PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 33.Hafta | Trabzonspor 3-4 Konyaspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5

olcay_61
19.07.2020, 21:46
bu futbolumsu şeyle kupa da gidici
baskan takımı yakmaya devam ediyor yardımcı hocayla devam ederek

MRA ve Ünalın yardımcılığını yapan birine yardımcı hoca bile denmez. Ne öğrenebilir ki ikisinden de

Varlıbaş61
19.07.2020, 21:47
Kazanılmış başarı varsa Ağaoğlu’nundur (ki başarı yok bence, ikincilik başarı sayılıyorsa artık bilemem), kaybedilmiş herşeyin sorumlusu da Ağaoğlu’dur. Hala aklım almıyor, Çimşir denen çapsıza nasıl güvendi. Ne başarısı vardı da takımın başına geçti bu kapasitesiz !!

Mesut
Yediğimiz gollere bak
Campi ne yapıyor Allah aşkına
Lan mal kimi tutuyorsun kimin kademesine gittin
Gölgene mi kademeye gittin bu kadar olmaz
Şu stoperler ile buraya gelmek bile bence büyük başarı

BatuhanB
Gelecek sezon için 11 stoper alalım, beğenmediklerimizi hemen göndeririz. Yeter ki biri düzgün çıksın.

lazminator61
Geri çekilmiyoruz şovu için rakip sahada 8 kisi al ver yapıyoruz :)

Önceden savunma yapamıyorduk artık hucum da yapamıyoruz. Attığımız gol yetenekli topcunun pası, yetenekli topcunun vuruşu. Organize atak yapamiyor artık takım. Taç olsa da Da Costa falan ileriye çıksa. Tek taktik bu.

katiliyorum !!!!

A. Aydın
Nwakame nin oyunu riske girmeyip sakatlanmamak uzerine.
Transferi icin bir takimla anlasmis olabilir.

Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gurur6134
19.07.2020, 21:48
Parmak dogan campi huseyni degisiklikleriyle baslamali 2.yari..70den sonrada ndiaye guilherme baska yapacak hamlede yok gibi 3 lu savunmaya donup costa ileri atilabilir son 10 dakika

DeAgLeMaNyAq
Sakatlık etkisinden midir bilemiyorum ama Nwakaeme de bir tuhaflık var. Ne koşuyor ne de mücadele ediyor...

Mehmet BAŞ
Takımın sahadaki dizilişini gördükçe oyunculara zerre kadar kusur bulmuyorum.
Arkadaşlar kusura bakmayın ama sahada kimin nerede oynadığı belli değil. Hüseyin Çimşir, saçma sapan şeyler deniyor.
Bu takım Nwakaeme ve Ömür ile bir buçuk sene kaliteli bir çizgi oyunu oynadı. Bu adamlar oynadıkları futbola ile isim yaptı.
Sonra Çimşir geldi, ikisini de kanat dışında neresi varsa orada oynattı. Ve hala oynatmaya devam ediyor.
İki senedir bu takımda yardım hocalık yapan adam sezonun ortasında takımın sistemini değiştirdi. Takımın içine etti!
Oyuncu grubundan önce konuşmamız gereken budur. Bu adam takımı şampiyonluktan etti. Geçmiş olsun.

kopeli
Bizim dışımızda diğer 3 takım olsa işi çoktan bitirmişti.
bizi göbek bitirdi. bu takımda stoperde yok merkez oyuncusuda. bu mevkilerdeki adamların hiçbiri degil gs,fb,bjk de. başakşehir de bile ilk 18'e giremez.

BatuhanB
Nwakaeme - Yusuf
Parmak - Doğan

değişiklikler bunlar olmalı.

bordoylamavi
1 0 önde olan takım sürekli kontratak yiyor. tam tersi olması gerekmiyormuydu futbolda

Mehmet Fatih Silik
Sosa'sız futbola benzeyen bir şey oynamaya çalışıyoruz ama onu da beceremiyoruz. Bu dene makus talihimizin göstergesi işte. Öne geçip bu kadar puan kaybediyorsan şampiyon olamazsın.

olcay_61
19.07.2020, 21:49
Gelecek sezon için 11 stoper alalım, beğenmediklerimizi hemen göndeririz. Yeter ki biri düzgün çıksın.

11 tane 200bin euroluk defans bulur bunlar ��

Ufuk
bu futbolumsu şeyle kupa da gidici
baskan takımı yakmaya devam ediyor yardımcı hocayla devam ederekHuseyin Cimsir bu kafayla kime, hangi konuda yardım edebilir o bile muamma. Bunu yardımcı olarak yanına alan da vasıfsız antrenör demek.

ilelebeTS
Tony'yi alsınlar dışarı 1 kişi eksik oynuyoruz. Novak da kafa olarak gitmiş.

lazminator61
Sakatlık etkisinden midir bilemiyorum ama Nwakaeme de bir tuhaflık var. Ne koşuyor ne de mücadele ediyor...

göztepe macinda 70dk alindi diye, ondan sonra bıraktı.

ALDENİRO
Oyunculara o kadar suç bulmayın. Taktik maktik yok oyuncular napsın. Tekrar söylüyorum. Verkaç ve dribling olmadan barce olsa şampiyon olamaz. Verkaç oynamak futbolun temelidir. Verkaç Verkaç Verkaç Verkaç...bu kadar basit.

Mehmet BAŞ

Geldiği günden beri sol kenar oynayan ve lige damga vuran adamı on numara, orta saha ve forvet oynatırsan böyle olur.

Berke6198
Yani bir takım nasıl bu denli sistemsizleştirilir hakikaten daha somut bir örneği yok dünya üzerinde...

munzevil
Çok eskiden FB için gazete başlığı atılmıştı belki otuz sene önce
"Eşekler adAm olur fener adam olmaz" niyeyse o başlık aklıma geldi :mad:

gurur6134
19.07.2020, 21:50
Bakalim sir cimsir one gectigimiz maclarda puan kaybetme hanesine kac puan ekletecek 2 mi 3 mu..

LANGARA
Bu takımda tepeden tırnağa kovulması gereken çok kişi var ama büyük ihtimal seneye hiçbir şey olmamış gibi devam edecekler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nakzo
Takım kaybetmeyi alışkanlık haline getirdi korkarım bu seneyede sirayet edebilir seneye bu kafayla 5.oluruz anca çok yazık.

Şeref
süper ligin şampiyonu başakşehir... bu ayıp bize yeter

Oruç
Kazanılmış başarı varsa Ağaoğlu’nundur (ki başarı yok bence, ikincilik başarı sayılıyorsa artık bilemem), kaybedilmiş herşeyin sorumlusu da Ağaoğlu’dur. Hala aklım almıyor, Çimşir denen çapsıza nasıl güvendi. Ne başarısı vardı da takımın başına geçti bu kapasitesiz !!

