PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 32.Hafta | Y.Denizlispor 2-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

hanzale
09.07.2020, 01:45
Açan olmamış, ben açayım dedim affınıza mahcuben, ilk kez konu açıyorum

İster misiniz Başakşehir, Konya ve Kayseri’ye takılsın biz 3’te 3 yapalım, tam yazarken Hüseyin’in geri pasıyla golü yedik.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kemal Duru
09.07.2020, 03:06
Yukatel ne oluyorsa onun işçilerinden bir takım çıksın sahaya, bunlar onu bile yenemez. İşleri bitmiş.

mete61bordomavi
09.07.2020, 03:24
Defansta mutlaka Hüseyin Türkmen oynamalı. Ayrıca Hüseyin Hoca son dakikalarda oyuna stoper sokup daha da geriye yaslanırsak 3 puan bizimdir!?
Neden olmasın? Ayrıca takımda hatlar arası mesafeler çok uzun olmalı, öyle ki kimse pas atacak adam bulamasın.
Hem geniş hem uzun olsun ki takımın boyu yaşı kemale ermiş oyuncularla saçına lastik takan sözde genç özde artist oyuncularımız koşamasın.
Vay be!
Şunu başkanından tut teknik direktörüne vs kimse göremedi ve böyle gitti bir şampiyonluk!
Hadi şimdi transfer olun başka takımlara. Sözde yıldız oyuncusunuz ya!
Saç lastikli yıldızlar sizi!

DeAgLeMaNyAq
09.07.2020, 04:11
Puan ihtiyacı olmayan ve kısıtlı kadroyla oynayan Antalya'ya karşı pozisyona girmekte zorlanmışken, küme düşme mücadelesi veren Denizli'ye karşı galip gelmemiz büyük sürpriz olur. Diğer taraftan pek zannetmiyorum ama asıl bomba Başakşehir Konya'ya puan kaybederse yaşanır ve bir kez daha kahroluruz...

LANGARA
09.07.2020, 08:08
Hayali Barcelona olan Türk Messi’nin mükemmel oyunuyla rahat bir galibiyet alırız (!)

HOPA'LI TS'Lİ
09.07.2020, 08:27
Puan ihtiyacı olmayan ve kısıtlı kadroyla oynayan Antalya'ya karşı pozisyona girmekte zorlanmışken, küme düşme mücadelesi veren Denizli'ye karşı galip gelmemiz büyük sürpriz olur. Diğer taraftan pek zannetmiyorum ama asıl bomba Başakşehir Konya'ya puan kaybederse yaşanır ve bir kez daha kahroluruz...

Başak bu moralle kaybetmez.
Kaybederse daha büyük travma yaşarız dediğiniz gibi.

HOPA'LI TS'Lİ
09.07.2020, 08:28
Defansta mutlaka Hüseyin Türkmen oynamalı. Ayrıca Hüseyin Hoca son dakikalarda oyuna stoper sokup daha da geriye yaslanırsak 3 puan bizimdir!?
Neden olmasın? Ayrıca takımda hatlar arası mesafeler çok uzun olmalı, öyle ki kimse pas atacak adam bulamasın.
Hem geniş hem uzun olsun ki takımın boyu yaşı kemale ermiş oyuncularla saçına lastik takan sözde genç özde artist oyuncularımız koşamasın.
Vay be!
Şunu başkanından tut teknik direktörüne vs kimse göremedi ve böyle gitti bir şampiyonluk!
Hadi şimdi transfer olun başka takımlara. Sözde yıldız oyuncusunuz ya!
Saç lastikli yıldızlar sizi!

Türkmen'i çıkarıp Hosseiniyi koymasına çok şaşırdım.

Bunalan savunmaya önlem olarak bari 1 puanı kurtarayım diye düşündü galiba

HOPA'LI TS'Lİ
09.07.2020, 08:30
Denizli lige tutunmak için asılır.

Eski oyuncular hayatının futbolunu oynar, jeneriklik goller atar.

Yumlu, Yavru, Hugo

Doğukan Uçan
09.07.2020, 08:42
Bence maçı izlemeyin zaten net puan kaybı olacak :D

Bu sene gitti beyler elde var türkiye kupası o da çok zor gözüküyor.

hyasin61
09.07.2020, 09:19
Hem Basaksehir hem biz puan kaybederiz

olcay_61
09.07.2020, 09:28
Denizli ligde kalmak istiyorsa bu maça çok anlam yüklemeden, stress yapmadan paslaşarak hızlı oyunla sonuca çok rahat gider
çünkü karşısında ona yardımcı olacak bir rakip var

Mehmet Fatih Silik
09.07.2020, 09:43
Bu takim pas yapamiyor arkadas. Bu kadar yetenekli oyuncularimiz var ama topu alinca sacmalamakta üstümüze yok.

Hic olmadik yerlerde hatali pas ile rakibi resmen gol ile burun buruna getiriyoruz. Önümüzde ki sene böyle hatalar olmamali.

Ve lütfen artik su kaleciye geri paslari birakalim. Cok zorlanirsin anlarim da ikide bir kaleciye oynamak niye yahu!!! Kaleciye pas vermeden ataga kalkamiyoruz resmen.

Göze carpan diger sey ise ataga kalkan oyuncu hep yanliz birakiliyor. Bu Waka olsun, Ömür olsun, Eku olsun veya Sörloth olsun degismiyor.

Kac kere Sörloth eliyle öne gelin isareti yapti. Takimda inanc kalmadi. Alanya maciyla tüm moraller yerle bir olmus olabilir ama sansin devam ederken pes etmemelisin.

Bu maci izlemek istemiyorum. Zira ortada futbol yok. Cidden Ugurcan ve Sörloth olmasa yoklari oynayacakmisiz.

alper*
09.07.2020, 10:29
Bu maçı kazanırsak lanet olsun.

erenslash
09.07.2020, 11:06
bitsede gitsek izleyesim yok mümkünse newtonla çıksın takım bu maça

lazminator61
09.07.2020, 11:11
suraya yaziyorum Türkmen ilk on bir cikmasa, messias ilk on bir cikarsa bu mac, cimsire küfürler yazicam.
Ha bide türkish Messi de oynasin lütfen.

gurur6134
09.07.2020, 11:17
Huseyin turkmen yine 11 baslayacak cimsir yok oyle yagma sezon sonuda seninle birlikde anadolunun yolunu tutacak..

gurur6134
09.07.2020, 12:25
Takimin basinda iyi bir hoca olsa yine sampiyon olamayacaktik ama daha iyi futbol izleyecegiz kesindi.parmakli omurlu orta sahanin her takima karsi fizik anlamda ezildigini yumusak kaldigini gorur ikisinden birini yedek soyundururdu.defans tandemi ile bu kadar oynamaz formayi adaletli dagitir kimlikde yazana bakmazdi.duran top organizasyonu sut calistirir bunlari mac icinde gorurduk.herseyi gectim one gectikden sonra oyunculari mac bitsin gitsek havasina sokmaz yan pas geri pas al ver yapip durmazdi..one gecilen maclarda kaybedilen puan 24 ayiptir bir insan bir takim hic mi calismaz ders almaz hatalarindan ahmaklikdir ayni hatayi tekrarlamak.cimsir ve ekibinin yaptigi hocaligi herkes yapar 0 katki takima ustune koydugumuz hicbir sey yok oyun anlaminda gelisim anlaminda karaman zamaninda neysek ayni olay devam etti.

Çağatay96
09.07.2020, 12:49
Takim kafaca kaldiramadi , maca konsantre olunacagina sampiyonluga oldu, ustune kendi yonetimi kafasini karistirdi.

Mac mac gitmek gerekiyordu , futbolcular sampiyonlukla alakali cok konustu.

Net olarak basakin gecen senelerde yasadigini biz yasadik ustune tarafgar olmayinca , korona sampiyonu basak oldu.

Antonio
09.07.2020, 12:52
maçı kazanmaları lazım.

UĞUR DURTAŞ
09.07.2020, 13:57
(H) YAŞAR KEMAL UĞURLU (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20554)
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19633)
(Y) SERKAN ÇİMEN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20161)
(D) KADİR SAĞLAM (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20668)

Kadir
09.07.2020, 14:05
Hikayeden maç. bizi umutlandırıp böyle üzenlere yazıklar olsun

Isko6161
09.07.2020, 14:07
Size bi spoiler vereyimmi?

Basaksehir Konyada takilir, biz bu maci aliriz. Ardindan tekrar sampiyonluk icin umitlenir psikolojimizi iyice darmadagan ederiz.

Bu burda dursun.

Çağatay96
09.07.2020, 14:07
Antalya macinin 90 dk hali olan var mi?

hanzale
09.07.2020, 14:09
Size bi spoiler vereyimmi?

Basaksehir Konyada takilir, biz bu maci aliriz. Ardindan tekrar sampiyonluk icin umitlenir psikolojimizi iyice darmadagan ederiz.

Bu burda dursun.

Bu senaryoda şampiyonluk görüyorum

Mert'
09.07.2020, 14:11
Fark 4 puana çıkmadan takım çoktan ligi bitirmiş dolayısıyla beraberlik en yüksek ihtimal.

trabzon29
09.07.2020, 14:13
bence denizli ligin en kötü takımı ama içimizden geçerler.

Alper Beyazay
09.07.2020, 14:14
Başakşehir Konya'da puan bırakırsa Kayseri'de zor kazanır. Ama olayları buraya kadar getirmeyecektik. Oyuncuların çoğunda ruh yok. Teknik direktör desen iyi bir teknik direktör değil. İki Hüseyin yüzünden şampiyonluk yalan oldu gibi oldu biraz.

Onur Civelek61
09.07.2020, 14:14
İzleyip strese giremem. Maçlar bitince sonuca bakarım. :)
Cidden biz kazansak da başak takılsa... Tekrar havaya girmek de sıkıntı...
Kamil Ahmet oynamalı kalan maçlarda ve Doğan.

61Firtinasi61
09.07.2020, 14:30
Maca böyle cikarim:

-------------------Ugurcan-----------------

Kamil A.------Campi--Da Costa------Novak

-------------------Dogan-------------------

---------Parmak------------Sosa-----------

Caleb-----------------------------A.Nwak.

----------------Sorloth-------------------

hanzale
09.07.2020, 14:35
Maca böyle cikarim:

-------------------Ugurcan-----------------

Kamil A.------Campi--Da Costa------Novak

-------------------Dogan-------------------

---------Parmak------------Sosa-----------

Caleb-----------------------------A.Nwak.

----------------Sorloth-------------------

Jampi cezalı sanıyorum, oraya bir HT4 alayım

Çağatay96
09.07.2020, 14:43
Bazi gazlayici taraftarlar ruh yok filan diyor. Unutuyorum gecen seneki ilk macta adamin teki bu trabzon bu sene kume duser diyordu 4.bitirdik.

Ruh yok gibi gözuktugu net. Ama nedeni mac seyircisiz üstüne çabalayip bocalayan oyuncularimiz tehlikeli heyecanli bir atak yapamiyorlar. Siz de heyecanlanamiyorsunuz. Halbuki orada neler yapmak istiyor, çabaliyor görüyorum.

Ama bilgisi yetmiyor. Adam da geliyor ruh yok maci satmis. :) çocuklara bu nesil sampluk bekliyor,

Ölümune oynayin dedikce fayda degil zarar getirdi. Cocuk Tsluysa zaten biliyordur nasil oynamasi gerektigini.

Yapilcak tek sey empati. Adam senin gibi ayni hisler var. O da istiyor. Senden fazla.

murmut
09.07.2020, 14:47
Insallah basaksehir puan kaybetmez, yoksa yine ümitlenecegim sampiyonluk icin...

emre6117
09.07.2020, 14:53
Insallah basaksehir puan kaybetmez, yoksa yine ümitlenecegim sampiyonluk icin...

Başakşehir puan kaybedecek ama puan farkı 4e çıktığı icin rehavetten kaybedecek.
Bence pandemi sonrası şampiyon belliydi.bosuna 8 hafta oynandı.
Şunu anlayın artik bizim 8de 8 yapmamız gerekiyordu.bu da imkansız gibi birşeydi.basak her türlü biz takılınca şampiyon olacaktı.
Bu takılma alanya yani 2.Maçta oldu.
Siz bakmayın başakın gs ile berabere kaldığına.puan farkı açıldığı icin beraberliğe yattılar.kazanmalari gerekseydi o maçı da alırlardı.
Kalan 3 maçı da kazanmaları gerekseydi yeneceklerdi.simdi 1 beraberlik veya mağlubiyete hakları var.bakin görün 1 maçta puan kaybedecekler.

emre6117
09.07.2020, 14:55
Futbolcular yukarıda yazdığım durumu görünce psikolojik olarak düştüler.inanclari kalmadı şampiyonluğa.
Sahada da saha dışında da cok net kaybettik.
Başaka kaybetmek kötü oldu.insallah biran önce toparlarız da kaldığımız yerden devam ederiz.
Seneye şampiyonluğa oynayamazsak kötü olur.artik beklenti başladı çünkü.

lazboy0061
09.07.2020, 14:58
Jampi cezalı sanıyorum, oraya bir HT4 alayım

Campi cezali kardesim su messias ismini bile tam olarak bilmiyorum ne bokuma aldilar cok merak ediyorum

ANAOKULU TERK
09.07.2020, 15:33
adana'nın sıcağından beynim pekmez oldu .
ama bu durum ,
yazdıklarımın gerçekliğini değiştirmez .
buyrun.....

- özevlatlar içeride derebeylik kurmuş . başkan bunlarla kanka olmuş .
- başkan'a yön verecek bir asbaşkan vardı ama kovdular .
- yabancılarda aidiyet kavramı sıfır. çingene hariç ,sokağa bile çıkmıyorlar .
- başkan ucuz oyuncu ayağına işin bokunu çıkardı . kadro mühendisliği yerlerde .
- taraftarın hasreti ,yabancı oyuncuların s.kinde değil .onlar aldıkları paraya bakıyor .
- u19 komple çöp . alınanlar çöp . alınacaklar çöp . ( kavrazlı ve baykuş hariç )
- antalya'nın u19 gençleri bile , senin u-19'larından kaliteli .
- okey masasından kalkan deli ibrahim , iki saatlik antrenmanla seni madara ediyor .
- newton'u ne diye aldın ? ne işe yarıyor ? fonu mu tamamlıyor yoksa damızlık mı ?
- futbolcular hocayı s.klemiyor . hocanın ağırlığı yok . donanımı yetersiz .
- hocan (bu devirde ) yabancı dil bilmiyor . derdini anlatırken önce tercümana anlatıyor .
- kalecilerin penaltı kurtarma ve degaj yapma özürlü . kendilerini geliştirme sıfır .
- forma adaleti yok .lobisi olan futbolcu bir adım öne çıkıyor .(bknz .campi ,ömür v.s )
- sağlık ekibi (korkudan) futbolcuyu sahaya atmayı geciktiriyor .
- istatistikçi hocalar istatistik tutuyor ama , bu veriler hiç bir s.kime yaramıyor .
- takımın kaptanı aylardır piyasada yok . özel hayatı , iş hayatının önüne geçmiş .
- sol bekin seninle t.şak geçiyor . ve sen de bunu yutkunarak izliyorsun .
- sağ bekin de , seninle t.şak geçiyor . çünkü (acele ederek ) kolunu kaptırdın .
- 8 numaran kiralık . bir ay sonra zaten yok . s.ki t.şşağına denk takılıyor .
- iranlı manyak , bilerek kırmızı yiyerek , zaten (ufaktan ) gitmenin yolunu yapıyor .
- yedek kalecin , "bana hala neden şans verilmedi ?" diye homurdanıyor .
- israil'den gelen reis , kendini takımın üzerinde görüyor . çözümün var mı ? yok .
- forvetinin menajeri oyuncusuna" riske girme "diye direktif veriyor.sesin çıkmıyor .
- birinci kalecin iyice palazlanmış . yakında takımın yeni koğuş ağası olur .
- yedekler ayrı , özevlatlar ayrı , yabancılar ayrı takılıyor . sen de seyrediyorsun .
- yöneticilerin acemi . kriz nasıl yönetilir bilmiyorlar .
- asbaşkanın parayla herşeyin çözüleceğini zannediyor . ama yanılıyor .
- yöneticilerin (hatta taraftarın ) kafayı türk hocayla bozmuş . demek ki hala akıllanmamışlar .

evet .
şimdi beyin ve pekmezle ilgili esprileri alabilirim .
linç başlasın .

yüregimts
09.07.2020, 16:33
Denizli de yener bizi raat olun. keske yarın oynansa da bi an önce bitse ızdırap

İ. SARAL
09.07.2020, 16:55

Öyle bir şey olacak.

