PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 29.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 MKE Ankaragücü | maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

castillo61
23.06.2020, 00:07
Bırakamayız beyler bu kadar yaklaşmışken bırakamayız.

gs geçen sezon bu hafta itibarıyla 5 puan gerideydi. Stres şimdi başak'ın üstünde.

Ayrıca Göksel'e daha büyük tepkiler yapılmalı. Meral Akşener geçen sezon konuşuyordu şimdi sus pus. Trabzonspor kimin umrunda

edit:başlık otomatik en son kaydedilen şekilde değiştirilmiş yöneticiler el atar umarım
eyv

LağusKusteli
23.06.2020, 00:14
Artık olan oldu ve önümüze bakmalıyız.

Lig devam ediyor ve hala 6 maç var.

Moral bozmak yok!

Alanyaspor beraberliği üzerinden yeni bir sinerji pek ala oluşturabiliriz!

Biz şampiyon olacağız, KENETLEN TRABZONSPORLU!

Oğuz B.
23.06.2020, 00:20
Kazanacağız.

Pes etmek yok.

Berke6198
23.06.2020, 00:23
Şampiyonluk hiçbir zaman kolay olmadı. Hele Trabzonspora hiçbir şart altında güle oynaya gelmedi. Başakşehir de muhakkak bir noktada puan bırakacak. Biz Ankaragücü'nü yenip liderliği alacağız ve üstlerinde baskı oluşturacağız. Yılmak yok öyle.

gurur6134
23.06.2020, 00:36
Pereira yada novakdan birisi bu macda cekseydi cezasini iyi olacakti kalan maclar icin onuda akıl edemedik alanya macinda..

Timur Bey
23.06.2020, 00:38
Bu maçı bari ıkınmadan, zorlanmadan alalım. Karşımızda ligin en berbat takımı olacak. Sol bekleri Cebrail isimli bir futbol fukarası. 3-4 fark atarız lafı bu maça uygundur ama atarız diyemiyorum. Umarım atabiliriz.

Ayrıca akbil-cincon maçına gebeyiz ve 2 puan gerideyiz. Bu yüzden cinconu yenmekten başka çaremiz yok.

outlaws61
23.06.2020, 00:40
Lider olmak zor onu korumak daha zordur.

Kalan 6 haftanın 5inde ikinci olalım yeter ki son hafta liderliği alalım.

Biz bu maçı 2 veya 3 farklı kazanıp liderliği geri alıp 1 gün sonra başak gs maçını izlemeliyiz.

O zaman baskıyı biz değil onlar hissedecek.

Sakin olup önümüze bakmakta fayda var.

8de 8 zaten yapamayacaktık böyle bir durum erkenden başımıza geldi buna şükredip telafi için çalışmalıyız.

romeikaa
23.06.2020, 01:12
kazanamıyorsak sezonu bitirip gidelim zaten.

artvints
23.06.2020, 01:22
Bu ateş son 6 lig maçına ve kupa finaline yeter ama rakip puan kaybeder mi derdimiz o.

TSLIEMRE
23.06.2020, 01:22
Tek ufak puan kaybı ümitleri %100 bitirir 6 maç 18 puan almalıyız gerisi takdir Allah'ın.

DeAgLeMaNyAq
23.06.2020, 01:40
Lig fikstürüne baktığımızda Alanya deplasmanından beraberlikle dönmemiz çok da anormal bir sonuç değildi. Beklenmeyen olan Antep'te kaybedilen puandı. Başakşehir biraz puan kaybedecek gibi oynasa pek ümidimi kaybetmezdim ama öyle sinir bozucu bir kadro yapıları var ki puan kaybı yaşamaları pek mümkün gözükmüyor. Çelme takacak bir GS vardı onlar da havlu attı sayılırlar. GS zaten Başakşehir'i yenebilirse bizi de çok zorlayacak demektir...

ilelebeTS
23.06.2020, 01:44
Bol golle 3 puanı alıp çekileceksin kenara. Önce oynayan avantajlı, sonra oynayan strese giriyor.

arda.61
23.06.2020, 02:00
Allah ne verdiyse saldırıp atabildiğin kadar atacaksın başka yolu yok. Bundan sonra topu rakibe verdiğimiz tek bir maç bile izlemek istemiyorum.

Oğuzhan Fidan
23.06.2020, 02:04
1 puan kaybetme hakkımız vardı onuda yine yıldızımızın barışmadığı alanyaya karşı kaybettik.. bu saatten sonra alınacak 18 puan kaldı ya hep ya hiç .

HOPA'LI TS'Lİ
23.06.2020, 07:47
Averajı düzeltmeliyiz.
BAŞAK-GS maçı son şansımız çünkü

AlperenAltun
23.06.2020, 07:51
Artık hataya yer yok. Alıp geçecez. Bunca zaman riske edilmeyen sosanın bu hafta da riske edilmesini doğru bulmuyorum. Alanya maçında riske etmedik olan oldu. Gs maçına saklamalıyız diye düşünüyorum

naimbektas6161
23.06.2020, 08:32
Farklı kazanıp başak ı strese sokmalıyız puan kaybedebilirler

Soner Albayrak
23.06.2020, 08:43
Kalan 6 haftada Başakşehir 2 kere puan kaybedecek bence. Kazanacağız ve liderliği tekrardan geri alacağız.

cakalkerem
23.06.2020, 09:16
başak bu hafta puan kaybedecek...kesin ve net..
biz işimize bakacağız...

antony ve sosa geri dönmeli

hasan8861
23.06.2020, 09:56
Başak ve biz 70 puanı göreceğiz 71 olan kupayı alır diye düşünüyorum.İnşallah o biz oluruz.18 puan içinden alınacak 14 puan var.1 mağlubiyet şansımız var veya 2 beraberlik.Başakşehirinde 6 maçta 1 mağlubiyet 2 beraberlikte işi biter.
Futbolda olmayacak diye birşey yok bir kırmızı kart, olmasını istemem ama bir sakatlık herşeyi değiştirir.Dün bizde sosa ve nvakaemenin olmayışı takımı ne kadar etkilediyse,onlarda bir visca bir irfancan okadar etkiler diye düşünüyorum.

ozturk
23.06.2020, 10:09
Hiçbir maçı kesin kazanırız diyemiyorum. Sene başından beri mantalite değişmedi. Gol at geri çekil...

ffırtına
23.06.2020, 10:10
Ben öyle coşkulu bir futbol oynayacağımızı sanmıyorum bu takımdan öyle bir futbol beklemek iyimserlik olur.. Zor bir maç bizi bekliyor.. Muhtemelen ilk golü atarız geri yaslanırız maç 1-1 olur son 15 dakika şuursuzca saldırırız olur da şans yanımızda olursa maçı kazanırız..

Ufuk
23.06.2020, 10:48
Yönetimin hırsının yarısı takımda olursa kalan 6 maçı kazanırız. Yetenek eksikliği yok takımda. Maçtan hiç düşmeden, full performans ilerlemeliyiz. Dün bir kaç topçu orta sırada hedefi olmayan takımın topçusu gibiydi. Hayırlısı olsun olan oldu önümüze bakmalıyız.

Kupada çimleri yemeyen topçu görürsem fena soverim yalniz.

emre6117
23.06.2020, 11:20
Ligin son haftasında bile başakşehir mac kaybedebilir.yeterki biz başakın kollanmasını ve mac satın almasının önüne geçelim.bunu yapamazsak başak tüm maçlarını kazanır.
Ama hicbir lobimiz yok.bu ülkede sevenimiz bile yok.oyunu cok düzgün oynuyoruz.rakipler her türlü pislik pesinde.
Artık yapacağımız çıkıp kalan 6 maçı yenmeye çalışmak.hem de eze eze.
En sonunda başımız dik ligi bitiririz.sampiyon kim olmus cok da önemli degil.
Ben takımımla başkanımla oyuncularımla teknik kadromla gurur duyuyorum.
Ben uzun süreli başarılar hedefliyorum.(hatta 2.olalım.avrupa cezası alalım.seneye ligde ilk haftadan itibaren vura vura gidelim istiyorum.kadro korunup bir kac takviye ile seneye daha guclu olabiliriz.3 istanbul takimi da dibe doğru gidiyor.basak desen proje)

Arda'
23.06.2020, 11:22
Şampiyonluk hiçbir zaman kolay olmadı. Hele Trabzonspora hiçbir şart altında güle oynaya gelmedi. Başakşehir de muhakkak bir noktada puan bırakacak. Biz Ankaragücü'nü yenip liderliği alacağız ve üstlerinde baskı oluşturacağız. Yılmak yok öyle.

Aynen öyle kazanıp liderliğe yükselecek, sonra da başak gs maçında ayaklarının titremesini izleyeceğiz bakalım.

CasTo
23.06.2020, 11:36
Aynen öyle kazanıp liderliğe yükselecek, sonra da başak gs maçında ayaklarının titremesini izleyeceğiz bakalım.

hocam gs maçında başak puan kaybetmez. Gs de kim kaldı ? falcao da birkaç hafta yok. stoperlerinde lemina oynayacak. forvette sedika yada onyekuru. adamların yedeği kalmadı tek girecek kişi selçuk oldu. oda her girdiği maçta puan kaybına neden oldu. gs maçı için bu kadar ümitlenmeyin derim.

OrkHun
23.06.2020, 11:39
başakşehir'in bundan sonraki tüm rakiplerinin yönetiminin, hocalarının ve topçularının telefon trafiği ve para trafiği takip edilmeli.

Mehmet Fatih Silik
23.06.2020, 11:41
Bu kadar emek vermisiz. Uzun zamandir hic olmadigi kadar sampiyonluga kenetlenmisken iki puan geriye düstük diye birakilmaz bu yaris.

Bende cogu arkadasimiz gibi Basak'in takilacagini düsünüyorum. Önemli olan bizim 6'da 6 yapmamiz. Artik yarim puan kaybina ne tahammülümüz kaldi ne de lüksümüz.

Vur gec abi!

LağusKusteli
23.06.2020, 11:58
Uşaklar lig 28 hafta değil, 34 hafta!

Ve Şampiyonluk rakibimiz son yıllarda son haftalarda sürekli liderliği kaybeden psikolojik olarak da bunu kaldıramayan bir looser kulüp.

Bize moral bozukluğu yakışmaz.

Bize maçlarımıza odaklanmak ve galip gelip Akbilsporu psikolojik baskı altına almak düşer.

Ama birkaç hafta içerisinde ama 34.haftada, ne olursa olsun BİZ ŞAMPİYON OLACAĞIZ!

Sacit
23.06.2020, 12:13
Bu maçı kazan ve maç fazlasıyla lider ol
Sen işini yaparsan rakip panik yapar

A.gücü düşme potasında diye asla küçümsemeyin

HOPA'LI TS'Lİ
23.06.2020, 12:20
Başakşehir'i GS maçı öncesi strese sokmalıyız.

Olası averaja kalma ihtimaline karşı atabildiğimiz kadar atmalıyız.

A.Gücü %99 düşecek zaten

HOPA'LI TS'Lİ
23.06.2020, 12:22
Uşaklar lig 28 hafta değil, 34 hafta!

Ve Şampiyonluk rakibimiz son yıllarda son haftalarda sürekli liderliği kaybeden psikolojik olarak da bunu kaldıramayan bir looser kulüp.

Bize maçlarımıza odaklanmak ve galip gelip Akbilsporu psikolojik baskı altına almak düşer.

Ama birkaç hafta içerisinde ama 34.haftada, ne olursa olsun BİZ ŞAMPİYON OLACAĞIZ!

Son hafta KASIMPAŞA-BAŞAKŞEHİR

Kasımpaşa son 6 maçta yenilmedi

Son hafta neden şampiyonluk sevinci yaşamayalım.

Başak, Antalya ya da takılabilir.

Tekke
23.06.2020, 12:50
Bakkal açıkça yazdı, Kocaelispor'un eski kalecisi Stingaciu da itiraf etti. FB ile 1-1 kaldılar18859

Tekke
23.06.2020, 12:52
uşaklar lig 28 hafta değil, 34 hafta!

Ve şampiyonluk rakibimiz son yıllarda son haftalarda sürekli liderliği kaybeden psikolojik olarak da bunu kaldıramayan bir looser kulüp.

Bize maçlarımıza odaklanmak ve galip gelip akbilsporu psikolojik baskı altına almak düşer.

Ama birkaç hafta içerisinde ama 34.haftada, ne olursa olsun biz şampiyon olacağiz!

inaniyorum, şampiyon olacağiz ula :)

Soner Albayrak
23.06.2020, 13:03
Pazar akşamı liderliği geri alacağız.

gurur6134
23.06.2020, 13:09
Abdulkadir bitigeni vermisler hahahahaha bildigin billur geciyorlar artik

bahadır2561
23.06.2020, 13:14
Bu hakemi değiştiremiyorsak bırakalım oynamayalım.

Oç’ları dalga geçiyorlar resmen

gurur6134
23.06.2020, 13:15
Alanya macinin ardindan klup yoneticilerimizin tepki gosterdigi var hakemi bitigen bu hafta macimiza veriliyor bunun adi nedir artik bu nasil bir duzendir sistemdir

UĞUR DURTAŞ
23.06.2020, 13:16
H) ABDULKADİR BİTİGEN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20372)
(Y) KEMAL YILMAZ (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19402)
(Y) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20680)
(D) MURAT ERDOĞAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1091335)

**
Canınız cehenneme mhk

Vkgz
23.06.2020, 13:18
konsantrasyonu boDu yerel medya. futbol oynuyorduk ne güzel simdi hakem hakem hakem. butun yerel gaEteler kapanmali. gram faydalari yok.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DİNÇ
23.06.2020, 13:28
H) ABDULKADİR BİTİGEN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20372)
(Y) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20680)

**
Canınız cehenneme mhk

Allah cezalarını versin.

Yeminle bilerek yapıyorlar.

VAR'ın başınada gökseli verin.

İlker Yazıcıoğlu
23.06.2020, 13:58
Şimdi......
Hadi dün yaşananları bırakalım...
Kendi ipimizi kendimiz kesemedik...

Ömür'e girilen o tabanı, hateketi, neyse ne adı artık...

Göremeyen VAR'daki herifi Ankaragücü maçına atayan zihniyete hemen basın toplantısı yapacaksın...
Gerekirse çekilin ligden arkadaş nedir bu rezillik, dalga geçer gibi...

Şu olaya sessiz kalma hakkı yok başkanın...

My
23.06.2020, 14:15
İçimden geçenleri yazsam linç edersiniz beni :) En basitinden gelişmekte olan bir takımdan bir anda "olacağız da" moduna neden ve nasıl geçtik anlamakta zorluk çektiğim hususlardan birisi mesela. Neyse...

Bir kaç oldu yazıyorum. Bunu diyorum diye de ayar olanlar oluyordur. Saha dışında galip gelmemiz imkansız. Mümkün değil. Top adamların topu. Oyunu da onlar kuruyor. Ve bunlar halis muhlis yavşaklar. Bunlara karşı galip gelebilmemizin tek yolu saha içi. Kırmadan, dökmeden sürekli üzerine koyarak ilerlememiz gerekiyor. Her seferinde masayı devirip yeniden masa kurmaya çalışırsak bu iş olmaz. Yeter ki doğru adımlarla ilerleyelim, başaramadık diyip o hınçla masaları devirmeyelim. Bilmiyorum anlatabildim mi.

Oğuz B.
23.06.2020, 14:19
Vay bee.. (https://www.youtube.com/watch?v=8diSHLm683M).

Hala daha son 6 lig maçında 1dk süre alan "Doğan" girse puan kaybetmezdik demeye devam.