Muhtemelen şampiyonluk için yarışacağımıza inanmıyordu. Özevlat, maliyet ayağına Hüseyin'e verdi takımı. Olan oldu. Kadroyu olabildiğince alternatiflendirip, düzgün bir hocayla devam etmesi gerektiğini acı bir şekilde öğrendi.

lazminator61
Ömer ciksin kimse girmesin
Parmak ciksin kime girmesin
Wakayeme ciksin kimse girmesin

daha iyi oynariz, ne yazikki topu kaybedip konya direct kontra atağa cikiyor böyle devam giderse gol yiyeceğiz

kopeli
19.07.2020, 21:51
Sosa'sız futbola benzeyen bir şey oynamaya çalışıyoruz ama onu da beceremiyoruz. Bu dene makus talihimizin göstergesi işte. Öne geçip bu kadar puan kaybediyorsan şampiyon olamazsın.

sosa oynasa dert oynamasa dert.

geçen haftada demistim, sosa-wakame-sörland-abdülkadir bunlar yetenekli oyuncular, mecbur ilk 11 oynayacaklar cünkü yerine koyacagın adam yok. takım şuan tepetaklak oldugundan herkesin verimi düştü.

gurur6134
Nwakame sol acik disinda nerde olsa oynuyor cimsirin sisteminde en etkili silahimizda etkilesizlesti

ALDENİRO
Arkadaşlar kusura bakmayın ama sahada kimin nerede oynadığı belli değil. Hüseyin Çimşir, saçma sapan şeyler deniyor.
Bu takım Nwakaeme ve Ömür ile bir buçuk sene kaliteli bir çizgi oyunu oynadı. Bu adamlar oynadıkları futbola ile isim yaptı.
Sonra Çimşir geldi, ikisini de kanat dışında neresi varsa orada oynattı. Ve hala oynatmaya devam ediyor.
İki senedir bu takımda yardım hocalık yapan adam sezonun ortasında takımın sistemini değiştirdi. Takımın içine etti!
Oyuncu grubundan önce konuşmamız gereken budur. Bu adam takımı şampiyonluktan etti. Geçmiş olsun.

Aynen. Çimşirden bi bok olmaz. Boşa futbolculara laf saymayın.

Soner Albayrak
Başakşehir'e bak Kayseri'yi kaleye yaklaştırmıyor bile.

Adamları zorla kenetlendirdik. Biz gerizekalıyız.

emre6117
19.07.2020, 21:52
Takıma acil stoper lazim.mevcut Stoperlerden sadece da costa anca yedek stoper olur.
Malesef takımın oyunu cok ama cok ağır.rakip atağa çıkarken fırtına gibi çıkıyor.bizimkiler ayağa ve yavaş yavaş.
Ugurcsnin sene sonu guzel bir rakama satılması lazim.son 3 maçtır ugurcan da büyük düşüşte.seneye kalırsa kötü bir performans da gösterebilir.
Gerçi önündeki hicbir ise yaramayan siperlerle anca Bunkadar kalecilik yapılır.

Alper Beyazay
Yediğimiz golde sadece Campi'ye bakın. Başka yorum yok.

serdaracıl
Yani bir takım nasıl bu denli sistemsizleştirilir hakikaten daha somut bir örneği yok dünya üzerinde...

Aynen

El Cordobes
Campi nin sığırlıklarına tahammül etmek de ayrı bir Hoca başarısı. Adam her pozisyon ofsaytı bozuyor, o boyuna rağmen her kafa topunda rakip forvete faul yapıyor, attığı pasları çoğu rakibe. Yediğimiz golde önce ofsaytı bozuyor sonra Novak ın uyarmasına rağmen yine alakasız bi yere koşuyor. Amaaan ne anlatıyoruz sanki. Kenardaki yine bi kağıt yazıp içeri gönderir ya da stoperlerin ikisini birden değiştirip maçı çevirir...

Oruç

Öyle bir hocamız var ki adamı ortada oynatıyor.

Larking
Öne geçtiğimiz maçlarda kaybettiğimiz puan tam olarak 27.

Bu maç hariç.Ve bir maç daha var.

Dünyada bu alanda tüm zamanların rekorunu kırmış veya kıracak olabiliriz.

Ve matematiksel olarak halen şampiyonluk potasındayız.

Böyle bir gariplik ancak bize yakışırdı.

kopeli
süper ligin şampiyonu başakşehir... bu ayıp bize yeter

4-5 sene sonra belkide bir zamanların istanbulspor'u gibi 3.lige gidecek potansiyeldeki kulüp. şampiyon olmaları hiçbir anlam ifade etmiyor. çünkü sevinecek 1000 seyircileri bile yok.

lazminator61
19.07.2020, 21:53
Cimsir takimin asina ( siz tamamlayın)

Ufuk
Oyuncu grubundan önce konuşmamız gereken budur. Bu adam takımı şampiyonluktan etti. Geçmiş olsun.Yabancı maçlarda dikkat ediyorum, kamera normal pozisyonundayken takımın forveti de stoperi de ayni anda gözüküyor. Bizim maclarda bakıyorum top stoperde, orta saha bile ilerde kalmış orta alanda tek kisi yok. Hucuma pas atılıyor, orta saha en geride kalmış arkadan gelen yok. Böyle sacma takim görmedim.

Mehmet Fatih Silik
sosa oynasa dert oynamasa dert.

geçen haftada demistim, sosa-wakame-sörland-abdülkadir bunlar yetenekli oyuncular, mecbur ilk 11 oynayacaklar cünkü yerine koyacagın adam yok. takım şuan tepetaklak oldugundan herkesin verimi düştü.

Sosa pandemiden sonra ortalıklarda yok maalesef. Gerçi kim var ki. Kafasında Trabzon'u bitirmiş gibi. Oysa sazı eline alıp sırf onunla bile şampiyon olabilirdik.

Varlıbaş61
Muhtemelen şampiyonluk için yarışacağımıza inanmıyordu. Özevlat, maliyet ayağına Hüseyin'e verdi takımı. Olan oldu. Kadroyu olabildiğince alternatiflendirip, düzgün bir hocayla devam etmesi gerektiğini acı bir şekilde öğrendi.

Onun öngörüsüzlüğünden dolayı olan yine taraftara oldu. Ağoğlu’nu destekliyordum ama vizyonu Çimşir olan adam desteği haketmiyor. İkinciliği başarı sayıyorsa bizim başkanımız olmaya layık değil !

