PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 31.Hafta | Trabzonspor 2-2 Fraport TAV Antalyaspor | maç sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11

Full HD
08.07.2020, 22:26
Bu takima adam akilli tepki verilmedi.Trabzondaki dostlar gereken elestiriyi yüzlerine vursa fena olmaz artik.Gecen GS macindan önceki Taraftar cok sey mi istedi? Hüseyin o ara offline idi yani bir kulagindan girdi, digerinden cikti.Onlara anlayacaklari sekilde anlatmak lazim.Gidin medeni bir sekilde tepkinizi koyun , onlari utandirin, dalganizi gecin ve yüzlerine laflari carpin.Ruhsuzlari el üzerinde tasimayin artik.

emre6117
08.07.2020, 22:27
yıllarca bu sekilde kendimizi kandırdıgımızın farkına ne zaman varacagız acaba?
bu kadar komplo teorisi kurgulamanın ne faydası var bize?
o zaman kilit vuralım kulubun kapısına neden bu kadar kasıyoruz ki :)

Sırayla yazayım isterseniz.
Önce antep maçımız sonra başak maçımız.sonra alanya maçı hatta a.gucu maçı.
Bu arada başakın hakemle aldığı maçlara da bakın.
Önce sivas maçı.(berabere),Bizim mac.a.gucu maçı.
Var sistemi ne hikmetse gs maçı ve antalya maçında çalışmaya başladı.
Yani başak öne geçince.onceki haftalarda cok daha bariz var pozisyonları olmasına rağmen.
Yine cambaza bak yaptılar ve herkezi kandırdılar son 2 hafta sözde adalet uygulayarak.
O adalet antep ve başak macarinda uygulanacaktı.
Şimdi trabzonpor tekrar kadroyu dağıtsın diye birileri biryerlerde ellerini oluşturuyor.yine aynı hataya düşüyoruz her zamanki gibi.

14TS61
08.07.2020, 22:28
Bu sonuç başkana yazar o zaman .egoları için ünalla yolları ayırdı

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok radikal karar alıyorsun çok iyi giden takımin hocasını yolladin. O şoku atlatamadan başka değişik radikal karar alıyorsun. Birileri istedi diye adamı yolladin ozaman iyisini alacan. Ahmet Ağaoğlu şampiyonluğu istemedi demekki.

Ahmet Aksu
emekleri icin

ugurcan-novak-pereira-ekuban-nwakame ozellikle sorlotha tesekkurlerimi sunuyorum.

bireysel olarak bu kadar oluyor.

ama suna adım gibi eminim bu takımın basında hoca ve ekip olmasa bu oyuncularin bu kadar performansı dusmezdi. geriye gitti takım bu ekip yuzunden.

bir sozum de abdusa bu kafayla barıs memis 2 yolunda emin adımlarla ilerliyor yolu açık olsun..

kaçarava
Alanya maçından sonra perde arkasında bizimkileri fena haşladılar herhalde. Siyasi baskı mı oldu ne oldu artık. Aklıma başka bir şey gelmiyor. Takım ölü gibi.

Karasoy
08.07.2020, 22:29
Emine Erdoğanın Basaksehir'ini de kupa sahibi yaptık ya.ihya edilecek kimse kaldı mi?

ozzy!
08.07.2020, 22:29
hakemler vs falan hikaye. takımın oyununu adamların yüzünde gram azim istek hırs olmadığı görünce sinirlendiğim tek şey bu. zerre hak etmedik. başakşehir hak ediyor. tebrik ediyorum.

Sacit
08.07.2020, 22:30
Bugün 2. Golü yiyince kız bir şey istedi, kızdım gitmiş uyumuş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yapma yaa.

Az önce benimkini duydum annesine beni şikayet ediyor "ben baba baba dedim babam bana kızdı" diye :(

Çocukları üzmeyelim aman :)
Çocuklar önemli

Yarın daha iyi bir hoca daha iyi oyuncu gelir bunlar geçer

castillo61
Sonra Gökdeniz Karadeniz var.

Ogün Temizkanoğlu var.

Muzaffer Bilazeri atlamayalım.

Sadi Tekelioğlu 65 yaşına geldim ne zaman kıymetim bilinecek diye çıkış yapsa hangimiz karşı çıkabiliriz..

Hamdi Aslan'ın da aslında A.Sebat ile yardımcı antrenörlük deneyimi vardı. Bunu da kesinlikle göz ardı etmemeliyiz.

Ünala bir tur daha şans vermezsek bize yakışır mı?

Hami haklı olarak ben de takımı 4. yapmıştım diye konuşuyormuş sağda solda. Ona da bir tur daha şans vermemek hiç adil olur mu?

E Tolunay şimdi benim eşim Trabzonlu değil mi, damarımı kesseniz bordo-mavi akar kanım, niye dışlıyorsunuz, benim de bir tur daha gelme hakkım yok mu derse ona ne diyeceğiz?

Şota Trabzonlu değil ama o da en az bir tur daha şans ister, elbette o da haklı.

Yattara Üçüncü var, survivordan aldığı paralar suyunu çekmiş, el uzatmayalım mı şimdi?

Giray Bulak daha geçen gün "Ben dünyanın eğitimini almışım, kendime yatırım yapmışım. TFF 1. Lig'de benim ne işim var? Hak yiyenler, takla atanlar, değişik ilişkiler içerisinde olanlar bugün ligde çalışıyor. Yazık, ayıptır, günahtır. Bugün Trabzonspor'da görev alamıyorsam, haksızlıklara isyan ettiğim içindir." diye isyan etmedi mi? Nasıl sessiz kalabiliriz bu haklı isyana..

Maşallah.. Teknik direktör konusunda bizim kadar şanslı bir camia yoktur herhalde..

Şu isimlerle Ünal'ı bir tutmak. Yazacak çok şey var da en iyisi zamana bırakmak.

Tekrar aralık ayında lige havlu atmaya başladığımızda bu yazıları inşallah yine yazarsınız.

batu94
Yok mu ya Çimşir’den bir açıklama, biz sene sonu konuşacağızlar falan?

nakzo
Bu takım son 7 maçta 5 beraberlik almış yahu bunun izahı var mı reziller ordusu kepaze herifler.

Doctore
08.07.2020, 22:31
Bir anda diyorum ulan bu hoca ile oyun ile 2. Ciyz kupada finalde.. Büyük başarı nasıl buradayız diyorum.

Abdülkadir Ömür konusuda sıkıntı adam kendini pazarlamanın derdinde ama patladı. Sörloth a pas vermemesi zaten öz evlat bide skandal. Şampiyonluk Trabzonspor dan önce demekki kendini pazarlamak

Yusuf abisinin izinde, Yusuf şampiyonluğa inansa veya TS ile şampiyonluk onun için çok önemli olsa gidermiydi gitmezdi. Yusuf evet altyapıya bakışı değiştirdi ve grnçler için rol model oldu ama ilk fırsatta kapağı Avrupaya atmanında rol modeli oldu.

romeikaa
08.07.2020, 22:31
o değil de 5-10 sene sonra falan başakşehir kapanırsa ligi bize tescil ederler mi? bunun bi örneği var mı acaba avrupada.

trabzonsevdamuz
08.07.2020, 22:32
Sırayla yazayım isterseniz.
Önce antep maçımız sonra başak maçımız.sonra alanya maçı hatta a.gucu maçı.
Bu arada başakın hakemle aldığı maçlara da bakın.
Önce sivas maçı.(berabere),Bizim mac.a.gucu maçı.
Var sistemi ne hikmetse gs maçı ve antalya maçında çalışmaya başladı.
Yani başak öne geçince.onceki haftalarda cok daha bariz var pozisyonları olmasına rağmen.
Yine cambaza bak yaptılar ve herkezi kandırdılar son 2 hafta sözde adalet uygulayarak.
O adalet antep ve başak macarinda uygulanacaktı.
Şimdi trabzonpor tekrar kadroyu dağıtsın diye birileri biryerlerde ellerini oluşturuyor.yine aynı hataya düşüyoruz her zamanki gibi.Bu tür komplolara karşı güçlü olmak için rakibi eze eze yenmemiz gerekiyor ama ne yazıkki o olmayinca sonuc kacinilmaz oluyor. Trabzondaki macta basaksehiri ezseydik sampoyon olmasada olirdu ama hatirlarsaniz beraberliğe sevinir olduk.

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oruç
08.07.2020, 22:32
o değil de 5-10 sene sonra falan başakşehir kapanırsa ligi bize tescil ederler mi? bunun bi örneği var mı acaba avrupada.

Kardeş sen acilen forumu bırakmalısın.

Çağatay96
08.07.2020, 22:36
Gelecek sezonun kadro calismalari baslamali.

Para ihtiyaci varsa ya ugurcan ya da omur satilir. Sadece uğurcan satilirsa

Kaleci alcaz, K.Ahmetle Joao ya guvencez galiba ama as Kamil olmali.

Stopere 4 tane transfer lazim, Hosseini bile gitmeli ama sozlesmeyi kapti, Campi de gitmeli kiralanmali. Bu adam pas trafigini bozuyor takimin top yapmasina karsi bir sey.

Novak ayrilsa üzülmem. Ama bence kalicak cunku teklif yok ona. Fb almaz bence. Ben olsam novakin yerine yabanci bek yedek de almalıyız.

Ortada Sosa kalmazsa oyun sekli degisir. kalirsa 10 numara almaliyiz ve tabii ki 6 bir de 8 almaliyiz dogrusu.

Saga nedelev iyi olur yedek. Sola kesin yedek almaliyiz.

Ben sorlothu yollarim cunku kapanan takima karsi islemiyor ama kalsa da sorun degil ama kotuyse cikaririm ekubani forvete koyarim.

Baska da yapilcak cok bi sey yok bunlari sadece ugurcani satarak yaparim.

Cok degisim olmadan seneye samp olabiliriz ama elimizdekileri yollamaliyiz novak dahil bence.

Karasoy
08.07.2020, 22:37
Hiçbirşeye yanmam da şu bebelere maskara olacaz ona yanarim.

BlackPanther
Hüseyinin bu akşam istifa etmesi lazım

18924

Full HD
Schalke bizden fazla cekti dostlar.Sükredelim!

ÖmürKaradeniz61
08.07.2020, 22:38

Kardeşim gidin yatın uyuyun insanın sinirlerini daha fazla zıplatmayın.

bahadır2561
08.07.2020, 22:40

Bi rahatsızlığın mı var beyinde filan?

Kadir Aydın
08.07.2020, 22:41
Bir ara 2011 kadrosu ile bu kadro mac yapsa sonuc ne olur diye bir soru soruluyordu. O zaman da yazdim, millet dalga gecti.

Yine yazayim; 2011 kadrosu bu kadro ile mac yapsa 5'lik yapar.

O kadar kötü bir kadro bu.

hanzale
08.07.2020, 22:41
Çocukları üzmeyelim aman :)
Çocuklar önemli

Yarın daha iyi bir hoca daha iyi oyuncu gelir bunlar geçer

10 yaşında yoktum Vana yenildiğimizde sabahaca ağladımdı, şükür çocuklara sirayet ettirmedim bu dert bana yeter

fadigaTS
08.07.2020, 22:42
Rüyacilar acil yeni rüya görüp bize umut asilayin.

Bazıları hiç olmazsa rüyasında şampiyon olduğumuzu görüyor.Ben rüyada da göremiyorum.Şükretsinler :)

yavuzbaha

Sizin gibiler yüzünden Trabzonspor ülkede antipatik bir camia oldu..bir tanesi de ağaoğlu,düşünmeden lap diye konuşur,düşünmeden lap diye hareket eder..

Murathan
o değil de 5-10 sene sonra falan başakşehir kapanırsa ligi bize tescil ederler mi? Bunun bi örneği var mı acaba avrupada.

ahahahhahahahhahhahahhahhahahha

Full HD
08.07.2020, 22:43
Bazıları hiç olmazsa rüyasında şampiyon olduğumuzu görüyor.Ben rüyada da göremiyorum.Şükretsinler :)

Hahahaha

hanzale
Yapma yaa.

Az önce benimkini duydum annesine beni şikayet ediyor "ben baba baba dedim babam bana kızdı" diye :(

Bizimki akıllı işi değil

nakzo
Vallaha futbol cahiliyim beni aydınlatın bir takım hic birşey yapamıyorsa ve gol atması mutlaka gerekiyorsa son 5 dakika uzun boylu stpoerini ileri gönderip doldur boşalt yapmaz mı çıldıracam bunlar bana futbolu unutturdu.

olcay_61
Şu isimlerle Ünal'ı bir tutmak. Yazacak çok şey var da en iyisi zamana bırakmak.

Tekrar aralık ayında lige havlu atmaya başladığımızda bu yazıları inşallah yine yazarsınız.

Hocalık anlamında ne artısı var o isimlerden Ünal Hocanın. Sezona herhangi bir takımla başlasın sezon sonunu göremez. Iyi insan olabilir severiz kendisini ama teknik direktör falan değil Ünal Karaman

Mehmet Fatih Yavuz
08.07.2020, 22:45
Hocalık anlamında ne artısı var o isimlerden Ünal Hocanın. Sezona herhangi bir takımla başlasın sezon sonunu göremez. Iyi insan olabilir severiz kendisini ama teknik direktör falan değil Ünal Karaman

Şota dan ne fazlası var ki Ünal ın?
Her anlamda, tecrübeden zekaya kadar!??

Ünal ın herhangi bir oyun karakteri ya da modern futbol emaresini duymadım, görmedim bugüne dek.
Hamiden hallice işte.

olcay_61
08.07.2020, 22:45
Vallaha futbol cahiliyim beni aydınlatın bir takım hic birşey yapamıyorsa ve gol atması mutlaka gerekiyorsa son 5 dakika uzun boylu stpoerini ileri gönderip doldur boşalt yapmaz mı çıldıracam bunlar bana futbolu unutturdu.

90li yıllarda mahalle maçlarında bile uygulardık bu taktiği

Mehmet Cihan Kocaman
08.07.2020, 22:46
18925

Latif Özdem
08.07.2020, 22:47

Evet, aynen öyle. Şu isimler benim için 3 aşağı 5 yukarı aynı. Hami 3 aşağı olur, Ünal 4 yukarı olur, Şota 5 yukarı olur.. Ama farkları o kadar.. Daha fazla değil. Ha eğer 54 yaşına kadar, defalarca Şenol Güneş gibi başarılı bir hocanın yanında çalışma şansını yakalamış olmasına rağmen TS ile 4.'lük dışında hiçbir başarısı olmayan Ünal Karaman (tabi o da ne kadar başarı ise) gerçekten farklı ise,

-önce Rizeyi bir kümede tutsun.

-seneye Rizeyi en azından ilk 6'ye falan soksun.

sonra tekrar değerlendiririz.

Ha Ünal Karamanın şu isimlerden farkı;

-daha güzel acı, kan, gözyaşı, fedakarlık, vatan, millet vb. hamaset edebiyatı yapması ise,

-veya çok haklı olarak kötü futbol eleştirilerine karşı "Siz Trabzonlusunuz külhansınız, çok bilirsiniz" diye son derece saygısız çıkışlar yapması ise,

-veya teknik direktörlük geçmişi başarısızlıklarla dolu olmasına rağmen ona bu şansı veren Trabzonspor başkanına "boğazınızda takılırım" diye artislenmek ise,

evet, o konuda Ünalın durumu yazdığım isimlerin bir kısmından (hepsinden değil) da beter..

Oruç
08.07.2020, 22:48
Hala Ünal diyorlar. Öne geçip kaybettiğimiz puanları ne çabuk unuttunuz? Allah'ım sen sabır ver.

hanzale
18925

Gelsin başlasın

nakzo
Bu takım yabancı hocayla başarılı olamaz hicbir zamanda başarılı olamaz.Abdullah avcı veya ertuğrul illda yabancı diyorsanızda ligi tanıyan proseneçki .

Ahmet Aksu
08.07.2020, 22:49

karaman cimsirden sadece bir tık ustedir.

birisi yardımcı antr. biri kume dusme mucadelesi vermis 1-2 takımda hocalık yapmıs birisi o kadar.

Allah askına sacma sapan isimler de eklemeyin bunlara.

turkiyede basarılı hoca arıyorsan ligde iyi isler yapmıs hocalara bakacaksın. ilk 3-4e girebilmis hoca varsa o basarılıdır. tabi bu anadolu takımları icin gecerli
istanbul takımlarında da iyi hocalık kıstası lig sampiyonlugu degil avrupada basarıdır.

