PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Artık Yeter Yönetim İstifa

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

maskeli61
28.01.2007, 18:38
Artık yeter artık bu yönetimden bize hayır yok hadi bütünleşelim hadi tek yumruk ollaım yönetim artık İSTİFA bir an bile durmasınlar artık takımımıza sahip ÇIKALIM kan degişikligi şart TRABZONSPORUIMUZ elden gidiyo hep beraber YÖNETİM İSTİFA el ele vermenin zamanı geldi geçiyo bu son treni kaçırmayalaım HADİ YÖNETİM İSTİFA......

maskeli61
28.01.2007, 18:46
haftaya vestel maçı hezimete dönüşmeden artık çok geç kalınmadan birileri (AHMET AĞAOĞLU) TRABZONSPORUMUZA sahip çıkmalı yoksa halimiz perişan ilk yarıda 7 maçlık seriyi sineye çektik çünkü 2. yarı bomba bi takım sözü verildi yeni transferler sözü verildi en iyi DÜNYA STARI diye alınan adamı sattılar ondan gelen paranın yarısıyla 2 topçu aldılar artık bu yönetimcilikten çıktı biz ticaret takımı degiliz artık yakamızdan düşün 40 YILLIK EFSANE REZİL OLDU SİZİNLE artık gidin bir an bile durmayın çıkıp yalan yanlış demeçler vermeyin TRABZONSPORUMUZDAN TRABZONDAN UZAK DURUN............

U.Sadıkoğlu
28.01.2007, 18:50
haftaya 5 geliyo 5

Erkan
28.01.2007, 18:50
Sonra da geliyorlar, niye trabzonda bukadar suc isleniyormus, karadeniz insaninda niye bu kadar kanser var falan filan... BU ADAMLARIN Istifa edecekleri yok.... Bise dusunup onlari o guzelim koltuktan atmamiz lagzim...

golebshera
28.01.2007, 18:55
Kulübün kasası ne durumda sanki? Borç harç varmış diyorlar. Hadi bu yönetim istifa etti diyelim, bunca sıkıntıya boğulmuş bu kulübe hangi delikanlı yönetici talip olur? Akıllı işimi bu, deli işimi?

Cevabı bilmiyorum. Ama bişey olsun artık, yönetim istifamı ediyor, Türkiye Kuzey Irağa mı giriyor, bişeyler olsun artık..

osman salih
28.01.2007, 18:57
bunların istifa etseler neye yarar.

Terzioğlu
28.01.2007, 18:58
Allah askina kim var kim yok hepsi defolsun gitsin bu takimdan yönetim , teknik kadro herkes defolsun gitsin takimi ne hale getirdiniz serefsizler yeter artik.

Furkan
28.01.2007, 19:01
getirdiğiniz teknik Traktörünüzüde stad projenizide aldığınız beş para etmez topçularınızıda alın s...p gidin

maskeli61
28.01.2007, 19:08
Kulübün kasası ne durumda sanki? Borç harç varmış diyorlar. Hadi bu yönetim istifa etti diyelim, bunca sıkıntıya boğulmuş bu kulübe hangi delikanlı yönetici talip olur? Akıllı işimi bu, deli işimi?

Cevabı bilmiyorum. Ama bişey olsun artık, yönetim istifamı ediyor, Türkiye Kuzey Irağa mı giriyor, bişeyler olsun artık..

evet kulübün kasası arka planda kalan gerçekler kulübun kasası boş ama daha kötüsü olan borçlar biriken borölar batırlan bi borsa yapılamayan projeler verilşen yalan sözler

ve HATALI TRANSFER POLİTİKASI ve ELİNDEKİ EN İYİ OYUNCUYU SATIP yerine çeyregi kadar topçıu alamama... dedigin bi yerde doglu bi HANGİ DELİKANLI GELECEK DİYOSUN YA...

BİZE ZATEN DELİKANLI Bİ BAŞKAN LAZIM AYNI SENİN DEDİGİN GİBİ BU İŞTEN KENDİNE DAİR BEKLENTİSİ OLMAYAN SADECE VE SADECE TRABZONSPOR İÇİN OLAN BİRİ . Böyle biri var çokta uzagımızda degil delikanlı adam gibi adam ahmet ağaoğlu artık gel ve takıma sahip çık bizide bu yönetimden kurtar...

ŞUAN TRABZONSPORUMUZUN ÖNDE GELENLERİNE YAŞLILARINA EMEKÇİLERİNE SESLENİYORUM ARTIK TRABZONSPORUMUZA MÜDALE EDİNNNNNNNNNNNN

Erdem Keser
28.01.2007, 19:10
yeter artik
yeter artik
bu is boyle gitmeyecek trabzonsporu hic bizaman bukadar aciz gormedim ne olacaksa biran once olsun stadlarinida istemiyoruz artik

SDanışmaz
28.01.2007, 19:11
Boşuna nefesinizi tüketmeyin arkadaşLar, bu yönetimin kuLakLarında pamuk var :mad:

Sinan Akyıldız
28.01.2007, 19:11
ya hani olmaz ya olurda es kaza bu takım haftaya vesteli yenerse biz bu basiretsiz adamlara kaç hafta daha tahammül etmek zorunda kalırız ???

maskeli61
28.01.2007, 19:13
Boşuna nefesinizi tüketmeyin arkadaşLar, bu yönetimin kuLakLarında pamuk var :mad:

Onu anladık zaten ama madem duymuyolar bundan bvöyle görecekler görecekleri şeyleri yapıcaz bu taraftarın çektigi eziyeti gösterdigi tepkiyi bu rezilligi GÖZLERİYLE GÖRECEK.....

Erdem Keser
28.01.2007, 19:18
Onu anladık zaten ama madem duymuyolar bundan bvöyle görecekler görecekleri şeyleri yapıcaz bu taraftarın çektigi eziyeti gösterdigi tepkiyi bu rezilligi GÖZLERİYLE GÖRECEK.....
iste olay bu bizi duymuyorlarsa duyrumamiz lazim bazi seyleri gormemezlikten gelmememiz lazim

H.Emre
28.01.2007, 19:24
ya hani olmaz ya olurda es kaza bu takım haftaya vesteli yenerse biz bu basiretsiz adamlara kaç hafta daha tahammül etmek zorunda kalırız ???

şöyle kaba bir hesap yapalım.bu adamlar ilk yarıda 7 maç üst üste kazanamadığımızda bir şey yapmadılar.manisayı yendikten sonrada 7 maç yenilirsek bu yönetim bence yine istifa etmez. sonraki haftada(10.hafta) kazaran erciyesi yeneriz.7 haftada o maçtan sonra sezon biter. sanırım bu süre yönetimin amacına ulaşması için-yani bizim küme düşmemiz için- yeterli.

böyle olmasın.darbe yapıp ahmet ağaoğlunu başkan yapalım. ziyayla nuriyide idam edelim. olmazsa sürgüne gönderelim.

maskeli61
28.01.2007, 19:28
şöyle kaba bir hesap yapalım.bu adamlar ilk yarıda 7 maç üst üste kazanamadığımızda bir şey yapmadılar.manisayı yendikten sonrada 7 maç yenilirsek bu yönetim bence yine istifa etmez. sonraki haftada(10.hafta) kazaran erciyesi yeneriz.7 haftada o maçtan sonra sezon biter. sanırım bu süre yönetimin amacına ulaşması için-yani bizim küme düşmemiz için- yeterli.

böyle olmasın.darbe yapıp ahmet ağaoğlunu başkan yapalım. ziyayla nuriyide idam edelim. olmazsa sürgüne gönderelim.

hay azını öpeyim işte bu.......aynısını ben dedim 5-6 msj üstte bu yöneimin artık pili bitti...

Sinan Akyıldız
28.01.2007, 19:29
Ben Ahmet Ağaoğlunun yönetime sıcak baktığını hiçbir yerde duymadım , neden sıcak bakmıyor acaba ???

Laz_61
28.01.2007, 19:32
yönetim istifayönetim yönetim istifa yönetim istifa yönetim istifa yönetim istafa..giderken su futbol özürlü keltosuda unutmayin...resmen futbol özürlü...

maskeli61
28.01.2007, 19:33
Ben Ahmet Ağaoğlunun yönetime sıcak baktığını hiçbir yerde duymadım , neden sıcak bakmıyor acaba ???

stv de spor programı var bu akşam onu izle bu fikrin degişecek her planda şunu diyr bana ihtiyaç olduguna inandıgım an ordayım diyor izle kendin fikrini belirle mutlaka bak bu akşam...

stv den alıntı : Spor Sohbet Klasiği Spor Zamanında bulabilirsiniz. Spor Zamanı, pazar akşamı 00:15'de siz spor severlerle birlikte olacak. İyi Seyirler...

Sinan Akyıldız
28.01.2007, 19:35
yok benim fikrim olmamasından yana değil , eminim ki şu anadki basiretsiz adamlardan daha iyi yaparlar ama görevini bıraktıktan sonra 2 sefer seçim oldu ve ikisinde de aday ol baskılarına karşılık vermedi ve aday olmadı o sebeple sordum , eğer olucaksa gerçekten düzgün bir başkan olur

boztepe61
28.01.2007, 19:36
stv de spor programı var bu akşam onu izle bu fikrin degişecek her planda şunu diyr bana ihtiyaç olduguna inandıgım an ordayım diyor izle kendin fikrini belirle mutlaka bak bu akşam...

yarın program...

nakzo
28.01.2007, 19:38
yönetim sizi alhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhha havale ediyorum.......................................... ....Allahınızdan bulunnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

maskeli61
28.01.2007, 19:38
yarın program...

http://www.stv.com.tr/index.php?prgID=17&ktgID=3

Spor Sohbet Klasiği Spor Zamanında bulabilirsiniz. Spor Zamanı, pazar akşamı 00:15'de siz spor severlerle birlikte olacak. İyi Seyirler...

şimdi baktım

Taner Gündoğdu
28.01.2007, 19:40
gerek yok şimdi... takım düzelcek,yeni transferler yapılcak, stat var daha... işlerini bititmeden bence gitmesinler

macka61
28.01.2007, 19:40
ya bu herifler hala neden istifa etmiyor ziya ve yönetim istifaaaaaaaaaaa edinnnnnnnnnnnn

Erkut Ay
28.01.2007, 19:41
hepimiz gerçekten birlik olalım sokaklarda eylem yapalım bunlar başka türlü bırakmaz bu takımı

maskeli61
28.01.2007, 19:42
gerek yok şimdi... takım düzelcek,yeni transferler yapılcak, stat var daha... işlerini bititmeden bence gitmesinler

haklısın bi galibiyet alırsak yanlışlıkla o zamanda dicekler işte biz demiştik takım çok iyi sonra 3 maç malup arada beraberlikler ...off oıfff

maskeli61
28.01.2007, 19:43
hepimiz gerçekten birlik olalım sokaklarda eylem yapalım bunlar başka türlü bırakmaz bu takımı

biz yürüyüşlerimizle hakem istifa ettirmiş bi taraftarız o zaman sesimizi nerelere kadar duyurmuştuk hepimiz biliyoruz yakın tarihimizi işte böyle bişey lazım bize biz bi maça kızdık yaptık o harekatı şimdi 1 sezonun acısını bi şekilde birlik ve beraberlik ayaklanma ve protestoyla sesimizi duyurmalıyız...

Erkut Ay
28.01.2007, 19:49
konunun güzel başlangıc gibi güzel bitişi olsun hadi arkadaşlar bu yönetim kadar bizimde başka çaremiz yok birlik olacağız yoksa başka türlü ne yorum yaparsak yapalım ne dersek diyelim hepsi bu form sayfalarında sabit kalcak hadi eyleme bu iş sonuna kadar boğaza kadar gelmiştir kendimizi yıpratçağımız en son uğraşımız bu olsun başka şansımız yok

TSKara61
28.01.2007, 20:00
YAA en azindan su dangalak Ziya istifa etsinde kurtulalim!! Kadronun cok iyi oldugunu sadece bi kac eksik oldugunu herkez kabul ediyor, ama bizimkiler mac kazanamiyorsa demekki hocanin sucudur!

Tolga Han
28.01.2007, 20:01
defolun gidin yeter artık sayenizde maç seyredemiyoruz allah belanızı versin...

Enes Berfin
28.01.2007, 20:09
Burdaki yöneticilere sesleniyorum, böle acili günümüzde sizin millete ceza vermeniz hosunuzami gidiyor, adam bir tek serefsiz dedi diye cezami verilir???

Millet bikmis zaten birakinda adamlar istedigi gibi yorumlarini yapsinlar agir küfürlü sözler haricinde tabi, ama bir tek serefsiz sölemekle ceza aliniyorsa, ozaman banada ceza verin razi gelirim hatta bu forumdan uzaklastirin.

Zaten hüzünlüyüm bide böle luzumsuz seyleri gördünmü daha cok sinirleniyorum.

Atalay
28.01.2007, 20:10
resmen futboldan sogudum bir takım bu kadarmı kötü futbol oynar şut bile çekemiyoruz...sanki futbolcular uyuşturucu filan kullanmış sanki haplanmışlar!!bu takımın ve kulübün bu hala gelmesinden sorumlu olan yönetim..allah aşkına peygamber aşkına defolup gidin sayenizde küme düşecegiz!!inanın türkiye süper liginin en kötü futbolunu oynuyoruz uyanın arkadaşlar TRABZONSPORUMUZ elden avuçtan gidiyor!!!

okan6161
28.01.2007, 20:12
ııııııı kayseri maçı sonrası izleyen varmı maç sonrasını ne dediler acaba şanssızdık hakem hakkımızı yedi ilerki maçlarda düzeleceğiz ya seçim n ezamndı şafak sayacam da

Punisher-61
28.01.2007, 20:17
kel ziyada utanmadan iskelet kadromu kurdum diyor yaaa bi rahatsizligi mi var anlamadim gitti yahuu

Erkut Ay
28.01.2007, 20:45
ya arkadaşlar hadi sesimiz çıksın hep beraber ve ikinci atağımız trabzonsporun maçına gitmeyelim artık bu kadar taraftarı üzdüler şimdi onlar kendi başına oynasınlar futbollarını ziya forvet nuri teknik direktör hadi arkadaşlar sesinizi çıkarın artık susma zamanımız yok

maskeli61
28.01.2007, 20:54
tek bir trabzonspor taraftarı bile avni akerdeki maça gitmesin stadın dışındatoplansın içeri girmesin TRABZON kanatında olan lafı geçen insanlar şu yazılarımızı okusun dünyada eşi benzeri görülmemmiş bi protesto olsun kimse stada girmesin ve dırşarda 90 dk YÖNETİM İSTİFA diye bagırsın bence bundan sonra bir an bile kimse kalmaz TRABZONSPORUMUZ bu ahtopatlardan kurtulur koltukta rahatlar.....

muharrem demirc
28.01.2007, 21:03
tek bir trabzonspor taraftarı bile avni akerdeki maça gitmesin stadın dışındatoplansın içeri girmesin TRABZON kanatında olan lafı geçen insanlar şu yazılarımızı okusun dünyada eşi benzeri görülmemmiş bi protesto olsun kimse stada girmesin ve dırşarda 90 dk YÖNETİM İSTİFA diye bagırsın bence bundan sonra bir an bile kimse kalmaz TRABZONSPORUMUZ bu ahtopatlardan kurtulur koltukta rahatlar.....

evet bence de maçlara gitmeyerek yönetim protesto edilmelidir. Bunlarda utanacak yüz yok. Küme düşecek Trabzonspor. Bunların umurunda değil. Aymaz bu adamlar. :tsbayrak:

hamdi bey
28.01.2007, 21:03
bunlar gitmez ben ümidi kestim ne yapalım şimdi? Atay Aktuğ zamanında kıyameti koparanlar şimdi nerdeler? artık ne halleri varsa görsünler

Nadir Bekar
28.01.2007, 21:23
defolunn rahat bırakın bizi artık
istifa ulan istifaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Emorfo
28.01.2007, 21:34
Devam bu yönetimle sezon sonuna kadar devam.

maskeli61
28.01.2007, 21:37
taraftar UYUMA TRABZONSPORUMA SAHİP ÇIKKKKKKKKKK

horoz1977
28.01.2007, 21:42
ziya doğan defol git sen hoca falan değisin yönetim bizi kandırdınız bizi aldattınız

maskeli61
28.01.2007, 21:43
Devam bu yönetimle sezon sonuna kadar devam.

bunu ciddi demiyon dimi?

Cem Yavuz
28.01.2007, 21:44
Devam Yönetimle Devam
İlkesizliğe devam...
Onurumuzun kırılmasına devam...
Türlü rezilliklere devam.....
Pazar eziyetlerine devam....
Her maç 1 paket sigara içmeye...
Mide kramplarına devam...
Önümüzdeki maçlara bakacagıza devam...
Beyaz sayfa açmaya devam...
5 önliberoya devamm...
Devam ...
Bakalım nereye kadar devam....

Erdal
28.01.2007, 21:47
Hala başkanın stad yapacağına dair umudu olan arkadaşlar birşeyi karıştıryo sanırım ,başkan ihaleye verme konusunda değil ihaleyi yüksek fiyatla alıp düşük fiyatla dağıtma konusunda uzmandır helde KANKA sı sağlamsa........

Emorfo
28.01.2007, 21:49
bunu ciddi demiyon dimi?

Tabi ki ciddiyim.
Bu tablonun sorumlusu yönetimdir, yaptıkları yanlış icraatlarla geldiğimiz nokta ortada. Ancak bir önceki yönetimi de aynı gazla, aynı sinirle kovduk geldiğim durum ortada. Bu kulüp artık olağanüstü kongre yapmamalı. BMN çağrısını yaptı seçim takvimi açıklanır sezon sonunda bu süre içerisinde isteyen aday olur ekibini kurar. Yönetimi istifaya değil de şimdiden seçim tarihini açıklamaya davet etmek lazım.

Can basten
28.01.2007, 21:50
Onur denen, gurur denen şey sükût etmiş bunlarda, ar damarları çatlamış... İstifa falan etmezler...

hamdi bey
28.01.2007, 21:52
daha adam akıllı sömüremeden gitmez albayrak bu takımdan, biraz daha yesin bitirsin sindirsin kendiliğinden kene gibi düşer merak etmeyin

celilmuhcu
28.01.2007, 22:00
allahım neydi günahımızda verdin bize bu cezayı
gidin artık gidin kara bulut gibi çöktünüz üzerimize
toplayın valizlerinizi gidin artıkkkkkkk:mad:

Ali Şahin
28.01.2007, 22:07
istifa istifa istifa istifa size kufur etmekten bıktım defolun gidin yaaaaaaaa

Atalay
28.01.2007, 22:23
yahu gerçekten bu forumdaki insanlar bu yönetim sayesinde küfürbaz oldu çıktı!!!yuh be kardeşim istifa etmeniz için bu takımın kümemi düşmesi gerekiyor fil derisi suratlı mütahitler!!!!

CAFER ÖZER
28.01.2007, 22:42
Teşekkürler Ziya Doğan sayenizde Pazar geceleri saat 1 lere kadar spor proğramı beklemeyeceğim sayenizde Futbol seyretmekten soğudum.Bu akşam Maçları izlemeden yatacağım.Trabzonspora Oynattığın bu rezil (Adına futbol diye diyemiyorum) garip Kördüvüşü sayesinde Futbol proğramlarını izlemeyeceğim.Uykusuz kalmayacağım
Taraftar hala umutla bekliyor
Burdan altını Çizerek söylüyorum
1-ziya DOĞAN la Trabzonspor Galibiyet yüzü göremez.Sadece Yattara nın Gökdenizin Şahsi gayretleri ile tesadüfi galibiyetler alırız.
2-bu yönetimdeki meşhur 2 arkadaşın kavgası bitmeden Trabzonsporda iyi şeyler olması mümkün değil.(hacıosmanoğlu-Seyitoğlu sidik yarışı)
Kimse kendini kandırmasın.
Ya adamda utanmada yok Çıkıyor maçlardan sonra Türkiyede başarılı olmak hiç zor değil Türkiyede çok kolay şampiyon oluruz Avrupada bile kimse bizi Tutamaz diyor.
Kayseri ile maç yapıyoruz Teknik direktör garabesi adamın Kurduğu 7 tane defans oyuncusunun olduğu takıma karşı Kayseriden defans Oyuncusu Tayfun Cora kendi sahasından aldığı topla Trabzonspor kalesinin dibine kadar geliyor Vurduğu şu az farkla gidiyor.Başka posizyonda kaleci Kurtarıyor.
Bir insan bu kadar beceriksiz basşiretsiz korkak olabilirmi ya
Arkadaşlar Yönetim mutlaka gitmeli,kongre kararı almalı ama,
Şu ZİYA DOĞAN ı ne yapıp edip İSTİFA ETTİRMELİYİZ.
yOKSA BU TAKIMI seneye 1.ligde bile göremeyecğiz.
Bu ZİYA DOĞAN la galip gelmek mümkün değil.Gökdeniz bile artık oynamaz oldu.Ne yapsın ORTA SAHADA tek başına nereye koşssun.
ZİYA DOĞAN İSTİFA
YÖNETİM KONGRE KARARI
başka çözüm yok.

fteotdgs
28.01.2007, 22:49
Bu sezon coook uzun zamandan beri degil Trabzonspor'u futbol seyretmiyorum, takip etmiyorum. Arada, ne gorecegimi bile bile, Trabzonspor'un mac sonucunu ogrenmek icin bakiyorum gazetelere; o kadar. Bu camia en son ne olacak da bu yonetimi, teknik direktoru gondermeyi bilecek, kipirdanacak cok merak ediyorum. O gune kadar benim zerre umudum yok bu takima, bu camiaya guzel gunlerin gelecegine dair.

