PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 31.Hafta | Trabzonspor 2-2 Fraport TAV Antalyaspor | maç sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11

CİVELEK.61
08.07.2020, 21:00
Takımda haftalardır yüzler gülmüyo bi salmışlık bir şey vardı zaten arkasında ne var bilmiyorum ama surat ifadeleri bile bi tuhaf. Belki kuruntu yapıyorum ama görünen bu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kuruntu falan değil gayet güzel tespit.
Diyorumya futbola kafa yoranlar psikolojiye de yorsun biraz.
Bu takım hem mutsuzdu hemde çok haklı olduklar8 pozisyonlara bile itiraz etmeyecek kadar duyarsız.

Mert'
Düzgün bir hoca lazım önce.

trabzonsevdamuz
hüseyin türkmen ile bu akşam yollar ayrılmalı,kendisine artık kadroda olmayacağı söylenmeli.
Hüseyin çimşir ile sene sonu yollar ayrılmalı.
Sağlık ekibi,kondisyonerler vb yollar ayrılmalı.
Abdülkadir ömür satılabilyorsa satılmalı.
Seneye yeni defans oyuncuları transfer edilip eldeki defans oyuncuları bu transferlere göre yollanmalı.
Novak,uğurcan,ekuban,sörloth kesin olarak takımda tutulmalı,geri kalan kimse vazgeçilmez değil.
Son olarak sağlam bir teknik direktör getirilmeli.Arkadaş süper bir tespit yapmış

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Semih AYDIN
Loser loser loser başka ne denir ki. Çok yazık oldu

hanzale
Sırf Pereria tercihi yüzünden bile istifa etmeli.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne yalan diyeyim Kamil olsa bu kadar düşmezdik, Ekuban da kalsaydı, Ndiaye çıkarıp Nwakaeme alıp devam etmeliydi ben bu adamı gram anlamadım

hyasin61
08.07.2020, 21:01
Kalan maclarda takımı Nwakaeme veya Sosa yonetsin hocalık is yok

ataullah-ı sani
Hocanın Sosa'ya gonderdigi notta ne yazıyordu :) Mancini yapardı boyle seyler ama o hocaydı.

Dobarlan bıragma gendini

samway
Gidin digitürkü olanlar iptal ettirin hükümete oy vermeyin bütün maçlara gitmeyin hayatınız da 1 kere olsun birşeylere doğru tepki verin ben herşeyi iptal ettiriyorum kimse kusura bakmasın başaksehiri şampiyon yapıp birisinin egosunu tatmin edemeyeceğim artık

cerebrum
Konya haftaya yener kabus yeniden başlar.. En büyük korkum bu!!!!

ilelebeTS
Hocanın Sosa'ya gonderdigi notta ne yazıyordu :) Mancini yapardı boyle seyler ama o hocaydı.

Sosa, sıçtık top sende artık. Bir şeyler yap bu maçı alın. Benden bu kadar :D

Antonio
vallahi çok üzüldük bir saate yakın ölüm gibi bir şey oldu içimde bu takımı çok seviyoruz neden diyorum abi . inşallah seneye seneye. garibanın yüzü neden gülmez.

Harun CAN
İyi oldu en azından daha strese sıkıntıya girmeyiz bu sezon... maç 2-2 iken oyuna 2 genç santraforu da alsan ileriye top şişirip orta kessen noolur en fazla kontradan yersin 3-2 olur 4-2 olur... ama korkaklık bambaşka bişey. yazıklar olsun.!

Giallorossi
kaleci uğurcan rezilliğini de konuşun .
adam penaltıda yine sağa yattı .
ve yekta'dan sağ dış plase yedi .

Hadi lan ordan

hyasin61
08.07.2020, 21:02
Unal Karaman'a laf eden baskan Huseyin Cimsir'e ne diyecek veya ne yapacak merak ediyorum

Muhammed Kambur

O kağıttan sonra waka forvet gibi daha kaleye yakın durdu. Parmak sağa kaydı abdüş guilherme göbekte dağınık bir şey oldu ki gördük bir halta yaramadı.

BlackPanther
Hüseyin Türkmen Trabzonspor düşmanı

TSemih61
Sırf Pereria tercihi yüzünden bile istifa etmeli.

Hakikaten ya. Sosa ve Pereira ikinci yarıları çıkaramıyor. N'diaye'nin direkt oynamaması lazım adamın koşmaya hali yok. Sosa'dan ikinci yarının başında kendini kasmasını iste ve 60'ta çıkar. Şunlar çok basit müdahaleler. Guilherme'yi forvet arkasında bir kere bile oynatmadı eldeki tek taktiksel esneklik onu orada oynatmaktı denemedi bile.

Full HD
Konya haftaya yener kabus yeniden başlar.. En büyük korkum bu!!!!

Basak ezip gececek merak etme.Yani bugünden itibaren belki bir gün hüzünlü gecer ve sonra bir seyin kalmaz.Firsat varken futbol izlemeyi birakalim.

hyasin61
Basaksehir Konya macında puan kaybedecek ama bir ise yaramayacak

Ahmet Aksu
08.07.2020, 21:03
biz burda takım yuruyor ruhsuzluk var kenardan teknik destek sıfır bu sekilde basaksehirle yarısamayız basaksehir iyi oynuyor derken linc yedik

neymis basaksehir kollanıyormus ya bırakın bu isleri basaksehir catır catır haketti adamlar takım oyunu nasıl oynanır gosterdi zaten bunun isaretini 3-4 senedir gosteriolardı.

ama gs sampiyonlugu vermedi biz altın tepside sunduk

basaksehirin kadrosu bizden daha yaslıydı adamlar 90dk sahada diriydi cogu mac. one gectikten sonra yatmadı. mucadele etti birsekilde galip geldi.

sen ne yaptin her mac ecel terleri döktün

seni cogu mac ugurcan-nwakame-sorloth kurtardı.

ama baskan bu giden sampiyonlugun %95 sorumlusudur.

sen gidip amator yardımcı hocayı takıma aldın niye çünkü seni her mac kurtaran futbolcun vardı.
sonra ne oldu bu rezil teknik ekip senin futbolcularının da performansını dusurdu artık yuruyemez hale getirdi. hic mi uyanmadın ya bu takım niye her mac geri geri gidiyor. ama aldandı.

simdi benim gozumde cimsir neyse baskan da odur.
basaksehire hediye eden de baskandır..

Canberks
Bu gazla başakşehir hepsine 5 atar. Keşke dediğin olsa :)

Sefer A.
Bu antalya da az şerefsiz değil... vallahi bu kadroyla geçen hafta daha zor yenilirlerdi...

Bizimkiler de az puşt değil... sergiohüseyin o pas hatâlarını taraftarı çıldırtmak için yapmıyorsa ben de kendisi gibi şerefsizim

memozcan
geçen maçta bom boş pozisyonda ömür o topu sörlotha vermediğinde dışarı alınmalıydı bence.. halbuki o maçı da bu maçı da 90 dakika oynadı.. 60 dakikalık temposu bile yok oysa..

burada sene başından beri yazıp çiziyorum ve bazı özevlatizm fanatikleri tarafından neredeyse hakarete varan şeyler işittim.. ht4 normalde ptt liginde bile oynayamaz.. dün akşam balıkesir maçına baktım biraz.. orada da sezer özmen diye biri var.. her topa ıska geçiyor.. belki balıkesirsporda oynar anca..

adam geçen maç felaketti.. bu maç da takımı yakan isim oldu.. tam bir özevlat fanatiği olan çimşir bile dayanamadı artık, oyundan çıkarmak zorunda kaldı..

OFLU_79
08.07.2020, 21:04
Aradaşlar, hocanın sucu yok. Emir kulu kendisi. Ünal'ı gönderip yerine deneyimli bir hoca gelmeliydi. Kayseri nasıl Prosineckiyi getirdi. Adam takımı aya kaldırdı. Ama maalesef bizde olmuyor bu işler. Derin Trabzon mı desem....

angraf
08.07.2020, 21:05
evinde ankaragücüne ve antalyaya puan kaybedenden bir sik olmazdı.
Yönetim teknik direktör ve şampiyonluk yürüyüşünde amatörlüğünü herkese gösterdi.

TSemih61
dediklerine tamamen katılıyorum ama bu böyle dağıtılmaması gerekn bir takım değil. 5-6 oyuncu hariç herkes gidebilir.

hatta gitsin seneye salih'i atakan'ı furkan'ı görelim mümkünse.
Bana kalsa daha fazlası bile gidebilir takımdan ama yeniden yapılanmaya girip başarılı olmak çok zor. Dağıtılmamasından kastım Abdülkadir Ömür ve Uğurcan'ı kadroda tutabilmek. Sörloth'u tutamazsın ama Ekuban'ı ve Nwakaeme'yi tut. Bunların hepsine teklif gelecek ve gitmek istemeyen yoktur bence. Göreceğiz bakalım.

nakzo
antalyaya kimse kızmasın adamlar bile şaşırdı karşılarındaki hilhat garibelerini görünce.Beyler biz 96 da şampiyonluğa oynadık 2005 tede 2011 dede hic böyle rezil oynayan bir takım gördünüz mü bu işin araştırılması lazım.

CİVELEK.61
08.07.2020, 21:06
Prosinecki Kayserisporu ne hale getirdi?
Siz kayserisporun maçlarını izliyor musunuz?
Hoca katkısı nedir?
İzleyin görün.
Uzaydan mı geldi oyuncular?
Aynı adamlar,canavar gibi takım olabildi.
Trabzonspor'un bu sezon çok iyi oynadığı maç sayısı 1 bile değil yarım devre.
O da ikinci yarıdaki Sivas maçının ilk yarısı.
Kendimizi kandırmayalım.
Diğer takımların kötü olması bizi iyi gösterdi.
Biz iyi bir takım değiliz.

fadigaTS
08.07.2020, 21:07
antalya asıldı maça gecen hafta başaka karşı yürüdüler. taçtan gol yemesek yemezdik. canı sağolsun takımın seneye oluruz. orada parmak sörlotha verse atardı belki ama herkes sorumluluktan kaçtı. novakın şutu gol olmalıydı çok şanssız. yinede başak geri kalan maçlarından 0 cekebilir. belli olmaz. biz yinede galbiyete oynayalım.Bu kafada futbolcu ve ekiplerle ancak kendimizi avuturuz.36 sene sonra bile olamayız

Çağatay96
Maclar seyircili olsa evdeki maclari kazanirdik

olcay_61
Ünalı kovduğun an orta ayar bir td ve 2 kalite defans 1 oyun kurucu alsan yeterdi

ilelebeTS
Adam hala oyunu tutamıyoruz diyor. Ulan penaltıları çık, adam gibi pozisyonun yok, hücum etkinliğin sıfır, organize atağın yok konuşuyorsun bir de.

ÖmürKaradeniz61
Yahu antalya şok oldu haledaha antalyaya laf eden gereksizler var forumda. Adamın hocası bile üzüldü şampiyonluğa giden Trabzonspor böyle mi oynar diye şok oldum diyor adam. Beğenmediğiniz ersun olsaydı bu takım alanya maçında şampiyonluğunu ilan ederdi.

Ahmet Aksu
Aradaşlar, hocanın sucu yok. Emir kulu kendisi. Ünal'ı gönderip yerine deneyimli bir hoca gelmeliydi. Kayseri nasıl Prosineckiyi getirdi. Adam takımı aya kaldırdı. Ama maalesef bizde olmuyor bu işler. Derin Trabzon mı desem....

aynen ben huseyine mac icinde kızıyordum ama anlık tepkiydi.

abi adam ne yapsın elde olan bu. ben yapamıyorum diyip cekip gidecekmiydi.
calısan arkadaşlar düşünün yapamıyorum beceremiyorum diyip isten istifa eden var mı hem de iyi maas alırken

burada bütün suc yonetimin. sen o hocayı ve ekibi getirdin o ekipte futbolcuların performansını düşürdü olay bu..

Ozan Yılmaz
Tamer Tuna gibi biz de şaşkınız. 2 farkı bulursak ben de averaj düzeltmesi bekliyordum. Ama bulamadık.

bu hoca kafası ve bu takım taraftarın 100 de 1 i kadar güvenseydi ya kendine

Enes Başkaya60
08.07.2020, 21:08

Tersine berabere bile kalamazdık...

gurur6134
Sorumluluk kimse almadi bugun herkes mi kotu olur bir takimda yazik gercekden taraftarin yarisi kadar inanmamis oyuncular bu ise.dakika olmus 90 sampiyonluk gidiyor saha disinda hoca ortaligi yakacak yiyecekki saha ici ateslensin bizim cimsir kulagini kasiyor.bilazer aktas cimsirle buraya kadar gol yiyecegimizi herkes gordu hoca goremedi at gol gec one cekil defansa yan top geri pas top cevir her mac ayni terane ayiptir bu kadar aciz futbol oynanmaz.hocanin tek bir artsi olmadi oyunculara aksine onun zamaninda herkes geri gitti ustune koyan olmadi.tamamen bireysel performanslarla buraya kadar bunlarin yaptigi hocaligi forumda herkes yapar taktik anlayis yok takimda gectim b plani c planini karambol futbolu eku alacak getorecek shorlth getirecek waka sapkadan tavsan cikaracakda takim mac alacak hadi ordan..herkes ezberledi oyunumuzu artik kitle shorlthu wakayi ekuyu takim 2 pas yapamiyor.baskanda isin buralara gelecegini hesaplamadi oyle olsa huseyin gibi bir amatoru getirmezdi takim basina..yazik oldu hakemlerden cektigimiz yetmiyordu bir de cimair cikti basimiza

ÖmürKaradeniz61

Seyirci bunları yuhalıyorda has ediyor böyle bir rezillik olmaz. Seyirci varken bu kadar lakayıt oynayamazdın.

Antonio
hüseyini oynatan hoca hoca değil.yapamadık özür dilerim herkesten içim yanıyor . sonuna kadar Trabzonspor ulannn. ben Trabzonlu değilim ama en az Trabzonlu kadar seviyorum Trabzonsporu babamdan geçen bir sevda...

kaçarava
Baskı falan hikaye. Ligin en kötü futbol oynayan takımlarından biriydik. Bireysel becerilerle bu kadar. Ünal ve Hüseyin bu camiayı katletmiştir.

zaqua
Bu takımda bugün en masum adam Sörloth. Yerliler ayrı gruplaştı, yerlinin yerlileri ayrı birde sosacılar var takımda. Dikkat edin o fırlama,osuruk Ömür 2 tane net pası Sörlotha atmadı keza parmak da aynı. Ünalı gönderdin önünde devre arası var adam gibi iyi bir hoca getir takıma 1 ayda taş gibi takım yapar sana boşta birsürü antrenör var. Yerli yabancı gibi saçma ayrımı artık bırakın benim gözümde kim daha faydalı oluyorsa en büyük Trabzonsporlu odur.

guruplaşan varsa onun ..... terbiyesiz herifler

fadigaTS
08.07.2020, 21:09
Hocanın Sosa'ya gonderdigi notta ne yazıyordu :) Mancini yapardı boyle seyler ama o hocaydı.Sosa golü at.Sosa topu tut.

14TS61
08.07.2020, 21:09
Taraftarin gazını ancak şu şekilde alırlar. CL konusunu halledip gruplara kalmak. Türkiye kupası umrunda değil.

Sonra Sörloth Nwakaeme Ekuban Novak Sosa yi takımda tutarak. Uğurcan paradan dolayı satılabilir. Gerisini 3 5 beşe ver. Ama bu oyuncuları tutarsa ozaman çabuk atlatırız

zaqua
08.07.2020, 21:10
Bana kalsa daha fazlası bile gidebilir takımdan ama yeniden yapılanmaya girip başarılı olmak çok zor. Dağıtılmamasından kastım Abdülkadir Ömür ve Uğurcan'ı kadroda tutabilmek. Sörloth'u tutamazsın ama Ekuban'ı ve Nwakaeme'yi tut. Bunların hepsine teklif gelecek ve gitmek istemeyen yoktur bence. Göreceğiz bakalım.

ömür gitmeli 10 ve üzeri teklife. zihnen olmuyor. hem kendi hem takım için yurtdışı yapması şart

gurur6134
A.gucu macinin ve 8 as oyuncusu yokken su macin affi yok.yazik gunah boyle bitmemeliydi

LANGARA
Hüseyin Bey’in açıklamaları “ben istifa etmiyorum siz kovun tazminatımı alayım.”açıklaması. Tabi taraftarla dalga geçiyor aynı zamanda

14TS61
08.07.2020, 21:11
Suda var seyircili olsaydı maçlar şuan liderdik. Başakşehir zaten seyircisiz oynuyordu

Muhammed Ayaz
Korkarım ki G.Antep ile şampiyonluk mücadelesi versek G.Antep şampiyon olur.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilelebeTS
Hocaya iyi giydirdik tamam da adamın kapasitesi belli. Asıl sorumlu ona bu görevi verenler. Onlar da diyecek para yoktu vs. neyse artık. Yeni sezon için adam gibi hoca getirsinler, işe yaramaz futbolcuları da postalasınlar.

nakzo
08.07.2020, 21:12
Şu huseyin türkmeinin oynatılmasına baskanın direk mudahale etmesi gerekiyordu.

Ahmet Aksu
08.07.2020, 21:12
uzuntum şu bu takımdan sorloth da gider novak da ugurcan da yani 2010-2011 in dagılma olayını tekrardan yasarız.

ah başkan ah yaktın bizi..

ve buradan açik açık bildiriyorum.
dunyanın en iyi baskanı gelsin eger bu takıma bir daha trabzonsporda top oynadı diye ozevlat muamelesi cekilen bir hoca getirilirse ne olursa olsun karsında olacağım..

Sezgin Öztürk
08.07.2020, 21:13
Trabzonspor teknik direktörü denen şahsiyete sormak istediğim tek soru var...Neden Mesias’a forma şansı vermedin? Hüseyin ile Hosseini saçma sapan hatalar yaparken neden ona forma vermedin bıraksaydın bir hatada o yapsaydı arkadaş.Madem bu adamı oynatmayacaktınız neden 1 ay daha tuttunuz takımda !!!

Arif Timurcioğlu
Aradaşlar, hocanın sucu yok. Emir kulu kendisi. Ünal'ı gönderip yerine deneyimli bir hoca gelmeliydi. Kayseri nasıl Prosineckiyi getirdi. Adam takımı aya kaldırdı. Ama maalesef bizde olmuyor bu işler. Derin Trabzon mı desem.... Aslinda haklisin Huseyin'de degil onu oraya getirende suc.

nakzo
Yurt dısında hicbir takımda oynayamaz rezil bir futbolcu kimse ona para vermez.

kaçarava
Başkan hatalı da yıllarca top oynamış Hüseyin'in böyle rezil hoca olacağını bilemezdi. Bu resmen suikast. Hocalık değil.

Sercan Keleş
Hüseyin denen avala hoca diyenin destekleyenin onu birazcık övenin kafasından şüphe ederim. Çoban bile değil, tam bir İho hocası. Resmen umutları çöpe attı bu kadar vasıfsız bu kadar kalitesiz bu kadar beyinsiz bu kadar mal bu kadar geri zekalı futbolu bilmiyen bir hoca olamaz. Bile bile bizi yaktı.

EKUBAN'I ÇIKARTMAK MALLIKTIR MALLIK MALLIK ÖMÜR YÜRÜYOR SAHADA ONU ÇIKARTMALIYDIN

Yiğit Gayretli
Babamlardan çıktım eve doğru yürüyorum. Ayaklarım geriye geriye adım atıyor. Sokaklar dar geliyor yemin ederim. Şampiyonluk kaybettik diye değil de uğruna mücadele etmedik diye kendimi yiyorum. Böyle kaybetmek olmaz. Yazıklar olsun. Milyonlarca kez yazıklar olsun.

Arif Timurcioğlu
Trabzonspor teknik direktörü denen şahsiyete sormak istediğim tek soru var...Neden Mesias’a forma şansı vermedin? Hüseyin ile Hosseini saçma sapan hatalar yaparken neden ona forma vermedin bıraksaydın bir hatada o yapsaydı arkadaş.Madem bu adamı oynatmayacaktınız neden 1 ay daha tuttunuz takımda !!! Bende en cok bunu merek ediyorum ayni seyi mactan oncede yazdim.

TSemih61
ömür gitmeli 10 ve üzeri teklife. zihnen olmuyor. hem kendi hem takım için yurtdışı yapması şart
Aynı şekilde düşünüyordum ama böyle bitmemeli Trabzonspor kariyeri. Bonservisi 30 milyon eurolara yaklaşmışken şimdi kelepir fiyatına elden çıkarmak bana mantıklı gelmiyor. Yine de kendisi gitmek isteyecektir zaten adama hiçbir şey veremedik üstelik aşırı yüklenerek sakatlıklarla kariyerini bitirmeye çalışıyoruz. Bir umut doğru bir kadro kurulursa diye bekliyor insan.

castillo61
08.07.2020, 21:14
Yahu antalya şok oldu haledaha antalyaya laf eden gereksizler var forumda. Adamın hocası bile üzüldü şampiyonluğa giden Trabzonspor böyle mi oynar diye şok oldum diyor adam. Beğenmediğiniz ersun olsaydı bu takım alanya maçında şampiyonluğunu ilan ederdi.

Baklayı çıkardın ağzından sonunda. Geçenlerde Ünal'dan Göztepe maçından dolayı nefret ediyorum diyen de aynı kişi.

Ersun'muş. Ünal hoca bu forumda bile Ersun'un gördüğü desteğin çeyreğini görmedi ya ne desek boş. Getirin getirin 4. 5. kez de gelsin. Aralık gibi havlu atar Şubat martta gelecek sezonun planlamalarını yaparız.

ANAOKULU TERK
08.07.2020, 21:14
bundan sonrası yokuş aşağı .

- bu seneki gibi forma satamazsın .
- pandemi nedeniyle hasılatın da yarıya düşecek .
- yayıncı kuruluş zaten yeni sezon paraları azaltacak .
- istanbul takımları bu sefer daha ciddi yapılanacak .
- taraftarın şevki kırıldı . başarısızlık artık kanıksandı .
- futbolcu burada oynamak istemiyor . baskıdan sıkılıyor .

nakzo
08.07.2020, 21:15
Wakemede girdikten sonra hicbir bok yapmadı oda kafa olarak bitmiş.

CİVELEK.61
Başkana büyük tecrübedir bu sezon.
Trabzonspor tarihinin bütün ezberlerinin bozulduğu bir sezon yaşıyoruz.
Ne özevlat
Ne yerli futbolcu
Ne yabancı futbolcu
Ne yabancı hoca
Ne yerli hoca
Hepsi hikaye
Futbol iyi futbolcuyla,iyi hocayla,iyi kondisyon ve sağlık ekibiyle ve iyi taraftarla başarı getirir.
Bütün iyileri ne kadar büyük oranda bir araya getirebilirsen o kadar büyük başarın olur.

Ahmet Aksu
Başkan hatalı da yıllarca top oynamış Hüseyin'in böyle rezil hoca olacağını bilemezdi. Bu resmen suikast. Hocalık değil.

abi her top oynayandan hocalık beklemek nasıl bir mantık Allah aşkına. :)
huseyine guvenmek nasıl bir mantık ya biraz hocalık yapsa anlarım da adam teknik direktorlugu burada ogrendi.

zaten bu kulupte yetistirme yurdu :)

Sercan Keleş
Şuan bizim durumumuzda şerefsizim Malatyaspor olsaydı bizden daha çok ruh ile oynardı. Sahada bana göre hırsı ile oynayan Pereira ve Ekuban vardı. Geri hepsi rezil geri hepsi ruhsuz.

Bugünden tezi yok Direk Abdullah Avcı ile anlaşılması gerekiyor. Bugün isterse şampiyonluk gitsin. Hüseyin kovulmalıdır.

nakzo
08.07.2020, 21:16
Kayserinin hocası bizde olsaydı şampiyonduk vallahide billahide

bordoylamavi
maçı saat 9 da sanıp kaçrımışım. iyi ki izlememişim sinirler bozulacaktı. böyle şampiyon olacağına hiç olma daha iyi. hiç bu kadar kötü oynarken şampiyonluk mücadelesi verdiğimizi haırlamıyorum. 96 da da 2011 de de kızmadık kimsemyi suçlamadık alkışladık takımı. ama bu sefer tutulacak yeri yok. yenilmemişmiş hüseyin. o 2 punalık sistemde bile olsa işimize yaramayacaktı. çünkü başak da yenilmedi. neyse fazla uzatmayalım kupa falan da kalsın sadaka gibi kupayı alacaklarsalar almasınlar. gerçi onu da alamazlar ya neyse
faturayı tamamen hüseyine çıkartıyorum ben tüm bu skorların sorumlusu o. futbolculuğundan da hocalağından bi faydan olmadı hüseyin

fanatikdevri
Gidin digitürkü olanlar iptal ettirin hükümete oy vermeyin bütün maçlara gitmeyin hayatınız da 1 kere olsun birşeylere doğru tepki verin ben herşeyi iptal ettiriyorum kimse kusura bakmasın başaksehiri şampiyon yapıp birisinin egosunu tatmin edemeyeceğim artık

Başkan ben Yalanoğlu Ekrem'e kızıyorum bitiriyordu Başşakları seçildikten sonra,ne söylediyse tersi oluyor,UEFA kupasını da alırlarsa şaşırmam.

Çağatay96
08.07.2020, 21:17
Pereira olmuyor ya enerjik hissetmiyorum o varken.

Novak ta olmuyor o da oyun kuramiyor. Geri ikili zaten.

Orta saha da degismeli. 2 kisi. Ama en önemlisi Sorloth. Abi top saklayamiyor rakip sahaya tasiyamiyor , önde basamiyor.

Bence sorlothu avrupaya yolcu etmeliyiz.

PortoDeGalinhas
Arkadaşlar defalarca söyledim bu takıma hiç bir zaman umut bağlamayın. Bir kez sevindirir, 100 kez üzer.
Ben Alanya maçından sonra ümidimi kesmiştim zaten, bu yüzden yeminle çok üzülmedim bu maçta.
Size de tavsiye ederim hayatınızda çok önemli bir noktaya koymayın Trabzonsporu, yoksa çok üzülürsünüz.

ozturk

Ne baskısı yahu. Bizim kadar inanan destek veren taraftar var mı? Tribünler de boş. Neyin baskısı?

Antonio
iyi bir teknik direktör avrupalı kondisyoner ve iyi bir oyun planı. 3 4 net oyuncu. her şeyi yıkmayalım.

Süper Golcü
08.07.2020, 21:18
bu konuya hep sessiz kaldım çok fark yaratmıyor gibi düşünüyordum fakat, bu maçta türkmen yerine hosseini başlamalıymış, ek olarak guilherme takım öndeyken oyuna giriyorsa, çıkan oyuncu ya ömür ya sosa, ya ekuban. olur n diaye de bir sorun mu vardı çıktı ben mi kaçırdım? sosa zaten yaşı var ikinci yarı düşüyor, parmak tek başına idare edemiyor, her puan kaybı aynı şekilde, hüseyin hoca çıkmış maç sonu öndeyken oyunu tutmada problem yaşıyoruz diyor, e insaf

lazminator61
Ulan cimsir, 10 kisi cik Türkmenle cikma, ömür bitmis ölmüs cöp, haftalarca bi gram katko yok, sok Kamil ahmeti. Biktim capsiz trabzonlu futbolculardan ve fake Teknik Direktörlerden

Ahmet Aksu
Babamlardan çıktım eve doğru yürüyorum. Ayaklarım geriye geriye adım atıyor. Sokaklar dar geliyor yemin ederim. Şampiyonluk kaybettik diye değil de uğruna mücadele etmedik diye kendimi yiyorum. Böyle kaybetmek olmaz. Yazıklar olsun. Milyonlarca kez yazıklar olsun.

işte en çok koyan da bu bizler herşeyden fedakarlık edelim buyuk umutlarla hedefe kilitlenelim ve sahada bu ruhsuzları izleyelim.

isim vermiyorum ama bu takımda malzemecisinden tut baskanına kadar kim işini düzgün yapmadıysa hakkım haram zıkkım olsun..

ozzy!
08.07.2020, 21:19
abdulkadir yerine yusufu satarak büyük hata ettik.

Antonio
Kayserinin hocası bizde olsaydı şampiyonduk vallahide billahide

proscinecki iyi bir teknik direktör abi. hüseyin değil fark ortada.

hyasin61
Hüseyin Çimşir: "Berabere kaldığımız için üzgünüz ama yarış devam ediyor. Yarışın sonuna kadar pes etmeyeceğiz." Biri hocayı uyandırsın halen uyuyor

Ozan Yılmaz
Korkarım ki G.Antep ile şampiyonluk mücadelesi versek G.Antep şampiyon olur.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiG.antep büyük örnek, Akhisar la kapışsa bu takım yarışı kaybeder

AyhanPe
08.07.2020, 21:20
Herseye ragmen gurur duyuyorum Trabzonspor lu oldugum icin. Basaksehir Ist. takimlarinin sampiyonluk geleneklerini sürdürmüs. Birgün masa basi sampiyonluklari sona erdiginde oluruz. Tanri masa basi sampiyonlugu göstermesin bizlere.

gurur6134

Ne baskisi tutturmus herkes baski baski bu sene herkes tam destek verdi katiksiz hemde neyin baskisiymis bu gecsinler bu isleri kabiliyetleri bu kadar

zaqua
Aynı şekilde düşünüyordum ama böyle bitmemeli Trabzonspor kariyeri. Bonservisi 30 milyon eurolara yaklaşmışken şimdi kelepir fiyatına elden çıkarmak bana mantıklı gelmiyor. Yine de kendisi gitmek isteyecektir zaten adama hiçbir şey veremedik üstelik aşırı yüklenerek sakatlıklarla kariyerini bitirmeye çalışıyoruz. Bir umut doğru bir kadro kurulursa diye bekliyor insan.

ben o ümidi 35 senedir bekliyorum :)

bizde olmaz o iş

ozzy!
loser takımız kabullenelim.

ozturk
Hüseyin Çimşir: "Berabere kaldığımız için üzgünüz ama yarış devam ediyor. Yarışın sonuna kadar pes etmeyeceğiz." Biri hocayı uyandırsın halen uyuyor

Boş konuşmuş

Ahmet Aksu
08.07.2020, 21:21
Ne baskısı yahu. Bizim kadar inanan destek veren taraftar var mı? Tribünler de boş. Neyin baskısı?

aynen bizim kadar takıma baglı her kosulda destek veren var mı?

ama o tesisleri bassaydık iste o zaman baskı olurdu ve emin olun daha cok kosar mücadele ederlerdi.

hersey rahatlıktan oldu

Sercan Keleş
08.07.2020, 21:22
Bu hafta Konyaspor Başakşehir'i yenecektir. Ben eminim çünkü son düdüğe kadar kanser olacağız. Ben adım kadar eminim. Bu hafta Başakşehir yenilir kalan maçları ful çeker.

Sanlan57
36 yaşındayım. Yıldım artık bu döngüden. Kaç travma yaşattı bu bakım bize. Bırakmaya çalışıyorum hoop bir sene ümitlendiriyorlar takip ediyorum. Sonuç yine hüsran. Gerçekten yeter. Tamam şampiyon olsun diye sevmiyoruz da bari insanları umutlandırmayın artık ya.

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Hamza
Bugun hocasiz maça cikilsaydi bundan kötü oynar miydi

Hocasız çıktın zaten

gurur6134

Ya tutup kolundan koyacaksin kapinin onune hala daha sorumluluk almakdan kacan milleti uyutmaya calisan birisinin bu klupde isi yok.elde bir turkiye kupasi kaldi onu da alacak kapasite yok bu adamda

fadigaTS
Babamlardan çıktım eve doğru yürüyorum. Ayaklarım geriye geriye adım atıyor. Sokaklar dar geliyor yemin ederim. Şampiyonluk kaybettik diye değil de uğruna mücadele etmedik diye kendimi yiyorum. Böyle kaybetmek olmaz. Yazıklar olsun. Milyonlarca kez yazıklar olsun.Futbolcular için bizim üzülmemizin önemi yok.Ruhsuz herifler

kaçarava
abi her top oynayandan hocalık beklemek nasıl bir mantık Allah aşkına. :)
huseyine guvenmek nasıl bir mantık ya biraz hocalık yapsa anlarım da adam teknik direktorlugu burada ogrendi.

zaten bu kulupte yetistirme yurdu :)

"Normal" bir beceriksizlik olsa tamam diyorum işte. O zaman dersin ki kaliteli hoca olsun. Hüseyin benzin döküp yaktı takımı. Hani sana imam lazım olur. Lan oku tecvidsiz Fatiha-kevser kıldır. Hüseyin daha besmele çekemiyor. Bu kadar da olmaz. Öyle böyle kaybetmedi. Sağ elim kırık kardeşim Alanya maçından sonra kırdım. Tek elle yazıyorum. Normal bir insan koysak şampiyonduk pandemiden sonra. Milli Takima kadar top oynamiş adam izledi her şeyi buna kiziyorum.

Royal Heart
08.07.2020, 21:23
Gelinen noktada teknik direktör sebep değil, sonuçtur. Asıl üzerine düşünülmesi gereken bu takımda gerçek bir şampiyonluk iradesinin olup olmadığıdır. Bunun üzerine derin derin düşünmek gerek sanıyorum. Geçmiş olsun.

memozcan
geçen maçın en iyisi kamil ahmet bu maç oyuna bile giremedi.. halbu ki maç 2-1 olduktan sonra skoru korumak ve takımı önde tutmak adına ömür-kamil değişikliği yapılabilirdi..

castillo61
Hayır ulan her şeyi geçtim her şeyi bak. Geçen maç sahanın en iyisi Kamil. Ondan önceki maç Pereira yokları oynamış. Ama o da ne Kamil değil Pereira oynuyor.

Şunun için insan haklarına başvursak hocalığı da futbolculuğu gibi kabız olan şahıstan tazminat alırız.

nakzo
Öyle deme topa tuttular beni abdullah avcı dedim diye basaksehiri bu hale getiren abdullah avcıdır.pas yapamıyoruz yahu pas.Kötü oynuyor musun evet son 5 dakika ne yaparsın doldur boşalt bir karambol olur gol atarsın 5 dakika bunu yapsak eminim bir gol atardık.Hoca denen şahıs bunu bile yapamadı ömürün ve parmagın oyunu sağ kanada sıkıştırıp sürenin içine sıçmalarını seyretti.

Ahmet Aksu
Herseye ragmen gurur duyuyorum Trabzonspor lu oldugum icin. Basaksehir Ist. takimlarinin sampiyonluk geleneklerini sürdürmüs. Birgün masa basi sampiyonluklari sona erdiginde oluruz. Tanri masa basi sampiyonlugu göstermesin bizlere.

bu gidisle torunlarımız bile goremez..
bu duzeni yıkman icin hakemler o bu su diye aglamak yerine hakemi de nasıl yenerim federasyonu da diger takımları da nasıl ezerim diye kafa yormak lazım. yoksa hakkımız yeniyor diye aglamak en kolayı o zaman ligden cekil e ona da yapmazsın..

alikk
08.07.2020, 21:24
Başta yönetim inanmaliydi,sonra futbolcular. Bugün ligdeki 18 takımdaki hocalar içinde son 3 te yer alır Hüseyin hoca bence iyi bile idare etti. GS Muslera kaybı olmasa şu anda bu mevzu kapanmıştı biraz uzadi ihtimal, şu tabloda Ankaragücü Antalya yenemeyen takımdan şampiyon olmaz. Piyango gibi kadro, sezon ayağına gelmiş adamın oynattığı takıma oyuna bakın hepimize geçmiş olsun

Doğukan Uçan
08.07.2020, 21:24
bu sonuca şaşıran var mı aranızda? galatasaray maç başlığında bu maçı alırız haftaya antalyaspora takılırız yazmıştım bir kez daha haklı çıktım. o maç eğer 11-11 oynansaydı aynı şeyleri bugün konuşuyor olacaktık.

14TS61
08.07.2020, 21:25
Sosa hem futbolcu hem oyuncu olarak yapsaydı daha iyi olurduk. Ya Hüseyin bu hiç hocalık etmemiş sen direk şampiyonluk yarışı içinde olan takımın başına koy. Kumar oynadı batırdı sıçtı başkan. Yazık günah bir hoca tercihi herşeyi kaybettirdi

Şerafettin Kara
08.07.2020, 21:25
Bir şehir düşünün hâlâ 70'lerin 80'lerin mantığı geberecekler Trabzon doğumlu hocalar ve futbolcular için zaten bir yerel medyası var çöp kutusu gibi bu adamları aklamak övmek için kendilerini paralıyorlar işte şehrin özeti bu kokuşmuşluk sinmiş başarı beklemek acizlik

Antonio
08.07.2020, 21:26
spaletti boşta bu adamı getrisinler bir şeklide. abdullah avcı kötü hoca değil. sistem hocası o da olur.

Veysel
Bu maçtan bir bokluk çıkacağını tahmin edip izlememeye karar verdim. Şimdi de özet görüntüsüne bile bakmak istemiyorum.

Bu maçtan puan kaybedilmesinin sorumlusu kim arkadaşlar ?

memozcan
hala ht4 için iyi şeyler düşünen özevlatizm fanatikleri var mıdır?

El Cordobes
08.07.2020, 21:27
Trabzon taraftarı takımı baskı altına alıyor, oyuncular rahat oynayamıyor vs. efsaneler de son bulmuştur artık.

Portakala baskı uygularsan suyu çıkar, kömüre yüksek basınç uygularsan elmasa dönüşür.Büyük takımda oynamak kimin portakalın suyuna kimin elmasa dönüşeceğini gösterir. Stadda seyirci olsun ya da olmasın. Teknik adamından futbolcusuna bu iş geçerli. Bizde çoğunlukla kabak çıkıyor maalesef ama bahane hep taraftar oluyor.

lazminator61
Helal baskan Alanya macinda fark etmedin kabul, hadi Ankarayıda görmedin, GS karsı sinda SOS veren takim bugün yine patlicakti patladi

Sacit
Abdülkadir ömür ciddi halde artık satılmalıdır

Bu çocuk artık kendinde değil, garip bir hali var
Ne kadar verirlerse hemen satın

Hatta ömür ve parmak ikisi de satılsın

hanzale
08.07.2020, 21:28
Bu maçtan bir bokluk çıkacağını tahmin edip izlememeye karar verdim. Şimdi de özet görüntüsüne bile bakmak istemiyorum.

Bu maçtan puan kaybedilmesinin sorumlusu kim arkadaşlar ?

Sen, ben ve hakemin dahli yok

lazminator61
hala ht4 için iyi şeyler düşünen özevlatizm fanatikleri var mıdır?

Varsa ya beni silin bu forumda yada onlari..

zafer6161
Çok fena oldum,resmen hayattan sogudum

memozcan
maçın sonunda parmakı sağ kanada vereceğine kamili oyuna alsan ve açılacak ortaları ona ve pereiraya açtırsan belki o ortalardan sonuç alırdık...

Sezgin Öztürk
08.07.2020, 21:29
Hüseyin keşke Ünal Karaman’ın yaptığı adamlığın yarısını gösterip istifa edebilse ama yok onda o potansiyel... Yazıklar olsun be.

Çağatay96
08.07.2020, 21:29
Ünal Hoca gelirse toparlariz yoksa zor

ANAOKULU TERK
08.07.2020, 21:30
göksel gümüşdağ süreci bir başkomutan edasıyla başarıyla yönetti .

sürprizlere asla müsade etmedi .
kapı açıktı kapattı . pencere aralıklıydı kilitledi .
anahtarcıya gidip eve tek anahtar yaptırdı .
soran olmasın diye sokağın tabelasını söktü .
eve misafir gelmesin diye 500T'lerin güzergahını bile değiştirtti .
devamlı maske taktı . devamlı sosyal mesafeye uydu .
adam asker bile uğurlamadı . netflix'i bile bir kez seyretmedi .

adam tüm futbol alemine
" yöneticilik böyle olur. istenilen şeyler bu şekilde alınır " dersi verdi .

yöneticilerimizin kendisinden öğreneceği çok şey var !

İ. SARAL
Normal şartlarda bu maçtan sonra yıkılırdım ama hiç umrumda olmadı. Hayatımda izlediğim en ruhsuz takım bu. Yensen ne olacak? Kötü oynarsın, yeteneğin yetmez eyvallah ama bir çaba gösterirsin, istersin, yırtınırsın. Şampiyonluğa gidiyorsun ya, bu kadar ruhsuzluk olamaz. Hamza Hamzaoğlu'nun gs si leş takımdı ama istiyordu, ruh vardı, o kadroyla şampiyon oldular. Geçen seneki takım çimleri yiyordu ne oldu bunlara? 35 yaşındaki Sosa da 20 yaşındaki ömür de ruhsuz ruhsuz takılıyor sahada. İddiası olmayan, bitik fb nin 40 yaşındaki kaptanı götünü yırtıyor, bizim kaptan trip atıyor. Hoca desen ayrı facia. Geçen haftanın en iyisi Kamili kesiyor hazır olmayan 36 lık pereria yı oynatıyor, Ndiaye ye sabrediyor, Ekubanı çıkarıyor. En komiği de adamlar kapanmış kanada yayıp açman lazım bizim hocanın baklava fetişi tutuyor bir anda. Tc nin en etkili kanat oyuncusunu stoperlerin arasına yolluyor oraya daha da kalabalıklaştırıyor.

Sacit
Sosa'yı halen daha yeni sezon kadrosuna yazan var mıdır :)

Asıl ele başı bu şahıstır. rakip oyuncu yanından geçiyor ama hiç hamle yapmıyor koşmuyor. Takım kaptanı sorumluluk almıyor. Ne utanç verici ne ayıp

kaçarava
08.07.2020, 21:31
Stratejik bir kararla takıma mücadele ettirecek, fizik gücünü hükseltecek bir teknik direktör alınmalı.

memozcan
nedense çok sinirli değilim.. belki de benim bile inancım kalmamıştı.. beklenen şey oldu.. sürpriz olmadı yani bizim için..

Süleyman Baykan
Bu durumun sebebi Ünal Karaman ile birlikte yollarımızı ayırsak Ptt liginde bile kendine takım bulamayıncak olan Hüseyin beye bu güzelim kadroyu emanet etmek oldu hiç bir şekilde oyun taktiği olmayan bireysel oyuncu performansları ile sonuca giden takımdık Waka ve Eku da olmayınca foyası çıktı meydana Ankaragücü ve bu maç kopya kanatları kapat iki hızlı adam koy bekleri çıkamasın kitle oyunu kenardan seyretsin yalı kavağı ya şu maçta taçtan gol yedik izahı var mı tamam takımda kötü ama teknik adam herkesi toplayacak motive edecek fırça basacak ben böyle bir şey olduğunu zannetmiyorum soyunma odasında.

Ünal Hoca gidince tamam Hüseyin hocayı takımda tut takımı tanıyor al taktik bilgisi olan bir yabancı hoca ve birde İtalyan kondisyoner bu konuda da çok gerideyiz yani takımın yüzde 80 i uzay çağında kulübenin tamamı yontma taş devri bu kadar tezat inanamıyorum bu duruma yazık hayallere yazık.

ilelebeTS
08.07.2020, 21:32
Futbol zeka işi. İster futbolcu olsun ister teknik direktör, zeki olmalı. Bir adam beynini kullanamıyorsa fazla zorlamanın mantığı yok.

Mellih
08.07.2020, 21:32
şampiyon olmak isteyen takım ekubanın penaltı pozisyonunda hakemin etrafını sarar. göstere göstere penaltıyı kendisi alır. ekuban orda ayağı ezilmiş tek başına yatıyor diğer oyuncularımız defansa dönmüşler. bu ruhsuzlukla olmaz.

Doğukan Uçan
08.07.2020, 21:33
hani trabzon da baskı vardı maçlar seyircisiz oynanıyor biri lig sonuncusu diğeri 10 eksikle gelen iddiasız antalyaspor hadi buyur bakalım.

ultras62
Hiç değilse son haftaya kadar ümidimizi sürdürselerdi.

balli_kuymak
Şampiyonluğu hak etmedik. Gerçekler karşımıza diri bir takım çıktığında yüzümüze vurdu bunu hep. Yönetimin fahiş hatası bu kadroyu 2 tane çapsız hocaya emanet etmesi oldu bu hatalari da bir sezonu çöpe atmayla sonuçlandı
Bir daha 3 küçükleri bu kadar çok yenip ve bu kadar formsuz ne zaman buluruz Allah bilir. Hepimize geçmiş olsun ben 37 yaşına gittim alıştım bu takimin saçlarımızı ağartmasına.

olcay_61
Ünal Hoca gelirse toparlariz yoksa zor

Dur bi Rizeyi düşürsün önce

Mellih
08.07.2020, 21:34
Sosa'yı halen daha yeni sezon kadrosuna yazan var mıdır :)

Asıl ele başı bu şahıstır. rakip oyuncu yanından geçiyor ama hiç hamle yapmıyor koşmuyor. Takım kaptanı sorumluluk almıyor. Ne utanç verici ne ayıp
o sanırım ceza sınırında olması ile alakalı. maç kaçırmak istemiyor.

fadigaTS
08.07.2020, 21:34
hani trabzon da baskı vardı maçlar seyircisiz oynanıyor biri lig sonuncusu diğeri 10 eksikle gelen iddiasız antalyaspor hadi buyur bakalım.Yeteneksizlik ve ruhsuzluğun bahanesiydi.İyi futbolcu her yerde ve koşulda iyidir.Örnek sorloth

olcay_61
08.07.2020, 21:35

Son haftaya lider girsek bu ekip son dk kaybederdi, daha büyük yıkım

Sezgin Öztürk
Maçın özetine baktım şimdi teknik taktik hepsini geçtim yediğimiz 2. Gol nedir arkadaş.Bir takım taçtan böyle gol yer mi? O stoper arkadaş orada ne yapmak istedi biri izah etsin...Ligde böyle saçma sapan hata yapan başka stoper yoktur çok iddialıyım.

memozcan
seneye yabancı sınırı 8'e indirrildi.. hadi bu takımdan 3 tane banko yerli çıkartın!!

bence kaan ayhanı ne bahasına olursa olsun almalıyız.. belki umut meraşı da almalıyız.. orta sahaya bir yerli almalıyız.. eskişehirdeki mehmet özcanın geçen sene piyasası vardı biraz bu sene ne alemde belli değil..

bahadır2561
Sinirden ölüyorum resmen ama sonuca değil bu saçma sapan ruhsuz oyuna sinirliyim

Aq çıkıp topu yemeleri lazım bu kadar eksik takım karşısında

Allah hepsini bildiği gibi yapsın

Ağaoğlu, türkmen ve çimşir başta olmak üzere parmak, campi ve ömür’e hakkım varsa zehir zıkkım olsun

fadigaTS
08.07.2020, 21:36
o sanırım ceza sınırında olması ile alakalı. maç kaçırmak istemiyor.Maç kaçırmamak için yanından geçenleri izliyor.1 maçlık tribünden de izleseydi.Ha saha içi ha tribün ne farkeder.

ultras62
Son haftaya lider girsek bu ekip son dk kaybederdi, daha büyük yıkımşimdi de çok büyük yıkım oldu

outlaws61
Takımda son 3 4 haftadır fazlasıyla bir durgunluk var.

Takım içinde bilmediğimiz bir sıkıntı olmuş olabilir.

Oyuncuların yüzleri gülmüyor arkadaşına sert faul yapılıyoe kimse itiraz etmiyor vs.

Eskiden kavgayı da topluca yaparlardı itirazı da.

O ruh malesef son haftalarda yok.

En çok bunu merak ediyorum.

Kesinlikle takım içinde bir sıkıntı var.

Ama ne?

Hüseyin Türkmene kızmıyorum. Niye kızayım.

Ben kötü futbolcu olsam hocam beni oynatsa oynamam ben kötüyüm mü derim.

Suç onu oynatanda cocuga kızmanın alemi yok.

Sacit
08.07.2020, 21:37
Futbol zeka işi. İster futbolcu olsun ister teknik direktör, zeki olmalı. Bir adam beynini kullanamıyorsa fazla zorlamanın mantığı yok.

Kesinlikle zeka işi ve yetenek
Bunun yarısından fazlası da teknik direktör
Takımı teslim ettiğin kişi akıllı olacak, saha kenarında kendini yırtacak

cimşir'in görüntüsünden rakip oyuncuyu geçtim kendi oyuncun bile etkilenmiyor
pasif bir şahıs, oturup izle tamam

Telonyus
08.07.2020, 21:37
Stratejik bir kararla takıma mücadele ettirecek, fizik gücünü hükseltecek bir teknik direktör alınmalı.

trabzon nüfusuna kayıtlı birini bulurlar anca

Sercan Keleş
08.07.2020, 21:38
Hüseyin denen adamın hesap vermesi gereken şey çok basit.

Takım Alanya'dan 90+5te gol yedi. Ruhsuz oyun. Ankaragücü Ruhsuz oyun. Antalyaspor Ruhsuz oyun.

OYUN NEDEN RUHSUZ ???????? Hadi bir hafta kötü oynadın. Silkelenip kendine gelsene. Şampiyonluğun kaçmasının tek sebebi Hüseyin denen adamdır.

Ünal Karaman'da Hüseyin denen adamda Teknik direktör değil. Ligin çok üzerinde bir kadron vardı kadro puanları topladı. Sakatlıklar ve bu oyuncu kadrosu düşüşe geçtiğinde teknik direktör hamleleri olması gerekirken resmen sabote edildik.

Yeni kurulmuş proje takıma şampiyonluk verdik. İnanılmaz bir başarı. Bir daha bu şans bekle 10 seneye gelir amına koyduğumun beyinsizleri.

Teknik direktörü bugün itibari ile kovmalısın.

KALIBIMI BASARIM HAFTAYA BAŞAKŞEHİR YENİLECEK. KALIBIMI BASARIM. Başkada puan kaybetmeyecekler. Elimizdeki fırsatı yine teptik. Nedir günahımız ya.

Isko6161
08.07.2020, 21:39
Takımda son 3 4 haftadır fazlasıyla bir durgunluk var.

Takım içinde bilmediğimiz bir sıkıntı olmuş olabilir.

Oyuncuların yüzleri gülmüyor arkadaşına sert faul yapılıyoe kimse itiraz etmiyor vs.

Eskiden kavgayı da topluca yaparlardı itirazı da.

O ruh malesef son haftalarda yok.

En çok bunu merak ediyorum.

Kesinlikle takım içinde bir sıkıntı var.

Ama ne?

Hüseyin Türkmene kızmıyorum. Niye kızayım.

Ben kötü futbolcu olsam hocam beni oynatsa oynamam ben kötüyüm mü derim.

Suç onu oynatanda cocuga kızmanın alemi yok.

Takimdaki sıkıntı = Stress, baski ve gerginlik. Bununla bas edemedi takim malesef

gurur6134
Pereira yoklari oynuyor sozlesmeyi kapip emekliligini garantiye aldikdan sonra gecen hafta sakatlikdan cikmis kamil sahanin en iyiysiydi o mac demek ki memnun olmadigi icin almis disari sir cimsir anlam verememistim sakatlikdan cikti ondan heralde demistim cikarken.. bugun oyun sıkısmis parmak bitmis topa vuramiyor pereira desen top suremiyor almadiya oyuna su adami..lig bitmis stoper tandemini bulamayan hoca mi olur ya her hafta yeni deneme..herseyi gectim su macin ardindan hala yaris devam ediyor diye aciklama yapmak bu taraftara sovmekdir..gectim prosineckiyi falan unal ile cimsiri toplasan 2 si bir sergen ,tamer tuna,erol bulut bile etmez..

Sercan Keleş
trabzon nüfusuna kayıtlı birini bulurlar anca

Aynen aynen bitmedi bu hastalık. Fatih Tekke var sırada şimdide.

Sacit
08.07.2020, 21:40
o sanırım ceza sınırında olması ile alakalı. maç kaçırmak istemiyor.

:)

rakip takımın yedek kulübesinde 5 kişi var
sahadaki oyuncuları yedek isimler

Bundan sonra maçları arjantin'den takip etsin
Kendisine ihtiyaç kalmadı

fadigaTS
08.07.2020, 21:40
İlk 11 komple trabzonlu olsun da biraz da bizim çocuklar yesin kafası bitene kadar rezilliğe sevam.Bu kafa yok olmadığı sürece değil 36 sene 136 sene sonra da bir şey olmaz.Başarılı olsan bile tesadüfen olur

outlaws61
08.07.2020, 21:41
Takimdaki sıkıntı = Stress, baski ve gerginlik. Bununla bas edemedi takim malesef

Malesef sanmıyorum.

Stresli oyuncu panik yapar eli ayağı titrer.

Bunlarda stresten ziyade boşvermişlik var.

Kimsenin yüzünde o korku ifadesi yok.

Herkes çok relax.

Başka bir sıkıntı var benim düşüncem

acan61
Seneye 3 Türk oyuncu oynamak zorunda değil mi? biri kaleci diğeri satmazsak abdulkadir ve parmak mı olacak kaçarı yok sanırım.

fanatikdevri

Kardeşim inan en masumu biz taraftarlar ve bu kadar duygusal olursa taraftar gerçekleri göremez,doğru tavır mantıklı olmak ve kulübü olması gereken yere yönlendirmek .

ANAOKULU TERK
olan ,
u19 ve rezerv lig adı altında oynamaya çalışan garibanlara olacak .

"kaçın kurtulun , genç kardeşlerim " diyeceğim de ,
onlarınki de "öğrenilmiş çaresizlik " .

ozturk
Şampiyon olsaydık tsclubdan epey yüklü alışveriş yapacaktım.Bu takıma tek kuruş harcamam. Ne forma ne pasolig ne kombine. Tek kuruşa degmiyorlar.. Siz de harcamayın paranıza yazık..Zaten manevi olarak yipraniyoruz..

14TS61
Ya zaten bu maçı alsakda olamayacaktık şampiyon.. Konya Kayseri hikaye adamlar kaybetmez.. Ama böylede oynanmaz ki. Göz göre göre takıma benzin döküp yaktı Hoca. Ya ömür bukadar Niye oyunda durur Ekuban neden çıkar Kamil neden alınmaz oyuna..
Hangisini sayayım anasını satayım. Hoca maçı satsa bukadar olur

hyasin61
08.07.2020, 21:42
Alanya Cisse ile show yapıyor

umut22
08.07.2020, 21:43
Cisse gol kralı olur

Sacit

kalan 3 maçı küme potasındaki takımlarla oynayacaksın
bu takımlar senden daha çok koşuyor mücadele ediyor

nasıl kazanmayı düşünüyorsun???

14TS61
Lig TV yi iptal ediyorum. Spor kanalı da izlemem.. İnternete de bakmam. Nekadar Uzak okadar iyi. Çocuğu mu da futbola alıştırmicam

Süleyman Baykan

Fatih Sultan Tekke bu yalı kavağını hoca diye 10 katlar net.

gurur6134
08.07.2020, 21:44
Futbolcularin hocaya mi bir tepkisi var anlamadim hocasiz bile ciksan bu kadar ruhsuzluk olmaz son virajda kimse mi sorumluluk almaz neden kimsenin yuzu gulmez bir takimda..

İ. SARAL
Ne olursa olsun bu sene başarılıyız. İki kulvarda da finale kaldık. Aynı mentaliteyle devam etmeliyiz. Düzgün bir hoca bulmalıyız önce. Yabancı hoca getirmeyecekleri kesin, bakalım kim gelecek.

romeikaa
ÖMÜR ve tayfası sörlotha bilerek pas vermiyorlar. pereira ömür ve parmak topu kesinlikle sörlotha vermiyor. takım içinde gruplaşma var ve sahaya da yansıyor.

edimurphy_61
08.07.2020, 21:45
2011'de şampiyonluğu kaybettiğimizde en azından mücadele ettik diyip sadece şampiyonluğu kaybetmenin üzüntüsünü yaşadım. (Sonrasi zaten belli). Ama bu sezon hem mücadele edilmemesinden hemde kaybetmemizden ötürü sadece sinirliyim.

Oruç
Yenersin, yenilirsin mesele değil. Mesele istemek ya da istememek. Takım rezil top oynadı. Alanya maçında da bu akşam da rezildik. Özevlat deniyor. 10 yıl sonra ayağımıza fırsat gelmiş ne Abdüş'ün umurunda ne Parmak'ın. İkisi de rezil. Hele o Parmak yok mu insanı verem eder. Anlamsız şutlar, çalımlar, çizgiye inmeler. Hayatında kaç tane çalım attın ki? Hoca desen aynı terane. Utanmadan maçtan sonra "öne geçtiğimizde oyunu tutamıyoruz" diyor. Bir değil, iki değil. Tutamıyorsan ya tutmayı öğren ya da bırak git. Waka'yı oyuna alıyoruz oyunu sağa yığıyoruz. Böyle aptallık görmedim. Stoperlerimiz desen onlar ayrı rezil. Kimsenin umurunda değil şampiyonluk. Biz kendimizi üzmekle kalalım böyle.

Fanatik34
Türk futbolunu dizayn edenler, bizim takima da el atmis..yoksa anlasilir bir durum degil..su mac itibari ile kendini basarili gören Hüseyin´in ipi cekilmeli, bunu yapacak Agaoglu ama o da figüran iste!

Sahadaki futbolcu, formanin adil dagitilmadigini görünce, niye mücadele etsin? Yahu bugün herkes cikar ama Ekuban cikmazdi oyundan

Akil hastasi Hocalarin takimimi olduk, kim reva gördü bize bunu???

fadigaTS
08.07.2020, 21:46
Futbolcular iyi yürüdü.Bu tempoyla üst üste 3 maç oynarlar.Kendilerini yormadılar.Helal olsun.Aman şampiyon filan oluruz.Ne gerek vat strese.Tek gerçek taraftar,futbolcular sahtekar

14TS61
08.07.2020, 21:46
Hiç ihtimal bile vermiyorum Konya'ya yenilirse başak biz yenersek gel ozaman şimdi cümbüşe olacak iş değil tabi

Oruç
08.07.2020, 21:47
2011'de şampiyonluğu kaybettiğimizde en azından mücadele ettik diyip sadece şampiyonluğu kaybetmenin üzüntüsünü yaşadım. (Sonrasi zaten belli). Ama bu sezon hem mücadele edilmemesinden hemde kaybetmemizden ötürü sadece sinirliyim.

10-11 kadrosu olsa Alanya'yı da A.gücü'nü de Antalya'yı da döve döve yenmişti bu akşam. Şimdikilerde ruh yok.

fadigaTS
2011'de şampiyonluğu kaybettiğimizde en azından mücadele ettik diyip sadece şampiyonluğu kaybetmenin üzüntüsünü yaşadım. (Sonrasi zaten belli). Ama bu sezon hem mücadele edilmemesinden hemde kaybetmemizden ötürü sadece sinirliyim.Bu takım bize kaybetmenin her türlüsünü yaşattı

zafer6161
Başak konya ve kayseriye yenilse bile bizim salaklar yine şampiyon olamaz,o derece kötüyüz yani

İ. SARAL
Hiç ihtimal bile vermiyorum Konya'ya yenilirse başak biz yenersek gel ozaman şimdi cümbüşe olacak iş değil tabiKonya'ya puan bırakacaklar kesin.

naimbektas6161
08.07.2020, 21:48
ÖMÜR ve tayfası sörlotha bilerek pas vermiyorlar. pereira ömür ve parmak topu kesinlikle sörlotha vermiyor. takım içinde gruplaşma var ve sahaya da yansıyor.

Bi kaç haftadır bende aynı şeyi düşünüyorum

Veysel
08.07.2020, 21:48
Babamın yüzünü gördüm ve ömrümde hiç öyle görmedim onu.

Oğlumun beni o surat ifadesiyle görmesini kesinlikle istemezdim..

zafer6161
08.07.2020, 21:49
[QUOTE=Oruç;1921282668]10-11 kadrosu olsa Alanya'yı da A.gücü'nü de Antalya'yı da döve döve yenmişti bu akşam. Şimdikilerde ruh yok.[/QUOTE
Eminmisin,o senede ikinci yari evimizde antalya ve a,gücünü yenemedik

Mehmet Cihan Kocaman
08.07.2020, 21:49
Yapacağın şey çok basitti hoca.
Ekuban yerine Ömürü alacaktın kenara. Guilherme sağda Nwakaeme solda Ekuban da ikinci forvet olarak devam edecektin. Ama senin kafa çok farklı çalışıyor. 9 as oyuncusu eksik takımı yenmeyi geçtim şut çekemedin ya, yazıklar olsun. Benim için bu iş bitti, futbolu hayatımdan çıkarmak için elimden geleni yapacam bundan sonra. Gencecik yaşta bu allahın belası kulüp yüzünden sağlığımdan olmak üzereyim. Hoşçakalın.

Oruç
08.07.2020, 21:50
[QUOTE=Oruç;1921282668]10-11 kadrosu olsa Alanya'yı da A.gücü'nü de Antalya'yı da döve döve yenmişti bu akşam. Şimdikilerde ruh yok.[/QUOTE
Eminmisin,o senede ikinci yari evimizde antalya ve a,gücünü yenemedik

O kadroda istek vardı. Dikkat çekmek istediğim şey buydu. Pes etmiyordu. Kafa, göz dalıyorlardı her topa. Şimdikilerin umurunda değil.

14TS61
08.07.2020, 21:51
Fatih Sultan Tekke bu yalı kavağını hoca diye 10 katlar net.

Fatih Tekke bin kat iyi. Takımı ateşlerdi en azından.

Konuşmak bile bir sanat etki Hüseyin u 16 çalıştırsa çocuklar takmaz ateslenmez. Hüseyin öyle biri ne yazıkki. Adamın konuşması ses tonu hitabı yok sıfır bu bile.sebep

14TS61
08.07.2020, 21:52
[QUOTE=zafer6161;1921282682]

O kadroda istek vardı. Dikkat çekmek istediğim şey buydu. Pes etmiyordu. Kafa, göz dalıyorlardı her topa. Şimdikilerin umurunda değil.

O sezon bacak kol kafa dalak yürek ne varsa sahada harcıyordu. Şimdi Lig bitmiş adamların kafasında. Azıcık yürek inanmak yok şuan

fadigaTS
08.07.2020, 21:52
Sağlık ekibi de acilen kovulmalı.Ancak sprey sıkarlar.

zafer6161
08.07.2020, 21:53
[QUOTE=zafer6161;1921282682]

Evet istek ve arzu vardı bunlar gibi ruhsuz degillerdi,fakat hoca da şenol güneşti
Tesadüf ki aynı takımlar bu senede kaderimiz oldu

ilelebeTS
08.07.2020, 21:53

Yalnız orada hoca vardı, oyun taktiği vardı, akışkan bir oyun vardı. O hoca bu takımda olsa 70 puanı aşmıştık şimdi.

emre6117
08.07.2020, 21:54
Hiç ihtimal bile vermiyorum Konya'ya yenilirse başak biz yenersek gel ozaman şimdi cümbüşe olacak iş değil tabi

Konya başaka yenilebilir veya berabere kalabilir ancaknbu durum fark 4e ciktigi icin olur.basak kalan 3 maçı güle.oynaya kazanırdı.simdi rehavetle belki bir mac puan bırakabilirler.ornegin gs maçı.biz a.gucunu yenseydik onlar gs maçını yenmek icin çıkacaklardı ve yeneceklerdi.
Biz pandemi sonrası 8 de 8 yapmak zorundaydık.kisitli kadro ile bunu yapmak cok zordu.nwakame sakatlaninca is bitti.zaten alanya maçı uzatma dakikalarında yediğimiz golle.sampiyonluk daha 2.Maçta gitti.
Başak virüs sürecini cok iyi değerlendirmiş.tek sakatlık yaşamayan takım yaşlı olmalarına rağmen.zaten yedek kulübeleri de cok iyi.
O yüzden beyler.ne a.gucu ne antalya beraberliğine üzülmeyin.
Ayrıca sistem de basaki bariz olarak şampiyon görmek istedi.
Bizim oyuncularda özellikle.alanya maçı sonrası şampiyon olamayacağız algısı oluştu.inanclari kırıldı.
Sahadaki bu pasif oyunun açıklaması bu.
Seneye ilk iş taktisyen bir hoca ile anlaşmak.huseyin hoca yardımcı antrenör olur isterse yine.acilen lider bir stoper.kanga tarzı koşan ve yetenekli bir orta saha.hizli bir kanat.

