PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 30.Hafta | Galatasaray 1-3 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13

serdaracıl
04.07.2020, 23:54
Gönlümden geçen Kayserispor'un 33. hafta Başakşehir'den 3 puan alarak ligde kalması bizi de lider yapması. :) İnşallah olur

İnşallah. Ben de öyle düşünüyorum. Ama bizim de kazanmamız lazım

Murat KARAKURT
04.07.2020, 23:54
96 yılından beri net 6 şampiyoluğu masa başında kaybettik. Salakça kaybettiğimiz puan kayıplarını bir kenara koyuyorum, sikindirik başakşehire karşı bile şampiyonluk vermek üzereyiz. Antep maçında Abdüşün nizami golü iptal edildiğinde dünyayı başlarına yıkacak yer de yine kuzu kuzu takıldık ve her maç aleyhimize hakem kararları hız kesmedi. Götlerini kesemedik, görüldüğü üzere götümüzü kesdiler. Korkarım yarın da kesecekler ve geçmişte olduğu gibi hiç bir bok yapamayacağız.

Göztepe maçı sonrası konuşması lazımdı....Kazandığı için konuşmadı hakemi...Orada sesini çıkarsa yeterdi...

Ahmet Taşçı
04.07.2020, 23:55
Sen elindeki avantajı rakibe ver üstelik bu da yetmesin lig sonucuna puan vererek buyrun 2 puan da öne geçin de... Kimse kalkıp lobi, Göksel, Hakemler falan masallarını anlatmasın, geçtekten inanıp başarızlıktaki asıl nedeni kaçıran bu tuzağa düşen bir sürü arkadaş var bu sayfada. Yarın olası bir puan kaybında başkan çıkıp şunu söylesin ve konuyu kapayalım:"Bu yıl başlarken hedefimiz şampiyonluk değildi, çocukların canı sağolsun, klüp yetiştir, parla sat poltikanandan vazgeçmeyecek, takımı koruyup seneye takviyeler yapıp daha da güçlenerek şampiyonluk hedefiyle lige başlıcaz". Desin bana yeter.

Full HD
Adamlarin gelecegi parlak.Bu sene milyonlari kapacaklar ve üc büyükler ile sampiyonluk icin kapisacaklar.

batu94
Ahmet Ağaoğlu gelecek sezon hangi eski kaşarı takımın başına getirecek acaba?...Kpss sorusu..

A-Ogün Temizkanoğlu

B-Abdullah Ercan

C-Orhan Çıkrıkçı

D-Osman Özköylü

E-Lemi Çelik
Plot Twist: Hami Mandıralı

Çağatay96
04.07.2020, 23:56
İşimiz şansa kalmis. Oyunu alamiyoruz. Önde basma yok. Hadi Gs gectin. Tempomuz sorunlu. Allah yardim ederse eder. Etmezse bittik.

nakzo
04.07.2020, 23:57
2 yarıdada oynadığınımız fb maçları,ilk yarıdaki alanya,konya,gs,ilk yarıdaki antalya,2.yarıdaki bjk,yine alanya ve ankara gücü maçları hep aynı senarya bu bizim takımda hastalık olmuş bir oyun tarzı at sonra 60 dakika savun böyle bir futbol dünyada yok bunun tedavisi 1.İyi bir hoca,2.oyuncu kalitesini yükseltmek yoksa seneye yine zirveye oynasak yine kaybederiz.

Full HD
Gönlümden geçen Kayserispor'un 33. hafta Başakşehir'den 3 puan alarak ligde kalması bizi de lider yapması. :) İnşallah olur

Hayal gücüne hayranim.Cok üzüleceksin degerli kardesim! Bu önümüzdeki 7 gün icinde hersey bitecek, Allahtan haftaya iki mac var.Yani fazla acimayacak!

çepni_61
Siyasiler sürekli hakkınızı çalsın siz de koyun gibi sandığa gidin:)

memozcan
GS ilgilendirmez ve konumuz GS degil.Basaksehir takir takir top oynuyor.Biz ne oynuyoruz?

ben de emin olun başakı izleyene kadar çatır çatır top oynadığını sanıyordum.. ankaragücü karşısında izledim hiç de öyle top oynamadılar.. cincon karşısında izledim gene öyleydi.. bu akşam ilk devrenin son 10 dakikasını ve 2. yarıyı izledim emin olun aman aman top oynamıyorlar..

fakat bize çıkan kartların onda biri onlara çıkmıyor.. bizde rakibe en ufak temasta faul çalınıp kart çıkarken onlar bu konularda gayet rahatlar ve rakibe her pozisyonda temas kuruyorlar bu sayede!!

ilelebeTS
Sahada futbolcu koruyacak hakkini, iş işten gectikten sonra bağirmanın çağırmanın, faydasi yok. Başakşehir macinda adami çekmişler, hakemi var'a götüreceğine hizli başliyorsun. Öyle lay lay lom takildilar, biraz daha gayretle alinacak puanlara sahip çikmadilar, simdi 2 puana muhtaç kaldik.

Takimin hafizasi olacak ki, ne zaman ne yapacağini bilsin, 3 günlük takimla neyin kiymetli olduğunu bilemiyorsun, sonra aklin başina geliyor.

Taraftarsiz başkasehir 10 senedir visca'yi tutuyor simdi görün, bizden giden gidene olur.

Tamam da bizim futbolculara hakemle uğraşmayın futbolunuza odaklanın dendiyse 1-2'si hariç adamlar da itiraz etmiyor. Yönetim o kadar hatadan sonra 1-2 hakemi devre dışı bırakacaktı ki bu işler son bulsun. Göksel korkutuyorsa sen de korkut. Trabzon'sun sen, bir yolunu bulursun.

Karasoy
04.07.2020, 23:59
Bu sene başak şampiyon olmasi demek akpnin bitişi demek.
Yazın bu dediğimi bir yere.trabzonsporlular bu günleri unutmayacak.
Bn kesin olarak eminim.bu iş 2011 e.benzemeyecek.

Hep öyle oluyor değil mi? 2011''den sonra da öyle dendi bir halt olduğu yok.Ellerini kollarını sallayarak %70 aldılar bizim pısırık bakanlar eşliğinde.

erenslash
04.07.2020, 23:59
bizde o kadar şans yok makara olur tabi.olsa bilim kurgu çıkardı bu senaryodan.Trabzon önüne gelen şansı isteye isteye tepti yani istemekten kastım ne? isteyerek ankarada ve alanya maçlarında bir halt yapamadı.sıfır hırstır bunun adı.olmasam da olur lan ne olacak ki kafası.

abuzun61
05.07.2020, 00:00
Bütün maçları kazan şampiyon ol bu kadar basit. Yarınki maçı kazanırsak bu iş son maça kadar gider. İki takımda Denizli Konya ve Kayseri ile oynayacak. Bu maçlar zor maçlar her iki takımda puan kaybedebilir.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

asilhamsi
Hakem hatalarıni bir kenara bırakırsak ki zaten onların olacağını adımız gibi biliyoruz iki sezondur basimizda teknik direktörlerin kapasitesi yetmediği için şampiyon olamıyoruz.
Hadi geçen sene neyse de bu sene basimizda teknik direktör olsa onca haksızlığa rağmen şampiyonduk.

Son dakika gol yemek nedir, öne gectigin maçta ankaragucunu yenememek nedir?

Ben bunca şeyden sonra Hüseyin ile sezonun tamamlanmasına karşıyım

Ahmet Taşçı

Kayseri - Bjk =0
ÇRize - Kayseri =1
Kayesi - Antep =3
Başakşehşr maçına kadar 4 puan alırlar maksimum, Başakşehir maçını alırsalar cidden yırtarlar düşmekten ama ümidim yok bir sitemim ve büyük bir ihtimal Başakşehir değil bizim maça kalır Kayserinin düşüp düşmeyeceği meselesi.

yatmaztara
Sakin olun son 4 hafta enteresan şeyler olacak. Yeterki yarın kazanalım!

Fatih Öztürk
05.07.2020, 00:01
Göztepe maçı sonrası konuşması lazımdı....Kazandığı için konuşmadı hakemi...Orada sesini çıkarsa yeterdi...

Tek açıklaması korkuyor.
İyi başkan olabilirsin, ekonomiyi iyi yönetebilirsin ama sesin çıkmazsa ezerler adamı. Bjk başkanı fiko Avrupa maçı dönüşlerinde havaalanlarında, lig maçlarının hakemi açıklanır açıklanmaz sıcağı sıcağına kamuoyu baskısı oluşturuyordu. Biz de bizi 1 hafta önce Var başında doğrayan hakemi ertesi hafta maçımıza orta hakem olarak atandığında gıkımız çıkmadı gıkımız. Böyle camia olmaz. Bu gibi durumdalar da ortalığı yangın yerine çeviremezsen tarihin de en kolay ulaşabileceğin şampiyonluk rakibin hata yapma inisiyatifine kalır. İpler elindeyken kırbacı vuracaksın, şimdi ölme eşeğim ölme.

Çağatay96
Basaksehiri durdurmanin yolu nedir. Bilen biri soylesin. Demba Ba orta sahaya geliyor , crivelli visca en uca geçiyor. Savunmadan sürekli rahat cikiyorlar. Beklerini topsuz arkaya sarkitiyorlar.

erenslash
ligin en kralı golcüsü sende Hüseyin ne diyim küfür etmeyeyim haydi geçmiş olsun hepimize...

Full HD
Kimse bizim ne kadar puan kaybedecegimizi konusmuyor.

artvints
05.07.2020, 00:02
Tamam da bizim futbolculara hakemle uğraşmayın futbolunuza odaklanın dendiyse 1-2'si hariç adamlar da itiraz etmiyor. Yönetim o kadar hatadan sonra 1-2 hakemi devre dışı bırakacaktı ki bu işler son bulsun. Göksel korkutuyorsa sen de korkut. Trabzon'sun sen, bir yolunu bulursun.Hakemle uğraşmak değil ki bu , hakli pozisyondasin, hakemler tepkiye göre hareket ediyor, biraz akilli olacaksin. İtirazdan kaç tane sari gördük, neye itiraz edileceğini de bilmiyoruz.

Irfan'in eller sürekli havada, crivelli ceza sahasini gördüğü zaman uçuyor, demba ba sirti dönük hemen birakiyor kendini, sonra hep beraber hakeme dönüyorlar.

Bizi hakli pozisyonda öylece bakiyoruz, sonra saçma sapan şeylere itiraz ediyoruz.

Çağatay96
05.07.2020, 00:02
Önde basiyorlar, cikilmiyor. Orta sahaya caprazlama gecse herhangi bir takim alan bol. Ama cok degisken oynuyorlar kafam karışıyor. Sabit degiller.

yusufdinyo
05.07.2020, 00:03
Değerli Bordomavi.net üyeleri şampiyonluk şansımız an itibariyle bitmiştir gönül isterdi ki efsanemizin adının verildiği sezonda şampiyon olalım ama malesef ki olmadı yapacak bir şey yok gelecek yıl şampiyon olabilir miyiz çok zor çünkü biz ne zaman şampiyonluk kaybetmek kadromuz malesef dağılıyor inşallah dediklerimin tersi çıkar da şampiyon oluruz ama zannetmiyorum şampiyonluk şansımız an itibariyle bitti geçmiş olsun

Full HD
05.07.2020, 00:04
Türkiye Kupasini alabilirsek, büyük basari elde etmis oluruz.

samway
05.07.2020, 00:05
Allah korusun, ben siyaset ile ugrasmiyorum.Hepsi ayni ahlaksiz...

Dogrulari kabul edemiyorsan , üye olma samway.Adamlar takir takir top oynuyor.TS ne oynuyor?

Takır takır top mu oynuyorlar ?

Sen futbol izliyorsun sanırım başka birşey deil eminsin di mi ?

Yakında corona aşısını da başakşehirliler buldu dersen şaşırmam

Milletin tavuğu size horoz olmuş size horozlanmak ne haddime .

Full HD
05.07.2020, 00:06

Senin derdin ne samway? Hadi cok kötü oynuyorlar! Adam yeniyor! Sen yeniyor musun?

erenslash
05.07.2020, 00:07
Puan kaybı üzerine basit mantık bu mantığa göre son haftalar için konuşursak:

basit mantık: 1:alanyanın yendiği ankaragücünü yenemiyorsun - bu şu demek Trabzonspor gs maçını alsa bile herhangi bir anadolu maçında beraberlik ,son dakika gol yeme riski var istersen en boktan takım olsun atar bize

2:biz gs ı yendik ve başak diyelim ki 3 puan kaybetti - son dört hafta bir maçta 3 puandan oldu diyelim

3:kesin kaybederiz biz de.yani eğer başak son dört maçta toplam 3 puan kaybederse biz 4-6 arası puan veririz bu net bence

onların bir beraberliği bizim iki beraberliğimize eşit

onların bir yenilgisi bizim iki yenilgimiz demek

olay bu arkadaşlar

batu94
05.07.2020, 00:08
Hiçbir cacık olmaz. Kafamıza vurup ekmeğimizi alıyorlar. Çünkü güçsüzüz. Bu kadar basit. Trabzon da seçimde gider her zamanki gibi bir sonuç çıkar. 2011’e benzemez, artık devir değişti gibi söylemler sadece kendimizi kandırmaya yönelik söylemlerdir. Kendi gazımızı alırız oturur başkasının şampiyonluğunu izleriz.

Bu arada bu şampiyonluğu kaybettiysek yarısı saha dışında engellemeler, yarısı da Çimşir tercihidir. Çok net. Örnek veriyorum, Çimşir yerine parası neyse verip lig sonuna kadar Şenol gelse şampiyonduk. He bence modern futbolu takip eden bir teknik adamın iyi bir kondisyoner ekiple gelmesi lazım.

Şampiyonluk gitti. Bu seneden hala umut eden Polyannalar normal hayatlarında da böylemi acaba. Görünen köy kılavuz istemez demiş atalarımız. Bu sene bitti. Seneye Çimşir ya da benzeri saçmalıklarla devam edersek seneye de şampiyonluk yok.

yusufdinyo
05.07.2020, 00:10
Hiçbir cacık olmaz. Kafamıza vurup ekmeğimizi alıyorlar. Çünkü güçsüzüz. Bu kadar basit. Trabzon da seçimde gider her zamanki gibi bir sonuç çıkar. 2011’e benzemez, artık devir değişti gibi söylemler sadece kendimizi kandırmaya yönelik söylemlerdir. Kendi gazımızı alırız oturur başkasının şampiyonluğunu izleriz.

Bu arada bu şampiyonluğu kaybettiysek yarısı saha dışında engellemeler, yarısı da Çimşir tercihidir. Çok net. Örnek veriyorum, Çimşir yerine parası neyse verip lig sonuna kadar Şenol gelse şampiyonduk. He bence modern futbolu takip eden bir teknik adamın iyi bir kondisyoner ekiple gelmesi lazım.

Şampiyonluk gitti. Bu seneden hala umut eden Polyannalar normal hayatlarında da böylemi acaba. Görünen köy kılavuz istemez demiş atalarımız. Bu sene bitti. Seneye Çimşir ya da benzeri saçmalıklarla devam edersek seneye de şampiyonluk yok.

Seneye kadromuz dağılır teknik direktöre gerek kalmaz zaten

Kemal Duru

AKP zaten bitti ya, uzatmaları oynuyor. Son kazığını da giderayak bize attı.

Trabzonlular da afiyetle yesin, diyecek bir şey yok.

samway
Senin derdin ne samway? Hadi cok kötü oynuyorlar! Adam yeniyor! Sen yeniyor musun?

Derdim şu bize haksızlık yapılıyor federasyon dan başlayıp kluplere kadar ibnelik dönüyor antalyayı izlemediniz mi ya ellerinden geleni yaptılar gol yemek için o sizin süper top oynuyor dediğiniz taşakşehir kaleye şut atamadı 70 dakika 3-5 tane vurdu dağlara taşlara hayır bu şekilde bizimkiler oynayınca ana avrat sövmediğiniz kalıyor ama bu taşakşehir olunca süper oynadılar oluyor

Uyanın uyanın işte sizi sersemlen öpüyorlar

hanzale
05.07.2020, 00:12
Belki üç sene belki beş sene sonra kaybolup gidecek takıma şampiyonluk veremeyiz çıksın oynasınlar çatır çatır alsınlar 15 puanı sövdürmesinler kendilerine, Hüseyin bilmiyorsa ki bilmiyor yardım alsınlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Full HD
05.07.2020, 00:13
Eskiler sampiyonluk gördü.Bir süreligine zirve yapan ve onlarca sene yere cakilan borsa senedi gibi.Biz hala o sirketin zirve yapmasini bekliyoruz.Steinhoff International gibiyiz .... :)

erenslash
Trabzon insanı salak değildir.yalanı görür.yani taraftar gözünü açtı.ortada şike yok bizim kendi kendimizi yaktığımızı çoğunluk görüyor.bu da bir ilerlemedir.ama asıl ilerleme yönetimin ne hamleler yapacağıdır.

ahmet başkanın futbolcu ve personel görüşmelerini bu ay yapması lazım artık ya da araştırmaya çoktan başlamalı

lig bitmeden yarın hüseyin istifasını gs maçı sonrası verirse hayırlı olur bence

hiç olmassa ligin son maçlarını hocasız çok daha kaliteli izleriz

batu94
Derdim şu bize haksızlık yapılıyor federasyon dan başlayıp kluplere kadar ibnelik dönüyor antalyayı izlemediniz mi ya ellerinden geleni yaptılar gol yemek için o sizin süper top oynuyor dediğiniz taşakşehir kaleye şut atamadı 70 dakika 3-5 tane vurdu dağlara taşlara hayır bu şekilde bizimkiler oynayınca ana avrat sövmediğiniz kalıyor ama bu taşakşehir olunca süper oynadılar oluyor

Hadi Antalya gol yemek için elinden geleni yaptı. Tamam kabul, bizi şampiyon yapmamak için. Peki biz de Ankaragücü ve Alanya maçlarını kazanmamak için elimizden geleni yaptık. Biz de mi bizi şampiyon yapmamak istiyoruz?