Sacit
08.07.2020, 22:50
Üç istanbul takımı zirvede yok
Üçünün de ekonomisi batmış

Yeni sezonda kaliteli ve akıllı bir hoca ile lige damga vurursun
Ve haliyle transferler önemli

gurur6134
08.07.2020, 22:50
Saha kenarinda bir cirkef erol buluta bakiyorum 90 dakika maci yasiyor kenarda takimi da atesliyor bir de bizim teknik heyete konusmakdan aciz gectim bagirip cagirmayi, gel de deli olma..

olcay_61
08.07.2020, 22:51
Şota dan ne fazlası var ki Ünal ın?
Her anlamda, tecrübeden zekaya kadar!??

Ünal ın herhangi bir oyun karakteri ya da modern futbol emaresini duymadım, görmedim bugüne dek.
Hamiden hallice işte.

Işte gelmişte gençlerle oynamış da elinde kadro yokken Trabzonlu çocuklarla başarılı olmuş da. Sanki zeki yumlu ergin keleş falan vardı elinde de onlarla başarılı oldu. Kime versen yazıcı abdüş ve uğurcan ile birşeyler yapardı zaten

tristram
gunumuz futbolunda teknik direktor takimin yarisidir.kadron seni bir yere kadar goturur sonucu hoca kopartir.sadece kaliteli kadrolarla olsaydi parasi en cok olan en iyi kadroyu kuran surekli basarili olurdu hocaya gerek kalmazdi.maalesef son yillarda bir tane td bulamadik.bu sene bunu biraz daha ileriye goturup hocasiz denedik ama yine sonucu alamadik.transferlerden once bu takima ıq’su yuksek idealist genc bir yabanci hoca bulunmali(tercihen alman).bu sezon hem unal hem huseyin akil mantigin izah edemedigi seyler yaptilar.

Ahmet Aksu
Hala Ünal diyorlar. Öne geçip kaybettiğimiz puanları ne çabuk unuttunuz? Allah'ım sen sabır ver.

zaten bu hastalık unaldan yardımcısına sirayet eden bir durum. o yuzden sasırmıyorum. hocasından ogrendiklerini uygulamaya calıstı :)

unique
08.07.2020, 22:52
Kayseri'nin hocası Prosinecki, efsane bir futbolcuydu ve zeki bir adamdı. Futboldan anlayan adam, Kayseri'yi nereden aldı nereye getirdi, gözümüzün önünde. Hoca faktörü, işte bu oluyor. Bizim Hüseyin Cimsir de , futbolculugunda da beceriksizliği ile, hatalı pasları ile taraftarı cildirtmakta ustaydi, aynen teknik direktörlüğü denemesinde olduğu gibi. Şu an Hüseyin Türkmen bize ne hissettiriyorsa, 10-15 sene önce de Cimsir'e aynı duyguları besliyorduk, çok benziyor. Ulan Ünal gidince saf saf teknik direktör bekledik, Şota gelse bile çok farklı şeyler konuşuyorduk belki bu akşam.

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

PortoDeGalinhas
08.07.2020, 22:52
Ben bu son haftalarda oynanan futbolun ve futbolcuların ruh halinin altında başka bir neden olduğuna yüzde yüz eminim. Şampiyonluğa oynayan takım Ankaragücü maçına o şekilde mi gider arkadaşlar. Trabzonspora dışarıdan birileri sen dur demiş, yönetimde bunu futbolculara söylemiş. Bunu yapan her kimse Allah çoluğundan çocuğundan çıkarsın, öbür dünya da gün yüzü göremesin inşallah

ÖmürKaradeniz61
08.07.2020, 22:53
18925

Kim bu hokkabaz gaybar sahibi mi ?

Murathan
08.07.2020, 22:54
Kim bu hokkabaz gaybar sahibi mi ?

abi....sdfgkıfdghıfkfkghfkghfgfk

Mehmet Fatih Yavuz
08.07.2020, 22:55
Ünal geçiş hocasıydı. Vazifesini yaptı, gitti.
Sıkıntı Ünal Karaman'ı gönderip yerine ondan iyisini getirmemek.
Fazlasını beklediğin an adamın psikolojisi darma dağın oldu.

Sergen i boşta gezerken alsaydın, bugün başka şeyler konuşuyor olabilirdik.
Neyse...

Olan oldu, ders alırsan sorun yok.
Ama ders almazsan, aptallığın tanımlarından biri, aynı şeyi yapıp farklı sonuç beklemektir.

castillo61
08.07.2020, 22:56
Futbol ulemaları, modern teknik direktörlük dedektörleriyle iş başında yine.

Buyrun meydan sizin.

Mehmet Cihan Kocaman
08.07.2020, 22:57
Gerçekçi olalım, Şenol Güneş imkansız. Şota camiadan olduğu için çok kolay yem olur.

Seversiniz, sevmezsiniz. Maç sonlarında sahada ne yaptığını, ne yapmaya çalıştığını anlatan, bol bol taktik konuşan ve kafasındakileri uygulayan Abdullah Avcı gelsin başlasın. Şu kadroyu koruyalım yeter ki.

erolizmts
08.07.2020, 22:57
18925

Valla Abdullah Avcı mantıklı hamle olur bence.. Başakşehir'in bugünkü modern futbolunun mimarıdır bu adam. Yetti gayrı takımdaki 2-3 yıldız oyuncu oynarsa kazanırız düşüncesi.

erenslash
08.07.2020, 22:58
Trabzonspor taraftarına sesleniyorum:

marjinal değişiklşik yapılmadığı sürece babayı alırız

alman ve yabancı hocalar alınmalıdır.

yerli almayınız ve aldırmayınız

yerli hoca şenoldan başka alınmaz. alacağın tüm yerli hocalarda aynı sıkıntıyı çekersin.

hüseyin hoca değil televizyonda yorumculuk yapsın

ahmet başkana gelince: hatasının bedelini bugün ödedi.

seneye ne yapar ahmet başkan bilemem

adam gibi kadroyu korumassa alman hocalar almassa bize

kendisinin sadri ve diğerlerinden farkı kalmayacak

olcay_61
08.07.2020, 22:58
Kayseriye Prosinecki yerine Ünal ya da Hüseyin gelseydi şuan 15 puanı vardı en fazla

fadigaTS
08.07.2020, 23:00
Boştaki teknik direktörler.Seç beğen al :)

https://www.transfermarkt.com.tr/trainer/verfuegbaretrainer/statistik

erenslash
Trabzonspor eski futbolculardan hoca yapmaya çalışmasının shota da dahil buna bedelini ödedi ödemeye devam edecek

ne zaman alman malı sağlam hocalar alınır o zaman hem ligde hem de avrupada başarı gelir

ÖmürKaradeniz61
Valla Abdullah Avcı mantıklı hamle olur bence.. Başakşehir'in bugünkü modern futbolunun mimarıdır bu adam.

Allah sizi bildiğin gibi yapsın abdullah avcıymış.

ÖmürKaradeniz61
08.07.2020, 23:01
Futbol ulemaları, modern teknik direktörlük dedektörleriyle iş başında yine.

Buyrun meydan sizin.

Kimin olsaydı meydan senin mi cimsirin mi türkmenin mi ?

Tahir61
08.07.2020, 23:02
https://www.youtube.com/watch?v=ab9oTwFNssk

gabriel omar
Üç istanbul takımı zirvede yok
Üçünün de ekonomisi batmış

Yeni sezonda kaliteli ve akıllı bir hoca ile lige damga vurursun
Ve haliyle transferler önemli

Yapma renktas.

Sen inaniyor musun bu takimlarin boyle kalacagina.ne yapar eder saglam kadro kurarlar.

Gectim onu bizim kadro bile bir arada kalmaz ki.Novak gider, Sosa Pereira yaslandi, Ndiaye zaten kiralik.Ekonomiyi dondurmek icin Ugurcan veya Omuru ya da ikisini de satacaksin.Ondan sonra bekle Balikesirspordan gelenlerle bir seyler yaparsin.

Boyle bir sezon bir daha gelmez hem istanbul takimlari berbat olacak hem de son duzlukte seyircisiz oynayip o cok yakinilan seyirci baskisindan uzak olacaksin.

Ayrica basaksehire alanyaya lobisi yetmeyen camia kimseye kolayina dis geciremez.

Kime kizacagimi sasirdim sahsen.Hocaya mi baskana mi futbolculara mi yoksa hepsine mi?

Belli artik bizim tek amacimiz lige renk katip arada bir iki oyuncu parlatip satmak.

Arif Timurcioğlu
Bu sene hic bir seye yanmam yedigimiz gollere yandigim kadar antalya kafasi kesik horoz gibi saldiriyor zorla gol attiriyorlar manasiz bir penalti, anlamsiz bir amator defans hatasi. Hep ayni seyi yasadik tum maclarda yedigimiz goller bir izlensin kac tanesi bizim rakiplere ikramimiz bakilsin sezonun ozeti cikar.

14TS61
Seneye bjk gs bence bayağı bir yapılanmaya gidecek ve şampiyonluk hedefleri olmaz. Fenerbahçe seneye bence çok rahatlıkla olucak şampiyon. Sezon başlamadan diyorum ama durum bu. Ha eğer biz iskeleti bozmazsak ve iyi bir hocayi getirirsek ozaman başka..Ama bir dağılırsak 6 7 senede zor toparlariz

ÖmürKaradeniz61
18925

60 yaşına gelmiş adamın tipine giyimine bak birde bundan hoca olacak. Çok güzel oldun ya manken gibisin batırdın ortalığı.

Sinan.K
08.07.2020, 23:03
Boştaki teknik direktörler.Seç beğen al :)

https://www.transfermarkt.com.tr/trainer/verfuegbaretrainer/statistik

Ah spaletti :)

Full HD
Her sey paraya bakiyor.Yok mu bir delikanli , TS icin Jeff Bezos gibi calisip koca sirket kuracak? 15 sene sonra ligi domine edecek bir genc?

castillo61
Kimin olsaydı meydan senin mi cimsirin mi türkmenin mi ?

yok ersunun.

çimşirci de olduk:)) hadi eyvallah

Mehmet Cihan Kocaman
Allah sizi bildiğin gibi yapsın abdullah avcıymış.

Nesi var abi Abdullah Avcı'nın?
Beşiktaş kariyerini kastediyorsan berbat bir kadrosu vardı. Bizim kadroya yakın kalitedeki kadrolarla neler yaptığını gördük.

Tuğrul
Gerçekçi olalım, Şenol Güneş imkansız. Şota camiadan olduğu için çok kolay yem olur.

Seversiniz, sevmezsiniz. Maç sonlarında sahada ne yaptığını, ne yapmaya çalıştığını anlatan, bol bol taktik konuşan ve kafasındakileri uygulayan Abdullah Avcı gelsin başlasın. Şu kadroyu koruyalım yeter ki.
Yerli olarak ben de aynı kanaatteyim ve alternatifi yok.

Aslında Abdullah Avcı geçtiğimiz sezon takımı şampiyon yapacaktı

Gelgelelim Epureanu sakatlanması ve forvetsiz mücadele etmesiyle(Robinho sahte 9 ) bütün planları alt üst oldu.

A.Avcı sistemine uygun 5-6 takviye yaparak aradığı ortamı bizim takımda bulacaktır.

Yabancı adaylarım ise bu isimler

Leonardo Jardim
Marcelino
Marco Silva
Spalletti

hanzale
08.07.2020, 23:04
Seneye bjk gs bence bayağı bir yapılanmaya gidecek ve şampiyonluk hedefleri olmaz. Fenerbahçe seneye bence çok rahatlıkla olucak şampiyon. Sezon başlamadan diyorum ama durum bu. Ha eğer biz iskeleti bozmazsak ve iyi bir hocayi getirirsek ozaman başka..Ama bir dağılırsak 6 7 senede zor toparlariz

Fener is loser akıllı durursak biz de zorlarız

Sinan.K
Bu takim Ekuban ve wakayemeyi tutsa yeter inan bana kaleci ercede her türlü is görur gerisi cacik

naimbektas6161

Belki başak yine şampiyon olur. Ama yorumuna katılıyorum fb de olabilir biz mi bizse bu kafayla zor.

erenslash
08.07.2020, 23:05
Şenol Güneş : Türkiyede bjk ile şampiyonluk da yaşadı futbolcuların potansiyelini iyi kullanan hoca onun dışında hoca olmaz.

Tek Türk o olur.

Sadece Alman derim. başka türlü adam olmaz bu klup

ahmet başkan gene aynı hataları yapacaksa istifa etsinler

hanzale
08.07.2020, 23:06
Boştaysa bir zaman Feneri çalıştıran sonra Çinde takımını şampiyon eden Pereira td adayım

ÖmürKaradeniz61
08.07.2020, 23:07
yok ersunun.

çimşirci de olduk:)) hadi eyvallah

Estağfurullah hocam gerginiz çok mahfolduk, bittik,çile çekiyoruz resmen ciğerim yanıyor dozer sezonunda dozer gibi oynamayıp şampiyon olamadık.

Latif Özdem
08.07.2020, 23:07
Bir ara 2011 kadrosu ile bu kadro mac yapsa sonuc ne olur diye bir soru soruluyordu. O zaman da yazdim, millet dalga gecti.

Yine yazayim; 2011 kadrosu bu kadro ile mac yapsa 5'lik yapar.

O kadar kötü bir kadro bu.
2011 kadrosunun başında Hüseyin, şimdiki kadronun başında Şenol Güneş olsa tersi olabilir ama.

Evet bence de daha iyiydi 2011 kadrosu, her bölgede daha da dengeli ve alternatifli idi. Şimdiki takımda 1 tane bile tam güvenilecek bir stoper yok. Orta sahada Colman gibi, Engin Baytar gibi hem mücadeleci, enerjisi yüksek, hem belli bir tekniği olan adam yok. (Sosa var ama enerjisi yetersiz, yaşlandı.)

Ama bunlar dışında şimdiki kadromuz da hiç fena değil. Shorloth, Nwakame, Novak, Ekuban, Uğurcan, Ömür, Sosa iyi bir hocanın elinde çok daha iyi oynar, gelişecek olanlar da gelişirdi. Hatta iyi bir hoca Guilhermeden de, Parmaktan da, Kamilden de, stoperlerden de en azından Costadan da gayet iyi katkı alabilir. Hatta ben alınmasına karşı olsam da sene başı aldığın ve katkı alamadığın Mikelden de iyi bir hoca katkı alırdı.

Şimdi bugünkü maçtan sonra elbette haklı olarak bütün topçularımıza kızıyoruz. Ama bu takım, aynı oyuncularla ama iyi bir hocanın elinde şiir gibi top oynardı. Asıl sorun hocadadır. Oyuncuları daha iyi motive edecek olan da, kondisyonlarını daha yüksek seviyede tutacak olan da ve yeteneklerini daha iyi gösterecek şekilde, daha iyi taktiklerle oynatacak olan da hocadır.

erenslash
08.07.2020, 23:08
taraftarın akıllı ve stratejik biraz da futbolu bilen arkadaşlar alman hocaların ne kadar iyi olduklarını bilirler.

gerisi yalan

yerli hocalardan bir halt olmaz

Togrul
08.07.2020, 23:08
Abdullah Avcı kazanan bir teknik direktör değil. Belki şaşırtıcı gele bilir şu an bana göre ligin en iyisi Okan Buruktur. Çalışkandır, uluslararası deneyimi var. Geçen sene rizeyi son sıradan alıp ilk ona soktu. Bu sene de Avrupa liginde takımı zor bir gruptan çıkardı bir de tur atlattı. Seneye istanbul takımlarından birine gitmese en değerli adaydır. Bu arada hala Ertuğrul Sağlam diyenler var. Hayret doğrusu

İ. SARAL
08.07.2020, 23:09
Vallaha futbol cahiliyim beni aydınlatın bir takım hic birşey yapamıyorsa ve gol atması mutlaka gerekiyorsa son 5 dakika uzun boylu stpoerini ileri gönderip doldur boşalt yapmaz mı çıldıracam bunlar bana futbolu unutturdu.Uzun boylu stoperin serdar gürlerden kafa topu alamıyor. Boy 1.93 hava topu 0.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nakzo
Takımda mutlaka tutulması gereken 3 adam waka ekuban novak gerisi zerre umrumda değil heleki o sosa denen zerzavat sen kaptansın takımı bir uyar bağır çağır silkele sen ne oynuyorsun ki takımın ne oynasın elin belinde yanından geçene öküz gibi bakıyorsun yazıklar olsun

ÖmürKaradeniz61
Yapmayın bu kadro çok daha iyi yerleri hakediyor. Bizim kadromuz ligin en iyi kadrolarından ama çimşirle bu kadar olur.

olcay_61
08.07.2020, 23:10
Başakşehirin başında Ünal ya da Hüseyin olsa şampiyon biz olurduk net :)

zaqua
08.07.2020, 23:11
türk isim geçmesin artık. YETER. dil bilmeyen, okumayan, ekonomi bilmeyen, anatomi bilmeyen cahil adamlara milyonluk yatırımlar emanet edilmez. öküz sürüsü bunlar. konuşmaktan acizler. kro hepsi. gelsin 40 yaşlarında bi avrupalı, verin anahtarı izleyelim bakalım ne oluyor.

kaçarava
08.07.2020, 23:12
Abdullah Avcı'nın camiaya bir saygısızlığı var mı? Belki hatırlamıyorumdur.

olcay_61
08.07.2020, 23:13
Takım dağılacak falan muhabbetleri yapılıyor da. Uğurcan Novak Ekuban waka Sörlot dışında dağılabilir mahsuru yok bence. Hatta Uğurcan da isterse iyi paraya gidebilir

nakzo
Doldur bosalt yapmamnın izahı yok 6 dakika saydım ömür denen vitaminsiz oyunu sag kanada sıkıştırdı süreyi orada bitirdi hoca taklidide sadece seyretti.

zaqua
Abdullah Avcı kazanan bir teknik direktör değil. Belki şaşırtıcı gele bilir şu an bana göre ligin en iyisi Okan Buruktur. Çalışkandır, uluslararası deneyimi var. Geçen sene rizeyi son sıradan alıp ilk ona soktu. Bu sene de Avrupa liginde takımı zor bir gruptan çıkardı bir de tur atlattı. Seneye istanbul takımlarından birine gitmese en değerli adaydır. Bu arada hala Ertuğrul Sağlam diyenler var. Hayret doğrusu

gs ye hazırlıyor kendini. fb düşündü ama teklif yapıp yapmadığı muamma.

Anıl C
Giray Bulak gelsin. Bi o eksikti yeniden sans taninmayan.

Latif Özdem
08.07.2020, 23:14
Aynen öyle.

Tuğrul
08.07.2020, 23:15

Okan Buruk veya Abdullah Avcı kalibresinde biri başımızda olsaydı kesinlikle şampiyonduk.

İlkel ve taş devrinden kalma futbol oynuyoruz.

Pas tempomuz öyle durağan, sahaiçi yerleşimimiz öyle dağınık ki.

TS'lu olmasam maçlarımızdan iğrenirim yani takip etmem.

gurur6134
08.07.2020, 23:16
Formunu koruyan bir novak var bir ugurcan ..oyuncularin hepsi futbol olarak geriye gittiler bu teknik heyet ile istisnasiz hepsi tesaduf olamaz bu..

nakzo
08.07.2020, 23:18
Abdullah Avcı'nın camiaya bir saygısızlığı var mı? Belki hatırlamıyorumdur.

Yok illa shotayı getirecekler ki agzımıza tam sıcsın avcı hocaya bunlara fazla.Bu ligdeki bizim getirebileceğimiz en iyi avcıdır ertuğrulu samsun bırakmaz onun haricinde okann basagı bırakmaz var mı baska aday yok başkan bu akşam acıyla anlaşmalı .

olcay_61
Formunu koruyan bir novak var bir ugurcan ..oyuncularin hepsi futbol olarak geriye gittiler bu teknik heyet ile istisnasiz hepsi tesaduf olamaz bu..

Aynen direkt tavan ücreti Novaka veririm imzalarım

gurur6134
2.golu yiyene kadar 2 .devre topu bildigin ittirerek oynadik dokunarak pas attik orta sahada yan pas geri pas al ver 1 metrelik mesafede kimse sorumluluk almadi herkes bitsede gitsek havasindaydilar golu yiyecegimizi herkes gordu bu rezil futbolun bahanesi olamaz..

Mehmet Cihan Kocaman
08.07.2020, 23:19

Formunu yukarıya taşıyan biri de var.
Yeri geldi çok ağır eleştirdim, bağırdım ama hakkını vermem lazım Abdülkadir Parmak pandemi arasından sonra en çok isteyen oyuncu. Hatta tek isteyen.

zaqua
08.07.2020, 23:20
2.golu yiyene kadar 2 .devre topu bildigin ittirerek oynadik dokunarak pas attik orta sahada yan pas geri pas al ver 1 metrelik mesafede kimse sorumluluk almadi herkes bitsede gitsek havasindaydilar golu yiyecegimizi herkes gordu bu rezil futbolun bahanesi olamaz..

oyunu tutmak diyorya. bunu oyunu tutmak zannediyor adam. o oyunu tutacak diye, koca camia tuttu.

olcay_61
08.07.2020, 23:21

Antalya okadar eksikle yine de hızlı oynadı paslaşarak geldi. Biz yürüyerek oynuyoruz

Cihan Ince
Okan Buruk Başakşehir'e gidecekse, Fatih Terim'in bize gelmesi için baskı yapmamız gerekir. Bizi seneye şampiyon yapar, bundan eminim

erenslash
Avcıyı almak babayı almaktır

Balık hafızalı arkadaşlar avcı gs a 8 puan öndeyken şampiyonluğu veriyor

aynısın ıyaşarız : aynı senaryo biz de yaşarız.

bize lazım olan : ileriye dönük avcıdan daha iyi sistem kuracak 5 senelik faydalanacağımız alman bir kurt hoca.

alman hoca ve ekibini şampiyonluk için değil sistem,altyapı ve avrapada başarı için de alacağız.bu kafada alınması lazım teknik direktörün sadece lig şampiyonluğu dğeil mesele anlamadığınız bu

Avcıyı almak : babayı almaktır hüseyinden iyi hocadır ama 8 puan öndeyken şampiyonluğu verir şaşırmam

Türk sadece Şenol olur gerisi fos

Beşiktaşta avcı sistemi oturtana kadar kaç yenilgi aldı

yerliye değil almana vermek laızm bu sistem işini

14TS61
08.07.2020, 23:22
Harbiden bu Hüseyin hakemle ne konuştu neyin itirazını etti ..

Togrul
08.07.2020, 23:22
Belki inanmayacaksınız ama hala bir şansımız var. Başakşehir konya ve kayseri maçlarında puan kaybedebilir. Radikal bir karar alınıp Gökdenizle bir deneme yapıla bilir.

Sinan.K
08.07.2020, 23:23
Okan Buruk Başakşehir'e gidecekse, Fatih Terim'in bize gelmesi için baskı yapmamız gerekir. Bizi seneye şampiyon yapar, bundan eminim

Terim bizemi :D :D

İ. SARAL
Avcıyı almak babayı almaktır

aynısın ıyaşarız : aynı senaryo biz de yaşarız.

bize lazım olan : ileriye dönük avcıdan daha iyi sistem kuracak 5 senelik faydalanacağımız alman bir kurt hoca.

alman hoca ve ekibini şampiyonluk için değil sistem,altyapı ve avrapada başarı için de alacağız.bu kafada alınması lazım teknik direktörün sadece lig şampiyonluğu dğeil mesele anlamadığınız bu

Avcıyı almak : babayı almaktır hüseyinden iyi hocadır ama 8 puan öndeyken şampiyonluğu verir şaşırmam

Türk sadece Şenol olur gerisi fos

Beşiktaşta avcı sistemi oturtana kadar kaç yenilgi aldı

yerliye değil almana vermek laızm bu sistem işiniValla her sene kafaya oynatsın da şampiyon olmasın.

Sinan.K
Belki inanmayacaksınız ama hala bir şansımız var. Başakşehir konya ve kayseri maçlarında puan kaybedebilir. Radikal bir karar alınıp Gökdenizle bir deneme yapıla bilir.

:D

14TS61
Öne geçtiğimiz maçlarda 24 puan kaybettik inanılır gibi değil ya 4 puanını alsak zaten iş bitiyor 24 puan bayağı sıkıntılı puan abı

Muhammed Ayaz
08.07.2020, 23:24
Abdullah Avcının Milli takım ve Beşiktaş karnesi çok kötü ya.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilelebeTS
08.07.2020, 23:24

Öyle zaten. 2-3 oyuncu oynamasa dersin ki sorun futbolcularda. Takımda adam akıllı oynayan oyuncu yok. Ne mental ne fizik olarak hazır değil. Taktik maktik desen zaten hak getire. Daha ver kaç yapamayan oyuncular var. Sörloth 2 maçtır pası veriyor Parmak'a koşuyor Parmak önüne atacağına geri dönüyor.

Antonio
08.07.2020, 23:25
Sorlotha bu abdulkadirler neden pas atmıyor. İkinci bir Burak onur olayı mı hatta yumlu zeki olayı mı?

14TS61
Fatih Terim başkan Okan Hoca olur . Veya Sportif Direktör terim Okan teknik direktör. Okan Buruk Rize'de yaptığını başakşehirde taçlandırdi. Ve Avrupa'da şuan çok iyi gidiyor

erenslash
aynen kardeşim zaten klop böyle başarı getirdi klube.alman sistemi oturtur her sene costurur yavaş yavaş gelir.avcının oturtacağı sisteme sabredeceğime almana sabrederim çünkü alman büyük oynar. avrupada da seni adam eder sadece Türkiyede değil.Güzel futbol oynarsın.korkak da oynatmaz.mental olarak oyuncularımıza level atlatır.iyi adamlar aldırır.Avcı yerli niye deneyeyim?bir kere marjinal karar verilmesi şart.
Valla her sene kafaya oynatsın da şampiyon olmasın.

iyattara
Hüseyin Cimsir hiç baslamaman gereken görevi bırak lütfen acilen. Gerçi sen kendin bir karar veremezsin seni getiren vasifsizlar göndersin bir zahmet.

Yeni hoca gelsin 2 3 maç takımı tanır kupa maçına hazırlar. Şu sezonu boş geçmeyelim bari.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nakzo
08.07.2020, 23:26

Okan basaksehiri bırakmaz gs de fatih hoca bir ekoldur gs yi bırakmaz bıraksada dinlenir herhangi bir turk takımında çalışmaz.Bu ligde bizde çalışabilecek 3 adam var avcı,ertuğrul proseneçki başka yok hele yabancı hoca bizi 5.dahi yapamaz sakın yabancı seviciligine girmeyin.Samsun ertuğrulu bırakmaz ya proseneçki ya avcı acele edilmeli bu hafta bu iş bitmeli.

İ. SARAL
aynen kardeşim zaten klop böyle başarı getirdi klube.alman sistemi oturtur her sene costurur yavaş yavaş gelir.avcının oturtacağı sisteme sabredeceğime almana sabrederim çünkü alman büyük oynar. avrupada da seni adam eder sadece Türkiyede değil.Güzel futbol oynarsın.korkak da oynatmaz.mental olarak oyuncularımıza level atlatır.iyi adamlar aldırır.Avcı yerli niye deneyeyim?bir kere marjinal karar verilmesi şart.Alman falan hikaye kardeşim.:) Bu ligde yabancı hoca iş yapmaz.

alper*
Yayla çocuklarıyla kaybedeceğime o***pu çocuklarıyla kazanmak isterdim.

Yanlış anlamayın, sahada ısıran, mücadele eden, çirkeflikse çirkeflik yapan bir tane bile adam yoktu.

Net oğlu net penaltı verilmedi, VAR'a gidene kadar bir tane adamın eli bile kalkmadı havaya. Ekuban'a sahtekar muamelesi yaptılar resmen.

Takımda kimsenin şeyinde değil biz götümüzü yırtalım.

erenslash
08.07.2020, 23:27
aynen hocam.bize farklı sistem lazım.adam şampiyonluğu veriyor öndeyken stresi kaldırmaz.alman hocayı alıp harika bir sistem kurarız ileriye dönük.
Abdullah Avcının Milli takım ve Beşiktaş karnesi çok kötü ya.

nakzo
08.07.2020, 23:27
Fatih Terim başkan Okan Hoca olur . Veya Sportif Direktör terim Okan teknik direktör. Okan Buruk Rize'de yaptığını başakşehirde taçlandırdi. Ve Avrupa'da şuan çok iyi gidiyor

İmkansız kimse fatih terimi baskan yapmaz gs farlılı bir camia

Antonio
08.07.2020, 23:28
Paramiz spalettiyi yetse gelsin ama gerçekler var. Şu saatten sonra huseyin kalmasın başımızda.

erenslash
08.07.2020, 23:29
yapar işi bilirsen. sadece ligi değil avrupayı da düşünürsen yapar.bu bir önyargı :)) biz dah aantalyayı yenemiyoruz yabancı hoca iş yapamaz kardeş doğru söylüyorsun tabi tabi :DTürk futbolunun yerli hocalar sayesinde geldiği yerlere bak sürünüyoruz.haklısın ne diyim tabi canım aynı kafada babayı alırız yıllarca devam böyle :))
Alman falan hikaye kardeşim.:) Bu ligde yabancı hoca iş yapmaz.

Antonio
08.07.2020, 23:29
Basaksehir bu 35likler eski epl yıldızları ile şampiyon yapılıyor. Düşünün seviyeyi...

erenslash
08.07.2020, 23:30
Yerli hoca takıntısı Türkiye ligini bitirmiştir

herkese babayı almacaları hayırlı olsun bu kafada devam edin siz

.... iyi yazışmalar herkese

Ufuk
08.07.2020, 23:31

Hüseyin Çimşir fazlasıyla radikal bir karardı zaten. Artık normal kararlar alma vakti.

olcay_61
Sezon bitene kadar Eddie Newton kalsın tek başına, sezon sonu da Prosinecki ile anlaşsınlar

romeikaa
ingilizler bizim lige farmer(çiftçi) lig derdi de inanmaz kızardım. başakşehir ölmüş eşşeklerle şampiyon oluyor, 35+3 yaşındaki cisse 22 golle gol kralı oluyor. harbiden ligimiz iyice çöpe dönmüş...

Antonio
08.07.2020, 23:32
Ayrıca basaksehirin şampiyon olduğu lig tiyatrodur. Şike bahis şirkeerinin manipule ettiği katar destekli basaksehir suzerinden milyar dolar kazanıldı. Turp sıkayım böyle lige.

Cihan Ince
08.07.2020, 23:32
Yayla çocuklarıyla kaybedeceğime o***pu çocuklarıyla kazanmak isterdim.

Yanlış anlamayın, sahada ısıran, mücadele eden, çirkeflikse çirkeflik yapan bir tane bile adam yoktu.

Net oğlu net penaltı verilmedi, VAR'a gidene kadar bir tane adamın eli bile kalkmadı havaya. Ekuban'a sahtekar muamelesi yaptılar resmen.

Takımda kimsenin şeyinde değil biz götümüzü yırtalım.

Yorum her nekadar küfür içerse de, çok fena haklısın. Ben de öyle düşünüyorum. Ne olursa olsun, yeter ki bizleri şampiyon yapsın

İ. SARAL
08.07.2020, 23:33
yapar işi bilirsen. sadece ligi değil avrupayı da düşünürsen yapar.bu bir önyargı :)) biz dah aantalyayı yenemiyoruz yabancı hoca iş yapamaz kardeş doğru söylüyorsun tabi tabi :DTürk futbolunun yerli hocalar sayesinde geldiği yerlere bak sürünüyoruz.haklısın ne diyim tabi canım aynı kafada babayı alırız yıllarca devam böyle :))Yıllardır lig oynanıyor başarılı olan yabancı hoca sayısı 3-5. Bizim ülkenin şartları, çarpıklıkları, ligin, futbolun çarpıklıkları bu adamlara ters. Sorun onlarda değil bizde. Yabancı hoca özellikle bizim takımda kesinlikle başarılı olamaz.

nakzo
08.07.2020, 23:34
Yerli hoca takıntısı Türkiye ligini bitirmiştir

herkese babayı almacaları hayırlı olsun bu kafada devam edin siz

.... iyi yazışmalar herkese

Hangi yabancı hoca bu ligde sampiyon oldu nice isimli adamlar geldi gitti bu ligde yabancı hoca sampiyon olmaz ligi tanıyan adam gibi adam prosinecki var o olmazza avcı ertugrul baska hoca yok yok yokkkk.

halilaziz61
Temel bazı meselelerden bahsetmek istiyorum

Bu teknik direktörlük nasıl bir iştir diye

Zinedine Zidane gelmiş geçmiş en iyi oyuncular arasında gösterilir
Altyapiyi çalıştırdı diye hatırlıyorum realmadrid de.
Bir ara pep guardilonun yanına gidip (yanilmiyorsa Bayern Münih), gurur filan yapmayıp iki yıl eğitim aldı guardioladan.

Biz Hami hoca böyle bir eğitim aldı mı hayır? Ben takımın başında öğreneceğim, sahada öğreneceğim diye acayip bir şey tutturdu ve öğrendiği şey çok güzel ceket giymek oldu.

Fatih tekke yi ele alalım. Abi sen Zenitte dünyaca ünlü adamlarla çalıştın teknik direktörlüğe adım atmadan şunu diyemedin mi, hocam geleyim yanınıza staj yapayım yardımcılığınızı yapayım, öğreneyim vs.
Yok direk takım verdiler kovuldu şimdi istanbulsporda.

Yahu gidersin dünyaca ünlü bir adamın yanına gerekirse evrak çantası i tasir taktik nasıl verilir nelere dikkat edilir öğrenirsin sonra buraya gelip bir takımda kendini ispatlarsin

Bizde ise ne Ünal Karaman, ne Hüseyin cimsir ne hami Mandıralı ne fatih tekke böyle bir şey yapmayı kendilerine yedirmezler

Onlar paşalar ya, doğuştan teknik direktörler bu iş çocuk oyuncağı onlar için. Gerek görmezler adam akıllı bir eğitim almaya

Niye bunu anlattım, böyle iş olmaz diye anlattım
Hem Hüseyin in hem unalin başarılı olmasını canı gönülden isterim ama Ünal 12 Hüseyin 10 puanı öne geçtikten sonra kaybetti.
Taktik organizasyon hak getire ikisi için de bunlar yetersiz hoca sendromudur.

Yeterli olmak için de bir çaba çalışmak gerekir

Öyle hop takımın başına gel burada ogrenle olmuyor

Ünal Karaman nerede şu an Rize'de
Peki Rize ligde kalacak mı? Çok zor

Bilmem anlatabildim mi?

ffırtına
Şu Ömür'e bile yıldız muamelesi yaptık ya kendimden utanıyorum.. Adamın tek yaptığı şey çizgiye inip çalım atmaya çalışmak, onda da 10 topun 9unu kaptırıyor.. Onun yerine Sarı'yı tercih ederdim en azından şut çekmesini biliyor..

Antonio
08.07.2020, 23:35
ingilizler bizim lige farmer(çiftçi) lig derdi de inanmaz kızardım. başakşehir ölmüş eşşeklerle şampiyon oluyor, 35+3 yaşındaki cisse 22 golle gol kralı oluyor. harbiden ligimiz iyice çöpe dönmüş...

Bu 6 yıl önce falan eplde şans bulamayan cisse 6 yıl sonra bizim ligde gol kralı oluyor. Hakikaten lig leş ve veteranlaein ligi.

ÖmürKaradeniz61
Sorlotha bu abdulkadirler neden pas atmıyor. İkinci bir Burak onur olayı mı hatta yumlu zeki olayı mı?

Hayır onur şota olayı.

Cihan Ince
Terim bizemi :D :D

Neden olmasın ki :D Hem hiç farkına vardın mi, Terim pek bizim aleyhimize konuşmalar yapmaz. Eminim sorsalar o da hayır demez..

erenslash
babayı almaya devam https://www.trabzonspor.org.tr/tr/arsiv/eski-teknik-direktorlerimiz
Yıllardır lig oynanıyor başarılı olan yabancı hoca sayısı 3-5. Bizim ülkenin şartları, çarpıklıkları, ligin, futbolun çarpıklıkları bu adamlara ters. Sorun onlarda değil bizde. Yabancı hoca özellikle bizim takımda kesinlikle başarılı olamaz.

boş işler hocam sonuç ortada https://www.trabzonspor.org.tr/tr/arsiv/eski-teknik-direktorlerimiz
Hangi yabancı hoca bu ligde sampiyon oldu nice isimli adamlar geldi gitti bu ligde yabancı hoca sampiyon olmaz ligi tanıyan adam gibi adam prosinecki var o olmazza avcı ertugrul baska hoca yok yok yokkkk.

nakzo
08.07.2020, 23:36
Ayrıca basaksehirin şampiyon olduğu lig tiyatrodur. Şike bahis şirkeerinin manipule ettiği katar destekli basaksehir suzerinden milyar dolar kazanıldı. Turp sıkayım böyle lige.

Keske lig baslamdan sampiyonsuz tescill edilseydi bu kadar uzulmezdik ligin ilk 4 de takımlar pantemiden sonra rezil oldu basaksehir haric gs ve sivas hic maç kazanamadı biz sadece 2 maç kazandık böyle rezil bir lig daha hatırlamıyorum.

alper*
Şu Ömür'e bile yıldız muamelesi yaptık ya kendimden utanıyorum.. Adamın tek yaptığı şey çizgiye inip çalım atmaya çalışmak, onda da 10 topun 9unu kaptırıyor.. Onun yerine Sarı'yı tercih ederdim en azından şut çekmesini biliyor..

Zaten Yusuf sarı gol ve asist olarak Ömür'ün önünde.

serdaracıl
Bo logdo yobonco hoco olmaz. Neden olmaz? Niteliksiz yerli hocaların uydurması. Bi cümle ezberlenmiş gidiyor. Bi bu cümleden bir de istatistikle ilgili cümleden illallah geldi.

Antonio
08.07.2020, 23:37
Temel bazı meselelerden bahsetmek istiyorum

Bu teknik direktörlük nasıl bir iştir diye

Zinedine Zidane gelmiş geçmiş en iyi oyuncular arasında gösterilir
Altyapiyi çalıştırdı diye hatırlıyorum realmadrid de.
Bir ara pep guardilonun yanına gidip (yanilmiyorsa Bayern Münih), gurur filan yapmayıp iki yıl eğitim aldı guardioladan.

Biz Hami hoca böyle bir eğitim aldı mı hayır? Ben takımın başında öğreneceğim, sahada öğreneceğim diye acayip bir şey tutturdu ve öğrendiği şey çok güzel ceket giymek oldu.

Fatih tekke yi ele alalım. Abi sen Zenitte dünyaca ünlü adamlarla çalıştın teknik direktörlüğe adım atmadan şunu diyemedin mi, hocam geleyim yanınıza staj yapayım yardımcılığınızı yapayım, öğreneyim vs.
Yok direk takım verdiler kovuldu şimdi istanbulsporda.

Yahu gidersin dünyaca ünlü bir adamın yanına gerekirse evrak çantası i tasir taktik nasıl verilir nelere dikkat edilir öğrenirsin sonra buraya gelip bir takımda kendini ispatlarsin

Bizde ise ne Ünal Karaman, ne Hüseyin cimsir ne hami Mandıralı ne fatih tekke böyle bir şey yapmayı kendilerine yedirmezler

Onlar paşalar ya, doğuştan teknik direktörler bu iş çocuk oyuncağı onlar için. Gerek görmezler adam akıllı bir eğitim almaya

Niye bunu anlattım, böyle iş olmaz diye anlattım
Hem Hüseyin in hem unalin başarılı olmasını canı gönülden isterim ama Ünal 12 Hüseyin 10 puanı öne geçtikten sonra kaybetti.
Taktik organizasyon hak getire ikisi için de bunlar yetersiz hoca sendromudur.

Yeterli olmak için de bir çaba çalışmak gerekir

Öyle hop takımın başına gel burada ogrenle olmuyor

Ünal Karaman nerede şu an Rize'de
Peki Rize ligde kalacak mı? Çok zor

Bilmem anlatabildim mi?

Mourinho Van gaal in yanında tercümanlik yaptı nereden nereye. Fatih tekke spalettiyle çalıştı. Atasözü var kır atin yanında duran ya huyundan ya suyundan.

zafer6161
Yalnız şaka gibi ligde 3.olabilecek bir takım bile yok.ne sivas.ne gs.ne fb.ne bjk.ne bıyık bir sezondayız böyle.
Virüs sonrası bu lig hic başlamamalıydı.sacma sapan bir lig oluyor.zaten düşük tempolu bir ligdi.simdi ise tamamen bitik bir lig oldu.
Üst taraftan başak hariç kazanan takım yok.ust taraf tamamen kayıplarda.

Seneye fb kesin şampiyon olur,ali koçun son şansı ve okadar transfer yapacak,gs ve bjk olamaz,başak kadroyu ve hocayı korursa çok zorlar

İ. SARAL
Bo logdo yobonco hoco olmaz. Neden olmaz? Niteliksiz yerli hocaların uydurması. Bi cümle ezberlenmiş gidiyor. Bi bu cümleden bir de istatistikle ilgili cümleden illallah geldi.İnan ben de isterim yabancı hoca helsin sistemini kursun vs ama olmuyor. Sorun onlarda değil tamamen bizde.

Ahmet Aksu
08.07.2020, 23:39
......................ugurcan...................
kamil..... XXXX..... XXXX.... novak
................XXXX..... kerem.............
abdus..........ekuban......nwakame
.....................sorloth......................

abdus bu kafayla giderse 11 e de giremez de iyi bir hocayla duzelebilir diye ümit ediyorum.. :)
kerem de fiziken guclenirse cok rahat is yapar ortada en azından parmak kadar :)
stopere calıskan koşan ısıran genc bul(ekuban gibi)

1 ortasaha ve 1 stoper de cok tecrubeli oyuncu kiralama yap bitti gitti.

tecrubeli kurt bir hoca ve iyi bir teknik ekip ile yine şampiyonluk yarışı çok daha rahat verir bu takım.

ama onemli olan elimizde tutabilecekmiyiz bu isimleri

asilhamsi
Eku, sorloth,waka,Uğurcan,parmak,novak dışında herkesin cehennemin dibine kadar yolu var.
Ruhsuzlar ordusu.

Özellikle çakma Messi Abdülkadir bir an önce yol alsın.

Ufuk

Başakşehir geçen sezon da şimdikinden farklı oynamıyordu. Yalnız geçen sezon gs ile yarışıyordu. Gs camiası ayaklandı, maaşları sorguladılar, siyasi destek sorguladılar, hiç geliri yok kendi başlarına fatura bile ödeyemezler dediler. Başakşehir'e sen az dur hele dedi birileri. Bu sene karşısında güçlü bir camia olmayınca yürü ya kulum dediler, hatta önüne çıkan engeller temizlendi.

Geçen sene Okan bu sene Avcı olsa sonuç değişmezdi bence.

serdaracıl
İnan ben de isterim yabancı hoca helsin sistemini kursun vs ama olmuyor. Sorun onlarda değil tamamen bizde.

Lucesku

Ozan Yılmaz
08.07.2020, 23:40
Bo logdo yobonco hoco olmaz. Neden olmaz? Niteliksiz yerli hocaların uydurması. Bi cümle ezberlenmiş gidiyor. Bi bu cümleden bir de istatistikle ilgili cümleden illallah geldi.Çapsız bir halta yaramayacak yabancı getirirlerse olmaz tabii ki getirdikleri yerli de yabancı da işe yaramayan isimler

halilaziz61
08.07.2020, 23:40
Mourinho Van gaal in yanında tercümanlik yaptı nereden nereye. Fatih tekke spalettiyle çalıştı. Atasözü var kır atin yanında duran ya huyundan ya suyundan.

Yani dese spalettiye gelip yaninizda staj yapayım vs
Adam reddedecek miydi

alper*
08.07.2020, 23:41

Bakmakla usta olunsaydı kediler kasap olurdu diye bir laf da var.

ÖmürKaradeniz61
08.07.2020, 23:42
Bu adamlar eğitime saygısı olmayan, araştırmayan, kadro mühendisliğinden bir haber, benim kimsenin aklına ihtiyacım yok kafasında gayet yetersiz bir o kadar da vasıfsız adamlar. Hüseyinin yürüyüşünü ben oyuncu olarak görsem kendi kendime üzülürüm. Hüseyin ne yaptı da burayı haketti bir anlatın. Yurtdışına iyi antrenörlerden eğitim mi almış ne yapmış . Bu kafadaki adamlara guardiolayı sorsan illa bir bahaneleri vardır.

halilaziz61
Eku, sorloth,waka,Uğurcan,parmak,novak dışında herkesin cehennemin dibine kadar yolu var.
Ruhsuzlar ordusu.

Özellikle çakma Messi Abdülkadir bir an önce yol alsın.

Uğurcan kesin satılacak

Hiç istemesem de novak gider
4 kaliteli adam almak lazım.

Şampiyonlar ligine gidebiliriz

O kadar zor değil

nakzo
Seneye fb kesin şampiyon olur,ali koçun son şansı ve okadar transfer yapacak,gs ve bjk olamaz,başak kadroyu ve hocayı korursa çok zorlar

Basaksehir m.ctiyi gibi olacak borç yok hizip yok s.liginden 25 milyon daha gelecek 3 iyi adam daha alır fb babayı alır seneye fb den hicbir bok olmaz .Sivastan aldığı topcuylamı şampiyon olacak .

erenslash
08.07.2020, 23:44
ilk önce avcı stres yapıp rakibine verdi şampiyonluğu ne olursa olsun.kaldırmadı bunu.aynı şeyi okan da kaldıramazdı.şenol alışık buna o kaldırırdı zaten.birde şenolun bjk ile şampiyonlukları var.rahat adam.yerlide şenol derim.peki neden yabancı:bir kere yabancı hoca alırken şşampiyonluğa oynatır diye almayacaksın:sistem ve ileriye dönük başarıyı ve avrupayı düşünerek alacaksın.sistemli diğer teknik personelleri de ayarlamak lazım.yabancı hoca iş yapar ama zaman vereceksin hocaya.https://www.trabzonspor.org.tr/tr/arsiv/eski-teknik-direktorlerimiz bak bu zamanları sağlam bir alman kurt hocaya versen avrupada başarıların olurdu.bukafayla bizden bir bok olmaz hocam.olmadığı da ortada.Amacımız sadece Türkiye ligi değil avrupada başarı olmalıdır.ben o kaliteli sistemi kurcak zamanı avcıya vereceğime alman yabancı bir kurt hocaya veririm.yani bana beş senelik sistem kursun avcı mı alman bir kurt hoca mı? tabi ki alman.
Başakşehir geçen sezon da şimdikinden farklı oynamıyordu. Yalnız geçen sezon gs ile yarışıyordu. Gs camiası ayaklandı, maaşları sorguladılar, siyasi destek sorguladılar, hiç geliri yok kendi başlarına fatura bile ödeyemezler dediler. Başakşehir'e sen az dur hele dedi birileri. Bu sene karşısında güçlü bir camia olmayınca yürü ya kulum dediler, hatta önüne çıkan engeller temizlendi.

Geçen sene Okan bu sene Avcı olsa sonuç değişmezdi bence.

gurur6134
08.07.2020, 23:45
Formunu yukarıya taşıyan biri de var.
Yeri geldi çok ağır eleştirdim, bağırdım ama hakkını vermem lazım Abdülkadir Parmak pandemi arasından sonra en çok isteyen oyuncu. Hatta tek isteyen.

Istikrari yok bir mac var 1 mac yok bugun rezilleri oynadi yine..son 20 dakika yuruyecek hali yoktu israrla oyunda tuttu hoca 90.dakikada bosken yaptigi 2 sacma hareket tuy dikti..

Arda'
Bizim gibi loser bir kulübe Avcı gibi loser bir adam yakışır cuk oturur hatta

İ. SARAL
Lucesku3 ü 5 i geçmez.

ANAOKULU TERK
08.07.2020, 23:47
sayın forum ahalisi !
bıkmadınız mı hala türk hoca sevdasından ?

bu yabancı hocalar size ne etti kardeşim ?
bu insanlara neden vebalı muamelesi yapıyorsunuz ?

belki saydığın türk hocalardan iyi çıkacaklar .
belki hepsini ( her alanda ) ekarte edecekler .

başarısız olacaklarını , tutmayacaklarını nereden biliyorsunuz ?

herkesi denediniz .
şenol güneş'ten tut , ünal'a , cimsir'e kadar olmuyor işte .
bunu anlamak bu kadar zor olmamalı .

herkese zaman tanıyorsunuz .
bu sefer birazda yabancıya şans tanıyın .

erenslash'la aynı fikirdeyim .
hoca kesinlikle alman olmalı .

favori ligim bundesliga II .
favori hocam bu ligdeki herhangi bir hoca .

asilhamsi
08.07.2020, 23:48
Bu arada mesias Hüseyin hocaya bir fenalık etti galiba. Onun yerine kapzimal Hüseyin'i tercih etmesinin başka bir sebebi olamaz.