İ. SARAL
09.07.2020, 16:56
Messias-Costa çıkar umarım şu maça.

batu94
09.07.2020, 17:10
İzleyip strese giremem. Maçlar bitince sonuca bakarım. :)
Cidden biz kazansak da başak takılsa... Tekrar havaya girmek de sıkıntı...
Kamil Ahmet oynamalı kalan maçlarda ve Doğan.
Bizim kazanma ihtimalimiz yok. Sülalesi rahat Antalya’ya karşı hiç bir varlık gösteremezken can derdindeki Denizli bizim ruhsuzları yener.

En kötüsü de Konya’nın akbilden puan alması olur. Gülüyoruz ağlanacak halimize.

Yahu bu yöneticelere ne oldu? Her gün tivit atan Ertuğrul Doğan nerede? Biz şampiyon olacağız diyen başkan nerede? Yahu biri çıksın bir şey desin.. Bu kadar hakkımız yok mu sayın yöneticiler? Tamam kaybettik ama birisi çıksın konuşsun. Güvence versin, kadroyu dağıtmayacağız desin. Birisi bir şey desin.

Erkan A.
09.07.2020, 18:14
Agaoglu baskan bizler gibi hayal kirikligi yasiyordur ,günlerce sampion olcaz gibi demecler veriyordu..
arkadaslar umarim öyle olmaz lakin agaoglu baskanimiz istifa edecek görevini birakacagini düsünüyorum cok yiprandi cok mücadele eti,istanbul basinin yalanlarina kulak verdi gencler konusunda abdulkadir ömüre hepimiz güvendik ve güveniyoruz da abdulkadir ömür futbolu kafadan silmis gibi küsmüs küstürülmüs gibi..transfer döneminde kaliteli oyuncular almaliydik alsaydik suan sampionlugumuzu kutluyor olcaktik
ama siz yöneticiler baskan istanbul medyasini dinlediniz yok gencler felan filan..baykusu da gördük ayakta duramiyor koray bos kaleye gol atamiyor hüseyin türkmen baska alemlerde..bunlarami güvendiniz.
istanbul takimlari bizim yedekte oturan süperyildizlari kadroya almazlar be..oysa bu takima ruhu abdulkadirler gencler vermeliydi öz evlatlar:) ama siz gencler boynu bükük geziniyordunuz aldiginiz paralari yasadiginiz hayati evleri bizler büyük ihtimal göremicez ömrümüz boyunca..yazik günah..gelelim denizli macina bu maci taraftar icin kazanin sampionluk ümidimiz yok fakat bu büyük camia galibiyeti hak ediyor artik üc mac sonrada nereye gidecekseniz gidin ..bu saaten sonra ne sosayi nede abdulkadirin iyi olmasini bekleyemeyiz abdulkadir sorumluluk alamiyor alamayacak..bir haftadir uyumuyorum dogru dürüst yaziklar olsun be götü kirik bir antalyayi yenemedik beraberlik olabilir de böyle degil ya..denizlisporu yenecegiz yenmeliyiz yoksa trabzona gelmeyin..ben trabzonsporumu birakmam..sizleride bu ruhsuzluk lada cekemeyiz taraftar oynasa sizden iyi oynardi rüya gibi inanmak istemiyorum antalya maci kamera sakasimiydi inanamiyorum

alper*
09.07.2020, 18:16
Messias-Costa çıkar umarım şu maça.

Bu saatten sonra oynayanın da oynatanın da...

hanzale
09.07.2020, 20:34
Bu saatten sonra oynayanın da oynatanın da...

Allah biliyor ya iştem içe çıkmamış candan ümit kesilmez modundayım

CesurHamsi
09.07.2020, 20:42
Ugurcan haric hicbir “oz evlat” gormek istemiyorum..
hepsinin yeri ptt lig ruhsuzlar, abv!

Doğukan Uçan
09.07.2020, 21:30
rize 90 da 2-1 geride adamlar gol atmak için varını yoğunu ortaya koyup saldırıyor bizimkiler ankaragücü ve antalya maclarında yedikleri golden sonra toplasan 3 tane poziyona giremediler.

fazla yoruma gerek yok.

OrkHun
09.07.2020, 21:32
bu mac icin yapilacak deplasman masraflarina yazik.
otobusle gondersinler topculari, tam mac saatinde inecek sekilde, boylece otel masrafi da olmaz. mac cikisi da direkt otobusle geri gelsinler.

taha küçük
09.07.2020, 21:37
Burası Türkiye burada herşey önceden ayarlanır bu maçı biz kazanacağız Başak da Konya’ya yenilecek aldım kadar eminim sonra yine bir umut ama şampiyon olacağımızı düşünmüyorum.

naimbektas6161
09.07.2020, 21:50
bu mac icin yapilacak deplasman masraflarina yazik.
otobusle gondersinler topculari, tam mac saatinde inecek sekilde, boylece otel masrafi da olmaz. mac cikisi da direkt otobusle geri gelsinler.

Mantıklıymış:)

memozcan
09.07.2020, 22:08
bu maçta defansta ismi hüs.. ile başlayan bir stoper oynarsa 90 dakika boyunca hocaya söverim.. ne yapayım elimden başka bişey gelmiyor!!

TSezgin61
09.07.2020, 22:47
Bakiyorumda kimse basakin bu hafta sampiyonlugunu ilan edebilecegini konusmuyor bile:)

Yada söyle birsey olur.

Dakika 85: Basaksehir 1-0 yeniliyor... bizim mac 0-0.
Taraftar: ulan haydi Trabzonum, o sene bu sene haydi....!!!

Dakika 90: Denizlispor 1-0 Trabzonspor. Gol: Hüseyin Türkmen kendi kalesine...

Trabzonspor: n... olurum sampiyon!

:) alistik yani rahat olun. Belkide tamamen yenilip erkenden Tatil moduna girelim derler. Herkes rahatlar

Oruç
09.07.2020, 22:50
Başakşehir Konya ve Kayseri'yi yenemez ama bizim takım kalan 3 maçı da kazanır diyemiyoruz. Böyle de saçma bir takımız. Bu Ragaruga mıdır ne halttır gelir bize atar ancak.

Ahmet Hamza
09.07.2020, 22:52
Hiçbir iddiası olmayan Gaziantepsporlu futbolcular maçın son dakikalarında köpek gibi baskı yapıyor, koşuyor, kendini yırtıyor. Bir de bizim ruhsuzlara bak. Kahrolmamak elde değil.

Sefaenes
09.07.2020, 22:53
Bu saat den sonra hepsini yensen ne olur ki ya futbol oynamiyoruz Takimda ruhsuzluk var 4 mac sampiyon olmamak icin elinden geleni yaptilar. Gs macina aldığımiza bakmayin rakip 10 kisi kalmasa onu bile alamazdik. Td ve futbolcularda sampiyonluk istemediler.

Çağatay96
09.07.2020, 22:54
3 te 3 yapsak sampiyon olcaz ama 3 te 3 yapamiyoruz. Oyunculara artik su maclara odaklanmasini ve kazanmalarini soylemeliyiz.

Icimde his var. Millet sövcek ama 3 te 3 yapalim.. Allah yardim ederse..
Sadece 3 te 3 yapmasi zor. Mac kazananmiyoruz.

AyhanPe
09.07.2020, 22:55
Kendi maclarimiz disinda her mac istedigimiz gibi bitiyor :D

hyasin61
09.07.2020, 22:56
Konyaspor ve Kayserispor uzatmalarda yıkıldı resmen..Pazartesi Konya sezonun macına cıkacak Basaksehir'e karsı . Her an hersey olabilir..

Arda'
09.07.2020, 22:59
Ulan bu hafta bütün maçlar istediğimiz sonuçlarla bitti kendi macimiz hariç olaya bak

Mehmet Fatih Yavuz
09.07.2020, 23:00
Hiçbir hevesim kalmadı.
Trabzonspor un son 30 senesinin en kaliteli 3-4 kadrosundan biri.
Ama benim izlediğim en kötü takım.
Bu kadar birbirinden bağımsız oynayan, hiçbir dişlisi diğerini tamamlanmayan, bu eksiklikler yüzünden de hiçbir şekilde motive olamayan 11 tane kaliteli adam.

Ne rezillik arkadaş izlediğim şey bu sene.
Futbol diye Ünal da Hüseyin de yutturacaklar bana oynadıkları şeyi.

no NAME
09.07.2020, 23:01
Son birkaç maçtır tvlerde de görülen ilginç durum. Sörloth , Parmak'a koşu yolunu gösterip neden pas atmadığını yada pası neden düzgün atmadığını sordu. Aynı şekilde Ömür'de, Sörloth'u pas atmak için tercih etmiyor.

Murathan
09.07.2020, 23:01
Hiçbir iddiası olmayan Gaziantepsporlu futbolcular maçın son dakikalarında köpek gibi baskı yapıyor, koşuyor, kendini yırtıyor. Bir de bizim ruhsuzlara bak. Kahrolmamak elde değil.

bu da benim dikkatimi çekti. ligdeki her takım sonuna kadar mücadele ediyor. bu alanya mevzusu gerçekten çok can sıkıcı ya.

Furkan Özdem
09.07.2020, 23:03
Bugünkü sonuçlar başakşehiri puan kaybetmeye zorlayacak şekilde hep. Biz yenebilir miyiz o ayrı tabi. İnsan yine de umut etmeye devam ediyor işte.

zafer6161
09.07.2020, 23:04
Konya basaksehiri yenemezse kesin düşüyor
Kayseri basaksehirden puan alamazsa kesin düşüyor

Yine umutlandik :D

Doğukan Uçan
09.07.2020, 23:05
başakşehir kalan 3 maçın bence 2 tanesinde takılacak fakat bizde takılacağız yazıklar olsun resmen ellerimizle şampiyonluğu verdik. haftaya konya %100 puan kaybettirecek yoksa küme düştü diyebiliriz.

AYYILDIZ
09.07.2020, 23:06
Bu maçı bari alın. Yeter artık.

Sacit
09.07.2020, 23:07
denizlispor'un bulunduğu konumu göz önüne alırsak ev sahibi galibiyete yakın taraf

Kendinizi boş yere bir umudun içine sokmayın
Bizden başka her takım köpek gibi koşuyor mücadele ediyor

Senin oyuncuların yanından geçen rakibi izliyor

arsinli_akrep61
09.07.2020, 23:09
3-0 alırız

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CİVELEK.61
09.07.2020, 23:15
Kendi maclarimiz disinda her mac istedigimiz gibi bitiyor :D

Hakikaten bu nasıl bir kahırdır gerçekten?
Bitmedi bi türlü

AyhanPe
09.07.2020, 23:17
Bence bu sefer savasacak takim. Buna inaniyorum..

Onur Civelek61
09.07.2020, 23:19
Takımı motive edecek adam yok ki. Şuradan bir taraftar çıksa topcularin karşısına içten 2dk konuşsa daha iyi motive eder.

Kemal Duru
09.07.2020, 23:20
Bu sezondan tek beklentim bir an önce bitmesi. Bitene kadar da maç falan izlemeyeceğim.

Ne takımın rezil ötesi futbolunu izleyebilirim ne de Trabzonspor'un başarısızlığıyla dalga geçecek çomar Anadolu takımlarıyla muhatap olabilirim.

Jackdaniels
09.07.2020, 23:21
Şuaraya girip hala umut dolu mesajlar yazmıyormusunuz insanın gülesi geliyor. Hasta öldü beyler cenazeyi kaldırdık ve defnettik uyanın...

Kemal Duru
09.07.2020, 23:23

O sizin sorununuz.

ilelebeTS
09.07.2020, 23:23
Koşmayan adam varsa koşanları oynatın. Teknik direktörün takım üzerinde otoritesi yok ki. Tony-Ekuban-Sörloth'u dik ileri. Topu bunlara şişirsen yeter, bir şekilde gol bulurlar. Gerisini amele doldur koşsunlar sadece.

Antonio
09.07.2020, 23:25
Buradan şampiyonluk gelsin psikiyatriye yatiş alırım. :)

Antonio
09.07.2020, 23:27
Eğer hainlik varsa ömür pereira ve parmak bir kaç oyuncu sorlotha pas vermiyorsa. Derhal kadro dışı yapılsın. Bu maç dikkatle izleyeceğim bunu.

AyhanPe
09.07.2020, 23:28
Eger 3 de 3 yapabilirsek 71 puanda bitirmis olacagiz. Güzel bir puan..

Kemal Duru
09.07.2020, 23:35
Eger 3 de 3 yapabilirsek 71 puanda bitirmis olacagiz. Güzel bir puan..

Tamam.

Erkan A.
09.07.2020, 23:36
Kasimpasada aldigi yenilgiyle kendisini zora sokmus durumunda bulunuyor
basaksehirin konya kayseri kasimpasa maclarini bizden önce oynamasi tabiki ümitlendiriyor
futbol bu bakiniz konyaya uzatmalarda maglup oldular..tam umutlaniyorum aklima antalya macindaki ruhsuz oyun geliyor

AyhanPe
09.07.2020, 23:37
Tamam.

Daha fazlasi cikmiyor bu sene :D Bu kadariyla yetinecegiz artik. Seneye daha azi olmasinda..

LANGARA
09.07.2020, 23:38
İyi haber Konya ve Kayseri ligde kalmak istiyorsa Başakşehir’i yenmek zorunda. Kötü haber: yine bu iki takım ligde kalmak istiyorsa bizi de yenmek zorunda. En kötü haber: Biz berbat oynuyoruz!

Timur Bey
09.07.2020, 23:40
Ankaragücü ve Antalya gibi takımları yenemedikten sonra kalan maçların kıymet-i harbiyesi yok. Sadece boşa bir umut olur.

CİVELEK.61
09.07.2020, 23:45
Pereira yaşına rağmen maçın son dakikalarında driplinglerle ceza sahasına girdi ki ondan beklenen hep böyle şeyler.
Peki bunu son 5 dakikaya kadar neden yapmazsın?
Gücün yetmiyo desem son dakikalarda nerden buldun o gücü?
Sadece Pereira'mı?Asla
Takımın geneli bu işi yeterince istemiyor sıkıntı burada.
Bakın en karakterli oyuncumuz Uğurcan,o bile çok durgun.
Şayet ben onun yerinde olsaydım,takımın bu "Uyuz eşşek" halini görünce,Antalya maçından önce tüm takıma şunu söylerdim.
"Arkadaşlar benim hayatım bu takımın şampiyonluğunu beklemekle geçti,belki de sezon sonu transfer olacağım.
Şayet bu maçta takım olarak koşmaz,mücadele etmez,1. Golü atınca,2. İçin daha fazla mücadele etmez,maçı koparmazsak, maç bittiği dakikadan itibaren bu takımdaki bir Allah'ın kuluna selam bile vermem haberiniz olsun"
Vallahi ben olsam bunu derim.
Şampiyonluk bu takıma gönül veren herkesin hayali.
Bazende motivasyon dayatmayla olur.

tamuğ yamtar
09.07.2020, 23:47
İyi haber Konya ve Kayseri ligde kalmak istiyorsa Başakşehir’i yenmek zorunda. Kötü haber: yine bu iki takım ligde kalmak istiyorsa bizi de yenmek zorunda. En kötü haber: Biz berbat oynuyoruz!

Gelinen nokta hakikaten enteresan oldu.

Bitse de kurtulsak yav şu sezondan.

kayseriliyiz
09.07.2020, 23:49
Denizli için antrenman maçi, bol bol averaj kasabilirler, iddiacilar yüklensin en az 2 farkli galibiyet.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

robinhood61
09.07.2020, 23:54
Ben sadece bir rüya gördüm ve onu anlattım. Bazı arkadaşlar haklı olarak dalga geçtiler
Ben de şaşkınım. Bir mucize olur da şampiyon olursak her şeyi unutacağız ama olamazsak hepinizden özür dilerim
Bundan sonra rüya anlatmak yok. Bizim aşkımız Trabzonspor ölmek var dönmek yok. Bu ruhu hissetmeyen futbolcular bir zahmet o formayı kirletmesin

Hamza Yilmaz
09.07.2020, 23:55
Lig zaten bitti, Messias Da Costa oynasin. Hüseyin'i izlemek istemiyorum

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

Timur Bey
09.07.2020, 23:57
Pereira yaşına rağmen maçın son dakikalarında driplinglerle ceza sahasına girdi ki ondan beklenen hep böyle şeyler.
Peki bunu son 5 dakikaya kadar neden yapmazsın?
Gücün yetmiyo desem son dakikalarda nerden buldun o gücü?
Sadece Pereira'mı?Asla
Takımın geneli bu işi yeterince istemiyor sıkıntı burada.
Bakın en karakterli oyuncumuz Uğurcan,o bile çok durgun.
Şayet ben onun yerinde olsaydım,takımın bu "Uyuz eşşek" halini görünce,Antalya maçından önce tüm takıma şunu söylerdim.
"Arkadaşlar benim hayatım bu takımın şampiyonluğunu beklemekle geçti,belki de sezon sonu transfer olacağım.
Şayet bu maçta takım olarak koşmaz,mücadele etmez,1. Golü atınca,2. İçin daha fazla mücadele etmez,maçı koparmazsak, maç bittiği dakikadan itibaren bu takımdaki bir Allah'ın kuluna selam bile vermem haberiniz olsun"
Vallahi ben olsam bunu derim.
Şampiyonluk bu takıma gönül veren herkesin hayali.
Bazende motivasyon dayatmayla olur.

Kusura bakmayın da Uğurcan da dahil olmak üzere öz evlatların şampiyonluğu çok taktığını düşünmüyorum. Bir maçla bütün iddia bitmez normal şartlarda ama Alanya maçından sonra talimat mı geldi bilmem ne olduysa artık takım ve yönetim kupayı alıp kapatmak derdinde.

Özevlatlar ise 3-5 ne olursa olsun gitmeyi düşünüyor sanki. Şampiyonluk ve başarılı gelecek düşünen oyuncular böyle vurdumduymaz oy-na-ya-maz.

Sanlan57
09.07.2020, 23:58
Keşke futbolcular da bizim gibi hep ümitli olsalardı pes etmeselerdi. Bütün maçlarını kazanıp şampiyon olamazsan aslan gibi mücadele edersen kimse sana bir şey diyemez. Ama sen bir son dakika golüyle çökersen o iş bitmiştir. Vazgeçtiğinde yenilirsin asıl.

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kemal Duru
10.07.2020, 00:00
Hakikaten umutlananlar var ya ahahha :) Canlar bakın, üç hafta kala dört puan farkından şampiyonluk verecek dünya üzerinde tek takım var. Biz de zaten onu tutuyoruz. Allah aşkına kendinize eziyet etmeyin.

Bırakın Başak olsun şampiyon. Bi 100 sene de konuşulur, bunun ayıbı da bu hükümete de, bu ülkeye de yeter.

AyhanPe
10.07.2020, 00:02
Hakikaten umutlananlar var ya ahahha :) Canlar bakın, üç hafta kala dört puan farkından şampiyonluk verecek dünya üzerinde tek takım var. Biz de zaten onu tutuyoruz. Allah aşkına kendinize eziyet etmeyin.

Bırakın Başak olsun şampiyon. Bi 100 sene de konuşulur, bunun ayıbı da bu hükümete de, bu ülkeye de yeter.

2010 da Fb nin Bursa ya ve daha önce Gs ye son macta kaptirdigi sampiyonluklari hatirlamiyorsun sanirim ? :D

Full HD
10.07.2020, 00:05
Leverkusen: Üzülme Trabzonspor! Bana Vizekusen diyorlar, bende senin gibiyim.Biz bize yeteriz!

HSV: Lan en cok bana girdi aloooo!

Schalke: Sen sus HSV, ben son saniyede sampiyonlugu kaybettim!

Trabzon Basketbol: Lan Schalke tipki benim gibisin,bende finalde son saniyede Avrupa Kupasini kaybettim.

Kemal Duru
10.07.2020, 00:06
2010 da Fb nin Bursa ya ve daha önce Gs ye son macta kaptirdigi sampiyonluklari hatirlamiyorsun sanirim ? :D

2010'da FB karşısında Trabzon değil kim olursa olsun yener, şampiyon olurdu. GS ve BJK dahil. Çelmeyi taktık, sonraki sene acısını bizden çıkardılar.

2006'ya gelince de el elden üstündür. GS ile bu konularda FB bile yarışamaz.

Halil Alemdar
10.07.2020, 00:08
Şu hedefi olmayan orta sıra takımlarının gol sevinçleri ya da düşme tehlikesi olan takımların isteği, hırsı, mücadelesi bizimkilerde yok. Şampiyonluk mücadelesi veriyorsun ama şu adamların 10 da 1 i kadar ruhun yok. Aklımı kaybediyorum nasıl çimleri yiyemiyorsunuz? Bu bahsettiğim takımlar gol atınca hırstan mutluluktan ağlayacak durumdalar bizim şampiyonluğa oynayan elemanlar gol atınca gülmüyor bile. Noldu aga size? Stresi mi kaldıramadınız? Nedir bu ruhsuzluk? Rize bile 87.dakikasına 2-1 geride girdiği maçı 5 dakikada söke söke aldı sen 10 kişi kalmış lig sonuncusunu, as oyuncuları olmayan bi takımı parçalayacağın halde doğru dürüst pozisyona bile giremedin. Yazıklar olsun be. Belki gider şansa mansa denizliyi yener başakşehir de puan kaybedince tekrar umutlanırız falan ama sonu hep hayal kırıklığı olacak. Bu takım istemiyor taraftarın istediğinin yarısı kadar bile istemiyor.

yorumsuz6117
10.07.2020, 00:09

Bu takımlarla biz oynamayacak mıyız, haftalardır pozisyona girmekten santraforunu pozisyona sokmaktan aciz takımımızın bu takımları yeneceğinimi zannediyorsunuz, Çimşir'le şampiyon olunamayacağını anlayan futbolcuların şampiyonluktan vazgeçtiğini görmüyor musunuz haftalardır..

AyhanPe
10.07.2020, 00:10

Bende bunu düsünürek birak siyasi erki Basaksehir yöneticileri bile sampiyon olmayi isteyecek kadar aptal olamaz diyordum. Hala inanamiyorum hatta.

Birtan
10.07.2020, 00:10
Kimle oynarsak oynayalım 3 haftadır şu oyuncu kadrosu bana zerre güven vermiyor.

Kenar yönetime zaten lafım yok. :)

Mehmet Sarigül
10.07.2020, 00:13
Hiçbir hevesim kalmadı.
Trabzonspor un son 30 senesinin en kaliteli 3-4 kadrosundan biri.
Ama benim izlediğim en kötü takım.
Bu kadar birbirinden bağımsız oynayan, hiçbir dişlisi diğerini tamamlanmayan, bu eksiklikler yüzünden de hiçbir şekilde motive olamayan 11 tane kaliteli adam.

Ne rezillik arkadaÅŸ izlediÄŸim ÅŸey bu sene.
Futbol diye Ünal da Hüseyin de yutturacaklar bana oynadıkları şeyi.

Iyi de bu takimin stoper tandemi kimler?

Campi, Costa, Hüseyni ve Hüseyin.

Bu takimin defansif ortasahasini kim kontrol ediyor?

Ne A. Parmak , Sosa, ne de Niadye o bölgeyi doldurabildi.

Takimin defansif açindan (yetersiz stoperler dişinda) en önemli eksiği, rakibe çok fazla alan ve zaman tanimasi.

Tüm bunlara bir de defansif yönleri zayif iki kenar bekle oynuyoruz. Pereira çok fazla aksiyor, pozisyon hatalari çok fazla.

Kadromuz kaliteli değil, içinde çok kaliteli futbolcular var (Sörloth, Sosa, Nwakaeme, Uğurcan gibi) AMA bu kadroda çok yetersiz (kalitesiz) futbolcular da var...

Campi, Hüseyin, Hüseyni, hatta Costa, Gulherme, Pereira gibi...

Tüm bunlara yertersiz bir H. Çimşir'i eklendiğinde çok dengesiz bir takim izlemeye mecbur kaliyoruz.

H. Çimşir'in takima tek katkisi sürekli değişen stoper ikilisi oldu!

Hüseyin Türkmen'in sahadaki panik futbolu biraz da hocasinin eseridir!

Plansiz programsiz futbolumuz son haftalarda Sörloth'un performasini bile düşürmüş durumda.

hanzale
10.07.2020, 00:19
Şaka maka 3 gol az yesek ya da 3 gol fazla atmış olsak iş bittiydi

Soner Albayrak
10.07.2020, 00:23
Antep kadar maçları kazanmayı istemedik. Kuduruyorum sinirden.

14TS61
10.07.2020, 00:49
Başak 73 puanla şampiyon olur. Zaten 73 alan şampiyon olur diyordum ligin ortasında.

Deselerki başakşehir 4 puan kaybedecek ama sen bütün maçları kazan . İnanın beceremeyiz öyle bir durumdayız.. Oyunculara bakınca dün bu belli oldu. Adamların umrunda değildi şampiyonluk

yüregimts
10.07.2020, 00:51
Ömür 11 baslamamalı. guilerme yerine serkan alınsa daha faydalı olur cocuk. Ne ilerde bi halt yiyo ne geride.
Biz görüyoruz ama isiyin göremiyo isiyin bunun yerine şu forumdan birisini takımın basına geçirsinler yemin ederim su an sampiyonduk

halilaziz61
10.07.2020, 00:55
Bu maçı alırız da
Konya ve Kayseri maçı için bir şey diyemem

Planlamalar şampiyonlar ligine katılma üzerine yapılmalı

Akıllı bir işle rahatlıkla katiliriz gibime geliyor

AyhanPe
10.07.2020, 01:03
Başak 73 puanla şampiyon olur. Zaten 73 alan şampiyon olur diyordum ligin ortasında.

Deselerki başakşehir 4 puan kaybedecek ama sen bütün maçları kazan . İnanın beceremeyiz öyle bir durumdayız.. Oyunculara bakınca dün bu belli oldu. Adamların umrunda değildi şampiyonluk

O kadar kolay olmayacak gibi. Ligin 1O. dan sonrasi düsme hattinda. Son maca bile kalabilir bu is. Antep kilit rol oynuyor bence. Bugün yendiler. Eger Kasimpasa dan da puan alirsalar, Kasimpasa bile son macta topun agzinda olabilir. Denizlispor son macini Ankaragücü ile oynuyor. Biz yensek bile kurtarabilir adamlar. Konyaspor bu hafta yenilirse düser bence. Kayserispor da Anteple oynuyor. Eger o maci kazanirda Basaksehir e celme takabilirlerse bizim maca kadar isi birakmayabilir.

Bana kalirsa Gaziantep dolayli yoldan hem düsecekleri hemde sampiyonu belirleyecek takim olacak. Cok kilit bir rol oynuyor.

abdllh.29
10.07.2020, 01:07
Başakşehirle aramızda 4 puan fark olması konya macında başaksehiri rehavete sokabilir
konyada puan kaybederse o panikle kayseriye de puan verebilir
ortada tek sorun bizim 3 maçıda sıfır çekme ihtimali

thesiege61
10.07.2020, 01:14
Konyaya beraberlik de yaramıyor mutlaka kazanması lazım ölüm kalım maçı onlar için ben puan alacaklarını düşünüyorum, ama biz yener miyiz onu bilmem çünkü Denizli de can derdinde ve bizim topçular ve hoca stresi baskıyı kaldıramayacak durumda.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arda.61
10.07.2020, 01:15
Kesin Başakşehir Konya’da takılır biz Denizli maçını alırız ve bir hafta daha boşa ümitleniriniz tam bizlik senaryo. Konya maçında sezonu kapatırız artık

thesiege61
10.07.2020, 01:18
Başıma bişey gelmeycekse söylemek isterim,benim hala ümidim var neden olmasın. Zaten 8-10 snede bir şampiyonluğa oynuyoruz en azından 10 senede bir gelen durumun keyfini çıkaralım.

kayseriliyiz
10.07.2020, 01:26
Ikincilik garanti gibi birsey, tabi biz kalan üç maçta sifirda çekebiliriz.

AyhanPe
10.07.2020, 01:30
Başıma bişey gelmeycekse söylemek isterim,benim hala ümidim var neden olmasın. Zaten 8-10 snede bir şampiyonluğa oynuyoruz en azından 10 senede bir gelen durumun keyfini çıkaralım.

Aslinda en saglikli bakis acisi..Tadini cikarmak. Futbolumuz rezil ötesi olmasa zevk bile alinabilir ama eziyete dönüsüyor. Yinede bu son üc mac olumlu bir oyun bekliyorum. Suana kadar Antalya haricinde tüm puan kayiplarimizi tahmin ettim. Simdi diyorum ki biz 3 de 3 yapacagiz..Sonra bakariz neticeye..

yorumsuz6117
10.07.2020, 03:57
Başakşehir'in Konya ve Kayseri'ye puan kaybedeceğini, Trabzonspor'un da aynı rakipleri yenip şampiyon olacağını söylemek hafif tabirle aptallıktır.. Arkadaşlar uyanın, Trabzonspor'un futbolcuları şampiyonluğu bırakalı çok oldu, bırakmalarının nedeni de Hüseyin Çimşir rezili..

erenslash
10.07.2020, 07:20
oyuncuların sadece surat asıklığı derecesinden yola koyularak acaba oyuncular maaşlarını mı almadı? ödeme problemi mi var? hocanın beceriksizlğini zaten biliyoruzda benim kast ettiğim bu kadar ekstra mutsuzluk ve ruhsuzlukta ödeme sorunu mu neden oldu?

ANAOKULU TERK
10.07.2020, 07:52
başak'ın puan kaybedeceğini nereden çıkarıyorsunuz ?
ki ben başak'ın konya'yı konya'da yeneceğini düşünüyorum .

düşünsenize ....
başak konya'yı konya'da yeniyor , sen de denizli'ye yeniliyorsun.
bir anda adios amigos oluyorsun .

umut , fakirin ekmeği falan değil .
hele de,
bu süper lig denilen bok çukurunda .

ayrıca CAS cezasının onaylanmasını istiyorum .
çünkü bu ruhsuzlar , hiç bir yere gitmeyi hak etmiyor .

gerçi gitsen ne olur ?
bu yapılanmayla ,
manu'dan , pool'dan 8 yer ,
kıçının üstüne oturur,dünya aleme rezil olursun .

ÖmürKaradeniz61
10.07.2020, 08:02
Maçlar seyircili olsaydı biz ankaragücü ve antalya maçlarını kazanırdık. Taraftar hamurdayınca bunlar oynuyor kaçak güreşemiyorlar. Taraftar önemli futbolda başakşehir zaten alışmış çok etkilemedi onları.

Mehmet Fatih Yavuz
10.07.2020, 08:07
Maçlar seyircili olsaydı biz ankaragücü ve antalya maçlarını kazanırdık. Taraftar hamurdayınca bunlar oynuyor kaçak güreşemiyorlar. Taraftar önemli futbolda başakşehir zaten alışmış çok etkilemedi onları.