Başkaları ne kadar suçluysa bizim takım ve teknik ekip de suçlu. Tek başına dışarıyı suçlarsak kendimizi kandırırız.

erenslash
05.07.2020, 00:14
öyle olmuyor işler.motivasyon yok takımda.şenol hoca gelecek takıma soyunma odasında hüseyine motive olması için takıma hocalık mı yapacak part time 2 saatliğine? geçti o tren
Belki üç sene belki beş sene sonra kaybolup gidecek takıma şampiyonluk veremeyiz çıksın oynasınlar çatır çatır alsınlar 15 puanı sövdürmesinler kendilerine, Hüseyin bilmiyorsa ki bilmiyor yardım alsınlar

Doğukan Uçan
05.07.2020, 00:14
ben başakşehire kızamıyorum adamlar 5 6 senedir ligi ilk 5 te bitiriyor kadroları bizden de iyi. mesela oyuna robinho yu sokuyor adam sende muhammet akpınar, koray giriyor :)

ÖmürKaradeniz61
05.07.2020, 00:15

Yahu kazanan her zaman iyidir adam yeniyor mu yeniyor bitti. Sen ankaragücünü becerip yenememişsin gelmişsin buraya yok akp yok chp palavraları atıyorsun. Sen önce ankaragücünü yen bakalım ortasahasında 45 yaşındaki sedat oynuyor ayıptır.

Full HD
05.07.2020, 00:15

Kardes gercekler acidir.Adamlar yenmeyi biliyor ve bizim gibi ruhsuz degiller.Bir kac seneden beri zirveye oynuyorlar ve bu sene hak ettikleri sampiyonlugu elde edecekler.Biz ne yapiyoruz?

batu94
05.07.2020, 00:17
Trabzon insanı salak değildir.yalanı görür.yani taraftar gözünü açtı.ortada şike yok bizim kendi kendimizi yaktığımızı çoğunluk görüyor.bu da bir ilerlemedir.ama asıl ilerleme yönetimin ne hamleler yapacağıdır.

ahmet başkanın futbolcu ve personel görüşmelerini bu ay yapması lazım artık ya da araştırmaya çoktan başlamalı

lig bitmeden yarın hüseyin istifasını gs maçı sonrası verirse hayırlı olur bence

hiç olmassa ligin son maçlarını hocasız çok daha kaliteli izleriz

İyi bir başkan kadroyu korur. Bütçenin büyük kısmını sağlam bir teknik kadroya yatırır. Her türlü kondisyoner sağlık ekibini getirir. Para kalırsa da öncelikli mevkiler için harcanır.

Ama başkan çıkıp da biz hocamızın arkasındayız derse de kimse şaşırmaz herhalde. Bile bile gitti şampiyonluk.

Antonio
05.07.2020, 00:17
Bu işler nasip işi Allah nasip ederse oluyor. Bakın liverpool şampiyon olacaktı gerard in ayağı kaydı olamadı. Bugün podolski gole gidiyordu lifi attı olmadı. Bizim alanyadan son dakika gol yememiz. Bir ilahi işaret. Çok üzülneyin yine mücadele ederiz ama çok da üzülmeyin. Sıra elbette bize de gelir. Doğru şeyleri yapmak lazım.

yorumsuz6117
05.07.2020, 00:19
AKP zaten bitti ya, uzatmaları oynuyor. Son kazığını da giderayak bize attı.

Trabzonlular da afiyetle yesin, diyecek bir şey yok.

Aynen öyle..

Fanatik34
05.07.2020, 00:20
Gercekten sampiyon olmak istiyorsan, yarindan itibaren GS ve Antalya maclarini alcaksin..keza sark kurnazlari IBB´nin maclarini bizden öne almislar..ha yersen! Eger iki maci kazanirsak, Konya´da tökezleyecek IBB sayesinde lider oluruz.

Hüseyin Cimsir´e tavsiyem..artik takimi rahat biraksin, top yapan oyunculari sahaya sürsün, onlar kazanir!

Ahmet Taşçı
Ya koca koca adamlarsınız nasıl da inanıyorsunuz bize oyun oynandı, bizi zaten şampiyon yaomıcaklardı, tüm herkes her şey Trabzonspor'un aleyhinde masallarına, bunlar kendi Başarısızlıklarına kılıf uydurmanın naçizane avuntuları
, Ne zaman takımı ayakta tutan adamlar sakatlandı, takım puan kaybetmeye başladı, yerel basınfan ulusal basına hakem çeteri bilmem ne muhabbeti başladı. Bu aslında şu demek bizim takımdan bişi olmaz eldekilerle, ben ortalığı karıştırıp geçen yıl GS'nin yaptığı gibi aradan sıyrılırım, sıyrılamazsam da zaten başarısızlığı çeteye atmış oldum oh rahat. Bırakın bu işleri efenim elimizdeki şampiyonluğu kaybetmemizin müsebbipi kim? Bize tabiri caizse kelle lazım masal değil.

Full HD
Kadiköyde galip geldik.En azindan bu olumlu seyleri hatirlayalim ve sevinelim.Feneri yendin ve Kupa finali oynayacaksin.Buna sükür! Kupayi alirsan , on sene sonra gene bir kupa kazanmis olacaksin. :)

Çağatay96
Hakemle uğraşmak değil ki bu , hakli pozisyondasin, hakemler tepkiye göre hareket ediyor, biraz akilli olacaksin. İtirazdan kaç tane sari gördük, neye itiraz edileceğini de bilmiyoruz.

Irfan'in eller sürekli havada, crivelli ceza sahasini gördüğü zaman uçuyor, demba ba sirti dönük hemen birakiyor kendini, sonra hep beraber hakeme dönüyorlar.

Bizi hakli pozisyonda öylece bakiyoruz, sonra saçma sapan şeylere itiraz ediyoruz.

Ya o şekle girsek taraftar geriliyor bi yerden patlıyor.

Odaklanmamiz gereken niye top yapamıyoruz, topla cikamiyoruz, yoruluyoruz. Cevaplari da basit. Kalite ve Yaş. Yani para. Ve yanlış kullanılan para.

O kadar hata olur diyorsan bilmem. Wakame bulan adam campi getiriyorsa.. Yani ne diyelim.

yorumsuz6117
05.07.2020, 00:21
Şimdi biz ŞL'de 2 ön eleme mi oynıcaz onu tartışalım bence.. :)
Tabi cezamız kalkarsa..

erenslash
05.07.2020, 00:21
başkanın yapması gereken n:e yaptım ben diyim en kral kurt hocayı yurt dışından bulması,iki kadroyu koruması+takviye bunları yapmayacaksa zaten gidebilir.kimsenin vaktini çalmasın .bakalım kadroyu koruyacak mı.kadroyu koruyamıyorsa diğer başkanlardan çok farkı olmayacak hele ki yerli hoca almaya devam ederse +trabzonlulara iş kapısı olsun klup derse ve bunu diyenlere göz yumarsa başkanım diye dolaşmasın ortalıkta.başkan hoca seçiminde amatörlük yaptı arkasında durdu avcumuzu yaladık.feci bir ders oldu bize bu hem de nasıl anlatamam...bu saçmalakların ben düzgün ekip alacağını düşünmüyorum.umarım yanılırım
İyi bir başkan kadroyu korur. Bütçenin büyük kısmını sağlam bir teknik kadroya yatırır. Her türlü kondisyoner sağlık ekibini getirir. Para kalırsa da öncelikli mevkiler için harcanır.

Ama başkan çıkıp da biz hocamızın arkasındayız derse de kimse şaşırmaz herhalde. Bile bile gitti şampiyonluk.

Kemal Duru
05.07.2020, 00:22
Kadiköyde galip geldik.En azindan bu olumlu seyleri hatirlayalim ve sevinelim.Feneri yendin ve Kupa finali oynayacaksin.Buna sükür! Kupayi alirsan , on sene sonra gene bir kupa kazanmis olacaksin. :)
Senden bir ricam var aslan parçası. Bilgisayarı kapat, git yat. Meriç Meriç tavırlarla sinir bozuyorsun sadece.

Full HD
05.07.2020, 00:23
Senden bir ricam var aslan parçası. Bilgisayarı kapat, git yat. Meriç Meriç tavırlarla sinir bozuyorsun sadece.

Seni mi kiracagim be kardes, eyvallah kapatayim.Telefondan devam!

samway
05.07.2020, 00:24
Hadi Antalya gol yemek için elinden geleni yaptı. Tamam kabul, bizi şampiyon yapmamak için. Peki biz de Ankaragücü ve Alanya maçlarını kazanmamak için elimizden geleni yaptık. Biz de mi bizi şampiyon yapmamak istiyoruz?

Başkaları ne kadar suçluysa bizim takım ve teknik ekip de suçlu. Tek başına dışarıyı suçlarsak kendimizi kandırırız.

O ayrı bir durum bende kabul etmiyorum zaten o konuyu ayrı tartışabiliriz ama başaksehir bizden iyi oynamıyor pandemi sonrası hele hiç oynamıyor

Ahmet Taşçı
Şimdi biz ŞL'de 2 ön eleme mi oynıcaz onu tartışalım bence.. :)
Tabi cezamız kalkarsa..

Geçen bir yerde dinledim ama şuan nerde tam hatırlayamadım yalan olmasın. Yasak ile ilgili ilk haberler olumlu değil diyorlardı. İnşallah hayırlısı olur.

artvints
Ya o şekle girsek taraftar geriliyor bi yerden patlıyor.

Odaklanmamiz gereken niye top yapamıyoruz, topla cikamiyoruz, yoruluyoruz. Cevaplari da basit. Kalite ve Yaş. Yani para. Ve yanlış kullanılan para.

O kadar hata olur diyorsan bilmem. Wakame bulan adam campi getiriyorsa.. Yani ne diyelim.Kadroyu doğru takviye edemedik zaten o yüzden ipler gerildi klüpte ama başkanin ders aldiğini düşünüyorum. Yildiz mildiz uğraşmayacaktir, genç oyuncu transferini de tadinda yapacaktir. Atletik güçlü oyunculara gideceğimizi düşünüyorum.

Bir tane beyin alsin, gerisi güçlü tempolu oyuncular olsun, bu geriye çekilme problemi de kalmaz. Çelimsizlikten oluyor biraz da, öne çikmaya korkuyor takim.

samway
05.07.2020, 00:26
Kardes gercekler acidir.Adamlar yenmeyi biliyor ve bizim gibi ruhsuz degiller.Bir kac seneden beri zirveye oynuyorlar ve bu sene hak ettikleri sampiyonlugu elde edecekler.Biz ne yapiyoruz?

Senin futbolcular aylık ne alıyor ? Transfer bütçen nedir ? Başaksehir bu parayı nerden buluyor ?

Bunlar da senin acı gerçeklerin

David_LuiZ4
05.07.2020, 00:27
Önde basiyorlar, cikilmiyor. Orta sahaya caprazlama gecse herhangi bir takim alan bol. Ama cok degisken oynuyorlar kafam karışıyor. Sabit degiller.

Zeki bir çocuğa benziyorsun sen üç beş cümleyle Basaksehir'i doğru analiz etmişsin...

Önde basarak oynuyorlar evet çıkılmıyor zaten o baskıdan çıkabilmen için kaleci dahil stoperlerin ve beklerin yani geri beşlin ayağına hakim olmalı teknik olmalı pres karşısında feyk atmayı bilmeli..Bu özellikteki oyuncular ligdeki takımların çoğunda olmadığı için puanları topluyorlar..

Bu takıma karşı oynarken orta sahayı kalabalık tutacaksın bol pas yapacaksın karşı pres uygulayacaksın bu prese 1 değil en az 4 5 oyuncu katılmalı..Merkezdeki adamları en iyi oldukları yöne kanatlara topu taşıyor baskı yedikleri zaman afalliyorlar topu kanatlara.taşıyamadıkları zaman Demba ba orta sahaya geliyor top alıp kanatlara aktarıyor topu rakip sahaya taşimak için birden fazla opsiyonları var yani..Viscayı Demba bayı Crivelli'yi kalenden uzak tutmak zorundasın..Bunu da önde basıp takım.boyunu kısa tutarak gerçekleştirebilirsin..Dediğim gibi ligdeki takımların çoğunluğu çıkarken kolay top kaybeden pres düzenekleri olmayan topu cabuk geri kazanamayan takımlar..Böyle takımları hallaç pamuğu gibi söküp atıyorlar eziyorlar..

Nasıl yenilir bu takım merak ediyorsan Fener- Başakşehir ve Basakşehir-Gs maçlarını yeniden izlemelisin..Yukarıda yazdıklarımı harfiyen uyguladı biri galip geldi biri galibiyeti kaçırdı.

Full HD
05.07.2020, 00:27
Senin futbolcular aylık ne alıyor ? Transfer bütçen nedir ? Başaksehir bu parayı nerden buluyor ?

Bunlar da senin acı gerçeklerin

Haaaa bana bununla gel.Evet bu konuda bir aciklama sart! Malum kisiler destekliyor muhtemelen.Isigin girmedigi yerden para cikiyor.

nakzo
05.07.2020, 00:29
Şöyle bir durum var konya maçı sonrası ünala niye takım çok geriye yaşlanıyor
oyuna hükmedemiyor diye sorulduğunda.Ünal elimdeki malzeme bu bende koşan basan adam isterdim orta alana ama bu kadro o oyunu oynayamaz diyerek şampiyon olunamayacağını orada söylemişti biz görmek istemedik

Fanatik34
05.07.2020, 00:30
Bugün Bayern-Leverkusen macini izledim..Korkak Bosch, sahaya defansiv cikinca bayern iki golle öne gecti..ne zaman Bosch hatasindan dönüp, Kerem´i oyuna alinca mac dengelendi ama gecmis oldu!

Kisaca sahaya korkak cikarsan, sahadaki oyuncuda salak degil, o piskolojiye bürünür..

batu94
05.07.2020, 00:31
Geçen bir yerde dinledim ama şuan nerde tam hatırlayamadım yalan olmasın. Yasak ile ilgili ilk haberler olumlu değil diyorlardı. İnşallah hayırlısı olur.
Ceza kalkmazsa yalnız, başkanı ben bir sorgularım. Tamam düşük bütçeyle yarışmaya çalıştık. Eyvallah ama ceza kalkmazsa birileri bize yalan söylemiş olur.

Antonio
05.07.2020, 00:32
Türkiye kupası bir teneke parçasıdir. Eşi Ayşe herif hıyar tarlası nolacak diyordu. Şener Şen de cevaben davaroda hıyar tarlası alanın kıçına girsin deyip şehre parayı ezmeye gitti. Türkiye kupası bu hıyar tarlasidir.

Ahmet Taşçı
05.07.2020, 00:33
Bir de şu yabancı hoca işini bir kenera bırakalım bence, Türkiye de olmuyor artık yabancı hoca, hele Trabzonun şehir dinamikleri çok faklı Trabzonda hiç olmuyor. Yabancı yerli olursa o farklı (Aklım hala Şota 'da kaldı, adama bir şans daha borcumuz var bence, yarım kalan bir hikayesi var, Bu kadroya kendi pörtföyü ile yapacağı 3-4 transfer ile çok faklı şeyler olabilir)

Erkan A.
05.07.2020, 00:35
Renktaslar
hüseyin hoca yok oyle yok boyle daha gayse macini oynamadik hocayi istifaya davet ediyor cogumuz
merak etmeyin gayse macini yenilirsek hüseyin hoca istifasini verir baskana.
hüseyin hocanin hocaligi birakildi surati yeterli degil gülmüyor surati motive moral vermiyor diyen renktaslarda var hayra alamet degil gidisimiz gülermisin aglarmisin..
podolski demba ba olsun böyle is bitirici birini almaliydik biz gitik guilhermeyi aldik bu guilhermede malatyada iyi oynuyordu bize geldi futbolu unuttu biz herzaman skandinav ülkelerinden oyuncu almaliyiz bu ülkelerin insanlari trabzona cabuk uyum saglar ( danimarkada,Islanda,Norvec,isvec, )

Timur Bey
05.07.2020, 00:36
Şöyle bir durum var konya maçı sonrası ünala niye takım çok geriye yaşlanıyor
oyuna hükmedemiyor diye sorulduğunda.Ünal elimdeki malzeme bu bende koşan basan adam isterdim orta alana ama bu kadro o oyunu oynayamaz diyerek şampiyon olunamayacağını orada söylemişti biz görmek istemedik
O maçtan sonra başkandan, bakanlara herkes hocaya diklendi. Bu noktada yönetimi affedemem çünkü aynısını defalarca Hüseyin yaptı. Ona niye bir şey demiyor. Çünkü Trabzonlu kredisi büyük. Adaletli olacaksan hemşehrini de yargılamayı bileceksin.

Ahmet Taşçı
05.07.2020, 00:37
Bir de şu yabancı hoca işini bir kenera bırakalım bence, Türkiye de olmuyor artık yabancı hoca, hele Trabzonun şehir dinamikleri çok faklı Trabzonda hiç olmuyor. Yabancı yerli olursa o farklı (Aklım hala Şota 'da kaldı, adama bir şans daha borcumuz var bence, yarım kalan bir hikayesi var, Bu kadroya kendi pörtföyü ile yapacağı 3-4 transfer ile çok faklı şeyler olabilir)

Hele Sesinin titrek bir şekilde söylediği "Onur Efendi" ile başlayan cümlesi aklımdan hiç çıkmıyor.

romeikaa
05.07.2020, 00:47
hakem antalyanın tüm pas opsiyonlarını kesti sahada aldığı pozisyonla. bunu cidden tek ben mi farkettim. ayrıca kaleye giden antalya şutu bile sırtından döndü hakem atışı yaptı. ulan biz kimlerle mücadele ediyoruz :D

Antonio
05.07.2020, 00:47
Sota dürüst bir adam bize namuslu dürüst adam da lazım. Sotaya tekrar şans verilebilir yardımcılari iyi seçilsin. Teknik direktör olarak çok beğenmiyorum ama bu ligde biraz oyun bilgisi bizi şampiyonluga götürür Van gaal ekolu tutarsa bizi şampiyon yapar.

DNA-TS
05.07.2020, 00:48
baykuş kazandı yakartop oyunununda olduğu gibi topu bize attı yarın akşam cincon ile oynayacaz. benim kendi görüşüm ankaragücü beraberliği bizim yarışı bitirdi.
birde ne kadar eksik kadron olursa olsun mücadele baskı yapılamayacak şeyler değil. bunları izleyemiyoruz ondan dolayı zihinsel olarak da gerideyiz. Baykuş sakin sakin kazanıyor biz kazanıp farla gitmemiz gereken maçta öne geçip rolantiye moduna alıyoruz.
ne yapalım hayırlısı olsun.

