PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 31.Hafta | Trabzonspor 2-2 Fraport TAV Antalyaspor | maç sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

castillo61
05.07.2020, 23:46
Liderlik maçı.

Cem Balcı
05.07.2020, 23:48
Podolski oynamaz muhtelemen.
Bence berbat bir takım.Akıllı oynayıp ilk yarı işi bitirerek dinlenerek oynamalıyız.

lazminator61
05.07.2020, 23:50
Türkmen oynarsa kesin gol yeriz ve puan kaybederiz !

Ali İhsan
05.07.2020, 23:51
Başak Denizli maçında Denizliden reaksiyon gelecektir ama ne olursa olsun iddiamızı sürdürmek için bu maçı almamız gerekiyor.

Bakalım başak maçında son 30 dk maçı bırakan, gole giderken sakatlanan, üç kişi zeybek oynarken gol yiyen bir Antalya mı görücez.

Bjk maçının ilk yarısı sonrası ligde kalma amacına ulaşan ve sonra kupada Alanya maçından itibaren top oynamayı bırakan Antalya bizim maçta bi anda koşmaya başlarsa anlayın artık tezgahın boyutunu...

Cem Balcı
05.07.2020, 23:53
Şu sıcakta maçın Antalya'da olmamasını da avantaja çevirmeliyiz.

smart
05.07.2020, 23:53
Messiasla Campi oynamalı

Ufuk
05.07.2020, 23:59
Poldi oynamaz. Jahovic cezalı. Blanco en uçta oynar. Ağır bir adam ama iyi top saklıyor, mücadeleci adam. Da Costa sakatlanmasa iyi savunurdu bunu. Campi de Murici iyi savunmuştu, savunmakta zorlanmaz herhalde. Fredy de önemli eksik, oynamaz umarım bize karşı.

Berke6198
06.07.2020, 00:02
Yine çok zor maç geliyor. 11 maçtır yenilmeyen Antalyaspor hiç de kötü oynamadığı Başakşehir'e karşı 11 maç sonunda mağlup oldu. En az Galatasaray maçı kadar zor.

gurur6134
Macin saati ne oyle ya trabzon merkez nemden kiriliyor sucuk gibi geziyor herkes neden gunduz maci saat mi bulamadilar.ustelik sampiyonluga oynuyoruz h.ici izlemek isteyenlere siz izlemeyin demektir bu.tuh sifatiniza..

erenslash
bu maç gs maçından daha zor.waka oynarsa yeneriz.
Yine çok zor maç geliyor. 11 maçtır yenilmeyen Antalyaspor hiç de kötü oynamadığı Başakşehir'e karşı 11 maç sonunda mağlup oldu. En az Galatasaray maçı kadar zor.

gurur6134
06.07.2020, 00:04

Antalyanin basaksehire top oynadigina katilmiyorum onun disinda zor cunku basimizda cimsir var yoksa podolskisiz jahovicsiz antalyayi gule oynaya gecmemiz lazimda a.gucunu de aynisini diyoruk artimiz ekuban ve wakanin donmus olmalari..waka yine gidisata gore degerlendirilmeli riske edilmemeli..

CesurHamsi
06.07.2020, 00:07
Huseyin Ramos oynamasin!!!

champions
06.07.2020, 00:07
Savunmaları bizden de kötü, e hücumda da eksikler. Tony oynarsa çok rahat 3-4 olmalı.

ilelebeTS
06.07.2020, 00:08
Temmuz ayında bu sıcakta 18:30'a maç mı konur? Bir keriz biz miyiz? Acil buna itiraz etsin yönetim.

Doğukan Uçan
06.07.2020, 00:14
bu maç bu saatte oynanırsa nem den dolayı puan kaybederiz federasyon dalga mı geçiyor?

OrkHun
06.07.2020, 00:14
Ulan biz niye pazar-carsamba-pazar 7 günde 3 maç oynuyoruz da, başak ctesi-sali-pazartesi 9 günde oynuyor. Yönetim tribünde kufurlesecegine bunlara ses çıkarsın. Bu haftadan itibaren aynı saatte oynanması lazım artık maçların

yorumsuz6117
06.07.2020, 00:15
Maçı 21'e aldırmalı yönetim, çok zor maç ayrıca..

Ömür yedeğe çekilmeli Nwakaeme sahaya..

Dereli
06.07.2020, 00:19
Başaksehire yürüyerek maç verdiler bakalım bizde nasıl oynayacaklar.

Yapıştırır geçeriz Allah'ın izniyle.

Sefaenes
06.07.2020, 00:20
bizim maca asilacaklar ayni alanyaspor gibi podolski bize karsi oyniyacagini düsünuyorum.

gurur6134
06.07.2020, 00:33
Futbolcu sagligi icin sakincali bu saat bilen bilir trabzon merkezde ki nem antalyadan farksizdir temmuz agustosda sucuk olursun durdugun yerde.. skandal bir saat hem yayinin daha fazla kisiye ulasmasi acisindan hem saglik acisindan saat degistirilmeli ,birde sampiyonluga oynuyoruz ha..

DeAgLeMaNyAq
06.07.2020, 00:34
Başakşehir'in önemli eksiklerinin de etkisiyle Antalya maçında nasıl zorlandığı ortada. Erken kilidi çözemediğmiz her maç bizim için sıkıntı. Cezalı duruma düşen Da Costa'nın yerine muhtemelen Campi oynayacaktır. Gerçi geldiği günden bu yana ilk kez kesik yiyen Campi'nin yerine Alanya maçındaki facia hareketine rağmen Hosseini'yi oynatırlarsa da sürpriz olmaz. Daha önemlisi sınırdaki Novak, Sosa ve Nwakaeme'nin özellikle dikkat etmeleri lazım. Gerçi Nwakaeme muhtemelen yine yedek soyunacaktır. Maçın 18.30'da olmasına mukabil hava ve nemin durumu da önemli etken...

kayseriliyiz
06.07.2020, 00:59
Denizi geçip derede bogulmayi severiz biz

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

fadigaTS
06.07.2020, 01:01
Maçın 18:30 olması rezillik.Trabzon`da bu havada ve mevsimde durduğun yerde sauna etkisi oluyor.Buna itiraz etsinler.Maç Antalya`da değil ama o etkiyi oluşturmak istemişler.

Ozan Yılmaz
06.07.2020, 01:07
kalan maçlar aynı gün ve saatte olmalı başakspor ile

Timur Bey
06.07.2020, 01:44
Podolski muhtemelen 3 günde jet hızıyla iyileşmezse oynamaz. Ayrıca Jahovic de olmayacak. Bu yönüyle avantajımız var. Hücüm silahları iyiyken iki kaybı olan bir takımın en büyük kozu Sinan Gümüş olacak. Diğer forvetlerinin pek bir numarası yok.

Gol atıp defansa çekilmeyelim yeterli, karşımızda çok kolay gol yiyebilecek bir takım var. Bir şekilde 2. golü bulup kontrolü sağlarsak maçı alırız. Maçı zora sokan yine biziz.

Diğer taraftan akbile Denizli çelmesi bekliyoruz ama Denizli şu son üç haftada bizden hallice. Bomboş bir takım ve biz bu takıma üç puan verdik. Denizli maçında her ne olursa olsun samimiyetsiz Rodallega karşımıza çıkmasın. Umarım haftaya sarı kart görüp bizimle oynanacak maçta cezalı duruma düşer. Hayatı boyunca belki de en büyük kazığı bize atmıştır, bizdeyken bile yönetime, takım arkadaşlarına bilenen terbiyesizin tekiydi. Ayrıca Yumlu ile Zeki Yavru'ya ayrı parantez açmak gerek. Ligde diğer maçlarda yokları oynarken bizim maçta harikalar yaratacak mısınız?

Canberks
06.07.2020, 01:54
Artık başakşehirle aynı saatlerde macları oynatmalılar. 18:30’un değişmesi lazım yönetim ilgilenmeli

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

BatuhanB
06.07.2020, 03:26
Antalyaspor'da Başakşehir maçında sakatlanan Fredy ve Podolski'nin yanı sıra aynı maçta kart görüp cezâlı duruma düşen Jahovic ve önceki maç aldığı cezâ nedeniyle Hakan Özmert forma giyemeyecek. Bahadır ve Harun da uzun süredir sakat.

Bakıldığında 4 önemli oyuncusu yok Antalyaspor'un, gönül "Vurur geçeriz" demek istiyoruz ama diyemiyorsun işte. Hâlbuki çok rahat geçmesi gereken bir maç, erkenden at atacağını, rahatla.

artvints
06.07.2020, 03:32
Antalyaspor'da Başakşehir maçında sakatlanan Fredy ve Podolski'nin yanı sıra aynı maçta kart görüp cezâlı duruma düşen Jahovic ve önceki maç aldığı cezâ nedeniyle Hakan Özmert forma giyemeyecek. Bahadır ve Harun da uzun süredir sakat.

Bakıldığında 4 önemli oyuncusu yok Antalyaspor'un, gönül "Vurur geçeriz" demek istiyoruz ama diyemiyorsun işte. Hâlbuki çok rahat geçmesi gereken bir maç, erkenden at atacağını, rahatla.En iyi oyunculari bunlar ama biz kanatlar hizli olduğu için gerginlik yaşariz yine.

BatuhanB
06.07.2020, 03:41
En iyi oyunculari bunlar ama biz kanatlar hizli olduğu için gerginlik yaşariz yine.

Boffin - Bünyamin, Veysel, Ersan, Kudryashov - Chico, Ufuk, Sinan - Amilton, Mukairu, Blanco Leschuk

Muhtemelen böyle bir 11'le sahada olacaklar. Kanatları kapatabilirsek merkezde problem yaşamayız diye düşünüyorum. Yâni inşallah yaşamayız :)

Murathan
06.07.2020, 04:04

Bakıldığında 4 önemli oyuncusu yok Antalyaspor'un, gönül "Vurur geçeriz" demek istiyoruz ama diyemiyorsun işte. Hâlbuki çok rahat geçmesi gereken bir maç, erkenden at atacağını, rahatla.

hakan özmert direkt mi gördü ki kırmızıyı?
edit: hakkaten yokmuş ya hakan harika.

romeikaa
06.07.2020, 05:35
uğurcan
k.ahmet-türkmen-campi-novak
sosa-parmak-ömür
ekuban-nwakaeme-sörloth

böyle çıkmalıyız. türkmen hosseini ve costa cezalı diye oynamalı. k.ahmet kesilmesin pereira hamle oyuncusu olarak faydalı olabilir. bu takımla çıkarsak oyuna sonradan
guilherme, pereira, ndiaye, doğanı sokabiliriz.

ömür ve ekuban değişmeli oynayabilirler maç içinde.

artvints
06.07.2020, 07:21
A spor'da selahattin antalya'ya salladiği için antalya açiklama yapmiş. Şimdi trabzonspor'u mu savundu yani ? Biraz akilli olacaksin. Elinde belge bilgi yoksa öyle sallayamazsin. Ayrica antalya gs'den daha fazla zorladi, ne diyeceksin şimdi ?

Rakibe gereksiz motivasyon vermekten başka birşey değil. Böyle medya gücü olmaz olsun.

HOPA'LI TS'Lİ
06.07.2020, 08:07
Antalya maçı kolay olmayacak.

Umarım kayıpsız atlatırız.

4/12 yapabilirsek neden şampiyonluk gelmesin?

HOPA'LI TS'Lİ
06.07.2020, 08:08
uğurcan
sosa-parmak-ömür
ekuban-nwakaeme-sörloth

böyle çıkmalıyız. türkmen hosseini ve costa cezalı diye oynamalı. k.ahmet kesilmesin pereira hamle oyuncusu olarak faydalı olabilir. bu takımla çıkarsak oyuna sonradan

Kamil Ahmet dün harikaydı.

Türkmen son dakikalarda kritik hatalar yaptı.

Da Costa da dün çok etkiliydi.

HOPA'LI TS'Lİ
06.07.2020, 08:09
Artık başakşehirle aynı saatlerde macları oynatmalılar. 18:30’un değişmesi lazım yönetim ilgilenmeli

Kesinlikle doğru
MBFK ve TS maçları aynı saatte başlamalı son 4 maç

İ. SARAL
06.07.2020, 08:55
Çok zor maça ama Antalya'nın hedefsiz oluşu, bizim açımızdan çok önemli avantaj.

Ahmet Hamza
06.07.2020, 09:13
Şu “Başakşehir’e yatıyorlar bize aslan kesiliyorlar” ağlaklığını bir an önce bırakmak gerekiyor. Sen Başakşehir gibi oynamadığın için olmasın sakın o?

Ayrıca aynı şeyi dün Başakşehir söylese nasıl olurdu? Gs’nin Başakşehir ve bize karşı oynadığı oyun aynı mıydı? Bu saçma muhabbetlere girilmemesi gerekiyor.

Çık adam gibi oyna kazan. Adamların bir amacı yok zaten tatile çıkmışlar. Forvetlerinde bizim Koray’ın yabancı versiyonu oynayacak. Vur geç bahane bulma hiç.

Kadir
06.07.2020, 09:53
Uğurcan-Jp-Manoel-Campi-Novak-Badou-Sosa-Parmak-Nwa-Abdüş(Eku)-Sorloth

Galiba 11 bu olacak.. umarım kazanırız ve liderliği alırız.

artvints
06.07.2020, 10:12
Halil umut meler gelmiş, kötünün iyisi diyelim. Hainlik sezmedim, geçen sene başakşehir macini katletmişti ama maçi kazanacak gücümüz olmadığı için hafizamda yer etmemiş, var'da firat vardi diye hatirliyorum. Asil adam o. Bu sene şampiyonluk giderse birinci sebeptir bana göre bu firat.

thesiege61
06.07.2020, 10:24
trabzonda yaşıyorum hepiniz gibi trabzonsporluyum esnafım, ekranda aspor açık maç yorumlarını izliyorum bir yanda çalışıyorum. sabahın köründen bu saate kadar gelen müşterilerin bir tanesi hariç hepsi ekrana bakıp bu takım şampiyon olamaz diyor. Hem de cimbomu yendiğimiz maçın ertesi günü.