Erdal
28.01.2007, 22:49
Teşekkürler Ziya Doğan sayenizde Pazar geceleri saat 1 lere kadar spor proğramı beklemeyeceğim sayenizde Futbol seyretmekten soğudum.Bu akşam Maçları izlemeden yatacağım.Trabzonspora Oynattığın bu rezil (Adına futbol diye diyemiyorum) garip Kördüvüşü sayesinde Futbol proğramlarını izlemeyeceğim.Uykusuz kalmayacağım
Taraftar hala umutla bekliyor
Burdan altını Çizerek söylüyorum
1-ziya DOĞAN la Trabzonspor Galibiyet yüzü göremez.Sadece Yattara nın Gökdenizin Şahsi gayretleri ile tesadüfi galibiyetler alırız.
2-bu yönetimdeki meşhur 2 arkadaşın kavgası bitmeden Trabzonsporda iyi şeyler olması mümkün değil.(hacıosmanoğlu-Seyitoğlu sidik yarışı)
Kimse kendini kandırmasın.
Ya adamda utanmada yok Çıkıyor maçlardan sonra Türkiyede başarılı olmak hiç zor değil Türkiyede çok kolay şampiyon oluruz Avrupada bile kimse bizi Tutamaz diyor.
Kayseri ile maç yapıyoruz Teknik direktör garabesi adamın Kurduğu 7 tane defans oyuncusunun olduğu takıma karşı Kayseriden defans Oyuncusu Tayfun Cora kendi sahasından aldığı topla Trabzonspor kalesinin dibine kadar geliyor Vurduğu şu az farkla gidiyor.Başka posizyonda kaleci Kurtarıyor.
Bir insan bu kadar beceriksiz basşiretsiz korkak olabilirmi ya
Arkadaşlar Yönetim mutlaka gitmeli,kongre kararı almalı ama,
Şu ZİYA DOĞAN ı ne yapıp edip İSTİFA ETTİRMELİYİZ.
yOKSA BU TAKIMI seneye 1.ligde bile göremeyecğiz.
Bu ZİYA DOĞAN la galip gelmek mümkün değil.Gökdeniz bile artık oynamaz oldu.Ne yapsın ORTA SAHADA tek başına nereye koşssun.
ZİYA DOĞAN İSTİFA
YÖNETİM KONGRE KARARI
başka çözüm yok.
Abi kusura bakmayın ziya doğan istifa eyvallah herkes hemfikir zannediyorum da kongre kararı derken kasdettiğiniz şumudur .Aslında başkan iyi ama malum iki yönetici ve hoca kötü doğrumu anadım yoksa paranoyakmı oldum.

CAFER ÖZER
28.01.2007, 22:59
Abi kusura bakmayın ziya doğan istifa eyvallah herkes hemfikir zannediyorum da kongre kararı derken kasdettiğiniz şumudur .Aslında başkan iyi ama malum iki yönetici ve hoca kötü doğrumu anadım yoksa paranoyakmı oldum.

Başkan iyi olsaydı Trabzonsporu değilde kendi reklamları için Sidik yarışı yapanları takımdan kovar yedeklerle devam ederdi.
O ne yaptı Ziya Doğanı İstemeyen Seyitoğlunu Futboldan sorumlu Asbaşkan yaptı.
N e yaptı Lazaroni geldi Diye Yönetimi topa Tutan Transfer komitseinden İstifa eden Hacıosmanoğlunu Yeniden Oraya getirdi.Aklı sıra barış sağladı.
Başkanda Otorite olsa bu iki kişiyi derhal gönderirdi.Ziya Doğanı şimdiye kadar 50 kere kovardı.
Yönetim kongre kararı almalı derken Yeni bir yönetim açısından söylüyorum.
Bunların bir daha seçim kazanabileceklerini zannetmiyorum.
SANDIKTA GÖRÜŞECEĞİZ.

mahmuter61
28.01.2007, 22:59
Arkadaşlar insanın ağrına ne gidiyor biliyormusunuz?Bu forumda yazan arkadaşlarımızın birçoğu ünüversitede öğrenci bir kısmıda orta öğretimde ve dikkat ediyorum bende dahil artık yönetim ve teknik ekibe küfür ve hakaret eder hale geldik!Nedeni ise gerçekten basit çünkü biz Trabzon dışında yaşayanlar Trabzonsporun maçları sonunda hele alınan kötüsonuçlar neticesinde inanın normal şartlarda karşımızda saygıda kusur etmeyen insanların dalga geçmeleri yada aptalca imalı sırıtmaları ile karşılaştığımızdan kontrolümüzü kaybeder hale geldik!Yönetime bir sözüm var elbette burada veya başka yerlerde kendilerine edilen hakaretlerden haberleri oluyordur.Anlayamadığım neye dayanarak yada neyapmak için ısrarla yanlış yapmaya ve bu yanlışları yyapmay devam ederek,görevden de ayrılmadan o makamı işgal etmeye devam ediyorlar?Ben bunları TRABZONSPOR'un enufak bir menfaatini güttüklerine kesinlikle inanmıyorum ve kasıt arıyorum!!!Bazı güçler TRABZONSPOR'un yok edilmesi için bazı sebeplerden ötürü bu yönetimi göreve seçtirmiş ve bu imha planını ortaya koymuştur!Bunun altında da çeşitli sebepler yatmaktadır.Yoksa gerçekten TRABZONSPOR'un ölüsü bile bu olamaz...Daha yazacak çok ama çok şey var ama burda açıkça yazamıyoruz çünkü site yönetimi ceza uygulamak için dört gözle bekliyor.Herkesi TRABZONSPORA sahip çıkmaya davet ediyorum...

Kaan Dilek
28.01.2007, 23:05
aslinda demek istedigim okadar cok sey varki cok doluyum bu takimi biricik efsane TRABZONSPORUMUZU bu hallerde görmek cok dokunuyor bana maclari izlerken gözlerim doluyor bukadar aciz oynayan saha icinde ne yaptigi belli olmayan zavallilari oynayan bir TRABZONSPOR görmedim ben,bu takima milyonlarca gönül baglamis insanlara yazik oluyor herseyden önce bu koskoca basarilariyla övündügümüz gurur duydumuz efsaneye yazik oluyor,insanlar TRABZONUMUZUN basina gelmeden önce ilk etapta TRABZONSPORU ezberleyip büyüklügünü anlamini kavramali bu takimin tarihteki basarilarina bakip öna göre takimin basina gelip yönetmeleri gerekiyor.suanki yönetimin bence artik hic bir kredi hakki kalmamistir ve hatta olmamali cünkü bugüne kadar hic dogru is yapmadilar basimiza geldiklerinden beri hic akilli bir icraata bulunmadilar bukadar yanlislarla dolu bir yönetimin bir saniye bile bu takimin basinda durmamali ihtibarimizi durusumuzu gurur duydugumuz takimimizi milletin alay konusu haline getirmislerdir eger bu insanlar karakter sahibiyse bir sanye bile durmazlar ve giderler tabi aynisi kendini teknik direktör sayan sayin ziya bey icinde gecerli

Enes Berfin
28.01.2007, 23:06
YÖNETIM ISTIFA!!!

Allah Rizasi icin.

volkanferhan
28.01.2007, 23:25
bunların miyadı dolana kadar bizim ömrümüz harap ve bitap olacak anlasılan...
bunların hiçbirinde onur vs. gibi kavramlar kalmamış yeter daa..
İSTİFA EYY YÖNETİM ZİYAN ıda al gittt..

Enes Berfin
28.01.2007, 23:31
Derdime çare baytarım yok
Sessizliğinle gelir hüznüm
Başım zindan yokluk var bu kaçıncı şikayetim bilmem :(

Taner Gündoğdu
28.01.2007, 23:50
istifa çözüm getirmez diyecem ama etmemeleride bi çözüm getirmiyor. helede maç sonu açıklamalrı adamı delirtiyor. ziya bey yine garip şeyler dedi... neymiş gol yollarında sorun yaşıyormuşuz! hadi yaaaa!!! zor oldu mu anlamak? neymiş bunu yakın zmaanda çözmeye çalışacakmış! bilmem farkında mısın ama devre arası daha yeni bitti sen 1.5 ay naptın? kondüsyon mu? o zmana niye oynatmıyorsun Musampa'yı? her maçtan sonra günü kurtarmak için bizim gördüklerimizi bize söleme! başka bişi söle! yağmura,kara,çamura havaya bahane bulma ziya! çözüm üret Ziyaaa! defol ziyaaaa

Enes Berfin
29.01.2007, 00:12
Kadehlerimi senin adina kaldirdim bu gece
savaşa gittim kendi mevkilerimde ateş actim kendime :(

Yönetim istifa lütfen :(

kaplan6161
29.01.2007, 00:26
Sizler bir koyun bile gütmekten aciz kişilersiniz siz kim bu takımı yönetmek kim İstanbul un paraya ihtiyacı yokmuydu ara transferde trabzonsporun kasasını biraz daha boşaltsaydınız. Bunlar tabi önemsiz şeyler değilmi. Murat Ocak' a vede bir kaleci aldınız bunların fiyatlarını tüm taraftara açıklayın. Yok 2 tane yıldız sözü sizin sözünüz ancak bu kadar olur. Hani nerede tabi aldınız değil mi kariyerlerini Trabzosporda noktalayacak yıldız. İstanbul' da işler tıkırında herhalde Trabzonspor kimin umurunda nasıl olsa hükümetle aranız iyi Trabzonsporu birde lig düşürürseniz istediğiniz tam anlamıyla yerine gelmiş olur.

Kasım Hilal
29.01.2007, 01:10
Yahu tamam anladık koltuk rahat geldi kalkacağınız yok..
Bari şu Ziya Doğan'I yollayın be Allah aşkına...
Pervasızsınız anladık da vicdanınız da mı yok?

Vegas
29.01.2007, 01:22
Yeter artik yonetim istifa:)

Özkan Uludag
29.01.2007, 03:01
dikkatle dinleyin!!!
Nasil ki Ziya dogana göre Musampa müthis bi oyuncu oldugu halde yarim sezondur hazir degil ayni sey heralde simdi Yattaraya uygulaniyo ,yani sezon sonuna kadar sakatliginin verdigi 4 aylik ara nedeniyle hazir duruma gelemeyecek!!!
Bu Ziya bu takimdan gitmez se eger sezon sonu Yattaramizi kaybedecegiz demektir ve beni en cok korkutan sey bu cünkü o zaman bizi ikinci ligden birinci lige bidaha kim cikaracak!!!!
:mad:Kanimca anladiniz siz onu:mad:

cabri
29.01.2007, 04:03
Trabzon da 50 kişi toplanıp tesislere gidemiyor, yönetim istifa diye bağırıp kafalarına yumurta atamıyorsa biz burda daha neyi tartışıyoruz??
Trabzon da ki arkadaşlar siz rahatınızı bozmayın, biz istanbul dan gelip gereken yaparız.

boztepe61
29.01.2007, 04:15
ulusoy için 300 kişi toplanıvermiş bi anda..
yıkmak lazım kafalarına ya. yakışmaz.
ama stad dışında protesto şart.
stad içinde yapınca maç stresi taraftar haklı vs. deyip sıyrılıyorlar.
stad dışında protesto şart.

My
29.01.2007, 04:41
Tabi ki ciddiyim.
Bu tablonun sorumlusu yönetimdir, yaptıkları yanlış icraatlarla geldiğimiz nokta ortada. Ancak bir önceki yönetimi de aynı gazla, aynı sinirle kovduk geldiğim durum ortada. Bu kulüp artık olağanüstü kongre yapmamalı. BMN çağrısını yaptı seçim takvimi açıklanır sezon sonunda bu süre içerisinde isteyen aday olur ekibini kurar. Yönetimi istifaya değil de şimdiden seçim tarihini açıklamaya davet etmek lazım.Aynen katılıyorum. Hemen yarın istafadan ziyade çağrımızda ki gibi sağlıklı bir oluşum için seçim tarihi belirlemeli yönetimimiz.

Hüseyin Çümen
29.01.2007, 05:01
Tabi ki ciddiyim.
Bu tablonun sorumlusu yönetimdir, yaptıkları yanlış icraatlarla geldiğimiz nokta ortada. Ancak bir önceki yönetimi de aynı gazla, aynı sinirle kovduk geldiğim durum ortada. Bu kulüp artık olağanüstü kongre yapmamalı. BMN çağrısını yaptı seçim takvimi açıklanır sezon sonunda bu süre içerisinde isteyen aday olur ekibini kurar. Yönetimi istifaya değil de şimdiden seçim tarihini açıklamaya davet etmek lazım.
istifa çözüm değil onu çok güzel açıklayan bir yazı istifa ettirip takım ortada mı bırakılsın tabiki hayır bir yönetimin istifa etmesi yanlıştır bir yönetim kolay kurulmaz dediği gibi seçim tarihi açıklanmalı bırakıp gitmek en kolayı

cabri
29.01.2007, 05:38
Seçim tarihi belirlemek istifa etmek anlamına gelmiyor mu? 2007 aralık ta mali kongre seçimli olsun diyorsanız o başka tabi...

boztepe61
29.01.2007, 05:42
Seçim tarihi belirlemek istifa etmek anlamına gelmiyor mu? 2007 aralık ta mali kongre seçimli olsun diyorsanız o başka tabi...

o zamanı bekleyeceğimize direk dinamit koyalım takımın altına daha has bi yöntem olur.

cabri
29.01.2007, 06:02
Sabırdı istikrardı seçimli kongreydi derken ortada Trabzonspor diye birşey kalmayacak ondan korkuyorum. Bu travmayı kaç yılda nasıl atlatacak bu kulüp. Dinamit patladı can çekişiyoruz ! Büyük umutlarla beklenen ikinci yarı yine hüsranla başlamış. Hala sabır...sabır...

o zamanı bekleyeceğimize direk dinamit koyalım takımın altına daha has bi yöntem olur.

boztepe61
29.01.2007, 06:08
Sabırdı istikrardı seçimli kongreydi derken ortada Trabzonspor diye birşey kalmayacak ondan korkuyorum. Bu travmayı kaç yılda nasıl atlatacak bu kulüp. Dinamit patladı can çekişiyoruz ! Büyük umutlarla beklenen ikinci yarı yine hüsranla başlamış. Hala sabır...sabır...

maksat en azından döktüklerini toplatmak diyor arkadaşlar..
aslında bir yerde haklılar. çünkü bu kadar dağınık halde kimse geçmez kulübün başına diye korkuluyor.
ama benim de senin gibi korkum kimsenin geçmemesinden daha kötü senaryo..
dağıttıklarını toplamak yerine adamlar sürekli daha fazla dağıtıyor.
korkarım en azndan aldıkları konuma getirsinler diye beklerken maalesef bugünü arar duruma geleceğiz.

Erkan
29.01.2007, 08:45
Secim tarihi belirlemek istemiyorlar, cunku o gun istifa etmis oluyorlar kimse onlara bir daha oy vermez...

ibzolist
29.01.2007, 08:50
bence istifa etmelerinin yanısıra trabzona girmeleri de yasaklanmalı , arzular biryana yönetim aleyhine düzenlenecek hertürlü organizyonda ve heryerde varım hazırım

Ertan 51
29.01.2007, 08:57
istifa etmeyen ermeni olsun...

hepimiz ermeniydik ya unuttunmu:) :) :)

Faik Yılmaz
29.01.2007, 09:01
maksat en azından döktüklerini toplatmak diyor arkadaşlar..
aslında bir yerde haklılar. çünkü bu kadar dağınık halde kimse geçmez kulübün başına diye korkuluyor.
ama benim de senin gibi korkum kimsenin geçmemesinden daha kötü senaryo..
dağıttıklarını toplamak yerine adamlar sürekli daha fazla dağıtıyor.
korkarım en azndan aldıkları konuma getirsinler diye beklerken maalesef bugünü arar duruma geleceğiz.

döktüklerini toplayacak kadra basiret sahibi olsalardı zaten takımı bu hale getirmezlerdi....

gol atmak için YATTARA nın şahsi becerileri muhtaç olan bi takım..... bundanda kötüsü olmazki.. 14. iken hala bazı arkadaşların umutlu olduklarını görüyorum...

bu futbolla bu yönetimle hangi takımı yenebiliriz....

Ertan 51
29.01.2007, 09:04

çok iyi fikir Avni Aker deki ilk maça bir kişi dahi girmesin belki o zaman işin vahametini anlarlar.organize olup bunu yapmak lazım.

Faik Yılmaz
29.01.2007, 09:07
evet bu tip bi organizasyona bende varım....

bunlar bakıyolar yttakım ne kadra kötü olursa olsun 10-15 bin kişi maçına gidiyor.... bizi destekliyor devam..... maça gitmeyip stadın dışındasn yönetim istifa diye bağırılırsa belki bi şeyler olur...

Ertan 51
29.01.2007, 09:10
bence istifa etmelerinin yanısıra trabzona girmeleri de yasaklanmalı , arzular biryana yönetim aleyhine düzenlenecek hertürlü organizyonda ve heryerde varım hazırım

yaş 9 diyor eminmisin.:)

maskeli61
29.01.2007, 10:00
YÖNETIM ISTIFA!!!

Allah Rizasi icin.

haydi artık İSTİFA

maskeli61
29.01.2007, 10:02

yani.... Biz kongre kararı falan istemiyoruz istifa etsinler kulübün başında kimseolmasın isterse ama genede bunlardan iyidir.. çünkü her gecen an biz biraz daha çöküyoruz :(

Cem Yavuz
29.01.2007, 10:10
Anamıza Küfür eden Fatih AKYEL alındı ...Taraftardan ses yok....
Kral FATİHTEKKE satıldı taraftardan ses yok....
40 gün çalışan tekik direktöre 900 000 dolar verildi ses yok.....
marcelinyo szmkoviak satıldı ...Taraftar sus us...çıt yok...
Ligden düşecez taraftardan ses yok...
İlkeler ayaklar altında...
Cümle alee rezil olduk taraftardan ses yok....

AMA AYNI TARAFTAR ULUSOY A DESTEK MİTİNGİNDE VAR....
NE KADAR ENTERASAN DEĞİL Mİ...

Gürkan
29.01.2007, 10:31
Anamıza Küfür eden Fatih AKYEL alındı ...Taraftardan ses yok....
Kral FATİHTEKKE satıldı taraftardan ses yok....
40 gün çalışan tekik direktöre 900 000 dolar verildi ses yok.....
marcelinyo szmkoviak satıldı ...Taraftar sus us...çıt yok...
Ligden düşecez taraftardan ses yok...
İlkeler ayaklar altında...
Cümle alee rezil olduk taraftardan ses yok....

AMA AYNI TARAFTAR ULUSOY A DESTEK MİTİNGİNDE VAR....
NE KADAR ENTERASAN DEĞİL Mİ...

Fatihin Trabzonsporlular anasına küfretiğinin belgesini yollayabilirmisin.videosu falan linki var mı sende.

Erkut Ay
29.01.2007, 10:32
hepimiz ermeniydik ya unuttunmu:) :) :)
ne diyon la sen gerizekalı biz neyi tartışıyoz senin attığın çamura bak nuri beyinli

Erkut Ay
29.01.2007, 10:34
tarih 29 01 2007 ben taraftar olarak yönetimden futbolcudan ve taraftardan ümidi kestim hiçbirimiz çıkıpta karşılarına istifa edin bile diyemiyoruz özelliklede trabzondaki arkadaşlar boşuna kendimizi yırtmanın anlamı yok hepsi burda kalacak

Faik Yılmaz
29.01.2007, 10:37
- başkanlık yan gelip yatma yeri değildir... GİDİN.....

- gözünüzü toprak doyursun.. GİDİN.......

- Ziyanıda alıp ta GİDİN......

yeter artık takımı sıradan hale getirme görevinizi bizi cezalandırma görevinizi başardınız GİDİN.....

Cem Yavuz
29.01.2007, 10:39
Fatih küfür etmedi...
Anamıza da sövmedi...
hatta gelmiş geçmiş en centilme4n sporcudur..
Çok ta ahlaklıdır.....
ahlak abidesidir....
Yazdığım yazıdan bir tek o sonucu çıkarıp video istiyorsan
yapabileceğim bir sey yok....

Cem Yavuz
29.01.2007, 10:42
:alkış:

yeter artık takımı sıradan hale getirme görevinizi bizi cezalandırma görevinizi başardınız GİDİN.....
:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

ALKIŞLARIN EN BÜYÜĞÜ....

Cem Yavuz
29.01.2007, 10:43
:alkış: :alkış:

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: ALKIŞLARIN EN BÜYÜĞÜ...

okan6161
29.01.2007, 11:09
yapılacak tek şey var kupa maçına kimse gitmiycek ve maçta tirbünde şu olucak siyah bir yazı ile

okan6161
29.01.2007, 11:09
olay bu

İSTİFA

hüseyin1975
29.01.2007, 11:10
Hayir!! Önce Transfer yapsinlar ondan sonra Istifa etsinler!

okan6161
29.01.2007, 11:14
hüseyin kardeş boş ver gitsinlerde ben transferde istemiyorum yeterki gitsinler

ileri_libero
29.01.2007, 11:16
ne istifası arkadaşlar?
takım ilk ona girer.yönetim kalır.hocası en azından süper ligte takım çalıştırmayı garantiler.bir kısım taraftar küplerini doldurmaya devam ederler.
ne güzel herkes memnun.
hem maca bedava girerim, hem harçlığımı alırım...

hüseyin1975
29.01.2007, 11:40
hüseyin kardeş boş ver gitsinlerde ben transferde istemiyorum yeterki gitsinler

Yok Usta ben Transfer istiyorum yoksa sonumuz hayr degil!

macka61
29.01.2007, 12:05
abi bunlar başa bizi küme düşürmek için geldiler bu durun bunu gösteriyor

Mehmet Fatih Yavuz
29.01.2007, 12:11
ziya doğan bu maksada cuk oturmuş...
bayağı uğraşmışlar demek ki..
kongre öncesi istihbarat toplayıp baya bi araştırmışlar.
söylenebilecek en güzel 2 yalan (yıldız ve stad) bulunup sadece kazanmak için söyenmiş.
ne güzel..
takımdak iyi oyuncular zorla gönderiliyor.
bu takımın yarısı olan adamı sattılar zorla.
yazık yazık...
ar damarınız kalmadı anlıyorum..
edepsizlik, hayasızlık bu...

Hüseyin RİZELİ
29.01.2007, 12:25
yeter da ii yüz buldunuz bırakın takımımızı rahat bole yonetım olmaz olsun..

Ertan 51
29.01.2007, 12:26
ne diyon la sen gerizekalı biz neyi tartışıyoz senin attığın çamura bak nuri beyinli

misinanın yazdığı yazıdan alıntı yapıp espri yaptım 3 tane adam da orda gülüyor misina nın yazısına ve benim yazıma ama anlayana.sayfa=4 mesaj=85

cezan bitince özelden bana mesaj at ve özür dile benden.beni yönetim ve hocayla karıştırdın heralde ben üstüme alınmıyorum bu söylediklerini.
1-lan,2-gerizekalı,3-çamur....
anladın sen.

okan6161
29.01.2007, 12:30
usta yapacağı transferde kim olur pendikten ali falan filan hiç bişi değişmez onun için boş ver gitsin bak yönetim tiknik kadro boş vermiş gidiyoruz artık frenlerde tutmaz manisa maçı için güzel fikri olan yazsın ben maçta olucak yaparım onu ( şunu yapsak ağzımızı bantlasak istifa yazılarını kaldırsak )

hüseyin1975
29.01.2007, 14:17
usta yapacağı transferde kim olur pendikten ali falan filan hiç bişi değişmez onun için boş ver gitsin bak yönetim tiknik kadro boş vermiş gidiyoruz artık frenlerde tutmaz manisa maçı için güzel fikri olan yazsın ben maçta olucak yaparım onu ( şunu yapsak ağzımızı bantlasak istifa yazılarını kaldırsak )

Tribünü bos birakmak gerekir. Seyirci yerine siyah celenkler koyalim bence. Zatan takim ölmüs....

Burçak
29.01.2007, 15:57
iyi niyet de bir yere kadar.
Ben Ciddi Ciddi SABOTE edildiğimizi düşünmeye başladım

macka61
29.01.2007, 16:34
ya bu yönetim daha neyi bekliyor acaba küme düşmemizi bekliyor artık istifa edin bari taraftara karşı yüzünüz olsun atay aktuğ gibi olamadınız

hamdi bey
29.01.2007, 16:54
Tribünü bos birakmak gerekir. Seyirci yerine siyah celenkler koyalim bence. Zatan takim ölmüs....

bunları uygulamayı beceribilecek , takımı sahiplenecek taraftarımız olsaydı zaten şimdiye 5 kez daha şamp. olmuştuk, bizim taraftar yönetim istifa diye yazar buraya ondan sonra gider başkanı görünce omuzlarına alır, bayramlaşır eğlenceye gider, böyle iş olmaz ama bizimkiler böyle ne yapacaksın işte, başkan verir bilet susturur milleti

zanoylu
29.01.2007, 16:55
Kendilerine verilen görevi layıkı ile yerine getiriyorlar.Bir takım bundan daha iyi sabote edilemezdi.Git bir güven tazele bakalım veya vur masaya yumruğunu kes şu Kel'in biletini ama yapamazlar,yapmaları için daha icazet çıkmamış.
....Ama Trabzon halkı bunlara ve hamilerine gereken cevabı zamanı gelince verecektir.

Badaloğlu
29.01.2007, 16:57
bunları uygulamayı beceribilecek , takımı sahiplenecek taraftarımız olsaydı zaten şimdiye 5 kez daha şamp. olmuştuk, bizim taraftar yönetim istifa diye yazar buraya ondan sonra gider başkanı görünce omuzlarına alır, bayramlaşır eğlenceye gider, böyle iş olmaz ama bizimkiler böyle ne yapacaksın işte, başkan verir bilet susturur milleti

Şu tanımladığınız karakterde o kadar çok insan tanıyorum ki...Bunların maalesef çoğu Trabzonsporlu...

zanoylu
29.01.2007, 17:19
Taraftarlıktan önce adam olacak herkes,dik duracak.ama sözlerine kesinlikle katılıyorum çok var böyle insanlarlar.

maskeli61
29.01.2007, 17:42
düşün yakamızdan yeter hiçmi utanma yok ya hiçmi korkmuyosunuz bizden BİZ TRABZONSPOR TARAFTARIYIZ .....

bu akşam herkes stv yi izlesin pazar akşamı diye biliyodum ama bu akşammış saat 00.15 SPOR ZAMANI sayın ahmet ağaoğlu nun katıldıgı bi spor programı kaçırmayın derim bakın neler anlatacak....

xenit
29.01.2007, 18:47
Sesİm Kisildi Artik İstİfa Edİn Birakin LÜtfen... Onurlu Olun Bİraz. Bİlİyorum Sİzde ÜzÜlÜyorsunuz (zİya HarİÇ) Ama SaÇmalamaya Gerek Yok.. Becereksİz Herİflersİnİz 10 Mİlyon Trabzonspor Taraftarinin GÖrdÜĞÜnÜ Bİrİnİz Bİle GÖrmÜyosunuz!!!!!!!

attagümüshane
29.01.2007, 19:18
istifa!!istifa!!istifa diyorum ve üzülerk birşey ekliyorm bu ülkede böyle dirayetsiz yönetim-hoca ve futbolculardan sonra (arada gelen istisnaları saymıyorum tabi) ne yazık ki 10 milyon taraftarımız yok..gün geçtikçe de azalalacak çünkü yeni nesil trabzonspor a yönelmiyor öyle bi efsaneyi göremiyor,göstermeyenler gösteremeyenler utansın.

guci 29
29.01.2007, 20:14
Bişeyler yapmanın zamanı geldi de geçiyor? Tek yürek olmalıyız ve aklıcı bir yaklaşımla bunları göndermeliyiz!
yine yazıyorum::::::
fatih sultan mehmet tahta çıktığında henüz 7 yaşındaydı! onbinleri dize getirdi ve nice başarılara imzasını attı'! nuri ve ziya da 20 kişnin üstesinden gelemiyorlar! yazıııııııkkkkk! komiksiniz...taraftarınız bile size gülüyor?

TSelif
29.01.2007, 20:25
Valla yönetimi olmayan bir TRABZONSPOR Nuri Albayrak yönetiminden çok daha iyi başarılara imza atar .....:mad:
Gittiğin günü kendime milli bayram ilan edip sadaka dağıtacam :mad:

Canİlker
29.01.2007, 20:34
yönetim berbat ama bu saatte yönetim gitse bilmiyorum daha hayırlı mı olur .. gerçi takım daha ne kadar kötü olabilir ki di mi?

TSelif
29.01.2007, 20:35
yönetim berbat ama bu saatte yönetim gitse bilmiyorum daha hayırlı mı olur .. gerçi takım daha ne kadar kötü olabilir ki di mi?

Evet buundan daha kötü olmayacağımız kesin ....:mad:

umraniye34
29.01.2007, 20:39
istikrar şart bence istafaya gerek yok biraz daha sabretmek lazım hele ziya hocaya haksızlık yapıyoruz biraz

Murat61
29.01.2007, 20:50
es zamanli yuruyemezmiyiz arkadaslar bu kadar aciz miyiz nedir bu takimin hali diyemezmiyiz?

devbey
29.01.2007, 20:54
0fyVnQswaOE

hamdi bey
29.01.2007, 21:16
istikrar şart bence istafaya gerek yok biraz daha sabretmek lazım hele ziya hocaya haksızlık yapıyoruz biraz

evet hocaya haksızlık yapıyoruz , kayseriye yenilmedik sayesinde

Faik Yılmaz
30.01.2007, 08:31
evet daha yenilmediğimiz bir kaç takımda ha var onlarada yenilelim sonra eletirirz....

since1967_
30.01.2007, 10:10

ne haksızlığından bahsediyorsun arkadaşım. adamı döve döve hırsımızı alamayız ne haksızlığı. trabzonspor tarihinin en kötü dönemini yaşattı. symeki marceyi yedi ama yattarayı yiyemez yattara ziyayı bitirir. tasını tarağını toplasın yoksa onun yedi ceddine..... töbe töbe basacam küfürü yiyecez cezayı.

taraftar kitlesine çok uzak olduğun belli lütfen burada böyle bizleri tahrik etme. biz ziyayı değil beğenmemek nefret ediyoruz ve harekete geçmek için bir kıvılcım bekliyoruz.

Faik Yılmaz
30.01.2007, 10:16
NE ZİYAYI NE BECERİKSİZ YÖNETİMİ İSTEMİYORUZ...

hepsi gitsin artık......

Cem Yavuz
30.01.2007, 10:27
ALBAYRAK geçen hafta baskanlığın onurunu yaşıyorum demişti....
Bu hafta ne yaşıyorsun sayın albayrak....
Trabzonspor başkanlık makamında sadece kazandığı haftalarda onur duyan değil,,,
yaptığı icraatlarla herzaman onur duymayı bilen başkan istiyoruz...

Emorfo
30.01.2007, 10:30
Trabzonspor geçen haftada kazanamamıştı ki :)

Cem Yavuz
30.01.2007, 10:38
Eh işte bizde buna şasıyoruz ya...
Berabere kalıp avarajla kupada tur atlayıp sevinen leri eleştiriyoruyz....
Bunu basarı gösterip basit açıklamalarla gündem saptırmaya çalışanları kastediyoruz...
ama görüyorum ki anlatamıyoruz....

Emorfo
30.01.2007, 10:50
Sadece olumlu bir maçın veya mutlu günlerde açıklama yapmıyorlar. Kötü günlerde de düzelecez felan filan diyorlardı zaten. Ancak olumlu günlerde fazla konuşmaları gayet doğal.

Murat Hızal
30.01.2007, 14:08
Çok konuşandan korkacaksın. Kazara kupayı falan alırız bir daha hiç susmazlar:)

maskeli61
30.01.2007, 21:41
yönetim kandırdınmı şimdi bizi yani ceyhunu aldın bizde kandık öylemi??? bide 2-3 maç alırsınız üstt üste tamam dimi oy yiyim ballarınızı bırakın bu işleri daha bizi kandıramassınız kanmıyoruz hadi bakın işinize hadi

LÜTFEN İSTİFA KAPI ORDA HADİ....

hamdi bey
30.01.2007, 22:20
defolun buradan, burası şerefli insanların takımıdır

attagümüshane
30.01.2007, 22:29
bu adamlar kalıcı galiba.baksanıza -memnuniyet verici bi gelişme olsa da bence- şimdi de ceyhunu alıp ört bas olayına girdiler!

ts_fan
30.01.2007, 22:37
Yönetim uyuma! is-ti-fa etmesenizde kongre kararı alın!

Camia bir balon gibi şişti, patladı patlayacak.Allah göstermesin, olası bir iki kötü sonuçtan sonra bir karar alacağınıza bu kararı şimdiden deklare edin ve camianın üzerindeki gerginliği, sis perdesini kaldırın.Trabzonspor'u birazcık seviyorsanız bunu yapın!

Yanlışlar yaptığınızı ve bu yanlışlardan ders almadığınızı, ısrarla bu yanlışlara yenilerini eklediğinizi kabul edin.İş yerlerinizde yanlış yapan çalışanlarınıza ne yapıyorsanız aynı şeyi yapın ve her olgun bireyin yapabileceği birşeyi yaparak; biz bu işi yapamadık (en azından bu yönetimle olmadı ama tekrar aday olacağız yeni bir yönetimle -iş bilen bir kadro ile- ) bu yüzden ''tüm Trabzonspor'luların herşeyi olan kulübümüzün önünü açıyoruz ve falan tarihte kongre kararı alıyoruz, camiamıza hayırlı olsun'' deyin.

maskeli61
31.01.2007, 11:09
Evet arkadaşlar görüyorumki bi transfer bize maglubiyeti unutturdu .. Artık yönetim istifa etsin die bi çaba göremiyorum arkadaşlar bi maç daha bi maç daha ne reye kadar gidecek bu kandırılmammaız????

YÖNETİM İS Tİ FA BİR DAHADA GERİ GELME.....................

Atalay
31.01.2007, 11:22
bu yönetimde bu surat varken küme düşsek bile başımıdan gitmez... üçünçü lige düşmemiz için müçadele ederler...neymiş ceyhun erişmiş bunlar günü kurtarmaya dönük transferler....yemezler yönetim 30 yaşında ezik takımların artıkları ile bizleri kandıramassınız aynı hikayeyi biz fatih akyelin transferindede görmüştük...artık karnımız tok...bir gün bu taraftar size trabzonu dar eder siz sanmayınki bu sessizlik böyle sürecek bu millet koyun gibi size bakmaya devam edecek!!!!

maskeli61
01.02.2007, 10:51
bilmiyorum yönetimimi tebrik etmek lazım kupa maçında 1-0 rövanşında ne olur iyi bi sonuçmudur?? yada bir galibiytle yönetimimi affedecez .....????

H A Y I R

YÖNETİM İSTİFA AGZINIZLA KUŞ TUTSANIZ BU SAATTEN SONRA FAYDASI YOK KIRDINIZ Bİ KERE KALBİMİZİ.....

Çetin
02.02.2007, 13:15
yönetim tamamen büyük 3 tane YALAN ile seçildi;
yalan1 yıldız futbolcu
yalan2 tıldız futbolcu
yalan3 stad projesi

Atalay
03.02.2007, 21:25
YETER!! yönetim şu teknik direktörünüde al git!!!!!!!!! ömrümüz saglıgımız sihatimiz gitti!!

zanoylu
03.02.2007, 21:43
Geceleri uyuyamaktan bıktım artık.Kanser olacam.Ruh halim allakbullak,asabileştim sinir hastası olmam yakındır.
....Şu Trabzonsporumun hallerine bi bakarmısınız.Maddi manevi ömrümü verdim şu takıma.Neyi bekliyorsun daha Maşa Nuri sende hiçmi utanma arlanma yok nasıl delikanlısınsen,kendinde piyasaya çıkacak yüz bulabiliyormusun ki ben senin gibi bir başkanın olduğu için utanıyorum....Bitirdin artık bu takımı helal olsun ama sende sana verilen görevi yerine getirmenin hazı vardır muhakkak.Senin ve üstadlarının hesabını kesecek elbet zamanı gelince BÜYÜK TRABZON halkı.

macka61
03.02.2007, 21:55
ya artık gidin be sizin yüzünüzden kanser olacam sinir hastasına föndüm beceremiyorsunuz bunu biz anladık siz anlamadınız

Barış Cem
03.02.2007, 22:28
albayrak yediğin hamsiler bile sana haklarını helal etmeyecek, efendi gibi gitmesini bil.

cabri
04.02.2007, 00:18
En nefret ettiğim şey yalan dır. Oy için halkın dini hassasiyetleri yönünde vaadler veren mevcut siyasilerin uzantıları olanlar, akrabalık bağlarından olsa gerek Trabzonspor taraftarına 2 tane dünya yıldızı vaadi ile yönetime geldiler. Peki ne yaptılar??
Yalan dan ve yalancıdan nefret ediyorum...

İleli
04.02.2007, 03:16
albayrakin bu takim icin yaptigi birsey aciklarmisiniz sadece birsey?
benim artik sabrim kalmadi kalmadi ulan hem yonetimizyle hemde futbolculariyla bu takim omrumun 1 senesini aldi bela okucam ama neyse..
nuri albayrak bu takima o aklimiza getirmekte zorlandigimiz sey olursa bu sehir seni rahat birakmaz birakmaz!

Şentürk
04.02.2007, 14:52
yazmayayım yazmayayım diyorum ama dayanamıyorum,
Ya oyun kurucu,on numara deyip deyip futbolcu istiyor Ziya Doğan, elinde Dünyanın en iyi on numarasından biri vardı,bir kere o mevkide oynatmadı,
Defans yapmıyor dedi,ilk yarıda marcelinho kadar defansa gelip top çıkaran başka bir hücum oyuncusu yoktu,
Kafasında ne kurduysa kimse onu o yoldan çeviremiyor.
Gördük mevkisi forvet arkası olan marcelinhoyu gider gitmez oynadığı iki maç,1 gol 2 asist,
Hiç bir yöneticide çıkıp bu duruma itiraz etmiyor,
Musampa olayı da benzer durumlar taşıyor,
Ceyhun yanından geçen topa dokunmuyor basmıyor,top ayağındayken var,
1 yıldır oynamayan Celalettine sabır gösterip,daha önemlisi şans verip oynatıyor,
Bu kadar dengesizlikle nasıl takım içinde denge sağlanıcak bilemiyorum,
Tabi derseniz ki yönetim de ki dengeler nasıl?
Zaten tüm sorunlar oradan kaynaklanıyor.
Yönetim istifa!!

My
04.02.2007, 20:07
Sanırım HACIOSMANOĞLU mazoşist.

BİZE TEPKİ GÖSTERİN
HEP İYİYE GİDİYORUZ
Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu her geçen gün oyun olarak olumlu gelişmelerin yaşandığını belirtti. Futbol olarak bir sıkıntılarının olmadığını gol yollarında zorlandıklarına dikkat çeken Hacıosmanoğlu, "Takım iyi yolda gidiyor. İlk yarıda kazanamama ve alınan kötü sonuçlar nedeniyle takım üzerinde güven bunalımı vardı. Bunu yavaş yavaş aşıyoruz. İkinci yarıda daha derli toplu oynamaya başladık. Vestel Manisa karşısında iyi olan taraf bizdik. Ancak rakip kapanınca ve gol yollarında sıkıntımız ortaya çıkınca üstünlük sayısını bulamadık. Ama ben yine de takımdaki bu yönde olumlu değişimin ilerde bizi hak ettiğimiz yere getireceğini düşünüyorum" dedi.

KARŞILIK BULACAKLAR
Hacıosmanoğlu, Bordo-Mavili taraftarların da yönetimi istifaya davet etmesi yönündeki bağırmalarını, "Taraftar her zaman haklıdır. Takımlarından galibiyet istiyorlar. Bize tepki göstersinler. Ama takıma sonuna kadar sahip çıkıp destek olmaları gerekiyor. Çünkü takım her geçen gün daha iyiye gidiyor. Onların desteğine takımımızın her zamankinden daha fazla ihtiyacı var. İnanıyorum ki ilerleyen günlerde bu desteğe karşılık olarak Trabzonspor ligde üst sıralara doğru tırmanacaktır" diye konuştu. (Karadeniz Gazetesi)

trapesus
05.02.2007, 09:00
bunlarda bu utanmazlık varken bizim bu topiği açmamızın hiç bir anlamı yok arkadaşlar. yüzlerine tükürsek yağmur yağıyor zanneder bunlar.

Erkut Ay
05.02.2007, 12:13
bence hepimiz konuşuyoruz buraya yazıyoruz fakat hepsi faydasız yapılcak bi şey var oda maçlara gitmemek vs ama bu çaba hiç kimsede yok başka türlü gitmezler çünkü işin bi tuhaf yanı kimsede bu çaba yok sadece yazıyoruz eleştiriyoruz bu yüzdende bu yönetime kinimiz ve kendimizce sinirimiz kaçınılmaz oluyor

Ayşe Aygün
05.02.2007, 13:54
Yöentim artık şampiyonluk hayalı kurmak değil.Hayalime bile girmiyo artık. O kadar rezil duruma düşürüdnüzki bizi.Sizden beter kimse edemez bizi. İstifa etmeniz yetmez.İstifa ederkn bu reziliğide temizleeceksiniz.Sizinle değil şampiyonlu TS yanyana bile anılmsını istemiyorum.

Harun
05.02.2007, 13:58
yazmayayım yazmayayım diyorum ama dayanamıyorum,
Ya oyun kurucu,on numara deyip deyip futbolcu istiyor Ziya Doğan, elinde Dünyanın en iyi on numarasından biri vardı,bir kere o mevkide oynatmadı,
Defans yapmıyor dedi,ilk yarıda marcelinho kadar defansa gelip top çıkaran başka bir hücum oyuncusu yoktu,
Kafasında ne kurduysa kimse onu o yoldan çeviremiyor.
Gördük mevkisi forvet arkası olan marcelinhoyu gider gitmez oynadığı iki maç,1 gol 2 asist,
Hiç bir yöneticide çıkıp bu duruma itiraz etmiyor,
Musampa olayı da benzer durumlar taşıyor,
Ceyhun yanından geçen topa dokunmuyor basmıyor,top ayağındayken var,
1 yıldır oynamayan Celalettine sabır gösterip,daha önemlisi şans verip oynatıyor,
Bu kadar dengesizlikle nasıl takım içinde denge sağlanıcak bilemiyorum,
Tabi derseniz ki yönetim de ki dengeler nasıl?
Zaten tüm sorunlar oradan kaynaklanıyor.

Yönetim istifa!!

Yukarıdan aşağıya Ziya Doğan'ı eleştirmişsin,Yönetimi istifaya çağırıyorsun:cool: Ziya gitsin Ziyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ba®ış
05.02.2007, 13:58
koca Trabzonsporu çoluk çocuğa maskara ettiniz her deplasmanda artık trabzon kümeye denmeye başlandı mutlumusunuz efendiler rezil ettiniz hem kendinizi hemde bizi

A.Alper
05.02.2007, 14:02
derin trabzon nerede :) kurtarın bizi artık...

mahmuter61
05.02.2007, 14:53
Evet bende yazmayacağımı diyorum ama el bu dayanmıyor!Bir kere bu yönetim vazoroniyi hangi akla aldı ve bir dünya tazminat ödedi?Daha sonra Ziya Doğanı neye dayanarak takımın başına getirdi?Kaldı ki Ziya hoca Malatyanın küme düşmesinin baş mimarıdır!!!Bu yönetim hoca seçimlerinde intihar etmiştir dolayısı ile Trabzonsporu bu hallere düşürmüştür.Yapması gereken görevi bırakmak heeee bu koltuk tatlı ise takımın eski lerine gidip ağalar bize akıl verin demektir!!!Bu işin gururu olmaz.Benim aklım Ünal Karaman-Hami Mandıralı dan yana basıyor ama bende bu işin ehli değilim...

Şentürk
05.02.2007, 15:46
Yukarıdan aşağıya Ziya Doğan'ı eleştirmişsin,Yönetimi istifaya çağırıyorsun:cool: Ziya gitsin Ziyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

evet Ziya Doğanı eleştirdim ama sonuçta dengesizlik en baştan başlıyor,yönetimden.
Sorunu kökünden çözebilmek için yönetimin düzelmesi gerek.
Yıllardı aynı yanlışlar yapılıp duruyor, bir kere işi bilen bir yönetime rastlamadı Trabzonspor.

pReN@_61
05.02.2007, 16:25
bu gişin sonu kötüü....

trapesus
07.02.2007, 21:38
Bu utanmazlar istifa etmediği sürece her gün buraya girip bu mesajı atacağım. DEFOLUN...

Atalay
07.02.2007, 21:41
bu adamlarda bu yüz varken hiç bir yere gitmezler!!

HALİT KARAKAŞ
07.02.2007, 21:48
Arkadaşlar,kimse ümitle beklemesin,bu yönetim süresi dolmadan asla ve asla istifa etmez,niye etsinki,,,bütün topçuları sattı,paralar geldi,Ellerin parası da bügün geldi, bir elleri yağda,balda,daha ne olsun,,,,,böyle fırsat bir daha gelir mi,,,,,?

attagümüshane
07.02.2007, 21:58
Arkadaşlar,kimse ümitle beklemesin,bu yönetim süresi dolmadan asla ve asla istifa etmez,niye etsinki,,,bütün topçuları sattı,paralar geldi,Ellerin parası da bügün geldi, bir elleri yağda,balda,daha ne olsun,,,,,böyle fırsat bir daha gelir mi,,,,,?

yok bence dayanamazlar..yani öyle diliyorum en azından.

ibzolist
08.02.2007, 08:03
her sabah yeni doğan günle birlikte ilk işim nuri ve yönetimine beddua etmek ama korkum şu ya gerçekten atalarımızın dediği gibi kötüye bir şey olmaz sözü doğruysa

Mehmet Fatih Yavuz
08.02.2007, 14:57
gel gel buraya gel. mevzumuz yönetim.... madem yönetimin istifası başlık burada tartışmak sorun değil sanırım yönetimi.

ben net olarak söyledim neden kongre yalancısı dediğimi, neden korkuluk dediğimi.
ayrıca bana ayrıcalık falan oyk. benim de mesajlarım silindi.

fatih i satmak, iki yıldız sözünü tutmamak, stad projesini sallamak, hoca sözünü tutamayınca lazaroniye sarılmak.
ama asıl önemlisi ziyayı yönetim menfaati için takımın başında tutmak...
varsa cevabı söyle biz de bilelim.

ayrıca eğer nuri albayrak tan siyasi olarak nefret ettiğimi falan düşünüyorsan. hangi istanbul ilçesinde hangi konumda gençlik kollarında yöneicilik yaptığımı da özelden veririm sana(şu anda okul yüzünden bıraktım, tahminen öğrenirsin zaten ayrıntı istersen). mevzu trabzonspor ise siyaseti karıştırmam ben işe.

stichus
08.02.2007, 15:04
tamamdır geldim.
kahve söyle bakalım..
:)
önce yemek yemeliyim, başım ağırıyor açlıktan..
evet nereden başlayayım.. hah.. tamam.. kongre konuşmasında bedelleri de zikredilmek suretiyle iki yıldız oyuncu alacağım dedi demişsin..
kongre salonunda mıydın?
ben oradaydım..
demedi..
yalnız istersen bir sistem geliştirelim desert. bu mesajlaşmayı özelden yapmıyoruz zira sen soruları soracaksın ben de cevapları vermeye çalışacağım ve bu başlık alakalı olduğundan ilgilileri de belki tatmin etmiş oluruz.
benim isteğim sorduğun soruları cidden cevapları istediğin için sorman. şu ana kadar uslubunda bir problem görmediğim için gidişattan memnunum. ama hakarete dönük ifadeler kullanılmamalı. buna dikkat edelim diyorum.
tek tek soru cevap yapalım.
buyur sor bakalım..

TURHAN
08.02.2007, 15:05
Mesajlarınızda ikili tartışmaya girmeden yönetimi ve trabzonu tartışın.Forum, sizin ikili tartışmalarınızı izlemek için değil.

Burçak
08.02.2007, 15:08
kendi alacağı yıldızların yanında Ali Ağaoğlununda dışarıdan takıma bir yıldız katacağı sözünü vermişti. fakat seçimi kazandıktan sonra Ali Ağaoğlu bu yönde bir sözünün olmadığını söyleyip bu nu yalanlamıştı. seçimden önce gazetelerde çarşaf çarşaf çıkan bu yıldız sözleri vaadleri verilirken Nuri albayrak neden çıkıp Ali Ağaoğlundan böyle bir söz almadım dememişti acaba.

Mehmet Fatih Yavuz
08.02.2007, 15:09
2 tane "dünya yıldızı" alacağını, maliyetlerinin de 10m dolar civarında olacğaını hatta birini kendinin diğerini bir işadamının karşılayacağı...
bu sözü benim duymam mümkün değil ben öğrenciyim istanbulda. günü birlik trabzona gidemem.
ama kongre sonrası sürekli takip ediyoruz.
nuri albayrak bu vaadi olmasaydı seçimi ka-za-na-maz-dı....

bugüne kadar hiçbir kademede yöneticilik yapmamış bir adamın başkan olması için gerekenin bu tarz bir vaad olduğunu kendisi de biliyordu.
aksi takdirde seçilemezdi zaten.

stichus
08.02.2007, 15:09
bu ikili tartışmanın neden özelde değil de açıkta yapılması gerektiğiniaktarmaya çalıştık zaten. ayrıca birbirimizin hukukuna da saygı gösteriyoruz. trabzonu tartışıyoruz. başkanı ve kongreyi tartışıyoruz.
tartışmayalım mı?

champions
08.02.2007, 15:13
üslupta herhangi bi sorun olmadığı sürece tartışmanın forum düzenini bozmakla bi ilgisi olamaz
yönetim bir şekilde gitmelidir bu da konu hakkındaki düşüncem:)

TURHAN
08.02.2007, 15:13
bu ikili tartışmanın neden özelde değil de açıkta yapılması gerektiğiniaktarmaya çalıştık zaten. ayrıca birbirimizin hukukuna da saygı gösteriyoruz. trabzonu tartışıyoruz. başkanı ve kongreyi tartışıyoruz.
tartışmayalım mı?

Burası senin evinin oturma odası değil, konuştuğun kişilerde misafirin değil.Polemiğe girmeden anlatacaklarını anlat.Bir ikincisi uyarım konu hakkında alakasız yazı yazan herkese, bunlardan biride sen olduğun için alınman doğaldır.

Mehmet Fatih Yavuz
08.02.2007, 15:15
Burası senin evinin oturma odası değil, konuştuğun kişilerde misafirin değil.Polemiğe girmeden anlatacaklarını anlat.Bir ikincisi uyarım konu hakkında alakasız yazı yazan herkese, bunlardan biride sen olduğun için alınman doğaldır.

önceki başlık konusunda hemfikiriz. z. doğanla alakasızdı.
burası yönetim başlığı. zaten yönetimle ilgili tartışıyoruz.. eğer konunun dışına çıkarsak gene silersin zaten. ki çıkmaya niyetim yok. derdimiz yönetim.:)

Atalay
08.02.2007, 15:16
tartışmayalım mı?

seninki tartışmak degilde savunmak!!bu yönetimi hala savunacak güçü kendinde buluyorsan savun kardeşim savun!!

stichus
08.02.2007, 15:16
hayır dostum öyle değil.
konuşma yapmasaydı dahi başkan kazanırdı. tabii bunu kanıtlayamam.. tıpkı senin söylemini kanıtlayamacağımız gibi..
adı geçen iş adamı arkadaşımız başkana istanbuldaki dernekte yenilen bir yemek sonrası onlarca kişi önünde bu sözü vermiş ve daha sonra da bu sözü yemiştir. söylemedim demiştir. şahidi benim. söyledi. başkana bunu basındaki arkadaşlara da dayanarak ifşa edelim de dedim ben. gerek yok germeyelim ortamı dedi.
istanbulda öğrenci arkadaşım!
başkan hiçbir yerde ve de özellikle kongre salonunda yaptığı konuşmada iki tane onar milyon euroluk yıldız alacağım dememiştir.
dememiştir.
başkan ben bir yıldız alacağım demiştir. bir tane de arkadaşımız alacak demiştir. hatta metinde adı yazan işadamını kürsüde adını okumadan geçmiştir.
doğru olan budur. inanıp inanmamak sana kalmış.
peki başkan yıldız almış mıdır?
denilson ve marcelinho işleri eş zamanlı yürütülmüş ve başkan bu adamların kongrede yaptığı konuşmadan doğan sözünü yerine getirmesine yetip yetmeyeceğini sormuştur.
sen marcelinho yu al getir, başka bir şey istemiyorum gibi bir heyecanla cevap verildiğini hatırlıyorum kendisine..
ha adam geldi burada kör oldu, ayrı mesele!

stichus
08.02.2007, 15:20
burası benim evimin oturma odası değil.
polemiğe de girmiyorum.
soru cevap yollu bir sistem kurduk arkadaşımızla. tartışıyoruz.
bu arada hala nasıl yönetimi savunabildiğimle alakalı bir merak oluşmuş ona cevap vereyim:
insanlar her koşulda savunma yapabilir. bu onların en doğal hakkıdır. zor durumlarda kaldığı açık olan kişiler de avukat tutarlar mesela.. mesele ceza almamak değildir. haksızlığa uğramamaktır.
başkanın ve yönetimin ceza almaları yahut kongrede kaybetmeleri başka şeydir, hakaret yemeleri başka şey.
savunmada problem yok yani, ama zorlandığımız da muhakkak!

Mehmet Fatih Yavuz
08.02.2007, 15:24
ben kongreyi izlemedim. izleyen varsa o da duyduklarını anlatsın.
ama köşe yazarlarının neredeyse hepsini okurum. ki bu adamların hepsi o kongrede bizzat bulunmuş adamlar.
bugüne kadar en fazla eleştirildiği konu da bu olmuştur.

zaten marcelinho nun getirilmesini fatih in tam anlamı ile postalanmasına denk getirilmesi de siyasi manevraların cuma akşamlarına denk getirilmesi gibi... onlar borsayı mahvetmemek için, bizim yönetim de fatih in gidişinden doğacak tepkiyi dindirmek için beklediler.

ha şimdi ne oldu.
fatih i sattın.
fatih i sattıysan, burası büyük takım, fatih ayarında adam alacaksın.
burası İBBS değil. gençler de değil antep de...
kayseri bile yıldızlarını göndermiyor yerini doldurmadan. burayı anadolu takımları ayarına çekmeye kimsenin hakkı yok.

ayrıca fatih in postalanmasının gitmek istemesi ile alakadar olmadığı tezine de symekten ulaştım kendi adıma.
gitmek isteyen gönderilseydi symek resmen zil çaldı gitmek için.

fatih i fener istedi diye onur duyan biri trabzonspor da başkan olamaz.
hele hele papila hakemliği bıraktı diye üzülen bir adamın samimi bir trabzonsporlu olduğuna beni kimse ikna edemez.

champions
08.02.2007, 15:29
birde benim sorum olacak haşim sayitoğlunun biri brezilyalı bir diğeri arjantinli her birinin maliyeti 12 milyon dolar olan 2 yıldız açıklaması vardı inan bunu yazarken kendi kendime gülüyorum:)

şu durumda ne önemi var ki bütün bunların o haklıymış bu haksızmış Trabzonspor çok kötü bi durumda sorumluları iyi tespit etmeli uzaklaştırmalı kesinlikle yeni yüzler olmalı sadece yeni değil tabi ki Trabzonspor büyüktür o zaman yöneticileri de büyük olmalı dar kafalı insanlar olmamalılar herşeyden önce

stichus
08.02.2007, 15:35
bak dostum.. işin şekli hafiften değişiyor. bu yazdıklarını yapmayan adamı eleştir. kaliteli yönetim gösteremedi de.. ama yalancı kongre yaancısı ispatlı delilli deme..
şimdi yazdıkların bir şey değil.. sen yazarsın sen yazmış olursun. ben yazarım ben yazmış olurum. tasarrufları eleştirmek kadar savunmak da mümkün.
ben başkanın görüşlerini değil kendi görüşlerimi yazayım.
kayseri maçında iki sıfırdan dört ikiye gelince maç ben çok kızmıştım fatihe.. alengirli işler peşinde bu adam, kolay golu atmamak konusunda ısrarcı. delirtiyor beni diye..
ben fatih tekke konusunda çok doluyum. ama bu konuyu tartışmak istersek yine başlıktan kayarız. sadece şunu söyleyeyim sana..
fatihin 'gönderildiğini' kabul edersen teorin ayakta.
fatihin gittiğini kabul edersen teorin yere düşüyor.
borsa ve cuma akşamları konusunda haklısın.
başkan da fatihin gitmesini iki gün geciktirerek önce marceyi bitirmiştir. bu hareket tarzına destek verdiğimi de söyleyebilirim.
bu takımın ibbs olmadığını yazmaya söylemeye gerek yok. başkan onbir yıl ibbye marce almadı zaten.
fenerin oyuncumuzu istemesi bize gurur verir. ifadesi objektif yaklaşımla gayet makul bir ifadedir. bunu söyleyen adam fenere fatihi vermemiştir.
papilanın hakemliği bırakmasına üzüldüğünü söylediği röportajda da kastını aştığını ifade etmek lazım.
papilanın ne olduğunu bilir başkan. dedaya ettiği laflar ortada olan bir başkan papilaya gerçek bir sempati besliyor olamaz değil mi?
seni ikna etmek değil de, başkan gerçek bir trabzonsporlu değil sonucuna nasıl varacağız onu anlayamadım ben..

stichus
08.02.2007, 15:38
başkana kongre konuşmasına veya herhangi bir vaadine dayanarak ispatlı delilli yalancı denilmesinin yanlış olacağını vurgulamak istedim ben.
başka soru yoksa yemek yemem lazım..

Mehmet Fatih Yavuz
08.02.2007, 15:45
fener in fatih i istemesinden gurur duyuyoruz ifadesi makul bir ifade değildir. olamaz da.
bundan fenerden düşük ayardaki takımlar gurur duyar.
sen hiç gs ya da bjk başkanlarının birbirlerinin topçularına talip olduklarında onur duyarız söyleminde bulunduğunu duydun mu?
bu olacak iş midir? bi de bu makul olacak.geçiniz efendim....

gelelim samimi trabzonspor lu olmaya...

bana trabzonspor lu olduğunu söyle sana papiladan nefret ettiğini söyleyeyim.
bunun aksi olmaz.
hangi düzeyde olursa olsun, ister taraftar ister yönetici papila ya sempati beslemez. buna samimiyeti elvermez. bu lafı söylemek takımı mahvetmeye geldi diyenlerin tezlerini haklı çıkarmaktır.
samimi hiçbir trabzonsporlu papila konusunda farklı düşünmez. çünkü kimse hakkını gaspeden adamın, hakkını gaspettiği mevkisinden olmasına üzülmez.

benim yönetimi eleştirecek tonla konum var. o yüzde iş değişir sen cevaplarsın.

üst üste sorularla cevaba yürürüz.

--net şekilde fatih mi çok gitmek istedi yoksa symek mi?
symek topu bıraktı. sanırım sorunun cevabı nettir.
--bunların hangisi trabzonspor a daha fadalı?
tabii ki fatih..
--peki yönetim faydalı olanın mı, yoksa faydası artık bitmiş olanı mı tutmak için çırpındı?
symek cevap basit.
--o zaman yönetimin yapmak istediği nedir????
.......

orayı da siz doldurun...

stichus
08.02.2007, 15:50
ne yalan söyleyeyim daha dolu soruların var sandım.
desert:
başkana ispatlı delilli kongre yalancısı dedin.
sor cevaplayayım dedim.
szymekle fatihin gidişinden dizi senarytosu çıkarmak gibi yorumlarını kendine sakla da.. konuya gel..
kongre yalancısı mıdır başkan değil midir?
diğer konuları başkasıyla tartışırsın..
minder dışına çıkma.. neden çağırdın beni? sordun cevapladım.
kongre yalancısı ifadesi ağır olmuş, bilmeden yazmışım, yanlış yapmışım.. demeni bekliyorum.
başkan başarısızdır ama filan deme, onu ben de derim zira..
hadi bakalım!

Emorfo
08.02.2007, 15:53
Yönetimin başarısızlığı başkanı bağlamaz diye bir şey yok. Yönetemiyorlar malesef. Ancak Nuri Albayrak'ın üstüne fazla gidiliyor. Bir çok arkadaşımız olayları bilmeden bodozlama dalıyor takımın ligdeki durumundan ötürü. Taraftarımız İstanbul basınına bizans medyası der ama fotosporun fotomaçın haberlerine de itibar eder. Bazı olayları birileri nasıl olmasını istiyorsa öyle anlatıyor, bizim taraftarda yiyor. Bunun için Trabzonspor Tv şart. Başkan yönetici ve teknik direktör kendini anlatmaktan aciz, taraftar zaten anlamaz lig durumuna bakar :)

Erkut Ay
08.02.2007, 15:54
ne yalan söyleyeyim daha dolu soruların var sandım.
desert:
başkana ispatlı delilli kongre yalancısı dedin.
sor cevaplayayım dedim.
szymekle fatihin gidişinden dizi senarytosu çıkarmak gibi yorumlarını kendine sakla da.. konuya gel..
kongre yalancısı mıdır başkan değil midir?
diğer konuları başkasıyla tartışırsın..
minder dışına çıkma.. neden çağırdın beni? sordun cevapladım.
kongre yalancısı ifadesi ağır olmuş, bilmeden yazmışım, yanlış yapmışım.. demeni bekliyorum.
başkan başarısızdır ama filan deme, onu ben de derim zira..
hadi bakalım!
arkadaş ne sordu siz ne cevap veriyorsunuz madem yönetimi eleştirme diyorsun doğru yaptığı bi şey söyle o zamanda biz utanalım hadi arkadaşım fatih neden satıldı deniyo konu başka yere geçiyor

TSezgin61
08.02.2007, 15:54
ya acik acik, yildiz sözü, stadyum, dünya kulübü, sampiyonluk....

buyur ben bilmek istedigim icin soruyorum...bunlara ama sakin cevap olarak:

marcelinho, stad calismalari sürüyor, dünya kulübü olma yolunda iyi gidiyoruz, sampiynoluk icin önemli adimlar attik deme

Erkut Ay
08.02.2007, 15:56
fener in fatih i istemesinden gurur duyuyoruz ifadesi makul bir ifade değildir. olamaz da.
bundan fenerden düşük ayardaki takımlar gurur duyar.
sen hiç gs ya da bjk başkanlarının birbirlerinin topçularına talip olduklarında onur duyarız söyleminde bulunduğunu duydun mu?
bu olacak iş midir? bi de bu makul olacak.geçiniz efendim....

gelelim samimi trabzonspor lu olmaya...

bana trabzonspor lu olduğunu söyle sana papiladan nefret ettiğini söyleyeyim.
bunun aksi olmaz.
hangi düzeyde olursa olsun, ister taraftar ister yönetici papila ya sempati beslemez. buna samimiyeti elvermez. bu lafı söylemek takımı mahvetmeye geldi diyenlerin tezlerini haklı çıkarmaktır.
samimi hiçbir trabzonsporlu papila konusunda farklı düşünmez. çünkü kimse hakkını gaspeden adamın, hakkını gaspettiği mevkisinden olmasına üzülmez.

benim yönetimi eleştirecek tonla konum var. o yüzde iş değişir sen cevaplarsın.

üst üste sorularla cevaba yürürüz.

--net şekilde fatih mi çok gitmek istedi yoksa symek mi?
symek topu bıraktı. sanırım sorunun cevabı nettir.
--bunların hangisi trabzonspor a daha fadalı?
tabii ki fatih..
--peki yönetim faydalı olanın mı, yoksa faydası artık bitmiş olanı mı tutmak için çırpındı?
symek cevap basit.
--o zaman yönetimin yapmak istediği nedir????
.......

orayı da siz doldurun...
süper bir yazı herşeyiyle anlatıyor durumu ama işine gelmeyenler kıvırıyor

Mehmet Fatih Yavuz
08.02.2007, 15:58
ben kongrede değildim.
kongreye giden tonla adam bu sözü verdi diyor.
sen vermedi diyorsun.
bu konuda otorite ben değilim.. giden varsa onunla tartışırsın. çünkü söylemedi demenle tartışma biter.

bugüne dek tüm köşe yazarları söyledi dedi. anlaşılan odur ki bir taraf yalan söylüyor.
kongrenin videosunu izlemeden demedi diyemem.
çünkü onlarca ts yazarının söylemine mi, senin söylemine mi inanmak doğrudur???

gelelim diğer konuya....

benim yazdıklarım yönetimin başarısızlığından değil samimiyetsizliğinden bahseder.
başarısızlık başka şey samimiyetsizlik başka şeydir.

ayrıca kongre de söylediği ya da bize söyledi dediği yalanlarla, icraatları sırasında söylediği yalanlar benim için fark ifade etmez.
samimi trbzonsporlu olduğuna inanmadığım biri başkanlık yapıyor bu takımda.
söylediği her lafla da bunu bana ispatlıyor...

başkanın başarısızlığı tartışma konusu değil zaten.
başarısız olan kongrede gider, samimiyetsiz olduğuna kanaat getirilen tribünden gelen ağır laflarla gider. arada fark var.

bu arada fotomaç vs. lafları geçti.
beni fotomaç ın manşetleri ilgilendirmez ama necmi pereklinin lafına itibar ederim. fanatik in manşetini umursamam ama ergun ata nın yazılarını okurum.
aynı şekilde yerel gazeteler...

stichus
08.02.2007, 16:02
desert beni çok net anlamıştır.
biz onunla başka bir başlıktan buraya geçtik, o başlığa uygun olmayan konulara girdiğimiz için. burada zaten bulunanlar için garip bir mesajlaşma oldu herhalde. bir özet geçeyim:
desert başkana hemen hemen her mesajında kongre yalancısı ispatlı delilli yalancı gibi ifadelerle hakaret ediyordu. ben de dayanamadım ve kongre metni elimde nereden çıkarıyorsun bunları sor söyleyeyim dedim.
yukarıdaki mesajlaşmanın geldiği yer takımın iyi yönetilip yönetilmedi olmuştur. ben yönetim başarılıdır demedim. başkan başarılıdır demedim. başkan kongre yalancısıdır diyeni ispata çağırdım sadece..
bu arada bilmek için soran arkadaşa da teşekkür ederim.
cevap olarak ne bekliyordu acaba?

stichus
08.02.2007, 16:03
biri kıvırıyor bu kesin!
hukukta en temel prensiptir:
beyyine külfeti müddeiye terettüp eder. ispat iddia sahibine düşer!
bunları dedi yapmadı yalancıdır diyip konuyu bilmeyenlerce ve mutlaka başka sebeplerle desteklenen bir yazara özür dilemek zor geliyor herhalde.
istanbulda okuyorsun sandım ben de!
hem okumuyor hem de yazamıyormussun!
kongrede izlemeden demedi diyemem nasıl bir cümledir? sanki ben yalancı demişim de hazret izleyip sonra söyleyecek düşüncesini.
bundan sonra birşeye dayanacaksan iyi araştır.
başkalarının ne dedğiyle ilgilenme. sana destek veriyor gibi görünenlere aldanma.
kaliteli bir tartışma beklerdim. yalancı dedim ama orada değildim burada değildim diyorsun.
ondan sonra tüm trabzonu ogün samast özelinde değerlendirenlerle kavga ediyoruz biz de!

cabri
08.02.2007, 16:04
Başkan dünya yıldızları vaadi ile gazetelerde günlerce haber oldu...

Bugüne bakıldığında eskiden takımda olan 2 tane dünya yıldızı artık yok...

Haklısın stichus biz aslında yanlış anlamışız 2 tane dünya yıldızı gönderip yerlerine bir sürü saçma sapan transfer yapacağım demek istemiş başkanımız.

Mehmet Fatih Yavuz
08.02.2007, 16:09
şimdi benim anladığım ya stichus bizi yiyor, ya da benim okuduğum yazarların hepsi sallıyor..
iskenderlerden, meriç enercanlardan, ergun ata lardan tut da yerel gazetelere kadar...

ayrıca ben kıvırmadım.

sen söylemedi diyosun. ben izlemedim kongreyi izleyen samimi trabzonspor lu oldğuna inandğım adamların yazıları ile konuşuyorum.
sen söylemedi dersen tartışma kapanır. havanda su dövmek olur buna devam etmenin diğer adı..
ortada varlığı il yokluğu ispatlı olmayan(benim için ispatlı değil, gözümle görmedim) senin yok dediğin ama senden gayrı herkesin var dediği bi konuşma var.

ayrıca tekrar ediyorum. ben yönetim başarısız demedim..
bundan bahsedip duruyorsun.
ben yönetim samimiyetsiz dedim.

bak ekleye ekleye bitiremedim..:)
başarısızlık dedin ya..
başarısızlık : şampiyonluğa oynayacam dersin 4. 5. olursun başarısızsındır. ama hala ağırlığın vardır.
özkan sümer gibi yeniden yapılanma dersin sabır istersin para harcamaszın ama gene de düşme potasına büyük takımı sokarsan başarısızsındır..
ammaaa...
trabzonspor gibi takımı hem şampiyonluğa oynatacam deyip, hem tonla para harcayıp hem küme potasına düşürür hem de takımın itibarını yerlerde sürünür hale getirirsen....

bunun adı başarısızlıktan biraz daha farklı...

champions
08.02.2007, 16:14
evet taraftarın çoğu puan durumuna bakar, gerçi bakılacak herhangi bişeyin ondan pek farkı yok ya neyse, şöyle 5 galibiyetimiz daha olsaydı durum çok farklı olurdu bu yönetime rağmen !

stichus
08.02.2007, 16:15
kongre konuşmasında yıldız sözü vardır. senin söylediğin onar milyon eurodan iki yıldız alacağım sözü yoktur.
aramızdaki tartışmanın şahidi sensin. sana güvenmek zorundayım. diğer okuyucuların bilmedikleri şey bu işte. fatihe ona buna cevap vermeye gelmedim ben. kongre konuşması elimde ve ona dayanarak yaptığın iddialarını çürütüyorum. kongre yalancısı demiştin ispatlı delilli. hani ispat? hani delil? diyorum!
şimdi ben sana tek bir şey soruyorum.
'bu başkan kongre yalancısıdır, ispatlı delilli!'
dedin mi?
bana bunun cevabını ver yeter!

Tahir
08.02.2007, 16:16
olmuyo işte bu kadar istifa isteği karşılık bulamıyo.bırakalım bu istifa lafınıda biraz yönlü düşünüp.kararlarımızı gözden geçirelim

trapezus61
08.02.2007, 16:18
Sevgili kardeşim... Adını bilmiyorum. Bilseydim adınla da hitap ederdim. Trabzonspor gibi güzide ve büyük bir camianın başkanlığına ve yönetimine talip olan insanlar sıradan taraftarlar gibi davranamazlar. Onların böyle bir lüksü yoktur. Lakin son yönetim işbaşına geldiğinden beri tutarlı hiçbir davranışları olmadığı gibi Trabzonsporumuzu da sıradan taraftarlar gibi mahalle kavgaları ortamına çekmekte hiç bir sakınca görmemişlerdir. Trabzonspor tarihinde klüp değerlerinin bu kadar ayaklar altına alındığı hiçbir döneme rastgelinmemiştir... Şimdi ben sorularımı alt alta sıralayacağım. Hangilerine cevap verebileceğini sen seç...

1. Trabzonspor yönetimine talip olup plan ve projelerimizle yönetime talibiz. Trabzonsporu şampiyon yapacağız. Dünya yıldızlarını Trabzonspora kazandıracağız. Cebimden bir yıldız alacağım diyen başkan adayının adı Nuri ALBAYRAK mıdır?

2. Plan ve projeler hazır olmasına rağmen lig başlayıncaya kadar kampa yetiştireceğiz diye defalarca söz verdikleri halde transferleri değil kampa lige bile yetiştiremeyen, aylarca hoca arayan ve sonuçta da hiçbir şekilde hiçbir ülkede dikiş tutturamayan Lazoriniyi büyük hoca diye Trabzonsporun başına getiren bu yönetim ve bu başkan değil midir?

3. Arkasında olduklarını deklare edip Trabzonsporu emanet ettikleri Lazoroniyi daha ligin 4. haftasında hemde rekor bir tazminatla (sanki babasının parasını veriyor) ülkesine postalayan, dolayısıyla daha 4. haftada teknik direktörünü kovan ilk büyük takım olarak tarihe geçen ve bize bu rezaleti yaşatan bu başkan ve bu yönetim değilmidir???

4. Dünya yıldızı diye Trabzonspora getirdiği ve kendi cebimden karşıladım dediği Marcelinho yu (ki futbol kariyerine hiçbir lafım yok ) daha ilk teklifte satıp parasını kurtaran, onu yanlış oynatan hocasına bile söz geçiremeyen ve Trabzonsporu sıradan bir Anadolu takımı gibi yöneten bu başkan ve bu yönetim değilmidir???

5. Gitmek istediğini cümle aleme haykıran szymkoviak ı satmayarak ve hocası marifetiyle iyice tüketip Trabzonspor gibi bir camiadan futbolu bırakma pahasına kaçırtan ve bizi elaleme rezil eden bu başkan ve bu yönetim değil midir???

6.Hemen hemen her konuda ikiliğe düşerek ve bu tartışmaları basın önünde yaparak Trabzonsporu bir mahalle takımına dönüştüren ve yönetimindeki bu insanlara dahi sahip olamayan bu başkan ve yönetim değil midir???

7.Trabzonsporun büyük bir değeri olan Fatih Tekkeyi fahiş bir fiyata (7.4 milyon euro) Rusyaya satarak bunu büyük bir yönetim başarısı olarak gösteren fakat yerine Trabzonspora yakışır bir forvet alamayarak koca takımı Ersen ve Umut gibi ikinci sınıf topçuların eline bırakan bu başkan ve bu yönetim değil midir???

8. Yüksek meblağlarla futbolcu satmasına ve getirdiği dünya yıldızını da (Marcelinho) cebinden karşılamasına rağmen Mali kongrede 20 trilyon borç açıklayan ve bunun karşılığında dişe dokunur hiçbir değer gösteremeyen hatta daha doğmamış çocuğa don biçerek benzin istasyonu ihalesinden gelecek parayı girdi sayarak büyük bir skandala imza atan bu başkan ve yönetim değilmidir???

9. Büyük bir camia olmasıyla gurur duyduğumuz Trabzonsporun resmi ürünlerini pazarlayan TS Clup ları zarar ediyor diye kapatarak Trabzonsporun marka değerini ayaklar altına alan, prestijini yerlebir eden ve herkesin ağzına sakız eden bu başkan ve bu yönetim değil midir???

10.Transferi bir komedi haline getirip her futbolcuyu iki kere Trabzona getirdikten sonra geri gönderen ve sonrasında tekrar transfer ederek kamuoyu nezdinde Trabzonsporu küçük düşüren ve alay edilmesine sebep olan bu başkan ve bu yönetim değil midir???

11. Şeref tribününde Trabzonsporun eski bir yöneticisini yumruklayarak Trabzonsporun etik değerlerini hiçe sayan ve bu yöneticiyi hala bünyesinde barındıran, bu adamı istifa ettirmekten bile aciz olan bu başkan ve yönetimi değil midir???

Sevgili Stichus... İnan ben bu yönetimin imza attığı skandalları yazmaktan yoruldum. Daha Stadyum projesine, Fatih Akyellere, Murat Ocaklara, Erdinçlere değinmedim bile... Bütün bu soruların ışığında sana tek bir soru soruyorum...

Trabzonsporun bütün değerlerinin ve saha sonuçlarının bundan daha dibe vurduğu bir dönem var mıdır??? Artık elini vicdanına koy ve yanıtını ver...

ALLAH AŞKINA KARDEŞİM... BU YÖNETİMİN VE BAŞKANIN HALA NESİNİ SAVUNUYORSUN BİZE???

Mehmet Fatih Yavuz
08.02.2007, 16:20
kongreyi izlemeyen adam için delil nedir????

benim de delilim onlardı...
tabi ki köşe yazarları...
illa çıkar diyorsan yazıları ararım şimdi...
benim ispat dediklerim yerinde duruyor.
ama sen onlar da yalancı diyorsun...

sanırım yazılanları sen de okumuşsundur... ama manşetlerden bahsetmiyorum. beni ilgilendiren köşe yazıları..

kimse bana necmi pereklinin ergun ata nın iskender günen in bu takımın aleyhine çalıştığını söylemeyecek herhalde.

bak yukarda trapezus abim açıklamış...

başarısızlık mevzu bahis değil.
ortada tam anlamı ile rezillik ve kepazelik var..

Emorfo
08.02.2007, 16:21
Nuri Albayrak'ın Genel Kurul'daki konuşması:

Trabzonspor'da istikrarı sağlayacaklarını belirten Nuri Albayrak, "Trabzonspor son 23 yılda 3 kongre yaptı ve 3 teknik direktör değiştirdi. İstikrarın sağlanması lazım. Önümüzdeki günlerde teknik heyet ile yapacağımız görüşmelerden sonra transferi çözüme kavuşturacağız. Takıma uygun, uyum sağlayabilecek yıldız oyuncular alacağız. Ligde bu sezon gidebildiğimiz yere kadar gideceğiz. Türkiye Kupası'nı kazanıp Avrupa Kupaları'nda mücadele eden bir Trabzonspor olacak ve gelecek sezondan itibaren şampiyon olacak takımı kuracağız. Trabzonspor'da yarından itibaren istikrarı sağlayıp takımı şampiyon yapmak için çalışacağız. Biz vermiş olduğumuz sözlerin arkasındayız. Hiçbir zaman hayallerin peşinden koşmadım" dedi.
Memleketine olan borcunu ödemek için Genel Kurul üyelerinden şans istediğini ifade eden Nuri Albayrak, "Memleketime olan borcumu ödemek için sizlerden bir şans istiyorum ve desteklerinizi bekliyorum. Trabzonspor'u yarışan takımların önünde yapmak için sizlerin desteğine ihtiyacımız var" diye konuştu.

Nuri Albayrak'ın başkan seçildikten sonra yine genel kurulda yaptığı açıklama:

Trabzonspor'un yeni başkanı Nuri Albayrak, Genel Kurul üyelerine bir teşekkür konuşması yaptı. Artık seçimin geride kaldığını belirterek, "Bundan sonra Trabzonspor'a hizmet yarışı başladı. Camiada birlik, beraberlik ve bütünlüğü sağlamak şarttır. İki başkan adayı ağabeyime de teşekkür ediyorum" dedi. Seviyeli bir yarış süreci yaşandığını dile getiren Albayrak, "Bu sonucun Türk futboluna hayırlı olmasını diliyorum. Bundan sonraki hedefimiz hep birlikte el ele Trabzonspor'un şampiyonluğu olacaktır" diye konuştu. Albayrak'tan sonra kürsüye gelen Özkan Sümer de, delegelerin takdirine saygı göstermek gerektiğini kaydederek, "Başarı, başarısızlıkta birbirine güvenen insanların hakkıdır. İyi günlerimizde değil kötü günlerimizde de bir olursak o büyük hedefe ulaşma doğrultusundaki dinamiği yakalamış oluruz. Trabzonspor'un ne olacağı bizim ne olduğumuza bağlıdır. Hiçbir insanımızı kaybetmemeye dikkat edelim. Bütün insanlarımıza ihtiyacımız vardır. İnsan insan için kutsaldır. Bu doğrultuda Sayın Albayrak'ı kutluyor, iyi ve kötü gününde her zaman yanında olacağımın sözünü veriyorum" şeklinde konuştu.
Özkan Sümer'in ardından mikrofonu alan diğer aday İskender Önal ise, ipi önde göğüslemesinden dolayı Albayrak'ı kutlarken, "Projelerimi onlarla paylaşmaya hazırım, çünkü hepimiz gibi ben de bir Trabzonspor sevdalısıyım. Gönlünüz rahat olsun. İyi ve kötü günde yanınızda olacağız" açıklamasını yaptı

Bu arada köşe yazarları kaynak olamaz, onlar zaten başından beri tarafdılar. Ergun Ata özellikle bu yönetim seçildiği gün saldırmaya başlayan yazarlardan bir tanesidir.

bekirguner
08.02.2007, 16:26
trabzonspor büyük takımım diyorsa büyük bir başkan büyük bir teknik direktör var mı. ziya doğan trabzonsporu malatyasapor taktiği ile oynatıyor.

stichus
08.02.2007, 16:31
@trapezus61
yazdıklarını büyük bir beğeniyle okudum. her şeyden önce özenle hazırlanmış tutarlı ve kendini okutan bir mesaj. söylediklerinin hemen hepsine katılıyorum. başkanı ve yönetimi savunmak yine de mümkündür. bu ayrı bir his konusu. eğer burada arkadaşla tartışmamıza atfen yazdıysan sanıyorum anlamışsındır o mesele kongrede yalan söylendiğiyle alakalıydı.
arkadaşla tartışamamızdan bağımsız olarak söylemeliyim. elimi cebime de koysam vicdanıma da farketmez. büyük oranda senin gibi düşünüyorum. hatta bazen ziya önce gelse hemen gönderilse de sonraki adama sabretmek zorunda olmamız durumundan yararlanamasa şeklinde bile düşündüm. evet bana göre şu anda ziya gönderilemediği için hocadır.
bu ve buna benzer, yukarıda senin başarıyla ve fevkalade objektif olmaya çalışarak sıraladığın diğer unsurlar başkanı başarısız kılar. yönetimi başarısız kılar. ama başkanı ispatlı delilli kongre yalancısı yapmaz.
benim meselem budur.
siz de yardımcı olursanız bu forumda bir şeyi gerçekleştirmeye çalışıyorum.
meydan boş diye hazır herkes giydiriyor diye ipe sapa gelmez iddiaları ortaya atıp erguna iskendere saklanmak trabzonluya yakışmaz.
ben bir hakkı savunuyorum.
yalancı dediği adamın yalancılığını ispat edemeyenler en azından özür dileyebilmeliydiler.
kongrede divan başkanıymış izlenimi vererek bu adam kongre yalancısıdır diyenler kongreyi tvden dahi izlememiş çıkıyor.
ondan sonra kırk gece tartışsan sonuç çıkmayacak konuların arkasına geçip aman diliyor.
yok böyle şey!
olmamalı!

trapezus61
08.02.2007, 16:32
Sevgili kardeşim... Adını bilmiyorum. Bilseydim adınla da hitap ederdim. Trabzonspor gibi güzide ve büyük bir camianın başkanlığına ve yönetimine talip olan insanlar sıradan taraftarlar gibi davranamazlar. Onların böyle bir lüksü yoktur. Lakin son yönetim işbaşına geldiğinden beri tutarlı hiçbir davranışları olmadığı gibi Trabzonsporumuzu da sıradan taraftarlar gibi mahalle kavgaları ortamına çekmekte hiç bir sakınca görmemişlerdir. Trabzonspor tarihinde klüp değerlerinin bu kadar ayaklar altına alındığı hiçbir döneme rastgelinmemiştir... Şimdi ben sorularımı alt alta sıralayacağım. Hangilerine cevap verebileceğini sen seç...

1. Trabzonspor yönetimine talip olup plan ve projelerimizle yönetime talibiz. Trabzonsporu şampiyon yapacağız. Dünya yıldızlarını Trabzonspora kazandıracağız. Cebimden bir yıldız alacağım diyen başkan adayının adı Nuri ALBAYRAK mıdır?

2. Plan ve projeler hazır olmasına rağmen lig başlayıncaya kadar kampa yetiştireceğiz diye defalarca söz verdikleri halde transferleri değil kampa lige bile yetiştiremeyen, aylarca hoca arayan ve sonuçta da hiçbir şekilde hiçbir ülkede dikiş tutturamayan Lazoriniyi büyük hoca diye Trabzonsporun başına getiren bu yönetim ve bu başkan değil midir?

3. Arkasında olduklarını deklare edip Trabzonsporu emanet ettikleri Lazoroniyi daha ligin 4. haftasında hemde rekor bir tazminatla (sanki babasının parasını veriyor) ülkesine postalayan, dolayısıyla daha 4. haftada teknik direktörünü kovan ilk büyük takım olarak tarihe geçen ve bize bu rezaleti yaşatan bu başkan ve bu yönetim değilmidir???

4. Dünya yıldızı diye Trabzonspora getirdiği ve kendi cebimden karşıladım dediği Marcelinho yu (ki futbol kariyerine hiçbir lafım yok ) daha ilk teklifte satıp parasını kurtaran, onu yanlış oynatan hocasına bile söz geçiremeyen ve Trabzonsporu sıradan bir Anadolu takımı gibi yöneten bu başkan ve bu yönetim değilmidir???

5. Gitmek istediğini cümle aleme haykıran szymkoviak ı satmayarak ve hocası marifetiyle iyice tüketip Trabzonspor gibi bir camiadan futbolu bırakma pahasına kaçırtan ve bizi elaleme rezil eden bu başkan ve bu yönetim değil midir???

6.Hemen hemen her konuda ikiliğe düşerek ve bu tartışmaları basın önünde yaparak Trabzonsporu bir mahalle takımına dönüştüren ve yönetimindeki bu insanlara dahi sahip olamayan bu başkan ve yönetim değil midir???

7.Trabzonsporun büyük bir değeri olan Fatih Tekkeyi fahiş bir fiyata (7.4 milyon euro) Rusyaya satarak bunu büyük bir yönetim başarısı olarak gösteren fakat yerine Trabzonspora yakışır bir forvet alamayarak koca takımı Ersen ve Umut gibi ikinci sınıf topçuların eline bırakan bu başkan ve bu yönetim değil midir???

8. Yüksek meblağlarla futbolcu satmasına ve getirdiği dünya yıldızını da (Marcelinho) cebinden karşılamasına rağmen Mali kongrede 20 trilyon borç açıklayan ve bunun karşılığında dişe dokunur hiçbir değer gösteremeyen hatta daha doğmamış çocuğa don biçerek benzin istasyonu ihalesinden gelecek parayı girdi sayarak büyük bir skandala imza atan bu başkan ve yönetim değilmidir???

9. Büyük bir camia olmasıyla gurur duyduğumuz Trabzonsporun resmi ürünlerini pazarlayan TS Clup ları zarar ediyor diye kapatarak Trabzonsporun marka değerini ayaklar altına alan, prestijini yerlebir eden ve herkesin ağzına sakız eden bu başkan ve bu yönetim değil midir???

10.Transferi bir komedi haline getirip her futbolcuyu iki kere Trabzona getirdikten sonra geri gönderen ve sonrasında tekrar transfer ederek kamuoyu nezdinde Trabzonsporu küçük düşüren ve alay edilmesine sebep olan bu başkan ve bu yönetim değil midir???

11. Şeref tribününde Trabzonsporun eski bir yöneticisini yumruklayarak Trabzonsporun etik değerlerini hiçe sayan ve bu yöneticiyi hala bünyesinde barındıran, bu adamı istifa ettirmekten bile aciz olan bu başkan ve yönetimi değil midir???

Sevgili Stichus... İnan ben bu yönetimin imza attığı skandalları yazmaktan yoruldum. Daha Stadyum projesine, Fatih Akyellere, Murat Ocaklara, Erdinçlere değinmedim bile... Bütün bu soruların ışığında sana tek bir soru soruyorum...

Trabzonsporun bütün değerlerinin ve saha sonuçlarının bundan daha dibe vurduğu bir dönem var mıdır??? Artık elini vicdanına koy ve yanıtını ver...

ALLAH AŞKINA KARDEŞİM... BU YÖNETİMİN VE BAŞKANIN HALA NESİNİ SAVUNUYORSUN BİZE???

Stichus bu sorular güme gitmesin. Cevaplarını bekliyorum senden.

kuzey_lee
08.02.2007, 16:33
Stichus bu sorular güme gitmesin. Cevaplarını bekliyorum senden.

naptın sen abi,nerden alasın o soruların cevabını :) :)

trapezus61
08.02.2007, 16:36
Sevgili Stichus son mesajını şimdi okudum. Ben zaten o şekildeki ikili tartışmalara hiç girmedim. Benim derdim tüm değerleri ayaklar altına alınan ve tarihinin en başarısız dönemini yaşayan Trabzonsporun başkan ve yönetimini hala neden savunuyorsun onu öğrenmekti.

Mehmet Fatih Yavuz
08.02.2007, 16:38
@trapezus61
yazdıklarını büyük bir beğeniyle okudum. her şeyden önce özenle hazırlanmış tutarlı ve kendini okutan bir mesaj. söylediklerinin hemen hepsine katılıyorum. başkanı ve yönetimi savunmak yine de mümkündür. bu ayrı bir his konusu. eğer burada arkadaşla tartışmamıza atfen yazdıysan sanıyorum anlamışsındır o mesele kongrede yalan söylendiğiyle alakalıydı.
arkadaşla tartışamamızdan bağımsız olarak söylemeliyim. elimi cebime de koysam vicdanıma da farketmez. büyük oranda senin gibi düşünüyorum. hatta bazen ziya önce gelse hemen gönderilse de sonraki adama sabretmek zorunda olmamız durumundan yararlanamasa şeklinde bile düşündüm. evet bana göre şu anda ziya gönderilemediği için hocadır.
bu ve buna benzer, yukarıda senin başarıyla ve fevkalade objektif olmaya çalışarak sıraladığın diğer unsurlar başkanı başarısız kılar. yönetimi başarısız kılar. ama başkanı ispatlı delilli kongre yalancısı yapmaz.
benim meselem budur.
siz de yardımcı olursanız bu forumda bir şeyi gerçekleştirmeye çalışıyorum.
meydan boş diye hazır herkes giydiriyor diye ipe sapa gelmez iddiaları ortaya atıp erguna iskendere saklanmak trabzonluya yakışmaz.
ben bir hakkı savunuyorum.
yalancı dediği adamın yalancılığını ispat edemeyenler en azından özür dileyebilmeliydiler.
kongrede divan başkanıymış izlenimi vererek bu adam kongre yalancısıdır diyenler kongreyi tvden dahi izlememiş çıkıyor.
ondan sonra kırk gece tartışsan sonuç çıkmayacak konuların arkasına geçip aman diliyor.
yok böyle şey!
olmamalı!

kongre tv de görmedim görsem izlerdim. canlı yayınlandığını bile görmedim.
kimsenin arkasına saklanmadım.

ama şurası doğru,
tek doğruyu sen söylüyorsun, senden gayrı herkes yalancı..
ayrıca kırk gece tartışsam da sonucu çıkmayacak şeylerden falan bashetme. sonuçları bellidir bunların...
yönetimin samimiyetsizliği...

en başta üsluptan falan bahsetmiştin.
bakıyorum hemen kaydı sağa sola üslubun..
ben kongre başkanı gibi nerde davranmışım.. kendi üzerine yafta at benim üzerime değil.
trabzonda olsam yerinden takip ederim.
trabzonda olmadığım için inandığım köşe yazarlarından takip ederim..
senden takip edecek halim yok..

ayrıca z kongreyi VE BAŞKANI tartışmak için başlamıştık.
sen işine gelen daa doğrusu benim elimde net delil görmediğin için kendini suyun üzerine çıkaracak tarafa yöneldiğini sanıyorsun.
kıvırmak sözcüğü kimin için geçerli orasını anlayan anlar.
doğrucu = stichus yalancı= geri kalan herkes.

bu arada tekrar ediyorum yönetim başarısız falan değil. samimiyetsiz.
samimiyetsiz olanın başarısından söz edilemez zaten.

stichus
08.02.2007, 16:39
forum kurallarına uygun yazmamayı alışkanlık haline getirmiş olan kimselerden biri ben miyim?
hemen cevap vermek istiyorum da o açıdan!

Travelair
08.02.2007, 16:42
Mali başarı (-)

Sportif Başarı (-)

Yönetsel Başarı (-)

Tesissel Başarı (?)

Savunulacak taraf (-)

DURAS
08.02.2007, 16:44
ziya doğan masal anlatıyor, başkan masal anlatıyor, haşim masal anlatıyor, hacıosmanoğlu masal anlatıyor, stichus masal anlatıyor, biraz masal uykusuzluğa iyi geliyor anlaşılan ama yerseniz!!!!!!

Mehmet Fatih Yavuz
08.02.2007, 16:47
ziya doğan masal anlatıyor, başkan masal anlatıyor, haşim masal anlatıyor, hacıosmanoğlu masal anlatıyor, stichus masal anlatıyor, biraz masal uykusuzluğa iyi geliyor anlaşılan ama yerseniz!!!!!!

öyle deme:)
kırk yıl tartışsak çözümü bulunmaz laflar bunlar ...:)

akşam akşam güldüm yahu...

çözümü bulunmaz tabi.
bizim erler takımı çözümsüz yumağa çevirdi.. kesmeden çözülmecek..

stichus
@desert
bak sevgili arkadaşım.
başkana ispatlı delilli kongre yalancısı diye yazdığın başlıkta seni buldum. yalancılığını ispat et dedim. kongrede dahi bulunmadığını anlayınca şaşırdım. iddianı ispat edemeyince özür dilersin sandım. şaşırdım.
lütfen artık daha fazla şaşırtma beni. amacım seni kırmak değil. belli ki gençsin, hayatında buna benzer olaylarla karşılaşırsan sana yardımcı olsun bugün yaşadıkların.
biri çıkar tüm o bağıranların arasından seni çeker, ne diyorsun ve neye dayanarak diyorsun diye sorar.. herkes bağırıyordu diyemezsin..
tek başıma hesap vereceğimi bilerek kalabalık psikolojisinden etkilenmemeye çalışıyorum ben..
acizane bir büyüğün olarak sana da aynısını tavsiye ederim.
mesajlarını inceledim.
benden ispata davet alana kadar amma da çok yerde yalancı demişsin başkana..
bundan vazgeçmiş olman bile büyük ilerlemedir.
keşke tüm başkanlarımız dediklerinin yarısını yapmış olsalardı da nuri bey hiç başkan olmamış olsaydı değil mi!
sana hayatta başarılar!

Tahir
bu yönetim gitti diyelim gelen kim olsun ve gelecek yönetime kaç ay sonra istifa diye bağıracağız.istifa isteyenlerden bunlara birer cavap verirse daha iyi olacağını düşünüyorum.trabzonda son beş yılda kaç yönetim iş başına geldi kaç hoca çalıştı? yetrmedimi git gel işleri yetmedimi beklediğimiz?

Emorfo
08.02.2007, 16:53
Yapılması gerek şey. BMN'nin çağrısında olduğu gibi, yönetimin sezon sonunda kongre kararı almalı. Şimdiden tarihini açıklamalı. Bu sayede camiayı rahatlatmalı. Çok konuşan, planı projesi olan listesini şimdiden şekillendirmeli. Nuri Albayrak listesini haşimden, hacıosmanoğlundan temizleyrek adam gibi bir liste hazırlayarak tekrar seçime katılmalı. Trabzonspor'a paralı başkan lazım evet ama öyle lafla paralı başkan değil, verdiğinin lafını yapmayacak, hayatı bordo-mavi görecek gerekirse Trabzonspor'un şampiyonluğu için servetini harcayacak. Camiamızda böyle bir adam var mı. yok tabiki.

Mehmet Fatih Yavuz
08.02.2007, 16:53
@desert
bak sevgili arkadaşım.
başkana ispatlı delilli kongre yalancısı diye yazdığın başlıkta seni buldum. yalancılığını ispat et dedim. kongrede dahi bulunmadığını anlayınca şaşırdım. iddianı ispat edemeyince özür dilersin sandım. şaşırdım.
lütfen artık daha fazla şaşırtma beni. amacım seni kırmak değil. belli ki gençsin, hayatında buna benzer olaylarla karşılaşırsan sana yardımcı olsun bugün yaşadıkların.
biri çıkar tüm o bağıranların arasından seni çeker, ne diyorsun ve neye dayanarak diyorsun diye sorar.. herkes bağırıyordu diyemezsin..
tek başıma hesap vereceğimi bilerek kalabalık psikolojisinden etkilenmemeye çalışıyorum ben..
acizane bir büyüğün olarak sana da aynısını tavsiye ederim.
mesajlarını inceledim.
benden ispata davet alana kadar amma da çok yerde yalancı demişsin başkana..
bundan vazgeçmiş olman bile büyük ilerlemedir.
keşke tüm başkanlarımız dediklerinin yarısını yapmış olsalardı da nuri bey hiç başkan olmamış olsaydı değil mi!
sana hayatta başarılar!

grup psikolojisi ile davranmak da nerden çıktı.
ben buradan ya da arkadaşlarımdan duyduklarıma göre yorum yapmıyorum.
ben bu kulübe hizmet vermiş ve hala iyiliği için çalışan yazılar yazan adamları baz alarak yazıyorum.
ve benim için söyledikleri doğrudur.
senin burada inkâr etmen benim için birşeyi değiştirmez.
sen bana gelip burada ali ağaoğlunun o sözü verdiğini ispat edebilir misin??

edemezsin nasıl edeceksin..

bunun adı saçmalamaktır.

kongreye katılmadığıma şaşırmışmış.
şaşırma...
biri çeker çıkarır ben de bugün yaptığım gibi dayanaklarımı açıklarım.
sanki fotomaç haberi ile yorum yapmışım gibi davranıyorsun ya ona da bitiyorum...
kusura bakmayacaksın birader. buradaki insanlar o tribünler istifa diye bağırmaya çalışırken onları susturan satın aldığınız tiplerden değil.......

stichus
08.02.2007, 16:58
desert sana son kez soruyorum.
başkana ispatlı delilli kongre yalancısı dedin mi demedin mi?

Mehmet Fatih Yavuz
08.02.2007, 17:00
dedim diyorum .. bunu sormanın ne alemi var şimdi..
neye dayanarak söylediğimi de söyledim.

karın ağrın nerde bi anlatsana????

ben hala aynı şeyi söylüyorum.. 10 tane gazetede farklı köşe yazarları aynı iddiada bulunacak sen gelip benden hala ispat bekleyeceksin....

sen de şimdi bana ağaoğlunun o lafı ettiğini ispatla bakayım...

9 çatlaktan su kaçıran bardağı çamurla sıvamaya kalkıyorsun.. boşa çabalama çamur da suyla akar gider.

cabri
08.02.2007, 17:14
Yıldız vaadi ile gelip elindeki yıldızlara bile sahip çıkamayan, söz verdim aldım dediği yıldızı bir sezon bile tutamayan Nuri Albayrak ve yönetimi eleştirilmeyi sonuna kadar haketmiştir. Ayrıntılara takılmayalım. Bu tartışma anlamını kaybetti, inatlaşmaya döndü artık.

stichus
08.02.2007, 17:15
şimdi bu forumda yöneticilik yapan ve beni szymek ve ellere 'karaktersiz' dediğim için uzun süre cezalandıran arkadaşlara sesleniyorum.
tüm öğleden sonramı desert adlı kullanıcıya ayırmıştım.
desertle falan ilgisi yok bunun.
o öyle sanıyor ama yazdıklarında zerre samimiyet yok. yalanı yakalanmış yahut topluluk içerisinde suçüstü yakalanmış olmanın derin mahcubiyeti içinde sağdan soldan destek aradı. e forumda yerimiz yurdumuz sevenimiz sövenimiz belli olduğundan da destek bulmakta gecikmedi. inanılmaz bir şey.
şimdi forum yöneticilerine soruyorum:
tuttuğunuz takımın başkanına alenen ispatlı delilli kongre yalancısı diyen bir kullanıcı nasıl oluyor da uzaklaştırılmıyor?
sizin adınıza tüm öğleden sonramı ayırarak adamı ispata delile davet ediyorum tık yok. neredeyse tüm soruşturmayı sizin yerinize yaptımişte.. gayet de objektif ne nazik davrandım.
arkadaşlar sessiz kalmayhın lütfen.
mesele nuri beyin başarısızlığı değildir. sizin takımınızın başkanına alenen yalancı denmiştir. bu hakaret değildir de nedir?
bunu söyleyen zavallı konuyu dallanıp budaklandırmaya çalışmış ve daha sonra yazı yazma uslubu da yetmediğinden fotomaç haberine değil sabah fanatik yazarına dayandırmıştır iddiasını. ergun ata başkana kongre yalancısı dememiştir. zira ergun ata nuri beyi sevmiyor olabilir ama bu derece büyük bir haksızlık yapmaz.
başkanın kürsüde ne konuştuğunu bilen biri olarak ben üç vaatten daha doğrusu takipçiliği yapılabilecek üç somut vaatten bahsedildiğini söyleyebilirim. birincisi yıldız futbolcu vaadidir. sayı yahut paradan bahsedilmemiştir. ikincisi stat vaadidir. üçüncüsü de şampiyonluk vaadidir.
akıl sahiplerine seslenmek istiyorum.
siz bu forumu fener formalı biri secdeye kapansın altına da eğil köpek yazalım diye mi kurdunuz?
forumu yönetirken mesajları organizasyonlara katılanlar ve katılmayanlar diye süzerek mi değerlendiriyorsunuz?
şak diye cezalı duruma düşürüp ondan sonra izleyici yaptığınız üyelere haksızlık yaptığınızı düşünmüyor musunuz?
partileri övmek yasak ta eleştirmek mi serbest? neden? nasıl oluyor da bir durumda siyaset yapılıyor gerekçesiyle atılıyoruz da diğer durumda en büyük trabzonspor oluyor?
başkana hakaret edildiğinde neredesiniz?
somut olarak soruyor ve mutlaka cevap bekliyorum:
yalancı hakaret değil mi?

Mehmet Fatih Yavuz
08.02.2007, 17:17
hayır sanki delil denince akla sadece somut delil gelir.

hukuk ta şahitlik denen birşey var. hukukçu değiliz ama olsun.
onca adamın şahitliğinden daha başka hangi delile ihtiyaç duyacağım ben.
eğer şahitler suça işaret ediyorsa bu sefer zanlı suçsuzluğunu ispatlar.
burada benden delil ne bekliyorsun ?
delil şahitler.

ha sen dersen ki hepsi yalancı şahit orasını bilemem.

parti nerden çıktı gene...
illa adıyla ilçesiyle vereyim mi?
daha iktidar olmadan önce gençlik kolları yöneticiliği yaptığım partiyi bana mı savunacaksın. geç o işleri..

benim yazılarımdan hiçbirinde parti falan yok..

ayrıca delilli ispatlıdır hala.
birşeyi ispat etmek için şahitler yeterlidir.

DURAS
08.02.2007, 17:21
Bir varmış bir yokmuş, bir kral varmış etrafındada de karagöz, Hacivat ,vede Muhammet ali clay varmış.Karagözle Hacivat durmadan kavga edermiş, biri ak derse öteki kara dermiş, boksör kardeşimizde karşı söz söyleyenlere kafa atarmış. Kralda ülkesini ziyan etme pahasına bunlara göz yumarmış, kral samimimi değimi bilinmezmiş ama koltuğunu çok severmiş.Halkına cami sözü vermiş, ancak sonra iki tane resmini yaptırmış caminin, bunlarla idar edin demiş, masal bu ya size göklerden iki tane sihirli yıldız getireceği demiş gel zaman git zaman halk homurdanmaya başlayınca göklere bakın demiş, ekonmiyi düzelticeğim demiş, ülkeyi bir bütün halinde tutacağım demiş ama o sözleride yerine getirememiş.en sonunda halk dayanamamış, kralın sıkı sıkı sarıldığı o koltuğu hep beraber ziyan etmişler. Halk ermiş muradına biz çıkalım kerevetine.

Erkut Ay
08.02.2007, 17:28
şimdi bu forumda yöneticilik yapan ve beni szymek ve ellere 'karaktersiz' dediğim için uzun süre cezalandıran arkadaşlara sesleniyorum.
o öyle sanıyor ama yazdıklarında zerre samimiyet yok. yalanı yakalanmış yahut topluluk içerisinde suçüstü yakalanmış olmanın derin mahcubiyeti içinde sağdan soldan destek aradı. e forumda yerimiz yurdumuz sevenimiz sövenimiz belli olduğundan da destek bulmakta gecikmedi. inanılmaz bir şey.
tuttuğunuz takımın başkanına alenen ispatlı delilli kongre yalancısı diyen bir kullanıcı nasıl oluyor da uzaklaştırılmıyor?
sizin adınıza tüm öğleden sonramı ayırarak adamı ispata delile davet ediyorum tık yok. neredeyse tüm soruşturmayı sizin yerinize yaptımişte.. gayet de objektif ne nazik davrandım.
mesele nuri beyin başarısızlığı değildir. sizin takımınızın başkanına alenen yalancı denmiştir. bu hakaret değildir de nedir?
bunu söyleyen zavallı konuyu dallanıp budaklandırmaya çalışmış ve daha sonra yazı yazma uslubu da yetmediğinden fotomaç haberine değil sabah fanatik yazarına dayandırmıştır iddiasını. ergun ata başkana kongre yalancısı dememiştir. zira ergun ata nuri beyi sevmiyor olabilir ama bu derece büyük bir haksızlık yapmaz.
başkanın kürsüde ne konuştuğunu bilen biri olarak ben üç vaatten daha doğrusu takipçiliği yapılabilecek üç somut vaatten bahsedildiğini söyleyebilirim. birincisi yıldız futbolcu vaadidir. sayı yahut paradan bahsedilmemiştir. ikincisi stat vaadidir. üçüncüsü de şampiyonluk vaadidir.
siz bu forumu fener formalı biri secdeye kapansın altına da eğil köpek yazalım diye mi kurdunuz?
forumu yönetirken mesajları organizasyonlara katılanlar ve katılmayanlar diye süzerek mi değerlendiriyorsunuz?
şak diye cezalı duruma düşürüp ondan sonra izleyici yaptığınız üyelere haksızlık yaptığınızı düşünmüyor musunuz?
partileri övmek yasak ta eleştirmek mi serbest? neden? nasıl oluyor da bir durumda siyaset yapılıyor gerekçesiyle atılıyoruz da diğer durumda en büyük trabzonspor oluyor?
kızacaksın ama ben senin trabzonsporlu olduğundan şüpheleniyorum kimse yöneticiye başkana karaktersiz demedi sadece görevlerini yapılmadığı söyleniyorki bu gerçek bundan kim niye ceza alsın kanıt diyorsunuz şu anki yaşadığımız vaka kadar bi kanıt yokmu ama siz bi şeye kanıt veremiyorsunuz biz kanıta bakmak zorunda değiliz önemli olan takım başarısı sadece istenen bu yapamadıklarına göre bırakacaklar kabullenecekler artık

Travelair
08.02.2007, 17:38
Trt ekranlarında, kongreye bağlanılıp "10 milyon dolara kadar bir yıldız ben, bir yıldız da (Ali Ağaoğlunu yanına alıp) aynı şekilde arkadaşımız alacak deyip kendisinden teyit de aldığını hatırlıyorum. Yanlış mı hatılıyorum?

Mehmet Fatih Yavuz
08.02.2007, 17:40
Trt ekranlarında, kongreye bağlanılıp "10 milyon dolara kadar bir yıldız ben, bir yıldız da (Ali Ağaoğlunu yanına alıp) aynı şekilde arkadaşımız alacak deyip kendisinden teyit de aldığını hatırlıyorum. Yanlış mı hatılıyorum?

dememiş..
nedense herkes dedi diyor, stichus abimiz demedi diyor....

bana şıra-boza kokusu almaya başladı ama gene de kongre nin görüntülerini bakayım bi yerden bulabilir miyim...

kuzey_lee
08.02.2007, 21:16
kızacaksın ama ben senin trabzonsporlu olduğundan şüpheleniyorum kimse yöneticiye başkana karaktersiz demedi sadece görevlerini yapılmadığı söyleniyorki bu gerçek bundan kim niye ceza alsın kanıt diyorsunuz şu anki yaşadığımız vaka kadar bi kanıt yokmu ama siz bi şeye kanıt veremiyorsunuz biz kanıta bakmak zorunda değiliz önemli olan takım başarısı sadece istenen bu yapamadıklarına göre bırakacaklar kabullenecekler artık

nuri albayrak'ın başkanlığından önce kendisinin trabzonsporlu olduğu hakkında şüpheliyim.bunun yanında nuri albayrak bırakıp gittiğinde de bu takımın taraftarı olacağını zannetmiyorum..

Erdal
09.02.2007, 00:03
Hakaretmidir bilmiyorum .eğer hakaretse ve bunun bedeli ceza almaksa bunu bile bile ispata davet edeni de duymazdan gelerek diyorumki ,
SAYIN BAŞKAN KEŞKE SADECE BAŞARISIZ OLSA ( zira biz çok başarısız başkanlar ve yöneticiler gördük )AMA DEĞİL AYNI ZAMANDA SA Mİ Mİ YET SİZ..........
ve ne gariptirki aynı samimiyetsizlik sizde de var ( bunu ispatlarım işte ;işine geldiği sorulara cevap verip ,işine gelmediklerini görmezden gelmek ,bir renkdaşının bir harf hatasından yola çıkarak aklınca onu yerin dibine sokmak ....tüm öğleden sonrayı buraya ayırmış olmayı tekrar takrar okuyanlara hatırlatmak ..)

Mehmet Fatih Yavuz
09.02.2007, 03:42
kongre metnini henüz bulamadım ama farklı konuşma metinleri mevcut. kongreden 3-4 gün sonra yaptığı..
bir örnek vereyim....
22 ya da 23 aralıkta yaptığı bir konuşması tam emin değilim....
ama kongreden hemen sonra yapılmış olduğunu biliyorum

“2 yıl sonra şampiyonuz”
“Dünya elimizin altında.. Kimse bizi futbol fakiri sanmasın” diye söze girdi Trabzonspor’un yeni başkanı Nuri Albayrak... Mütevazı, karayağız bir Anadolu yiğidi edasıyla devam etti: “Bordo-mavili renklere olan tutkumuz 1974 Türkiye Kupası’nda başladı. 2. Lig takımı Trabzonspor, 1. Lig’de şampiyonluğa oynayan F.Bahçe’ye kök söktüren bir oyun sonrası maçı 3-2 kaybetmiş ama Didi’nin övgüsünü almıştı. Bundan etkilendim ve bu kulübe başkan olmayı o gün kafaya koydum!” Albayrak, “2 yıl Tayyip Bey’in oynadığı Erokspor’un, 7 yıl da İstanbul Belediye’nin başkanlığını yaptım. Bu sürede sıfır bütçe ile aldığımız kulübü 2.5 trilyonluk bir kaynağa kavuşturduk. Tam 15 futbolcu yetiştirip sattım. Bunu bilenler başkan olmam için baskı yaptılar. Hacı babama ve 7 kardeşime danışıp, seçime girdim ve büyük bir teveccüh gördüm” diye konuştu.

“2 yıldız sözüm var!”
“Şike ve mafya futbolu bir dönem kirletilmiş olabilir. Bizim felsefemizde esas olan temiz futbol. Hedefimiz 2 yılda Trabzonspor’u şampiyon yapmak. Sonra Avrupa’da bir yerlere taşımak. Ama daha önemlisi şu; Trabzon bir futbol şehri, öze dönüp, alt yapıdan dünya futboluna yıldızlar yetiştireceğiz. Bunun için Trabzonspor’un eski yeni tüm zenginliklerini harekete geçireceğiz. M.Ali Yılmaz, ‘Üzerimize ne görev düşerse yaparız’ dedi. Ağaoğlu grubu bir yıldız sözü verdi. Menajerler her gün bir yığın futbolcu ismiyle geliyorlar. Biz hocamızın istediği ve Trabzon’a uyum sağlayacak iki yıldız alacağız. Bir de şehri 24 saat canlı tutacak 60 bin kişilik stat yapacağız. Fatih Tekke’yi bırakmak istemiyoruz. Ama cazip bir teklif olursa değerlendiririz. Gökdeniz bir hata etmiş ve cezasını çekmiş, onu kazanmaktan yanayız!”

“Biz aileden tüccarız!”
“Gazete patronuyum ama medyayı sevmiyorum. Ölçü, insaf ve saygı yok. O yüzden benim gazetemde saygı ön şart. Mesut Yılmaz döneminde 2.5 yıl soruşturma geçirdim. Fakat bir şey bulamadılar. Sermayenin yeşili, kırmızısı, siyahı olmaz. Biz babadan tüccarız. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan Bey’le tanışmadan önce de tüccardık. Nitekim Silahlı Kuvvetler’in yarısını biz giydiriyoruz. İddialar doğru olsa bize iş verirler miydi? İnşaat, tekstil, motorlu araçlar ve medyada varız. Belediye ve devletle olan işlerimiz ise özel sektördekilerin yüzde 10’u bile değil. Yılda 2 bin 500 traktör üretiyoruz. Bunları hiç gündeme getirmiyoruz.”

İki yıldız ve dünya kulübü
Yeni başkan Nuri Albayrak, iki yıldız alacaklarını ve uzun vadede Trabzonspor’u dünya kulübü yapacaklarını söyledi. Başkan, “Almaya değil vermeye geldim. Kavgaya değil, dostluğa geldim” dedi ve ekledi, “Federasyon seçiminde oyumuzun rengi belli olmadı. İlhan Cavcav’ın F.Bahçe hakkındaki sözlerini bir spor adamına yakıştıramadım. Havuzdan ayrılmayız. F.Bahçe de havuzun dışına çıkmayı düşünmemeli. Süper Lig, bu ligdeki takımların ortak ürünüdür”.

şimdi bu lafları kongrede etmedi ama 2-3 gün sonra bu röpörtajı verdi derse birileri ben gülerim.....

o 60 bin kişilik stada ise nasıl güleceğimi şaşırdım...
fatih i satmayı düşünmeyenlerin onu nasıl satacağını şaşırıp piyasa araması ise beni ayrıca gülmekten mide hastası etti.

beni şampiyon yapacağım, dünya klübü olacağız gibi soyut laflar ilgilendirmiyor.
beni ilgilendiren somut laflar.
bunlar tahminen kongrede de aşağı yukarı söylenmiş laflar.

ayrıca somut sallama vaad isteyen varsa devam edeyim...

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak: ... Ben inşaatçıyım. O stadı 24 saat çalışır ve gelir getirir hale getireceğiz. Projemiz hazır ve bir sene içinde yıkıp yenisini hizmete sunacağız. (17 Aralık 2005 - Hürriyet)

Öncelikli olarak Avni Aker’i yaşayan bir kent haline getireceğiz. En az 30 bin kişilik bir stat düşünüyoruz. Öyle bir stad yapacağım ki, burada hayat 24 saat durmayacak. (20.12.2005 - Akşam)

Sözüm senettir. 60 bin kişilik stat yapacağız. Bunun için 10 milyon dolarlık bir kaynak hazırladık. (23 Aralık - Türkiye)

ardı arkası kesilmeden sallıyor saygıdeğer başkanımız...
kendilerinin başkanlığının başında diyelim benim elimdekine göre başkan olduktan 2 gün sonra söylediklerinin soyut somut tamamının yalan olduğu bellidir.

bundan sonrası başarısızlık değil samimiyetsizlik olduğunu ortaya koyma amaçlı...

köşe yazarlarının eski yorumlarına ulaşamadım ama ergun ata nın çok güzel soruları var soru arayan arkadaş için somut sorular....

Camianın önde gelenlerinin, “Hızla uçuruma sürükleniyoruz!” kaygısını taşıdıkları son durumu açıklığa kavuşturması bakımından önem taşıyan soruların bir kısmı şunlar:

Kurumun maddi durumuyla ilgili sorular:

- Musampa transferinde karanlık ilişkiler var mı? Menacer karmaşası nedir? Bu oyuncuyu kim izledi, kim önerdi, kim aldırdı? Kendisine 500 bini peşin 900 bin olmak üzere primlerle toplam 1 milyon 200 bin Euro garantisi verildi mi?
- Marcelinho’nun bonservis bedeli başkan tarafından mı, kulüp hesaplarından mı ödeniyor? Taka Gazetesi’nden İhsan Öksüz de yazdı; bu futbolcuya peşin bir milyon Euro ödeme yapıldı mı? Ayrıca bu sezon için bir milyon, ikinci sezon için 900, üçüncü sezon için 800 bin Euro garanti ücret anlaşması var mı? O zaman bu bir milyon Euro peşin ödeme ne demektir? Musampa gibi bu oyuncunun anlaşma koşulları kamuoyundan neden saklandı?
- Sözleşmesi biten Çağdaş’a neden bonservis ödendi? Onun, Umut ve diğerlerinin sezon ücretleri ne kadardır?
- Kariyeri bilinmesine rağmen Lazaroni yetersizliğine bu kulübü kim mahkum etti? Ödenen tazminat başarı mı, kayıp mı? Bu hesabı kim verecek?
- Ocak ayından beri yapılan transferlerin kulübe total maliyeti nedir ve bu miktarın kulübün 2007 bütçesi üzerindeki ağırlığı ne olacaktır?
- Kulüp bu yönetim döneminde ne kadar kredi kullanmıştır, bu ay ödenecek temettü miktarının karşılığı var mıdır, Brezilya masrafları ne kadardır, bu para kim tarafından karşılanmıştır?
- Kurumun gelir-gider dengesinde gider lehine 20 trilyonu aşkın bir açık söz konusu mudur?

Kurum geleceğine yönelik sorular:

- Stat projesinin finansman kaynağı ve yöntemi nedir? Hollandalı firmanın Albayraklar’la bir ilişkisi var mıdır?
- Ülker’le yürütülen sponsorluk anlaşmasının akıbeti nedir, Kartal’daki benzin istasyonu işi ne oldu? Hangi kuruluşa, hangi yöntemle verilecek?
- Fatih’ten sonra önümüzdeki dönemde de para edecek futbolcular satılacak mıdır?

Yönetim içi sorunlar:

- 2. Başkan İspanya’da randevu aldığı teknik direktörle görüşürken Lazaroni ile yapılan anlaşmadan gerçekten de gazetecilerle birlikte SMS’le mi haberdar edilmiştir? 2. başkan transfer komitesinden neden istifa etmiştir?
- Asbaşkan-başkan yardımcısı gerginliği sürüyor mu? Başkan bu konuda ne yapıyor? Kulübü kim yönetiyor? “Başkan ve asbaşkan dışındaki yöneticiler dikkate alınmıyor, bilgilendirilmiyorlar bile!” şeklindeki eleştirilere neden ikisi yanıt vermedi, karşı çıkmadı? Yoksa iddialar doğru mudur?
- Başkan danışmanları ve şirketinin elemanları kulüp yönetiminde ne kadar etkili? İstifa eden profesyonellerin yerine başkası alındı mı, kurumsallaşma sona erdi mi?
- Neden başka bir firmayla anlaşılmak üzereyken Puma ile sözleşme imzalanmış, görüşmeleri kim yürütmüştür? Puma’nın yaz döneminde forma üretmemesinin hesabı soruldu mu? TS Club’ı Albayrak grubunun bir personeli mi yönetmektedir? Bu konudaki yazı ve yorumlara neden bu personel yanıt vermektedir? Bir yöneticinin bu görevlerden istifasının bunlarla ilgisi var mıdır?

marcelinho transferinin ödeme dekontlarından ilk takside ait olanının trabzonspor kulübünden yapıldığı zaten ortaya konulmuştu....
musampa transferinin tam anlamı ile transfer yöntemi olarak facia olduğu da herkesçe dile getiriliyor zaten..

şimdi :) güleyim bi kere...:)
dünya yıldızları sizin orada kaç para???
2-3 m euro ya türk yıldızları satmıyorlar nerdeyse, nasıl 2-3m euro ile bana dünya yıldızı kakalandığını anlamadım...
geçelim...
para cebinden çıkmadığı için gelen topçuların çoğuna peşin paralar döken sayın yönetimimiz fatih in satışı ile + duruma gelen kasayı kimi söyleme göre 20m YTL kimi söyleme göre 20m dolar içeri sokarak klübü 13. sıralarda yönetiyorlar.
bunun adına başarısızlık diyenin alnını karışlarlar.
bunun adı kepazeliktir.

TScub lar ın durumuna değinmeyeceğim bile.
kendi şirketinden adamların kontrolüne devretmek de ne demekse yönetimi.. zaten peşi sıra kapanıyorlar. üretim yapılmıyor. gezdiğim hiçbir yerden mal alamadım giyecek.

sezon açılışı dahi yapılmadı.. neden?? neden olacak o sıralar transfer yapamamışlardı plansız programsız efelerimiz... taraftar tepkisi korkutmuş olsa gerek sanırım...

şimdi uzun oldu biliyorum ama bi özet geçeyim...
büyük kulüplere yönetimler gelir, iyi kötü icraatlar yaparlar...
ama pozitif hiçbir icraatı olmayan yönetim olmaz. risp-ayman transferine dek pozitif bir tek icraat yok. tamamı kulübe zarar vermiş icraatlar.

yöneticilik hayal kurup bunu dillendirme yeri değil.
60 bin kişilik stadmış.
ben de çok güzel hayal kurarım. hem de öyle kurarım ki aklı durur başkanın. ben olayım başkan eğer bu işler sallamakla oluyorsa.

dünya kulübü ne demek bundan haberi var mı acaba beyefendinin... ürün satışlarını yapan dükkanlar kapatılıyor, eldeki en değerli yıldızlar satılıyor..
eee bunlar olmadan dünya kulübü nasıl olunacak..

yahu bu yolda 1-2 icraat göster de inanayım samimiyetine...

bu saatten sonra samimiyetine inanmam için ağzı ile uçak tutması lazım..
papila ya övgüler dizen biri trabzonsporlu o-la-maz zaten.
fener benden topçu istedi diye onur duyan birinin lafı makul değil skandaldır.
burası klasik anadolu kulübü değil.

istikrar isteyen arkadaşlar.
bikaç tane olumlu yönde adım olur istikrar deriz.
-saha sonuçları
-takım iskeletinin istikrarı
-mali yapı
-kurumsallaşma
bunlardan olumlu yöne giden var mı?
hepsi göçmekte.
o zaman istikrar beklemenin alemi yok.
samimi bir trabzonsporlu gelsin ondan istikrar beklerim.. en azından ağzından çıkan laflarla taraftarın düşüncelerini toplumda tekzip ederek bizi rezil etmez.....
bütün şehir toplanıp yürüyüş yapacak, o şehrin kulübünün başkanı çıkıp TV de bunu tekzip edercesine konuşacak.
bunun adı kulübü sabote etmektir..
kusura bakmasın kendileri...

bu arada söz veriyorum :)
kongre yalancılığı ile suçlamayacağım..
sek yalancılıkla suçlayacağım..
birileri geriliyor.. çok fark var ya arada..:)

CAFER ÖZER
09.02.2007, 10:24
Haşim Sayitoğlu "Camia birlik olmalı"
Asbaşkanımız Haşim Sayitoğlu yaptığı açıklamada camiamızın birlik içerisinde olması gerektiğini vurguladı.

Ligin devre arasında takıma gerekli takviyelerin yapıldığını belirten Sayitoğlu, "İkinci yarıda oynadığımız 2 lig maçından da beraberlikle ayrılmamız iyi değil ama her şey biranda olmuyor. Önümüzdeki Gaziantepspor müsabakası var. Bu karşılaşmadan galip ayrılarak ligde bir çıkış yapmak istiyoruz" dedi.

Trabzonspor’un çıkarları doğrultusunda olayları fazla konuşmamak gerektiğini ifade eden Sayitoğlu, “Eski ve yeni yönetici arkadaşımız arasında yaşanan olayı kesinlikle tasvip etmiyoruz. Ancak bu konuyu sürekli kaşıyıp farklı boyutlara getirmek de doğru değil. Sonuçta Trabzonspor'a hizmet için herkes burada. Yönetici arkadaşımız da gerek Yusuf Bey’den gerekse de camiamızdan özür diledi ayrıca disiplin kuruluna sevkini istedi. Yönetim Kurulu da bu başvurusunu kabul etti. Bu olayı konuştuğumuz sürece camiada bölünmeler olur. Artık bu konuyu büyütmeye gerek yok. Bundan sonra yapılması gereken tek şey iki arkadaşımızın barışmasını sağlamaktır. Bu konuda Yusuf Bey’le konuştum olgunlukla karşıladı. Kahraman Altuntaş da zaten hazır. Şu anda Yusuf Bey şehir dışında. Trabzon'a geldikten sonra barışma ortamını sağlayacağız" diye konuştu.

07.02.2007 18:30:00
CAMİA BİRLİK OLMALI DİYENE bak
ÖNCE siz Hacısomanoğlu ile yaptığınız kavga yüzünden Trabzonsporun düştüğü halin hesabını verin,Ondan sonra Konuşun,Sizin birlik mesajınızın benim yanımda zerre kadar değeri yoktur.
Bu yaptığınız kavga yüzünden Trabzonsporu düşürdüğünüz bu günkü durumun hesabını Kongrede vereceksiniz.
Trabzonspor tarihine kara leke olarak geçen bir yönetim Ve kavgacı 2 yönetici olarak anılacaksınız.

ileri_libero
09.02.2007, 12:15
sayın nuri albayrak kongre yalancısı değildir.sayın albayrak kongrede güzel bir konuşma yapmıştır.bir takım sözler vermiştir.bu sözlerini tutmamıştır. sayın albayrak yalan söylememiştir.yalancı değildir.sadece söyledikleri şu andaki gerçekleri yansıtmamaktadır.

Erkut Ay
09.02.2007, 12:20
sayın nuri albayrak kongre yalancısı değildir.sayın albayrak kongrede güzel bir konuşma yapmıştır.bir takım sözler vermiştir.bu sözlerini tutmamıştır. sayın albayrak yalan söylememiştir.yalancı değildir.sadece söyledikleri şu andaki gerçekleri yansıtmamaktadır.
bunun toplamıda aynı noktaya geliyor zaten doğru söylüyordu yapsaydı o zaman ama az kaldı daha fazla tutunamayacak

TSelif
09.02.2007, 12:24
sayın albayrak yalan söylememiştir.yalancı değildir.sadece söyledikleri şu andaki gerçekleri yansıtmamaktadır.

Hmm . Peki bunun Türkçemizde var mı başka bir karşılığı :D

Ali Özcan
09.02.2007, 13:10
Yönetim değişmeli,aynı başkan etrafında futbolu bilen ve Trabzonspor un menfaatlerini kendi menfaatlerinden önde tutan yöneticiler gelmeli...ayrıca uç fikirlerim de var...ziya doğan ı sevmiyorum ama buna rağmen eğer bu kadar istediği oyuncuyu aldıysak gelecek yıl da onunla devam etmeyi mantıklı görebilir yönetim...

Enes Berfin
09.02.2007, 17:54
Yönetimin simdi yanisöle 1 ay icerisinde istifa etmesi gerektigini düsünüyorum, yerinede iyi bir yönetim gelip gelecek sezon icin planlar kurmali zaten bu sene bi hedef yok ligde öle oynayacagiz gelecek sezon icinde yeni yönetim kollari sivamasi gerekir, en akilli ve mantikli yöntem bu, ama Nuri bey inadindan vazgecmiyor.

Erdal
09.02.2007, 18:06
:) pessssssssssssssssssssssssssssssss

Erdal
09.02.2007, 18:36
kongre metnini henüz bulamadım ama farklı konuşma metinleri mevcut. kongreden 3-4 gün sonra yaptığı..
bir örnek vereyim....
22 ya da 23 aralıkta yaptığı bir konuşması tam emin değilim....
ama kongreden hemen sonra yapılmış olduğunu biliyorum

şimdi bu lafları kongrede etmedi ama 2-3 gün sonra bu röpörtajı verdi derse birileri ben gülerim.....

o 60 bin kişilik stada ise nasıl güleceğimi şaşırdım...
fatih i satmayı düşünmeyenlerin onu nasıl satacağını şaşırıp piyasa araması ise beni ayrıca gülmekten mide hastası etti.

beni şampiyon yapacağım, dünya klübü olacağız gibi soyut laflar ilgilendirmiyor.
beni ilgilendiren somut laflar.
bunlar tahminen kongrede de aşağı yukarı söylenmiş laflar.

ayrıca somut sallama vaad isteyen varsa devam edeyim...

ardı arkası kesilmeden sallıyor saygıdeğer başkanımız...
kendilerinin başkanlığının başında diyelim benim elimdekine göre başkan olduktan 2 gün sonra söylediklerinin soyut somut tamamının yalan olduğu bellidir.

bundan sonrası başarısızlık değil samimiyetsizlik olduğunu ortaya koyma amaçlı...

köşe yazarlarının eski yorumlarına ulaşamadım ama ergun ata nın çok güzel soruları var soru arayan arkadaş için somut sorular....

marcelinho transferinin ödeme dekontlarından ilk takside ait olanının trabzonspor kulübünden yapıldığı zaten ortaya konulmuştu....
musampa transferinin tam anlamı ile transfer yöntemi olarak facia olduğu da herkesçe dile getiriliyor zaten..

şimdi :) güleyim bi kere...:)
dünya yıldızları sizin orada kaç para???
2-3 m euro ya türk yıldızları satmıyorlar nerdeyse, nasıl 2-3m euro ile bana dünya yıldızı kakalandığını anlamadım...
geçelim...
para cebinden çıkmadığı için gelen topçuların çoğuna peşin paralar döken sayın yönetimimiz fatih in satışı ile + duruma gelen kasayı kimi söyleme göre 20m YTL kimi söyleme göre 20m dolar içeri sokarak klübü 13. sıralarda yönetiyorlar.
bunun adına başarısızlık diyenin alnını karışlarlar.
bunun adı kepazeliktir.

TScub lar ın durumuna değinmeyeceğim bile.
kendi şirketinden adamların kontrolüne devretmek de ne demekse yönetimi.. zaten peşi sıra kapanıyorlar. üretim yapılmıyor. gezdiğim hiçbir yerden mal alamadım giyecek.

sezon açılışı dahi yapılmadı.. neden?? neden olacak o sıralar transfer yapamamışlardı plansız programsız efelerimiz... taraftar tepkisi korkutmuş olsa gerek sanırım...

şimdi uzun oldu biliyorum ama bi özet geçeyim...
büyük kulüplere yönetimler gelir, iyi kötü icraatlar yaparlar...
ama pozitif hiçbir icraatı olmayan yönetim olmaz. risp-ayman transferine dek pozitif bir tek icraat yok. tamamı kulübe zarar vermiş icraatlar.

yöneticilik hayal kurup bunu dillendirme yeri değil.
60 bin kişilik stadmış.
ben de çok güzel hayal kurarım. hem de öyle kurarım ki aklı durur başkanın. ben olayım başkan eğer bu işler sallamakla oluyorsa.

dünya kulübü ne demek bundan haberi var mı acaba beyefendinin... ürün satışlarını yapan dükkanlar kapatılıyor, eldeki en değerli yıldızlar satılıyor..
eee bunlar olmadan dünya kulübü nasıl olunacak..

yahu bu yolda 1-2 icraat göster de inanayım samimiyetine...

bu saatten sonra samimiyetine inanmam için ağzı ile uçak tutması lazım..
papila ya övgüler dizen biri trabzonsporlu o-la-maz zaten.
fener benden topçu istedi diye onur duyan birinin lafı makul değil skandaldır.
burası klasik anadolu kulübü değil.

istikrar isteyen arkadaşlar.
bikaç tane olumlu yönde adım olur istikrar deriz.
-saha sonuçları
-takım iskeletinin istikrarı
-mali yapı
-kurumsallaşma
bunlardan olumlu yöne giden var mı?
hepsi göçmekte.
o zaman istikrar beklemenin alemi yok.
samimi bir trabzonsporlu gelsin ondan istikrar beklerim.. en azından ağzından çıkan laflarla taraftarın düşüncelerini toplumda tekzip ederek bizi rezil etmez.....
bütün şehir toplanıp yürüyüş yapacak, o şehrin kulübünün başkanı çıkıp TV de bunu tekzip edercesine konuşacak.
bunun adı kulübü sabote etmektir..
kusura bakmasın kendileri...

bu arada söz veriyorum :)
kongre yalancılığı ile suçlamayacağım..
sek yalancılıkla suçlayacağım..
birileri geriliyor.. çok fark var ya arada..:)
eyvallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
zahmet etmişsin kardeş ama nede iyi etmişsin ................................

Ömer SEVİNÇ
09.02.2007, 19:12

Tek kelime!
Alkışlıyorum...

My
09.02.2007, 19:14
Başkan yalan sööylemiyor lem ne yalanı :D Sadece biraz işkembeden sallamış alla alla ne büyütüyonus :D :p Arkadaş ironi yapıyordur. O kadar da değil.

Mehmet Fatih Yavuz
09.02.2007, 20:02

şimdi ne diyeceğimi şaşırdım ama şu kadarını söyliyim,
ağzından çıkan ile elinden gelen arasında uçurum varsa, ortada palavralar geziyor demektir.
hiç boşa debelenmesin kimse. kendileri işkembeden sallama vaadler verdiler..
bu vaadler gerçeği yansıtmıyorsa bunun adına yalan denir. söyleyene de yalancı..
hafif türkçe bilgisi yeter....

A.T.R
09.02.2007, 21:21
Yahu arkadaşlar inanın Sayın Albayrakla ne kan, ne hısımlık, ne ticari ne de başka tür bir yakınlığım var. Nedenini bilmiyorum ama başkanı samimiyetsiz olarak göremiyorum. Başarısızlığı savunacak değilim tabii ki ama samimiyetsizliğini hissedemiyorum. Bence en büyük başarısızlığı yönetici kadrosunu dogru düzgün, becerikli insanlardan oluşturamamış olmasıdır. Tabii bu da öngörüsünün pek iyi olmadığını gösterir hadi daha iyi niyetli söyleyeyim tecrübe eksikliğini gösterir. Bir de madem bu yönetici kadrosu ile yola koyuldu öyle ise yönetim içindeki çok başlılığa ama kesinlikle çok sesliliğe değil müsade etmemeliydi ki bu da onun otorite zayıflığının göstergesi sayılır. Ha tabii bir de transfer döneminde önce gelen sonra giden, sonra yeniden gelen ve anlaşma imzalayan topçuların transferi bizi gerçketen onuru kırılmış bir duruma itti ki buna da sebeiyet veren maalesef başkan ve adamları idi.

Yine de dilim asla tanımadığım, birebir ilişkide bulunmadığım, oturup sohbet etmediğim bir insana karşı SAMİMİYETSİZ ve YALANCI demeye vicdanım el vermiyor. Ben kul hakkından Allah'a sığınırım.

Erdal
09.02.2007, 21:24
Gazete patronuyum ama medyayı sevmiyorum. Ölçü, insaf ve saygı yok. O yüzden benim gazetemde saygı ön şart.
AHMET TAŞGETİREN ölçüsüz,insafsız ve saygısız oldugu içinmi yazılarına sansür konuldu .
yoksa VİCDANla KANKA arasında ki tercih ten dolayımı ........................

Mehmet Fatih Yavuz
09.02.2007, 22:01
Yahu arkadaşlar inanın Sayın Albayrakla ne kan, ne hısımlık, ne ticari ne de başka tür bir yakınlığım var. Nedenini bilmiyorum ama başkanı samimiyetsiz olarak göremiyorum. Başarısızlığı savunacak değilim tabii ki ama samimiyetsizliğini hissedemiyorum. Bence en büyük başarısızlığı yönetici kadrosunu dogru düzgün, becerikli insanlardan oluşturamamış olmasıdır. Tabii bu da öngörüsünün pek iyi olmadığını gösterir hadi daha iyi niyetli söyleyeyim tecrübe eksikliğini gösterir. Bir de madem bu yönetici kadrosu ile yola koyuldu öyle ise yönetim içindeki çok başlılığa ama kesinlikle çok sesliliğe değil müsade etmemeliydi ki bu da onun otorite zayıflığının göstergesi sayılır. Ha tabii bir de transfer döneminde önce gelen sonra giden, sonra yeniden gelen ve anlaşma imzalayan topçuların transferi bizi gerçketen onuru kırılmış bir duruma itti ki buna da sebeiyet veren maalesef başkan ve adamları idi.

Yine de dilim asla tanımadığım, birebir ilişkide bulunmadığım, oturup sohbet etmediğim bir insana karşı SAMİMİYETSİZ ve YALANCI demeye vicdanım el vermiyor. Ben kul hakkından Allah'a sığınırım.

insanların samimiyetini sözlerinden anlarsın..

trabzonspor başkanı çıkıp papila ya övgüler yağdırırsa bunun tek açıklaması olur. bu adam trabzonsporlu falan değil. trabzonsporu samimi olarak seven hiç kimse papilaya sevgi duymaz. 40 bin kişilik kalabalığın toplanıp protesto ettiği adamı TV de o şehrin başkanı olarak översen kendi kulübünün dibine dinamiti koyarsın. tabanından kopuk başkan olmaz. yüreğinde ufacık bir trabzon sevgisi olması bu lafları etmesine mani olurdu.

gelelim ikinci konuşmaya..
geçen sordum tekrar soruyorum.
albayrak öncesinde 4 büyüklerin birbirlerinin futbolcularına talip olmaları sonucu hiçbir başkanın ağzından "x takımın bizim topçumuza talip olması bize gurur verir" tarzı bir laf duydunuz mu?
duyamazsınız.
çünkü bu sizin takımınızı x takım karşısında küçük düşürmektir. karşı tarafı kendinden büyük göstermektir. sana artık sen de bizdensin yayın gelirlerinin kırpılması lazım diyenlere, evet haklısınız demektir.

albayrak ve ekibi gerek transferleri gerekse bu söylemleri ile kulübü küçük takım seviyesine düşürüyorlar. bu kadar negatif işi samimi olan kimse yapmaz. yapamaz......

ekleme yapayım..
fatih tekke yi istediği için gönderdik diyen palavra ekibi, her türlü sorununu bilmelerine rağmen symek i topu bıraktırana dek göndermediler. yani topçunun gitmek istemesi ile alakası yok bu işin.
kendinizi başkan yerine koyun. kimin gitmemesi için çalışırsın? zymek mi yoksa takmın abartmadan söylüyorum tek başına %60 ı belki %70 i olan fatih mi?
ayıp ayıp.
gözümüzün içine baka baka yalan söylüyorlar...
bu kadar avanak değiliz hiçbirimiz.

son olarak acaba yıldızlardan bahseden akıllılar, yeni sezonda transferler sıkışınca neden "takım içi dengeler" teranesini tutturdular..
takım içi dengeleri göz önüne alsaydık nuri beyi oraya seçmezdik.
pabuç pahalı gelince söylenen klasik laf.. "takım içi dengeler"..
palavra ekibi işte..

Erdal
09.02.2007, 22:23

hocam yada abicim .
hangi maç oldugunu hatırlamıyorum ,ama rakip kalaye değil gol şut atmadıgımız atmak için herhangi bir çaba harcamadıgımız bir maçtan sonra başkan kameraların ( yani gözümüzün ) içine baka baka HAKEMLER VE ŞANSSIZLIK yüzünden bu durumdayız .........
kendi getirdikleri hocayı 4 .hafta kovduklarında utanmadan sıkılmadan NEŞTERİ ZAMANINDA VURDUK...............
CEM PAPİLA iyi hakmedi CEM DEDA berbat hakem......... ( mealen)
ilerleyen haftalarda hakettğimiz yere geleceğiz ( sizce Trabzonspor başkanına göre Trabzonsporun hakettiği yer neresi olmalı bu saatten sonra şampiyon olamayacağımıza göre ).............
.........
............
..............
derse o adam bizim başkanımız da olsa SAMİMİYETSİZ dir
bu arada emin olun bizde kul hakkından ALLAHA sıgınırız .tıpkı SAMİMİYETSİZ başkanın yalanlarını ALLAHA havale ettğimiz gibi .........

Erdal
09.02.2007, 22:33
yönetimin lazaroni ile anlaştığı günlerde Trabzondaki bir abimi aradım .kendisinin bir yakını eski asbaşkanlardan,mevcut yönetimde de yakını var .neyse abi dedim neler oluyo aldıgım cevabı aynen yazıyorum
6. hafta lazaroni gider hüsnü ile devam edilir .fatih satılmazsa kayda değer transfer falan yapılmaz .............
gerçekten ALLAHTAN korkun hocam gerçekten korkun ........................

Halit Aydın
09.02.2007, 23:48
yönetimin lazaroni ile anlaştığı günlerde Trabzondaki bir abimi aradım .kendisinin bir yakını eski asbaşkanlardan,mevcut yönetimde de yakını var .neyse abi dedim neler oluyo aldıgım cevabı aynen yazıyorum
6. hafta lazaroni gider hüsnü ile devam edilir .fatih satılmazsa kayda değer transfer falan yapılmaz .............
gerçekten ALLAHTAN korkun hocam gerçekten korkun ........................
sonumuz hiç iyi gözükmüyor:(

Emorfo
10.02.2007, 09:54
desertstrom61

Bir süredir yazılarına bakıyordum çok afaki yazıyorsun. Olayları bilmiyorsun kulaktan dolma konuşuyorsun. Fatih Tekke gitmek istedi gitti. Yönetim kalmasını istemedi mi istedi ancak fazla da ısrarcı olmadı. İkincisi başkanın direk fenerbahçenin futbolcularımıza talip olması bize gurur verir demedi. O konuşmasını Rize'de yaptı, takımımız iyi Avrupa ve Dünya kulüplerinden transfer teklifleri gelmesi bize gurur verir bu da kadromuzun kalitesini gösterir dedi. Bir kaç gazete fotomaç başta olmak üzere haberi öyle verdiler. Cem Papila olayını defalarca açıklamadım. Yazmaya gerek yok. Nasıl olsa anlamayacaksın.

Başkanı savunmak ile başkana saldırmak arasındaki farkın bilmem farkında mısın. Bodozlama gidiyorsun. Başkan başarısız diyebilirsin, başkan Trabzonspor'un ağırlığını kaldıramıyor diyebilirsin, ama samimiyetsiz veya yalancı diyemezsin. Trabzonspor Kongrelerinde herkes söz verir. İlk kez Albayrak somut sözler verdi. Stad dedi, sportif başarı dedi, daha da büyük Trabzonspor dedi. Şimdiye kadar hangi başkan adayından bunları duyduk. Atay Aktuğ hangi söylemle seçildi Trabzonspor'u dünya kulübü yapacağız. Yapabildi mi hayır şimdi Atay Aktuğ'da mı yalancı ve samimiyetsiz mi oldu? Tabi ki hayır. Sapla samanı ayırmak lazım. Trabzonspor'a seçilen yönetimler gökten inmiyor biz seçiyoruz, Albayrak'a oy verenler de samimi gördüğü için oyunu verdi.

Başkanın aday olduğunda söylemlerini üç başlıkta toplarsak, yıldız sözü, stad ve daha büyük Trabzonspor... Yıldız lafından ne anladığımıza göre değişir bu yıldız sözü. Marcelinho yıldızdı evet parası Albayrak'tan çıktı satıldı gelen para ile devre arasında transfer yapıldı. Mesela Stepanov'da yıldızdır. Albayrak döneminde alınmıştır. Aha size başka yıldız yani :) Keşke yıldız mıldız sözünü vermeseydi veya tutmasaydı da böyle uyumsuz bir kadro ortaya çıkmasaydı. Popülist yaklaşımlar her zaman Trabzonspor'u bu hale getirmiştir. Stad olayı resim gördük bir kaç açıklama yapıldı henüz bir şey ortada yok. Daha büyük Trabzonspor ise henüz diğer olaylar gerçekleşmediği için böyle bir şeyden bahsedemeyiz.

Olayın başına dönecek olursak, Nuri Albayrak başbakanın Trabzonspor'a başkan adayı olma lafına rağmen Trabzonspor'a başkan adayı olmuştur. Hiç bir karşılık beklemeden, Trabzonspor'a beni yetiştiren bu topraklara borcumu ödemek istiyorum diyerek bu göreve talip oldu. Ahmet Ağaoğlu'nu suçlamamak lazım. Adam kendi listesini kendi yapmak istedi. Olmayınca da bıraktı. Ama malesef Trabzonspor'da bir takım grupların etkisi çok fazla. Mesela Haşim genel kurullarda çok etkili bir isimdir ve bu yönetimin seçilmesinde emeği büyüktür. Bu gün sizin cebinizde 100 milyon dolar olsa bu parayı Trabzonspor için harcayacam deseniz ve kendi listenizi yapıp seçime girerseniz kazanamazsınız. Oflular grubu, Akçaabatlılar grubu, yok Maçkalılar grubu, Sümer'in dinazor grubu. Yani Trabzonspor'da işler böyle yürüyor. Başkan olmak isteyen bu gruplardan birer kişi alacak listesine. Sözda amaç Trabzonspor'a hizmet. Ama baktığınızda Trabzon'daki bu grupların Trabzonspor'un başarısı ve yüceliği konusu pek umurlarında değil gibi görünüyor. Küçük çıkarlar peşindeler. Bu bakımdan Albayrak'ın listesindeki isimlerin özellikle Haşim, İbrahim Ethem çekişmesi Trabzonspor'u bitiren en büyük etken olmuştur. Albayrak yaparız ederiz diye gelmiştir ancak baştan yanlış yapmıştır. Kolay yapacaklarını sandılar. Ancak yanlış teknik direktör seçiminden kaynaklanan çatlaklar kötü geçecek bir sezonun habercisiydi. Sonra yaşananlar ortada.
Yani diyeceğim şu ki. Albayrak diğer Trabzonspor başkanları gibi iyi niyetiyle Trabzonspor'a bir şeyler katmak istedi fakat herşey baştan yanlıştı. Bu yüzden Albayrak'a kızacağımıza Trabzonspor'da neden 6 sene de 5 tane yönetim değişiyor neden istikrar yok. Bunu sorgulamak lazım, sağlıklı yönetimlerin kurulması için Trabzonspor, genel kurullarda blok oy atan gruplardan kurtarılmalı. Yıllarca bu durum Fenerbahçe'de de vardı. Aziz Yıldırım bir kaç sene bu işlerle uğraştı. Bu çıkar gruplarını dağıttı. Fenerbahçe'de gerçek anlamda birlik sağlandı. Bu yüzden 100.000 üye projesi çok önemli. Burda afaki konuşmamak lazım, boş boş şeylerin peşinde koşmamak lazım. Trabzonspor'a yarar, fikir ve düşünceleri konuşalım. Kişileri konuşa konuşa bu haldeyiz zaten, sistem çürümüş kim gelse değişmez kolay kolay...

TSelif
10.02.2007, 10:06
TRABZONSPOR gibi bir kulübün formasını giymek nasıl zor , meziyet isteyen ve kolay kolay taşınmayacak bir olaysa bu kulübü yönetmekte basit değildir. Sadece Albayrak yönetimi değil belki ama bu yanlışı , başarısızlığı en çok Albayrak yönetiminde gördük.( Ya da ben gördüm) İşi bilmiyor ya da listesi yanlış ....Ben anlamam arkadaş . O zaman işi bilecek, bi şekilde listesini yeniden oluşturup gerekirse kongre kararı alacak .Ha bu dönemde bize ne faydası olur orası tartışılır ama benim takımım gözümün önünde eriyo . Onların kılı kıpırdanmıyo. Bunu iyi ya da kötü niyetle yapması beni şu durumda bağlamaz...Ortada bir gerçek var ki benim takımım tarihi sayısız başarılarla dolu TRABZONSPOR um şuanda buulunduğu yeri hak etmiyor...ve başındakilerde O'nu haketmiyor.

Atalay
10.02.2007, 10:11
Faruk kardeşim millet hezeyan içinde ama allah aşkına bırakın söz vermeyi veya vermemeyi kurumsallaşma adına bu yönetimin yaptıgı tek bir olumlu adım yok!!buna yazdıgın 100 bin üye projesi dahil!! onun için bu yönetimin derhal başımızdan gitmesi gerekir...bundan sonra gelecek veya aday olacak insanları parasına göre degil vizyon bilgi ve porogramına göre seçelim!!

Mehmet Fatih Yavuz
10.02.2007, 10:14
birincisi benim konuştuklarım duyma lafla değil genelde olayları karşılaştırarak(fatih-symek karşılaştırması gibi).. o yüzden afaki konuşmayı sen yapıyorsun şu anda...

nuri albayrak ın başarısının tartışılacak bir tarafı zaten yok. onu tartışmanın alemi de yok..

hangi başkandan bu lafları duyduk?
bu lafı biri daha demişti...
yapamayacağını söylemek ne zamandan beri marifet oldu..?

ağzından çıkanla, elinden gelen arasında uçurum olan insan palavracıdır.

gökten inmiyor başkanlar. biz seçiyoruz. kongrede bize verdikleri söze göre seçiyoruz. ama dediğin gibi yapamayacağı sözü verenler var işte. senin deyişinle "kolay sanıp" vaad edenler.. onlar da seçiliyor.

delege bugüne kadar vaad verirken işkembeden sallayan görmedi. o yüzden nuri beyden de şüphelenmemesi normaldir.
ama bundan sonra yoğurdu üfleyeceklerine eminim.

kendine fener in teklifi sorulduğunda :
" oyuncularımıza teklif gelmesi bize onur verir" lafının zaten özü aynıdır.
sadece fener sözcüğü soruda mevcuttur. o yüzden bunun savunulacak tarafı yok.
papila olayını 1 milyon kere anlatsan da anlamam.
ben trabzonspor luyum diyen hiç kimse bu lafı etmez, buna vicdanı elvermez.

sistem bozuk diyorsun;
atay aktuğ da bu sistemle geldi, 2 kere 2. oldu şampiyonluğu ayak oyunları ile kaybetti. onun yönetiminde hiç yönetici kavgaları, eski yönetici dayaklarına rastlamadık.
atay bey seçilirken neredeydi bu merem bozuk sistem...

atay aktuğ gibi başarılı bir başkan, bir transfer sezonu korkaklığı sonucu yaşadığı un fiyaskosunun ardından önünü alamadığı başarısız birkaç sonuçtan sonra 2 seneki başarısını bir kenara bırakıp görevi bırakma onurunu gösterdi.

çok şükür ki bugüne kadar ki başkanlarımız onurlu idi...

bu arada bana kimse masal anlatmasın.
fatih i satmasaydı albayrak çöp bile alamazdı..
15 trilyona yakın paraya topçu sat. hala 20 trilyon borcun olsun.
bu mali yapıyı ibra edenlere de yazıklar olsun.

Emorfo
10.02.2007, 10:18
Benim yazımı iyi okuyamadınız herhalde. Yönetimi savunmuyorum. Yapılan yanlışları ortaya koyuyorum. Çözüm üretiyorum. Neden bu yönetim Trabzonspor'u bu hale getirdi onu söylüyorum. Okumadan yok onu savunma bunu savunma diye karşıma çıkarsanız kusura bakmayın ciddiye almam. Önce okuyun sonra yorum yapın.

Gökhan abi bizde öyle yaptık işte. Adam gibi plan ve programı olan adayı seçtik. farklı bir şey yapmadık ki :)

Travelair
10.02.2007, 10:21
"Fatih'i İstanbul kulüplerinin istemelerinden gurur duyarız"

"Cem Papila iyi hakemdi. Hakemliği bırakması yazık oldu, üzüldük"

"Bilal Kısa'nın başarılı olacağı kesin değil, kesin olsa 2 katını da veririz ama kesin değil, onun için transferini askıya aldık"

Yönetimden "potpori" hatırlamadıklarım da vardır herhalde. Marcelinho Musampa transferleri ayrı bir alem. Ancak Ankara'dan transfer yapabilmişiz. Onlar da yeterli olamıyor

Mehmet Fatih Yavuz
10.02.2007, 10:22
bilal gibi bir adamı ankaraspor a kaptırdılar. bu kadar beceri sahibi bu vatandaşlar. neredeyse hiç taraftarı olmayan bir kulüp transfer kapışmasında bizi alt etti.
heyt be aslanlarım.
sonrasında da kuru sıkı salla.
başarısı belli değilmiş..

Mehmet Fatih Yavuz
10.02.2007, 10:24
Benim yazımı iyi okuyamadınız herhalde. Yönetimi savunmuyorum. Yapılan yanlışları ortaya koyuyorum. Çözüm üretiyorum. Neden bu yönetim Trabzonspor'u bu hale getirdi onu söylüyorum. Okumadan yok onu savunma bunu savunma diye karşıma çıkarsanız kusura bakmayın ciddiye almam. Önce okuyun sonra yorum yapın.

Gökhan abi bizde öyle yaptık işte. Adam gibi plan ve programı olan adayı seçtik. farklı bir şey yapmadık ki :)

albayrak planını programını değil, kurduğu hayalleri anlatmış olmasın sakın...

insan evladı 10 söylediyse 5-6 yapar en azından.
bu kadar boş vaad vermek nerde görülmüş.

Emorfo
10.02.2007, 10:32
birincisi benim konuştuklarım duyma lafla değil genelde olayları karşılaştırarak(fatih-symek karşılaştırması gibi).. o yüzden afaki konuşmayı sen yapıyorsun şu anda...

nuri albayrak ın başarısının tartışılacak bir tarafı zaten yok. onu tartışmanın alemi de yok..

hangi başkandan bu lafları duyduk?
bu lafı biri daha demişti...
yapamayacağını söylemek ne zamandan beri marifet oldu..?

ağzından çıkanla, elinden gelen arasında uçurum olan insan palavracıdır.

gökten inmiyor başkanlar. biz seçiyoruz. kongrede bize verdikleri söze göre seçiyoruz. ama dediğin gibi yapamayacağı sözü verenler var işte. senin deyişinle "kolay sanıp" vaad edenler.. onlar da seçiliyor.

delege bugüne kadar vaad verirken işkembeden sallayan görmedi. o yüzden nuri beyden de şüphelenmemesi normaldir.
ama bundan sonra yoğurdu üfleyeceklerine eminim.

kendine fener in teklifi sorulduğunda :
" oyuncularımıza teklif gelmesi bize onur verir" lafının zaten özü aynıdır.
sadece fener sözcüğü soruda mevcuttur. o yüzden bunun savunulacak tarafı yok.
papila olayını 1 milyon kere anlatsan da anlamam.
ben trabzonspor luyum diyen hiç kimse bu lafı etmez, buna vicdanı elvermez.

sistem bozuk diyorsun;
atay aktuğ da bu sistemle geldi, 2 kere 2. oldu şampiyonluğu ayak oyunları ile kaybetti. onun yönetiminde hiç yönetici kavgaları, eski yönetici dayaklarına rastlamadık.
atay bey seçilirken neredeydi bu merem bozuk sistem...

atay aktuğ gibi başarılı bir başkan, bir transfer sezonu korkaklığı sonucu yaşadığı un fiyaskosunun ardından önünü alamadığı başarısız birkaç sonuçtan sonra 2 seneki başarısını bir kenara bırakıp görevi bırakma onurunu gösterdi.

çok şükür ki bugüne kadar ki başkanlarımız onurlu idi...

Atay Aktuğ'u ayakta tutan Sametin kurduğu kadroydu. Saha sonuçları iyiydi. O kadro Albayrak döneminde heycanını miladını doldurmuştu. Sümer'den sonra Albayrak seçilse Trabzonspor belki şampiyon olurdu. Enazından adamlar risk alıyor korkmuyor, Zurawski gibi futbolcuları çingene pazarlığı yüzünden kaybetmez kadromuza katardık. Bu kulüp ne zaman bütün doğruları birarada bulunduracak çok merak ediyorum.

Erkut Ay
10.02.2007, 10:38
herşey yarın belli olacak arkadaşlar tabi birazda maça giden taraftarın elinde tepkilere bağlı ama hiç kimse sesini çıkarmayıpta hala futbolcuları alkışlıyorsa oo zaman yapılacak bi şey yok tabi alınacak beraberlik veya yenilginin ardından iplerin kopacağını tahmin ediyorum

Mehmet Fatih Yavuz
10.02.2007, 10:44
Enazından adamlar risk alıyor korkmuyor, Zurawski gibi futbolcuları çingene pazarlığı yüzünden kaybetmez kadromuza katardık.

tam da burayı vurguladım zaten.
atay aktuğ gibi 2 sezon kupa kaldırmış ve 2. olmuş bir başkan, şu sizden aldığım alıntıdaki hata yüzünden başkanlığı bıraktı.
tam anlamı ile çingene pazarlığıydı. ben de eleştirdim. o konuda sonuna dek katılıyorum..
ama bu yanlışlık başarısızlık getirince atay aktuğ yapması gerekeni yaptı.
yeni yönetime sonraki sezon için son derece uzun bir süre bırakarak görevi devretti.
bunun adı kendinden çok kulübünü düşünmektir.
inşallah nuri bey de sizin söylediğiniz gibi kulübünü düşünerek davranır.

Ali Özcan
10.02.2007, 10:48
korkum şu ki yarınki bir puan kaybında (Allah korusun !) stadımızda yine olay çıkacak ve Beşiktaş maçını seyircisiz oynayacağız...Lütfen arkadaşlar sağduyulu ve itidalli davranalım...kaş yapacaz derken göz çıkarmasın hiç kimse...provokasyona gelmeyelim...şu zor durumumuzda bize düşen destek vermektir her türlü şartta...takım düzlüğe çıksın, istiyorsak yine 40 bin kişi yürürüz Albayrak istifa etsin diye ama şu durumda koltukları kırıp sahaya atmak,yıkıp vurmak bizi çok daha zor durumlara düşürür...Lütfen sağduyulu olalım...özellikle maça gidecek arkadaşlar dikkatli olmalılar...

Travelair
10.02.2007, 10:50
korkum şu ki yarınki bir puan kaybında (Allah korusun !) stadımızda yine olay çıkacak ve Beşiktaş maçını seyircisiz oynayacağız...Lütfen arkadaşlar sağduyulu ve itidalli davranalım...kaş yapacaz derken göz çıkarmasın hiç kimse...provokasyona gelmeyelim...şu zor durumumuzda bize düşen destek vermektir her türlü şartta...takım düzlüğe çıksın, istiyorsak yine 40 bin kişi yürürüz Albayrak istifa etsin diye ama şu durumda koltukları kırıp sahaya atmak,yıkıp vurmak bizi çok daha zor durumlara düşürür...Lütfen sağduyulu olalım...özellikle maça gidecek arkadaşlar dikkatli olmalılar...

Haklısın :alkış:

Erkut Ay
10.02.2007, 10:52
korkma arkadaşım bizim taraftarda zaten hiç bir atak yok kimse sesini çıkartmıyor biz daha çok katlanırız böyle bunlara

Ertan 51
10.02.2007, 10:54

ÇOK HAKLISIN OKUYANLAR OKUYUP GEÇMESİN DİKKATE ALSIN.:alkış: