PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ceyhun Eriş

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8

Samet Metin
31.01.2007, 12:27
bizde de bakarsınız yattarayı kovdurur ziya da rahatlar :mad:

Gürkan
31.01.2007, 12:29
bizde de bakarsınız yattarayı kovdurur ziya da rahatlar

O kovdurmaz.

Yattara önce hazır olmaz.Sonra bir türlü hazır olamaz.

Sonra idman eksiğini tamamlayamaz.sonra kişisel sorunları oluşur. sonra birileinin karısnıa kızına sarkar, kurallara uymaz, mentaliteye uymaz vs vs vs

sonra da haklı sebeplerle satılır . karşılıgındada

gencler antep denızlı yada kayserıden + parada verılerek bır defans alınır.

owenank
31.01.2007, 12:33
Mehmet Ali Yılmaz da bir ara Sergeni almıstı. O zaman bakılırsa o da İstanbul artığı idi. Ama o sezon cok faydalı olmustu bize.Fatih Akyel de geçen sene defansı toplayan adamdı. Bence tezcanlı ve önyargılı olmamak lazım.

Rıza ÇOLAK
31.01.2007, 12:33
bizde de bakarsınız yattarayı kovdurur ziya da rahatlar :mad:

:eek: Ağzından yel alsın bi daha söleme biber sürerim ağzına:mad:

Özkan Erdem
31.01.2007, 12:35
imzası ne zaman?

Travelair
31.01.2007, 12:35
Yönetimi ve teknik yönetimi destekleyelim de nereye kadar?

antagonist
31.01.2007, 12:37
imzası ne zaman?

Trabzonspor'un, 1.5 yıllığına prensipte anlaştığı ve bugün sözleşme imzalayacağını duyurduğu Ankaragücülü Ceyhun Eriş'in bu akşam Trabzon'a geleceği ve futbolcuyla yarın sözleşme imzalanacağı kaydedildi.(Ajansspor.com)

Gürkan
31.01.2007, 12:39
Yönetimi ve teknik yönetimi destekleyelim de nereye kadar?

takımdaki son iyi oyuncuda satılana kadar galiba.

sonra 2.ligte yeni bir sayfa açarız ziya hoca ile.

Özkan Erdem
31.01.2007, 12:39
sağol kardeş.. heralde maç var diye yarın olacak..

Burçak
31.01.2007, 12:40
Trabzonspor'un, 1.5 yıllığına prensipte anlaştığı ve bugün sözleşme imzalayacağını duyurduğu Ankaragücülü Ceyhun Eriş'in bu akşam Trabzon'a geleceği ve futbolcuyla yarın sözleşme imzalanacağı kaydedildi.(Ajansspor.com)
hep aynı şeyler.
dün denmiştiki yarın sabah (bugün için) Trabzona gidip imza atacak. şimdide yarın akşama ertelendi. bi işi zamanında yapın yapacaksanız be

LazAnisT
31.01.2007, 12:46
Karakter olarak tartışılır ama futbolcu olarak beğendiğim bir

futbolcuydu.İnşallah ziyanın mantalitesine uyar ve kalıcı olur.Bu arada Ali

güzaldala hakkaten yazık oldu.

Bahtiyar
31.01.2007, 12:57
ceyhun geldi bütün dertlerimiz bitecek(kümede kalacağız). bizim taraftar ceyhunu ne kadar çok seviyormuş ağzına bir parmak bal çalınmış çocuk gibisiniz. ceyhun kim ceyhun gökdeniz i mi kesecek. ziya kadroyu şöyle yapsın bizzat tesislere gelip ziyadan özür dilerim.

yattara...........ceyhun.........musampa
...................umut.......................

ama böyle yaparsada

gökdeniz...........ceyhun.........keçeli
........................umut..................

adını her duyduğumda sevgiyle anacağım.

Erdinç Dilek
31.01.2007, 13:00
hayırlı olur inşallah, yine zamana bırakılması gereken bir durum var ortada, bekleyip performansını görmek lazım, ankaragücü ile oynadığımız maçta bizi zorlayan futbolcular arasınad idi yine kendisi...

CAFER ÖZER
31.01.2007, 13:01
Kim ne derse desin Ceyhun Kötü bir futbolcu değil.En azından Gökdeniz topun başına koşmassa serbest vuruşları İsabetli kullanabilecek bir oyuncumuz oldu.
En azından Uzaktan gol atabilecek bir oyuncumuz oldu.
Fakat en önemli Sorun FUTBOL KATİLİ ZİYA Ceyhunu oynatırmı Yada KISIR futbolu yüzünden CEYHUN u da bitirimi asıl sorun burda.
ZİYA DOĞAN futbolcu bitirmede FB nin eski halini geçti Tek başına yarım sezonda en az 10 tane oyuncuyu bitirdi.
FATİH AKYEL:Bitirdi 29 yaşında
MUSA:orta saha oyuncusunu sağbek yaparak bitirdi.
FERHAT:İyi bir yedekken direkt çok fazla oynatarak bitirdi.
MUSTAFA:Yerinde oynatmayak bitirdi
MURAT OCAK:Yanlış yerlerde Ve Sol ayaklı 3 oyuncu ile aynı anda oynatarak bitirdi.
MARCELİNHO:Yerinde oynatmadı,Bazen yedek bıraktı,Orta sahada yalnız bıraktı bitirdi.
SİMEK:Ondan daha kötüleri olduğu halde Oynatmayarak bitirdi.
ERSEN:UMUT:oynattığı defans 4-5 ön libereolu sistem sayesinde İleri top gitmesini önleyeci bir taktik sayesinde bitirmek üzere.
GÖKDENİZ:Orta sahada tek başına bıraktı bitirmek üzere
YATTARA:Yedek bekleterek bitirmek üzere
MUSAMPA:Hiç oynatmayarak bitirmek üzere
HÜSEYİN:Sürekli oynatarak hiç kesmeden dinlendirmeden Bitirmek üzere
CEM DEMİR:hazrılık maçlarının en golcü oyuncusu bitirdi.
TRABZONSPOR:Oynattığı saçma sapan bir taktikle 7-2-1 yada 7-1-2 gibi KABIZ FUTBOL ile Takımı bitirmek üzere.
Şimdi CEYHUN geldi Takım oynamadıktan sonra tek başına o ne yapacak
Tek başına bir oyuncu takım kurtarsa idi.Gökdeniz kurtarır şu an şampiyonluk iddiamız olurdu.
GENE SÖYLÜYORUM:2.yarı çok farklı olacak diyerek,Türkiyede başarılı olmak çok kolay diyerek bzileri kandıran,Ve hala utanmadan 2 maç sonra ideal kadroya ulaşacğız diyerek bizleri kandıran,Kendi evinde KONYA-KAYSERİ maçalrında Korkak oynayan bir adama Ronaldinho yu alsanız bitir.
ZİYA DOĞAN=KABIZ FUTBOLUN MİMARI=KORKAK=YILDIZ DÜŞMANI bir adamdan hiç bir şey beklemiyorum.
CEYHUN a da üzülüyorum Son dönemlerde A.GÜCÜ nde güzel bir çıkış yakalamıştı.Ziya yüzünden Oda Futbola küserek gidecek.
SAMET AYBABA nın ekmeğini yiyerek kendisini teknik direktör zannetiğimiz.Bu Ziya sadece Boş bir adammış
Adam gibi adam değil.
İçi boş kuru inatlı bir adammış
Trabzonsporda ilk Çözüm ZİYA GİTMELİ
Daha sonra Kongreye gidilmeli gerisi Hikaye
Bu akşam G.ANTEP maçından umudu olan varmı
ZİYA ile alınacak en iyi sonuç ve hedef ANKARA b.ş belediye SPOR un beraberlik rekorunu egale edebilmek başka bir hedef olması mümkün değil.
kalan 16 maçta 4-5 galibiyet 15 puan+6-7 galibiyet 22 puan+20 puan=42 puanla ligde kalabilmek.
ZİYA DEFOLUP GİTMEDEN BİZE HUZUR YOK

Jester
31.01.2007, 13:03
Nedense gidenler hep badem gözlü, gelenler hep tü kaka.

Son örnek Ceyhun.

Ceyhun uyumsuz, Ceyhun yaşlı, Ceyhun sisteme uymaz, Ceyhun'a verilen paraya yazık vs. vs.

Ey yönetim! Neden şöyle piyasada onlarcası bulunabilecek, orta sahada oyunu yönlendirebilecek, İstanbul'da oynamamış, 25 yaşın altında, pres yapan, şut çeken, pas veren, zeki, çevik ve ahlaklı bir yerli oyuncuyu şöyle 500 bin euroya filan transfer etmediniz ha?

Yapmayalım, etmeyelim, yönetimin yaptığı az sayıda doğru işlerden biridir bu.

Bizim de işimiz Ceyhun'a ve takıma destek olmaktır, gerisi lafı güzaftır, ötesi takıma zarar vermektir.

Hasbelkader Ceyhun da tam taraftarın desteğiyle daha iyi oynayan bir oyuncudur, yani başarılı olup olmaması en az Ziya Hoca kadar bize de bağlıdır..

Özge
31.01.2007, 13:06
"Ceyhun'la çalışmaktan keyif aldım"

Ankaragücü Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Trabzonspor'a transfer olan Ceyhun Eriş'in çok kaliteli bir futbolcu olduğunu belirterek, ''Ceyhun'la çalışmaktan keyif aldım. Umarım, yeni takımında daha da büyük başarılara imza atar'' dedi.

Karaman, antrenman sonrası yaptığı açıklamada, ''Ceyhun bizden, biz de kendisinden çok memnunduk. Ancak, son günlerde gerek Trabzonsporlu yöneticilerin, gerekse Ziya Doğan'ın arayarak Ceyhun'u istemesi, kendisinin de bizim de konsantrasyonumuzu bozdu. Benim de düşüncelerim alınarak, takımın menfaatleri doğrultusunda Ceyhun Trabzonspor'a transfer oldu'' diye konuştu.

dinceraydogan
31.01.2007, 13:06
Ceyhunun performansı hakkında maçlar ilerledikçe yorumlasak daha iyi olur bence. Murat Ocak'ın performansını görmesek iyi oyuncu olduğuna inanacağız. 24 yaşına gelmiş bir futbolcunun kumaşının nasıl olduğu bellidir. Ne Murattan ne de Ferhattan büyük takım oyuncusu olamaz. Yönetim puzzle gibi takımı bir yapıp bir bozmaya devam ederse istikrar olamaz istikrar olmayınca da başarı hayal olur. Bu yönetimin en büyük başarısı da istikrarsız olması....

Emorfo
31.01.2007, 13:18
Cafer abi ne ettin. Bu durumda futbolcular oynasada bitiyor oynamasa da :)

Halil Yılmaz
31.01.2007, 13:24
bu adamın tek sevdiğim yönü iyi adam geçmesi yani bazen ne olduğunu anlamadan 3 4 kişi eksiltiyo oyundan ama ne yazık ki bu ziyanın oyun anlayışına uymaz ....

yani görünen o ki birileri ceyhunu bitirmek istedi ve ziyaya yolladı bunun başka bi anlamı yok...

bu takımın tek kurtuluşu ziyadan kurtulmaktır. yani nerede ilk geldiği gibi oynattığı takım ... nerede ilk geldiği zaman beşiktaş galatasaray maçında oynayan takım..?? yani tamam o zamanda hep saldırmadı ama hiç değilse ortasahanın arkasınada gizlenmemişti böyle

kişisel görüşüm ziya o zaman geldi ben biran önce kovulayım diye biraz hırcın oynattı ( yenmeyi düşünmeden ) takımı ve başarı geldi sonrada baktı bunlar çok maç kazanıyo ben kovulmayacam yeniden yatırdı takımı savunmaya...

çünkü biliyorki takım savunma yapamaz...

yani şunun şurasında 3-4 maç kazansak nereden baksanız 5. 6. sırada oluruz ama umut yok bu oyun stilinden

inşallah gün gelirde bmn olarak takımın yönetiminde biraz söz hakkımız olur çünkü bu futboldan anlamayanlarla bu iş gitmezzz

tamam teknik direktöre müdahale etmek iyi değil ama bazen gerekiyor ...

neyse bakalım bu akşam antep karşısında nasıl oynatacak takımı...

nasılsa geçen seferki beraberlikle 100000 dolar kaybettik bu seferde yenilir kupayı kaldırma yolunda büyük bi darbe alırız heralde :(:(:(:(:(:(:(

Travelair
31.01.2007, 13:29
Tehlike şurda; yabancıları biz yollamıyoruz sadece kendileri de gitmek istiyorlar. Desteklemek tamam ama neyi desteklediğimizin de farkında olmamız gerek

aaahmet61
31.01.2007, 13:34
bize golcü lazım ceyhunda yarı golcü inşallah gol atarda bizde rahat bir nefes alırız.

zahido
31.01.2007, 13:38
Kim ne derse desin Ceyhun Kötü bir futbolcu değil.En azından Gökdeniz topun başına koşmassa serbest vuruşları İsabetli kullanabilecek bir oyuncumuz oldu.
En azından Uzaktan gol atabilecek bir oyuncumuz oldu.
Fakat en önemli Sorun FUTBOL KATİLİ ZİYA Ceyhunu oynatırmı Yada KISIR futbolu yüzünden CEYHUN u da bitirimi asıl sorun burda.
ZİYA DOĞAN futbolcu bitirmede FB nin eski halini geçti Tek başına yarım sezonda en az 10 tane oyuncuyu bitirdi.
FATİH AKYEL:Bitirdi 29 yaşında
MUSA:orta saha oyuncusunu sağbek yaparak bitirdi.
FERHAT:İyi bir yedekken direkt çok fazla oynatarak bitirdi.
MUSTAFA:Yerinde oynatmayak bitirdi
MURAT OCAK:Yanlış yerlerde Ve Sol ayaklı 3 oyuncu ile aynı anda oynatarak bitirdi.
MARCELİNHO:Yerinde oynatmadı,Bazen yedek bıraktı,Orta sahada yalnız bıraktı bitirdi.
SİMEK:Ondan daha kötüleri olduğu halde Oynatmayarak bitirdi.
ERSEN:UMUT:oynattığı defans 4-5 ön libereolu sistem sayesinde İleri top gitmesini önleyeci bir taktik sayesinde bitirmek üzere.
GÖKDENİZ:Orta sahada tek başına bıraktı bitirmek üzere
YATTARA:Yedek bekleterek bitirmek üzere
MUSAMPA:Hiç oynatmayarak bitirmek üzere
HÜSEYİN:Sürekli oynatarak hiç kesmeden dinlendirmeden Bitirmek üzere
CEM DEMİR:hazrılık maçlarının en golcü oyuncusu bitirdi.
TRABZONSPOR:Oynattığı saçma sapan bir taktikle 7-2-1 yada 7-1-2 gibi KABIZ FUTBOL ile Takımı bitirmek üzere.
Şimdi CEYHUN geldi Takım oynamadıktan sonra tek başına o ne yapacak
Tek başına bir oyuncu takım kurtarsa idi.Gökdeniz kurtarır şu an şampiyonluk iddiamız olurdu.
GENE SÖYLÜYORUM:2.yarı çok farklı olacak diyerek,Türkiyede başarılı olmak çok kolay diyerek bzileri kandıran,Ve hala utanmadan 2 maç sonra ideal kadroya ulaşacğız diyerek bizleri kandıran,Kendi evinde KONYA-KAYSERİ maçalrında Korkak oynayan bir adama Ronaldinho yu alsanız bitir.
ZİYA DOĞAN=KABIZ FUTBOLUN MİMARI=KORKAK=YILDIZ DÜŞMANI bir adamdan hiç bir şey beklemiyorum.
CEYHUN a da üzülüyorum Son dönemlerde A.GÜCÜ nde güzel bir çıkış yakalamıştı.Ziya yüzünden Oda Futbola küserek gidecek.
SAMET AYBABA nın ekmeğini yiyerek kendisini teknik direktör zannetiğimiz.Bu Ziya sadece Boş bir adammış
Adam gibi adam değil.
Bu akşam G.ANTEP maçından umudu olan varmı
ZİYA ile alınacak en iyi sonuç ve hedef ANKARA b.ş belediye SPOR un beraberlik rekorunu egale edebilmek başka bir hedef olması mümkün değil.
kalan 16 maçta 4-5 galibiyet 15 puan+6-7 galibiyet 22 puan+20 puan=42 puanla ligde kalabilmek.
ZİYA DEFOLUP GİTMEDEN BİZE HUZUR YOK

1-) Szymek ziya hocadan öncede böyleydi buldunuz adam günah keçisi ilan ediyosunuz..
2-) Marcelinhoyu ister sağda oynat ister solda problem değil Adam koşmuyo toptan kaçıyodu yaa.. Ne alakası var bunun mevkiyle Adamda futbol oynama arzusu yoktu..
3-) Bu adamlar formsuz olunca oynamayınca adamda ferhata görev verdi.. Başka adam mı var orta sahada..
4-) Bu kadro hocanın seçimi değildi Sadece 2 transfer yaptı dünde 3. sü oldu işte..

5-) Bizim taraftar inanılmaz derecede negatif bakıo olaylara.. Bu senin takımın yaa.. İnsan azıcık destek olur adama.. Sonuçta teknik direktör o.. Saygı biraz beyler saygı Hiç olmazsa geçmiş günlerin hatrına..

Herkes hoca giderse bütün sorunlar çözülcek diyor.. Güldürmeyin Allahınızı severseniz yaa.. Vahid gitsin deddiniz gitti şenol gitsin dediniz gitti ziya gitsin diyosunuz evet gidicek merak etmeyin ama bu takımı bu hale getirenlerin en başında yönetimden sonra siz geliyorsunuz..

Salih61
31.01.2007, 13:40
Trabzonspora hayırlı olsun...İnş. ZD nin kazabına ugramaz :(

Rasim YILMAZ
31.01.2007, 13:46
Yaw Musampa ile alakası yok ceyhunun.. Ceyhun ya ersen yada umutun yerine ilk 11 de oynayacak.

CAFER ÖZER
31.01.2007, 13:52
Cafer abi ne ettin. Bu durumda futbolcular oynasada bitiyor oynamasa da :)
Başarılı insanları kafası kıt anlayışı kıt,Bir şeyden anlamayan insanlar Verdikleri emirlerle Köreltip Bitirebilirler.
Simkowıak bile neden kaçtı bunun cevabını bulursan dediğimi anlarsın.
Oynattığın adamları yanlış yerde oynatırsan adamı bitirisin.
Verdiğin taktikle saçma sapan taktikle Kağıt üzerinde Süper olan bir kadro ile Küme düşme hatının içinde olursun Bunun başka izahatı varmı
4 ÇAKILI defans
3 ön libero Nasıl Forvetler kendini gösterecek nasıl gol posizyonuna girecek,
Ziya ile kazandığımız 3 maçtada Orta saha kalabalık 4-4-2 ye yakın oynadık kazandık BJK GS ANKARA maçları
Kaybettiğimiz maçların hepsinde ya 7-2-1 yada 7-1-2 oynattı
Şimdi böyle saçma sapan Bir sistemin içerisine iddia ediyorum DÜNYANIN EN ÜNLÜ oyuncusunu koy BİTER.
KAÇ AY GEÇMİŞ ADAM hala ideal kadroyu bulamamış,Kay aç geçmiş her başarısız sonuçtan sonra 2 hafta sonra görün,ilk devre de bizi 2.yarı görün Şampiyonluk felan bahsediyrodu.
Şimdi 2 maç sonra görün
Önemli olan Oynatmak değil,Adam gibi oynatmak

Emorfo
31.01.2007, 14:03
Cafer abi iyi güzel diyorsun haklısın da, arada hakem hatalarını unutmayalım. Kılıf aramak gibi olmasın fakat gerçekten bu sene haddinden fazla hakem hatasına maruz kaldık. Bunu da bir kenara not etmek lazım.

Zurawski
31.01.2007, 14:09
O kovdurmaz.

Yattara önce hazır olmaz.Sonra bir türlü hazır olamaz.

Sonra idman eksiğini tamamlayamaz.sonra kişisel sorunları oluşur. sonra birileinin karısnıa kızına sarkar, kurallara uymaz, mentaliteye uymaz vs vs vs

sonra da haklı sebeplerle satılır . karşılıgındada

gencler antep denızlı yada kayserıden + parada verılerek bır defans alınır.

Kardeş sonuna kadar katılıyorum sana Fatih Tekkeyi bile hain yapana adamlardan herşey beklenir.

TheRapZoNe
31.01.2007, 14:16
Taraftarımız yine başlamış kıyamet senaryoları yazmaya. Ümitsizliğe o kadar düşmüşüz ki artık her şeye olumsuz bakılıyor maalesef..
Ceyhun Eriş'in şu an itibarı ile faydalı olacağına inanıyorum. Forvetlerin yeterli paslarla beslenmesi ve oyun kurulması açısından faydalı olacaktır

Uğurtan
31.01.2007, 14:16
Hayırlı olsun ancak kendisinden pek umutlu değilim...Yanılırım inşallah..

CAFER ÖZER
31.01.2007, 14:17
1-) Szymek ziya hocadan öncede böyleydi buldunuz adam günah keçisi ilan ediyosunuz..
2-) Marcelinhoyu ister sağda oynat ister solda problem değil Adam koşmuyo toptan kaçıyodu yaa.. Ne alakası var bunun mevkiyle Adamda futbol oynama arzusu yoktu..
3-) Bu adamlar formsuz olunca oynamayınca adamda ferhata görev verdi.. Başka adam mı var orta sahada..
4-) Bu kadro hocanın seçimi değildi Sadece 2 transfer yaptı dünde 3. sü oldu işte..

5-) Bizim taraftar inanılmaz derecede negatif bakıo olaylara.. Bu senin takımın yaa.. İnsan azıcık destek olur adama.. Sonuçta teknik direktör o.. Saygı biraz beyler saygı Hiç olmazsa geçmiş günlerin hatrına..

Herkes hoca giderse bütün sorunlar çözülcek diyor.. Güldürmeyin Allahınızı severseniz yaa.. Vahid gitsin deddiniz gitti şenol gitsin dediniz gitti ziya gitsin diyosunuz evet gidicek merak etmeyin ama bu takımı bu hale getirenlerin en başında yönetimden sonra siz geliyorsunuz..

SİMKOWIAK Kötüydüde Hüseyinden dahamı Kötüydü,Ferhattan dahamı kötüydü,FB maçında 2 tane posizyon vardı Golün pasını Simek verdi,Diğer pası direkten döndü,Şimdi tüm takım iyiydide Simekmi kötü idi.
Simekin ölüsü 10 tane Ferhat eder.
MARCELİNHO beğenmediğiniz adamın Oynadığı maçlarda daha fazla gol posizyonuna girdik.Hem sen adamı Orta sahada Yalnız bırak takımı kötü oynat Ondan Sonra MARCE oynamıyordu,Kİm oynuyordu peki Marce toptan kaçaıyorduda Hüseyinmi oynuyordu,ferhat keçelimi oynuyordu.
FERHAT çok formdaydı değilmi Ferhat formda olduğu için değil Adamın sistemi KABIZ futbol üzerine 3 ön liberolu olduğu için Korkak Futbol karekteri olduğu için Ferhatı oynattı Yoksa FERHAT süper oynadıda bizmi kaçırdık
Bu kadro hocanın seçimi değildi.Fakat aynı kadro yerinde Hücum ağrılıklı Oynatıldığında BJK ya sahayı dar etti.GS a yarım saat top göstermedi Fark attı,Bunun üzerine katkı yapması gereken ZİYA efendi gün geçtikçe takımı eritti.kadro onun eseri değil dedik sabrettik 2.YARI çok farklı olacak dedik sabrettik,Bu takım çalışmamış diye meslektaşına laf attı,Kendisi bekledik hala icraat yok.Bizim Taraftarın yerinde 3.ligden bir takımın taraftarı olsa idi 7 maç üst üste kazanamayan tek puan alan bir teknik direkörü Kulübün 10 km yakınından bile geçirmezdi.
Ziya Doğan geldiğinde en çok sevinenlerden birisi bendim.
Bu yönetim geldiğinde en fazla destek verenlerden birisi bendim.Hatta Yönetimi destekliyor diye AKP li diye damga yiyen bendim,
Daha nasıl sabır olacak ha Trabzonspor Küme düşüncemi harekete geçeceğiz.
BEN 1999 dan beridir Bu forumdayım ilk defa Bu yönetim ve ZİYA DOĞAN hakkında yanıldım,Başarılı olacaklarını zannediyordum ama görüyorumki bunlar Amatör takım bile yönetemez,
Evet gerçektende Eski günlerin hatrına Bu kadroyu Ziya KURMADI 2.yarı çok farklı olacak sözüne güvenerek Bekledim.Ne zamanki kendi kafasına göre takımı çalıştırdı,2 yarıya başladı İstediği oyuncuları aldırdı.Buna rağmen KONYA MAÇINA 4DEFANS 3 ÖN LİBERO çıktı ve o maçıda zor zor berabere bitirdik BENİM İÇİN ZİYA tamamen bitmiştir.KONYA KAYSERİ maçlarını kendi evinde kazanamayan Ziya DOĞAN benim için bitmiştir.
Görünen köyde kılavuz istemez.İddia ediyorum DEĞİL CEYHUN Dünyanın en ünlü Oyuncusu Transfer edilsin ZİYANIN 7-2-1 Yada 7-1-2 sisteminde Bu korkak futbolla BAŞARILI OLMA ŞANSI SIFIR.
bU AKŞAM ANTEP maçından sonra Herkes bağırır,Önemli olan Testi kırılmadan Önlem almak,Yoksa Malubiyetten sonra Bağırıp çağırsak ne olur,

keles76
31.01.2007, 14:19
merak ediyorum ceyhun futbol hayatında hangi başarılara imza atmış benim bilmediğim?

ortegayı alkolik yapmış

WERTHeR
31.01.2007, 14:20
Ceyhun gibi kaliteli fakat istanbul artığı ve miyadını doldurmuş bir futbolcuyu alana kadar Ankaraspordan Bilal kısa gibi kaliteli genç gelecek vaadeden bir futbolcu alınsaydı daha iyi olurdu. Sezon sonu ceyhunu gönderirirz gibime geliyor yaşı itibarıyla. Artık trabzonsporun küme düşme potansiyelinin konuşulduğu şu günlerde ceyhun bize ilaç olabilir mi?( küme düşme hususunda bir başlık açmıştım tepkiler gelmişti ve o konu kapatılmıştı bana göre saçma sebeplerden dolayı. Şimdi beni o konu başlığı altında eleştirenler bana verdikleri tepkinin aynısını lütfen televizyonlardaki futbol programlarınada göstersinler)

sbay
31.01.2007, 14:27
hayırlı olsun...faydalı olacağına inanıyorum...

zahido
31.01.2007, 14:28
SİMKOWIAK Kötüydüde Hüseyinden dahamı Kötüydü,Ferhattan dahamı kötüydü,FB maçında 2 tane posizyon vardı Golün pasını Simek verdi,Diğer pası direkten döndü,Şimdi tüm takım iyiydide Simekmi kötü idi.
Simekin ölüsü 10 tane Ferhat eder.
MARCELİNHO beğenmediğiniz adamın Oynadığı maçlarda daha fazla gol posizyonuna girdik.Hem sen adamı Orta sahada Yalnız bırak takımı kötü oynat Ondan Sonra MARCE oynamıyordu,Kİm oynuyordu peki Marce toptan kaçaıyorduda Hüseyinmi oynuyordu,ferhat keçelimi oynuyordu.
FERHAT çok formdaydı değilmi Ferhat formda olduğu için değil Adamın sistemi KABIZ futbol üzerine 3 ön liberolu olduğu için Korkak Futbol karekteri olduğu için Ferhatı oynattı Yoksa FERHAT süper oynadıda bizmi kaçırdık
Bu kadro hocanın seçimi değildi.Fakat aynı kadro yerinde Hücum ağrılıklı Oynatıldığında BJK ya sahayı dar etti.GS a yarım saat top göstermedi Fark attı,Bunun üzerine katkı yapması gereken ZİYA efendi gün geçtikçe takımı eritti.kadro onun eseri değil dedik sabrettik 2.YARI çok farklı olacak dedik sabrettik,Bu takım çalışmamış diye meslektaşına laf attı,Kendisi bekledik hala icraat yok.Bizim Taraftarın yerinde 3.ligden bir takımın taraftarı olsa idi 7 maç üst üste kazanamayan tek puan alan bir teknik direkörü Kulübün 10 km yakınından bile geçirmezdi.
Ziya Doğan geldiğinde en çok sevinenlerden birisi bendim.
Bu yönetim geldiğinde en fazla destek verenlerden birisi bendim.Hatta Yönetimi destekliyor diye AKP li diye damga yiyen bendim,
Daha nasıl sabır olacak ha Trabzonspor Küme düşüncemi harekete geçeceğiz.
BEN 1999 dan beridir Bu forumdayım ilk defa Bu yönetim ve ZİYA DOĞAN hakkında yanıldım,Başarılı olacaklarını zannediyordum ama görüyorumki bunlar Amatör takım bile yönetemez,
Evet gerçektende Eski günlerin hatrına Bu kadroyu Ziya KURMADI 2.yarı çok farklı olacak sözüne güvenerek Bekledim.Ne zamanki kendi kafasına göre takımı çalıştırdı,2 yarıya başladı İstediği oyuncuları aldırdı.Buna rağmen KONYA MAÇINA 4DEFANS 3 ÖN LİBERO çıktı ve o maçıda zor zor berabere bitirdik BENİM İÇİN ZİYA tamamen bitmiştir.KONYA KAYSERİ maçlarını kendi evinde kazanamayan Ziya DOĞAN benim için bitmiştir.
Görünen köyde kılavuz istemez.İddia ediyorum DEĞİL CEYHUN Dünyanın en ünlü Oyuncusu Transfer edilsin ZİYANIN 7-2-1 Yada 7-1-2 sisteminde Bu korkak futbolla BAŞARILI OLMA ŞANSI SIFIR.
bU AKŞAM ANTEP maçından sonra Herkes bağırır,Önemli olan Testi kırılmadan Önlem almak,Yoksa Malubiyetten sonra Bağırıp çağırsak ne olur,

Abi szymekin ölüsü 10 ferhat filan etmez birbirimizi kandırmayalım adam ilk sezon oynadı sonra yattı resmen.. Mücadeleci futbol istio adam.. Kaldı ki ilk geldiği senede aynı sistemle oynattı takımı niye bağırıp çağımadınız? Çünkü hep kazanıyorduk dimi?

Ozaman sen diosun ki bu adam giderse trabzon eski şaşalı yıllarına geri döner hadi onu geçtim takım düzelir seri galibiyetler alır.. Sana bişey söyliyim mi ziya gitsin bi başkası gelsin zaten olucak bu görüceksin ziyada gidicek ama ozaman sen yeni gelene yine yüklenicen ve gitmesini istiycen Bak bunu biyere yaz aynısını yapıcan..

Millet biara lucescuyu istiyodu hatta hemen hemen herkes hemfikirdi Bu adamda temkinli futbol oynatır oda.. Herkesin bi oyun anlayışı vardır.. Geretsin farkılıdır ziyanin farklıdır.. Saygı duymamız lazım Kendi kadrosunu kurup başarısız olduktan sonra tenkit etmek lazım.. Haksız mıyım?

Bide marce hakkında bişeyler sööliicem o adamı Allahtan ziya yerinde oynatmadıda bi bahanemiz oldu yoksa o ordada oynamayacaktı.. Küstürmek ne demek yaa insanda azıcık futbol oynama aşkı olur zerresi yktu adamda yaa hepimiz gördük..

Deve kuşları gibi başımıza kuma sokmayalım gördüklerimizi söyliyelim.. Marcelinho istediği yerde oynasın sahada Trabzonsporda hiçbişey yapamzdı..

Selçuk Çetin
31.01.2007, 14:30

ne kadar doğru ne kadar güzel bir yorum sonunda pozitif ve objektif bakan biri var aramızda arkadaşlar günlerdir bunları yazıyorum anlatamıyorum siz gerçekten bizim taraftarımızmısınız anlayabilmiş değilim bizi kaosa sürüklemek içinmi yapıyorsunuz bilmiyorum bu adam gelirken yaptığınız yorumları unuttunuz kendinize gelin biraz yeter artık bu kadar felaket senaryosu yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

CAFER ÖZER
31.01.2007, 14:31
Cafer abi iyi güzel diyorsun haklısın da, arada hakem hatalarını unutmayalım. Kılıf aramak gibi olmasın fakat gerçekten bu sene haddinden fazla hakem hatasına maruz kaldık. Bunu da bir kenara not etmek lazım.
Hakem hatası dediğimiz maçlarda Kendi evimizde oynadık kaç posizyona girdik,Saysını bilen varmı.
Kayseri maçında Risp in yaptığı kırmızı kartlık HAREKETİ görmeyende aynı hakemdi unutmayalım,Biz gol attık da hakemmi vermedi.
Sen süper oynarsında Hakem sayesinde maçı kaybedersin o zaman kimse teknik direktör ve futbolcuya yüklenmez HERKES hakemi konuşur,CEM PAPİLA hakkımızı gasbettiğinde 30-40 bin kişini yürüdüğü gibi,
EĞER şu Konya Ve KAYSERİ maçlarında ilerisi için Işık görebildiyseniz Benim göremediğim o ışığı banada anlatında bende Bileyim Faruk,
madem hakem hataları var Nerde Trabzonspor Başkanı NURİ ALBAYRAK,
Sahi son günlerde Nuri ALBAYRAK ı gören açıklamalarını duyan varmı.?
Faruk sen bilirsin belki haber kaynağındasın Nerde Başkan,Takım Süper gidiyorda Yoksa Keyfinden mi ortalıkta görünmüyor.

Lokman
31.01.2007, 14:32
hakkımızda hayırlısı

stichus
31.01.2007, 14:39
devre arasında yapılan işler nispeten olumludur. en azından tutarlı bir temele sahip. hocanın istekleri doğrultusunda yapılan işler hep.
murat ocak kiralık olarak verilmiş sanıyorum. son maçta mehmet topuz u o kanatta durduramayan iki sol ayaklı oyuncudan biri olarak benden epey laf işitti zaten ocak. gitsin pişsin biraz.
ceyhun yetenekli oyuncu.
aymanı da beğeniyorum ben şu ana kadar. arkasına aldığı adama topu göstermeyip hızlı bir şekilde öne oynayabiliyor. yetenekli adam.
musampa oynamazken keçeliler ocaklar hüseyinler oynuyor ya ben ona yanıyorum. güya büyük takımın hocası koskoca bir ilk yarıyı boşuna oynatmaz. tek yabancıyla kırkbeş dakika eziyet çektik. her maçın ilk yarısı yattara ve musampayı beklemekle geçiyor. hayır ben beklerim de takım da bekliyor, oynamıyor. sistem falan hikaye.. ileri şişir, ersen pata küte indirilsin veya faul yapıp boş boş baksın bana.. bu!
gökdenizin oynamasına engel olmalı hoca. böyle oynayacaksa satılmalı. kimse dokunulmaz olmamalı. eğer birine öncelik verilecekse musampaya yattaraya verilmeli.
ben bu takıma şu halimle girip oyuncu olsam ve kadro açıklandığında hüseyin musa mustafa ve ocaka rağmen yedek kalsam kafayı yerim.
musampa ve yattara ne yapmasın?

Erbay
31.01.2007, 14:41
Bu kadarına yuh derim artık.Adam Marcelinho'yu gönderiyor Ceyhun'u alıyor.Neymiş oyun kurucu eksikliği varmış.O zaman niye Marce'yi sol kanatta oynattın.Madem Marcelinho'yu iki ayda satacaktın niye aldın.?Ceyhun yenetekli olabilir ama bizde oynayacak oyuncu değil.İyice basit takım olmaya başladık.Sıradan oyuncuları topluyorlar takıma.Ziya Doğan, her takıma Sertan'ı götürürdü.Şimdi onu da alır Allah bilir.
Ceyhun alacaktınız niye 1-2 hafta önce almadınız?Ne biçim iştir bu ya.Ceyhun'u bile zar zor alıyorlar.Üstelik Murat Ocak verilerek.Bu kadarına pes.Bunu çocuk bile yapmaz.Yaşlanmış Ceyhun'u al,genç Murat'ı ver.Yine zarar eden biz olacağız.Ali Güzeldal da boşa gitmiş oldu.
Sözleşme de 1,5 yıllık.Yani kendileri de diyor bu adam ancak 1-2 sene oynar.Çok akıllı bunlar çooookkk.

coolank
31.01.2007, 14:43
Adam gibi adam değil.

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

sismolog61
31.01.2007, 14:47
şuanda best fm de ceyhun var canlı yayında

erdal6167
31.01.2007, 14:49
ya imza atmadan emin olamıyor insan ama bize yararı olur, en azından haftanın güzel golleri arasına bizde gireriz artık

Faik Yılmaz
31.01.2007, 14:53
marcelinyo tam formunu bulduğunda gönderildi.....

her futbolcunun uyum süresi vardır.. biz yarım sezon bile beklemeden yolladık.... ilk maçında gol attı takımın en iyi oyuncusuydu.... ayrıca hamiyi defansa koysanız oynamayacağı gibi marceyide kanada almak sonra onun yerini FERHAT gibi teknik fukarası adama bırakmak hangi açıdan savunulabilir söylermisin....

Umutun hala iyi oynamasını bekliyoruz 1 yıl oldu neredeyse ama marceye yarım sezon bile müsamaha gösteremedik.... madem bu kadra kazma bi oyuncu idi 32 yaşındaki birisine 2.750 milyon euro neden versinler.. bu almanlar da futbolu hiç bilmiyolar.... her şeyi ziya hoca biliyor zaten.. zaten takımımz şampiyonluğa oynuyor avrupada döktürüyor başarıdan başarıya koşuyor.. onun için hiçmi hiç eletirmeye hakkımız yok onu.....

bide ferhatı hala nasıl savunuyorsunuz anlamadım. bu kadar düz bi oyuncu sadece koşan başka oyuna hiç bir katkısı yok.. aldığı bütün topları kaybediyor önüne gelenden çalım yiyor... hiç bir işe yaramıyor.. orta sahaya tahta maketlerden koysanız top çarpar daha çok iş yapar.... amatörde ondan daha yetenekli onlarca oyuncu var.. böyle bir oyuncu ile marceyi symeki karşılaştırmanın mantığını anlamadım.... oynamamıştır doğrudur ama siz bu oyuncuya ferhata verdiğiniz parayı hasana verdiğiniz parayı verirseniz hüseyin kadra bile vermezseniz adam tabiki gider....

düşünsene takımda senin çeyreğin bile etmeyen bi adam senin neredeyse 2 katın para alıyor..... böyle bir takımda oynarmısın....

sismolog61
31.01.2007, 14:59
akşam 8 uçağıyla Trabzona geleceğini ve büyük olasılıkla imzanın yarın atılacağını 1 haftadır Trabzonsporun yoğun bir şekilde kendisiyle ilgilendiğini ve hem kendisi hemde kulubuyle anlaşıldığını söyledi ayrıca fazla detay görüşülmemiş

ibzolist
31.01.2007, 15:00
burdaki renkdaşlarımın dikkatini farklı bir boyuta çekmek istiyorum , trabzonsporun son dönem transferleri size istanbul takımlarını hatırlatmıyor mu?, yapılan transferlerin trabzonspora hiçbir katkısının olmayacağı bir gerçek peki bunun sonucunda ne olur _bu durum istanbul takımlarının işe gelir.dikkat edin transferlere ;ankaragücünün gençlerbirliğinin denizlisporun kemik futbolcuları alınmış ayrıca yine denizlispordan yusuf ile söylenti çıkarılmıştır ,,,bu klasik bir istanbul takımı politikasıdır, kanımca üçlü koalisyon bu taktikten vazgeçerek bunu yine koalisyon destekli bir başkanın güdümündeki trabzonspora yıkmışlardır (maliyetinden dolayı) bizim istanbul ve de hükümet destekli başkanımız şuana kadar görevini tam anlamıyla yerine getirmiştir ( satılan ve alınan futbolculara dikkatli bakın ve yorumlayın)
ne yazık ki şuanki yönetimimiz bizi öyle küçük düşürdü ki fenerbahçede forma şansı bulamayan serkan balcının transferi için bile araya başbakanı soktuklarını söylemekten utanmamışlardır sonuç malum fenerbahçe başbakana rağmen! forma şansı vermediği futbolcusunu trabzonspora satmamıştır...
sonuçta ceyhunun transferi ankaragücünün zararına üçlü koalisyonun yararına olmuştur , trabzonspor yönetimi de kendine biçilen rolü oynamıştır

Mehmet Fatih Yavuz
31.01.2007, 15:05
ya ferhat ı aldığımız takım(adını unuttum her neyse) bile ferhat ı stoper oynatıyordu. adamın kapasitesi bu.
bilmem nerenin bilmem kaçıncı ligindeki takımın yeteneklerinin kısıtı sebebi ile stoper oynattığı adamı aldık orta sahada oynatıyoruz.
yani bilmem nerenin bilmem kaçıncı liginde oynayan takımından daha kalitesiz bir kadroya sahibiz..
ya da maalesef başımızda hoca falan yok.
keçeli sol başlar sağa geçer, gökdeniz sağ sol otra, yattara sağda başlar sola geçer maç biter.
musampa oynamaz...
marcelinho 15 sene oynamadığı sol kanatta mahpus hayatı çeker...
ceyhunu da solda oynatmasın sakın. bunun sol ayağı da iyi değil. napacaz şimdi...?
2 tane 10m dolarlık adam sözü ile kongre kazananlar, türk futbolunun yetenekli ama disiplinsiz ve istikrarsız emeklilerini takıma katarak sözlerini uygulamaktalar.
bu yönetim sözünü yerine getirmeden kralını alsa umurumda değil.
20m doları kulüp kasasına hiçbir yük getirmeden harcama sözü verenler,
geçtim, ucuza yaptıkları transferlerin bile bedelini takımın yıldızlarını satarak ödediler. ceplerinden vereceklerine kulübün cebini ve en önemlisi istikrarını bitirdiler.
galericiye döndük... al 5-6 ay sonra sat... yanlışlıkla kalitelidenk gelirse milan gibi, onu da hemen pazarda reklam et ki seneye satabilesin........

ceyhunmuş..
bana ne ceyhundan.
ben bu yönetimi ceyhunu alsın diye seçmedim.
2 tane 10m dolarlık adamı takımı bozmadan takıma katacak diye seçtim.
hem takımı bozup anasını ağlattılar hem de dedikleri transferleri yapmadılar.
şimdi kimi getirseler nafile. günü kurtarmaktan başka işe yaramaz.

ceyhun
31.01.2007, 15:10
her zaman şunu düşünüyordum neden benim ismimde bir oyuncu yok sonra ceyhun u siirtjetpa sporda oynarken gördüm ozamanlar keşke trabzonsporda oynasa derdim adaşımın sonra fenere gitti bi ara mynetten trapzonsporun haberlerini okurken takım kodrosunu incelemiştim ozamanlar kadroda belçikalı somers,falan vardı ve kadroda ceyhun eriş te vardı ben şaşırdım sonra trabzonsporun resmi sitesine baktım orda yok ama mynette vardı sonrada mynet.comu sitesini düzeltildi neyseki uzun aradan sonra istediğim oluyo inşallah trabzonsporumuza hayırlı uğurlu olur

Faik Yılmaz
31.01.2007, 15:17
ya ferhat ı aldığımız takım(adını unuttum her neyse) bile ferhat ı stoper oynatıyordu. adamın kapasitesi bu.
bilmem nerenin bilmem kaçıncı ligindeki takımın yeteneklerinin kısıtı sebebi ile stoper oynattığı adamı aldık orta sahada oynatıyoruz.
yani bilmem nerenin bilmem kaçıncı liginde oynayan takımından daha kalitesiz bir kadroya sahibiz..
ya da maalesef başımızda hoca falan yok.
keçeli sol başlar sağa geçer, gökdeniz sağ sol otra, yattara sağda başlar sola geçer maç biter.
musampa oynamaz...
marcelinho 15 sene oynamadığı sol kanatta mahpus hayatı çeker...
ceyhunu da solda oynatmasın sakın. bunun sol ayağı da iyi değil. napacaz şimdi...?
2 tane 10m dolarlık adam sözü ile kongre kazananlar, türk futbolunun yetenekli ama disiplinsiz ve istikrarsız emeklilerini takıma katarak sözlerini uygulamaktalar.
bu yönetim sözünü yerine getirmeden kralını alsa umurumda değil.
20m doları kulüp kasasına hiçbir yük getirmeden harcama sözü verenler,
geçtim, ucuza yaptıkları transferlerin bile bedelini takımın yıldızlarını satarak ödediler. ceplerinden vereceklerine kulübün cebini ve en önemlisi istikrarını bitirdiler.
galericiye döndük... al 5-6 ay sonra sat... yanlışlıkla kalitelidenk gelirse milan gibi, onu da hemen pazarda reklam et ki seneye satabilesin........

ceyhunmuş..
bana ne ceyhundan.

sabahtan beri yazmak istediklerimi arkadaşım çok güzel özettlemiş.....

NE UMDUK NE BULDUK....

Cüneyt Canlıca
31.01.2007, 15:20
ceyhun olduğu kadar olamamış futbolcularından biridir Türkiye'nin...uym sorunu falan yaşamassa tek başına takımıda toparlar...

ama:
1:takımın ağır topları yani hüseyin hasan gökdeniz ceyhun un ön plana çıkmasından rahatsızlık duymazlar ve bunu sindirebilirlerse...

2:ziya bey ceyhuna gerekli serbestliği verirse ve gerekli sabrı gösterirse..

3:Ceyhun kendini futbol oynamaya adarsa ve bundan zevk alırsa taraftarında sevgilisi olur futbolu bıraktıktan sonrada sevgiyle haatırlanır..

Şahsım adına ceyhun a çok inanıyorum Şu anda ligimizde oynayan en yetenekli futbolcucur kanaatimce

karayamayman
31.01.2007, 15:23
Ceyhun maçlarda mütemadiyen, yaklaşık 20 saniyede bir, tükürmesi ile dikkatimi çekmişti. Tükürük bezleri acayip çalışıyor. Arkadaşlarla aramızda kendisine "Lama Ceyhun" diyoruz.

Hayırlı, uğurlu olsun. Ne diyeyim başka?

erdal6167
31.01.2007, 15:28
Ceyhun maçlarda mütemadiyen, yaklaşık 20 saniyede bir, tükürmesi ile dikkatimi çekmişti. Tükürük bezleri acayip çalışıyor. Arkadaşlarla aramızda kendisine "Lama Ceyhun" diyoruz.

Hayırlı, uğurlu olsun. Ne diyeyim başka?

cok komik, sen o zaman gol attımı seyretmesin neye lazım tükürür falan

sametaydin
31.01.2007, 15:30
camiaya hayırlı ugurlu olsun. inşallah faydası dokanır.

Ba®ış
31.01.2007, 15:33
marcelinho yu sol kanatta oynatan zihniyet acaba ceyhunu nerede oynatacak

Mehmet Fatih Yavuz
31.01.2007, 15:35

ön libero oynatıp orta saha çizgisinden öteye gitmeme emri vermesin sakın.
gerçi yapsın razıyım. kessin hüseyini de belki ön liberolarımızdan biri biraz top tutar ara pası atar.
ama hüseyini kesmez ziya hoca.

Ba®ış
31.01.2007, 15:36
ben sağbek oynatacak diye düşünüyorum :D

Canİlker
31.01.2007, 15:37
ceyhun çok yetenekl bi futbolcu umarım faydalı olur diyecem amaaaaa

- musampa'da çok yetenekli bi futbolcuydu
- marcelinho , ceyhun'dn daha mı az yetenekli bi futbolcuydu?
- symkowiak ceyhun gibi 10 tanesini cebinden çıkartır, ama futbolu bıraktı

yani demek istediğim yetenekli olması yetmiyor, ZD bişe eder futbola küstürür adamı, önümüzdeki sene futbolu bırakır ya da ne bileyim 100 bin dolara satarız onu. gider 2 milyon dolara ali güzeldalı alırız

sarman61
31.01.2007, 15:37
devre arasında yapılan işler nispeten olumludur. en azından tutarlı bir temele sahip. hocanın istekleri doğrultusunda yapılan işler hep.
murat ocak kiralık olarak verilmiş sanıyorum. son maçta mehmet topuz u o kanatta durduramayan iki sol ayaklı oyuncudan biri olarak benden epey laf işitti zaten ocak. gitsin pişsin biraz.
ceyhun yetenekli oyuncu.
aymanı da beğeniyorum ben şu ana kadar. arkasına aldığı adama topu göstermeyip hızlı bir şekilde öne oynayabiliyor. yetenekli adam.
musampa oynamazken keçeliler ocaklar hüseyinler oynuyor ya ben ona yanıyorum. güya büyük takımın hocası koskoca bir ilk yarıyı boşuna oynatmaz. tek yabancıyla kırkbeş dakika eziyet çektik. her maçın ilk yarısı yattara ve musampayı beklemekle geçiyor. hayır ben beklerim de takım da bekliyor, oynamıyor. sistem falan hikaye.. ileri şişir, ersen pata küte indirilsin veya faul yapıp boş boş baksın bana.. bu!
gökdenizin oynamasına engel olmalı hoca. böyle oynayacaksa satılmalı. kimse dokunulmaz olmamalı. eğer birine öncelik verilecekse musampaya yattaraya verilmeli.
ben bu takıma şu halimle girip oyuncu olsam ve kadro açıklandığında hüseyin musa mustafa ve ocaka rağmen yedek kalsam kafayı yerim.
musampa ve yattara ne yapmasın?

Hocam hoşgeldin. Geçmiş olsun. Yazdığın yazıya gelince katılıyorum +1967

Cem Yavuz
31.01.2007, 15:39
ceyhunmuş..
bana ne ceyhundan.

nE KADAR DOĞRU VE İSABETLİ ....:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

Canİlker
31.01.2007, 15:42
Hiç değilse kaleye şut çeker de maçı şutsuz tamamlamamış oluruz...

bugün duyduğum en doğru laftı :D

Ba®ış
31.01.2007, 15:45
Hayırlı uğurlı olsun ianşallah takıma katkı yapabilir şayet önlibero veya daha abuk mevkilerde oynamazsa

TSezgin61
31.01.2007, 15:47
ne kadar doğru ne kadar güzel bir yorum sonunda pozitif ve objektif bakan biri var aramızda arkadaşlar günlerdir bunları yazıyorum anlatamıyorum siz gerçekten bizim taraftarımızmısınız anlayabilmiş değilim bizi kaosa sürüklemek içinmi yapıyorsunuz bilmiyorum bu adam gelirken yaptığınız yorumları unuttunuz kendinize gelin biraz yeter artık bu kadar felaket senaryosu yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

kardes su yaptigin yorumu bak herkes görmezden geliyor, islerine yaramiyor....

dediklerine katiliyorum aynen........

ozgur_mke
31.01.2007, 15:53

abi bence deçok doğru
aynen katılıyorum kardeş

Şentürk
31.01.2007, 15:57

bu konuda tereddütlerim var,bizer gelen herkese bir şeyler oluyor:eek: :(

poetricus
31.01.2007, 16:03
1. Szymek Ziya Hoca'dan önce de böyleydi buldunuz adam günah keçisi ilan ediyosunuz...
Haksızlık etmek istemem. Bu noktada haklısınız ama "Szymkowiak ve Musampa'yı kazandık." diyen de Ziya Hoca değil miydi? Szymkowiak2ı kazanma şeklini görünce Allah Musampa'yı korusun demeden edemiyorum.

2. Marcelinho'yu ister sağda oynat ister solda problem değil. adam koşmuyor, toptan kaçıyodu ya.. Ne alakası var bunun mevkiyle. Adamda futbol oynama arzusu yoktu...
Aynı Marcelinho'dan mı bahsediyoruz acaba? Koşmuyordu ha?.. Adam burada bir maçta Bundesliga'da bir sezonda koştuğundan daha fazla koşuyordu. Muhtemelen ya farklı kişilerden söz ediyoruz ya da siz maçları seyretmeden yorum yapıyorsunuz. Belki de Ziya Doğan'ın saçsız başından saçılan deha kıvılcımları gözünüzü kamaştırmıştır. Bu arada o Marcelinho Almaya'da, daha uçaktan inmeden gol atmaya başladı. Vay alçak vay!

3. Bu adamlar formsuz olunca, oynamayınca adamda ferhata görev verdi.. Başka adam mı var orta sahada?
On beş günde takıma kondisyon yükleyen Ziya Doğan Musampa'yı 3 ayda nasıl hazırlayamadı. Pardon onu kazanmıştı değil mi? Tek ölçü koşmaksa niye Süreyya Evren'i orta sahamıza almıyoruz ki?

4. Bu kadro Hoca'nın seçimi değildi. Sadece 2 transfer yaptı dünde 3. sü oldu işte...
Orada da size hak veriyorum yalnız geldiği zaman, "Bu kadro yeterlidir. diyen kimdi acaba? Yaptığı transferlere gelince Erdinç, Ayman, Risp ve Ceyhun. Benim matematiğim iyi değildir ama dört üçten fazladır gibi geliyor bana.

5.Bizim taraftar inanılmaz derecede negatif bakıor olaylara...
Sanırım bu forumda size benim kadar hak verecek kimse bulunmaz. Haklısınız, çoğumuz olaylara negatif bakıyoruz. 7 maçta sadece 1 galibiyet ve 1 beraberlik alınca insanda pek pozitiflik kalmıyor galiba.

Bu senin takımın yaa...
Keşke!... Öyle olsaydı bugün destek olmamı istediğiniz adam malum Konya macerasından sonra Avni Aker'e seirci olarak bile giremezdi ya neyse?...

İnsan azıcık destek olur adama...
Ben takıma destek olmayı tercih ederim.

Sonuçta teknik direktör o...
Maalesef burada da haklısınız.

Saygı biraz beyler saygı. Hiç olmazsa geçmiş günlerin hatrına...
Yukarıda zikrettiğim Konya macerası da o geçmiş günlerde olmuştu. Geçmiş günlerin hatırına birilerini başımızda tutacaksak Ahmet Suat Özyazıcı ile Özkan Sümer'in hakkını hayatta ödeyemeyiz. O kuyrukta Ziya Doğan sonlarda kalır.

Herkes hoca giderse bütün sorunlar çözülcek diyor...
Kim diyor? Herkes... İlginç...Ben hiçbir zaman öyle bir şey dememiştim ama yine de herkes öyle demiş oluyor. Alternatif mantık galiba ya da fuzzy mantık her neyse...

Güldürmeyin Allah'ınızı severseniz ya...
Gülmeyin efendim, gülmeyin!

Vahid gitsin dediniz gitti. Şenol gitsin dediniz gitti.
Yine haklısınız. Üstelik ne Vahit Halilhodziç ne de Şenol Güneş takımı bu derece rezil etmemişlerdi. Üstelik ikisinin de arkasında böylesine büyük yönetim desteği olmamıştı. İkisinin de yıldız futbolcu harcayacak fantezileri olmamıştı. İkisi de Ziya Doğan'ın 7 maçlık rekoruna yaklaşamamışlardı bile...

Ziya gitsin diyrosunuz.
hayır Efendim, gitsin demiyoruz. Sadece sizin de buyurduğunuz gibi kendisinin teknik direktör olduğuna inanıldığı için takıma futbol oynatsın istiyoruz. Negatif futbolu icat etmesini değil.

Evet, gidecek merak etmeyin!
Sahi mi? Ay inanmıyorum!

Ama bu takımı bu hale getirenlerin en başında yönetimden sonra siz geliyorsunuz...
Vay be biz neymişiz be?! Yine de merhamet buyurmuşsunuz. Ben yönetimden önce geldiğimizi sanıyordum. Maaşallah Ziya Doğan'ı ustaca bir manevrayla aradan çıkarmışsınız. Bu adamın sırtı yere gelmez. Aklıma Temel'in ayı avı fıkrası geliyor ya neyse...İnsanlar yanlış yorumlayabilirler...

coolank
31.01.2007, 16:06

hocam yıktın beni ya ....:D :D :D :D

Bahtiyar
31.01.2007, 16:07
ama:
1:takımın ağır topları yani hüseyin hasan gökdeniz ceyhun un ön plana çıkmasından rahatsızlık duymazlar ve bunu sindirebilirlerse

evet arkadaş yazmış böyle birşey olmayacakmı şimdi tepki verdiğimiz için ki maç sonra ceyhunu da kadro dışı bırakırlar ozaman hiç alma ziya madem o kadar disiplinli kessin gökdenizi veya isiin i oynatsın ceyhunu bakalım.
ama yattara ve musampa var kuzu gibi ağzı var dili yok onlar varken ne gerek var diğerleriyle uğraşmaya.
(vazaroniyi gönderen ekiple uğraşmak istemez kimse çünkü ziya gelmesini onlara borçlu)

Kaan Dilek
31.01.2007, 16:18
hayirli olsun diyecek baska birsey yok

Tahir
31.01.2007, 16:20
hayırlı olur inşaallah

Şentürk
31.01.2007, 16:22
Arada büyük farklar var, bir yabanci oyuncunun türkiyede uyum saglamasi kisa sürmez zaman ister, ama yerli oyuncu herzaman kisa sürede uyum saglama söz konusu.

işte tam uyum sağlamaya başladığında değiştiriyoruz:eek: :(

Özsu
31.01.2007, 16:25

Muhtemelen kalearkası:D:D

Badaloğlu
31.01.2007, 16:27
Ceyhun alacaktınız niye 1-2 hafta önce almadınız?Ne biçim iştir bu ya.Ceyhun'u bile zar zor alıyorlar.Üstelik Murat Ocak verilerek.Bu kadarına pes.Bunu çocuk bile yapmaz.Yaşlanmış Ceyhun'u al,genç Murat'ı ver.Yine zarar eden biz olacağız.Ali Güzeldal da boşa gitmiş oldu.
Sözleşme de 1,5 yıllık.Yani kendileri de diyor bu adam ancak 1-2 sene oynar.Çok akıllı bunlar çooookkk.

Arkadaşım, malumunuz gereği devre arası transferleri öyle kolay olmuyor.Ceyhunu zar zor alıyor demeniz biraz olaylara tek taraflı baktığınızı gösterir.Çünkü bu işin birde Ankaragücü tarafı var.Ankaragücünün hocası Hikmet Karaman ne diyor?Ceyhun bu takımın yarısı...Takımın yarısını almak kolaymı?Geçen sene Ceyhun Abkaragücüne devre arasında gelmeseydi o takım küme düşerdi...

Ba®ış
31.01.2007, 16:27
Muhtemelen kalearkası:D:D

kaleye yakın bi yerlerde oynasın yeter ki :D

coolank
31.01.2007, 16:28
(vazaroniyi gönderen ekiple uğraşmak istemez kimse çünkü ziya gelmesini onlara borçlu)

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

pReN@_61
31.01.2007, 16:28
bu adamda kaçar giderse hiç şaşırmam ...(!)

Özsu
31.01.2007, 16:32
0 0 0 takdiğini uygulasak aslında.. 11 kişi kale. ceyhunda bıraz enıne iyi olur:D

pReN@_61
31.01.2007, 16:33
0 0 0 takdiğini uygulasak aslında.. 11 kişi kale. ceyhunda bıraz enıne iyi olur:D

o dediğin biraz ofansif olmadı mı :D

Özsu
31.01.2007, 16:35
o dediğin biraz ofansif olmadı mı :D

Aslında haklısın kardeşim biraz ofansif ama golde atmamız gerek. daha defansıfıne gerek yok yani demi ama

Vkgz
31.01.2007, 16:35
gokdeniz beklediğim gibi oynayamıyor. şart olan bir transferdi

pReN@_61
31.01.2007, 16:36
Aslında haklısın kardeşim biraz ofansif ama golde atmamız gerek. daha defansıfıne gerek yok yani demi ama

e tabi o da doğru...karar yaratıcı hocamıza kalmışş...

Ba®ış
aslında ziya hocanın kafasındaki sistem 1-10-0 ( 1 kaleci)

ozturk
hayırlı olsun hadi bakalım inşallah faydalı olur...

ozturk
31.01.2007, 16:39

hocam yıktın beni ya ....:D :D :D :D

:D :D :D koptum yaa cidden mi?

topalkaplan
31.01.2007, 16:41
halimiz o kadar kötü ki artık anadolu takımlarını yenmek için onların yıldız oyuncularını satın alıyoruz onları güçsüz bırakarak yeneceğiz

paralı yönetimin müthiş taktiği...

Ba®ış
31.01.2007, 16:43
halimiz o kadar kötü ki artık anadolu takımlarını yenmek için onların yıldız oyuncularını satın alıyoruz onları güçsüz bırakarak yeneceğiz

paralı yönetimin müthiş taktiği...

güzel bi teori :alkış:

Atalay
31.01.2007, 16:44
bu yönetim kurulu geldikten sonra takımı resmen revize etti!! ben sayamadım sayarsanız sevinirim en az 10 oyuncu getirdi.. bir o kadar oyuncuyuda postaladı... gidenleri arar olduk!! yani bir gemi düşünün bu geminin omurgasını bu yönetim kırdı dagıttı şimdide yamamaya çalışıyor...!!ceyhun degil bu takıma dünya starları getirsen bile bu takımın başarılı olması mümkün degil...hele bu teknik direktörle mucize...resmen türkiye süper liginin en berbat futbolunu oynuyoruz ideaal bir kadromuz sezon başından beri hiç olmadı olacagada benzemiyor...kalın saglıcakla...

TURHAN
31.01.2007, 17:40
Ceyhun'un bu takıma gelmesini içime sindiremiyorum.Yusuf gelsede sindiremeyecektim.Aynı Fatih Akyel'in yaptığı hazımsızlık gibi...

Murat Altun
31.01.2007, 17:48
bu transferi hiç istememe rağmen artık alındı inşallah faydalı olur beimde yüzümü kara çıakrtır yüzüm karardıkça ben sevineceğim nasılsa:)

guci 29
31.01.2007, 18:06
Ceyhun'un da gelmesiyle birlikte takımımız tam bir FUTBOLCU FABRİKASI haline gelmiştir. Bize buradaki düşürülen pay yine '' E, hayırlı olsun, ne diyelim!'' demektir... Ziya Doğan bir demecinde: ''Trabzonspor büyük bir yükseliş gösterecektir. Herkes sakin olsun, sabırlı olsun. TRABZONSPOR'u artık bambaşka bir futbolla izleyeceksiniz!'' ...
Bu sözleri çok duyduk demekten bile yoruldum, sıkıldım, bunaldım, bittim...yeter demektense iğreniyorum artık! Ne yaptığını bilen yok bu adamın! ..yok ya daha fazla yazamıyacam. E HADİ HAYIRLI OLSUN!:D

zahido
31.01.2007, 18:20
Haksızlık etmek istemem. Bu noktada haklısınız ama "Szymkowiak ve Musampa'yı kazandık." diyen de Ziya Hoca değil miydi? Szymkowiak2ı kazanma şeklini görünce Allah Musampa'yı korusun demeden edemiyorum.

Aynı Marcelinho'dan mı bahsediyoruz acaba? Koşmuyordu ha?.. Adam burada bir maçta Bundesliga'da bir sezonda koştuğundan daha fazla koşuyordu. Muhtemelen ya farklı kişilerden söz ediyoruz ya da siz maçları seyretmeden yorum yapıyorsunuz. Belki de Ziya Doğan'ın saçsız başından saçılan deha kıvılcımları gözünüzü kamaştırmıştır. Bu arada o Marcelinho Almaya'da, daha uçaktan inmeden gol atmaya başladı. Vay alçak vay!

On beş günde takıma kondisyon yükleyen Ziya Doğan Musampa'yı 3 ayda nasıl hazırlayamadı. Pardon onu kazanmıştı değil mi? Tek ölçü koşmaksa niye Süreyya Evren'i orta sahamıza almıyoruz ki?

Orada da size hak veriyorum yalnız geldiği zaman, "Bu kadro yeterlidir. diyen kimdi acaba? Yaptığı transferlere gelince Erdinç, Ayman, Risp ve Ceyhun. Benim matematiğim iyi değildir ama dört üçten fazladır gibi geliyor bana.

Sanırım bu forumda size benim kadar hak verecek kimse bulunmaz. Haklısınız, çoğumuz olaylara negatif bakıyoruz. 7 maçta sadece 1 galibiyet ve 1 beraberlik alınca insanda pek pozitiflik kalmıyor galiba.

Keşke!... Öyle olsaydı bugün destek olmamı istediğiniz adam malum Konya macerasından sonra Avni Aker'e seirci olarak bile giremezdi ya neyse?...

Ben takıma destek olmayı tercih ederim.

Maalesef burada da haklısınız.

Yukarıda zikrettiğim Konya macerası da o geçmiş günlerde olmuştu. Geçmiş günlerin hatırına birilerini başımızda tutacaksak Ahmet Suat Özyazıcı ile Özkan Sümer'in hakkını hayatta ödeyemeyiz. O kuyrukta Ziya Doğan sonlarda kalır.

Kim diyor? Herkes... İlginç...Ben hiçbir zaman öyle bir şey dememiştim ama yine de herkes öyle demiş oluyor. Alternatif mantık galiba ya da fuzzy mantık her neyse...

Gülmeyin efendim, gülmeyin!

Yine haklısınız. Üstelik ne Vahit Halilhodziç ne de Şenol Güneş takımı bu derece rezil etmemişlerdi. Üstelik ikisinin de arkasında böylesine büyük yönetim desteği olmamıştı. İkisinin de yıldız futbolcu harcayacak fantezileri olmamıştı. İkisi de Ziya Doğan'ın 7 maçlık rekoruna yaklaşamamışlardı bile...

hayır Efendim, gitsin demiyoruz. Sadece sizin de buyurduğunuz gibi kendisinin teknik direktör olduğuna inanıldığı için takıma futbol oynatsın istiyoruz. Negatif futbolu icat etmesini değil.

Sahi mi? Ay inanmıyorum!

Vay be biz neymişiz be?! Yine de merhamet buyurmuşsunuz. Ben yönetimden önce geldiğimizi sanıyordum. Maaşallah Ziya Doğan'ı ustaca bir manevrayla aradan çıkarmışsınız. Bu adamın sırtı yere gelmez. Aklıma Temel'in ayı avı fıkrası geliyor ya neyse...İnsanlar yanlış yorumlayabilirler...

Burda yazmışsın kendine göre beni birazda tiye almaya çalışmışsınm ama saygı duyuyorum ne diyim.. Hala daha 1. suçlu olarak hocayı görmeniz beni şaşırtmıyor aslında.. Çünkü herzaman öyle olmuştur herzaman suçlu aranır ve teknik direktör kesilir..

Neyyse hani bende bişeyle yazardım ama ortamı germek istemem sonçta ikimizde Trabzonsporun başarısını istiyoruz di mi?

Sana tek bir soru soracağım Şuan takımın başına Capello gelsin bu kadaroyla napar? Çok samimi soruyorum neler yapar sence? Bu yönetimle ortadaki bu kargaşayla en önemlisi bu taraftarla napar sence?

Yaşınızı şimdi gördüm senli benli konuştuğum için özür dilerim..

Medallion
31.01.2007, 18:35
3 mektup hikayesi vardir yoneticilerin. Zor durumlarda acilir mektuplar. ikinci mektup der ki: gelecekle ilgili vaad de bulun. Ziya Hoca bunu yapiyor.

sbay
31.01.2007, 19:32
artik tek forvet oynicaz....ya ersen ya umut...arkasinda ceyhun yattara gokdeniz...

Şuayip Aydın
31.01.2007, 19:44
hayırlı ugurlu olsun ne diyelim iyi tara nfer sezonu oldu

Ali Özcan
31.01.2007, 19:49
arkadaşlar Murat Ocak gitmek istemiyormuş...bu yüzden Ceyhun transferde sorun varmış...ama halledicez dedi Sayitoğlu...

Özgür Öztürk
31.01.2007, 19:52
arkadaşlar Murat Ocak gitmek istemiyormuş...bu yüzden Ceyhun transferde sorun varmış...ama halledicez dedi Sayitoğlu...

o zaman keçeliyi göndersinler.

Vkgz
31.01.2007, 19:57
ceyhun şart gozukuyor. halletsinler tabi

ÖmerFarukYılmaz
31.01.2007, 20:44
hadi hayırlısı bu günlere geldik ya daha ne diim

champions
31.01.2007, 20:49
Yılın Transferini kim yaptı
Dün haber ajanslarını tararken gördüğüm şu haber bana "işte yılın transferi" dedirtti:

"Ankaragücü'nde forma giyen Ceyhun Eriş, bonservisi ile birlikte 1,5 yıllığına Trabzonspor'a verildi."

Ceyhun'un kalitesini yıllardır gerek Fenerbahçe'de gerek diğer kulüplerdeki futbolundan zaten biliyorduk. Ancak bu yıl Ceyhun'da başka birşeyler vardı.

İnönü Stadı'ndaki Beşiktaş-Ankaragücü karşılaşmasında izlemiştim Ceyhun'u son olarak. Sahada eski çağların meydan muharebelerinde görebileceğiniz cinsten bir komutan gibiydi.

Savaşıyordu, arkadaşlarını yüreklendiriyordu, yönlendiriyordu. Tek başına bir takım gibiydi. Arkadaşları onun liderliğini kabul etmişti. Maçı vermişlerdi ama Beşiktaş savunmasının da canına okumuşlardı.

Ceyhun bu yıl Ankaragücü'nün yükselişinde büyük pay sahibiydi. Takımını diplerden zirvelere taşımıştı.

Bence Trabzonspor bu yıl Türkiye'nin en iyi performans gösteren yerli oyuncusunu renklerine bağladı. Bu transfer bence yılın transferi oldu.

Ama Trabzonspor'un bu transferin kıymetini bilmesi, Ceyhun'a Ankaragücü'nde sağlanan psikolojik ortamı sunması gerekir.

Fatih Tekke ile birlikte başsız kalan Trabzonspor takımı oyuncuları Ceyhun'un liderliğini benimsemeli, onu sahada desteklemelidir.

Ankaragücü ise Ceyhun'u satarak çok büyük bir yanlış yapmıştır. Hikmet Karaman'ın bu işe nasıl olur verdiğini anlamak güç. Herhalde büyük baskı altında kalmıştır. Ama bir takım böylesine bir oyuncusundan vazgeçiyorsa hedefi yok demektir.

Benzer bir yanlışı geçmişte Nihat Kahveci'yi satarak Beşiktaş yapmış, şampiyonluk yarışından kopmuştu.

Trabzonspor'a ve Ceyhun'a hayırlı olsun diyorum.

poetricus
31.01.2007, 20:53
Sana tek bir soru soracağım: Şu an takımın başına Capello gelsin bu kadaroyla ne yapar? Çok samimi soruyorum neler yapar sence? Bu yönetimle ortadaki bu kargaşayla en önemlisi bu taraftarla napar sence?

"Ti'ye aldığım siz değilsiniz. Oradaki fikirler. Derli toplu olarak sizin mesajınızda gördüğüm için ondan alıntı yaptım. Buyurduğunuz gibi hepimiz Trabzonspor'un başarısını istiyoruz. Sorunuza isterseniz Ziya Hoca'nın mantalitesine uygun olarak mefhum-ı muhalifinden bütün samimiyetimle cevap verip Capello'nun neler yapmayacağını sayayım:
1. Capello bu takımın başına gelmezdi.
2. Hadi biraz fantastik düşünüp geldi diyelim. Marcelinho'yu sol bek yapmazdı. 3. Kendi mevkiinde bir defa bile denemeden göndermezdi.
4. İtalyan futbolu defansiftir ama emin olun Capello savunmayı rakip sahanın ilk metrelerinden başlatır, oyunu bizim yarı sahamıza yıkmaz stoperlerimiz 10 saniyede üç kez top kesmek zorunda kalmazdı.
5. Bir futbolcuyu en azından üç ayda hazır hale getirebilirdi.
6. Gelir gelmez "kadro yeterlidir." diyip sonra da birilerini gönderip eski öğrencilerini toplamaya çalışmazdı.
7. Capello'nun kazandığı futbolcular takımdan ayrılmaya ya da futbolu bırakmaya kalkışmazdı.
8. Capello medyaya karşı takım içindeki şer odaklarını temizlemekten bahsetmezdi.
...Bu liste uzar gider.
Yönetimin en iyi niyetli ifadeyle beceriksizliklerini, aymazlıklarını, takımı, kulübü ve camiayı düşürdüğü halleri tasvip ettiğimi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Ziya Doğan'ın sebep olduğu teknik ve taktik felaketlerin aslan payı da onu buraya getirip onca kayba rağmen orada tutan yönetimindir. Benim Ziya Doğan'a yönelttiğim eleştiriler kendi inisiyatif alanı içindekiler. Taraftar diyerek kastettiğiniz kitle maalesef yekvücut bir kitle değil. İçin de her halükarda destek veren; yağmurda, karda takımın peşinden giden insanlar da var canı sıkıldığı, yapacak işi olmadığı için maça gidip çekirdek çitletip sohbet eden, attığımız golleri 30 saniye alkışlayıp yediklerimizi beş dakika yuhalayan da. İkinci guruptakilerden ben de sizin kadar müştekiyim.
Son olarak tekrar ediyorum: Sizinle alay etmek gibi bir niyetim yok. Bu forumda yayınladığım binden fazla mesajda da kimseye karşı öyle bir tavrım olmadı. Her halükarda Ziya Doğan'ı masum ve hatasız gören anlayışın neredeyse tamamı sizin yazınızda vardı ve ben de o anlayışı karikatürize ettim.

Selamlar...

Akın_61
31.01.2007, 20:56
kim gitti gitti ne yapalım yani.....ceyhun hayırlı olsun.....ama bu cello takımda durmasdın sinirlerim bozuluyor.....adam 1,3 trilyon alıyor yuh,hem yat bir işe yarama bide aldığın paraya bak...yazık....

ahmetansu61
31.01.2007, 21:07
transferi günler öncesinden duyurmuştuk zaten. hayırlı olsun ne diyelimi.
ama bana sanki daha ortasaha değilde forvete ekili bi adama ihtiyaç varmış gibi geliyo yalnışmıyım.
bugun de gördükki ısrarla istediğim ufukhan musadan cok daha iyi bi sağ back işallah o cocugu kazanırız. murat ocağıda çok beyeniyosum kısmet değilmiş. bizim böyle adamlara ihtiyacımız var.
birde kiki ne yapıyo ziyayada bu cocuk oynamıyo anlamıyorum...

kutoz
31.01.2007, 21:09
Ceyhun, Trabzonspor Formasını öperken fotoğraflanmadıkça, Trabzonspor'lu olamaz...

Bekliyorum o kareyi...

zahido
31.01.2007, 21:13
"Ti'ye aldığım siz değilsiniz. Oradaki fikirler. Derli toplu olarak sizin mesajınızda gördüğüm için ondan alıntı yaptım. Buyurduğunuz gibi hepimiz Trabzonspor'un başarısını istiyoruz. Sorunuza isterseniz Ziya Hoca'nın mantalitesine uygun olarak mefhum-ı muhalifinden bütün samimiyetimle cevap verip Capello'nun neler yapmayacağını sayayım:
1. Capello bu takımın başına gelmezdi.
2. Hadi biraz fantastik düşünüp geldi diyelim. Marcelinho'yu sol bek yapmazdı. 3. Kendi mevkiinde bir defa bile denemeden göndermezdi.
4. İtalyan futbolu defansiftir ama emin olun Capello savunmayı rakip sahanın ilk metrelerinden başlatır, oyunu bizim yarı sahamıza yıkmaz stoperlerimiz 10 saniyede üç kez top kesmek zorunda kalmazdı.
5. Bir futbolcuyu en azından üç ayda hazır hale getirebilirdi.
6. Gelir gelmez "kadro yeterlidir." diyip sonra da birilerini gönderip eski öğrencilerini toplamaya çalışmazdı.
7. Capello'nun kazandığı futbolcular takımdan ayrılmaya ya da futbolu bırakmaya kalkışmazdı.
8. Capello medyaya karşı takım içindeki şer odaklarını temizlemekten bahsetmezdi.
...Bu liste uzar gider.
Yönetimin en iyi niyetli ifadeyle beceriksizliklerini, aymazlıklarını, takımı, kulübü ve camiayı düşürdüğü halleri tasvip ettiğimi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Ziya Doğan'ın sebep olduğu teknik ve taktik felaketlerin aslan payı da onu buraya getirip onca kayba rağmen orada tutan yönetimindir. Benim Ziya Doğan'a yönelttiğim eleştiriler kendi inisiyatif alanı içindekiler. Taraftar diyerek kastettiğiniz kitle maalesef yekvücut bir kitle değil. İçin de her halükarda destek veren; yağmurda, karda takımın peşinden giden insanlar da var canı sıkıldığı, yapacak işi olmadığı için maça gidip çekirdek çitletip sohbet eden, attığımız golleri 30 saniye alkışlayıp yediklerimizi beş dakika yuhalayan da. İkinci guruptakilerden ben de sizin kadar müştekiyim.
Son olarak tekrar ediyorum: Sizinle alay etmek gibi bir niyetim yok. Bu forumda yayınladığım binden fazla mesajda da kimseye karşı öyle bir tavrım olmadı. Her halükarda Ziya Doğan'ı masum ve hatasız gören anlayışın neredeyse tamamı sizin yazınızda vardı ve ben de o anlayışı karikatürize ettim.

Selamlar...

Ben ziya hocanın masum olduğunu düşünmüyorum Tabi ki hataları var ama bütün herşeyi o yapmış gibi ona yüklenmenin bi anlamı yok.. Benim yorumladığım taraftar grubunun içinde aslında siz yoktunuz.. Adamın kızına söven oldu bu forumda Ayrıca sürekli kel kel kel deyip dalga geçmeler.. 18-*19 yaşındaki kişiler ulan ziya diye başlıolar sonra bir güzel sövüyolar..

Ziya hocanın sistemi belliydi zaten ne bekleniyodu onuda anlayamıyorum İlk geldiği dönemdede bu sistemi oynattı.. Ne farrk vardı takımda Fatih tekkeyle tolga Birisi defansın belkemiği öteki en önemli gol silahı.. Ee haliyle böyle olunca bazı şeyler eksik kalıyor..

Benim asıl demek istediğim şuydu belkki yanlış anlaşıldım.. Madem herkes biliyordu bu adamın bu sistemi uygulatıcağını ozaman onu Trabzonspora getiren yönetimdedir suç..

woollss
31.01.2007, 21:20
artıkcılıklamı şampiyon olucaz biz???? ne zaman özüne dönecek bu takım...

poetricus
31.01.2007, 21:22
Madem herkes biliyordu bu adamın bu sistemi uygulatacağını o zaman onu Trabzonspor'a getiren yönetimdedir suç..
Katılıyorum.

pReN@_61
31.01.2007, 21:24
umarım iş yapar...haydi hayırlısı

kutoz
31.01.2007, 21:29
Ceyhun Eriş,

seni Trabzonspor Formasını yada Bayrağını öperken görmek istiyorum... Bakalım, ne kadar sözünün erisin...

kuzey_lee
31.01.2007, 21:45
tekkenin sigarasına kıl olanlar keş ceyhun için ne derler acaba :) :) :)

Adem Erdoğan
31.01.2007, 21:46
"çeeeeeeeeeeek" derler.Kel ziya için çeeeeek.

#10 Fietra
31.01.2007, 21:47
İçme evladım derim:)

Harun-61
31.01.2007, 21:56

sofi adamin cayina ve sigarasina kimse kari$amaz :-)

kutoz
31.01.2007, 21:58

Başka bir bomba var. Yakında ortaya çıktığında, bak sen yaygaraya. Bekliyorum, Trabzonspor Formasını yada Bayrağını öpecek mi, yoksa söylediğinin arkasında durup tuttuğu takımın rengini mi gösterecek...

kuzey_lee
31.01.2007, 21:59
sofi adamin cayina ve sigarasina kimse kari$amaz :-)
işin kötü tarafı ceyhun sofi de değil(miş) :) :)

soyunma odasında celalettinle pöfürdetmelerini bekliyorum :)

@kutoz

abi kırmızıyla buluşamıycak bu devre :)

TSelif
31.01.2007, 22:04

Tekke gibi olsunlarda keş olsunlar keşke Fatih kardeşim. Her sigara içen Tekke gibi olsa keşke ;)

OFLU
31.01.2007, 22:18
sewindim bence iyi transfer ceyhun bizde iş yapar ..

serseerii
31.01.2007, 22:25
Başka bir bomba var. Yakında ortaya çıktığında, bak sen yaygaraya. Bekliyorum, Trabzonspor Formasını yada Bayrağını öpecek mi, yoksa söylediğinin arkasında durup tuttuğu takımın rengini mi gösterecek...

yok abi bence bu dogru degil

Ali Özcan
31.01.2007, 22:33
ya birisi daha açık yazabilir mi ? ceyhun hangi takımlıymış ? neden Trabzonspor bayrağını öpmeyecekmiş ? yarın öper imza töreninde ...aklım karıştı...

OFLU
31.01.2007, 22:47
SEVE SEVE!! öpecek rahat olun siz...

Bartuğ13
31.01.2007, 22:49
ya da neden hala alamadılar.keçeliyi versinler.celloya laf ediyo bazıları da murattan çok daha iyi bence.hele bugün ben çok beğendim arkadaşlar haksızlık etmeyelim lütfen.

vse61
31.01.2007, 22:59
Yillardir altyapidan oyuncu çıkaramıyoruz. Şimdi bi de tutup takımdaki umut weren genç adamları yollayıp 30 yaşında adamlar alıyoruz..
takımın bugününü tükettiler, artık yarınını da tüketiyorlar...

Emirhan Makul
31.01.2007, 23:01
öpecek öpecek öyle bir öpecek ki ya çok iyi transfer ama fenerdeki ankaragücündeki gibi agrasiflik yaparsa birde çok bencil oyuncudur ama orta sahaya oturacağını düşünüyorum ben yarın şanlı formamızı giysin bi üstünede bakalımm sonraa vestel maçında

Ali Özcan
31.01.2007, 23:27
ya Ziya demiş ki alternatif olsun, kadro geniş olsun diye aldım...yoksa oynatmayacak mı ?

Kasım Hilal
31.01.2007, 23:28
İnşalah...
Musampa oynasın abi..
Ne Ceyhun'u?

Ali Özcan
31.01.2007, 23:33
bu arada Trabzon daki arkadaşlara soruyorum : Ceyhun Trabzon a indi mi ? Bilgisi olan varsa yazabilir mi ?

gerçekefsane
31.01.2007, 23:50
bu arada Trabzon daki arkadaşlara soruyorum : Ceyhun Trabzon a indi mi ? Bilgisi olan varsa yazabilir mi ?

gelmedi imza töreni Ankara'da olur :eek:

HALİT KARAKAŞ
31.01.2007, 23:59
:tsbayrak: Arkadaşlar,Ceyhun takımımızda altın yılını yaşayacak ve çok geçmeden milli takıma çağrılacak,bunu iddia ediyorum,düşünün,,orta sahamız şöyle,,,,Gökdeniz,Ayman,Yattara,Ceyhun,hepsi klas oyuncular,,,,Savulun ,geliyoruz,,,,,

attagümüshane
01.02.2007, 00:11
:tsbayrak: Arkadaşlar,Ceyhun takımımızda altın yılını yaşayacak ve çok geçmeden milli takıma çağrılacak,bunu iddia ediyorum,düşünün,,orta sahamız şöyle,,,,Gökdeniz,Ayman,Yattara,Ceyhun,hepsi klas oyuncular,,,,Savulun ,geliyoruz,,,,,

buna katılıyorum..yani ortasahamızın görüntüde çok klas olduğuna..yoksa savulun geliyoıruz demek için ek olarak klas bi savunma klas bi hücum ve rüştü formatında maç kuratarabilcek bi kaleciye ihtiyacımız var,umarım tolga bunu verebilir çünkü çok istiyorum tolganın başarılı olmasını.

hamdi bey
01.02.2007, 00:17
buna katılıyorum..yani ortasahamızın görüntüde çok klas olduğuna..yoksa savulun geliyoıruz demek için ek olarak klas bi savunma klas bi hücum ve rüştü formatında maç kuratarabilcek bi kaleciye ihtiyacımız var,umarım tolga bunu verebilir çünkü çok istiyorum tolganın başarılı olmasını.

klasmı kalasmı ayırt etmek lazım, heey maşallah duyanda liverpool u yendik sanır haa, uyduruk gaziantepi nenemde yener

Gürkan
01.02.2007, 00:18
ziya dogan hoca bugun mactan sonra bır ouncu daha var yonetımle gorustum.sonuc beklıyoruz olursa bugun o olacak dedı.

bu konuda bır bılgısı olan varmı yada tahmını.

ayrıca yazdıklarınız herkesın anlayacagı dılde yazsanız yada yazmasanız.

Ali Özcan
01.02.2007, 00:29
Ceyhun Trabzon a gelmemiş...korkuyorum yeni bir rezaletten...

gerçekefsane
01.02.2007, 00:31
Trabzon'da uçak seferlerine kar engeli

31 Ocak 2007A.A.Trabzon'da etkili olan kar yağışı nedeniyle Ankara ve İstanbul yönüne tüm uçuşlar iptal edildi.

Alınan bilgiye göre, THY'ye ait saat 19.15'teki Trabzon-Ankara ve saat 21.05'teki Trabzon-İstanbul seferlerinin, kar yağışı nedeniyle iptal edildiği öğrenildi.

Uçuşların, hava koşullarının düzelmesinin ardından yapılacağı kaydedildi.

hurriyet.com.tr

Ali Özcan
01.02.2007, 00:32

31 Ocak 2007A.A.Trabzon'da etkili olan kar yağışı nedeniyle Ankara ve İstanbul yönüne tüm uçuşlar iptal edildi.

Alınan bilgiye göre, THY'ye ait saat 19.15'teki Trabzon-Ankara ve saat 21.05'teki Trabzon-İstanbul seferlerinin, kar yağışı nedeniyle iptal edildiği öğrenildi.

hurriyet.com.tr

anladım ben onu...;)

Çetin
01.02.2007, 01:29

klas derken? hadi ikisi için kabul ederimde diğer ikisi için "klas" a bir harf eklemen lazım belkide

Lapina
01.02.2007, 07:42

hurriyet.com.tr
Evet! Ama normale döndü.

Badaloğlu
01.02.2007, 09:02
Madem Ceyhun'u imza atarken göremedik; bari Trabzonspor forması ile resmini koyalım buraya...Buyrun Ceyhuncular bordo mavi forma nasılda yakışmış değilmi?Adama tarif edilmez bir mutluluk veriyor.:)

http://www.sabah.com.tr/2007/01/31/im//4D2FF9431B003E4DA9F38BEDb.jpg

Faik Yılmaz
01.02.2007, 09:20
heralde bu işide eline yüzüne bulaştırmazlar.....

en kısa zamanda bekliyoruz ceyhunu...

Emorfo
01.02.2007, 09:54
Musampa ile Ceyhun'un oynadığı mevkiler birbiriyle alakası yok. Ceyhun Forvet arkası, Musampa ise Sol kanat oyuncusu. Musampa imza attığı dönemde ortasahada da oynarım demişti ön libero olarak. Sol kanatta Musampa artık oynamaya başlamalıdır. Ziya Ziyaa Ziyaaaa

Faik Yılmaz
01.02.2007, 09:57
Musampa ile Ceyhun'un oynadığı mevkiler birbiriyle alakası yok. Ceyhun Forvet arkası, Musampa ise Sol kanat oyuncusu. Musampa imza attığı dönemde ortasahada da oynarım demişti ön libero olarak. Sol kanatta Musampa artık oynamaya başlamalıdır. Ziya Ziyaa Ziyaaaa

yokta gelde bunu ziya hocaya anlat sen.......

orta sahadan ileriye ayağını uzatanı kadroya almak istemiyor nedense...

Özkan Erdem
01.02.2007, 10:59
Ceyhun 12.00'de imza atıyor

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/300107ceyhun.jpg
Kulübümüzün her konuda anlaşmaya vardığı Cehyhun Eriş bugün saat 12.00'de sözleşme imzalayacak. MKE Ankaragücü'den transfer edilen oyuncunun imza töreni Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde gerçekleştirilecek.

www.trabzonspor.org.tr

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif

Ali Özcan
01.02.2007, 11:02
--------------------------------------------------------------------------------

Ceyhun 12.00'de imza atıyor

Kulübümüzün her konuda anlaşmaya vardığı Cehyhun Eriş bugün saat 12.00'de sözleşme imzalayacak. MKE Ankaragücü'den transfer edilen oyuncunun imza töreni Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde gerçekleştirilecek.

www.trabzonspor.org.tr

Onur
01.02.2007, 11:07
Ceyhun bencil olmasına rağmen çok beğendiğim bir oyuncu. İnşallah takıma katkısı büyük olur.

Böyle oynatmaz Ziya. En az 2 ön liberolu oynar o. Hüso ve Ayman banko işte bu ikilinin yanlarına koyar birilerini...

taraftar61a
01.02.2007, 11:16
Murat kiralık qitti arkadaslar benm bildigim kadarıyla bencede olumlu transfer oldu. Murat piscek orada .

CAFER ÖZER
01.02.2007, 11:22
Yattara-Gökdeniz-Ceyhun-Musampa dan oluşan bir orta saha olursa Takım başarılı olur,
Artık uzaktan güzel şutlar göreceğiz

gerçekefsane
01.02.2007, 11:25
Yattara-Gökdeniz-Ceyhun-Musampa dan oluşan bir orta saha olursa Takım başarılı olur,
Artık uzaktan güzel şutlar göreceğiz

kim koşacak :) Sağ tarafa oyuncu şart :)

ahmetansu61
01.02.2007, 11:25
erseni kesecek heralde kikiyide yedek klubesine demirliyecek.

umut
gmkdeniz
yattara
ceyhun
ayman
hüseyin
mustafa
ufukhan
stepanov
risp
jeferson
son 5 li değişir ama onların önünde oynayan adamlar değişmiyecek galiba

MarceloTS
01.02.2007, 11:28
erseni kesecek heralde kikiyide yedek klubesine demirliyecek.

umut
gmkdeniz
yattara
ceyhun
ayman
hüseyin
mustafa
ufukhan
stepanov
risp
jeferson
son 5 li değişir ama onların önünde oynayan adamlar değişmiyecek galiba

tolga kaptı kaleyi jeff e biraz zor girer kaleye ayrıca son maçtığı davranışlardan dolayıda keçeli ye forma vermesini istemem

poetricus
01.02.2007, 11:34
Tolga kaptı kaleyi Jeff de biraz zor girer kaleye.
Emin misiniz?

Ayrıca son maçta yaptığı davranışlardan dolayı da keçeli ye forma vermesini istemem.
Merak etmeyin görmezsiniz. Celalettin var.

poetricus
01.02.2007, 11:38
Ziya Doğan Hoca bugün maçtan sonra; "Bir oyuncu daha var, yönetimle gürüştüm, sonuç bekliyoruz, olursa bugün o da olacak." dedi.
Bu konuda bir bilgisi olan var mı ya da tahmini?
Bilgim yok ama tahminim ön liberodur.

Faik Yılmaz
01.02.2007, 11:47
erkandır erkan.....

başka isim olamaz.....

Mustafa AYDIN
01.02.2007, 11:58
Bana çok faydalı olacak gibi geliyo,İnşAllah yanılmam,Trabzonspor kaleye en az şut atan takımların başında geliyo Ceyhun ise keleye en fazla şut atan futbolculardan biri,hücuma çok katkısı olacağı kesin.

AKSOY_61
01.02.2007, 12:32
hayırlısı olsun bakalım
inşallah ayman ve risp gibi çıkar

Emorfo
01.02.2007, 12:57
- CEYHUN TRABZONSPOR İLE 1,5 YILLIK SÖZLEŞME İMZALADI
- TRABZONSPOR'UN YENİ TRANSFERİ CEYHUN ERİŞ:
- "BEKLENTİLERİ BÜYÜK BİR TAKIMA GELDİM, BEKLENTİLERE CEVAP VERECEĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM"
- "SORUNLU BİR FUTBOLCU OLDUĞUM YÖNÜNDEKİ İDDİALAR DOĞRU DEĞİL"

TRABZON - Trabzonspor, Ankaragücü'den transfer ettiği orta saha oyuncusu Ceyhun Eriş ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.
Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde Trabzonspor Yönetim Kurulu üyeleri Serhat Akçay ve İbrahim Baturoğlu'nun da katıldığı imza töreninde kendisini 1,5 yıllık Trabzonsporlu yapan imzayı atan Ceyhun, "Beklentileri büyük olan bir takıma geldim. Bu beklentilere cevap vereceğimi düşünüyorum. Hem Trabzonspor, hem de benim için iyi olacağını düşünüyorum" dedi.
Ceyhun, Teknik Direktör Ziya Doğan'ın kendisini ısrarla istemesinin bir baskı oluşturup oluşturmayacağı ile ilgili soru üzerine ise "Üzerimde kesinlikle bir baskı yok. Bunlara alışmış bir insanım. Riski seviyorum. Beklentilerin boyutunun da farkındayım" diye konuştu.
Çok takım değiştirmesi ile ilgili olarak sorulan soruya esprili bir cevap veren Ceyhun, "Böyle güzel oluyor. Görmediğimiz yerleri görüyoruz. Benim bu yönde bir sorunum yok. Takım değiştirmekle bir sıkıntım yok. Sürekli benim forma giydiğim takımlarda tartışmacı olduğum, sorunlu bir futbolcu olduğum yönünde iddialar ortaya atılıyor. Bunlar doğru değil" şeklinde konuştu.
Trabzonspor Yönetim Kurulu üyesi Serhat Akçay ise bu transferde Murat Ocak'ın sezon sonuna kadar Ankaragücü'ne kiralık olarak verildiğini kaydederek, "Ceyhun'dan beklentilerimiz büyük. Kendisinden çok şey bekliyoruz. Trabzonspor'a katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Takıma fayda sağlayacağını düşündüğümüz için transferini gerçekleştirdik. Kalan süre içinde de transfer yapmayı düşünmüyoruz" açıklamaasını yaptı.
Ceyhun, daha sonra 20 sırt numaralı Bordo-mavili forma ile basın mensuplarına poz verdi.

zisinoli
01.02.2007, 13:00
Hayırlı olsun...

korkutbozok
01.02.2007, 13:06
sürekli Fatih akyel'i mazisinden dolayı eleştiren sedat tunalı'nın ceyhun'a böyle sımsıkı sarılması ne kadar göz yaşartıcı...

stichus
01.02.2007, 13:07
hayırlı olsun. rabbim utandırmasın.

ergin cesit
01.02.2007, 13:08
aradığımız topçuyu bulduk en sonunda.gerçek trabzonumuzu şimdi görsünler

Fatih
01.02.2007, 13:17
Ve Ceyhun imzaladı!

Trabzonspor, Ankaragücü'nden aldığı Ceyhun Eriş ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı. Ceyhun, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde kulüp yönetim kurulu üyesi Serhat Akçay'ın hazır bulunduğu imza töreninde, kendisini 1.5 yıllığına bordo-mavili kulübün renklerine bağlayan sözleşmeye imza attı.

Ceyhun, imza töreninde yaptığı açıklamada, Trabzonspor ile anlaşmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, "Hedefleri büyük olan bir yere geldim, bunun farkındayım. Bu beklentilere cevap verebileceğimi düşünüyorum" dedi.

Artık daha da olgunlaştığını ifade eden Ceyhun, "Bu anlaşmanın hem benim hem Trabzonspor için iyi olacağını düşünüyorum. Kesinlikle üzerimde bir baskı yok. Sonunda bizim işimiz bu. Baskılara alışmış bir oyuncuyum. Riski seviyorum. Oynadığım futbol da riskli bir futbol. Sadece beklentilerin boyutunun farkındayım. Cevap vereceğimi düşünüyorum. İnşallah iyi olacak. Zaman herşeyi gösterecek" diye konuştu.

Emre GÜRDAL
01.02.2007, 13:44
tolga
ufukhan
stepanov
rısp
cagdas
ayman
huseyın
yattara
gokdenız
ceyhun
umut
bole bı takım olsun ıste mustafa kesılecek takım bu olsun kımse tutamaz

Ali Özcan
01.02.2007, 13:46
tolga
ufukhan
stepanov
rısp
cagdas
ayman
huseyın
yattara
gokdenız
ceyhun
umut
bole bı takım olsun ıste mustafa kesılecek takım bu olsun kımse tutamaz

mükemmel bir 11...böyle çıkmamız lazım...

Salih61
01.02.2007, 13:53
Ceyhunun imzadan sonra ki resimleri

EmrahYalçınalp
01.02.2007, 13:54
Hayırlı olsun... Bedeli Musampa oldu, ona üzülüyorum... İnsan bir kez olsun şu adama şans vermez mi?

Erbay
01.02.2007, 13:55
Bu saatten sonra ancak hayırlı olsun diyebilirim.Ne de olsa 2.Ünal Ceyhun!!!

Ali Özcan
01.02.2007, 13:58
Hayırlı olsun... Bedeli Musampa oldu, ona üzülüyorum... İnsan bir kez olsun şu adama şans vermez mi?

Abi dur hemen gönderme Musampa yı yaaaa...gitmedi ki...bence gitmeyecek de....Musampa bu kadroda önemli bir oyuncu olacak Ziya ya rağmen...

stichus
01.02.2007, 14:00
kaleci
ufukhan risp milan çağdaş
yattara musampa ayman ceyhun gökdeniz
umut

eğer büyük takım olma iddian baki ise sana tanınan kontenjanı zorlayacaksın. takımının tüm oyuncuları milli olmalı. hedefin bu olmalı.
kalecin tolga ise jeff i de yollamalı ve iki yabancı daha almalısın.
bu yabancıların biri forvet olmalı.
o zaman valencia veyahut schalke ile maçım olsa oturur ellerimi oğuşturarak galibiyeti beklerim.
şimdi vestelle maça çıkarken ürküyorum.
yetenekli adamları oynatmak zorundasın hoca!
hüseyini kesebilmelisin, gökdenizi kesebilmelisin..
hatta bunu onlar için yapmalısın.
çok zamandır geriye gidiyorlar.. yattara ya musampa ya ayıp oluyor!

champions
01.02.2007, 14:00
Abi dur hemen gönderme Musampa yı yaaaa...gitmedi ki...bence gitmeyecek de....Musampa bu kadroda önemli bir oyuncu olacak Ziya ya rağmen...
gerçekten inanıyor musun? inanmıyorum ulaa

ahh stichus ahh tam düşündüğüm gibi ama ...

gerçekefsane
01.02.2007, 14:01
5 yıl önce talip olduğumuz oyuncuyu aldık.:) 5 yıl önce ü.özata da taliptik. ;)
kaleye şut çeken oyuncumuz oldu;) Bu hafta Bülent'in işi zor :)

Salih61
01.02.2007, 14:03
Emrah abi Attan inip eşşege biniyoruz ne yapalım hayırlı olsun...

sarman61
01.02.2007, 14:19
Ceyhun camiamıza hayırlı olsun. İnşallah başarılı olur. Allah yardımcısı olsun.
Şimdi kadroya bakıyorum heyecanlanıyorum (Türkiyenin en iyi kadrosu). Ligdeki yerimize bakıyorum. İç geçiriyorum. Ziya hocaya bakıyorum. Sabır çekiyorum.

Ziya hocamız 2 Hafta dedi. Bekliyoruz bu 2 hafta içinde inşallah Allah nasip ederde ziya hocamızın. Sistem anlayışı değişir.
Yoksa bu gidişle zorunlu değişiklik olacak gibime geliyor.

Sabri Kurban
01.02.2007, 14:21
Trabzonspor'a gelen oynamıyor. İnşallah Ceyhun oynar da ortasaha düzelir.

bysurmeneli
01.02.2007, 14:21
Arkadaşlar Murat Ocak sezon sonuna kadar, Feridun 1,5 sezonluğuna gönderildi,Tayfun ise sezon sonu geri geliyor, Ali Güzeldal bonservisiyle verildi.(keşke verilmeseydi ama artık gitti) TFF sayfasında kim nere gitti sözleşmesi ne zaman bitiyor yazıyor >> http://bim.tff.org/cgi-bin/db2www/tmp/atff-2006/PFTBKL.mac/QUERY4?durum=N&oyuncu=Oyuncular&klplig=1&klpkod=000154&klpad=TRABZONSPOR+A.%DE. Ceyhun hayırlı uğurlu olsun kendisi karadeniz çocuğu umarım başarılı olur ama bu takımda golleri kim atacak çok merak ediyorum defans orta saha sağlam ancak bu seferde forvette sıkıntı var neyse bu sezondan bir umudum kalmadı tek temennim cem'de ısrarcı olunması cem-umut ikilisi bence ideal forvetler herkese sevgiler...

mahmuter61
01.02.2007, 14:23
Ligin ilk yarısında bursa-Ankaragücü maçını canlı seyrettim ve arkadşıma şu Ceyhunun çok iyi topçu olduğunu demiştim.Gerçekten iyi transfer devre arasında alınan 3 futbolcu da çok kaliteli ama hocanın bunlara kafa olarak ayak uydurması lazım.Gerçekten iyi kadro var ama ahçıda iş yok gibi.

Özkan Erdem
01.02.2007, 14:25
Artık forvet ikilisi lafını unutabiliriz iyiden iyiye.. Umut, Cem, Ömer, Ersen..
Ömer Rıza'yı sık sık oynatacaktır Ziya Doğan, benim derdim şu Cem Demir harcanmasın..

Göktuğ Altuntaş
01.02.2007, 14:25
cok yararlı olucak bence...

Emirhan Makul
01.02.2007, 14:34
ooo hayırlı olsunn hırslı bir adam geldiiii bu haftaa bülentin işi çok zorrrrr bombardıman var bombardımannnn haydi hayırlısı

Rıza ÇOLAK
01.02.2007, 14:57
Hayırlı olsun demekten başka yapacak bi şey yok
Eskiden Yetiştirme yurdu idik
Büyüdük
Darülacaze olduk

Kadir
01.02.2007, 15:00
Ceyhun Eriş sözleşme imzaladı
Yeni transferimiz Ceyhun Eriş, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde düzenlenen imza töreni sonrası kendisini 1.5 yıllığına Trabzonspor’a bağlayan imzayı attı.

Yönetim Kurulu Üyelerimiz Serhat Akçay ve İbrahim Baturoğlu’nun da hazır bulunduğu imza töreni sonrası konuşan Ceyhun Eriş Trabzonspor’a gelmekten dolayı oldukça mutlu olduğunu belirterek, “Beklentilerin büyük olduğu bir camiaya geldim. Ben de bu beklentilere cevap verebileceğimi düşünüyorum. Artık eskiye oranla daha olgunum. Bordo – Mavili camianın büyük olması nedeniyle üzerimde baskı yok. Riski seviyorum. Sorunlu bir futbolcu değilim. Sadece sahada agresif bir yapım var” dedi.

Yönetim Kurulu Üyemiz Serhat Akçay ise Ceyhun’un çok kaliteli bir futbolcu ifade ederek, “Ceyhun’la gücümüze güç kattık. Kendisinden beklentilerimiz büyük. Büyük bir camiaya geldi. O da bunun farkında. Bu transfer karşılığında Murat Ocak’ı sezon sonuna kadar Ankaragücü’ne verdik. Ayrıca devre arasında başka bir transfer yapmayı düşünmüyoruz” yorumunu yaptı.

Takımımızda Ceyhun’un 20 numaralı formayı giymesi kararlaştırıldı.

www.trabzonspor.org.tr

coolank
01.02.2007, 15:05
sürekli Fatih akyel'i mazisinden dolayı eleştiren sedat tunalı'nın ceyhun'a böyle sımsıkı sarılması ne kadar göz yaşartıcı...

bunu yazan arkadaşın eline saglık .... sokaga çıkacak surat yok çogunda ama neyse ... al eline kalemi yaz ... hayatında acaba 2 koyun gütmüş mü ? idarecelik yapmış mı ... hatta ne yapmış ..

corleone
01.02.2007, 15:11
hepbirlikte gökdeniz, yattara veya oynaması halinde kiki musampa ile oyun içinde, dışında tartışmaması, bencilliği abartmaması için dua edelim...(artı ersen ile)

The Londoner
01.02.2007, 15:13

Sevgili Emrah,

Szymek`in gidisiyle kalbinde olusan boslugu Musampa`yla doldurmaya calisiyorsun anlasilan. Musampa yazdiklarini okusa kan kardes olmak isteyecek seninle :)

Saka bir yana, Ziya Dogan haricinde herkes Musampa`nin bu takimda direkt ilk 11`de oynamasi gerektigini dusunuyor. Kadere bak ki bu konuda karar verme yetkisi de onun elinde!

Ben de Musampa`yla empati kurup icinde bulundugu ruhsal durumu anlamaya calisiyorum ve ne kadar kazanirsam kazanayim bu sacmaliga mutlaka isyan eder, ceker giderdim diye dusunuyorum.

Peki Musampa neden isyan etmiyor? Uc ihtimal var: Musampa ya cok profesyonel (!), ya da kendisinde evliya sabri var! Ucuncusu ise Ajax alt yapisinda okudugu Freudyan:) teorilerde aradigini bulamadigi icin kendini Dogu dinlerine verdi. Aci ve iskenceyeyle kendini imtihan ediyor ve boylece nefsini terbiye etmeye calisiyor. Sence hangi ihtimal gercekci?

nekop
01.02.2007, 15:23
murat ocak sezon sonuna kadar kiralık verilmiş allahtan...

hamdi bey
01.02.2007, 15:24
ceyhun baya yaşlanmış olum nasıl oynayacak burda

Enes Berfin
01.02.2007, 16:12
Acaba bizim ziya ceyhunu manisa macinda oynatacakmi, hmm.

poetricus
01.02.2007, 16:15
Arkadaşlar niye bu kadar polemik yapıyoruz ki?
Ziya Doğan kırılan gururunun, sarsılan karizmasının, Trabzonspor’dan ayrıldıktan sonra yerlerde sürünen mantalitesinin acısını birilerini kurban edip birilerini getirerek çıkarıyor. Freud'u okuması gereken o. Zayıf bir kişiliği var ve bunu taraftar nezdinde güçlü olan yıldızlara saldırarak kapatmaya çalışıyor. Trabzonspor tarihini bir kez gözden geçirin. Hangi teknik adamın kişisel fantezileri ve ego tatmini için takımla bu kadar oynamasına izin verilmiştir. 7 maçın 5'ini başka bir hoca kaybetseydi ne yapardık bir düşünün. Trabzonspor'u bilmem ama herhalde dünya futbol tarihinde yönetimi bu denli avucunun içine almayı başaran, bu kadar genç yeteneği ve yıldız futbolcuyu harcayan başka bir antrenöre rastlamak herhalde zordur.

Mantaliteymiş?
Mantalitesi batsın!

Tahir
01.02.2007, 16:15
tek forvete döner hoca artık.ama şu cemi kullansa önde çok güzel olur.çoçuk harcanmasa on yıl forvetlik yapacak iyi bir oyuncu kazanmış oluruz.

EmrahYalçınalp
01.02.2007, 16:31
Sevgili Emrah,

Szymek`in gidisiyle kalbinde olusan boslugu Musampa`yla doldurmaya calisiyorsun anlasilan. Musampa yazdiklarini okusa kan kardes olmak isteyecek seninle :)

Saka bir yana, Ziya Dogan haricinde herkes Musampa`nin bu takimda direkt ilk 11`de oynamasi gerektigini dusunuyor. Kadere bak ki bu konuda karar verme yetkisi de onun elinde!

Ben de Musampa`yla empati kurup icinde bulundugu ruhsal durumu anlamaya calisiyorum ve ne kadar kazanirsam kazanayim bu sacmaliga mutlaka isyan eder, ceker giderdim diye dusunuyorum.

Peki Musampa neden isyan etmiyor? Uc ihtimal var: Musampa ya cok profesyonel (!), ya da kendisinde evliya sabri var! Ucuncusu ise Ajax alt yapisinda okudugu Freudyan:) teorilerde aradigini bulamadigi icin kendini Dogu dinlerine verdi. Aci ve iskenceyeyle kendini imtihan ediyor ve boylece nefsini terbiye etmeye calisiyor. Sence hangi ihtimal gercekci?
Abi açık konuşmak gerekirse Musampa'yı mesela Marce kadar tanımıyorum. Jun konusunda dediğim "o yaşta gol kralı olmuş bir topçu kapalı kutu olsa da ne kadar kötü olabilir ki, hem de Avrupa'nın göbeğinde" lafımı da öyle bir yuttum ki, adımı bile dikkatli söylemeye çalışıyorum artık. Ancak geçmişini araştırdım. Birincisi, Ajax'tan sonra gönderildiği hiç bir kulüp yok, hep daha iyi teklifler için kendisi gitmiş. Performansıyla hayal kırıklığı yarattığı yer de yok. Sonuçta M.City'ye en yakın olan sensin, sen daha iyi bilirsin. Son olarak referansı Milan. Adamla nedenini hala anlayamadığım bir şekilde "kanka" olduk :) Yani hiç anlatmak zorunda olmadığı o kadar çok şeyi anlattı ki, kulağıma doğru. Çocukluk anılarından başka bir çok şeye kadar. Bir de NoviSad'ı tabi, doğduğu şehir yani, benim de gitmişliğim vardı, baya sıcak bir başlangıç oluşturdu. Diyeceğim o ki, söylediklerinde çok samimi olduğunu düşünüyorum. Adam sadec şunu söyledi. Musampa çok çok çok iyi topçu. "But has a rain check I think". (bunu çevirsem güzelliği gidecekti :) ) Adamın parası da çok, kariyeri de çok... Bence keyif almak için iyi bir takımda olmak istedi, o yüzden burda. Tek başına bile çok katkı sağlayacağını düşünüyorum, falan filan... Detaylara ÖM ile gireriz istersen.

Yani, Musampa ya da bir başkası önemli değil. Adamı bir kez olsun maç kurtarmak zorunda olmadığı bir anda görmek istiyorum, hepsi o. Çok şey mi istiyorum Abdullah abi :) Bıktım valla güreşçi seyretmekten...

ps:Ceyhun iyidir. :D

hermann hesse
01.02.2007, 16:32
tek forvete döner hoca artık.ama şu cemi kullansa önde çok güzel olur.çoçuk harcanmasa on yıl forvetlik yapacak iyi bir oyuncu kazanmış oluruz.
Cem hakikaten hakkı yenen bir futbolcu.Hazırlık maçındaki Cem i hatırlıyorumda!! Bu çocukta kapasite var üzerinde durulmalı.

Burçak
01.02.2007, 16:34
Vahid Halilodziç'in gençlere forma vermesi hoşuma giderdi.

umraniye34
01.02.2007, 16:41
yerinde bi transfer olduğu kesin inşallah iyi oynar çünku bizi gören gözler kör oluyo hep:)

CAFER ÖZER
01.02.2007, 16:42
kim koşacak :) Sağ tarafa oyuncu şart :)

Zaten 4 oyuncuda çok koşan oyuncu ve en az 2 kişi ile markaj edilen oyuncu Bu taktikle rakip takımda Oyun oynayacak oyuncu kalırmı birde öyle düşünün bu dört oyuncu en az 6 oyuncu tarafından kontrol altına almaya çalışılacak,Bir Yattara en az 2 kişi ile markaja alınıyor,Yattaranın oynadığı maçlarda rakipler üzerimize fazla gelemiyor.

Selçuk Çetin
01.02.2007, 16:44
forumların içeriği karışmış musampa cem veya ziya konuşuluyor ne zaman açılan konu hakkında konuşacağız ortaya bir karışık diye forum açalım bari orda atışalım ozanlar kahvesi misali
alın bir salatada benden ağaoğlu olsa başkan daha iyi olurdu ama top möller gelse şampiyonduk ronaldinhoyuda ziya denemiş beğenmemiş daha nasıl karıştırsam çok sıkıcısınız beyler konunun özüne dönün artık lütfeeeeeen

champions
01.02.2007, 16:46
:alkış: :alkış: :alkış:
şu koşma işi çok saçma geliyor bana neden koşuyosun topu kapmak için top nerde rakipte e şu topu biz ayağımızda tutsak koşmaya gerek kalmasa yada yeteri kadar koşsak güzel olmaz mı illede koşmak, hep koşmak sıktı ama

CAFER ÖZER
Tekrar hayırlı olsun Hamiden sonra Uzaktan isbetli şut çekebilen bir Futbolcumuz oldu,Orta sahada mücadele eden koşan rakibi tek başına yıpratabilecek bir oyuncumuz oldu,Tabiki ZİYA engeline takılmazsa,Ziya Yanlış yerlerde oynatır Takımda Yanlış tercihler yaparsa,O zaman Başka
Ben Yararlı oalcağına inanıyorum.

umraniye34
katılmamak elde değil... bırakın artık laz ziyanın peşini...

Selçuk Çetin
01.02.2007, 16:48
ceyhun hakkında ki fikrim ise açıkcası futboluna pek sözüm yok fakat gerçekten kişiliği oturmuş bencilliği gitmişse ne ala yoksa karekterini kişiliğini hiç beğenmem ayrıca eskiden fenerbahçede oynamış olmasıda bende ona karşı bir ön yargı oluşturuyor inşallah her maç sonrası kızaran gözlerimin, moraran yumruklarımın yerini alkışlamaktan moraran avuçlarım gülümsemekten kırışan gözlerim alır

bordoylamavi
01.02.2007, 16:50
ceyhunun gelmesi belki musampayla rekabeti arttırabilir musampa mı ceyhun mu için önce bir ceyhunu görmek lazım. musampa henüz bence orta sahada ihtiyacımız olan oyuncu görüntüsünü vermedi bakalım ceyhun verebilecek mi

Emir BAYRAK
Hayırlı olsun orta alan sağlam oldu şimdi. Kadro yeterli, oynat ziya hoca.
Sürekli destek;)

poetricus
(...)Yattaranın oynadığı maçlarda rakipler üzerimize fazla gelemiyor.
Merak etmeyin Yattara'yı durdurmak hiç de zor değil. En fazla bir devre etkili olabiliyor. Geri kalan sürede kendisini Ziya Doğan sahadan siliyor. "Dünyada geçemeyeceğim futbolcu yok" diyordu. Keşke aynı şey hocalar için de geçerli olsa.

umraniye34
01.02.2007, 16:52
beyler ziya hocayı eliştirme yeri burası degil.... yeni transfer ceyhun hakkında yorum yapsak daha iyi olur

Ali Özcan
01.02.2007, 16:53
Ceyhun iyi ki geldi...artık daha bir güvenli bakabiliriz önümüze...ofansif bir adam...takımın eskisinden daha kötü olmayacağı kesin...

Tahir
01.02.2007, 16:56
ceyhun olumlu kullanılırsa çok verimli olur.inşallah ziya hoca ondan yeterince faydalanır.

poetricus
01.02.2007, 16:59
Beyler Ziya Hoca'yı eliştirme yeri burası değil.... Yeni transfer Ceyhun hakkında yorum yapsak daha iyi olur.
Emriniz olur Beyim!

umraniye34
01.02.2007, 17:09
biz emretmetiz rica ederiz ricamız kabul olmazsa bi şeyler düşünürüz kaldiki az önce ki sadece bi ricaydı...

Egemen Yılmaz
01.02.2007, 17:23
ceyhun iyi işler yapacak gibime geliyor.. hadi hayırlısı

Hüseyin Çümen
01.02.2007, 18:23
çok şükür imzaladı inşallah camiamıza hayırlı olur

EmrahYalçınalp
01.02.2007, 18:27
forumların içeriği karışmış musampa cem veya ziya konuşuluyor ne zaman açılan konu hakkında konuşacağız ortaya bir karışık diye forum açalım bari orda atışalım ozanlar kahvesi misali
alın bir salatada benden ağaoğlu olsa başkan daha iyi olurdu ama top möller gelse şampiyonduk ronaldinhoyuda ziya denemiş beğenmemiş daha nasıl karıştırsam çok sıkıcısınız beyler konunun özüne dönün artık lütfeeeeeen
Uyarı için teşekkürler...
Bir uyarı da benden, kendi mesajlarınıza alıntı yapıp forumda kalabalık yaratmayalım lütfen.
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=626761#post626761
Önce "öz"eleştri.

erdal6167
01.02.2007, 18:39
hayırlı olsun, cok işimize yarayacak bence, iyi oldu takıma monte edilme sorunu aşmak lazım. ..

Özge
01.02.2007, 18:44
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/010207ceyhun1.jpg

guci 29
01.02.2007, 19:38
Takımımız için inşallah faydalı olur! Hadi bakalım inşallah bişiler yapabilecek! buarada bu futbolcuyu bi başka futbolcuya benzetiyorum ama. bana katılan var mı acaba?

UFUKHAN
01.02.2007, 19:43
ziya yine ceyhunu sol kanat oynatir marce gibi merak ediyorun nerde kullanacak tatmam güzel transfer ama iyide bir yabanci golcü alamliydilar

iyattara
01.02.2007, 19:46
Takımımız için inşallah faydalı olur! Hadi bakalım inşallah bişiler yapabilecek! buarada bu futbolcuyu bi başka futbolcuya benzetiyorum ama. bana katılan var mı acaba?

sankim bole hakan şükür tipi var :) yüz hatları karalığı filan

attagümüshane
01.02.2007, 19:52
yararlı olur olur..bana öyle geliyo inaşallah da olur.

BDiler61
01.02.2007, 20:00
hoşgeldin inşallah başarılı olursun

eren_61
01.02.2007, 20:17
inşallah hayırlı olur.katkı sağlıyacağına inanıyorum.inşallah başarılı olur

EmrahYalçınalp
01.02.2007, 20:52
ziya yine ceyhunu sol kanat oynatir marce gibi merak ediyorun nerde kullanacak tatmam güzel transfer ama iyide bir yabanci golcü alamliydilar
Adım kadar eminim, Hüseyin ve Ayman'la birlikte 3. ön libero olarak oynayacağından...

Selman
01.02.2007, 21:18
Adım kadar eminim, Hüseyin ve Ayman'la birlikte 3. ön libero olarak oynayacağından...

Yok daha neler:eek: Ne yani Ceyhun adam kovalayıp top kapacak sonra da bu topları ileriye mi taşıyacak?

Eğer yapmazsa da Ziya ona Elma'mı diycek?Hem adam kovalayıp hem de alınış sebebi olan topu ileriye taşıma görevini yapabileceğini zannetmiyorum.

Seleukia
01.02.2007, 21:21
hayırlı olsun diyelim bakalım,ligin yıllanmıs ve kesfedilmemis! yıldızlarını! bir bir kadroya katıyoruz.
bu arada klasik "hocanın arkasındayız" lafının hakkını verdi yonetim,ziya kimi istediyse aldılar ne hikmetse.herkesin biran once gitsin diye dua ettigi adama sadece yonetim inanıyor demekki.tencere kapaga tam uydu galiba.

selcuk
01.02.2007, 21:33
vallaha bu transfere bir akyel , cagdas yada kürsat transferi kadar sevine bildim cünkü bence bu adamda ts in formasini haketmeyen topculardan olduguna inaniyorum .
ama herzamanki gibin o formayi tasiyan bir oyuncuya sonsuz saygim olacaktir
allahima sükürler olsun 10 numarali forma sahipli

#10 Fietra
01.02.2007, 21:44
Ceyhun ve önlibero.Yok bu kadarı Ziyayı da aşar:)

pendik_tsli
01.02.2007, 21:51
arkadaşlar kimse bana kızmasın felaket tellallığı yapmak istemiyorum karamsar biride değilim kimseye garezim yok (off tamam neyse) ama ceyhun un bize faydası olacağını pek sanmıyorum neden dicek olursanız ceyhun akıllı olsaydı samsumdan konyadan ankaragücünden en önemliside galatasarydan kovulmazdı (gerçekten öyle oldu kovuldu gitmedi) düşünün galatasaray neden göndersin ceyhun gibi bi oyuncuyu demekki var bişiler üstelik 9 takım değiştirmiş 30 yaşında bi topcu yani ortalama 1.5 sene oynamış bi takımda bakalım bizde ne kadar oynucak ama yinede hayırlı uğurlu olsun inşallah başarılı olur takıma fayda sağlar bizimde yüzümüz güler kalın salıcakla

pendik_tsli
01.02.2007, 21:54
ve birşeyi düzeltmek istiyorum ankaragücünden kovulmadı biz istedik aldık :)

Ali Şahin
01.02.2007, 21:55
bence yerinde transfer ceyhunun topculuğuna lafım yok ama kişi lik olarak çok eleştirildi nakaragücüne gittikten sonra kendini bayağı düzelttiği söyleniyo inşallah uyum sağlarlarsa büyük katkısi olur

Tunga
01.02.2007, 22:19
Adettendir,

Gelene hoş geldin demek ve iyi temennilerde bulunmak. Adet yerini bulsun: Hoş geldin Ceyhun, sen de hoş geldin.

Gidene yolun açık olsun demek de adettendir. Adet yerini bulsun: Güle güle Murat Ocak, yolun açık olsun!

Adettendir, haddini aşana "PES" demek. Adet yerini bulsun: PES artık! Plansızlığın, programsızlığın tavan yaptığı kulübü bugünkü haline getirenlere. PES!

Gelen ağam, giden paşam..... Yaşasın yeni maraton kültürü!

Emre7
01.02.2007, 22:22
Merak etmeyin Yattara'yı durdurmak hiç de zor değil. En fazla bir devre etkili olabiliyor. Geri kalan sürede kendisini Ziya Doğan sahadan siliyor. "Dünyada geçemeyeceğim futbolcu yok" diyordu. Keşke aynı şey hocalar için de geçerli olsa.

biliyorum bu konuyu tartışma yeri bura değil ama yattara izlediğim kadarıyla şu an sadece en fazla 60 dakkika etkili olabiliyor

Emre7
01.02.2007, 22:25
Adettendir,

Gelene hoş geldin demek ve iyi temennilerde bulunmak. Adet yerini bulsun: Hoş geldin Ceyhun, sen de hoş geldin.

Gidene yolun açık olsun demek de adettendir. Adet yerini bulsun: Güle güle Murat Ocak, yolun açık olsun!

karıştırdım sanırım dinlediğim haberlerde murat ocağın sezon sonuna kadar verildiğini söylüyordu ama senin yazına bakılırsa satıldı yanlışmıyım....

Enes Berfin
01.02.2007, 22:33
karıştırdım sanırım dinlediğim haberlerde murat ocağın sezon sonuna kadar verildiğini söylüyordu ama senin yazına bakılırsa satıldı yanlışmıyım....

Yok satilmadi, sadece sezon sonuna kadar kiralandi.

Tunga
01.02.2007, 22:40
Murat Ocak 1,5 yıllığına kiralandı. Bu da sanırım transfer tarihimizde bir ilk.

Ferşat Balcı
01.02.2007, 23:10
bazı çevreler ceyhun un Ünal Karamanın yerini alabileceğini yazmış,
ceyhun iyi bir futbolcu olabilir ama, gerek sergileyeceği performans, gerekse futbol ahlaki ile Ünal Karaman ile karşılaştırılacak seviyeye geleceğini sanmıyorum.

Ali Özcan
01.02.2007, 23:33
arkadaşlar kimse bana kızmasın felaket tellallığı yapmak istemiyorum karamsar biride değilim kimseye garezim yok (off tamam neyse) ama ceyhun un bize faydası olacağını pek sanmıyorum neden dicek olursanız ceyhun akıllı olsaydı samsumdan konyadan ankaragücünden en önemliside galatasarydan kovulmazdı (gerçekten öyle oldu kovuldu gitmedi) düşünün galatasaray neden göndersin ceyhun gibi bi oyuncuyu demekki var bişiler üstelik 9 takım değiştirmiş 30 yaşında bi topcu yani ortalama 1.5 sene oynamış bi takımda bakalım bizde ne kadar oynucak ama yinede hayırlı uğurlu olsun inşallah başarılı olur takıma fayda sağlar bizimde yüzümüz güler kalın salıcakla

ortalaması 1.5 yıl demişin...bizle anlaşması da öyle...1.5 yıllık...;)

selcuk
01.02.2007, 23:33
Adettendir, haddini aşana "PES" demek. Adet yerini bulsun: PES artık! Plansızlığın, programsızlığın tavan yaptığı kulübü bugünkü haline getirenlere. PES!

Gelen ağam, giden paşam..... Yaşasın yeni maraton kültürü!

pes haklisin
ama 1. sirada suc bütün trabzonsporlularin aynen 22 yildir sampiyon olamamaligimidada ve bunu göremedikden sonra saaten sampiyon olamiyacagiz

benim bildigimde sezon sonuna kadar bayagada eminim
ahanda kaynak http://www.trabzonspor.org.tr/manset.asp?MainID=448&PID=589&HaberID=35599

ve ne ünali ünalin pabucu bilen olamaz

Erkin
01.02.2007, 23:59

Abi sanırım 1 hafta önce Feridun da 1.5 yıllığına Samsunspor'a kiralandı.. 1.5 yıllığına kiralamak yeni moda oldu olacak 3 yıllık kiralık verselerdi :)

Ali Özcan
02.02.2007, 00:00
murat ocak sadece yarım sezonluğuna kiralandı...karıştırmasak tam süper olacak...seneye bizde Murat...eminim ve son kararım...

selcuk
02.02.2007, 00:03
evet aynen öyle son sayfaya kaynakda yazdim

Erkin
02.02.2007, 00:05
murat ocak sadece yarım sezonluğuna kiralandı...karıştırmasak tam süper olacak...seneye bizde Murat...eminim ve son kararım...

Hocam iyi eminsin de sitelerdeki haberlerin neredeyse tümünde 1.5 yıllığına verilidiği yazıyor.. Neyse artık :)

Ali Özcan
02.02.2007, 00:07
Hocam iyi eminsin de sitelerdeki haberlerin neredeyse tümünde 1.5 yıllığına verilidiği yazıyor.. Neyse artık :)

sitelerdeki bilgiler yanlış sevgili Ferdinand...Futbol federasyonunun sayfasında oyuncu sözleşmelerinin detayları var...oradan görebilirsiniz...yukarda selçuk linkini verdi zaten bir önceki sayfada...

Erkin
02.02.2007, 00:09
sitelerdeki bilgiler yanlış sevgili Ferdinand...Futbol federasyonunun sayfasında oyuncu sözleşmfaelerinin detayları var...oradan görebilirsiniz...yukarda selçuk linkini verdi zaten bir önceki sayfada...

Bilgilendirdiğin için sağol hocam bakmamışım kusura bakma sitelere bakıp sallıyorum ben de işte:D

salihismet
02.02.2007, 00:14
Herkes fikrini söylemekte özgürdür, fakat bazi $eyleri devamli yazmanin ne faydasi var bize, Ziya hocayi bende yeterli görmüyorum, ondan daha iyi bilen arkada$lar varsa yönetime müracaat etsin, takimin ba$ina onlar gecsin, ön liberosuz mu oynatacaksiniz, ön liberolu mu oynatacaksiniz, oynatinda bizde kafayi yemekten kurtaralim. Yok Musampayi niye oynatmiyor, o adam futbolculuk dönemini bitirdi, sirf para icin geldi Trabzona. Oynatsada futbolcu oynayamasa, yerimde oynatilmiyorum diyecek, Marcelinhoyuda her hafta izliyorum, hem hakkindaki yorumlari okuyorum, hemde tv den oynadigi futbolu izliyorum, sanki burada cok daha iyi mi oynuyur? Polanyali kacti suclu Ziya Dogan, yukoslav gereksiz faul yapar suclu yine Ziya Dogan. Cünkü en kolay hedef hoca, teknikdrektörlük o kadar basitle$tirildiki, artik herkes yapabilir bu i$i.

poetricus
02.02.2007, 00:17

Üstat,
Bir şeyler yazacak kadar sağlığına kavuştuğunu görmek çok güzelmiş.
Adettendir aramıza dönene hoş geldin demek: Hoş geldin Üstat!

poetricus
02.02.2007, 00:19
(...) Teknik direktörlük o kadar basitleştirildi ki, artık herkes yapabilir bu işi.
Haklısınız. Ziya Doğan bile yapabildiğine göre...
Hem de Trabzonspor'un başında...

Mehmet Fatih Yavuz
02.02.2007, 00:29
Herkes fikrini söylemekte özgürdür, fakat bazi $eyleri devamli yazmanin ne faydasi var bize, Ziya hocayi bende yeterli görmüyorum, ondan daha iyi bilen arkada$lar varsa yönetime müracaat etsin, takimin ba$ina onlar gecsin, ön liberosuz mu oynatacaksiniz, ön liberolu mu oynatacaksiniz, oynatinda bizde kafayi yemekten kurtaralim. Yok Musampayi niye oynatmiyor, o adam futbolculuk dönemini bitirdi, sirf para icin geldi Trabzona. Oynatsada futbolcu oynayamasa, yerimde oynatilmiyorum diyecek, Marcelinhoyuda her hafta izliyorum, hem hakkindaki yorumlari okuyorum, hemde tv den oynadigi futbolu izliyorum, sanki burada cok daha iyi mi oynuyur? Polanyali kacti suclu Ziya Dogan, yukoslav gereksiz faul yapar suclu yine Ziya Dogan. Cünkü en kolay hedef hoca, teknikdrektörlük o kadar basitle$tirildiki, artik herkes yapabilir bu i$i.

sürekli bize göre yanlış olan şeyeler yapılırsa, biz de sürekli yazarız..
bu nedir ya.. onu yazma bunu söyleme.
demokles mi kesildiniz başımıza.
başlığı kapatalım, sürekli gündeme getirmeyelim.
sen aksini düşünüyorsan fikrini söylersin. hem de istersen sürekli söylersin.
ama millete fikrini söyleme demenin manası nedir.
yanlış görüyorlar tepki gösteriyorlar.
ne yapalım yanlış olduğunu düşündüğümüz şeyi görüp susalım mı??

t. direktörlük çok basitleşti evet.
ziya doğan gibi bir adam inadı yüzünden 10 maçta 7 mağlubiyet 2 beraberlik alıyor, hem de trabzonspor gibi bir takımda.. ama hala oturuyor.
bence de ne kadar basitleşti bu işler.

sanki doğru işler yaptı adam, doğru sonuçlar aldı biz de doğruları eleştiriyoruz..

OFLU
02.02.2007, 00:39
Ya arkadaşlar adam şuan bizim topçumuz ve olumsuz eleştiriler havalarda uçuşuyor,bi sabredin bakalım adam çok iyi topçuda olsa yada olmasada yeni takımında neler yapacagını kimse kestiremez takımımızda ve dünyada bunun örnekleri mevcut.O yüzden her TS lu futbolcuya sahip cıktıgımız gibi Ceyhunada sahip cıkalım zaten bekleneni veremezse 6 ayda burası Trabzon bunuda öğütür bizim taraftarımız ama daha ortada fol yok yumurta yok hatta kümes bile yok fakat olumsuz eleştiriler almış yürümüş bir maçizleyelim bari el insaf...

salihismet
02.02.2007, 00:41
Trabzonsporu cali$tirmak icin ko$arak gelecek kac hoca sayabilirsiniz bana? Alikemal, Sadi, $.Güne$, Giray hoca, bunlar bizden yeti$en hocalar, hepsini iskartaya cikarmadik mi? Bunlardan cok mu daha iyi biliyoruz biz bu i$i?

Mehmet Fatih Yavuz
02.02.2007, 00:45
Ya arkadaşlar adam şuan bizim topçumuz ve olumsuz eleştiriler havalarda uçuşuyor,bi sabredin bakalım adam çok iyi topçuda olsa yada olmasada yeni takımında neler yapacagını kimse kestiremez takımımızda ve dünyada bunun örnekleri mevcut.O yüzden her TS lu futbolcuya sahip cıktıgımız gibi Ceyhunada sahip cıkalım zaten bekleneni veremezse 6 ayda burası Trabzon bunuda öğütür bizim taraftarımız ama daha ortada fol yok yumurta yok hatta kümes bile yok fakat olumsuz eleştiriler almış yürümüş bir maçizleyelim bari el insaf...

ceyhun kimmiş nasıl oynayacak allah bilir.. muhakkak katkısı da olacaktır. ceyhun geldikten sonra ceyhuna destek elbet vereceğiz.

ama tekrar söylüyorum ;
biz bu yönetimi ceyhunları alsın diye seçmedik...
bana verdiği sözleri tutmadığı sürece ne yaparsa yapsın umurumda değil.

fatih i satmadan 2 tane 10m dolarlık adam alacak diye seçildi nuri bey.
bu sözü vermeseydi o koltuğa o-tu-ra-maz-dı...
kendini başkan yapan vaadi yalan çıkan bir adama ne denir?
yalan ki hem de kuyruklu...
bu saatten sonra ne yaparsa yapsın eleştirilir.
yalancı çoban hikayesi işte. bundan sonra doğru da söylese inanmaz kimse.
ben yalancı bir başkan istemiyorum.
ve son derece haklı olarak sözlerine ve icraatlarına güvenmiyorum.
sözünü tutmayan adama güvenilmez.

Mehmet Fatih Yavuz
02.02.2007, 00:50
Trabzonsporu cali$tirmak icin ko$arak gelecek kac hoca sayabilirsiniz bana? Alikemal, Sadi, $.Güne$, Giray hoca, bunlar bizden yeti$en hocalar, hepsini iskartaya cikarmadik mi? Bunlardan cok mu daha iyi biliyoruz biz bu i$i?

takımın başına geçecek adamı seçmek benim işim değil. aslında bu yönetimin de işi değil. hocayla birlikte defolsunlar gitsinler.

bassınlar parayı alsınlar ersun yanal ı.
bari kentin ve takımın kültürüne uygun bir sistemle aptal yerine konmadan oynatılır takım.

salihismet
02.02.2007, 00:50
Haklısınız. Ziya Doğan bile yapabildiğine göre...
Hem de Trabzonspor'un başında...

Size göre Trabzonsporun ba$inda bu kadar basit bir hoca varsa, bizi 4. büyük saymayanlara bo$una kiziyoruz.

Eger yönetimler bizi kücültüyse, onlarida oraya istanbul takimlarinin delegeleri secti herhalde? Ya bizler dogru secim yapamiyoruz, yada sectiklerimiz Trabzonsporu kücültüyor, ve bizlerde her nedense hep i$ i$ten gecdikden sonra bazi $eylerin farkina variyoruz.

Mehmet Fatih Yavuz
02.02.2007, 00:53
Size göre Trabzonsporun ba$inda bu kadar basit bir hoca varsa, bizi 4. büyük saymayanlara bo$una kiziyoruz.

Eger yönetimler bizi kücültüyse, onlarida oraya istanbul takimlarinin delegeleri secti herhalde? Ya bizler dogru secim yapamiyoruz, yada sectiklerimiz Trabzonsporu kücültüyor, ve bizlerde her nedense hep i$ i$ten gecdikden sonra bazi $eylerin farkina variyoruz.

bize alenen yalan söylendi.
trabzon tarihinde kongrede yalan söyleyen, yapmayacağı işin garantisini veren bir başkan duydun mu?
biz aynı seviyeye, aynı izzeti nefse nuri bey de sahiptir dedik.
lakin o bize yalan söylemeyi yeğledi.
delegelerin suçu bu yalanları gördükten sonra gerekli imzayı toplayıp genel kurula gitmemektir. nuri beyi seçmek değil.

salihismet
02.02.2007, 00:58
takımın başına geçecek adamı seçmek benim işim değil. aslında bu yönetimin de işi değil. hocayla birlikte defolsunlar gitsinler.

bassınlar parayı alsınlar ersun yanal ı.
bari kentin ve takımın kültürüne uygun bir sistemle aptal yerine konmadan oynatılır takım.

Belki unutmu$ olabilirsiniz, Ersun Yanali ilk Trabzonun ba$ina getirmek isteyen ba$kan Ö. Sümerdir, yanal Trabzona kadar geliyor ve Trabzonun bazi yöneticileri Yanali tehditlerle Trabzondan uzakla$tiriyorlar. Yani kendi kendimize verdigimiz zararlarin bazan farkia varamiyoruz.

Ben ne yönetimi nede hocayi savunmuorum, benim derdim Trabzonspor, sezon bitsin ondan sonra hesap mi soracagiz hoca mi kovacagiz, bu konular o zaman tarti$ilir.

Enes Berfin
02.02.2007, 01:01
sürekli bize göre yanlış olan şeyeler yapılırsa, biz de sürekli yazarız..
bu nedir ya.. onu yazma bunu söyleme.
demokles mi kesildiniz başımıza.
başlığı kapatalım, sürekli gündeme getirmeyelim.
sen aksini düşünüyorsan fikrini söylersin. hem de istersen sürekli söylersin.
ama millete fikrini söyleme demenin manası nedir.
yanlış görüyorlar tepki gösteriyorlar.
ne yapalım yanlış olduğunu düşündüğümüz şeyi görüp susalım mı??

t. direktörlük çok basitleşti evet.
ziya doğan gibi bir adam inadı yüzünden 10 maçta 7 mağlubiyet 2 beraberlik alıyor, hem de trabzonspor gibi bir takımda.. ama hala oturuyor.
bence de ne kadar basitleşti bu işler.

sanki doğru işler yaptı adam, doğru sonuçlar aldı biz de doğruları eleştiriyoruz..

Yeter artik ya, adama sölemediginiz laf kalmadi ziya hocaya hergün ziya dogana laf laf laf, yönetime bile bukadar hakaret edilmedi, offffff yeter yaa sanki takimin tek sorumlusu bu adam :-(

Mehmet Fatih Yavuz
02.02.2007, 01:03
Belki unutmu$ olabilirsiniz, Ersun Yanali ilk Trabzonun ba$ina getirmek isteyen ba$kan Ö. Sümerdir, yanal Trabzona kadar geliyor ve Trabzonun bazi yöneticileri Yanali tehditlerle Trabzondan uzakla$tiriyorlar. Yani kendi kendimize verdigimiz zararlarin bazan farkia varamiyoruz.

Ben ne yönetimi nede hocayi savunmuorum, benim derdim Trabzonspor, sezon bitsin ondan sonra hesap mi soracagiz hoca mi kovacagiz, bu konular o zaman tarti$ilir.

birileri ersun yanal ı tehdit ettiyse bunun sorumlusu taraftar değildir....

bazı şeyler sene sonuna bırakılmaz.
önümüzdeki sezon için yapılacak işlerin aylar öncesinden planlanması, araştırılması gerekir.
bizi şu an yönetenler gibi olur yoksa.
sene sonuna kadar planlamalarını yapmadılar. vahid hocanın yerine getirecek adamla anlaşmadılar. alınacak gidecek futbolcuları belirlemediler.
sene başında aldık boyumuzun ölçüsünü.
şimdi bu plansızlık programsızlık sonucu ortaya çıkan rezillik temizlenmeye çalışılıyor. aynısının yeni gelen tarafından da yapılmaması için bu yönetime yapıldığı gibi gerekli zaman yeni gelecek olanlara da verilmelidir.
transfer döneminin ortasında kongre mi olur?
yeni gelen adam ne zaman plan program yapacak ..?

Mehmet Fatih Yavuz
02.02.2007, 01:05
Yeter artik ya, adama sölemediginiz laf kalmadi ziya hocaya hergün ziya dogana laf laf laf, yönetime bile bukadar hakaret edilmedi, offffff yeter yaa sanki takimin tek sorumlusu bu adam :-(

yönetime alenen yalancı diyorum daha ne diyeceğim...
ziya doğana söylediğimin kat be kat fazlasını söylüyorum. söylenmediği senin hüsnü kuruntun.

salihismet
02.02.2007, 01:06
bize alenen yalan söylendi.
trabzon tarihinde kongrede yalan söyleyen, yapmayacağı işin garantisini veren bir başkan duydun mu?
biz aynı seviyeye, aynı izzeti nefse nuri bey de sahiptir dedik.
lakin o bize yalan söylemeyi yeğledi.
delegelerin suçu bu yalanları gördükten sonra gerekli imzayı toplayıp genel kurula gitmemektir. nuri beyi seçmek değil.

Evet bunlarin hepsi dogru, fakat $u anda yapilacak bir $ey var mi? Bende oy kullandim, Özkan Sümere verdim oyumu. Bunlari ele$tirmeyede kar$i deyilim, takima bir zarar gelmesinde kim ele$tirirse ele$tirsin.

Enes Berfin
02.02.2007, 01:07
yönetime alenen yalancı diyorum daha ne diyeceğim...
ziya doğana söylediğimin kat be kat fazlasını söylüyorum. söylenmediği senin hüsnü kuruntun.

Iyi senin dedigin olsun, ben artik sezon sonuna kadar bu tartismalara girmemeye calisacagim.