PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : V.Manisaspor-Trabzonspor (19.Hafta)

Sayfa : [1] 2 3 4 5

Halit Aydın
28.01.2007, 18:02
Turkcell Süper Lig
3 Şubat 2007 Cumartesi 19:00
V.Manisaspor-Trabzonspor

GolaMTuRi
28.01.2007, 18:05
bu macida alamazsak bir daha toparlanamayiz ve kotu kabuslar gormeye baslariz..hedef kumede kalmak artik, en azindan ziyanin hedefi bu..7-8 kisiyle yine savunma yapariz arada es kaza gol olursa maci aliriz..mentelite..

Bartuğ13
28.01.2007, 18:08
bu maçı kazanacağımızı hiç zannetmiyorum.haklı çıkmaktan da nefret ediyorum

macka61
28.01.2007, 18:18
alnayrak ve ziya eserinizle gurur duyuyormunuz zevkle izleyin artık trabzon kümede kalmaya oynuyor bravo sizlere

Özkan Erdem
28.01.2007, 18:19
bu maçtan önce kupada antep maçı var sanırım.. ona odaklanmak lazım..

Ayhan Yüksek
28.01.2007, 18:24
Neolacak Yattara olmaz musampa olmaz hatta forvetide teke düşürür ferhatı koyar 11 e tek amacımız gol yememek olur yemezsek ne ala 1 paun aldıkmı değme keyfimize ziya doğan bu maça bu takımıj başında çıkmamalı hiçmi onur yok ya bu admlarda defol be adam defol

Halit Aydın
28.01.2007, 18:35
Kardeş hepimiz üzgünüz fakat duygularını forum kurallarına aykırı bir şekilde dile getirmemelisin. Yazını düzeltir misin?

_OziloZ_
28.01.2007, 18:37
Konya ve Kayserispor maçlarının ikinci yarılarındaki kadrolarla çıkarsak kazanırız.

Erkut Ay
28.01.2007, 18:43
biz bunlarla hiç bir maçı kazanamayız ya bırakın şu artık kabullenin duygularınızla hareket edip bu büyük camiayı daha fazla yıkmayın sizin trabzonspora vereceğiniz en büyük destek bu artık başarılı olmanızda mümkün değil bu kadar güven kaybından sonra inanınki bu takımı hiç kimse bu kadar kötü bi duruma düşürmedi yine düşürmez tek çare son söz bırakın

MarceloTS
28.01.2007, 18:44
değişen bişe olacağını zannetmiyorum. aynı tas aynı hamam bu td ve yönetimle bu iş olmaz

U.Sadıkoğlu
28.01.2007, 18:56
5-5-5-5-5-5-5-5-

SDanışmaz
28.01.2007, 19:19
Bu maçı kesin kazanmaLıyız... Kazanamazsak vay haLimize...

adherent_1
28.01.2007, 19:58
Trabzonsporumuz çağın futbolunun çok gerisinde. Çok kısır bir oyun anlayışıyla sahaya çıkıyor. Takımda hucüm anlayışı diye bir şey yok. Şut çekmek bile yok. Rakip kaleyi düşünen çok az futbolcu var. Bunlardan biri de Yattara. Fakat Ziya, bu futbolcuyu ilk onbire almamada kararlı. Ne zaman başı dara düşse o zaman düşünüyor Yattarayı. Tüm bunlara binaen diyorum ki Manisa maçında en iyi ihtimalle gol yemeyiz. Gol atarsak ne ala. Görelim Ziya neyler, neylerse defans eyler...!

okan6161
28.01.2007, 20:04
manisa maçına bakıyorum da adamlar yeniliyor ama adam gibi oynuyorlar oynadıklarının yarısı ile bizi yenerler ne yapalım bütün maçları berabere kalırsak ligde kalıyormuyuz:(

Burçak
28.01.2007, 20:14
Yönetimin Trabzonspora yapabileceği en büyük iyilik sezon sonu ziya hocayıda alarak kulüpü terk etmeleridir.

engts61
28.01.2007, 20:17
Bütün maçları berabere bitirirsek ligde kalıyoruz da 2.ligde kalıyoruz.Böylece seneye yönetim ve Ziya Doğan şampiyonluk sözlerini tutabilirler ve 2.ligde şampiyon oluruz.O da şüpheli ya!

okan6161
28.01.2007, 20:21
ikinci ligde kaç izmir takımı vardı ya demek trabzon seneye çok izmire gelecek oh oh ne güzel eeeeeee ikinci lig takımı olduk uçaklada gelmezler bir o 303 bulalım onunla gelirler işkenaz dereliğinde de kampa giderler oldu bitti sorun kalmadı

hamdi bey
28.01.2007, 21:08
bu macida alamazsak bir daha toparlanamayiz ve kotu kabuslar gormeye baslariz..hedef kumede kalmak artik, en azindan ziyanin hedefi bu..7-8 kisiyle yine savunma yapariz arada es kaza gol olursa maci aliriz..mentelite..

artık batacağımız kadar battık çamurun dibine bu maçı alsak hatta 5 tane golle alsak ne olacak? başımız göğemi erecek

macka61
28.01.2007, 21:10
abi hiç ümitlenmeyelim maisa bize 2-3 tane atacak

Hüseyin Çümen
28.01.2007, 21:33
5-5-5-5-5-5-5-5-

kardeş bu 5 işi ne iş anlamadım yazmışın 5 die her yere :D

Recep Çaltepe
28.01.2007, 21:34

Ya beş atarız ya beş yeriz, ortası yok :D

U.Sadıkoğlu
28.01.2007, 21:39

hüseyin abi rafael diorum bide 5 diorum başkada bişe demiorum:)

Emre Büber
28.01.2007, 21:51
Arkadaslar bu Vestel manisa -Trabzonspor macımızda Trabzonsporumuzu yanlız bırakmayalım Bmn izmir Arkadaslarımız Bi organizasyon ayarlarlarsa cok sevinirim Sygılarımla

Sefaenes
28.01.2007, 22:01
ya bu ziya yine musampala yattarayi yedek birakir beraberlige razi bir mac cikartirir korkak ziya defol git artik bizi rezil ettigin yeter Artik

Erdem Keser
28.01.2007, 22:28
ne 5 iyaa daha farkli kazanacaz vestelde kimmis gosterecez gunlerini eze eze yenecez

TSKara61
28.01.2007, 22:29
Harbiden yeter yaa s**cem bi mac yaa BIR MAC Musampalan Yattarayi 90 dk oynat!!!! Kotu oynarsak tamam taraftar yanlismis Ziya dogruymus deriz, yoksa bu ikilinin kulubede beklatilmesinin kendi hatan oldugunu millete fark ettirmemek icinmi oynatmaktan korkuyosun!! Ziya defol git artik!!!

engts61
28.01.2007, 22:52
Arkadaşlar Manisa maçında bence Ziya Doğan 11 defans adamıyla sahaya çıkar ve maçı 0-0 a bağlar.Sonra da ya yine gol atamadık ama Manisadan 1 puan iyidir,anlayamıyorum niye gol atamıyoruz çalışacağız bu konuda der olur biter.

Özkan Uludag
28.01.2007, 23:00
Arkadaslar defans iyi bunu kimse tartisamaz ama orta sahada musampayla yattara 90 dakika oynamali ayman önlibero iyi ama hüseyin den artik vazgecilmeli ama acele bi forvet almaliyiz umut cok kosuyo ama gereken yerlere degil bos kosup kendini yoruyo ve sonrada iki pas atacak gücü kalmiyi asiri hisrli ondan olsa gerek !!!!

Enes Berfin
28.01.2007, 23:01
Bu mactan hic umudum yok, manisa bu hafta bjkye karsi kaybettti mutalk galibiyet parolasiyla cikacaklar bizim maca, ve ziya yina yattarayi ilk 11e sokmamaya devam ederse bu macta, isimiz vah kine vah.

Millet inanin hic ümidiniz olmasin, bu mactan hic ama zerre kadar umudum yok, bana bir yol gösterin kazanma adina bi cözüm önerin, ama yok.

Umarim bizi bu macta sasirtirlar.

CAFER ÖZER
28.01.2007, 23:03
ZİYA DOĞAN la Manisadan alabileceğimiz en iyi sonuç beraberlik.Adam hayatını defans üzerine kurmuş.Kayseri maçında bile bir ara 2.yarı başlaken Ferhat soyunmaya başlamıştı nerdeyse Ferhatı alıyordu maça.
Manisa maçının taktiği, belli 8-1-1
bu korkak Bjk lı ile en iyi sonuç beraberlik

TSKara61
28.01.2007, 23:04
ALLAHIM INSALLAH BU MACI 5-0 Kaybederizde bu yonetim ve Ziya denen hastaliktan kurtuluruz!!! amin

TSKara61
28.01.2007, 23:07
Manisa macina muhtemelen Kadro

---------------------------------------------------
Musa-Ufukhan-Erdinc-Risp-Cagdas-M.Keceli-Celalledin
-------Huseyin-Ferhat-Hasan-Ayman---------------
--------------------------------------------------

mahmuter61
28.01.2007, 23:20
Bumaça kadar işallah ama işallah tranfer yaparız.Takım eksik forvet yok orta saha da beyin yok oyunu yönetecek oyun kurucu yok.Sonra çok ağlarız ama nafile...

Erdinç Barutçu
28.01.2007, 23:23
Hem kayseri maçını hemde beşiktaş maçını izledim.Benim düşüncem çok fazla zorlanmadan Vestel Manisa maçını alacağımızdır.Ziya hocaya rağmen!!!!

volkanferhan
28.01.2007, 23:28
bu maçı alacağımızı zannetmiyorum.ümidim yok çünki.ziyanın mantalitesi bu maçıda katledecektir eminim.

volkanferhan
28.01.2007, 23:30
Hem kayseri maçını hemde beşiktaş maçını izledim.Benim düşüncem çok fazla zorlanmadan Vestel Manisa maçını alacağımızdır.Ziya hocaya rağmen!!!!

arkadas bende manisa maçını izledim manisanın kaçırdığı pozisyonlar bi dünya.
ki zatte bjk hep saldırdı durmadan 90 dk saldırdı ve maçı aldı.bizim mantalite ters bu işe..

Enes Berfin
28.01.2007, 23:33
arkadas bende manisa maçını izledim manisanın kaçırdığı pozisyonlar bi dünya.
ki zatte bjk hep saldırdı durmadan 90 dk saldırdı ve maçı aldı.bizim mantalite ters bu işe..

Haklisin volkan abi, bu mactan hic ümidim yok ne olacak halimiz bilmiyorum.

Rasim İlham Kotancılar
28.01.2007, 23:36
Bumaça kadar işallah ama işallah tranfer yaparız.Takım eksik forvet yok orta saha da beyin yok oyunu yönetecek oyun kurucu yok.Sonra çok ağlarız ama nafile...

ORTA SAHADA DEĞİL HOCADA BEYİN YOK

Erkin
28.01.2007, 23:36
Akşamki maçta Beşiktaş 15 dk'lık top oynadı iyi pozisyonlar buldu sayılır ama sonra Manisa devam etti desek yeridir. Bugün Bjk Manisanın 2.yarıdaki baskılı oyununa fazla direnemedi ve golü de yedi. Manisa ikinci yarı gol aramaya epeyce çıktı, iyi pozisyonlar buldu 2-2'ye de getirebilirlerdi ancak Manisa'nın defans kademesi kötü 3-4 topçu aynı yere koşuyor bazen. Ayrıca çok kontraatak yiyorlar. Birini marke edenin Nobre'yi adam gibi tutamamasından dolayı yan toptan, diğer ikisini de kontra ataklardan yediler. Ancak ileride oynayan Reinaldo teknik ve kaliteli bir adam benziyor.

Manisa maçında işimiz her zamanki gibi zor Ziya hoca yine rakibin oyununa göre şekillendirecektir ve kendi -olmayan- oyun anlayışımızı yine sahaya yansıtamayacağız, bu cesur(!) ve ölümcül taktiği değiştirmesini ben de bütün Trabzonsporlular gibi bekleyemiyorum. Bütün silahlarımızı sahaya yansıtmak gibi bir niyeti yok. Yine pozisyona girmeden al gülüm ver gülümle maçı bitiririz. Gol yemezsek o da kardır, 1 puan çıkarırız. Neden bu kadar umutsuzum acaba?

Trabzonspor'un oyunu her zaman ofansiftir, kabul ettirmeye dayalıdır, kısacası büyük takım gibi oynamaktır.. Tarihinde böyle korkak oynayarak ve rakibe önlem alarak geçen bir dönem de yoktur heralde. Ne yazık ki aman gol yemeyelim sonra nasıl çıkarırız, aman rakibi oynatmamak için 3 önliberoyla oynayalım, aman bilmem ne takımının oyuncuları çok etkili önlem alalım vb. şeklindeki anlayışlar yok olmadıkça her maç için böyle umutsuz yorumlar yazmaya devam edeceğiz..

volkanferhan
28.01.2007, 23:37
@Yattara*61*Show
ALLAH sonumuzu hayr eylesin nediyeyim artıkk
maç izliyecek ne göz kaldı ne akıl. bende bilmiyorum. artık bişeylerin inceldiği yerden kopması lazım..

Erdem Keser
28.01.2007, 23:54
@Yattara*61*Show
ALLAH sonumuzu hayr eylesin nediyeyim artıkk
maç izliyecek ne göz kaldı ne akıl. bende bilmiyorum. artık bişeylerin inceldiği yerden kopması lazım..

volkan merak etme taraftar yakinda koparacak o iplerini ozaman suclu yine biz olacaz bunlar baska dilden anlamiyolar

volkanferhan
28.01.2007, 23:58
@chovy (erdem)
yaw artık dua etmeye basladım tez zamanda ya merdivenden düşsün ya akli dengesini yitirsin die hem ziya hemde nuri için. yaw nebileyim bizdemi sapıtmaya basladık ne?

DOĞA SARAÇ
29.01.2007, 00:03
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/280107ziya.jpgSöze gerek varmı:bayrak:

Enes Berfin
29.01.2007, 00:05
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/280107ziya.jpgSöze gerek varmı:bayrak:

Herzamanki hali degilmi?

volkanferhan
29.01.2007, 00:06
yaw şu ziyanın resmini koyupta bu saatte sinir katsayılarımızı yükseltmeyin yahu:@

Kasım Hilal
29.01.2007, 01:32
Birşey desem mi demesem mi onu da bilmiyorum...
Amaaannn, bıktım zaten..
Daha kötü ne olabilir ki..
Lanet olsun; ben kendimi malubiyete hazırladım vallahi..
O kadar da ümit dolu adam idim..
Bana da yazıklar olsun..

GolaMTuRi
29.01.2007, 01:37
artık batacağımız kadar battık çamurun dibine bu maçı alsak hatta 5 tane golle alsak ne olacak? başımız göğemi erecek

kardes takimin hedefi ligde kalmak artik..simdi bazi arkadaslar bana kizacak ama gidisimiz gidis degil, oynadigimiz futbol ortada...boyle devam edersek kume dusme tehlikesini ciddi bir sekilde yasariz..ortada israrla yapilan yanlislar var ama duzelten yok..hal boyle oluncada duzluge cikmamiz imkansiz gibi.
kel ziya malatyaya yaptigini bizede yapmaya calisiyor ve bunda da oldukca basarili...

Murat Hızal
29.01.2007, 02:00
Evet arkadaşlar yönetim ve ziya doğan hedeflerini gerçekleştirdiler,takımı sıradan,düşme potasında bir takım haline getirdiler.Maalesef sıradanlaştık,bu haleti ruhiyeyi nasıl üstümüzden atacağız,gerçekten bilmiyorm.

Bu yönetim bana göre en önemli misyonunu yerine getirdi,artık futbol yorumu yapmaya gerek var mı?Bana göre futbolun ötesinde başka şeyler var bu işin içinde.
Bu vakitden sonra her türlü komplo teorisine açığım,hepsinin başımın üstünde yeri var.

Sezon başında lig tv alırken ,peder bey olum boşver bu herifler takımı küme düşürür dedil,bende güldüm olur mu öyle şey diye.Maalesef her maç zleyişimde babamın haklı çıkışını kahrolarak görüyorum. Artık bütün aile bu maçları mazoşistce bir zevkle izlemeye başladık.

Futbol yorumu yapmaya ne gerek var arkadaşlar,maç başlamadan kadroya baktığımız zaman,maçın nasıl şekilleneceği kabak gibi ortaya çıkıyor.Ziya Doğan gençliğinde,çok fazla üçüncü sınıf karate fimleri izlemiş.Rakibi önce yor,biraz dayak ye,sonra rakip yorulunca üstüne çullan.Futbolda böyle bir mantık var mı,senin rakibin aptal mı bunu düşünemiyor mu?Bir tek ziya doğan düşünüyor ,helal olsun kendisine.Dilimizde tüy bitti Musampa ve yattara ilk 11 de mutlaka ve mutlaka başlamalı başka çaresi yok.Rakip senden korkacak,üstüne üstüne gideceksin,rakip senden çekinecek.

Gerçi bunlar boş yorumlar.Dediğim gibi olay teknik konulardan çıkmıştır,başka bir şey var işin içinde.

Manisa maçına gelince,birileri demişti hani, ''zevk almaya bakın diye!'' biz yine zevk almaya bakıcaz!!!

TSKara61
29.01.2007, 02:47
http://img408.imageshack.us/img408/5845/ziyapy8.jpg

Hüseyin Çümen
29.01.2007, 04:44
vestel e gücümüzün yeteceğini hiç zannetmiyorum

Bilal 61
29.01.2007, 08:32
Bu haftaki gibi oynarsa futbolcularımız gerçekten işimiz zor..Gerçi vestelde o kadar süper futbol oynamıyor..Ne olursa olsun bu maçı almalıyız..

Faik Yılmaz
29.01.2007, 08:42
çok açık konuşayım bu futbol anlayışı ile ligde hiç bir takımı yenemeyiz......

vede üst sıraların değil ama küme düşmem hattındaki takımların yanında oluruz....

tskolik34
29.01.2007, 08:50
rakip vestel ya kesin 4 önliberoyla çıkar bu ziya akşam tüm spor programlarını seyrettim Trabzonsporla alakasI olmayan adamlar bile trabzonun sorununun ne oldugunu görüyolar bu ziya göremiyor kendi sahamızda kayseriye karşı 3 önlibero orta yapmayı bilemeyen adamlarla çıkıyosak vahki vah halimize şansımız vardıkı gökhan çok formsuzdu ama haftaya rafael ve reinaldo bukadar formsuz olurmu bilmem1 puan mucizedir bu oyunla

Mehdi
29.01.2007, 08:55
malesef bende ümitsizim.:( ziya hoca forvetteki adamlarıda defansa çekerse berabere kalma şanısımız var:cool: zaten 16 haftada 16 puanla ligde kalırız heralde

Faik Yılmaz
29.01.2007, 09:15
gökdenizle yattarayı kilitle bi gol at maçı kazan......

bu kadar basit bi formülü var.... böyle bi oyun stili ile kimseyi yenemeyiz.......

U.Sadıkoğlu
29.01.2007, 09:21
sahaya 1 puan için çıkıyoruz gol atarsak atarız yersek yeriz önemli deil adamın amacı 34 puan galiba

ts_fan
29.01.2007, 09:21
Kaybetme olasılığı kazanma olasılığından kat kat fazla olan bir maça çıkacağız.Defans yapmayı bil(e)meyen bir takımla, sahaya halâ 7 defans ağırlıklı oyuncu ile çıkmak hangi akla hizmet, bunu anlamak ve buna tahammül etmek çok zor.Sahanda oynadığın maça bu kadar defansif çıkıyorsan deplasmanda hangi mentalite! ile oynayacaksın?Vestel'in Reinaldo'su çok kaliteli bir oyuncu, dikkat etmek lazım!Velhasıl kelam; zor maç, beraberlik süpriz olur.

Harun
29.01.2007, 09:44
Dün vestel maçını inönüde çıplak gözle izledim.Birçok gol pazisyonuna girdiler ama değerlendiremediler.ilk gölü manisa atsa fark yapabilirdi.Kondisyonları çok yüksek ve kontraya çok seri çıkıyorlar.Dünkü bizle dünkü vestel oyunları sonucunda vestel bizi çok rahat yener derim.Bir haftada ne değişir bilemem.Ama 7 savunma oyuncusuyla çıkacağımız kesin.

kudu_61
29.01.2007, 10:14
Manisa macina muhtemelen Kadro

Musa-Ufukhan-Erdinc-Risp-Cagdas-M.Keceli-Celalledin
-------Huseyin-Ferhat-Hasan-Ayman---------------

Musa ayman verkaçı topu önüne alan musa şutunu çekiyor fevzi sağ köşede top sol üst direkten dönüyor topu takip eden keçeli takımının galibiyet golünü atıyor trabzonspor 1 - manisa 0

Şaşırdın mı ?

Telha TANYILDIZI
29.01.2007, 10:15
vestel e gücümüzün yeteceğini hiç zannetmiyorum

bu tür yazıları görünce utanıyorum bizi bu duruma düşüren utansın dün rıdvan dilmeni dinledim adam uttanarak söylüyorum ama trabzonun küme düşme tehlikesi olabilirmi diye düşünüyorum dedi bu ne demek biliyormusunuz çok utanç verici ama bir fenerli bile bizim bu halimizden dolayı utanıyor yazık çok yazık

Faik Yılmaz
29.01.2007, 10:34
küme düşme ihtimalimizin bile olması zaten yeterince utanç verici bi durum....

geçtiğimiz yıllarda ilk yarı sonunda ligde kalmayı garantilerdik... şimdi ise 14. durmdayız ve 2 maç kazansak bile dipten kurtulamayacak haldeyiz.... konuşmak için erken ama bu şekilde devam edersek durumumz hiç iyi değil haberimiz olsun....

okan6161
29.01.2007, 10:54
utanç verici ama gerçek trabzon sporumuz bu yıl küme düşmemeye oynuyor bu yıl başı albayrak şöyle demişti bu yıl 40 cı yılımız tarihe geçeceğiz evet tarihe geçtik albayrak sagolasın ben manisa maçına gideceğim ama hiç ümidim yok dün manisa ve bizim maçı izledikten sonra hezimetle dönecegimiz kesin belki bundan sonra istifa ederler

hüseyin1975
29.01.2007, 11:03
Bu saatden sonra Ziya Hoca ile cikdigimiz her macda Favori kesinlikle rakip Takimdir. Bu kadar basit!

mensure 61
29.01.2007, 11:39
Biz napıcaz ya, bir gol bile atamıyoruz ! gol atamayınca ya yeniliyoz ya berabere kalıyoz :( Bu nasıl futbol anlamadım :( bunlar takımımızı düşürmek için yeminmi ettiler !

TSelif
29.01.2007, 12:16
İçimdeki öfke çok büyük.Yorum bile yapamıyorum .Yazarken elim titriyo :mad:
Gol atamıyoruz tabi atamayız. Yattara'nın ceza alanına attığı her top sanki meydan parkında gezintiye çıkmış gibi ...Bir müslüman giripte çabalamıyo gol atmak için Çabalayanlarında yetenekleri sınırlı olduğu için çileyi çeken taraftar .Lanet olsun ya :mad:
İlk defa bu kadar umutsuzum .Ama yine de Yattara ve Musampa gününde olursa ve Gökdeniz ( Kayseri maçında kötüydü) eşlik ederse ....Artık golü debirine attırırlar .:mad:

Çetin
29.01.2007, 12:16
gol yemeyiz ama atamayızda

TSelif
29.01.2007, 12:18
gol yemeyiz ama atamayızda

Tabi aleyhimize penaltı çalınmazsa yine :mad:

canim TS
29.01.2007, 12:19
zor olacak, her mac gibi.

Mehmet Fatih Yavuz
29.01.2007, 12:19
gene 8 li 7+1 kaleci savunması ile çıkarsa, manisa kayseri değil, sadece gökhan a bel bağladıkları gibi fowetlerden gol beklemez manisa.
orta saha adamları durmadan ileriye aradan giriyorlar.
korkarım eleğe döneriz.

ilk golü yiyince yamulacağımızı göz önüne alırsak..

malum gol atmamız imkânsız artık.

Hüseyin RİZELİ
29.01.2007, 12:28
ıns alırız maçı ama benım umudum fazla yok..

okan6161
29.01.2007, 12:35
manisa maçı için istifaya davet şekillerini yazın itina ile yapmaya çalışalım
(siyah bantlarla ağzımı kapasak istifa yazılarını kaldırsak olurmu)

A.Alper
29.01.2007, 12:43
ya inşallah yeneriz ama vestel bjkacısını bizden çıkarır gibi...

sarman61
29.01.2007, 12:45
Ziya hoca şayet bu maçta puan kaybedersek gidecekse puan kaybedelim. Allah ım ne hallere düştüm. Bir hocadan kurtulmak için takımım puan kaybetsin diyorum. Ziya Hoca utan. Senin bu futbol anlayışın la ancak bu kadar oluyor. O eleştirdiğin bankacı arkadaş bile daha iyi oynatır takımı.

GolaMTuRi
29.01.2007, 12:52
dun bjk macini izledim, ersun yanal tas gibi bir takim yaratmis..teknik kapasitesi bayagi yuksek oyuncular var en azindan hucuma nasil cikilacagini biliyorlar..bu arada yeni aldiklari forvet reinaldo cok teknik ve hizli bir adam..bu adam ligin tozunu attirir...
kisaca mucize olmazsa manisa rahat yener bizim..

tskolik34
29.01.2007, 12:59
manisa maçında "1 puan" almamız için şansımızın baya yüksek olması lazım yoksa onuda alamayız şimdi kayseri maçının sıcaklığı devam ediyo bi kaçgün geçsin başlarız yine fark atacaz içime doğuyo farklı bi Trabzonspor göreceğiz uçacaz kaçacagızlara haftasonu gelmesin artık bitirsinler şu ligi ya

szymeks
29.01.2007, 13:43
yazıya nerden başlıyıcam bilmiorum açıkçası bu halde olmamız çok üzücü bir durum dahada üzücüsü marcelinho fatih tekke ve szymkowiak gibi bu takıma sınıf atlattırabilicek oyuncuları satıp ayman ve risp gibi düz oyuncularla nereye kadar şunu kabul edelim arklar bu takımda tek yıldız yattaradır ve tüm raküp taraftarlarının ah bizde olsa diye iç geçirdiği bi adamı helede bu durumdayken bu kadar kötü oynuyorken küme düşme hattının tam içindeyken yedek tutan bi zihniyete sırf kişisel kaprisleri uğruna bütün herkesin yattaradan bahsetmesi büyük ihtimal ziya doğanın gururunu incitmiş bak bu adamı yedekte tutuyorum derdinde açıkçası vede bugün hacıosmanoğlunun iki haftadır güzel futbol oynuyoruz taraftarın bir şikayeti yok demesi içimi acıtıyor bi zamanlar puan kaybında öfkelendiğimiz takım son sıralarda harcanıyor gözgöre göre ve tepki vermiyoruz :( diicek bişi yok karar sizin ben eski trabzonumu istiorum defansif futbolla 8 savunmacıyla bizim üst sıralara oynamamız mümkün değil

Fatih
29.01.2007, 13:54
vestel açık futbol oynıcak saldıracak iyi defans yapıp kontra ataklarla çok rahat gol bulabilirz fakat yattara musampa kesinlikle oynamalı

Erbay
29.01.2007, 14:43
Böyle oynarsak dünyada yenebileceğimiz takım sayısı çok az.Belki takıma yanlışlıkla bir şey olur da yeneriz.

Salih61
29.01.2007, 15:09
Arkadaslar skoru yazıyorum iyi bakın
Manisa:4 Trabzonspor:0 aynen bu skoru alıcaz kimse aksini yazmasın kimse biz Trabzonsporuz demesin çünkü Trabzonspor olmakdan artık çıkıyoruz

DİNÇ
29.01.2007, 15:26
Bence maç 0-0 biter...

V.Manisa gol atmaya çalışırken biz de gol yememek için uğraş veririz...
Taraftar olarak bizler ise 90 dakika boyunca ecel terleri döküp, V.Manisa gibi üst düzey (Ama bizim rakibimiz değil.Bizim rakiplerimiz;Rize,Sakarya,Antalya,K.Erciyes,Denizl i) bir takımdan deplasmanda alacağımız 1 puanla küme düşmeme yolunda önemli adımlar atmış oluruz...

Bu sene Trabzonsporumuzun ilk 10 'a gireceğini sanmıyorum...Yerimiz 11.-16.lık arasında olur...Belki küme düşmeyiz ama seneye küme düşmenin en büyük adayı oluruz...(N.Albayrak, Ziya Doğan ve ekibi sayesinde...)

cyberentalpi
29.01.2007, 16:19
vesteli Yenemeyiz. Antep i yenemeyiz. Bu kel pismis pismis gene cikar. eksiklerimiz var gidermeye calisyoruz der. Insallah yenemweyizde bu cileden
ne kadar kufur biliyorum siralicam simdi.

Bilal 61
29.01.2007, 17:00
Tamam hiçte içaçıcı futbol oynamıyoruz ama o kadar farkta yemeyiz yani bence..

Akın_61
29.01.2007, 17:12
manisanın oyunu belli atak oynuyorlar...bjk-vestel maçının görüntülerini izlediysenniz fark etmişsinizdir vetel defansı çok boşluk bırakıyor....bu boşluklarda hızlı oyuncularımız iş yapabilir..yani gökdeniz zaten ilk 11 de ,yattarada ilk 11 de oynamalı...bu yeni golcüleride baya iyi,onada dikkat etmeliyiz...kısacası kayseri maçından daha rahat ve zevkli bir maç olacak....gökdeniz yattara ikilisi gününde ise alırız bu maçı....

golebshera
29.01.2007, 17:48
Ersunda saftı sanki, Gökoyu Yattarayı boş bırakacak.. Yok kardeş, orta sahadan oyun kurabiliyormuyuz? Kuramıyoruz. Bu iki adam pozisyon üretebilirse bireysel olarak, üretir. yoksa hiçbişey olmaz bu takımdan. Ayıp yav vallahi ayıp. Yaşı 25 i aşan her Trabzonlu hatırlayacaktır eski Trabzonsporu. Avni Akerde rakibi nasıl dalga dalga boğardık.. Hey gidi hey.. Heyecandan kimse yerinde duramazdı.. Şimdi Kayseri maçında 3 şut var, kaleye isabet bile yok..

Ne Avrupa maçlarında, ne derbilerde, kendi evimizde böyle acziyet görmedik.. Şimdi konuştuğumuz şeylere bak hele..

Peh peh..

Ertan 51
29.01.2007, 17:56
kupa maçı olsun lig maçı olsun insan yazacak hiçbir şey düşünemiyor umutla bakıyorsun hüsran,kızıp esip yağıyorsun çözüm değil.herkez gibi bende şaşırdım kaldım bizi düzlüğe ne çıkarır bilmiyorum sadece bekleyip başkan ve yönetimin vicdana gelip takıma gerçek anlamda sahip çıkıp 1-2 değil 4-5 tane yıldız oyuncu katabilirmi diye hayal kurmaktan başka elimizden hiç bişi gelmiyor.hepimize allah sabır versin.

Erdem Keser
29.01.2007, 18:00
yine hic bir beklentim yok 15 mactir inadindan vazgecmeyen bi adam bu mactada bildiginden vazgecmez bizde her mac oncesi yaptigimiz kadtrolarla kaliriz

EmrahYalçınalp
29.01.2007, 18:09
Sürpriz olmazsa yeniliriz. Defans iyi iş çıkartırsa 0-0 biter.

Berat
29.01.2007, 18:12
Geçen sene Manisa'ya gitmiştim,ümitsizdim,2-1 kazanmıştık..Bu sene de gidiyorum, bu sene de ümitsizim.. Bakalım tarih tekerrür edecek mi..

Mert67
29.01.2007, 18:13
her maçtan 1 puan alsak küme düşmeyiz galiba.:mad:

erdal6167
29.01.2007, 18:42
trabzonsporun her halde neden bu durumda olduğu apacık belli, futbol oynamak yerine doldur boşaltlarla sonuca gitmeye calışıyor ve sonuç olarak ortaya iğrenc bir görüntü cıkıyor.

peki neden, ligin dibinde ki erciyes bile ne oynadığını bilirken bşz bunu yapamıyoruz, bence cok basit, takım oynunun iki can alıcı bölgesini top yapma beceresi olmayan iki futbolcuya yani GÖKDENİZ VE HÜSEYİN e emenet ettikte ondan. bu adamlar takım oynunu beceremeyen iki adam ve buna bağlı olarak biz ne oynadığımızın farkında değiliz. . . .

attagümüshane
29.01.2007, 19:24
orta saha denen birşey yok...herkes kötü ama misal hüseyin doğuştan kötü onu ki formsuzluk flan değil..ama bu adam gitmeyecek..ve hiçbir zaman dört dörtlük bir ortasamız oalmayacak!!!sağ ve soldan bindirecek adama allah rızası için yok..keçeliyle musa ancak bu kdar batırabilirdi iki mevkiyi de...anlamadığım bu musayı çıplak gözle ankarada gençler maçında da izledim ilk yarı ve aynı dünkü gibiydi!!doksan dakika rezalet yarattı sadece ve oyunda kaldı..hoca da ööööyle benim gibi seyretti!!
kadro yok..hoca bitik..e yönetim de öyle...
skor peki??

batugol
29.01.2007, 19:33
vestel manisa macinin kayseri macindan daha kolay olacagini dusunuyorum manisa kayseri kadar kapali oynamayacaktir
yattara ve musampa ile baslarsak ve gokdeniz de top oynamasi gerektigini hatirlarsa aliriz maci

Fatih Ay
29.01.2007, 20:02
takımda gol atacak adam yok nasıl gol atalım...
yattara belki bişeler yapar atar attırır ama ziya bey onu da oynatmıyo ki...
bu böyle gitmez takıma forvet lazım...o kadar uzakta aramayada gerek yok..
al 2.ligden taneri döktürüyo adam...
inşallah yeneriz dicem ama zor biraz bu teknik düşünceyle...
ziya bey beraberlige razı on bir çıkarıyo sen napıyosun adam kendine gel malatya diil burası TRABZON vede avni aker de oynuyosun 3 ofansif oyuncu var napsın bunlar... ah ziya ahh...

umraniye34
29.01.2007, 20:44
ALLAH hayırlısını versin arada bir maç kazansakta keyifle gazete alıp okusak..

Kasım Hilal
29.01.2007, 21:36
Allah bilir...
Ziya Doğan olduğu müddetçe bizi ancak Allah kurtarır!

Murat61
29.01.2007, 22:18
her maçtan 1 puan alsak küme düşmeyiz galiba.:mad:

cok aci ama rakiplerimizi yenmemiz sart ankaraspor etc cunku onlar bazi maclardan puan cikarabiliyo kimsenin basinda bizmki gbi bi buyuk bela yok

Hüseyin Çümen
29.01.2007, 22:41
ziya doğanlık maç tam işte gene mahşerin 3 atlısını dizecek ferhat hüso ayman ibi gökdeniz olcak orta sahada gökdeniz le gol arıyacaz işte

Kasım Hilal
29.01.2007, 23:06
Geçen sene Manisa'ya gitmiştim,ümitsizdim,2-1 kazanmıştık..Bu sene de gidiyorum, bu sene de ümitsizim.. Bakalım tarih tekerrür edecek mi..

İnşallah'
Ne diyebilirim ki başka?

attagümüshane
29.01.2007, 23:16
fenerli ersun'un aykut kocamanlığı tutup bize bileneceği tutmazsa tabi!!!

Göktuğ Altuntaş
29.01.2007, 23:27
ya kötü sonuc alırsak ki düsünmek istemiyorum dibi boyluycaz tamamen zaten düsme potasındayız benmde pek ümidim yok açıkçası zaten ziyaya hiç güvenim yok her maça çıkardığı kadroyla hayal kırıklığına uğratıyor bizi bari şu maçı kazasız belasız atlatsak..!

sbay
29.01.2007, 23:29
cok zor mac ama antep macinda alinabilecek bi kotu sonuc bu macta dengeleri degistirir.....umarim kazanmaya baslariz...

Emre Büber
29.01.2007, 23:31
Vestel manısa macına İzmirde Gidilicekmi Yardımcı olursaniiz İyi olur bana mail atın daha faydalı olur takımımızı yanlız bırakmammalıyız hele bu zor gunlerinde

topalkaplan
30.01.2007, 01:04
1-0 yenileceğiz yattara ikinci yarıda musampa 70 de girecek
fazla katkı sağlayamacaklar
umut ersn gol yollarında etkisiz gökdeniz performansından uzak olacak
maçın yıldızı ayman risp musa büyük olacak

Hüseyin Çümen
30.01.2007, 02:58
çok doğru bi tesbit ziya hoca nın kadrosu belli bundan başka bi senaryo olması beklenemez zaten

Ertan 51
30.01.2007, 07:54
genel profil böyle doğru tespit.defans biraz daha yıldızlaşsa da bari beraberlik alsak.buzamana kadar hep umutla baktığım düzelecek dediğim takımımdan pek umudum kalmadı maalesef.

Faik Yılmaz
30.01.2007, 08:29
yok yok bu maçı almamız için 18 maçtır izlediğimiz takımın değişmesi lazım.....

ziya hocanın musampa ve yattara ile nbaşlaması lazım.....

ama bu hocanın KORKAK futbol anlayışı ile kimseyi yenemeyiz.....

Emre Büber
30.01.2007, 10:47
Trabzon Vestel macı iicin acılmıs konu ama hiç organinasyon hahhında bilgi yok maca İzmirden Gİdicekmiyim TAkımımızı yanlız bırakmayalım

Badaloğlu
30.01.2007, 11:39
Sarman,Chovy ve chotanak,

Ziya hocanın gitmesi için takımın yenilmesi gerekmez.Eric Gerets ligteki konumu itibari ile şampiyonluğun en büyük adaylarından ama genede gönderilmesi gündemde...Bu tarz mesajları yazmayalım arkadaşlar, ne demek takım inşaallah yenilir!!!Takım yenilince ne oluyor?Üzülen gene biz üzülüyoruz...

Çetin
30.01.2007, 11:47
kritik bir maç, gol atamayız yine ama yer miyiz bilmem

efulim67
30.01.2007, 11:58

Bir Trabzonspor maçında; Maçın yıldızı :) Musa oluyorsa, o maç Trabzonspor açısından kötü bir maç oldu demektir.
Hele Ayman ve Risp yıldızlaşmışsa durum daha da kötü demektir.

agahozlu
30.01.2007, 12:17
herkesin dediği gibi çok zor maç...atak bir futbol oynayan v.manisa ile defansif bir futbol oynatılmaya çalışılan Trabnspor mücadelesi.savunmaları körü körüne kapanmıyor bu bizim için bir avantaj olabilir fakat derinlemesine atılacak paslarda(hoş kim atacak?) koşacak adamımız bir gökdeniz var o da kanatta oynuyor ve son bir kaç maçtır malesef kayıplarda.ayman orta alanda bu takımda iyi iş yapıyor.risp i daha anlayamadım.ortada stephanov risp solda çağdaş sağda musa defans 4 lüsü tahminim böyle olur.savunmanın önünde hüseyin ayman ikilsi Allahın emri :) bu sefer azcık futboldan anlayan birisi yattara ile başlar.yattara ile başlamayacaksan onun yerine oynatacağın adam ondan daha faydalı olmalı o da yok bunu anla artık ziya hoca.solda kiki musampa herkesin isteği gökdeniz ya ersenin arkasında oynayabilir.zaman zaman çift fovete dönebiliriz,forvet olarak erseni seçtip her ne kadar teknik kapasitesi olmasada kiki ve yattara oynarken umut un oynaması biraz abes kaçar.ama bu takıma forvet ve orta saha da top yapabilecek bir adam kesinlikle şart.

Thedoors
30.01.2007, 16:19
Her ne olursa olsun inancım tam..yeniliyoda olabiliriz..ama ikidebir o istifa bu istifa die naralar atmak saçma geliyo bana şuanda..ortamı galeyana getirmek için birebir cümleler yazılıyo burda takım ve yönetim adına..tamam,savunulcak yönleri çok çok az..ama sezon ortasında ne değiştirirki bunları söylemek, yazmak..üzülen yine biz olucaz..kıyıya varalım,sezon bitsin,sonuca göre yapılıcak olanlar yapılır..önümüzde kritik 2 maç var şimdi..hep destek tam destek...lütfen..

keles76
30.01.2007, 16:27
ben kayseri maçı yorumumdan sonra kendimde bir öz güve oluştu şimdi bu yeteneğimi tekrar konuşturarak şunları üflüyorum:
öncelikle vestel erken gol bulamazsa ve ilk maçta yaptığı gibi kancık gibi sadece bize karşı oynadığı gol sonrası defansif oynunu yapmazsa biz bu maçı farklı alırız yada çok gol olur sebebi Ziya hoca küçük takım hocası olduğu için kontrayı iyi yapar vestel kendi şehir atmosferinde saldırma gafletinde bulununca bizim gökdeniz aradığı boşluğu bulur ve atağı oluşturur zaten taktiksiz ve mantalitesiz takım sadece yıldızları ile maç alır onların yetenekleri bizde yattara ve gökdenizin kendilerini göstereceği maçta mutlu sona ulaşacağız ama kimse kendini bu maç sonrası rehavete kaptırmasın biz olduk demesin çünkü biz iyi oynuyan takımlara karşı korkak haysiyetsiz futbol taktiği ile galip gelebiliyoruz saldırıp kaç maç aldık. Şunuda ekliyeyim Ersun akıllı hocadır ziya hocayı bizim kadar tanır hatta daha fazla belki oda aynı şeyi düşünebilir bu zaman tam bir beraberlik maçı. Çünkü üç önliberolu bir takıma gol atmak zordur.

Erdem Keser
30.01.2007, 16:30
Her ne olursa olsun inancım tam..yeniliyoda olabiliriz..ama ikidebir o istifa bu istifa die naralar atmak saçma geliyo bana şuanda..ortamı galeyana getirmek için birebir cümleler yazılıyo burda takım ve yönetim adına..tamam,savunulcak yönleri çok çok az..ama sezon ortasında ne değiştirirki bunları söylemek, yazmak..üzülen yine biz olucaz..kıyıya varalım,sezon bitsin,sonuca göre yapılıcak olanlar yapılır..önümüzde kritik 2 maç var şimdi..hep destek tam destek...lütfen..
ne yani bazi seylerin degismesi icin bizim kume dusmemiz mi gerek ne yapmamiz gerek takim son siralara demir atmis futbolunda umit yok sen cikmisinda diyosun ki istifaya davet etmek milleti galeyana getirmektir istikrarda nereye kadar kiyiya varalimda sen kiyiyi allah askina gorebiliyomusun

hamdi bey
30.01.2007, 17:01
Sarman,Chovy ve chotanak,

Ziya hocanın gitmesi için takımın yenilmesi gerekmez.Eric Gerets ligteki konumu itibari ile şampiyonluğun en büyük adaylarından ama genede gönderilmesi gündemde...Bu tarz mesajları yazmayalım arkadaşlar, ne demek takım inşaallah yenilir!!!Takım yenilince ne oluyor?Üzülen gene biz üzülüyoruz...

her hafta ağlayacağımıza bir hafta daha ağlayalım ne olacak yeterki şu ziyaN ve yönetim defolsun gitsin bu takımdan, dandik anadolu takımı bozuntuları bile alay ediyor bizimle artık

coolank
30.01.2007, 19:55
arkadaşlar zaten siz vesteli yenecegimizi mi sanıyorsunuz ..??? olmaz mı ? olur .. futbolda mucizeler vardır ...vestel ya maglubiyet ya beraberlik sonra içerde gene beraberlik .. sonra da artık ziya gitmezse biz komple bir tedavi merkezinde yer ayırtalım ... ah ah bursa maçında gitmişti ... başkanın en büyük hatası bu işte .. zaten baştan sona hata duruyor ama en büyük hatası o idi .. haşim sayitoglu da kedi olalı bir fare yakalayacaktı ..

bakıyorum da bu kadar hata yapan insanlar bir arada .. biri lazaroniyi getirir öbürü inadına ziya yı kollar ...başkan ne yaptıgını bilmez ....

sonuç bu olur başka ne olur

hüseyin1975
30.01.2007, 21:07
Arkadaslar Manisayi gözümüzde büyütmeyelim lütfen.

Lige iyi basladilar ama haftalardir yerlerinde sayiyorlar!

Ceyhununda gelisi ile orta sahamiz güclendi ve ben bu macdan artik ümitliyim cünkü artik ofansif oyunculari paslari ile besleyecek bir oyun kurucumuz var.

Samet Metin
30.01.2007, 21:25
Manisa yerinde sayıyo da biz cok ilerliyoruz sanki!!! 3-0 kaybedecez ve bu hafta düşme potasına girecez bakın da görün.

TSelif
30.01.2007, 21:28
Yok canım nettin sen kardeşim. Biz artık gol yemiyoruz farkında değilmisin ? Sadece penaltı :D
Umarım bu beraberlik serisine son verir de 3 puanla döneriz :)

ts_fan
30.01.2007, 21:32
Trabzonspor tüm maçlarına 3 puan için çıkar ama bay Ziya varken bu sonuç aklımıza gelmiyor.
Maç sonucunda -2 ya da -3 puan hanemize eklenir, sebep mi?
Bu mentalite! ile ancak o kadar oluyorda ondan!

tsonur61
30.01.2007, 21:32
beyler ümidimizi kesmek yok... çünkü biz trabzonspor luyuz bize bu yakışmaz bu maçı alacaz başka yolu yokk

DrAgO
30.01.2007, 21:33
TRABZ10 kardeş sen bu düşünceyle daha cok şampiyonluk beklersin

Samet Metin
30.01.2007, 21:37
TRABZ10 kardeş sen bu düşünceyle daha cok şampiyonluk beklersin Ya gercekci düsününce bu sonuc cıkıyo ortaya yoksa bende isterim toz pembe hayallerle yenecez falan demeyi ama yok kardesim bu takım bu sezon yok kocaman bir YOK

serseerii
30.01.2007, 21:44
ben bu maçada yenecez diomm(kesin yeniliriz):)

gokmen
30.01.2007, 21:45
Bir Trabzonspor maçında; Maçın yıldızı :) Musa oluyorsa, o maç Trabzonspor açısından kötü bir maç oldu demektir.
Hele Ayman ve Risp yıldızlaşmışsa durum daha da kötü demektir.
Bir takımın her oyuncusun macın yıldızı olabilir.
musa maçın yıldızı olursa demekki bir kaç asist yapmış demek olur bu....

gokmen
30.01.2007, 21:45
Manisa yerinde sayıyo da biz cok ilerliyoruz sanki!!! 3-0 kaybedecez ve bu hafta düşme potasına girecez bakın da görün.
bence maç gollü olacak skor 3-1 alacaz...

macka61
30.01.2007, 21:47
maça gidecek olan arkadaşlara Allah kolaylık versin

Serap
30.01.2007, 21:48
yeter ama artık yenelim daaaa..

attagümüshane
30.01.2007, 23:01
yeter ama artık yenelim daaaa..

he daaaaaaaaaaaa:-(

hasannuhoglu
30.01.2007, 23:03
Ceyhundan iki gol bekliyorum..2-1

hasannuhoglu
30.01.2007, 23:12
bu ara takım gol yemiyor onuda söliim,defans cidden saglama alındı bu bir artı..ama golda atamıyor diyenleri duydum :)) evet haklısınız baylar,ama herkes biliyorki Trabzonumuzun YILDIZLARI bunu basarmaya da muktedir olacaklar..hücum organizasyonları biraz daha iyi olmalı sadece,son vuruşlar da daha becerikli ...tek eksigimiz bu !!

volkanferhan
30.01.2007, 23:16
maç için karamsarım alacağımıza dair.
bu td olduğu sürece zor kazanırız ceyhunun kadroda olması pek fazla bişey değştirmez bu maçta.
maça giden arkadaslara hakkaten ALLAH sabır versin..bizede tabii

attagümüshane
30.01.2007, 23:48
bu ara takım gol yemiyor onuda söliim,defans cidden saglama alındı bu bir artı..ama golda atamıyor diyenleri duydum :)) evet haklısınız baylar,ama herkes biliyorki Trabzonumuzun YILDIZLARI bunu basarmaya da muktedir olacaklar..hücum organizasyonları biraz daha iyi olmalı sadece,son vuruşlar da daha becerikli ...tek eksigimiz bu !!

defansı sağlam kabul etmek için çok erken..kayseri maçında bile olmadık hatalar,adam görememeler vardı.

smertkan
30.01.2007, 23:56
Vestelide yenemezsek ki yenilgiyide düşünmek bile istemiyorum yine başlarız tökezlemeye.Allah muhafaza eylesin. inişallah geçen yılki gibi alırız maçı.

celilmuhcu
31.01.2007, 00:05
galibiyet sevincine özlem kaldık .gaibiyetten başka seçeneğimizyok aslında farklı biskor bekliyoruz.ceyhunun katkısı olur inş.

İleli
31.01.2007, 00:38
uzun zamandir kadro yapmamistim ama ceyhunun gelisinden sonra bi yapim dedim..

tolga

cagdas
keceli
risp
stepanov

gokdeniz
huseyin
ayman
ceyhun

ersen
umut

yada ersenin yerine yattarayla 4-5-1le basliyabilir maca aha yazin kenara..

Erdem Keser
31.01.2007, 00:56
`...........tolga..............
ufukhan..........cagdas........risp...........cela lettin
...................ayman............huseyin....... ....
yattara................ceyhun................gokde niz
...................ersen martin........

Semih58
31.01.2007, 08:56
3 puan almalıyız bu ve bundan sonraki her maçta

pReN@_61
31.01.2007, 12:17
zor bir maç olacak...

emreercanli
31.01.2007, 12:55
sevgili badaloğlu iki adet vestel-trabzon maçı için forum var..
karışıklık çıkmasın diye onları birleştirmemiz mümkün mü ? ( organizasyon karışılığı olmasın diye)

Thedoors
31.01.2007, 14:59
ne yani bazi seylerin degismesi icin bizim kume dusmemiz mi gerek ne yapmamiz gerek takim son siralara demir atmis futbolunda umit yok sen cikmisinda diyosun ki istifaya davet etmek milleti galeyana getirmektir istikrarda nereye kadar kiyiya varalimda sen kiyiyi allah askina gorebiliyomusun

Görüyorum arkadaşım...emin ol..

Mehmet Fatih Yavuz
31.01.2007, 15:08
Görüyorum arkadaşım...emin ol..

sadece serap görüyorsun sen de buna emin ol...

Hüseyin Çümen
31.01.2007, 19:23
antep maçındaki oyunumuzdan sora mutlak galibiyet bekliyoruz

sbay
31.01.2007, 19:39
`...........tolga..............
ufukhan..........cagdas........risp...........cela lettin
...................ayman............huseyin....... ....
yattara................ceyhun................gokde niz
...................ersen martin........

:yattara: :yattara:

Hüseyin Çümen
31.01.2007, 20:30
manisa da bi halt yok bu hafta 2. kez bjk ya yeniliolar dk 24 bejeke 2-0 önde :S

serseerii
31.01.2007, 21:00
uzun zamandir kadro yapmamistim ama ceyhunun gelisinden sonra bi yapim dedim..

tolga

cagdas
keceli
risp
stepanov

gokdeniz
huseyin
ayman
ceyhun

ersen
umut

yada ersenin yerine yattarayla 4-5-1le basliyabilir maca aha yazin kenara..

aman abi bundan sonra yfykhansız kadro olmasınn :) bu akşlam tam süper oynadı yaa

MarceloTS
31.01.2007, 21:07
tolga

ufukhan--------stepanov-------risp---------celaleddin

---------------- ayman ----------huseyin---------

yattara--------------ceyhun-------------------gokdeniz

-----------umut(cem)-------------

bu tip bi kadro çıkarsa çok iyi olacak.şu maçtan biraz ders alıp bu maçta takımda fazla oynama yapmamalı örneğin ferhat gibi oyuncuları tekrar 11 e sokarak...

pReN@_61
31.01.2007, 21:16
vesteli bjk kupada devirdi...bizde rahat geçeriz

attagümüshane
31.01.2007, 21:33
çok net yattara farkı görüldü bugünkü maçta..gökdeniz de iyi olunca..tabş aymanın bu kadar işlevsel olabilceği tahmin edilmiyordu..genç toga nın da inşlallah bu şekidle güveni yerine gelir..
ersen de bi düzelse...manisa düşünsün gerisini

İlker
31.01.2007, 21:33
vestel şuan kupa maçında 4-0 yenik defansıda akıllara zarar:)

pReN@_61
31.01.2007, 21:36
antep maçındaki oyunumuzdan sora mutlak galibiyet bekliyoruz

evet.bence de öyle olmaLı

hüseyin1975
31.01.2007, 21:38

Evet katiliyorum. Gol yollarinda zorlaniyoruz ama yakinda o sorun cözülür. Ceyhun bu konuda cözüm olabilir.

Önemli olan Defans ve artik Defansimiz cok saglam. Erdinc bugün cok iyiydi. Onun Performansi Stepin ve Cagdasin Performansinida artirir cünkü aksi takdirde kulübe yolu gözükür. Celoda iyiydi. En azindan Keceliden kesinlikle daha iyi :D

Sag kanatta Fatih cözüm olur ama tabi kalir ve afedilirse. Aksi takdirde oraya Ferhatin yerlesmesi lazim cünkü ne Musaya nede Ufukhana güvenemiyorum nedense :mad:

ÖmerFarukYılmaz
31.01.2007, 21:44
yenelimde kim atarsa atsın golü kim oynarsa oynasın sahada umrumda deil yerki galibiyet gelsin

Zurawski
31.01.2007, 21:47
Manisamaçında Musampa Yattara Gökdeniz Ayman Hüseyin den oluşan bir kadroyla oynamalıyız.Artık oynasın şu Musampa yeter,Szymkoviaktan sonra Musampayı da küstürmek istiyor bu Ziya Doğan anlamıyorum.

pReN@_61
31.01.2007, 21:54
sERi yakalamanın zamanı geldi de geçiyor Bile..!

Kasım Hilal
31.01.2007, 22:18
Henüz ümütlenmiş değilim!
Eldeki kadro çok daha iyi iş yapar..
Antep kadrosuna bakınca Ziya Hoca'nın pek de inadından vazgeçmediğini gördük..

bordox
31.01.2007, 22:49
İki maçtır Bjk'den fark yediler ister istemez hırs yapacaklar maçta.İlk anda baskı kurmaya çalışacaklar bu baskıyı kapacağımız topları Gökdeniz ve Yattara ile buluşturarak lehimize kullanabiliriz.
Maç ortada şimdilik ama bugün aldığımız galibiyet takıma bir özgüven kazandırmıştır muhakkak.Bir galbiyete ihtiyacımız vardı onuda aldık.
Stepanov dönüyor,Ceyhun'da duruma göre oynarsa şansımız dada da artar.

Bartuğ13
31.01.2007, 22:53
bu maçtaki gibi oynarsak rahat geçeriz diye düşünüyorum.ve ben bunun düşünüyorum hayret.özellikle hucüm organizasyonlarına ufukhan ve cello destek verdiği sürece bir de sahaya 3 ön libero çıkmadığımız sürece her şey iyi olcak korkmayın

h@msi61
31.01.2007, 22:58
saldıran takımlara karşı çok bocalıyorlar, takım defansları berbat. inşallah güzel bir oyunla rahat bir galibiyet alıcaz...

sbay
31.01.2007, 23:34
manisa bu aksamki 4=0 yenilgiden sonra bizim maca daha fazla motive olacak.kolay mac olmicak yine beraberlik kokan bir mac gibi gorunuyo.

Ali Özcan
31.01.2007, 23:36
bugün rezalet oynadılar beşiktaş maçında...beşiktaş 7 ye 8 e götürebilirdi...bu arada yeri ve zamanı olmasa da yazmak istiyorum...Ricardinho harika bir adam...manisa yı yeneriz...ama üstlerine gitmemiz gerekiyor...

sbay
31.01.2007, 23:37
ricardinho konusunda katiliyorum gercekten ayaklarina cok hakim sezon basinda yildiz sozu verip 3 ay pesinde dolasanlar izliyodur simdi

OZDEN61
01.02.2007, 01:00
evet buguünkü macta gördükki cem demir yüklü essekten bile agır olan ersenin yerine ben rahat oynarım dedirtti. ama bunu ziya dogan yinede görmez. anti ersenci biri olarak ersen iyi bir sahada bile rakibe devamlı faul yapan, zadece oda yanında defans olmazsa hva topu alan verkaca giremeyen, pas atılsa bile ofsayta düsen traktör ruhlu bir adam. sadece oyunu agırlastırıyor. umut sa acemi ama olumlu yönleri kosuyor, pasa kacıyor ver kac yapıyor. artık forvette cem-umut ikilisini görmek istiyorum. bugunkü macta fizige dayalı oldugu icin hüseyin göze battı, elestirenlere nazira yaparcasına oynadı. ayman-hüseyin iyi bir on libero olabilir. ferhatı kesmek lazım. yattara bugun bu saha sartlarında istedigi hareketleri yapamadıgı ve yoruldugu icin oyundan alındı. aslında alınmamalıydı. yattara gibi bir oyuncunun ne zaman ne yapacagı belli olmaz. ama kendisi belliki zemin kotuyken oynayamıyor. ceyhun da kadroya girince herhalde musampa ile yattara yı ziya kesin yedek oynatacak. bu adamlara gıcıgı var herhalde. hava kosullarına ragmen iyi oynadık...
manisa macında ise artık musambaya sans vermeli kusturmemeliyiz onuda. forvette cem-umut oynamalı. ve mutlaka yattara tabiki. bugunku oyunla manisayı yeneriz.

Çetin
01.02.2007, 01:20
3 günde 7 gol yiyen bir takıma en azından bir tane atıp gol yemememiz gerekir

volkanferhan
01.02.2007, 01:25
bizimde en assağıya 2/3 tane sallamamız lazım manisaya ama nerdeee?
zor bi maç olacak bana göre

selcuk
01.02.2007, 01:36
evet buguünkü macta gördükki cem demir yüklü essekten bile agır olan ersenin yerine ben rahat oynarım dedirtti. ama bunu ziya dogan yinede görmez. anti ersenci biri olarak ersen iyi bir sahada bile rakibe devamlı faul yapan, zadece oda yanında defans olmazsa hva topu alan verkaca giremeyen, pas atılsa bile ofsayta düsen traktör ruhlu bir adam. sadece oyunu agırlastırıyor. umut sa acemi ama olumlu yönleri kosuyor, pasa kacıyor ver kac yapıyor. artık forvette cem-umut ikilisini görmek istiyorum. bugunkü macta fizige dayalı oldugu icin hüseyin göze battı, elestirenlere nazira yaparcasına oynadı. ayman-hüseyin iyi bir on libero olabilir. ferhatı kesmek lazım. yattara bugun bu saha sartlarında istedigi hareketleri yapamadıgı ve yoruldugu icin oyundan alındı. aslında alınmamalıydı. yattara gibi bir oyuncunun ne zaman ne yapacagı belli olmaz. ama kendisi belliki zemin kotuyken oynayamıyor. ceyhun da kadroya girince herhalde musampa ile yattara yı ziya kesin yedek oynatacak. bu adamlara gıcıgı var herhalde. hava kosullarına ragmen iyi oynadık...
manisa macında ise artık musambaya sans vermeli kusturmemeliyiz onuda. forvette cem-umut oynamalı. ve mutlaka yattara tabiki. bugunku oyunla manisayı yeneriz.

benim icin bizim bu takim bu kadro iki forvet bir oyniyamaz iki de oynamamalidir
nedeni:
................tolga
ufukhan..milan..risp..keceli
.........ayman....hüseyin
yattara....ceyhun....gökdeniz
..............umut
bunun en ideal ilk 11 olmasi ve yattarali gökdenizli bi ortasahanin saaten ofans gücü cok yüksek ve bir musampa daha noksan bu onbirde benim icinde oynamasi gereken bi oyuncu ama gökdenizinde kesilmesini pek dogru bulmuyorum su an

TSKara61
01.02.2007, 02:02
"""""""""""""""""""Cafer"""""""""""""""""""
Risp""""""""""""""Step"""""""""""""Çağdaş
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
"""""""Ayman"""""""""""Hüseyin"""""""""
""""""""""""""""Ceyhun""""""""""""""""""""
Yattara""""""Gökdeniz""""Musampa""
"""""""""""""""""Umut""""""""""""""""""""""

Mehmet Fatih Yavuz
01.02.2007, 02:05
1. üçlü savunma kanatları tamamen rakip takıma teslim eder çünkü senin kanatlarına cafu carlos tipi tam saha kanat oynayacak adam yok....
2. stephanov dan libero çıkarmı onu bilmiyorum...
3. ve en önemlisi bu kadro mantaliteye aykırı.....:)

Erdem Keser
01.02.2007, 09:49
yau bi galibiyet aliyoruz bahar havasi yasaniyor bi maglubiyetle herkese sovuyoruz bi ayarini tutturamadik yine umitli degilim insallah kazaniriz

TSelif
01.02.2007, 10:01
Psikolojimizi altüst ettiler bir sene de normaldir yani ...Napalım...Bak mesela ben . Akşam izlediğim TRABZONSOR Manisa'yı yener diyorum....Yani umuyorum:confused:

Faik Yılmaz
01.02.2007, 10:04
2 maçtada yenilen manisa bizim maçımıza çok asılacaktır...

dikkat etmek lazım......

tskolik34
01.02.2007, 10:13
Psikolojimizi altüst ettiler bir sene de normaldir yani ...Napalım...Bak mesela ben . Akşam izlediğim TRABZONSOR Manisa'yı yener diyorum....Yani umuyorum:confused:

vallahi akşam izlediğim Trabzonspor manisayı yenermi bilmem ama akşam izlediğim manisayı ziyanında seyretmesi lazım mutlaka saldırmamız lazım defansın d si yok o takımda sadece hucumu düşünüyolar gökdeniz yattara gibi adamlarla çoğalırsak mutlaka gol buluruz bjk bunu ii uyguladı 2 maçtada saldıran takım bizim işimize gelir

Külünkoğlu
01.02.2007, 10:28
Ersun yanal'ın medya tarafında şişirilmiş koca bir balon olduğunu söylediğimde bazı arkadaşalr tepki vermişti. iki maçta 12 gol yiyen takımın hocası üç gün önce 3 tane yediği takımdan 4 gol daha yiyor.

Ersun Yanal var olduğu idda ettiği futbol bilgisi Gençlerbirliğinde kalmıştır. Peki gençlerbirliğinde ne yapmıştır ? kupa mı almış ? ligi kaçıncı sırada bitirmiş ? ama buna rağmen şişirilmeye devam edilip milli takıma bile hocalık etmiştir.

Ben takımımdan 1 galibiyet aldı diye ümitli değilim ama Ersun yalan gerçeği beni umutlu kılıyor. Tabi abileri ona telefon açıp "katı defans uygularsan memnun oluruz" demezse.

Faik Yılmaz
01.02.2007, 10:34
manisayı yenmek için defansı sağlam tutup 4-5 sağlam adamla saldırmak yeterli oluyor..

ancak bütün topları ezmekten başka bi iş yapmayan ersenle.. sadece top peşinde koşan umutla olmaz bu iş.....

gökdenizle yattarayıda kilitledimi rakibimiz ofansif anlamda gücümüz kalmıyor.... bjk yendi diye bizde rahat yeneriz diye bi şey yok yani....

açık konuşayım işimiz çok zor......

rakibimiz bi madrid değil ama bizde eski takımımız değiliz....

Özkan Erdem
01.02.2007, 10:36
beşiktaş'ı incelemek lazım, hem kupada hem ligde farklı yendiler manisayı..

MarceloTS
01.02.2007, 10:38
Manisa yı yenmek hiçde zor değil arkadaşlar abartılıp duruyor.Çok kolay bir galibiyet olacak buraya yazıyorum.

Ali Özcan
01.02.2007, 10:46
Manisa yı yenmek hiçde zor değil arkadaşlar abartılıp duruyor.Çok kolay bir galibiyet olacak buraya yazıyorum.

abartma be Marce...o kadar da rahat olmayacak bence....

Faik Yılmaz
01.02.2007, 10:47
beşiktaş'ı incelemek lazım, hem kupada hem ligde farklı yendiler manisayı..

,Delgado xxx, Serdar Kurtuluş xxx, Koray xxx, Ricardinho xxx (Mehmet Sedef dk. 81 x), Bobo xxxx (Gökhan Güleç dk. 82 x), Nobre

gördüğün gibi beşiktaş en az 5 tane ofansif elemanı oyuna koyarak sonuca gitmiş.... forvet çıkarınca yerine yine forvet koymuş sahasına getirmek istememiş.. bizde ancak bu şekilde yenebiliriz....

ama ziya hocanın oyunu kendi sahamızda kabul eden oyun nalayışı ile işimz çok zor..... antep maçını yendik diye manisayıda yeneceğiz diye bi şey yok.. kaldıki bu sene 2 maç üst üste iyi oynamadık....

inşallah yanılırımda rahat bi galibiyet alırız....

Özkan Erdem
01.02.2007, 10:51
,Delgado xxx, Serdar Kurtuluş xxx, Koray xxx, Ricardinho xxx (Mehmet Sedef dk. 81 x), Bobo xxxx (Gökhan Güleç dk. 82 x), Nobre

gördüğün gibi beşiktaş en az 5 tane ofansif elemanı oyuna koyarak sonuca gitmiş.... forvet çıkarınca yerine yine forvet koymuş sahasına getirmek istememiş.. bizde ancak bu şekilde yenebiliriz....

ama ziya hocanın oyunu kendi sahamızda kabul eden oyun nalayışı ile işimz çok zor..... antep maçını yendik diye manisayıda yeneceğiz diye bi şey yok.. kaldıki bu sene 2 maç üst üste iyi oynamadık....

inşallah yanılırımda rahat bi galibiyet alırız....
Serdar ve Koray ön libero, M.Sedef sol kanada girmiş benim tahminim. Ama Burak Yılmaz, Bobo, Nobre, Ricardinho, Delgado dün oynayan hücumcular.

Bize bakıyorum Gökdeniz, Yattara, Ersen, Umut, Cem, Musampa, Ceyhun.. Kaçına şans verir ki ZD..

maskeli61
01.02.2007, 11:05
güzel maç olacak tabiki her zaman dedigimiz gibi bunlarıda yenecez yani yürek böyle diyo böyle istiyo ama biz yensek bile YÖNETİM İSTİFA demekten kendimi alamıyorum manisayı yenelim YÖNETİM İSTİFA..

MarceloTS
01.02.2007, 11:15
abartma be Marce...o kadar da rahat olmayacak bence....

sayın doğan dünkü maçta ofansif futbolun getirdiği faydaları anlayıp bu maçada öyle çıkarsa bence uzak bi ihtimal değil...

Onur
01.02.2007, 11:34
Bence gol pozisyonu bol bir maç olacak. Lakin Ersun Yanal'ın bize şansı tutmuyor. Ziya hoca 2 hücum oyuncu ile çıkarsa beraberlik olur. Bu sayı 3 veya 4 oldumu kesin galibiyet...

Faik Yılmaz
01.02.2007, 11:49
Serdar ve Koray ön libero, M.Sedef sol kanada girmiş benim tahminim. Ama Burak Yılmaz, Bobo, Nobre, Ricardinho, Delgado dün oynayan hücumcular.

Bize bakıyorum Gökdeniz, Yattara, Ersen, Umut, Cem, Musampa, Ceyhun.. Kaçına şans verir ki ZD..

evet haklsın ama liberolarda hücuma çıkabiliyor.. m. sedefte ileri özelleikleri olan bi oyuncu....

Özkan Erdem
01.02.2007, 11:51
evet haklsın ama liberolarda hücuma çıkabiliyor.. m. sedefte ileri özelleikleri olan bi oyuncu....
Hatta hücuma çıkmakla kalmayıp gol bile atıyor bu isimler.. Darısı bizimkilerin başına.. En azından ceza sahası dışından, mesela kornerden dönen toplarda şut falan atabilseler güzel olurdu..

Bilal 61
01.02.2007, 12:08
Bence bu maçı rahat alacağız..Çünkü vestelin defansı çok kötü..Gerçi 2 maç üst üste yenildiler bize karşı hırslı olurlar ama ben yinede kazanacağız diyorum..

hüseyin1975
01.02.2007, 12:53
"""""""""""""""""""Cafer"""""""""""""""""""
Risp""""""""""""""Step"""""""""""""Çağdaş
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
"""""""Ayman"""""""""""Hüseyin"""""""""
""""""""""""""""Ceyhun""""""""""""""""""""
Yattara""""""Gökdeniz""""Musampa""
"""""""""""""""""Umut""""""""""""""""""""""

Aman yavas. Bu Kadro ile Manisayi gole bogariz :D

ahmetansu61
01.02.2007, 13:03
bukadar ortasaha birbirine çarpmaktan ileriye gidemez.
bence 4 lü defans
hüseyin ayman
yattara ceyhun gökdeniz
umut

ErayAkyüz
01.02.2007, 13:32
..................tolga....................

musa......risp....erdinc........cagdas

...........ayman.....huseyin..................

...................ceyhun.....................

yattara............gokdeniz............keceli

....................umut.........................

farkındaysanız musampayı yazmadım bile cunku ziyanın cok sevdigini biliorum kulubude yanında oturtucak heralde adama hocalıgı ogretioo kendi gibi yaparsa yazık musampaya:)

Mehmet Fatih Yavuz
01.02.2007, 13:50

farkındaysanız musampayı yazmadım bile cunku ziyanın cok sevdigini biliorum kulubude yanında oturtucak heralde adama hocalıgı ogretioo kendi gibi yaparsa yazık musampaya:)

12 kişi ile kadro kurmaktan vazgeçelim.:)

Ali Özcan
01.02.2007, 13:50

kardeş yine 12 kişi olmuş senin kadroda...yasal değil yani...ceza alırız bak sonra...:D :D :D

ErayAkyüz
01.02.2007, 13:51
kardeş yine 12 kişi olmuş senin kadroda...yasal değil yani...ceza alırız bak sonra...:D :D :D

yaaa o kadar alternatifli kadromuz varki sasırmısım neyi yazcagımı kusra bakmayın:)

Ali Özcan
01.02.2007, 13:53
yaaa o kadar alternatifli kadromuz varki sasırmısım neyi yazcagımı kusra bakmayın:)

sorun değil kardeş de korkuyorum sen yakında 15 kişiyle çıkacaksın maçlara...:D

ErayAkyüz
01.02.2007, 13:55
sorun değil kardeş de korkuyorum sen yakında 15 kişiyle çıkacaksın maçlara...:D

bakk o tam supe rolur aslında :D

bahadır2561
01.02.2007, 13:57
alacaz inşallah

Kaan Dilek
01.02.2007, 14:01
manisa son iki yenilgiden sonra bizim karsimiza ayri bir motivasyonla cikip hirs yapacaklardir onun icin bu mac cok zorlu gececek tahminimce tabiki en önemlisi ziyenin nasil bir 11 saha sürecegidir

Erbay
01.02.2007, 14:03
İnşallah devamı gelir.Manisa son iki maç darmadağın oldu.Defansları çok kötü.Çok pozisyon veriyorlar.Bu pozisyonları değerlendirirsek galip geliriz.

Mehmet Fatih Yavuz
01.02.2007, 14:06
İnşallah devamı gelir.Manisa son iki maç darmadağın oldu.Defansları çok kötü.Çok pozisyon veriyorlar.Bu pozisyonları değerlendirirsek galip geliriz.

orta sahalarından defansa hiç destek yok.. orta sahayı geçen her atakta 2 stoperle başbaşa kalınıyor. eğer antep maçında oynadığımız gibi baskıyı uygulayıp defanslarından çıkmalarına izin vermeden ön alanda çok adam bulundurursak gol ayaklarının becerisine göre işi kolaylaştırabiliriz.
amma velakin benim ziya hocanın mantalitesine olan zıtlığım pozitif düşünmeme mani olamasa da tam olarak umutlanmamı zorlaştırıyor.
tabi bizim golcülerin gol kaçırma hevesi de başka bir problem....
resmen yarışıyor adamlar.

gerçekefsane
01.02.2007, 14:07
Orta sahada pres yaparsak ceyhun ve gökdeniz çok pozisyona girer.

sbay
01.02.2007, 14:07
stepanov un cezasi bu macta bitiyo bildgim kadariyla defansta stepanov ve risp oynar bence

sarman61
01.02.2007, 14:22
Arkadaşlar size şunu sorabilirmiyim. Bizim kornerlerimiz neden gol olmuyor. Yahu bakıyorum takımın boy ortolaması bayaa yüksek. Bu takımın korner atışları tehlikeli olması gerekmiyor mu. Gökdeniz geçiyor topun başına ama şişirme. Boş atış. Beni şu konuda aydınlatın. Ne olur ceyhun iyi korner kullanıyor diyin bana da. Biraz olsun umutlanayım.

stichus
01.02.2007, 14:23
problem aymanda değil bir defa. bunu gördük geride kalan maçlarda. gerçekten her yerde bulunan ve dün kar altında oynanan maçta saha şartlarına en uygun pas yöntemlerini kullanan adamdı. beğeniyorum. hocayı da takdir ettim bu ayman ısrarından dolayı. risp de hakeza nefes aldırmadan basıyor adama. refakat etmiyor basıyor. kanatlarımızda problem var bana göre. beklentimin yüksekliğinden midir nedir, fiyasko olarak değerlendiriyorum keçeliyi. kadromun tamamı penaltı atabilmeli benim. düzgün pas atabilmeli. taç atabilmeli. korner atabilmeli. tüm oyuncularım iki adamın arasından ara pası verebilmeli. tüm oyuncularım önündeki adamı geçebilmeli lüzümü halinde.
bu ortalama yakalanırsa ceyhun yattara musampa cem gibi teknik kapasitesi tavan yapan oyuncuları seyretmek için avrupadan adam gelir!
manisa kadrosu bundan sonra temel teşkil edecek anlamda ve şu şekilde olmalıdır bana göre:
tolga
ufukhan risp milan çağdaş
yattara ayman musampa gökdeniz
ceyhun
umut

şu kadro on hafta üstüste oynasın, barcelona ile maç alıyorum hemen!
o derece!
:)

sametaydin
bu maçta yenilmeyelim yeter bence. antep maçında fena oynamadık ama takım gol atamıyo. yani ersen umut falan iyi niyetli olabilirler ama gol atamıyolar. bu maçtada gol sıkıntısı çekicez gibime geliyo. yani bence yenilmeyelim yeter. tabi yenersek çok süper olacak. ama öncelikli hedef yenilmemek olmalı. çünkü manisa iyi hücum yapan bi takım.

Uğurtan
Galip geleceğimizi düşünüyorum yüzde yüz demesemde kanımca öyle..

champions
01.02.2007, 14:27
stichus kurduğun kadro tam düşündüğüm gibi umutun yerinde şöyle kalite bi golcü olsa daha iyi olurdu elbette:)
manisayı yeneceğimize inanıyorum son 2 maçta söylediğim gibi yine 1-0veya 2-0 kazanırız yani büyük ihtimalle bu 1-0 lık skorlara alışsak iyi olur

Göktuğ Altuntaş
01.02.2007, 14:29
insallah yeneriz takım oyunu oynarsak rahat kazanırız cumartesi manisada takımımızı destekliycez sonuna kadr..

Oruç
01.02.2007, 14:36
Arkadaşlar size şunu sorabilirmiyim. Bizim kornerlerimiz neden gol olmuyor. Yahu bakıyorum takımın boy ortolaması bayaa yüksek. Bu takımın korner atışları tehlikeli olması gerekmiyor mu. Gökdeniz geçiyor topun başına ama şişirme. Boş atış. Beni şu konuda aydınlatın. Ne olur ceyhun iyi korner kullanıyor diyin bana da. Biraz olsun umutlanayım.

Onu kafa atmasını bilmeyen Büyük (!) golcümüze sormalı.

Jefferson, Musa ve Ersen oynamasın biz Manisayı yeneriz.

Erdinç Dilek
01.02.2007, 14:43
yattara ile ikinci yarıya başlanması muhtemel, o yüzden ilk yarıda bulacağımız gol yada ikinci yarıya önde girmemiz maçı %80 alacağımıza dalalettir... gerçi manisa açık futbolu seven bir takım yattara için uygun zemin olacağına inanıyorum, antep maçıda moral olmluştur bi nebzede olsa bizim takıma

sarman61
01.02.2007, 14:48
@stichus

Kadron güzel ama diyor insan. Forvette cem daha iyi gitmez mi. Çok kaliteli bir forvet. Bu arada Cem i kim almaya vesile olduysa Allah razı olsun. İnşallah geleceğin golcüsü olacak. İddia ediyorum. Bu çocuğun üzerinde durulsun. Fatih Tekke, Hakan Şükür bu tarz golcülerden 1 gömlek üstün oynar.

Emorfo
01.02.2007, 14:54
Bu arada Cem i kim almaya vesile olduysa Allah razı olsun.

Hüsnü Özkara

Mert67
01.02.2007, 15:23
gaziantep maçı sonrası biraz umutlandım yeneceğimize dair.

tsakrep61
01.02.2007, 15:52
yenmemız lazım yenemezsek ısımız cok zor son sıralardan cıkmak ıcın son sansımız

kudu_61
01.02.2007, 15:52
tolga
ufukhan-step-risp-cello
ayman-hüseyin
yattara-ceyhun
gökdeniz-umut(cem)

Musampa malesef devre sonunda gider onu kimse tutamaz ama manisa maçında çok lazım ersun hoca vesteli çok çıkarıyor ileri, sağdan yattara soldan kiki bu maçı götürür ama kikiyi oynatacağını hiç sanmıyorum forvet tercihim ise umut veya cem ama umut daha ağır basıyor çok daha tecrübeli ama cem de çok yetenekli ben manisayı bildim bileli defansını oturtamadı futbolcularımız kimliklerini koysunlar sahaya fark atarız istersek...

İleli
01.02.2007, 15:58

usta kullandigimiz kornerlerin hicbiri kalenin onune dusmuyorda ondan, hicmi farkina varmiyorsun her topon direkten uzaklastiriliyor :)

Enes Berfin
01.02.2007, 16:04
bu maçta yenilmeyelim yeter bence. antep maçında fena oynamadık ama takım gol atamıyo. yani ersen umut falan iyi niyetli olabilirler ama gol atamıyolar. bu maçtada gol sıkıntısı çekicez gibime geliyo. yani bence yenilmeyelim yeter. tabi yenersek çok süper olacak. ama öncelikli hedef yenilmemek olmalı. çünkü manisa iyi hücum yapan bi takım.

Bu nasil bir güven? yahu millet biz bu hallere düsecek takimmiydik yoksa taraftarlarimizin güvensizligimi artiyor anlamadim.

Ben kendi hayatim boyunca "Trabzonspor berabere kalsin yeter" diye bi söz hic sölemedim ve hicte aklimin ucundan bile gecmedi, ben herzaman her macta trabzonsporumun kessinlikle galibiyet almasini isterim, rakip kim olursa olsun.

Maca gelirsek, bu antep maci öncesi demistim manisayi biz yenemeyiz diye yani bu futbolla yenemeyiz dedim, dünki mactan sonra azda olsa teredsüz kaldim yani kimin maci alacagina karar veremiyorum tahminde edemiyorum, manisa cephesine bakacak olursak, son iki haftada üst üste maglubiyetler aldi üstelik iki sefer ayni takima karsi, oynadigi iki mactada kötp bi futbol sergiledi diyebiliriz heleki dünki macta bunu diyebiliriz.

Buna göre hem bizim son oynadigimiz futbol hemde manisanin son oynadiklari maclari öne alirsak, bizim galibiyete daha yakin oldugumuzu gösterir.

Ama bu futbol hic belli olmaz, umarim galib geliriz ve bu serimizi ayni sekilde sürdürürüz, malum durumumuz pek ici aci degil.

Tahir
01.02.2007, 16:11
yeneceğiz diyorum takım her gün üstüne bir şeyler koyuyor.bu galibiyet bize müthiş etki yapar ve bir seri yakalarız diye düşünüyorum.

Jackdaniels
01.02.2007, 16:35
Beşiktaş maçında manisanın defansının ne hallerde olduğunu gördük umarım ziya doğan bunu iyi değerlendirir...

Burçak
01.02.2007, 16:39
deplasmanda olmamız onların daha açık futbol tercih edeceklerinden dolayı avantaja dönüştürülmeli. tabi bunun için bizimde daha ofansif oynamamız şart. son antep maçındaki mücadele ile manisayı yeneriz.

umraniye34
01.02.2007, 16:43
takımda canlanma var antep maçındaki oynadığımız futbolu manisada oynarsak kesinlikle 3 puanı alan biz oluruz ...

Emir BAYRAK
01.02.2007, 16:55
Forvette cem oynamalı gerçekten. Sağ beke Musayı çekmesin hoca, Ufukhan her topu topladı Antep maçında. Ayrıca Ayman ve Hüseyini düşünürsek orta alana ceyhun oynar mı ilk maçta 11 de sanmıyorum.
Erdinç çok iyi mücadele verdi tüm gazetelerde adı var. Risp Erdinç denenir step klübeye çekilebilir gibi.

kudu_61
01.02.2007, 17:04
Erdinç bence saatli bomba risp-step daha mantıklı erdince niçbir zaman güvenemeyeceğim sağ bek ufukhan sol bek cello cello sol bek olursa soldan atağı unutun bence ama manisa defansı evlere şenlik ofansif bir futbolla takımın kendine güveni gelir...

Erdem Keser
01.02.2007, 17:11
Erdinç bence saatli bomba risp-step daha mantıklı erdince niçbir zaman güvenemeyeceğim sağ bek ufukhan sol bek cello cello sol bek olursa soldan atağı unutun bence ama manisa defansı evlere şenlik ofansif bir futbolla takımın kendine güveni gelir...
bence celo gununde olursa hepsinden daha iyi olabilir ama celonunda gununde olmasini beklersek sezon sonu gelecek gibi ama eldekilerden eniyi orta kesebilen adam celo buda bi gercek ahh murat ocak ahhh

Sacit
01.02.2007, 17:16
Gerçekçi olmak gerekirse bu maçta mükemmel bi oyun beklemiyorum anca rakibin hatalarıyla pozisyon buluruz kim bilir belki de hiç bulamayız..

ama insallah yanılırım :mad:

antep maçın daki gibi oyun oynarsak kazanma ihtimali var.karamsar olmak istemem ama gerçekelr bunlar.bunun yanın da bide ziyanın kendi hataları da eklenince komedi bi maç olur :mad:

Enes Berfin
01.02.2007, 17:18
step klübeye çekilebilir gibi.

Sen ne dediginin farkindamisin, bence farkinda degilsin.

halil ibo
01.02.2007, 17:25
Yattara ve Cem'le başlarsa,zaten defans güvenliğini bilmeyen Yanal,yana yana 3 puanın ardından ağlar.Ancaaaaaaaaaak mucit Ziya 5 ön liberolu sistemi denerse zor gol atan takımımız yine kazanamaz.

Ali Özcan
01.02.2007, 17:25
Sen ne dediginin farkindamisin, bence farkinda degilsin.

şaka yapıyor olabilir...

Ufukhan.............Step..............Risp........ .......Çağdaş

bu defans hep böyle oynamalı...

Vkgz
01.02.2007, 17:36
forvet alamadık anlaşılan. sene sonunda aklılları başına gelir alırlar bitane. biri genç biri sınırlı yetenekli forvetle olmaz bu iş

umraniye34
01.02.2007, 17:37
seneye alırız be abi takma kafana

erdal6167
01.02.2007, 18:28
........................tolga..................... .........

ufukhan......risp........milan..........celalettin

...........ayman.............hüseyin.........

yattara....................................gökdeni z

....................ceyhun.................

....................ersen martin...............

----------------------------------------------------------

........................tolga..................... .........

ufukhan......risp........milan..........celalettin

...........ayman.............hüseyin.........

yattara....................................musampa

....................ceyhun.................

....................gökdeniz...............

2. daha iyi bence ama buna gücü yetmez gibi. . .

Hüseyin Çümen
01.02.2007, 18:31
forvet alamadık anlaşılan. sene sonunda aklılları başına gelir alırlar bitane. biri genç biri sınırlı yetenekli forvetle olmaz bu iş

şu sıra forvet almak hata olurdu nasıl olsa tutnamayıp yazın gönderirdik yazın 2 kalite takviyeyle seneye başarılı olacaz inşallah
manisa korksun bizden bjk darmadağan etti adamları

Ehrimen
01.02.2007, 18:32
Bu Maçıda Alıcaz İnşallah :D

AKSOY_61
01.02.2007, 18:42
Ufukhan.............Step..............Risp........ .......Çağdaş
defans bu olsun
umutun yanında ersen değilde cem oynasın
aymanla hüseyin kesinlikle oynasın
yattara kesinlikle ilk 11 de başlasın(2. yarı çıksada olur)
bu maçı almak çok da zor olmaz bana göre

erdal6167
01.02.2007, 18:42
ak la kara bu macta belli olacak, umarım ideal kadroyu cıkartır vestele. eğer vestelden korkarsak anlayın hiç bir şey değişmemiş. . .

Ömer SEVİNÇ
01.02.2007, 18:56
Defans böyle oluşmalı bence. Top geçer adam geçmez valla...

Erdinç-Step-Risp-Çağdaş

:D:D:D

topalkaplan
01.02.2007, 19:15
ziya nın beynindeki düşünceler bizi de etkilemiş görünüyor
önceleri maç tahmini yaparken hep forveti ve ortasahayı düşünürdük
son mesajlara bir göz attımda artık bizde savunmayı düşünür olduk

--------------------jefferson-------------
-ufukhan-----stephanov----erdinç-----çağdaş---+(ayman)
--------------------hüseyin--------------------+(ayman)
----------------musampa---------gökdeniz------+(ayman)
--yattara-----------umut------------------------+(ayman)

bu kadro kesin kazanır

TsLaZo
01.02.2007, 19:20
bence zor maç olucak vestel hem kupada hemde ligde beşiktaşa yenildi bizde moral bulmaya çalışıcak ama biz kesin alırız..

Ömer SEVİNÇ
01.02.2007, 19:32
Abi size ilk 11'i yazayım. Ziyayı azıcık tanıdıysam çıkacak kadro şu olur;

Tolga
Musa-Stepanov-Risp-Çağdaş
Gökdeniz-Ayman-Hüseyin-Celalettin
Umut-Ersen

attagümüshane
01.02.2007, 19:34
ziya nın beynindeki düşünceler bizi de etkilemiş görünüyor
önceleri maç tahmini yaparken hep forveti ve ortasahayı düşünürdük
son mesajlara bir göz attımda artık bizde savunmayı düşünür olduk

--------------------jefferson-------------
-ufukhan-----stephanov----erdinç-----çağdaş---+(ayman)
--------------------hüseyin--------------------+(ayman)
----------------musampa---------gökdeniz------+(ayman)
--yattara-----------umut------------------------+(ayman)

bu kadro kesin kazanır

:-)..jeff kim??kaleci flan mıydı?
çağdaş ağır vasıta arkadaş,bi yerde tutunamadı bize flaş isim diye yedirmeye çalışıyolar,şişirmeye gerek yok..
veeeeeeee hüseyin!!kesin kazanmak??hüseyinle mi??o el bombasıyla mı?ooof offf..

Rasim İlham Kotancılar
01.02.2007, 20:39
Erdinç çok iyi mücadele verdi tüm gazetelerde adı var. Risp Erdinç denenir step klübeye çekilebilir gibi.[/quote]

BENCE DALGA GEÇİYORSUN EVET EVET DALGA GEÇİYORSUN:tsbayrak: FORZA TRABZONSPOR ÖLÜMÜNETRABZONSPOR

antagonist
01.02.2007, 20:43
@munzevil

Bence de Erdinç çok iyi mücadele etti.Ciddiyim yani...

Cem Akyüz
01.02.2007, 20:51
bence maça ziya hoca tolga ufukhan step risp celo ayman hüseyin ceyhun gökdeniz yattara ve cem(umut)çıkıcak gibime geliyor hayırlısı

canim TS
01.02.2007, 20:53
@munzevil

Bence de Erdinç çok iyi mücadele etti.Ciddiyim yani...

bencede iyi mücadele etti, ama Stepanovu yedek birakacak kadar degil. Erdinc den iyi yedek olur.

OZDEN61
01.02.2007, 21:42
================tolga=====================

ufukhan--------stepanov-------risp---------cagdas(celaleddin)

---------------- ayman ----------huseyin---------

yattara--------------ceyhun-------------------gokdeniz

-----------umut(cem)-------------
bence bu kadro is yapar. ersenin isi yok ilk 11 de artık. musambayı nereye koyacak bu hoca anlamadım. hafta sonu gelsede ziyanın kadroya bi baksak. yine bir süpriz yapar ama nasıl..

Ali Şahin
01.02.2007, 21:43
erdinç stepi kesemez bence erseni 18e almasın cem erseni cebinden çıkarır ve ufukhan mutlaka oynasın

A.T.R
01.02.2007, 21:58
Vestel'in BeJeKe ile ne lig ne de kupa maçlarını seyrettim nasıl oynadılar bilmiyorum gazete yorumalrına da bakmadım ama sonuçlar çok sansasyonel ege bu durum Vestel'in işi boşladığı anlamına geliyorsa işimiz zor olmayacak demektir yok ama ayarlama, takımı düzenleme konusunda ikidir gerçekleşen bir kaza ise ve bu düzenleme artık tamam hale gelmiş ise Vestel karşısında çok heyecanlı bir 90 + ? dakika geçireceğiz demektir.Dilerim sonuç bizden yana hayırlı olur .

Egemen
01.02.2007, 22:00
eger musampa yattara gökdeniz + 2 forveti sahada görürsek şu ligde yenemeyecegimiz takım yok ahanda iddaa :D:D

sbay
01.02.2007, 22:33
ziya umarim yattarayi 11 de baslatir..buyuk olasilikla ceyhunda macin ikinci yarisinda oynar...

celilmuhcu
01.02.2007, 23:24
galibiyet serimiz devam edecek inş. katromuz zengin ama ziya hoca nasıl başlar o bi muallak

Egemen Yılmaz
01.02.2007, 23:53
--------------------tolga--------------------

ufukhan------stepanov--------risp------çağdaş

yattara------ayman--------hüseyin-----gökdeniz

-------------cem demir------umut--------------

böyle bi kadroyla iyi bir sonuç alırız sanırım... ceyhun oynayacaksa da umut kesilmeli.. cem demir bence as oynamalı çünkü ayağında top tutabiliyor

selcuk
01.02.2007, 23:59
galibiyet serimiz devam edecek inş. katromuz zengin ama ziya hoca nasıl başlar o bi muallak

hangi serii ????????????

Mehmet Fatih Yavuz
02.02.2007, 00:24
benim bu sene bildiğim bi tek seri var....