PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2 Dünya Yıldızı

TSknbkTS
29.01.2007, 21:53
genel kurulda 2 adet dünya yıldızı sözü verip yıldızlarımızı satan yönetime seslenelm.Transfer sezonu kapanıyor.Nerde dünya yıldızlarınız.

DOĞA SARAÇ
29.01.2007, 21:58
14 ncü sıradasın hedef yok rota yok amaç yok futbol yok yönetim bozuk hoca kayıp Şampiyonluk yok UEFA yok Hangi yıldız gelir şuan merakediyorum varsa biyerlerde jübilesi yakın yıldız (biraz sönük olur o artık) Alırız hele bi araştırsınlar sabır biraz:bayrak:

Lapina
29.01.2007, 22:00
Geldi gitti.

eren_61
29.01.2007, 22:01
ne yıldızı ya Allah aşkına.bunların takıma bir gram katkısı olmadığı gibi bizi 10 sene geriye götürdüler

Cabri61
29.01.2007, 22:02
ya da şöyle diyelim
15 trilyon+Nuri=0 dünya yıldızı

macka61
29.01.2007, 22:05
ben dünya yıldızından vaz geçtin bizi rezil etmseinler başka bir şey istemiyorum

Mehmet Fatih Yavuz
29.01.2007, 22:06
bunlar satmayı bilirler.
almak bunların kalbının işi değil.

albayrak=yalan

2*2=4
kadar bilimsel gerçekliği var bu eşitliğin.

bunlar siyasetten gelme.
düşündüler ki biz kongrede 3-5 yalan söylersek bişe olmaz.
nasılsa memlekette siyaset yalan üzerinden yapılıyor.
kulübe başkanlık iiçin de biraz siyasi söylemle yalan uydururuz malı götürürüz.

lakin burası siyasetle yönetilmez.
siyasetteki gibi yalan söylersen demirel gibi 6 kere gidip 7 kere gelemezsin.
burada bi gittin mi bi daha kente giremezsin.

tepedeki taslar artık harlandı alttan.
atmak üzere.

ya verdiğin sözleri tut ya da bohçanı(ziya nı) al defol..

Hekimoğlu
29.01.2007, 22:07
ar damarı çatlamış bunların hiç umursarlar mı?

Mehmet Fatih Yavuz
29.01.2007, 22:10
ceyhun yeter bize....
ne güzel olur alırsak. başkan da sözünü tutmuş olur.
la havle yahu..
ceyhun kim.
ciğeri beş para etmez satıcı istanbuldan tekmelenmiş adamları almaktan sıkılmadın mı kara bayrak...

hüseyin toraman
29.01.2007, 22:11
bunlar satmayı bilirler.
almak bunların kalbının işi değil.

albayrak=yalan

2*2=4
kadar bilimsel gerçekliği var bu eşitliğin.

bunlar siyasetten gelme.
düşündüler ki biz kongrede 3-5 yalan söylersek bişe olmaz.
nasılsa memlekette siyaset yalan üzerinden yapılıyor.
kulübe başkanlık iiçin de biraz siyasi söylemle yalan uydururuz malı götürürüz.

lakin burası siyasetle yönetilmez.
siyasetteki gibi yalan söylersen demirel gibi 6 kere gidip 7 kere gelemezsin.
burada bi gittin mi bi daha kente giremezsin.

tepedeki taslar artık harlandı alttan.
atmak üzere.

ya verdiğin sözleri tut ya da bohçanı(ziya nı) al defol..

sen çok çok çok haklısın:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

hamdi bey
29.01.2007, 22:16
ha birde stad yapacaklardı değil mi? puhahahaahahahaaaa a

TSelif
29.01.2007, 22:23
Elindeki yıldızı takımda tutmayı beceremeyen adamdan ne yıldızı bekliyoruz ki..................Bu yıldız Marce değildi .

Özgür Öztürk
29.01.2007, 22:26
Adamlar takımı satıyorlar siz yıldız peşine düşmüşsünüz.
Kasap et derdinde koyun yıldız derdinde.

Kasım Hilal
29.01.2007, 22:28
Yıldız mıldız yalan artık..
Bizim güneşimiz kuruyor adım adım..
Allah yardımcımız olsun..
Yahu zamanında ulama bir tane de "Yönetim İstifa" duası öğretmedi ki bizlere..
Topluca dua mı etsek ne?

Enes Berfin
29.01.2007, 22:29
Takim küme düsme potasinda, ve biz hala yildiz oyuncudan bash ediyoruz olacak sey degil.

hamdi bey
29.01.2007, 22:48
bu takıma ibrahimoviç gelse futbolu bırakır kahrından

Göktuğ Altuntaş
29.01.2007, 23:23
takımın hali içler açısı arkadaslar bırakalım biz yıldızı mıldızı zaten olanıda ziya beyler oynatmıyorlar sonuç olarak kötü durumdayz...

sbay
29.01.2007, 23:30
bu yonetimin su anda yabapilecegi en buyuk icraat istifa etmeleri olur...gercekten trransferden daha iyi olur...

Medallion
29.01.2007, 23:32
Adam getirecem demis, satmiyacam dememis ki. Marce yi getirdi. 1 borcu kaldi bana gore. Akyel i dunya yildizi sayarsak sozunu tutmustur buyuk baskan (!) :)

Ozlu sozler geldi aklima, biri Ozkan Hoca dan

Yildiz isteyen gokyuzune baksin.

Ortada dunya yildizi vardi da biz mi getirmedik?

Yildiz getiripte takimin dengelerini mi bozacan?

Elindeki yildiz futbolcun klubede oturuyorken, yeni gelen yildiz top mu toplayacak?

Her onune gelen boyle topik acarsa biz bu forumu nasil takip edecegiz sayin forum yoneticileri? Benzer topik varken topik acana hak mahrumiyeti cezasi gelsin.

DOĞA SARAÇ
30.01.2007, 00:00
Ayman ve risp işte onlar bizim yıldızlarımız

:bayrak:

Hüseyin Çümen
30.01.2007, 00:43
ben marce nin ve musampa nın bu tarife uyduunu düşünüyorum benim fikrim sadece

Çetin
30.01.2007, 00:49
yıldızlar gökyüzünde hemde sınırsız. onu kastetmişler meğer

Erdem Keser
30.01.2007, 01:19
ayman ve risp bizim yildizlarimiz

mircemal
30.01.2007, 01:25
yönetimin hakkını yeme kardesim 2 değil ama 1 tane yıldız transfer etti değirmenderespordan :)

Ömer SEVİNÇ
30.01.2007, 04:35
Elindeki yıldızı takımda tutmayı beceremeyen adamdan ne yıldızı bekliyoruz ki..................Bu yıldız Marce değildi .

:D
Bİliyoruz Tselif

Nissan
30.01.2007, 06:52
o soz ile taraftarin zeka seviyesini olctuler.
ve baktilarki ortalama cok saf, dahada gitmiyorlar yapistilar oraya.
dua edinde gokdeniz ile s milan'i da sattiktan sonra gitsinler. bu ikisi kaldi para eden. yattara'yi bizden baskasi oynatmaz birinci ligde:)
hee birde Hami vardi dogruya;)

Badaloğlu
30.01.2007, 09:27
o soz ile taraftarin zeka seviyesini olctuler.
ve baktilarki ortalama cok saf, dahada gitmiyorlar yapistilar oraya.
dua edinde gokdeniz ile s milan'i da sattiktan sonra gitsinler. bu ikisi kaldi para eden. yattara'yi bizden baskasi oynatmaz birinci ligde:)
hee birde Hami vardi dogruya;)

Fener'e verde bak! oynuyormu, oynamıyor mu? görürüz.Daivid bile kral olur orada.Yattara, Kayseri maçında oyuna girerken zaten ruh halinden belli ediyor oynamayacağı.Hatta maçın 15.dakikasında yapılmaya başlanan tezahüratlarda suratını tv ekranlarından görünce, adamın kendiside şaşıyor oynamadığına...
Yahu ilk yarı bu adam sakat en büyük transfer Yattara'nın iyileşmesi diyen adamlar şimdi onu ilk 11'de oynatamıyorlar.Bu nasıl iş?

Kul
30.01.2007, 09:45
Yattara iyileşsin en büyük transfer o demişti.

Ziya Doğan kendisiyle çelişmeye devam ediyor..Hadi Yattara sakatlıktan yeni çıkmış 1-2 maç ikinci yarıda oyuna girebilir ama Musampa'yı kenarda bekleterek ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum..

O bahsi geçen 2 dünya yıldızı alınsaydı bu Ziya Doğan'ın bu kafasıyla onları da yedek kulübesinde göreceğimden şüphem yok.. Bu saatten sonra o 2 yıldızı istemiyorum(alınacağına da inanmıyorum) tek istediğim iyi futbol o da bu kafayla imkansız görünüyor.. Allah sonumuzu hayır etsin..

since1967_
30.01.2007, 09:58
bunlar değil yıldız bakkaldan ekmek peynir bile alamazlar. ne yıldızıymış. alsınlar kel ziyayıda defolup gitsinler yeter kardeşim. sinir sistemimiz bozuldu.

Emorfo
30.01.2007, 10:23
Hala akıllanmazdınız dimi. Hala yıldız bekliyorsunuz :)
Bize yıldız futbolcu yaramıyor. Yapımıza ters, Trabzonspor'un kendi yıldızını kendi ortaya çıkaran bir yapısı var. Bunu bozmayalım. Marcelinho yıldızdı, hatta Musampa'da yıldız bir futbolcu, sen takım olamadıktan sonra dünyadaki bütün yıldızları toplasan ne yazar. Trabzonspor'a kaliteli futbolcu lazım, sistem futbolcusu lazım. 2 yıldızmış aman bize uzak Allah'a yakın olsunlar.

xenit
30.01.2007, 10:53
Fener'e verde bak! oynuyormu, oynamıyor mu? görürüz.Daivid bile kral olur orada.Yattara, Kayseri maçında oyuna girerken zaten ruh halinden belli ediyor oynamayacağı.Hatta maçın 15.dakikasında yapılmaya başlanan tezahüratlarda suratını tv ekranlarından görünce, adamın kendiside şaşıyor oynamadığına...
Yahu ilk yarı bu adam sakat en büyük transfer Yattara'nın iyileşmesi diyen adamlar şimdi onu ilk 11'de oynatamıyorlar.Bu nasıl iş?

Dikkatini çekerim badaloğlucum Fener dediğimiz takım Beyük ziya hocanın 3 yıl once oynattığı sistemi bugün oynatıyomuş....
Aaa bak ziya abin kızar ama... Onun sisteminde kaliteli oyuncular oynayamaz bu futbol denen oyunu...

Külünkoğlu
30.01.2007, 10:59
Almanya'da 2 kez yılın topçusu olan adamı rezil eden bir teknik adama ve yönetime sahipsin. İki yıldız paklamaz bizi 5 yıldız alalım dördünü gönderelim bir kalsın kalabilirse 200 bin dolar kar edelim. Varsın Trabzon 14. olsun ne yazar. Nasıl olsa gerilimli maç sonrası bile hiç bir şey olmamış gibi restaurantlarda şen kahkahalar yükseliyor. devam böyle devaaamm..

Oğuuz
30.01.2007, 10:59
Bize yıldız futbolcu yaramıyor. Yapımıza ters, Trabzonspor'un kendi yıldızını kendi ortaya çıkaran bir yapısı var. Bunu bozmayalım. Marcelinho yıldızdı, hatta Musampa'da yıldız bir futbolcu, sen takım olamadıktan sonra dünyadaki bütün yıldızları toplasan ne yazar. Trabzonspor'a kaliteli futbolcu lazım, sistem futbolcusu lazım. 2 yıldızmış aman bize uzak Allah'a yakın olsunlar.
işte budur yaa, yıldızmış yerin dibine batsın yıldızlığı o topçuların, arkadaşın dediği gibi yapımıza aykırı bu bizim, ben Trabzonsporda yıldız istemiyorum Trabzonlu gibi oynayan futbolcu istiyorum.. kendi çıkardığımız yıldızlara sahip çıkalım,yeter, başarı için başka bi şeye gerek yok ...

Badaloğlu
30.01.2007, 11:15
Dikkatini çekerim badaloğlucum Fener dediğimiz takım Beyük ziya hocanın 3 yıl once oynattığı sistemi bugün oynatıyomuş....
Aaa bak ziya abin kızar ama... Onun sisteminde kaliteli oyuncular oynayamaz bu futbol denen oyunu...

Valla Fener'in hocası ne oynatırsa oynatsın, ama bak adam sistem mistem demeden Alex formda olsada olmasada,koşsada koşmasada Fener'de banko oynuyor.Sonucu görüyoruz...Bu sistemi bir tek Laz Ziya'mı biliyor!Oyun sisteminde kaliteli oyuncu olan Yattara'yı oynatamıyor!!!

Valla abartmıyorum bu Yattara, Daivit gibi sıradan bir forveti kral yapar.Trabzon'da hemde kendi sahamızda yedek soyunmasına aklım,fikrim almıyor!Sahada bir tane teknik oyuncu yok.Musampa ve Yattara teknik oyuncular,her ana ince bir pas ile forvetimizi golle buluşturabilecek oyuncular.Hatta Musampanın kendine olan aşırı güvenine hayranım.Hiç panik yapmıyor,bildiğini yapmaya çalışıyorAma onlarda yedek,Ersen ya da Umut nasıl gol atacak bu sistemde???Geriden şişirme topların anlamı; takımın kendine güveni yok demektir.Biz küçükken mahallede oynardık bu tarz futbol...Vur ileri gitsin...

Külünkoğlu
30.01.2007, 11:47

işte budur yaa, yıldızmış yerin dibine batsın yıldızlığı o topçuların, arkadaşın dediği gibi yapımıza aykırı bu bizim, ben Trabzonsporda yıldız istemiyorum Trabzonlu gibi oynayan futbolcu istiyorum.. kendi çıkardığımız yıldızlara sahip çıkalım,yeter, başarı için başka bi şeye gerek yok ...

Değerli arkadaşlarım, ne sizin istediğiniz gibi nede istemediğiniz gibi. Şampiyonluklara bakarsanız isim vermek istemiyorum mutlak surette öne çıkan bir veya birkaç yıldız oyuncu görürsünüz. Bu bizim ligimizde de böyle Avrupa'da da. Bu gerçeği gözardı etmek günümüz futboluna ihanettir.

Buradaki kriter, takım oyunuyla harmanlanmış, oyunu en olmadık anlarda bile koparabilecek bir veya birkaç yıldız oyuncunun olmasıdır. Yavanlık sıradanlık dibe vurmakla kardeştir.

onurkaradeniz
30.01.2007, 11:49
kayseri maçında rakibin çekindiği bi oyuncu varmıydı ilk yarı sizce?

Badaloğlu
30.01.2007, 11:50
kayseri maçında rakibin çekindiği bi oyuncu varmıydı ilk yarı sizce?

Vardı, ben...Rakibi bilmem ama ben Mehmet Topuz'un ilk yarıda sol tarafı koridor yapması; benim çekinmem için yeterlidir.

onurkaradeniz
30.01.2007, 11:52
evet düşünün yani Ahmet abiden neden çekinsin şimdi kayseri... ne yapabilirki Ahmet abi anlatmak istediğim bu yani :D abi seni örnek gösterdim ama kusura bakma iyi açıkladın yani:D

Ali Özcan
30.01.2007, 11:55
ya bu takıma yıldız diye gelmeyenler başarılı oldu asıl...bakınız Step,Yattara,Şota,Arçil,Vugrinec,Cyzio,Szymkowiak vs...Yıldız diye aldıklarımız ise o ya da bu şekilde tutunamadılar takımda...bakınız Jean Marie Pfaff,Marcelinho,Musampa,Campbell...Yabancı oyuncu alınmalı ama mutlaka genç yaşta ve henüz kendini ispatlamamış,yıldız potansiyeli olan oyuncular alınmalı.bu iş scouting le olur...kurarsın ekibini dağıtırsın tüm dünyaya,özellikle civar ülkelere...izlerler ve alternatifli 10 kişilik bi liste yapılır eleme sonucunda...transfer döneminde de şartları uyanlara imza attırılır...burnumuzun dibinde Zelenka vardı...inanılmaz şekilde kimse ilgilenmedi...saçmasapan yönetiliyoruz...belki niyet halis ama beceri sıfır....

Badaloğlu
30.01.2007, 12:04
Arkadaşlar, aslında sorun futbolcu ya da yıldız,mıldız olayı değildir.Sorun yönetim'da olan kaos ortamıdır.Sorun Trabzonspor'un yönetimi olan insanların kendi içlerindeki yönetimsizliğidir.Kendi aralarında daha birlik olamamışlar bu takıma kim gelirse gelsin bu şartlarda başarılı olamaz.

AtalaY_BuğrA
30.01.2007, 12:14
Kendi aralarında daha birlik olamamışlar bu takıma kim gelirse gelsin bu şartlarda başarılı olamaz.

Peki AGa bunların inatlarının sebebi ne (Sorum sana değil AGa Genel). Ben yapamıyorum diyip çekilmekte bir erdemdir. Yani Göz bebeğimiz gözlerimizin önünde eriyor,bitiyor.

61 baha
30.01.2007, 12:14
Arkadaşlar, aslında sorun futbolcu ya da yıldız,mıldız olayı değildir.Sorun yönetim'da olan kaos ortamıdır.Sorun Trabzonspor'un yönetimi olan insanların kendi içlerindeki yönetimsizliğidir.Kendi aralarında daha birlik olamamışlar bu takıma kim gelirse gelsin bu şartlarda başarılı olamaz.
ABİCİM %100 HAKLISIN. tek sorun yönetimde.istifa etmeleri için takımın küme düşmesi gerekiyo galiba. yazık olacak bize.
korkarım başımıza buda gelecek bu gidişleee......... yazıkkkk

TSknbkTS
30.01.2007, 12:37
benim başlığı açmamdaki sebeplerin önemlisi yönetimin tüm kongre üyelerini yemler gibi kandırıp oyları toplaması.daha sonrada koltuğa yapışmasıydı.Eğer bir söz verildiyse tutulmalıydı.Stadsa stad, transferse transfer.Ama görüyorum ki ne kongre üyeleri ne de eski yöneticilerin dünya umrunda değil neyi bekliyor bu insanlar ligden düşmemizi mi?

Yine yıldız transferine de eklemek istediğim bir iki sözüm var.Yıldız her takımda oynar arkadaşlar.Ama bu iş oynatana bakar.Ziyan doğana ronaldinho ver ön libero oynatır yada kulübede oturtturur.

Albayrak ve yandaşları toplayın pılınızı pırtınızı ve defolun artık...

smertkan
30.01.2007, 12:43
2 Dünya Yıldızı,
Ne kadar ironik bir başlık, neler anlatmıyorki.

1.İki dünyadada yıldız olacak birisi(hani yıldız dediğinde böyle olurya)
2.İki dünyadada yakasına yapışacağımız kişiler
3.İki Ayrı dünyanın insanı olmak(Yönetim ve Futbol, Yönetim Taraftar)

Belki ilavede yapılabilir.

kutoz
30.01.2007, 12:44
Marcelinho daha transfer edilmemişti. II nci Başkan ile yaptığım telefon görüşmesinde; "Yıldız vaadi verip insanların ilgisini topladınız. Ama ortada hiçbirşey yok. Güvenirliğiniz kalmadı. Yarın siz başkan adaylığına soyunduğunuzda, size kim inanır" demiştim. Oda bana, "Ben yıldız vaadinde bulunmadım ki. Zaten bulunmam da. Ben Stepanov'u transfer ettim. Yıldız mıydı o zaman ki. Ama şimdi yıldız" demişti...

Yani arkadaşlar, sorun Trabzonsporumuzun yönetilememesinden kaynaklanıyor. Plansız ve programsız olan bu yönetim kurulu emin olun, Aralık 2007 ayı içerisinde yapılacak kongreye, elinde stad maketiyle çıkar ve yine bizim delegenin gözünü boyar...

İki yıldız, bir stadyum uğruna, 40 yıllık efsane rezil oldu...

Emorfo
30.01.2007, 13:26
Değerli arkadaşlarım, ne sizin istediğiniz gibi nede istemediğiniz gibi. Şampiyonluklara bakarsanız isim vermek istemiyorum mutlak surette öne çıkan bir veya birkaç yıldız oyuncu görürsünüz. Bu bizim ligimizde de böyle Avrupa'da da. Bu gerçeği gözardı etmek günümüz futboluna ihanettir.

Buradaki kriter, takım oyunuyla harmanlanmış, oyunu en olmadık anlarda bile koparabilecek bir veya birkaç yıldız oyuncunun olmasıdır. Yavanlık sıradanlık dibe vurmakla kardeştir.

Bir takım için yıldız futbolcu tabiki önemlidir. En yakın geçmişe dönecek olursak. 96 senesinde şampiyonluğu kaçıran kadroda Şota geldiğinde yıldız mıydı, Apdullah geldiğinde yıldız mıydı, İstanbul takımlarında beğinilmeyen adam deniyordu Abdullah için, Ogün yıldız mıydı. Gurbetten gelmiş genç bir oyuncuydu. Daha da yakına bakacak olursak fatih hep bir yıldız adayıydı. Özkan Sümer döneminde tekrar Trabzonspor'a alınarak gösterdiği peformansla gerçek bir yıldız oldu. Kısaca yukarda güzel yazdın da dünya yıldızı diye tabir edilen her futbolcuyu almayacaksın. Bir iskeletin olacak, kadro yapına uygun isabetli transfer yapacaksın. Marcelinho 2 sene önce gelse o kadro yapısında harika maçlar çıkarabilirdi. Ama malesef sezon başından hep diyordum yıldız lazım değil iş yapmaz diye, ama yıldız diye kuduran arkadaşlarımız Marcelinho'ya bile yıldız demediler :)

Benim için yıldız futbolcu bir sırp kasabasından gelen eski kulübünde adam gibi para kazanamayan ama Trabzonspor'da harika işler yapan Stepanov'dur. Mantık olarak Trabzonspor'un transfer politikası böyle olmalıdır. Bunun içinde çok iyi bir futbolcu izleme komiten olacak, teknik heyet uyum içerisinde çalışacak.

champions
30.01.2007, 13:39
kaliteli futbolcu alacaksın yıldız olması şart değil iyi bi takımın varsa yani uyum içinde oynayan kaliteli 11 tane futbolcun takım zaten kendi içinde yıldızlarını yaratır bi oyuncu sadece yıldız olduğu için alınmaz

zeki gursoy
30.01.2007, 13:46
takım biraz daha iyi olsa puantajda varya diycem bi kaç maç yenilsin olmaz takımlara yalancılar takımı korkudan artık giderler..
ama diyemiyorumki..
maalsef takımküme potasının olorta içinde..
düşme potasındayız..
kimse demesinki "ne düşmesi canım Trabzon düşermi?"..
düşüp düşmemesi önemli değil, ben bu korkuyu hissettimya gerisinin....
yıldız almak kolay basarsın parayı alırsın..ama aldığın yıldız senin geri kafalı hocan tarafından oynatılmazsa ışık vermez...söner..olur kocakarı lambası...

Badaloğlu
30.01.2007, 13:48
Peki AGa bunların inatlarının sebebi ne (Sorum sana değil AGa Genel). Ben yapamıyorum diyip çekilmekte bir erdemdir. Yani Göz bebeğimiz gözlerimizin önünde eriyor,bitiyor.

Tribünlerin, Trabzon'da tek bir defa olsun ''YÖNETİM İSTİFA'' diyememesinin altındaki neden ne ise; bırakıp gidememelerinin de, tek nedeni odur.Ben yapamıyorum deyip, çekilmek erdemlik ise en büyük erdem sahibi insan Atay Aktuğ'dur.Her ne kadar baskılara boğun eğmiş olsa da bu büyüklüğü göstermişti...

Külünkoğlu
30.01.2007, 14:55
Bir takım için yıldız futbolcu tabiki önemlidir. En yakın geçmişe dönecek olursak. 96 senesinde şampiyonluğu kaçıran kadroda Şota geldiğinde yıldız mıydı, Apdullah geldiğinde yıldız mıydı, İstanbul takımlarında beğinilmeyen adam deniyordu Abdullah için, Ogün yıldız mıydı. .....

Faruk kadaşım kadroyu tam hatırlamıyorsun galiba Ünal'ı ne ettun ? ya İslam Çupi'nin defalarca yazılarına konu olmuş Orhan Çıkrık ? Şota kendi ülkesinde de sevilen yıldızdı. cımbızlama yapacaksanda adaletli yap, hep kendine yontuyorsun olmuyor böyle. :)

Emorfo
30.01.2007, 15:54
Metin abi o kadar şey yazdım server gitti yazdıklarımda güme gitti. Neyse cımbız yok cımbız yok :)

keles76
30.01.2007, 16:07
sayın maliye bakanı unakıtan latife olarak babalar gibi satacağız demişti kitleri . Bizim yönetim bu konuda efsane yazıyor herkesi satıyor ve alternatifini bulmadan. bakın yattara ve hüseyin bugün para etsin birileri onları talep etsin yurtdışından onlarıda babalar gibi satarlar. ama gökdenizi satmazlar bu harakiriye girer. Eskiden takımda en az 5 futbolcu ülke standartlarının çok üstünde olurdu şimdi ne yazıkki sıradanlaştık ama bunda taraftarı şuçlu buluyorum bu taraftar değilmi brezilyadan aynı anda gelen 4 brezilyalıyı yıldızlar gibi karşılayan bu taraftar değilmi jeff ve elleri sırtında M ali yılmaz tesislerine getiren bu taraftar değilmi ayman ve risp transferlerinden dolayı ara transferi olumlu bulan bu taraftar değilmi ceyhun gelsin iyi olur diyen lütfen biz takımı futbolcu çöplüğüne çevrilmesine bir şey demedik yok haşim senden birşey olmaz yok başkan git ziya defo gibi slogani ve anlamsız küfür dolu sözler sarfettik stadı yıktık ama esasa dair tepki yok kardeşim ben ceyhunu yusufu evanilsonu ne yapayım benim takımıma yakışan genç yetenekleri al diyen yok anca slogan anca tarafgirlik başkan bizden değil saldır bu tür hizipler bazılarının gözünü kör ediyor amaç trabzonsporu ileri götürmekse ilk yapılacak iş takıma kaliteli yetenekli gençler katmaktır ve bunu dillendirmektir.küfür ve sloganla değil uzlaşarak diyalogla bunu önce çevremize ve arkadaşlarımıza sonra klube kadar götürmeliyiz bizim tek derdimiz bu kulübü bu bataktan çıkarmaksa bundan başka yol yok. bu yönetim ve bu hoca kalacaktır bu böyle görünüyor en azından adam gibi genç futbolcu aldıralım ceyhun gibi her yıl başka takımda oynamış adama 3 milyon euro vermek akıl karımı bunun gibi takımdada boş adamlar var bunları uzaklaştırıp yerlerine yeni gençler alalım .

Özgür Öztürk
30.01.2007, 16:07
Adamlar iki yıldız alacağız dediler....E sonuç ?

Alılanlar....
Macelinho (buna sözüm yok)
Musampa (uzun süre futbol oynamamış)

Satılan...Fatih Tekke
Kaçırılan Szymkowiak
Para uğruna satılan yıldız Marcelinho (Ticaret uğruna)
Risp alındı Stepanovu gönderme aşamasındalar.
Son olarakda Musampa nın menejeri gitmek istediğini bildirmiş...

Utanmasalar Yattarayıda satacaklar. Aslında utanmamazlıktan değil korkudan satamıyorlar. Bir ortam oluşsa onuda satacaklar.

Buraya üzülerek yazıyorum Yıl sonu ilk yolcu Stepanov.

akdemir_08_1967
30.01.2007, 16:25
ağbi baksana bu ziyaya yıldız değil ne olursa olsun onuda oynatmazki bu adam ben anlamıyorum kardeşim yattaranın gunahı ne ne istiyor yattaradan bi o kaldı zaten onuda kaçırırsa hedefine ulaşmış olur

DÜŞ ARTIK TRABZONSPORUN VE YATTARANIN SIRTINDAN ZİYAN VE YÖNETİM ANLAMADINIZMI DAHA KARDEŞİM SİZ TRABZONSPORUN SIRTININ KAMBURUSUNUZ.GİDİN ARTIK