PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 32.Hafta | Y.Denizlispor 2-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9

AyhanPe
12.07.2020, 00:42
Biz de aynı takımlarla oynuyoruz. Amaçsız kalmış, kaleci harici 3 yedekle maça çıkan Antalya'yı yenemedik. Ankaragücü maçında rezil oynadık. Ben de umut etmek isterdim ama umutlu olamıyorum.

Benim umudum Antalya maçı 2-2 olduğunda futbolcuların yüz ifadelerini görünce sıfırlandı. Taraftardaki hırsın binde biri yoktu yüzlerinde.

Haklisin hicbirimiz bekmiyorduk Antalya macinin böyle olabilecegini. Belliki Gs macindan sonra takim ruhsal olarak hazirlanamamis. Basaksehir de Ankaragücü macinda puanlar kaybedebilirdi ama hakemler aldi ipten. Konyaspor macini kazanirsalar zaten büyük ölcüde garantilemis olurlar ama onlar yenilirde biz yenebilirsek puan farki 1 e düser ve ondan sonraki maclarda takim cok farkli bir havada cikabilir sahaya..Bu saatten sonra kaybedecek birseyde yok..Pazartesi kopacak dananin kuyrugu..Az kaldi..

güneyli
12.07.2020, 01:54
Gs maçında her yere koşan ve maçı almaya çalışan takım Alanya maçıda böyle oldu..Antalya ve Ankaragücü maçlarında ölü gibiydiler.şahsi düşüncem 16 Temmuzdaki uefa görüşmesinde netlik kazanır. Umarım bir pislik yoktur..

kaçarava
12.07.2020, 02:21
11 maçtır gol yiyoruz. Avrupa liglerinde ilk 2 sırada bulunan takımlara baktım hızlıca. Böyle bir şey göremedim. Korkunç.

Üst üste maç kazanamıyoruz. Her zaman böyle. O son 7-8li ralliyi yapamıyoruz.

ÖmürKaradeniz61
12.07.2020, 09:05
Ben takımın iyi oynayıp değil de birilerinin isteği sonucu şampiyon olabileceğini düşünüyorum yoksa futbol olarak kesinlikle başakşehir hakediyor. Bir el çıkıp Trabzonspor şampiyon olacak diyebilir ve bunun sonucu 4 değil 14 puan da kapatılır. Bu hafta belli olacak herşey.

ultras62
12.07.2020, 12:32
kimsenin hevesi kalmadı ki maçı izlesin

çepni_61
12.07.2020, 13:45
Hala anlam veremiyorum. Basaksehir in olasi bir sampiyonlugunun kisa vadeli rant disinda kimlere fayda saglayabilir? Onlarca yil magdur olan, bir cok sampiyonlugu calinmis bir camianin bu sekilde rencide edilmesi kime yarayabilir? Baskanin hakemleri, tff yi degilde yayinci kurulusu defalarca hedef almasi. Aleyhimize pozisyonlarin sürekli gösterilip sahaya mesaj verilmesi. Bu bir cok defa olan birsey. Yayinci kurulusun arkasindaki sermayenin farkli planlari var bana kalirsa..Parayi veren onlar. Siyasilerinde paranin usagi olduguna göre. Bize destek vermis olanlarda boyun egmis olabilirler ama Trabzon insanini kücümseyip hice sayarak siyasi olusumlarinin cöküsünü hizlandirmaktan baska hicbir ise yaramayacaktir..Kendileri bilir..
2011 sen sonraki Trabzon oy oranlarına bakmanı öneririm.

kudu_89
12.07.2020, 13:48
Gs maçında her yere koşan ve maçı almaya çalışan takım Alanya maçıda böyle oldu..Antalya ve Ankaragücü maçlarında ölü gibiydiler.şahsi düşüncem 16 Temmuzdaki uefa görüşmesinde netlik kazanır. Umarım bir pislik yoktur..Gs maçında da rezalet oynadılar. 10 kişi adamlara 0 pozisyon ürettiler.

AyhanPe
12.07.2020, 14:25
2011 sen sonraki Trabzon oy oranlarına bakmanı öneririm.

Isler cok degisti. O zamanlari malum Fb li kisinin alternatifi yoktu. Simdi ise cok güclü bir rakibi var. Eski bir Trabzonsporlu yönetici. Kimin ne tür bir siyasi görüse sahip oldugu umrumda degil. Hakkimizi savunmasina gerek yok. Kimseden imtiyazda bekleyecek bir camia degiliz. Ist. secimlerini 2011 in "ilahi" adaleti gördüm hep.

Tekrarlanan Ist. secimlerinde sirf Esenler Belediye Baskaninin "Pondus" yakistirmasina kizip IBB Baskanina oyunu veren cok fanatik malum kesimci Trabzon kökenli insan taniyorum. Trabzon halkinin tepkisinden degilde Türkiye ye yayilmis özellikle Istanbul da yasayan Trabzonspor a gönül vermis "Gurbetcilerin" tepkileri belirleyici olur. 2010/11 sonrasi gibi olacagini düsünüyorlarsa bana kalirsa fena halde yaniliyorlar..

Doğukan Uçan
12.07.2020, 14:47
Şahsen ben kötü gün taraftarıyım formamı giyip dolaşıyorum :D Şampiyon olmasak bile desteğe devam, kupa için takım tutsam barcelona, real madridi desteklerdim. Türkiye de futbol şartları biraz farklı 3 istanbul takımı yıllardır korunuyor bunun karşısında da trabzonspor dik duruyor olayın özeti bu.

AyhanPe
12.07.2020, 14:50
Şahsen ben kötü gün taraftarıyım formamı giyip dolaşıyorum :D Şampiyon olmasak bile desteğe devam, kupa için takım tutsam barcelona, real madridi desteklerdim. Türkiye de futbol şartları biraz farklı 3 istanbul takımı yıllardır korunuyor bunun karşısında da trabzonspor dik duruyor olayın özeti bu.

Barcelona in durumu bizden farksiz degil bu sene :) Aslinda aradan öncede sonrada birebir benzeyen bir sampiyonluk yarisi var. Barcelona nin sansi bize oranla daha düsük hatta. Tabi adamlarin konumlariyla bizim konumumuz kiyaslanamaz. Gecmis senelerde La Liga ya ambargo koymus bir klüp.

ucurum
12.07.2020, 15:43
Takım sahada sürünüyorsa iyi çalıştırılmıyor demektir, gerisi fasa fiso. Komplo teorilerini geçelim. Göztepe maçındaki diri takım nerde, ondan sonraki maçlardaki ölü takım nerde. Bunun sorumlusu da teknik ekiptir.

Ağzına sağlık.

Hüseyin Çimşir'i eleştirdiğim tek nokta buydu.

Takımı istersen dünyanın en iyi taktiğiyle donat...

Takım atletik olarak yemeli karşısındakini... O kadar.. Çalışacaksın.

champions
12.07.2020, 18:21
Denizli şu haliyle net bir PTT takımı, ama bu takımı bile yeneriz diyemiyoruz. Güya şampiyonluğa oynuyoruz.

pReN@_61
12.07.2020, 18:25
Takım çoktan ligi bitirmiş kafasında.

Faruk UYSAL
12.07.2020, 19:52
Süper lig puan durumu hakkında hiç bilgisi olmayan ve futboldan az çok anlayan birisini getirip yaptığımız Ankaragücü ve Antalyaspor maçlarını izletsen, Trabzonspor için, orta sıralarda bulunan, amaçsız, sezonun bitmesini bekleyen bir takım olduğunu zanneder. Kaldı ki, bu konumda olan Gaziantep bile lige asılmaya devam ediyor...
Anlayamıyorum, özellikle bu iki maçta ortaya konulan performansı.
Maçı mutlaka kazanmamız lazım, süre gittikçe azalıyor, gol lazım ama çaresizce bakıyorsun ki atabilecek durumumuz yok...
Pozisyonu geçtim, şut bile çekemiyoruz.
Peki bu isteksizlik, durgunluk neden?
Tamam, fizik güç olarak zayıf durumdayız diyeceğim ama oynadığımız Göztepe, son 15 dakikası hariç Alanyaspor, fb, gs maçlarını düşününce fena olmadığımızı hatırlıyorum.
Peki, şampiyonluğu istemeyen bir futbolcu ya da hoca olabilir mi?
Asla!
Aslında Ünal Hoca ile yollar ayrıldığında Hüseyin Hoca'nın ismi gündemde iken taraftarların önemli bir kısmı, bunun için erken olduğunu, Hüseyin Çimşir'in birkaç yıl da olsa Anadolu'da pişmesi gerektiğini dile getirdi...
Dikkate alınmadı.
Hayırlı olsun dedik.
Daha ilk yılıydı, hatalar yapacaktı...
Yaptı.
Biliyoruz ki kalırsa daha da yapmaya devam edecek...
Telafisi olan maçları iyi kötü götürürsün ama son düzlükte, hataları minimuma indirmen gereken dönemde şayet yetersiz isen maalesef bütün defoların ortaya çıkar. Takım olarak şu an teknik taktiği geçtim, mental olarak da iyi durumda olduğumuz söylenemez.
Her şeye rağmen ümidimiz az da olsa devam ediyor ve bu olasılık azlığında beklemek çoğu taraftar gibi beni de çok yıpratıyor. Elimde olsa yarın ligdeki bütün maçları sabaha kadar oynatıp salı gününe kafa olarak "net" başlamak isterdim.

hyasin61
12.07.2020, 19:55
ligin alt tarafı fena karıstı

CesurHamsi
12.07.2020, 20:01
Hala inanamiyorum sampiyonlugu bu sekilde kaybettigimize..
yaziklar olsun herzaman diyecem bunu
Alanya ankaragucu antalyaspor maclari aklimdan cikmiyor
nasil bu maclarda toplam 3 puan alabilirsin ya

yorumsuz6117
12.07.2020, 20:25
Çimşir'le kupayı da Alanya'ya vericez ona yanıyorum..

Doğukan Uçan
12.07.2020, 20:30
konya yarın %100 çelme takar takamazsa kendisi gider.

Anıl C
12.07.2020, 20:37
Ruh gibi, ölü gibi oynayin cocuklar. Bize yakistirdiginiz futbol bu cünkü.

LağusKusteli
12.07.2020, 20:38
Süper lig puan durumu hakkında hiç bilgisi olmayan ve futboldan az çok anlayan birisini getirip yaptığımız Ankaragücü ve Antalyaspor maçlarını izletsen, Trabzonspor için, orta sıralarda bulunan, amaçsız, sezonun bitmesini bekleyen bir takım olduğunu zanneder. Kaldı ki, bu konumda olan Gaziantep bile lige asılmaya devam ediyor...
Anlayamıyorum, özellikle bu iki maçta ortaya konulan performansı.
Maçı mutlaka kazanmamız lazım, süre gittikçe azalıyor, gol lazım ama çaresizce bakıyorsun ki atabilecek durumumuz yok...
Pozisyonu geçtim, şut bile çekemiyoruz.
Peki bu isteksizlik, durgunluk neden?
Tamam, fizik güç olarak zayıf durumdayız diyeceğim ama oynadığımız Göztepe, son 15 dakikası hariç Alanyaspor, fb, gs maçlarını düşününce fena olmadığımızı hatırlıyorum.
Peki, şampiyonluğu istemeyen bir futbolcu ya da hoca olabilir mi?
Asla!
Aslında Ünal Hoca ile yollar ayrıldığında Hüseyin Hoca'nın ismi gündemde iken taraftarların önemli bir kısmı, bunun için erken olduğunu, Hüseyin Çimşir'in birkaç yıl da olsa Anadolu'da pişmesi gerektiğini dile getirdi...
Dikkate alınmadı.
Hayırlı olsun dedik.
Daha ilk yılıydı, hatalar yapacaktı...
Yaptı.
Biliyoruz ki kalırsa daha da yapmaya devam edecek...
Telafisi olan maçları iyi kötü götürürsün ama son düzlükte, hataları minimuma indirmen gereken dönemde şayet yetersiz isen maalesef bütün defoların ortaya çıkar. Takım olarak şu an teknik taktiği geçtim, mental olarak da iyi durumda olduğumuz söylenemez.
Her şeye rağmen ümidimiz az da olsa devam ediyor ve bu olasılık azlığında beklemek çoğu taraftar gibi beni de çok yıpratıyor. Elimde olsa yarın ligdeki bütün maçları sabaha kadar oynatıp salı gününe kafa olarak "net" başlamak isterdim.