**
Canınız cehenneme mhk

Ozan Yılmaz
23.06.2020, 14:25
başağı takip etmek bence kötü onlara çeşitli nedenlerle diş geçiremeyen rakip bize daha çok bileniyor gibi

Mehmet Cihan Kocaman
23.06.2020, 14:33
Okan
Linnes Lemina Donk Sarrachi
Seri Ömer
Feghouli Emre Onyekuru
Adem

Galatasaray'ın bu mactan puan alacak kadrosu her türlü var. Önemli olan bizim kazanmamız.

vyno
23.06.2020, 14:34
Başak konya ve gs ye puan kaybedebilir.

BatuhanB
23.06.2020, 14:39
Okan
Linnes Lemina Donk Sarrachi
Seri Ömer
Feghouli Emre Onyekuru
Adem

Galatasaray'ın bu mactan puan alacak kadrosu her türlü var. Önemli olan bizim kazanmamız.

Adem yok. En ileride Onyekuru oynar, Emre'yi sola çekip ortaya da Belhanda'yı alır.

AYYILDIZ
23.06.2020, 14:39
Bence Denizlispor basaksehiri yenecek.

spormania
23.06.2020, 14:46
Başak Kayseri maçı hariç her maç puan kaybedebilir. Son hafta Kasımpaşaya bile yenilebilir. Bırakmak yok. Son düdüğe kadar.
Önemli olan bizim ne yapacağımız.

Berke6198
23.06.2020, 14:46
Başakşehir Galatasaray'ı 3 puanla geçip Konyaspor ve Denizlispor maçlarında puan bıracak ve biz 2 puan farkla şampiyon olacağız.

Mehmet Cihan Kocaman
23.06.2020, 14:48
Adem yok. En ileride Onyekuru oynar, Emre'yi sola çekip ortaya da Belhanda'yı alır.

Adem niye yok? Rize maçında çift sarıdan kırmızı görmüştü.

BatuhanB
23.06.2020, 14:50
Başak Kayseri maçı hariç her maç puan kaybedebilir. Son hafta Kasımpaşaya bile yenilebilir. Bırakmak yok. Son düdüğe kadar.
Önemli olan bizim ne yapacağımız.

Kayserispor "düşmeme" iddiâsını o maça kadar sürdürebilirse puan alabilirler.

Hakeme hakâretten normal 1 maçlık cezâsının yanında 3 maç daha cezâ aldı.

matalar
23.06.2020, 14:52
yok abi bu düzen kirli düzen. yapanın yaptığı yanına kar kalıyor.
bu ülkede ortaya konulacak maksimun düzeyde belge ile şike ispatlanmasına rağmen üzeri örtüldü. Olay ayan beyan ortadaydı.
daha neyi konuşuyoruz.
sonra bu hafta var da devreye girmeyen hakemi (abdülkadirin pozisyonu, kırmızı verse maç bitecek) dalga geçer gibi bu hafta maçına veriyorlar.
mahkeme kadıya mülk olmuş...

Soner Albayrak
23.06.2020, 14:53
Başakşehir Galatasaray'ı 3 puanla geçip Konyaspor ve Denizlispor maçlarında puan bıracak ve biz 2 puan farkla şampiyon olacağız.
Berkecim seviyorum seni :)

Berke6198
23.06.2020, 15:01
Berkecim seviyorum seni :)

Bilmukabele abi :)

Sinan.K
23.06.2020, 15:06
Bence Denizlispor basaksehiri yenecek.

Benimde oyle icimde bi his var Zeki Mustafa Onazo Rodallega o macda ölumune oynicak

Emre Çömez
23.06.2020, 15:07
Yeni Şafak Spor
@yenisafakspor
·
1d
Ankaragücü başkanı Fatih Mert, teknik direktör Mustafa Reşit Akçay ile yollarını ayırdıklarını açıkladı.

Fatih Mert: "Hocamız M.R.Akçay ile Trabzonspor ile ilgili daha önce yapmış olduğu açıklamaların kulübümüzü ve kendisini sıkıntıya sokmaması adına sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir."

çüş

BatuhanB
23.06.2020, 15:07
Mustafa Reşit Akçay'ı daha önce "İnşallah Trabzonspor şampiyon olur" dedikleri için göndermişler...

gurur6134
23.06.2020, 15:12
Dussun bu comarlar da basaksehir en kritik macda 3 puanini calsin cezayi hocaya kes

gurur6134
23.06.2020, 15:13
Nasil pustlarla mucadele edildiginin yeni bir gostergesi mra olayi alayiniz gelin seref yoksunlari biriniz geri kalmayin

AYYILDIZ
23.06.2020, 15:13
Demek öyle. Haftasonu farklı yenmeliyiz.

Mehmet Cihan Kocaman
23.06.2020, 15:14
Mustafa Reşit Akçay o açıklamayı yapalı 5 ay falan oldu, bu ne şimdi?

Sacit
23.06.2020, 15:15
Yeni Şafak Spor
@yenisafakspor
·
1d
Ankaragücü başkanı Fatih Mert, teknik direktör Mustafa Reşit Akçay ile yollarını ayırdıklarını açıkladı.

Fatih Mert: "Hocamız M.R.Akçay ile Trabzonspor ile ilgili daha önce yapmış olduğu açıklamaların kulübümüzü ve kendisini sıkıntıya sokmaması adına sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir."

çüş

:))

Yalan konuşmanında bu kadarı olmaz

Ama artık kimseye acımak yok
Kazanıp işine bakacaksın

bilgehan83
23.06.2020, 15:16
Ağaoğlu her mikrofona konuşmayı bırakasın seviyoruz ama atı alan üskadarı geçmek üzere.. vır vır o açıklamalarının bir önemi yok göksele bak adam söylemedikleri şey kalmadı hiçbir açıklama yaptı mı gayet derinden sessiz işlerini yürütüyor.. senin bir hafta önceki maçında kırmızı kartı es geçen hakemi maçına atıyorlar anamıza sövmekten daha kötü bu bıy bıy konuşarak kazanamazsın Başakşehir öyle büyük oynuyor ki kıçı kırık Ankaragücü senin maçından önce dört ay önce yapılan ts açıklamasından dolayı hocasıyla sözleşmesini fesh ediyor.. şimdiye kadar nerde imişler acaba kış uykusunda mı.. adamlar sessiz derin alenen anamıza küfrede küfrede elimizden şampiyonluğu alıyorlar biz ne yapıyoruz asporda Erol ün giyimini konuşuyoruz adamlar gözlerini karartmış görmemek için aptal olmak lazım hakemler konusunda bile riske girmiyorlar biz de kendimizi avutalım altı maç var diye

AYYILDIZ
23.06.2020, 15:16
Haftasonu 3 puanı çalınan Ankaragücü ses çıkarmezken bizle maçı var diye hocaya fatura çıkarmışlar. Neyse haftasonu gereken ders verilir.

LağusKusteli
23.06.2020, 15:17
Yeni Şafak Spor
@yenisafakspor
·
1d

çüş

Çalıştırdıkları takımlarda her sezon GS'ye 6 puan bırakan tescilli GS antrenörlerine de aynı tarifeyi uygulayabilirler miydi acaba? :)

Sıkıntı yok, her sezon sonu klasikleşen bu tür tezgahlara karşı bilinçliyiz.

Şimdi Ankaragücü'nü yenip Göksel'i strese sokmanın vakti!

UĞUR DURTAŞ
23.06.2020, 15:17
Adiler..
fesatlar
mra gönderilmeseydi bu maçtan dillendirmedim ama çok korkuyordum
alanya maçının moralsizliği ile puan kaybedeceğimizi açıkcası düşünmedim değil.

mra takıma iyi taktik verip mücadele ettirip savaştıracaktı
kimse laf söylemesin diye....

şimdi inanın çok rahatladım.
zorlanacağımızı şimdi düşünmüyorum.

Murat GENEL
23.06.2020, 15:18
Moral bozukluğu veya nispeten kötü takım olduklarından dolayı rehavet olayından korkuyordum ama öyle bi açıklama yaparak hocayı gönderdilerki rahat aldık maçı.

Antonio
23.06.2020, 15:19
Polyannaciliga gerek yok. İkinciligi muhafaza edelim olur da yağmur yağar olağanüstü bir durum olur başak takılır biz maçları alalım. En kötü 2. Oluruz.

gurur6134
23.06.2020, 15:24
Isi sansa birakmiyor kansizlar her yerdeler once macin hakeminin atanmasi ardindan a.gucu baskanin bu aciklamasi kansizlikda sınır tanimiyorlar her macimizin gergin gecmesinin pesindeler

olcay_61
23.06.2020, 15:31
başakşehir gelsin hakkını gaspetsin sesini çıkarma, sonra Trabzonspor maçı öncesi teknik direktörünü yolla
hepinizin Allah belasını versin

bordoylamavi
23.06.2020, 15:31
aha yine hocası giden bir takımla oynuyoruz en tırstığım maçlar bunlar. böyle maçlarda hep takıldık. oyuncular hep iyi oyunuyor hocalarının gttiği böyle maçlarda. bakalım nolcak

OrkHun
23.06.2020, 15:38
iyi oldu hocanın gitmesi. şaibe olacaktı.

emre6117
23.06.2020, 15:39

Adem bizim maçta da yok.3 mac ceza aldı.

Soner Albayrak
23.06.2020, 15:40
Şampiyonluk bizim için kolay değilse Başakşehir için de en az bizimki kadar kolay değil. Daha önce yaşadığı şampiyonluk yarışlarındaki stresi kaldıramamış ve bu ömründe hiç şampiyonluk görmemiş bir kulüp için de bu iş o kadar kolay değildir.

Olayı sadece yedek kulübelerinin genişliğine indireceksek geçen sezon da yedek kulübeleri iyiydi. Bu tek başına şampiyon olmak için yeterli bir argüman değil bence.

gurur6134
23.06.2020, 15:42
aha yine hocası giden bir takımla oynuyoruz en tırstığım maçlar bunlar. böyle maçlarda hep takıldık. oyuncular hep iyi oyunuyor hocalarının gttiği böyle maçlarda. bakalım nolcak

Morinhoyu da getirseler nafile les bir takim hatta ligin en kotu takimi kalite olarak rahat geceriz tabii gokselin usaklari tas koymazlarsa..

gurur6134
23.06.2020, 15:45
Şampiyonluk bizim için kolay değilse Başakşehir için de en az bizimki kadar kolay değil. Daha önce yaşadığı şampiyonluk yarışlarındaki stresi kaldıramamış ve bu ömründe hiç şampiyonluk görmemiş bir kulüp için de bu iş o kadar kolay değildir.

Olayı sadece yedek kulübelerinin genişliğine indireceksek geçen sezon da yedek kulübeleri iyiydi. Bu tek başına şampiyon olmak için yeterli bir argüman değil bence.

Dedigin sey basaksehir esit sartlarda mucadele etseydi gecerliydi bu argumanin hicbir tutar tarafi yok bu hafta 3 puani hakemlerle koydular ceplerine..sezon basindan beri tek bir puan kaybina yol acan hakem hatalari yok alehlerine bunlari gormek icin daha ne yapmalari gerekiyor anlamiyorum

emre6117
23.06.2020, 15:46
MRA in gitmesi bence iyi oldu.isimize geldi bile diyebilirim.cikip atabildiğimiz kadar atmalıyız karşımızdaki şebeke hic utanmadan devam ediyor.
Su göksal gümüşdağ gücü yetecek bir Allahın kulu yokmu.adam türk futbolunu çiftlik yönetir gibi yönetiyor.
Önce alanya maçına var olarak ata.sonraki hafta maçına ver.dusmanin olsa bu kadarini yapmaz.
Bu şehir bu takım sahipsizdir.bu saatten sonra hicbir siyasetçi bu takım uzerinden siyaset yapmasın.akpli chpli mhpli iyi partili hepsine yazıklar olsun.ozellikle de akpye.(bunları akpye oy atan biri olarak söylüyorum.artik ben yokum.bir takım bir şehir bu kadar aciz birakilmaz.hicbir değerimiz yok.)

DeAgLeMaNyAq
23.06.2020, 15:47
Sahaya olumlu mu olumsuz mu yansır bilemem ama Mustafa Hoca'nın ayrılması olası galibiyetimize yönelik atılacak iftiralardan dolayı çok hayırlı oldu. Lâkin Mustafa Hoca o lafı söyleyeli 4 ay oldu o zaman sözleşmesini fesh etselerdi anlaşılabilirdi. Maç haftasında yolları ayırmak Ankaragücü adına çok anlamsız bir karar. Bence saha sonuçları gelmeyince kılıfına uydurmak istediler...

Mehmet Cihan Kocaman
23.06.2020, 15:50
Eğer Denizlispor Basaksehirden puan alıp bize kaybederse siz o zaman görün algıyı.

castillo61
23.06.2020, 15:50
Abdülkadir Bitigen mi? Bu şerefsizin erkekliği bize tutar. İlk Alanya maçında da seyirci çileden çıkana kadar bütün kararları Alanya lehine vermişti.

Derhal yayıncı kuruluştan Abdüş'ün dünkü pozisyonu alınmalı ve resmi hesaptan bu itin o esnada var'da ne yaptığı sorulmalı.

A.gücü maçını bi şekilde kazanırız da hazır seyirici de yokken ince ince doğrar, kartlara boğar sessiz sedasız gider. Bi bakmışsın arenaya iki bekimizden de yoksun çıkıyoruz.

olcay_61
23.06.2020, 15:55
Eğer Denizlispor Basaksehirden puan alıp bize kaybederse siz o zaman görün algıyı.

bülent bizim maçta oynatmaz Trabzon kökenli oyuncuları

emre6117
23.06.2020, 15:55
A.gucunu maçının tek önemi gs maçına eksik vermeden çıkmak.cunku 3 puanı aldık bile.amac averajı arttirabildigin kadar arttırmak olmali bu mac.ama kart konusunda da bir o kadar dikkatli.

bahadır2561
23.06.2020, 16:00

Afedersin şeyimde olmaz.

Şampiyon olalım da sonra kim ne diyorsa desin.

Aker
23.06.2020, 16:03
Bundan sonraki haftalarda bir kayıp daha yaşayacağımızı düşünmüyorum. Bu maçla yeni bir seriye başlarız.

Mehmet Cihan Kocaman
23.06.2020, 16:03
Bu arada Ankaragücünde Kitsiou ve Lukasik kart cezalısı.

Sefer A.
23.06.2020, 16:04
Abdülkadir Bitigen mi? Bu şerefsizin erkekliği bize tutar. İlk Alanya maçında da seyirci çileden çıkana kadar bütün kararları Alanya lehine vermişti.

Derhal yayıncı kuruluştan Abdüş'ün dünkü pozisyonu alınmalı ve resmi hesaptan bu itin o esnada var'da ne yaptığı sorulmalı.

A.gücü maçını bi şekilde kazanırız da hazır seyirici de yokken ince ince doğrar, kartlara boğar sessiz sedasız gider. Bi bakmışsın arenaya iki bekimizden de yoksun çıkıyoruz.
Güzel yakaladın... genelde farklı hakemler farklı kararlar oluyor, ama bu aynı hakem ve daha rahat durumda var masasında iken nasıl da görmezden geliyor o pozisyonu, şerefsizin uşağı

Antonio
23.06.2020, 16:07
Benim kızdıgim arkadaş paslı oyunla Alanya ilk 20 dakika far tutulmuş tavşan gibiydi neden biz paslı oyunu bırakıyoruz. Çok rahat kazanacağımiz maçları veriyoruz. Asıl problem bizim ne idugu belirsiz oyunumuz.

deepmavi
23.06.2020, 16:19
Vay Vay Vay bu rakip değil düşman çıktı götsel gümüşbağ şimdi de anakaragücü teknik direktörü Mustafa Reşit Akçayı görevden aldırmış...ALENEN SAVAŞ BAŞLADI!!!