Mesut
Kim ne derse desin
Obi Mikel ve Sturridge ayrılması bizi şampiyonluktan etti
Elini kolunu sallayan Sturridge bile maç kazandırıyordu
Mikel defansif anlamda orta sahayı toparlıyordu
Sturridge ise açılmayan 2-3 maçı kazandırmıştı
Şu dönemde 2 maç alsak şampiyon olurduk

batugol
bu oyunla 2 yi yeriz
kazara atalim bari de nir puanla sampiyonlar ligi on eleme sansimiz olsun

DURAS
Ndiaye dene futbol fakiri varken parmak a sallamak olmuyor. Zaten ikisi de Trabzonspor oyuncusu değil ama n diaye rezil... Başakşehir maçına bir göz attım tribünde 20-30 taraftar vardı. Hani seyircisiz oynanıyordu maçlar... yani böyle bir camiaya şampiyonluğu altın tepside sunmak ancak biz de olurdu...

oskayb
Sorun tek tek oyuncularda değil , dikkat ederseniz bir hafta biri sonraki hafta diğeri. Hatta oyun içinde çok iyi hareketlerle çok kötü işler görebiliyoruz aynı oyunculardan.
Bence sorun takım olamamak ve takım gibi hareket edememek. Örneğin biri topu alıyor ve pozisyonu sonuna kadar zorluyor o sırada 2-3 rakip oyuncu top ayağıda pozisyonu zorlayan oyuncumuzla meşgulken bizim diğer oyunculardan hiç bir oyunun içinde mücadle eden arkadaşının yakınında ya da o 2-3 rakip oyuncunun boşalttığı alanda değil. Neticede top kaybedilince de aynı takım olamama olgusundan dolayı rakip orta sahamızı çok kolay geçip çok rahat pozisyon buluyor ve mutlaka golü buluyor.
Seneye öncelikle bu oyun mantalitesi daha doğrusu bu takım olamayış durumu düzeltilmeli , kollektif düşünce ve hareket edebilecek yapıyı oluşturan hoca seçimi şart.

Oruç
19.07.2020, 21:54
Başka takımların hocası oyuna ve oyunculara değer katarken bizimkisi oyunu da oyuncuları da her hafta geriye götürüyor.

MA291
Baskan takimin iskeletini bozmayacagim diyorda. Bu takimin iskeletimi var? Stoperlerin her hafta degisiyor. Orta sahan ne kosuyor, ne pres yapiyor, ne Sörlothi pozisyona sokuyor. Iskelet Novak, (Perreira) , Eku, Sörlothmu?

olcay_61

Aynen öyle oldu
Sezona Ünalla başlarken de inanmıyordu, Ünal giderken de inanmıyordu

iyattara
Yahu her maç ayni şeyleri seyretmek zorunda mıyız Allah belanızı versin yeter ya. 1 0 öndesin adamlar mal olduğunu bildiği için orta sahyi geçmeden üzerine gelmeni bekliyor. Biliyor lar ki defanslari açık verecek kontradan aticaz. Bunu Türkiye Ligi'nde herkes anladı bizim teknik heyet anlayamadi. Adamlar 1 0 geride 10 kişi defans yapıyor biz gol yiyoruz??!

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

manomat
nwakaeme yanlis yerde oynatiliyor. Kulübede akli basinda azcik futboldan anlayan akli basinda bir adam yok mu, Hüseyin efendiye uyaracak?

nakzo
Hüseyin niye takımın basında çıkıyor ki hayatım da gördüğüm en kötü hoca futboldan tiksinirdi insanları.

ilelebeTS
Bu ligde kanatları kullanamayan takım hiçbir şey yapamaz. Sir Çimşir oyunu kanatlara açacağına kanattaki oyuncuları ortaya alıyor.

Sefaenes
Bir tamim düşünün sampiyonluk icin oyniyacak o takim son 5 macini ölümüne oynar ama bizimkiler tam dersi bu hoca bozuntusu sampiyonluk hayal kupa bile hayal. 2 yari turkmen ve koray değişikliği bekliyorum

emre6117
19.07.2020, 21:55
Trabzon maçlarını artik izlemeden cok kolay yorumlanır.
Ilk 15 dakika trabzonspor golü atar.sonra sakin sakin oynamaya başlar.bu arada mac 1.1 olur.
Sonra mac sonuna kadar yine sakin sakin oynar.denk getirirse 2.1 ile mavi bitirir.eger golü atamazsa bir şekilde kontratak golü yer ve 2.1 yenilir.
Birçok mac benzer senaryoyla oynandı sene başından beri.
Başımızda sozde sene başından beri teknik direktörler var.

artvints
19.07.2020, 21:55
Stoperler öne yaklaşmiyor, ondekiler geri koşamiyor. Kadro da bozuk. Bizi yarişta tutan sörloth ve uğurcan'di. Onlardaki düşüş de bariz gözüküyor. Biz biraz daha geriye yaslanarak oynuyorduk. Sörloth tek başina tehdit ediyordu rakibi, şimdi alamiyor o toplari.

Arka tarafin üzerine yoğunlaşabileceğimiz bir transfer dönemi avantaj aslinda. Genelde takimin her yeri bozuk olurdu.

Arif Timurcioğlu
19.07.2020, 21:56
Yahu bu nasıl sistem komedi gibi :) takımı ne hale düşürdü. Bekler ileri çıkıyo ortasalar yerlerine geçiyor ne komik şeyler.

serkanholep
Oyuncu transferindense TD transferi gerekiyor bize.

Tamam yeni TD lere şans verilsin ama Çimşir doğru dürüst staj bile yapmadı.

Para varsa Bilic alınsın boştaysa

Oruç
Onun öngörüsüzlüğünden dolayı olan yine taraftara oldu. Ağoğlu’nu destekliyordum ama vizyonu Çimşir olan adam desteği haketmiyor. İkinciliği başarı sayıyorsa bizim başkanımız olmaya layık değil !