İddiası kalmamış Antepspor son dakikalarına 1-0 geriden düştüğü halde maçı 3-1 kazanmasını biliyor ve son golden sonra ŞAMPİYON OLMUŞ gibi seviniyor, bizim oyuncularda ne zamandır bu şekilde bir HIRS YOK.

Ligde hiçbir iddiası kalmayan ve odaklanamayan bir takım görüntüsü veriyorlar.

Kararlara itirazları geçtim, gollerde doğru düzgün sevinç bile göremiyoruz.
Asıl sorun: 2 sezondur öne geçilen maçlarda en çok puan kaybeden takım olmak... maalesef bu soruna hiçbir şekilde çözüm de bulamıyoruz...

Ben oyunculardaki bu boşvermişlik görüntülerinin sebebi olarak sakatlanmamak için bu şekilde davranıyorlar diye düşünüyorum açıkçası...

castillo61
12.07.2020, 21:13
Üçünün de rezil olduğu sene 2 kupayı alıp yılların acısını çıkartacaktık. Çok gördü ruhsuzlar.

Hamza Yilmaz
12.07.2020, 21:16
Icimde tuaf bir his var. Bu is daha bitmedi.

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

Enes Başkaya60
12.07.2020, 21:28
Deplasmanda kazanıyoruz yarın yine kazanır Konya ile evimizde berabere kalırız...

ozturk
12.07.2020, 21:47
Yarın şampiyon belli olur..

artvints
12.07.2020, 21:50
Sonuçta oynanacak bir final var arayişa girilmesi lazim. Bence takimi sertleştirmek gerekiyor, nasil olsa pas yapmiyoruz celimsiz oyunculari kenari alip biraz daha kosan oyunculara yönelmek lazim. Too takipteyken pozisyon alip, adam kovalamak falan kalmadi takimda, kimse koşmuyor.

Ortasahada sosa'nin yaninda kamil doğan oynaybilir. Ilerde nwakaeme ekuban sörloth üçlüsü oynar. Pereira'nin da dinlenemsi lazim, kamil sağbek başka bir ortasaha da olabilir ama pek alternatif yok.

ANIL
12.07.2020, 21:57
Bence yarın fark 2 ye inecek ama yetmeyecek. Yanarım ona yanarım.

hay1699
12.07.2020, 22:37
Icimde tuaf bir his var. Bu is daha bitmedi.

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

Herkesi gıdıklıyor o his.

hanzale
12.07.2020, 22:51
Sonuçta oynanacak bir final var arayişa girilmesi lazim. Bence takimi sertleştirmek gerekiyor, nasil olsa pas yapmiyoruz celimsiz oyunculari kenari alip biraz daha kosan oyunculara yönelmek lazim. Too takipteyken pozisyon alip, adam kovalamak falan kalmadi takimda, kimse koşmuyor.

Ortasahada sosa'nin yaninda kamil doğan oynaybilir. Ilerde nwakaeme ekuban sörloth üçlüsü oynar. Pereira'nin da dinlenemsi lazim, kamil sağbek başka bir ortasaha da olabilir ama pek alternatif yok.

Sertliği de yanlış anlayıp direkt kırmızı görüyorlar o yüzden gerek yok böyle şeylere

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yavuzbaha
12.07.2020, 23:06
İçinizdeki hisler sizinle kafa buluyor,şampiyonluk ihtimalimiz yüzde 0.001

ucurum
12.07.2020, 23:08
Yarın o kadar içim rahat ki biz alacağız maçı başak kaybedecek

Ve yine o kadar eminim ki şampiyon olamayacağız

Ama fırtınam bize eziyet için her ihtimali değerlendireceğinden son haftaya kadar işkenceyi uzatacaktır

Yıldıray Emanet
12.07.2020, 23:11
Bu sefer berabere bitmez kaybederiz

Ali İhsan
12.07.2020, 23:13
Yaw çok umutlanmayın yarın başağın elinde kupayı görünce çok yıkılırsınız...

Alt tarafa baktım da o kadar çorba ki ve bu işin kilidi de bizim elimizde...

Şu an kafa kafaya gidebiliyor olsaydık, yarın kafayı yiyor olurduk...

kudu_89
12.07.2020, 23:18
Konyaspor'dan medet ummayın. Aşırı kötü bir takım. Trabzonspor da yener diye düşünmeyin. Adamlar çıkma Trabzonspor oyuncuları ile yine ter attıracak bizimkilere bir taraflarından. Sonra oturup Hüseyin Çimşir yüzünden diye teselli arayacaksınız. Haftaya da berabere kalırız Konyaspor ile.

yatmaztara
12.07.2020, 23:22
Ne güzel geçen hafta benim için lig bitmişti. Bugün öyle bir rüya gördümki yarın yine ligi takip edeceğim.

ersn.alparslan
13.07.2020, 00:12
Konya degil 1. Lige dusmek amatore dusecek olsa bile basagi yenemez gol dahi atamaz.

Yunus Emre SEYHAN
13.07.2020, 00:13
Şampiyonluk şansımız %1 bile değil. Boş yere hayaller kurmaya gerek yok .

Ancak Yüce Rabbimiz bu duruma el atar konu değişir başka ihtimal yok

Cumhurbaşkanı da el atsa olur ancak onun gönlü Başakşehir 'den yana

Sezgin Öztürk
13.07.2020, 00:16
Rodallegayı tutamama görevini HT4e verirsek kesin golü var...

AyhanPe
13.07.2020, 00:19
Şampiyonluk şansımız %1 bile değil. Boş yere hayaller kurmaya gerek yok .

Ancak Yüce Rabbimiz bu duruma el atar konu değişir başka ihtimal yok

Cumhurbaşkanı da el atsa olur ancak onun gönlü Başakşehir 'den yana

O zaman samimi bir Trabzonspor un gönlüde baska bi yere kaysin bi zahmet. Fb yi kurtarayim derken futbol tarihinin en büyük magduriyetinin yasanmasina neden oldu birde gönlü Basaksehir den yana..Fazlasiyla adil..

AyhanPe
13.07.2020, 00:21
Konya degil 1. Lige dusmek amatore dusecek olsa bile basagi yenemez gol dahi atamaz.

Basaksehir gercek anlamda direnc gösteren hicbir takimi hakem yardimi olmadan yenemez..

thesiege61
13.07.2020, 00:25
Burda boşuna siyaset yapmaya gerek yok Trabzonsporumuz şampiyon olsa da olmasa da başakşehir aleni şekilde hakemlerle şampiyon olsa da olmasa da Trabzon halkının siyasi görüşü oy tercihi değişmez. Ne olursa olsun verecekleri yere verirler, bunu şike sezonu sonrası her seçimde gördük. Görmeye de devam edeceğiz. Boşuna hiç bir renktaşım ağzını yormasın.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yunus Emre SEYHAN
13.07.2020, 00:35
Evet Başakşehir gereksiz takım ve çok kollandi.

Ancak şampiyonluğu altın tepside sunan sayın başkanımız oldu. Takımın başında hoca olmadığı için bunlar başımıza geldi

Sefer A.
13.07.2020, 00:38
Burda boşuna siyaset yapmaya gerek yok Trabzonsporumuz şampiyon olsa da olmasa da başakşehir aleni şekilde hakemlerle şampiyon olsa da olmasa da Trabzon halkının siyasi görüşü oy tercihi değişmez. Ne olursa olsun verecekleri yere verirler, bunu şike sezonu sonrası her seçimde gördük. Görmeye de devam edeceğiz. Boşuna hiç bir renktaşım ağzını yormasın.
Ben buna katilmakla berâber, tipkisinin aynisi durumun diger takimlar için de geçerli oldugundan emînim... 5 kurusluk akillariyla tehdit edip sonuç alabiliyorlar ya bu da siyâsetçi yavsaklarin ayibi olsun...

Istisnâlar kâideyi bozmar,, kokona solcu gider yine sola verir, sagci ise yine sag tarafa verir, belki bir kismi boykot eder oy vermez... yoksa Anadolulu sagci fbli gsli bjkli, arkadan becerilse yine sola oy vermez, hikâye anlatiyor herkes... siyâsetçiler de ödlek olduklari için hemen tirsip yalakalik yapiyorlar... essogluessekler

Sefer A.
13.07.2020, 00:40
misal fbliler... neymis çok taraftarlari varmis... lan tivitirda orda burda tehdit edenlerin 90% kokona solcu kadiköylü solcu fbliler... onlarin sülâlelerini bilmem ne yapsan giderler yine chpye oy verirler... neyin tehdidi lan ? yavsak siyâsetçiler iste...
Anadolu'daki taraftarlar da ayni, ne yaparsan yap sag taraftan sasmazlar, 3 5 kisi oy vermez çok çok...
hüllogcu tayfa ne yapacak, fb için tepki niyetine sola mi verecek, hasstirin lan ordan

Arda'
13.07.2020, 00:41
Eziyet bugün bitiyor sonunda, akbil kazanır biz puan kaybederiz ve rahatlarız

castillo61
13.07.2020, 00:52
Ne güzel geçen hafta benim için lig bitmişti. Bugün öyle bir rüya gördümki yarın yine ligi takip edeceğim.

Hayal aleminde şampiyon olmaktan gerçekte olmaya mecali kalmadı takımın.

Bu gece uzun, bakalım yarın sabaha kaç şampiyonluk ile uyanacağız :ddd

Mert Oğuzlu61
13.07.2020, 00:52
Sampiyonluk macimiz diyebiliriz, kazanirsak sampiyonuz. Kesin ve net bilgidir, kaynak sormayin.

Son maclarda heyecan yaratmak icin, M.City benzeri sampiyonluk icin tiyatro cevirdiler. Bence hikayesi olan bir sampiyonluk olacak diye kasmaya gerek yoktu, ortada destan var zaten ama adamlar heves etmis senaryo yazmis, hadi inanmis gibi yapalim; sampiyonluk kacti yeeaaa.

Sanlan57
13.07.2020, 01:03
Sampiyonluk macimiz diyebiliriz, kazanirsak sampiyonuz. Kesin ve net bilgidir, kaynak sormayin.

Son maclarda heyecan yaratmak icin, M.City benzeri sampiyonluk icin tiyatro cevirdiler. Bence hikayesi olan bir sampiyonluk olacak diye kasmaya gerek yoktu, ortada destan var zaten ama adamlar heves etmis senaryo yazmis, hadi inanmis gibi yapalim; sampiyonluk kacti yeeaaa.Senaryoysa daha vahim. Tiyatro izliyoruz o zaman.

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yunus Emre SEYHAN
13.07.2020, 01:08

Son maclarda heyecan yaratmak icin, M.City benzeri sampiyonluk icin tiyatro cevirdiler. Bence hikayesi olan bir sampiyonluk olacak diye kasmaya gerek yoktu, ortada destan var zaten ama adamlar heves etmis senaryo yazmis, hadi inanmis gibi yapalim; sampiyonluk kacti yeeaaa.

Hocam böyle konuştuğunuzda tekrar moda girilip tekrar yıkım oluyor . Hiç gerek yok.

10 milyon kişinin milli piyango aldığı yerde bilet alıp büyük ikramiye çıkmasını umut etmek bile daha yüksek ihtimal.