DeAgLeMaNyAq
23.06.2020, 16:32

BJK karşısındaki Denizli'nin Başakşehir'den puan alma ihtimali yok. Kaldı ki böyle bir durum olsa dahi biz zaten Denizli ile o dedikodulara mahal vermeyecek bir maç oynadık. Ligin ilk yarısında evimizde yenildiğimizde Zeki, Mustafa, Olcay ve Rodallega maçta oynamıştı hiçbir şey de olmamıştı...

LağusKusteli
23.06.2020, 16:36
Uşaklar niye başkalarının söylediklerini çok kaale alıyorsunuz?

Yok şöyle olursa öyle derler, bu olursa konuşurlar vs

Biz yıllardır istanbul takımlarına neler diyoruz da hiçbir şey olmuyor :)

Bu tarz muhabbetler her sezon sonuna doğru oluyor.

Eskiden de vardı, şimdi de var, seneye de olacak.

Dolayısıyla başkalarının ne dediğini fazla kaale almayın, bizim ne dediğimiz önemli.

kayseriliyiz
23.06.2020, 16:51
Artik tek puan kaybi hakkimiz yok.
Ipler elimizde degil artik.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Mehmet Cihan Kocaman
23.06.2020, 17:08
Basaksehirden Galatasaray dışında puan alması en olası takım Konyaspor bence.

gurur6134
23.06.2020, 17:22

O maca kadar maksimum 3 puan alirsalar evet aksi takdirde rahat cikarsalar konyada alanya gibi antep gibi basaka ve arkasindakilere calisan bir klup maci verirler bizim maca asilirlar yine

HOPA'LI TS'Lİ
23.06.2020, 17:25

Antalya ve Kasımpaşa çok formda, onları da unutma, o maçlarda da kayıp yaşayabilirler.

HOPA'LI TS'Lİ
23.06.2020, 17:26
Dün geceden beri hala içim yanıyor.
Ah o son 20 sn ah.

Tekke
23.06.2020, 17:26
Mustafa reşit Akçaya TRABZONLU ADAM olmasının bedelini ödettiler, Erola Trabzonlu Yavşak olmasının ödemesi gibi...

https://www.fanatik.com.tr/son-dakika-ankaragucunde-mustafa-resit-akcay-ile-yollar-ayrildi-2152622

Timur Bey
23.06.2020, 17:41
Türkiye'de futbolu takip edip de siyaset ile bağlantısı olmadığını düşünmek ya da siyaseti katmadan Türk futbolunu konuşmak affedersiniz de ot beyinliliktir. Bütün rakipler sana karşı birleşmiş, bu haftaki en zayıf rakibin seni bahane göstererek hocasını kovmuş, dün akşamki rakibinin kulüp genel müdürü akbil destekçisi çıkmış, yetmemiş başkanları oyuncularına prim yani şike teklifi sunmuş. Sen diyorsun ki vura vura kıra kıra şampiyon olacağız. Ha Liverpool gibi kadron olsa bunu düşünebiliriz. Lakin başımızdaki taktik fukarası Hüseyin Çimşir sebebiyle her maç dokuz doğururken vura vura maç kazanmak hikaye, bütün güvencemiz Sorloth, Ekuban, Nwakaeme ve Abdülkadir Ömür bunlar da eksilince çuvallamaya başlıyoruz.

Başkan isterse bütün kanalları gezsin. Zamanında Rıza Çalımbay da bunu yapıyordu, o zaman herkes ateş püskürüyordu. A Spor'da konuşsan seni kim takar? Sen resmî yayın organlarından akbilin ve gökselin yaptıklarına dair tek açıklama yapma, uğradığın hakem hatalarını dile getirme, çok güvendiğin Albayrak ve Soylu'ya karşı bunun müsebbiblerini sorma, sonra ver gazı arkadan.

2011 sonrası da biz şampiyon oluruz diyorduk. Ki o sezon şampiyonlar liginden de ciddi gelir elde etmiştik ama gs öne çıktı. Yani bu yıl bu şekilde şampiyonluk giderse bu takım seneye en iyi ihtimalle üç istanbulludan ikisi yarış dışı kalırsa 3. olur. Finansal fair play esnetilirken istanbullular yine bir kılıf uyduracaklardır. Bu fırsat ayağımıza 10 yılda bir geliyor, tepmememiz gerek. Hiçbir şey yapamıyorsan Ankaragücü maçının santrasında takımı 1 dk boyunca oynatma. Yeter ki suni konuşmalarla bu haksızlıklara karşı etkisiz kalmayın.

Ve de Hüseyin Çimşir Ankaragücü maçında da bizi defansa gömerse seneye bir dakika bu kulüpte barınmaması lazım. Zaten kalması bile hataydı.

gurur6134
23.06.2020, 17:42
MRA in gitmesi bence iyi oldu.isimize geldi bile diyebilirim.cikip atabildiğimiz kadar atmalıyız karşımızdaki şebeke hic utanmadan devam ediyor.
Su göksal gümüşdağ gücü yetecek bir Allahın kulu yokmu.adam türk futbolunu çiftlik yönetir gibi yönetiyor.
Önce alanya maçına var olarak ata.sonraki hafta maçına ver.dusmanin olsa bu kadarini yapmaz.
Bu şehir bu takım sahipsizdir.bu saatten sonra hicbir siyasetçi bu takım uzerinden siyaset yapmasın.akpli chpli mhpli iyi partili hepsine yazıklar olsun.ozellikle de akpye.(bunları akpye oy atan biri olarak söylüyorum.artik ben yokum.bir takım bir şehir bu kadar aciz birakilmaz.hicbir değerimiz yok.)

Ah be kardesim sunlari 2011 den sonra gorebilseydiniz keske o zaman bugun bunlari yasamiyor olurduk saha disinda kenetlenemedi trabzonsporlu o surecte trabzonspor siyaset ustudur sehirde once o gelmelidir dedik dinletemedik 2011 basit bir kupa mucadelesi degildi hicbir zaman bugunler yasadiklarimiz o gunlerin mirasi malesef..butun partilerin cani cehenneme bu ulkede adalet yok kardesim hicbir yerde hicbir platformda adami olan isini goturuyor her kurumda olusumda bu boyle gecmisden bugune..2000 oncesi trabzonspor taraftar profili olsa bunlari yapmaya kimsenin gucu yetmezdi yapanda cezasini cekerdi odullendirilmezdi en azindan dersini alirdi..

gurur6134
23.06.2020, 17:43
Antalya ve Kasımpaşa çok formda, onları da unutma, o maçlarda da kayıp yaşayabilirler.

Kasimpasa ciner grubunun takimi goksel neyse onlarda aynidir gule oynaya alirlar maci son hafta hele ki k.pasanin dusme tehlikeside olmayacak al gulum ver gulum keza antalya baskanin babasi ve siyasi iliskileri goz onune alindiginda ayni sey heryeri tutmuslar

S.ÖZKAN
23.06.2020, 17:46
Kesinlikle başakşehir puan kaybedecek. Biz kendi maçlarımızı kazanalım yeter

Arda'
23.06.2020, 17:50
MRA’nı gitmesi bizim için daha iyi oldu bence

Mert'
23.06.2020, 18:49
Gittiği iyi olmuş Mustafa hocanın, bu maçı alırız her türlü.

LağusKusteli
23.06.2020, 19:20
Akbilspordan bir gün önce oynuyor olmamız büyük avantaj.

Bu maçı kazandıktan sonra kesinlikle kalan maçların aynı saatte başlaması için bastırmalıyız!

emre6117
23.06.2020, 19:56
Akbilspordan bir gün önce oynuyor olmamız büyük avantaj.

Bu maçı kazandıktan sonra kesinlikle kalan maçların aynı saatte başlaması için bastırmalıyız!

Adem büyüğün cezası da indirilmiş 2 maça.resmen türk futbolu trabzonspora savaş açmış durumda.basak maçında cezalı ama bizim maçta oynayacak.
Bir göksal gümüşdağ iti tek başına türk futbolunu yönetiyor ya vallahi helal olsun.
Biz bu pislik adamla da başa çıkamayacağız anlaşıldı.adam her tarafi bağlamış.(hakemleri,takımları,mhkyi,başkanları, teknik direktörleri,belkide futbolcuları bile).

CesurHamsi
23.06.2020, 19:59
Herseyi herkesi ust uste koyup kazanacagiz kalan maclarimizi, Basakcity oyle yada boyle puan kaybedecek!
Onlarin siyaseti varsa bizim Allahimiz var, bukadar emegin karsiligini alacagiz!
Simdi full konsantrasyon zamani, moral bozmak yok, herkese destek olma zamani!
Inanmayan golge etmesin, biz sene sonu SAMPIYON OLACAGIZ!!

Berke6198
23.06.2020, 20:06
Adem büyüğün cezası da indirilmiş 2 maça.resmen türk futbolu trabzonspora savaş açmış durumda.basak maçında cezalı ama bizim maçta oynayacak.
Bir göksal gümüşdağ iti tek başına türk futbolunu yönetiyor ya vallahi helal olsun.
Biz bu pislik adamla da başa çıkamayacağız anlaşıldı.adam her tarafi bağlamış.(hakemleri,takımları,mhkyi,başkanları, teknik direktörleri,belkide futbolcuları bile).

Adem Büyük bizim maçta cezalı olacak. Bahsi edilen 3 maçlık cezanın 2'ye indirilmesi olayı, çift sarı karttan kırmızıya dönen cezanın haricinde kalıyor. Yani Adem bir maçlık o çift sarı kart cezasını çekti, şimdi 2 maçlık cezasını çekecek. O maçlar da Başakşehir ve Trabzonspor maçları.

Yasin Altuntas
23.06.2020, 20:09
Basaksehir‘in 6da 6 yapacagina inanan varsa, zaten birakip gitsin. Emin olun ki Basaksehir daha en az iki macta da puan kaybedecek (tahminim Galatasaray ve Konyaspor maclari). Önemli olan bizim ne yapacagimiz. Acikcasi büyük maclari iyi oynadigimiz icin Galatasaray macindan öyle fazla cekinmiyorum. Ki zaten bu hafta eger liderligi geri alirsak, bir daha kolay kolay da birakacagimizi düsünmüyorum.

Simdi en önemlisi önce bu maci alip, Basaksehir‘e baski kurabilmek.

Sent from my iPhone using Tapatalk

emre6117
23.06.2020, 20:15
Adem Büyük bizim maçta cezalı olacak. Bahsi edilen 3 maçlık cezanın 2'ye indirilmesi olayı, çift sarı karttan kırmızıya dönen cezanın haricinde kalıyor. Yani Adem bir maçlık o çift sarı kart cezasını çekti, şimdi 2 maçlık cezasını çekecek. O maçlar da Başakşehir ve Trabzonspor maçları.

Yanlışınız var.fanatik de haberini yaptı.bizim maçta oynayacak.cezayi zaten bizim macta oynasin diye indirtti göksel iti.

Sefa Alış
23.06.2020, 20:18
Bence Mustafa Reşit Akçay sırf bu iddialar gündeme gelmesin diye daha fazla hazırlamaya çalışacaktı takımı. Fakat sırf kamuoyunda şüphe olmasın diye küme düşme potasındaki bi takımın 6 hafta kala hoca değiştirmesi de ayrı bi komedi. Trabzonspor, gerçekten üvey evlat muamelesi görüyormuş. Beşiktaş ve Galatasaray ile yarışırken tüm futbol kamuoyuna siyasi bağlantılar nedeniyle antipatik gelen Başakşehir, bu sene herkesin umudu oldu.

Berke6198
23.06.2020, 20:27
Yanlışınız var.fanatik de haberini yaptı.bizim maçta oynayacak.cezayi zaten bizim macta oynasin diye indirtti göksel iti.

3'ten 2'ye inmesiyle ilgili yapılan açıklamada "cezanın infazının çift sarı kart görmesi nedeniyle oynamaması gereken ilk müsabakayı takiben başlatılmasına" diyor. Yani bu durumda Gaziantep maçı dahil edilmemiş oluyor ve bizim maçta da cezalı duruma düşüyor diye yorumluyorum ben.

castillo61
23.06.2020, 21:06
Adem Büyük bizim maçta yok ama ses etmeyelim hükmen 3 puanımızı alır geliriz:d

emre6117
23.06.2020, 21:08
3'ten 2'ye inmesiyle ilgili yapılan açıklamada "cezanın infazının çift sarı kart görmesi nedeniyle oynamaması gereken ilk müsabakayı takiben başlatılmasına" diyor. Yani bu durumda Gaziantep maçı dahil edilmemiş oluyor ve bizim maçta da cezalı duruma düşüyor diye yorumluyorum ben.

Fotomaç da dediğim gibi girmiş haberi.goksel cok büyük oynuyor artik.buldu tabi karşısında hicbir lobisi ve gucu olmayan trabzonsporu istedigi gibi at koşturuyor.
Yazık bu kadar yıllık camiaya.bir göksel gücü yetmiyor.(sözde kac bakanımız ve milletvekilimiz vardi demekki koca bir hiclermis)

bilgehan83
23.06.2020, 21:08
Konu dışı ama maçın hakemine sen bir o... çocuğusun diyen bir futbolcunun cezası nasıl üç maçtan iki maça iniyor tahkime adem ne gösterdi de 2 maça indirdiler cezasını demek tahkime göre hakeme sövmek basit bir olay

emre6117
23.06.2020, 21:11
Konuyu yanlış yorumluyorsunuz.mesela ozan tufan 2 mac ceza aldı.adem.buyuk 3 mac almıştı.ozan tufanın cezası 1 maça indi ve sadece kupa maçında oynadı.sonraki lig maçında oynadı.ademin cezası da 3 den 2ye indi bugün.ilkini antep 2.yi başka maçında çekecek.
Aferin gümüşdağ 4 bir koldan saldırıyorsun.az yapıyorsun bu camia cok daha fazlasını hak ediyor.hatta trabzonspor 10 kişi çıksın diye karar alsın da başakın şampiyonluğu garantilensin.onu bile yapabilir bu göksal.

emre6117
23.06.2020, 21:12
Konu dışı ama maçın hakemine sen bir o... çocuğusun diyen bir futbolcunun cezası nasıl üç maçtan iki maça iniyor tahkime adem ne gösterdi de 2 maça indirdiler cezasını demek tahkime göre hakeme sövmek basit bir olay

Göksel girdi araya.simdi ts maçına nasil forvetsiz çıksın gs.olurmu hic öyle iş.basak maçında oynamasın ama ts maçında oynasın.gercekten cok büyük rezalet.

Bayraktaroğlu
23.06.2020, 21:23
Konu dışı ama maçın hakemine sen bir o... çocuğusun diyen bir futbolcunun cezası nasıl üç maçtan iki maça iniyor tahkime adem ne gösterdi de 2 maça indirdiler cezasını demek tahkime göre hakeme sövmek basit bir olayTahkimde oyuncunun sözlerine katılıyor demek ki

Emre Çömez
23.06.2020, 21:28
Footbalista
@footbalista_
·
1d
Düzeltme: Galatasaray'da aldığı 1+3 maç cezası, 1+2 maça indirilen Adem Büyük Başakşehir'in yanı sıra Trabzonspor maçında da forma giymeyecek.

TSunami_69
23.06.2020, 22:09
Tahkimde oyuncunun sözlerine katılıyor demek ki

Efsane yorum😀😃😃

Cem Balcı
23.06.2020, 22:56
Akçay'ı bizim maç öncesi yediler.

