PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ceyhun Eriş

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

EmrahYalçınalp
30.01.2007, 21:30
Ceyhun'u aldık ya, şimdi kadro şöyle mi olacak?

---------------Kaleci

--Sağbek----Milan--Risp--Solbek

--------------Ayman

--Yattara--Ceyhun--61--Musampa

------------Umut (Ersen)

Kocaman bir hayır.Ey yönetim göreve geldiniz geleli yaptığınız doğru şey yok gibi birşey.Bu kadronun başına cesur bir hocayı getirin, bari olası acı sonucu taraftara yaşattırmayın.Yeter da!:mad:
Evet, yani hayır... :) :(

Kaleci

--Musa----Milan--Risp--Celalettin

-------Hüseyin-Ayman

--Yattara--Ceyhun--Gökdeniz--

------------Umut (Ersen)

iyi ihtimal... Bir de

Kaleci

--Musa----Milan--Risp--Celalettin

---Hüseyin-Ayman-Ferhat (Hasan)

------Ceyhun--Gökdeniz--

------------Umut (Ersen) var, ki bu daha büyük bir ihtimal.

keles76
30.01.2007, 21:31
gökdenizin solda ne işi var hiçmi bu adamı izlemediniz

EyüpKILIÇ61
30.01.2007, 21:32
Hayırlısı olur inşallah.Yanlız bize forvet lazım forvet.

gokmen
30.01.2007, 21:32
aboovvvv gelsin oda gelsinn başka kaldımı

Başka kaldı mesela Yusuf :D
aldılar onuda alsınlar

Samet Metin
30.01.2007, 21:33
ewet ya gökdenizi sol acık yaptınız. bence zaten orta özürlü bi de sol da oynarsa düzeltecek saga cekecek orta acacak falan felan zor iş. gökdeniz olmaz solda

gokmen
30.01.2007, 21:35
manu larsonu alıyor 40 dada bu adam alınır adam efsane celticte isveçte yaptıkları ortada hem sadece 6 aylığına bizim gibi düşmeyede değil adamlar şampiyonluğa uğraşıyor hemde manu tekleyince ilk yaptığı iş takımı gençleştirmek oldu bechamlar scholeslar busayede hatta ilk maçı geyse karşı 4-0 oldu.Elma ile armutu karıştırma

Bu H. Larsoon dünya yıldızı adamın geçmişine bakın birde Ceyhunun geçmişine bakın hiç sadece çirkeflikle dolu ::D

serseerii
30.01.2007, 21:38
walla adam daha oynamadan rezil ettiniz be durun bi oynasın istersenizz

ts_fan
30.01.2007, 21:40
Haydi hep beraber yönetime, hocaya bir alkış:mad:
Gidenlere bakın Marce ve Szymek, gelenlere bakın ... yazmıyorum bile adlarını.
Ömrümüzü yediniz bea.Allah sizi bildiği gibi yapsın, amin...

Çetin
30.01.2007, 21:42
rezalet ya. isyan ediyorum. bu yönetimede bu antrenörede olmaz olsun.

engts61
30.01.2007, 21:43
Bence şu anda alınabilecek en iyi 10 numarayı aldılar.Ben umutluyum bu sefer bu transferden.Ama Murat Ocak değilde Keçeli gitseydi bencede iyi olurdu.Ziya Doğanın yabancı yıldızlara karşı alerjisi var.Marcelinho ve Simek'i kaçırttı.Yattara ve Musampayı harcamaya çalışıyor.Onun için kendi istediği ve oynarsa kaliteli oyuncu olduğuna inandığım Ceyhun'dan belki faydalanmayı başarabilir.

maskeli61
30.01.2007, 21:44
muratın gitigine ben üzülmedim ama gördümki aglamak üzere olan renktaşlarımız var onlara iyi bişeyler diyim murat ocakı kiralık vermişiz ....

serseerii
30.01.2007, 21:47
bundan sonra frikikleri bumu atacak

winner
30.01.2007, 21:48
Kötü sonuçlar nedeniyle yönetim ne yapacağını bilemez durumda.Bu nedenle günü kurtarmak adına transfer yapılıyor.Uzun vadede(çok uzun değil) Ceyhun transferinin pek yararı yok ama şu durumda yapılabilecek en iyi transfer.Forumda ki bazı üyeler Ceyhun'un problemli kişiliğine değiniyor.Lütfen söyleyin, en kötü Ceyhunla bile daha ne kadar dibe vurabliriz ki..

gerçekefsane
30.01.2007, 21:50
Ceyhun: "Üzerimde bir baskı yok"

Trabzonspor'a transfer olan Ceyhun Eriş i bir haftadır süren görüşmelerin anlaşma ile sonuçlanmasının kendisini mutlu ettiğini söyledi. Ceyhun, bu transferin herkese hayırlı olmasını dileyerek, "Ben kendimi biliyorum. Yeteneklerimin farkındayım. Üzerimde bir baskı yok" dedi..
Ceyhun'un transferi için Ankaragücü Tesisleri'ne gelen Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, anlaşmanın sağlanmasından sonra yaptığı açıklamada, orta sahadaki eksiklerini Ceyhun gibi kaliteli bir futbolcu ile kapattıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Hacıosmanoğlu, Ceyhun'dan Ankaragücü'nde gösterdiği performansın üzerine çıkmasını beklediklerini belirterek, "Teknik direktörümüzün isteği doğrultusunda takımımıza katkı sağlayacak bir oyuncuyu transfer ettik. Ceyhun, çok yetenekli bir futbolcu. Umarım bu yeteneklerini daha üst düzeye çıkarır ve Trabzonspor'a faydalı olur. Ceyhun'un bu yeteneği ile Milli Takım'a kadar gideceğine inanıyorum. Umarım Ceyhun, Ankaragücü'nde oynadığı futbolun üzerine çıkar. Büyük takımda oynamanını havası başkadır. Ceyhun'un bize büyük katkı sağlayacağına inanıyorum" diye konuştu.

Trabzonspor'a transfer olan yıldız futbolcu Ceyhun Eriş ise, bir haftadır süren görüşmelerin anlaşma ile sonuçlanmasının kendisini mutlu ettiğini söyledi. Ceyhun, bu transferin herkese hayırlı olmasını dileyerek, "Ben kendimi biliyorum. Yeteneklerimin farkındayım. Üzerimde bir baskı yok. Artık genç değilim. Belli bir olgunluğa ulaştım. Trabzonspor'un daha iyi olması için elimden geleni yapacağım" şeklinde konuştu. Ceyhun, en büyük hayalinin yurt dışında futbol oynamak olduğunu da belirterek, bir gün bunu başarmak istediğini sözlerine ekledi.

Ceyhun, daha sonra kulüp çalışanları ile teker teker vedalaştı. Yıldız futbolcu, yarın sabah saat 07.00 uçağıyla Trabzon'a giderek, kendisini Bordo-mavili renklere bağlayan sözleşmeye imza atacak.

Öte yandan bordo-mavili kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, Ceyhun Eriş'in yarın Trabzon'a geleceği ve son görüşmenin ardından bu futbolcu ile 1,5 yıllık sözleşme imzalanacağı kaydedildi.

ajansspor.com

serseerii
30.01.2007, 21:51
Kötü sonuçlar nedeniyle yönetim ne yapacağını bilemez durumda.Bu nedenle günü kurtarmak adına transfer yapılıyor.Uzun vadede(çok uzun değil) Ceyhun transferinin pek yararı yok ama şu durumda yapılabilecek en iyi transfer.Forumda ki bazı üyeler Ceyhun'un problemli kişiliğine değiniyor.Lütfen söyleyin, en kötü Ceyhunla bile daha ne kadar dibe vurabliriz ki..

musampada aynıydı yattarada aynıydı hele marcelinhoo adam hocasını dövmüştü yaa trabzona geldi artık akıllanır:)

Cengiz Çubukcu
30.01.2007, 21:55
arkadaşlar lütfen eleştirmiş olmak için eleştirmeyin...smek trabzonda oynamak istemedi, mercelinho düşük vitesle bir şeyler yapamadı....kiralık verilen murat ocak olsa da olur olmasa da...en azından ceyhun ilk yarı performansı olarak göz doldurmuş bir oyuncu olarak bakın....biraz da umut besleyin..tamam uzun vadeli plan yapalım ama günü de kurtarmamız lazım ..daha alınacak bir sürü puan ve kupa var..

serseerii
30.01.2007, 21:56
arkadaşlar lütfen eleştirmiş olmak için eleştirmeyin...smek trabzonda oynamak istemedi, mercelinho düşük vitesle bir şeyler yapamadı....kiralık verilen murat ocak olsa da olur olmasa da...en azından ceyhun ilk yarı performansı olarak göz doldurmuş bir oyuncu olarak bakın....biraz da umut besleyin..tamam uzun vadeli plan yapalım ama günü de kurtarmamız lazım ..daha alınacak bir sürü puan ve kupa var..

işte budur

İleli
30.01.2007, 22:03
Allah askina daha neyin tartismasini yapiyorsunuz ya, 30 yasinda ronaldo gelse onu bile tartisiyor olacaksiniz yapmayin ya..su takima su an su durumda yaricak ve alinabilecek en iyi oyuncuyu aldik kimse ahkam kesmesi..

Ceyhun Trabzonsporumuza hayirli olsun!

Mehmet
30.01.2007, 22:04
Orta sahaya katkı yapacağını umud ediyorum.
İnşallah bizi üzmez. Topa hakim bir futbolcu.
Belkide çok iyi olacak. Alındığına sevindim.
Hayırlı olsun.

Mehmet
30.01.2007, 22:06
Bu sevindirici bir haber.
Hayırlı olsun.

U.Sadıkoğlu
30.01.2007, 22:06
yine en genç adamı verdik

hamdi bey
30.01.2007, 22:07
ziya kına yaksın aldılar bir tane daha , ulan TSde top oynamak her baba yiğidin harcı değildir diyoruz ama önüne gelen giyiyor o formayı bee yazıktır günahtır

Hekimoğlu
30.01.2007, 22:08
ceyhun röportajında çok soğuk ifadeler kullanmış ve trabzonspordan bahsedeceğine avrupa hayalinden bahsetmiş.işte trabzonsporumuzun düştüğü durum.

antagonist
30.01.2007, 22:15
ceyhun röportajında çok soğuk ifadeler kullanmış ve trabzonspordan bahsedeceğine avrupa hayalinden bahsetmiş.işte trabzonsporumuzun düştüğü durum.

Bu yaştan sonra Avrupa'dan kastı Edirnespor,Keşanspor falan'dır herhalde :D

ts_fan
30.01.2007, 22:17
Gülmem lazım:D:D:D

Özgür Öztürk
30.01.2007, 22:17
Beğensekde beğenmesekde hayırlı olsun. Umarım Ziya Ceyhun için orta sahada musampa-gökdeniz-yattaradan birini kesmez. Yoksa işimiz iş. Çileeee bülbülüm çileeeee.

Laz_61
30.01.2007, 22:18
muratın gitigine ben üzülmedim ama gördümki aglamak üzere olan renktaşlarımız var onlara iyi bişeyler diyim murat ocakı kiralık vermişiz ....

bak bu iyi iste

AtalaY_BuğrA
30.01.2007, 22:20
Takımımız için hayırlısı olsun diyeceğim ama Murat Ocak'a karşı takas ne kadar mantık dahilinde orası tartışılır. Boşu boşuna gitti ALİ desenize.

AKSOY_61
30.01.2007, 22:22
tamam ayvayı yedik musampa artık kulübede(gerçi hep öyleydi)

yattara artık bi yere kadar oynayabilir ama musampayı zor görürüz gibime geliyor.
ama musampanın yerine ceyhunu görmek, hasanla feratı görmekten daha iyidir.

CAFER ÖZER
30.01.2007, 22:22
Ceyhun Hayırlı olsun
Fakat Trabzonspora şu an BARCELENO yı komple transfer etseniz Başında Bu ZİYA denilen Futbol katili oldukça,Seyitoğlu ve Hacıosmanoğlu kavgası sürdükçe,Tüm bu olanlara Yabancı sadece seyreden bir başkan oldukça Trabzonsporun Galip gelmesi maçlar kazanması Mümkün değil.
Bir defa ZİYA CEYHUN u oynatacakmı bakalım Oynatır ne yapar YATTARA yı keser,Ne yapar Musampayı oynatmaz,
Ziyanın Yeni kadrosu belli
Tolga-(Jeferson)
Musa- stepenov- Risp -Çağdaş
Hüseyin- Ayman -Ferhat(hasan-mustafa)
gökdeniz Ceyhun
Umut (yada Ersen)
Yada Ceyhunda kulübeye yerine Ersen ve Gökdeniz
Bu takımdan ZİYAYI kovmadan
Hiç bi halt olmaz

attagümüshane
30.01.2007, 22:27
ceyhun hayırlı olsun..ayman a da ortalama oyuncu deyip karalamaya çalışanlar kayseri maçını izlemiştir adamdaki futbol azmini görmüştür heralde..
ceyhun bence bizlik bi topçu..alalım valla..gücümüz yetse de yusuf u da alsak..
nobreyi de alsak..
takımın yarıdan çoğunu yenilesek ziya ve yönetimi de yollasak..işte o zaman bi şeye benzer takım.

firidin61
30.01.2007, 22:27
öncelikle Hayırlısı olmasını Temenni ederim...

Fakat ben Ceyhunun ne oyun stilini nede kişiligini beyenmiyorum..Marcelinho nun da futbolunu beyenmiyordum herta berlindeyken bile..ilk alındıgında şehir dısında bulundugum için bu konuda yorum yapamamıstım..Ceyhun konusuna gelince bence Bos bi Transfer ve giden Murat ocak yani gelecek vaad eden bi oyuncu...yazık yine 1 iş basarıcaz die bi çuval inciri berbat ettileer...

Ben bu Transferi bogulmak üzere olan adama benzetiyorum...Aslında bogulmamak için çırpınıyolar fakat bu çırpınışlar bizi iyice dibe batırıyor maalesef:mad:

Ayrıca bu adam oynasa bile kimin yerine oynicak?Musampa....(yani en azından 1 -2 hafta sonra oynayacagını umut ediyordum..)peki
bi ceyhun çok abarttım ya 2 hatta 3 ceyhun 1 MUSAMPA edermi?şakasına sormuyorum ya ciddi soruyorum edermi???en anlamlı cvp sanırım bu olur:D :D :D :D

haa söle bi durum olur CEYHUN,hüseyinin yerine veya ferhatın yerine oynar tek ön libero sisteme geçeriz ön liberomuzda Ayman olur..bak o zaman en azından yedigimiz kadar atarız derim ama bu Ziya(N)başta oldugu müddetce 7 defans +1kaleci ile ancak gol yemeyiz o da sanslı günümüzde olursak gerisi yalan....ya bu adam Defans Yapmıyor die yemin ederim Ronaldinho yu 2 .yarı oynatır....Boşverin arkadaşlar balık baştan kokuyor gerisi yebeni dese ne olur????nese inş ben yanılırım herkeze hayırlı akşamlar....

Kalbinizdeki BOrda MAVİ sevda hiç Bitmesin....:tsbayrak:

orhanaydin1969
30.01.2007, 22:28
arkadaşlar bırakın ceyhunuda bu takım nasıl maç kazanacak

firidin61
30.01.2007, 22:30
öncelikle Hayırlısı olmasını Temenni ederim...

Fakat ben Ceyhunun ne oyun stilini nede kişiligini beyenmiyorum..Marcelinho nun da futbolunu beyenmiyordum herta berlindeyken bile..ilk alındıgında şehir dısında bulundugum için bu konuda yorum yapamamıstım..Ceyhun konusuna gelince bence Bos bi Transfer ve giden Murat ocak yani gelecek vaad eden bi oyuncu...yazık yine 1 iş basarıcaz die bi çuval inciri berbat ettileer...

Ben bu Transferi bogulmak üzere olan adama benzetiyorum...Aslında bogulmamak için çırpınıyolar fakat bu çırpınışlar bizi iyice dibe batırıyor maalesef:mad:

Ayrıca bu adam oynasa bile kimin yerine oynicak?Musampa....(yani en azından 1 -2 hafta sonra oynayacagını umut ediyordum..)peki
bi ceyhun çok abarttım ya 2 hatta 3 ceyhun 1 MUSAMPA edermi?şakasına sormuyorum ya ciddi soruyorum edermi???en anlamlı cvp sanırım bu olur:D :D :D :D

haa söle bi durum olur CEYHUN,hüseyinin yerine veya ferhatın yerine oynar tek ön libero sisteme geçeriz ön liberomuzda Ayman olur..bak o zaman en azından yedigimiz kadar atarız derim ama bu Ziya(N)başta oldugu müddetce 7 defans +1kaleci ile ancak gol yemeyiz o da sanslı günümüzde olursak gerisi yalan....ya bu adam Defans Yapmıyor die yemin ederim Ronaldinho yu 2 .yarı oynatır....Boşverin arkadaşlar balık baştan kokuyor gerisi yebeni dese ne olur????nese inş ben yanılırım herkeze hayırlı akşamlar....

Kalbinizdeki BOrda MAVİ sevda hiç Bitmesin....:tsbayrak:

OZDEN61
30.01.2007, 22:31
ceyhun iyi bir transfer oldu. bide hoca degisse TAM SÜPER OLACAK...
GİRAY BULAK mesela

Laz_61
30.01.2007, 22:31
destek beyler ...köstek olmiyalim ..aynisini aymanada yazmisdik burdaama bakiyoruski en hirslisi o...destek olalim lütfen..

Laz_61
30.01.2007, 22:32
ayrica murat ocak bonservisi ile verilmedi kiralik gitti...

orhanaydin1969
30.01.2007, 22:32
bakalım ne fayda sağlayacak bize karşı oynadığı gibi oynayabilecekmi eskiden fener yapardı kendine karşı iyi oynayanı alırdı bizde onlara benzedik hayırlısı olsun bekleyelim

özbalkesli
30.01.2007, 22:33
Malumunuz, yeni transferimiz Ceyhun ERİŞ, FB'nin GS'yi 6-0 yendiği maçta gol atan oyunculardan biri. Hani bu altı golü atan adamların adlarının baş harfleri gol sırasına göre dizilince TOSSCU (Tuncay-Ortega-Serhat-Serhat-Ceyhun-Ümit) ifadesi çıkıyordu da; GS'liler maç öncesi FB'lilere "tostunuzu yiyin geliyoruz" dedilerdi falan...

Şimdi ben istesem bu transferin teknik yorumunu da yaparım ama yerim dar (kaç cigabayt-megabayt falan oluyor ki bu forum alanı acaba?).

Bu nedenle en iyisi lafı fazla uzatmamak. Yeni transferimiz hayırlı olsun! Biz tosta falan meraklı adamlar değiliz; abur cuburdan uzak dururuz. Bol meyva ve sebze yemeye gayret gösteririz. Bilhassa bu sıralar bir ayva tüketiyoruz, bir ayva tüketiyoruz ki; sormayın gitsin...

Ceyhun ERİŞ de varlığıyla takımımızı besler, dinçleştirir inşallah! O'na şu şiir ile hoşgeldin diyelim. Şiirin adı "Giderayak" ama yanlış anlamayın, kimsenin bir yere gittiği yok :

GİDERAYAK

Handan, hamamdan geçtik,
Gün ışığında hissemize razıydık
Saadetinden geçtik,
Ümidine razıydık;
Hiçbirini bulamadık
Kendimize hüzünler icad ettik ,avunamadık;
Yoksa biz ..
Biz bu dünyadan değilmiydik!?
(Orhan Veli)

İşte böyle Ceyhun ERİŞ! Şiirdeki gibi; bizler çok şey istemiyoruz. Gün ışığındaki hissemizin artmasına ve ümidimizin çoğalmasına katkıda bulunabilirsen; biz senin adını başkaları gibi saçma sapan kısaltmalara koymayız. Şanlı tarihimize ve coşkulu yüreğimize kazırız.

TOSSCU'dan daha iyi olmaz mı?

Misina
murat kiralık mı verildi yoksa bonservisiyle mi?

hasannuhoglu
ya bi olumlu olun artık beyler ya biraz ya...transfer baslıgı altında yazılanları okuyorum,hepmi eleştiri olur hayırlı olsun diyen adam sayısı bir elin parmaklarını gecmemiş.nekadar cok seviyorsunuz bu takımı yaa ne kadar cok yaaa !!!!!!
TRABZONSPORUMUZLA dalga geciyorsunuz haberiniz yok..bukadar mı işin dalgasında olunur yaaa !!! murat ocak niye verilmişmiş sanki o oynuyordu takımı kurtaracaktı..kac kişi takımın ideal kadrosunda murat ocagı yazmıs söleyin bana..yazık ya yazık !! hem kendine hem takımına bu kadar zarar veren bi taraftar daha görmedim...ceyhun Trabzonumuza hayırlı uğurlu olsun

Laz_61
30.01.2007, 22:35
CEYHUN ERİŞ TRABZONSPOR'DA !..