Olası bir şampiyonlukla mali olarak inanılmaz düzlüğe çıkacaktık. İstanbul kulüpleri de ekonomik olarak batmışken üstelik. Lige ambargo koyabilirdik ama bizi Huseyin'e mahkum etti 3 kuruş daha fazla vermemek için. 3 kuruş kâr edeyim derken kazanacağımız milyon euroları elinin tersiyle itti.

gurur6134
19.07.2020, 21:57
Oyuncularin basinda hoca olmasin kendi aralarinda cikip kafalarina gore takilsalar sahada bundan kotu futbol oynayamaz bir takim her gecen gun geriye gider mi bir takim ya.neden biz attigimiz gole sevinemez olduk bu psikoloji ile falan aciklanamaz ciddi taktik teknik eksiklik ve hocaya yazar neden golu atinca birden gebermise bagliyor takim vites dusuruyor surekli ayni seyler futbol uzerine doktora tezi olur su yasananlar

kayseriliyiz
19.07.2020, 21:57
Hüseyin olani bozdu Ünal hoca iyi kötü bir sistem oturtmustu.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Mehmet BAŞ
19.07.2020, 21:58
Yabancı maçlarda dikkat ediyorum, kamera normal pozisyonundayken takımın forveti de stoperi de ayni anda gözüküyor. Bizim maclarda bakıyorum top stoperde, orta saha bile ilerde kalmış orta alanda tek kisi yok. Hucuma pas atılıyor, orta saha en geride kalmış arkadan gelen yok. Böyle sacma takim görmedim.

Güzel kardeşim, Avrupa ile burayı kıyaslamak o ülkelere yapılmış bir ayıp olur. Ama kendi içimizde de geldiğimiz noktayı ''Hüseyin Çimşir'' beyefendiye sormak lazım. Takımın bir sistemi varken neden bu sistemi yok ettiğini kendisine sormak lazım. Bu takımda iki senedir yardımcı hocalık yapıyordu. Kurulmuş düzeni devam ettirsin diye takımın başına getirildi. Ama herif başa geldikten sonra ilk iş olarak kanat sistemimizi yok etti. Bu takıma bir kötülük yap deseler ilk yapılacak iş, bu takımın kanattan oynadığı akıcı oyunu yok etmek olurdu. Hüseyin Bey sağolsun bunu becerdi. Büyük başarı, kendisini tebrik ediyorum.

Varlıbaş61
19.07.2020, 21:59
Olası bir şampiyonlukla mali olarak inanılmaz düzlüğe çıkacaktık. İstanbul kulüpleri de ekonomik olarak batmışken üstelik. Lige ambargo koyabilirdik ama bizi Huseyine'e mahkum etti 3 kuruş daha fazla vermemek için. 3 kuruş kâr edeyim derken kazanacağımız milyon euroları elinin tersiyle itti.

Bu taktik Sadri Şener taktiği. O zaman da tutmadı, şimdi de tutmadı ve tutmayacak da.. İyi futbol; iyi futbolcularla ve iyi bir teknik direkör ile mümkün olur. Türkmen beceriksizi ve Çimşir çapsızı ile bu bile mucizedir !!

Murat'
İkinciliği bu hafta garantilemezsek ligi ikinci bitirme şansımız yok.

Kayseri haftaya son tozunu oynayacak.

olcay_61
Iyi bir teknik ekiple, doktorla vs kamp yemesi lazım bu takımın

ilelebeTS
Çimşir ikinci yarıya çıkmasın, istifa etsin, bu maç 5-1 biter. Çıkarsa kahır.

lazminator61
Yahu bu nasıl sistem komedi gibi :) takımı ne hale düşürdü. Bekler ileri çıkıyo ortasalar yerlerine geçiyor ne komik şeyler.

hahahaha sende mi fark ettin ;)

Oruç
19.07.2020, 22:00
Yabancı maçlarda dikkat ediyorum, kamera normal pozisyonundayken takımın forveti de stoperi de ayni anda gözüküyor. Bizim maclarda bakıyorum top stoperde, orta saha bile ilerde kalmış orta alanda tek kisi yok. Hucuma pas atılıyor, orta saha en geride kalmış arkadan gelen yok. Böyle sacma takim görmedim.

Kompakt takımlar böyle. Takım boyu kısa. Herkes birlikte hareket ediyor. Sezon başında çok yazdım takım boyumuz uzun diye. Gram gelişme yok. Stoperler kale içine girecek neredeyse. Forvetle aralarında 70 metre var.

serkanholep
19.07.2020, 22:00
Bu arada başkan TD hakkında devam falan dedi mi?

gurur6134
19.07.2020, 22:01
1 puan becerip alabilselerde 2.lik garantilense bari bu kayseri haftaya yener bizi sivas gelir gecer

DeAgLeMaNyAq
19.07.2020, 22:01
Nwakaeme'da bir sorun olduğu belliydi...

batugol
19.07.2020, 22:02
ilk 15 dakikada en cok gol atan
one gecince en cok puan kaybeden takim olmak degisik bir ıstatistik
garip bir sezon yasadik
sampiyonluga bu kadar yaklasacagimiz ve boyle kaybedecegimizi sezon basi soyelseydi
de get lan derdik

Özkan Erdem
Yetersiz bile olsa iyi kötü işleyen bir oyun ezberimiz vardı. Roller, görev dağılımları belliydi. Biraz sistem, bolca bireysel beceri ile ilerliyorduk. Geldiğimiz noktayı aklım almıyor. Teknik kadromuzun yarattığı sistemsizlik sayesinde eldeki işe yarayabilecek oyuncuları bile değersizleştiriyoruz.

İ. SARAL
1 puan yeterli inş mallık yapmayız.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilelebeTS
Adam iyileşmeden oynatılıyor kaç maçtır

olcay_61
Yine bile şansımız vardı Ankaragücü maçından sonra kovsak Pttden kurt bi hoca getirsek şampiyonduk
Bak Rize Ünaldan kurtulunca nasıl kendine geldi
2 yıldır hocasız taktiksiz idmansız bireysel yetenek ve gazla oynuyoruz

Ahmet Aksu
campi turkmenle yarısır o kadar iyi :D

Oruç
19.07.2020, 22:03
Guilherme bize geldiğinden beri yatıyor. İnsan bir tane asist de mi yapmaz arkadaş.

Mehmet BAŞ
Arkadaşlar artık olan oldu. Hüseyin Çimşir beceremedi.
Gelecek sezon yapılacak iş belli. Bu takımın teknik taktik bilen bir hocaya ihtiyacı var.
Nwakaeme'nin orta saha göbeğinde oynatılması kabul edilebilir bir şey değil. Aynı durum Ömür'de de var.
Bu hoca takımın kolunu kanadını kırdı. Hüseyin Çimşir maalesef beceriksiz!

lazminator61
Maçtan sonra Cimsir: bugün kazanamadık, üzgünüz. hahahaha ulan her hafta aynisi :alkış:

arda.61
Ndiaye şaka yapıyor olmalı

gurur6134
Campi turkmenin arjantinlisine bagladi hepden

Bilal Karadeniz
baskanımız çıksın yine haber61 muhabiriyle beraber maç sonu konuşssun.