Anlamıyorum bu kadar umutsuzluk, negatiflik neden? Biz böyle oldukça zaten olumsuzluğu başarısızlığı kendimize çağırıyoruz gel bizi bul diyoruz. Sonra da tüh yine başarısız olduk diye hayıflanmalar. Olmayalım abi şampiyon falan olmayalım, takım değil taraftar haketmiyor çünkü. Takıma ruhsuz diyen taraftarlar önce kendinize bakın sizde ruh var mı diye. Çok yazık.

iyattara
06.07.2020, 10:29
Son 5 hafta iki takım arasında seri penaltı atışları gibi olacak. İlk penaltıları iki takımda gole çevirdi diyelim durum 1-1 :) Sıkıntı beraberlik halinde onlar kazanıyor.

Antalya hedefsiz ama elinden geldiği kadar tempolu oynamaya çalışıyor. Neredeyse tüm pozisyonlarda Podolski var oynamaz ise büyük avantaj olur. Biz illaki gol atıyoruz. 2-3 illaki atacağız, Antalya 10 kişi defans yapıp gol yemeyecek bir takım değil. Ama şu uyuşukluğu üzerimizden atmamız lazım. Tempomuz çok düşük, hava sıcak 3 ay ara verildi vs filan ama bu kadar da tempomuz düşmemeli. Rahat kazanma diye bir kavramımız yok çok şükür, yine kazanalım da strese sıkıntıya girelim alışkınız.

Bu arada olası başak puan kaybı halinde bambaşka bir atmosfere bürünebilir maç.

Serdar A
06.07.2020, 10:34
en az 2 farklı kazanırız.

yorumsuz6117
06.07.2020, 10:41
Rakibin eksiklerine bakınca sanki kazanırız gibi ama Başak'ın Denizli'ye puan bırakması mucize, Denizli berbat bi takım..

MetehanS
06.07.2020, 10:49
abicim. biz "etki edebildiğimi" alanı iyi kontrol edelim, o alan da sahanın içi.

hakemin kim olduğu, nasıl yönettiği, rakibin sakatları vs. bunlar bizim kontrolümüz dışında. ne kadar konuşsak boş.

biz şu sahanın içerisinde çimleri yiyerek maç oynasak, diğer etkenlerin ne olduğunun önemi yok.

çıkarsın sahaya, karşındaki her kim ise (tff, rakip takım, hakem vs.) koyar geçersin.

Gürsoy61
06.07.2020, 11:01
Denizli’ye boşuna bel bağlamayın. Aynı şeyi Antalya-Başakşehir maçı için de düşünüyordum, yanılmadım. Başakşehir puan kaybeder mi noktasında umutsuz değilim lakin puan kaybetme ihtimallerin en yüksek olduğu maç Konya maçıdır. Kayseri de maçın başında gireceği pozisyonları değerlendirirse, pozitif futboluyla bir süpriz yapabilir. Durum berabere iken Başakşehir maçın başında kırmızı kart yese dahi Denizli puan alamaz diye düşünüyorm.

Bizim de kağıt üstünde baktığımızda kalan en zor maçımız, şayet hala bir iddiası kalmış ise Kayseri olur. Hatta şampiyonluğu Kayseri’de bırakmak gibi bir ihtimal de yüksek. Onun dışında her ne kadar seyircisiz de olsa , Trabzon geçmişli oyuncu fazlalığından Denizli’den korkmuyor değilim. Antalya maçı ise puan kaybedilecek bir maç değil. Bunu Ankaragücü maçında dahi puan kaybı bekleyen biri olarak söylüyorum.

bahadır2561
06.07.2020, 11:05
abicim. biz "etki edebildiğimi" alanı iyi kontrol edelim, o alan da sahanın içi.

hakemin kim olduğu, nasıl yönettiği, rakibin sakatları vs. bunlar bizim kontrolümüz dışında. ne kadar konuşsak boş.

biz şu sahanın içerisinde çimleri yiyerek maç oynasak, diğer etkenlerin ne olduğunun önemi yok.

çıkarsın sahaya, karşındaki her kim ise (tff, rakip takım, hakem vs.) koyar geçersin.

Hemen hemen benzer düşünüyoruz ama işte etki ediyorlar sonra da üzüldüğümüzle kalıyouruz.

Sahada iyiydik, Antep maçında temiz golü vermediler.Başak maçında penaltıyı vermediler.

Koyup geçemiyorsun o kadar basit olmuyor.

Bu sene başak maçlarını;

Hüseyin Göçek 9 kez

Ali Palabıyık 9 kez

Abdülkadir Bitigen 7 kez yönetmiş.

Başka herhangi bir takımın maçlarında 7’den fazla görev alan hakem yokmuş.

smart
06.07.2020, 11:10
Galatasaray'ı yendik Antalya beraberlik gibi duruyor

Ahmet Hamza
06.07.2020, 11:10
trabzonda yaşıyorum hepiniz gibi trabzonsporluyum esnafım, ekranda aspor açık maç yorumlarını izliyorum bir yanda çalışıyorum. sabahın köründen bu saate kadar gelen müşterilerin bir tanesi hariç hepsi ekrana bakıp bu takım şampiyon olamaz diyor. Hem de cimbomu yendiğimiz maçın ertesi günü.

Anlamıyorum bu kadar umutsuzluk, negatiflik neden? Biz böyle oldukça zaten olumsuzluğu başarısızlığı kendimize çağırıyoruz gel bizi bul diyoruz. Sonra da tüh yine başarısız olduk diye hayıflanmalar. Olmayalım abi şampiyon falan olmayalım, takım değil taraftar haketmiyor çünkü. Takıma ruhsuz diyen taraftarlar önce kendinize bakın sizde ruh var mı diye. Çok yazık.

Taraftar berbat oyunla son dakika kaybedilen Alanya maçından sonra deli gibi destekleri takımı. Karşılığı ne oldu? 10 kişi lig sonuncusuna karşı yürüyen bir takım. Kaleye şut çekmeden maç bitti. Dalga geçer gibi “stres yapıyoruz” dediler maçtan sonra.

İşte istedikleri oldu şimdi. Şampiyonluğa inanmıyor kimse. Stressiz stressiz kazansınlar şimdi maçlarını.

gurur6134
06.07.2020, 11:14
Evet hakem halil umut meler gecen sene icerde dograndigimiz basaksehir macinin hakemi gokselin prenslerinden..

batu94
06.07.2020, 11:24

Bizim ruhsuz olmamızın sebebi takımdır. Hayal kırıklığı hat safhada çünkü. Ankaragücü maçı şampiyonluğun verildiği maç oldu. Denemedik, çabalamadık bile o maçı kazanmaya.

gsyi yendik diyoruz. Yahu 11-11 giden maçta gs bizden daha üstündü. Bu çok açık. Bizimkiler ne yapacağını bile bilmiyor sahada. Allah’tan feguli maçı hediye etti bize. Penaltı ve o kırmızı olmasa bizim gol atacağımız yoktu. Çünkü tek ama tek hücum planımız uzun top. Hatta takım o kadar alışmış ki, 10 kişi rakibine pas yapamayıp uzun top attı.

Bir de Türkmen’in beceriksizliğine geldi. Golü erken yediremedi bize. Çok denedi ama baktı olmuyor dünyanın en aptal penaltısını yaptı. Yoksa becerip 50-60’ta yedirse golü bu maçı berabere bitirirdik.

naimbektas6161
06.07.2020, 12:19
Başakşehir in istatistiklerini kontrol ettim genelde 3 g sonrası b olmuş. Yada 4 g sonrası b olmuş. Bu istatistik devam ederse yine puan kaybı olacaktır. Tahminim bu pazar günü beraber kalırlar.

samway
06.07.2020, 12:42
şu “başakşehir’e yatıyorlar bize aslan kesiliyorlar” ağlaklığını bir an önce bırakmak gerekiyor. Sen başakşehir gibi oynamadığın için olmasın sakın o?

Ayrıca aynı şeyi dün başakşehir söylese nasıl olurdu? Gs’nin başakşehir ve bize karşı oynadığı oyun aynı mıydı? Bu saçma muhabbetlere girilmemesi gerekiyor.

çık adam gibi oyna kazan. Adamların bir amacı yok zaten tatile çıkmışlar. Forvetlerinde bizim koray’ın yabancı versiyonu oynayacak. Vur geç bahane bulma hiç.

saçma olmuş ,,,

tabi ki bize oynadiği farkli olacak adamlar 10 kişi kaldi 11 kişi olduğunda etkili oynadilar ayrica bizim maçtaki eksikleri daha fazlaydi ayrica başakşehir maçini kazansalardi potada olacaklardi bizim maça çok iddaali çikmadilar

ağlaklik diyorsun evet bence de önümüze bakalim ama gerçekçi payi çok fazla

only ts
06.07.2020, 12:57
bu hafta akbil puan kaybedecek..
biz alırız.
liderlik koltuğuna otururuz.
sonraki 3 maçıda alırız..

sonra ver ver mehteri ver

https://youtu.be/vzzAPKoY-3M

Hakan
06.07.2020, 12:59
Taraftar berbat oyunla son dakika kaybedilen Alanya maçından sonra deli gibi destekleri takımı. Karşılığı ne oldu? 10 kişi lig sonuncusuna karşı yürüyen bir takım. Kaleye şut çekmeden maç bitti. Dalga geçer gibi “stres yapıyoruz” dediler maçtan sonra.

İşte istedikleri oldu şimdi. Şampiyonluğa inanmıyor kimse. Stressiz stressiz kazansınlar şimdi maçlarını.

Doğrucu olacağım diyen ipin ucu hayli kaçmış.

Halil Alemdar
06.07.2020, 13:00
———-Uğurcan———-
Jp-Messias-Campi-Novak
————Sosa—————
—-Parmak—-Ndiaye—-
Abdüş———————Eku
————-Sörloth———-

romeikaa
06.07.2020, 13:04
rakip 60 dk 10 kişi oynadı biz forvetimiz sörlotha 1 şut attırabildik o da 95.dkda. ve tabi ki de gol oldu.
hep dedim, hep diyeceğim....bu takım forvetine pozisyon hazırlayamıyor. buna rağmen 21 gol 9 asist yapmış sörloth.
bari bu maç 3-4 tane şut atsa da rahatlasam. eminim ki kendisi de rahatsızdır bu durumdan.

Mehmet Fatih Silik
06.07.2020, 13:17
Waka ve Eku'nun dönmesiyle artik bahane kalmadi.

Son 4 galibiyet ve kaderimizde ne varsa o olacak.

gurur6134
06.07.2020, 13:41
Akbil denizlinin ardindan konya ile oynayacak ve kalan maclar icinde en zor maclari kagit uzerinde bu hafta antep konya maci var ve macin hakemi gokselin gediklisi a.gucu macinin katili huseyin gocek yorum yok nasil ince ince calisiyorlar saha disinda pes..

UĞUR DURTAŞ
06.07.2020, 13:43
H) HALİL UMUT MELER (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=21156)
(Y) EKREM KAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19083)
(Y) İLKER TAKPAK (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1064307)
(D) YİĞİT ARSLAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1091999)

gurur6134
06.07.2020, 13:47
#GökselVarsaAKPyeOyYok taraftarımız twitterda gundem calısması yapmıslar sımdıden gundeme gırdık asıl yıgılma 20.00 da yapılacakmıs

Cafer Bulur
06.07.2020, 13:53
uğurcan
sosa-parmak-ömür
ekuban-nwakaeme-sörloth

Ugurcan

Pereira hüseyin campi novak
Sosa parmak
Ömür ekuban nwaekeme
Sörloth

Böyle cikariz herhalde kagit üstünde kalan 4 macin en kolayi kendi kendimize zora cevirmezsek

UĞUR DURTAŞ
06.07.2020, 14:13
H) HALİL UMUT MELER (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=21156)
(Y) EKREM KAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19083)
(Y) İLKER TAKPAK (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1064307)
(D) YİĞİT ARSLAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1091999)

**
Trabzonspor: 2 - Medipol Başakşehir: 4

Bu maçın hakemiydi yaptığı hainliği hatırlayın....göksel denen kişiliksizin adamı bu

sayın başkan kaybedecek bir şeyimiz yok sessiz sessiz kalmayın
çıkın açıklama yapın bu adamın ve ekibinin adam gibi maç yönetmesi için.

ilelebeTS
06.07.2020, 14:14
Tekrar söylüyorum o saatte Trabzon'da maç olmaz. Nem adamı bitirir. Belki de hedefleri odur bilemem. Maç saati değiştirilmeli.

yorumsuz6117
06.07.2020, 15:15
Başak 21'de oynuyor biz niye 18:30'da oynuyoruz, bu saatin değişmesi lazım..

Harun-61
06.07.2020, 15:22
Podolski ve Jahovic yok.

Mukairu oynar forvet'de.

Lami cimi yok, cikip farkla kazanacagiz!!

HOPA'LI TS'Lİ
06.07.2020, 15:23
Başak 21'de oynuyor biz niye 18:30'da oynuyoruz, bu saatin değişmesi lazım..

Yine katakulli peşindeler
Bu haftadan itibaren 2 takımın da maçı 21.00'de başlamalı

HOPA'LI TS'Lİ
06.07.2020, 15:24
Denizli'den galibiyet bekliyorum, içime mi doğdu acaba?

cem1990
06.07.2020, 15:30
18:30 maç vermekte nedir.
Nem olayını hiç kimse irdelemiyor herhalde

Mustafa ÖZDEMİR
06.07.2020, 15:44
Akşam sıcağında maçmı oynanır. Bu kadarda art niyet olmaz

smart
06.07.2020, 15:44
#GökselVarsaAKPyeOyYok taraftarımız twitterda gundem calısması yapmıslar sımdıden gundeme gırdık asıl yıgılma 20.00 da yapılacakmıs

Samimiyetsiz ve hiç inandırıcı değil. hükümetin en ufak bi kaygı duyacağını sanmıyorum.

Arda'
06.07.2020, 15:47

Dedi ve sonraki seçimde %70 oy verdi :)

Antonio
06.07.2020, 15:48
18.30 da neden bizim maç. Neden kimseden ses çıkmıyor. bunlar kadar art niyetli insan mı olur.

iyattara
06.07.2020, 16:04
İlk devre Denzili yi de Konyayı da yenemedi başak, durumlar farklı tabi ama 2sinden 1ine takılabilir. 2 takımda başağa karşı nasıl oyanayacağını biliyor ve ikisi de zor durumda. Biz maçlarımızı kazanalım mutlu sona ulaşacağız inşallah.

Oruç
06.07.2020, 16:04
Ugurcan

Pereira hüseyin campi novak
Sosa parmak
Ömür ekuban nwaekeme
Sörloth

Böyle cikariz herhalde kagit üstünde kalan 4 macin en kolayi kendi kendimize zora cevirmezsek

Favori Antalya.

sinex52
06.07.2020, 16:22
Şu “Başakşehir’e yatıyorlar bize aslan kesiliyorlar” ağlaklığını bir an önce bırakmak gerekiyor. Sen Başakşehir gibi oynamadığın için olmasın sakın o?

Ayrıca aynı şeyi dün Başakşehir söylese nasıl olurdu? Gs’nin Başakşehir ve bize karşı oynadığı oyun aynı mıydı? Bu saçma muhabbetlere girilmemesi gerekiyor.

Çık adam gibi oyna kazan. Adamların bir amacı yok zaten tatile çıkmışlar. Forvetlerinde bizim Koray’ın yabancı versiyonu oynayacak. Vur geç bahane bulma hiç.

Bence feghouli o kırmızıyı görmeseydi ğs bizden puan alırdı.

sinex52
06.07.2020, 16:25
rakip 60 dk 10 kişi oynadı biz forvetimiz sörlotha 1 şut attırabildik o da 95.dkda. ve tabi ki de gol oldu.
hep dedim, hep diyeceğim....bu takım forvetine pozisyon hazırlayamıyor. buna rağmen 21 gol 9 asist yapmış sörloth.
bari bu maç 3-4 tane şut atsa da rahatlasam. eminim ki kendisi de rahatsızdır bu durumdan.

Katılıyorum. Sorloth 5-6 kere arkadaşlarına çok kızdı koşu yoluna pas atmıyorlar diye. Tam driblinge çıkıyor, bir bakıyor topu saçma sapan bir yere atmışlar. Dikkatinizi çekmiştir.

Onur Civelek61
06.07.2020, 16:25
Maç saati saçma. Yönetim ağırlığını koymalı. Her türlü maç bizim orası ayrı

umut22
06.07.2020, 16:31
Denizli. Son haftalarda şampiyonu değiştiren takım.

Ahmet Hamza
06.07.2020, 16:47
Bence feghouli o kırmızıyı görmeseydi ğs bizden puan alırdı.
Sorun 10 kişi olmaları değildi, adamlar yürüdü. Bunu kendi taraftarları da söylüyor. Başakşehir maçındaki istek yoktu. Bunun çeşitli sebepleri olabilir. Demek istediğim kendi işimizi kendimiz görmeliyiz, bahane bulmaya gerek yok.

amasya0561
06.07.2020, 17:21

İnşallah ama adamlar dört haftadır kazanamıyor ben kayseriden bir beraberlik bekliyorum tabi bizim kazanmamız lazım

calavera
06.07.2020, 17:22
FB nin son mac Denizli'de sampiyonlugu kaybettigi maci dusunun arkadaslar... O sezonki GS'den daha kotu durumda miyiz? Asla.. Sakin sakin maclarimizi kazanmak icin ugrasip son macin bitis dudugu calana kadar beklemeliyiz. Hersey olabilir..

Erkan A.
06.07.2020, 17:32
Denizlisporda ein cok rodalegaya güveniyorum oda biliyordur trabzonsporlular gözü üzerinde olacagini cok kizdigimiz zekide elinden gelen herseyi yapacaktir memleketi icin trabzonsporumuz icin..
renktaslar antalya ac degil ligi birakmis üstüne üstün jahovic yok podolski yok ..Gün geldi artik intikam macimiz olsun bu antalya bizi hami hoca zamaninda perisan etmisti bunlara ne kadar atsak azdir insAllah duygusal davranmaz oyuncularimiz,fark atacagiz bu kesin..denizlisporda akbile karsi tam olarak savunma oynarsa yenilir visca oynayacakmi bu cok önemli..bize gelince biz fark atariz 4-0 diyorum umarim daha cok atariz..bu macinda kahramani abdulkadir ömür olur..

Timur Bey
06.07.2020, 17:51

Hadi oldu da sözünü tuttu Trabzonlular, Akp bunu umursayacak mı?

Adamların tek derdi İstanbul, Ankara'yı kaybettiler üstelemediler. Trabzon'un nüfusu ne, oy oranının ülkeye etkisi ne?

Aksine daha iyi olur iktidar için bizim bakanlara verip veriştirir "Bak, sizin memleket oy vermedi. Cezanızı çekeceksiniz." der.

Ufuk
06.07.2020, 18:01

#GökselVarsaAKPyeOyYok, Başakşehir Kapatılsın gibi saçma taglar daha fazla zarar veriyor. Kazanamayacağını anlayınca ağlayan çocuk imajı veriyoruz dışarıya. Bir takımın kayırılmaması üzerine çalışma yapılmalıydı.

David_LuiZ4
06.07.2020, 18:07
Göksel varsa Akp'ye oy yok mottosunu paylaşanları Akpli mi zannediyorsunuz :D

Trabzon'daki Akpliler Akp sevdasından vazgeçmez bunu kafanıza sokun..Bıraktım şampiyonluğu küme düşsek bile Trabzon'da Akp'nin oy oranı düşmez..

Sinan.K
06.07.2020, 18:11
Ben olsam Kamili kesmem bu performansla jao ve kamili oynatirim arka arkaya cocukta cok enerji var abdusu ikinci yari koysun

Timur Bey
06.07.2020, 18:12
Var kayıtları, hakem atamaları, akbilin haksız puanları ve verilmeyen kartları üzerine hashtag açmak daha mantıklıydı. Bu söylemden asla ekmek çıkmaz.

tristram
06.07.2020, 18:22
#GökselVarsaAKPyeOyYok, Başakşehir Kapatılsın gibi saçma taglar daha fazla zarar veriyor. Kazanamayacağını anlayınca ağlayan çocuk imajı veriyoruz dışarıya. Bir takımın kayırılmaması üzerine çalışma yapılmalıydı.

aynen.ayrica kimse kusura bakmasin ama akbil kararnameyle sampiyon ilan edilse ilk secimde yuzde 70 alirlar..

bu takimin varligi bu haftalarda degil 1.haftada sorgulanmali.koca ligde boylesine luzumsuz boylesine sacma takimin ne isi var diye kimse sormaz ta ki son haftalara kadar..genc topcu yetistiriyor desen yok,uygun maliyetli topcularla guzel bir ornek teskil ediyorlar desen yok,kadroya bakiyorsun maliyeti oldukca yuksek,baskani desen fanatik cinconlu,taraftari desen zaten yok.eee ne var?bu takimi destekleyenlerin para sikintisida yokken neyin mucadelesini surdurduklerini cok merak ediyorum.sampiyonlugu kutlayacak 2 tane taraftari olmayan takim bir tek bu ulkede olur.butun bunlar yetmiyor adamlarin lobisine karsi bile mucadele veremiyoruz.saka gibi.goksel denen adam istedigi hakemleri maclarina atayabiliyor.soran olursa bilmem kac bakan trabzonlu.

diger ucuz istanbul takimlari trabzonspor dusmanligindan akbili destekliyorlar iste akbilin tam olarak sorgulanmamasinin nedeni budur.bu sene yarista biz kaldik biz sorguluyoruz, seneye onlardan biri yarista olursa onlar sorgulayacak..ayni gecen sene cinconlularin sorguladigi gibi.

gurur6134
06.07.2020, 18:27

Amac zaten kayirilmamasi kimsenin oyle olsaydi puan farkini acmistik cokdan..bos durmaktan iyidir saha disinda istedikleri gibi dizayn ediyor ligi birseyler yapmanin zamani geldi de gecti kurbanlik koyun gibi kaderimize razi olmaktan gozumuzu baglayip bicagin onune yatmakdan iyidir..yoksa salak yerine koyulmaya devam..

champions
06.07.2020, 18:49
Kamil--Messias--Campi--Novak
--------Sosa-----Doğan---------
--Ekuban----Parmak----Tony---
------------Sörloth--------------

Ömür kenardan gelsin artık, kaç maçtır kötü.

Sinan.K
06.07.2020, 18:58

Badou ?

Ufuk
06.07.2020, 19:02
Amac zaten kayirilmamasi kimsenin oyle olsaydi puan farkini acmistik cokdan..bos durmaktan iyidir saha disinda istedikleri gibi dizayn ediyor ligi birseyler yapmanin zamani geldi de gecti kurbanlik koyun gibi kaderimize razi olmaktan gozumuzu baglayip bicagin onune yatmakdan iyidir..yoksa salak yerine koyulmaya devam..

Amacını sen ben biliyoruz ama başkaları o şekilde anlamıyor işte.

Bu haftaya kadar Visca, Clichy, Robinho'nun maaşlarını kim ödüyor, sponsorlar kim diye sormayanların şimdi bunları sormaya hakkı yok. Bunları gündem yaparsan geçen seneki gs gibi pis algı yapmış oluyorsun. Böyle şampiyonluğu bizim taraftarın hazmedeceğini sanmıyorum. He yine her türlü seviniriz o ayrı :)

Timur Bey'in söylediği gibi hakem atamaları, var kayıtları, bir hafta arayla takımlara göre farklı verilen kararlar gündeme getirilmeliydi. Yoksa Göksel varsa oy yok ne alaka, göksel gider yüksel gelir sistem aynı olduğu sürece..

Ankaragücü-Başakşehir maçında gol attılar topa dokunmadı Ankaragücü topçusu ofsayt verdi. Bir sonraki hafta aynı pozisyona gol dediler. Bizim maçta Pereira'nın eline penaltı dedi bir hafta sonra aynı hakem penaltı yok devam dedi. Başakşehirden 2 puan düş, bize 2 puan ekle. Daha bir çok maç sayılır ama son bir iki haftada olanlar bunlar. 2 maç 4 puan. Adamlarla yarışırken biz 3 gün arayla onlar 5 gün arayla maç oynayacaklar. Bu sezon 7 kez Bitigen Başakşehir maçında görev almış mesela. 2 maçta 4 puan bıraktığımız Ankaragücü ve Alanya maçlarında da yine Hakem ve VAR olarak görev yapmış. Bunları gündem yapmak gerek.

Yönetimin yerinde olsam çıkar fikstür olayını gündem yaparım. Hatta Sivas iki gün arayla maç oynuyor onlara da haksızlık der yanıma takviye kuvvet alırım. Sivas ve biz 18:30 da oynayacağız Başakşehir 21:00de. Pozisyonları yorum katmadan peş peşe yayınlar aralarındaki benzerliklere rağmen farklı kararlar çıkmasını gündeme getiririm.

B.Yiğit
06.07.2020, 19:09
maçlar artık aynı saatte başlamalı. senelerdir şampiyonluk yarışındaki takımlar son 3-4 haftadaki maçlarını aynı saatte oynuyor.

champions
06.07.2020, 19:15
Denizli'yi son maçlarda izleyen var mı? Yarın sürpriz yapma ihtimalleri var mı?
Deplasmanda en son bizi yenmişler:(

Ufuk
06.07.2020, 19:16

Ömür hücumda şut konusunda falan beklentileri karşılamıyor belki ama Ekuban'ın Ndiaye'nin iki katı pas atıyor her maç. Topun bizde kalması adına önemli oyuncu.

...........Sosa - Parmak.....................
Abdus.........Ekuban......Nwakaeme...
..................Sörloth........................

Bu şekilde başlar skoru aldıktan sonra Badouyu salarız bence.

Murathan
06.07.2020, 19:25
konya ve kayserinin başakşehirden puan alması sürpriz olmaz bana ama 2 takım da bizden puan alabilir. sakatsız bitirsek şu 4 haftayı..

artvints
06.07.2020, 19:27
Nwakame sonradan girmeye devam, pereira da sonradan girsin, son dakikalar bu sefer bayram olur. Ihtiyacimiz olan da bu.

CİVELEK.61
06.07.2020, 20:22
Katılıyorum. Sorloth 5-6 kere arkadaşlarına çok kızdı koşu yoluna pas atmıyorlar diye. Tam driblinge çıkıyor, bir bakıyor topu saçma sapan bir yere atmışlar. Dikkatinizi çekmiştir.

Yok bi de sanki adam o topları önüne alamıyormuş,ofsaytı ayarlıyamıyormuş,rakibini kuvvetiyle ezemiyormuş,zımba gibi çakıp gol yapamıyormuş gibi...
Hatta kötü bir top bile atılsa,sanki yakalayamayacak,önüne alamayacakmış gibi.
Ulan topu at da nasıl atarsan at.
Adam zaten tank gibi at işte daa,at daa at.....
Sosa'yı pek eleştirmem fakat bu sezon Ekuban'ın bile bi çok kez atabildiği bu tarz topları,Sosa'nın atmamasının izahı yok.

CİVELEK.61
06.07.2020, 20:25

O topuda rakip verdi dikkatli incelersek,rakipten geliyo

Anıl C
06.07.2020, 20:25
Denizlispor'da o akşam elbet Mustafa Keçeli'nin bayrağını taşıyan olacaktır.

Doğukan Uçan
06.07.2020, 20:47
wakayeme bu maçta şov yapar 3 asist 1 gol.

inprise
06.07.2020, 21:15
Arkadaşlar neyi tartışıyorsunuz, şu fikstür şikesine bile ses çıkaramayan bir yönetime sahip bir futbol takımının saha içinde ne kadar iyi olursa olsun bu ülkede şampiyon olması mümkün değildir. Şu fikstür şikesini her defasında yapıyorlar ve her defasında biz sessiz sessiz izliyoruz ki bu en görüneni. Bunun daha hakemi var, rakip yöneticileri var sen aleni olana ses etmiyorsan diğerinde neler yapıyorlar tahmin etmemek zor değil. Şampiyonluğa oynayan bir takım Temmuz ortasında 18:30 da güneşin alnın maç yapacak. Arkadaşlar bu çok normal mi sizce? Bakın normal bir lig takvimi yaşamıyoruz Mayıs başında değiliz Temmuz ortasındayız yazın oynatılan dünya kupalarını avrupa şampiyonalarını düşünün hava kararmadan bir maç izlediniz mi 1994 Amerika Dünya Kupasından sonra ben hiç izlemedim.

İşte sahada hakemi de yeneceğiz, tff yi de yeneceğiz onu da yeneceğiz kuru laflarını bırakın, hiç bir zaman yenemedik yenemeyiz de. Türkiye'de sahadaki kalite başarı sana tek başına şampiyonluk kazandırmaz bunu bizim camia anlasın artık. Kıytırık taraftarı camiası geçmişi olmayan bir kulup bilr bizimle top gibi oynuyor, nerede Trabzon sevdalısı iş adamları siyasiler yöneticiler hep lafta Trabzonun haklarını koruyorlar. Bu kadar etkisiz ve basiretsiz bir camianın Türkiye gibi bir ülkede hele futbol çetesinin düzeninde şampiyon olması bir hayaldir. Dost acı söyler.

Tuğrul
06.07.2020, 21:30
Trabzonspor 4 gün ara ile, Başakşehir 6 gün ara ile maç oynuyor.

Hele ki Antalya maçının Temmuz'un sıcaklığında 18:30'da oynanması.

Trabzonspor-Başakşehir maçlarının aynı gün, aynı saatte oynananmaması düpedüz planlı ve programlıdır.

Twitter'dan bununla alakalı resmi site bir paylaşım yapmalı.

Bu hafta itibari ile Başakşehir ile aynı gün, aynı saatte maçlara çıkılmalı.

Sanırım hesap edemedikleri nokta Trabzonspor'un şampiyonluk yarışından kopmaması oldu yani ona göre fikstür yapmışlar.

inprise
06.07.2020, 21:43
Size daha vahimini söyleyeyim, Başakşehir'in bir sonraki maçı ki puan kaybetme ihtimali en yüksek maç kiminle Konya, peki Konya'nın fikstürü nasıl baktınız mı hiç? Perşembe 21:00 de Antep deplasmanında oynuyor Pazartesi Başakşehir ile oynuyor, şu kısıtlı ve sorumlu ortamda Başakşehiri rakibinden 48 saat daha fazla dinlendiriyorlar. Ayrıca şunu da söyleyeyim başakşehirin milli hakemi Halis Özkahya Antep - Konya maçının hakemi. Konya bu maçı alırsa düşme hattından çıkacak ve bir nebze rahatlayacak, maçı dikkatlice izleyin maçta hakemin bol bol konya güzellemeleri yapacağından hiç şüphem yok.

emre6117
06.07.2020, 21:45
Trabzonspor 4 gün ara ile, Başakşehir 6 gün ara ile maç oynuyor.

Hele ki Antalya maçının Temmuz'un sıcaklığında 18:30'da oynanması.

Trabzonspor-Başakşehir maçlarının aynı gün, aynı saatte oynananmaması düpedüz planlı ve programlıdır.

Twitter'dan bununla alakalı resmi site bir paylaşım yapmalı.

Bu hafta itibari ile Başakşehir ile aynı gün, aynı saatte maçlara çıkılmalı.

Sanırım hesap edemedikleri nokta Trabzonspor'un şampiyonluk yarışından kopmaması oldu yani ona göre fikstür yapmışlar.

Trabzonsporun diğer 3 istanbul takimi yanında siyaset ve tff tarafından değersiz olduğunu biliyorduk da başak gibi bir takım karşısında bile aciz duruma düşürülmesi gerçekten cok büyük ayıp.
Bu şehir ve bu takım yalnız ve sahipsizdir.turkiye liginde ne yaparsan yap senin gibi bir takimi şampiyon yapmayacaklar.
Önce lobi yapman lazim.masada da güçlü olman lazim.siyaset ve tff hakkını yemekten korkmasinlazim.

emre6117
06.07.2020, 21:47
Başakşehir hic konuşmuyor ama neredeyse tüm ayrıntıları düşünüyor.adamno kadar güçlü ki kendi maçına,trabzonun maçına, ayrica başakın sonraki hafta oynayacağı takımın maçına bile.mudahale edebiliyor.bu göksal gümüşdağ kimdir Bunkadar.
Göksal gümüşdağa güç getirecek bir trabzonlu veya trabzonsporlu yokmudur.

inprise
06.07.2020, 21:50
Başakşehir hic konuşmuyor ama neredeyse tüm ayrıntıları düşünüyor.adamno kadar güçlü ki kendi maçına,trabzonun maçına, ayrica başakın sonraki hafta oynayacağı takımın maçına bile.mudahale edebiliyor.bu göksal gümüşdağ kimdir Bunkadar.
Göksal gümüşdağa güç getirecek bir trabzonlu veya trabzonsporlu yokmudur.
TFF'nin gerçek başkanıdır, önüne kukla atadılar sadece Fenerlilerin Nihat Abileri ile kötü olmalarının temel nedeni budur Nihat Özdemir kukla başkandır. Diğer taraftan kimin yakınıdır necidir biliyorsunuzdur zaten.

61Firtinasi61
06.07.2020, 21:57
Şu an alman maçına bakıyorum, canlı.
Heidenheim - Bremen e karşı.

Heidenheimin bütün işçileri gürültü ses yapiyorlar. Ellerinde davul düdüklen Takıma destek ediyorlar.
Biz niye böyle bir şey yapamıyoruz?!

Gesendet von meinem SM-G975F mit Tapatalk

Tuğrul
06.07.2020, 22:02
Göksel Gümüşdağ bütün TFF, MHK idari ve denetim mekanizmalarına hükmediyor.

Geçmiş zamanlarda bu güce Aziz Yıldırım sahipti.

Siyaset bu gücü son 3 senede Başakşehir başkanına bıraktı.

Gs Fatih Terim, Abdürrahim Albayrak, Ali Dürüst, MHK'da ki kendi hakemleri ve medya'da ki kalemlerin etkisi ile bu güce karşı koyabiliyordu.

TS ise bu tür şeylerden mahrum bir şekilde mücadelesini sürdürüyor.

Tabi Ünal Karaman ve Hüseyin Çimşir'in içimizde irlandalı olduğunu söylemeden geçmek mümkün değil.

inprise
06.07.2020, 22:19
Bakın bu fikstür ayarlamaları şikeleri ne ilk ne son, aşağıdakini okuyun, corona öncesi de Alanya - Ts maçını aynı Eskişehir - TS maçı gibi TS'nin takılması gereken hedef maçı seçmişlerdi. O maçı öyle bir tarihe koydular ki sonraki hafta, hafta içi kupa maçı filan olmamasına rağmen Alanya - TS maçı cuma günü oynanıyordu ve sorun şuki o haftaiçi maçtan bir kaç gün önce milli maçların olması ve Shorlot, Novak gibi iki temel futbolcumuzun maça yetişmesinin zor yada çok yorucu olması. Shorlot salı gece Norveç'in kader maçına çıkacaktı.

Şuraya bakın okuyun koskoca Trabzonspor camiasının başkanı TFF'de muhattap bulamadım diyor, bu denecek laf mı bugün de muhattap olmuyolar demek ki hiç sesimizi çıkarmıyoruz. Adamlar bu kadar ince ve aleni hesap kitap yapıp bunu şikeye adaletsizliğe döküyorlar daha sahadaki hakeme filan gelmedik. Ağaoğlu çok başarılı başkandır uzun süre kalsın derdim onunla değil tüm camiamız ile ilgili, başkanının gücü değeri camianın gücü kadardır onun da elinden bu kadarı gelir.

https://ajansspor.com/haber/agaoglu-muhatap-bulamadi-358813

naimbektas6161
06.07.2020, 22:44
Kayseri 3 ledi alt taraf alev aldı. Kalan maçlar zor başak da takılabilir bizde

gurur6134
06.07.2020, 22:54
Kayseriye helal olsun mucizeyi gerceklestircekler gibi duruyor..mumkunse basaksehir macina kadar en fazla 1 puan alsinlar ama maca asılmalari icin:)

gurur6134
06.07.2020, 22:55
Şu an alman maçına bakıyorum, canlı.
Heidenheim - Bremen e karşı.

Heidenheimin bütün işçileri gürültü ses yapiyorlar. Ellerinde davul düdüklen Takıma destek ediyorlar.
Biz niye böyle bir şey yapamıyoruz?!

Gesendet von meinem SM-G975F mit Tapatalk

Aman strese girer yine beyler bahaneleri olur gerek yok

gurur6134
06.07.2020, 22:59
Size daha vahimini söyleyeyim, Başakşehir'in bir sonraki maçı ki puan kaybetme ihtimali en yüksek maç kiminle Konya, peki Konya'nın fikstürü nasıl baktınız mı hiç? Perşembe 21:00 de Antep deplasmanında oynuyor Pazartesi Başakşehir ile oynuyor, şu kısıtlı ve sorumlu ortamda Başakşehiri rakibinden 48 saat daha fazla dinlendiriyorlar. Ayrıca şunu da söyleyeyim başakşehirin milli hakemi Halis Özkahya Antep - Konya maçının hakemi. Konya bu maçı alırsa düşme hattından çıkacak ve bir nebze rahatlayacak, maçı dikkatlice izleyin maçta hakemin bol bol konya güzellemeleri yapacağından hiç şüphem yok.

Antep konya macini a.gucu macinin katili gokselin gediklisi huseyin gocek yonetecek diye biliyorum halis var hakemi olabilir..bu mac da bence de buyuk dumen donecek ya konyaya maci verecekler basaksehire kasmasin diye yada dograyacaklar cezalandiracaklar gardini dusurecekler 2 isde basaksehirin isine gelir.bu hafta abdulkadir bitigen ve huseyin gocek atamalarinin izahi yok..alanya antalya basaksehir k.pasa konya birbirleri ile farki olmayan ayni yere gobekden bagli takimlar.antep guzellik yaparsa sasirmam konyaya .normalde konyanin kascagini sanmam basaka dusme tehlikesi kalmazsa..

CİVELEK.61
06.07.2020, 23:02
Trabzonspor'da hocalık yapmış ve yapacak tüm hocalar, prosinecki'den "Kontra atağa nasıl çıkılır" dersi alması lazım.
Yüzde 30 topa sahip olmayla rakip nasıl darma duman edilir,
Doğru zamanda,doğru noktaya nasıl baskı yapılır öğrenirler belki.
En önemlisi bir takım ortaya nasıl ruh koyar bunu görmesi lazım Türk futbol camiasının.
O kadar hasret kalmışım ki yürekle oynayan takıma,2.golde evi yıktım bağırmaktan

Sefer A.
06.07.2020, 23:03
inprise
Rezilliklerin ardı arkası kesilmiyor...
Ben de o eskişehir maçını yazacaktım, daha da beterdi o olay, biz 4 fb 7 gün arayla maç oynadı

Bizimkiler de bunun farkında, her şey ayarlanmış, 2.lik konusunda da rahat bırakıldık kimseyi yaklaştırmadılar, bizi böyle kandırıyorlar...
Bundan sonra Bursa şampiyonluğu gibi beklenmedik şeyler olmalı ipi göğüslememiz için, yoksa...........

Doğukan Uçan
06.07.2020, 23:03
ligin altındaki takımlar aşırı iyi oynuyor kayseri ve konya ya hem başakşehir hem de biz takılabiliriz.

şaka maka 4 te 4 çok zor gözüküyor.

gurur6134
06.07.2020, 23:08
Persembe gunu rize kayseri macinda rizeliyiz ,kayseri bu macida alirsa icerde her turlu antepi yener kumede kalir..basak maci formaliteye doner..

My
06.07.2020, 23:30
Trabzonspor'da hocalık yapmış ve yapacak tüm hocalar, prosinecki'den "Kontra atağa nasıl çıkılır" dersi alması lazım.
Yüzde 30 topa sahip olmayla rakip nasıl darma duman edilir,
Doğru zamanda,doğru noktaya nasıl baskı yapılır öğrenirler belki.
En önemlisi bir takım ortaya nasıl ruh koyar bunu görmesi lazım Türk futbol camiasının.
O kadar hasret kalmışım ki yürekle oynayan takıma,2.golde evi yıktım bağırmaktanHamili, B. Orhanlı Ünallı Sonerli Şotalı Şeyhmuzlu felan zamanlarda çok fena kontra atağa çıkardık :) Saniiyesinde rakip kaledeydik.Hele son zamanlarda Haminin Hamdiye kontradan muz ortalarıyla attığımız golleri var idi ki artık klişeleşmişti :)

kayseriliyiz
07.07.2020, 00:10
Olurmuyuz, sanmiyorum ama sampiyonlugu hakeden bir takim varsa, o da Trabzonspor.

kayseriliyiz
07.07.2020, 00:13
Kimseden medet umma abi, antalyada alenen maçi satanlar vardi.

Cafer Bulur
07.07.2020, 00:18
Favori Antalya.

Kesin renkdas,agücü bile bizden puan aldiysa antalya gibi ikinci devrenin flas takimlarindan biri bu macin agir favorisidir.

Zorda olsa kazanmak zorundayiz güc olsun ama 3 olsun.

BlackPanther
07.07.2020, 00:45
Beyaz futbolda da söylediler. Bende ögrendim bu kesin bildigiyi.

Eger Trabzonspor sampiyon olursa Novak ve Sörloth Trabzonsporda kalacak. Ama eger olamazsa ikiside gidecek. Novak Fenerbahceye Sörlotha avrupaya.

Yani gördügünüz gibi Trabzonsporun gelecegi bu sampiyonluga bagli.

Bir ikinci 2011 yasamayalim. Bu camia bu bu yenilgiyi kolay kolay kaldiramaz.

BlackPanther
07.07.2020, 00:51

Renkdas, benimde icimde bir ses Denizlispor kazanacak diyor. Beraberlik bile degil. Kazanacak diyor icimdeki ses.

Mactan sonra görecegiz o ses dogru mu diye.

Togrul
07.07.2020, 01:00
Sörlotu 2 seneliğine kiralamışız. Nasıl kesin bilgi oluyor?

BlackPanther
07.07.2020, 01:13
Sörlotu 2 seneliğine kiralamışız. Nasıl kesin bilgi oluyor?

6 Milyona alip devam satilacak. Cünkü kasaya para lazim. Ama sampiyonluk primi gelirse olay baska. Hersey Sampiyonluga bagli.

hay1699
07.07.2020, 01:34
Maçları aynı saate aldıramaması sözde Trabzon lobisinin var olmadığının delili olacaktır.

romeikaa
07.07.2020, 01:34
ak partinin ciddi oy oldığı konya-kayseri başakşehir maçlarında şaibe döner mi diye düşünüyorum.
göksele bi emir gider mi sizce bu şehirlerin düşmemesi lazım diye ?
göksele böyle bir emir gitse de takıma bunu nasıl söyler orası da meçhul, zira okan buruk şampiyoluğa kitlenmiş çok stresliydi antalya maçında.
bunun tek yolu bakanlıktan 4-5 topçunun testi pozitif çıktı diyip o oyuncuları oynatmamaları.
açıkçası bir yanım başakşehir şampiyonluğu bırakmaz dese de diğer yanım siyasi irade böyle saçma bir riske girer mi diye düşünüyor.
trabzonun oy potansiyelini sadece trabzonda düşünmeyin, istanbulda nasıl çoğu ilçede en karşı olduğu chpye bile oy verildiğini gördük.
bence denizli maçında değil ama konya ve kayseri maçlarında başakşehir puan kaybedecek. ak parti başakşehirin şampiyon olduğu bir durumda asla bir daha seçim kazanamaz diye düşünüyorum. 500 bin oy %1 ediyor, sadece istanbulda 3 ayda 800 bin farkı düşünürsek türkiye çapında etkisi %2.5 gibi olur ve ak parti kaybeder.

yani ciddi anlamda başakşehirin şampiyon olmasına izin verirler mi beyler vallahi aklım almıyor. siz deyiverin çok mu abarttım acaba.

lazboy0061
07.07.2020, 01:49
Renkdas, benimde icimde bir ses Denizlispor kazanacak diyor. Beraberlik bile degil. Kazanacak diyor icimdeki ses.

Mactan sonra görecegiz o ses dogru mu diye.

Insallah renktasim ama ben denizli den degilde konya dan cok ümitliyim denizli en son deplasman galibiyetini bizden aldi galiba

vyno
07.07.2020, 01:53
ak partinin ciddi oy oldığı konya-kayseri başakşehir maçlarında şaibe döner mi diye düşünüyorum.
göksele böyle bir emir gitse de takıma bunu nasıl söyler orası da meçhul, zira okan buruk şampiyoluğa kitlenmiş çok stresliydi antalya maçında.
bunun tek yolu bakanlıktan 4-5 topçunun testi pozitif çıktı diyip o oyuncuları oynatmamaları.
açıkçası bir yanım başakşehir şampiyonluğu bırakmaz dese de diğer yanım siyasi irade böyle saçma bir riske girer mi diye düşünüyor.
trabzonun oy potansiyelini sadece trabzonda düşünmeyin, istanbulda nasıl çoğu ilçede en karşı olduğu chpye bile oy verildiğini gördük.
bence denizli maçında değil ama konya ve kayseri maçlarında başakşehir puan kaybedecek. ak parti başakşehirin şampiyon olduğu bir durumda asla bir daha seçim kazanamaz diye düşünüyorum. 500 bin oy %1 ediyor, sadece istanbulda 3 ayda 800 bin farkı düşünürsek türkiye çapında etkisi %2.5 gibi olur ve ak parti kaybeder.

yani ciddi anlamda başakşehirin şampiyon olmasına izin verirler mi beyler vallahi aklım almıyor. siz deyiverin çok mu abarttım acaba.

O dedikleriniz olmaz. Siyasiler o şekilde düşünmüyor. Trabzonda yaşayan partili birini düşün çevrende Trabzonspor için kalkıp başka partiye oy verir mi? Benim gördüklerim asla partisine oy vermemezlik yapmaz.Siyasiler bunu çok iyi biliyor rahatlar.

serdaracıl
07.07.2020, 01:59

Doğan kim ya? Hüseyin hocaya kızıyoruz bir de. Taraftara kalsa ne kadar kazma varsa sahaya atar

BatuhanB
07.07.2020, 02:25
Hakan Özmert, Fredy, Podoski ve Jahovic'in yanı sıra Ersan ile Sinan'ın da maça yetişmeme ihtimâli varmış.

https://pbs.twimg.com/media/EcQogEDXkA0vf47?format=jpg&name=orig

MehmeTS_ADANA
07.07.2020, 03:01
iddaa nın oranlarına bakın antep konya maçını konyaya verecekler kesin. umarım malatya ve rize bu hafta kazanır. konyanın rizeyi yenmesi çok kötü oldu

Murathan
07.07.2020, 03:40
tandemde hüseyin-hosseini olmalı. campi kalan haftalarda süre almamalı.

Timur Bey
07.07.2020, 03:56

Verirler, Trabzon'da en kötü %50 oy olur Akp. Ankara gitti elden takmadılar, dertleri İstanbul. Takımın adı İstanbul Trabzonspor olsa bak o zaman nasıl da akbile ayar veriliyordu.

HOPA'LI TS'Lİ
07.07.2020, 07:44
Haydi Denizli
Kap puan veya puanları
Bitsin artık bu hasret
Ey Futbol yap Başakşehir'e de bu akşam bir tuzak

HOPA'LI TS'Lİ
07.07.2020, 07:48
Hakan Özmert, Fredy, Podoski ve Jahovic'in yanı sıra Ersan ile Sinan'ın da maça yetişmeme ihtimâli varmış.

https://pbs.twimg.com/media/EcQogEDXkA0vf47?format=jpg&name=orig

Geçmiş olsun.
Jahoviç gibi çok etkin adamları da yok

Mutlak kazanmalıyız
BU AKŞAM DENİZLİ ÇELME TAKARSA SÜPER MORAL OLUR TAKIMA VE CAMİAYA

İ. SARAL
07.07.2020, 08:05
Denizli bu maç yenilir, bizim maç ölüm kalım maçı olur.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

outlaws61
07.07.2020, 08:12
Her gün yeni bir umutla acaba mı diye uyanıyoruz.

Bugünde o günlerden biri.

Acaba olur mu yüzümüz güler mi?

26 yaşındayım her zaman boynu bükülen biz olduk. Trabzonla bir gram alakam yok ama bu takıma gönül verdim.

Ne 3 büyük sevdasına düştüm ne başka bir şey.

Düştük Trabzonspor'un peşinde cefadan başka bir şey çekmedik.

Ama sevmekten de vazgeçmedik.

İnşallah bu sene bizler güleceğiz.

Bugün o iyi şeylerin başlangıcı olur insallah.

İ. SARAL
07.07.2020, 08:51
Konya nın bu hafta yenmemesi lazım. Konya puan alırsa alacak akbilden.

Doğukan Uçan
07.07.2020, 08:54
gazişehir konya maçı çok şaibeli gibi duruyor demedi demeyin konya 1 tane atar üstüne yatar maç öyle biter

bide iddaa da konya favori gösterilmiş bu sene kaç deplasman galibiyeti var

samway
07.07.2020, 09:18
gazişehir konya maçı çok şaibeli gibi duruyor demedi demeyin konya 1 tane atar üstüne yatar maç öyle biter

bide iddaa da konya favori gösterilmiş bu sene kaç deplasman galibiyeti var

Maçın hakemi de hüseyin göçek ciddi bir sıkıntı var o maçta

Çağdaş DENİZ
07.07.2020, 09:36
Bu maçta rotasyon yapılmalı en azından 2 farklı skor yakalarsak rotasyonlu çıkılmalı 8 günde 3 maç aynı kadroyla zor

yattarinho61
07.07.2020, 09:51
Oyuna degil artik bundan sonra skor ve averaja bakar hersey. Atabildigimiz kadar atmaliyiz acimak yok. Farki yakalarsak, Sörloth Sosa Eku oyundan cikmali. Waka kalabilir 3 hafta oynamadi ritim tutsun.

yorumsuz6117
07.07.2020, 09:55
Denizli'nin puan alması futbol mucizesi..

HOPA'LI TS'Lİ
07.07.2020, 09:59
Denizli'nin puan alması futbol mucizesi..

1995-1996
TRABZONSPOR-VANSPOR: 0-1

Futbolda oynanmamış hiçbir maç kazanılmaz.

Muhammed Ayaz
07.07.2020, 10:14
Bu maçı şöyle en az 2 farkla flan kazanmalıyız.
Ayrıca ben Başakşehirden bugün değil Konya deplasmanında hata bekliyorum.
Tabi benzer bir hatayı inşallah biz yapmayız l.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet BAŞ
07.07.2020, 10:26
Hadi oldu da sözünü tuttu Trabzonlular, Akp bunu umursayacak mı?
Adamların tek derdi İstanbul, Ankara'yı kaybettiler üstelemediler. Trabzon'un nüfusu ne, oy oranının ülkeye etkisi ne?
Aksine daha iyi olur iktidar için bizim bakanlara verip veriştirir "Bak, sizin memleket oy vermedi. Cezanızı çekeceksiniz." der.

Timur Bey, bence yanılıyorsunuz. İstanbul'da bir sayım elbette yapılmadı ama İstanbul'da seçimi kimin kazanacağını etkileyecek kadar Trabzonlu/Trabzonsporlu olduğunu düşünüyorum. Son seçimi Ekrem İmamoğlu'nun kazanmasında memleketinin Trabzon olması etkili olmuştur. Bu en çarpıcı örnektir sanırım. Siz bu şehrin ve takımın potansiyelinin farkında olmayabilirsiniz. Fakat siyasette ve bürokraside bir Trabzon etkisi vardır. Özellikle İstanbul'da seçim kazanmak istiyorsanız Karadenizlileri görmezden gelemezsiniz. Bu kesim organize olursa istediğini alır. Ama burada önemli olan organize olabilmektir. Bunu ne kadar beceriyoruz derseniz orası tartışmalı tabi. :o

cakalkerem
07.07.2020, 10:30
başak-antalya maçını izledim..mücadele ettiler..ama çok kolay gol yediler..yiyince de dağıldılar zaten...açıkcası başakın puan kaybetmesini bekliyordum olmadı....

neyse biz yenelim önümüze bakalım

Murat Keçeci
07.07.2020, 10:31
Yine kritik bir maç oynayacağız.a.gücü maçından yeterli dersi çıkardığımızı düşünüyorum artık akyazida puan kaybetme lüksümüz yok maçın her dakikasının kıymetini bilerek oynamaliyiz.Doksan dakikanın her dakikasını coşkuyla oynamalı stres gibi kavramları kafamızdan silmeli ve yeteneklerimizi tam kapasite ile sahaya yansitmaliyiz.

Rakip tipik bir anadolu takımı topun arkasında iyi durup fırsat bulunca değerlendirmeye çalışan bir ekip çok dikkatli olmalıyız.Ozellikle deplasmanda antalya daha iyi işler yapıyor.Sezonun ilk yarısında fb yi kadiköyde yendiklerini hatırlıyorum.Dis saha puan durumunda da sivas,gs,bjk gibi takımlarla aynı puanı toplamış.Maçin son dakikasına kadar ciddiyetimizi korumalıyız.

Bizim takımın neler yapacağına gelirsek öncelikle vücut dili olarak her oyuncumuz maçı ne kadar istediğinin mesajını vermeli bu mesaj sadece antalya ya değil aynı zamanda başakşehirede verilecek bir mesaj olacak.Mecazi mânada rakibi döve döve coşkuyla ısıra ısıra sonuca gitmeliyiz.

Özellikle defans bölgesinde basit hatalar yapmamalıyız.Mesela gs maçında yaptığımız penaltı biraz ucuzdu.Ceza sahası içinde atlayıp zıplarken daha kontrollü olmalıyız.

Abdülkadir parmak ve sosa dan yine orta saha da coşkulu bir oyun bekliyorum onların iyi oyunu blokları birbirine yaklaştırıp topun olduğu yerde çoğalmamizi kolaylaştıracak ve biz yardımlaşarak oynadigimizda stres diye bi kavramda olmayacak çünkü her olumlu pas özguvenimizi daha da arttıracak.

Bireysel yeteneklerimiz ise doğru zamanda sahneye çıkmalı.Sörloth ve oynarsa nwakaeme bu konu da ısrarlı oyuncularımız onlardan ne kadar verim alacağımız belli ama ömür ve ekubanin her maç verimi aynı olmuyor özellikle bu iki oyuncu dan ömür topla daha fazla buluşup ceza sahasına inmeli ekuban ise dribling yeteneğini kaliteli son vuruşlar ile süslemeli.Orta sahadan ve savunmadan ekstra katkılar da gelirse zor maçı kolaya çevirebiliriz ama dediğim gibi önce maçı ne kadar istediğimizin mesajını tüm kamuoyuna vermeliyiz.

A.gucu maçındaki en büyük sıkıntı stres kaynaklı pas hataların tavan yapması olmuştu ve buna bagli herkesin bireyselliği abartıp 30,40 metre top sürerek oynamaya çalışmasıydı futbol 11 kişinin oynadığı bir oyun futbolun anahtar kelimesi yardımlaşmadir.

Zirvedeki takım şuan başakşehir yani onların psikolojisini etkileyecek en önemli şey bizim coşkumuz olacaktır.Coskumuzla tüm camia olarak basaksehirin üzerine çökmeliyiz.Yönetimde özellikle bu dönemin çok iyi takipçisi olmalı hakemleri ve basaksehirin rakiplerini çok iyi takip etmeli istihbarat konusunda.

gs maçıyla güzel bir mesaj verdik şimdi bu mesajı kar topu gibi büyüterek basaksehirin üstüne çökme vaktidir.

Vazgeçmeyeceğiz...

Mehmet BAŞ
07.07.2020, 10:33

Abdülkadir Ömür konusunda bu görüşünüze katılmıyorum. Bence Galatasaray maçında Kamil ve Parmak ile birlikte takımın en etkili isimlerinden biri de Ömür idi. Son iki maçta bariz şekilde toparlandığını düşünüyorum. Ankaragücü maçının ikinci yarısında oldukça etkili oynadı. Ama sakatlandı. Ondan önceki maçta 1 gol yaptı. Yakın vakitte Novak'a yaptığı asist birinci kalite idi. Öyle kesilsin diyeceğimiz bir performansı yok. Bilakis üzerine koyarak form tuttuğunu gözlemliyorum.

Manu61
07.07.2020, 10:34
Fikstür konusu gerçekten mide bulandırıyor. Başakşehir'in rakibi Galatasaray olsaydı ortalık yangın yerine dönerdi.

cakalkerem
07.07.2020, 10:35
başakı maçlarda takip etmemeiz çok kötü..düşme hattıyla maçları..yendikleri takdirde bize köpekler gibi asılacaklar....

Mehmet BAŞ
07.07.2020, 11:14
Arkadaşlar, Başakşehir'in karşısında bu saatten sonra Alanyaspor ve Antalyaspor gibi rakibine yatacak takımlar yok. Oynayacakları Denizli, Konya, Kayseri takımlarının puana ihtiyacı var. Öyle boş kaleye gol atacakken ayağından topu açmalar, gol atacakken pası vermeden sakatlanmalar olmaz. Bu üç maçta artık şampiyonluk düğümü çözülecektir. Son haftaya kalmayacağını düşünüyorum.

Başakşehir, pandemi sürecindeki maçlar başladığı günden bu yana iyi futbol oynamıyor. Ankaragücü (Hakem), Alanya (Yattı), Antalya (Yattı) sayesinde üç maçı da geçtiler. Saha dışı destek görmeselerdi bu maçların tamamında takılma durumları vardı. Bu noktadan sonra ne olacağını göreceğiz. Göksel ve TFF maç saatlerinden tutun da hakem atamalarına kadar her türlü pisliği hala yapıyor. Ama Allah büyük! Bunların bir oyunu varsa Allah'ın da bir hesabı vardır.

Bizim takım adına ise ben umutluyum. İyi futbol oynayamıyoruz, doğru. Ama Başakşehir'den daha kötü de oynamıyoruz. Bunu net bir şekilde söyleyebilirim. Şu süreçte o sakatlıkları yaşamasaydık bugün bambaşka şeyleri konuşuyor olurduk. Hatalarımızdan ders çıkartarak yolumuza devam etmeliyiz. Ön hatta tam kadro olduğumuz sürece maçları kopartacağımızı düşünüyorum. Bu stresi yönetmek kolay değil ama en nihayetinde şampiyonluğu göğüsleyeceğimizi düşünüyorum. İnanmak başarmanın yarısıdır derler. O nedenle son saniyeye kadar mücadeleye devam! Morallerinizi yüksek tutun beyler!

gurur6134
07.07.2020, 11:34
Wakayeme riske edilmesin gidisata gore degerlendirilir bu mac ekuban sosali shorlthlu kadro ile gecilir asıl kalan 3 mac da lazim bize..oyuncular sakin kalmali tetikci hakemler kart icin uyduruk penaltilar icin firsat kolluyorlar bize karsi akilli davranmazsak bakmazlar gozumuzun yasina en ufak hamlede..krtik pozisyonlara da itiraz etmeyi ogrenemedik gitti can sıkıyor bu is

HOPA'LI TS'Lİ
07.07.2020, 11:49
Sevgili kardeşlerim,

Son 4 maçı alırsak şampiyon olacağımızı düşünüyorum.

Ancak Başakspor'u takip etmek biraz handikap gibi gözükse de sen artık her maçı eze eze almalısın.

Kim düşerse düşsün.

Antalya zaten çok eksik

Bu arada +5 gol öndeyiz ve +11 gol fazla attık liderden.

Averajı da yükseltmekte fayda var.

Ben şampiyonluğa inanıyorum.

Başakşehir en az 2 maçta takılacak (Kayseri, Konya, Kasımpaşa maçlarında)

Bu akşam Denizli 1 puan alabilse harika olur.

Takıma enerjinizi vermeye devam edin.

HOPA'LI TS'Lİ
07.07.2020, 11:50
Uğurcan penaltı kurtarabilirse 10 numara kaleci olur.

Tek eksiği bu

BlackPanther
07.07.2020, 12:22
Turgay Demir: Bugün Denizlispor dan bir sürpriz bekliyorum.

abdllh.29
07.07.2020, 12:27
Fikstür konusu gerçekten mide bulandırıyor. Başakşehir'in rakibi Galatasaray olsaydı ortalık yangın yerine dönerdi.

Konu bu zaten biz olunca neden yangın yeri olmuyor.
Kendimize sormamız gerekiyor.

yattarinho61
07.07.2020, 12:34
Tamam Denizli ne kadar kötü olsada ilk macta beraberlik cikarmis Basaksehire karsi, hatta bi toplari direkten döndü son anlarda diye hatirliyorum.

Manu61
07.07.2020, 12:47
Denizli berbat bir takım Başakşehir ilk yarıdan 2-3 farkı yakalar.

Hamza Yilmaz
07.07.2020, 12:51
Denizlispor'dan bir beklentim yok. Cok kötüler

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

pReN@_61
07.07.2020, 13:18
çok zor maç

iyattara
07.07.2020, 13:22
iyi iyi denizliden beklenti olmaması güzel, antalya kesin puan alır da diyordu herkes bu hava sevindirdi beni :)

Enes Başkaya60
07.07.2020, 13:22
Ankaragücü maçından sonra maçın nasıl geçeceğini kestirmek çok zor...Her sonuç çıkabilir...

iyattara
07.07.2020, 13:24
çok zor maç

Bu maç çok zor olmayacak. Çünkü Antalya yı taşıyan adamlar yok ve hiç bir iddiaları da yok. Her pozisyonun içinde olan Podolski ve Jahovic, orta sahalarını ayakta tutan 2 adam vs. Yedek rotasyonu da çok iyi değil adamların. Ankaragücü bile bir şeylerin peşinde motive idi Antalya da öyle bir hava da yok. He diyorsan ki bizim tüm maçlar sıkıntılı geçiyor ona bir şey diyemem haklısın.

tamuğ yamtar
07.07.2020, 13:25
iyi iyi denizliden beklenti olmaması güzel, antalya kesin puan alır da diyordu herkes bu hava sevindirdi beni :)

Denizli hakikaten çok kötü takım ama.

Denizli’nin puan alabilmesi için Başakşehir’in çok kötü oynayıp, Denizli’nin de çok iyi oynaması lazım.

İki takım da vasat bir futbol ortaya koyarsa Başak rahat alır.

Veya da Van maçında yaşadığımız gibi bir futbol mucizesi olması lazım.

ÖmürKaradeniz61
07.07.2020, 13:28
Kayseri başakşehiri yenip ligde kalırsa bizim maça zaten tatil havasında çıkar. Prosinecki mükemmel bir hoca hemen farkını yarattı.

Enes Başkaya60
07.07.2020, 13:31
Kayseri başakşehiri yenip ligde kalırsa bizim maça zaten tatil havasında çıkar. Prosinecki mükemmel bir hoca hemen farkını yarattı.

Bende belki Kayseri bir sürpriz yapar diyorum Konya değilde..

Konya da ama Uğur Demirok farkı var tüm takımı gaza getirebilir..

ÖmürKaradeniz61
07.07.2020, 13:32
Bende belki Kayseri bir sürpriz yapar diyorum Konya değilde..

Konya da ama Uğur Demirok farkı var tüm takımı gaza getirebilir..

Ankaragücünü yenseydin şimdi böyle siktiriboktan takımlardan medet ummazdın.

Enes Başkaya60
07.07.2020, 13:34
Ankaragücünü yenseydin şimdi böyle siktiriboktan takımlardan medet ummazdın.

Aynen öyle kardeşim aklım almıyor ya nasıl yenemedik demekki Nwekaame olmayınca takım bir hiç bunu anladık... Ekuban da öyle tabiki...

Yunus Emre SEYHAN
07.07.2020, 13:42
Başakşehir şampiyon olursa kulubun kapısına kilit vuralım.

Şampiyon olmamız gerek. Başka bir çıkar yol yok.

Takımın başına hoca getirmeyerek yönetim en büyük hatasını yapmış oldu.

Alanya ve Ankaragücü maçlarında takımın başında hoca olsaydı şuan kutlama hazırlıkları yapıyorduk

Başakşehir'in puan kaybedeceğine eminim ancak bizim 4'de 4 yapacağımıza emin değilim.

Bu takım pandemiden sonra top oynamıyor, Göztepe maçında biraz iyi gözüktük o kadar. Futbolcuların ruhsuzluğundan ziyade takımın başında bu yükü kaldırabilecek hoca yok.

Gelecek sezon için ise:
Sosa ve Novak'ın takımda kalmayacağı belli. Sörloth 'un bonservisini alırsak serbest kalma maddesi devreye giriyor (9 milyon euro) Anlaşma yoluna gidilir , CL'e gidemezsek iyi bir paraya satılır . Hareketli bir transfer dönemi olacağına benziyor.

Şampiyon olamazsak ne inanç kalır , ne gelecek sezonun önemi... Yeni bir travma is loading..

Murat GENEL
07.07.2020, 13:45
Felaket tellaklığı yapanlar 2006’dan beri burdayım aynı kişiler.Seneye de oynayacağız buralara çünkü hiç biri daha iyiye gitmiyor.Ah vahlarla 30 yılını yediniz klübün

lazboy0061
07.07.2020, 13:58
Denizli den hoc ümitli degildim hatta dün bir yorumumda yazmistim benim beklentim konya diye ama birden bire icimdeki bir ses yarin liderlik macimiza cikacaz diyor
Hayirdir insallah

Harun-61
07.07.2020, 14:12
Denizli berbat bir takım Başakşehir ilk yarıdan 2-3 farkı yakalar.

Gecen yil Basaksehir kendi sahasinda beklenmedik puan/lar kayip etti.
Futbol bu, belli olmaz.
ümidimizi kayip etmeyelim.

Hüseyin Çümen
07.07.2020, 14:12
bize karşı hoca değiştiren takımlar genelde puan alırlar bakalım denizlide yardımcı antrönörün başa geçmesi işe yarayacak mı? 5 adet Trabzonspor geçmişi olan oyunculardan hırs yapma ihtimali olanların olcay ve mustafa yumlu olduğunu düşünüyorum oynarsa onazide etkili olabilir. en azından viscanın ayağını eline verseler o bile yeter. ben bir sağlıkçı olarak bunu söylemem gerekli biliyorum ama 2 senedir sürekli sakatlık problemleriyel boğuşup asla tam kadro oynayamamışken başakşehirin sakat vermemesi beni sinir ediyor. haksızlık

HOPA'LI TS'Lİ
07.07.2020, 14:18
Ankaragücü maçının öncesinde olduğu gibi,

takımı yarın stada uğurlayarak moral verelim.

Bu takım gönlümüzün şampiyonudur her daim.

Beşirli'de dayım oturuyor. O da takımı uğurlayacak A.Gücü maçında olduğu gibi

SEN TRABZONSPOR'SUN.
BİLİYORUZ YAPARSIN.
SON ANA KADAR BIRAKMAYACAKSIN BİLİYORUZ.
HAYDE UŞAKLAR TAKIMI UĞURLAMAYA YARIN AKŞAM

HOPA'LI TS'Lİ
07.07.2020, 14:19
Gecen yil Basaksehir kendi sahasinda beklenmedik puan/lar kayip etti.
Futbol bu, belli olmaz.
ümidimizi kayip etmeyelim.

Benim de içimden aynısı geçiyor.

Onlar kaybetsin.
Biz kazanalım kalan maçları

Giallorossi
07.07.2020, 14:23
Denizlispor macimiz pazartesine alindi. Olmasi gereken buydu

Kadir
07.07.2020, 14:32
TFF hizaya gelmiş 32. hafta fikstürü düzenlenmiş. Bunlarla böyle sosyal medya baskısı kurarak başa çakılıyor işte..

Kadir
07.07.2020, 14:34
bize karşı hoca değiştiren takımlar genelde puan alırlar bakalım denizlide yardımcı antrönörün başa geçmesi işe yarayacak mı? 5 adet Trabzonspor geçmişi olan oyunculardan hırs yapma ihtimali olanların olcay ve mustafa yumlu olduğunu düşünüyorum oynarsa onazide etkili olabilir. en azından viscanın ayağını eline verseler o bile yeter. ben bir sağlıkçı olarak bunu söylemem gerekli biliyorum ama 2 senedir sürekli sakatlık problemleriyel boğuşup asla tam kadro oynayamamışken başakşehirin sakat vermemesi beni sinir ediyor. haksızlık

Hocam bu yorum hiç şık olmadı. Edin Visca çirkef sorunlu bir adam değil, olsa da bunu istemek sağlıkçılığı geçtim insanlığa yakışmaz.

ilelebeTS
07.07.2020, 14:39
32. hafta değişti de bu maçın saati de değişmeliydi.

Arda'
07.07.2020, 14:44
Konya Başak macından umutluydum ta ki Antep Konya macinin hakemini görene kadar, adamlar Akbilin kadrolu elemanini vermiş Antep Konya maçına işleri sıkı tutuyorlar Konya kazanıp Akbil maçına iddiasız çıkmalı kafasındalar. İddaada bile Konya favori gösterilmiş o derece.

Emirhan Uludüz
07.07.2020, 14:54
Başakşehir şampiyon olursa kulubun kapısına kilit vuralım.

Şampiyon olmamız gerek. Başka bir çıkar yol yok.

Takımın başına hoca getirmeyerek yönetim en büyük hatasını yapmış oldu.

Alanya ve Ankaragücü maçlarında takımın başında hoca olsaydı şuan kutlama hazırlıkları yapıyorduk

Başakşehir'in puan kaybedeceğine eminim ancak bizim 4'de 4 yapacağımıza emin değilim.

Bu takım pandemiden sonra top oynamıyor, Göztepe maçında biraz iyi gözüktük o kadar. Futbolcuların ruhsuzluğundan ziyade takımın başında bu yükü kaldırabilecek hoca yok.

Gelecek sezon için ise:
Sosa ve Novak'ın takımda kalmayacağı belli. Sörloth 'un bonservisini alırsak serbest kalma maddesi devreye giriyor (9 milyon euro) Anlaşma yoluna gidilir , CL'e gidemezsek iyi bir paraya satılır . Hareketli bir transfer dönemi olacağına benziyor.

Şampiyon olamazsak ne inanç kalır , ne gelecek sezonun önemi... Yeni bir travma is loading..

Travmalara alıştık. Bu sene bu boku başımıza bütün kulüp bela etti. Herkes ne güzel sürdürülebilir ekonomi ve sportif başarı derken Ünal Karaman'ın beni şampiyon olayım diye getirmediler demesi, Ünal hoca hiç bahsetmezken Trabzonlu futbolcuların şampiyonluktan bahsetmesi, Ünal hoca kovulunca yönetim ve H.Çimşir'in sürekli şampiyonluktan bahsetmesi. Takımda hırs yok gibi gözüküyor, madem 2 puan geriye düşünce moral motivasyon çökeceksin neden bu kadar çok şampiyonluğu dillendiriyorsun. Hatırlıyorum 2011'de yönetim ve teknik ekip bu kadar gaza gelmemişti ve ona rağmen kadromuz dağıldı ağır sonuçları oldu. Bu sene karşında büyük takım kalmamış, sen bu yarışta Ankaragücü'ne puan kaybediyorsun. Şampiyonluğu arzulayan takım çok koşar, çok basar fakat bizikmiler hem ayranım dökülmesin hem şeyolmasın gibi oynuyor. Şampiyonluğu çok istiyoruz ama kendimizi de o kadar yormaz, yıpratmayız gibi. Yönetim desen yok küfür etti bilmem ne mahalle kekosu gibi adam dövmeye çalışıyor. Sen orada kaç yıllık kurumu temsil ediyorsun küfür ettiyse kamuoyuyla paylaşırsın rezil olur, dava açarsın tazminat istersin özür diletirsin bu kadar basit. Bir şekilde baskıyı kaldıramıyoruz. Umarım şampiyon oluruz da bu sorun ortadan kalkar artık.

ilelebeTS
07.07.2020, 14:55
İşin taktik kısmına gelecek olursak; gs maçındaki gibi önde baskıyla başlayarak erkenden goller bularak işi bitirmeliyiz. Kulübede hamle şansımız da olmaya başladı. Kafadan 2-0 yapsak zaten Antalya tatile çıkar.

Latif Özdem
07.07.2020, 15:07
Uğurcan penaltı kurtarabilirse 10 numara kaleci olur.

Tek eksiği bu
Bu konuya iyi bir kaleci antrenörü ile çalışarak düzeltebilir. Bu kadar olağanüstü yetenekleri olan bir kalecinin penaltı konusunda bu kadar zayıf olması normal değil. (Bazen hafiften laubali -veya fazla özgüvenli diyelim- davrandığı da oluyor. Bir de şu zaman geçirmek için topla yere yatmaları bırakırsa daha iyi olur.) Sonuç olarak şimdiye kadar kendisinden daha iyi kaleci görmedik kalemizde, en azından ben görmedim. Şampiyon olursak ki inşallah olacağız, futbolcular içinde en büyük pay onundur.

Ozan Yılmaz
07.07.2020, 15:14
p.tesi maçı iyi mi oldu kötü mü bilemedim, şu maçın saati düzelseydi keşke

Tekke
07.07.2020, 15:16
Artık maçlar hakeme göre analiz ediliyor, ADİL YÖNETEN ÇAKIR ile dağıttık gs yi misal, şerefsiz aydınusla başak kaybı yaşadık

Halil U meler in Trabzon karnesi: 6g-4b-4m olduğuna göre, bugünkü Başak maçına göre maç yönetecek biri atanmış (1-0 konya maçından sonra bu sene 2. Trabzon maçı)

Hakemden tedirginim...

BlackPanther
07.07.2020, 15:21
Bu konuya iyi bir kaleci antrenörü ile çalışarak düzeltebilir. Bu kadar olağanüstü yetenekleri olan bir kalecinin penaltı konusunda bu kadar zayıf olması normal değil. (Bazen hafiften laubali -veya fazla özgüvenli diyelim- davrandığı da oluyor. Bir de şu zaman geçirmek için topla yere yatmaları bırakırsa daha iyi olur.) Sonuç olarak şimdiye kadar kendisinden daha iyi kaleci görmedik kalemizde, en azından ben görmedim. Şampiyon olursak ki inşallah olacağız, futbolcular içinde en büyük pay onundur.

Metin Aktaşın çalıştırdığı bir kaleci nasıl penaltı kurtarsın. Şaka yapmayın.

Hollandanın ikinci kalecisini kaleci antrenörü penaltılar için nasıl çalıştırdığını bir izleyin. Atlayacağı yeri ve Refleksleri çalıştırıyorlar. O kaleci penaltıları gözü kapalı kurtarıyor.

Yani iş yine Antrenöre bakıyor!!!

Antonio
07.07.2020, 15:24
Tim krull iyi penaltı kurtarıyor.

BlackPanther
07.07.2020, 15:30
Tim krull iyi penaltı kurtarıyor.

Aynen o kaleci. Gözü kapalı kurtarıyor. Onu özellikle çalıştırdılar.

İ. SARAL
07.07.2020, 15:33
Konya Başak macından umutluydum ta ki Antep Konya macinin hakemini görene kadar, adamlar Akbilin kadrolu elemanini vermiş Antep Konya maçına işleri sıkı tutuyorlar Konya kazanıp Akbil maçına iddiasız çıkmalı kafasındalar. İddaada bile Konya favori gösterilmiş o derece.

Orada bir oyun dönecek belli ki.

munzevil
07.07.2020, 15:37
1995-1996

o bizim için geçerli:)

BlackPanther
07.07.2020, 15:45
1995-1996

Trabzonspor - Ankaragücü 1:1

inprise
07.07.2020, 15:58
TFF hizaya gelmiş 32. hafta fikstürü düzenlenmiş. Bunlarla böyle sosyal medya baskısı kurarak başa çakılıyor işte..
Kazanılmış başarılmış bir şey yok bence. TFF ve çetesinin çalışma yöntemlerini biliyor olmanız lazım, biz öndeyken fikstür, hakem gibi müdahale edebildikleri tüm kurguyu bizim puan kaybımıza göre ayarlarlar ve hatta bir tane hedef maç seçerler muhtemel puan kaybı bekledikleri -2011 eskişehir, 2020 Alanya- tüm kurguyu o maça göre ayarlar. O maçta planlanan gerçekleştirildikten sonra artık TS ve rakipleri ikinci plandadır öncelik öndekinin puan kaybını engellemektir. Mesela 2011 Emenike'nin FB maçında oynatılmamasına verdikleri cevap gibi "ee sizin maçta da oynamadı". Şimdi bu iki haftanın fikstür ve hakem ayarlamaları artık TS ve rakipleri için değil öndeki BŞK ve rakipleri için yapılmaktadır yani burada bizim denizli maçı ikinci plandadır asıl önemli olan muhtemelen puan kaybı olabilecek BŞK - Konya maçıdır aynı karabük - fb maçı gibi. Senaryo, yöntem, sistem 2011 ile tamamen aynıdır, sadece bunları uygulatan ve rakip değişmiştir.

Bizim maçlara itiraz ediliyorsa en çok 18:30 da oynanmasına itiraz edilmeliydi, siz akdeniz ikliminde bir ülkede Temmuz ayında güneşin alnında maç oynandığını gördünüz mü hiç, eğer hava bulutsuz olursa bırakın oynamayı biz o maçları TV'den doğru düzgün izleyemeceğiz bile güneş parlaması yüzünden. Şimdi soruyorum pazartesi günü 21:00 de 3 tane maç aynı anda oynanabiliyorken (bşk, ts ve bjk maçları) perşembe günü neden oynanamıyor yada birini 21:45 yapıp diğerini 19:30 neden yapılamıyor. İstanbul çok sıcak 21:00 de oynanıyor oradaki maçlar Trabzon daha serin 18:30 da oynanıyor maçlar öyle mi, ya Temmuz'da güneş batmadan bu ülkede hiç bir yerde maç oynanamaz.

BlackPanther
07.07.2020, 16:08
TRT SPORDA az önce Denizlispor Galibiyet için sahaya çıkacak dediler

Enes Başkaya60
07.07.2020, 16:11
TRT SPORDA az önce Denizlispor Galibiyet için sahaya çıkacak dediler

Başkan dalga mı geciyorsun tabiki galibiyet için çıkacaklar adamlar ligden düşüyor ve çoğu oyuncusu Trabzonsporlu ölümüne oynayacaklardır ama direnebiler mi çok zor çünkü takımları çok kötü...

munzevil
07.07.2020, 16:18
Başkan dalga mı geciyorsun tabiki galibiyet için çıkacaklar adamlar ligden düşüyor ve çoğu oyuncusu Trabzonsporlu ölümüne oynayacaklardır ama direnebiler mi çok zor çünkü takımları çok kötü...
ölümüne oynamasınlae zekinin bize karşı oynadığı gibi oynasınlar yeter

Halil Alemdar
07.07.2020, 16:24
————Uğurcan———-
Jp—Hüseyin—Campi—Novak
—————Sosa————
——Parmak——Ndiaye—-
Abdüş———————-Ekuban
—————Sörloth————

Stoperde Costa cezalı olduğu için hoca muhtemelen yine Hüseyinle çıkacaktır. Kamil Ahmet hakediyor ama 11 başlayacağını düşünmüyorum. İkinci yarı duruma göre K.Ahmet, Nwakaeme, Guilherme takviyelerini yapabiliriz. Skor tahminim 3-1 kazanırız.

Timur Bey
07.07.2020, 16:29
Timur Bey, bence yanılıyorsunuz. İstanbul'da bir sayım elbette yapılmadı ama İstanbul'da seçimi kimin kazanacağını etkileyecek kadar Trabzonlu/Trabzonsporlu olduğunu düşünüyorum. Son seçimi Ekrem İmamoğlu'nun kazanmasında memleketinin Trabzon olması etkili olmuştur. Bu en çarpıcı örnektir sanırım. Siz bu şehrin ve takımın potansiyelinin farkında olmayabilirsiniz. Fakat siyasette ve bürokraside bir Trabzon etkisi vardır. Özellikle İstanbul'da seçim kazanmak istiyorsanız Karadenizlileri görmezden gelemezsiniz. Bu kesim organize olursa istediğini alır. Ama burada önemli olan organize olabilmektir. Bunu ne kadar beceriyoruz derseniz orası tartışmalı tabi. :o

Trabzonluların gücü elbet var siyasette ancak bu makama gelip pasif kalmaktan öte gitmiyor Trabzonspor için. Yani biraz da bizim bakanlarımız makam uğuruna kendilerini kullandırtıyor sonra da sus payı alıyorlar. İstanbul'daki seçimde de Trabzon etkisi olmuş olabilir lakin genel seçimde ne kadar etkili olacak? Hadi hepsini geçtim. Sonuçta oy bir yerden kullanılıyor. Pekala Trabzon halkı böyle bir dik duruş sergileyebilecek mi? Biz potansiyel diyoruz da sadece sayı olarak çok görünüyoruz. 2011'den sonra 9 yıl geçti. Organizasyon falan yok. Biraz da şapkayı önüne koyup düşünmek gerek. Yarısı etkisiz ortalama 1/1.5 milyon Trabzonlu ve Trabzonsporlu'ya karşı siyaset ortalama 20-25 milyon taraftarı olan İstanbul takımlarını harcamaz. Hele ki İstanbul takımları zor durumdayken bize bu kupayı kolay kolay yar edeceklerini zannetmiyorum. Umarım yanılırım.

BatuhanB
07.07.2020, 16:34
Boffin - Bünyamin, Veysel, Celustka, Kudryashov - Chico, Ufuk, Doğukan - Amilton, Mukairu, Blanco Leschuk

Şu takımı sahasında rahat geçemeyecek olmayı düşünmek acı veriyor vallahi.

ffırtına
07.07.2020, 16:50
Başakşehir bugün puan kaybetse gider biz de puan kaybederiz hiç de şaşırmam..

BlackPanther
07.07.2020, 16:50
İyi okuyun! Almanyada Bundesligada top oynamış futbolculara gösterdim Antalyanın Başaktan yediği Golü.

Bana ne dediler biliyormusunuz? Kaleciyi çizgiye mi çivilediler? Neden çizgiden ileri adım atmıyor önceden. Gel gol at diye resmen bekliyor.

Birde defans futbolcuları Demba Ba yı kale önünde top sektiği halde gerisinde bekleyerek boş bırakıyorlar ve sadece eşlik ediyorlar diyorlar.

Tam bir tiyatro. Sen böyle bir ligi mi izliyorsun diye gülüyorlar.

Gerisini siz düşünün.

Joacivil
07.07.2020, 16:57
İyi okuyun! Almanyada Bundesligada top oynamış futbolculara gösterdim Antalyanın Başaktan yediği Golü.

Bana ne dediler biliyormusunuz? Kaleciyi çizgiye mi çivilediler? Neden çizgiden ileri adım atmıyor önceden. Gel gol at diye resmen bekliyor.

Birde defans futbolcuları Demba Ba yı kale önünde top sektiği halde gerisinde bekleyerek boş bırakıyorlar ve sadece eşlik ediyorlar diyorlar.

Gerisini siz düşünün.

kardeş Elber’le olan muhabeti niye burada anlatıyorsun

ffırtına
07.07.2020, 16:58

Gerisini siz düşünün.
O futbolculara Alanya ve Ankaragücü maçlarımızı da sorsaydın.. Biz kendi başarısızlığımızı niye sürekli başka yerlere mal ediyoruz.. Alanya'yı Ankaragücü'nü yenmiş olsan.. Yok Antalya oyuncular şunu yapmışlar, yok şike yaptılar bilmem ne.. Şampiyon gibi oynayacaksın futbolu Ankaragücü'ne 20-25 tane şut çekeceksin ama olur da şans yanımızda olmaz bir türlü o topu kaleye sokamayız o zaman tamam derim.. Ankaragücü gibi bir takıma üstelik 10 kişi kalmış bir takıma 5 şut çekmişsin bunun açıklaması olamaz.. Diğer takımlarda gözlerinin içine baka baka istedikleri şeyi yaparlar.. Önce adamları top oynayarak tokatlayacağız..

Karasoy
07.07.2020, 17:06
Bizi geliyor sahamızda Van yeniyor, Denizli yeniyor Konya yeniyor Şampiyonluklardan oluyoruz neden bugün Denizli bir süpriz yapmasın. Başakşehir bi yerde takılacak umarım erken takılırlar.

BlackPanther
07.07.2020, 17:19
O futbolculara Alanya ve Ankaragücü maçlarımızı da sorsaydın.. Biz kendi başarısızlığımızı niye sürekli başka yerlere mal ediyoruz.. Alanya'yı Ankaragücü'nü yenmiş olsan.. Yok Antalya oyuncular şunu yapmışlar, yok şike yaptılar bilmem ne.. Şampiyon gibi oynayacaksın futbolu Ankaragücü'ne 20-25 tane şut çekeceksin ama olur da şans yanımızda olmaz bir türlü o topu kaleye sokamayız o zaman tamam derim.. Ankaragücü gibi bir takıma üstelik 10 kişi kalmış bir takıma 5 şut çekmişsin bunun açıklaması olamaz.. Diğer takımlarda gözlerinin içine baka baka istedikleri şeyi yaparlar.. Önce adamları top oynayarak tokatlayacağız..

