PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 31.Hafta | Trabzonspor 2-2 Fraport TAV Antalyaspor | maç sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11

bordomaviask
08.07.2020, 01:33
Şikecisi Himmetsaraycısı el birliğiyle atılan her başakşehir golüne kendi takımları şampiyon olmuş gibi seviniyor. Orman çocukları alayınızı üst üste koyup Şampiyon Trabzon yazdıracağız.

erenslash
08.07.2020, 01:38
okanın konuşmasına gerek yok zaten takımı iyi aldı maçı

zorlamaz onları

Trabzon dinlense bile zorlanır

antalya maçını alsak bile başak bizden daha ileride zorlanmadan tüm maçları alırlar bence

en tuhafı şu olur Trabzon ve başak geriye kalan tüm maçları alıyor şampiyon başak iki puanla ligi bitiriyor

işte o zaman herkes sadece ankara maçını konuşur

derry61
08.07.2020, 01:47
Daha önce dediğim gibi Başakşehir'in maçlarına bakmadan 4'te 4 yapıp ligi bitirmeliyiz. Şampiyon oluruz olmayız ama puan kaybetmemeye bakmalıyız. Kayserispor da Konyaspor da can derdinde iki takım da hem bize karşı hem Başakşehir'e karşı her şeylerini verecekler. Alanyaspor maçından sonra şampiyonluğu verdik dedik, Ankaragücü'ne puan kaybettik. Şimdi Ankaragücü maçında kaçan puanı arıyoruz. Önümüzdeki maçları bu yüzden kazanmalıyız, Başakşehir'in bir maçtaki kaybında şampiyon oluruz.

Timur Bey
08.07.2020, 02:04
Biz sürekli kendimizi kötülüyoruz lakin rakibimiz çok mu iyi hiç sorgulamıyoruz. Her maç insanı uyutan bir akbilin şu ligde lider olması utanç verici, biraz iyi oynasak esameleri bile okunmayacak. Hoca olarak kötüysek bile Sosa, Novak, Sorloth, Ekuban, Nwakaeme, Uğurcan ve Abdülkadir Ömür gibi yeteneklerin var senin. Adamların kadrosuz öküz arabası Crivelli'sine hakem, tff, mhk, rakip desteğiyle gol attırılıyorsa bu Türk futbolunun ayıbıdır. Şüphesiz bu adam biz de olsa söve söve göndermeye çalışırdık. Kabul etmesek de siyaset futbolu tamamen sarmış, kuşatmış. Muhtemelen akbile yapılan yatırımlar sıkmaya başladı. Bu yüzden şampiyonluk ve şampiyonlar liginden gelecek 50-60 milyon euroluk gelirle 1-2 yıl daha rahat idare olurlar. Bu takım elbet gerisin geri gidecek ama biz bu takıma şampiyonluk kaptırmakla utanacağız. Bu ligden Eskişehir hariç Sivas, Akbil ve şikeciler el çektirilmedi. Biz ise hâlen onu, bunu, herkesi yenebileceğimizi sanıyoruz. Hiçbir halta yaramayan Sivas maç seçip seni yener ve sana engel olur. Sonunda da lige erkenden havlu atar. Biz bu düzene karşı herkesi yenemeyiz. Biz sadece bu ligde konu mankeni olmaktan öteye gidemeyiz. Ta ki şampiyonluk gelirleri çok fazla azalır. Siyaset futboldan elini çeker. Belki o zaman bir şey düşünebiliriz.

Sanlan57
08.07.2020, 02:09
Geçen senelerde yarıştan son 5 hafta kopan başakşehir bir yerlerden gelen talimatla mı bıraktı yoksa gerçekten psikolojik baskıyı mı kaldıramadılar. Eğer talimatla bırakıldıysa bize de aynısı yapılır mı? Yapılacaksa bu başakşehir lehine neden hatalar yapılırken bizim aleyhimizde hatalar yapıldı?

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adem73
08.07.2020, 02:10
kadronun tamamını satsak kulubun borcunu öder herhalde.sonraki iş kulubu kapatıp bizi eziyetten kurtarmış olurlar.Bjk kadar olamadık(siyasetin çağrısına rağmen) maca çıkmadı adamlar.bu duruşu gösteremezsen seni böyle ezerler.Eğer halı saha kulubu şampiyon yapılırsa hesabımı kapatıp futbolu bırakacağım.Kimse bana bir daha tiyatro izlettiremez.Anlaşılıyor ki akbile kapalı kapılar ardında söz verilmiş.

vyno
08.07.2020, 02:10
Diğer takımlara yapılan hakem hataları akbile yapılsa ligi 6. bitirirdi. Büyük maçları alamadı ş,kebahçeye 2 maçta yenildi bizi yenemedi 10 kişilik yedek gsyi yenedmedi.

adem73
08.07.2020, 02:15
Geçen senelerde yarıştan son 5 hafta kopan başakşehir bir yerlerden gelen talimatla mı bıraktı yoksa gerçekten psikolojik baskıyı mı kaldıramadılar. Eğer talimatla bırakıldıysa bize de aynısı yapılır mı? Yapılacaksa bu başakşehir lehine neden hatalar yapılırken bizim aleyhimizde hatalar yapıldı?

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gs camiası bağırdığı ve siyasi aktörleri devreye soktu için.bizim ne gücümüz var siyaseten.Başkanı bile susturdular ve iş bitti.

AyhanPe
08.07.2020, 02:18
Basaksehir in sampiyon yapilmasi kendilerine yarardan cok zarar verir. Bunu anlayamayacak kadar aptal olamazlar. Hicbir siyasi erk onlarca sene sampiyonluk hasreti ceken milyonlarca taraftari olan bir camiayi bu sekilde rencide etmeye cesaret edemez. Ist. takimlari safdisi edilmis..Akbil olarak bilinen taraftari bile olmayan rejim takimina bile sampiyonlugumuzu mu caldiracaklar yani..Bu imkansiz..Hic kimse de 2011 ile kiyaslamasin bu seneyi. Sonuclari cok ama cok farkli olur. Benim icin Basaksehir in sampiyon yapilmasi büyük bir süpriz olur..

Timur Bey
08.07.2020, 02:36
Basaksehir in sampiyon yapilmasi kendilerine yarardan cok zarar verir. Bunu anlayamayacak kadar aptal olamazlar. Hicbir siyasi erk onlarca sene sampiyonluk hasreti ceken milyonlarca taraftari olan bir camiayi bu sekilde rencide etmeye cesaret edemez. Ist. takimlari safdisi edilmis..Akbil olarak bilinen taraftari bile olmayan rejim takimina bile sampiyonlugumuzu mu caldiracaklar yani..Bu imkansiz..Hic kimse de 2011 ile kiyaslamasin bu seneyi. Sonuclari cok ama cok farkli olur. Benim icin Basaksehir in sampiyon yapilmasi büyük bir süpriz olur..

Konya, Kayseri, Kasımpaşa

Seç beğen al, hangisi Akbil'den puan alabilir. Hangisi hakem katliamına karşı dik durabilir?

Siyaset ciddi ciddi bizi A. Bilbao'ya çevirmek istiyor. Şampiyonluğu unutsun, kendi bölgesel dinamiklerine ve yapısına göre kadro dizayn eden bir kulüp olsun. 2014, 2015 seçimlerinde bugünden daha ciddi şikeye karşı ne denli tepki gösterebildik?

Hadi hepsini geçtim. Bu yıl defalarca hakkımız yendi. Hangi maçta tepki gösterip maç başlangıcında hareketsiz kaldık? Ne zaman resmî sitemiz üzerinden bu takımın hakkı savunuldu?

Bütün medya ve diğer takım taraftarları Trabzonspor taraftarı üzerinden takımı karaladı. Halbuki taraftardaki isteğin ve doğru düşüncenin ne kadarını yönetim yaptı?

Bazen bizim isteğimiz ve hayallerimiz, yönetimin ve ülkenin gerçekleriyle uyuşmuyor. O yüzden hakkımız yeniyor ve ses çıkaramıyor idarecilerimiz. Altını artık daha fazla kurcalamaya gerek yok.

taha küçük
08.07.2020, 03:15
Tüm bu olanları siyasete bağlayan arkadaşlar başakşehirin lige çıktığı ilk yıl kadrosuna bir bakın ve oynadığı oyunu ligi bitirdiği konumu hatırlayın. Ben de sevmiyorum Başak’ı ama bu adamlar 5-6 yıldır belli bir sistem ile devam ediyorlar. Siyaset desteği kesinlikle vardır ki bu İstanbul takımlarında da var. En azından şu süreçte önümüze bakalım bırakalım artık Ankaragücü maçını falan. Sezon sonu konuşursunuz kaldı 4 maç.

CesurHamsi
08.07.2020, 03:24
Olmiyacaz abi sampiyon harbi olmiyacaz
boyle bisey yok ya
gercekten sinir krizi gecirecem
kim bize beddue ettiyse sulalesinden ciksin yeminle ciksin
bu nedir ya, aklim fikrim hep hesaplamalarda sonra bi bakiyosun adamlar bok gibi oynadigi her maci aliyor
insallah bi sekilde sampiyon oluruz cunki ankaragucu maci yuzunden sampiyon olamazsak deliler hastaneine yatirirlar beni herhalde

Doctore
08.07.2020, 05:27

Sonuçları sadece gerçek Trabzonspor taraftarları için ağır olur, siyasiler bu durumdan çekinse zaten böyle doğrayamazlardı bizi. Hiç kendimizi kandırmayalım, heç kimsenin umrunda olmaz, sadece gerçek Ts taraftarı için bir hayal kırıklığı daha olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
08.07.2020, 07:14
Başakşehir son 2 maçı 65'den sonra aldı.

Duran toplar, özellikle kornerden Krivelli ile kolay gol buluyorlar.

Gel de Alanya ve A.Gücü maçlarına yanma

İpleri rakibe ver

Denizli 32'de kaldı, bize asılacaklar.

Bugün dahil 15 yapıp 73 puan ile bitirmeliyiz.

Reha KAPSAL: TS liderliği A.Gücü maçında değil, Alanya'da son saniyede bıraktı. Çünkü o maçın şoku A.Gücü maçına yansıdı.

Bu akşam hava yağışlı gözüküyor.

Antalya eksiği çok, 3 gole düşen averaj da tehlikeli, bari 2 farklı kazanabilsek ama 1-0 olsun bizim olsun

Gol yeme kabusu yaşamayalım artık, bunaldık

HOPA'LI TS'Lİ
08.07.2020, 07:16
Olmiyacaz abi sampiyon harbi olmiyacaz
boyle bisey yok ya
gercekten sinir krizi gecirecem
kim bize beddue ettiyse sulalesinden ciksin yeminle ciksin
bu nedir ya, aklim fikrim hep hesaplamalarda sonra bi bakiyosun adamlar bok gibi oynadigi her maci aliyor
insallah bi sekilde sampiyon oluruz cunki ankaragucu maci yuzunden sampiyon olamazsak deliler hastaneine yatirirlar beni herhalde

Ben de aynı korkuyu yaşıyorum
2 farkla şampiyon olamazsak A.Gücü maçı hepimizi sinir edecek.

ÖmürKaradeniz61
08.07.2020, 07:18
Şikecisi Himmetsaraycısı el birliğiyle atılan her başakşehir golüne kendi takımları şampiyon olmuş gibi seviniyor. Orman çocukları alayınızı üst üste koyup Şampiyon Trabzon yazdıracağız.

Abi bırakın şu boş muhabbetleri ya ne zaman bu kaos yoluna girdik hem alanyaya akabinde hem de ankaragücüne puan kaybettik . Çıkıp birşeyler oynadıktan sonra kazanırsın bir şekilde.

HOPA'LI TS'Lİ
08.07.2020, 07:34
Siyaset Trabzonspor'a yardım ediyor diyerek algı operasyonu başlatanlar,

Trabzonspor'umuzun çalınan puanlarının hesabını verin.

Gaziantep, Başakşehir, ilk yarıdaki maçlar (G.Birliği vs.)

Muhammed Ayaz
08.07.2020, 07:43
Komplo teoriler komplo teoriler...
Yemin ediyorum bu durumun içinde olmamızdan sıkıldım artık.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Turgut Altun
08.07.2020, 08:15
Başakşehir maçının tamamını izlemedim. Ama aşağıda özeti var. Kaleci Tolgahan adama herşeyi düşündürtüyor.

https://tr.beinsports.com/lig/super-lig/ozet/2019-2020/31/istanbul-basaksehir-2-0-denizlispor-mac-ozeti

ibrahim
08.07.2020, 08:19
Sonuçları sadece gerçek Trabzonspor taraftarları için ağır olur, siyasiler bu durumdan çekinse zaten böyle doğrayamazlardı bizi. Hiç kendimizi kandırmayalım, heç kimsenin umrunda olmaz, sadece gerçek Ts taraftarı için bir hayal kırıklığı daha olur

Aynen öyle malesef.

Bizim siyasiler, işler iyi gidince sürekli isimlerini kenarlara köşelere sokturup, prim kasarlar. Geçen Başakşehir Galatasaray'a puan kaybedince, Berat Albayrakın babası çıktı ortaya mesela. Son derece kendinden emin şekilde, babacan tavırla, sanki kendisi bizi şampiyon yapacakmış gibi, merak etmeyin şampiyon biziz dediği video çıkmıştı siyasi çevrelerde elden ele dolaşan.

Bizim siyasi camianın, sabah kadın programlarında tekrardan gündem olmaya çalışan eski sanatçı bozuntularından farkı yok. Anca lagaluga, anca şov.

Başakşehir başkanı alenen ligi şekillendiren hamleler yaparken, çıkıp söz söyledik mi, siyasilerimizin o uğurda sarf ettiği lafta kalan sözler çıkarılıyor daima karşımıza. Sonra da herifin yaptığı tüm girişimlerin esamesi bile okunmuyor kamuoyunda.

Bizim siyasiler futbol konusunda sırf kendimize zarar. Bir milletvekili förs leydi damadının yaptığı girişimlerden bahsediyor, başka bi vekil çıkıp komplo diyor. Gel de hak ara canını sevdiğimin memleketinde...

MetehanS
08.07.2020, 08:29
Şampiyonluk, Ankaragücü maçında gitti, hayırlı olsun.

HOPA'LI TS'Lİ
08.07.2020, 08:33
Şampiyonluk, Ankaragücü maçında gitti, hayırlı olsun.

Ciğerim yanıyor, unutamıyorum :(

naimbektas6161
08.07.2020, 08:37
Son düdük çalmadan bitmez futbol şansı denen bişey var belki bu sefer yanımızda olur. Juve dün 2 0 dan 5 dk maçı verdi son maça kadar bekleyelim inşallah son gülen biz oluruz:)

Doğukan Uçan
08.07.2020, 08:43
kimin şampiyon olacağı hafta sonu belli olur. başakşehir'İn tek puan kaybedeceği maç konya deplasmanı bizim de fikstürdeki en sıkıntılı maç denizli deplasmanı duruyor. benim görüşüme göre başakşehir bu haftayı da kayıpsız geçerse oturup ankaragücü gibi köy takımını 20 dakika 10 kişi oynamasına rağmen nasıl yenemedik diye sorgulayalım.

HOPA'LI TS'Lİ
08.07.2020, 08:47
kimin şampiyon olacağı hafta sonu belli olur. başakşehir'İn tek puan kaybedeceği maç konya deplasmanı bizim de fikstürdeki en sıkıntılı maç denizli deplasmanı duruyor. benim görüşüme göre başakşehir bu haftayı da kayıpsız geçerse oturup ankaragücü gibi köy takımını 20 dakika 10 kişi oynamasına rağmen nasıl yenemedik diye sorgulayalım.

:(

Latif Özdem
08.07.2020, 08:48
Başakşehir Konya ya da Kayseri maçlarından birinde puan kaybedecek bence. Ama kazandıkları maçlarda averaj farkını kapatabilirler. Özellikle Kasımpaşa maçında! (Güçleri yetmiyor yoksa şimdiye kadar erkenden gol bulabilselerdi averaj farkını çoktan kapatmış olurlardı.)

Umarım bu tehlikenin farkındayızdır.. Bu maçta erken gol bulursak, geri çekilmek yerine kesinlikle farka gidip averaj farkını arttırmalı, puan eşitliği halindeki avantajımızı garantilemeliyiz. Hazır fırsat geçmişken 10 kişi kalmış GS karşısında bunu yapmadık/yapamadık. Bari şimden sonra yapalım.

kayseriliyiz
08.07.2020, 08:49
Basaksehir in sampiyon yapilmasi kendilerine yarardan cok zarar verir. Bunu anlayamayacak kadar aptal olamazlar. Hicbir siyasi erk onlarca sene sampiyonluk hasreti ceken milyonlarca taraftari olan bir camiayi bu sekilde rencide etmeye cesaret edemez. Ist. takimlari safdisi edilmis..Akbil olarak bilinen taraftari bile olmayan rejim takimina bile sampiyonlugumuzu mu caldiracaklar yani..Bu imkansiz..Hic kimse de 2011 ile kiyaslamasin bu seneyi. Sonuclari cok ama cok farkli olur. Benim icin Basaksehir in sampiyon yapilmasi büyük bir süpriz olur..Bitti o is, adamlar sampiyon oldu, bize ve turk ftuboluna bu ayip yeter.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

HOPA'LI TS'Lİ
08.07.2020, 08:55
Daha kaç travma yaşayacağız?

1995-1996
2004-2005
2010-2011

Antonio
08.07.2020, 09:03
Allah büyük üzlümeyin renkdaşlar bu sene şampiyonuz. her şey bitmedi biz önde olsak bile kesin diye bir şey olur muydu? ben 4 maçı alıp şampiyonluğu kutlamayı bekliyorum.

Mehmet BAŞ
08.07.2020, 09:08
Bitti o is, adamlar sampiyon oldu, bize ve turk ftuboluna bu ayip yeter.

Yarın hayatta olup olmayacağımızı dahi bilemezken siz ''Bitti o iş'' şeklinde bir ifadeyi nasıl kullanabiliyorsunuz? Kaldı ki iki takımın da Kayserispor ve Konyaspor gibi düşmeme mücadelesi veren iki zor takımla maçı var. Siz umutsuz olabilirsiniz ama ben Trabzonspor'un şampiyon olacağını düşünüyorum. Hiç bir şey bitmedi. Şansımız fazlası ile var.

kayseriliyiz
08.07.2020, 09:11
Yarın hayatta olup olmayacağımızı dahi bilemezken siz ''Bitti o iş'' şeklinde bir ifadeyi nasıl kullanabiliyorsunuz? Kaldı ki iki takımın da Kayserispor ve Konyaspor gibi düşmeme mücadelesi veren iki zor takımla maçı var. Siz umutsuz olabilirsiniz ama ben Trabzonspor'un şampiyon olacağını düşünüyorum. Hiç bir şey bitmedi. Şansımız fazlası ile var.2010-2011'de eskisehirle berabere kaldigimizda liderlik gitmisti, o zamanda aynisini dedim.
Hersey alenen ortada en az o yil kadar sike ve tesvik dönüyor, arti hakemlerde ayni.
Dejavu oldum, tarih tekerrür ediyor hepsi bu.

ffırtına
08.07.2020, 09:13
En çok zoruma giden şey de İstanbul takımları 3.kere üst üste şampiyon olsa niye 4.kez şampiyon olamıyoruz diye saçını başını yolar.. Ama gel gör ki bizim futbolcularımız sanki 10 yılda 10 şampiyonluğumuz varmış gibi dünya umrunda değil.. Trabzonspor'un cefasını taraftarı, sefasını futbolcusu çeker.. Yazık günah şu taraftara.. Bu takım bu sene şampiyon olamazsa kimse bana şike falan demesin, kendi ahmaklığımıza yanalım sadece..

Şu forumu futbolculardan okuyan var mı acaba merak ediyorum, yazılanları görüp de hiç mi hırs yapmıyorlar, anlaşılması güç gerçekten..

Mehmet BAŞ
08.07.2020, 09:17
2010-2011'de eskisehirle berabere kaldigimizda liderlik gitmisti, o zamanda aynisini dedim.
Hersey alenen ortada en az o yil kadar sike ve tesvik dönüyor, arti hakemlerde ayni.

Ortada bir pislik döndüğü konusunda hemfikiriz. Maalesef hakemlerden tutun da bazı takımların maçlarda yatmasına kadar bir pislik dönüyor. Doğru. Fakat gelinen noktada hala umut var. Hala şansımız yüksek. Rakibimizin oynayacağı iki maç belirleyici olacak. Benim hala umudum var. Umutsuz olmak için henüz erken. Moral bozmamak lazım. Ha bu sürecin sonunda olur da nihayete eremez isek oturup yanlışlarımızı konuşmamız lazım. Neyi yanlış yaptık diye sormak lazım. Fakat onun için şu dört maçın bitmesi lazım.

Hüseyin Çümen
08.07.2020, 09:29
2010-2011'de eskisehirle berabere kaldigimizda liderlik gitmisti, o zamanda aynisini dedim.

şikeli maç olarak alanya maçını görüyorum. dünkü maç temizdi. sadece rodallega denilen şeref yoksununa çok kızıyorum.

Full HD
08.07.2020, 09:37

Türk futbolu 2010-2011 senesinde öldü zaten.Ayip denen bir sey kalmadi!

14TS61
08.07.2020, 09:38
Başakşehir daha kaybetmez adamlar panik bile etmiyor. Bir şekilde atıyor. Alternatif çok yedekler iyi. Son 2 sezon bile bile gsye hediye etmişler şampiyonluğu

14TS61
08.07.2020, 09:41
Ankaragücü nu yenecektin . Alanya'da zaten son saniye yedik. Yani Kendi kendimize ettik valla adamlar in puan kaybetmesini beklemezdik Ankaragücü nu alsaydık. Geçmiş olsun artık hedef kupa ve Cl den ceza almamak.

Sörloth Nwakaeme Ekuban Novak Sosa bunları takımda tutarsak şampiyon oluruz seneye

14TS61
08.07.2020, 09:43

Kardeşim tamamda ne edecekler peki gol atmayın mı diyecekler. Veya hakemlere birşey mi diyecekler. Adamlar yürüye yürüye rahat rahat atıyor.

Muhammed Ayaz
08.07.2020, 09:47
Şampiyon olamazsak lütfen herşeyi yakıp yıkmayalım lütfen...

Mevcut kadroyu tutup 2 3 takviye yapıp seneye yine daha güçlü yarışmalıyız.

naimbektas6161
08.07.2020, 09:51
Ankaragücü nu yenecektin . Alanya'da zaten son saniye yedik. Yani Kendi kendimize ettik valla adamlar in puan kaybetmesini beklemezdik Ankaragücü nu alsaydık. Geçmiş olsun artık hedef kupa ve Cl den ceza almamak.

Sörloth Nwakaeme Ekuban Novak Sosa bunları takımda tutarsak şampiyon oluruz seneye

Son saniye yedik evet ama başakşehir in son saniyede şans golü hata golü yemeyeceğinin garantisi var mı? Kısmet artık

yorumsuz6117
08.07.2020, 09:56
Bu saatten sonra kimse kimseye puan kaybedip şampiyonluk vermez, Başak'ın rakibi İstanbul takımlarından biri olsaydı olurdu.

Çimşir saolsun Ankaragücü maçında biz şampiyonluğu Başakşehir'e teslim ettik..

yattarinho61
08.07.2020, 10:04
Benim düsüncem son Haftaya kadar gider , biz maclarimizi almamiz lazim. Hem geriden gelmek böyle durumlarda herzaman daha avantajlidir. Herkes Basak stres yapmiyor diyor ama ben son 2 mac görürüm o stresi. Futbol bu hersey olabilir. Adamlarin sadece 1 berabere kalmasi lazim burda karamsar olanlari anlamiyorum.

Doğukan Uçan
08.07.2020, 10:11
iyi bari şampiyonlar ligi ön elemesi oynayalım. başkan şu ceza işini çözerse harika olacak. yoksa hem şampiyonluk kaçar hem de ceza alırsak çok büyük bir yıkım olur. bu kadro 3 4 takviye ile arsenal,roma,sevilla gibi takımlar gelmediği sürece her türlü gruplara kalır.

kayseriliyiz
08.07.2020, 10:13
şikeli maç olarak alanya maçını görüyorum. dünkü maç temizdi. sadece rodallega denilen şeref yoksununa çok kızıyorum.Antalya maçida temiz degildi

thesiege61
08.07.2020, 10:14
bu maçı alacağız şampiyon da olacağız, başakşehir mutlaka puan kaybedecek, hepimiz sakin olalım bu sürecin keyfini çıkaralım.

kayseriliyiz
08.07.2020, 10:15
Tek tesselim 2inciligin büyük oranda garantilemis olmamiz.

naimbektas6161
08.07.2020, 10:20
bu maçı alacağız şampiyon da olacağız, başakşehir mutlaka puan kaybedecek, hepimiz sakin olalım bu sürecin keyfini çıkaralım.

Bencede. Dün kazanması iyi oldu başağın. Son maçta ya da 33 haftada kaybetmesi bizim açımızdan daha iyi olur. Stres onlarda olsun. Bir kere öne geçelim şampiyon olalım bitsin bu sezon.

HOPA'LI TS'Lİ
08.07.2020, 10:22
Tek tesselim 2inciligin büyük oranda garantilemis olmamiz.

Bu camia artık ikinciliği kaldırmaz.

Ben ŞAMPİYONLUK İSTİYORUM.

yorumsuz6117
08.07.2020, 10:26
iyi bari şampiyonlar ligi ön elemesi oynayalım. başkan şu ceza işini çözerse harika olacak. yoksa hem şampiyonluk kaçar hem de ceza alırsak çok büyük bir yıkım olur. bu kadro 3 4 takviye ile arsenal,roma,sevilla gibi takımlar gelmediği sürece her türlü gruplara kalır.

Bu defansla hiçbir yere kalamayız, taş gibi stoper transferi lazım, 2 tane 1'de yetmez ayrıca şampiyon olamazsak Novak gidecektir başka önemli oyuncularda gidebilir şampiyonlar ligi kaçtığı için.. Şampiyon olursak önümüz inanılmaz açılıcaktı hiçbir oyuncuda gitmek istemezdi, bu takımı ayakta tutan birkaç kaliteli oyuncu onlar giderse mala bağlama ihtimalimizi yüksek görüyorum..

zaqua
08.07.2020, 10:32
bizim en büyük hatamız adalet aramak. her sene aynı terane. Hakem birini kollar, bizim hakkımız yenir, medya algı yaratır, tahkim adaletsizlik yapar, birilerine araziler okullar peşkeş çekilir. Biz? Saf saf adalet diye bağırırız. Hala adalet istemek aptallıktan başka birşey değil. Bu dünyada el kadar sabilerin, savunmasız kadınların, ekmek parası için ezilen işçilerin, dereleri ellerinden alınan koylulerin hakkı yeniyor, adamlar onların hakkını yerken zerre vicdanları sızlamıyor. Bir futbol takımının adaletini mi, hakkını mı kollayacaklar?
Saf olmayacaksın, ezik olmayacaksın. Vura vura kazanacaksın. O sahada rakibin eli ayağı tutmayacak, hakem hatalı karar verirsem biterim diyecek, siyasi ben bunları kızdırırsam 2 milyon oy gider diye düşünecek, tezgahını iyi kuracaksın federasyonda adamların ben bu takımı karşıma alırsam mamam kesilir diyecek.
Bu dünyada mertlik, kibarlık aptallık olmuş. Bu yüzden ağlak oluyoruz herkesin gözünde. Biz mert davranıyoruz, millet enayi muamelesi yapıyor. Bu tutum futbolcuya da geçiyor. Ankaragücü geliyor, rahat rahat oynuyor, bizim çocuklar kedi yavrusu gibi sağa sola bakıyor. Camia sert olsa onlar da olur. Rakibi de, o çimleri de yerler.

Bir de kardeş takım ve anadolunun abisi saçmalıkları var. Bıkmadık kazık yemekten. Rekabetin olduğu yerde kardeslik, abilik mi olur?

Artık milletle sevişmeyi bırakıp savaşmaya başlamamız lazım.

BlackPanther
08.07.2020, 10:44
Ben dün neyi gördüm?

Başakşehir golü attıktan sonra kendi aralarında pas yaptı. Rakibe topu vermedi!!!!!

Ya Çimşir ne yaptı Alanya ve Ankaragücü maçlarında? Öne geçtikten sonra takımı defans futbolcularla doldurarak topu rakibe verdi. Gelin gol atın dedi.

iki teknik adamın arasında gerçekten büyük fark var.

TSezgin61
08.07.2020, 10:53
Benim icinde sampiyonluk konusu bitmistir. Önümüze bakalim. Biz her mac acabalarla gecirirken, adamlar rahat rahat kazanip geciyor. 2011deki ayni hatayi yapip, bos umutlar besledikten sonra travma yasamaya gerek yok. Dönmez artik.

Zaten sagolsun Hüseyin hoca, bugün Antalya macinda resmiyete döker, oda rahatlar bizde rahatlariz.

lazboy0061
08.07.2020, 10:54
Futbol süprizlerlen dolu bir oyun dün juventus 2-0 dan 10-15 dk icinde maci verdi bizde son dk kadar kovalayacagiz inanacagiz ve sonunda insallah sampiyon olacagiz

bahadır2561
08.07.2020, 10:57
İnanmayan gölge etmesin.

zafer6161
08.07.2020, 11:04
dua edelimde konya bugun yenilsin
gerçi pek bir şey değişeceğini zannetmiyorum
başak çok zeki top oynuyor,rakibi uyutarak yeniyor
adamlar kasmadan bir çeşit galip geliyor

lazminator61
08.07.2020, 11:06
bizim defans oyuncularimiz hic gol atamiyor novak haric, Türkmen 0 Campi 0 Da costa 1, masallah.

2014/15 sezonu, her köse vursu goldu, Belkahelm, Papadopulus, Medjani, Yumlu.

Antonio
08.07.2020, 11:09
Olacağız da!

lazminator61
08.07.2020, 11:11
Ben dün neyi gördüm?

Başakşehir golü attıktan sonra kendi aralarında pas yaptı. Rakibe topu vermedi!!!!!

Ya Çimşir ne yaptı Alanya ve Ankaragücü maçlarında? Öne geçtikten sonra takımı defans futbolcularla doldurarak topu rakibe verdi. Gelin gol atın dedi.

Kardes o bile yok, iyi izlersen biz ilk dakikadan itibariyle topu rakibe veriyoruz, bizde top olursa takimda panik olusuyor, ya hemen topu rakibe veriyoruz yada uzun top atiyoruz..

Onur Tan
08.07.2020, 11:24
Eğer bu akşam Antalya'yı yenersek Başakşehir'i tekrar strese sokarız. Ve bundan sonraki haftalarda aynı gün ve saatte oynayacağımız için sanki bu durum bizim işimize gelecekmiş gibi hissediyorum. Arkadan gelen hele ki ivme yakalmışsa daha avantajlıdır bence.

Normalde 2 ay önce herşey bitmiş şu anda kim geldi kim gitti seneye naparız vs tatlı heyecanlarla konuşacağımız yerde hala sinir stres yaşıyoruz. Sonu mutlu biter umarım.

muhammed bilgin
08.07.2020, 11:43
Allah'ım sen bu milleti üzme lütfen sevinmeyi biz hakediyoruz Amin...

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Serdar A
08.07.2020, 11:44
Takım formda olduğu süreçte ne oluyor sanki... Hakemin biri geliyor ayarı veriyor... 2011 unuttunuz mu, istersen 82 puan topla...

Sezon başından bu yana puana etki eden 7-8 hakem performansının kurbanı olduk. Bunlardan biri de Başak'la oynan maç, yapılan hata daha sonra MHK'de ders olarak gösterildi, güya... Başakcity daha hakem hatasıyla puan kaybetti mi acaba... Daha dünkü maç, ikitane kulüp yöneticisi 90 dakika protokol korkuluklarından hakeme sövdü tehdit etti, yarısı da yayına girdi bu seslerin, dönüp bakan var mı...

Takılmış teyp gibi 10 gündür aynı şeyleri söyleyen arkadaşlar var; ligin bitimine 3 hafta kala en alınmayacak tavrı almaya ve foruma da aldırmaya çalışıyorlar. Gerçekten olacak iş değil. BMN forumun ve genel olarak Trabzon taraftarının son 10 senede geçirdiği dönüşüm gerçekten tez konusu...

Sacit
08.07.2020, 11:48
Kalan 4 maçtan sonra üç tane hüseyin'i de gönderin. majid tükmen cimşir
Başka bir beklentim yok. Öncelikle bu üçü arkasına bile bakmadan gidecek
Bunlardan sonra gidecekler sırasında Sosa var. Sahada yürüyen sosa bey

A.gücü maçını alamıyorsun sonra komplo teorileri ile kendini avut oldu canım

Yıldıray Emanet
08.07.2020, 11:52
Az önce maçları inceledim de Başakşehir bu sezon hiç ard arda 5 kez kazanamamış. 1 kez ard arda 4 kere kazanmış 3 kez ard arda 3 kere kazanmış. Sonrası hep beraberlik olmuş. Bazı istatistikler var beni umutlandırıyor bakalım :)

Soner Albayrak
08.07.2020, 11:55
Gün geçtikçe ben bu Okan Buruk'a gıcık olmaya başladım. Takımı lider diye konuşmak için konuşuyor.

Galiba bu da Trabzon kökenli. Bu kanı bozuk adamlar neden bu kadar asıllarına düşman oluyor?

Sacit
08.07.2020, 11:59
Ben dün neyi gördüm?

Bu da zekice bir taktik
Kendi aranda pas yap
rakip ileri çıkınca kontradan golü bul
Zeka önemli tabi

Öne geçiyorsun orta saha oyuncuları yorulup çıkarıyorsun ve yerine stoper alıyorsun!!
Bunu yapan insana Trabzonspor'un teslim edilmesi cinayet
İnsanda hiç mi beyin olmaz!!

Serdar A
08.07.2020, 12:01
Abdülkadir Bitigen, ligde ilk yarıda oynanan Trabzonspor-Alanyaspor maçında Abdülkadir Parmak'ın düşürülmesine penaltı vermemiş ve kötü bir yönetim göstermişti. 2. yarıdaki Alanyaspor- Trabzonspor (https://www.takvim.com.tr/haberleri/trabzonspor) maçının VAR hakemi olan Bitigen, bu kez Caulker'ın Abdülkadir Ömür'e yaptığı kırmızı kartlık müdahaleyi görmemişti! MHK (https://www.takvim.com.tr/haberleri/mhk) çok tartışılan hakemini 1 hafta sonra Trabzonspor-Ankaragücü maçına atadı.

BAŞAKŞEHİR'İN KADROLU HAKEMİ!
Bitigen o maçta Trabzon aleyhine verdiği penaltıyla tepki topladı. Aynı maçta Rodrigues'in Pereira'yı biçmesine kart göstermeyen Bitigen,85'te Trabzonspor'un penaltısını vermeyip ofsayt üretti! Abdülkadir Bitigen, bu da yetmezmiş gibi yarın oynanacak Başakşehir-Denizlispor maçına atandı. Bitigen, bu sezon Başakşehir (https://www.takvim.com.tr/haberleri/basaksehir)'in maçını en çok yöneten hakem durumunda. Olay hakem, Başakşehir'in2 lig, 1 kupa, 4 deVAR hakemi oldu.

https://www.takvim.com.tr/spor/2020/07/06/mhk-trabzonu-iki-kez-dograyan-bitigeni-basaksehir-macina-atadi

Bitigen bu maçta da bir penaltı üretirken, Denizli'nin penaltı pozisyonunu ise gör-e-medi...

Siz hala - yok bu hoca olsaydı, yok şu 10 numara olsaydı bakın böyle böyle olurdu- diye hikaye anlatmaya devam edin.

Soner Albayrak
08.07.2020, 12:03
Biz bu sezon bitiminde her şekilde başarılı olacağız arkadaşlar bunu unutmayalım.

Rakibin yarı bütçesiyle onlarla kafa kafaya yarış veriyoruz. Belki de daha az bütçe ile.

Yedek oturttukları Robinho sırf en az 3 milyon euro maaş alıyordur.

AyhanPe
08.07.2020, 12:04

Tamam kesin sampiyonuz bu sene :D Ayiptan ziyade kendileri icin hic hos olmayan bir durum ortaya cikar. Sadece Trabzonspor taraftarinin tepkisini cekmez. Ist. takimlarinin taraftarida sindiremez. 4. bir Ist. takimi ortak oluyor onlara. Özellikle Fb bin rejime yakin olan grubu Basaksehir e sempati duyuyor zaten. Taraftar kaybida yasayacaklardir. Basaksehir de dahil kimsenin isine gelmez sampiyon yapilmalari. Basaksehir i büyütmek istiyorlarsa bunu Trabzonspor ile yaristirip acikca Trabzonspor u magdur ederek yapamazlar. Bu kurduklari rant rejiminin sonu olur.

lazminator61
08.07.2020, 12:05
Kalan 4 maçtan sonra üç tane hüseyin'i de gönderin. majid tükmen cimşir
Başka bir beklentim yok. Öncelikle bu üçü arkasına bile bakmadan gidecek
Bunlardan sonra gidecekler sırasında Sosa var. Sahada yürüyen sosa bey

A.gücü maçını alamıyorsun sonra komplo teorileri ile kendini avut oldu canım

son dedine katiliyorum, bizim taraftar komplo teorileri yine basladi.

cok basit, lig sonuncusu A. Gücünü yenicektin

bahadır2561
08.07.2020, 12:06
Podolski, Sinan, Jahovic, Charles, Fredy, Hakan, Ersan, Celustka, Bahadır eksik isimler.

Çıkıp çatır çutur yenmemiz gerek.

Averajı da unutmamak lazım.

lazboy0061
08.07.2020, 12:07
Herkes basagi sampi... ilan etti insallah bizi de SAMPIYON ilan edecekler

Sacit
08.07.2020, 12:13
Gönül isterdi ki mikel ve sturidge(ceza almasaydı) gitmeseydi de sakatlıklar olduğu hafta sahada olsaydı ve hamle yapabilseydin. Orta saha oyundan düştüğünde bu iki ismi çok aradık

lazminator61
08.07.2020, 12:13
Biz sampiyon olursak, forumda basaksehir sampiyon, oynamaya gerk kalmadi laflar silinip, ben biliyordum Trabzon sampiyon olucana. Bi macta siliyoruz, bi maca sampiyon oliyoruz, ne olursak olalim, takima devam destek verelim.

sahsi görüsüm, biz 4 te 4 yapamicayiz, Basakta yapamicak ama 5 puan önümüzdeler..

Muhammed Ayaz
08.07.2020, 12:17
Biz bu sezon bitiminde her şekilde başarılı olacağız arkadaşlar bunu unutmayalım.

Rakibin yarı bütçesiyle onlarla kafa kafaya yarış veriyoruz. Belki de daha az bütçe ile.

Yedek oturttukları Robinho sırf en az 3 milyon euro maaş alıyordur.Böyle adaletin içine tüküreyim işte.
İnsanin zoruna gidiyor.
Biz şampiyonluk dakikalarını Korayla oynayalım adamlar Robinho yu zaman geçirmek için sahaya sürsünler.

Sacit
08.07.2020, 12:20
Böyle adaletin içine tüküreyim işte.
İnsanin zoruna gidiyor.
Biz şampiyonluk dakikalarını Korayla oynayalım adamlar Robinho yu zaman geçirmek için sahaya sürsünler.

Aslında bunu çözmüştük
Onlarda robinho var bizde de sturidge vardı

Sonradan ceza alması ve gitmesi talihsizlik oldu

Serdar A
08.07.2020, 12:21
Gönül isterdi ki mikel ve sturidge(ceza almasaydı) gitmeseydi de sakatlıklar olduğu hafta sahada olsaydı ve hamle yapabilseydin. Orta saha oyundan düştüğünde bu iki ismi çok aradık

Doğru ama son 20 dakikalık periyotlar için Doğan da o derece güvenilmez bir futbolcu değildi. Pandemi dönüşü yaşanan puan kayıplarının en büyük nedenlerinden biri de, korkunç nem ve sıcak altında oynanan maçlarda kenardan sahaya sürülen oyuncuların, ekseriyetle orta alanı tazelemek için gerçekleşmesi gerekirken , bizim bu tür bir hamle yapamıyor oluşumuz.

Sacit
08.07.2020, 12:26
Doğru ama son 20 dakikalık periyotlar için Doğan da o derece güvenilmez bir futbolcu değildi. Pandemi dönüşü yaşanan puan kayıplarının en büyük nedenlerinden biri de, korkunç nem ve sıcak altında oynanan maçlarda kenardan sahaya sürülen oyuncuların, ekseriyetle orta alanı tazelemek için gerçekleşmesi gerekirken , bizim bu tür bir hamle yapamıyor oluşumuz.

Nem ve sıcağa bağlı gelişen sakatlıklar vs bunları göztepe maçından önce yazmıştım
Kadrosu geniş olan ve en az sakatlık yaşayan takım şampiyon olur

Doğan varken oyuna stoper almak kesinlikle yanlış bir seçim
Rakibi önce orta saha oyuncusu karşılayacak
Sen stoper alıyorsun ve rakip hiç yorulmadan kaleye iniyor

Bu resmen intihar

Bizim sağlık ekibini hiç saymıyorum zaten

batu94
08.07.2020, 12:26

Yedek oturttukları Robinho sırf en az 3 milyon euro maaş alıyordur.

Buna çok katılıyorum. Bu kadar düşük bütçe ile 10 yıl aradan sonra heyecanlandık. Bu başkan ve yönetimin başarısıdır. Bundan dolayı da kredileri vardır.

Ama insan düşünmeden edemiyor. Çimşir yerine daha yetkin birisini getirseydi yönetim acaba şampiyon olabilir miydik?

Bu sene kupayı alıp, avrupa cezasını mutlaka kaldırmalı yönetim. Kadroyu kesinlikle Uğurcan hariç korumalı. Bütçemizin iyi bir bölümü ile sağlam bir hoca ve Avrupa sınıfında kondisyoner ve sağlık ekibi getirmeli. Kalan parayla da katkı verecek isimler gelmeli. Artık ne kadar paramız kalırsa. Öyle Andusic gibi, Avdijaj gibi boş işlere girmeyelim bence.

Bu sene kaybettik ama seneye olmaması için neden yok. Kadroyu koru, iyi bir hoca ve ekip getir.

61Firtinasi61
08.07.2020, 12:36
Sadece bir şey söylemek istiyorum. Kimse sezon başında
şampiyon olacagimiz beklemiyordu. Burada kimse sezonun nasıl biteceğini
bilmiyordu. Bu sezon çok şey başardık. Ekonomik açıdan çok geliştik. Az parayla
iyi bir ekip kurduk. İtibarımızı ve prestijimizi arttırdık. Stoklarımız
yükseldi. Kupa finali oynuyoruz. Şampiyonluk için oynuyoruz.

Tabii ki kupa kazanmazsak üzgün oluruz, ama her şeyi dışarı atmamalı ve herkesi
hemen reddetmemelisiniz. Bu yüzden, her şeyin bugüne kadar yapıldığını dogru
oldunu düşünüyorum.

Futbol oynayan herkes, kupa için oynarken baskının ne kadar yüksek olduğunu
bilir.

Şimdi bana gelipde, onlar profesyonel futbolcular demeyin. Bunlarda sadece insanlar. Bu iş dünyasındaki herkesin
bazen kötü bir iş günü vardır. Futbolcularin niye olmasin.

Lütfen her şeyi bu kadar olumsuz görmeyi bırakın. Sadece mutlu olalım ve takımı
son oyun gününe kadar destekleyelim.

Mehmet BAŞ
08.07.2020, 12:37
Bu ligde hakemler istediklerini vezir yaparlar, istemediklerini de rezil ederler. En yakın örneği vereyim. Mesela dün akşam Başakşehir-Denizlispor maçında ikinci yarıda ceza sahası içerisinde Clichy'nin eline çarpan top net bir penaltı idi. Ama ne hakem ne de VAR bu pozisyonda penaltıyı vermedi. Ama bu pozisyondan 10 dakika sonra Mustafa'nın eline çarpan topta penaltıyı verdiler. Komedi gibi işler var!

Bu ülke futbolunda ahlaksızlık öyle bir zirve yapmış ki VAR'ı dahi adaletsizlik için bir araç olarak kullanıyorlar. Keyiflerine göre VAR'da pozisyonu görüyorlar, keyiflerine göre görmüyorlar. Bunların Allah korkusu yok. Haram yemek, adaletsizlik yapmak bunlar için olağan bir iş! Bunların alayının Allah belasını versin.

mekatronik
08.07.2020, 12:48
Yorulan taşımasın abi, bu sene şampiyon olacağız, kayseri maçının bitiş düdüğüne kadar bu umut olacak içimde, bu sene olmazsa seneye yine aynı umutlarla başlayacağım ben, yorulan bıraksın, gücü yeten gelsin peşimden.

lazminator61
08.07.2020, 12:49
Nem ve sıcağa bağlı gelişen sakatlıklar vs bunları göztepe maçından önce yazmıştım
Kadrosu geniş olan ve en az sakatlık yaşayan takım şampiyon olur

Doğan varken oyuna stoper almak kesinlikle yanlış bir seçim
Rakibi önce orta saha oyuncusu karşılayacak
Sen stoper alıyorsun ve rakip hiç yorulmadan kaleye iniyor

Bu resmen intihar

Bizim sağlık ekibini hiç saymıyorum zaten

Dogan GS macinda cok kötüydü, daha erken girseydi mac 2:2 olurdu.

lazminator61
08.07.2020, 12:52
Buna çok katılıyorum. Bu kadar düşük bütçe ile 10 yıl aradan sonra heyecanlandık. Bu başkan ve yönetimin başarısıdır. Bundan dolayı da kredileri vardır.

Ama insan düşünmeden edemiyor. Çimşir yerine daha yetkin birisini getirseydi yönetim acaba şampiyon olabilir miydik?

Bu sene kupayı alıp, avrupa cezasını mutlaka kaldırmalı yönetim. Kadroyu kesinlikle Uğurcan hariç korumalı. Bütçemizin iyi bir bölümü ile sağlam bir hoca ve Avrupa sınıfında kondisyoner ve sağlık ekibi getirmeli. Kalan parayla da katkı verecek isimler gelmeli. Artık ne kadar paramız kalırsa. Öyle Andusic gibi, Avdijaj gibi boş işlere girmeyelim bence.

Bu sene kaybettik ama seneye olmaması için neden yok. Kadroyu koru, iyi bir hoca ve ekip getir.

Para yokki kimi getirelim ? Zaten SL belki katilamicayiz... o Yüzden Cimsiri Teknik Direktör basina getirdiler bence

nakzo
08.07.2020, 13:01
Podolski, Sinan, Jahovic, Charles, Fredy, Hakan, Ersan, Celustka, Bahadır eksik isimler.

Çıkıp çatır çutur yenmemiz gerek.

Averajı da unutmamak lazım.

Okadar eksiğe rağmen antalyayı yenmiyorsa hüseyin diplomasını yırtsın ahmet başkanda onu bu akşam kovsun bahane aramaya komplo teorisi üretmeye gerek yok

nakzo
08.07.2020, 13:08
Para yokki kimi getirelim ? Zaten SL belki katilamicayiz... o Yüzden Cimsiri Teknik Direktör basina getirdiler bence

Okanı biz getirebilirdik taktık eski oyunculara.Hamiyi hangi takım hoca yaptı bizden sonra herif istanbulda cafe işletiyor hoca olduğu zaman eşi bile beğenip trabzona gelmemişti.Tolunay nerde????????shota hangi iyi takıma gitti ünal anca rizeye gitti rizeyide düşürecek.mra gittiği takımda 10 hafta kalamıyor bu kadar rezil adamlarla çalışıp küme düşmeden hala zirve yarışı verebiliyorsak çok büyük takımız vesselam.

14TS61
08.07.2020, 13:08
Normalde bu kısıtlı bütçe ile çok büyük iş yaptık şampiyon olmasakta. Kimse beklemezdi yani. Önemli olan kadroyu korumak korursak ve hocayı değisirsek ozaman işte alıp yürürüz

gurur6134
08.07.2020, 13:09
Millet kili kirk yarmaya baslamisken sadece 1 hafta once berkay ozcanin bonservisine 4 milyon avroyu sak diye odemis kagit ustunde ptt sampiyonlugu disinda basarisi olmayan dibine kadar siyasete batmis camiasi olmayan bir proje takimiyla sampiyonluk icin mucadele ediliyor ve saha disinda bildigin eziyor bizi bu takim.. bunlari unutma trabzonlsporlu sene sonunda siralama ne olursa olsun unutma futbol gibi hobi eglence olmasi gereken bir etkinlikde bile adaleti saglayamayanlar adaletsizlige goz yumup arka cikanlari unutma unutturma gereken dersi bu sefer ver 2011 deki gibi kafani kuma gömme..

lazminator61
08.07.2020, 13:16
Okanı biz getirebilirdik taktık eski oyunculara.Hamiyi hangi takım hoca yaptı bizden sonra herif istanbulda cafe işletiyor hoca olduğu zaman eşi bile beğenip trabzona gelmemişti.Tolunay nerde????????shota hangi iyi takıma gitti ünal anca rizeye gitti rizeyide düşürecek.mra gittiği takımda 10 hafta kalamıyor bu kadar rezil adamlarla çalışıp küme düşmeden hala zirve yarışı verebiliyorsak çok büyük takımız vesselam.

haklisin, zaten Shota Hami Tolunay MRA Ünal ve Cimsir, bunlari kim geitrdiyse vizyonsuz. Türkiyeden antrönör fayda olmaz bize, Bremenin Teknik direktörünü getirsek acaba is yaparmi ? Almanyada en genc direktör, cok para almiyordur, bence onu ve onun ekibini getirelim.

Karasoy
08.07.2020, 13:28
Yorulan taşımasın abi, bu sene şampiyon olacağız, kayseri maçının bitiş düdüğüne kadar bu umut olacak içimde, bu sene olmazsa seneye yine aynı umutlarla başlayacağım ben, yorulan bıraksın, gücü yeten gelsin peşimden.
Bu sene Başakşehir'e şampiyonluk kaptırılırsa gör bakalım seneye takımda kimse kalır mı? 10 yılda daha bu takım kendine gelemez !

Mert Oğuzlu61
08.07.2020, 13:35
https://twitter.com/haber_61/status/1280777754426912768?s=19

Tonya'daki bu bayrak mevzusu nedir, meydana kocaman Bjk bayragi asmislar. Tonyalilar bagimsizlik mi ilan etti ne oldu ?

Gürsoy61
08.07.2020, 13:35
Başakşehir Konya ya da Kayseri maçlarından birinde puan kaybedecek bence. Ama kazandıkları maçlarda averaj farkını kapatabilirler. Özellikle Kasımpaşa maçında! (Güçleri yetmiyor yoksa şimdiye kadar erkenden gol bulabilselerdi averaj farkını çoktan kapatmış olurlardı.)

Umarım bu tehlikenin farkındayızdır.. Bu maçta erken gol bulursak, geri çekilmek yerine kesinlikle farka gidip averaj farkını arttırmalı, puan eşitliği halindeki avantajımızı garantilemeliyiz. Hazır fırsat geçmişken 10 kişi kalmış GS karşısında bunu yapmadık/yapamadık. Bari şimden sonra yapalım.
Puan eşitliğini yakalarsak , Başakşehire averajda kaybetmeyiz. Puan eşitliği olması için , başakşehirin kalan 3 maçta 2 galibiyet 1 beraberlik alması, bizim de 4 maçın hepsini kazanmamız gerek.

4 maçın hepsini birer farkla kazansak dahi averajımız başakşehirden 7 fazla oluyor. Averaj eşitliği halinde atılan gol saysından önde olduğumuz düşünülürse, başakşehirin kazandığı iki maçta toplam 8 averaj yapması lazım ki bizi geçsinler. Pek imkan dahilinde değil yani. Onu dert etmeyin.

Onur Civelek61
08.07.2020, 13:38
En az 3 farklı almak lazım

HOPA'LI TS'Lİ
08.07.2020, 13:39
Değerli kardeşlerim,

Siz de benim gibi şampiyonluk istiyorsunuz, yanıp tutuşuyorsunuz biliyorum.

Şu gerçeği unutmayalım.

Başak takılsa bile bizim puan kaybetme kredimiz kalmadı.

Son Kasımpaşa maçlarının son saniyesine kadar şampiyon belli olmayabilir.

Bu yüzden biz averajı da artırarak 12 puan almalıyız.

A.Gücü beraberliği, 2011'de 30. haftada Satılmışşehir ile 0-0 berabere kalıp liderliği ve şampiyonluğu son düzlükte kaybettiğimiz günleri hatırlattı. Hanım bu sezon da bizi şampiyon yapmayacaklar diyerek kalpten giden abimizin çektiği acıyı hatırlattı.

Karasoy kardeşimin dediği gibi, 2010-2011'de şikeyle çalınan şampiyonluğumuzdan sonra Fetösaray oyuncularımızı çalmış ve kadromuz dağılmıştı.

Bu takım şampiyonluğu haketti.

Sakatlıklar
Katledilen puanlar (orta hakemler, verilmeyen veya yanlış verilen VAR hakemleri kararları)
Siyaset TS'yi şampiyon yapacak algısı yaratılması
ŞL cezası verilmesi

nedenleri düşünürsek, hala şampiyonluk yarışı içinde olması ve bizi heyecanlandırması yeter.

GÖNÜL YİNE DE
SENİ
26 TEMMUZ'DA
ŞAMPİYON GÖRMEK İSTER.

Manu61
08.07.2020, 13:43
Başakşehir gs ile çekişseydi şimdiye kadar 2-3 maçta puan kaybederdi ve hakemler bu kadar kollamazdı. Trabzonspor'u ve taraftarını ezmek çok daha kolay vur ensesine al lokmasını. Başakşehir şampiyon olursa büyük bir ''omurga'' testine gireceğiz bakalım neler olacak.

nakzo
08.07.2020, 13:57
https://twitter.com/haber_61/status/1280777754426912768?s=19

Tonya'daki bu bayrak mevzusu nedir, meydana kocaman Bjk bayragi asmislar. Tonyalilar bagimsizlik mi ilan etti ne oldu ?

Provakasyon kim tutar trabzonda bjk yi kokusu çıkar.

mekatronik
08.07.2020, 14:11
Bu sene Başakşehir'e şampiyonluk kaptırılırsa gör bakalım seneye takımda kimse kalır mı? 10 yılda daha bu takım kendine gelemez !
Ne değişecek ki, 2011'de takım dağılınca Trabzonspor'u tutmayı bıraktık mı ?

ilelebeTS
08.07.2020, 14:15
Biraz sakin olalım arkadaşlar. Bizim kaybedecek bir şeyimiz kalmadı. Şampiyonluk mevzusuna 34. hafta son düdükten sonra bakarız. Devre arasından beri şampiyon ilan edilmeyen takım kalmadı. Asıl şampiyon 34. hafta zirvede olan takım olacak. O yüzden fazla kasmayın.

vyno
08.07.2020, 14:15
Geçen yapılan gökselgümüşdağ twitter çalışması yankı buldu Fatih Altaylı bundan bahsetti ve parti içinde konuşulmuş hatta bazı isimler Trabzonspor'un şampiyonluğunun engellenmesini mantıklı bulmuyor (gökselin korkusu) fakat 600 milyona yakın şampiyonluk gelirleri + bir kaç milyarlık kulüp satış gelirleri şampiyonluğumuzun önünde engel.

castillo61
08.07.2020, 14:19
Bu kadar ciddi eksiği olan, ligi kafasında bitirmiş takıma karşı averaj kasmak lazım.

https://pbs.twimg.com/media/EcZS-S5WkAEhuS4?format=jpg&name=large

Çağdaş DENİZ
08.07.2020, 14:33
Antalya tempo düşüklüğü ile oynayan bir rakip çok da faul yapıyorlar dolayısıyla çok gollü bir maç olmaz zaten hava da sıcak 2-0 alırız belki uzatmada 3-0 olabilir Max o da

HOPA'LI TS'Lİ
08.07.2020, 14:41
Bu kadar ciddi eksiği olan, ligi kafasında bitirmiş takıma karşı averaj kasmak lazım.

https://pbs.twimg.com/media/EcZS-S5WkAEhuS4?format=jpg&name=large

7-0'ın rövanşı olsun.
Vurduğunuz gol, şampiyonluk şansınız bol olsun.

Kuzeyin kralı
Yakışıklı, ahlaklı, sempatik çocuk
Alexander Sörloth
Sırala gollerini bu akşam

Halil Alemdar
08.07.2020, 14:50
Antalya komple eksik artık rahat bi maç izleyelim yav

HOPA'LI TS'Lİ
08.07.2020, 14:50
Ne değişecek ki, 2011'de takım dağılınca Trabzonspor'u tutmayı bıraktık mı ?

Biz Trabzonspor'umuzu
Şampiyon olsun diye sevmedik.

Bu sevda ebedi :)

HOPA'LI TS'Lİ
08.07.2020, 14:51

Ağzına sağlık kardeşim
Lütfen bugün gol yemeyelim
En az 2 farklı kazanıp umudumuzu sürdürelim

holyjoker
08.07.2020, 14:53
Bu sene her şey ama her şey başakşehir'in şampiyon olması için tasarlanmış sanki. Sadece son dönemi özetleyecek olursam; - Tam bizle oynayacakları maç öncesi patlayan corona ve bizim maçın seyircisiz oynanması.- O dönem avrupa yorgunluğundan ölmek üzereydiler crivelli v mahmut sakatlanmıştı. araya giren coronadan dolayı avrupa maçlarının sezon bitimine atılması v fikstürlerinin rahatlaması...- bizim maçta skrtel wakayeme pozisyonunda çalınmayan penaltı.- alanyadan son saniyelerde yediğimiz gol.- ligin en zayıf takımı a.gücü maçından hemen önce wakayeme v ekuban'ın sakatlık haberi...Lehimize hiçbir olay yaşanmazken dahi buraya kadar getiren takımımla gurur duyuyorum. Bu, ya başakşehir için ilahi güç tarafından ya da (küçük ihtimalle de olsa) bizler man city'nin son saniyede aldığı şampiyonluk gibi bir şampiyonluk yaşayalım da delirelim diye tasarlanan bir hikaye gibi geliyor bana. biz şampiyon olursak bunun asla kolay şekilde gerçekleşeceğini düşünmüyorum dediğim gibi tam aksine son saniyelerde gerçekleşeceğini tahmin ediyorum. Umarım ikinci senaryo gerçeğe dönüşür.

Soner Albayrak
08.07.2020, 14:53
Kimse fark atmayı ağzına almazsa iyi olur aslında. En son Ankaragücü maçına öyle çıktık ama rakibin kalecisi yere bile yatmadı maç boyunca.

UĞUR DURTAŞ
08.07.2020, 14:55
Arkadaşlar futbolun şakaya yok.
hangi rakiple oynarsan oyna
rakip alt lig amatör takımda olsa
bu takımların bir iddaası dahi olmasa
bu rakiplerin 10 as oyuncusu sakat cezalı da olsa
sen sahada mücadele etmezsen,koşmazsan,nasıl olsa yeneriz fark atarız dersen
sonun 27 Haziran tarihinde oynadığımız ankaragücü maçı gibi olur.
*
onun için rakibi hafife alarak fark atarız,ezeriz çizeriz vs söylemlerinden uzak durun derim.

*
dediğim gibi futbolun şakası yok...
rakip kim olursa olsun aynı ciddiyetle samimi mücadele edeceksin
son düdüğe kadar.

ilelebeTS
08.07.2020, 14:58
Öne geçip üstüne yatma işini bırakırsak istediğimizi alırız. Takımın gücü ve kalitesi olmasa neyse skora yat diyeceğiz de, öyle bir şey de yok. Takımda defans sıkıntı olduğu için hücum etmeyi bıraktığı an sıkıntı yaşar ve bir şekilde golü yeriz.

nakzo
08.07.2020, 14:59
2011 de gs adamlarımızı çalmadı biz sözleşmesi süren oyuncularımızı kendi elimizle gs ye verdik.jajayı kim gö derdi içki içiyor diye adam mı gönderilirtarihimizdeki en iyi 10 numara bu adamdı.engin psikopatmış fatih terim ne diye aldı bakır köydemi yatırdı.Ceyhunu niye gönderdin.Takım kaptanını 100 bin avro için bjk ye niye gönderdin yattara gibi adamı gönderip henrike diye bir damızlık sığırı niye aldın.Bu kulüp 2011 den sonra net çekilde içten hayinliğe uğramıştır.Şike konuşulduğu kadar bu hayinlik konuşulmadı bu camida.Bu sene bu olmayacak buna izin vermeyeceğiz.

tamuğ yamtar
08.07.2020, 15:04
Provakasyon kim tutar trabzonda bjk yi kokusu çıkar.

Baya bilindik, tanınan biriymiş.

Kafe sahibi ve Trabzonluymuş ayrıca bayrağı asan.

Okuduğum kadarıyla tabi.

Harun-61
08.07.2020, 15:05

Biz bu tür durumda olan bircok takima ilac olmayi seviyoruz.

nakzo
08.07.2020, 15:06
Baya bilindik, tanınan biriymiş.

Kafe sahibi ve Trabzonluymuş ayrıca bayrağı asan.

Okuduğum kadarıyla tabi.

Diyorumya aleni provakasyon yapıyorlar milleti galyana getirmek için.

HOPA'LI TS'Lİ
08.07.2020, 15:08
Bu sene her şey ama her şey başakşehir'in şampiyon olması için tasarlanmış sanki. Sadece son dönemi özetleyecek olursam; - Tam bizle oynayacakları maç öncesi patlayan corona ve bizim maçın seyircisiz oynanması.- O dönem avrupa yorgunluğundan ölmek üzereydiler crivelli v mahmut sakatlanmıştı. araya giren coronadan dolayı avrupa maçlarının sezon bitimine atılması v fikstürlerinin rahatlaması...- bizim maçta skrtel wakayeme pozisyonunda çalınmayan penaltı.- alanyadan son saniyelerde yediğimiz gol.- ligin en zayıf takımı a.gücü maçından hemen önce wakayeme v ekuban'ın sakatlık haberi...Lehimize hiçbir olay yaşanmazken dahi buraya kadar getiren takımımla gurur duyuyorum. Bu, ya başakşehir için ilahi güç tarafından ya da (küçük ihtimalle de olsa) bizler man city'nin son saniyede aldığı şampiyonluk gibi bir şampiyonluk yaşayalım da delirelim diye tasarlanan bir hikaye gibi geliyor bana. biz şampiyon olursak bunun asla kolay şekilde gerçekleşeceğini düşünmüyorum dediğim gibi tam aksine son saniyelerde gerçekleşeceğini tahmin ediyorum. Umarım ikinci senaryo gerçeğe dönüşür.

Delirelim kardeş
Son maç son saniyede de olsa
Sevinçten çıldıralım
Bunu hayal etmek bile çok güzel

SEVDANIN RENGİ
BORDO MAVİ

61_Hasan_69
08.07.2020, 15:29
Provakasyon kim tutar trabzonda bjk yi kokusu çıkar.Alakasi yok yıllardır asar o abi bayrağı oraya. Sıkıntılı bir abi ve ilçede herkez birbirini tanıdığı için sorun olmuyor bu durum. Ve ilçedeki tek Trabzonspor bayrağını da o abi asti meydana.

Mustafa YILMAZ
08.07.2020, 15:34
zorlanmayız bu maç 3-0 yada 4-1 biter.

konya ve kayseri kilit takımlar şampiyonluk için ikiside düşme hattında.

gerçi denizli bu sezon bi ters geldi hem ligte yenildik hemde kupada zor kurtulduk.

millet eski oyuncularından yada kiralık oyuncularından puan alır biz puan kaybediyoruz.

denizli deplasmanını kayıpsız aşarsak konya'yı bi şekilde yeneriz ve bi nebze olsun rahatlamış kayseri karşısına iyi şekilde çıkarız.

kayseri deplasman olsaydı keşke ibfk için.

Latif Özdem
08.07.2020, 15:40
Puan eşitliğini yakalarsak , Başakşehire averajda kaybetmeyiz. Puan eşitliği olması için , başakşehirin kalan 3 maçta 2 galibiyet 1 beraberlik alması, bizim de 4 maçın hepsini kazanmamız gerek.

4 maçın hepsini birer farkla kazansak dahi averajımız başakşehirden 7 fazla oluyor. Averaj eşitliği halinde atılan gol saysından önde olduğumuz düşünülürse, başakşehirin kazandığı iki maçta toplam 8 averaj yapması lazım ki bizi geçsinler. Pek imkan dahilinde değil yani. Onu dert etmeyin.
Evet, bayağı zor görünüyor yazdığınız şekilde düşününce. Haklısınız. Kasımpaşa yatabilir diye düşünmüştüm ama biz de birkaç maçı 2 farklı alırız muhtemelen. Kasımpaşa da 6-7 fark falan yemeyi göze alamaz herhalde.

nakzo
08.07.2020, 16:02
Alakasi yok yıllardır asar o abi bayrağı oraya. Sıkıntılı bir abi ve ilçede herkez birbirini tanıdığı için sorun olmuyor bu durum. Ve ilçedeki tek Trabzonspor bayrağını da o abi asti meydana.

bjk bayrağını meydana asan adamın Trabzonsporu ağzına alması bile abes bırak Trabzonspor bayrağı asmayı gereksizleri şu forumda konuşmaya gerek yok takılsın kafasına göre.

A.Gökhan AKIN
08.07.2020, 16:03
Şuan fark 3 bugün 3 atsak 6 olur geri kalen tam maçları 1 farkla alsak 9 averaj yapar başakşehir 1 maç berabere kalacak diğer 2 maçı 5 er farkla alacak mümkün değil çünkü averaj eşitliğinde zaten gol fazla atana bakılacak... oda +1 averaj ama bugün 3 atarmıyız o meçhul..

nakzo
08.07.2020, 16:09
Şuan fark 3 bugün 3 atsak 6 olur geri kalen tam maçları 1 farkla alsak 9 averaj yapar başakşehir 1 maç berabere kalacak diğer 2 maçı 5 er farkla alacak mümkün değil çünkü averaj eşitliğinde zaten gol fazla atana bakılacak... oda +1 averaj ama bugün 3 atarmıyız o meçhul..

bizim bu zihniyetteki adamlarla hermaçımız zor 1 gol olsun bizim olsun boş ver 3 5 atmayı

61_Hasan_69
08.07.2020, 16:14
bjk bayrağını meydana asan adamın Trabzonsporu ağzına alması bile abes bırak Trabzonspor bayrağı asmayı gereksizleri şu forumda konuşmaya gerek yok takılsın kafasına göre.

Yani yapacak bir sey yok

fadigaTS
08.07.2020, 16:19
An itibariyle Trabzon`da hava birkaç gün öncesine göre daha serin.Hava bulutlu ve ara ara sağanak var.

fadigaTS
08.07.2020, 16:21
Alakasi yok yıllardır asar o abi bayrağı oraya. Sıkıntılı bir abi ve ilçede herkez birbirini tanıdığı için sorun olmuyor bu durum. Ve ilçedeki tek Trabzonspor bayrağını da o abi asti meydana.
O yavru şikecilerle bizim bayrağımızın yan yana ne işi var? Onların bayrağı tek kalsa bile daha iyi.

artvints
08.07.2020, 16:21
........sosa....ndiaye
Ömür.......................parmak
.......sörloth....ekuban

Iki forvet önde kalsin sürekli baski yapsin. Sadece kazanilacak maç olarak görülmesin.

Ne olursa olsun deplasmanda denizli maçi zor. Öne geçip yatarsan adamlar üstüne gelir, faul kazanir, bir şekilde golü atar. Rakibi çikarken yipratmak üzerine antrenman olsun.

Gs'ye de önde baskiya gittik ama oyuncular tereddütlü ve geç basiyor, adamlar baskidan rahat çikti kaç kere. Böyle yarim yamalak iş olmaz.

Muhammed Ayaz
08.07.2020, 16:22
Önce galibiyet.
Sonra gol daha fazla gol.
Geri çekilmeden daima hücum.

Sefer A.
08.07.2020, 16:26
Trabzon'da baska skintili âbi falan yok mu had bildirecek ? bu nedir la... rezillik... sirf bjk diye susuyor millet, gs fb olsa skintili mikintili bilinen milinen dinlemez linç ederlerdi... bjknin çoook mu farki var, ulan senol hoca da orada degil, daha ne ? ne bu imtiyaz

Sinan.K
08.07.2020, 16:33
Yahu ne farki marki alalimda önce hayirlisila

pReN@_61
08.07.2020, 16:41
averaja dikkat

naimbektas6161
08.07.2020, 16:43
3 fark averaj var 4 maç 1 fark kazansak 7 averaj yapar. Puan eşitliği için başakşehir in bir maç berabere kalması lazım. Kalan 2 maçda başağın 7 averaj yapması lazım ki biraz zor gibi.

Latif Özdem
08.07.2020, 16:48
En büyük hatamız (birçok takımın en büyük hatası) iyi bir teknik direktöre (Trabzonda çalışmaya, başarılı olmaya yeterince gönüllü istekli olmadıkları halde Ersun gibi vurgun niyetiyle gelen karaktersizler hariç) verilecek biraz fazla paraya çok acırken, oyunculara ederlerinden fazla saçılan paralara hiç acımamak.

Yani 30 kişilik takım kuruyorsun, bazen gerekmediği halde kadroyu şişiriyorsun, yedek oyunculara bile milyonları saçıyorsun, yatmaya gelmiş emekli oyunculara, ne vereceği belirsiz gençlere para saçmaya acımıyorsun, hepsine sıra gelince para var da EN ÖNEMLİ KİŞİYE, TEKNİK DİREKTÖRE GELİNCE mi para yok?

Elinde Uğurcan, Shorloth, Nwakame, Novak, Ekuban, A.Kadir, Sosa hatta Onazi, Yusuf Yazıcı gibi çok etkili adamların var ama sen bunları hiçbir tecrübesi, başarısı olmayan hocalara teslim ediyorsun. Veya yine karakter olarak olmasa da kalite olarak yine iyi bir takımın var elinde; Sosa, Burak, Onazi, Uğurcan, Onazi, Okay, Rodallega, Pereira, Mas, Yusuf Yazıcı, A.Kadir Ömür, Ekici, Castillo gibi hiç de fena olmayan oyuncuların var onları da Ersuna, Rızaya vb. teslim ediyorsun? Eeee ne anladık bu işten?

Takımın başarısındaki ve başarısızlığında elbette bir çok faktör var. Ama bunlardan en önemlisi teknik direktördür. Ha o zaman şampiyonluk potasında olduğumuza göre Ünal, Hüseyin çok mu başarılı? Hayır. İkisi de çok başarısız. Çünkü Hüseyin ve/veya Ünalın yerine;

-biraz olsun tecrübeli,

-"ortalama seviyede" teknik-taktik, kondisyon vb. konularında bilgisi olan,

-yeterince çalışkan ve disiplinli (ona da ortalama seviyede diyelim)

HERHANGİ BAŞKA BİR TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ olsaydı diğer takımların bu kadar etkisiz oynadıkları bir sezonda çoktan şampiyonluğumuzu ilan etmiştik. Şenol Güneş, Lucescu, Zico vb. seviyesinde ve an itibariyle formda biri olsaydı zaten mevcut kadroyla şiir gibi top oynuyor, ligin altını üstüne getiriyor olurduk.

Evet mevcut stoperlerimiz kötü, son dönemde sağ bekte de biraz sıkıntımız var (biri yaşlandı aksıyor diğeri sakat, öteki çok tecrübesiz), orta sahada direnç sorunumuz da var ama kadronun büyük çoğunluğu çok etkili oyunculardan oluşuyor. Şenol Güneş iyi ve formda olduğu için 96'da sağ bek Lemi ile, stoper Cengiz ile, Osman ile şiir gibi oynatıyordu takıma. Üstelik diğer takımlar bu kadar kötü falan da değildi. Ve en önemlisi kalesinde Uğurcan gibi bir kaleci de yoktu. (Şenol Güneşi iyi hocaya örnek olarak yazıyorum. Zaten gelmez, gelme imkanı olsa da ben tekrar gelmesini falan istemem ayrı konu.)

Evet, kondisyon ve güven sorunları var oyuncularımızın ama bunların hepsi teknik direktöre de bağlı şeyler. Genel olarak bizim hiçbir zaman bu kadar karakterli, uyumlu bir oyuncu gurubumuz olmadı. Hiçbir zaman da bu kadar güven veren bir kalecimiz olmadı. Fatih Tekke hariç (belki de dahil) bu kadar etkili bir forvetimiz, ve hem istikrarlı hem de yetenekli Nwakame gibi bir topçumuz, Ekubanımız da olmadı. Bu kadar çok gol atan bir sol bekimiz de olmadı. Bu kadar etkili hücum hattı ile diğer takımların bu kadar rezil oynadığı bir sezonda şampiyon olamamak direk olarak iyi bir hocan olmaması ile ilgilidir. Velhasılıkelam bu kadroya yazık oluyor. İnşallah teknik direktör konusunda aynı hatalara devam etmeyiz bundan sonra..

ozturk
08.07.2020, 16:57
Çok zor maç. Son dakikalara 1-0 önde girersek puan kaybı büyük olası..