BlackPanther
08.07.2020, 21:55
18922

Veysel
08.07.2020, 21:55
Bu takıma gereken tek şey Şenol Güneş'in geri gelmesiydi.

Milli takım da ara vermişken elini taşın altına sokup bu takımı şampiyon yapması beklenecekti. Şenol Güneş'in bu şehire bu taraftara şampiyonluk borcu vardı.

14TS61
08.07.2020, 21:56
Çocuğum küçük 10 aylık geliyor yanaşıyor bana falan moralim bozuk diye ilgilenemiyorum bile. Yemek yemeye bile hal kalmadı. Bu ne ya milyonlar kazanacaksınız yürüyeceksin sahada. Ama ben sağlığimdan olucam.

Hani varya bazı erkekler futbol nedir bilmez anlamaz takım tutmaz. Yemin imreniyorum ya keşke öyle olabilsem

zafer6161
08.07.2020, 21:57
Seneye hüseyine olmaz
Büyük ihtimal yine tecrübesiz hoca gelecek, yada yerlinin yerlisi gibi,fatih yada m.r.akcay

Seneye bu takımı şampiyon yapacak üç hoca var
S,güneş
Antebin hocası
Sota

emre6117
08.07.2020, 21:57
10-11 kadrosu olsa Alanya'yı da A.gücü'nü de Antalya'yı da döve döve yenmişti bu akşam. Şimdikilerde ruh yok.

Hayir o seneki kadro da a.gucu ile 1.1 berabere kalmıştı.iki antalya maçında da 0.0 berabere kalmıştı.
Bu takım stresi hicbir zaman yönetemedi.2011 de de yönetemedi.o sene ne zaman 9 puanlık fark bitti.ondan sonra tekrar oynamaya başladılar.

gurur6134
08.07.2020, 21:58
Attigimiz gollerde bile zoraki sevinen bir oyuncu grubu bu isi goturemezdi zaten.pozisyonlara itirazi falan gectik zaten..

edimurphy_61
08.07.2020, 21:58

Sinir bozucu olanda bu ya. Ruh yok istek yok mücadele yok

zafer6161
08.07.2020, 21:59
Yusuf yazıcıyı bu sene çok aradık,o,ellikle sıkışan oyunda

redbul
40 yaşındayım yıllardırda futbol izlerim trabzonsporun başarılı olamamasının en büyük sebebi özevlatçılıktır trabzonspor 6 defa şampiyon olduğunda kadro tamamen trabzonluydu yalnız böyle kadrolar 100 senede birdefa gelir biz hep bu hayalin peşinden koştuk fakat artık günümüz futbolu bunları kabul etmiyor futbol artık evrensel oldu ticari bir yapıya büründü sen tutup kadroya sırf trabzonlu diye kapasitesi sınırlı adamları doldurursan ancak bu kadar olur bakın iddaa ediyorum hüseyin türkmen - abdülkadır parmak- koray gibi adamlar bırakın süper ligi ptt de dahi top oynayamaz gelelim hocaya ünal karaman da kalsa değişen bişey olmazdı oda sığırın önde gidenlerinden birirydi işin komik tarafı yetersiz diyip ünal karamanı gönderip yerine yardımcısını getrmekti bu takım sezon başından beri zaten top oynamıyordu hangi maçı eze eze kazandı hangi maçta rakibi sindirdi ayrıca bu sene tam bir fırsat senesiydi onuda elimizle başakşehire sınduk ayrıca kimse başakşehire bok atmasın adamlar kadro olarak bizim çok önümüzdeler ben alanya maçının ardından 17 senelik dıgıtürk üyeliğimi iptal etmiştim size tavsiyem üye olanlar için söylüyorum sizde iptal edin en azından kafanız rahat olur .

serdaracıl
Seneye hüseyine olmaz
Büyük ihtimal yine tecrübesiz hoca gelecek, yada yerlinin yerlisi gibi,fatih yada m.r.akcay

Seneye bu takımı şampiyon yapacak üç hoca var
S,güneş
Antebin hocası
Sota

Hüseyinin bu akşam istifa etmesi lazım

kaçarava
Bitik Sosa, ayaksız Parmak ve Ndiaye gibi bir orta sahayla olmaz bu işler. Orta sahayı iyi kuramadık. Bu da yönetimin hatası.

emre6117
08.07.2020, 22:00
Yapacağın şey çok basitti hoca.
Ekuban yerine Ömürü alacaktın kenara. Guilherme sağda Nwakaeme solda Ekuban da ikinci forvet olarak devam edecektin. Ama senin kafa çok farklı çalışıyor. 9 as oyuncusu eksik takımı yenmeyi geçtim şut çekemedin ya, yazıklar olsun. Benim için bu iş bitti, futbolu hayatımdan çıkarmak için elimden geleni yapacam bundan sonra. Gencecik yaşta bu allahın belası kulüp yüzünden sağlığımdan olmak üzereyim. Hoşçakalın.

Oyundan neredeyse tüm oyuncular çıkabilirdi.bu mac özelinde değişikliklerde hicbir sorun yok.hepsi cok kötülerdi.hatta alanya maçından itibaren net sivrilen isim yok takımda.hepsinde bir ruhsuzluk umutsuzluk yorgunluk hakim.bariz mutlu değiller gibi. Sanki mac öncesi sopa yemiş gibi sahadalar son maçlarda.
Büyük olasılıkla büyük bir hayal kırıklığı yaşıyorlar alanya maçından beri.

14TS61
08.07.2020, 22:00
Hoca çok fark ediyormuş valla. Şenol Güneş veya Ersun olsaydı ikinci yarı başında şimdi şampiyonluk şarkıları söylüyorduk. Hüseyin i takan yok gibi takımda bu ayrı mesele. Ve oyuncu değişikleri zaten faziaaaa

Antonio
08.07.2020, 22:02
Yusuf yazıcıyı bu sene çok aradık,o,ellikle sıkışan oyunda

Kesinlikle yusuf olsaydı ah.

Sacit
Sahada oyuncularda ruh ve istek olması da teknik direktörün kaliteli olmasına bağlıdır
Bu ikisi çok yakın ilişki içindedir

Hocan ne kadar kaliteliyse futbolcu da o derece sahada mücadele eder

Antonio
Hoca çok fark ediyormuş valla. Şenol Güneş veya Ersun olsaydı ikinci yarı başında şimdi şampiyonluk şarkıları söylüyorduk. Hüseyin i takan yok gibi takımda bu ayrı mesele. Ve oyuncu değişikleri zaten faziaaaa

Ersun hoca değil.

Oruç
Yeni yabancu kuralı Olcay Çakır gibi özevlat severler için ilaç olacak. Yeteneksiz Hüseyin'lere, Parmak'lara, savruk Koray'lara kalacağız. Kötü günler geride kaldı. Şimdi daha kötü günler bizi bekliyor.

romeikaa
Malatya maçından beri fark ettiğim bir gerçek var ki ömür ve tayfası bilerek sörlotha pas vermiyorlar. ömür sakatlıktan döndükten sonra sörloth çoğu maçı şut bile çekmeden tamamlamak zorunda kaldı. inanmayan whoscoredden istatistiklere bakabilir. geçen hafta 10 kişi oynayan gsye bile 1 şut attı sörloth o da gol oldu. o pozisyon da rakip hatasıydı pas almadı.
dini bütün yıldızımızın egosu koca takımı yedi. ömürü satmazsak sörloth bu takımda kalmaz. pas alamadığı zaman mimikleriyle belli ediyor mutsuzluğunu.

emre6117
08.07.2020, 22:03
Bu takıma gereken tek şey Şenol Güneş'in geri gelmesiydi.

Milli takım da ara vermişken elini taşın altına sokup bu takımı şampiyon yapması beklenecekti. Şenol Güneş'in bu şehire bu taraftara şampiyonluk borcu vardı.

Gelmesi yasak.milli takımdan istifa etmesi gerekiyor.oyle bir riske de şenol güneş asla girmez.o yüzden avrupa şampiyonası öncesi şenol güneşi unutun.muhabbettine bile gerek yok.

olcay_61
Sezona Ünal yerine Prosinecki ya da Şota ile başlasaydık çok farklı olurdu

karabela
Başakşehir puan kaybetmez arkadaşlar adamlar ilk yarı kontrollü oynuyorlar ikinci yarı fişi çekiyorlar Konya maçı ilk yarı aynı olur sonra bir kaç farkla biter maç. Kaldı ki bizimkiler kupa dahil bundan sonra zor maç kazanırlar. Suratlarında maç kazanacak hal yok

Çağatay96
08.07.2020, 22:04
Sorun defans mı sorun o mu yani. Her bi olaya yanlış yönden bakmak zorunda mısınız siz.

Herkes kaçacak delik arıyor, takımda bir tane kişi bile topu tutayım pas yapayım niyetinde değil ikinci yarıya bu kafa yapısıyla çıkıyorsun. Bu kadar düşük enerjili bir takım görmedim daha önce gerçekten yıllardır izliyorum ligi bu kadar fiziksel dezavantaja sahip tek bir takım hatırlamıyorum. Oyuncuların fizik elvermiyor futbol oynamaya 2-3 pas yapmaya çalışırken hemen kaybediyorlar niyet bozukluğu yok fiziksel eksikliğin üstüne kalite sorunu da ekleniyor. Olay bu kadar basit.

Sosa ikinci yarılar top istemiyor, N'diaye sekerek koşuyor, Parmak zaten ne yapacağını şaşırmış durumda rakip öyle iştahlanıyor ki gol bulmak için. 45 dakikalık takımız işte Ünal Karaman gittikten sonra 45 dakikayı da iyi oynayamıyoruz artık.

Bu takım Hüseyin Çimşir ile derli toplu oynuyordu ne oldu da takım bu hale geldi diye soruyorsanız cevap çok basit, korona sürecinde yaşlı oyuncularımız iyice bitti, kendini zorlayan da sakatlandı hemen ve elde şampiyonluk mücadelesi verecek kalitede bir kadro kalmadı tüm olay bu. Bugün N'diaye dediğin oyuncu çöp oğlu çöptür çünkü adam 70 yaşındaki dedeler gibi sekerek koşuyor bitik durumda.

Tek tek oyuncuları inceleyin sonra konuşun. Novak ne derece etkili sol bekte? Pereira zaten kaldıramıyor artık bu takımın oluru bu bunu kabullenin. Yönetimden başka kızılacak kimse yok. Tepkileri oraya yönlendiirn ki seneye doğru düzgün bi kadro kursunlar umarım bu kadro dağılmaz o kadar diyorum yani.

Aynen. Geri 4 lü tamamen degisebilir. Orta 3 luye baksan Sosa iyi ama yorgun eksikleri var enerjisi az.

Yani pasli ve ayagi iyi olmayan oyuncularla oynadikca daha da yoruluyor. Sorloth bile kapanan takima yeterli kalite yok, waka bile bazen sacmaliyor.

Parmak 1.ligde 60 70 maci anca vardir, aslan gibi oynuyor ama kalite yetmiyor. Ekuban da kapanan takima karsi kanat oynayamaz. Kanat yedegin yok takimda.

Sorlothun bile yedegi kalmadi,, ekubani cop yaptik halbukinsorloth kotuyse yerine koyabilirdik. Kaliplara alistik , enerjisizlige ve kaliteye kaybettik.

zafer6161
08.07.2020, 22:04
Bu saatten sonra T,kupasını kazansak bile en fazla tsyd kupası kazanmış gibi etki eder,pek sevinç kutlama olacağını zannetmiyorum
Kaybetsek bile uzuntusude olmaz

bahadır2561
08.07.2020, 22:05
Şu ortamda Türkiye kupasına sevinen salaktır.

olcay_61
08.07.2020, 22:05
Yeni yabancu kuralı Olcay Çakır gibi özevlat severler için ilaç olacak. Yeteneksiz Hüseyin'lere, Parmak'lara, savruk Koray'lara kalacağız. Kötü günler geride kaldı. Şimdi daha kötü günler bizi bekliyor.

Dur şimdi Parmak severler gelecek hiç çekemeyeceğim
Bu adamlar yedek olur yedeeeeekkkk dedik 2 senedir ama anlatamadık

emre6117
08.07.2020, 22:06

Ersun gibilerin ismini bile anmaya gerek yok.bize hırslı.traftar kadar hissedebilecek,oyunculara o hırsı verebilecek güçlü bir isim ve iyi bir taktisyen lazim.

MetehanS
08.07.2020, 22:06
her şey bitti.

ilelebeTS
08.07.2020, 22:07
Akbil rakiplerini fizik kondisyon olarak eziyor, gs eziyor, fb eziyor, bjk eziyor, bizi ise önüne gelen eziyor. Herhangi maçta rakibe bariz fiziki üstünlük kurduğumuzu hatırlamıyorum. Sezonun özeti burada.

olcay_61
08.07.2020, 22:08
Şu ortamda Türkiye kupasına sevinen salaktır.

Almasak da olur. Zaten Alanya daha istekli arzulu olacağı için ve kendisinden nefret de etsem enazindan başlarında td olduğu için daha kontrollü olup gerekeni yapacaktır

nakzo
Bu akşamki oyundan hiç utanmadılar mı ben şampiyonluğa oynayıp böyle utanmazca kaybeden takım hatırlamıyorum.Huseyin denen hoca taklidi sen bursasporda oynarken bursa götünü yırttı son dakikaya kadar bağırsana oynayın diye nasıl utanmaz insanlarsınız siz size hakkım haram olsun irin olsun.

alper*
Yayla çocukları

8. kuşatma

Abdülkadir 40m euro

Pereira enişte

Nwa beyin reis

*

Sırf laf ile buraya kadar gelebildik. İyi.

Seneye bu takımda işe yarar bir tane adam kalmayacak görürsünüz.

Yağmalayacaklar takımı.

Şampiyonluktan korkuncu bu.

Önümüzdeki 5 yıl gitti.

LANGARA
Malatya maçından beri fark ettiğim bir gerçek var ki ömür ve tayfası bilerek sörlotha pas vermiyorlar. ömür sakatlıktan döndükten sonra sörloth çoğu maçı şut bile çekmeden tamamlamak zorunda kaldı. inanmayan whoscoredden istatistiklere bakabilir. geçen hafta 10 kişi oynayan gsye bile 1 şut attı sörloth o da gol oldu. o pozisyon da rakip hatasıydı pas almadı.
dini bütün yıldızımızın egosu koca takımı yedi. ömürü satmazsak sörloth bu takımda kalmaz. pas alamadığı zaman mimikleriyle belli ediyor mutsuzluğunu.

Bunu ben de fark ettim. Paşamız müsait durumdayken kaç kez forvete o pası atmadı. Maalesef bu beyefendiyi elbirliğiyle biz şımarttık

romeikaa
08.07.2020, 22:09
liverpool 97 puan topladı 29 yıl sonra 1 puanla şampiyon olamadı geçen sene. bi sonraki sene öyle bir takım oldular ki geleni gideni devirdiler ve tarihi bir şampiyonluk aldılar.
bizim de ligde bunu yapabilecek kemik kadromuz var ama hocamız yok. bu sene tr kupasıyla idare edelim bari. ama seneye şenol güneş olmazsa avrupada 3-5-2 oynayabilecek genç hırslı bir hoca ya da çok uçuk bir fikir olacak ama gsyi bırakacağını düşündüğüm fatih terimi getirmeliyiz.

alper*
08.07.2020, 22:09
3 kupa derken y***ğın başını alacağız gene.

emre6117
08.07.2020, 22:10
Yalnız şaka gibi ligde 3.olabilecek bir takım bile yok.ne sivas.ne gs.ne fb.ne bjk.ne bıyık bir sezondayız böyle.
Virüs sonrası bu lig hic başlamamalıydı.sacma sapan bir lig oluyor.zaten düşük tempolu bir ligdi.simdi ise tamamen bitik bir lig oldu.
Üst taraftan başak hariç kazanan takım yok.ust taraf tamamen kayıplarda.

adiloş bebe
08.07.2020, 22:11
Genel resme bir bakalım

Sezon başında hem forumdan, hem şehirden 10 adam çevirsen 9'u son 3 haftaya kadar şampiyonluk yarışı içerisinde kalacağımız ihtimalini çok uzak görürdü. Fenerbahçe ve Galatasaray'ın astronomik transferleri herkesin gözünü korkutmuştu. Yine aynı 10 kişiye sorsan, bu sefer 10'u da büyük maç kaybetmeyerek sezonu tamamlayacağımızı ve üstüne üstlük 3. hafta bizi oyun olarak sahadan silen Fenerbahçe'yi 23 yıl sonra Kadıköy'de mağlup edeceğimize kesinlikle inanmazdı.

Ama işte durum öyle olmuyor. Öyle ya da böyle fırsat ayağımıza gelmişken birkaç iş bilmez amatörün hataları ile şampiyonluğu kaybetmemiz tüm o beklentilerin üzerinde geçirdiğimiz sezonu yerle bir ediyor.

alper*
08.07.2020, 22:11
Malatya maçından beri fark ettiğim bir gerçek var ki ömür ve tayfası bilerek sörlotha pas vermiyorlar.

Allahı'na kurban kardeş.

Maçı götüyle izlemeyen adamlar görünce seviniyorum.

Full HD
08.07.2020, 22:12
liverpool 97 puan topladı 29 yıl sonra 1 puanla şampiyon olamadı geçen sene. bi sonraki sene öyle bir takım oldular ki geleni gideni devirdiler ve tarihi bir şampiyonluk aldılar.
bizim de ligde bunu yapabilecek kemik kadromuz var ama hocamız yok. bu sene tr kupasıyla idare edelim bari. ama seneye şenol güneş olmazsa avrupada 3-5-2 oynayabilecek genç hırslı bir hoca ya da çok uçuk bir fikir olacak ama gsyi bırakacağını düşündüğüm fatih terimi getirmeliyiz.

O kemik kadroda yok aslinda.Liverpool ezerek puan topladi.Bizim kemik kadro cogu zaman sürünerek bireysel kalite ile puan topladi.

Sacit
abdülkadir ömür sidiklisi ne zaman adam oldu da Sörlot'a pas vermiyor
Eğer bunu bilerek yapıyorsa anında kovacaksın

Sefa Alış
Güzelim kadro iş bilmeyen hocaların ve teknik kadronun elinde heba oldu. Bu sezonun özeti bu.

gurur6134
08.07.2020, 22:13
Kendi adima sampiyonluk beklentim yoktu sene basinda da yazmistim bu takimin 2.ligi sampiyonluk gibidir cunku futbol temizlenmeden adalet gelmeden 2011 sureci sonuca ulasmadan trabzona bir daha zirveyi gostermezler arifeyi gosterir bayrama kavusturmazlar diye yine oyle oldu malesef sasirmadim.bundan sonra olacagi da budur kimse sampiyonluk falan bekleyerek bu takimi tutmasin boyle bir ihtimali yok o firsat elimize 2011 de gecmisti elimizin tersiyle camia olarak ittik once siyaset dedik .kizdigim nokta bu sene bu kadar hakkimiz yenmisken adaletsizlige maruz kalmisken sagolsunlar hocanin ve futbolcularin gerizekaliliklari yuzunden yine bunlar unutulup gidecek ellerimizle sampiyonlugu vermis olacagiz algisi olusacak nasil 2011 de 9 puan ondeydik brozek yerine baskasi alinsa sampiyonduk goygoyu yapiliyorsa simdi de a.gucu antalya maclari turkmen cimsir goygoyu yapilacak sagolsunlar asıl konu unutulacak..gucumuz bu kadar ati alan uskudari gectikden sonra uyandik hakemler var hizaya geldi ama is cokdan bitmisdi..akbil belediye musluklari kesmisken sampiyonlar liginden gelecek para ile yeniden kovalarini kufelerini doldurtur birilerine hayirli olsun emellerine ulastilar bundan iyi firsat bulamazlardi sahlanir simdi yine bazi yerler!!!

olcay_61
Yalnız şaka gibi ligde 3.olabilecek bir takım bile yok.ne sivas.ne gs.ne fb.ne bjk.ne bıyık bir sezondayız böyle.
Virüs sonrası bu lig hic başlamamalıydı.sacma sapan bir lig oluyor.zaten düşük tempolu bir ligdi.simdi ise tamamen bitik bir lig oldu.
Üst taraftan başak hariç kazanan takım yok.ust taraf tamamen kayıplarda.

Aynen keşke ligi şampiyonsuz düşmesiz bitirselerdi. Ne bilelim bizim amatör hoca ve ruhsuz topcularimizin taraftar kadar inançlı olmadığını

Oruç

Dün başka diyordun Alper hoca. :)

Olacağız. Görürsünüz.

Ahmet Aksu
gs macına bakıyorum adamlar canla basla mucadele ediyor yani inanamıyorum bu kadar ruhsuzluk neden..

gs yi yendik ama emin olun 10 kisi kalmasalar o macın sonucu farklı olurdu.

sadece suna bakın son maclarda attıgımız gollerden sonra oyuncularımızın anlık tepkilerine bakın sanki zorla seviniyorlar.

böyle bir ruhsuzluk olamaz.
bunu toparlayacak hocaydı ama ben eminim ki hocayı takan 1 kisi bile yoktur. adamlar huseyin bu takımın yardımcı hocası oldugunu bildikleri yasadıkları icin ona gore davrandılar.

hanzale
08.07.2020, 22:14

Sjglhşgjdksksjfj olayımız bu

emre6117
08.07.2020, 22:15
Şampiyonluk iş bilmezlikle kaybedilmedi.lobin yok lobin.anlamiyormusunuz.

Pandemiye kadar gayet yeterli puan topladık.sonrasinda 8de 8 yapmak zorundaydık.bunkadar kısıtlı kadro ile.imkansizdi.(Gs.bjk.sivasin virüs sonrasına da bir bakin).
Başak her türlü şampiyon yapılacaktı.gercekten bunu görmüyormusunuz.biz bir mac berabere kalındanız bitecekti.kinoyle oldu 2.mac olan alanya maçı.zaten kolay kolay.tum.maclari alamazdı bu dar kadro.
O yüzden a.gucu ve antalya beraberlikleri hikayeden takmayın o kadar.
Biz bu ikisinide kazansaydık emin olun başak 8de 8 yapacaktı.gsyi de yenecekti.
Takımda bu dediklerime inanmıştı.2.Maçta puan bırakınca psikolojide dağıldı.

Full HD
08.07.2020, 22:16
Rüyacilar acil yeni rüya görüp bize umut asilayin.

hanzale

Dini kendine inşa Allah daha da artırsın bizlik bir şey yok ama Sörloth okayı kabak gibi ortada adama pas atan bir Ekuban kaldı Nwakaeme yokken

alper*
Dün başka diyordun Alper hoca. :)

Abi nabiyim. Bu takıma hep verdim.

Bu takım bana hiçbir şey vermedi ya.

3,5 yaşında çocuğumla ilgilenemiyorum maç günleri 90 dk.

Hakediyor mu mesela kaleye ters rövasata atan Parmak?

tamuğ yamtar
gs macına bakıyorum adamlar canla basla mucadele ediyor yani inanamıyorum bu kadar ruhsuzluk neden..

gs yi yendik ama emin olun 10 kisi kalmasalar o macın sonucu farklı olurdu.

sadece suna bakın son maclarda attıgımız gollerden sonra oyuncularımızın anlık tepkilerine bakın sanki zorla seviniyorlar.

böyle bir ruhsuzluk olamaz.
bunu toparlayacak hocaydı ama ben eminim ki hocayı takan 1 kisi bile yoktur. adamlar huseyin bu takımın yardımcı hocası oldugunu bildikleri yasadıkları icin ona gore davrandılar.

Severiz sevmeyiz ama Fatih Terim bizim takımın başında olsa bu şekilde olmazdı.

Döve döve oynatırdı herhalde.

Motivasyon konusunda adam çok iyi.

Ahmet Aksu
08.07.2020, 22:17
gruplasma da vardı ama hoca hoca olmadigi icin buna engel olamadı kim takar hocayı

ama ben de katiliyorum sorlotha pas atmıyorlar attıkları paslar surekli onu zorlayan paslar. adama nwakame haric orta acabiilen ikili oynayan gordunuz mu son zamanlar da? :)

ozevlat ekibi ayrı bir çete zaten fotolardan bile anlasılıyor :)

Latif Özdem
Sonra Gökdeniz Karadeniz var.

Ogün Temizkanoğlu var.

Muzaffer Bilazeri atlamayalım.

Sadi Tekelioğlu 65 yaşına geldim ne zaman kıymetim bilinecek diye çıkış yapsa hangimiz karşı çıkabiliriz..