Ozan Yılmaz
13.07.2020, 01:12
0 heyecan

yüregimts
13.07.2020, 01:14

kaynak sormayalım çünkü öyle bi kaynak yok

Antonio
13.07.2020, 01:24
Şampiyonluk maçı.

hanzale
13.07.2020, 01:31
Dünyamda yaprak kımıldamıyor bu maçla ilgili

mete61bordomavi
13.07.2020, 02:38
Şu takımın başında Hüseyin Çimşir, sahada da saçı lastikli sözde şampiyonluğa inanmış yerli oyuncuların vurdumduymazlığı olmasa ben yine bir umut beslerdim.
Ama benim 4 puan gerideyken beslediğim umudu, adamlar puanlar eşitken beslememiş!
Ne diyelim!

hanzale
13.07.2020, 04:45
Şu takımın başında Hüseyin Çimşir, sahada da saçı lastikli sözde şampiyonluğa inanmış yerli oyuncuların vurdumduymazlığı olmasa ben yine bir umut beslerdim.
Ama benim 4 puan gerideyken beslediğim umudu, adamlar puanlar eşitken beslememiş!
Ne diyelim!

Türk futbolcularının saç olaylarıyla performansları arasında net bir ilişki var, saçıyla ilgilenip başarılı olan topçu görmedim

HOPA'LI TS'Lİ
13.07.2020, 07:36
Şampiyonluk yolunda son şansımız

Ahmet ÇAKAR: Yarın Konya Başakşehir'e çelme takar ve Trabzon yenerse TS şahlanabilir ve son 2 hafta her şey olabilir ama Trabzon'a güvenemiyorum.

Sinan ENGİN: Yarın Konya Başakşehir'i yener ve Trabzon da Denizli'yi yenerse -ki Konya yenilirse düşer- son 2 hafta ibre TS'ye dönebilir. Ancak TS sahasında beklenmedik 2 beraberlik aldı. Bu yüzden 3 maçı da alması lazım.

Ahmet ÇAKAR: Evet Sinan. 1986'da son maçta BJK-Denizli maçında 90. dakikada frikik gol olmasa BJK şampiyon olacaktı. GS şampiyon olmuştu.

HOPA'LI TS'Lİ
13.07.2020, 07:39
Dünyamda yaprak kımıldamıyor bu maçla ilgili

İçimiz buruk
Umudumuz kırık

Bekleyip göreceğiz

HOPA'LI TS'Lİ
13.07.2020, 08:10
Eziyet bugün bitiyor sonunda, akbil kazanır biz puan kaybederiz ve rahatlarız

Akbil kazanırsa biz kazansak dahi geçmiş olsun.

Rodellaga, Yumlu ve Yavru hayatlarının topunu oynar, futbol şansı yardım eder.

Saçma sapan 1 gol yeriz, mide kramplarıyla 2 gol atmayı bekleriz.

HOPA'LI TS'Lİ
13.07.2020, 09:31
Sayfada 7 kişi olması umutların kaybolduğunu gösteriyor.

Benim de Antalya maçından bu yana hevesim kalmadı.

Mucize olmazsa 2. bitireceğiz.

S.Seymen
13.07.2020, 09:57
önce Şenol Güneş hoca bile değil diyen kafa sonra Yumlu vs şimdi de Genç Hüseyine takmış bizden bir cacık olmaz hoca Hüseyinden bahsedilemiyor bile

şampiyonluk için yapılması gereken şeylerin hiç biri şu an için sahadan geçmiyor

ve bizde bu kafalarla şampiyonlugu asla hak etmiyoruz

ben bırakalı çok oldu aklı başında olan Trabzonsporlulara da tavsiyemdir

yol yol değil yolcu da giderek boş insanlardan oluşuyor

gelin sizde boşverin...

ozturk
13.07.2020, 10:22

iki maçı kazansak, başak iki maçta puan kaybetse son hafta yine kaçırırız şampiyonluğu..

LANGARA
13.07.2020, 10:27
Ligin son düdüğüyle şampiyonluğu kaybetmektense bugün kaybetmeyi tercih ederim. Abdülkadir Parmak, üzerimizde baskı var diyordu. Şu anda ne baskı var ne de başka bir şey. Çıksın oynasınlar. Yenerler yenilirler ayrı mesele. Sadece oynasınlar.

alper*
13.07.2020, 10:58
Bizim şampiyon olmamız için son 3 haftaya 10 puan önde girmemiz gerekir.

Murathan
13.07.2020, 11:09
başakın kalan maçlardan 0 puan alıp şampiyon olma ihtimali > trabzonspor'un 3 maçtan 9 puan alma ihtimali

Ahmet Hamza
13.07.2020, 11:25
önce Şenol Güneş hoca bile değil diyen kafa sonra Yumlu vs şimdi de Genç Hüseyine takmış bizden bir cacık olmaz hoca Hüseyinden bahsedilemiyor bile

şampiyonluk için yapılması gereken şeylerin hiç biri şu an için sahadan geçmiyor

ve bizde bu kafalarla şampiyonlugu asla hak etmiyoruz

ben bırakalı çok oldu aklı başında olan Trabzonsporlulara da tavsiyemdir

yol yol değil yolcu da giderek boş insanlardan oluşuyor

gelin sizde boşverin...

Sizden gerçekten bir cacık olmaz, çok haklı bir tespit. Bu kulübü bitiren “torpil” illetini bu kadar canhıraş şekilde savunmak için ya menfaat gerekiyor ya da sağlıklı düşünme yetisini kaybetmiş olmak.

Şenol Güneş’i beğenmemişlermiş de o yüzden Yumlu ve Türkmen’i savunmalıymışız. Size kötü haberlerim var. Bahsettiğiniz futbolcular bu kulübün formasını torpil ile, hak yiyerek işgal etti. Kariyerlerinde bir daha asla Trabzonspor seviyesinde takımlarda forma giyemeyip yok olup gidecekler.

Kulüp altyapısı bir avuç köylünün elinde çiftlik olmuş, torpili daha iyi olan formayı, sözleşmeyi kapıyor. Bazıları da bu pislik düzenini savunuyor işte. Acıyorum gerçekten size.

kaan61
13.07.2020, 11:25
Futbol her türlü mücizeye müsait ama bizim bu sene şampiyon olmamıza müsait değil . Çünkü biz izin vermiyoruz. Bu akşam büyük ihtimalle matematiksel olarak da şampiyon belli olacak. Hedef gelecek sezona iyi bir hoca , iyi bir sağlık ekibi , iyi bir kondisyon ekibi ile girmek , kadroyu korumak ve istiyorsa en fazla Sosa gidebilir ( Gilerme , Doğan , H. Türkmen , Mesias , Bilal vb gidebilir. ) . Direk oynayacak 2 stoper , 1 er sağ ve sol açık , 1 tane şut özelliği olan orta saha sosa giderse 2 tane ve bir forvet . Bu mali yapıda bunu yapamayacağımız için Uğurcan gidecek ve taşlar yıkılmaya başlayacak. İnşallah geçmişteki yıkımları yaşamayız ve güzel günler görürüz.

hyasin61
13.07.2020, 11:26
Bizim Denizlisporu yenecegimiz dusuncesi Konyasporu etkileyecektir.Konyasporun her turlu puan alacagını dusunuyorum yeter ki biz Denizliyi yenelim.

hyasin61
13.07.2020, 11:33
City'nin cezası kalktı Cas davasında

hyasin61
13.07.2020, 11:46
City kararını duyan futbolcular aksam her turlu parcalar

UĞUR DURTAŞ
13.07.2020, 11:48
Sörlohtun boyu 1.95
ama boy avantajını kullanamıyor
kesinlikle kafa topu çalışması lazım
çoğu zaman 1.80 lik rakiplere bile faul yapıyor hava topunda

bu konu şimdi aklıma geldi...

da costa boy 1.91
ekuban 1.82
türkmen 1.83
campi 1.93

korner atışlarımızda çoğunlukla kara vana olduğunu benim gibi sizlerde görüyorsunuzdur.
bir tane çalışılmış korner atışımız yok ön direğe orta yapılıyor bizden kimse yok rakip karşılıyor
veya şişirmece balon gibi işe yaramayn doğaçlama kornerler

boy ortalamamız fena değil
hüseyin hoca niçin çalışılmış 1 tane korner kullanamıyoruz?

UĞUR DURTAŞ
13.07.2020, 11:54
VAR hakemi Özgür Yankaya
**
(H) YAŞAR KEMAL UĞURLU (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20554)
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19633)
(Y) SERKAN ÇİMEN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20161)
(D) KADİR SAĞLAM (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20668)
(V) ÖZGÜR YANKAYA (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19972)
(A) BURAK ŞEKER (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1090884)

bu demek oluyor ki konya maçımızın hakemi Özgür Yankaya

alper*
13.07.2020, 11:55
Bu maçı değil B. Şehir ve Kayseri maçlarını izleyeceğim. Bu maçta ne olduğu mühim değil.

Eğer bu hafta Konyaspor, Rizespor ve Gaziantep rakiplerinden puan alırsa o zaman ümitlenirim tekrar.

Yoksa istersen Denizliye 10 gol at.

HOPA'LI TS'Lİ
13.07.2020, 11:58
Bu akşam Başak puan kaybeder ve biz de kazanamazsak,

Alın size büyük bir travma daha

Doğukan Uçan
13.07.2020, 12:00
bizim taraftarlar 2.olmayı neden küçümsüyor? kadroyu dağıtmazsak üstüne 4-5 iyi transfer ile seneye yine yarışta oluruz hatta cl de çok büyük takım gelmezse gruplara kadar gidebiliriz.

ayrıca kaybedilmiş bir şey yok. türkiye kupasını alalım daha sonra süper kupa finalinde akbilspora koyarız al sana temiz 2 kupa işte.

HOPA'LI TS'Lİ
13.07.2020, 12:14
bizim taraftarlar 2.olmayı neden küçümsüyor? kadroyu dağıtmazsak üstüne 4-5 iyi transfer ile seneye yine yarışta oluruz hatta cl de çok büyük takım gelmezse gruplara kadar gidebiliriz.

ayrıca kaybedilmiş bir şey yok. türkiye kupasını alalım daha sonra süper kupa finalinde akbilspora koyarız al sana temiz 2 kupa işte.

36 yıldır şampiyonluk sevinci yaşayamamanın özlemi desem (2011'i saymıyorum. Çünkü sevinemedik.)

Anıl C
13.07.2020, 12:29
Goller Zeki, Yumlu, Rodayyega

AyhanPe
13.07.2020, 12:33
Bu akşam Başak puan kaybeder ve biz de kazanamazsak,

Alın size büyük bir travma daha

Travma olmaz abi. Zaten bu duruma alisildi. Daha kötüsü olmaz. Puan kaybedersek sansimiz bitmis olur ama ben önümüzdeki maclari alacagimizi düsünüyorum. Basaksehir kesinlikle puanlar kaybedecektir. Önemli olan yeterince puan kaybetmeleri. Ben acikcasi Basaksehir in sampiyonluk gibi bir hedefi olduguna inanmiyorum. Yarardan cok zarari olur bu onlara. Bakalim neler olacak..

ANAOKULU TERK
13.07.2020, 12:42
- başakşehir ilçesi bayraklarla süslendi.mutlu sona son 11 saat .aferin lan size !
- bu akşam denizli'ye değil,sıcak havaya puan bırakılacak.an itibarıyla 35 derece .
- 40 yıl sonra hatay geldi,bizim mallar(demirspor ve trabzonspor)bi türlü gelemedi.
- acun'un takımının gelmesiyle fenere yan sanayi takım sayısı 5'e çıkacak .
- erol bulut (kupayı alarak) fenerin başına geçebilir . ki alacak zaten .
- cisse dozer cemil sezonunun gol kralı olacak .sen de arkasından bakacaksın .
- yekta kurtuluş cimbom'a diyetini ödedi ama cimbom zaten perte çıkmıştı .
- eddie newton, guti hernandez'in kaderini paylaşabilir .çünkü konu mankeni .
- cas city'e ceza vermedi ama sana ceza vermesi muhtemel .
- 35'lik costa'nın ilk 11 başlamasıyla , kasadan bi 450 bin yuro daha çıkacak .
- uğurcan hariç para edecek futbolcun yok.belki waka.belki biraz eku .
- messias hiç oynamadan (kılçıksız) 400 bin yuro parayı gömdü . temiz iş .
- sızdırılan forma leş ötesi . (mavi/lacivert) lazio forması yapmak bu kadar zor mu ?
- kombine alıp(pandemi nedeniyle )maça gidemeyenlerin parası geri ödenecek mi ?
- fatih terim 17'lik çocuğa kaptanlık verirken , biz ne yapıyoruz ?
- ismail türüt,beste yaptın da ne oldu ? profesörünün hiç sesi soluğu çıkmıyor .
- hekimoğlu fk'ya iyi ki futbolcu vermediniz. verseydiniz kesin küme düşerlerdi !
- stat kenarına tribün yap .ama diğer taraf moloz cenneti olsun . paradoksa bak !
- altınordu(bir yıl arayla) 4.5 trilyona iki paçoz kaleciyi bize iyi kitledi .helal olsun !
- salih'e ve atakan'a edilen beddualar kesin tutar . çünkü haksızsın .
- yusuf yazıcı , sen ne ileri görüşlü bir adammışsın . tebrik ediyorum seni !
- ahmet , fırat , andusic , cafer v.s. oynamak için gün sayıyor .haberiniz olsun !

daha da yazarım da , değmez .

Latif Özdem
13.07.2020, 12:52
......................... Uğurcan .......................

Kamil .......... Costa .......... Hosseini .......... Novak

.............. Sosa .................. Ömür ...........

Parmak ....................................... Nwakame

....................... Ekuban ........................

....................... Shorloth .........................

Ömür sağda olmuyor artık. Ortada deneyelim bir de. Parmak sağ ayaklı, belki orda daha iyi olur. Ndiaye ve Hüseyin de oynamaz bir daha inşallah.

HOPA'LI TS'Lİ
13.07.2020, 12:53
- başakşehir ilçesi bayraklarla süslendi.mutlu sona son 11 saat .aferin lan size !
- bu akşam denizli'ye değil,sıcak havaya puan bırakılacak.an itibarıyla 35 derece .
- 40 yıl sonra hatay geldi,bizim mallar(demirspor ve trabzonspor)bi türlü gelemedi.
- sızdırılan forma leş ötesi . (mavi/lacivert) lazio forması yapmak bu kadar zor mu ?
- ismail türüt,beste yaptın da ne oldu ? profesörünün hiç sesi soluğu çıkmıyor .
- hekimoğlu fk'ya iyi ki futbolcu vermediniz. verseydiniz kesin küme düşerlerdi !
- stat kenarına tribün yap .ama diğer taraf moloz cenneti olsun . paradoksa bak !
- altınordu(bir yıl arayla) 4.5 trilyona iki paçoz kaleciyi bize iyi kitledi .helal olsun !
- ahmet , fırat , andusic , cafer v.s. oynamak için gün sayıyor .haberiniz olsun !

Yazmazsan hatırımız kalır :(

HOPA'LI TS'Lİ
13.07.2020, 12:56
Uğurcan

Kamil Costa Hosseini Novak

Sosa Ömür

Parmak Nwakame
Ekuban

Shorloth

Ömür sağda olmuyor artık. Ortada deneyelim bir de. Parmak sağ ayaklı, belki orda daha iyi olur. Ndiaye ve Hüseyin de oynamaz bir daha inşallah.

Son maçlarda bizi yakanlar,

Lastikli tuhaf saçlı savunmacı
Alanya'da son saniyede ters çalım yiyerek bugünlerin müsebbibi olan arkadaş
Agresif tavırlarıyla el bombası olan 37'lik delikanlı (savunmacı özelliği 0)
Psikolojik çöküntü içinde olan stajyer TD

Bu bağlamda yazdığın kadro kafamdaki kadro olup, kalan 3 maç böyle çıksa bari

CesurHamsi
13.07.2020, 12:58
Huseyin turkmene operasyon yapiyosunuz zavallisiniz yeaaaaaaa :):):):):):):):):)
cildiracam yaa yeminle
bu mactada bari oynasin lutfen oynasin maci kaybedelim sonra basak yenip sampiyon olsun da bitsin bu eziyet abi

samway
13.07.2020, 13:00

bu saçma paranoyalarınla deil Trabzonspor hayatının hiç bir noktasında sen mutlu olamazsın senin kendinle ilgili problemlerin var kardeşim

ciddi anlamda bir destek görmek istersen tanıdığım doktor arkadaşlarım var ciddiyim laf çakıyorum sanma sakın ben senin durumunu iyi görmediğim için söylüyorum

inşallah sağlığına kavuşursun

Mehmet Fatih Silik
13.07.2020, 13:02

Cok basit kardesim.
Mutlu olmayi bilmiyoruz cünki.
Izdirap gibi gecen günleri cok tez unutuyoruz.
Bu yarista matematiksel olarak hala var isek, bu sadece tek bir kisinin emegi ile olmadi.
Sampiyonlugu kaybedersekte olmayacak.
"Bu takim kümeye düser" lafindan "Sampiyonluk gitti!" lafi siyahla beyaz gibi. Ortamiz yok orasi belli.
Böyle oldugu icin de adim adim ilerleyemiyoruz.
Umarim yönetim takimi dagitmaz ve yine sampiyonluga oynariz.

Son zamanlarin sezon sonlarinda söylenen cok moda bir söylem var: "Bu sene ki gibi kolayca bir daha sampiyon olma olasiligi gelmez!"

Bayiliyoruz böyle arabesk takilmaya.

Latif Özdem
13.07.2020, 13:10
Son maçlarda bizi yakanlar,

Lastikli tuhaf saçlı savunmacı
Alanya'da son saniyede ters çalım yiyerek bugünlerin müsebbibi olan arkadaş
Agresif tavırlarıyla el bombası olan 37'lik delikanlı (savunmacı özelliği 0)
Psikolojik çöküntü içinde olan stajyer TD

Bu bağlamda yazdığın kadro kafamdaki kadro olup, kalan 3 maç böyle çıksa bari

-Baktın ki Ömür yine oynayamıyor çıkar o zaman oyundan, Parmağı ortaya çek, Sağa da Safa Kınalıyı al. Ya da Serkan Asanı al, ilerde sanki daha iyiydi.

-Baktın Parmak ya da Sosa oynayamıyor yine çıkar oyundan koy yerine Kerem Baykuş oynasın, olmadı Hakan Yeşil oynasın, olmadı Taha Tunç oynasın,

-Baktın Hosseini yine zırvaladı koy yerine Atakan Gündüz oynasın.

Nasıl olsa olan oldu artık. Kötü oynayacaklarsa, hata yapacaklarsa biraz da bunlar yapsın. Bari gençleri biraz görelim de seneye işimize yarayacak olanlar olur mu ona bakalım.

AyhanPe
13.07.2020, 13:12
Basaksehir ilcesi bayraklarlami donatilmis? Miting alanina binlerce insan toplar döner ayran dagitirlar :D :D

Ahmet Taşçı
13.07.2020, 13:13
-Baktın ki Ömür yine oynayamıyor çıkar o zaman oyundan, Parmağı ortaya çek, Sağa da Safa Kınalıyı al. Ya da Serkan Asanı al, ilerde sanki daha iyiydi.

-Baktın Parmak ya da Sosa oynayamıyor yine çıkar oyundan koy yerine Kerem Baykuş oynasın, olmadı Hakan Yeşil oynasın, olmadı Taha Tunç oynasın,

-Baktın Hosseini yine zırvaladı koy yerine Atakan Gündüz oynasın.

Nasıl olsa olan oldu artık. Kötü oynayacaklarsa, hata yapacaklarsa biraz da bunlar yapsın. Bari gençleri biraz görelim de seneye işimize yarayacak olanlar olur mu ona bakalım.

Bitti bu kadar.

TSunami_69
13.07.2020, 13:15
Icimde farkli bir his var. Normalde gecen haftaki antalya macindan sonra hersey bitmisti kafamda. Ama 4 puan fark 9 puan. 2 beraberlige bakiyor . Basak one gectikten sonra birakmiyor ama one gecmesi de cok kolay olmuyor. Son maclarinda edindigim izlenim bu. Son 3 hafta maclar ayni saatte rakipler ortak ve dusmemeye oynayacaklar. Eger stres yaparlarsa puan kaybi yuksel ihtimal. Bizim kafa rahat .uzun lafin kisasi basaga da bize de kolay sampiyonluk yok.her an her sey olabilir.

Mustafa YILMAZ
13.07.2020, 13:17
misal fbliler... neymis çok taraftarlari varmis... lan tivitirda orda burda tehdit edenlerin 90% kokona solcu kadiköylü solcu fbliler... onlarin sülâlelerini bilmem ne yapsan giderler yine chpye oy verirler... neyin tehdidi lan ? yavsak siyâsetçiler iste...
Anadolu'daki taraftarlar da ayni, ne yaparsan yap sag taraftan sasmazlar, 3 5 kisi oy vermez çok çok...
hüllogcu tayfa ne yapacak, fb için tepki niyetine sola mi verecek, hasstirin lan ordan

özkan sümer istifa ettiği zaman "Trabzon'da ampul söndü" pankartı asılmıştı ve belediye başkanlığı el değiştirmişti chp almıştı.

yani tepki gösterilmişti.

ama şuan ki ülke bambaşka seviyede önceden mesela milletin tenceresi azalırsa tepki gösterirdi şimdi o da yok. öyle ağır bir kutuplaşmadan geçti ki ülke beyni yandı milletin ve medya ile ağır bir kuşatma altında. yurt dışında olduğun için çok farkında olamayabilirsin.

muhalefet farklı mı zerre değil hep derim sağıcısı solcusu ateisti müslümanı hepsi aynı nehirden su içiyor ama farklı kıyılardalar. çünkü sistem temelden bozuk.

biz hariç diğer takımlar siyasete fazla etki etmez aslında zira kulüpleri şehirle özdeşleşmiş değil, onlarda buradan gelecek milliyetçilik ve şehir aidiyeti yok bizim gibi

taraftar sayıları fazla ve kullanıyorlar bunu zamanla ama asıl etkiyi yapan o değil sonucu alan o siyasilerinde çoğunun o takımları tutmaları ve parayı,gücü elinde tutanların bunu kullanmaları. yayıncı kuruluş normal değerinden fazla para veriyor lige o yüzden söz sahibi oluyor mesela rıdvan boşuna mı ağladı eyvah yayıncı kuruluş ne olacak diye 2011'de. siyasiler ve ist. kulüpleri için her şey paraya çıkıyor.

Cenkhan
13.07.2020, 13:18
Bu sene Avrupa ligi maceralari devam ediyor. Cogumuzda izledik maclarini. Yasli bir takim Basaksehir ama seneye cok daha güclü bir takim kurup sampiyonlar liginde basari yakalayabilirlerse taraftarda kazanabilirler. Zamaninda Cem Uzan in Istanbulspor u bir hayli taraftar toplamisti. Basaksehir daha ciddi bir tehdit. Ist. takimlari oturup düsünsün. Hata yapiyorlar..

Basaksehir in sampiyon yapilmasi her acidan trajikomik. Madem onlari sampiyon yapilacaklardi ne diye tüm takimlari devre disina itip bizimle yaristirdilar. Bu kadar yarali, haksizliklardan bikmis usanmis, acikca sampiyonluklari calinmis bir camiayi rencide etmek zorundamiydilar? Klasik Ist. takimlari yetmiyormus gibi birde bunlara sampiyonluk veriyoruz diye icimize oturtmak zorundamiydilar yahu? Hadi Ist. takimlarinin taraftar gazabindan cekiniyorlar ve bir kurban araniyordu..Sivasspor olabilirdi mesela..Neden biz???

Peki Türkiye'de şampiyon yapılan Başakşehir'i Avrupa'da kim itekliyor? Elinden kupası alınan takımın Ankaragücü ve Antalya maçlarını almasını engelleyen kimdi?