Faruk UYSAL
05.07.2020, 00:50
Sahamızda lig sonuncusu Ankaragücü'nü maalesef yenemeyince tuzu kuru olan Antalya'nın Başakşehir'den puan çıkarmasını bekledik ama olmadı...
Yenilen ilk golde Veysel'in pozisyon hatasını amatör topçular bile yapmaz. Bir stoperin o bölgede duracağı yer rakip forvet ile kendi kalecisi arasında olmalı hatta rakibi kucağına almalıdır.

Podolski sakatlanınca can havli ile neden saha dışına çıktı anlayamadım. Çıkma kardeşim, yat yere, tedavin saha içinde yapılsın; hem oyun soğur hem de liderden 1 puan alma adına zaman kazanırsın. Tabi amaç buysa...

Biz bugün gs'yi yenip 2 puan farkı korumalıyız. Daha Denizli, Konya, Kayseri gibi puana çok ihtiyacı olan takımlar ile maç yapılacak. Futbol bu belli olmaz, atıyorum maçın 15. dakikasında bariz gol şansından kırmızı görürsün, olayın rengi değişir.
Dolayısıyla ben ümidimi kaybetmedim.
Tabi gs'yi yenemezsek bu iş biter.

Bizim en büyük zaafımız maalesef hoca. Bütün lig maçlarını izliyorum, öne geçince gömülen bizden başka takım yok. İşin garip yanı gömüldükçe pozisyon vermeye ve gol yemeye devam ediyoruz. Hani denildiği gibi, aynı yanlışta ısrar edip farklı sonuç beklemek bu olsa gerek. 22 puan vermişiz kardeşim, şu işe bir çözüm bul artık. Alanya maçında sağlı sollu ataklar yiyoruz, yıkılmak üzereyiz, Sörloth kendisine gelen topları tutabilecek mecali kalmamış, sen 2 stoperi aynı anda oyuna sokarak Dünya spor tarihinde bir ilki gerçekleştiriyorsun...
Ankaragücü maçında da rezalet oynadık...

Biz şampiyonluğu kaybedersek kırılma noktası olarak Alanya ve Ankaragücü maçları ile Hüseyin Hoca'nın özellikle bu maçlardaki yetersiz performansı kalacak hafızalarda...

Çağatay96
05.07.2020, 00:50
Kadroyu doğru takviye edemedik zaten o yüzden ipler gerildi klüpte ama başkanin ders aldiğini düşünüyorum. Yildiz mildiz uğraşmayacaktir, genç oyuncu transferini de tadinda yapacaktir. Atletik güçlü oyunculara gideceğimizi düşünüyorum.

Bir tane beyin alsin, gerisi güçlü tempolu oyuncular olsun, bu geriye çekilme problemi de kalmaz. Çelimsizlikten oluyor biraz da, öne çikmaya korkuyor takim.

Sosasiz Wakamesiz 12 13 14 15 senesine donuyoruz. Ağaoğlu Ustaya geldiginde ettigi laflari biliyorum. Bu laflari ediyorsan ben o şansi vermem.

Geriye çekilme oyuncularin topla yetersizlikleri. Sorloth dahil. Takimi öne cikaramiyoruz. Yani takviyeye gelirsek Sosa 1 sene daha yardim etmeli. Pereiranin yerine bakmaliyiz yabanci. Sol beke adam gibi lazim. 10 numara ve 6 lazim. Bunca degisiklik bilmiyorum. Sansa ihtiyac.

artvints
05.07.2020, 00:52
Su maçi kazanalim yine de, haftaya yumlu duran toplarda ne yapacak merak ediyorum. Gol atmak için çok ilginç şeyler yapacaktir en azindan güleriz.

Çağatay96
05.07.2020, 00:53
Zeki bir çocuğa benziyorsun sen üç beş cümleyle Basaksehir'i doğru analiz etmişsin...

Önde basarak oynuyorlar evet çıkılmıyor zaten o baskıdan çıkabilmen için kaleci dahil stoperlerin ve beklerin yani geri beşlin ayağına hakim olmalı teknik olmalı pres karşısında feyk atmayı bilmeli..Bu özellikteki oyuncular ligdeki takımların çoğunda olmadığı için puanları topluyorlar..

Bu takıma karşı oynarken orta sahayı kalabalık tutacaksın bol pas yapacaksın karşı pres uygulayacaksın bu prese 1 değil en az 4 5 oyuncu katılmalı..Merkezdeki adamları en iyi oldukları yöne kanatlara topu taşıyor baskı yedikleri zaman afalliyorlar topu kanatlara.taşıyamadıkları zaman Demba ba orta sahaya geliyor top alıp kanatlara aktarıyor topu rakip sahaya taşimak için birden fazla opsiyonları var yani..Viscayı Demba bayı Crivelli'yi kalenden uzak tutmak zorundasın..Bunu da önde basıp takım.boyunu kısa tutarak gerçekleştirebilirsin..Dediğim gibi ligdeki takımların çoğunluğu çıkarken kolay top kaybeden pres düzenekleri olmayan topu cabuk geri kazanamayan takımlar..Böyle takımları hallaç pamuğu gibi söküp atıyorlar eziyorlar..

Nasıl yenilir bu takım merak ediyorsan Fener- Başakşehir ve Basakşehir-Gs maçlarını yeniden izlemelisin..Yukarıda yazdıklarımı harfiyen uyguladı biri galip geldi biri galibiyeti kaçırdı.

Tamam da bunlar orta sahada 2 fazla oluyorlar. En uçta kimseyi birakmiyorlar,birakiyolar ama kanatmi oluyor bir kanat orda bir kanat burda.

hanzale
05.07.2020, 00:57
Su maçi kazanalim yine de, haftaya yumlu duran toplarda ne yapacak merak ediyorum. Gol atmak için çok ilginç şeyler yapacaktir en azindan güleriz.

Gırmızı gördü cezalı

prisonbreak2020
05.07.2020, 00:59
bazen kendimizi çok önemli gördüğümüzü düşünüyorum camia olarak.. yok dünyanın her yerinde taraftarımız var, yok her deplasmanda bize ayrılan yeri dolduruyoruz vs vs..

bunlar bir camianın gücünü gösteren şeyler değil ki!! sadece taraftar sayısının gösteren şeyler .. o da doğu kardenizin gurbetçilik olayından kaynaklanan şeyler..

camianın gücü; siyasi partilerin eteklerini tutuşturabiliyor musun mesela?? buradan gelir!! ya da hakemler gün gelir devran değişir biz aklımızı başımıza devşirelim diyor mu? sanmam..

iktidar partisinin 6. sıra milletvekili resmen, boş yapmayın dedi ve tepki bile almadı.. ordan kıyaslayın işte!!

İşte aradığım yorum bu;Üniversiteyi Samsun'da okuduğum için çok fazla Trabzonlu arkadaşım oldu hala daha görüşürüz iyi insanlardır ama dediğiniz o kadar doğru ki;Trabzonlu arkadaşlar gerçekten de kendini bir halt zannediyor yahu sen kimsin ki altı üstü en son resmi şampiyonluğunu yaklaşık 40 yıl önce yaşamış bir şehrin takımısın,sanki gücü varmış gibi efelenmeler vs. ne ekonomide ne siyasette hiçbir ağırlığı olmayan bir şehrin takımına çok fazla anlam yüklüyoruz sonra da üzülen yine biz oluyoruz.

hanzale
05.07.2020, 00:59
Gırmızı gördü cezalı

Cezalı biliyordum ama yanlış biliyormuşum

Çağatay96
05.07.2020, 01:00
Tff ve Mhk nin Fb ile olan Tiyatrosuna inanan var mi? Olmasin. Çunku onlar etle tirnak gibiler.

Sadece tiyatro oynuyorlar , gelecek sene sen nihat ozdemir istifa deme diye. Ne kadar fazla kalirsa o kadar yararli olacaklar.

Bu ülkede çok sey degismesi lazim. Ben olsam milli takima oyuncu gondermem 2011den sonra.

Mert Oğuzlu61
05.07.2020, 01:02
Alanya macina degil ama Ankaragucu macina cok uzuldum cunku liderlik gecici sureliligine gitmisti, kazanip tekrar lider olacaktik ve Gs bunlara celme takacakti. Dusundugum gibi oldu ama son siradaki takima puan birakmak hesapta yoktu. Gecen hafta adamlari lider yaptik, ruzgari da aldilar gidiyorlar.

Ama bence birine daha takilacaklar, bu loserlar kesin birine daha takilacak cunku bizden daha loser bir takim.

Bundan sonrasi icin biz ne yapacagiz orasi onemli. Simdi sampiyonluk kutlamak icin yarin keyifle Gs macimizi acip ekran basina gececekler. Biz kazanabilecek miyiz orasi onemli... Eger şansa bala bir sekilde kazanirsak strese giren taraf onlar olacak, kedileri yenersek sampiyon oluruz ama yenemezsek yarin Basaksehir resmen olmasa da sampiyon olur.

Puan kaybinda isimiz biter ama olur da kazanirsak o zaman Okan ve Goksel kusura bakmasinlar, son maca lider girseler bile sampiyon biz oluruz.

David_LuiZ4
05.07.2020, 01:07
Tamam da bunlar orta sahada 2 fazla oluyorlar. En uçta kimseyi birakmiyorlar,birakiyolar ama kanatmi oluyor bir kanat orda bir kanat burda.

Dostum tecrübeli oyuncuları var adamların topun nereye düşeceğini biliyorlar topun olduğu bölgeye 3 4 kişi basıyorlar stoperleri bile baskıya yardımcı oluyor haliyle sahada daha kalabalık görünüyorlar..Bu baskıdan çıkman için birbirini tanıyan ezberlemiş ayağa oynayabilen oturaklı bir takım olman lazım..Bir de Başakşehir'in en iyi özelliği topu çabuk geri kazanması..Önde basıp hataya zorlamazsan kolay top kaybetmiyorlar kazandıkları topu da çabuk ve seri çeviriyorlar..

Kanat değiş tokuşluğu da yapıyorlar sık sık markajdan kurtarmak rakip savunmanın dengesini bozmak için..Çok çeşitli taktik anlayışları var..

matalar
05.07.2020, 01:11
İlahi bir durum var. Biz şampiyon olamayız.
Adam kaleciyle karşı karşıya tam topa vuracakken sakatlanıyor.
Pozisyonun dönüşünde gol yiyorlar. bu kadar olur

Şahin Yılmaz
05.07.2020, 01:18
Fatih Öztürk bile bu kadar olumsuz basıyorsa benimde umudum kalmadı inanın.

BatuhanB
05.07.2020, 01:23
https://i.ibb.co/XC1D9fW/lineup-2.png

11'imiz böyle olmalı. Nwakaeme'nin yetişmemesi durumunda Guilherme mutlaka kenardan gelmeli.

Yineleyeyim.

nakzo
05.07.2020, 01:41
Türkiye kupası bir teneke parçasıdir. Eşi Ayşe herif hıyar tarlası nolacak diyordu. Şener Şen de cevaben davaroda hıyar tarlası alanın kıçına girsin deyip şehre parayı ezmeye gitti. Türkiye kupası bu hıyar tarlasidir.

Hicbir şey ifade etmeyen bir kupa uefa avrupa ligi de aynı

batu94
05.07.2020, 01:43
Ne yazık ki biz o teneke parçasını bile 10 yıldır kazanamıyoruz. :(

Çağatay96
05.07.2020, 01:43
/

emre6117
05.07.2020, 01:50
Bu senenin özeti.
Bu camia looser bir camiadir.
Hicbir gücü yoktur.sadece gönülden seven traftarlari vardir.
Siyaset tarafindan yıllardır yalniz birakilmistir.
50 yıldır futbol camiasında bir lobisi olmamıştır.
Hakemler ,tff,mhk tarafından ezilmesi en kolay takımlardan biridir.
Bu tür sorunlar ciddi bir liderlik oluşturmuştur.
Şöyle diyeyim.bu takım son 2 maça 6bpaun önde lider girsin.sampiyon diyemezsin.sacmalamaya cok müsait bir takımdır.
Elindekini almak cok kolaydır bu takımdan.(yukarıda dediğim gibi taraftarı hariç hicbir gücü ve seveni yoktur.).(siyaset.futbol dünyası başarısız olsun ister bu takimin)
Biz ne zaman şampiyon oluruz biliyormusunuz.cokniyi bir takım veya hocaya sahipken degil ,bir lobiye sahip olduğumuz zaman.
Bu saatten sonra siyasilerin,zenginlerin,ünlülerin,güçlü görünenlerin yalanlarına kanmayalım.cunku bizim cok kolay kandirildigimizi düşünüyorlar.
Artık gerçekten yalnız olduğumuzun farkına varalım.

nakzo
05.07.2020, 01:52
ben başakşehire kızamıyorum adamlar 5 6 senedir ligi ilk 5 te bitiriyor kadroları bizden de iyi. mesela oyuna robinho yu sokuyor adam sende muhammet akpınar, koray giriyor :)

İlk 3 te

emre6117
05.07.2020, 01:52
Hicbir şey ifade etmeyen bir kupa uefa avrupa ligi de aynı

Uefa kupası ve türkiye kupası tamamen amcayadır.gideceksen şampiyonlar ligine gideceksin ya da şampiyonluğa oynayacaksın.lige başlarken başka hicbir hedefin olmayacak.
Sene başında rotani ona göre çizeceksin.gidip sacma sapan kupa maçlarında en önemli adamlarını oynatıp ligi rezil etmeyeceksin.
Trabzonsporun bu senden sonra tek amacı vardir.o da bu ligde şampiyon olmaktır.gerisi boşa geçen maçlardır.

emre6117
05.07.2020, 01:55
İlk 3 te

Ayrıca başakşehir son 5 yıldır şampiyonluğu hakediyor,her sene ligde ilk 3teler.hep zirvebtakibindeler.
Ama bizim gibi looser ve hicbir lobisi olmayan(sözde bir dünya bakani milletvekili hatta büyükşehir başkanları bile var ama hepsi sözde,icraatta sifirlar) bir camia ile çekişmeselerdi asla şampiyon olamazlardı.
Tek şansları trabzonspor ile baş basa kalmaları oldu.belki de sene başından beri hesap bizle yanlız başına bırakılmak istenmeleriydi.

nakzo
05.07.2020, 02:01
Ayrıca başakşehir son 5 yıldır şampiyonluğu hakediyor,her sene ligde ilk 3teler.hep zirvebtakibindeler.
Ama bizim gibi looser ve hicbir lobisi olmayan(sözde bir dünya bakani milletvekili hatta büyükşehir başkanları bile var ama hepsi sözde,icraatta sifirlar) bir camia ile çekişmeselerdi asla şampiyon olamazlardı.
Tek şansları trabzonspor ile baş basa kalmaları oldu.belki de sene başından beri hesap bizle yanlız başına bırakılmak istenmeleriydi.

Keşke sivasla çekissseydik anca o zaman şampiyon olurduk oda lobimiz sayesinde değil sivasın nefesinin yetmeyeceği için.

Kemal Duru
05.07.2020, 02:03
Keşke sivasla çekissseydik anca o zaman şampiyon olurduk oda lobimiz sayesinde değil sivasın nefesinin yetmeyeceği için.

Sivas olur, biz olamayız. Bu kadar cenabetlik olur. Buna inandım artık.

nakzo
05.07.2020, 02:05

Hala şu akıl tutulmasını yaşıyorum yedek forveti olmayan bir takım nasıl şampiyonluğa oynuyorum diyebilir sağ bek alternatif yok solbek alternatif yok biz buraya kadar harbi iyi geldik üzülmeye gerek yok bence.

nakzo
05.07.2020, 02:06
Sivas olur, biz olamayız. Bu kadar cenabetlik olur. Buna inandım artık.

Olurduk olurduk o kadar değil.

AyhanPe
05.07.2020, 02:08
Hala Basaksehir in sampiyonluk gibi bir hedefi oldugunu düsünemiyorum. Kime yarayacak bu sampiyonluk? Türk futboluna ne gibi bi getirisi olabilir? Avrupa da bile taraftari olmayan, devlet destekli bir klüp olarak biliniyorlar. Trabzonspor a gönül vermis insanlarin duygulariyla oynayip Basaksehir in sampiyon yapilmasinin bunlara ne kari olabilir. Malum siyasi cevreleri en cok destekleyenlerin icinde bile telafisi zor bir kirginliga yol acar bu. Malum örgüt bile masa basi isleriyle isi yürüttügü söylenen Gümüsdag kadar zarar veremez kendilerine.

Basaksehir, Gs gibi avaraj takimi olmayacaktir sampiyonlar liginde ama eninde sonunda su boktan ligin sampiyonu ön eleme oynama durumunda kalacak.

Basaksehir gecen sene sampiyonlugu haketmisti bence. Bazi siyasi hesaplar sonucu hediye edildi malum klübe. Bu sene ise kötü oyuna ragmen biz hakediyoruz. Onca hakem kiyimi olmasa 10 puan önde olabilirdik son iki mactaki beraberlige ragmen. Lig o kadar kalitesiz ki. Bu yüzden Basaksehir hakediyor diyenleri anlamak mümkün degil.

Ben cok rahatim. Sampiyonlukta zerre kadar umrumda degil. Yarin ki macida izleyecegimi hic sanmiyorum..

nakzo
05.07.2020, 02:09
Ha şuda bir gerçek başak herhangi bir istanbul takımıyla yarışsaydı yine şampiyon olamazdı.

Kemal Duru
05.07.2020, 02:11
Hala Basaksehir in sampiyonluk gibi bir hedefi oldugunu düsünemiyorum. Kime yarayacak bu sampiyonluk? Türk futboluna ne gibi bi getirisi olabilir? Avrupa da bile taraftari olmayan, devlet destekli bir klüp olarak biliniyorlar. Trabzonspor a gönül vermis insanlarin duygulariyla oynayip Basaksehir in sampiyon yapilmasinin bunlara ne kari olabilir. Malum siyasi cevreleri en cok destekleyenlerin icinde bile telafisi zor bir kirginliga yol acar bu. Malum örgüt bile masa basi isleriyle isi yürüttügü söylenen Gümüsdag kadar zarar veremez kendilerine.

Basaksehir, Gs gibi avaraj takimi olmayacaktir sampiyonlar liginde ama eninde sonunda su boktan ligin sampiyonu ön eleme oynama durumunda kalacak.