Trabzonspor, Ceyhun Eriş'in transferinde mutlu sona ulaştı. Trabzonspor ile Ankaragücü yönetiminin bir süredir Ceyhun'un transferi için yaptığı görüşmeler olumlu sonuçlandı. Bordo mavililer, Ceyhun'u bonservisi ile birlikte 1.5 yıllığına transfer derken, Murat Ocak ise kiralık olarak Başkent ekibine verildi..

kiralik...............

SiNaNi
30.01.2007, 22:35
Yuhh.O mustafa keçeli ne yapacak bakalım kulübede.Adam gitmedi de gitmedi.Zaten neden alındıysa

attagümüshane
30.01.2007, 22:37
güzel transfer..ama yetmez..yönetimin göz boyaması ne yazıkki ve sırf bu yüzden adamın istikrarlı olup oynayacağı varsa bile verimli olamayabilir..bu yönetim,bu hoca,içinde bulunduğumuz yanlış işler ve hava adamı delirtir.inşallah simek gibi olmaz bunun sonu..

Murat61
30.01.2007, 22:39
insallah kaderi diger ankaragucunden aldiklarimiza benzemez Hayirli olsun

antagonist
30.01.2007, 22:41
ya bi olumlu olun artık beyler ya biraz ya...transfer baslıgı altında yazılanları okuyorum,hepmi eleştiri olur hayırlı olsun diyen adam sayısı bir elin parmaklarını gecmemiş.nekadar cok seviyorsunuz bu takımı yaa ne kadar cok yaaa !!!!!!
TRABZONSPORUMUZLA dalga geciyorsunuz haberiniz yok..bukadar mı işin dalgasında olunur yaaa !!! murat ocak niye verilmişmiş sanki o oynuyordu takımı kurtaracaktı..kac kişi takımın ideal kadrosunda murat ocagı yazmıs söleyin bana..yazık ya yazık !! hem kendine hem takımına bu kadar zarar veren bi taraftar daha görmedim...ceyhun Trabzonumuza hayırlı uğurlu olsun

Arkadaş,ağır ol da molla desinler...

Bu "Trabzonspor'u sevmeyi ölçen makine" nerde satılır,söyle de ben de alıyım,burada yazılanlara göre milletin takımı ne kadar sevdiğini ölçeyim...

Kimsenin kuluüple dalga geçtiği falan da yok.Eleştiriler Ziya'ya ve yönetimedir...

"hem kendine hem takımına bu kadar zarar veren bi taraftar daha görmedim"Ben de takımını bu kadar seven tarftar görmedim.Takım 13. stad hala hatırı sayılır derecede doluyor.5 maç kazanamamış takımın seyircisiz maçını dışardan detekliyor,daha ne yapsın???

subay
30.01.2007, 22:43
Takimimiza hayirli ugurlu olsun, ama Musampa ya yol göründü herhalde. Zaten hep yedekti bundan sonra yedek bile belki olamaz. Murat Ocak yerine M.Keceli verilmeliydi. Yazik. Murat Ocak bazen rahat adam geciyor ve ileri iyi cikiyordu.

Ziya nin kadrosu herhalde söyle olur:

------------Jeff-------------
Musa-Stepanov-Risp-M.Keceli
Hasan-Hüseyin-Ayman-Gökdeniz (Ferhat?)
----------Ceyhun-----------
-----------Umut------------

Ben olsam:

-----------Tolga------------
Musa-Stepanov-Risp-Cagdas
-----------Ayman-----------
Yattara-------------Musampa
-----Gökdeniz-Ceyhun-------
---------Ersen(Umut)--------

Kasım Hilal
30.01.2007, 22:43
Olmasın dediğim herşey oluyor...
Yâ Râb ne olacak halimiz?

A.T.R
30.01.2007, 22:45
Olan işte bir hayır vardır diyerek ben de hayırlı olsun diyorum. Ceyhun'un top oynamasını /topla oynamasını seviyorum ben en azından sıkıcı değil ve futbolunun olgunluk çağını yaşıyor, faydalı olur kanaatindeyim. Aslında tek önlibero oynasak ( tabii ki hayal ötesi bir şey ) kadro güzel kurulurdu ya da 3 defanla oynayıp önlerine hüseyin orta alanı da gökdeniz ayman ceyhun musampa ilerde yattara ve umut yada umutun yanına gökdenizi çekip yattarayı ortaya almak da mümkün tabii.

61_Lazzzo_11
30.01.2007, 22:45
hayırlı ugurlu olsun

bordo_61_mavi
30.01.2007, 22:46
Bence iyi bir transfer,,, hiç değilse artık bam gün top oynamayız herhalde,,, :yattara:

attagümüshane
30.01.2007, 22:46
Takimimiza hayirli ugurlu olsun, ama Musampa ya yol göründü herhalde. Zaten hep yedekti bundan sonra yedek bile belki olamaz. Murat Ocak yerine M.Keceli verilmeliydi. Yazik. Murat Ocak bazen rahat adam geciyor ve ileri iyi cikiyordu.

Ziya nin kadrosu herhalde söyle olur:

------------Jeff-------------
Musa-Stepanov-Risp-M.Keceli
Hasan-Hüseyin-Ayman-Gökdeniz (Ferhat?)
----------Ceyhun-----------
-----------Umut------------

Ben olsam:

-----------Tolga------------
Musa-Stepanov-Risp-Cagdas
-----------Ayman-----------
Yattara-------------Musampa
-----Gökdeniz-Ceyhun-------
---------Ersen(Umut)--------

ideal kadronda cimşiri göremiyorum.bu da ideal kadro sıfatına yaklaştırıyor doğrusu.ama bence musa bizim formamızda o mevkiyi kaldıramıyor..ve çağdaş da kanımca bi yere tutunabilse bizde olmazdı, çok hoş görünmedigittibenişm gözüme..ama diğerleri bence de iyi.

oguzkoc
30.01.2007, 22:52
ceyhun bizlere saç baş yolduracak.. ilerde ayağına aldığı çoğu topu kaybedecek... burası ankaragücü değil trabzonspor.. bize karşı yapılan savunma ankaragücüne karşı yapılan savunma gibi değildir...

ah beyinsiz ziya bunu bile göremedin..

A.T.R
30.01.2007, 22:53
ya arkadaşlar gelin Ziya D. ye söyleyelim 3 lü defans yapsın ve kadro şöyle olsun:

Jeff/Tolga
Milan Risp Çagdaş
hüseyin
Gökdeniz Ayman Ceyhun Musampa
Yattara Umut

Ne dersiniz böyle güzel olmaz mı. Olur değil mi olur ama TD koltuğunda kesinlikle Ziya D. Olmamalı :D

Ali Özcan
30.01.2007, 22:54
arkadaşlar Murat Ocak ı kiralık verdik...bizim malımız yani kendisi...iyice pişip dönecekmiş...o ne demekse artık...

ayrıca ceyhun yılda 1 trilyon 200 milyar alacakmış ki ben bu rakamı yüksek buldum açıkçası...gerçi celaleddin den bile az alacak ama neyse...

antagonist
30.01.2007, 22:56
ya arkadaşlar gelin Ziya D. ye söyleyelim 3 lü defans yapsın ve kadro şöyle olsun:

Jeff/Tolga
Milan Risp Çagdaş
hüseyin
Gökdeniz Ayman Ceyhun Musampa
Yattara Umut

Ne dersiniz böyle güzel olmaz mı. Olur değil mi olur ama TD koltuğunda kesinlikle Ziya D. Olmamalı :D

Hocam Ziya bu 3'lü defansı çıkarsın,5'den aşağı ön libero (Hasan,Hüseyin,Ayman,Ferhat,M.Keçeli) çıkarmaz...:D

TSezgin61
ya ya ben anlamiyorum yada futbol bilgim kisitlimida haberim yok, yardimci olun bana...

simdi bu hocanin elinde musampa(oyunkurucu ve solorta), yattara(sag orta), gökdeniz(forvet arkasi sag sol), ayman( önlibero) hüseyin(önlibero) varken yani:

ayman hüseyin
yattara musampa

gökdeniz

yapabilecek bir durumda ceyhunu( iyi topcu asinlda faydali olur) neden aliyor... yaa bilmiyorum ama kimi begenmedi bu kadroda anlamadim, hüseyin ayman haric tabi onlari kesmez hayatta

excel
Takımın gününü kurtarmak için,iyi transfer.hayırlı olsun.

diskus
30.01.2007, 22:57
hayirli olsun.umarim ziya hoca 3 ön libero arti ceyhun u oynatmayi düsünmüyordur.2 ön libero onlarin önünde ceyhun.

hasannuhoglu
30.01.2007, 22:58
Arkadaş,ağır ol da molla desinler...

Bu "Trabzonspor'u sevmeyi ölçen makine" nerde satılır,söyle de ben de alıyım,burada yazılanlara göre milletin takımı ne kadar sevdiğini ölçeyim...

Kimsenin kuluüple dalga geçtiği falan da yok.Eleştiriler Ziya'ya ve yönetimedir...

"hem kendine hem takımına bu kadar zarar veren bi taraftar daha görmedim"Ben de takımını bu kadar seven tarftar görmedim.Takım 13. stad hala hatırı sayılır derecede doluyor.5 maç kazanamamış takımın seyircisiz maçını dışardan detekliyor,daha ne yapsın???

bende o dısarda destekleyenlerden biri olarak diyorumki : sürekli eleştiri bu takıma bişe kazandırmıyor.aksine bi noktadan sonra dalgaya alınıyor !! bunu göremiyormusunuz !!hergün ziya istifa yönetim istifa deyip de ne kazanıyoruz..gitmiyolar işte..bizde burda kendimizi paralayıp duruyoruz.inanın bana bütün bu yazılanları gördükce sahsım adına kahroluyorum ..içim kan aglıyo !! TRABZONSPORUMUZA SEVEREK DAHİDE OLSA ZARAR VERMEYELİM !!!!!!!!!

keles76
30.01.2007, 22:59
walla adam daha oynamadan rezil ettiniz be durun bi oynasın istersenizz

bedavayamı oynuyor ne olacak oynasa 13 yıldır top oynuyor 9 transfer yapmış bildiğimiz ceyhun feybeli gyseli siirtli konyalı samsunlu ankaragüçlü ceyhun hiç bilmediğimiz biri değil oynamasında izlemeyelimde

keles76
30.01.2007, 23:03
ben seneye yıldız transferini bu ceyhun takımda diye yapılmayacağını düşünüyorum iyice sinirlerim bozuluyor biz bunu hakketmek için ne yaptık demekten imtina ediyorum ama aklıma gelende sadece bu oluyor yani başıbozukluk günü kurtaran transferler bize yakışmıyor yani hersene onlarca transfer hepsi boş giden paralar emek ter yazık yahu

KuĞu
30.01.2007, 23:04
bazı gerçekleri görmemiz gerekiyor, bu takım küme düşmeme mücadelesine girecek böyle giderse yapacağı en iyi sıçramayla avrupa kupalarına katılabilir o bile artık çok zor bir ihtimal, sadece türkiye kupasına bağlı herşey, o nedenle bu transfer doğru bir transfer Musampa artık yedek olur diyoruz fakat musampanın alternatifinin olmadığını hepimiz görüyoruz, bu transfer oynamak isteyen musampayı ateşler umarım. Oynamak istemiyorsada yolversinler gitsin. Ceyhunun yaşlı bulunması da anlamsız F.Tekkeyle aynı yaşta yaşlı falan değil.

Duruma şöyle bakalım bu sezon bizim geçiştirme sezonumuz KAZASI BELASIZ kiralık verilen gençler için üzüntüleri de doğru bulmuyorum, bu gidişatı daha önce de görmüştük, sonunda yeniden yapılanma var! Sonuçta geç futbolcularımız diğer kulüplerse sürekli maç yaparak kendilerini geliştirme fırsatı bulacaklar yeniden yapılanma döneminde geri alınırlar oturaklı olur :)

oguzkoc
30.01.2007, 23:07
aha buraya yazıyorum. bir sonraki maçtan sonra inşallah bu dediğimi tekrardan hatırlatmama gerek kalmaz..

bu ziya bu ceyhunu solda oynatacaaaakk.. tıpkı marceye yaptığı gibi...

antagonist
30.01.2007, 23:09
bende o dısarda destekleyenlerden biri olarak diyorumki : sürekli eleştiri bu takıma bişe kazandırmıyor.aksine bi noktadan sonra dalgaya alınıyor !! bunu göremiyormusunuz !!hergün ziya istifa yönetim istifa deyip de ne kazanıyoruz..gitmiyolar işte..bizde burda kendimizi paralayıp duruyoruz.inanın bana bütün bu yazılanları gördükce sahsım adına kahroluyorum ..içim kan aglıyo !! TRABZONSPORUMUZA SEVEREK DAHİDE OLSA ZARAR VERMEYELİM !!!!!!!!!

O zaman sitenin girşindeki bildiriyi de kaldıralım,sesimizi çıkarmayalım,uslu çocuk olalım...
Biz Trabzonspor'u eleştirdiğimiz için takım alt sıralarda değil,takım alt sıralarda olduğu için,ayrıca karaktersiz top oynadığı için eleştiri yapıyoruz...
Takım böyle oynadıkça,yöentim bu icraatlarına devam ettikçe;söyleceklerimin hiç ama hiç etkisi olmayacağını bilsem de eleştirmekten vazgeçmeyeceğim...

Travelair
30.01.2007, 23:10
Ceyhun kulübümüze hayırlı uğurlu olsun. Umarım kendisinden beklenileni verebilir. Takım oyunu oynamaması iyi değil. Yani hücumda herkes kafasına göre takılacak gibime geliyor. Yattara Ceyhun Gökdeniz... Kaptırılan toplar başımıza bela açabilir. Bir de bir kez daha gördük ki biz çok zengin kulüpmüşüz. Murat Ocak'ı al Ali Güzeldal + para ver. Sonra Ceyhun'u al Murat Ocak (Kiralık da olsa 1,5 seneden bahsediyoruz 4 ay sonra sözleşmesi bitecek bir oyuncu için) + 750bin tl. Ne ala memleket diyesim geliyor içimden. Dünya yıldızı denilen Marcelinho da olsa olsa bu paraya geldi. Sürekli katlandırarak borçlanıyoruz. Allah sonumuzu hayır etsin
Bu arada sağ bek transferi olacak mı acaba bu saatten sonra?

Sinan Akyıldız
30.01.2007, 23:10
bu senaryolar sanki çok değil 5-6 sene öncesine kadar yaşanıyodu değilmi

Bir arkadaş yazmıştı Fatih + para = Erhan Namlı şimdi Erhanı Ts futbolcusu diye kaçımız hatırlar ?
Ali ' nin de ilerliyen yıllarda bir Ftahi olamayacağını kim iddia edebilir ? Bizim aldığımız Cem ' den ne eksiği vardı Ali'nin ( ki fazlası olduğuna bahse varım )

Bir arkadaş demiş Manu dünya yıldızı aldı diye , dünya yıldızı alırlar çünkü Manu dünya takımıdır .

Biz bir zamanlar ( Atay başkan dönemi) Manu yönetimini , tarzını hedef seçmiştik , örneklerimizi onlar üzerinden veriyoduk

Peki şimdi " Efendim Fener bile tek forvet oynarken biz 2 forvet oynuyoruz yahu kimdir fener !!! ? "

Efendim bizim klübümüzün mali yapısı fenerinki gibi olacak , fenerinki gibi bir stad yapacağız , buralardan kimleri ve neyi örnek aldığımızı çok rahat görebiliriz , günden güne küçülüyoruz, artık avrupadan transfer yapmamız mucizelere kalmış durumda , Türkiye de ise başarlı ve genç oyuncularla ilgilenemeyiz bile , baksanıza bitarafı kırık 30+ yaşlarında 2 tane ezik artığı adamın peşlerinden koşuyoruz , onlar bile bize burun kıvırıyolar

ve bize bu adamın maliyeti aynen şu şekildedir
Ali+Para+Murat+Para = ceyhun

Bir an önce bunlardan kurtulmalıyız , belkide küme düşme pahasına gencleşmeliyiz , artık doğru adımları atmalıyız , zamanında çok eleştirdiğimiz Özkan hoca gibi , Atay başkan gibi , yoksa ilerimiz hiç parlak değil ,

Sıradanlaşıyoruz , artık takımımızın yanında " 6 " rakamı hiç bişeyi ifade etmiyo yeter artık almayın istanbul artıklarını hangi birisi bize yarar sağladı bugune kadar ben hatırlamıyorum ??

saygılar

keles76
30.01.2007, 23:11
bakın arkadaşlar bir erdinç dönmesin dedim birde yaşlı futbolcu transferi yapılmasın dedim ama ara dönemde sadece bu yapıldı bu yönetim işin kolayına kaçarak taraftarı şehri uyutuyor ben bu mevzular dışında hiçbirşey istemedim sonuç ne oldu tam tersi yani aklın yolu bir değilmiş ve ben hiç mantıklı değilimişim .Ama yazık ya bari geleceği birileri düşünsün aklı yarım olmayan bir allahın kulu yokmu bu yönetimde hep konuşan hiç işe yaramayan adamlarla doldurdular kulübün yönetimini.

The Legend
30.01.2007, 23:13
hayırlı olsun demekten başka yapacak birşeyimiz yok.

cemka
30.01.2007, 23:17
hayırlı uğurlu olsuuun....Artık Bordo-Mavili bir topçumuzduur...

hasannuhoglu
O zaman sitenin girşindeki bildiriyi de kaldıralım,sesimizi çıkarmayalım,uslu çocuk olalım...
Biz Trabzonspor'u eleştirdiğimiz için takım alt sıralarda değil,takım alt sıralarda olduğu için,ayrıca karaktersiz top oynadığı için eleştiri yapıyoruz...
Takım böyle oynadıkça,yöentim bu icraatlarına devam ettikçe;söyleceklerimin hiç ama hiç etkisi olmayacağını bilsem de eleştirmekten vazgeçmeyeceğim...

iyi eleştirmeye devam et..allah kolaylık versin :)

Haşimoğlu
marce yle szymek keşke gitmeseydi kulubede yattarayla musampa ya okeye dorduncu olurlardı yazık oldu valla

antagonist
30.01.2007, 23:19
iyi eleştirmeye devam et..allah kolaylık versin :)

Cümlemize...:)

Murat61
30.01.2007, 23:21
arkadaşlar Murat Ocak ı kiralık verdik...bizim malımız yani kendisi...iyice pişip dönecekmiş...o ne demekse artık...

ayrıca ceyhun yılda 1 trilyon 200 milyar alacakmış ki ben bu rakamı yüksek buldum açıkçası...gerçi celaleddin den bile az alacak ama neyse...

keske celaleddinide verseydik arada ondan da kurtulmus olurduk...

Kasım Hilal
30.01.2007, 23:22
marce yle szymek keşke gitmeseydi kulubede yattarayla musampa ya okeye dorduncu olurlardı yazık oldu valla

hah işte bu

efulim67
30.01.2007, 23:23
Olmasın dediğim herşey oluyor...
Yâ Râb ne olacak halimiz?
Gönlünü ferah tut !
Bu haldeki kadroda herkesten daha iyi oynar bu Ceyhun !
Çok fazla beklenti içerisine girmiyorum.
Nihayetinde Ziya Doğan'a o kadar güveniyordum ki !!!

Erdal
30.01.2007, 23:26
milli takım hayal Ceyhun için...abartmayalım isterseniz...sadece faydalı olacağı kesin ama Fatih Terim 30 yaşındaki Ceyhun tarzı bir adamı milli takıma almaz...
milli takımda oynatıp oynatmamak fatih hocanın elinde ama ben de ceyhunun milli takımda oynamayı hakedecek bir performans sergileyeceğini düşünüyorum .
Ama bu meselelerimizin çözümü anlamına mı geliyor hayır .Bu beceriksiz plansız ,vizyonsuz,3.sınıf, ve en kötüsü SAMİMİYETSİZ yönetim ( başkan dahil ) gitmedikçe sadece avunuruz diye düşünüyorum .

HALİT KARAKAŞ
30.01.2007, 23:26
Arkadaşlar,bize orta saha oyuncusu şarttı. bu devre arasında yapılabilecek en iyi transfer.....çünkü kimse sezon ortası en iyi adamını vermez.ilk kez yönetimi kutluyorum.Ceyhun,Musampa,Ayman,Yattara,Gökdenizmü thiş bir orta saha oldu,,,,,Artık takım yarından itibaren çıkış yaşayacaktır.bundan eminim,,,,,,zaman her şeyin ilacıdır ,,,,bekleyip görcez,,,,

hasannuhoglu
30.01.2007, 23:27
ya beyler takımın başına gelebilcek yönetim ve teknik direktör adayları için başlık acılmasını talep ediyorum..özellikle istifa diye bagıranlar için..takımımızda görebilcegimiz insanları bilmek istiyorum.bakalım kimler varmış

HALİT KARAKAŞ
30.01.2007, 23:28
:tsbayrak: Arkadaşlar,bize orta saha oyuncusu şarttı. bu devre arasında yapılabilecek en iyi transfer.....çünkü kimse sezon ortası en iyi adamını vermez.ilk kez yönetimi kutluyorum.Ceyhun,Musampa,Ayman,Yattara,Gökdenizmü thiş bir orta saha oldu,,,,,Artık takım yarından itibaren çıkış yaşayacaktır.bundan eminim,,,,,,zaman her şeyin ilacıdır ,,,,bekleyip görcez,,,,

Ali Özcan
30.01.2007, 23:28
bakın biri fatihle ceyhunu karşılaştırmış bravo diyorum. yaş mevzusu şu geleceğin takımını kuralım.30luk hiç başarısı olmayan ceyhunla nasıl efsane yıldız gol kralı en pahalı transfer milli takım oyuncusu fatihle dansöz ceyhunu bir tutarsınız ayıptır

abi valla dansöz mansöz hoş olmamış...artık bizim futbolcumuz...sahip çıkacağınıza neler yazıyorsunuz...

laznrock61
30.01.2007, 23:32
Ceyhun hosgeldin demek istiyorum ilk basta..Ceyhuna fenerde oynadıgı zamanlardan bi gıcıgım var..Ama artık oda kutsal formamı giyiyor.Ceyhun kalite olarak mukemmel bir futbolcu.Burası kanımca Ceyhun'un kendini gosterebilecegi son durak..Eger ozveri gosterirse takımıda tasır kendiside cok seyler kazanır..İstedigim biraz ozveri eger yaparsa mukemmel bir kaptan bile olabilir ondan..Bu arada Murat ocak kesinlikle ve kesinlikle bir kayıptır..Murattan son derece ümitliydim..Celaleddin ve fatih dururken cok yanlıs bir adam takasa veriliyor..Cok yanlıs yapıldı..Ceyhuna ne kadar sevindiysem Murata da o kadar uzuldum..

efulim67
30.01.2007, 23:32
"Ceyhun,Musampa,Ayman,Yattara,Gökdeniz" müthiş ortasaha
3-5-2 oynayacak bir trabzonspor için Süper bir ortasaha

Jeff ( Mecburen )

Risp Stephanov Çağdaş

Ceyhun,Musampa,Ayman,Yattara,Gökdeniz

Ersen UMUT (Banko)

Taner Gündoğdu
30.01.2007, 23:48
ceyhun kimdir?
fenerbahçede oynadığı dönemde ortega ile aynı zamanda forma giymişti ceyhun ve bir maçtaki kavgalarını çok iyi hatırlıyorum...
ortega bir pozisyon sonrasında ceyhuna niye pas vermediğin diye bağırmaya başladı. ceyhunda ortegayı sakinleştirmek için "ortega,ok! ortega ok! tamam ortega!" gibi söylemlerde bulundu,fakat ortega devam edince gerçek ceyhun çıktı ortaya "ortega! bi sus a... k.... bi sus yaaa!" işte ceyhun eriş! yakın zamanında yattara ile pas yüzünden,gökdeniz ilede frikik yüzünden kavga edecek ahanda buraya yazıyorum!

Tolga Han
30.01.2007, 23:51
hayırlı olsun iyi iş yaptılar ama murat ocagı vermeleri yanlış oldu keşke keçeliyi veya celo yu verselerdi...

attagümüshane
30.01.2007, 23:52
Bence Celo da sevabına verilmeliydi.

ZD Gökdeniz, Hüseyin ve Ayman'ı kesemeyeceğine göre kendine iyi bak Musampa... Kusura bakma, bizimki futboldan bu kadar anlıyor.

hüseyini kestirmeyen..bi şekilde yıllardır o takımda tutup da takımı zehirleyen yönetimlere ve hocalara yazıklar olsun..futboldan bu kadar anlayanlar varsa takımın başında musampa gibileri yollama lüksünü de yaşar tabi!!

smertkan
30.01.2007, 23:53
Trabzonsporda hücüm edecek rakibi bozacak golü hazırlayacak iki forvet var biri Yattara diğeri Gökdeniz. Ama bunlara pas atacak adam olmayınca bir şey yapamıyorlar.Lazımdı ha daha iyisini elbette isteriz ama bu yönetimle bu aşamada çok zor.

Kadir
30.01.2007, 23:53
yav tmm ceyhun iyi oyuncuda ofansif yönü iyi orta sahada iyi iş yapar ama kiralık olarak verilen murat ocak da sol bekde iyi oyuncuydu bence yanlış adamı verdiler!

Tüysüzoğlu Onur
30.01.2007, 23:54
ceyhun transferi uzunzamandır trabzonsporla ilgili duyduğum 2. güzel haber.birincisi yattaranın iyileşmesiydi.

ceyhun transferine karşı çıkan arkadaşlara sorum neden karşı çıktıkları ? şu trabzonsporda ortasahada oyunu kurabilecek kim var ceyhundan başka.aşkasını bırakalım oyun kuracak adam yok .bu trabzonsporda ceyhun fevkalade iş yapar.hadi diyelim futbolundan deilde kişiliğinden dolayı istemiyosanız.ozaman şöyle bi durum var.gelmeden önce arkasından çok ağır konuştuğumuz ilk maçlarında ıslıkladığımız fatih akyel.çağdaş atan gibi oyuncuları bağrımıza bastık.bu yüzden merak etmeyin ceyhunuda bağrımıza basarız.tekrar sölüyorum beence bu sene yapılmış en iyi transfer

cakir28
30.01.2007, 23:57
TRABZONA HAYIRLI OLSUN..Artik bi kenet olma zamani geldi ..o kadar herkes antrenörlü iyi biliyor sa..yap diplomani sen gec takimin basina...Ben de Ziya dan Hosnut deyilim ...ama bi gercek varki bu takim bizim ,Saya ciktinda onun icin kalbim adiyor...onun basina gelen her olumsuz sonuc beni kahrediyor...Bi Insan isini yaparken kime söyledir bunu yap diye...birakin Adamin Takimalara göre TAktik oynatsin..Hosumuza gitmesede...Sanki ben istiyormuyum Yattara nin gezilmesi...ama TD hazir deyil diyorsa hazir deyildir....biraz da TD rahat birakalim..

erol-61
30.01.2007, 23:59
:tsbayrak: Arkadaşlar,bize orta saha oyuncusu şarttı. bu devre arasında yapılabilecek en iyi transfer.....çünkü kimse sezon ortası en iyi adamını vermez.ilk kez yönetimi kutluyorum.Ceyhun,Musampa,Ayman,Yattara,Gökdenizmü thiş bir orta saha oldu,,,,,Artık takım yarından itibaren çıkış yaşayacaktır.bundan eminim,,,,,,zaman her şeyin ilacıdır ,,,,bekleyip görcez,,,,

ne güzel söyledin kardeş iyi güzelde bunları bir arada oynatacak hoca bulmamız lazım değilmi ?????

Tahsin Armutcu
31.01.2007, 00:02
TRABZONA HAYIRLI OLSUN..Artik bi kenet olma zamani geldi ..o kadar herkes antrenörlü iyi biliyor sa..yap diplomani sen gec takimin basina...Ben de Ziya dan Hosnut deyilim ...ama bi gercek varki bu takim bizim ,Saya ciktinda onun icin kalbim adiyor...onun basina gelen her olumsuz sonuc beni kahrediyor...Bi Insan isini yaparken kime söyledir bunu yap diye...birakin Adamin Takimalara göre TAktik oynatsin..Hosumuza gitmesede...Sanki ben istiyormuyum Yattara nin gezilmesi...ama TD hazir deyil diyorsa hazir deyildir....biraz da TD rahat birakalim..

renkdasim iyi misin???

Taner Gündoğdu
31.01.2007, 00:04
@due_ts
ceyhun transferine karşı çıkanlardan biriyim. söyliyeyim niye karşı çıktığımı...
1) bu adam yaşı kadar takım gezmiş neden? cevap bence basit uyumsuz adama!
2) demişsinki oyun kurucu lazım ama bu adam oyun falan kurmuyor ki! her top ona gidecek herşeyi o yapacak ve haliyle top çok ezecek bir yapısı var. oyun kurmuyor yani kendine oynuyor!
3) nasıl ki zamanında f.akyel transferine "ahlakı" nedeniyle karşı çıktıysam ceyhuna da aynı sebepten dolayı karşı çıkıyorum. 45 post üstte #310 nolu postu okursan ahlakını anlarsın! kendi takım arkadaşına küfür eden adamın bizde işi yok! biz istanbul takımı değiliz!

volkanferhan
31.01.2007, 00:05
ceyhun için hayırlı uurlu olsun takıma katkısını bekliyoruz artık(medet ummuyorum)
yalnız murat ocak ın kiralık verilmesi akla mantığa sığarmı yaw?
bu takımda celo fatih akyel gibi futbolcular varken murat niye ?

Göktuğ Altuntaş
31.01.2007, 00:08
hayırlısı olsun bence yararlı olucak takımımıza...

Ustaalioğlu
31.01.2007, 00:08
para olarak ne vermiler peki bayılmışızdır 900 ü şimdi

evet ben de bu parayi merak ediyorum, sadece murat ocak'a fit olmamistir ankaragucu...

Travelair
31.01.2007, 00:09
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Ankaragücü’nden transfer edilen Ceyhun’un takıma katkı sağlayacak bir oyuncu olduğunu söyledi.
İbrahim Hacıosmanoğlu, yaptığı açıklamada, Ceyhun’un yetenekli bir futbolcu olduğunu ve bu yeteneklerini Ankaragücü’nde oynadığı futbolun üstüne çıkararak, Trabzonspor’a fayda sağlayacağını umut ettiklerini belirtti.
Hacıosmanoğlu, şunları söyledi:
’’Hocanın istediği takıma katkı sağlayacak bir oyuncuyu transfer ettik. Gösterdiği performansla da Trabzonspor’da milli takıma kadar yükselir. Orta sahadaki eksiğimizi Ceyhun gibi bir futbolcu ile doldurduğumuz için mutluyuz. Büyük takımlarda oynamanın havası başka olur.’’
Ceyhun Eriş de bir haftadır iki kulüp arasındaki görüşmelerin sürdüğünü ve anlaşmaya varılmasının ardından kendisinin de Trabzonspor ile anlaştığını söyledi.
Anlaşmanın Ankaragücü ve Trabzonspor için olduğu gibi kendisi için de iyi olduğunu belirten Ceyhun, sözlerini şöyle sürdürdü:
’’Kendimi biliyorum ve yeteneklerimin farkındayım. Artık genç bir futbolcu değilim, olgunlaştım. Üzerimde bir baskı yok. Trabzonspor için ligin ilk yarısı iyi geçmedi. Trabzonspor’un daha iyi olması için elimden gelen her şeyi yapacağım. Yurt dışına çıkmak her zaman en büyük hayalim. Futbol oynadığım sürece de bu her zaman aklımda olacak.’’

-’’CEYHUN VEDALAŞTI’’-

Trabzonspor ile 1,5 yıllık anlaşma sağlayan Ceyhun Eriş, Ankaragücü kulüp başkanı Cemal Aydın ve kulüp personeliyle vedalaştı. Sabah 07.00 uçağı ile Trabzon’a gidecek olan Ceyhun, takım arkadaşları ile ayrıca vedalaşacak.

mahmuter61
31.01.2007, 00:10
Hayırlı olsun gerçekten busezon yapılan en olumlu transfer.Karşı çıkanlara da saygı duyuyorum ama neden karşı çıkıyorlar merak ediyorum?Önemli olan Trabzonsporun başarısı isim önemli değil.İşallah Ziya hoca da kafa yapısını değiştirir.

macka61
31.01.2007, 00:10
hayırlı olsun hem bize hem kendisine

Gamze
31.01.2007, 00:12
Teknik anlamda bakarsak gerçekten olumlu bir transfer olduğunu düşünüyorum.Orta sahada Ceyhun gibi bir topçuya ihtiyacımız vardı.Tabi öte yandan içimde şüphelerim de var.Yeni bir Fatih Akyel vakası olmaz inşallah bu da...Murat Ocak'ın kiralanmış olması ise ayrı bir başlık.Yönetim yine Ziya'nın gönlüne göre veriyor...Umarım Ziya da bizim gönlümüze göre bir şeyler vermeye başlar...

Allah sonumuzu hayrede...

Furkan
31.01.2007, 00:13

doğru söylüyosun aslında bu takımın başına ligin ortasında geçti ve kendi istediği futbolcuları oynatamadı ee biz biliyoruz ki ziyanın istifaya yönetiminde onu yollamaya niyeti yok o zaman ziyayı rahat bırakıp bir kaç hafta içinde ne yapıcağını görmek lazım...

Selçuk Sarı
31.01.2007, 00:25
Yine hayırlısı diyelim bakalım...

nuri45
31.01.2007, 00:29
Elma dersem çık, armut dersem istifa et Ziya.
Armut.

bu imzaya bittim ya

Mehmet_Mercanlı
31.01.2007, 00:41
unutmayınki butakımın başında ziyaa var.

zanoylu
31.01.2007, 00:47
Sağbek takımda bir ihtiyaçken sen git birde sol bekini el oğluna ver.Komedi bunlar yaaa.Kamyon işi stoperin var bekin yok neye yarar.Celoyla Mustafaya kalırsak gelin bakın işe o zaman.

cicero9
31.01.2007, 00:48
Öncelikle hayırlı olsun der yeni takımında başarılar dilerim.
Birçok değerli ve göz zevkine hitap eden özellikleri barındıran bir adam.
Çekincem ise, Ankara'da daha bu sezon 4 maçını çıplak gözle izledim:

1- 30 yaşına gelmiş, hala hakemle oynuyor. Bir maçta oyunu bıraktı 5 dakika yan hakemle dalaştı, "gözlük tak" gibisinden imalarda bulundu. Ne gerek var, anlayamıyorum.

2- Belli ki çok kulisçi bir adam. Denilebilir ki 'kulis' her yerde her takımda var. Trabzon gibi bir yerde, dışarıdan gelip kulisçiliğe dalarsanız; sonunuzu çok çabuk hazırlarsınız.

Özetle ve neticede iyi bir kumaş. Umarım daha olumlu bir görüşle algılayan arkadaşların dedikleri doğru çıkar.

Adem Erdoğan
31.01.2007, 00:49
ceyhun eriş bu sezon yapılan en ii transferdir.sezon başından berihaykırıp durdum sonunda geldi.İnşallah performası devam eder.Hayırlı olsun

Adem Erdoğan
31.01.2007, 00:50
Adam gibi oynasında gidip kimle dalaşırsa dalaşsın.

selcuk
31.01.2007, 01:10
murat ocak bonservisinlemi kiralikmi verildi

Özge
31.01.2007, 01:11
murat ocak bonservisinlemi kiralikmi verildi
1.5 yıllığına kiralık

nesta61
31.01.2007, 01:14
ofli olta atali bir balik tuttI tebrik etmek gerekir :D

Selman
31.01.2007, 01:15
Herhalde Murat Ocak'ı gönderecek Ziya, sizde.Adam belki sol bek ama aynı zamanda ileriye çıkıp çalım atıyor.Yasak kardeşim yasak kaleyi düşünmek.Hala çözemediniz mi?

Taner Gündoğdu
31.01.2007, 01:24
şuana kadar bu kadar tartışılan transfer ben bir f.akyel hatırlıyorum. bununda sonu onun gibi olacak. tabi bizimde sonumuz aynı olacak birbirimize düşücez. cezalar havalarda uçuşacak. biraz felaket tellallığı gibi oldu ama eminim böyle olacak...

coolank
31.01.2007, 01:33
eger takıma uyum saglarsa bence çok isabetli bir transfer... haaaaaaaaa tabii ki hazret faktörü var ... sag bek oynatır mı acaba .? sezon başı şampiyon olacagız dedik şu halimize bakınız :mad: :mad:

keles76
31.01.2007, 02:01
bu zamana kadar yapılan her transferde takımı iyiye götüreceği inancı bende hasıl olduğu için her zaman hayırlısı dedim ama şimdi takımın durumu ortada artık dibe vurduk şimdi her maçı kazansak ligi 3 bitiririz matematikten başka kimse bizim şampiyonlar ligi ihtimalimize ihtimal dahi vermezken sürekli transfer yapıp bu transferlerle takımın sıradanlaştırılmasına kızıyorum yani şimdi ceyhun geldi ne oldu olan şu ali+murat+para+bidaha para yani yaklaşık hesap 3 milyon euro yani bir Allahın kulu bu adam bu para edermi onu söylesin ikincisi bu adam oynatılması bir dert o zaman kim kesilecek eksik olmayan bir mevkiye transfer hemde 30 yaşında ve ciddi bir fiyata üçüncü olarak takım bu sene geleceğe yatırım yapmalıydı nasıl milan bulunduysa bu senede gençler taranıp birileri alınabilirdi hakeza brezilya seferinden tarananlarda vardı kolaya kaçılmıştır futbolunun son transferlerini yapacak olanlara yönelinmiştir bu hayati hatadır iki sene sonra tekar takımı yenilemek zorunda kalacağız ve elimizde bir kaç pimi çekilmiş el bombası olduğundan kimseyle el sıkışamayacağız ve bedelsiz bır bir fırlat gitsin diyeceğiz yabancıları nasıl göndermek için uğraştıysak djokaj geçen sene eller bunlarda öyle olacak yani şampiyon olmak istiyorsak bunu kaliteli yerlilerle yapabiliriz 10 takım değiştirmiş ceyhunla değil.zaten takımda yıldız say deyince aklıma hep yıldız arayan göğe baksın esprisi geliyor bizde durum aynıdır tolunay hami ünal ogün abdullah osman cengiz bizdeyken milli takıma çağırılıyordular şimdi kim var yedek olarak gökdeniz ve hüseyin artık küçülmek değil kalkmak dirilmek isteyen trabzonu tekrar tekrar uyuşturuyoruz benim derdim sıradanlaşmak bunu ifade ederken belki sığlaşıyorum ama derin konuşmayı beceremiyorum.taktiği olmayan ziya hoca ya herkes yazdı mantalite yanlış taktik yok dedi elde var sıfır kaliteli yabancı alınsın özellikle kaleci dendi takım tolgaya kaldı ve kaliteli yabancılar ya satıldı ya gönderildi yada küstürldü şimdi birleri ceyhunla sevin diyor bana ben buna kızıyorum ben trabzonsporluyum sıradan takım tutmuyorum ben istanbula kök söktüren bir takımı tutuyorum ama sadece ibb den direk oynuyan oyuncu alabildik bejekeden kovulan lanetlenen cağdaşı bonservisle aldık bize yapmadığı saygısızlık kalmayan erdinç geri getirildi yani iyi futbolcu çok yani caner dedik nuri dedik cafercan dedik gökhan ünal dedik emre belezoğlu dedik olan ne bunları alamazmışız o zaman 30 luk futbolcu alalım şimdi biz canere vaktinde 3 milyon eur versek satmazlarmı ama biz ceyhuna veriyoruz aynen geysenin gençlerine büyük paralar teklif etsek gelmezlermi yok 3 ay sonra bedavaya alınacak aymana milyon dolar bonservis veriyoruz bizde para çok muş onu bu sayede öğrendik.yani yönetim ceyhunu alarak bize bir uyku hapı daha verdi ama beni bir hap uyutmaya yetmiyor kutuyla almam lazım

durito
31.01.2007, 02:04
En azindan bundan sonra takim kaleye sut atar sanirim...

Adem Erdoğan
31.01.2007, 02:08
hami gitti gideli fileler sapasağlam.
ceyhun hami olamaz ama fileleri baya yıpratır.

Ömer SEVİNÇ
31.01.2007, 02:10
Valla ben kararsızım. Bekleyip görelim bakalım neler olacak...

volkanferhan
31.01.2007, 02:14
En azindan bundan sonra takim kaleye sut atar sanirim...

şut çektirmez ziya manteliteye ters bikere

yukarda mehmet in sözü
unutmayınki butakımın başında ziyaa var.

Adem Erdoğan
31.01.2007, 02:22
ziya yine 2 hafta ertelemiş.O da ii sallamaya başladı.2. yarı türkiyeyi bi dahaki sezondada avrupayı sallayacak ya.İii sallıyor

Özsu
31.01.2007, 02:27
Ceyhun şuanda doğru transfermi acaba..
Sıradan takımlara döndük fbnın zamanında kovduğu adam Ceyhun ama yinede takımımızdaki şuanki futbolcuların çoğundan iyi
Kaldıki Ceyhun iyi oynamaya başlarsa - Ziya Doğan takımdan onuda keser .. Herzaman Yattara ' ya yaptığı gibi..

zedboysts
31.01.2007, 03:00
işte bir yönetim klasiği daha. Ulan bu oyuncu daha yeni gelmedi mi bu takıma ne alıp veremedikleri var üstelik fenerin elinden kaptığımız :) (hala gülüyorum ya) oyuncu sen git ver ankaragücüne ayıptır ya yönetim biraz insafa gelmurat o cağı geçtik ali gibi süper belki de türkiye de yaşıtlarında en parlak geleceği olan oyuncudan ne istedin amacınız neydi. Bem daha bişey diyemicem bu yönetime. Artık transferlere de bişe demicem. Zaten oyuncularına gönül vermedim vermemde ben trabzonspor'a aşığım istediği transferleri yapsınlar yeterki Trabzonsporum başarılı olsun başka bişe demiyorum

My
31.01.2007, 04:04
Bizi biz yapan değerler denildi mi artık masal gibi geliyor herkese. Hatta bir çoğumuz gülmeye bile başlıyordur 'hade len' diye. Yerlilerin en kralını biz çıkarırıdık zamanında şansımız yabancıdan yana tutmazdı. Şimdi ise önümüze gelene saldırmaya başladık can havliyle. Ne yerlisi kaldı ne yabancısı. Bu zihniyetle nereye kadar gideceğiz bakalım. Herneyse...

Ceyhun hayırlı olsun demekten başka çare yok. Umarım başarılı olur olmasına da daha ilk mikrofon uzatılır uzatılmaz Avrupa aşkının depreşmesi düşünelisi bir durum. Sanki bize bir lütufmuş gibi hazretleri. Neydin ki ne oldun! Adam daha nereye geldiğinin farkında değil. Herneyse...

Ziya DOĞAN'ın en çok istediği adamlardan biriydi. En çok şaşırdığım yönetimimizin hocanın her istediğini alması oldu. Yaptıkları doğrudur bence fakat klavuzumuz karga buna kafalar basmıyor işte.

Umut

Gökdeniz Ceyhun Yattara

Ayman Hüseyin

Çağdaş Risp Milan Musa

Jefferson

İşte Ziya DOĞAN'ın muhtemel kadrosu. Burdan değiştirse oynasa bir Musa'yla birde Çağdaş'la oynar. Musampa'nın üzerine soğuk bir bardak su içelim. Bu adam bu kadroya Musampa'yı hayatta sokmaz. Mentalitesi, zihniyeti, saçları, kilosu, anlayışı her birşeyi eksik çünkü. Musampa'nın ruhuna El Fatiha...

DeAgLeMaNyAq
31.01.2007, 05:57
Umarım bu transfer takım için hayırlı olur. Tabii bende herkes gibi Murat'ın kiralanmasını anlayamıyorum...

Mehmet
31.01.2007, 06:02
Son Kayseri Maçımız da gördük. Trabzonspor futbol oynamayı unutmuş.
Orta saha da takımı yönlendirecek Lider oyuncu yada Topu ayağında iyi saklayıp adam kaçırıp olumlu ve isabetli paslar yapacak futbolcu yok.
Marcelinho'nun bu özellği vardı bence Ama Ziya Doğan bundan faydalanamadı.
Sanırım şimdi Ziya Doğan Orta saha ya beyin ve lider oyuncusunu buldu kendi
isteğine göre.. Bekleyelim görelim. Bazı arkadaşlar Ziya Hoca'ya haksızlık ediyor. Bence gereksiz. Eleştirilmesi gereken varsa kulübü yöneten yönetim.
Çünkü takımın iskelet oyuncularını satan onlar. Bu takım şu anda derme çatma yani toplama oyunculardan kurulu olunca bu takımdan ne beklenirki? Ligden düşmesek buna sevinelim. Ziya Doğan değil yönetim eksiktir.
Hatırlayalım 2 sene önce Ziya Hoca dönemin de Türkye'nin en iyi futbol oynayan takımıydık. Ben inanıyorum yine böyle güzel ve ezici futbol oynayan Trabzonspor'u göreceğiz. Tabiki birileri Trabzonspor'u ligden düşürmeyi kafasına koymamışsa aklıma böyle şeylerde gelmiyor değil. Çünkü Trabzonspor üzerine ne dümenler çevriliyor ne oyunlar oynanıyor. Adı üzerinde hep söylerim.
Oy Trabzon Trabzon için kaynayi kazan bana göre.

Neyse biz gene bekleme ve umud moduna alalım kendimizi.
Tekrardan Ceyhun için hayırlı olsun diyorum. İnşallah orta sahaya bir hareket bereket katar. Ziya Hoca bakalım haklımı çıkacak.

Mehmet Fatih Yavuz
31.01.2007, 06:20
ceyhun lara kaldık demek artık.
ne yapalım.. denize düştük yılana sarıldık.
biri demişti ki geçen gün, bırakın kardeşim şu zaman şunu yapmıştı edebiyatını. bugün bana ne veriyor onu söyle....
vay be.. bu kadar ufaldık demek.
benim yöremin adamı olsa anlayacağım.. elaleme gösterilen müsamahaya bak.
bundan gayrı kimse kulüp değerlerinden falan söz etmesin.
bi tarafı sıkıştımı, her yol mübah artık bukulüpte.

gelelim işin transfer boyutuna.
ceyhun kalite olarak üst düzey bir adamdır.
ama devamlılığı yoktur.
ayrıca kafalarda soru işareti bırakan bir mesele daha var.
en iyi oynadığı dönemlerde dahi teknik direktörler tarafından takas yolu ile gönderilmesi vakidir.
yani ciddi anlamda "problem" futbolcu statüsündedir.

herşeye rağmen teknik olarak bakarsak ceyhun katkı sağlayacaktır.
ama ceyhunun gelişi musampa gibi bir yıldızı kazanmamızın yolunu tamamen tıkamıştır. artık musampayı rüyalarda izleriz. yakında o da kaçar zaten.
hayırlı olsun artık bizim topçumuz. ama sol açık oynatırsa ziya hoca şaşırmam.....

son olarak ekleyeyim.
yönetim kademeli olarak takımı artık küçültme demiyorum, ufacık hale getirme operasyonunu başarılı olarak işletmektedir.
transferler son günlere bilinçli olarak bırakılarak taraftarların "neyse bu sıkışık zamanda buna da şükür" demesinin yolu açılarak, küçük de olsa bize yeter ki katkı sağlasın demeleri sağlanmakta, yani taraftarın takım sevgisini takımı küçültürken araç olarak kullanılmaktadır.
büyük oyuncular sırası ile giderken, sıradan adamlar alınarak, adına takım oyunu adını vermekteler arkadaşlar.
adama sormazlar mı??
madem risp ve ayman takım oyunu için lazım, neden bu adamlar marcelinho gibi bi yıldızla oyatılmaz??
ya da marcelinho gibi birini alacaksın, neden bu statüdeki bir adam fatih tekke gibi takımın yarısı olan biri ile birlikte oynayamaz...
verilen mesaj, trabzonspor un yıldız oyuncuyu kaldıramayacağı....
yawaş yawaş bu yıldızlardan arınması gerektiği...
ki çok güzel uygulanıyor....

biz de mecburen izliyoruz.
neyse ..
ceyhun hoşgeldi...
ceyhundan çok lafımız idare ve hoca kılıklıyadır.
velhasılı hayırlı olsun. takım iy olsun da bizim lafımız yanlış çıksın biz de yutalım mühim değil...

TSKara61
31.01.2007, 07:49
Insallah verimli olur bu noktadan sonra protesto etmenin bi anlami yok. Bence orta sahada iyi is yapar.

Huseyin Ayman
``````Ceyhun
Yattara Gokdeniz Musampa
``````Umut(Ersen)

Ertan 51
31.01.2007, 08:12
ceyhun futbolu bilen oynamayı seven kaliteli bir oyuncu hayırlı uğurlu olsun.benim kafama takılan tek şey bizler hernekadar yaşı 30 desekte ceyhunun ben 1-2 transfer daha görürüm zihniyetine kapılıp bizim takımı hafife alması ve daha öncede diğer takımlarda yaptıkları gibi zorunlar çıkartması.eğer bunları düşünmez ben artık Trabzonsporda futbolu bırakacağım jübilem burda olacak ben bu takımı sırtlayacağım ve burdan ekmek yiyeceğim derse çokta başarılı olur hepimizin gönlüne taht kurar.bence herşey ceyhunun kafasında biter yoksa gerisi biz ne desek boş.

Bilal 61
31.01.2007, 08:16
Ceyhunun transferi iyi oldu..Orta sahaya güç katacaktır..Forvetede bayağı bir desteği olur..Hayırlı olsun..

hakanhan
31.01.2007, 08:20
türkiyenin en yetenekli futbolcusu ama bir turlu hakettıgı degeri goremeyen bir futbolcu.. kısır dongulerle bir turlu istikrar saglayamayan bu kadar buyuk yetenekde bir futbolcunun hakketdigi degeri umarim trabzonsporda bulur.. basarilar dilerim kazanan trabzonspor olur...

ahmetto
31.01.2007, 08:23
Hayırlı olsun diyorum.Umarım bize katkısı olur

ibzolist
31.01.2007, 08:24
bir de sivas dan serveti , denizli den yusuf u , galatasaraydan necati yi veya tolga yı, beşiktaştan baki mercimek i aldık mı tamamdır bu iş , böylece topu kendi yarı sahamız içinde çevireceğimiz için futbolcuların yorulma oyundan kesilme problemleri ortadan kalkacaktır., rakip takım da kendi kalesine gol atarsa hooop 3 puan cepte,,, ayrıca kendi takımlarında forma şansı bulamayan bu futbolculara sıcak bir yuva sunmanın mutluluğu da mevzunun duygusal boyutu

muratt
31.01.2007, 08:53
1- Ceyhun takima hic birsey veremez. Ceyhun siradan bir futbolcudur (belki siradanin biraz ustu) ve bu transfer takimimizi biraz daha siradanlastirmistir.
2- Madem Ceyhun'u alacaktin neden Marcelinho'yu sattin ??
3- Trabzonspor'un transfer ihtiyaci vardir ama ondan once takim olma ihtiyaci vardir. Once takim olursunuz sonra eksik yerlere takviye yaparsiniz. Takim olamayan, sistemsiz bir futbol oynayan bu takima istediginiz kadar transfer yapin bir ise yaramaz. fb'nin bir donem dalga gecilen haline donduk.
4- Yapilmasi gereken Hoca'nin degistirilmesidir. Eger bu yonetim bunu yapamiyorsa o zaman yonetim degistirilmelidir.
5- Yonetimin bundan sonraki planlari ne acaba, Gokdeniz, Yattara ve Step'i satip onlarin yerinede Baki Mercimek, Yusuf, Murat Hacioglu, Umit Bozkurt ve Kompela'yi almak mi acaba ? Ama ben yonetimin plan yapma kapasitesi oldugunu sanmiyorum, dogaclama ve anlik kararlarla takimin parasini car-cur ediyorlar..
6- Herseye ragmen, Insallah Trabzonspor'umuz icin cok faydali bir transfer olur ve ben yanilmis olurum.. ama hic sanmiyorum.

Semih58
31.01.2007, 08:55
Hayırlı olsun

Ayhan Yüksek
31.01.2007, 08:56
Pazarlıkta Ankaragücünün teklifi para artı Celaleddin ama çok kıymetli bilgin teknik direktörümüz Celalettinin takasta verilmesine o bana lazım diye karşı çıkıyor,bu adam hergün ayrı bir suç işliyor bizi çıldırtmak içinmi yapıyor bunları kene gibi yapıştı ya bırakmıyor yakamızı

Travelair
31.01.2007, 08:57
Yönetimi transfer konusunda çok "geniş" buluyorum. Yine son dakikaya dayandık. En önemli açığımız sağ bek derken, forvet ortada yokken sol beki gönderiyoruz transferler son dakikaya kadar bir türlü olmuyor. Büyük takım istediğini alırken parlak oyuncusunu verir mi? Küçük takım verir benim bildiğim. Allah bilir Fatih Akyel'i de kadroda tutmayı planlıyordur yönetim. Böylelikle sağ bek sorunu da çözülmüş olur öyle değil mi? Çünkü yönetimin anlayışı ne yazık ki bu kadar

sismolog61
31.01.2007, 09:00
inşallah Trabzonsporumuza faydalı olur
hayırlı olsun

a d bacan
31.01.2007, 09:02
bende olumsuz diye düşünüyorum inşallah iyi olur
takımda iskelet yok omurga yok valla ne diyeyim hayırlı olur umarım

Faik Yılmaz
31.01.2007, 09:04
musampa oynatılmayacaksa hayırlı olmasın...

gitgide sıradan bi takım olma yolunda hızla ilerliyoruz.....

jefferson61sefa
31.01.2007, 09:06
inşallah bu arada murat ocak kiralmış

EmrahYalçınalp
31.01.2007, 09:10
İşte Ziya DOĞAN'ın muhtemel kadrosu. Burdan değiştirse oynasa bir Musa'yla birde Çağdaş'la oynar. Musampa'nın üzerine soğuk bir bardak su içelim. Bu adam bu kadroya Musampa'yı hayatta sokmaz. Mentalitesi, zihniyeti, saçları, kilosu, anlayışı her birşeyi eksik çünkü. Musampa'nın ruhuna El Fatiha...

Ajax'ın alt yapısında Freud okuyan adamı gelip ZD'a emanet edip sonra anlamasını bekle...
--
Ceyhun için "sıradan" diyenlere şaşıyorum. O da, Yusuf da kalbur üstü futbolcular. Zamanında akıllı olmadıkları için bugün olduğu konumdalar. Hala akıllanmadıysa da en fazla yollarsın gider. Ancak benim meselam meşhuuuur "mentalite". Ceyhun iyi, ama Marcelinho, Musampa ve Szymek'ten iyi değil. Szymek'in gidişinden ZD'nın "kadro dışı bırakarak", "katı disiplin uygulayarak" kazanma mentalitesini sorumlu tutsam da, haydi o kafayı sıyırdı gitti diyelim... Marce ve Musampa'dan ne istedin be adam! Gece yatınca insanın aklına hiç mi "ulan şu adam gerçek yerinde nasıl oynardı acaba" diye bir şey gelmez? Futbol anlayışından belli ki dünyada neler oluyor haberin yok. Hiç mi youtube'a "Kiki Musampa" yazmak gelmez aklına?
youtube mu ne?
:)
Boşver hocam...!

poetricus
31.01.2007, 09:19
eğer bir adam; doğruları söylüyor, yanlış yapıyorsa: ikaz et..
eğer bir adam; yanlışları söylüyor, doğru yapıyorsa: dikkat et..
eğer bir adam; doğruları söylüyor, doğru yapıyorsa: ihya et..
eğer bir adam: yanlışları söylüyor ve yanlış yapıyorsa: imha et...

şimdi arkadaşlar ziya doğan hangi kategoriye giriyor
Ve cevap veriyorum: Eğer bu adam Ziya Doğan'sa ve sen de tutkulu bir trabzonspor taraftarıysan ya onu imha et ya da intihar et.

Harun
31.01.2007, 09:22
Yattara yedek,Musampa yedek,Ceyhun geldi bir forvet mutlaka yedek.Bu sonuçta Ceyhun'dan beklenti nedir?Kime gol attıracak? kimle paslaşacak? kimle gol arayacak? Ziya Doğan bu oyuncuyu nasıl kullanacak?Marce gibi sol kanatta oynatmayı düşünüyorsa vay halimize! Şayet forvet arkası oynatacak ise neden Marce'yi bir türlü o bölgede oynatmadı ?Bu soruları cevaplayacak bir Ziya Doğan göremiyorum malesef.

mahmuter61
31.01.2007, 09:30
Bir arkadaş yazmış kendi takımında yer bulamayan oyuncuları alıyoruz diye!Ceyhun gittiği her takımda yer bulmuş bir isimdir.Ceyhunun futbolculuğu gerçekten çok iyi,eleştirenler yanılacak ama Ziya onu stoper oynatmazsa!!!Eleştirilecekse Murat Ocakın verilmesi.Murata kadar enaz 4 kişinin ismi sayılabilirdi takas için.

Berberoğlu
31.01.2007, 09:34
Hayırlı olsun.
İnşallah takıma olumlu katkı yapar..

zeki gursoy
31.01.2007, 09:36
benim merak ettiğim konu bakalım ceyhunu nerde oynatacak!..
hüseyinin yanına montesi kuvvetle ihtimal...ileriye gitme yok ha diye uyarısı ise şu sıralar yapılıyodur...
herkesin aklına geri dörtlünün önünde gökdenizle oynar solda kiki sağda yattar ile tek forvet oynar geçiyodur ama bence kesinkez musampa formayı unutsun, yattarada son 10-15 dakka belki...
hoca mentalitesi bunu gerektirir...
baksana son röpörtajında ne diyor: ben m.keçelinin ileri çıkıp gol aramasını söyledim, kimse bana defansif oynuyor diyemez diyor...
valla kabus gibi bi adama emanetiz, Allah herkesin aklına mukayet olsun...bakıcaz bu akşamki maça...kikinin hemen yanında yattarayı göreceksiniz emin olun...ama yedek kulübesinde!!!
kahrettin bizi ziya!

Gürkan
31.01.2007, 09:39
ceyhun bize lazımdı diyenler şahsi oynayıp her topu ezdiğinde anlayacaklar bize kimin lazım oldugunu.ceyhun oyun düşüncesi olarak bize fayda sağlamayacak. eğer Ankara - Trabzon uçağında düşünüp taşınıp değişime uğramadı ise.

ziya hoca muhtemelen

Jeff(Tolga)
musa step risp celo
ferhat hüseyin ayman hasan(mustafa)
ceyhun gökdeniz

bence;
jeff
step risp cagdas
ayman
yattara gökdeniz musampa
ceyhun
umut ersen

yakuphoca
31.01.2007, 09:48
Murat Ocak 1,5 yıllık kiralık + 500 bin Euro = Ceyhun Eriş
Ceyhun'u bir Trabzon maçında seyretmiştim. Adam tek başına bir takım gibi oynuyordu. Ama Trabzon a gelen her ne hikmetse basireti bağlanıyor. Bunu Wolsburg'a giden Marcelinho dan anlayabiliriz.Marcelinho Wolsburg'da döktürüyor. Bu durumdan benim çıkardığım sonuç Ziya Doğan'ın bu takımın başında fazla kaldığı. Ben bu takımı yönetsem Kayseri maçında daha iyi bir top oynardık.
Kalın sağlıcakla
Hepimiz Trabzonluyuz.

Travelair
31.01.2007, 09:54
Görünen o ki Musampa da giderse sayın Ziya Doğan'ın "mantalitesi"ne mahkum kalacağız. Öyle ya; Marcelinho gitti Simek gitti, Musampa da giderse bu sefer diyecek ki "Yahu ben de istiyorum hücum oynamak ama hani? Kim hücum yapacak?" Böylece sonunda biz de hak vereceğiz aslında hoca haklı galiba diye :)

Badaloğlu
31.01.2007, 09:57
Bizi biz yapan değerler denildi mi artık masal gibi geliyor herkese. Hatta bir çoğumuz gülmeye bile başlıyordur 'hade len' diye. Yerlilerin en kralını biz çıkarırıdık zamanında şansımız yabancıdan yana tutmazdı. Şimdi ise önümüze gelene saldırmaya başladık can havliyle. Ne yerlisi kaldı ne yabancısı. Bu zihniyetle nereye kadar gideceğiz bakalım. Herneyse...

Umut

Gökdeniz Ceyhun Yattara

Ayman Hüseyin

Çağdaş Risp Milan Musa

Jefferson

Murat kardeşim, biz o değerleri Gökdeniz olayında zaten yerle bir ettik.Kulüp değerlerinden dem vurmanın alemi yok,çünkü bu değerleri takan yöneticiler orada değil zaten.

Sen Ziya hocanın muhtemel kadrosunu yazarken bayağı iyimsersin.Bence bu kadroda Yattara'yı ve 2 maç sonrada Ceyhunu yedek oynatır.Yerine Ferhat ya da Hasan iyileşirse onu oynatır.

Bu takımda ne yaparsa yapsın ama Musampa ve Yattara'yı aynı anda oynatsın,ben başka bir şey istemiyorum.O zaman ona hoca derim.Yoksa milleti kandırmanın alemi yok!...Szymek gibi bir adamı kaçıran, Marcelinho gibi bir adamı kaçıran beceripte şu takımda oynatamayan Ziya Doğandır.Bu adamların nasıl bir adam olduğunu hepimiz biliyorduk.Özellikle Musampa'yı şimdiye kadar oynatamayan bir hoca'ya ne denir?Ziya Doğan'ın en büyük şansı nedir biliyormusunuz arkadaşlar?Başkanın ve bir çok yöneticinin futboldan anlamadıklarını biliyor olmasıdır.Başkan futboldan anlamadığı için Ziya da istediği gibi takımla oynuyor.Olanda gene bize oluyor,kahr oluyoruz.Szymek gibi bir adama doyamadan adam çekti gitti.

Şuraya bakın Allah aşkına...Szymek,Marcelinho resmen hoca yüzünden kaçtı.Sırada Musampa ve diğerleri var.Jefferson'da, Tolga penaltı kurtardığı için bu takıma biraz zor girer.Eeeee! o zaman bu takıma yabancı futbolcu almanın,paraları boş yere harcamanın alemi ne?Ziya hoca bu takıma bir an evvel çeki düzen ver ya da sen kendine çeki düzen ver.Bir Konya maçı sonrası istifa ederken Ziya Doğan ne güzel demişti ''Artık bu takıma verecek bir şeyim yok!'' Yahu bunu bilen yöneticilerimiz bu hocayı başımıza nasıl musallat ettiler?Şimdi ne değişti?ya da bu takıma ne vereceğin geldi de bizi şampiyon yapmaya geldin?

Sen şampiyon olamazsın Ziya hoca!Ahanda buraya yazıyorum.100 tane şampiyonluk için final maçı yapsak; sende bu korkaklık olduğu sürece,sende bu takıntılar olduğu sürece,sende bu inat olduğu sürece şampiyon olamayız.

Muhalif
31.01.2007, 09:58
Ajax'ın alt yapısında Freud okuyan adamı gelip ZD'a emanet edip sonra anlamasını bekle...

:alkış:

Ya son zamanlarda hangi konuda son yazan Emrah Yalçınalp görsem o konuya girip bakıyorum:D işi biraz daha ilerletip son mesajlarını aratmaya başlayacağım yakında:)
Çok iyiydi tbr:) Ziya foruma yeni bir iflah olmaz muhalif kazandırdı en büyük katkısı da bu oldu benim için:D

muratt
31.01.2007, 09:59
Ceyhun için "sıradan" diyenlere şaşıyorum.

Ceyhun kesinlikle "siradan" bir futbolcudur. Tamam belki yetenekleri itibariyle ust duzey futbolcular sinifina katilabilir ama futbol zekasi ve futbol mantalitesiyle kesinlikle siradan bir futbolcudur. Nerde durmasi gerektigini, nereye kosmasi gerektigini, nereye pas atmasi gerektigini bilmeyen bir futbolcudur. Yani futbolu zekasiyla oynamayan arkadaslariyla hali sahada oynar gibi oynayan bir futbolcudur ve bu yuzden siradandir.. Bunlarin ustune birde bulundugu ortamda problem cikartan ya da en azindan huzuru kaciran bir futbolcudur. Yetenekleri ust duzeydir, ust duzey yetenekleriyle de siradan takimlarda basarili gozukmektedir. Olay bundan ibaret.. Eger Trabzonspor'da da basarili olursa demek bizde artik siradan bir takim olmusuz demektir..

Gürkan
31.01.2007, 10:10
Görünen o ki Musampa da giderse sayın Ziya Doğan'ın "mantalitesi"ne mahkum kalacağız. Öyle ya; Marcelinho gitti Simek gitti, Musampa da giderse bu sefer diyecek ki "Yahu ben de istiyorum hücum oynamak ama hani? Kim hücum yapacak?" Böylece sonunda biz de hak vereceğiz aslında hoca haklı galiba diye :)

değişik anltımları olan ama özündew aynı şeyi anlatan bir hikaye vardır.

*SARI ÖKÜZ*

Eski zamanların birinde bir öküz sürüsü yaşarmış. Yaşarmış yaşamasına, ama
civardaki aslanlar bir türlü rahat bırakmazmış onları. Hemen her gün
saldırırlarmış sürüye. Öküz dediğin öyle yabana atılır bir hayvan değil ki,
bir araya toplandılar mı kolayca defetmesini bilirlermiş o koca aslanları.
Gerçi bir iki sıyrık alırlarmış, ama yine de boyun eğmezlermiş aslanların
zorbalığına.

Gün geçtikce aslanları almış bir kaygı. Tavşan, fare gibi küçük
hayvancıklarla beslenir olmuşlar. Git gide güçten düşmüşler. Eee aslan bu,
hiç fareyle doyar mı? "Her halde bize bu otlağı terk etmek düşüyor" demiş
aslanlardan birisi. "Evet" diye tasdik etmiş diğerleri. Nereye gideriz diye
düşünürlerken "Bir dakika !!" diye bir ses duymuşlar gerilerden. Herkes
donup bakmış sesin geldiği tarafa. Sürünün en çelimsiz, ama kurnaz mı kurnaz
bir ferdi olan Topal Aslan'mış söze atılan. "Hayır" demiş, "Hiç bir yere
gitmiyoruz. Siz bana bırakın, ben hallederim bu işi."

İnanmamış kimse ona, ama haydi bir şans verelim ne çıkar diye düşünmüşler. O
da almış yanına bir iki aslan ve gitmiş öküzlerin yanına. Beyaz bayrak
çekmeyi de unutmamış. Öküzlerin lideri olan Boz Öküz başta olmak üzere beş
irikıyım öküz yaklaşmış onlara. Sormuşlar ne istediklerini. Topal aslan
başlamış konuşmaya. Bir yandan da Boz Öküz'ün sivri ve kocaman boynuzlarına
bakıp ürperiyormuş.

"Saygıdeğer öküz efendiler" diye başlamış lafa. "Bugün buraya sizden özür
dilemek için geldik. Biliyorum, sizleri çok defa incittik, kim bilir
kaçınızda su pençemin izi vardır. Ama inanınız bunların hiç birini isteyerek
yapmadık. Biliniz ki biz aslanlar, barışçı bir milletiz. Hele öküzlerle hiç
bir alıp vermediğimiz olamaz. Evet, size defaatla saldırdık, ama niye
biliyor musunuz? Hep o sizin aranızdaki Sarı Öküz yüzünden. Onun rengi öyle
sizinkiler gibi değil ki. Gözümüzü kamaştırıyor, aklımızı başımızdan alıyor.
Onu gördük mü ne kadar barışsever olduğumuzu unutup size saldırıyoruz ve
sürünüze zarar veriyoruz. Yoksa bizim sizinle hiçbir alıp veremediğimiz yok.
Onun yüzünden hepiniz zarar görüyorsunuz. Bir türlü rahat rahat
otlayamıyorsunuz, belki geceleri bile kükrememiz uykunuzu kaçırıyor.
Bunların hepsi Sarı Öküz'ün suçu. Verin onu bize, siz kurtulun, biz de barış
içinde yaşayalım" demiş.

Boz Öküz, diğer önde gelenlerle görüşmek üzere geri çekilmiş. Hepsi de sıcak
bakmışlar bu teklife. Bir tek yaşlı Benekli Öküz olmaz demiş, ama kimseye
dinletememiş sesini. Zavallı Sarı Öküz, kurban edilmiş aslanlara.

Hepsi birden saldırmışlar zavallı öküzün üzerine. Bir ikisini fırlatmış
üstünden, ama bitkin düşmüş az sonra. Çırpınmış, haykırmış, yardım istemiş,
yalvarmış, ama yokmuş onu işiten. Diğerleri üzülmüşler
üzülmesine, ama elden ne gelir ki. Bütün sürünün selameti için gerekliymiş
bu.

Gerçekten de günlerce sürüye hiçbir saldıran olmamış. Huzur içinde geçer
olmuş günleri. Ama aslan milleti bu, ne kadar sabreder ki. Hele öküz etinin
tadını aldıktan sonra. Acıktık demişler Topal Aslan'a, daha bir kaç hafta
bile geçmemişken. O da yine almış yanına bir kaçını, bir defa daha gitmiş
Boz Öküz'ün yanına.

"Selam" diye girmiş söze. "Gördünüz ya, biz aslanlar ne denli uysal
milletiz. Doğru kararınız için sizi bir daha kutlamak isterim. Siz de huzur
içindesiniz, biz de. Ne mutlu. Yalnız buraya bunları söylemek için
gelmedim. Büyük bir problemimiz var." .. "Nedir?" demiş Boz Okuz merakla ..
"Su sizin Uzun Kuyruk" demiş Topal Aslan, "Öyle uzun bir kuyruğu var ki,
nereden baksak görünüyor. O kuyruğunu salladıkça bizim de aklımız başımızda
gidiyor. Gözümüz dönüyor, sürüye saldırmamak için kendimizi zor tutuyoruz.
Hâlbuki siz öyle mi ya, hepiniz normal kuyruklusunuz. Bir onun sucu
yüzünden, korkarım hepiniz zarar göreceksiniz. Gelin verin onu bize, bu
mevzuyu burada kapatalım. Eskisi gibi barış ve sevgi içinde iki taraf da
hayatini sürdürsün."

Boz Öküz, yine istişare yapmış sürünün ulularıyla. Yine sadece Benekli Öküz
olmuş karşı çıkan. Hepsi de verelim gitsin demişler. İstişare daha da kısa
sürmüş bu defa. Dışlamışlar Uzun Kuyruk'u sürüden. Saatler sürmüş zavallının
çırpınışları ama sonunda o da yenik düşmüş aslanlara.

Tekrar tekrar yinelenmiş bu olanlar. Her gecen gün daha da semirmiş
aslanlar. Alabildiğince güçlenmişler. Öküzlerse her geçen gün daha da
zayıflamışlar, seyreldikçe seyrelmişler. Aslanlar, küstahlaştıkça
küstahlaşıyorlarmış. Artık bir sebep bile söyleme gereği duymuyorlarmış.
"Verin bize su öküzü, yoksa karışmayız" demeye başlamışlar. Zavallı
öküzlerin hayır diyebilecek güçleri kalmamış. Hepsi birer birer can
veriyormuş, aslanların pençesinde. Boz Öküz de aralarında olmak üzere bir
kaçı kalmış en sona.

"Ne oldu bize, ne zaman kaybettik bu harbi aslanlara karşı, oysa ne kadar da
güçlüydük?" diye sormuş biri Boz Öküz'e.

"*Biz*" demiş Boz Öküz, gözleri nemli ve sesi pişmanlıkla titreyerek, "Sarı
Öküz'ü verdiğimiz gün kaybettik bu harbi."

Not:kimseye öküz demek istemedim.hikaye böyl.e

owenank
31.01.2007, 10:12
Gecen hafta Ankaragucu-Bursa macında, Ankaragucunun golunde arapasını kim nasıl atmıs bir bakın arkadaslar.

Muhalif
31.01.2007, 10:14
Üst düzey yetenekleriyle ve eksik futbol mentalitesiyle Trabzonspor'da başarılı olursa Trabzonspor sıradan bir takımdır diyemeyiz.. daha önce bu tip oyuncularımız olmuştu ve ayrıca ülkemizdeki yıldızların bir çoğu bu bahsettiğin kategoriye girer..Sergen gibi.. halen de yokmu takımımızda bu bahsettiğin tip adamlar? bir adam ömrü hayatında serbest vuruştan tek gol atmamış fakat buna rağmen ısrarla her kazanılan frikiğin başına geçiyorsa bu bir mental eksiklik değil midir? Yani çok uzağa gitmeye gerek yok üst düzey yetenekleriyle ve sıradan futbol mentalitesiyle takımımız içinde başarılı gözüken oyuncular var.. o halde teorinize göre sıradanız..

tirabzonli
31.01.2007, 10:15
Ziya diyordu ki Yattara yı oynatırsam kim koşacak diye.Ceyhun u oynatırsan kim koşacak Ziya Bey.Marcelinho ya yer bulamayan adam Ceyhun u forvetin arkasına koyacak.

anaras
31.01.2007, 10:23
bir de sivas dan serveti , denizli den yusuf u , galatasaraydan necati yi veya tolga yı, beşiktaştan baki mercimek i aldık mı tamamdır bu iş , böylece topu kendi yarı sahamız içinde çevireceğimiz için futbolcuların yorulma oyundan kesilme problemleri ortadan kalkacaktır., rakip takım da kendi kalesine gol atarsa hooop 3 puan cepte,,, ayrıca kendi takımlarında forma şansı bulamayan bu futbolculara sıcak bir yuva sunmanın mutluluğu da mevzunun duygusal boyutu

vallahada billaha aynen katılıyorum :))))

Faik Yılmaz
31.01.2007, 10:26
Gecen hafta Ankaragucu-Bursa macında, Ankaragucunun golunde arapasını kim nasıl atmıs bir bakın arkadaslar.

TOPU oraya kadar nasıl getirecez asıl meselede bu zaten.....

ceyhunun alınma amacı musampayı göndermektir.... tıpkı marce, fatih, symekte olduğu gibi.....

ayrıca söylendiği gibi üst düzey olsaydı fbde gsde oynar geri dönmezdi..... bizede gelmezdi....

tirabzonli
31.01.2007, 10:27
Ceyhun Trabzon'da

Transfere doymayan Trabzonspor, Gençlerbirliği’nden Risp ve Ayman’ın ardından Ankaragücü’nden de Ceyhun Eriş’i transfer etti. Tecrübeli futbolcu, 1 milyon euro artı Ankaragücü’ne kiralanan Murat Ocak’a karşılık 1.5 yıllığına Bordo-Mavili formayı giyecek. Bugün Trabzon’a giderek resmi imzayı atacak olan Ceyhun, 1.5 yıllık anlaşma karşılığında 1 milyon 200 bin YTL alacak.Trabzonspor, bu sezon başkentten 6. futbolcu transferini yapmış oldu. Bu arada basın toplantısı düzenleyen Ziya Doğan, Fortis Türkiye Kupası’nı kazanacaklarını iddia etti. Doğan, “Final oynamak istiyoruz. Bu gücümüz var. İddialıyız. Gaziantepspor karşısında iyi bir sonuç alıp rövanş maçına avantajlı çıkmak istiyoruz” dedi.

Haluk AYYILDIZ

Ali Özcan
31.01.2007, 10:32
TOPU oraya kadar nasıl getirecez asıl meselede bu zaten.....

ceyhunun alınma amacı musampayı göndermektir.... tıpkı marce, fatih, symekte olduğu gibi.....

ayrıca söylendiği gibi üst düzey olsaydı fbde gsde oynar geri dönmezdi..... bizede gelmezdi....

çok basit düşünmüşün kardeş kusura bakma da...tersten düşünecek olursan iyi futbolcu olmasaydı galatasary fener almazdı diye de bir sav koyabiliriz ortaya...gs dönemini hatırlamıyorum ama fener de çok iyi performans gösterdi bence...ortega gidince onu da gönderdiler...ikinci olaraka bu adam konyada oynarken çoğu maçını izledim.özellikle konyanın 4-2 kazandığı bi samsun maçı vardıki samsunu tek başına imha etti...bugün transferin son günü...musampanın bir yere gideceğini düşünmüyorum bu saatten sonra...haa oynatır mı ziya ? bunu zaman gösterecek...

poetricus
31.01.2007, 10:33

Hocam, Ziya Doğan Freud'u Ford'la karıştırır. Araba markası olanla karıştırırsa ne ala ama...

tirabzonli
31.01.2007, 10:33
Trabzonspor'da oynamak gurur verici
Trabzonspor, Ankaragücü'nün yıldız futbolcusu Ceyhun Eriş'i bonservisi ile birlikte 1,5 yıllığına renklerine bağladı. Bordo-Mavililer, başkent ekibine Murat Ocak'ı da verdi.
Trabzonspor'a transfer olan Ceyhun Eriş Bordo-Mavili kulüpte uzun yıllar top koşturmak istediğini söyledi.

Trabzonspor formasını giyeceği için mutlu olduğunu belirten 29 yaşındaki yıldız futbolcu, bu transferin kendisine yeni bir hava vereceğini ifade etti. Ceyhun, "Bordo-Mavili forma beni hep heyecanlandırmıştır." yorumunu yaptı.

Transferin gerçekleşmesinin ardından telefonla sorularımızı cevaplayan yeni Trabzonsporlu futbolcu şöyle konuştu: "Uzun zamandan beri kulübüm Ankaragücü ile temas halinde olduklarını biliyordum. Ama bu transferin ben biraz dışındaydım. İki kulüp arasında anlaşma sağlanınca ben de menajerimle birlikte kulüp yetkilileriyle masaya oturup anlaşma sağladık. Şu an gayet rahatım. Keyfim yerinde. Ziya Doğan ile daha önce bir temasım olmadı. Ama beni çok istediğini biliyordum. Ziya Doğan çok takdir ettiğim bir teknik adam. Onu utandırmak istemiyorum. Umarım takımın kötü gidişine dur diyebiliriz. Bunda benim de emeğim olursa son derece mutlu olurum."

Son zamanlarda basında kendisinin Trabzonspor'a transferinin çok fazla yer bulduğunu anlatan Ceyhun Eriş, sürekli tebrik telefonları aldığını açıkladı. Eski Ankaragücülü yeni Trabzonsporlu futbolcu Ceyhun Eriş, "Açıkçası hocam Hikmet Karaman gitmemi istemiyordu. Neticede takımın formda oyuncularından biriyim. Ve hiçbir teknik adam performansını beğendiği bir oyuncuyu kaybetmek istemez. Aslına bakarsanız çok fazla heyecan duymuyorum. Çünkü yeterince kulüp dolaştığımı düşünüyorum. Üst düzey takımların da formasını giydim. Ama gururlu olduğumu söyleyebilirim. Sonuçta Trabzon'da benden büyük beklentiler olduğunu biliyorum. Bu beklentiler beni strese sokmaz tam aksine hırslandırır. İnanıyorum ki takım arkadaşlarımla birlikte Karadeniz ekibinde çok başarılı işlere imza atacağız." açıklamasını yaptı. Bu arada Trabzonspor, Ceyhun'un transferiyle bu sezon kadrosuna 6. başkentli oyuncuyu katmış oldu. Bordo-Mavili ekip, sezon başında Ankaragücü'nden Umut Bulut, Ankaraspor'dan Musa Büyük ve Ersen Martin ile devre arasında Gençlerbirliği'nde Ayman ve Risp'i renklerine katmıştı.
Önder Arı

Beyefendi heyecan duymuyormuş.Çok takım dolaşmış.Üst düzey takımlarda oynamış.Bak sen.O bir milyon euro ile ne altyapı tesisleri kurardık.Yazık

Ali Özcan
31.01.2007, 10:34
bu arada yazmadan geçemeyeceğim...ziya Ceyhunu solda oynatacak çok büyük ihtimalle...forvet arkasında oynatacak olsa Marce yi oynatırdı...

muratt
31.01.2007, 10:34
Üst düzey yetenekleriyle ve eksik futbol mentalitesiyle Trabzonspor'da başarılı olursa Trabzonspor sıradan bir takımdır diyemeyiz.. daha önce bu tip oyuncularımız olmuştu ve ayrıca ülkemizdeki yıldızların bir çoğu bu bahsettiğin kategoriye girer..Sergen gibi.. halen de yokmu takımımızda bu bahsettiğin tip adamlar? bir adam ömrü hayatında serbest vuruştan tek gol atmamış fakat buna rağmen ısrarla her kazanılan frikiğin başına geçiyorsa bu bir mental eksiklik değil midir? Yani çok uzağa gitmeye gerek yok üst düzey yetenekleriyle ve sıradan futbol mentalitesiyle takımımız içinde başarılı gözüken oyuncular var.. o halde teorinize göre sıradanız..

Dogrudur. Hatta Ronaldinho'da bu kategoriye girebilir, "ust duzey yetenekleri olan ama hali sahada futbol oynar gibi oynayan futbolcu kategorisi" Ama "ust duzey yetenegin" duzeyine bagli olarak Ronaldinho Barcelona'da oynar sampiyonlar ligi sampiyonu olur, Gokdeniz Trabzon'da oynar Cehyun'da Ankaragucu'nde ... Ornekleri arttirabiliriz, Sergen bjk'de, Fatih Tekke Trabzon'da, Kaka Milan'da, Juninho Lyon'da, Yusuf Denizli'de, Lazarov Gaziantep'te, Zafer Biryol Bursaspor'da vs. vs. Siz diyorsanizki Ceyhun'un yetenekleri Trabzonspor'a uygundur ben size itiraz etmiyorum zaten, sadece Trabzonspor'u sirdan yaparsiniz diyorum.. Trabzonspor'un hedefi artik ligde ust siralarda yer edinmek olur diyorum.

Gokdeniz'in de mantalitesini begenmem, hatta Fenerbahce'deki Tuncay, Tumer, gs'deki Hasan Sas, Necati vs. bunlari da begenmem. Bunlarin da futbol zekalari yoktur ve bence siradan oyunculardir.

Avatarimda Gokdeniz'in resimi olmasi su anda takimdaki tek Trabzon kokenli yildiz futbolcumuz oldugu icin ve taraftarlarin da kendisine olan (hakli) tepkilerine karsi Gokdeniz'e destek vermek isteyisim.. Kendisine sahip cikmamiz gerektigini dusunuyorum..

ozcan_asanoglu
31.01.2007, 10:37
ronaldinyolar şimdiye kadar Trabzon'da oynuyordu ya, bjk.yı bilmem kaç kere şampiyon yapan sergen'i de küçümseyin, ceyhun'u da Tekke'yi de...

hocayı, yönetimi eleştirmeyi çok iyi anlıyorum, ben de eleştiriyorum ama koca imparatorluğu batıran "istemezük"cülüğü anlamıyorum...hep negatif düşünce, hep negatif bakış, hep negatif düşünce...bu olumsuz enerji yükleme sevdasından vazgeçelim...

Barış BAKIRTAŞ
31.01.2007, 10:38
ceyhun bize lazımdı diyenler şahsi oynayıp her topu ezdiğinde anlayacaklar bize kimin lazım oldugunu.ceyhun oyun düşüncesi olarak bize fayda sağlamayacak. eğer Ankara - Trabzon uçağında düşünüp taşınıp değişime uğramadı ise.

ziya hoca muhtemelen

Jeff(Tolga)
musa step risp celo
ferhat hüseyin ayman hasan(mustafa)
ceyhun gökdeniz

bence;
jeff
step risp cagdas
ayman
yattara gökdeniz musampa
ceyhun
umut ersen

Sence olan kadroyu çıkarsın ziya doğan gidip elini öpücem. Bu adamın mantalitesi bu değiştiremezsin Musampa gibi bir adamı oynatmayacak kadar futbol fukarası.

smertkan
31.01.2007, 10:39
Ortalık Tezlerle doldu o zaman birtanede ben yazayım.

Şimek in Trabzonspora alınmasını İsteyen Ziya Doğandır.Yine Aynı Şekilde Ceyhununda alınmasını isteyen Ziya Doğandır.Ozaman Ceyhun iyidir.

Sadece bir Tez.O kadar Mutlak anti tezide vardır.

Ama biz Tıpkı Şimekte olduğu gibi seyredipte karar vereceğiz.En fazla 2-3 maçta iş ortaya çıkar.

irfanb
31.01.2007, 10:42
Bu sene ne hikmetse transfer ettigimiz futbolcularin cogu Ankara takimlarindan.Ankaragücü'nden Umut Bulut ve Ceyhun`u, Ankaraspor'dan Musa Büyük ve Ersen Martin`i ,Gençlerbirliği'nde Ayman ve Risp'i aldik.
Acaba Keciören , Sincanspor , Mamak ta bizim isimize yarayacak topcu yokmu ?

Gürkan
31.01.2007, 10:43
Ortalık Tezlerle doldu o zaman birtanede ben yazayım.

Şimek in Trabzonspora alınmasını İsteyen Ziya Doğandır.Yine Aynı Şekilde Ceyhununda alınmasını isteyen Ziya Doğandır.Ozaman Ceyhun iyidir.

Sadece bir Tez.O kadar Mutlak anti tezide vardır.

Ama biz Tıpkı Şimekte olduğu gibi seyredipte karar vereceğiz.En fazla 2-3 maçta iş ortaya çıkar.

marceyi harcayan doğandır.

yararlı olursa
ceyhunuda harcayacaktır.

bir tezde benden.

Faik Yılmaz
31.01.2007, 10:45
çok basit düşünmüşün kardeş kusura bakma da...tersten düşünecek olursan iyi futbolcu olmasaydı galatasary fener almazdı diye de bir sav koyabiliriz ortaya...gs dönemini hatırlamıyorum ama fener de çok iyi performans gösterdi bence...ortega gidince onu da gönderdiler...ikinci olaraka bu adam konyada oynarken çoğu maçını izledim.özellikle konyanın 4-2 kazandığı bi samsun maçı vardıki samsunu tek başına imha etti...bugün transferin son günü...musampanın bir yere gideceğini düşünmüyorum bu saatten sonra...haa oynatır mı ziya ? bunu zaman gösterecek...

ya arkadaşım gs istemiş olsa fener istemiş olsa bize gelmezdi gelirdi diyosanda ancak kendini kandırırsın. peki madem bu kadAR iyi oyuncu KONYADA bile tutanamadı neden acaba. bunu düşündünmü. biz 13. takımıyız üst düzey bi futbolcuyu diğer 12 takım beğenmedide AKILLI bizmiyiz. elinde musampa gibi bi silahını oynatmayıp küstüreceksin. marceyi yollaaycaksın fatihi yollayacaksın sonra CEYHUN gibi bi adam sevinmemizi bekleyeceksin. kusura bakma ama ceyhunun tek faydası uzaktan şut çekebilen bi elemanımız olacak. TABİ TOPU CEZA SAHASINA GETİREBİLİRSEK.

eğri oturup doğru konuşalım CEYHUN GİBİ KALİTELİ olabilir( ama asla üst düzey değil) bir adama bile bu kadra sevinecek hale gelsdiysek hay halimize.....

yarın musampa gidecek göreceksiniz şimdiden onun gönderilmesine kzılmaması için yapılan bi transfer bu.....

mahmuter61
31.01.2007, 10:47
Allah aşkına kimin alınmasında sevinirdiniz???Ronaldinho yada Kaka yı alacak gücümüz yok!Tuncay-Necati vs bunları beğenmiyorsunuz kim kaldı?Sıradanlık tan bahsettiğiniz Ceyhunu ilk yarıdaki maçta bizim futbolcular tutabildimi?Ceyhunun attırdığı golü seyrettiniz umarım.Ceyhun yetenekli şu konuya takılanlar var bizi satıp gs ye gitmiş!!!Evet Fatih Tekke de bizim evladımız ve kaptanımız iken bizi satıp Zenit e gitmiştir.Bu mantıkla bakarsak hep sıradan kalırız.Fb yada Gs de oynayan iyi futbolcularada kapımız açık.Bizim için amaç sadece Trabzonsporun başarısıdır gerisi sadece duygusallık olur ki futbol skor oyunu ise duygusallığa yer yoktur.Hoşgeldin CEYHUN diyorum ve işallah başarılı olursun TRABZONSPORDA...

Külünkoğlu
31.01.2007, 10:47
İyi de şimdi Ziya Doğan'ın kriterlerine* uymayan futbolcuyu niye transfer ettik ?

* Başı kesilmiş tavuklar gibi koşmak, Düz oynamak, İstikrarsızlık, hayatı bitkisel gibi yaşamak.. vs. vs.

muratt
31.01.2007, 10:51
ronaldinyolar şimdiye kadar Trabzon'da oynuyordu ya, bjk.yı bilmem kaç kere şampiyon yapan sergen'i de küçümseyin, ceyhun'u da Tekke'yi de...

hocayı, yönetimi eleştirmeyi çok iyi anlıyorum, ben de eleştiriyorum ama koca imparatorluğu batıran "istemezük"cülüğü anlamıyorum...hep negatif düşünce, hep negatif bakış, hep negatif düşünce...bu olumsuz enerji yükleme sevdasından vazgeçelim...

Bir kez daha soyluyorum, umarim ben yanilirim, basarili olur..

Ben sadece Ceyhun'un transferine karsi negatif'im; basarili olmasina karsi negatif degilim, insallah basarili olur ama siradan bir futbol izleyicisi olarak pek zannetmiyorum.. Ha belki siradan Anadolu takimlarina karsi oynarken basarili olup bizi alt siralardan orta siralara tasiyabilir, eger sizin icin basari buysa bise diyemem ama benim icin bu basari degil. Bu topic'te daha once yazdigim gibi iskeleti olmayan bi takima yapilan transfer zaten cok bir sey katamaz takima. Once iskelet olusturulur, bir sistem kurulur daha sonra eksik yerlere takviye yapilir.

Tabi bunlar bir plan program dahilinde yapilir. Belli bir transfer politikaniz olur. Ornegin dersiniz bu yildan gecti onumuzdeki yil icin gelecek vaadeden genc futbolcular alalim, ve gelecek 10 yilin takimini kuralim (bir donem Sadri Sener'in yaptigi gibi) vs. vs. Bu bir plan olabilir ama kumede kalmak adina Ankaragucu'nden alindan, Istanbul eziklerinde tutunamamis, 30 yasina gelmis, Samsun macinda yildizlasmis birini almak plan degildir, dogaclama'dir. Gunu kurtarmaktir. Taraftari uyutmaktir. Gene tekrar ediyorum, insallah yanilirim da bu tip yorumlar yapmaya yuzum kalmaz bu forumda..

"Istemezuk"culuk kavramini da kabul etmiyorum. Bugun Trabzonspor Baki Mercimek ile Ergun Pempe'yi almak istese ve ben buna karsi ciksam "istemezuk"cu mu olcam ?? Yanlis yanlistir..

Ycandan
31.01.2007, 10:52
Aklı marcelinho da kalan arkadaşlara şunu hatırlatmak istiyorum.Diyelimki kötü futbolunun sebebi oynadığı yer zaten tek bahanesi oydu.Peki mücadele etmemesinin sebebi ne acaba oynadıgı sure icerisinde ne faul yaptıgını nede faul yapıldıgını gördüm.Bence gönderilmesi bu yönetimin yaptıgı en dogru karardı.Ceyhununda takıma ondan daha faydalı olacagını duşunuyorum.

Kul
31.01.2007, 10:54
Ceyhun iyi topçudur dün transfer gerçekleşmeden önce de yazdım şimdi de yazıyorum yararlı olacağından şüphem yok.. Takımda ilk 11'i bırak 18'e giremeyecek adamlar oynarken Ceyhun'un da oynamasında bence sakınca yoktur.. Bu takımda Fatih Akyel gibi bir adam oynamışsa Ceyhun'da oynar. Geçmişte Fenerbahçe'de oynamış diye adamı harcamayalım.. Devre arasında alınabilecek en iyi transferdir. Murat Ocak'ın gitmesine üzüldüm, kiralık olması bizim için iyidir kendi eksiklerini Ankaragücü'nde kapatıp bizde başarılı olmasını bekliyorum.. Ceyhun geldi herşey tozpembe gibi gelmesin arkadaşlar ilerisi için hala bir ümit taşıyamıyorum.. Ziya Doğan sayesinde futbola bakış açımız değişti.. Göz görmez Akıl görür Ziya Hoca aklının görmesi dileğiyle...

Ceyhun Trabzonspor'a hayırlı olması dileğiyle..

a f s
31.01.2007, 10:54
http://www.zaman.com.tr/webapp-tr/haber.do?haberno=494367
Trabzonspor, Ankaragücü'nün yıldız futbolcusu Ceyhun Eriş'i bonservisi ile birlikte 1,5 yıllığına renklerine bağladı. Bordo-Mavililer, başkent ekibine Murat Ocak'ı da verdi.

Trabzonspor'a transfer olan Ceyhun Eriş Bordo-Mavili kulüpte uzun yıllar top koşturmak istediğini söyledi.
Trabzonspor formasını giyeceği için mutlu olduğunu belirten 29 yaşındaki yıldız futbolcu, bu transferin kendisine yeni bir hava vereceğini ifade etti. Ceyhun, "Bordo-Mavili forma beni hep heyecanlandırmıştır." yorumunu yaptı.

Transferin gerçekleşmesinin ardından telefonla sorularımızı cevaplayan yeni Trabzonsporlu futbolcu şöyle konuştu: "Uzun zamandan beri kulübüm Ankaragücü ile temas halinde olduklarını biliyordum. Ama bu transferin ben biraz dışındaydım. İki kulüp arasında anlaşma sağlanınca ben de menajerimle birlikte kulüp yetkilileriyle masaya oturup anlaşma sağladık. Şu an gayet rahatım. Keyfim yerinde. Ziya Doğan ile daha önce bir temasım olmadı. Ama beni çok istediğini biliyordum. Ziya Doğan çok takdir ettiğim bir teknik adam. Onu utandırmak istemiyorum. Umarım takımın kötü gidişine dur diyebiliriz. Bunda benim de emeğim olursa son derece mutlu olurum."

Son zamanlarda basında kendisinin Trabzonspor'a transferinin çok fazla yer bulduğunu anlatan Ceyhun Eriş, sürekli tebrik telefonları aldığını açıkladı. Eski Ankaragücülü yeni Trabzonsporlu futbolcu Ceyhun Eriş, "Açıkçası hocam Hikmet Karaman gitmemi istemiyordu. Neticede takımın formda oyuncularından biriyim. Ve hiçbir teknik adam performansını beğendiği bir oyuncuyu kaybetmek istemez. Aslına bakarsanız çok fazla heyecan duymuyorum. Çünkü yeterince kulüp dolaştığımı düşünüyorum. Üst düzey takımların da formasını giydim. Ama gururlu olduğumu söyleyebilirim. Sonuçta Trabzon'da benden büyük beklentiler olduğunu biliyorum. Bu beklentiler beni strese sokmaz tam aksine hırslandırır. İnanıyorum ki takım arkadaşlarımla birlikte Karadeniz ekibinde çok başarılı işlere imza atacağız." açıklamasını yaptı. Bu arada Trabzonspor, Ceyhun'un transferiyle bu sezon kadrosuna 6. başkentli oyuncuyu katmış oldu. Bordo-Mavili ekip, sezon başında Ankaragücü'nden Umut Bulut, Ankaraspor'dan Musa Büyük ve Ersen Martin ile devre arasında Gençlerbirliği'nde Ayman ve Risp'i renklerine katmıştı.

Önder Arı
31/01/2007

Faik Yılmaz
31.01.2007, 10:56
adam gelecek 3-5 gol atacak.. SIRADAN ANADOLU TAKIMLARINI yeneceğiz....

ve çok mutlu olacağız.. sizin istediğiniz hedefleriniz buysa sevinelim...... ama ben sevinmiyorum..... çünkü bu takımla bu hocayla bu yönetimle asla büyük hedefler peşinde koşamayız......

sıradan oluyoruz sıradan...... gitgide mağlubiyetler puan kayıplarıda önemsenmez hale geldi......

transfer yapıldı çünkü musampa gidecek.....

transfer yapıldı yönetim 1 gün daha koltuklarında rahat uturmak istiyorlar....

transfer yapıldı takımı 2 galibiyet alınca iyi bir şey yapmış gibi geçmişi unutturmak istiyorlar....

Bunların amacı başarılı olmak değil.....

Bahtiyar
31.01.2007, 10:57

sizi anlıyorum görüşleriniz farklı olabilir ama musampa nın gidişinin hazırlanmasına ne diyeceksiniz. ceyhun musampa dan, marce den iyimi

irfanb
31.01.2007, 10:58
Ceyhun saglik kontrolünden gecti mi acaba . Ayman gibi tam aldik derken geri göndermeyelim .

nekop
31.01.2007, 10:58
ceyhun iyi oyuncu bize yarar saglar fakat neredeyse her macta oynayan murat ocak bu transferde neredeyse hiç forma giymeyen celaleddinin yerine verilcekse söyleyecek bişey bulamıyorum...

muratt
31.01.2007, 10:59

ve çok mutlu olacağız.. sizin istediğiniz hedefleriniz buysa sevinelim...... ama ben sevinmiyorum..... çünkü bu takımla bu hocayla bu yönetimle asla büyük hedefler peşinde koşamayız......

sıradan oluyoruz sıradan...... gitgide mağlubiyetler puan kayıplarıda önemsenmez hale geldi......

transfer yapıldı takımı 2 galibiyet alınca iyi bir şey yapmış gibi geçmişi unutturmak istiyorlar....

Katilmiyorum. Bunlarin amaci basarili olmak, ama onlar icin basari kriteri kumede kalmak.. Vizyonlari o kadar cunku..

Emorfo
31.01.2007, 11:01
Ceyhun devre arasında alınabilecek iyi transferlerden biridir. Esasında bu yönetimin transfer konusunda bir sıkıntısı yok, istediği adamları alabiliyorlar, Eskiden olduğu gibi üç kuruş için elimizden futbolcu kaçırmıyoruz. Sezon başında kafalarına göre transfer yaptılar şimdi ise Ziya Doğan'ın istediğ adamları transfer ediyorlar. Hele durun bakalım. Bir kaç hafta geçsin Ziya Doğan'a bir şans verin. İstediği adamlar alındı bakalım ne yapacak. Bizim taraftar hiç bir şeyi beğenmez, normal bir şey yani.

Travelair
31.01.2007, 11:02
Peki Musampa kalır da sola, Gökdeniz sağa kaydırılırsa ne olur bilin bakalım :)?

Bu arada Ceyhun demecine biraz fazla falso vermiş topu auta çıkardı. Fazla heyecanlandırmıyor, üst düzey takımlarda oynamıştım zaten, Karadeniz takımı filan... Karadeniz takımı değil Türkiye'nin en büyük takımıyız Ceyhun dostum hoşgeldin, umarım bunu burda anlarsın. Egosu yüksek bir oyuncu olduğu açık ama o da haklı. Kurtarıcı olarak görülüyor, kurtarıcı olduğunu hissettirmişler belli ki

smertkan
31.01.2007, 11:03
.................................................. ...............................

Bu yönetimden ne bekliyoruzki vizyonları bu kadar işte.Anadolu takımlarını yenebilecek bir takım oluşturmaktan öteye gidemeyecekler.

Öyle olmazsa sadece 1 yılda 21 kişi gönderip 21 kişi alırlarmıydı.21 kişi nedemek bir takımın tam tekmil kadrosu demek.Böyle bir şey Futbolda olmuşmudur.Bakmak lazım yoksada Guiness e başvurmak gerekir.

Faik Yılmaz
31.01.2007, 11:03
sene başında mossoro diye bi birezilyalıyı bile alamayan bu beceriksizler nasıl istedikleri adamı alıyorlar anlamadım....

Bahtiyar
31.01.2007, 11:05
Peki Musampa kalır da sola, Gökdeniz sağa kaydırılırsa ne olur bilin bakalım :)?

yattara gider dimi

Erdem Keser
31.01.2007, 11:05

katiliyorum ama bu saatten sonra alacagimiz her puan bizim icin degerlidir cunku takim gercekten altsiralara dogru emin adimlarla ilerliyo

Faik Yılmaz
31.01.2007, 11:06

kardeşim nemi olacak ?..... musampa- gökdeniz- ceyhun ve bi forvet eder 4 kişi....
ziya hoca asla bu kadar OFANSİF kadro ile maça çıkmaz.... delirmesi lazım.. hem yattara ne olacak onuda koy eder 5 kişi...... mentalite , mantalite her şey ayaklar altında.....

stichus
31.01.2007, 11:07
selamlar
uzun bir aradan sonra yine ne ilginçtir bir başka transfer başlığında daha birlikteyiz.

Bakanay61
31.01.2007, 11:08
hayırlı olsun diyelim.ama olacak olan şu ilk maçta kaleyi cepheden gören bir frikik olacak gökdenizle ceyhun bu atış için sözlü kavgaya girişcekler.takım ceyhuna cephe alcak 3 maç sonra kadro dışı.sene sonu bedelsiz olarak başka takıma transfer.olay budur maalesef.

Emorfo
31.01.2007, 11:09
sene başında mossoro diye bi birezilyalıyı bile alamayan bu beceriksizler nasıl istedikleri adamı alıyorlar anlamadım....

Bir şey bilmediğin belli. Mosorro de neymiş :) Lazaroni'nin istediği adamlar sürekli fiyat artırıyordu, Lazaroni'nin ayrıca Brezilya'da menagerlik şirketi vardı. Yönetim kıllanmış lazaroni hangi futbolcuyu önerse fiyat bir anda katlanıyordu, kısaca Lazaroni'nin bu işte parmağı var diye düşündüler. istediği adamlardan hiç biri alınmadı. Marcelinho'yu alan yönetim Mosorro'yu da Kossoroyu da Fossorroyu da çok rahat alırdı. İlk yarıda aslında kötü bir kadro kurulmadı football menagerlik oyununda harika maçlar çıkarıyorum. Play Stasion takımı olduk ama iskelet yok, sistem yok, hoca hoca değil, yönetici yönetici değil ipin ucu kaçınca böyle oldu.

Emorfo
31.01.2007, 11:10
selamlar
uzun bir aradan sonra yine ne ilginçtir bir başka transfer başlığında daha birlikteyiz.

efsane geri döndü. baya ayarsız kalmıştık :)

ozcan_asanoglu
31.01.2007, 11:11
sizi anlıyorum görüşleriniz farklı olabilir ama musampa nın gidişinin hazırlanmasına ne diyeceksiniz. ceyhun musampa dan, marce den iyimi

kağıt üzerinde tabiki daha iyi değil..ama sahada, özellikle marce bende de tam bir hayal kırıklığı yarattı.bunda ziya hocanın etkisi tartışılır.herkes yerinde oynatılmadı diyor ama hala dün gibi aklımda kaç pozisyonu var ceza sahasına girmiş vursa gol olacak, dönüyor pas atıyor.bi şekilde şehre, takıma alışamadı uyum sağlayamadı.bunu anlıyoruz.

musampa hala hazır değilse bundan ziya hocanın sorumludur. ama o da demekki birşeylerini beğenmiyorki 90 dk oynatmıyor.

insan bindiği dalı keser mi? takımı daha iyiye götürecek adamı niye bile bile oynatmasın ki...bu çerçevede musampa giderse arkasından ağlayacak halimiz yok.iyi futbolcu sahada iyi olacak, defansta bile oynasa çıkıp ben buyum dedirtecek...

ayrıca bu "sıradanlaşma" lafını da tartışmak lazım...

biz ne zaman sıradanlaştık.yıldızsız, isimsiz kahramanlarla tarih yazarak mı yoksa başka yerlerde isim olmuşları kadroya katıp başarısızlığa uğradıktan sonra mı...?

tarih bize gösteriyor ki, biz başarılarımızla kendi yıldızlarımızı meydana getirdik, yıldızlarla başarıları değil...o yüzden yönetimlerden yıldız değil kaliteli topçu bekleyelim her zaman...

champions
31.01.2007, 11:12
... eleştiri olmaz ki bi sıradanlaşma tartışması almış başını gidiyor neymiş ceyhun takımı sıradanlaştırırmış şöyle bi kadroya bakınız kimler var kimler yok neymiş sıradan takımları yenermişiz ne istiyoruz başarı hangi ligdesin süper olanında o zaman sıradan takımları yeneceksin 7 haftada bi sıradan takımı bile yenemeyen takım trabzonspor değil miydi yaw

Bahtiyar
31.01.2007, 11:15
tabi tabi sıradanlaşmıyoruz isimsiz kahramanlar yaratıyoruz marce ye sözüm yok ama musampa giderse arkasından ağlarım yalan değil.
süper lig de 14 takım hep isimsiz kahramanlarla şampiyon oldu.

ziya bize masal anlatsana.

zafer6161
31.01.2007, 11:16
güzel transfer 2. bi hami geldi trabzonspora inş hayırlı olur

kudu_61
31.01.2007, 11:18
Mantıklı transfer teşekkürler yönetim murat ocak zaten oynatılmıyordu bence kiralık verilmesi çok mantıklı oyun kurucu arıyorduk ankaragücünün maçlarını izlediyseniz ve ceyhunu tanıyorsanız alabileceğimiz en iyi yerli oyun kurucuyu aldığımızı görebilirsiniz bu saat te yabancı transferi zaten saçmaydı yönetimin iyi yaptığı işlerden birisidir bu ziyanın kadrosuna gelince

jeff(tolga)
musa-step-risp-keçeli
ayman-hüseyin
yattara-ceyhun
gökdeniz-umut
olacaktır
hiç fena bir kadro değil

Faik Yılmaz
31.01.2007, 11:20
Bir şey bilmediğin belli. Mosorro de neymiş :) Lazaroni'nin istediği adamlar sürekli fiyat artırıyordu, Lazaroni'nin ayrıca Brezilya'da menagerlik şirketi vardı. Yönetim kıllanmış lazaroni hangi futbolcuyu önerse fiyat bir anda katlanıyordu, kısaca Lazaroni'nin bu işte parmağı var diye düşündüler. istediği adamlardan hiç biri alınmadı. Marcelinho'yu alan yönetim Mosorro'yu da Kossoroyu da Fossorroyu da çok rahat alırdı. İlk yarıda aslında kötü bir kadro kurulmadı football menagerlik oyununda harika maçlar çıkarıyorum. Play Stasion takımı olduk ama iskelet yok, sistem yok, hoca hoca değil, yönetici yönetici değil ipin ucu kaçınca böyle oldu.

YÖNETİM istediği adamı alırmış bunlar BEDAVA MAÇ İZLEMEK İÇİN YÖNETİCİ OLAN İNSANLAR.... arkadaşım bütün transferler marce, musampa dahil FATİH TEKKEnin transferiyle gelen paradan yapılmıştır. hatta APOEL maçını uçak biletleri dahil bu paradan ödenmiştir. böyle transferi DAĞDAKİ ÇOBANDA YAPAR. hala bu adamları savunuyorsun ya neden bu durumda olduğumuzu daha iyi anlıyorum. ZİYA HOCANIN istediği futbolcuları alırmıi ZİYA Hoca iyi TD olsa FORVET İSTER FORVET. TAKIMDA FORVET YOK.....

bunlarda o yürek yok arkadaşım adam kendisini TRABZONSPORLU görmüyoki fedakarlık etsin transfer yapsın. nerde yıldızları 2 yıldız sözü vardı.. KARADENİZ İNSANI MERTTTİR sözünde durur. ama İSTANBUL bazı insanları bozuyor demekki....

güzel kadromuz var hasan, hüseyin, ferhat, murat ocak bunlar 2. ligde bile oynayamayacak adamlar takımın as kadrosunda oynarlarken bu lafınıda anlamadım.... fatih tekke satılmasa üzerine transfer yapılsa haklıydın ama mevcut haliyle bu takım ancak ligde kalan sıradan bi takım olur...

bu senin için basşarıysa lafım yok.... ama ben kayserinin bile bizden 1 puan alması için sevinememesini içime sindiremiyorum....

Travelair
31.01.2007, 11:21
Stichus hoşgeldin, senin Musampa'yı da bezdirdiler galiba 2 hafta önce başvurup ayrılmak istiyorum falan demiş. Var mıdır doğrusu?

selçukabi
31.01.2007, 11:21
Ceyhun devre arasında alınabilecek iyi transferlerden biridir. Esasında bu yönetimin transfer konusunda bir sıkıntısı yok, istediği adamları alabiliyorlar, Eskiden olduğu gibi üç kuruş için elimizden futbolcu kaçırmıyoruz. Sezon başında kafalarına göre transfer yaptılar şimdi ise Ziya Doğan'ın istediğ adamları transfer ediyorlar. Hele durun bakalım. Bir kaç hafta geçsin Ziya Doğan'a bir şans verin. İstediği adamlar alındı bakalım ne yapacak. Bizim taraftar hiç bir şeyi beğenmez, normal bir şey yani.

Sabahtan beri okuduğum (aşağı yukarı ) en aklı başında yorum...

Külünkoğlu
31.01.2007, 11:23

Hami ? Ceyhun ? yok bu işi ben bilmiyormuşum..

Travelair
31.01.2007, 11:24
Kupa garanti ise ben de katılırım o yoruma ama ligde nerdeyiz bir daha bakmak lazım ve artık başlamak lazım acilen

Emorfo
31.01.2007, 11:24
YÖNETİM istediği adamı alırmış bunlar BEDAVA MAÇ İZLEMEK İÇİN YÖNETİCİ OLAN İNSANLAR.... arkadaşım bütün transferler marce, musampa dahil FATİH TEKKEnin transferiyle gelen paradan yapılmıştır. hatta APOEL maçını uçak biletleri dahil bu paradan ödenmiştir. böyle transferi DAĞDAKİ ÇOBANDA YAPAR. hala bu adamları savunuyorsun ya neden bu durumda olduğumuzu daha iyi anlıyorum. ZİYA HOCANIN istediği futbolcuları alırmıi ZİYA Hoca iyi TD olsa FORVET İSTER FORVET. TAKIMDA FORVET YOK.....

bunlarda o yürek yok arkadaşım adam kendisini TRABZONSPORLU görmüyoki fedakarlık etsin transfer yapsın. nerde yıldızları 2 yıldız sözü vardı.. KARADENİZ İNSANI MERTTTİR sözünde durur. ama İSTANBUL bazı insanları bozuyor demekki....

güzel kadromuz var hasan, hüseyin, ferhat, murat ocak bunlar 2. ligde bile oynayamayacak adamlar takımın as kadrosunda oynarlarken bu lafınıda anlamadım.... fatih tekke satılmasa üzerine transfer yapılsa haklıydın ama mevcut haliyle bu takım ancak ligde kalan sıradan bi takım olur...

bu senin için basşarıysa lafım yok.... ama ben kayserinin bile bizden 1 puan alması için sevinememesini içime sindiremiyorum....

Kusura bakma ama çok boş yazmışsın cevap veremeycem. hade kolay gelsin.

Ali Özcan
31.01.2007, 11:25
ya arkadaşım gs istemiş olsa fener istemiş olsa bize gelmezdi gelirdi diyosanda ancak kendini kandırırsın. peki madem bu kadAR iyi oyuncu KONYADA bile tutanamadı neden acaba. bunu düşündünmü. biz 13. takımıyız üst düzey bi futbolcuyu diğer 12 takım beğenmedide AKILLI bizmiyiz. elinde musampa gibi bi silahını oynatmayıp küstüreceksin. marceyi yollaaycaksın fatihi yollayacaksın sonra CEYHUN gibi bi adam sevinmemizi bekleyeceksin. kusura bakma ama ceyhunun tek faydası uzaktan şut çekebilen bi elemanımız olacak. TABİ TOPU CEZA SAHASINA GETİREBİLİRSEK.

eğri oturup doğru konuşalım CEYHUN GİBİ KALİTELİ olabilir( ama asla üst düzey değil) bir adama bile bu kadra sevinecek hale gelsdiysek hay halimize.....

yarın musampa gidecek göreceksiniz şimdiden onun gönderilmesine kzılmaması için yapılan bi transfer bu.....

yanlış anlamışın...gs fb şu anda istemiyor ceyhunu...geçmişte daha toy zamanlarında istemişler ve almışlar...konyada tutunamak gibi bir olay yok...ceyhunun yıldızlaştığı bir konyaspor - samsunspor maçından sonra konyasporun samsunspordan çok ama çok istediği Kais ile samsunsporun kendilerini kümede bırakmak için bir kurtarıcı olarak gördüğü Ceyhun takas edilmiştir...Hatta Aykut Kocaman ın Konyaspor dan bu yüzden ayrıldığı,yani Ceyhun u satana yönetime tepki koyduğu söylenir...Artık şunu kabul edin ki bu yönetim transfer yapma becerisi olan bir yönetim...adam da satıyorlar kabul ama Marce nin satılmasında yönetimden çok Ziya suçludur...yerinde oynatsaydı,adam mutlu olsaydı gitmezdi...Fatih in gitmesinde de suçu yok yönetimin...adam bangır bangır bağırdı gitmek istiyorum diye...ve gitti...Szymek olayında da yönetimden ziyade Ziya suçludur...O zaman yönetimin tek suçu Ziyayı takımda tutuyor olmaktır...Lütfen artık şu yapılan her transferi eleştirmek huyundan vazgeçelim...Ayman a Risp e demediğini bırakmadı bu forum...kimin ne kadar yürek koyduğunu gördük Konya ve Kayseri maçlarında...Ayman kendini parçalıyor...Risp sapasağlam bir adam...Artık yeter...Bu takımda bu muhalefet olduktan sonra bizim şu durumda olmamız çok normal...

anaras
31.01.2007, 11:26
Sabahtan beri okuduğum (aşağı yukarı ) en aklı başında yorum...

ALINANLARIDA GÖRDÜK HANİ SEZON BAŞINDANBERİ ALINAN TOPÇULAR NORMALDE İKİTANESİ HARİÇ 2,LİGDE TAKIM BULAMAZ. BU TARFTAR NEYİ BEĞENMEMİŞ ALLAHINI SEVERSEN SONDAN BEŞİNCİYİZ YAPSINLAR BİŞEYDE BEĞENMEYELİM KAFAMIZI KIRALIM. BU YÖNETİMİN FUTBOLDAN FUTBOLCUDAN ANLAMADIĞI NERDEN BELLİ BİLİYOMUSUN EN SON AÇIKLAMADA KAYSERİ MAÇIDA GÜZEL OYNADIK DİYOLAR :)))))))))
NE OYNAMIŞIZ AMA DİMİ POZİSYON YOK. :))))))))

Faik Yılmaz
31.01.2007, 11:28
yanlış anlamışın...gs fb şu anda istemiyor ceyhunu...geçmişte daha toy zamanlarında istemişler ve almışlar...konyada tutunamak gibi bir olay yok...ceyhunun yıldızlaştığı bir konyaspor - samsunspor maçından sonra konyasporun samsunspordan çok ama çok istediği Kais ile samsunsporun kendilerini kümede bırakmak için bir kurtarıcı olarak gördüğü Ceyhun takas edilmiştir...Hatta Aykut Kocaman ın Konyaspor dan bu yüzden ayrıldığı,yani Ceyhun u satana yönetime tepki koyduğu söylenir...Artık şunu kabul edin ki bu yönetim transfer yapma becerisi olan bir yönetim...adam da satıyorlar kabul ama Marce nin satılmasında yönetimden çok Ziya suçludur...yerinde oynatsaydı,adam mutlu olsaydı gitmezdi...Fatih in gitmesinde de suçu yok yönetimin...adam bangır bangır bağırdı gitmek istiyorum diye...ve gitti...Szymek olayında da yönetimden ziyade Ziya suçludur...O zaman yönetimin tek suçu Ziyayı takımda tutuyor olmaktır...Lütfen artık şu yapılan her transferi eleştirmek huyundan vazgeçelim...Ayman a Risp e demediğini bırakmadı bu forum...kimin ne kadar yürek koyduğunu gördük Konya ve Kayseri maçlarında...Ayman kendini parçalıyor...Risp sapasağlam bir adam...Artık yeter...Bu takımda bu muhalefet olduktan sonra bizim şu durumda olmamız çok normal...

küçük hedeflerin takımı için çok güzel transferler.. ligde kalırız belki ama.... kayserinin bile maskarası olmaya devam ederiz.... ne diyelim arkadaşlar çok memnun

HAYIRLI OLSUN NE DİYELİM......

Emorfo
31.01.2007, 11:29
Bizim taraftar balık hafızalı, Serkan Kılıçlar Mustafa Yalçınkayalar alınıyordu daha önce süper transferdi onlar değil mi şimdiki transfer kötü oldu. komik.

anaras
31.01.2007, 11:30
Bizim taraftar balık hafızalı, Serkan Kılıçlar Mustafa Yalçınkayalar alınıyordu daha önce süper transferdi onlar değil mi şimdiki transfer kötü oldu. komik.

KARDEŞ SANA CİDDİ BİŞE SORACAM HARBİDEN AMA CEVAP VER BEĞENİYOMUSUN YAPILAN TRANSFERLERİ :)

Faik Yılmaz
31.01.2007, 11:31

o zamnki en kötü derecemiz 6 lıktı.....

şimdi 6. olsak bayram edecez....

sadece bunu hatırlatmam yeterli sanırım.....

Harun
31.01.2007, 11:32
insan bindiği dalı keser mi? takımı daha iyiye götürecek adamı niye bile bile oynatmasın ki...
Özcan abi,Ziya hocanın Yattara'yı oynatmaması senin bu görüşünü çürütür malesef.Kimse diyemezki Yattara bu kadro ile ilk onbirde sahaya çıkamaz.Ama Ziya diyor işte.Artık bindiği dalı kesmek mi dersin,yoksa dala binmeden ağacı kesmek mi bilemiyorum.

Emorfo
31.01.2007, 11:33
KARDEŞ SANA CİDDİ BİŞE SORACAM HARBİDEN AMA CEVAP VER BEĞENİYOMUSUN YAPILAN TRANSFERLERİ :)

Forumu ne kadar takip ediyorsunuz bilmiyorum, fakat etmediğiniz belli, transfer başlıklarını yönetim başlıklarını gezin okuyun ne düşündüğümü anlarsınız. Takımda bana Ceyhun gibi şut çeken bir adam sayabilir misin. Benim beğenmem önemli değil önemli olan Ziya Doğan'ın hocanın istemesidir. Yöneticilerin kafalarına göre transfer yapması tarihe karıştı fakat sezon başında yeniden hortlattık bunu. O yüzden Ceyhun transferi ve hocanın istediği diğer oyuncuların transferi benim için yerinde.

h@msi61
31.01.2007, 11:34

arkadaşım abartmıyor musun? Ceyhun kim, Hami kim....
bu transfer başımıza dert olucak, Ceyhun iyi oynar oynamaz bilemem ama bundan sonra Yattarayı 11 de görmemiz iyice zorlaşacak, Musampayı 11 de görenler ise cennetlik olacak...

Ali Özcan
31.01.2007, 11:34
ALINANLARIDA GÖRDÜK HANİ SEZON BAŞINDANBERİ ALINAN TOPÇULAR NORMALDE İKİTANESİ HARİÇ 2,LİGDE TAKIM BULAMAZ. BU TARFTAR NEYİ BEĞENMEMİŞ ALLAHINI SEVERSEN SONDAN BEŞİNCİYİZ YAPSINLAR BİŞEYDE BEĞENMEYELİM KAFAMIZI KIRALIM. BU YÖNETİMİN FUTBOLDAN FUTBOLCUDAN ANLAMADIĞI NERDEN BELLİ BİLİYOMUSUN EN SON AÇIKLAMADA KAYSERİ MAÇIDA GÜZEL OYNADIK DİYOLAR :)))))))))
NE OYNAMIŞIZ AMA DİMİ POZİSYON YOK. :))))))))

abi yorumların okunabilirliği açısından küçük fontlarla yazarsan seviniriz...

Marce, Kiki, Ersen, Umut, Risp, Ayman, Ceyhun...

bunların hangisini ikinci lige layık gördün...Emorfo haklı...size Mustafa Yalçınkayalar, Zafer Demiraylar,Tamer Tunalar lazım...

Ali Özcan
31.01.2007, 11:36
o zamnki en kötü derecemiz 6 lıktı.....

şimdi 6. olsak bayram edecez....

sadece bunu hatırlatmam yeterli sanırım.....

bu takım 2001-2002 de küme düşmekten son anda kurtuldu...ben de sana bunu hatırlatayım...balık hafızalı olmamak lazım...

Atalay
31.01.2007, 11:37
faruk kardeşim etme eyleme bu yönetimin bana eli ayagı düzgün bir tek transferini gösterebilirmisin??bütün takımı tasviye ettiler ikinci sınıf ezik takımların artıkları ile bu iş hiç olurmu faruk.. bu yönetim utanmadan birde yusufu istemiş duydukça sinirimden havalara sıçrıyorum...gelipte yararalı olan bir tek transfer yok!!

KUTADGU
31.01.2007, 11:38
arkadaşlar transfer becerisi olan bir yönetim derken acaba;

- Sezon başı kampına bir tane bile yeni oyuncu getiremeyen, ve bu yüzden rum takımı ile yapılan maça doğru dürüst 18 bile çıkaramayan yönetim mi?

- Ligler başladıktan sonra transfer yapan, musampa yı bir alıo bir daha getiren sonra imza attıran yönetim mi?

- tüccar zihniyetiyle her iki transfer döneminde de sattıkları oyuncuların toplam paraları aldıkları oyuncuların toplam maliyetlerinden fazla olan bir yönetim mi?

- devre arası kampına yetişmeyen transferler. hatta ve hatta iki hayal kırıklığı maçtan sonra bebeğe meme verir tarzında yapılan transferler.

- Piyasası bayağı kızışmış bir adamı ispanya da atletico Madrid'e 1 milyon USD'ye satan 10 senedir Türkiye'de top oynayan ama nedendir çok da piyasası olmayan oyuncuya verilen 800 bin USD.

NOT: Eğer bu adamlar transfer yapmasını biliyorlar ise vallahi de billahi de ben hiç bir şey bilmiyorum....

NOT 2: Ayrıca transferi iyi bilmek ne adamlık ne de yöneticilik yeteneğinin göstergesidir.

anaras
31.01.2007, 11:38
Forumu ne kadar takip ediyorsunuz bilmiyorum, fakat etmediğiniz belli, transfer başlıklarını yönetim başlıklarını gezin okuyun ne düşündüğümü anlarsınız. Takımda bana Ceyhun gibi şut çeken bir adam sayabilir misin. Benim beğenmem önemli değil önemli olan Ziya Doğan'ın hocanın istemesidir. Yöneticilerin kafalarına göre transfer yapması tarihe karıştı fakat sezon başında yeniden hortlattık bunu. O yüzden Ceyhun transferi ve hocanın istediği diğer oyuncuların transferi benim için yerinde.

E NEDİYEYİM :) SEN BÖLE DÜŞÜNÜYOSAN . BAK ASLINDA DEMEK İSTEDİĞM NE BİLİYOMUSUN EĞER ZİYANIN TAKIMIN BAŞINA GELİRKEN VERDİĞİ DEMEÇLERİ DİNLESEYDİN BU FUTBOLCULARI İSTEYEN ZİYAYI YÖNETİM ADAM OLSA İKİ DAKİKA DA KOVMASI LAZIM AMA MALESEF BİZDE ÖLE ADAM YOK NEYSE LAFIMA GELEYİM ADAMA TV DE SORDULAR BU TARABZONSPOR NEDEN BU DURUMDA KADROMU YETERSİZ O NE DEDİ BİLİYOMUSUN FAZLASI VAR EKSİĞİ YOK :) SONRADA LAZARONİYİ KOVDULAR BU GELDİ DURUM ORTADA :)
ADAMIN ANLADIĞI BU İŞTE NE DİYEYİM ARTIK ADAMIN İSTEDİKLERİNE VE YAPACAKLARINA İNANAMIYO İNSAN İŞİN GERÇEĞİ BU. BİRDE ŞİMDİYE KADAR OYNANAN FUTBOLU BEĞENİYOSA BU HOCA. NEKADAR ANLIYO SEN SÖYLE

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Badaloğlu
31.01.2007, 11:41
Ceyhun,değil bu takımda; Türkiye'nin her takımında oynasa başarılı olur.Yanlııııız, bir şey var.Ceyhun, biraz kafasına buyruk bir adamdır.Şimdi yüksek sesle düşünelim.Hikmet Karaman salak bir adam değildir.Geçen sene Ankaragücü ligde kaldıysa bunu Ceyhun'a borçlu.Ceyhun geçen sene ligin 2.yarısında Ankaragücü'ne geldi ve bu takım kümede kaldı.

Hikmet Karaman, Ceyhun için şunu diyor: ''Ceyhun bu takımın yarısıdır'' Allah Allah!şimdi madem Ankaragücü'nün yarısı bu adam! o zaman Hikmet hoca,ne diye Trabzon'a veriyor bu Ceyhun'u?

Bu sorunun 2 cevabı var.İlk'i Ceyhun'u çok iyi paraya Trabzon'a sattılar.Diğeri ise, Ceyhun gibi kafasına buyruk,her takımda bu anlamda sorun olan bir adamı elinden çıkarmak için fırsat doğmasıdır.

Ankaragücü takımında Ceyhun'a sahada diğer futbolcular kesinlikle ağzını açamazlar.Ceyhun, Ankara'da maç biter, takımdaki futbolcular topluca staddan ayrılırken; o, çantasını alıp evin yolunu tutan bir adamdır.Yani kısacası anlayacağınız bu Giresunlu hemşehrimiz, inşaallah takımın huzurunu bozmaz.Böyle bir huzur bu takımda varmı? derseniz, size cevap vermem de çok zorya...

h@msi61
31.01.2007, 11:42
bu takım 2001-2002 de küme düşmekten son anda kurtuldu...ben de sana bunu hatırlatayım...balık hafızalı olmamak lazım...

14. olup son haftalarda küme düşmekten kurtulduğumuzda takımın defansında macit, mehmet kahraman ve santiago salazar, cem gibi isimler oynuyordu, 2. yarı bu kazmalara markov ve kürşat da eklenmişiti. kale de fukara milosevski vardı, ön liberomuz jarro, sol açığımız sommers ti. berbat bi yönetimimiz olmasına rağmen şuanki kadromuz oldukça iyi, ama ziya aylardır takımı bir arpa boyu ileriye taşıyamıyor... ziya gitsin dertler bitsin...

KUTADGU
31.01.2007, 11:42
dikkat ederseniz bu kriterlerin yanına

13. sırada bir takım
İki adet teknik direktör ( ki ilki bayağı maliyetli idi)
taraftarın ivme kazandığını söyleyen yönetici budalaları
birisinin ak dediğine diğerinin kara dediği iki başlar
45 günlük El KANCA Brezilya seferi
vb. kriterler dahil değildir.

Emorfo
31.01.2007, 11:43
gelipte yararalı olan bir ek transfer yok!!

Gökhan abi sorun zaten burda. 2 sene önce Marcelinho gibi bir adam alınsa Trabzonspor şampiyon olur muydu olmaz mıydı. Veya Zurawski alınsaydı şampiyonluğu kaçırır mıydık. Yapılan transfer esasında kötü değil ancak ne yazık ki sezon başında yanlış hoca seçimi, sisteme göre değilde popülist yaklaşımlara göre yapılan transferler yüzünden arap saçına döndü herşey. Yönetim kolay sandı, onu alırız bunu alırız süper transferler kadroyu oturturuz şampiyon oluruz sandılar. Ama evdeki hesap çarşıya uymadı. bu mantıkla uymaz zaten. Kiev maçını hatırlarsınız, Atay Aktuğ risk alıp borçlanıp bir iki transfer yapsa o turu çok rahat geçerek tarihimizde ilk kez şampiyonlar ligine girecektik. Bu yönetim keşke Atay Aktuğ'un o dönemlerdeki kadroya sahip olup bozmayarak takviye yapabilseydi. Fakat o kadronun heycanı felan bitmiş, kaptanı gitmek istiyor, en iyi defansı Tolga satılmış kısaca bir da şansız bir döneme denk geldiler. Revizyon şarttı fakat istenilen gibi olmadı. Yönetimin kendi içinde krizler ayrı bir konu sonuç bu durumdayız işte

Faik Yılmaz
31.01.2007, 11:45
abi yorumların okunabilirliği açısından küçük fontlarla yazarsan seviniriz...

Marce, Kiki, Ersen, Umut, Risp, Ayman, Ceyhun...

bunların hangisini ikinci lige layık gördün...Emorfo haklı...size Mustafa Yalçınkayalar, Zafer Demiraylar,Tamer Tunalar lazım...

marce : yarım dönem bile oynatılmadı gönderildi....

musampa : ferjhat kadar bile şans verilmedi......

ersen : sıfıra inip yapılan ortaların kafasına çarpıp içeriye girmesinden başka gol atma şansı olmayan sıradan bi adam.. 2 . lig değil amatörde bile oynatmazlar bunu

umut: hala patlama yapmasını beklediğimiz bi yıldız adayı ama basit bi oyuncunun atması gereken golleri bile atamıyor oluşu garip bi durum....

risp: gelen topları güzel kesiyor ama olumlu kullanam açısından bi etkinliğini göremedik. daha yorum yapmak için erken....

ayman: koşuyor pres yapıyor ama orta saha oyuncusu olmak için gereken özelliklere sahip değil.....

ceyhun :? ..................

yanlarına alınan campellı, radayı, vugrıneci, pfaff ı ve alınan dünya çapındaki yıldız isimleri yazmayıp arada alınanları yazarsanız böyle olur.....

abdullah, ogün, ünal, hami, şota, arçil, tolunay , vugrıneç böyle bir kadroyu senelerce beraber oynatabilen bi yönetimle bu BECERİKSİZLERİ nasıl aynı tutuyorsunuz anlamadım.

en kötü derece 6.lık.....

şimdi ise 14. cülük bu hafta yenilirsekte küme potası...

h@msi61
Ankaragücü takımında Ceyhun'a sahada diğer futbolcular kesinlikle ağzını açamazlar.Ceyhun, Ankara'da maç biter, takımdaki futbolcular topluca staddan ayrılırken; o, çantasını alıp evin yolunu tutan bir adamdır.Yani kısacası anlayacağınız bu Giresunlu hemşehrimiz, inşaallah takımın huzurunu bozmaz.Böyle bir huzur bu takımda varmı? derseniz, size cevap vermem de çok zorya...

abi peki Ziya gibi disiplin kavramını abartan bir adam böyle bir oyuncuyu bile bile nasıl aldı? artı olarak bu takımın laf denilmeyen adamı Gökdeniz, Ceyhunun attığı saçma sapan şutlardan sonra ne gibi tepkiler gösterecek çok merak ediyorum.

KUTADGU
14. olup son haftalarda küme düşmekten kurtulduğumuzda takımın defansında macit, mehmet kahraman ve santiago salazar, cem gibi isimler oynuyordu, 2. yarı bu kazmalara markov ve kürşat da eklenmişiti. kale de fukara milosevski vardı, ön liberomuz jarro, sol açığımız sommers ti. berbat bi yönetimimiz olmasına rağmen şuanki kadromuz oldukça iyi, ama ziya aylardır takımı bir arpa boyu ileriye taşıyamıyor... ziya gitsin dertler bitsin...

var gerisini sen hesap et o takım kümede kaldı ve malumunuz o takımın ilkyarısında aldığı puan da 25 yani..

neyse ondan sonra mustafa yalçınkayalar , serkan kılıçlarla uefa ya gitti.

El sonuç: isim önemli değil adam gibi kadro kurabiliyor musun önemli olan o.

Oğuuz
31.01.2007, 11:47
her gün şu son dakika haberlerine bi umutla giriyom acaba ceyhun işi ne oldu diye, lütfen artık gelsin ceyhun yaaa, bundan önce iki futbolcunun gelmesini bu kadar istemiştim biri F.TEKKE diğeri UMUT'tu bu Trabzonspora gelmesini çok istediğim üçüncü futbolcu, çoook şey katacak bize çooook ...
Allah'ım çok mutlu oldum, sonunda almışız demek, F.Tekke ve Umut transferinden sonra sevindiğim en iyi transferdi bu... bordo-mavi sevdaya hoş geldin CEYHUN ...

Kaya
31.01.2007, 11:47
Ceyhun'un iyi bir futbolcu olduğunu düşünüyorum. Özellikle takıma alışırsa baya faydalı olacaktır. Fakat kişisel sorunları umarım en aza iner. Pekte sorunsuz bir futbolcu olduğu söylenemez...

Hayırlısı olsun...

frango
31.01.2007, 11:50

yapma zafer ceyhun 2. bi hamiymiş mümkün deyil 2. bi hami olması

ama toplara iyi vurduğu kesin ve ciddi ciddi takımda bu anlamda bi eksiklik vardı umarım bu açığı kapatır ceyhun

ozcan_asanoglu
31.01.2007, 11:53
Harun, yattara'yı geldiğinden beri hiç bir hoca 90 dk. oynatmadı, hepsi mi aptal bunların, hepsi mi dal veya ağacı kesiyor..yattara sakatlıktan yeni çıktı yavaş yavaş 90dk.lık düzeye gelecektir ve bence ziya hoca ilk onbirde başlatacaktır artık onu..

Cengiz Çubukcu
31.01.2007, 11:54
ceyhun iyi şut atan bir oyuncudur, takımda doğru dürüst şut atan bir umut var bir de ara sıra gökdeniz.....kısa vadede günü kurtarmak için daha iyi bir alternatif olamazdı, onca paralar verip brezilyadan alınan oyuncuları da görüyoruz..bugüne kadar yıldız diye alınan oyuncular içinden kaç tanesi başarılı oldu..

Özge
31.01.2007, 11:55
CEYHUN RÖTARLI, AKYEL BELİRSİZ..

Trabzonspor'un, 1.5 yıllığına prensipte anlaştığı ve bugün sözleşme imzalayacağını duyurduğu Ankaragücülü Ceyhun Eriş'in bu akşam Trabzon'a geleceği ve futbolcuyla yarın sözleşme imzalanacağı kaydedildi. Öte yandan Fatih Akyel de Ajansspor'a transferi konusunda açıklamalar yaptı

Fatih Akyel Ajansspor'a yaptığı açıklamada, Ankaragücü'ne transferi ile ilgili geçen hafta gelişmelerin olduğunu ancak şu anda böyle bir durumun olmadığını belirtti.. Akyel, Trabzonspor'dan alacaklarına karşılık ise bonservisinin verileceğini söylerken, ''Gençlerbirliği ile hiç görüşmedim'' dedi.. Fatih Akyel ikinci yarıda durumunun ne olacağı konusunda belirsizliğin sürdüğünü de belirtti..

Harun
31.01.2007, 11:55
Bizim taraftarımıza kimsede top oynanmış himse tarafından keşfedilmemiş ilk bizde top oynacak oyuncu gerekir.Anca bu şelikde rahatlarlar.Fatih Akyel geldi adamın futbolu tartışıldı; ki bu adam Türkiye'nin sayılı hem kanat hem markaj hem kademe anlayışı olarak çıkardığı ender futbolculardandır.Denizlispordayken transfer edilmesi için çok uğraştığımız Çağdaş geldi,ama yine beğenilmedi.Sebeb ne ''istanbul artığı''.Şimdi sıra Ceyhun'da .Orda oynamış burda oynamış sıradanmış.Yazılanlardan çıkardığım bizim derdimizin futbolcu değil,onların en son bize gelmeleri ve buna artık gözüyle bakılmasıdr.Asıl beni korkutan, elimizdeki hocanın istediği en kral yıldız oyuncu alınsın bu anlayışı ile hiç birininin diğerlerinden farkı olmayacağıdır.

h@msi61
31.01.2007, 11:56
Harun, yattara'yı geldiğinden beri hiç bir hoca 90 dk. oynatmadı, hepsi mi aptal bunların, hepsi mi dal veya ağacı kesiyor..yattara sakatlıktan yeni çıktı yavaş yavaş 90dk.lık düzeye gelecektir ve bence ziya hoca ilk onbirde başlatacaktır artık onu..

Şenol hoca bir çok maçta Yattarayı 90 dakika kullandı ve o sezon Fatihin attığı 31 golün büyük bir kısmında Yattaranın katkıları vardı. Yattarayı 90 dakika oynatmayan hocalar dediğin, hatta 11 oynatmayan hocalar samet, ziya ve halilhodziç. al birini vur ötekini tarzında olan bir adamlar futbolun gol yememek olduğunu zannediyorlar. bence bu 3 hocanın Yattarayı oynatmaması Yattaranın değil, kendi korkaklıklarının sorunudur, nitekim Yattara oynadığı futbolla kendini defalarca ispatlamıştır...

Oğuuz
31.01.2007, 11:57
Özcan abi,Ziya hocanın Yattara'yı oynatmaması senin bu görüşünü çürütür malesef.Kimse diyemezki Yattara bu kadro ile ilk onbirde sahaya çıkamaz.Ama Ziya diyor işte.Artık bindiği dalı kesmek mi dersin,yoksa dala binmeden ağacı kesmek mi bilemiyorum.
'''Zaman zaman Yattara'nın neden ilk 11’de başlamadığı soruluyor. Takip eden arkadaşlar kamuoyunu bilgilendirmeli. Yattara, her iki maçta da hazır olmadığı için ilk onbirde başlamadı. Zaten kendisiyle yaptığım görüşmede ‘Ağrılarım var ikinci yarı oyuna dahil olursam daha etkili olurum' dedi.''
hocam bence artık ziya doğanda biliyor en önemli futbolcusunun Yattara olduğunu, şimdilik bu sözlerine inanalım, olurda ilerde yine oynatmazsa o zaman yaparız eleştirilerimizi.. riske edilecek bi topçu değil yattara, bi 3 ay daha ayrı kaldığımızı düşünsene kara incimizden ..

antagonist
31.01.2007, 11:57
Yazılanlardan çıkardığım bizim derdimizin futbolcu değil,onların en son bize gelmeleri ve buna artık gözüyle bakılmasıdr.

Aynen katılıyorum...

ibzolist
31.01.2007, 11:59
başkanlık makamında oturan adama ve onun ekibindekilere öyle kızıyorum ki 30 yaşına gelmiş elle tutulur bir başarısı olmamış bir futbolcuyu kazıklanarak transfer edişine bile bunca insan seviniyor , taraftarı ne hale getirdiniz yazıklar olsun

smertkan
31.01.2007, 12:00
Yönetimmiş, Ziya Doğanmış Kadroymuş , Hüseyinmiş hasanmış Ferhatmış benim umrumda değil.

şu anda tek istediğim 2-3 maç üstüste kazanalım.

Ekmek bulamazken pasta tarifi yapmanın ne anlamı var.

champions
31.01.2007, 12:02
Bizim taraftarımıza kimsede top oynamamış kimse tarafından keşfedilmemiş ilk bizde top oynacak oyuncu gerekir.Anca bu şekilde rahatlarlar.
:alkış: :alkış: :alkış:

Badaloğlu
31.01.2007, 12:04
abi peki Ziya gibi disiplin kavramını abartan bir adam böyle bir oyuncuyu bile bile nasıl aldı? artı olarak bu takımın laf denilmeyen adamı Gökdeniz, Ceyhunun attığı saçma sapan şutlardan sonra ne gibi tepkiler gösterecek çok merak ediyorum.

Niyemi aldı? Günü kurtarmak için,ayrıca şimdiye kadar bu mevkide elinde Szymek vardı ve onu kaçıranda Ziya Doğan'dır.Bazen aşırı disiplin ters teper.Szymek olayında olduğu gibi...Orta sahada adam yok, o kadarda futboldan anlasın Ziya hoca artık.Takıma bakıyorsunuz oynattığı adamların alayı defansa dönük 6 ya da 7 kişi ile çıkıyor sahaya.

Ceyhun gene saçma sapan kaleye şut atıyor,ya takımdakiler neden atmıyorlar?Futbolcu dedinmi kaleyi görünce patlatacak şutunu...Hami gibi vuracaksın,hepsi gol olacak diye bir kural yok!Belki çektiğin şut rakip defansın sırtına çarpıp bize avantaj olacaktır.

Bakın eskiden bu tip çok güzel gollerimiz vardı ama şimdi yok denecek kadar az.En son hatırladığım Bursa maçında Umut'un attığı nefis gol...Başka'da yok zaten...
Yahu şu Musampa'yı acaba gitmeden görebilecekmiyiz ilk 11'de?:mad:

kudu_61
31.01.2007, 12:06
Körü körüne birşeyleri eleştirmek ne kadar da hoşumuza gidiyor bir o yandan vuruyoruz bir bu yandan kimse gerçekleri görmüyor gerçekler çok basit
1- Bu yönetim öyle veya böyle gitmeyecek
2- Bu hoca öyle veya böyle gitmeyecek
3- Öyle veya böyle bu takım bu kadro ile devam edecek
4- Öyle veya böyle bu takım şu an ligin 14. sırasında
5- Yani bu 4 madde ne demek istiyor öyle veya böyle takıma, hocaya, yönetime destek vermemiz gerekiyor
Taraftarın çoğu ayman transferinden sonra yönetimi suçladı hocayı suçladı soruyorum size alınabilecek en iyi yerli ön liberolardan biri alınmadı mı ?
Taraftarın çoğu rispin transferinden sonra yönetimi suçladı soruyorum size Türkiye' de defansa topçu alınacak diye size sorsalar siz rispi ilk üç içerisine almazmısınız
Ve şimdi Ceyhun Transferi herkez başladı yönetimi suçlamaya sizce ceyhin Türkiyeden şu an alınabilecek en iyi oyun kuruculardan birisi değil mi?
Herkez şimek konusunda, marse konusunda yönetimi suçluyor şimek sakatlandıktan sonra kaç maç bize fayda sağladı veya marse TRABZONDA Avrupalı yıldız barındıramayız şu an ki kadromuz çok çok iyi TEŞEKKÜRLER YÖNETİM TEŞEKKÜRLER ZİYA DOĞAN
Ben artık eleştirmiyorum çünkü değiştirebilecek bir şeyimiz yok öyleyse neden eleştirip takımıma zarar vereyim bu takım benim takımım Sonuna kadar destek...

bordox
31.01.2007, 12:06
Ceyhun'un olgunlaştığını oynadığı oyundan anlıyordum.Eskisi gibi olmayacağı,başına buyruk davranmayacağı,poh pohlanmaya ihitayacı olduğuna inanmıyorum.Taraftar sahip çıkacak önce sonra takım onun takımın sahada beyni olduğunu kabul edecek,küçük hesapları bırakacak sonra bence başarılı olmaması için hiç bir neden yok.
Oyun tarzını Villereal'de oynayan Riquelme'ye benzetiyorum hem fizik olarak güçlü hem yeterince teknik hem de golü düşünen şut çekmekten korkmayan bir oyuncu.

Ayrıca yönetimin Murat Ocak'ı vermesine sevindim,Celo da olabilirdi ama Mustafa'nın kalması doğru bir karar.

Bence Ziya Doğan'ın elinde artık hiç bir mazeret kalmadı.Trabzonspor tarihinde hiç bir hoca hiç bir yönetimden istediği futbolcuyu bu kadar kolay aldırmamıştır.
Yönetimin yaptığı transferler Dyokaj ve Murat Ocak harici hep kaliteli adamlar.Kimse haksızlık yapmasın.

Emorfo
31.01.2007, 12:07
Vugrineç'i de unutmamak lazım. Gördüğü yerden çekiyordu şutunu harika da goller atıyordu.

Faik Yılmaz
31.01.2007, 12:07
çok üst düzey olmasada iyi bir futbolcu......

şutları ve araya attığı pasları ile ileri hattı destekler....

2-3 maç kazansakta şu aklımıza bile getirmek istemediğimiz korkudan kurtulsak......

ALLAH ım ne hallere düştük....

Çetin
31.01.2007, 12:08
merak ediyorum ceyhun futbol hayatında hangi başarılara imza atmış benim bilmediğim?

pReN@_61
31.01.2007, 12:09
herşey güzel , hoş ama musampaya yazık olacak

hayırlısı olsun ne diyeliM

Gürkan
31.01.2007, 12:12

hami ile de bir tuttukya.

serkanları mustafaları ölçü alırsak bu takıma gelen kimseye laf edemeyiz.

daha önce yazdım yine yazıyorum.

Ceyhun bu takıma kurtarıcı olarak alındı ise...

Burçak
31.01.2007, 12:18
şuan ki takımda ve şartlarda oynayabilecek faydalı olacağını düşündüğüm birisi.
hayırlı olsun demekten başka elden birşey gelmiyor.

Rıza ÇOLAK
31.01.2007, 12:20
merak ediyorum ceyhun futbol hayatında hangi başarılara imza atmış benim bilmediğim?
Fenevbahce den Ortega yı kovdurduyaü daha büyük ne başarısı arıyorsun:)

Çetin
31.01.2007, 12:22
Fenevbahce den Ortega yı kovdurduyaü daha büyük ne başarısı arıyorsun:)

ah nasıl unuttum ben onu sağolasın ya :)

Samet Metin
31.01.2007, 12:25
bizde de bakarsınız yattarayı kovdurur ziya da rahatlar

Fatih
31.01.2007, 12:27
ceyhun bu takıma yararlı olacaktıur kaliteli bir futbolcu aksini idda eden varsa bu sezonki ankaragücü maçını izleyebilirler