Soner Albayrak
08.07.2020, 23:49
Son 2 sezonda iyi oynadığımız dönemlerde bile takım doğaçlama olarak iyi top oynuyordu.

Ama Başakşehir öyle değil. Her şeyi belli bir plan dahilinde yapıyorlar veya yapmaya çalışıyorlar.

Bizden daha fazla hakettiler maalesef.

Enes Başkaya60
Erol Bulut gelsin yarın başlasın abi Türkiye Ligi'nde iş yapabilecek ender adamlardan....

ffırtına
Bizim başarısız olmamazın tek bir nedeni var o da.. Futbolcular bizi amaç takımı olarak değil araç takımı olarak görüyorlar.. Biz ancak futbolcuların kariyerlerinde basamak oluruz başka da bir halt olmaz bu takımdan..

erenslash
bana yetenekli ve bilimsel anlamda bizi ileriye taşıyacak hoca lazım :bu konuda almanlar ve ingilizler iiyi

Trabzon neden kan kaybediyor? : duygusal milliyetçilik ve eski yerli hoca hastalığı-bilime önem vermiyor hoca konusunda)Türk olsun kafası -ortaçağ kafası

bana yetenek lazım :nasıl kadronda yetenekli oyuncuların wakayeme yabancı olunca başarıya katkı sağlıyor aynı mevzuyu hocada da düşüneceksin kilit nokta bu :D

yani futbol konusunda bize katkısı olanlar kim? yabancılar :D eee hocada da yapsana bunu akılsız

Mehmet Cihan Kocaman
Tartışılmayacak bir yabancı hoca getireceksen maaşı en az 2 milyon euro olacak, o para da bizde yok. Halilhodzic kalitesinde birini getireceksen Hüseyin Çimşir kalsın daha iyi.

O yüzden boşuna yabancı hoca tartışmayalım. Getirebileceğimiz isimler belli.

Başımızda sürekli ters köşe yapan bir yönetim olduğu için Hüseyin Çimşir ile devam etmeleri hiç sürpriz olmaz benim için. Ya da onu gönderip Fatih Tekke falan getirirler.

redbul
08.07.2020, 23:51

abdullah avcıya yıllık 5 milyon euro da verseniz gelmez sadri şener başkanken abdullah avcıyı takımın başına getirmek istemişti ve abdullah avcı şu açıklamayı yapmıştı trabzonda baskı çok ben bu baskıyı kaldıramam demiş ve teklifi red etmişti abdullah avcı yazan arkadaşalra boş yere yazmasın abdullah avcı ihtimali yok .

Enes Başkaya60
Bu arada mesias Hüseyin hocaya bir fenalık etti galiba. Onun yerine kapzimal Hüseyin'i tercih etmesinin başka bir sebebi olamaz.

Adamı süs bitkisi diye aldık zaten ulan adamı neden değerlendirmiyorsun Hüseyin kim ya kim???

gurur6134
Ya arkadas hersey bir tarafa sut atmayan takim mi olur kaleya ya koca mac ceza alani disindan her mac ya 1 sutumuz var ya yok..bu takim sutda mi calismiyor anlamiyorum ozetlere bakiyorum kume dusen a.gucu bile ceza alani disindan 4 5 sut atmis kaleyi bulan her takim bam gum dovuyor kaleyi bizde tık yok..

nakzo

Haminin ,hüseyin ,ünalın çalıştığı bu kulüpte avcı beğenilmiyor duyda inanma. Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....Biz bu adamlarla ömrümüzü kulübümüzü harcadık abdullah avcı senin teklifini kabul ederse öpte başına koy.

ANAOKULU TERK
08.07.2020, 23:52
2 trilyonu şak diye dümdüz bir kaleciye veren bir kulüp ,
yabancı hoca için 2 m yuroyu rahat rahat verir .

erenslash
08.07.2020, 23:52
kardeşim zaten o zaman çoğumuz takımı konuşmayı bırakırız artık bıktık.hocam Trabzonspora katkı sağlayan oyuncular yabancı mı yerli mi? yabancılar.wakayeme ve sortloth Turk mu?bizim kaleciler niye iyi.?Çünkü Türkiyede kaleci antrenörleri iyi gerisi tırt.milletin kafa çalışmıyor senin bugün başarılı olmanın sebebi zaten yabancı futbolcular aynı haltı yabancı hoca konusunda da kaliteli isimler getirmeye baksana .mal mal işler.
Tartışılmayacak bir yabancı hoca getireceksen maaşı en az 2 milyon euro olacak, o para da bizde yok. Halilhodzic kalitesinde birini getireceksen Hüseyin Çimşir kalsın daha iyi.

O yüzden boşuna yabancı hoca tartışmayalım. Getirebileceğimiz isimler belli.

Başımızda sürekli ters köşe yapan bir yönetim olduğu için Hüseyin Çimşir ile devam etmeleri hiç sürpriz olmaz benim için. Ya da onu gönderip Fatih Tekke falan getirirler.

Ufuk
08.07.2020, 23:56
ilk önce avcı stres yapıp rakibine verdi şampiyonluğu ne olursa olsun.kaldırmadı bunu.aynı şeyi okan da kaldıramazdı.şenol alışık buna o kaldırırdı zaten.birde şenolun bjk ile şampiyonlukları var.rahat adam.yerlide şenol derim.peki neden yabancı:bir kere yabancı hoca alırken şşampiyonluğa oynatır diye almayacaksın:sistem ve ileriye dönük başarıyı ve avrupayı düşünerek alacaksın.sistemli diğer teknik personelleri de ayarlamak lazım.yabancı hoca iş yapar ama zaman vereceksin hocaya.https://www.trabzonspor.org.tr/tr/arsiv/eski-teknik-direktorlerimiz bak bu zamanları sağlam bir alman kurt hocaya versen avrupada başarıların olurdu.bukafayla bizden bir bok olmaz hocam.olmadığı da ortada.Amacımız sadece Türkiye ligi değil avrupada başarı olmalıdır.ben o kaliteli sistemi kurcak zamanı avcıya vereceğime alman yabancı bir kurt hocaya veririm.yani bana beş senelik sistem kursun avcı mı alman bir kurt hoca mı? tabi ki alman.

Geçen sezon klopp pep birlikte yönetse bile verirdi şampiyonluğu gsye. Gs sahada yapamadığı baskıyı, masada yaptı. Avcı'yı istediğim için yazmadım ben de yabancı bir hoca istiyorum. Daha önce bir proje içerisinde yer almış, kadro kurmuş, oyunculara değer katmış Ugandalı hoca bile varsa yarın gelsin başlasın.

Arda'
08.07.2020, 23:57
Haminin ,hüseyin ,ünalın çalıştığı bu kulüpte avcı beğenilmiyor duyda inanma. Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....Biz bu adamlarla ömrümüzü kulübümüzü harcadık abdullah avcı senin teklifini kabul ederse öpte başına koy.
Muhammet hadi daaaa asfhjnsaadf gece gece kahkaha attım :D

Mehmet Cihan Kocaman
08.07.2020, 23:57
kardeşim zaten o zaman çoğumuz takımı konuşmayı bırakırız artık bıktık.hocam Trabzonspora katkı sağlayan oyuncular yabancı mı yerli mi? yabancılar.wakayeme ve sortloth Turk mu?bizim kaleciler niye iyi.?Çünkü Türkiyede kaleci antrenörleri iyi gerisi tırt.milletin kafa çalışmıyor senin bugün başarılı olmanın sebebi zaten yabancı futbolcular aynı haltı yabancı hoca konusunda da kaliteli isimler getirmeye baksana .mal mal işler.

Ben de isterim yabancı gelsin ama çok zor, en az 2 sene sebredilmesi lazım bir kere, sağlam maaş vermen lazım, istediği oyuncuyu şak diye alman lazım vs. Yönetim niye hep laf geçireceği ve halden anlayan hocaları getiriyor sizce? Kulübün durumu ortada çünkü. Bir gün transfer yasağı yiyorsun öbür gün men cezası. Bunlara sadece Ünal hoca falan eyvallah der.

hanzale
08.07.2020, 23:58
ÇARE VİTOR PEREİRA

Cem Balcı
Bu arada Başağa karşı halısaha takımı gibi defans yapıp goller yiyen anadolu takımları,bize gelince en az hatayla oynuyor.Bunlar bir numaralı aşşağılıklardır.

serdaracıl
Erol Bulut gelsin yarın başlasın abi Türkiye Ligi'nde iş yapabilecek ender adamlardan....

O şerefsizin trabzonsporda işi yok

Murathan
09.07.2020, 00:00
ÇARE VİTOR PEREİRA

keşke..

Muhammed Ayaz
Haminin ,hüseyin ,ünalın çalıştığı bu kulüpte avcı beğenilmiyor duyda inanma. Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....Biz bu adamlarla ömrümüzü kulübümüzü harcadık abdullah avcı senin teklifini kabul ederse öpte başına koy.Yemin ediyorum harika taktik.
Mest oldum.
Yarın gelsin başlasın.

AyhanPe
Bizi kullandi birileri. Basaksehir ile farkli planlari var demek ki. Ben hic ihtimal vermiyordum buna. Basaksehir i bizimle yaristirip sampiyon yapacaklarina..Bir zamanlarin Istanbul Büyüksehir Belediyespor u..Bir yandan da rahatlamadim degil. Benim teorime göre bu sene ligi bizim sampiyon olmamiz üzerine design etmislerdi. Ben Uefa daki aldigimiz cezanin kalkacagina inanmiyordum. Basaksehir 2. bile olsa istedigini almis olacakti. Neden böyle düsündügümün acilimini yapmama gerek yok ama böyle olmadigi icin huzurluyum bir yandan da. Yanildigim icinde mutlu gibiyim..Karmasik duygular..

Basaksehir in sampiyonlugu gösteriyor ki bu heriflerde bir gram akil yok gercektende. Istanbul secimlerini tekrarlatip rezil olan "üst" akil ve dinleri imanlari rant olmus gözü dönmüsler..Bu kadar önünü göremeyip, aptal olabileceklerine ihtimal vermezdim gercekten. Koskoca ülkeyi yönetiyor bu adamlar.. Hayirli olsun diyelim. Türkiye ligi fazlasiyla mide bulandiriyor. Ligden cekilsek bir gram üzülmem..

kaçarava
09.07.2020, 00:02
Onazi'nin sakatlığıyla başlayan düşüş bugün dibe vurdu. Orta saha kurgusu tamamen yok oldu. Mikel yarım doldurmuştu o da gidince çözüldük. Sosa-Parmak-Ndiaye ile orta saha rakipler için ikili mücadele kazanma ve top sürme cenneti oldu. Geriden oyun kurarken bu üçlü sahada gözükmüyor. Sosa trafik polisi gibi el kolla takım yönetilir sanıyor. Parmak ve Ndiaye ile hangi rakibine hükmedebilirsin ki? Sistem sağlıklı değil bir yerde hata veriyor.

Arda'
09.07.2020, 00:09
Bruno Lage Benficanin hocasiydi gsyi eledi hatta geçen sezon coluk çocukla, boştaymış gelsin başlasin madem.

https://www.transfermarkt.com.tr/bruno-lage/profil/trainer/61477

ANAOKULU TERK
09.07.2020, 00:09
kadrolarınızı artık ,
kadroda 11 , sahada 8 yabancı olacak şekilde kurun .
zira yakında bu şekilde karar çıkacak .

yani mevcut yabancıların çoğu yolcu .

serdaracıl
09.07.2020, 00:10
Onazi'nin sakatlığıyla başlayan düşüş bugün dibe vurdu. Orta saha kurgusu tamamen yok oldu. Mikel yarım doldurmuştu o da gidince çözüldük. Sosa-Parmak-Ndiaye ile orta saha rakipler için ikili mücadele kazanma ve top sürme cenneti oldu. Geriden oyun kurarken bu üçlü sahada gözükmüyor. Sosa trafik polisi gibi el kolla takım yönetilir sanıyor. Parmak ve Ndiaye ile hangi rakibine hükmedebilirsin ki? Sistem sağlıklı değil bir yerde hata veriyor.

+ 61

arda.61
09.07.2020, 00:14
Şota Kayseri ve Kasımpaşa’da başarılıydı iyi hoş da bu takımlar şampiyonluk yarışı mı vermiş daha önce. Kayseri’de başarı Trabzonspor hocalığı için ne zamandır yeterli ? Trabzonsporu bilen yerli veya özevlat hocalarla yeterince facia yaşadık zaten. Bilmesin abi mümkünse bilmesin Trabzonu

serdaracıl
09.07.2020, 00:17
Trabzonu ve türk futbolunu bilen hoca istemiyorum. Mümkünse Türkiyenin yerini bile bülmesin. Futbolu bilsin yeter

lazboy0061
09.07.2020, 00:20
Baskan hüseyinlen devam ederse hic sasirmam

AyhanPe
09.07.2020, 00:22
Madem Basaksehir sampiyon yapilacakti neden bizimle yaristirildilar? Hadi Ist.takimlarina karsi sanslari yoktu. Hepsi devre disi birakildi. Bizide birakabilirlerdi. Neden Sivasspor ile yaristirilmadilar mesela yada baska bir takimla. Milyonlarca Trabzonspor taraftarinin duygulariyla oynamanin manasi neydi? Gs ile yarisip sampiyonlugu kaybedebilirdik..Yeni bisey olmazdi. Istanbul Büyüksehir Belediyespor nedir ya...Adamlari hakemler kac mac korudu..Bariz..Ankaragücü ve Gs haric hicbir takim direnmedi bile bunlara..

gurur6134
09.07.2020, 00:26
Bugun istanbulun butun itleri ve onun ezik taraftarlari bayram yapiyorlar sagolun.. bitmedi bizimle dertleri bitmez de, kemalisti solcusu sosyalisti muhafazakari hepsi akbilsporlu oldu birden sampiyon yapilmama sebebimiz de bu icerde bile birlik olamiyorken bu duzenle sistemle ahlaksizlikla basa cikamazsin..

Mehmet Sarigül
09.07.2020, 00:30
Sahada sürekli panik halinde olan Hüseyin'de neden bu israr??? Her maç en az 4-5 önemli hata yapiyor, özgüvenini kaybetmiş...Bunu görmek çok mu zor?

oguzkoc
09.07.2020, 00:30
Haftaya Konya başakşehir berabere kalır biz denizliyi yeneriz. Gereksiz yere bir sonraki haftaya gene umutla bakar gene kayseri senden son Bi şarkı istiyoruz deriz. Bu mesajım unutulmasın. Bunu yaşayacağız

abdllh.29
09.07.2020, 00:33
Bugun istanbulun butun itleri ve onun ezik taraftarlari bayram yapiyorlar sagolun.. bitmedi bizimle dertleri bitmez de, kemalisti solcusu sosyalisti muhafazakari hepsi akbilsporlu oldu birden sampiyon yapilmama sebebimiz de bu icerde bile birlik olamiyorken bu duzenle sistemle ahlaksizlikla basa cikamazsin..

her şeye katılıyorum allah aşkına biz ne oynuyoruz. Alanya ankara antalya ne oynadık basaksehire neden oynamadı diyoruz adamlar sahanın her yerinde basıyor rakibe alan vermiyor
bırak oynamayı gol atıyoruz bizim topcular gol attık sevinme cıldırma hiç bişe yok
sanki bi yerden emir geldi takıma oynamayın sevinmeyin sampiyon belli
hoca sahanın kenarında sadece su içiyor
trabzonlu trabzonsporlu diyoruz bizden diyoruz dakika 90 kamera huseyını gösterıyor sesısz sesısz ileri diyor
kendini yırtarak parcalayarak ileri çıkın demiyor sanki hocayada takımada birileri oynmayın der gibi
ben tv macında üstümdekini yırtıyorum hocada takımdaki sakinlik farklı tac oluyor tacı hızlı kullanayım yok
birileri oynmayın der gbı aklım almıyor

gurur6134
09.07.2020, 00:33
Madem Basaksehir sampiyon yapilacakti neden bizimle yaristirildilar? Hadi Ist.takimlarina karsi sanslari yoktu. Hepsi devre disi birakildi. Bizide birakabilirlerdi. Neden Sivasspor ile yaristirilmadilar mesela yada baska bir takimla. Milyonlarca Trabzonspor taraftarinin duygulariyla oynamanin manasi neydi? Gs ile yarisip sampiyonlugu kaybedebilirdik..Yeni bisey olmazdi. Istanbul Büyüksehir Belediyespor nedir ya...Adamlari hakemler kac mac korudu..Bariz..Ankaragücü ve Gs haric hicbir takim direnmedi bile bunlara..

Basak musluklari kesilen havuzun dolabilmesi icin eninde sonunda sampiyon yapilacakdi bu sezondan iyi firsat da bulamazlardi cunku iyi kotu her camianin bir tepkisi olacakti ama trabzonlunun olmayacagini vatan millet sakarya edebiyati yapinca birde kaskolu boyuna takinca yelkenlerin suya inecegini iyi biliyorlar sucu kendimizde aramaliyiz..gecen sene neden basaksehir sampiyonlugu birakti albayragin aciklamalari sonrasi herkes biliyor bicak sirti giden istanbul secimleri vardi bunu cok iyi kullandilar hakemler biranda gayseye dondu basak futbol olarak durdu..biz 2011 sonrasi sadece 1 kez bile gerekli tepkiyi verebilmis olsak bugunler yasanmayacakti bu is kefenleri giyip siyasilere yalakalik yapmakla olmaz olmadi da bundan sonra da olmayacak samar oglanina donduk iyice

~UniCef~
09.07.2020, 00:35
Gençler sakin olalım. Bugün çok kötüydük,şampiyonluk gitti ama herşeye rağmen bu takım bu sene başarılıydı. Başakşehir iyi takım hakemler sayesinde şampiyon olacak. 2011 gibi olmasın, o senede takımı dağıttık bir daha toparlanmamız 10 sene sürdü. Ben yönetime güveniyorum, 2-3 takviye ile bu takım seneye çok daha başarılı olacaktır.

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Size katiliyorum. Basaksehir bana göre hak ederek sampiyon oldu. Büyük takimlara karsi kazanmadigi halde. Biz bu sene cok rahat sampiyon olabilirdik. Takimi bozalim manasinda yazmadim, benim demek istedigim, Ugurcan zaten satilacak, büyük ihtimalle Sörloth da satilir, o para ile en az 5 oyuncu alabiliriz.

nakzo
09.07.2020, 00:36

Akbil burunlarına osuracak haberleri yok ctiy gibi olacak akbil kadroyu korur 3 iyi adam alır para var 25 milyon daha gelecek stres yok tahminim ligi 3 sene domine edecekler ve bu surede 3 istanbul picide iflas edecek.

~UniCef~
09.07.2020, 00:36
Baskan hüseyinlen devam ederse hic sasirmam

Baskan istikrara cok önem veriyor.

Anıl C
09.07.2020, 00:37
Bruno Lage Benficanin hocasiydi gsyi eledi hatta geçen sezon coluk çocukla boştaymış gelsin başlasin madem.

https://www.transfermarkt.com.tr/bruno-lage/profil/trainer/61477

Bence gelmez. Gelse güzel olur tabi.

matalar
09.07.2020, 00:37
Evet son maçlarda kötü oynadık. Ama bu şampiyonluğunuzun sistematik bir şekilde çalındığı gerçeğini değiştirmez. Verilmeyen penaltılarımız verilmeyen gollerimiz aleyhimize verilen uyduruk penaltılar bu sene resmen liğme liğme doğrandık. Şurada hepimiz en az 5-6 maç sayabiliriz. İlk yarıdaki Fenerbahçe Göztepe Gençlerbirliği ikinci yarıda Gaziantep başakşehir maçlarındaki VAR a rağmen hakkımızı çatur çutur yediler. Buna Aslanı kediye boğdurmak derler. Benim hakkım haram olsun. Bunu bir İstanbul takımına yapamazlardı güçleri bize yetti.

Sinan.K
09.07.2020, 00:38
Benim icin sampiyonluk gitti Parmak Ndiyaye göbekte oynicana Hakan Yesil ve Keremi oynatsin Sosalan beraber bunlardan kötu oynicaklarini sanmiyorum

gurur6134
09.07.2020, 00:38
her şeye katılıyorum allah aşkına biz ne oynuyoruz. Alanya ankara antalya ne oynadık basaksehire neden oynamadı diyoruz adamlar sahanın her yerinde basıyor rakibe alan vermiyor
bırak oynamayı gol atıyoruz bizim topcular gol attık sevinme cıldırma hiç bişe yok
sanki bi yerden emir geldi takıma oynamayın sevinmeyin sampiyon belli
hoca sahanın kenarında sadece su içiyor
trabzonlu trabzonsporlu diyoruz bizden diyoruz dakika 90 kamera huseyını gösterıyor sesısz sesısz ileri diyor
kendini yırtarak parcalayarak ileri çıkın demiyor sanki hocayada takımada birileri oynmayın der gibi
ben tv macında üstümdekini yırtıyorum hocada takımdaki sakinlik farklı tac oluyor tacı hızlı kullanayım yok
birileri oynmayın der gbı aklım almıyor

O olayin baska tarafi a.gucu basak macina kadar oyle boyle oynuyorduk birseyler goztepeye karsi 10 kisi bile mucadele ettik o maci hakemler aldi bir yerden diger tarafa verdi pandemi oncesi antep ve basak maclarinda hakemlerin caldigi puanlarin ustune alanya macinda 95 de gelen gol ardindan sakatliklar derken motivasyon bitti takimda yoksa cimsir yetersiz oglu yetersizde takimda reaksiyon vermiyor sahada hirs mucadele azmi kalmadi..

Doğukan Uçan
09.07.2020, 00:39
bence önümüzdeki sene yine hüseyin hoca takımı çalıştıracak demedi demeyin.

matalar
09.07.2020, 00:39
Akbil burunlarına osuracak haberleri yok ctiy gibi olacak akbil kadroyu korur 3 iyi adam alır para var 25 milyon daha gelecek stres yok tahminim ligi 3 sene domine edecekler ve bu surede 3 istanbul picide iflas edecek.

2 hakemle iplerini çekerler rahat ol.
Bizle yarışıyor diye yol verdiler gs ile yarışsın bakalım ne oluyor. Geçen sene gördük

nakzo
09.07.2020, 00:40
bence önümüzdeki sene yine hüseyin hoca takımı çalıştıracak demedi demeyin.

Gitti o iş bitti.Bakında görün ptt liginde bile iş bulamayacak vasıfsız herif.

abdllh.29
09.07.2020, 00:46
O olayin baska tarafi a.gucu basak macina kadar oyle boyle oynuyorduk birseyler goztepeye karsi 10 kisi bile mucadele ettik o maci hakemler aldi bir yerden diger tarafa verdi pandemi oncesi antep ve basak maclarinda hakemlerin caldigi puanlarin ustune alanya macinda 95 de gelen gol ardindan sakatliklar derken motivasyon bitti takimda yoksa cimsir yetersiz oglu yetersizde takimda reaksiyon vermiyor sahada hirs mucadele azmi kalmadi..

Ne olursa olsun sahada kim oynarsa oynasın şampiyonluğa inanıyorsa bu kadar rezil olmazlar bizim kadar kulupde hiç biri şampiyonluğu istemedi
sinirimden üstümü yırtıyorum o sahadakiler tribündekiler teknik heyet nasıl sakin kalabiliyor
adamların sesi gelmiyor ben orada olsam oynayın lan diye inletirim stadı
yok stres yok baskı bite bize mi bu baskı stres gözlerin deki korku cok belli başkan bile konusulacak ses yükseltilecek haftalar susma kararı alıyor sezon sonuna kadar
inanmıyorum inanmicam bu takımın şampiyon olmak istediğine hiç birinin umrunda değil şampiyonluğa inan futbolcu nasıl olunur başak macını izlesinler
sanki 70 dk baskı yaptık toplar direkten dönü kaleci kurtardı 5 tane tartısmalı hakemin vermediği karar var
90 dk 1 penaltı verilmedi diye yırtınıyoruz ben bu ligde dış güclerin değil bizim kendimizin şampiyon olmak istemedğimizi gördüm bu sene çok net

nakzo
09.07.2020, 00:46
2 hakemle iplerini çekerler rahat ol.
Bizle yarışıyor diye yol verdiler gs ile yarışsın bakalım ne oluyor. Geçen sene gördük

O iş bitti para her kapıyı açar basaksehiri kimse durduramaz.badaksehir eşik atladı diğerleri daha futbolcusuna maaş veremiyor.

Arda'
09.07.2020, 00:47
O iş bitti para her kapıyı açar basaksehiri kimse durduramaz.badaksehir eşik atladı diğerleri daha futbolcusuna maaş veremiyor.

İmzam nasıl olmuş reis

Mehmet Cihan Kocaman
09.07.2020, 00:48
Haftaya Konya başakşehir berabere kalır biz denizliyi yeneriz. Gereksiz yere bir sonraki haftaya gene umutla bakar gene kayseri senden son Bi şarkı istiyoruz deriz. Bu mesajım unutulmasın. Bunu yaşayacağız

Bu net yaşanacak bu arada, devamını da ben getireyim. Sonraki hafta Başakşehir Kayseriye de puan kaybedecek ama biz de Konya ile berabere kalacaz.

erenslash
klop olsa lig level atlar gs öyle bir şey yapamazdı zaten.masada da alamazlardı.klobu milli takım alırlardı madem hayal ediyoruz ben de o olsaydı ne olurdu onu söyleyeyim.
Geçen sezon klopp pep birlikte yönetse bile verirdi şampiyonluğu gsye. Gs sahada yapamadığı baskıyı, masada yaptı. Avcı'yı istediğim için yazmadım ben de yabancı bir hoca istiyorum. Daha önce bir proje içerisinde yer almış, kadro kurmuş, oyunculara değer katmış Ugandalı hoca bile varsa yarın gelsin başlasın.

eyvallah demiyecek biri gelmeli zaten öyle başarı gelir.gelecek hocaya güzel şartlar vermek lazım.beklentileri söylersin.
Ben de isterim yabancı gelsin ama çok zor, en az 2 sene sebredilmesi lazım bir kere, sağlam maaş vermen lazım, istediği oyuncuyu şak diye alman lazım vs. Yönetim niye hep laf geçireceği ve halden anlayan hocaları getiriyor sizce? Kulübün durumu ortada çünkü. Bir gün transfer yasağı yiyorsun öbür gün men cezası. Bunlara sadece Ünal hoca falan eyvallah der.

halilaziz61
Gitti o iş bitti.Bakında görün ptt liginde bile iş bulamayacak vasıfsız herif.

Unal karaman rizeyi düşürür bize geri döner

Ana bu başka bir hikayeye çok benziyor değil mi?

erenslash
09.07.2020, 00:49
https://www.transfermarkt.com.tr/julian-nagelsmann/profil/trainer/8402

gelmesi gereken bir hoca alman pazarından bakılır evet juliani alamayız çünkü takımınla sözleşmesi var.
ama almanyadan kendi julianımızı bulabiliriz

şunu da atlamamak lazım: sağlık personeli ve diğer teknik personel de önemli

hoca alırken fizyoterapist ve fitness hocaları da almanyadan almak şart.

türk yardımcı hoca da olmamalı.

şu kadro komple değişmesi lazım sadece hocayla bitmiyor iş

https://www.trabzonspor.org.tr/tr/yonetim/teknik-kadro

ek olarak hocanın kendi teknik personeli dışında diğer personel alman olmalı diye düşünüyorum

özel şut trainer,taç trainerı özel taktisyen ek hoca olarak ekstra alınmalıdır.

Türkiyede kimsede olmayan teknik personeli sen alacaksın.ambargoyu böyle koyarsın ancak

newton kalabilir.

matalar
09.07.2020, 00:50
Yakıp yıkmaya da karşıyım.
Takım iki sene önce ne haldeydi şimdi ne halde. Birkaç sene önce İstanbul takımlarından içerde dışarda tokat yerken bu sene hiçbir tanesini yenilmedik. En azından şampiyonluk heyecanı yaşadık. Üzerine koyarak devam edersek seneye daha iyi olabiliriz. Ahmet başkan da Kocaman bir teşekkürü hak ediyor

gurur6134
09.07.2020, 00:51
Cimsire kizdigim en buyuk nokta tipki 2011 de oldugu gibi gecen sene oldugu gibi bu senede sampiyonlugumuz sistematik bir sekilde calindi ve sayesinde balik hafizali bu millet a.gucu ve antalya maclarini hatirlayacak ,olanlari saha disinda donen filmleri yine unutacak. bazen dusunuyorum saha disinda yenen naneler unutulsun diye ancak a.gucu antalya maclari boyle rezil futbolla bitirilebilirdi basardik . basak ve arkasindakilerin ekmegine yag suruldu sucu kendinizde arayina geldi olay yine..

Fatih Öztürk
09.07.2020, 00:53
Biz aslında bu işin başarısızlıkla sonuçlanacağını başlamadan öngörebilmeliydik.
Kardeşim sen iyi de oynasan kötü de oynasan bir ivme yakaladığın an bıçak gibi kesiyorlar önünü. Kötü de oynasak hakkımızın gasp edildiği bi ton maç var ama tepkimiz sıfıra yakın. Kısacası bir başakşehir kadar lobi kuramayan camiadan bi s... olmaz. Bundan sonra hayal kurmaya başlamadan zihnimizde bu en önemli ayrıntıya yer verelim ve bize biçilen rolü oynamaya razı gelelim. Jön hariç her rol bize kafi.

cyberentalpi
Sahada sürekli panik halinde olan Hüseyin'de neden bu israr??? Her maç en az 4-5 önemli hata yapiyor, özgüvenini kaybetmiş...Bunu görmek çok mu zor?

Arkadaşım işte Çimşir bu yüzden bile çok kötü teknik direktör. Bir td oyuncusunun özgüvenini yükseltir. Bu hadi koçum demekle olmaz. Hüseyin i uygun maçlarda oynatırsın. O da öğrenerek gelir
Mesela Koray ı Alanya macında sorloth dökülürken yerine sahaya surersin. Dersin ki koçum bol koş. Topu alanya sahasında tut yeter. Defansa baskı yap. Mac bitince koray görevini yapmış oldugu icin bir sonraki macında daha güvenli oynar
Ama çimşir ne yaptı. A.Gücüne karşı hadi gol at takımı kurtar dedi. Onunda eli ayağına dolaştı. bunu beceremeyecek kadar kötü çimşir.
Bu maçta zamanında Hossini yi alsa, olurdu. Guileherme yi de oyle hakeza. Ama koşan ekuban ı çıkararak değil.

nakzo
İmzam nasıl olmuş reis

�� güleriz aglanacak halimize

abdllh.29
Gs dısarda baskı yaptı diyoruz evet yaptı ama sahada baskı yaptı acın bakın gs nin gecen sezon son 5 6 maçına bizim gibi sahada ruhsuz mu nasıl rakibini ısırıyor rahatsız ediyor şampiyon olacağım diye yırtınıyor
ya biz gol atıyoruz sevinmiyoruz gol attım diye koşan sevinen var mı ben mi görmüyorum korneri hızlı kullanayım yatam topcuyu hadi kalk zaman geciyor diye uyaran var mı görüyomusunuz
çok kurmaya gerek yok kendimizi sahada kendimize bakalım daha biz bunları yapamıyoruz sahada hırsla mücadele eden takımımız yok alanya maçından sonra ne olduysa oldu

Mehmet Sarigül
09.07.2020, 00:56
- Oyuncular arasinda rekabet yok.

- Bazi oyuncular oyun disiplininden çabuk kopuyor.

- Istikrar gerektiren stoper pozisyonunda sürekli isimler değişiyor.

- Rakibe çok fazla alan ve zaman birakiyoruz.

- Ikinci toplarin çoğunu kazanamiyoruz.

- Antep'de yediğimiz gol ve bu akşam yediğimiz ikinci gol gibi çok gol gördük kalemizde.

Tüm bunlarin baş sorumlusu T.D. H. Çimşir!

nakzo
09.07.2020, 00:56
Fatih son 7 maçta 5 beraberliğin izahı yok son 5 dakika can haliyle doldur boşalt bile yapamayan bir takım olabilir mi bunu hicbir şeyle açıklayamayız.

gurur6134
09.07.2020, 00:57
Ne olursa olsun sahada kim oynarsa oynasın şampiyonluğa inanıyorsa bu kadar rezil olmazlar bizim kadar kulupde hiç biri şampiyonluğu istemedi
sinirimden üstümü yırtıyorum o sahadakiler tribündekiler teknik heyet nasıl sakin kalabiliyor
adamların sesi gelmiyor ben orada olsam oynayın lan diye inletirim stadı
yok stres yok baskı bite bize mi bu baskı stres gözlerin deki korku cok belli başkan bile konusulacak ses yükseltilecek haftalar susma kararı alıyor sezon sonuna kadar
inanmıyorum inanmicam bu takımın şampiyon olmak istediğine hiç birinin umrunda değil şampiyonluğa inan futbolcu nasıl olunur başak macını izlesinler
sanki 70 dk baskı yaptık toplar direkten dönü kaleci kurtardı 5 tane tartısmalı hakemin vermediği karar var
90 dk 1 penaltı verilmedi diye yırtınıyoruz ben bu ligde dış güclerin değil bizim kendimizin şampiyon olmak istemedğimizi gördüm bu sene çok net
Sen istedigin kadar yirtin sahada birileri istemiyorsa sampiyon olamazsin sezon boyunca gozu kor olan var hakemlerinin gozu ne hikmetse basak lider oldukdan sonra acildi buda mi tesaduf.bu sene kirli bir lig oynandi ve saha disinda dizayn edildi hersey bunu ben soylemiyorum akli basinda olan herkes gorup soyluyor medyada bile.a.gucu antalya maclarinda ki kotu futbol buna bahane olamaz basak a.gucu macini kaybetseydi bizim sadece antep ve basak maclarimizdaki calinan 4 puanimiz verilseydi su anda 4 puan farkiyla yine liderdik..a.gucu ve antalya beraberliklerine ragmen ustelik

Fatih Öztürk
09.07.2020, 00:59
Yönetim, işin başından beri ekibinde bir tane ortalığı ateşe verecek deli bulundurmalıydı. Mesela Hacıosmanoğlu gibi manyak sırf tff, mhk, basın nezdinde baskı unsuru oluşturabilirdi. Dinsizin hakkından imansız gelmeliydi. Beyefendiciliklerle buraya kadar. Sahada istediğin mücadeleyi ver, üç beş düdükle düdük ederler adamı.

nakzo
09.07.2020, 01:01
Takım iki sene önce ne haldeydi şimdi ne halde. Birkaç sene önce İstanbul takımlarından içerde dışarda tokat yerken bu sene hiçbir tanesini yenilmedik. En azından şampiyonluk heyecanı yaşadık. Üzerine koyarak devam edersek seneye daha iyi olabiliriz. Ahmet başkan da Kocaman bir teşekkürü hak ediyor

Başkana desteğim tam .

erenslash
09.07.2020, 01:01
hala emir komployla maç alındığını düşünen var

olm adama sorarlar sen daha antalyayı kendi sahanda yenemiyorsun neyin kafası bu? yerli hocalar azına etti takımımızın

bu arada alman hoca alınacaksa kadroya alınacak esktra yardımcı ve diğer trainerlarda komple alman olmalı

https://www.transfermarkt.com.tr/manchester-city/mitarbeiter/verein/281 bakınız city
bakınız liverpool https://www.transfermarkt.com/fc-liverpool/mitarbeiter/verein/31
bakınız chealse : https://www.transfermarkt.com.tr/fc-chelsea/mitarbeiter/verein/631

https://www.transfermarkt.com/tottenham-hotspur/mitarbeiter/verein/148
liverpoolda keza çoğu alman ve ingiliz dengeli yapmak lazım 1-alman 1 ingiliz olmaz.

başkan şuna dikkat etmeli aynı millet çoğunlukta olacak almansa çoğu alman ekstra başka ülkeden alıyorsa iki tane üçer tane alacak aynı ülkeden olacak

abdllh.29
09.07.2020, 01:04
Sen istedigin kadar yirtin sahada birileri istemiyorsa sampiyon olamazsin sezon boyunca gozu kor olan var hakemlerinin gozu ne hikmetse basak lider oldukdan sonra acildi buda mi tesaduf.bu sene kirli bir lig oynandi ve saha disinda dizayn edildi hersey bunu ben soylemiyorum akli basinda olan herkes gorup soyluyor medyada bile.a.gucu antalya maclarinda ki kotu futbol buna bahane olamaz basak a.gucu macini kaybetseydi bizim sadece antep ve basak maclarimizdaki calinan 4 puanimiz verilseydi su anda 4 puan farkiyla yine liderdik..a.gucu ve antalya beraberliklerine ragmen ustelik

Dediklerinin hepsine katılıyorum son 4 hafta kalmıs ligde rakibinin beraberliği senin liderliğin demek olduğu zamanda takımın bu kadar hedefsiz oynaması iddası kalmamıs gibi bitse de gitsek havasında oynamasını hazmedemiyorum

Fatih Öztürk
09.07.2020, 01:06
Fatih son 7 maçta 5 beraberliğin izahı yok son 5 dakika can haliyle doldur boşalt bile yapamayan bir takım olabilir mi bunu hicbir şeyle açıklayamayız.

Doğru fakat eksik. GS bilhassa geçen sezon bizim gibi doğru düzgün top oynamadan şampiyon oldu. Başakşehiri masa başında istediği gibi halt ettiler, diğer yandan bizim gücümüz yetmedi. Bir götü boklu bitigen başakşehiri aldı şampiyon yaptı, ya biz naptık kuzu kuzu izledik. Niye izlemekle yetiniyorsun kardeşim, sezon sonu fair play madalyasımı takacaklar sana. Vur kır ortalığı ya. Yahu bjk başkanı fiko Avrupa maçı dönüşlerinde havalimanlarında hafta sonu oynayacağı lig maçı hakemi açıklanır açıklanmaz gündemi oluşturup baskı kuruyordu. Yahu be işbilmez herifler, bitigen denen hakem seni var başında ve sahada defalarca doğrarken ses çıkarmıyorsun da başakşehir maçlarının neredeyse üçte birini bu herifin yönettiğini niye itiraz etmiyorsun. Mahalle takımımı bu?

erenslash
09.07.2020, 01:08
ahmet başkan sağolsun ama teknik direktör işini marjinal değişiklik yaparak çözmesse yaptıklarının bir anlamı yok zaten.yarım yamalak iş olmaz

AyhanPe
09.07.2020, 01:13
Basak musluklari kesilen havuzun dolabilmesi icin eninde sonunda sampiyon yapilacakdi bu sezondan iyi firsat da bulamazlardi cunku iyi kotu her camianin bir tepkisi olacakti ama trabzonlunun olmayacagini vatan millet sakarya edebiyati yapinca birde kaskolu boyuna takinca yelkenlerin suya inecegini iyi biliyorlar sucu kendimizde aramaliyiz..gecen sene neden basaksehir sampiyonlugu birakti albayragin aciklamalari sonrasi herkes biliyor bicak sirti giden istanbul secimleri vardi bunu cok iyi kullandilar hakemler biranda gayseye dondu basak futbol olarak durdu..biz 2011 sonrasi sadece 1 kez bile gerekli tepkiyi verebilmis olsak bugunler yasanmayacakti bu is kefenleri giyip siyasilere yalakalik yapmakla olmaz olmadi da bundan sonra da olmayacak samar oglanina donduk iyice

Bu farkli bir durum..Siyasi erk cözülmek üzere. Kendi aralarinda korkunc bir güc catismasi var. Birbirlerini bir kasik suda bogacak duruma geldiler. Trabzonspor a gönül vermis insanlarin duygulariyla oynanip bir belediye takiminin sampiyon yapilmasi. Belediye baskanida liderligin tek rakibi olan eski yöneticimiz. Istanbul dan birilerinin "Pondus" yakistirmasindan sonra fanatik derecede malum "world leader" i desteklemis olupta oyunu simdiki belediye baskanina atmis cok tanidigim var. Sonuc 1 milyon fark..Atesle oynuyorlar bence..Nasil bu kadar aptal olabiliyorlar anlamiyorum.

Türk futbolunu siyasi batakligin icine gömdüler. Bizi ise sürekli kullandilar..Rejim klübünü Istanbul un en güclü klübü yapsinlar o zaman görecegiz fb, gs ve bjk sini.

Halil Alemdar
09.07.2020, 01:17
Biz ne zaman şampiyon olcaz ya

Fatih Öztürk
09.07.2020, 01:19
Rakiplerin sapır sapır dökülürken biraz masada ağırlığını koysan 28.hafta şampiyonluğunu ilan ederdin. Şahsen aynen böyle yapacağımızı düşündüm fakat nerden bilebilirdim bu kadar basiretsiz, sesi soluğu çıkmayan yönetime sahip olduğumuzu. Evet kulübü belli bir yere taşıdılar, sağolsun emekleri yadsınamaz fakat bu işlerin meyvesi şampiyonluk ve haftalar önce teke tek kaldığın osuruk başakşehir takımı ve sen bu kıytırık camiaya masa başında kaybediyorsun. Niye haftalar öncesi ortalığı yangın yerine çevirmediniz niye? Kimden korktunuz arkadaş cumhurbaşkanındanmı?

erenslash
09.07.2020, 01:23
ne zaman bir işi tam yaparsak o zaman.örnek: kadro yeterli ama hoca yok.hoca var ama kadro yetersiz.Trabzonsporun düzgün stoperi yok senelerdir zaten.golcün var ama düzgün yeterli ortasaha veya stoperin olmaz.teknik kadro berbat böyle olunca wakayemeye bakarsın o da yok babayı alırsın işte.aa bu sefer yönetim al sana alman hoca der teknik kadro dandiktir gene sağlıkçılar dandik olur veya takviye yapmazlar kadro eksiktir gene olmaz.bir şeyi adam gibi tam yapacaksın.
Biz ne zaman şampiyon olcaz ya

AyhanPe
09.07.2020, 01:24
Doğru fakat eksik. GS bilhassa geçen sezon bizim gibi doğru düzgün top oynamadan şampiyon oldu. Başakşehiri masa başında istediği gibi halt ettiler, diğer yandan bizim gücümüz yetmedi. Bir götü boklu bitigen başakşehiri aldı şampiyon yaptı, ya biz naptık kuzu kuzu izledik. Niye izlemekle yetiniyorsun kardeşim, sezon sonu fair play madalyasımı takacaklar sana. Vur kır ortalığı ya. Yahu bjk başkanı fiko Avrupa maçı dönüşlerinde havalimanlarında hafta sonu oynayacağı lig maçı hakemi açıklanır açıklanmaz gündemi oluşturup baskı kuruyordu. Yahu be işbilmez herifler, bitigen denen hakem seni var başında ve sahada defalarca doğrarken ses çıkarmıyorsun da başakşehir maçlarının neredeyse üçte birini bu herifin yönettiğini niye itiraz etmiyorsun. Mahalle takımımı bu?

Bana kalirsa gecen sezon Ist. secimlerini kazanip tekrarlamak zorunda kalmasaydilar Gs nin zerre kadar sansi olmazdi. Bu sene kolaylikla devre disi birakildilar..Kendi düsen aglamaz. Bence Basaksehir in sampiyon yapilmasi birilerinin sonunu fena halde hizlandirabilir..

Hayirli olsun diyelim..Biz bu yasa kadar sampiyonluk yasamadik, yasatmadilar daha dogrusu..yasamasakta olur ama Türk futbolunu hic iyi günler beklemiyor. Ben Avrupa liginin son turun ilk macinda Basaksehir i destekledim. Ikinci macta sonuna kadar Kopenhag liyim. Artik Türk milli takimini bile destekleyesim yok. Alman milli takimina sempati duyuyorum gittikce. 2002 de aklimin ucundan bile gecmezdi birgün böyle olacagi..

Murathan
09.07.2020, 01:28
fatih abi ne enteresan lügatın var ya

Fatih Öztürk
09.07.2020, 01:29
Bana kalirsa gecen sezon Ist. secimlerini kazanip tekrarlamak zorunda kalmasaydilar Gs nin zerre kadar sansi olmazdi. Bu sene kolaylikla devre disi birakildilar..Kendi düsen aglamaz. Bence Basaksehir in sampiyon yapilmasi birilerinin sonunu fena halde hizlandirabilir..

Hayirli olsun diyelim..Biz bu yasa kadar sampiyonluk yasamadik, yasatmadilar daha dogrusu..yasamasakta olur ama Türk futbolunu hic iyi günler beklemiyor. Ben Avrupa liginin son turun ilk macinda Basaksehir i destekledim. Ikinci macta sonuna kadar Kopenhag liyim. Artik Türk milli takimini bile destekleyesim yok. Alman milli takimina sempati duyuyorum gittikce. 2002 de aklimin ucundan bile gecmezdi birgün böyle olacagi..

Bu iktidar döneminde siyasetin futbola doğrudan bulaştığını sokaktaki 8 yaşında top peşinde koşan çocuk biliyor. Ve bu iktidar döneminde 5 şampiyonluğumuzun gasp edildiği gerçeği de ortada. Bunlar gitse değişen ne olacak diye düşünüyorum işin içinden çıkamıyorum.

Fatih Öztürk
09.07.2020, 01:34
fatih abi ne enteresan lügatın var ya

Kafa gitti artık kardeşim. Gs maçı için İstanbula gelen takımı havaalanından otele kadar götürdük, yalvardık yakardık sanki hafta başı benim hesabıma euro maaş yatacak gibi dert edindim anasını satayım ama ruhu kaçmış topçuların s... bile değilmiş meğer. Bunca haksızlığa çanak tutan yönetimin de şeyinde olmadığını anlamamak eşeklik. Doğranıyorsun ve susuyorsun. Biz taraftarlar olarak bu kadar dert ediniyoruz da bunlar niye sus pus. Niye arkadaş niye.

hanzale
09.07.2020, 01:35
Bu iktidar döneminde siyasetin futbola doğrudan bulaştığını sokaktaki 8 yaşında top peşinde koşan çocuk biliyor. Ve bu iktidar döneminde 5 şampiyonluğumuzun gasp edildiği gerçeği de ortada. Bunlar gitse değişen ne olacak diye düşünüyorum işin içinden çıkamıyorum.

Bunlar gidince de GS üstüste 4 kez şampiyon filan oluyor, ben siyasette bu kadar adamı olup da bu kadar lobisiz takım görmedim, iktidarı muhalefeti alayı Trabzon menşeeli adam kaynıyor ama tırt, geçen sene Başak önde giderken GS lehine BAŞAK’a çakan siyasi liderler konu TS olunca sallamadılar bile, hadi iktidara söz geçmiyor, muhalif kanalı harekete geçirip Başakşehire pekala baskı kurulabilirdi ama sallayan yok, gelen ağa giden paşa durumu

AyhanPe
09.07.2020, 01:36

Hicbir sey degismez. Ahlaksizlik akiyor ülkeden..Toplumun gerceklerle yüzlesebilmesi icin cok büyük bir yikimin yasanmasi gerekir. Büyük yikimlar yasamis toplumlar bilime yönelmek zorunda kalir..Hür vicdanli bireylerin cogaldigi bir toplum..

Murathan
09.07.2020, 01:36
Kafa gitti artık kardeşim. Gs maçı için İstanbula gelen takımı havaalanından otele kadar götürdük, yalvardık yakardık sanki hafta başı benim hesabıma euro maaş yatacak gibi dert edindim anasını satayım ama ruhu kaçmış topçuların s... bile değilmiş meğer. Bunca haksızlığa çanak tutan yönetimin de şeyinde olmadığını anlamamak eşeklik. Doğranıyorsun ve susuyorsun. Biz taraftarlar olarak bu kadar dert ediniyoruz da bunlar niye sus pus. Niye arkadaş niye.

maalesef. hani aynı topçular bize bu ümidi vermiş olmasa neyse diyeceğim de neden oynamıyorsunuz diyerek maç izliyorum.

hanzale
09.07.2020, 01:40
Rakiplerin sapır sapır dökülürken biraz masada ağırlığını koysan 28.hafta şampiyonluğunu ilan ederdin. Şahsen aynen böyle yapacağımızı düşündüm fakat nerden bilebilirdim bu kadar basiretsiz, sesi soluğu çıkmayan yönetime sahip olduğumuzu. Evet kulübü belli bir yere taşıdılar, sağolsun emekleri yadsınamaz fakat bu işlerin meyvesi şampiyonluk ve haftalar önce teke tek kaldığın osuruk başakşehir takımı ve sen bu kıytırık camiaya masa başında kaybediyorsun. Niye haftalar öncesi ortalığı yangın yerine çevirmediniz niye? Kimden korktunuz arkadaş cumhurbaşkanındanmı?

Geçen sene Başak üzerinde baskıyı GS muhalefet üzerinden de kurdurdu çok iyi hatırımda ordan yürüyecekti, iktidar sallamıyor bizi anladık da muhalefetten iş çıkabilirdi, Ben iktidar için şunu diyorum, hadi rakip FB olur BJK olur GS olur anlarım ama BAŞAK’ı TS’ye hatta sadece Göksel’i milyonlarca taraftara değişiyorsan zaten iktidarınız yıkılsın, ha siyaset müdahil olmamıştır yıllardır temizdir lig anlarım Başak şampiyonluğunu ama durum öyle değil evet iyi kadroları var sistemleri var da adama sorarlar ağa yedeğinde Robinho, İnler, Berkay, Elia vs oturuyor nasıl kurdun bu kadroyu diye?