Manu61
08.07.2020, 17:00
Farklı kazanırsak Başakşehir'in ayakları titrer Konya maçında. Tam bir mesaj maçı.

serdaracıl
08.07.2020, 17:03
2011 de gs adamlarımızı çalmadı biz sözleşmesi süren oyuncularımızı kendi elimizle gs ye verdik.jajayı kim gö derdi içki içiyor diye adam mı gönderilirtarihimizdeki en iyi 10 numara bu adamdı.engin psikopatmış fatih terim ne diye aldı bakır köydemi yatırdı.Ceyhunu niye gönderdin.Takım kaptanını 100 bin avro için bjk ye niye gönderdin yattara gibi adamı gönderip henrike diye bir damızlık sığırı niye aldın.Bu kulüp 2011 den sonra net çekilde içten hayinliğe uğramıştır.Şike konuşulduğu kadar bu hayinlik konuşulmadı bu camida.Bu sene bu olmayacak buna izin vermeyeceğiz.

O yılları hep beraber gördük, yaşadık. Engin baytar’ın uçağa koşarak gidişini asla unatamayacağım. Kendimizi suçlayıp durmanın bir anlamı yok. Hainlik falan komik şeyler

İ. SARAL
08.07.2020, 17:04
Farklı kazanırsak Başakşehir'in ayakları titrer Konya maçında. Tam bir mesaj maçı.

Fark? :))) Hangi takımdan bahsediyoruz?

Doğukan Uçan
08.07.2020, 17:06
hava inanılmaz bozdu sanki sel olacak derecede yağmur yağacak gibi duruyor

Manu61
08.07.2020, 17:06
Fark? :))) Hangi takımdan bahsediyoruz?

Bu maçta içimde böyle bir his var :) Rahat rahat izleyeceğiz sanki.

Oruç
08.07.2020, 17:07
Bence golü geç bulsak daha iyi sanki. Yoksa üstüne yatıyoruz sonu felaket oluyor. Normalde gs maçındaki gibi önde basmak gerek, rahat bir galibiyet gerek ama neler konuşuyoruz.

Kazanalım kâfi. Allah yardımcımız olsun.

Doğukan Uçan
08.07.2020, 17:09
başakşehir şampiyonlar ligine giderse grubuna bayern,city,liverpool gibi takımlar gelirse beşiktaş'ın rekorunu kırarlar

nakzo
08.07.2020, 17:10
O yılları hep beraber gördük, yaşadık. Engin baytar’ın uçağa koşarak gidişini asla unatamayacağım. Kendimizi suçlayıp durmanın bir anlamı yok. Hainlik falan komik şeyler

Kim nereye gitti sen gönderdin adamı gidecek tabi gönderdiysen ayağına mı kapanacak. Kimse salak değil gönderirsen gider kim takımın as oyuncusunu 1 milyon avro gibi komik rakama satar.yattara da mı koşarak gitti,jajada mı koşarak gitti ceyhunda mı koşarak gitti takımının kaptanı egemende mi koşarak gitti.Surekli bir komplo teorisi arayısındayız ama bizde hiç suç yok o sene bu takım hainlikle parçalanmıştır bunun izahı yok bakalım bu senede bu hayinlerin kalıntıları hala var mı göreceğiz.

ilelebeTS
08.07.2020, 17:12
Bizim takımın sağı solu belli olmadığından herkes temkinli konuşuyor. Normal şartlarda Antalya'nın eksik kadrosu ve hiçbir iddiası olmaması dolayısıyla tam bir averaj maçı. Dağılmaya müsait bir takım Antalya. Bunu kupa maçında da gördük. Bizim için kritik nokta 2 farkı bulmak.

DeAgLeMaNyAq
08.07.2020, 17:13
3 fark averaj var 4 maç 1 fark kazansak 7 averaj yapar. Puan eşitliği için başakşehir in bir maç berabere kalması lazım. Kalan 2 maçda başağın 7 averaj yapması lazım ki biraz zor gibi.

8 yapmaları lazım...

AyhanPe
08.07.2020, 17:15
başakşehir şampiyonlar ligine giderse grubuna bayern,city,liverpool gibi takımlar gelirse beşiktaş'ın rekorunu kırarlar

Kirmazlar. Suan Uefa liginde devam ediyor adamlar. Biz sartlara göre Türkiye ligi sampiyonlugunu hakediyoruz ama bu halimizle gidersek sampiyonlar ligine asil o rekoru biz kirariz gibi..

Süper Golcü
08.07.2020, 17:23
ilk yarı 2 tane atıp bitirmemiz gereken maç

CesurHamsi
08.07.2020, 17:25
Huseyin ramos goster kendini zaten halletin bizi
insallah seneye sebatspor gidersin anca orda oynarsin zaten

DeAgLeMaNyAq
Kadroda Da Costa yerine Campi, Kamil yerine Pereira var..

Antalya'yı ikinci yarıda farklı kılan Podolski, Sinan ve Jahovic üçlüsünün performansıydı. Bu üç isim yokken gol yememiz ayıp olur...

Mehmet Fatih Yavuz

Vallahi Trabzonspor şu hali ile darmadağın olur orada.
Başakşehir çok daha derli toplu takım.
Top ayağında, daha modern futbol oynamayı beceren takım.
Bizim gibi ver topu rakibe, savunmayı kendi ceza sahası çizginde yap diyen bir takım değil.

Bence yanlış fikir yürütme!!

UYZD
08.07.2020, 17:26
hava inanılmaz bozdu sanki sel olacak derecede yağmur yağacak gibi duruyor

Tam yorumu okudum beşirli'de yağmaya başladı :) belki sörloth daha rahat oynar bu havada

UYZD
08.07.2020, 17:27
Antalyaspor maçı #Kadromuz (https://twitter.com/hashtag/Kadromuz?src=hashtag_click); Uğurcan, Pereira, Hüseyin Türkmen, Campi, Novak, Abdulkadir Parmak, Sosa, Ndiaye, Abdülkadir Ömür, Ekuban, Sörloth

#Yedekler (https://twitter.com/hashtag/Yedekler?src=hashtag_click); Erce, Messias, Kamil Ahmet, Serkan, Hosseini, Doğan, Guilherme, Bilal, Nwakaeme, Koray
Türkmen yine ilk 11'de. Messias bu adamdan daha mı kötü ya anlamıyorum

ilelebeTS
08.07.2020, 17:27
Bu kadro ile yine önde oynamalıyız. İlk yarıda fişi çekmemiz lazım.

Mehmet Fatih Yavuz
08.07.2020, 17:29
Tamamı eksik, ahı gitmiş vahı dahi kalmamış Antalya karşısında nasıl futbol oynayacağımızı çok merak ediyorum.

Telonyus
08.07.2020, 17:30
o 2 arkadaş stoperde oynadığı sürece 1-0 geride başlıyoruz, biri 3 metre boyuyla hava topu alamıyor, diğerinin herhangi bir futbolcu özelliği yok. Ön grup formdadır inşallah 3-1, 4-1 kapatmamız lazım maçı fark yakalayamazsak bu ikili yakar bizi. profil fotoğrafımı ts stoper hattına dönüştürücem az kaldı.

Oruç
08.07.2020, 17:31
Kadroda Da Costa yerine Campi, Kamil yerine Pereira var..

Antalya'yı ikinci yarıda farklı kılan Podolski, Sinan ve Jahovic üçlüsünün performansıydı. Bu üç isim yokken gol yememiz ayıp olur...

Bu tarz ayıpları yapabilen bir takımız maalesef. Bu defa yapmasak bari.

lazminator61
Türkmen ilk on bir, aha yüzde yüzde gol yicegiz

champions
Antalya'nın leş savunması ve eksiklerine güvenmek istiyorum.
Kanatlar yetersiz bizde, umarım iy'dan 2-3 farkı bulur Tony'ye ihtiyaç duymayız.

DeAgLeMaNyAq
Çekindiğim tek isim Boffin. Gününde oldu mu panter kesiliyor ama bazı maçlarda da gelen geçeni yiyiyor. Antalya'nın yedek kulübesi 5 kişi 2'si kaleci 3'ü orta saha. Bizim yedek kulübesi biraz toparlandı. Muhtemelen son 2 maça Yusuf Sarı da yetişecek...

Süper Golcü
08.07.2020, 17:32
http://www.footballuser.com/formations/2020/07/1815067_Trabzonspor.jpg

Yedekler; Erce, Messias, Kamil Ahmet, Serkan, Hosseini, Doğan, Guilherme, Bilal, Nwakaeme, Koray

Yasin Altuntas
08.07.2020, 17:33
Çekindiğim tek isim Boffin. Gününde oldu mu panter kesiliyor ama bazı maçlarda da gelen geçeni yiyiyor. Antalya'nın yedek kulübesi 5 kişi 2'si kaleci 3'ü orta saha. Bizim yedek kulübesi biraz toparlandı. Muhtemelen son 2 maça Yusuf Sarı da yetişecek...

Benim cekindigim tek isim Hüseyin Türkmen. Bir hareketi ile macin kaderini degistirebilecek kapasitede.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sinan.K
08.07.2020, 17:33
Kamil gecen macin yildizi bence her türlü oynamasi lazimdi enerjisi yeter

Ahmet Hamza
08.07.2020, 17:34
Takımda "Hüseyin" görmek istemiyorum, yeter artık.

Süper Golcü
08.07.2020, 17:35
http://www.footballuser.com/formations/2020/07/1815068_Trabzonspor.jpg

şu tarz oynadığımız maçlar görsem bir gün, şampiyonluk gibi hasretim

ÖmürKaradeniz61
08.07.2020, 17:37
Kâmil oynadığı her maçta sahaya karakter koyan birisi. Niye hiçbir zaman as kadroda düşünülmüyor anlamıyorum.

Oruç
08.07.2020, 17:38
Çapsız Rıza ile Sivas serbest düşüşe geçti. Bari 3.lüğü alsınlar da bizim olası cezamızdan gs ya da bjk faydalanmasa.

A. Aydın
08.07.2020, 17:40
Çapsız Rıza ile Sivas serbest düşüşe geçti. Bari 3.lüğü alsınlar da bizim olası cezamızdan gs ya da bjk faydalanmasa.
2. takim kac kere sampiyonlar ligine gitmis.
Turk takimlari şl ön elemelerini gecemezler.
Bizde 2. olmak avrupa ligi anlamina geliyor.

ilelebeTS
08.07.2020, 17:41
Antalya 7-0'lık maçtaki bizim halimize dönmüş. Gerçi bizim o kadro daha da zayıftı. Hesabı kapatmanın vakti geldi herhalde.

Oruç
08.07.2020, 17:42

CL'ye gider demedim zaten. Kimse gidemez. Avrupa'ya dahi gidemesinler.

gurur6134
08.07.2020, 17:47
Bekledigim 11 ..erkenden skoru alip wakayemeyi oynatmamak lazim diri bir wakaya son 3 mac cok ihtiyac olacak bir cuval inciri berbat etmeye gerek yok biraz profesyonellik..

DeAgLeMaNyAq

Yeni sistemde gidebilirler bence. Hem büyük liglerin takımları hem de seyirci faktörü yok. Muhtemel takımları genel başlıkta paylaştım Benfica dışında elenmesi çok zor bir takım yok...

Sezgin Öztürk
Antalya’nın en etkili ismi Hüseyin Türkmen gibi duruyor...Şaka bir yana gs maçında topla yaptığı savaşı izlemek çok endişe vericiydi.Bu çocuk futboldan silinmeden birilerinin önlem alması lazım.

kaçarava
08.07.2020, 17:51
Amilton tehlikeli. Pereira'yı zorlayacak bir yapısı var.

Emre Veli
08.07.2020, 17:57
bu yağmurda her şey olabilir.

Manu61
08.07.2020, 17:59
Yeni sistemde gidebilirler bence. Hem büyük liglerin takımları hem de seyirci faktörü yok. Muhtemel takımları genel başlıkta paylaştım Benfica dışında elenmesi çok zor bir takım yok...
Hollanda ve Portekiz dışında zorlu rakiplerin geleceği lig yok bence. Yunanistan, Rusya ve Ukrayna zaman zaman sıkıntı çıkarabilir ama bu yeni sistem Türk takımlarının yararına.

Ozan Yılmaz
08.07.2020, 18:00
neden kamil yok ve nedir bu türkmen ısrarı !

Murat'
08.07.2020, 18:01
Kamil Ahmet geçen haftaki performansından sonra sahada olmalıydı.

omondoles
08.07.2020, 18:02
Bu hocalar taraftara inat olsun diye mi ısrarla kötü oynayan oyuncuyu oynatıyor?

batu94
08.07.2020, 18:02
Çimşir hoca demişki kendi kariyerimi düşünsem ben Nwakaeme’yi oynatırdım. Ama oyuncunun ve camianın durumunu düşünüp karar verdim. Ah be hocam, gs maçında adamı son anlarda risk alıp oyuna alan da sendin yahu.

ilelebeTS
08.07.2020, 18:03
Neyse en azından hava sıcak değil. İlahi adalet.

Sefaenes
08.07.2020, 18:09
Hüseyin 11 de koray yedek de ya bunlarin lisansi yirtilmasi lazim. Gecen hafta antalya basakspora birsey yapmiyan bugün olumune oynayacak

umut22
08.07.2020, 18:13
Yağmurmu var

Arif Timurcioğlu
08.07.2020, 18:15
Su brezilyali o kadar kotu mu ya da kotu diyelim 1 ay neden uzatildi sozlesmesi.

gurur6134
08.07.2020, 18:17
Pereira sakin kalmali heyecan yapmamali gereksiz bir kirmizi kart herseyin icine eder..rakipde is yapabilecek 2 oyuncu var amilton ve ufuk gerisini koy ver gitsin..panik yapmadan oynamali golu buldukdan sonrada hucumu dusunmeliyiz rakibi boyle yakalamisken atabildigin kadar atacaksin.ilk 30 dakikada golu bulursak en az 3 fark bekliyorum..

Isko6161
08.07.2020, 18:17
Huseyinin yerine stoperde Dogan Erdogani bile tercih ederim. 0 saka.

UYZD
08.07.2020, 18:18
Huseyinin yerine stoperde Dogan Erdogani bile tercih ederim. 0 saka.

Hüseyinin yerine kimse oynamasa 10 kişi çıksak da olur

Hakan
08.07.2020, 18:21
Hüseyin yanındakilerden çok da kötü oyuncu değil. Aldığı topu ileri diken Campi beni daha çok geriyor.

Samet Berber
08.07.2020, 18:21
Hüseyin hala 11, inanılmaz gerçekten ya şoktayım.

ÖmürKaradeniz61
08.07.2020, 18:22
Yağmurmu var

Acayip yağmur var, birkaç ilçede sel haberleri geliyor.

Mesut
08.07.2020, 18:22
Çimşir Türkmen'e büyük haksızlık yapıyor.
Bu çocuğu göz göre göre taraftarın önüne atıyor
Kazanmaya çalıştığını düşünüyor ama gittikçe daha kötüye gidiyor her hafta başka bariz hatalar yapıyor.
Türkmen'e karşı ön yargım yok belki ligde ki en hızlı stoper ama şuan gerçekten kötü oynuyor ısrar etmek gereksizdir.
Taraftarın önüne atmayın şu çocuğu

Ahmet Hamza
08.07.2020, 18:23
Hüseyin yanındakilerden çok da kötü oyuncu değil. Aldığı topu ileri diken Campi beni daha çok geriyor.

Eldeki açık ara en kötü stoper. Atakan oynasa keşke.

ilelebeTS
08.07.2020, 18:25
Costa'nın yokluğunda Hüseyin'in oynamasına bir şey demem çünkü Manoel'i yok sayıyor teknik ekip nedense. Hosseini de o kırmızıyı görmeyecekti, öyle kazmalık olmaz.

Ulan bizim yapacağımızı bunlar yapıyor. Ama pilleri erken bitecek.

kaçarava
08.07.2020, 18:31
Yine kapanarak başladık.

DeAgLeMaNyAq
08.07.2020, 18:32
Bu kaçıncı ya...

karabela
08.07.2020, 18:33
Bu takım şampiyon olamaz hedefi olmayan Antalya bizim sahamızda biz adamlara teslim ettik topu maçın başında çıldırmamak elde değil

DeAgLeMaNyAq
Demba Ba pozisyonun benzeri...

DURAS
Futbol oynamayı mi unuttuk ne oldu bu takıma

derry61
Şampiyonluğa oynayan takım nasıl böyle başlar aklim almiyor.

Kemal Duru
IQ sorunu olan futbolculardan uzak durmak lazım. Bunu bir kez daha gördük.

Giallorossi
iq sorunu var bizimkilerde. net.

CasTo
orta saha top yapamıyor. kilit oyunu açacak adam yok. olaya bak. kanatlara derine oynuyoruz.

ilelebeTS
Abi bu kadar eşek başka takım var mı

DeAgLeMaNyAq
08.07.2020, 18:34
Aradan sonraki maçlarda ilk kez geriye düştük. Hemen geri dönmek lazım 0-2 olursa çevirmek çok zorlaşır...

Oruç
Rezllikte çığır açmakta üstümüze yok.

Ozan Yılmaz
Başak karşısında geçen hafta kim vardı

Sefaenes
Saka gibi saka inan bu hoca bu takim sampiyonluk istemiyor

Ufuk
Bi kere de terse yatma be Uğurcan.

karabela
Yazıklar olsun

CasTo
uğurcan yine sağına yattı. ben anlamıyorum 1 tane tuttururum belki diye mi sürekli sağa yatıyor.

emre6117
Şampiyonluğa oynayan takım nasıl böyle başlar aklim almiyor.

Uğurcan bir tane kurtar demeyeceğim bir tanesinde köşeyi bilsen barim

Giallorossi
Başak karşısında geçen hafta kim vardı

Basak oynatmadi. Biz oynatiyoruz. Aradaki fark bu

tamuğ yamtar
Demba Ba pozisyonun benzeri...

Orada bu kadar dağınık müdahale edilmez yav.

Bugün başlamadı ya futbola bu adam.

Uğurcan iyi hoş kaleci ama penaltı çalışsın gece gündüz.

Emre Veli
bok gibi bir oyun. bok gibi bir oyun. bok gibi bir oyun.

Ozan Yılmaz
Ulan bir kere terse yatma

Mehmet Fatih Yavuz
Hoca çok güzel bir taktikle, şu aciz Antalya karşısında maça kendi sahasında başlama kararı almış.
Tebrik ediyorum.

Sizi hoca diye gezdireni sevsinler.

Samet Berber
08.07.2020, 18:35
Uğurcan bıraktım kurtarmanı da bi kere köşeyi bil birader

adiloş bebe
Maç başladı bizimkiler Antalyaspor’u izliyor. Helal olsun başka söze gerek yok.

gurur6134
Ndiaye alanya macinda adamin onune yattin golu yedirdin bu macda salakca penalti bu ne ya

ilelebeTS
Yahu bırak adam şut çeksin. Şutu kurtarma olasılığı %90, penaltı kurtarma olasılığı 0.

Ozan Yılmaz
Basak oynatmadi. Biz oynatiyoruz. Aradaki fark buİleride tek adam yürüyordu orada burada 3 kişi önde basıyor

Mert'
Yenilelim de bitsin boş umut.

CasTo
abdulkadir evinden vur aslanım. ben ŞENOL GÜNEŞ harici türk teknik adam istemiyorum. !

Emre Veli
08.07.2020, 18:36
nwakaeme falan al allahin cezası ahahahahah. lanet olsun sana hoca gibi. insan tek bir maçta bile kontrolü ele alamaz mi ya tek bir mac ya.

kaçarava
Santradan belliydi. Takım bitik.

CesurHamsi
Insallah ayagin kirilir parmak senin neyine lan o sut

Kemal Duru
Hoca çok güzel bir taktikle, şu aciz Antalya karşısında maça kendi sahasında başlama kararı almış.
Tebrik ediyorum.

Sizi hoca diye gezdireni sevsinler.

Boşver abiciğim. Lig tescili konuşulurken "Başakşehir'in emeğine haksızlık olur" deyip duruyordun. Haksızlık falan yok, şampiyon oldu haramzadeler. Hak yerini buldu, gözün aydın.

Oruç
Parmak geçen hafta süper oynadı bu hafta saçmalamaya erken başladı.

adiloş bebe
Bu nasıl bir savunma anlayışı rakibi neden bu kadar üstünüze çekiyorsunuz?

Sefaenes
Parmak mal sen oradan gol attin mi

ÖmürKaradeniz61
Antalyanın pozisyonu öncesi ekubana yapılan net penaltı.

Giallorossi
İleride tek adam yürüyordu orada burada 3 kişi önde basıyor

Jahovic, Podolski ve Sinan yok. Herseye mazeret bulmayi birakalim. Bizim takim kötü

Ufuk
08.07.2020, 18:37
İleride tek adam yürüyordu orada burada 3 kişi önde basıyorDoğukan, Mukairu ikisi de etkili kontr silahları. Belki 11 başlamazdi ama Sinan ve yorulduktan sonra is yapardı, 1 dk bile oynatmadı Tamer Tuna.

tamuğ yamtar
Basak oynatmadi. Biz oynatiyoruz. Aradaki fark bu

Mevzu bu işte zaten.

Bize karşı takımlar canla başla farklı oynuyor deniyor ama alakası yok.

Bizim oyunumuz adamları oynatıyor istemeselerde.

Mehmet Fatih Yavuz
Boşver abiciğim. Lig tescili konuşulurken "Başakşehir'in emeğine haksızlık olur" deyip duruyordun. Haksızlık falan yok, şampiyon oldu haramzadeler. Hak yerini buldu, gözün aydın.

Eee?
Oynanabilir durumda olan ligi oynatmadan bizi şampiyon mu ilan etselerdi?
Bu muydu aradığınız şampiyonluk?

Midem o kadar geniş değil benim.

Ufuk
Pozisyon penaltı.

CasTo
ndiaye vurayım o kafaya bi odun ya.

ilelebeTS
Maçın bizden kaçarı yok da maça böyle malca başlanmaz.

İ. SARAL
Adam penaltı atarken bir tarafa bakıyor 2-3 kere diğer tarafa atıyor. Klasik hareket bunu nasıl anlamıyor Upurcan?

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozan Yılmaz
08.07.2020, 18:38
Jahovic, Podolski ve Sinan yok. Herseye mazeret bulmayi birakalim. Bizim takim kötüKendi sahasında yatan rakip deplasmanda saldırıya geçti teşvik kesin

Şahin Yılmaz
Bu takım hiç bir şeye itiraz etmiyor hiç bir şeye.

Aleyhimize penaltı olur yok penaltımız verilmez gene itiraz yok.

Faul verilmez gene yok.

Kemal Duru
Eee?
Oynanabilir durumda olan ligi oynatmadan bizi şampiyon mu ilan etselerdi?
Bu muydu aradığınız şampiyonluk?

Midem o kadar geniş değil benim.

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafından Düzenlenmiştir.
» Mesajın forum kurallarına uygun olmadığı tespit edilmiştir (Uygunsuz hareket/Yazım Kuralları).
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajları düzenleme ve silme hakkına sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmiş sayılır.
» Gerekli durumlarda itirazlarınız için: bordomavi@bordomavi.net

TSemih61
Yüzde yüz penaltı kolları açık. Vermezse tam bir oçtur.

İ. SARAL
Antalyanın pozisyonu öncesi ekubana yapılan net penaltı.Aynen.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozan Yılmaz
Şu ndiaye şehri terketsin stadı geçtim boş adam

CasTo
08.07.2020, 18:39
sorloth a dua edeceğiz yine. penaltıyı verirse tabi.

Ufuk
Adam penaltı atarken bir tarafa bakıyor 2-3 kere diğer tarafa atıyor. Klasik hareket bunu nasıl anlamıyor Upurcan?

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiRakip vurmadan atlıyor zaten. Kaleciye bakarak vuran her topçu terse yatırır Uğurcanı.

ilelebeTS
Ele geldiyse net penaltı. Dirseğe geliyor gibi. Penaltı.

BlackPanther
Penaltıyı verdi

Murat'
Bu takımın çoşkusu yok maalesef.

CasTo
penaltıyı verdi hayırlısı.

emre6117
Bu arada ekuban yapılan hareket de penaltıydı.ama bizden itiraz eden bile yok.suanki pozisyona yine itiraz eden yok.bizim takım saf saf takılıyor işte.
Allahtan var veriyor arada.orta hakemler lehimize vermiyor çünkü.

Ozan Yılmaz
Rakip 2 kere penaltilik iş yaptı hakem ortada yok bizimkine direkt çaldı şimdi izliyor

Ufuk
08.07.2020, 18:40
Haydi sosa.....

emre6117
Bizim takım sanki enerjisi çekilmiş gibi.ne oldu bunlara böyle.

Murat'
Böyle penaltı olmaz.