Timur Bey
23.06.2020, 22:59
Sanırım takım bugün izinli. Üç günlük antrenmanla Ankaragücü karşısına çıkacağız. Bakalım nasıl bir değişiklik göreceğiz oyun anlamında Sir Çimşir tarafından.

Harun-61
23.06.2020, 23:09
Sörloth mümkün mertebe ilk 30 dakika'da gol atmali. Yoksa her gecen dakika stres yasiyacak.

erenslash
23.06.2020, 23:14
ligde tabiki garip şeyler oluyor el altından ankaragücü hocanın kovulması,işte cezanın indirilmesi

tabi bizim maçları almamız lazım saha dışı olaylar var tabi farkındayız

LağusKusteli
24.06.2020, 00:02
ligde tabiki garip şeyler oluyor el altından ankaragücü hocanın kovulması,işte cezanın indirilmesi

tabi bizim maçları almamız lazım saha dışı olaylar var tabi farkındayız

Aslolan bu tarz olayların hiç olmaması,

Lakin; her sezon sonuna doğru klasikleşen gelişmeler bunlar.

Bize özel değil yani, daha önce de vardı, şimdi de var, muhtemelen gelecekte de olacak.

Elimizden geldiğince ayakta kalıp mutlu sona biz ulaşacağız!

CİVELEK.61
24.06.2020, 00:05
Bana çok garip gelen şeyler;
Sörloth'un hemen hemen gol attığı veya attırdığı her macta ilk golü,tarihimizde hiçbir forvette olmayan bir soğukkanlılıkla atması veya attırmasının aksine ikinci gol veya asistte yaşadığı panik,acemilik,tuhaflık.
Abdüşün sakatlıktan döndükten sonraki halinin bile pandemiden dönmüş halinden çok daha iyi olması
Ayrıca Abdüş gibi "İlk dokunuş ve çevre kontrolü" mükemmel olan bir oyuncunun sanki hayatında ilk defa top oynuyormuş gibi halleri.
Parmağın bir maç dip,bir maç tavan yapan,dünyanın en sert değişimler gösteren grafiği
Şu berbat halleriyle oynayan Majid Hüseyni ve Da Costa'nın yerine Messias'ın kadroya girememesi
Fırsat transferlerinin bizde hep "Ağlayanın malı gülene hayretmez" etkisi yapması ki Salih Kavrazlı konusunda bile tedirginim.

El Cordobes
24.06.2020, 00:56
Çok ilginç şeyler oluyor. Ankaragücü nün Mra nın görevine son verme gerekçesi olarak yaptığı açıklama doğru sanırım. Bu durum terbiyesizlikten de öte bir şey. Bu kadar aleni şekilde cephe alındığımız bir dönem hatırlamıyorum. Önceden de yanımızda kimse duramazdı ama bu sefer ayrı bir cüret var, meydan okuma var ve bir saf tutma arayışı var. Bazen objektif bakamıyor muyum diye soruyorum kendime ama yok arkadaş bu kez çok enteresan bir ortam var.

Ankaragücü nün açıklaması gerçekten çok manidar. Teker teker geleydiniz bari...

artvints
24.06.2020, 01:02
Çok ilginç şeyler oluyor. Ankaragücü nün Mra nın görevine son verme gerekçesi olarak yaptığı açıklama doğru sanırım. Bu durum terbiyesizlikten de öte bir şey. Bu kadar aleni şekilde cephe alındığımız bir dönem hatırlamıyorum. Önceden de yanımızda kimse duramazdı ama bu sefer ayrı bir cüret var, meydan okuma var ve bir saf tutma arayışı var. Bazen objektif bakamıyor muyum diye soruyorum kendime ama yok arkadaş bu kez çok enteresan bir ortam var.

Ankaragücü nün açıklaması gerçekten çok manidar. Teker teker geleydiniz bari...İyi gitselerdi ayrilik olmazdi, bahane oldu. Bu maçi çikiş maçi yapmak da istediler bir yandan, trabzonspor'dan puan alirsak takim kendine gelir diye düşünüyorlar heralde, bir yerlerden de teşvik gelmişse tam işlerine gelmiştir.

nakzo
24.06.2020, 01:02

Ankaragücü nün açıklaması gerçekten çok manidar. Teker teker geleydiniz bari...

Ankaragücü ligdeki en kötü takım isterse morinhoyu alsın gelsin hoca diye zaten bunları yeemezsek kimseye birşey demeye gerek yok.

El Cordobes
24.06.2020, 01:18
İyi gitselerdi ayrilik olmazdi, bahane oldu. Bu maçi çikiş maçi yapmak da istediler bir yandan, trabzonspor'dan puan alirsak takim kendine gelir diye düşünüyorlar heralde, bir yerlerden de teşvik gelmişse tam işlerine gelmiştir.

Aynı fikirdeyim, iyi gitselerdi göndermezlerdi. Gönderme gerekçesi olarak performans açıklaması yapmak varken başta hocanın karakterine hakaret edecek şekilde bizi işin içine katıyorlar.Gerçekten böyle düşünsen bile resmi açıklamayı bu şekilde yapmazsın. İşte cüretten kastım bu, önceden bu cüreti görmüyorduk, şimdi çok aleni oluyor. Nereye hangi mesajı gönderdiler?

TrabzonVictory
24.06.2020, 03:42
Ankaragücü futbolcularınıda mamalayacaklar Mustafa Reşit Akçay varken rahat rahat mamalayamazlardı öyle şikebahçe kongre üyesi alanyaspor başkanı gibi maçın devre arasında her puan için teşvik primini 2 katına çıkartıyorum diye şov yapamıyacaklarını düşündükleri için rahat rahat ankaragücü futbolcularını mamalamak için Mustafa hocayı gönderdiler...

bak durmadan saldırıyor bu götsel gümüşbağ şimdide Trabzonspor maçında oynasın diye Adem Büyük'ün cezasını indirmiş...

Bu götsel gümüşbağ alanya maçında sadece Trabzonspor'a saldırmadı aynı zamanda Galatasaray'a Gaziantep maçında da operasyon yaptı Ama bu şuanda şike ve suç örgütünün başında Götsel Gümüşbağ var Hatırla Fatih Terim ali koç sana sicili bozuk demişti sende ona twitterden hakaret etmeden cevap vermiştin resmen ondan sonra Fatih Terim sana 1 aydan fazla hak mahrumiyeti cezası vermişler ligin başında hemen bu götsel gümüşbağ tarafından size operasyon yapılmıştı ali koç hakaret etmesine rağmen hiç ceza almamıştı hatta ödüllendirilmişti. İşte Fatih Terim sana bunları yaşatandan intikam alma vakti sana onları yaşatan şuanda başakşehirin başkanı götsel gümüşbağ ve Fatih Terim başakşehiri yenerek en güzel şekilde intikamını alacaksın...

HOPA'LI TS'Lİ
24.06.2020, 07:20
MBFK maçları 4 hakem üzerinden gidiyor.

HOPA'LI TS'Lİ
24.06.2020, 08:30
Pazar gecesi 23.00'de liderliği geri alıyoruz, rahat olun.

HOPA'LI TS'Lİ
24.06.2020, 08:31
Ankaragücü futbolcularınıda mamalayacaklar Mustafa Reşit Akçay varken rahat rahat mamalayamazlardı öyle şikebahçe kongre üyesi alanyaspor başkanı gibi maçın devre arasında her puan için teşvik primini 2 katına çıkartıyorum diye şov yapamıyacaklarını düşündükleri için rahat rahat ankaragücü futbolcularını mamalamak için Mustafa hocayı gönderdiler...

bak durmadan saldırıyor bu götsel gümüşbağ şimdide Trabzonspor maçında oynasın diye Adem Büyük'ün cezasını indirmiş...

Bu götsel gümüşbağ alanya maçında sadece Trabzonspor'a saldırmadı aynı zamanda Galatasaray'a Gaziantep maçında da operasyon yaptı Ama bu şuanda şike ve suç örgütünün başında Götsel Gümüşbağ var Hatırla Fatih Terim ali koç sana sicili bozuk demişti sende ona twitterden hakaret etmeden cevap vermiştin resmen ondan sonra Fatih Terim sana 1 aydan fazla hak mahrumiyeti cezası vermişler ligin başında hemen bu götsel gümüşbağ tarafından size operasyon yapılmıştı ali koç hakaret etmesine rağmen hiç ceza almamıştı hatta ödüllendirilmişti. İşte Fatih Terim sana bunları yaşatandan intikam alma vakti sana onları yaşatan şuanda başakşehirin başkanı götsel gümüşbağ ve Fatih Terim başakşehiri yenerek en güzel şekilde intikamını alacaksın...

A.Gücü ahı gitmiş vahı kalmış. Mamalansa ne olur?

3 atarız ama 1-0 olsun bizim olsun

CEMEFKER
24.06.2020, 08:52
Bu maç üzerinden Galatasaray- İBB maçında olacakları az çok tahmin edeyim...

Gs maça hırslı başlayacak hatta öne dahi geçebilir. Hakem grubu her zaman maçın skorunu takip edecek ve fahiş bir olaya girmeden maçı İBB galibiyeti üzerine bitirmeye çalışacaktır. Gs'nin öne geçmesi halinde durumlarını zorlayıp garip kararlara yönelebilirler.

Gs'nin şu an ayağa kalkacak hali yok, ilaç verilmiş garip bir sirk aslanı durumunda. Başkanlarının sağlık durumları nedeniyle sesi gür çıkmıyor eskisi gibi. A.Albayrak "zaten sezon başından beridir garip bir şekilde geçen yıl ki halinden çok uzak". Dikkat edin Terim'in o saldırgan hali yok. Covid19'a yakalanmasının bir etkisi de vardı elbet. Ancak "masaya el vuran, ağzından salyalar akan Sinyor" halinden eser yok. Geçen yıl Türk Telekom Arena'da İBB'yi, teknik ekibini yedek klubesine gömen bir saldırgan tavır asla olmayacaktır gs'de.

Şahsen Gs'nin bu maçtan galip geleceğini, puan çıkartabileceğini sanmıyorum. Bu kadar rezil hakem olaylarının yaşandığı bu sezonda/gelinen şu noktadan sonra "ha bir eksik ha bir fazla" mantığı ile hareket edip sahada İBB'nin galip gelmesi için herşey yapılacaktır.

Zira bu maçı İBB galip alamazsa, biz bu hafta galip gelirsek Sosa ve Nwakaeme katılımı ile asla şampiyonluğu vermeyiz.

İBB'nin önünün açılması için gelecek rakipleri ise bu haftadan sonra "tipik satranç hamleleri" gibi sakatlık, kart sorunları ile bırakılması büyük olasılık.( Bkz .gs'nin hali)

Alanya maçı bizim 2011 yılının Eskişehir maçının kopyasıdır.

Gidişat bu yönde ancak ilahi adalet ne der ona da bakmak lazım !

aksamvakti
24.06.2020, 08:57
Şampiyon olup olmamak çok da umrumda değil kurduğumuz bir sistem var. Bu sistem bizi bu yıl olmasa seneye ondan sonra ki seneye şampiyonluğa götürecek

Şahin Yılmaz
24.06.2020, 08:57
Bu maç üzerinden Galatasayar- İBB maçında olacakları az çok tahmin edeyim..Gs maça hırslı başlayacak hatta öne dahi geçebilir. Hakem grubu her zaman maçın skorunu takip edecek ve fahiş bir olaya girmeden maçı İBB galibiyeti üzerine bitirmeye çalışacaktır. Gs'nin öne geçmesi halinde durumlarını zorlayıp garip kararlara yönelebilirler. Gs'nin şu an ayağa kalkacak hali yok, ilaç verilmiş garip bir sirk aslanı durumunda. Başkanlarının sağlık durumları nedeniyle sesi gür çıkmıyor eskisi gibi. A.Albayrak "zaten sezon başından beridir garip bir şekilde geçen yıl ki halinden çok uzak". Dikkat edin Terim'in o saldırgan hali yok. Covid19'a yakalanmasının bir etkisi de vardı elbet. Ancak "masaya el vuran, ağzından salyalar akan sinyor" halinden eser yok. Geçen yıl Türk Telekom Arena'da İBB'yi, teknik ekibini yedek klubesine gömen bir saldırgan tavır asla olmayacaktır gs'de. Şahsen Gs'nin bu maçtan galip geleceğini, puan çıkartabileceğini sanmıyorum. Bu kadar rezil hakem olaylarının yaşandığı bu sezonda/gelinen şu noktadan sonra "ha bir eksik ha bir fazla" mantığı ile hareket edip sahada İBB'nin galip gelmesi için herşey yapılacaktır. Zira bu maçı İBB galip alamazsa biz asla şampiyonluğu vermeyiz. Alanya maçı bizim 2011 yılının Eskişehir maçının kopyasıdır. Gidişat bu yönde ancak ilahi adalet ne der ona da bakmak lazım !

GS kazanmaktan başka çaresi yok. Kafalarındaki muhtemel senaryo bizim Şampiyonlar Ligine katılamamamız halinde kendilerinin gitmesi üzerine kurulu.

Beşiktaş ve Sivas Takipte.

CEMEFKER
24.06.2020, 09:04
GS kazanmaktan başka çaresi yok. Kafalarındaki muhtemel senaryo bizim Şampiyonlar Ligine katılamamamız halinde kendilerinin gitmesi üzerine kurulu.

Beşiktaş ve Sivas Takipte.Takımlar, insanlar elbette ilk olarak hayal kurar istediklerine ulaşmak için. Ama şartlar imkan verdiği ölçüde.
Şahsen Trabzonspor'un Şampiyonlar ligine katılıp yarı final görmesini çok isterim ama 2011-12'de Inter Milan'ın CSKA'nın önünü açması gibi etkenler de yok değil.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet BAŞ
24.06.2020, 09:25
Trabzonspor maalesef masa başında güçlü değil. Maçlarımıza istediğimiz hakemlerin atamasını yapamadığımız gibi maçlarımızda fahiş hatalar yapan hakemlere görev veriliyor. Rakip takımın başkanı olan Göksel Gümüşdağ, TFF'de at çiftliği kurmuş durumda görünüyor. Onca bakan ve vekil ile temsil edilen Trabzon şehrinin masa başında bu denli aciz kalması cidden anlaşılır gibi değil. TFF'ye söz geçiremiyor veya geçirmek için uğraş vermiyorsak bu işi nihayete erdirmek neredeyse imkansız hale geliyor. Evet, sahada rakipten daha iyiyiz. Ama şampiyonluklar yalnızca sahada kazanılmıyor. Bu ülkede masada da güçlü olmak zorundasın. Camianın saha dışında bu denli etkisiz kalması şampiyonluk şansımızı azaltıyor. Bu saatten sonra topyekun ne varsa bastırılmalı. Seyircisi olmayan bir Başakşehir'e şampiyonluk hediye edilmesi ülke futboluna hiç bir şey kazandırmayacaktır. Siyasetçilerin de bu gerçeği görmesi lazım.

İlker Yazıcıoğlu
24.06.2020, 09:30
gs, göksel'in takımını yenecek, göreceksiniz...

atlantis
24.06.2020, 09:50

gs maçına wakaeme ve sosa olursa yeneriz...Şu gs başakşehiri yensin yeterki...

İlker Yazıcıoğlu
24.06.2020, 10:03
gs maçına wakaeme ve sosa olursa yeneriz...Şu gs başakşehiri yensin yeterki...

gs'nin o maçı kaybetme lüksü yok...
Mecbur ikinciliği kovalayacaklar. Bence yenseler bile ikinci olamazlar ama o maçı vermezler ...

TSunami_69
24.06.2020, 10:16
Pazartesi macta abdulkadirin faul pozisyonunun tekrarini izledim de resmen kirmizi karti es gecmis. Abi bir de su var futbol sadece ayakla oynanmiyor. Abdus orda ilk darbeyi aldiginda yaygarayi koparsa hakem durduracak oyunu ve vara gidilecek . Gerekirse 2 3 dakika kalkmasin yerden zaten ondeyiz. Salih nasil yaygarayi bastiysa huseyniyi attirdiysa o da attirsin. Ya da bi onceki hafta castonun oscarlik oyunculugunu da mi izledi. Futbolda bunlar da var.Malesef bunu beceremiyoruz.bence bunkonuda futbolculara egitim verilmesi gerekir .dedigim gibi futbol sadece ayakla oynanmiyor.

sinex52
24.06.2020, 10:39
Hem başakşehir'in hem bizim düşme hattında bulunan 3 takımla maçı var. Denizli, konya, kayseri. Bizim başakşehiri fikstürde takip etmemiz bir avantaj gibi. düşme hattı 32. hafta netleşir bence. O nedenle bizim konya ve kayseri maçları rahat geçer. Tek zor geçebilecek maçımız denizli. Ancak bu takımlar başaka karşı mutlaka daha istekli oynayacaklardır. Çünkü bir an önce aşağıdan uzaklaşmak istiyorlar.

trabzon29
24.06.2020, 10:40
Trabzonspor maalesef masa başında güçlü değil. Maçlarımıza istediğimiz hakemlerin atamasını yapamadığımız gibi maçlarımızda fahiş hatalar yapan hakemlere görev veriliyor. Rakip takımın başkanı olan Göksel Gümüşdağ, TFF'de at çiftliği kurmuş durumda görünüyor. Onca bakan ve vekil ile temsil edilen Trabzon şehrinin masa başında bu denli aciz kalması cidden anlaşılır gibi değil. TFF'ye söz geçiremiyor veya geçirmek için uğraş vermiyorsak bu işi nihayete erdirmek neredeyse imkansız hale geliyor. Evet, sahada rakipten daha iyiyiz. Ama şampiyonluklar yalnızca sahada kazanılmıyor. Bu ülkede masada da güçlü olmak zorundasın. Camianın saha dışında bu denli etkisiz kalması şampiyonluk şansımızı azaltıyor. Bu saatten sonra topyekun ne varsa bastırılmalı. Seyircisi olmayan bir Başakşehir'e şampiyonluk hediye edilmesi ülke futboluna hiç bir şey kazandırmayacaktır. Siyasetçilerin de bu gerçeği görmesi lazım.

Bizimkilerin aman koltuğuma bir şey olmasından başka derdi yok,sadece seçim zamanı boyunlarına atkı asarlar.

lazibere
24.06.2020, 11:01
Pazartesi macta Abdülkadir faul pozisyonunun tekrarini izledim de resmen kirmizi karti es gecmis. Abi bir de su var futbol sadece ayakla oynanmiyor. Abdus orda ilk darbeyi aldiginda yaygarayi koparsa hakem durduracak oyunu ve vara gidilecek . Gerekirse 2 3 dakika kalkmasin yerden zaten ondeyiz. Salih nasil yaygarayi bastiysa huseyniyi attirdiysa o da attirsin. Ya da bi onceki hafta castonun oscarlik oyunculugunu da mi izledi. Futbolda bunlar da var.Malesef bunu beceremiyoruz.bence bunkonuda futbolculara egitim verilmesi gerekir .dedigim gibi futbol sadece ayakla oynanmiyor.

Neden şampiyon olmakta bu kadar zorlanıyoruzun cevabı bu işte..

Trilyonların döndüğü sektörde delikanlı takılarak kimse sana madalya vermez. Etik davranan insanların bu ülkede gördüğü itibar da ortada zaten. Çalmayan, Hortumlamayan ve Adalet söyleminde bulunan insanlar nasıl ki cezaevlerinde hapsediliyorsa ve nasıl ki doğru haber yaptıkları için tutuklanıyorlarsa, Futbol'da da ahlaklı ve onurlu davranırsan '2 nasıl olsa bunlar erdemli '' sesleri çıkmaz diyerek seni bir taraftan pohpohlarlar ama bir taraftan da inceden tecavüz ederler.

Trabzonspor'luluk isyandır isyan ederken de neye isyan ettiğini bilen ve Trabzon'un asi duruşunu bilen oyuncu grubu olması lazım.
Maçta alenen penaltıları verilmiyor alenen faulleri verilmiyor ve kendi aleyhine onlarca kez kararlar veriliyorken durup seyretmek ve hakemden adil davranacığını beklemek kaba tabirle salaklıktır ve salka olmaya devam ediyoruz..

20 senedir abartısız söylüyorum, Trabzonspor'umun izlemediğim maç adedi bir elin parmağını geçmez. Her maçı sanki ben oynuyormuş gibi sanki ben idare ediyormuş gibi izlerim ama gördüğüm şeyler maalesef hiç değişmiyor. Futbolcularımız acayip derece pasif ve korkak davranıyorlar. Emre belezoğlu gibi şerefsiz olmadan takımı için herşeyini yapabilecek kaç tane oyuncumuz var.. Adamlar 3 temmuz diye diye tarikat kurdular kendi cenaplarında ama o dönemin her türlü tecavüzü uğrayan biz olduğumuz halde ne eski ne de yeni bir Allahın kulu bu duygu ve bu hırsla takımını taşıyamıyor ve saha içinde egemenlik kuramıyor... Trabzonda kendi sahamızda bizi alenen beceren hakemler oldu yaa... Bu kadar pasif kalınır mı... Kart görmedik ve fair play ödülünü aldık diye övünenler var, şansal Buyuka bizim için ne efendi takım oldu Trabzon dendiğinde yüreğinin yağları eriyiğ , bütün kupalar sizin olsun biz efendilikle ayakta kalacağız diyerek takımıyla gururlanan taraftarı çok biliyorum... Bu kafave bu anlayışla devm ettiği müddetçe, Trabzonspor artık birilerinin 2. takımı haline gelmeye başlayacak ve çocuklarımıza bunu anlatırken de utanacağız..

Kısaca ; Saha içinde hakeme her türlü baskıyı kuracaksın, Maçı oynayan oyuncu taraftar gibi her anını takip edecek, Apaçık penaltı olduğu halde bunu maç içine pozisyon haricindeki bir çok oyuncumuz görmüyor ve ya iplemiyor. Sen iplemesssen hakem de seni iplemez.. Ligimizde özellikle VAR da bir çok karar hakeme baskı ve oyunu durdurarak alınıyor ama biz uyuyoruz.. Abdüş'e yapılan hareket faul ve kırmızı kart ama buna Abdülkadir'in kendisi bile inanmıyor.

Efendilik para etmiyor futbolda bu böyle biline

ffırtına
24.06.2020, 11:02
6 da 6 yaparsak 75 puanla şampiyon oluruz.. Bu kadar basit.. Sıkıntı şu ki 6 da 6 yapabilir miyiz ?

Ligdeki son 7 maçta 3 galibiyet 4 beraberliğimiz var.. Böyle bakınca 6 maçı da kazanmak pek mümkün değil gibi ..

Manu61
24.06.2020, 11:02

İhtimal vermiyorum ama umarım dediğin olur.

Mehmet Fatih Yavuz
24.06.2020, 11:08
6 da 6 yaparsak 75 puanla şampiyon oluruz.. Bu kadar basit.. Sıkıntı şu ki 6 da 6 yapabilir miyiz ?

Ligdeki son 7 maçta 3 galibiyet 4 beraberliğimiz var.. Böyle bakınca 6 maçı da kazanmak pek mümkün değil gibi ..

Bizim kadro zafiyetinden önce teknik direktör sıkıntımız olduğu için, bu da oyun olarak net sahaya yansıdığı için her maç, ben 6 da 6 işini çok zor görüyorum.
Özellikle son maçlar, hoca etkisinin çok daha fazla olduğu maçlar.

Hem psikolojik hem de taktik olarak takıma katkısı çok önemli.
Psikolojik kısmını bilemem, ama teknik-taktik anlamda ben bu sezon hiçbir olumlu izlenime sahip değilim.
İyi futbolcular, kötü oyun.

İnşaallah yanılırız, herşey yolunda gider.
6 da 6 yapıp şampiyon olamazsak bile sorun değil.
Maç kaybedip şampiyon olamazsak bile mesele etmem kafamda.
Adam gibi top oynarsak.

Biz bu sene top oynamadık maalesef.

Murathan
24.06.2020, 11:10
kalan 6 haftada 5 galibiyet 1 beraberlik şampiyon yapar hiç kafaya takmaya gerek yok.

TSunami_69
24.06.2020, 11:22
Neden şampiyon olmakta bu kadar zorlanıyoruzun cevabı bu işte..

Trilyonların döndüğü sektörde delikanlı takılarak kimse sana madalya vermez. Etik davranan insanların bu ülkede gördüğü itibar da ortada zaten. Çalmayan, Hortumlamayan ve Adalet söyleminde bulunan insanlar nasıl ki cezaevlerinde hapsediliyorsa ve nasıl ki doğru haber yaptıkları için tutuklanıyorlarsa, Futbol'da da ahlaklı ve onurlu davranırsan '2 nasıl olsa bunlar erdemli '' sesleri çıkmaz diyerek seni bir taraftan pohpohlarlar ama bir taraftan da inceden tecavüz ederler.

Trabzonspor'luluk isyandır isyan ederken de neye isyan ettiğini bilen ve Trabzon'un asi duruşunu bilen oyuncu grubu olması lazım.
Maçta alenen penaltıları verilmiyor alenen faulleri verilmiyor ve kendi aleyhine onlarca kez kararlar veriliyorken durup seyretmek ve hakemden adil davranacığını beklemek kaba tabirle salaklıktır ve salka olmaya devam ediyoruz..

20 senedir abartısız söylüyorum, Trabzonspor'umun izlemediğim maç adedi bir elin parmağını geçmez. Her maçı sanki ben oynuyormuş gibi sanki ben idare ediyormuş gibi izlerim ama gördüğüm şeyler maalesef hiç değişmiyor. Futbolcularımız acayip derece pasif ve korkak davranıyorlar. Emre belezoğlu gibi şerefsiz olmadan takımı için herşeyini yapabilecek kaç tane oyuncumuz var.. Adamlar 3 temmuz diye diye tarikat kurdular kendi cenaplarında ama o dönemin her türlü tecavüzü uğrayan biz olduğumuz halde ne eski ne de yeni bir Allahın kulu bu duygu ve bu hırsla takımını taşıyamıyor ve saha içinde egemenlik kuramıyor... Trabzonda kendi sahamızda bizi alenen beceren hakemler oldu yaa... Bu kadar pasif kalınır mı... Kart görmedik ve fair play ödülünü aldık diye övünenler var, şansal Buyuka bizim için ne efendi takım oldu Trabzon dendiğinde yüreğinin yağları eriyiğ , bütün kupalar sizin olsun biz efendilikle ayakta kalacağız diyerek takımıyla gururlanan taraftarı çok biliyorum... Bu kafave bu anlayışla devm ettiği müddetçe, Trabzonspor artık birilerinin 2. takımı haline gelmeye başlayacak ve çocuklarımıza bunu anlatırken de utanacağız..

Kısaca ; Saha içinde hakeme her türlü baskıyı kuracaksın, Maçı oynayan oyuncu taraftar gibi her anını takip edecek, Apaçık penaltı olduğu halde bunu maç içine pozisyon haricindeki bir çok oyuncumuz görmüyor ve ya iplemiyor. Sen iplemesssen hakem de seni iplemez.. Ligimizde özellikle VAR da bir çok karar hakeme baskı ve oyunu durdurarak alınıyor ama biz uyuyoruz.. Abdüş'e yapılan hareket faul ve kırmızı kart ama buna Abdülkadir'in kendisi bile inanmıyor.

Efendilik para etmiyor futbolda bu böyle biline

Yani bu tur sonuca etki edecek pozisyonlarda karti olmayan ve kart sinirinda olmayan oyuncular hakeme itiraz etse inan hersey daha farkli olur. Ben her pozisyona itiraz edilsin demiyor bu tur pozisyonlar her macta 1 veya 2 kez olur. Saha icinde gucunu kullanacaksin. O gun o defansi attirsaydik bugun tum camia kenetlenmis durumda a.gucu macini bekliyor olacaktik. Su an basasehiri sampiyon ilan eden taraftar sayimiz bizim sampiyon olacagimiza inananlardan cok.

gurur6134
24.06.2020, 11:25
gs'nin o maçı kaybetme lüksü yok...
Mecbur ikinciliği kovalayacaklar. Bence yenseler bile ikinci olamazlar ama o maçı vermezler ...

Kimle alacaklar kadro da 11 cikarcak adamlari kalmadi neredeyse jimmyle senerle selcuklami yenecekler basaksehir avaraji duzeltir diye korkuyorum..

outlaws61
24.06.2020, 11:25
kalan 6 haftada 5 galibiyet 1 beraberlik şampiyon yapar hiç kafaya takmaya gerek yok.

Gs maçı sonrası Trabzona lider dönersek bu iş benim için biter %99 şampiyon oluruz.

Murathan
24.06.2020, 11:27
Gs maçı sonrası Trabzona lider dönersek bu iş benim için biter %99 şampiyon oluruz.

ohoo onu ben de derim abi :p
arenada alınacak 1 puan şampiyon yapacak bizi.

Çağdaş DENİZ
24.06.2020, 11:30
Gs maçı bizim için ölçü değil
Biz de başakşehir de Gs yi rahat yener
Konya Denizli Antalya Kayseri...kayıp bu maçlarda olabilir iki taraf için de

İlker Yazıcıoğlu
24.06.2020, 11:31
Kimle alacaklar kadro da 11 cikarcak adamlari kalmadi neredeyse jimmyle senerle selcuklami yenecekler basaksehir avaraji duzeltir diye korkuyorum..

Valla ne kadar nefret etsem de stres faktörü fazla maçları alma tecrübeleri, eksiklerine rağme bir haylı fazla...
Başak'ı yenerler bence ...

outlaws61
24.06.2020, 11:35
ohoo onu ben de derim abi :p
arenada alınacak 1 puan şampiyon yapacak bizi.

Yok aslında demek istediğim Gs maçı sonrası kimin lider kalacağı.

Başakşehir lider kalırsa aynı şey onlar içinde geçerli %99 onlar şampiyon olur.

Önemli olan 1 puandan ziyade o haftayı lider kapatabilmek.

Öbür türlü çok zor.

smart
24.06.2020, 11:40
Bunlar bize aslan kesilir

Murathan
24.06.2020, 11:42
Yok aslında demek istediğim Gs maçı sonrası kimin lider kalacağı.

Başakşehir lider kalırsa aynı şey onlar içinde geçerli %99 onlar şampiyon olur.

Önemli olan 1 puandan ziyade o haftayı lider kapatabilmek.

Öbür türlü çok zor.

biz işimize bakalım bunlar takılacak hem de epey takılacaklar

Kadir
24.06.2020, 12:10
Mra’nın gönderilmesi bence iyi oldu. Bu şerefsizler olası Ankaragücü galibiyetimizi Mra üstünden lekelemeye kalkacaklardı.