Basaksehir gecen sene sampiyonlugu haketmisti bence. Bazi siyasi hesaplar sonucu hediye edildi malum klübe. Bu sene ise kötü oyuna ragmen biz hakediyoruz. Onca hakem kiyimi olmasa 10 puan önde olabilirdik son iki mactaki beraberlige ragmen. Lig o kadar kalitesiz ki. Bu yüzden Basaksehir hakediyor diyenleri anlamak mümkün degil.

Ben cok rahatim. Sampiyonlukta zerre kadar umrumda degil. Yarin ki macida izleyecegimi hic sanmiyorum..

Ayhan abim bir süredir seni izliyorum, hatta işi gücü bıraktım seni takip ediyorum diyebilirim. Gerçekten bana çok ilginç biri gibi geldin. Merak ediyorum, cevaplarsan sevinirim. Sen hep böyle değişik bir tip miydin? Yoksa şartlar mı seni bu noktaya getirdi?

AyhanPe
05.07.2020, 02:16
Ayhan abim bir süredir seni izliyorum, hatta işi gücü bıraktım seni takip ediyorum diyebilirim. Gerçekten bana çok ilginç biri gibi geldin. Merak ediyorum, cevaplarsan sevinirim. Sen hep böyle değişik bir tip miydin? Yoksa şartlar mı seni bu noktaya getirdi?

Anlasildi senin pek isin gücün yok :D Biran önce is güc sahibi olsan cok hayirli olacak senin ve belkide toplum icin.Hayatinda bu konuda sana basarilar diliyorum. Gercekten ictenlikle diliyorum..

Hamza Yilmaz
05.07.2020, 02:16
Yarin yenilmeyelim iyi bizim icin. Hedef ikinci sirayi garantilemek olmali.

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk

AyhanPe
05.07.2020, 02:20
Yarin Gs macinda puan kaybedersek zaten bu is biter ama kazanirsak sampiyon olacagimizdan eminim. Ben Basaksehir in sampiyon olacagina inanmiyorum. Böyle birsey istediklerinide düsünmüyorum. Olursa her koyun kendi bacagindan asilir. En gec 2023 de asilacaklardir.

Kemal Duru
05.07.2020, 02:21
Anlasildi senin pek isin gücün yok :D Biran önce is güc sahibi olsan cok hayirli olacak senin ve belkide toplum icin.Hayatinda bu konuda sana basarilar diliyorum. Gercekten ictenlikle diliyorum..
Değerli ağabeyim,

Sen de haklısın, işi gücü bırakıp seni takip etmem biraz boş bir meşgale gibi gözükebilir. Ama mesela antropolojistler yeni bir yerli kabilesi keşfediyorlar, o onların ilgilerini çekiyor, üzerine tez yazmak istiyorlar falan. Bilime katkı adına. İşte ben de aynı şekilde sana dikkat ettim, çok avantgart bir halin var. Yani şu ilginç ötesi fikirlerin çıktığı kafa bence Salvador Dali'nin, Charles Bukowski'nin falan kafası. Ama şu hayallerimin üstüne "Ben Almanya'da BMW fabrikasında çalışıyorum" falan dersen hakikaten üzülürüm.

Sevgili ağabeyim, alternatif bir hareket tarzı olarak sen şu futbol olayını bıraksan da bizim kafamız ütülenmese olur mu acaba? Sadece soruyorum?

nakzo
05.07.2020, 02:39
Yarin Gs macinda puan kaybedersek zaten bu is biter ama kazanirsak sampiyon olacagimizdan eminim. Ben Basaksehir in sampiyon olacagina inanmiyorum. Böyle birsey istediklerinide düsünmüyorum. Olursa her koyun kendi bacagindan asilir. En gec 2023 de asilacaklardir.

Allah söyletiyor diyelim insallah.Aylar önce rüyamda şampiyon olduğumuzu gördüm genelde olumsuz veya olumlu rüyalarım çıkar ama bu sefer hic umudum yok rüyam çıkmayacak heralde.

romeikaa
05.07.2020, 02:40
yine bir şampiyonluğu siyaset tarafından kafasına vura vura alınan zavallı takımın sıradan bir maçı.
yine mecbur izleyeceğiz, heyecanlanacağız, belki sevineceğiz, belki üzüleceğiz ama eminim ki filmin sonu yine hüsran olacak.
seneye muhtemelen bu takım dağılacak, avrupa yasağı da kalkmayacak. ilk olarak haklı olarak uğurcan gitmek isteyecek, sonra da sörloth beni bırakın diyecek.
sosa arjantine dönecek novak da fenerbahçede oynayacak. biz de bir 10 yıl daha bekleyeceğiz yeniden şampiyonluğumuzun çalınması için.

nakzo
05.07.2020, 02:42
yine bir şampiyonluğu siyaset tarafından kafasına vura vura alınan zavallı takımın sıradan bir maçı.
yine mecbur izleyeceğiz, heyecanlanacağız, belki sevineceğiz, belki üzüleceğiz ama eminim ki filmin sonu yine hüsran olacak.
seneye muhtemelen bu takım dağılacak, avrupa yasağı da kalkmayacak. ilk olarak haklı olarak uğurcan gitmek isteyecek, sonra da sörloth beni bırakın diyecek.
sosa arjantine dönecek novak da fenerbahçede oynayacak. biz de bir 10 yıl daha bekleyeceğiz yeniden şampiyonluğumuzun çalınması için.

Bu sefer baskana guveniyorum sosa hariç takımı dagıtmayacak .Dağıtırsa kendide hic durmasın gitsin.

AyhanPe
05.07.2020, 02:53
Değerli ağabeyim,

Sen de haklısın, işi gücü bırakıp seni takip etmem biraz boş bir meşgale gibi gözükebilir. Ama mesela antropolojistler yeni bir yerli kabilesi keşfediyorlar, o onların ilgilerini çekiyor, üzerine tez yazmak istiyorlar falan. Bilime katkı adına. İşte ben de aynı şekilde sana dikkat ettim, çok avantgart bir halin var. Yani şu ilginç ötesi fikirlerin çıktığı kafa bence Salvador Dali'nin, Charles Bukowski'nin falan kafası. Ama şu hayallerimin üstüne "Ben Almanya'da BMW fabrikasında çalışıyorum" falan dersen hakikaten üzülürüm.

Sevgili ağabeyim, alternatif bir hareket tarzı olarak sen şu futbol olayını bıraksan da bizim kafamız ütülenmese olur mu acaba? Sadece soruyorum?

Benimle ayni fikirde olmak zorunda degilsin. Adam gibi yazarsin. Fikir alisverisinde bulunuruz. 15 senedir forumda bir cok arkadasimla yaptigim gibi.

Nerde yasadigim yada ne isle mesgul oldugum konusunun Trabzonspor u tartismamizla ne alakasi olabilir anlamiyorum. Daha öncede buna benzer seyler zirvaladin. Burda kimsenin nerde yasadigi ve ne isle ugrastigi umrunda bile olmadi hic. Bilen bilir. Saygi cercevesi icinde her arkadasimin fikirlerine deger vermisimdir. Cok merak ediyorsan..Almanya da bir devlet kurumunda calisiyorum. Pozisyonum fena sayilmaz. Esim de ismini zikrettigin firmada calisiyor. Yönetici olarak..

Degerli, sevgili agabeyler var burda. Ben kayit oldugumda da daha fazlaydi sayilari..Bir cogu yok burda artik. Senin gibiler yüzünden sanirim..Sen hayatinin hicbir evresinde bu kisiler arasina giremeyeceksin..Üzgünüm..

Kafani ütülüyorsam..Cok basit bir yöntemi var..Okumazsin olur biter..

AyhanPe
05.07.2020, 02:54
Allah söyletiyor diyelim insallah.Aylar önce rüyamda şampiyon olduğumuzu gördüm genelde olumsuz veya olumlu rüyalarım çıkar ama bu sefer hic umudum yok rüyam çıkmayacak heralde.

Bence cikacak :) ama olmazsada canimiz sagolsun. Yönetim ve futbolcularinda..

derry61
05.07.2020, 03:03
Bugün Başakşehir'den puan kaybı bekliyordum emindim, aslında maçta da sabaha kadar gol olmayacak gibiydi ama Podolski'nin pozisyonu kırılma noktası oldu. Her neyse ben hala Basaksehir'in Konya, Denizli ve Kayseri maçlarında zorlanacagini düşünüyorum. Yeter ki biz tüm maçları kazanalım. Emin olun bu maçı kazanırsak çok strese girecekler. Bu maç bizim bence şampiyonluk maçımız. Kazanırsak şampiyon oluruz kaybedersek havlu atarız. Umarım teknik heyet ve futbolcular bu sefer bir şeylerin farkındadır.

fadigaTS
05.07.2020, 03:06
İşte Trabzonspor https://twitter.com/EgeliHamsi/status/1279455019008495618

ucurum
05.07.2020, 04:30
Bugün bu maçı alırız, maçın adamı da Sörloth olur.

Göztepe maçı sonrası dediğimi tekrarlıyorum başakşehir de Trabzon da maç kaybetmez kaybeden olursa zaten o takım da ligi alamaz

Biz Alanya maçında puan kaybedince lig bizim için bitti

Daha derine inersek aslında ligi Göztepeye ve Denizli ye yenilerek vermiştik zaten şampiyon olacak takım kendi sahasında kaybetmez.

E başak gsye puan verdi demeyin Allah aşkına biz alanyayı yensek başak da gsyi yenerdi merak etmeyin

Rahat bir galibiyet olur 1-3 1-4 falan bekliyorum ve maçtan sonra yazılır gene şampiyonuz vs ama unutun şampiyonluğu başak maç vermez

memmedaga
05.07.2020, 04:59
bugün maçı alsak bile başakşehir şampiyonluğa daha yakın,
hakem kollaması falan filan herşeye rağmen belli bir standartları var
başakşehir şampiyon olursa üzülmem
başakşehirin şampiyon olması Türkiye adına bir uyanışı hızlandırakcaktır
bu forumda bile yüzde 50'nden fazlası oluşturan kalabalıkları uyandırmasına vesile olacaktır

artvints
05.07.2020, 06:34
Var mi şampiyonluk rüyasi gören, yoksa kabusa mı döndü o rüyalar ?

yorumsuz6117
05.07.2020, 07:04
İstanbul takımları bir daha fırsat vermez bize şampiyonluk için, 36 sene sonra ayağımıza gelen fırsatı mal gibi teptik HÇ sayesinde, Başakşehir'e şampiyonluk vermek rezillik şu takımla kim şampiyonluk mücadelesi verse şampiyon oldu..

ÖmürKaradeniz61
05.07.2020, 07:26
İstanbul takımları bir daha fırsat vermez bize şampiyonluk için, 36 sene sonra ayağımıza gelen fırsatı mal gibi teptik HÇ sayesinde, Başakşehir'e şampiyonluk vermek rezillik şu takımla kim şampiyonluk mücadelesi verse şampiyon oldu..

Seneye sergenli beşiktaş 1 numaralı aday.

Sadettin_
05.07.2020, 07:40
Son maça kadar gitmeliyiz .
Biz değil basaksehir korksun .
Kaybedecek birseyimiz yok .
Onlar ilk tokezlemede şampiyonluğu verecekler . Ful konsantre gitmeleri lazım .

Onur Erçetin
05.07.2020, 07:52
Bu sene şampiyon olamazsak bir daha asla olamayız.Paramız yok.En iyi oyuncularımız bir ya da iki yıl içerisinde gidecek.Asla çok iyi bir ilk 11 kuramayacağız bu parasızlıkla.Bu nedenle ya bu sene ya da hiçbir zaman.Rakipler potadan çekilmişken şampiyon olamıyorsan hiçbir zaman olamazsın.

Bu nedenlerden ötürü bu maç ölüm kalım maçı.Bu maç berabere bile biterse şampiyon Başakşehirdir.Önümüzde ki dört haftaya çıkmaya bile gerek kalmaz.Ondan sonra Ağaoğlu masal anlatmaya devam eder artık.Wakaya Alanyalı Junior Fernandes ayarında bir alternatif alsalardı bu akşam şampiyonluk maçını çıkıyor olurduk.Şampiyon olamazsak bunun bir numaralı sorumlusu başkandır,sonra yöneticiler ve teknik heyettir.Ondan sonra Bilalle tatile çıkarlar artık.Şimdi yine hakaret edip ceza almak istemiyorum.

Sadettin_
05.07.2020, 08:05
2011 de son maça kadar neden beklediniz ?
Başakşehir fenerden daha mı büyük şikeci?
O yüzden mi şimdiden umudunuzu kestiniz

Onur Erçetin
05.07.2020, 08:21
Konuşturmayın beni şimdi.Siyasetin tabiki büyük etkisi var onu anlatıyoz da sen önce kadrona bak.Wakaya iki yıldır adam akıllı bir kanat-forvet yedeği almayıp Bilali almak Trabzonspor taraftarına küfürdür,hakarettir.Benim şampiyon olmak gibi bir düşüncem yok demektir.Şimdi zaten sürekli ceza alıyorum burada.Başkan,yönetici,teknik heyet dahil bu amatör yedekleri takıma dolduranlara ağır küfürler etmek istiyorum bunlar hakediyorlar aslında ama neyse şimdi birşey söylemenin faydası yok.

Yedek takıma bakar mısın arkadaş.Bilal,Doğan,Koray,Abdurahim.Bunlar kim arkadaş.Üçüncü ligde forma şansı ancak bulurlar bunlar.Devre arasında orta alana yaptıkları tek doğru transfer Ndiaye oldu.Ömürün sakatlığında orta alanda ihtiyaç olur diye Guilhermeyi almalarına da kızmadım.Stoper almaları da iyi bir hamleydi.Ancak en önemli,en kritik bölgeye transfer yapmayarak resmen Trabzonspor uçurumdan aşağı attılar.Bu sakatlıkların olabileceği belliydi.Çok zor değil bir tane Fernandes ayarında bir kanat-forvetimiz olsaydı hem Alanya hem de Ankaragücünü maçlarını kazanacaktık.Allah bunların belasını versin.İki yıldır aynı haltı yiyorlar.Geçen sene de yedekte Batuhan vardı,Wakanın yine yedeği yoktu.İki yıldır becerip bir tane adam akıllı kanat-forvet alternatifi almadılar.Paramız yok diyorlar.Allah belanızı versin lan sizin.Sturridgeye verilen parayı cebinizden mi verdiniz lan.Yazık değil mi o paraya.Ortasahada idare ediyorduk bir şekilde niye gidip Mikele boşuna para verdiniz.İhtiyacınız olanı niye almadınız ....Ancak salakları kandırabilirsin param yoktu o yüzden transfer yapamadım diye.50 tane stoper aldınız ,Messiasa ne gerek vardı niye para gömdünüz adama.

Sturridge ve Mikele vereceğin gereksiz paralarla Wakaya adam akıllı bir alternatif ile Sorlotha adam akıllı bir alternatif alabilirdin.En kötü Jahovic ayarında bir yedek forvetin olsa(15 golü var) adam şuan 1.1 milyon euroya oynuyor.Junior Fernandes Alanyada 1 milyon euroya oynuyor.Rizede ki Samudio 250 bin euroya oynuyor.

Ondan sonra Muharrem şöyle yaptık böyle yaptı kulübü batırdı falan filan.... sen yaptın allah aşkına.Evet Muharrem kulübü batırdı doğru da sen de iki tane adam akıllı alternatif almadığın için şampiyonluğu veriyorsun.Ne oldu şimdi.Muharrem boşa harcamış evet doğru.Tamam da sen de boşa para harcadın.İhtiyacın olmayan adamlara parayı gömdün.Ne farkın var Muharremden senin.

Pereira,Novak ve Sosa Muharrem döneminden kalan adamlar.Onlar olmasa o bölgelere de adam aramak zorunda kalacaktın.Doğru transferlerin de var o konuda takdir ederim.Nwakeame,Ekuban ve Sorloth harika transferler.

Güzel olan şeyler de var ama anlamıyorum gerçekten.İki yıldır şu takıma adam akıllı bir tane kanat alternatifi niye almıyorsunuz arkadaş.Kanatların yedeği yok.Forvet Sorlothun yedeği yok.Waka gitti takım bitti.Sorloth gitse yine takım bitecek.Bu ne biçim bir planlama.Elinde üç kuruş para var bari onla adam akıllı transfer yap yahu.Gitmişsin gereksiz yere Mikeli,Sturridgeyi alıyorsun.Paran yok ve ihtiyacın da yok iken iki tane gereksiz transferi yaptığın anda Muharrem ve Hacıosmanoğlundan hiçbir farkın kalmıyor.Bu hatayı bin defa yaptılar üstüne sen de aynı hatayı yaptın.

Merkezde ki adamlar bir şekilde idare edilir.Sosa gider oyun kalitesi düşer ama yerine koyacağın adamla az çok orayı idare edersin ama hücumda ki kilit isimler giderse onları idare edemezsin.

Waka tek başına bir takım.Sorloth bu takım için çok önemli.Sırf Waka olmadığı için Beşiktaştan 90 dk baskı yedik,yedi tane gol pozisyonu verdik,o maçta Sosa oynamasına rağmen.Kanat bir uçak için ne anlam ifade ediyorsa bir futbol takımı için de aynı şeyi ifade eder.Yapacağın tek şey şu adamların yerine adam akıllı alternatifler almaktı,çok zor birşey değildi bu.Sana gidip süper yıldız al falan demedik.Şampiyonluğa oynayan bir takımda 10 gol 10 asist yapmış bir oyuncunun(Waka) yedeği Batman Petrolsporda oynatmayacağım Bilal olursa kusura bakma başkan ama orada sana orada küfrederler,yapacağın işin diye başlayarak ağır küfürler yersin haklı olarak.

Gittiniz Newton bir adam getirdiniz,ne işe yaradığı belli değil.Teknik direktör olarak seçtiğiniz kişi süper ligde hiçbir takımı yönetemez.O kapasite yok.

Bu akşam kazanabiliriz,sezon sonunda şampiyon da olabiliriz ama ihtiyaç olanları almayıp bizi bu kadar ağır strese sokanları allah bildiği gibi yapsın,onlara hakkımı helal etmiyorum.Yöneticileri dinliyorum,boş boş konuşup duruyorlar.Akıllarınca takımı motive edecekler.Siz zamanında gereğini yapacaktınız,şimdi boş konuşmanın bir anlamı yok.Adam bakıyor ki Waka gitti,ayvayı yedik.Ben futbolcu olsam ben de motive olamam.Maç boyunca topu attığımız,birşeyler yapacağına inandığımız adam gittikten sonra ben nasıl motive olayım.

nakzo
05.07.2020, 08:36
Bu sene şampiyon olamazsak bir daha asla olamayız.Paramız yok.En iyi oyuncularımız bir ya da iki yıl içerisinde gidecek.Asla çok iyi bir ilk 11 kuramayacağız bu parasızlıkla.Bu nedenle ya bu sene ya da hiçbir zaman.Rakipler potadan çekilmişken şampiyon olamıyorsan hiçbir zaman olamazsın.

Bu nedenlerden ötürü bu maç ölüm kalım maçı.Bu maç berabere bile biterse şampiyon Başakşehirdir.Önümüzde ki dört haftaya çıkmaya bile gerek kalmaz.Ondan sonra Ağaoğlu masal anlatmaya devam eder artık.Wakaya Alanyalı Junior Fernandes ayarında bir alternatif alsalardı bu akşam şampiyonluk maçını çıkıyor olurduk.Şampiyon olamazsak bunun bir numaralı sorumlusu başkandır,sonra yöneticiler ve teknik heyettir.Ondan sonra Bilalle tatile çıkarlar artık.Şimdi yine hakaret edip ceza almak istemiyorum.

Senin rakibinin hangisinin parası var bjk nin götüne don alacak parası yok fb zaten iflas etmiş gs kiralık oyuncusunu sezon içinde elinde tutamıyor.Kadroyu bozmadıgın sürece şampiyonluğa herturlu oynarsın o işler geçti herkes senolla sadri gibi futbol cahili değil güzelim kadrosunu gs ye gönderip gs yi şampiyon yapsın.

ÖmürKaradeniz61
05.07.2020, 08:51
Başakşehir kazandığı için eminim hüseyin ve ekibi bir oh çekmiştir bakın ciddi söylüyorum bunlar böyle vizyonsuz adamlar baskıdan korkan adamlar. Bu maçta puan kaybetsek bile zaten başakşehir kazandıydı muhabbetine getirecekler eminim.

Oğuz B.
05.07.2020, 08:59
Dünyanın en olumsuz/kötümser/enerji düşmanı taraftarı olabiliriz. Tabi bunda yaşanmışlıkların payı yüksek.
Bu sezon gelebilecek bir şampiyonluk bir rahatlama getirebilir lakin bu karamsar/romantik tavır kolay kolay düzelmez.

bahadır2561
05.07.2020, 09:04
Sonuna kadar gideceğiz. Tamam moraller bozuk ama daha 4 maç var.

naimbektas6161
05.07.2020, 09:10
Son maça kadar gitmeliyiz .
Biz değil basaksehir korksun .
Kaybedecek birseyimiz yok .
Onlar ilk tokezlemede şampiyonluğu verecekler . Ful konsantre gitmeleri lazım .

Kesinlikle. Bugün gs haftaiçi Antalya ve pazar denizli kazanırsak maç fazlasıyla lideriz. Pazartesi başak kayseri maçına çıkacak belki panikleyecekler son ana kadar devam.

Timur Mikhail
05.07.2020, 09:20
Yıllardır şampiyon olamamamizin sebebi hatlarımızdan ders çıkartmayıp tekrar tekrar aynı şeyleri yapmamizdir.
İstanbul takımlarına göre bir tık daha fazla çalışıp daha fazla futbolun gereklerini yerine getirmemiz gerek.
Güzel bir kadro kurup devamlılığını sağlamak için iyi transferler, iyi transferler için iyi gözlemcilik, oyuncuların iyi oynaması için iyi bir teknik ekip, sağlıklı kalmaları icin günümüz Avrupa standartlarında doktor,diyetisyen ve fizyoterapistler.
Bir sürü konuda ortalama ve ortalama üzeri olmamız lazım.

Diyelim bu sene şampiyon olamadık, takımı dağıtacağız ve yine abuk subuk oyuncularla geçmiş senedeki yaşananları yaşayacağız. Yönetim teknik kadro değişecek vs. Aynı şeyleri yapacaksak hatlarımızdan ders almamış olup başa dönmüş olacağız.
Daha iyi bir teknik ekip iyi takviyelerle sürekliliği sağlamak zorundayız.
Doğru işler yapmak zorundayız.
Aksi halde yıllardır yaşadığımız döngüden kurtulamaz.
Kimseyi suçlayıp, siyaset hakem yöneticiler vs durumlarına girmeye gerek yok tamam bunlar bir etken olabilir ama sen Ankaragücü maçı gibi oynarsan zaten futbolunu gereğini yerine getirmiyorsun yenilmen için futbol dışı bir etmene gerek kalmıyor.
Bizim muazzam bir futbol kültürümüz var,tutkumuz var istahimiz var bunun üzerine kalifiye adamlar ve profosyenellik eklememiz gerekir.
Yoksa yıllarca birbirimizi yer kurup kurup bozariz.
Üzülüp başımızı önümüze eğmeye gerek yok.
Akıl akıl akıl... Aklın ve devamlılığın olmadığı yerde başarı olamaz arkadaşlar.

Murat KARAKURT
05.07.2020, 09:26
Tek açıklaması korkuyor.
İyi başkan olabilirsin, ekonomiyi iyi yönetebilirsin ama sesin çıkmazsa ezerler adamı. Bjk başkanı fiko Avrupa maçı dönüşlerinde havaalanlarında, lig maçlarının hakemi açıklanır açıklanmaz sıcağı sıcağına kamuoyu baskısı oluşturuyordu. Biz de bizi 1 hafta önce Var başında doğrayan hakemi ertesi hafta maçımıza orta hakem olarak atandığında gıkımız çıkmadı gıkımız. Böyle camia olmaz. Bu gibi durumdalar da ortalığı yangın yerine çeviremezsen tarihin de en kolay ulaşabileceğin şampiyonluk rakibin hata yapma inisiyatifine kalır. İpler elindeyken kırbacı vuracaksın, şimdi ölme eşeğim ölme.

Neyse konuşmayacakmış daha :) ...

Oğuz B.
05.07.2020, 09:26
*aşşakşehir güzellemeleri yapanlar da var bazı bazı. Gaflettir. Bu elemanlar şuan bizim tek rakibimiz konumunda. Kuruluşları da varlıkları da bütçeleri de şaibelidir.

Biraz uyanık olmaktan zarar gelmez. Şahsi menfaatlerini bir kenara koyamıyorsan en azından sus. Maaş bütçesi senin en az 3 katın olan takımı ama iyi top oynuyorlar yau diye övme bana.

Bu akşam kazanmaktan başka çare yok. Allah yardımcımız olsun.

DURAS
05.07.2020, 09:53
Biz geseyi yenelim sonrasına bakarız. Nasıl biz lig sonuncusuna puan kaybettiysek akbilde kaybedebilir.

hyasin61
05.07.2020, 09:57
Son maca kadar gider bu yarıs. Bugun biz Gs'yi yenecegiz. Belirleyici maclar dusme hattında olan takımlar ile olan maclar olacak. Kosan , tekmeye kafa atacak takımların macları.

İ. SARAL
05.07.2020, 10:02
Yineleyeyim.Kesinlikle. Hüseyin-Da Costa daha mantıklı.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AyhanPe
05.07.2020, 10:08
"bu sene sampiyon olamazsak bir daha olamayiz..bu sene firsat senesiydi" vs. gibi laflari asagi yukari her sene duyariz. Ist. takimlari her sene kötüler. Gecen sene sampiyon olmus Gs yi sahadan sildik. Ikinci devre bizi yaris disina ittiler. Her sene olan bu. Her sene yarisin icinde olmaliyiz. Onlar yine itecekler ama olsun. Rakiplere göre mükemmel oynasakta böyle oynamasakta öyle. Liverpool kadrosuna Trabzonspor formasi giydirsek, teknik direktör Klopp bile olsa Türkiyi liginde su düzende sampiyon olur demek cok zor.. o derece..

Yinede ben Basaksehir in bu sene sampiyon yapilacagini düsünemiyorum. Bana o kadar mantik disi geliyor ki. Biz nasil pes pese puanlar kaybettik. Onlarda kaybedebilir. Denizlispor dan pek umudum yok ama o mac bile berabere bitebilir hafta ici. Iki kere üst üste galibiyet alsak buranin havasi da tam tersine döner. Bugün berabere bile kalsak sansimiz, cünkü rakibin önümüzde ki maclarin birinden maglup olacagina inaniyorum. Bu Kayserispor maclari olursa cok sevirim..

İ. SARAL
05.07.2020, 10:10
artvints, rüyamda 2-0 öne geçiyorduk. :) Hüseyin hocaya kızanları da anlamıyorum. Ünal hoca zamanında abuk sabuk puan kayıpları olmasa belki şimdiden şampiyonluğu garantilemiştik. Bu sene 3.olarak bitirsek bile bizim açımızdan başarılı bir sezondur. Her sene ilk 3 te bitirmek ve Avrupa'da olmak bizim ana hedefimiz olmalı. Bu hedef eninde sonunda şampiyonluk getirir. Yaşlı, pahalı, bitik oyuncularla bir daha işimiz olmamalı. Sturridge gbi isimler piyasaya çıktığında önce taraftar ayaklanmalı, istrmiyoruz diye. Bizim taraftar Sturridge malı yüzünden Sörloth'u istmiyor. Her şeyimiz ters.

İ. SARAL
05.07.2020, 10:10
"bu sene sampiyon olamazsak bir daha olamayiz..bu sene firsat senesiydi" vs. gibi laflari asagi yukari her sene duyariz. Ist. takimlari her sene kötüler. Gecen sene sampiyon olmus Gs yi sahadan sildik. Ikinci devre bizi yaris disina ittiler. Her sene olan bu. Her sene yarisin icinde olmaliyiz. Onlar yine itecekler ama olsun. Rakiplere göre mükemmel oynasakta böyle oynamasakta öyle. Liverpool kadrosuna Trabzonspor formasi giydirsek, teknik direktör Klopp bile olsa Türkiyi liginde su düzende sampiyon olur demek cok zor.. o derece..

Yinede ben Basaksehir in bu sene sampiyon yapilacagini düsünemiyorum. Bana o kadar mantik disi geliyor ki. Biz nasil pes pese puanlar kaybettik. Onlarda kaybedebilir. Denizlispor dan pek umudum yok ama o mac bile berabere bitebilir hafta ici. Iki kere üst üste galibiyet alsak buranin havasi da tam tersine döner. Bugün berabere bile kalsak sansimiz, cünkü rakibin önümüzde ki maclarin birinden maglup olacagina inaniyorum. Bu Kayserispor maclari olursa cok sevirim..+61

coren
05.07.2020, 10:12
Son maca kadar gider bu yarıs. Bugun biz Gs'yi yenecegiz. Belirleyici maclar dusme hattında olan takımlar ile olan maclar olacak. Kosan , tekmeye kafa atacak takımların macları.

Ankaragücü-Başakşehir maçı Ankaragücünün faul sayısı 19
Trabzonspor-Ankaragücü maçı Ankaragücünün faul sayısı 28
Ankaragücü-Alanyaspor maçı Ankaragücünün faul sayısı 14

Başka takımlara güvenmemek lazım. Küme düşme hattındaki takımların çoğu rezalet top oynuyor. Bizim pozisyon bulamadığımız Ankaragücüne Alanya 4 attı.

Muhammet_61
05.07.2020, 10:20
evet zaten ben buna anlam veremiyorum nedir bu? hüseyinin torpili kim? ya da hangi akılla alındı bu adam?anlamadığım bu zatensen ne düşünüyorsun bu konuda niye böyle bir hata yaptı bu kadar bariz bir şeyi göremedi yönetim?Aziz Yıldırım mantığıyla başarının hoca ile değil kendi yaptıklarıyla kazanılacağını göstermek istediler sanırım. Ama fena çuvalladılar. Bir de Ünal'ın ayrılmasıyla "başka birini düşündükleri" algısını kırmak istediler herhalde.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Aksu
05.07.2020, 10:21
bunu deme hakları yok. kendi elleriyle teslim ettiler liderliği.

ayrıca daha lig bitmedi yenmeye devam edersek son haftaya kadar gider yarış şimdiden havlu atacak zaman değil.

Başakşehir kazandığı için eminim hüseyin ve ekibi bir oh çekmiştir bakın ciddi söylüyorum bunlar böyle vizyonsuz adamlar baskıdan korkan adamlar. Bu maçta puan kaybetsek bile zaten başakşehir kazandıydı muhabbetine getirecekler eminim.

AyhanPe
05.07.2020, 10:24

Başka takımlara güvenmemek lazım. Küme düşme hattındaki takımların çoğu rezalet top oynuyor. Bizim pozisyon bulamadığımız Ankaragücüne Alanya 4 attı.

Ankaragücüne karsi Basaksehir in hakemler sayesinde 3 puan aldiginida söylemek gerekir. Asagida hic kopmalar olmadi. Ilk kopan Ankaragücü olacak gibi. Biz önümüzdeki iki maci alalim. Basaksehir 4 de 4 yapamayacak..Takim son iki mactir hic güven vermiyor yoksa suan bile cogumuz bu kadar ümitsiz olmazdik. Bu iyi bir isaret. Forumun geneli ne zaman bu kadar umutsuz olsa olumlu birseyler oluyor..

Bugün maci kaybedersek is biter zaten. Berabere kalirsak Basaksehir in sirf berabere kalmasi degil yenilmesini beklicez. Benim sene sonu olusabilecek puan dagilimi icin bir tahminim var ama suan icin kendime saklayayim :)

Arda'
05.07.2020, 10:24
Bu takim Ankaragücü maçında sahada kendini parçalasaydı, rakip kaleyi ablukaya alıp da kazanamasaydi şanssızlık der geçerdik kimse de bu kadar karamsar olmazdı taraftarı buna iten takımın gösterdiği performans. Adamlar sahada yürüdü bildiğin umurlarinda değildi sanki birak ablukayı dogru düzgün şut bile cekemediler rakip kaleye.

Muhammed Ayaz
05.07.2020, 10:40
Sıkıntı ve stresten uyuyamadım.[emoji53]
Uyanır uyanmaz aklıma ;
Kaybettiğimiz Ankaragücü
Dün akşam kazanan Başakşehir ve
Bu akşam Geyse karşısında kazanmaktan başka şansı olmayan bizim takım geldi.

Ne olurdu bu sene yüzümüz gülse be...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enaldo61
05.07.2020, 10:41
Bugün kazanamazsak artık kesin olarak lig biter.

Onur Erçetin
05.07.2020, 10:44
Arkadaş ben gerçekleri söylerim,söylemek zorundayım.Geçen yıl şampiyonluğu kaybettik ; hakemlerin payı da büyüktü ama en önemli nedeni yedek kadromuzun berbat olması ve kilit isimlerin alternatifinin olmamasıydı.

Bu sene de şampiyonluk elimizden gidiyor resmen.İki tane kritik maçta dört puan kaybettik.Bu sene şampiyonluğun elimizden gidiyor olmasının nedeni yine kilit isimlerinin kaliteli alternatiflerinin olmamasından kaynaklanıyor.

Arkadaş stoper alıyorsun,ortasaha alıyorsun ama takımın en kritik isimlerine alternatif almıyorsun.Ne Wakaya ne de Sorlotha bir tane bile adam akıllı yedek almıyorsun.Ekuban var,nasıl olsa o oynar kafasındasın.Böyle dangalıklar yaparsan tabiki şampiyonluk gider.

İki yıldır kendi elleriyle bu adamlar şampiyonluğu veriyorlar.Gelecek sene de bir dangalaklık yaparlar yine verirler.

Teknik direktörün yetersiz ama yetersiz olduğu için deği de siyaset devreye girdiği için gönderildiği söyleniyor ki ateş olmayan yerden duman çıkmaz.Hadi gönderdin diyelim,yerine bomboş bir adam getiriyorsun.Ünalın yerine Hüseyini getirmek bile Ünalı yetersiz olduğu için göndermediğini sebebin farklı olduğunu net bir şekilde açıklıyor.Bir yetersizi gönderip ondan kat ve kat daha yetersiz bir adamı getiriyorsun.Hüseyin kim ki takımı ateşleyecek.Ünal da yetersizdi ama en azından bir ağırlığı vardı takımda.Ayrıca Ünalın elinde Da Costa,Ndiaye,Guilherme,Ekuban ve Abdülkadir de yoktu.Adam ona rağmen bir şekilde takımı üst sıralara taşıdı.Bir şekilde motive etti.Oyuncu değiştirmek de geç kalıyordu ve bu yüzden çok kızıyorduk doğru ama en azından motivasyon ve liderlik anlamında daha iyi bir teknik direktördü.Ciddi anlamda alternatifsiz bir kadroyla adam birşeyler yapmaya çalıştı.

Ünalı çok iyi buluyorum anlamında söylemedim bunları.Bir adamı siyasetçiler istedi diye eğer gönderdiysen yerine daha alt seviyede bir adamı getirme şansın kalmaz.Kasıtlı olarak tv önünde açıklamalar yaptın sırf istifa etsin diye.Sen daha sonrasında takımı iş bilmez bir adama teslim ettin.Ne oldu değdi mi tüm bu yaptıklarına bak Başakşehir şampiyon oluyor.Kutlamalara beraber katılırsınız,siyasetten de arkadaşlarınızla zafer kutlaması yaparsınız.Taraftara ne söyleyeceğini düşünmene gerek yok.Sabır dersin geçersin hatta bizim böyle bir hedefimiz yoktu çok başarılı olduk falan da diyebilirsin.

Muhammed Ayaz
05.07.2020, 10:45
2010-11 sezonunda ki kazanmak zorunda olduğumuz deplasmanda ki geyse maçı da gözümün önünden gitmiyor mesela;

Açılamayan kilit...
Jaja nın kilidi açan kilit pası...
Burak Yılmaz vee
Annnneeee
[emoji4]

Onur Erçetin
05.07.2020, 10:52
Arkadaşlar şimdi burada bazen sert mesajlar yazıyorum fanatik olduğum ve dayanamadığım için.Arkadaşlar kimse bana olumsuz birşey söylemiyor zaten forumda,çok iyi arkadaşlarımız var ama ben yine de yazayım.Benim hiçbir gücüm yok yani bir sıkıntı çıksa arkamda duracak kimse falan yok.Tanıdığım kişiler yok.Camiada tanıdığım tek bir kişi bile yok.Forumdan dışarıda konuştuğum,yüzünü gördüğüm tek bir kişi bile yok.Sıradan bir sağlıkçıyım.Burada bu kadar sert yazıyorsam bunun tek bir nedeni var,artık sabrımın kalmamış olması.Konu Trabzonspor ve şampiyonluk olduğunda her türlü şeyi yazma potansiyeline sahibim.Burada yalan dolan şeyler de yazmıyorum,doğruları ve gerçekleri açıkça belirtiyorum.Arkadaşlar sağolsunlar bana bugüne kadar bir tepki gösteren olmadı,bu yüzden bu forumu seviyorum.Düşüncelerimizi özgürce yazabiliyoruz.Başka bir yerde birşeyler söylesen hemen işi farklı noktalara çekerler ama burada insanlar ne demek istediğinizi,nasıl bir duygu hali içerisinde olduğunuzu gayet iyi anlayabiliyorlar.Trabzonspor bizim ortak sevgimiz.