Hamdi Aslan'ın da aslında A.Sebat ile yardımcı antrenörlük deneyimi vardı. Bunu da kesinlikle göz ardı etmemeliyiz.

Ünala bir tur daha şans vermezsek bize yakışır mı?

Hami haklı olarak ben de takımı 4. yapmıştım diye konuşuyormuş sağda solda. Ona da bir tur daha şans vermemek hiç adil olur mu?

E Tolunay şimdi benim eşim Trabzonlu değil mi, damarımı kesseniz bordo-mavi akar kanım, niye dışlıyorsunuz, benim de bir tur daha gelme hakkım yok mu derse ona ne diyeceğiz?

Şota Trabzonlu değil ama o da en az bir tur daha şans ister, elbette o da haklı.

Yattara Üçüncü var, survivordan aldığı paralar suyunu çekmiş, el uzatmayalım mı şimdi?

Giray Bulak daha geçen gün "Ben dünyanın eğitimini almışım, kendime yatırım yapmışım. TFF 1. Lig'de benim ne işim var? Hak yiyenler, takla atanlar, değişik ilişkiler içerisinde olanlar bugün ligde çalışıyor. Yazık, ayıptır, günahtır. Bugün Trabzonspor'da görev alamıyorsam, haksızlıklara isyan ettiğim içindir." diye isyan etmedi mi? Nasıl sessiz kalabiliriz bu haklı isyana..

Maşallah.. Teknik direktör konusunda bizim kadar şanslı bir camia yoktur herhalde..

gurur6134
Bu hoca ve ekip ile performans ile herkes geriye gitti ustune kimse koymadi koyamadi..tahalar salihler atakanlar sefalar bunlarin elinde heba olur giderler motor gibi isleyen oyunculari sekteye ugrattilar bu cocuklara katacaklari hicbir sey olmaz bunlarin..

Fanatik34
Bireysel anlamda ligin en iyi takimiyiz hala, Yusuf´un gitmesine ragmen ma takim oyunu sifir..sadece hücumda tavsan cikaran oyuncularimiz var!

Su halimizle Almanya´da kümeye oynariz..ama ligin kalitesizligi sayesinde sampiyonluk sunulmus, kendini Hoca zanneden biri yüzünden o da gitti..

Ünal capsizindan kurtulduk ama yazilan isimlere bakinca, sinirden gülüyorum..Hocasiz cikarim seneye daha iyi

olcay_61
Sen 2 senedir fırsat sezonlarını kaçır sonra seneye 80 puanla 2. Olursun ağlar durursun

alper*
abdülkadir ömür sidiklisi ne zaman adam oldu da Sörlot'a pas vermiyor
Eğer bunu bilerek yapıyorsa anında kovacaksın

Defalarca yaptı.

İşim gücüm olmasa oturur görüntülerden kolaj yaparım o derece.

hanzale
08.07.2020, 22:18

Pandemiye kadar gayet yeterli puan topladık.sonrasinda 8de 8 yapmak zorundaydık.bunkadar kısıtlı kadro ile.imkansizdi.(Gs.bjk.sivasin virüs sonrasına da bir bakin).
Başak her türlü şampiyon yapılacaktı.gercekten bunu görmüyormusunuz.biz bir mac berabere kalındanız bitecekti.kinoyle oldu 2.mac olan alanya maçı.zaten kolay kolay.tum.maclari alamazdı bu dar kadro.

Başak kısmına tamam da bizimkilere de oynamayın diye Mini Cooper mı verdiler

Ahmet Aksu
Severiz sevmeyiz ama Fatih Terim bizim takımın başında olsa bu şekilde olmazdı.

Döve döve oynatırdı herhalde.

Motivasyon konusunda adam çok iyi.

aynen terimin zerre etki eden taktigi yoktur ama gazlamayı iyi bilir oyuncuların ruhunu okur ama bizlmkinde hicbiri yok tek yaptıgı bireysel cabayla gol atarsak canakkale gecilmeze dönün taktigi :)

lazminator61
Bunu ben de fark ettim. Paşamız müsait durumdayken kaç kez forvete o pası atmadı. Maalesef bu beyefendiyi elbirliğiyle biz şımarttık

Insallah bunu bi cok kisi fark etmistir, cünkü Ömür tüm toplari eziyor. Alanya Ankara GS ve Antalya macinda bi pas verilmez mi sörlotha ??? Pasamiz gs macinda sörlotha bileerek pas atmadi karsi karsiya olurdu, topu tutup geriye pas verdi, inanilmaz

Full HD
08.07.2020, 22:19
Toplanin size bir kehanette bulunayim. Ama %99 inanmaz buna
yarin antalya'yi yeniyoruz yani 3 puan cepte
pazartesi denizli'yi yeniyoruz, başakşehir de konya'ya kaybediyor ve 1 puan öndeyiz
haftaya cumartesi evimizde konya'yi yeniyoruz, başakşehir de kayseri'ye yeniliyor ve aradaki 4 puan farkla şampiyon oluyoruz
evet şampiyonluğumuz son maça kalmayacak. Benim iddaam bu. Kizmayin dalga geçmeyin
sonuç dediğim gibi olmazsa istediğinizi söyleyin....

Hocam seytan sizi rüyanizda bir güzel kekledi.

hanzale

Bugün 2. Golü yiyince kız bir şey istedi, kızdım gitmiş uyumuş

Yektaa
care hikmet karaman gibi duruyor

trabzonsevdamuz
Akbil rakiplerini fizik kondisyon olarak eziyor, gs eziyor, fb eziyor, bjk eziyor, bizi ise önüne gelen eziyor. Herhangi maçta rakibe bariz fiziki üstünlük kurduğumuzu hatırlamıyorum. Sezonun özeti burada.Sosa ayakta duramiyor. Parmak desen mücadele etmeye çalışıyor ama fizik yok.Fiziğiyle oynayan bi ndiaye ve sorloth var takimda

Sacit
08.07.2020, 22:20
Defalarca yaptı.

İşim gücüm olmasa oturur görüntülerden kolaj yaparım o derece.

Son dönemde çok havalara girdi
Topu alıp çalım atmalar, 5 kişinin arasına girmeler bi havalar

parmak ve ömür ikisini de satacaksın

nakzo
08.07.2020, 22:21
Allahı'na kurban kardeş.

Maçı götüyle izlemeyen adamlar görünce seviniyorum.

Geçen seneden beri söylüyorum bu abdulkadir futbolcu değil diye o hüsamettin modeli saçlarını maç içinde taramaktan başka ne yapıyor.Tekrar söylüyorum yaşıtlarım bilir kıçtan kurmalı fare oyuncak vardı biz küçük ken kurardın bir saga bir sola çarpar pili biterdi aynen durum o şekilde.Şut,yok orta yok pres yok bunu kim bize yıldız olarak lanse etti.

Ahmet Aksu
08.07.2020, 22:21

yıllarca bu sekilde kendimizi kandırdıgımızın farkına ne zaman varacagız acaba?
bu kadar komplo teorisi kurgulamanın ne faydası var bize?
o zaman kilit vuralım kulubun kapısına neden bu kadar kasıyoruz ki :)

emre6117
08.07.2020, 22:22
Kendi adima sampiyonluk beklentim yoktu sene basinda da yazmistim bu takimin 2.ligi sampiyonluk gibidir cunku futbol temizlenmeden adalet gelmeden 2011 sureci sonuca ulasmadan trabzona bir daha zirveyi gostermezler arifeyi gosterir bayrama kavusturmazlar diye yine oyle oldu malesef sasirmadim.bundan sonra olacagi da budur kimse sampiyonluk falan bekleyerek bu takimi tutmasin boyle bir ihtimali yok o firsat elimize 2011 de gecmisti elimizin tersiyle camia olarak ittik once siyaset dedik .kizdigim nokta bu sene bu kadar hakkimiz yenmisken adaletsizlige maruz kalmisken sagolsunlar hocanin ve futbolcularin gerizekaliliklari yuzunden yine bunlar unutulup gidecek ellerimizle sampiyonlugu vermis olacagiz algisi olusacak nasil 2011 de 9 puan ondeydik brozek yerine baskasi alinsa sampiyonduk goygoyu yapiliyorsa simdi de a.gucu antalya maclari turkmen cimsir goygoyu yapilacak sagolsunlar asıl konu unutulacak..gucumuz bu kadar ati alan uskudari gectikden sonra uyandik hakemler var hizaya geldi ama is cokdan bitmisdi..akbil belediye musluklari kesmisken sampiyonlar liginden gelecek para ile yeniden kovalarini kufelerini doldurtur birilerine hayirli olsun emellerine ulastilar bundan iyi firsat bulamazlardi sahlanir simdi yine bazi yerler!!!

Işın özeti bu.lig.bitince malesef dediginiz gibi hep a.gucu ve antalya maçları hatırlanacak.hatta emin olun başak bundan sonra bir maçta puan da bırakacak ama bu fark 4 e çıktığı icin olacak.
Büyük resmi kaçırıyoruz.biz bu sene hicbir lobimizin olmadığı gerçeğini görmemiz.lazim.
Şampiyonluk antep maçı ve başak maçlarında hakem operasyonlarıyla gitti.ne a.gucu ne antalya maçıyla.
Bariz olarak.engellendik.ne zaman geriye düştük ligde var sistemi çalışmaya başladı ne hikmetse.
Bizim herşeyi bile taraftar da a.gucu ve antalya maçlarına mana bulsun.
Siz.a.gucu maçından beri oyunculardan ifadesizligi ve ümitsizliği görmüyormusunuz.lig alanya maçından sonra devam ediyor mu sanıyorsunuz.
O hafta hakemler.a.gucu maçında başaka 3 puanı verince bizde alanyadan son saniye gol yeyince o hafta bitti lig.sonrasi her zamanki gibi tiyatro.
Siz gs maçında ve bu maçta vardan gelen adalete gerçekten inanıyormusunuz.

Togrul
Hala faturayı Hüseyine kesenler var. Tamam kötü stoper fakat bizim takım bugün maç berabereykende biz öndeyken de gerdeykende de rakipten iyi oynamadı. Bunun iyi taktik kötü taktikle alakası yok. Bizim bir taktiğimiz yok. Futbolcu topluluğu da doğal olarak H. Çimşiri bir lider olarak görmedi, benimsemedi. Sanırım kaybettiğimiz şampiyonıuklar içinde en az üzüldüyümüz bu olacak. Çünki kendimiz ettik kendimiz bulduk. Ağaoğlu iyi başkandır fakat Ünalın yerne Hüseyinle anlaşmak net bir şekilde şampiyonluğa mal oldu.

alper*

Yapma yaa.

Az önce benimkini duydum annesine beni şikayet ediyor "ben baba baba dedim babam bana kızdı" diye :(

Soner Albayrak
Başakşehir'in şampiyonluğuna şimdiden kutlarım.

14TS61
08.07.2020, 22:23
Bir anda diyorum ulan bu hoca ile oyun ile 2. Ciyz kupada finalde.. Büyük başarı nasıl buradayız diyorum.

Abdülkadir Ömür konusuda sıkıntı adam kendini pazarlamanın derdinde ama patladı. Sörloth a pas vermemesi zaten öz evlat bide skandal. Şampiyonluk Trabzonspor dan önce demekki kendini pazarlamak

trabzonsevdamuz
08.07.2020, 22:24
Hala faturayı Hüseyine kesenler var. Tamam kötü stoper fakat bizim takım bugün maç berabereykende biz öndeyken de gerdeykende de rakipten iyi oynamadı. Bunun iyi taktik kötü taktikle alakası yok. Bizim bir taktiğimiz yok. Futbolcu topluluğu da doğal olarak H. Çimşiri bir lider olarak görmedi, benimsemedi. Sanırım kaybettiğimiz şampiyonıuklar içinde en az üzüldüyümüz bu olacak. Şünki kendimiz ettik kendimiz bulduk. Ağaoğlu iyi başkandır fakat Ünalın yerne Hüseyinle anlaşmak net bir şekilde şampiyonluğa mal oldu.Bu sonuç başkana yazar o zaman .egoları için ünalla yolları ayırdı

trabzonsevdamuz
08.07.2020, 22:25
Yapma yaa.

Az önce benimkini duydum annesine beni şikayet ediyor "ben baba baba dedim babam bana kızdı" diye :(Şu embesiller yüzünden sevdiklerimizide kırıyoruz

14TS61
08.07.2020, 22:25

Benim uşak 10 aylık ilgilenemedim bile baktı baktı bana pacalarima yattı ilgilenemedim. Sonra uyumuş yatırmış anası fark etmedim bile. Sigara gibi birşey bu futbol lânet olsun ya. Gidip bağırıp çağırıp 10 jarjjor boşaltıcamki tesislerde havaya öyle rahatlayım

Oruç
08.07.2020, 22:26

Bizi Parmak'lara mahkum edenler utansın. Sen çocukla ilgilen, Trabzonspor'dan uzak tut.