilendiği Ankaragücü'nün yıldız futbolcusu Ceyhun Eriş'in transferinde mutlu sona ulaştı. Marcelinho ve Szymkowiak'ın takımdan ayrılmasıyla orta sahada oyuncu eksikliği çeken Trabzonspor, Teknik Direktör Ziya Doğan'ın çok istediği Ceyhun'un transferi için Ankaragücü ile anlaşma sağladı. Trabzonspor ile Ankaragücü yönetiminin bir süredir Ceyhun'un transferi için yaptığı görüşmeler mutlu sonla noktalandı.

Bu sezon oynadığı futbolla Ankaragücü'nün aldığı başarılı sonuçlarda büyük katkısı olan 30 yaşındaki Ceyhun, ligin ikinci yarısında Bordo-mavili ekibin formasını giyecek. Sezon sonunda Ankaragücü ile olan sözleşmesi sona erecek olan Ceyhun'un transferi için Trabzonspor'un Sarı-lacivertli ekibe savunma oyuncusu Murat Ocak'ı ve bir miktar para vereceği öğrenildi. Trabzonspor, Ceyhun'u transferiyle, bu sezon başkentten 6. futbolcu transferini yapmış oldu. Bordo-mavililer, bu sezon Ankaraspor'dan Musa Büyük ve Ersen Martin, Gençlerbirliği'nde Ayman ve Risp ile Ankaragücü'nde Umut Bulut'u transfer etmişti.

Bu haberden sonra başlığı açmamın bir sakıncası yoktur sanırım...şu kriz döneminde faydalı olacağını düşünüyorum...Trabzonsporumuza hayırlı ve uğurlu olur inşallah...Evet Ceyhun la ilgili yorumlar buraya...

tskolik34
işte son dakkaya sıkıştırılış bi transfer daha ceyhun küçük takımların büyük futbolcusu olur anca bu habere yalan deyin ya

Semih Kırsüleymanoğlu
30.01.2007, 17:39
vallah hayirli olsun ins. ne denir baska!
en azindan Ziya her zaman ilk 11de oynatir!

omerkucuk
Hocam aferdersiniz ama devamlılık esassa

Ceyhun neden alınıyor !!!!

Hangi takımda devamlılığı var Ceyhun efendinin ???

sinan kardeşim o kısım Symek içindi devamlılık gösterseydi bugün ceyhun'u konuşmazdık.

madem konuşuyoruz zaman gösterecek Traßzonspor formasıyLa devamLıLığı oLacak mı oLmayacak mı bu kadar.
Konuyu kapataLım ve uzun ßir aradan sonra Traßzonspor da futßoL oynayaßiLen ßi adam izLemenin keyfini çıkaraLım ok!

MarceloTS
Ankaragücü'nü sırtlayan tek oyuncu.İyi bi oyuncu ama burada ne yapar bilmiyorum...Bekleyip görecez

Enes Berfin
30.01.2007, 17:40
CEYHUN ERİŞ TRABZONSPOR'DA !..

Trabzonspor, Ceyhun Eriş'in transferinde mutlu sona ulaştı. Trabzonspor ile Ankaragücü yönetiminin bir süredir Ceyhun'un transferi için yaptığı görüşmeler olumlu sonuçlandı. Ceyhun'un transferi için Trabzonspor'un Başkent ekibine savunma Murat Ocak'ı ve bir miktar para vereceği öğrenildi..

IHLAS HABER AJANSI'NIN KULLANICILARINA GEÇTİĞİ HABER ŞU ŞEKİLDE:
30 yaşındaki Ceyhun, ligin ikinci yarısında Bordo-mavili ekibin formasını giyecek. Sezon sonunda Ankaragücü ile olan sözleşmesi sona erecek olan Ceyhun'un transferi için Trabzonspor'un Sarı-lacivertli ekibe savunma oyuncusu Murat Ocak'ı ve bir miktar para vereceği öğrenildi.

Trabzonspor, Ceyhun'u transferiyle, bu sezon başkentten 6. futbolcu transferini yapmış oldu. Bordo-mavililer, bu sezon Ankaraspor'dan Musa Büyük ve Ersen Martin, Gençlerbirliği'nde Ayman ve Risp ile Ankaragücü'nde Umut Bulut'u transfer etmişti.

Haber yeni yeni sunuluyor sitelere :)

Kaynak :http://www.ajansspor.com/haber/167490

omerkucuk
30.01.2007, 17:40
Murat Ocak'ın abartıldığını düşünüyorum. Sakın "Celo" demeyin, Murat Ocak'ın abartılan bir "futbolcu" olduğunu düşünüyorum hiç değilse.

alkışLıyorum

Jackdaniels
30.01.2007, 17:41
sinan kardeşim o kısım Symek içindi devamlılık gösterseydi bugün ceyhun'u konuşmazdık.

madem konuşuyoruz zaman gösterecek Traßzonspor formasıyLa devamLıLığı oLacak mı oLmayacak mı bu kadar.
Konuyu kapataLım ve uzun ßir aradan sonra Traßzonspor da futßoL oynayaßiLen ßi adam izLemenin keyfini çıkaraLım ok!

Aynen katılıyorum hiç değilse futbolunu bildiğimiz ve teknik kapasitesi yüksek bi oyuncu...

Sinan Akyıldız
30.01.2007, 17:42
Devamlılık herkes için her işte esastır abicim ( szmek için esastır , ceyhun için değildir olmaz yani ;) ) , konu kapansın elbette tartışmamıza gerek yok :) inşallah başarılı olur ama neden Murat :(

Özge
hayırlı olsun inşallah yararlı olur

Semih Kırsüleymanoğlu
CEYHUN ERİŞ

Ceyhun Eriş (doğum 15 Mayıs 1977 istanbul, Türkiye) Ankaragücü (http://tr.wikipedia.org/wiki/Ankarag%C3%BCc%C3%BC)'nde oynayan hücuma dönük orta saha oyuncusu. Ceyhun, şu ana kadar Galatasaray (http://tr.wikipedia.org/wiki/Galatasaray), Siirt Jetpa, Fenerbahçe (http://tr.wikipedia.org/wiki/Fenerbah%C3%A7e), Ankaragücü (http://tr.wikipedia.org/wiki/Ankarag%C3%BCc%C3%BC), Göztepe, Konyaspor, Samsunspor (http://tr.wikipedia.org/wiki/Samsunspor) formaları giymiştir. Ceyhun yeteneğiyle olduğu kadar egoist futboluyla da tanınmaktadır. Ankaragücü'nde 10 numaralı formanın sahibidir. Ceza alanı dışından çok sert vuruşları vardır

Enes Berfin

Valla abi, insallah bizde hemen uyum saglar, yoksa oyunculugu tartisilmaz Türkiyenin en mükemmel futbolcularindan biridir, abartiyor gibi sölüyorum ama bunlar gercekler.

murat
30.01.2007, 17:43
Ceyhunun alinmasina birsey demiyorumda, Murat Ocakin verilmesine diger arkadaslar gibi bende sasirdim. Ziya Doganin futbol bilgi ve zekasindan acikca suphe ediyorum. Bence Turkiyenin en kotu TD u. Lazaroniden bile kotu....

omerkucuk
30.01.2007, 17:44
milli takım hayal Ceyhun için...abartmayalım isterseniz...sadece faydalı olacağı kesin ama Fatih Terim 30 yaşındaki Ceyhun tarzı bir adamı milli takıma almaz...

evet cayhun'un 6 yıL daha ßekLemesi Lazım maLum ergünLer hakanLar vs.

emre81
30.01.2007, 17:44
Valla Ceyhun transferine sevindim iyi bir oyuncu aldık fakat Murat iyi bir oyuncuydu ve yaşı da gençti celalettin dururken neden verildi anlamadım bu arada Murat Ocak'ın Ali verilerek alındığını da unutmayalım umarım kiralık verilmiştir.

Enes Berfin
30.01.2007, 17:45
Devamlılık herkes için her işte esastır abicim ( szmek için esastır , ceyhun için değildir olmaz yani ;) ) , konu kapansın elbette tartışmamıza gerek yok :) inşallah başarılı olur ama neden Murat :(

Ya herkez bunu sölüyor "neden murat neden murat" yahu belki ankaragücü tarafindan istendi bu oyuncu, adamlar belki fatih akyeli veya celoyu istemiyorlardir, bide bu olayi bu taraftan bakmak gerekiyor.

Ben murati begeniyorum ama onun yerini kapatacak oyuncu/oyuncular var.

maskeli61
30.01.2007, 17:46
ceyhun iyi transfer inşallah hayırlı olur ama YÖNETİM SANMAKİ İYİ BİŞEY YAPTIN BİDE GALİBİYET ALDINMI SESİMİZİ ÇIKARMAYIZ SUSTURUSUNUZ BİZİ DİMİ yok kardeşim ben susmuyorum üst üste 10 galibiyette alsan dünya yıldızınıda alsan senle bu iş olmaz İSTİFA HİÇ DURMA ARKANA BİLE VAKMA HADİ İSTİFA HERKES KENDİ YOLUNA...

Murat ocak konusunuda şöyle özetliyim büyük umutlarla aldık muratı fatih terim milli takıma çagırdıgı için... ama bizde oynadıgı sürece toplasan 1 yada 2 kere iyi oynadıgını gördüm ama berbat oynadıgı maçlarıda biliyorum o yüzden çokta önemli degil bi murat ocak gider biri gelir bizim gençlerimiz alt yapımızda trabzon lisesinden adam çıkar murat ocagı 5 e katlar bunlarıda görelim ve unutmayalım... ceyhun inşallah hayırlı ugurlu oolur akıllı olur....

Emre B.
30.01.2007, 17:46
Ceyhın iyi oldu ama Murat niye verildi?Fatih, Celallettin varken.

Küçükalioğlu
30.01.2007, 17:47
Birazdan bütün sitelere düşer.
Murat Ocak'ın gitmesine çok üzüldüm. Mustafa Keçeli veya Celaleddin dururken neden Murat Ocak. Ali Güzeldalı ne için gönderdi yönetim la hevla vela kuvvete inna sabirinnnnnnn.
hızlı gençlik :D kardeşim özledim seni görüşemiyruk haböle bi kahvalti filan olsada habu istanbulu dolansak beraber.

Bahtiyar
güle güle musampa bir sezonda trabzospor dan geçen ikinci yıldız oluyorsun hatta 3

canim TS
evet Murat niye verildi?
Yakinda Yattara niye verildi, Musampa niye verildi, Stepanov niye verildi de yazariz.

Neyse hayirli olsun Ceyhun ne diyim.

Canİlker
daha imza atmadı hoca du bakalım imzayı bi atsın hele

Ali Özcan
30.01.2007, 17:49
yukarda bir arkadaş yazmış...

ceyhun = ali güzeldal+murat ocak+para oldu ve bu açıdan kötü bir transfer...ayrıca sezon sonu da sözleşmesi bitiyordu...ama futbolcu kalitesi olarak bakarsak iyi oldu gelmesi...

maliyet açısından kötü,kalite açısından iyi bir transfer...

Enes Berfin
30.01.2007, 17:50
ceyhun iyi transfer inşallah hayırlı olur ama YÖNETİM SANMAKİ İYİ BİŞEY YAPTIN BİDE GALİBİYET ALDINMI SESİMİZİ ÇIKARMAYIZ SUSTURUSUNUZ BİZİ DİMİ yok kardeşim ben susmuyorum üst üste 10 galibiyette alsan dünya yıldızınıda alsan senle bu iş olmaz İSTİFA HİÇ DURMA ARKANA BİLE VAKMA HADİ İSTİFA HERKES KENDİ YOLUNA...

Aynen bizi susturmak istiyorlar, Nuri sana sölüyorum aloooo sana sesleniyorum duyuyormusun beni? duyuyuorsun duyuyorsun, Artik Pes Et Nuri, sizde öle bakmayin haciosmanoglu ve Sayitoglu sizde Pes edin.

lopsang
30.01.2007, 17:52
Ceyhunun futbolculuğu tartışılmaz şüphesiz, ama ne kadar süre layıkıyla top oynar işte o tartışılır. Bu konuda alınan en büyük bir risk takım içinde lider futbolcunun olmadığı bir dönemde liderliğe soyunabilecek bir Ceyhunun takımın diğer yıldız, ya da Trabzon kökenli futbolcular tarafından benimsenmemesidir. Diğer taraftan Murat Ocağın gönderilmesi meselesi aynı marcelinhoda olduğu gibi Ziya doğanın isteğidir, Keçeli yerine Murat Ocak. Bu hafta Keçeliyi ilk onbirde oynatması mesajmış demek ki. Şu anda takımda Murat yerinde oynayacak Çağdaş, Celalettin, hatta Risp var. Yani Ziya Doğan böyle düşünmüştür, takım içi dengelerini sağlamayı çok iyi becerirmiş kendisi .
Eğer takım içinde düzeni bozmaz ise gerçekten faydalı olacaktır.

lopsang
30.01.2007, 17:58
Yöentimi anlamaya çalışıyorum. Söylediklerim savunmak anlamında algılanmamalı. Ancak kavrayabildiğim kadarıyla ,yönetim şöyle bir karar almış," Ne olursa olsun takım konusunda Ziya Doğan'ın dedikleri yapılacak,kimi istiyorsa alınacak, kimi istemiyorsa gönderilecek " Bu mantığın doğru olduğunu düşünüyorum, eğer hoca diye takımın başına birisini getirdiysen ve seni yapacağı iş konusunda ikna edebiliyorsa istediğini yapacaksın, yoksa kendinle çelişirsin. İstediğini yapmaman güvenmediğin anlamına gelir , güvenmiyorsan takımın başında niye tutasın.

Şentürk
30.01.2007, 17:58
futbolda istikrar önemli oluyor,biz bu yüzden çok futbolcumuzu eleştirip kaybetmedik mi,alınan futbolcunun böyle bir özelliği yok,geçmişide pek parlak değil,Yattara,Musampa gibi futbolcuları oynatmayan Ziya Ceyhunu oynatır mı?
inşallah yanılırım.

Soner Kurt
30.01.2007, 17:59
Ceyhunun futbolculuğu tartışılmaz şüphesiz, ama ne kadar süre layıkıyla top oynar işte o tartışılır. Bu konuda alınan en büyük bir risk takım içinde lider futbolcunun olmadığı bir dönemde liderliğe soyunabilecek bir Ceyhunun takımın diğer yıldız, ya da Trabzon kökenli futbolcular tarafından benimsenmemesidir. Diğer taraftan Murat Ocağın gönderilmesi meselesi aynı marcelinhoda olduğu gibi Ziya doğanın isteğidir, Keçeli yerine Murat Ocak. Bu hafta Keçeliyi ilk onbirde oynatması mesajmış demek ki. Şu anda takımda Murat yerinde oynayacak Çağdaş, Celalettin, hatta Risp var. Yani Ziya Doğan böyle düşünmüştür, takım içi dengelerini sağlamayı çok iyi becerirmiş kendisi .
Eğer takım içinde düzeni bozmaz ise gerçekten faydalı olacaktır.

Gözünü seveyim denge deme "Denge" kelimesi Elektrik Etkisi yapıyor bende. Takımın Dengesini biLmemde Bende Dengesel yönden bozukluklar oluşmaya başladı Z.D yüzünden.

Emorfo
30.01.2007, 17:59
hızlı gençlik :D kardeşim özledim seni görüşemiyruk haböle bi kahvalti filan olsada habu istanbulu dolansak beraber.

Görüşelim Hüseyin'um halı saha maçları yapayiler yoksun pisayada, yenge mi izin vermeyi yoksa :)

EmrahYalçınalp
30.01.2007, 18:00
Ceyhun iyi topçu ama ZD istediyse ben istemiyorum. Allah'ını seversen istifa et ZD, yedin bizi. Sayende 27 yıllık Emrah maç yerine 3-4 kez Sıla'yı seyretti. Lütfen git. Ceyhun da gelsin senle, ya da kalsın, nasıl isterse... Ama sen git. Git. Git. Git.

izmirdenayhan
Arkadaşlar netice de bu bir pazarlık...Ankaragücü'de bir tarafat olarak istediğini almıştır....Ben de şahsen üç sol bekimiz içinde en çok Murat Ocak'ı beğeniyordum...Ancak şu an için orta sahada Ceyhun tarzında bir oyuncuya çok acil ihtiyacımız olduğu da bir gerçek....Bence uyum problemi yaşanmazsa olumlu bir hamle olacak bu transfer....

Harun-61
murat ocak'i almak icin haftalarca ugra$an bu yönetim ve Ziya dogan degilmiydi ???
bi kac sene sonra bi kac futbolcu + para vererek kesin geri aliriz...

hayirli olsun......

poetricus
30.01.2007, 18:02
Ne Ceyhun'un ne de yerine verilen Murat Ocak'ın yeteneklerini abartmanın bir âlemi yok. Murat, Celalettin ve M. Keçeli ile karşılaştırıldığında iyi bir futbolcu olarak kabul edilebilir. Ama oyun karakteri savunmadan çok sol açık oynamaya müsaitti ki bizde böyle bir mevki yok, olması da mümkün değil. Celalettin konusunu ikide bir ısıtmaya gerek yok. Ziya Doğan bu takımda olduğu sürece ne satışı ne de takasını aklınıza bile getirmeyin.
Yönetimin transfer politikası(!) hakkında bir şey söylemeyeceğim, zira her şey söylenmiş zaten.
Asıl dikkatimi çeken Ziya Doğan'da şeytan tüyü olması. Zira bugüne kadar bu kulüpte görev yapan yerli, yerlinin yerlisi ya da yabancı hiçbir hoca yönetimi bu derece kontrolüne alamadı, bu derece söz sahibi olamadı ve bu derece başarısızlığa rağmen sahiplenilmedi. 7 maçta 5 meğlubiyet 1 beraberlik. Bu sonuçların yarısını bir başka hoca almış olsaydı Meydan parkındaki ağaçlardan birine asılmış olurdu herhalde. Üstelik adam yıldız isimleri göndertiyor, senede 1.3 trilyon alıp hiç oynamayanları takımda tutuyor.

Helal olsun!

marcelinhos100
30.01.2007, 18:04
kadrosunda 29 yaşındaki mustafa keçeli 30 yaşındaki celaleddin varken

24 yaşındaki murat ocakı vermenin tek anlamı vardır arkadaşlar ziya dogan öyle istemiştir

ceyhunun alınmasına bile sevinemedim sene başı bu adam için ali güzeldalı verdiler yazık degilmi o onların yarısı kadar para alıyordu şimdi ne yapacaksınız fatih akyeli

ziya doğan istifa

coolank
30.01.2007, 18:05
yazık oldu murat ocak... çok yazık ..

Şentürk
30.01.2007, 18:07
transfer politikasına bak!
senin dünyaca tanınan oyun kurucun var bir kere onu o görevde oynatmıyorsun,
sonra yolluyorsun,
2 maç sonra bizde oyun kurucu eksik deyip futbolcu alıyorsun!
kafam karıştı benim,
ziya doğan daha ne istiyorsun!

marcelinhos100
30.01.2007, 18:09
Futbolcular (Murat Ocak)

Doğum Tarihi : 01.01.1982

Futbolcular (Celaleddin Koçak)http://www.trabzonspor.org.tr/images/t_s.gif
Doğum Tarihi : 24.11.1977

Futbolcular (Mustafa Keçeli)

Doğum Tarihi : 15.04.1978

işte herşey ortada ne yapıyorsun ziyaaaa

Enes Berfin
30.01.2007, 18:11
transfer politikasına bak!
senin dünyaca tanınan oyun kurucun var bir kere onu o görevde oynatmıyorsun,
sonra yolluyorsun,
2 maç sonra bizde oyun kurucu eksik deyip futbolcu alıyorsun!
kafam karıştı benim,
ziya doğan daha ne istiyorsun!

Arada büyük farklar var, bir yabanci oyuncunun türkiyede uyum saglamasi kisa sürmez zaman ister, ama yerli oyuncu herzaman kisa sürede uyum saglama söz konusu.

TSerdar_61
30.01.2007, 18:12
murat ocak 1 bucuk yıllıgına kiralık verılmış

Burhan61
30.01.2007, 18:12
Öncelikle hayırlı olsun..

Bugüne kadar Ankaragücü'nden aldığımız hiç bir futbolcu bize katkı yapamadı. umarım bu istatistik tarih olur.

Çoğu arkadaş Celalettin neden verilmemiş demiş. Allah aşkına siz Ankaragücü yöneticisi olsanız alır mısınız Celo'yu? bizimkiler kârlı bir iş olup olmadığına bakmadan aceleyle bu transferi yapmışlar besbelli.

Olan Trabzonsporumuz'un paralarına ve itibarına oluyor.

coolank
30.01.2007, 18:13
bu iyi haber yani kiralık ise .... oh oh bu iyi .. ali güzeldal kiralık mı satılık mı idi

marcelinhos100
30.01.2007, 18:13
çok iyi işte sagol kardeş ahber nereden

Enes Berfin
30.01.2007, 18:15

Evet aynen öle.

EmrahYalçınalp
30.01.2007, 18:15
Çoğu arkadaş Celalettin neden verilmemiş demiş. Allah aşkına siz Ankaragücü yöneticisi olsanız alır mısınız Celo'yu?
Para istemezdik yaw... Eşantiyon niyetine.

Enes Berfin
30.01.2007, 18:16
çok iyi işte sagol kardeş ahber nereden

Kaynak: http://www.ajansspor.com/haber/167490

bordoylamavi
30.01.2007, 18:16
eğer kiralanmışsa çok mantıklı ama satılmışsa bir o kadar da mantıksız. bu arada ceyhunu transfer olarak hesaplamak yanlış bu sene uefa ya kalmamıza bir katkısı olabilir diye düşünmek lazım günü kurtarmak adına doğru hareket. yoksa 30 yaşında bir sürü takımda tutunamamış gittikçe de aşağıya düşmüş bir oyuncudan gelecek için bir şey beklememek lazım
Ceyhun ERİŞ : Galatasaray (3), Çaykur Rizespor, Göztepe (2), Siirt Jet-Pa, Fenerbahçe, Ankaragücü (2), Gençlerbirliği, Konyaspor ve Samsunspor. Ankaragücü

Emorfo
30.01.2007, 18:18
evet kiralık verildi 1.5 yıllık

KuĞu
30.01.2007, 18:19
Ceyhun iyi topçu ama ZD istediyse ben istemiyorum. Allah'ını seversen istifa et ZD, yedin bizi. Sayende 27 yıllık Emrah maç yerine 3-4 kez Sıla'yı seyretti. Lütfen git. Ceyhun da gelsin senle, ya da kalsın, nasıl isterse... Ama sen git. Git. Git. Git.

:D :D :D :D süper yaa işte ziya doğanın futbol anlayışı bu!!! ne güzel anlattın emrah yaaa :D şampiyonda yapsan fark etmez maçların yerine sıla izlenmeye devam edilir stadda maç izlenmiyor çok ciddiyim konsantre kayboluyor acayip bir umutsuzluk çöküyor insanın üstüne.

Mustafa AYDIN
La havle.

Celo dururken Keçeli dururken Murat Ocak'ı vermek hangi üstün zekalı kelin fikriydi acaba...

Ankaralı yöneticiler akılsız değiller hoş,alacakları malı iyi biliyolar.

Ali Şahin
eğer kiralık verildiyse tamam ama satıldıysa büyük enayilik acaba ceyhunu tapusuylamı aldılar bunların işi belli olmaz ceyhunuda 6 aylık kiralamışlardır

cyberentalpi
kiraliksa iyi:)) parlarsa para eder. ceyhun tarzi bir futbolcuya ihtiyacimiz vardi. Ama murat satildi ise yazik kirakilsa iyi olur

poetricus
30.01.2007, 18:20
Bu haberlerin ne kadar sağlıklı olduğu su götürür. Ali Güzeldal'ı da kiralık verdiğimiz söylenmişti. Sonra sözleşmesinde opsiyon olduğu, 120.000 USD karşılığı istediğimiz an geri alabileceğimiz yazıldı. Şimdi de benzeri teraneleri Murat Ocak için söylüyorlar. Ali'yi hiçbir zaman Murat'la bir tutmam ama bu tip transferlerden sonra edilen lafların benzerliği dikkatimi çekti.

marcelinhos100
30.01.2007, 18:20
evet arkadaşlar murat ocakın birinci lig tecrübesi olmadığı için lige hazır degildi yaşıda çok genç daha 24

zaten sol bek olarak stephanovun cezası bitince cagdaş oynayacak ne diyeyim inşallah döndüğü zaman ziya doğan olmaz

cyberentalpi
30.01.2007, 18:22
umatrim musampa yi harcamaz bu tranferle ziya. bir kez olsun soyle bir kadro izlemedim.
marce yattara syzmek gokdeniz musampa
umarim bu olur
yattara gokdeniz ceyhun musampa

eross61
30.01.2007, 18:23
ya murat ocak cok mu iyi bi futbolcuydu da gidişine üzülüyosunuz ben hic birzaman savunma yaptıgını gormedim oylesine bi oyuncu yani hatalı cıkısları adam kacırmaları fazla olan bi oyuncu kesinlmikle bek oynatmayacagım bi oyuncu..

selokal61
30.01.2007, 18:24
ceyhun türkiyedeki en yetenekli orta saha oyuncularından biri..ilk yarıda oynadığımız ankaragücü maçında takımını tek başına sırtlamıştı...eğer istikrar sağlayabilirse faydalı olur..

Sinan Akyıldız
30.01.2007, 18:24
abicim kiralık olayını önceden sölesenize :D millet galeyana geldi ( bende dahil :D )

Burhan61
30.01.2007, 18:25
Alıntı:
vectra29 tarafından yazılan

Çoğu arkadaş Celalettin neden verilmemiş demiş. Allah aşkına siz Ankaragücü yöneticisi olsanız alır mısınız Celo'yu?

Para istemezdik yaw... Eşantiyon niyetine.

Bak bu hiç aklıma gelmemişti:) yol,su,yemek masrafından kurtulmuş olurduk en azından:D

smertkan
30.01.2007, 18:26
Murat Ocak Kiralık olarak veridiyse bu transfer çok iyi oldu.

Tek eksiği Fatih Akyel Celaleddin den birini adamlara eşantiyonda olsa verememiz oldu.Adamlar akıllı çıktı:))

poetricus
30.01.2007, 18:29
Umarım Musampa'yı harcamaz bu tranferle Ziya!
Ekstra bir şey yapmasına gerek yok. Zaten Musampa iki buçuk aydır hazır olduğu halde oynatılmadığını, o yüzden futbol oynayabileceği bir yere gitmek istediğini Asbaşkan Haşim Sayitoğlu'na iletmiş bulunuyor. Böyle devam ederse ya Szymkowiak gibi futbolu bırakmaya ya da canına kıymaya kalkar.

Bir kez olsun şöyle bir kadro izlemedim:
Marce Yattara Syzmek Gökdeniz Musampa!
Ne tesadüf biz de!

Umarım bu olur:
Yattara Gökdeniz Ceyhun Musampa.
Ve Ziya Doğan cevap veriyor: Orta sahada kim koşacak?

Kemal Musaoğlu
30.01.2007, 18:30
hayırlı uğurlu olsun.ceyhun şuan çok formda.bu başarısını külübümüzde de sürdürmesi dileğiyle.

ozcan_asanoglu
30.01.2007, 18:30
ziya doğan kadroyu şöyle kurar bence;

gökdeniz ceyhun musampa

2. yarı yattara girer, bu üçlüden biri çıkar duruma göre..Allah'tan gökdeniz ortanın her yerinde oynuyor, ona göre ayarlama yapılır;

yattara gökdeniz musampa,

yattara ceyhun musampa,

yattara musampa gökdeniz,

yattara ceyhun gökdeniz...hepsi mümkün..tabi maça böyle başlayıp tersini de yapabilir.

atlantis
30.01.2007, 18:33
Hayırlı olsun Ankaragücünde oynadığı gibi oynarsa büyük katkı sağlar.

MarceloTS
30.01.2007, 18:33
Bu adamın 4 defans + 2 önlibero düzeni değişemeyceğine göre bu 4 kişiden biri yedek kalacak(yattara,musampa,ceyhun,gökdeniz).Hepside birbirinden iyi oyuncular bakalım kimleri oynatacak.Ama Yattara gibi bi youncuyu mutlaka 90 dk oynatması gerek ikinci yarıyla olmaz bu işler

hamdi bey
30.01.2007, 18:35
bir tane işe yaramazdan kurtulduk bir tanesi geldi, lan bari sadece yollasalardı murat ocak ı ceyhunu almasalardı

marcelinhos100
eğer bir adam; doğruları söylüyor, yanlış yapıyorsa: ikaz et..
eğer bir adam; yanlışları söylüyor, doğru yapıyorsa: dikkat et..
eğer bir adam; doğruları söylüyor, doğru yapıyorsa: ihya et..
eğer bir adam: yanlışları söylüyor ve yanlış yapıyorsa: imha et...

şimdi arkadaşlar ziya doğan hangi kategoriye giriyor

cyberentalpi
Ekstra bir şey yapmasına gerek yok. Zaten Musampa iki buçuk aydır hazır olduğu halde oynatılmadığını, o yüzden futbol oynayabileceği bir yere gitmek istediğini Asbaşkan Haşim Sayitoğlu'na iletmiş bulunuyor. Böyle devam ederse ya Szymkowiak gibi futbolu bırakmaya ya da canına kıymaya kalkar.

Off off biz dertlimiyiz neyiz. Musampada gidecek bu kel sayesinde

Mehmet_Mercanlı
30.01.2007, 18:38
öncelikle hayırlı olsun.. inşallah takıma katkısı olur. ALLAH yardımcısı olsun bu formayı taşımak zordur bunu iyi anlarsa yapar dıyorum ben

ayrıca butakımda yolanacak enson adamlardan biridir murat
mustafa-celo-ahmet-fatih-ömer-jeff-ferhat-musa-erdinç gibi adamlar varken muratın yollanması cok saçma ama birde diyer acıdan duşunun, siz olsanın hangisini alırsınız?. gökdenizi -yattarayı -milanı isteyecek değildi ya
ankara bizim şuanki kötü durumumuzdan yararlanmak istedi ve başardı . işte yönetim farkı ....
daha durum hakkında kesin bir bilgiye sahip değiliz belkide kıralık verilip ustune para verilmiştir.(murat gibi adamı seneye 2 ceyhun versek alamayız)

golebshera
30.01.2007, 18:38
Hasbinallah - La havle ve la kuvvete illa billahil aliyyul aziym..

ErayAkyüz
30.01.2007, 18:39
ceyhunu videosu

http://www.youtube.com/watch?v=WxdIZw1HF_U

TheCrow
30.01.2007, 18:42
Trabzonspor,Ceyhun ve Yusuf gibi oyunculardan medet umar hale geldi sonunda.İşin ilginç tarafı,büyük ihtimal faydalı da olur Ceyhun,vay anasına be...

littlebighorn
30.01.2007, 18:42
Alıntı:
vectra29 tarafından yazılan

Bak bu hiç aklıma gelmemişti:) yol,su,yemek masrafından kurtulmuş olurduk en azından:D
Ya da en azından kadroya başka genç bir oyuncu alınır, çocuk motive olur....Çünkü Celo hep kadroda... Bunlar önemli şeyler...

marcelinhos100
30.01.2007, 18:43
Ceyhun, Trabzonspor'a Transfer OlduAnkaragücü'nde Forma Giyen Ceyhun, Bonservisi ile Birlikte 1,5 Yıllığına Trabzonspor'a Verildi.

Ankaragücü'nde forma giyen Ceyhun, bonservisi ile birlikte 1,5 yıllığına Trabzonspor'a verildi.

İki kulüp arasında sürdürülen görüşmeler olumlu sonuçlandı.

Trabzonspor Ceyhun'u bonservisi ile birlikte 1,5 yıllığına transfer etti.

Ankaragücü ise buna karşılık Trabzonspor'dan 1,5 yıllığına Murat Ocak'ı kiralık olarak renklerine bağladı. (Anadolu Ajansı)

Cabri61
30.01.2007, 18:44
murat ocak kiralık mı gitti

marcelinhos100
30.01.2007, 18:45
Ceyhun'da Sona DoğruTrabzonspor, Uzun Süredir Almak İçin Çaba Harcadığı Ankaragücü'nden Ceyhun'un Transferinde Sona Yaklaştı. Bordo Mavililer, Ceyhun'a Karşılık Ankaragücü'ne Murat Ocak'ın Yanı Sıra 500 Bin Euro Vermeyi Kabul Edince 2 Kulüp Arasında Anlaşma Sağlandı. Daha Önce Ceyhun'a Karşılık Mustafa Keçeli'yi Öneren Bordo Mavililerin Teklifi Kabul Edilmemişti.

Trabzonspor, uzun süredir almak için çaba harcadığı Ankaragücü'nden Ceyhun'un transferinde sona yaklaştı. Bordo mavililer, Ceyhun'a karşılık Ankaragücü'ne Murat Ocak'ın yanı sıra 500 bin euro vermeyi kabul edince 2 kulüp arasında anlaşma sağlandı. Daha önce Ceyhun'a karşılık Mustafa Keçeli'yi öneren bordo mavililerin teklifi kabul edilmemişti.

Öte yandan teknik direktör Ziya Doğan (http://www.haberler.com/ziya-dogan/) tarafından kadro dışı bırakılan Fatih Akyel'in de Gençlerbirliği ile büyük oranda anlaşmaya vardığı öğrenildi. (Doğan Haber Ajansı)

kolpa fatih akyel gençlerbirliği ile anlaşmışsa erkan özbey alınabilirmi acaba bilgisi olan var mı

champions
30.01.2007, 18:46
neyseki kiralıkmış yani inşallah öyledir iyi iş yaptık;) ama kadroda gitmesi gereken en az 3 futbolcu var onlarıda martineze karşlık verip:D birde sağbek aldık mı noktayı koyarız transfere hep birlikte

milan_stephanov
30.01.2007, 18:51
yanlıs transfer...goreceksiniz 1 ay sonra kadro dısı kalacak

Mehmet_Mercanlı
30.01.2007, 18:57
arkadaşlar internete duşen yazılarda kıralık diyoo net birbilgi yok yarın akşama kadar beklicez galıba

Özkan Uludag
30.01.2007, 19:02
Arkadaslar eger bu adam geldi diye Musampa yedek kalacaksa ben bu adamin **********heeeeeey heeeeey!! iki mac sonra daha iyi olacagiz diyo!!!Yani iki mac daha yeniligim ses etmeyin ,zaten o saaten sonra maclari alsan ne olur almasan ne olur!!!!yaaaaaaaa kafayi yiyecem ya bu ne ya bu ne ya.Sizin yapacaginiz transfere de size de!!!!Zaten size yemin ederim eger yattara formuna girerse iyi oluruz yoksa isimiz yas!!!Bu oyuncularin bi bok yapacagi yok ayni bundan önceki seneler gibi olur !!!verirler yattaraya sonra durup izlerler!!!!ceyhunmus!!!!Simdi merak ettim ziya ceyhun transferinden ne kazandi

FANATIK61
30.01.2007, 19:03
Lig TV Canli Baglanti az önce:

Ceyhun yillik 1,2 Trilyon alacakmis, Ankaragücü ise 750 Milyar arti Murat Ocak (kiralik) bizden aldi.

Murat bugün Ankaragücü Kampina katildi. Ceyhun yarin Trabzon'a gelip imza atacak.

Hüseyin Çümen
30.01.2007, 19:09
bizden kim gitse değerli oluyor anlamak mümkün deil burdayken olmayan küfür olmayan beddua yı alan futbolcular gittiler mi nekadar değerli oluyolar tamam bende kabul ediorum murat ocak gitmese iidir de murat ocak bizde ne oynadıki bukadar üzülüyosunuz neverebildi bize gelecek vaad edio die bu oyuncuları hep tutacaksak bugünümümüzü kim kurtaracak bizim

golebshera
30.01.2007, 19:12
Ooooh ne hoş.. Sene sonunda Stephanov, Yattara ve Gökdeniz üçlüsünün en az biri yada hepsi satılır, Bu yanlış transferlerin maliyetleri bir parça karşılanır..

marcelinhos100
30.01.2007, 19:12
Lig TV Canli Baglanti az önce:

Ceyhun yillik 1,2 Trilyon alacakmis, Ankaragücü ise 750 Milyar arti Murat Ocak (kiralik) bizden aldi.

Murat bugün Ankaragücü Kampina katildi. Ceyhun yarin Trabzon'a gelip imza atacak.

arkadaşlar bakın 750 milyar 400 bin euro yapar murat ocak önümüzdeki yıl ne olurdu bilmem ama bu sene zaten oynamıyor ayrıca kiralık verilmiş hikmet karamanın elinde iyi olacağını düşünüyorum

ayrıca ceyhun bu sene 8 asist ve 4 golle oynuyor ki bu ceyhunun son şansı hata yapacagını zannetmiyorum trabzonsporda kaliteli futbolcular var ama onlara ortadan top taşıyacak adam yoktu tabi gönül ister çok daha genç geleceği olan bir topçu alalım ama ceyhun şu anda alınabilecek en iyi topçudur kanaatimce celelddine gelince gönderdiklerimizin neler yaptığını görüyoruz bu sene de oynasın bakalım

fatih akyel veriliyormuş gençlere erkan özbey alınsın çok para verilmeden musa ve mustafa keçeli sag ve sol açıkın alternatifleri olurlar saygılarımla

iyattara
30.01.2007, 19:13
ceyhunu videosu

http://www.youtube.com/watch?v=WxdIZw1HF_U

super atmış vala daha frikik problemimiz kalmadı:alkış:

Mehmet_Mercanlı
30.01.2007, 19:14
Ceyhun yillik 1,2 Trilyon alacak
Ankaragücü ise 750 Milyar + Murat Ocak (kiralik)

muratın kiralik gitmesi güzel şimdi rahatladım.

Hekimoğlu
30.01.2007, 19:16
yararlı olabilir ama en fazla 1 yıl.

EmrahYalçınalp
30.01.2007, 19:17
Off off biz dertlimiyiz neyiz. Musampada gidecek bu kel sayesinde
Trabzon'daki yemekte Milan'a Musampa'yı sordum. Çok iyi şartlarda sözleşme imzaladığını, geldiğinde çok kilo fazlası olduğunu, kısacası ense yapmaya gelmiş olabileceğini ima ettim. Sadece şunu söyledi... "Adamın çok parası var, şöhreti de var. Sadece son yıllarında iyi bir takımda keyif alarak top oynamak isteyeceğini düşünüyorum. Ve çok iyi futbolcu. Tam performansla oynarsa katkısını tahmin edemezsin."

Keyif ve Trabzonspor...

ZD anamızı ağlattın, ne diyeyim...

marcelinhos100
Yordanov Ankaragücü yolunda

Ceyhun Eriş'in Trabzonspor'a transferinin ardından yapılan Ankaragücü yönetim kurulu toplantısında, bu futbolcunun yerini doldurmak için Konyasporlu Alex Yordanov'la ismi ön plana çıktı.
Ankaragücü Yönetim Kurulu'nun akşam yaptığı toplantının ardından, Konyaspor'dan ayrılan ve bonservisi elinde olan Alex Yordanov'la anlaşma zemini arayacağı belirtildi.

AYYILDIZ
murat kesin olarak kiralık verildi arkadaşlar

Lapina
Kulubun kapisindan gecemeyecek insanlardan medet ummaya başladık.Ah Trabzon'um ah!

marcelinhos100
30.01.2007, 19:19
şimdi yapılması gereken ali güzeldalın alınmasıdır ne kadar verilecekse verilsin

birde çok topçu oldu takımda murat ocak feridun enis cem demir ufuk bayraktar tayfun hep kiralık

Emre Büber
30.01.2007, 19:20
hayırlı olsun camiamıza ins Eski gunlerimize geri doneriz

marcelinhos100
30.01.2007, 19:22
arkadaşlar hüseyin bu hafta lig maçında cezalımı bilgisi olan var ntv de cezalı gözüküyor

Hüseyin İlkin
30.01.2007, 19:23
hayırlı olsun camiamıza ins Eski gunlerimize geri doneriz

Bu yonetimle zannetmiyorum ama inanmaktan baska caremiz yok. :tsbayrak:

BDiler61
30.01.2007, 19:23
1 tane daha yabancı hakkımız var ama kullanmayacağız galiba

gerçekefsane
30.01.2007, 19:24
Hayırlı olsun 5 yıl sonra Trabzonspora geldi.

vadaa55
30.01.2007, 19:25
Hayırlı olsun.TRABZONSPOR'umuzun son 15 maçına bakarsak(iç ve dış saha) her maçta rakiplerin çektiği şutun yarısı kadar bile şut çekememişizdir. Ceyhun ise şu anda rakip kaleye en çok şut atan futbolcu durumunda. Dolayısıyla şut açığımızı kapatacak bir futbolcu. Aynı zamanda oyun kuruculuk görevini de çok iyi yapabilen bir futbolcu. Çok yerinde bir transfer olduğunu göreceğiz.

FANATIK61
30.01.2007, 19:28
Ve Ceyhun Trabzonspor'da...!
Trabzonspor, bir süredir ilgilendiği Ankaragücü'nün yıldız futbolcusu Ceyhun Eriş'in transferinde mutlu sona ulaştı.

Marcelinho ve Szymkowiak'ın takımdan ayrılmasıyla orta sahada oyuncu eksikliği çeken Trabzonspor, Teknik Direktör Ziya Doğan'ın çok istediği Ceyhun'un transferi için Ankaragücü ile anlaşma sağladı.

Trabzonspor ile Ankaragücü yönetiminin bir süredir Ceyhun'un transferi için yaptığı görüşmeler mutlu sonla noktalandı. Bu sezon oynadığı futbolla Ankaragücü'nün aldığı başarılı sonuçlarda büyük katkısı olan 30 yaşındaki Ceyhun, ligin ikinci yarısında Bordo-mavili ekibin formasını giyecek. Sezon sonunda Ankaragücü ile olan sözleşmesi sona erecek olan Ceyhun'un transferi için Trabzonspor'un Sarı-lacivertli ekibe savunma oyuncusu Murat Ocak'ı ve bir miktar para vereceği öğrenildi. Trabzonspor, Ceyhun'u transferiyle, bu sezon başkentten 6. futbolcu transferini yapmış oldu. Bordo-mavililer, bu sezon Ankaraspor'dan Musa Büyük ve Ersen Martin, Gençlerbirliği'nde Ayman ve Risp ile Ankaragücü'nde Umut Bulut'u transfer etmişti

volkanferhan
hayırlı uğurlu olsun nediyelim artık..
ceyhun rakip kaleye en fazla şut atan futbolcular arasında ama z.d olacak mühim şahsiyet o adama şut çekmemesinde uyarılar yapacaktır .çektirmez arkadas..

marcelinhos100
http://www.ankaragucu.org.tr/upload//squad//7db3a05b748234140208841d50e23904.
Ad Soyad: Ceyhun ErisDoğum Tarihi: 15.05.1977Doğum Yeri:GiresunMevki:Orta SahaBoy:183 cm Kilo:78 kg Forma Numarası: 10Oynadığı Klüpler:Galatasaray
Fenerbahçe
Samsuspor

ceyhuna destek elin adamı inamoto ayhanla şampiyon oluyor önemli olan takımımız murat da pişsin gelsin ceyhun daha 29 yaşında sayılır

Özge
30.01.2007, 19:29
arkadaşlar hüseyin bu hafta lig maçında cezalımı bilgisi olan var ntv de cezalı gözüküyor1 sarı kart daha görürse cezalı oluyo biliyorum ben

gerçekefsane
30.01.2007, 19:30
arkadaşlar hüseyin bu hafta lig maçında cezalımı bilgisi olan var ntv de cezalı gözüküyor

Kayseri maçında 3. sarı kartı gördü. ;) 3 sarı kart 1 kırmızı kartı var.

bmtr
Bencede oynarsa Ceyhun Trabzon'a faydali olur. Fakat kendisi istekli olmasi, Ziya'nin da oynatmasi lazim. Musampa'ya gerek yok artik. Bence Musampa gitsin. Trabzon'un en buyuk acigi su anda bir golcu. Aslinda ben Umut'tan cok umutluydum ama artik yavas yavas umidim kiriliyor. Cok fazla bilek ve vucut esnekligine sahip degil. Bu da ceza alani icinde hareket kabiliyetini kisitliyor.

Şahinoğlu
Murat Ocak gitse ne kaybederiz beyler kayıp diyo bazı arkadaşlar , tamam Celalettin ,Mustafa Keçeli varken diyo herkes ama inanın hiç birinin birbirinden farkı yok takıma katkıları yok tabi bende en çok Celo gitsin isterdim ama adamlarda salak değil oynaymayan adamını istesin senin, Ceyhun için Trabzon ,eğer değerini bilir kendini Trabzonspor'un bi parçası olarak görür ve benimserse Milli takıma gidiceğinden şüphem yok, inşallah hayırlı olur ve herşeye rağmen Ziya'nın mantalitesine ve hakemlerin şerefsizliğine rağmen düzelir bu takım .

marcelinhos100
30.01.2007, 19:31
ha bu arada cezalı olmasının bir mahsuru yok b elirteyim benim için hüseyin biraz aymanı örnek al

marcelinhos100
30.01.2007, 19:33
Ceyhun: "Benim şanssızlığım Hagi'ydi!"

Türk futbolunun şanssız isimlerindendir Ceyhun Eriş. Yaşadığı ağır sakatlıklara rağmen futbola olan aşkı ve hırsıyla yeniden yeşil sahalara döndü. Galatasaray alt yapısında başladığı futbol yaşamını Ankaragücü'nde sürdüren, Türkiye'nin ender yeteneklerinden olan Ceyhun'un en çok yakındığı konu ise üzerine yapıştırılan disiplinsiz oyuncu imajı. Henüz 29 yaşında olan yıldız oyuncunun Avrupa hedefi ise bitmiş değil. İşte şanssız yıldız Ceyhun Eriş...
"G.Saray'daki şanssızlığım Hagi'ydi"
- Galatasaray alt yapısında futbola başladın ve geleceğin yıldızı olarak lanse edildin...
Benim Galatasaray'da şanssızlığım yıldızımın parlamaya başladığı günlerde Hagi'nin olmasıydı. Çünkü böyle bir futbolcu önündeyken forma bulma şansın çok zor. Birçok şey öğrendim Hagi'den. O'nunla birlikte sezon kamplarına gittim, antrenmanlara katıldım. İlk çıktığım dönemde baya bir kadroya girmiştim, Souness vardı o zaman Galatasaray'ın başında.
Hagi gibi bir futbolcu için önümü kesti tabii ki demiyorum. O benim şanssızlığımdı ama yeteneğimin mutlaka bir gün ortaya çıkacağını biliyordum. Siirt'e gönderildikten sonra oradaki iyi futbolumla yeniden parladım. Yaşadığım şanssızlıklar ve sakatlıklar çıkış sürecimi etkiledi. Yaşım şu an 29, önümde futbol için 5-6 sene daha var ve hedeflerimde hiçbir gerileme yok.
- G.Saray'dan gönderilmenin sebebi olarak Fatih Terim gösterildi. Terim'in, senin sakatlığından dolayı "Ceyhun'u oynatma riskini alamam" dediği doğru mu?
http://www.superspor.com/images/galeri/129/1897/B_e5c4e0d062289f37043587474214a677.jpgÖyle bir şey kesinlikle yok. Ben 17-18 yaşlarındayken şöyle bir problemim vardı, nabzım fazla atıyordu. Mesela koştuktan sonra arkadaşlarımın nabzı 110-120 atarken benim nabzım 140-150 atıyordu. Bundan dolayı bazı testler olmuştum, bu da çok büyük bir problem gibi gösterildi. Kalp rahatsızlığım hiç olmadı. Hatta gazetenin bir tanesi geçtiğimiz günlerde Meduna rahatsızlandıktan sonra Ceyhun'da böyle bir rahatsızlık geçirmişti ama çabuk atlattı tarzı bir haber yaptı. Bu habere çok gülmüştüm ama sesimi çıkarmadım.
"Fenerbahçe'deyken beni kurban seçtiler"
- F.Bahçe'de oynarken Ortega ile sorunların olduğu sürekli konuşuldu. Saha içinde de bir tartışmanız olmuştu...
Bu beni hayatım boyunca takip edecek bir mevzuu. Saha içinde her futbolcu tartışır ama tartıştığım isim Ortega olunca Fenerbahçe medyası beni biraz fazla ön plana attı; Ceyhun agresif, Ortega'ya sürekli ters davranıyor diye. Yani sonuçta o da futbolcu ben de, ikimiz de Fenerbahçe forması giyiyoruz. Ortega benden daha fazla para alabilir o başka bir konu, şu an ben de Ankaragücü'nde bir çok oyuncudan fazla para alıyorum ancak bu takım arkadaşlarımı ezeceğim anlamına gelmez. Ortega olayları biraz fazla abartıldı, tartışmayı çok fazla büyüttüler. Fenerbahçe'de bu tarz olaylar çok fazla oluyor, sürekli kötü gidişlerde bir kurban arıyorlar. O zamanki kurban olarak da beni seçtiler.
Fenerbahçe'den ayrılma sebebim bu olaylar değil. Ortega gittikten sonra benim de sakatlığım olduğu için kulüp benimle mukavelemi yenilemedi. Sakat olmasaydım Fenerbahçe'de kalırdım. Bu da çok normal, hiçbir takım sakat oyuncu istemez. O dönem beni 2 sene geriye itti. Sakatlığımın düzelmesi sürecinde birçok şeyi net bir şekilde gördüm. Kim dostum, kim arkamda kuyu kazıyor hepsini gördüm.
"Göztepe'nin benim için özel bir yeri var"
- Göztepe taraftarı seni hala unutamadı.
http://www.superspor.com/images/galeri/129/1897/B_25dce0b877c438b78c20cdd34a1b88e3.jpgGöztepe çok keyifli bir yer. Göztepe'de iki sene oynadım futbol hayatımın en güzel günleriydi. İzmir'i ayrıca çok seviyorum, benim eşim de İzmir Güzelyalılı. Göztepe'nin şu anki durumuna ise çok üzülüyorum. Göztepe ile ilgili hayatım boyunca unutamayacağım güzellikte anılarım var. Göztepe seyirci potansiyeli olarak ülkemizdeki çok nadir takımlardan, inşallah daha iyi yerlere gelir.
- Hayat Bilgisi dizisinde kısa bir rolde yer aldın. İleride dizilerde ya da reklam filmlerinde oynamayı düşünüyor musun?
O da güzel bir anıydı benim için. Böyle teklifler alırsam seve seve yaparım. Herhangi bir maddi beklentim de olmaz. Göz önünde olmaya alışmış insanım.
Fenerbahçe'de oynarken iyi bir Fenerbahçeli olan Gani Müjde ile dizide oynayan yeğenim diyebileceğim Paşan, rolü kabul etmemin sebebidir. İki kez teklif geldi oynamam için. İlk teklifi Fenerbahçe'de durumlar kötü olduğu için yanlış anlaşılabilir diye kabul etmedim. İkinci teklif sezon sonuna doğruydu, Gani Abi çok da ısrar edince kabul ettim. Hoş bir anıydı.
- Ülkemizde direk kaleye gidip sonucu değiştirebilen nadir oyunculardansın ama buna rağmen hakkettiğin yerde değilsin.
Şanssızlıklar peşimi bırakmadı. Bir de geçmişi takip ediyor insanın, disiplinsiz diye adımız çıktı 9'a inmedi 8'e. İnsanlar seni yakından tanımadıkları için en son nasıl hatırlıyorlarsa öyle görüyorlar. Benim hedeflerim bitmiş değil, aktif futbol hayatım için ve futbolu bıraktıktan sonrası için büyük hedeflerim var. Avrupa'da ve Milli Takım'da oynamayı istiyorum.
13 senedir profesyonel futbol oynuyorum, kendimin ve yeteneğimin farkındayım. Artı özelliklerim var, dikine oynuyorum, oyuncu eksiltme özelliğim var. Bunları elimden geldiğince takım ile uyuşturup sahaya yansıtmaya çalışıyorum. İnsanlar bazen kızıyorlar Ceyhun bencil diye ama ben kendime güvenip tek başıma bir şeyler de yapmasaydım Ceyhun diye bir futbolcu olmazdı. Türkiye'de az çok tanınıyorsam kendime güvenip yaptıklarımdan dolayıdır. Bu özelliğimi futbol hayatımın sonuna kadar kullanacağım.
http://www.superspor.com/images/galeri/129/1897/B_1b47fb16fd2dcb8416d34b1539b0d270.jpg

"Adım Ceyhunoviç olsaydı her şey farklı olurdu"
- Büyük takımlarımızda oynayan yabancı futbolculara bakınca, onlara ayrıcalık tanındığını düşünüyor musun?
Bu senelerdir Türkiye'de olan bir gerçek. Bazen takım arkadaşlarımızla konuşurken söylüyoruz birbirimize, örneğin adımız Ceyhun değil de Ceyhunoviç olsaydı herkesin bize bakış açısı farklı olurdu. Ülkemizde yabancı futbolcular el üstünde tutulurken biz geri plana itildik. Aslında bunun tam tersi olması lazım, bizi el üstünde tutacaklar, bizim vizyonumuzu geliştirecekler ki biz oralara gideceğiz. Bunu yıllardır anlatamıyoruz, böyle gelmiş böyle gidecek gibi.
- Sezon sonunda büyük takımlarımızdan transfer teklifi alsan gider misin?
Giderim tabii ki.
- Fenerbahçe'de oynarken disiplinsiz olduğun için 5 bin dolar cezaya çarptırıldıktan 8 gün sonra takım kaptanlığına getirildin. Bu sana garip gelmedi mi?
Bazen olaylar çok abartılıyor, disiplinsiz diye aldığım ceza Ortega ile olan tartışmamdan dolayı verildi. Üstümde kötü bir imaj bırakıldığı için böyle şeyler oluyor.
- Galatasaray alt yapısında yetiştin daha sonra Fenerbahçe'ye gittin ve Fenerbahçe'nin 6-0 galip geldiği maçta da forma giydin, golünü attın. Neler hissettin o maçta?
Galip geldiğimiz ve gol attığım için güzel şeyler hissettim.
- Bu maça ekstra motive oldun mu?
Hayır, kesinlikle öyle bir şey olmadı. Mesela geçen sene de Konya'da oynarken Anelka'nın faul yapıp golü attığı maçta da oynadım ve Fenerbahçe'ye golümü attım. O zamanda Fenerbahçeliler bana bu maça ekstra konsantre mi oldun diye sordu. Aslında Konya'daki maçta sezonun en kötü maçlarından birini çıkarmıştım.
"Konya'dan gönderilmemin sebebi Aykut Hoca'dır"
- Konya'da formdayken kimsenin beklemediği bir anda Samsunsporlu Kais ile takas edildin? Bunun nedeni neydi?
http://www.superspor.com/images/galeri/129/1897/B_dc51b2c21f318cf91d8fc56771500cee.jpgKonya'dan ayrılmamın sebebi Aykut Hoca'dır. Kais ile takasıma onay veren de Aykut Kocaman'dır. Bu takası ben de beklemiyordum.
- Konya'dan gönderilişinin nedeni disiplinsizlik olarak söylendi?
İşte bu çok kötü bir şey. Ben Konya'dan ayrıldığımda takım arkadaşlarımın hepsi beni aradı. Ayrılışımın nedeni olarak en basit neden olan disiplinsizliği öne sürmeleri doğal. Performansımın üst seviyede olduğu sırada bir anda hiç beklenmedik bir oyuncuyla takas edilince, alacakları eleştirileri engellemek için benim için disiplinsizdi dediler. Böylece taraftarlarında tepkisinden kurtulmuş oldular. Taraftarlar da doğal olarak 'disiplinsizdi madem gitmesi iyi oldu' diyeceklerdi. Yöneticiler 'çok iyi oyuncuydu durup dururken yolladık' diyemeyeceklerinden dolayı, futbolcu için kötü imaj yaratan bu tarz basit bir neden gösterildi.
- Aykut Hoca'nın seni yollamaktaki nedeni ne?
Mutlaka Aykut Hoca'nın kendince bir nedeni vardır. Açıkçası ben bu takasın nedenini hiç merak etmedim. Bana yalnızca; 'Kais ile takasına izin verdim' dedi, ben de 'Allah yolunuzu açık etsin hocam' dedim. Başka söyleyeceğiniz bir şey var mı dedim, yok dedi. Ben de Samsun'a gittim. Ben istesem bu takası kabul etmeyebilirdim ancak huzursuzluk olmasın diye Samsunspor'a gitmeyi kabul ettim. Gitmeseydim hoca bana cephe alacaktı, ben de huzursuz olacaktım. Zaten beni istemeyeni ben hiç istemem. Aslında Konya'da çok iyi bir ekibimiz vardı, çok iyi futbol oynuyorduk. İşte böyle nedenlerle adım çıktı.
- Çalıştığın hocalar arasında senin için özel isimler var mı?
Erdoğan Arıca benim için çok özel bir isimdir. Ümit Milli Takım'da, Göztepe'de ve Gençlerbirliği'nde beraber çalıştık. Erdoğan Hoca'yı çok severim, O'nun da beni çok sevdiğini biliyorum. Mustafa Denizli'yi de severim, hocalığı ve insanlığı çok iyidir. Saffet Susiç'i de bu isimler arasında sayabilirim.
- Türkiye'de beğendiğin oyuncular kimler?
http://www.superspor.com/images/galeri/129/1897/B_fe4eb92b974e9c89e247c4bc87ecb9d1.jpgFenerbahçe'd eyken Hakan Bayraktar'ı çok beğenirdim. Genelde oynadığım takımlardaki arkadaşlarım aklıma geliyor. Şu an Sakarya'da olan Zafer Demir'i de çok severim. Göztepe'de oynarken Fevzi vardı onunla iyi anlaşırdık, futbolunu da beğenirim. Zafer Biryol'da çok iyi bir oyuncu.
- Avrupa'da kendi stiline benzettiğin oyuncular var mı?
Benziyorsa onlar bana benziyordur. Aslında kimseyi hiç o gözle seyretmedim. Örnek aldığım bir insan var, Cruyff. O'nun özel kasetlerini alıp seyretmişimdir, az çok andırıyor oyun tarzım ama O'nun liderlik vasfı benden daha fazlaydı. Zaten dikine oynayan oyuncular göze batan oyunculardır. Benden önceki dönemde de Ünal Karaman için bu sözleri söylüyorlardı.
-Avrupa'da hangi ligde oynamak isterdin?
İngiltere ve İspanya liglerini çok seviyorum. Seyirci, oyuncu karakterleri ve ortam açısından bu ligleri beğeniyorum.
-Kendini 3 büyük takımda oynayabilecek seviyede görüyor musun?
Görüyorum tabii. Bu konuda hiçbir şüphem yok.
"Göztepe - Rize maçını unutamam"
http://www.superspor.com/images/galeri/129/1897/B_f70d4b98d63de0519a6ef56108dec7f5.jpg- Birbirinden güzel gollerin var. En beğendiğin golün hangisi?
Fenerbahçe'de oynarken 7-1'lik maçta Bursa'ya attığım gol çok güzeldi. Eurosport'ta da haftanın golü seçilmişti. Yine Fenerbahçe'deyken Elazığspor'a attığım gol çok güzeldi. Bir de Göztepe'deyken Kayseri'ye 60 metre topu sürüp attığım bir gol vardı.
- Unutamadığın bir maç var mı?
Göztepe'deyken Antalya'da Rizespor ile oynadığımız play-off maçını unutamam. 1-0 kazandığımız maçta Hasan Abi atmıştı golü ben de pasını vermiştim. Antalya'da seyircimiz de yalnız bırakmamıştı bizi, İzmir – Antalya arası baya uzak olmasına rağmen bizim için Antalya'da müthiş bir atmosfer oluşturmuşlardı. Maçtan sonraki şampiyonluk kutlamalarını da unutamam. Çünkü doping kontrolü nedeniyle Antalya'da kalmıştım ve eğlenceye katılamamıştım.

Teşekkürler Ceyhun Eriş

BİRAZ CEYHUNU TANIYALIM

KUTADGU
30.01.2007, 19:35
ya mesele ceyhun'un atacağı şutlar olmamalı
kulüp tarhana çorbasına dönmüşl durumda.

murat için ali güzeldal + para veriyor sonra murat+ para karşılığı ceyhunu alıyorsun.

üstelik musampa ve yattara takımında oynamazken..

söylemeye yüreğim yetmiyor ama.
Ey Allahın adamı komisyon mu alıyorsun senn

28TS61
30.01.2007, 19:36
murat ocak kiralik gitti 1,5 yilligina

ErayAkyüz
30.01.2007, 19:45
resmi siteCeyhun Eriş’le anlaşma sağlandı
Yönetim kurulumuz MKE Ankaragücü’nün başarılı orta saha oyuncusu Ceyhun Eriş’le anlaşma sağladı.

Bu futbolcunun kulübüyle yürütülen görüşmelerden de olumlu sonuç alındı. Buna göre Ceyhun yarın (31.01.2007 Çarşamba) Trabzon’a gelecek ve son görüşmenin ardından 1.5 yıllık sözleşme imzalayacak.

macka61
30.01.2007, 19:46
hayırlı olsun ne diyelim

akdemir_08_1967
30.01.2007, 19:46
doğruysa çok sevindim bu yönetim kendi sonunu hazırlıyor bu ne mantık geleceği olan bir murat ocağa karşılık 30 yaşında bir adam seninde mantaliteninde anladığın futbolunda kelininde allah bintürlü belanı versin hemi sen bizden beter olasın ziya musampa ve yattara ı damı kaçırıcan keeeel KENDİNE GEEEEL BURASI TRABZON YEDİRMEYİZ SANA BUNCA BAŞARIYI SEN EGOLARINI TATMİN ET DİYE KAZANMADI BU İNSANLAR HADDİNİ BİİİİL

yavuss
30.01.2007, 19:50
ya arkadaslar sevındınıyoruz ama buna sevınme bıle denemez benje ya neden murat ocağı verıosun verıceksen ver barı mustafa kecelıyı ya...hayırlısı olsun bakalım ınsallah yararlı olur bıze......

zafercalikoglu
30.01.2007, 19:51
tamam ceyhun iyi ,oldu peki neden murat ocak versene baska birni celo yu ver mesala ,ama olmaz dimi hocanın mantalitesine uyan topçu o,yazık acemice yonetim ,mantalite deyip duran baska sey bilmeyen hoca,

neyse hayırlı olsun ,umarım alt sıralrdan kurtulup ,yeniden kıpırdanıp kupayı alırız,

A.Gökhan AKIN
30.01.2007, 19:51
arkadaşlar nedir bu murat ocak hayranlığı adamı roberto carlos yaptınız gerçi onuda verirdi bizimkiler ama neyse napmış bu murat ocak bu takımda bugüne kadar hangi maçta yıldızlaşmış yani nedir bu kdara abartı sanki yattarayı vermişiz takımdan murat ocak kadar herkes oynar bu takımda iddia ediyorum.Şunu da söylemeden geçmim tabi tercih etmek gerekirse elbetteki cello gitseydi ama murat ocak gitmiş çok da önemli değil. bence ceyhur herkesi utandıracak yada işte orasını düşünmek istemiyorum :)

bide şumdu gördüm mrat ocak kiralık verilmiş arkadaşalr bu linketeki habere göre

http://www.ajansspor.com/haber/167490

erol-61
30.01.2007, 19:53
ceyhun transferi

750,000 YTL +MURAT OCAK ( kiralık olarak ) verildi
KANAL D HABERİ

izzet
30.01.2007, 19:53
daha imza atmadı hoca du bakalım imzayı bi atsın hele

dogru!
Musa ve mehmet Polatda Trabzona gelip imza atmamisdir!

Bülent Bayraktar
30.01.2007, 19:56
inş. başarılı olur adam gibi oynar...
bakalım uyum sağlayabilecek mi...?

arzu61
30.01.2007, 19:58
Hayirli ugurlu olsun!!!

MarceloTS
30.01.2007, 19:58
Ceyhun Eriş’le anlaşma sağlandı
Yönetim kurulumuz MKE Ankaragücü’nün başarılı orta saha oyuncusu Ceyhun Eriş’le anlaşma sağladı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/300107ceyhun.jpgBu futbolcunun kulübüyle yürütülen görüşmelerden de olumlu sonuç alındı. Buna göre Ceyhun yarın (31.01.2007 Çarşamba) Trabzon’a gelecek ve son görüşmenin ardından 1.5 yıllık sözleşme imzalayacak.

resmi web sitesindede yayınlanmış
(http://www.trabzonspor.org.tr/manset.asp?MainID=448&PID=589&HaberID=35586)

coskun0661
30.01.2007, 19:59
ya arkadaşlar neden bu kadar murat ocagın üstündede duruyosunuz anlamak biraz zor ....ceyhun bi istedıgı gibi oynasın en az 3-4 sene bizde forma giyerr.... bu transfer cok iii oldu..hepimize hayırlı olsun

celilmuhcu
30.01.2007, 20:04
zavallı musamba zor bela onatılıyodu ceyhun geldikden sonra kulübeye çakılır şimdi.şimdiden ceyhun hayırlı olsun .inş.iyi performans sağlar.zy.takım iyi yolda diyo nasıl bir iyi yolbu :confused:

Gürkan
30.01.2007, 20:06
İnşallah hayırlı olur.

gerçi ben yaralı olacagını dusunmuyorum ama.

Mustafa Önal
30.01.2007, 20:07
siirt jetpadan transferi söz konusyken son anda jetpadan fb nin lacakları yüzünden fenere gitmişti. türkiyede dikine en iyi hucum yapan orta saha ve hamiden sonra hareketli toplara en iyi vuran topçu. bakalım ziyanın sisteminde ne kadar iş yapacak. hayırlısı olsun.

cableTS
30.01.2007, 20:07
bu kadar aciz yönetim olamaz...bu adamlar kendi şirketlerini nasıl yönetiyorlar hayret valla..antepe yenilirsek ne yapacaklar gidip denizliden yusufumu alacaklar.posası çıkmış adamları doldurdular takıma.
bu saatten sonrada hayırlı olsun demekten başka bişey gelmiyor elimizden...

kagan38
30.01.2007, 20:08
Kayseriden hepiniz sevgiler.Sitnize yeni üye oldu.Kyeri ile ilgili bazı arkadaşların yazılarını okuyunca üzüldüm.Çünkü kaYSERİ halkı gerçekten karadeniz insanı çok sever vede özellikle trabzonluları.Kayseri büyük şehir belki trabzonspor arkasından konuşan çok az insan olabilir ama büyük çoğunlık gerçekten sever.Kayseri eskiden futbola çok az yatırım yapardı.ama şimdi çok değişti.avrupanın sayılı stadlardan olacak yeni stadımız yıl sonunda bitiyor.Göreceksiniz bu hafta ezik galatasarayı çok rahat yeneceğiz.Eskiden istanbul takımları tutuluyordu ama şimdi kayserinin 2 takımı tutuluyor.istanbull takımlarını tutanlar çevre illerden.
bir kayserili olarak trabzonspora çok üzülüyorum.ama inanıyorumki bu durumdan kurtulacaklar.trabzon büyük bir camia kötü durumlardan çabuk kurtulacağınıza inanıyorum.hepinize saygılar sunarım

frango
30.01.2007, 20:08
hayırlı uğurlu olsun...
açıkcası eleştirileri bende anlamıyorum sonuçta murat ocak kiralık verildi gerı donecek hemkendısı orada biraz pişer ve geri gelir
burda önemli olan ceyhunun bizde takıma kısa surede adapte olması onu başarırsa ben başarılı olacağı kanısındayım

KuĞu
30.01.2007, 20:09
iyi transfer iyi :) herkesin güveni yerine gelecek ankaradki formunu devam ettirirse oynayacak oynatacak... (umarım)

golebshera
30.01.2007, 20:11
Kiralık gitmesi rahatlattı herkesi. İlk şoku atlattık gibi..

Taner Gündoğdu
30.01.2007, 20:14
kimin yerine nasıl oynayacak? ortasaha çok karıştı. 4 defans+2 önlibero=6 hadi diyelim tek forvet etti 7! gökdenizin yeri garanti oldu 8! Yattara,Musampa,Ceyhun,Ferhat,Hasan şimdilik oynaması muhtemel 5 oyuncudan üçü yedek kalacak demekki. Yattarasız bir takım düşünülemez! olan Musampaya olacak sanırım tamda oynamaya başlamıştı adam. yazık...

ceyhun gittiği her takımda fazla kalmadan ayrılan birisi. bence F.Akyel gibi sorunlu bir oyuncu. hatta orteganın fenerden ayrılmasına sebebp olan adam! ömrü fazla uzun olmaz ama takım içinde huzursuzluk yaratıp gider gibime geliyor... hadi hayırlısı...

antagonist
30.01.2007, 20:14
Aşağıdaki karşılaştırmalara bakalım:

Ferhat Çökmüş-Adem Koçak
Musa Büyük-Fatih Akyel
Ayman-Szymek
Ceyhun-Marcelinho
Ersen-Ali Güzeldal
Celo-Murat Ocak

Şampiyon olma hedefleri olan takımın gönderdiği oyuncular,aldığı oyuncular...Sonuç Süper Lig'de 13. takım...

mensure 61
30.01.2007, 20:15
Yönetime helal olsun hergün yıldız alıyor !!!

MarceloTS
30.01.2007, 20:15
kimin yerine nasıl oynayacak? ortasaha çok karıştı. 4 defans+2 önlibero=6 hadi diyelim tek forvet etti 7! gökdenizin yeri garanti oldu 8! Yattara,Musampa,Ceyhun,Ferhat,Hasan şimdilik oynaması muhtemel 5 oyuncudan üçü yedek kalacak demekki. Yattarasız bir takım düşünülemez! olan Musampaya olacak sanırım tamda oynamaya başlamıştı adam. yazık...

ceyhun gittiği her takımda fazla kalmadan ayrılan birisi. bence F.Akyel gibi sorunlu bir oyuncu. hatta orteganın fenerden ayrılmasına sebebp olan adam! ömrü fazla uzun olmaz ama takım içinde huzursuzluk yaratıp gider gibime geliyor... hadi hayırlısı...

hasan ve ferhatı kafadan atman lazım zaten onları ne karışıtırıyon işe topçu olduklarından şüpheliyim zate olan musampa ya olacak...

GULER
30.01.2007, 20:16
Hayirli ugurlu olsun..
Ceyhun ki formdaysa cok kaliteli bir futbolcu.. Ilk yarida bize karsi oynadigi maci cok iyi hatirliyorum, bizim defansi adeta felç yapti.. Zaten Trabzonsporumuzun bu tur oyuncuya cok ama cok ihtiyaci vardi. Insallah ki ben inaniyorum Ceyhun bu boslugu dolduracak..

Halit Aydın
30.01.2007, 20:17
bize karşı kapalı futbol oynayan rakipleri açacak bir isim diye düşünüyorum. İsabetli bir transfer bence... hayırlı olsun

Zurawski
30.01.2007, 20:20
Aşağıdaki karşılaştırmalara bakalım:

Ferhat Çökmüş-Adem Koçak
Musa Büyük-Fatih Akyel
Ayman-Szymek
Ceyhun-Marcelinho
Ersen-Ali Güzeldal
Celo-Murat Ocak

Şampiyon olma hedefleri olan takımın gönderdiği oyuncular,aldığı oyuncular...Sonuç Süper Lig'de 13. takım...

F.Tekke-Umut Bulut Ey gidi Trabzon,Ceyhunu aldık artık ligte kalırız.

champions
30.01.2007, 20:21
unutmadan hala güvenilir bi kaleci ve sağbekimiz yok şut özürlü takıma ceyhun iyi transfer

Gürkan
30.01.2007, 20:26
ceyhunun takıma katkı yapanayacagını cunku onun kucuk takımın yıldızı oldugunu dusunuyordum şimdi aklıma geldi.

bizide kucultmeye calısıyorlar ceyhun da yıldız olabılır.

Ayhan Yüksek
30.01.2007, 20:26
Hayırlı olsun umarım takımımıza faydalı olur yetenekli bir topçu şu fosası çıkmış edebiyatından vazgeçin artık neolursa olsun bizim topçumuz destek vermeiz lazım bi arkadaşta Ortega onun yüzünden gitti diyor nerden biliyosun Ortega giderken yanındamıydın sahte basının uydurmahaerlerine itibar etmeyin Ceyhun defalarca açıkladı bu konuda suçsuz olduğunu ama işte nasıl anlamak istiyorsak öyle anlıyoruz biz
bu transferde Murat Ocak2ın kiralık olarak bileolsa takas olarak verilmesi hiç hoşuma gitmedi geçin pişmeyi felan sol bekte bence oynaması gereken oydu Celalaettin kötü Keçelinin adını bile anmak istemiyorum iyi kakalanmış bize adam çok kötü oynuyor ve göz göre göre bu adama mecbur kaldık Sağ kanatta transfer lazım ama artık zor gözüküyor süre çok daraldı bu şartlarda eldekilerle idare ki Ufukhan tercih edilmeli Musa deli ediyor beni Keçeli gibi aslında Ceyhunlu kadroda Musampada oynar sol tarafta pekala ama ziya kalp krizinden gider bukada ofansif oynanmaz diye...

Armağan Dere
30.01.2007, 20:28
Ceyhun Eriş’le anlaşma sağlandı

Bu futbolcunun kulübüyle yürütülen görüşmelerden de olumlu sonuç alındı. Buna göre Ceyhun yarın (31.01.2007 Çarşamba) Trabzon’a gelecek ve son görüşmenin ardından 1.5 yıllık sözleşme imzalayacak.

kaynak:www.trabzonspor.org.tr

antagonist
30.01.2007, 20:30
Hiç değilse kaleye şut çeker de maçı şutsuz tamamlamamış oluruz...

achil
30.01.2007, 20:30
bence devre arası yapılabilecek en iyi transferlerden biri . marcelinhodan daha faydalı olacağı kesin. insallah yüzümüzü kara cıkartmaz. hoşgeldin aramıza ceyhun

antagonist
30.01.2007, 20:32
Ceyhun yarın (31.01.2007 Çarşamba) Trabzon’a gelecek ve son görüşmenin ardından 1.5 yıllık sözleşme imzalayacak.

kaynak:www.trabzonspor.org.tr

Bi dakkaaaa...Kalın yerlere dikkat!!!Ceyhun'da da Ayman gibi bir Ankara-Trabzon git-geli olur mu???
Malum ikili bu transferde de piyasaya çıkacak mı???

Bekleyip görelim...

h@msi61
30.01.2007, 20:34
takımın nasıl oynıyacağı iyice muamma oldu şimdi, sanırım ziya artık 2 forvetten vazgeçer, ama tek forvette oynatsa arkasına Yattara, Ceyhun, Gökdeniz 3 lüsü nü koyar mı? ben hiç sanmıyorum, Ceyhunun alınması Yattaranın kulübedeki yerini sağlamlaştırırken, Musampayı artık kulübeye çivilemiştir. Aklıma Mehmet Ali Yılmaz dönemi geldi, herbi başarısız sonuçta bir transfer yapardık....

jefferson61sefa
30.01.2007, 20:36
i bir haber ama murat ocak çok ii bir oyuncuydu takımdaki en i sol bekti

kutoz
Ceyhun camiaya hayırlı uğurlu olsun...

Yarın Ceyhun oynayacak mı :D

Komedi ve drama aynı anda... Yazıklar olsun...

Erdem Keser
cok yararli olacagini dusunuyorum bu ligin en yetenekli oyuncularindan birisi

ligarba61
30.01.2007, 20:37
Anlaşma tamamsa daha neyin görüşmesi yapılacak Ceyhunla,bu yönetim harbiden rahatsız

champions
30.01.2007, 20:39
ben şöyle bişey bekliyorum maçın başlamasıyla imza töreni başlar 45 dakika süren tören sonunda ceyhun koşa koşa soyunma odasına gider ve 2.yarıda sahada olur valla olur mu olur

yavuzisa
30.01.2007, 20:39
murat ocak gibi top kesen adammı var ayıptr...bence büğyük yanlış kiralık verildiği doğru bari olsa

Hekimoğlu
30.01.2007, 20:42
ziyan doğanla sorun yaşayacağına eminim çünkü ziya dikine oynayan adam geçen şut çeken oyuncuyu sevmez ona hamal lazım.

bingolts
30.01.2007, 20:43
arkadaşlar bu ziya doğan allah aşkına yakamızdan düşü versin ya bu ne ya bu adam ne yapmaya çalışıyor bitirdi güzelim takımı vallah bitirdi helal sana ziya doğan sen neymişin be ya git be git be git be git be sende senden evvel gelenler gibi git şerefinle git varsa eğer ya ne yapmamız gerekiyorsa onu yapalım bırakmayalım takım perişan herkes soğumuş takım kötü gittiği için değil bu adam halka takımın başında olduğu için

hüseyin1975
30.01.2007, 20:43
Ceyhuna ihtiyacimiz vardi. Insallah üst düzey Form tutar ve yararli olur. Murati kiralik vermemiz iyi olmadi. Keske o kalsaydi ve Keceliyi bonservisi ile verseydik. Simdi sol kanat Keceliye yada o kanat icin cok agir olan Cagdasa kalacak. Insallah Step ile Erdinc stoper oynar ve Risp sol kannatta oynar...

bingolts
30.01.2007, 20:44
ya ben ne yapmalıyım her okuduğum haberder sonra fenalaşıyorum okumasam daha mı iyi olur ben ne yapmalıyım lütfen yanıtlayın

Ozan
30.01.2007, 20:44
ceyhun un gelmesi belki iyi olabilir ama murat ocak ın verilmesi çok kötü :S . celalettin varken , keçeli varken murat ocak ın verilmesi çok yazık bence :mad: . ne diyelim yapacaklarını yapıyorlar . bari ceyhun iyi oynasında zarara girmeyelim yine

Çetin
30.01.2007, 20:46
murat ocak a yazık oldu

goldeneye61
30.01.2007, 20:49
ceyhunu gelemsı gercekten ıyı oldu ama zıya avrken tabıkı oda bır sey yapamaz koskoca marcelıonho gıbı adamı yedık bız yavv kımın sayezeınde zıyanın sayesınde ınsallah ceyhun ankaraguvundekı gıbı bızde oyanrda katkı saglar aksı ıse onu hıııc dusunmek ıstemem dogruss.bu arada ankaarada baska topcu kaldımı ya onlarıda toplasak ıyı olmazmı acaba bnede belkı gozdenkacırdıgımız vardır.aslında sene basına menajerlerı brezılyaya yoluyacakalrına barı ankaraya yollasaydıalr daha ıyı olurdu ya baksanız tum transferler ordan yaprık belkı gozdenkacırdıgımız avrdı onalr gıtseydı ogozden kacırdıklarımızı da alırdık yavv...neysee zıya gıtmdık ce bu takıma degıl ceyhuın ronaldınhoı gıbı yıldız getırsen yıne olmaz .... ya gıdecek ya gıdecek baska zoorr..

akdemir_08_1967
30.01.2007, 20:52
valla murat ocağa değmez bence murat yinede çok iyi topcu onagöre vede genç en azından

keles76
30.01.2007, 20:53
takıma gelecek vadeden transfer olarak sadece murat ocaktı onu satıp ne üdüğü belirsiz bir transfer yapıldı herkese bu utançla yaşayacak sabır ve paraları boşa harcıyan günlük düşünen yönetim ve hocaya da bela gönderiyorum kim lan ceyhun marce gidip dansöz ceyhun mu alınacaktı etti 10.cu takım ceyhun rekoruna destek veriyor trabzonsporlu taraftarlar

Gürkan
30.01.2007, 20:55
murat ocak a yazık oldu

Trabzonspora yazık oldu

EmrahYalçınalp
30.01.2007, 20:55
ceyhunu gelemsı gercekten ıyı oldu ama zıya avrken tabıkı oda bır sey yapamaz koskoca marcelıonho gıbı adamı yedık bız yavv kımın sayezeınde zıyanın sayesınde ınsallah ceyhun ankaraguvundekı gıbı bızde oyanrda katkı saglar aksı ıse onu hıııc dusunmek ıstemem dogruss.bu arada ankaarada baska topcu kaldımı ya onlarıda toplasak ıyı olmazmı acaba bnede belkı gozdenkacırdıgımız vardır.aslında sene basına menajerlerı brezılyaya yoluyacakalrına barı ankaraya yollasaydıalr daha ıyı olurdu ya baksanız tum transferler ordan yaprık belkı gozdenkacırdıgımız avrdı onalr gıtseydı ogozden kacırdıklarımızı da alırdık yavv...neysee zıya gıtmdık ce bu takıma degıl ceyhuın ronaldınhoı gıbı yıldız getırsen yıne olmaz .... ya gıdecek ya gıdecek baska zoorr..
Ne fark edecek ki... Ceyhun tutarsa Musampa'yı yemiş olacağız. Beraberinde forvetlerden birini, muhtemelen Umut'u, ya da Yattara'yı, eğer çift forvet kullanırsa.

Bu kadar adamı yedik, kimsenin aklına ZD'ı yemek gelmedi. İlginç...!

En çok zoruma giden şey de ne Szymek'in ne Marce'nin, ne de Musampa'nın bir tek kez olması gerektiği gibi oynatılmamış olmaları. Szymek oynadı, beklerin şişirdiği topları seyretti, Marce solda eşek gibi koştu, yırtındı, Musampa geldi geleli hazır değil, ama son 10 dakikada kurtarıcı.

Ya futbolu geçtim, şu olayların sosyolojik, ekonomik, psikolojik açıdan mantık kırıntısı içeren bir yanı var mı, biri açıklasın da kurtarayım. Sıyırdım sıyıracam, az kaldı...

horoz1977
30.01.2007, 21:04
arkadaşlar ben daha dayanamıyorum daha önce küfür ettiğim için ceza aldım içimden çok kötü ediyorum ama. musampa kesinlikle gitmek istiyomuş oda ziyadan şikayetçiymiş.size yemin ederim bu adam dünyanın en geri kafalı admı.az önce yerel televizyonda konuştu sanki birşey olmamış gibi onu eleştirenleri eleştiriyor

TSKara61
30.01.2007, 21:06
Yaa Musampa simdi hayatta oynamaz yaa!!! Bide Niye Murat Ocaki kiralik olarak verdiler anlamiyorum. Sol Kanati Cagdasa verirler insallah.

Bartuğ13
30.01.2007, 21:06
hayırlısı olsun.ne diyim.murat ocak gitmiş.en azından pişip gelir.ama geldiğinde de o zamanki yönetim ve teknik direktör gönderir onu.yazık oldu çocuğa.ceyhunun gelmesi iyi mi kötü mü onu zaman gösterecek.ama musampanın yedek kulübesinde kalması katiyyen ceyhunla alakası olmaz.malum ziya paşam ceyhun yokken de oynatmıyordu.sağ bek almak lazımdı bir de ama nerdeee?
ama arkadaşlar muratın defans yapmayı öğrenip gelmesi bizim için iiyi olacak.bu arada da o bölgede sizin çok eleştirdiğiniz cellonun oynaması iyi olur.o eskiden gayet iyiydi bence orda.kademeyi de öğrenmişti.ondan dolayı murat gelene kadar cello oynasın orda mustafayı da alsın paşam yanına

akdemir_08_1967
30.01.2007, 21:08
eeeee tamam ceyhun iyi diyelim de arkadaşlar bu takımda orta sahanın dışında sizce eksik ve çok önemli bir mevkide futbolcumuz yokmu mesela iyi bir forvet e ersenle olucak işmi bu yada tekbir umutla

hüseyin1975
30.01.2007, 21:09
hayırlısı olsun.ne diyim.murat ocak gitmiş.en azından pişip gelir.ama geldiğinde de o zamanki yönetim ve teknik direktör gönderir onu.yazık oldu çocuğa.ceyhunun gelmesi iyi mi kötü mü onu zaman gösterecek.ama musampanın yedek kulübesinde kalması katiyyen ceyhunla alakası olmaz.malum ziya paşam ceyhun yokken de oynatmıyordu.sağ bek almak lazımdı bir de ama nerdeee?
ama arkadaşlar muratın defans yapmayı öğrenip gelmesi bizim için iiyi olacak.bu arada da o bölgede sizin çok eleştirdiğiniz cellonun oynaması iyi olur.o eskiden gayet iyiydi bence orda.kademeyi de öğrenmişti.ondan dolayı murat gelene kadar cello oynasın orda mustafayı da alsın paşam yanına

Sol kanadi Keceliye vermesinde kim oynarsa ben raziyim...

akdemir_08_1967
30.01.2007, 21:09
diger takımların forvetlerine bakın bide bize siz karşılaştırın ne diyim allah

akdemir_08_1967
30.01.2007, 21:11
yardımcımız olsun bu yılıda bi atlatsak hayırlısıyla

Atalay
30.01.2007, 21:13
30 yaşındaki ceyhun kurtarıcı öylemi??sen şimeki imha et ceyhunu al adama bi tarafı ile gülerler şimek 50 tane ceyhun ederdi adama futbolu bıraktırdılar!!!şimdide bizlere transfer yaptık filan diye hava atarlar!!yürüyün bee kim tutar siziiiiii......

Serap
30.01.2007, 21:15
hangi gelenin bi hayrını gördük..:D neyse yinede hayırlı olsun diyek :)

serseerii
30.01.2007, 21:18
hafta sonki maçta ankaragüclü taraftarlar ceyhunu satanı bizde satarız diye bagırıyorlarmış şimdi ne yapacaklar çok merak ediyorum ya bu ceyhun bu kadar ii mi

Samet Metin
30.01.2007, 21:19
Başarısız ve istikrarsız bir takıma başarısız ve istikrarsız bir futbolcu aldık [(-)x(-)]=(+) matematik bu sefer yanımızda olabilir!?

muharrem demirc
30.01.2007, 21:21
Arkadaşlar Ceyhun'un gelmesi bu kuru kalabalıkta hiç yoktan iyidir. Murat OCAK 20 senede geçsen Trabzonda oynayacak bir adam değil. Aklınızdan zorunuzmu var. Küfür ettiğiniz adamlar gönderilince kıymetemi biniyor.? Allahım sen aklıma mukayyet ol . Ali Güzeldal ki? Eti ne budu ne? Yapmayın Allah aşkına. Ceyhuna destek verelim bizi küme düşmekten kurtarır. Kafanızı kumdan çıkarın küme düşüyoruz. Murat Ocak çektirsin gitsin. Bursa daki maçta Ocak'ı izleseydiniz gittiği için zil takıp oynardınız. Selamlar...:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak: :ts:

serseerii
30.01.2007, 21:22
Arkadaşlar Ceyhun'un gelmesi bu kuru kalabalıkta hiç yoktan iyidir. Murat OCAK 20 senede geçsen Trabzonda oynayacak bir adam değil. Aklınızdan zorunuzmu var. Küfür ettiğiniz adamlar gönderilince kıymetemi biniyor.? Allahım sen aklıma mukayyet ol . Ali Güzeldal ki? Eti ne budu ne? Yapmayın Allah aşkına. Ceyhuna destek verelim bizi küme düşmekten kurtarır. Kafanızı kumdan çıkarın küme düşüyoruz. Murat Ocak çektirsin gitsin. Bursa daki maçta Ocak'ı izleseydiniz gittiği için zil takıp oynardınız. Selamlar...:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak: :ts:

abi sen korkma paflarla bile çıksak küme düşmeyizz

agahozlu
30.01.2007, 21:23
hayırlı olsun,gerçi imza olmadan ben inanmam ama hayırlısı zaman gösterecek ne olduğunu

Ufukhan20
30.01.2007, 21:23
Arkadaslar,
ManU 34 yasinda Larsonu aliyor adam ise yariyo. 29 yasinda olan Ceyhun hemen yaslimi oluyor? Hem sol bek Cagdasa emanet artik onun yedegde Keceli oldu.

keles76
30.01.2007, 21:24
şimdi orta sahada kim oynayacak musampa gökdeniz ayman hüseyin yattara ceyhun bence ilk oynayamacak adam musampa onun yerine keçeli oynuyacak yada neden hala takımda olduğu belli olmayan celoya yer açılacak diğer aday kim yattaramı yoksa gökdenizmi şimdi eğer 30luk ceyhun alındıysa demekki oynatmak için alındı buradan şu sonuç çıkar ziya hoca psikopatlığı için kendine yol açtı ve kaldığı yerden devam edecek symek marce musampa derken şimdi sıra yattara yada gökdenizde bekleyip göreceğiz tabii bunlar iki önliberolu sistemde geçerli üç önliberoda ne yapar onu bilmiyorum.bu transfer ile sadece sinir doluyorum hayır çıksa ne olacak adam 1.5 yıllık imza attı maliyetine eğer biz bu parayı syzmeke fatihe aurelioya versek şimdi takımdaydılar ve biz şimdi ziyayı falan konuşmuyorduk ama iki kuruşun hesabını yapıp takımı milyonlar zarara uğrattılar yazıklar olsun ben ceyhun transferi ile sevinecek kadar düşmedim ben trabzonsporluyum.ben bu takım şimdi kaçıncı olur ilk 3 imkanı varmı yok o zaman ne diye 30 luk adamlarla takımı çöplüğe çeviriyorsunuz ayıptır günahtır bırakın bu işi yapamıyacaksanız yani illaki ligden mi düşmek lazım.

ts_fan
30.01.2007, 21:26
Ceyhun'u aldık ya, şimdi kadro şöyle mi olacak?:confused:

---------------Kaleci

--Sağbek----Milan--Risp--Solbek

--------------Ayman

--Yattara--Ceyhun--61--Musampa

------------Umut (Ersen)

Kocaman bir hayır.Kim bilir bu kadrodan kaç oyuncu kesik yiyeyecek mentalite! uğruna:mad:
Ey yönetim göreve geldiniz geleli yaptığınız doğru şey yok gibi birşey.Bu kadronun başına cesur bir hocayı getirin, bari olası acı sonucu taraftara yaşattırmayın.Yeter da!:mad:

TSknbkTS
murat ocak kiralık verildi bu ayrıntıyı atlamayalım lütfen...

6Şafak Aydın1
ceyhun takim icinde yeni sIklIntilara neden olacaktir . bence gereksiz transfer . bedelide agir.

DrAgO
hayırlı olsun ancak bi iyi transfer yaptk

EmrahYalçınalp
bu arada da o bölgede sizin çok eleştirdiğiniz cellonun oynaması iyi olur.o eskiden gayet iyiydi bence orda.kademeyi de öğrenmişti.ondan dolayı murat gelene kadar cello oynasın orda mustafayı da alsın paşam yanına Bilmem ne tarihindeki bir Gençler maçında Fatih Tekke'ye ortaladığı top dışında aklında kalan bir tek olumlu hareketini söyler misin? Dilersen hemen Hasan'ın, Hüseyin'in, daha eskilerden, ne bileyim, Vugrinec'in, Kevin'ın, Yesiç'in falan 5-6 tanesini sayayım ben. Bu adamı iyi bulmak için ya kör olmak ya da futbolu kimyanın bir dalı sanmak lazım. Ya da ben gerçekten hiç bir şey anlamıyorum, vallahi bunu da göz önünde ve ihtimal dahilinde bulunduruyorum.

keles76
30.01.2007, 21:27
Arkadaslar,
ManU 34 yasinda Larsonu aliyor adam ise yariyo. 29 yasinda olan Ceyhun hemen yaslimi oluyor? Hem sol bek Cagdasa emanet artik onun yedegde Keceli oldu.

manu larsonu alıyor 40 dada bu adam alınır adam efsane celticte isveçte yaptıkları ortada hem sadece 6 aylığına bizim gibi düşmeyede değil adamlar şampiyonluğa uğraşıyor hemde manu tekleyince ilk yaptığı iş takımı gençleştirmek oldu bechamlar scholeslar busayede hatta ilk maçı geyse karşı 4-0 oldu.Elma ile armutu karıştırma

Ufukhan20
30.01.2007, 21:30
Ceyhun'u aldık ya, şimdi kadro şöyle mi olacak?:confused:

---------------Kaleci

--Sağbek----Milan--Risp--Solbek

--------------Ayman

--Yattara--Ceyhun--61--Musampa

------------Umut (Ersen)

Kocaman bir hayır.Kim bilir bu kadrodan kaç oyuncu kesik yiyeyecek mentalite! uğruna:mad:Ey yönetim göreve geldiniz geleli yaptığınız doğru şey yok gibi birşey.Bu kadronun başına cesur bir hocayı getirin, bari olası acı sonucu taraftara yaşattırmayın.Yeter da!:mad:

-------------Tolga-----------
Ufukhan - Risp - Milan - Cagdas
------Hüseyin - Ayman------
Yattara---------------Gökdeniz
------------Ceyhun-----------
-------------Umut------------