Mesut
05.07.2020, 10:52
Şu Ankaragücü maçına hala yanıyorum
Alanyaspor 4 atmış
Ankaragücü'nu seviyoruz fln ama ikidir bize şampiyonluk yolunda ağır yara veren ekip oldu .2010-2011 birde bu yıl yine Ankaragücü yine 1-1

Muhammed Ayaz
05.07.2020, 10:53
Geriye kalan 4 maçı ve Başakşehir'i bırakalım.
Sadece bu aksama bu gün kazanmaya odaklanalım.
Gerisini son 4 hafta düşünürüz.

Enaldo61
05.07.2020, 11:02
Ankaragücü de kayseri de kümeye gitsin.

Bu sene farklı dedik vura vura gidicez dedik hiçbir fark yokmuş meğersem boşa umutlanmışız, suçu başkalarına atmak kolay, kendi elimizle verdik şampiyonluğu.

Armağan Dere
05.07.2020, 11:04
hiçbir cacık olmaz...
başakşehir şampiyon arkadaşlar..
bizim koca başkanı da artık heralde susturdular
cimşir gibi bir adamla bu kadar olur..
şimdi sezon sonu diyecekler ki " bizim hedefimiz şampiyonluk değildi"..zaten bir 15 sene daha olamazsın..bu fırsat 10 senede 1 geldi..belki 15 sene sonra bi daha gelir..

Semih AYDIN
05.07.2020, 11:07
Başakşehir en fazla 2 puan kaybeder. Bütün maçları yenmemizden başka bir care yok.

drose61
05.07.2020, 11:21
Yarin yenilmeyelim iyi bizim icin. Hedef ikinci sirayi garantilemek olmali.

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalkyenilirsek 3. oluruz bence de. hedef mutlaka kazanmak ama yenilmemek de değerli.

TA-1012 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gurur6134
05.07.2020, 11:22
Basaksehir denizli macinin hakemi abdukladir bitigen:) agam bizimle egleniy..

Zafer Fidan
05.07.2020, 11:26
Hala Sampiyonluk hayali tasiyan renkdaslari kiskaniyorum.

Enaldo61
05.07.2020, 11:34
Ortaya bir teori atıyorum şimdi;
Bizim takıma talimat gelmiştir ‘bi müsaade edin ya, bizim takım şampiyon olsun’ diye, o yüzden demoralize bir takım, teknik ekip ve futbolcu topluluğu görüyoruz. Hüseyine ‘bizim tek hayalimiz var o da şampiyonluk’ diyen taraftara Hüseyinin reaksiyonu da bunu doğrular şekilde. Bana böyle geliyor.

Ne talimatı ya çıkıp gol atıp şampiyon olsan napacaklar sana? Bunların hali kalmamış hocada da iş yok sonuç bu. Sen Sörloth'un sana gol atma dediler atmıcan mı? Ne için? Ne pahasına? Mümkün değil.

fadigaTS
05.07.2020, 11:38
Ya tamam ya devam maçı.Her türlü kızgınlığıma rağmen takıma güvenmekten başka çare yok.Bu yarışı hiç olmazsa sonuna kadar devam ettirmeliyiz.

LağusKusteli
05.07.2020, 11:41
Uşaklar her aklınıza geleni yazmamalısınız bence.

Zira bu forumu pekçok takım taraftarı takip ediyor ve ekran görüntüleri alıp sosyal medyada paylaşıyorlar.

Türkiye’de şike İstanbul takımlarından sorulur diyelim ve başka tarz teorileri gündeme getirmeyelim

prisonbreak2020
05.07.2020, 11:43

Şu Ankaragücü maçına hala yanıyorum
Alanyaspor 4 atmış
Ankaragücü'nu seviyoruz fln ama ikidir bize şampiyonluk yolunda ağır yara veren ekip oldu .2010-2011 birde bu yıl yine Ankaragücü yine 1-1

Forumdaki bu kardeş takım muhabbetinden de nefret ediyorum,hiçbir takım bize yatsın demiyorum gerek te yok zaten eğer büyük takımsan döve döve yeneceksin ama bu Ankaragücü takımından ayrı nefret ediyorum,bize karşı nasıl oynadıklarını gördük adamların sarı kart görmeyen futbolcusu kalmadı ama buna rağmen bizim öküzler becerip te alamadılar bi maçı,...bu şerefsizler 2011de de çelme takmışlardı bize o yüzden içim anca küme düşerlerse soğur.defolup gitsinler alt liglerde beter olsunlar.

LağusKusteli
05.07.2020, 11:52
Forumdaki bu kardeş takım muhabbetinden de nefret ediyorum,hiçbir takım bize yatsın demiyorum gerek te yok zaten eğer büyük takımsan döve döve yeneceksin ama bu Ankaragücü takımından ayrı nefret ediyorum,bize karşı nasıl oynadıklarını gördük adamların sarı kart görmeyen futbolcusu kalmadı ama buna rağmen bizim öküzler becerip te alamadılar bi maçı,...bu şerefsizler 2011de de çelme takmışlardı bize o yüzden içim anca küme düşerlerse soğur.defolup gitsinler alt liglerde beter olsunlar.

Kardeş takım yoktur. Taraftar grupları belki kendi arasında kahvaltı düzenler vs o kadar.

Ama biz her şeyi abarttığımız gibi bu işleri de abarttığımız için faydadan çok zarar görmeye devam ediyoruz.

Sahada her takıma atabildiğin kadar atacaksın, özellikle sana geçmiş yıllarda MADİK ATAN takımlara ise ayrı bir konsantre olup çok daha fazla gol atmaya odaklanılmalı.

Gel gelelim işte bizim gibi düşünen oyuncular takımda yoksa biz sadece kendi kendimize konuşuyor oluyoruz...

Mert Oğuzlu61
05.07.2020, 11:56
Kazanirsak macera devam eder ve ibre bize döner cunku bu kez onlar strese giren taraf olacak. Bu aksam isimizin bitmesini bekliyorlar, psikolojik liderligi alacagimiz mac bu mac.

Son dudukten sonra ya Basaksehir sampiyon olacak ya da gizli lider biz olacagiz.

naimbektas6161
05.07.2020, 11:58
Kazanirsak macera devam eder ve ibre bize döner cunku bu kez onlar strese giren taraf olacak. Bu aksam isimizin bitmesini bekliyorlar, psikolojik liderligi alacagimiz mac bu mac.

Son dudukten sonra ya Basaksehir sampiyon olacak ya da gizli lider biz olacagiz.

3 farklı kazan hafta içi yen başak strese girsin ben hala umutluyum neden olmasın.

prisonbreak2020
05.07.2020, 11:58
Kardeş takım yoktur. Taraftar grupları belki kendi arasında kahvaltı düzenler vs o kadar.

Ama biz her şeyi abarttığımız gibi bu işleri de abarttığımız için faydadan çok zarar görmeye devam ediyoruz.

Sahada her takıma atabildiğin kadar atacaksın, özellikle sana geçmiş yıllarda MADİK ATAN takımlara ise ayrı bir konsantre olup çok daha fazla gol atmaya odaklanılmalı.

Gel gelelim işte bizim gibi düşünen oyuncular takımda yoksa biz sadece kendi kendimize konuşuyor oluyoruz...

Biz Trabzonspor taraftarları iflah olmaz romantikleriz,şu halde bile hala şampiyon olacağımıza inanan ve bunun için kendi hayatından daha da kötüsü sevdiklerimizin hayatından çalan insanlarız,yeminle söylesem başım ağrımaz buradaki taraftar kadar üzülen bir tane futbolcu ,teknik heyet ve idareci kesinlikle yoktur,olan yine bize oluyor.

Faruk UYSAL
05.07.2020, 12:02
Aynı görüşteyim.

nakzo
05.07.2020, 12:10
Bu ankaragücü denen takım geçen sene bursaya kardeş deyip bursayı düşüren bursanın şampiyon olacağı sene fb maçında dağılan rezil kepaze bir takımdır.Bu sene dustu zaten bukadar borçla amatöre kadar dusecek sorun bizim bu rezil takıma ve ibrahim üzülmez denen hoca taklidine şampiyonluğu vermemiz.

HOPA'LI TS'Lİ
05.07.2020, 12:10
Şampiyonluk adına,

YA TAMAM, YA DEVAM MAÇI

Beraberlikte dahi şansımız biter.

Hayde uşaklar
Son bir gayret
Bu maçı alın
4 maçta neler olacağı belli olmaz.

HOPA'LI TS'Lİ
05.07.2020, 12:11
Bu ankaragücü denen takım geçen sene bursaya kardeş deyip bursayı düşüren bursanın şampiyon olacağı sene fb maçında dağılan rezil kepaze bir takımdır.Bu sene dustu zaten bukadar borçla amatöre kadar dusecek sorun bizim bu rezil takıma ve ibrahim üzülmez denen hoca taklidine şampiyonluğu vermemiz.

A.Gücü maçında haybeye verdiğimiz 2 puan aklıma geldikçe boğulacak gibi oluyorum :(

hanzale
05.07.2020, 12:11
Alırız maçı

castillo61
05.07.2020, 12:15
Hala Ünal'ın kaybettiği puanlar :ddd

Yahu adam şu ana kadarki en büyük başarısı Marsilya 13. banliyösündeki beton sahada hattrick yapmak olan adamdan 13 maçta 5 gollük katkı aldı.

Hadi alsana Bilal'den aynı katkıyı. En büyük özelliği hızı ile rakibi geçmek olan adam boş alana dalmaktan korkuyor.

Ndiaye, Guilherme gibi adamlar gün geçtikçe geriye gidiyor. Abdüş de Çimşir denen yardımcıdan acilen kurtulmalı.

Hayır dün gece taraftarla olan konuşmasını da görünce son ümitlerim de tükendi. Adamlar karşısında coşmuş, pısırık hocamız içine kaçan sesiyle tamam, eyvallah diyor.

Desene kardeşim bundan sonra sahada basmadık yer bırakmayacağız, 5'te 5 yapacağız gerisi Allah'ın takdirinde diye.

Dağ gibi adamı yolladık pısırık yardımcısını başa getirdik. İçinde olmasak komik camia da kurtulmanın da yolu yok maalesef. Çocukken teletext'in canlı skor olduğu dönem vardı açar kanepelerde zıplayarak maçları takip ederdim o gün bugündür acı çektiriyor.

Canınız sağ olsun da ömür de gidiyor be.

ANAOKULU TERK
05.07.2020, 12:21
başakşehir şampiyon olursa(ki bu iş bitti ),
cl'den gelecek 35 m yuro ile türkiye'nin city'si olma yolunda ,
büyük bir adım atar .

neden ? çünkü borçları yok .
ve cengiz'den kazandıkları paranın da daha yarısına dokunmadılar .
ve bonus olarak cl platformunda piyasa yaptırarak ,
iyi paralara satabilecekleri ( ifk başta olmak üzere ) en az iki futbolcusu var .

ve tekrar ediyorum .
bu kulübün gram borcu yok .
uefa kupasından gelecek olan ,
cep harçlığı gibi bir paranın da kasaya gireceğini varsayarsak ,
basaksehir'in önü olabildiğince açık .
yolları üzerinde , ne tümsek , ne viraj , ne de kaygan yol var .

şimdi bu kulübü ,
yani kılçıksız , akarı kokarı olmayan ,
ve bu sene extralarla yaklaşık 50 m yuro para basacak bir kulübü ,
arap sermayesi almasın da , kim alsın ?

demek ki neymiş ?
zenginin malı ,züğürdün çenesini yorarmış!

Saint Castillo
05.07.2020, 12:23
2014-15 sezonu zirveden epey uzaktık. Ligin bitimine 5-6 hafta kala Avni Akerde gs maçı vardı. Takım çok savaşmıştı o maçta, ali palabıyık her zamanki gibi sahtekarca maç yönetmişti. Adamları yenin bayram etmiştik.
gs taraftarı o muhabbet üzerine bizden nefret etmeye başladı, sanki onlara maç satmak zorundaymışız gibi.
Kadrosunun yarısı olmayan ankaragücüne puan verdik diye adamlar namussuz mu oldular ?

Bizden puan alan takımlardan nefret etmeyi bırakmalıyız. başağa başka bize başka oynadılar düşüncesi mevcutsa, bizim takım biraz disiplinden nasibini almış olsaydı bu hücum hattının olduğu takımdan puan alabilecek kimse yoktu bu ligde. Şampiyon olmaya hazır değil bu takım. Saha içi performansı personel psikolojisi de şampiyonluğa hazır değil. Yanlış zamanda gelen şampiyonluk da zarar verir.

LağusKusteli
05.07.2020, 12:27
büyük bir adım atar .

iyi paralara satabilecekleri ( ifk başta olmak üzere ) en az iki futbolcusu var .

ve tekrar ediyorum .

şimdi bu kulübü ,

demek ki neymiş ?

Ben başakşehir’in bir tavşan atlet misali her sezon önde götürüp sezon sonunda ise bir istanbul takımına bilerek/isteyerek yol verme misyonu olduğunu ve TFF ile özellikle Yayıncı Kuruluş tarafından bu nedenle desteklendiği düşünüyorum.

Ama dile getirdiğin teorinin de haklılık payı var mı yok mu eğer Şampiyon biz olamazsak göreceğiz

ucurum
05.07.2020, 12:36

Yani puan almaya yaklaştıkça faul sayısı artar ben çok abest bir şey göremedim.

ucurum
05.07.2020, 12:39

Aynen. Muhtemelen genç arkadaşlarımızdır, en azından kendi adıma konuşayım doğduğum günden beri resmi şampiyonluğu olmayan bir takımın son 2 hafta 7 puan önde olsak bile fianansal fair playden 3 puanı silinir gene şampiyon olamayız kanısını taşıyorum. Şu anki durumda ise hiç hayal gücü kullanma gereği bile duymuyorum.

hyasin61
05.07.2020, 12:40
Bu macı rahat alacagız gorun bakın . Hele Omer Bayram falan oynarsa tamamdır o is :)

hyasin61
05.07.2020, 12:41
Sampiyon olurmuyuz olmazmıyız bilemem ama bu yarıs son haftaya kadar gider

Full HD
05.07.2020, 12:47

Gelecek 7günde her şey belli olur.

hanzale
05.07.2020, 12:48

Oluruz ümidini taşıyoruz

fadigaTS
05.07.2020, 12:50
Darbeye inanmıyorum ama FETÖ’nün kafa kesmeli masum asker retoriğine taze gelin gibi atlıyorum, ohh tertemiz

Bunların klasik hareketleri.Bir şeylerin arkasına gizlenip terör örgütlerini savunmak.Küfür edenler bile anında banlanırken,fetö savunucusu saatlerdir yazmaya devam ediyor.Adalet bekliyorsak önce BMN olarak kendi adaletimizi anında sağlayacağız.

erenslash
05.07.2020, 12:52
tuhaf .kadroyu dağıtırsalar+takviye ve hoca meselesini halletmezlerse şampiyonluğu uzun süre unutalım derim.bakalım ne yapacaklar...bu üç konuyu hallederlerse seneye kesin şampiyon oluruz.yapmazlarsa zaten gidebilirler.bir şeyleri tam anlamıyla doğru yapmadığımız için senelerdir aynı olumsuzluklar oluyor.elindeki kadro Türkiye liginde şampiyon olabilirdi bu sene artık takviye lazım.ama ilk transferimiz hoca olmalı.elinde kadron var. koru bu kadroyu .üzerine takviye +birde iyi bir hoca o zaman yürürüz zaten.hoca transferini hemen halletmeleri lazım.sonra hocanın istediği oyuncular.beklentim:yeni teknik ekip+sağlam bir kurt hoca.
Aziz Yıldırım mantığıyla başarının hoca ile değil kendi yaptıklarıyla kazanılacağını göstermek istediler sanırım. Ama fena çuvalladılar. Bir de Ünal'ın ayrılmasıyla "başka birini düşündükleri" algısını kırmak istediler herhalde.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğukan Uçan
05.07.2020, 12:52
başakşehir son 5 6 senedir ligi kaçıncı bitirmiş açın bakın asla tesadüf değil bu başarı. biz son 2-3 sendir yeni yeni iskeleti kuruyoruz önemli olan iyi oyuncuları kadro da tutup önümüzdeki senelere ambargo koymaktır.

hanzale
05.07.2020, 12:54
başakşehir son 5 6 senedir ligi kaçıncı bitirmiş açın bakın asla tesadüf değil bu başarı. biz son 2-3 sendir yeni yeni iskeleti kuruyoruz önemli olan iyi oyuncuları kadro da tutup önümüzdeki senelere ambargo koymaktır.

Bizim öyle bir desteğimiz ve lüksümüz yok adamlara hesap soran yok, hesapsız bir paranın içindeler, eksik kadrolarıyla çıkan 11’in yedekleri dahi milyon € alıyor

samway
05.07.2020, 13:01
büyük bir adım atar .

ve tekrar ediyorum .

şimdi bu kulübü ,

demek ki neymiş ?

hala arap sermayesine satılcak diyorsunuz hayretler içince sizlere bakıyorum !!!

adamlar neden satın alsın ? 100 forma satmak için mi ? yoksa 1000 kombine için mi ?

adamlar city i psg yi alıyor yani vizyon takımları seyircisi olan takımları alıyor bir belediye takımını alıp ne yapacak acaba ?

ayrıca şunu unutmayın futbol takımı kara para aklama konusunda inanılmayacak etkili bir yoldur bilmem anlatabiliyor muyum ?

senin paranla benin paramla istanbullunun parasıyla istanbul belediyesinin kurumlarından gelen reklam paraları ile aldıkları topçular ile karşınızda diklenen size şampiyonluk için nefes aldırmayan bir klup var ve birçoğu bu klubu takdir edip burda alkışlıyormuş

yemin ederim fenerbahçe şampiyon olsa bu kadar sinirlenmem çünkü bu adamların niyeti farklı

ve son sözüm başaksehır şampiyon olur ve Trabzonda bu akepe hükümeti yine oy alırsa ben bundan sonra bu takımın taraftarı ile gram ilgilenmem ve kesinlikle bu klube 1 kurus para kazandırmam

tepkinizi verin arkadaş gerçekler ortada .

Mustafa YILMAZ
05.07.2020, 13:07
psikolojik olarak kilit maç belki de hem bizim hemde ibfk'nın sonra ki maçlarını etkileyecek türden.

pereira bu maç olsa iyiydi saracchi'nin defansı iyi değil önünde tehdit olacak onyekuru'da yokken pereira etkili olabilirdi oradan abdüş'le birlikte.

ben olsam;

uğurcan
serkan-hüseyin-campi-novak
sosa-a.parmak
abdüş-ekuban-nwakaeme?
sörloth

diye başlarım korkmaya hiç gerek yok madem hücum gücümüz ligin en iyisi o zaman kullan, defansın önüne bi adam koyup didinme zaten defans yapamıyoruz. hem gs geride çok açık veriyor her maç, zor olmaz gol atmamız.

gs baskı kuran bir takım yine avel gibi yaslanırsak öyle yada böyle atarlar o yüzden önde basıp presle boğmamız şart.

Yani puan almaya yaklaştıkça faul sayısı artar ben çok abest bir şey göremedim.

ibfk'dan puan almaya yakın değiller miydi? 28 faul uçuk bir sayı.

batu94
Bahsettiğiniz kadar iyimser insanlar normal hayatlarında çok zorlanıyorlardır bence. Bu kadar açık ve ortada olan bir durumu inkar etmek zor olsa gerek.

Hala gs’ye üç atarız içinden geçeriz diyenler var. Arkadaşlar siz takımı takip etmiyor musunuz?

thesiege61
Anlamıyorum neden bu kadar umutsuzluk negatif enerji var. Şampiyonluk giderse zaten üzüleceğiz, hala şansımız var hem de hiç az değil. Karalar bağlamak negatif enerji yaymak ne işe yarar. Belki de bu kadar negatif olduğumuz için kaybediyoruzdur. Düşünsenize yüzbinlerce TS taraftarı zaten şampiyon olamayız hoca kötü kötü oynuyoruz hakemler doğuruyor lobimiz yetmiyor siyaset işin içine giriyor vs diyor da diyor. Bu kadar negatiflikle başarı gelir mi? Stadda maç izlerken bile futbolcuları destekleyip motive etmek yerine homurdanıp bir de üstüne yuhluyoruz.

Kendimize soralım bu şekilde davranarak acaba başarıyı kendimize çekiyor muyuz, başarılı olmayı hak ediyor muyuz?

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

samway
05.07.2020, 13:10
hayır o deil de bmn de eskiden cidden takıma sahiplenen takım için organize olan bir TARAF yani TARAFTAR vardı

şimdi bakıyorum eser kalmamış bu durumdan sizler ölmüşsünüz futbolcudan ne bekliyorsunuz siz taraftarsınız yenilsede yensede küme düşsede taraf olansınız başkasının tarafında konuşan deil !!!

bakıyorum da burda cidden bu takımı haketmeyen taraftar var zaten sizler yüzünden bu takım bu hallerde hemen yargıla başka takımı pofpof la

sonra gerçekler bunlar diyip zırvala

burada geyseye yenilelim de gelip naralar atıyım demek için bekleyen yüzlerce figür var maalesef

samway
05.07.2020, 13:13
Aynen. Muhtemelen genç arkadaşlarımızdır, en azından kendi adıma konuşayım doğduğum günden beri resmi şampiyonluğu olmayan bir takımın son 2 hafta 7 puan önde olsak bile fianansal fair playden 3 puanı silinir gene şampiyon olamayız kanısını taşıyorum. Şu anki durumda ise hiç hayal gücü kullanma gereği bile duymuyorum.

inanmayan def olabilir

Someone
05.07.2020, 13:15
Son bir şarkı istiyorum sizden çocuklar
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200705/1a3d45b8bdb6c9f575740ad7932a32ae.jpg

samway
05.07.2020, 13:17
bmn yonetımı bu salak saçma başka takım hayranlıkları yapan ayrıca yok şampiyonluk gitti yok öldük bittik diyen arkadaşları lütfen kısa süreliğine tatile gönderebilir misiniz

çünkü biz sene sonu buraları yakarken arada onlar da yanmasın !!!

daha 4 maç var 3 ü küme düşmeye oynayan takımlar 1 i pandemi sonrasının en formda takımı 1 beraberlikte bile herşeyin rengi değişecekken sizlerin bu hali tavrı berbat ötesi

inanmayanlar bir çekilsin bir zahmet

hanzale
05.07.2020, 13:17

Aslanlar

naimbektas6161
05.07.2020, 13:18

Onların kendine hayrı yokki :) bende kayseriden bekliyorum Bi kıyak

samway
05.07.2020, 13:18

kesinlikle

Antonio
05.07.2020, 13:21
İyi adamları tutup 3 tane premier lig kalitesinde adam alıp topumuzu oynayalım. Şampiyonluk gelir ya da gelmez bem bordo mavi renkleri yeşil zeminde görünce her zaman heyecan duyan mütevazi bir taraftarım.

hanzale
05.07.2020, 13:23
Iki tarafta mutlaka propaganda amacli kullanmistir. Sonucta masum insanlarimiz hayatlarini kaybettiler. Tek gercek bu. Diri diri insan yakmis bir topluluk. O zamanin gözü dönmüs canilerle doluydu her taraf. Kötülük akiyordu her taraftan. Retorikten fazla olduguna inaniyorum hatta. Ulu önderimiz 100 sene önce öngörmüstü düstükleri durumu..Yüzlerce masum insanimizin kanlarina girdiler..Eli kanli caniler..

Siyasi görüsü bir kenara birakip alenen Fb koruyucusu bir lider istemiyorum arkadas. Disisleri bakaninin kardesinin ettigi sözlere bakin yahu. Utancimdan yerin dibine girerdim benim kardesim o laflari etmis olsaydi. Nasil bir ahlaki yozlasma icindeyseler hepsi. Olabilir mi ya böyle bisi. Civisi cikmis herseyin..Anlam veremiyorum cidden. Bir ülkede nasil bu kadar ahlaksiz barinabilir..

Hiç ki zaten kendi kendine girdiler kanlarına masumlar karşılıklı kılıç kalkan oynarken ayrıca Mustafa Kemal soslu cümleler gözden kaçmadı, sonunu da konuyla alakasız bağlaman filan bir de el kelepçeli foto filan sal tam olsun.

hanzale
05.07.2020, 13:25
Başakşehir övmek akıl tutulması adamların nerden geldiği belli olmayan hesapsız paraları var, bir Göksel Gümüşdağ’ın keyfi milyonlarca Trabzonspor taraftarının keyfinden önde tutuluyorsa bunun karşılığı sert olmalı, misal rakip FB olur GS olur BJK olur kollanır anlarım, siyaseten de anlamaya çalışırım zira oy potansiyeli olan kulüpler, ama Başakşehiri kaynaksız paralarla koca TRABZONSPOR kulübü karşısında dikip bir de arka çıkıyorsanız orda suracaksınız, birkaç sene içinde adı tarihten silinecek bir futbol kulübü için verilen destek benim için kabul edilemez.

hanzale
05.07.2020, 13:29
Bugün yenip şampiyonluk fitilini yakacağız, acayip şekilde bir yanım net ümitsiz ama içerden bir ses rahat ol şampiyonuz diyor

Soner Albayrak
05.07.2020, 13:33

Futbol hayatları boyunca tek şarkı söylemişlikleri yok ne son şarkısı ya :)

AyhanPe
Hiç ki zaten kendi kendine girdiler kanlarına masumlar karşılıklı kılıç kalkan oynarken ayrıca Mustafa Kemal soslu cümleler gözden kaçmadı, sonunu da konuyla alakasız bağlaman filan bir de el kelepçeli foto filan sal tam olsun.

El kelepceli foto görmek istiyorsan suan Tr yi yönetenlerin hepsinin böyle bir pozu var. Hemde istisnasiz. Basindan tut en tibine kadar. Oysaki ne istediyseler vermislerdi zamaninda...

Bu sene Basaksehir sampiyon yapilsin 2023 de Türk toplumu olarak kurtulacagiz bunlardan. Allah tüm siyasal dincilerden ve bunlardan önce orda bulunan liboslardan temizlenmis Atatürk isiginda aydinlanmis, hür vicdanli bireylerden olusan bir Türkiye nasip etsin bizlere.

PS: Ben Basaksehir in sampiyon yapilacagina da inanmiyorum. Bu kadar da aptal olamazlar..Buda burda kalsin böyle

Someone
Onların kendine hayrı yokki :) bende kayseriden bekliyorum Bi kıyak

Denizli alışıktır son haftalarda şampiyon değiştirmeye

Someone
05.07.2020, 13:34
Futbol hayatları boyunca tek şarkı söylemişlikleri yok ne son şarkısı ya :)

İlk ve son olsun olmaz mı :)

kemal_efe
05.07.2020, 13:34
gs yi yen hedefe ulaş...gökselspor 4 te 4 yapamaz...bayraklar hazır.26 temmuzda turu atacağız...diyor susuyorum.

Fatih Öztürk
05.07.2020, 13:36
Fatih Öztürk bile bu kadar olumsuz basıyorsa benimde umudum kalmadı inanın.

Bir umut var abi, o'da bizim kalan 5 maçı kemiksiz kazanmamız.

AyhanPe
05.07.2020, 13:40
Bir umut var abi, o'da bizim kalan 5 maçı kemiksiz kazanmamız.

Ben inaniyorum olacagimiza..Basaksehir in puan kaybetmemesi yildirmis sanki seni hafiften. Valla gözlerime inanamadim yazdiklarini okudugumda :)

ANAOKULU TERK
05.07.2020, 13:40
- başkan , ta en başta ,
evini , yurdunu , kendini , tesislere taşımayacaktı .
bu ilk başta futbolcuyu hatta camiayı motive eden bir davranış gibi gözükebilir ama
aslında hem bu futbolcuyu , hem de camiayı baskı altına sokmaktan başka bir işe yaramaz . zaten yaramadığı da belli oldu zaten .

- futbolcuyla şakalaşmalar , kamera önünde çeşitli muziplikler , bazı damar söylemler ,
başkanı , futbolcuların gözünde , kendilerinden biri , oturup geyik yapacağı , sıradan bir profil konumuna düşürdü . başkanın yoğurt yiyişi farklı olabilir ama , unuttuğu bir şey vardı . bu futbolcular başkanın askerlik arkadaşı değildi . başkan futbolcu ile olan mesafesini koruyamadı . abi-kardeş görüntüsü , bu takımın kimyasına acayip zarar verdi .

- asbaşkan hayrettin hacısalihoğlu'nu ve altyapı direktörü sadi tekelioğlu'nu ötekileştirmesi , çok büyük bir hata oldu . en azından kulüp yöneticiliği konusunda başkan kadar tecrübesi olan bu iki ismi ,bir kalemde söküp atmamalıydı . en azından bu ikisi kalsaydı başkanın her kulvardaki ( özellikle stres altında gösterdiği zafiyet , tahrik esnasında kendini kaybetme , boş beleş oyuncu transferleri , yetersiz u19'ların bünyede barındırılması v.s. ) acemiliklerini tolere edebilir , kendisine ve yönetime daha rahat hareket alanı sağlayabilirlerdi . başkan bu konuda büyük hata yaptı .

- elde edilecek şampiyonluklar başkana yazar .
ama kaçan şampiyonluklar da başkana yazar .

bu kaçan şampiyonluğun ana sorumlusu başkandır .

Fatih Öztürk
05.07.2020, 13:41
Neyse konuşmayacakmış daha :) ...

Konuşmamak için konuşmamazlık yapıyorsa sıvıyoruzdur. Yok hani perde arkasında göksele karşı bayrak savaşı veriyorsa anlaşılır.
Ama yok ya, biz kim siyasi müptezellere bayrak açmak kim.
Oturun ve susun talimatı çoktan gelmiştir.

A. Aydın
05.07.2020, 13:42
Başakşehir övmek akıl tutulması adamların nerden geldiği belli olmayan hesapsız paraları var, bir Göksel Gümüşdağ’ın keyfi milyonlarca Trabzonspor taraftarının keyfinden önde tutuluyorsa bunun karşılığı sert olmalı, misal rakip FB olur GS olur BJK olur kollanır anlarım, siyaseten de anlamaya çalışırım zira oy potansiyeli olan kulüpler, ama Başakşehiri kaynaksız paralarla koca TRABZONSPOR kulübü karşısında dikip bir de arka çıkıyorsanız orda suracaksınız, birkaç sene içinde adı tarihten silinecek bir futbol kulübü için verilen destek benim için kabul edilemez.

Cevabini veriyorlar merak etme;
"Ulkenin bekasi trabzonspordan onemli mi?"

AyhanPe
05.07.2020, 13:44
Konuşmamak için konuşmamazlık yapıyorsa sıvıyoruzdur. Yok hani perde arkasında göksele karşı bayrak savaşı veriyorsa anlaşılır.
Ama yok ya, biz kim siyasi müptezellere bayrak açmak kim.
Oturun ve susun talimatı çoktan gelmiştir.

Bence sIkar biraz su durumda o talimati vermek. Sonucta onlarca sene bu hasretle yasayan, onlarca taraftarinin hayatina mal olmus bir meselede milyonlarca Trabzonspor a gönül vermis insanlarin duygulariyla oynayamazlar. Bu is o kadar kolay degil..

erenslash
05.07.2020, 13:46
bizi şampiyonluktan eden aynı hataları yapmamamız lazım:

aynı hatalar nedir?

1:,sağlık, teknik ekip,hoca

2: doğru transferler-kaliteli

3:başkanın kadroyu koruması

runners up'ız biz.

ne demek bu son üç senedir şampiyonluğa doğru yukarıya giden bir takım var.biz buyuz.seneye daha iyi oluruz demek.
hoca seçimi klubun bir senesine mal oldu.bunun sorumlusu kim? başkan ve yönetim

bu hatasını düzeltmesi lazım başkanın.
bu şu demek kadroyu koruyorsun ve ilaveli gidiyorsun

kadronun dağılmasın müsade etmeyin arkadaşlar başkana da bunu hatırlatın.

10 sene geriye gider klup yoksa

Fatih Öztürk
05.07.2020, 13:46
Ben inaniyorum olacagimiza..Basaksehir in puan kaybetmemesi yildirmis sanki seni hafiften. Valla gözlerime inanamadim yazdiklarini okudugumda :)

Dostum daha çok önüne gelene domalan küme düşmüş takıma puan kaybetmek yıldırdı beni. İşte başak maşak böyle salaklıklarımızdan cesaret alıp ligi forse ediyor. Alanya dan son saniye de teknik direktör saçmalığından sebep gol yiyen takımız biz. Biz bu ligi bir kaç hafta önce bitirmemiz lazımdı şimdi bekle başak takılacakta falan filan. Denizlinin bunlara gücü yetmez, yaparsa can derdinde ki Kayseri yapar, Konya desen aşırı kalitesizler.

Fatih Öztürk
05.07.2020, 13:49
Bence sIkar biraz su durumda o talimati vermek. Sonucta onlarca sene bu hasretle yasayan, onlarca taraftarinin hayatina mal olmus bir meselede milyonlarca Trabzonspor a gönül vermis insanlarin duygulariyla oynayamazlar. Bu is o kadar kolay degil..

O kadar kolay ki şampiyonluğu gasbedilmiş takımın şehri gıkını bile çıkaramadı. O oy verenler hala hayatta ve en az yüzde doksanı yine hakkını lime lime edenlere yine oy verecek. Bunu iyi bildikleri için onlar için çocuk oyuncağı.

Mert Oğuzlu61
05.07.2020, 13:50
Rakibin en zayif noktasi yan toplar ve duran toplar, kadrolara hala Huseyin Campi falan yaziliyor... :)

Yaw bu Da Costa Goztepe maci haric hangi mac sacmaladi, takim pas yaparak öne cikamiyor bam gum oynuyor biz bu Da Costa ile Messias'i neden aldik ? Şu adamlari yan yana oynatamadik ona yaniyorum.

Dawsofield
05.07.2020, 13:53
antalya gayet iyi oynuyordu; trajik bir şekilde %95 lik gol pozisyonunda podolski sakatlandı topa dokunamadı; dönüşünde 10 kişiyken golü yediler.

başakşehir, özellikle savunma hattı fizik olarak bitik. düşme hattındaki takımlar belki antalya kadar formda değil ama puan kaybettirmemeleri için hiçbir sebep yok.

gs'yi yenersek şansımız gayet iyi. moral motivasyon olarak da toparlar.

ilelebeTS
05.07.2020, 13:56
Akbil kazandıkça bizim taraftarın psikolojisi iyice bozuluyor. Boşverin onları biz kendi işimize bakalım. Şampiyon olmak istiyorsan bu maç başta olmak üzere puan kaybı yapmamak lazım. Bizim için ilk şart bu. Önce biz bir kazanalım gerisine bakacağız.

Çağatay96
05.07.2020, 14:01
Abdülkadir Ömür iyi orta aciyor sagdan soldan.