Fatih Öztürk
09.07.2020, 01:42
Bunlar gidince de GS üstüste 4 kez şampiyon filan oluyor, ben siyasette bu kadar adamı olup da bu kadar lobisiz takım görmedim, iktidarı muhalefeti alayı Trabzon menşeeli adam kaynıyor ama tırt, geçen sene Başak önde giderken GS lehine BAŞAK’a çakan siyasi liderler konu TS olunca sallamadılar bile, hadi iktidara söz geçmiyor, muhalif kanalı harekete geçirip Başakşehire pekala baskı kurulabilirdi ama sallayan yok, gelen ağa giden paşa durumu

Aynen öyle. Lafa gelince tört dane pakanumuz vardu, hakkumuzi yedurtenun anasini avradini diyen çoğunluk hala hayatta ve değişen hiç birşey olmayacak gibi görünüyor.

AyhanPe
09.07.2020, 01:42
Burda Sivasspor un 3. olmasini isteyen arkadaslarimiz var. Neden mi istiyorlar. Bizim cezamiz kalkmaz ise Gs degil onlarin ön elemelere katilabilmeleri icin..Ben herseye ragmen gurur duyuyorum bu toplulugun bir parcasi oldugum icin. Su ligin sampiyonlugunun zerre kadar degeri yok gözümde..

Türkiye hicbir zaman bizim degerimizi anlayamayacak..

sezai
09.07.2020, 01:43
Alanya başkan'nın abisinden korktun be ağaoğlu,tayyibin korkusunda sattın bizi ağaoğlu,Keşke gerçekleri açıklsaydın bu halk arkadanda olur tayyibe karşı seni korurduk. Yüreğimdeki son ışıkta gitti artık bir daha olmamız imkansız.Bizi uç kuruşluk köpekler sattınız be

sezai
09.07.2020, 01:45
Bugün yüreğim çok kötü oldu. Herşeyin olacağını bile bile bir umut ışığı bekledim ama nedense olmuyor olmuyor olmuyorrrrrrrrrrrrr

Fatih Öztürk
09.07.2020, 01:46
Hicbir sey degismez. Ahlaksizlik akiyor ülkeden..Toplumun gerceklerle yüzlesebilmesi icin cok büyük bir yikimin yasanmasi gerekir. Büyük yikimlar yasamis toplumlar bilime yönelmek zorunda kalir..Hür vicdanli bireylerin cogaldigi bir toplum..

Ortadoğu kültürünün etkisinden çıkamamış bu toplumla uzaya çıksan faydasız. Bilim bu toprakları teğet geçer. Adalet desen yargıtay onursal başkanı daha geçenler de söyledi toplumun % 70'i inanmıyor diye. Gelişine vurup gideceğiz artık.

AyhanPe
09.07.2020, 01:47
Alanya başkan'nın abisinden korktun be ağaoğlu,tayyibin korkusunda sattın bizi ağaoğlu,Keşke gerçekleri açıklsaydın bu halk arkadanda olur tayyibe karşı seni korurduk. Yüreğimdeki son ışıkta gitti artık bir daha olmamız imkansız.Bizi uç kuruşluk köpekler sattınız be

Dinsizin hakkindan gelecek imansiz da cok sükür bizim aramizdan cikti :).Üstelik Agaoglu ile bir zamanlar ayni yönetimde yer almis. Biz kimseden imtiyaz da beklemiyoruz ama bu asalaklar süpürülsün yeterki..

hanzale
09.07.2020, 01:47

Bunlara gram itiraz etmemekle beraber sahadakiler kimden korktu sorusuna cevap bulamıyorum ki bugün ilk kez hakem bizden yana en azından objektif maç yönetiyorken hem de takım yattı resmen,

Courage
09.07.2020, 01:48
Ne yaparsak yapalım şampiyon olamıyoruz..
2010-2011 ‘de şikenin kralını yaptık.buca maçında 90+4 attığımız gole sevinen futbolcu yoktu.o kadar belliydi şike olduğu.antepe goller atıyorduk futbolcuları gülüyordu.karabük kalecisi komediydi öyle maçlar kazandık yine şampiyon olamadık.
bu sene bize bütün ayrıcalıklar tanındı.damatspor olduk.devre arası kimse transfer yapamazken biz transferleri yaptık arkamızda koskoca devlet vardı.hakemleri bağladık yine şampiyon olamadık.bugünkü maçta bize verilen penaltılar çok komikti.
galiba hiç şanpiyon olamayacağıx bu gidişle.
dünyada şike yapıp şampiyon olamayan tek kulübüz galiba..

Azizin tarla ürünü , süre süre ekin diye sen çıktın he mi?

O kadar küfür yedin rahat etmişsindir.

hanzale
09.07.2020, 01:51
Ortadoğu kültürünün etkisinden çıkamamış bu toplumla uzaya çıksan faydasız. Bilim bu toprakları teğet geçer. Adalet desen yargıtay onursal başkanı daha geçenler de söyledi toplumun % 70'i inanmıyor diye. Gelişine vurup gideceğiz artık.

Bunun çok Ortadoğuyla alakası yok, sağcosı solcusu tamamen politize olmuş başka bir örneği yok bizim durumun, herkes kendine adalet istiyor, gücü alanın borusu ötüyor, en basit sosyal alandan en üste durum bu.

sezai
09.07.2020, 01:53
Dinsizin hakkindan gelecek imansiz da cok sükür bizim aramizdan cikti :).Üstelik Agaoglu ile bir zamanlar ayni yönetimde yer almis. Biz kimseden imtiyaz da beklemiyoruz ama bu asalaklar süpürülsün yeterki..

Kendimi hiç iyi hissetmiyorum . 96,2004,2011 2020 artık yeter sıkıldım.Almasını öğrenemedik. Bize gösterilen tek imtiyaz birazcıkkkkkkk şampiyonluğa oynar gibi müsade ediyorlar ama bu akşam kendi elimizle maçı sattık gördüm ve hissettim. Hüseyin'in futbolculuğu neydi ki hocalığından bekliyorum.Kendi gibi kazma birini onun adında hüseyin nedense oda kazma Burada hüseyin ismi olanlardan özür diliyorum ama ts hüseyin isimli topçu gelmesin. Hüseyin'nin hala alex önüne pas attığın pozisyonu hatırlıyorum. O mal topçudan hoca mı olur.

Fatih Öztürk
09.07.2020, 01:53
Geçen sene Başak üzerinde baskıyı GS muhalefet üzerinden de kurdurdu çok iyi hatırımda ordan yürüyecekti, iktidar sallamıyor bizi anladık da muhalefetten iş çıkabilirdi, Ben iktidar için şunu diyorum, hadi rakip FB olur BJK olur GS olur anlarım ama BAŞAK’ı TS’ye hatta sadece Göksel’i milyonlarca taraftara değişiyorsan zaten iktidarınız yıkılsın, ha siyaset müdahil olmamıştır yıllardır temizdir lig anlarım Başak şampiyonluğunu ama durum öyle değil evet iyi kadroları var sistemleri var da adama sorarlar ağa yedeğinde Robinho, İnler, Berkay, Elia vs oturuyor nasıl kurdun bu kadroyu diye?

Bir ara kadro maaşı 55 milyon euro'yu bulmuştu, bir iki cılız muhalif basın haber yaptı geçiştirdiler. Herkes te iyi biliyordu ki gs gibi lobisi güçlü camia başakı iki masa başı hamleyle kolaylıkla saf dışı bırakacaktı. Adamlar şampiyonluğa doydu, seneye bir puntuna getirip şampiyonluklarına kaldıkları yerden devam edecekler. Bizim camia yavşamış hıyar gibi. Siyasetin esiri olmuş insanlardan medet ummak yerine bağıra bağıra hakkını arayacaksın arkadaş, herkesi göt altına atacaksın. Yaşlarını başlarını almış insanlar, ekonomik durumları da iyi, kaybedecek birşeyleri yok, vursana masaya yumruğunu. Desene bi götü boklu göksel hakkımızı iç ediyor, adamı çıktığı deliğe sokarız, hakemler ayağını denk alsın diye. Ulan sanki bütün dünya bize karşı anasını satayım.

AyhanPe
09.07.2020, 01:54
Bunlara gram itiraz etmemekle beraber sahadakiler kimden korktu sorusuna cevap bulamıyorum ki bugün ilk kez hakem bizden yana en azından objektif maç yönetiyorken hem de takım yattı resmen,

Bir zamanlarin Istanbul Büyüksehir Belediyespor un sampiyon yapilmasi Türk futboluna hayirli olsun diyelim de bu heriflerin Türk futbolu zerre umurlarinda degil. Dinleri imanlari rant olmus. Cetelerin savasinda yine sofralarinda yem yapildik..

Fatih Öztürk
09.07.2020, 02:01
Bunun çok Ortadoğuyla alakası yok, sağcosı solcusu tamamen politize olmuş başka bir örneği yok bizim durumun, herkes kendine adalet istiyor, gücü alanın borusu ötüyor, en basit sosyal alandan en üste durum bu.

80 öncesine kadar ortadoğu bataklığıyla aramızda kalın bir çizgi vardı, kendimizi iyi izole ediyorduk. Darbe sonrası adalet delik deşik oldu, anayasa ile misket oynar gibi oynandı, ve 1940'lı yıllardan beri sefil yönetilen ortadoğu halkları gibi 80 parçaya böldüler bizi ve şimdi herkes adaleti istediği gibi kendine yontuyor. Bugün ortaduğu da aynen böyle.

AyhanPe
09.07.2020, 02:04

Sagci, solcu vs gecen bin yildan kalma modasi coktan gecmis ideolojiler..Bunlarin hepsi istismarlarin en igrenci olan din istismari yaninda cok masum bile kaliyor. Vicdani körlesmis bir toplum da adelet diye birsey olmaz. Adalet ve kalkinma..Bir zamanlar kirintilari bile vardiysa yok edildiler..

ibrahim
09.07.2020, 02:09
Bir ara kadro maaşı 55 milyon euro'yu bulmuştu, bir iki cılız muhalif basın haber yaptı geçiştirdiler. Herkes te iyi biliyordu ki gs gibi lobisi güçlü camia başakı iki masa başı hamleyle kolaylıkla saf dışı bırakacaktı. Adamlar şampiyonluğa doydu, seneye bir puntuna getirip şampiyonluklarına kaldıkları yerden devam edecekler. Bizim camia yavşamış hıyar gibi. Siyasetin esiri olmuş insanlardan medet ummak yerine bağıra bağıra hakkını arayacaksın arkadaş, herkesi göt altına atacaksın. Yaşlarını başlarını almış insanlar, ekonomik durumları da iyi, kaybedecek birşeyleri yok, vursana masaya yumruğunu. Desene bi götü boklu göksel hakkımızı iç ediyor, adamı çıktığı deliğe sokarız, hakemler ayağını denk alsın diye. Ulan sanki bütün dünya bize karşı anasını satayım.

CHP milletvekili bi açıklama yaptı da, hemen AKP'nin en eğitimli avugatı atladı ya ortaya CHP'nin komplo teorileri falan zart zurt diye!? Hemencecik o anda biricik förs leydisinin damadını tercih etti, temsil etmesi gerektiği Trabzon halkına karşın.

Hanedanlıkla yönetildiğimizin apaçık delili gibiydi hatta...

AyhanPe
09.07.2020, 02:10
80 öncesine kadar ortadoğu bataklığıyla aramızda kalın bir çizgi vardı, kendimizi iyi izole ediyorduk. Darbe sonrası adalet delik deşik oldu, anayasa ile misket oynar gibi oynandı, ve 1940'lı yıllardan beri sefil yönetilen ortadoğu halkları gibi 80 parçaya böldüler bizi ve şimdi herkes adaleti istediği gibi kendine yontuyor. Bugün ortaduğu da aynen böyle.

Ortadogu tipi devlet yönetimi.. Önce bir devletin isleyen tüm kurumlari felc edilip, tüm güc tek bir adamin eline verilip kukla bir diktaör yaratilir. Rejim pamuk ipligine bagli olur. Böylece düsürüldüklerinde devletin kendini korum refleksi olmadigindan otorite boslugunun yerini ic catismalar alir..

BH61
09.07.2020, 02:15
Yazacaklarımdan Ünal Karaman’ı savunduğum çıkmasın. Geçen seneki Ünal Karaman’ın çalıştırdığı takım imkanlar dahilinde çok iyi işler yaptı. Aynı Ünal Karaman bu sezon çok kötü futbol oynattı. Tabii bunda kadro derinliğinin olmaması ve sakatlıkların da etkisi oldu. Fakat Ünal Karaman ayrılırken takım bu kadar da kötü değildi. Hüseyin Cimşir’in elindeki kadro bu seneki takımların kötü durumundan dolayı çok rahat şampiyon olabilmeliydi.

Bunun yanında şunu da belirtmek gerek: Aleyhimize bir takım hatalar yapıldı. Başakşehir’in lehine de bir takım lehine hatalar da yapıldı. Ama bu sezon ki şampiyonluğun gitmesini kesinlikle hakemlere bağlayamayız. Al bugün doğru yanlış iki penaltı aldın. Sonuç ne?

Yani bu sezonu 2010-11 sezonuyla karşılaştırmak mümkün değil. O yıl çatur çutur oynuyorduk. Saha dışı ve hakem olayları şampiyonluğumuzu yedi. Bize göre şampiyon olmuş olsak bile.

Son olarak şunu söyleyeyim: Varsayın ben futbol bilgisi çok zayıf bir insan olarak takımın başına Ünal’dan sonra getirilseydim şayet, futbolculara sadece şunu söylerdim ve başka bir şeye karışmazdım: Arkadaşlar! Çıkın pas oyunu oynayın da hangi formatta oynarsanız oynayın. Bu takım PAS oyunu oynardı çooooook rahat.

Fatih Öztürk
09.07.2020, 02:17
CHP milletvekili bi açıklama yaptı da, hemen AKP'nin en eğitimli avugatı atladı ya ortaya CHP'nin komplo teorileri falan zart zurt diye!? Hemencecik o anda biricik förs leydisinin damadını tercih etti, temsil etmesi gerektiği Trabzon halkına karşın.

Hanedanlıkla yönetildiğimizin apaçık delili gibiydi hatta...

Heh işte tipik bir örnek. Ve bu insan benim maaşımdan kesilen vergilerle 20 küsür bin lira maaş alıp devletin yedi sülalesinden sebepleniyor ve güya hakkımızı savunuyor. Bunların iktidarı değişse de sarfettikleri yalanlar gün gelir yüzlerine vurulunca umurlarında bile olmayacak. İnanılmaz zoruma gidiyor ama hiç bir şey diyemiyorum, yapamıyorum.

Fatih Öztürk
09.07.2020, 02:18
Ortadogu tipi devlet yönetimi.. Önce bir devletin isleyen tüm kurumlari felc edilip, tüm güc tek bir adamin eline verilip kukla bir diktaör yaratilir. Rejim pamuk ipligine bagli olur. Böylece düsürüldüklerinde devletin kendini korum refleksi olmadigindan otorite boslugunun yerini ic catismalar alir..

Ahh ah, söylenecek çok şey var da insanın nutku tutuluyor arkadaş.

hanzale
09.07.2020, 02:24
Heh işte tipik bir örnek. Ve bu insan benim maaşımdan kesilen vergilerle 20 küsür bin lira maaş alıp devletin yedi sülalesinden sebepleniyor ve güya hakkımızı savunuyor. Bunların iktidarı değişse de sarfettikleri yalanlar gün gelir yüzlerine vurulunca umurlarında bile olmayacak. İnanılmaz zoruma gidiyor ama hiç bir şey diyemiyorum, yapamıyorum.

İktidar kanadı artık gizlemeye ihtiyaç duymuyor takındığı tavrı ancak muhalefeti de anlamıyorum Başak’a vuracakları her yumruk artı olarak dönecekti, iddia ediyorum geçen sene BAŞAK olayı olmasa GS lider olsa ya da rakibi İstanbullular olsa Büyükşehir seçimlerinde sonuç farklı olurdu, GS’liler sandığa gitmedi 31 Mart’ta ama ne hikmetse iş TS’ye gelince sallamıyor kimse. Trabzonsporlular buna bir çözüm üretmeli