PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 33.Hafta | Trabzonspor 3-4 Konyaspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5

hanzale
14.07.2020, 20:54
Baktım açan yok, yine ben açayım dedim.
İster misiniz Konyayı yenelim Başak Kayseri’ye yenilsin son hafta Kasımpaşa Başak’tan puan alsın, biz de rahatlamış Kayseri’yi yenip şampiyon olalım, yazarken 1-1 oldu öne geçtiğimiz maçta golü yedik

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

'Enes'
14.07.2020, 20:56
Ömer Ali Şahiner hattrick yaptı bile

yatmaztara
14.07.2020, 21:07
İki takıma da başarılar diliyorum. Dostluk kazansın inşallah

gurur6134
14.07.2020, 21:07
Bulent korkmaz ellerini ovusturarak cimsir gitmez insallah haneye 3 puan daha atip kumede kalmayi garantileyim diyordur

Ozan Yılmaz
14.07.2020, 21:25
İlk yarı 1
ms 2

DeAgLeMaNyAq
14.07.2020, 22:00
Şampiyonluğu kendi elimizle verdikten sonra ligi üçüncü bitirirsek, hele ki CAS'tan da ceza dönerse büyük rezillik olur. Açıkçası Başakşehir'e müthiş motive olmuş Konya'ya karşı bu moral çöküntüsüyle nasıl puan alacağız büyük soru işareti. Sivas, Gençlerbirliği'ni yenerse son hafta Göztepe'yi de rahat geçeceğinden kalan 2 maçta 1 puan almamız şart.

Diğer taraftan Rize ve Malatya'nın yenilmesinden dolayı Kayseri de iddiasını son haftaya taşıyacak gibi duruyor. Ancak Konya bizi, Başakşehir Kayseri'yi, Malatya Rize'yi yener, Denizli de Alanya'dan 1 puan alırsa son hafta öncesinde Kayseri düşmeyi garantilemiş olacak. Şu hesabı yaptığımız için bile utanmaları lazım...

ucurum
14.07.2020, 22:02
Biz bu maçı alır başak yenilir ve ffpden de 3 puan silme olursa %40 ihtimalle şampiyonuz

Mert'
14.07.2020, 22:47
Berabere kalırsak başarıdır.

Erkan A.
15.07.2020, 01:09
Oyuncularin cogu tatilde kafa olarak,hüseyin gitseydi yeni bir hoca önümüzdeki sezonu düsünerek savasmayani kadromda düsünmüyorum diyerek oyuncularin aklini basina getirebilirdi..
büyük ihtimal hüseyin kupayi kazanalim da adimi tarihe yazdirayim diye düsünüyorda olabilir..lakin tahminim hüseyin bu kadar karaktersiz olmadigindan yana yani alanya macindan sonra istifasini sunmustur baskan kabul etmemistir (ünal hocadada böyle olmustu)sonra galibiyetler gelir diye beklediler sonuc hüsran oldu..
oysa yeni bir hoca geleydi yeni heycan yeniden sil bastan finalide son maclarada daha hircin ruhlu takim sahaya cikardi..konyayi yinede bu kadar olumsuzluga ragmen yenecegimizi düsünüyorum..
arkadaslar ilginctirki sosa sakatligindan sonra takima katilmasiyla birlikte takim arkadaslari isteksiz oynamaya basladilar bu cok ilginc..son denizli macini tekrar izleyin sansimiz yoktu sosa cikinca iki topumuz direkten döndü..sosa olmadigi icin konyayi yenecegiz diyorum sosa son maclarda takimimizin el freni gibiydi penalti golleri atmasina ragmen ..trabzon-konya 3-0 diyorum guilherme macin adami olur..kayseri basaksehirden 1 puan alir..kasimpasada basaksehiri hedefi olmadigi halde yenecektir biz kayseriyi yenebilirmiyiz bu soru isareti..

kayseriliyiz
15.07.2020, 01:24
Ikincide olamayacak takim

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

kaçarava
15.07.2020, 02:01
Beyefendiler yorulmasın. Federasyondan talep edelim maçlar oyun konsolunda 5 dk olacak şekilde oynansın.

AyhanPe
15.07.2020, 02:27
Bu duruma gelinmesinde en büyük pay ne yönetimde ne de teknik kadroda. Bu senaryo dayatildi bize. Aklima hep Sadri Sener in zamaninda iki oyuncumuzu Rizespor a vermek zorunda kaldiginda söyledikleri geliyor nedense. O zaman futbolcu vermek zorunda kaldik simdi sampiyonlugu..

Aslinda Trabzonspor a yillarca ihanet eden Trabzon halkinin büyük cogunlugudur.

Yönetime sahip cikmaliyiz. Secim yapma özgürlükleri yoktu. Belkide iyi oldu böyle. Hicbir zaman sampiyon olmaliyim sorun degil ama zamani gelince birileri bedel ödemeli hemde fena halde ödemeli.

61Firtinasi61
15.07.2020, 13:07
Bu saaten sonra Taktik maktik beklemem.
Ama mücadele bir mac bekliyorum. Hirsli. savasli son nefesine Kadar bir mac.
Bu sezonun son maci kendi evinde…..
bunu bari Kazan....

nakzo
15.07.2020, 14:47
Maçtan önce ve sonra yayla uşaklarının kolbastı oynamasını istiyorum çok yoruldular şöyle bir kafa dağıtsınlar kolbastıdan sonrada pasta kesip bu seneki başarılarını kutlasınlar.

batu94
15.07.2020, 14:56
Bu saaten sonra Taktik maktik beklemem.
Ama mücadele bir mac bekliyorum. Hirsli. savasli son nefesine Kadar bir mac.
Bu sezonun son maci kendi evinde…..
bunu bari Kazan....
Abi Allah aşkına şampiyonluk için savaşmayan şimdi savaşsa ne yazar ya. Küme düşme olmasa maça bile çıkmaz bizimkiler.

Antonio
15.07.2020, 14:59
Rahat yeniliriz.

Vkgz
15.07.2020, 15:10
bu yedeklerle bu macta zor.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
15.07.2020, 21:01
Sadece bu maçi kazanalim, bir maç kazanalim ve neler olacağina bakalim. Ihtimal varken denemek zorundasin.

Bu haldeyken bile takimi şansimiz olduğuna ikna edebilecek çoşkuda bir hoca lazim. Son dakika golü yedik diye herşeyi birakmayacak, son ana kadar savaşacak bir hoca...

Adamlar kazanmaktan korkuyor. Abdullah avci'da da bu korkaklik var o yüzden çok sicak bakmiyorum ama bu sadece bir boyut. Eminim dersler çikarmiştir.

Hocayla da bitmiyor, şampiyonluk hep birlikte kazanilir. Tek bir kalem boş kalmayacak. Bu da yarişi tecrübe etmiş, kazanmiş veya kaybetmiş fark etmez dersler çikarmiş, kazanma hirsli olan, hazirliğini tam yapan isimlerle olur.

Başkanin tavrindan konuşmasindan anlaşilir zaten, konuşunca anlariz.

pReN@_61
15.07.2020, 21:39
Moraller sıfır hacı.

romeikaa
15.07.2020, 23:37
topla oynama- ts %51 kon %49
isabetli şut- ts 2 kon 9
maç skoru- ts 1 konya 2

cyberentalpi
16.07.2020, 01:22
Kayseri umarım bu hafta düşmez. Umarım Başak ı yenerler. Ve gerçekten bizim için değil kayseri için istiyorum.
Geçen hafta içimde bir his vardı. Hala inanamıyorum. Yahu bir takım şampiyonluğa oynarken nasıl 25 puanı öne geçip kaybeder
Dahası nasıl hiç galibiyeti olmayan gençlere iki kez öne geçip
Lig sonuncusu a.gücüne kendi sahanda öne geçip

Gerçekten başkan bu rezilliği açıklamalı

arsinli_akrep61
16.07.2020, 03:16
Konyaspor maçını şampiyonluğun en kilit maçı olarak görüyorum ikide iki yaparsak şampiyon oluruz ve bence bu maçı zor da olsa 1-0 alacağız. Kayseri'nin Başakşehir'i 0-2 yeneceğini düşünüyorum. İşler son haftaya kalır ve 36(!) senelik şampiyonluk hasretine son veririz. Bu kadar uzun beklemenin sonu ancak böyle bir senaryo ile biter ve inşallah olacak da.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

vyno
16.07.2020, 04:44
Konyaspor maçını şampiyonluğun en kilit maçı olarak görüyorum ikide iki yaparsak şampiyon oluruz ve bence bu maçı zor da olsa 1-0 alacağız. Kayseri'nin Başakşehir'i 0-2 yeneceğini düşünüyorum. İşler son haftaya kalır ve 36(!) senelik şampiyonluk hasretine son veririz. Bu kadar uzun beklemenin sonu ancak böyle bir senaryo ile biter ve inşallah olacak da.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başakşehir bu maçlara çıkmayıp hükmen yenilse bile şampiyon olamayız.

karabela
16.07.2020, 07:48
Trabzonspor maç kazanabilecek mi bu haftadan sonra ben de şüpheliyim

HOPA'LI TS'Lİ
16.07.2020, 07:48
En çok da hala şampiyonluk için ümitvar senaryolar yaratan taraftarlarımıza üzülüyorum.

Bu ruhsuzlar sezonu kapatmış arkadaşlarım, kardeşlerim

Ankaragücü, Antalya ve Denizli maçlarıyla sezon bizim için bitmiştir.

Açıkçası bu 3 maçtan 9 puan bekliyordum.

Bu takım psikolojimi bozdu, enerjimi bitirdi, yaşama sevincimi dibe vurdurdu.

Kendinizi 2.liğe hazırlayın, hatta Sivas 2.olursa da şaşırmayın.

İçim kan ağlayarak bunları yazmak çok acı verici

Umarım bugün Avrupa cezası kalkar da biraz teselli oluruz.

İ. SARAL
16.07.2020, 07:49
Dua edelim sivas puan kaybetsin. Yoksa bu ruhsuzların puan alacağı yok.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
16.07.2020, 07:51
Dua edelim sivas puan kaybetsin. Yoksa bu ruhsuzların puan alacağı yok.

Evet. Benim de endişelerim var.

Kalan 2 maçta en az 1 puan bizi 2.yapmaya yetecek.

HOPA'LI TS'Lİ
16.07.2020, 08:08
Sörloth şampiyon olamazsak giderim demiş diye duydum.

İngiliz takımlarının listesine girmiş.

Giderse üzülürüm.

nakzo
16.07.2020, 09:03
Sörloth şampiyon olamazsak giderim demiş diye duydum.

İngiliz takımlarının listesine girmiş.

Giderse üzülürüm.

İngiltere liginde yine oynayamaz cenk örneği ortada bizim ligdeki kötü stoperler bile son haftalara doğru çözdü sorlothu ve gol atamamaya başladı eski hocasının söylediği gibi ingiliz liginde oynayamaz anca bizim ligde oynar.Çıkan haberlere itibar etmeyiniz.35 yaşındaki cissé bizim ligde gol kralı oluyor durumu sen düşün.

Mehmet BAŞ
16.07.2020, 09:08
Kaybederiz. Net!

yattarinho61
16.07.2020, 10:37
Net bi skorla aliriz maci, anlami kalmadi galibiyetin o yüzden kesin aliriz.

yorumsuz6117
16.07.2020, 10:53
Sörloth 2 sezon kiralık değil mi nasıl gidiyor anlamadım..

BlackPanther
16.07.2020, 10:53
İngiltere liginde yine oynayamaz cenk örneği ortada bizim ligdeki kötü stoperler bile son haftalara doğru çözdü sorlothu ve gol atamamaya başladı eski hocasının söylediği gibi ingiliz liginde oynayamaz anca bizim ligde oynar.Çıkan haberlere itibar etmeyiniz.35 yaşındaki cissé bizim ligde gol kralı oluyor durumu sen düşün.

Merak etme. İtalyan liginden üst düzey takımlar talip

61Firtinasi61
16.07.2020, 10:55

He He de gitsin….

BlackPanther
16.07.2020, 11:00

Adam gitmek istiyorsa ne yapacaksın? Şampiyonlar ligine kesin gidilseydi ikiside kalacaktı. Yönetim Çimşirle devam edince ikiside gidecek!

Ağaoğlunun büyük düşünce hatası. Öngörüsü iyi değilmiş. Zaten Çimşiri getirenin zekası yüksek olamaz!!!

HOPA'LI TS'Lİ
16.07.2020, 16:55
Bu maçı izleyip mide krampları yaşamak mı yoksa izlemeden oluruna bırakmak mı?

Karar veremedim.

İzlesek nolur, izlemesek nolur?

Elimizdeki şampiyonluğu sattı birileri

Kadir
16.07.2020, 17:23
MS 0-2 çifte şans

Çağatay96
16.07.2020, 17:42
18/19 da iyi oyunun sebeplerinden orta sahayi almamizdi, önde basmamizdi.

Ana sebep 5 li orta saha ve oyuncu tipleri. O yüzden 5 li orta sahaya dönüp, oynamayi tercih etmeliyiz.

Uğurcan,K.Ahmet(60Pereira),Costa,Hosseini,Novak
Abdülkadir Ö. Parmak Sosa Guilherme Nwakaeme
Sorloth

Ekuban sonradan dk 55.

Önde basmiyoruz, artik basmaliyiz.

romeikaa
16.07.2020, 17:43
valla hiç kendimi kanser etmicem. açıcam beşiktaş-fenerbahçe maçını izlicem ben. maçkolikten bildirimleri açacam gol olunca yan sekmede açar izlerim. zaten 1 dk falan geriden geliyor yayın. bıktım her maç kalemize her atağın pozisyon olmasından!!! amatörler!
inşallah avcı gelir de 1-0 2-1 kazana kazana şampiyon oluruz. 75 gol atıp şampiyon olamadık bu sezon!!! gol attık nası olsa yicez diye sevinemedik bile.

artvints
16.07.2020, 17:57
50 puan civarinda gezinip avrupa kupasi kovaladiğimiz sezonlari düşünün, ufak bir şampiyonluk ihtimali için neler vermezdik.

İcerde düşmemeye oynayan bir takimi yeneceksin bu kadar basit. Rakip kazanirsa yapacak birsey yok, kazanamazsa son maça taşimiş olacağiz. Bu kadar aptalliğa rağmen bu da birşeydir.

İşte hoca dediğini doğru kelimeleri bulup, takimi toparlayacak, hiçbirsey olmamiş gibi davranmayacak.

Çağatay96
16.07.2020, 18:15
Duyuyor musun yeğen? Suyun sesini?

Yani bir takim nasil baskilanir desen bunlari yapardin. OLayi buyutup kazanabildigini gordunmu? Fener niye kazaniyor 30 yildir çunku adamlardan herkes nefret ediyor asiri panik yapiyolar rakipler.

Gs hic baskilamadi sanki mac yokmus gibi yaptilar çaktilar geldiler.

Olaylari büyüttük. Ünal hoca ne güzel bahsetmiyordu ama herkesin hedefi birdi. Ah bre.

Çağatay96
16.07.2020, 20:23
Buraya her mactan sonra basaksehirin sampiyonluk kutlamalarını atacagim. Gecen sene rizede son mac dayilandigin Okanin sampiyonluk dozlerini, Irfanin Mahmutun tv de roportajda sampiyonluk demeclerini fotoraflarini.

Artik kolbasti mac sonu sevinci yasaklanmali. Sampiyon olana kadar kazanilan maca sevinmek anlamsiz. 15 puan fark koyana kadar kolbasti molbasti hikaye.

romeikaa
16.07.2020, 22:41
-Süper Ligde ceza sahası dışından en az şut çeken takım Trabzonspor.
-Süper Ligde hava topu kazanan takım sıralamasında Trabzonspor 17.sırada.
-Süper Ligde maç başına orta yapan takım sıralamasında Trabzonspor 15.sırada.
-Süper Ligde en çok top kaptıran takım Trabzonspor.
-Süper Ligde en çok çalım yiyen takım Ankaragücün'den sonra Trabzonspor.
-Süper Ligde ''ceza sahasında'' en çok kurtarış yapan 2.kaleci Uğurcan Çakır.
-Süper Ligde en çok ''başarısız'' adam geçme sıralamasında Trabzonspor 1.sırada.
-Süper Ligde ''başarılı uzun top'' konusunda Trabzonspor 15.sırada.
-Süper Ligde sağ kanattan en az şut çeken takım Trabzonspor.

bu takım dua edelim kümeye oynamamış...hocasızlık böyle bir şey işte.

Çağatay96
16.07.2020, 23:35
Bu takim seneye ilk 4 e giremez. Gidene kadar da desteklemiyorum.

AyhanPe
17.07.2020, 02:20

Bu takim 2023 e kadar en az iki sampiyonluk alacak yada daha dogrusu verilecek. Tr de sampiyonluklar alinmaz verilir. Her sene gördügümüz senaryo..

Ufuk
17.07.2020, 04:12

Eski hocası yediği haltın farkında boş yapıyor.

Adam attığı gollerin yarısını tek başına attı. Futbol takım oyunu. Premier Ligde Salah'ın 19, Mane'nin 17 golü var. Yarısını altı pas içinden neredeyse boş kaleye atıyor adamlar. Bizim takıma gelsin bu anlayışla 10ar gol atarlarsa şükrederim. Takımın bütün organizasyonunu bozdular, Nwakaeme bir şey yapacak, Ekuban bir pas atacak, Novak süpriz koşu yapacak, Sörloth tek başına alıp gidecek de gol atacağız. En son ne zaman rahat gol attık hatırlamıyorum.

vyno
17.07.2020, 05:54
Sola çekip vuruyor son haftalar önlem aldılar dikkat ettim stoperler direk sol tarafa abanıyorlar ama bizim lig için çok iyi yinede. Büyük takımlarda oynar atar ama avrupanın alt orta takımlarında yine yapamaz.

HOPA'LI TS'Lİ
17.07.2020, 07:34
Pazar akşamı 2019-2020 Sezonu Şampiyon Başakşehir yazılarını ekranda görmeye hiçbirimizin tahammülü yok.

O yüzden olası bu durumda maçlar biter bitmez bu sezonu kapatacağım kupa maçına kadar.

Böyle mi sona erecekti hayallerimiz?

Bu kadar kolay mı teslim olacaktınız?

İçim kan ağlıyor.
Hayata konsantre olamıyorum.
Moraller bozuk
Enerjim bitik

ÖmürKaradeniz61
17.07.2020, 09:59

Yok hocam iyi bir antrenörle ve bazı noktalara 3-4 iyi transferle bu takım 5 yılda en az 3 şampiyonluk alır o kadar karamsar olmaya gerek yok.

Mehmet BAŞ
17.07.2020, 10:41

Kimsenin bir halt çözdüğü falan yok! Hüseyin Çimşir geldikten beş hafta sonra takım oyunumuz yok oldu. Pandemi sürecinden sonra da rakip kaleye kontra atak dahi yapamaz olduk. Takımın sahadaki rezil halini gördükçe Sörloth'a acıyorum. Çocuk top gelmedikçe sahada çıldırıyor, deliriyor. Çocuğa adam akıllı yarım pozisyon dahi hazırlayamıyoruz. Tek başına neyi ne kadar yapacak? Sörloth iyi bir hücum sistemi olan takımda bu ligin içinden geçer! Bu sezon zaten bu dediğimizi rahatça yaptı.

Mehmet BAŞ
17.07.2020, 10:45
Ben burada yineliyorum. Novak ve Sörloth gelecek sezon Trabzonspor da oynamayacak!!!! Bu kesin bilgi. Ağaoğlu ve Çimşir Trabzonsporu sattılar!!!!

Bu kulübün başkanına ve hocasına kızabilirsiniz. Ben de kızıyorum ve ağır şekilde eleştiriyorum. Fakat hadsizlik yapmaya gerek yok! Başkana ve hocaya elinizde somut bir delil olmadan ''Sattılar'' diyemezsiniz. Başkan da hoca da şampiyon olmayı hepimiz kadar istiyordur. Fakat yanlış kararlar, uygulamalar, egolar vb. derken sezon elimizden kayıp gitti. Kızgınlık duymanızı anlıyorum fakat bu kadar da ileri gitmemek lazım. Başkan ve hocanın Trabzonspor'u en az senin benim kadar sevdiğini görüyorum. Beceremediler diyebilirsiniz ama sattılar diyemezsiniz!

61Firtinasi61
17.07.2020, 11:19
Bu kulübün başkanına ve hocasına kızabilirsiniz. Ben de kızıyorum ve ağır şekilde eleştiriyorum. Fakat hadsizlik yapmaya gerek yok! Başkana ve hocaya elinizde somut bir delil olmadan ''Sattılar'' diyemezsiniz. Başkan da hoca da şampiyon olmayı hepimiz kadar istiyordur. Fakat yanlış kararlar, uygulamalar, egolar vb. derken sezon elimizden kayıp gitti. Kızgınlık duymanızı anlıyorum fakat bu kadar da ileri gitmemek lazım. Başkan ve hocanın Trabzonspor'u en az senin benim kadar sevdiğini görüyorum. Beceremediler diyebilirsiniz ama sattılar diyemezsiniz!

Aynen katiliyorum….
"Kulübü Sattilar" cok agir bir kelime….ve bizim taraftara yakistirmiyorum….keske böyle düsünmeseler…..

Emirhan Çorumlu
17.07.2020, 13:01

Kesinlikle Katiliyorum.

Sportif acidan bariz bir sekilde yanlis ve yetersiz kararlar (TD: Hüseyin Cismir, Transferler vb.) alinmis olunsa bile, Ali Ahmet Agaoglu ve Yönetimi bu Takimi en azindan maddi/finansal acidan düzgün bir yola sokmuslardir ve bu yolda iyi bir sekilde ilerliyorlardir. Bu emegi hice saymak saygisizliktir. Illa satan birileri araniyorsa, bu Takima bukadar maddi zarari kimler acmis onlar arastirilsin.

Ayrica Ahmet Baskan bence bir Yönetici icin gereginden fazla Trabzonspor Taraftari, ki buda malesef amatör gibi taraftar ruhuyla davranmasina yol aciyor. En basit örnek Alanya Macindan sonraki Olaylar. Profesyonel bir Yönetici bunlari yasamazdi, ama eminim 100 Taraftardan en az 90 i, ki buna bende dahilim, ayni tepkiyi, hatta belkide daha siddetlisini verirdi. Böyle bir Yönetici eger Takimi satiyorsa, ki ben sahsen imkan vermiyorum, digerleri kim bilir neler yapmistir... Ozaman Sampiyon olamayan ve yanlis yöneten herkes bizi satti diyebilirmiyiz?

Takim nezaman maddi olarak azda olsa nefes alsa veyahut minimal bir sekilde dogru yola ciksa, direk Sampiyonluk naralari atiliyor. Bizim kadar cabuk Sampiyonluk beklentisi olusturan baska bir Taraftar Grubu var mi acaba su kirli Türk Futbolunda? Bukadar oyunlara karsi dik durmak baya bir maddi/manevi güc ister ve biz bu sezon bunu ne bekliyorduk nede buna hazirdik. Ki bekliyor olsaydik bile Istanbul Takimlari ve Yönetimleri var, MHK var, TFF var, Spor Yazarlari var... Var oglu var kisacasi... Bunlar hep vardi ve malesef olacaklarda. Bu Insanlar bizim Basarimizdan korkuyorlar, cünkü biliyorlar ki bu Takim ve Sehir tekrar dogru yola girerse eger, Senelerce Sampiyonluk göremeyecekler. Bu cirpinislari o yüzden. Onlar icin acilacak maddi zarari düsünebiliyormusunuz? Maddi zarar ve güc kayiblari... Bunlari kaybetmemek icin serefini bile satmaya hazir ve satan varliklardan bahsediyoruz... Adamlar Sike yapiyor ve canak tutuluyor... Böyle bir düzende sizce helal bir sekilde Sampiyon olmak okadar kolay mi?

Tabi bazi kararlar dogru alinmis olsaydi, bencede suan her seye ragmen biz Sampiyon olmustuk, ama malesef durum böyle degil. O acidan size katiliyorum. Hepimiz üzgün, kirgin ve kizginiz. Yine Hayata küstük. Özellikle yanlis kararlar alan Yönetime, yetersiz olmasina ragmen Takimin basina gecen/gecirilen Hüseyin Cimsir' e ve pandemi sonrasi isteksiz/ruhsuz olan ve Sampiyonlugu sallamayan cogu Oyuncumuza. Ama bu Firsati malesef bir sekilde teptik. Isin aci tarafi Hakem hatalarindan okadar magdur oldugumuz bir Sezonda bile son maclari adam akilli oynamis olsaydik veyahut saha kenarindan adam akilli yönetilmis olsaydik, Sampiyonduk. Daha acisi Yönetimin hala Hüseyin Cimsir i görevde tutmasidir. Hala bu hatalardan ders aldigini gösteren bir Yönetim yok karsimizda ama belkide Sezon Sonu bekleniyordur. Ki bence kesinlikle Sezon Sonu bekleniyor. En azindan öyle umuyorum, yoksa Yönetim icin parlak bir gelecek göremiyorum. Ama malesef ayni düsünce yapisi bizi Sampiyonluktan etti. Zamaninda gereken hamle yapilmadi ve hala yapilmiyor. Belkide sergilenen bu durus bizi ayni sekilde Türkiye Kupasindan edecek. Ama satmak her seye ragmen cok agir bir itham.

Devre Arasi fena gitmeyen bir Takimimiz ve düzenimiz vardi, 17.ci Hafta Ligde Sivassporun 5 Puan gerisinde 3.cü siradaydik. Harika top oynuyormuyduk? Bence kesinlikle Hayir. O malum Olaylar yasandi ve Ünal Karaman ile Yollar ayrildi. Ama Ünal Karaman gidince o kisa süre icersinde yönetim kendince bu cözümü uygun buldu. Bence düsündükleri su oldu: Sezon simdilik fena gitmiyor, suan devre arasinda hoca bulmak zaten kolay degil, ki bulsak bile pahali olur ve alisma dönemi derken sezon biter. Bu sezon takimi, takimin halini bilen ve Ünal Hoca ile calismis olan, Hüseyin Cimsir' e emanet edelim, bitirebildigimiz en yüksek yerde bitirelim. Kisacasi bence Yönetimde kimse direk bu Sezondan Sampiyonluk beklemiyordu. Asil Hata iste böyle yapildi. Ben Ahmet Agaoglu Islerin böyle gidecegini tahmin edebilseydi, zaten devre arasinda o Teknik Adam Hamlesini yapmis olurdu diye düsünüyorum. Malesef bu Konuda Yönetimi Vizyonsuzlukla elestirmek zorundayim. Bu Hata bizi Sampiyonluktan eden en büyük unsur oldu. Ama bu yüzden Trabzonspor Baskanina cikip siz Takimi sattiniz demem. Özellikle böyle bir Baskana iki defa demem. Ayiptir, günahtir.

Sezon öncesi ikincilik uygunmudur diye sorsaydim, eminim simdilik iyi olur derdi cogu Taraftarimiz. Bu Beklentiyi biz bastirmisken Baskanin cikip bu Sene o Sene demesi yine cok yanlisti. Ama yine ayni Hataya düstü. Taraftarlik Duygulari agir basti ve haksizliklara karsi böyle kenetlemek istedi Taraftari ve Sehri. Sonu yine Hüsran oldu, orasi ayri Konu. Hatta 4-5 Haftadir Hüsran olup duruyor. Nezaman puan hesabi yapmaya basladik, o hafta mac kazanamaz olduk. Her seye ragmen hatalarini düzeltmek ve daha iyi yönetmelik gösterebilmesi icin bu Yönetime zaman vermeliyiz görüsündeyim. En az 1-2 Ay daha. Bakalim ve görelim. Suan direk yeni yönetim gelse, yeni Teknik Adam gelse ve yeni yapilandirilmaya gidilse direk gelecek Sezon Sampiyon olacakmiyiz sanki? Böyle seyler zaman istiyor. Bu sezon bile ilk sezon olmamasina ragmen buna hazir olmayan takim, sil bastan ile dahada hazirliksiz ve geride olacak. Umuyorum ki Yönetim bu Hatalardan ders cikarir ve daha dogru kararlar ile ve daha güclü bir ekip ile Yollumuza devam ederiz ve er yada gec Hedefimize ulasiriz. Aksi bir durumda bu Yönetimin kalabilecegini düsünmüyorum.

Saygilar.

14TS61
17.07.2020, 13:30
Zoruma giden ne biliuormusunuz. Hüseyin Çimsir sezon sonu istifa edecek zaten sunmuş. Yok yani bari Ankaragücü maçından sonra et niyetini anlayalım Trabzonsporu düşündüğünü anlayalım..

Görevimi yaptım inat edip zamanında istifa etmedim şimdi gidiyorum demek olucak.

LağusKusteli
17.07.2020, 13:35
Sattılar,verdiler vs gibi ithamlar çok çirkin ve rezil ifadeler.

Yaşanılan hayal kırıklıkları neticesinde elbet gönülsüz şekilde bu ifadeler dile getiriliyor lakin farkında olmadan kulübü şike yapmakla suçluyorsunuz. diğer takım taraftarları bu yazılanların ekran resmini çekip sosyal medyada ‘bakın şike yapmışlar’’ diye yayınlıyorlar.

Forum görevlilerin bu ifadelere izin vermemesi gerekiyor.

Neyse, ‘şampiyonluk stresi’ ve ‘Avrupadan men’ konusunda yönetim çuvalladı elbet, ama unutulmamalı ki lig seneye de pek farklı olmayacak, finansal fairplaye takılan istanbul kulüpleri kadro yapıları itibarıyla yine zirveden uzak olacaklar, biz hatalarımızı telafi edersek seneye yine avantaj bizden yana olacaktır

HOPA'LI TS'Lİ
17.07.2020, 13:38
Trabzon sokaklarında kimsenin ağzını bıçak açmıyor, herkesin morali çok bozuk.

Daha ne kadar travma yaşayacağız?

Üzgün, kırgın ve kızgınım.

Hayata küstürdünüz bizi :(

İsa Gündoğdu
17.07.2020, 13:51
şu maçtan 1 puan alabilirsek şampiyonuz

Yıldıray Emanet
17.07.2020, 14:22
Bir farklılık yapar gol atmadan kaybederiz

nakzo
17.07.2020, 14:33
Trabzon sokaklarında kimsenin ağzını bıçak açmıyor, herkesin morali çok bozuk.

Daha ne kadar travma yaşayacağız?

Üzgün, kırgın ve kızgınım.

Hayata küstürdünüz bizi :(

Herkez bu şekilde 70 yaşındaki adamdan 10 yaşındaki çocuğa herkez bu vurdumduymazlığı çok sınırlı.

HOPA'LI TS'Lİ
17.07.2020, 14:35
2019-2020 CEMİL USTA SEZONU ŞAMPİYONU TRABZONSPOR

diye hikayenin bitmesini ne kadar çok isterdik.

Yasin Altuntas
17.07.2020, 14:37
şu maçtan 1 puan alabilirsek şampiyonuz

Basaksehirin birak iki maci da kaybetmesi, tek mac bile kaybetmesi mümkün degim. Maksimum berabere kalir, o da tek macta.

Sent from my iPhone using Tapatalk

HOPA'LI TS'Lİ
17.07.2020, 14:43
Basaksehirin birak iki maci da kaybetmesi, tek mac bile kaybetmesi mümkün degim. Maksimum berabere kalir, o da tek macta.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Diyelim ki 2 maçta da berabere kaldı.

Bizimkiler Konya ve Kayseri'yi yenebilecek mi?

Asıl soru burada

Sen 23 yıl sonra Feneri sahasında yen (her ne kadar kupa maçı da olsa)
GS'yi sahasında yen.

Git pili bitmiş A.Gücü ve 6 eksikli Antalya ile berabere kal.
1-0 öndeyken son maçlarda dökülen Denizli'ye yenil.

O iş bitti.

nakzo
17.07.2020, 14:50
Tek bir şampiyonluk kulübün hâlini talihini sonsuza dek değiştirecekti bunu bile algılayamayan bir güruha karşı karşıya kaldık.

HOPA'LI TS'Lİ
17.07.2020, 14:56
Tek bir şampiyonluk kulübün hâlini talihini sonsuza dek değiştirecekti bunu bile algılayamayan bir güruha karşı karşıya kaldık.

Sözün bittiği yer tam da burası kardeş

Ağzına sağlık :(

Mehmet BAŞ
17.07.2020, 15:36
Ahmet Baskan bence bir Yönetici icin gereginden fazla Trabzonspor Taraftari, ki buda malesef amatör gibi taraftar ruhuyla davranmasina yol aciyor.

Takim ne zaman maddi olarak azda olsa nefes alsa veyahut minimal bir sekilde dogru yola ciksa, direk Sampiyonluk naralari atiliyor. Bizim kadar cabuk Sampiyonluk beklentisi olusturan baska bir Taraftar Grubu var mi acaba su kirli Türk Futbolunda?
Tabi bazi kararlar dogru alinmis olsaydi, bencede suan her seye ragmen biz Sampiyon olmustuk.

Hakem hatalarindan okadar magdur oldugumuz bir Sezonda bile son maclari adam akilli oynamis olsaydik veyahut saha kenarindan adam akilli yönetilmis olsaydik, Sampiyonduk.

Devre Arasi fena gitmeyen bir Takimimiz ve düzenimiz vardi, 17.ci Hafta Ligde Sivassporun 5 Puan gerisinde 3.cü siradaydik. Harika top oynuyormuyduk? Bence kesinlikle Hayir.

Yönetimde kimse direk bu Sezondan Sampiyonluk beklemiyordu.
Sezon öncesi ikincilik uygunmudur diye sorsaydim, eminim simdilik iyi olur derdi cogu Taraftarimiz. Bu Beklentiyi biz bastirmisken Baskanin cikip bu Sene o Sene demesi yine cok yanlisti. Ama yine ayni Hataya düstü.

Yönetime zaman vermeliyiz görüsündeyim. En az 1-2 Ay daha. Yeni yönetim gelse, yapilandirilmaya gidilse direk gelecek Sezon Sampiyon olacakmiyiz sanki? Böyle seyler zaman istiyor.Saygilar.

Ağzınıza sağlık, çok güzel tespitler yapmışsınız. Ben de satır başı alarak bu kısımları vurgulamak istedim.
Evet, hatalar yapıldı. Bedeli de altın tepside sunulan şampiyonluğu kaçırmak oldu. Çok üzgünüz ve hatta kızgınız!
Fakat geldiğimiz noktada yıkmak için değil, eksikleri giderip binayı yükseltmek için çalışmalıyız diye düşünüyorum.
Trabzonspor tekrar şampiyon olacak ise bu takımı yıkarak ya da parçalayarak olmadığı öğrendim. Hepimiz öğrenmeliyiz.

Soner Albayrak
17.07.2020, 15:42
Başakşehir Kayseri'yi en az 3'lük yapar arkadaşlar. Ben de isterdim tersinin olmasını.

romeikaa
17.07.2020, 16:00
Pazar akşamı 2019-2020 Sezonu Şampiyon Başakşehir yazılarını ekranda görmeye hiçbirimizin tahammülü yok.

O yüzden olası bu durumda maçlar biter bitmez bu sezonu kapatacağım kupa maçına kadar.

Böyle mi sona erecekti hayallerimiz?

Bu kadar kolay mı teslim olacaktınız?

İçim kan ağlıyor.
Hayata konsantre olamıyorum.
Moraller bozuk
Enerjim bitik

bu seneden bazı dersler alıp seneye eksiklerimizi gidereceğiz. vazgeçmek ve pes etmek yok! liverpool 97 puan toplayıp 1 puanla kaybetti. ama 1 sezon sonra ligin içinden geçti. biz de doğru takviyelerle bunu yapabiliriz. istanbul takımları perişan halde. topçuları fifaya verip kaçıyor, daha bugün feghouli haberi çıktı ihtar çekmiş, falcao sakat falan değilmiş para alamadığı için oynamadığı söyleniyor. fenerde kruse bjkde ruiz aynı nedenle gittiler.
seneye başakşehir bu yaşlı kadrosunu revize edemezse açık ara şampiyonluk bizimdir. yeter ki doğru bi hoca ve geniş bir kadro kuralım.

Mehmet Fatih Yavuz
17.07.2020, 17:29
bu seneden bazı dersler alıp seneye eksiklerimizi gidereceğiz. vazgeçmek ve pes etmek yok! liverpool 97 puan toplayıp 1 puanla kaybetti. ama 1 sezon sonra ligin içinden geçti. biz de doğru takviyelerle bunu yapabiliriz. istanbul takımları perişan halde. topçuları fifaya verip kaçıyor, daha bugün feghouli haberi çıktı ihtar çekmiş, falcao sakat falan değilmiş para alamadığı için oynamadığı söyleniyor. fenerde kruse bjkde ruiz aynı nedenle gittiler.
seneye başakşehir bu yaşlı kadrosunu revize edemezse açık ara şampiyonluk bizimdir. yeter ki doğru bi hoca ve geniş bir kadro kuralım.

Teknik kadro, ama bütün teknik kadro. Hocasından sağlıkçısına kadar, değişmezse (olumlu yönde) hiçbir şey yapamayız. Bu sene başakşehir, seneye de Alanya olur şampiyon.
İyi yönde diyorum, bizde değişiklik deyince bazen kötü yönde değişiklik de olumlu adım sayılıyor... Sıkıntı çıkıyor sonra!

romeikaa
17.07.2020, 18:15
Teknik kadro, ama bütün teknik kadro. Hocasından sağlıkçısına kadar, değişmezse (olumlu yönde) hiçbir şey yapamayız. Bu sene başakşehir, seneye de Alanya olur şampiyon.
İyi yönde diyorum, bizde değişiklik deyince bazen kötü yönde değişiklik de olumlu adım sayılıyor... Sıkıntı çıkıyor sonra!
maalesef bu hemşehricilik benim nazarımda liyakatsızlıktır.
muzaffer bilazer, metin aktaş, hüseyin çimşir çağımızın gerçeklerinden çok uzak ve kurumsallığa yakışmayan bir düşünce tarzı. kesinlikle ekipte 1-2 kişi dışında kimliğinde trabzon yazan kimse olmamalı:)
almanyadan, italyadan, ingiltereden harika bir teknik ekip oluşturulmalı.

batu94
17.07.2020, 18:26
Sayın başkan iyi bir teknik adam getirmeyerek yaptığı tasarrufla kazandığı parayı Konya kaybetmeze basabilir. 2.05 iyi oran.

gurur6134
17.07.2020, 19:26
Kalan 2 macda 1 puani alip sampiyonlar ligi on elemesini garantilemeliyiz.pandemi sonrasi sahada yuruyen sosa ve pereirayi sahada gormek istemiyorum bu mac kim oynarsa oynadin yerlerine koray ve turkmen haric kabulum..

Tuğrul
17.07.2020, 21:05
İlk 11'de Hakan Yeşil ve Atakan Gündüz'ü görmek istiyorum ama kimse söylüyorum ki ?

Kendi futbolculuğu gibi yeteneksiz isimleri sahaya sürmek konusunda mahir bir Hüseyin Çimşir var.

Futbolda adalet olsa Koray ve Hüseyin Türkmen 1.ligde bile forma giyemez.

emre6117
17.07.2020, 22:22
Peraire dinlensin diyetlerdenim bn de.serkan veya kamil ahmet oynasın yerine.
Novak ve sosa da seneye yoksa kalan maçlarda kupa dahil oynamalarini istemiyorum.
Bu maçtan itibaren seneye bizimle olanlarla devam etmeliyiz.
Hatta hüseyin cimsirin bu maça hoca olarak çıkması büyük amatorluktur.istifasini da sundu söz de.

Hakan
17.07.2020, 23:11
50 puan civarinda gezinip avrupa kupasi kovaladiğimiz sezonlari düşünün, ufak bir şampiyonluk ihtimali için neler vermezdik.

İcerde düşmemeye oynayan bir takimi yeneceksin bu kadar basit. Rakip kazanirsa yapacak birsey yok, kazanamazsa son maça taşimiş olacağiz. Bu kadar aptalliğa rağmen bu da birşeydir.

İşte hoca dediğini doğru kelimeleri bulup, takimi toparlayacak, hiçbirsey olmamiş gibi davranmayacak.

Denizli'den 1 puan koparsak onca saçmalığa rağmen umudu diri tutardık.
Onu bile beceremedik.

artvints
17.07.2020, 23:18
Denizli'den 1 puan koparsak onca saçmalığa rağmen umudu diri tutardık.
Onu bile beceremedik.Gs'nin geçen sene kazandiği bir akhisar maçi vardi son dakikada. Alakasiz bir pozisyon gitti gol oldu, bizde o ruh yok. Gol attiğimiz an işler ters gitmeye başliyor. 5 dakika gol yemeyin şampiyon olacağiz deseler hemen 1. dakika dolmadan gol yeriz.

Keşke bir spor piskoloğu işe alsalardi. Bir iki mac etki ederdi belki.

Fanatik34
17.07.2020, 23:25
Macin Pazar günü oynanacak olmasi ama tarihinin hala 18 olmasi, ayri bir olay!

Kendisine saygisi olmayan Hüseyin´in hala daha takimin basinda olmasi daha da vahimi..

Konya macinda Koray´i seyrederiz yine !!!!!!!!

ÖmürKaradeniz61
17.07.2020, 23:38
Maçın nerede saat kaçta hangi gün oynadığını benim gibi bilmeyen bilmek dahi istemeyen en az 100 kişi vardır burda.

Sacit
18.07.2020, 14:45
2.sırayı vermeyin de ne yaparsanız yapın

LağusKusteli
18.07.2020, 16:02
UEFA’dan gelen ‘Avrupadan Men’ kararı sonrası oyuncular şampiyonluk mücadelesini bıraktı.

Umalım da ‘Bari son 2 maçta elimizden geleni yapalım’ düşüncesine sahip olan birkaç oyuncu çıksın...

pReN@_61
18.07.2020, 23:35
Denizli maçı sonrası evde kendi kendime gülüyordum belirli aralıklarla. İyi de gelmişti ruh halime.

Bakalım bu maçtan sonra neler olacak.

Doğukan Uçan
19.07.2020, 11:00
uefadaki ceza kalkmayacak galiba öyle gözüküyor. kalan 2 maçı u21 takımı ile çıkın da bari alanyasporu yenip kupayı alın.

talsuv61
19.07.2020, 11:06
Herkese yenildiniz Konyaya da yenilin

lazminator61
19.07.2020, 14:35
Konya yener, TS Alanya maçı öncesinden beri ligi kapati, bakmayın son saniye golüne, Sörloth sorladi ilk gölü bulduk, onuda cöp Ömür sor ati yani, bakin pozisyona kalecinin üstüne vurdu, normalde kaliciler bu toplamı cok rahat cikarir. ikinci golü novak attı, zaten ya novak yada sörloth atar bizde. Takim direndi belki 90dk ama Alanya maçında bile birakmisti takim.

romeikaa
19.07.2020, 15:01
Ülkedeki çürümüşlüğün her alana yayıldığını göstergersi olarak ilerde elimizde bir kanıt olacak.
İlerde çocuklarıma diyeceğim ki bak çocuğum iktidar o kadar herşeye elini attı ki, 2020 yılında şampiyon başakşehir oldu.

Mehmet Yusuf
19.07.2020, 15:04
Biz şampiyon olabilseydik gerçekten kimse corona virus düşünmez sokaklara inerdi, ki bütün taraftarları bunu yapardı. Başakşehir hariç.......
Acaba bu kötü oyunumuzun bu kadar iştahsız oluşumuzun bunla bir alakası olabilirmi??
İnsam herşeyi düşünüyor artık :)

Hamza Yilmaz
19.07.2020, 15:25
Ruhsuzlar ordusu insAllah bir Puan almayi basarir, ikincilik kacmasin bari

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

AyhanPe
19.07.2020, 15:36
Bugün ki maclarin berabere bitmesi büyük olasilik. Bu durumda Basaksehir sampiyonlugu garantiliyor haliyle..

olcay_61
19.07.2020, 16:24
Bugün biter hesaplar kitaplar. Lanet olsun şu sezonu yedik ya pes vallahi pes

Larking
19.07.2020, 16:30
Bu akşam Konya ve Kayseri kazanır,bu iş biter.

lazminator61
19.07.2020, 16:43
-Süper Ligde ceza sahası dışından en az şut çeken takım Trabzonspor.
-Süper Ligde hava topu kazanan takım sıralamasında Trabzonspor 17.sırada.
-Süper Ligde maç başına orta yapan takım sıralamasında Trabzonspor 15.sırada.
-Süper Ligde en çok top kaptıran takım Trabzonspor.
-Süper Ligde en çok çalım yiyen takım Ankaragücün'den sonra Trabzonspor.
-Süper Ligde ''ceza sahasında'' en çok kurtarış yapan 2.kaleci Uğurcan Çakır.
-Süper Ligde en çok ''başarısız'' adam geçme sıralamasında Trabzonspor 1.sırada.
-Süper Ligde ''başarılı uzun top'' konusunda Trabzonspor 15.sırada.
-Süper Ligde sağ kanattan en az şut çeken takım Trabzonspor.

bu takım dua edelim kümeye oynamamış...hocasızlık böyle bir şey işte.

bu kaybolmasın...

saka maka wakayeme Sörloth eko ve ugurcan olmasaydi, kümeye oyniyorduk.

Berke6198
19.07.2020, 17:15
bu kaybolmasın...

saka maka wakayeme Sörloth eko ve ugurcan olmasaydi, kümeye oyniyorduk.

Başakşehir'in Visca,Demba,İfrancan ve Mert'i olmasa kümeye oynamazdı yani? Hangi takımın bu kadar kritik 4 oyuncusunu çıkarsanız tuzla buz olur :)

serdaracıl
19.07.2020, 17:23
uefadaki ceza kalkmayacak galiba öyle gözüküyor. kalan 2 maçı u21 takımı ile çıkın da bari alanyasporu yenip kupayı alın.

Hayatımda gördüğüm en saçma fikir

Mehmet Fatih Silik
19.07.2020, 19:07
Rüyamda Akbil 5-0 yeniyordu ve biz ise 0-2 yeniliyorduk. Herhalde bugün hesap kitap isleri biter de bu lanet sezon sona erer. Ne futbol keyfi kaldi ne bir sey...

kayseriliyiz
19.07.2020, 19:22
Insallah çilemiz vu aksam biter

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

ilelebeTS
19.07.2020, 19:52
Bugün kazanalım bari, yeter artık.

https://pbs.twimg.com/media/EdTaTXTXsAERw9V?format=jpg

outlaws61
19.07.2020, 19:53
Açıklanan kadroyla Sosadan kurtulduğumuz kesinleşti.

Güle güle hadi.

Cezalıymış pardon bir an sevindim :)

umut22
19.07.2020, 19:54

Güle güle hadi.

Cezalı

bahadır2561
19.07.2020, 19:54

Güle güle hadi.

Adam cezalı.

DeAgLeMaNyAq
19.07.2020, 19:55
Her maç farklı tandem. Bari gitmeden Messias'ı görseydik...

Enes Başkaya60
19.07.2020, 19:58

He yaw adamı bütün doğum günü kutlamalarına katıp pasta yedirip gönderiyoruz şaka gibi bir klübüz vallaha Hüseyin Türkmen aşkına adamı yedik bitirdik...

ÖmürKaradeniz61
19.07.2020, 20:01

Bugün Da costa-Campi tandemi bizim mevcut kadromuzdaki en iyi tandem olduğunu kanıtlayacak hocam seyredin. Maçı izlemeyeceğim kendini paralayamam ama maç sonu özellikle bunun için yazacağım. Hüseyin türkmen sevdası koskoca Trabzonspor camiasının hedeflerini baltaladı. Hakkımı başkan ve birkaç yönetici hariç kimseye helal etmiyorum eğer kuruş hakkım varsa.

outlaws61
19.07.2020, 20:01
Cezalı

Adam cezalı.

Mesajı düzenlemiştim ama geç olmuş.

Farketmez öyle ya da böyle kurtulacağız bu el freninden.

Hakan
19.07.2020, 20:02
Yusuf Sarı'nın döndüğüne sevindim. Her şeyi yarım yapan oyuncuların aksine güçlü ve zayıf yanları belli.
İlk sezonu için hiç fena değildi ama bizim mükemmelliyetçiler beğenmez.

odyseuys
19.07.2020, 20:03
bilal neden yok? sakatlığı mı var onun da?

DeAgLeMaNyAq
19.07.2020, 20:04
Yusuf aylar sonra kadroya girmiş fakat Bilal de 10 kişilik yedeklere giremiyorsa ve gol atmamız gereken Antalya ve Denizli maçlarında şans bulamıyorsa kendisini sorgulasın. Avdijaj'ı gönderip yerlisini aldık. İkisi de sıfır katkı verdi...

ilelebeTS
19.07.2020, 20:09
Yusuf aylar sonra kadroya girmiş fakat Bilal de 10 kişilik yedeklere giremiyorsa ve gol atmamız gereken Antalya ve Denizli maçlarında şans bulamıyorsa kendisini sorgulasın. Avdijaj'ı gönderip yerlisini aldık. İkisi de sıfır katkı verdi...
Alması neyse de opsiyonunu kullandık. Yusuf Sarı'nın katkısının yarısını vermedi.

hanzale
19.07.2020, 20:14
Kayseri Başakşehiri Yener, Biz Konya’yı; Kasımpaşa Başakşehir’de puan alır, biz Kayseri’yi yener şampiyon oluruz

Soner Albayrak
19.07.2020, 20:17
İstisnasız her hafta farklı stoper ikilisi ile maçlara çıktı. Koyayım o kafaya bi odun!

Cem Balcı
19.07.2020, 20:21
Haftalardır yapması gereken stoper kurgusunu şampiyonluk mucizelere kalınca yapan ULVİ...

Enes Başkaya60
19.07.2020, 20:23
İstisnasız her hafta farklı stoper ikilisi ile maçlara çıktı. Koyayım o kafaya bi odun!

Bir mesias'ı koymadı ulan bu çocuğun Hüseyin Türkmen'den eksiği neydi acaba bir açıklama yap...

yatmaztara
19.07.2020, 20:23
5 haftadır şampiyonluğu kaybediyoruz. Bugün bu iş bitecek! Hem de kökünden :D

Soner Albayrak
19.07.2020, 20:25
Maç sonucu 0-2

Ömer Ali ve Skubic.

Soner Albayrak
19.07.2020, 20:26
Bir mesias'ı koymadı ulan bu çocuğun Hüseyin Türkmen'den eksiği neydi acaba bir açıklama yap...

Eldeki stoperlerden farklı bir yönü var belki ama bir türlü izleyemedik adamı. Yazık adama da.

İ. SARAL
19.07.2020, 20:28
Kamil in hakkını yedi puanlar gidince aklı başına geldi. :)

champions
19.07.2020, 20:28
Ndiaye novak ve omur de yedek olmaliydi.
3 ihtimalli mac ins kazaniriz.

Soner Albayrak
19.07.2020, 20:31

O yetersizin 50 kere aklı başına gelse ne olur İsmail ya.

İ. SARAL
19.07.2020, 20:33
1 puan alsak yeterli. 2.liği garantileyelim.

hanzale
19.07.2020, 20:34
Kayseri Başakşehiri Yener, Biz Konya’yı; Kasımpaşa Başakşehir’de puan alır, biz Kayseri’yi yener şampiyon oluruz

Bunun olmama ihtümali yok

Anıl C
19.07.2020, 20:34
Basak'a 4 atan bu aksam bize 5 atar.

İ. SARAL
19.07.2020, 20:37
Basak'a 4 atan bu aksam bize 5 atar.Bülent Korkmaz yenilmeyelim yeter diyor. Bize de 1 puan yeter. Berabere biter bu maç.

Mert'
19.07.2020, 20:38
Messias 1 maç oynasayd bari. :)

Anıl C
19.07.2020, 20:38
Eldeki stoperlerden farklı bir yönü var belki ama bir türlü izleyemedik adamı. Yazık adama da.
Kardeşim öz evlat varsa öz evlat oynar. Türkmen yedeğe dahi çekilecekse Parmak stopere monte edilir.

romeikaa
19.07.2020, 20:39
maçın sonucunu söylim size manşet halinde :):)

trabzonda uzatmalarda gelen 3 golle şampiyonluk gitti! 2-3

lazboy0061
19.07.2020, 20:41
Yazik oldu bu sezona elimize böyle bir firsat daha gecer mi cok cok zor

Manu61
19.07.2020, 20:41
Bunun olmama ihtümali yok

Aldığınız bilete büyük ikramiye çıkması daha büyük bir olasılık. Hatta şu anda gözlerime bakan kedinin benimle çay içip muhabbet etmesi ''Rize-Malatya maçını izleyelim'' demesi bile daha büyük bir ihtimal gibi geliyor bana.

Latif Özdem
19.07.2020, 20:47

Aynen.

Ndiaye yerine Guilherme oynasa daha iyiydi. O da kötü ama onu da mı gönderelim bakardık.

ilelebeTS
19.07.2020, 20:49
Geçen hafta kazansak fark 1 puana düşerdi, akbil stres yapardı. Şimdi rahat rahat kazanıp tur atarlar.

Soner Albayrak
Kardeşim öz evlat varsa öz evlat oynar. Türkmen yedeğe dahi çekilecekse Parmak stopere monte edilir.

Aynen kardeşim. Duruma göre Uğurcan bile stopere çekilir :) ama Messiah oynamaz.

Anıl C
Ndiaye isimli ajan bakalim bu aksam daha nasil işin içine sıçacak.

Hakan
19.07.2020, 21:07
Ne gol be.

odyseuys
19.07.2020, 21:07
çok şık gol attı sörloth

DeAgLeMaNyAq
19.07.2020, 21:08
Ah bir de sağ ayağı olsaydı...

Ahmet Aksu
19.07.2020, 21:08
golcünün akıllısı da bir baska :)

ilelebeTS
19.07.2020, 21:09
Bizim takım kontra yapmayı bilmiyor, hiç çalışmamış kontraya. Ancak böyle kişisel beceriyle çıkıyoruz.

smart
vay be yine bi de bruyne pası gol de çok zor bu arada bu lig için fazla bi gol

Oruç
Ekuban'ın IQ'su 140'a vurdu yine.

Fanatik34
Attik yine yatisa geceriz

Ugurcan niye bu kadar tutuk?

smart
19.07.2020, 21:10
Ekuban'ın IQ'su 140'a vurdu yine.
dahi iq sınırı 160 diye biliyordum ama

Onur Civelek61
İzlemiyorum kazanacağız bu iş son maça kalsın güzel bir başlık açacağım

Ahmet Taşçı
İlk golü yine attık ve yine erken attık. Mıçtık bu maç gider.

cyberentalpi
19.07.2020, 21:11
Sorloth seneye kalırsan bu takımı izlemek için tek nedenimsin. ne gol :(

TS61_NL
19.07.2020, 21:13
Güzel gol ama heves bırakmadınız be zalımlar

Sefaenes
Birazdan yine yeriz

ilelebeTS
Solda 3 adam bomboş, yine çıkamadık. Adam sakatlanıyordu bir de.

Murat KARAKURT
19.07.2020, 21:14
Şu kontraya nasıl çıkamıyorsunuz yaa....

kopeli
başakşehir bocalamaya basladı diğer maclardaki gibi, yiyecekler böyle giderse. hala daha umut var.

cyberentalpi
Bugün Da costa-Campi tandemi bizim mevcut kadromuzdaki en iyi tandem olduğunu kanıtlayacak hocam seyredin. Maçı izlemeyeceğim kendini paralayamam ama maç sonu özellikle bunun için yazacağım. Hüseyin türkmen sevdası koskoca Trabzonspor camiasının hedeflerini baltaladı. Hakkımı başkan ve birkaç yönetici hariç kimseye helal etmiyorum eğer kuruş hakkım varsa.

Kesinlikle öyle. Campi ilk bir iki mac haricinde en saglam duranı. Yani ceza sakat felan olursa yerlerine hossini oynar.

Onur Civelek61
2 yi atalım 2 yiii

UYZD
19.07.2020, 21:15
Başak attı

Manu61
19.07.2020, 21:15
Başakşehir attı. Sörloth gol kralı olsun bana yeter.

Gürsoy61
19.07.2020, 21:18
Kayseri kaleci ile karşı karşıya kaçırdı, peşine Başakşehir attı.
Kayseri eksiklerine rağmen iyi takım. Demoralize olmazlarsa puan alabilirler. Lakin erken gelen golün Başakşehiri rahatlacsğı da bir gerçek.

Bizim maçı izleme dahi izlemiyorum, öne geçmemize rağmen galip gelirsek şaşırırım

serdaracıl
19.07.2020, 21:18
Ah hüseyin efendi ah

Oruç
19.07.2020, 21:19
2'yi atamazsak yine aynı son. Başakşehir'in puan kaybedeceğini düşünüyorum hala.

kopeli
basaksehir in yenilmesi veya berabere kalması aynı şey, son haftaya kalıyor şampiyonluk.

son düdüge kadar bırakmayalım, futbolda süpriz her zaman olur.

ÖmürKaradeniz61
Bu takımı çimşir,türkmen, pereira ve özellikle pandemiden sonra sosa sabote ederek şampiyonluk yolunu kapattı.

Manu61
19.07.2020, 21:20
2'yi atamazsak yine aynı son. Başakşehir'in puan kaybedeceğini düşünüyorum hala.
Başakşehir maçını 10 dakika izledim 3-4 farkla kazanırlar. Umarım yanılırım ama çok iştahlı oynuyorlar.

Murat KARAKURT
19.07.2020, 21:20
Bu Waka'ya pas atmak yasak mı takımda....

smart
19.07.2020, 21:21
Bu takımı çimşir,türkmen, pereira ve özellikle pandemiden sonra sosa sabote ederek şampiyonluk yolunu kapattı.
pereira naptı

Ufuk
O çekiyor bizimki dokununca faul.

ilelebeTS
Şerefsiz hakem züppesine bak

Ahmet Aksu
19.07.2020, 21:22
özde yabancılarımız pozisyona itiraz ederken sozde yerlilerimiz oralı bile degil

smart
19.07.2020, 21:22
ulan ekuban naptı

Ufuk
19.07.2020, 21:23
Utanmadan el diyor Ömer Ali.

Oruç
Olmayan pozisyona faul verdiği yetmiyor üstüne kart veriyor.

UYZD
şerefsiz hakem

Oruç
özde yabancılarımız pozisyona itiraz ederken sozde yerlilerimiz oralı bile degil

Gerçek özevlat Ekuban.

smart
19.07.2020, 21:24
başkan umarım bu hakeme patlar

İ. SARAL
Campi kötü pas verdi sonra ofsaytı bozdu.

UYZD
insanın içindeki futbol zevkini öldürür bu hakemler, sanki onu izlemek için televizyonu açıyoruz

İ. SARAL
başkan umarım bu hakeme patlarHakem tam bomba hakikatten.

ilelebeTS
19.07.2020, 21:25
Bunlar neyi inceliyor, kendileri de bilmiyor.

Ufuk
19.07.2020, 21:25
Tam kontra çıkıyorduk savunma iyi girdi araya :)

Oruç
19.07.2020, 21:28
Parmak gereksiz çalımdan vazgeçmedi gitti.

champions
19.07.2020, 21:29
Bu kadar leş bir savunma olabilir mi?
Ortasaha yine berbat.
Ndiaye ve Ömür yerine Doğan ve Guilerme girsin bari.

Bdeniz_61
19.07.2020, 21:29
Abdülkadir Parmak'a her maçta rakip takım forması giydirin. Rakibe daha çok faydası oluyor zekasızın.

Ufuk
19.07.2020, 21:30
Kayseri küme düşmüyor herhalde Visca ile şakalaşıyorlar falan.

Oruç
19.07.2020, 21:31
Yediğimiz her kontrada Parmak'ın parmağı var.

serdaracıl
Basak penaltı kaçırdı

kopeli
hakem var a gidiyor. basaksehir penaltı kazandı malesef. umarım atamazlar.

Bilal Karadeniz
19.07.2020, 21:32
nwakeme orta saha oynuyor

Ahmet Aksu
19.07.2020, 21:32
ligin en kotu stoperleri bizde buna ragmem iyi puan topladık
hucum hattımız sagolsun

lizarazu
19.07.2020, 21:33
basaksehir bedavadan penaltı kazandı ama atamadı.

kopeli
19.07.2020, 21:34
lung mükemmel cıkardı. çıkmayacak topcu, umarım kayseri icin kırılma anı olur. rize 2-0 önde, kayseri bu aksam kazanamazsa düsüyor.

DeAgLeMaNyAq
Sörloth'a destek lazım. Adam topla buluştuğunda çevresinde 4 Konya'lı kapaklanıyor. Nwakaeme kanatta başladı ama serbest düzene döndü. Abdulkadir de yeteri kadar sorumluluk alamadı. Biraz Ekuban ve Kamil çabalıyor o da bir yere kadar...

serdaracıl
hakem var a gidiyor. basaksehir penaltı kazandı malesef. umarım atamazlar.

3 oyuncu ofsaytta. Hakemler ofsayt kamerasına bakmadan verdiler penaltıyı. Büyük rezalet

Murat KARAKURT
19.07.2020, 21:35
Ulan Kamil nereden koşuyor....Parmak efendiye bak....

Ufuk
19.07.2020, 21:36
Taktik master hocaya bak her kontra iki stoper karşılıyor rakibi. Orta sahada kara delik var kimse girmiyor araya. Topu alan ya beke ya stopere dönmek zorunda. Parmak falan kızmıyorum artık geri dönmemek için risk alıyor adamlar. Güya Nwakaemeyi ortaya cekti, değişen ne var çözemedim bekleri ileri çıkarttı daha da kontra yakacaklar simdi.

Hakan
Ankaragücü maçında hikayeden penaltı veren bu değil miydi, baya kötü hakem.

Timur Mikhail
Waka sakat sanırım çok kaçak oynuyor orta sahaya geçti hiç zorlamıyor kendini.

kopeli
19.07.2020, 21:37
3 oyuncu ofsaytta. Hakemler ofsayt kamerasına bakmadan verdiler penaltıyı. Büyük rezalet
orayı en son gördüm. var a gitti ise kesin verir dedim, verdide. iyi oldu atamamaları, panikliyecekler bu dakikadan sonra.

Ahmet Aksu
baskan yabancı sınırlamasını hangi akla hizmet savunuyor acaba
tek iyi yerlimiz ugurcan o da gidici

lazminator61
Parmak ve Ömür bitirdi takimi

arda.61
19.07.2020, 21:38
Gol yiyeceğimizi biliyorduk zaten.

DeAgLeMaNyAq
İlk 10 dakikada golü bulup 1-1'e yakalanmaktan gına geldi...

Ufuk
Bajicten gol yiyen sayılı takımlardan biri olduk.

Ahmet Aksu
defans rezalet campi ve novak uyudu
seneye o hattı komple degistirmek gerekecek

Veysel
Gollllllllll

ilelebeTS
19.07.2020, 21:39
Defans çizgisi Allah'a emanet.

İ. SARAL
Ya bu Campi ne Allah aşkına? Ofsayt bilmez adam tutmaz.

Oruç
Campi rezil bir topçu.

Bilal Karadeniz
hüseyin hocam şimdi ekubanı saga ömürü sola nwakeme defans alıp hüseyini forvete koyarak butun dengeleri degiştiricek

ozturk
19.07.2020, 21:40
Rezil takım rezil defans yedi yine golü.

mechatron61
Yürüyerek maç kazanılmaz. Şu sahada akıllıca koşan bir adam söyleyin bana.

lizarazu
erken gol yemeleri iyi oldu 1-0 a yatıp son dakikalarda gol yiyemezler artık.

olcay_61
Parmak ve Ünal fanatikleri umarım futbolun gerçeklerini birgün görür

Sefaenes
Allah askina şaşıran varmi gol yediğimise bu capsiz oldugu yerde hep ayni senaryo

kopeli
o gol yiyilmez be ugurcan.

serdaracıl
Bu campi’yi bulup getiren adamın allah belasını versin

Murat'
Bir takımda gram ilerleme olmaz mı arkadaş, her hafta aynı terane.

Bilal Karadeniz
Şu caner çuvalcıoglu denen şahısı da sırf su campi transferi yüzünden kulüpten kovarım

lazminator61
TS yine futbol oynamiyor, Parmakin iqsu 15 ömür efendi zaten hava atmakda Kamil rezalet dökülüyor Pereira nerdeeee ???

Berkan
bile bile kupada gidecek farkindamisiniz birileri saglam el freni cektirdi takima

AYYILDIZ
2010/2011 için kadro istikrarı konuşulabilir fakat bu sezon 3 adam hariç kalite yok.

Erkin
Isiyin destani. Erol ellerini ovusturuyordur simdiden.

Mehmet Fatih Yavuz
Takımda kimse top oynamıyor, wakaeme sahada yok, Costa ve campi ne halt eder belli değil. Ndiaye komple çöp rolünde.
Ama hala parmak ve ömür e sallıyor millet. :)

Yerli sevdalısı değilim de, takımda iyilerden bu iki adam. Yani kötünün iyisi...
Yoksa iyi oynayan pek yok.

Varlıbaş61
Maçı izlemiyorum ama bu Çimşir denen adam kadar kapasitesiz biri daha yoktur. Kaç maçtır öne geçip gol yiyoruz ve adam boş teneke gibi sadece izliyor !!

derry61
Tesadüf mü bilmiyorum ama Ömür yokken takır takır oynayıp kazanıyorduk.

Mesut
19.07.2020, 21:41
Stoper diye bağırıyor takım
Allah'ın seven iki tane üst sınıf stoper alsın
Mevcut stoperler hepsi gönderilmeli

ALDENİRO
Çimşir anca amatör ligini yönetir. Herhangibiriniz td olsun takımı daha iyi oynatır. Verkaç yok, dribling yooksa boşuna çıkıp top oynamayın.

Bilal Karadeniz
Alanya bizi kevgire çeviricek bide çıkmıs trt sporda 4 tane transfer yaptık diye hava atıyor

lazminator61
ulan her mac gol mu yenilir, takim komple cöp

edimurphy_61
Ndiaye yılın bidonu (yarım sezon oynamasına rağmen)

Erkin
Isim isim kizmaya gerek yok acikcasi. Takimdaki genel durum bu zaten...

ilelebeTS
Dışarı at desen atılamayacak topu koca kale varken dışarı attı.

İ. SARAL
Messias ın bu Campi den kötü olma ihtimali yok.

Manu61
Biz bu kafayla ikinciliği bile kaybederiz.

batugol
19.07.2020, 21:42
klasik versiyon ....
unuttum kacti

Bdeniz_61
Önceki haftadaki maçlar gibi tam küfretmelik top oynuyorlar.

arda.61
Kalenin dibine girene kadar al topu ver geri.

lazminator61
ndiaye git afrikaya sana verilen paralar icin yazıklar olsun

kopeli
basak %100 atamadı. ciddi panik var bunlarda ama bizimkilere ne demeli.

serdaracıl
19.07.2020, 21:43
Uğurcan iyi çıkardı

TS61_NL
2 dakika kayserispor maçını açtım ve içimden bu kayseri bizden daha takım dememe kalmadı döndüm golü yemişiz...ha, şaşırdın mı diyorsanız cevabım tabii ki hayır...2020 yılı olmayacak dediğimiz herşey oldu 1 tek biz şampiyon olamadık

olcay_61
2 tane adam gibi defans ve orta sınıf hoca ile lige başlasan şampiyondun

lazminator61
Ndiaye yılın bidonu (yarım sezon oynamasına rağmen)

ndiaye futbolcumu ? Ömür Kamil Campi ve Parmak berbat

Veysel
18964

Anlamıyorum abi anlayamıyorum kafayı yiyeceğim. Bu Abdulkadir hiçbir şey olmamış gibi neden hala gülüyor.

Sefaenes
Su capsizin en buyuk şansı seyirci olmamasi yoksa taraftar istifa diye bagirirdi ama adam da utanma yok

Bilal Karadeniz
2 yide yiyorduk helal hüseyin hocam sadece bir maglubiyetin var mehmet yigit alp seninle gurur duyuyor.

Ahmet Aksu
19.07.2020, 21:44
bu futbolumsu şeyle kupa da gidici
baskan takımı yakmaya devam ediyor yardımcı hocayla devam ederek

lazminator61
Biz nasil bu sezon bukadar puan topladık rezillik, kapatim, bakmicam artık, futbol yok ruh yok taktik yok ne var???

mechatron61
Stoper diye bağırıyor takım
Allah'ın seven iki tane üst sınıf stoper alsın
Mevcut stoperler hepsi gönderilmeli

Tek sıkıntı stoper olsa keşke. Başı kesilmiş tavuk gibi hepsi. Sistem yok. Teknik adam hiç olmadı zaten. Birilerinin bireysel yeteneği ortaya çıkarsa gol atarız yoksa. Organize olmak bizde zaten yok.

TSLIEMRE
19.07.2020, 21:45
Bu maçtan beraberlik almaz isek ikincilikte gider.haftaya kayseri cünkü bizi rahat yener.

Bdeniz_61
Abdülkadir Ömür'e çabuk oynasın diye pas atıyorlar, sanki birşey yapabilecek.

Bdeniz_61
Kafasız çünkü.

Ufuk
Geri çekilmiyoruz şovu için rakip sahada 8 kisi al ver yapıyoruz :)

Önceden savunma yapamıyorduk artık hucum da yapamıyoruz. Attığımız gol yetenekli topcunun pası, yetenekli topcunun vuruşu. Organize atak yapamiyor artık takım. Taç olsa da Da Costa falan ileriye çıksa. Tek taktik bu.

hofsaale
Bur takım herac ama her maç gol yiyorsa... Teknik adamda iş yok demektir.. Net

Oruç
basak %100 atamadı. ciddi panik var bunlarda ama bizimkilere ne demeli.

Bizim dışımızda diğer 3 takım olsa işi çoktan bitirmişti.

ilelebeTS
19.07.2020, 21:46
Rakiplerin bir şey yapmasına gerek kalmıyor, biz ne yapıp edip golü yiyoruz.

bilgehan83
18964

Anlamıyorum abi anlayamıyorum kafayı yiyeceğim. Bu Abdulkadir hiçbir şey olmamış gibi neden hala gülüyor.
Eğer söylersem ceza alıyorum sebebi ilişkileri menajeri Burak Yılmaz’ı her şey açık aslında

Ahmet Aksu
one gectikten sonra sadece yapılacak iki sey var ya topa sahip olacaksın kontrollu oynayacaksın ki ortasahamız o kapasitede degil ya da saldırmaya devam edeceksin ama bizimkiler salak salak isler deniyor. takım oyunu yine yok yine ekuban nwakame ve sorlothun sapkadan tavsan cıkarmasını bekliyoruz.