Bana göre en önemli etkenlerden biri bu!
Adamların tamamen adapte olduğu boş tribün önünde oynandı tüm maçlar.
Her maçı kendi evinde oynamış oldular bu sayede!
Rakiplerine de her maç deplasman oldu.

ozturk
10.07.2020, 08:17
Başakşehir'in maçlarından bağımsız biz kalan 3 maçtan max 3 puan alacağımız için sorun yok artık. Rahat maç..

Mehmet Fatih Silik
10.07.2020, 08:24
oyuncuların sadece surat asıklığı derecesinden yola koyularak acaba oyuncular maaşlarını mı almadı? ödeme problemi mi var? hocanın beceriksizlğini zaten biliyoruzda benim kast ettiğim bu kadar ekstra mutsuzluk ve ruhsuzlukta ödeme sorunu mu neden oldu?

Özellikle Sosa...son maclarda bu benim cok gözüme carpti. Hele hele penaltilardan goller attiktan sonra.

ucurum
10.07.2020, 08:27
Hala daha ümit besleyen arkadaşlar görüyorum şaşıyorum.

Başakşehir kesinlikle yenilecek...

Ama sana şampiyonluğu vermez çünkü onların en büyük özelliği onlar Trabzonspor değil

Zafer Fidan
10.07.2020, 08:44

Öyle birsey olsa bile ben böyle oyuncularin ... 3-5 kurus icin şampiyonluk hevesini tasimayan serefsizler defolup gitsin.

Oğuz ZEYTİN
10.07.2020, 08:51
Hakemdi, Göksel'di, maçın yayınlandığı kanal derken şimdi mevzu buna mı geldi?

Zan veya kuruntu üzerinden kendinizi dolduruyorsunuz. Bu takımı bu noktaya da aynı oyuncular getirmedi mi? Üzüntüyü anlarım da vefasızlık yapma zamanı değil.

olcay_61
10.07.2020, 08:55
seyircili olunca da Trabzondaki taraftar çekirdek çitliyor, takıma katkısı yok deniyor :D
2 yıldır hocasız ve kısıtlı kadro ile oynuyor bu takım, pili bukadardı

olcay_61
10.07.2020, 08:57
alt taraf olmuş yangın yeri, başakşehir en zorlu 3 maça çıkacak ama sen elindeki avantajı verdiğin gibi hamle şansını da kaybettin

hyasin61
10.07.2020, 09:04
Konyaspor Trabzonspor'un Denizlispor'u yenecegini dusuncesi ile Basaksehir'den puan almak icin herseyini ortaya koyacaktır.

Kadir
10.07.2020, 10:13
Lanet olsun be. Durduk yere içimde bi umut oluştu. Başakşehir yenilecek ve biz kazanacağız. Sonra başlasın cehennem azabı.

Murat Keçeci
10.07.2020, 10:47
İç sahada çok önemli puanlar kaybettik.Şansimizi önemli ölçüde azalttik.Bundan sonra yapabileceğimiz tek şey bekleyip görmek.Umudumuzu korumalıyız.Herseyde bir hâyir vardır belki bu rahatlik basaksehire batabilir ve puan kaybı yapabilir matematiksel olarak birşeyler bitmemişse her zaman umut vardır.Bu maçı kazanmak için hâlâ birçok sebebimiz var.Ayrica denizliden alınacak bir rövanşimiz var 3 puanı alıp o hesabı da kapatalim.

Elimizde iyi bir takım var.kupada onlarca takım arasından son ikiye kalmış.ligimizde de 18 takım arasında ilk iki de olan bir takım.Her sezon bizim için bir tecrübe örneğin bu sezon en çok maçta ilk golü atan takım biz olduk ayni zamanda en çok skoru koruyamayan takımda biz olduk bundan sonra bu eksikliğimiz üstüne çalişmamiz gerekiyor özellikle orta sahaya selçuk,colman seviyesinde iki oyuncu bulabilirsek o zaman oyun içinde rahatça dinlenebiliriz ayrıca abdülkadir ömürün verimi de bu oyuncular ile artacaktir hele sörloth gibi çok akıllı güçlü forvetiniz var ise ve göbekten ona ara paslar atabilecek oyuncular var ise 30 gol barajını rahatça geçebilir ve oyun içinde dinlenerek oynama fırsatı bulan bir nwakaeme de gol asist sayısını daha da yukarı çekebilir.

Bu takım bize daha çok güzel günler gösterecek taraftar olarak biz takıma sahip çıkmaliyiz yok olmaz derseniz o zaman fb gs bjk gibi anadolu takımlarından 3 4 farkli yenilgiler alinca üzülmeyeceksiniz.

Enaldo61
10.07.2020, 10:51
Takımlar nasılsa başak'tan puan alamayız ts'ye saklayalım kendimizi diyeceklerdir lig bana göre alanyadaki son dakika golüyle bitmişti emeği geçenlere teşekkürler

alper*
10.07.2020, 10:54
Lanet olsun be. Durduk yere içimde bi umut oluştu. Başakşehir yenilecek ve biz kazanacağız. Sonra başlasın cehennem azabı.

Yapmayın abi lütfen.

14TS61
10.07.2020, 10:55
Hala Umut besleyen varmı ciddi. Ya Ankaragücü ve Antalya'yi yenemedin iş bitti. Tek hedef şuan takımı bozmamak olmalı

kaçarava
10.07.2020, 11:07
Sezon 20 maç uzasa o 20 fırsatı da teper bu takım.

Larking
10.07.2020, 11:50
Başakşehir, Konya ve Kayseri'ye takılacak.Bu takımlar o maçlarda puan alamazsa % 90 düşecek.

Ama takım bize 3 te 3 yapıp,şampiyon olma umudu vermiyor.

Mehmet BAŞ
10.07.2020, 13:08
Arkadaşlar umutlarınızın içine edeceğim ama kusura bakmayın. Bu takım bu rezil futbolla şampiyon o-la-maz!
Hüseyin Çimşir'in ne olduğu belli olmayan tuhaf saha dizilimi ile her maç saçmalıyoruz! Çizgide kanatsız oynuyoruz!
Karaman döneminde oynadığımız çizgi oyunu yok oldu. Beklerin bindirmesi yok oldu. Hoca faktörü işte! Hoca...
İnsan elindeki o sistemi tutardı! Bir halt bilmiyorsun bari Karaman döneminde oynanan sistemi bozma be!
Bir halt becerecekmiş gibi geldiği ilk maçta sistemi bozdu. Takım ilk maçta bile bocaladı. Ne konuşuyoruz...

Mehmet BAŞ
10.07.2020, 13:17
Hüseyin ÇİMŞİR'e çok kızıyorum!
Kardeşim, sen iki senedir Ünal Karaman ile bu takımın başındasın. Hiç mi adamdan bir şey öğrenmedin?
Yahu iki senedir bu takım kanatlarda dar alanda iyi pas yaparak rakipleri açıyor, etkili futbol oynuyordu.
Sen bu oyunu hiç mi izlemedin? Geldiğin ilk gün takımın sistemini bozdun! İşleyen sistemi bozdun ya!
Derdin neydi? Vallahi düşünüp duruyorum, harbiden derdin neydi arkadaş?

Bugün o sisteme dönelim Denizli'yi de diğerlerini de rahatlıkla yeneriz. Ama bu herif döner mi? Dönmez!
Ömür ve Nwakaeme'yi kenar çizgilerde değil, daha içte oynatarak takımın tüm etkinliği yok etmeye devam edelim.
Elinde Guilherme gibi iyi bir 10 Numara varken Ndiaye'yi 10 numara oynatmaya devam edelim. Ne olcak!
Sosa'yı abidik gubidik yerlerde oynatıp harcamaya devam edelim. Ne olacak! Senden hoca falan olmaz.
Bu zamana kadar hiç bir hocaya saygısızlık etmedim ama artık kusura bakma...

Mesut
10.07.2020, 13:36
Başakşehir şampiyonluğu hayırlı olsun arkadaşlar hiç hesap yapmayın başakşehir 3 maçı da kaybetse şu takımın 6 puan toplayacağına inanmıyorum
Boşuna hayal kurmayın

Sezgin Öztürk
10.07.2020, 13:49
Rakibin en etkili oyuncusu oynarsa Hüseyin Türkmen olur yine!!!

gs maçında yaptığı saçma hatalardan ders almayan hoca müsveddesi Antalya maçında kendisini tekrar sahaya sürerek umutlarımızı iyice azalttı... Bu maç yine şans versin prensine de matematiksel olarak da bitirsin şansımızı bizde rahatlayalım onlarda.

HOPA'LI TS'Lİ
10.07.2020, 13:54
Başakşehir şampiyonluğu hayırlı olsun arkadaşlar hiç hesap yapmayın başakşehir 3 maçı da kaybetse şu takımın 6 puan toplayacağına inanmıyorum
Boşuna hayal kurmayın

Kasımpaşa ligi salmış. Dün öne geçip verdiler.

Başak son maçı güle oynaya alır.

Konya 30 puanla kendini strese soktu. Başak'tan puan alamazsa düşme ihtimali yüksek

Başak Kayseri'yi geçer.

Diyelim ki Başakspor Konya ve Kayseri maçlarında puan/lar kaybetti.

Hangimiz TS'nin 3 maçı da kazanacağını ümit edebilir.

Ümitler Ankaragücü maçında Akyazı'da çimlere gömüldü.

Üzülerek ve kahrolarak bunları söylüyorum.

alper*
10.07.2020, 13:56
Boksör Tolgahan'ın eli kırılmış.

fadigaTS
10.07.2020, 14:01
Boksör Tolgahan'ın eli kırılmış.
Top yumruklarken mi olmuş? Geçmiş olsun.

Soner Albayrak
10.07.2020, 14:03
Kalan 3 maçın birisinden bir beraberlik alıp lig 2. liğini garantilesinler yeter. Başka bir şey istemiyorum

Başakşehir son 3 maçını kaybetse bile bu takıma güvenilmez.

erenslash
10.07.2020, 14:04
bilmiyorum hocam ama sonuçta ilk sebep hoca bunu biliyoruz ikincil etkenler de olabilir sadece bir düşünce .bence biri açıklama yapar sezon sonu.hoca dışındaki klubun başka sıkıntısı varsa bunu dile getirmek yerine klup kendi içinde çözmeli bence.ama öncelik novak ve sağlam kaliteli hoca bulmaları.
Öyle birsey olsa bile ben böyle oyuncularin ... 3-5 kurus icin şampiyonluk hevesini tasimayan serefsizler defolup gitsin.

hocam evet o penaltı golünden sonraki suratı bir tuhaftı maç bitince de çok üzgündü sosa ilk penaltıda kıl oldu sebebi bence şu : yazık dmeiştir hoca yüzünden şampiyonluk gitti nerden aldılar bu hüseyini demiştir eminim buna
Özellikle Sosa...son maclarda bu benim cok gözüme carpti. Hele hele penaltilardan goller attiktan sonra.

batugol
10.07.2020, 14:07
futbolculardaki isteksizligi gordukten sonra bir umudum kalmadi

Arda'
10.07.2020, 14:09
Akbil kalan 3 maçta 0 çekse bile şampiyon olamaz bu takım

Erkan A.
10.07.2020, 14:52
Bizim oyuncularin kosularinda bir sorun var
1 yasinda bir cocugun bok cuvali (Pampers)olurda kosarken zorlanir bizim oyuncularda böyle bir durum var
gibi böyle bir durumla cogu zaman karsilasiyoruz dün antepi izledim konyayi aktarmali kasimpasaya baktim bu adamlar serbest kosuyorlar bagli olduklari ipleri koparmislar bizimkilerde bir tuhaflik bar bu tuhaflik genelde tam oldu derken oluyor antalya ankaragücü maclarimizi tekrar izleyin bana hak vereceksiniz..
oyuncularimiz mactan önce ne yapiyor o kara bulutlar nerden geliyor altiniza sictiniz da kosamiyormusunuz diycem buda mantik disi oluyor, havadan desek rakiplerimiz panter gibi kosuyor..mactan önce döner sis kebab lahmacunmu yiyorsunuz desem buda olmaz sporcu insan bunlarin mactan önce yenilmeyecegini biliyordur birsey oldugu muhakaktir yiyecek iceceklerine birseymi katiyorlar..dis sahalarda oyuncularimizda biraz gayret oluyor ic saha maclarimizda oyuncularimiz mac baslar baslamaz kusuyorlar resmen..buna cözüm Kim bulur iste basari o zaman gelir..

HOPA'LI TS'Lİ
10.07.2020, 14:53
Buradaki sayı 5 kişiye kadar düşmüş.

Hepimiz apaçık bunalımdayız.

Kahrolmak
Üzülmek
Sinirlenmek

Her hafta MBFK hangi maçta takılır diye beklerken Antalya maçıyla heves, heyecan kalmadı ve ümit çok çok azaldı :(

Futbolcular parasını alır, tatiline gider.
Yine biz taraftarlara ağlamak ve kahrolmak düşer.

halilaziz61
10.07.2020, 15:03
Buradaki sayı 5 kişiye kadar düşmüş.

Hepimiz apaçık bunalımdayız.

Kahrolmak
Üzülmek
Sinirlenmek

Her hafta MBFK hangi maçta takılır diye beklerken Antalya maçıyla heves, heyecan kalmadı ve ümit çok çok azaldı :(

Futbolcular parasını alır, tatiline gider.
Yine biz taraftarlara ağlamak ve kahrolmak düşer.

Normal bir taraftar olmayı çok isterdim

Tiyatro seyreder gibi maç izlemeyi yenince biraz sevinip yenilince az üzülüp umursamamayı

Bu ülkede aslında futbolu bizim için bu hale getiren yapı aslında biz değiliz

Devamlı ikinci sınıf görülüp hakkının alenen yendiğini gören her topluluk bir çıkış yolu için daha çok sarılır takımına

Adaletli bir sistem olsa idi bu kadar çok üstüne düşmeyeceğimize inanıyorum.

Bizi göbekten bağlayan adaletsizlik

DeAgLeMaNyAq
10.07.2020, 15:17
3 gün önce Başakşehir Denizli maçını yöneten Abdülkadir Bitigen'e Covid pozitif teşhisi konulmuş. Hadi Başakşehir'i geçtim, Denizli'li oyunculara bulaştıysa işimiz var...

bahadır2561
10.07.2020, 15:19
Başaktaki oyuncularda pozitif çıkarsa ayırıp oynatacaklar mı bakalım.

Sercan Keleş
10.07.2020, 15:31
Başakşehir değilde başka bir takım ile yarışsaydık umudum benimde olmazdı ama Başakşehir kesinlikle son iki maçını normal oynayarak kazandı. Denizlispor gibi rezil bir camiaya bile bir duran top ile ve Mustafa Yumlu gerizekalılığı ile gol attılar. Üstüne üstlük Hugo Rodallega denen andaval karşı karşıya yüzde yüzlük gol pozisyonunu harcadı. Antalyaspor maçı ise yine şansları yanındaydı. Bizim şansımız yanımızda değildi. O direkten dönen top girse gol olacaktı.

Konyaspor daha diri bir takım. Konyaspor'un Başakşehiri yeneceğine eminim. Beraberlik falan değil yeneceğine eminim. Hakem müdahale etmedikçe Başakşehir'in puan alması çok zor Konya deplasmanından. Geriye Kayserispor kalıyor. Kayserispor Rizespor maçında Kayserispor çok güzel mücadele etti. Burada ki sıkıntı şu, Kayserispor'un kadrosu ciddi kötü. Beşiktaş'ı yendikleri gibi bir gaz ile çıkması gerekiyor Başakşehir maçına.

Bizim takım Denizlispor maçını kazansın yeter ki. 2 Hafta kalacak ve puan farkı 1 olacak. Bekleyin görelim. Özellikle Konyaspor'un Gazişehir'e kaybetmesi bizim için ilaç oldu. Rizespor'un kazanması da öyle.

Dün kusursuz bir sonuç tablosu paylaşmıştım. Bu haftaki kusursuz tahminlerim,

Kayserispor'un Gazişehir'i yenmesi gerekiyor maça lige tutunmak için umutlu çıkabilmeleri adına.

Konyaspor'un Başakşehir'i 2 - 1 gibi bir skorla yeneceğine adım gibi eminim.

Bizim Denizlispor'u yenerek hem puan farkını kapatıp hemde Denizlispor'u düşen 2 takım olarak potaya sokmamız gerekiyor Ankaragücü ile birlikte.

İnşallah hepsi gerçekleşecek bunların. Son haftaya lider gireceğiz. Bekleyelim görelim.

HOPA'LI TS'Lİ
10.07.2020, 16:01
Başakşehir değilde başka bir takım ile yarışsaydık umudum benimde olmazdı ama Başakşehir kesinlikle son iki maçını normal oynayarak kazandı. Denizlispor gibi rezil bir camiaya bile bir duran top ile ve Mustafa Yumlu gerizekalılığı ile gol attılar. Üstüne üstlük Hugo Rodallega denen andaval karşı karşıya yüzde yüzlük gol pozisyonunu harcadı. Antalyaspor maçı ise yine şansları yanındaydı. Bizim şansımız yanımızda değildi. O direkten dönen top girse gol olacaktı.

Konyaspor daha diri bir takım. Konyaspor'un Başakşehiri yeneceğine eminim. Beraberlik falan değil yeneceğine eminim. Hakem müdahale etmedikçe Başakşehir'in puan alması çok zor Konya deplasmanından. Geriye Kayserispor kalıyor. Kayserispor Rizespor maçında Kayserispor çok güzel mücadele etti. Burada ki sıkıntı şu, Kayserispor'un kadrosu ciddi kötü. Beşiktaş'ı yendikleri gibi bir gaz ile çıkması gerekiyor Başakşehir maçına.

Bizim takım Denizlispor maçını kazansın yeter ki. 2 Hafta kalacak ve puan farkı 1 olacak. Bekleyin görelim. Özellikle Konyaspor'un Gazişehir'e kaybetmesi bizim için ilaç oldu. Rizespor'un kazanması da öyle.

Dün kusursuz bir sonuç tablosu paylaşmıştım. Bu haftaki kusursuz tahminlerim,

Kayserispor'un Gazişehir'i yenmesi gerekiyor maça lige tutunmak için umutlu çıkabilmeleri adına.

Konyaspor'un Başakşehir'i 2 - 1 gibi bir skorla yeneceğine adım gibi eminim.

Bizim Denizlispor'u yenerek hem puan farkını kapatıp hemde Denizlispor'u düşen 2 takım olarak potaya sokmamız gerekiyor Ankaragücü ile birlikte.

İnşallah hepsi gerçekleşecek bunların. Son haftaya lider gireceğiz. Bekleyelim görelim.

Hüseyin ÇİMŞİR, Antalya maçı sonrası hala şansımız var derken sizin gibi düşünüyordu demek

Futbolda mucizeler tabi ki olur.

Son maç, son saniyeye kadar beklemek lazım ama taraftarlar olarak her maç ahan da şimdi gol geliyor diye panik halinde gol yeme anlarımızı bekler gibi aynı modda Başak'ın kaybetmesini beklemek çok yıpratıcı gerçekten

Keşke ipler bizim elimizde olsaydı da onlar bu ruh haliyle bekleselerdi

ilelebeTS
10.07.2020, 16:13
Bitigen kimle temas ettiyse onu hemen karantinaya alsınlar. Visca falan :D
Birkaç tane daha kendinden virüslü hakem var, onları da uzaklaştırsınlar.

Sercan Keleş
10.07.2020, 16:20
Hüseyin ÇİMŞİR, Antalya maçı sonrası hala şansımız var derken sizin gibi düşünüyordu demek

Futbolda mucizeler tabi ki olur.

Son maç, son saniyeye kadar beklemek lazım ama taraftarlar olarak her maç ahan da şimdi gol geliyor diye panik halinde gol yeme anlarımızı bekler gibi aynı modda Başak'ın kaybetmesini beklemek çok yıpratıcı gerçekten

Keşke ipler bizim elimizde olsaydı da onlar bu ruh haliyle bekleselerdi

Merhaba abi, asıl senin umutlu olman gerekiyor. Ben Hüseyin Cimşir teknik direktörlüğe getirildiğinden beri eleştirdim. Hüseyin Cimşir sessiz sedasız yürüyüşlere katılan, futbolcu seyreden, yedek kulübesinde güç olan, futbolcularla iyi anlaşan, kulübün mutfağındaki güzel işler yapan bir isimken onu teknik direktör yapanlar suçludur. Beceremeyeceğini 10 yaşındaki çocuğun fark edeceği gerçeği maalesef yönetim kurulundaki insanlar kibirlerinden görmediler. Nevzat Aydın gibi bir başkan yardımcısı olsaydı kulüpte en azından bunu görürdü. Başkanın onca doğruları varken yaptığı bu aptalca hamle şampiyonluğa mal oldu. Kimseye kızamıyorsun.

Futbolu diğer organizasyonlardan ayıran mücadeleye bağlı oluşu. Bugün Ankaragücü küme düşme potasında ve düşecek. Ankaragücündeki futbolcuları al Başakşehir'in yerine koy, şampiyonluğa oynasınlar aynı futbolcular aynı yetenekteki isimler bambaşka futbol koyarlar ortaya. Bizim takım bu havaya giremedi. Bizim takım hiç girmedi o topa. Birkaç isim hariç dümdüz kabullenmişlerdi her şeyi. Burada suç yeteneksiz teknik direktöre kulübü emanet edenlerdir. Hüseyin tek başına suçlu değildir. Değerlidir ama futbol profesyonel.

Sörloth ileri baskıya çıktığında rakibin pas atacağı adama baskıya çağırıyor takımı takım öyle temkinli ki herkes yerinde durup savunmaya geçiyor.

Liverpool gibi puan farkı atıp güle oynaya kazanamayız biz. Zaten Liverpool bu farkı attıkça sevinci sürelere böldü. Hile yazılmış gibi rezil etti tüm takımları. Bizim payımıza bu düşmez. Biz son saniyeye kadar ecel terleri dökeriz.

Şampiyon olacağız inşallah. Futbol bu. Olamasakta yıkılmayalım. Kadroyu dağıtmayalım. Uğurcan ve düşük ihtimal Ömür başka adam kaybetmeyelim.

Bu sene şampiyon olacağız inşallah. Olamasak da yıkılmayalım.

kaan61
10.07.2020, 16:27
Başakşehir, Konya ve Kayseri'ye takılacak.Bu takımlar o maçlarda puan alamazsa % 90 düşecek.

Ama takım bize 3 te 3 yapıp,şampiyon olma umudu vermiyor.

Konya 1 - 0 dan 3 - 1 maç verdi gaziantepe . Biz puan kaybetmezsek Başakşehirde kaybetmez. Biz kaybettikçe onlarda salıp puan kaybedebilir. Sonuç Şampiyonluk ve hayallerimiz satıldı.

chener
10.07.2020, 16:45
Ankaragücü-başakşehir maçıyla şampiyon belli oldu, antalya-Trabzonspor maçıyla da tescil oldu.

Umut etmek sadece sağlığımıza zarar verir.

serdaracıl
10.07.2020, 16:49
Ankaragücü-başakşehir maçıyla şampiyon belli oldu, antalya-Trabzonspor maçıyla da tescil oldu.

Hocam mantığım böyle diyor ama kalbim hala bir umut arıyor. Son düdük çalana kadar umudumu kaybetmeyeceğim

HOPA'LI TS'Lİ
10.07.2020, 16:49
Merhaba abi, asıl senin umutlu olman gerekiyor. Ben Hüseyin Cimşir teknik direktörlüğe getirildiğinden beri eleştirdim. Hüseyin Cimşir sessiz sedasız yürüyüşlere katılan, futbolcu seyreden, yedek kulübesinde güç olan, futbolcularla iyi anlaşan, kulübün mutfağındaki güzel işler yapan bir isimken onu teknik direktör yapanlar suçludur. Beceremeyeceğini 10 yaşındaki çocuğun fark edeceği gerçeği maalesef yönetim kurulundaki insanlar kibirlerinden görmediler. Nevzat Aydın gibi bir başkan yardımcısı olsaydı kulüpte en azından bunu görürdü. Başkanın onca doğruları varken yaptığı bu aptalca hamle şampiyonluğa mal oldu. Kimseye kızamıyorsun.

Futbolu diğer organizasyonlardan ayıran mücadeleye bağlı oluşu. Bugün Ankaragücü küme düşme potasında ve düşecek. Ankaragücündeki futbolcuları al Başakşehir'in yerine koy, şampiyonluğa oynasınlar aynı futbolcular aynı yetenekteki isimler bambaşka futbol koyarlar ortaya. Bizim takım bu havaya giremedi. Bizim takım hiç girmedi o topa. Birkaç isim hariç dümdüz kabullenmişlerdi her şeyi. Burada suç yeteneksiz teknik direktöre kulübü emanet edenlerdir. Hüseyin tek başına suçlu değildir. Değerlidir ama futbol profesyonel.

Sörloth ileri baskıya çıktığında rakibin pas atacağı adama baskıya çağırıyor takımı takım öyle temkinli ki herkes yerinde durup savunmaya geçiyor.

Liverpool gibi puan farkı atıp güle oynaya kazanamayız biz. Zaten Liverpool bu farkı attıkça sevinci sürelere böldü. Hile yazılmış gibi rezil etti tüm takımları. Bizim payımıza bu düşmez. Biz son saniyeye kadar ecel terleri dökeriz.

Şampiyon olacağız inşallah. Futbol bu. Olamasakta yıkılmayalım. Kadroyu dağıtmayalım. Uğurcan ve düşük ihtimal Ömür başka adam kaybetmeyelim.

Bu sene şampiyon olacağız inşallah. Olamasak da yıkılmayalım.

Dozer Cemil sezonunda o şampiyonluk kupasını kaldırmak yakışırdı bize

Ama çok güzel ifade ettiğiniz gibi Sn. Başkan stajyer TD adayına bu kadroyu teslim edip hayallerimize limon sıktı.

Bakalım, bekleyip göreceğiz ama benim inan pazartesi akşamı bizim takımın mide krampları yaratan maçlarından birini izlemeye hiç isteğim ve hevesim kalmadı.

Ancak bordo mavi sevdanın matematiksel olarak iddiası sürdüğü için izlerim diye tahmin ediyorum.

Umarım beklediğiniz gibi biz 3 maçı alırız ve Başak da en az 2 maçta puana kaybeder. Futbolda her şey var.

İmkansız değil ama çok zor bence

Çünkü bizim takıma güvenemiyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
10.07.2020, 16:56

Ofsayt gerekçesiyle verilmeyen ANKARAGÜCÜNÜN tertemiz 2. golünü verselerdi ibre bize dönecekti.

2-0 olsa dönüm maçı olacaktı hem Ankara için hem bizim için

Şerefsiz çocuğu Göksel geçen seneden ağzı yandığı için hakemleri sağlam kazığa bağlamış.

serdaracıl
10.07.2020, 16:57
Adana demirspor ligden çekilmiş
Edit: ankaraymış. Neyimizle okuyorsak artık. Burayı da meşgul ettik

AyhanPe
10.07.2020, 16:57
Bana kalirsa bu 3 macida kazanacagiz. Basaksehir puanlar kaybedebilir ama en azindan rakipleri direnc gösterecektir onlara. Lig de geldigimiz nokta basari da olsa rakiplerin bu kadar düstügü bir sezonda daha iyisini yapmadigimiz icin hüsranla bitmek üzere. Kendimizi alistirdik zaten.

İ. SARAL
10.07.2020, 17:04

Niye?

Ahmet Hamza
10.07.2020, 17:06
Yalan haber.

HOPA'LI TS'Lİ
10.07.2020, 17:07
Bana kalirsa bu 3 macida kazanacagiz. Basaksehir puanlar kaybedebilir ama en azindan rakipleri direnc gösterecektir onlara. Lig de geldigimiz nokta basari da olsa rakiplerin bu kadar düstügü bir sezonda daha iyisini yapmadigimiz icin hüsranla bitmek üzere. Kendimizi alistirdik zaten.

İçimiz yanıyor.
Yangın bitmiyor.

Çok yazık oldu TARAFTARA

ÇİMŞİR ve TÜRKMEN hariç KADRO ÇOK İYİYDİ

HOPA'LI TS'Lİ
10.07.2020, 17:08

Doğru değil

Karasoy
10.07.2020, 17:12
Birileri takıma el çektirmiş !!!

serdaracıl
10.07.2020, 17:13
Yalan haber.

AA son dakika geçti. Yalan olması imkansız

Ahmet Hamza
10.07.2020, 17:16

Ankara Demirspor'muş çekilen Adana değil. Ayrıca Anadolu Ajansı'na bu kadar güvenmeyin :)

yüregimts
10.07.2020, 17:17

haber doğru acıklama yaptılar da bize ne arkadas ne halleri varsa görsünler

ÖmürKaradeniz61
10.07.2020, 18:01

Hocam ankara maçı kazadır dedim bende senin gibi düşündüm ama antalya maçı ankara maçının kaza olmadığını tescil etti. Şampiyonluğa giden bir takımın teknik ekibi ve oyuncuları bu kadar ruhsuz olamaz ayıptır rezilliktir ben utanıyorum.

spormania
10.07.2020, 18:28
Cemil Usta sezonunda bize mucize şampiyonluk yakışır.
Matematiksel olarak şansımız bitene kadar umudunu kaybeden Trabzonsporluyum demesin.
Bekleyelim görelim. İşi son maçlara götürebilirsek herşey olabilir. Allah utandırmasın.
:sevinç:

Sefer A.
10.07.2020, 19:53
Bizimkiler sampiyonlugu satmaktan vazgeçip 3'te 3 yaparsa, sampiyon oluruz.

konya - basak : konya (ya da 0)
denizli - biz = biz

fark 1, gerideyiz

33. hafta :

biz - konya = biz
basak - kayseri = 0 (ya da kayseri, mis olur)

fark 1, öndeyiz

34. hafta :

kazanip sampiyon oluyoruz, ya da biz de basak da berâbere kalip sampiyon oluyoruz, ya da basak berâbere kaliyor biz yeniliyoruz ama averajla sampiyon oluyoruz

halilaziz61
10.07.2020, 21:11

denizli - biz = biz

fark 1, gerideyiz

33. hafta :

biz - konya = biz

fark 1, öndeyiz

34. hafta :

kazanip sampiyon oluyoruz, ya da biz de basak da berâbere kalip sampiyon oluyoruz, ya da basak berâbere kaliyor biz yeniliyoruz ama averajla sampiyon oluyoruz

Sefer nasıl bu kadar iyimse lr olabiliyorsun

Ciddi soruyorum

Ona göre ben de o şekil davranmaya calisacam

hanzale
10.07.2020, 21:14
Takım yarım gram Ümit vereydin be

Sefer A.
10.07.2020, 21:23
Sefer nasıl bu kadar iyimse lr olabiliyorsun

Ciddi soruyorum

Ona göre ben de o şekil davranmaya calisacam
Iyimser degilim yaa :D bakma sen
3'te 3 yapamayiz çünkü bizimkiler sampiyonlugu satmis, ama ola ki 3 maçi da aldik, bence sampiyonuz, basak önümüzdeki 2 maç takilacak, son maç bile kpasa'nin durumuna göre takilabilir... ha kazara konya'yi yenerlerse is biter digerlerine de takilmazlar ama bi tökezleseler tamamdir... tabi en önemlisi basak sampiyon yapilacak ama durum degisir mi, bizimkiler hareketlenir mi... bunu Pazartesi zâten apaçik sekilde anlariz
Eger degisiklik yoksa, ptesi sampiyon resmen belli olabilir matematiksel olarak

batu94
10.07.2020, 21:31

denizli - biz = biz

fark 1, gerideyiz

33. hafta :

biz - konya = biz

fark 1, öndeyiz

34. hafta :

Hocam maalesef imkansız senaryo. Bizimkiler işi bitirmiş. Başak üç maçı kaybetse bile bize şampiyonluk yok. Futbolcuları frenleyen bir şey var. Ama kimse de çıkıp konuşmuyor yönetimden. Bilmediğimiz bir durum var bence.

Sefer A.
10.07.2020, 21:38
Hocam maalesef imkansız senaryo. Bizimkiler işi bitirmiş. Başak üç maçı kaybetse bile bize şampiyonluk yok. Futbolcuları frenleyen bir şey var. Ama kimse de çıkıp konuşmuyor yönetimden. Bilmediğimiz bir durum var bence.
Ben de ayni fikirdeyim... onu kenara birakinca üstteki tablo gerçekçi durmuyor degil, ama iste isin içinde baska bir sey var ve bunun bir ümit degismesini bekliyorum çâresizce... nasil geçen sene basak sampiyon olacakken frenlendirildi seçim meçim ayagina...

Ki geçen sene basak sampiyon olsun diyenlerdendim, ama diger çogu kisiden farkli olarak benim sebebim suydu : "sampiyon olmazlarsa seneye sampiyonluga oynadigimizda basimiza belâ olurlar, sampiyon yapana kadar herifleri üstlerde tutacaklar"

Ve aynisi oldu, oluyor... cincon bali seçimle isi kurtardi, kabak bizim basimiza patladi...; Bursa beklenmedik sampiyonluk yasadi, son maç fbden puan aldik ve buna sebep olduk (iyi ki) , sonraki sene yine kabak bizim basimiza patladi, hayatlarinda yapmadiklari sikeciligi yaptilar bize karsi....

Geçen sene basak sampiyon olmus olsaydi, bu sene isimiz daha kolay olurdu, belki gs lobisi zorlardi gerçi o da var...

ÖmürKaradeniz61
10.07.2020, 22:00
Ciğerim yanıyor, ne moral kaldı ne motivasyon. Ne yapalım şu dünyada kaderimiz bu galiba 1 kere şu sevinci yaşayamadık .

kayseriliyiz
10.07.2020, 22:01
Hüseyin ÇİMŞİR'e çok kızıyorum!
Kardeşim, sen iki senedir Ünal Karaman ile bu takımın başındasın. Hiç mi adamdan bir şey öğrenmedin?
Yahu iki senedir bu takım kanatlarda dar alanda iyi pas yaparak rakipleri açıyor, etkili futbol oynuyordu.
Sen bu oyunu hiç mi izlemedin? Geldiğin ilk gün takımın sistemini bozdun! İşleyen sistemi bozdun ya!
Derdin neydi? Vallahi düşünüp duruyorum, harbiden derdin neydi arkadaş?

Bugün o sisteme dönelim Denizli'yi de diğerlerini de rahatlıkla yeneriz. Ama bu herif döner mi? Dönmez!
Ömür ve Nwakaeme'yi kenar çizgilerde değil, daha içte oynatarak takımın tüm etkinliği yok etmeye devam edelim.
Elinde Guilherme gibi iyi bir 10 Numara varken Ndiaye'yi 10 numara oynatmaya devam edelim. Ne olcak!
Sosa'yı abidik gubidik yerlerde oynatıp harcamaya devam edelim. Ne olacak! Senden hoca falan olmaz.
Bu zamana kadar hiç bir hocaya saygısızlık etmedim ama artık kusura bakma...

Sonra ben Ünal hocayla olabilirdik dedigimizde, sirf siyasi görüsü örtüsmüyor diye bazilari tepki veriyor.
Kimse adamin ne sartlarda mücadele verdigine bakmiyor.

Cem Balcı
10.07.2020, 22:01
Şehri terk eden Ogenyi Onazi, cep telefonu sinyaliyle bulundu ve yeniden antrenmana çıkarıldı

Yukatel Denizlispor yönetimi, devre arası kadroya katılan Syam Ben Youssef'in sözleşmesinin bittiğini öne sürerek oyuncunun şehirden ayrılması üzerine tutanak tuttu. Denizli'den ayrılan bir diğer oyuncu Ogenyi Onazi ise cep telefonu sinyaliyle bulunup yeniden antrenmana çıkarıldı.

kayseriliyiz
10.07.2020, 22:02
Rakibin en etkili oyuncusu oynarsa Hüseyin Türkmen olur yine!!!

gs maçında yaptığı saçma hatalardan ders almayan hoca müsveddesi Antalya maçında kendisini tekrar sahaya sürerek umutlarımızı iyice azalttı... Bu maç yine şans versin prensine de matematiksel olarak da bitirsin şansımızı bizde rahatlayalım onlarda.Antalyanin ikinci golundeki mudahaleyi görünce aman tanrim dedim.

Kemal Duru
10.07.2020, 22:03

Ankaragücü-Başakşehir ne alaka? Normal bir takım Ankaragücü'nü tabii ki yener.

Bizim şampiyon olamayacağımız Alanya maçındaki rezalet oyunla anlaşıldı, Ankaragücü maçıyla tescillendi. Antalya maçı zurnanın son deliği.

ANIL
10.07.2020, 22:07
Biz yenilip Başak yensin kesin bitsin bu iş.

Mehmet Cihan Kocaman
10.07.2020, 22:08
Ankaragücü-Başakşehir ne alaka? Normal bir takım Ankaragücü'nü tabii ki yener.

Bizim şampiyon olamayacağımız Alanya maçındaki rezalet oyunla anlaşıldı, Ankaragücü maçıyla tescillendi. Antalya maçı zurnanın son deliği.

Genelin aksine Alanya maçının önemli bölümünde Sosa ve Nwakaeme'den yoksun gayet iyi oynadığımızı düşünüyorum. Abdulkadirin sakatlık dönüşü en iyi performansıydı. Şampiyonluk gittiyse o maçın sonundaki olaylar yüzünden gitti bence. O gün attığımız gollerin ardından takımın sevincine bakın, son saniye golünden sonraki takımın üzüntüsüne bakın. Bir de hemen bir hafta sonra Ankaragücü maçında ve akabindeki maçlardaki gol sevinçlerine bir bakın.

Oruç
10.07.2020, 22:25
Şehri terk eden Ogenyi Onazi, cep telefonu sinyaliyle bulundu ve yeniden antrenmana çıkarıldı

Yukatel Denizlispor yönetimi, devre arası kadroya katılan Syam Ben Youssef'in sözleşmesinin bittiğini öne sürerek oyuncunun şehirden ayrılması üzerine tutanak tuttu. Denizli'den ayrılan bir diğer oyuncu Ogenyi Onazi ise cep telefonu sinyaliyle bulunup yeniden antrenmana çıkarıldı.

Person of Interest izlemeyi acilen bırakmalılar.:)

Yasin Altuntas
10.07.2020, 22:28
Biz yenilip Başak yensin kesin bitsin bu iş.

Artik bende gercekten bu duruma geldin. Her hafta is bitti deyip, yine her hafta matematiksel hesaplara girmekten yoruldum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Antonio
10.07.2020, 22:32
Olacağız da!

serdaracıl
10.07.2020, 22:34
Olacağız da!

İnşallah. Benim hala umudum var

Onur Civelek61
10.07.2020, 22:34
Sonuna kadar kovalayan takım istiyoruz. Bu maçı alın. Almaktan öte iyi oynayın...

Ufuk
10.07.2020, 22:46

3310'unun izini bulabilmişler mi ya? :)

Bu arada suç değil mi bu sinyalini bulup geri getirmek nedir, emniyet her isteyene veriyorsa ohooo

14TS61
10.07.2020, 22:49
Arkadaşlar bu takım son 7 maçta 5 berberlik almış. Son Antalya macinda şampiyonluk kafasında değiller. Başak makina gibi tak tak işliyor puan kaybeder mi daha umudum var diyenler neyin kafasında..

Tabi umut güzel birşey ama olacak var olmayacak var

Antonio
10.07.2020, 22:51
Biz trabzonsporuz 3 maçı alırsak Allahin izniyle şampiyonuz. Ümidimi hiç yitirmedim.

14TS61
10.07.2020, 22:53
Ahmet Ağaoğlu nu hiçbir Zaman affetmeyecem hiçbir zaman. Ne yaparsa yapsın..

Dozer Cemil sezonu, ve büyük fırsat yılı dolu dizgin şampiyonluğa gidiyoruz. Sen gelmiş stajer hocalık konusunda 0 olan adama takımı emanet ediyorsun. Herşeyin sorumlusu Ahmet Ağaoğlu bukadar basit.

Enaldo61
10.07.2020, 22:55
7de 7 diyorduk 7de 3 anca yapacaz rezilliğe bak.

ANAOKULU TERK
10.07.2020, 22:55
futbolcuların otobüsteki kireç gibi surat ifadeleri ve
son maçlardaki vurdumduymazlığın mutlaka bir nedeni olmalı .

bence o neden ,
bunların kulağına "cas sürecinden ceza yiyeceksiniz " üfürmesi olabilir .

olmaz olmaz demeyin .
bu menajer bozuntularının kulakları delikdir .
isviçre'de ne olup ne bitiyor , kapalı kapılar ardında neler dönüyor ,
herşeyden haberi vardır bu vampirlerin .

başkanın birden ses soluğunun kesilmesi de ,
resmi olmayan cas kararını bir şekilde öğrenmiş olması olabilir .
kulağına (olası ceza ile ilgili ) bir takım dedikodular gelmiş olması olabilir .

yani ( taslak halindeki muhtemel ceza kararının ) ,
futbolcular , teknik heyet , başkan ve yönetim tarafından ,
ankaragücü maçından önce bir şekilde öğrenildiği ,
bunun herkes üzerinde bir travmaya neden olduğu ,
size ütopik bir senaryo gibi gelebilir ama ,

burası trabzonspor .
burada hiç bir şeye şaşırmamak gerekir .

ceza onaylanırsa ,
bu teorimi burada temcit pilavı gibi önümüze getiririm ona göre .

ÖmürKaradeniz61
10.07.2020, 23:14
Olacağız da!

Uyurken üstünüzü örtün hocam sıcaklar aldatmasın.

Fanatik34
10.07.2020, 23:39
Takimin en büyük sorunu su..kimse cikip Hüseyin´e " sen Antalya macini niye sattin?" d(iy)emiyor?

Göztepe macinda sak diye Wakayeme´yi oyundan almasini biliyor ama Antalya macinda sahada dökülen Ömür´ü oyundan almiyor, niye? Sörloth ile en iyi anlasan Waka ve Ekuban..pekiyi bu hafta sahanin en iyisi olmasina ragmen oyundan cikan kim? Ekuban.

Futbolcular niye arzulu degil diye soruyorsunuz? Cevap basit..böyle capsiz, tarafli Hoca icin kim oynar?

Sen dün Antalya macinda o golü son dk da olsa atip, kazanirdin..Basaksehir bu stresin altindan yine kalkamazdi..isin ilginc yani, hala daha sanslar bana göre esit ama sen becerip su son 3 maci alacak Hocaya sahip degilsin!!!!!

Tuğrul
11.07.2020, 00:52
Hüseyin Çimşir'in hatalar zinciri (!) Alanya maçı ile başlamıştı.

Ne hikmetse Da Costa-Campi tandemi bozulmuş Hosseini-Campi ile çıkmıştı.

İşin enterasan yanı saf forvet olan Ekuban'a sol açıkta oynatmıştı.

Sanki gizli bir el devreye girmiş zaten oyun organizasyonu olmayan Hüseyin Çimşir'in futbolcuların da ayarlarını boz emri vermişti.

Nitekim Alanya maçı 2-2 bitti.

Ankaragücü maçına ise Hüseyin Türkmen-Campi ile çıktı.

Ekuban yine sol açıktaydı.

Sistemi olmayan Hüseyin Çimşir 4-3-3 ile olmayacağının sinyalini 10 hafta önce FB maçında vermişti ama kazandığımız için onu yanılttı.

Bu maçta da oyuncuları yerinde kullanmadığımız için üretkenlik sağlayamadık ve puan kaybettik.

GS maçında ise Hüseyin Türkmen-Da Costa vardı. Ekuban yine sol tarafta oynadı.

Nihayet Da Costa oynadı ama yanında 2.lig oyuncusu vardı.

GS 10 kişi kalmasa puan kaybederdik.

8 eksikle gelen Antalya maçında da oyuncu ve diziliş değişmeyince evine döndü.

Alika87
11.07.2020, 01:30
Hala sampiyon olabiliriz, buna inaniyorum.

hanzale
11.07.2020, 01:37
Hala sampiyon olabiliriz, buna inaniyorum.

Sorun sadece sen ben inanıyoruz hüseyinler ne düşünüyor

kayseriliyiz
11.07.2020, 01:48
Sorun sadece sen ben inanıyoruz hüseyinler ne düşünüyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildiBirakin abi bosuna kendimizi harab ediyoruz.
Adamin eline herseyi verdiler, üstüne ömür ve ekuban sakatliktan döndü, hala bir oyun sablonu yok.
Onu geçtim olani bozdu, çizgide üçgen kurardik yok, uzaktan arada gol atardik yok.
Yemisim böyle yenilmezligi, ankaragücüne ha berabere kalmissin ha yenilmissin ne farki var.
Kendimi tekrar ediyorum ama ne yerli oyuncularin halleri ne çimsirin yüz ifadesi hiç içime sinmiyor.
Oldu birseyler bir yerlerden dur talimati geldi, çikar elbet kokusu.

Arif Timurcioğlu
11.07.2020, 02:32
Uyurken üstünüzü örtün hocam sıcaklar aldatmasın. Gülmekten karnıma agrılar girdi.

batu94
11.07.2020, 02:50
Hala şampiyon olacağız diyebilen abilerimi görüyorum. Şu iyimser insanların yarısı kadar inansaydı takım belki olurduk.

Şampiyonluk gitti, kadro korunmazsa 2011’deki gibi yeni bir döngüye gireceğiz. Yine bir 10 yıl bekleriz. İnşallah kadroyu korur ve güçlendirirler.

mete61bordomavi
11.07.2020, 03:10
Bakın beyler! Bu takımda Sörloth, Abdülkadirlere nereye pas atacaklarını göstermek zorunda kalıyorsa, pas için sahada yalvarmaya başlamışsa ve başkan ve hoca bunu göremiyorsa ya da görüp müdahale etmiyorsa, bu şampiyonluğu birileri gözden çıkarmış demektir!
Nasılsa biz enayiyiz ya, keriziz ya, gözümüzün önünde tiyatro oynuyorsunuz!

Şampiyon olacağımıza inanmak! Bizler inanmıştık ama saf duygularla.
Futbol bu ülkede sadece para söz konusu olduğunda profesyonel bir iş oluyor. Diğer alanlarda saldım çayıra mevlam kayıra!

Takımda belli ki sıkıntılar var. Öz evlat sıkıntısı, teknik adamın tecrübesinin olmayışı, başkanın olan bitene müdahale etmeyi bırak görememesi ya da görmek istememesi...
Besbelli ki, bu sene şampiyonluk gitti!
Öz evlatçılar takımda klik kurdular. Yabancı oyuncular motivasyonlarını yitirdiler! Kadroda formalar adaletli dağıtılmıyor!

Trabzonspor'un işi zor! 1996'da 2011'de ne olduysa yine aynısı olacak.

Doğukan Uçan
11.07.2020, 12:09
denizli teknik direktörü trabzonspor maçı çok önemli diyor. aynı açıklamayı geçen hafta geldiğin gibi niye yapmadın diye sorarlar adama.

şampiyon olmasak bile kalan şu 3 maçı alalım kimin küme düştüğü bizi ilgilendirmez.

emrahtuna
11.07.2020, 12:40
bizim taraftar olarak beklentimiz bizim kazanıp başakşehirin puan kaybetmesi..malesef tam tersi olup duruyor bizim umudumuz varda keşke oynayan oyuncularımızında bizim kadar umudu isteği olsaydı..

MetehanS
11.07.2020, 13:04
2-2

ANIL
11.07.2020, 13:09
Şampiyon olmayı HAKETMEDİK, bu yüzden çok üzülmüyorum.

Doğukan Uçan
11.07.2020, 13:19
yalnız denizlispor'un 2 as kalecisi de yok genç takımdan birisi olacakmış kalede galiba.

buna rağmen biz yine yenemeyiz bu senaryoyu daha önce de gördük.

sinex52
11.07.2020, 13:24
adana'nın sıcağından beynim pekmez oldu .
ama bu durum ,
yazdıklarımın gerçekliğini değiştirmez .
buyrun.....

- özevlatlar içeride derebeylik kurmuş . başkan bunlarla kanka olmuş .
- başkan'a yön verecek bir asbaşkan vardı ama kovdular .
- yabancılarda aidiyet kavramı sıfır. çingene hariç ,sokağa bile çıkmıyorlar .
- başkan ucuz oyuncu ayağına işin bokunu çıkardı . kadro mühendisliği yerlerde .
- taraftarın hasreti ,yabancı oyuncuların s.kinde değil .onlar aldıkları paraya bakıyor .
- u19 komple çöp . alınanlar çöp . alınacaklar çöp . ( kavrazlı ve baykuş hariç )
- antalya'nın u19 gençleri bile , senin u-19'larından kaliteli .
- okey masasından kalkan deli ibrahim , iki saatlik antrenmanla seni madara ediyor .
- newton'u ne diye aldın ? ne işe yarıyor ? fonu mu tamamlıyor yoksa damızlık mı ?
- futbolcular hocayı s.klemiyor . hocanın ağırlığı yok . donanımı yetersiz .
- hocan (bu devirde ) yabancı dil bilmiyor . derdini anlatırken önce tercümana anlatıyor .
- kalecilerin penaltı kurtarma ve degaj yapma özürlü . kendilerini geliştirme sıfır .
- forma adaleti yok .lobisi olan futbolcu bir adım öne çıkıyor .(bknz .campi ,ömür v.s )
- sağlık ekibi (korkudan) futbolcuyu sahaya atmayı geciktiriyor .
- istatistikçi hocalar istatistik tutuyor ama , bu veriler hiç bir s.kime yaramıyor .
- takımın kaptanı aylardır piyasada yok . özel hayatı , iş hayatının önüne geçmiş .
- sol bekin seninle t.şak geçiyor . ve sen de bunu yutkunarak izliyorsun .
- sağ bekin de , seninle t.şak geçiyor . çünkü (acele ederek ) kolunu kaptırdın .
- 8 numaran kiralık . bir ay sonra zaten yok . s.ki t.şşağına denk takılıyor .
- iranlı manyak , bilerek kırmızı yiyerek , zaten (ufaktan ) gitmenin yolunu yapıyor .
- yedek kalecin , "bana hala neden şans verilmedi ?" diye homurdanıyor .
- israil'den gelen reis , kendini takımın üzerinde görüyor . çözümün var mı ? yok .
- forvetinin menajeri oyuncusuna" riske girme "diye direktif veriyor.sesin çıkmıyor .
- birinci kalecin iyice palazlanmış . yakında takımın yeni koğuş ağası olur .
- yedekler ayrı , özevlatlar ayrı , yabancılar ayrı takılıyor . sen de seyrediyorsun .
- yöneticilerin acemi . kriz nasıl yönetilir bilmiyorlar .
- asbaşkanın parayla herşeyin çözüleceğini zannediyor . ama yanılıyor .
- yöneticilerin (hatta taraftarın ) kafayı türk hocayla bozmuş . demek ki hala akıllanmamışlar .

evet .
şimdi beyin ve pekmezle ilgili esprileri alabilirim .
linç başlasın .

sokağa çıkmıyor dediğin yabancıların eşlerinin instagramlarını bir stalk la bakalım nerelerde geziyorlar.

nakzo
11.07.2020, 13:43
Kaptanı sosa olan takımın burnu boktan kurtulmaz şu ligdeki en gereksiz kaptan.4 senede emekliliği cukkakaladı arjantininde keyif sürer bizle berber başardığı hicbir fışkı da yok.Bu maçıda büyük kaptan sosa ve yardımcısı küçük hüsamettin ömür önderliğinde kaybederiz.

nakzo
11.07.2020, 14:06
Biz trabzonsporuz 3 maçı alırsak Allahin izniyle şampiyonuz. Ümidimi hiç yitirmedim.

Sana süper loto çıkma ihtimali daha büyük.

serdaracıl
11.07.2020, 14:19
yalnız denizlispor'un 2 as kalecisi de yok genç takımdan birisi olacakmış kalede galiba.

Geçen hafta da kaledeydi. Saçma sapan goller yedi. Bol bol şut çekmemiz lazım. Kale zayıf

Doğukan Uçan
11.07.2020, 14:30
Geçen hafta da kaledeydi. Saçma sapan goller yedi. Bol bol şut çekmemiz lazım. Kale zayıf

işte bu yüzden yusuf yazıcı takımda olsaydı büyük ihtimal şampiyonduk. yusuf gitti takım uzaktan şut nedir unuttu.

AyhanPe
11.07.2020, 14:34
Ist. takimlari suan pek farkinda degiller. Aslinda Basaksehir in sampiyonlugu en cok onlara zarar verecek. Git gide güclenecek yeni bir ortak..Artik öyle sampiyonluklari kolayca bölüsemeyecekler..

abdllh.29
11.07.2020, 14:41
Ist. takimlari suan pek farkinda degiller. Aslinda Basaksehir in sampiyonlugu en cok onlara zarar verecek. Git gide güclenecek yeni bir ortak..Artik öyle sampiyonluklari kolayca bölüsemeyecekler..
İstanbul takımlarnın olduğu yerde başakşehirin adı geçmez
bjk başaksehirle yarıstı şampiyon oldu
gs iki kere yarıştı ikisinde de şampiyon oldu

AyhanPe
11.07.2020, 14:58
İstanbul takımlarnın olduğu yerde başakşehirin adı geçmez
bjk başaksehirle yarıstı şampiyon oldu
gs iki kere yarıştı ikisinde de şampiyon oldu

Bundan sonrada öyle olacagini göstermez bu. 5 senedir yukarlarda oynuyorlar. Bu sene bizi kullanarak sampiyon yapiliyorlar. Bu devam edecektir. Masa basi islerinde bizimkilere ne sözler verildi acaba. Istanbul takimlari 2023 e kadar birilerinin arka bahcesi haline gelmedikce bu sürec cok tehlikeli bir hal alacaktir kendileri icin..Trabzonspor enselerinde tutulup Basaksehir iyice parlatilacak..En gec 2023 de sirayi bize verecekler..Siyasetin elinde oyuncak olduk. Sampiyonlugunda tadi tuzu kalmayacak. Saha sonuclardan bagimsiz sunlara 2. büyük soku yine biz yasatip cehenneme süpürüp atilsalar.

abdllh.29
11.07.2020, 15:05
Bundan sonrada öyle olacagini göstermez bu. 5 senedir yukarlarda oynuyorlar. Bu sene bizi kullanarak sampiyon yapiliyorlar. Bu devam edecektir. Masa basi islerinde bizimkilere ne sözler verildi acaba. Istanbul takimlari 2023 e kadar birilerinin arka bahcesi haline gelmedikce bu sürec cok tehlikeli bir hal alacaktir kendileri icin..Trabzonspor enselerinde tutulup Basaksehir iyice parlatilacak..En gec 2023 de sirayi bize verecekler..Siyasetin elinde oyuncak olduk. Sampiyonlugunda tadi tuzu kalmayacak. Saha sonuclardan bagimsiz sunlara 2. büyük soku yine biz yasatip cehenneme süpürüp atilsalar.

haklı olduğunuz yerle var. şampiyonluk yarışında siyaset istanbul takımlarının önünü kesemez gibi duruyor. Kongrelerinde her şey çok güzel olacak dediler aba altından sopa gösterdiler.Bu konuda bizden daha güçlüler siyaseti çıkarlarına kullanmasını iyi biliyor ist takımları bu benim şahsi fikrim

Ufuk
11.07.2020, 15:26

Böyle eksiklerden faydalanabildiğimiz maç hatırlamıyorum şimdiye kadar.

Necip'in stoper oynadığı bir bjk maçı hatırlıyorum. Maçtan önce Necip stoper her top tehlikeli olur diyorduk; maçta tek top bile gitmemişti. Şut atmadan bitirmiş bile olabilir o maçı. Forvette de Cardozo vardı yanlış hatırlamıyorsam. Bu maçta da kaleye şut atmayız kesin :p

Timur Bey
11.07.2020, 15:57
2067'de bile bize vereceklerini düşünmüyorum. Oy, decoder potansiyeli daha yüksek İstanbul takımları varken bize sıra vermezler. En basitinden sıfır taraftarlı akbile şampiyonluk hediye ediliyorsa bu sezonda bizim gücümüz şampiyonluk dışında sunî şeyler için yetiyor demektir. Yani konu mankeni olmaktan öteye gidemiyoruz. Akp bu saatten sonra imkanı yok bizi takmaz. Düşüşte olduklarını bildiklerinden vatan-millet, din-iman edebiyatına döndüler. Bize de biçilen rol bu edebiyata destek olursanız bir sponsor, antrenman sahası, ufak bir arsa ayarlarız vaadi olur. Buna rağmen destek bulamazlarsa Trabzon halkından ve Trabzonspor taraftarlarından ne hâliniz varsa görün de derler. Çünkü Rte Trabzonspor şampiyon olsun diyen kim varsa siyasette bir şekilde susturdu. Belki de bu yüzden Soylu fazla sessiz kalıyor.

Onur Civelek61
11.07.2020, 16:08
Kamil Ahmet ve Doğan 11 de başlamalı

hanzale
11.07.2020, 16:30
En son 600 sene önce uzaktan şut denemesi yaptık gibi hissediyorum, kaleyi yoklarsak rakip değil Denizli

LANGARA
11.07.2020, 17:03
Arkadaşlar ekubanın verdiği pasları ömür bilerek sörlotha atmadığı için şampiyonluk gitti. başka bir neden aramayın. seneye şu ömür çöpünü satın 12-15 ne veriyolarsa gitsin.
yerine 5-6 ya vişçayı (1 yıl kontratı kaldı) ve sağlam 2 stoper alın rahat şampiyonuz. 2-3 tane de rotasyona bonservisi elinde ya da kiralık aldık mı tamamdır.

Pas vermeme işini ben de fark ediyorum ama bu çocuk bunu neden yapar anlamak mümkün değil. 36 sene sonra kupaya uzanıp efsane olabilecekken insan neden böyle bir şey yapar?

chener
11.07.2020, 17:52
Ömür'ün Ekuban tarzı rakibi oyundan düşüren pasına rastlamadım . Shörlot'a kılkık yapmak istese bile beceremez. Nornal gali bu. En iyi zamanında da bu böyleydi. Preirera'nın yaptıklarını dahi yapamadı.

Hakan
11.07.2020, 18:05
Ömür'ün Ekuban tarzı rakibi oyundan düşüren pasına rastlamadım . Shörlot'a kılkık yapmak istese bile beceremez. Nornal gali bu. En iyi zamanında da bu böyleydi. Preirera'nın yaptıklarını dahi yapamadı.
2 hafta önce verdi daha nasıl rastlamadınız hayret ettim. Aslında çok da objektiftir bizim taraftar, asla kendi oyuncusuna adamcılık yapmaz adaletli davranır.

Sefaenes
11.07.2020, 18:31
Hüseyinler yine rezalet yaparlar puan kaybettirirler. Denizli de Basaksehire oynamadigi futbolu bize oynar

ucurum
11.07.2020, 18:42

denizli - biz = biz

fark 1, gerideyiz

33. hafta :

biz - konya = biz

fark 1, öndeyiz

34. hafta :

Güzel kardeşim benim, Başak 3te sıfır yapsın, biz 2 galibiyet alalım, bu sefer finansal fair playden dolayı puan silme uygularlar gene o kupa bize gelmez...

ucurum
11.07.2020, 19:15
Umutlu olan arkadaşları asla yargılamadan söylüyorum sizleri takdir ediyorum.

Bizim neslimizin kaderi olsa gerek...

Krizler, belalar gördük, hayatımın en güzel 20 senesini tek bir adamın keyfi yönetimi altında geçirdim...

Hayattan hiç bir şeyi aşırı derecede istekli ve zorlamadan elde edemedim...

Bir şeyin olup da beni mutlu etmesi gibi bir şey benim hayal gücüme sığmıyor...

Başak 3te sıfır yapsa bile inancım sıfır o kadar...

Ama size helal olsun hala devam...

Mert Oğuzlu61
11.07.2020, 19:18
Oyunculari elestirirken cok onemli bir noktayi atliyorsunuz, bu takimda kenar yonetimi yok. Huseyin antrenor degil, Huseyin takima abilik yapsin kendisini de gelistirirse belki hoca olur diye oraya getirilmis birisi. Huseyin Cimsir ne anlar teknik, taktik islerinden ?

Yardimci ekibe bakiyorsun en kariyerlisi 2. liglerde dolanmis, siradan isimler ve eski topcular. Okan Buruk Avrupa'ya gitti, ünlü hocalarla calisti. Sergen yine ayni sekilde, Lucescu falan mutlaka etkisi olmustur. Huseyin kimle calisti, Samet Aybaba ve Ziya Dogan :)

Sahaya dagilisimiza bakin, acin Basaksehir macina onlara da bakin. Adamlar robot gibi hepsinin gorevi belli, sahayi dolduruyorlar taktik disiplin muazzam, tam bir Avrupa takimi olmuslar. Ya biz ?

Ömür Messi olacak da gol atacagiz. Ömür'ü sahaya "hadi kocum cik sahaya bize maci kazandir" diye ben de cikartirim, bu cocugun gorevi nedir rakibin zayif bolgesi calisilmis mi maca ozel taktik yapilmis mi Ekuban topu al git gol at Sosa sen iki pas at pozisyon ciksin, Sorloth Novak atar mac aliriz vs.. bu ne yaw sahada gordugumuz şey cok sacma ve eminim oyuncular da rahatsiz. Abdullah Avci'yi mi getirecekler kimi getireceklerse getirsinler ama şu eski futbolcu işinde Agaoglu bizi yakti. Ünal hoca tutmustu, Huseyin tutmadi. Cocuk oyuncagi degil bu, taktik disiplin bilen gercek antrenor koyacaksin oraya. Yoksa boyle rezil olursun.

Ama mac icin şunu da yazmak istiyorum, Denizli'yi yenersek sampiyonuz.

nakzo
11.07.2020, 19:54
futbolcuların otobüsteki kireç gibi surat ifadeleri ve
son maçlardaki vurdumduymazlığın mutlaka bir nedeni olmalı .

bence o neden ,
bunların kulağına "cas sürecinden ceza yiyeceksiniz " üfürmesi olabilir .

olmaz olmaz demeyin .
bu menajer bozuntularının kulakları delikdir .
isviçre'de ne olup ne bitiyor , kapalı kapılar ardında neler dönüyor ,
herşeyden haberi vardır bu vampirlerin .

başkanın birden ses soluğunun kesilmesi de ,
resmi olmayan cas kararını bir şekilde öğrenmiş olması olabilir .
kulağına (olası ceza ile ilgili ) bir takım dedikodular gelmiş olması olabilir .

yani ( taslak halindeki muhtemel ceza kararının ) ,
futbolcular , teknik heyet , başkan ve yönetim tarafından ,
ankaragücü maçından önce bir şekilde öğrenildiği ,
bunun herkes üzerinde bir travmaya neden olduğu ,
size ütopik bir senaryo gibi gelebilir ama ,

burası trabzonspor .
burada hiç bir şeye şaşırmamak gerekir .

ceza onaylanırsa ,
bu teorimi burada temcit pilavı gibi önümüze getiririm ona göre .
Bu camia 1 tane lig şampiyonluğunu 10 tane şampiyonlar ligine tercih ederdi eğer bu yüzden oynamayayı bıraktılarsa hepsinin sıfatına........

chener
11.07.2020, 19:58
Twitterda Uğurcan tt olmuş. Chelsea 33 milyon euro teklif etmiş diye.Var mı duyum?

Arif Timurcioğlu
11.07.2020, 20:10
Twitterda Uğurcan tt olmuş. Chelsea 33 milyon euro teklif etmiş diye.Var mı duyum? Hediye paketi yapip yollarlar, sanmam.

kayseriliyiz
11.07.2020, 20:13
Pas vermeme işini ben de fark ediyorum ama bu çocuk bunu neden yapar anlamak mümkün değil. 36 sene sonra kupaya uzanıp efsane olabilecekken insan neden böyle bir şey yapar?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildiEn kolay talimat alacak insan oldugu için olmasin?

AyhanPe
11.07.2020, 20:29
En kolay talimat alacak insan oldugu için olmasin?

Yani teknik direktörün ve futbolcularin talimat alarak Trabzonspor a ihanet edebilcekleri düsüncesi cok agir. Biz formayi giymis olsaydik ihanet edermiydik? Bana kalirsa yayinci kurulusunda tahmin ettigimizden fazla agirligi var sampiyonun belirlenmesinde. Sonucta parayi herifler veriyor. Basaksehir ile alakali farkli planlari var belliki. Zaten ülkenin anahtarini Katar lilarin eline verdiler..

serdaracıl
11.07.2020, 21:10
Yani teknik direktörün ve futbolcularin talimat alarak Trabzonspor a ihanet edebilcekleri düsüncesi cok agir. Biz formayi giymis olsaydik ihanet edermiydik? Bana kalirsa yayinci kurulusunda tahmin ettigimizden fazla agirligi var sampiyonun belirlenmesinde. Sonucta parayi herifler veriyor. Basaksehir ile alakali farkli planlari var belliki. Zaten ülkenin anahtarini Katar lilarin eline verdiler..

Aynen. Ömür bu takımın taraftarı. Asla bu formaya ihanet etmez. Ömür ile dünya görüşüm tamamen zıt. Ama bu çocuğa haksIz ithamlarda bulunan karşısında beni bulur. Bıktık şu saçma sapan komplo teorilerinden

kayseriliyiz
11.07.2020, 21:18
Yani teknik direktörün ve futbolcularin talimat alarak Trabzonspor a ihanet edebilcekleri düsüncesi cok agir. Biz formayi giymis olsaydik ihanet edermiydik? Bana kalirsa yayinci kurulusunda tahmin ettigimizden fazla agirligi var sampiyonun belirlenmesinde. Sonucta parayi herifler veriyor. Basaksehir ile alakali farkli planlari var belliki. Zaten ülkenin anahtarini Katar lilarin eline verdiler..Baska bir açiklaman varmi abi ?

Doğukan Uçan
11.07.2020, 21:35
başakşehir şampiyon olursa yayıncı kuruluş çok harika zarar edecek.

en basiti 6 şampiyonlar ligi maçını kaç milyon kişi izler. trabzonspor'un 1 maçını 40 50 milyon kişi izler başakşehiri toplasan 3-4 milyon zor bulursun.

ilelebeTS
11.07.2020, 21:50
Takım sahada sürünüyorsa iyi çalıştırılmıyor demektir, gerisi fasa fiso. Komplo teorilerini geçelim. Göztepe maçındaki diri takım nerde, ondan sonraki maçlardaki ölü takım nerde. Bunun sorumlusu da teknik ekiptir.

trabzonguldakk
11.07.2020, 22:11
Hakemlerin ligi dizayn edişine bir örnek vereyem. Gaziantep - Trabzonspor maçında son dakikada Abdülkadir Ömür'ün topu rakibinden temiz bir şekilde çalıp attığımız gol iptal olmasaydı ve Ankaragücü - Baş Akpşehir ( Sarayın Takımı ) maçında Ankaragücü'nün nizami bir golü iptal edilmese Başakşehir maçı kesinlikle çeviremeyecekti. Ankaragücü kural hatası gerekçesi ile TFF'ye başvurdu belki de adamlar küme düşmeyecekti o maçı alsalardı. sadece bu maçlar VAR ve hakemler tarafından müdahale edilmeseydi şu anda biz 1 Puan öndeydik.
Ligimizde VAR sisteminin en büyük savunucusu da Bfk başkanı G.Gümüşdağ. Neden bu kadar savunduğu da şimdi şimdi anlaşılıyor.
Ülkede adaletli Hakim Savcı olsaydı bu sene için de yeni bir 3 Temmuz araştırması yapılması gerekirdi. Çok şeyler döndü yine bu sezonda.

Sacit
11.07.2020, 22:19
Takım sahada sürünüyorsa iyi çalıştırılmıyor demektir, gerisi fasa fiso. Komplo teorilerini geçelim. Göztepe maçındaki diri takım nerde, ondan sonraki maçlardaki ölü takım nerde. Bunun sorumlusu da teknik ekiptir.

Kesinlikle doğru

AyhanPe
11.07.2020, 22:21
başakşehir şampiyon olursa yayıncı kuruluş çok harika zarar edecek.

en basiti 6 şampiyonlar ligi maçını kaç milyon kişi izler. trabzonspor'un 1 maçını 40 50 milyon kişi izler başakşehiri toplasan 3-4 milyon zor bulursun.

Sampiyonlar liginde Basaksehir oynadiginda Ist. takimlarin taraftlari izlemez mi yani? Basaksehir bir proje takimi diyoruz hep. Var demek bir projeleri..

ANIL
11.07.2020, 22:24
İnş 5-0 Denizli alır da Hüseyin gider.

AyhanPe
11.07.2020, 22:37
Baska bir açiklaman varmi abi ?

Hala anlam veremiyorum. Basaksehir in olasi bir sampiyonlugunun kisa vadeli rant disinda kimlere fayda saglayabilir? Onlarca yil magdur olan, bir cok sampiyonlugu calinmis bir camianin bu sekilde rencide edilmesi kime yarayabilir? Baskanin hakemleri, tff yi degilde yayinci kurulusu defalarca hedef almasi. Aleyhimize pozisyonlarin sürekli gösterilip sahaya mesaj verilmesi. Bu bir cok defa olan birsey. Yayinci kurulusun arkasindaki sermayenin farkli planlari var bana kalirsa..Parayi veren onlar. Siyasilerinde paranin usagi olduguna göre. Bize destek vermis olanlarda boyun egmis olabilirler ama Trabzon insanini kücümseyip hice sayarak siyasi olusumlarinin cöküsünü hizlandirmaktan baska hicbir ise yaramayacaktir..Kendileri bilir..

AyhanPe
11.07.2020, 22:41

Yani o maca kadar iyi calistirilmis takim nasil oluyorda bi anda birden calistirilmamaya baslaniyor? Bir cok ilginclik var..

nakzo
11.07.2020, 22:51
Sampiyonlar liginde Basaksehir oynadiginda Ist. takimlarin taraftlari izlemez mi yani? Basaksehir bir proje takimi diyoruz hep. Var demek bir projeleri..

Kimse izlemez kim takar yalova kaymakamını sayıyla 10 tane taraftarı olan o 10 kişide belediyede işçi olan bir takım yoktur ki dünyada şampiyon olsun.Dünyada gündem olmaya aday bu ülke bakalım bize daha neler gösterecek alice harikalar diyarı mübarek.

Mehmet Cihan Kocaman
11.07.2020, 22:54
Ömüre neden taktınız. Bilerek Sorloth'a pas vermediğini söyleyenler var, daha 2 hafta önce Alanya deplasmanında kendisine asist yapan Sorloth'un kucağına atlamadı mı bu çocuk gol sevincinde.

AyhanPe
11.07.2020, 23:06
Kimse izlemez kim takar yalova kaymakamını sayıyla 10 tane taraftarı olan o 10 kişide belediyede işçi olan bir takım yoktur ki dünyada şampiyon olsun.Dünyada gündem olmaya aday bu ülke bakalım bize daha neler gösterecek alice harikalar diyarı mübarek.

Bu sene Avrupa ligi maceralari devam ediyor. Cogumuzda izledik maclarini. Yasli bir takim Basaksehir ama seneye cok daha güclü bir takim kurup sampiyonlar liginde basari yakalayabilirlerse taraftarda kazanabilirler. Zamaninda Cem Uzan in Istanbulspor u bir hayli taraftar toplamisti. Basaksehir daha ciddi bir tehdit. Ist. takimlari oturup düsünsün. Hata yapiyorlar..

Basaksehir in sampiyon yapilmasi her acidan trajikomik. Madem onlari sampiyon yapilacaklardi ne diye tüm takimlari devre disina itip bizimle yaristirdilar. Bu kadar yarali, haksizliklardan bikmis usanmis, acikca sampiyonluklari calinmis bir camiayi rencide etmek zorundamiydilar? Klasik Ist. takimlari yetmiyormus gibi birde bunlara sampiyonluk veriyoruz diye icimize oturtmak zorundamiydilar yahu? Hadi Ist. takimlarinin taraftar gazabindan cekiniyorlar ve bir kurban araniyordu..Sivasspor olabilirdi mesela..Neden biz???

LağusKusteli
11.07.2020, 23:12
Henuz 3 maç daha var, gonul ister ki her şey bizim istediğimiz gibi olsun ve mutlu sona ulasalim; lakin olamasak da dünyanın sonu değil.Lig her sene devam ediyor sonucta.

Öne geçilen maçlarda en çok puan kaybeden takım oldugumuz için avantajı kaybettik.

Bu en buyuk sorunumuza çözüm bulduk mu seneye işler daha rahat olacaktır.

AyhanPe
11.07.2020, 23:24
Isin en ilginc tarafida adamlarin önümüzdeki iki haftada kaybedecek hicbirseyi olmayan takimlara karsi oynuyor olmasi. Mücadele etmek zorundalar. Ben Basaksehir in 2-5 arasi puan kaybi yasayacagina inaniyorum. Biz bence önümüzdeki 3 macida kazanacagiz. Zaten bu mac puan kaybedersek gelecek seneyi düsünmeye baslayabiliriz. Süpriz takimlar düsebilir..Ligde sanki cok seyin degisecegi yönünde bir senaryo var..Bakalim kopacak zaten dananin kuyrugu yakinda..

nakzo
11.07.2020, 23:26
Bu sene Avrupa ligi maceralari devam ediyor. Cogumuzda izledik maclarini. Yasli bir takim Basaksehir ama seneye cok daha güclü bir takim kurup sampiyonlar liginde basari yakalayabilirlerse taraftarda kazanabilirler. Zamaninda Cem Uzan in Istanbulspor u bir hayli taraftar toplamisti. Basaksehir daha ciddi bir tehdit. Ist. takimlari oturup düsünsün. Hata yapiyorlar..

Basaksehir in sampiyon yapilmasi her acidan trajikomik. Madem onlari sampiyon yapilacaklardi ne diye tüm takimlari devre disina itip bizimle yaristirdilar. Bu kadar yarali, haksizliklardan bikmis usanmis, acikca sampiyonluklari calinmis bir camiayi rencide etmek zorundamiydilar? Klasik Ist. takimlari yetmiyormus gibi birde bunlara sampiyonluk veriyoruz diye icimize oturtmak zorundamiydilar yahu? Hadi Ist. takimlarinin taraftar gazabindan cekiniyorlar ve bir kurban araniyordu..Sivasspor olabilirdi mesela..Neden biz???

Takım tutmak siyasi parti gibidir bu saaten sonra isterse 10 sene üst üste şampiyon olsun kimse basaksehiri tutmaz bu ülkede 4 takımın taraftarı vardır bursaspor dahil diğerlerinin taraftarı stadyumun seyirci kapasitesi kadardır öğrencilik yıllarım dahil istanbulda 10 yıl yaşamış erzurumda yıllardır yaşayan bir dönem antalya ve çanakkalede yaşamış zonguldaklı biri olarak söylüyorum.

nakzo
11.07.2020, 23:34
Ömüre neden taktınız. Bilerek Sorloth'a pas vermediğini söyleyenler var, daha 2 hafta önce Alanya deplasmanında kendisine asist yapan Sorloth'un kucağına atlamadı mı bu çocuk gol sevincinde.

Bilerek felan yapmıyor bu çocukta kabiliyet sınırlı millet messi diye diye balonu şişirdi bu sene tıssss söndü balon bu çocuk hicbir zaman yıldız olamayacak. O özellikleri yok.Hızlı değil,ters çalım atamıyor ,ara pas atamıyor, şut atamıyor, orta kesemiyor,fiziği çok zayıf, boyu çok kısa bu çocuk son 20 dakika oyuna sokulup kısıtlı enerjisiyle oyunu soğutmak için kullanılır bunu bizim zerre futbolu anlamayan taraftarımıza anlatamıyorlar.

AyhanPe
11.07.2020, 23:37
Takım tutmak siyasi parti gibidir bu saaten sonra isterse 10 sene üst üste şampiyon olsun kimse basaksehiri tutmaz bu ülkede 4 takımın taraftarı vardır bursaspor dahil diğerlerinin taraftarı stadyumun seyirci kapasitesi kadardır öğrencilik yıllarım dahil istanbulda 10 yıl yaşamış erzurumda yıllardır yaşayan bir dönem antalya ve çanakkalede yaşamış zonguldaklı biri olarak söylüyorum.

Ilk cümle bir cok seyi özetliyor zaten. Türkiye de siyasi partilerini futbol takimi gibi tutuyorlar. Artik malum konulari acanlar oldugunda "benim tuttugum tek takim Trabzonspor" diyorum :D

Türkiye de az istisnalar disinda diger anadolu takimlarinin taraftarlarin cogunun birinci takimi hep malum takimlardir. Ista bulda da Basaksehir in kazanacagi taraftarlar bu kisma dahil olacaktir ama Basaksehir in basarilari kalici olursa bu bir jenenarasyon sonra Basaksehir lehine bire düsebilir..

emre6117
11.07.2020, 23:39
2 hafta önce verdi daha nasıl rastlamadınız hayret ettim. Aslında çok da objektiftir bizim taraftar, asla kendi oyuncusuna adamcılık yapmaz adaletli davranır.

A.omure.elestiri isini abartılmaması lazim.cok yetenekli ve cok genç bir oyuncudan bahsediyoruz, bir o kadar da efendi, ahlaklı.
Cok ağır bir sakatlıktan çıktı.daha trabzonspora vereceği cok şey var.en sonunda guzel bir bonservisle de satacağız.
Agur elestiri yapmak bize de trabzonsporada a.omurede hiçbirşey kazandırmayacaktır.

nakzo
11.07.2020, 23:47
Isin en ilginc tarafida adamlarin önümüzdeki iki haftada kaybedecek hicbirseyi olmayan takimlara karsi oynuyor olmasi. Mücadele etmek zorundalar. Ben Basaksehir in 2-5 arasi puan kaybi yasayacagina inaniyorum. Biz bence önümüzdeki 3 macida kazanacagiz. Zaten bu mac puan kaybedersek gelecek seneyi düsünmeye baslayabiliriz. Süpriz takimlar düsebilir..Ligde sanki cok seyin degisecegi yönünde bir senaryo var..Bakalim kopacak zaten dananin kuyrugu yakinda..

Şampiyon olabilecegimize zerre inancım yok rüyamda bile şampiyon olduğumuzu görüp umutlanmıştım ama şu son antalya maçındaki utanmazca oyun tüm beklentilerimizi bitirdi .Hocan kötü olabilir de önce karakterli futbolcun olacak insanda para kazandığı işe saygı,milyonlarca taraftara karşı sorumluluk duygusu olacak baya bir bütçe belirlemiştim şampiyon olur veya olmaz farketmez ts clupta harcayacaktım şimdi bir kuruş harcamam bu utanmaz herifler için.

coren
12.07.2020, 00:20

Biz de aynı takımlarla oynuyoruz. Amaçsız kalmış, kaleci harici 3 yedekle maça çıkan Antalya'yı yenemedik. Ankaragücü maçında rezil oynadık. Ben de umut etmek isterdim ama umutlu olamıyorum.

Benim umudum Antalya maçı 2-2 olduğunda futbolcuların yüz ifadelerini görünce sıfırlandı. Taraftardaki hırsın binde biri yoktu yüzlerinde.