Skor tahminim 5-0

hanzale
24.06.2020, 12:12
Pazartesi macta abdulkadirin faul pozisyonunun tekrarini izledim de resmen kirmizi karti es gecmis. Abi bir de su var futbol sadece ayakla oynanmiyor. Abdus orda ilk darbeyi aldiginda yaygarayi koparsa hakem durduracak oyunu ve vara gidilecek . Gerekirse 2 3 dakika kalkmasin yerden zaten ondeyiz. Salih nasil yaygarayi bastiysa huseyniyi attirdiysa o da attirsin. Ya da bi onceki hafta castonun oscarlik oyunculugunu da mi izledi. Futbolda bunlar da var.Malesef bunu beceremiyoruz.bence bunkonuda futbolculara egitim verilmesi gerekir .dedigim gibi futbol sadece ayakla oynanmiyor.

Yahu sadece bağırıp çağırsa orda işi bitirirdi, yani bunu da geçtim, bu takım faul yapmıyor, son dakikalara girmişsin, adam kendi ceza sahasındayken faul yapsana, ekran başında kendimi paraladım, düşürün şunları diye ama nerde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

matalar
24.06.2020, 12:13
Gs maçı bizim için ölçü değil
Biz de başakşehir de Gs yi rahat yener
Konya Denizli Antalya Kayseri...kayıp bu maçlarda olabilir iki taraf için de
gs o kadar kolay lokma değil
eksiklere rağman yine de iyi kadrosu var.
okan
mariano donk lemina saracci
seri belhanda
feguli emre ömer
onyekuru

bance hiç fena değil

OrkHun
24.06.2020, 12:35
okan
seri belhanda
feguli emre ömer
onyekuru

bance hiç fena değil

bu orta saha ve hücum hattı top alamaz başakşehir'den. seri-belhanda diye orta ikili mi olur. ben olsam stopere emin'i falan koyar, lemina'dan bir şekilde orta sahada faydalanırım. taylan da iş yapar orta sahada. bir forvetleri olaydı iyiydi.

düştük gs'nin derdine aq, bu ne biçim iş yaa

lazminator61
24.06.2020, 12:44
Bu SAGLIK EKIBIYLE SAMPIYON OLAMAYIZ !!! LIGIN ACAK ARA EN FAZLA SAKAT VEREN TAKIMIYIZ !! YEDEKTEN GIREN OYUCULARIMIZ yok, ALANYA MACINDA CIMSIR KIMI SOKUCAKTI ???

Şahin Yılmaz
24.06.2020, 13:13
İddaada şampiyonluk oranları güncenlendimi?

hanzale
24.06.2020, 13:23
Sosa kramponları giymiş, KAÇ idmanda, Nwakaeme de spor ayakkabısıyla sahada, güzel gelişmeler ama geç oldu biraz

Cem Balcı
24.06.2020, 13:28
Bu maçta averaj yapmalıyız.Başak Ğs'ye yenilecek bence.

TS61_NL
24.06.2020, 13:29
Ben takımın henüz son sözü söylediğini düşünmüyorum...başarılar Trabzonsporum, bu sene sen şampiyon olacaksın ve sana gönül veren bizler bunu doya doya kutlayacağız...

tristram
24.06.2020, 13:31
bu sezon bize en cok problemi bizim saglik ekibimiz cikardi.cok kaliteli kadromuz var diyoruz ama bu kadronun ayni anda sahada oldugu mac sayisi ucu-besi gecmez..diger futbolcularimizin yasadigi sakatliklara hic girmeden sadece ekuban,omur,sosa,nwaekeme oldukca uzun surelerde mac kacirmamis olsalardi su an puan olarak cok daha fazlasini toplayabilirdik.en azindan son duzlukte tam kadro kalabilseydik.artik bu isin sansizlik oldugu kismina zerre katilmiyorum.saglikci degilim ama surekli ayni seylerin tekrarlanmasi fena halde can sıkıyor.

batu94
24.06.2020, 13:34
Alanya maçındaki ruh hali, konsantrasyon eksikliği, vurdumduymazlık ve teknik ekip performansı bu maçı kazanmaya yetmez. Kimse kimseyi kandırmasın. Daha iyi olmamız lazım. Bu kadar yaklaşmışken düşen takım da bir biz varızdır herhalde.

castillo61
24.06.2020, 13:37
Onyekuru başak'ı perişan edecek. Donk ve Ömer takıma direnç katacaktır. Antep maçındaki gibi dağınık bi gs izlemeyiz.

Bu hafta liderliği alıp bi daha da vermeyeceğiz.

LağusKusteli
24.06.2020, 13:41
Sene başından beridir hep diyoruz bizim oyuncular efendi olmayı enayilik ile karıştırıyor diye.

Maalesef aynı tutumlarına devam ediyorlar.

Aleyhimize olan bariz hakem hatalarının hiçbirinde itiraz etmiyorlar, rakip takımın sert faullerinde kart aldırmaya çalışmıyorlar, verilmeyen penaltılara tepki göstermiyorlar vs vs..

Bu son haftalarda böyle efendilik lükse girer, tüm takım hakemin etrafına koşarak hakkını isteyeceksin!

lazminator61
24.06.2020, 13:53
Sene başından beridir hep diyoruz bizim oyuncular efendi olmayı enayilik ile karıştırıyor diye.

Aleyhimize olan bariz hakem hatalarının hiçbirinde itiraz etmiyorlar, rakip takımın sert faullerinde kart aldırmaya çalışmıyorlar, verilmeyen penaltılara tepki göstermiyorlar vs vs..

Bu son haftalarda böyle efendilik lükse girer, tüm takım hakemin etrafına koşarak hakkını isteyeceksin!

100 de 100 haklisin

Tekke
24.06.2020, 14:07

Bu bir eğitim meselesi, Terimin öğrencilerine bak, kart yemeden baskı-itiraz nedir iyi bilirler, şımartılırlar.

Bu bilinci aşılamak lazım, TRABZONSPOR ZENCİ muamelesi görür...

LağusKusteli
24.06.2020, 14:11
Bu bir eğitim meselesi, Terimin öğrencilerine bak, kart yemeden baskı-itiraz nedir iyi bilirler, şımartılırlar.

Bu bilinci aşılamak lazım, TRABZONSPOR ZENCİ muamelesi görür...

Terim ve ekibi yeni transferlerine bu konuda eğitim veriyor.

En basitinden bir 'Taç Atışında' bile maksimum itiraz ediyorlar.

Emre Çömez
24.06.2020, 14:24
Radyospor
@radyospor
·
6d
Ankaragücü, teknik direktörlük konusunda İbrahim Üzülmez ile anlaşma sağladı.

Çağdaş DENİZ
24.06.2020, 14:51
okan
seri belhanda
feguli emre ömer
onyekuru

bance hiç fena değil

Kağıt üzerinde iyi gibi dursa da
Bu takım başakşehire ancak kontra ya da duran toptan gol atabilir
Tahminim başakşehir 3-0 alır

Timur Bey
24.06.2020, 15:00
Deli İbo gibi vasıfsız birine puan vereceksek dükkanı kapatalım, bu maçı bir şekilde alırız.

Odaklanmamız gereken arenada gsye karşı galibiyet almak olmalı, sonrasında zaten önümüz açılacak.

lazibere
24.06.2020, 15:15
Sosa oynamadığı müddetçe bizim orta saha oyuncuları yolunmuş tavuk gibi kendi başlarına aval aval koşturuyorlar. Topu alan ileri gidiyor, Pas denen birşey yok. Kaptırınca da seyrediyorlar. Bütün rakip atakları bizim kalede ya şut ya da aut olarak neticeleniyor. Top kaopam konusunda bu kadar özürlü başka bir takım yoktur. Rakibin beceriksizliği üzerine herşeye müsade eden bir anlayışımız var. Kalecimiz nasıl olsa çıkartıyor, Nasıl sa en iyi forvet bizde , diğer forvetler çöp diye düşünüyorlar ki, Her maç kalemize en az 10 tabe isabetli şut çekebiliyorlar. Butun bunlara baktığında Şampiyonluk oyunu denen bir oyunumuz yok. Oyuncularımızın bireysel oyunu ile bu zamana kadar geldik. Bundan sonra da öyle olacak... Ankaragücü maçında da sahamızda olmasına rağmen mahkum bir oyun oynayacağımızdan hiç kuşkum yok. 3 tane atmadığımız her maça g..müzü sıkmaktan basur olmaya devam edeceğiz

Sefer A.
24.06.2020, 15:29
Onyekuru başak'ı perişan edecek. Donk ve Ömer takıma direnç katacaktır. Antep maçındaki gibi dağınık bi gs izlemeyiz.

Bu hafta liderliği alıp bi daha da vermeyeceğiz.
Keşkee... İnşaALLAH

Ame güvenilmez gsye falan.. mücâdele eder gibi görünecekler, ezilmeyecekler, ama yenilecekler... sonra bize çelme takıp başağa hizmet edecekler, borçlarını ödeyecekler

Berke6198
24.06.2020, 15:30
Sokaktaki aşağılık, bağnaz tiplerin sosyal medyadaki Trabzonspor nefretini gördükçe şu takımın şampiyonluğuna iki değil, dört elle sarılıyorum. Camiamız hakkında yaratılan aşağılık algı; İçerden veya dışardan verilen demeçlerin bizlere verdiği zarar neticesinde üzerimizdeki kirli algıyı diri tutmaya çalışmaları ve üç kuruşluk haysiyeti olmayan aşağılık mahluklara bizleri, kulübümüzü yem etmeleri kanıma oldukça dokunuyor. Küfürün, hakaretin her türlüsünü yiyoruz. Galiz küfürler gırla, onur kırıcı ayrıştırıcı mesajların sonu yok. Herkes cephe almış durumda...

İşte bu noktada tek istediğim 6 hafta sonra o şampiyonluk kupasını kaldırmak. Trabzonsporun başarıdan uzakken milliyetçi, tatlı bir şehir takımı olması romantizmini yapanlar, bu küçük şehrin kafasını azıcık kaldırdıkça ezmeye çalışma çabalarını gırtlaklarına sokmak yegâne isteğim. Sadece 6 hafta sonra o kupayı kaldırmış olun. Yediğimiz küfürler, hakaretler veya rezil ayrımlar umrumda değil. Madem bu insanlara her daim rahatsızlık vereceğiz, Trabzonsporun başarılarını her sene gözlerine soka soka onlara izleteceğiz.

cakalkerem
24.06.2020, 15:34
yeneriz bundan sonra buyuk kucuk yok..

yenip yenip gitmeliyiz ki bu bile yetmeyecek..
bu hafta gs maçı kazanmalı da nasıl olacak

LağusKusteli
24.06.2020, 15:36
Sokaktaki aşağılık, bağnaz tiplerin sosyal medyadaki Trabzonspor nefretini gördükçe şu takımın şampiyonluğuna iki değil, dört elle sarılıyorum. Camiamız hakkında yaratılan aşağılık algı; İçerden veya dışardan verilen demeçlerin bizlere verdiği zarar neticesinde üzerimizdeki kirli algıyı diri tutmaya çalışmaları ve üç kuruşluk haysiyeti olmayan aşağılık mahluklara bizleri, kulübümüzü yem etmeleri kanıma oldukça dokunuyor. Küfürün, hakaretin her türlüsünü yiyoruz. Galiz küfürler gırla, onur kırıcı ayrıştırıcı mesajların sonu yok. Herkes cephe almış durumda...

İşte bu noktada tek istediğim 6 hafta sonra o şampiyonluk kupasını kaldırmak. Trabzonsporun başarıdan uzakken milliyetçi, tatlı bir şehir takımı olması romantizmini yapanlar, bu küçük şehrin kafasını azıcık kaldırdıkça ezmeye çalışma çabalarını gırtlaklarına sokmak yegâne isteğim. Sadece 6 hafta sonra o kupayı kaldırmış olun. Yediğimiz küfürler, hakaretler veya rezil ayrımlar umrumda değil. Madem bu insanlara her daim rahatsızlık vereceğiz, Trabzonsporun başarılarını her sene gözlerine soka soka onlara izleteceğiz.

Tüm hepsine verilecek en iyi cevap: Şampiyon olmak ve kupayı almaktır.

Biz bunları başardıktan sonra zaten farklı bir evreye geçecek ve ister istemez çoğu direnci kıracağız, gelecek senelerde çok daha elimiz güçlü olacak..

Harun-61
24.06.2020, 15:37
Bu mac akima nedense hep Vanspor faciasini hatirlatiyor. Allah muhafaza...

CEMEFKER
24.06.2020, 15:41
Birkaç günlük komplo teorisi ağırlıklı rahatlama seanslarındsn sonra gelelim teknik gerçeklere.

Pandemi tatili sonrası Sampiyonluğa oynayan hiçbir takım öyle maçın başından sonuna kadar üstün oynayamadı, oynayamaz. Alanya maçında ne zaman vites yükselttik gol oldu ama bu 10 dakikayı geçmedi. Keza İBB oynadığı Alanya, Ankara maçlarında öyle bir futbol oynadı. Tek faktör ( tekrar komplo teorisine yaşlanıcam) birilerini hakemler itekledi.

Bence kalan maçlarda "neden geri çekiliyoruz, 3'ü 4'ü atsak ya...bu nasıl hoca..." vs. türü bir futbol beklemeyelim.
( En çok kendime söylüyorum)

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Karasoy
24.06.2020, 15:59
Ankaragücü-Başakşehir maçında Ankaragücü'nün golü verilse durum 2-0 olacak ve Başak o maçı asla çeviremezdi zaten attıklari 2. golde de el var. Erman Toroğlu bas bas bağırırken bizimkiler her zamanki gibi sineye çektiler. Ciddi anlamda Başakşehir avantaj elde etti bunlara şampiyonluğu kaptırırsak tarihimizin en kara lekesi olur. Birileri efendim Başakşehir'i şampiyon yapmazlar ciddi seçmen kaybedilir diyor iyi de Trabzon'da nerde görülmüş seçmen kaybı. 2011 gibi ciddi şike davasında taraf olanları otobüsler üstünde alkışlayıp dualar eşliğinde göndermediler mi? siyasi lobi ve damat diyorlar ama daha çıkıp cumhurbaşkanı karşısında tek laf edeni görebildik mi !!!

Hakan
24.06.2020, 16:02
Bu maçta Hüseyin oynasın, Fernandes'e eşlik edecek adam lazım.

ffırtına
24.06.2020, 16:08
İstatistik sevenlere; Başakşehir Süper Lig'de hiç bir sezonda 6 maçlık galibiyet serisi yapamamış..

lazminator61
24.06.2020, 16:09
hüseyin türkmen artik kadro disi kalmasi lazim, alanya macinda oyuna girdi bir kere bile ismini duymadim, top taca gidiyor, 85dk perreira ölümüne kosiyor almak icin, türkmen perreiranin arkasina takilip yavas yavas kosiyor !! Zaten ne zaman sahda olursan gol geliyor bizim kaleye

Antonio
24.06.2020, 16:12
Tüm takımlara bundan sonra 5 ten aşağı atmayacaksın. Saldır saldır gsyi en az 3 0 yenmek lazım. Yoksa şampiyonluk gelmez.

Muhammed Ayaz
24.06.2020, 16:48
Bizim öncelikle Ankaragücü 'nü sağ salim geçmemiz gerekiyor.
Maç maç gidelim.
Bu maçı kazanıp pazar günü Akbil-Gs maçını izleyelim bakalım.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

romeikaa
24.06.2020, 16:50
sörloth 19 golde takıldı 6 maçtır. bu maç patlama yapsın şöyle 4 gol falan istiyorum. manitası da geldi trabzona.

Varlıbaş61
24.06.2020, 17:18
Şampiyonluk için son 6 hafta Allah’ın izniyle ..

Sercan Keleş
24.06.2020, 17:19
Şampiyonluk şansımız %5. Gerçeği görmemiz gerekiyor. Geçen haftada dediğim gibi bütün maçları kazanmalıydık. Başakşehir'in puan kaybedeceği tek maç var Konyaspor maçı. Başka maçta puan kaybetmesini beklemek futbolu zerre bilmemektir. Kalan bütün maçları alıp dua etmekten başka çaremizde yok. Şunuda şuraya yazın. GS Bu hafta 2 - 0 kaybeder. Gelir bizi yenerler.

erenslash
24.06.2020, 17:20
öyle umuyorumve umuyoruz
Aslolan bu tarz olayların hiç olmaması,

Lakin; her sezon sonuna doğru klasikleşen gelişmeler bunlar.

Bize özel değil yani, daha önce de vardı, şimdi de var, muhtemelen gelecekte de olacak.

Elimizden geldiğince ayakta kalıp mutlu sona biz ulaşacağız!

erenslash
24.06.2020, 17:21
Eğer sakat vermessek şansımız çok yüksek + oyuncuların salak salak kart görmek için çaba göstermesi olmassa.Ben güveniyorum takıma sadece sakatlık ve bazı saçma aptalca şeyler var onlar olmazsa oluruz.Hadi tut ki olmadı ben canı sağolsun derim . misal başkanın arkasında olup kadroyu bozmadan ekibi yenileyip sağlık, kondisyoner,nokta atışı beş altı transferle seneye bu işi bitiririz .iki lider stoper alıp stoperlerin ikisi üçünü salmak lazım önce. Arada iki puan var sadece.Şansımız yüzde 90.Yusuf yazıcı bir sene daha kalsaydı vesaire konuşmayacağım ama stoper de almadık düzgün.costa sadece iyi bir yedek benim gözümde .Stoperlere ciddi bir bütçe ayırmak lazım tabi.12-15 milyon euro kadar

Cenkhan
24.06.2020, 17:25
Bu maçta Hüseyin oynasın, Fernandes'e eşlik edecek adam lazım.

Hüseyin hiçbir maçta hiçbir şartta oynatılmasın.

AYYILDIZ
24.06.2020, 17:29
Insallah 3 puanı alırız, Basaksehir de gs karşısında puan kaybeder.

My
24.06.2020, 17:32
İçimden geçenleri yazsam linç edersiniz beni :) En basitinden gelişmekte olan bir takımdan bir anda "olacağız da" moduna neden ve nasıl geçtik anlamakta zorluk çektiğim hususlardan birisi mesela. Neyse...

Bir kaç oldu yazıyorum. Bunu diyorum diye de ayar olanlar oluyordur. Saha dışında galip gelmemiz imkansız. Mümkün değil. Top adamların topu. Oyunu da onlar kuruyor. Ve bunlar halis muhlis yavşaklar. Bunlara karşı galip gelebilmemizin tek yolu saha içi. Kırmadan, dökmeden sürekli üzerine koyarak ilerlememiz gerekiyor. Her seferinde masayı devirip yeniden masa kurmaya çalışırsak bu iş olmaz. Yeter ki doğru adımlarla ilerleyelim, başaramadık diyip o hınçla masaları devirmeyelim. Bilmiyorum anlatabildim mi.
https://i.hizliresim.com/dJ3nd3.png (https://hizliresim.com/dJ3nd3)

AYYILDIZ
24.06.2020, 17:37
Basaksehirin bu hafta 2 puan bırakması cok iyi olur. Bizde yenip tekrar lider oluruz. Sonraki hafta insallah Antalya'da da 2 puan bırakırlar.

Enaldo61
24.06.2020, 18:00
Basaksehirin bu hafta 2 puan bırakması cok iyi olur. Bizde yenip tekrar lider oluruz. Sonraki hafta insallah Antalya'da da 2 puan bırakırlar.

Bu hafta kayıp olabilir de antalyada olacağını sanmam.

Enaldo61
24.06.2020, 18:01
sörloth 19 golde takıldı 6 maçtır. bu maç patlama yapsın şöyle 4 gol falan istiyorum. manitası da geldi trabzona.

Manita geldiyse tamam şova başlar.

Emre Veli
24.06.2020, 18:25
Kim bu herif
radyospor'da program yapıyor.

Courage
24.06.2020, 18:28
İstatistik sevenlere; Başakşehir Süper Lig'de hiç bir sezonda 6 maçlık galibiyet serisi yapamamış..

Yapabileceklerine dair tek umut oynadıkları oyun değil seyircisiz ortama herkesten fazla alışkın olmaları.Hakem ,lobi v.b faktörleri bir an olsun dışarıda tutalım.

Kalan maç sayısı 2 olsa bunu Başakşehirin lehine görebilirdim daha kalan 6 maç var ve bu saatten sonra protokolde oturan 1 tane adam bile psikolojik baskı oluşturur. Başakşehir asla soğukkanlı falan değil son Ankaragücü maçında 1-0'dan sonraki halleri iyice analiz edilsin.2 maçta puan kaybı yapacaklarını tahmin ediyorum.

....

Mutlaka söyleyen olmuştur da bende tekrarlayayım ; hala daha işimizi kimseye ihtiyaç olmaksızın halledebiliriz.Anlamsız bir panik ve olumsuzluk var. Bu çok gereksiz.

Biz kazanacağız.

DURAS
24.06.2020, 18:29
Telekom’da puan kaybı hakkını Alanya’da kullandık.

gurur6134
24.06.2020, 18:31
radyospor'da program yapıyor.

Bos herif yani.bunlarin derdi trabzonspor olmasinda kim olursa olsun amedsporla cekisse onu destekler bu istanbul usaklari anadoludan yeniden sampiyon cikmasi guce tapanlarin ezikligini ortaliga cikaracagi icin islerine gelmiyor.host diyip gececeksin

lazboy0061
24.06.2020, 18:35
Su an basak degilde gs lider olsa sampiyonluk gitti gs 6 da 6 yapar derdim ama basak kesinliklen 6 da 6 yapamaz diger arkadaslarima katiliyorum en az 2 mac da puan kaybedecekler

artvints
24.06.2020, 18:45
Başak bütün maçlari kazanirsa bizle berabere kaldiktan sonra 8'de 8 yapmiş olacak. Olmaz, yapamaz.

Ozan Yılmaz
24.06.2020, 18:53
Başak bütün maçlari kazanirsa bizle berabere kaldiktan sonra 8'de 8 yapmiş olacak. Olmaz, yapamaz.

eğer rakip Trabzonspor'sa her şeyin mümkanatı olur bu ligde

Antonio
24.06.2020, 19:02
17 de 16 mı yaptı şikeciler. trabzona karşı çemişgezeksporuda kayırırlar.

Yasin Altuntas
24.06.2020, 19:04

Ve bizim maci saymazsak 12‘de 12 yapmis olacak.

artvints
24.06.2020, 19:08
Ve bizim maci saymazsak 12‘de 12 yapmis olacak.

Sent from my iPhone using TapatalkBu seriyi yapacak futbol oynamadilar, geri çekilip puan kaybettiler bizim gibi, okan da savunmaya çekiyor takimi sıkışınca, bizden daha iyi savunma yapiyorlar ama stresle birlikte puan kaybetmeleri mümkün.

artvints
24.06.2020, 19:10
eğer rakip Trabzonspor'sa her şeyin mümkanatı olur bu ligdeNegatifi bastım ben de bir iki gün artik pozitife geçiyorum, hafta uzun umutsuzlukla geçmiyor.

erenslash
24.06.2020, 19:14
durumun özeti şu : herşeye rağmen durumumuz çok iyi

herşeye rağmenden kastım nedir?

yusuf yazıcı gidiyor-gitmeliydi gitmek istedi bunu herkes biliyor ve yeri dolmadı

alınan stoperler yetersiz -para yok çünkü ama alma daha iyi

abdülkadirin sakatlık geçirmesi ve 1 sene yok nerdeyse çocuk geri döndüğünde herkes kızıyor performans düşüklüğünü üst düzey kondisyoner,fitness taktik şut çalıştırıcı yabancı hocalarla yapması lazım düzelmesi için

sağlık personeli kovuluyor yanına alınanlar gene dandik

fitness,kondisyoner ve bazı teknik şut çalıştırıcı personelin almanya ve ingiltereden alınması gerekiyor ama alınmıyor sadece hüseyin hocanın yanına yardımcı teknik hoca alınıyor yeterli değil

bunlar eksiklerimiz bunları seneye halletmemiz lazım

yabancı teknik ve sağlık personel için başkanın bütçe ayırması şart

kadro geçmişe göre daha derin -derinlik kısmı ise şu: ilk 11 kadromuz ligin en iyisi -stoperler hariç-burada bir eksi daha var

ortasahada parmak zayıf bir halkadır mental olarak bizim A takıma yakışmıyor -frikik atmak yerine ki onu da beceremez ama pas vermeyi akıl etmeyecek de bir kapasitesi var

gilerme evlere şenlik pas atıyor bencil de

bunların kulağının hoca tarafından çekilmesi lazım

hoca alanya maçına iyi hazırlamamış olabilir ama bir kaç topçu takımın içine edip sabote ediyor disiplin şart bunlara

bunlardan biri gilerme bir de başımıza majid hosseini çıktı parmak ise bencil ve mental olarak zayıf bir topçu sorlotha daha düzgün pas atamıyor

zayıf bir futbolcu şutları da berbat arada bir bala mala frikikten atıyor en azından şu altı maçlık seride yüreğini koyarak oynasınlar yeter zaten

hanzale
24.06.2020, 19:23
İlginç şekilde bir özgüven geldi bana Alanya puan kaybının erken olması sanırım sebep oldu, kesinlikle henüz son düzlükte değiliz ve bence telafisi mümkün

İlker Gazioğlu
24.06.2020, 19:46
Bu hafta kayıp olabilir de antalyada olacağını sanmam.

Temmuz ayında Antalya 'ya gidecekler, bence GS maçından çok bu maçta puan kaybetmeleri daha yüksek ihtimal.

Ali İhsan
24.06.2020, 20:26
Temmuz ayında Antalya 'ya gidecekler, bence GS maçından çok bu maçta puan kaybetmeleri daha yüksek ihtimal.

GS maçında puan kaybederlerse enayiler zaten.

Bizim 3 tane iç saha maçımız var, onlarda fire verirsek işimiz zaten biter (Ankara, Antalya, Konya)

Dışardaki maçlarımızdan en kolayı Denizli maçı olacaktır, sonrasında GS maçı. Son maça kalırsak Kayserinin umudu varsa son maç çok zor geçer.

Başakşehirin iki tane deplasmanı var, bu iki deplasman harici puan kaybetmesi demek onların şampiyonluğu bize vermesi demektir. Son maçlarında Kasımpaşayı deplasman saymıyorum. Zor takım olsa da son maça kalırlarsa alırlar.

Antalya deplasmanında aynı bizim gibi sıcak havada oynayacaklar, Antalya isterse puan alır. Konya ise ölüm kalım maçına çıkacak.

Bakasetasın son saniye basketiyle çöktüm adeta ama hala umut var, ama kendimizi kandırmayalım çok yok.

Mert Oğuzlu61
24.06.2020, 20:46
Sosa dönmüş. Şu stoperi de artik kurcalamasinlar Costa son macta niye kesik yedi onu anlamadim, adamin yerine oynayan kisi de takimin 5. stoperiydi yakti bizi.

-----pere----costa---campi----novak
-----------------sosa---ndiaye
---------ömür-------gui-------ekubam
----------------------sorloth

Kazanirsak yine lideriz ve stres yasama sirasi o torpilli siyaset ucubelerinde olacak.

Antonio
24.06.2020, 20:51
hüseyin hoca namı değer asistant coach hoseiniyi oynatmasa zaten şuan liderdik. bu maçta hayalet guilhermede olmasın her pozisyonun içine etti.

Kemal Duru
24.06.2020, 21:04
Sadece soruyorum. Fatih Terim'in öğrencisi, yancısı Okan Buruk'tan puan alacağına inanan var mı? Şenol Güneş olsa tam tersi çelme takmaya çalışırdı ama bu adam yeni yetmenin önünü kesinlikle açacaktır.

İ. SARAL
24.06.2020, 21:05
Mra’nın gönderilmesi bence iyi oldu. Bu şerefsizler olası Ankaragücü galibiyetimizi Mra üstünden lekelemeye kalkacaklardı.

Skor tahminim 5-0Öyle bir sonuç mümkün değil. Biz Trabzonsporuz bunu unutmayın. :)

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Aksu
24.06.2020, 21:11
................erce....................
JP.....costa....campi......novak
......parmak.....sosa..............
abduş.......ndiaye........ekuban
..............sörloth..................

ikinci yarı da doğan! , guil , bilal girer tamamlarız maçı

çıkabileceğimiz en iyi kadro bu inşallah gs maçına uğurcan da nwakame de yetişir özellikle nwakame yetişirse efsane olur. :)

erce iyi kaleci ama yan topları beni felaket korkutuyor maç oynayarak belki bu problemi aşabilir ama şuan kritik virajdayız uğurcan olmalı kalede

Ahmet Aksu
24.06.2020, 21:53
kimse moralini bozmasın bu takım bu sene şampiyon olacak..
ama sadece bize değil futbolcu ve teknik ekip ve yönetime de moral gerekli.

bunun için maç öncesi organizasyon olacak inşallah yapılacak bu meşale organizasyonu güzel olur.

ganitadan ya da beşirliden stada kadar olacağı söyleniyor ama güzel bir organizasyon ile mesela limanın oradaki tünelden başlayarak stada kadar meşale yakılabilir yaklaşık 6.5 km mesafe var biraz uzak gibi ama 3 metre arayla 2000 - 2.500 arası kişi yapar aslında yani taraftar grupları bunu istese yapabilir.

biraz zor gibi görünse de yapılmayacak şey değil. taraftar gruplarında tanıdıkları varsa bunu bir iletsin gövde gösterisi yapmanın zamanı geldi..

düşünsenize futbolcuları tünele sessiz sakin giriyorsunuz ve tünelden çıktığınızda stada kadar meşaleler bayraklar atkılar marşlar ile uğurlanıyorsunuz ne efsane olurdu, hayali bile güzel..

ayrıca gs maçına da inşallah takımımızı güzel bir şekilde karşılayacağız istanbul ekibi olarak :D

:sevinç:

18869

hanzale
24.06.2020, 22:01
Sadece soruyorum. Fatih Terim'in öğrencisi, yancısı Okan Buruk'tan puan alacağına inanan var mı? Şenol Güneş olsa tam tersi çelme takmaya çalışırdı ama bu adam yeni yetmenin önünü kesinlikle açacaktır.

Okan’la pek iyi değil araları camia olarak sanırım akhisar’dan beri

lazboy0061
24.06.2020, 22:38

bunun için maç öncesi organizasyon olacak inşallah yapılacak bu meşale organizasyonu güzel olur.

ganitadan ya da beşirliden stada kadar olacağı söyleniyor ama güzel bir organizasyon ile mesela limanın oradaki tünelden başlayarak stada kadar meşale yakılabilir yaklaşık 6.5 km mesafe var biraz uzak gibi ama 3 metre arayla 2000 - 2.500 arası kişi yapar aslında yani taraftar grupları bunu istese yapabilir.

biraz zor gibi görünse de yapılmayacak şey değil. taraftar gruplarında tanıdıkları varsa bunu bir iletsin gövde gösterisi yapmanın zamanı geldi..

düşünsenize futbolcuları tünele sessiz sakin giriyorsunuz ve tünelden çıktığınızda stada kadar meşaleler bayraklar atkılar marşlar ile uğurlanıyorsunuz ne efsane olurdu, hayali bile güzel..

ayrıca gs maçına da inşallah takımımızı güzel bir şekilde karşılayacağız istanbul ekibi olarak :D

18869

Senin mesajlarini okuya okuya moralim düzeldi kardesim :) insallah hersey istedigimiz gibi olur

14TS61
24.06.2020, 22:58
Bizim başkan veya başkası PFDK ya sevk edildi mi.

14TS61
24.06.2020, 23:01

18869

Biraz zor. Otobüsün 6 km boyunca 20 km hızla gitmesi lazım :) geçtiği anda otobüsün mesalelerin yanması için

Enaldo61
24.06.2020, 23:01
Bizim başkan veya başkası PFDK ya sevk edildi mi.

Daha ses yok da yakında gelir kötü haber para cezası da keserler.

Yasin Altuntas
24.06.2020, 23:41
Keske iyi kötü baska bir sol bekimiz olsa da, Novak‘i sol önde oynatsak. Adam ne olursa olsun golü kokluyor en azindan. Böylece Ekuban‘i ortaya cekip, arkasinda Sosa ve N‘Diaye ile oynayabilirdik.

yorumsuz6117
24.06.2020, 23:55
Sosa Ankaragücü maçında oynayacakmış, kıymeti kalmadı pek..

Tekke
25.06.2020, 00:03
durumun özeti şu : herşeye rağmen durumumuz çok iyi

herşeye rağmenden kastım nedir?

yusuf yazıcı gidiyor-gitmeliydi gitmek istedi bunu herkes biliyor ve yeri dolmadı

alınan stoperler yetersiz -para yok çünkü ama alma daha iyi

abdülkadirin sakatlık geçirmesi ve 1 sene yok nerdeyse çocuk geri döndüğünde herkes kızıyor performans düşüklüğünü üst düzey kondisyoner,fitness taktik şut çalıştırıcı yabancı hocalarla yapması lazım düzelmesi için

sağlık personeli kovuluyor yanına alınanlar gene dandik

fitness,kondisyoner ve bazı teknik şut çalıştırıcı personelin almanya ve ingiltereden alınması gerekiyor ama alınmıyor sadece hüseyin hocanın yanına yardımcı teknik hoca alınıyor yeterli değil

bunlar eksiklerimiz bunları seneye halletmemiz lazım

yabancı teknik ve sağlık personel için başkanın bütçe ayırması şart

kadro geçmişe göre daha derin -derinlik kısmı ise şu: ilk 11 kadromuz ligin en iyisi -stoperler hariç-burada bir eksi daha var

ortasahada parmak zayıf bir halkadır mental olarak bizim A takıma yakışmıyor -frikik atmak yerine ki onu da beceremez ama pas vermeyi akıl etmeyecek de bir kapasitesi var

gilerme evlere şenlik pas atıyor bencil de

bunların kulağının hoca tarafından çekilmesi lazım

hoca alanya maçına iyi hazırlamamış olabilir ama bir kaç topçu takımın içine edip sabote ediyor disiplin şart bunlara

bunlardan biri gilerme bir de başımıza majid hosseini çıktı parmak ise bencil ve mental olarak zayıf bir topçu sorlotha daha düzgün pas atamıyor

zayıf bir futbolcu şutları da berbat arada bir bala mala frikikten atıyor en azından şu altı maçlık seride yüreğini koyarak oynasınlar yeter zaten

Eren eline sağlık, bir süredir bakılmayan bir açıdan bakmışsın

sezon başı 2. Lik deseler kabul edersin, Ömür ve Yusuf’u kaybettik, Uefa kupasında oynadık, imkansız bir sezondu ama 2. Yarı Uğurcan-Waka-Sörloth-Sosa son 20 yıla damga vuran performans sergiledi

kahpelik olmasa(ki konu Trabzonsa olur) açık ara liderdik, yine lider olacağız inşallah

zaqua
25.06.2020, 00:28
eğer rakip Trabzonspor'sa her şeyin mümkanatı olur bu ligde

2010-2011 ikinci devresinde olduğu gibi

Fatih Öztürk
25.06.2020, 00:46
Sezonun ilk yarısı ortaları takımımızın 27-28. haftaları civarı şampiyonluğu koparabileceğini hesaplayıp öngörmüştüm, tabi Başakşehir galibiyeti de bu hesaplamanın içindeydi. Fener tam zirveye tutunacakken iflağını kestik, bjk maçı onlar için dönüm noktasıydı tüm umutlarını yerle yeksan ettik, Sivas'ı yendik işleri bitti. Biz bu sene bu takımları yarıştan saf dışı bırakarak çok büyük işler çıkardık, ah işte dönüp dolaşıp Başakşehir maçına geliyoruz, galip gelseydik bugün belki de 6-7 puan farkla zirveyi perçinleyip karşımızda ki tüm oluşumları ağlatıyorduk. Neyse, biz şampiyon olacağız.

romeikaa
25.06.2020, 00:55
alanya maçında yediğimiz golden ve oyundan ders alırsak bu gol bize hayr getirir. bugün kendisini pek sevmesem de serdar ali volede çok doğru şeyler söyledi. trabzonspor öne geçtikten sonra tümüyle topu rakibe bırakıyor. bu bir tercih olarak kabul edilebilir ama trabzonspor defans yapabilen bir takım değil dedi. maalesef haklı. başakşehir öne geçince tümüyle topu rakibe bırakmıyor, baskı yemiyor böylece.
sosanın dönüşüyle parmak ve ömürle iyi bir pas oyunu kurmalıyız. nwakaeme gs maçına kesin olarak yetişeceğini öğrendim. bu hafta ankaragücüne 3-4 tane atmak zorundayız.
hem moral hem de averaj olarak çok gerekli. 5 averaj öndeyiz sadece.

Enes Başkaya60
25.06.2020, 01:52
Jose Ernesto Sosa: "Şampiyonluk maçında saçımı boyayabilirim"

David_LuiZ4
25.06.2020, 02:41
Trabzonspor savunma yapabilen bir takım değil klişesini forumda ve diğer mecralarda okumaktan bıktım..Bu takım savunma yapamaz diyen bir adamın detaylı olarak bunu analiz etmesi gerekiyor..Tutturmuşlar bir savunma yapamaz da savunma yapamaz..Tamam ama neden yapamaz şunu bir açsana kardeşim..

Burada hemen hemen bütün maç başlıklarında yazıyorum bir takımın iyi savunma yapabilmesi TOPU GERİ KAZANMA SÜRESİNE bağlıdır..Bu konuya eğilen bu konuyu derinlemesine analiz eden takımını bu minvalde çalıştıran her hoca takımın savunma zaafını bertaraf eder..

Bjk'nın üst üste iki sene şampiyon olduğu dönemde takımın topu geri kazanma süresi ortalama 6-7 saniye idi..Keza Gs'nin son 2 sezon Başaksehir'in son 4 sezon ortalama topu geri kazanma süresi 10 saniyeyi geçmez..Bu takımların ligi domine etmesinin sebebi topu erken kazanarak maç boyunca topun kendinde kalmasını sağlamaktır..

Burada önemli olan topu sahanın hangi bölgesinde kaybettiğin ve kazandığındır..Rakip ceza sahası çevresinde topu kaybediyorsan hemen basacaksın üç kişiyle hatta yeri geldiğinde 5 kişiyle pres ağı oluşturacaksın rakip kafasını kaldırıp arkadaşını göremeyecek ve topu kaybedecek..Oldu ki rakip presden başarıyla çıktı bu seferde hemen faul yapacaksın..Oyunu durduracaksın..Günümüz futbolunda savunmanın ilk şartı budur..

Topu çabuk geri kazanarak ne elde ediyorsun?

1-Atak tazeliyorsun her top kazanımı sana yeni bir atak şansı doğuruyor.

2-Topa sahip olma yüzden artıyor gol yeme riskini minimize ediyorsun.

3-Top sürekli senin takımında kaldığı için aşırı efor sarfetmiyorsun dinç kalıyorsun topun peşinden koşmuyorsun..

Guardiola'nın yardımcısı da bir röportajında bunu itiraf ediyor diyor ki Pep için topu geri kazanma süresi maksimum 5 saniye olmalıdır Premier ligde yediğimiz epey golün önlemini bu şekilde aldık ve başarılı da olduk...

Topu çabuk geri kazanamazsan sürekli rakibin oyununu izlersin boş alanı kapatmakla uğraşırsın aşırı efor sarfedersin kale önüne çekilirsin baskı yersin nihayetinde gol yersin..Bizim Alanya maçında yaşadığımız sendrom budur..Topu kolay kaybediyoruz zor kazanıyoruz..Mesela..Kalecimiz topu alır almaz degajla oyuna sokuyor takımın rakip yarı sahaya yerleşmesini beklemiyor top duvara çarpıp geri dönüyor..Spontane bir oyunumuz var sahada..Oyuncular daha çok katılımlı pres nasıl yapılir bilmiyor ya da çalıştırılmıyor..

Savunmayı kendi sahanda değil rakip sahada yapacaksın yazının özeti budur..Bizim takım da bunu rahatlıkla yapabilir..Bu tamamen hoca kaynaklı bir sorundur..Çalıştırılmıyor bu takım..Alanya maçında oyuna sonradan 40 tane Ndiaye 20 tane Doğan da soksan değişen bir şey olmazdı yanlış teşhis ve tanı koyuluyor..Hasta kalp krizi geçiriyor siz karaciğerine operasyon yapalım diyorsunuz..Oyuncu değişiklikleri meselesi zurnanın son deliği bir mesele..Asıl mesele taktik anlayışda..

Yusuf BALCI
25.06.2020, 09:01
Takımın en önemli dörtlüsü uğurcan sosa nwakaeme sörloth. Bunların 3 tanesi yoktu puan kaybettik. Şimdi hepsi oynasa ne yazar? Bu dörtlünün sahada olduğu bir süper lig maçında puan kaybetme ihtimalimiz çok düşükken ve lige bu kadar ara verildikten sonra hala eksik olmamız, çabuk sakat vermemiz gerçekten çok can sıkıcı oldu. Şimdi ankaragücünü yenip gsden medet umacağız.

Mehmet BAŞ
25.06.2020, 09:23
Bizimkilerin aman koltuğuma bir şey olmasından başka derdi yok,sadece seçim zamanı boyunlarına atkı asarlar.

Berat Bey, son dönemde kulüp için elinden geleni yaptığını düşünüyorum. Ama bizim esas sıkıntımız son düzlüğe girildiğinde TFF'de gerekli baskıyı ve ağırlığı oluşturacak hareketi yapamamamızdır. Mesela Alanyaspor maçında VAR'da görev alan ve fahiş bir hata yapan Abdülkadir Bitigen'in Ankaragücü maçına baş hakem olarak atanması skandaldır. Adamlar resmen güç gösterisi yapıyorlar. İstedikleri hakemleri bizim maçlara atıyorlar. Bu tip hareketleri engelleyecek gücümüz olmalı...

Murat Keçeci
25.06.2020, 09:26
Kaybedilen iki puandan sonra mutlaka kazanmamız gereken bir maç oynayacağız.Rakibin ne ismi ne de durumu bizi ilgilendirmiyor tek hedef o üç puana maç sonunda ulaşabilmek.

Zirveyle aramızdaki iki puan fark tek maçlık bir olay yeter ki biz kendi maçlarımızı kazanalim.

Son dönemdeki performansımızdan ben memnunum tek eleştiri yapacağım konu aşırı skor odaklı oynamaya başladık kazanmayı çok istediğimiz için öne geçince skoru koruma içgüdüsü çok ağır basmaya başladı buna bir çözüm bulursak seri galibiyetler yine gelecektir.

alanya maçında maç 0-0 iken gole ihtiyacımız vardı hemen attık.1-1 olduğunda gole ihtiyacımız vardı hemen attık eminim ki maçın sonunda değilde 5-10 dakika önce skor 2-2 olsaydı biz o 3. golüde atardık oyuncularımız çok inançlı bu konuda onlara güveniyorum.

başaksehirde puanlar kaybedecektir burdaki önemli nokta biz onlardan daha az puan kaybetmeliyiz.Her maçın kendi içinde bir hikayesi olacaktır.Psikolojik etmenlerin daha ağır basacağı haftalardayız.Bu yoldaki en büyük düşmanımız karamsarlıktir birşeyleri başarmak için önce istemek gerekir öyle iki puanla karalar bağlayacak halimiz yok matematiksel olarak gittiği yere kadar gideceğiz.Olursak da olmazsak da takdir Allahındır.

Kaya
25.06.2020, 09:26
Liderliği tekrar geri alıyoruz...
Formül basit, biz kazanıyoruz...
Kirli başakşehir kaybediyor...

Mehmet BAŞ
25.06.2020, 09:40
Galatasaray'ın maç verecek hali yok. Adamlar kalan maçlarını kazanırsa Şampiyonlar Ligine gitme hakkı kazanıyorlar. Burada esas sıkıntı, Galatasaray'ın eksik ve cezalı çok oyuncusu var. Nasip...

Doğukan Uçan
25.06.2020, 09:56
o değil de atalanta ne top oynuyor arkadaş ya şu takımı bozmasınlar 3-4 seneye avrupa futboluna damgasını vururlar. 77 gol atmışlar ligin bitimine daha çok var. hucüm hattı inanilmaz.

Şahin Yılmaz
25.06.2020, 10:13
Galatasaray'ın maç verecek hali yok. Adamlar kalan maçlarını kazanırsa Şampiyonlar Ligine gitme hakkı kazanıyorlar. Burada esas sıkıntı, Galatasaray'ın eksik ve cezalı çok oyuncusu var. Nasip...

Katılıyorum ve buna ek olarak Okan Buruk şu an Terim in veliahtı durumunda. Terim Okan ı yenip bu süreci uzatmak isteyecektir.

Kaya
25.06.2020, 10:14
Katılıyorum ve buna ek olarak Okan Buruk şu an Terim in veliahtı durumunda. Terim Okan ı yenip bu süreci uzatmak isteyecektir.

Hadi inşallah...

Tekke
25.06.2020, 10:18
Trabzonspor (https://www.sabah.com.tr/haberleri/trabzonspor), "TFF (https://www.sabah.com.tr/haberleri/tff) içinde bir yapılanma var mı?" sorusunu yazılı olarak muhataplarına iletti
AGÜCÜ MAÇINDA BU KONUDA PANKART VS AÇILABİLİR Mİ NE DERSİNİZ?

gurur6134
25.06.2020, 11:13
Sosa ve ugurcan riske edilmemeli gerek yok bu mac icin tam kapasite ciksinlar gaysey macina..

Arda'
25.06.2020, 11:30
o değil de atalanta ne top oynuyor arkadaş ya şu takımı bozmasınlar 3-4 seneye avrupa futboluna damgasını vururlar. 77 gol atmışlar ligin bitimine daha çok var. hucüm hattı inanilmaz.
Onlar da zirveye oynayınca devlet takımı demeye başlarlar İtalyada :)

Enes Başkaya60
25.06.2020, 13:12
Sosa ve ugurcan riske edilmemeli gerek yok bu mac icin tam kapasite ciksinlar gaysey macina..

Erce çok iyi kaleci olacak bence bu maçta da oynar Sosa illa oynayacağım durumuma bakacağım demiş diye duydum ikinci yarı girebilir..

Karasoy
25.06.2020, 13:29
Eğer Başakşehir karşısında şu Şampiyonluğu ayak oyunlarıyla kaybedersek kulubü kapatın gitsin..Bu travmanın etkisi çok büyük olur.

Tekke
25.06.2020, 13:31
Trabzonspor sistematik bir şekilde durduruluyor! DAHA NE YAZSIN???

https://www.fotomac.com.tr/trabzonspor/2020/06/25/trabzonspor-sistematik-bir-sekilde-durduruluyor-gizli-eller-devrede