Sefaenes
19.07.2020, 22:04
Asamin degisikligine bak ya bunu kovmuyanlar suclu

Mesut
Ndiaye şutu iyi olan bir adamdı ne hale gelmiş iki şut çekti dağlara taşlara

ilelebeTS
Guilherme'yi sola mı koydu o? :D Tony tek bacakla da oynardı orada. Guilherme solda sıfır etki.

Bilal Karadeniz
Gidin bir hocayla anlaşında kupa maçında rezil olmayalım.

Full HD
19.07.2020, 22:05
Daha Kupayi alacauk beyler.Guardiola Hüseyin simart bizi.

lazminator61
beni key ben ordan daha iyi vururum ndiyaye afrikaya geri dön

Larking
Bu takım pandemi öncesinde de süper futbol oynamıyordu,her maçın büyük ciddi baskı yiyordu Uğurcan'a çok iş düşüyordu.

Ama 3 atıp işi bir şekilde çözüyordu.Takım oyunu değil bireysel yetenek maçı alıyordu.

Burada kritik isim Nwakeme.

fb kupa maçında sakatlanması takımın %50'sini götürdü.

Ertan1982
19.07.2020, 22:06
kazaya kupa alinirsa Hüseyin den kurtulamayiz gibi.

Ahmet Aksu
19.07.2020, 22:07
takımda hoca ve taktik olmayınca takım amator gibi mallastılar iyice kupaya da elveda diyelim insallah 2.ligi de kaptırmayız

Oruç
Costa rezillikte Campi'yle yarışıyor.

Ahmet Hamza

Hüseyin kupayı rüyasında bile göremez. Vasıfsız herif.

serdaracıl
19.07.2020, 22:08

Öyle bir ihtimal yok. Hüseyinin alabileceği tek şey var ama burada söyleyemem

Berkan
Maçtan sonra Cimsir: bugün kazanamadık, üzgünüz. hahahaha ulan her hafta aynisi :alkış:

Sampiyonluk yarisimiz son haftaya kadar devam edecek diye ekler ancak matematiksel olarak kalmadigini anlamaz

Oruç
Waka yine gereksiz bir pozisyonda kendini sakatlamayı başardı.

nakzo
Hüseyin takımın tarihine kara bir leke olarak geçecek

Full HD
Oyuncu iken hic sevmezdim kendisini.Sonra Bursaya gitti sampiyon oldu.Demek tek basina sampiyon yapti Bursayi tam MAESTRO.

Sefaenes
19.07.2020, 22:09
Cimsir mactam sonra istanbula gitsin basaksehir le sampiyonluk kutlasin en iyi silahlari di sampiyonlukda son maclarda cok katki sağladı

DeAgLeMaNyAq
Önceki maçlarda da pozisyon veriyorduk ama bu daha çok takım savunmasından kaynaklanıyordu. Bu maçta stoperlerimiz de çok dağınık...

mechatron61
Son yıllarda çimşir kadar Trabzonspor düşmanı çıkmamıştır. Ersun bile bu kadar zarar vermedi. Evet eğer bordo-maviye gönül vermiş olsaydı bu şampiyonluk şansını batırmayım derdi. Bu tecrübesizlikle yaradan çok zararım olabilir derdi.
Misal normal tecrübesiz birine takımın başına geç dendiğinde
"Aman başkan bende tecrübe yok. Bu kadar şampiyonluk şansı yüksekken gelin siz ligi bilen iyi bir yerli teknik adamla anlaşın" der. Ama nerde sanki bir halt yapabilecekmiş gibi geçti başa. Birde Ndiayeyi istedi paşam, aldılar. Sanki takımın 10 ve 6 ihtiyacı yokmuş gibi. Hoş alsalar ne olur oynatamaz ki.
Bir kez daha Trabzonspor staj yeri olmadığı kanıtlandı
Olan taraftara oldu. Yazık...

Varlıbaş61
Hüseyin kupayı rüyasında bile göremez. Vasıfsız herif.

Her zaman diyorum, siz futbolcu olsanız saha içindeyken motivasyon kazanmak için saha kenarına ihtiyaç duyduğunuzda, kulübede Çimşir’in üzgün ve heyecansız yüzünü gördüğünüzde ne hissedersiniz?

Full HD
19.07.2020, 22:10
Hüseyin: Kontra atak, hizli cikacagiz...

Ufuk
Güzel kardeşim, Avrupa ile burayı kıyaslamak o ülkelere yapılmış bir ayıp olur. Ama kendi içimizde de geldiğimiz noktayı ''Hüseyin Çimşir'' beyefendiye sormak lazım. Takımın bir sistemi varken neden bu sistemi yok ettiğini kendisine sormak lazım. Bu takımda iki senedir yardımcı hocalık yapıyordu. Kurulmuş düzeni devam ettirsin diye takımın başına getirildi. Ama herif başa geldikten sonra ilk iş olarak kanat sistemimizi yok etti. Bu takıma bir kötülük yap deseler ilk yapılacak iş, bu takımın kanattan oynadığı akıcı oyunu yok etmek olurdu. Hüseyin Bey sağolsun bunu becerdi. Büyük başarı, kendisini tebrik ediyorum.Oradaki gibi savunmada forvet orta saha çizgisine bassın, hucumda stoper orta sahaya gelsin demiyorum da bu nedir ya bu takımda orta sahanın fonksiyonu yok. Çıkarken stoperin ayağından top almak için bizim ceza sahasına kadar geliyor 2 kişi. Vallahi yazık. Normal Anadolu takımı gibi oynat bari en azından.

lazminator61
costa topla kesiyor önünde sörloth var pas vermiyor, orta yapıyor, komik olanı ortada kimse yoktu

Oruç
Önceki maçlarda da pozisyon veriyorduk ama bu daha çok takım savunmasından kaynaklanıyordu. Bu maçta stoperlerimiz de çok dağınık...

Takımdaki stoperlerin hiçbiri seneye takımda olmamalı.

Ahmet Aksu
penaltıyla alakası yok

serdaracıl
Penaltı mı

Mesut
19.07.2020, 22:11
Penaltı değil
Konya'ya yazık olur

tamuğ yamtar
Penaltı değil.

Devam ettirmesi lazımdı pozisyonu.