Kaybetmeyi bilmemiz lazım. Kötüyüz, birçok hata yaptık ve şampiyonluk gitti. Bu kadar basit. Gelecek sene aynı hatalar yapılmazsa şampiyon olabiliriz. Yok yukarıdan gelen bir karar neticesinde engellendiğimize inanılıyorsa geçmiş olsun, 50 sene daha şampiyon falan olamayız.

Latif Özdem
13.07.2020, 13:29
Icimde farkli bir his var. Normalde gecen haftaki antalya macindan sonra hersey bitmisti kafamda. Ama 4 puan fark 9 puan. 2 beraberlige bakiyor . Basak one gectikten sonra birakmiyor ama one gecmesi de cok kolay olmuyor. Son maclarinda edindigim izlenim bu. Son 3 hafta maclar ayni saatte rakipler ortak ve dusmemeye oynayacaklar. Eger stres yaparlarsa puan kaybi yuksel ihtimal. Bizim kafa rahat .uzun lafin kisasi basaga da bize de kolay sampiyonluk yok.her an her sey olabilir.
4 puan elbette kapanabilir. Başakşehirin 2 maçı da ölüm kalım mücadelesi veren takımlarla olacak. Hatta mesela Kasımpaşa bugün yenilse can derdindeki Rizeye, haftaya da Antepe puan bıraksa ki Antep yener tahminim, son maçta Başakşehirden puan almak zorunda kalıyor.

Ama işte bizim takım, BİZİM HOCAMIZ güven vermiyor. Nwakame tam iyileşmiş olsaydı ona güvenirdik diyeceğim ama geçen maç zor koşuyordu. Matematiksel olarak şans devam ettiği sürece umut etmeye devam yine de.

Sefer A.
13.07.2020, 13:30
bombayi basaksehir eseklerine birakiyorum beyler... bu aksam yendiler yendiler, yenemediler geçmis olsun sampiyonluk gider, kaptirirlar, ama bize ama bilmem neye
:p

AyhanPe
13.07.2020, 13:31
Peki Türkiye'de şampiyon yapılan Başakşehir'i Avrupa'da kim itekliyor? Elinden kupası alınan takımın Ankaragücü ve Antalya maçlarını almasını engelleyen kimdi?

Kaybetmeyi bilmemiz lazım. Kötüyüz, birçok hata yaptık ve şampiyonluk gitti. Bu kadar basit. Gelecek sene aynı hatalar yapılmazsa şampiyon olabiliriz. Yok yukarıdan gelen bir karar neticesinde engellendiğimize inanılıyorsa geçmiş olsun, 50 sene daha şampiyon falan olamayız.

Avrupa da ilerlemeleri Tr de hakemler tarafindan kollanmadiklari anlamina gelmez. Gs nin Uefa kupasini almasi o dönem pes pese aldiklari 4 sampiyonlugun saibeli olmadigini göstermez. Neler neler cikiyor o dönem yapilanlarla alakali..Fb nin sIkesi Gs nin yaptiklari yaninda hic kalir..

Ben hala Basaksehrin sampiyon olacagina inanmiyorum. Takimlarin hepsinde verilen 3 aylik aradan sonra yazin ortasinda konsantrasyon eksikligi görülüyor. Bazi maclarda iyi mücadele olmasina ragmen berbat yavas bir oyun. Genel olarak ligde oynanan oyun asiri derecede kalitesiz. Basaksehir e 1-2 mac disinda direnc bile gösterilmedi. Tüm maclarini izledim. Özellikle Antalya klüpleriyle olan maclari resmen peskes cekildi adamlara ve bunun gibi bir cok mac. Önümüzdeki 3 hafta ciddi puan kayiplari yasarlarsa süpriz olmaz benim icin. Oynadiklari oyunla FC Copenhagen i elemeleri zor..Gerci su halimizle biz avaraj takimi olurduk Sampiyonlar Liginde ama herhalde seneye daha alternatifli bir kadromuz olacaktir..

Mesut
13.07.2020, 13:36
Haberlerde Hüseyin hocamız Türkmen'i oynatmayacağını yazıyor
Vallahi darılırım hocam
Haftalardır hatalar yapan adamda bu kadar ısrar ettiysen devamını getireceksin
Dalga geçer gibi herşey gittikten sonra oynatmamanın bir anlamı yok
Darılmasın Türkmen kazanman gerekiyor Türkmen'i
Da Costa'nın sözleşmesi uzayacak devam et 3 maç daha oynatma ne olacak.

Muhammed Ayaz
13.07.2020, 13:38
Son haftaya puan puana ve averajla lider girsek bile son hafta Kayseriyi yenemez ve yine şampiyon olamayız.

Yok arkadaş yok
Ankaragücü ve Antalya maçlarını düşündükçe bırak ümid etmeyi Allaha şükür ikincilik flan garanti diyorum kendi kendime...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

LANGARA
13.07.2020, 13:44
Merak ettiğim bir husus var: Bu gecenin gerçek kazananı kim olacak?Ligi bir şekilde dizayn edenler mi yoksa bizim isteksizliğimiz mi? Ligin balans ayarlarıyla her yıl mutlaka oynayanlar bu mükemmel yarışı (!) haftaya mümkünse son haftaya taşımak isteyecektir. Tabi burada her zaman türlü oyunları bozan Trabzonspor’umuz devreye girerse bu planları da bozulabilir ve Başakşehir şampiyonluğunu ilân edebilir. Her şey bizim elimizde yani! Şampiyonluğu bu akşam da bırakabiliriz, iki hafta sonra da!

AyhanPe
13.07.2020, 13:46
Basaksehir in de Ankaragücü ne karsi oynadigi oyunu gördük.Antalyaspor maci resmen verdi adamlara. Igrenc ötesi bir macti. Bu sene verilen 3 aylik ara ve yazin ortasinda tatil yapacakken oyuncularin oynama zorunlulugu. Bu tarihte ilk defa olan birsey. Ben son maca kafa kafaya girsek Kayserispor a puan kaybedecegimize ihtimal bile vermiyorum ama hele su 4 puan kapansinda bi..Bugün Basaksehir kazanirsa sansinimiz bi hayli azalir tabi ama yinede son iki macta hersey olabilir..

trabzon29
13.07.2020, 13:58

Adam anaokulu terk derken ciddiymiş

Karasoy
13.07.2020, 14:15
Başakşehir şampiyon olur bizimkiler de seçim akşamı '' Nasıl koydukla'' kalakalır..

tristram
13.07.2020, 14:17
sezon basindan bu yana ilk kez bir macimizi seyretmeyecegim.alanya-ankaragucu maclari sonrasi da buyuk travmaydi ama gecen hafta antalya maciyla beraber takim sezonu coktan kapattigini gosterdi.bir takim son duzlukte lig sonuncusu ankaragucune ve yedek antalyaya oyun anlaminda eziliyorsa orada sampiyonluk icin birsey soylemeye gerek yok.ikinciligi opup basimiza koyalim.bu arada basaksehir kalan 3 maci kaybetse becerip 4 puan alamayiz.oylesine kopmus durumdayiz..

Yunus Emre SEYHAN
13.07.2020, 14:19
Şöyle 2-3 farklı öne geçersek Ömür kardeşi oyuna alalım show yapacak. başka türlü yan ve geri pas veriyor

Sefer A.
13.07.2020, 15:08
özkan sümer istifa ettiği zaman "Trabzon'da ampul söndü" pankartı asılmıştı ve belediye başkanlığı el değiştirmişti chp almıştı.

yani tepki gösterilmişti.

ama şuan ki ülke bambaşka seviyede önceden mesela milletin tenceresi azalırsa tepki gösterirdi şimdi o da yok. öyle ağır bir kutuplaşmadan geçti ki ülke beyni yandı milletin ve medya ile ağır bir kuşatma altında. yurt dışında olduğun için çok farkında olamayabilirsin.

muhalefet farklı mı zerre değil hep derim sağıcısı solcusu ateisti müslümanı hepsi aynı nehirden su içiyor ama farklı kıyılardalar. çünkü sistem temelden bozuk.

biz hariç diğer takımlar siyasete fazla etki etmez aslında zira kulüpleri şehirle özdeşleşmiş değil, onlarda buradan gelecek milliyetçilik ve şehir aidiyeti yok bizim gibi

taraftar sayıları fazla ve kullanıyorlar bunu zamanla ama asıl etkiyi yapan o değil sonucu alan o siyasilerinde çoğunun o takımları tutmaları ve parayı,gücü elinde tutanların bunu kullanmaları. yayıncı kuruluş normal değerinden fazla para veriyor lige o yüzden söz sahibi oluyor mesela rıdvan boşuna mı ağladı eyvah yayıncı kuruluş ne olacak diye 2011'de. siyasiler ve ist. kulüpleri için her şey paraya çıkıyor.
Evet o zaman daha düzgün durusumuz vardi...
Karaladigim kisimlar aynen benim de düsüncelerim aslinda...

Soner Albayrak
13.07.2020, 15:43
Radaruga boş geçmez. Uğurcan'ı en iyi tanıyan oyunculardan.

Kaleciye feyk atarak en az bir gol yapar bugün.

Cenkhan
13.07.2020, 15:45
Avrupa da ilerlemeleri Tr de hakemler tarafindan kollanmadiklari anlamina gelmez. Gs nin Uefa kupasini almasi o dönem pes pese aldiklari 4 sampiyonlugun saibeli olmadigini göstermez. Neler neler cikiyor o dönem yapilanlarla alakali..Fb nin sIkesi Gs nin yaptiklari yaninda hic kalir..

Ben hala Basaksehrin sampiyon olacagina inanmiyorum. Takimlarin hepsinde verilen 3 aylik aradan sonra yazin ortasinda konsantrasyon eksikligi görülüyor. Bazi maclarda iyi mücadele olmasina ragmen berbat yavas bir oyun. Genel olarak ligde oynanan oyun asiri derecede kalitesiz. Basaksehir e 1-2 mac disinda direnc bile gösterilmedi. Tüm maclarini izledim. Özellikle Antalya klüpleriyle olan maclari resmen peskes cekildi adamlara ve bunun gibi bir cok mac. Önümüzdeki 3 hafta ciddi puan kayiplari yasarlarsa süpriz olmaz benim icin. Oynadiklari oyunla FC Copenhagen i elemeleri zor..Gerci su halimizle biz avaraj takimi olurduk Sampiyonlar Liginde ama herhalde seneye daha alternatifli bir kadromuz olacaktir..

Aynı şekilde, edinilen intibalar da bazı kulüplerin kayrıldığı anlamına gelmiyor. Başakşehir Alanya'ya top göstermeden aldı o maçı, rakibi bıraktığı için değil. Spekülasyona göre şampiyon belirleyeceksek aynı Alanya'nın bize hediye ettiği ilk golü nasıl açıklayacağız o zaman?

Senenin kaybedenlerine bakın, hepsinin ortak noktası kendileri hak ettiği halde başka takıma el verildiği için bu halde olduklarını düşünmeleri. Fenerlilere göre biz, Beşiktaşlılara göre Gs, Galatasaraylılara göre de Başakşehir kayrılıyor. Bunlar bir takım hezeyanlardır, dolayısıyla başarı isteniyorsa bunları kenara bırakıp içerideki problemlere odaklanmak lazım. Senin takım olarak problemin, skor üstünlüğünü korumak için geri yaslanmaktan başka çözüm bulamamış acemi teknik direktörler ile beceriksiz defans ve kibar orta saha oyuncularına sahip olman. Düzeltirsen kupayı alırsın, düzeltemezsen başkasını "kollarlar" artık gelecek seneye.

LağusKusteli
13.07.2020, 15:55
başarı isteniyorsa bunları kenara bırakıp içerideki problemlere odaklanmak lazım. Senin takım olarak problemin, skor üstünlüğünü korumak için geri yaslanmaktan başka çözüm bulamamış acemi teknik direktörler ile beceriksiz defans ve kibar orta saha oyuncularına sahip olman. Düzeltirsen kupayı alırsın, düzeltemezsen başkasını "kollarlar" artık gelecek seneye.