Mustafa YILMAZ
05.07.2020, 14:11
hayır o deil de bmn de eskiden cidden takıma sahiplenen takım için organize olan bir TARAF yani TARAFTAR vardı

şimdi bakıyorum eser kalmamış bu durumdan sizler ölmüşsünüz futbolcudan ne bekliyorsunuz siz taraftarsınız yenilsede yensede küme düşsede taraf olansınız başkasının tarafında konuşan deil !!!

bakıyorum da burda cidden bu takımı haketmeyen taraftar var zaten sizler yüzünden bu takım bu hallerde hemen yargıla başka takımı pofpof la

sonra gerçekler bunlar diyip zırvala

burada geyseye yenilelim de gelip naralar atıyım demek için bekleyen yüzlerce figür var maalesef

hep belli tipler. forumda 6-7 kişi var sürekli aynı zırvaları yazıp duruyor sürekli kin, nefret, kötüleme... uzun zamandır buradayım ve forum acaip şekilde yozlaştı günden güne eriyor ve gördüğüm kadarıyla forum yöneticilerini bu pek ilgilendirmiyor.

bu yüzden forumu bırakan çok kişi var sırf bu 6-7 kişi yüzünden.

hanzale
05.07.2020, 14:27
Parçalıyoruz bugün parçalı formalı gs’yi

Erkan A.
05.07.2020, 14:28
Sikeciler bir ara rakipleri anadolu takimlarinin en iyi oyuncularina bize karsi iyi oynama seni takimimiza alcaz derlerdi.. veya yaristigi takima karsi rakip olan takimlarin en iyilerine ayni seyleri derlerdi veya para verilirdi..
Süperligde bunlari yapmadan sampi olmak cok zordur Trabzonsporumuza böyle seyler yakismaz biliyoruz bunlari biz Trabzonsporuz fakat süperlig tff bunlari hak ediyor..basaksehir konyayla oynayacak ver ömer aliye özel prim bak nasil oynuyor..ankaragücüne alanyaspora böyle özel primler biryerlerden verilmistir.. kizginligimizdan dolayi 2010/11 sezonu aklima geliyor cildirasim geliyor suan ayni senaryo gizli sekilde devam ediyor..

Yıldıray Emanet
05.07.2020, 14:32
Cisse Sörloth'u yetişmiş :) Bir gol kralı çıkaracaktır oda olmayacak sanırım

ilelebeTS
05.07.2020, 14:35
Güzel bir galibiyetle havaya gireriz. Çok iyi moral olur camiaya. Tersini düşünmek bile istemiyorum, Allah da göstermesin.

angraf
05.07.2020, 14:39
kalbinizi kırmak istemem ama ben başakşehirin kalan 4 maçta puan kaybedeceğini düşünmüyorum. Ligi ankaragücü maçıyla bitirdik .:/
bugün yensekte önemi kalmadı dün başak puan kaybetseydi bir anlamı olurdu.
bu arada bence yenemeyeceğizde berabere bitecek ve havlu atacağız.

hanzale
05.07.2020, 14:48
kalbinizi kırmak istemem ama ben başakşehirin kalan 4 maçta puan kaybedeceğini düşünmüyorum. Ligi ankaragücü maçıyla bitirdik .:/

Başkanım senin benim dememle olmuyor bir bakmışsın haftaya bugün 4 puan öndeyiz

HOPA'LI TS'Lİ
05.07.2020, 14:52
Bu akşam yenersek son maçın son saniyesine kadar şampiyonluk şansımız olur.

Ancak beraberlik veya düşünmeyi aklımdan geçirmek istemediğim yenilgi halinde 2.lik için savaşırız kalan 4 maçta

artvints
05.07.2020, 14:52
Sikeciler bir ara rakipleri anadolu takimlarinin en iyi oyuncularina bize karsi iyi oynama seni takimimiza alcaz derlerdi.. veya yaristigi takima karsi rakip olan takimlarin en iyilerine ayni seyleri derlerdi veya para verilirdi..
Süperligde bunlari yapmadan sampi olmak cok zordur Trabzonsporumuza böyle seyler yakismaz biliyoruz bunlari biz Trabzonsporuz fakat süperlig tff bunlari hak ediyor..basaksehir konyayla oynayacak ver ömer aliye özel prim bak nasil oynuyor..ankaragücüne alanyaspora böyle özel primler biryerlerden verilmistir.. kizginligimizdan dolayi 2010/11 sezonu aklima geliyor cildirasim geliyor suan ayni senaryo gizli sekilde devam ediyor..Bak bu konu önemli işte. Biz kimseyi arayamayiz, aramamaliyiz da savunduğumuz şeylere ters ama göksel kimin aranacağını, kimin yoklanacağını biliyordur.

Adam deneyimli.

angraf
05.07.2020, 14:53
Başkanım senin benim dememle olmuyor bir bakmışsın haftaya bugün 4 puan öndeyiz

olmaz öyle birşey olursa son haftada bir man city mucizesi olur ki konu trabzonspor ise o da olmaz.
Elimiz ile verdik alanyada yenilen son saniye golü ankaragücüne karşı geri çekilmemiz.
İki maçıda alabilirdik neyse geri sayfalarda bir arkadaş şey yazmış takım dağılır ve 10 sene daha bekleriz diye çok haklı
trabzonsporun değişmezlerini bilmek gerek.

Ha Allah yüzümüze güler son haftaya 2 puan geride gireriz başak son maç berabere kalır biz yeneriz city mucizesi olur ki bu çok zor.

Ama bize bir city muzicesi lazım bu kesin.

o maçı merak edenlere atıyorum aşağıya.

https://www.youtube.com/watch?v=JNSxOu43TO4

Soner Albayrak
05.07.2020, 14:54
Defanstan topu alıp da önündeki alanı kullanıp bir 10-15 metre topu sürüp sonra kanat oyuncusuna çapraz uzun top atabilecek bir stoper yok takımda.

Hüseyin geçen sezon kanat oyuncularına uzun toplar deniyordu arada sırada. Şimdi o da yok. Büyük takımsan stoperlerinin oyun kurma becerisi olacak.

ilelebeTS
05.07.2020, 14:55

Hocam o zaman son 7-8 saatimizi iyi değerlendirelim, negatif enerji yaymayalım. Kazanamazsak zaten bu gece psikolojik olarak cehennemde olacağız.

angraf
05.07.2020, 14:58
Hocam o zaman son 7-8 saatimizi iyi değerlendirelim, negatif enerji yaymayalım. Kazanamazsak zaten bu gece psikolojik olarak cehennemde olacağız.

Çok mutsuzum.

Berkan
05.07.2020, 15:06
Biraz iş bilen teknik kadroyla Ünal Karaman'dan sonra şampiyon olabilirdik. Yazık şampiyonluğa bu kadar yaklaşmışken bunu Hüseyin Cimşirle hiç etmemizi kabullenemiyorum. Alanya ve Ankaragücüne giden 4 puanın izahı olamaz. Yazıklar olsun onca sene bekle bi kalas yüzünden gitsin şampiyonluk

ilelebeTS
05.07.2020, 15:11
Çok mutsuzum.
Şu anlık mutsuz olacak bir durum yok. Aksine mutlu olmalısın. Geçen hafta bu iş bitebilirdi, şansımıza fark açılmadı. Bir şansımız daha var. Bu akşam da o şansın en kritik ayağındayız. Bunu iyi değerlendirmemiz lazım artık.

angraf
05.07.2020, 15:14
Şu anlık mutsuz olacak bir durum yok. Aksine mutlu olmalısın. Geçen hafta bu iş bitebilirdi, şansımıza fark açılmadı. Bir şansımız daha var. Bu akşam da o şansın en kritik ayağındayız. Bunu iyi değerlendirmemiz lazım artık.

neyse acımız son bulacak inşallah.

josemourinho
05.07.2020, 15:15
Ankaragücü maçından sonra hala kendime gelemedim ben.şampiyonluğu kaybettik bence ama şu gs yi yenelim.bunlar şikebahçeden daha tehlikeliler.bunlardan daha çok nefret ediyorum.yıllar boyunca hep bu hakemlerle şampiyon oldular.bir sezon olamayınca işte biz olsak mesela lig kirli edebiyatı yapıyorlar.iflah olmazlar..her sene aynı.

angraf
05.07.2020, 15:15
Biraz iş bilen teknik kadroyla Ünal Karaman'dan sonra şampiyon olabilirdik. Yazık şampiyonluğa bu kadar yaklaşmışken bunu Hüseyin Cimşirle hiç etmemizi kabullenemiyorum. Alanya ve Ankaragücüne giden 4 puanın izahı olamaz. Yazıklar olsun onca sene bekle bi kalas yüzünden gitsin şampiyonluk

kendileri bile şampiyonluğa inanmıyorlardı ondan çimşir ile devam edeceğiz dediler.
Bir klübün yönetimi şampiyonluğa taraftar kadar inanmaz ise sonuç bu oluyor.
Çimşir ile olmaz dedik ama dinletemedik herkes bize kızdı

iyattara
05.07.2020, 15:16
Basagin bizde önce oynaması ve kazanması kötü oldu. Pimi çekip bombayı kucağımıza bıraktılar. Fakat Okan ve başak camiası bizim gsye puan kaybedecegimize inanıyor. Okan geçen hafta bile haftaya gs ts var vs diyip ima etmişti. Yani biz bugun yenersek sona kadar enselerinde olacağımızı biliyorlar. Buda her türlü baskı oluşturur onlara. Geçen seneki kayıpları yapabilirler. Her an her şey olabilir çok ilginç bir sezon oluyor. Sonu da sürprizli olabilir. Yeter ki biz net bir galibiyet alıp bir dakika kardeş henüz bitmedi mesajı verebilelim.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

josemourinho
05.07.2020, 15:19
Cimşir olayı tepeden tırnağa siyaset..siyasetin bu kadar içimize girmesine izin vermemeliydik.cimşirin eti ne budu ne.maşa gibi kullandılar.ünal hocaya söz geçiremiyorlardı galiba.

hanzale
05.07.2020, 15:23
Cimşir olayı tepeden tırnağa siyaset..siyasetin bu kadar içimize girmesine izin vermemeliydik.cimşirin eti ne budu ne.maşa gibi kullandılar.ünal hocaya söz geçiremiyorlardı galiba.

Her türlü siyasi müdahele filan kabulüm de Ünal için ciddi soruyorum neye dayanarak söz geçiremediklerini düşünüyorsunuz, Ünal’ı bu konuda nereye koyuyorsunuz? Yani Ünal Bey sistem dışında bir abimiz değil kankisi Mecnun Odyakmaz ordan hesaplayın

Soner Albayrak
05.07.2020, 15:32
Akşam çıkıp vura kıra maçı alırsın ve ne kadar istediğini gösterirsin. Ancak o reaksiyonu verebileceğimiz konusunda inancım pek yok.

ozzy!
05.07.2020, 15:41
başak oyunu son iki maçta bozdu. dün demba'nın saçma golüyle aldılar. son 4 maçta kesinlikle puan kaybedecekler.
ama bizim son 5 maçı kazanacağımıza dair inancım yok.

cyberentalpi
05.07.2020, 15:42

Ünal ın futbolculuğu tamdır. Peki Hocalığı. Kusura bakma da şu pısık çirkin futbol onun eseridir
Hüseyin in futbolculuğu da kötü idi. Hocalığında bir halt yok. Ünal ın kötü taklidi. Biraz hoca olsa biraz akıl olsa Ünal neden gitmiş nerde hata yapmış az dikkat ederdi. Elinde Ünaldan iyi takımda var

Halil Alemdar
05.07.2020, 15:48
olmaz öyle birşey olursa son haftada bir man city mucizesi olur ki konu trabzonspor ise o da olmaz.
Elimiz ile verdik alanyada yenilen son saniye golü ankaragücüne karşı geri çekilmemiz.
İki maçıda alabilirdik neyse geri sayfalarda bir arkadaş şey yazmış takım dağılır ve 10 sene daha bekleriz diye çok haklı
trabzonsporun değişmezlerini bilmek gerek.

Ha Allah yüzümüze güler son haftaya 2 puan geride gireriz başak son maç berabere kalır biz yeneriz city mucizesi olur ki bu çok zor.

Ama bize bir city muzicesi lazım bu kesin.

o maçı merak edenlere atıyorum aşağıya.

https://www.youtube.com/watch?v=JNSxOu43TO4

Allahım bize de nasip olsun şöyle şeyler ya:( Biz bu durumda bastırıyo olsak kontradan yerdik ya da agueronun golü direğe falan çarpardı.....

prisonbreak2020
05.07.2020, 15:48
Hala Ünal da Ünal diyenler görüyorum Ünal kadar taş düşsün başınıza,Ünal olmasaydı Onur ile Burak'ı nah gönderirdiniz adam ilk yarıda sakatlıktan kadro kuramadı ona rağmen seni potada tuttu,Hüseyin'in elinde olan Ndiaye,Guilherme yoktu Eku ile Ömür sakattı ne yapacaktı adam ?ilk yarı bitince şampiyon mu olacaktınız.Boşverin Ünal'ı bakın çakma Guardiola maç kaybetmiyor ne güzel di mi tadını çıkarın.

cyberentalpi
05.07.2020, 15:49
Gs de her şey ters gidiyor.
Adam gibi elle tutulur tek oyuncuları şu an Emre Akbaba. Onu kitlemek şart
Ama bazen çok iyi oyun oynayabiliyorlar. İlk yarıda biizm macta 30 dakika. fb macında son 60 dakika. Gecen hafta basak macı gibi.

Yani yapmamız gereken orta sahada oyunun kontrolunu tutmak. Gol buluruz illaki ama 2-3 atarsak oyun biter. Gs bu kadro ile bize 2 gol zor atar 3 gol atamaz.
Ama biz sancılı takımız
abdüşler çok iyi olmalı. sosa iyi yönlendirmeli. Bakın 3 gol aatarsak ki neden atmayalım kesin galibiz.
2 gol atarsak yüzde 70-80 yine galibiz 2-1 gibi
1 gol atmıssak mac 1-1 biter

Yani her sey bizim sorloth un formuna, orta sahanın dinamigine baglı. 1 gol atıp o korkak oyun skoru felan koruruz dersek kesin yeriz.
Benim iddaam su Ts 3 gol attığı her macı rahat alır. Bu ligde 3 gol atacak en yetenekli oyuncu gurubu Ts dedir. Bunu en rahat atacak takım Ts dir. 3 gol atamaması tamamen Teknik direktörün çok beceriksiz olmasındandır.

Ozan Yılmaz
05.07.2020, 15:53
https://pbs.twimg.com/media/EcKejv-WsAAb3Xg?format=jpg

U.Sadıkoğlu
05.07.2020, 16:03
Ünal hoca Rize'ye gitti söz geçirilemeyen hali mi bu? :)

romeikaa
05.07.2020, 16:06
denizli maçında yenildikten sonra tüm maçlarda totem olarak giydiğim tişörtü bu maç giymeyeceğim. evet o tişörtü giydiğim hiç bir maçta yenilmedik ama son maçlar hep berabere bitti. o nedenle aylardır süren tişört totemimi gs maçında yapmayacağım. ya kaybedelim ya kazanalım. bıktım berabere kalmaktan.

murmut
05.07.2020, 16:07
https://pbs.twimg.com/media/EcKejv-WsAAb3Xg?format=jpg
Hocanin basarisi degil bu.
Bosa yapilmis bir kiyas istatistigi.

gurur6134
05.07.2020, 16:15

Detone olurlar yine..

yusf61
05.07.2020, 16:19
Renktaşlar şuraya beni yine TRABZONSPOR'A olan sevgim çekiyor, merak ediyorum hala.

Trabzonspor şampiyonluk hayali bile güzeldi ama sadece hayal...

Gs'yi yensen ne olacak? umutlanırsın, gider antalya'da puan kaybı.

Biz düzeni de yensek, kendi sorunlarımızı yenip şampiyon olamayız. Hayal kurmayalım!

Antonio
05.07.2020, 16:21
Dün podolski gole giderken lifi atıp sonra gol yiyor antalya. Bu işaret bir nevi. Bugün de gs gole giderken gol yerse ve kazanırsak şampiyonlukta iddiamızi koruruz.

gurur6134
05.07.2020, 16:23
Kalecileri kova kaleye sutlarla dovmemiz lazimda bizde sut atan adam yok 40 yilin basi cikacak sosa bir sut atacakda gorecegiz.ligin ceza alani disindan en az isabetli sut atan takimi olabiliriz..

Hakan
05.07.2020, 16:25
Hocanin basarisi degil bu.
Bosa yapilmis bir kiyas istatistigi.Galibiyetlerde payı yok, beraberlikler sadece hocanın başarısızlığı.

Serdar A
05.07.2020, 16:38
Bayrağı ütüledik, hadi bakalım, şampiyonluk maçı...

POYRAZ
05.07.2020, 16:54
Basaksehir'in kazanmasi moralimi allak bullak etti.
Ne olursa olsun sonuna kadar sacmalamadan kovalamamiz lazim.
Yüzdük yüzdük kuyruguna geldik. Alin su maci da sinirlerimizi ziplatmayin artik.
Ne kadar kiytirik takim varsa puan biraktik, artik yapmayin sunu.
Su maci kazanip geri kalan bir kac maca da final havasinda cikin
varinizi yogunuzu koyun ortaya.

hanzale
05.07.2020, 16:55
Kalecileri kova kaleye sutlarla dovmemiz lazimda bizde sut atan adam yok 40 yilin basi cikacak sosa bir sut atacakda gorecegiz.ligin ceza alani disindan en az isabetli sut atan takimi olabiliriz..

En son 150 sene önce şut çekmişiz gibi geliyor bana

ilelebeTS
05.07.2020, 16:56
Galibiyetlerde payı yok, beraberlikler sadece hocanın başarısızlığı.
İki stoper oyuna alana kadar iyi getirmişti, orada kendini belli etti. Tabi şu an bunları konuşmanın faydası yok, sezon sonu konuşulacak mevzular.

Doğukan Uçan
05.07.2020, 17:07
okan denen kovaya bol bol uzaktan şut çekmek lazım.

Soner Albayrak
05.07.2020, 17:13
Konu dışı olacak ama Ünal Hoca'nın bizden ayrılmasının siyaset ile bir ilgisi olduğunu sanmıyorum.

Adam işine karışılmasını sevmiyor. Kameralar önünde bu takım neden defanstan topla çıkamıyor dersen hoca da sana karşı tavır alır.

Karşılıklı olarak inatlaşınca ortaya böyle bir sonuç çıktı işte.

Hoca'nın Trabzon'da çok bunaldığını ve ailesini özlediğini bunun da bu kararda etkili olduğunu zannettim ama Hoca Rize ile anlaşınca öyle olmadığı da anlaşılmış oldu.

Sonuç olarak bu konuyu daha fazla dile getirmenin gereği yok. Bu yönetim varken bir daha gelmez, ancak yeni yönetimlerin birinde mutlaka geri gelecektir.

Ahmet Aksu
05.07.2020, 17:14
eleştir eleştir ümidini kaybet ama yine maç saati yaklaştı heyecan bastı :D

Trabzonspor nasıl bir hastalıksın sen kurtulamıyoruz bir türlü..:N:atki: