PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 34.Hafta | Hes Kablo Kayserispor 1-2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3

Ozan Yılmaz
20.07.2020, 01:53
https://fys.tff.org/TFFUploadFolder/KulupLogolari/000071_120x120.png https://www.tff.org/Resources/TFF/Images/OrganizasyonLogolari/superlig_small.png https://fys.tff.org/TFFUploadFolder/KulupLogolari/000154_120x120.png

Olacağız da kaçıncı o belli değil

kapanışı yapalım bitsin bu çile!

artvints
20.07.2020, 03:08
Insan bir puan bari alir. Bu maçta da hakan kerem oynar, kupa maçi için alfernatif olurlardi, onu da becermedik. Hüseyin korkacak, yine ayni bitik kadroyla çikacağiz, yine yenileceğiz. İkimcilik de sivas'a kalmiş bizlik birşey yok yani.

DeAgLeMaNyAq
20.07.2020, 03:58
Takımlar bir an önce tatile çıkmak istediklerinden, bizim de kupa maçımızın olması hasebiyle muhtemelen Cumartesi oynanacaktır. İşin prestij boyutunu geçtim ikinciyle üçüncülük arasında 7 milyon liralık prim farkı var. Buna en az bir beraberliği de eklediğimizde 8 milyon lirayı geçiyor. O yüzden şampiyonluğu kaybettikten sonra, Şampiyonlar Ligi ön elemesi de oynamayacaksak sıralamaya çok takılmıyorum lâkin şu maçtan 1 puan dahi alamayıp 1 milyon euro kaybetmek de yazık olur. Hele ki CAS'tan ceza kalkarsa durum çok daha vahim bir hale gelir.

Denizli uzatmanın son dakikasında golü yemeseydi hem ligde kalmayı garantiliyorlardı hem de Malatya ve Kayseri'nin küme düşmesi kesinleşiyordu. Yine de bu takımlar arasında en yüksek şansı olan Denizli. Küme düşmüş Ankaragücü'nden en az 1 puan alacaklardır. Rize yenilse bile Kayseri'yi genel averajda geçiyorlar. Malatya'nın galip gelmesi de bir şey değiştirmiyor üçlü averajda yine kurtaramıyorlar. Bu sebeple Kayseri'nin ligde kalma şansı çok zor gözüküyor. Ama yine de var güçleriyle oynayacaklardır. Olur da Denizli Ankaragücü karşısında fişi erken çekerse belki moralleri bozulabilir. Bizim ne yapacağımız ise belli değil. Eskiden iki farkla öne geçtik mi rahatlarız diyorduk şimdi onu da diyemiyoruz. Konya maçında saçma sapan bir penaltı ve Uğurcan'ın yediği son golle 2017'deki Alanya maçının dejavusunu yaşadık. Bu psikolojiden nasıl kurtulacağız çok merak ediyorum...

HOPA'LI TS'Lİ
20.07.2020, 07:27
1 puan için oynayacağımız maç

Kayseri favori

HOPA'LI TS'Lİ
20.07.2020, 08:06
Allah bu takımı, hocasını ve oyuncularını bildiği gibi yapsın.

Kayseri son kozunu oynayacak.

2.olabilsek bari

Umarım kardeş takım diyerek duygusala bağlamazlar olayı

Mehmet Fatih Yavuz
20.07.2020, 08:26
Yanlışlıkla ligi 3. bitirirsek o zaman yandı gülüm keten helva.
O vakit duyacakları canını acıtır başkanın.

Kayseri kötü takım değil.
Son bir hamle ile elbet ligde kalmak isteyecekler.
Bizim gibi bir rakibi de yeneceklerini düşünmeleri normal.
En son %60 ı yok olmuş Gs dışında kimi yendik ki?

INCIK
20.07.2020, 08:33
0-3 yada 0-4

Mehmet Fatih Silik
20.07.2020, 08:42
Galibiyet ile kapatmak sart.

Mert'
20.07.2020, 09:07
1 puan için dua ediyoruz şaka gibi.

olcay_61
20.07.2020, 09:14
bizi yenerek düş kral senin neyin eksik

İ. SARAL
20.07.2020, 09:28
Insan bir puan bari alir. Bu maçta da hakan kerem oynar, kupa maçi için alfernatif olurlardi, onu da becermedik. Hüseyin korkacak, yine ayni bitik kadroyla çikacağiz, yine yenileceğiz. İkimcilik de sivas'a kalmiş bizlik birşey yok yani.

En çok ona kızıyorum ya. 3-1'i yakalamışsın, yenilmen için mucize olmalı. 1 puan alsak iş bitmişti. Bu maçtan puan falan alamayız umarım Sivas kazanamaz.

Doğukan Uçan
20.07.2020, 09:30
Çelme takarsak bu maçtan sonra kayseri de bize düşman olur buyur cenaze namazına.

HOPA'LI TS'Lİ
20.07.2020, 09:31
Çelme takarsak bu maçtan sonra kayseri de bize düşman olur buyur cenaze namazına.

Evet. 2 ucu b.klu değnek misali

Denizli ve Konya'ya yenil
Adamları düşür

Ne olurdu dün berabere kalsaydınız, bu kadar mı acizsiniz.

Veysel
20.07.2020, 09:32
Dokuzuncu Muşamba he

Eyvallah..

cakalkerem
20.07.2020, 09:33
düştüğümüz duruma bak

Çağatay96
20.07.2020, 09:39
Takimin oyundan dusmesinden cok

Bu sene yaptigimiz hata, mac mac gitmek yerine samplugu bu kadar dillendirirsen bunlar olur. Her sene oldu. Dillendirdin mi kaybediyorsun.

Fb macindan once ts kesin sampiyon muhtesem diyenler takimi gereksiz pohpohladi ve ne maclara odaklanabildi ne bi sey.

olcay_61
20.07.2020, 09:54

bizi yense de düşecekler malatya ile
ama tekrar diyorum düşme kalkacak sonra herkes istediğini aldı çünkü

HOPA'LI TS'Lİ
20.07.2020, 10:01
Naçizane önerim bu maça siyah forma ile çıksınlar.

Cemil USTA ve TS ruhuna yakışır mücadele etmedikleri ve taraftarı 5 maçtır bunalıma soktukları için.

Bordo Mavi şanlı formanın bu kadar aciz duruma düşmesine tahammül edemiyorum, kahroluyorum.

Anıl C
20.07.2020, 10:09
Haydi Kayseri kazan ve ligte kal.

Oruç
20.07.2020, 14:52
3-0.

Onur Civelek61
20.07.2020, 15:01
Ezer geçeriz :)

BatuhanB
20.07.2020, 15:40
https://pbs.twimg.com/media/EdXN_9cWoAEFVJl?format=jpg&name=orig

İkincilik ile üçüncülük arasında 7 milyon TL fark var, istiyorlarsa kaybetsinler.

UĞUR DURTAŞ
20.07.2020, 16:00
1 ay önce spor otoriteleri şampiyonluğu tartıyor....

ts-ankaragücü 3 puan
gs-ts 1 puan
ts-antalya 3 puan
denizli-ts 3 puan
ts-konya 3 puan

1 paun düşünülen maçtan sadece 3 puan aldık.

sinirden ne yapacağımı bilmiyorum.

özür diliyor bizlerden
ulan seninözrünü kabul etmiyorum hüseyin

utanmaz adamlar
yüreğinizi ciğerinizi admlığınızı kişiliğinizi şerefinizi ortaya koyamadınız
hiç biriniz
kim mi koydu?
lig sonuncusu ankaragücü koydu
ligin dibindeki konya denizli koydu
11 as oyuncusunu antalyada bırakan antalspor koydu.
adi herifler.

Emirhan Çorumlu
20.07.2020, 16:01
https://pbs.twimg.com/media/EdXN_9cWoAEFVJl?format=jpg&name=orig

İkincilik ile üçüncülük arasında 7 milyon TL fark var, istiyorlarsa kaybetsinler.

900 Bin Euro' ya yakin Para. Iyi bir Oyuncunun Senelik alacagi Para yani. En azindan ikinci olmak zorundayiz, ama Hüseyin Cimsir ile ne ikincilik, nede Kupayi kazanmak mümkün...

Katilim Payi -> 37,800,000 TL
Eski Sampiyonluk Payi -> 3,200,000 TL
17 Galibiyet x 2,700,000 TL -> 45,900,000 TL
11 Beraberlik x 1,400,000 TL -> 15,400,000 TL
Ikincilik Ödülü -> 28,500,000 TL

Suan icin Toplam Gelir: 130,800,000 TL -> 16,695,966 Euro

Harun_ayar_ts
20.07.2020, 16:09
Kayserispor un lıgde kalması için elinden geleni yapacaktır bizim alçaklar

14TS61
20.07.2020, 16:32
Denizli Malatya maçlarını Alır yaptılar mı 35
Rize Fenerbahçe ye yenilirse 35 kalır
Kayseri bu maçı alırsa 35 yapar 4.lu averajla Rizespor düşüyor

Avrupa'dan ceza geleceği kesin başkan belli etti bunu yayında. Şimdi yine birçok takımın kaderini Trabzonspor belirleyecek.

Larking
20.07.2020, 16:43
Kayseri'nin neyi eksik.

Rahat alırlar,bizde ligi 3.bitiririz.

Burak Bıyıklı
20.07.2020, 16:52
Kayseri : https://youtu.be/exz36TnIcVo

SM-A920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DeAgLeMaNyAq
20.07.2020, 17:04
Denizli Malatya maçlarını Alır yaptılar mı 35
Rize Fenerbahçe ye yenilirse 35 kalır
Kayseri bu maçı alırsa 35 yapar 4.lu averajla Rizespor düşüyor

Dörtlü averajda Rize değil, Denizli ve Malatya düşüyor. 10 çeşit senaryo var muhtemelen Denizli Ankaragücü'nden 1 puanı aldığı anda hepsi çöpe gidecek...

Bu arada küme düşmenin kalkmasına imkan yok. Hem maç takvimi sebebiyle mümkün değil hem de yayıncı kuruluştan dağıtılan paydan dolayı. Bein zaten indirim istedi. Hiç indirim yapmasalar dahi küme düşme olmayıp lig 21 takımla oynanırsa, katılım paylarıyla performans primleri düşecek. Kulüpler buna yanaşmaz...

Sacit
20.07.2020, 17:05
2. sırayı da verirlerse yüzlerine tükürün
Zaten tükürmeyi çoktan hak ettiler

olcay_61
20.07.2020, 17:10
Dörtlü averajda Rize değil, Denizli ve Malatya düşüyor. 10 çeşit senaryo var muhtemelen Denizli Ankaragücü'nden 1 puanı aldığı anda hepsi çöpe gidecek...

Bu arada küme düşmenin kalkmasına imkan yok. Hem maç takvimi sebebiyle mümkün değil hem de yayıncı kuruluştan dağıtılan paydan dolayı. Bein zaten indirim istedi. Hiç indirim yapmasalar dahi küme düşme olmayıp lig 21 takımla oynanırsa, katılım paylarıyla performans primleri düşecek. Kulüpler buna yanaşmaz...

kulüplerin neye yanaşıp yanaşmayacağı önemli değil hocam nasılsa istedikleri şampiyon oldu karar merciinin
diyecekki pandemiden dolayı benim gönlüm razı değil bu takımların düşmesine
seneye 21 takımla merhaba

14TS61
20.07.2020, 17:13

Beynim yandı benim zaten. Hadi Denizli aldı puan sarıldı Kayseri Malatya yendi Rize yenildi ne oluyor. Neye bakılıyor

DeAgLeMaNyAq
20.07.2020, 17:41
kulüplerin neye yanaşıp yanaşmayacağı önemli değil hocam nasılsa istedikleri şampiyon oldu karar merciinin
diyecekki pandemiden dolayı benim gönlüm razı değil bu takımların düşmesine
seneye 21 takımla merhaba

Rize düşseydi belki gündeme gelirdi de diğer takımların böyle bir lobisi yok...

Beynim yandı benim zaten. Hadi Denizli aldı puan sarıldı Kayseri Malatya yendi Rize yenildi ne oluyor. Neye bakılıyor

Üçlü averaja bakılıyor. Onda da Rize önde olduğundan bir şey değişmiyor. Malatya % 99 düştü sadece Denizli ile ikili averaj durumunda kurtarıyorlar. Onun olabilmesi için de Denizli'nin Ankaragücü'ne yenilmesi, Rize'nin FB'den en az 1 puan alması, bizim de Kayseri'ye yenilmememiz gerekiyor. Bu çok çok düşük bir ihtimal. Kayseri'nin şansı da bana göre % 20 civarında. Onların kurtarabilmesinin de 4 yolu var. Ya dörtlü averaja kalacaklar, ya Denizli ve Rize ile üçlü averaja kalacaklar, ya Denizli ve Malatya ile üçlü averaja kalacaklar ya da Denizli ile ikili averaja kalacaklar. Kısacası tüm olaylar aslında Denizli'de çözülüyor...

gurur6134
20.07.2020, 18:30
Kayseri hanesine 3 puani yazdirdi bile ama yinede isleri cok zor tikir tikir gidiyorlardi mucizeyi gerceklestirmek uzereyken rizede 90.dakikada yedikleri 2 gol butun sirazelerini kaydirdi o mac yenilmeseler bile kalirlardi kumede..bize gelirsek 2.lik icin goztepenin sivasdan puan almasini beklemekden baska caremiz yok..bu takimin oyuncularin kimyasi bozuldu cimsirle mac alma ihtimalimiz kalmadi malesef kupada yalan olur kan degisikligi olmazsa..

Doğukan Uçan
20.07.2020, 19:54
böyle sorumsuzluk ve gerizekalılık olmaz arkadaş.

senin 26 temmuz kayseri deplasmanından 3 gün sonra kupa finalin var ve kayseri maçına rahat yedeklerle çıkmak yerine şimdi mecbur as kadro çıkıp yorulacaksın. diğer yandan konya ligde kalmayı garantiledi alanyaspor muhtemelen yedeklerle maça çıkar asları oynatmaz.

yazık harbiden belki bu sorumsuzluk kupayı kaybettirecek.

GencTurk6161
20.07.2020, 21:10
Puan kaybederiz net.

Canberks
21.07.2020, 00:05
Berabere bitecegini düşündügüm maç.
Hayırlısı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

memozcan
21.07.2020, 00:13
şimdi kayseriyi yendin mi al başına bizi düşürdünüz tantanası..

AYYILDIZ
21.07.2020, 00:20
Avrupa cezasının kalkacağını sanmıyorum. Kupa maçına göre yedek kadroyla çıkıp yenilelim.

AYYILDIZ
21.07.2020, 00:21
As kadro ile çıkınca da 6 maçta galibiyet 1 tane.

memmedaga
21.07.2020, 00:47
şimdi kayseriyi yendin mi al başına bizi düşürdünüz tantanası..

yine anadoluda bir kardeş kavgası

oldum olası kardeş mevzularına ısınamadım

faysal
21.07.2020, 00:52
şampiyonluktan geldiğimiz nokta ikinci olurmuyuz bana göre oluruz çünkü hoca gitdi illaki topçularda bir istek oluşçak hayırlısı bakalım.

Courage
21.07.2020, 01:34
Ne için çıkacağız ki , aynı rezilliği yaşamaktansa hükmen mağlubiyeti yeğlerim.

Önümüzdeki 20 yılın kepazelik kotası Konya maçı ile doldu.

DeAgLeMaNyAq
21.07.2020, 03:58
Kayseri düşse de bir şekilde çıkar diye düşünüyorum. Hikmet Karaman da Yılmaz Vural'dan sonra Süper Lig'de bir sezonda iki takım düşüren hoca olarak adını yazdıracak gibi gözüküyor. Ama suç biraz da onlar da. Bülent Uygun fantezisine girmeyip Prosinecki'yi önceden getireceklerdi...

derry61
21.07.2020, 04:14
Kayseri düşse de bir şekilde çıkar diye düşünüyorum. Hikmet Karaman da Yılmaz Vural'dan sonra Süper Lig'de bir sezonda iki takım düşüren hoca olarak adını yazdıracak gibi gözüküyor. Ama suç biraz da onlar da. Bülent Uygun fantezisine girmeyip Prosinecki'yi önceden getireceklerdi...

330 milyon tl borçları olduğu söyleniyordu, düşerlerse bir daha zor çıkarlar.

HOPA'LI TS'Lİ
21.07.2020, 08:07
Eddy Reis kardeş takım falan dinlemez.

Maçı alırız.

Hüseyin gitti.
1 aylık kabus bitti.

Ozan Yılmaz
21.07.2020, 08:40
Ya ne kardeş kardeş diye tutturulmuş bi boş muhabbet,

Bu Kayseri değil mi her iddialı olduğumuz sezon en kritik maçlarımızda çıkıp bize karşı çatır çatır oynayıp puanlar alan, her seferinde çelme takan?

Sahada rakipsen kardeş mardes yok, her konuda zaafiyet göstermeyin ya yeter.

Başakşehir'i yenseydi kardeş bize ne, bizimkiler zaten en ufak diş gösteren rakibe karşı maçı salıyor çok da bi beklentimiz yok

alper*
21.07.2020, 08:44
Alın maçı yürüyün ya.

Ne kardeşi.

Yemişim kardeşliğini.

orhan42
21.07.2020, 09:12
Kardeş ?
10-11 sezonunda 3-3 lük maçı unutamıyorum ben..16-17 sezonunda 2-3 biten maça saysınlar..O maçta aldıkları galibiyetle rahatlamışlardı..

HOPA'LI TS'Lİ
21.07.2020, 09:23
Bundan sonra kardeş mardeş yok.

Vurup geçeceksin.

HOPA'LI TS'Lİ
21.07.2020, 09:24
Kardeş ?
10-11 sezonunda 3-3 lük maçı unutamıyorum ben..16-17 sezonunda 2-3 biten maça saysınlar..O maçta aldıkları galibiyetle rahatlamışlardı..

Aynen öyle kardeşim. Yaşşa

Sefer A.
21.07.2020, 09:32
kardeslik yok diyelim tamam da biz çelmeyi kodumun konyaspor terbiyesizlerine takacaktik.... 3-3 bitseydi de tamamdi.... biktim su rezilliklerden lan... bize söven denizli ve konya pustlarini kurtarmak nedir lan ???

Mehmet Fatih Silik
21.07.2020, 09:45
------------------------------Erce--------------------------
-------------------Hüseyin---------Messias---------------
Serkan-----------------------------------------------Novak
--------------------------------------------------------------
-----------------------------Cafer---------------------------
-----------------Dogan---------------Guillerme------------
-----Yusuf-------------------------------------------Bilal----
---------------------------------------------------------------
---------------------------Salih/Koray------------------------

Yedekler: Waka, Ugurcan, Sörloth, Parmak, Sosa, Da Costa, Campi,KAC, Ömür, Badou

Ilk yari basarak ve kosarak rakibini yor ve ikinci yari bitirici ayaklari sokarak isi bitir. Zaten lig bitti. Elinde sadece kupa kaldi. 3 gün sonra oynanacagini düsünerek cikmaliyiz bu maca.

Kupa macina da söyle cik:

----------------------------Ugurcan--------------------------
-----------------Da Costa-----------Hosseini---------------
Pereira-----------------------------------------------Novak
--------------------------Parmak---------------------------
-----------------Sosa---------------Guillerme------------
-----Ömür------------------------------------------Waka----
---------------------------------------------------------------
---------------------------Sörloth----------------------------

Yedekler: Erce, Campi, KAC, Badou, Serkan, Dogan, Yusuf, Ekuban, Salih

Murat Keçeci
21.07.2020, 09:51
Cemil usta sezonunun son maçına gelmiş bulunmaktayız.Çok farklı duyguların yaşandığı bir sezon oldu.Öncelikle lige başlarken hedef şampiyonluk değildi üst grubun içinde bulunmaktı fakat sörloth diye bir oyuncunun çıkıp her maça damga vuracağını da kimse bilemezdi sayesinde en az 10-15 puan daha fazla topladık.Tabii çok fazla övgü de iyi değil ayarı kaçırmamak lazım ki futbolcular sonra kendisini takımın üstünde görmeye başlayıp takım oyununa zarar verebiliyor.

Sonra pandemi süreci yaşadık.Bu kez daha farklı duygular içine girdik.Bu süreç bize dünyadaki en önemli şeyin sağlık olduğunu futbolun sadece bir oyun olduğunu tekrar hatırlattı.Sonra lig oynanacak mi oynanmayacak mi sorusuna cevap aranmaya çalışıldı ve nihayetinde mayısta bitecek lige temmuz ayında noktayı koyuyoruz.iki hafta önce şampiyon olacakmiyiz sorusuna cevap ararken şimdi ise ligi ikinci bitirebilecek miyiz sorusuna cevap ariyacagiz hakkımızda hayirlisi hangi sıralama ise o olsun.

Hüseyin hocanın görevden ayrılışı sürecine değinirsek futbolda bunlar var alanya maçına kadar iyi getirdiği takimi alanya maçından sonra mental açıdan toparlayamadı o iki puan kaybın getirdiği moral bozukluğu her hafta üzerine koyarak devam etti.Bu dönemde sadece gs yi yenebildik o maçı da kazanabilme sebebimiz gs nin mental açıdan bizden daha da vahim durumda olmasiydı.Kisacasi son düzlükte şampiyonluğu başakşehire hediye ettik aslında oda bize hediye etti ama olmadı.Zaten bu sürecin başında 8 maç kala şöyle demiştik en çok puan toplayan değil en az puan kaybeden şampiyon olacak ne yazık ki en az puan kaybeden biz olamadık ve acı sonla yüzleşmek zorunda kaldık fakat hayat devam ediyor ve bu hayatta hiçbirşey için çok fazla anlam yüklemeye gerek yok seneye yine bizi yeni bir macera bekliyor ve biz yine Trabzonsporumuzla sevinmeye üzülmeye devam edeceğiz.

lazminator61
21.07.2020, 11:12
Gel Kayseri sende gel, sanada puan/lar verelim. Nekadar istiyon ? 3 mü 1 mi ?

amour_61
21.07.2020, 12:29
Kümede kalacaksa varsın yensinler bizi. Zaten herkese bolca dağıttık 3 puanda Kayseri'ye verelim tam olsun. Siyaset öyle istedi zaten son haftalarda bolca puan kaybedin şampiyonu bizim müdahalemizle değilde sizin kaybettiniz puanlar belirlemiş olsun. Kendi aranızda da kavga edin sen falancı takımı yeneme sonra hakeme bağla diye. İyi senaryo yazıldı bu sene. Allah bu kirli siyasetten Türk futbolunu ve ülkemizi tez zamanda kurtarsın.

HOPA'LI TS'Lİ
21.07.2020, 12:44
Bu ülkede FUTBOL,

TRABZONSPOR'A KARŞI OYNANAN BİR OYUNDUR.

Enseyi karartmadan desteğe devam.

Kalan 2 kupayı alırız umarım.

HOPA'LI TS'Lİ
21.07.2020, 12:48
kardeslik yok diyelim tamam da biz çelmeyi kodumun konyaspor terbiyesizlerine takacaktik.... 3-3 bitseydi de tamamdi.... biktim su rezilliklerden lan... bize söven denizli ve konya pustlarini kurtarmak nedir lan ???

Denizli ve Konya'ya 2008-2009'da da yenildik. Şampiyonluk gitti.

Nefret ediyorum bu 2 camiadan

Maç sonrası paylaştıkları twitlerden insan olmadıkları belli

Gün gelecek hepsini biz düşüreceğiz.

Bu arada arada Kayseri kaynayacak, yazık olacak.

HOPA'LI TS'Lİ
21.07.2020, 12:51
34. hafta programı açıklandı.

Bizim ve Alanya'nın maçı Cumartesi 21.00

cakalkerem
21.07.2020, 13:09
hadi bu maç neyse de kupa maçında aAlanyayaı sahadan silemezlerse adam değiller

ilelebeTS
21.07.2020, 14:47
Newton'un kuracağı kadroyu ve oyun anlayışını merak ediyorum.

Latif Özdem
21.07.2020, 15:02
Olan oldu. Biraz da bazı yedeklerimizi görelim, merakımızı giderelim. Yenilirsek 2. de olamayız. O yüzden tamamen yedek kadro ile de çıkamayız.

-------------------Arda--------------------

Kamil--------Atakan------Manoel-------Novak

------- Guilherme--------Parmak---------

Safa--------------Ekuban---------------Bilal

------------------Shorloth-------------------

Doğan Keskin
21.07.2020, 16:12
Şampiyonlar liginden men yememiz bitirdi bizi. Takımın isteği, arzusu, dengesi her şeyi bozuldu. Hakem falan rezaletlerine girmiyorum bile. Lehimize de yanlış kararlar verdiler ama aleyhimize elbette çok daha fazla. Cas kararı değiştirir mi? Bence hayır. Oyuncular da biliyor değişmeyeceğini zaten bunu sahada gösteriyorlar.

Ufuk
21.07.2020, 16:36

Takım kendini düşünmüyor ki rakibi düşünsün. Denizli'yi bilmem de Konya'nın hiçbir iddiası bile olmasa uyuzluğuna kendini yırtar yine çelme çakardı. Baksana adamlar sanki rakibi bizmişiz gibi bizim tweete gönderme yapıyorlar. Bir iki Konyalı arkadaşım var, tek takımları Konyaspor diye pek laf etmiyorum ama bunların bizle derdi ne anlamıyorum bir türlü. Yıllarca birileri tarafından ezilmeye boyun eğmişler, bir takım çıkıp kafa tutmuş diye gurur duyacağına bizi kıskanıyorlar herhalde.

Ufuk
21.07.2020, 16:40
Olan oldu. Biraz da bazı yedeklerimizi görelim, merakımızı giderelim. Yenilirsek 2. de olamayız. O yüzden tamamen yedek kadro ile de çıkamayız.

-------------------Arda--------------------

Kamil--------Atakan------Manoel-------Novak

------- Guilherme--------Parmak---------

Safa--------------Ekuban---------------Bilal

------------------Shorloth-------------------

Manoel'i bu saatten sonra görsek ne görmesek ne? Kazara bir maç iyi oynar da opsiyonu kullanmaya falan kalkarlar hiç gerek yok bence. :)

Bir veya iki değişiklik yapılabilir ama fazlası hem satış imajı çizer hem 2.liği gereksiz tehlikeye atmış olur. Kaç maçtır kazanamıyor takım şöyle farklı bir galibiyet alsak da kupa öncesi moral olsa iyi olur.

Sefer A.
21.07.2020, 16:48
Takım kendini düşünmüyor ki rakibi düşünsün. Denizli'yi bilmem de Konya'nın hiçbir iddiası bile olmasa uyuzluğuna kendini yırtar yine çelme çakardı. Baksana adamlar sanki rakibi bizmişiz gibi bizim tweete gönderme yapıyorlar. Bir iki Konyalı arkadaşım var, tek takımları Konyaspor diye pek laf etmiyorum ama bunların bizle derdi ne anlamıyorum bir türlü. Yıllarca birileri tarafından ezilmeye boyun eğmişler, bir takım çıkıp kafa tutmuş diye gurur duyacağına bizi kıskanıyorlar herhalde.
Yavsaklar yaa,, bjknin çakma kopyasi, Anadolu kartali ahahah :D biz de eskisi gibi kaplani öne çikaralim da biraksinlar hamsi mamsi muhabbetini biraz...

Ufuk
21.07.2020, 17:03
Yavsaklar yaa,, bjknin çakma kopyasi, Anadolu kartali ahahah :D biz de eskisi gibi kaplani öne çikaralim da biraksinlar hamsi mamsi muhabbetini biraz...

Sahada kedi gibi oynarlarsa kimse kaplan demez Sefer :) Önceki sezonlarda hakemin üstüne çullanan takımdan kılıbık takıma döndük resmen. Adamın ayağını eline veriyorlar çıtı çıkmıyor. Yönetimin talimatı mı yoksa Ünal hoca ile başlayan bir süreç devam mı ediyor bilmiyorum ama hayatımda böyle saçma takım görmedim.

Latif Özdem
21.07.2020, 17:35
Manoel'i bu saatten sonra görsek ne görmesek ne? Kazara bir maç iyi oynar da opsiyonu kullanmaya falan kalkarlar hiç gerek yok bence. :)

Bir veya iki değişiklik yapılabilir ama fazlası hem satış imajı çizer hem 2.liği gereksiz tehlikeye atmış olur. Kaç maçtır kazanamıyor takım şöyle farklı bir galibiyet alsak da kupa öncesi moral olsa iyi olur.

Evet Manoeli görsek görmesek hiç fark etmiyor, adamın çok ciddi maaşı var uzatılmayacağı kesin ama başka sırf bugüne kadar oynayan stoperlerden hiçbirini sahada görmek istemediğim için ve biraz da merakımdan (diğerlerinden ne kadar kötü acaba diye) onun ismini yazdım. Doğan da olabilir onun yerine stoperde.

Artık Kayseri ile de berabere kalamazsak 2. liği de hak etmemişiz demektir.

zafer6161
21.07.2020, 17:41
iyi araştırırsanız pandemi bizi hiç bozmadı,düşüş pandemiden önce başladı.bjk antep ve başak maçlarında rakiplerimiz hep tek kale oynadı,bir galibiyet bir beraberlik gidiyorduk,belkide ligi 4.5 bitirecektik.
pandemide en çok etkilenen gs oldu,eğer lig normal akışında gitseydi gs başak çekişirdi,,,
ha diyeceksinizki taraftar olsaydı antalya konya a.gücü maçlarını yenerdik
ozamanda alanya gözteper gs yi yenemezdik

Aradan önce oynadığımız son 5 maçın 2 ni kazandık.takımda zaten bir düşüş başlamıştı bile

bu arada kardeşlik falan yok....kerim öyle kardeşliği,a.gücü kayseri hem bu sene hem önceki senelerde bizi şampiyonluktan etti,
rizesporun bile bunlardan daha çok hayrı var bize ,hiç değilse 6puan garanti

Ufuk
21.07.2020, 18:19
Evet Manoeli görsek görmesek hiç fark etmiyor, adamın çok ciddi maaşı var uzatılmayacağı kesin ama başka sırf bugüne kadar oynayan stoperlerden hiçbirini sahada görmek istemediğim için ve biraz da merakımdan (diğerlerinden ne kadar kötü acaba diye) onun ismini yazdım. Doğan da olabilir onun yerine stoperde.

Artık Kayseri ile de berabere kalamazsak 2. liği de hak etmemişiz demektir.Hem Campi hem Da Costanin sözleşme devam ediyor. En azindan uyumu nas görmek için ikinmac dayanacaguz :(

gurur6134
21.07.2020, 22:12
Kayseride orta sahada djey djey mi ne oyle bir adam var siyahi oyuncu dikkatli izleyin kayserinin bu sene 5 6 macini izledim onazinin bize geldigindeki hali gibi oynuyor potansiyelli bir adam gibi duruyor.mensah icin 8tas cok istekliymis akbilde yoklama cekmis

kayseriliyiz
21.07.2020, 22:58
Yeniliriz bölece tam etmisboluruz içine.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

gurur6134
21.07.2020, 23:03
Kümede kalacaksa varsın yensinler bizi. Zaten herkese bolca dağıttık 3 puanda Kayseri'ye verelim tam olsun. Siyaset öyle istedi zaten son haftalarda bolca puan kaybedin şampiyonu bizim müdahalemizle değilde sizin kaybettiniz puanlar belirlemiş olsun. Kendi aranızda da kavga edin sen falancı takımı yeneme sonra hakeme bağla diye. İyi senaryo yazıldı bu sene. Allah bu kirli siyasetten Türk futbolunu ve ülkemizi tez zamanda kurtarsın.

Amin ,ayni seyleri dusunuyorum..kayseri bizi yense bile yuzde 99 yetmeyecek onun icin 1 puani alip 2.bitirelim..malatya ve kayserinin ligde kalmalari mucizelere kaldi denizli a.gucune yenilmezse 2 side gider..

HOPA'LI TS'Lİ
22.07.2020, 07:24
Dün akşam TRT SPOR'da N'diyae'nin golünde Ekuban'ın pozisyonunu değişik açılardan gösterdi.

Şuna emin olun. Top kesinlikle sırta çarpıyor. Eller de kapalı zaten. ALP PEHLİVAN, OGÜN TEMİZKANOĞLU ve ÖZGÜR BUZBAŞ da kesinlikle buz gibi goldü dediler.

ALP PEHLİVAN: Sörloth'un pozisyonunda topa müdahale var. Penaltı değil.

Penaltının etkisinde kaldı şerefsiz

Yeni bir hakem ancak her maçta büyük hatalar yapıyor.

Atilla KARAOĞLAN seni de yazdık kara deftere

Seyircili oynanmaya başladığında aklını alacağız.

Bu sezon ne çektik bu hakem yanlışlarından (hata istemeden yapılan bir durumdur)

HOPA'LI TS'Lİ
22.07.2020, 07:25
Hem Campi hem Da Costanin sözleşme devam ediyor. En azindan uyumu nas görmek için ikinmac dayanacaguz :(

Campi kovulsun. Bu takıma yakışmıyor ve çok gereksiz

HOPA'LI TS'Lİ
22.07.2020, 07:27
hadi bu maç neyse de kupa maçında aAlanyayaı sahadan silemezlerse adam değiller

Aynen. Ligde kenarda kıçını yırtan Erol'u bu maç ağlatmaları gerekiyor.

smart
23.07.2020, 04:54
iy2-ms1

kaan61
23.07.2020, 17:10
Newton'un kuracağı kadroyu ve oyun anlayışını merak ediyorum.

Konya maçı kadrosuna Sosa girer , kim çıkar bilemem ... Çünkü Ekubanın eline çarptı diye verilmeyen gol verilmiş olsa şimdi serkan asanlar , abdürrahimler vb çıkardık.

Mustafa YILMAZ
23.07.2020, 20:21
çoğu kişi kupa maçına kilitlenmiş durumda ama 2.lik tehlikede bu maçtan en az 1 puan çıkarmamız şart.

smart
23.07.2020, 21:22
ULAN neye gülüyorsunuz!?
https://i.hizliresim.com/p0cjgp.png

HOPA'LI TS'Lİ
24.07.2020, 08:15
Şu Messias denilen adamı hiç oynatmadılar.

Yahu o halde neden getirdiniz?

1 kere izleyemedik.

İşkence yarın akşam bitecek.

Galibiyet ve bu maça krallıkta 23-22 önde giren yakışıklı kralımızın gol kralı olmasıyla bitirelim bu maçı

Kral 2 gol atarsa Şota'yı yakalıyor.

3 atarsa en çok gol atan yabancı gol kralımız olacak.

HOPA'LI TS'Lİ
24.07.2020, 08:16
ULAN neye gülüyorsunuz!?

Biz kaçan şampiyonluğun hayal kırıklığını üzerimizden atamazken bunlar hayatlarından memnun.

Gerçi sadece Cilerme gülüyor.

Malatya'da oynadığı performansı göremedik kendisinden

alper*
24.07.2020, 09:38
Valla hepsi mutlu.

Biz derdimize yanalım.

gabriel omar
24.07.2020, 13:05
ULAN neye gülüyorsunuz!?

Maaslar yatmistir belki 😀

smart
24.07.2020, 17:36
Maaslar yatmistir belki 😀

%100

Tuğrul
25.07.2020, 01:24
2. ve 3. olmak arasında 7-8 milyon TL'lik fark var.

Dahası avrupa işi'nin tatlıya bağlanmasını umut ederek motivasyonu dinç tutmalıyız.

Newton ile yeni bir hava gelmiştir.

Hali ile Türkiye kupası'na nazaran bizim için daha önemli maç olacak.

Anıl C
25.07.2020, 12:20
ULAN neye gülüyorsunuz!?

Hepsine sorsan 'sampiyon olamamak futbolun dogasinda olan birsey, seneye artik' der. Ama bi maaslari yatirma solugu uefa'da alir.

Courage
25.07.2020, 12:40
Berabere biter hiç istemesemde Kayseri düşer.

mechatron61
25.07.2020, 14:28
Yav aga sanki siz geçen hafta konya maçından sonra hep somurttunuz da adamlardan ağlayarak idman yapmasını bekliyorsunuz. Her hareketten mana çıkartan kafayla zor.

alper*
25.07.2020, 14:29
Yav aga sanki siz geçen hafta konya maçından sonra hep somurttunuz da adamlardan ağlayarak idman yapmasını bekliyorsunuz. Her hareketten mana çıkartan kafayla zor.

Evet abi hep somurttum.

Maç futbol konusunu açanı susturdum.

Konuşmak istemedim.

CesurHamsi
25.07.2020, 14:55
Bir trabzon klasigi yasariz gibi, sivas alir biz kaybederiz sezonu 3 cu tamamlariz
muhtemel 11de Turkmen vardi, nekadar bela okusam az
sagligimla oynuyosunuz lan

artvints
25.07.2020, 16:33
Şampiyonluğa oynuyorduk, rakip şampiyonluğu garantiledi, biz hala ikinciliği garantileyemedik ki oyuncu deneyelim.

Bu seneye bu son hiç yakişmadi. Bu kopmayi sezon basinda yasayip sonra çikiş yakaliyorduk genelde. 50 puan civarinda avrupa kupasini zorlayarak geçiyorduk seneyi. O sezonlardan 3, 5 puan fazla almiş bir takim kaldi elimizde, sonuç bu.

Hamza Yilmaz
25.07.2020, 16:37
Bir puan alin bari reziller

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

chener
25.07.2020, 17:44
Shörlotu gol kralı yapalım da. Elimizde bir bu kaldı

mechatron61
25.07.2020, 17:50
1 puan alsak razıyım. Sivas ta kazansın yeter ki BJK 3. olmasın.
BJK 4.lükte kalırsa lig tarihinde bir ilk yaşanacak.
Daha önce BJK, Gs ve Fb'nin ilk 3te olmadığı bir sezon yaşanmamıştı.

mechatron61
25.07.2020, 17:53
Evet abi hep somurttum.

Maç futbol konusunu açanı susturdum.

Konuşmak istemedim.

Belki onlar da o an futboldan konuşmuyordu. Unutma ki onların işi futbol. Futbolcu diye her an her olumsuzlukta demoralize olsalardı bu mesleği icra edemezlerdi.

Cem Balcı
25.07.2020, 18:38
Şampiyonluğa oynarken 2.liğe oynamak (:

gurur6134
25.07.2020, 18:55
Berabere biter hiç istemesemde Kayseri düşer.

Kayseri bizi yensede gider 1 puani alip 2.ligi birakmayalim hic degilse

Ömrüm Can SEZER
25.07.2020, 19:44
Maç bugün değil mi tarih 26 yazıyor ve saati yazılmamış

Sanlan57
25.07.2020, 19:57
Nwakaeme yok sanırım, Türkmen oynuyor

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Anıl C
25.07.2020, 19:59
https://pbs.twimg.com/media/EdyV2gLXkAEUeSk?format=jpg&name=large

İ. SARAL
Da costa cezalı değil miydi?

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

outlaws61
Türkmen...

Newton diyor ki bana bel bağlamayın benden de olmaz:)

Telonyus
25.07.2020, 20:01
Da costa cezalı değil miydi?

sakatmış galiba cezası yoktu

olcay_61
Türkmenin üzerinde gizli bir el var bence :)

Anıl C
Maç bugün değil mi tarih 26 yazıyor ve saati yazılmamış

Bugün hocam. Saat 9'da.

hofsaale
Eddie Newton evine dön.
Bundan da birsey olmaz... Türkmen I yerine doğanı oynatırım daha iyi...

İ. SARAL
25.07.2020, 20:02
Ne çok biliyorsunuz ya. Campi niye oynuyor, ona laf eden yok. Arjantinli diye mi? :)))))

alper*
25.07.2020, 20:03
Newton'dan da bir şey beklemeyin.

Hüseyin'i oynatıyor adam yahu.

olcay_61
25.07.2020, 20:03
Ne çok biliyorsunuz ya. Campi malı niye oynuyor, ona laf eden yok. Arjantinli diye mi? :)))))

Dur bi yaa sırayla gidiyoruz :)

outlaws61
25.07.2020, 20:04
Ne çok biliyorsunuz ya. Campi malı niye oynuyor, ona laf eden yok. Arjantinli diye mi? :)))))

Yok sıra ona gelmedi daha.

Yoksa Campi, Da costa, Türkmen birbirinden farksız.

Elimizdeki en iyi stoper Majid.

Sinan.K

Oda yanlis ikiside cacik Da Costa yedekte hic olmasa Messiasi görseydik bari Kupa macina kadar gelseydi su yeni Hoca bu Newtondan cacik olmaz belli oldu radikal kararlar alirim sandim ama cacik

Oruç
Beraberlik alabilirsek iyi. Her türlü rezilliğe hazırım.

Hüseyin rezilliğine tamam da Kamil niye oynamaz arkadaş?

İ. SARAL
25.07.2020, 20:05
En iyi stoper Da Costa ama o bile her maç abuk sabuk işler yapıyor. Yaptı mı da penaltı veya gol oluyor. Türkmen in oynaması gayet normal. Adam gibi 2 stoper alın artık şu takıma.

Anıl C
25.07.2020, 20:05
Keşke sahaya stopersiz çıkabilsek. Var birini vur ötekine.

olcay_61
25.07.2020, 20:06
Stoperler olmasa da olurdu
Pereira yerine de Kamil Ahmet olmalıydı

Emirhan Uludüz
25.07.2020, 20:08
Türkmenin üzerinde gizli bir el var bence :)

Adam Smith'in gizli eli bile olsa Türkmen'in oynamaması lazım.

Oruç
25.07.2020, 20:12
Keşke sahaya stopersiz çıkabilsek. Var birini vur ötekine.

Seneye 4'ünü de postalamak gerek.

fadigaTS
25.07.2020, 20:13
Newton İstifa :)

İ. SARAL
25.07.2020, 20:14
Kamil i oynatmaması skandal bana göre. Pereria formsuz ve karşıdaki adam rakibin en iyisi Henrique. İnşallah delik deşik olmayız oradan. Sivas puan kaybetsin, yoksa işimiz zor.

gurur6134
25.07.2020, 20:15
1 puani da bir zahmet alin artik..kayseri istahli baslayacaktir ilk golu atmayalim 1 puani aliriz golu atinca sapitiyor bu takim..bu arada forza goztepe yenilme sivasa bizimkilere guvenim yok sana bel bagladik

Ömrüm Can SEZER
25.07.2020, 20:16
Messias ne yaptı anlamadım ben neden oynamıyor biri de çıkıp sormuyor mu bunu.

Cengiz Malkoc
25.07.2020, 20:18
Aslinda ilk basta Türkmenin hirsini,hizini ve mücadelesini begenirdim, ama gittikce kötülesiyor ve suan dibe vurmus durumda
Pozisyon bilgisi sifir, aptalca hatali paslar vs vs
Süperligin bir takima kiralanip, en az 20-25 mac ilk 11 de baslamasi maddesiyle, belki baska ve dogru bir antrenör altinda taktik,pozisyon bilgisini ve kendi oyununu gelistirebilir.
Baktin olmadi , sat gitsin

Mehmet Sarigül
25.07.2020, 20:20
Demek ki, Trabzonspor'da kadroyu ne Cimsir, ne de Newton yapiyormus!

Hangi "futbol akli" Campi, Huseyni, Costa, Toure, Messias ve Ivanildo'yu Trabzonspor'a transfer etti ise, bence kadroyu o yapiyordur!

abcabca
25.07.2020, 20:21
hüseyinin bu saatten sonra yapacağı tek olumlu iş seneye bize karşı oynaması olur.

Hakan
25.07.2020, 20:21
Ndiaye'nin son maçı olsun, yallah Norveç ligine.

Jackdaniels
25.07.2020, 20:25
Onca şeye rağmen hala stopere Campi ve Hüseyin alınıyorsa bu Newton'un bütün evraklarını belgelerini yırtın yüzüne çarpıp doğru İngiltere postalayın , başlarım sizin yapacağınız teknik direktörlüğe bütün sığırlar bizi buluyor arkadaş nasıl oluyorda kulübe çekiyoruz bunları aklım mantığım almıyor.

champions
25.07.2020, 20:26
Leş kadro.
Gelecek sezon şu kadronun en az yarısı takımda olmamalı.

Anıl C
25.07.2020, 20:26
En azindan bu macta Newton'dan da hoca olamayacagini görmüs olduk. Bir kisinin daha üstünü cizebiliriz listede.

Mehmet Sarigül
25.07.2020, 20:33
Trabzonspor'u bu AMATÖRLER yönetikce biz daha cok Campi-Hüseyin stoper ikilisi izlemek zorunda kaliriz!

Murat'
25.07.2020, 20:33
Wakakeme kupa finaline yetişecek mi?

bahadır2561
25.07.2020, 20:34
Yıllarca yardımcılık yapma nedeni belli oldu.

Gönderin gitsin bunu da.

Mert Oğuzlu61
25.07.2020, 20:34
Yabanci yabanci diyenler, alin size yabanci hoca :D

Arif Timurcioğlu
25.07.2020, 20:35
Onca şeye rağmen hala stopere Campi ve Hüseyin alınıyorsa bu Newton'un bütün evraklarını belgelerini yırtın yüzüne çarpıp doğru İngiltere postalayın , başlarım sizin yapacağınız teknik direktörlüğe bütün sığırlar bizi buluyor arkadaş nasıl oluyorda kulübe çekiyoruz bunları aklım mantığım almıyor. Gecenlerde bir programda dinlemistim, adam chelsea de yardimci antrenor ama taktisyen degil futbolcu bulup izleyen hocalardan demisti.

fadigaTS
25.07.2020, 20:37
Yabanci yabanci diyenler, alin size yabanci hoca :D
Kaliteli yabancı dedik.Kaliteli yerli olmadığı için dedik.Yerli olacaksa da en mantıklısı avcı dedik.Dedik de dedik.Ama sonuçta bu seneyi de Ünal-Çimşir hiç etti.

Mert'
25.07.2020, 20:42
Hocalar değişiyor Hüseyin değişmiyor arkadaş :)

artvints
25.07.2020, 20:44
İki haftadir costa hosseini campi izliyoruz, gerçekten cok fark yarattilar. Herseyin sorumlusu tek oyuncuymuş söylenildiği gibi.

DURAS
25.07.2020, 20:45
Gözüm sahada kalmıştı. Şükür Hüseyin de kadroda... her şey yolunda

Soner Albayrak
25.07.2020, 20:46
Bunlar Waka'yı kupa finaline yetiştiremezler.

Gökhan Balcı
25.07.2020, 20:47
Son maç sonuçta nasıl bir kadro bekleniyor ben anlamadım. Messias hiç sahaya bile çıkmamış şu ana kadar elbette oynamayacak. Yani bunun suçlusu Newton değil en azından. Dahası kimin oynadığı çok da önemli değil. Bir puan da alamayacaksan şu maçtan konuşulacak bir şey yok demektir zaten

Mehmet Sarigül
25.07.2020, 20:51
Son maç sonuçta nasıl bir kadro bekleniyor ben anlamadım. Messias hiç sahaya bile çıkmamış şu ana kadar elbette oynamayacak. Yani bunun suçlusu Newton değil en azından. Dahası kimin oynadığı çok da önemli değil. Bir puan da alamayacaksan şu maçtan konuşulacak bir şey yok demektir zaten

Bu KAZMALARI oynatacagima 19 yasindaki genc Atakan'i oynatirdim.

smart
25.07.2020, 20:55
Parçala Newton

Soner Albayrak
25.07.2020, 20:56
Hüseyin :)

Oruç
25.07.2020, 20:57
Hüseyin 13. saniyede saçmalamaya başladı.

Kadir
25.07.2020, 20:57
Türkmen isiyin 14. Saniye de başladı patlamaya [emoji23]

Sefaenes
25.07.2020, 20:58
Turkmen birilerin torpili bundan kurtulmamiz zor olacak hattta imkansiz gibi yapanci sinirlandirmasi geldi. Yeni sezon baslamadan bitti

Hakan
25.07.2020, 21:00
Şu galibiyetin değeri 1.2 milyon euro civarı.
+
İnsanlar büyüteçle Hüseyin izleyince insanın savunası geliyor. Da Costa oynadı da noldu sormak lazım.

Sene sonu herkes oturup değerlendirmesini yapar. Ama yok zarar verelim, daha çok zarar verelim. Biraz daha hakaret edelim.

Soner Albayrak
25.07.2020, 21:00
Sosa kornerleri kullanmaya bile gitmiyor artık, hepten bırakmış takımı.

kayseriliyiz
25.07.2020, 21:03
Sosa baska yerde

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Anıl C
25.07.2020, 21:03
Kimsenin burada Hüseyin kötü, digerleri iyi dedigi yok. Hepsi birbirinden kötü. Lakin insanlar Hüseyin'den daha iyi bir performans bekledigi icin digerlerinden daha cok elestiriliyor.

kudu_89
25.07.2020, 21:04
Çimşir'i beğenmeyip Newtondan medet umanlar haklıymış. Gerçekten sihirli dokunuşlar yapmış adam. Muazzam futbol. Eziyoruz oyunumuzla şu an.

Anıl C
25.07.2020, 21:06
Sosa bu sene araba misali motorunu bagirta bagirta kullandi, limitlerini zorladi. Bu yüzden seneye ortaya birseyler koyabilecegine inanmiyorum.

abcabca
25.07.2020, 21:07
parmak da maça iyice ısındı, kimlere kaldık :)

Enes Başkaya60
25.07.2020, 21:09
Ekuban su topla kakişma işini bırak artık abi ya...

DeAgLeMaNyAq

Duran topları da kullanmadı şu ana kadar. Newton’un tercihi olabilir ya da kendisi Abdulkadir’e bırakmıştır...

alper*
Ömür'ün tek olumlu hareketi yok.

Mesut
25.07.2020, 21:10
Sosa bence gidici
Tavırları ile belli ediyor

alper*
25.07.2020, 21:11
Hüseyin :D

Oruç
25.07.2020, 21:13
Waka nerde? Alanya maçında yoksa geçmiş olsun.

Soner Albayrak
Ömür niye kullanıyor her duran topu?

İ. SARAL
Ömür niye kullanıyor her duran topu?Çok iyi kullanıyor ya [emoji1]

alper*
25.07.2020, 21:14
Ömür ne korner attı be.

Anıl C
25.07.2020, 21:16
Ndiaye gizli bir gs ajani.

İ. SARAL
Sosa nın kullandığı kornerler hep bizim kaleye tehlike oluyor.

alper*
Kravets yazıyordu az daha.

alper*
25.07.2020, 21:17
Şu Hasan Hüseyin'in yolu Trabzon'a düşmez inşallah.

tamuğ yamtar
25.07.2020, 21:19
Pereira bir tane orta yap yav.

Hep kısa ve ön direğe ortalar.

Anıl C
25.07.2020, 21:20
Aynen öyle. Adrianvari öndirek ortalari hep.

tamuğ yamtar
25.07.2020, 21:21
Şu Hasan Hüseyin'in yolu Trabzon'a düşmez inşallah.

Gereksiz hem de baya gereksiz bi iş olur.

Saçı, dövmesi falan filan hiç umurumda olmaz da bu nasıl kötü bi saç ve renk seçimi arkadaş.

Kimse de uyarmıyor mu elemanı?

DeAgLeMaNyAq
25.07.2020, 21:22
Pereira maç başından beri orta kesip durdu ama hepsi alçaktan gitti. Ekuban da sola kayınca Sörloth etkisiz kaldı. Şimdilik Abdulkadir’in ayağına bakıyoruz...

İ. SARAL
25.07.2020, 21:22
Sahanın en iyisi Ömür.

alper*
25.07.2020, 21:23
Pereira ve ezbere ortaları.

ilelebeTS
Sağda ikili üçlü oyundan başka bir şey yok. Biraz da soldan gidelim bari.

alper*
Sahanın en iyisi Ömür.

Bwahahahahahahahah :D

Anıl C
25.07.2020, 21:25
Sahanın en iyisi Ömür.

Iki takiminda bi halt oynadigi yok. Ömür'de aralarinda kendince biseyler yapmaya calisiyor. Yoksa yetersiz o da.

Sefaenes
25.07.2020, 21:27
Sahanın en iyisi Ömür.

Olsa ne olur olmasa ne olur sampiyonluk gittikden sonra hakemler basaksehiri ezse ne olur koskoca hic

ozturk
25.07.2020, 21:28
Alanya yedek ağırlıklı çıkmış. Kupa maçında işimiz çok zor

emre6117
Bwahahahahahahahah :D

Dk.32 ancak sorlothun ayağına top değmedi neredeyse.neden böyle sacma oynuyoruz bu kadar etkili bir adamımız varken anlamak zor.

alper*
Ömür süper ya :D

Oruç
Gol kralı olacak adama 30 dakikada tek bir top atılmadı. Rezilliğin her şekli var bizde.

Enes Başkaya60
Gençlerbirliği de attı Göztepe de şaka gibi...

Anıl C
Oynanan oyuna bak. Tüühhh sizin kalibiniza.

abcabca
ömür şutlarını geliştirmezse bizden öteye gidemez

tamuğ yamtar
25.07.2020, 21:29
Ndiaye top kaybı rekoru kırabilir bu maç.

Enes Başkaya60
25.07.2020, 21:29
Ndiaye çek git şu takımdan yaa yararından çok zararın var şu takıma...

Oruç
25.07.2020, 21:30
Parmak komikliklerine devam ediyor.

emre6117
25.07.2020, 21:30
Parmak batırmaya devam ediyor.takim hic koşmuyor.sadece ayağına topu alan gidiyor.bos alana hic kaçmak yok.

DeAgLeMaNyAq
25.07.2020, 21:31
Amatör seviyesinde pas hataları yapıyoruz. Konsantrasyon yerlerde...

batugol
bu macta Iyi oyun beklentisi olan arkadaslari gercekten cani gonulden kutluyorum
taraftarlik geregi budur
amatorluk budur
ama profesyoneller ununu elemis
her zamanki gibi cefa bize düştü

Sefaenes
Sorloth pas atilmiyor

ilelebeTS
Parmak'ı al dışarı. Ya gol yedirecek ya atılacak. Sinyal çakıyor.

Bilal Karadeniz
sörlothun ayagına top degmedi

ozzy!
Sorloth izliyorum sadece. sanırım dk 35 bir kere topla buluştu. kimse topu atmıyor o da isteksizleşiyor.

emre6117
25.07.2020, 21:32
Sivas yenerse 3.yuz beyler.takim aşırı kötü.kupada gider böyle giderse.

DURAS
Ömürün şutlarının şiddeti, rakiplerin kalecisine geri pas atarken ki şiddetle yarışır. Ya bu bu kadar yetenek var az utanır da insan şut tekniğini geliştirmek için uğraşır

Fanatik34
10 kisi oynuyorsun, Sosa yürüyerek oynuyor..Ndiaye gizli takiliyor..Parmak ise yine basit oynamak yerine zorluyor

Eli ayagi düzgün Ömür'nde bu düzende yapacagi ancak BU kadar..

Su genclerden en az iki ismi görmrk icin neyi beklior BU capsiz Hocalar??

Bilal Karadeniz
defans ayakta uyuyor

Cem Balcı
25.07.2020, 21:33
36 dk boyunca Sorloth'a top gelmemesi?

Sefaenes
sörlothun ayagına top degmedi

Adam ne yapsin kimse pas atmiyor defans yetieiyordu golu

Enes Başkaya60
Buz gibi gol abi...

Soner Albayrak
Gol

Anıl C
Yuh bunu vermedi. buz gibi golü yendi adamlarin.

abcabca
golü yedik galiba

Soner Albayrak
25.07.2020, 21:34
Ne?

Enes Başkaya60
Gol değil mi abi bu???

Soner Albayrak
Adamların golünü niye yiyorsunuz şerefsizler.

ilelebeTS
Ayağıyla çıkarmayıp elle çıkarmaya kalksa gol olurdu.

leavemealone
25.07.2020, 21:35
Vallah cizgiyi gecti gibi gözükdü ama vermedi cüneyt

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

abcabca
sosa takılıyor, top gelirse oynuyor.

Emre Veli
adım adım pedro henriqueyi izledim ve savunma yerleşimine baktım. geçmiş olsun arkadaşlar bu takım şu vaziyetle şu savunmayla şu hücum performansıyla alanyadan 2 den aşağı gol yemez.

Bilal Karadeniz
25.07.2020, 21:36
bu hocayıda alın dışarı ileri hattı kullanamıyor

cyberentalpi
İnşallah şu kayseri ligde kalır yaa
Fener'in yüzünden Rize düşşün. Malatya da düşşün:)

tamuğ yamtar
Ne golü yav?

İlk görüntü yanılttı galiba.

Kale arkası görüntüsünden topun çizgiyi geçmediği belli oluyor.

batugol
ayakla cikarmis
elle cikarsaydi gol verilirdi
ayak cizgi ustunde
gol degil

Courage
25.07.2020, 21:38
Şu malatya o yalak başkanıyla düşsün.

alper*
Sörloth olsam bir dakika durmam şu takımda.

emre6117
Ekuban hic dengen yok.bazen cok acayip işler yapıyorsun, bazen de cok siradanlasiyorsun.bu arada sosa dan pandemi sonrası hic yararlanamadık.nwakame de aynısı.

Sefaenes
25.07.2020, 21:39
Sorlothu küstürecekler Ömür simdiye kadar hic pas atmadi yada ben kacirdim diyecekdim atti pas

Bilal Karadeniz
25.07.2020, 21:39
ugurcanın çıkardıgı topa hüseyini maç özetlerinde açıp bakın adamdan haberi bile yok

Anıl C
25.07.2020, 21:40
bjk atti, 3.lüge cikti.

edit: iptal. 3 gol atildi, ücü de Var'da iptal.

cyberentalpi
Sorlothu küstürecekler Ömür simdiye kadar hic pas atmadi yada ben kacirdim diyecekdim atti pas

oysa ki bu maçtaki tek amacımız onun gol krallığı olmalı

ilelebeTS
Şu an golü yemeyi bekliyoruz tamamen. Kaçıncı dakikada yeriz acaba.

cyberentalpi
25.07.2020, 21:41
bjk atti, 3.lüge cikti.

Atamamış:)

ilelebeTS
25.07.2020, 21:43
Yeni teknik direktörü fazla bekletmesinler. Kupa maçından önce gelsin.

DeAgLeMaNyAq
Takımı mental açıdan dağılmış gördüm. Akıllar başka yerde ve bu kesinlikle kupa değil...

leavemealone
Defans yine evlere senlik
Rezillik diz boyu

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

İ. SARAL
25.07.2020, 21:45
Hüseyin ve Ömür zorluyor, diğerleri tatile çıkmış.

Emre Veli
Çizgide bir tane bile oyuncumuz yok, dar alanda herhangi bir hareketlilik yok. Ne oynadığımız belli değil, kadro tercihi de kötü. Yusuf Sarı ve Bilali hiç düşünmem oyuna alırım.

Halil Alemdar
Bu takım kupada alanyayı yenecek he:d

ilelebeTS
25.07.2020, 21:46
Bu arada Göztepe 1-0 öndeymiş.

TSemih61
Şimdi şöyle bir şey var. Sen bu 3'lü ortasaha ile sahaya çıktığında yine atak yiyorsun kocaman boşluk oluşuyor, rakip 2 pasla deliyor seni. E Guilherme'yi oynatsana kardeşim savunma zaafiyeti var zaten Guilherme ekstra bir yük değil yani. En azından Guilherme, Ömür, Sosa, Pereira tarafını çalıştırırız daha rahat ayağa pas yaparız...

Takımın şuan 3 ortasahasını da topla 0,5 ortasaha ancak ediyor. Parmak bir öyle bir böyle zaten sakatlığı var her hafta ya oynayacak ya oynamayacak haberleri çıkıyor, N'diaye fiziksel olarak bitmiş direkt çöp, Sosa zaten yürümeye mecali yok.

Takım bitik oğlu bitik maalesef. Bir tek Ömür ve Pereira çabalıyor. Ekuban da eh işte.

Antisens
Izledigim ilk yarıya göre takım içinde kaos görüyorum. Elbetteki moraller bozuk olacak ancak önümüzde bir kupa maçı var ve takım hiç iyi sinyaller vermiyor.

champions
Jp, Sosa, Parmak, Ömür, Ndiaye, Novak, HT, Campi, Ekuban

Büyük ihtimalle kaybedeceğimiz kupa maçından sonra bu isimlerden kurtulmalıyız.
Bu kadar rezil bir oyuncu grubu olamaz.

artvints
25.07.2020, 21:47
Bu takimi yarişmaci yapan ünal karaman'di. bunu yönetenler kabul ederse daha kolay yol alirlar. Hem başkanlik hem hocalik kolay değil, aziz bile hakemleri de almasina rağmen beceremedi.

Serdar A
Sosa'nın pek oynayası yok...

Nwakame de yok...

Abdulkadir bir şeyler yaparsa atarız, yoksa gol atacak gibi de durmuyoruz.

gurur6134
Oyuncular sezonu cokdan bitirmisler kafada..kupa da bu anlayisla isimiz zor 2.yari 65 den sonra yusuf girsin de top oynamayi ozlemistir 1 2 aksiyon gorelim..

Arda'
İlk yarının en iyisi Hüseyin Türkmen’di siz düşünün takımın halini :)

ilelebeTS
Maçı kazanmak istiyorsak Guilherme'yi oyuna alsınlar. Ömür'den başka pas istasyonu lazım takıma. Yine geriye gömülmeye başladık. Parmak dışarı.

batugol
25.07.2020, 21:48
simdi rize cok sevidgi fenere yeniliyor
csnini disine takmis kayseri bizi yenerse
rize ve kayseri esitleniyor
averaji bilmiyorum ama
rize bu durumda duserse
kesin
trabzon bizi dusurdu derler

Yunus Emre SEYHAN
Rize yeniliyor. Kayseri'ye yenilirsek düşecekler. 33 hafta yatıp yine bizi suclarlar .
O yüzden yenilmeyelim

Enes Başkaya60

Ndiaye-HT-Campi dışında diğerlerinden neden kurtulalım kimleri alacaksın yerine bir önerin var mı kral???

Anıl C
25.07.2020, 21:49

Jp, Parmak, Ömür, Ekuban kalir gerisi gönderilir. Kulüpte para falan yok. Yeni transfer yaparken kulüplere öpücük vermicez.

TSemih61
25.07.2020, 21:49
Bu takimi yarişmaci yapan ünal karaman'di. bunu yönetenler kabul ederse daha kolay yol alirlar. Hem başkanlik hem hocalik kolay değil, aziz bile hakemleri de almasina rağmen beceremedi.
Az önce aynısını dedim yanımdakilere. Takımda ciddiyet kalmadı, o ayağa pas yapan sürekli pozisyon arayan takım gitmiş yerine ne yapacağını bilmeyen bireysel oyuncular topluluğuna dönüşmüş.

Newton duran top çalıştırmış bolca ve yüksek tempo istemiş oyunculardan. Bu takımdan fazlasını istiyor şuan bunu yapacak seviyede değiliz sürekli top kaybettik.

ANAOKULU TERK
25.07.2020, 21:50
bu takım eğer zirvede devamlı olarak kalmak istiyorsa ,
takım felsefesinde köklü değişiklik yapması lazım .

size gülünç gelebilir ama ,
acilen aykut kocaman zihniyetli bir takıma dönülmesi gerekir .

yoksa (istediğin hocayı da getirsen ) ,
her sene hüsran olur .

golü az atan , ama golü de az yiyen bir felsefe .

abdullah avcı is loading ....

kaan61
25.07.2020, 21:50
Sanki Trabzonspor voleybol takımını futbol maçı oynasınlar diye çıkardık. Oynanmaya çalışılan şey kesinlikle futbol değil. Bu kaos ve ne idüğü belirsiz oyun inşallah gidecek olan birkaç futbolcuyla gider ve bizi terk eder yoksa seneye kanser olmaya devam.

Faruk BERBER
25.07.2020, 21:52
Kupadan umudum zaten çok azdı, şu maçı izleyince neredeyse tamamen bitti.

halilaziz61
Onceki maclardan farklı olarak
Set hucumlarini iyi yapıyoruz
Donen topları alıp yeni hücum yapmaya çalışıyoruz

En aksayan adam ndiaye

Önceki maçlarla aynı olarak

Defans kötü, basit pas hataları
Bu arada Türkmen baya iyi bu maç

champions
Ben Sörloth olsam şu takımda bir dk durmam.
Uğurcan kurtaracak Sörloth 30 mt top sürüp gol atacak da takım maç kazanacak.
Neyse ki şu rezil oyunla şampiyon olmadık.

Enes Başkaya60
25.07.2020, 21:53
Rize yeniliyor. Kayseri'ye yenilirsek düşecekler. 33 hafta yatıp yine bizi suclarlar .
O yüzden yenilmeyelim

Ne alaka ya bizene Sikebahce'nin ne iddiası varda Rizeyi yeniyorlar beter olsunlar...

Kayseri bizi yener Rize düşer inşallah...

Fanatik34
25.07.2020, 21:53
Kamil ile Guilherme iceri, Sosa ve Parmak disari