PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şampiyonluk Kutlamalarımız Nasıl Olmalı ?

muratt
27.01.2007, 07:35
Su sikintili gunlerimizde bu baslik da nerden cikti dalga mi geciyorsunuz diye sorup sinirlenmeden once bi okuyun renkdaslar... Ilk defa baslik aciyorum ve sirf baslik acmis olmak icin yada ne biliyim degisik birsey olsun diye actigim bir baslik degil. Umarim kapanmaz ve surekli guncel kalir..
Uzun suredir sampiyonluk yasayamamis olsak bile er yada gec sampiyon olacagiz. Bu forumda buna suphesi olan yoktur umarim. Ve forumdaki onca “yonetim ve Ziya Dogan istifa”, “avni aker’de adam bicaklandi”, “Haber Turk’e tepki” “Gokdeniz ve Duran Toplar” vs. vs. gibi bunalim basliklarin altinda bence boyle bir baslik olmasi cok guzel olur..

Ben 27 yasindayim, Trabzonspor en son sampiyon oldugunda 4-5 yaslarindaydim ve sizde takdir edersinizki pek net hatirlamiyorum. Trabzonspor’un o efsane gunlerini hep buyuklerimizden duydum.. Ve sampiyonluk duygusunu gercek anlamda hic yasayamadim.. Sanirim sizlerin ve Trabzonspor taraftarlarinin da ciddi bir kismi benimle ayni durumda.. ‘96 senesinde - sanki bir ruya gibiydi – bu duyguya cok yaklasmistik ama elimizden kayip gitti.. Ve geldigimiz bugunlerde durumumuz ortada.. Elbette bu gunlerde gececek ve elbette sampiyon olacagiz tipki daha once yaptigimiz gibi EZE EZE!!

Gelelim bu topic’e.. Burda genel organizasyonsal olarak nasil kutlasak diye tartisip fikirlerimizi paylasabilecegimiz gibi benim asil istedigim kisisel olarak neler yapacagimiz.. Herkesin sampiyonluk halinde yasayacagi duygulari ve yapacagi seyleri yazacagi belki bizi biraz mutlu edecek, gunumuz Trabzonspor sorunlarindan uzaklastiracak, forumdaki basliklar arasinda bir renk bir olusturacak bir topic .. Ve Sampiyon oldugumuz zaman raflardan cikartip donup bastan okuyacagimiz bir topic..

Ben baslamak istiyorum musadenizle..

Dusuncesi bile cok guzel.. Sampiyonluga kostugumuz sezonun ikinci yarisinda bu tarihi maclari ve gunleri kacirmamak icin isimden ayrilip (su anda yurt disindayim ve maclara gidemiyorum) Trabzon’a geliyorum ve maclara gidiyorum.. Sampiyonlugun geldigi bu tarihi anlarin, sampiyonluktan uzak gecen yillarin acisini cikarircasina her dakikasinin tadini alarak yasiyorum. Pazartesileri spor gazetelerini zevkle aliyorum ve okuyorum.. Spor programlarini uc eziklerin yorumcularinin teknik direktorlerini istifaya davet eden soylemlerini birbirleriyle kavga etmelerini zevkle izliyorum.. Maclarda Trabzonspor’un ezici ustunlugu ile rakibi eze eze bol gollu galibiyetlerini izliyorum. Futbolcularimiz muthis birlik beraberlik icinde.. Formamiz TS Club’larda kapis kapis gidiyor, Trabzonspor taraftari olmayanlar bile aliyor.. Anadolu takimlariyla oynarken bile rakip seyirci “ xxxx fener olamassin sampiyon”, “sampiyon Trabzon” sarkilari soyluyorlar.. Tekrar Anadolunun sesi olmus Trabzonspor.. Boyle geciyor gunler ve maclar..

Sampiyonlugu garantiledigimiz macin bitis duduguyle sanki bir ruya gercek oluyor ve kendimden geciyorum.. Vee.. ligin son haftasina sampiyonlugu garantilemis olarak giriyoruz.. Son macta zor bela Avni Aker’de kendime yer buluyorum.. Mac bitiyor, mactan once seref tribunun onune konulan sampiyonluk kupasi kaptanimiz Huseyin Cimsir’in ellerinde havaya kalkiyor.. Tum stad gozyaslarina bogulmus bir sekilde, herkes yanindakine sariliyor ve agliyorlar birbirlerini tanimasalar bile..
Ve ben dunyadaki tum maddi manevi sorunlarimi unutuyorum.. Sadece o anin tadini cikartiyorum uzun yillarin acisini cikartarak.. Stadin onundeki Trabzonspor bulvarindan meydana kadar tum sokaklar dolu, ellerde Trabzonspor bayraklari tum sehir bunu kutluyor.. (olaysiz ve silahsiz tabii ki)..
Veee daha onceden hazirlanmis sampiyonluk otobusunun ustunde tum futbolcular ve sampiyonluk kupasi staddan cikip kalabaligin icinden yavas yavas ilerlemeye basliyor.. Avni Aker’den tesislere kadar saatlerce surecek olan bu yolculuk kutlamalarin odak noktasi oluyor.. Tum televizyonlar canli yayinda bu goruntuleri veriyorlar.. Futbolcular taraftarlarla butunlesmis adeta.. Futbolcular mactan sonra dus bile alamamis.. Hava sicak.. Futbolcular formalarini coktan kaptirmis taraftarlara.. uzerlerinde sadece sortlari .. Futbolcularda agliyorlar, onlar da mutluluktan ne yaptiklarinin farkinda degiller.. Nedense en cok sevinen futbolcu Yattara olcakmis gibi geliyor.. Gece gec saatlere kadar kutluyoruz ve sabaha dogru evime geliyorum (dolmuslar calismadigi ve yollar kapali oldugu icin muhtemelen yuruyerek)

Televizyondaki sampiyonluk ile ilgili programlari izliyorum.. Trabzonspor bir daha sampiyon olamaz diyenler laflarini yemis bir sekilde yorum yapmaya calisiyorlar ve kutlamalari izliyorlar.. Istanbul ve Ankaradaki kutlamalarimizi izliyorum televizyonda.. Ve tabi sampiyonluk oykusu programlari.. “Trabzonspor’un 2006-2007 sezonundaki kotu gidisi herseyin yeniden baslangici olmustu aslinda..” diye basliyor program ve bugunlere donuyor.. Sonra yapilan transferler, altyapidan gelen oyuncular vs. sampiyonlugun oykusu anlatiliyor.. O yilki gollerin hepsi teker teker gosteriliyor o yilin hit sarkilari esliginde.. Klipler ardi ardina geliyor..

Ve sonra BMN tabii ki.. Insanlar sabaha karsi kutlamalardan donmus, bilgisayar basinda birbirinden renkli videolari resimleri birbiriyle paylasip sampiyonlugu kutluyorlar.. Artik yeni topic’ler acilmaya basliyor “sampiyonluk oykumuz”, “onumuzdeki sezon hedef namalup sampiyonluk olmali”, “Sampiyonlar Liginde gruptaki en kritik macimiz Trabzonspor’umuz – Barcelona”. “Yattara Ronaldinho’ya karsi”, “Yattara Ronaldinho ile takas edilmeli mi ?” :)

Ve gunlerce bu sampiyonlugun tadini cikartmaya devam ediyorum.. Gazete kupurlerini biriktiriyorum, sampiyonluk yolundaki maclarimizi ve kliplerimizi izliyorum, bordo-mavi formami giyip Ankara’da Istanbul’da geziyorum.. Her zaman gururla yaptim bunu ama bu sefer daha bir baska olacak..

Kabaca bunlar geldi aklima benim.. Peki ya siz ??

Cengiz Çubukcu
27.01.2007, 08:01
kutlamalar nasıl yapılır bilemem ama bildiğim tek şey beni hayata bağlayan şeylerden biri o günün hayalidir...hep bu hayali yaşatıyorum içimde, ve işte o gün hıçkıra hıçkıra hüngür ağlayacağım emin olun..

Ali Özcan
27.01.2007, 10:05
o gün var ya o gün..........konya da zafer meydanında soyunacam...vücuduma dev bir Trabzonspor dövmesi yaptırıp deliler gibi bi o yana bi bu yana koşacam...insanlıktan çıkacam...

Ozan Yazıcı
27.01.2007, 10:07
görecek miyiz acaba o günleri..
ben pek sağlıklı tepkiler verebileceğimi zannetmiyorum şampiyonluk gelirse..

Nuray
27.01.2007, 10:15
eğer ben o günü görürsem artık gözüm açık gitmem diyebilicem o anki tavrımı kendim bile tahmin edemiyorum önce kesinlikle hüngür hüngür ağlarım sora deliririm sanırım :)

boztepe61
27.01.2007, 10:29
o gün bi gelsin.....
o vakit uzaydan geldiğimi düşünecek sanırım herkes...
taksim meydanında zaten mahşeri kalabalık oluşur öyle birşey olursa...
aralarında bi deli de ben olurum %100..:)
dünya gözü ile görürsek şampiyonluğu artık sevinmesini o ana bırakıyorum. hiç planlamıyorum:) bu vücuttan elbet abuk sabuk da olsa çıkacaktır anormal hareketler. bünye alışık değil çünkü:)

ahmetansu61
27.01.2007, 10:29
valla ben statda olursam maç biter bitmez sahaya girerim artık kimse tutamaz beni o an. sonrada stat çıkışında trabzonspor otobsüyle beraber şehri turlar sabaha kadar çılgınca eğleniriz. sonra 1 gece yetermi. ertesi gün başkan hoca topçular omuzlarda meydanda turlarız gene. sonra eğlence 40 gün 40 gece sürerdiycem ama bana 40 günde yetmez. yani 20 küsür yıl olamadığımız bi şampiyonluğun kutlaması en az bi 10 sene sürmeli. ama ben öyle biri olurumki kimse yanıma yaklaşamaz yani.

tskolik34
27.01.2007, 11:15
vallahi öyle olsunki fenerle çekişelim son maçta avni akerde onlarla olsun yani 100.yılında bejekenin gese yi ve 04/05sezonunda febenin geseyi yenerek şampiyon olduğu gibi olsun bizde onları eze eze yenelim şampiyon olalım şampiyonluk kupasıda anadolunun her köşesinde gezdirilmeli bence tabiki boğaza asılmalı o şanlı bayrağımız şuanda hayal gibi geliyo ama bigün olacak inanıyorum

ErayAkyüz
27.01.2007, 11:36
Su sikintili gunlerimizde bu baslik da nerden cikti dalga mi geciyorsunuz diye sorup sinirlenmeden once bi okuyun renkdaslar... Ilk defa baslik aciyorum ve sirf baslik acmis olmak icin yada ne biliyim degisik birsey olsun diye actigim bir baslik degil. Umarim kapanmaz ve surekli guncel kalir..
Uzun suredir sampiyonluk yasayamamis olsak bile er yada gec sampiyon olacagiz. Bu forumda buna suphesi olan yoktur umarim. Ve forumdaki onca “yonetim ve Ziya Dogan istifa”, “avni aker’de adam bicaklandi”, “Haber Turk’e tepki” “Gokdeniz ve Duran Toplar” vs. vs. gibi bunalim basliklarin altinda bence boyle bir baslik olmasi cok guzel olur..

Ben 27 yasindayim, Trabzonspor en son sampiyon oldugunda 4-5 yaslarindaydim ve sizde takdir edersinizki pek net hatirlamiyorum. Trabzonspor’un o efsane gunlerini hep buyuklerimizden duydum.. Ve sampiyonluk duygusunu gercek anlamda hic yasayamadim.. Sanirim sizlerin ve Trabzonspor taraftarlarinin da ciddi bir kismi benimle ayni durumda.. ‘96 senesinde - sanki bir ruya gibiydi – bu duyguya cok yaklasmistik ama elimizden kayip gitti.. Ve geldigimiz bugunlerde durumumuz ortada.. Elbette bu gunlerde gececek ve elbette sampiyon olacagiz tipki daha once yaptigimiz gibi EZE EZE!!

Gelelim bu topic’e.. Burda genel organizasyonsal olarak nasil kutlasak diye tartisip fikirlerimizi paylasabilecegimiz gibi benim asil istedigim kisisel olarak neler yapacagimiz.. Herkesin sampiyonluk halinde yasayacagi duygulari ve yapacagi seyleri yazacagi belki bizi biraz mutlu edecek, gunumuz Trabzonspor sorunlarindan uzaklastiracak, forumdaki basliklar arasinda bir renk bir olusturacak bir topic .. Ve Sampiyon oldugumuz zaman raflardan cikartip donup bastan okuyacagimiz bir topic..

Ben baslamak istiyorum musadenizle..

Dusuncesi bile cok guzel.. Sampiyonluga kostugumuz sezonun ikinci yarisinda bu tarihi maclari ve gunleri kacirmamak icin isimden ayrilip (su anda yurt disindayim ve maclara gidemiyorum) Trabzon’a geliyorum ve maclara gidiyorum.. Sampiyonlugun geldigi bu tarihi anlarin, sampiyonluktan uzak gecen yillarin acisini cikarircasina her dakikasinin tadini alarak yasiyorum. Pazartesileri spor gazetelerini zevkle aliyorum ve okuyorum.. Spor programlarini uc eziklerin yorumcularinin teknik direktorlerini istifaya davet eden soylemlerini birbirleriyle kavga etmelerini zevkle izliyorum.. Maclarda Trabzonspor’un ezici ustunlugu ile rakibi eze eze bol gollu galibiyetlerini izliyorum. Futbolcularimiz muthis birlik beraberlik icinde.. Formamiz TS Club’larda kapis kapis gidiyor, Trabzonspor taraftari olmayanlar bile aliyor.. Anadolu takimlariyla oynarken bile rakip seyirci “ xxxx fener olamassin sampiyon”, “sampiyon Trabzon” sarkilari soyluyorlar.. Tekrar Anadolunun sesi olmus Trabzonspor.. Boyle geciyor gunler ve maclar..

Sampiyonlugu garantiledigimiz macin bitis duduguyle sanki bir ruya gercek oluyor ve kendimden geciyorum.. Vee.. ligin son haftasina sampiyonlugu garantilemis olarak giriyoruz.. Son macta zor bela Avni Aker’de kendime yer buluyorum.. Mac bitiyor, mactan once seref tribunun onune konulan sampiyonluk kupasi kaptanimiz Huseyin Cimsir’in ellerinde havaya kalkiyor.. Tum stad gozyaslarina bogulmus bir sekilde, herkes yanindakine sariliyor ve agliyorlar birbirlerini tanimasalar bile..
Ve ben dunyadaki tum maddi manevi sorunlarimi unutuyorum.. Sadece o anin tadini cikartiyorum uzun yillarin acisini cikartarak.. Stadin onundeki Trabzonspor bulvarindan meydana kadar tum sokaklar dolu, ellerde Trabzonspor bayraklari tum sehir bunu kutluyor.. (olaysiz ve silahsiz tabii ki)..
Veee daha onceden hazirlanmis sampiyonluk otobusunun ustunde tum futbolcular ve sampiyonluk kupasi staddan cikip kalabaligin icinden yavas yavas ilerlemeye basliyor.. Avni Aker’den tesislere kadar saatlerce surecek olan bu yolculuk kutlamalarin odak noktasi oluyor.. Tum televizyonlar canli yayinda bu goruntuleri veriyorlar.. Futbolcular taraftarlarla butunlesmis adeta.. Futbolcular mactan sonra dus bile alamamis.. Hava sicak.. Futbolcular formalarini coktan kaptirmis taraftarlara.. uzerlerinde sadece sortlari .. Futbolcularda agliyorlar, onlar da mutluluktan ne yaptiklarinin farkinda degiller.. Nedense en cok sevinen futbolcu Yattara olcakmis gibi geliyor.. Gece gec saatlere kadar kutluyoruz ve sabaha dogru evime geliyorum (dolmuslar calismadigi ve yollar kapali oldugu icin muhtemelen yuruyerek)

Televizyondaki sampiyonluk ile ilgili programlari izliyorum.. Trabzonspor bir daha sampiyon olamaz diyenler laflarini yemis bir sekilde yorum yapmaya calisiyorlar ve kutlamalari izliyorlar.. Istanbul ve Ankaradaki kutlamalarimizi izliyorum televizyonda.. Ve tabi sampiyonluk oykusu programlari.. “Trabzonspor’un 2006-2007 sezonundaki kotu gidisi herseyin yeniden baslangici olmustu aslinda..” diye basliyor program ve bugunlere donuyor.. Sonra yapilan transferler, altyapidan gelen oyuncular vs. sampiyonlugun oykusu anlatiliyor.. O yilki gollerin hepsi teker teker gosteriliyor o yilin hit sarkilari esliginde.. Klipler ardi ardina geliyor..

Ve sonra BMN tabii ki.. Insanlar sabaha karsi kutlamalardan donmus, bilgisayar basinda birbirinden renkli videolari resimleri birbiriyle paylasip sampiyonlugu kutluyorlar.. Artik yeni topic’ler acilmaya basliyor “sampiyonluk oykumuz”, “onumuzdeki sezon hedef namalup sampiyonluk olmali”, “Sampiyonlar Liginde gruptaki en kritik macimiz Trabzonspor’umuz – Barcelona”. “Yattara Ronaldinho’ya karsi”, “Yattara Ronaldinho ile takas edilmeli mi ?” :)

Ve gunlerce bu sampiyonlugun tadini cikartmaya devam ediyorum.. Gazete kupurlerini biriktiriyorum, sampiyonluk yolundaki maclarimizi ve kliplerimizi izliyorum, bordo-mavi formami giyip Ankara’da Istanbul’da geziyorum.. Her zaman gururla yaptim bunu ama bu sefer daha bir baska olacak..

Kabaca bunlar geldi aklima benim.. Peki ya siz ??

yaa inan gozlerim doldu gercekten abicim heralde kalpten giderim boyle bi samiyonluk gorsem insallah gururumuz yasatacak bize o gunleri yeterki inansınlar

Hekimoğlu
27.01.2007, 11:39
şampiyon olabilsek kutlamanın en kralını yaparız da zor gözüküyor.sadece hayaliyle yaşıyacağız gibi malesef.

macka61
27.01.2007, 12:22
cümle alemin duyması için elimden geline yapıcam ŞAMPİYON TRABZONSPOR DİYE

Burçak
27.01.2007, 12:23
Bu şampiyonluk hem çok zor hem çok Kolay. abartıldığı kadar zor birşey olmadığı kesin ama. şampiyonluğu hatırlamıyorum ama 96 yılını dün gibi hatırlıyorum. maça giderken 18 yaşlarındaydık ve arkadaşlarla şuan yaptığımız gibi çıkışta nerede eğlenelim neler yapalım diye program yapıyorduk. kesin şampiyonduk. şampiyonluk duygusu nedir yaşamıştım yarıya. ama talihsiz bi maçtı o.
neyse , diyeceğim şu ki 3 sene öncede elimizden çalınan bi şampiyonluk var.
sebebide birlik beraberlik konusunda sıkıntı içinde olmamız. eğer sözde değilde özde birlik olursak ve gelecek için ciddi projelerle çalışırsak bu takım çok ta kolay şampiyon olur. çünkü o potansiyel bizde var.

eren_61
27.01.2007, 12:29
valla ne yaparım bilinmez şuurumu mu kaybederim yoksa sabaha kadar deliler gibi eylenirim bilemiyom.ahh bi şampiyon olalımda gerisi kolay:D

Recep KINALI
27.01.2007, 12:31
kutlamalar sadece kemence ve horon ile olmalıdır

TSelif
27.01.2007, 12:36
Hele bir şampiyon olalaım zaten kendiğinden kıyamet kopar :D

tamersoz
27.01.2007, 12:41
valla şampiyonluk bu sene gelmez artık ama bare seneye gelsede sivası bordo ile maviye boğsakta onlarda görse nasıl şampiyonluk kutlanıyor

Bartuğ13
27.01.2007, 12:51
valla ne desem boş yalnızca günlerce trabzonspor formamı üzerimden çıkarmayacağıma söz vermiştim kendi kendime gerisini o ana bırakıyorum.bir de okuldaki istanbul takımlarını tutanlardan söz aldım trabzon forması giyip en büyük trabzon diye bağırarak dolaşacaklarına dair.bi görsek o günleri

selokal61
27.01.2007, 13:07
boğaz köprüsüne dev bir trabzonspor bayrağı asarsak güzel olur :)

OFLU
27.01.2007, 14:37
o son doksan dakikanın bitiş düdüğü çaldımı büyük ihtimal birer şarjör mermi dolanır Türk semalarında...

Murat Altun
27.01.2007, 14:44
ben bu yönetim ve ziya gidince şampiyon olmuş gibi sevinicem sonra ozaman gerçekten yine şampiyonluk umutlarım olacak...

bu takim tüm medyaya hakemlere istanbul şikecilerine ve bu dönem klubümüze verilen zarara rağmen yine seri şampiyonular yaşayacak mutlaka

Erkan
27.01.2007, 15:15
boğaz köprüsüne dev bir trabzonspor bayrağı asarsak güzel olur :)

Ben bogaz koprusunu bordo maviye boyarim :D

antagonist
27.01.2007, 15:17
O gün heyecandan ölmezsem,bir şeyler düşünürüz :)

Şentürk
27.01.2007, 15:20
Hiç düşünmedim:)

Ba®ış
27.01.2007, 15:25
ilk önce bi şampiyon olalımda gerisini hallederiz

BDiler61
27.01.2007, 16:41
büyük ihtimalle kendimi kaybederim o gün ne yapacağım belli olmaz

Enes Berfin
27.01.2007, 17:03
Sesim kisilana kadar bagririm hüngür hüngür aglarim, Cildiririm.

Enes Berfin
27.01.2007, 17:08
ben bu yönetim ve ziya gidince şampiyon olmuş gibi sevinicem sonra ozaman gerçekten yine şampiyonluk umutlarım olacak...

Ya abi bu topikte "Şampiyonluk Kutlamalarımız Nasıl Olmalı ? (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=622815#post622815)" diye yaziyor, ama yinede o istifa etsin su istifa konusmalarin pesindeyiz, birakinizda söle sampiyonluk kutlamalarimiz o anki ruh halimizi sevincimizi bu topicte anlatalim, Lütfen birakalim artik böle istifa elestirilerini en azindan böle bi topicte böle söylentiler olmasin.

Üzülüyorum :(

Egemen Yılmaz
27.01.2007, 17:09
aaahhh ahhh. düşünmesi bile beni heyecanlandırmaya yetiyor. gerçek olsa kimbilir neler olacak....

Hüseyin Çümen
27.01.2007, 17:21
şuan öle yaparız böle yaparız dioruz ama şampiyon olduğumuzda herkes nabacağını şaşıracak hatta tepkisiz yerine öle durup kalanlarımız bile çok olacak hani insan şok olacağı bi haber aldığında sessizleşir öle köşeye siner onun gibi olabilirim ben

dün benimde aklımdan geçti bağdat caddesinden geçiyordum aklıma şampiyon olmak geldi bu eziklerin mekanı deilmi dedim şampiyon olursak binlerce kişi bu cadde yi bordo mavi ye boyamamız lazım diye düşündüm

boztepe61
27.01.2007, 17:25
15 yaşından kalma adağım var zaten.:)
2 hafta oruç tutacağım.. ya şampiyon olsunlar da.. gerisi kendiliğinden gelir:)

Emirhan Makul
27.01.2007, 17:51
şuanda düşünürken bile tüylerim diken diken oluyor be demekki bir olsakkk ben ilk belirilendiği an hüngür hüngür ağlarımm ondan sonra trabzonluların en çok olduğu toplanacağı yerlere giderimm yanii heryere trabzon şampiyon olursa türkiye karşır dağ taş trabzonlu ya heralde köylerde mermi kovanından yürüyemessin tahminimce ki bu bütün türkiyede öyle kutlanır 21 sene oldu az mı

sabahlara kadar mahllede kalkın ulan bu gece yatmak yok diye bağırırım şerefsizim yaa düşünemiyorumm İnşallah Allah nasip eder görmemiziiiiii :tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

erdal6167
27.01.2007, 18:20
şampiyon olunca sanmam kimse nasıl olacağına, herkes cıldırır bence,

golebshera
27.01.2007, 18:31
Mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi,

(namlu kızdı az soğusun devam ederiz..)

Egemen Yılmaz
27.01.2007, 21:44
Mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi, mermi,

abi ne yaptın sen ya.. basın duymasın bunu valla :D

Cafer KILIÇSOY
27.01.2007, 21:50
Olalım da düşünürüz bişeyler

Enes Berfin
27.01.2007, 21:50
Olalım da düşünürüz bişeyler

Pühehehe, hic gülesim yoktu abi :D

YAVUZ_61
27.01.2007, 21:55
Sampiyonlukmu Allah Ogunleri Insallah Bize Gosterirde Sabahlara Kadar Susmayiz Millet Nasil Hakettigimizi Gorur

HALİT KARAKAŞ
27.01.2007, 21:57
:tsbayrak: ileriyi görmek güzel ,şampıyon olalım bizimkiler anında kutlama programı yapar.bundan kimsenin şüphesi olmasın,,,,

Adem Erdoğan
27.01.2007, 22:14
tahminimce dünyada baya bi yankı uyandırır .

Mayls
27.01.2007, 22:28
1. Ziya Dogan devrinden adagim var. Trabzonspor sampiyon olduktan sonra aldigim ilk maasimla kurban kestirecegim. Ama heralde o gün ilk isim sevincten aglamak olur. Gerci daha önce hic sevincten aglamamistim ama icimden bir ses o gün aglayacaksin diyor :)

cemka
27.01.2007, 22:45
hayal edemiyoruuum.......
herhelde, dünya gözüyle göreceğim en güzel şeylerden birisidir....

cemka
27.01.2007, 22:47
birdee....
sabahlara kadar tek tezahuraat.......
Şampiyon, şampiyooon...Trabzon Şampiyooooooon....
Alkışlayın i...ler, Trabzoon Şampiyoooooon......

SDanışmaz
27.01.2007, 22:51
ÇıLdıracağım ve ağLayacağım kesindir :)

İlk yapacağımız şeyLerden biri yapacağımız up uzun araba konvoyuna katıLmaktır. Şehri zevkLe turLadıktan sonra, şehrin merkezini kapatıp deLiLer gibi eğLenmek.

Ertesi gün apartmanımıza bir yerden buLup koskocaman bir TS Bayrağı asarım (:

BunLarı düşününce insanın içi bir garip oLuyor :)

Ömer SEVİNÇ
27.01.2007, 23:07
Valla neler yapacağımı düşünemiyorum bile. Bir ahdım var ama. Kolonları cama dayayıp son ses edirnede bütün mahalleye Trabzonspor marşı dinleteceğim.

Benim şampiyonluk görmek kadar istediğim bir şey de şu starda dönen şampiyonlar ligi vtr'lerinde Trabzonspor'u da görmek. Ne kadar istiyorum bilemezsiniz.(Belki de bilirsiniz:))

Uğur Aydın
27.01.2007, 23:12
Eğer bu dünyada ve Üsküdarda olursam muhtemelen önce hüngür hüngür ağlarım sonrada deli gibi horon oynarım

oguzkoc
27.01.2007, 23:45
konvoylar halinde istanbuldan trabzona kornalar çala çala, bayraklar sallaya sallaya bağıra çağıra gitmek..

Hüseyin Çümen
27.01.2007, 23:56

:D süpper:atki:
:atki: o gün bir savaşta atılabilecek olandan daha fazla mermi atılacağından şüphe yok sanırım :atki:
:tsbayrak::tsbayrak:

attagümüshane
28.01.2007, 00:09
1-çıldırırım
2-ama aklımı kaybetmeden önce ahdımı unutmayp saçımı bordomaviye boyatırm
3-sesim kesin kısılır
4-ağlarım beee!!
5-kupanın ankaraya da getirilmesini isteirm orda ve istanbulda falan da alternatif kutlamalr yapılmalı futbolcularla..
6-ankarayı yakarım adımı 1967. neron koyarım!!!!
not:bunlar 1. gün için!!!

Mesut AKYILDIZ
28.01.2007, 00:23
Şampiyon olursak ülkemiz en az 10 yıl ciddi bir mermi stoğu sıkıntısıyla başbaşa kalır....

macka61
28.01.2007, 00:44
:D süpper:atki:
:atki: o gün bir savaşta atılabilecek olandan daha fazla mermi atılacağından şüphe yok sanırım :atki:
:tsbayrak::tsbayrak:

bizede bu yakışır ben silahı o kadar seven birisi değilim ama şampiyon olduğumuz zaman 4-5 şarşör boşaltacam

Burhan61
28.01.2007, 00:50
Garip..

Tesadüfe bak ki bu akşam nerden aklıma geldiyse şampiyonluk maçımızın sonunda olacakları düşündüm.

Sahaya girenler yüzünden şampiyonluk kutlaması yapamayacağımız, futbolcuların içeri girecekleri saha boşaltılınca tekrar dışarı çıkacakları ama tekrar sahaya girenler yüzünden saha içi eğlenemeyeceğimiz. 25-30 yaşını geçmiş herkesin ağlayacağı, o anda hiçbir tepki veremeyeceği geldi aklıma

bunlar maç sonunda olması muhtemel şeylerdi.

bir de benim yıllardır hayalini kurduğum organizasyonunu bmn'nin yaptığı istanbul belediyesinden izin alınarak taksim meydanında Trabzsonsporlu sanatçıların ve futbolcuların da katılımıyla bir ''şampiyonluk horonu'' düzenlenmesi.

okan6161
28.01.2007, 11:38
yaw bir şampiyon olalımda kutlaması kalsın o gün izmiri yerinde oynatırız

AkYaZiLi61_Ts
28.01.2007, 11:42
ben 1984 doğumluyum hiç şampiyonluk görmedim ama eğer bir olursak allahım...allahım...kelimelerle anlatamam bu duyguyu...

A.Alper
28.01.2007, 14:02
çırılçıplak soyunup bağdat caddesini maltepeden iskeleye kadar geçecem :p

İslam Sezer
28.01.2007, 14:50
bu başlık güzel olmuş,''umut ve inanç'',''zafer ve başarı''nın kardeşidir.ben kendi adıma nasıl sevineceğimi hayal bile edemez oldum malesef ama uzun bir süre aynı noktaya sessizce bakakalacağımı sanıyorum.nedendir bilmem ama zafer sarhoşuyken aynı şekilde tepki veriyorum.sessiz bir sevinç.belki de ağlarım tutamam kendimi.78 doğumluyum bunca senenin birikimi var.ihsan dedalar sadık dedalar cem papilalar var.nalet olası bir nefret var...

golebshera
28.01.2007, 18:59
Milyonlarca Trabzonlu zıvanadan çıkıp çıldıracak ve ülkede emin olun bir kaos ortamı doğacaktır. Bu borsayı bile sallar. Anarşinin önü alınamaz..

Bu yüzden kimse müsade etmez şampiyon olmamıza sanırım..

Atalay
28.01.2007, 20:15
tüm birikimimle havai fişek alıp boztepeden müthiş bir gösteri yapıp.....2 ay kadar sarhoş gezerim!!!

Murat'
28.01.2007, 20:31
10 bin tane meşale yakılmalı................

CÖMERT
28.01.2007, 22:23
hele bi şampiyon olalımda mutlaka en iyi şekilde kutlanır

Emre GÜRDAL
28.01.2007, 22:25
ya hayel kuramaktan delı oludum bıde onun gercek oldugunu dusunrsm varya 46 raporu alırım herhalde

CÖMERT
28.01.2007, 22:26
bizede bu yakışır ben silahı o kadar seven birisi değilim ama şampiyon olduğumuz zaman 4-5 şarşör boşaltacam
ve sizin o boşalttığınız şarzörlerden yüzünden onlarca insan haksınz yere hayatlarını kaybetcek lütfen bu işi magandalığa dökmeyelim çok şarzör boşaltmak istiyosanız evinizde boşaltın suçsuz insanların canını almayın ve onca olaydan sonra hala bu fikirlerin aklınıza geldiğine inanamıyorum:confused::confused::confused::confuse d::confused:

CeSS
29.01.2007, 00:17
Önce Hacı karşılamasını öğrenmeliyiz ...

voldamirin
29.01.2007, 00:46
bizi hayallere bırakan bu yönetime, teknik heyete, ruhsuz futbolculara yazıklar olsun...şimdi bazı arkadaşlarımız böyle yazmış seviniriz ederiz elbetteki olacak bunlar...ama gerçekleri görmek gerekiyor başlıgın amacı dısında yazmak istemiyorum ama duygularımı da yazasım gelmiyor isyan etmek istiyorum bu yönetime... beni renklerimden sogutmak icin ellerinden geleni yapıyorlar nasıl ben mutlulufu sampiyonlugu düsüneyimki takımım bu haldeyken...
Acaba diyorum bunlar kalpsiz mi?Bu kadar insanın ahını almaktan korkmuyorlar mı? Belkide kendilerine göre haklı nedenleri vardır ama bunu bizimle paylassalar gercekci olsalar arkadaslar önümüz böyle böyle bundan dolayı bunları su anda yapamıyoruz yada gercek seyleri söyleseler bunları yapamayacagız deseler...dogru söylemek kadar güsel birsey mi var?

Yazık degil mi bu kadar gence? Hepsi ölümüne sevdigi bu renklerin en yukarda basarılarla dolu mazisini gördükce belkide en cok acı cekmesinin sebebi bugunku halleri...
Yönetim diyoruz...Yönetim dersimizde söyle birsey ögrenmistik..İyi yönetim kötü bir işletmeyi iyi hale kazanc durumuna getirir fakat kötü yönetim iyi işletmeyi kötü hale getirir...Şimdi yönetimimizin yaptıkları stad yapacagız dediler, dünya starı alacagız dediler...bakıyoruz stad hala yapılacak:) bakıyoruz transfere iyi kötü dünya da ismi duyulmuş marcelinho adlı hiçbir varlık gösteremeyen bir futbolcuyu getirdi 2 mi ne gol attık gitti..elindeki ve Türkiyenin en iyi futbolcusunu para karsılıgı sattın...ALLAH aşkına Kuran aşkına vijdanın varmı? Eğer varsa gidin bu klüpten cünkü sizsiz de bu sonuçlar alınır...Her hafta kendi başlarına çalışsa bu takım inanıyorum daha basarılı sonuclar alır...Eğer öle ise neden yönetimsiniz siz:) Çok komik geliyor bana biz burda üzülüyoruz biryerimiz yırtılana kadar bagrıyoruz ediyoruz onlar ise yataklarında mışıll mışıll uyuyorlar ondan sonra da bizi gerçek şampiyonlukla degilde hayali ile sevinmemize bırakıyorlar...Açıkcası ben bu başlıgı sevmedim kimse yanlıs anlamasın ama ben bu hayali önümde göremiyorum ezik bir futbol ezik bir yönetim ezik bir teknik heyet nie hayal kurupta kendimi geçistiriyim...Daha dogrusu kuramıyorum bitiriyorlar bizi resmen trabzonsporluktan gurur duydum duyuyorum duyacagım...ama bu şeylere isyan etmemek elde değil...Lütfen bir yönetici bu yazıları okuyor ise bırakın gidin elbet bu klübe karsılıksız sevgiyle sahip cıkacak kisiler cıkar sevmek dünyanın en güsel seyi bizde trabzonu deli gibi seviyoruz...sevgimiz köreltmeye calıssanız da hergün büyüyor...hayal etmek istemiyorum YAŞAMAK İSTİYORUM YAŞAMAK.....

Kasım Hilal
29.01.2007, 01:14
Abi hangi ligin şampiyonluğunu kutlayacağız?
Lanet olsun, onun korkusu aldı başımı!

caykarali_erdal
29.01.2007, 06:54
Eger oyle bir mac oynansa vedeee ben Turkiyede degilde hollandadaysam allah inandirsin arabaya binerim direkmenman isimi gucumu birakirim ilk duracagim yer Istanbul olur vede bir hafta sokaklarda bagira bagira cilgin deliler gibi gezmessem benim adimda erdal olmasin.

isin kolayida var ucak bin in kadikoye kadra kosarim bagira bagira. :)

kudu_61
29.01.2007, 10:18
Defansif olmalı...

Çetin
29.01.2007, 12:08
Defansif olmalı...

hay sen çok yaşa :)

Ehrimen
29.01.2007, 13:16
Ya Arkadaşlar Biraz Gerçekci Olalım Başımızda Nuri T.D'ümüz Ziya Şampiyon Oldukta Kutlaması KaLdı

hamdi bey
29.01.2007, 17:20
tüh ya nasıl kutlayacağız şampiyonluğu kara kara düşünüyoruz, dalgami geçeysunuz ula

Mellih
29.01.2007, 17:42
birileri olmucak duaya amin demiş

Ertan 51
29.01.2007, 17:44
Defansif olmalı...

SÜPER TESPİT.TEBRİKLER.:)

batugol
29.01.2007, 19:40
oturup aglayacagim

Hattat
29.01.2007, 21:02
sanıyorum trabzon sporun gectiğimiz yıllarda sampiyonlugu kaybetmesinin sırrı bu başlıkta gizli.

trabzon taraftarı takımının şampiyon olabileceğine olan inancını kaybetmiş. şampiyonlugun trabzonspor için normal bir olay oldugunu unutmuş. bence bir şeyleri değiştirmeye, trabzonsporun aslında ne kadar büyük bir takım olduğuna inanarak başlamalıyız.

teşekkürler.

U.Sadıkoğlu
29.01.2007, 21:23
şampiyon olalım varya kadıköy bogadan bizim eve kadar takla ata ata gelirim

DOĞA SARAÇ
29.01.2007, 21:32
Bizim ömrümüz yetmez o kutlamaları yapmaya:mad:

:bayrak:

Atalay
29.01.2007, 21:42
bu takım bu kulüp bizde balans malans bırakmadı hepsini yaktık!!!küme düşüyoruz yazdıklarımıza bak...rabbim sen büyüksün yardım ihsan eyle şu kullarına....

volkanferhan
29.01.2007, 21:45
bu takım bu kulüp bizde balans malans bırakmadı hepsini yaktık!!!küme düşüyoruz yazdıklarımıza bak...rabbim sen büyüksün yardım ihsan eyle şu kullarına....

aminnn......

KuĞu
30.01.2007, 00:18
güzel olmalı :)

attagümüshane
30.01.2007, 00:38
soru: şampiyonluk kutlamalarımız nasıl olmalı?
cevap: buyur???:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(

Hüseyin Çümen
30.01.2007, 00:41
şampiyon olalım varya kadıköy bogadan bizim eve kadar takla ata ata gelirim

beraber atalım lan uğur amuda kalkıp yürüyelim sora cadde ye akar orda şovumuzu yaparız forma atkılarla :D :atki:
:tsbayrak:

U.Sadıkoğlu
31.01.2007, 00:05
yaparız abi:d

celilmuhcu
31.01.2007, 00:08
yeterki o günleri görelim yakarız bu gezegeni yakarız

HALİT KARAKAŞ
31.01.2007, 00:26
:tsbayrak: Arkadaşlar,bu tabloları hepimiz nasıl özledik,burnumuzda tütüyör.işte bu anıları canlı yaşamak istiyorsak bizlere de görev düşüyör.Şöyle ki,,,, 1 .Acil olarak imkan dahilinde külübümüze üye olalım,söz hakkımız olsun.2.Külübümüze paralı başkan değil,işin ehli liyakatli kişiler aranıp bulunmalı,3.İmkanlarımız dahilinde takımı yanlız bırakmayalım,maçlara gidip futbolculara yanınızdayız mesajı vermeliyiz,4,Külübün resmi eşyalarını alıp takıma destek vermeliyiz, vb.bunun gibi konulara duyarlı olursak bence taraftarlık görevini yerine getirmiş oluruz,bizden söylemesi,,,hayırlısı inşallah,,,

WERTHeR
31.01.2007, 14:30
tahayyüllerden öteye geçemez. Gerçek dünyaya dönün bence...

Egemen Yılmaz
31.01.2007, 14:32
biz şu an bu yönetimden kurtulsak dahi, 10 yıl belimizi doğrultamayız.... o yüzden daha çok vakit var şampiyonluk kutlamalarına

muratt
31.01.2007, 15:56
biz şu an bu yönetimden kurtulsak dahi, 10 yıl belimizi doğrultamayız.... o yüzden daha çok vakit var şampiyonluk kutlamalarına

Birincisi simdiden hazirlanmakta fayda var.. Malum bunyeler alisik degil. Ayrica arada guzel seyler de dusunmek lazim..
Ikincisi bilincli bir yonetimle 2 yilda sampiyonluk yakalanabilir..
Ucuncusu ben onumuzdeki 2-3 yil icinde sampiyon olacagimiza inaniyorum. (Hos son 15 yildir buna inaniyorum ya neyse..)
Son olarak da.. Evet zor gunler yasiyoruz ama bunlari da atlatacagiz elbet..

Cem Yavuz
31.01.2007, 16:05
ah...
Bi olsak sampiyon...
Ben evde oturmaya da razıyım.....

woollss
31.01.2007, 21:29
şimdi 25 yaşındayım... şampiyonluğumuzda umarım torunlarımla kutlayabilirim ama zıplayamam çünkü romatizmalarım azar:)

pReN@_61
31.01.2007, 21:39
istanbulu yakarız......;)

nesta61
01.02.2007, 03:48
ben idda ediyorum torunlarim bile goremiyecek sampiyonlugu

hamdi bey
01.02.2007, 15:59
valla antalyasporun şampiyon olma şansı kadar bizim şamp. olma şansımız

Samet Metin
02.02.2007, 13:53
:alkış: hahahahahaha:alkış: Bu forumda karşılaştığım en ilginç konu başlıklarından biri. çok iyi ya. Yane insanın nutku tutuluyo ne yazılır ki BU DURUMDA bu başlığa. olsun ya yine de bu forumda şampiyonluk kelimesinin geçtiği bir başlık görmek mükemmel ötesi

TSezgin61
02.02.2007, 15:37
yer gök bordo-mavi allahiiiiiimmm...

Çetin
03.02.2007, 00:11
eski sayfaların birinde bir arkadaş demişti bende tekrarlamak istiyorum

defansif olmalı

Canİlker
03.02.2007, 00:23
benim gibi herkes o günü bekliyor . birgün mutlaka olacak .

şampyon olunca napacaksınız sorusuna gelince kalpten ölmezsem bişeler yaparız :D

CÖMERT
03.02.2007, 00:40
ne demek yaw defansif olmalı fransız kaldım :D

CeSS
03.02.2007, 00:48
Fenerliler kendi sitelerinde şöyle bir başlık açsa ; Federasyon kupası kutlamalarımız nasıl olmalı. Bizde tesadüfen bu başlığı görsek ve yazilanlari okusak ne kadar güleriz değilmi ? Bu siteyi dişaridan takip edenler çok arkadaşlar. Bu yüzden yazdiklarimiza dikkat edelim ve kendimize güldürmeyelim insanlari.

Şu an için amaçsız bir başlik gibi duruyor. O günlere yaklaştikmi kutlamanın alasını yaparız. Kimsenin süphesi olmasın. Bu başlığıda şimdilik rafa kaldıralim derim...

Adem Erdoğan
03.02.2007, 01:00
@cess
aynen katılıyorum.Adamlar bi ara localarımıza takmıştılar zaten.Yazarlar şimdi oraya alaattin abi,leri onları şampiyon bile yapar diye.

kelkitli29
03.02.2007, 08:43
ehehehe hakikaten ilk sayfada cok komik duruyor bu topik. Takim 14. düsme potasina 3 puan var. Kutlamalari konusuyoruz:). Baska bir forumda olsa bu olay girgirdan gecemezdik.

hamdi bey
03.02.2007, 21:33
olsun olsun nasıl olsa seneye ikinci ligde şampiyon olabiliriz

ozturk
03.02.2007, 21:52
Ne şampiyonluk kutlaması kardeşim biz ligde kalmaya çalışıyoruz sen neden bahsediyorsun...

jefferson61sefa
03.02.2007, 22:05
şampiyonluk kutlaması 2.lig a katagorisinde mi

antagonist
03.02.2007, 22:08
Şamğiyonluk değil de Naim abinin dediği gibi "Albayrak'tan kurtuluşumuzu" kutlayacağımız günü iple çekiyorum...(Giderken Ziya'yı da götürür herhalde)

jhun
03.02.2007, 22:30
abi ben size çok ciddi bişe sölicem.rivaya takımın bursa maçı öncesi kampına gitmiştik.İbrahim hacıosmanoğlu bana ve birkaç arkadaşıma ne dedi biliomusunuz?? ''galatasaray,fenerbahçenin kutlamalarıda birşeymi?biz şampiyon olalım bu sene ve ya bidahaki sene, boğaz köprüsünü kapatacam trafiğe,orda eğlenip şampiyonluğu kutlayacaz bir gün boyunca...''komik ama gerçek..

DOĞA SARAÇ
03.02.2007, 23:59
Yanlış anlaşılmasın ama bu başlık benim moralimi bozuyo nezaman görrsem bu başlığı canım sıkılıyo niye acaba....

:bayrak:

Rasim YILMAZ
04.02.2007, 16:49
Takımı Nuri bey ve torpillisi ziyadan kurtaralım. Ondan sonra Bu başlığı tekrar gündeme getiririz!!!!

Mehmet
04.02.2007, 16:53
http://bordomavimiz.sitemynet.com/inat.GIF

t-sat
04.02.2007, 21:29
Şaka yapıyor olmalı..

yavuss
04.02.2007, 21:43
NE bilim bu formu acan arkadas ya TRABZONLU değil yada çok şakacı bi insan......

muratt
05.02.2007, 08:17
NE bilim bu formu acan arkadas ya TRABZONLU değil yada çok şakacı bi insan......

Trabzonluyum, Trabzonspor'lulugumu tartismam, Trabzonspor'un sampiyonlugu da benim icin ciddi bir olaydir, bu olayla dalga gecmem..

Bence siz Ya Trabzon'lu degilsiniz ya da sampiyonluga inanmiyorsunuz ??

asikaplan
06.02.2007, 12:37
hangi şampiyonluktan bahsediyoruz anlamadım daha türkiye kupası mı yoksa haa ozaman sorun değil maça gider maçda kutarım onun dışında bir şampiyonluk beklemiyorum bizim takımdan çünkü gerek yok takımda ruh yok bu ruhsuzlukla ne şampiyonu olcaklar

Kamil Çakmak
06.02.2007, 14:43
valla ne diyeyim bu şampiyonluk için. önce şöyle diyeyim. rüyayı gerçekleştirmek için uyanmak gerekir. heralde bizde önce ziyayı göndermemiz lazım. sonra m.ali yılmaz. ibrahim cevahir. gibi paralı 3-4 yönetinicin yönetime gelim yıldız transyerler yapması lazımm. şu anda havanda su dövüyoruz. yada tüfeksiz ava gidiyoruz. şampıyonluğu görürsek heralde türkiyede görülmemiş kutlamalara katkımı en yüksek seviyede veririm.

Karadağ06
09.02.2007, 17:00
şu anda trabzonspor şampiyon olursa(hayal) başka bir anadolu takımı(bursa,kayseri gençler gibi...) şampiyon olmuş gibi karşılanır hiç trabzon daha once altı defa olmuş denmez çünkü şimdi trabzonu yönetenler ve futbolcular ne yazık ki takımı bu hale getirdiler:( ... yani trabzon şampiyon olursa kıyamet kopar:)

Halit Aydın
09.02.2007, 23:23
aslında yazılanları okuyunca gözümün önüne geliyorda nasıl bir duygu olduğunu çıkaramıyorum. Allah inşallah o günü görmeyi nasip eder bize!

sweetrose
11.02.2007, 16:34
Şu yöentimden kurtulduğumuz an galiba büyük bir kutlama yaparız..

nesta61
12.02.2007, 23:42
sampiyon oldukda kaldi kutlamasi

karayel_61
17.02.2007, 10:07
sen hem dünün hem yarınların şampiyonusun trabzonum

Kobalas61
17.02.2007, 11:09
son sayfada yapılan yorumlar bütün şevkimi kırdı be
ilk sayfalarda herkes o gün için bişiler söylemiş
gercekten gözlerim doldu
o anı düşünemiyorum bile ya,kendimi kontrol edebileceğimi de sanmıyorum

hamdi bey
17.02.2007, 13:46
ya Allah aşkına şu konuyu kilitleyin, bir sürü ziyaretçi geliyor buraya rezil oluyoruz daa

TSelif
17.02.2007, 13:51
http://bordomavimiz.sitemynet.com/inat.GIF

Nokta:alkış: :alkış:
:tsbayrak: :tsbayrak:

murseltaskin
20.02.2007, 17:20
bi olalımda gerisi gelir kutlamaların

Murat Aydın
21.02.2007, 13:12
nasıl olmalı bilmem ama trabzon sehrı yanar bıda yenıden yapılır

WERTHeR
21.02.2007, 13:22
şampiyon olalım o zaman düşünürüz:)

Mustafa AYDIN
26.02.2007, 19:02
Şaka yapıyor olmalı..

Yau kardeşim niye şaka olsun,
bu takım kurulduğunda yada 1.lige çıktığında efsane olacağına İstanbul hegomanyasını yıkacağına kim inanır dı,birine söyleseydin sana deli der geçer di,ama bunlar oldu Yeniden neden olmasın ??

Hemşerim tek hayalim var Trabzonda şampiyonluk kutlaması yapmak,Nasıl kutlayacağımız hiç önemli değil zaten o anda hiç kimse kendinde olmaz :)

İnşAllah bit gün buda olacak biz buna inanıyoruz.

muratt
01.03.2007, 09:09
Ceyhun Eris roportaj'indan ; (http://www.ligtv.com.tr/LigTvComTrOzel.aspx?r=1&hid=13508)

-Tabzonspor adına hedeflerin neler?
Şu an Trabzonspor ile yatıp kalkıyoruz, buraya emek sarfediyoruz, buraya terliyoruz, şu an öncelikli hedefim bulunduğum konumda yapabileceğim maksimum şeyleri yapıp Trabzonspor’a katkı sağlayabilmek. Herkes benim gibi düşündüğü zaman otomatikman ortaya bir sinerji çıkıyor, o başarı kendiliğinden zaten geliyor. Onun haricinde bu sezonu iyi geçirip seneye şampiyonluk yaşamak. 23 senedir şampiyon olmamış ve seneye şampiyonluğa oynarken kadroda olmayı çok isterim. Şampiyon olduğunu düşünsene. 23 sene sonra Trabzonspor şampiyon oluyor ve sen de o kadrodasın, kimse unutmayacak seni.

-Ben o anı gözümde canlandırabiliyorum.
Canlandıramazsın abi.

-Trabzon yanar.
Yok, canlandıramazsın.

-Deprem falan olur.
O anı gözünde kesinlikle canlandıramazsın. Canlandıramazsın yani. Şu an hayal edemezsin, açıkçası ben hayal edemiyorum.

forzalazio
01.03.2007, 11:56
ilk önce bi şampiyon olalımda gerisini hallederiz
kardeşim doğru diyor şampiyonluğa hasretiz:ts:

Fatih Efe
03.03.2007, 12:59
boğaz köprüsüne TS bayrağını asarak başlayabiliriz.köprüde horon teper trabzona kadar konvoy yaparız...(hayali bile güzel)

Mehmet Öztürk
03.03.2007, 23:49
Şampiyon olursak, ben Almanya`dan geleceğim kutlamalara

Hayali bile süper

Ama bir gerçek varki, Şampiyon olursak heryer sallanacak

AKSOY_61
04.03.2007, 02:23
ya ben kafayı yerim heralde:eek:
kocaman bi bayrağı arabaya bağlarım seviçtende arabayı sırtıma alır taksime koşa koşa giderim:gol: :gol: :gol:
off hele o gün bi gelsin:o

Egemen
04.03.2007, 02:48
Şampiyon olduğunu düşünsene. 23 sene sonra Trabzonspor şampiyon oluyor ve sen de o kadrodasın, kimse unutmayacak seni.

-Ben o anı gözümde canlandırabiliyorum.
Canlandıramazsın abi.

-Trabzon yanar.
Yok, canlandıramazsın.

-Deprem falan olur.
O anı gözünde kesinlikle canlandıramazsın. Canlandıramazsın yani. Şu an hayal edemezsin, açıkçası ben hayal edemiyorum.

insanın tüylerini diken diken ettirmekte üstünüze yok ceyhun bey hadi bakalım sahada da edin tüylerimizi diken diken. uçurun havalara her golden sonra..

yalnız şampiyon oldugumuz an kalp vurmazsa iyidir bu genc yaşımızda(Allahım sen göster o günü kalp krizi de vız gelir ekonomik kriz de)

Sythn_MoLL
04.03.2007, 15:26
sampiyon oldukta kutlamasi kaldi

Sythn_MoLL
04.03.2007, 15:27
bence torunlarimiz dusunsun onu bizim gorecemiz yok

grigandalf1967
08.03.2007, 20:56
şampiyon olacaz ama ne zaman?

Mehdi
22.03.2007, 09:58
bu başlığın kapatılmasını talep ediyorum.ve başlık açarken bizi takip eden şeref yoksunlarınıda göz önünde bulundurmanızı rica ediyorum.

http://img244.imageshack.us/img244/5717/forumfbmq8.png

erdalkilicoglu
23.03.2007, 04:32
boyle olmali:dansmuz: :tsbayrak: :tsmeşale: :bmn3: :tsbayrak: :meşale2: :meşale1: :tsmeşale: :atki:

muratt
24.03.2007, 15:25
bu başlığın kapatılmasını talep ediyorum.ve başlık açarken bizi takip eden şeref yoksunlarınıda göz önünde bulundurmanızı rica ediyorum.

[/IMG]

Son gulen iyi guler renkdas'im.. Sen kafani yorma..

Emre GÜRDAL
24.03.2007, 18:19
olmek ısıyorum o gunu gorecegıme

Özkan
25.03.2007, 13:11
Şampiyon olduğumuzu düşündüm de bir ân. Gözümün önüne gazete manşetleri geldi. "Fenerbahçe nerede yanlış yaptı?", "Galatasaray ne yapmalıydı?", "Beşiktaş'ta yönetim sallanıyor.", "Trabzonspor'un holigan, fanatik, ırkçı, faşist taraftârı kutlamalara kan bulaştırdı.", "Trabzonspor'dan kimler gidiyor?", "Efsâne kaptan fener yolunda.", "Borçları yüzünden küme düşürülecekler. UEFA kriterlerine göre..."

Şampiyonluğa zerre sevinemeyip kaâtil olurdum herhâlde.

surmeneli_keles
25.03.2007, 14:17
olalım kutlarızz ozman ezık fenerlılerden daha ii kutlayacagımız kesın

POYRAZ
20.04.2007, 21:06

Bu b.klu dere kus cenneti severler dernegine kayitli arkadaslar kendi topiclerine bir göz atsinlar. Bazen sirf gülmek icin bu kus beyinli (Kuslar bu lafimdan alinmasin lütfen) yerli mallarin sitelerine giriyorum.
Ne Ata Demirer ne de Cem Yilmaz. Benim icin en büyük eglence bu kus beyinli tinerci garibanlar :)

Mehmet Fatih Yavuz
20.04.2007, 21:13
aslında böyle bir başlık olmamalı... millet dalga geçip duruyor.

deniz_61
20.04.2007, 22:06
aslında böyle bir başlık olmamalı... millet dalga geçip duruyor.

Biz bir gün bu hayalleri hayat ettiğimiz zaman görecek herkes,boşver milleti.

jefferson61sefa
20.04.2007, 23:01
şu siteye dalığ şunalra bi güzel küfür etmek vardı ama neyse şrfsizler siz kendi bo..unuza gülün

klidalı_4161
11.05.2007, 20:01
Ya bunların inadına bi şampiyon olalım yeter da canımıza tak etti

Samet Berber
12.05.2007, 15:32
ya şampion olalımda kutlamayı millet görür o zaman hele bi olalımmm??

Beytullah
12.05.2007, 15:37
hele bi sampiyon olabilsek cok sey olacak

A.Alper
12.05.2007, 16:28
:tsbayrak:

ancak bu kadar rezil olabilirdik helal olsun bişe demiyorum daha

Burçak
12.05.2007, 18:01
zamansız bi başlık şuanda bu.

alper rezilde olmadık. onlar hakemlerle şikelerle çaldıkları şampiyonlukları nasıl hazmedip kutluyorlar asıl onlar utansın.