Bu konuda sana katılıyorum

thesiege61
07.07.2020, 17:23
Bir anekdot veriyim, bahisin usta ismi Juan Kaan bu akşamki başakşehir maçı için Denizli kaybetmez tarafındayım, yüklü girdim diye Twitter da açık açık yazdı. Bilenler bilir Juan Kaan bahis için herhangi biri değil adeta yaşayan efsanedir. Kim ne düşünür bilmem ama bu söylemi beni çok umutlandırdı, ben inanıyorum başakşehir bu akşam puan kaybedecek.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gurur6134
07.07.2020, 17:24
————Uğurcan———-
Jp—Hüseyin—Campi—Novak
—————Sosa————
——Parmak——Ndiaye—-
Abdüş———————-Ekuban
—————Sörloth————

Stoperde Costa cezalı olduğu için hoca muhtemelen yine Hüseyinle çıkacaktır. Kamil Ahmet hakediyor ama 11 başlayacağını düşünmüyorum. İkinci yarı duruma göre K.Ahmet, Nwakaeme, Guilherme takviyelerini yapabiliriz. Skor tahminim 3-1 kazanırız.

Ben de bu 11 i bekliyorum..

emrahtuna
07.07.2020, 17:28
nwakaeme sosa sorloth ekuban sahada olursa skoru alacağımızı düşünüyorum..ilk golü zaten bu sezon hep biz attık onda sıkıntı yokta sorun 2. golü atamayıp rakibin direncini kıramamak..2 yi at işi bitir abi olay bu kadar basit..

gurur6134
07.07.2020, 17:33
Ayni gun ayni saat isi hosuma gitmedi bu son hafta yapilmaliydi akbilin maclarini canli izleyip yenen naneleri goremeyecekmiyiz ne kadar az kisi bunlarin maclarini izlerse o kadar islerine gelir..son haftaya kadar 1 mac biz bir mac onlar once oynayarak gidilmeliydi..hangi maci takip edecegiz simdi

Muhammed Ayaz
07.07.2020, 18:00
Herkes Ankaragücü maçı kazansaydık şimdi böyle olmazdı gibi şeyler söylüyor.

Arkadaşlar inanın biz Ankaragücü maçını kazansaydık Gs maçını kazanamazdık.
Değişen birşey olmadı yani.
Arkadan takip etmek son haftaya kadar lider takım üzerinde ciddi baskı yaratır.Basakşehir bu problemi çok yaşadı geçtiğimiz yıllarda.
Yine aynısı olacak inşallah.

BlackPanther
07.07.2020, 18:03
Bir anekdot veriyim, bahisin usta ismi Juan Kaan bu akşamki başakşehir maçı için Denizli kaybetmez tarafındayım, yüklü girdim diye Twitter da açık açık yazdı. Bilenler bilir Juan Kaan bahis için herhangi biri değil adeta yaşayan efsanedir. Kim ne düşünür bilmem ama bu söylemi beni çok umutlandırdı, ben inanıyorum başakşehir bu akşam puan kaybedecek.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Millet Antalyaspor maçından umutluyken ben hiç umutlu değidim. Gerçeği söyleyeyim.

Bu akşamki maç için içimden bir ses Denizlispor yenecek diyor. Bakalım.

Manu61
07.07.2020, 18:06
Millet Antalyaspor maçından umutluyken ben hiç umutlu değidim. Gerçeği söyleyeyim.

Bu akşamki maç için içimden bir ses Denizlispor yenecek diyor. Bakalım.

Haftalardır ısrarla Konya diyorum. Başakşehir bu akşam averajını bile düzeltecektir. Umarım dediğin gibi olur ve bu akşam horoz baykuşu gagalar :)

Ahmet Kara
07.07.2020, 18:13
denizlispor'u bir 90 dakika izleseydiniz keşke. başakşehir handikap yapar. denizli'nin kazanma ihtimali yoktur.

BlackPanther
07.07.2020, 18:14
18908

bunun için ne diyeceksiniz? Bu ne demek istiyor?

Çağdaş DENİZ
07.07.2020, 18:45
Yabancı bahis sitelerinde garanti oranlar var
1,32 felan sanırım çok nadir oluyor
Bu maçın oranına paralı sitelerde bakmak lazım ama Başak iyi oynamıyor kolay maç olmaz

İ. SARAL
07.07.2020, 18:58
Haftalardır ısrarla Konya diyorum. Başakşehir bu akşam averajını bile düzeltecektir. Umarım dediğin gibi olur ve bu akşam horoz baykuşu gagalar :)Sana katılıyorum ama Konya'ya bu haftaki maçı kazandıracaklar. Rahatlamış şekilde çıkacaklar akbil maçına.

Anıl C
07.07.2020, 19:13
Basak güle oynaya kazanir bugün:(

AyhanPe
07.07.2020, 19:20
Ben Kayserispor diyorum. B.Uygun un sutlanmasiyla bugün sIke olmaz en azindan. Denizlispor gücü yettigince mücadele edecektir. Oyun olarak bizim Ankaragücü macimiz gibi olur büyük ihtimalle..Hakem belirleyici olur. Basaksehir az korunursa süpriz bir beraberlik cikabilir..

iyattara
07.07.2020, 19:26
Konya Başak macından umutluydum ta ki Antep Konya macinin hakemini görene kadar, adamlar Akbilin kadrolu elemanini vermiş Antep Konya maçına işleri sıkı tutuyorlar Konya kazanıp Akbil maçına iddiasız çıkmalı kafasındalar. İddaada bile Konya favori gösterilmiş o derece.Konya antebi yense ne olur ki? 33 kurtaracak mı onları? Başak biz Alanya maçları var. Her türlü oynamak zorundalar. Bence kazanmalarında sakınca yok. Basaktan da puan alırlarsa esas bizim maça işi bitirmiş olabilirler.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BatuhanB
07.07.2020, 19:27
Boffin - Bünyamin, Veysel, Celustka, Kudryashov - Chico, Ufuk, Doğukan - Amilton, Mukairu, Blanco Leschuk

Şu takımı sahasında rahat geçemeyecek olmayı düşünmek acı veriyor vallahi.

Celustka da yokmuş.

----------------------- Boffin ----------------------
Bünyamin ---- Veysel -- Kudryashov ---- Eren
------------------- Chico -- Ufuk -------------------
---------------------- Doğukan ----------------------
Mukairu ------------------------------------ Amilton
------------------------ Blanco ------------------------

ultras62
07.07.2020, 19:32
Bugün akbilspor ne yapacak bakalım

Muhammed Ayaz
07.07.2020, 20:13
Denizlinin kadrosu çok yetersiz ama ya :(

AyhanPe
07.07.2020, 20:29
Denizlinin kadrosu çok yetersiz ama ya :(

Ankaragücü nün cok mu yeterliydi? :D SIkeci B.Uygun un kovuldugunu bugün ögrendim yoksa maci takip bile etmezdim. Basaksehir in bu maca konsantre olabilecegini düsünmüyorum. Unutulmayacak hakem skandallariyla kazanabilirler ama ben hakem katliami beklemiyorum..

Doğukan Uçan
07.07.2020, 20:32
denizlinin kadrosu çok iyi nasıl buralarda ilginç :D

erenslash
07.07.2020, 20:35
Yabancı teknik direktör konusuna bir açıklık getirmek lazım.

Efendim almanyada dolu trainer var.

Peki senin takımına isim yapmış bir hoca gelir mi? gelir.Belli isimler gelir.

Alman kaliteli bir hoca da bulabilirsin.

Bu iş araştırma işidir. hala yerli diyen enayiler görüyorum.

Hem a takımı için hem de altyapı için Yabancı kaliteli bir hoca ne yapar?

Sana sistem kurar .İlk beş yıllık kalkınma ve ileriye dönük altyapı ve a takımına katkısı olur.Hele ki bir de alman olursa sana müthiş bir sistem kurar.

Bunlar şampiyonluktan daha önemli.Çünkü temeli olan bir takım olursun bu temel sana çok şeyler katar.

Trabzonspor elindeki kadroyu korursa zaten yabancı iyi bir hoca seni şampiyon yapar.ama katacağı şampiyonluktan daha öte şeylerdir bunu unutmamak lazım.

Muhammed Ayaz
07.07.2020, 20:37
Ankaragücü nün cok mu yeterliydi? :D SIkeci B.Uygun un kovuldugunu bugün ögrendim yoksa maci takip bile etmezdim. Basaksehir in bu maca konsantre olabilecegini düsünmüyorum. Unutulmayacak hakem skandallariyla kazanabilirler ama ben hakem katliami beklemiyorum..İnşallah ya
Çok gerildim çok...

Mehmet BAŞ
07.07.2020, 20:50
Trabzonluların gücü elbet var siyasette ancak bu makama gelip pasif kalmaktan öte gitmiyor Trabzonspor için. Yani biraz da bizim bakanlarımız makam uğuruna kendilerini kullandırtıyor sonra da sus payı alıyorlar. İstanbul'daki seçimde de Trabzon etkisi olmuş olabilir lakin genel seçimde ne kadar etkili olacak? Hadi hepsini geçtim. Sonuçta oy bir yerden kullanılıyor. Pekala Trabzon halkı böyle bir dik duruş sergileyebilecek mi? Biz potansiyel diyoruz da sadece sayı olarak çok görünüyoruz. 2011'den sonra 9 yıl geçti. Organizasyon falan yok. Biraz da şapkayı önüne koyup düşünmek gerek. Yarısı etkisiz ortalama 1/1.5 milyon Trabzonlu ve Trabzonsporlu'ya karşı siyaset ortalama 20-25 milyon taraftarı olan İstanbul takımlarını harcamaz. Hele ki İstanbul takımları zor durumdayken bize bu kupayı kolay kolay yar edeceklerini zannetmiyorum. Umarım yanılırım.

İyi hoş diyorsunuz da karşımızda 25 Milyonluk bir camia yok. Maçlarına seyirci dahi gitmeyen Başakşehir var. Kefeye koyduğumuz zaman siyasetçi açısından Trabzonspor'un şampiyonluğunu görmek daha faydalı bir iş gibi görünüyor. Ben Trabzonspor'un şampiyon olacağını düşünüyorum. Bakalım, dört hafta sonra her şeyi göreceğiz.

hyasin61
07.07.2020, 20:55
Bugun Trabzonspor hissesine destegi yaptık insallah Denizlispor puan alırsa Pazartesine kadar tavan gider :)

samway
07.07.2020, 20:58
Denizli zor gibi çok dağınık defansı

Furkan
07.07.2020, 21:03
Bu maçın saatini değiştirememekte yönetime eksi yazdı. Dışarda yurunemeyecek sıcakta futbol filan oynanmaz.

ASUS_X00QD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hyasin61
07.07.2020, 21:03
Mert dokunmasa Rode atıyordu

only ts
07.07.2020, 21:10
Zeki de gram akıl yok

CasTo
07.07.2020, 21:12
bu denizli fark yemese iyi. averaj açılmasın :D

only ts
07.07.2020, 21:16
Başak atacak geliyolar akın akın..

samway
07.07.2020, 21:18
Denizlinin sahaya dizilimi çok kötü defansın önünde kimse yok kanatlar kötü Kaleci saatli bomba tek ümidim böyle maçlarda abuk sabuk şanslar olur bakalım inşallah böyle biter

olcay_61
07.07.2020, 21:20
İyi hoş diyorsunuz da karşımızda 25 Milyonluk bir camia yok. Maçlarına seyirci dahi gitmeyen Başakşehir var. Kefeye koyduğumuz zaman siyasetçi açısından Trabzonspor'un şampiyonluğunu görmek daha faydalı bir iş gibi görünüyor. Ben Trabzonspor'un şampiyon olacağını düşünüyorum. Bakalım, dört hafta sonra her şeyi göreceğiz.

Biz değil de gs fb bjk olsaydı evet korkabilirlerdi ( bkz. 2011 kupamız) ama trabzon cepte her türlü.
Yine de şampiyon biz olacağız

DURAS
07.07.2020, 21:21
Bizim 96 dski Van maöı gibi olur inşallah. On yüz bin gol kaçırsın başak. Denizli bir kere gelsin gol atsın

hyasin61
07.07.2020, 21:22
Mustafa Yumlu guzel bir asist yapıyordu Basaksehir'e

only ts
07.07.2020, 21:22
Denizli horozuna küsmüş.. yokmu atan diye bekliyor.. takımın yarısı Trabzonlu ama o da bir fayda etmiyor. Bunlar bize karşı aslan kral kesilir..

Yunus Emre SEYHAN
07.07.2020, 21:23
Yıllar sonra bahis oynadım.
1.25 oran olmasına rağmen Başakşehir 'e bastım. Ne oynarsam tersi çıktığı için

Ahmet Aksu
07.07.2020, 21:24
ben denizliden umidi kestim.
kontraya cıkacak dermanları bile yok
basaksehir bunları yener gibi gorunuyor.

ayrıca denizlinin kalecisi cok mu kotu bana mı oyle geliyor.
bir kaleci her topu yumruklar mı ya tutsana 1 kere Allahım sabır..

Cihan Ince
07.07.2020, 21:24
Denizli‘nin kalecisi ne ayak? Her topu yumrukluyor.

Mehmet BAŞ
07.07.2020, 21:26
Denizlispor çok zayıf bir ekip, bu maçta puan almaları mucize olur.

only ts
07.07.2020, 21:26
Denizlinin kalecisinede mi cooper aldılar ne yaptılar :D

hyasin61
07.07.2020, 21:33
Denizli kalecisi macı mı satmıs acaba

Mehmet Fatih Yavuz
07.07.2020, 21:33
Başakşehir tek kaleye kilitliyor. Rakip çıkamıyor kontraya bile.
Ama asıl sürpriz, sakatlanmiyor adamlar.

Penaltı vermedi , hayret!!!

BlackPanther
07.07.2020, 21:35
Ben maça bakmıyorum. Bakarsam gol falan atar Başakşehir. Böyle daha iyi

hyasin61
07.07.2020, 21:35
Okan Buruk'a bak nasıl cıldırdı hakeme..Ulan hakemlerle geldiniz buralara kadar o kadar aglamayın