PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ceyhun Eriş

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8

GÖKDENİZ61
13.05.2007, 21:25
valla anlamadım bukadar yetenekli diyoruz ama bütün topları kaptırıyo arkadaş nedense pas atmıyo topu kaptırıyo sonra yatıyo yere faul bekliyo peehhh..

Misina
13.05.2007, 21:28
git sen git.küçük takımların büyük topçusu...yedek kalınca surat yapmaya hiç hakkın yok.yaptığı asist dışında oyunda değildi.ikinci yarı isteksin umursamaz tavırların bizi galibiyetten etti...hasan üçüncü bile ceyhundan verimliydi

H.Emre
13.05.2007, 21:30
Hadi Ceyhun hadi isine bak sen. Antep macindaki 2 golun icin tesekkurler. Yolun acik olsun, bu takima gore degilsin.

H.Emre
13.05.2007, 21:31
bak ceyhun'a sinrlendim fazla tikladim

Recep Çaltepe
13.05.2007, 21:38
Bu arkadaş Kayseri Erciyesspor kupa rövanşından beri bu takımda miadını doldurduğunu apaçık belli etmiştir.

Bu arada unutmadan, sana hedeflediğin(!) Avrupa(!) yolunda(!) sonsuz(!) başarılar(!).

Lapina
13.05.2007, 21:41
Kulubun kapisindan gecemeyecek insanlardan medet ummaya başladık.Ah Trabzon'um ah!

Lanet olsun !

Misina
13.05.2007, 21:41
Bu arada unutmadan, sana hedeflediğin(!) Avrupa(!) yolunda(!) sonsuz(!) başarılar(!).

evet avrupadan 3 takımın listesindeymiş.edirnespor tekirdağspor ve kırklarelispor

Recep Çaltepe
13.05.2007, 21:42
evet avrupadan 3 takımın listesindeymiş.edirnespor tekirdağspor ve kırklarelispor

febede oynadığı zamanlarda çok güzel Avrupa coğrafyası kültürü almış kendileri, belli oluyor.

deniz_61
13.05.2007, 21:48
Ceyhun Eriş

Fener'in düzenliyeceği geceye özel davetlisin galiba...

ee ne de olsa sahada fenerbahçe için çok şey yaptın

h@msi61
13.05.2007, 22:02
ben bu hafta patlama bekliyorum ceyhundan.

arkadaşım güzel tahmin etmişsin,ceyhun çok fena elimizde patladı bu akşam.

balli_kuymak
13.05.2007, 22:15
bi insan bu kadar ruhsuz oynayabilirdi orta sahada aldıgı topların hepsini ezdi yere düştü...

zafer6161
13.05.2007, 22:21
beceriksizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

antagonist
13.05.2007, 22:26
Takımı 10 kişi oynatmaya hakkı yok.Önünden geçen topa ayağını kaldırmadı.Yazık...

Bayramm61
13.05.2007, 22:30
Bence suc ceyhunda degil.. o zaten parasini aliyor, neden kendini yirtsinki....Suc onu oynatan dünyanin en iyi taktik anlayisina sahip cok ama cok degerli ziya amcada...Belki ceyhun bu takima birseyler verebilecekti..BELKI...ilk macta 2 gol atti..sonra iyi oynadigi halde ziya bey cikardi kendisini oyundan ve o saatten sonra ceyhun icin trabzonspor defteri kapanmisti...Trabzonspor aski icin bu takimda oynamayanlar lütfen gitsin...ziya dogan la birlikte gitsinler sirk de palyacoluk yapsinlar...ceyhunada bu baya bi yakisiir bence

Fatih Ersoy
13.05.2007, 22:44
Topçumusun sen be... Kaç top öldürdün maçta..

lutfu61
13.05.2007, 22:56
ceyhun bu gece trabzonspordaki misyonunu doldurmuştur

Şuayip Aydın
13.05.2007, 22:57
ceyhun miadini doldurmustur kesinlik le ve kesinlike gitmesi gerkirrrrr

mustafakaya
13.05.2007, 23:04
ceyhun, emek vermelisin.

Sefa Murat Dokuz
13.05.2007, 23:07
ceyhun sallama oynuyor sanki t.ak çeçiyor

Erbay
14.05.2007, 15:33
Takımda yeri yok.Onun aldığı topları Yattara alsaydı belki de yenmiştik.Hayatta da pas vermez ha!Topu bırakmaz başkasına illa o gidecek.Bir şey yapsa hadi neyse.

yavuzselim_61
14.05.2007, 16:02
Ceyhun'u seneye kesinlikle kadroda tutmamaları gerekir. Tamam arada sırada alıyo adam geçiyo, harmanlıyo gol atıyo ama bunun gibi adamlar takımın kimyasını alt-üst eder. Adam da sadece "ben" düşüncesi var... Bu sezon o kadar bencillikler yaptı ki haddi hesabı yok. Hele Galatasaray'a ikinci yarıda yenildiğimiz maçta oyundan çıktı ve biz ikinci golü yedik, orda bir bakışı vardı ki, beni alırsan böyle olur gibisinden... Kesinlikle böyle oyuncuları takımda istemiyorum...

cınar#7
14.05.2007, 19:14
Ceyhun giderse onun yerine çok daha iyi genç bi yabancı olmalı aksi taktirde satılmamalı...

atabaş
14.05.2007, 19:29
sahada gezen futbolcu istemiyorum kesınlikle satılmalı

DeAgLeMaNyAq
14.05.2007, 20:32
Bu kadar şahsi bir oyun, takımı zedeler. Dün 2-3 pozisyonda pozisyonda boş kalan Umut ve Gökdeniz'e topu aktarmadı. Oysa aktarsa ikisi de kaleciyle karşı karşıya kalacaktı...

Murat'
15.05.2007, 10:01
yaaa bazen hiç pas vermiyor...yinede bu takımda kalması lazım ceyhunun....

Jackdaniels
15.05.2007, 19:10
Ne bu ceyhun düşmanlığı yaa ii..ceyhunu satalım ali bilgini mehmet çakırı alalım nede olsa bizi şampiyon yapacak adamlar bunlar dimi?? Herkeste bi ziya doğanlıktır gidiyo hadi hayırlısı...

Misina
15.05.2007, 19:28
Ne bu ceyhun düşmanlığı yaa ii..ceyhunu satalım ali bilgini mehmet çakırı alalım nede olsa bizi şampiyon yapacak adamlar bunlar dimi?? Herkeste bi ziya doğanlıktır gidiyo hadi hayırlısı...

top oynasın eleştirmeyelim.yıldız diye alındı bir ik maç dışında şimdiye kadar yıldızlığını gömedik

muratd61
15.05.2007, 19:39
ceyhun iyi topçu kabul ama cok bencil.böyle devam ederse bizde de dikiş tutturamayacak ve yine seyyah misali anadolu turuna cıkacak:)

Jackdaniels
15.05.2007, 19:40
top oynasın eleştirmeyelim.yıldız diye alındı bir ik maç dışında şimdiye kadar yıldızlığını gömedik

Sana tavsiyem bi ankaragücündeki 90 dk oynayan ceyhunu izle bide bizde en fazla 70 dk oyunda kalan ceyhunu izle bak bakalım ne fark göreceksin...

Misina
15.05.2007, 19:56
Sana tavsiyem bi ankaragücündeki 90 dk oynayan ceyhunu izle bide bizde en fazla 70 dk oyunda kalan ceyhunu izle bak bakalım ne fark göreceksin...

Trabzonsporda 90 dk da izledim ceyhun u.sadece iki maç verimli oldu...ceyhun küçük takımların büyük topçusu

Jackdaniels
16.05.2007, 19:34
Trabzonsporda 90 dk da izledim ceyhun u.sadece iki maç verimli oldu...ceyhun küçük takımların büyük topçusu

Bu yorumundan sonra senle futbolcu tartışmaya gerek yok kardeş...

Kubilay ŞAHİN
16.05.2007, 19:47
Ceyhun Bence Güzel Topcu Fakat Sanki Bu Aralar Formdan Düşdü...

murseltaskin
16.05.2007, 20:20
ceyhunun yapısı gereği top hemde bende kalsın istiyor.asist yapmayıda seviyor ama herkesi geçip boş kaleye attırmak istiyor.bence ceyhun trabzonsporun önümüzdeki senedeki kadrosunda mutlaka bulunmalı.

hekimoglu
16.05.2007, 20:25
ceyhun iyi adamsın has adamsın.ayağın top yapıyor.yanlız biraz da kafayı çalıştır birader.fener maçında on sefer daldın 3 - 4 kişinin arasına bir kere dahi çıkamadın topla . bu ısrarın niye; hüseyin gibi sende tek top oyna onun gibi bu takımın gözdesi olursun....yıllarca başımıza tac ederiz seni....

sametaydin
17.05.2007, 02:54
ceyhundan beklediğimiz derecede yararlanamıyoruz.ondan beklediğim oyunu oynamıyo açıkçası. hayal kırıklıgına ugradım ben. oysa türkiyenin en yetenekli oyuncularından biriydi. kafamda ceyhunla alakalı çok soru işareti var. ondan daha iyisi alınacaksa yollansın bence.

uftinci
17.05.2007, 17:49
Ceyhun çok beğendiğim bi oyuncu aslında ama takıma girdikten sonra takımı bozdu inacındayım. Ziya hocanın müthiş taktiklerine uyum sağlayamadığı için bence yollanmalı. :))

Mert67
17.05.2007, 19:08
bir futbolcu ceyhun kadar bencil olmamalı.

Samet Berber
17.05.2007, 21:37
arkadaşlar kusura bakmayın ma size katıamayacağım bence ceyhun çok iiii bir futbolcu bende son maçlarda beğenmiorumama takımda tutulmalı diye dşünüorum ...

sirkan
17.05.2007, 23:05
fenerli futbolcu istemiyoruz biz Trabzon(spor)da.....
fener macinda sahada geziyordu... yaptigi birsey yoktu....
kesinlikle satilmasi lazim.........

Yavuz Hasan
19.05.2007, 14:03
fener maçında oynamayacaksan hangi maçta oynayacaksın kalmasının bi anlamı yok fener maçında vasatı geçemedi

Hu3|Y4
20.05.2007, 02:20
yani gercekten neden oynadiysa... yani oynamak demek yanlis olur bisi yapmadiki?
cok üzüldüm zoruam da gitti...
bence gitsin ceyhun!

adherent_61
20.05.2007, 16:55
Fenerbahçe maçında bile bile bencil oynayıp hemen hemen tüm topları Fenerlilere teslim ettikten sonra bu adam benim için bitmiştir. Bundan sonra isterse gol kralı olsun hiç farketmez. Sahada Trabzonspor forması giyen bir oyuncu varığını yoğunu ortaya koymuyorsa, hele bi de Fenerbahçe gibi bir rakip karşısında takımı oyundan düşürecek her türlü hareketi sergiliyorsa, Trabzonspor'a işi yoktur. Bize istikrarsız değil, iyi futboluyla istikrarı yakalayabilecek oyuncular lazım. Defol Ceyhun...

celilmuhcu
21.05.2007, 00:39
her maç bencilbence sahadan çıkarken gördüğü kartı haketti

subay
21.05.2007, 00:39
Ceyhun cok isteksiz gibi bir görüntü ciziyor, bana öyle geliyor. Ikidebir cikarilmasina da cok kizdigi belli oluyor.

ozcilingir
21.05.2007, 01:14
Tatile erken çıkmak için ,kart görmek profosyonellikmi?

Recep Çaltepe
21.05.2007, 02:56
Bu seneyi de böyle atlattın, seneye Allah kerim. Ama Trabzonspor'da olma da nerde olursan ol. Ayrıca Trabzonspor, senin kafanda tasarladığın Havaiispor veya Maldivlergücü değil, erken tatil yapma niyetin varsa çek her şeyden elini ayağını git bi kıyı kasabasında yaşa. Buradaysan kurallara da uymak zorundasın. Sen bir çakalsan biz beş çakalız Ceyhun efendi!

Özkan Erdem
21.05.2007, 08:13
Ailesi Ankara'da yaşıyor zaten, takımla beraber gidecektir. Kart gördüğü pozisyonu bilmiyorum tabi. 2 asisti için tebrik ederim ama seneye Ceyhun bize yeter mi derseniz, Trabzonspor'un onun keyfini bekleyecek zamanı olduğunu sanmıyorum. Yeteneği var elbette ancak bize daha istikrarlı bir isim gerek..

Berat
21.05.2007, 14:13
Hayatım boyunca bu kadar laçka futbolcu görmedim..Her saniye "Dünyaları ben yarattım" edasında.. Bi gitsen de kurtulsak..Yakışmıyorsun Trabzonuma..

Nebiye
21.05.2007, 14:17
her maç bencilbence sahadan çıkarken gördüğü kartı haketti

Bencede hakketi.O kadar da yavaş yürülmez ya.Ben bilem emekliyerek çıkıyo sankimmm,ne ayıp derkenn hakem peşine gitti kartı çıkardı.Ceyhunda elini kaldırdı ne oluyo gibilerden mi?Verirsen ver gibilerden mi,bilmem.
Ama cidden yani o kadar da yavaş olmaması gerekirdi.

İslam Sezer
21.05.2007, 14:21
tüm medya üstüne çullandı,ortega varken sen kimsin nasıl diklenirsin sen ortegaya falan dediler sinir krizi geçirdiler ama ceyhun hiç değişmedi.bır adım bile geri atmadı.tümer gibi hırslanıp arada maç kazandıracak enerjisi de yok.bence gönderilmeli ve yerine iki tane orta sahada iki yönlü atak ve defans yapabilecek oyuncu alınmalıdır...

A.Alper
21.05.2007, 20:20
konuyu açan arkadaş anket ekleyebilir mi bencil mi değil mi diye???

atabaş
21.05.2007, 21:12
anket yapmaya gerek yok bencıl oldugunu dunya alem biliyor

Misina
22.05.2007, 00:14
Hayatım boyunca bu kadar laçka futbolcu görmedim..Her saniye "Dünyaları ben yarattım" edasında.. Bi gitsen de kurtulsak..Yakışmıyorsun Trabzonuma..

:alkış::alkış::alkış:

Hasan Ayvenli
22.05.2007, 00:42
tüm medya üstüne çullandı,ortega varken sen kimsin nasıl diklenirsin sen ortegaya falan dediler sinir krizi geçirdiler ama ceyhun hiç değişmedi.bır adım bile geri atmadı.tümer gibi hırslanıp arada maç kazandıracak enerjisi de yok.bence gönderilmeli ve yerine iki tane orta sahada iki yönlü atak ve defans yapabilecek oyuncu alınmalıdır...

ziyanın mantalitesi kaldırmaz 2 yönlü oyuncuyu sadece defans yapan lazım ziyaya

Adem Erdoğan
22.05.2007, 00:54
Ceyhun bencil oynuyo ama asist sayısıda baya fazla.Oda giderse biz yine keçeliye mahkumuz.

6Şafak Aydın1
22.05.2007, 05:03
insallah birsey olurda bu ismi görünce SIKINTI basmaz

Hüseyin RİZELİ
22.05.2007, 21:34
bencınlıgını bırakıp daha çok pas atsa super oyuncu..

Samet Berber
22.05.2007, 21:42
bencınlıgını bırakıp daha çok pas atsa super oyuncu..
haklısın ama ufak bişey daha ekliycem şu tükürme işine artık bi son wersinn:)

Jackdaniels
23.05.2007, 18:46

Zaten şuan trabzonspora yakışan çok oyuncu varya bi ceyhun yakışmıyo nedense....

A.Alper
23.05.2007, 21:31
evet çok bencil asist kralı 1 gökdeniz 2 ceyhun

ceyhun gibi futbolcuları sevmek bir yana en azından beğenmeyenlerin m.keçeli hasan ferhat gibi emekçiler konusunda şikayet etmeye hakkı yoktur

Emre GÜRDAL
24.05.2007, 15:03
ya futbol kuması harıka ama ne hıkmetse top oyanamz oldu fb de ortegayı bıtırdı bızdede yattrayı bıtırecek gıbıme gelıo bursa macında bı top atmadı attı oda tarafatra ıslıklayınca attıısterse onuda atmaasaydı cok lacka trabzona yakısmıyo

Ba®ış
24.05.2007, 15:31
Tatile erken çıkmak için ,kart görmek profosyonellikmi?
bence çakallık

Berat
24.05.2007, 15:31
Zaten şuan trabzonspora yakışan çok oyuncu varya bi ceyhun yakışmıyo nedense....

Futbol kalitesi olarak yakışmayan çok oyuncu var ama karakter olarak yakışmayan oyuncu bence fazla yok.. Karakter zaafı en fazla olan, egosu en yüksek olan isim de tartışmasız Ceyhun..

Bursa istiyormuş, gider inşallah..

Jackdaniels
24.05.2007, 16:21
Futbol kalitesi olarak yakışmayan çok oyuncu var ama karakter olarak yakışmayan oyuncu bence fazla yok.. Karakter zaafı en fazla olan, egosu en yüksek olan isim de tartışmasız Ceyhun..

Yerine ondan daha iyisi alınırsa gönderilebilir aksi halde ceyhundan önce gitmesi gereken çok futbolcumuz var malesef....

Özgür Öztürk
24.05.2007, 19:05
Ceyhun giderken sağdan git belki bir kulüp bulursun.

Özkan Erdem
24.05.2007, 22:55

Bursanın başkan adayı, hani şu ersun yanal ile anlaştığını açıklayan adam ceyhunla da kesin olarak anlaştığını söyledi. Olay Tv'nin haberi.

Misina
25.05.2007, 00:22
ne bursası ya bursa kesmez onu nede olsa avrupaya gidecek.

Jackdaniels
25.05.2007, 13:24
Bursanın başkan adayı, hani şu ersun yanal ile anlaştığını açıklayan adam ceyhunla da kesin olarak anlaştığını söyledi. Olay Tv'nin haberi.

Ersun yanal açıklama yaptı öyle bişey yok die başkan olabilmek için bol keseden sallıyolar işte...

Şuayip Aydın
25.05.2007, 13:39
yuksek bonservis bedel ile satilsin bence oynun yerine daha iyi ve genc bi oyuncu alanbiliriz

adherent_1
25.05.2007, 14:41
Arkadaşlar; iki hafta önce Fener maçından sonra Ceyhun için söylediklerim hakaret içerdiği gerekçesiyle ne yazık ki silindi. Elimden gelse bu adi herifin suratına da söylerdim o lafları.
Şunu üstüne basa basa söylüyorum: Ceyhun Trabzonspor'un doğasına aykırı bir oyuncu. Bir kere Trabzonspor kesinlikle böyle artist ve bencil oyuncuları kaldıramaz. İlk oynadığı Antep maçı haricinde hemen hemen bütün maçlarda takımın en kötü elemanıydı. Bu kötülük de Ceyhun'un kalitesiz topçu olmasından değil, tamamen isteksiz, mücadele azminden yoksun, bencil, kısacası kazanma adına ortaya olumlu birşey koyma isteğinde olmamasından kaynaklanıyor. Önümüzdeki sezon takımda olmaması gereken oyuncuların başında olması gereekir diye düşünüyorum.
Bence Denizlisporlu Yusuf, (transfer edilmesini istediğim için söylemiyorum) biz de olsa ondan çok daha güzel futbol sergiler ve onun yerini fazlasıyla doldurur. Bize artist değil, bir Trabzonsporlu futbolcuya yakışır kalitede futbol oynayan, en azından oynamaya çalışan adam lazım. Oyundan alındığında hemen soyunma odasının yolunu tutan bir futbolcu, takımla bütünleşememiş bir oyuncudur. Bize böyle bir oyuncudan hayır gelmez.
Defol Ceyhun...

Tolga Sarı
25.05.2007, 17:07
Arkadaşlar; iki hafta önce Fener maçından sonra Ceyhun için söylediklerim hakaret içerdiği gerekçesiyle ne yazık ki silindi. Elimden gelse bu adi herifin suratına da söylerdim o lafları.
Şunu üstüne basa basa söylüyorum: Ceyhun Trabzonspor'un doğasına aykırı bir oyuncu. Bir kere Trabzonspor kesinlikle böyle artist ve bencil oyuncuları kaldıramaz. İlk oynadığı Antep maçı haricinde hemen hemen bütün maçlarda takımın en kötü elemanıydı. Bu kötülük de Ceyhun'un kalitesiz topçu olmasından değil, tamamen isteksiz, mücadele azminden yoksun, bencil, kısacası kazanma adına ortaya olumlu birşey koyma isteğinde olmamasından kaynaklanıyor. Önümüzdeki sezon takımda olmaması gereken oyuncuların başında olması gereekir diye düşünüyorum.
Bence Denizlisporlu Yusuf, (transfer edilmesini istediğim için söylemiyorum) biz de olsa ondan çok daha güzel futbol sergiler ve onun yerini fazlasıyla doldurur. Bize artist değil, bir Trabzonsporlu futbolcuya yakışır kalitede futbol oynayan, en azından oynamaya çalışan adam lazım. Oyundan alındığında hemen soyunma odasının yolunu tutan bir futbolcu, takımla bütünleşememiş bir oyuncudur. Bize böyle bir oyuncudan hayır gelmez.
Defol Ceyhun...

Yorumda katılmadıgım Tek şey BEncilliği yaptıgı asistler onun iyi bi pasörr oldugunun gostergessii.aradıgımız 10 numara degil,super bi futbolcu da degil ama iyi bir futbolcu ve Yusufla kıyaslanmıyacak bi futbolcu....takım icindeki gusel havayı yakalarsa cok gusell işler yapacagına inanıyorum...

adherent_1
25.05.2007, 20:29
Yorumda katılmadıgım Tek şey BEncilliği yaptıgı asistler onun iyi bi pasörr oldugunun gostergessii.aradıgımız 10 numara degil,super bi futbolcu da degil ama iyi bir futbolcu ve Yusufla kıyaslanmıyacak bi futbolcu....takım icindeki gusel havayı yakalarsa cok gusell işler yapacagına inanıyorum...

Dostum; öncelikle şunu söylim: Yazımı daha dikkatli okursan Ceyhun'la Yusuf'un kalitesini kıyaslamadığımı anlayacaksındır. Ben sadece Trabzonspor'da oynasa Yusuf'un Ceyhun'dan daha iyi işler yapabileceğini ifade ettim. Ve bunu yineliyorum. Dikkat edersen Ceyhun'un kalitesiz bir topçu olmadığına vurgu yaptım ve birtakım huylarından dolayı Trabzonspor'da başarılı olamayacağını iddia ettim. Evet, Ceyhun Yusuf'tan daha kaliteli bir oyuncu olabilir fakat bana göre bizde Yusuf kadar iş yapamaz. Bunu söylemeye çalışıyorum.
Diğer taraftan şunu da ekliyeyim: Ceyhun'un iyi bir pasör olması, onun bencil oynadığı tezini çürütmez. Bana göre iyi bir pasör olduğu kadar o derecede de bencil, hırs ve azimden yoksun biri. Dolayısıyla Trabzonspor'a yararından daha ziyade zararının olacağını düşünüyorum...

:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

cavenaghi
26.05.2007, 18:07
ceyhun su an trabzonsporun turkiyede kullanabilecegi en iyi Turk 10 numaradir.bazilarimiz bencil der bazilari uyumsuz ancak bu adamin raket gibi kullandigi ayagi var ve asist krali.alex de kosmuyo ama gecen sene duran toplarla sampiyon yapti feneri/ ceyhunun trabzonspora sagladigi veya saglayacgi faydayi kimse gormezden gelmesin/oynadigi her macta rakip ona 2 oyuncu takip kilitlemeye calisiyor.
ceyhun hakkinda bu kadar net bir sekilde verimsiz yorumu yapanlari anlamiyorum.daha geldigi yarim sezon olmus/takimin bulundugu durum ortada...
TURKIYEDE CEYHUNUN OLUSU KRAL OLUR...

ozetle biz adam asmaktan cok hoslaniyoruz heyecan oluyor heralde...bu takimda ceyhuna gelene kadar goz kirpilmadan yollanacak adam cok...
Lafim ortaya kimseye ustune alinmasin

Jackdaniels
26.05.2007, 21:07
Ceyhunun ölüsü bu takımda ilk 11 oynar herkes bunu hazmetsin artık....

Ali Yerlikaya
27.05.2007, 10:23
Bence iyi bi para satilmasi gereken oyuncularin basinda geliyor güyam Bursaspor baskan adayi onunlan anlasmis yolu acik olsun parasini getirdikten sonra bence ona sans vermekten sonra genc Enis Kahramana sans verilmeli yada baska bi tane Paf takimdan gence cünkü onlar daha cok takim oyunu oynar ve gencler.

smertkan
27.05.2007, 10:26
100000000000000000000>011111111111111111111

En baştaki hane karekteri kalan hanelerde çeşitli yetenekleri ifade eder

Murat Aydın
27.05.2007, 11:24
ceyhun ve ziya doğan ikisi yan yana imkansız

Alptuğ
28.05.2007, 15:52
hırcın olabılır ama kalıtesını tartısmam fanatık gslı kardesım der kı turkıyenın en ıyı ofansıf orta saha oyuncusu

TUFİÇİLO
29.05.2007, 15:55
korkum o ki ziya doğan yüzünden kaybedeceğimiz yıldızlardan biri olacak. keşke takımımızda kalsa da seneye ondan faydalanabilsek.

Misina
29.05.2007, 18:31
çok iyi anlıyorum neden sürekli takım değiştiriyor

Yavuz Hasan
10.06.2007, 18:31
iyi oyuncu olabilir ama yararlı olmadı aslında bi süre daha takımda kalması yararlı olabilir baktın bi değişme yok devre arası gönderirsin

Misina
10.06.2007, 19:07
iyi bir 10 numara alınmalı bir an önce yoksa bu bencil heriften kurtulamayacağız

Jackdaniels
10.06.2007, 22:16
iyi bir 10 numara alınmalı bir an önce yoksa bu bencil heriften kurtulamayacağız

Sen önce hasandan mustafa keçeliden kurtulda ceyhuna daha çok var...

A.Alper
10.06.2007, 22:30
satalım satalım sırada kim var hmmm ben buldum fenere imza atmıştı dimi birileri bize yakısmıo ya.evet satalım sonra transfer baslıgında defans oyuncusu alınıyor diye şikayet edelim.ceyhun gibi futbolcular bu takıma lazım kanımca...

Misina
10.06.2007, 22:46
satalım satalım sırada kim var hmmm ben buldum fenere imza atmıştı dimi birileri bize yakısmıo ya.evet satalım sonra transfer baslıgında defans oyuncusu alınıyor diye şikayet edelim.ceyhun gibi futbolcular bu takıma lazım kanımca...

adam gibi oynasın canım feda.geldi 2 maç oynadı ondan sonra hep yattı

jefferson61sefa
11.06.2007, 01:12
ceyhun belirsiz ne olduğunu hala çözemediler
yetnekli ama hem bencil hem artisttt trabzon böle oyunucları kaldıramıyor ayrıca çekmeme durumu eskiden fb de oynamasıdır yoksa trabzonlu olup böyle oynasa kimse bişey demez ama ii paraya verilebilir ama çok erken daha KALSIN

Zifinaluk
23.06.2007, 00:24
Takımda şut atmasını ve topla oynamayı bilen nadir futbolculardan birisi.Kazanılması ve birazda disipline edilmesi gereken çok yetenekli ve tecrübeli bir futbolcu ve kesinlikle faydalanılmalı

bahadır2561
23.06.2007, 17:52
niye oynamıyon ki,, anlamadım gitti

1 varsın 5 yoksun

Koray
23.06.2007, 17:53
niye oynamıyon ki,, anlamadım gitti

1 varsın 5 yoksun

+1967.....

celilmuhcu
23.06.2007, 23:36
gerede kampına kampına katılmadı pek hayra alamet deil kulüp mü arıyo kendine?

Cem Akyüz
24.06.2007, 15:23
ceyhun bireysel yetenek olarak harika ve bence kesinlikle satılmamalıdır biraz da paslı oynarsa çok iyi olacaktır

Erbay
24.06.2007, 21:11
Ne Milli takıma gitti ne de sakat ama kampa nerdeyse en geç o katılıyor.

Mehmet51
24.06.2007, 21:13
offf ya...ceyhun`a özle izin verildi.siz bu olayi neden büyütüyorsunuz??
illa ne yaptigini mi ögrenmek istiyorsunuz?

kaplan6154
25.06.2007, 00:33
ayın 27 sinde kampta olacakmış cok iyi futbolcu ama hiç hırs yok bize hırslı ve takım oyununu daha iyi oynayan adam lazım

Kalkinmali
25.06.2007, 00:40
Ceyhun sanki butun Trabzon onunmus gibi Oynuyor... yahu bu adami disari alirken o kadar bayiliyorumki... adam tam bomba oluyoryaa! Komedi mi diyeyim ne diyeyim! :) Ceyhun'un yeri basmbaska bizde!

Hüseyin Çümen
25.06.2007, 19:09
10 numara almadık heralde yönetim ceyhna güvenio :D

Erkan
25.06.2007, 19:26
niye bu adam biturlu katilmadi kampa?

bordomavibela
26.06.2007, 09:15
ceyhun a laf yok beyler.ceyhun turkcell süper liginin en iyi 10 numaralarından biridir.ceyhun gibi adamı zor bulur ziya doğan.adamın oyun stili bu koşmaz bencildir.ama o kadar olsun.şutları çalımları yeter.ortasahada ayağında top tutup takımı rahatlatabilecek bi yattara var bi de ceyhun.ceyhun oyundan çıktığında takım ne yapacağını şaşırıyor.tam bir 10 numara çok iyi bir transfer.

Alptuğ
26.06.2007, 11:26
onlarda alex rıcardınho lıncoln varsa bızde de CEYHUN ERİŞ var

10 numaralı bı oyuncudan ne ıstresenız onda var fazlasıyla

Misina
26.06.2007, 11:49
bizim on numara onlarınkilerden 10 numara daha iyi o yüzden 20 numaravı verdik kendisine :)

EmrahYalçınalp
26.06.2007, 12:16
Ceyhun Lincoln'den daha iyi futbolcu bence. Ha "koca Szymek'i, Marcel'i, Musampa'yı harcayan sistem ona mı dokunamayacak" derseniz, evet, o da yakında futbolu unutur ya da ayrılır...

Jackdaniels
26.06.2007, 16:33
Bu sene ceyhundan çok şey bekliyorum...

gurkankyildiz
29.06.2007, 19:25
ceyhun bu takımı tek başına sırtlayacak yetenekte bir adam ama Ziya'n olacak

ince_memed
29.06.2007, 19:42
merhabalar..

bana göre symekin yerini tutamayan bir oyuncu.lincoln den iyi mi dediniz gülerim ben buna.takım içinde görmek istemedigim oyunculardan birisi.

Egemen Yılmaz
29.06.2007, 19:49
merhabalar..

bana göre symekin yerini tutamayan bir oyuncu.lincoln den iyi mi dediniz gülerim ben buna.takım içinde görmek istemedigim oyunculardan birisi.

bakın görürsünüz bu lincoln denen adam Türkiye'de iş yapamayacak.

ince_memed
29.06.2007, 19:55
merhabalar.

bakın ben lincoln iş yapar yapmaz onu kastetmedim. dedigim su lincoln ceyhun eriş ten daha kalitelidir.

saygılar.

Egemen Yılmaz
29.06.2007, 20:02
merhabalar.

bakın ben lincoln iş yapar yapmaz onu kastetmedim. dedigim su lincoln ceyhun eriş ten daha kalitelidir.

saygılar.

anladım. tabii ki teknik/kalite anlamında lincoln daha iyidir. ama bu ligde ceyhun daha iyi iş yapar bence.

Yavuz Hasan
29.06.2007, 20:59
ceyhun bu takımı tek başına sırtlayacak yetenekte bir adam ama Ziya'n olacak
aynen.......

atabaş
29.06.2007, 23:09
bu adam hıc bırsey yapamaz gecen sezondan bellı ama doğan faktörüde var dogan olmasada yapamaz

Cem Akyüz
29.06.2007, 23:10
ceyhun ziya hocanın gazabına uğramazsa çok iyi işer yapar harika bi yetenek çünkü

Rasim YILMAZ
30.06.2007, 01:35
Ceyhun bu sene ilk 11 de ancak yattara kesilirse oynar... Yattaranın yerinde serkan oynarsa , Ziya Ceyhunu göbekte oynatır..
Bildiğim birşey varsa bu sene Ayman Hüso ve Serkan göbekte oynayacak..

Ama gönül isterki koy Ceyhunu ortaya bırak serbest oynasın...

Aymana kıyması lazım Ziyanın ki o mümkün değil...

Hayırlısı bakalım:)

gurkankyildiz
30.06.2007, 19:12
orta sahada ayman hüseyin serkan banko oynayacaksa ceyhun forma şansı bulamaz o bulursa yattara bulamaz ziya işte naparsın

Jackdaniels
01.07.2007, 22:05
bu adam hıc bırsey yapamaz gecen sezondan bellı ama doğan faktörüde var dogan olmasada yapamaz

Saçma sapan yorumlar yapmayın yaa futboldan bu kadar anlıyosan git tenis falan izle uzak dur futboldan...

+TS1967+
01.07.2007, 22:14
ceyhun bu sezon patlama yapacak

Kadir
01.07.2007, 22:29
Ceyhun aslında bu takımda 10 numar a oynar bence yeterli teknik kapasiteye sahip. bu adamın biraz kişisel sorunları olmasıaydı şimdi milli takımda bile oynardı

+TS1967+
01.07.2007, 22:38
Ceyhun aslında bu takımda 10 numar a oynar bence yeterli teknik kapasiteye sahip. bu adamın biraz kişisel sorunları olmasıaydı şimdi milli takımda bile oynardı

tamamen katiliyorum

devbey
04.07.2007, 19:32
Futbol bir takım oyunu...

11 kişi ve bir topla oynanıyor...

Ama...Ceyhun un olduğu takımlarda, 2. bir top lazım...

Sırf...Ceyhun için...

http://img441.imageshack.us/img441/7636/ceyhunnnego1sn0.jpg

+TS1967+
05.07.2007, 10:27
Futbol bir takım oyunu...

11 kişi ve bir topla oynanıyor...

Ama...Ceyhun un olduğu takımlarda, 2. bir top lazım...

Sırf...Ceyhun için...

http://img441.imageshack.us/img441/7636/ceyhunnnego1sn0.jpg

hhahahahahaha:D

Murat'
08.07.2007, 22:20
ceyhun bugün gerçektende çok iyi oldu.......satılsın diyenlere inat......inşallah böyle oynamaya devam eder...ona ihtiyacımız var...süper bir gol attı gerçekten

+TS1967+
08.07.2007, 22:21
kalecinin üstünden asirtmis

antagonist
08.07.2007, 22:21
Bugün performansını alkışlıyorum.:alkış:Bu performansın daha da artması dileğiyle...

Özge
08.07.2007, 22:25
Bugün müthiş oynadı.3 asist 1 gol çok iyi:D

+TS1967+
08.07.2007, 22:26
Bugün müthiş oynadı.3 asist 1 gol çok iyi:D

insallah böyle devam eder

zanoylu
08.07.2007, 22:54
Evet rakip hafifti ama ceyhunun kalitesi belli.ah aaah şu egoistliğinide biraz üstünden atsa takım için büyük kazanç.

Fatih Yücel
08.07.2007, 23:05
bence ceyhun bole oynarsa bu sezon cok basarili olur calim atmayai seviyor ve beceriyor son vuruslarida cok ii yapiyor .....

http://img530.imageshack.us/img530/2331/damgajpgoz5.jpg

pReN@_61
08.07.2007, 23:24
bugünkü performansından dolayı tebrik ederim...

zafer6161
08.07.2007, 23:27
harika oynadı bugün,yanlız eski bencilliği galiba devam ediyor,attuğı gol ise şaheserdi:alkış:

DeAgLeMaNyAq
08.07.2007, 23:41
Her maç böyle oynasa keşke, ama hiç zannetmiyorum...

ilhan
09.07.2007, 00:25
Dişine göre takımı bulunca süper oynuyor. Ama istikrar önemli olan.

Gole söylenicek birşey yok. Süperdi.

subay
09.07.2007, 00:33
Yetenek var, kivrak bugünkü macta da gösterdi, ama bencillikte azalma olsada tamamen vazgececegini sanmiyorum. Olsun, bencil olsun ama katkisi olsun, sık sık asist yaparda aradabirde gol atarsa raziyim biraz bencil olmasina.

Erdem Keser
09.07.2007, 00:37
ee zaten egoist olmasa suan milanda kakayla beraber oynardi :)

m.seha
09.07.2007, 00:47
müthiştinnnnnnnn, takım oyununu benimse ve istikrar diliyorum senden..tbrklerrrrrr

cınar#7
09.07.2007, 01:10
3 asist değil 4 asist yaptı eğer Taçdan attığı pozisyonuda sayarsak....

sahanın en iyisiydi....

Misina
09.07.2007, 01:26
golü alkışı hak etti:alkış::alkış::alkış:

Hasan Ayvenli
09.07.2007, 02:46
bencil biyoruz bu adama ki bencil hakkaten ama geçen senenin gökdenizden sonra en çok asist yapan ismiydi bi de bencil olmasa ne olur :D

macka61
09.07.2007, 02:58
evet işte tek sorunu fazla bencil olması

Özge
09.07.2007, 11:40
3 asist değil 4 asist yaptı eğer Taçdan attığı pozisyonuda sayarsak....

sahanın en iyisiydi....Ersen Serkan bi de taçtan Ersen'e asist yaptı.3 oldu.3 tane yaptı diye hatırlıyorum ben 4.yü hatırlayamadım

Erkin
09.07.2007, 11:46
Ceyhun süreklilik gösterebilse onun gibi yerli 10 numara bulmak çok zor.. Ancak 2 maç oynasa 3.maç sahada yok. Ayrıca fazla çalıma girmesi herkesce malum olan bir hastalığı Ceyhun'un :) İnşallah bu maçta gösterdiği formda devam eder..

Bayramm61
09.07.2007, 11:50
Merak etmeyin arkadaslar, bizde gecen sezon ilk oynadigi macdada cok basarili oynadi..sonraki haftalar ziya efendi kendisini ikide bir oyundan cikararak küstürdü, ve artik ceyhundan verim alamdik. Bu sezon aynisi olursa hic sasmam acikcasi...Ceyhun gercekten cok kaliteli bi futbolcu, cok bencil olduguna bende katiliyorum..ama bir teknik direktörün görevi ne acaba? Ceyhun, cok calim atiyorsun demekle is bitmiyor...Izlet adama maclardaki bencil haraketlerini kendisi görsün ve anlasin..Bilmiyorum, burda (Almanyada) öyle yapiyorlar, ve gercekten basarili bir yöntem...

LazAnisT
09.07.2007, 12:23
İlkkez ceyhun gibi oynadı.İnşallah kendine inanları mahçup etmez

optic_61
09.07.2007, 12:50
Baktı kalecinin beli sakat hemen aşırtma:)insanların zaaflarını böylesine rencide edici biçimde kullanması Ceyhun'a yakışmadı:D

halil ibo
09.07.2007, 12:50
Kendine değilde takıma oynayınca ne kadar güzellikler yaşattığının farkında mısın ? Zaman zaman yine eski alışkanlığı gereği kendine oynasada maçın genelinde mükemmeldi.Teşekkür ediyoruz ve istikrarlı bir çizgi yakalamanı bekliyoruz.

agahozlu
09.07.2007, 12:58
Attığı gole şapka çıkartılır.Asistleri de bir o kadar güzeldi.Çok çalım yapma çabaları hala devam ediyor,bu saatten sonra bu özelliğini değiştirmesi zor.Bu güzel performansını ilerleyen maçlarda da sergilemesi ve tüm sezona yayması dileğiyle...Unutmayalım ki her zaman bu kadar boş,pres altında olmadan oynamayacaktır.

kudu_61
09.07.2007, 13:00
takıma oynarsan türkiyenin 1 numarası olursun dün mükemmeldin tebrikler...

Mehmet51
09.07.2007, 14:16
dün macin yildiziydi bence. ziya hoca onu tam zamaninda oyundan cikarmis bence. insallah böyle devam eder.

cınar#7
09.07.2007, 14:22
ziyanın yaşlılık izni verdiği oyuncu bizi farka getirdi böylece ziya yine kendini ispatlamış oldu:)

pReN@_61
09.07.2007, 14:57
Dünkü performansı çok iyiydi.İnşallah daha da iyi olur....

crazyman_61
09.07.2007, 15:10
harika işler yaptı inşallah bütün kulvarlarda devamını getirir

Mert67
09.07.2007, 15:15
attığı gol gerçekten muteşemdi.

TSunami
09.07.2007, 16:11
ceyhun'u takımın parçası yaparsan ona güvenirsen böyle oynar
ama adamı bi oynatıp bi kesersen pres yapmasını koşmasını top çalmasını beklersen daha çok beklersin.

&lazkopatti&
09.07.2007, 20:40
ceyhunun bu sezon kontratı bitiyor...o yüzden bu yıl ceyhunun yılı olacak...

buroli
09.07.2007, 20:42
dünkü maçtaki oyunuyla ne kadar büyük bir futbolcu olduğunu bir daha gösterdi

Terzioğlu
09.07.2007, 21:22
ceyhun dün gercektende müthis oynadi ama devamliligi yok...bunu cok kez gördük...

Ali Yerlikaya
09.07.2007, 22:12
Oynadiktan sonra ne kadar mükemmel bi oyuncu oldugunu ispatladi. Ama rakip oyuncularin zayif kaldiginida unutmamak lazim. Dünkü macta yaptigi hareketleri Lig maclarindada yapabilirse o zaman 10 numeraya ihtiyacimiu yok ama maalesef istikrar yok onda.

ferhaTS87
09.07.2007, 23:11
dunku macta resıtal yaptı muhtesemdı attırdıgı goler attıgı seyrıne doyum olmas gol ankara gucundeyken de cok macını canlı ıslemıstım ama onu hıc bu kadar dırı gormemıstım gerıye kadar gelıp topu alması oyunun yonunu degıstırmesı gercı rakıp cok zayıftı ama son yıllarda ızledıgın en gusel 10 numara ozellıgındekı futbolcuydu eger ts onu avrupadan yenı transfer etmıs olsaydı herkes sımdı ceyhunu konusuyordu her nekadar mavısını beyenmesekte yenı sezon ceyhun forması alıyo olurdu benı yenı sezon oncesı cok heycenlandırdı ve ceyhun forması almaya karar verdım ıns hep bole devam eder

A.Alper
10.07.2007, 17:17
10 numara.

Şentürk
10.07.2007, 20:01
Ceyhun bundan çok daha iyisini yapar,
Ama önemli olan istikrar,Ceyhun bu yüzden şuana dek kimseye güven vermedi,
Ne zaman 3-4 maç üst üste bu seviyede oynayacak düzeye gelir yoksa zor,biraz zor fayda sağlar.

Cem Akyüz
10.07.2007, 21:04
iyi olucaktır bu sene onun yılı olucak çok kaliteli bir oyuncu ama kendini futbola vermesi lazım

attagümüshane
11.07.2007, 15:57
ceyhun eriş!!!!!başından beri arkasındayım....10 numara be!!yeterki bizim çok bilmişler kıymetini bilsin

kobra_61
11.07.2007, 16:09
Yeteneğini dışa vurduğunda ne kadar da başarılı olduğunu gördük :) inşallah böyle devam eder

Semih Kırsüleymanoğlu
11.07.2007, 20:35
süper bi 10 nummara. ondan daha kaliteli bi 10 nummara alamiyacagmiza göre Ceyhuna güvenilmeli. Cok iyi futbolcu. Insallah istrikrar yakalar.

olimpus
12.07.2007, 12:00
Dün gece Copa America da Meksika - Arjantin yarı final maçı oynandı. Maçta Lionel Messi'nin attığı gol için yapılan yorumlara karşı Ceyhun'un attığı golü (pozisyonun zorluğu ve bireysel beceriler açısından) şapka çıkartıp ayakta alkışlamak gerekiyor...
www.milliyet.com.tr/2007/07/12/son/sonspo09.asp

Hüseyin Çümen
12.07.2007, 19:11
performansı inşallah böle devam eder

ceyhun bize yeter yeterki kendini tam versin ve küsmesin

uftinci
13.07.2007, 11:19
amatör bi takıma karşı ii oynadı. Bu koşusunu attığı pasları süper ligdede görme isteriz tabi büyük üstat ziya doğan izin verirse...

Atakan
13.07.2007, 12:41
ceyhun süper oynadı attığı gol akıl golü yap tığı assitler de mütişti ceyhun bu senemanyak oynar bu oynayışından daha güzel oynar ve tam bi numara olur bence süper bir futbolcu bide hakan şükür milli takıma giriyor ceyhun giremioyr:(

Jackdaniels
13.07.2007, 14:07
Mevkisinde ceyhundan yeteneklisi yok bu memlekette...

+TS1967+
13.07.2007, 21:05

aynen. katiliyorum

Terzioğlu
13.07.2007, 21:08

yetenek bakimindan hakli olabilirsin fakat devamliligi yok...

+TS1967+
13.07.2007, 21:09
on numara ya getrek yok!!!!!!

Alptuğ
13.07.2007, 22:02
10 numaraya gerek yok 20 numara var dıyen arkadasları tebrık edıyorum aynen katılıyorum onlara turkıyenın en ıyı ofansıf orta saha oyuncusu bızde oldugu ıcın mutluyum

+TS1967+
13.07.2007, 23:17
istikrar lazim

e'3'
14.07.2007, 01:10
var yah bu aDAM harika bir futbolcu hele atıgı goller ve asisler bir baska......

Özsu
14.07.2007, 02:23
Güzel maç çıkardın Ceyhun umarım hep böyle dewam edersin..

Tmac61
14.07.2007, 12:07
İddiasız maçların futbolcusu.

Bu yaşına kadar mantalitesini değiştirmedi değiştirmezde.

Ne uzar ne kısalır Ceyhun. Ya bi ya iki maçını hatırlarız.

+TS1967+
14.07.2007, 20:14
önemsiz mi.

gecen sene antep attmasaydi... simdi ikinci liglerdeydik

Jackdaniels
16.07.2007, 21:55
İddiasız maçların futbolcusu.

Bu yaşına kadar mantalitesini değiştirmedi değiştirmezde.

Ne uzar ne kısalır Ceyhun. Ya bi ya iki maçını hatırlarız.

Sen bu kafayla golf yada tenis falan izle en iyisi dostum...

murseltaskin
16.07.2007, 22:13
ceyhun eriş in üstüne oyun sistemi kurulursa çok başarılı olur.lider olmak istiyor ama bunu tam yapamıyor.oyuna hemen küsüyor bunlar onun eksikliği

+TS1967+
16.07.2007, 22:37
ceyhun oynarsa galiba gene 1 santrofor la oynacagiz

----------tolga-----------

jabi------erdinc-------step------celo---

----serkan---hüse------ayman

-yattara-----ceyhun------gökdeniz

-----umut----

Jackdaniels
18.07.2007, 16:09
ceyhun oynarsa galiba gene 1 santrofor la oynacagiz

----------tolga-----------

jabi------erdinc-------step------celo---

----serkan---hüse------ayman

-yattara-----ceyhun------gökdeniz

-----umut----

İntertoto maçlarında kurallar değişti sanırım artık takımlar sahaya 12 kişi çıkıyo :)

+TS1967+
18.07.2007, 20:08
pardon!!!!!aymani sil gerisi klasin

gerisiyalan
18.07.2007, 20:26
10 numara sadece oynayan değil, aynı zamanda oynatan adam olmalıdır. Bu bakımdan Ceyhun'un eksiği var. Boşta adam varken 3 rakip oyuncunun arasına girdiği zamanlar oluyor ve bu olmamalı, ya da Ceyhun'un yaptığı kadar sık olmamalı...

+TS1967+
18.07.2007, 21:51
iyi tespit. ama daha iyisi bizde yok

Alptuğ
18.07.2007, 21:57
ceyhunsuz 11 dusunemıyorum bu kadromuzda tartsmam bıle

+TS1967+
19.07.2007, 15:24
bence yeyhun kaptan yapilmali

Yavuz Hasan
19.07.2007, 15:26
ya adam geleli bi sene olmadı şimdi iki maçda iyi oynadı diye kaptan mı yapılacak fener maçında ne yaptı

+TS1967+
19.07.2007, 15:32
daha cok güven olur. daha iyi oynar. aklini toplar......

ne alaka 2 mac oynadi diye. 210 mac oynayan adamlar var ve yine de kaptan olamadilar. yani ceyhin kaptan olmasinda mac sayisi önemli degil bence

Yavuz Hasan
19.07.2007, 15:35
o zaman serkan balcı kaptan olsun

+TS1967+
19.07.2007, 17:12
yok o olamaz

Hüseyin Çümen
20.07.2007, 03:44
onların hiç biri kaptan olamaz daha dün gelip kaptan mı olacaklar

+TS1967+
20.07.2007, 13:51
o zaman hasan olsun:D
yaw ne kadar mac oynamasi fark etmez. adamda takimi sirtlayacak kabiliyet varsa neden olmasin

ÖmerFarukYılmaz
24.07.2007, 14:16
bu sene kesinlikle oynamalı
onsuz bu sene takımı duşunemıorum

Cem Akyüz
24.07.2007, 18:00
ceyhun iyi bi oyuncu ama kaptan yapmaz ziya hoca onu düzenli olarak 11 oynatmıyo zaten

Tolpaş61
24.07.2007, 18:12
ceyhundan değil kaptan top toplayıcı olmaz.lakayt.sadece kendisine oynuyor.trabzonsporun büyüklüğünün farkına dahi varamamış.yapacağı en iyi transferi yapmış daha farkına dahi varamamış.oyundan alınınca soyunma odasına gitmesine deli oluyorum!!!!!!!!!ne kaptanlığı.

TheCrow
25.07.2007, 12:10
Szymkowiak ön libero,Marcelinho da sol bek olarak oynatılmasaydı şu anda Ceyhun'u tartışıyor olmazdık,Türkiye liginin görüp görebileceği en iyi ofansif orta saha oyuncularından ikisini harcadı mantalite...
Ceyhun'a gelince,ne Szymek ne de Marcelinho kadar iyi değil,belki ikisinden de yetenekli ama umursamaz tavırları beni deli ediyor.

Burak Tokal
25.07.2007, 13:53
Seneye takımda kalmaz herhalde yollarlar

Özkan Erdem
28.07.2007, 22:03
Alkışlar sana.. Sadece sana...

Ali Sırrı
28.07.2007, 22:05
Yine vasat, hep vasat, her zaman vasat!!

jefferson61sefa
28.07.2007, 22:05
bu kadar eleştirdiğim için özür diliyorum canını dişine takarak bir tek sen oynadın bir de şansız gökdeniz

agahozlu
28.07.2007, 22:55
sadece gol ve ilk yarıdaki performansın için tebrik ederrim seni.Bunların yanında tabiki elştiride olacak.İkinci yarı sadece kendinle kavga ettin yani yoruldun,kendine dışarı aldırabilcek bir olgunluğa ve akla sahip olduğunu düşünüyorum fakat bunu yapmadın ve ikinci yarı sahada yoktun...

karatasof
28.07.2007, 22:59
Ceyhun yoruluncaya kadar iyiydi yani maçın ilk bir saati.Ama yorulduktan sonra oyundan düştü ve Yattara rolüne soyunup kendini attırmak için çaba sarf etti.Ama maçın hakemi o kadar berbattı ki bunu bile beceremedi.

muratd61
28.07.2007, 23:14
bu takımda banko oynatılması gereken adam ceyhun..adam taç atıyo dikine oynuyo yan pas yapmıyo şut korner atıyo..daha ne yapsın??

Nytre
28.07.2007, 23:48
takımda en iyi oynayan ve elinden gelenin en iyisini yapan sadece o idi...
helal olsun .. tebrik ederim...

Erbay
29.07.2007, 12:48
Ziya Doğan onu oyundan alsaydı o hırsla kesin döverdi.Daha fazlasını yapamazdı.Elinden geleni yaptı.

61viya
29.07.2007, 16:00
Daha fazlasını becerebilmen mümkün değildi galiba Ceyhun...

Duygusal davranmam genelde demişsin ya hani dergideki röportajda...Biz öyle değiliz ama,Trabzonsporu tahmin edemeyeceğin kadar duygusal bi kitle...Sevdiği zaman ölümüne seven bi topluluk...Ve sen inanıyorum ki pek çok taraftarın yüreğinde çok güzel bi yerdesin...

Tribünleri ateşleyişin,hırsın,canını dişine takışın oğlunla eşin var aklımda dünkü maçtan....Bite son düdüğe kadarki çırpınışın,çaban...

Seni seviyorum ceyhun abim...

champions
29.07.2007, 16:24
Oyunu bi kenara, bu kadar isteyerek,koşarak, mücadele ederek oynadığını hiç görmemiştim Bu isteği ve çabası hiç bitmez inşaallah

fanatikdevri
29.07.2007, 17:00
gerçekten çok istedi ama ona yardımcı olan bir kişi bile yoktu adama ayak uydursalardı biraz fark olurdu.
taraftarın ceyhun diye bağırması boşuna değil
oynar gibi yapnlarla,oynayanı ayırıyor taraftar

cuneytr
29.07.2007, 17:05
Daha fazlasını becerebilmen mümkün değildi galiba Ceyhun...

Duygusal davranmam genelde demişsin ya hani dergideki röportajda...Biz öyle değiliz ama,Trabzonsporu tahmin edemeyeceğin kadar duygusal bi kitle...Sevdiği zaman ölümüne seven bi topluluk...Ve sen inanıyorum ki pek çok taraftarın yüreğinde çok güzel bi yerdesin...

Tribünleri ateşleyişin,hırsın,canını dişine takışın oğlunla eşin var aklımda dünkü maçtan....Bite son düdüğe kadarki çırpınışın,çaban...

Seni seviyorum ceyhun abim...
eline saglık cok güzel bi yazı olmus....

Şentürk
29.07.2007, 17:13
Ceyhun her maç bu hırsa oynasın yeter,tek başına şampiyon yapar takımı...

zafer6161
29.07.2007, 17:48
takımın en iyisiydi,galiba bizde oynayan en iyi futbolcular gönderildiğine göre ,ceyhununda gönderilmesi yakındır

Alptuğ
29.07.2007, 19:55
tek basına takımı surukleyecek futbolcumuz ceyhun ama takım oyununa devam ederse daha basarılı olur golu cok guzeldı yazık oldu umarım bu sezon hem gollerı hem asıstlerı ıle costurur bızı

Bülent Bayraktar
29.07.2007, 22:53
ceyhunu çok eleştiren biri olarak dün akşam takımın tek iyi oynayanıydı
yüreğini ortaya koydu ama olmadı...!

her yere düşüşünde hakeme bakıp itiraz etmese...!

gurkankyildiz
05.08.2007, 15:36
Galiba takımda her iki ayağını da kullanabilen tek futbolcu

bahadır2561
05.08.2007, 15:47
Galiba takımda her iki ayağını da kullanabilen tek futbolcu

cok dogru tespit..düşündüm de cidden valla enteresan bi takımız :D :D

Özkan Erdem
05.08.2007, 16:02
Oyunkurucu arayışları onu biraz geriyor heralde.. Maçlarda çok sinirli göründü. Aslında çok formda görünüyor, inşallah koruyabilir bu formunu.

bakigokhan
05.08.2007, 18:29
sürekliliği olacağını sanmıyorum.Bir de bazen topu çok eziyor

szmekobe
05.08.2007, 18:38
Bu sene ceyhunun kariyerinin dönüm noktası iyi grafik çizerse kalır ama olmazsa anadoluda yokolur gider.

fanatikdevri
05.08.2007, 19:21
bence ceyhun ıyı bu sene kafaya oynarsak oda cok ıyı ısler cıkarıcaktır

&lazkopatti&
05.08.2007, 19:32
ceyhunu ziya her maç oynatsa forma girecek ama oynatmıyor ki..

Mayls
05.08.2007, 20:29
Ceyhun düzenli sekilde ilk 11'de oynasa bence cok faydali olur ama ZD'i anlamak mümkün degil. Adam macin kahramani olsa bile öbür mac yedek olabiliyor.

uzungöllü
06.08.2007, 22:30
Çok Kaprİslİ Ve Çok Bencİl OlduĞu Anlar Sik Sik Oluyo...daha Kollektİf Olsa Hem Kendİ İÇİn Hem Takim İÇİn Daha İİ Olur...

TSKara61
06.08.2007, 22:47
Yaa Ceyhunda oyle bir futbolcu, abi. Adama guveneceksin ve istedigi gibi oynatacaksin. Adam ancak o zaman cosuyor.

bmnserdar_61
08.08.2007, 11:17
ceyhunu otelul galati maçının rövanşında çok begendim inşallah herzaman böyle oynar

Cem Akyüz
08.08.2007, 13:43
Yaa Ceyhunda oyle bir futbolcu, abi. Adama guveneceksin ve istedigi gibi oynatacaksin. Adam ancak o zaman cosuyor.

evet ceyhun istediği gibi oynamalı yani roma daki Totti gibi sahaya çıkarken sadece çık oyna diceksin aksi takirde bişey dediğin zaman kafası bozuluyo galati maçında iyiydi umuyorum bu sene ligde iyi işler yapacak

ktü_ts
08.08.2007, 13:50
ceyhun... duruyo duruyo bir pasla göl yaptırıyo... ama bize ilk geldiği gün yaptığı açıklamada bura benim son durağım değil demişti açıkçası benim garibime gitti geldiği gibi pat diye bu açıklamayı vermesi neyse yinede ceyhun yüreğiylede oynarsa güzel işler yapacak eminim..

subay
08.08.2007, 23:05
O yaptigi ackilamada aslinda yanlis birsey yok bence. Dedigi söyle algilanmali, "ben burda cok calisip kendimi göstermek ve avrupa da daha iyi bir ligde oynamak istiyorum". Avrupaya gitmek istiyorsa kendini göstermesi lazim, cok calisip iyi oynamasi lazim, ama öyle bir hedefi olmayan adam kendini yirtmayacak, zorlamayacaktir.

melih61
10.08.2007, 01:05
Abİ Adami Sakatlalar MaÇ Öncesİ Yapan Adamda SiĞir Mustafa KeÇelİ Takima Faydasi Yok Olannida Sakatliyor!!!!!!!!!

BURAK DOGU
10.08.2007, 08:59
Ceyhun sakatlandı

SİVASSPOR ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor'da Ceyhun şoku. Ziya Doğan yönetimde dün akşam idmanda sol ayak bileğine darbe alan Ceyhun, çalışmayı yarım bıraktı. Ceyhun'un Sivas'a karşı oynayıp oynayamayacağı bugün kesinleşecek. http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)

halil ibo
10.08.2007, 09:09
mentaliteye gün doğdu desenize ! Haydee çek bir önlibero daha...

BURAK DOGU
10.08.2007, 09:11
onun yerine Yusufu koysa bari bu adam yusuf gibi bir adamı da oynatmaz... Mantalite hesabı;)

Yavuz Hasan
11.08.2007, 19:09
aslında kaliteli bi adam ama ankaragücündeki performansının yarısını bile bizde gösteremedi yetenek var adam gibi oynasa trabzonspor un unutulmazları arasına girer ama oynarsa

Hüseyin Çümen
11.08.2007, 22:02
sakatlıı geçti dediler ama biz geçmişte sakatlığı geçti denilipte aylarca oynamayan futbolcularımızı bilioruz inşallah ileşmiştir

6Şafak Aydın1
12.08.2007, 04:41
aslında kaliteli bi adam ama ankaragücündeki performansının yarısını bile bizde gösteremedi yetenek var adam gibi oynasa trabzonspor un unutulmazları arasına girer ama oynarsa

Ceyhun un yerinde olsam bende bencil oynardim . Pas atsan geri gelmez, verkaca girsen kayip , ara sira ortalari tutuyor iste.

Mehmet Fatih Yavuz
12.08.2007, 06:36
ceyhun bencil oynamasa kiminle paslaşacak sanki..
takımın orta sahası bu kadar dökülürken bırakalım bencil olsun.

denizgrsy
12.08.2007, 18:16
ceyhun mükemmel bir topçudur!
fenerde alex,gs de lincoln neyse bizde ceyhun odur benim gözümde...
yeter ki değerini bilen bi teknik adam ve yönetimin elinde olsun!

antagonist
12.08.2007, 22:35
Ceyhun top oynamayı unutmuş arkadaş.Ayağı durmuş diliyle kolu çalışıyor.Ya hakeme laf yapıyor,ya da uzun taç atıyor.

Ceyun'un bu olmadığını biliyoruz.Haydi Ceyhun,bu takımın "10 numara"sı olduğunu göster.

Özkan Erdem
12.08.2007, 22:37
bu kadar geride oynamaz Ceyhun.. En sonunda ondan da önlibero yaptı ZD...

Özkan Erdem
13.08.2007, 15:50
ek$i sözlükten dünkü maça dair bir alıntı ;

Ceyhun : Tartışmakta olduğu trabzon taraftarlarına "atayım bir yumruk sonra on maç ceza alayım istediğiniz bumu" diyerek konuyu özetlemiştir.

TameRHan
16.08.2007, 13:08
diline mayasıl vuruyor maçlarda. elleride hakeme karşı çalışıyor. boşuna yere tribünleri geriyor.
oyununu oyna ceyhun bırak boş işleri

A.Furuncu
16.08.2007, 13:25
ya bu ceyhunu kesiceksin aklı başına gelcek ya ceyhunun yerine oynatsın hasan'ı yada yusuf 'u anlamıyom bu ziyayı:mad:

Hüseyin Çümen
16.08.2007, 17:26
oda formda deil aslında hiç bi, futbolcumuz formda deil

ÖmerFarukYılmaz
18.08.2007, 10:18
çok kalite topçu serbest oynat en az bir asist yapar çoğu golüde jeneriklere girer haftanıın golü seçilmiştir

alikutlu1982
18.08.2007, 10:30
Göztepe ve Siirtjetpa da bile o kadar iyi bir oyuncuyduyki o takımları hep üst sıralara taşıdı.Göztepeyi süper lige çıkaran odur,herkes bilir.Fenerbahçe de ortega yüzünden kesik yedi.
Daha disiplinli olsa şimdi Türkiyenin en iyi oyun kurucusu olurdu.
Çok beğendiğim bir oyuncu...

Harun-61
18.08.2007, 11:09
cok defansif oynuyor, Delgado ve Lincoln gibi ofenasif yönüyle görmek istiyoruz biz Ceyhun'u...

vahit_ts
18.08.2007, 11:19
goldekı paı cok guzeldi

murseltaskin
18.08.2007, 12:00
rize maçının kahramanlarından biriydi.topla oynamayı çok seviyor.uzaktan kaleye şut çeken tek futbolcumuz belkide.

Misina
19.08.2007, 21:25
bi kaç metreden topu direğe atmak istese atamazdı imkansızı başardı.

Emirhan Makul
21.08.2007, 13:06
bakın bu mesajımı burdan silmeyin bi yere yazın siz ceyhunu sevenler bu futbolcuyu küfür ederek bu klüpden kovacaksınız iddaa ediyorum bakın örnek karşınızda yattara ceyhun trabzonun formasının ğırılığını anlayamamış bir futbolcuuu uyum sağlayacak bir tip değil küçük takımlarda babalık yapacak artistin tekiii

Bartuğ13
21.08.2007, 18:28
geçen gün ceyhunu rüyamda gördüm.bayağı kankiydik.bir sempati besledim içimde.
zaten ondan önce galati maçından beri gökdenizle ve diğer futbolcularla kaynaşmaya başlaması,takım olmduğumuzu hissettirmesi de benim için önemliydi.takı adaha faydalı olacağını umuyorum

TolgaTopçu61
23.08.2007, 22:56
biraz da takimnan beraber oynasa daha basarili oluruz

Lancet_61
24.08.2007, 00:00
ceyhunun yetenekleri şüphe götürmez ama hedefi olan bi takımı sırtlayacak bi adam kesinlikle olamaz o gözle ceyhuna bakmak yanlış olur