Erken davrandı.

odyseuys
vardan dönebilir bu pozisyon

Ahmet Aksu
sorlothun yedek klubesine sessiz olum demesi herseyi anlatıyor bence takan yok teknik ekibi

serdaracıl
19.07.2020, 22:12
Atağı kesti hakem

Mehmet Fatih Yavuz
Verdi... Biraz basit oldu ama bize karşı kararları düşününce...

serdaracıl
Penaltıyı verdi

serdaracıl
Golllll

batugol
19.07.2020, 22:13
ben de penaltiyi goremedim
var ne gordu bilemiyorum

Arif Timurcioğlu
Yazık haksız penaltı, çok kritik maçlarda yüzde yüz penaltılarımız verilmedi bu maçta herşey bitmişken olmayan prnaltı veriliyor.

DeAgLeMaNyAq
Sörloth'un penaltı atmayı öğrenmesi lazım. Çok kötü stili var...

Ahmet Hamza
Her zaman diyorum, siz futbolcu olsanız saha içindeyken motivasyon kazanmak için saha kenarına ihtiyaç duyduğunuzda, kulübede Çimşir’in üzgün ve heyecansız yüzünü gördüğünüzde ne hissedersiniz?

Hiçbir şey. Gülmekten altıma sıçarım sadece.

Veysel
Golllll

?

Ahmet Aksu
cimsirin sevincine bak 3. lugu kaptırmamak icindi bu sevinc :) rezil herif..

Ufuk
costa topla kesiyor önünde sörloth var pas vermiyor, orta yapıyor, komik olanı ortada kimse yoktuSag kanada Sorlothun koşması, sorlotha en yakın topcunun da costa olmasi daha vahim.

champions
Sok Yusufla Doğanı maç bitsin işte.

Mehmet Fatih Silik
19.07.2020, 22:14
Sen neye seviniyorsun Hoca? :D Allahim yaa...

Berkan
Hüseyin: Kontra atak, hizli cikacagiz...

ahahahaha bu videodan sonra olanlar oldu zaten. Cidden TR gelmis belkide en yetersiz hoca

chener
Penaltı değil ama zaten ligin şirazesi kaçalı çok oldu. En azından shörlot gol kralı olsun.

gurur6134
Basak olduya sampiyonluk oksayin verin gecen hafta 1 0 ken yuzde 100 penaltiyi gormeyin ama eyyamci serefsizler

hanzale
19.07.2020, 22:15
Guilherme’yi de sanki hiç yerinde kullanmadık diyorum

ts_tuncay_ts
Penaltıyla alakası olmayan bir pozisyon...Var bile penaltı dedi... Şaşırdım...

Arif Timurcioğlu
Golllll
Sadece sen gol yazdın tebrik ederim. Maç başlığında bir ilktir bu normalde yıkılırdı buralar emeği geçenleride tebrik ederim.

DURAS
Böyle penaltılar içime sinmiyor. Atağı devam ettirse o da tehlikeli bir atak olacaktı. Ancak başakşehirin kazanıp atamadığı penaltı da içime sinmemişti.

serdaracıl
19.07.2020, 22:16
?

Trabzonspor gol attı hocam bişey yok rahat ol

Ahmet Aksu
19.07.2020, 22:16
50 gol de atsak bu macta 50-50 biter en iyi

Ufuk
19.07.2020, 22:17
Sörloth'un penaltı atmayı öğrenmesi lazım. Çok kötü stili var...Iki saat jorginho izlesin, penaltı kaçırma :)

ilelebeTS
Sörloth biraz daha atsa bari.

Ahmet Aksu
arka direk yine is basında :)

Mehmet Fatih Yavuz
19.07.2020, 22:18
Arka direk reis gene çıktı sahneye...

serdaracıl
Attık yine

Ufuk
Aferin guilherme. Iyi hocayla cok farklı olacaksın ins.

DeAgLeMaNyAq
Novak'ın yaptığı tek iş...

arda.61
Novak kalmalı(ydı)

Oruç
19.07.2020, 22:19
Guilherme bize geldiğinden beri yatıyor. İnsan bir tane asist de mi yapmaz arkadaş.

Sonunda bir işe yaradı.

ilelebeTS
Guilherme bunları yapıyor işte. Ama biz kullanamıyoruz adamı.

ALDENİRO
Verkaç yapınca bakın nasıl skor değişti.

Sefaenes
Hayret 3 oldu

Oruç
Bu maçtaki isteğin yarısı geçen hafta yoktu.

lazminator61
Arka direk

Full HD
19.07.2020, 22:20
Hüseyin Reis takimi silkeledi bakin üc gol attik.El HüseyinDante!

Yiğit Gayretli
Her şey mahvolduktan sonra takımın aklına top oynamak geldi. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.

Mehmet BAŞ
Takım deli gibi ''KENARDAN OYNAMAK'' istiyor. Ama gel gör ki Hüseyin Çimşir yok oynamayacaksınız diyor.
Bakın iki kere kenardan aksiyon yaptık olana bak. Bu takımın kenardan oynama ezberi var. Ve bunu iyi yapıyor.
Kör olsa bunu görür. Ama Hüseyin efendi görmüyor!

derry61
Kayseri bir umut atarsa son hafta Başakşehir çok stres yapar.

DeAgLeMaNyAq
19.07.2020, 22:21
Yarım saatte 3 gol daha yemezsek ikinciliği garantiledik sayılır...

batu94
19.07.2020, 22:21
Neyse ikincilik geldi bari. Zaten 10 yıl sonra kupada finale kaldık. Harikayız biz. Daha ne istiyoruz ki? Katarlılara satılan takımın yerine biz mi şampiyon olacaktık.

Alanya maçından bu yana, bile bile mücadele etmeyen yönetim, teknik ekip ve varsa futbolculara hakkım haram olsun. Neyle korkuttular bizi de şampiyonluğu verdik?

Avrupaya da muhtemelen katılmayacağız ya ikincilik de o kadar önemli değil aslında. Ya Mayıs’tan sonra bütün bildiklerimiz yalan çıktı ya ben ona yanarım.

Yargıç ağır ceza hakimiymiş ahahah

Berkan
19.07.2020, 22:22
İnsallah basaksehir yenilir

lazminator61
19.07.2020, 22:23
Neyse ikincilik geldi bari. Zaten 10 yıl sonra kupada finale kaldık. Harikayız biz. Daha ne istiyoruz ki? Katarlılara satılan takımın yerine biz mi şampiyon olacaktık.

Alanya maçından bu yana, bile bile mücadele etmeyen yönetim, teknik ekip ve varsa futbolculara hakkım haram olsun. Neyle korkuttular bizi de şampiyonluğu verdik?

al bendende kadar

ssarı
Şampiyonluk gittikten sonra 3-1 galipken tam saha press yapsan ne olur kot kafalılar

DeAgLeMaNyAq
Pereira eli belinde gezerken Kamil hücum pres yapıyor. İyi oynadığı GS maçından sonra kesik yemesi büyük hataydı...