Haklısın. Önce kendi hatalarımızı düzeltip sonra rakipleri psikolojik baskı altına almamız gerektiğini de bu sezon tecrübe etmiş olduk.

Zira 2 sezondur öne geçilen maçlarda en çok puan kaybeden takım olmayı düzeltemediğimiz için diğer etkenlerin hiçbir önemi ve anlamı kalmıyor maalesef

Berke6198
13.07.2020, 16:10
16-17 sezonundan bu yana hücum istatistikleri her sene yukarı çıkan 2 takımdan bir tanesiyiz. Diğer takım da Galatasaray. Geçen sezonun devre arasında gelen transfer yasağı gelmemiş olsa belki bir-iki yedek takviyesiyle liderin 6 puan gerisinde kapatacağımız yerde şampiyon olabilirdik. Ancak hücum metriklerimizi yukarı çekerken dikkat çeken büyük bir konu, direklerden dönen şutlarımızdı. Bu şutların yüzdesel çoğunluğunu Rodallega ve Ekuban oluşturuyordu. Şampiyonluk için gereken şeylerden birincisi belki de bu direkten dönen şutları hedefe gönderebilecek yüksek gol yüzdeli bir santrafor bulabilmekti. Bu sene bulduk. Rodallega takımdan ayrılırken, Ekuban daha fazla son vuruşa uzak bir noktaya, bağlantı görevini üstlenir bir pozisyona evrildi.

Sörloth, ligin diğer tepe ve büyük takım santraforlarına göre en az şut denemesi yapan fakat diğer herkese göre şut kalitesi en yüksek olan oyuncu. Doğru anı bekleyip doğru vuruşu yapmakta şu an Sörloth'un yanına yaklaşabilecek bir tane oyuncu yok ligde. Peki geçen seneden bu yana yüz yüze olunan sorunlardan bir diğeri neydi? Defansif yapımızın sorunlu olması ve özellikle merkez savunmaya oyun yapımıza uygun direkt 2 stoper, yedekte beklemesi içinse 1 tane stoper bulamamış olmamızdı. Seneye bu sorunları bilerek başladık ve bu bölgeye yine tatmin etmeyen transferler yaparak defansif yapımızı şansa bıraktık. Hem Ünal Hoca'nın hem de yardımcılığını yapan Hüseyin Hoca'nın defansif kurgu anlamında çok fazla başarılı oldukları, zihinlerinin buna yatkın çalıştığı söylenemezdi. Ben defalarca takıma acilen defansif oyunda uzmanlaşmış bir antrenörün getirilmesi gerektiğini söyledim.

Üstüne bu antrenörün de tavsiyeleriyle gözlemci ekibinin hocanın istediği oyun yapısına uygun stoperleri hızlıca temin ederek oyun olarak güçleneceğimizden dem vurdum. Stoper seçme işi gerçekten kolay iş değil. Liverpool 30 yıl sonraki şampiyonluğunu elde etmeden önce defalarca rezalet derecedeki stoperlere milyonlar döktü. Ancak ve ancak kendileri için şampiyonluğa uzanan o yolu Van Dijk ile sağlayabildiler. Bu sene de şampiyon olamadık diyelim, şimdiden tüm eksikler ayan beyan önümüzde.

2-3 kulvarda istikrarlı bir şekilde 13-14 oyuncuyla kendini idame ettiriyormuş gibi düşünecek, buna uygun teknik ekip yaratacaksın. En önce doktorunu işin ehli birisinden seçeceksin. Hüseyin Hoca'nın kulüple ilişiğinin kesilmesini istemem. Gözlemlediği oyunculardan ve verdiği raporlardan büyük fayda sağladık, gözlemci ekibinin içinde büyük fayda sağlayabilir. Topun geri kazanımını aynı geçen seneki istatistik gibi 8-9 saniyeye çekecek, takım boyunu 16-17 metre ve gerektiğinde altında tutacak, Avrupai standartlara hakim bir teknik direktör getireceksin. Bu takım bu ligin en fazla potansiyel vadeden ekibi. Büyük kitaplar devirmeye, ansiklopediler araştırmaya gerek yok. Etkili fakat basit dokunuşlar gerekiyor.

CesurHamsi
13.07.2020, 16:17
90+5 oynaniyorrr.. Rodaayegaaa vuruyorrr ve goooooolll 1-0

AyhanPe
13.07.2020, 16:26
Aynı şekilde, edinilen intibalar da bazı kulüplerin kayrıldığı anlamına gelmiyor. Başakşehir Alanya'ya top göstermeden aldı o maçı, rakibi bıraktığı için değil. Spekülasyona göre şampiyon belirleyeceksek aynı Alanya'nın bize hediye ettiği ilk golü nasıl açıklayacağız o zaman?

Senenin kaybedenlerine bakın, hepsinin ortak noktası kendileri hak ettiği halde başka takıma el verildiği için bu halde olduklarını düşünmeleri. Fenerlilere göre biz, Beşiktaşlılara göre Gs, Galatasaraylılara göre de Başakşehir kayrılıyor. Bunlar bir takım hezeyanlardır, dolayısıyla başarı isteniyorsa bunları kenara bırakıp içerideki problemlere odaklanmak lazım. Senin takım olarak problemin, skor üstünlüğünü korumak için geri yaslanmaktan başka çözüm bulamamış acemi teknik direktörler ile beceriksiz defans ve kibar orta saha oyuncularına sahip olman. Düzeltirsen kupayı alırsın, düzeltemezsen başkasını "kollarlar" artık gelecek seneye.

Haklilik payi tabiki var. Bir cok eksigimiz var. Türkiye de sampiyonluklarin sirf emekle kazanildigini düsünecek kadar saf olamayiz. Hakedenin olamadigini en iyi bilmesi gerekenlerdeniz. 2011 de "karakolluk" olmasaydik o dönemde spekulatif kalacakti yapilan sIke..

Bu sene berbat oynadik ama bazi maclar sistematik olarak dograndik. En az 10 puanimiz gitti böyle. Ofsayt cizgisinin Basaksehir e yamuk cekildigini hic görmedim mesela. Sen gördün mü?

Tabiki eksiklerimizi giderip seneye daha iyi olabiliriz. Buna kimsenin itirazi yok sanirim..

Mesut
13.07.2020, 16:37

Hocam böyle fazla eziyetli olmuyor
Konya 2 başakşehir 1
90+5 Denizli 0 Trabzonpor 1 rodeyegaaaaa atıyor 1-1 oluyor.
Bize öyle kolay eziyet yok en beterini yaşatmaları lazım

Zafer Fidan
13.07.2020, 16:41
Hocam böyle fazla eziyetli olmuyor
Konya 2 başakşehir 1
90+5 Denizli 0 Trabzonpor 1 rodeyegaaaaa atıyor 1-1 oluyor.
Bize öyle kolay eziyet yok en beterini yaşatmaları lazım

En beteri ozaman Xeki 90+6 da 90a çakması olur 😂

Enes Başkaya60
13.07.2020, 16:45
Denizliye yeneriz rahat olun Konya da Başaktan puan alır biz evimizde haftaya Konya'ya puan veririz eziyet devam eder...

Ah ah şampiyon olsaydık ne de güzel olurdu...

trabzon29
13.07.2020, 16:48

Bu iyi,vuruyor ve goolll 1-1 daha kötü)

Anıl C
13.07.2020, 16:58
Aklı olan dalağını böbreğini satışa çıkarsın denizli'ye oynasın. Plase olarakta denizli penaltıdan gol atar desin. Nasılsa Çakır yatacak ters köşeye.

AYYILDIZ
13.07.2020, 17:24
Bu aksam basaksehir sampiyon olur.

Erkin
13.07.2020, 17:28
Bu arada sadece su an degil, 2 3 hafta once bile Basaksehir`in Konya macina isaret etti bircok kisi ama 26 gol atabilmis boylesine gol fakiri bir takimin bunu nasil yapabilecegini merak ediyorum. Kadro kalitesi de ayrica yerlerde. Klasik uyutan yavsaksehir gibi maca baslar bunlar yine 60 70lerde bir tane atar, goklere cikarilirlar.

kaan61
13.07.2020, 17:42
Son haftalardan farklı birşey olmaz % 99 Başak 2 - 3 fark ile kazanır biz 1 - 2 fark ile yeniliriz. Şampiyon kesinleşir. % 1 ise ............. yarın görüşürüz.

karabela
13.07.2020, 17:50
Yukarıda arkadaş yazmış ben de katılıyorum Başak 60-70 e kadar rakibi uyutup bekliyor sonra işi bitiriyor rakibin cevap şansı yok. Ama can çıkmayınca umut da bitmiyor o başka. Acaba olur mu diye şaytan vesvese veriyor

Isko6161
13.07.2020, 17:51
Size bi spoiler vereyimmi?

Basaksehir Konyada takilir, biz bu maci aliriz. Ardindan tekrar sampiyonluk icin umitlenir psikolojimizi iyice darmadagan ederiz.

Bu burda dursun.

Ufak bi hatirlatma. Aksam gorusuruz renktaslar

hyasin61
Alanya macından once 8 lerde gezinen hisse Alanya - Ankaragucu - Antalya macları ile cift hanelere gelecekken kac gundur taban yapa yapa gidiyor. Biryerde yuzumuzu guldur be takım.

cyberentalpi
Gerçekten samimiyetle söylüyorum
Konya şahsiyet koyarsa başaktan puan alabilir.
Biz denizli yi geçeriz.

Başak 2-4-5 puan kaybedebilirde bizde 9 puan alabilir miyiz.

Bugün içimden bir ses başak yenilir diyor. hatta haftaya kayseride puan alabilir. Her sey bugun bellli olur

Çağdaş DENİZ
13.07.2020, 18:02
Valla şampiyonluk zaten gitti geçen hafta Antalya maçını izlemedim bari iyi oynasalr da zevkine izlesem maçı ama hiç sanmıyorum
Nwakaeme yoksa yine kısır bir maç izleriz

ilelebeTS
13.07.2020, 18:06
Bu aksam basaksehir sampiyon olur.
O kadar kolay ölüm yok bize.

Enes Başkaya60
13.07.2020, 18:11
O kadar kolay ölüm yok bize.

Çok iyiydi...

halilaziz61
13.07.2020, 19:06
Ufak bi hatirlatma. Aksam gorusuruz renktaslar

İlla biraz can cekisecegiz diyorsun :)

hanzale
13.07.2020, 19:08
Konya yenilirse düşer

ANIL
13.07.2020, 19:15
Denizliden lider dönebilirdik, sadece Antalya maçını alsaydık. Gelde üzülme be.

Halil Alemdar
13.07.2020, 19:18
Aga ankaragücü ve antalyayı nasıl yenemediniz ya deliricem

ALDENİRO
13.07.2020, 19:24
Boşa ümitlenmeyin. Konya yense bile, biz yenebilirmiyiz meçhul.

yatmaztara
13.07.2020, 19:27
Beyler hala burdamısınız? Size 2 hafta önce şampiyonluğun garantisini verdim. Gidin bir yerlerde kutlayın boşverin maçı. Şampiyonuz ama şampiyonlar ligi hayal. Hepimize iyi akşamlar.

Isko6161
13.07.2020, 19:39
İlla biraz can cekisecegiz diyorsun :)

Aynen öyle. Sezonun son düdüğü çalana kadar rahat etmek yok

AlperenAltun
13.07.2020, 19:40
Hala ümitli taraftar görmek güzel ama hayal kurmaya gerek yok

lazboy0061
13.07.2020, 19:40
Bugün bu is bitecek hepimiz rahatlicaz renktaslar

'Enes'
13.07.2020, 19:43
Shota "bugün şampiyon belli olabilir" dedi, neden İstanbul'da acaba

DeAgLeMaNyAq
13.07.2020, 19:46
Shota "bugün şampiyon belli olabilir" dedi, neden İstanbul'da acaba

Ailesi yıllardır İstanbul'da yaşıyor...

'Enes'
13.07.2020, 19:48
Ailesi yıllardır İstanbul'da yaşıyor...Kendi ligi bitti mi, bilgin var mı?

Sefaenes
13.07.2020, 19:51
Ya buradan hakemlerle gelmis bir takim vuradan şampiyonluğu vermez herkez bizim gibi değil. 3 Hüseyin ler bitirdi bizi

hyasin61
13.07.2020, 19:52
Kayseri yedi

DeAgLeMaNyAq
13.07.2020, 19:52
Kendi ligi bitti mi, bilgin var mı?

Hayır devam ediyor...

hyasin61
13.07.2020, 19:53
Su anki sonuclar tam Konyanın istedigi sonuclar

DeAgLeMaNyAq
13.07.2020, 19:55
Da Costa için opsiyonu var diye oynatılmıyor dedikodusu yapılıyordu. Al işte Denizli maçı ile opsiyonu devreye girecek. Değdi mi işleyen sistemi bozmaya...

thesiege61
13.07.2020, 19:55
Su anki sonuclar tam Konyanın istedigi sonuclarBu konyanın puan alma hatta kazanması gerektiğini değiştirmiyor hala 15. Sıradan 2 puan uzakta ve 17.ci. konya başak maçına feci asılacak inşallah da puan alacak.

'Enes'
13.07.2020, 19:57
Şampiyonluk gidince sırf bizim gönlümüz olsun diye HT4'den vazgeçilmiş, eyvallah lutfettiniz

Enes Başkaya60
13.07.2020, 19:58
Şampiyonluk gidince sırf bizim gönlümüz olsun diye HT4'den vazgeçilmiş, eyvallah lutfettiniz

Messias 4 ile çarpar 3'e bölerdi HT4'ü adamı doğum günü kutlamak için aldık yazıklar olsun...

ÖmürKaradeniz61
13.07.2020, 19:58
Hiç-bir şey hissetmiyorum.

castillo61
13.07.2020, 20:00
Da Costa için opsiyonu var diye oynatılmıyor dedikodusu yapılıyordu. Al işte Denizli maçı ile opsiyonu devreye girecek. Değdi mi işleyen sistemi bozmaya...

Acayip bi karardı ya. 10 kişi oynamamıza rağmen neredeyse pozisyon vermediğimiz maçtan sonra stoper tandemini bozduk, bitime de 7 hafta kalmışken.

Neresinden tutarsan tut elde kalıyor.

Arda'
13.07.2020, 20:00
Akbil bu gece şampiyonluğunu ilan eder herkes rahatlar

ÖmürKaradeniz61
13.07.2020, 20:01
Hüseyin şampiyonluk gidince rahatlamış belliki,geldiğinden beri ilk defa adam gibi bir kadro çıkarmış. Böyle vasıfsız adamların sırtına tonlarca yük vermeyeceksin. Adamın bir günahı yok kapasitesi bu.

Cem Balcı
13.07.2020, 20:01
Bu başak yenilirse,biz kazanırsak...
İnsan umutlanıyor yine de...

Ozan Yılmaz
13.07.2020, 20:02
https://pbs.twimg.com/media/Ec0hxhyXoAIHUFe?format=jpg

castillo61
13.07.2020, 20:04
Mensah sezonu kapattı direkt kırmızıdan

Ozan Yılmaz
13.07.2020, 20:04
Ligin en "yumuşak" orta sahası

hyasin61
13.07.2020, 20:05
Mensah kırmızı basaksehır macında yok

Sefer A.
13.07.2020, 20:06
bu kadar da ayar olmaz lan,,,, kapat kapat

Yunus Emre SEYHAN
13.07.2020, 20:06
Bu nasıl bir lig , hep kasa kazaniyor.
İddaa oranları ve sonuçlar enterasan

Enes Başkaya60
13.07.2020, 20:10
Kayseri atıp ofsayta takılıyor...

hyasin61
13.07.2020, 20:15
halıl umut meler ıyı calıstı 2 kırmızı kaysserıye

DeAgLeMaNyAq
13.07.2020, 20:16
Kasımpaşa'nın ligde kalmayı garantilemesiyle birlikte son haftaki Başakşehir maçı da formaliteye dönmüş oldu. Gerçi Başakşehir muhtemelen şampiyonluğunu haftaya ilan edeceğinden onlar açısından da formalite olacaktır...

Mesut
13.07.2020, 20:17
Hüseyin hocam neden Türkmen'i bu hafta oynatmadın
Neden yani
Haftalardır aynı boku yerken neredeydin de şimdi oynatmadın
Geçen haftalarda oynatırken ne düşünüyordun şimdi ne düşündün de oynatmadın
Bu soruyu yüzüne sormak isterdim

iyattara
13.07.2020, 20:17
halıl umut meler ıyı calıstı 2 kırmızı kaysserıyeNe çalışması kardeşim izliyor musun maçı? İkisi de tekme tokat yumruk ne varsa attı rakibine. Laf edeceksen kartı görenlere et.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hanzale
13.07.2020, 20:19
Kayseri yabancıları Mini Cooperlanmış

Ahmet Hamza
13.07.2020, 20:19
Hahahah Çimşir Türkmen'i oynatmıyor. Komediye gel. Hem beceriksiz hem korkakça bir hareket. Acıyorum halimize.

Mesut
13.07.2020, 20:20
Arkadaşlar size hayranım hala rakip takımları takip ediyorsunuz hala bir umut diyorsunuz
Yapmayın arkadaşlar kendinize yazık etmeyin
Bu sezon bitti arkadaşlar bir hayaliniz varsa bunu gelecek sene için hayal edin
Gerçekten haketmiyorlar
Boşuna heveslenmeyin

hyasin61
kayseriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii attı beee

Sefer A.
Kayseri 9 kisiyle golü buldu iyi oldu

serdaracıl
13.07.2020, 20:22
1-1

14TS61
13.07.2020, 20:23
Kayseri'nin atmasına Niye seviyorsunuz. Ligde kalsın diyemi başak maçına asılacak diyemi. Bir kere Konya'ya takılmaz başak. İkincisi mensah yok ona takılsa kayseri'yi zaten evire çevire yenecek

Kusura bakmayın ama çok saçma bir beklenti sizinki. Senin oyuncuların Ankaragücü Antalya macinda istemiyorum dedi şampiyonluğu. Bukadar kasmayın

DURAS
13.07.2020, 20:28
Hüseyin Türkmen değil onsekize , tesislere bile almam. Kendine kulüp arasın en iyisi o...

ÖmürKaradeniz61
13.07.2020, 20:29
Böyle bir komedi olamaz adam 4 puan önde senden sen kalkmışsın kayseri konya gibi mahalle takımlarından medet umuyorsun. Nwakaemeyi, Costayı niye oynatiyorsun çimşir efendi şampiyonluk gitti rahatladın diye mi neden. Bugün heyecanımızın olmamasının tek sebebi sensin hiçbirinize hakkımı helal etmiyorum çapsız herifler utanmaz terbiyesizler.

Kemal Öztel
13.07.2020, 20:31
Waka maça ağırlığını koyar tam onun maçı. Atar attırır kazaniriz..

iyattara
13.07.2020, 20:32
Denizli bize ters gelen bir takımmış vay bee :)

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mesut
Böyle bir komedi olamaz adam 4 puan önde senden sen kalkmışsın kayseri konya gibi mahalle takımlarından medet umuyorsun. Nwakaemeyi, Costayı niye oynatiyorsun çimşir efendi şampiyonluk gitti rahatladın diye mi neden. Bugün heyecanımızın olmamasının tek sebebi sensin hiçbirinize hakkımı helal etmiyorum çapsız herifler utanmaz terbiyesizler.

Ben o isimlere takılmıyorum
Türkmen nerede Türkmen.
Çimşir'e gerçekten nefret duygusu ağır basıyor
Bu zamana kadar ne gördün de Türkmen'de ısrar ettin
Şimdi neden oynatmadın neden?

Yasin Altuntas
Ah be kot kaf, is isten gectikten sonra Hüseyin‘i yedege cekiyor. Ahh ahhh...

Sent from my iPhone using Tapatalk

fadigaTS
13.07.2020, 20:33
Ankaragücü ve antalya maçlarında sahada yürüyen futbolculara ve kenardan izleyen teknik ekibe kızgınlığım geçmeyecek.İsterseniz bir düzine gol atın.Ruhsuzlar ordusu.Rezilsiniz

fadigaTS
13.07.2020, 20:35
Ah be kot kaf, is isten gectikten sonra Hüseyin‘i yedege cekiyor. Ahh ahhh...

Sent from my iPhone using Tapatalkİyice sıvadıktan sonra çekse ne olur.Bu küçük düşünen zihniyetle sürekli lige renk katarız.Kafaların değişmesi lazım.Yoksa bir 36 sene daha bekleriz

ÖmürKaradeniz61
13.07.2020, 20:35
Bugün başak yenilsin biz yenelim yinede şampiyonluk şansımız yok boşuna kimse ümitlenmesin benim şuan tek isteğim istifaların patır kütür gelmesi.

ANIL
13.07.2020, 20:36
Ünal rizeyi küme düşürüyor. 😃

fadigaTS
13.07.2020, 20:36
Denizli bize ters geliyormuş.Sen kendi oyununu oyna önce.Lige renk katan takım teknik direktörü seni

bahadır2561
13.07.2020, 20:37
Şimdi federasyon dese başak önümüzdeki üç maç hükmen yenik sayılacak.

Bizimkiler 4 puan alamaz

hanzale
13.07.2020, 20:38
Çayları hazırlayın yeniden başlıyoruz

Yiğit Gayretli
13.07.2020, 20:38
Maçtan sonra skordan bağımsız olarak birkaç kelam edeceğim.

Mesut
13.07.2020, 20:39

Bizimkiler 4 puan alamaz

İmza atarım.

fadigaTS
Halen daha son haftalardaki ruhsuzluğun açıklaması yapılmadı.Hiçbir takım bu kadar ruhsuz değil.Ligte orta sıra takımları bile daha istekli oynuyor.Taraftarı sağılacak inek gibi görüyorlar.

Erkan A.
Arkadaslar
moralsiz isteksiz hedefsiz taraftarlarimizin yorumlari cok interesan
yok bu is bitmis mis..daha bitmedi yoksa artik sahaya cikmayalim nedir bu ümitsizlikler
oyuncularimiz burdaki yorumlari okusalar gider köprüden atlarlar olumsuz havaya galiba bizim taraftarda oyunculara veriyor..tekrar edeyim ben trabzonsporluyum bu kulübü karsiliksiz sevdim ve ölene kadar sevecegim trabzonlu olmaktan da gurur duyuyorum bügün yenilsekte ayakta alkislayacagim takimimizi..
ligi ikinci bitirsekte sampionlar ligine gitcez ikincilikte bir basaridir...trabzonsporum iyki varsin..
maca gelirsek trabzonsporumuzun formasi yeter diycem..alanya beraberligi moral motive hersey bitirmisti,umudumuz oldugu sürece heycanla maci izlicez ve umarim kazancaz sampionlugu kayip edersekte bu kadroyu alkislamak gerekiyor umarim ilerde üc dört kaliteli oyuncu aliriz ve yeni bir ümitli bekleyisle sezon baslar..bu takim sampion olmasada trabzonda kralar gibi karsilanarak alkislamamiz gerekiyor trabzonspor bizim oyuncular gelir gider bunu unutmayin..

mechatron61
13.07.2020, 20:40
Mensah nasıl bir adam. 2 hafta önceden tatil için direk kırmızı gördü. Böyle profesyonellik olmaz. BJK bu eksiyi göze alarak çok çok ucuza alacak galiba bu elemanı.

fadigaTS
13.07.2020, 20:41
Taktiksiz ve futbolcuların keyfine göre maç kazanan bir takımız.

Soner Albayrak
13.07.2020, 20:41
Biz kaç atarız bilmiyorum ama Denizli en az 2 gol atar.

ANIL
13.07.2020, 20:42
Bugün takımda koşan, mücadele eden olursa bilinki ikiyüzlüdür.

ilelebeTS
13.07.2020, 20:42

Bizimkiler 4 puan alamaz

O kadar da değil :) 2 maç hükmen yenik sayılsa küme düşerler, otomatik şampiyon oluruz.

Mesut
13.07.2020, 20:43
Arkadaslar
moralsiz isteksiz hedefsiz taraftarlarimizin yorumlari cok interesan
yok bu is bitmis mis..daha bitmedi yoksa artik sahaya cikmayalim nedir bu ümitsizlikler
oyuncularimiz burdaki yorumlari okusalar gider köprüden atlarlar olumsuz havaya galiba bizim taraftarda oyunculara veriyor..tekrar edeyim ben trabzonsporluyum bu kulübü karsiliksiz sevdim ve ölene kadar sevecegim trabzonlu olmaktan da gurur duyuyorum bügün yenilsekte ayakta alkislayacagim takimimizi..
ligi ikinci bitirsekte sampionlar ligine gitcez ikincilikte bir basaridir...trabzonsporum iyki varsin..
maca gelirsek trabzonsporumuzun formasi yeter diycem..alanya beraberligi moral motive hersey bitirmisti,umudumuz oldugu sürece heycanla maci izlicez ve umarim kazancaz sampionlugu kayip edersekte bu kadroyu alkislamak gerekiyor umarim ilerde üc dört kaliteli oyuncu aliriz ve yeni bir ümitli bekleyisle sezon baslar..bu takim sampion olmasada trabzonda kralar gibi karsilanarak alkislamamiz gerekiyor trabzonspor bizim oyuncular gelir gider bunu unutmayin..

Hocam şahsım adına söylüyorum
Ben böyle karamsar düşünüyorsam sence de bir sebebi yok mu?
Yahu taraftar daha ne yapacak.
Adamlara yol boyu uğurlama yapıldı o maçı bile kazanamadılar
Antalya 10 kişi eksik geldi yahu Ankaragücü küme düşecek Alanya son Saniye golü sen karamsar düşününlere kızıyorsun kime kızmak gerekiyor

kayseriliyiz
13.07.2020, 20:44
Asiri rahatim böyle olunca kaybediyoruz

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Manu61
13.07.2020, 20:44
Da Costa'yı ilk 11 görünce kahkahayı bastım. Genel olarak maçtan bir beklentim yok ikinciliği kaybetmeyelim yeter.

Ahmet Aksu
13.07.2020, 20:46
hayır basaksehir onumuzdeki iki mactan da puan kaybıyla dönse
biz yine kazanamayacagız gibi bizimkiler ankaragucu macıyla ligi kafalarında bitirdi ruhsuz ruhsuz geziyorlar :)

fadigaTS
13.07.2020, 20:47
Futbolcularımız bile bize en fazla 2.liği layık gördüğü için yürüdüler.

Doğukan Uçan
13.07.2020, 20:48
kayserinin en iyi 2 oyuncusu kırmızı kart yedi yazık

Arif Timurcioğlu
13.07.2020, 20:49
Ünal rizeyi küme düşürüyor. 😃 Cok iyi hocadır oyle deme kızanlar olur sana.

ilelebeTS
13.07.2020, 20:49
İlk 45 dakikada belli olur iş. Bakalım bugün kazanmaya niyeti var mı beyefendilerin.

Yıldıray Emanet
13.07.2020, 20:50
Denizli 22 kişi defans yapar saçını sıfatını sevdiğim de çıkar bitane karambolden atar sonra uğraşır dururuz

fadigaTS
Cok iyi hocadır oyle deme kızanlar olur sana.Şenolcular,ersuncular şimdi de ünalcılar.Her dönem bu taraftar adamcılıktan vazgeçemiyor.Önce Trabzonsporlu olmaları lazım,adamcı değil.

thesiege61
Bu kadar olumsuzluk negatiflik neden?

Ne katar bize bu düşünce tarzı. Resmen kendi elinizle başarısızlık çağırıyorsunuz.

Umut edin dua edin pozitif düşünün. Hiçbirini yapamıyorsanız gölge etmeyin. Bir 36 yıl daha şampiyon olamayalım ne olur. Canımız sağolsun. Böyle aşırı negatif olmaktansa.

fadigaTS
13.07.2020, 20:51
İlk 45 dakikada belli olur iş. Bakalım bugün kazanmaya niyeti var mı beyefendilerin.Şotanın dediği gibi Onurun morali bozuk :)

ilelebeTS
13.07.2020, 20:53
Bu spikere de acayip kılım. Hem de bize uğursuz geliyor. Biz gol yiyince nasıl yırtınıyor gol diye.

14TS61
13.07.2020, 20:54
Bir insan yedek kulübesine Bukadar mı yakışmaz. Bukadar mı ruhsuz itici olur

Lazman
13.07.2020, 20:55
Gecen hafta maymun olan denizli simdi barcelona kesilir.

Ahmet Aksu
13.07.2020, 20:56
basaksehir 1. dk penaltı

DeAgLeMaNyAq
13.07.2020, 20:56
Başakşehir erkenden fişi çekiyor...

hyasin61
13.07.2020, 20:57
basak penaltıdan attı

14TS61
13.07.2020, 20:58
Konya'da hangi beyinden özürlü daha maçın başında penaltı etti.

Erkan A.
Hocam şahsım adına söylüyorum
Ben böyle karamsar düşünüyorsam sence de bir sebebi yok mu?
Yahu taraftar daha ne yapacak.
Adamlara yol boyu uğurlama yapıldı o maçı bile kazanamadılar
Antalya 10 kişi eksik geldi yahu Ankaragücü küme düşecek Alanya son Saniye golü sen karamsar düşününlere kızıyorsun kime kızmak gerekiyor
Haklisin hemserim bende ruhsuz futbolculari izleyince veya gol yedigimizde göbek atmiyorum sevincten lakin o anlik kizarsin sonra iyki varsin dersin olur biter trabzonspordan baska trabzonsporumuz yok bizim istanbul taraftarlarinla aramizdaki fark biz karsiliksiz seviyoruz..renktasim hemserim biz 20 puan arayla lider olsakta gördügün gibi hakemler federasyon bunlar adil degiler..alanya ankara diyoruz puan kayiplari bu adaletsiz federasyon sayesinde daha evelki maclardada kayip etmistik daha cok maclar oldugu icin o zamanlar cabuk unutuldu..moralini bozma sen destege devam et sadece benim gibi elbet birgün adalet yerini bulacak..

serdaracıl
basak penaltıdan attı

İyi da ya

14TS61
13.07.2020, 20:59
Konya sabaha kadar daha atamaz hatta fark yer. Nasıl oldu penaltı acaba.

CasTo
13.07.2020, 21:01
haydi herkes dağılabilir. kupa maçına odaklanalım derim. başak işi götürüyor.

fadigaTS
13.07.2020, 21:01
Başakşehir erkenden fişi çekiyor...Biz kendi fişimizi çekmiştik zaten.Sorun yok

Ahmet Aksu
13.07.2020, 21:02
denizli hakimiyet kurmaya basladı birazdan yeriz :)

odyseuys
13.07.2020, 21:02
bu takım nasıl bu hale geldi hala aklım almıyor...

batu94
13.07.2020, 21:03
Şampiyonluk gidince Türkmen'i kesmiş. Ya yazıklar olsun ya. Şimdi mi geldi aklına. Ama yook "Benim antrenörlük potansiyelimi bilmiyorlar" demek kolay değil mi? "İnşallah sezon sonu Allah bana konuşmayı nasip eder. O zaman bir kaç birşey söylerim" demiştin. Allah aşkına ne söyleceksin çok merak ediyorum sayın Hocam. Bizi bitirdin be.

Veysel
İşte gerçek Trabzonspor bu

fadigaTS
denizli hakimiyet kurmaya basladı birazdan yeriz :)Bize karşı hekimoğlu bie hakimiyet kurar.O kadar rezil oynuyoruz

hyasin61
Denizli sampiyonluga oynar gibi baskı kurdu mac tek kale :)

Onur Civelek61
Maç baslamadan atmış başak :)

Anıl C
13.07.2020, 21:04
Muhtesem bir ortasahamiz var.

DeAgLeMaNyAq
Kontraya çıkmaktan bile aciziz...

odyseuys
recep niyaz bizim sahanın ortalarında yarım pasla aisatiyi buluyor, aisatinin önünde 10 metre boş alan. pas mı atar şut mu atar artık... 10 dakika olmadı daha utanmak için yeterli rezillik yaşadık bugün de sağolsun takım.

Sefaenes
13.07.2020, 21:05
Bu serefsiz Denizlispor gecen hafta neredeydi

Anıl C
Acayip sekilde özgüvenli oynuyoruz. Ates fiskiriyo futbolcularin gözlerinden.

fadigaTS
Bu serefsiz Denizlispor gecen hafta neredeydiOnu boşver.Bizim ruhsuzlara lafın yok mu?

Emre Veli
takımın kanı çekilmiş gibi dört haftadır. bilmediğimiz bir şey mi var merak ediyorum.

ilelebeTS
Bu nasıl bir sahaya yerleşimdir arkadaş

kudu_89
13.07.2020, 21:06
Hüseyin Türkmen olmayınca çehresi değişmiş takımın. Gerçekten mükemmel bir tespit yapmış taraftar. Nwakeme falan üff diyorum.

serdaracıl
Bu takımın ortasahası ölmüş de ağlayanı yok

UYZD
abdülkadir parmak > abdülkadir ömür

Yıldıray Emanet
Şu avrupa cezası kesinleşse de kalan maçlara çoluk cocukla çıksak

fadigaTS
Paralarını zamanında alıyorken zerre utanmıyorlar.Bize bu rezilliği futbol diye izletmeye de utanmıyorlar

Anıl C
Denizlili oyuncular topu unuttu. Degmedi top ayaklarina

Mehmet Fatih Yavuz
Bu yılki müthiş futboldan ötürü herkese sonsuz teşekkürler. Emeği geçen tüm beceriksiz sürüsüne hörmetlerimi sunuyorum.
Yumlu, zeki, Recep niyaz ve rodallega ile bile top adamlarda.
Oyunun kontrolünü alamıyoruz.

Vallahi rezillik.

14TS61
Takım ne hâle gelmiş ya. Bu işte birşey var gibi. Tek teselli şu olur kadronun bozulmaması ve hocanın apar topar gönderilmesi lig bitince

Ahmet Aksu
13.07.2020, 21:07
Bu serefsiz Denizlispor gecen hafta neredeydi

ayno yerdeydi abi ama gecen hafta karsısında takım vardı simdi 11 futbolcudan olusan takım olgusu asılanmamıs kendi halinde takılan bir grup var

karabela
13.07.2020, 21:07
Şampiyonluk inancı olmadığından yürüyorlar Alanya maçından beri kafa olarak o maç bitirdiler işi

UYZD
13.07.2020, 21:08
o nasıl vuruş

serdaracıl
Ekuban adam gibi vur şuna da ya

Enes Başkaya60
Bravo Ekubammm

fadigaTS
Tam bir total futbol oynuyoruz..Cruyff olsa bu kadar iyi oynatamazdı.

hyasin61
ekuban be

odyseuys
13.07.2020, 21:09
helal eku

Ahmet Aksu
hayret ilk defa guzel organize geldik attık

hyasin61
Omur iste sen bunları yapacaksın

Giallorossi
Atamayana attik

Enes Başkaya60
Attı eku...

Anıl C
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllll

DeAgLeMaNyAq
Şimdi geri çekilme zamanı...

Yıldıray Emanet
13.07.2020, 21:10
Başakşehir penaltıyı takım otobüsünde mi almış o ne seri gol öyle

ÖmürKaradeniz61
13.07.2020, 21:10
Büyük hoca çimşir şampiyonluk gidince rahatladı ve doğru kadroyu çıkardı.