Manu61
19.07.2020, 22:24
Bu Pedro Henrique ilginç bir adam tam Türkiye ligi topçusu. Adama ayak uyduran yok.

Mehmet Fatih Yavuz
19.07.2020, 22:25
Takım 2. yarı top oynamaya başladı.
Vay arkadaş ise bak.
Yumurta kapıya dayandıktan sonra değil, düşüp kirildiktan sonra akillandilar.

serdaracıl
19.07.2020, 22:26
Pereira eli belinde gezerken Kamil hücum pres yapıyor. İyi oynadığı GS maçından sonra kesik yemesi büyük hataydı...

Hüseyin efendi neyi doğru yaptı ki bunu görsün

gurur6134
19.07.2020, 22:26
Henrike ve jey jey disinda kayseride ayakda duran adam yok bugun son haftalardaki en kotu futbollarini oynuyorlar biraz top tutabilseler ayaklarinda pozisyon bulacaklarda yapamiyorlar mensahin eksikligi cok fazla hissediliyor

ilelebeTS
19.07.2020, 22:27
Takım 2. yarı top oynamaya başladı.
Vay arkadaş ise bak.
Yumurta kapıya dayandıktan sonra değil, düşüp kirildiktan sonra akillandilar.
Eksik oynuyorduk. Guilherme girince yama yaptı. Al ver yapıyor, hareketlendirdi takımı.

derry61
Başakşehir'de elektrikler gitti 5 dakikadır oyun oynanmıyor.

Mehmet Fatih Yavuz
Başakşehir stadında elektrik gitmiş. Ne iş? Ne dönüyor arkadaş?

batugol
kayseri gol atiyor ac berabere bitiryor
önümüzdeki hafta basak kasimpasayi yenemiyor
biz kayseriyi yenip sampiyon oluyoruz
her turlu problem unutuluyor
hayali guzel be

ts_tuncay_ts
Birşeyler dönüyor... Başakşehir maçında elektrikler gidiyor, varla bağlandı gidiyor...

Berkan
19.07.2020, 22:28
baskan saniyorki onumuzdeki senelerde böyle onumuze firsat gelecek. Sen bu oyunla seneye 5. olursun kusura bakma onzamanda tenekeyi baglarlar huseyinle beraber

batugol
19.07.2020, 22:28
ankarada da ikide bir elektrik gidip geliyor

Oruç
19.07.2020, 22:29
Kayseri 1 gol atsa bari.

ÖmürKaradeniz61
Başakşehir stadında enteresan şeyler oluyor normal değil bunlar.

tamuğ yamtar
Geçen hafta berabere kalmış olsak bile son haftaya taşıyacaktık mevzuyu.

Hayırlısı diyelim.

Antonio
19.07.2020, 22:30
denizli gibi aptal saptal bir takıma 6 puan verdik denizliyi yensek şampiyonduk.

yorumsuz6117
Novak fenere giderse %100 bizim maçları boş geçmez..

Mert'
Zamanında oynayacaktınız futbolu :)

trabzonguldakk
Yine neler çeviriyo bunlar taş ak maçında elektrik gitti bilerekten maçı soğutmak için ayrıca kayserinin net penaltısını es geçtiler sapunaruyu kündeye aldı mahmut var kontrole bile çağırmadı

ilelebeTS
19.07.2020, 22:31
Hakeme bak hahahah :D

Ahmet Aksu
guilerme maestro gorevini ustlenince takım top yapmaya basladı
verkac falan girdiginden beri iyi isler yaptı abdusa da boyle adam lazım ki is yapsın yoksa gideyim çalım atayım falan beceremiyor

Ufuk
El.mi bu şimdi adamin sırtına vurnamis mi

hanzale
Başakşehir stadında enteresan şeyler oluyor normal değil bunlar.

Kabloları kesen olmadıysa ne olabilir ki

Oruç
19.07.2020, 22:32
denizli gibi aptal saptal bir takıma 6 puan verdik denizliyi yensek şampiyonduk.

Ünal-Hüseyin A.Ş.

batugol
hakem kotu

Digi61
Yine neler çeviriyo bunlar taş ak maçında elektrik gitti bilerekten maçı soğutmak için ayrıca kayserinin net penaltısını es geçtiler sapunaruyu kündeye aldı mahmut var kontrole bile çağırmadıBizim Başkanın işi olmasın...Sonuçta başakşehirin Onursal başkanı...

ALDENİRO
19.07.2020, 22:33
Ne eli yaa

Varlıbaş61
Aklım almıyor. Geçen haftaki maçı yensen rakibin son 2 maça binbir stres ile çıkacak ki ilk yarısında 3-1 geride olduğunu da biliyorsun. 2. yarı başlıyor takımın kazanmak ile alakası yok. İnşallah bu takım bir daha nasip olmaz sana Çimşir çapsızı !!

Antonio
başakşehir mafya takımı bu adamların aleyhine bir karar yok.

Yusuf BALCI
vara neden gitmedi bu pozisyon? vardaki hakem müsveddeleri ne yapıyor?

Enes Başkaya60
Lan bu nasıl iş ne eli la manyak mı bunlar var niye uyarmıyor ...

Ahmet Aksu
basak macı hala baslamadı neler oluyor meraklandım simdi??

Berkan
Aklım almıyor. Geçen haftaki maçı yensen rakibin son 2 maça binbir stres ile çıkacak ki ilk yarısında 3-1 geride olduğunu da biliyorsun. 2. yarı başlıyor takımın kazanmak ile alakası yok. İnşallah bu takım bir daha nasip olmaz sana Çimşir çapsızı !!

Amin

lazminator61
sırtına geldi top var nerde

Yıldıray Emanet
19.07.2020, 22:35
Sandıklardan ayrılmayalım çalma işi var

fanatikdevri
Başaka jenaratör yüzünden eksi üç puan ver TFF,ligi sabote ediyorlar,kasti bir durum.
Bilinçli şekilee müsabaka sonucunu etkilemeye teşebbüs.

Ufuk
guilerme maestro gorevini ustlenince takım top yapmaya basladı
verkac falan girdiginden beri iyi isler yaptı abdusa da boyle adam lazım ki is yapsın yoksa gideyim çalım atayım falan beceremiyorMalatya'daki Guilherme takimin beyniydi, kanatta oynasa bile takımı o yönetiyordu. Teknik, al veri var, sutu var, pasi ortası var. Boyuna rağmen kendini ezdirmeyen yapısı var. Efektif kullanamadik kesinlikle.

outlaws61
19.07.2020, 22:36
Başak bizim maçtan geç bitirmek için ucuz numaralara girdi.

Elektrik falan hikaye.

Maçlar bitsin onların elektrik gelir.

Ah ah başkan ve hüseyin hoca yazık valla size ne diyim

Digi61
19.07.2020, 22:36
Bu işleri bir ara şikeci Aziz Yıldırım yapıyordu, Elektrik kesme işini...

Enes Başkaya60
19.07.2020, 22:37
Elektrik kesilmesi nedir ya... Bu devirde...

ilelebeTS
Biz niye değişiklik yapmıyoruz, günah mı :)

Mehmet Fatih Yavuz
Feci astı herif....

DeAgLeMaNyAq
Uğurcan ilk kez frikikten yedi. Mükemmel gol ama yakışmadı...

lazminator61
yedik

Oruç
19.07.2020, 22:38
Yine yemeyi başardık.

Yıldıray Emanet
Uğurcan onurun son senesi gibi goller yemeye başladı gitmiş de haberimiz yok galiba

derry61
Yine rahat galibiyet yok.

serdaracıl
Bize rahat yok

odyseuys
yine başlıyor acı, kan ve gözyaşı dolu dakikalar.

gurur6134
Alma hoca dogani bekle 3 u yiyelim

Ahmet Aksu
Başak bizim maçtan geç bitirmek için ucuz numaralara girdi.

Elektrik falan hikaye.

Maçlar bitsin onların elektrik gelir.

Ah ah başkan ve hüseyin hoca yazık valla size ne diyim

aslında gerek yok ki puan kaybı yaşayacağımızı bilmeli :)

fanatikdevri
Uğurcan ilk kez frikikten yedi. Mükemmel gol ama yakışmadı...

kimse bir şey yapamazdı o şuta

Mehmet Fatih Yavuz
19.07.2020, 22:39
Vallahi biz bu maç da vermeyi becereceğiz gibi.
Başakşehir maçının elektriklerinin de anlamı kalmayacak. :)

lazminator61
Uğurcan onurun son senesi gibi goller yemeye başladı gitmiş de haberimiz yok galiba

aynen ugurcanda baya formsuz bu aralar

chener
Uğurcanın duruşu da inanılmaz.

Mehmet BAŞ
İptal edilen o gol MHK'ya komple g.rsin.

DeAgLeMaNyAq
kimse bir şey yapamazdı o şuta

Duruşu hatalıydı. O kadar boşluk bırakmaması lazımdı...

outlaws61
aslında gerek yok ki puan kaybı yaşayacağımızı bilmeli :)

Orası doğru.

Fakat Ekubanın eline falan çarpmıyor top.

Var nerde uyuyor mu?

Anlamadım hem hakemler hem biz elimizle verdik şampiyonluğu çok üzülüyorum

Emre Veli
iptal edilen golü anlayabilen var mı :D berabere bitmese bari.

Oruç
19.07.2020, 22:40
Alex topu saklıyor bir Allah'ın kulu yanına gideyim demiyor. Komediyiz.

kopeli
19.07.2020, 22:41
jeneratör diye bir olay var. elektrik nasıl kesiliyor anlamak güç.

ilelebeTS
19.07.2020, 22:41
O topu hiçbir kaleci çıkaramaz. Çıkmaza gitti.

lazminator61
19.07.2020, 22:42
Alex topu saklıyor bir Allah'ın kulu yanına gideyim demiyor. Komediyiz.

aynen öyle zaten ömür nerde ve ne yapıyor ?

kopeli
19.07.2020, 22:42
hadi ulan kayseri. 1 tane atsan cözülecek basak 2-3'ü atacaksın haydiii.

Sefaenes
19.07.2020, 22:43
Var nerede iptal edilen gol de takkm nerede ya bu şikebahce yapilsan emre serefsizi kiyamet koparirdi bizimkiler razi

Ahmet Aksu
sasırtmadı..

ilelebeTS
Ömür yoruldu, al dışarı ya.

lazminator61
Var nerede iptal edilen gol de takkm nerede ya bu şikebahce yapilsan emre serefsizi kiyamet koparirdi bizimkiler razi

yok bizim takim hic itiraz etmez

derry61
:D

DeAgLeMaNyAq
Şaka gibiyiz gerçekten. Öne geçip puan vermeye alışmıştık ama iki farkla öne geçip puan kaybetmek ayrı rezalet...

Arif Timurcioğlu
19.07.2020, 22:44
Komedi gibi maç bir maçı hakem nasıl mundar eder örneği. Takım kopuk kopuk oynuyor o ayrı.

Mehmet Fatih Yavuz
Ulan efsane bir takım ... :)
Yeminle sınırları zorluyor manyaklikta.

batugol
komedi gibiyiz

Ahmet Aksu
hadi ulan kayseri. 1 tane atsan cözülecek basak 2-3'ü atacaksın haydiii.

kendini kurtarmak icin puan alacak da bize faydası yok :)

Ufuk
Ugurcan terse atlama kurtarmasan da olur

Oruç
Doğan'da bir gram akıl yok.

ilelebeTS
Ulan vur düşür adamı. Kırmızıysa kırmızı.

odyseuys
sahada en az 5 oyuncunun dili dışarıda, adam baduyu çıkardı.

Mert'
2 farktan puan kaybetmek büyük başarı..

Sefaenes
19.07.2020, 22:45
Gecmis olsun bu hoca bu hakem buyuk is basardilarcimsir kos basaksehire kutlamaya

arda.61
1-0’dan 1-1 anlarım 3-1 den 3-3 yapmak ağır enayiliktir

Oruç
Rezil bir takımız.

Ahmet Aksu
yani o kadar belli ki 50 gol de atsak 50 tane yerdik

eger buactan sonra cimsir defolup gitmezse baskan destek falan beklemesin

kupa gidecek kupaa

serdaracıl
Her şeye alıştık artık

agahozlu
Çok garip bir takımız. Açıklanması çok mümkün değil. Sıkıntılı

gurur6134
Sizin oynicaniz topun taaaa

Enes Başkaya60
3-1 iken 4-1 olan pozisyonumuzu incelesinler...

Arif Timurcioğlu
Messi yusuf uzun aradan sonra giriyor.

Hamza Yilmaz
Denizli macindan sonra ceza yedim yine küfür edeyimmi?

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

Yusuf BALCI
19.07.2020, 22:46
önce golümüzü kesti el diye halbuki el yoktu. şimdi de olmayan penaltıyı veriyor? hayırlı işler...

Digi61
Kayseri gol kaçırdı...

Erkin
Tebrikler isiyin, resmen destan yaziyor.